Accessibility Assistant 1.3.2 - en to be translation catalogue (693 entries)

en: %1$s - Features%2$s
be: %1$s - Функцыі%2$s

en: %s language flag
be: Сцяг мовы %s

en: / Yearly
be: / Год

en: /monthly
be: /месяц

en: 1. Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget. %s
be: 1. Перайдзіце ў Налады і ўключыце віджэт даступнасці. %s

en: 2. Click Save to apply the changes. %s
be: 2. Націсніце "Захаваць", каб прымяніць змены. %s

en: 5 days Free Trial
be: 5 дзён бясплатнай пробнай версіі

en: 5 out of 5 stars
be: 5 з 5 зорак

en: 7 days Free Trial
be: 7 дзён бясплатнай пробнай версіі

en: A modernized version of the default design - visually polished, stylistically refined.
be: Мадэрнізаваная версія дызайну па змаўчанні - візуальна адшліфаванай, стылістычна ўдакладненай.

en: ADHD
be: СДВГ

en: ADHD should not be empty.
be: СДВГ не павінна быць пустым.

en: AI Easy LLMs.txt Generator
be: Генератар AI Easy LLMs.txt

en: AI Fit Finder Size Recommender
be: AI Fit Finder, які рэкамендуе памеры

en: Accent and Logo Elements
be: Элементы акцэнту і лагатыпа

en: Access quick and detailed answers across all categories, helping you understand your accessibility tools without confusion.
be: Атрымлівайце хуткія і падрабязныя адказы па ўсіх катэгорыях, якія дапамогуць вам зразумець вашыя інструменты даступнасці без блытаніны.

en: Access to all core accessibility tools included in the widget
be: Доступ да ўсіх асноўных інструментаў даступнасці, уключаных у віджэт

en: Accessibility
be: Даступнасць

en: Accessibility Assistance
be: Дапамога па даступнасці

en: Accessibility Assistant
be: Памочнік па даступнасці

en: Accessibility Assistant Icon
be: Значок Памочніка даступнасці

en: Accessibility Assistant Logo
be: Лагатып Памочніка даступнасці

en: Accessibility Assistant should not be empty.
be: Памочнік даступнасці не павінен быць пустым.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done.
be: Памочнік даступнасці, папулярны прадукт на рынку, які дазваляе любому чалавеку з абмежаванымі магчымасцямі (глухі, сляпы, нямы, са слабым зрокам, з парушэннем рухомасці) выкарыстоўваць гэта дадатак для выканання сваіх задач.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done. By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values
be: Даступнасць памочніка, трэндавы прадукт на рынку, які робіць любы інвалід (глухі, сляпы, нямы, парушэнне візуальна, парушаная мабільнасць), можа выкарыстоўваць гэта дадатак для выканання сваіх патрабаванняў.Успамінаючы галоўную сацыяльную мэту, наша інавацыйная каманда працавала і ўвяла гэтае заяўку на рынак.Асноўны прынцып - "там, дзе інавацыі адпавядаюць сацыяльным каштоўнасцям

en: Accessibility Features Overview
be: Агляд спецыяльных магчымасцей

en: Accessibility Fixes Applied
be: Ужытыя выпраўленні спецыяльных магчымасцей

en: Accessibility PRO-Widget
be: Даступнасць Pro-Widget

en: Accessibility Profiles
be: Профілі даступнасці

en: Accessibility Profiles & Settings
be: Профілі даступнасці і налады

en: Accessibility Scanner
be: Сканер даступнасці

en: Accessibility Scanner History
be: Гісторыя сканера даступнасці

en: Accessibility Scanner Result
be: Вынік сканера даступнасці

en: Accessibility Score
be: Адзнака даступнасці

en: Accessibility Statement
be: Заява аб даступнасці

en: Accessibility Usage Insights
be: Даследаванне выкарыстання спецыяльных магчымасцей

en: Accessibility Widget Color Schema
be: Каляровая схема даступнасці віджэта

en: Accessibility by CartCoders
be: Даступнасць ад CartCoders

en: Action
be: Дзеянне

en: Activate App
be: Актываваць праграму

en: Add a custom accessibility statement or external statement link
be: Дадайце карыстацкую заяву пра даступнасць альбо спасылку на знешнюю заяву

en: Add the following HTML code to insert the link:
be: Дадайце наступны код HTML, каб уставіць спасылку:

en: Adjust Background Colors
be: Наладзіць колеры фону

en: Adjust Text Colors
be: Наладзіць колеры тэксту

en: Adjust Title Colors
be: Наладзіць колеры загалоўкаў

en: Adjust Word & Letter Space
be: Наладзіць інтэрвал паміж словамі і літарамі

en: Admin
be: Адмін

en: Advanced Color Adjustments (Text, Titles, Backgrounds)
be: Пашыраныя налады колеру (тэкст, загалоўкі, фон)

en: Alignment
be: Выраўноўванне

en: Alignment should not be empty.
be: Выраўноўванне не павінна быць пустым.

en: All Basic Features
be: Усе асноўныя функцыі

en: All Features of Growth Plan
be: Усе асаблівасці плана росту

en: All Features of Startup Plan
be: Усе асаблівасці плана запуску

en: All Page
be: Усе старонкі

en: All Professional Features
be: Усе прафесійныя функцыі

en: All widgets and advanced features require an active plan. %1$sCompare plans%2$s to find your perfect fit.
be: Усе віджэты і ўдасканаленыя функцыі патрабуюць актыўны план.%1 $ планы SCOMPARE%2 $ S, каб знайсці ідэальную форму.

en: Allows customization of heading/title colors to increase focus or contrast.
be: Дазваляе наладу колераў загалоўкаў/загалоўкаў, каб павялічыць фокус або кантраст.

en: Allows speech-to-text typing to help users who have difficulty using keyboards.
be: Дазваляе ўвядзенне ў тэкст прамовы ў тэкст, каб дапамагчы карыстальнікам, якія адчуваюць цяжкасці з выкарыстаннем клавіятуры.

en: Already Registered
be: Ужо зарэгістраваны

en: Also Available On Other Platforms
be: Таксама даступна на іншых платформах

en: Analysis Overview
be: Агляд аналізу

en: Analytics Overview
be: Агляд аналітыкі

en: Analytics overview
be: Агляд аналітыкі

en: App Status
be: Статус праграмы

en: Applies color filters to assist users with different types of color blindness.
be: Ужывае каляровыя фільтры, каб дапамагчы карыстальнікам з рознымі тыпамі каляровай слепаты.

en: Are plans feature-gated?
be: Ці планы абмежаваныя функцыямі?

en: Automated Accessibility score has limitations
be: Аўтаматызаваны бал даступнасці мае абмежаванні

en: Automated scans can identify many accessibility issues, but they can’t capture every WCAG 2.1 and 2.2 requirement. Our expert manual audits close these gaps by providing in-depth reviews, actionable insights, and tailored remediation recommendations.
be: Аўтаматызаванае сканаванне можа вызначыць мноства пытанняў даступнасці, але яны не могуць захапіць кожнае патрабаванне WCAG 2.1 і 2.2.Наша кіраўніцтва па эксплуатацыі закрываюць гэтыя прабелы, забяспечваючы паглыбленыя агляды, дзеянне, якія можна даведацца і распрацаваць рэкамендацыі па аднаўленні.

en: Automated scans can't catch everything. Get a full manual audit.
be: Аўтаматычнае сканаванне не можа злавіць усё. Атрымайце поўную ручную праверку.

en: Automated score has limitations
be: Аўтаматызаваны бал мае абмежаванні

en: Automatic scans to ensure your store stays compliant with accessibility standards over time
be: Аўтаматычнае сканаванне, каб пераканацца, што ваша крама з цягам часу застаецца адпаведнай стандартам даступнасці

en: Back
be: Назад

en: Background Colors
be: Колеры фону

en: Background Colors should not be empty.
be: Колеры фону не павінны быць пустымі.

en: Bargain App
be: Прыкладанне для здзелак

en: Bargain App by CartCoders
be: Прыкладанне для здзелак ад CartCoders

en: Basic
be: Базавы

en: Basic Plan
be: Базавы план

en: Basic customization options for layout and appearance
be: Асноўныя варыянты налады для макета і знешняга выгляду

en: Big Black Cursor
be: Вялікі чорны курсор

en: Big Black Cursor for Better Visibility
be: Вялікі чорны курсор для лепшай бачнасці

en: Big Black Cursor should not be empty.
be: Вялікі чорны курсор не павінен быць пустым.

en: Big Cursor
be: Вялікі курсор

en: Big Cursor should not be empty.
be: Вялікі курсор не павінен быць пустым.

en: Big black Cursor
be: Вялікі чорны курсор

en: Bigblack Cursor
be: Вялікі чорны курсор

en: Bigger Text
be: Павялічаны тэкст

en: Bigger Text Icon
be: Большы абразок тэксту

en: Bigger Text should not be empty.
be: Павялічаны тэкст не павінен быць пустым.

en: Blind
be: Сляпы

en: Blind should not be empty.
be: Жалюзі не павінны пуставаць.

en: Bottom Left
be: Унізе злева

en: Bottom Right
be: Унізе справа

en: By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values"
be: Маючы на ўвазе галоўную сацыяльную мэту, наша інавацыйная каманда працавала і прадставіла гэта дадатак на рынку. Галоўны прынцып - "Дзе інавацыі сустракаюцца з сацыяльнымі каштоўнасцямі"

en: Can I use this with multilingual stores?
be: Ці магу я выкарыстоўваць гэта ў шматмоўных крамах?

en: Cancel
be: Ануляваць

en: Cancel Plan
be: Адмяніць план

en: Cancel should not be empty.
be: Поле "Адмена" не павінна быць пустым.

en: Cannot Customise Widget
be: Немагчыма наладзіць віджэт

en: CartCoders Logo
be: Лагатып CartCoders

en: Categories detailed information
be: Катэгорыі падрабязная інфармацыя

en: Center
be: Па цэнтры

en: Center should not be empty.
be: Цэнтр не павінен быць пустым.

en: Change Widget Color & Positioning
be: Зменіце колер віджэта і пазіцыянаванне

en: Change the Color Schema of Widget
be: Змяніць каляровую схему віджэта

en: Changes the color of general text for better visibility and contrast.
be: Змяняе колер агульнага тэксту для лепшай бачнасці і кантрасту.

en: Chat With Our Support Team For Quick Help And Instant Guidance.
be: Размаўляйце з нашай службай падтрымкі, каб атрымаць хуткую дапамогу і імгненныя рэкамендацыі.

en: Chat With Us
be: Чат з намі

en: Chat with our support team for quick help and instant guidance.
be: Размаўляйце з нашай службай падтрымкі, каб атрымаць хуткую дапамогу і імгненныя рэкамендацыі.

en: Check Accessibility Free
be: Праверце даступнасць бясплатна

en: Choose Design
be: Выбраць дызайн

en: Choose Widget Icon
be: Выберыце значок віджэта

en: Choose Widget Inner Color
be: Выберыце Віджэт Унутраны колер

en: Choose Widget Outer Color
be: Выберыце знешні колер віджэта

en: Choose the annual plan that best fits your needs. Each plan provides a variety of features and customization options. Your selected plan will determine the features available in the widget. Plus, take advantage of a complimentary year to explore all the features and boost your store's accessibility.
be: Выберыце гадавы план, які найбольш адпавядае вашым патрэбам. Кожны план прадастаўляе мноства функцый і параметраў налады. Абраны вамі план вызначыць даступныя функцыі ў віджэце. Акрамя таго, скарыстайцеся бясплатным годам, каб вывучыць усе функцыі і павысіць даступнасць вашай крамы.

en: Close
be: Блізкі

en: Code
be: Код

en: Cognitive and Learning
be: Кагнітыўна і навучанне

en: Cognitive and Learning should not be empty.
be: Cognitive і Learning не павінны быць пустымі.

en: Collect offers and increase conversions on product pages.
be: Збірайце прапановы і павялічвайце канверсію на старонках прадуктаў.

en: Color Adjustments
be: Карэкціроўкі колеру

en: Color Blind
be: Для дальтонікаў

en: Color Blind Options
be: Параметры для дальтонікаў

en: Color Blind should not be empty.
be: Рэжым для дальтонікаў не павінен быць пустым.

en: Color Blind-Friendly Viewing Options
be: Параметры прагляду, прыязныя для дальтонікаў

en: Color Schema
be: Каляровая схема

en: Completed
be: Завершана

en: Compliant
be: Адпаведны

en: Compliant under WCAG 2.0, 2.1 & 2.2
be: Сумяшчальны ў адпаведнасці з WCAG 2.0, 2.1 і 2.2

en: Configure accessibility menu controls and behavior.
be: Наладзьце элементы кіравання меню спецыяльных магчымасцей і паводзіны.

en: Contact Us
be: Звяжыцеся з намі

en: Contact Us.
be: Звязацца з намі

en: Contact us
be: Звязацца з намі

en: Contact us.
be: Звязацца з намі

en: Content Adjustment & Color Blind Feature
be: Карэкціроўка зместу і каляровая сляпоя функцыя

en: Content Adjustments
be: Карэкціроўка зместу

en: Content Customization
be: Налада зместу

en: Content Scaling
be: Маштабаванне змесціва

en: Content Scaling & Content Spacing
be: Маштабаванне зместу і прамежак зместу

en: Content Scaling & Read Mode for Better Focus
be: Маштабаванне змесціва і рэжым чытання для лепшай канцэнтрацыі

en: Content Scaling should not be empty.
be: Маштабаванне змесціва не павінна быць пустым.

en: Continue
be: Працягнуць

en: Contrast
be: Кантраст

en: Contrast +
be: Кантраст +

en: Contrast Icon
be: Кантрасны значок

en: Contrast should not be empty.
be: Кантраст не павінен быць пустым.

en: Control AI crawler access to low-value and sensitive pages.
be: Кантралюйце доступ сканэра AI да малакаштоўных і канфідэнцыяльных старонак.

en: Controller Background
be: Фон кантролера

en: Current Plan: %s
be: Бягучы план: %s

en: Cursor
be: Курсор

en: Cursor Icon
be: Значок курсора

en: Cursor should not be empty.
be: Курсор не павінен быць пустым.

en: Custom Design
be: Карыстальніцкі дызайн

en: Customers will be provided with the option of accessing the plugin for accessing the advanced features. Through which the customer can enable/disable the functionality and access the application on his system.
be: Кліентам будзе прадастаўлена магчымасць доступу да плагіна для доступу да пашыраных функцый. Праз яго кліент можа ўключаць/выключаць функцыянальнасць і атрымліваць доступ да дадатку ў сваёй сістэме.

en: Customise Position
be: Наладзіць пазіцыю

en: Customise Widget Position and Padding
be: Наладзіць пазіцыю і водступу віджэта

en: Customize Icon, Position, And Appearance Settings.
be: Наладзьце значок, становішча і налады выгляду.

en: Customize icon, position, and appearance settings.
be: Наладзьце значок, становішча і налады выгляду.

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference
be: Customise the size of the accessibility widget to your preference

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference"
be: Наладзьце памер віджэта даступнасці для вашых пераваг "

en: Customize the widget color scheme to match your brand identity
be: Наладзьце каляровую схему віджэта, каб адпавядаць ідэнтычнасці вашай брэнда

en: Customize the widget launch icon and apply your own branding
be: Наладзьце значок запуску віджэта і прымяніце ўласнае брэндынг

en: Daily
be: Штодня

en: Dark Contrast
be: Цёмны кантраст

en: Dark Contrast should not be empty.
be: Цёмны кантраст не павінен быць пустым.

en: Dashboard
be: Панэль

en: Day Of Week
be: Дзень тыдня

en: Dedicated account manager for priority onboarding and support
be: Выдзелены менеджэр уліковых запісаў для прыярытэту на борце і падтрымцы

en: Default
be: Па змаўчанні

en: Default Design
be: Стандартны дызайн

en: Default language
be: Мова па змаўчанні

en: Default should not be empty.
be: Значэнне па змаўчанні не павінна быць пустым.

en: Desaturate
be: Абясцвеціць

en: Desaturate Icon
be: Абраз насычэння

en: Desaturate should not be empty.
be: Абясцэньванне не павінна быць пустым.

en: Designed specifically for mobile - similar to the default but optimized for smaller screens and touch-friendly interaction.
be: Распрацаваны спецыяльна для мабільных тэлефонаў - падобна на па змаўчанні, але аптымізаваны для меншых экранаў і ўзаемадзеяння, зручна для сэнсарнага.

en: Desktop Position
be: Пазіцыя на камп'ютары

en: Detailed Information By Category
be: Падрабязная інфармацыя па катэгорыях

en: Detailed information by category
be: Падрабязная інфармацыя па катэгорыі

en: Didn't receive the code?
be: Не атрымаў код?

en: Disable
be: Выключыць

en: Disable Branding
be: Адключыць брэндынг

en: Disable Hover Text
be: Адключыць навядзенне тэксту

en: Disable Hover text on widget and widget Loader
be: Адключыць навядзенне тэксту на віджэт і загрузчык віджэтаў

en: Disable Report Problem
be: Адключыць праблему справаздачы

en: Disable Widget Sound
be: Адключыць гук віджэта

en: Disabled
be: Інваліды

en: Disables all website sounds to assist users sensitive to audio.
be: Адключае ўсе гукі сайта, каб дапамагчы карыстальнікам адчувальным да аўдыё.

en: Disables the ability for users to report problems through the app.
be: Адключае магчымасць карыстальнікам паведамляць пра праблемы праз прыкладанне.

en: Display & Media Controls
be: Дысплей і медыя -кантроль

en: Displays a panel with important and frequently used links for easier navigation.
be: Адлюстроўвае панэль з важнымі і часта выкарыстоўваюцца спасылкамі для больш лёгкай навігацыі.

en: Displays an on-screen keyboard for users who can't use a physical one.
be: Адлюстроўвае на экраннай клавіятуры для карыстальнікаў, якія не могуць выкарыстоўваць фізічную.

en: Do you want to put as link?
be: Вы хочаце зрабіць гэта спасылкай?

en: Do you want to put this widget as link?
be: Вы хочаце паставіць гэты віджэт у якасці спасылкі?

en: Dyslexia
be: Дыслексія

en: Dyslexia should not be empty.
be: Дыслексія не павінна быць пустой.

en: Ease of access to change the background/font color
be: Лёгкасць доступу для змены колеру фону/шрыфта

en: Edit %s language
be: Рэдагаваць мову %s

en: Edit Languages
be: Рэдагаваць мовы

en: Elderly
be: Пажылыя людзі

en: Elderly should not be empty.
be: Пажылыя людзі не павінны пуставаць.

en: Enable
be: Уключыць

en: Enable / Disable
be: Уключыць / Выключыць

en: Enable /Disable
be: Уключыць/выключыць

en: Enable Disable Features
be: Уключыць/выключыць функцыі

en: Enable Our Plugin To See It Visible On Your Website.
be: Уключыце наш убудова, каб ён быў бачны на вашым сайце.

en: Enable or disable features that improve your website's accessibility.
be: Уключыце або адключыце функцыі, якія паляпшаюць даступнасць вашага сайта.

en: Enable or disable media elements like audio, video, and GIFs
be: Уключыць або адключыць медыя элементы, такія як аўдыё, відэа і GIF

en: Enable or disable the widget as needed
be: Уключыць або адключыць віджэт па меры неабходнасці

en: Enable our plugin to see it visible on your website.
be: Уключыце наш убудова, каб ён быў бачны на вашым сайце.

en: Enable readable fonts, reading mask, and title highlighting
be: Уключыць чытаныя шрыфты, маску для чытання і вылучэнне загалоўкаў

en: Enable/
be: Уключыць/

en: Enable/Disable Accessibility Features
be: Уключыць/адключыць функцыі даступнасці

en: Enable/Disable Features
be: Уключыць/выключыць функцыі

en: Enable/Disable Media
be: Уключыць/выключыць медыя

en: Enable/Disable Widget
be: Уключыць/выключыць віджэт

en: Enabled
be: Уключана

en: Enables a large black cursor to improve visibility for users with low vision.
be: Дазваляе вялікі чорны курсор палепшыць бачнасць для карыстальнікаў з нізкім зрокам.

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.
be: Уключае шматмоўную падтрымку на аснове пераваг мовы карыстальніка або налад.

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.Statement Link?
be: Уключае шматмоўную падтрымку на аснове пераваг мовы карыстальніка або налад.

en: Enhanced Usability for All Accessibility Needs
be: Палепшаная зручнасць выкарыстання для ўсіх патрэб даступнасці

en: Enjoy a %1$s5-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
be: Атрымлівайце асалоду ад %1$s5-дзённай бясплатнай пробнай версіі%2$s з доступам да функцый абранага плана:

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features.
be: Атрымлівайце асалоду ад бясплатнай пробнай версіі %1 $ S7-Day %2 $ s з доступам да функцый абранага плана.

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
be: Атрымлівайце асалоду ад бясплатнай пробнай версіі %1 $ S7-Day %2 $ s з доступам да функцый абранага плана:

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision
be: Павялічвае або памяншае памер зместу, не ўплываючы на ​​макет, дапамагаючы карыстальнікам з нізкім зрокам

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision.
be: Павялічвае або памяншае памер зместу, не ўплываючы на ​​макет, дапамагаючы карыстальнікам з нізкім зрокам.

en: Enter OTP
be: Увядзіце OTP

en: Enter the 6-digit OTP sent to your email address.
be: Увядзіце 6-значны OTP, адпраўлены на ваш адрас электроннай пошты.

en: Enter your statement page link here...
be: Увядзіце спасылку на старонку заявы ...

en: Error!
be: Памылка!

en: Events Clicked
be: Націснутыя падзеі

en: Events-Clicked
be: Падзеі

en: Extended widget customization options including layout and branding
be: Параметры пашыранай налады віджэтаў, уключаючы макет і брэндынг

en: FAQs
be: FAQ

en: Failed Checks
be: Не атрымалася праверка

en: Fast Chat Support during business hours
be: Хуткая падтрымка ў чаце ў працоўны час

en: Feature Activity Highlights
be: Функцыя Асноўныя моманты дзейнасці

en: Features & Functionality
be: Асаблівасці і функцыянальнасць

en: Filter Content
be: Змест фільтрацыі

en: Filter Content should not be empty.
be: Фільтр змесціва не павінен быць пустым.

en: Finally, access the settings to change the background and font colors. This step lets you personalize the widget's appearance, ensuring it matches your brand's style or enhances readability for users. Select your preferred colors and apply them to make the widget visually appealing and accessible.
be: Нарэшце, адкрыйце налады, каб змяніць колеры фону і шрыфта. Гэты крок дазваляе персаналізаваць знешні выгляд віджэта, забяспечваючы яго адпаведнасць стылю вашага брэнда або паляпшаючы чытэльнасць для карыстальнікаў. Выберыце пераважныя колеры і прымяніце іх, каб зрабіць віджэт візуальна прывабным і даступным.

en: Find your best fit with guided size recommendations.
be: Знайдзіце найлепшы варыянт з рэкамендацыямі па памеры.

en: Floating Widget Icon Color
be: Плавае каляровы абразок віджэта

en: Floating Widget Padding
be: Плавае віджэт

en: Floating Widget Position
be: Плавае пазіцыя віджэта

en: Floating Widget Size
be: Памер плавае віджэта

en: Focus Mask
be: Маска факусоўкі

en: Font Readability
be: Чытэльнасць шрыфта

en: Free Accessibility Check
be: Бясплатная праверка даступнасці

en: Friday
be: Пятніца

en: Full access to %1$sall accessibility widgets%2$s and features
be: Поўны доступ да %1 $ Віджэты даступнасці %2 $ S і функцыі

en: Fully customizable widget with advanced control options
be: Цалкам наладжвальны віджэт з пашыранымі варыянтамі кіравання

en: GIF Hide
be: Схаваць GIF

en: GIF Hide should not be empty.
be: Схаванне GIF не павінна быць пустым.

en: Get Expert Audit Report.
be: Атрымаць справаздачу аб экспертным аўдыце.

en: Get Live Chat Support
be: Атрымаць падтрымку ў чаце

en: Get Started: Activate Widget and Add Footer Link
be: Пачніце: уключыце віджэт і дадайце спасылку на калантытул

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
be: Атрымайце зніжку %1$s15%%%2$s на гадавую падпіску пры выбары плана %1$s%3$s.%2$s

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sGrowth Plan.%2$s
be: Атрымайце%1 $ s15 %% зніжка%2 $ s на штогадовую падпіску, калі вы выбіраеце план%1 $ sgrowth.%2 $ s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
be: Атрымайце зніжку %1$s20%%%2$s на гадавую падпіску пры выбары плана %1$s%3$s.%2$s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sScale Plan.%2$s
be: Атрымайце%1 $ s20 %% Зніжка%2 $ s на штогадовую падпіску, калі вы выбіраеце план%1 $ sscale.%2 $ s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
be: Атрымайце зніжку %1$s25%%%2$s на гадавую падпіску пры выбары плана %1$s%3$s.%2$s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sEstablished Plan.%2$s
be: Атрымайце%1 $ s25 %% зніжка%2 $ s на штогадовую падпіску, калі вы выбіраеце працэс 1 $, Сестабіраваны план.%2 $ s

en: Get a %1$s29%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sProfessional Plan.%2$s
be: Атрымайце %1$sзніжку 29%%%2$s на гадавую падпіску пры выбары %1$sПрафесійнага плана.%2$s

en: Get a %1$s40%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sPremium Plan.%2$s
be: Атрымайце %1$sзніжку 40%%%2$s на гадавую падпіску пры выбары %1$sПрэміум-плана.%2$s

en: Get a Detailed Expert Audit Report
be: Атрымайце падрабязны справаздачу пра аўдыт экспертаў

en: Get started with a plan that matches your requirements:
be: Пачніце з плана, які адпавядае вашым патрабаванням:

en: Get started with the Accessibility widget by enabling it in our Settings under the Widget Option section.
be: Пачніце працу з віджэтам даступнасці, уключыўшы яго ў нашых наладах у раздзеле "Налады віджэта".

en: Gif Hide
be: Схаваць GIF

en: Go Beyond Automation With Expert Audits
be: Выйдзіце за рамкі аўтаматызацыі з дапамогай экспертных аўдытаў

en: Go Beyond Automation with Expert Audits
be: Выходзіць за рамкі аўтаматызацыі з экспертнымі аўдытамі

en: Group Of Pages
be: Група старонак

en: Have Questions Or Need Assistance? %s
be: Ёсць пытанні ці патрэбна дапамога? %s

en: Have questions or need assistance? %1$sContact us%2$s
be: Ёсць пытанні ці патрэбна дапамога? %1$sЗвязацца з намі%2$s

en: Have questions or need assistance? %s
be: Ёсць пытанні ці патрэбна дапамога? %s

en: Have questions or need assistance? <a href="%s" target="_blank">Contact us</a>
be: Ёсць пытанні ці патрэбна дапамога? <a href="%s" target="_blank">Звязацца з намі</a>

en: Hello %s
be: Прывітанне %s

en: Hide GIFs and Animations for Reduced Distraction
be: Схаваць GIF-файлы і анімацыю для памяншэння адцягвання ўвагі

en: Hide Interface
be: Схаваць інтэрфейс

en: Hide Interface should not be empty.
be: Схаванне інтэрфейсу не павінна быць пустым.

en: Hide Search Bar
be: Схаваць панэль пошуку

en: Hide Statement
be: Схаваць заяву

en: Hides GIF animations that can distract or trigger motion sensitivity.
be: Хавае анімацыю GIF, якая можа адцягнуць або выклікаць адчувальнасць руху.

en: Hides the search bar from the user interface.
be: Хавае панэль пошуку з карыстацкага інтэрфейсу.

en: Hides the statement section from the user interface.
be: Хавае раздзел заявы з карыстацкага інтэрфейсу.

en: High Saturation
be: Высокая насычанасць

en: High Saturation Icon
be: Значок высокай насычанасці

en: High saturation should not be empty.
be: Высокая насычанасць не павінна быць пустой.

en: Highlight Focus
be: Вылучэнне пры факусоўцы

en: Highlight Focus should not be empty.
be: Вылучэнне пры факусоўцы не павінна быць пустым.

en: Highlight Hover
be: Вылучэнне пры навядзенні

en: Highlight Hover should not be empty.
be: Вылучэнне пры навядзенні не павінна быць пустым.

en: Highlight Links
be: Вылучыць спасылкі

en: Highlight Links should not be empty.
be: Вылучэнне спасылак не павінна быць пустым.

en: Highlight Titles
be: Вылучыць загалоўкі

en: Highlight Titles should not be empty.
be: Вылучэнне загалоўкаў не павінна быць пустым.

en: Highlight on Hover and Focus for Easier Navigation
be: Вылучэнне пры навядзенні і факусоўцы для палягчэння навігацыі

en: Highlights elements when hovered, helping users follow cursor movements.
be: Асноўныя элементы пры навядзенні, дапамагаючы карыстальнікам сачыць за рухамі курсора.

en: Highlights focused elements, enhancing accessibility for keyboard navigation.
be: Асноўныя моманты мэтанакіраваных элементаў, паляпшаючы даступнасць для навігацыі па клавіятуры.

en: How do I get help if I face issues?
be: Як мне атрымаць дапамогу, калі ў мяне ўзнікнуць праблемы?

en: How to Add an Accessibility Link to Your Footer
be: Як дадаць спасылку на даступнасць да вашага ніжніка

en: How to Enable/Disable Widget
be: Як уключыць/выключыць віджэт

en: How to cancel your subscription
be: Як адмяніць падпіску

en: How to contact support if you are on the Free plan
be: Як звязацца з падтрымкай, калі вы знаходзіцеся на бясплатным плане

en: How to enable the Free plan
be: Як уключыць бясплатны план

en: If you are on the Free plan, you can reach our support team by sending an email to
be: Калі вы знаходзіцеся на бясплатным плане, вы можаце звязацца з нашай камандай падтрымкі, даслаўшы электроннае паведамленне

en: If you need further assistance, please contact us at
be: Калі вам патрэбна дадатковая дапамога, калі ласка, звяжыцеся з намі па адрасе

en: If you need further assistance, please contact us at %1$s. You can also check our %2$s for more information.
be: Калі вам патрэбна дадатковая інфармацыя або дапамога, калі ласка, не саромейцеся звяртацца да нас. Наша служба падтрымкі гатовая адказаць на любыя пытанні або праблемы, якія ў вас могуць узнікнуць адносна нашых планаў падпіскі або любога іншага аспекту нашага дадатку.

en: If you require any further information or assistance, please do not hesitate to contact us. Our support team is readily available to address any queries or concerns you may have regarding our subscription plans or any other aspect of our app.
be: Калі вам патрэбна дадатковая інфармацыя або дапамога, калі ласка, не саромейцеся звяртацца да нас. Наша служба падтрымкі гатовая адказаць на любыя пытанні або праблемы, якія ў вас могуць узнікнуць адносна нашых планаў падпіскі або любога іншага аспекту нашага дадатку.

en: Image Alt Tooltip
be: Падказка Alt для выявы

en: Image Alt Tooltip should not be empty.
be: Падказка Alt для выявы не павінна быць пустой.

en: Image Hide
be: Схаваць выяву

en: Image Hide should not be empty.
be: Схаванне выявы не павінна быць пустым.

en: Image alt Tooltip
be: Малюнак Alt Olestip

en: Image, Video & GIF Enable/Disable
be: Выява, відэа і GIF Уключыце/адключыць

en: Image/Video Hide
be: Схаваць выяву/відэа

en: Includes all features from the %s Plan
be: Уключае ўсе функцыі плана %s

en: Includes all features from the Growth Plan
be: Уключае ўсе функцыі з плана росту

en: Includes all features from the Scale Plan
be: Уключае ўсе функцыі з плана маштабу

en: Includes all features from the Startup Plan
be: Уключае ўсе функцыі з плана запуску

en: Invert Colors
be: Інвертаваць колеры

en: Invert Colors should not be empty.
be: Інвертаванне колераў не павінна быць пустым.

en: It helps store owners offer a more accessible browsing experience with controls for text, contrast, navigation, media, and language support.
be: Гэта дапамагае ўладальнікам крам прапанаваць больш даступны вопыт прагляду з элементамі кіравання тэкстам, кантраснасцю, навігацыяй, медыя і падтрымкай мовы.

en: Keyboard Nav
be: Навігацыя з клавіятуры

en: Keyboard Nav Icon
be: Значок NAV клавіятуры

en: Keyboard Navigation
be: Навігацыя па клавіятуры

en: Keyboard should not be empty.
be: Клавіятура не павінна быць пустой.

en: Kindly note that upon opting for a subscription plan within our app, please be informed that refunds will not be applicable. This policy applies universally to all subscription plans offered, including both monthly and yearly options. We appreciate your understanding and cooperation in adhering to our policy, as we aim to ensure consistency and fairness in all aspects of our subscription services.
be: Звярніце ўвагу, што пры выбары плана падпіскі ў нашым дадатку вяртанне сродкаў не прадугледжана. Гэтая палітыка распаўсюджваецца на ўсе прапанаваныя планы падпіскі, уключаючы як штомесячныя, так і гадавыя варыянты. Мы дзякуем за ваша разуменне і супрацоўніцтва ў захаванні нашай палітыкі, бо мы імкнемся забяспечыць паслядоўнасць і справядлівасць ва ўсіх аспектах нашых паслуг падпіскі.

en: LLMs.txt Generator
be: Генератар LLMs.txt

en: Language Controllers
be: Кантролеры мовы

en: Language Settings
be: Налады мовы

en: Language Sorting
be: Сартаванне мовы

en: Language Variable
be: Мова зменная

en: Language hidden
be: Мова схаваная

en: Language visible
be: Мова бачная

en: Languages
be: Мовы

en: Last 30 Days
be: Апошнія 30 дзён

en: Last 7 Days
be: Апошнія 7 дзён

en: Last Month
be: Апошні месяц

en: Lawful Risk
be: Законная рызыка

en: Left Alignment
be: Выраўноўванне па левым краі

en: Left Alignment should not be empty.
be: Выраўноўванне па левым краі не павінна быць пустым.

en: Let's Go
be: Паехалі

en: Let's start by choosing a plan that fits your needs.
be: Пачніце з выбару плана, які адпавядае вашым патрэбам.

en: Lets users control the site using voice commands for hands-free accessibility.
be: Дазвольце карыстальнікам кантраляваць сайт, выкарыстоўваючы галасавыя каманды для даступнасці.

en: Letter Spacing
be: Інтэрвал паміж літарамі

en: Letter Spacing should not be empty.
be: Інтэрвал паміж літарамі не павінен быць пустым.

en: Light Contrast
be: Светлы кантраст

en: Light Contrast should not be empty.
be: Светлы кантраст не павінен быць пустым.

en: Limited Scan Notice
be: Заўвага аб абмежаваным сканаванні

en: Line Height
be: Вышыня радка

en: Line Height & Alignments
be: Вышыня радка і выраўноўванне

en: Line Height should not be empty.
be: Вышыня радка не павінна быць пустой.

en: Locate the place where you want to add the link (typically just before the closing <code>&lt;/footer&gt;</code> or <code>&lt;/body&gt;</code> tag).
be: Знайдзіце месца, дзе вы хочаце дадаць спасылку (звычайна перад закрыццём <code> & lt;/footer & gt; </code> або <codes> & lt;/head & gt; </code> тэг).

en: Low Saturation
be: Нізкая насычанасць

en: Low Saturation Icon
be: Значок нізкай насычэння

en: Low saturation should not be empty.
be: Нізкая насычанасць не павінна быць пустой.

en: Manage Features
be: Кіраванне функцыямі

en: Manage Languages
be: Кіраванне мовамі

en: Media Control
be: Кіраванне медыя

en: Menu Settings
be: Налады меню

en: Middle Left
be: Пасярэдзіне злева

en: Middle Right
be: Пасярэдзіне справа

en: Mobile Design
be: Мабільны дызайн

en: Mobile Position
be: Мабільная пазіцыя

en: Mobile View Design
be: Дызайн для мабільных прылад

en: Mobile view Design
be: Дызайн мабільнага выгляду

en: Modifies background colors to reduce eye strain and improve content legibility.
be: Мадыфікуе колеры фону, каб паменшыць дэфармацыю вачэй і палепшыць разборлівасць зместу.

en: Monday
be: панядзелак

en: Monthly
be: Штомесяц

en: Most 5 Used Feature Analytics
be: Большасць 5 выкарыстоўваных функцый аналітыкі

en: Motor Impaired
be: Рухавік парушаны

en: Motor Impaired should not be empty.
be: Маторныя парушэнні не павінны быць пустымі.

en: Multi-Language Support
be: Падтрымка некалькіх моў

en: Multiple Languages Support
be: Падтрымка некалькіх моў

en: Mute Sounds
be: Выключыць гукі

en: Mute Sounds should not be empty.
be: Выключэнне гукаў не павінна быць пустым.

en: Name
be: Назва

en: Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget.
be: Перайдзіце да налад і ўключыце віджэт даступнасці.

en: Navigate to the Plan page and click on the Cancel Subscription button
be: Перайдзіце на старонку плана і націсніце кнопку "Адмена падпіскі"

en: Navigation & Input
be: Навігацыя і ўвод

en: Navigation and Interaction Controllers
be: Кантролеры навігацыі і ўзаемадзеяння

en: Need Any Help?
be: Патрэбна дапамога?

en: Need help deciding? Contact us at %1$s or check our %2$s for detailed feature comparisons.
be: Патрэбна дапамога прыняць рашэнне?Звяжыцеся з намі ў %1 $ s або праверце наш %2 $ s для падрабязных параўнанняў функцый.

en: Need help or want to remove branding?
be: Вам патрэбна дапамога ці хочаце выдаліць брэндынг?

en: Next
be: Далей

en: No Significant Most Features Usage Found
be: Ніякіх значных найбольш важных функцый знойдзена

en: No relevant data is available for the specified range
be: Для зададзенага дыяпазону няма адпаведных дадзеных

en: No scan history found (or API response is empty).
be: Гісторыя сканавання не знойдзена (або адказ API пусты).

en: Not Applicable or It May Require Manual Audit
be: Не прымяняецца альбо можа спатрэбіцца ўручную аўдыт

en: Not Sure Which Plan Fits Best?
be: Не ведаеце, які план лепш за ўсё падыходзіць?

en: Not default language
be: Не мова па змаўчанні

en: Note:
be: Заўвага:

en: Note: It is recommended to use a child theme to prevent your changes from being lost during theme updates.
be: УВАГА: Рэкамендуецца выкарыстоўваць дзіцячую тэму, каб пазбегнуць страты вашых змяненняў падчас абнаўленняў тэмы.

en: Once the accessibility widget’s functionality is verified, we’ll proceed to remove all branding for your white-label configuration.
be: Пасля праверкі функцыянальнасці віджэта спецыяльных магчымасцей мы прыступім да выдалення ўсіх брэндавых знакаў для канфігурацыі белай этыкеткі.

en: One Click To Make Your Website Accessible Today
be: Адзін клік, каб зрабіць ваш сайт даступным сёння

en: One Click to Make Your Website Accessible Today
be: Адзін націсніце, каб зрабіць ваш сайт даступным сёння

en: Only The First Page Of Your Website Will Be Scanned. To Request A Full-Site Accessibility Scan, Please Reach Out To Our Team.
be: Будзе адсканіравана толькі першая старонка вашага сайта. Каб запытаць поўнае сканаванне даступнасці сайта, звярніцеся да нашай каманды.

en: Only the first page of your website will be scanned. To request a full-site accessibility scan, please reach out to our team.
be: Будзе адсканіравана толькі першая старонка вашага сайта. Каб запытаць поўнае сканаванне даступнасці сайта, звярніцеся да нашай каманды.

en: Open
be: Адкрыты

en: Open your active theme's <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
be: Адкрыйце файл <code>footer.php</code> або <code>functions.php</code> вашай актыўнай тэмы (звычайна знаходзіцца ў <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).

en: Open your active theme’s <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
be: Адкрыйце актыўную тэму <code> footer.php </code> або <code> function.php </code> файл (звычайна сустракаецца ў <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).

en: Option to display accessibility widget link in website footer
be: Варыянт для адлюстравання спасылкі віджэта даступнасці ў ніжняй частцы сайта

en: Our team can help you choose the right plan based on your store size, accessibility goals, and support needs.
be: Наша каманда можа дапамагчы вам выбраць правільны план у залежнасці ад памеру вашай крамы, мэтаў даступнасці і патрэбаў у падтрымцы.

en: Overview
be: Агляд

en: Padding
be: Водступ

en: Page URL
be: URL старонкі

en: Pages
be: Старонкі

en: Personalized User Accessibility Profile Settings
be: Персаналізаваныя налады профілю даступнасці карыстальніка

en: Personalized accessibility profiles for user-specific needs
be: Персаналізаваныя профілі даступнасці для патрэбаў, якія тычацца карыстальнікаў

en: Plan
be: План

en: Plan Specific Features
be: Спецыфічныя функцыі плана

en: Plans
be: Планы

en: Platform & Integration
be: Платформа і інтэграцыя

en: Please enter a valid URL to scan.
be: Калі ласка, увядзіце сапраўдны URL для сканавання.

en: Please uninstall this plugin and reinstall it.
be: Калі ласка, выдаліце гэты плагін і ўсталюйце яго зноў.

en: Please upgrade your plan to continue accessing premium accessibility features.
be: Калі ласка, абнавіце свой план, каб працягваць доступ да функцый даступнасці прэміум -класа.

en: Position
be: Пазіцыя

en: Premium
be: Прэміум

en: Premium Plan
be: Прэміум-план

en: Prev
be: Папярэд

en: Prioritize and sort languages based on your customer base
be: Прыярытэтызуйце і сартуйце мовы на аснове вашай кліенцкай базы

en: Priority chat support during business hours
be: Падтрымка для чата ў працоўны час

en: Priority support and regular updates
be: Падтрымка прыярытэтаў і рэгулярныя абнаўленні

en: Pro Plan
be: Пра план

en: Professional
be: Прафесійны

en: Professional Plan
be: Прафесійны план

en: Profile Options
be: Параметры профілю

en: Profile Settings
be: Налады профілю

en: Profile Settings should not be empty.
be: Налады профілю не павінны быць пустымі.

en: Quick Access Panel for Useful Accessibility Tools
be: Панэль хуткага доступу для карысных інструментаў даступнасці

en: Quick navigation tool showing all Headings, Landmarks, and Links in one place.
be: Інструмент хуткага навігацыі, які паказвае ўсе загалоўкі, арыенціры і спасылкі ў адным месцы.

en: Quickstart
be: Хуткі старт

en: Rank
be: Ранг

en: Read Mode
be: Рэжым чытання

en: Read Mode should not be empty.
be: Рэжым чытання не павінен быць пустым.

en: Readable Fonts
be: Чытэльныя шрыфты

en: Readable Fonts should not be empty.
be: Чытэльныя шрыфты не павінны быць пустымі.

en: Readable Fonts, Reading Mask, and Highlight Titles
be: Чытэльныя шрыфты, маска для чытання і вылучэнне загалоўкаў

en: Reading Guide
be: Накіроўвалая для чытання

en: Reading Guide Color should not be empty.
be: Колер накіроўвалай для чытання не павінен быць пустым.

en: Reading Mask
be: Маска для чытання

en: Reading Mask should not be empty.
be: Маска для чытання не павінна быць пустой.

en: Reads selected text aloud for users with visual impairments or reading difficulties.
be: Чытае выбраны тэкст услых для карыстальнікаў з парушэннямі зроку альбо цяжкасцямі для чытання.

en: Real Customer Questions
be: Рэальныя пытанні кліентаў

en: Recommended Apps
be: Рэкамендаваныя праграмы

en: Refresh
be: Абнавіць

en: Refresh your website to see the link appear in the footer.
be: Абнавіце свой сайт, каб убачыць, што спасылка з'яўляецца ў калантыце.

en: Remove default widget branding for a fully white-labeled experience
be: Выдаліце ​​брэндынг віджэтаў па змаўчанні для цалкам мечанага белага вопыту

en: Removes accessibility tool branding for a cleaner, white-labeled appearance.
be: Выдаляе брэндынг інструментаў даступнасці для больш чыстага белага выгляду.

en: Report Date
be: Дата справаздачы

en: Resend OTP
be: Аднаўленне OTP

en: Reset All should not be empty.
be: Скінуць усё не павінна быць пустым.

en: Reset To Default
be: Скід па змаўчанні

en: Reset all
be: Скінуць усё

en: Restricted Brand Customization
be: Абмежаваная налада брэнда

en: Right Alignment
be: Выраўноўванне па правым краі

en: Run scans and review accessibility findings.
be: Запусціце сканіраванне і праглядзіце вынікі даступнасці.

en: Saturation Modes
be: Рэжымы насычанасці

en: Saturday
be: субота

en: Save
be: Захаваць

en: Save Rankings
be: Захаваць рэйтынгі

en: Save the changes to the <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file.
be: Захавайце змены ў <code> footer.php </code> або <code> function.php </code> файл.

en: Scan
be: сканаваць

en: Scan Interval
be: Інтэрвал сканавання

en: Scan Queued
be: Сканаванне ў чарзе

en: Scan Queued â Waiting To Startâ¦
be: Сканаванне ў чарзе â Чаканне пачатку...¦

en: Scan Scope
be: Аб'ём сканавання

en: Scan To Check Compliance Of Accessibility
be: Сканіраванне, каб праверыць адпаведнасць даступнасці

en: Scan Your site
be: Скануйце свой сайт

en: Scanner Result
be: Вынік сканера

en: Schedule a Call
be: Запланаваць званок

en: Scheduled Scan
be: Сканаванне па раскладзе

en: Search
be: Пошук

en: Search should not be empty.
be: Пошук не павінен быць пустым.

en: Seizure Safe
be: Прыпад бяспечна

en: Seizure Safe should not be empty.
be: Прыпад бяспечны не павінен быць пустым.

en: Select Language
be: Выберыце мову

en: Select Monthly Plan:
be: Выбраць штомесячны план:

en: Select Plan and Offers
be: Выбраць план і прапановы

en: Select Yearly Plan:
be: Выбраць гадавы план:

en: Selected
be: Выбрана

en: Sepcific Page
be: Сэпцыфічная старонка

en: Set %s Default Language
be: Усталяваць %s мовай па змаўчанні

en: Set Up Translation Visibility And Language Priorities.
be: Наладзьце бачнасць перакладу і моўныя прыярытэты.

en: Set up translation visibility and language priorities.
be: Наладзьце бачнасць перакладу і моўныя прыярытэты.

en: Set wholesale rules and simplify B2B pricing.
be: Усталюйце аптовыя правілы і спрасціце цэнаўтварэнне B2B.

en: Settings
be: Налады

en: Shopline
be: Магазінная лінія

en: Show Language
be: Паказаць мову

en: Showing
be: Паказ

en: Simplifies the layout and focuses on text for easier reading, removing distractions like sidebars and ads.
be: Спрошчае макет і засяроджваецца на тэкстах для палягчэння чытання, выдалення адцягванняў, як бакавыя панэлі і рэкламу.

en: Smart Contrast
be: Разумны кантраст

en: Smart Contrast for Better Readability
be: Разумны кантраст для лепшай чытэльнасці

en: Smart Contrast should not be empty.
be: Разумны кантраст не павінен быць пустым.

en: Sorry, You can not update....
be: На жаль, вы не можаце абнавіць....

en: Sound Muting for Distraction-Free Browsing
be: Выключэнне гуку для прагляду без адцягвання ўвагі

en: Specific Page
be: Канкрэтная старонка

en: Speech Support
be: Падтрымка маўлення

en: Standard support via email and live chat during business hours
be: Стандартная падтрымка па электроннай пошце і ў чаце ў працоўны час

en: Standard support via email.
be: Стандартная падтрымка па электроннай пошце.

en: Start Free Trial
be: Пачніце бясплатную пробную версію

en: Start Live Chat
be: Пачаць жывы чат

en: Start My Compliance Plan
be: Пачніце мой план адпаведнасці

en: Start Your Accessibility Journey:
be: Пачніце сваё падарожжа па даступнасці:

en: Start a 5-Day Free Trial for
be: Пачаць 5-дзённую бясплатную пробную версію для

en: Start a 7-Day Free Trial
be: Пачніце 7-дзённую бясплатную пробную версію

en: Start a 7-Day Free Trial for
be: Пачніце 7-дзённую бясплатную пробную версію для

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 5-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
be: Пачніце з выбару штомесячнага плана, які адпавядае вашым патрэбам. Кожны план прапануе розныя функцыі і параметры налады. Абраны вамі план вызначыць, да якіх функцый вы атрымаеце доступ у віджэце. Акрамя таго, атрымлівайце асалоду ад бясплатнай 5-дзённай пробнай версіі, каб вывучыць усе функцыі і палепшыць даступнасць вашай крамы.

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 7-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
be: Пачніце з выбару штомесячнага плана, які адпавядае вашым патрэбам.Кожны план прапануе розныя функцыі і варыянты налады.Абраны план будзе вызначаць, якія функцыі вы можаце атрымаць доступ у віджэце.Акрамя таго, атрымлівайце асалоду ад бясплатнай пробнай версіяй на працягу 7 дзён, каб вывучыць усе функцыі і павысіць даступнасць вашай крамы.

en: Start with a %1$s5-day free trial%2$s to experience all features:
be: Пачніце з бясплатнай пробнай версіі %1 $ S5-дзён %2 $ S, каб выпрабаваць усе функцыі:

en: Start with a %1$s7-day free trial%2$s to experience all features:
be: Пачніце з %1$s7-дзённай бясплатнай пробнай версіі%2$s, каб выпрабаваць усе функцыі:

en: Startup
be: Стартап

en: Startup Plan
be: План запуску

en: Statement
be: Заява

en: Statement Link?
be: Спасылка заявы?

en: Statement should not be empty.
be: Заява не павінна быць пустой.

en: Status
be: Статус

en: Stop Animation
be: Спыніць анімацыю

en: Stop Animation should not be empty.
be: Спыненне анімацыі не павінна быць пустым.

en: Submit
be: Падпарадкоўвацца

en: Success!
be: Поспех!

en: Sunday
be: Нядзеля

en: Support & Partnership
be: Падтрымка і партнёрства

en: Support for 100+ Languages
be: Падтрымка 100+ моў

en: Support on Email
be: Падтрымка па электроннай пошце

en: Supports 100+ languages with automatic translation
be: Падтрымлівае 100+ моў з аўтаматычным перакладам

en: Talk & Type
be: Гавары і друкуй

en: Talk And Type
be: Гавары і друкуй

en: Talk and Type should not be empty.
be: Размова і ўвод не павінны быць пустымі.

en: Text Colors
be: Колеры тэксту

en: Text Colors should not be empty.
be: Колеры тэксту не павінны быць пустымі.

en: Text Customization Controllers
be: Кантролеры налады тэксту

en: Text Enhancer
be: Паляпшэнне тэксту

en: Text Enhancer should not be empty.
be: Паляпшэнне тэксту не павінна быць пустым.

en: Text Enhancer, Image Alt Tooltip, and Stop Animation
be: Паляпшэнне тэксту, падказка Alt для выявы і спыненне анімацыі

en: Text Speech
be: Агучванне тэксту

en: Text Speech should not be empty.
be: Агучванне тэксту не павінна быць пустым.

en: Text and Layout Font
be: Шрыфт тэксту і макета

en: Text enhancer for clarity, image alt tooltips, and option to stop animations
be: Парадак тэксту для нагляднасці, малюнкаў Alt Tooltips і магчымасці спыніць анімацыю

en: Text to Speech
be: Тэкст у маўленне

en: Text to Speech & Sounds Enable/Disable
be: Тэкст на прамову і гукі ўключыць/адключыць

en: Text-to-speech, voice navigation, and talk & type input
be: Тэкст у размову, галасавая навігацыя і ўвод размовы і тыпу

en: Thank You Banner Image
be: Малюнак банэра падзякі

en: Thank You for Choosing a Plan!
be: Дзякуй за выбар плана!

en: Thanks for choosing our app! We're here to help make your website accessible to everyone.
be: Дзякуй, што выбралі наша дадатак! Мы тут, каб дапамагчы зрабіць ваш сайт даступным для ўсіх.

en: The %1$s "Choose Design" %2$s option empowers merchants to select from a variety of design styles for our widget, tailoring it to their unique preferences and needs.
be: Опцыя %1$s "Выбраць дызайн" %2$s дае магчымасць прадаўцам выбіраць з мноства стыляў дызайну для нашага віджэта, адаптуючы яго да сваіх унікальных пераваг і патрэб.

en: The %1$s "Customize Position" %2$s feature enables merchants to tailor the exact placement of our widget, ensuring it perfectly fits their site layout and design vision.
be: Функцыя %1$s "Наладзіць пазіцыю" %2$s дазваляе прадаўцам дакладна наладзіць размяшчэнне нашага віджэта, забяспечваючы яго ідэальнае адпаведнасць макету і дызайнерскаму бачанню іх сайта.

en: The <strong>Language Sorting</strong> feature allows you to customize the order in which languages appear on your Language page and in the Widget. Simply use the up and down arrows beside each language to rearrange them according to your preference. Once you're happy with the order, click Save Ranking to apply the changes. The languages will then appear in the same order across your storefront and Widget, providing a consistent experience for your users.
be: Функцыя сартавання <strong> мовы </strong> дазваляе наладзіць парадак, у якім мовы з'яўляюцца на вашай старонцы мовы і ў віджэце.Проста выкарыстоўвайце стрэлкі ўверх і ўніз побач з кожнай мовай, каб пераставіць іх у адпаведнасці з вашымі перавагамі.Пасля таго, як вы задаволены замовай, націсніце Захаваць рэйтынг, каб прымяніць змены.Затым мовы будуць з'яўляцца ў тым жа парадку ў вашай краме і віджэце, забяспечваючы паслядоўны вопыт для вашых карыстальнікаў.

en: The <strong>Language Variable</strong> feature allows your widget to automatically adapt to the language selected on your website. When enabled, the widget will detect and match the site's active language - ensuring a seamless and consistent experience for users navigating your site in different languages. This is especially helpful if your store already includes a language selector, as it improves accessibility and ensures that the widget content is always shown in the user’s preferred language without any extra configuration.
be: Функцыя зменнай мовы <strong> </strong> дазваляе вашаму віджэту аўтаматычна прыстасоўвацца да мовы, абранай на вашым сайце.Пры ўключэнні віджэт выявіць і адпавядае актыўнай мове сайта - забяспечваючы бясшвовы і паслядоўны вопыт для карыстальнікаў, якія навігаюць на вашым сайце на розных мовах.Гэта асабліва карысна, калі ваш магазін ужо ўключае ў сябе селектар мовы, бо ён паляпшае даступнасць і гарантуе, што змест віджэтаў заўсёды паказваецца на пераважнай мове карыстальніка без дадатковай канфігурацыі.

en: The email or phone number you entered is already in use.
be: Нумар электроннай пошты ці тэлефона, які вы ўвялі, ужо выкарыстоўваецца.

en: The free widget is only available for use on the specific website URL you provided.
be: Бясплатны віджэт даступны толькі для выкарыстання на пэўным URL -адрасе, які вы прадставілі.

en: The site url you entered is already registered.
be: Адрас сайта, які вы ўвялі, ужо зарэгістраваны.

en: This Month
be: Гэты месяц

en: This feature aligns all text to the left, avoiding center or justified text which can be harder to read for people with dyslexia or cognitive challenges.
be: Гэтая функцыя выраўноўвае ўвесь тэкст злева, пазбягаючы цэнтра або апраўданага тэксту, які можа быць складаней чытаць людзям з дыслексіяй або кагнітыўнымі праблемамі.

en: This feature creates a horizontal reading mask that follows the cursor to help users focus on one line of text at a time.
be: Гэтая функцыя стварае гарызантальную маску для чытання, якая ідзе за курсорам, каб дапамагчы карыстальнікам засяродзіцца на адным радку тэксту за адзін раз.

en: This feature disables the sound that plays when the accessibility widget is opened or closed.
be: Гэтая функцыя адключае гук, які гуляе, калі віджэт даступнасці адчыняецца альбо закрыты.

en: This feature enables keyboard navigation using Tab, Shift+Tab, and Enter, along with shortcuts like M for menus, H for headings, F for forms, B for buttons, P for paragraphs, and G for graphics.
be: Гэтая функцыя дазваляе навігацыю з клавіятуры з дапамогай Tab, Shift+Tab і Enter разам з такімі цэтлікамі, як M для меню, H для загалоўкаў, F для формаў, B для кнопак, P для абзацаў і G для графікі.

en: This feature hides images and videos to help users who are easily distracted or sensitive to visual media focus better on the text.
be: Гэтая функцыя хавае выявы і відэа, каб дапамагчы карыстальнікам, якія лёгка адцягваюцца альбо адчувальныя да візуальных сродкаў масавай інфармацыі, засяроджваюцца на тэксце.

en: This feature highlights all links on the page with a border or background, making them easier to identify and click.
be: Гэтая функцыя падкрэслівае ўсе спасылкі на старонцы з мяжой або фонам, што палягчае іх ідэнтыфікацыю і націск.

en: This feature highlights headings and titles across the page, helping users quickly locate and navigate key content areas.
be: Гэтая функцыя падкрэслівае загалоўкі і загалоўкі на старонцы, дапамагаючы карыстальнікам хутка размяшчаць і перамяшчацца з ключавымі зонамі змесціва.

en: This feature increases space between letters, making text easier to distinguish and reducing visual crowding.
be: Гэтая функцыя павялічвае прастору паміж літарамі, палягчаючы тэкст для адрознення і памяншэння візуальнага натоўпу.

en: This feature increases spacing between words to improve readability for users with dyslexia or cognitive impairments.
be: Гэтая функцыя павялічвае прамежак паміж словамі для павышэння чытальнасці для карыстальнікаў з дыслексіяй або кагнітыўнымі парушэннямі.

en: This feature increases the contrast between text and background, making content easier to read for users with low vision.
be: Гэтая функцыя павялічвае кантраст паміж тэкстам і фонам, што палягчае чытанне для карыстальнікаў з нізкім зрокам.

en: This feature increases the size of the text throughout the website to help users with vision difficulties read content more comfortably.
be: Гэтая функцыя павялічвае памер тэксту на ўсім сайце, каб дапамагчы карыстальнікам з цяжкасцямі зроку больш зручна чытаць кантэнт.

en: This feature increases the vertical spacing between lines of text, making content more readable and less dense.
be: Гэтая функцыя павялічвае вертыкальны інтэрвал паміж радкамі тэксту, што робіць змест больш чытаным і менш шчыльным.

en: This feature is available in:
be: Гэтая функцыя даступная ў:

en: This feature offers users multiple predefined accessibility profiles. Each profile includes a set of accessibility features tailored to specific needs. When a user selects a profile, all the associated features are automatically enabled.
be: Гэтая функцыя прапануе карыстальнікам некалькі загадзя зададзеных профіляў даступнасці.Кожны профіль уключае ў сябе набор функцый даступнасці з улікам пэўных патрэбаў.Калі карыстальнік выбірае профіль, усе звязаныя з імі функцыі аўтаматычна ўключаны.

en: This feature pauses animations, blinking, and flashing content to reduce motion sensitivity and distractions for users with vestibular disorders or ADHD.
be: Гэтая функцыя спыняе анімацыю, міргаючы і мігценне, каб знізіць адчувальнасць руху і адцягванне ўвагі для карыстальнікаў з вестыбулярнымі парушэннямі або СДВГ.

en: This feature provides a text magnifier that enlarges text under the cursor, helping users read small or dense text with ease.
be: Гэтая функцыя забяспечвае тэкставы лупа, які павялічвае тэкст пад курсорам, дапамагаючы карыстальнікам прачытаць невялікі ці шчыльны тэкст з лёгкасцю.

en: This feature removes color saturation from the site, creating a grayscale experience that can reduce distractions and assist users with color sensitivity or color blindness.
be: Гэтая функцыя выдаляе насычэнне колеру з сайта, ствараючы вопыт шэрага адцення, які можа паменшыць адцягванне ўвагі і дапамагчы карыстальнікам з каляровай адчувальнасцю або каляровай слепатай.

en: This feature replaces decorative or complex fonts with simpler, more readable ones to improve legibility.
be: Гэтая функцыя замяняе дэкаратыўныя або складаныя шрыфты больш простымі, больш чытанымі для паляпшэння разборлівасці.

en: This feature shows image alt text as a tooltip, helping screen reader users and others understand the content of visual elements.
be: Гэтая функцыя паказвае тэкст Alt Alt у якасці інструмента, дапамагаючы карыстальнікам чытання экрана і іншымі зразумець змест візуальных элементаў.

en: This is the default and most widely used design of the accessibility widget – tried, tested, and reliable across all devices.
be: Гэта па змаўчанні і найбольш шырока выкарыстоўваецца дызайн віджэта даступнасці - выпрабаваны і надзейны на ўсіх прыладах.

en: This will be only Works on Position for "Bottom Left" and "Bottom Right"
be: Гэта будзе працаваць толькі для пазіцый "Унізе злева" і "Унізе справа"

en: This will only work on position for %1$s and %2$s
be: Гэта будзе працаваць толькі для пазіцый %1$s і %2$s

en: Thursday
be: чацвер

en: Time Of Day
be: Час дня

en: Title Colors
be: Колеры загалоўкаў

en: Title Colors should not be empty.
be: Колеры загалоўкаў не павінны быць пустымі.

en: Title Highlighting
be: Вылучэнне загалоўкаў

en: To Scan All Page Or Group Of Pages, Please
be: Каб сканаваць усю старонку або групу старонак, калі ласка

en: To discontinue using this plugin, please cancel your active subscription by clicking the button below.
be: Каб спыніць выкарыстанне гэтага убудовы, калі ласка, адмяніце сваю актыўную падпіску, націснуўшы кнопку ніжэй.

en: To enable all accessibility widgets and features, you need to purchase a plan. Choose the perfect plan for your website needs.
be: Каб уключыць усе віджэты і функцыі даступнасці, вам трэба набыць план.Выберыце ідэальны план для патрэб свайго сайта.

en: To enable the Free plan, go to the Plan page and click on the Free button. Once clicked, a form will appear. Fill in all the required details, and the widget will automatically be displayed on the front end.
be: Каб уключыць бясплатны план, перайдзіце на старонку плана і націсніце кнопку Бясплатнай.Пасля націску з'явіцца форма.Запоўніце ўсе неабходныя дэталі, і віджэт аўтаматычна будзе адлюстроўвацца на пярэднім канцы.

en: To ensure your site is accessible and user-friendly, add an Accessibility Assistance link to your footer menu:
be: Каб пераканацца, што ваш сайт даступны і зручны для карыстальнікаў, дадайце спасылку дапамогі па даступнасці ў меню вашага ніжняга калантата:

en: To make the widget visible, enable and save the accessibility settings.
be: Каб зрабіць віджэт бачным, уключыце і захавайце налады даступнасці.

en: Top Left
be: Уверсе злева

en: Top Right
be: Уверсе справа

en: Total Accessibility Scans
be: Поўнае сканаванне даступнасці

en: Total Counts
be: Усяго падліку

en: Total Counts Icon
be: Усяго значка падліку

en: Try
be: Старацца

en: Try Accessibility Assistant for free and instantly boost accessibility
be: Паспрабуйце памочнік даступнасці бясплатна і імгненна павялічыць даступнасць

en: Tuesday
be: аўторак

en: Unable to render audit result.
be: Немагчыма адлюстраваць вынікі аўдыту.

en: Unlimited impressions and unrestricted widget visibility
be: Неабмежаваныя ўражанні і неабмежаваная бачнасць віджэтаў

en: Unlimited impressions on any plans and unrestricted widget visibility
be: Неабмежаваныя ўражанні на любыя планы і неабмежаваную бачнасць віджэтаў

en: Unlock Full Accessibility Features
be: Разблакуйце поўныя функцыі даступнасці

en: Unlock full functionality by upgrading to a paid plan
be: Разблакуйце поўную функцыянальнасць, перайшоўшы да платнага плана

en: Unlock insights and free access to our accessibility plugin by submitting your details below.
be: Разблакуйце Insights і бясплатны доступ да нашага ўбудовы даступнасці, прадставіўшы свае дадзеныя ніжэй.

en: Upgrade Plan
be: План абнаўлення

en: Upgrade your plan to enable these features.
be: Абнавіце свой план, каб уключыць гэтыя функцыі.

en: Upgrade your plan to enable this feature
be: Абнавіце свой план, каб уключыць гэтую функцыю

en: Usage Guide
be: Кіраўніцтва па выкарыстанні

en: Use Default Functionalities of Widget
be: Выкарыстоўваць стандартныя функцыі віджэта

en: Use language variables for seamless multilingual store integration
be: Выкарыстоўвайце моўныя зменныя для бяспройгрышнай шматмоўнай інтэграцыі крамы

en: Use this guide to quickly set up your Accessibility Assistant widget.
be: Скарыстайцеся гэтым кіраўніцтвам, каб хутка наладзіць віджэт памочніка спецыяльных магчымасцей.

en: Useful Links
be: Карысныя спасылкі

en: Useful Links should not be empty.
be: Карысныя спасылкі не павінны быць пустымі.

en: User Guide
be: Кіраўніцтва карыстальніка

en: User Interaction with Features
be: Узаемадзеянне карыстальніка з функцыямі

en: Utility Settings
be: Налады ўтыліт

en: Verify
be: Правяраць

en: Verify Widget & Remove Branding
be: Праверце віджэт і выдаліце ​​брэндынг

en: Verify your email
be: Пераканайцеся па электроннай пошце

en: Video Hide
be: Схаваць відэа

en: Video Hide should not be empty.
be: Схаванне відэа не павінна быць пустым.

en: View Analytics
be: Праглядзець аналітыку

en: View Plans & Pricing
be: Паглядзець планы і цэны

en: View Result
be: Праглядзець вынік

en: Virtual Keyboard
be: Віртуальная клавіятура

en: Virtual Keyboard should not be empty.
be: Віртуальная клавіятура не павінна быць пустой.

en: Visible
be: Бачны

en: Visual Customization Controllers
be: Кантролеры візуальнай налады

en: Visual Enhancements
be: Візуальныя ўдасканаленні

en: Visually Impaired
be: Візуальна парушаецца

en: Visually Impaired should not be empty.
be: Візуальна парушанае не павінна быць пустым.

en: Voice Commands should not be empty.
be: Галасавыя каманды не павінны быць пустымі.

en: Voice Navigation
be: Галасавая навігацыя

en: Voice Navigation and Talk & Type Controls
be: Галасавая навігацыя і элементы кіравання "Гавары і друкуй"

en: Want to remove branding for free?
be: Хочаце выдаліць брэндынг бясплатна?

en: We have an Exciting Offer for you:
be: У нас ёсць для вас цікавая прапанова:

en: Website screenshot
be: Скрыншот сайта

en: Wednesday
be: серада

en: Weekly
be: Штотыдзень

en: Welcome Banner Image
be: Малюнак прывітальнага банэра

en: Welcome to Accessibility Assistant
be: Сардэчна запрашаем у памочнік даступнасці

en: Welcome to Accessibility by CartCoders
be: Вітаем у Accessibility ад CartCoders

en: Welcome to: Accessibility Assistant
be: Сардэчна запрашаем у памочнік даступнасці

en: What does this plugin help with?
be: У чым дапамагае гэты плагін?

en: What's included
be: Што ўключана

en: Wholesale App
be: Аптовая праграма

en: Wholesale Price & B2B Solution
be: Аптовая цана і рашэнне B2B

en: Widget Content / Appearance
be: Змест віджэта / знешні выгляд

en: Widget Engagements
be: Узаемадзеянне з віджэтамі

en: Widget Icon
be: Значок віджэта

en: Widget Opens
be: Адкрыецца віджэт

en: Widget Opens Icon
be: Віджэт адкрывае значок

en: Widget Option
be: Налада віджэта

en: Widget Option:
be: Налада віджэта:

en: Widget Settings
be: Налады віджэтаў

en: Widget Size
be: Памер віджэтаў

en: Widget Size Customization & Positioning
be: Налада і пазіцыянаванне віджэтаў і пазіцыянаванне

en: Widget Title on Hover
be: Назва віджэта пры навядзенні

en: With Accessibility Assistant, blind and visually impaired people have the ease of access to become more independent and integration with the Digital world, which replicates their daily lives
be: З Памочнікам даступнасці сляпыя і людзі са слабым зрокам атрымліваюць лёгкі доступ, каб стаць больш незалежнымі і інтэгравацца ў лічбавы свет, які паўтарае іх паўсядзённае жыццё

en: Word Spacing
be: Інтэрвал паміж словамі

en: Word Spacing should not be empty.
be: Інтэрвал паміж словамі не павінен быць пустым.

en: Year
be: Год

en: Yearly
be: Штогод

en: Yes. Each plan unlocks additional controls and customization. Your current plan determines what appears as enabled in admin pages.
be: так. Кожны план адкрывае дадатковыя элементы кіравання і налады. Ваш бягучы план вызначае, што будзе ўключана на старонках адміністратара.

en: Yes. Higher plans support broad language coverage, language controls, and easier multilingual storefront accessibility.
be: так. Планы вышэйшага ўзроўню падтрымліваюць шырокі моўны ахоп, моўныя элементы кіравання і прасцейшы доступ да шматмоўнай вітрыны.

en: You can place "#add-aacc-link" as link
be: Вы можаце размясціць "#add-AACC-Link" у якасці спасылкі

en: You can place %s as a link.
be: Вы можаце размясціць %s як спасылку.

en: You can place <strong>%s</strong> as link
be: Вы можаце размясціць <strong>%s </strong> як спасылку

en: You can reach the support team through the contact link in the footer. Paid plans include stronger support options based on tier.
be: Вы можаце звязацца са службай падтрымкі па спасылцы кантактаў у ніжнім калантытуле. Платныя планы ўключаюць больш моцныя варыянты падтрымкі на аснове ўзроўню.

en: You have admin access
be: У вас ёсць доступ адміністратара

en: You have member access
be: У вас ёсць членскі доступ

en: You're on a %s plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
be: Вы карыстаецеся планам %s! Разблакуйце яшчэ больш функцый і параметраў налады, абнавіўшы сёння.

en: You're on a Growth plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
be: Вы знаходзіцеся ў плане росту!Разблакуйце яшчэ больш функцый і варыянтаў налады, мадэрнізаваўшы сёння.

en: You're on a Scale plan! Unlock even more powerful features and tools by upgrading today.
be: Вы ў маштабе!Разблакуйце яшчэ больш магутныя функцыі і інструменты, мадэрнізаваўшы сёння.

en: You're on the %s plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
be: Вы на плане %s! Атрымлівайце асалоду ад прыярытэтнай падтрымкі і эксклюзіўных пашыраных функцый даступнасці, абнавіўшыся сёння.

en: You're on the %s plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
be: Вы на плане %s! Разблакуйце магутныя інструменты спецыяльных магчымасцей, абнавіўшы сёння.

en: You're on the Established plan! You already have access to our top-tier features and tools.
be: Вы знаходзіцеся ў створаным плане!У вас ужо ёсць доступ да нашых функцый і інструментаў вышэйшага ўзроўню.

en: You're on the Free plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
be: Вы на бясплатным плане!Разблакуйце магутныя інструменты даступнасці, мадэрнізаваўшы сёння.

en: You're on the Premium plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
be: Вы знаходзіцеся ў плане прэміум -класа!Атрымлівайце асалоду ад прыярытэтнай падтрымкі і эксклюзіўнай дадатковай функцыі даступнасці, мадэрнізаваўшы сёння.

en: Your Current Plan
be: Ваш бягучы план

en: Your Email
be: Ваш электронны ліст

en: Your Mobile Number
be: Ваш нумар мабільнага тэлефона

en: Your Name
be: Ваша імя

en: Your Website URL
be: URL вашага сайта

en: Your scan is in the queue and will start soon.
be: Ваша сканаванне знаходзіцца ў чарзе і хутка пачнецца.

en: for free and instantly boost accessibility
be: бясплатна і імгненна павялічвайце даступнасць

en: if you enable this option, your floating widget will be hidden and footer link option will be enabled though you need to add the link.
be: Калі вы ўключыце гэтую опцыю, ваш плавае віджэт будзе схаваны, а варыянт спасылкі на калантытул будзе ўключаны, хаця вам трэба дадаць спасылку.

en: of
be: з

en: pages
be: старонкі

en: records
be: запісы

en: result
be: вынік

en: toggle button
be: кнопка-пераключальнік

en: vs Monthly
be: супраць штомесяц

en: vs Monthly!
be: VS штомесяц!

en: warning sign
be: папераджальны знак

en: you can placed %s as link
be: вы можаце размясціць %s як спасылку
