Accessibility Assistant 1.3.2 - en to eu translation catalogue (691 entries)

en: %1$s - Features%2$s
eu: %1$s - Ezaugarriak%2$s

en: %s language flag
eu: %s hizkuntzaren bandera

en: / Yearly
eu: / Urteko

en: /monthly
eu: /hileko

en: 1. Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget. %s
eu: 1. Joan Ezarpenetara eta piztu Eskuragarritasun widgeta. %s

en: 2. Click Save to apply the changes. %s
eu: 2. Klikatu Gorde aldaketak aplikatzeko. %s

en: 5 days Free Trial
eu: 5 eguneko doako proba

en: 5 out of 5 stars
eu: 5 izarretik 5

en: 7 days Free Trial
eu: 7 egun doako proba

en: A modernized version of the default design - visually polished, stylistically refined.
eu: Diseinu lehenetsiaren bertsio modernizatua - bisualki leundua, estilistikoki findua.

en: ADHD
eu: Bethd

en: ADHD should not be empty.
eu: ADHD ez da hutsik egon behar.

en: AI Easy LLMs.txt Generator
eu: AI Easy LLMs.txt Sortzailea

en: AI Fit Finder Size Recommender
eu: AI Fit Finder tamaina gomendatzailea

en: Accent and Logo Elements
eu: Azentua eta Logo Elementuak

en: Access quick and detailed answers across all categories, helping you understand your accessibility tools without confusion.
eu: Atzitu kategoria guztietako erantzun azkar eta zehatzetara, zure irisgarritasun-tresnak nahasketarik gabe ulertzen lagunduz.

en: Access to all core accessibility tools included in the widget
eu: Widgetan sartutako oinarrizko irisgarritasun tresna guztietarako sarbidea

en: Accessibility
eu: Eskuragarritasuna

en: Accessibility Assistance
eu: Eskuragarritasun Laguntza

en: Accessibility Assistant
eu: Eskuragarritasun Laguntzailea

en: Accessibility Assistant Icon
eu: Eskuragarritasun Laguntzailearen Ikonoa

en: Accessibility Assistant Logo
eu: Eskuragarritasun Laguntzailearen Logoa

en: Accessibility Assistant should not be empty.
eu: Eskuragarritasun laguntzailea ez da hutsik egon behar.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done.
eu: Eskuragarritasun Laguntzailea, merkatuan joera den produktua da, edozein desgaitasun duen pertsonak (gorrak, itsuak, mutuak, ikusmen urrikoak, mugikortasun urrikoak) aplikazio hau erabil dezaten beraien beharrak betetzeko.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done. By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values
eu: Irisgarritasun laguntzailea, merkaturako joera duen produktua, desgaituta (gorren, itsu, isilpeko, ikusmen urriko urratsez, mugikortasun urritasuna) pertsonaiak erabil ditzake eskaera hau egiteko eskakizunetarako.Gogoan mantenduz - helburu sozial nagusia, gure talde berritzaileak lan egin eta aplikazio hau merkatuan sartu zuen.Printzipio nagusia "non berrikuntzak balio sozialak betetzen ditu

en: Accessibility Features Overview
eu: Irisgarritasun-eginbideen ikuspegi orokorra

en: Accessibility Fixes Applied
eu: Irisgarritasun-konponketak aplikatu dira

en: Accessibility PRO-Widget
eu: Irisgarritasun Pro-widget

en: Accessibility Profiles
eu: Irisgarritasun-profilak

en: Accessibility Profiles & Settings
eu: Irisgarritasun profilak eta ezarpenak

en: Accessibility Scanner
eu: Irisgarritasun eskanerra

en: Accessibility Scanner History
eu: Irisgarritasun-eskaneraren historia

en: Accessibility Scanner Result
eu: Irisgarritasun-eskaneraren emaitza

en: Accessibility Score
eu: Irisgarritasun puntuazioa

en: Accessibility Statement
eu: Irisgarritasun aitorpena

en: Accessibility Usage Insights
eu: Irisgarritasun Erabilerari buruzko Insights

en: Accessibility Widget Color Schema
eu: Irisgarritasun widget kolore eskema

en: Accessibility by CartCoders
eu: CartCoders-en Eskuragarritasuna

en: Action
eu: Ekintza

en: Activate App
eu: Aktibatu aplikazioa

en: Add a custom accessibility statement or external statement link
eu: Gehitu erabilerraztasun adierazpen pertsonalizatua edo kanpoko adierazpen esteka

en: Add the following HTML code to insert the link:
eu: Gehitu honako HTML kodea esteka txertatzeko:

en: Adjust Background Colors
eu: Atzeko Plano Koloreak Doitu

en: Adjust Text Colors
eu: Testu Koloreak Doitu

en: Adjust Title Colors
eu: Izenburu Koloreak Doitu

en: Adjust Word & Letter Space
eu: Hitz eta letra artea doitu

en: Advanced Color Adjustments (Text, Titles, Backgrounds)
eu: Kolore doikuntza aurreratuak (testua, izenburuak, atzeko planoak)

en: Alignment
eu: Lerrokatzea

en: Alignment should not be empty.
eu: Lerrokatzea ez da hutsik egon behar.

en: All Basic Features
eu: Oinarrizko ezaugarri guztiak

en: All Features of Growth Plan
eu: Hazkunde Planaren ezaugarri guztiak

en: All Features of Startup Plan
eu: Startup planaren ezaugarri guztiak

en: All Page
eu: Orrialde guztiak

en: All Professional Features
eu: Ezaugarri profesional guztiak

en: All widgets and advanced features require an active plan. %1$sCompare plans%2$s to find your perfect fit.
eu: Widget eta funtzio aurreratuek plan aktiboa behar dute.% 1 $ scompare plan% 2 $ s zure egokitzapen ezin hobea aurkitzeko.

en: Allows customization of heading/title colors to increase focus or contrast.
eu: Goiburua / izenburuko koloreak pertsonalizatzea ahalbidetzen du fokua edo kontrastea handitzeko.

en: Allows speech-to-text typing to help users who have difficulty using keyboards.
eu: Ahozko testua idaztea ahalbidetzen du teklatua erabiltzeko zailtasunak dituzten erabiltzaileei laguntzeko.

en: Already Registered
eu: Dagoeneko erregistratuta

en: Also Available On Other Platforms
eu: Beste plataforma batzuetan ere eskuragarri

en: Analysis Overview
eu: Analisiaren ikuspegi orokorra

en: Analytics Overview
eu: Analytics ikuspegi orokorra

en: Analytics overview
eu: Analytics ikuspegi orokorra

en: App Status
eu: Aplikazioaren egoera

en: Applies color filters to assist users with different types of color blindness.
eu: Koloreen iragazkiak aplikatzen ditu koloreen itsutasun mota desberdinak dituzten erabiltzaileei laguntzeko.

en: Are plans feature-gated?
eu: Planak ezaugarriei lotuta daude?

en: Automated Accessibility score has limitations
eu: Irisgarritasun puntuazio automatizatuak mugak ditu

en: Automated scans can identify many accessibility issues, but they can’t capture every WCAG 2.1 and 2.2 requirement. Our expert manual audits close these gaps by providing in-depth reviews, actionable insights, and tailored remediation recommendations.
eu: Eskaneatze automatizatuek irisgarritasun arazo ugari identifikatu ditzakete, baina ezin dituzte WCAG 2.1 eta 2.2 eskakizun guztiak harrapatu.Gure eskuzko auditorien adituak hutsune horiek itxi itzazu berrikuspen sakonak, ikuspegi ekintzaileak eta neurrira egindako konponbide gomendioak eskainiz.

en: Automated scans can't catch everything. Get a full manual audit.
eu: Miaketa automatizatuek ezin dute dena harrapatu. Lortu eskuzko auditoria osoa.

en: Automated score has limitations
eu: Puntuazio automatikoak mugak ditu

en: Automatic scans to ensure your store stays compliant with accessibility standards over time
eu: Eskaneatu automatikoak zure denda irisgarritasun-arauak denboran zehar betetzen jarraitzen duela ziurtatzeko

en: Back
eu: Atzera

en: Background Colors
eu: Atzeko Plano Koloreak

en: Background Colors should not be empty.
eu: Atzeko planoko koloreak ez da hutsik egon behar.

en: Bargain App
eu: Merkea aplikazioa

en: Bargain App by CartCoders
eu: Bargain aplikazioa CartCoders-en eskutik

en: Basic
eu: Oinarrizkoa

en: Basic Plan
eu: Oinarrizko Plana

en: Basic customization options for layout and appearance
eu: Diseinua eta itxura oinarrizko pertsonalizazio aukerak

en: Big Black Cursor
eu: Kurtsore Beltz Handia

en: Big Black Cursor for Better Visibility
eu: Kurtsore beltz handia ikusgarritasun hobea lortzeko

en: Big Black Cursor should not be empty.
eu: Kurtsore beltz handia ez da hutsik egon behar.

en: Big Cursor
eu: Kurtsore handia

en: Big Cursor should not be empty.
eu: Kurtsore handia ez da hutsik egon behar.

en: Big black Cursor
eu: Kurtsore beltz handia

en: Bigblack Cursor
eu: Kurtsore Beltz Handia

en: Bigger Text
eu: Testu Handiagoa

en: Bigger Text Icon
eu: Testu-ikono handiagoa

en: Bigger Text should not be empty.
eu: Testu handiagoa ez da hutsik egon behar.

en: Blind
eu: Itsu

en: Blind should not be empty.
eu: Itsuak ez luke hutsik egon behar.

en: Bottom Left
eu: Behean Ezkerrean

en: Bottom Right
eu: Behean Eskuinean

en: By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values"
eu: Helburu sozial nagusia gogoan hartuz, gure talde berritzaileak lan egin eta aplikazio hau merkatura atera du. Printzipio nagusia da "Berrikuntza eta Balio Sozialak elkartzen diren tokia"

en: Can I use this with multilingual stores?
eu: Erabili al dezaket hau denda eleanitzekin?

en: Cancel
eu: Indargabetu

en: Cancel Plan
eu: Utzi plana

en: Cancel should not be empty.
eu: Utziak ez luke hutsik egon behar.

en: Cannot Customise Widget
eu: Ezin da widgeta pertsonalizatu

en: CartCoders Logo
eu: CartCoders logoa

en: Categories detailed information
eu: Kategoriak Informazio zehatza

en: Center
eu: Erdikoa

en: Center should not be empty.
eu: Erdikoa ez da hutsik egon behar.

en: Change Widget Color & Positioning
eu: Aldatu widget kolorea eta kokatzea

en: Change the Color Schema of Widget
eu: Widgetaren kolore eskema aldatu

en: Changes the color of general text for better visibility and contrast.
eu: Testu orokorraren kolorea aldatzen du ikusgarritasun eta kontraste hobea lortzeko.

en: Chat With Our Support Team For Quick Help And Instant Guidance.
eu: Txateatu Gure laguntza-taldearekin Laguntza azkarra eta berehalako orientazioa lortzeko.

en: Chat With Us
eu: Txateatu Gurekin

en: Chat with our support team for quick help and instant guidance.
eu: Txateatu gure laguntza-taldearekin laguntza azkarra eta berehalako orientazioa lortzeko.

en: Check Accessibility Free
eu: Egiaztatu irisgarritasuna doan

en: Choose Design
eu: Diseinua Aukeratu

en: Choose Widget Icon
eu: Aukeratu widget ikonoa

en: Choose Widget Inner Color
eu: Aukeratu Widget barruko kolorea

en: Choose Widget Outer Color
eu: Aukeratu Widget Kanpoko kolorea

en: Choose the annual plan that best fits your needs. Each plan provides a variety of features and customization options. Your selected plan will determine the features available in the widget. Plus, take advantage of a complimentary year to explore all the features and boost your store's accessibility.
eu: Aukeratu zure beharretara ondoen egokitzen den urteko plana. Plan bakoitzak ezaugarri eta pertsonalizazio aukera ugari eskaintzen ditu. Aukeratutako planak widgetean erabilgarri dauden ezaugarriak zehaztuko ditu. Gainera, urte osoko doako probaldiaz baliatu zaitez ezaugarri guztiak aztertzeko eta zure dendaren eskuragarritasuna hobetzeko.

en: Close
eu: Hurbileko

en: Code
eu: Kodea

en: Cognitive and Learning
eu: Kognitiboa eta ikaskuntza

en: Cognitive and Learning should not be empty.
eu: Kognitiboak eta Ikaskuntzak ez dira hutsik egon behar.

en: Collect offers and increase conversions on product pages.
eu: Bildu eskaintzak eta handitu produktuen orrietan bihurketak.

en: Color Adjustments
eu: Kolore doikuntzak

en: Color Blind
eu: Kolore Itsua

en: Color Blind Options
eu: Kolore Itsuentzako Aukerak

en: Color Blind should not be empty.
eu: Kolore itsua ez da hutsik egon behar.

en: Color Blind-Friendly Viewing Options
eu: Kolore itsuentzako ikuspegi aukerak

en: Color Schema
eu: Kolore Eskema

en: Completed
eu: Osatua

en: Compliant
eu: Betegarri

en: Compliant under WCAG 2.0, 2.1 & 2.2
eu: WCAG 2.0, 2.1 eta 2.2 azpian betetzen da

en: Configure accessibility menu controls and behavior.
eu: Konfiguratu irisgarritasun menuaren kontrolak eta portaera.

en: Contact Us
eu: Jarri gurekin harremanetan

en: Contact Us.
eu: Jarri gurekin harremanetan

en: Contact us
eu: Jarri gurekin harremanetan

en: Contact us.
eu: Jarri gurekin harremanetan

en: Content Adjustment & Color Blind Feature
eu: Edukien doikuntza eta kolore itsua

en: Content Adjustments
eu: Edukiaren doikuntzak

en: Content Customization
eu: Edukien pertsonalizazioa

en: Content Scaling
eu: Edukiaren Eskalaketa

en: Content Scaling & Content Spacing
eu: Edukiaren eskala eta edukien tartea

en: Content Scaling & Read Mode for Better Focus
eu: Edukiaren eskalaketa eta irakurketa modua fokua hobetzeko

en: Content Scaling should not be empty.
eu: Edukiaren eskalaketa ez da hutsik egon behar.

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Contrast
eu: Kontrastea

en: Contrast +
eu: Kontrastea +

en: Contrast Icon
eu: Kontraste ikonoa

en: Contrast should not be empty.
eu: Kontrastea ez da hutsik egon behar.

en: Control AI crawler access to low-value and sensitive pages.
eu: Kontrolatu AI arakatzailearen sarbidea balio txikiko eta sentikorretako orrialdeetarako.

en: Controller Background
eu: Kontrolatzailearen Atzeko Planoa

en: Current Plan: %s
eu: Egungo plana: %s

en: Cursor
eu: Kurtsorea

en: Cursor Icon
eu: Kurtsorearen ikonoa

en: Cursor should not be empty.
eu: Kurtsorea ez da hutsik egon behar.

en: Custom Design
eu: Diseinu Pertsonalizatua

en: Customers will be provided with the option of accessing the plugin for accessing the advanced features. Through which the customer can enable/disable the functionality and access the application on his system.
eu: Bezeroak plugin-ari sartzeko aukera izango dute ezaugarri aurreratuetara sartzeko. Honen bidez bezeroak funtzionalitatea gaitu/desgaitu eta aplikaziora sartu dezakete beren sisteman.

en: Customise Position
eu: Kokapena pertsonalizatu

en: Customise Widget Position and Padding
eu: Widgetaren kokapena eta betegarria pertsonalizatu

en: Customize Icon, Position, And Appearance Settings.
eu: Pertsonalizatu ikonoa, posizioa eta itxura ezarpenak.

en: Customize icon, position, and appearance settings.
eu: Pertsonalizatu ikonoa, posizioa eta itxura ezarpenak.

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference
eu: Customise the size of the accessibility widget to your preference

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference"
eu: Pertsonalizatu irisgarritasun widgetaren tamaina zure lehentasunera "

en: Customize the widget color scheme to match your brand identity
eu: Pertsonalizatu widget kolorearen eskema zure markaren nortasunarekin bat etor dadin

en: Customize the widget launch icon and apply your own branding
eu: Pertsonalizatu widget-a abiarazteko ikonoa eta aplikatu zure marka

en: Daily
eu: Egunero

en: Dark Contrast
eu: Kontraste iluna

en: Dark Contrast should not be empty.
eu: Kontraste iluna ez da hutsik egon behar.

en: Dashboard
eu: Igellari

en: Day Of Week
eu: Asteko Eguna

en: Dedicated account manager for priority onboarding and support
eu: Kontuen kudeatzaile dedikatua lehentasunezko ontzian eta laguntza lortzeko

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Default Design
eu: Diseinu Lehenetsia

en: Default language
eu: Lehenetsitako hizkuntza

en: Default should not be empty.
eu: Lehenetsiak ez luke hutsik egon behar.

en: Desaturate
eu: Desaturatu

en: Desaturate Icon
eu: Desaturatu ikonoa

en: Desaturate should not be empty.
eu: Desaturazioa ez da hutsik egon behar.

en: Designed specifically for mobile - similar to the default but optimized for smaller screens and touch-friendly interaction.
eu: Mugikorrerako bereziki diseinatua - lehenetsitakoaren antzekoa da, baina pantaila txikiagoetarako eta ukitu lagunarteko elkarreragiteko optimizatua.

en: Desktop Position
eu: Mahaigaineko Kokapena

en: Detailed Information By Category
eu: Informazio Xehatua Kategoriaren arabera

en: Detailed information by category
eu: Informazio zehatza kategoriaren arabera

en: Didn't receive the code?
eu: Ez duzu kodea jaso?

en: Disable
eu: Desgaitu

en: Disable Branding
eu: Desgaitu marka

en: Disable Hover Text
eu: Desgaitu Pasatzeko Testua

en: Disable Hover text on widget and widget Loader
eu: Desgaitu pasatzeko testua widget-en eta widget-en kargatzailean

en: Disable Report Problem
eu: Desgaitu txostenaren arazoa

en: Disable Widget Sound
eu: Desgaitu widget soinua

en: Disabled
eu: Ezindua

en: Disables all website sounds to assist users sensitive to audio.
eu: Webgunearen soinu guztiak desgaitzen ditu erabiltzaileei audioarekiko sentikorra laguntzeko.

en: Disables the ability for users to report problems through the app.
eu: Erabiltzaileek aplikazioaren bidez arazoen berri emateko gaitasuna desgaitzen du.

en: Display & Media Controls
eu: Pantaila eta multimedia kontrolak

en: Displays a panel with important and frequently used links for easier navigation.
eu: Nabigazio errazagoa lortzeko esteka garrantzitsu eta maiz erabiltzen ditu.

en: Displays an on-screen keyboard for users who can't use a physical one.
eu: Pantailako teklatua bistaratzen du fisiko bat erabili ezin duten erabiltzaileentzat.

en: Do you want to put as link?
eu: Esteka gisa jarri nahi duzu?

en: Do you want to put this widget as link?
eu: Widget hau esteka gisa jarri nahi al duzu?

en: Dyslexia
eu: Dislexia

en: Dyslexia should not be empty.
eu: Dislexia ez da hutsik egon behar.

en: Ease of access to change the background/font color
eu: Atzeko planoa/letra kolorea aldatzeko sarbide erraza

en: Edit %s language
eu: %s hizkuntza editatu

en: Edit Languages
eu: Hizkuntzak Editatu

en: Elderly
eu: Adbera

en: Elderly should not be empty.
eu: Adinekoek ez dute hutsik egon behar.

en: Enable
eu: Gaitu

en: Enable / Disable
eu: Gaitu / Desgaitu

en: Enable /Disable
eu: Gaitu/Desgaitu

en: Enable Disable Features
eu: Ezaugarriak Gaitu/Desgaitu

en: Enable Our Plugin To See It Visible On Your Website.
eu: Gaitu gure plugina zure webgunean ikusgai ikusteko.

en: Enable or disable features that improve your website's accessibility.
eu: Gaitu edo desgaitu zure webgunearen irisgarritasuna hobetzen duten eginbideak.

en: Enable or disable media elements like audio, video, and GIFs
eu: Audio, bideoa eta gif bezalako euskarri elementuak gaitu edo desgaitu

en: Enable or disable the widget as needed
eu: Gaitu edo desgaitu widgeta behar den moduan

en: Enable our plugin to see it visible on your website.
eu: Gaitu gure plugina zure webgunean ikusgai ikusteko.

en: Enable readable fonts, reading mask, and title highlighting
eu: Gaitu irakurtzeko letra-tipoak, irakurtzeko maskara eta izenburuaren izenburua

en: Enable/
eu: Gaitu /

en: Enable/Disable Accessibility Features
eu: Irisgarritasun funtzioak gaitu / desgaitu

en: Enable/Disable Features
eu: Ezaugarriak Gaitu/Desgaitu

en: Enable/Disable Media
eu: Multimedia gaitu/desgaitu

en: Enable/Disable Widget
eu: Widgeta gaitu/desgaitu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Enables a large black cursor to improve visibility for users with low vision.
eu: Ikuspegi baxua duten erabiltzaileek ikusgarritasuna hobetzeko kurtsore beltz handi bat ahalbidetzen du.

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.
eu: Laguntza eleanitza gaitzen du erabiltzailearen hizkuntza lehentasunetan edo ezarpenetan oinarrituta.

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.Statement Link?
eu: Laguntza eleanitza gaitzen du erabiltzailearen lehentasunetan edo ezarpenetan oinarritutako estekaren arabera?

en: Enhanced Usability for All Accessibility Needs
eu: Erabilgarritasun hobetua eskuragarritasun behar guztietarako

en: Enjoy a %1$s5-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
eu: Gozatu %1$s5 eguneko doako probaldiaz%2$s aukeratutako planaren ezaugarriekin:

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features.
eu: Gozatu% 1 $ S7 eguneko doako proban% 2 $ s hautatutako planaren funtzioetara sartzeko.

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
eu: Gozatu% 1 $ S7 eguneko doako proban% 2 $ s hautatutako planaren funtzioetarako sarbidea:

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision
eu: Edukien tamaina handitzen edo murrizten du diseinuan eraginik izan gabe, ikusmen baxua duten erabiltzaileei laguntzea

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision.
eu: Edukiaren tamaina handitzen edo murrizten du diseinuan eraginik izan gabe, ikusmen baxua duten erabiltzaileei laguntzea.

en: Enter OTP
eu: Sartu OTP

en: Enter the 6-digit OTP sent to your email address.
eu: Sartu zure helbide elektronikora bidalitako 6 digituko OTP.

en: Enter your statement page link here...
eu: Idatzi zure adierazpen orriaren esteka hemen ...

en: Error!
eu: Errorea!

en: Events Clicked
eu: Gertaerak klikatu

en: Events-Clicked
eu: Gertaerak-klik egin da

en: Extended widget customization options including layout and branding
eu: Widget hedatuen pertsonalizazio aukerak diseinua eta marka barne

en: FAQs
eu: Ohiko galderak

en: Failed Checks
eu: Huts egin du txekeak

en: Fast Chat Support during business hours
eu: Txat-laguntza azkarra lan orduetan

en: Feature Activity Highlights
eu: Ezaugarri jardueren aipagarrienak

en: Features & Functionality
eu: Ezaugarriak eta funtzionaltasuna

en: Filter Content
eu: Iragazi edukia

en: Filter Content should not be empty.
eu: Iragaziaren edukia ez da hutsik egon behar.

en: Finally, access the settings to change the background and font colors. This step lets you personalize the widget's appearance, ensuring it matches your brand's style or enhances readability for users. Select your preferred colors and apply them to make the widget visually appealing and accessible.
eu: Azkenik, atzeko planoa eta letra koloreak aldatzeko ezarpenetara sartu. Pauso honek widgetaren itxura pertsonalizatzeko aukera ematen dizu, zure markaren estiloarekin bat etor dadin edo erabiltzaileentzat irakurgarritasuna hobetu dadin. Aukeratu nahi dituzun koloreak eta aplikatu widgeta ikusgarriago eta eskuragarriago egiteko.

en: Find your best fit with guided size recommendations.
eu: Aurkitu zure doikuntzarik onena tamaina gomendio gidatuekin.

en: Floating Widget Icon Color
eu: Widget ikonoaren kolore flotagarria

en: Floating Widget Padding
eu: Widget-eko betegarria flotatzen

en: Floating Widget Position
eu: Widget posizio flotagarria

en: Floating Widget Size
eu: Widget tamaina flotagarria

en: Focus Mask
eu: Foku Maskara

en: Font Readability
eu: Letra-tipoaren Irakurgarritasuna

en: Free Accessibility Check
eu: Doako irisgarritasun egiaztapena

en: Friday
eu: ostirala

en: Full access to %1$sall accessibility widgets%2$s and features
eu: Sarbide osoa% 1 $ Sall Irisgarritasun Widgets% 2 $ S eta funtzioak

en: Fully customizable widget with advanced control options
eu: Guztiz pertsonalizagarria widget kontrol aukera aurreratuekin

en: GIF Hide
eu: GIF Ezkutatu

en: GIF Hide should not be empty.
eu: GIF ezkutatzea ez da hutsik egon behar.

en: Get Expert Audit Report.
eu: Eskuratu adituen auditoretza txostena.

en: Get Live Chat Support
eu: Lortu zuzeneko txataren laguntza

en: Get Started: Activate Widget and Add Footer Link
eu: Hasi: Aktibatu widget eta gehitu oina-esteka

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
eu: Lortu %1$s15%% deskontua%2$s urteko harpidetzan %1$s%3$s Plana hautatzen duzunean.%2$s

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sGrowth Plan.%2$s
eu: Lortu% 1 $ S15 %% Deskontua% 2 $ s Urtero harpidetza batean% 1 $ sgrowth plana hautatzen duzunean.% 2 $ s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
eu: Lortu %1$s20%% deskontua%2$s urteko harpidetzan %1$s%3$s Plana hautatzen duzunean.%2$s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sScale Plan.%2$s
eu: Lortu% 1 $ S20%% Deskontua% 2 $ s urtero harpidetza batean% 1 $ SSCALE plana hautatzen duzunean.% 2 $ s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
eu: Lortu %1$s25%% deskontua%2$s urteko harpidetzan %1$s%3$s Plana hautatzen duzunean.%2$s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sEstablished Plan.%2$s
eu: Lortu% 1 $ S25 %% Deskontua% 2 $ s Urtero harpidetza batean% 1 $ sartutako plana hautatzen duzunean.% 2 $ s

en: Get a %1$s29%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sProfessional Plan.%2$s
eu: Lortu %1$s29%% deskontua%2$s urteko harpidetzan %1$sPlan Profesionala%2$s aukeratzean.

en: Get a %1$s40%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sPremium Plan.%2$s
eu: Lortu %1$s40%% deskontua%2$s urteko harpidetzan %1$sPlan Premiuma%2$s aukeratzean.

en: Get a Detailed Expert Audit Report
eu: Lortu adituen auditoria txosten zehatza

en: Get started with a plan that matches your requirements:
eu: Hasi zure eskakizunekin bat datorren plan batekin:

en: Get started with the Accessibility widget by enabling it in our Settings under the Widget Option section.
eu: Hasi Eskuragarritasun widgetarekin gure Ezarpenetan, Widget Aukera atalean, gaituz.

en: Gif Hide
eu: GIF Ezkutatu

en: Go Beyond Automation With Expert Audits
eu: Joan automatizaziotik haratago adituen auditoriekin

en: Go Beyond Automation with Expert Audits
eu: Joan automatizaziotik haratago aditu auditoriekin

en: Group Of Pages
eu: Orrialde Taldea

en: Have Questions Or Need Assistance? %s
eu: Galderarik edo laguntzarik behar duzu? %s

en: Have questions or need assistance? %1$sContact us%2$s
eu: Galderarik edo laguntzarik behar duzu? %1$sJarri gurekin harremanetan%2$s

en: Have questions or need assistance? %s
eu: Galderarik edo laguntzarik behar duzu? %s

en: Have questions or need assistance? <a href="%s" target="_blank">Contact us</a>
eu: Galderarik edo laguntzarik behar duzu? <a href="%s" target="_blank">Jarri gurekin harremanetan</a>

en: Hello %s
eu: Kaixo %s

en: Hide GIFs and Animations for Reduced Distraction
eu: GIF eta animazioak ezkutatu arreta gutxiago galtzeko

en: Hide Interface
eu: Interfazea Ezkutatu

en: Hide Interface should not be empty.
eu: Interfazea ezkutatzea ez da hutsik egon behar.

en: Hide Search Bar
eu: Ezkutatu Bilaketa barra

en: Hide Statement
eu: Ezkutatu adierazpena

en: Hides GIF animations that can distract or trigger motion sensitivity.
eu: Ezkutatu GIF animazioak mugimenduen sentsibilitatea urrundu edo aktibatu dezaketenak.

en: Hides the search bar from the user interface.
eu: Erabiltzailearen interfazearen bilaketa-barra ezkutatzen du.

en: Hides the statement section from the user interface.
eu: Erabiltzailearen interfazetik adierazpen atala ezkutatzen du.

en: High Saturation
eu: Asetasun handia

en: High Saturation Icon
eu: Saturazio handiko ikonoa

en: High saturation should not be empty.
eu: Asetasun handia ez da hutsik egon behar.

en: Highlight Focus
eu: Fokua Nabarmendu

en: Highlight Focus should not be empty.
eu: Fokua nabarmentzea ez da hutsik egon behar.

en: Highlight Hover
eu: Gainetik Pasatzean Nabarmendu

en: Highlight Hover should not be empty.
eu: Gainetik pasatzean nabarmentzea ez da hutsik egon behar.

en: Highlight Links
eu: Estekak Nabarmendu

en: Highlight Links should not be empty.
eu: Estekak nabarmentzea ez da hutsik egon behar.

en: Highlight Titles
eu: Izenburuak Nabarmendu

en: Highlight Titles should not be empty.
eu: Izenburuak nabarmentzea ez da hutsik egon behar.

en: Highlight on Hover and Focus for Easier Navigation
eu: Gainetik pasatzean eta fokuan nabarmentzea nabigazioa errazteko

en: Highlights elements when hovered, helping users follow cursor movements.
eu: Nabarmentzekoak diren elementuak nabarmentzen dira, erabiltzaileei kurtsore mugimenduak jarraitzen laguntzeko.

en: Highlights focused elements, enhancing accessibility for keyboard navigation.
eu: Elementu bideratuak nabarmentzen ditu, teklatuaren nabigaziorako irisgarritasuna hobetuz.

en: How do I get help if I face issues?
eu: Nola jaso dezaket laguntza arazoak baditut?

en: How to Add an Accessibility Link to Your Footer
eu: Nola gehitu irisgarritasun esteka zure oina

en: How to Enable/Disable Widget
eu: Widget-a Nola Gaitu/Desgaitu

en: How to cancel your subscription
eu: Nola utzi zure harpidetza

en: How to contact support if you are on the Free plan
eu: Nola jarri harremanetan laguntza librean bazaude

en: How to enable the Free plan
eu: Nola gaitu doako plana

en: If you are on the Free plan, you can reach our support team by sending an email to
eu: Doako planoan bazaude, gure laguntza-taldeari heldu zaitezke mezu elektroniko bat bidalita

en: If you need further assistance, please contact us at
eu: Laguntza gehiago behar izanez gero, jar zaitez gurekin harremanetan

en: If you need further assistance, please contact us at %1$s. You can also check our %2$s for more information.
eu: Laguntza gehiago behar baduzu, jarri gurekin harremanetan %1$s helbidean. Informazio gehiago nahi izanez gero, begiratu gure %2$s.

en: If you require any further information or assistance, please do not hesitate to contact us. Our support team is readily available to address any queries or concerns you may have regarding our subscription plans or any other aspect of our app.
eu: Informazio edo laguntza gehiago behar baduzu, ez izan zalantzarik gurekin harremanetan jartzeko. Gure laguntza taldea prest dago zure zalantza edo kezkak erantzuteko, harpidetza plan edo aplikazioaren beste edozein alderdiren inguruan.

en: Image Alt Tooltip
eu: Irudi Alt Tooltip-a

en: Image Alt Tooltip should not be empty.
eu: Irudi Alt Tooltip-a ez da hutsik egon behar.

en: Image Hide
eu: Irudiak Ezkutatu

en: Image Hide should not be empty.
eu: Irudiak ezkutatzea ez da hutsik egon behar.

en: Image alt Tooltip
eu: Irudia Alt Tooltip

en: Image, Video & GIF Enable/Disable
eu: Irudia, bideoa eta GIF gaitu / desgaitu

en: Image/Video Hide
eu: Irudi/Bideo Ezkutatu

en: Includes all features from the %s Plan
eu: %s Planeko eginbide guztiak biltzen ditu

en: Includes all features from the Growth Plan
eu: Hazkunde Planaren ezaugarri guztiak biltzen ditu

en: Includes all features from the Scale Plan
eu: Eskala planaren ezaugarri guztiak biltzen ditu

en: Includes all features from the Startup Plan
eu: Hasierako planaren ezaugarri guztiak biltzen ditu

en: Invert Colors
eu: Koloreak alderantzikatu

en: Invert Colors should not be empty.
eu: Koloreak alderantzikatzea ez da hutsik egon behar.

en: It helps store owners offer a more accessible browsing experience with controls for text, contrast, navigation, media, and language support.
eu: Dendaren jabeei nabigazio-esperientzia eskuragarriagoa eskaintzen laguntzen die testua, kontrastea, nabigazioa, multimedia- eta hizkuntza-laguntza kontrolatzeko.

en: Keyboard Nav
eu: Teklatu Nabigazioa

en: Keyboard Nav Icon
eu: Teklatuko nav ikonoa

en: Keyboard Navigation
eu: Teklatuko nabigazioa

en: Keyboard should not be empty.
eu: Teklatua ez da hutsik egon behar.

en: Kindly note that upon opting for a subscription plan within our app, please be informed that refunds will not be applicable. This policy applies universally to all subscription plans offered, including both monthly and yearly options. We appreciate your understanding and cooperation in adhering to our policy, as we aim to ensure consistency and fairness in all aspects of our subscription services.
eu: Mesedez, kontuan izan gure aplikazioan harpidetza plan bat aukeratzean ez dela itzulketarik egingo. Politika hau aplikatzen da eskaintzen diren harpidetza plan guztietan, bai hilekoetan bai urtekoetan. Eskertzen dugu gure politikarekin bat egitea, koherentzia eta justizia bermatzeko gure zerbitzuetan.

en: LLMs.txt Generator
eu: LLMs.txt Sortzailea

en: Language Controllers
eu: Hizkuntza kontrolatzaileak

en: Language Settings
eu: Hizkuntza ezarpenak

en: Language Sorting
eu: Hizkuntza sailkatzea

en: Language Variable
eu: Hizkuntza aldagaia

en: Language hidden
eu: Hizkuntza ezkutuan

en: Language visible
eu: Hizkuntza ikusgai

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Last 30 Days
eu: Azken 30 egunak

en: Last 7 Days
eu: Azken 7 egunak

en: Last Month
eu: Azken hilabetean

en: Lawful Risk
eu: Legezko Arriskua

en: Left Alignment
eu: Ezkerreko Lerrokatzea

en: Left Alignment should not be empty.
eu: Ezkerreko lerrokatzea ez da hutsik egon behar.

en: Let's Go
eu: Goazen

en: Let's start by choosing a plan that fits your needs.
eu: Hasi gaitezen zure beharretara egokitzen den plan bat aukeratuz.

en: Lets users control the site using voice commands for hands-free accessibility.
eu: Erabiltzaileek kontrolik gabeko irisgarritasunerako ahots-komandoak erabiliz kontrolatzen ditu.

en: Letter Spacing
eu: Letra Tartea

en: Letter Spacing should not be empty.
eu: Letra artea ez da hutsik egon behar.

en: Light Contrast
eu: Kontraste argia

en: Light Contrast should not be empty.
eu: Kontraste argia ez da hutsik egon behar.

en: Limited Scan Notice
eu: Eskaneatzeko oharra mugatua

en: Line Height
eu: Lerro Altuera

en: Line Height & Alignments
eu: Lerro altuera eta lerrokatzeak

en: Line Height should not be empty.
eu: Lerro altuera ez da hutsik egon behar.

en: Locate the place where you want to add the link (typically just before the closing <code>&lt;/footer&gt;</code> or <code>&lt;/body&gt;</code> tag).
eu: Bilatu esteka gehitu nahi duzun lekua (normalean itxi baino lehen <code> & lt; / lt; footer & gt; </ code> & lt; / lt; </ code> etiketa).

en: Low Saturation
eu: Asetasun txikia

en: Low Saturation Icon
eu: Saturazio baxuko ikonoa

en: Low saturation should not be empty.
eu: Asetasun txikia ez da hutsik egon behar.

en: Manage Features
eu: Kudeatu Ezaugarriak

en: Manage Languages
eu: Hizkuntzak kudeatu

en: Media Control
eu: Multimedia Kontrola

en: Menu Settings
eu: Menuen ezarpenak

en: Middle Left
eu: Erdian Ezkerrean

en: Middle Right
eu: Erdian Eskuinean

en: Mobile Design
eu: Mugikorrentzako diseinua

en: Mobile Position
eu: Mugikorreko Kokapena

en: Mobile View Design
eu: Mugikor Ikuspegi Diseinua

en: Mobile view Design
eu: Ikuspegi mugikorraren diseinua

en: Modifies background colors to reduce eye strain and improve content legibility.
eu: Atzeko planoaren koloreak aldatzen ditu begi-tentsioa murrizteko eta edukien irakurgarritasuna hobetzeko.

en: Monday
eu: astelehena

en: Monthly
eu: Hileko

en: Most 5 Used Feature Analytics
eu: Gehienak 5 erabilitako funtzio analitika

en: Motor Impaired
eu: Motor urria

en: Motor Impaired should not be empty.
eu: Motor Arazoak ez luke hutsik egon behar.

en: Multi-Language Support
eu: Hizkuntza anitzeko euskarria

en: Multiple Languages Support
eu: Hizkuntza anitzeko euskarria

en: Mute Sounds
eu: Soinuak Mututu

en: Mute Sounds should not be empty.
eu: Soinuak mututzea ez da hutsik egon behar.

en: Name
eu: Izena

en: Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget.
eu: Joan ezarpenetara eta aldatu Irisgarritasun Widget-en.

en: Navigate to the Plan page and click on the Cancel Subscription button
eu: Joan Planaren orrialdera eta egin klik Utzi harpidetza botoian

en: Navigation & Input
eu: Nabigazioa eta sarrera

en: Navigation and Interaction Controllers
eu: Nabigazio eta elkarreragin kontrolatzaileak

en: Need Any Help?
eu: Laguntzarik behar al duzu?

en: Need help deciding? Contact us at %1$s or check our %2$s for detailed feature comparisons.
eu: Laguntza behar al duzu erabakita?Jar zaitez gurekin harremanetan% 1 $ s-ra edo egiaztatu gure% 2 $ s funtzioen konparazio zehatzak egiteko.

en: Need help or want to remove branding?
eu: Laguntza behar duzu edo marka kendu nahi duzu?

en: Next
eu: Hurrengoa

en: No Significant Most Features Usage Found
eu: Ez da aipagarrien ezaugarriak aurkitu

en: No relevant data is available for the specified range
eu: Ez dago datu garrantzitsurik zehaztutako barrutian

en: No scan history found (or API response is empty).
eu: Ez da bilaketa-historiarik aurkitu (edo APIaren erantzuna hutsik dago).

en: Not Applicable or It May Require Manual Audit
eu: Ez da aplikagarria edo eskuzko auditoria behar dezake

en: Not Sure Which Plan Fits Best?
eu: Ez dakizu zein plan egokitzen den onena?

en: Not default language
eu: Ez lehenetsitako hizkuntza

en: Note:
eu: Oharra:

en: Note: It is recommended to use a child theme to prevent your changes from being lost during theme updates.
eu: Oharra: haurren gaia erabiltzea gomendatzen da gaiaren eguneratzeetan galdutako aldaketak ekiditeko.

en: Once the accessibility widget’s functionality is verified, we’ll proceed to remove all branding for your white-label configuration.
eu: Irisgarritasun-widgetaren funtzionaltasuna egiaztatu ondoren, marka zuriaren konfiguraziorako marka guztiak kentzen jarraituko dugu.

en: One Click To Make Your Website Accessible Today
eu: Klik bat zure webgunea gaur eskuragarri izateko

en: One Click to Make Your Website Accessible Today
eu: Egin klik bat zure webgunea gaur irisgarria izan dadin

en: Only The First Page Of Your Website Will Be Scanned. To Request A Full-Site Accessibility Scan, Please Reach Out To Our Team.
eu: Zure webguneko lehen orrialdea soilik eskaneatuko da. Gune osoko irisgarritasun-eskaneatze bat eskatzeko, jarri harremanetan gure taldera.

en: Only the first page of your website will be scanned. To request a full-site accessibility scan, please reach out to our team.
eu: Zure webguneko lehen orrialdea soilik eskaneatu egingo da. Gune osoko erabilerraztasun-eskanea bat eskatzeko, jarri harremanetan gure taldearekin.

en: Open
eu: Ireki

en: Open your active theme's <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
eu: Ireki gai aktiboaren <code>footer.php</code> edo <code>functions.php</code> fitxategia (normalean <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>-n aurkitzen da).

en: Open your active theme’s <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
eu: Ireki zure gai aktiboaren <code> footer.php </ code> edo <code> funcions.php </ code> file (normalean <code> / wp-content / temes / your-theme / </ code>).

en: Option to display accessibility widget link in website footer
eu: Irisgarritasun widget esteka bistaratzeko webgune-orri-oinean

en: Our team can help you choose the right plan based on your store size, accessibility goals, and support needs.
eu: Gure taldeak plan egokia aukeratzen lagunduko dizu zure dendaren tamainaren, irisgarritasun-helburuen eta laguntza-beharren arabera.

en: Overview
eu: Orokorra

en: Padding
eu: Betegarria

en: Page URL
eu: Orriaren URLa

en: Pages
eu: Orrialdeak

en: Personalized User Accessibility Profile Settings
eu: Erabiltzailearen eskuragarritasun profila pertsonalizatzeko ezarpenak

en: Personalized accessibility profiles for user-specific needs
eu: Erabilerraztasun pertsonalizatutako profilak erabiltzailearen berariazko beharretarako

en: Plan
eu: Plana

en: Plan Specific Features
eu: Planaren ezaugarri espezifikoak

en: Plans
eu: Planak

en: Platform & Integration
eu: Plataforma eta Integrazioa

en: Please enter a valid URL to scan.
eu: Mesedez, idatzi baliozko URL bat eskaneatzeko.

en: Please uninstall this plugin and reinstall it.
eu: Mesedez, desinstalatu plugin hau eta berriro instalatu.

en: Please upgrade your plan to continue accessing premium accessibility features.
eu: Mesedez, berritu zure plana Irisgarritasun Premium-en funtzioetara sartzeko.

en: Position
eu: Kokapena

en: Premium Plan
eu: Plan Premiuma

en: Prev
eu: Aurrekoa

en: Prioritize and sort languages based on your customer base
eu: Lehentasuna eta ordenatu hizkuntzak zure bezeroaren oinarrian oinarrituta

en: Priority chat support during business hours
eu: Lehentasunezko txat laguntza negozio orduetan

en: Priority support and regular updates
eu: Lehentasunezko laguntza eta ohiko eguneratzeak

en: Pro Plan
eu: Pro Plana

en: Professional
eu: Profesionala

en: Professional Plan
eu: Plan Profesionala

en: Profile Options
eu: Profil Aukerak

en: Profile Settings
eu: Profil Ezarpenak

en: Profile Settings should not be empty.
eu: Profil ezarpenak ez da hutsik egon behar.

en: Quick Access Panel for Useful Accessibility Tools
eu: Eskuragarritasun tresna erabilgarrientzako sarbide azkarreko panela

en: Quick navigation tool showing all Headings, Landmarks, and Links in one place.
eu: Nabigazio tresna azkarra, izenburuak, mugarri eta lotura guztiak erakusten ditu leku bakarrean.

en: Quickstart
eu: Hasiera azkarra

en: Rank
eu: Sailkapena

en: Read Mode
eu: Irakurketa modua

en: Read Mode should not be empty.
eu: Irakurketa modua ez da hutsik egon behar.

en: Readable Fonts
eu: Irakurgarriak diren Letra-tipoak

en: Readable Fonts should not be empty.
eu: Irakurgarriak diren letra-tipoak ez da hutsik egon behar.

en: Readable Fonts, Reading Mask, and Highlight Titles
eu: Irakurgarriak diren letra-tipoak, irakurketa maskara eta izenburuak nabarmentzea

en: Reading Guide
eu: Irakurketa gida

en: Reading Guide Color should not be empty.
eu: Irakurketa gidaren kolorea ez da hutsik egon behar.

en: Reading Mask
eu: Irakurketa Maskara

en: Reading Mask should not be empty.
eu: Irakurketa maskara ez da hutsik egon behar.

en: Reads selected text aloud for users with visual impairments or reading difficulties.
eu: Hautatutako testua ozenki irakurtzen du ikusmen urritasunak dituzten erabiltzaileentzat edo irakurtzeko zailtasunak dituzten erabiltzaileentzat.

en: Real Customer Questions
eu: Benetako bezeroen galderak

en: Recommended Apps
eu: Gomendatutako aplikazioak

en: Refresh
eu: Freskatu

en: Refresh your website to see the link appear in the footer.
eu: Freskatu zure webgunea esteka oina batean agertzen den ikusteko.

en: Remove default widget branding for a fully white-labeled experience
eu: Ezabatu widget marka lehenetsia guztiz etiketatutako esperientzia guztiz

en: Removes accessibility tool branding for a cleaner, white-labeled appearance.
eu: Irisgarritasun tresnaren marka kentzen du, itxura garbiagoa eta zuria.

en: Report Date
eu: Txostenaren data

en: Resend OTP
eu: Resend otp

en: Reset All should not be empty.
eu: Dena berrezartzea ez da hutsik egon behar.

en: Reset To Default
eu: Berrezarri lehenetsita

en: Reset all
eu: Dena Berrezarri

en: Restricted Brand Customization
eu: Mugatutako markaren pertsonalizazioa

en: Right Alignment
eu: Eskuineko Lerrokatzea

en: Run scans and review accessibility findings.
eu: Exekutatu azterketak eta berrikusi erabilerraztasunaren aurkikuntzak.

en: Saturation Modes
eu: Asetasun Moduak

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Save
eu: Gorde

en: Save Rankings
eu: Gorde sailkapenak

en: Save the changes to the <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file.
eu: Gorde aldaketak <Code> Footer.php </ code> edo <code> funcions.php </ code> fitxategia.

en: Scan
eu: Eskaneatu

en: Scan Interval
eu: Eskaneatzeko tartea

en: Scan Queued
eu: Eskaneatu ilaran

en: Scan Queued â Waiting To Startâ¦
eu: Eskaneatu ilaran â Hasteko zainâ¦

en: Scan Scope
eu: Eskaneatu esparrua

en: Scan To Check Compliance Of Accessibility
eu: Eskaneatu Irisgarritasuna betetzen dela egiaztatzeko

en: Scan Your site
eu: Eskaneatu zure gunea

en: Scanner Result
eu: Eskanerraren emaitza

en: Schedule a Call
eu: Antolatu Dei bat

en: Scheduled Scan
eu: Programatutako eskaneatzea

en: Search
eu: Bilatu

en: Search should not be empty.
eu: Bilaketa ez da hutsik egon behar.

en: Seizure Safe
eu: Desamortizazioa segurua

en: Seizure Safe should not be empty.
eu: Desamortizazioa segurua ez da hutsik egon behar.

en: Select Language
eu: Hautatu Hizkuntza

en: Select Monthly Plan:
eu: Aukeratu hileko plana:

en: Select Plan and Offers
eu: Aukeratu plana eta eskaintzak

en: Select Yearly Plan:
eu: Aukeratu urteko plana:

en: Selected
eu: Hautatua

en: Sepcific Page
eu: Orri zehatza

en: Set %s Default Language
eu: %s lehenetsitako hizkuntza ezarri

en: Set Up Translation Visibility And Language Priorities.
eu: Ezarri Itzulpenaren Ikusgarritasuna eta Hizkuntza Lehentasunak.

en: Set up translation visibility and language priorities.
eu: Ezarri itzulpenen ikusgarritasuna eta hizkuntza-lehentasunak.

en: Set wholesale rules and simplify B2B pricing.
eu: Ezarri handizkako arauak eta sinplifikatu B2B prezioak.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Shopline
eu: Denda

en: Show Language
eu: Hizkuntza erakutsi

en: Showing
eu: Erakusten

en: Simplifies the layout and focuses on text for easier reading, removing distractions like sidebars and ads.
eu: Diseinua sinplifikatzen du eta irakurketa errazagoa lortzeko testua du ardatz, alboko barrak eta iragarkiak bezalako distrakzioak kenduz.

en: Smart Contrast
eu: Aitzin

en: Smart Contrast for Better Readability
eu: Irakurgarritasun hobea lortzeko kontraste adimentsua

en: Smart Contrast should not be empty.
eu: Kontraste adimenduna ez da hutsik egon behar.

en: Sorry, You can not update....
eu: Barkatu, ezin duzu eguneratu...

en: Sound Muting for Distraction-Free Browsing
eu: Soinuak mututzea arreta galdu gabe nabigatzeko

en: Specific Page
eu: Orri zehatza

en: Speech Support
eu: Ahoskera Euskarria

en: Standard support via email and live chat during business hours
eu: Laguntza estandarra posta elektroniko bidez eta zuzeneko txat bidez lan egiten

en: Standard support via email.
eu: Laguntza estandarra posta elektroniko bidez.

en: Start Free Trial
eu: Doako proba hasi

en: Start Live Chat
eu: Hasi zuzeneko txata

en: Start My Compliance Plan
eu: Hasi nire betetze plana

en: Start Your Accessibility Journey:
eu: Hasi zure irisgarritasun bidaia:

en: Start a 5-Day Free Trial for
eu: Hasi 5 eguneko doako proba

en: Start a 7-Day Free Trial
eu: Hasi 7 eguneko doako proba

en: Start a 7-Day Free Trial for
eu: Hasi 7 eguneko doako proba

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 5-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
eu: Hasi zure beharretara egokitzen den hileko plana aukeratuz. Plan bakoitzak ezaugarri eta pertsonalizazio aukera desberdinak eskaintzen ditu. Aukeratzen duzun planak widgetean zein ezaugarri erabil ditzakezun zehaztuko du. Gainera, gozatu 5 eguneko doako probaldiaz ezaugarri guztiak aztertzeko eta zure dendaren eskuragarritasuna hobetzeko.

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 7-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
eu: Hasi zure beharretara egokitzen den hileroko plana biltzen.Plan bakoitzak ezaugarri eta pertsonalizazio aukera desberdinak eskaintzen ditu.Aukeratutako planak widgetan sar ditzakezun funtzioak zehaztuko ditu.Gainera, gozatu doako epaiketa 7 egunez ezaugarri guztiak esploratzeko eta zure denden irisgarritasuna hobetzeko.

en: Start with a %1$s5-day free trial%2$s to experience all features:
eu: Hasi% 1 $ S5 eguneko doako proban% 2 $ s ezaugarri guztiak bizitzeko:

en: Start with a %1$s7-day free trial%2$s to experience all features:
eu: Hasi %1$s%2$s 7 eguneko doako proba batekin eginbide guztiak ikusteko:

en: Startup
eu: Martze

en: Startup Plan
eu: Startup plana

en: Statement
eu: Adierazpena

en: Statement Link?
eu: Adierazpen esteka?

en: Statement should not be empty.
eu: Adierazpena ez da hutsik egon behar.

en: Status
eu: Egoera

en: Stop Animation
eu: Animazioa Gelditu

en: Stop Animation should not be empty.
eu: Animazioa gelditzea ez da hutsik egon behar.

en: Submit
eu: -En azpian jarri

en: Success!
eu: Arrakasta!

en: Sunday
eu: Igandea

en: Support & Partnership
eu: Laguntza eta lankidetza

en: Support for 100+ Languages
eu: 100+ hizkuntzatarako laguntza

en: Support on Email
eu: E-posta bidezko laguntza

en: Supports 100+ languages with automatic translation
eu: Itzulpen automatikoa duten 100+ hizkuntza onartzen ditu

en: Talk & Type
eu: Hitz Egin eta Idatzi

en: Talk And Type
eu: Hitz Egin eta Idatzi

en: Talk and Type should not be empty.
eu: Hitz egin eta idaztea ez da hutsik egon behar.

en: Text Colors
eu: Testu Koloreak

en: Text Colors should not be empty.
eu: Testu koloreak ez da hutsik egon behar.

en: Text Customization Controllers
eu: Testu Pertsonalizazio Kontrolatzaileak

en: Text Enhancer
eu: Testu Hobetzailea

en: Text Enhancer should not be empty.
eu: Testu hobetzailea ez da hutsik egon behar.

en: Text Enhancer, Image Alt Tooltip, and Stop Animation
eu: Testu hobetzailea, irudi alt tooltip-a eta animazioa gelditzea

en: Text Speech
eu: Testuaren Ahoskera

en: Text Speech should not be empty.
eu: Testuaren ahoskera ez da hutsik egon behar.

en: Text and Layout Font
eu: Testu eta Diseinu Letra-tipoa

en: Text enhancer for clarity, image alt tooltips, and option to stop animations
eu: Testua hobetzeko argitasuna, irudia Alt tresna eta animazioak gelditzeko aukera

en: Text to Speech
eu: Testutik ahoskerara

en: Text to Speech & Sounds Enable/Disable
eu: Testua hizketa eta soinuak gaitu / desgaitu

en: Text-to-speech, voice navigation, and talk & type input
eu: Testua hizkera, ahots bidezko nabigazioa eta hitzaldi eta motako sarrera

en: Thank You Banner Image
eu: Eskerrik asko banderaren irudia

en: Thank You for Choosing a Plan!
eu: Eskerrik asko plan bat aukeratzeagatik!

en: Thanks for choosing our app! We're here to help make your website accessible to everyone.
eu: Eskerrik asko gure aplikazioa aukeratzeagatik! Zure webgunea guztiontzat eskuragarri egiteko gaude hemen.

en: The %1$s "Choose Design" %2$s option empowers merchants to select from a variety of design styles for our widget, tailoring it to their unique preferences and needs.
eu: %1$s "Diseinua Aukeratu" %2$s aukerak merkatariei aukera ematen die gure widget-arentzat diseinu estilo desberdinak aukeratzeko, beraien lehentasun eta behar berezietara egokituz.

en: The %1$s "Customize Position" %2$s feature enables merchants to tailor the exact placement of our widget, ensuring it perfectly fits their site layout and design vision.
eu: %1$s 'Kokapena pertsonalizatu' %2$s ezaugarriak merkatariei aukera ematen die gure widgetaren kokapena zehazki egokitzeko, euren webgunearen diseinura eta ikuspegira egokituz.

en: The <strong>Language Sorting</strong> feature allows you to customize the order in which languages appear on your Language page and in the Widget. Simply use the up and down arrows beside each language to rearrange them according to your preference. Once you're happy with the order, click Save Ranking to apply the changes. The languages will then appear in the same order across your storefront and Widget, providing a consistent experience for your users.
eu: <Strong> hizkuntzaren sailkapena </ strong> funtzioak hizkuntzak zure hizkuntza orrian eta widgetan agertzen diren ordena pertsonalizatzeko aukera ematen du.Besterik gabe, erabili hizkuntza bakoitzaren ondoan dauden geziak, zure lehentasunen arabera berrantolatzeko.Eskaerarekin pozik zaudenean, egin klik Gorde sailkapena aldaketak aplikatzeko.Ondoren, hizkuntzak zure erakusleihoan eta widget-en ordena berean agertuko dira, zure erabiltzaileentzako esperientzia koherentea eskainiz.

en: The <strong>Language Variable</strong> feature allows your widget to automatically adapt to the language selected on your website. When enabled, the widget will detect and match the site's active language - ensuring a seamless and consistent experience for users navigating your site in different languages. This is especially helpful if your store already includes a language selector, as it improves accessibility and ensures that the widget content is always shown in the user’s preferred language without any extra configuration.
eu: <Strong> hizkuntza aldagaia </ strong> funtzioak zure widget-ek zure webgunean hautatutako hizkuntzara automatikoki egokitzeko aukera ematen du.Gaituta dagoenean, widget-ek gunearen hizkuntza aktiboa antzeman eta lotuko du - zure webgunean hizkuntza desberdinetan nabigatzen duten erabiltzaileentzako esperientzia dotorea eta koherentea ziurtatuz.Hau bereziki lagungarria da zure dendak jada hizkuntza hautatzailea biltzen badu, irisgarritasuna hobetzen baitu eta widget edukia erabiltzailearen nahiago duen hizkuntzan beti konfiguraziorik egin gabe agertzen dela ziurtatzen du.

en: The email or phone number you entered is already in use.
eu: Idatzi duzun posta elektronikoa edo telefono zenbakia dagoeneko erabiltzen ari da.

en: The free widget is only available for use on the specific website URL you provided.
eu: Doako widgeta emandako webgunearen URL espezifikoan soilik erabil daiteke.

en: The site url you entered is already registered.
eu: Sartu duzun gunearen URLa dagoeneko erregistratuta dago.

en: This Month
eu: Hilabete honetan

en: This feature aligns all text to the left, avoiding center or justified text which can be harder to read for people with dyslexia or cognitive challenges.
eu: Ezaugarri honek testu guztia ezkerrera lerrokatzen du, erdigunea edo justifikatutako testua saihestuz, dislexia edo erronka kognitiboak dituzten pertsonentzat irakurtzeko zailagoa izan daiteke.

en: This feature creates a horizontal reading mask that follows the cursor to help users focus on one line of text at a time.
eu: Ezaugarri honek irakurtzeko maskara horizontala sortzen du, erabiltzaileak aldi berean testu lerro batera bideratzen laguntzeko.

en: This feature disables the sound that plays when the accessibility widget is opened or closed.
eu: Ezaugarri honek irisgarritasun widget irekitzen edo itxi denean erreproduzitzen duen soinua desgaitzen du.

en: This feature enables keyboard navigation using Tab, Shift+Tab, and Enter, along with shortcuts like M for menus, H for headings, F for forms, B for buttons, P for paragraphs, and G for graphics.
eu: Eginbide honek teklatuaren nabigazioa ahalbidetzen du Tab, Shift+Tab eta Sartu erabiliz, M menuetarako, H goiburuetarako, F inprimakietarako, B botoietarako, P paragrafoetarako eta G grafikoetarako bezalako lasterbideekin batera.

en: This feature hides images and videos to help users who are easily distracted or sensitive to visual media focus better on the text.
eu: Ezaugarri honek irudiak eta bideoak ezkutatzen ditu, erraz distraitu edo sentikorrak diren erabiltzaileei testuan hobeto bideratzen zaizkion erabiltzaileei laguntzeko.

en: This feature highlights all links on the page with a border or background, making them easier to identify and click.
eu: Ezaugarri honek orrialdeko esteka guztiak mugan edo atzeko plano batekin nabarmentzen ditu, identifikatu eta klik errazago eginez.

en: This feature highlights headings and titles across the page, helping users quickly locate and navigate key content areas.
eu: Ezaugarri honek orrialdearen gaineko izenburuak eta izenburuak nabarmentzen ditu, erabiltzaileei funtsezko edukien arloak azkar kokatzen eta nabigatzen laguntzen dute.

en: This feature increases space between letters, making text easier to distinguish and reducing visual crowding.
eu: Ezaugarri honek letren arteko espazioa areagotzen du, testua errazten du ikusizko jendetza bereizteko eta murrizteko.

en: This feature increases spacing between words to improve readability for users with dyslexia or cognitive impairments.
eu: Ezaugarri honek dislexia edo narriadura kognitiboak dituzten erabiltzaileentzako irakurgarritasuna hobetzeko hitzen arteko tartea areagotzen da.

en: This feature increases the contrast between text and background, making content easier to read for users with low vision.
eu: Ezaugarri honek testuaren eta atzeko planoaren arteko kontrastea areagotzen du, edukiak errazago irakurtzeko ikuspegi baxua duten erabiltzaileentzat.

en: This feature increases the size of the text throughout the website to help users with vision difficulties read content more comfortably.
eu: Ezaugarri honek testuaren tamaina webgune osoan zehar handitzen du ikusmen zailtasunak dituzten erabiltzaileei edukiak erosoago irakurtzeko.

en: This feature increases the vertical spacing between lines of text, making content more readable and less dense.
eu: Ezaugarri honek testu lerroen arteko tarte bertikala areagotzen du, edukia irakurtzeko eta gutxiago trinkoagoa da.

en: This feature is available in:
eu: Ezaugarri hau hemen dago eskuragarri:

en: This feature offers users multiple predefined accessibility profiles. Each profile includes a set of accessibility features tailored to specific needs. When a user selects a profile, all the associated features are automatically enabled.
eu: Ezaugarri honek aurrez zehaztutako irisgarritasun profil ugari eskaintzen dizkie erabiltzaileei.Profil bakoitzak behar zehatzetara egokitutako irisgarritasun-ezaugarri multzoa biltzen du.Erabiltzaileak profil bat hautatzen duenean, lotutako ezaugarri guztiak automatikoki gaituta daude.

en: This feature pauses animations, blinking, and flashing content to reduce motion sensitivity and distractions for users with vestibular disorders or ADHD.
eu: Ezaugarri honek animazioak, keinuka eta keinuka eten egiten ditu, mugimenduak edo TDAH duten erabiltzaileentzako mugimenduen sentsibilitatea eta distrakzioak murrizteko.

en: This feature provides a text magnifier that enlarges text under the cursor, helping users read small or dense text with ease.
eu: Ezaugarri honek kurtsorearen azpian testua handitzen duen testu-lupa eskaintzen du, erabiltzaileei testu txikia edo trinkoa irakurtzen laguntzen die.

en: This feature removes color saturation from the site, creating a grayscale experience that can reduce distractions and assist users with color sensitivity or color blindness.
eu: Ezaugarri honek gunetik kolorearen saturazioa kentzen du, distrakzioak murriztu ditzakeen esperientzia eskasak sortuz eta koloreen sentsibilitatea edo kolorearen itsutasuna duten erabiltzaileei laguntzeko.

en: This feature replaces decorative or complex fonts with simpler, more readable ones to improve legibility.
eu: Ezaugarri honek letra apaingarriak edo konplexuak ordezkatzen ditu, irakurgarritasunak hobetzeko.

en: This feature shows image alt text as a tooltip, helping screen reader users and others understand the content of visual elements.
eu: Ezaugarri honek irudiaren alt testua tresna-tresna gisa erakusten du, pantailako irakurleen erabiltzaileei eta beste batzuek elementu bisualen edukia ulertzen laguntzen dute.

en: This is the default and most widely used design of the accessibility widget – tried, tested, and reliable across all devices.
eu: Irisgarritasun widgetaren diseinu lehenetsia eta erabiliena da, gailu guztietan probatu, probatu eta fidagarria.

en: This will be only Works on Position for "Bottom Left" and "Bottom Right"
eu: Hau soilik "Behean Ezkerrean" eta "Behean Eskuinean" kokapenekin funtzionatuko du

en: This will only work on position for %1$s and %2$s
eu: Hau soilik %1$s eta %2$s kokapenetan funtzionatuko du

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Time Of Day
eu: Eguneko Ordua

en: Title Colors
eu: Izenburu Koloreak

en: Title Colors should not be empty.
eu: Izenburu koloreak ez da hutsik egon behar.

en: Title Highlighting
eu: Izenburuen Nabarmentzea

en: To Scan All Page Or Group Of Pages, Please
eu: Orrialde guztiak edo orrialde multzoak eskaneatzeko, mesedez

en: To discontinue using this plugin, please cancel your active subscription by clicking the button below.
eu: Plugin hau erabiliz etetea, mesedez, utzi zure harpidetza aktiboa beheko botoian klik eginez.

en: To enable all accessibility widgets and features, you need to purchase a plan. Choose the perfect plan for your website needs.
eu: Irisgarritasun widget eta funtzio guztiak gaitzeko, plan bat erosi behar duzu.Aukeratu zure webgunearen beharretarako plan ezin hobea.

en: To enable the Free plan, go to the Plan page and click on the Free button. Once clicked, a form will appear. Fill in all the required details, and the widget will automatically be displayed on the front end.
eu: Doako plana gaitzeko, joan Planaren orrialdera eta egin klik doako botoian.Klik egin ondoren, inprimaki bat agertuko da.Bete eskatutako xehetasun guztiak, eta widget-a automatikoki ikusiko da lehen muturrean.

en: To ensure your site is accessible and user-friendly, add an Accessibility Assistance link to your footer menu:
eu: Zure gunea eskuragarri eta erabilerraza dela ziurtatzeko, gehitu irisgarritasun laguntza esteka zure orri-oinarekin:

en: To make the widget visible, enable and save the accessibility settings.
eu: Widget-a ikusgai jartzeko, gaitu eta gordetzeko ezarpenak gordetzeko.

en: Top Left
eu: Goian Ezkerrean

en: Top Right
eu: Goian Eskuinean

en: Total Accessibility Scans
eu: Erabateko erabilerraztasun-eskaneak

en: Total Counts
eu: Zenbaki guztira

en: Total Counts Icon
eu: Guztira kontaketa ikonoa

en: Try
eu: Epaitu

en: Try Accessibility Assistant for free and instantly boost accessibility
eu: Saiatu irisgarritasun laguntzailea doan eta berehala irisgarritasuna bultzatzeko

en: Tuesday
eu: asteartea

en: Unable to render audit result.
eu: Ezin da ikuskapenaren emaitza eman.

en: Unlimited impressions and unrestricted widget visibility
eu: Inpresio mugagabeak eta mugarik gabeko widget ikusgarritasuna

en: Unlimited impressions on any plans and unrestricted widget visibility
eu: Inpresio mugagabeak edozein plan eta mugarik gabeko widget ikusgarritasunari buruz

en: Unlock Full Accessibility Features
eu: Irisgarritasun funtzio osoak desblokeatu

en: Unlock full functionality by upgrading to a paid plan
eu: Funtzionaltasun osoa desblokeatu ordaindutako plan batera berrituz

en: Unlock insights and free access to our accessibility plugin by submitting your details below.
eu: Desblokeatu ikuspegi eta sarbide librea gure irisgarritasun pluginera azpian zure datuak bidalita.

en: Upgrade Plan
eu: Berritze plana

en: Upgrade your plan to enable these features.
eu: Berritu plana eginbide hauek gaitzeko.

en: Upgrade your plan to enable this feature
eu: Berritu zure plana funtzio hau gaitzeko

en: Usage Guide
eu: Erabilera gida

en: Use Default Functionalities of Widget
eu: Widgetaren funtzionalitate lehenetsiak erabili

en: Use language variables for seamless multilingual store integration
eu: Erabili hizkuntza aldagaiak eleaniztutako dendako integraziorako

en: Use this guide to quickly set up your Accessibility Assistant widget.
eu: Erabili gida hau zure Irisgarritasun Laguntzailea widget-a azkar konfiguratzeko.

en: Useful Links
eu: Esteka Erabilgarriak

en: Useful Links should not be empty.
eu: Esteka erabilgarriak ez da hutsik egon behar.

en: User Guide
eu: Erabiltzailearen Gida

en: User Interaction with Features
eu: Erabiltzaileen elkarrekintza ezaugarriekin

en: Utility Settings
eu: Utilitate Ezarpenak

en: Verify
eu: Egiaztatu

en: Verify Widget & Remove Branding
eu: Egiaztatu widget-a eta kendu marka

en: Verify your email
eu: Egiaztatu zure posta elektronikoa

en: Video Hide
eu: Bideoak Ezkutatu

en: Video Hide should not be empty.
eu: Bideoak ezkutatzea ez da hutsik egon behar.

en: View Analytics
eu: Ikusi Analytics

en: View Plans & Pricing
eu: Ikusi planak eta prezioak

en: View Result
eu: Ikusi Emaitza

en: Virtual Keyboard
eu: Teklatu birtuala

en: Virtual Keyboard should not be empty.
eu: Teklatu birtualak ez du hutsik egon behar.

en: Visible
eu: Ikusgai

en: Visual Customization Controllers
eu: Bistaratze pertsonalizazio kontrolatzaileak

en: Visual Enhancements
eu: Ikusmen hobekuntzak

en: Visually Impaired
eu: Ikusmen urritasuna

en: Visually Impaired should not be empty.
eu: Ikusmen urritasuna ez da hutsik egon behar.

en: Voice Commands should not be empty.
eu: Ahots komandoak ez da hutsik egon behar.

en: Voice Navigation
eu: Ahots Nabigazioa

en: Voice Navigation and Talk & Type Controls
eu: Ahots bidezko nabigazioa eta hitz/idatzi kontrolak

en: Want to remove branding for free?
eu: Marka doan kendu nahi duzu?

en: We have an Exciting Offer for you:
eu: Eskaintza zirraragarria dugu zuretzat:

en: Website screenshot
eu: Webgunearen pantaila-argazkia

en: Wednesday
eu: asteazkena

en: Weekly
eu: Asterokoa

en: Welcome Banner Image
eu: Ongietorri banderaren irudia

en: Welcome to Accessibility Assistant
eu: Ongi etorri irisgarritasun laguntzailea

en: Welcome to Accessibility by CartCoders
eu: Ongietorri CartCoders-en Eskuragarritasunera

en: Welcome to: Accessibility Assistant
eu: Ongi etorri irisgarritasun laguntzailea

en: What does this plugin help with?
eu: Zertan laguntzen du plugin honek?

en: What's included
eu: Zer sartzen den

en: Wholesale App
eu: Handizkako aplikazioa

en: Wholesale Price & B2B Solution
eu: Handizkako prezioa eta B2B irtenbidea

en: Widget Content / Appearance
eu: Widgetaren edukia / Itxura

en: Widget Engagements
eu: Widget engaiamenduak

en: Widget Icon
eu: Widget ikonoa

en: Widget Opens
eu: Widget-a irekitzen da

en: Widget Opens Icon
eu: Widget ikonoa irekitzen da

en: Widget Option
eu: Widget Aukera

en: Widget Option:
eu: Widget aukera:

en: Widget Settings
eu: Widget ezarpenak

en: Widget Size
eu: Widget tamaina

en: Widget Size Customization & Positioning
eu: Widget tamaina Pertsonalizazioa eta kokapena

en: Widget Title on Hover
eu: Widgetaren izenburua pasatzean

en: With Accessibility Assistant, blind and visually impaired people have the ease of access to become more independent and integration with the Digital world, which replicates their daily lives
eu: Eskuragarritasun Laguntzailearekin, itsuek eta ikusmen urrikoek erraztasuna dute independenteagoak izateko eta Mundu Digitalarekin integratzeko, euren eguneroko bizitza erreplikatzen duena

en: Word Spacing
eu: Hitz Tartea

en: Word Spacing should not be empty.
eu: Hitz artea ez da hutsik egon behar.

en: Year
eu: Urte

en: Yearly
eu: Urteko

en: Yes. Each plan unlocks additional controls and customization. Your current plan determines what appears as enabled in admin pages.
eu: Bai. Plan bakoitzak kontrol eta pertsonalizazio gehigarriak desblokeatzen ditu. Zure uneko planak administrazio-orrietan gaituta dagoena zehazten du.

en: Yes. Higher plans support broad language coverage, language controls, and easier multilingual storefront accessibility.
eu: Bai. Plan altuagoek hizkuntza-estaldura zabala, hizkuntza-kontrolak eta erakusleiho eleanitzeko erabilerraztasun errazagoa onartzen dute.

en: You can place "#add-aacc-link" as link
eu: Lotura gisa "# AACC-lotura" jar dezakezu

en: You can place %s as a link.
eu: %s esteka gisa jar dezakezu.

en: You can place <strong>%s</strong> as link
eu: <Strong>% s </ strong> esteka gisa jar ditzakezu

en: You can reach the support team through the contact link in the footer. Paid plans include stronger support options based on tier.
eu: Laguntza-taldera irits zaitezke oin-oineko harremanetarako estekaren bidez. Ordainpeko planek mailaren araberako laguntza aukera sendoagoak dituzte.

en: You have admin access
eu: Administratzaile sarbidea duzu

en: You have member access
eu: Bazkide sarbidea duzu

en: You're on a %s plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
eu: %s plan batean zaude! Desblokeatu eginbide eta pertsonalizazio aukera gehiago gaur eguneratuz.

en: You're on a Growth plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
eu: Hazkunde planean zaude!Desblokeatu funtzio eta pertsonalizazio aukera gehiago gaur egun berrituz.

en: You're on a Scale plan! Unlock even more powerful features and tools by upgrading today.
eu: Eskala planean zaude!Ezaugarri eta tresna indartsuagoak desblokeatu gaur egun berrituz.

en: You're on the %s plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
eu: %s planean zaude! Gozatu lehentasunezko laguntza eta erabilerraztasun-eginbide aurreratu esklusiboak eguneratuz.

en: You're on the %s plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
eu: %s planean zaude! Desblokeatu erabilerraztasun-tresna indartsuak gaur eguneratuz.

en: You're on the Established plan! You already have access to our top-tier features and tools.
eu: Ezarritako planean zaude!Dagoeneko gure goi mailako ezaugarrietarako eta tresnetarako sarbidea duzu.

en: You're on the Free plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
eu: Doako planoan zaude!Irisgarritasun tresna indartsuak desblokeatu gaur egun berrituz.

en: You're on the Premium plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
eu: Premium planean zaude!Gozatu lehentasunezko laguntza eta eskuragarri dauden irisgarritasun funtzio esklusiboak gaur egun berrituz.

en: Your Current Plan
eu: Zure uneko plana

en: Your Email
eu: Zure posta elektronikoa

en: Your Mobile Number
eu: Zure mugikorreko zenbakia

en: Your Name
eu: Zure izena

en: Your Website URL
eu: Zure webgunearen URLa

en: Your scan is in the queue and will start soon.
eu: Zure eskaneamendua ilaran dago eta laster hasiko da.

en: for free and instantly boost accessibility
eu: Doako eta berehala irisgarritasuna bultzatzeko

en: if you enable this option, your floating widget will be hidden and footer link option will be enabled though you need to add the link.
eu: Aukera hau gaitzen baduzu, zure widget flotagarria ezkutuko eta orri-oinaren esteka aukera gaituko da esteka gehitu behar baduzu.

en: of
eu: de

en: pages
eu: orrialdeak

en: records
eu: erregistroak

en: result
eu: emaitza

en: toggle button
eu: txandakatzeko botoia

en: vs Monthly
eu: vs hilean

en: vs Monthly!
eu: vs hilean!

en: warning sign
eu: abisu seinale

en: you can placed %s as link
eu: %s esteka gisa jar dezakezu
