Accessibility Assistant 1.3.2 - en to fa translation catalogue (691 entries)

en: %1$s - Features%2$s
fa: %1$s - ویژگی‌ها%2$s

en: %s language flag
fa: پرچم زبان %s

en: / Yearly
fa: / سالانه

en: /monthly
fa: / ماهانه

en: 1. Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget. %s
fa: 1. به تنظیمات بروید و ویجت دسترسی‌پذیری را روشن کنید. %s

en: 2. Click Save to apply the changes. %s
fa: 2. برای اعمال تغییرات روی ذخیره کلیک کنید. %s

en: 5 days Free Trial
fa: دوره آزمایشی 5 روزه رایگان

en: 5 out of 5 stars
fa: 5 از 5 ستاره

en: 7 days Free Trial
fa: 7 روز آزمایش رایگان

en: A modernized version of the default design - visually polished, stylistically refined.
fa: یک نسخه مدرن از طراحی پیش فرض - از لحاظ بصری صیقلی ، از نظر سبک تصفیه شده.

en: ADHD should not be empty.
fa: ADHD نباید خالی باشد.

en: AI Easy LLMs.txt Generator
fa: ژنراتور AI Easy LLMs.txt

en: Accent and Logo Elements
fa: عناصر تاکید و لوگو

en: Access quick and detailed answers across all categories, helping you understand your accessibility tools without confusion.
fa: به پاسخ‌های سریع و دقیق در همه دسته‌ها دسترسی داشته باشید، به شما کمک می‌کند ابزارهای دسترسی خود را بدون سردرگمی درک کنید.

en: Access to all core accessibility tools included in the widget
fa: دسترسی به کلیه ابزارهای دسترسی اصلی موجود در ویجت

en: Accessibility
fa: دسترسی‌پذیری

en: Accessibility Assistance
fa: کمک دسترسی‌پذیری

en: Accessibility Assistant
fa: دستیار دسترسی‌پذیری

en: Accessibility Assistant Icon
fa: آیکون دستیار دسترسی‌پذیری

en: Accessibility Assistant Logo
fa: لوگوی دستیار دسترسی‌پذیری

en: Accessibility Assistant should not be empty.
fa: دستیار دسترسی‌پذیری نباید خالی باشد.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done.
fa: دستیار دسترسی‌پذیری، محصول روند در بازار که هر فرد معلول (ناشنوا، نابینا، لال، کم‌بینا، دارای اختلال حرکتی) می‌تواند از این برنامه برای انجام نیازهای خود استفاده کند.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done. By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values
fa: دستیار دسترسی ، محصول گرایش در بازار که باعث می شود فرد معلول (ناشنوا ، نابینا ، بی صدا ، بینایی ، اختلال در تحرک) باشد) می تواند از این برنامه برای الزامات خود استفاده کند.با توجه به توجه- هدف اصلی اجتماعی ، تیم نوآورانه ما این برنامه را در بازار کار کرده و معرفی کرده است.اصل اصلی "جایی است که نوآوری با ارزش های اجتماعی روبرو می شود

en: Accessibility Features Overview
fa: بررسی اجمالی ویژگی های دسترسی

en: Accessibility Fixes Applied
fa: رفع دسترس‌پذیری اعمال شد

en: Accessibility PRO-Widget
fa: قابلیت دسترسی طرفدار

en: Accessibility Profiles
fa: نمایه های دسترسی

en: Accessibility Profiles & Settings
fa: پروفایل و تنظیمات دسترسی

en: Accessibility Scanner
fa: اسکنر دسترسی

en: Accessibility Scanner History
fa: تاریخچه اسکنر دسترسی

en: Accessibility Scanner Result
fa: نتیجه اسکنر دسترسی

en: Accessibility Score
fa: نمره دسترسی

en: Accessibility Statement
fa: بیانیه دسترسی

en: Accessibility Usage Insights
fa: بینش استفاده از دسترس‌پذیری

en: Accessibility Widget Color Schema
fa: طرح رنگی ویجت قابل دسترسی

en: Accessibility by CartCoders
fa: دسترسی‌پذیری توسط کارت‌کدر

en: Action
fa: عملیات

en: Activate App
fa: برنامه را فعال کنید

en: Add a custom accessibility statement or external statement link
fa: یک بیانیه دسترسی سفارشی یا لینک بیانیه خارجی اضافه کنید

en: Add the following HTML code to insert the link:
fa: کد HTML زیر را برای وارد کردن لینک اضافه کنید:

en: Adjust Background Colors
fa: تنظیم رنگ‌های پس‌زمینه

en: Adjust Text Colors
fa: تنظیم رنگ‌های متن

en: Adjust Title Colors
fa: تنظیم رنگ‌های عنوان

en: Adjust Word & Letter Space
fa: تنظیم فاصله کلمات و حروف

en: Admin
fa: مدیر

en: Advanced Color Adjustments (Text, Titles, Backgrounds)
fa: تنظیمات پیشرفته رنگ (متن، عناوین، پس‌زمینه‌ها)

en: Alignment
fa: تراز

en: Alignment should not be empty.
fa: تراز نباید خالی باشد.

en: All Basic Features
fa: همه ویژگی‌های پایه

en: All Features of Growth Plan
fa: تمام ویژگی های برنامه رشد

en: All Features of Startup Plan
fa: تمام ویژگی های برنامه راه اندازی

en: All Page
fa: همه صفحه

en: All Professional Features
fa: همه ویژگی‌های حرفه‌ای

en: All widgets and advanced features require an active plan. %1$sCompare plans%2$s to find your perfect fit.
fa: کلیه ابزارک ها و ویژگی های پیشرفته به یک برنامه فعال نیاز دارند.٪ 1 $ scompare plans ٪ 2 $ s برای یافتن تناسب کامل شما.

en: Allows customization of heading/title colors to increase focus or contrast.
fa: اجازه می دهد تا سفارشی سازی رنگهای عنوان/عنوان برای افزایش تمرکز یا کنتراست.

en: Allows speech-to-text typing to help users who have difficulty using keyboards.
fa: اجازه می دهد تا تایپ گفتار به متن برای کمک به کاربرانی که در استفاده از صفحه کلید مشکل دارند ، کمک کند.

en: Already Registered
fa: قبلاً ثبت شده است

en: Also Available On Other Platforms
fa: همچنین در پلتفرم های دیگر موجود است

en: Analysis Overview
fa: بررسی اجمالی

en: Analytics Overview
fa: بررسی اجمالی تجزیه و تحلیل

en: Analytics overview
fa: بررسی اجمالی تجزیه و تحلیل

en: App Status
fa: وضعیت برنامه

en: Applies color filters to assist users with different types of color blindness.
fa: فیلترهای رنگی را برای کمک به کاربران در انواع مختلف نابینایی رنگ اعمال می کند.

en: Are plans feature-gated?
fa: آیا طرح ها دارای ویژگی های خاص هستند؟

en: Automated Accessibility score has limitations
fa: نمره دسترسی خودکار محدودیت هایی دارد

en: Automated scans can identify many accessibility issues, but they can’t capture every WCAG 2.1 and 2.2 requirement. Our expert manual audits close these gaps by providing in-depth reviews, actionable insights, and tailored remediation recommendations.
fa: اسکن های خودکار می توانند بسیاری از مشکلات دسترسی را شناسایی کنند ، اما آنها نمی توانند هر نیاز WCAG 2.1 و 2.2 را ضبط کنند.حسابرسی های کتابچه راهنمای متخصص ما با ارائه بررسی های عمیق ، بینش های عملی و توصیه های اصلاح متناسب ، این شکاف ها را می بندند.

en: Automated scans can't catch everything. Get a full manual audit.
fa: اسکن خودکار نمی تواند همه چیز را بگیرد. یک ممیزی دستی کامل دریافت کنید.

en: Automated score has limitations
fa: امتیاز خودکار محدودیت هایی دارد

en: Automatic scans to ensure your store stays compliant with accessibility standards over time
fa: اسکن خودکار برای اطمینان از اینکه فروشگاه شما در طول زمان با استانداردهای دسترسی مطابقت دارد

en: Back
fa: بازگشت

en: Background Colors
fa: رنگ‌های پس‌زمینه

en: Background Colors should not be empty.
fa: رنگ‌های پس‌زمینه نباید خالی باشند.

en: Bargain App
fa: برنامه معامله

en: Bargain App by CartCoders
fa: برنامه معامله توسط CartCoders

en: Basic
fa: پایه

en: Basic Plan
fa: طرح پایه

en: Basic customization options for layout and appearance
fa: گزینه های اصلی سفارشی سازی برای طرح و ظاهر

en: Big Black Cursor
fa: مکان‌نمای بزرگ سیاه

en: Big Black Cursor for Better Visibility
fa: مکان‌نمای بزرگ سیاه برای دید بهتر

en: Big Black Cursor should not be empty.
fa: مکان‌نمای بزرگ سیاه نباید خالی باشد.

en: Big Cursor
fa: مکان‌نمای بزرگ

en: Big Cursor should not be empty.
fa: مکان‌نمای بزرگ نباید خالی باشد.

en: Big black Cursor
fa: مکان نما سیاه بزرگ

en: Bigblack Cursor
fa: مکان‌نمای بزرگ سیاه

en: Bigger Text
fa: متن بزرگتر

en: Bigger Text Icon
fa: نماد متن بزرگتر

en: Bigger Text should not be empty.
fa: متن بزرگتر نباید خالی باشد.

en: Blind
fa: کور

en: Blind should not be empty.
fa: کور نباید خالی باشد.

en: Bottom Left
fa: پایین چپ

en: Bottom Right
fa: پایین راست

en: By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values"
fa: با در نظر گرفتن هدف اصلی اجتماعی، تیم نوآور ما کار کرده و این برنامه را در بازار معرفی کرده است. اصل اصلی این است که "جایی که نوآوری با ارزش‌های اجتماعی ملاقات می‌کند"

en: Can I use this with multilingual stores?
fa: آیا می توانم از این با فروشگاه های چند زبانه استفاده کنم؟

en: Cancel
fa: لغو کردن

en: Cancel Plan
fa: برنامه را لغو کنید

en: Cancel should not be empty.
fa: لغو نباید خالی باشد.

en: Cannot Customise Widget
fa: نمی‌توان ویجت را سفارشی کرد

en: CartCoder
fa: کارت‌کدر

en: CartCoders Logo
fa: لوگوی کارت‌کدر

en: Categories detailed information
fa: اطلاعات دقیق

en: Center
fa: وسط

en: Center should not be empty.
fa: وسط نباید خالی باشد.

en: Change Widget Color & Positioning
fa: تغییر رنگ و موقعیت یابی ویجت

en: Change the Color Schema of Widget
fa: تغییر طرح رنگی ویجت

en: Changes the color of general text for better visibility and contrast.
fa: رنگ متن کلی را برای دید بهتر و کنتراست تغییر می دهد.

en: Chat With Our Support Team For Quick Help And Instant Guidance.
fa: برای کمک سریع و راهنمایی فوری با تیم پشتیبانی ما چت کنید.

en: Chat With Us
fa: چت با ما

en: Chat with our support team for quick help and instant guidance.
fa: برای کمک سریع و راهنمایی فوری با تیم پشتیبانی ما گپ بزنید.

en: Check Accessibility Free
fa: قابلیت دسترسی را رایگان بررسی کنید

en: Choose Design
fa: انتخاب طراحی

en: Choose Widget Icon
fa: نماد ویجت را انتخاب کنید

en: Choose Widget Inner Color
fa: رنگ داخلی ویجت را انتخاب کنید

en: Choose Widget Outer Color
fa: ویجت بیرونی را انتخاب کنید

en: Choose the annual plan that best fits your needs. Each plan provides a variety of features and customization options. Your selected plan will determine the features available in the widget. Plus, take advantage of a complimentary year to explore all the features and boost your store's accessibility.
fa: طرح سالانه‌ای را انتخاب کنید که بهترین تناسب را با نیازهای شما دارد. هر طرح مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و گزینه‌های سفارشی‌سازی را ارائه می‌دهد. طرح انتخاب شده شما تعیین می‌کند که کدام ویژگی‌ها در ویجت در دسترس هستند. علاوه بر این، از یک سال رایگان برای کشف همه ویژگی‌ها و افزایش دسترسی‌پذیری فروشگاه خود استفاده کنید.

en: Close
fa: نزدیک

en: Code
fa: کد

en: Cognitive and Learning
fa: شناختی و یادگیری

en: Cognitive and Learning should not be empty.
fa: شناخت و یادگیری نباید خالی باشد.

en: Collect offers and increase conversions on product pages.
fa: جمع آوری پیشنهادات و افزایش تبدیل در صفحات محصول.

en: Color Adjustments
fa: تنظیم رنگ

en: Color Blind
fa: کوررنگی

en: Color Blind Options
fa: گزینه‌های کوررنگی

en: Color Blind should not be empty.
fa: کوررنگی نباید خالی باشد.

en: Color Blind-Friendly Viewing Options
fa: گزینه‌های مشاهده مناسب برای کوررنگی

en: Color Schema
fa: طرح رنگی

en: Completed
fa: تکمیل شد

en: Compliant
fa: سازگار

en: Compliant under WCAG 2.0, 2.1 & 2.2
fa: سازگار با WCAG 2.0 ، 2.1 و 2.2

en: Configure accessibility menu controls and behavior.
fa: کنترل‌ها و رفتار منوی دسترس‌پذیری را پیکربندی کنید.

en: Contact Us
fa: تماس با ما

en: Contact Us.
fa: تماس با ما

en: Contact us
fa: تماس با ما

en: Contact us.
fa: تماس با ما

en: Content Adjustment & Color Blind Feature
fa: تنظیم محتوا و ویژگی کور رنگ

en: Content Adjustments
fa: تنظیم محتوا

en: Content Customization
fa: سفارشی سازی محتوا

en: Content Scaling
fa: مقیاس‌بندی محتوا

en: Content Scaling & Content Spacing
fa: مقیاس بندی محتوا و فاصله محتوا

en: Content Scaling & Read Mode for Better Focus
fa: مقیاس‌بندی محتوا و حالت خواندن برای تمرکز بهتر

en: Content Scaling should not be empty.
fa: مقیاس‌بندی محتوا نباید خالی باشد.

en: Continue
fa: ادامه

en: Contrast
fa: کنتراست

en: Contrast +
fa: کنتراست +

en: Contrast Icon
fa: نماد کنتراست

en: Contrast should not be empty.
fa: کنتراست نباید خالی باشد.

en: Control AI crawler access to low-value and sensitive pages.
fa: دسترسی خزنده هوش مصنوعی به صفحات کم ارزش و حساس را کنترل کنید.

en: Controller Background
fa: پس‌زمینه کنترلر

en: Current Plan: %s
fa: طرح فعلی: %s

en: Cursor
fa: مکان‌نما

en: Cursor Icon
fa: نماد مکان نما

en: Cursor should not be empty.
fa: مکان نما نباید خالی باشد.

en: Custom Design
fa: طراحی سفارشی

en: Customers will be provided with the option of accessing the plugin for accessing the advanced features. Through which the customer can enable/disable the functionality and access the application on his system.
fa: به مشتریان گزینه دسترسی به افزونه برای دسترسی به ویژگی‌های پیشرفته ارائه می‌شود. از طریق آن مشتری می‌تواند قابلیت را فعال/غیرفعال کند و به برنامه در سیستم خود دسترسی پیدا کند.

en: Customise Position
fa: سفارشی‌سازی موقعیت

en: Customise Widget Position and Padding
fa: سفارشی‌سازی موقعیت و فاصله داخلی ویجت

en: Customize Icon, Position, And Appearance Settings.
fa: تنظیمات نماد، موقعیت و ظاهر را سفارشی کنید.

en: Customize icon, position, and appearance settings.
fa: تنظیمات نماد، موقعیت و ظاهر را سفارشی کنید.

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference
fa: Customise the size of the accessibility widget to your preference

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference"
fa: اندازه ویجت دسترسی را به اولویت خود سفارشی کنید "

en: Customize the widget color scheme to match your brand identity
fa: طرح رنگ ویجت را سفارشی کنید تا با هویت برند خود مطابقت داشته باشید

en: Customize the widget launch icon and apply your own branding
fa: نماد راه اندازی ویجت را سفارشی کنید و از مارک تجاری خود استفاده کنید

en: Daily
fa: روزانه

en: Dark Contrast
fa: کنتراست تیره

en: Dark Contrast should not be empty.
fa: کنتراست تیره نباید خالی باشد.

en: Dashboard
fa: داشبورد

en: Day Of Week
fa: روز هفته

en: Dedicated account manager for priority onboarding and support
fa: مدیر حساب اختصاصی برای اولویت ورود و پشتیبانی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Default Design
fa: طراحی پیش‌فرض

en: Default language
fa: زبان پیش‌فرض

en: Default should not be empty.
fa: پیش فرض نباید خالی باشد.

en: Desaturate
fa: کاهش اشباع

en: Desaturate Icon
fa: نماد غیرقانونی

en: Desaturate should not be empty.
fa: کاهش اشباع نباید خالی باشد.

en: Designed specifically for mobile - similar to the default but optimized for smaller screens and touch-friendly interaction.
fa: به طور خاص برای موبایل طراحی شده است - شبیه به پیش فرض اما برای صفحه های کوچکتر و تعامل دوستانه.

en: Desktop Position
fa: موقعیت دسکتاپ

en: Detailed Information By Category
fa: اطلاعات تفصیلی بر اساس دسته

en: Detailed information by category
fa: اطلاعات دقیق براساس طبقه بندی

en: Didn't receive the code?
fa: کد را دریافت نکردید؟

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Disable Branding
fa: مارک تجاری را غیرفعال کنید

en: Disable Hover Text
fa: Hover Text را غیرفعال کنید

en: Disable Hover text on widget and widget Loader
fa: Hover text در ویجت و ویجت لودر را غیرفعال کنید

en: Disable Report Problem
fa: مشکل گزارش را غیرفعال کنید

en: Disable Widget Sound
fa: صدای ویجت را غیرفعال کنید

en: Disabled
fa: از کار افتاده است

en: Disables all website sounds to assist users sensitive to audio.
fa: برای کمک به کاربران حساس به صدا ، تمام صداهای وب سایت را غیرفعال می کند.

en: Disables the ability for users to report problems through the app.
fa: این توانایی را برای کاربران برای گزارش مشکلات از طریق برنامه غیرفعال می کند.

en: Display & Media Controls
fa: کنترل و کنترل رسانه ها

en: Displays a panel with important and frequently used links for easier navigation.
fa: یک پانل را با پیوندهای مهم و مکرر استفاده شده برای ناوبری آسان تر نمایش می دهد.

en: Displays an on-screen keyboard for users who can't use a physical one.
fa: یک صفحه کلید روی صفحه را برای کاربرانی که نمی توانند از فیزیکی استفاده کنند ، نشان می دهد.

en: Do you want to put as link?
fa: آیا می‌خواهید به صورت لینک قرار دهید؟

en: Do you want to put this widget as link?
fa: آیا می خواهید این ویجت را به عنوان پیوند قرار دهید؟

en: Dyslexia
fa: ناسزا

en: Dyslexia should not be empty.
fa: نارساخوانی نباید خالی باشد.

en: Ease of access to change the background/font color
fa: سهولت دسترسی برای تغییر رنگ پس‌زمینه/فونت

en: Edit %s language
fa: ویرایش زبان %s

en: Edit Languages
fa: ویرایش زبان‌ها

en: Elderly
fa: سالخورده

en: Elderly should not be empty.
fa: سالمندان نباید خالی باشند.

en: Enable
fa: فعال

en: Enable / Disable
fa: فعال / غیر فعال کردن

en: Enable /Disable
fa: فعال/غیرفعال

en: Enable Disable Features
fa: فعال/غیرفعال کردن ویژگی‌ها

en: Enable Our Plugin To See It Visible On Your Website.
fa: افزونه ما را فعال کنید تا در وب سایت شما قابل مشاهده باشد.

en: Enable or disable features that improve your website's accessibility.
fa: ویژگی هایی که دسترسی وب سایت شما را بهبود می بخشد را فعال یا غیرفعال کنید.

en: Enable or disable media elements like audio, video, and GIFs
fa: عناصر رسانه ای مانند صوتی ، فیلم و GIF را فعال یا غیرفعال کنید

en: Enable or disable the widget as needed
fa: ویجت را در صورت لزوم فعال یا غیرفعال کنید

en: Enable our plugin to see it visible on your website.
fa: افزونه ما را فعال کنید تا در وب سایت شما قابل مشاهده باشد.

en: Enable readable fonts, reading mask, and title highlighting
fa: فونت های قابل خواندن ، ماسک خواندن و عنوان برجسته را فعال کنید

en: Enable/
fa: فعال کردن/

en: Enable/Disable Accessibility Features
fa: ویژگی های دسترسی را فعال یا غیرفعال کنید

en: Enable/Disable Features
fa: فعال/غیرفعال کردن ویژگی‌ها

en: Enable/Disable Media
fa: فعال/غیرفعال کردن رسانه

en: Enable/Disable Widget
fa: فعال/غیرفعال کردن ویجت

en: Enabled
fa: فعال شد

en: Enables a large black cursor to improve visibility for users with low vision.
fa: یک مکان نما سیاه بزرگ را قادر می سازد تا دید را برای کاربران با دید کم بهبود بخشد.

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.
fa: پشتیبانی چند زبانه را بر اساس تنظیمات یا تنظیمات زبان کاربر امکان پذیر می کند.

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.Statement Link?
fa: پشتیبانی چند زبانه را بر اساس تنظیمات یا تنظیمات زبان کاربر امکان پذیر می کند.

en: Enhanced Usability for All Accessibility Needs
fa: کاربردپذیری بهبود یافته برای همه نیازهای دسترسی‌پذیری

en: Enjoy a %1$s5-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
fa: از یک %1$sدوره آزمایشی 5 روزه رایگان%2$s با دسترسی به ویژگی‌های طرح انتخاب شده لذت ببرید:

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features.
fa: با دسترسی به ویژگی های برنامه انتخاب شده ، یک ٪ 1 $ S7-Day Trial ٪ 2 $ S را از آن لذت ببرید.

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
fa: با دسترسی به ویژگی های طرح انتخاب شده ، یک ٪ 1 $ S7 روزه آزمایشی ٪ 2 $ S را تجربه کنید:

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision
fa: اندازه محتوا را بدون تأثیر در چیدمان بزرگ می کند یا کاهش می دهد و به کاربران دارای دید کم کمک می کند

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision.
fa: اندازه محتوا را بدون تأثیر در چیدمان ، بزرگ می کند یا کاهش می دهد و به کاربران دارای دید کم کمک می کند.

en: Enter OTP
fa: OTP را وارد کنید

en: Enter the 6-digit OTP sent to your email address.
fa: OTP 6 رقمی ارسال شده به آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

en: Enter your statement page link here...
fa: پیوند صفحه بیانیه خود را در اینجا وارد کنید ...

en: Error!
fa: خطا!

en: Events Clicked
fa: رویدادها کلیک کردند

en: Events-Clicked
fa: بر روی رویدادها

en: Extended widget customization options including layout and branding
fa: گزینه های سفارشی سازی ویجت گسترده از جمله طرح بندی و مارک تجاری

en: FAQs
fa: سوالات متداول

en: Failed Checks
fa: چک های ناموفق

en: Fast Chat Support during business hours
fa: پشتیبانی سریع چت در ساعات کاری

en: Feature Activity Highlights
fa: ویژگی های برجسته فعالیت

en: Features & Functionality
fa: ویژگی ها و عملکرد

en: Filter Content
fa: محتوای فیلتر

en: Filter Content should not be empty.
fa: محتوای فیلتر نباید خالی باشد.

en: Finally, access the settings to change the background and font colors. This step lets you personalize the widget's appearance, ensuring it matches your brand's style or enhances readability for users. Select your preferred colors and apply them to make the widget visually appealing and accessible.
fa: در نهایت، به تنظیمات دسترسی پیدا کنید تا رنگ‌های پس‌زمینه و فونت را تغییر دهید. این مرحله به شما امکان می‌دهد ظاهر ویجت را شخصی‌سازی کنید و اطمینان حاصل کنید که با سبک برند شما مطابقت دارد یا خوانایی را برای کاربران بهبود می‌بخشد. رنگ‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید و آنها را اعمال کنید تا ویجت از نظر بصری جذاب و قابل دسترس باشد.

en: Find your best fit with guided size recommendations.
fa: بهترین تناسب خود را با توصیه های اندازه گیری هدایت شده پیدا کنید.

en: Floating Widget Icon Color
fa: رنگ آیکون ویجت شناور

en: Floating Widget Padding
fa: بالشتک ویجت شناور

en: Floating Widget Position
fa: موقعیت ویجت شناور

en: Floating Widget Size
fa: اندازه ویجت شناور

en: Focus Mask
fa: ماسک فوکوس

en: Font Readability
fa: خوانایی فونت

en: Free Accessibility Check
fa: بررسی دسترسی رایگان

en: Friday
fa: جمعه

en: Full access to %1$sall accessibility widgets%2$s and features
fa: دسترسی کامل به ٪ 1 $ ابزارک قابل دسترسی ٪ 2 $ S و ویژگی ها

en: Fully customizable widget with advanced control options
fa: ویجت کاملاً قابل تنظیم با گزینه های کنترل پیشرفته

en: GIF Hide
fa: مخفی کردن GIF

en: GIF Hide should not be empty.
fa: مخفی کردن GIF نباید خالی باشد.

en: Get Expert Audit Report.
fa: دریافت گزارش حسابرسی کارشناس

en: Get Live Chat Support
fa: پشتیبانی چت زنده را دریافت کنید

en: Get Started: Activate Widget and Add Footer Link
fa: شروع به کار کنید: ویجت را فعال کرده و پیوند پاورقی را اضافه کنید

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
fa: با انتخاب طرح %1$s%3$s15%% تخفیف%2$s برای اشتراک سالانه دریافت کنید.

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sGrowth Plan.%2$s
fa: هنگام انتخاب برنامه ٪ 1 $ SGROWTH. ٪ 2 $ 2 $ s ٪ 1 $ s15 ٪٪ تخفیف ٪ 2 $ s را در اشتراک سالانه دریافت کنید.

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
fa: با انتخاب طرح %1$s%3$s 20%% تخفیف%2$s برای اشتراک سالانه دریافت کنید.%1$s%1$s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sScale Plan.%2$s
fa: هنگام انتخاب برنامه ٪ 1 $ sscale. ٪ 2 $ s ٪ 1 $ s20 ٪٪ تخفیف ٪ 2 $ s را در اشتراک سالانه دریافت کنید.

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
fa: با انتخاب طرح %1$s%3$s25%% تخفیف%2$s برای اشتراک سالانه دریافت کنید.%1$s%3$s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sEstablished Plan.%2$s
fa: یک ٪ 1 $ s25 ٪٪ تخفیف ٪ 2 $ s را در اشتراک سالانه دریافت کنید وقتی برنامه series 1 $ sestabled را انتخاب می کنید. ٪ 2 $ s

en: Get a %1$s29%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sProfessional Plan.%2$s
fa: با انتخاب %1$sطرح حرفه‌ای%2$s، %1$s29%% تخفیف%2$s برای اشتراک سالانه دریافت کنید.

en: Get a %1$s40%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sPremium Plan.%2$s
fa: با انتخاب %1$sطرح ویژه%2$s، %1$s40%% تخفیف%2$s برای اشتراک سالانه دریافت کنید.

en: Get a Detailed Expert Audit Report
fa: گزارش حسابرسی متخصص را دریافت کنید

en: Get started with a plan that matches your requirements:
fa: با طرحی شروع کنید که مطابق با نیازهای شما باشد:

en: Get started with the Accessibility widget by enabling it in our Settings under the Widget Option section.
fa: با فعال کردن ویجت دسترسی‌پذیری در تنظیمات ما در بخش گزینه ویجت، شروع کنید.

en: Gif Hide
fa: مخفی کردن GIF

en: Go Beyond Automation With Expert Audits
fa: با ممیزی های خبره فراتر از اتوماسیون بروید

en: Go Beyond Automation with Expert Audits
fa: فراتر از اتوماسیون با ممیزی های متخصص

en: Group Of Pages
fa: گروه صفحات

en: Have Questions Or Need Assistance? %s
fa: سوال یا نیاز به کمک دارید؟ %s

en: Have questions or need assistance? %1$sContact us%2$s
fa: سوال یا نیاز به کمک دارید؟ %1$sبا ما تماس بگیرید%2$s

en: Have questions or need assistance? %s
fa: سوال یا نیاز به کمک دارید؟ %s

en: Have questions or need assistance? <a href="%s" target="_blank">Contact us</a>
fa: سوال یا نیاز به کمک دارید؟ <a href="%s" target="_blank">با ما تماس بگیرید</a>

en: Hello %s
fa: سلام %s

en: Hide GIFs and Animations for Reduced Distraction
fa: مخفی کردن GIF‌ها و انیمیشن‌ها برای کاهش حواس‌پرتی

en: Hide Interface
fa: مخفی کردن رابط کاربری

en: Hide Interface should not be empty.
fa: مخفی کردن رابط کاربری نباید خالی باشد.

en: Hide Search Bar
fa: مخفی کردن نوار جستجو

en: Hide Statement
fa: بیانیه پنهان کردن

en: Hides GIF animations that can distract or trigger motion sensitivity.
fa: انیمیشن های GIF را پنهان می کند که می توانند حساسیت به حرکت را منحرف یا تحریک کنند.

en: Hides the search bar from the user interface.
fa: نوار جستجو را از رابط کاربری پنهان می کند.

en: Hides the statement section from the user interface.
fa: بخش بیانیه را از رابط کاربری پنهان می کند.

en: High Saturation
fa: اشباع بالا

en: High Saturation Icon
fa: نماد اشباع بالا

en: High saturation should not be empty.
fa: اشباع بالا نباید خالی باشد.

en: Highlight Focus
fa: برجسته کردن فوکوس

en: Highlight Focus should not be empty.
fa: برجسته کردن فوکوس نباید خالی باشد.

en: Highlight Hover
fa: برجسته کردن هاور

en: Highlight Hover should not be empty.
fa: برجسته کردن هاور نباید خالی باشد.

en: Highlight Links
fa: برجسته کردن لینک‌ها

en: Highlight Links should not be empty.
fa: برجسته کردن لینک‌ها نباید خالی باشد.

en: Highlight Titles
fa: برجسته کردن عناوین

en: Highlight Titles should not be empty.
fa: برجسته کردن عناوین نباید خالی باشد.

en: Highlight on Hover and Focus for Easier Navigation
fa: برجسته کردن در هاور و فوکوس برای ناوبری آسان‌تر

en: Highlights elements when hovered, helping users follow cursor movements.
fa: عناصر را هنگام شناور برجسته می کند و به کاربران کمک می کند تا حرکات مکان نما را دنبال کنند.

en: Highlights focused elements, enhancing accessibility for keyboard navigation.
fa: نکات برجسته عناصر متمرکز ، افزایش دسترسی به ناوبری صفحه کلید.

en: How do I get help if I face issues?
fa: در صورت مواجه شدن با مشکل چگونه می توانم کمک بگیرم؟

en: How to Add an Accessibility Link to Your Footer
fa: نحوه اضافه کردن یک لینک دسترسی به پاورقی خود

en: How to Enable/Disable Widget
fa: نحوه فعال/غیرفعال کردن ویجت

en: How to cancel your subscription
fa: نحوه لغو اشتراک خود

en: How to contact support if you are on the Free plan
fa: اگر در برنامه رایگان هستید ، چگونه می توان با پشتیبانی تماس گرفت

en: How to enable the Free plan
fa: چگونه برنامه رایگان را فعال کنیم

en: If you are on the Free plan, you can reach our support team by sending an email to
fa: اگر در برنامه رایگان هستید ، می توانید با ارسال ایمیل به تیم پشتیبانی ما برسید

en: If you need further assistance, please contact us at
fa: اگر به کمک بیشتری نیاز دارید ، لطفا با ما در تماس باشید

en: If you need further assistance, please contact us at %1$s. You can also check our %2$s for more information.
fa: اگر به کمک بیشتری نیاز دارید، لطفاً با ما در %1$s تماس بگیرید. همچنین می‌توانید برای اطلاعات بیشتر به %2$s ما مراجعه کنید.

en: If you require any further information or assistance, please do not hesitate to contact us. Our support team is readily available to address any queries or concerns you may have regarding our subscription plans or any other aspect of our app.
fa: اگر به اطلاعات یا کمک بیشتری نیاز دارید، لطفاً در تماس با ما تردید نکنید. تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به هرگونه سوال یا نگرانی شما در مورد طرح‌های اشتراک یا هر جنبه دیگر برنامه ما است.

en: Image Alt Tooltip
fa: راهنمای تصویر جایگزین

en: Image Alt Tooltip should not be empty.
fa: راهنمای تصویر جایگزین نباید خالی باشد.

en: Image Hide
fa: مخفی کردن تصویر

en: Image Hide should not be empty.
fa: مخفی کردن تصویر نباید خالی باشد.

en: Image alt Tooltip
fa: تصویر ابزار alt

en: Image, Video & GIF Enable/Disable
fa: تصویر ، ویدئو و GIF فعال/غیرفعال کردن

en: Image/Video Hide
fa: مخفی کردن تصویر/ویدیو

en: Includes all features from the %s Plan
fa: شامل تمام ویژگی های طرح %s است

en: Includes all features from the Growth Plan
fa: شامل تمام ویژگی های برنامه رشد است

en: Includes all features from the Scale Plan
fa: شامل تمام ویژگی های برنامه مقیاس

en: Includes all features from the Startup Plan
fa: شامل تمام ویژگی های برنامه راه اندازی است

en: Invert Colors
fa: معکوس کردن رنگ‌ها

en: Invert Colors should not be empty.
fa: معکوس کردن رنگ‌ها نباید خالی باشد.

en: It helps store owners offer a more accessible browsing experience with controls for text, contrast, navigation, media, and language support.
fa: این به صاحبان فروشگاه کمک می‌کند تا با کنترل‌هایی برای پشتیبانی از متن، کنتراست، ناوبری، رسانه و زبان، تجربه مرور در دسترس‌تری را ارائه دهند.

en: Keyboard Nav
fa: ناوبری صفحه کلید

en: Keyboard Nav Icon
fa: نماد ناو صفحه کلید

en: Keyboard Navigation
fa: ناوبری صفحه کلید

en: Keyboard should not be empty.
fa: صفحه کلید نباید خالی باشد.

en: Kindly note that upon opting for a subscription plan within our app, please be informed that refunds will not be applicable. This policy applies universally to all subscription plans offered, including both monthly and yearly options. We appreciate your understanding and cooperation in adhering to our policy, as we aim to ensure consistency and fairness in all aspects of our subscription services.
fa: لطفاً توجه داشته باشید که با انتخاب یک طرح اشتراک در برنامه ما، لطفاً بدانید که بازپرداخت قابل اعمال نخواهد بود. این سیاست به طور جهانی برای همه طرح‌های اشتراک ارائه شده، از جمله گزینه‌های ماهانه و سالانه اعمال می‌شود. ما از درک و همکاری شما در رعایت سیاست ما قدردانی می‌کنیم، زیرا هدف ما اطمینان از ثبات و عدالت در تمام جنبه‌های خدمات اشتراک ما است.

en: Language Controllers
fa: کنترلرهای زبان

en: Language Settings
fa: تنظیمات زبان

en: Language Sorting
fa: مرتب سازی زبان

en: Language Variable
fa: متغیر زبان

en: Language hidden
fa: زبان مخفی

en: Language visible
fa: زبان قابل مشاهده

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Last 30 Days
fa: 30 روز گذشته

en: Last 7 Days
fa: 7 روز گذشته

en: Last Month
fa: ماه گذشته

en: Lawful Risk
fa: ریسک قانونی

en: Left Alignment
fa: تراز چپ

en: Left Alignment should not be empty.
fa: تراز چپ نباید خالی باشد.

en: Let's Go
fa: شروع کنیم

en: Let's start by choosing a plan that fits your needs.
fa: بیایید با انتخاب طرحی که با نیازهای شما مطابقت دارد شروع کنیم.

en: Lets users control the site using voice commands for hands-free accessibility.
fa: به کاربران اجازه می دهد سایت را با استفاده از دستورات صوتی برای دسترسی به هندزفری کنترل کنند.

en: Letter Spacing
fa: فاصله حروف

en: Letter Spacing should not be empty.
fa: فاصله حروف نباید خالی باشد.

en: Light Contrast
fa: کنتراست روشن

en: Light Contrast should not be empty.
fa: کنتراست روشن نباید خالی باشد.

en: Limited Scan Notice
fa: اطلاعیه اسکن محدود

en: Line Height
fa: ارتفاع خط

en: Line Height & Alignments
fa: ارتفاع خط و ترازها

en: Line Height should not be empty.
fa: ارتفاع خط نباید خالی باشد.

en: Locate the place where you want to add the link (typically just before the closing <code>&lt;/footer&gt;</code> or <code>&lt;/body&gt;</code> tag).
fa: مکانی را که می خواهید لینک را اضافه کنید (به طور معمول قبل از بسته شدن <code> & lt ؛/pooter & gt ؛ </code> یا <codes> & lt ؛/head & gt ؛ </code>) پیدا کنید.

en: Low Saturation
fa: اشباع پایین

en: Low Saturation Icon
fa: نماد اشباع کم

en: Low saturation should not be empty.
fa: اشباع پایین نباید خالی باشد.

en: Manage Features
fa: مدیریت ویژگی ها

en: Manage Languages
fa: مدیریت زبان‌ها

en: Media Control
fa: کنترل رسانه

en: Menu Settings
fa: تنظیمات منو

en: Middle Left
fa: وسط چپ

en: Middle Right
fa: وسط راست

en: Mobile Design
fa: طراحی موبایل

en: Mobile Position
fa: موقعیت موبایل

en: Mobile View Design
fa: طراحی نمای موبایل

en: Mobile view Design
fa: طراحی نمای تلفن همراه

en: Modifies background colors to reduce eye strain and improve content legibility.
fa: رنگ های پس زمینه را برای کاهش فشار چشم و بهبود خوانایی محتوا اصلاح می کند.

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Monthly
fa: ماهانه

en: Most 5 Used Feature Analytics
fa: بیشتر 5 مورد تجزیه و تحلیل ویژگی های استفاده شده

en: Motor Impaired
fa: دارای اختلال در موتور

en: Motor Impaired should not be empty.
fa: Motor Impaired نباید خالی باشد.

en: Multi-Language Support
fa: پشتیبانی چند زبانه

en: Multiple Languages Support
fa: پشتیبانی از چندین زبان

en: Mute Sounds
fa: بی‌صدا کردن صداها

en: Mute Sounds should not be empty.
fa: بی‌صدا کردن صداها نباید خالی باشد.

en: Name
fa: نام

en: Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget.
fa: به تنظیمات بروید و ویجت دسترسی را روشن کنید.

en: Navigate to the Plan page and click on the Cancel Subscription button
fa: به صفحه برنامه بروید و روی دکمه اشتراک لغو کلیک کنید

en: Navigation & Input
fa: ناوبری و ورودی

en: Navigation and Interaction Controllers
fa: کنترلرهای ناوبری و تعامل

en: Need Any Help?
fa: به کمک نیاز دارید؟

en: Need help deciding? Contact us at %1$s or check our %2$s for detailed feature comparisons.
fa: آیا به تصمیم گیری در مورد کمک نیاز دارید؟برای مقایسه ویژگی های دقیق با ما در ٪ 1 $ S تماس بگیرید یا ٪ 2 $ S ما را بررسی کنید.

en: Need help or want to remove branding?
fa: به کمک نیاز دارید یا می خواهید مارک تجاری را حذف کنید؟

en: Next
fa: بعدی

en: No Significant Most Features Usage Found
fa: استفاده بیشتر از ویژگی های مهم استفاده نشده است

en: No relevant data is available for the specified range
fa: برای محدوده مشخص شده هیچ داده مربوطه در دسترس نیست

en: No scan history found (or API response is empty).
fa: هیچ سابقه اسکنی پیدا نشد (یا پاسخ API خالی است).

en: Not Applicable or It May Require Manual Audit
fa: قابل اجرا نیست یا ممکن است به حسابرسی دستی نیاز داشته باشد

en: Not Sure Which Plan Fits Best?
fa: مطمئن نیستید کدام طرح مناسب تر است؟

en: Not default language
fa: زبان غیر پیش‌فرض

en: Note:
fa: توجه:

en: Note: It is recommended to use a child theme to prevent your changes from being lost during theme updates.
fa: توجه: توصیه می شود از یک موضوع کودک استفاده کنید تا از از بین رفتن تغییرات در هنگام بروزرسانی های موضوع جلوگیری شود.

en: Once the accessibility widget’s functionality is verified, we’ll proceed to remove all branding for your white-label configuration.
fa: هنگامی که عملکرد ویجت دسترسی تأیید شد، ما به حذف همه مارک‌ها برای پیکربندی برچسب سفید شما اقدام می‌کنیم.

en: One Click To Make Your Website Accessible Today
fa: با یک کلیک، وب سایت خود را امروز در دسترس قرار دهید

en: One Click to Make Your Website Accessible Today
fa: با یک کلیک برای دسترسی به وب سایت خود امروز

en: Only The First Page Of Your Website Will Be Scanned. To Request A Full-Site Accessibility Scan, Please Reach Out To Our Team.
fa: فقط صفحه اول وب سایت شما اسکن می شود. برای درخواست اسکن دسترسی کامل سایت، لطفاً با تیم ما تماس بگیرید.

en: Only the first page of your website will be scanned. To request a full-site accessibility scan, please reach out to our team.
fa: فقط صفحه اول وب سایت شما اسکن می شود. برای درخواست اسکن دسترسی کامل سایت، لطفاً با تیم ما تماس بگیرید.

en: Open
fa: باز کنید

en: Open your active theme's <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
fa: فایل <code>footer.php</code> یا <code>functions.php</code> طرح زمینه فعال خود را باز کنید (معمولاً در <code>/wp-content/themes/your-theme/</code> یافت می شود).

en: Open your active theme’s <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
fa: FIEM.PHP </code> یا <code> funced.php </code> یا <code> را باز کنید.

en: Option to display accessibility widget link in website footer
fa: گزینه ای برای نمایش پیوند ویجت قابلیت دسترسی در صفحه وب سایت

en: Our team can help you choose the right plan based on your store size, accessibility goals, and support needs.
fa: تیم ما می تواند به شما در انتخاب طرح مناسب بر اساس اندازه فروشگاه، اهداف دسترسی و نیازهای پشتیبانی کمک کند.

en: Overview
fa: بررسی اجمالی

en: Padding
fa: فاصله داخلی

en: Page URL
fa: آدرس صفحه

en: Pages
fa: صفحات

en: Personalized User Accessibility Profile Settings
fa: تنظیمات پروفایل دسترسی‌پذیری شخصی‌سازی شده کاربر

en: Personalized accessibility profiles for user-specific needs
fa: پروفایل های دسترسی شخصی برای نیازهای خاص کاربر

en: Plan
fa: طرح

en: Plan Specific Features
fa: ویژگی‌های خاص طرح

en: Plans
fa: برنامه

en: Platform & Integration
fa: پلتفرم و ادغام

en: Please enter a valid URL to scan.
fa: لطفاً یک URL معتبر برای اسکن وارد کنید.

en: Please uninstall this plugin and reinstall it.
fa: لطفاً این افزونه را حذف کرده و دوباره نصب کنید.

en: Please upgrade your plan to continue accessing premium accessibility features.
fa: لطفاً برنامه خود را برای ادامه دسترسی به ویژگی های دسترسی به حق بیمه ارتقا دهید.

en: Position
fa: موقعیت

en: Premium
fa: ویژه

en: Premium Plan
fa: طرح ویژه

en: Prev
fa: قبلی

en: Prioritize and sort languages based on your customer base
fa: زبان ها را بر اساس پایگاه مشتری خود اولویت بندی و مرتب کنید

en: Priority chat support during business hours
fa: پشتیبانی چت اولویت در ساعات کاری

en: Priority support and regular updates
fa: پشتیبانی اولویت و به روزرسانی های منظم

en: Pro Plan
fa: طرح حرفه ای

en: Professional
fa: حرفه‌ای

en: Professional Plan
fa: طرح حرفه‌ای

en: Profile Options
fa: گزینه‌های پروفایل

en: Profile Settings
fa: تنظیمات پروفایل

en: Profile Settings should not be empty.
fa: تنظیمات پروفایل نباید خالی باشد.

en: Quick Access Panel for Useful Accessibility Tools
fa: پنل دسترسی سریع برای ابزارهای مفید دسترسی‌پذیری

en: Quick navigation tool showing all Headings, Landmarks, and Links in one place.
fa: ابزار ناوبری سریع که تمام عناوین ، نقاط دیدنی و پیوندها را در یک مکان نشان می دهد.

en: Quickstart
fa: شروع سریع

en: Rank
fa: رتبه

en: Read Mode
fa: حالت خواندن

en: Read Mode should not be empty.
fa: حالت خواندن نباید خالی باشد.

en: Readable Fonts
fa: فونت‌های خوانا

en: Readable Fonts should not be empty.
fa: فونت‌های خوانا نباید خالی باشند.

en: Readable Fonts, Reading Mask, and Highlight Titles
fa: فونت‌های خوانا، ماسک خواندن و برجسته کردن عناوین

en: Reading Guide
fa: راهنمای خواندن

en: Reading Guide Color should not be empty.
fa: رنگ راهنمای خواندن نباید خالی باشد.

en: Reading Mask
fa: ماسک خواندن

en: Reading Mask should not be empty.
fa: ماسک خواندن نباید خالی باشد.

en: Reads selected text aloud for users with visual impairments or reading difficulties.
fa: متن منتخب را با صدای بلند برای کاربران با اختلال بصری یا مشکلات خواندن می خواند.

en: Real Customer Questions
fa: سوالات واقعی مشتری

en: Recommended Apps
fa: برنامه های توصیه شده

en: Refresh
fa: تازه کردن

en: Refresh your website to see the link appear in the footer.
fa: وب سایت خود را تازه کنید تا ببینید پیوند در پاورقی ظاهر می شود.

en: Remove default widget branding for a fully white-labeled experience
fa: مارک ویجت پیش فرض را برای یک تجربه کاملاً با برچسب سفید حذف کنید

en: Removes accessibility tool branding for a cleaner, white-labeled appearance.
fa: مارک ابزار دسترسی را برای ظاهری تمیزتر و دارای برچسب سفید حذف می کند.

en: Report Date
fa: تاریخ گزارش

en: Resend OTP
fa: OTP را دوباره ارسال کنید

en: Reset All should not be empty.
fa: بازنشانی همه نباید خالی باشد.

en: Reset To Default
fa: تنظیم مجدد به طور پیش فرض

en: Reset all
fa: بازنشانی همه

en: Restricted Brand Customization
fa: سفارشی سازی برند محدود

en: Right Alignment
fa: تراز راست

en: Run scans and review accessibility findings.
fa: اسکن ها را اجرا کنید و یافته های دسترسی را بررسی کنید.

en: Saturation Modes
fa: حالت‌های اشباع

en: Saturday
fa: شنبه

en: Save
fa: ذخیره

en: Save Rankings
fa: ذخیره رتبه ها

en: Save the changes to the <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file.
fa: تغییرات را در پرونده <code> footer.php </code> یا <code> functions.php </code> ذخیره کنید.

en: Scan
fa: اسکن کنید

en: Scan Interval
fa: فاصله اسکن

en: Scan Queued
fa: اسکن در صف

en: Scan Queued â Waiting To Startâ¦
fa: اسکن در صف â در انتظار شروعâ¦

en: Scan Scope
fa: اسکن دامنه

en: Scan To Check Compliance Of Accessibility
fa: اسکن برای بررسی انطباق دسترسی

en: Scan Your site
fa: سایت خود را اسکن کنید

en: Scanner Result
fa: نتیجه اسکنر

en: Schedule a Call
fa: یک تماس را برنامه ریزی کنید

en: Scheduled Scan
fa: اسکن برنامه ریزی شده

en: Search
fa: جستجو کنید

en: Search should not be empty.
fa: جستجو نباید خالی باشد.

en: Seizure Safe
fa: مصادره ایمن

en: Seizure Safe should not be empty.
fa: SEIZURE SAFE نباید خالی باشد.

en: Select Language
fa: زبان را انتخاب کنید

en: Select Monthly Plan:
fa: انتخاب طرح ماهانه:

en: Select Plan and Offers
fa: انتخاب طرح و پیشنهادات

en: Select Yearly Plan:
fa: انتخاب طرح سالانه:

en: Selected
fa: انتخاب شده

en: Sepcific Page
fa: صفحه Sepcific

en: Set %s Default Language
fa: تنظیم %s به عنوان زبان پیش‌فرض

en: Set Up Translation Visibility And Language Priorities.
fa: قابلیت مشاهده ترجمه و اولویت های زبان را تنظیم کنید.

en: Set up translation visibility and language priorities.
fa: قابلیت مشاهده ترجمه و اولویت های زبان را تنظیم کنید.

en: Set wholesale rules and simplify B2B pricing.
fa: قوانین عمده فروشی را تنظیم کنید و قیمت گذاری B2B را ساده کنید.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Shopline
fa: فروشگاه

en: Show Language
fa: نمایش زبان

en: Showing
fa: در حال نمایش

en: Simplifies the layout and focuses on text for easier reading, removing distractions like sidebars and ads.
fa: طرح را ساده می کند و برای خواندن آسان تر روی متن متمرکز می شود و از بین بردن حواس پرتی مانند میله های جانبی و تبلیغات.

en: Smart Contrast
fa: کنتراست هوشمند

en: Smart Contrast for Better Readability
fa: کنتراست هوشمند برای خوانایی بهتر

en: Smart Contrast should not be empty.
fa: کنتراست هوشمند نباید خالی باشد.

en: Sorry, You can not update....
fa: متأسفانه نمی‌توانید به‌روزرسانی کنید....

en: Sound Muting for Distraction-Free Browsing
fa: بی‌صدا کردن صدا برای مرور بدون حواس‌پرتی

en: Specific Page
fa: صفحه خاص

en: Speech Support
fa: پشتیبانی گفتار

en: Standard support via email and live chat during business hours
fa: پشتیبانی استاندارد از طریق ایمیل و چت زنده در ساعات کاری

en: Standard support via email.
fa: پشتیبانی استاندارد از طریق ایمیل.

en: Start Free Trial
fa: آزمایش رایگان را شروع کنید

en: Start Live Chat
fa: چت زنده را شروع کنید

en: Start My Compliance Plan
fa: برنامه انطباق من را شروع کنید

en: Start Your Accessibility Journey:
fa: سفر دسترسی خود را شروع کنید:

en: Start a 5-Day Free Trial for
fa: یک آزمایش رایگان 5 روزه را برای

en: Start a 7-Day Free Trial
fa: یک آزمایش رایگان 7 روزه را شروع کنید

en: Start a 7-Day Free Trial for
fa: یک آزمایش رایگان 7 روزه را برای

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 5-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
fa: با انتخاب طرح ماهانه‌ای که با نیازهای شما مطابقت دارد شروع کنید. هر طرح ویژگی‌ها و گزینه‌های سفارشی‌سازی متفاوتی ارائه می‌دهد. طرحی که انتخاب می‌کنید تعیین می‌کند که به کدام ویژگی‌ها در ویجت دسترسی دارید. علاوه بر این، از یک دوره آزمایشی رایگان 5 روزه برای کشف همه ویژگی‌ها و بهبود دسترسی‌پذیری فروشگاه خود لذت ببرید.

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 7-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
fa: با انتخاب برنامه ماهانه متناسب با نیازهای شما شروع کنید.هر طرح ویژگی های مختلف و گزینه های شخصی سازی را ارائه می دهد.طرحی که انتخاب می کنید تعیین می کند که کدام ویژگی ها را می توانید در ویجت به آن دسترسی پیدا کنید.علاوه بر این ، برای 7 روز از یک آزمایش رایگان برای کشف همه ویژگی ها و تقویت دسترسی به فروشگاه خود لذت ببرید.

en: Start with a %1$s5-day free trial%2$s to experience all features:
fa: برای تجربه همه ویژگی ها با یک ٪ 1 $ S5-Day Trial ٪ 2 $ S شروع کنید:

en: Start with a %1$s7-day free trial%2$s to experience all features:
fa: با %1$s7 روز آزمایشی رایگان%2$s شروع کنید تا همه ویژگی‌ها را تجربه کنید:

en: Startup
fa: استارتاپ

en: Startup Plan
fa: برنامه راه اندازی

en: Statement
fa: بیانیه

en: Statement Link?
fa: پیوند بیانیه؟

en: Statement should not be empty.
fa: بیانیه نباید خالی باشد.

en: Status
fa: وضعیت

en: Stop Animation
fa: توقف انیمیشن

en: Stop Animation should not be empty.
fa: توقف انیمیشن نباید خالی باشد.

en: Submit
fa: ارسال کردن

en: Success!
fa: موفقیت!

en: Sunday
fa: یکشنبه

en: Support & Partnership
fa: پشتیبانی و مشارکت

en: Support for 100+ Languages
fa: پشتیبانی از 100+ زبان

en: Support on Email
fa: پشتیبانی از طریق ایمیل

en: Supports 100+ languages with automatic translation
fa: از 100+ زبان با ترجمه خودکار پشتیبانی می کند

en: Talk & Type
fa: صحبت و تایپ

en: Talk And Type
fa: صحبت و تایپ

en: Talk and Type should not be empty.
fa: صحبت و تایپ نباید خالی باشد.

en: Text Colors
fa: رنگ‌های متن

en: Text Colors should not be empty.
fa: رنگ‌های متن نباید خالی باشند.

en: Text Customization Controllers
fa: کنترلرهای سفارشی‌سازی متن

en: Text Enhancer
fa: بهبود متن

en: Text Enhancer should not be empty.
fa: بهبود متن نباید خالی باشد.

en: Text Enhancer, Image Alt Tooltip, and Stop Animation
fa: بهبود متن، راهنمای تصویر جایگزین و توقف انیمیشن

en: Text Speech
fa: گفتار متن

en: Text Speech should not be empty.
fa: گفتار متن نباید خالی باشد.

en: Text and Layout Font
fa: فونت متن و چیدمان

en: Text enhancer for clarity, image alt tooltips, and option to stop animations
fa: تقویت کننده متن برای وضوح ، تصویر ابزار Alt Alt و گزینه ای برای متوقف کردن انیمیشن ها

en: Text to Speech
fa: متن به گفتار

en: Text to Speech & Sounds Enable/Disable
fa: متن به گفتار و صداها فعال/غیرفعال می شود

en: Text-to-speech, voice navigation, and talk & type input
fa: متن به گفتار ، ناوبری صوتی و ورودی صحبت و نوع

en: Thank You Banner Image
fa: تصویر بنر تشکر

en: Thank You for Choosing a Plan!
fa: از انتخاب طرح شما متشکریم!

en: Thanks for choosing our app! We're here to help make your website accessible to everyone.
fa: از انتخاب برنامه ما متشکریم! ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم وب‌سایت خود را برای همه قابل دسترس کنیم.

en: The %1$s "Choose Design" %2$s option empowers merchants to select from a variety of design styles for our widget, tailoring it to their unique preferences and needs.
fa: گزینه %1$s "انتخاب طراحی" %2$s به بازرگانان امکان می‌دهد از بین سبک‌های طراحی متنوع برای ویجت ما انتخاب کنند و آن را با ترجیحات و نیازهای منحصر به فرد خود تطبیق دهند.

en: The %1$s "Customize Position" %2$s feature enables merchants to tailor the exact placement of our widget, ensuring it perfectly fits their site layout and design vision.
fa: ویژگی %1$s "سفارشی‌سازی موقعیت" %2$s به بازرگانان امکان می‌دهد تا قرارگیری دقیق ویجت ما را تنظیم کنند و اطمینان حاصل کنند که کاملاً با چیدمان سایت و دیدگاه طراحی آنها مطابقت دارد.

en: The <strong>Language Sorting</strong> feature allows you to customize the order in which languages appear on your Language page and in the Widget. Simply use the up and down arrows beside each language to rearrange them according to your preference. Once you're happy with the order, click Save Ranking to apply the changes. The languages will then appear in the same order across your storefront and Widget, providing a consistent experience for your users.
fa: ویژگی <strong> مرتب سازی زبان </strong> به شما امکان می دهد نظمی را که در آن زبانها در صفحه زبان شما و ویجت ظاهر می شوند ، سفارشی کنید.به سادگی از فلش های بالا و پایین در کنار هر زبان استفاده کنید تا آنها را مطابق با اولویت خود تنظیم کنید.پس از خوشحال کردن از سفارش ، برای اعمال تغییرات ، روی رتبه بندی Save کلیک کنید.سپس زبانها به همان ترتیب در سراسر فروشگاه و ویجت شما ظاهر می شوند و تجربه ای مداوم را برای کاربران شما فراهم می کنند.

en: The <strong>Language Variable</strong> feature allows your widget to automatically adapt to the language selected on your website. When enabled, the widget will detect and match the site's active language - ensuring a seamless and consistent experience for users navigating your site in different languages. This is especially helpful if your store already includes a language selector, as it improves accessibility and ensures that the widget content is always shown in the user’s preferred language without any extra configuration.
fa: متغیر زبان <strong> </strong> به ویجت شما اجازه می دهد تا به طور خودکار با زبان انتخاب شده در وب سایت شما سازگار شود.در صورت فعال بودن ، ویجت زبان فعال سایت را شناسایی و مطابقت می دهد - اطمینان از یک تجربه یکپارچه و مداوم برای کاربرانی که سایت شما را به زبان های مختلف پیمایش می کنند.این امر به ویژه در صورتی مفید است که فروشگاه شما شامل یک انتخاب کننده زبان باشد ، زیرا قابلیت دسترسی را بهبود می بخشد و تضمین می کند که محتوای ویجت همیشه در زبان ارجح کاربر بدون هیچ پیکربندی اضافی نشان داده می شود.

en: The email or phone number you entered is already in use.
fa: ایمیل یا شماره تلفنی که وارد کرده اید در حال استفاده است.

en: The free widget is only available for use on the specific website URL you provided.
fa: ویجت رایگان فقط برای استفاده در URL وب سایت خاصی که ارائه کرده اید در دسترس است.

en: The site url you entered is already registered.
fa: آدرس سایتی که وارد کردید قبلا ثبت شده است.

en: This Month
fa: این ماه

en: This feature aligns all text to the left, avoiding center or justified text which can be harder to read for people with dyslexia or cognitive challenges.
fa: این ویژگی تمام متن را به سمت چپ تراز می کند ، از مرکز یا متن توجیهی که می تواند برای افراد مبتلا به دیسکسکسی یا چالش های شناختی سخت تر باشد ، از مرکز استفاده می کند.

en: This feature creates a horizontal reading mask that follows the cursor to help users focus on one line of text at a time.
fa: این ویژگی ماسک خواندن افقی را ایجاد می کند که از مکان نما پیروی می کند تا به کاربران کمک کند تا در یک زمان روی یک خط متن تمرکز کنند.

en: This feature disables the sound that plays when the accessibility widget is opened or closed.
fa: این ویژگی صدایی را که هنگام باز یا بسته شدن ویجت دسترسی پخش می شود ، غیرفعال می کند.

en: This feature enables keyboard navigation using Tab, Shift+Tab, and Enter, along with shortcuts like M for menus, H for headings, F for forms, B for buttons, P for paragraphs, and G for graphics.
fa: این ویژگی پیمایش صفحه کلید را با استفاده از Tab، Shift+Tab و Enter به همراه میانبرهایی مانند M برای منوها، H برای سرفصل ها، F برای فرم ها، B برای دکمه ها، P برای پاراگراف ها و G برای گرافیک فعال می کند.

en: This feature hides images and videos to help users who are easily distracted or sensitive to visual media focus better on the text.
fa: این ویژگی تصاویر و فیلم ها را برای کمک به کاربرانی که به راحتی پریشان یا حساس به رسانه های بصری هستند ، بهتر روی متن متمرکز می کنند.

en: This feature highlights all links on the page with a border or background, making them easier to identify and click.
fa: این ویژگی تمام پیوندهای موجود در صفحه را با مرز یا پس زمینه برجسته می کند و شناسایی و کلیک آنها را آسان تر می کند.

en: This feature highlights headings and titles across the page, helping users quickly locate and navigate key content areas.
fa: این ویژگی عناوین و عناوین را در صفحه برجسته می کند و به کاربران کمک می کند تا به سرعت در مناطق کلیدی محتوای خود را پیدا و حرکت کنند.

en: This feature increases space between letters, making text easier to distinguish and reducing visual crowding.
fa: این ویژگی فضای بین حروف را افزایش می دهد و متن را برای تشخیص و کاهش شلوغی بصری آسان تر می کند.

en: This feature increases spacing between words to improve readability for users with dyslexia or cognitive impairments.
fa: این ویژگی باعث افزایش فاصله بین کلمات برای بهبود خوانایی برای کاربران مبتلا به نارساخوانی یا اختلالات شناختی می شود.

en: This feature increases the contrast between text and background, making content easier to read for users with low vision.
fa: این ویژگی تضاد بین متن و پس زمینه را افزایش می دهد و خواندن محتوا برای کاربران با دید کم آسان تر می شود.

en: This feature increases the size of the text throughout the website to help users with vision difficulties read content more comfortably.
fa: این ویژگی اندازه متن را در سراسر وب سایت افزایش می دهد تا به کاربران در مشکلات بینایی در خواندن راحت تر محتوا کمک کند.

en: This feature increases the vertical spacing between lines of text, making content more readable and less dense.
fa: این ویژگی فاصله عمودی بین خطوط متن را افزایش می دهد و محتوا را قابل خواندن تر و متراکم تر می کند.

en: This feature is available in:
fa: این ویژگی در دسترس است:

en: This feature offers users multiple predefined accessibility profiles. Each profile includes a set of accessibility features tailored to specific needs. When a user selects a profile, all the associated features are automatically enabled.
fa: این ویژگی چندین پروفایل از پیش تعریف شده از پیش تعریف شده را به کاربران ارائه می دهد.هر نمایه شامل مجموعه ای از ویژگی های دسترسی متناسب با نیازهای خاص است.هنگامی که یک کاربر نمایه را انتخاب می کند ، تمام ویژگی های مرتبط به طور خودکار فعال می شوند.

en: This feature pauses animations, blinking, and flashing content to reduce motion sensitivity and distractions for users with vestibular disorders or ADHD.
fa: این ویژگی انیمیشن ها ، چشمک زن و محتوای چشمک زن را متوقف می کند تا حساسیت حرکتی و حواس پرتی را برای کاربران مبتلا به اختلالات دهلیزی یا ADHD کاهش دهد.

en: This feature provides a text magnifier that enlarges text under the cursor, helping users read small or dense text with ease.
fa: این ویژگی یک ذره بین متن را فراهم می کند که متن را در زیر مکان نما بزرگ می کند و به کاربران کمک می کند تا متن کوچک یا متراکم را با سهولت بخوانند.

en: This feature removes color saturation from the site, creating a grayscale experience that can reduce distractions and assist users with color sensitivity or color blindness.
fa: این ویژگی اشباع رنگ را از سایت حذف می کند و یک تجربه خاکستری ایجاد می کند که می تواند حواس پرتی را کاهش داده و به کاربران در حساسیت به رنگ یا کوری رنگ کمک کند.

en: This feature replaces decorative or complex fonts with simpler, more readable ones to improve legibility.
fa: این ویژگی جایگزین فونت های تزئینی یا پیچیده با ساده تر و خواندنی تر برای بهبود خوانایی می شود.

en: This feature shows image alt text as a tooltip, helping screen reader users and others understand the content of visual elements.
fa: این ویژگی تصویر alt تصویر را به عنوان یک ابزار ابزار نشان می دهد ، و به کاربران صفحه نمایشگر و دیگران کمک می کند تا محتوای عناصر بصری را درک کنند.

en: This is the default and most widely used design of the accessibility widget – tried, tested, and reliable across all devices.
fa: این طرح پیش فرض و پرکاربردترین ویجت دسترسی است - آزمایش شده ، آزمایش شده و قابل اعتماد در همه دستگاه ها.

en: This will be only Works on Position for "Bottom Left" and "Bottom Right"
fa: این فقط برای موقعیت‌های "پایین چپ" و "پایین راست" کار می‌کند

en: This will only work on position for %1$s and %2$s
fa: این فقط برای موقعیت‌های %1$s و %2$s کار می‌کند

en: Thursday
fa: پنج شنبه

en: Time Of Day
fa: زمان روز

en: Title Colors
fa: رنگ‌های عنوان

en: Title Colors should not be empty.
fa: رنگ‌های عنوان نباید خالی باشند.

en: Title Highlighting
fa: برجسته کردن عناوین

en: To Scan All Page Or Group Of Pages, Please
fa: لطفاً برای اسکن همه صفحه یا گروهی از صفحات

en: To discontinue using this plugin, please cancel your active subscription by clicking the button below.
fa: برای قطع استفاده از این افزونه ، لطفاً با کلیک روی دکمه زیر ، اشتراک فعال خود را لغو کنید.

en: To enable all accessibility widgets and features, you need to purchase a plan. Choose the perfect plan for your website needs.
fa: برای فعال کردن کلیه ابزارک ها و ویژگی های دسترسی ، باید یک برنامه خریداری کنید.برنامه مناسبی را برای نیازهای وب سایت خود انتخاب کنید.

en: To enable the Free plan, go to the Plan page and click on the Free button. Once clicked, a form will appear. Fill in all the required details, and the widget will automatically be displayed on the front end.
fa: برای فعال کردن برنامه رایگان ، به صفحه برنامه بروید و روی دکمه رایگان کلیک کنید.پس از کلیک ، یک فرم ظاهر می شود.تمام جزئیات مورد نیاز را پر کنید و ویجت به طور خودکار در قسمت جلویی نمایش داده می شود.

en: To ensure your site is accessible and user-friendly, add an Accessibility Assistance link to your footer menu:
fa: برای اطمینان از در دسترس بودن سایت شما و کاربر پسند ، یک لینک کمک دسترسی به منوی پاورقی خود اضافه کنید:

en: To make the widget visible, enable and save the accessibility settings.
fa: برای اینکه ویجت قابل مشاهده باشد ، تنظیمات دسترسی را فعال و ذخیره کنید.

en: Top Left
fa: بالا چپ

en: Top Right
fa: بالا راست

en: Total Accessibility Scans
fa: کل اسکن دسترسی

en: Total Counts
fa: تعداد کل

en: Total Counts Icon
fa: نماد تعداد کل

en: Try
fa: تلاش

en: Try Accessibility Assistant for free and instantly boost accessibility
fa: دستیار دسترسی را به صورت رایگان امتحان کنید و فوراً دسترسی را افزایش دهید

en: Tuesday
fa: سه شنبه

en: Unable to render audit result.
fa: نمی توان نتیجه حسابرسی را ارائه کرد.

en: Unlimited impressions and unrestricted widget visibility
fa: برداشت نامحدود و دید ویجت نامحدود

en: Unlimited impressions on any plans and unrestricted widget visibility
fa: برداشت نامحدود در مورد هر برنامه و دید ویجت نامحدود

en: Unlock Full Accessibility Features
fa: ویژگی های دسترسی کامل را باز کنید

en: Unlock full functionality by upgrading to a paid plan
fa: با به روزرسانی به یک برنامه پرداخت شده ، عملکرد کامل را باز کنید

en: Unlock insights and free access to our accessibility plugin by submitting your details below.
fa: با ارسال جزئیات خود در زیر ، بینش و دسترسی رایگان به افزونه دسترسی ما را باز کنید.

en: Upgrade Plan
fa: برنامه ارتقاء

en: Upgrade your plan to enable these features.
fa: برای فعال کردن این ویژگی ها، طرح خود را ارتقا دهید.

en: Upgrade your plan to enable this feature
fa: برنامه خود را ارتقا دهید تا این ویژگی را فعال کنید

en: Usage Guide
fa: راهنمای استفاده

en: Use Default Functionalities of Widget
fa: استفاده از قابلیت‌های پیش‌فرض ویجت

en: Use language variables for seamless multilingual store integration
fa: برای ادغام فروشگاه چند زبانه یکپارچه از متغیرهای زبان استفاده کنید

en: Use this guide to quickly set up your Accessibility Assistant widget.
fa: از این راهنما برای تنظیم سریع ویجت دستیار دسترسی خود استفاده کنید.

en: Useful Links
fa: لینک‌های مفید

en: Useful Links should not be empty.
fa: لینک‌های مفید نباید خالی باشند.

en: User Guide
fa: راهنمای کاربر

en: User Interaction with Features
fa: تعامل کاربر با ویژگی ها

en: Utility Settings
fa: تنظیمات ابزاری

en: Verify
fa: تأیید کردن

en: Verify Widget & Remove Branding
fa: ویجت را تأیید کنید و نام تجاری را حذف کنید

en: Verify your email
fa: ایمیل خود را تأیید کنید

en: Video Hide
fa: مخفی کردن ویدیو

en: Video Hide should not be empty.
fa: مخفی کردن ویدیو نباید خالی باشد.

en: View Analytics
fa: مشاهده Analytics

en: View Plans & Pricing
fa: مشاهده برنامه ها و قیمت گذاری

en: View Result
fa: نمایش نتیجه

en: Virtual Keyboard
fa: صفحه کلید مجازی

en: Virtual Keyboard should not be empty.
fa: صفحه کلید مجازی نباید خالی باشد.

en: Visible
fa: قابل مشاهده

en: Visual Customization Controllers
fa: کنترلرهای سفارشی‌سازی بصری

en: Visual Enhancements
fa: پیشرفت های بصری

en: Visually Impaired
fa: بینایی

en: Visually Impaired should not be empty.
fa: از نظر بینایی نباید خالی باشد.

en: Voice Commands should not be empty.
fa: دستورات صوتی نباید خالی باشند.

en: Voice Navigation
fa: ناوبری صوتی

en: Voice Navigation and Talk & Type Controls
fa: ناوبری صوتی و کنترل‌های صحبت و تایپ

en: Want to remove branding for free?
fa: آیا می خواهید مارک تجاری را به صورت رایگان حذف کنید؟

en: We have an Exciting Offer for you:
fa: ما یک پیشنهاد هیجان‌انگیز برای شما داریم:

en: Website screenshot
fa: اسکرین شات وب سایت

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Welcome Banner Image
fa: تصویر بنر خوش‌آمدگویی

en: Welcome to Accessibility Assistant
fa: به دستیار دسترسی خوش آمدید

en: Welcome to Accessibility by CartCoders
fa: به دسترسی‌پذیری توسط کارت‌کدر خوش آمدید

en: Welcome to: Accessibility Assistant
fa: به دستیار دسترسی خوش آمدید

en: What does this plugin help with?
fa: این افزونه چه کمکی به شما می کند؟

en: What's included
fa: چه چیزی شامل می‌شود

en: Wholesale App
fa: اپلیکیشن عمده فروشی

en: Wholesale Price & B2B Solution
fa: قیمت عمده و راه حل B2B

en: Widget Content / Appearance
fa: محتوای ویجت / ظاهر

en: Widget Engagements
fa: تعاملات ویجت

en: Widget Icon
fa: نماد ویجت

en: Widget Opens
fa: ویجت باز می شود

en: Widget Opens Icon
fa: ویجت نماد را باز می کند

en: Widget Option
fa: گزینه ویجت

en: Widget Option:
fa: گزینه ویجت:

en: Widget Settings
fa: تنظیمات ویجت

en: Widget Size
fa: اندازه ویجت

en: Widget Size Customization & Positioning
fa: اندازه گیری و موقعیت یابی اندازه ویجت

en: Widget Title on Hover
fa: عنوان ویجت در Hover

en: With Accessibility Assistant, blind and visually impaired people have the ease of access to become more independent and integration with the Digital world, which replicates their daily lives
fa: با دستیار دسترسی‌پذیری، افراد نابینا و کم‌بینا به راحتی می‌توانند مستقل‌تر شوند و با دنیای دیجیتال ادغام شوند، که زندگی روزمره آنها را بازتولید می‌کند

en: Word Spacing
fa: فاصله کلمات

en: Word Spacing should not be empty.
fa: فاصله کلمات نباید خالی باشد.

en: Year
fa: سال

en: Yearly
fa: سالانه

en: Yes. Each plan unlocks additional controls and customization. Your current plan determines what appears as enabled in admin pages.
fa: بله. هر طرح کنترل ها و سفارشی سازی اضافی را باز می کند. طرح فعلی شما تعیین می کند که چه چیزی در صفحات مدیریت فعال است.

en: Yes. Higher plans support broad language coverage, language controls, and easier multilingual storefront accessibility.
fa: بله. طرح‌های بالاتر از پوشش گسترده زبان، کنترل‌های زبان و دسترسی آسان‌تر به ویترین چند زبانه پشتیبانی می‌کنند.

en: You can place "#add-aacc-link" as link
fa: می توانید "#add-aacc-link" را به عنوان پیوند قرار دهید

en: You can place %s as a link.
fa: می‌توانید %s را به صورت لینک قرار دهید.

en: You can place <strong>%s</strong> as link
fa: می توانید <strong> ٪ s </strong> را به عنوان پیوند قرار دهید

en: You can reach the support team through the contact link in the footer. Paid plans include stronger support options based on tier.
fa: می توانید از طریق لینک تماس در فوتر با تیم پشتیبانی تماس بگیرید. برنامه های پولی شامل گزینه های پشتیبانی قوی تری بر اساس ردیف هستند.

en: You have admin access
fa: شما دسترسی ادمین دارید

en: You have member access
fa: شما دسترسی عضو دارید

en: You're on a %s plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
fa: شما در یک طرح %s هستید! با ارتقای امروز، حتی بیشتر ویژگی‌ها و گزینه‌های سفارشی‌سازی را باز کنید.

en: You're on a Growth plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
fa: شما در یک برنامه رشد هستید!با به روزرسانی امروز ، ویژگی های حتی بیشتر و گزینه های شخصی سازی را باز کنید.

en: You're on a Scale plan! Unlock even more powerful features and tools by upgrading today.
fa: شما در یک برنامه مقیاس هستید!با به روزرسانی امروز ، ویژگی ها و ابزارهای قدرتمندتری را باز کنید.

en: You're on the %s plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
fa: شما در طرح %s هستید! امروز با ارتقاء از پشتیبانی اولویت دار و ویژگی های دسترسی پیشرفته انحصاری لذت ببرید.

en: You're on the %s plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
fa: شما در طرح %s هستید! با ارتقای امروز قفل ابزارهای دسترسی قدرتمند را باز کنید.

en: You're on the Established plan! You already have access to our top-tier features and tools.
fa: شما در برنامه تعیین شده هستید!شما در حال حاضر به ویژگی ها و ابزارهای برتر ما دسترسی دارید.

en: You're on the Free plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
fa: شما در برنامه رایگان هستید!با به روزرسانی امروز ، ابزارهای دسترسی قدرتمند را باز کنید.

en: You're on the Premium plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
fa: شما در برنامه حق بیمه هستید!با به روزرسانی امروز از پشتیبانی اولویت و ویژگی های دسترسی پیشرفته پیشرفته لذت ببرید.

en: Your Current Plan
fa: برنامه فعلی شما

en: Your Email
fa: ایمیل شما

en: Your Mobile Number
fa: شماره تلفن همراه شما

en: Your Name
fa: نام شما

en: Your Website URL
fa: URL وب سایت شما

en: Your scan is in the queue and will start soon.
fa: اسکن شما در صف است و به زودی شروع می شود.

en: for free and instantly boost accessibility
fa: به صورت رایگان و فوراً دسترسی را افزایش دهید

en: if you enable this option, your floating widget will be hidden and footer link option will be enabled though you need to add the link.
fa: اگر این گزینه را فعال کنید ، ویجت شناور شما پنهان خواهد شد و گزینه پیوند پاورقی اگرچه باید لینک را اضافه کنید فعال می شود.

en: of
fa: از

en: pages
fa: صفحات

en: records
fa: رکوردها

en: result
fa: نتیجه

en: toggle button
fa: دکمه تغییر وضعیت

en: vs Monthly
fa: در مقابل ماهانه

en: vs Monthly!
fa: در مقابل ماهانه!

en: warning sign
fa: علامت هشدار

en: you can placed %s as link
fa: می‌توانید %s را به صورت لینک قرار دهید
