Accessibility Assistant 1.3.2 - en to ga translation catalogue (681 entries)

en: Accessibility Assistant
ga: Cúntóir Inrochtaineachta

note: Author URI of the plugin
en: With Accessibility Assistant, blind and visually impaired people have the ease of access to become more independent and integration with the Digital world, which replicates their daily lives
ga: Le Cúntóir Inrochtaineachta, tá rochtain éasca ag daoine dall agus daoine lagshúileach chun bheith níos neamhspleáiche agus chun dul i ngleic leis an saol Digiteach, a dhéanann aithris ar a saol laethúil

en: Please uninstall this plugin and reinstall it.
ga: Díshuiteáil an breiseán seo agus atáirgeáil é le do thoil.

en: Accessibility
ga: Inrochtaineacht

en: Languages
ga: Teangacha

en: Edit Languages
ga: Cuir Teangacha in Eagar

en: Plan
ga: Plean

en: User Guide
ga: Treoir Úsáideora

en: Accessibility Assistant Logo
ga: Lógó Cúntóir Inrochtaineachta

en: Accessibility by CartCoders
ga: Inrochtaineacht le CartCoders

en: pages
ga: leathanaigh

en: Settings
ga: Socruithe

en: Widget Option
ga: Rogha Feiste

en: Enable /Disable
ga: Cumasaigh / Díchumasaigh

en: Do you want to put as link?
ga: Ar mhaith leat é a chur mar nasc?

en: Accessibility Assistance
ga: Cúnamh Inrochtaineachta

en: you can placed %s as link
ga: is féidir leat %s a chur mar nasc

en: Choose Design
ga: Roghnaigh Dearadh

en: Default Design
ga: Dearadh Réamhshocraithe

en: Custom Design
ga: Dearadh Saincheaptha

en: Mobile View Design
ga: Dearadh Radharc Soghluaiste

en: Position
ga: Suíomh

en: Desktop Position
ga: Suíomh Deasc

en: Top Left
ga: Barr Clé

en: Top Right
ga: Barr Deas

en: Middle Left
ga: Lár Clé

en: Middle Right
ga: Lár Deas

en: Bottom Left
ga: Bun Clé

en: Bottom Right
ga: Bun Deas

en: Mobile Position
ga: Suíomh Soghluaiste

en: Padding
ga: Páidín

en: This will be only Works on Position for "Bottom Left" and "Bottom Right"
ga: Beidh sé seo ag obair amháin ar an Suíomh do "Bun Clé" agus "Bun Deas"

en: Enable/Disable Features
ga: Cumasaigh/Díchumasaigh Gnéithe

en: Keyboard Nav
ga: Nascleanúint Méarchláir

en: Cursor
ga: Cúrsóir

en: Saturation Modes
ga: Móidí Sáithithe

en: Contrast
ga: Codarsnacht

en: Bigger Text
ga: Téacs Níos Mó

en: Highlight Links
ga: Aibhsigh Naisc

en: Font Readability
ga: Inléiteacht Cló

en: Focus Mask
ga: Masc Fócais

en: Title Highlighting
ga: Aibhsiú Teidil

en: Text Enhancer
ga: Feabhsóir Téacs

en: Image Alt Tooltip
ga: Leid Uirlise Alt Íomhá

en: Stop Animation
ga: Stop Beochan

en: Word Spacing
ga: Spásáil Focal

en: Letter Spacing
ga: Spásáil Litreacha

en: Line Height
ga: Airde Líne

en: Alignment
ga: Ailíniú

en: Image/Video Hide
ga: Folaigh Íomhá/Físeán

en: Text Speech
ga: Labhairt Téacs

en: Adjust Text Colors
ga: Cuir Dathanna Téacs in Eagar

en: Adjust Title Colors
ga: Cuir Dathanna Teidil in Eagar

en: Adjust Background Colors
ga: Cuir Dathanna Cúlra in Eagar

en: Mute Sounds
ga: Ciúnaigh Fuaim

en: Content Scaling
ga: Scáláil Ábhair

en: GIF Hide
ga: Folaigh GIF

en: Read Mode
ga: Mód Léitheoireachta

en: Useful Links
ga: Naisc Úsáideacha

en: Highlight Hover
ga: Aibhsigh Os Cionn

en: Highlight Focus
ga: Aibhsigh Fócas

en: Big Black Cursor
ga: Cúrsóir Dubh Mór

en: Profile Options
ga: Roghanna Próifíle

en: Voice Navigation
ga: Nascleanúint Gutha

en: Talk & Type
ga: Labhair & Clóscríobh

en: Color Blind Options
ga: Roghanna Dathdhall

en: Color Schema
ga: Scéim Dathanna

en: Controller Background
ga: Cúlra Rialaitheora

en: Text and Layout Font
ga: Cló Téacs agus Leagan Amach

en: Accent and Logo Elements
ga: Eilimintí Accent agus Lógó

en: Save
ga: Sábháil

en: Have questions or need assistance? %s
ga: Tá ceisteanna agat nó cúnamh de dhíth? %s

en: Contact us
ga: Déan teagmháil linn

en: Sorry, You can not update....
ga: Tá brón orainn, ní féidir leat nuashonrú....

en: Keyboard should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh an méarchlár folamh.

en: Big Cursor should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh an Cúrsóir Mór folamh.

en: Reading Guide Color should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Dath na Treorach Léitheoireachta folamh.

en: High saturation should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh an sáithiú ard folamh.

en: Low saturation should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh an sáithiú íseal folamh.

en: Desaturate should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh an dísháithiú folamh.

en: Invert Colors should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Inbhéartú Dathanna folamh.

en: Dark Contrast should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Codarsnacht Dorcha folamh.

en: Light Contrast should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Codarsnacht Éadrom folamh.

en: Bigger Text should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Téacs Níos Mó folamh.

en: Highlight Links should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Aibhsiú Naisc folamh.

en: Word Spacing should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Spásáil Focal folamh.

en: Letter Spacing should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Spásáil Litreacha folamh.

en: Line Height should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Airde Líne folamh.

en: Left Alignment should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Ailíniú Clé folamh.

en: Alignment should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Ailíniú folamh.

en: Center should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Lár folamh.

en: Readable Fonts should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Clónna Inléite folamh.

en: Reading Mask should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Masc Léitheoireachta folamh.

en: Highlight Titles should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Aibhsiú Teidil folamh.

en: Text Enhancer should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Feabhsóir Téacs folamh.

en: Image Alt Tooltip should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Leid Uirlise Alt Íomhá folamh.

en: Text Colors should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Dathanna Téacs folamh.

en: Title Colors should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Dathanna Teidil folamh.

en: Background Colors should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Dathanna Cúlra folamh.

en: Mute Sounds should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Ciúnaigh Fuaim folamh.

en: Content Scaling should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Scáláil Ábhair folamh.

en: GIF Hide should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Folaigh GIF folamh.

en: Read Mode should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Mód Léitheoireachta folamh.

en: Useful Links should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Naisc Úsáideacha folamh.

en: Highlight Hover should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Aibhsigh Os Cionn folamh.

en: Highlight Focus should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Aibhsigh Fócas folamh.

en: Big Black Cursor should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Cúrsóir Dubh Mór folamh.

en: Profile Settings should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Socruithe Próifíle folamh.

en: Voice Commands should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Orduithe Gutha folamh.

en: Talk and Type should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Labhair & Clóscríobh folamh.

en: Color Blind should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Dathdhall folamh.

en: Image Hide should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Folaigh Íomhá folamh.

en: Video Hide should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Folaigh Físeán folamh.

en: Stop Animation should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Stop Beochan folamh.

en: Text Speech should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Labhairt Téacs folamh.

en: Accessibility Assistant should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Cúntóir Inrochtaineachta folamh.

en: Reset All should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Athshocraigh Uile folamh.

en: Statement should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Ráiteas folamh.

en: Hide Interface should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Folaigh Comhéadan folamh.

en: Error!
ga: Earráid!

en: Success!
ga: Rath!

en: Language Controllers
ga: Rialaitheoirí Teanga

en: Back
ga: Ar Ais

en: Set %s Default Language
ga: Socraigh %s mar Theanga Réamhshocraithe

en: Show Language
ga: Taispeáin Teanga

en: Navigation and Interaction Controllers
ga: Rialaitheoirí Nascleanúna agus Idirghníomhaíochta

en: Big Cursor
ga: Cúrsóir Mór

en: Reading Guide
ga: Treoir Léitheoireachta

en: Visual Customization Controllers
ga: Rialaitheoirí Saincheaptha Amhairc

en: High Saturation
ga: Sáithiú Ard

en: Low Saturation
ga: Sáithiú Íseal

en: Desaturate
ga: Dísháithiú

en: Invert Colors
ga: Inbhéartú Dathanna

en: Dark Contrast
ga: Codarsnacht Dorcha

en: Light Contrast
ga: Codarsnacht Éadrom

en: Text Customization Controllers
ga: Rialaitheoirí Saincheaptha Téacs

en: Left Alignment
ga: Ailíniú Clé

en: Right Alignment
ga: Ailíniú Deas

en: Center
ga: Lár

en: Readable Fonts
ga: Clónna Inléite

en: Reading Mask
ga: Masc Léitheoireachta

en: Highlight Titles
ga: Aibhsigh Teidil

en: Text Colors
ga: Dathanna Téacs

en: Title Colors
ga: Dathanna Teidil

en: Background Colors
ga: Dathanna Cúlra

en: Bigblack Cursor
ga: Cúrsóir Dubh Mór

en: Profile Settings
ga: Socruithe Próifíle

en: Talk And Type
ga: Labhair agus Clóscríobh

en: Color Blind
ga: Dathdhall

en: Media Control
ga: Rialú Meán

en: Image Hide
ga: Folaigh Íomhá

en: Video Hide
ga: Folaigh Físeán

en: Speech Support
ga: Tacaíocht Cainte

en: Utility Settings
ga: Socruithe Fónta

en: Reset all
ga: Athshocraigh Uile

en: Statement
ga: Ráiteas

en: Hide Interface
ga: Folaigh Comhéadan

en: Welcome Banner Image
ga: Íomhá Banner Fáilte

en: Welcome to Accessibility by CartCoders
ga: Fáilte go dtí Inrochtaineacht le CartCoders

en: Thanks for choosing our app! We're here to help make your website accessible to everyone.
ga: Go raibh maith agat as ár n-aip a roghnú! Táimid anseo chun cabhrú le do suíomh gréasáin a dhéanamh inrochtana do gach duine.

en: Let's start by choosing a plan that fits your needs.
ga: Tosóimid trí phlean a roghnú a oireann do do riachtanais.

note: translators: %1$s: opening bold tag, %2$s: closing bold tag
en: Enjoy a %1$s5-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
ga: Bain sult as %1$strial saor in aisce 5 lá%2$s le rochtain ar ghnéithe an phlean roghnaithe:

note: translators: %1$s: opening bold tag, %2$s: closing bold tag
en: We have an Exciting Offer for you:
ga: Tá Tairiscint Spreagúil againn duit:

en: Get a %1$s29%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sProfessional Plan.%2$s
ga: Faigh %1$slascaine 29%%%2$s ar síntiús bliantúil nuair a roghnaíonn tú an %1$sPlean Gairmiúil.%2$s

en: Get a %1$s40%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sPremium Plan.%2$s
ga: Faigh %1$slascaine 40%%%2$s ar síntiús bliantúil nuair a roghnaíonn tú an %1$sPlean Premium.%2$s

en: Let's Go
ga: Téigimis

en: If you need further assistance, please contact us at %1$s. You can also check our %2$s for more information.
ga: Má tá cúnamh breise de dhíth ort, déan teagmháil linn ag %1$s. Is féidir leat ár %2$s a sheiceáil freisin le haghaidh tuilleadh eolais.

en: Usage Guide
ga: Treoir Úsáide

en: CartCoders Logo
ga: Lógó CartCoders

en: Pages
ga: Leathanaigh

en: Manage Languages
ga: Bainistigh Teangacha

en: Name
ga: Ainm

en: Code
ga: Cód

en: Default
ga: Réamhshocraithe

note: translators: %s: language name (e.g. English, French)
en: Visible
ga: Infheicthe

en: Action
ga: Gníomh

en: %s language flag
ga: bratach teanga %s

en: Default language
ga: Teanga réamhshocraithe

en: Not default language
ga: Ní teanga réamhshocraithe

note: translators: %s: language name (e.g. English, French)
en: Language visible
ga: Teanga infheicthe

en: Language hidden
ga: Teanga folaithe

en: Edit %s language
ga: Cuir teanga %s in eagar

en: You have admin access
ga: Tá rochtain riarthóra agat

en: Yearly
ga: Bliantúil

en: Monthly
ga: Míosúil

en: 5 days Free Trial
ga: Trial Saor in Aisce 5 Lá

en: Professional
ga: Gairmiúil

en: / Yearly
ga: / Bliantúil

en: What's included
ga: Cad atá san áireamh

en: All Basic Features
ga: Gach Gné Bhunúsach

en: Customise Widget Position and Padding
ga: Saincheap Suíomh agus Páidín an Fheiste

en: Readable Fonts, Reading Mask, and Highlight Titles
ga: Clónna Inléite, Masc Léitheoireachta, agus Aibhsiú Teidil

en: Text Enhancer, Image Alt Tooltip, and Stop Animation
ga: Feabhsóir Téacs, Leid Uirlise Alt Íomhá, agus Stop Beochan

en: Change the Color Schema of Widget
ga: Athraigh Scéim Dathanna an Fheiste

en: Selected
ga: Roghnaithe

en: All Professional Features
ga: Gach Gné Gairmiúil

en: Multiple Languages Support
ga: Tacaíocht Ilteangach

en: Text to Speech
ga: Téacs go Labhairt

en: Adjust Word & Letter Space
ga: Cuir Spás Focal & Litreacha in Eagar

en: Enable/Disable Media
ga: Cumasaigh/Díchumasaigh Meáin

en: Line Height & Alignments
ga: Airde Líne & Ailíniúcháin

en: Advanced Color Adjustments (Text, Titles, Backgrounds)
ga: Coigeartuithe Dathanna Casta (Téacs, Teidil, Cúlraí)

en: Smart Contrast for Better Readability
ga: Codarsnacht Cliste le haghaidh Inléiteacht Níos Fearr

en: Content Scaling & Read Mode for Better Focus
ga: Scáláil Ábhair & Mód Léitheoireachta le haghaidh Fócas Níos Fearr

en: Sound Muting for Distraction-Free Browsing
ga: Ciúnaigh Fuaim le haghaidh Brabhsáil Gan Seachrán

en: Hide GIFs and Animations for Reduced Distraction
ga: Folaigh GIFanna agus Beochanaí le haghaidh Seachrán Laghdaithe

en: Highlight on Hover and Focus for Easier Navigation
ga: Aibhsigh ar Os Cionn agus Fócas le haghaidh Nascleanúint Níos Éasca

en: Big Black Cursor for Better Visibility
ga: Cúrsóir Dubh Mór le haghaidh Infheictheacht Níos Fearr

en: Color Blind-Friendly Viewing Options
ga: Roghanna Amhairc Cairdiúil do Dhaoine Dathdhall

en: Voice Navigation and Talk & Type Controls
ga: Nascleanúint Gutha agus Rialúcháin Labhair & Clóscríobh

en: Quick Access Panel for Useful Accessibility Tools
ga: Painéal Rochtain Tapa le haghaidh Uirlisí Úsáideacha Inrochtaineachta

en: Personalized User Accessibility Profile Settings
ga: Socruithe Próifíle Inrochtaineachta Pearsantaithe Úsáideora

en: Enhanced Usability for All Accessibility Needs
ga: Úsáideacht Feabhsaithe do Gach Riachtanas Inrochtaineachta

en: Basic
ga: Bunúsach

en: /monthly
ga: /míosúil

en: Use Default Functionalities of Widget
ga: Úsáid Feidhmiúlachtaí Réamhshocraithe an Fheiste

en: Cannot Customise Widget
ga: Ní Féidir an Feiste a Shaincheapadh

en: Enable/Disable Widget
ga: Cumasaigh/Díchumasaigh Feiste

en: Support on Email
ga: Tacaíocht ar Ríomhphost

en: Note:
ga: Nóta:

en: Kindly note that upon opting for a subscription plan within our app, please be informed that refunds will not be applicable. This policy applies universally to all subscription plans offered, including both monthly and yearly options. We appreciate your understanding and cooperation in adhering to our policy, as we aim to ensure consistency and fairness in all aspects of our subscription services.
ga: Tabhair faoi deara, má roghnaíonn tú plean síntiús laistigh dár n-aip, go mbeidh a fhios agat nach mbeidh aisíocaíochtaí infheidhme. Tá an polasaí seo infheidhme go huilíoch do gach plean síntiús a thairgtear, lena n-áirítear roghanna míosúla agus bliantúla. Táimid buíoch as do thuiscint agus comhoibriú maidir le cloí lenár bpolasaí, mar is é aidhm atá againn comhsheasmhacht agus cothroime a chinntiú i ngach gné dár seirbhísí síntiús.

en: If you require any further information or assistance, please do not hesitate to contact us. Our support team is readily available to address any queries or concerns you may have regarding our subscription plans or any other aspect of our app.
ga: Má tá tuilleadh eolais nó cúnamh de dhíth ort, ná bíodh leisce ort teagmháil a dhéanamh linn. Tá ár bhfoireann tacaíochta ar fáil go práinneach chun aghaidh a thabhairt ar aon cheisteanna nó imní a b'fhéidir a bheith agat maidir lenár bpleananna síntiús nó aon ghné eile dár n-aip.

en: Have questions or need assistance? %1$sContact us%2$s
ga: Tá ceisteanna agat nó cúnamh de dhíth? %1$sDéan teagmháil linn%2$s

en: Thank You Banner Image
ga: Íomhá Banner Buíochas

en: Thank You for Choosing a Plan!
ga: Go Raibh Maith Agat as Plean a Roghnú!

en: Get started with the Accessibility widget by enabling it in our Settings under the Widget Option section.
ga: Tosaigh leis an bhfeiste Inrochtaineachta trí é a chumasú inár Socruithe faoin roinn Rogha Feiste.

en: 1. Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget. %s
ga: 1. Téigh go dtí Socruithe agus cuir an feiste Inrochtaineachta ar siúl. %s

en: toggle button
ga: cnaipe scoránaigh

en: Widget Option:
ga: Rogha Feiste:

en: Enable
ga: Cumasaigh

en: Disable
ga: Díchumasaigh

en: 2. Click Save to apply the changes. %s
ga: 2. Cliceáil Sábháil chun na hathruithe a chur i bhfeidhm. %s

en: Continue
ga: Lean Ar Aghaidh

en: Accessibility Assistant Icon
ga: Deilbhín Cúntóir Inrochtaineachta

en: Overview
ga: Forbhreathnú

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done.
ga: Cúntóir Inrochtaineachta, an táirge atá faoi thrend sa mhargadh a chuireann ar chumas duine ar bith faoi mhíchumas (bodhar, dall, balbh, lagshúileach, faoi mhíchumas soghluaiste) an feidhmchlár seo a úsáid chun a riachtanais a chomhlíonadh.

en: By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values"
ga: Trí an sprioc shóisialta príomha a choinneáil san áireamh, d'oibrigh ár bhfoireann nuálaíoch agus thug isteach an feidhmchlár seo sa mhargadh. Is é an prionsabal príomha ná "Áit a dtagann Nuálaíocht le Luachanna Sóisialta"

en: Select Plan and Offers
ga: Roghnaigh Plean agus Tairiscintí

en: Select Monthly Plan:
ga: Roghnaigh Plean Míosúil:

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 5-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
ga: Tosaigh trí phlean míosúil a roghnú a oireann do do riachtanais. Cuireann gach plean gnéithe agus roghanna saincheaptha éagsúla ar fáil. Cinneoidh an plean a roghnaíonn tú cén gnéithe a bheidh ar fáil duit sa fheiste. Ina theannta sin, bain sult as trial saor in aisce 5 lá chun gach gné a iniúchadh agus inrochtaineacht do stóir a fheabhsú.

en: Select Yearly Plan:
ga: Roghnaigh Plean Bliantúil:

en: Choose the annual plan that best fits your needs. Each plan provides a variety of features and customization options. Your selected plan will determine the features available in the widget. Plus, take advantage of a complimentary year to explore all the features and boost your store's accessibility.
ga: Roghnaigh an plean bliantúil is fearr a oireann do do riachtanais. Cuireann gach plean éagsúlacht gnéithe agus roghanna saincheaptha ar fáil. Cinneoidh an plean roghnaithe agat na gnéithe atá ar fáil sa fheiste. Ina theannta sin, bain leas as bliain saor in aisce chun gach gné a iniúchadh agus inrochtaineacht do stóir a fheabhsú.

en: How to Enable/Disable Widget
ga: Conas an Feiste a Chumasú/Díchumasú

en: Customers will be provided with the option of accessing the plugin for accessing the advanced features. Through which the customer can enable/disable the functionality and access the application on his system.
ga: Cuirfear an rogha ar fáil do chustaiméirí an breiseán a rochtain chun na gnéithe casta a rochtain. Tríd seo is féidir leis an gcustaiméir an feidhmiúlacht a chumasú/díchumasú agus rochtain a fháil ar an bhfeidhmchlár ar a chóras.

en: You can place %s as a link.
ga: Is féidir leat %s a chur mar nasc.

en: This feature is available in:
ga: Tá an ghné seo ar fáil i:

en: Basic Plan
ga: Plean Bunúsach

en: Professional Plan
ga: Plean Gairmiúil

en: Premium Plan
ga: Plean Premium

en: The %1$s "Choose Design" %2$s option empowers merchants to select from a variety of design styles for our widget, tailoring it to their unique preferences and needs.
ga: Cuireann an rogha %1$s "Roghnaigh Dearadh" %2$s ar chumas ceannaitheoirí roghnú as éagsúlacht stíleanna dearaidh dár bhfeiste, á shaincheapadh de réir a roghanna agus riachtanais uathúla.

en: Mobile Design
ga: Dearadh Soghluaiste

en: Customise Position
ga: Saincheap Suíomh

en: The %1$s "Customize Position" %2$s feature enables merchants to tailor the exact placement of our widget, ensuring it perfectly fits their site layout and design vision.
ga: Cuireann an ghné %1$s "Saincheap Suíomh" %2$s ar chumas ceannaitheoirí suíomh cruinn ár bhfeiste a shaincheapadh, ag cinntiú go bhfuil sé oiriúnach go foirfe lena leagan amach suíomh agus fís dearaidh.

en: This will only work on position for %1$s and %2$s
ga: Ní oibreoidh sé seo ach ar an suíomh do %1$s agus %2$s

en: Plan Specific Features
ga: Gnéithe Sonracha Plean

en: %1$s - Features%2$s
ga: %1$s - Gnéithe%2$s

en: Enable Disable Features
ga: Cumasaigh Díchumasaigh Gnéithe

en: Ease of access to change the background/font color
ga: Éasca rochtain a fháil ar dhath an chúlra/cló a athrú

en: Finally, access the settings to change the background and font colors. This step lets you personalize the widget's appearance, ensuring it matches your brand's style or enhances readability for users. Select your preferred colors and apply them to make the widget visually appealing and accessible.
ga: Faoi dheireadh, faigh rochtain ar na socruithe chun dathanna an chúlra agus an chló a athrú. Ligeann an chéim seo duit cuma an fheiste a phearsanú, ag cinntiú go bhfuil sé ag teacht le stíl do bhranda nó go bhfeabhsaíonn sé inléiteacht do úsáideoirí. Roghnaigh na dathanna is fearr leat agus cuir iad i bhfeidhm chun an feiste a dhéanamh tarraingteach amhairc agus inrochtana.

en: Have questions or need assistance? <a href="%s" target="_blank">Contact us</a>
ga: Tá ceisteanna agat nó cúnamh de dhíth? <a href="%s" target="_blank">Déan teagmháil linn</a>

en: Unlock full functionality by upgrading to a paid plan
ga: Feidhmiúlacht iomlán a dhíghlasáil trí uasghrádú a dhéanamh ar phlean íoctha

en: Unlock Full Accessibility Features
ga: Gnéithe inrochtaineachta iomlána a dhíghlasáil

en: To enable all accessibility widgets and features, you need to purchase a plan. Choose the perfect plan for your website needs.
ga: Chun gach giuirléidí agus gnéithe inrochtaineachta a chumasú, ní mór duit plean a cheannach.Roghnaigh an plean foirfe do riachtanais do láithreán gréasáin.

en: Get started with a plan that matches your requirements:
ga: Tosaigh le plean a mheaitseálann do chuid riachtanas:

en: Start with a %1$s5-day free trial%2$s to experience all features:
ga: Tosaigh le triail saor in aisce %1 $ S5-lá %2 $ S chun na gnéithe go léir a fháil:

en: Start Your Accessibility Journey:
ga: Tosaigh do thuras inrochtaineachta:

en: Full access to %1$sall accessibility widgets%2$s and features
ga: Rochtain iomlán ar %1 $ sall inrochtaineacht giuirléidí %2 $ s agus gnéithe

en: Priority support and regular updates
ga: Tacaíocht tosaíochta agus nuashonruithe rialta

en: All widgets and advanced features require an active plan. %1$sCompare plans%2$s to find your perfect fit.
ga: Teastaíonn plean gníomhach ó gach giuirléidí agus ardghnéithe.%1 $ Pleananna Scompare%2 $ S Chun do chuid oiriúnach foirfe a fháil.

en: View Plans & Pricing
ga: Féach ar phleananna & ar phraghsáil

en: Need help deciding? Contact us at %1$s or check our %2$s for detailed feature comparisons.
ga: Cabhair uait cinneadh a dhéanamh?Déan teagmháil linn ag %1 $ s nó seiceáil ár %2 $ s le haghaidh comparáidí gné mionsonraithe.

en: Fast Chat Support during business hours
ga: Tacaíocht comhrá tapa le linn uaireanta gnó

en: Startup Plan
ga: Plean tosaithe

en: All Features of Startup Plan
ga: Gach gné den phlean tosaithe

en: Change Widget Color & Positioning
ga: Athraigh Dath Giuirléidí & Suíomh

en: Image alt Tooltip
ga: Image Alt Tooltip

en: All Features of Growth Plan
ga: Gach gné den phlean fáis

en: Support for 100+ Languages
ga: Tacaíocht do 100+ teanga

en: Widget Size Customization & Positioning
ga: Saincheapadh Méid Giuirléidí & Suíomh

en: Accessibility Profiles & Settings
ga: Próifílí & Socruithe Inrochtaineachta

en: Content Scaling & Content Spacing
ga: Scálú ábhair agus spásáil ábhair

en: Content Adjustment & Color Blind Feature
ga: Coigeartú Ábhar & Gné Dall Dath

en: Text to Speech & Sounds Enable/Disable
ga: Téacs go Urlabhra & Fuaimeanna Cumasaigh/Díchumasaigh

en: Image, Video & GIF Enable/Disable
ga: Íomhá, físeán & gif a chumasú/díchumasú

en: Color Adjustments
ga: Coigeartuithe Dath

en: Content Adjustments
ga: Coigeartuithe ábhair

en: Keyboard Navigation
ga: Loingseoireacht méarchláir

en: Accessibility Statement
ga: Ráiteas inrochtaineachta

en: Restricted Brand Customization
ga: Saincheapadh branda srianta

en: Plans
ga: Pleanáil

en: To discontinue using this plugin, please cancel your active subscription by clicking the button below.
ga: Chun deireadh a chur leis an mbreiseán seo, cuir do shíntiús gníomhach ar ceal trí chliceáil ar an gcnaipe thíos.

en: Startup
ga: Am tosaithe

en: How to cancel your subscription
ga: Conas do shíntiús a chealú

en: Navigate to the Plan page and click on the Cancel Subscription button
ga: Téigh go dtí an leathanach plean agus cliceáil ar an gcnaipe síntiús Cealaigh

en: Cancel Plan
ga: Cealaigh Plean

en: Start a 5-Day Free Trial for
ga: Tosaigh triail saor in aisce 5 lá le haghaidh

en: Accessibility PRO-Widget
ga: Inrochtaineacht pro-widget

en: Total Counts
ga: Comhaireamh iomlán

en: Total Counts Icon
ga: Iomlán na gComhaireamh Iomlán

en: Widget Opens
ga: Osclaíonn Giuirléid

en: Widget Opens Icon
ga: Osclaíonn Giuirléid deilbhín

en: Events-Clicked
ga: Cliceáil ar imeachtaí

en: Analysis Overview
ga: Forbhreathnú Anailíse

en: Most 5 Used Feature Analytics
ga: An chuid is mó de na 5 Anailísíocht Gné a úsáidtear

en: User Interaction with Features
ga: Idirghníomhaíocht úsáideora le gnéithe

en: Keyboard Nav Icon
ga: Deilbhín NAV Méarchláir

en: Cursor Icon
ga: Deilbhín cúrsóra

en: High Saturation Icon
ga: Deilbhín sáithiúcháin ard

en: Low Saturation Icon
ga: Deilbhín sáithiúcháin íseal

en: Desaturate Icon
ga: Deilbhín desaturate

en: Contrast +
ga: Codarsnacht +

en: Contrast Icon
ga: Deilbhín codarsnachta

en: Bigger Text Icon
ga: Deilbhín téacs níos mó

en: Dashboard
ga: Deais

en: Big black Cursor
ga: Cúrsóir mór dubh

en: Upgrade your plan to enable this feature
ga: Uasghrádú a dhéanamh ar do phlean chun an ghné seo a chumasú

en: Unlimited impressions and unrestricted widget visibility
ga: Imprisean neamhtheoranta agus infheictheacht ghiuirléid neamhshrianta

en: Save the changes to the <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file.
ga: Sábháil na hathruithe ar an gcomhad <code> footer.php </code> nó <code> functions.php </code>.

en: Seizure Safe
ga: Urghabháil sábháilte

en: Seizure Safe should not be empty.
ga: Níor chóir go mbeadh urghabháil sábháilte folamh.

en: Simplifies the layout and focuses on text for easier reading, removing distractions like sidebars and ads.
ga: Déanann sé an leagan amach a shimpliú agus díríonn sé ar théacs le haghaidh léitheoireachta níos éasca, rud a chuireann deireadh le seachráin cosúil le barraí taobh agus fógraí.

en: Smart Contrast
ga: Codarsnacht chliste

en: Smart Contrast should not be empty.
ga: Níor chóir go mbeadh codarsnacht chliste folamh.

en: Standard support via email and live chat during business hours
ga: Tacaíocht chaighdeánach trí ríomhphost agus comhrá beo le linn uaireanta gnó

en: Start a 7-Day Free Trial for
ga: Tús a chur le triail saor in aisce 7 lá do

en: Supports 100+ languages with automatic translation
ga: Tacaíonn sé le 100+ teanga le haistriúchán uathoibríoch

en: Text enhancer for clarity, image alt tooltips, and option to stop animations
ga: Feabhsaitheoir Téacs ar mhaithe le soiléireacht, Image ALT Tooltips, agus rogha chun beochan a stopadh

en: Text-to-speech, voice navigation, and talk & type input
ga: Téacs-go-hurlabhra, loingseoireacht gutha, agus ionchur cainte & cineál

en: The <strong>Language Sorting</strong> feature allows you to customize the order in which languages appear on your Language page and in the Widget. Simply use the up and down arrows beside each language to rearrange them according to your preference. Once you're happy with the order, click Save Ranking to apply the changes. The languages will then appear in the same order across your storefront and Widget, providing a consistent experience for your users.
ga: Ceadaíonn an ghné <strong> teanga sórtáil </strong> duit an t -ord ina bhfuil teangacha le feiceáil ar do leathanach teanga agus sa ghiuirléid a shaincheapadh.Níl ort ach na saigheada suas agus síos a úsáid in aice le gach teanga chun iad a athshocrú de réir do rogha.Nuair a bhíonn tú sásta leis an ordú, cliceáil Save Rangú chun na hathruithe a chur i bhfeidhm.Beidh na teangacha le feiceáil ansin san ord céanna ar fud do chuid stórais agus giuirléid, ag soláthar taithí chomhsheasmhach do d'úsáideoirí.

en: The <strong>Language Variable</strong> feature allows your widget to automatically adapt to the language selected on your website. When enabled, the widget will detect and match the site's active language - ensuring a seamless and consistent experience for users navigating your site in different languages. This is especially helpful if your store already includes a language selector, as it improves accessibility and ensures that the widget content is always shown in the user’s preferred language without any extra configuration.
ga: Ceadaíonn an ghné <strong> athróg teanga </strong> do ghiuirléid dul in oiriúint go huathoibríoch don teanga a roghnaítear ar do láithreán gréasáin.Nuair a chuirtear ar chumas é, aimseoidh an ghiuirléid teanga ghníomhach an tsuímh - ag cinntiú taithí gan uaim agus comhsheasmhach d'úsáideoirí a sheolann do shuíomh i dteangacha éagsúla.Tá sé seo thar a bheith cabhrach má tá roghnóir teanga i do stór cheana féin, mar go bhfeabhsaíonn sé inrochtaineacht agus cinntíonn sé go dtaispeántar an t -ábhar giuirléid i dteanga tosaíochta an úsáideora i gcónaí gan aon chumraíocht bhreise.

en: This feature aligns all text to the left, avoiding center or justified text which can be harder to read for people with dyslexia or cognitive challenges.
ga: Déanann an ghné seo an téacs go léir a ailíniú leis an taobh clé, ag seachaint an ionaid nó an téacs a bhfuil bonn cirt leis a d'fhéadfadh a bheith níos deacra a léamh do dhaoine le disléicse nó dúshláin chognaíocha.

en: This feature creates a horizontal reading mask that follows the cursor to help users focus on one line of text at a time.
ga: Cruthaíonn an ghné seo masc léitheoireachta cothrománach a leanann an cúrsóir chun cabhrú le húsáideoirí díriú ar líne amháin téacs ag an am.

en: This feature disables the sound that plays when the accessibility widget is opened or closed.
ga: Díchumasaíonn an ghné seo an fhuaim a imríonn nuair a osclaítear nó nuair a dhúnfar an ghiuirléid inrochtaineachta.

en: This feature enables keyboard navigation using Tab, Shift+Tab, and Enter, along with shortcuts like M for menus, H for headings, F for forms, B for buttons, P for paragraphs, and G for graphics.
ga: Cumasaíonn an ghné seo nascleanúint méarchláir ag baint úsáide as Tab, Shift+Tab, agus Enter, chomh maith le haicearraí cosúil le M le haghaidh biachláir, H le haghaidh ceannteidil, F le haghaidh foirmeacha, B le haghaidh cnaipí, P le haghaidh míreanna, agus G le haghaidh grafaice.

en: This feature hides images and videos to help users who are easily distracted or sensitive to visual media focus better on the text.
ga: Seolann an ghné seo íomhánna agus físeáin chun cabhrú le húsáideoirí a bhfuil aird níos fearr orthu nó a bhfuil íogair acu do na meáin amhairc ag díriú níos fearr ar an téacs.

en: This feature highlights all links on the page with a border or background, making them easier to identify and click.
ga: Leagann an ghné seo béim ar na naisc go léir ar an leathanach le teorainn nó cúlra, rud a fhágann go bhfuil sé níos éasca iad a aithint agus a chliceáil.

en: This feature highlights headings and titles across the page, helping users quickly locate and navigate key content areas.
ga: Léiríonn an ghné seo ceannteidil agus teidil ar fud an leathanaigh, ag cuidiú le húsáideoirí príomhréimsí ábhair a aimsiú agus a nascleanúint go tapa.

en: This feature increases space between letters, making text easier to distinguish and reducing visual crowding.
ga: Méadaíonn an ghné seo an spás idir litreacha, rud a fhágann go bhfuil sé níos éasca an téacs a idirdhealú agus a laghdú.

en: This feature increases spacing between words to improve readability for users with dyslexia or cognitive impairments.
ga: Méadaíonn an ghné seo an spásáil idir focail chun inléiteacht d'úsáideoirí a bhfuil disléicse nó laigí cognaíocha acu a fheabhsú.

en: This feature increases the contrast between text and background, making content easier to read for users with low vision.
ga: Méadaíonn an ghné seo an chodarsnacht idir an téacs agus an cúlra, rud a fhágann go bhfuil sé níos éasca ábhar a léamh d'úsáideoirí a bhfuil fís íseal acu.

en: This feature increases the vertical spacing between lines of text, making content more readable and less dense.
ga: Méadaíonn an ghné seo an spásáil ingearach idir línte téacs, rud a fhágann go bhfuil an t -ábhar níos inléite agus níos lú dlúth.

en: This feature offers users multiple predefined accessibility profiles. Each profile includes a set of accessibility features tailored to specific needs. When a user selects a profile, all the associated features are automatically enabled.
ga: Tugann an ghné seo próifílí inrochtaineachta réamhshainithe il -shainithe d'úsáideoirí.Cuimsíonn gach próifíl sraith gnéithe inrochtaineachta atá curtha in oiriúint do riachtanais shonracha.Nuair a roghnaíonn úsáideoir próifíl, cuirtear na gnéithe gaolmhara go léir ar chumas go huathoibríoch.

en: This feature pauses animations, blinking, and flashing content to reduce motion sensitivity and distractions for users with vestibular disorders or ADHD.
ga: Sosnaíonn an ghné seo beochan, caoineadh, agus ábhar splanctha chun íogaireacht gluaisne agus seachráin a laghdú d'úsáideoirí a bhfuil neamhoird vestibular nó ADHD orthu.

en: This feature provides a text magnifier that enlarges text under the cursor, helping users read small or dense text with ease.
ga: Soláthraíonn an ghné seo formhéadaitheoir téacs a mhéadaíonn téacs faoin cúrsóir, ag cuidiú le húsáideoirí téacs beag nó dlúth a léamh gan stró.

en: This feature removes color saturation from the site, creating a grayscale experience that can reduce distractions and assist users with color sensitivity or color blindness.
ga: Cuireann an ghné seo deireadh le sáithiúchán datha ón láithreán, rud a chruthaíonn taithí liathscála a fhéadann seachráin a laghdú agus cabhrú le húsáideoirí a bhfuil íogaireacht datha nó daille datha acu.

en: This feature replaces decorative or complex fonts with simpler, more readable ones to improve legibility.
ga: Tagann an ghné seo in ionad clónna maisiúla nó casta le cinn níos simplí, níos inléite chun inléiteacht a fheabhsú.

en: To make the widget visible, enable and save the accessibility settings.
ga: Chun an ghiuirléid a fheiceáil infheicthe, na socruithe inrochtaineachta a chumasú agus a shábháil.

en: Unlimited impressions on any plans and unrestricted widget visibility
ga: Imprisean neamhtheoranta ar aon phleananna agus infheictheacht giuirléid neamhshrianta

en: Use language variables for seamless multilingual store integration
ga: Úsáid athróga teanga le haghaidh comhtháthú siopa ilteangach gan uaim

en: Visual Enhancements
ga: Feabhsuithe amhairc

en: Visually Impaired
ga: Lagamhairc ó thaobh amhairc de

en: Visually Impaired should not be empty.
ga: Níor chóir go mbeadh lagú amhairc folamh.

en: Welcome to Accessibility Assistant
ga: Fáilte go Cúntóir Inrochtaineachta

en: Widget Settings
ga: Socruithe Giuirléidí

en: Widget Size
ga: Méid Giuirléid

en: Your Current Plan
ga: Do phlean reatha

en: This feature increases the size of the text throughout the website to help users with vision difficulties read content more comfortably.
ga: Méadaíonn an ghné seo méid an téacs ar fud an tsuímh ghréasáin chun cabhrú le húsáideoirí a bhfuil deacrachtaí fís acu an t -ábhar a léamh níos compordaí.

en: This feature shows image alt text as a tooltip, helping screen reader users and others understand the content of visual elements.
ga: Taispeánann an ghné seo téacs Alt Image mar uirlisí uirlisí, ag cuidiú le húsáideoirí léitheoirí scáileáin agus daoine eile ábhar na n -eilimintí amhairc a thuiscint.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done. By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values
ga: Is féidir le cúntóir inrochtaineachta, an táirge trending sa mhargadh a dhéanann duine faoi mhíchumas (bodhar, dall, balbh, lagaithe, lagaithe amhairc) an t -iarratas seo a úsáid chun a gcuid riachtanas a dhéanamh.Tríd an bpríomhsprioc sóisialta a choinneáil i gcuimhne, d'oibrigh ár bhfoireann nuálaíoch agus thug sé an t-iarratas seo isteach sa mhargadh.Is é an príomhphrionsabal ná "áit a gcomhlíonann nuálaíocht luachanna sóisialta

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference"
ga: Saincheap méid an ghiuirléid inrochtaineachta do do rogha "

en: Displays an on-screen keyboard for users who can't use a physical one.
ga: Taispeánann sé méarchlár ar an scáileán d'úsáideoirí nach féidir leo ceann fisiciúil a úsáid.

en: Menu Settings
ga: Socruithe roghchláir

en: Enable/Disable Accessibility Features
ga: Gnéithe inrochtaineachta a chumasú/a dhíchumasú

en: Navigation & Input
ga: Nascleanúint agus ionchur

en: Modifies background colors to reduce eye strain and improve content legibility.
ga: Athraíonn dathanna cúlra chun brú na súl a laghdú agus chun inléiteacht ábhair a fheabhsú.

en: Displays a panel with important and frequently used links for easier navigation.
ga: Taispeánann sé painéal le naisc thábhachtacha agus a úsáidtear go minic le haghaidh loingseoireachta níos éasca.

en: Lets users control the site using voice commands for hands-free accessibility.
ga: Lig d'úsáideoirí an láithreán a rialú ag baint úsáide as orduithe gutha le haghaidh inrochtaineachta saor ó lámha.

en: Virtual Keyboard
ga: Méarchlár fíorúil

en: Display & Media Controls
ga: Rialuithe Taispeáin & Meán

en: Disables all website sounds to assist users sensitive to audio.
ga: Díchumasaíonn gach fuaimeanna láithreán gréasáin chun cabhrú le húsáideoirí atá íogair maidir le fuaim.

en: Highlights elements when hovered, helping users follow cursor movements.
ga: Cuireann sé béim ar na heilimintí nuair a thagann siad chun cinn, ag cuidiú le húsáideoirí gluaiseachtaí cúrsóra a leanúint.

en: Allows speech-to-text typing to help users who have difficulty using keyboards.
ga: Ceadaíonn clóscríobh cainte go téacs chun cabhrú le húsáideoirí a bhfuil deacrachtaí acu méarchlár a úsáid.

en: Disable Widget Sound
ga: Díchumasaigh fuaim ghiuirléid

en: Content Customization
ga: Saincheapadh ábhair

en: Reads selected text aloud for users with visual impairments or reading difficulties.
ga: Léann sé téacs roghnaithe os ard d'úsáideoirí a bhfuil laigí amhairc nó deacrachtaí léitheoireachta acu.

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision
ga: Méadaíonn nó laghdaíonn méid an ábhair gan cur isteach ar leagan amach, ag cuidiú le húsáideoirí a bhfuil fís íseal acu

en: Highlights focused elements, enhancing accessibility for keyboard navigation.
ga: Buaicphointí eilimintí dírithe, ag cur le hinrochtaineacht le haghaidh loingseoireachta méarchláir.

en: Applies color filters to assist users with different types of color blindness.
ga: Feidhmíonn sé scagairí datha chun cabhrú le húsáideoirí le cineálacha éagsúla daille datha.

en: Disable Report Problem
ga: Fadhb na Tuarascála a dhíchumasú

en: Disables the ability for users to report problems through the app.
ga: Díchumasaíonn an cumas d'úsáideoirí fadhbanna a thuairisciú tríd an aip.

en: Hide Search Bar
ga: Folaigh Barra Cuardaigh

en: Hides the search bar from the user interface.
ga: Seolann an barra cuardaigh ón gcomhéadan úsáideora.

en: Hide Statement
ga: Ráiteas cheilt

en: Hides the statement section from the user interface.
ga: Seolann an rannóg ráitis ón gcomhéadan úsáideora.

en: Changes the color of general text for better visibility and contrast.
ga: Athraíonn dath an téacs ghinearálta le haghaidh infheictheachta agus codarsnachta níos fearr.

en: Allows customization of heading/title colors to increase focus or contrast.
ga: Ceadaíonn sé saincheapadh ar na dathanna ceannteidil/teidil chun fócas nó codarsnacht a mhéadú.

en: Hides GIF animations that can distract or trigger motion sensitivity.
ga: Seolann beochan GIF ar féidir leo íogaireacht gluaisne a dhíbirt nó a spreagadh.

en: Enables a large black cursor to improve visibility for users with low vision.
ga: Cuireann sé ar chumas cúrsóir mór dubh infheictheacht a fheabhsú d'úsáideoirí a bhfuil fís íseal acu.

en: Disable Branding
ga: Brandáil a dhíchumasú

en: Removes accessibility tool branding for a cleaner, white-labeled appearance.
ga: Baineann brandáil uirlisí inrochtaineachta le haghaidh cuma níos glaine, lipéadaithe bán.

en: Language Variable
ga: Athróg teanga

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.Statement Link?
ga: Cumasaíonn sé tacaíocht ilteangach bunaithe ar roghanna nó socruithe teanga úsáideora.

en: Reset To Default
ga: Athshocraigh go réamhshocrú

en: Do you want to put this widget as link?
ga: Ar mhaith leat an ghiuirléid seo a chur mar nasc?

en: You can place "#add-aacc-link" as link
ga: Is féidir leat "#add-aacc-link" a chur mar nasc

en: if you enable this option, your floating widget will be hidden and footer link option will be enabled though you need to add the link.
ga: Má chuireann tú ar chumas an rogha seo, beidh do ghiuirléid ar snámh i bhfolach agus cuirfear an rogha nasc Footer ar chumas cé go gcaithfidh tú an nasc a chur leis.

en: This is the default and most widely used design of the accessibility widget – tried, tested, and reliable across all devices.
ga: Is é seo an dearadh réamhshocraithe agus is mó a úsáidtear go forleathan ar an ghiuirléid inrochtaineachta - a thriail, a thástáil, agus a bheith iontaofa ar fud na bhfeistí go léir.

en: A modernized version of the default design - visually polished, stylistically refined.
ga: Leagan nuachóirithe den dearadh réamhshocraithe - snasta ó thaobh amhairc de, scagtha go stíle.

en: Designed specifically for mobile - similar to the default but optimized for smaller screens and touch-friendly interaction.
ga: Tá sé deartha go sonrach le haghaidh soghluaiste - cosúil leis an réamhshocrú ach optamaithe le haghaidh scáileáin níos lú agus idirghníomhaíocht atá neamhdhíobhálach don teagmháil.

en: Floating Widget Position
ga: Suíomh giuirléid ar snámh

en: Floating Widget Padding
ga: Stuáil giuirléid ar snámh

en: Floating Widget Size
ga: Méid giuirléid ar snámh

en: Accessibility Widget Color Schema
ga: Scéimre Dath Giuirléid Inrochtaineachta

en: Widget Icon
ga: Deilbhín giuirléid

en: Choose Widget Icon
ga: Roghnaigh deilbhín giuirléidí

en: Floating Widget Icon Color
ga: Dath deilbhín giuirléid ar snámh

en: Choose Widget Outer Color
ga: Roghnaigh Giuirléid Dath Seachtrach

en: Choose Widget Inner Color
ga: Roghnaigh Giuirléid Dath Istigh

en: Blind
ga: Na dallóige

en: Elderly
ga: Sean-

en: Motor Impaired
ga: Motor lagaithe

en: Dyslexia
ga: Disléicse

en: Cognitive and Learning
ga: Cognaíoch agus foghlaim

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: 7 days Free Trial
ga: Triail saor in aisce 7 lá

en: Year
ga: Bliain

en: vs Monthly
ga: vs míosúil

en: Access to all core accessibility tools included in the widget
ga: Rochtain ar gach croí -uirlis inrochtaineachta atá san áireamh sa ghiuirléid

en: Basic customization options for layout and appearance
ga: Roghanna saincheaptha bunúsacha le haghaidh leagan amach agus cuma

en: Enable or disable the widget as needed
ga: An giuirléid a chumasú nó a dhíchumasú de réir mar is gá

en: Includes all features from the Startup Plan
ga: Áirítear leis na gnéithe go léir ón bplean tosaithe

en: Extended widget customization options including layout and branding
ga: Roghanna saincheaptha giuirléidí sínte lena n -áirítear leagan amach agus brandáil

en: Option to display accessibility widget link in website footer
ga: Rogha chun nasc giuirléid inrochtaineachta a thaispeáint i mbonn an tsuímh ghréasáin

en: Enable readable fonts, reading mask, and title highlighting
ga: Cumasaigh clónna inléite, masc léitheoireachta, agus aibhsiú teidil

en: Customize the widget color scheme to match your brand identity
ga: Saincheap an scéim dathanna giuirléid chun do chéannacht branda a mheaitseáil

en: Includes all features from the Growth Plan
ga: Áirítear leis na gnéithe go léir ón bplean fáis

en: Fully customizable widget with advanced control options
ga: Giuirléid atá inoiriúnaithe go hiomlán le roghanna rialaithe ardleibhéil

en: Enable or disable media elements like audio, video, and GIFs
ga: Cumasaigh nó díchumasaigh eilimintí meán cosúil le fuaim, físeán, agus gifs

en: Personalized accessibility profiles for user-specific needs
ga: Próifílí inrochtaineachta pearsantaithe do riachtanais a bhaineann go sonrach leis an úsáideoir

en: Priority chat support during business hours
ga: Tacaíocht comhrá tosaíochta le linn uaireanta gnó

en: Includes all features from the Scale Plan
ga: Áirítear leis na gnéithe go léir ón bplean scála

en: Customize the widget launch icon and apply your own branding
ga: Saincheap an deilbhín seolta giuirléid agus cuir do bhrandáil féin i bhfeidhm

en: Remove default widget branding for a fully white-labeled experience
ga: Bain brandáil ghiuirléid réamhshocraithe le haghaidh taithí atá lipéadaithe go hiomlán bán

en: Add a custom accessibility statement or external statement link
ga: Cuir ráiteas inrochtaineachta saincheaptha nó nasc ráiteas seachtrach leis

en: Prioritize and sort languages based on your customer base
ga: Teangacha a chur in ord agus a shórtáil bunaithe ar do bhonn custaiméirí

en: Dedicated account manager for priority onboarding and support
ga: Bainisteoir Cuntas Tiomnaithe le haghaidh Tosaíochta agus Tacaíochta Tosaíochta agus Tacaíochta

en: Language Sorting
ga: Sórtáil teanga

en: Mobile view Design
ga: Dearadh View Soghluaiste

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.
ga: Cumasaíonn sé tacaíocht ilteangach bunaithe ar roghanna nó ar shuíomhanna teanga úsáideora.

en: Statement Link?
ga: Nasc Ráitis?

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision.
ga: Méadaíonn nó laghdaíonn sé méid an ábhair gan cur isteach ar leagan amach, ag cuidiú le húsáideoirí a bhfuil fís íseal acu.

en: You can place <strong>%s</strong> as link
ga: Is féidir leat <strong>%s </strong> a chur mar nasc

en: Enter your statement page link here...
ga: Iontráil do nasc leathanach ráitis anseo ...

en: Try Accessibility Assistant for free and instantly boost accessibility
ga: Bain triail as Cúntóir Inrochtaineachta le haghaidh saor in aisce agus inrochtaineacht láithreach

en: Standard support via email.
ga: Tacaíocht chaighdeánach trí ríomhphost.

en: Please upgrade your plan to continue accessing premium accessibility features.
ga: Déan uasghrádú ar do phlean chun leanúint ar aghaidh le rochtain a fháil ar ghnéithe inrochtaineachta préimhe.

en: If you are on the Free plan, you can reach our support team by sending an email to
ga: Má tá tú ar an bplean saor in aisce, is féidir leat teacht ar ár bhfoireann tacaíochta trí ríomhphost a sheoladh chuig

en: How to contact support if you are on the Free plan
ga: Conas teagmháil a dhéanamh le tacaíocht má tá tú ar an bplean saor in aisce

en: Upgrade Plan
ga: Plean Uasghrádaithe

en: You're on the Free plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
ga: Tá tú ar an bplean saor in aisce!Uirlisí inrochtaineachta cumhachtacha a dhíghlasáil trí uasghrádú inniu.

en: You're on a Growth plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
ga: Tá tú ar phlean fáis!Díghlasáil níos mó gnéithe agus roghanna saincheaptha trí uasghrádú inniu.

en: You're on a Scale plan! Unlock even more powerful features and tools by upgrading today.
ga: Tá tú ar phlean scála!Díghlasáil gnéithe agus uirlisí níos cumhachtaí fiú trí uasghrádú a dhéanamh inniu.

en: You're on the Premium plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
ga: Tá tú ar an bplean préimhe!Bain sult as tacaíocht tosaíochta agus gnéithe inrochtaineachta ardleibhéil trí uasghrádú a dhéanamh inniu.

en: You're on the Established plan! You already have access to our top-tier features and tools.
ga: Tá tú ar an bplean seanbhunaithe!Tá rochtain agat cheana féin ar ár ngnéithe agus ár n-uirlisí den scoth.

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 7-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
ga: Tosaigh tríd an bplean míosúil a phiocadh a oireann do do chuid riachtanas.Cuireann gach plean gnéithe agus roghanna saincheaptha éagsúla ar fáil.Cinnfidh an plean a roghnaíonn tú na gnéithe ar féidir leat rochtain a fháil orthu sa ghiuirléid.Ina theannta sin, bain sult as triail saor in aisce do 7 lá chun na gnéithe go léir a fhiosrú agus chun inrochtaineacht do stórais a fheabhsú.

en: Try
ga: Iarracht a dhéanamh

en: for free and instantly boost accessibility
ga: le haghaidh inrochtaineachta saor in aisce agus láithreach

en: How to enable the Free plan
ga: Conas an plean saor in aisce a chumasú

en: To enable the Free plan, go to the Plan page and click on the Free button. Once clicked, a form will appear. Fill in all the required details, and the widget will automatically be displayed on the front end.
ga: Chun an plean saor in aisce a chumasú, téigh go dtí an leathanach plean agus cliceáil ar an gcnaipe saor in aisce.Nuair a chliceáiltear é, beidh foirm le feiceáil.Líon isteach na sonraí riachtanacha go léir, agus taispeánfar an ghiuirléid go huathoibríoch ar an gceann tosaigh.

en: Accessibility Scanner
ga: Scanóir inrochtaineachta

en: Check Accessibility Free
ga: Seiceáil inrochtaineacht saor in aisce

en: Scan Your site
ga: Scan do shuíomh

en: Accessibility Score
ga: Scór inrochtaineachta

en: Compliant
ga: Comhlíontach

en: Automated Accessibility score has limitations
ga: Tá teorainneacha ag scór inrochtaineachta uathoibrithe

en: Failed Checks
ga: Seiceálacha teipthe

en: Compliant under WCAG 2.0, 2.1 & 2.2
ga: Comhlíontach faoi WCAG 2.0, 2.1 & 2.2

en: Categories detailed information
ga: Catagóirí Faisnéis mhionsonraithe

en: Not Applicable or It May Require Manual Audit
ga: Neamhbhainteach nó d’fhéadfadh sé go mbeadh iniúchadh láimhe ag teastáil uaidh

en: One Click to Make Your Website Accessible Today
ga: Cliceáil amháin chun do láithreán gréasáin a dhéanamh inrochtana inniu

en: Start My Compliance Plan
ga: Cuir tús le mo phlean comhlíontachta

en: Go Beyond Automation with Expert Audits
ga: Téigh thar uathoibriú le hiniúchtaí saineolacha

en: Automated scans can identify many accessibility issues, but they can’t capture every WCAG 2.1 and 2.2 requirement. Our expert manual audits close these gaps by providing in-depth reviews, actionable insights, and tailored remediation recommendations.
ga: Is féidir le scansanna uathoibrithe go leor saincheisteanna inrochtaineachta a aithint, ach ní féidir leo gach riachtanas WCAG 2.1 agus 2.2 a ghabháil.Dúnann ár n-iniúchtaí láimhe saineolaithe na bearnaí seo trí athbhreithnithe doimhne, léargais inchaingne, agus moltaí feabhsúcháin saincheaptha a sholáthar.

en: Get a Detailed Expert Audit Report
ga: Faigh tuarascáil mhionsonraithe Iniúchta Saineolaithe

en: Detailed information by category
ga: Faisnéis mhionsonraithe de réir catagóire

en: Free Accessibility Check
ga: Seiceáil inrochtaineachta saor in aisce

en: Unlock insights and free access to our accessibility plugin by submitting your details below.
ga: Díghlasáil léargais agus rochtain saor in aisce ar ár mbreiseán inrochtaineachta trí do chuid sonraí thíos a chur isteach.

en: The free widget is only available for use on the specific website URL you provided.
ga: Níl an ghiuirléid saor in aisce ar fáil ach le húsáid ar URL ar leith a chuir tú ar fáil.

en: Verify your email
ga: Fíoraigh do r -phost

en: Enter the 6-digit OTP sent to your email address.
ga: Cuir isteach an OTP 6-dhigit a sheoltar chuig do sheoladh ríomhphoist.

en: Submit
ga: Cuir isteach

en: Verify
ga: Coilíneach

en: Didn't receive the code?
ga: Nach bhfuair tú an cód?

en: Resend OTP
ga: OTP a athsheoladh

en: Already Registered
ga: Cláraithe cheana féin

en: The email or phone number you entered is already in use.
ga: Tá an ríomhphost nó an uimhir theileafóin a chuir tú isteach in úsáid cheana féin.

en: Close
ga: Críoch a chur le

en: Your Name
ga: D’ainm

en: Your Email
ga: Do r -phost

en: Your Mobile Number
ga: D’uimhir soghluaiste

en: Your Website URL
ga: Do URL Láithreán Gréasáin

en: Enter OTP
ga: Iontráil OTP

en: vs Monthly!
ga: vs míosúil!

en: Filter Content
ga: Ábhar scagtha

en: Quick navigation tool showing all Headings, Landmarks, and Links in one place.
ga: Uirlis loingseoireachta thapa a thaispeánann gach ceannteideal, sainchomhartha tíre, agus naisc in aon áit amháin.

en: Want to remove branding for free?
ga: Ar mhaith leat brandáil a bhaint saor in aisce?

en: Start a 7-Day Free Trial
ga: Tosaigh triail saor in aisce 7 lá

en: Need help or want to remove branding?
ga: Cabhair uait nó ag iarraidh brandáil a bhaint?

en: Start Free Trial
ga: Triail saor in aisce a thosú

en: No relevant data is available for the specified range
ga: Níl aon sonraí ábhartha ar fáil don raon sonraithe

en: Events Clicked
ga: Imeachtaí cliceáil

en: No Significant Most Features Usage Found
ga: Níl an chuid is mó de na gnéithe is mó a úsáid le fáil

en: To ensure your site is accessible and user-friendly, add an Accessibility Assistance link to your footer menu:
ga: Chun a chinntiú go bhfuil do shuíomh inrochtana agus éasca le húsáid, cuir nasc cúnaimh inrochtaineachta le do roghchlár buntásc:

en: Open your active theme’s <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
ga: Oscail <code> Footer.php </code> nó <code> functions.php </code> (a fhaightear de ghnáth i <code>/wp-content/téamaí/do théama/</code>).

en: Locate the place where you want to add the link (typically just before the closing <code>&lt;/footer&gt;</code> or <code>&lt;/body&gt;</code> tag).
ga: Aimsigh an áit inar mian leat an nasc a chur leis (go hiondúil díreach roimh an <code> & lt;

en: Add the following HTML code to insert the link:
ga: Cuir an cód HTML seo a leanas leis chun an nasc a chur isteach:

en: Refresh your website to see the link appear in the footer.
ga: Athnuachan do láithreán gréasáin chun an nasc a fheiceáil le feiceáil sa bhuntásc.

en: Note: It is recommended to use a child theme to prevent your changes from being lost during theme updates.
ga: Tabhair faoi deara: Moltar téama linbh a úsáid chun cosc ​​a chur ar do chuid athruithe a bheith caillte le linn nuashonruithe téama.

en: If you need further assistance, please contact us at
ga: Má theastaíonn tuilleadh cúnaimh uait, déan teagmháil linn ag

en: Get Started: Activate Widget and Add Footer Link
ga: Tosaigh: Gníomhachtaigh an giuirléid agus cuir nasc buntásc leis

en: Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget.
ga: Téigh go dtí na socruithe agus aistrigh an ghiuirléid inrochtaineachta.

en: How to Add an Accessibility Link to Your Footer
ga: Conas nasc inrochtaineachta a chur le do bhuntásc

en: Enable/
ga: Cumasaigh/

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features.
ga: Bain sult as triail saor in aisce %1 $ S7-lá %2 $ s le rochtain ar ghnéithe an phlean roghnaithe.

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sGrowth Plan.%2$s
ga: Faigh A%1 $ S15 %% lascaine%2 $ s ar shíntiús bliantúil nuair a roghnaíonn tú an Plean%1 $ SGROWTH.%2 $ S.

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sScale Plan.%2$s
ga: Faigh A%1 $ S20 %% lascaine%2 $ s ar shíntiús bliantúil nuair a roghnaíonn tú an plean%1 $ SSCALE.%2 $ S.

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sEstablished Plan.%2$s
ga: Faigh A%1 $ S25 %% Lascaine%2 $ S ar shíntiús bliantúil nuair a roghnaíonn tú an Plean 1 $ $ SESTALED.%2 $ S.

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
ga: Bain sult as triail saor in aisce %1 $ S7-lá %2 $ s le rochtain ar ghnéithe an phlean roghnaithe:

en: Widget Title on Hover
ga: Teideal Giuirléid ar Hover

en: Disable Hover text on widget and widget Loader
ga: Díchumasaigh téacs Hover ar an ghiuirléid agus ar an Lódálaí giuirléidí

en: Verify Widget & Remove Branding
ga: Fíoraigh Giuirléid & Bain Brandáil

en: Once the accessibility widget’s functionality is verified, we’ll proceed to remove all branding for your white-label configuration.
ga: Nuair a bheidh feidhmiúlacht an ghiuirléid inrochtaineachta fíoraithe, leanfaimid ar aghaidh le gach brandáil do chumraíocht do lipéad bán a bhaint.

en: Contact Us
ga: Déan Teagmháil Linn

en: Open your active theme's <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
ga: Oscail comhad <code>footer.php</code> nó <code>functions.php</code> do théama gníomhach (le fáil de ghnáth i <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).

en: Disable Hover Text
ga: Díchumasaigh Téacs Ainlithe

en: Search
ga: Cuardach

en: Save Rankings
ga: Sábháil Ranguithe

en: Rank
ga: Céim

en: You're on the %s plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
ga: Tá tú ar an bplean %s! Díghlasáil uirlisí inrochtaineachta cumhachtacha trí uasghrádú a dhéanamh inniu.

en: You're on a %s plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
ga: Tá tú ar phlean %s! Díghlasáil níos mó gnéithe agus roghanna saincheaptha trí uasghrádú a dhéanamh inniu.

en: You're on the %s plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
ga: Tá tú ar an bplean %s! Bain sult as tacaíocht tosaíochta agus ardghnéithe inrochtaineachta eisiacha trí uasghrádú a dhéanamh inniu.

en: Includes all features from the %s Plan
ga: Áirítear gach gné ón bPlean %s

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
ga: Faigh lascaine %1$s15%% ar shíntiús bliantúil nuair a roghnaíonn tú an plean %1$s id='T4'></b>.%2$s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
ga: Faigh lascaine %1$s20%% ar shíntiús bliantúil nuair a roghnaíonn tú an plean %1$s id='T4'></b>.%2$s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
ga: Faigh lascaine %1$s25%% ar shíntiús bliantúil nuair a roghnaíonn tú an plean %1$s id='T4'></b>.%2$s

en: 5 out of 5 stars
ga: 5 as 5 réalta

en: ADHD should not be empty.
ga: Níor chóir go mbeadh ADHD folamh.

en: AI Easy LLMs.txt Generator
ga: AI Easy LLMs.txt Gineadóir

en: AI Fit Finder
ga: AI Aimsitheoir Fit

en: AI Fit Finder Size Recommender
ga: AI Fit Aimsitheoir Méid Moltóir

en: Access quick and detailed answers across all categories, helping you understand your accessibility tools without confusion.
ga: Faigh rochtain thapa agus mhionsonraithe ar gach catagóir, ag cabhrú leat do chuid uirlisí inrochtaineachta a thuiscint gan aon mhearbhall.

en: Accessibility Features Overview
ga: Forbhreathnú ar Ghnéithe Inrochtaineachta

en: Accessibility Fixes Applied
ga: Ceartúcháin Inrochtaineachta curtha i bhfeidhm

en: Accessibility Profiles
ga: Próifílí Inrochtaineachta

en: Accessibility Scanner History
ga: Stair Scanóir Inrochtaineachta

en: Accessibility Scanner Result
ga: Toradh an Scanóir Inrochtaineachta

en: Accessibility Usage Insights
ga: Léargais Úsáide Inrochtaineachta

en: Activate App
ga: Gníomhachtaigh an App

en: Admin
ga: Riarachán

en: All Page
ga: Gach Leathanach

en: Also Available On Other Platforms
ga: Ar fáil freisin ar Ardáin Eile

en: Analytics Overview
ga: Anailísíocht Forbhreathnú

en: Analytics overview
ga: Forbhreathnú anailíse

en: App Status
ga: Stádas App

en: Are plans feature-gated?
ga: An bhfuil gnéithe ag baint le pleananna?

en: Automatic scans to ensure your store stays compliant with accessibility standards over time
ga: Scantaí uathoibríocha lena chinntiú go bhfanann do stór de réir na gcaighdeán inrochtaineachta thar am

en: Bargain App
ga: App mhargadh

en: Bargain App by CartCoders
ga: App Bargain ag CartCoders

en: Blind should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh dall folamh.

en: Can I use this with multilingual stores?
ga: An féidir liom é seo a úsáid le siopaí ilteangacha?

en: Cancel should not be empty.
ga: Níor cheart cealú a bheith folamh.

en: Chat With Us
ga: Comhrá Linn

en: Chat with our support team for quick help and instant guidance.
ga: Déan comhrá lenár bhfoireann tacaíochta le haghaidh cabhrach tapa agus treoir láithreach.

en: Cognitive and Learning should not be empty.
ga: Níor chóir go mbeadh Cognaíocha agus Foghlaim folamh.

en: Collect offers and increase conversions on product pages.
ga: Bailigh tairiscintí agus méadaigh comhshó ar leathanaigh táirge.

en: Completed
ga: Críochnaithe

en: Configure accessibility menu controls and behavior.
ga: Cumraigh rialuithe agus iompar roghchláir inrochtaineachta.

en: Contact Us.
ga: Déan teagmháil linn

en: Contact us.
ga: Déan teagmháil linn

en: Contrast should not be empty.
ga: Níor chóir go mbeadh codarsnacht folamh.

en: Control AI crawler access to low-value and sensitive pages.
ga: Rialú rochtain crawler AI ar leathanaigh íseal-luach agus íogair.

en: Current Plan: %s
ga: Plean Reatha: %s

en: Cursor should not be empty.
ga: Níor chóir go mbeadh cúrsóir folamh.

en: Customize icon, position, and appearance settings.
ga: Saincheap socruithe deilbhín, suíomh, agus cuma.

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference
ga: Customise the size of the accessibility widget to your preference

en: Daily
ga: laethúil

en: Day Of Week
ga: Lá na Seachtaine

en: Default should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh an réamhshocrú folamh.

en: Disabled
ga: faoi ​​mhíchumas

en: Dyslexia should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh disléicse folamh.

en: Elderly should not be empty.
ga: Níor chóir go mbeadh daoine scothaosta folamh.

en: Enable / Disable
ga: Cumasaigh / Díchumasaigh

en: Enable or disable features that improve your website's accessibility.
ga: Cumasaigh nó díchumasaigh gnéithe a fheabhsaíonn inrochtaineacht do shuíomh Gréasáin.

en: Enable our plugin to see it visible on your website.
ga: Cumasaigh ár mbreiseán chun é a fheiceáil le feiceáil ar do shuíomh Gréasáin.

en: Enabled
ga: Cumasaithe

en: FAQs
ga: CCanna

en: Feature Activity Highlights
ga: Buaicphointí Gníomhaíocht Gné

en: Features & Functionality
ga: Gnéithe & Feidhmiúlacht

en: Filter Content should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Ábhar Scagaire folamh.

en: Find your best fit with guided size recommendations.
ga: Faigh do chuid oiriúnach is fearr le moltaí méid treoraithe.

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: Get Live Chat Support
ga: Faigh Tacaíocht Comhrá Beo

en: Gif Hide
ga: Folaigh GIF

en: Group Of Pages
ga: Grúpa Leathanaigh

en: Have Questions Or Need Assistance? %s
ga: Tá ceisteanna agat nó cúnamh de dhíth? %s

en: Hello %s
ga: Dia duit %s

en: How do I get help if I face issues?
ga: Conas is féidir liom cabhair a fháil má bhíonn fadhbanna agam?

en: It helps store owners offer a more accessible browsing experience with controls for text, contrast, navigation, media, and language support.
ga: Cuidíonn sé le húinéirí stórais eispéireas brabhsála níos inrochtana a thairiscint le rialuithe le haghaidh téacs, codarsnacht, nascleanúint, meáin agus tacaíocht teanga.

en: LLMs.txt Generator
ga: Gineadóir LLMs.txt

en: Language Settings
ga: Socruithe Teanga

en: Last 30 Days
ga: 30 Lá deiridh

en: Last 7 Days
ga: 7 Lá deiridh

en: Last Month
ga: An Mhí seo caite

en: Lawful Risk
ga: Riosca dleathach

en: Limited Scan Notice
ga: Fógra Scanadh Teoranta

en: Manage Features
ga: Bainistigh Gnéithe

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Motor Impaired should not be empty.
ga: Níor chóir go mbeadh Lagú Mótair folamh.

en: Multi-Language Support
ga: Tacaíocht Ilteangach

en: Need Any Help?
ga: Aon Chabhair uait?

en: Next
ga: Ar aghaidh

en: No scan history found (or API response is empty).
ga: Níor aimsíodh stair scanadh (nó tá freagra API folamh).

en: Not Sure Which Plan Fits Best?
ga: Nílim cinnte Cén Plean a oireann is fearr?

en: Only the first page of your website will be scanned. To request a full-site accessibility scan, please reach out to our team.
ga: Ní dhéanfar scanadh ach ar an gcéad leathanach de do shuíomh Gréasáin. Chun scanadh inrochtaineachta lánláithreáin a iarraidh, déan teagmháil lenár bhfoireann le do thoil.

en: Open
ga: Oscail

en: Our team can help you choose the right plan based on your store size, accessibility goals, and support needs.
ga: Is féidir lenár bhfoireann cabhrú leat an plean ceart a roghnú bunaithe ar mhéid do stór, spriocanna inrochtaineachta agus riachtanais tacaíochta.

en: Page URL
ga: URL an leathanaigh

en: Platform & Integration
ga: Ardán & Comhtháthú

en: Please enter a valid URL to scan.
ga: Cuir isteach URL bailí lena scanadh.

en: Prev
ga: Roimhe seo

en: Pro Plan
ga: Plean Pro

en: Quickstart
ga: Mear-thosú

en: Real Customer Questions
ga: Fíor-Cheisteanna Custaiméara

en: Recommended Apps
ga: Aipeanna Molta

en: Refresh
ga: Athnuaigh

en: Report Date
ga: Dáta Tuairisce

en: Run scans and review accessibility findings.
ga: Scananna a reáchtáil agus athbhreithniú a dhéanamh ar thorthaí inrochtaineachta.

en: Saturday
ga: Dé Sathairn

en: Scan
ga: Scanadh

en: Scan Interval
ga: Scanadh Eatramh

en: Scan Queued â Waiting To Startâ¦
ga: Scan scuaine â Ag fanacht le TosÃºâ¦

en: Scan Scope
ga: Scan Scóip

en: Scan To Check Compliance Of Accessibility
ga: Scan Chun Comhlíonadh Inrochtaineachta a Sheiceáil

en: Schedule a Call
ga: Sceideal Glao

en: Scheduled Scan
ga: Scanadh Sceidealta

en: Search should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh an cuardach folamh.

en: Select Language
ga: Roghnaigh Teanga

en: Set up translation visibility and language priorities.
ga: Infheictheacht aistriúcháin agus tosaíochtaí teanga a shocrú.

en: Set wholesale rules and simplify B2B pricing.
ga: Socraigh rialacha mórdhíola agus simpligh praghsáil B2B.

en: Shopline
ga: Siopalíne

en: Showing
ga: Ag taispeáint

en: Specific Page
ga: Leathanach Sonrach

en: Start Live Chat
ga: Tosaigh Comhrá Beo

en: Start with a %1$s7-day free trial%2$s to experience all features:
ga: Tosaigh le triail saor in aisce %1$s7 lá%2$s chun taithí a fháil ar na gnéithe go léir:

en: Status
ga: Stádas

en: Sunday
ga: Domhnach

en: Support & Partnership
ga: Tacaíocht & Comhpháirtíocht

en: The site url you entered is already registered.
ga: Tá url an tsuímh a chuir tú isteach cláraithe cheana féin.

en: This Month
ga: An Mhí seo

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Time Of Day
ga: Am an Lae

en: To Scan All Page Or Group Of Pages, Please
ga: Chun Gach Leathanach nó Grúpa Leathanaigh a Scanadh, le do thoil

en: Total Accessibility Scans
ga: Scananna Inrochtaineachta Iomlána

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Upgrade your plan to enable these features.
ga: Uasghrádaigh do phlean chun na gnéithe seo a chumasú.

en: Use this guide to quickly set up your Accessibility Assistant widget.
ga: Bain úsáid as an treoir seo chun do ghiuirléid Cúntóir Inrochtaineachta a shocrú go tapa.

en: View Analytics
ga: Féach ar Analytics

en: View Result
ga: Féach ar an Toradh

en: Virtual Keyboard should not be empty.
ga: Níor cheart go mbeadh Méarchlár Fíorúil folamh.

en: Wednesday
ga: Dé Céadaoin

en: Weekly
ga: Seachtainiúil

en: Welcome to: Accessibility Assistant
ga: Fáilte go Cúntóir Inrochtaineachta

en: What does this plugin help with?
ga: Cad a chuidíonn an breiseán seo leis?

en: Wholesale App
ga: App mórdhíola

en: Wholesale Price & B2B Solution
ga: Praghas Mórdhíola & Réiteach B2B

en: Widget Content / Appearance
ga: Ábhar Giuirléid / Dealramh

en: Widget Engagements
ga: Geallta Giuirléid

en: Yes. Each plan unlocks additional controls and customization. Your current plan determines what appears as enabled in admin pages.
ga: Tá. Díghlasálann gach plean rialuithe agus saincheaptha breise. Cinneann do phlean reatha cad atá le feiceáil mar atá cumasaithe ar leathanaigh riaracháin.

en: Yes. Higher plans support broad language coverage, language controls, and easier multilingual storefront accessibility.
ga: Tá. Tacaíonn pleananna níos airde le clúdach leathan teanga, le rialuithe teanga, agus le hinrochtaineacht níos éasca ar aghaidh siopa ilteangach.

en: You can reach the support team through the contact link in the footer. Paid plans include stronger support options based on tier.
ga: Is féidir leat an fhoireann tacaíochta a bhaint amach tríd an nasc teagmhála sa bhuntásc. I measc na bpleananna íoctha tá roghanna tacaíochta níos láidre bunaithe ar shraith.

en: You have member access
ga: Tá rochtain bhall agat

en: of
ga: de

en: records
ga: taifid

en: result
ga: toradh

en: warning sign
ga: comhartha rabhaidh

en: Chat With Our Support Team For Quick Help And Instant Guidance.
ga: Déan Comhrá lenár bhFoireann Tacaíochta Le haghaidh Cabhair Thapa Agus Treoir Mhanda.

en: Customize Icon, Position, And Appearance Settings.
ga: Saincheap Icon, Suímh, agus Socruithe Dealraimh.

en: Enable Our Plugin To See It Visible On Your Website.
ga: Cumasaigh Ár mBreiseán Le Feiceáil Ar Do Shuíomh Gréasáin.

en: Only The First Page Of Your Website Will Be Scanned. To Request A Full-Site Accessibility Scan, Please Reach Out To Our Team.
ga: Ní dhéanfar scanadh ach ar an gCéad Leathanach de do Shuíomh Gréasáin. Chun Scan Inrochtaineachta Lánsuímh a Iarr, Déan Teagmháil lenár bhFoireann.

en: Sepcific Page
ga: Leathanach Sepcific

en: Set Up Translation Visibility And Language Priorities.
ga: Socraigh Tosaíochtaí Infheictheachta Aistriúcháin agus Teanga.
