Accessibility Assistant 1.3.2 - en to cs translation catalogue (689 entries)

en: %1$s - Features%2$s
cs: %1$s - Funkce%2$s

en: %s language flag
cs: Vlajka jazyka %s

en: / Yearly
cs: / Ročně

en: /monthly
cs: /měsíčně

en: 1. Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget. %s
cs: 1. Přejděte do Nastavení a zapněte widget přístupnosti. %s

en: 2. Click Save to apply the changes. %s
cs: 2. Klikněte na Uložit pro aplikování změn. %s

en: 5 days Free Trial
cs: 5 dní bezplatná zkušební verze

en: 5 out of 5 stars
cs: 5 z 5 hvězdiček

en: 7 days Free Trial
cs: 7 dní bezplatné zkušební verze

en: A modernized version of the default design - visually polished, stylistically refined.
cs: Modernizovaná verze výchozího designu - vizuálně leštěná, stylisticky rafinovaná.

en: ADHD should not be empty.
cs: ADHD by nemělo být prázdné.

en: AI Easy LLMs.txt Generator
cs: Generátor AI Easy LLMs.txt

en: AI Fit Finder Size Recommender
cs: Doporučení velikosti AI Fit Finder

en: Accent and Logo Elements
cs: Prvky zvýraznění a loga

en: Access quick and detailed answers across all categories, helping you understand your accessibility tools without confusion.
cs: Získejte přístup k rychlým a podrobným odpovědím ve všech kategoriích, které vám pomohou pochopit vaše nástroje pro usnadnění bez zmatků.

en: Access to all core accessibility tools included in the widget
cs: Přístup ke všem nástrojům základní přístupnosti zahrnuté v widgetu

en: Accessibility
cs: Přístupnost

en: Accessibility Assistance
cs: Asistence přístupnosti

en: Accessibility Assistant
cs: Asistent přístupnosti

en: Accessibility Assistant Icon
cs: Ikona asistenta přístupnosti

en: Accessibility Assistant Logo
cs: Logo Asistenta přístupnosti

en: Accessibility Assistant should not be empty.
cs: Asistent přístupnosti nesmí být prázdný.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done.
cs: Asistent přístupnosti, trendový produkt na trhu, který umožňuje jakékoli osobě se zdravotním postižením (neslyšící, nevidomí, němí, zrakově postižení, osoby s omezenou pohyblivostí) používat tuto aplikaci pro splnění jejich požadavků.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done. By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values
cs: Asistent dostupnosti, trendový produkt na trhu, který způsobuje, že se člověk postihuje (neslyšící, slepý, ztlumený, zrakově postižený, postižený), může tuto aplikaci použít pro své požadavky.Tím, že si myslíte, že hlavní sociální cíl náš inovativní tým pracoval a představil tuto aplikaci na trhu.Hlavní princip je „kde inovace splňuje sociální hodnoty

en: Accessibility Features Overview
cs: Přehled funkcí usnadnění

en: Accessibility Fixes Applied
cs: Byly použity opravy usnadnění

en: Accessibility PRO-Widget
cs: Přístupnost pro-Widget

en: Accessibility Profiles
cs: Profily přístupnosti

en: Accessibility Profiles & Settings
cs: Profily a nastavení přístupnosti

en: Accessibility Scanner
cs: Skener přístupnosti

en: Accessibility Scanner History
cs: Historie skeneru usnadnění

en: Accessibility Scanner Result
cs: Výsledek skeneru usnadnění

en: Accessibility Score
cs: Skóre přístupnosti

en: Accessibility Statement
cs: Prohlášení o dostupnosti

en: Accessibility Usage Insights
cs: Statistiky využití přístupnosti

en: Accessibility Widget Color Schema
cs: Schéma Widget Widget Widget

en: Accessibility by CartCoders
cs: Přístupnost od CartCoders

en: Action
cs: Akce

en: Activate App
cs: Aktivujte aplikaci

en: Add a custom accessibility statement or external statement link
cs: Přidejte vlastní příkaz dostupnosti nebo odkaz na externí příkaz

en: Add the following HTML code to insert the link:
cs: Pro vložení odkazu přidejte následující kód HTML:

en: Adjust Background Colors
cs: Upravit barvy pozadí

en: Adjust Text Colors
cs: Upravit barvy textu

en: Adjust Title Colors
cs: Upravit barvy nadpisů

en: Adjust Word & Letter Space
cs: Upravit mezery mezi slovy a písmeny

en: Advanced Color Adjustments (Text, Titles, Backgrounds)
cs: Pokročilé úpravy barev (text, nadpisy, pozadí)

en: Alignment
cs: Zarovnání

en: Alignment should not be empty.
cs: Zarovnání nesmí být prázdné.

en: All Basic Features
cs: Všechny základní funkce

en: All Features of Growth Plan
cs: Všechny vlastnosti plánu růstu

en: All Features of Startup Plan
cs: Všechny funkce plánu spuštění

en: All Page
cs: Všechny stránky

en: All Professional Features
cs: Všechny profesionální funkce

en: All widgets and advanced features require an active plan. %1$sCompare plans%2$s to find your perfect fit.
cs: Všechny widgety a pokročilé funkce vyžadují aktivní plán.%1 $ SCOMPARE PLANS%2 $ S Najdete vaše perfektní fit.

en: Allows customization of heading/title colors to increase focus or contrast.
cs: Umožňuje přizpůsobení barev nadpisu/titulu ke zvýšení zaostření nebo kontrastu.

en: Allows speech-to-text typing to help users who have difficulty using keyboards.
cs: Umožňuje psaní řeči k textu, aby pomohl uživatelům, kteří mají potíže s použitím klávesnice.

en: Already Registered
cs: Již zaregistrováno

en: Also Available On Other Platforms
cs: K dispozici také na jiných platformách

en: Analysis Overview
cs: Přehled analýzy

en: Analytics Overview
cs: Přehled Analytics

en: Analytics overview
cs: Přehled analýzy

en: App Status
cs: Stav aplikace

en: Applies color filters to assist users with different types of color blindness.
cs: Aplikuje barevné filtry, které pomáhají uživatelům s různými typy slepoty barev.

en: Are plans feature-gated?
cs: Jsou plány omezeny na funkce?

en: Automated Accessibility score has limitations
cs: Skóre automatizované přístupnosti má omezení

en: Automated scans can identify many accessibility issues, but they can’t capture every WCAG 2.1 and 2.2 requirement. Our expert manual audits close these gaps by providing in-depth reviews, actionable insights, and tailored remediation recommendations.
cs: Automatizované skenování může identifikovat mnoho problémů s přístupností, ale nemohou zachytit každý požadavek WCAG 2.1 a 2.2.Naše odborní manuální audity uzavírají tyto mezery tím, že poskytují hloubkové recenze, poznatky, které lze provést a na míru na míru.

en: Automated scans can't catch everything. Get a full manual audit.
cs: Automatické skenování nemůže zachytit vše. Získejte kompletní manuální audit.

en: Automated score has limitations
cs: Automatické skóre má omezení

en: Automatic scans to ensure your store stays compliant with accessibility standards over time
cs: Automatické skenování zajistí, že váš obchod bude v průběhu času splňovat standardy přístupnosti

en: Back
cs: Zpět

en: Background Colors
cs: Barvy pozadí

en: Background Colors should not be empty.
cs: Barvy pozadí nesmí být prázdné.

en: Bargain App
cs: Výhodná aplikace

en: Bargain App by CartCoders
cs: Výhodná aplikace od CartCoders

en: Basic
cs: Základní

en: Basic Plan
cs: Základní plán

en: Basic customization options for layout and appearance
cs: Základní možnosti přizpůsobení pro rozvržení a vzhled

en: Big Black Cursor
cs: Velký černý kurzor

en: Big Black Cursor for Better Visibility
cs: Velký černý kurzor pro lepší viditelnost

en: Big Black Cursor should not be empty.
cs: Velký černý kurzor nesmí být prázdný.

en: Big Cursor
cs: Velký kurzor

en: Big Cursor should not be empty.
cs: Velký kurzor nesmí být prázdný.

en: Big black Cursor
cs: Velký černý kurzor

en: Bigblack Cursor
cs: Velký černý kurzor

en: Bigger Text
cs: Větší text

en: Bigger Text Icon
cs: Větší ikona textu

en: Bigger Text should not be empty.
cs: Větší text nesmí být prázdný.

en: Blind
cs: Roleta

en: Blind should not be empty.
cs: Roleta by neměla být prázdná.

en: Bottom Left
cs: Vlevo dole

en: Bottom Right
cs: Vpravo dole

en: By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values"
cs: S ohledem na hlavní společenský cíl náš inovativní tým pracoval a představil tuto aplikaci na trhu. Hlavní princip je "Kde se inovace setkává se společenskými hodnotami"

en: Can I use this with multilingual stores?
cs: Mohu to použít s vícejazyčnými obchody?

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Cancel Plan
cs: Zrušit plán

en: Cancel should not be empty.
cs: Zrušit nesmí být prázdné.

en: Cannot Customise Widget
cs: Nelze přizpůsobit widget

en: CartCoders Logo
cs: Logo CartCoders

en: Categories detailed information
cs: Kategorie podrobné informace

en: Center
cs: Na střed

en: Center should not be empty.
cs: Zarovnání na střed nesmí být prázdné.

en: Change Widget Color & Positioning
cs: Změňte barvu a umístění widgetu

en: Change the Color Schema of Widget
cs: Změnit barevné schéma widgetu

en: Changes the color of general text for better visibility and contrast.
cs: Změní barvu obecného textu pro lepší viditelnost a kontrast.

en: Chat With Our Support Team For Quick Help And Instant Guidance.
cs: Chatujte s naším týmem podpory pro rychlou pomoc a okamžitou radu.

en: Chat With Us
cs: Chatujte s námi

en: Chat with our support team for quick help and instant guidance.
cs: Chatujte s naším týmem podpory pro rychlou pomoc a okamžité vedení.

en: Check Accessibility Free
cs: Zkontrolujte přístupnost zdarma

en: Choose Design
cs: Vyberte design

en: Choose Widget Icon
cs: Vyberte ikonu widgetu

en: Choose Widget Inner Color
cs: Vyberte vnitřní barvu widgetu

en: Choose Widget Outer Color
cs: Vyberte vnější barvu widgetu

en: Choose the annual plan that best fits your needs. Each plan provides a variety of features and customization options. Your selected plan will determine the features available in the widget. Plus, take advantage of a complimentary year to explore all the features and boost your store's accessibility.
cs: Vyberte roční plán, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Každý plán poskytuje řadu funkcí a možností přizpůsobení. Váš vybraný plán určí funkce dostupné ve widgetu. Navíc využijte komplimentární rok pro prozkoumání všech funkcí a zvýšení přístupnosti vašeho obchodu.

en: Close
cs: Blízko

en: Code
cs: Kód

en: Cognitive and Learning
cs: Kognitivní a učení

en: Cognitive and Learning should not be empty.
cs: Cognitive and Learning by neměly být prázdné.

en: Collect offers and increase conversions on product pages.
cs: Sbírejte nabídky a zvyšujte konverze na produktových stránkách.

en: Color Adjustments
cs: Úpravy barev

en: Color Blind
cs: Barvoslepost

en: Color Blind Options
cs: Možnosti pro barvoslepé

en: Color Blind should not be empty.
cs: Barvoslepost nesmí být prázdná.

en: Color Blind-Friendly Viewing Options
cs: Možnosti zobrazení pro barvoslepé

en: Color Schema
cs: Barevné schéma

en: Completed
cs: Dokončeno

en: Compliant
cs: Kompatibilní

en: Compliant under WCAG 2.0, 2.1 & 2.2
cs: Komfrobuje pod WCAG 2.0, 2.1 a 2.2

en: Configure accessibility menu controls and behavior.
cs: Nakonfigurujte ovládací prvky a chování nabídky usnadnění.

en: Contact Us
cs: Kontaktujte nás

en: Contact Us.
cs: Kontaktujte nás

en: Contact us
cs: Kontaktujte nás

en: Contact us.
cs: Kontaktujte nás

en: Content Adjustment & Color Blind Feature
cs: Nastavení obsahu a barevná slepá funkce

en: Content Adjustments
cs: Úpravy obsahu

en: Content Customization
cs: Přizpůsobení obsahu

en: Content Scaling
cs: Škálování obsahu

en: Content Scaling & Content Spacing
cs: Měřítko obsahu a rozestupy obsahu

en: Content Scaling & Read Mode for Better Focus
cs: Škálování obsahu a režim čtení pro lepší soustředění

en: Content Scaling should not be empty.
cs: Škálování obsahu nesmí být prázdné.

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Contrast
cs: Kontrast

en: Contrast +
cs: Kontrast +

en: Contrast Icon
cs: Ikona kontrastu

en: Contrast should not be empty.
cs: Kontrast by neměl být prázdný.

en: Control AI crawler access to low-value and sensitive pages.
cs: Ovládejte přístup prohledávače AI k málo hodnotným a citlivým stránkám.

en: Controller Background
cs: Pozadí ovládacího prvku

en: Current Plan: %s
cs: Aktuální plán: %s

en: Cursor
cs: Kurzor

en: Cursor Icon
cs: Ikona kurzoru

en: Cursor should not be empty.
cs: Kurzor by neměl být prázdný.

en: Custom Design
cs: Vlastní design

en: Customers will be provided with the option of accessing the plugin for accessing the advanced features. Through which the customer can enable/disable the functionality and access the application on his system.
cs: Zákazníkům bude poskytnuta možnost přístupu k pluginu pro využití pokročilých funkcí. Prostřednictvím kterého může zákazník povolit/zakázat funkčnost a přistupovat k aplikaci ve svém systému.

en: Customise Position
cs: Přizpůsobit pozici

en: Customise Widget Position and Padding
cs: Přizpůsobit pozici a odsazení widgetu

en: Customize Icon, Position, And Appearance Settings.
cs: Přizpůsobte nastavení ikony, pozice a vzhledu.

en: Customize icon, position, and appearance settings.
cs: Přizpůsobte nastavení ikony, pozice a vzhledu.

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference
cs: Customise the size of the accessibility widget to your preference

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference"
cs: Přizpůsobte velikost widgetu přístupnosti podle vašich preferencí “

en: Customize the widget color scheme to match your brand identity
cs: Přizpůsobte barevné schéma widgetu tak, aby odpovídalo identitě vaší značky

en: Customize the widget launch icon and apply your own branding
cs: Přizpůsobte ikonu spuštění widgetu a použijte vlastní značku

en: Daily
cs: Denní

en: Dark Contrast
cs: Tmavý kontrast

en: Dark Contrast should not be empty.
cs: Tmavý kontrast nesmí být prázdný.

en: Dashboard
cs: Palubní deska

en: Day Of Week
cs: Den v týdnu

en: Dedicated account manager for priority onboarding and support
cs: Vyhrazený správce účtu pro prioritu na palubě a podpoře

en: Default
cs: Výchozí

en: Default Design
cs: Výchozí design

en: Default language
cs: Výchozí jazyk

en: Default should not be empty.
cs: Výchozí by nemělo být prázdné.

en: Desaturate
cs: Desaturace

en: Desaturate Icon
cs: Desaturate ikona

en: Desaturate should not be empty.
cs: Desaturace nesmí být prázdná.

en: Designed specifically for mobile - similar to the default but optimized for smaller screens and touch-friendly interaction.
cs: Navrženo speciálně pro mobily - podobně jako výchozí, ale optimalizovaná pro menší obrazovky a interakci přátelskou k dotyku.

en: Desktop Position
cs: Pozice na počítači

en: Detailed Information By Category
cs: Podrobné informace podle kategorie

en: Detailed information by category
cs: Podrobné informace podle kategorie

en: Didn't receive the code?
cs: Nedostali jste kód?

en: Disable
cs: Zakázat

en: Disable Branding
cs: Zakázat branding

en: Disable Hover Text
cs: Zakázat text při najetí myší

en: Disable Hover text on widget and widget Loader
cs: Zakažte text po najetí na widget a načítání widgetů

en: Disable Report Problem
cs: Zakázat problém nahlásit

en: Disable Widget Sound
cs: Zakázat zvuk widgetu

en: Disabled
cs: Zakázáno

en: Disables all website sounds to assist users sensitive to audio.
cs: Zakáže všechny zvuky webových stránek, které pomáhají uživatelům citlivým na zvuk.

en: Disables the ability for users to report problems through the app.
cs: Zakáže uživatelé nahlásit problémy prostřednictvím aplikace.

en: Display & Media Controls
cs: Ovládací prvky displeje a médií

en: Displays a panel with important and frequently used links for easier navigation.
cs: Zobrazuje panel s důležitými a často používanými odkazy pro snadnější navigaci.

en: Displays an on-screen keyboard for users who can't use a physical one.
cs: Zobrazí klávesnici na obrazovce pro uživatele, kteří nemohou používat fyzickou.

en: Do you want to put as link?
cs: Chcete to umístit jako odkaz?

en: Do you want to put this widget as link?
cs: Chcete dát tento widget jako odkaz?

en: Dyslexia
cs: Dyslexie

en: Dyslexia should not be empty.
cs: Dyslexie by neměla být prázdná.

en: Ease of access to change the background/font color
cs: Snadný přístup ke změně barvy pozadí/písma

en: Edit %s language
cs: Upravit jazyk %s

en: Edit Languages
cs: Upravit jazyky

en: Elderly
cs: Starší

en: Elderly should not be empty.
cs: Starší by neměly být prázdné.

en: Enable
cs: Povolit

en: Enable / Disable
cs: Povolit / Zakázat

en: Enable /Disable
cs: Povolit / Zakázat

en: Enable Disable Features
cs: Povolit/Zakázat funkce

en: Enable Our Plugin To See It Visible On Your Website.
cs: Aktivujte náš plugin, aby byl viditelný na vašem webu.

en: Enable or disable features that improve your website's accessibility.
cs: Povolte nebo zakažte funkce, které zlepšují přístupnost vašeho webu.

en: Enable or disable media elements like audio, video, and GIFs
cs: Povolte nebo deaktivujte média, jako je zvuk, video a gify

en: Enable or disable the widget as needed
cs: Povolte nebo deaktivujte widget podle potřeby

en: Enable our plugin to see it visible on your website.
cs: Povolte náš plugin, aby byl viditelný na vašem webu.

en: Enable readable fonts, reading mask, and title highlighting
cs: Povolte čitelná písma, čtení masky a zvýraznění titulu

en: Enable/
cs: Umožnit/

en: Enable/Disable Accessibility Features
cs: Povolte/deaktivujte funkce přístupnosti

en: Enable/Disable Features
cs: Povolit/Zakázat funkce

en: Enable/Disable Media
cs: Povolit/Zakázat média

en: Enable/Disable Widget
cs: Povolit/Zakázat widget

en: Enabled
cs: Povoleno

en: Enables a large black cursor to improve visibility for users with low vision.
cs: Umožňuje velkému černému kurzoru zlepšit viditelnost pro uživatele s nízkým viděním.

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.
cs: Umožňuje vícejazyčnou podporu založenou na preferencích nebo nastavení jazyka uživatele.

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.Statement Link?
cs: Umožňuje vícejazyčnou podporu založenou na předvolbách nebo nastavení jazyka uživatele.

en: Enhanced Usability for All Accessibility Needs
cs: Vylepšená použitelnost pro všechny potřeby přístupnosti

en: Enjoy a %1$s5-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
cs: Využijte %1$s5denní bezplatnou zkušební verzi%2$s s přístupem k funkcím vybraného plánu:

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features.
cs: Užijte si %1 $ S7-denní zkušební verzi %2 $ s s přístupem k funkcím vybraného plánu.

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
cs: Užijte si %1 $ S7-den bezplatné zkušební verzi %2 $ s s přístupem k funkcím vybraného plánu:

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision
cs: Zvětšuje nebo snižuje velikost obsahu bez ovlivnění rozvržení a pomáhá uživatelům s nízkým viděním

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision.
cs: Zvětšuje nebo snižuje velikost obsahu bez ovlivnění rozvržení a pomáhá uživatelům s nízkým viděním.

en: Enter OTP
cs: Zadejte OTP

en: Enter the 6-digit OTP sent to your email address.
cs: Zadejte šestimístné OTP zaslané na vaši e-mailovou adresu.

en: Enter your statement page link here...
cs: Zde zadejte odkaz na stránku s příkazem ...

en: Error!
cs: Chyba!

en: Events Clicked
cs: Kliknutím na události

en: Events-Clicked
cs: Události klikly

en: Extended widget customization options including layout and branding
cs: Rozšířené možnosti přizpůsobení widgetu včetně rozvržení a brandingu

en: FAQs
cs: Nejčastější dotazy

en: Failed Checks
cs: Neúspěšné kontroly

en: Fast Chat Support during business hours
cs: Rychlá podpora chatu během pracovní doby

en: Feature Activity Highlights
cs: Hlavní funkce Aktivita

en: Features & Functionality
cs: Vlastnosti a funkce

en: Filter Content
cs: Obsah filtru

en: Filter Content should not be empty.
cs: Obsah filtru by neměl být prázdný.

en: Finally, access the settings to change the background and font colors. This step lets you personalize the widget's appearance, ensuring it matches your brand's style or enhances readability for users. Select your preferred colors and apply them to make the widget visually appealing and accessible.
cs: Nakonec přistupte k nastavení pro změnu barev pozadí a písma. Tento krok vám umožňuje personalizovat vzhled widgetu, aby odpovídal stylu vaší značky nebo zlepšil čitelnost pro uživatele. Vyberte si preferované barvy a aplikujte je, aby byl widget vizuálně atraktivní a přístupný.

en: Find your best fit with guided size recommendations.
cs: Najděte si svou nejvhodnější velikost pomocí doporučených velikostí.

en: Floating Widget Icon Color
cs: Barva ikony plovoucího widgetu

en: Floating Widget Padding
cs: Plovoucí polstrování widgetů

en: Floating Widget Position
cs: Pozice plovoucího widgetu

en: Floating Widget Size
cs: Plovoucí velikost widgetu

en: Focus Mask
cs: Maska zaostření

en: Font Readability
cs: Čitelnost písma

en: Free Accessibility Check
cs: Kontrola dostupnosti zdarma

en: Friday
cs: pátek

en: Full access to %1$sall accessibility widgets%2$s and features
cs: Úplný přístup k %1 $ Sall Widgets %2 $ a funkce

en: Fully customizable widget with advanced control options
cs: Plně přizpůsobitelný widget s možnostmi pokročilého ovládání

en: GIF Hide
cs: Skrýt GIF

en: GIF Hide should not be empty.
cs: Skrýt GIF nesmí být prázdné.

en: Get Expert Audit Report.
cs: Získejte zprávu expertního auditu.

en: Get Live Chat Support
cs: Získejte podporu živého chatu

en: Get Started: Activate Widget and Add Footer Link
cs: Začněte: Aktivujte widget a přidejte odkaz na zápatí

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
cs: Získejte slevu %1$s15%%%2$s na roční předplatné, když si vyberete tarif %1$s%3$s.%2$s

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sGrowth Plan.%2$s
cs: Získejte%1 $ S15 %% sleva%2 $ s na ročním předplatném, když vyberete plán%1 $ sgrowth.%2 $ s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
cs: Získejte slevu %1$s20%%%2$s na roční předplatné, když si vyberete tarif %1$s%3$s.%2$s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sScale Plan.%2$s
cs: Získejte%1 $ S20 %% sleva%2 $ s na roční předplatné, když vyberete plán%1 $ sscale.%2 $ s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
cs: Získejte slevu %1$s25%%%2$s na roční předplatné, když si vyberete tarif %1$s%3$s.%2$s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sEstablished Plan.%2$s
cs: Získejte%1 $ S25 %% sleva%2 $ s na ročním předplatném, když vyberete%1 $ sestabled.%2 $ s

en: Get a %1$s29%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sProfessional Plan.%2$s
cs: Získejte %1$s29%% slevu%2$s na roční předplatné při výběru %1$sProfesionálního plánu.%2$s

en: Get a %1$s40%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sPremium Plan.%2$s
cs: Získejte %1$s40%% slevu%2$s na roční předplatné při výběru %1$sPrémiového plánu.%2$s

en: Get a Detailed Expert Audit Report
cs: Získejte podrobnou zprávu o odborném auditu

en: Get started with a plan that matches your requirements:
cs: Začněte s plánem, který odpovídá vašim požadavkům:

en: Get started with the Accessibility widget by enabling it in our Settings under the Widget Option section.
cs: Začněte s widgetem přístupnosti jeho povolením v našem nastavení v sekci Možnosti widgetu.

en: Gif Hide
cs: Skrýt GIF

en: Go Beyond Automation With Expert Audits
cs: Překonejte automatizaci s odbornými audity

en: Go Beyond Automation with Expert Audits
cs: Překračujte automatizaci s odbornými audity

en: Group Of Pages
cs: Skupina stránek

en: Have Questions Or Need Assistance? %s
cs: Máte otázky nebo potřebujete pomoc? %s

en: Have questions or need assistance? %1$sContact us%2$s
cs: Máte otázky nebo potřebujete pomoc? %1$sKontaktujte nás%2$s

en: Have questions or need assistance? %s
cs: Máte otázky nebo potřebujete pomoc? %s

en: Have questions or need assistance? <a href="%s" target="_blank">Contact us</a>
cs: Máte otázky nebo potřebujete pomoc? <a href="%s" target="_blank">Kontaktujte nás</a>

en: Hello %s
cs: Dobrý den, %s

en: Hide GIFs and Animations for Reduced Distraction
cs: Skrýt GIF a animace pro snížení rozptylování

en: Hide Interface
cs: Skrýt rozhraní

en: Hide Interface should not be empty.
cs: Skrýt rozhraní nesmí být prázdné.

en: Hide Search Bar
cs: Skrýt vyhledávací lištu

en: Hide Statement
cs: Skrýt prohlášení

en: Hides GIF animations that can distract or trigger motion sensitivity.
cs: Skryje animace GIF, které mohou rozptýlit nebo vyvolat citlivost na pohyb.

en: Hides the search bar from the user interface.
cs: Skrývá vyhledávací lištu před uživatelským rozhraním.

en: Hides the statement section from the user interface.
cs: Skrývá sekci příkazu před uživatelským rozhraním.

en: High Saturation
cs: Vysoká sytost

en: High Saturation Icon
cs: Ikona vysoké nasycení

en: High saturation should not be empty.
cs: Vysoká sytost nesmí být prázdná.

en: Highlight Focus
cs: Zvýraznit při zaostření

en: Highlight Focus should not be empty.
cs: Zvýraznění při zaostření nesmí být prázdné.

en: Highlight Hover
cs: Zvýraznit při najetí

en: Highlight Hover should not be empty.
cs: Zvýraznění při najetí nesmí být prázdné.

en: Highlight Links
cs: Zvýraznit odkazy

en: Highlight Links should not be empty.
cs: Zvýraznění odkazů nesmí být prázdné.

en: Highlight Titles
cs: Zvýraznit nadpisy

en: Highlight Titles should not be empty.
cs: Zvýraznění nadpisů nesmí být prázdné.

en: Highlight on Hover and Focus for Easier Navigation
cs: Zvýraznění při najetí a zaostření pro snadnější navigaci

en: Highlights elements when hovered, helping users follow cursor movements.
cs: Při vzniku zdůrazňuje prvky a pomáhá uživatelům dodržovat pohyby kurzoru.

en: Highlights focused elements, enhancing accessibility for keyboard navigation.
cs: Nejvyšší body zaměřené prvky a zvýšení dostupnosti pro navigaci klávesnice.

en: How do I get help if I face issues?
cs: Jak získám pomoc, když narazím na problémy?

en: How to Add an Accessibility Link to Your Footer
cs: Jak přidat odkaz na přístupnost do zápatí

en: How to Enable/Disable Widget
cs: Jak povolit/zakázat widget

en: How to cancel your subscription
cs: Jak zrušit předplatné

en: How to contact support if you are on the Free plan
cs: Jak kontaktovat podporu, pokud jste na plánu zdarma

en: How to enable the Free plan
cs: Jak povolit volný plán

en: If you are on the Free plan, you can reach our support team by sending an email to
cs: Pokud jste na plánu zdarma, můžete se dostat k našemu týmu podpory odesláním e -mailu na

en: If you need further assistance, please contact us at
cs: Pokud potřebujete další pomoc, kontaktujte nás na

en: If you need further assistance, please contact us at %1$s. You can also check our %2$s for more information.
cs: Pokud potřebujete další pomoc, kontaktujte nás na %1$s. Další informace najdete také v našem %2$s.

en: If you require any further information or assistance, please do not hesitate to contact us. Our support team is readily available to address any queries or concerns you may have regarding our subscription plans or any other aspect of our app.
cs: Pokud potřebujete další informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Náš tým podpory je připraven odpovědět na jakékoli dotazy nebo obavy, které můžete mít ohledně našich předplatných plánů nebo jakéhokoli jiného aspektu naší aplikace.

en: Image Alt Tooltip
cs: Popisek alternativního textu obrázku

en: Image Alt Tooltip should not be empty.
cs: Popisek alternativního textu obrázku nesmí být prázdný.

en: Image Hide
cs: Skrýt obrázky

en: Image Hide should not be empty.
cs: Skrýt obrázky nesmí být prázdné.

en: Image alt Tooltip
cs: Obrázek Alt Mondtip

en: Image, Video & GIF Enable/Disable
cs: Obrázek, video a GIF povolit/deaktivovat

en: Image/Video Hide
cs: Skrýt obrázky/videa

en: Includes all features from the %s Plan
cs: Zahrnuje všechny funkce z plánu %s

en: Includes all features from the Growth Plan
cs: Zahrnuje všechny funkce z plánu růstu

en: Includes all features from the Scale Plan
cs: Zahrnuje všechny funkce z plánu měřítka

en: Includes all features from the Startup Plan
cs: Zahrnuje všechny funkce z plánu spuštění

en: Invert Colors
cs: Invertovat barvy

en: Invert Colors should not be empty.
cs: Invertování barev nesmí být prázdné.

en: It helps store owners offer a more accessible browsing experience with controls for text, contrast, navigation, media, and language support.
cs: Pomáhá majitelům obchodů nabídnout přístupnější procházení s ovládacími prvky pro text, kontrast, navigaci, média a jazykovou podporu.

en: Keyboard Nav
cs: Navigace klávesnicí

en: Keyboard Nav Icon
cs: Ikona navinu na klávesnici

en: Keyboard Navigation
cs: Navigace na klávesnici

en: Keyboard should not be empty.
cs: Klávesnice nesmí být prázdná.

en: Kindly note that upon opting for a subscription plan within our app, please be informed that refunds will not be applicable. This policy applies universally to all subscription plans offered, including both monthly and yearly options. We appreciate your understanding and cooperation in adhering to our policy, as we aim to ensure consistency and fairness in all aspects of our subscription services.
cs: Upozorňujeme, že při výběru předplatného plánu v naší aplikaci nejsou refundace možné. Tato politika platí univerzálně pro všechny nabízené předplatné plány, včetně měsíčních i ročních možností. Vážíme si vašeho pochopení a spolupráce při dodržování naší politiky, protože usilujeme o zajištění konzistence a spravedlnosti ve všech aspektech našich předplatných služeb.

en: LLMs.txt Generator
cs: Generátor souborů LLMs.txt

en: Language Controllers
cs: Ovladače jazyka

en: Language Settings
cs: Nastavení jazyka

en: Language Sorting
cs: Třídění jazyků

en: Language Variable
cs: Jazyková proměnná

en: Language hidden
cs: Jazyk je skrytý

en: Language visible
cs: Jazyk je viditelný

en: Languages
cs: Jazyky

en: Last 30 Days
cs: Posledních 30 dní

en: Last 7 Days
cs: Posledních 7 dní

en: Last Month
cs: Minulý měsíc

en: Lawful Risk
cs: Zákonné riziko

en: Left Alignment
cs: Zarovnání vlevo

en: Left Alignment should not be empty.
cs: Zarovnání vlevo nesmí být prázdné.

en: Let's Go
cs: Pojďme na to

en: Let's start by choosing a plan that fits your needs.
cs: Začněme výběrem plánu, který vyhovuje vašim potřebám.

en: Lets users control the site using voice commands for hands-free accessibility.
cs: Umožňuje uživatelům ovládat web pomocí hlasových příkazů pro přístupnost hands-free.

en: Letter Spacing
cs: Mezery mezi písmeny

en: Letter Spacing should not be empty.
cs: Mezery mezi písmeny nesmí být prázdné.

en: Light Contrast
cs: Světlý kontrast

en: Light Contrast should not be empty.
cs: Světlý kontrast nesmí být prázdný.

en: Limited Scan Notice
cs: Upozornění na omezené skenování

en: Line Height
cs: Výška řádku

en: Line Height & Alignments
cs: Výška řádku a zarovnání

en: Line Height should not be empty.
cs: Výška řádku nesmí být prázdná.

en: Locate the place where you want to add the link (typically just before the closing <code>&lt;/footer&gt;</code> or <code>&lt;/body&gt;</code> tag).
cs: Vyhledejte místo, kde chcete přidat odkaz (obvykle těsně před uzavřením <code> & lt;/footer & gt; </code> nebo <codes> & lt;/head & gt; </code> </code>).

en: Low Saturation
cs: Nízká sytost

en: Low Saturation Icon
cs: Ikona nízké nasycení

en: Low saturation should not be empty.
cs: Nízká sytost nesmí být prázdná.

en: Manage Features
cs: Správa funkcí

en: Manage Languages
cs: Spravovat jazyky

en: Media Control
cs: Ovládání médií

en: Menu Settings
cs: Nastavení nabídky

en: Middle Left
cs: Vlevo uprostřed

en: Middle Right
cs: Vpravo uprostřed

en: Mobile Design
cs: Mobilní design

en: Mobile Position
cs: Mobilní pozice

en: Mobile View Design
cs: Design pro mobilní zobrazení

en: Mobile view Design
cs: Design mobilního zobrazení

en: Modifies background colors to reduce eye strain and improve content legibility.
cs: Upravuje barvy pozadí, aby se snížila namáhání očí a zlepšila čitelnost obsahu.

en: Monday
cs: pondělí

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: Most 5 Used Feature Analytics
cs: Většina 5 použitých analytiků funkcí

en: Motor Impaired
cs: Narušeno motorem

en: Motor Impaired should not be empty.
cs: Motor Impaired by neměl být prázdný.

en: Multi-Language Support
cs: Vícejazyčná podpora

en: Multiple Languages Support
cs: Podpora více jazyků

en: Mute Sounds
cs: Ztlumit zvuky

en: Mute Sounds should not be empty.
cs: Ztlumení zvuků nesmí být prázdné.

en: Name
cs: Název

en: Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget.
cs: Přejděte na nastavení a zapněte widget dostupnosti.

en: Navigate to the Plan page and click on the Cancel Subscription button
cs: Přejděte na stránku plánu a klikněte na tlačítko Zrušit předplatné

en: Navigation & Input
cs: Navigace a vstup

en: Navigation and Interaction Controllers
cs: Ovladače navigace a interakce

en: Need Any Help?
cs: Potřebujete pomoc?

en: Need help deciding? Contact us at %1$s or check our %2$s for detailed feature comparisons.
cs: Potřebujete pomoc s rozhodováním?Kontaktujte nás na %1 $ s nebo zkontrolujte naše %2 $ s pro podrobné porovnání funkcí.

en: Need help or want to remove branding?
cs: Potřebujete pomoc nebo chcete odstranit branding?

en: Next
cs: Další

en: No Significant Most Features Usage Found
cs: Nalezeno žádné významné většiny využití funkcí

en: No relevant data is available for the specified range
cs: Pro stanovené rozsah nejsou k dispozici žádná relevantní data

en: No scan history found (or API response is empty).
cs: Nebyla nalezena žádná historie skenování (nebo je odpověď API prázdná).

en: Not Applicable or It May Require Manual Audit
cs: Nelze použít nebo může vyžadovat ruční audit

en: Not Sure Which Plan Fits Best?
cs: Nejste si jisti, který plán je nejlepší?

en: Not default language
cs: Není výchozí jazyk

en: Note:
cs: Poznámka:

en: Note: It is recommended to use a child theme to prevent your changes from being lost during theme updates.
cs: Poznámka: Doporučuje se používat dětské téma, aby se zabránilo ztrátě změn během aktualizací motivů.

en: Once the accessibility widget’s functionality is verified, we’ll proceed to remove all branding for your white-label configuration.
cs: Jakmile ověříme funkčnost widgetu pro usnadnění, přistoupíme k odstranění veškerého brandingu vaší konfigurace s bílým štítkem.

en: One Click To Make Your Website Accessible Today
cs: Jedním kliknutím zpřístupníte svůj web ještě dnes

en: One Click to Make Your Website Accessible Today
cs: Jedno kliknutím zpřístupňujete váš web ještě dnes

en: Only The First Page Of Your Website Will Be Scanned. To Request A Full-Site Accessibility Scan, Please Reach Out To Our Team.
cs: Naskenována bude pouze první stránka vašeho webu. Chcete-li požádat o kontrolu dostupnosti celého webu, obraťte se na náš tým.

en: Only the first page of your website will be scanned. To request a full-site accessibility scan, please reach out to our team.
cs: Naskenována bude pouze první stránka vašeho webu. Chcete-li požádat o kontrolu přístupnosti celého webu, kontaktujte náš tým.

en: Open
cs: OTEVŘENO

en: Open your active theme's <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
cs: Otevřete soubor <code>footer.php</code> nebo <code>functions.php</code> vašeho aktivního motivu (obvykle se nachází v <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).

en: Open your active theme’s <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
cs: Otevřete svůj aktivní motiv <code> footer.php </code> nebo <code> functions.php </code> soubor (obvykle nalezen v <code>/wp-content/témata/yourtheme/</code>).

en: Option to display accessibility widget link in website footer
cs: Možnost zobrazit odkaz na widget dostupnosti v zápatí webových stránek

en: Our team can help you choose the right plan based on your store size, accessibility goals, and support needs.
cs: Náš tým vám může pomoci vybrat ten správný plán na základě velikosti vašeho obchodu, cílů dostupnosti a potřeb podpory.

en: Overview
cs: Přehled

en: Padding
cs: Odsazení

en: Page URL
cs: URL stránky

en: Pages
cs: Stránky

en: Personalized User Accessibility Profile Settings
cs: Personalizované nastavení profilu přístupnosti uživatele

en: Personalized accessibility profiles for user-specific needs
cs: Personalizované profily dostupnosti pro potřeby specifické pro uživatele

en: Plan
cs: Plán

en: Plan Specific Features
cs: Funkce specifické pro plán

en: Plans
cs: Plány

en: Platform & Integration
cs: Platforma a integrace

en: Please enter a valid URL to scan.
cs: Zadejte prosím platnou adresu URL, kterou chcete skenovat.

en: Please uninstall this plugin and reinstall it.
cs: Prosím odinstalujte tento plugin a nainstalujte ho znovu.

en: Please upgrade your plan to continue accessing premium accessibility features.
cs: Upgradujte prosím svůj plán na pokračování v přístupu k funkcím prémiové dostupnosti.

en: Position
cs: Pozice

en: Premium
cs: Prémiový

en: Premium Plan
cs: Prémiový plán

en: Prev
cs: Předchozí

en: Prioritize and sort languages based on your customer base
cs: Prioritizujte a třídějte jazyky na základě vaší zákaznické základny

en: Priority chat support during business hours
cs: Prioritní podpora chatu během pracovní doby

en: Priority support and regular updates
cs: Podpora priority a pravidelné aktualizace

en: Pro Plan
cs: Pro plán

en: Professional
cs: Profesionální

en: Professional Plan
cs: Profesionální plán

en: Profile Options
cs: Možnosti profilu

en: Profile Settings
cs: Nastavení profilu

en: Profile Settings should not be empty.
cs: Nastavení profilu nesmí být prázdné.

en: Quick Access Panel for Useful Accessibility Tools
cs: Panel rychlého přístupu pro užitečné nástroje přístupnosti

en: Quick navigation tool showing all Headings, Landmarks, and Links in one place.
cs: Rychlý navigační nástroj ukazující všechny nadpisy, orientační body a odkazy na jednom místě.

en: Quickstart
cs: Rychlý start

en: Rank
cs: Pořadí

en: Read Mode
cs: Režim čtení

en: Read Mode should not be empty.
cs: Režim čtení nesmí být prázdný.

en: Readable Fonts
cs: Čitelné písmo

en: Readable Fonts should not be empty.
cs: Čitelné písmo nesmí být prázdné.

en: Readable Fonts, Reading Mask, and Highlight Titles
cs: Čitelné písmo, čtecí maska a zvýraznění nadpisů

en: Reading Guide
cs: Čtecí vodítko

en: Reading Guide Color should not be empty.
cs: Barva čtecího vodítka nesmí být prázdná.

en: Reading Mask
cs: Čtecí maska

en: Reading Mask should not be empty.
cs: Čtecí maska nesmí být prázdná.

en: Reads selected text aloud for users with visual impairments or reading difficulties.
cs: Přečte vybraný text nahlas pro uživatele se zrakovým postižením nebo obtížemi pro čtení.

en: Real Customer Questions
cs: Skutečné dotazy zákazníků

en: Recommended Apps
cs: Doporučené aplikace

en: Refresh
cs: Obnovit

en: Refresh your website to see the link appear in the footer.
cs: Obnovte svůj web a uvidíte odkaz se objeví v zápatí.

en: Remove default widget branding for a fully white-labeled experience
cs: Odstraňte výchozí značku widgetu pro plně bílou značku

en: Removes accessibility tool branding for a cleaner, white-labeled appearance.
cs: Odstraňuje značku nástroje pro přístupnost pro čistší vzhled bílý.

en: Report Date
cs: Datum zprávy

en: Resend OTP
cs: Znovu odeslat jednorázové heslo

en: Reset All should not be empty.
cs: Obnovit vše nesmí být prázdné.

en: Reset To Default
cs: Resetovat na výchozí

en: Reset all
cs: Obnovit vše

en: Restricted Brand Customization
cs: Omezené přizpůsobení značky

en: Right Alignment
cs: Zarovnání vpravo

en: Run scans and review accessibility findings.
cs: Spusťte skenování a zkontrolujte zjištění týkající se přístupnosti.

en: Saturation Modes
cs: Režimy sytosti

en: Saturday
cs: sobota

en: Save
cs: Uložit

en: Save Rankings
cs: Uložit hodnocení

en: Save the changes to the <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file.
cs: Uložte změny v souboru <code> footer.php </code> nebo <code> Functions.php </code>.

en: Scan
cs: Skenovat

en: Scan Interval
cs: Interval skenování

en: Scan Queued
cs: Skenování ve frontě

en: Scan Queued â Waiting To Startâ¦
cs: Skenování ve frontě – čeká se na spuštění…

en: Scan Scope
cs: Rozsah skenování

en: Scan To Check Compliance Of Accessibility
cs: Skenování pro kontrolu souladu přístupnosti

en: Scan Your site
cs: Naskenujte svůj web

en: Scanner Result
cs: Výsledek skeneru

en: Schedule a Call
cs: Naplánujte si hovor

en: Scheduled Scan
cs: Naplánované skenování

en: Search
cs: Vyhledávání

en: Search should not be empty.
cs: Vyhledávání by nemělo být prázdné.

en: Seizure Safe
cs: Záchvaty bezpečné

en: Seizure Safe should not be empty.
cs: Safe záchvaty by nemělo být prázdné.

en: Select Language
cs: Vyberte Jazyk

en: Select Monthly Plan:
cs: Vyberte měsíční plán:

en: Select Plan and Offers
cs: Vyberte plán a nabídky

en: Select Yearly Plan:
cs: Vyberte roční plán:

en: Selected
cs: Vybráno

en: Sepcific Page
cs: Sepecific stránka

en: Set %s Default Language
cs: Nastavit %s jako výchozí jazyk

en: Set Up Translation Visibility And Language Priorities.
cs: Nastavte viditelnost překladu a jazykové priority.

en: Set up translation visibility and language priorities.
cs: Nastavte viditelnost překladu a jazykové priority.

en: Set wholesale rules and simplify B2B pricing.
cs: Nastavte velkoobchodní pravidla a zjednodušte ceny B2B.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Shopline
cs: Obchod

en: Show Language
cs: Zobrazit jazyk

en: Showing
cs: Zobrazení

en: Simplifies the layout and focuses on text for easier reading, removing distractions like sidebars and ads.
cs: Zjednodušuje rozložení a zaměřuje se na text pro snazší čtení a odstranění rozptýlení, jako jsou postranní panely a reklamy.

en: Smart Contrast
cs: Chytrý kontrast

en: Smart Contrast for Better Readability
cs: Chytrý kontrast pro lepší čitelnost

en: Smart Contrast should not be empty.
cs: Chytrý kontrast by neměl být prázdný.

en: Sorry, You can not update....
cs: Omlouváme se, nemůžete aktualizovat....

en: Sound Muting for Distraction-Free Browsing
cs: Ztlumení zvuku pro nerušené prohlížení

en: Specific Page
cs: Konkrétní stránka

en: Speech Support
cs: Podpora řeči

en: Standard support via email and live chat during business hours
cs: Standardní podpora prostřednictvím e -mailu a živého chatu během pracovní doby

en: Standard support via email.
cs: Standardní podpora prostřednictvím e -mailu.

en: Start Free Trial
cs: Začněte bezplatnou zkušební verzi

en: Start Live Chat
cs: Spusťte živý chat

en: Start My Compliance Plan
cs: Začněte svůj plán dodržování předpisů

en: Start Your Accessibility Journey:
cs: Spusťte cestu dostupnosti:

en: Start a 5-Day Free Trial for
cs: Zahájit 5denní bezplatnou zkušební verzi pro

en: Start a 7-Day Free Trial
cs: Spusťte 7denní bezplatnou zkušební verzi

en: Start a 7-Day Free Trial for
cs: Zahájit 7denní bezplatnou zkušební verzi pro

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 5-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
cs: Začněte výběrem měsíčního plánu, který vyhovuje vašim potřebám. Každý plán nabízí různé funkce a možnosti přizpůsobení. Plán, který si vyberete, určí, ke kterým funkcím budete mít v widgetu přístup. Navíc si užijte 5denní bezplatnou zkušební verzi pro prozkoumání všech funkcí a vylepšení přístupnosti vašeho obchodu.

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 7-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
cs: Začněte výběrem měsíčního plánu, který vyhovuje vašim potřebám.Každý plán nabízí různé funkce a možnosti přizpůsobení.Plán, který si vyberete, určí, které funkce máte přístup v widgetu.Kromě toho si užijte bezplatnou zkušební verzi po dobu 7 dnů, abyste prozkoumali všechny funkce a zvýšili dostupnost vašeho obchodu.

en: Start with a %1$s5-day free trial%2$s to experience all features:
cs: Začněte s %1 $ S5-Denní zkušební verze %2 $ s, abyste zažili všechny funkce:

en: Start with a %1$s7-day free trial%2$s to experience all features:
cs: Začněte s %1$s7denní bezplatnou zkušební verzí%2$s a vyzkoušejte všechny funkce:

en: Startup Plan
cs: Plán spouštění

en: Statement
cs: Prohlášení

en: Statement Link?
cs: Odkaz na prohlášení?

en: Statement should not be empty.
cs: Prohlášení nesmí být prázdné.

en: Status
cs: Postavení

en: Stop Animation
cs: Zastavit animaci

en: Stop Animation should not be empty.
cs: Zastavení animace nesmí být prázdné.

en: Submit
cs: Předložit

en: Success!
cs: Úspěch!

en: Sunday
cs: neděle

en: Support & Partnership
cs: Podpora a partnerství

en: Support for 100+ Languages
cs: Podpora pro 100+ jazyků

en: Support on Email
cs: Podpora e-mailem

en: Supports 100+ languages with automatic translation
cs: Podporuje 100+ jazyků automatickým překladem

en: Talk & Type
cs: Mluvit a psát

en: Talk And Type
cs: Mluvit a psát

en: Talk and Type should not be empty.
cs: Mluvit a psát nesmí být prázdné.

en: Text Colors
cs: Barvy textu

en: Text Colors should not be empty.
cs: Barvy textu nesmí být prázdné.

en: Text Customization Controllers
cs: Ovladače přizpůsobení textu

en: Text Enhancer
cs: Vylepšení textu

en: Text Enhancer should not be empty.
cs: Vylepšení textu nesmí být prázdné.

en: Text Enhancer, Image Alt Tooltip, and Stop Animation
cs: Vylepšení textu, popisek alternativního textu obrázku a zastavení animace

en: Text Speech
cs: Přečíst text

en: Text Speech should not be empty.
cs: Přečtení textu nesmí být prázdné.

en: Text and Layout Font
cs: Písmo textu a rozložení

en: Text enhancer for clarity, image alt tooltips, and option to stop animations
cs: Enhancer textu pro jasnost, obrázkové alt popisů a možnost zastavit animace

en: Text to Speech
cs: Přečtení textu

en: Text to Speech & Sounds Enable/Disable
cs: Text na řeč a zvuky povolit/deaktivovat

en: Text-to-speech, voice navigation, and talk & type input
cs: Text-to-řeč, hlasová navigace a vstup hovoru a typu

en: Thank You Banner Image
cs: Obrázek banneru s poděkováním

en: Thank You for Choosing a Plan!
cs: Děkujeme za výběr plánu!

en: Thanks for choosing our app! We're here to help make your website accessible to everyone.
cs: Děkujeme, že jste si vybrali naši aplikaci! Jsme tu, abychom pomohli zpřístupnit váš web všem.

en: The %1$s "Choose Design" %2$s option empowers merchants to select from a variety of design styles for our widget, tailoring it to their unique preferences and needs.
cs: Možnost %1$s "Vybrat design" %2$s umožňuje obchodníkům vybrat si z různých designových stylů pro náš widget a přizpůsobit ho jejich jedinečným preferencím a potřebám.

en: The %1$s "Customize Position" %2$s feature enables merchants to tailor the exact placement of our widget, ensuring it perfectly fits their site layout and design vision.
cs: Funkce %1$s "Přizpůsobit pozici" %2$s umožňuje obchodníkům upravit přesné umístění našeho widgetu, aby dokonale zapadal do jejich rozložení stránky a designového záměru.

en: The <strong>Language Sorting</strong> feature allows you to customize the order in which languages appear on your Language page and in the Widget. Simply use the up and down arrows beside each language to rearrange them according to your preference. Once you're happy with the order, click Save Ranking to apply the changes. The languages will then appear in the same order across your storefront and Widget, providing a consistent experience for your users.
cs: Funkce <strong> Litking Tortinging </strong> vám umožňuje přizpůsobit pořadí, ve kterém se jazyky objevují na vaší jazykové stránce a v widgetu.Jednoduše použijte šipky nahoru a dolů vedle každého jazyka, abyste je uspořádali podle vašich preferencí.Jakmile jste s objednávkou spokojeni, klikněte na Uložit hodnocení a použijte změny.Jazyky se poté objeví ve stejném pořadí napříč výkladem a widgetem, což vašim uživatelům poskytne konzistentní zážitek.

en: The <strong>Language Variable</strong> feature allows your widget to automatically adapt to the language selected on your website. When enabled, the widget will detect and match the site's active language - ensuring a seamless and consistent experience for users navigating your site in different languages. This is especially helpful if your store already includes a language selector, as it improves accessibility and ensures that the widget content is always shown in the user’s preferred language without any extra configuration.
cs: Funkce <strong> Language Proměnná </strong> umožňuje vašemu widgetu se automaticky přizpůsobit jazyku vybraným na vašem webu.Pokud je povoleno, widget detekuje a odpovídá aktivnímu jazyku webu - zajišťuje bezproblémový a konzistentní zážitek pro uživatele navigací vašeho webu v různých jazycích.To je zvláště užitečné, pokud váš obchod již obsahuje jazykový selektor, protože zlepšuje přístupnost a zajišťuje, že obsah widgetu je vždy zobrazen v preferovaném jazyce uživatele bez jakékoli další konfigurace.

en: The email or phone number you entered is already in use.
cs: E -mail nebo telefonní číslo, které jste zadali, se již používá.

en: The free widget is only available for use on the specific website URL you provided.
cs: Bezplatný widget je k dispozici pouze pro použití na konkrétní adrese URL, kterou jste zadali.

en: The site url you entered is already registered.
cs: Adresa URL webu, kterou jste zadali, je již zaregistrována.

en: This Month
cs: Tento měsíc

en: This feature aligns all text to the left, avoiding center or justified text which can be harder to read for people with dyslexia or cognitive challenges.
cs: Tato funkce sladí veškerý text doleva, vyhýbá se středu nebo oprávněnému textu, který může být těžší číst pro lidi s dyslexií nebo kognitivními výzvami.

en: This feature creates a horizontal reading mask that follows the cursor to help users focus on one line of text at a time.
cs: Tato funkce vytvoří horizontální čtecí masku, která sleduje kurzor, aby uživatelům pomohla soustředit se na jeden řádek textu najednou.

en: This feature disables the sound that plays when the accessibility widget is opened or closed.
cs: Tato funkce deaktivuje zvuk, který hraje, když je widget přístupnosti otevřen nebo zavřený.

en: This feature enables keyboard navigation using Tab, Shift+Tab, and Enter, along with shortcuts like M for menus, H for headings, F for forms, B for buttons, P for paragraphs, and G for graphics.
cs: Tato funkce umožňuje navigaci pomocí klávesnice pomocí Tab, Shift+Tab a Enter spolu se zkratkami jako M pro nabídky, H pro nadpisy, F pro formuláře, B pro tlačítka, P pro odstavce a G pro grafiku.

en: This feature hides images and videos to help users who are easily distracted or sensitive to visual media focus better on the text.
cs: Tato funkce skrývá obrázky a videa, aby pomohla uživatelům, kteří jsou snadno rozptýleni nebo citliví na vizuální média, zaměřují se lépe na text.

en: This feature highlights all links on the page with a border or background, making them easier to identify and click.
cs: Tato funkce zdůrazňuje všechny odkazy na stránce s ohraničením nebo pozadím, což je usnadňuje identifikaci a kliknutí.

en: This feature highlights headings and titles across the page, helping users quickly locate and navigate key content areas.
cs: Tato funkce zdůrazňuje nadpisy a názvy po celé stránce a pomáhá uživatelům rychle najít a navigovat klíčové obsahové oblasti.

en: This feature increases space between letters, making text easier to distinguish and reducing visual crowding.
cs: Tato funkce zvyšuje prostor mezi písmeny, což usnadňuje rozlišení textu a snižování vizuálního vytlačení.

en: This feature increases spacing between words to improve readability for users with dyslexia or cognitive impairments.
cs: Tato funkce zvyšuje mezery mezi slovy, aby se zlepšila čitelnost pro uživatele s dyslexií nebo kognitivními poruchami.

en: This feature increases the contrast between text and background, making content easier to read for users with low vision.
cs: Tato funkce zvyšuje kontrast mezi textem a pozadím, což usnadňuje čtení obsahu pro uživatele s nízkým viděním.

en: This feature increases the size of the text throughout the website to help users with vision difficulties read content more comfortably.
cs: Tato funkce zvyšuje velikost textu na celém webu, aby pomohla uživatelům s obtížemi vidění pohodlněji číst obsah.

en: This feature increases the vertical spacing between lines of text, making content more readable and less dense.
cs: Tato funkce zvyšuje vertikální mezery mezi řádky textu, čímž je obsah čitelnější a méně hustší.

en: This feature is available in:
cs: Tato funkce je dostupná v:

en: This feature offers users multiple predefined accessibility profiles. Each profile includes a set of accessibility features tailored to specific needs. When a user selects a profile, all the associated features are automatically enabled.
cs: Tato funkce nabízí uživatelům více předdefinovaných profilů přístupnosti.Každý profil obsahuje sadu funkcí dostupnosti přizpůsobené konkrétním potřebám.Když uživatel vybere profil, jsou automaticky povoleny všechny přidružené funkce.

en: This feature pauses animations, blinking, and flashing content to reduce motion sensitivity and distractions for users with vestibular disorders or ADHD.
cs: Tato funkce pozastavuje animace, blikání a blikající obsah, aby se snížila citlivost a rozptýlení pohybu pro uživatele s vestibulárními poruchami nebo ADHD.

en: This feature provides a text magnifier that enlarges text under the cursor, helping users read small or dense text with ease.
cs: Tato funkce poskytuje textový zvětšovač, který zvětšuje text pod kurzor a pomáhá uživatelům snadno číst malý nebo hustý text.

en: This feature removes color saturation from the site, creating a grayscale experience that can reduce distractions and assist users with color sensitivity or color blindness.
cs: Tato funkce odstraňuje nasycení barev z místa a vytváří zážitek ze šedi ve stupních, který může snížit rozptýlení a pomáhat uživatelům s citlivostí na barvu nebo barevnou slepotou.

en: This feature replaces decorative or complex fonts with simpler, more readable ones to improve legibility.
cs: Tato funkce nahrazuje dekorativní nebo komplexní písma jednoduššími a čistějšími, aby se zlepšila čitelnost.

en: This feature shows image alt text as a tooltip, helping screen reader users and others understand the content of visual elements.
cs: Tato funkce zobrazuje obrázek Alt text jako nástroje popisovače, který pomáhá uživatelům obrazovky a další porozumět obsahu vizuálních prvků.

en: This is the default and most widely used design of the accessibility widget – tried, tested, and reliable across all devices.
cs: Toto je výchozí a nejpoužívanější design widgetu dostupnosti - vyzkoušeno, testováno a spolehlivé napříč všemi zařízeními.

en: This will be only Works on Position for "Bottom Left" and "Bottom Right"
cs: Toto funguje pouze pro pozice "Vlevo dole" a "Vpravo dole"

en: This will only work on position for %1$s and %2$s
cs: Toto funguje pouze pro pozice %1$s a %2$s

en: Thursday
cs: čtvrtek

en: Time Of Day
cs: Denní doba

en: Title Colors
cs: Barvy nadpisů

en: Title Colors should not be empty.
cs: Barvy nadpisů nesmí být prázdné.

en: Title Highlighting
cs: Zvýraznění nadpisů

en: To Scan All Page Or Group Of Pages, Please
cs: Chcete-li skenovat všechny stránky nebo skupiny stránek, prosím

en: To discontinue using this plugin, please cancel your active subscription by clicking the button below.
cs: Chcete -li přestat pomocí tohoto pluginu, zrušte prosím aktivní předplatné kliknutím na tlačítko níže.

en: To enable all accessibility widgets and features, you need to purchase a plan. Choose the perfect plan for your website needs.
cs: Chcete -li povolit všechny widgety a funkce přístupnosti, musíte si zakoupit plán.Vyberte perfektní plán pro potřeby vašeho webu.

en: To enable the Free plan, go to the Plan page and click on the Free button. Once clicked, a form will appear. Fill in all the required details, and the widget will automatically be displayed on the front end.
cs: Chcete -li povolit plán zdarma, přejděte na stránku plánu a klikněte na tlačítko zdarma.Po kliknutí se zobrazí formulář.Vyplňte všechny požadované podrobnosti a widget se automaticky zobrazí na přední straně.

en: To ensure your site is accessible and user-friendly, add an Accessibility Assistance link to your footer menu:
cs: Chcete-li zajistit, aby váš web byl přístupný a uživatelsky přívětivý, přidejte odkaz na pomoc při dostupnosti do vaší nabídky zápatí:

en: To make the widget visible, enable and save the accessibility settings.
cs: Aby byl widget viditelný, povolte a uložte nastavení přístupnosti.

en: Top Left
cs: Vlevo nahoře

en: Top Right
cs: Vpravo nahoře

en: Total Counts
cs: Celkový počet

en: Total Counts Icon
cs: Ikona celkem počítá

en: Try
cs: Pokus

en: Try Accessibility Assistant for free and instantly boost accessibility
cs: Zkuste pomocníka přístupnosti zdarma a okamžitě zvýšit přístupnost

en: Tuesday
cs: úterý

en: Unable to render audit result.
cs: Výsledek auditu nelze vykreslit.

en: Unlimited impressions and unrestricted widget visibility
cs: Neomezené dojmy a neomezená viditelnost widgetu

en: Unlimited impressions on any plans and unrestricted widget visibility
cs: Neomezené dojmy na jakékoli plány a neomezenou viditelnost widgetu

en: Unlock Full Accessibility Features
cs: Odemkněte funkce plné přístupnosti

en: Unlock full functionality by upgrading to a paid plan
cs: Odemkněte plnou funkčnost upgradem na placený plán

en: Unlock insights and free access to our accessibility plugin by submitting your details below.
cs: Odemkněte poznatky a bezplatný přístup k našemu pluginu dostupnosti odesláním níže uvedených údajů.

en: Upgrade Plan
cs: Plán upgradu

en: Upgrade your plan to enable these features.
cs: Upgradujte svůj plán a aktivujte tyto funkce.

en: Upgrade your plan to enable this feature
cs: Upgradujte svůj plán a povolte tuto funkci

en: Usage Guide
cs: Návod k použití

en: Use Default Functionalities of Widget
cs: Použít výchozí funkce widgetu

en: Use language variables for seamless multilingual store integration
cs: Použijte jazykové proměnné pro bezproblémovou vícejazyčnou integraci obchodu

en: Use this guide to quickly set up your Accessibility Assistant widget.
cs: Pomocí tohoto průvodce rychle nastavíte widget Asistenta pro usnadnění.

en: Useful Links
cs: Užitečné odkazy

en: Useful Links should not be empty.
cs: Užitečné odkazy nesmí být prázdné.

en: User Guide
cs: Uživatelská příručka

en: User Interaction with Features
cs: Interakce uživatele s funkcemi

en: Utility Settings
cs: Nastavení nástrojů

en: Verify
cs: Ověřit

en: Verify Widget & Remove Branding
cs: Ověřte widget a odstraňte branding

en: Verify your email
cs: Ověřte svůj e -mail

en: Video Hide
cs: Skrýt videa

en: Video Hide should not be empty.
cs: Skrýt videa nesmí být prázdné.

en: View Analytics
cs: Zobrazit službu Analytics

en: View Plans & Pricing
cs: Zobrazit plány a ceny

en: View Result
cs: Zobrazit výsledek

en: Virtual Keyboard
cs: Virtuální klávesnice

en: Virtual Keyboard should not be empty.
cs: Virtuální klávesnice by neměla být prázdná.

en: Visible
cs: Viditelný

en: Visual Customization Controllers
cs: Ovladače vizuálního přizpůsobení

en: Visual Enhancements
cs: Vizuální vylepšení

en: Visually Impaired
cs: Vizuálně postižený

en: Visually Impaired should not be empty.
cs: Vizuálně narušená by neměla být prázdná.

en: Voice Commands should not be empty.
cs: Hlasové příkazy nesmí být prázdné.

en: Voice Navigation
cs: Hlasová navigace

en: Voice Navigation and Talk & Type Controls
cs: Hlasová navigace a ovládání mluvením a psaním

en: Want to remove branding for free?
cs: Chcete odstranit branding zdarma?

en: We have an Exciting Offer for you:
cs: Máme pro vás vzrušující nabídku:

en: Website screenshot
cs: Snímek obrazovky webu

en: Wednesday
cs: středa

en: Weekly
cs: Týdně

en: Welcome Banner Image
cs: Uvítací bannerový obrázek

en: Welcome to Accessibility Assistant
cs: Vítejte v asistentovi přístupnosti

en: Welcome to Accessibility by CartCoders
cs: Vítejte v Přístupnosti od CartCoders

en: Welcome to: Accessibility Assistant
cs: Vítejte v asistentovi přístupnosti

en: What does this plugin help with?
cs: S čím tento plugin pomáhá?

en: What's included
cs: Co je zahrnuto

en: Wholesale App
cs: Velkoobchodní aplikace

en: Wholesale Price & B2B Solution
cs: Velkoobchodní cena a B2B řešení

en: Widget Content / Appearance
cs: Obsah/vzhled widgetu

en: Widget Engagements
cs: Zapojení s widgety

en: Widget Icon
cs: Ikona widgetu

en: Widget Opens
cs: Otevře se widget

en: Widget Opens Icon
cs: Widget otevře ikonu

en: Widget Option
cs: Možnosti widgetu

en: Widget Option:
cs: Možnosti widgetu:

en: Widget Settings
cs: Nastavení widgetů

en: Widget Size
cs: Velikost widgetu

en: Widget Size Customization & Positioning
cs: Přizpůsobení a polohování velikosti widgetu

en: Widget Title on Hover
cs: Název widgetu při najetí myší

en: With Accessibility Assistant, blind and visually impaired people have the ease of access to become more independent and integration with the Digital world, which replicates their daily lives
cs: S Asistentem přístupnosti mají nevidomí a zrakově postižení lidé snadný přístup k větší nezávislosti a integraci s digitálním světem, který replikuje jejich každodenní život

en: Word Spacing
cs: Mezery mezi slovy

en: Word Spacing should not be empty.
cs: Mezery mezi slovy nesmí být prázdné.

en: Year
cs: Rok

en: Yearly
cs: Ročně

en: Yes. Each plan unlocks additional controls and customization. Your current plan determines what appears as enabled in admin pages.
cs: Ano. Každý plán odemyká další ovládací prvky a přizpůsobení. Váš aktuální plán určuje, co se na stránkách správce zobrazí jako povolené.

en: Yes. Higher plans support broad language coverage, language controls, and easier multilingual storefront accessibility.
cs: Ano. Vyšší plány podporují široké jazykové pokrytí, jazykové kontroly a snadnější vícejazyčnou dostupnost obchodu.

en: You can place "#add-aacc-link" as link
cs: Jako odkaz můžete umístit "#add-aacc-link"

en: You can place %s as a link.
cs: Můžete umístit %s jako odkaz.

en: You can place <strong>%s</strong> as link
cs: Můžete umístit <strong>%S </strong> jako odkaz

en: You can reach the support team through the contact link in the footer. Paid plans include stronger support options based on tier.
cs: Tým podpory můžete kontaktovat prostřednictvím kontaktního odkazu v patičce. Placené plány zahrnují silnější možnosti podpory založené na úrovni.

en: You have admin access
cs: Máte administrátorský přístup

en: You have member access
cs: Máte členský přístup

en: You're on a %s plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
cs: Máte plán %s! Upgradujte ještě dnes a odemkněte ještě více funkcí a možností přizpůsobení.

en: You're on a Growth plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
cs: Jste na plánu růstu!Odemkněte ještě více funkcí a možností přizpůsobení dnes upgradem.

en: You're on a Scale plan! Unlock even more powerful features and tools by upgrading today.
cs: Jste v plánu měřítka!Odemkněte ještě silnější funkce a nástroje modernizací dnes.

en: You're on the %s plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
cs: Jste na plánu %s! Užijte si prioritní podporu a exkluzivní pokročilé funkce usnadnění upgradu ještě dnes.

en: You're on the %s plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
cs: Jste na plánu %s! Upgradujte ještě dnes a odemkněte výkonné nástroje pro usnadnění.

en: You're on the Established plan! You already have access to our top-tier features and tools.
cs: Jste na zavedeném plánu!Už máte přístup k našim špičkovým funkcím a nástrojům.

en: You're on the Free plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
cs: Jste na volném plánu!Odemkněte silné nástroje dostupnosti dnes upgradem.

en: You're on the Premium plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
cs: Jste na prémiovém plánu!Užijte si prioritní podporu a exkluzivní funkce pokročilé přístupnosti dnes upgradem.

en: Your Current Plan
cs: Váš současný plán

en: Your Email
cs: Váš e -mail

en: Your Mobile Number
cs: Vaše mobilní číslo

en: Your Name
cs: Vaše jméno

en: Your Website URL
cs: URL vašeho webu

en: Your scan is in the queue and will start soon.
cs: Vaše skenování je ve frontě a brzy začne.

en: for free and instantly boost accessibility
cs: Zdarma a okamžitě zvýšit přístupnost

en: if you enable this option, your floating widget will be hidden and footer link option will be enabled though you need to add the link.
cs: Pokud tuto možnost povolíte, váš plovoucí widget bude skrytý a může být povolena možnost propojení zápatí, i když musíte přidat odkaz.

en: of
cs: z

en: pages
cs: stránky

en: records
cs: evidence

en: result
cs: výsledek

en: toggle button
cs: přepínač

en: vs Monthly
cs: vs měsíčně

en: vs Monthly!
cs: Vs měsíčně!

en: warning sign
cs: varovné znamení

en: you can placed %s as link
cs: můžete umístit %s jako odkaz
