Accessibility Assistant 1.3.2 - en to dv translation catalogue (681 entries)

en: Accessibility Assistant
dv: އެކްސެސިބިލިޓީ އެސިސްޓަންޓް

note: Author URI of the plugin
en: With Accessibility Assistant, blind and visually impaired people have the ease of access to become more independent and integration with the Digital world, which replicates their daily lives
dv: އެކްސެސިބިލިޓީ އެސިސްޓަންޓް އަދި ބަލާއިރު އަދި ބަލައިގެ ބަލާއިރުކޮށްފައިވާ މަގުމަތީގެ މަޤާމަށް އެކްސެސް ހަމައެކު ދެއްވާނެއެވެ. މިއަދު އަދި ޑިޖިޓަލް ދަރިވަރުގައި އެކްސެސް ހަމައެކު ދެއްވާނެއެވެ، މިއަދު އަދި އަދިއެއްޗެއް ދައްކާއިރުކޮށްފައިވާ ދަރިވަރުގައި އެކްސެސް ހަމައެކު ދެއްވާނެއެވެ.

en: CartCoder
dv: ކާޓްކޯޑަރު

en: Please uninstall this plugin and reinstall it.
dv: މި ޕްލަގިން އަލުންތައް ކުރާށެވެ. އަލުންތައް ކުރާށެވެ އަދި އަލުންތައް ކުރާށެވެ.

en: Accessibility
dv: އެކްސެސިބިލިޓީ

en: Languages
dv: ބަސްތައް

en: Edit Languages
dv: ބަސްތައް އިތުރަށް ބަލާ

en: Plan
dv: ރޭވުން

en: Widget Option
dv: ویجیٹ آپشن:

en: Choose Design
dv: ޑިޒައިން ހޮވާށެވެ

en: Default Design
dv: ޑިފޯލްޓް ޑިޒައިން

en: Custom Design
dv: ކަސްޓަމް ޑިޒައިން

en: Mobile View Design
dv: މޯބައިލް ވިއު ޑިޒައިން

en: Desktop Position
dv: ޑެސްކްޓޮޕް ޕޮޒިޝަން

en: Top Left
dv: މަތީ ކަނާތްފަރާތުގައެވެ

en: Top Right
dv: މަތީ ކަނާތްފަރާތުގައެވެ

en: Middle Left
dv: މެދު ކަނާތު

en: Middle Right
dv: މެދު ކަނާތްފަރާތުގައެވެ

en: Bottom Left
dv: ތިރީ ކަނާތްފަރާތުންނެވެ

en: Bottom Right
dv: ތިރީ ކަނާތްފަރާތުންނެވެ

en: Mobile Position
dv: މޮބައިލް މަޤާމެވެ

en: This will be only Works on Position for "Bottom Left" and "Bottom Right"
dv: މިއީ ހަމައެކަނި "ބޮޓޮމް ލެފްޓް" އަދި "ބޮޓޮމް ރައިޓް" އަށް ވޯކްސް އޮން ޕޮޒިޝަން އަކަށް ވާނެއެވެ.

en: Keyboard Nav
dv: ކީބޯޑް ނޭވް

en: Cursor
dv: ކަރސަރ އެވެ

en: Saturation Modes
dv: ސެޗުރޭޝަން މޯޑްސް އެވެ

en: Contrast
dv: ކޮންޓްރާސްޓް

en: Bigger Text
dv: ބައި ޓެކްސްޓް

en: Highlight Links
dv: ލިންކްތައް ހައްލަތްކުރުމަށް

en: Font Readability
dv: ފޮންޓް ބަލާއިރުކުރުމަށް

en: Focus Mask
dv: ފޯކަސް މާސްކް

en: Title Highlighting
dv: ސަބްރަތު ހައްލަތްކުރުމަށް

en: Text Enhancer
dv: ޓެކްސްޓް ހައްލަތްކުރުމަށް

en: Image Alt Tooltip
dv: އިމޭޖް އަލްޓް ޓޫލްޓިޕް

en: Stop Animation
dv: އެނިމޭޝަން ބަލާއިރުކުރުމަށް

en: Word Spacing
dv: ވަރުދާއިރު ހައްލަތްކުރުމަށް

en: Letter Spacing
dv: ލެޓަރުތައް ހައްލަތްކުރުމަށް

en: Line Height
dv: ލައިން ހައްލަތްކުރުމަށް

en: Alignment
dv: އަލައިންމަންޓް

en: Image/Video Hide
dv: އިމޭޖް/ވިޑީއޯ ފޮތްކުރުމަށް

en: Text Speech
dv: ޓެކްސްޓް ބަލާއިރުކުރުމަށް

en: Adjust Text Colors
dv: ޓެކްސްޓް ކުލަތައް އެޖެސްޓްކުރުން

en: Adjust Title Colors
dv: ސުރުޚީ ކުލަތައް އެޖެސްޓްކުރުން

en: Adjust Background Colors
dv: ބެކްގްރައުންޑް ކުލަތައް އެޖެސްޓްކުރުން

en: Mute Sounds
dv: މުއުޓް ސައުންޑްސް އެވެ

en: Content Scaling
dv: ކޮންޓެންޓް ސްކޭލިންގ

en: GIF Hide
dv: ޖީއައިއެފް ފޮރުވުން

en: Read Mode
dv: ރީޑް މޯޑް

en: Useful Links
dv: ބޭނުންތެރި ލިންކްތަކެވެ

en: Highlight Hover
dv: ހައިލައިޓް ހޯވަރ

en: Highlight Focus
dv: ހައިލައިޓް ފޯކަސް

en: Big Black Cursor
dv: ބޮޑުކറു ކursor

en: Profile Options
dv: ޕްރޮފައިލް އޮޕްޝަންސް

en: Voice Navigation
dv: އަޑު ދަތުރުކުރުން

en: Talk & Type
dv: ވާހަކަ ދައްކާފައި ލިޔުން

en: Color Blind Options
dv: ކަލަރ ބްލައިންޑް އޮޕްޝަންސް

en: Controller Background
dv: ކޮންޓްރޯލަރ ބެކްގްރައުންޑް

en: Text and Layout Font
dv: ޓެކްސްޓް އަދި ލޭއައުޓް ފޮންޓް

en: Accent and Logo Elements
dv: އެކްސެންޓް އަދި ލޯގޯ އެލިމެންޓްސް

en: Save
dv: ރައްކާކުރުން

en: Have questions or need assistance? %s
dv: ސުވާލުތަކެއް ހުރިތޯ ނުވަތަ އެހީތެރިކަން ބޭނުންވޭތޯ؟ %s

en: Contact us
dv: ތިޔަ ގައި ގުޅޭ

en: Sorry, You can not update....
dv: ސޮރީ، އަޕްޑޭޓް ނުކުރެވޭނެ....

en: Keyboard should not be empty.
dv: ކީބޯޑް ހުސްވެގެން ނުވާނެއެވެ.

en: Big Cursor should not be empty.
dv: ބިގް ކަރސަރ ހުސްވެގެން ނުވާނެއެވެ.

en: Reading Guide Color should not be empty.
dv: ކިޔެވުމުގެ ގައިޑް ކުލަ ހުސްވެގެން ނުވާނެއެވެ.

en: High saturation should not be empty.
dv: މަތީ ސެޗުރޭޝަން ހުސްވެގެން ނުވާނެއެވެ.

en: Low saturation should not be empty.
dv: ލޯ ސެޓަރޭޝަން

en: Desaturate should not be empty.
dv: ޑިސެޓަރޭޓް

en: Invert Colors should not be empty.
dv: ކަލަރު ބަލާއިރުކުރުމަށް ހުރި ފަހަރަކީ ހުސްކޮށްލާށެވެ.

en: Dark Contrast should not be empty.
dv: ދަރުވަހަށް ކޮންޓްރާސްޓް ހުރި ފަހަރަކީ ހުސްކޮށްލާށެވެ.

en: Light Contrast should not be empty.
dv: ލައިޓް ކޮންޓްރާސްޓް ހުރި ފަހަރަކީ ހުސްކޮށްލާށެވެ.

en: Bigger Text should not be empty.
dv: ބައި ޓެކްސްޓް ހުރި ފަހަރަކީ ހުސްކޮށްލާށެވެ.

en: Highlight Links should not be empty.
dv: ލިންކްތައް ހައްލަތްކުރުމަށް ހުރި ފަހަރަކީ ހުސްކޮށްލާށެވެ.

en: Word Spacing should not be empty.
dv: ވަރުދާއިރު ހައްލަތްކުރުމަށް ހުރި ފަހަރަކީ ހުސްކޮށްލާށެވެ.

en: Letter Spacing should not be empty.
dv: ލެޓަރުތައް ހައްލަތްކުރުމަށް ހުރި ފަހަރަކީ ހުސްކޮށްލާށެވެ.

en: Line Height should not be empty.
dv: ލައިން ހައްލަތްކުރުމަށް ހުރި ފަހަރަކީ ހުސްކޮށްލާށެވެ.

en: Left Alignment should not be empty.
dv: ލެފްޓް އަލައިންމަންޓް ހުރި ފަހަރަކީ ހުސްކޮށްލާށެވެ.

en: Alignment should not be empty.
dv: އަލައިންމަންޓް ހުރި ފަހަރަކީ ހުސްކޮށްލާށެވެ.

en: Center should not be empty.
dv: ސެންޓަރު ހުރި ފަހަރަކީ ހުސްކޮށްލާށެވެ.

en: Readable Fonts should not be empty.
dv: ބަލާއިރުކުރުމަށް ފޮންޓްތައް ހުރި ފަހަރަކީ ހުސްކޮށްލާށެވެ.

en: Reading Mask should not be empty.
dv: ބަލާއިރުކުރުމަށް މާސްކް ހުރި ފަހަރަކީ ހުސްކޮށްލާށެވެ.

en: Highlight Titles should not be empty.
dv: ސަބްރަތު ހައްލަތްކުރުމަށް ހުރި ފަހަރަކީ ހުސްކޮށްލާށެވެ.

en: Text Enhancer should not be empty.
dv: ޓެކްސްޓް ހައްލަތްކުރުމަށް ހުރި ފަހަރަކީ ހުސްކޮށްލާށެވެ.

en: Image Alt Tooltip should not be empty.
dv: އިމޭޖް އަލްޓް ޓޫލްޓިޕް ހުރި ފަހަރަކީ ހުސްކޮށްލާށެވެ.

en: Text Colors should not be empty.
dv: ޓެކްސްޓް ކަލަރ

en: Title Colors should not be empty.
dv: ސަބްރަތު ކަލަރ

en: Background Colors should not be empty.
dv: ފަހަތްގަނޑު ކަލަރ

en: Mute Sounds should not be empty.
dv: މޫޓް ސައުންޑްސް ހުސްވެގެން ނުވާނެއެވެ.

en: Content Scaling should not be empty.
dv: ކޮންޓެންޓް ސްކޭލިންގ ހުސްވެގެން ނުވާނެއެވެ.

en: GIF Hide should not be empty.
dv: ޖީއައިއެފް ހައިޑް ހުސްވެގެން ނުވާނެއެވެ.

en: Read Mode should not be empty.
dv: ރީޑް މޯޑް ހުސްވެގެން ނުވާނެއެވެ.

en: Useful Links should not be empty.
dv: ބޭނުންތެރި ލިންކްތައް ހުސްވެގެން ނުވާނެއެވެ.

en: Highlight Hover should not be empty.
dv: ހައިލައިޓް ހޯވަރ ހުސްވެގެން ނުވާނެއެވެ.

en: Highlight Focus should not be empty.
dv: އެންމެ ހައްލަތްކުރުމަށް ނުވެއެވެ.

en: Big Black Cursor should not be empty.
dv: ބޮޑުކറു ކursor

en: Profile Settings should not be empty.
dv: ޕްރޮފައިލް ސެޓިންގް

en: Voice Commands should not be empty.
dv: ވޮއިސް ކޮމާންޑްސް ހުސްވެގެން ނުވާނެއެވެ.

en: Talk and Type should not be empty.
dv: ވާހަކަ ދައްކާފައި ލިޔުން

en: Color Blind should not be empty.
dv: ކުލަފޮށި

en: Image Hide should not be empty.
dv: ފޮޓޯ ފޮރުވާ

en: Video Hide should not be empty.
dv: ވިޑިއޯ ފޮރުވާ

en: Stop Animation should not be empty.
dv: ސްޓޮޕް އެނިމޭޝަން ހުސްވެގެން ނުވާނެއެވެ.

en: Text Speech should not be empty.
dv: ޓެކްސްޓް ސްޕީޗް ހުސްވެގެން ނުވާނެއެވެ.

en: Accessibility Assistant should not be empty.
dv: އެކްސެސިބިލިޓީ އެސިސްޓެންޓް ހުސްވެގެން ނުވާނެއެވެ.

en: Reset All should not be empty.
dv: ރީސެޓް ހުރިހާ އެއްޗެއް ހުސްވެގެން ނުވާނެއެވެ.

en: Statement should not be empty.
dv: ބަޔާން

en: Hide Interface should not be empty.
dv: އިންޓަރފޭސް ފޮރުވާ

en: Error!
dv: ކުށް!

en: Success!
dv: ކާމިޔާބު!

en: Language Controllers
dv: ބަސް ކޮންޓްރޯލަރުން

en: Back
dv: ފަހަތް

en: Set %s Default Language
dv: %s ޑިފޯލްޓް ލެންގުއޭޖް ސެޓްކުރުން

en: Show Language
dv: ބަސް ދައްކާށެވެ

en: Navigation and Interaction Controllers
dv: ނޭވިގޭޝަން އެންޑް އިންޓަރެކްޝަން ކޮންޓްރޯލަރސް

en: Big Cursor
dv: ބޮޑު ކަރސަރ

en: Reading Guide
dv: ކިޔެވުމުގެ ގައިޑް

en: Visual Customization Controllers
dv: ވިޝުއަލް ކަސްޓަމައިޒޭޝަން ކޮންޓްރޯލަރސް

en: High Saturation
dv: ހައި ސެޗުރޭޝަން

en: Low Saturation
dv: ލޯ ސެޓަރޭޝަން

en: Desaturate
dv: ޑިސެޓަރޭޓް

en: Invert Colors
dv: ކަލަރު ބަލާއިރުކުރުމަށް ހުރި ފަހަރަކީ ހުސްކޮށްލާށެވެ.

en: Dark Contrast
dv: ދަރުވަހަށް ކޮންޓްރާސްޓް ހުރި ފަހަރަކީ ހުސްކޮށްލާށެވެ.

en: Light Contrast
dv: ލައިޓް ކޮންޓްރާސްޓް ހުރި ފަހަރަކީ ހުސްކޮށްލާށެވެ.

en: Text Customization Controllers
dv: ޓެކްސްޓް ކަސްޓަމައިޒްކުރުމަށް ކޮންޓްރޯލަރުތައް

en: Left Alignment
dv: ލެފްޓް އަލައިންމަންޓް

en: Right Alignment
dv: ރައިޓް އަލައިންމަންޓް

en: Center
dv: ސެންޓަރު

en: Readable Fonts
dv: ބަލާއިރުކުރުމަށް ފޮންޓްތައް

en: Reading Mask
dv: ބަލާއިރުކުރުމަށް މާސްކް

en: Highlight Titles
dv: ސަބްރަތު ހައްލަތްކުރުމަށް

en: Text Colors
dv: ޓެކްސްޓް ކަލަރ

en: Title Colors
dv: ސަބްރަތު ކަލަރ

en: Background Colors
dv: ފަހަތްގަނޑު ކަލަރ

en: Bigblack Cursor
dv: ބޮޑުކറു ކursor

en: Profile Settings
dv: ޕްރޮފައިލް ސެޓިންގް

en: Talk And Type
dv: ވާހަކަ ދައްކާފައި ލިޔުން

en: Color Blind
dv: ކުލަފޮށި

en: Media Control
dv: މީޑިއާ ކޮންޓްރޯލް

en: Image Hide
dv: ފޮޓޯ ފޮރުވާ

en: Video Hide
dv: ވިޑިއޯ ފޮރުވާ

en: Speech Support
dv: ވާހަކަ ދެއްކުމުގެ ސަޕޯޓް

en: Utility Settings
dv: ޔުޓިލިޓީ ސެޓިންގް

en: Reset all
dv: ހުރިހާ އެއްޗެއް ރީސެޓް ކުރޭ

en: Statement
dv: ބަޔާން

en: Hide Interface
dv: އިންޓަރފޭސް ފޮރުވާ

en: Welcome Banner Image
dv: މަރުހަބާ ބެނާ އިމޭޖް

en: Welcome to Accessibility by CartCoders
dv: އެކްސެސިބިލިޓީ ބައި ކާރޓްކޯޑަރސް އަށް މަރުހަބާ

en: Thanks for choosing our app! We're here to help make your website accessible to everyone.
dv: އަހަރެމެންގެ އެޕް ހޮވި ކަމަށްޓަކައި ޝުކުރިއްޔާ! އަހަރެމެން މިތިބީ ތިޔަބޭފުޅުންގެ ވެބްސައިޓް އެކްސެސިބަލް ކުރުމަށް އެހީތެރިވުމަށް އެންމެންނަށް.

en: Let's start by choosing a plan that fits your needs.
dv: ތިމާގެ ބޭނުންތަކަށް ފުދޭ ޕްލޭނެއް ހޮވައިގެން ފަށަމާ ހިނގާށެވެ.

note: translators: %1$s: opening bold tag, %2$s: closing bold tag
en: Enjoy a %1$s5-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
dv: ނުވަތަ އެއްޗެއްގައި %1$s5 ދުވަސްކޮށްފިނަ ފުރުސަތް ޓްރައިލް%2$s ކުރެވިދާ، ހުރި ޕްލެންގެ ފީޗަރތަކުގެ ލިޔެކޮށްލައްވާ:

note: translators: %1$s: opening bold tag, %2$s: closing bold tag
en: We have an Exciting Offer for you:
dv: އަޅުގަނޑުމެންގެ ފަރާތުން ތިޔަބޭފުޅުންނަށް ފޯރިގަދަ އޮފާއެއް އެބައޮތް:

en: Get a %1$s29%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sProfessional Plan.%2$s
dv: އަހަރެއްގެ ސަބްސްކްރިޕްޝަން ފިލާނެއްގައި %1$s29%% ޑިސްކައުންޓް%2$s ލިބޭނެ، އެއީ %1$sProfessional ޕްލޭން%2$s ނުވަތަ ހުރިހާ ސެލެކްޓް ކޮށްލާލެވޭ ގޮތްތަކަށް.

en: Get a %1$s40%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sPremium Plan.%2$s
dv: އަހަރެއްގެ ސަބްސްކްރިޕްޝަން ފިލާނެއްގައި %1$s40%% ޑިސްކައުންޓް%2$s ލިބޭނެ، އެއީ %1$sPremium ޕްލޭން%2$s ހުރިހާ ސެލެކްޓް ކޮށްލާލެވޭ ގޮތްތަކަށް.

en: Let's Go
dv: ހިނގާ ދާން

en: If you need further assistance, please contact us at %1$s. You can also check our %2$s for more information.
dv: އެއްޗެއް އިތުރު ފަހު ދައްކާލުކުރެވޭ މިންވަރަކަށް ވެސް ވަރަށް ބޭނުންވާލެވޭނެ، އަދި %2$s ތަކުގެ މަޢުލޫމާތު އިތުރު ދިޔަ ފެށިއެވެ. ގޮތް: %1$s އަށް ނަމަ ފޮތް ކޮށްލާ.

en: Usage Guide
dv: ޔޫސޭޖް ގައިޑް

en: CartCoders Logo
dv: CartCoders ލޯގޯ

en: Pages
dv: ޞަފްޙާ

en: Manage Languages
dv: ބަސްތައް މަނިޖުކުރުން

en: Name
dv: ނަން

en: Code
dv: ކޯޑް

en: Default
dv: ޑީފޯލްޓް

note: translators: %s: language name (e.g. English, French)
en: Visible
dv: ދައްކާ

en: Action
dv: އަތްގައި

en: %s language flag
dv: %s ބަހުގެ ދިދަ

en: Default language
dv: ނაგულის ބަސް

en: Not default language
dv: ނაგულის ބަހެއް ނޫން

note: translators: %s: language name (e.g. English, French)
en: Language visible
dv: ބަސް ފެންނަ

en: Language hidden
dv: ބަސް ފޮރުވިފައި

en: Edit %s language
dv: އިސްލާހު %s ބަސް

en: You have admin access
dv: ތިބާއަށް އެޑްމިން އެކްސެސް ލިބިފައި

en: Yearly
dv: އަހަރީ

en: Monthly
dv: މަހު

en: 5 days Free Trial
dv: 5 ދުވަހުގެ ހިލޭ ޓްރައިއަލް

en: Professional
dv: ޕްރޮފެޝަނަލް

en: / Yearly
dv: / އަހަރީ

en: What's included
dv: އެއްޗެއް ހިމެނޭ

en: All Basic Features
dv: ހުރިހާ އަސާސީ ފީޗާ

en: Customise Widget Position and Padding
dv: ވިޖެޓްގެ މަގާމާއި ޕެޑިންގް ކަސްޓަމައިޒްކުރުން

en: Readable Fonts, Reading Mask, and Highlight Titles
dv: ފަސޭހައިން ކިޔަން ފޮންޓްތައް، ރީޑިންގް މާސްކް، އަދި ސުރުޚީތައް ހައިލައިޓްކުރުން

en: Text Enhancer, Image Alt Tooltip, and Stop Animation
dv: ލިޔުން ރަނގަޅުކުރާ، އިމޭޖް އަލްޓް ޓޫލްޓިޕް، އަދި އެނިމޭޝަން ހުއްޓުވާ

en: Change the Color Schema of Widget
dv: ވިޖެޓްގެ ކުލަ ސްކީމާ ބަދަލުކުރާ

en: Selected
dv: ހޮވިފައި

en: Premium
dv: ޕްރީމިއަމް

en: All Professional Features
dv: ހުރިހާ ޕްރޮފެޝަނަލް ފީޗާ

en: Multiple Languages Support
dv: ގިނަ ބަސްތަކުގެ ސަޕޯޓް

en: Text to Speech
dv: ލިޔުން ބުނާ

en: Adjust Word & Letter Space
dv: ލަފުޒާއި އަކުރުގެ зай சரிசெய்யவும்

en: Enable/Disable Media
dv: މީޑިއާ ހުޅުވާ/বন্ধ કરો

en: Line Height & Alignments
dv: வரி உயரம் & Alignments

en: Advanced Color Adjustments (Text, Titles, Backgrounds)
dv: উন্নত வண்ண சரிசெய்தல் (உரை, தலைப்புகள், பின்னணிகள்)

en: Smart Contrast for Better Readability
dv: சிறந்த வாசிப்புக்கு ஸ்மார்ட் கான்ட்ராஸ்ட்

en: Content Scaling & Read Mode for Better Focus
dv: சிறந்த கவனத்திற்கு உள்ளடக்க அளவிடுதல் & வாசிப்பு முறை

en: Sound Muting for Distraction-Free Browsing
dv:  ശ്രദ്ധ சிதறாத உலாவலுக்கான ஒலி முடக்கம்

en: Hide GIFs and Animations for Reduced Distraction
dv: குறைக்கப்பட்ட கவனச்சிதறலுக்கு GIFகள் மற்றும் அனிமேஷன்களை மறைக்கவும்

en: Highlight on Hover and Focus for Easier Navigation
dv: எளிதான வழிசெலுத்தலுக்கு హోవర్ மற்றும் ஃபோகஸில் ഹൈലൈറ്റ് ചെയ്യുക

en: Big Black Cursor for Better Visibility
dv:  சிறந்தВидирאותમાટેમોટાકાળાકર્સર

en: Color Blind-Friendly Viewing Options
dv:  வண்ண குருட்டு-நட்பு பார்வை விருப்பங்கள்

en: Voice Navigation and Talk & Type Controls
dv:  குரல் வழிசெலுத்தல் மற்றும் பேச்சு & வகை கட்டுப்பாடுகள்

en: Quick Access Panel for Useful Accessibility Tools
dv:  பயனுள்ள அணுகல் கருவிகளுக்கான விரைவான அணுகல் குழு

en: Personalized User Accessibility Profile Settings
dv:  පුද්ගලබ්පටුත්තේ පරිශීලක අපහසුතා පැතිකඩ සැකසුම්

en: Enhanced Usability for All Accessibility Needs
dv:  എല്ലാ அணுகல் தேவைகளுக்கும் மேம்பட்ட பயன்பாடு

en: Basic
dv: އަސާސީ

en: /monthly
dv: /މަހަކު

en: Use Default Functionalities of Widget
dv: ވިޖެޓްގެ އަސާސީ ފަންކްޝަންތައް ބޭނުންކުރުން

en: Cannot Customise Widget
dv: ވިޖެޓް ކަސްޓަމައިޒް ނުކުރެވޭނެ

en: Enable/Disable Widget
dv: ވިޖެޓް ހުޅުވާ/বন্ধ કરો

en: Support on Email
dv: އީމެއިލް މެދުވެރިކޮށް ސަޕޯޓް

en: Note:
dv: ނޯޓް:

en: Kindly note that upon opting for a subscription plan within our app, please be informed that refunds will not be applicable. This policy applies universally to all subscription plans offered, including both monthly and yearly options. We appreciate your understanding and cooperation in adhering to our policy, as we aim to ensure consistency and fairness in all aspects of our subscription services.
dv: దయచేసి గమనించండి, మా యాప్‌లో ఒక సబ్‌స్క్రిప్షన్ ప్లాన్‌ను ఎంచుకున్న తర్వాత, రీఫండ్‌లు వర్తించవని తెలియజేస్తున్నాము. ఈ పాలసీ నెలవారీ మరియు వార్షిక ఎంపికలతో సహా అందించబడిన అన్ని సబ్‌స్క్రిప్షన్ ప్లాన్‌లకు సార్వత్రికంగా వర్తిస్తుంది. మా పాలసీకి కట్టుబడి ఉండటంలో మీ అవగాహన మరియు సహకారాన్ని మేము అభినందిస్తున్నాము, ఎందుకంటే మా సబ్‌స్క్రిప్షన్ సేవల యొక్క అన్ని అంశాలలో స్థిరత్వం మరియు న్యాయబద్ధతను నిర్ధారించాలని మేము లక్ష్యంగా పెట్టుకున్నాము.

en: If you require any further information or assistance, please do not hesitate to contact us. Our support team is readily available to address any queries or concerns you may have regarding our subscription plans or any other aspect of our app.
dv: మీకు ఏవైనా తదుపరి సమాచారం లేదా సహాయం అవసరమైతే, దయచేసి మమ్మల్ని సంప్రదించడానికి వెనుకాడకండి. మా సబ్‌స్క్రిప్షన్ ప్లాన్‌లు లేదా మా యాప్‌లోని ఏ ఇతర అంశానికి సంబంధించి మీకు ఏవైనా సందేహాలు లేదా ఆందోళనలను పరిష్కరించడానికి మా మద్దతు బృందం తక్షణమే అందుబాటులో ఉంటుంది.

en: Have questions or need assistance? %1$sContact us%2$s
dv: سوالات ہیں یا مدد کی ضرورت ہے؟ %1$s ہم سے رابطہ کریں%2$s

en: Thank You Banner Image
dv: شکریہ بینر تصویر

en: Thank You for Choosing a Plan!
dv: ایک منصوبہ منتخب کرنے کے لئے آپ کا شکریہ!

en: Get started with the Accessibility widget by enabling it in our Settings under the Widget Option section.
dv: Widget Option سیکشن کے تحت ہماری Settings میں اسے فعال کرکے Accessibility ویجیٹ کے ساتھ شروع کریں۔

en: 1. Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget. %s
dv: 1. Settings پر جائیں اور Accessibility ویجیٹ کو آن کریں۔ %s

en: toggle button
dv: ٹوگل بٹن

en: Widget Option:
dv: ویجیٹ آپشن:

en: Enable
dv: فعال کریں

en: Disable
dv: غیر فعال کریں

en: 2. Click Save to apply the changes. %s
dv: 2. تبدیلیوں کو لاگو کرنے کے لئے Save پر کلک کریں۔ %s

en: Continue
dv: جاری رکھیں

en: Accessibility Assistant Icon
dv: رسائی معاون آئیکن

en: Overview
dv: جائزہ

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done.
dv: رسائی اسسٹنٹ، مارکیٹ میں ٹرینڈنگ پروڈکٹ جو کسی بھی معذور (بہرے، نابینا، گونگے، بصارت سے محروم، نقل و حرکت سے محروم) شخص کو اپنی ضروریات کو پورا کرنے کے لئے اس ایپلی کیشن کا استعمال کرنے کے قابل بناتا ہے۔

en: By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values"
dv: مرکزی سماجی مقصد کو مدنظر رکھتے ہوئے، ہماری جدید ٹیم نے اس ایپلی کیشن کو مارکیٹ میں متعارف کرایا ہے۔ بنیادی اصول ہے "جہاں جدت سماجی اقدار سے ملتی ہے"

en: Select Plan and Offers
dv: منصوبہ اور پیشکشیں منتخب کریں

en: Select Monthly Plan:
dv: ماہانہ منصوبہ منتخب کریں:

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 5-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
dv: اپنی ضروریات کے مطابق ماہانہ منصوبہ منتخب کرکے شروع کریں۔ ہر منصوبہ مختلف خصوصیات اور تخصیص کے اختیارات پیش کرتا ہے۔ آپ کا منتخب کردہ منصوبہ اس بات کا تعین کرے گا کہ آپ ویجیٹ میں کن خصوصیات تک رسائی حاصل کرسکتے ہیں۔ مزید برآں، تمام خصوصیات کو تلاش کرنے اور اپنے اسٹور کی رسائی کو بڑھانے کے لئے 5 دن کے مفت ٹرائل سے لطف اٹھائیں۔

en: Select Yearly Plan:
dv: سالانہ منصوبہ منتخب کریں:

en: Choose the annual plan that best fits your needs. Each plan provides a variety of features and customization options. Your selected plan will determine the features available in the widget. Plus, take advantage of a complimentary year to explore all the features and boost your store's accessibility.
dv: اپنی ضروریات کے مطابق بہترین سالانہ منصوبہ منتخب کریں۔ ہر منصوبہ مختلف خصوصیات اور تخصیص کے اختیارات فراہم کرتا ہے۔ آپ کا منتخب کردہ منصوبہ ویجیٹ میں دستیاب خصوصیات کا تعین کرے گا۔ اس کے علاوہ، تمام خصوصیات کو تلاش کرنے اور اپنے اسٹور کی رسائی کو بڑھانے کے لئے ایک اعزازی سال سے فائدہ اٹھائیں۔

en: How to Enable/Disable Widget
dv: ویجیٹ کو فعال/غیر فعال کرنے کا طریقہ

en: Customers will be provided with the option of accessing the plugin for accessing the advanced features. Through which the customer can enable/disable the functionality and access the application on his system.
dv: صارفین کو جدید خصوصیات تک رسائی کے لئے پلگ ان تک رسائی کا اختیار فراہم کیا جائے گا۔ جس کے ذریعے صارف اپنے سسٹم پر فعالیت کو فعال/غیر فعال کرسکتا ہے اور ایپلی کیشن تک رسائی حاصل کرسکتا ہے۔

en: You can place %s as a link.
dv: آپ %s کو ایک لنک کے طور پر رکھ سکتے ہیں۔

en: This feature is available in:
dv: یہ خصوصیت دستیاب ہے:

en: Basic Plan
dv: بنیادی منصوبہ

en: Professional Plan
dv: پیشہ ورانہ منصوبہ

en: Premium Plan
dv: پریمیم منصوبہ

en: The %1$s "Choose Design" %2$s option empowers merchants to select from a variety of design styles for our widget, tailoring it to their unique preferences and needs.
dv: %1$s "ڈیزائن منتخب کریں" %2$s آپشن تاجروں کو ہمارے ویجیٹ کے لئے مختلف ڈیزائن اسٹائلز میں سے انتخاب کرنے کا اختیار دیتا ہے، جو اسے ان کی منفرد ترجیحات اور ضروریات کے مطابق بناتا ہے۔

en: Mobile Design
dv: موبائل ڈیزائن

en: Customise Position
dv: پوزیشن کو اپنی مرضی کے مطابق بنائیں

en: The %1$s "Customize Position" %2$s feature enables merchants to tailor the exact placement of our widget, ensuring it perfectly fits their site layout and design vision.
dv: %1$s "پوزیشن کو اپنی مرضی کے مطابق بنائیں" %2$s خصوصیت تاجروں کو ہمارے ویجیٹ کی صحیح جگہ کا تعین کرنے کے قابل بناتی ہے، اس بات کو یقینی بناتی ہے کہ یہ ان کی سائٹ کی ترتیب اور ڈیزائن کے وژن کے مطابق ہو۔

en: This will only work on position for %1$s and %2$s
dv: یہ صرف %1$s اور %2$s کے لئے پوزیشن پر کام کرے گا۔

en: Plan Specific Features
dv: منصوبہ مخصوص خصوصیات

en: %1$s - Features%2$s
dv: %1$s - خصوصیات%2$s

en: Enable Disable Features
dv: خصوصیات کو فعال غیر فعال کریں

en: Ease of access to change the background/font color
dv: پس منظر/فونٹ کا رنگ تبدیل کرنے کے لئے رسائی میں آسانی

en: Finally, access the settings to change the background and font colors. This step lets you personalize the widget's appearance, ensuring it matches your brand's style or enhances readability for users. Select your preferred colors and apply them to make the widget visually appealing and accessible.
dv: آخر میں، پس منظر اور فونٹ کے رنگوں کو تبدیل کرنے کے لئے ترتیبات تک رسائی حاصل کریں۔ یہ مرحلہ آپ کو ویجیٹ کی ظاہری شکل کو ذاتی بنانے دیتا ہے، اس بات کو یقینی بناتا ہے کہ یہ آپ کے برانڈ کے انداز سے مماثل ہے یا صارفین کے لئے پڑھنے کی صلاحیت کو بڑھاتا ہے۔ اپنے پسندیدہ رنگوں کو منتخب کریں اور ویجیٹ کو بصری طور پر پرکشش اور قابل رسائی بنانے کے لئے انہیں لاگو کریں۔

en: Have questions or need assistance? <a href="%s" target="_blank">Contact us</a>
dv: سوالات ہیں یا مدد کی ضرورت ہے؟ <a href="%s" target="_blank">ہم سے رابطہ کریں</a>

en: Unlock full functionality by upgrading to a paid plan
dv: ފުރި ހައްޤީ ކެމަންޓުން ހެދިފައިވާ ޕްލާން އަށް އަޕްގްރޭޑުކޮށްފިނަމަ ހިނގުމަށް އެނބިލް ކޮށްލާ

en: Unlock Full Accessibility Features
dv: ފުރި ފުރި އެކްސެސްސިބިލިޓީ ފީޗާރުތަކާ ހެދިފައިވާ

en: To enable all accessibility widgets and features, you need to purchase a plan. Choose the perfect plan for your website needs.
dv: އެކްސެސްސިބިލިޓީ ވިޑްޖިޓްސް އަށް ފުރި އެހެންވެރި ހިނގުންނަށް، ޕްލާން ކުރި ހޯދުމުގެ ހިނގުމަށް މިއަދު ޗޮހިލެވޭ ކޮށްފިނަމަށް ދައްކާ. އެހެންވެރި ޕްލާން ހަމައެވެ.

en: Get started with a plan that matches your requirements:
dv: މި ޕްލާން މަގިވާނެ އިތުރުކޮށް މީހެއް ވޭހެއް މުޙައްމަދުދެނީ:

en: Start with a %1$s5-day free trial%2$s to experience all features:
dv: މި ޕްލާން އެކްސެސްސިބިލިޓީ ފީޗާރުތަކާ ހެދިފައިވާ ފުރި ވަނީ ފަހުގެ %1$s5-ދުވަސް ބަދަލުކަނީ%2$s.

en: Start Your Accessibility Journey:
dv: މިއަދު އެކްސެސްސިބިލިޓީ ބައެއްޗާއިރީ ހެދިފައިވާ:

en: Full access to %1$sall accessibility widgets%2$s and features
dv: ދެންވެރިންކުރާ ފުރި އެކްސެސްސިބިލިޓީ ވިޑްޖިޓްތަކާ އަށް %1$sއެކްސެސްސިބިލިޓީފީޗާރުތަކާއި ފީޗާރުތަކާތަކުން%2$s ކޮށްލާނެ.

en: Priority support and regular updates
dv: ބޭނުންވީދު ސޯޕޯޓް އާއި ދައުކުރާ އެޕްޑޭޓްތައް

en: All widgets and advanced features require an active plan. %1$sCompare plans%2$s to find your perfect fit.
dv: އެކްސެސްސިބިލިޓީ ވިޑްޖިޓްތަކާ އަށް ވާންނަށް ޕްލާން އެކްޓިވް ކޯހައިފިނަމަށް ދާނެވެ. %1$sޕްލާންތައްޗާޔާބެހޭނެވެ%2$s ފޯގެއްވެސް ހަމަވާނީ.

en: View Plans & Pricing
dv: ޕްލާންތައް އާއި ދައުކުރާ އަހަރެންނަށް ތަފާތުގެ ހިނގުމަށް

en: Need help deciding? Contact us at %1$s or check our %2$s for detailed feature comparisons.
dv: މިހާރު ދިމާވެފައިވާ؟ މިހާރުތަކެއްނެތްކުރާ؟ %1$s އަށް ނުވަތަ އިންޓުންނަމަށްހެދި ސޯޕޯޓްކޮށްފިނަމަށް، އިންޓުން އެހެންވެރިން ފީޗާރުތަކާތަކެއްނެތްޗާޔާބެހޭނެވެއް ދައްކާ.

en: Fast Chat Support during business hours
dv: މާލެ އެކްސްޕެޑިޓް ޗާޓް ސޯޕޯޓް އެކްސްޕްރެސްއިންގް ސެއިދަދާ ލިސްތަކުން

en: Startup Plan
dv: ސްޓާޓްއަޕް ޕްލާން

en: All Features of Startup Plan
dv: ސްޓާޓްއަޕް ޕްލާންގެ ހުރި ފީޗަރުތައް

en: Change Widget Color & Positioning
dv: ވިޖެޓް ކަލަރު އަދި ޕޮޒިޝަން ބަދަލުކުރާ

en: Image alt Tooltip
dv: އިމޭޖް އަލްޓް ޓޫލްޓިޕް

en: All Features of Growth Plan
dv: ގްރޯތް ޕްލާންގެ ހުރި ފީޗަރުތައް

en: Support for 100+ Languages
dv: 100 އަދި ހަމަ ބަސްތައް ސަޕޯޓް

en: Widget Size Customization & Positioning
dv: ވިޖެޓް ސައިޒް އަދި ޕޮޒިޝަން އަދި ބަދަލުކުރާ

en: Accessibility Profiles & Settings
dv: އެކްސެސިބިލިޓީ ޕްރޮފައިލްތައް އަދި ސެޓިންގްތައް

en: Content Scaling & Content Spacing
dv: ކޮންޓެންޓް ސްކޭލިންގް އަދި ސްޕޭސިންގް

en: Content Adjustment & Color Blind Feature
dv: ކޮންޓެންޓް އެޑްޖަސްޓްމަންޓް އަދި ކަލަރް ބްލައިންޑް ފީޗަރު

en: Text to Speech & Sounds Enable/Disable
dv: ޓެކްސްޓް ޓު ސްޕީޗް އަދި ސައުންޑްތައް އެނޭބަލް/ޑިސަބަލް

en: Image, Video & GIF Enable/Disable
dv: އިމޭޖް، ވިޑީއޯ އަދި ޖީއައެފް އެނޭބަލް/ޑިސަބަލް

en: Color Adjustments
dv: ކަލަރު އެޑްޖަސްޓްމަންޓްތައް

en: Content Adjustments
dv: ކޮންޓެންޓް އެޑްޖަސްޓްމަންޓްތައް

en: Keyboard Navigation
dv: ކީބޯޑް ނެވިގޭޝަން

en: Accessibility Statement
dv: އެކްސެސިބިލިޓީ ސްޓޭޓްމަންޓް

en: Restricted Brand Customization
dv: ރިސްޓްރިކްޓެޑް ބްރެންޑް ކަސްޓަމައިޒޭޝަން

en: Plans
dv: ޕްލާންތައް

en: To discontinue using this plugin, please cancel your active subscription by clicking the button below.
dv: މި ޕްލަގިން ބަލާލުމަށް، މިހާރު އެކްޓިވް ސަބްސްކްރިޕްޝަން ކެންސަލްކޮށް މި ތިރީގައި ހުރި ބަޓަން ފަހުގައި ފަހުގެ ބަޓަން ފަހުގައި ފުރަތަމަ ލިޔުން.

en: Startup
dv: ފަހުގެ ފެށު

en: How to cancel your subscription
dv: އެސްކްރިޕްޝަން ކެންސަލް ކުރެވޭ ގޮތް

en: Navigate to the Plan page and click on the Cancel Subscription button
dv: ޕްލާން ސަފްހާއަށް ދެން، އެކަމަށް 'Cancel Subscription' ބަޓަން ފިތާލާ

en: Cancel Plan
dv: ޕްލާން ކެންސަލް ކުރޭ

en: Start a 5-Day Free Trial for
dv: ފަހުގެ 5 ދުވަސް ބައި ފުރަތަމަ ޓްރައިއަލް ފަހުގެ ފަހުގެ ފަހުގެ ބަލާލުން ފަހުގެ ބަލާލުން

en: Accessibility PRO-Widget
dv: އެކްސެސިބިލިޓީ ޕްރޯ-ވިޖެޓް

en: Total Counts
dv: މުޅި އަދި ވަކި ނަންބަރު

en: Total Counts Icon
dv: މުޅި ނަންބަރު އައިކޮން

en: Widget Opens
dv: ވިޖެޓް އޯޕަން ކުރުން

en: Widget Opens Icon
dv: ވިޖެޓް އޯޕަން އައިކޮން

en: Events-Clicked
dv: އިވެންޓްތައް ކްލިކް ކުރެވި

en: Analysis Overview
dv: އެނަލިސިސް އޯވަރވިއު

en: Most 5 Used Feature Analytics
dv: އަދިކަމަށް ބަލާ 5 ފީޗަރ އެނަލިސިސް

en: User Interaction with Features
dv: ޔޫޒަރު އިންޓަރއެކްޝަން އަދި ފީޗަރތައް

en: Keyboard Nav Icon
dv: ކީބޯޑް ނެވިގޭޝަން އައިކޮން

en: Cursor Icon
dv: ކާސަރު އައިކޮން

en: High Saturation Icon
dv: ހުރި ސެޗުރޭޝަން އައިކޮން

en: Low Saturation Icon
dv: ތަކުރު ސެޗުރޭޝަން އައިކޮން

en: Desaturate Icon
dv: ސެޗުރޭޓް ނޫންވެގެން އައިކޮން

en: Contrast +
dv: ކޮންޓްރާސްޓް +

en: Contrast Icon
dv: ކޮންޓްރާސްޓް އައިކޮން

en: Bigger Text Icon
dv: ބިގަރް ޓެކްސްޓް އައިކޮން

en: Dashboard
dv: ޑެޝްބޯޑް

en: Big black Cursor
dv: ބޮޑު ކަލާ ކަރްސަރު

en: Upgrade your plan to enable this feature
dv: މި ފީޗަރ ހުރިހާރު ތައް ޕްލެން އަޕްގްރޭޑް ކުރޭ

en: Unlimited impressions and unrestricted widget visibility
dv: ނުވަތަ އިސްމަންޓްސް ނުވަތަ ވިޖެޓް ހިފަންވެސް ފެންނާނެތް

en: Save the changes to the <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file.
dv: <code>footer.php</code> ނުވަތަ <code>functions.php</code> ފައިލަށް ބަދަލުތައް ސޭވް ކުރޭ.

en: Seizure Safe
dv: ސީޒަރ ސޭފް

en: Seizure Safe should not be empty.
dv: ސީޒަރ ސޭފް އަދި ނޫން ނުވާ ކަމަށް ބޭނުންވާނެ.

en: Simplifies the layout and focuses on text for easier reading, removing distractions like sidebars and ads.
dv: ލެއައުޓް ހިމެނޭ ބަހުގެ އަދަދުތަކާ އަދި ހަރަކާތެރި ފެނުން ނުފެނުން ދައްކަންތަކެއް (ސައިޑްބާރުތައް އެކު އެޑްތަކެއް) ހުސްކުރާނެ.

en: Smart Contrast
dv: ސްމާޓް ކޮންޓްރާސްޓް

en: Smart Contrast should not be empty.
dv: ސްމާޓް ކޮންޓްރާސްޓް ނޫން ނުވާނެ.

en: Standard support via email and live chat during business hours
dv: އީމެއިލް އަދި ލައިވް ޗެޓް ދިމާލަތްތެރި ގަޑިއިރުތަކުން ސްޓެންޑަރޑް ސަޕޯރޓް

en: Start a 7-Day Free Trial for
dv: 7 ދުވަސް ފްރީ ޓްރައިލް ފޮންނާ

en: Supports 100+ languages with automatic translation
dv: އޯޓޮމެޓިކް ޓްރެންސްލޭޝަންގައި 100+ ބަސްތަކާ ސަޕޯރޓް ކުރާނެ

en: Text enhancer for clarity, image alt tooltips, and option to stop animations
dv: ނުވަތަ މަދުކޮޅުން ލިޔުން ހަރަކާތެރިވުމަށް، އިމޭޖް އޮލްޓް ޓޫލްޓިޕްސް، އެނިމޭޝަން ހުސްކުރާ އޮޕްޝަން

en: Text-to-speech, voice navigation, and talk & type input
dv: ލިޔުން ސްޕީޗްގައި ބަލާން، ވޮއިސް ނެވިގޭޝަން، އަދި ޓޯކް & ޓައިޕް އިންޕުޓް

en: The <strong>Language Sorting</strong> feature allows you to customize the order in which languages appear on your Language page and in the Widget. Simply use the up and down arrows beside each language to rearrange them according to your preference. Once you're happy with the order, click Save Ranking to apply the changes. The languages will then appear in the same order across your storefront and Widget, providing a consistent experience for your users.
dv: <strong>ބަސް ސޯޓިންގް</strong> ފީޗަރުގައި، ބަސްތައް ތައްޔާރު ގަޑި ދައްކާއިރު ކުރެވޭނެ. ހުރިހާ ބަސްގެ އަރަބާއަށް މަތީ އެރޯތަކާ ބަދަލުވެ ބޭނުންކުރެވޭނެ. ކަންކަން ބޭނުންކުރުން ހެދޭން ފުރަތަމަ، 'Save Ranking' މަސައްކަތް ހޯދާނެ. މިހާރު ބަސްތަކުގެ ސޯޓިންގް ތައްޔާރު ސްޓޯރްފްރޮންޓަށް އަދި ވިޖެޓަށް ފެންނާނެ.

en: The <strong>Language Variable</strong> feature allows your widget to automatically adapt to the language selected on your website. When enabled, the widget will detect and match the site's active language - ensuring a seamless and consistent experience for users navigating your site in different languages. This is especially helpful if your store already includes a language selector, as it improves accessibility and ensures that the widget content is always shown in the user’s preferred language without any extra configuration.
dv: <strong>ބަސް ވެރިއަބަލް</strong> ފީޗަރު ވިޖެޓްގައި މި ވެބްސައިޓްގައި ނަގާ ބަސް އޯޓޮމެޓިކް ގަދަކުރެވޭނެ. ހުރިހާ ހަދަން ހެދުމަށް، ވިޖެޓް ސައިޓުގެ އެކްޓިވް ބަސް ހޯދަން އަދި ބަލަން ކުރާނެ. މިއީ ހުރިހާ ބަސް ސެލެކްޓަރު އިންކްލޫޑް ވެފައި ތޯރުގައި ހުރިގޮތަށް މިއީ އަދި ހެޔޮ މަގުފުޅުގެ ކުރިންނަށް އަދި ވިޖެޓް ކޮންޓެންޓް މަގުފުޅުގެ ބަސްގައި ފެންނާނެ.

en: This feature aligns all text to the left, avoiding center or justified text which can be harder to read for people with dyslexia or cognitive challenges.
dv: މި ފީޗަރު ލިޔުން ހަރުދަން ކުރެވޭނެ، ސަންޓަރު ނުވަތަ ޖަސްޓިފައިޑް ލިޔުން ނުހޯދާނެ (ޑިސްލެކްސިއާ ނުވަތަ މައިންޑް ޗެލެންޖުގެ މަގުފުޅުން ލިޔެލަންތެރި ހުސްކުރާނެ).

en: This feature creates a horizontal reading mask that follows the cursor to help users focus on one line of text at a time.
dv: މި ފީޗަރު ކާރސަރު ހޯދުމަށް ހަރަކާތެރި ރީޑިންގް މާސްކެއް ހެދި، ޔޫޒަރުން ހުރި ލައިނަށް ތައްޔާރު ދިނުމަށް.

en: This feature disables the sound that plays when the accessibility widget is opened or closed.
dv: މި ފީޗަރު އެކްސެސިބިލިޓީ ވިޖެޓް ހައްގުޅުމަށް ނުވަތަ ބައިގަނޑުން އެންމެ ސައުންޑް ހުސްކުރާނެ.

en: This feature enables keyboard navigation using Tab, Shift+Tab, and Enter, along with shortcuts like M for menus, H for headings, F for forms, B for buttons, P for paragraphs, and G for graphics.
dv: މި ފީޗަރު ޓެބް، Shift+Tab، Enter އެކު ކީބޯޑް ނެވިގޭޝަން ސަޕޯޓް ކުރެވޭނެ. ހުރިހާ ޝޯޓްކީ އެކު: M (މެނޫތައް) H (ހެޑިންގް) F (ފޯމްސް) B (ބަޓަންސް) P (ޕެރަގްރާފް) G (ގްރާފިކްސް).

en: This feature hides images and videos to help users who are easily distracted or sensitive to visual media focus better on the text.
dv: މި ފީޗަރު އިމޭޖް އަދި ވިޑިއޯ ހައްގުޅެއްނުވެ، ވިސްއުއަލް މީޑިއާއަކީ ބަހުގެ އަދަދުތަކާ އަދި ވަގުތެރި ޔޫޒަރުން ތައްޔާރުގައި ދިނުމަށް.

en: This feature highlights all links on the page with a border or background, making them easier to identify and click.
dv: މި ފީޗަރު ޞަފުޙާގެ ހުރިހާ ލިންކުތަކާ ބޯޑަރ ނުވަތަ ބެކްގްރައުންޑް ހައްގުޅެއްނުވެ، ތައްޔާރުވެ ހޯދަން އަދި ކްލިކް ކުރާނެ.

en: This feature highlights headings and titles across the page, helping users quickly locate and navigate key content areas.
dv: މި ފީޗަރު ހެޑިންގްތަކާ އަދި ޓައިޓަލްތަކާ ހައްގުޅެއްނުވެ، ޔޫޒަރުން ކޮންޓެންޓްގެ މައި އޭރިޔާ ދައްކަންތަކަށް ކަނޑަކަން ދިނުމަށް.

en: This feature increases space between letters, making text easier to distinguish and reducing visual crowding.
dv: މި ފީޗަރު ލެޓަރުތަކުގެ ޖައްސަވެއްގައި ހަރަކާތެރިވެގެން ހުސްކުރާނެ، ލިޔުން ހަރަކާތެރިވެގެން އަދަދު ފެންނާނެ.

en: This feature increases spacing between words to improve readability for users with dyslexia or cognitive impairments.
dv: މި ފީޗަރު ބަހުގެ ބަހެއްގެ މާތް ޖައްސަވެއްގައި ހަރަކާތެރިވެގެން ހުސްކުރާނެ، ޑިސްލެކްސިއާ ނުވަތަ މައިންޑް ޗެލެންޖު ހުސްކުރުމަށް އަދި ލިޔެލަންތެރި ފެންނާނެ.

en: This feature increases the contrast between text and background, making content easier to read for users with low vision.
dv: މި ފީޗަރު ލިޔުން އަދި ބެކްގްރައުންޑް ޖައްސަވެއްގައި ކޮންޓްރާސްޓް ހަރަކާތެރިވެގެން ހުސްކުރާނެ، ތައްޔާރުވެ ބަލަންތެރި މަގުފުޅުން ލިޔެލަންތެރި ފެންނާނެ.

en: This feature increases the vertical spacing between lines of text, making content more readable and less dense.
dv: މި ފީޗަރު ލިޔުންގެ ލައިންތަކުގެ ތަފްޞީލުގައި ޖައްސަވެއް ހުސްކުރާނެ، ކޮންޓެންޓް އަދި ހަރަކާތެރި ފެންނާނެ، މާ ކުރުން ނުވާނެ.

en: This feature offers users multiple predefined accessibility profiles. Each profile includes a set of accessibility features tailored to specific needs. When a user selects a profile, all the associated features are automatically enabled.
dv: މި ފީޗަރު ޔޫޒަރުންނަށް ފުރަތަމަ ދައްކާއިރު ކުރެވި އެކްސެސިބިލިޓީ ޕްރޮފައިލްތަކަށް ދިނުމަށް ހުރިހާނެ. ހުރިހާ ޕްރޮފައިލްގައި މަގުފުޅުގެ މަރުކަޒަކުން ހަދަން ހެދި ފީޗަރތަކުން ހިމެނޭނެ. ޔޫޒަރުން ޕްރޮފައިލް ސެލެކްޓް ކުރުމުން ހުރި ފީޗަރތަކުން އޯޓޮމެޓިކް ހަދަން ހެދޭނެ.

en: This feature pauses animations, blinking, and flashing content to reduce motion sensitivity and distractions for users with vestibular disorders or ADHD.
dv: މި ފީޗަރު އެނިމޭޝަންތަކާ، ބްލިންކިންގް އަދި ފްލެޝިންގް ކޮންޓެންޓް ރީސް ކުރާނެ، ވެސްޓިބިއުލަރ ޑިސޯޑަރުތަކާ ނުވަތަ ADHD ގައި ހުރި ޔޫޒަރުންނަށް މޯޝަން ސެންސިޓިވިޓީ ނުފެންނަން އަދި ދިނުން ފެންނާނެ.

en: This feature provides a text magnifier that enlarges text under the cursor, helping users read small or dense text with ease.
dv: މި ފީޗަރު ކާރސަރުގެ އަތުން ލިޔުން މަގްނިފައިރެއް ދިނުން ހުރިހާނެ، ލިޔުން ހަރަކާތެރިވެގެން ހުސްކުރާނެ، ކުރުންތަކުން ނުވަތަ މާ ކުރުން ލިޔުންތައް ފެންނާނެ.

en: This feature removes color saturation from the site, creating a grayscale experience that can reduce distractions and assist users with color sensitivity or color blindness.
dv: މި ފީޗަރު ސައިޓްގެ ކަލަރު ސެޓުރޭޝަން ހުސްކުރާނެ، ގްރޭސްކޭލް އިކްސްޕެރިއަންސެއް ހެދޭނެ، ދިނުން ފެނުން އަދި ކަލަރ ސެންސިޓިވިޓީ ނުވަތަ ކަލަރ ބްލައިންޑްނަސް ހުސްކުރުމަށް ޔޫޒަރުންނަށް އެއްޗެއް ދިނުން.

en: This feature replaces decorative or complex fonts with simpler, more readable ones to improve legibility.
dv: މި ފީޗަރު ދަންނަ ނުވަތަ ކޮމްޕްލެކްސް ފޮންޓްތަކާ ސިމްޕްލް ކޮށްފައި ލިޔުން ފެންނަން ހުރި ފޮންޓްތައްގައި ބަދަލުވެ ލެޖިބިލިޓީ ހަދާނެ.

en: To make the widget visible, enable and save the accessibility settings.
dv: ވިޖެޓް ފެންނާނެތް ހުރިހާނެ، އެކްސެސިބިލިޓީ ސެޓިންގްތައް އިނޭބަލް ކުރާނެ އަދި ސޭވް ކުރާނެ.

en: Unlimited impressions on any plans and unrestricted widget visibility
dv: އެންމެ ޕްލެންގައިވާ ނުވަތަ އިސްމަންޓްތައް، ނުވަތަ ވިޖެޓް ހިފަންވެސް ފެންނާނެތް

en: Use language variables for seamless multilingual store integration
dv: ބަސް ވެރިއަބަލް ބަލަން، މަތީ ބަސް ސްޓޯރު އިންޓެގްރޭޝަން ސީމްލެސް ކުރާނެ

en: Visual Enhancements
dv: ވިސްއުއަލް ހަރަކާތެރިވުމުން

en: Visually Impaired
dv: އަނބުރާތެރި ދަންނަން

en: Visually Impaired should not be empty.
dv: އަނބުރާތެރި ދަންނަން ނޫން ނުވާނެ.

en: Welcome to Accessibility Assistant
dv: އެކްސެސިބިލިޓީ އެސިސްޓަންޓަށް ވެލްކަމް

en: Widget Settings
dv: ވިޖެޓް ސެޓިންގްސް

en: Widget Size
dv: ވިޖެޓް ސައިޒް

en: Your Current Plan
dv: ތިބާގެ މިހާރު ޕްލެން

en: This feature increases the size of the text throughout the website to help users with vision difficulties read content more comfortably.
dv: މި ފީޗަރު ވެބްސައިޓްގެ ހުރިހާ ލިޔުންގެ ސައިޒް ހަރަކާތެރިވެގެން ހުސްކުރާނެ، ބަލަންތެރިން މާނަ ދަންނާނެ ޔޫޒަރުން ކޮންޓެންޓް ހުރިހާ ހަރަކާތެރިވެގެން ފެންނާނެ.

en: This feature shows image alt text as a tooltip, helping screen reader users and others understand the content of visual elements.
dv: މި ފީޗަރު އިމޭޖް އަލްޓް ޓެކްސްޓް ޓޫލްޓިޕް ގައި ފެންނާނެ، ސްކްރީން ރީޑަރު ޔޫޒަރުންނާ އަދި އެހެނި ޔޫޒަރުން ވިސްއުއަލް އެލިމެންޓްތަކުގެ މަގުފުޅު ހަދަންހެދިފައި.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done. By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values"
dv: އެކްސެސިބިލިޓީ އެސިސްޓަންޓް، މާރކެޓުގައި ތިބާ ފެންނަން ހުރި ޕްރޮޑަކްޓެއް އެކަމެއްގޮތް ބިންޑު، ދީފް، މިއުޓް، ވިސްއުއަލް އިމްޕޭރޑް، މޯބިލިޓީ އިމްޕޭރޑް ވަނީ ހުރި ނޫންނަން ކަމެއް ކުރަން ހަދާނެއެވެ. މަންމަކު ސޯޝަލް ގޯލް ތަކުގައި ނަގާފައި، ތިޔަ އިނޯވެޓިވް ޓީމު މަގުފުޅު ދިނުން ހެދި އެޕްލިކޭޝަން މާރކެޓުގައި އިންޓްރޯޑިއުސް ކުރާނެ. މަންމަކު ޕުރިންސިޕަލް ބައިވެއްޓެއް "އިނޯވޭޝަން ސޯޝަލް ވަލިއުސްއަށް ވައިރާނެ"

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference
dv: ތިބާގެ ބަދަލުގައި އެކްސެސިބިލިޓީ ވިޖެޓްގެ ސައިޒް ކަސްޓަމައިޒް ކުރާނެ

en: Displays an on-screen keyboard for users who can't use a physical one.
dv: ފިޒިކަލް ކީބޯޑެއް ނުބައިކަން ލިޔުންތެރި ޔޫޒަރުންނަށް ސްކްރީން ކީބޯޑެއް ފެންނާނެ.

en: Menu Settings
dv: މެނޫ ސެޓިންގްސް

en: Enable/Disable Accessibility Features
dv: އެކްސެސިބިލިޓީ ފީޗަރތަކުން އިނޭބަލް/ޑިސޭބަލް ކުރާނެ

en: Navigation & Input
dv: ނެވިގޭޝަން އަދި އިންޕުޓް

en: Modifies background colors to reduce eye strain and improve content legibility.
dv: އަނބުރާ ދަންނަން ދިނުމަށް ބެކްގްރައުންޑް ކަލަރު ބަދަލުވެ، ކޮންޓެންޓް ފެންނަން ހުރި ކަމަށް ހުސްކުރާނެ.

en: Displays a panel with important and frequently used links for easier navigation.
dv: މަގުފުޅު ދިނުމަށް ބަލަންތެރިން ސައްހަވަރުކުރެވޭ ލިންކްތަކުގައި ޕެނަލް ފެންނާނެ.

en: Lets users control the site using voice commands for hands-free accessibility.
dv: ބަދަލު ނުވަތަ ހެންޑްސް ފްރީ އެކްސެސިބިލިޓީއަށް، ވޮއިސް ކޮމާންޑްތަކުން ސައިޓް ކޮންޓްރޯލް ކުރާނެ.

en: Virtual Keyboard
dv: ވާޗުއަލް ކީބޯޑް

en: Display & Media Controls
dv: ޑިސްޕްލޭ އަދި މީޑިއާ ކޮންޓްރޯލްސް

en: Disables all website sounds to assist users sensitive to audio.
dv: އޯޑިއޯ ސެންސިޓިވިޓީ ހުސްކުރެވޭ ޔޫޒަރުންނަށް ހުރިހާ ވެބްސައިޓް ސައުންޑްތަކާ ޑިސޭބަލް ކުރާނެ.

en: Highlights elements when hovered, helping users follow cursor movements.
dv: ކާސަރު ހޯވަރު ކުރުމުން އެލިމެންޓްތަކާ ހައްދާނެ، ޔޫޒަރުން ކާސަރުގެ މޫވްމެންޓް ފޮލޯކުރުމަށް ހުސްކުރާނެ.

en: Allows speech-to-text typing to help users who have difficulty using keyboards.
dv: ކީބޯޑް ބައިކަން މާނަ ހުސްކުރުން ނުވާ ޔޫޒަރުންނަށް ސްޕީޗް-ޓޫ-ޓެކްސްޓް ޓައިޕިންގް ހުސްކުރާނެ.

en: Disable Widget Sound
dv: ވިޖެޓް ސައުންޑް ޑިސޭބަލް ކުރު

en: Content Customization
dv: ކޮންޓެންޓް ކަސްޓަމައިޒޭޝަން

en: Reads selected text aloud for users with visual impairments or reading difficulties.
dv: އަނބުރާތެރި ދަންނަން ނުވަތަ ލިޔުން މާނަ ނުފެންނަ ޔޫޒަރުންނަށް ސެލެކްޓް ކުރެވި ލިޔުން ބޮޑު އަކީގައި ހައްދާނެ.

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision
dv: ކޮންޓެންޓް ސައިޒް ބޮޑުކުރާނެ ނުވަތަ ކުރުންކުރާނެ، ލޭޔައުޓް ނުބައި، ދިނުން ބަލަންތެރި ޔޫޒަރުންނަށް ހުސްކުރާނެ.

en: Highlights focused elements, enhancing accessibility for keyboard navigation.
dv: ފޯކަސްވެފައި ހުރި އެލިމެންޓްތަކާ ހައްދާނެ، ކީބޯޑް ނެވިގޭޝަން އެކްސެސިބިލިޓީ ހަދަން ހެދޭނެ.

en: Applies color filters to assist users with different types of color blindness.
dv: ކަލަރ ބްލައިންޑްނަސް ނުވަތަ ކަލަރ ސެންސިޓިވިޓީ ހުސްކުރެވޭ ޔޫޒަރުންނަށް ކަލަރ ފިލްޓަރތައް އަޕްލައި ކުރާނެ.

en: Disable Report Problem
dv: ޕްރޮބްލަމް ރިޕޯޓް ޑިސޭބަލް ކުރު

en: Disables the ability for users to report problems through the app.
dv: އެޕްގައި ޔޫޒަރުން ޕްރޮބްލަމް ރިޕޯޓް ކުރުމުން ދިނުމަށް ސަދަގަނޑު ނުހެދޭނެ.

en: Hide Search Bar
dv: ސޯޗް ބާ ހައްދަވާ

en: Hides the search bar from the user interface.
dv: ޔޫޒަރ އިންޓަރފޭސްގައިން ސޯޗް ބާ ހައްދަވާނެ.

en: Hide Statement
dv: ސްޓޭޓްމެންޓް ހައްދަވާ

en: Hides the statement section from the user interface.
dv: ޔޫޒަރ އިންޓަރފޭސްގައި ސްޓޭޓްމެންޓް ސެކްޝަން ހައްދަވާނެ.

en: Changes the color of general text for better visibility and contrast.
dv: އައިން ބަލަހައްޓަވާއި ކޮންޓްރާސްޓް ބަދަލުވާނެ ގަވާއިދު ޓެކްސްޓްގެ ކަލަރ.

en: Allows customization of heading/title colors to increase focus or contrast.
dv: ފޯކަސް ނުވަތަ ކޮންޓްރާސްޓް ހުރިހާރު ހުރި ހެޑިންގް/ޓައިޓަލް ކަލަރ ކަސްޓަމައިޒް ކުރެވޭނެ.

en: Hides GIF animations that can distract or trigger motion sensitivity.
dv: ދައްކަން ނުވަތަ މޯޝަން ސެންސިޓިވިޓީ ހުސްކުރެވޭ ޖީއައިއެފް އެނިމޭޝަން ހައްދަވާނެ.

en: Enables a large black cursor to improve visibility for users with low vision.
dv: ކުރީގެ ބަލަހައްޓާ ޔޫޒަރަކަށް ބައި ކަލު ކަރސަރ އެނޭބަލް ކުރެވޭނެ.

en: Disable Branding
dv: ބްރެންޑިންގ ޑިސޭބަލް ކުރު

en: Removes accessibility tool branding for a cleaner, white-labeled appearance.
dv: ކްލީން އެޕީރެންސް ދޭހަވާނެކަމަށް އެކްސެސިބިލިޓީ ޓޫލުގެ ބްރެންޑިންގ ނުފެނޭނެ.

en: Language Variable
dv: ބަސް ވެރިއަބަލް

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.Statement Link?
dv: ޔޫޒަރުގެ ބަސް ރަސްމުން ނުވަތަ ސެޓިންގްތަކުގެ އާދައި މަލްޓިލިންގުއަލް ސަޕޯޓް އެނޭބަލް ކުރެވޭނެ.

en: Reset To Default
dv: ޑިފޯލްޓަށް ރިސެޓް ކުރު

en: Do you want to put this widget as link?
dv: މި ވިޖެޓް ލިންކް ގައި ލިބޭނެއެއް ކުރެވޭނެއް؟

en: You can place "#add-aacc-link" as link
dv: ތިރީ ލިންކްގައި "#add-aacc-link" ލިބޭނެ.

en: if you enable this option, your floating widget will be hidden and footer link option will be enabled though you need to add the link.
dv: މި އޮޕްޝަން އެނޭބަލް ކުރީމައްޗަށް، ތިރީގެ ފްލޯޓިންގ ވިޖެޓް ހައްދަވާނެ، ފޫޓަ ލިންކް އޮޕްޝަން އެނޭބަލް ކުރުން ނުވަތަ ލިންކް އިތުރު އިންޓައިރަކްޓް ކުރެވޭނެ.

en: This is the default and most widely used design of the accessibility widget – tried, tested, and reliable across all devices.
dv: މިއީ ޑިފޯލްޓް ކަށިކަމަށް ކުރެވިފައި އެކްސެސިބިލިޓީ ވިޖެޓްގެ ޑިޒައިން ބޭނުންކޮށް ހިނގުމުގެ، ހަވާލުކުރެވި، އަދި ހުރިހާ ޑިވައިސްތަކުގައި އުފެއްދުންތެރޭގޮތްތަކުގައި ރިލައިބަލް ކޮށްފައިވާނެ.

en: A modernized version of the default design - visually polished, stylistically refined.
dv: ޑިފޯލްޓް ޑިޒައިންގެ މޮޑަރނައިޒް ވަރޝަން – އައިން ޕޮލިޝް ކޮށް، ސްޓައިލިސްޓިކަލް ރިފައިންޑް ކޮށް.

en: Designed specifically for mobile - similar to the default but optimized for smaller screens and touch-friendly interaction.
dv: މޮބައިލް އަދިތައްގައި ތަބާވާނުން ޑިޒައިން ކޮށްފި – ޑިފޯލްޓަށް އެއްޗެއް ކޮށް އަދި ކުރުން ސްކްރީނަށް އޮޕްޓިމައިޒް ކޮށް، ޓަޗް ފްރެންޑްލީ އިންޓަރއެކްޝަން ދިމާވެފައި.

en: Floating Widget Position
dv: ފްލޯޓިންގ ވިޖެޓް ޖަގަހަ

en: Floating Widget Padding
dv: ފްލޯޓިންގ ވިޖެޓް ޕެޑިންގ

en: Floating Widget Size
dv: ފްލޯޓިންގ ވިޖެޓް ސައިޒް

en: Accessibility Widget Color Schema
dv: އެކްސެސިބިލިޓީ ވިޖެޓް ކަލަރ ސްކީމާ

en: Widget Icon
dv: ވިޖެޓް އައިކޮން

en: Choose Widget Icon
dv: ވިޖެޓް އައިކޮން އެކްސްކުރޭ

en: Floating Widget Icon Color
dv: ފްލޯޓިންގ ވިޖެޓް އައިކޮން ކަލަރ

en: Choose Widget Outer Color
dv: ވިޖެޓް އައިޓަރ ކަލަރ އެކްސްކުރޭ

en: Choose Widget Inner Color
dv: ވިޖެޓް އިނަރ ކަލަރ އެކްސްކުރޭ

en: Blind
dv: ނޭނގެ

en: Elderly
dv: މައިންދަތިކޮޅު

en: Motor Impaired
dv: މޯޓަރ މައިންގެ ނުބައިންތެރި

en: Dyslexia
dv: ޑިސްލެކްސިޔާ

en: Cognitive and Learning
dv: ހުލާ އަދި އިލްމު ހުރިހާރު

en: ADHD
dv: އޭ ޑީ ހޭޗް ޑީ

en: Cancel
dv: ކެންސަލް

en: 7 days Free Trial
dv: 7 ދުވަސް ފްރީ ޓްރައިލް

en: Year
dv: އަހަރު

en: vs Monthly
dv: މަސްފަހުގެ ނުވަތަ

en: Access to all core accessibility tools included in the widget
dv: ވިޖެޓްގައި ހުރި ކޯރ އެކްސެސިބިލިޓީ ޓޫލްތަކަށް ހިނގާ

en: Basic customization options for layout and appearance
dv: ލޭއައުޓްގެ އިންޓަރފޭސް އަދި އެޕީރެންސްގެ ބޭސިކް ކަސްޓަމައިޒޭޝަން އޮޕްޝަންތައް

en: Enable or disable the widget as needed
dv: ކަމެކު ދެވޭނެ ނަމަ ވިޖެޓް އެނޭބަލް/ޑިސޭބަލް ކުރޭ

en: Includes all features from the Startup Plan
dv: ސްޓާޓަޕް ޕްލަންގެ ހުރިހާ ފީޗަރތައް ލިބޭ

en: Extended widget customization options including layout and branding
dv: ލޭއައުޓް އަދި ބްރެންޑިންގ ލިބޭނެގޮތަށް ވިޖެޓްގެ އެކްސްޓެންޑަޑް ކަސްޓަމައިޒޭޝަން އޮޕްޝަންތައް

en: Option to display accessibility widget link in website footer
dv: ވެބްސައިޓް ފޫޓަރގައި އެކްސެސިބިލިޓީ ވިޖެޓް ލިންކް ދައްކާނެ އޮޕްޝަން

en: Enable readable fonts, reading mask, and title highlighting
dv: ކުރީގެ ފޮންޓް، ރީޑިންގ މާސްކް، ޓައިޓަލް ހައިލައިޓް އެނޭބަލް ކުރޭ

en: Customize the widget color scheme to match your brand identity
dv: ތިޔަގެ ބްރެންޑް އައިޑެންޓިޓީ ގައި ވިޖެޓް ކަލަރ ސްކީމް ކަސްޓަމައިޒް ކުރޭ

en: Includes all features from the Growth Plan
dv: ގްރޯތް ޕްލަންގެ ހުރިހާ ފީޗަރތަކާ ލިބޭ

en: Fully customizable widget with advanced control options
dv: އެޑްވާންސް ކޮންޓްރޯލް އޮޕްޝަންތައް ހިނގައި ފުލް ކަސްޓަމައިޒް ކުރެވޭ ވިޖެޓް

en: Enable or disable media elements like audio, video, and GIFs
dv: އޯޑިއޯ، ވީޑިއޯ، ޖީއައިއެފްސް ފަދަ މީޑިއާ އެލެމެންޓްތައް އެނޭބަލް/ޑިސޭބަލް ކުރޭ

en: Personalized accessibility profiles for user-specific needs
dv: ޔޫޒަރުގެ ހަމަ ދިޔަ ކަމެއްގެ އާދައި ކަސްޓަމައިޒް ކުރެވޭ އެކްސެސިބިލިޓީ ޕްރޮފައިލްތަކު

en: Priority chat support during business hours
dv: ސަރުކާރު ގަޑިއިން ޕްރިއޮރިޓީ ޗެޓް ސަޕޯޓް

en: Includes all features from the Scale Plan
dv: ސްކޭލް ޕްލަންގެ ހުރިހާ ފީޗަރތަކާ ލިބޭ

en: Customize the widget launch icon and apply your own branding
dv: ވިޖެޓް ލޯންޗް އައިކޮން ކަސްޓަމައިޒް ކޮށް، ތިޔަގެ ބްރެންޑިންގ އެޕްލައި ކުރޭ

en: Remove default widget branding for a fully white-labeled experience
dv: ފުލް ވައިޓް-ލޭބަލް އެޕީރެންސްއަށް ދިމާވެފައި ޑިފޯލްޓް ވިޖެޓް ބްރެންޑިންގ ނުފެނު

en: Add a custom accessibility statement or external statement link
dv: ކަސްޓަމައިޒް ކުރެވޭ އެކްސެސިބިލިޓީ ސްޓޭޓްމަންޓް ނުވަތަ އެކްސްޓަރނަލް ސްޓޭޓްމަންޓް ލިންކް އިންޓައިންކުރޭ

en: Prioritize and sort languages based on your customer base
dv: ކަސްޓަމަރުންގެ އާދައި ބަސް ފުރާނުވާންޖެހޭނެ ގޮތަށް އަދަދު ދެމޭހޭ

en: Dedicated account manager for priority onboarding and support
dv: ޕްރިއޮރިޓީ އޯންބޯޑިންގ އަދި ސަޕޯޓްގައި ދިމާވެފައި ޑެޑިކޭޓެޑް އެކައުންޓް މެނޭޖަރު

en: Language Sorting
dv: ބަސް ސޯޓިންގ

en: Mobile view Design
dv: މޯބައިލް ވިއު ޑިޒައިން

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.
dv: ޔޫޒަރުގެ ބަސް ރަސްމުން ނުވަތަ ސެޓިންގްތަކުގެ އާދައި މަލްޓިލިންގުއަލް ސަޕޯޓް އެނޭބަލް ކުރޭ

en: Statement Link?
dv: ސްޓޭޓްމެންޓް ލިންކް؟

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision.
dv: ލޭއައުޓަށް އަދިތައް ނުހިމެނޭގޮތަށް ކޮންޓެންޓް ސައިޒް ބޮޑުވުމުން ނުވަތަ ކުޑަވުމުން ކުރީގެ އައިން އަދިތައްގައި އެކަނި އަދި ދަތުރުގައި ހިސާބުކުރެވޭ

en: You can place <strong>%s</strong> as link
dv: ތިރީ <strong>%s</strong> ލިންކް ގައި ލިބޭ

en: Enter your statement page link here...
dv: ތިޔަގެ ސްޓޭޓްމަންޓް ޞަފްޙާގެ ލިންކް މިތާ ލިޔުން...

en: Try Accessibility Assistant for free and instantly boost accessibility
dv: އެކްސެސިބިލިޓީ އެސިސްޓެންޓް ފްރީ އަށް ފަހު ބަންދު ކުރާ އެކަމަށް އެކްސެސިބިލިޓީ ހުރި ބޫސްޓް ކުރޭ

en: Standard support via email.
dv: އީމެއިލުން ސްޓެންޑަރޑް ސަޕޯޓް ލިބޭ.

en: Please upgrade your plan to continue accessing premium accessibility features.
dv: ޕްރީމިއަމް އެކްސެސިބިލިޓީ ފީޗަރސް ހިމެނޭނީ އެކަން ތިބާ ޕްލެން އަޕްގްރޭޑް ކުރާށެވެ.

en: If you are on the Free plan, you can reach our support team by sending an email to
dv: ތިޔަ ފްރީ ޕްލެންގައި ނުވަތަ، އީމެއިލެއް ފޮނުވާ ތަކެތި ތިޔަކު ސަޕޯޓް ޓީމަށް ރީޗް ކުރެވޭނެ:

en: How to contact support if you are on the Free plan
dv: ފްރީ ޕްލެންގައި ހިފައި ނަމަ ސަޕޯޓް އަށް ކޮންޓެކްޓް ނިމުންނަށް މެދު

en: Upgrade Plan
dv: ޕްލެން އަޕްގްރޭޑް ކުރޭ

en: You're on the Free plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
dv: ތިޔަ ފްރީ ޕްލެންގައި ހިފައި! މިއަދު އަޕްގްރޭޑް ކުރާއި ރަނގަޅު އެކްސެސިބިލިޓީ ޓޫލްސް އުޅޭ.

en: You're on a Growth plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
dv: ތިޔަ ގްރޯސް ޕްލެންގައި! މިއަދު އަޕްގްރޭޑް ކުރާއި އެކި ފީޗަރސްއާ އިތުރު ކަސްޓަމައިޒޭޝަން އޮޕްޝަންސް ހުޅޭ.

en: You're on a Scale plan! Unlock even more powerful features and tools by upgrading today.
dv: ތިޔަ ސުކޭލް ޕްލެންގައި! މިއަދު އަޕްގްރޭޑް ކުރާއި އެކި ރަނގަޅު ފީޗަރސް އާ ޓޫލްސް ހުޅޭ.

en: You're on the Premium plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
dv: ތިޔަ ޕްރީމިއަމް ޕްލެންގައި! މިއަދު އަޕްގްރޭޑް ކުރާއި ޕްރަޔޮރިޓީ ސަޕޯޓް އަދި އެކްސްކްލޫޒިވް އެޑުވާންސްޑް ފީޗަރސް ހުޅޭ.

en: You're on the Established plan! You already have access to our top-tier features and tools.
dv: ތިޔަ އެސްޓެބްލިޝްޑް ޕްލެންގައި! ތިބާގެ އެއްޗެއް އަދި ތިބާ އަށް އައު ޓޮޕް-ޓީއަރު ފީޗަރސް އާ ޓޫލްސް ހިމެނޭ.

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 7-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
dv: ތިޔަގެ ބަދަލުތައް ހަމަ ކަނޑައި މަސްލަ ޕްލެން ހަދާން ފެންނާ. އެ ޕްލެން ތައް އެކި ފީޗަރސްއާ ކަސްޓަމައިޒޭޝަން އޮޕްޝަންސް ދޭ. ތިބާ ނަންބަރު ކުރެވޭ ޕްލެންގައި ވިޖެޓްގައި ހިމެނޭ ފީޗަރސް ހުރިހާ ނަމަ ދައްކާ. އެއްޗެއް 7 ދުވަސް ފްރީ ޓްރައިއަލް ލިބޭނެއެވެ، ފީޗަރސް ހުރި ހުރި ތައް ކުރެވޭ އެއްޗެއް ހަމަ ބަލާލުމަށް އެކްސެސިބިލިޓީ ހުރި ދެއްކެވޭ.

en: Try
dv: ސަބަ

en: for free and instantly boost accessibility
dv: ފްރީ އަށް އުޅޭ އަދި އަންނަ ބޫސްޓް ކުރޭ

en: How to enable the Free plan
dv: ފްރީ ޕްލެން އެނޭބަލް ކުރެވޭ މެދު

en: To enable the Free plan, go to the Plan page and click on the Free button. Once clicked, a form will appear. Fill in all the required details, and the widget will automatically be displayed on the front end.
dv: ފްރީ ޕްލެން އެނޭބަލް ކުރޭނަމަ، ޕްލެން ޞަފުޙާ އަށް ދިޔުމަށް ގެނެސް ފްރީ ބަޓަން މަގު ފޮނުވާ. ކްލިކް ކުރާއި ފޮރމެއް ދައްކާ، ހުރި ތަފްޞީލު ފުރަތަމަ ލިޔާ، ވިޖެޓް އޮޓޯމޭޓިކް ފުރަތަމަ ފްރަންޓް އެންޑަށް ދައްކާ.

en: Accessibility Scanner
dv: އެކްސެސިބިލިޓީ ސުކެނަރު

en: Check Accessibility Free
dv: އެކްސެސިބިލިޓީ ފްރީ ޗެކް ކުރޭ

en: Scan Your site
dv: ތިޔަގެ ސައިޓް ސްކެން ކުރޭ

en: Accessibility Score
dv: އެކްސެސިބިލިޓީ ސްކޯރު

en: Compliant
dv: ކޮމްޕްލަޔަންޓް

en: Automated Accessibility score has limitations
dv: އޮޓޯމޭޓެޑް އެކްސެސިބިލިޓީ ސްކޯރުގައި ލިމިޓޭޝަންތައް އޮތް ވެސް އޮތްކުރެވޭނެ.

en: Failed Checks
dv: ފެއިލް ވެވި ޗެކްތައް

en: Compliant under WCAG 2.0, 2.1 & 2.2
dv: WCAG 2.0، 2.1 & 2.2 ގެ މަތިވާ ކޮމްޕްލަޔަންޓް

en: Categories detailed information
dv: ކެޓަގަރީތައްގެ ތަފްޞީލު މަޢުލޫމާތް

en: Not Applicable or It May Require Manual Audit
dv: އެޕްލައި ކުރެވޭ ނުލާ ނުވަތަ މެނުއަލް އޯޑިޓެއް ބޭނުންވާ ކަމަކީ

en: One Click to Make Your Website Accessible Today
dv: މިމަޑު އެކަށް ތިޔަގެ ވެބްސައިޓް އެކްސެސިބަލް ކުރެވޭ އައިން ކްލިކް

en: Start My Compliance Plan
dv: މަހައްދަދު ޕްލެން ފެށުން ނައްތާ

en: Go Beyond Automation with Expert Audits
dv: އެކްސްޕަރޓް އޯޑިޓްސް ބެން އޮޓޯމޭޝަން ކުރެވޭ

en: Automated scans can identify many accessibility issues, but they can’t capture every WCAG 2.1 and 2.2 requirement. Our expert manual audits close these gaps by providing in-depth reviews, actionable insights, and tailored remediation recommendations.
dv: އޮޓޯމޭޓެޑް ސްކޭންތައް އެކްސެސިބިލިޓީ އިސްޔޫސް އަކީ އެއްޗެއް ހުށަހަޅާ އެއީ އެއްޗެއް ނުލާ، އެއް ހުރަސް ހަމަ ވާނެ WCAG 2.1 އާ 2.2 ގެ ބޭނުންތަކު ހިނގާނެ ނަމަ ނުވަތަ. ތިޔަގެ އެކްސްޕަރޓް މެނުއަލް އޯޑިޓްތައް މަދު ރިވިއުސް، އެކްޝަނަބަލް އިންސައިޓްސް އަދި ޓެއިލަރޑް ރިމެޑިއޭޝަން ރެކޮމެންޑޭޝަންސް ދޭ އެއްޗެއް ތިޔަގެ ގޭޕްތައް ބޮޑު ކުރެވޭ.

en: Get a Detailed Expert Audit Report
dv: ތަފްޞީލު އެކްސްޕަރޓް އޯޑިޓް ރިޕޯޓް ލިބޭ

en: Detailed information by category
dv: ކެޓަގަރީ ބަލައި ތަފްޞީލު މަޢުލޫމާތް

en: Free Accessibility Check
dv: ފްރީ އެކްސެސިބިލިޓީ ޗެކް

en: Unlock insights and free access to our accessibility plugin by submitting your details below.
dv: ތިޔަ އަށްވަނީ ތިރީގައި ތިބާގެ ތަފްސީލު ފޮނުވާނެއްޖެ، އެކްސެސިބިލިޓީ ޕްލަގިނަށް އަދި އިންސައިޓްސް އެކްސެސް ހުރި އަދި އަދިއްތަކުން ދިޔައީފައިވާށެވެ.

en: The free widget is only available for use on the specific website URL you provided.
dv: އެހެންނަ ވިޖެޓް އަދި އެހެންނަ އީއުއާލު ތިބާ ދެއްވި ވެބްސައިޓް އަދި މަގުތަކުން ވަނީ ހުރިހާއެކު އަދިއްތަކުން ހުރިހާއެކު ހުރިހާއެކު އެއްޗެއްގައިވާށެވެ.

en: Verify your email
dv: ތިބާގެ އީމެއިލް ވެރިފައި ކުރޭ

en: Enter the 6-digit OTP sent to your email address.
dv: ތިބާގެ އީމެއިލް އެޑްރެސްއަށް ފޮނުވި 6 ޑިޖިޓު އޯޓީޕީ ފޮނުވާން.

en: Submit
dv: ފޮނުވާލާ

en: Verify
dv: ވެރިފައި ކުރޭ

en: Didn't receive the code?
dv: ކޯޑު ލިބޭންވާނީ ނޫން؟

en: Resend OTP
dv: އޯޓީޕީ އެކުލެވޭން

en: Already Registered
dv: އަދި ރެޖިސްޓަރވެފައިވާށެވެ

en: The email or phone number you entered is already in use.
dv: ތިބާ ފޮނުވި އީމެއިލް ނުވަތަ ފޮނު ނަންބަރު އަދި ބަހުގެން ބަހުގައިވާށެވެ.

en: Close
dv: ބަންދުކުރޭ

en: Your Name
dv: ތިބާގެ ނަން

en: Your Email
dv: ތިބާގެ އީމެއިލް

en: Your Mobile Number
dv: ތިބާގެ މޯބައިލް ނަންބަރު

en: Your Website URL
dv: ތިބާގެ ވެބްސައިޓް އީއުއާލް

en: Enter OTP
dv: އޯޓީޕީ ފޮނުވާން

en: vs Monthly!
dv: މަސްދުވަހުގެ އަދަދުގައި!

en: Filter Content
dv: ކޮންޓެންޓް ފިލްޓަރުކުރޭ

en: Quick navigation tool showing all Headings, Landmarks, and Links in one place.
dv: ހެޑިންގުތަކުން، ލޭންޑްމާކުތަކުން، ލިންކުތަކުން ހެދިފައިވާ އެއް ދަންނަވެސް ދަނޑުތައްކުރުމުގެ ސަބަބުގައި ހެދިދަނީ ސަބަބުގެ ޓޫލެއްކަމެވެ.

en: Want to remove branding for free?
dv: ބްރެންޑިންގް އަދިއްތަކުން ނުވަތަކުރާން ބޭނުންވާނީތޯ؟

en: Start a 7-Day Free Trial
dv: ހަތަރުގެ 7 ދުވަހު އަދިއްތަކުން ޓްރައިއަލް ފެށުން ފެންނާލާ

en: Need help or want to remove branding?
dv: އެހީ ބަދަލުވެފައިވާނީތޯ ނުވަތަ ބްރެންޑިންގް ނުވަތަކުރާން ބޭނުންވާނީތޯ؟

en: Start Free Trial
dv: އަދިއްތަކުން ޓްރައިއަލް ފެށުން ފެންނާލާ

en: No relevant data is available for the specified range
dv: ބަދަލުވެފައިވާ ރޭންޖައިން ދިނުމުގެ ޑޭޓާ ނުވަތަ ހުރިހާއެކު

en: Events Clicked
dv: އިވެންޓްތަކުން ކްލިކް ކުރެވިފައި

en: No Significant Most Features Usage Found
dv: މިއަދު ފީޗަރުތަކުންގެ ބަދަލުވެފައިވާ ޔޫސޭޖް ނުބައިންދާނީ

en: To ensure your site is accessible and user-friendly, add an Accessibility Assistance link to your footer menu:
dv: ތިބާގެ ސައިޓު އެކްސެސިބަލް އަދި ޔޫޒަރް ފްރެންޑްލީ ކުރާށެވެ، ފޫޓަރު މެނޫއަށް އެކްސެސިބިލިޓީ އެސިސްޓަންސް ލިންކެއް އިތުރުކުރޭ:

en: Open your active theme’s <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
dv: ތިބާގެ އެކްޓިވް ތީމުގެ <code>footer.php</code> ނުވަތަ <code>functions.php</code> ފައިލް ހެދިދަން (އަދިވެސް ދެއްވިން <code>/wp-content/themes/your-theme/</code> ގައި).

en: Locate the place where you want to add the link (typically just before the closing <code>&lt;/footer&gt;</code> or <code>&lt;/body&gt;</code> tag).
dv: ލިންކެއް އިތުރުކުރެވިއްޖެހިގްތިޔާ ދަނޑުކުރޭ (އަދިވެސް ބޭނުންވާނީ <code>&lt;/footer&gt;</code> ނުވަތަ <code>&lt;/body&gt;</code> ޓެގް ކޮންމެންޓަށް ފަހުގެން).

en: Add the following HTML code to insert the link:
dv: ލިންކެއް އިތުރުކުރުމުގައި މި HTML ކޯޑު އިތުރުކުރޭ:

en: Refresh your website to see the link appear in the footer.
dv: ލިންކު ފޫޓަރުގައި ދެންނަވެސް ހެދިދަނީވާނީ ކުރަން، ތިބާގެ ވެބްސައިޓް ރިފްރެޝް ކުރޭ.

en: Note: It is recommended to use a child theme to prevent your changes from being lost during theme updates.
dv: ނޯޓް: ތިބާގެ ބަދަލުތަކުން ތީމުގެ އަޕްޑޭޓުގައި ދެންނަވެސް ނުބުނެވެ ކަމަށް، ޗައިލްޑް ތީމެއް ބޭނުންވާނީ.

en: If you need further assistance, please contact us at
dv: ތިޔައަށް އެއްޗެއްގެ އެސިސްޓަންސް ބޭނުންވާނީ ކަމަށް، ތިޔަ ގައި ގުޅޭ:

en: Get Started: Activate Widget and Add Footer Link
dv: ފެށުން ފެންނާލާ: ވިޖެޓް އެކްޓިވޭޓް ކުރާށެވެ ފޫޓަރު ލިންކެއް އިތުރުކުރޭ

en: Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget.
dv: ސެޓިންގައި ދެންނަވެސް ދަނޑުކުރޭ އަދި އެކްސެސިބިލިޓީ ވިޖެޓް އޮން ކުރޭ.

en: How to Add an Accessibility Link to Your Footer
dv: ތިބާގެ ފޫޓަރުގައި އެކްސެސިބިލިޓީ ލިންކެއް އިތުރުކުރެވިއްޖެ މިކަމަށް

en: Enable/
dv: އެނޭބަލް/

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features.
dv: ވަނީ %1$s7 ދުވަހުގެ އަދިއްތަކުން ޓްރައިއަލް%2$s ކުރާށެވެ އަދި ޚިޔާލުވެފައިވާ ޕްލެންގެ ފީޗަރުތަކުން އަދިއްތަކުން ބޭނުންވާނީ.

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sGrowth Plan.%2$s
dv: ތިބާ ގްރޯތް ޕްލެން ބައިންދެވުން، އައުކަރު ސަބްސްކްރިޕްޝަންގައި %1$s15%% ޑިސްކައުންޓް%2$s ލިބޭންވާނީ.

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sScale Plan.%2$s
dv: ތިބާ ސްކޭލް ޕްލެން ބައިންދެވުން، އައުކަރު ސަބްސްކްރިޕްޝަންގައި %1$s20%% ޑިސްކައުންޓް%2$s ލިބޭންވާނީ.

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sEstablished Plan.%2$s
dv: ތިބާ އެސްޓޭބްލިޝްޑް ޕްލެން ބައިންދެވުން، އައުކަރު ސަބްސްކްރިޕްޝަންގައި %1$s25%% ޑިސްކައުންޓް%2$s ލިބޭންވާނީ.

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
dv: ވަނީ %1$s7 ދުވަހުގެ އަދިއްތަކުން ޓްރައިއަލް%2$s ކުރާށެވެ އަދި ޚިޔާލުވެފައިވާ ޕްލެންގެ ފީޗަރުތަކުން:

en: Widget Title on Hover
dv: ވިޖެޓްގެ ތަފްސީލު ހޯވަރުގައި

en: Disable Hover text on widget and widget Loader
dv: ވިޖެޓް އަދި ވިޖެޓް ލޯޑަރުގައި ހޯވަރު ޓެކްސްޓް ޑިސޭބަލް ކުރޭ

en: Verify Widget & Remove Branding
dv: ވިޖެޓް ވެރިފައި ކުރާށެވެ ބްރެންޑިންގް ނުވަތަ ކުރޭ

en: Once the accessibility widget’s functionality is verified, we’ll proceed to remove all branding for your white-label configuration.
dv: އެކްސެސިބިލިޓީ ވިޖެޓްގެ ފަންކްޝަނަލިޓީ ވެރިފައި ކުރެވުނު ފަހު، ތިބާގެ ވައިޓް ލޭބަލް ކޮންފިގުރޭޝަންގައި ބްރެންޑިންގް ބޭނުންކޮށް ނުވަތަ ކުރުން ކުރޭ

en: Contact Us
dv: ތިޔަ ގައި ގުޅޭ

en: Disable Hover Text
dv: ހޯވަރ ޓެކްސްޓް ޑިސެބަލްކުރުން

en: Search
dv: ހޯދުން

en: Save Rankings
dv: ސޭވް ރޭންކިންގސް

en: Rank
dv: ރޭންކް

en: You're on the %s plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
dv: ތިޔަ އުޅެނީ %s ޕްލޭންގައެވެ! މިއަދު އަޕްގްރޭޑްކޮށްގެން ވަރުގަދަ އެކްސެސިބިލިޓީ ޓޫލްސް އަންލޮކް ކޮށްލާށެވެ.

en: You're on a %s plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
dv: ތިޔަ އުޅެނީ %s ޕްލޭނެއްގައެވެ! މިއަދު އަޕްގްރޭޑްކޮށްގެން އިތުރު ފީޗާސްތަކާއި ކަސްޓަމައިޒޭޝަން އޮޕްޝަންތައް އަންލޮކް ކޮށްލާށެވެ.

en: You're on the %s plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
dv: ތިޔަ އުޅެނީ %s ޕްލޭންގައެވެ! މިއަދު އަޕްގްރޭޑްކޮށްގެން ޕްރިއޮރިޓީ ސަޕޯޓާއި އެކްސްކްލޫސިވް އެޑްވާންސްޑް އެކްސެސިބިލިޓީ ފީޗާސްގެ އުފާ ހޯއްދަވާށެވެ.

en: Includes all features from the %s Plan
dv: %s ޕްލޭންގެ ހުރިހާ ފީޗާސްތަކެއް ހިމެނެއެވެ

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
dv: އަހަރީ ސަބްސްކްރިޕްޝަނަކުން %1$s15%% ޑިސްކައުންޓެއް%2$s ލިބޭނީ %1$s%3$s ޕްލޭން ހޮވުމުންނެވެ.%2$s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
dv: އަހަރީ ސަބްސްކްރިޕްޝަނަކުން %1$s20%% ޑިސްކައުންޓެއް%2$s ލިބޭނީ %1$s%3$s ޕްލޭން ހޮވުމުންނެވެ.%2$s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
dv: އަހަރީ ސަބްސްކްރިޕްޝަނަކުން %1$s25%% ޑިސްކައުންޓެއް%2$s ލިބޭނީ %1$s%3$s ޕްލޭން ހޮވުމުންނެވެ.%2$s

en: 5 out of 5 stars
dv: 5 ތަރިން 5 ތަރި

en: ADHD should not be empty.
dv: އޭޑީއެޗްޑީ ހުސްވެގެން ނުވާނެއެވެ.

en: AI Easy LLMs.txt Generator
dv: އެއައި އީޒީ LLMs.txt ޖެނެރޭޓަރ

en: AI Fit Finder
dv: އެއައި ފިޓް ފައިންޑަރ އެވެ

en: AI Fit Finder Size Recommender
dv: އެއައި ފިޓް ފައިންޑަރ ސައިޒް ރެކޮމެންޑަރ

en: Access quick and detailed answers across all categories, helping you understand your accessibility tools without confusion.
dv: ހުރިހާ ކެޓަގަރީއަކުން އަވަސް އަދި ތަފްސީލީ ޖަވާބުތައް ލިބި، އޮޅުން ބޮޅުން ނެތި އެކްސެސިބިލިޓީ ޓޫލްސް ވިސްނުމަށް އެހީތެރިވެދެއެވެ.

en: Accessibility Features Overview
dv: އެކްސެސިބިލިޓީ ފީޗާސް އޯވަރވިއު

en: Accessibility Fixes Applied
dv: އެކްސެސިބިލިޓީ ފިކްސްސް އެޕްލައިޑް

en: Accessibility Profiles
dv: އެކްސެސިބިލިޓީ ޕްރޮފައިލްސް

en: Accessibility Scanner History
dv: އެކްސެސިބިލިޓީ ސްކޭނަރ ހީސްޓްރީ

en: Accessibility Scanner Result
dv: އެކްސެސިބިލިޓީ ސްކޭނަރ ނަތީޖާ

en: Accessibility Usage Insights
dv: އެކްސެސިބިލިޓީ ޔޫސޭޖް އިންސައިޓްސް

en: Activate App
dv: އެޕް އެކްޓިވޭޓް ކުރުން

en: Admin
dv: އެޑްމިން

en: All Page
dv: ހުރިހާ ޕޭޖެއް

en: Also Available On Other Platforms
dv: އަދި އެހެން ޕްލެޓްފޯމްތަކުގައި ވެސް ލިބެން ހުރެއެވެ

en: Analytics Overview
dv: އެނަލިޓިކްސް އޯވަރވިއު

en: Analytics overview
dv: އެނަލިޓިކްސް އޯވަރވިއު

en: App Status
dv: އެޕް ސްޓޭޓަސް

en: Are plans feature-gated?
dv: ޕްލޭންތަކަކީ ފީޗާ ގޭޓް ކުރެވިފައިވާ ޕްލޭންތަކެއް ހެއްޔެވެ؟

en: Automated scans can't catch everything. Get a full manual audit.
dv: އޮޓޮމެޓިކް ސްކޭންތަކުން ހުރިހާ އެއްޗެއް ނުހިފެހެއްޓޭނެ އެވެ. ފުރިހަމަ މެނުއަލް އޮޑިޓެއް ހޯދުން.

en: Automated score has limitations
dv: އޮޓޮމެޓިކް ސްކޯރ އަށް ލިމިޓެޝަންތަކެއް ހުރެއެވެ

en: Automatic scans to ensure your store stays compliant with accessibility standards over time
dv: ވަގުތު ފާއިތުވަމުންދާ ވަރަކަށް ތިބާގެ ފިހާރަ އެކްސެސިބިލިޓީ ސްޓޭންޑަޑްތަކަށް ތަބާވާކަން ޔަގީންކުރުމަށް އޮޓޮމެޓިކް ސްކޭންތައް ހެދުން

en: Bargain App
dv: ބާގޭން އެޕް

en: Bargain App by CartCoders
dv: ބާގޭން އެޕް ބައި ކާރޓްކޯޑަރސް

en: Blind should not be empty.
dv: ލޯފަން ހުސްވެގެން ނުވާނެއެވެ.

en: Can I use this with multilingual stores?
dv: މިއީ މަލްޓިލިންގުއަލް ފިހާރަތަކާ އެކު ބޭނުން ކުރެވޭނެ ހެއްޔެވެ؟

en: Cancel should not be empty.
dv: ކެންސަލް ހުސްވެގެން ނުވާނެއެވެ.

en: Chat With Us
dv: ޗެޓް ވިތު އަސް

en: Chat with our support team for quick help and instant guidance.
dv: އަވަސް އެހީތެރިކަމާއި ވަގުތުން އިރުޝާދު ހޯދުމަށް އަޅުގަނޑުމެންގެ ސަޕޯޓް ޓީމާ ޗެޓް ކުރާށެވެ.

en: Cognitive and Learning should not be empty.
dv: ކޮގްނިޓިވް އެންޑް ލާރނިންގ ހުސްވެގެން ނުވާނެއެވެ.

en: Collect offers and increase conversions on product pages.
dv: ޕްރޮޑަކްޓް ޕޭޖްތަކުގައި އޮފާތައް އެއްކޮށް ކޮންވާޝަން އިތުރުކުރުން.

en: Completed
dv: ނިމިއްޖެއެވެ

en: Configure accessibility menu controls and behavior.
dv: އެކްސެސިބިލިޓީ މެނޫ ކޮންޓްރޯލްތަކާއި ސުލޫކު ކޮންފިގްރޭޓްކުރުން.

en: Contact Us.
dv: ތިޔަ ގައި ގުޅޭ

en: Contact us.
dv: ތިޔަ ގައި ގުޅޭ

en: Contrast should not be empty.
dv: ކޮންޓްރެސްޓް ހުސްވެގެން ނުވާނެއެވެ.

en: Control AI crawler access to low-value and sensitive pages.
dv: އަގު ދަށް އަދި ނާޒުކު ޕޭޖްތަކަށް އެއައި ކްރޯލަރ އެކްސެސް ކޮންޓްރޯލްކުރުން.

en: Current Plan: %s
dv: މިހާރުގެ ޕްލޭން: %s

en: Cursor should not be empty.
dv: ކަރސަރ ހުސްވެގެން ނުވާނެއެވެ.

en: Customize icon, position, and appearance settings.
dv: އައިކޮން، ޕޮޒިޝަން، އަދި ފެންނަ ފެނުމުގެ ސެޓިންގސް ކަސްޓަމައިޒް ކުރުން.

en: Daily
dv: ކޮންމެ ދުވަހަކު

en: Day Of Week
dv: ޑޭ އޮފް ވީކް

en: Default should not be empty.
dv: ޑިފޯލްޓް ހުސްވެގެން ނުވާނެއެވެ.

en: Detailed Information By Category
dv: ތަފްސީލީ މައުލޫމާތު ކެޓަގަރީއަށް ބަލައިގެން

en: Disabled
dv: ނުކުޅެދޭ

en: Dyslexia should not be empty.
dv: ޑިސްލެކްސިއާ ހުސްވެގެން ނުވާނެއެވެ.

en: Elderly should not be empty.
dv: އުމުރުން ދުވަސްވީ މީހުން ހުސްވެގެން ނުވާނެއެވެ.

en: Enable / Disable
dv: އެނެބަލް / ޑިސެބަލް

en: Enable or disable features that improve your website's accessibility.
dv: ވެބްސައިޓުގެ އެކްސެސިބިލިޓީ ރަނގަޅުކޮށްދޭ ފީޗާސްތައް އެނެބަލް ނުވަތަ ޑިސެބަލްކުރުން.

en: Enable our plugin to see it visible on your website.
dv: އަޅުގަނޑުމެންގެ ޕްލަގިން ތިޔަބޭފުޅުންގެ ވެބްސައިޓުން ފެންނަން ހުންނަ ގޮތަށް އެނެބަލް ކުރާށެވެ.

en: Enabled
dv: އެނެބަލް ކުރެވިއްޖެއެވެ

en: FAQs
dv: ސުވާލު ކުރެވޭ ސުވާލުތަކެވެ

en: Feature Activity Highlights
dv: ފީޗާ އެކްޓިވިޓީ ހައިލައިޓްސް

en: Features & Functionality
dv: ފީޗާސް އެންޑް ފަންކްޝަނަލިޓީ

en: Filter Content should not be empty.
dv: ފިލްޓަރ ކޮންޓެންޓް ހުސްވެގެން ނުވާނެއެވެ.

en: Find your best fit with guided size recommendations.
dv: ގައިޑްޑް ސައިޒް ރެކޮމެންޑޭޝަންތަކާއެކު އެންމެ ރަނގަޅު ފިޓް ހޯދާށެވެ.

en: Friday
dv: ހުކުރު ދުވަސް

en: Get Expert Audit Report.
dv: އެކްސްޕާޓް އޮޑިޓް ރިޕޯޓް ހޯދުން.

en: Get Live Chat Support
dv: ލައިވް ޗެޓް ސަޕޯޓް ހޯއްދަވާށެވެ

en: Gif Hide
dv: ގިފް ހައިޑް

en: Go Beyond Automation With Expert Audits
dv: އެކްސްޕާޓް އޮޑިޓްސް އާއި އެކު އޮޓޮމޭޝަން އަށް ވުރެ ކުރިއަށް ދިއުން

en: Group Of Pages
dv: ގްރޫޕް އޮފް ޕޭޖްސް

en: Have Questions Or Need Assistance? %s
dv: ސުވާލުތަކެއް ހުރިތޯ ނުވަތަ އެހީތެރިކަން ބޭނުންވޭތޯ؟ %s

en: Hello %s
dv: ހެލޯ %s

en: How do I get help if I face issues?
dv: މައްސަލަތަކެއް ދިމާވެއްޖެނަމަ އެހީތެރިކަން ލިބޭނީ ކިހިނެއް ހެއްޔެވެ؟

en: It helps store owners offer a more accessible browsing experience with controls for text, contrast, navigation, media, and language support.
dv: އެއީ ޓެކްސްޓް، ކޮންޓްރެސްޓް، ނެވިގޭޝަން، މީޑިއާ، އަދި ލޭންގުއޭޖް ސަޕޯޓްގެ ކޮންޓްރޯލްތަކާއެކު ފިހާރަތަކުގެ ވެރިންނަށް މާ ފަސޭހައިން ބްރައުޒިން ތަޖުރިބާއެއް ފޯރުކޮށްދިނުމަށް އެހީތެރިވެދޭ އެއްޗެކެވެ.

en: Language Settings
dv: ބަހުގެ ސެޓިންގސް

en: Last 30 Days
dv: މިދިޔަ 30 ދުވަސް

en: Last 7 Days
dv: ފަހު 7 ދުވަސް

en: Last Month
dv: މިދިޔަ މަހު…

en: Lawful Risk
dv: ޤާނޫނީ ރިސްކް

en: Limited Scan Notice
dv: ލިމިޓެޑް ސްކޭން ނޯޓިސް

en: Manage Features
dv: ފީޗާސް މެނޭޖްކުރުން

en: Monday
dv: ހޯމަ ދުވަސް

en: Motor Impaired should not be empty.
dv: މޮޓޯ އިމްޕެއަރޑް ހުސްވެގެން ނުވާނެއެވެ.

en: Multi-Language Support
dv: މަލްޓި ލެންގުއޭޖް ސަޕޯޓް

en: Need Any Help?
dv: އެއްވެސް އެހީތެރިކަމެއް ބޭނުންވޭތަ؟

en: Next
dv: ދެން

en: No scan history found (or API response is empty).
dv: ސްކޭން ހީސްޓްރީއެއް ނުފެނުނު (ނުވަތަ އެޕީއައި ރެސްޕޮންސް ހުސްވެއްޖެ) އެވެ.

en: Not Sure Which Plan Fits Best?
dv: އެންމެ ރަނގަޅަށް ފިޓްވަނީ ކޮން ޕްލޭނެއް ކަމެއް ޔަގީން ނުވޭ؟

en: One Click To Make Your Website Accessible Today
dv: މިއަދު ތިމާގެ ވެބްސައިޓް އެކްސެސިބަލް ކޮށްލުމަށް އެއް ކްލިކް ކޮށްލާށެވެ

en: Only the first page of your website will be scanned. To request a full-site accessibility scan, please reach out to our team.
dv: ސްކޭން ކުރެވޭނީ ހަމައެކަނި ތިޔަބޭފުޅުންގެ ވެބްސައިޓުގެ ފުރަތަމަ ޞަފްޙާއެވެ. ފުލް ސައިޓް އެކްސެސިބިލިޓީ ސްކޭން ހެދުމަށް އެދިވަޑައިގަތުމަށް އަޅުގަނޑުމެންގެ ޓީމާ ގުޅުއްވުން އެދެމެވެ.

en: Open
dv: ހުޅުވުން

en: Our team can help you choose the right plan based on your store size, accessibility goals, and support needs.
dv: އަޅުގަނޑުމެންގެ ޓީމަށް ތިބާގެ ފިހާރައިގެ ސައިޒާއި، އެކްސެސިބިލިޓީ ލަނޑުދަނޑިތަކާއި، ސަޕޯޓް ބޭނުންވާ ކަންކަމަށް ބަލައިގެން ރަނގަޅު ޕްލޭނެއް ހޮވުމުގައި އެހީތެރިވެދެވޭނެއެވެ.

en: Page URL
dv: ޕޭޖް ޔޫ.އާރ.އެލް

en: Platform & Integration
dv: ޕްލެޓްފޯމް އެންޑް އިންޓަގްރޭޝަން

en: Please enter a valid URL to scan.
dv: ސްކޭން ކުރުމަށް ސައްހަ ޔޫ.އާރ.އެލް އެއް ލިޔެލާށެވެ.

en: Prev
dv: ކުރިން

en: Pro Plan
dv: ޕްރޯ ޕްލޭން

en: Quickstart
dv: ކުއިކްސްޓާޓް

en: Real Customer Questions
dv: ރިއަލް ކަސްޓަމަރ ސުވާލުތައް

en: Recommended Apps
dv: ރެކޮމެންޑް ކުރެވޭ އެޕްސް

en: Refresh
dv: ރިފްރެޝް ކޮށްލާށެވެ

en: Report Date
dv: ރިޕޯޓް ކުރާނެ ތާރީޚް

en: Run scans and review accessibility findings.
dv: ސްކޭންތައް ހިންގައި އެކްސެސިބިލިޓީ ހޯދުންތައް ރިވިއުކުރުން.

en: Saturday
dv: ހޮނިހިރު ދުވަސް

en: Scan
dv: ސްކޭން ކުރުން

en: Scan Interval
dv: ސްކޭން އިންޓަވަލް

en: Scan Queued
dv: ސްކޭން ކިއުޑް

en: Scan Queued â Waiting To Startâ¦
dv: ސްކޭން ކިއުޑް â ވެއިޓިންގ ޓު ސްޓާޓްâ¦

en: Scan Scope
dv: ސްކޭން ސްކޯޕް

en: Scan To Check Compliance Of Accessibility
dv: ސްކޭން ޓު ޗެކް ކޮމްޕްލައިންސް އޮފް އެކްސެސިބިލިޓީ

en: Scanner Result
dv: ސްކޭނަރ ނަތީޖާ

en: Schedule a Call
dv: ކޯލެއް ޝެޑިއުލް ކުރުން

en: Scheduled Scan
dv: ޝެޑިއުލް ސްކޭން

en: Search should not be empty.
dv: ހޯދުން ހުސްވެގެން ނުވާނެއެވެ.

en: Select Language
dv: ބަސް ހޮވާށެވެ

en: Set up translation visibility and language priorities.
dv: ތަރުޖަމާގެ ވިޒިބިލިޓީއާއި ބަހުގެ އިސްކަންދޭ ކަންތައްތައް ގާއިމްކުރުން.

en: Set wholesale rules and simplify B2B pricing.
dv: ހޯލްސޭލް އުސޫލުތައް ކަނޑައަޅައި ބީ2ބީ އަގު ކަނޑައެޅުން ފަސޭހަކުރުން.

en: Shopify
dv: ޝޮޕިފައި

en: Shopline
dv: ޝޮޕްލައިން

en: Showing
dv: ދައްކަނީ

en: Specific Page
dv: ވަކި ޞަފްޙާއެއް

en: Start Live Chat
dv: ލައިވް ޗެޓް ފެށުން

en: Start with a %1$s7-day free trial%2$s to experience all features:
dv: ހުރިހާ ފީޗާސްތަކެއް ތަޖުރިބާ ކުރުމަށް %1$s7 ދުވަހުގެ ހިލޭ ޓްރައިއަލް%2$s އިން ފަށާށެވެ:

en: Status
dv: ޙާލަތު

en: Sunday
dv: އާދީއްތަ ދުވަސް

en: Support & Partnership
dv: ސަޕޯޓް އެންޑް ޕާޓްނަރޝިޕް

en: The site url you entered is already registered.
dv: އެންޓަރ ކުރި ސައިޓް ޔޫއާރްއެލް މިހާރުވެސް ރަޖިސްޓްރީ ކުރެވިފައި ހުރެއެވެ.

en: This Month
dv: މިމަހު...

en: Thursday
dv: ބުރާސްފަތި

en: Time Of Day
dv: ޓައިމް އޮފް ޑޭ

en: To Scan All Page Or Group Of Pages, Please
dv: ހުރިހާ ޕޭޖެއް ނުވަތަ ގްރޫޕް އޮފް ޕޭޖެއް ސްކޭން ކުރުމަށް، ޕްލީޒް

en: Total Accessibility Scans
dv: ޓޯޓަލް އެކްސެސިބިލިޓީ ސްކޭންސް

en: Tuesday
dv: އަންގާރަ ދުވަސް

en: Unable to render audit result.
dv: އޮޑިޓް ނަތީޖާ ދެއްކުމަށް ނުކުޅެދިފައިވުން.

en: Upgrade your plan to enable these features.
dv: މި ފީޗާސްތައް އެނެބަލް ކުރުމަށްޓަކައި ޕްލޭން އަޕްގްރޭޑް ކުރާށެވެ.

en: Use this guide to quickly set up your Accessibility Assistant widget.
dv: އެކްސެސިބިލިޓީ އެސިސްޓެންޓް ވިޖެޓް އަވަހަށް ސެޓްއަޕް ކުރުމަށް މި ގައިޑް ބޭނުން ކުރާށެވެ.

en: View Analytics
dv: އެނަލިޓިކްސް ބަލާށެވެ

en: View Result
dv: ނަތީޖާ ބަލާށެވެ

en: Virtual Keyboard should not be empty.
dv: ވާޗުއަލް ކީބޯޑް ހުސްވެގެން ނުވާނެއެވެ.

en: Website screenshot
dv: ވެބްސައިޓްގެ ސްކްރީންޝޮޓެއް

en: Wednesday
dv: ބުދަ ދުވަސް

en: Weekly
dv: ހަފްތާއަކު އެއްފަހަރު

en: Welcome to: Accessibility Assistant
dv: އެކްސެސިބިލިޓީ އެސިސްޓަންޓަށް ވެލްކަމް

en: What does this plugin help with?
dv: މި ޕްލަގިން އެހީތެރިވެދެނީ ކޮން ކަމަކަށް ހެއްޔެވެ؟

en: Wholesale App
dv: ހޯލްސޭލް އެޕް

en: Wholesale Price & B2B Solution
dv: ހޯލްސޭލް އަގު & ބީ2ބީ ސޮލިއުޝަން

en: Widget Content / Appearance
dv: ވިޖެޓް ކޮންޓެންޓް / ފެންނަ ފެނުމުގައި

en: Widget Engagements
dv: ވިޖެޓް އެންގޭޖްމަންޓްސް

en: Wix
dv: ވިކްސް އެވެ

en: Yes. Each plan unlocks additional controls and customization. Your current plan determines what appears as enabled in admin pages.
dv: އާނ. ކޮންމެ ޕްލޭނެއްގައި ވެސް އިތުރު ކޮންޓްރޯލްތަކާއި ކަސްޓަމައިޒޭޝަންތައް އަންލޮކް ކުރެވެ އެވެ. މިހާރު ތިބާގެ ޕްލޭން ކަނޑައަޅަނީ އެޑްމިން ޕޭޖްތަކުގައި އެނެބަލް ކޮށްފައި ހުންނަ ގޮތަށް ފެންނާނެ އެއްޗެކެވެ.

en: Yes. Higher plans support broad language coverage, language controls, and easier multilingual storefront accessibility.
dv: އާނ. މަތީ ޕްލޭންތަކުން ފުޅާ ދާއިރާއެއްގައި ބަހުގެ ކަވަރޭޖާއި، ބަސް ކޮންޓްރޯލްކުރުމާއި، ފަސޭހައިން މަލްޓިލިންގުއަލް ސްޓޯރފްރަންޓް އެކްސެސިބިލިޓީއަށް އެހީތެރިވެދެއެވެ.

en: You can reach the support team through the contact link in the footer. Paid plans include stronger support options based on tier.
dv: ސަޕޯޓް ޓީމާ ގުޅޭނީ ފޫޓާގައިވާ ކޮންޓެކްޓް ލިންކް މެދުވެރިކޮށެވެ. ޕޭޑް ޕްލޭންތަކުގައި ޓިއާ އަށް ބަލައިގެން ވަރުގަދަ ސަޕޯޓް އޮޕްޝަންތައް ހިމެނެ އެވެ.

en: You have member access
dv: ތިބާއަށް މެމްބަރ އެކްސެސް ލިބިފައިވެއެވެ

en: Your scan is in the queue and will start soon.
dv: ތިބާގެ ސްކޭން އޮތީ ކިއުގައި ކަމުން ވަރަށް އަވަހަށް ފަށާނެއެވެ.

en: of
dv: ގެ...

en: records
dv: ރެކޯޑްތަކެވެ

en: result
dv: ނަތީޖާ

en: warning sign
dv: އިންޒާރުގެ ނިޝާނެވެ

en: Chat With Our Support Team For Quick Help And Instant Guidance.
dv: އަވަސް އެހީތެރިކަމާއި ވަގުތުން އިރުޝާދު ހޯދުމަށް އަޅުގަނޑުމެންގެ ސަޕޯޓް ޓީމާ ޗެޓް ކުރާށެވެ.

en: Customize Icon, Position, And Appearance Settings.
dv: އައިކޮން، ޕޮޒިޝަން، އަދި އެޕިއަރެންސް ސެޓިންގސް ކަސްޓަމައިޒް ކުރުން.

en: Enable Our Plugin To See It Visible On Your Website.
dv: އަޅުގަނޑުމެންގެ ޕްލަގިން ތިޔަބޭފުޅުންގެ ވެބްސައިޓުން ފެންނަ ގޮތަށް އެނެބަލް ކުރުން.

en: Only The First Page Of Your Website Will Be Scanned. To Request A Full-Site Accessibility Scan, Please Reach Out To Our Team.
dv: ސްކޭން ކުރެވޭނީ ހަމައެކަނި ތިޔަބޭފުޅުންގެ ވެބްސައިޓުގެ ފުރަތަމަ ޕޭޖެވެ. ފުލް ސައިޓް އެކްސެސިބިލިޓީ ސްކޭން އަށް އެދިވަޑައިގަތުމަށް އަޅުގަނޑުމެންގެ ޓީމަށް ގުޅުއްވުން އެދެމެވެ.

en: Sepcific Page
dv: ސެޕްސިފިކް ޕޭޖް

en: Set Up Translation Visibility And Language Priorities.
dv: ތަރުޖަމާގެ ވިޒިބިލިޓީ އެންޑް ލެންގުއޭޖް ޕްރިއޮރިޓީސް ސެޓްއަޕް ކުރުން.
