Accessibility Assistant 1.3.2 - en to az translation catalogue (683 entries)

en: %1$s - Features%2$s
az: %1$s - Xüsusiyyətlər%2$s

en: %s language flag
az: %s dil bayrağı

en: / Yearly
az: / İllik

en: /monthly
az: /aylıq

en: 1. Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget. %s
az: 1. Parametrlərə keçin və Əlçatanlıq vidgetini yandırın. %s

en: 2. Click Save to apply the changes. %s
az: 2. Dəyişiklikləri tətbiq etmək üçün Yadda saxla düyməsini basın. %s

en: 5 days Free Trial
az: 5 gün Pulsuz Sınaq

en: 5 out of 5 stars
az: 5 ulduzdan 5

en: 7 days Free Trial
az: 7 gün pulsuz sınaq

en: A modernized version of the default design - visually polished, stylistically refined.
az: Defolt dizaynın modernləşdirilmiş bir versiyası - vizual cilalanmış, stilistik olaraq təmizlənmişdir.

en: ADHD
az: Ad

en: ADHD should not be empty.
az: DEHB boş olmamalıdır.

en: AI Fit Finder Size Recommender
az: AI Fit Finder Ölçü Tövsiyəçisi

en: Accent and Logo Elements
az: Vurğu və Loqo Elementləri

en: Access quick and detailed answers across all categories, helping you understand your accessibility tools without confusion.
az: Çaşqınlıq olmadan əlçatanlıq alətlərinizi anlamağa kömək edərək, bütün kateqoriyalar üzrə sürətli və ətraflı cavablara daxil olun.

en: Access to all core accessibility tools included in the widget
az: Widget'ə daxil olan bütün əsas əlçatanlıq alətlərinə giriş

en: Accessibility
az: Əlçatanlıq

en: Accessibility Assistance
az: Əlçatanlıq Yardımı

en: Accessibility Assistant
az: Əlçatanlıq Köməkçisi

en: Accessibility Assistant Icon
az: Əlçatanlıq Köməkçisi İkonu

en: Accessibility Assistant Logo
az: Əlçatanlıq Köməkçisi Loqosu

en: Accessibility Assistant should not be empty.
az: Əlçatanlıq Köməkçisi boş olmamalıdır.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done.
az: Əlçatanlıq Köməkçisi, bazarda hər hansı bir əlil (kar, kor, lal, görmə qabiliyyəti zəif, hərəkət qabiliyyəti məhdud) şəxsin tələblərini yerinə yetirmək üçün bu tətbiqdən istifadə edə biləcəyi trend bir məhsuldur.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done. By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values
az: Əlçatanlıq köməkçisi, hər hansı bir əlil (kar, kor, lal, səssiz, hərəkətsizlik, mobillik pozulmuş) insanı etmək üçün bu tətbiqdən istifadə etmək üçün bu tətbiqdən istifadə edə bilər.Fikir saxlamaqla - əsas sosial məqsəd, yenilikçi komandamız bu proqramı bazarda işlətdi və təqdim etdi.Əsas prinsip "İnnovasiyanın sosial dəyərlərə cavab verdiyi yerdir

en: Accessibility Features Overview
az: Əlçatanlıq Xüsusiyyətlərinə Baxış

en: Accessibility Fixes Applied
az: Əlçatımlılıq Düzəlişləri Tətbiq edildi

en: Accessibility PRO-Widget
az: Əlçatanlıq pro-widget

en: Accessibility Profiles
az: Əlçatanlıq Profilləri

en: Accessibility Profiles & Settings
az: Əlçatanlıq Profilləri və Parametrlər

en: Accessibility Scanner
az: Əlçatanlıq skaneri

en: Accessibility Scanner History
az: Əlçatanlıq Skanerinin Tarixçəsi

en: Accessibility Scanner Result
az: Əlçatanlıq Skaneri Nəticəsi

en: Accessibility Score
az: Əlçatanlıq hesabı

en: Accessibility Statement
az: Əlçatanlıq

en: Accessibility Usage Insights
az: Əlçatanlıqdan İstifadə Baxışları

en: Accessibility Widget Color Schema
az: Əlçatanlıq Widget Rəng sxemi

en: Accessibility by CartCoders
az: CartCoders tərəfindən Əlçatanlıq

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Activate App
az: Tətbiqi aktivləşdirin

en: Add a custom accessibility statement or external statement link
az: Xüsusi əlçatanlıq bəyanatı və ya xarici bəyanat linkini əlavə edin

en: Add the following HTML code to insert the link:
az: Link daxil etmək üçün aşağıdakı HTML kodu əlavə edin:

en: Adjust Background Colors
az: Fon Rənglərini Tənzimləyin

en: Adjust Text Colors
az: Mətn Rənglərini Tənzimləyin

en: Adjust Title Colors
az: Başlıq Rənglərini Tənzimləyin

en: Adjust Word & Letter Space
az: Söz və Hərf Aralığını Tənzimləyin

en: Advanced Color Adjustments (Text, Titles, Backgrounds)
az: Qabaqcıl Rəng Tənzimləmələri (Mətn, Başlıqlar, Fonlar)

en: Alignment
az: Düzləndirmə

en: Alignment should not be empty.
az: Düzləndirmə boş olmamalıdır.

en: All Basic Features
az: Bütün Əsas Xüsusiyyətlər

en: All Features of Growth Plan
az: Böyümə planının bütün xüsusiyyətləri

en: All Features of Startup Plan
az: Başlanğıc planının bütün xüsusiyyətləri

en: All Page
az: Bütün Səhifə

en: All Professional Features
az: Bütün Professional Xüsusiyyətlər

en: All widgets and advanced features require an active plan. %1$sCompare plans%2$s to find your perfect fit.
az: Bütün vidjetlər və inkişaf etmiş xüsusiyyətlər aktiv bir plan tələb edir.Mükəmməl uyğunluğu tapmaq üçün% 1 $ Csompare Planları% 2 $ s.

en: Allows customization of heading/title colors to increase focus or contrast.
az: Fokus və ya kontrast artırmaq üçün başlıq / başlıq rənglərinin özelleştirilməsinə imkan verir.

en: Allows speech-to-text typing to help users who have difficulty using keyboards.
az: Klaviaturadan istifadə etməkdə çətinlik çəkən istifadəçilərə kömək etmək üçün nitqdən mətn yazmağa imkan verir.

en: Already Registered
az: Onsuz da qeydiyyata alınmışdır

en: Also Available On Other Platforms
az: Digər Platformalarda da mövcuddur

en: Analysis Overview
az: Təhlil Baxışı

en: Analytics Overview
az: Analitika İcmal

en: Analytics overview
az: Analitika icmalı

en: App Status
az: Tətbiq Vəziyyəti

en: Applies color filters to assist users with different types of color blindness.
az: Fərqli rəng korluğu olan istifadəçilərə kömək etmək üçün rəng filtrlərini tətbiq edir.

en: Are plans feature-gated?
az: Planlar xüsusiyyətlərə malikdirmi?

en: Automated Accessibility score has limitations
az: Avtomatik əlçatanlıq hesabı məhdudiyyətlər var

en: Automated scans can identify many accessibility issues, but they can’t capture every WCAG 2.1 and 2.2 requirement. Our expert manual audits close these gaps by providing in-depth reviews, actionable insights, and tailored remediation recommendations.
az: Avtomatlaşdırılmış taramalar bir çox əlçatanlığın problemlərini müəyyənləşdirə bilər, lakin hər WCAG 2.1 və 2.2 tələbini çəkə bilmirlər.Mütəxəssis əli yoxlamalarımız bu boşluqları dərin rəylər, təsirli anlayışlar və uyğunlaşdırılan düzəltmə tövsiyələri verərək bağlayır.

en: Automated scans can't catch everything. Get a full manual audit.
az: Avtomatlaşdırılmış taramalar hər şeyi tuta bilməz. Tam əl auditini əldə edin.

en: Automated score has limitations
az: Avtomatlaşdırılmış hesab məhdudiyyətlərə malikdir

en: Automatic scans to ensure your store stays compliant with accessibility standards over time
az: Mağazanızın zamanla əlçatanlıq standartlarına uyğun qalmasını təmin etmək üçün avtomatik skanlar

en: Back
az: Geri

en: Background Colors
az: Fon Rəngləri

en: Background Colors should not be empty.
az: Fon Rəngləri boş olmamalıdır.

en: Bargain App
az: Bargain Tətbiqi

en: Bargain App by CartCoders
az: CartCoders tərəfindən Bargain App

en: Basic
az: Əsas

en: Basic Plan
az: Əsas Plan

en: Basic customization options for layout and appearance
az: Layihə və görünüş üçün əsas özelleştirme variantları

en: Big Black Cursor
az: Böyük Qara Kursor

en: Big Black Cursor for Better Visibility
az: Daha Yaxşı Görünürlük üçün Böyük Qara Kursor

en: Big Black Cursor should not be empty.
az: Böyük Qara Kursor boş olmamalıdır.

en: Big Cursor
az: Böyük Kursor

en: Big Cursor should not be empty.
az: Böyük Kursor boş olmamalıdır.

en: Big black Cursor
az: Böyük qara kursor

en: Bigblack Cursor
az: Böyük Qara Kursor

en: Bigger Text
az: Daha Böyük Mətn

en: Bigger Text Icon
az: Daha böyük mətn nişanı

en: Bigger Text should not be empty.
az: Daha Böyük Mətn boş olmamalıdır.

en: Blind
az: Korlamaq

en: Blind should not be empty.
az: Kor boş olmamalıdır.

en: Bottom Left
az: Aşağı Sol

en: Bottom Right
az: Aşağı Sağ

en: By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values"
az: Əsas sosial məqsədi nəzərə alaraq, yenilikçi komandamız çalışdı və bu tətbiqi bazara təqdim etdi. Əsas prinsip "İnnovasiyanın Sosial Dəyərlərlə Qovuşduğu Yer"dir

en: Can I use this with multilingual stores?
az: Bunu çoxdilli mağazalarla istifadə edə bilərəmmi?

en: Cancel
az: Ləğv etmək

en: Cancel Plan
az: Planı ləğv edin

en: Cancel should not be empty.
az: Ləğv boş olmamalıdır.

en: Cannot Customise Widget
az: Vidgeti Fərdiləşdirmək Mümkün Deyil

en: CartCoders Logo
az: CartCoders Loqosu

en: Categories detailed information
az: Kateqoriyalar ətraflı məlumat

en: Center
az: Mərkəz

en: Center should not be empty.
az: Mərkəz boş olmamalıdır.

en: Change Widget Color & Positioning
az: Widget rəngini dəyişdirin və yerləşdirin

en: Change the Color Schema of Widget
az: Vidgetin Rəng Sxemini Dəyişdirin

en: Changes the color of general text for better visibility and contrast.
az: Daha yaxşı görünmə və kontrast üçün ümumi mətnin rəngini dəyişdirir.

en: Chat With Our Support Team For Quick Help And Instant Guidance.
az: Tez Yardım və Ani Rəhbərlik üçün Dəstək Qrupumuzla Söhbət edin.

en: Chat With Us
az: Bizimlə Söhbət Edin

en: Check Accessibility Free
az: Uyğunluğu pulsuz yoxlayın

en: Choose Design
az: Dizayn seçin

en: Choose Widget Icon
az: Widget işarəsini seçin

en: Choose Widget Inner Color
az: Widget daxili rəngini seçin

en: Choose Widget Outer Color
az: Widget Xarici Rəngi ​​seçin

en: Choose the annual plan that best fits your needs. Each plan provides a variety of features and customization options. Your selected plan will determine the features available in the widget. Plus, take advantage of a complimentary year to explore all the features and boost your store's accessibility.
az: Ehtiyaclarınıza ən uyğun illik planı seçin. Hər bir plan müxtəlif xüsusiyyətlər və fərdiləşdirmə seçimləri təqdim edir. Seçdiyiniz plan vidgetdə mövcud olan xüsusiyyətləri müəyyən edəcək. Üstəlik, bütün xüsusiyyətləri araşdırmaq və mağazanızın əlçatanlığını artırmaq üçün pulsuz bir ildən yararlanın.

en: Close
az: Yaxın

en: Code
az: Kod

en: Cognitive and Learning
az: Bilişsel və öyrənmə

en: Cognitive and Learning should not be empty.
az: Koqnitiv və Öyrənmə boş olmamalıdır.

en: Collect offers and increase conversions on product pages.
az: Təkliflər toplayın və məhsul səhifələrində dönüşümləri artırın.

en: Color Adjustments
az: Rəng tənzimləmələri

en: Color Blind
az: Rəng Koru

en: Color Blind Options
az: Rəng Korluğu Seçimləri

en: Color Blind should not be empty.
az: Rəng Korluğu boş olmamalıdır.

en: Color Blind-Friendly Viewing Options
az: Rəng Korluğuna Uyğun Baxış Seçimləri

en: Color Schema
az: Rəng Sxemi

en: Completed
az: Tamamlandı

en: Compliant
az: Uyğun

en: Compliant under WCAG 2.0, 2.1 & 2.2
az: WCAG 2.0, 2.1 və 2.2 ilə uyğun gəlir

en: Configure accessibility menu controls and behavior.
az: Əlçatımlılıq menyusu nəzarətlərini və davranışını konfiqurasiya edin.

en: Contact Us
az: Bizimlə əlaqə saxlayın

en: Contact Us.
az: Bizimlə əlaqə saxlayın.

en: Contact us
az: Bizimlə əlaqə saxlayın

en: Contact us.
az: Bizimlə əlaqə saxlayın.

en: Content Adjustment & Color Blind Feature
az: Məzmun tənzimlənməsi və rəngli kor xüsusiyyət

en: Content Adjustments
az: Məzmun düzəlişləri

en: Content Customization
az: Məzmun özelleştirme

en: Content Scaling
az: Məzmunun Miqyası

en: Content Scaling & Content Spacing
az: Məzmun miqyaslama və məzmun boşluğu

en: Content Scaling & Read Mode for Better Focus
az: Daha Yaxşı Fokus üçün Məzmunun Miqyası və Oxu Modu

en: Content Scaling should not be empty.
az: Məzmunun Miqyası boş olmamalıdır.

en: Continue
az: Davam et

en: Contrast
az: Kontrast

en: Contrast +
az: Kontrast +

en: Contrast Icon
az: Kontrastlı nişan

en: Contrast should not be empty.
az: Kontrast boş olmamalıdır.

en: Control AI crawler access to low-value and sensitive pages.
az: Aşağı dəyərli və həssas səhifələrə AI tarayıcı girişini idarə edin.

en: Controller Background
az: Nəzarətçi Fonu

en: Current Plan: %s
az: Cari Plan: %s

en: Cursor
az: Kursor

en: Cursor Icon
az: Kursor nişanı

en: Cursor should not be empty.
az: Kursor boş olmamalıdır.

en: Custom Design
az: Fərdi Dizayn

en: Customers will be provided with the option of accessing the plugin for accessing the advanced features. Through which the customer can enable/disable the functionality and access the application on his system.
az: Müştərilərə qabaqcıl xüsusiyyətlərə daxil olmaq üçün plaginə giriş imkanı veriləcək. Bununla müştəri funksionallığı aktivləşdirə/söndürə və sistemindəki tətbiqə daxil ola bilər.

en: Customise Position
az: Mövqeyi Fərdiləşdirin

en: Customise Widget Position and Padding
az: Vidget Mövqeyini və Doldurmasını Fərdiləşdirin

en: Customize Icon, Position, And Appearance Settings.
az: Nişan, Mövqe və Görünüş Parametrlərini fərdiləşdirin.

en: Customize icon, position, and appearance settings.
az: Simge, mövqe və görünüş parametrlərini fərdiləşdirin.

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference
az: Customise the size of the accessibility widget to your preference

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference"
az: Əlçatanlıq vidjetinin ölçüsünü seçiminizə uyğunlaşdırın "

en: Customize the widget color scheme to match your brand identity
az: Marka şəxsiyyətinizə uyğun olaraq widget rəng sxemini özelleştirin

en: Customize the widget launch icon and apply your own branding
az: Widget başlama simgesini özelleştirin və öz marka tətbiq edin

en: Daily
az: Gündəlik

en: Dark Contrast
az: Tünd Kontrast

en: Dark Contrast should not be empty.
az: Tünd Kontrast boş olmamalıdır.

en: Dashboard
az: Tablosuna

en: Day Of Week
az: Həftənin günü

en: Dedicated account manager for priority onboarding and support
az: Prioritet və dəstək üçün xüsusi hesab meneceri

en: Default
az: Standart

en: Default Design
az: Standart Dizayn

en: Default language
az: Standart dil

en: Default should not be empty.
az: Defolt boş olmamalıdır.

en: Desaturate
az: Doymamış

en: Desaturate Icon
az: Daşınan simge

en: Desaturate should not be empty.
az: Doymamışlıq boş olmamalıdır.

en: Designed specifically for mobile - similar to the default but optimized for smaller screens and touch-friendly interaction.
az: Xüsusi olaraq mobil üçün hazırlanmışdır - standart, lakin kiçik ekranlar və toxunma dostu qarşılıqlı əlaqə üçün optimallaşdırılmışdır.

en: Desktop Position
az: Masaüstü Mövqeyi

en: Detailed Information By Category
az: Kateqoriyaya görə ətraflı məlumat

en: Detailed information by category
az: Ətraflı məlumat Kateqoriya

en: Didn't receive the code?
az: Kodu almadınız?

en: Disable
az: Deaktiv edin

en: Disable Branding
az: Marka deaktiv etmək

en: Disable Hover Text
az: Hover mətni deaktiv edin

en: Disable Hover text on widget and widget Loader
az: Widget və widget yükləyicisində hover mətnini deaktiv edin

en: Disable Report Problem
az: Hesabat problemini deaktiv edin

en: Disable Widget Sound
az: Widget səsini deaktiv edin

en: Disabled
az: Əlil

en: Disables all website sounds to assist users sensitive to audio.
az: İstifadəçilərə səslərə həssas olmaq üçün bütün veb sayt səslərini deaktiv edir.

en: Disables the ability for users to report problems through the app.
az: İstifadəçilərin problemlər vasitəsilə problemlər barədə məlumat verməsi bacarığını deaktiv edir.

en: Display & Media Controls
az: Ekran və Media Nəzarətləri

en: Displays a panel with important and frequently used links for easier navigation.
az: Daha asan naviqasiya üçün vacib və tez-tez istifadə olunan bağlantılar olan bir panel göstərilir.

en: Displays an on-screen keyboard for users who can't use a physical one.
az: Fiziki birini istifadə edə bilməyən istifadəçilər üçün ekrandakı bir klaviatura göstərir.

en: Do you want to put as link?
az: Link kimi yerləşdirmək istəyirsiniz?

en: Do you want to put this widget as link?
az: Bu widgeti link kimi qoymaq istəyirsiniz?

en: Dyslexia
az: Disleksiya

en: Dyslexia should not be empty.
az: Disleksiya boş olmamalıdır.

en: Ease of access to change the background/font color
az: Fon/şrift rəngini dəyişdirmək üçün asan giriş

en: Edit %s language
az: %s dilini redaktə et

en: Edit Languages
az: Dilləri Redaktə Edin

en: Elderly
az: Yaşlı

en: Elderly should not be empty.
az: Yaşlılar boş qalmamalıdır.

en: Enable
az: Aktivləşdirin

en: Enable / Disable
az: Aktivləşdirin / Deaktiv edin

en: Enable /Disable
az: Aktiv / Deaktiv

en: Enable Disable Features
az: Xüsusiyyətləri Aktivləşdirin/Söndürün

en: Enable Our Plugin To See It Visible On Your Website.
az: Vebsaytınızda Görünən Görmək üçün Pluginimizi Aktivləşdirin.

en: Enable or disable features that improve your website's accessibility.
az: Veb saytınızın əlçatanlığını yaxşılaşdıran xüsusiyyətləri aktivləşdirin və ya söndürün.

en: Enable or disable media elements like audio, video, and GIFs
az: Audio, video və giflər kimi media elementlərini aktivləşdirin və ya deaktiv edin

en: Enable or disable the widget as needed
az: Lazım olduqda widgetı aktivləşdirin və ya deaktiv edin

en: Enable our plugin to see it visible on your website.
az: Veb saytınızda görünməsi üçün plaqinimizi aktiv edin.

en: Enable readable fonts, reading mask, and title highlighting
az: Oxunan şriftləri, maska ​​oxuyun və başlıq vurğulamaq

en: Enable/
az: Aktivləşdirmək /

en: Enable/Disable Accessibility Features
az: Əlçatanlıq xüsusiyyətlərini aktivləşdir / deaktiv edin

en: Enable/Disable Features
az: Xüsusiyyətləri Aktivləşdir/Söndür

en: Enable/Disable Media
az: Medianı Aktivləşdir/Söndür

en: Enable/Disable Widget
az: Vidgeti Aktivləşdir/Söndür

en: Enabled
az: Aktivdir

en: Enables a large black cursor to improve visibility for users with low vision.
az: Böyük bir qara kursoru aşağı görmə qabiliyyəti olan istifadəçilər üçün görüntüləmək üçün imkan verir.

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.
az: İstifadəçi dili üstünlükləri və ya parametrlərinə əsaslanan çoxdilli dəstək verir.

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.Statement Link?
az: İstifadəçi dili üstünlükləri və ya parametrləri əsasında çoxdilli dəstəyə imkan verir.

en: Enhanced Usability for All Accessibility Needs
az: Bütün Əlçatanlıq Ehtiyacları üçün Təkmilləşdirilmiş İstifadə

en: Enjoy a %1$s5-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
az: Seçilmiş planın xüsusiyyətlərinə giriş ilə %1$s5 günlük pulsuz sınaqdan%2$s həzz alın:

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features.
az: Seçilmiş Planın xüsusiyyətlərinə daxil olmaqla% 1 $ S7 günlük pulsuz sınaq% 2 $ sindən həzz alın.

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
az: Seçilmiş Planın xüsusiyyətlərinə daxil olmaqla% 1 $ S7 günlük pulsuz sınaq% 2 $ Sdən istifadə edin:

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision
az: Layihəyə təsir etmədən məzmun ölçüsünü genişləndirir və ya azalır, aşağı görmə qabiliyyətinə malik istifadəçilərə kömək edir

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision.
az: Layihəyə təsir etmədən məzmun ölçüsünü genişləndirir və ya azalır, aşağı görmə qabiliyyətinə malik istifadəçilərə kömək edir.

en: Enter OTP
az: OTP daxil edin

en: Enter the 6-digit OTP sent to your email address.
az: E-poçt ünvanınıza göndərilən 6 rəqəmli OTP daxil edin.

en: Enter your statement page link here...
az: Bəyanat səhifənizi buradan daxil edin ...

en: Error!
az: Xəta!

en: Events Clicked
az: Hadisələr tıklandı

en: Events-Clicked
az: Hadisələr-tıklandı

en: Extended widget customization options including layout and branding
az: Layihə və marka daxil olmaqla genişləndirilmiş widget özelleştirme variantları

en: FAQs
az: Tez-tez verilən suallar

en: Failed Checks
az: Uğursuz yoxlamalar

en: Fast Chat Support during business hours
az: İş saatları ərzində sürətli söhbət dəstəyi

en: Feature Activity Highlights
az: Xüsusiyyət Fəaliyyətinin Xüsusiyyətləri

en: Features & Functionality
az: Xüsusiyyətlər və Funksionallıq

en: Filter Content
az: Filtrə

en: Filter Content should not be empty.
az: Filtr məzmunu boş olmamalıdır.

en: Finally, access the settings to change the background and font colors. This step lets you personalize the widget's appearance, ensuring it matches your brand's style or enhances readability for users. Select your preferred colors and apply them to make the widget visually appealing and accessible.
az: Nəhayət, fon və şrift rənglərini dəyişdirmək üçün parametrlərə daxil olun. Bu addım vidgetin görünüşünü fərdiləşdirməyə imkan verir, onun markanızın üslubuna uyğun olmasını və ya istifadəçilər üçün oxunaqlılığı artırmasını təmin edir. Vidgeti vizual olaraq cəlbedici və əlçatan etmək üçün seçdiyiniz rəngləri seçin və tətbiq edin.

en: Find your best fit with guided size recommendations.
az: Rəhbər ölçü tövsiyələri ilə ən yaxşı uyğunluğunuzu tapın.

en: Floating Widget Icon Color
az: Üzən Widget Icon Rəngi

en: Floating Widget Padding
az: Üzən widget padding

en: Floating Widget Position
az: Üzən widget mövqeyi

en: Floating Widget Size
az: Üzən widget ölçüsü

en: Focus Mask
az: Fokus Maskası

en: Font Readability
az: Şriftin Oxunaqlılığı

en: Free Accessibility Check
az: Pulsuz əlçatanlıq yoxlamaq

en: Friday
az: Cümə

en: Full access to %1$sall accessibility widgets%2$s and features
az: Tam giriş% 1 $ Sollacejy Widgets% 2 $ s və xüsusiyyətləri

en: Fully customizable widget with advanced control options
az: İnkişaf etmiş idarəetmə seçimləri olan tam özelleştirilebilir bir widget

en: GIF Hide
az: GIF Gizlət

en: GIF Hide should not be empty.
az: GIF Gizlətmək boş olmamalıdır.

en: Get Expert Audit Report.
az: Ekspert Auditi Hesabatını əldə edin.

en: Get Live Chat Support
az: Canlı Çat Dəstəyi əldə edin

en: Get Started: Activate Widget and Add Footer Link
az: Başlayın: Widgeti aktivləşdirin və altbilgi bağlantısı əlavə edin

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
az: %1$s%3$s Planını seçdiyiniz zaman illik abunəlikdə %1$s15%% endirim%2$s əldə edin.%2$s

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sGrowth Plan.%2$s
az: % 1 $ s15 %% endirim% 1 $ sgrowthh planını seçdiyiniz zaman illik abunəliyin% 2 $ s.% 2 $ s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
az: %1$s%3$s Planını seçdiyiniz zaman illik abunəlikdə %1$s20%% endirim%2$s əldə edin.%2$s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sScale Plan.%2$s
az: % 1 $ s20 %% endirim% 1 $ sscale planını seçdiyiniz zaman bir abunə% 2 $ s.% 2 $ s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
az: %1$s25%% endirim%2$s %1$s%3$s Planını seçdiyiniz zaman illik abunəlik əldə edin.%2$s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sEstablished Plan.%2$s
az: % 1 $ s25 %% endirim% 1 $ sestablı planı seçdiyiniz zaman illik abunəliyində% 2 $ s.% 2 $ s

en: Get a %1$s29%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sProfessional Plan.%2$s
az: %1$sProfessional Planı%2$s seçdiyiniz zaman illik abunəliyə %1$s29%% endirim%2$s əldə edin.

en: Get a %1$s40%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sPremium Plan.%2$s
az: %1$sPremium Planı%2$s seçdiyiniz zaman illik abunəliyə %1$s40%% endirim%2$s əldə edin.

en: Get a Detailed Expert Audit Report
az: Ətraflı bir mütəxəssis audit hesabatı alın

en: Get started with a plan that matches your requirements:
az: Tələblərinizə uyğun bir planla başlayın:

en: Get started with the Accessibility widget by enabling it in our Settings under the Widget Option section.
az: Vidget Seçimi bölməsindəki Parametrlərimizdə aktivləşdirərək Əlçatanlıq vidgeti ilə başlayın.

en: Gif Hide
az: Gif Gizlət

en: Go Beyond Automation With Expert Audits
az: Ekspert Auditləri ilə avtomatlaşdırmadan kənara çıxın

en: Go Beyond Automation with Expert Audits
az: Ekspert yoxlamaları ilə avtomatlaşdırılmadan kənara çıxın

en: Group Of Pages
az: Səhifələr Qrupu

en: Have Questions Or Need Assistance? %s
az: Suallarınız və ya köməyə ehtiyacınız var? %s

en: Have questions or need assistance? %1$sContact us%2$s
az: Suallarınız var və ya yardıma ehtiyacınız var? %1$sBizimlə əlaqə saxlayın%2$s

en: Have questions or need assistance? %s
az: Suallarınız var və ya yardıma ehtiyacınız var? %s

en: Have questions or need assistance? <a href="%s" target="_blank">Contact us</a>
az: Suallarınız var və ya yardıma ehtiyacınız var? <a href="%s" target="_blank">Bizimlə əlaqə saxlayın</a>

en: Hello %s
az: salam %s

en: Hide GIFs and Animations for Reduced Distraction
az: Diqqətin Azaldılması üçün GIFləri və Animasiyaları Gizlədin

en: Hide Interface
az: İnterfeysi Gizlət

en: Hide Interface should not be empty.
az: İnterfeysi Gizlət boş olmamalıdır.

en: Hide Search Bar
az: Axtarış çubuğunu gizlət

en: Hide Statement
az: Açıqlama

en: Hides GIF animations that can distract or trigger motion sensitivity.
az: Hərəkət həssaslığını yayındıra və ya tetikləyə bilən GIF animasiyalarını gizlədir.

en: Hides the search bar from the user interface.
az: İstifadəçi interfeysindən axtarış çubuğunu gizlədir.

en: Hides the statement section from the user interface.
az: Hesabat hissəsini istifadəçi interfeysindən gizlədir.

en: High Saturation
az: Yüksək Doyma

en: High Saturation Icon
az: Yüksək doyma nişanı

en: High saturation should not be empty.
az: Yüksək doyma boş olmamalıdır.

en: Highlight Focus
az: Fokusu Vurğulamaq

en: Highlight Focus should not be empty.
az: Fokusu Vurğulamaq boş olmamalıdır.

en: Highlight Hover
az: Üzərinə Gətirildikdə Vurğulamaq

en: Highlight Hover should not be empty.
az: Hover Vurğulamaq boş olmamalıdır.

en: Highlight Links
az: Linkləri Vurğulayın

en: Highlight Links should not be empty.
az: Linkləri Vurğulamaq boş olmamalıdır.

en: Highlight Titles
az: Başlıqları Vurğula

en: Highlight Titles should not be empty.
az: Başlıqları Vurğulamaq boş olmamalıdır.

en: Highlight on Hover and Focus for Easier Navigation
az: Daha Asan Naviqasiya üçün Hover və Fokusda Vurğulamaq

en: Highlights elements when hovered, helping users follow cursor movements.
az: Hovered zamanı elementləri vurğulayır, istifadəçilərə kursor hərəkətlərinə əməl etməyə kömək edir.

en: Highlights focused elements, enhancing accessibility for keyboard navigation.
az: Diqqəti çəkən elementləri vurğulayır, klaviatura naviqasiyası üçün əlçatanlığı artırır.

en: How do I get help if I face issues?
az: Problemlərlə üzləşsəm necə kömək ala bilərəm?

en: How to Add an Accessibility Link to Your Footer
az: Altçusunuza bir əlçatanlıq bağlantısını necə əlavə etmək olar

en: How to Enable/Disable Widget
az: Vidgeti Necə Aktivləşdirmək/Söndürmək Olar

en: How to cancel your subscription
az: Abunəliyinizi necə ləğv etmək olar

en: How to contact support if you are on the Free plan
az: Pulsuz planınız varsa, dəstəyi necə əlaqə qurun

en: How to enable the Free plan
az: Pulsuz planı necə aktivləşdirmək olar

en: If you are on the Free plan, you can reach our support team by sending an email to
az: Pulsuz planınız varsa, bir e-poçt göndərməklə dəstək komandamıza çata bilərsiniz

en: If you need further assistance, please contact us at
az: Əlavə yardıma ehtiyacınız varsa, bizə müraciət edin

en: If you need further assistance, please contact us at %1$s. You can also check our %2$s for more information.
az: Əlavə yardıma ehtiyacınız olarsa, zəhmət olmasa, %1$s ünvanından bizimlə əlaqə saxlayın. Daha çox məlumat üçün %2$s-mizi də yoxlaya bilərsiniz.

en: If you require any further information or assistance, please do not hesitate to contact us. Our support team is readily available to address any queries or concerns you may have regarding our subscription plans or any other aspect of our app.
az: Əlavə məlumat və ya yardıma ehtiyacınız olarsa, bizimlə əlaqə saxlayın. Dəstək komandamız abunə planlarımız və ya tətbiqimizin hər hansı digər aspekti ilə bağlı hər hansı sual və ya narahatlığınızı həll etmək üçün hazırdır.

en: Image Alt Tooltip
az: Şəkil Alt Məlumatı

en: Image Alt Tooltip should not be empty.
az: Şəkil Alt Məlumatı boş olmamalıdır.

en: Image Hide
az: Şəkli Gizlət

en: Image Hide should not be empty.
az: Şəkli Gizlət boş olmamalıdır.

en: Image alt Tooltip
az: Image Alt Tooltip

en: Image, Video & GIF Enable/Disable
az: Şəkil, video və gif aktivləşdir / deaktiv edin

en: Image/Video Hide
az: Şəkil/Video Gizlət

en: Includes all features from the %s Plan
az: %s Planının bütün xüsusiyyətləri daxildir

en: Includes all features from the Growth Plan
az: Böyümə planının bütün xüsusiyyətləri daxildir

en: Includes all features from the Scale Plan
az: Miqyaslı planın bütün xüsusiyyətləri daxildir

en: Includes all features from the Startup Plan
az: Başlanğıc planının bütün xüsusiyyətlərini ehtiva edir

en: Invert Colors
az: Rəngləri Tərsinə Çevir

en: Invert Colors should not be empty.
az: Rəngləri Tərsinə Çevirmək boş olmamalıdır.

en: It helps store owners offer a more accessible browsing experience with controls for text, contrast, navigation, media, and language support.
az: O, mağaza sahiblərinə mətn, kontrast, naviqasiya, media və dil dəstəyi üçün nəzarətlərlə daha əlçatan baxış təcrübəsi təklif etməyə kömək edir.

en: Keyboard Nav
az: Klaviatura Naviqasiyası

en: Keyboard Nav Icon
az: Klaviatura NAV nişanı

en: Keyboard Navigation
az: Klaviatura naviqasiyası

en: Keyboard should not be empty.
az: Klaviatura boş olmamalıdır.

en: Kindly note that upon opting for a subscription plan within our app, please be informed that refunds will not be applicable. This policy applies universally to all subscription plans offered, including both monthly and yearly options. We appreciate your understanding and cooperation in adhering to our policy, as we aim to ensure consistency and fairness in all aspects of our subscription services.
az: Nəzərə alın ki, tətbiqimizdə bir abunə planı seçdiyiniz zaman pul qaytarılmayacaq. Bu siyasət aylıq və illik seçimlər daxil olmaqla təklif edilən bütün abunə planlarına şamil edilir. Siyasətimizə əməl etməkdə anlayışınız və əməkdaşlığınız üçün təşəkkür edirik, çünki abunə xidmətlərimizin bütün aspektlərində ardıcıllığı və ədaləti təmin etməyi hədəfləyirik.

en: Language Controllers
az: Dil Nəzarətçiləri

en: Language Settings
az: Dil Parametrləri

en: Language Sorting
az: Dil çeşidlənməsi

en: Language Variable
az: Dili dəyişən

en: Language hidden
az: Dil gizli

en: Language visible
az: Dil görünən

en: Languages
az: Dillər

en: Last 30 Days
az: Son 30 Gün

en: Last 7 Days
az: Son 7 Gün

en: Last Month
az: Keçən ay

en: Lawful Risk
az: Qanuni Risk

en: Left Alignment
az: Sol Düzləndirmə

en: Left Alignment should not be empty.
az: Sol Düzləndirmə boş olmamalıdır.

en: Let's Go
az: Gedək

en: Let's start by choosing a plan that fits your needs.
az: Gəlin ehtiyaclarınıza uyğun bir plan seçməklə başlayaq.

en: Lets users control the site using voice commands for hands-free accessibility.
az: İstifadəçilərə səssiz əlçatanlıq üçün səs əmrlərindən istifadə edərək saytın idarə olunmasına imkan verir.

en: Letter Spacing
az: Hərf Aralığı

en: Letter Spacing should not be empty.
az: Hərf Aralığı boş olmamalıdır.

en: Light Contrast
az: Açıq Kontrast

en: Light Contrast should not be empty.
az: Açıq Kontrast boş olmamalıdır.

en: Limited Scan Notice
az: Məhdud Skan Bildirişi

en: Line Height
az: Sətir Hündürlüyü

en: Line Height & Alignments
az: Sətir Hündürlüyü və Düzləndirmələr

en: Line Height should not be empty.
az: Sətir Hündürlüyü boş olmamalıdır.

en: Locate the place where you want to add the link (typically just before the closing <code>&lt;/footer&gt;</code> or <code>&lt;/body&gt;</code> tag).
az: Link əlavə etmək istədiyiniz yeri tapın (adətən, bağlanışdan əvvəl <kodu> / lt; / lt; / gt> və ya <kodlar> və ya <kodlar / baş və gt; </ code> etiket).

en: Low Saturation
az: Aşağı Doyma

en: Low Saturation Icon
az: Aşağı doyma nişanı

en: Low saturation should not be empty.
az: Aşağı doyma boş olmamalıdır.

en: Manage Features
az: Xüsusiyyətləri idarə edin

en: Manage Languages
az: Dilləri İdarə Et

en: Media Control
az: Media Nəzarəti

en: Menu Settings
az: Menyu parametrləri

en: Middle Left
az: Orta Sol

en: Middle Right
az: Orta Sağ

en: Mobile Design
az: Mobil Dizayn

en: Mobile Position
az: Mobil Mövqe

en: Mobile View Design
az: Mobil Görünüş Dizaynı

en: Mobile view Design
az: Mobil görünüş dizaynı

en: Modifies background colors to reduce eye strain and improve content legibility.
az: Göz süzgəcini azaltmaq və məzmunlu görüntüləmək üçün fon rənglərini dəyişdirir.

en: Monday
az: bazar ertəsi

en: Monthly
az: Aylıq

en: Most 5 Used Feature Analytics
az: Ən çox istifadə olunan xüsusiyyət analitikası

en: Motor Impaired
az: Avtökülən

en: Motor Impaired should not be empty.
az: Motor Impaired boş olmamalıdır.

en: Multi-Language Support
az: Çoxdilli Dəstək

en: Multiple Languages Support
az: Çoxdilli Dəstək

en: Mute Sounds
az: Səsləri Söndürün

en: Mute Sounds should not be empty.
az: Səsləri Söndürmək boş olmamalıdır.

en: Name
az: Ad

en: Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget.
az: Parametrlərə gedin və əlçatanlıq vidjetini işə salın.

en: Navigate to the Plan page and click on the Cancel Subscription button
az: Plan səhifəsinə gedin və Ləğv Abunə düyməsini vurun

en: Navigation & Input
az: Naviqasiya və giriş

en: Navigation and Interaction Controllers
az: Naviqasiya və Qarşılıqlı Əlaqə Nəzarətçiləri

en: Need Any Help?
az: Hər hansı bir kömək lazımdır?

en: Need help deciding? Contact us at %1$s or check our %2$s for detailed feature comparisons.
az: Qərar vermək üçün kömək lazımdır?Bizimlə% 1 $ s ilə əlaqə saxlayın və ya ətraflı xüsusiyyət müqayisələri üçün% 2 $ simizi yoxlayın.

en: Need help or want to remove branding?
az: Kömək və ya marka çıxarmaq istəmək lazımdır?

en: Next
az: Sonrakı

en: No Significant Most Features Usage Found
az: Əhəmiyyətli bir çox xüsusiyyətdən istifadə tapılmadı

en: No relevant data is available for the specified range
az: Göstərilən diapazon üçün müvafiq məlumatlar mövcuddur

en: No scan history found (or API response is empty).
az: Skan tarixçəsi tapılmadı (və ya API cavabı boşdur).

en: Not Applicable or It May Require Manual Audit
az: Tətbiq olunmur və ya əl ilə yoxlama tələb edə bilər

en: Not Sure Which Plan Fits Best?
az: Hansı planın daha uyğun olduğuna əmin deyilsiniz?

en: Not default language
az: Standart dil deyil

en: Note:
az: Qeyd:

en: Note: It is recommended to use a child theme to prevent your changes from being lost during theme updates.
az: Qeyd: Dəyişikliklərinizin tema yeniləmələri zamanı itirilməsinin qarşısını almaq üçün bir uşaq mövzusundan istifadə etmək tövsiyə olunur.

en: Once the accessibility widget’s functionality is verified, we’ll proceed to remove all branding for your white-label configuration.
az: Əlçatanlıq vidjetinin funksionallığı təsdiqləndikdən sonra, ağ etiket konfiqurasiyanız üçün bütün markaların hamısını çıxarmağa davam edəcəyik.

en: One Click To Make Your Website Accessible Today
az: Veb saytınızı bu gün əlçatan etmək üçün bir kliklə

en: One Click to Make Your Website Accessible Today
az: Veb saytınızı bu gün əldə etmək üçün bir klik

en: Only The First Page Of Your Website Will Be Scanned. To Request A Full-Site Accessibility Scan, Please Reach Out To Our Team.
az: Veb saytınızın yalnız birinci səhifəsi skan ediləcək. Tam Saytda Əlçatımlılıq Skanını İstəmək üçün Komandamızla əlaqə saxlayın.

en: Only the first page of your website will be scanned. To request a full-site accessibility scan, please reach out to our team.
az: Veb saytınızın yalnız ilk səhifəsi skan ediləcək. Tam saytın əlçatanlıq skanını tələb etmək üçün komandamızla əlaqə saxlayın.

en: Open
az: Açıq

en: Open your active theme's <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
az: Aktiv mövzusunuzun <kodu> footer.php </ code> funksiyaları.php </ kod> faylınızı açın (adətən <kodu / kodlu / mövzu / mövzu / </ kod>).

en: Open your active theme’s <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
az: Aktiv mövzusunuzun <kodu> footer.php </ code> funksiyaları.php </ kod> faylınızı açın (adətən <kodu / kodlu / mövzu / mövzu / </ kod>).

en: Option to display accessibility widget link in website footer
az: Veb sayt altbilgisində əlçatanlıq widget linki göstərmək üçün seçim

en: Our team can help you choose the right plan based on your store size, accessibility goals, and support needs.
az: Komandamız mağaza ölçüsünə, əlçatanlıq məqsədlərinizə və dəstək ehtiyaclarınıza əsaslanaraq düzgün planı seçməyə kömək edə bilər.

en: Overview
az: İcmal

en: Padding
az: Doldurma

en: Page URL
az: Səhifə URL

en: Pages
az: Səhifələr

en: Personalized User Accessibility Profile Settings
az: Fərdiləşdirilmiş İstifadəçi Əlçatanlıq Profil Parametrləri

en: Personalized accessibility profiles for user-specific needs
az: İstifadəçi tərəfindən xüsusi ehtiyaclar üçün fərdi əlçatanlıq profilləri

en: Plan Specific Features
az: Plana Xas Xüsusiyyətlər

en: Plans
az: Planları planlaşdırır

en: Platform & Integration
az: Platforma və İnteqrasiya

en: Please enter a valid URL to scan.
az: Skan etmək üçün etibarlı URL daxil edin.

en: Please uninstall this plugin and reinstall it.
az: Zəhmət olmasa, bu plagini silin və yenidən quraşdırın.

en: Please upgrade your plan to continue accessing premium accessibility features.
az: Xahiş edirəm mükafat əlçatanlığı xüsusiyyətlərinə daxil olmaq üçün planınızı təkmilləşdirin.

en: Position
az: Mövqe

en: Prev
az: Əvvəlki

en: Prioritize and sort languages based on your customer base
az: Müştəri bazasına əsaslanan dilləri prioritetləşdir və çeşidləyin

en: Priority chat support during business hours
az: İş saatları ərzində prioritetli söhbət dəstəyi

en: Priority support and regular updates
az: Prioritet dəstəyi və müntəzəm yeniliklər

en: Pro Plan
az: Pro Planı

en: Profile Options
az: Profil Seçimləri

en: Profile Settings
az: Profil Parametrləri

en: Profile Settings should not be empty.
az: Profil Parametrləri boş olmamalıdır.

en: Quick Access Panel for Useful Accessibility Tools
az: Faydalı Əlçatanlıq Alətləri üçün Sürətli Giriş Paneli

en: Quick navigation tool showing all Headings, Landmarks, and Links in one place.
az: Bütün başlıqları, əlamətlərini və bağlantıları bir yerdə göstərən sürətli naviqasiya vasitəsi.

en: Quickstart
az: Sürətli başlanğıc

en: Rank
az: Rütbə

en: Read Mode
az: Oxu Modu

en: Read Mode should not be empty.
az: Oxu Modu boş olmamalıdır.

en: Readable Fonts
az: Oxunaqlı Şriftlər

en: Readable Fonts should not be empty.
az: Oxunaqlı Şriftlər boş olmamalıdır.

en: Readable Fonts, Reading Mask, and Highlight Titles
az: Oxunaqlı Şriftlər, Oxu Maskası və Başlıqları Vurğulamaq

en: Reading Guide
az: Oxu Bələdçisi

en: Reading Guide Color should not be empty.
az: Oxu Bələdçisi Rəngi boş olmamalıdır.

en: Reading Mask
az: Oxu Maskası

en: Reading Mask should not be empty.
az: Oxu Maskası boş olmamalıdır.

en: Reads selected text aloud for users with visual impairments or reading difficulties.
az: Vizual pozğunluqları və ya oxumaqda çətinlik çəkən istifadəçilər üçün seçilmiş mətni ucadan oxuyur.

en: Real Customer Questions
az: Real Müştəri Sualları

en: Recommended Apps
az: Tövsiyə olunan proqramlar

en: Refresh
az: Yeniləyin

en: Refresh your website to see the link appear in the footer.
az: Linkin alt tərəfində görünməsi üçün veb saytınızı yeniləyin.

en: Remove default widget branding for a fully white-labeled experience
az: Tamamilə ağ etiketli bir təcrübə üçün standart vidjet markasını çıxarın

en: Removes accessibility tool branding for a cleaner, white-labeled appearance.
az: Təmiz, ağ etiketli bir görünüş üçün əlçatanlığı alət markası çıxarır.

en: Report Date
az: Hesabat Tarixi

en: Resend OTP
az: OTP-ni yenidən qurun

en: Reset All should not be empty.
az: Hamısını Sıfırla boş olmamalıdır.

en: Reset To Default
az: Defolt olaraq yenidən qurun

en: Reset all
az: Hamısını sıfırla

en: Restricted Brand Customization
az: Məhdud marka özelleştirme

en: Right Alignment
az: Sağ Düzləndirmə

en: Run scans and review accessibility findings.
az: Skanları işə salın və əlçatanlıq tapıntılarını nəzərdən keçirin.

en: Saturation Modes
az: Doyma Rejimləri

en: Saturday
az: şənbə

en: Save
az: Yadda saxla

en: Save Rankings
az: Reytinqləri Saxla

en: Save the changes to the <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file.
az: Dəyişiklikləri <kodu> footer.php </ code> və ya <kod> funksiyaları.php </ code> faylına yazın.

en: Scan
az: Skan edin

en: Scan Interval
az: Skan Aralığı

en: Scan Queued
az: Skan Növbəsinə Alındı

en: Scan Queued â Waiting To Startâ¦
az: Skan Növbəyə Alındı ​​â Başlanmasını Gözləyir¦

en: Scan Scope
az: Skan sahəsi

en: Scan To Check Compliance Of Accessibility
az: Əlçatanlığın Uyğunluğunu Yoxlamaq üçün Skan

en: Scan Your site
az: Saytınızı tarayın

en: Scanner Result
az: Skaner Nəticəsi

en: Schedule a Call
az: Zəng planlaşdırın

en: Scheduled Scan
az: Planlaşdırılmış Skan

en: Search
az: Axtarış

en: Search should not be empty.
az: Axtarış boş olmamalıdır.

en: Seizure Safe
az: Tutma təhlükəsizdir

en: Seizure Safe should not be empty.
az: Tutma təhlükəsizliyi boş olmamalıdır.

en: Select Language
az: Dil seçin

en: Select Monthly Plan:
az: Aylıq Planı seçin:

en: Select Plan and Offers
az: Plan və Təklifləri seçin

en: Select Yearly Plan:
az: İllik Planı seçin:

en: Selected
az: Seçilmiş

en: Sepcific Page
az: Sepcific Səhifə

en: Set %s Default Language
az: %s Standart Dilini Təyin Et

en: Set Up Translation Visibility And Language Priorities.
az: Tərcümə Görünüşü və Dil Prioritetlərini Qurun.

en: Set up translation visibility and language priorities.
az: Tərcümə görünürlüğünü və dil prioritetlərini təyin edin.

en: Set wholesale rules and simplify B2B pricing.
az: Topdansatış qaydalarını təyin edin və B2B qiymətlərini sadələşdirin.

en: Settings
az: Parametrlər

en: Shopline
az: Mağaza xətti

en: Show Language
az: Dili Göstər

en: Showing
az: Göstərilir

en: Simplifies the layout and focuses on text for easier reading, removing distractions like sidebars and ads.
az: Layihəni sadələşdirir və daha asan oxumaq, yan çubuğu və reklamlar kimi yayındırmağı aradan qaldırmaq üçün mətnə ​​yönəldilir.

en: Smart Contrast
az: Smart kontrast

en: Smart Contrast for Better Readability
az: Daha Yaxşı Oxunaqlılıq üçün Ağıllı Kontrast

en: Smart Contrast should not be empty.
az: Smart kontrast boş olmamalıdır.

en: Sorry, You can not update....
az: Təəssüf ki, yeniləyə bilməzsiniz....

en: Sound Muting for Distraction-Free Browsing
az: Diqqəti Yayındırmayan Baxış üçün Səsin Söndürülməsi

en: Specific Page
az: Xüsusi Səhifə

en: Speech Support
az: Nitq Dəstəyi

en: Standard support via email and live chat during business hours
az: İş saatları ərzində e-poçt və canlı söhbət vasitəsilə standart dəstək

en: Standard support via email.
az: E-poçt vasitəsilə standart dəstək.

en: Start Free Trial
az: Pulsuz sınaqdan başlayın

en: Start Live Chat
az: Canlı Söhbətə başlayın

en: Start My Compliance Plan
az: Uyğunluq planımı başlayın

en: Start Your Accessibility Journey:
az: Əlçatan səyahətinizə başlayın:

en: Start a 5-Day Free Trial for
az: Üçün 5 günlük pulsuz sınaq başlayın

en: Start a 7-Day Free Trial
az: 7 günlük pulsuz sınaqdan başlayın

en: Start a 7-Day Free Trial for
az: Üçün 7 günlük pulsuz sınaq başlayın

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 5-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
az: Ehtiyaclarınıza uyğun aylıq planı seçməklə başlayın. Hər bir plan fərqli xüsusiyyətlər və fərdiləşdirmə seçimləri təklif edir. Seçdiyiniz plan vidgetdə hansı xüsusiyyətlərə daxil ola biləcəyinizi müəyyən edəcək. Bundan əlavə, bütün xüsusiyyətləri araşdırmaq və mağazanızın əlçatanlığını artırmaq üçün 5 günlük pulsuz sınaqdan həzz alın.

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 7-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
az: Ehtiyaclarınıza uyğun aylıq planı seçərək başlayın.Hər bir plan fərqli xüsusiyyətlər və özelleştirme seçimləri təklif edir.Seçdiyiniz plan, widgetda hansı xüsusiyyətlərə daxil ola biləcəyinizi müəyyənləşdirəcəkdir.Bundan əlavə, bütün xüsusiyyətləri araşdırmaq və mağazanızın əlçatanlığını artırmaq üçün 7 gün ərzində pulsuz sınaqdan zövq alın.

en: Start with a %1$s5-day free trial%2$s to experience all features:
az: Bütün xüsusiyyətləri yaşamaq üçün% 1 $ S5 günlük pulsuz sınaq ilə başlayın:

en: Start with a %1$s7-day free trial%2$s to experience all features:
az: Bütün funksiyalardan istifadə etmək üçün %1$s7 günlük pulsuz sınaq%2$s ilə başlayın:

en: Startup
az: Başlanğıc

en: Startup Plan
az: Başlanğıc planı

en: Statement
az: Bəyanat

en: Statement Link?
az: Bəyanat linki?

en: Statement should not be empty.
az: Bəyanat boş olmamalıdır.

en: Status
az: Vəziyyət

en: Stop Animation
az: Animasiyanı Dayandırın

en: Stop Animation should not be empty.
az: Animasiyanı Dayandırmaq boş olmamalıdır.

en: Submit
az: Göndərmək

en: Success!
az: Uğur!

en: Sunday
az: bazar günü

en: Support & Partnership
az: Dəstək və Tərəfdaşlıq

en: Support for 100+ Languages
az: 100+ dil üçün dəstək

en: Support on Email
az: E-poçtla Dəstək

en: Supports 100+ languages with automatic translation
az: Avtomatik tərcümə ilə 100+ dilləri dəstəkləyir

en: Talk & Type
az: Danış və Yaz

en: Talk And Type
az: Danış Və Yaz

en: Talk and Type should not be empty.
az: Danış və Yaz boş olmamalıdır.

en: Text Colors
az: Mətn Rəngləri

en: Text Colors should not be empty.
az: Mətn Rəngləri boş olmamalıdır.

en: Text Customization Controllers
az: Mətn Fərdiləşdirmə Nəzarətçiləri

en: Text Enhancer
az: Mətn Təkmilləşdiricisi

en: Text Enhancer should not be empty.
az: Mətn Təkmilləşdiricisi boş olmamalıdır.

en: Text Enhancer, Image Alt Tooltip, and Stop Animation
az: Mətn Təkmilləşdiricisi, Şəkil Alt Məlumatı və Animasiyanı Dayandırmaq

en: Text Speech
az: Mətn Nitqi

en: Text Speech should not be empty.
az: Mətndən Nitqə boş olmamalıdır.

en: Text and Layout Font
az: Mətn və Düzənlik Şrifti

en: Text enhancer for clarity, image alt tooltips, and option to stop animations
az: Aydınlıq üçün mətn gücləndiricisi, görüntü alt alətləri və animasiyaların dayanması üçün seçim

en: Text to Speech
az: Mətndən Nitqə

en: Text to Speech & Sounds Enable/Disable
az: Nitq və səslər üçün mətn / deaktiv etmək

en: Text-to-speech, voice navigation, and talk & type input
az: Text-to-nitq, səs naviqasiyası və danışıq və tip giriş

en: Thank You Banner Image
az: Təşəkkür Banner Şəkli

en: Thank You for Choosing a Plan!
az: Bir Plan Seçdiyiniz üçün Təşəkkür edirik!

en: Thanks for choosing our app! We're here to help make your website accessible to everyone.
az: Tətbiqimizi seçdiyiniz üçün təşəkkür edirik! Veb saytınızı hər kəs üçün əlçatan etməyə kömək etmək üçün buradayıq.

en: The %1$s "Choose Design" %2$s option empowers merchants to select from a variety of design styles for our widget, tailoring it to their unique preferences and needs.
az: %1$s "Dizayn Seç" %2$s seçimi tacirlərə vidgetimiz üçün müxtəlif dizayn üslublarından seçim etməyə imkan verir, onu öz unikal seçimlərinə və ehtiyaclarına uyğunlaşdırır.

en: The %1$s "Customize Position" %2$s feature enables merchants to tailor the exact placement of our widget, ensuring it perfectly fits their site layout and design vision.
az: %1$s "Mövqeyi Fərdiləşdir" %2$s xüsusiyyəti tacirlərə vidgetimizin dəqiq yerləşdirilməsini fərdiləşdirməyə imkan verir, onun sayt tərtibatına və dizayn vizyonuna mükəmməl uyğunlaşmasını təmin edir.

en: The <strong>Language Sorting</strong> feature allows you to customize the order in which languages appear on your Language page and in the Widget. Simply use the up and down arrows beside each language to rearrange them according to your preference. Once you're happy with the order, click Save Ranking to apply the changes. The languages will then appear in the same order across your storefront and Widget, providing a consistent experience for your users.
az: <Strong> dil çeşidlənməsi </ strong> xüsusiyyət, dil səhifənizdə və widgetda dillərdə görünən sifarişi özelleştirməyə imkan verir.Sadəcə seçiminizə görə onları dəyişdirmək üçün hər dildə olan yuxarı və aşağı oxlardan istifadə edin.Sifarişdən məmnun olduqdan sonra dəyişiklikləri tətbiq etmək üçün sıralama Saxla vurun.Daha sonra dillər, istifadəçiləriniz üçün ardıcıl bir təcrübə təmin edən, mağazanın və vidjetinizdə eyni qaydada görünəcək.

en: The <strong>Language Variable</strong> feature allows your widget to automatically adapt to the language selected on your website. When enabled, the widget will detect and match the site's active language - ensuring a seamless and consistent experience for users navigating your site in different languages. This is especially helpful if your store already includes a language selector, as it improves accessibility and ensures that the widget content is always shown in the user’s preferred language without any extra configuration.
az: <Strong> Dili dəyişən </ strong> Feature widgetınızın veb saytınızda seçilmiş dilə avtomatik uyğunlaşmasına imkan verir.Effektiv olduqda, widget saytın aktiv dilini aşkar edəcək və saytınızı müxtəlif dillərdə gəzən istifadəçilər üçün sorunsuz və ardıcıl bir təcrübə təmin edəcəkdir.Mağazanız artıq bir dil seçicisini ehtiva edirsə, bu, artıq bir dil seçicisini ehtiva edirsə və widget məzmununun hər hansı bir əlavə konfiqurasiya olmadan həmişə istifadəçinin seçdiyi dildə göstərilməsini təmin etməsini təmin edir.

en: The email or phone number you entered is already in use.
az: Daxil etdiyiniz e-poçt və ya telefon nömrəsi artıq istifadə olunur.

en: The free widget is only available for use on the specific website URL you provided.
az: Pulsuz widget yalnız təqdim etdiyiniz xüsusi veb saytında istifadə üçün mümkündür.

en: The site url you entered is already registered.
az: Daxil etdiyiniz saytın url-i artıq qeydiyyatdan keçib.

en: This Month
az: Bu Ay

en: This feature aligns all text to the left, avoiding center or justified text which can be harder to read for people with dyslexia or cognitive challenges.
az: Bu xüsusiyyət, disleksia və ya idrak problemləri olan insanlar üçün oxumaq çətin ola biləcək mərkəzdən və ya əsaslandırılmış mətnin qarşısını alaraq bütün mətni sola, sola və ya əsaslandırılmış mətndən tutur.

en: This feature creates a horizontal reading mask that follows the cursor to help users focus on one line of text at a time.
az: Bu xüsusiyyət istifadəçilərə bir anda bir mətn xəttinə yönəltməyə kömək etmək üçün kursoru izləyən üfüqi bir oxu maskası yaradır.

en: This feature disables the sound that plays when the accessibility widget is opened or closed.
az: Bu xüsusiyyət, əlçatanlıq vidjeti açıldıqda və ya bağlandıqda səslənən səsləri aradan qaldırır.

en: This feature enables keyboard navigation using Tab, Shift+Tab, and Enter, along with shortcuts like M for menus, H for headings, F for forms, B for buttons, P for paragraphs, and G for graphics.
az: Bu funksiya menyular üçün M, başlıqlar üçün H, formalar üçün F, düymələr üçün B, paraqraflar üçün P və qrafika üçün G kimi qısa yollarla yanaşı Tab, Shift+Tab və Enter düymələrindən istifadə edərək klaviatura naviqasiyasını təmin edir.

en: This feature hides images and videos to help users who are easily distracted or sensitive to visual media focus better on the text.
az: Bu xüsusiyyət asanlıqla diqqətdən yayındıran və ya vizual mediaya həssas olan istifadəçilərə mətndə daha yaxşı fokuslanmasına kömək etmək üçün şəkillər və videoları gizlədir.

en: This feature highlights all links on the page with a border or background, making them easier to identify and click.
az: Bu xüsusiyyət, bir sərhəd və ya arxa plan ilə bütün bağlantıları vurğulayır, onları müəyyənləşdirməyi və tıklamağı asanlaşdırır.

en: This feature highlights headings and titles across the page, helping users quickly locate and navigate key content areas.
az: Bu xüsusiyyət, istifadəçilərə açar məzmun sahələrini tez bir zamanda tapmağa və naviqasiya etməyə kömək edən bir səhifədə başlıqlar və başlıqları vurğulayır.

en: This feature increases space between letters, making text easier to distinguish and reducing visual crowding.
az: Bu xüsusiyyət, hərflər arasındakı boşluğu artırır, vizual izdihamı ayırd etmək və azaltmaq üçün mətn asanlaşdırır.

en: This feature increases spacing between words to improve readability for users with dyslexia or cognitive impairments.
az: Bu xüsusiyyət, disleksia və ya idrak pozuntuları olan istifadəçilər üçün oxunuşu yaxşılaşdırmaq üçün sözlər arasındakı boşluğu artırır.

en: This feature increases the contrast between text and background, making content easier to read for users with low vision.
az: Bu xüsusiyyət mətn və fon arasındakı ziddiyyəti artırır, aşağı görmə qabiliyyəti olan istifadəçilər üçün məzmun oxumağı asanlaşdırır.

en: This feature increases the size of the text throughout the website to help users with vision difficulties read content more comfortably.
az: Bu xüsusiyyət, görmə çətinlikləri olan istifadəçilərə məzmunu daha rahat oxumaq üçün veb saytdakı mətnin ölçüsünü artırır.

en: This feature increases the vertical spacing between lines of text, making content more readable and less dense.
az: Bu xüsusiyyət, mətn xətləri arasındakı şaquli boşluğunu artırır, məzmunu daha oxunaqlı və daha az sıxdır.

en: This feature is available in:
az: Bu xüsusiyyət mövcuddur:

en: This feature offers users multiple predefined accessibility profiles. Each profile includes a set of accessibility features tailored to specific needs. When a user selects a profile, all the associated features are automatically enabled.
az: Bu xüsusiyyət istifadəçilərə çoxsaylı əvvəlcədən təyin edilmiş əlçatanlıq profilləri təklif edir.Hər bir profil xüsusi ehtiyaclara uyğun bir sıra əlçatanlıq xüsusiyyətlərinə malikdir.Bir istifadəçi profil seçdikdə, bütün əlaqəli xüsusiyyətlər avtomatik olaraq aktivdir.

en: This feature pauses animations, blinking, and flashing content to reduce motion sensitivity and distractions for users with vestibular disorders or ADHD.
az: Bu xüsusiyyət, vestibular pozğunluqları və ya adhd olan istifadəçilər üçün hərəkət həssaslığını və yayındırmaları azaltmaq üçün animasiyalar, yanıb-sönən məzmunu pozur.

en: This feature provides a text magnifier that enlarges text under the cursor, helping users read small or dense text with ease.
az: Bu xüsusiyyət, istifadəçilərə kiçik və ya sıx mətni asanlıqla oxumağa kömək edərək, bu xüsusiyyət kursorun altındakı mətni genişləndirən bir mətn böyüdücü təqdim edir.

en: This feature removes color saturation from the site, creating a grayscale experience that can reduce distractions and assist users with color sensitivity or color blindness.
az: Bu xüsusiyyət ərazidən rəng doymasını aradan qaldırır, yayındırmaları azaldacaq və rəng həssaslığı və ya rəng korluğu olan istifadəçilərə kömək edə biləcək bir boz rəngli təcrübə yaradır.

en: This feature replaces decorative or complex fonts with simpler, more readable ones to improve legibility.
az: Bu xüsusiyyət, aydın və ya mürəkkəb şriftləri daha sadə, daha oxunuşlu olanlar ilə əvəz edir.

en: This feature shows image alt text as a tooltip, helping screen reader users and others understand the content of visual elements.
az: Bu xüsusiyyət, ekran oxucu istifadəçilərinə və digərləri vizual elementlərin məzmununu başa düşməyə kömək edən bir aləttip kimi görüntü alt mətni göstərir.

en: This is the default and most widely used design of the accessibility widget – tried, tested, and reliable across all devices.
az: Bu, əlçatanlıq vidjetinin standart və ən çox istifadə olunan dizaynı - sınanmış, sınanmış və bütün cihazlarda etibarlıdır.

en: This will be only Works on Position for "Bottom Left" and "Bottom Right"
az: Bu, yalnız "Aşağı Sol" və "Aşağı Sağ" mövqeləri üçün işləyəcək

en: This will only work on position for %1$s and %2$s
az: Bu, yalnız %1$s və %2$s mövqeləri üçün işləyəcək

en: Thursday
az: cümə axşamı

en: Time Of Day
az: Günün Saatı

en: Title Colors
az: Başlıq Rəngləri

en: Title Colors should not be empty.
az: Başlıq Rəngləri boş olmamalıdır.

en: Title Highlighting
az: Başlığın Vurğulanması

en: To Scan All Page Or Group Of Pages, Please
az: Bütün Səhifəni və ya Səhifə Qruplarını Skan etmək üçün Zəhmət olmasa

en: To discontinue using this plugin, please cancel your active subscription by clicking the button below.
az: Bu plugindən istifadə edərək dayandırmaq üçün aşağıdakı düyməni basaraq aktiv abunəliyinizi ləğv edin.

en: To enable all accessibility widgets and features, you need to purchase a plan. Choose the perfect plan for your website needs.
az: Bütün əlçatanlıq vidjetləri və xüsusiyyətlərini aktivləşdirmək üçün bir plan almaq lazımdır.Veb saytınızın ehtiyacları üçün mükəmməl bir plan seçin.

en: To enable the Free plan, go to the Plan page and click on the Free button. Once clicked, a form will appear. Fill in all the required details, and the widget will automatically be displayed on the front end.
az: Pulsuz planı aktivləşdirmək üçün plan səhifəsinə keçin və pulsuz düyməni vurun.Bir dəfə tıklandı, bir forma görünəcək.Bütün tələb olunan məlumatları doldurun və widget avtomatik olaraq ön sonunda göstərilir.

en: To ensure your site is accessible and user-friendly, add an Accessibility Assistance link to your footer menu:
az: Saytınızın əlçatan və istifadəçi dostu olmasını təmin etmək üçün altbilge menyusunuza əlçatanlıq yardımı bağlantısı əlavə edin:

en: To make the widget visible, enable and save the accessibility settings.
az: Vidjeti görünən, aktivləşdirmək və əldə etmək imkanı vermək.

en: Top Left
az: Yuxarı Sol

en: Top Right
az: Yuxarı Sağ

en: Total Accessibility Scans
az: Ümumi Əlçatımlılıq Skanları

en: Total Counts
az: Cəmi sayma

en: Total Counts Icon
az: Cəmi sayma nişanı

en: Try
az: Cəhd etmək

en: Try Accessibility Assistant for free and instantly boost accessibility
az: Əlçatanlıq köməkçisini pulsuz və dərhal əldə etmək üçün istifadə edin

en: Tuesday
az: çərşənbə axşamı

en: Unable to render audit result.
az: Audit nəticəsini vermək mümkün deyil.

en: Unlimited impressions and unrestricted widget visibility
az: Limitsiz təəssüratlar və məhdudiyyətsiz widget görünmə

en: Unlimited impressions on any plans and unrestricted widget visibility
az: İstənilən plan və məhdudiyyətsiz widget görünmə ilə bağlı məhdudiyyətsiz təəssüratlar

en: Unlock Full Accessibility Features
az: Tam giriş xüsusiyyətlərini açın

en: Unlock full functionality by upgrading to a paid plan
az: Ödənişli bir plana yüksəltməklə tam funksionallıq kilidini açın

en: Unlock insights and free access to our accessibility plugin by submitting your details below.
az: Aşağıdakı məlumatlarınızı təqdim etməklə əlçatanlıq pluginimizə anlayışları və pulsuz girişinizi açın.

en: Upgrade Plan
az: YENİLƏNİB PLAN

en: Upgrade your plan to enable these features.
az: Bu funksiyaları aktivləşdirmək üçün planınızı təkmilləşdirin.

en: Upgrade your plan to enable this feature
az: Bu xüsusiyyəti aktivləşdirmək üçün planınızı təkmilləşdirin

en: Usage Guide
az: İstifadə Təlimatı

en: Use Default Functionalities of Widget
az: Vidgetin Standart Funksiyalarından İstifadə Edin

en: Use language variables for seamless multilingual store integration
az: Sürətsiz çoxdilli mağaza inteqrasiyası üçün dil dəyişənlərindən istifadə edin

en: Use this guide to quickly set up your Accessibility Assistant widget.
az: Əlçatımlılıq köməkçisi vidcetinizi tez qurmaq üçün bu təlimatdan istifadə edin.

en: Useful Links
az: Faydalı Linklər

en: Useful Links should not be empty.
az: Faydalı Linklər boş olmamalıdır.

en: User Guide
az: İstifadəçi Təlimatı

en: User Interaction with Features
az: Xüsusiyyətləri ilə istifadəçi qarşılıqlılığı

en: Utility Settings
az: Yardımçı Parametrlər

en: Verify
az: Yoxlamaq

en: Verify Widget & Remove Branding
az: Widget'i doğrulayın və marka çıxarın

en: Verify your email
az: E-poçtunuzu yoxlayın

en: Video Hide
az: Videonu Gizlət

en: Video Hide should not be empty.
az: Videonu Gizlət boş olmamalıdır.

en: View Analytics
az: Analitikaya baxın

en: View Plans & Pricing
az: Planlara və qiymətlərə baxın

en: View Result
az: Nəticəyə baxın

en: Virtual Keyboard
az: Virtual klaviatura

en: Virtual Keyboard should not be empty.
az: Virtual klaviatura boş olmamalıdır.

en: Visible
az: Görünən

en: Visual Customization Controllers
az: Vizual Fərdiləşdirmə Nəzarətçiləri

en: Visual Enhancements
az: Vizual aksesuarlar

en: Visually Impaired
az: Görmə qabiliyyəti zəifdir

en: Visually Impaired should not be empty.
az: Görmə qabiliyyəti zəif olmamalıdır.

en: Voice Commands should not be empty.
az: Səsli Əmrlər boş olmamalıdır.

en: Voice Navigation
az: Səsli Naviqasiya

en: Voice Navigation and Talk & Type Controls
az: Səsli Naviqasiya və Danış və Yaz Nəzarətləri

en: Want to remove branding for free?
az: Pulsuz marka çıxarmaq istəyirsiniz?

en: We have an Exciting Offer for you:
az: Sizin üçün maraqlı bir təklifimiz var:

en: Website screenshot
az: Veb saytın ekran görüntüsü

en: Wednesday
az: çərşənbə

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Welcome Banner Image
az: Xoş Gəldiniz Banner Şəkli

en: Welcome to Accessibility Assistant
az: Giriş köməkçisinə xoş gəlmisiniz

en: Welcome to Accessibility by CartCoders
az: CartCoders tərəfindən Əlçatanlığa Xoş Gəldiniz

en: Welcome to: Accessibility Assistant
az: Xoş gəlmisiniz: Əlçatımlılıq köməkçisi

en: What does this plugin help with?
az: Bu plagin nəyə kömək edir?

en: What's included
az: Nə daxildir

en: Wholesale App
az: Topdansatış Proqramı

en: Wholesale Price & B2B Solution
az: Topdansatış qiymətləri və B2B həlli

en: Widget Content / Appearance
az: Widget Məzmunu / Görünüşü

en: Widget Engagements
az: Vidcet Nişanları

en: Widget Icon
az: Vidjet nişanı

en: Widget Opens
az: Widget açılır

en: Widget Opens Icon
az: Widget simvolu açır

en: Widget Option
az: Vidget Seçimi

en: Widget Option:
az: Vidget Seçimi:

en: Widget Settings
az: Widget parametrləri

en: Widget Size
az: Vidjet ölçüsü

en: Widget Size Customization & Positioning
az: Widget ölçüsü özelleştirme və yerləşdirmə

en: Widget Title on Hover
az: Hover-də Widget başlığı

en: With Accessibility Assistant, blind and visually impaired people have the ease of access to become more independent and integration with the Digital world, which replicates their daily lives
az: Əlçatanlıq Köməkçisi ilə kor və görmə qabiliyyəti zəif olan insanlar gündəlik həyatlarını təkrarlayan Rəqəmsal dünya ilə daha müstəqil olmaq və inteqrasiya etmək üçün rahat giriş əldə edirlər

en: Word Spacing
az: Söz Aralığı

en: Word Spacing should not be empty.
az: Söz Aralığı boş olmamalıdır.

en: Year
az: İl

en: Yearly
az: İllik

en: Yes. Each plan unlocks additional controls and customization. Your current plan determines what appears as enabled in admin pages.
az: Bəli. Hər bir plan əlavə nəzarət və fərdiləşdirməni açır. Cari planınız admin səhifələrində nəyin aktiv göründüyünü müəyyən edir.

en: Yes. Higher plans support broad language coverage, language controls, and easier multilingual storefront accessibility.
az: Bəli. Daha yüksək planlar geniş dil əhatəsini, dil nəzarətini və daha asan çoxdilli vitrin əlçatanlığını dəstəkləyir.

en: You can place "#add-aacc-link" as link
az: Link kimi "# əlavə-aacc-link" yerləşdirə bilərsiniz

en: You can place %s as a link.
az: Siz %s-i link kimi yerləşdirə bilərsiniz.

en: You can place <strong>%s</strong> as link
az: Siz <strong>% s </ strong> link kimi yerləşdirə bilərsiniz

en: You can reach the support team through the contact link in the footer. Paid plans include stronger support options based on tier.
az: Altbilgidəki əlaqə linki vasitəsilə dəstək komandası ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz. Ödənişli planlara səviyyəyə əsaslanan daha güclü dəstək seçimləri daxildir.

en: You have admin access
az: Sizin admin girişiniz var

en: You have member access
az: Üzv girişiniz var

en: You're on a %s plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
az: Siz %s planındasınız! Bu gün təkmilləşdirməklə daha çox funksiya və fərdiləşdirmə seçimlərini açın.

en: You're on a Growth plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
az: Bir böyümə planınızdasınız!Bu gün yüksəltməklə daha çox xüsusiyyətlər və özelleştirme seçimlərini açın.

en: You're on a Scale plan! Unlock even more powerful features and tools by upgrading today.
az: Siz miqyaslı bir planınızdasınız!Bu gün yüksəltməklə daha da güclü xüsusiyyətlər və vasitələr açın.

en: You're on the %s plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
az: Siz %s planındasınız! Bu gün təkmilləşdirməklə prioritet dəstək və eksklüziv qabaqcıl əlçatanlıq xüsusiyyətlərindən həzz alın.

en: You're on the %s plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
az: Siz %s planındasınız! Bu gün təkmilləşdirməklə güclü əlçatımlılıq alətlərinin kilidini açın.

en: You're on the Established plan! You already have access to our top-tier features and tools.
az: Qurulmuş planınızdasınız!Artıq yüksək səviyyəli xüsusiyyətlərimiz və alətlərimizə girişiniz var.

en: You're on the Free plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
az: Pulsuz planınızdasınız!Bu gün yüksəltməklə güclü əlçatanlıq vasitələrinin kilidini açın.

en: You're on the Premium plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
az: Premium planınızdasınız!Bu gün yüksəltməklə prioritet dəstəyi və eksklüziv inkişaf etdirmə xüsusiyyətlərindən zövq alın.

en: Your Current Plan
az: Cari planınız

en: Your Email
az: E-poçtunuz

en: Your Mobile Number
az: Mobil nömrəniz

en: Your Name
az: Adınız

en: Your Website URL
az: Veb saytınız URL

en: Your scan is in the queue and will start soon.
az: Skanınız növbədədir və tezliklə başlayacaq.

en: for free and instantly boost accessibility
az: pulsuz və dərhal əlçatanlığı artırır

en: if you enable this option, your floating widget will be hidden and footer link option will be enabled though you need to add the link.
az: Bu seçimi aktivləşdirsəniz, üzən vidjetiniz gizli olacaq və link əlavə etməlisinizsə də, altbilgi bağlantısı seçimi aktiv olacaqdır.

en: pages
az: səhifələr

en: records
az: qeydlər

en: result
az: nəticə

en: toggle button
az: dəyişdirmə düyməsi

en: vs Monthly
az: vs aylıq

en: vs Monthly!
az: vs aylıq!

en: warning sign
az: xəbərdarlıq işarəsi

en: you can placed %s as link
az: Siz %s-i link kimi yerləşdirə bilərsiniz
