Accessibility Assistant 1.3.2 - en to ca translation catalogue (677 entries)

en: Accessibility Assistant
ca: Assistent d'Accessibilitat

note: Author URI of the plugin
en: With Accessibility Assistant, blind and visually impaired people have the ease of access to become more independent and integration with the Digital world, which replicates their daily lives
ca: Amb l'Assistent d'Accessibilitat, les persones cegues i amb discapacitat visual tenen facilitat d'accés per ser més independents i integrar-se al món digital, que reprodueix la seva vida diària.

en: Please uninstall this plugin and reinstall it.
ca: Si us plau, desinstal·leu aquest connector i torneu-lo a instal·lar.

en: Accessibility
ca: Accessibilitat

en: Languages
ca: Idiomes

en: Edit Languages
ca: Edita idiomes

en: Plan
ca: Pla

en: User Guide
ca: Guia d'usuari

en: Accessibility Assistant Logo
ca: Logotip de l'Assistent d'Accessibilitat

en: Accessibility by CartCoders
ca: Accessibilitat per CartCoders

en: pages
ca: pàgines

en: Settings
ca: Configuració

en: Widget Option
ca: Opció de widget

en: Enable /Disable
ca: Activa / Desactiva

en: Do you want to put as link?
ca: Vols posar-ho com a enllaç?

en: Accessibility Assistance
ca: Assistència d'Accessibilitat

en: you can placed %s as link
ca: pots posar %s com a enllaç

en: Choose Design
ca: Tria el disseny

en: Default Design
ca: Disseny per defecte

en: Custom Design
ca: Disseny personalitzat

en: Mobile View Design
ca: Disseny de vista mòbil

en: Position
ca: Posició

en: Desktop Position
ca: Posició a l'escriptori

en: Top Left
ca: Superior esquerra

en: Top Right
ca: Superior dreta

en: Middle Left
ca: Centre esquerra

en: Middle Right
ca: Centre dreta

en: Bottom Left
ca: Inferior esquerra

en: Bottom Right
ca: Inferior dreta

en: Mobile Position
ca: Posició mòbil

en: Padding
ca: Farciment

en: This will be only Works on Position for "Bottom Left" and "Bottom Right"
ca: Això només funcionarà en la posició "Inferior esquerra" i "Inferior dreta"

en: Enable/Disable Features
ca: Activa/Desactiva funcions

en: Keyboard Nav
ca: Navegació per teclat

en: Saturation Modes
ca: Modes de saturació

en: Bigger Text
ca: Text més gran

en: Highlight Links
ca: Ressalta els enllaços

en: Font Readability
ca: Llegibilitat de la font

en: Focus Mask
ca: Màscara de focus

en: Title Highlighting
ca: Ressaltat de títols

en: Text Enhancer
ca: Millorador de text

en: Image Alt Tooltip
ca: Descripció alternativa de la imatge

en: Stop Animation
ca: Atura l'animació

en: Word Spacing
ca: Espaiat de paraules

en: Letter Spacing
ca: Espaiat de lletres

en: Line Height
ca: Alçada de línia

en: Alignment
ca: Alineació

en: Image/Video Hide
ca: Amaga imatges/vídeos

en: Text Speech
ca: Lectura de text

en: Adjust Text Colors
ca: Ajusta els colors del text

en: Adjust Title Colors
ca: Ajusta els colors dels títols

en: Adjust Background Colors
ca: Ajusta els colors de fons

en: Mute Sounds
ca: Silenciar sons

en: Content Scaling
ca: Escalat de contingut

en: GIF Hide
ca: Amagar GIFs

en: Read Mode
ca: Mode de lectura

en: Useful Links
ca: Enllaços útils

en: Highlight Hover
ca: Ressaltat en passar el cursor

en: Highlight Focus
ca: Ressaltat del focus

en: Big Black Cursor
ca: Cursor negre gran

en: Profile Options
ca: Opcions de perfil

en: Voice Navigation
ca: Navegació per veu

en: Talk & Type
ca: Parla i escriu

en: Color Blind Options
ca: Opcions per a daltònics

en: Color Schema
ca: Esquema de colors

en: Controller Background
ca: Fons del controlador

en: Text and Layout Font
ca: Font de text i disseny

en: Accent and Logo Elements
ca: Elements d'accent i logotip

en: Save
ca: Desa

en: Have questions or need assistance? %s
ca: Tens preguntes o necessites ajuda? %s

en: Contact us
ca: Contacta'ns

en: Sorry, You can not update....
ca: Ho sentim, no pots actualitzar...

en: Keyboard should not be empty.
ca: El teclat no ha d'estar buit.

en: Big Cursor should not be empty.
ca: El cursor gran no ha d'estar buit.

en: Reading Guide Color should not be empty.
ca: El color de la guia de lectura no ha d'estar buit.

en: High saturation should not be empty.
ca: L'alta saturació no ha d'estar buida.

en: Low saturation should not be empty.
ca: La baixa saturació no ha d'estar buida.

en: Desaturate should not be empty.
ca: Desaturar no ha d'estar buit.

en: Invert Colors should not be empty.
ca: Invertir colors no ha d'estar buit.

en: Dark Contrast should not be empty.
ca: El contrast fosc no ha d'estar buit.

en: Light Contrast should not be empty.
ca: El contrast clar no ha d'estar buit.

en: Bigger Text should not be empty.
ca: El text més gran no ha d'estar buit.

en: Highlight Links should not be empty.
ca: Els enllaços ressaltats no han d'estar buits.

en: Word Spacing should not be empty.
ca: L'espaiat de paraules no ha d'estar buit.

en: Letter Spacing should not be empty.
ca: L'espaiat de lletres no ha d'estar buit.

en: Line Height should not be empty.
ca: L'alçada de línia no ha d'estar buida.

en: Left Alignment should not be empty.
ca: L'alineació a l'esquerra no ha d'estar buida.

en: Alignment should not be empty.
ca: L'alineació no ha d'estar buida.

en: Center should not be empty.
ca: El centre no ha d'estar buit.

en: Readable Fonts should not be empty.
ca: Les fonts llegibles no han d'estar buides.

en: Reading Mask should not be empty.
ca: La màscara de lectura no ha d'estar buida.

en: Highlight Titles should not be empty.
ca: Els títols ressaltats no han d'estar buits.

en: Text Enhancer should not be empty.
ca: El millorador de text no ha d'estar buit.

en: Image Alt Tooltip should not be empty.
ca: La descripció alternativa de la imatge no ha d'estar buida.

en: Text Colors should not be empty.
ca: Els colors del text no han d'estar buits.

en: Title Colors should not be empty.
ca: Els colors dels títols no han d'estar buits.

en: Background Colors should not be empty.
ca: Els colors de fons no han d'estar buits.

en: Mute Sounds should not be empty.
ca: Els sons silenciats no han d'estar buits.

en: Content Scaling should not be empty.
ca: L'escalat de contingut no ha d'estar buit.

en: GIF Hide should not be empty.
ca: Amagar GIFs no ha d'estar buit.

en: Read Mode should not be empty.
ca: El mode de lectura no ha d'estar buit.

en: Useful Links should not be empty.
ca: Els enllaços útils no han d'estar buits.

en: Highlight Hover should not be empty.
ca: El ressaltat en passar el cursor no ha d'estar buit.

en: Highlight Focus should not be empty.
ca: El ressaltat del focus no ha d'estar buit.

en: Big Black Cursor should not be empty.
ca: El cursor negre gran no ha d'estar buit.

en: Profile Settings should not be empty.
ca: La configuració del perfil no ha d'estar buida.

en: Voice Commands should not be empty.
ca: Les ordres de veu no han d'estar buides.

en: Talk and Type should not be empty.
ca: Parla i escriu no ha d'estar buit.

en: Color Blind should not be empty.
ca: Daltònic no ha d'estar buit.

en: Image Hide should not be empty.
ca: Amagar imatge no ha d'estar buit.

en: Video Hide should not be empty.
ca: Amagar vídeo no ha d'estar buit.

en: Stop Animation should not be empty.
ca: Aturar l'animació no ha d'estar buit.

en: Text Speech should not be empty.
ca: La lectura de text no ha d'estar buida.

en: Accessibility Assistant should not be empty.
ca: L'Assistent d'Accessibilitat no ha d'estar buit.

en: Reset All should not be empty.
ca: Restablir tot no ha d'estar buit.

en: Statement should not be empty.
ca: La declaració no ha d'estar buida.

en: Hide Interface should not be empty.
ca: Amagar la interfície no ha d'estar buit.

en: Success!
ca: Èxit!

en: Language Controllers
ca: Controladors d'idioma

en: Back
ca: Enrere

en: Set %s Default Language
ca: Estableix %s com a idioma per defecte

en: Show Language
ca: Mostra l'idioma

en: Navigation and Interaction Controllers
ca: Controladors de navegació i interacció

en: Big Cursor
ca: Cursor gran

en: Reading Guide
ca: Guia de lectura

en: Visual Customization Controllers
ca: Controladors de personalització visual

en: High Saturation
ca: Alta saturació

en: Low Saturation
ca: Baixa saturació

en: Desaturate
ca: Desaturar

en: Invert Colors
ca: Invertir colors

en: Dark Contrast
ca: Contrast fosc

en: Light Contrast
ca: Contrast clar

en: Text Customization Controllers
ca: Controladors de personalització de text

en: Left Alignment
ca: Alineació a l'esquerra

en: Right Alignment
ca: Alineació a la dreta

en: Center
ca: Centre

en: Readable Fonts
ca: Fonts llegibles

en: Reading Mask
ca: Màscara de lectura

en: Highlight Titles
ca: Ressalta títols

en: Text Colors
ca: Colors del text

en: Title Colors
ca: Colors dels títols

en: Background Colors
ca: Colors de fons

en: Bigblack Cursor
ca: Cursor negre gran

en: Profile Settings
ca: Configuració del perfil

en: Talk And Type
ca: Parla i escriu

en: Color Blind
ca: Daltònic

en: Media Control
ca: Control de mitjans

en: Image Hide
ca: Amagar imatges

en: Video Hide
ca: Amagar vídeos

en: Speech Support
ca: Suport de veu

en: Utility Settings
ca: Configuració d'utilitats

en: Reset all
ca: Restablir tot

en: Statement
ca: Declaració

en: Hide Interface
ca: Amagar interfície

en: Welcome Banner Image
ca: Imatge de benvinguda

en: Welcome to Accessibility by CartCoders
ca: Benvingut a Accessibilitat per CartCoders

en: Thanks for choosing our app! We're here to help make your website accessible to everyone.
ca: Gràcies per triar la nostra aplicació! Estem aquí per ajudar a fer que el teu lloc web sigui accessible per a tothom.

en: Let's start by choosing a plan that fits your needs.
ca: Comencem triant un pla que s'adapti a les teves necessitats.

note: translators: %1$s: opening bold tag, %2$s: closing bold tag
en: Enjoy a %1$s5-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
ca: Gaudeix d'una %1$sprova gratuïta de 5 dies%2$s amb accés a les funcions del pla seleccionat:

note: translators: %1$s: opening bold tag, %2$s: closing bold tag
en: We have an Exciting Offer for you:
ca: Tenim una oferta emocionant per a tu:

en: Get a %1$s29%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sProfessional Plan.%2$s
ca: Obtén un %1$s29%% de descompte%2$s en una subscripció anual quan seleccionis el %1$sPla Professional.%2$s

en: Get a %1$s40%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sPremium Plan.%2$s
ca: Obtén un %1$s40%% de descompte%2$s en una subscripció anual quan seleccionis el %1$sPla Premium.%2$s

en: Let's Go
ca: Som-hi

en: If you need further assistance, please contact us at %1$s. You can also check our %2$s for more information.
ca: Si necessites més ajuda, contacta'ns a %1$s. També pots consultar la nostra %2$s per a més informació.

en: Usage Guide
ca: Guia d'ús

en: CartCoders Logo
ca: Logotip de CartCoders

en: Pages
ca: Pàgines

en: Manage Languages
ca: Gestiona idiomes

en: Name
ca: Nom

en: Code
ca: Codi

en: Default
ca: Per defecte

en: Action
ca: Acció

en: %s language flag
ca: Bandera de l'idioma %s

en: Default language
ca: Idioma per defecte

en: Not default language
ca: No és l'idioma per defecte

note: translators: %s: language name (e.g. English, French)
en: Language visible
ca: Idioma visible

en: Language hidden
ca: Idioma ocult

en: Edit %s language
ca: Edita l'idioma %s

en: You have admin access
ca: Tens accés d'administrador

en: Yearly
ca: Anual

en: Monthly
ca: Mensual

en: 5 days Free Trial
ca: Prova gratuïta de 5 dies

en: 59.88
ca: 59,88

en: / Yearly
ca: / Anual

en: What's included
ca: Què s'inclou

en: All Basic Features
ca: Totes les funcions bàsiques

en: Customise Widget Position and Padding
ca: Personalitza la posició i el farciment del widget

en: Readable Fonts, Reading Mask, and Highlight Titles
ca: Fonts llegibles, màscara de lectura i ressaltat de títols

en: Text Enhancer, Image Alt Tooltip, and Stop Animation
ca: Millorador de text, descripció alternativa de la imatge i aturar l'animació

en: Change the Color Schema of Widget
ca: Canvia l'esquema de colors del widget

en: Selected
ca: Seleccionat

en: 71.88
ca: 71,88

en: All Professional Features
ca: Totes les funcions professionals

en: Multiple Languages Support
ca: Suport per a múltiples idiomes

en: Text to Speech
ca: Text a veu

en: Adjust Word & Letter Space
ca: Ajusta l'espai de paraules i lletres

en: Enable/Disable Media
ca: Activa/Desactiva mitjans

en: Line Height & Alignments
ca: Alçada de línia i alineacions

en: Advanced Color Adjustments (Text, Titles, Backgrounds)
ca: Ajustos avançats de color (Text, Títols, Fons)

en: Smart Contrast for Better Readability
ca: Contrast intel·ligent per a una millor llegibilitat

en: Content Scaling & Read Mode for Better Focus
ca: Escalat de contingut i mode de lectura per a un millor focus

en: Sound Muting for Distraction-Free Browsing
ca: Silenciament de so per a una navegació sense distraccions

en: Hide GIFs and Animations for Reduced Distraction
ca: Amaga GIFs i animacions per reduir distraccions

en: Highlight on Hover and Focus for Easier Navigation
ca: Ressaltat en passar el cursor i focus per a una navegació més fàcil

en: Big Black Cursor for Better Visibility
ca: Cursor negre gran per a una millor visibilitat

en: Color Blind-Friendly Viewing Options
ca: Opcions de visualització adaptades per a daltònics

en: Voice Navigation and Talk & Type Controls
ca: Navegació per veu i controls de parla i escriptura

en: Quick Access Panel for Useful Accessibility Tools
ca: Panell d'accés ràpid per a eines d'accessibilitat útils

en: Personalized User Accessibility Profile Settings
ca: Configuració de perfil d'accessibilitat personalitzada

en: Enhanced Usability for All Accessibility Needs
ca: Usabilitat millorada per a totes les necessitats d'accessibilitat

en: Basic
ca: Bàsic

en: 3.99
ca: 3,99

en: /monthly
ca: /mensual

en: Use Default Functionalities of Widget
ca: Utilitza les funcionalitats per defecte del widget

en: Cannot Customise Widget
ca: No es pot personalitzar el widget

en: Enable/Disable Widget
ca: Activa/Desactiva el widget

en: Support on Email
ca: Suport per correu electrònic

en: 6.99
ca: 6,99

en: 9.99
ca: 9,99

en: Note:
ca: Nota:

en: Kindly note that upon opting for a subscription plan within our app, please be informed that refunds will not be applicable. This policy applies universally to all subscription plans offered, including both monthly and yearly options. We appreciate your understanding and cooperation in adhering to our policy, as we aim to ensure consistency and fairness in all aspects of our subscription services.
ca: Si us plau, tingueu en compte que en triar un pla de subscripció a la nostra aplicació, no s'aplicaran reemborsaments. Aquesta política s'aplica de manera universal a tots els plans de subscripció oferits, incloses les opcions mensuals i anuals. Agraïm la vostra comprensió i cooperació per complir amb la nostra política, ja que volem garantir la coherència i l'equitat en tots els aspectes dels nostres serveis de subscripció.

en: If you require any further information or assistance, please do not hesitate to contact us. Our support team is readily available to address any queries or concerns you may have regarding our subscription plans or any other aspect of our app.
ca: Si necessiteu més informació o assistència, no dubteu a contactar-nos. El nostre equip de suport està disponible per atendre qualsevol consulta o preocupació que pugueu tenir respecte als nostres plans de subscripció o qualsevol altre aspecte de la nostra aplicació.

en: Have questions or need assistance? %1$sContact us%2$s
ca: Tens preguntes o necessites ajuda? %1$sContacta'ns%2$s

en: Thank You Banner Image
ca: Imatge de la bandera d'agraïment

en: Thank You for Choosing a Plan!
ca: Gràcies per triar un pla!

en: Get started with the Accessibility widget by enabling it in our Settings under the Widget Option section.
ca: Comença amb el widget d'Accessibilitat activant-lo a la nostra Configuració sota la secció d'Opció de Widget.

en: 1. Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget. %s
ca: 1. Navega a Configuració i activa el widget d'Accessibilitat. %s

en: toggle button
ca: botó de commutació

en: Widget Option:
ca: Opció de Widget:

en: Enable
ca: Activar

en: Disable
ca: Desactivar

en: 2. Click Save to apply the changes. %s
ca: 2. Feu clic a Desar per aplicar els canvis. %s

en: Continue
ca: Continuar

en: Accessibility Assistant Icon
ca: Icona de l'Assistent d'Accessibilitat

en: Overview
ca: Visió general

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done.
ca: L'Assistent d'Accessibilitat, el producte de tendència al mercat que permet que qualsevol persona amb discapacitat (sorda, cega, muda, amb deficiència visual, amb mobilitat reduïda) pugui utilitzar aquesta aplicació per satisfer les seves necessitats.

en: By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values"
ca: Tenint en compte l'objectiu social principal, el nostre equip innovador ha treballat i introduït aquesta aplicació al mercat. El principi principal és "On la Innovació troba els Valors Socials"

en: Select Plan and Offers
ca: Selecciona Pla i Ofertes

en: Select Monthly Plan:
ca: Selecciona el pla mensual:

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 5-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
ca: Comença triant el pla mensual que s'adapti a les teves necessitats. Cada pla ofereix diferents funcions i opcions de personalització. El pla que triïs determinarà quines funcions podràs accedir al widget. A més, gaudeix d'un període de prova gratuït de 5 dies per explorar totes les funcions i millorar l'accessibilitat de la teva botiga.

en: Select Yearly Plan:
ca: Selecciona el pla anual:

en: Choose the annual plan that best fits your needs. Each plan provides a variety of features and customization options. Your selected plan will determine the features available in the widget. Plus, take advantage of a complimentary year to explore all the features and boost your store's accessibility.
ca: Tria el pla anual que millor s'adapti a les teves necessitats. Cada pla proporciona una varietat de funcions i opcions de personalització. El teu pla seleccionat determinarà les funcions disponibles al widget. A més, aprofita un any complementari per explorar totes les funcions i impulsar l'accessibilitat de la teva botiga.

en: How to Enable/Disable Widget
ca: Com activar/desactivar el widget

en: Customers will be provided with the option of accessing the plugin for accessing the advanced features. Through which the customer can enable/disable the functionality and access the application on his system.
ca: Els clients tindran l'opció d'accedir al connector per accedir a les funcions avançades. A través d'això, el client pot activar/desactivar la funcionalitat i accedir a l'aplicació al seu sistema.

en: You can place %s as a link.
ca: Pots col·locar %s com a enllaç.

en: This feature is available in:
ca: Aquesta funció està disponible a:

en: Basic Plan
ca: Pla bàsic

en: Professional Plan
ca: Pla professional

en: Premium Plan
ca: Pla premium

en: The %1$s "Choose Design" %2$s option empowers merchants to select from a variety of design styles for our widget, tailoring it to their unique preferences and needs.
ca: L'opció %1$s "Tria el disseny" %2$s permet als comerciants seleccionar entre una varietat d'estils de disseny per al nostre widget, adaptant-lo a les seves preferències i necessitats úniques.

en: Mobile Design
ca: Disseny mòbil

en: Customise Position
ca: Personalitza la posició

en: The %1$s "Customize Position" %2$s feature enables merchants to tailor the exact placement of our widget, ensuring it perfectly fits their site layout and design vision.
ca: La funció %1$s "Personalitza la posició" %2$s permet als comerciants adaptar la ubicació exacta del nostre widget, assegurant que s'ajusti perfectament a la disposició i visió de disseny del seu lloc.

en: This will only work on position for %1$s and %2$s
ca: Això només funcionarà en la posició per a %1$s i %2$s

en: Plan Specific Features
ca: Funcions específiques del pla

en: %1$s - Features%2$s
ca: %1$s - Funcions%2$s

en: Enable Disable Features
ca: Activar/Desactivar funcions

en: Ease of access to change the background/font color
ca: Facilitat d'accés per canviar el color de fons/lletra

en: Finally, access the settings to change the background and font colors. This step lets you personalize the widget's appearance, ensuring it matches your brand's style or enhances readability for users. Select your preferred colors and apply them to make the widget visually appealing and accessible.
ca: Finalment, accedeix a la configuració per canviar els colors de fons i lletra. Aquest pas et permet personalitzar l'aparença del widget, assegurant que coincideixi amb l'estil de la teva marca o millori la llegibilitat per als usuaris. Selecciona els teus colors preferits i apliqua'ls per fer el widget visualment atractiu i accessible.

en: Have questions or need assistance? <a href="%s" target="_blank">Contact us</a>
ca: Teniu preguntes o necessiteu ajuda? <a href="%s" target="_blank">Contacteu-nos</a>

en: Unlock full functionality by upgrading to a paid plan
ca: Desbloqueja la funcionalitat completa actualitzant a un pla de pagament

en: Unlock Full Accessibility Features
ca: Desbloqueja les funcions d’accessibilitat completa

en: To enable all accessibility widgets and features, you need to purchase a plan. Choose the perfect plan for your website needs.
ca: Per habilitar tots els widgets i funcions d’accessibilitat, heu de comprar un pla.Trieu el pla perfecte per a les necessitats del vostre lloc web.

en: Get started with a plan that matches your requirements:
ca: Comenceu amb un pla que coincideixi amb els vostres requisits:

en: Start with a %1$s5-day free trial%2$s to experience all features:
ca: Comenceu amb un assaig gratuït de 1 $ S5-S5 de $ S5 %2 $ s per experimentar totes les funcions:

en: Start Your Accessibility Journey:
ca: Inicieu el vostre viatge d’accessibilitat:

en: Full access to %1$sall accessibility widgets%2$s and features
ca: Accés complet al %1 $ sall Widgets %2 $ s i funcions

en: Priority support and regular updates
ca: Suport prioritari i actualitzacions periòdiques

en: All widgets and advanced features require an active plan. %1$sCompare plans%2$s to find your perfect fit.
ca: Tots els ginys i les funcions avançades requereixen un pla actiu.%1 $ scompare plans%2 $ s per trobar el vostre ajust perfecte.

en: View Plans & Pricing
ca: Veure plans i preus

en: Need help deciding? Contact us at %1$s or check our %2$s for detailed feature comparisons.
ca: Necessiteu ajuda per decidir?Poseu -vos en contacte amb nosaltres al %1 $ s o comproveu el nostre %2 $ s per a comparacions detallades de funcions.

en: Fast Chat Support during business hours
ca: Assistència ràpida al xat durant l’horari comercial

en: Startup Plan
ca: Pla d’inici

en: All Features of Startup Plan
ca: Totes les funcions del pla d’inici

en: Change Widget Color & Positioning
ca: Canvieu el color i el posicionament del giny

en: Image alt Tooltip
ca: Imatge Alt Toolip

en: All Features of Growth Plan
ca: Totes les característiques del pla de creixement

en: Support for 100+ Languages
ca: Suport per a més de 100 idiomes

en: Widget Size Customization & Positioning
ca: Personalització i posicionament de la mida del giny

en: Accessibility Profiles & Settings
ca: Perfils i configuracions d’accessibilitat

en: Content Scaling & Content Spacing
ca: Escala de contingut i espaia de contingut

en: Content Adjustment & Color Blind Feature
ca: Ajust de contingut i característica cega del color

en: Text to Speech & Sounds Enable/Disable
ca: Text a la parla i sons activen/desactiven

en: Image, Video & GIF Enable/Disable
ca: Imatge, vídeo i GIF Activa/Desactiva

en: Color Adjustments
ca: Ajustaments del color

en: Content Adjustments
ca: Ajustaments de contingut

en: Keyboard Navigation
ca: Navegació del teclat

en: Accessibility Statement
ca: Declaració d'accessibilitat

en: Restricted Brand Customization
ca: Personalització de marca restringida

en: Plans
ca: Pla

en: To discontinue using this plugin, please cancel your active subscription by clicking the button below.
ca: Per suspendre l'ús d'aquest complement, cancel·leu la vostra subscripció activa fent clic al botó següent.

en: Startup
ca: Començar

en: How to cancel your subscription
ca: Com cancel·lar la vostra subscripció

en: Navigate to the Plan page and click on the Cancel Subscription button
ca: Desplaceu -vos a la pàgina del pla i feu clic al botó Cancel·la la subscripció

en: Cancel Plan
ca: Cancel·lar el pla

en: Start a 5-Day Free Trial for
ca: Inicieu un judici gratuït de 5 dies per

en: Accessibility PRO-Widget
ca: Accessibility Pro-Widget

en: Total Counts
ca: Comptes totals

en: Total Counts Icon
ca: Icona de comptes totals

en: Widget Opens
ca: El widget s’obre

en: Widget Opens Icon
ca: La icona obre el widget

en: Events-Clicked
ca: Feu clic amb el clic d'esdeveniments

en: Analysis Overview
ca: Visió general de l'anàlisi

en: Most 5 Used Feature Analytics
ca: La majoria de 5 analítiques de funcions usades

en: User Interaction with Features
ca: Interacció de l'usuari amb les funcions

en: Keyboard Nav Icon
ca: Icona de navegació del teclat

en: Cursor Icon
ca: Icona del cursor

en: High Saturation Icon
ca: Icona de saturació alta

en: Low Saturation Icon
ca: Icona de baixa saturació

en: Desaturate Icon
ca: Icona desaturada

en: Contrast Icon
ca: Icona de contrast

en: Bigger Text Icon
ca: Icona de text més gran

en: Dashboard
ca: Tauler de comandament

en: Big black Cursor
ca: Gran cursor negre

en: Upgrade your plan to enable this feature
ca: Actualitzeu el vostre pla per habilitar aquesta funció

en: Unlimited impressions and unrestricted widget visibility
ca: Impressions il·limitades i visibilitat sense restriccions del giny

en: Save the changes to the <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file.
ca: Deseu els canvis al <code> footer.php </code> o <code> functions.php </code>.

en: Seizure Safe
ca: Convulsió segura

en: Seizure Safe should not be empty.
ca: La confiscació segura no ha d’estar buida.

en: Simplifies the layout and focuses on text for easier reading, removing distractions like sidebars and ads.
ca: Simplifica la disposició i se centra en el text per a la lectura més fàcil, eliminant distraccions com ara barres laterals i anuncis.

en: Smart Contrast
ca: Contrast intel·ligent

en: Smart Contrast should not be empty.
ca: El contrast intel·ligent no ha d’estar buit.

en: Standard support via email and live chat during business hours
ca: Assistència estàndard per correu electrònic i xat en directe durant l’horari comercial

en: Start a 7-Day Free Trial for
ca: Inicieu un judici gratuït de 7 dies per

en: Supports 100+ languages with automatic translation
ca: Admet més de 100 idiomes amb traducció automàtica

en: Text enhancer for clarity, image alt tooltips, and option to stop animations
ca: Enhancer de text per a claredat, taps d’eines d’imatge i opció per aturar les animacions

en: Text-to-speech, voice navigation, and talk & type input
ca: Text-to-Speech, Navigation de veu i conversa i escriviu l’entrada

en: The <strong>Language Sorting</strong> feature allows you to customize the order in which languages appear on your Language page and in the Widget. Simply use the up and down arrows beside each language to rearrange them according to your preference. Once you're happy with the order, click Save Ranking to apply the changes. The languages will then appear in the same order across your storefront and Widget, providing a consistent experience for your users.
ca: La funció <strong> Ordenació del llenguatge </strong> permet personalitzar l’ordre en què apareixen els idiomes a la pàgina d’idiomes i al giny.Simplement utilitzeu les fletxes amunt i avall al costat de cada idioma per reorganitzar -les segons la vostra preferència.Un cop estigueu satisfets amb la comanda, feu clic a Desa el rànquing per aplicar els canvis.Els idiomes apareixeran al mateix ordre a la vostra botiga i widget, proporcionant una experiència constant per als vostres usuaris.

en: The <strong>Language Variable</strong> feature allows your widget to automatically adapt to the language selected on your website. When enabled, the widget will detect and match the site's active language - ensuring a seamless and consistent experience for users navigating your site in different languages. This is especially helpful if your store already includes a language selector, as it improves accessibility and ensures that the widget content is always shown in the user’s preferred language without any extra configuration.
ca: La funció <strong> Language Variable </strong> permet al vostre giny adaptar -se automàticament al llenguatge seleccionat al vostre lloc web.Quan estigui activat, el widget detectarà i coincidirà amb el llenguatge actiu del lloc, garantint una experiència perfecta i coherent per als usuaris que naveguen pel vostre lloc en diferents idiomes.Això és especialment útil si la vostra botiga ja inclou un selector d’idiomes, ja que millora l’accessibilitat i garanteix que el contingut del giny sempre es mostra en l’idioma preferit de l’usuari sense cap configuració addicional.

en: This feature aligns all text to the left, avoiding center or justified text which can be harder to read for people with dyslexia or cognitive challenges.
ca: Aquesta característica alinea tot el text a l’esquerra, evitant el centre o un text justificat que pot ser més difícil de llegir per a persones amb dislèxia o reptes cognitius.

en: This feature creates a horizontal reading mask that follows the cursor to help users focus on one line of text at a time.
ca: Aquesta característica crea una màscara de lectura horitzontal que segueix el cursor per ajudar els usuaris a centrar -se en una línia de text alhora.

en: This feature disables the sound that plays when the accessibility widget is opened or closed.
ca: Aquesta funció desactiva el so que es reprodueix quan s’obre o es tanca el giny d’accessibilitat.

en: This feature enables keyboard navigation using Tab, Shift+Tab, and Enter, along with shortcuts like M for menus, H for headings, F for forms, B for buttons, P for paragraphs, and G for graphics.
ca: Aquesta funció permet la navegació amb el teclat mitjançant Tab, Maj+Tab i Retorn, juntament amb dreceres com M per als menús, H per als encapçalaments, F per als formularis, B per als botons, P per als paràgrafs i G per als gràfics.

en: This feature hides images and videos to help users who are easily distracted or sensitive to visual media focus better on the text.
ca: Aquesta funció amaga imatges i vídeos per ajudar els usuaris que es distreuen fàcilment o són sensibles als mitjans visuals a centrar -se millor en el text.

en: This feature highlights all links on the page with a border or background, making them easier to identify and click.
ca: Aquesta funció destaca tots els enllaços de la pàgina amb una vora o fons, facilitant -los la identificació i el clic.

en: This feature highlights headings and titles across the page, helping users quickly locate and navigate key content areas.
ca: Aquesta funció destaca els títols i els títols de la pàgina, ajudant els usuaris a localitzar i a navegar ràpidament per les àrees de contingut clau.

en: This feature increases space between letters, making text easier to distinguish and reducing visual crowding.
ca: Aquesta característica augmenta l’espai entre les lletres, facilitant el text distingir i reduir l’aglomeració visual.

en: This feature increases spacing between words to improve readability for users with dyslexia or cognitive impairments.
ca: Aquesta característica augmenta l'espai entre les paraules per millorar la llegibilitat dels usuaris amb dislèxia o deficiències cognitives.

en: This feature increases the contrast between text and background, making content easier to read for users with low vision.
ca: Aquesta característica augmenta el contrast entre text i fons, facilitant la lectura del contingut per als usuaris amb visió baixa.

en: This feature increases the vertical spacing between lines of text, making content more readable and less dense.
ca: Aquesta característica augmenta l’espai vertical entre les línies de text, fent que el contingut sigui més llegible i menys dens.

en: This feature offers users multiple predefined accessibility profiles. Each profile includes a set of accessibility features tailored to specific needs. When a user selects a profile, all the associated features are automatically enabled.
ca: Aquesta funció ofereix als usuaris diversos perfils d’accessibilitat predefinits.Cada perfil inclou un conjunt de funcions d’accessibilitat adaptades a necessitats específiques.Quan un usuari selecciona un perfil, totes les funcions associades estan habilitades automàticament.

en: This feature pauses animations, blinking, and flashing content to reduce motion sensitivity and distractions for users with vestibular disorders or ADHD.
ca: Aquesta característica fa una pausa animacions, parpelleig i contingut intermitent per reduir la sensibilitat i les distraccions del moviment per als usuaris amb trastorns vestibulars o TDAH.

en: This feature provides a text magnifier that enlarges text under the cursor, helping users read small or dense text with ease.
ca: Aquesta funció proporciona una magnificadora de text que amplia el text sota el cursor, ajudant els usuaris a llegir un text petit o dens amb facilitat.

en: This feature removes color saturation from the site, creating a grayscale experience that can reduce distractions and assist users with color sensitivity or color blindness.
ca: Aquesta característica elimina la saturació del color del lloc, creant una experiència a escala de grisos que pot reduir les distraccions i ajudar els usuaris amb sensibilitat al color o ceguesa del color.

en: This feature replaces decorative or complex fonts with simpler, more readable ones to improve legibility.
ca: Aquesta característica substitueix els tipus de lletra decoratius o complexos per altres més senzilles i llegibles per millorar la llegibilitat.

en: To make the widget visible, enable and save the accessibility settings.
ca: Per fer visible el giny, activeu i deseu la configuració d’accessibilitat.

en: Unlimited impressions on any plans and unrestricted widget visibility
ca: Impressions il·limitades sobre els plans i la visibilitat sense restriccions del giny

en: Use language variables for seamless multilingual store integration
ca: Utilitzeu variables de llenguatge per a la integració de la botiga multilingüe perfecta

en: Visual Enhancements
ca: Millores visuals

en: Visually Impaired
ca: Deteriorat visual

en: Visually Impaired should not be empty.
ca: Deteriorat visual no ha d’estar buit.

en: Welcome to Accessibility Assistant
ca: Benvingut a l’assistent d’accessibilitat

en: Widget Settings
ca: Configuració del giny

en: Widget Size
ca: Mida del widget

en: Your Current Plan
ca: El vostre pla actual

en: This feature increases the size of the text throughout the website to help users with vision difficulties read content more comfortably.
ca: Aquesta característica augmenta la mida del text a tot el lloc web per ajudar els usuaris amb dificultats de visió a llegir el contingut de manera més còmoda.

en: This feature shows image alt text as a tooltip, helping screen reader users and others understand the content of visual elements.
ca: Aquesta característica mostra el text de la imatge Alt com a punt d'eina, ajudant els usuaris de lectors de pantalla i altres a comprendre el contingut dels elements visuals.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done. By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values
ca: L’assistent d’accessibilitat, el producte de tendència del mercat, que fa que qualsevol persona amb discapacitat (sord, cega, mut, amb deficiències visuals, dedicada a la mobilitat) pugui utilitzar aquesta aplicació per fer els seus requisits.Tenint en compte: l’objectiu social principal, el nostre equip innovador havia treballat i introduït aquesta aplicació al mercat.El principi principal és "on la innovació compleix els valors socials

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference"
ca: Personalitzeu la mida del widget d'accessibilitat a la vostra preferència "

en: Displays an on-screen keyboard for users who can't use a physical one.
ca: Mostra un teclat a la pantalla per als usuaris que no poden utilitzar-ne un físic.

en: Menu Settings
ca: Configuració del menú

en: Enable/Disable Accessibility Features
ca: Activa/desactivar les funcions d’accessibilitat

en: Navigation & Input
ca: Navegació i entrada

en: Modifies background colors to reduce eye strain and improve content legibility.
ca: Modifica els colors de fons per reduir la tensió dels ulls i millorar la llegibilitat del contingut.

en: Displays a panel with important and frequently used links for easier navigation.
ca: Mostra un panell amb enllaços importants i utilitzats amb freqüència per a una navegació més fàcil.

en: Lets users control the site using voice commands for hands-free accessibility.
ca: Permet als usuaris controlar el lloc mitjançant ordres de veu per a l’accessibilitat de mans lliures.

en: Virtual Keyboard
ca: Teclat virtual

en: Display & Media Controls
ca: Controls de visualització i suports

en: Disables all website sounds to assist users sensitive to audio.
ca: Desactiva tots els sons del lloc web per ajudar els usuaris sensibles a l'àudio.

en: Highlights elements when hovered, helping users follow cursor movements.
ca: Destaca els elements quan es van passar, ajudant els usuaris a seguir els moviments del cursor.

en: Allows speech-to-text typing to help users who have difficulty using keyboards.
ca: Permet escriure el text a text per ajudar els usuaris que tenen dificultats per utilitzar el teclat.

en: Disable Widget Sound
ca: Desactiva el so del widget

en: Content Customization
ca: Personalització de contingut

en: Reads selected text aloud for users with visual impairments or reading difficulties.
ca: Llegeix el text seleccionat en veu alta per a usuaris amb deficiències visuals o dificultats de lectura.

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision
ca: Amplia o redueix la mida del contingut sense afectar la disposició, ajudant els usuaris amb una visió baixa

en: Highlights focused elements, enhancing accessibility for keyboard navigation.
ca: Destaca elements centrats, millorant l'accessibilitat per a la navegació del teclat.

en: Applies color filters to assist users with different types of color blindness.
ca: Aplica filtres de colors per ajudar els usuaris amb diferents tipus de ceguesa de colors.

en: Disable Report Problem
ca: Desactiva el problema de l'informe

en: Disables the ability for users to report problems through the app.
ca: Desactiva la capacitat dels usuaris per informar de problemes mitjançant l'aplicació.

en: Hide Search Bar
ca: Amagueu la barra de cerca

en: Hides the search bar from the user interface.
ca: Amaga la barra de cerca de la interfície d'usuari.

en: Hide Statement
ca: Amaga la declaració

en: Hides the statement section from the user interface.
ca: Amaga la secció de declaració de la interfície d'usuari.

en: Changes the color of general text for better visibility and contrast.
ca: Canvia el color del text general per a una millor visibilitat i contrast.

en: Allows customization of heading/title colors to increase focus or contrast.
ca: Permet que la personalització dels colors de l’encapçalament/títol augmenti el focus o el contrast.

en: Hides GIF animations that can distract or trigger motion sensitivity.
ca: Amaga animacions GIF que poden distreure o desencadenar la sensibilitat del moviment.

en: Enables a large black cursor to improve visibility for users with low vision.
ca: Permet a un gran cursor negre millorar la visibilitat dels usuaris amb una visió baixa.

en: Disable Branding
ca: Desactivar la marca

en: Removes accessibility tool branding for a cleaner, white-labeled appearance.
ca: Elimina la marca d'eines d'accessibilitat per a un aspecte net i marcat amb blanc.

en: Language Variable
ca: Variable d'idioma

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.Statement Link?
ca: Habilita el suport multilingüe basat en les preferències o la configuració de la configuració.

en: Reset To Default
ca: Restableix a Default

en: Do you want to put this widget as link?
ca: Voleu posar aquest widget com a enllaç?

en: You can place "#add-aacc-link" as link
ca: Podeu col·locar "#add-aacc-link" com a enllaç

en: if you enable this option, your floating widget will be hidden and footer link option will be enabled though you need to add the link.
ca: Si activeu aquesta opció, el vostre widget flotant estarà ocult i l’opció d’enllaç de peu de pàgina estarà habilitada tot i que heu d’afegir l’enllaç.

en: This is the default and most widely used design of the accessibility widget – tried, tested, and reliable across all devices.
ca: Aquest és el disseny predeterminat i més utilitzat del widget d’accessibilitat: provat, provat i fiable a tots els dispositius.

en: A modernized version of the default design - visually polished, stylistically refined.
ca: Una versió modernitzada del disseny predeterminat: visualment polit i refinat estilísticament.

en: Designed specifically for mobile - similar to the default but optimized for smaller screens and touch-friendly interaction.
ca: Dissenyat específicament per a mòbils, similar al predeterminat, però optimitzat per a pantalles més petites i interacció tàctil.

en: Floating Widget Position
ca: Posició flotant del giny

en: Floating Widget Padding
ca: Rado de giny flotant

en: Floating Widget Size
ca: Mida del giny flotant

en: Accessibility Widget Color Schema
ca: Esquema de color del giny d’accessibilitat

en: Widget Icon
ca: Icona del giny

en: Choose Widget Icon
ca: Trieu la icona del widget

en: Floating Widget Icon Color
ca: Color de la icona del giny flotant

en: Choose Widget Outer Color
ca: Trieu el color exterior del giny

en: Choose Widget Inner Color
ca: Trieu el color interior del giny

en: Blind
ca: Cec

en: Elderly
ca: Gran

en: Motor Impaired
ca: Motor deteriorat

en: Dyslexia
ca: Dislèxia

en: Cognitive and Learning
ca: Cognitiu i aprenentatge

en: ADHD
ca: TDAH

en: Cancel
ca: Cancel·lar

en: 7 days Free Trial
ca: Prova gratuïta de 7 dies

en: Year
ca: Any

en: vs Monthly
ca: vs mensual

en: Access to all core accessibility tools included in the widget
ca: Accés a totes les eines d’accessibilitat bàsiques incloses al giny

en: Basic customization options for layout and appearance
ca: Opcions bàsiques de personalització per a la disposició i l’aspecte

en: Enable or disable the widget as needed
ca: Activa o desactiva el giny segons sigui necessari

en: Includes all features from the Startup Plan
ca: Inclou totes les funcions del pla d’inici

en: Extended widget customization options including layout and branding
ca: Opcions de personalització de widget ampliats, inclosos el disseny i la marca

en: Option to display accessibility widget link in website footer
ca: Opció per mostrar l'enllaç de widget d'accessibilitat al lloc web del lloc web

en: Enable readable fonts, reading mask, and title highlighting
ca: Habiliteu els tipus de lletra llegibles, la màscara de lectura i el destacat del títol

en: Customize the widget color scheme to match your brand identity
ca: Personalitzeu l’esquema de colors del widget perquè coincideixi amb la vostra identitat de marca

en: Includes all features from the Growth Plan
ca: Inclou totes les funcions del pla de creixement

en: Fully customizable widget with advanced control options
ca: Widget completament personalitzable amb opcions de control avançades

en: Enable or disable media elements like audio, video, and GIFs
ca: Activeu o desactiveu elements de suports com ara àudio, vídeo i gifs

en: Personalized accessibility profiles for user-specific needs
ca: Perfils d'accessibilitat personalitzats per a necessitats específiques dels usuaris

en: Priority chat support during business hours
ca: Suport de xat prioritari durant l’horari comercial

en: Includes all features from the Scale Plan
ca: Inclou totes les funcions del pla d’escala

en: Customize the widget launch icon and apply your own branding
ca: Personalitzeu la icona de llançament del widget i apliqueu la vostra pròpia marca

en: Remove default widget branding for a fully white-labeled experience
ca: Elimineu la marca de giny per defecte per a una experiència totalment marcada amb blanc

en: Add a custom accessibility statement or external statement link
ca: Afegiu una declaració d'accessibilitat personalitzada o un enllaç de declaració externa

en: Prioritize and sort languages based on your customer base
ca: Prioritzeu i ordeneu els idiomes en funció de la vostra base de clients

en: Dedicated account manager for priority onboarding and support
ca: Gestor de comptes dedicat per obtenir prioritat a bord i assistència

en: Language Sorting
ca: Ordenació d’idiomes

en: Mobile view Design
ca: Disseny de la vista per a mòbils

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.
ca: Habilita el suport multilingüe basat en les preferències o la configuració del llenguatge d'usuari.

en: Statement Link?
ca: Enllaç de declaració?

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision.
ca: Engrandeix o redueix la mida del contingut sense afectar la disposició, ajudant els usuaris amb una visió baixa.

en: You can place <strong>%s</strong> as link
ca: Podeu col·locar <strong>%s </strong> com a enllaç

en: Enter your statement page link here...
ca: Introduïu el vostre enllaç de la pàgina de declaració aquí ...

en: Try Accessibility Assistant for free and instantly boost accessibility
ca: Proveu de forma gratuïta l’assistent d’accessibilitat i augmenteu l’accessibilitat instantàniament

en: Standard support via email.
ca: Assistència estàndard per correu electrònic.

en: Please upgrade your plan to continue accessing premium accessibility features.
ca: Actualitzeu el vostre pla per continuar accedint a les funcions d’accessibilitat premium.

en: If you are on the Free plan, you can reach our support team by sending an email to
ca: Si esteu al pla gratuït, podeu arribar al nostre equip de suport enviant un correu electrònic a

en: How to contact support if you are on the Free plan
ca: Com contactar amb l'assistència si esteu al pla gratuït

en: Upgrade Plan
ca: Pla d’actualització

en: You're on the Free plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
ca: Esteu al pla gratuït!Desbloqueja potents eines d’accessibilitat actualitzant avui.

en: You're on a Growth plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
ca: Esteu en un pla de creixement!Desbloqueja encara més funcions i opcions de personalització actualitzant avui.

en: You're on a Scale plan! Unlock even more powerful features and tools by upgrading today.
ca: Esteu en un pla d’escala!Desbloqueja funcions i eines encara més potents actualitzant avui.

en: You're on the Premium plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
ca: Esteu en el pla premium!Gaudeix de suport prioritari i funcions exclusives d’accessibilitat avançada actualitzant avui.

en: You're on the Established plan! You already have access to our top-tier features and tools.
ca: Esteu al pla establert!Ja teniu accés a les nostres funcions i eines de primer nivell.

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 7-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
ca: Comenceu per triar el pla mensual que s’adapti a les vostres necessitats.Cada pla ofereix diferents funcions i opcions de personalització.El pla que trieu determinarà a quines funcions podeu accedir al giny.A més, gaudiu d’un assaig gratuït durant 7 dies per explorar totes les funcions i millorar l’accessibilitat de la vostra botiga.

en: Try
ca: Provar

en: for free and instantly boost accessibility
ca: de forma gratuïta i potencia l’accessibilitat instantàniament

en: How to enable the Free plan
ca: Com habilitar el pla gratuït

en: To enable the Free plan, go to the Plan page and click on the Free button. Once clicked, a form will appear. Fill in all the required details, and the widget will automatically be displayed on the front end.
ca: Per habilitar el pla gratuït, aneu a la pàgina del pla i feu clic al botó gratuït.Un cop feu clic, apareixerà un formulari.Empleneu tots els detalls necessaris i el widget es mostrarà automàticament a la part frontal.

en: Accessibility Scanner
ca: Escàner d’accessibilitat

en: Check Accessibility Free
ca: Comproveu l’accessibilitat lliure

en: Scan Your site
ca: Escanegeu el vostre lloc

en: Accessibility Score
ca: Puntuació d’accessibilitat

en: Compliant
ca: Conforme

en: Automated Accessibility score has limitations
ca: La puntuació d’accessibilitat automatitzada té limitacions

en: Failed Checks
ca: Xecs fallits

en: Compliant under WCAG 2.0, 2.1 & 2.2
ca: Compliment amb WCAG 2.0, 2.1 i 2.2

en: Categories detailed information
ca: Categories Informació detallada

en: Not Applicable or It May Require Manual Audit
ca: No aplicable o pot requerir una auditoria manual

en: One Click to Make Your Website Accessible Today
ca: Un clic per fer accessible el vostre lloc web avui

en: Start My Compliance Plan
ca: Comença el meu pla de compliment

en: Go Beyond Automation with Expert Audits
ca: Anar més enllà de l’automatització amb auditories expertes

en: Automated scans can identify many accessibility issues, but they can’t capture every WCAG 2.1 and 2.2 requirement. Our expert manual audits close these gaps by providing in-depth reviews, actionable insights, and tailored remediation recommendations.
ca: Les exploracions automatitzades poden identificar molts problemes d’accessibilitat, però no poden capturar tots els requisits del WCAG 2.1 i 2.2.Les nostres auditories manuals expertes tanquen aquests buits proporcionant ressenyes en profunditat, visions actuables i recomanacions de reparació a mida.

en: Get a Detailed Expert Audit Report
ca: Obteniu un informe detallat d'auditoria d'experts

en: Detailed information by category
ca: Informació detallada per categoria

en: Free Accessibility Check
ca: Comprovació d'accessibilitat gratuïta

en: Unlock insights and free access to our accessibility plugin by submitting your details below.
ca: Desbloquegeu informació i accés gratuït al nostre complement d’accessibilitat enviant les vostres dades a continuació.

en: The free widget is only available for use on the specific website URL you provided.
ca: El widget gratuït només està disponible per utilitzar -lo a l’URL del lloc web específic que vau proporcionar.

en: Verify your email
ca: Verifiqueu el vostre correu electrònic

en: Enter the 6-digit OTP sent to your email address.
ca: Introduïu el OTP de 6 dígits enviat a la vostra adreça de correu electrònic.

en: Submit
ca: Sotmetre's

en: Verify
ca: Verificar

en: Didn't receive the code?
ca: No heu rebut el codi?

en: Resend OTP
ca: Reenviar OTP

en: Already Registered
ca: Ja registrat

en: The email or phone number you entered is already in use.
ca: El correu electrònic o el número de telèfon que heu introduït ja està en ús.

en: Close
ca: Tancar -se

en: Your Name
ca: El teu nom

en: Your Email
ca: El vostre correu electrònic

en: Your Mobile Number
ca: El vostre número de mòbil

en: Your Website URL
ca: URL del vostre lloc web

en: Enter OTP
ca: Introduïu OTP

en: vs Monthly!
ca: vs mensual!

en: Filter Content
ca: Filtre de contingut

en: Quick navigation tool showing all Headings, Landmarks, and Links in one place.
ca: Eina de navegació ràpida que mostra tots els encapçalaments, fites i enllaços en un sol lloc.

en: Want to remove branding for free?
ca: Voleu eliminar la marca de forma gratuïta?

en: Start a 7-Day Free Trial
ca: Inicieu un judici gratuït de 7 dies

en: Need help or want to remove branding?
ca: Necessiteu ajuda o voleu eliminar la marca?

en: Start Free Trial
ca: Comenceu el judici gratuït

en: No relevant data is available for the specified range
ca: No hi ha dades rellevants disponibles per al rang especificat

en: Events Clicked
ca: Es van fer clic als esdeveniments

en: No Significant Most Features Usage Found
ca: No hi ha cap ús més significatiu de les funcions que es troba

en: To ensure your site is accessible and user-friendly, add an Accessibility Assistance link to your footer menu:
ca: Per assegurar-vos que el vostre lloc sigui accessible i fàcil d’utilitzar, afegiu un enllaç d’assistència d’accessibilitat al menú del peu de pàgina:

en: Open your active theme’s <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
ca: Obriu el fitxer <code> Footer.php </code> o <code> Functions.php </code> fitxer (normalment es troba a <code>/wp-continent/temes/your-theme/</code>).

en: Locate the place where you want to add the link (typically just before the closing <code>&lt;/footer&gt;</code> or <code>&lt;/body&gt;</code> tag).
ca: Localitzeu el lloc on voleu afegir l’enllaç (normalment just abans del tancament <code> & lt;/peuser & gt; </code> o <codis> & lt;/head & gt; </code> etiqueta).

en: Add the following HTML code to insert the link:
ca: Afegiu el codi HTML següent per inserir l'enllaç:

en: Refresh your website to see the link appear in the footer.
ca: Actualitzeu el vostre lloc web per veure que l’enllaç apareix al peu de pàgina.

en: Note: It is recommended to use a child theme to prevent your changes from being lost during theme updates.
ca: Nota: es recomana utilitzar un tema infantil per evitar que els canvis es perdin durant les actualitzacions del tema.

en: If you need further assistance, please contact us at
ca: Si necessiteu més ajuda, poseu -vos en contacte amb nosaltres a

en: Get Started: Activate Widget and Add Footer Link
ca: Comenceu: activeu el widget i afegiu l’enllaç al peu de pàgina

en: Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget.
ca: Desplaceu -vos a la configuració i engegueu el widget d’accessibilitat.

en: How to Add an Accessibility Link to Your Footer
ca: Com afegir un enllaç d'accessibilitat al vostre peu de pàgina

en: Enable/
ca: Activar/

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features.
ca: Gaudeix d'un assaig gratuït de 1 $ S7-S7-Dia %2 $ s amb accés a les funcions del pla seleccionat.

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sGrowth Plan.%2$s
ca: Obteniu un%1 $ S15 %% Descompte%2 $ s en una subscripció anual quan seleccioneu el Pla de 1 $ SGROWTH%1.%2 $ s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sScale Plan.%2$s
ca: Obteniu un%1 $ S20 %% de descompte%2 $ s en una subscripció anual quan seleccioneu el Pla Sscale%1 $.%2 $ s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sEstablished Plan.%2$s
ca: Obteniu un%1 $ S25 %% Descompte%2 $ s en una subscripció anual quan seleccioneu el Pla SesSabilted%1 $.%2 $ s

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
ca: Gaudeix d'un assaig gratuït de 1 $ S7-S7 S7 %2 $ s amb accés a les funcions del pla seleccionat:

en: Widget Title on Hover
ca: Títol del widget al passar el cursor

en: Disable Hover text on widget and widget Loader
ca: Desactiveu el text del ratolí al widget i al carregador de widgets

en: Verify Widget & Remove Branding
ca: Verifica el widget i elimina la marca

en: Once the accessibility widget’s functionality is verified, we’ll proceed to remove all branding for your white-label configuration.
ca: Un cop verificada la funcionalitat del giny d'accessibilitat, procedirem a eliminar totes les marques de la vostra configuració d'etiqueta blanca.

en: Contact Us
ca: Contacta amb nosaltres

en: Open your active theme's <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
ca: Obriu el fitxer <code>footer.php</code> o <code>functions.php</code> del vostre tema actiu (normalment es troba a <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).

en: Disable Hover Text
ca: Desactiva el text del cursor

en: Search
ca: Cerca

en: Save Rankings
ca: Guardar classificacions

en: Rank
ca: Classificació

en: You're on the %s plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
ca: Estàs al pla %s! Desbloqueja potents eines d'accessibilitat actualitzant-ho avui.

en: You're on a %s plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
ca: Tens un pla %s! Desbloquegeu encara més funcions i opcions de personalització actualitzant avui.

en: You're on the %s plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
ca: Estàs al pla %s! Gaudeix de l'assistència prioritària i de les funcions d'accessibilitat avançades exclusives actualitzant avui.

en: Includes all features from the %s Plan
ca: Inclou totes les funcions del pla %s

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
ca: Obteniu un %1$s15%% de descompte%2$s en una subscripció anual quan seleccioneu el pla %1$s%3$s.%2$s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
ca: Obteniu un %1$s20%% de descompte%2$s en una subscripció anual quan seleccioneu el pla %1$s%3$s.%2$s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
ca: Obteniu un %1$s25%% de descompte%2$s en una subscripció anual quan seleccioneu el pla %1$s%3$s.%2$s

en: 5 out of 5 stars
ca: 5 de 5 estrelles

en: ADHD should not be empty.
ca: El TDAH no ha de quedar buit.

en: AI Fit Finder Size Recommender
ca: Recomanador de mida AI Fit Finder

en: Access quick and detailed answers across all categories, helping you understand your accessibility tools without confusion.
ca: Accediu a respostes ràpides i detallades de totes les categories, ajudant-vos a entendre les vostres eines d'accessibilitat sense confusions.

en: Accessibility Features Overview
ca: Visió general de les funcions d'accessibilitat

en: Accessibility Fixes Applied
ca: S'han aplicat correccions d'accessibilitat

en: Accessibility Profiles
ca: Perfils d'accessibilitat

en: Accessibility Scanner History
ca: Historial de l'escàner d'accessibilitat

en: Accessibility Scanner Result
ca: Resultat de l'escàner d'accessibilitat

en: Accessibility Usage Insights
ca: Estadístiques d'ús d'accessibilitat

en: Activate App
ca: Activa l'aplicació

en: All Page
ca: Tota la pàgina

en: Also Available On Other Platforms
ca: També disponible en altres plataformes

en: Analytics Overview
ca: Visió general d'Analytics

en: Analytics overview
ca: Visió general d'Analytics

en: App Status
ca: Estat de l'aplicació

en: Are plans feature-gated?
ca: Els plans estan subjectes a funcions?

en: Automatic scans to ensure your store stays compliant with accessibility standards over time
ca: Exploracions automàtiques per garantir que la vostra botiga compleixi els estàndards d'accessibilitat al llarg del temps

en: Bargain App
ca: Aplicació de ganga

en: Bargain App by CartCoders
ca: Aplicació de ganga de CartCoders

en: Blind should not be empty.
ca: La persia no ha d'estar buida.

en: Can I use this with multilingual stores?
ca: Puc utilitzar això amb botigues multilingües?

en: Cancel should not be empty.
ca: Cancel·lació no ha d'estar buida.

en: Chat With Us
ca: Xateja amb nosaltres

en: Chat with our support team for quick help and instant guidance.
ca: Xateja amb el nostre equip d'assistència per obtenir ajuda ràpida i orientació instantània.

en: Cognitive and Learning should not be empty.
ca: Cognitiu i Aprenentatge no han de quedar buits.

en: Collect offers and increase conversions on product pages.
ca: Recull ofertes i augmenta les conversions a les pàgines de productes.

en: Completed
ca: Completat

en: Configure accessibility menu controls and behavior.
ca: Configura els controls i el comportament del menú d'accessibilitat.

en: Contact Us.
ca: Contacta'ns

en: Contact us.
ca: Contacta'ns

en: Contrast should not be empty.
ca: El contrast no ha de quedar buit.

en: Control AI crawler access to low-value and sensitive pages.
ca: Controleu l'accés del rastrejador d'IA a pàgines sensibles i de baix valor.

en: Current Plan: %s
ca: Pla actual: %s

en: Cursor should not be empty.
ca: El cursor no ha d'estar buit.

en: Customize icon, position, and appearance settings.
ca: Personalitza la configuració de la icona, la posició i l'aparença.

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference
ca: Customise the size of the accessibility widget to your preference

en: Daily
ca: Diàriament

en: Day Of Week
ca: Dia de la setmana

en: Default should not be empty.
ca: El valor per defecte no hauria d'estar buit.

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Dyslexia should not be empty.
ca: La dislèxia no ha d'estar buida.

en: Elderly should not be empty.
ca: Les persones grans no han d'estar buides.

en: Enable / Disable
ca: Habilita/Desactiva

en: Enable or disable features that improve your website's accessibility.
ca: Activa o desactiva les funcions que milloren l'accessibilitat del teu lloc web.

en: Enable our plugin to see it visible on your website.
ca: Activeu el nostre connector per veure'l visible al vostre lloc web.

en: Enabled
ca: Habilitat

en: FAQs
ca: Preguntes freqüents

en: Feature Activity Highlights
ca: Característiques destacades de l'activitat

en: Features & Functionality
ca: Característiques i funcionalitat

en: Filter Content should not be empty.
ca: El contingut del filtre no ha d'estar buit.

en: Find your best fit with guided size recommendations.
ca: Trobeu el vostre millor ajust amb recomanacions de talles guiades.

en: Friday
ca: divendres

en: Get Live Chat Support
ca: Obteniu assistència per xat en directe

en: Gif Hide
ca: Amagar GIFs

en: Group Of Pages
ca: Grup de pàgines

en: Have Questions Or Need Assistance? %s
ca: Tens preguntes o necessites ajuda? %s

en: Hello %s
ca: Hola %s

en: How do I get help if I face issues?
ca: Com puc obtenir ajuda si tinc problemes?

en: It helps store owners offer a more accessible browsing experience with controls for text, contrast, navigation, media, and language support.
ca: Ajuda als propietaris de botigues a oferir una experiència de navegació més accessible amb controls de text, contrast, navegació, suport multimèdia i idioma.

en: LLMs.txt Generator
ca: Generador de LLMs.txt

en: Language Settings
ca: Configuració d'idioma

en: Last 30 Days
ca: Últims 30 dies

en: Last 7 Days
ca: Últims 7 dies

en: Last Month
ca: El mes passat

en: Lawful Risk
ca: Risc legal

en: Limited Scan Notice
ca: Avís d'escaneig limitat

en: Manage Features
ca: Gestiona les funcions

en: Monday
ca: dilluns

en: Motor Impaired should not be empty.
ca: Els problemes motors no han d'estar buits.

en: Multi-Language Support
ca: Suport multi-idioma

en: Need Any Help?
ca: Necessites alguna ajuda?

en: Next
ca: A continuació

en: No scan history found (or API response is empty).
ca: No s'ha trobat cap historial d'exploració (o la resposta de l'API està buida).

en: Not Sure Which Plan Fits Best?
ca: No esteu segur de quin pla s'adapta millor?

en: Only the first page of your website will be scanned. To request a full-site accessibility scan, please reach out to our team.
ca: Només s'escanejarà la primera pàgina del vostre lloc web. Per sol·licitar una exploració d'accessibilitat del lloc complet, poseu-vos en contacte amb el nostre equip.

en: Open
ca: Obert

en: Our team can help you choose the right plan based on your store size, accessibility goals, and support needs.
ca: El nostre equip us pot ajudar a triar el pla adequat en funció de la mida de la vostra botiga, els objectius d'accessibilitat i les necessitats d'assistència.

en: Page URL
ca: URL de la pàgina

en: Platform & Integration
ca: Plataforma i integració

en: Please enter a valid URL to scan.
ca: Introduïu un URL vàlid per escanejar.

en: Prev
ca: Anterior

en: Pro Plan
ca: Pla Pro

en: Quickstart
ca: Inici ràpid

en: Real Customer Questions
ca: Preguntes reals dels clients

en: Recommended Apps
ca: Aplicacions recomanades

en: Refresh
ca: Actualitzar

en: Report Date
ca: Data de l'informe

en: Run scans and review accessibility findings.
ca: Executeu exploracions i reviseu les troballes d'accessibilitat.

en: Saturday
ca: dissabte

en: Scan
ca: Escaneja

en: Scan Interval
ca: Interval d'escaneig

en: Scan Queued â Waiting To Startâ¦
ca: Escaneja en cua â Esperant per començarâ¦

en: Scan Scope
ca: Àmbit d'exploració

en: Scan To Check Compliance Of Accessibility
ca: Escaneja per comprovar el compliment de l'accessibilitat

en: Schedule a Call
ca: Programa una trucada

en: Scheduled Scan
ca: Escaneig programat

en: Search should not be empty.
ca: La cerca no ha de ser buida.

en: Select Language
ca: Seleccioneu Idioma

en: Set up translation visibility and language priorities.
ca: Configureu la visibilitat de la traducció i les prioritats d'idioma.

en: Set wholesale rules and simplify B2B pricing.
ca: Establiu regles a l'engròs i simplifiqueu els preus B2B.

en: Showing
ca: Mostrant

en: Specific Page
ca: Pàgina específica

en: Start Live Chat
ca: Inicia el xat en directe

en: Start with a %1$s7-day free trial%2$s to experience all features:
ca: Comenceu amb una prova gratuïta de %1$s7 dies%2$s per gaudir de totes les funcions:

en: Status
ca: Estat

en: Sunday
ca: diumenge

en: Support & Partnership
ca: Suport i Associació

en: The site url you entered is already registered.
ca: L'URL del lloc que heu introduït ja està registrat.

en: This Month
ca: Aquest mes

en: Thursday
ca: dijous

en: Time Of Day
ca: Hora del dia

en: To Scan All Page Or Group Of Pages, Please
ca: Per escanejar totes les pàgines o grups de pàgines, si us plau

en: Total Accessibility Scans
ca: Exploracions d'accessibilitat total

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Upgrade your plan to enable these features.
ca: Actualitza el teu pla per activar aquestes funcions.

en: Use this guide to quickly set up your Accessibility Assistant widget.
ca: Utilitzeu aquesta guia per configurar ràpidament el giny de l'Assistent d'accessibilitat.

en: View Analytics
ca: Veure Analytics

en: View Result
ca: Visualitza el resultat

en: Virtual Keyboard should not be empty.
ca: El teclat virtual no ha d'estar buit.

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Welcome to: Accessibility Assistant
ca: Benvingut a l’assistent d’accessibilitat

en: What does this plugin help with?
ca: En què ajuda aquest connector?

en: Wholesale App
ca: Aplicació a l'engròs

en: Wholesale Price & B2B Solution
ca: Preu a l'engròs i solució B2B

en: Widget Content / Appearance
ca: Contingut/aparença del widget

en: Widget Engagements
ca: Interaccions amb widgets

en: Yes. Each plan unlocks additional controls and customization. Your current plan determines what appears as enabled in admin pages.
ca: Sí. Cada pla desbloqueja controls i personalització addicionals. El vostre pla actual determina què apareix com a activat a les pàgines d'administració.

en: Yes. Higher plans support broad language coverage, language controls, and easier multilingual storefront accessibility.
ca: Sí. Els plans més alts admeten una àmplia cobertura d'idiomes, controls d'idioma i una accessibilitat més fàcil d'aparador multilingüe.

en: You can reach the support team through the contact link in the footer. Paid plans include stronger support options based on tier.
ca: Podeu posar-vos en contacte amb l'equip d'assistència mitjançant l'enllaç de contacte al peu de pàgina. Els plans de pagament inclouen opcions de suport més sòlides segons el nivell.

en: You have member access
ca: Tens accés de membre

en: of
ca: de

en: records
ca: registres

en: result
ca: resultat

en: warning sign
ca: senyal d'advertència

en: Chat With Our Support Team For Quick Help And Instant Guidance.
ca: Xateja amb el nostre equip d'assistència per obtenir ajuda ràpida i orientació instantània.

en: Customize Icon, Position, And Appearance Settings.
ca: Personalitza la configuració de la icona, la posició i l'aparença.

en: Enable Our Plugin To See It Visible On Your Website.
ca: Activeu el nostre connector per veure'l visible al vostre lloc web.

en: Only The First Page Of Your Website Will Be Scanned. To Request A Full-Site Accessibility Scan, Please Reach Out To Our Team.
ca: Només s'escanejarà la primera pàgina del vostre lloc web. Per sol·licitar una exploració d'accessibilitat del lloc complet, poseu-vos en contacte amb el nostre equip.

en: Sepcific Page
ca: Pàgina específica

en: Set Up Translation Visibility And Language Priorities.
ca: Configureu la visibilitat de la traducció i les prioritats d'idioma.
