Accessibility Assistant 1.3.2 - en to et translation catalogue (684 entries)

en: Accessibility Assistant
et: Juurdepääsetavuse Assistent

note: Author URI of the plugin
en: With Accessibility Assistant, blind and visually impaired people have the ease of access to become more independent and integration with the Digital world, which replicates their daily lives
et: Juurdepääsetavuse Assistendi abil saavad pimedad ja vaegnägijad hõlpsamini iseseisvaks ning digimaailmaga integreeruda, mis peegeldab nende igapäevaelu.

en: Please uninstall this plugin and reinstall it.
et: Palun desinstallige see plugin ja installige see uuesti.

en: Accessibility
et: Juurdepääsetavus

en: Languages
et: Keeled

en: Edit Languages
et: Muuda keeli

en: Plan
et: Plaan

en: User Guide
et: Kasutusjuhend

en: Accessibility Assistant Logo
et: Juurdepääsetavuse Assistendi logo

en: Accessibility by CartCoders
et: Juurdepääsetavus CartCodersilt

en: pages
et: lehed

en: Settings
et: Seaded

en: Widget Option
et: Vidina valik

en: Enable /Disable
et: Luba/Keela

en: Do you want to put as link?
et: Kas soovite panna lingina?

en: Accessibility Assistance
et: Juurdepääsetavuse abi

en: you can placed %s as link
et: saate panna %s lingina

en: Choose Design
et: Vali disain

en: Default Design
et: Vaikimisi disain

en: Custom Design
et: Kohandatud disain

en: Mobile View Design
et: Mobiilivaate disain

en: Position
et: Asukoht

en: Desktop Position
et: Lauaarvuti asukoht

en: Top Left
et: Ülemine vasak

en: Top Right
et: Ülemine parem

en: Middle Left
et: Keskmine vasak

en: Middle Right
et: Keskmine parem

en: Bottom Left
et: Alumine vasak

en: Bottom Right
et: Alumine parem

en: Mobile Position
et: Mobiili asukoht

en: Padding
et: Täiteaine

en: This will be only Works on Position for "Bottom Left" and "Bottom Right"
et: See töötab ainult asukohal "Alumine vasak" ja "Alumine parem"

en: Enable/Disable Features
et: Luba/Keela funktsioonid

en: Keyboard Nav
et: Klaviatuuri navigatsioon

en: Cursor
et: Kursor

en: Saturation Modes
et: Küllastusrežiimid

en: Contrast
et: Kontrast

en: Bigger Text
et: Suurem tekst

en: Highlight Links
et: Tõsta lingid esile

en: Font Readability
et: Fondi loetavus

en: Focus Mask
et: Fookuse mask

en: Title Highlighting
et: Pealkirjade esiletõstmine

en: Text Enhancer
et: Teksti võimendaja

en: Image Alt Tooltip
et: Pildi alt tooltip

en: Stop Animation
et: Peata animatsioon

en: Word Spacing
et: Sõnade vahe

en: Letter Spacing
et: Tähtede vahe

en: Line Height
et: Rea kõrgus

en: Alignment
et: Joondus

en: Image/Video Hide
et: Peida pilt/video

en: Text Speech
et: Teksti kõne

en: Adjust Text Colors
et: Kohanda teksti värve

en: Adjust Title Colors
et: Kohanda pealkirjade värve

en: Adjust Background Colors
et: Kohanda taustavärve

en: Mute Sounds
et: Vaigista helid

en: Content Scaling
et: Sisu skaleerimine

en: GIF Hide
et: Peida GIF

en: Read Mode
et: Lugemisrežiim

en: Useful Links
et: Kasulikud lingid

en: Highlight Hover
et: Tõsta hiirega üle liikudes esile

en: Highlight Focus
et: Tõsta fookus esile

en: Big Black Cursor
et: Suur must kursor

en: Profile Options
et: Profiili valikud

en: Voice Navigation
et: Häälnavigatsioon

en: Talk & Type
et: Räägi ja kirjuta

en: Color Blind Options
et: Värvipimeduse valikud

en: Color Schema
et: Värviskeem

en: Controller Background
et: Kontrolleri taust

en: Text and Layout Font
et: Teksti ja paigutuse font

en: Accent and Logo Elements
et: Aktsent ja logo elemendid

en: Save
et: Salvesta

en: Have questions or need assistance? %s
et: Kas teil on küsimusi või vajate abi? %s

en: Contact us
et: Võta meiega ühendust

en: Sorry, You can not update....
et: Vabandust, te ei saa uuendada....

en: Keyboard should not be empty.
et: Klaviatuur ei tohi olla tühi.

en: Big Cursor should not be empty.
et: Suur kursor ei tohi olla tühi.

en: Reading Guide Color should not be empty.
et: Lugemisjuhendi värv ei tohi olla tühi.

en: High saturation should not be empty.
et: Kõrge küllastus ei tohi olla tühi.

en: Low saturation should not be empty.
et: Madal küllastus ei tohi olla tühi.

en: Desaturate should not be empty.
et: Küllastuse vähendamine ei tohi olla tühi.

en: Invert Colors should not be empty.
et: Värvide pööramine ei tohi olla tühi.

en: Dark Contrast should not be empty.
et: Tume kontrast ei tohi olla tühi.

en: Light Contrast should not be empty.
et: Hele kontrast ei tohi olla tühi.

en: Bigger Text should not be empty.
et: Suurem tekst ei tohi olla tühi.

en: Highlight Links should not be empty.
et: Lingide esiletõstmine ei tohi olla tühi.

en: Word Spacing should not be empty.
et: Sõnade vahe ei tohi olla tühi.

en: Letter Spacing should not be empty.
et: Tähtede vahe ei tohi olla tühi.

en: Line Height should not be empty.
et: Rea kõrgus ei tohi olla tühi.

en: Left Alignment should not be empty.
et: Vasak joondus ei tohi olla tühi.

en: Alignment should not be empty.
et: Joondus ei tohi olla tühi.

en: Center should not be empty.
et: Keskpunkt ei tohi olla tühi.

en: Readable Fonts should not be empty.
et: Loetavad fondid ei tohi olla tühjad.

en: Reading Mask should not be empty.
et: Lugemismask ei tohi olla tühi.

en: Highlight Titles should not be empty.
et: Pealkirjade esiletõstmine ei tohi olla tühi.

en: Text Enhancer should not be empty.
et: Teksti võimendaja ei tohi olla tühi.

en: Image Alt Tooltip should not be empty.
et: Pildi alt tooltip ei tohi olla tühi.

en: Text Colors should not be empty.
et: Teksti värvid ei tohi olla tühjad.

en: Title Colors should not be empty.
et: Pealkirjade värvid ei tohi olla tühjad.

en: Background Colors should not be empty.
et: Taustavärvid ei tohi olla tühjad.

en: Mute Sounds should not be empty.
et: Helide vaigistamine ei tohi olla tühi.

en: Content Scaling should not be empty.
et: Sisu skaleerimine ei tohi olla tühi.

en: GIF Hide should not be empty.
et: GIF-i peitmine ei tohi olla tühi.

en: Read Mode should not be empty.
et: Lugemisrežiim ei tohi olla tühi.

en: Useful Links should not be empty.
et: Kasulikud lingid ei tohi olla tühjad.

en: Highlight Hover should not be empty.
et: Hiirega üle liikudes esiletõstmine ei tohi olla tühi.

en: Highlight Focus should not be empty.
et: Fookuse esiletõstmine ei tohi olla tühi.

en: Big Black Cursor should not be empty.
et: Suur must kursor ei tohi olla tühi.

en: Profile Settings should not be empty.
et: Profiili seaded ei tohi olla tühjad.

en: Voice Commands should not be empty.
et: Häälkäsklused ei tohi olla tühjad.

en: Talk and Type should not be empty.
et: Räägi ja kirjuta ei tohi olla tühi.

en: Color Blind should not be empty.
et: Värvipimedus ei tohi olla tühi.

en: Image Hide should not be empty.
et: Pildi peitmine ei tohi olla tühi.

en: Video Hide should not be empty.
et: Video peitmine ei tohi olla tühi.

en: Stop Animation should not be empty.
et: Animatsiooni peatamine ei tohi olla tühi.

en: Text Speech should not be empty.
et: Teksti kõne ei tohi olla tühi.

en: Accessibility Assistant should not be empty.
et: Juurdepääsetavuse Assistent ei tohi olla tühi.

en: Reset All should not be empty.
et: Lähtesta kõik ei tohi olla tühi.

en: Statement should not be empty.
et: Väide ei tohi olla tühi.

en: Hide Interface should not be empty.
et: Liidese peitmine ei tohi olla tühi.

en: Error!
et: Viga!

en: Success!
et: Edu!

en: Language Controllers
et: Keelkontrollerid

en: Back
et: Tagasi

en: Set %s Default Language
et: Määra %s vaikimisi keel

en: Show Language
et: Kuva keel

en: Navigation and Interaction Controllers
et: Navigeerimise ja kasutamise kontrollerid

en: Big Cursor
et: Suur kursor

en: Reading Guide
et: Lugemismask

en: Visual Customization Controllers
et: Visuali kohanduse kontrollerid

en: High Saturation
et: Kõrge küllastus

en: Low Saturation
et: Madal küllastus

en: Desaturate
et: Küllastuse vähendamine

en: Invert Colors
et: Värvide pööramine

en: Dark Contrast
et: Tume kontrast

en: Light Contrast
et: Hele kontrast

en: Text Customization Controllers
et: Teksti kohanduse kontrollerid

en: Left Alignment
et: Vasak joondus

en: Right Alignment
et: Parem joondus

en: Center
et: Keskele

en: Readable Fonts
et: Loetavad fondid

en: Reading Mask
et: Lugemismask

en: Highlight Titles
et: Tõsta pealkirjad esile

en: Text Colors
et: Teksti värvid

en: Title Colors
et: Pealkirjade värvid

en: Background Colors
et: Taustavärvid

en: Bigblack Cursor
et: Suur must kursor

en: Profile Settings
et: Profiili seaded

en: Talk And Type
et: Räägi ja kirjuta

en: Color Blind
et: Värvipimedus

en: Media Control
et: Meedia juhtimine

en: Image Hide
et: Peida pildid

en: Video Hide
et: Peida videod

en: Speech Support
et: Kõnetoe tugi

en: Utility Settings
et: Utiliidi seaded

en: Reset all
et: Lähtesta kõik

en: Statement
et: Avaldus

en: Hide Interface
et: Peida liides

en: Welcome Banner Image
et: Tere tulemast banniiripildi

en: Welcome to Accessibility by CartCoders
et: Tere tulemast Juurdepääsetavuse Assistendi

en: Thanks for choosing our app! We're here to help make your website accessible to everyone.
et: Täname, et valisite meie rakenduse! Oleme siin, et aidata teha teie veebileht kõigile juurdepääsetavaks.

en: Let's start by choosing a plan that fits your needs.
et: Alustame plaani valimisega, mis vastab teie vajadustele.

note: translators: %1$s: opening bold tag, %2$s: closing bold tag
en: Enjoy a %1$s5-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
et: Nautige %1$s5-päevast tasuta prooviversiooni%2$s valitud plaani funktsioonidega:

note: translators: %1$s: opening bold tag, %2$s: closing bold tag
en: We have an Exciting Offer for you:
et: Meil on teile põnev pakkumine:

en: Get a %1$s29%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sProfessional Plan.%2$s
et: Saate %1$s29%% allahindlust%2$s aastase tellimuse pealt, kui valite %1$sProfessionaalse plaani.%2$s

en: Get a %1$s40%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sPremium Plan.%2$s
et: Saate %1$s40%% allahindlust%2$s aastase tellimuse pealt, kui valite %1$sPremium plaani.%2$s

en: Let's Go
et: Alustame

en: If you need further assistance, please contact us at %1$s. You can also check our %2$s for more information.
et: Kui vajate täiendavat abi, võtke meiega ühendust aadressil %1$s. Lisateavet leiate ka meie %2$s.

en: Usage Guide
et: Kasutusjuhend

en: CartCoders Logo
et: CartCodersi logo

en: Pages
et: Lehed

en: Manage Languages
et: Halda keeli

en: Name
et: Nimi

en: Code
et: Kood

en: Default
et: Vaikimisi

note: translators: %s: language name (e.g. English, French)
en: Visible
et: Nähtav

en: Action
et: Tegevus

en: %s language flag
et: %s keele lipp

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Not default language
et: Mitte vaikimisi keel

note: translators: %s: language name (e.g. English, French)
en: Language visible
et: Keel nähtav

en: Language hidden
et: Keel peidetud

en: Edit %s language
et: Muuda %s keelt

en: You have admin access
et: Teil on administraatori juurdepääs

en: Yearly
et: Aastane

en: Monthly
et: Kuu

en: 5 days Free Trial
et: 5 päeva tasuta prooviversioon

en: Professional
et: Professionaalne

en: / Yearly
et: / Aastas

en: What's included
et: Mis on kaasas

en: All Basic Features
et: Kõik põhifunktsioonid

en: Customise Widget Position and Padding
et: Kohanda vidina asukoht ja täiteaine

en: Readable Fonts, Reading Mask, and Highlight Titles
et: Loetavad fondid, lugemismask ja pealkirjade esiletõstmine

en: Text Enhancer, Image Alt Tooltip, and Stop Animation
et: Teksti võimendaja, pildi alt tooltip ja animatsiooni peatamine

en: Change the Color Schema of Widget
et: Muuda vidina värviskeemi

en: Selected
et: Valitud

en: All Professional Features
et: Kõik professionaalsed funktsioonid

en: Multiple Languages Support
et: Mitmekeelne tugi

en: Text to Speech
et: Tekst kõneks

en: Adjust Word & Letter Space
et: Kohanda sõnade ja tähtede vahe

en: Enable/Disable Media
et: Luba/Keela meedia

en: Line Height & Alignments
et: Rea kõrgus ja joondused

en: Advanced Color Adjustments (Text, Titles, Backgrounds)
et: Täpsemad värvide kohandused (tekst, pealkirjad, taustad)

en: Smart Contrast for Better Readability
et: Nutikas kontrast parema loetavuse jaoks

en: Content Scaling & Read Mode for Better Focus
et: Sisu skaleerimine ja lugemisrežiim parema fokuseerimise jaoks

en: Sound Muting for Distraction-Free Browsing
et: Helide vaigistamine segamatuseks

en: Hide GIFs and Animations for Reduced Distraction
et: Peida GIF-id ja animatsioonid vähendatud segamuseks

en: Highlight on Hover and Focus for Easier Navigation
et: Tõsta hiirega üle liikudes ja fokuseerimisel esile lihtsamaks navigeerimiseks

en: Big Black Cursor for Better Visibility
et: Suur must kursor parema nähtavuse jaoks

en: Color Blind-Friendly Viewing Options
et: Värvipimedusele sõbralikud vaatamisvalikud

en: Voice Navigation and Talk & Type Controls
et: Häälnavigatsioon ja räägi ja kirjuta kontrollid

en: Quick Access Panel for Useful Accessibility Tools
et: Kiire juurdepääsu paneel kasulikele juurdepääsetavuse tööriistadele

en: Personalized User Accessibility Profile Settings
et: Isikustatud kasutaja juurdepääsetavuse profiili seaded

en: Enhanced Usability for All Accessibility Needs
et: Täiustatud kasutatavus kõigi juurdepääsetavuse vajaduste jaoks

en: Basic
et: Põhiline

en: /monthly
et: /kuus

en: Use Default Functionalities of Widget
et: Kasuta vidina vaikimisi funktsioone

en: Cannot Customise Widget
et: Ei saa vidinat kohandada

en: Enable/Disable Widget
et: Luba/Keela vidin

en: Support on Email
et: Tugi e-posti teel

en: Note:
et: Märkus:

en: Kindly note that upon opting for a subscription plan within our app, please be informed that refunds will not be applicable. This policy applies universally to all subscription plans offered, including both monthly and yearly options. We appreciate your understanding and cooperation in adhering to our policy, as we aim to ensure consistency and fairness in all aspects of our subscription services.
et: Palun võtke arvesse, et meie rakenduses tellimisplaani valimisel ei ole tagasimaksed võimalikud. See poliitika kehtib kõigi pakutavate tellimisplaanide kohta, sealhulgas nii kuu- kui ka aastavalikute puhul. Hindame teie mõistmist ja koostööd meie poliitika järgimisel, kuna püüame tagada järjepidevust ja õiglust kõigis meie tellimisteenuste aspektides.

en: If you require any further information or assistance, please do not hesitate to contact us. Our support team is readily available to address any queries or concerns you may have regarding our subscription plans or any other aspect of our app.
et: Kui vajate täiendavat teavet või abi, ärge kõhelge meiega ühendust võtmast. Meie tugimeeskond on valmis käsitlema kõiki küsimusi või muresid, mis teil võivad olla seoses meie tellimisplaanide või rakenduse mis tahes muu aspektiga.

en: Have questions or need assistance? %1$sContact us%2$s
et: Kas teil on küsimusi või vajate abi? %1$sVõtke meiega ühendust%2$s

en: Thank You Banner Image
et: Täname banneri pilt

en: Thank You for Choosing a Plan!
et: Täname teid plaani valimise eest!

en: Get started with the Accessibility widget by enabling it in our Settings under the Widget Option section.
et: Alustage Juurdepääsetavuse vidinaga, lubades selle meie Seadetes vidina valiku jaotises.

en: 1. Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget. %s
et: 1. Minge Seadetesse ja lülitage sisse Juurdepääsetavuse vidin. %s

en: toggle button
et: lülitusnupp

en: Widget Option:
et: Vidina valik:

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: 2. Click Save to apply the changes. %s
et: 2. Klõpsake Salvesta, et rakendada muudatused. %s

en: Continue
et: Jätka

en: Accessibility Assistant Icon
et: Juurdepääsetavuse Assistendi ikoon

en: Overview
et: Ülevaade

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done.
et: Juurdepääsetavuse Assistent, turul trendis olev toode, mis võimaldab igal puudega inimesel (kurt, pime, tumm, vaegnägija, liikumispuudega) kasutada seda rakendust oma vajaduste täitmiseks.

en: By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values"
et: Pidades silmas peamist sotsiaalset eesmärki, on meie innovatiivne meeskond töötanud ja tutvustanud seda rakendust turul. Peamine põhimõte on "Kus innovatsioon kohtub sotsiaalsete väärtustega"

en: Select Plan and Offers
et: Vali plaan ja pakkumised

en: Select Monthly Plan:
et: Vali kuuplaan:

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 5-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
et: Alusta kuuplaani valimisega, mis vastab teie vajadustele. Iga plaan pakub erinevaid funktsioone ja kohandamisvõimalusi. Teie valitud plaan määrab, millistele funktsioonidele teil on vidinas juurdepääs. Lisaks nautige 5-päevast tasuta prooviversiooni kõigi funktsioonide avastamiseks ja teie poe juurdepääsetavuse parandamiseks.

en: Select Yearly Plan:
et: Vali aastaplaan:

en: Choose the annual plan that best fits your needs. Each plan provides a variety of features and customization options. Your selected plan will determine the features available in the widget. Plus, take advantage of a complimentary year to explore all the features and boost your store's accessibility.
et: Vali aastaplaan, mis parimalt vastab teie vajadustele. Iga plaan pakub mitmesuguseid funktsioone ja kohandamisvõimalusi. Teie valitud plaan määrab, millised funktsioonid on vidinas saadaval. Lisaks kasutage ära tasuta aastat kõigi funktsioonide avastamiseks ja teie poe juurdepääsetavuse tõstmiseks.

en: How to Enable/Disable Widget
et: Kuidas vidinat lubada/keelata

en: Customers will be provided with the option of accessing the plugin for accessing the advanced features. Through which the customer can enable/disable the functionality and access the application on his system.
et: Klientidele pakutakse võimalust pääseda ligi pluginale täiendavate funktsioonide kasutamiseks. Selle kaudu saab klient lubada/keelata funktsionaalsust ja pääseda ligi rakendusele oma süsteemis.

en: You can place %s as a link.
et: Saate panna %s lingina.

en: This feature is available in:
et: See funktsioon on saadaval:

en: Basic Plan
et: Põhiplaan

en: Professional Plan
et: Professionaalne plaan

en: Premium Plan
et: Premium plaan

en: The %1$s "Choose Design" %2$s option empowers merchants to select from a variety of design styles for our widget, tailoring it to their unique preferences and needs.
et: %1$s "Vali disain" %2$s võimalus võimaldab kaupmeestel valida meie vidina jaoks mitmesuguseid disainistiile, kohandades seda vastavalt nende unikaalsetele eelistustele ja vajadustele.

en: Mobile Design
et: Mobiilidisain

en: Customise Position
et: Kohanda asukoht

en: The %1$s "Customize Position" %2$s feature enables merchants to tailor the exact placement of our widget, ensuring it perfectly fits their site layout and design vision.
et: %1$s "Kohanda asukoht" %2$s funktsioon võimaldab kaupmeestel kohandada meie vidina täpset asukohta, tagades, et see sobituks täiuslikult nende saidi paigutuse ja disainivisioniga.

en: This will only work on position for %1$s and %2$s
et: See töötab ainult asukohal %1$s ja %2$s

en: Plan Specific Features
et: Plaanispetsiifilised funktsioonid

en: %1$s - Features%2$s
et: %1$s - Funktsioonid%2$s

en: Enable Disable Features
et: Luba/Keela funktsioonid

en: Ease of access to change the background/font color
et: Lihtne juurdepääs tausta/fondi värvi muutmisele

en: Finally, access the settings to change the background and font colors. This step lets you personalize the widget's appearance, ensuring it matches your brand's style or enhances readability for users. Select your preferred colors and apply them to make the widget visually appealing and accessible.
et: Lõpuks pääse ligi seadetele tausta ja fondi värvide muutmiseks. See samm võimaldab teil isikustada vidina välimust, tagades, et see sobituks teie brändi stiiliga või parandaks kasutajate jaoks loetavust. Valige oma eelistatud värvid ja rakendage need, et muuta vidin visuaalselt atraktiivseks ja juurdepääsetavaks.

en: Have questions or need assistance? <a href="%s" target="_blank">Contact us</a>
et: Kas teil on küsimusi või vajate abi? <a href="%s" target="_blank">Võtke meiega ühendust</a>

en: Unlock full functionality by upgrading to a paid plan
et: Avage täielik funktsionaalsus tasulise plaani üleviimisega

en: Unlock Full Accessibility Features
et: Avage täielikud juurdepääsetavuse funktsioonid

en: To enable all accessibility widgets and features, you need to purchase a plan. Choose the perfect plan for your website needs.
et: Kõigi juurdepääsetavuse vidinate ja funktsioonide lubamiseks peate ostma plaani.Valige oma veebisaidi vajaduste jaoks ideaalne plaan.

en: Get started with a plan that matches your requirements:
et: Alustage plaaniga, mis vastab teie nõuetele:

en: Start with a %1$s5-day free trial%2$s to experience all features:
et: Alustage kõigi funktsioonide kogemiseks %1 $ S5-päeva tasuta prooviversiooniga 2 $ S

en: Start Your Accessibility Journey:
et: Alustage oma juurdepääsetavuse teekonda:

en: Full access to %1$sall accessibility widgets%2$s and features
et: Täielik juurdepääs %1 $ Sall juurdepääsetavuse vidinatele %2 $ s ja funktsioonid

en: Priority support and regular updates
et: Prioriteetide tugi ja regulaarsed värskendused

en: All widgets and advanced features require an active plan. %1$sCompare plans%2$s to find your perfect fit.
et: Kõik vidinad ja täpsed funktsioonid vajavad aktiivset plaani.%1 $ SCOMPARE PLAANID%2 $ S, et leida oma ideaalne sobivus.

en: View Plans & Pricing
et: Vaadake plaane ja hinnakujundust

en: Need help deciding? Contact us at %1$s or check our %2$s for detailed feature comparisons.
et: Kas vajate abi otsustamist?Võtke meiega ühendust %1 $ s või kontrollige meie %2 $ s üksikasjalike funktsioonide võrdluste saamiseks.

en: Fast Chat Support during business hours
et: Kiire vestluse tugi tööajal

en: Startup Plan
et: Käivitusplaan

en: All Features of Startup Plan
et: Kõik käivitusplaani funktsioonid

en: Change Widget Color & Positioning
et: Muutke vidina värvi ja positsioneerimist

en: Image alt Tooltip
et: Pilt ALT tööriistakat

en: All Features of Growth Plan
et: Kõik kasvuplaani omadused

en: Support for 100+ Languages
et: Tugi 100+ keelele

en: Widget Size Customization & Positioning
et: Vidina suuruse kohandamine ja positsioneerimine

en: Accessibility Profiles & Settings
et: Juurdepääsetavuse profiilid ja sätted

en: Content Scaling & Content Spacing
et: Sisu skaleerimine ja sisu vahekaugus

en: Content Adjustment & Color Blind Feature
et: Sisu reguleerimine ja värvipime funktsioon

en: Text to Speech & Sounds Enable/Disable
et: Tekst kõnele ja helidele võimaldavad/keelata

en: Image, Video & GIF Enable/Disable
et: Pilt, video ja gif lubavad/keelata

en: Color Adjustments
et: Värvide kohandamine

en: Content Adjustments
et: Sisu korrigeerimine

en: Keyboard Navigation
et: Klaviatuuri navigeerimine

en: Accessibility Statement
et: Juurdepääsetavuse avaldus

en: Restricted Brand Customization
et: Piiratud kaubamärgi kohandamine

en: Plans
et: Plaanid

en: To discontinue using this plugin, please cancel your active subscription by clicking the button below.
et: Selle pistikprogrammi kasutamise katkestamiseks tühistage oma aktiivne tellimus, klõpsates alloleval nupul.

en: How to cancel your subscription
et: Kuidas tellimust tühistada

en: Navigate to the Plan page and click on the Cancel Subscription button
et: Liikuge plaanilehele ja klõpsake nuppu Tühista tellimisnuppu

en: Cancel Plan
et: Kavandama

en: Accessibility PRO-Widget
et: Juurdepääsetavus pro-laiusega

en: Total Counts
et: Koguarv

en: Total Counts Icon
et: Kokku loendamise ikoon

en: Widget Opens
et: Vidin avaneb

en: Widget Opens Icon
et: Vidin avab ikooni

en: Events-Clicked
et: Üritustel klõpsatud

en: Analysis Overview
et: Analüüsi ülevaade

en: Most 5 Used Feature Analytics
et: Enamik 5 kasutas funktsioonide analüüsi

en: User Interaction with Features
et: Kasutaja suhtlus funktsioonidega

en: Keyboard Nav Icon
et: Klaviatuuri NAV ikoon

en: Cursor Icon
et: Kursoriikoon

en: High Saturation Icon
et: Kõrge küllastuseikoon

en: Low Saturation Icon
et: Madala küllastuseikoon

en: Desaturate Icon
et: Desaturaat ikoon

en: Contrast +
et: Kontrast +

en: Contrast Icon
et: Kontrastikoon

en: Bigger Text Icon
et: Suurem tekstiikoon

en: Dashboard
et: Armatuurlaud

en: Big black Cursor
et: Suur must kursor

en: Upgrade your plan to enable this feature
et: Täiendage oma plaani selle funktsiooni lubamiseks

en: Unlimited impressions and unrestricted widget visibility
et: Piiramatu mulje ja piiramatu vidina nähtavus

en: Save the changes to the <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file.
et: Salvestage muudatused saidil <code> jalus.php </code> või <code> funktsioonid.php </code> fail.

en: Seizure Safe
et: Kiirhaavade ohutu

en: Seizure Safe should not be empty.
et: Krambialad ei tohiks olla tühi.

en: Simplifies the layout and focuses on text for easier reading, removing distractions like sidebars and ads.
et: Lihtsustab paigutust ja keskendub tekstile hõlpsamaks lugemiseks, tähelepanu kõrvalejuhtimise, näiteks külgribade ja reklaamide eemaldamiseks.

en: Smart Contrast
et: Nutikas kontrast

en: Smart Contrast should not be empty.
et: Nutikas kontrast ei tohiks olla tühi.

en: Standard support via email and live chat during business hours
et: Tavaline tugi e -posti ja reaalajas vestluse kaudu tööajal

en: Supports 100+ languages with automatic translation
et: Toetab 100+ keelt automaatse tõlkega

en: Text enhancer for clarity, image alt tooltips, and option to stop animations
et: Selguse teksti tugevdaja, pilt ALT tööriistakatted ja animatsioonide peatamiseks

en: Text-to-speech, voice navigation, and talk & type input
et: Tekst-kõne, hääle navigeerimine ning Talk & Type'i sisend

en: The <strong>Language Sorting</strong> feature allows you to customize the order in which languages appear on your Language page and in the Widget. Simply use the up and down arrows beside each language to rearrange them according to your preference. Once you're happy with the order, click Save Ranking to apply the changes. The languages will then appear in the same order across your storefront and Widget, providing a consistent experience for your users.
et: Funktsioon </strong> sortimine </strong> võimaldab teil kohandada teie keelelehel ja vidinis ilmuvate keelte järjekorda.Kasutage lihtsalt iga keele kõrval asuvaid üles ja alla nooleid, et neid vastavalt oma eelistustele ümber korraldada.Kui olete tellimusega rahul, klõpsake muudatuste rakendamiseks nuppu Salvesta paremusjärjestus.Seejärel ilmuvad keeled samas järjekorras kogu teie poe ja vidinas, pakkudes teie kasutajatele järjepidevat kogemust.

en: The <strong>Language Variable</strong> feature allows your widget to automatically adapt to the language selected on your website. When enabled, the widget will detect and match the site's active language - ensuring a seamless and consistent experience for users navigating your site in different languages. This is especially helpful if your store already includes a language selector, as it improves accessibility and ensures that the widget content is always shown in the user’s preferred language without any extra configuration.
et: Funktsioon <strong> keele muutuja </strong> võimaldab vidinal teie veebisaidil valitud keelega automaatselt kohaneda.Kui see on lubatud, tuvastab vidin ja sobib saidi aktiivse keelega - tagab sujuva ja järjepideva kogemuse kasutajate jaoks, kes navigeerivad teie saidil erinevates keeltes.See on eriti kasulik, kui teie pood sisaldab juba keelevalijat, kuna see parandab juurdepääsetavust ja tagab, et vidina sisu kuvatakse alati kasutaja eelistatud keeles ilma täiendava konfiguratsioonita.

en: This feature aligns all text to the left, avoiding center or justified text which can be harder to read for people with dyslexia or cognitive challenges.
et: See funktsioon joondab kogu teksti vasakule, vältides keskpunkti või õigustatud teksti, mida on düsleksia või kognitiivsete väljakutsetega inimeste jaoks raskem lugeda.

en: This feature creates a horizontal reading mask that follows the cursor to help users focus on one line of text at a time.
et: See funktsioon loob horisontaalse lugemismaski, mis jälgib kursorit, mis aitab kasutajatel keskenduda ühele tekstireale korraga.

en: This feature disables the sound that plays when the accessibility widget is opened or closed.
et: See funktsioon keelab heli, mis mängib, kui vidin avatakse või suletakse.

en: This feature enables keyboard navigation using Tab, Shift+Tab, and Enter, along with shortcuts like M for menus, H for headings, F for forms, B for buttons, P for paragraphs, and G for graphics.
et: See funktsioon võimaldab navigeerida klaviatuuril, kasutades tabeldusklahvi, tõstuklahv+tabulaatorit ja sisestusklahvi ning kiirklahve nagu M menüüde jaoks, H pealkirjade jaoks, F vormide jaoks, B nuppude jaoks, P lõikude jaoks ja G graafika jaoks.

en: This feature hides images and videos to help users who are easily distracted or sensitive to visual media focus better on the text.
et: See funktsioon peidab pilte ja videoid, et aidata kasutajatel, kes on hõlpsasti häiritud või tundlikud visuaalse meedia suhtes, keskenduda paremini tekstile.

en: This feature highlights all links on the page with a border or background, making them easier to identify and click.
et: See funktsioon tõstab esile kõik lehe või taustaga lehe lingid, muutes nende tuvastamise ja klõpsu lihtsamaks.

en: This feature highlights headings and titles across the page, helping users quickly locate and navigate key content areas.
et: See funktsioon tõstab esile pealkirjad ja pealkirjad kogu lehe üle, aidates kasutajatel kiiresti peamiste sisupiirkondade leidmisel ja navigeerida.

en: This feature increases space between letters, making text easier to distinguish and reducing visual crowding.
et: See funktsioon suurendab tähtede vahelist ruumi, muutes teksti visuaalse tõrjumise eristamiseks ja vähendades.

en: This feature increases spacing between words to improve readability for users with dyslexia or cognitive impairments.
et: See funktsioon suurendab sõnade vahelist vahekaugust, et parandada düsleksia või kognitiivsete kahjudega kasutajate loetavust.

en: This feature increases the contrast between text and background, making content easier to read for users with low vision.
et: See funktsioon suurendab teksti ja tausta vahelist kontrasti, muutes madala nägemusega kasutajatele sisu hõlpsamini loetavaks.

en: This feature increases the vertical spacing between lines of text, making content more readable and less dense.
et: See funktsioon suurendab tekstiliinide vertikaalset vahekaugust, muutes sisu loetavamaks ja vähem tihedaks.

en: This feature offers users multiple predefined accessibility profiles. Each profile includes a set of accessibility features tailored to specific needs. When a user selects a profile, all the associated features are automatically enabled.
et: See funktsioon pakub kasutajatele mitut etteantud juurdepääsetavuse profiili.Iga profiil sisaldab juurdepääsetavuse funktsioonide komplekti, mis on kohandatud konkreetsetele vajadustele.Kui kasutaja valib profiili, lubatakse kõik seotud funktsioonid automaatselt.

en: This feature pauses animations, blinking, and flashing content to reduce motion sensitivity and distractions for users with vestibular disorders or ADHD.
et: See funktsioon peatab animatsioonid, vilkuvad ja vilkuvad sisu, et vähendada liikumistundlikkust ja tähelepanu kõrvalejuhtimist vestibulaarsete häirete või ADHD -ga kasutajate jaoks.

en: This feature provides a text magnifier that enlarges text under the cursor, helping users read small or dense text with ease.
et: See funktsioon pakub teksti suurendajat, mis suurendab teksti kursori all, aidates kasutajatel hõlpsalt lugeda väikest või tihedat teksti.

en: This feature removes color saturation from the site, creating a grayscale experience that can reduce distractions and assist users with color sensitivity or color blindness.
et: See funktsioon eemaldab saidilt värvide küllastuse, luues halltoskaala kogemuse, mis võib vähendada tähelepanu kõrvalejuhtimist ja abistada kasutajaid värvitundlikkuse või värvivahetuse korral.

en: This feature replaces decorative or complex fonts with simpler, more readable ones to improve legibility.
et: See funktsioon asendab loetavuse parandamiseks dekoratiivseid või keerukaid fonte lihtsamate, loetavamate.

en: To make the widget visible, enable and save the accessibility settings.
et: Vidina nähtavaks muutmiseks lubage ja salvestage juurdepääsetavuse sätted.

en: Unlimited impressions on any plans and unrestricted widget visibility
et: Piiramatu mulje mis tahes plaanide ja piiramatu vidina nähtavuse kohta

en: Use language variables for seamless multilingual store integration
et: Kasutage keelemuutujaid sujuva mitmekeelse poe integreerimiseks

en: Visual Enhancements
et: Visuaalsed täiustused

en: Visually Impaired
et: Nägemispuudega

en: Visually Impaired should not be empty.
et: Nägemispuudega ei tohiks olla tühi.

en: Welcome to Accessibility Assistant
et: Tere tulemast juurdepääsetavuse assistendi juurde

en: Widget Settings
et: Vidina sätted

en: Widget Size
et: Vidina suurus

en: Your Current Plan
et: Teie praegune plaan

en: This feature increases the size of the text throughout the website to help users with vision difficulties read content more comfortably.
et: See funktsioon suurendab kogu veebisaidi teksti suurust, et aidata nägemisraskustega kasutajaid mugavamalt lugeda.

en: This feature shows image alt text as a tooltip, helping screen reader users and others understand the content of visual elements.
et: See funktsioon näitab pildi alt -teksti tööriistakattena, aidates ekraanilugeja kasutajatel ja teistel visuaalsete elementide sisu mõista.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done. By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values
et: Juurdepääsetavuse assistent, turul olev trendikas toode, mis muudab puuetega inimeste (kurdid, pimedad, vaigistatud, nägemispuudega, liikumispuudega) isik, kes saab seda taotlust oma nõuete jaoks kasutada.Pidades silmas peamist sotsiaalset eesmärki, oli meie uuenduslik meeskond töötanud ja tutvustanud seda taotlust turul.Peamine põhimõte on "kus innovatsioon vastab sotsiaalsetele väärtustele

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference"
et: Kohandage vidina suurus oma eelistusele "

en: Displays an on-screen keyboard for users who can't use a physical one.
et: Kuvab ekraanil olev klaviatuur kasutajatele, kes ei saa füüsilist kasutada.

en: Menu Settings
et: Menüüseaded

en: Enable/Disable Accessibility Features
et: Luba/keelata juurdepääsetavuse funktsioonid

en: Navigation & Input
et: Navigeerimine ja sisend

en: Modifies background colors to reduce eye strain and improve content legibility.
et: Muudab taustvärve, et vähendada silmade pinget ja parandada sisu loetavust.

en: Displays a panel with important and frequently used links for easier navigation.
et: Kuvab lihtsamaks navigeerimiseks oluliste ja sageli kasutatavate linkidega paneeli.

en: Lets users control the site using voice commands for hands-free accessibility.
et: Võimaldab kasutajatel seda saiti kontrollida, kasutades häälkäsklusi käed-vabade juurdepääsetavuse tagamiseks.

en: Virtual Keyboard
et: Virtuaalne klaviatuur

en: Display & Media Controls
et: Kuva ja meediumikontrollid

en: Disables all website sounds to assist users sensitive to audio.
et: Keelab kõik veebisaidi helid, et aidata kasutajatel heli suhtes tundlik.

en: Highlights elements when hovered, helping users follow cursor movements.
et: Hõlbumisel esile toodud elemendid, aidates kasutajatel kursori liikumisi jälgida.

en: Allows speech-to-text typing to help users who have difficulty using keyboards.
et: Võimaldab kõne-teksti kirjutamist, et aidata kasutajatel, kellel on raskusi klaviatuuri kasutamisega.

en: Disable Widget Sound
et: Keelake vidinate heli

en: Content Customization
et: Sisu kohandamine

en: Reads selected text aloud for users with visual impairments or reading difficulties.
et: Loeb valitud teksti valjusti visuaalsete kahjudega kasutajatele või lugemisraskustega.

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision
et: Laieneb või vähendab sisu suurust ilma paigutust mõjutamata, aidates kasutajatel madala nägemisega

en: Highlights focused elements, enhancing accessibility for keyboard navigation.
et: Tähtsündmused keskendunud elemendid, suurendades klaviatuuri navigeerimise juurdepääsetavust.

en: Applies color filters to assist users with different types of color blindness.
et: Rakendab värvifiltreid erinevat tüüpi värvipimeduse kasutajate abistamiseks.

en: Disable Report Problem
et: Keela aruande probleem

en: Disables the ability for users to report problems through the app.
et: Keelab kasutajate võime rakenduse kaudu probleemidest teatada.

en: Hide Search Bar
et: Peida otsinguriba

en: Hides the search bar from the user interface.
et: Peidab otsinguriba kasutajaliidesest.

en: Hide Statement
et: Peida avaldus

en: Hides the statement section from the user interface.
et: Peidab avalduse jaotist kasutajaliidesest.

en: Changes the color of general text for better visibility and contrast.
et: Parema nähtavuse ja kontrasti saamiseks muudab üldise teksti värvi.

en: Allows customization of heading/title colors to increase focus or contrast.
et: Võimaldab keskendumise või kontrasti suurendamiseks pealkirja/pealkirja värvide kohandamist.

en: Hides GIF animations that can distract or trigger motion sensitivity.
et: Peidab GIF -animatsioone, mis võivad liikumistundlikkuse tähelepanu kõrvale juhtida või käivitada.

en: Enables a large black cursor to improve visibility for users with low vision.
et: Võimaldab suurel mustal kursoril parandada madala nägemisega kasutajate nähtavust.

en: Disable Branding
et: Keelabränding

en: Removes accessibility tool branding for a cleaner, white-labeled appearance.
et: Eemaldab ligipääsetavuse tööriista kaubamärgi puhtama, valge märgistatud välimuse jaoks.

en: Language Variable
et: Keelemuutuja

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.Statement Link?
et: Lubab kasutajakeele eelistuste või sätete põhjal mitmekeelset tuge. Link?

en: Reset To Default
et: Lähtestage vaikimisi

en: Do you want to put this widget as link?
et: Kas soovite selle vidina lingiks panna?

en: You can place "#add-aacc-link" as link
et: Link saate paigutada "##Add-AACC-Link"

en: if you enable this option, your floating widget will be hidden and footer link option will be enabled though you need to add the link.
et: Kui lubate selle valiku, on teie ujuv vidin peidetud ja jaluse link lubatakse, kuigi peate lingi lisama.

en: This is the default and most widely used design of the accessibility widget – tried, tested, and reliable across all devices.
et: See on vidina juurdepääsetavuse vaike- ja laialdasemalt kasutatav kujundus - proovitud, testitud ja usaldusväärne kõigis seadmetes.

en: A modernized version of the default design - visually polished, stylistically refined.
et: Vaikekujunduse moderniseeritud versioon - visuaalselt lihvitud, stilistiliselt rafineeritud.

en: Designed specifically for mobile - similar to the default but optimized for smaller screens and touch-friendly interaction.
et: Spetsiaalselt mobiili jaoks mõeldud - sarnane vaikimisi, kuid optimeeritud väiksemate ekraanide ja puutetundliku suhtluse jaoks.

en: Floating Widget Position
et: Ujuv vidina asukoht

en: Floating Widget Padding
et: Ujuv vidina polsterdus

en: Floating Widget Size
et: Ujuv vidina suurus

en: Accessibility Widget Color Schema
et: Juurdepääsetavuse vidina värviskeem

en: Widget Icon
et: Vidinaikoon

en: Choose Widget Icon
et: Valige vidinaikoon

en: Floating Widget Icon Color
et: Ujuv vidinaikoon Värv

en: Choose Widget Outer Color
et: Valige vidina välimine värv

en: Choose Widget Inner Color
et: Valige vidin sisemine värv

en: Blind
et: Pime

en: Elderly
et: Eakas

en: Motor Impaired
et: Mootorpuudega

en: Dyslexia
et: Düsleksia

en: Cognitive and Learning
et: Kognitiivne ja õppimine

en: Cancel
et: Tühistama

en: 7 days Free Trial
et: 7 päeva tasuta prooviversioon

en: Year
et: Aasta

en: vs Monthly
et: vs igakuine

en: Access to all core accessibility tools included in the widget
et: Juurdepääs kõigile vidinas sisalduvate põhiliste juurdepääsetavuse tööriistadele

en: Basic customization options for layout and appearance
et: Põhilised kohandamisvalikud paigutuse ja välimuse jaoks

en: Enable or disable the widget as needed
et: Luba või keelata vidin vastavalt vajadusele

en: Includes all features from the Startup Plan
et: Sisaldab kõiki käivitusplaani funktsioone

en: Extended widget customization options including layout and branding
et: Laiendatud vidina kohandamise valikud, sealhulgas paigutus ja bränding

en: Option to display accessibility widget link in website footer
et: Veebisaidi jaluse vidinate lingi kuvamiseks

en: Enable readable fonts, reading mask, and title highlighting
et: Lugege loetavaid fonte, lugemismaski ja pealkirja esiletõstmist

en: Customize the widget color scheme to match your brand identity
et: Kohandage vidina värviskeemi, et see vastaks teie brändi identiteedile

en: Includes all features from the Growth Plan
et: Sisaldab kõiki kasvuplaani funktsioone

en: Fully customizable widget with advanced control options
et: Täielikele kohandatav vidin koos täiustatud juhtimisvalikutega

en: Enable or disable media elements like audio, video, and GIFs
et: Luba või keelake meediaelemendid nagu heli, video ja GIF -id

en: Personalized accessibility profiles for user-specific needs
et: Isikupärastatud juurdepääsetavuse profiilid kasutajapõhiste vajaduste jaoks

en: Priority chat support during business hours
et: Prioriteetse vestluse tugi tööajal

en: Includes all features from the Scale Plan
et: Sisaldab kõiki funktsioone skaalaplaanist

en: Customize the widget launch icon and apply your own branding
et: Kohandage vidina käivitamise ikooni ja rakendage oma bränding

en: Remove default widget branding for a fully white-labeled experience
et: Eemaldage vaikevidina bränding täielikult valge märgistatud kogemuse saamiseks

en: Add a custom accessibility statement or external statement link
et: Lisage kohandatud juurdepääsetavuse avaldus või välise väljavõtte link

en: Prioritize and sort languages based on your customer base
et: Prioriteetide seadmine ja sorteerige keeli oma kliendibaasi põhjal

en: Dedicated account manager for priority onboarding and support
et: Spetsiaalne kontohaldur prioriteedile ja tugi

en: Language Sorting
et: Keele sortimine

en: Mobile view Design
et: Mobiilvaate kujundamine

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.
et: Lubab mitmekeelset tuge, mis põhineb kasutajakeele eelistustel või seadetel.

en: Statement Link?
et: Avalduse link?

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision.
et: Laieneb või vähendab sisu suurust, mõjutamata paigutust, aidates kasutajatel madala nägemisega.

en: You can place <strong>%s</strong> as link
et: Võite paigutada lingina <strong> s </strong>

en: Enter your statement page link here...
et: Sisestage oma avalduse lehe link siia ...

en: Try Accessibility Assistant for free and instantly boost accessibility
et: Proovige tasuta juurdepääsetavuse assistent ja suurendage kohe juurdepääsetavust

en: Standard support via email.
et: Tavaline tugi e -posti teel.

en: Please upgrade your plan to continue accessing premium accessibility features.
et: Täiendage oma plaani jätkata juurdepääsu esmaklassilistele juurdepääsufunktsioonidele.

en: If you are on the Free plan, you can reach our support team by sending an email to
et: Kui olete tasuta plaaniga, võite meie tugimeeskonda jõuda, saates meili

en: How to contact support if you are on the Free plan
et: Kuidas tugi kontakti võtta, kui olete tasuta plaaniga

en: Upgrade Plan
et: Uuendusplaan

en: You're on the Free plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
et: Oled tasuta plaani peal!Avage võimsad juurdepääsetavuse tööriistad, täiendades täna.

en: You're on a Growth plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
et: Olete kasvuplaanis!Avage veelgi rohkem funktsioone ja kohandamisvalikuid, täiendades täna.

en: You're on a Scale plan! Unlock even more powerful features and tools by upgrading today.
et: Oled skaalaplaanis!Avage veelgi võimsamad funktsioonid ja tööriistad, uuendades täna.

en: You're on the Premium plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
et: Olete Premium -kava peal!Nautige tänapäeval täiendades prioriteetseid tugi ja eksklusiivseid täiustatud juurdepääsetavuse funktsioone.

en: You're on the Established plan! You already have access to our top-tier features and tools.
et: Olete väljakujunenud plaanil!Teil on juba juurdepääs meie tipptasemel funktsioonidele ja tööriistadele.

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 7-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
et: Alustuseks valige igakuine plaan, mis sobib teie vajadustele.Iga plaan pakub erinevaid funktsioone ja kohandamise võimalusi.Teie valitud plaan määrab, millistele funktsioonidele pääseda vidinis.Lisaks nautige 7 päeva tasuta prooviversiooni, et uurida kõiki funktsioone ja suurendada oma poe juurdepääsetavust.

en: Try
et: Proovima

en: for free and instantly boost accessibility
et: tasuta ja koheselt juurdepääsetavuse suurendamiseks

en: How to enable the Free plan
et: Kuidas lubada tasuta plaani

en: To enable the Free plan, go to the Plan page and click on the Free button. Once clicked, a form will appear. Fill in all the required details, and the widget will automatically be displayed on the front end.
et: Tasuta plaani lubamiseks minge plaani lehele ja klõpsake tasuta nuppu.Pärast klõpsamist ilmub vorm.Täitke kõik vajalikud üksikasjad ja vidin kuvatakse automaatselt esiotsas.

en: Accessibility Scanner
et: Juurdepääsetavuse skanner

en: Check Accessibility Free
et: Kontrollige juurdepääsetavust tasuta

en: Scan Your site
et: Skaneerige oma sait

en: Accessibility Score
et: Juurdepääsetavuse tulemus

en: Compliant
et: Nõuetele vastav

en: Automated Accessibility score has limitations
et: Automatiseeritud juurdepääsetavuse skooril on piirangud

en: Failed Checks
et: Ebaõnnestunud tšekid

en: Compliant under WCAG 2.0, 2.1 & 2.2
et: Nõuetele vastavad WCAG 2.0, 2.1 ja 2.2

en: Categories detailed information
et: Kategooriad üksikasjalik teave

en: Not Applicable or It May Require Manual Audit
et: Ei kohaldata või see võib vajada käsitsi auditit

en: One Click to Make Your Website Accessible Today
et: Üks klõps, mis muudaks teie veebisaidi täna juurdepääsetavaks

en: Start My Compliance Plan
et: Alustage minu vastavusplaani

en: Go Beyond Automation with Expert Audits
et: Minge ekspertide audititega automatiseerimisest kaugemale

en: Automated scans can identify many accessibility issues, but they can’t capture every WCAG 2.1 and 2.2 requirement. Our expert manual audits close these gaps by providing in-depth reviews, actionable insights, and tailored remediation recommendations.
et: Automatiseeritud skaneerimine suudab tuvastada palju juurdepääsetavuse probleeme, kuid need ei saa iga WCAG 2.1 ja 2.2 nõuet lüüa.Meie ekspertide käsitsi auditid sulgevad need lüngad, pakkudes põhjalikke ülevaateid, teostatavaid teadmisi ja kohandatud parandussoovitusi.

en: Get a Detailed Expert Audit Report
et: Hankige üksikasjalik ekspertide auditi aruanne

en: Detailed information by category
et: Üksikasjalik teave kategooria järgi

en: Free Accessibility Check
et: Tasuta juurdepääsetavuse kontroll

en: Unlock insights and free access to our accessibility plugin by submitting your details below.
et: Avage ülevaated ja tasuta juurdepääs meie juurdepääsetavuse pistikprogrammile, esitades allpool oma andmed.

en: The free widget is only available for use on the specific website URL you provided.
et: Tasuta vidin on saadaval ainult kasutamiseks teie pakutavas veebisaidi URL -is.

en: Verify your email
et: Kontrollige oma e -posti aadressi

en: Enter the 6-digit OTP sent to your email address.
et: Sisestage oma e-posti aadressile saadetud 6-kohaline OTP.

en: Submit
et: Alluma

en: Verify
et: Kontrollima

en: Didn't receive the code?
et: Ei saanud koodi?

en: Resend OTP
et: Taasalustage OTP

en: Already Registered
et: Juba registreeritud

en: The email or phone number you entered is already in use.
et: Sisestatud e -posti või telefoninumber on juba kasutusel.

en: Close
et: Sulgur

en: Your Name
et: Teie nimi

en: Your Email
et: Teie e -post

en: Your Mobile Number
et: Teie mobiilinumber

en: Your Website URL
et: Teie veebisait URL

en: Enter OTP
et: Sisestage OTP

en: vs Monthly!
et: vs igakuiselt!

en: Filter Content
et: Filter sisu

en: Quick navigation tool showing all Headings, Landmarks, and Links in one place.
et: Kiire navigeerimise tööriist, mis näitab kõiki pealkirju, vaatamisväärsusi ja linke ühes kohas.

en: Want to remove branding for free?
et: Kas soovite kaubamärgi tasuta eemaldada?

en: Start a 7-Day Free Trial
et: Alustage 7-päevast tasuta prooviversiooni

en: Need help or want to remove branding?
et: Kas vajate abi või soovite kaubamärgi eemaldamist?

en: Start Free Trial
et: Alustage tasuta prooviversiooni

en: No relevant data is available for the specified range
et: Määratud vahemiku kohta pole asjakohaseid andmeid saadaval

en: Events Clicked
et: Üritused klõpsasid

en: No Significant Most Features Usage Found
et: Ei leitud kõige olulisemaid funktsioone

en: To ensure your site is accessible and user-friendly, add an Accessibility Assistance link to your footer menu:
et: Veendumaks, et teie sait on juurdepääsetav ja kasutajasõbralik, lisage oma jaluse menüüsse juurdepääsetavuse abi link:

en: Open your active theme’s <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
et: Avage oma aktiivse teema <code> jalus.php </code> või <code> funktsioonid.php </code> fail (tavaliselt leidub <code>/wp-sisu/teemades/teie-theme/</code>).

en: Locate the place where you want to add the link (typically just before the closing <code>&lt;/footer&gt;</code> or <code>&lt;/body&gt;</code> tag).
et: Leidke koht, kus soovite lingi lisada (tavaliselt vahetult enne sulgemist <code> & lt;/jalus & gt; </code> või <code> & lt;/Head & gt; </code> silt).

en: Add the following HTML code to insert the link:
et: Lingi sisestamiseks lisage järgmine HTML -kood:

en: Refresh your website to see the link appear in the footer.
et: Värskendage oma veebisaiti, et näha linki jalusesse ilmuvat.

en: Note: It is recommended to use a child theme to prevent your changes from being lost during theme updates.
et: MÄRKUS. Teema värskenduste ajal on soovitatav kasutada lapseteemat, et vältida teie muudatuste kadumist.

en: If you need further assistance, please contact us at
et: Kui vajate täiendavat abi, võtke meiega ühendust aadressil

en: Get Started: Activate Widget and Add Footer Link
et: Alustage: aktiveerige vidin ja lisage jaluse link

en: Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget.
et: Liikuge seadete juurde ja lülitage vidin sissepääsetavuse sisse.

en: How to Add an Accessibility Link to Your Footer
et: Kuidas lisada oma jaluse juurde juurdepääsetavuse link

en: Enable/
et: Luba/

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features.
et: Nautige %1 $ S7-päeva tasuta prooviversiooni %2 $ S, kus on juurdepääs valitud plaani funktsioonidele.

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sGrowth Plan.%2$s
et: Hankige%1 $ S15 %% Soodusprotsenti 2 $ S aastatellimuse korral, kui valite%1 $ sgrowth plaani.%2 $ s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sScale Plan.%2$s
et: Hankige%1 $ S20 %% Soodusprotsenti 2 $ S aastatellimuses, kui valite%1 $ SSCale'i plaan.%2 $ S

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sEstablished Plan.%2$s
et: Hankige%1 $ S25 %% Soodusprotsenti 2 $ S aastatellimuses, kui valite%1 $ sesported plaani.%2 $ s

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
et: Nautige %1 $ S7-päeva tasuta prooviversiooni %2 $ S koos valitud plaani funktsioonidele:

en: Widget Title on Hover
et: Vidina pealkiri hõljukil

en: Disable Hover text on widget and widget Loader
et: Keela hõljutustekst vidinas ja vidinalaaduris

en: Verify Widget & Remove Branding
et: Vidina kinnitamine ja kaubamärgi eemaldamine

en: Once the accessibility widget’s functionality is verified, we’ll proceed to remove all branding for your white-label configuration.
et: Kui juurdepääsetavuse vidina funktsionaalsus on kinnitatud, eemaldame teie valge sildi konfiguratsioonist kogu kaubamärgi.

en: Contact Us
et: Võtke meiega ühendust

en: Open your active theme's <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
et: Avage oma aktiivse teema fail <code>footer.php</code> või <code>functions.php</code> (leiab tavaliselt failist <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).

en: Disable Hover Text
et: Keela hõljuv tekst

en: Search
et: Otsi

en: Save Rankings
et: Salvesta paremusjärjestus

en: Rank
et: Aste

en: You're on the %s plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
et: Olete plaanis %s! Täiendage juba täna võimsaid juurdepääsetavuse tööriistu.

en: You're on a %s plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
et: Teil on %s plaan! Täna uuendades saate avada veelgi rohkem funktsioone ja kohandamisvalikuid.

en: You're on the %s plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
et: Olete plaanis %s! Täna uuendades saate nautida prioriteetset tuge ja eksklusiivseid täiustatud juurdepääsetavuse funktsioone.

en: Includes all features from the %s Plan
et: Sisaldab kõiki paketi %s funktsioone

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
et: Kui valite paketi %1$s%3$s, saate aastatellimuselt %1$s15%% allahindlust%2$s.%2$s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
et: Kui valite paketi %1$s%3$s, saate aastatellimuselt %1$s20%% allahindlust%2$s.%2$s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
et: Kui valite paketi %1$s%3$s, saate aastatellimuselt %1$s25%% allahindlust%2$s.%2$s

en: 5 out of 5 stars
et: 5 tärni 5-st

en: ADHD should not be empty.
et: ADHD ei tohiks olla tühi.

en: AI Easy LLMs.txt Generator
et: AI lihtne LLMs.txt generaator

en: AI Fit Finder Size Recommender
et: AI Fit Finderi suuruse soovitus

en: Access quick and detailed answers across all categories, helping you understand your accessibility tools without confusion.
et: Juurdepääs kiiretele ja üksikasjalikele vastustele kõigis kategooriates, mis aitab teil oma juurdepääsetavuse tööriistu segaduseta mõista.

en: Accessibility Features Overview
et: Juurdepääsetavusfunktsioonide ülevaade

en: Accessibility Fixes Applied
et: Juurdepääsetavuse parandused on rakendatud

en: Accessibility Profiles
et: Juurdepääsetavusprofiilid

en: Accessibility Scanner History
et: Juurdepääsetavusskanneri ajalugu

en: Accessibility Scanner Result
et: Juurdepääsetavuse skanneri tulemus

en: Accessibility Usage Insights
et: Juurdepääsetavuse kasutamise ülevaade

en: Activate App
et: Aktiveerige rakendus

en: All Page
et: Kõik leht

en: Also Available On Other Platforms
et: Saadaval ka muudel platvormidel

en: Analytics Overview
et: Analyticsi ülevaade

en: Analytics overview
et: Analüütika ülevaade

en: App Status
et: Rakenduse olek

en: Are plans feature-gated?
et: Kas plaanid on funktsioonipiiranguga?

en: Automated scans can't catch everything. Get a full manual audit.
et: Automaatne skannimine ei suuda kõike tabada. Hankige täielik käsitsi audit.

en: Automated score has limitations
et: Automatiseeritud skoori on piirangud

en: Automatic scans to ensure your store stays compliant with accessibility standards over time
et: Automaatsed skannimised tagavad, et teie pood vastab aja jooksul juurdepääsetavuse standarditele

en: Bargain App
et: Soodne rakendus

en: Bargain App by CartCoders
et: CartCodersi sooduspakkumine

en: Blind should not be empty.
et: Ruloo ei tohiks olla tühi.

en: Can I use this with multilingual stores?
et: Kas ma saan seda kasutada mitmekeelsetes poodides?

en: Cancel should not be empty.
et: Tühista väli ei tohi olla tühi.

en: Chat With Us
et: Vestelge meiega

en: Chat with our support team for quick help and instant guidance.
et: Kiire abi ja viivitamatute juhiste saamiseks vestelge meie tugitiimiga.

en: Cognitive and Learning should not be empty.
et: Kognitiivne ja õppimine ei tohiks olla tühi.

en: Collect offers and increase conversions on product pages.
et: Koguge pakkumisi ja suurendage tootelehtedel konversioone.

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Configure accessibility menu controls and behavior.
et: Hõlbustusmenüü juhtelementide ja käitumise konfigureerimine.

en: Contact Us.
et: Võta meiega ühendust

en: Contact us.
et: Võta meiega ühendust

en: Contrast should not be empty.
et: Kontrast ei tohiks olla tühi.

en: Control AI crawler access to low-value and sensitive pages.
et: Kontrollige AI-roomaja juurdepääsu väikese väärtusega ja tundlikele lehtedele.

en: Current Plan: %s
et: Praegune plaan: %s

en: Cursor should not be empty.
et: Kursor ei tohi olla tühi.

en: Customize icon, position, and appearance settings.
et: Kohandage ikooni, asukoha ja välimuse sätteid.

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference
et: Customise the size of the accessibility widget to your preference

en: Daily
et: Igapäevane

en: Day Of Week
et: Nädalapäev

en: Default should not be empty.
et: Vaikimisi ei tohi olla tühi.

en: Detailed Information By Category
et: Üksikasjalik teave kategooriate kaupa

en: Dyslexia should not be empty.
et: Düsleksia ei tohiks olla tühi.

en: Elderly should not be empty.
et: Eakad ei tohiks olla tühjad.

en: Enable / Disable
et: Luba / Keela

en: Enable or disable features that improve your website's accessibility.
et: Lubage või keelake funktsioonid, mis parandavad teie veebisaidi juurdepääsetavust.

en: Enable our plugin to see it visible on your website.
et: Lubage meie pistikprogramm, et seda oma veebisaidil näha.

en: Enabled
et: Lubatud

en: FAQs
et: KKK-d

en: Feature Activity Highlights
et: Funktsioonitegevuse esiletõstmised

en: Features & Functionality
et: Omadused ja funktsionaalsus

en: Filter Content should not be empty.
et: Filtri sisu ei tohi olla tühi.

en: Find your best fit with guided size recommendations.
et: Juhitud suurussoovituste abil saate leida endale sobivaima sobivuse.

en: Friday
et: reedel

en: Get Expert Audit Report.
et: Hankige ekspertide auditiaruanne.

en: Get Live Chat Support
et: Hankige reaalajas vestluse tugi

en: Gif Hide
et: Peida GIF

en: Go Beyond Automation With Expert Audits
et: Minge automatiseerimisest kaugemale ekspertauditiga

en: Group Of Pages
et: Lehtede rühm

en: Have Questions Or Need Assistance? %s
et: Kas teil on küsimusi või vajate abi? %s

en: Hello %s
et: Tere %s

en: How do I get help if I face issues?
et: Kuidas saada abi, kui mul on probleeme?

en: It helps store owners offer a more accessible browsing experience with controls for text, contrast, navigation, media, and language support.
et: See aitab poeomanikel teksti-, kontrasti-, navigeerimis-, meediumi- ja keeletoe juhtnuppudega pakkuda juurdepääsetavamat sirvimiskogemust.

en: LLMs.txt Generator
et: LLMs.txt generaator

en: Language Settings
et: Keeleseaded

en: Last 30 Days
et: Viimased 30 päeva

en: Last 7 Days
et: Viimased 7 päeva

en: Last Month
et: Eelmine kuu

en: Lawful Risk
et: Seaduslik risk

en: Limited Scan Notice
et: Piiratud skannimise teatis

en: Manage Features
et: Funktsioonide haldamine

en: Monday
et: esmaspäev

en: Motor Impaired should not be empty.
et: Mootorikahjustusega lahter ei tohiks olla tühi.

en: Need Any Help?
et: Kas vajate abi?

en: Next
et: Edasi

en: No scan history found (or API response is empty).
et: Skaneerimisajalugu ei leitud (või API vastus on tühi).

en: Not Sure Which Plan Fits Best?
et: Kas pole kindel, milline plaan sobib kõige paremini?

en: One Click To Make Your Website Accessible Today
et: Üks klõps, et muuta oma veebisait juba täna juurdepääsetavaks

en: Only the first page of your website will be scanned. To request a full-site accessibility scan, please reach out to our team.
et: Skannitakse ainult teie veebisaidi esimest lehte. Kogu saidi juurdepääsetavuse skannimise taotlemiseks võtke ühendust meie meeskonnaga.

en: Open
et: Avatud

en: Our team can help you choose the right plan based on your store size, accessibility goals, and support needs.
et: Meie meeskond aitab teil valida õige plaani, mis põhineb teie poe suurusel, juurdepääsetavuse eesmärkidel ja tugivajadustel.

en: Page URL
et: Lehe URL

en: Platform & Integration
et: Platvorm ja integratsioon

en: Please enter a valid URL to scan.
et: Sisestage skannimiseks kehtiv URL.

en: Prev
et: Eelmine

en: Pro Plan
et: Pro plaan

en: Quickstart
et: Kiirstart

en: Real Customer Questions
et: Tõelised kliendiküsimused

en: Recommended Apps
et: Soovitatavad rakendused

en: Refresh
et: Värskenda

en: Report Date
et: Aruande kuupäev

en: Run scans and review accessibility findings.
et: Käivitage skannimised ja vaadake juurdepääsetavuse leiud üle.

en: Saturday
et: laupäeval

en: Scan
et: Skaneeri

en: Scan Interval
et: Skaneerimise intervall

en: Scan Queued
et: Skannimine järjekorras

en: Scan Queued â Waiting To Startâ¦
et: Skannimine järjekorras – Ootab algust

en: Scan Scope
et: Skaneerimise ulatus

en: Scan To Check Compliance Of Accessibility
et: Skannige juurdepääsetavuse vastavuse kontrollimiseks

en: Scanner Result
et: Skänneri tulemus

en: Schedule a Call
et: Leppige kokku kõne

en: Scheduled Scan
et: Plaanitud skannimine

en: Search should not be empty.
et: Otsing ei tohiks olla tühi.

en: Select Language
et: Valige keel

en: Set up translation visibility and language priorities.
et: Seadistage tõlke nähtavus ja keelelised prioriteedid.

en: Set wholesale rules and simplify B2B pricing.
et: Määrake hulgimüügireeglid ja lihtsustage B2B hinnakujundust.

en: Showing
et: Kuvatakse

en: Specific Page
et: Konkreetne leht

en: Start Live Chat
et: Alusta reaalajas vestlust

en: Start with a %1$s7-day free trial%2$s to experience all features:
et: Alustage %1$s7-päevase tasuta prooviversiooniga%2$s, et kogeda kõiki funktsioone:

en: Status
et: Olek

en: Sunday
et: pühapäev

en: Support & Partnership
et: Tugi ja partnerlus

en: The site url you entered is already registered.
et: Teie sisestatud saidi URL on juba registreeritud.

en: This Month
et: Sel kuul

en: Thursday
et: neljapäeval

en: Time Of Day
et: Kellaaeg

en: To Scan All Page Or Group Of Pages, Please
et: Kõigi lehtede või lehtede rühma skannimiseks palun

en: Total Accessibility Scans
et: Täielikud juurdepääsetavuse kontrollid

en: Tuesday
et: teisipäeval

en: Unable to render audit result.
et: Auditi tulemust ei saa esitada.

en: Upgrade your plan to enable these features.
et: Nende funktsioonide lubamiseks uuendage oma plaani.

en: Use this guide to quickly set up your Accessibility Assistant widget.
et: Kasutage seda juhendit hõlbustusabilise vidina kiireks seadistamiseks.

en: View Analytics
et: Vaadake Analyticsit

en: View Result
et: Vaata tulemust

en: Virtual Keyboard should not be empty.
et: Virtuaalne klaviatuur ei tohi olla tühi.

en: Website screenshot
et: Veebisaidi ekraanipilt

en: Wednesday
et: kolmapäeval

en: Weekly
et: Iganädalane

en: Welcome to: Accessibility Assistant
et: Tere tulemast juurdepääsetavuse assistendi juurde

en: What does this plugin help with?
et: Mille vastu see pistikprogramm aitab?

en: Wholesale App
et: Hulgimüügirakendus

en: Wholesale Price & B2B Solution
et: Hulgihind ja B2B lahendus

en: Widget Content / Appearance
et: Vidina sisu / välimus

en: Widget Engagements
et: Vidinate kaasamised

en: Yes. Each plan unlocks additional controls and customization. Your current plan determines what appears as enabled in admin pages.
et: Jah. Iga plaan avab täiendavad juhtelemendid ja kohandamise. Teie praegune plaan määrab, mis kuvatakse administraatori lehtedel lubatuna.

en: Yes. Higher plans support broad language coverage, language controls, and easier multilingual storefront accessibility.
et: Jah. Kõrgemad plaanid toetavad laialdast keelelist katvust, keelejuhtimist ja lihtsamat mitmekeelset poe juurdepääsetavust.

en: You can reach the support team through the contact link in the footer. Paid plans include stronger support options based on tier.
et: Tugimeeskonnaga saate ühendust jaluses oleva kontaktilingi kaudu. Tasulised plaanid sisaldavad tugevamaid tugivõimalusi, mis põhinevad tasemel.

en: You have member access
et: Teil on liikme juurdepääs

en: Your scan is in the queue and will start soon.
et: Teie skannimine on järjekorras ja algab peagi.

en: of
et: kohta

en: records
et: rekordid

en: result
et: tulemus

en: warning sign
et: hoiatusmärk

en: Chat With Our Support Team For Quick Help And Instant Guidance.
et: Kiire abi ja viivitamatute juhiste saamiseks vestelge meie tugimeeskonnaga.

en: Customize Icon, Position, And Appearance Settings.
et: Kohandage ikooni, asukoha ja välimuse sätteid.

en: Enable Our Plugin To See It Visible On Your Website.
et: Lubage meie pistikprogramm, et see oleks oma veebisaidil nähtav.

en: Only The First Page Of Your Website Will Be Scanned. To Request A Full-Site Accessibility Scan, Please Reach Out To Our Team.
et: Skannitakse ainult teie veebisaidi esimene leht. Kogu saidi juurdepääsetavuse kontrolli taotlemiseks võtke ühendust meie meeskonnaga.

en: Sepcific Page
et: Spetsiaalne leht

en: Set Up Translation Visibility And Language Priorities.
et: Seadistage tõlke nähtavus ja keeleprioriteedid.
