Accessibility Assistant 1.3.2 - en to bg translation catalogue (691 entries)

en: %1$s - Features%2$s
bg: %1$s - Функции%2$s

en: %s language flag
bg: Флаг на езика %s

en: / Yearly
bg: / Годишно

en: /monthly
bg: /месечно

en: 1. Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget. %s
bg: 1. Навигирайте до Настройки и включете уиджета за достъпност. %s

en: 2. Click Save to apply the changes. %s
bg: 2. Кликнете върху Запазване, за да приложите промените. %s

en: 5 days Free Trial
bg: 5-дневен безплатен пробен период

en: 5 out of 5 stars
bg: 5 от 5 звезди

en: 7 days Free Trial
bg: 7 дни безплатна пробна версия

en: A modernized version of the default design - visually polished, stylistically refined.
bg: Модернизирана версия на дизайна по подразбиране - визуално полиран, стилистично изискан.

en: ADHD should not be empty.
bg: ADHD не трябва да е празен.

en: AI Easy LLMs.txt Generator
bg: Генератор на AI Easy LLMs.txt

en: AI Fit Finder Size Recommender
bg: AI Fit Finder препоръчител на размера

en: Accent and Logo Elements
bg: Елементи за акцент и лого

en: Access quick and detailed answers across all categories, helping you understand your accessibility tools without confusion.
bg: Достъп до бързи и подробни отговори във всички категории, което ви помага да разберете вашите инструменти за достъпност без объркване.

en: Access to all core accessibility tools included in the widget
bg: Достъп до всички основни инструменти за достъпност, включени в джаджата

en: Accessibility
bg: Достъпност

en: Accessibility Assistance
bg: Помощ за достъпност

en: Accessibility Assistant
bg: Асистент за достъпност

en: Accessibility Assistant Icon
bg: Икона на Асистент за достъпност

en: Accessibility Assistant Logo
bg: Лого на Асистент за достъпност

en: Accessibility Assistant should not be empty.
bg: Асистентът за достъпност не трябва да е празен.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done.
bg: Асистент за достъпност, трендовият продукт на пазара, който позволява на всеки човек с увреждания (глух, сляп, ням, със зрителни увреждания, с увреждания на подвижността) да използва това приложение за изпълнение на своите изисквания.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done. By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values
bg: Асистент за достъпност, тенденциозният продукт на пазара, който прави всеки човек с увреждания (глух, сляп, заглушаване, зрително увредено, увредено с мобилност) човек може да използва това приложение за техните изисквания, за да се свърши.Имайки предвид- основната социална цел, нашият иновативен екип работи и въведе това приложение на пазара.Основният принцип е „където иновациите отговарят на социалните ценности

en: Accessibility Features Overview
bg: Общ преглед на функциите за достъпност

en: Accessibility Fixes Applied
bg: Приложени корекции на достъпността

en: Accessibility PRO-Widget
bg: Достъпност Pro-Widget

en: Accessibility Profiles
bg: Профили за достъпност

en: Accessibility Profiles & Settings
bg: Профили и настройки за достъпност

en: Accessibility Scanner
bg: Скенер за достъпност

en: Accessibility Scanner History
bg: История на скенера за достъпност

en: Accessibility Scanner Result
bg: Резултат от скенера за достъпност

en: Accessibility Score
bg: Резултат за достъпност

en: Accessibility Statement
bg: Декларация за достъпност

en: Accessibility Usage Insights
bg: Прозрения за използването на достъпността

en: Accessibility Widget Color Schema
bg: Цветна схема на джаджа за достъпност

en: Accessibility by CartCoders
bg: Достъпност от CartCoders

en: Action
bg: Действие

en: Activate App
bg: Активирайте приложението

en: Add a custom accessibility statement or external statement link
bg: Добавете персонализирана декларация за достъпност или външна връзка на изявлението

en: Add the following HTML code to insert the link:
bg: Добавете следния HTML код, за да вмъкнете връзката:

en: Adjust Background Colors
bg: Коригиране на цветовете на фона

en: Adjust Text Colors
bg: Коригиране на цветовете на текста

en: Adjust Title Colors
bg: Коригиране на цветовете на заглавията

en: Adjust Word & Letter Space
bg: Коригиране на разстоянието между думи и букви

en: Admin
bg: Админ

en: Advanced Color Adjustments (Text, Titles, Backgrounds)
bg: Разширени цветови корекции (Текст, Заглавия, Фонове)

en: Alignment
bg: Подравняване

en: Alignment should not be empty.
bg: Подравняването не трябва да е празно.

en: All Basic Features
bg: Всички основни функции

en: All Features of Growth Plan
bg: Всички характеристики на плана за растеж

en: All Features of Startup Plan
bg: Всички характеристики на план за стартиране

en: All Page
bg: Всички страници

en: All Professional Features
bg: Всички професионални функции

en: All widgets and advanced features require an active plan. %1$sCompare plans%2$s to find your perfect fit.
bg: Всички джаджи и усъвършенствани функции изискват активен план.%1 $ Планове за скуммпи%2 $ S, за да намерите вашето перфектно прилягане.

en: Allows customization of heading/title colors to increase focus or contrast.
bg: Позволява персонализиране на цветовете на заглавието/заглавието за увеличаване на фокуса или контраста.

en: Allows speech-to-text typing to help users who have difficulty using keyboards.
bg: Позволява въвеждането на реч до текст, за да помогне на потребителите, които имат затруднения с използването на клавиатура.

en: Already Registered
bg: Вече регистриран

en: Also Available On Other Platforms
bg: Предлага се и на други платформи

en: Analysis Overview
bg: Преглед на анализа

en: Analytics Overview
bg: Преглед на анализите

en: Analytics overview
bg: Общ преглед на анализите

en: App Status
bg: Състояние на приложението

en: Applies color filters to assist users with different types of color blindness.
bg: Прилага цветни филтри, за да помогне на потребителите с различни видове цветна слепота.

en: Are plans feature-gated?
bg: Плановете ограничени ли са?

en: Automated Accessibility score has limitations
bg: Автоматизираният резултат за достъпност има ограничения

en: Automated scans can identify many accessibility issues, but they can’t capture every WCAG 2.1 and 2.2 requirement. Our expert manual audits close these gaps by providing in-depth reviews, actionable insights, and tailored remediation recommendations.
bg: Автоматизираните сканирания могат да идентифицират много проблеми с достъпността, но те не могат да улавят всяко изискване за WCAG 2.1 и 2.2.Нашите експертни ръчни одити затварят тези пропуски, като предоставят задълбочени прегледи, полезни прозрения и пригодени препоръки за отстраняване.

en: Automated scans can't catch everything. Get a full manual audit.
bg: Автоматичното сканиране не може да улови всичко. Получете пълен ръчен одит.

en: Automated score has limitations
bg: Автоматизираният резултат има ограничения

en: Automatic scans to ensure your store stays compliant with accessibility standards over time
bg: Автоматично сканиране, за да се гарантира, че магазинът ви остава съвместим със стандартите за достъпност във времето

en: Back
bg: Назад

en: Background Colors
bg: Цветове на фона

en: Background Colors should not be empty.
bg: Цветовете на фона не трябва да са празни.

en: Bargain App
bg: Изгодно приложение

en: Bargain App by CartCoders
bg: Приложение за изгодни сделки от CartCoders

en: Basic
bg: Основен

en: Basic Plan
bg: Основен план

en: Basic customization options for layout and appearance
bg: Основни опции за персонализиране за оформление и външен вид

en: Big Black Cursor
bg: Голям черен курсор

en: Big Black Cursor for Better Visibility
bg: Голям черен курсор за по-добра видимост

en: Big Black Cursor should not be empty.
bg: Големият черен курсор не трябва да е празен.

en: Big Cursor
bg: Голям курсор

en: Big Cursor should not be empty.
bg: Големият курсор не трябва да е празен.

en: Big black Cursor
bg: Голям черен курсор

en: Bigblack Cursor
bg: Голям черен курсор

en: Bigger Text
bg: По-голям текст

en: Bigger Text Icon
bg: По -голяма текстова икона

en: Bigger Text should not be empty.
bg: По-големият текст не трябва да е празен.

en: Blind
bg: Сляпо

en: Blind should not be empty.
bg: Щората не трябва да е празна.

en: Bottom Left
bg: Долу вляво

en: Bottom Right
bg: Долу вдясно

en: By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values"
bg: Като имаме предвид основната социална цел, нашият иновативен екип работи и представи това приложение на пазара. Основният принцип е "Където иновацията среща социалните ценности"

en: Can I use this with multilingual stores?
bg: Мога ли да използвам това с многоезични магазини?

en: Cancel
bg: Отказ

en: Cancel Plan
bg: Анулиране на план

en: Cancel should not be empty.
bg: Отказ не трябва да е празен.

en: Cannot Customise Widget
bg: Не може да се персонализира уиджетът

en: CartCoders Logo
bg: Лого на CartCoders

en: Categories detailed information
bg: Категории подробна информация

en: Center
bg: Център

en: Center should not be empty.
bg: Центърът не трябва да е празен.

en: Change Widget Color & Positioning
bg: Променете цвета и позиционирането на джаджа

en: Change the Color Schema of Widget
bg: Промяна на цветовата схема на уиджета

en: Changes the color of general text for better visibility and contrast.
bg: Променя цвета на общия текст за по -добра видимост и контраст.

en: Chat With Our Support Team For Quick Help And Instant Guidance.
bg: Разговаряйте с нашия екип за поддръжка за бърза помощ и незабавни насоки.

en: Chat With Us
bg: Разговаряйте с нас

en: Chat with our support team for quick help and instant guidance.
bg: Разговаряйте с нашия екип за поддръжка за бърза помощ и незабавни насоки.

en: Check Accessibility Free
bg: Проверете безплатно достъпността

en: Choose Design
bg: Изберете дизайн

en: Choose Widget Icon
bg: Изберете икона на джаджи

en: Choose Widget Inner Color
bg: Изберете вътрешен цвят на джаджа

en: Choose Widget Outer Color
bg: Изберете Widget Външен цвят

en: Choose the annual plan that best fits your needs. Each plan provides a variety of features and customization options. Your selected plan will determine the features available in the widget. Plus, take advantage of a complimentary year to explore all the features and boost your store's accessibility.
bg: Изберете годишния план, който най-добре отговаря на вашите нужди. Всеки план предоставя разнообразие от функции и опции за персонализация. Избраният от вас план ще определи достъпните функции в уиджета. Освен това, възползвайте се от безплатна година, за да изследвате всички функции и да подобрите достъпността на вашия магазин.

en: Close
bg: Затворете

en: Code
bg: Код

en: Cognitive and Learning
bg: Познавателни и учебни

en: Cognitive and Learning should not be empty.
bg: Cognitive и Learning не трябва да са празни.

en: Collect offers and increase conversions on product pages.
bg: Събирайте оферти и увеличавайте реализациите на продуктовите страници.

en: Color Adjustments
bg: Регулиране на цвета

en: Color Blind
bg: Цветова слепота

en: Color Blind Options
bg: Опции за цветова слепота

en: Color Blind should not be empty.
bg: Цветовата слепота не трябва да е празна.

en: Color Blind-Friendly Viewing Options
bg: Опции за преглед, подходящи за хора с цветова слепота

en: Color Schema
bg: Цветова схема

en: Completed
bg: Завършено

en: Compliant
bg: Съвместим

en: Compliant under WCAG 2.0, 2.1 & 2.2
bg: Съвместим по WCAG 2.0, 2.1 и 2.2

en: Configure accessibility menu controls and behavior.
bg: Конфигурирайте контролите и поведението на менюто за достъпност.

en: Contact Us
bg: Свържете се с нас

en: Contact Us.
bg: Свържете се с нас

en: Contact us
bg: Свържете се с нас

en: Contact us.
bg: Свържете се с нас

en: Content Adjustment & Color Blind Feature
bg: Регулиране на съдържанието и цветна сляпа функция

en: Content Adjustments
bg: Корекции на съдържанието

en: Content Customization
bg: Персонализиране на съдържанието

en: Content Scaling
bg: Мащабиране на съдържанието

en: Content Scaling & Content Spacing
bg: Мащабиране на съдържанието и разстояние между съдържанието

en: Content Scaling & Read Mode for Better Focus
bg: Мащабиране на съдържанието и режим за четене за по-добър фокус

en: Content Scaling should not be empty.
bg: Мащабирането на съдържанието не трябва да е празно.

en: Continue
bg: Продължаване

en: Contrast
bg: Контраст

en: Contrast +
bg: Контраст +

en: Contrast Icon
bg: Контрастна икона

en: Contrast should not be empty.
bg: Контрастът не трябва да е празен.

en: Control AI crawler access to low-value and sensitive pages.
bg: Контролирайте достъпа на AI робота до малоценни и чувствителни страници.

en: Controller Background
bg: Фон на контролера

en: Current Plan: %s
bg: Текущ план: %s

en: Cursor
bg: Курсор

en: Cursor Icon
bg: Икона на курсора

en: Cursor should not be empty.
bg: Курсорът не трябва да е празен.

en: Custom Design
bg: Персонализиран дизайн

en: Customers will be provided with the option of accessing the plugin for accessing the advanced features. Through which the customer can enable/disable the functionality and access the application on his system.
bg: На клиентите ще бъде предоставена опцията за достъп до добавката за достъп до разширените функции. Чрез нея клиентът може да включва/изключва функционалността и да достъпва приложението на своята система.

en: Customise Position
bg: Персонализиране на позицията

en: Customise Widget Position and Padding
bg: Персонализиране на позицията и подложката на уиджета

en: Customize Icon, Position, And Appearance Settings.
bg: Персонализирайте настройките за икона, позиция и изглед.

en: Customize icon, position, and appearance settings.
bg: Персонализирайте настройките за икона, позиция и външен вид.

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference
bg: Customise the size of the accessibility widget to your preference

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference"
bg: Персонализирайте размера на джаджата за достъпност според вашите предпочитания "

en: Customize the widget color scheme to match your brand identity
bg: Персонализирайте цветовата схема на джаджа, за да съответства на идентичността на вашата марка

en: Customize the widget launch icon and apply your own branding
bg: Персонализирайте иконата за стартиране на джаджата и приложете своя собствена марка

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Dark Contrast
bg: Тъмен контраст

en: Dark Contrast should not be empty.
bg: Тъмният контраст не трябва да е празен.

en: Dashboard
bg: Табло за управление

en: Day Of Week
bg: Ден от седмицата

en: Dedicated account manager for priority onboarding and support
bg: Специален мениджър на акаунти за приоритет на борда и поддръжка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Default Design
bg: Дизайн по подразбиране

en: Default language
bg: Език по подразбиране

en: Default should not be empty.
bg: По подразбиране не трябва да е празно.

en: Desaturate
bg: Намаляване на наситеността

en: Desaturate Icon
bg: Десатурна икона

en: Desaturate should not be empty.
bg: Намаляването на наситеността не трябва да е празно.

en: Designed specifically for mobile - similar to the default but optimized for smaller screens and touch-friendly interaction.
bg: Проектиран специално за мобилни - подобно на по подразбиране, но оптимизиран за по -малки екрани и удобно за докосване взаимодействие.

en: Desktop Position
bg: Позиция на десктопа

en: Detailed Information By Category
bg: Подробна информация по категория

en: Detailed information by category
bg: Подробна информация по категория

en: Didn't receive the code?
bg: Не получих кода?

en: Disable
bg: Изключване

en: Disable Branding
bg: Деактивирайте брандирането

en: Disable Hover Text
bg: Деактивирайте Hover Text

en: Disable Hover text on widget and widget Loader
bg: Деактивирайте текста при задържане на курсора на мишката върху джаджа и зареждане на джаджа

en: Disable Report Problem
bg: Деактивирайте проблема с доклада

en: Disable Widget Sound
bg: Деактивирайте звука на джаджа

en: Disabled
bg: Забранено

en: Disables all website sounds to assist users sensitive to audio.
bg: Деактивира всички звуци на уебсайта, за да помогне на потребителите чувствителни към аудио.

en: Disables the ability for users to report problems through the app.
bg: Деактивира възможността потребителите да отчитат проблеми чрез приложението.

en: Display & Media Controls
bg: Дисплей и медийни контроли

en: Displays a panel with important and frequently used links for easier navigation.
bg: Показва панел с важни и често използвани връзки за по -лесна навигация.

en: Displays an on-screen keyboard for users who can't use a physical one.
bg: Показва клавиатура на екрана за потребители, които не могат да използват физическа.

en: Do you want to put as link?
bg: Искате ли да го поставите като връзка?

en: Do you want to put this widget as link?
bg: Искате ли да поставите тази джаджа като връзка?

en: Dyslexia
bg: Дислексия

en: Dyslexia should not be empty.
bg: Дислексията не трябва да е празна.

en: Ease of access to change the background/font color
bg: Лесност при промяна на цвета на фона/шрифта

en: Edit %s language
bg: Редактиране на езика %s

en: Edit Languages
bg: Редактиране на езици

en: Elderly
bg: Възрастни

en: Elderly should not be empty.
bg: Възрастните не трябва да са празни.

en: Enable
bg: Включване

en: Enable / Disable
bg: Активиране / Деактивиране

en: Enable /Disable
bg: Включване/Изключване

en: Enable Disable Features
bg: Включване Изключване на функции

en: Enable Our Plugin To See It Visible On Your Website.
bg: Активирайте нашия плъгин, за да го видите видим на вашия уебсайт.

en: Enable or disable features that improve your website's accessibility.
bg: Активирайте или деактивирайте функции, които подобряват достъпността на вашия уебсайт.

en: Enable or disable media elements like audio, video, and GIFs
bg: Активирайте или деактивирайте медийните елементи като аудио, видео и GIF файлове

en: Enable or disable the widget as needed
bg: Активирайте или деактивирайте джаджата според нуждите

en: Enable our plugin to see it visible on your website.
bg: Активирайте нашия плъгин, за да го видите видим на уебсайта си.

en: Enable readable fonts, reading mask, and title highlighting
bg: Активирайте четените шрифтове, маската за четене и подчертаването на заглавието

en: Enable/
bg: Активиране/

en: Enable/Disable Accessibility Features
bg: Активирайте/деактивирайте функциите за достъпност

en: Enable/Disable Features
bg: Включване/Изключване на функции

en: Enable/Disable Media
bg: Включване/Изключване на медии

en: Enable/Disable Widget
bg: Включване/Изключване на уиджета

en: Enabled
bg: Активирано

en: Enables a large black cursor to improve visibility for users with low vision.
bg: Позволява на голям черен курсор да подобри видимостта за потребителите с ниско зрение.

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.
bg: Активира многоезична поддръжка въз основа на предпочитания или настройки на езика на потребителите.

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.Statement Link?
bg: Активира многоезична поддръжка въз основа на предпочитания или настройки на потребителя.

en: Enhanced Usability for All Accessibility Needs
bg: Подобрена използваемост за всички нужди от достъпност

en: Enjoy a %1$s5-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
bg: Насладете се на %1$s5-дневен безплатен пробен период%2$s с достъп до функциите на избрания план:

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features.
bg: Насладете се на %1 $ S7-дневна безплатна пробна версия %2 $ S с достъп до функциите на избрания план.

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
bg: Насладете се на %1 $ S7-дневна безплатна пробна версия %2 $ S с достъп до функциите на избрания план:

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision
bg: Увеличава или намалява размера на съдържанието, без да влияе на оформлението, като помага на потребителите с ниско зрение

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision.
bg: Увеличава или намалява размера на съдържанието, без да влияе на оформлението, като помага на потребителите с ниско зрение.

en: Enter OTP
bg: Въведете OTP

en: Enter the 6-digit OTP sent to your email address.
bg: Въведете 6-цифрения OTP, изпратен на вашия имейл адрес.

en: Enter your statement page link here...
bg: Въведете връзката на страницата на вашата страница тук ...

en: Error!
bg: Грешка!

en: Events Clicked
bg: Кликнати събития

en: Events-Clicked
bg: Кликна върху събития

en: Extended widget customization options including layout and branding
bg: Удължени опции за персонализиране на джаджи, включително оформление и брандиране

en: FAQs
bg: Често задавани въпроси

en: Failed Checks
bg: Неуспешни проверки

en: Fast Chat Support during business hours
bg: Бърза подкрепа за чат през работното време

en: Feature Activity Highlights
bg: Функция Акценти от дейността

en: Features & Functionality
bg: Характеристики и функционалност

en: Filter Content
bg: Съдържание на филтриране

en: Filter Content should not be empty.
bg: Съдържанието на филтъра не трябва да е празно.

en: Finally, access the settings to change the background and font colors. This step lets you personalize the widget's appearance, ensuring it matches your brand's style or enhances readability for users. Select your preferred colors and apply them to make the widget visually appealing and accessible.
bg: Накрая, достъпнете настройките, за да промените цветовете на фона и шрифта. Тази стъпка ви позволява да персонализирате външния вид на уиджета, като гарантира, че той съответства на стила на вашата марка или подобрява четимостта за потребителите. Изберете предпочитаните от вас цветове и ги приложете, за да направите уиджета визуално привлекателен и достъпен.

en: Find your best fit with guided size recommendations.
bg: Намерете най-подходящия за себе си с насочени препоръки за размер.

en: Floating Widget Icon Color
bg: Цвят на иконата с плаваща джаджа

en: Floating Widget Padding
bg: Плаваща подложка за джаджи

en: Floating Widget Position
bg: Позиция на плаваща джаджа

en: Floating Widget Size
bg: Размер на плаваща джаджа

en: Focus Mask
bg: Маска за фокус

en: Font Readability
bg: Четимост на шрифта

en: Free Accessibility Check
bg: Безплатна проверка за достъпност

en: Friday
bg: петък

en: Full access to %1$sall accessibility widgets%2$s and features
bg: Пълен достъп до %1 $ сол за достъпност %2 $ s и функции

en: Fully customizable widget with advanced control options
bg: Напълно адаптивна джаджа с разширени опции за контрол

en: GIF Hide
bg: Скриване на GIF

en: GIF Hide should not be empty.
bg: Скриването на GIF не трябва да е празно.

en: Get Expert Audit Report.
bg: Вземете експертен одитен доклад.

en: Get Live Chat Support
bg: Получете поддръжка за чат на живо

en: Get Started: Activate Widget and Add Footer Link
bg: Започнете: Активирайте джаджа и добавете връзката на долния колонтитул

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
bg: Вземете %1$s15%% отстъпка%2$s за годишен абонамент, когато изберете %1$s%3$s план.%2$s

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sGrowth Plan.%2$s
bg: Вземете%1 $ s15%отстъпка%2 $ s при годишен абонамент, когато изберете план за%1 $ sgrowth.%2 $ s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
bg: Вземете %1$s20%% отстъпка%2$s за годишен абонамент, когато изберете %1$s%3$s план.%2$s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sScale Plan.%2$s
bg: Вземете%1 $ S20%9 отстъпка%2 $ S при годишен абонамент, когато изберете план за%1 $ sscale.%2 $ s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
bg: Вземете %1$s25%% отстъпка%2$s за годишен абонамент, когато изберете %1$s%3$s план.%2$s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sEstablished Plan.%2$s
bg: Вземете%1 $ S25%отстъпка%2 $ S при годишен абонамент, когато изберете%1 $ SEABLIDED PLAN.%2 $ S

en: Get a %1$s29%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sProfessional Plan.%2$s
bg: Вземете %1$s29%% отстъпка%2$s при годишен абонамент, когато изберете %1$sПрофесионалния план.%2$s

en: Get a %1$s40%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sPremium Plan.%2$s
bg: Вземете %1$s40%% отстъпка%2$s при годишен абонамент, когато изберете %1$sПремиум плана.%2$s

en: Get a Detailed Expert Audit Report
bg: Вземете подробен експерт одитен доклад

en: Get started with a plan that matches your requirements:
bg: Започнете с план, който съответства на вашите изисквания:

en: Get started with the Accessibility widget by enabling it in our Settings under the Widget Option section.
bg: Започнете с уиджета за достъпност, като го активирате в нашите Настройки под секцията Опция за уиджет.

en: Gif Hide
bg: Скриване на GIF

en: Go Beyond Automation With Expert Audits
bg: Преминете отвъд автоматизацията с експертни одити

en: Go Beyond Automation with Expert Audits
bg: Надхвърлете автоматизацията с експертни одити

en: Group Of Pages
bg: Група от страници

en: Have Questions Or Need Assistance? %s
bg: Имате въпроси или нуждаете от помощ? %s

en: Have questions or need assistance? %1$sContact us%2$s
bg: Имате въпроси или нуждаете от помощ? %1$sСвържете се с нас%2$s

en: Have questions or need assistance? %s
bg: Имате въпроси или нуждаете от помощ? %s

en: Have questions or need assistance? <a href="%s" target="_blank">Contact us</a>
bg: Имате въпроси или нуждаете от помощ? <a href="%s" target="_blank">Свържете се с нас</a>

en: Hello %s
bg: Здравейте %s

en: Hide GIFs and Animations for Reduced Distraction
bg: Скриване на GIF и анимации за намалено разсейване

en: Hide Interface
bg: Скриване на интерфейса

en: Hide Interface should not be empty.
bg: Скриването на интерфейса не трябва да е празно.

en: Hide Search Bar
bg: Скрийте лентата за търсене

en: Hide Statement
bg: Скриване на изявление

en: Hides GIF animations that can distract or trigger motion sensitivity.
bg: Скрива GIF анимации, които могат да разсейват или задействат чувствителността на движението.

en: Hides the search bar from the user interface.
bg: Скрива лентата за търсене от потребителския интерфейс.

en: Hides the statement section from the user interface.
bg: Скрива секцията от оператори от потребителския интерфейс.

en: High Saturation
bg: Висока наситеност

en: High Saturation Icon
bg: Икона с висока насищане

en: High saturation should not be empty.
bg: Високата наситеност не трябва да е празна.

en: Highlight Focus
bg: Подчертаване при фокус

en: Highlight Focus should not be empty.
bg: Подчертаването при фокус не трябва да е празно.

en: Highlight Hover
bg: Подчертаване при посочване

en: Highlight Hover should not be empty.
bg: Подчертаването при посочване не трябва да е празно.

en: Highlight Links
bg: Подчертаване на връзки

en: Highlight Links should not be empty.
bg: Подчертаването на връзки не трябва да е празно.

en: Highlight Titles
bg: Подчертаване на заглавия

en: Highlight Titles should not be empty.
bg: Подчертаването на заглавия не трябва да е празно.

en: Highlight on Hover and Focus for Easier Navigation
bg: Подчертаване при посочване и фокус за по-лесна навигация

en: Highlights elements when hovered, helping users follow cursor movements.
bg: Подчертава елементите, когато се върти, помага на потребителите да следват движенията на курсора.

en: Highlights focused elements, enhancing accessibility for keyboard navigation.
bg: Подчертава фокусираните елементи, подобрявайки достъпността за навигация на клавиатурата.

en: How do I get help if I face issues?
bg: Как да получа помощ, ако се сблъскам с проблеми?

en: How to Add an Accessibility Link to Your Footer
bg: Как да добавите връзка за достъпност към вашия долен колонтитул

en: How to Enable/Disable Widget
bg: Как да включите/изключите уиджета

en: How to cancel your subscription
bg: Как да отмените абонамента си

en: How to contact support if you are on the Free plan
bg: Как да се свържете с поддръжката, ако сте на безплатния план

en: How to enable the Free plan
bg: Как да активирам безплатния план

en: If you are on the Free plan, you can reach our support team by sending an email to
bg: Ако сте на безплатен план, можете да се свържете с нашия екип за поддръжка, като изпратите имейл до

en: If you need further assistance, please contact us at
bg: Ако имате нужда от допълнителна помощ, моля, свържете се с нас на

en: If you need further assistance, please contact us at %1$s. You can also check our %2$s for more information.
bg: Ако се нуждаете от допълнителна помощ, моля, свържете се с нас на %1$s. Можете също да проверите нашето %2$s за повече информация.

en: If you require any further information or assistance, please do not hesitate to contact us. Our support team is readily available to address any queries or concerns you may have regarding our subscription plans or any other aspect of our app.
bg: Ако се нуждаете от допълнителна информация или помощ, моля, не се колебайте да се свържете с нас. Нашият екип за поддръжка е на разположение, за да отговори на всички въпроси или притеснения, които може да имате относно нашите абонаментни планове или всякакъв друг аспект на нашето приложение.

en: Image Alt Tooltip
bg: Подсказка за алтернативен текст на изображение

en: Image Alt Tooltip should not be empty.
bg: Подсказката за алтернативен текст на изображение не трябва да е празна.

en: Image Hide
bg: Скриване на изображения

en: Image Hide should not be empty.
bg: Скриването на изображения не трябва да е празно.

en: Image alt Tooltip
bg: Изображение Alt Tooltip

en: Image, Video & GIF Enable/Disable
bg: Изображение, видео и GIF активират/деактивират

en: Image/Video Hide
bg: Скриване на изображение/видео

en: Includes all features from the %s Plan
bg: Включва всички функции от плана %s

en: Includes all features from the Growth Plan
bg: Включва всички характеристики от плана за растеж

en: Includes all features from the Scale Plan
bg: Включва всички функции от плана за мащаб

en: Includes all features from the Startup Plan
bg: Включва всички функции от плана за стартиране

en: Invert Colors
bg: Обръщане на цветовете

en: Invert Colors should not be empty.
bg: Обръщането на цветовете не трябва да е празно.

en: It helps store owners offer a more accessible browsing experience with controls for text, contrast, navigation, media, and language support.
bg: Той помага на собствениците на магазини да предложат по-достъпно изживяване при сърфиране с контроли за текст, контраст, навигация, медии и езикова поддръжка.

en: Keyboard Nav
bg: Навигация с клавиатура

en: Keyboard Nav Icon
bg: Икона на клавиатура NAV

en: Keyboard Navigation
bg: Навигация на клавиатурата

en: Keyboard should not be empty.
bg: Клавиатурата не трябва да е празна.

en: Kindly note that upon opting for a subscription plan within our app, please be informed that refunds will not be applicable. This policy applies universally to all subscription plans offered, including both monthly and yearly options. We appreciate your understanding and cooperation in adhering to our policy, as we aim to ensure consistency and fairness in all aspects of our subscription services.
bg: Моля, имайте предвид, че при избор на абонаментен план в нашето приложение, моля, бъдете информирани, че възстановяването на суми няма да е приложимо. Тази политика се прилага универсално за всички предлагани абонаментни планове, включително месечни и годишни опции. Ценим вашето разбиране и сътрудничество при спазването на нашата политика, тъй като се стремим да гарантираме последователност и справедливост във всички аспекти на нашите абонаментни услуги.

en: LLMs.txt Generator
bg: Генератор на LLMs.txt

en: Language Controllers
bg: Контролери на езика

en: Language Settings
bg: Езикови настройки

en: Language Sorting
bg: Сортиране на езика

en: Language Variable
bg: Езикова променлива

en: Language hidden
bg: Езикът е скрит

en: Language visible
bg: Езикът е видим

en: Languages
bg: Езици

en: Last 30 Days
bg: Последните 30 дни

en: Last 7 Days
bg: Последните 7 дни

en: Last Month
bg: Миналия месец

en: Lawful Risk
bg: Законен риск

en: Left Alignment
bg: Ляво подравняване

en: Left Alignment should not be empty.
bg: Лявото подравняване не трябва да е празно.

en: Let's Go
bg: Да започнем

en: Let's start by choosing a plan that fits your needs.
bg: Нека започнем с избор на план, който отговаря на вашите нужди.

en: Lets users control the site using voice commands for hands-free accessibility.
bg: Позволява на потребителите да контролират сайта, използвайки гласови команди за достъпност без ръце.

en: Letter Spacing
bg: Разстояние между букви

en: Letter Spacing should not be empty.
bg: Разстоянието между букви не трябва да е празно.

en: Light Contrast
bg: Светъл контраст

en: Light Contrast should not be empty.
bg: Светлият контраст не трябва да е празен.

en: Limited Scan Notice
bg: Известие за ограничено сканиране

en: Line Height
bg: Височина на реда

en: Line Height & Alignments
bg: Височина на реда и подравнявания

en: Line Height should not be empty.
bg: Височината на реда не трябва да е празна.

en: Locate the place where you want to add the link (typically just before the closing <code>&lt;/footer&gt;</code> or <code>&lt;/body&gt;</code> tag).
bg: Намерете мястото, където искате да добавите връзката (обикновено точно преди затварянето <code> & lt;/footer & gt; </code> или <dades> & lt;/head & gt; </code> маркер).

en: Low Saturation
bg: Ниска наситеност

en: Low Saturation Icon
bg: Икона с ниска насищане

en: Low saturation should not be empty.
bg: Ниската наситеност не трябва да е празна.

en: Manage Features
bg: Управление на функции

en: Manage Languages
bg: Управление на езици

en: Media Control
bg: Контрол на медии

en: Menu Settings
bg: Настройки на менюто

en: Middle Left
bg: Среда вляво

en: Middle Right
bg: Среда вдясно

en: Mobile Design
bg: Мобилен дизайн

en: Mobile Position
bg: Мобилна позиция

en: Mobile View Design
bg: Дизайн за мобилен изглед

en: Mobile view Design
bg: Дизайн на мобилен изглед

en: Modifies background colors to reduce eye strain and improve content legibility.
bg: Променя цветовете на фона, за да намали напрежението на очите и да подобри четливостта на съдържанието.

en: Monday
bg: понеделник

en: Monthly
bg: Месечно

en: Most 5 Used Feature Analytics
bg: Повечето 5 използвани анализи на функции

en: Motor Impaired
bg: Увредено с двигателя

en: Motor Impaired should not be empty.
bg: Двигателно увредени не трябва да е празно.

en: Multi-Language Support
bg: Многоезична поддръжка

en: Multiple Languages Support
bg: Поддръжка на множество езици

en: Mute Sounds
bg: Изключване на звуци

en: Mute Sounds should not be empty.
bg: Изключването на звуци не трябва да е празно.

en: Name
bg: Име

en: Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget.
bg: Отворете настройките и включете джаджата за достъпност.

en: Navigate to the Plan page and click on the Cancel Subscription button
bg: Отворете страницата на плана и щракнете върху бутона Абонамент за абонамент

en: Navigation & Input
bg: Навигация и въвеждане

en: Navigation and Interaction Controllers
bg: Контролери за навигация и взаимодействие

en: Need Any Help?
bg: Нуждаете се от помощ?

en: Need help deciding? Contact us at %1$s or check our %2$s for detailed feature comparisons.
bg: Нуждаете се от помощ за вземане на решение?Свържете се с нас на %1 $ s или проверете нашите %2 $ s за подробни сравнения на функциите.

en: Need help or want to remove branding?
bg: Нуждаете се от помощ или искате да премахнете брандирането?

en: Next
bg: Следваща

en: No Significant Most Features Usage Found
bg: Не са намерени значителни най -много функции

en: No relevant data is available for the specified range
bg: Няма подходящи данни за определения диапазон

en: No scan history found (or API response is empty).
bg: Няма намерена хронология на сканирането (или отговорът на API е празен).

en: Not Applicable or It May Require Manual Audit
bg: Не е приложимо или може да изисква ръчен одит

en: Not Sure Which Plan Fits Best?
bg: Не сте сигурни кой план е най-подходящ?

en: Not default language
bg: Не е език по подразбиране

en: Note:
bg: Забележка:

en: Note: It is recommended to use a child theme to prevent your changes from being lost during theme updates.
bg: Забележка: Препоръчва се да използвате детска тема, за да се предотврати загубата на промените ви по време на актуализации на темите.

en: Once the accessibility widget’s functionality is verified, we’ll proceed to remove all branding for your white-label configuration.
bg: След като функционалността на приспособлението за достъпност бъде потвърдена, ще продължим да премахваме всички марки за вашата конфигурация с бял етикет.

en: One Click To Make Your Website Accessible Today
bg: Едно кликване, за да направите уебсайта си достъпен днес

en: One Click to Make Your Website Accessible Today
bg: Едно щракване, за да направите вашия уебсайт достъпен днес

en: Only The First Page Of Your Website Will Be Scanned. To Request A Full-Site Accessibility Scan, Please Reach Out To Our Team.
bg: Само първата страница от вашия уебсайт ще бъде сканирана. За да заявите сканиране за пълна достъпност на сайта, моля, свържете се с нашия екип.

en: Only the first page of your website will be scanned. To request a full-site accessibility scan, please reach out to our team.
bg: Само първата страница на вашия уебсайт ще бъде сканирана. За да поискате пълно сканиране за достъпност на сайта, моля, свържете се с нашия екип.

en: Open
bg: отворено

en: Open your active theme's <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
bg: Отворете файла <code>footer.php</code> или <code>functions.php</code> на вашата активна тема (обикновено се намира в <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).

en: Open your active theme’s <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
bg: Отворете активната си тема <code> footer.php </code> или <code> functions.php </code> файл (обикновено се намира в <code>/wp-content/теми/вашата тема/</code>).

en: Option to display accessibility widget link in website footer
bg: Опция за показване на връзка към джаджа за достъпност в долния колонтитул на уебсайта

en: Our team can help you choose the right plan based on your store size, accessibility goals, and support needs.
bg: Нашият екип може да ви помогне да изберете правилния план въз основа на размера на вашия магазин, целите за достъпност и нуждите от поддръжка.

en: Overview
bg: Общ преглед

en: Padding
bg: Подложка

en: Page URL
bg: URL адрес на страницата

en: Pages
bg: Страници

en: Personalized User Accessibility Profile Settings
bg: Персонализирани настройки на профила за достъпност на потребителя

en: Personalized accessibility profiles for user-specific needs
bg: Персонализирани профили за достъпност за специфични за потребителя нужди

en: Plan
bg: План

en: Plan Specific Features
bg: Специфични функции на плана

en: Plans
bg: Планове

en: Platform & Integration
bg: Платформа и интеграция

en: Please enter a valid URL to scan.
bg: Моля, въведете валиден URL за сканиране.

en: Please uninstall this plugin and reinstall it.
bg: Моля, деинсталирайте тази добавка и я инсталирайте отново.

en: Please upgrade your plan to continue accessing premium accessibility features.
bg: Моля, надстройте плана си, за да продължите да имате достъп до функции за достъпност на премиите.

en: Position
bg: Позиция

en: Premium
bg: Премиум

en: Premium Plan
bg: Премиум план

en: Prev
bg: предишна

en: Prioritize and sort languages based on your customer base
bg: Приоритизирайте и сортирайте езици въз основа на вашата клиентска база

en: Priority chat support during business hours
bg: Приоритетна поддръжка за чат през работното време

en: Priority support and regular updates
bg: Приоритетна поддръжка и редовни актуализации

en: Pro Plan
bg: Професионален план

en: Professional
bg: Професионален

en: Professional Plan
bg: Професионален план

en: Profile Options
bg: Опции за профила

en: Profile Settings
bg: Настройки на профила

en: Profile Settings should not be empty.
bg: Настройките на профила не трябва да са празни.

en: Quick Access Panel for Useful Accessibility Tools
bg: Бърза достъпна панел за полезни инструменти за достъпност

en: Quick navigation tool showing all Headings, Landmarks, and Links in one place.
bg: Инструмент за бърза навигация, показващ всички заглавия, забележителности и връзки на едно място.

en: Quickstart
bg: Бърз старт

en: Rank
bg: Ранг

en: Read Mode
bg: Режим за четене

en: Read Mode should not be empty.
bg: Режимът за четене не трябва да е празен.

en: Readable Fonts
bg: Четими шрифтове

en: Readable Fonts should not be empty.
bg: Четимите шрифтове не трябва да са празни.

en: Readable Fonts, Reading Mask, and Highlight Titles
bg: Четими шрифтове, маска за четене и подчертаване на заглавия

en: Reading Guide
bg: Водач за четене

en: Reading Guide Color should not be empty.
bg: Цветът на водача за четене не трябва да е празен.

en: Reading Mask
bg: Маска за четене

en: Reading Mask should not be empty.
bg: Маската за четене не трябва да е празна.

en: Reads selected text aloud for users with visual impairments or reading difficulties.
bg: Чете избран текст на глас за потребители с визуални увреждания или затруднения с четенето.

en: Real Customer Questions
bg: Въпроси на истински клиенти

en: Recommended Apps
bg: Препоръчани приложения

en: Refresh
bg: Опресняване

en: Refresh your website to see the link appear in the footer.
bg: Опреснявайте уебсайта си, за да видите връзката да се появи в долния колонтитул.

en: Remove default widget branding for a fully white-labeled experience
bg: Премахване по подразбиране Брандиране на джаджи за напълно бели маркирани изживявания

en: Removes accessibility tool branding for a cleaner, white-labeled appearance.
bg: Премахва брандирането на инструменти за достъпност за по-чист, бели белязан вид.

en: Report Date
bg: Дата на отчета

en: Resend OTP
bg: Възстановете OTP

en: Reset All should not be empty.
bg: Нулирането на всичко не трябва да е празно.

en: Reset To Default
bg: Нулирайте по подразбиране

en: Reset all
bg: Нулиране на всичко

en: Restricted Brand Customization
bg: Ограничена персонализиране на марката

en: Right Alignment
bg: Дясно подравняване

en: Run scans and review accessibility findings.
bg: Изпълнете сканиране и прегледайте констатациите за достъпност.

en: Saturation Modes
bg: Режими на наситеност

en: Saturday
bg: Събота

en: Save
bg: Запазване

en: Save Rankings
bg: Запазване на класациите

en: Save the changes to the <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file.
bg: Запазете промените в <code> footer.php </code> или <code> functions.php </code> файл.

en: Scan
bg: Сканиране

en: Scan Interval
bg: Интервал на сканиране

en: Scan Queued
bg: Сканиране в опашка

en: Scan Queued â Waiting To Startâ¦
bg: Сканирането е на опашка â Чака да започне...¦

en: Scan Scope
bg: Обхват на сканиране

en: Scan To Check Compliance Of Accessibility
bg: Сканиране за проверка на съответствието на достъпността

en: Scan Your site
bg: Сканирайте вашия сайт

en: Scanner Result
bg: Резултат от скенера

en: Schedule a Call
bg: Насрочете обаждане

en: Scheduled Scan
bg: Планирано сканиране

en: Search
bg: Търсене

en: Search should not be empty.
bg: Търсенето не трябва да е празно.

en: Seizure Safe
bg: Припадък безопасно

en: Seizure Safe should not be empty.
bg: Пристъпите сейф не трябва да са празни.

en: Select Language
bg: Изберете език

en: Select Monthly Plan:
bg: Изберете месечен план:

en: Select Plan and Offers
bg: Изберете план и предложения

en: Select Yearly Plan:
bg: Изберете годишен план:

en: Selected
bg: Избран

en: Sepcific Page
bg: Септична страница

en: Set %s Default Language
bg: Задаване на %s като език по подразбиране

en: Set Up Translation Visibility And Language Priorities.
bg: Настройте видимостта на превода и езиковите приоритети.

en: Set up translation visibility and language priorities.
bg: Настройте видимостта на превода и езиковите приоритети.

en: Set wholesale rules and simplify B2B pricing.
bg: Задайте правила за търговия на едро и опростете B2B ценообразуването.

en: Settings
bg: Настройки

en: Show Language
bg: Показване на езика

en: Showing
bg: Показване

en: Simplifies the layout and focuses on text for easier reading, removing distractions like sidebars and ads.
bg: Опростява оформлението и се фокусира върху текст за по -лесно четене, премахване на разсейвания като странични ленти и реклами.

en: Smart Contrast
bg: Интелигентен контраст

en: Smart Contrast for Better Readability
bg: Умен контраст за по-добра четимост

en: Smart Contrast should not be empty.
bg: Интелигентният контраст не трябва да е празен.

en: Sorry, You can not update....
bg: Съжаляваме, не можете да актуализирате....

en: Sound Muting for Distraction-Free Browsing
bg: Изключване на звука за разглеждане без разсейване

en: Specific Page
bg: Конкретна страница

en: Speech Support
bg: Поддръжка на реч

en: Standard support via email and live chat during business hours
bg: Стандартна поддръжка чрез имейл и чат на живо през работно време

en: Standard support via email.
bg: Стандартна поддръжка чрез имейл.

en: Start Free Trial
bg: Започнете безплатна пробна версия

en: Start Live Chat
bg: Стартирайте чат на живо

en: Start My Compliance Plan
bg: Започнете моя план за съответствие

en: Start Your Accessibility Journey:
bg: Започнете пътуването си за достъпност:

en: Start a 5-Day Free Trial for
bg: Започнете 5-дневна безплатна пробна версия за

en: Start a 7-Day Free Trial
bg: Започнете 7-дневна безплатна пробна версия

en: Start a 7-Day Free Trial for
bg: Започнете 7-дневна безплатна пробна версия за

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 5-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
bg: Започнете с избор на месечен план, който отговаря на вашите нужди. Всеки план предлага различни функции и опции за персонализация. Планът, който изберете, ще определи кои функции можете да достъпите в уиджета. Освен това, насладете се на 5-дневен безплатен пробен период, за да изследвате всички функции и да подобрите достъпността на вашия магазин.

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 7-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
bg: Започнете, като изберете месечния план, който отговаря на вашите нужди.Всеки план предлага различни функции и опции за персонализиране.Избраният от вас план ще определи до кои функции можете да получите достъп в джаджата.Освен това се насладете на безплатна пробна версия за 7 дни, за да разгледате всички функции и да подобрите достъпността на вашия магазин.

en: Start with a %1$s5-day free trial%2$s to experience all features:
bg: Започнете с %1 $ S5-дневна безплатна пробна версия %2 $ S, за да изпитате всички функции:

en: Start with a %1$s7-day free trial%2$s to experience all features:
bg: Започнете с %1$s7-дневен безплатен пробен период%2$s, за да изпитате всички функции:

en: Startup
bg: Стартиране

en: Startup Plan
bg: Стартиращ план

en: Statement
bg: Декларация

en: Statement Link?
bg: Връзка за изявление?

en: Statement should not be empty.
bg: Декларацията не трябва да е празна.

en: Status
bg: Статус

en: Stop Animation
bg: Спиране на анимация

en: Stop Animation should not be empty.
bg: Спирането на анимация не трябва да е празно.

en: Submit
bg: Изпратете

en: Success!
bg: Успех!

en: Sunday
bg: неделя

en: Support & Partnership
bg: Подкрепа и партньорство

en: Support for 100+ Languages
bg: Поддръжка за 100+ езика

en: Support on Email
bg: Поддръжка по имейл

en: Supports 100+ languages with automatic translation
bg: Поддържа 100+ езика с автоматичен превод

en: Talk & Type
bg: Говор и въвеждане

en: Talk And Type
bg: Говор и въвеждане

en: Talk and Type should not be empty.
bg: Говорът и въвеждането не трябва да са празни.

en: Text Colors
bg: Цветове на текста

en: Text Colors should not be empty.
bg: Цветовете на текста не трябва да са празни.

en: Text Customization Controllers
bg: Контролери за персонализация на текста

en: Text Enhancer
bg: Подобрител на текст

en: Text Enhancer should not be empty.
bg: Подобрителят на текст не трябва да е празен.

en: Text Enhancer, Image Alt Tooltip, and Stop Animation
bg: Подобрител на текст, подсказка за алтернативен текст на изображение и спиране на анимация

en: Text Speech
bg: Преобразуване на текст в реч

en: Text Speech should not be empty.
bg: Преобразуването на текст в реч не трябва да е празно.

en: Text and Layout Font
bg: Шрифт за текст и оформление

en: Text enhancer for clarity, image alt tooltips, and option to stop animations
bg: Текстов подобрител за яснота, изображения на ALT подсказки и опция за спиране на анимации

en: Text to Speech
bg: Преобразуване на текст в реч

en: Text to Speech & Sounds Enable/Disable
bg: Текстът към речта и звуците активира/деактивира

en: Text-to-speech, voice navigation, and talk & type input
bg: Текст към реч, гласова навигация и вход за разговори и тип

en: Thank You Banner Image
bg: Изображение на банер за благодарност

en: Thank You for Choosing a Plan!
bg: Благодарим ви за избора на план!

en: Thanks for choosing our app! We're here to help make your website accessible to everyone.
bg: Благодарим, че избрахте нашето приложение! Тук сме, за да помогнем уебсайтът ви да бъде достъпен за всички.

en: The %1$s "Choose Design" %2$s option empowers merchants to select from a variety of design styles for our widget, tailoring it to their unique preferences and needs.
bg: Опцията %1$s "Изберете дизайн" %2$s позволява на търговците да избират от различни стилове на дизайн за нашия уиджет, персонализирайки го според техните уникални предпочитания и нужди.

en: The %1$s "Customize Position" %2$s feature enables merchants to tailor the exact placement of our widget, ensuring it perfectly fits their site layout and design vision.
bg: Функцията %1$s "Персонализиране на позицията" %2$s позволява на търговците да настроят точното разположение на нашия уиджет, като гарантира, че той перфектно отговаря на оформлението и дизайн визията на техния сайт.

en: The <strong>Language Sorting</strong> feature allows you to customize the order in which languages appear on your Language page and in the Widget. Simply use the up and down arrows beside each language to rearrange them according to your preference. Once you're happy with the order, click Save Ranking to apply the changes. The languages will then appear in the same order across your storefront and Widget, providing a consistent experience for your users.
bg: Функцията <strong> сортиране на езика </strong> ви позволява да персонализирате реда, в който езиците се появяват на вашата езикова страница и в джаджата.Просто използвайте стрелките нагоре и надолу до всеки език, за да ги пренаредите според вашите предпочитания.След като сте доволни от поръчката, щракнете върху Запазване на класирането, за да приложите промените.След това езиците ще се появяват в един и същ ред във вашата витрина и джаджа, осигурявайки постоянно изживяване за вашите потребители.

en: The <strong>Language Variable</strong> feature allows your widget to automatically adapt to the language selected on your website. When enabled, the widget will detect and match the site's active language - ensuring a seamless and consistent experience for users navigating your site in different languages. This is especially helpful if your store already includes a language selector, as it improves accessibility and ensures that the widget content is always shown in the user’s preferred language without any extra configuration.
bg: Функцията <strong> езикова променлива </strong> позволява на вашата джаджа автоматично да се адаптира към езика, избран на вашия уебсайт.Когато е активиран, джаджата ще открие и съпостави активния език на сайта - осигурявайки безпроблемно и последователно изживяване за потребителите, навигиращи на вашия сайт на различни езици.Това е особено полезно, ако вашият магазин вече включва селектор на език, тъй като подобрява достъпността и гарантира, че съдържанието на джаджа винаги се показва на предпочитания от потребителя език без допълнителна конфигурация.

en: The email or phone number you entered is already in use.
bg: Имейлът или телефонният номер, който сте въвели, вече се използват.

en: The free widget is only available for use on the specific website URL you provided.
bg: Безплатната джаджа е достъпна само за използване на специфичния URL адрес на уебсайта, който сте предоставили.

en: The site url you entered is already registered.
bg: URL адресът на сайта, който сте въвели, вече е регистриран.

en: This Month
bg: Този месец

en: This feature aligns all text to the left, avoiding center or justified text which can be harder to read for people with dyslexia or cognitive challenges.
bg: Тази функция подравнява целия текст вляво, избягвайки центъра или оправдания текст, който може да бъде по -трудно да се чете за хора с дислексия или когнитивни предизвикателства.

en: This feature creates a horizontal reading mask that follows the cursor to help users focus on one line of text at a time.
bg: Тази функция създава хоризонтална маска за четене, която следва курсора, за да помогне на потребителите да се съсредоточат върху един ред текст наведнъж.

en: This feature disables the sound that plays when the accessibility widget is opened or closed.
bg: Тази функция деактивира звука, който играе, когато джаджата за достъпност се отвори или затвори.

en: This feature enables keyboard navigation using Tab, Shift+Tab, and Enter, along with shortcuts like M for menus, H for headings, F for forms, B for buttons, P for paragraphs, and G for graphics.
bg: Тази функция позволява навигация с клавиатура с помощта на Tab, Shift+Tab и Enter, заедно с преки пътища като M за менюта, H за заглавия, F за формуляри, B за бутони, P за абзаци и G за графики.

en: This feature hides images and videos to help users who are easily distracted or sensitive to visual media focus better on the text.
bg: Тази функция крие изображения и видеоклипове, за да помогне на потребителите, които лесно се разсейват или чувствителни към визуалните медии се фокусират по -добре върху текста.

en: This feature highlights all links on the page with a border or background, making them easier to identify and click.
bg: Тази функция подчертава всички връзки на страницата с граница или фон, което ги прави по -лесни за идентифициране и щракване.

en: This feature highlights headings and titles across the page, helping users quickly locate and navigate key content areas.
bg: Тази функция подчертава заглавията и заглавията в цялата страница, като помага на потребителите бързо да намерят и навигират в ключови области на съдържанието.

en: This feature increases space between letters, making text easier to distinguish and reducing visual crowding.
bg: Тази функция увеличава пространството между буквите, което прави текста по -лесен за разграничаване и намаляване на визуалното струпване.

en: This feature increases spacing between words to improve readability for users with dyslexia or cognitive impairments.
bg: Тази функция увеличава разстоянието между думите, за да подобри четимостта за потребителите с дислексия или когнитивни нарушения.

en: This feature increases the contrast between text and background, making content easier to read for users with low vision.
bg: Тази функция увеличава контраста между текст и фон, което прави съдържанието по -лесно за четене за потребители с ниско зрение.

en: This feature increases the size of the text throughout the website to help users with vision difficulties read content more comfortably.
bg: Тази функция увеличава размера на текста в целия уебсайт, за да помогне на потребителите с трудности при визията да четат съдържание по -удобно.

en: This feature increases the vertical spacing between lines of text, making content more readable and less dense.
bg: Тази функция увеличава вертикалното разстояние между линиите на текста, което прави съдържанието по -четимо и по -малко плътно.

en: This feature is available in:
bg: Тази функция е налична в:

en: This feature offers users multiple predefined accessibility profiles. Each profile includes a set of accessibility features tailored to specific needs. When a user selects a profile, all the associated features are automatically enabled.
bg: Тази функция предлага на потребителите множество предварително дефинирани профили за достъпност.Всеки профил включва набор от функции за достъпност, съобразени с конкретни нужди.Когато потребителят избере профил, всички свързани функции се активират автоматично.

en: This feature pauses animations, blinking, and flashing content to reduce motion sensitivity and distractions for users with vestibular disorders or ADHD.
bg: Тази функция спира анимациите, мига и мига съдържание, за да се намали чувствителността и разсейването на движението за потребители с вестибуларни нарушения или ADHD.

en: This feature provides a text magnifier that enlarges text under the cursor, helping users read small or dense text with ease.
bg: Тази функция предоставя лупа на текст, който разширява текста под курсора, като помага на потребителите с лекота да четат малък или плътен текст.

en: This feature removes color saturation from the site, creating a grayscale experience that can reduce distractions and assist users with color sensitivity or color blindness.
bg: Тази функция премахва наситеността на цветовете от сайта, създавайки изживяване на сиви скали, което може да намали разсейването и да помогне на потребителите с цветна чувствителност или цветна слепота.

en: This feature replaces decorative or complex fonts with simpler, more readable ones to improve legibility.
bg: Тази функция замества декоративните или сложни шрифтове с по -прости, по -четими, за да подобри четливостта.

en: This feature shows image alt text as a tooltip, helping screen reader users and others understand the content of visual elements.
bg: Тази функция показва изображение Alt текст като подсказка, помагайки на потребителите на четец на екрана и други да разберат съдържанието на визуалните елементи.

en: This is the default and most widely used design of the accessibility widget – tried, tested, and reliable across all devices.
bg: Това е по подразбиране и най -широко използваният дизайн на джаджата за достъпност - изпробван, тестван и надежден на всички устройства.

en: This will be only Works on Position for "Bottom Left" and "Bottom Right"
bg: Това ще работи само за позиции "Долу вляво" и "Долу вдясно"

en: This will only work on position for %1$s and %2$s
bg: Това ще работи само за позиции %1$s и %2$s

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Time Of Day
bg: Време на деня

en: Title Colors
bg: Цветове на заглавията

en: Title Colors should not be empty.
bg: Цветовете на заглавията не трябва да са празни.

en: Title Highlighting
bg: Подчертаване на заглавия

en: To Scan All Page Or Group Of Pages, Please
bg: За да сканирате цялата страница или група от страници, моля

en: To discontinue using this plugin, please cancel your active subscription by clicking the button below.
bg: За да прекратите използването на този плъгин, моля, анулирайте активния си абонамент, като щракнете върху бутона по -долу.

en: To enable all accessibility widgets and features, you need to purchase a plan. Choose the perfect plan for your website needs.
bg: За да активирате всички джаджи и функции за достъпност, трябва да закупите план.Изберете перфектния план за нуждите на вашия уебсайт.

en: To enable the Free plan, go to the Plan page and click on the Free button. Once clicked, a form will appear. Fill in all the required details, and the widget will automatically be displayed on the front end.
bg: За да активирате безплатния план, отидете на страницата на плана и щракнете върху Бутона безплатно.След като щракнете, ще се появи формуляр.Попълнете всички необходими подробности и джаджата автоматично ще се показва на предния край.

en: To ensure your site is accessible and user-friendly, add an Accessibility Assistance link to your footer menu:
bg: За да сте сигурни, че вашият сайт е достъпен и удобен за потребителя, добавете връзка за помощ за достъпност към менюто на вашия долен колонтитул:

en: To make the widget visible, enable and save the accessibility settings.
bg: За да направите джаджата видима, активирайте и запазете настройките за достъпност.

en: Top Left
bg: Горе вляво

en: Top Right
bg: Горе вдясно

en: Total Accessibility Scans
bg: Пълни сканирания за достъпност

en: Total Counts
bg: Общ брой

en: Total Counts Icon
bg: Общ брой икона

en: Try
bg: Опитайте

en: Try Accessibility Assistant for free and instantly boost accessibility
bg: Опитайте помощник за достъпност безплатно и незабавно увеличете достъпността

en: Tuesday
bg: вторник

en: Unable to render audit result.
bg: Не може да се рендира резултат от одита.

en: Unlimited impressions and unrestricted widget visibility
bg: Неограничени впечатления и неограничена видимост на джаджа

en: Unlimited impressions on any plans and unrestricted widget visibility
bg: Неограничени впечатления от всякакви планове и неограничена видимост на джаджа

en: Unlock Full Accessibility Features
bg: Отключете пълните функции за достъпност

en: Unlock full functionality by upgrading to a paid plan
bg: Отключете пълната функционалност чрез надграждане до платен план

en: Unlock insights and free access to our accessibility plugin by submitting your details below.
bg: Отключете прозрения и безплатен достъп до нашия плъгин за достъпност, като изпратите вашите данни по -долу.

en: Upgrade Plan
bg: План за надстройка

en: Upgrade your plan to enable these features.
bg: Надстройте плана си, за да активирате тези функции.

en: Upgrade your plan to enable this feature
bg: Надстройте плана си, за да активирате тази функция

en: Usage Guide
bg: Ръководство за използване

en: Use Default Functionalities of Widget
bg: Използване на функциите на уиджета по подразбиране

en: Use language variables for seamless multilingual store integration
bg: Използвайте езикови променливи за безпроблемна многоезична интеграция на магазина

en: Use this guide to quickly set up your Accessibility Assistant widget.
bg: Използвайте това ръководство, за да настроите бързо своя изпълним модул Асистент за достъпност.

en: Useful Links
bg: Полезни връзки

en: Useful Links should not be empty.
bg: Полезните връзки не трябва да са празни.

en: User Guide
bg: Ръководство за потребителя

en: User Interaction with Features
bg: Потребителско взаимодействие с функции

en: Utility Settings
bg: Настройки на инструментите

en: Verify
bg: Проверете

en: Verify Widget & Remove Branding
bg: Проверете Widget & Премахнете марката

en: Verify your email
bg: Проверете имейла си

en: Video Hide
bg: Скриване на видео

en: Video Hide should not be empty.
bg: Скриването на видео не трябва да е празно.

en: View Analytics
bg: Вижте Analytics

en: View Plans & Pricing
bg: Преглед на планове и цени

en: View Result
bg: Вижте резултата

en: Virtual Keyboard
bg: Виртуална клавиатура

en: Virtual Keyboard should not be empty.
bg: Виртуалната клавиатура не трябва да е празна.

en: Visible
bg: Видим

en: Visual Customization Controllers
bg: Контролери за визуална персонализация

en: Visual Enhancements
bg: Визуални подобрения

en: Visually Impaired
bg: Визуално увредени

en: Visually Impaired should not be empty.
bg: Визуално увредените не трябва да са празни.

en: Voice Commands should not be empty.
bg: Гласовите команди не трябва да са празни.

en: Voice Navigation
bg: Гласова навигация

en: Voice Navigation and Talk & Type Controls
bg: Гласова навигация и контроли за говор и въвеждане

en: Want to remove branding for free?
bg: Искате ли да премахнете брандирането безплатно?

en: We have an Exciting Offer for you:
bg: Имаме вълнуващо предложение за вас:

en: Website screenshot
bg: Екранна снимка на уебсайт

en: Wednesday
bg: сряда

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: Welcome Banner Image
bg: Изображение на банер за приветствие

en: Welcome to Accessibility Assistant
bg: Добре дошли в помощник на достъпността

en: Welcome to Accessibility by CartCoders
bg: Добре дошли в Достъпност от CartCoders

en: Welcome to: Accessibility Assistant
bg: Добре дошли в помощник на достъпността

en: What does this plugin help with?
bg: За какво помага този плъгин?

en: What's included
bg: Какво е включено

en: Wholesale App
bg: Приложение за търговия на едро

en: Wholesale Price & B2B Solution
bg: Цена на едро и B2B решение

en: Widget Content / Appearance
bg: Съдържание/Външен вид на джаджа

en: Widget Engagements
bg: Ангажименти на джаджи

en: Widget Icon
bg: Икона на джаджа

en: Widget Opens
bg: Widget се отваря

en: Widget Opens Icon
bg: Widget отваря икона

en: Widget Option
bg: Опция за уиджет

en: Widget Option:
bg: Опция за уиджет:

en: Widget Settings
bg: Настройки на джаджа

en: Widget Size
bg: Размер на джаджата

en: Widget Size Customization & Positioning
bg: Персонализиране и позициониране на размера на джаджата

en: Widget Title on Hover
bg: Заглавие на джаджа при задържане на мишката

en: With Accessibility Assistant, blind and visually impaired people have the ease of access to become more independent and integration with the Digital world, which replicates their daily lives
bg: С Асистент за достъпност хората със зрителни увреждания имат лесен достъп, за да станат по-независими и да се интегрират в дигиталния свят, който отразява ежедневието им

en: Word Spacing
bg: Разстояние между думи

en: Word Spacing should not be empty.
bg: Разстоянието между думи не трябва да е празно.

en: Year
bg: Година

en: Yearly
bg: Годишно

en: Yes. Each plan unlocks additional controls and customization. Your current plan determines what appears as enabled in admin pages.
bg: да Всеки план отключва допълнителни контроли и персонализиране. Текущият ви план определя какво се показва като активирано в страниците за администриране.

en: Yes. Higher plans support broad language coverage, language controls, and easier multilingual storefront accessibility.
bg: да По-високите планове поддържат широко езиково покритие, езикови контроли и по-лесен многоезичен достъп до витрина.

en: You can place "#add-aacc-link" as link
bg: Можете да поставите "#add-aacc-link" като връзка

en: You can place %s as a link.
bg: Можете да поставите %s като връзка.

en: You can place <strong>%s</strong> as link
bg: Можете да поставите <strong>%s </strong> като връзка

en: You can reach the support team through the contact link in the footer. Paid plans include stronger support options based on tier.
bg: Можете да се свържете с екипа за поддръжка чрез връзката за контакт в долния колонтитул. Платените планове включват по-силни опции за поддръжка въз основа на ниво.

en: You have admin access
bg: Имате административен достъп

en: You have member access
bg: Имате членски достъп

en: You're on a %s plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
bg: Имате план %s! Отключете още повече функции и опции за персонализиране, като надстроите днес.

en: You're on a Growth plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
bg: Вие сте на план за растеж!Отключете още повече функции и опции за персонализиране чрез надграждане днес.

en: You're on a Scale plan! Unlock even more powerful features and tools by upgrading today.
bg: Вие сте на мащабен план!Отключете още по -мощни функции и инструменти чрез надграждане днес.

en: You're on the %s plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
bg: Вие сте в плана %s! Насладете се на приоритетна поддръжка и изключителни разширени функции за достъпност, като надстроите днес.

en: You're on the %s plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
bg: Вие сте в плана %s! Отключете мощни инструменти за достъпност, като надстроите днес.

en: You're on the Established plan! You already have access to our top-tier features and tools.
bg: Вие сте на установения план!Вече имате достъп до нашите функции и инструменти от най-високо ниво.

en: You're on the Free plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
bg: Вие сте на безплатния план!Отключете мощни инструменти за достъпност чрез надграждане днес.

en: You're on the Premium plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
bg: Вие сте на премиум плана!Насладете се на приоритетна поддръжка и ексклузивни функции за усъвършенствана достъпност, като надграждате днес.

en: Your Current Plan
bg: Текущият ви план

en: Your Email
bg: Вашият имейл

en: Your Mobile Number
bg: Вашият мобилен номер

en: Your Name
bg: Вашето име

en: Your Website URL
bg: URL адрес на вашия уебсайт

en: Your scan is in the queue and will start soon.
bg: Вашето сканиране е в опашката и скоро ще започне.

en: for free and instantly boost accessibility
bg: безплатно и незабавно засилване на достъпността

en: if you enable this option, your floating widget will be hidden and footer link option will be enabled though you need to add the link.
bg: Ако активирате тази опция, вашата плаваща джаджа ще бъде скрита и опцията за връзка на долния колонтитул ще бъде активирана, въпреки че трябва да добавите връзката.

en: of
bg: на

en: pages
bg: страници

en: records
bg: записи

en: result
bg: резултат

en: toggle button
bg: бутон за превключване

en: vs Monthly
bg: срещу месечно

en: vs Monthly!
bg: vs месечно!

en: warning sign
bg: предупредителен знак

en: you can placed %s as link
bg: можете да поставите %s като връзка
