Accessibility Assistant 1.3.2 - en to he_IL translation catalogue (541 entries)

en: %1$s - Features%2$s
he_IL: %1$s - תכונות%2$s

en: %s language flag
he_IL: דגל שפת %s

en: / Yearly
he_IL: / שנתי

en: /monthly
he_IL: /חודשי

en: 1. Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget. %s
he_IL: 1. עבור להגדרות והפעל את ווידג'ט הנגישות. %s

en: 2. Click Save to apply the changes. %s
he_IL: 2. לחץ על שמור כדי להחיל את השינויים. %s

en: 5 days Free Trial
he_IL: ניסיון חינם ל-5 ימים

en: 7 days Free Trial
he_IL: 7 ימים ניסיון חינם

en: A modernized version of the default design - visually polished, stylistically refined.
he_IL: גרסה מודרנית של עיצוב ברירת המחדל - מלוטש חזותית, מעודנת סגנונית.

en: Accent and Logo Elements
he_IL: אלמנטים של הדגשה ולוגו

en: Access to all core accessibility tools included in the widget
he_IL: גישה לכל כלי נגישות הליבה הכלולים בווידג'ט

en: Accessibility
he_IL: נגישות

en: Accessibility Assistance
he_IL: סיוע נגישות

en: Accessibility Assistant
he_IL: עוזר נגישות

en: Accessibility Assistant Icon
he_IL: סמל עוזר הנגישות

en: Accessibility Assistant Logo
he_IL: לוגו עוזר נגישות

en: Accessibility Assistant should not be empty.
he_IL: עוזר נגישות לא יכול להיות ריק.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done.
he_IL: עוזר הנגישות, המוצר הטרנדי בשוק שמאפשר לכל אדם עם מוגבלות (חירש, עיוור, אילם, לקוי ראייה, מוגבל בניידות) להשתמש באפליקציה זו לצורך מילוי דרישותיו.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done. By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values
he_IL: עוזר נגישות, המוצר המגמה בשוק, מה שהופך כל אדם נכה (חירש, עיוור, אילם, לקויי ויזואלי, לקויי ניידות) יכול להשתמש ביישום זה כדי להסתיים.על ידי התחשבות במטרה החברתית העיקרית, הצוות החדשני שלנו עבד והציג יישום זה בשוק.העיקרון העיקרי הוא "בו חדשנות עומדת בערכים חברתיים

en: Accessibility PRO-Widget
he_IL: נגישות Pro-widget

en: Accessibility Profiles & Settings
he_IL: פרופילי נגישות והגדרות

en: Accessibility Scanner
he_IL: סורק נגישות

en: Accessibility Score
he_IL: ציון נגישות

en: Accessibility Statement
he_IL: הצהרת נגישות

en: Accessibility Widget Color Schema
he_IL: סכימת צבע יישומון נגישות

en: Accessibility by CartCoders
he_IL: נגישות על ידי CartCoders

en: Action
he_IL: פעולה

en: Add a custom accessibility statement or external statement link
he_IL: הוסף הצהרת נגישות מותאמת אישית או קישור הצהרה חיצונית

en: Add the following HTML code to insert the link:
he_IL: הוסף את קוד ה- HTML הבא כדי להכניס את הקישור:

en: Adjust Background Colors
he_IL: התאם צבעי רקע

en: Adjust Text Colors
he_IL: התאם צבעי טקסט

en: Adjust Title Colors
he_IL: התאם צבעי כותרת

en: Adjust Word & Letter Space
he_IL: התאם ריווח מילים ואותיות

en: Advanced Color Adjustments (Text, Titles, Backgrounds)
he_IL: התאמות צבע מתקדמות (טקסט, כותרות, רקעים)

en: Alignment
he_IL: יישור

en: Alignment should not be empty.
he_IL: יישור לא יכול להיות ריק.

en: All Basic Features
he_IL: כל התכונות הבסיסיות

en: All Features of Growth Plan
he_IL: כל התכונות של תוכנית הצמיחה

en: All Features of Startup Plan
he_IL: כל התכונות של תוכנית ההפעלה

en: All Professional Features
he_IL: כל התכונות המקצועיות

en: All widgets and advanced features require an active plan. %1$sCompare plans%2$s to find your perfect fit.
he_IL: כל הווידג'טים והתכונות המתקדמות דורשות תוכנית פעילה.%1 $ scompare תוכניות%2 $ s כדי למצוא את ההתאמה המושלמת שלך.

en: Allows customization of heading/title colors to increase focus or contrast.
he_IL: מאפשר התאמה אישית של צבעי הכותרת/הכותרת להגברת המיקוד או הניגודיות.

en: Allows speech-to-text typing to help users who have difficulty using keyboards.
he_IL: מאפשר הקלדת דיבור לטקסט כדי לעזור למשתמשים שמתקשים להשתמש במקלדת.

en: Already Registered
he_IL: כבר רשום

en: Analysis Overview
he_IL: סקירת ניתוח

en: Applies color filters to assist users with different types of color blindness.
he_IL: מיישם מסנני צבע כדי לסייע למשתמשים בסוגים שונים של עיוורון צבע.

en: Automated Accessibility score has limitations
he_IL: לציון הנגישות האוטומטי יש מגבלות

en: Automated scans can identify many accessibility issues, but they can’t capture every WCAG 2.1 and 2.2 requirement. Our expert manual audits close these gaps by providing in-depth reviews, actionable insights, and tailored remediation recommendations.
he_IL: סריקות אוטומטיות יכולות לזהות בעיות נגישות רבות, אך הן אינן יכולות לתפוס כל דרישה של WCAG 2.1 ו- 2.2.ביקורת ידנית מומחית שלנו סוגרת פערים אלה על ידי מתן ביקורות מעמיקות, תובנות ניתנות לפעולה והמלצות תיקון מותאמות.

en: Back
he_IL: חזור

en: Background Colors
he_IL: צבעי רקע

en: Background Colors should not be empty.
he_IL: צבעי רקע לא יכולים להיות ריקים.

en: Basic
he_IL: בסיסי

en: Basic Plan
he_IL: תוכנית בסיסית

en: Basic customization options for layout and appearance
he_IL: אפשרויות התאמה אישית בסיסיות לפריסה ומראה

en: Big Black Cursor
he_IL: סמן שחור גדול

en: Big Black Cursor for Better Visibility
he_IL: סמן שחור גדול לנראות טובה יותר

en: Big Black Cursor should not be empty.
he_IL: סמן שחור גדול לא יכול להיות ריק.

en: Big Cursor
he_IL: סמן גדול

en: Big Cursor should not be empty.
he_IL: שדה הסמן הגדול לא יכול להיות ריק.

en: Big black Cursor
he_IL: סמן שחור גדול

en: Bigblack Cursor
he_IL: סמן שחור גדול

en: Bigger Text
he_IL: טקסט גדול יותר

en: Bigger Text Icon
he_IL: אייקון טקסט גדול יותר

en: Bigger Text should not be empty.
he_IL: טקסט גדול יותר לא יכול להיות ריק.

en: Blind
he_IL: לְסַמֵא

en: Bottom Left
he_IL: שמאל תחתון

en: Bottom Right
he_IL: ימין תחתון

en: By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values"
he_IL: בהתחשב במטרה החברתית העיקרית, הצוות החדשני שלנו עבד והציג את האפליקציה הזו בשוק. העיקרון המרכזי הוא "איפה החדשנות פוגשת ערכים חברתיים"

en: Cancel
he_IL: לְבַטֵל

en: Cancel Plan
he_IL: בטל תוכנית

en: Cannot Customise Widget
he_IL: לא ניתן להתאים את הווידג'ט

en: CartCoders Logo
he_IL: לוגו CartCoders

en: Categories detailed information
he_IL: קטגוריות מידע מפורט

en: Center
he_IL: מרכז

en: Center should not be empty.
he_IL: מרכז לא יכול להיות ריק.

en: Change Widget Color & Positioning
he_IL: שנה את צבע הווידג'ט ומיקום

en: Change the Color Schema of Widget
he_IL: שנה את ערכת הצבעים של הווידג'ט

en: Changes the color of general text for better visibility and contrast.
he_IL: משנה את צבע הטקסט הכללי לצורך נראות וניגודיות טובים יותר.

en: Check Accessibility Free
he_IL: בדוק את הנגישות בחינם

en: Choose Design
he_IL: בחר עיצוב

en: Choose Widget Icon
he_IL: בחר אייקון ווידג'ט

en: Choose Widget Inner Color
he_IL: בחר בצבע פנימי של ווידג'ט

en: Choose Widget Outer Color
he_IL: בחר בצבע חיצוני וידג'ט

en: Choose the annual plan that best fits your needs. Each plan provides a variety of features and customization options. Your selected plan will determine the features available in the widget. Plus, take advantage of a complimentary year to explore all the features and boost your store's accessibility.
he_IL: בחר את התוכנית השנתית המתאימה ביותר לצרכים שלך. כל תוכנית מספקת מגוון תכונות ואפשרויות התאמה אישית. התוכנית שבחרת תקבע את התכונות הזמינות בווידג'ט. בנוסף, נצל שנה חינם לחקור את כל התכונות ולהגביר את הנגישות של החנות שלך.

en: Close
he_IL: לִסְגוֹר

en: Code
he_IL: קוד

en: Cognitive and Learning
he_IL: קוגניטיבי ולמידה

en: Color Adjustments
he_IL: התאמות צבע

en: Color Blind
he_IL: עיוורון צבעים

en: Color Blind Options
he_IL: אפשרויות לעיוורי צבעים

en: Color Blind should not be empty.
he_IL: עיוורון צבעים לא יכול להיות ריק.

en: Color Blind-Friendly Viewing Options
he_IL: אפשרויות צפייה ידידותיות לעיוורי צבעים

en: Color Schema
he_IL: ערכת צבעים

en: Compliant
he_IL: תואם

en: Compliant under WCAG 2.0, 2.1 & 2.2
he_IL: תואם תחת WCAG 2.0, 2.1 ו- 2.2

en: Contact Us
he_IL: צור קשר

en: Contact Us.
he_IL: צור קשר

en: Contact us
he_IL: צור קשר

en: Contact us.
he_IL: צור קשר

en: Content Adjustment & Color Blind Feature
he_IL: התאמת תוכן ותכונה עיוורת צבעונית

en: Content Adjustments
he_IL: התאמות תוכן

en: Content Customization
he_IL: התאמה אישית של תוכן

en: Content Scaling
he_IL: קנה מידה של תוכן

en: Content Scaling & Content Spacing
he_IL: קנה מידה תוכן ומרווח תוכן

en: Content Scaling & Read Mode for Better Focus
he_IL: קנה מידה של תוכן ומצב קריאה למיקוד טוב יותר

en: Content Scaling should not be empty.
he_IL: קנה מידה של תוכן לא יכול להיות ריק.

en: Continue
he_IL: המשך

en: Contrast
he_IL: ניגודיות

en: Contrast +
he_IL: ניגודיות +

en: Contrast Icon
he_IL: אייקון ניגודיות

en: Controller Background
he_IL: רקע בקר

en: Cursor
he_IL: סמן

en: Cursor Icon
he_IL: סמל סמן

en: Custom Design
he_IL: עיצוב מותאם אישית

en: Customers will be provided with the option of accessing the plugin for accessing the advanced features. Through which the customer can enable/disable the functionality and access the application on his system.
he_IL: הלקוחות יקבלו את האפשרות לגשת לתוסף כדי לגשת לתכונות המתקדמות. באמצעותו הלקוח יכול להפעיל/להשבית את הפונקציונליות ולגשת לאפליקציה במערכת שלו.

en: Customise Position
he_IL: התאמת מיקום

en: Customise Widget Position and Padding
he_IL: התאם מיקום ווידג'ט וריווח פנימי

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference
he_IL: Customise the size of the accessibility widget to your preference

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference"
he_IL: התאם אישית את גודל יישומון הנגישות להעדפתך "

en: Customize the widget color scheme to match your brand identity
he_IL: התאם אישית את ערכת הצבעים של הווידג'ט כך שתתאים לזהות המותג שלך

en: Customize the widget launch icon and apply your own branding
he_IL: התאם אישית את סמל ההשקה של הווידג'ט והחיל מיתוג משלך

en: Dark Contrast
he_IL: ניגודיות כהה

en: Dark Contrast should not be empty.
he_IL: ניגודיות כהה לא יכולה להיות ריקה.

en: Dashboard
he_IL: לוּחַ מַחווָנִים

en: Dedicated account manager for priority onboarding and support
he_IL: מנהל חשבונות ייעודי לקבלת ספיגה ותמיכה עדיפות

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Default Design
he_IL: עיצוב ברירת מחדל

en: Default language
he_IL: שפת ברירת מחדל

en: Desaturate
he_IL: דהיית צבע

en: Desaturate Icon
he_IL: אייקון DESATIRATER

en: Desaturate should not be empty.
he_IL: דהיית צבע לא יכולה להיות ריקה.

en: Designed specifically for mobile - similar to the default but optimized for smaller screens and touch-friendly interaction.
he_IL: תוכנן במיוחד לנייד - בדומה לברירת המחדל אך מותאם למסכים קטנים יותר ואינטראקציה ידידותית למגע.

en: Desktop Position
he_IL: מיקום שולחן עבודה

en: Detailed information by category
he_IL: מידע מפורט לפי קטגוריה

en: Didn't receive the code?
he_IL: לא קיבלתי את הקוד?

en: Disable
he_IL: השבת

en: Disable Branding
he_IL: השבת מיתוג

en: Disable Hover Text
he_IL: השבת טקסט ריחוף

en: Disable Hover text on widget and widget Loader
he_IL: השבת את טקסט הרחף ב-widget וב-Widget Loader

en: Disable Report Problem
he_IL: השבת בעיית דוח

en: Disable Widget Sound
he_IL: השבת צליל ווידג'ט

en: Disables all website sounds to assist users sensitive to audio.
he_IL: מבטל את כל צלילי האתר כדי לסייע למשתמשים רגישים לאודיו.

en: Disables the ability for users to report problems through the app.
he_IL: מבטל את היכולת של המשתמשים לדווח על בעיות באמצעות האפליקציה.

en: Display & Media Controls
he_IL: בקרות תצוגה ומדיה

en: Displays a panel with important and frequently used links for easier navigation.
he_IL: מציג לוח עם קישורים חשובים ומשמשים לעתים קרובות לניווט קל יותר.

en: Displays an on-screen keyboard for users who can't use a physical one.
he_IL: מציג מקלדת על המסך למשתמשים שאינם יכולים להשתמש בממן פיזי.

en: Do you want to put as link?
he_IL: האם ברצונך להגדיר כקישור?

en: Do you want to put this widget as link?
he_IL: האם אתה רוצה לשים את הווידג'ט הזה כקישור?

en: Dyslexia
he_IL: דיסלקסיה

en: Ease of access to change the background/font color
he_IL: קלות גישה לשינוי צבע הרקע/הגופן

en: Edit %s language
he_IL: ערוך שפת %s

en: Edit Languages
he_IL: ערוך שפות

en: Elderly
he_IL: קָשִׁישׁ

en: Enable
he_IL: הפעל

en: Enable /Disable
he_IL: הפעל / השבת

en: Enable Disable Features
he_IL: הפעל השבת תכונות

en: Enable or disable media elements like audio, video, and GIFs
he_IL: הפעל או השבת אלמנטים של מדיה כמו שמע, וידאו ו- GIF

en: Enable or disable the widget as needed
he_IL: הפעל או השבת את הווידג'ט לפי הצורך

en: Enable readable fonts, reading mask, and title highlighting
he_IL: אפשר גופנים קריאים, מסכת קריאה והדגשת כותרת

en: Enable/
he_IL: לְאַפשֵׁר/

en: Enable/Disable Accessibility Features
he_IL: הפעל/השבת תכונות נגישות

en: Enable/Disable Features
he_IL: הפעל/השבת תכונות

en: Enable/Disable Media
he_IL: הפעל/השבת מדיה

en: Enable/Disable Widget
he_IL: הפעל/השבת ווידג'ט

en: Enables a large black cursor to improve visibility for users with low vision.
he_IL: מאפשר לסמן שחור גדול לשפר את הנראות למשתמשים עם ראייה נמוכה.

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.
he_IL: מאפשר תמיכה רב לשונית על בסיס העדפות או הגדרות בשפת המשתמש.

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.Statement Link?
he_IL: מאפשר תמיכה רב לשונית על סמך העדפות שפת המשתמש או הגדרות.

en: Enhanced Usability for All Accessibility Needs
he_IL: שימושיות משופרת לכל צורכי הנגישות

en: Enjoy a %1$s5-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
he_IL: תהנה מ-%1$sניסיון חינם ל-5 ימים%2$s עם גישה לתכונות התוכנית שנבחרה:

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features.
he_IL: תיהנו ממשפט חינם של %1 $ S7 יום %2 $ S עם גישה לתכונות התוכנית שנבחרה.

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
he_IL: תיהנו ממשפט חינם של %1 $ S7 יום %2 $ S עם גישה לתכונות של התוכנית שנבחרה:

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision
he_IL: הגדלה או מצמצמת את גודל התוכן מבלי להשפיע על הפריסה, לעזור למשתמשים בראייה נמוכה

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision.
he_IL: הגדלה או מצמצמת את גודל התוכן מבלי להשפיע על הפריסה, לעזור למשתמשים בראייה נמוכה.

en: Enter OTP
he_IL: הזן OTP

en: Enter the 6-digit OTP sent to your email address.
he_IL: הזן את ה- OTP בן 6 הספרות שנשלח לכתובת הדוא"ל שלך.

en: Enter your statement page link here...
he_IL: הזן את קישור דף ההצהרה שלך כאן ...

en: Error!
he_IL: שגיאה!

en: Events Clicked
he_IL: אירועים לחצו

en: Events-Clicked
he_IL: לחיצה על אירועים

en: Extended widget customization options including layout and branding
he_IL: אפשרויות התאמה אישית של ווידג'ט מורחבות כולל פריסה ומיתוג

en: Failed Checks
he_IL: בדיקות כושלות

en: Fast Chat Support during business hours
he_IL: תמיכה מהירה בצ'אט בשעות העסקים

en: Filter Content
he_IL: סנן תוכן

en: Finally, access the settings to change the background and font colors. This step lets you personalize the widget's appearance, ensuring it matches your brand's style or enhances readability for users. Select your preferred colors and apply them to make the widget visually appealing and accessible.
he_IL: לבסוף, גש להגדרות כדי לשנות את צבעי הרקע והגופן. שלב זה מאפשר לך להתאים אישית את מראה הווידג'ט, ולהבטיח שהוא תואם את סגנון המותג שלך או משפר את הקריאות עבור המשתמשים. בחר את הצבעים המועדפים עליך והחל אותם כדי להפוך את הווידג'ט לאטרקטיבי ויזואלית ונגיש.

en: Floating Widget Icon Color
he_IL: צבע אייקון ווידג'ט צף

en: Floating Widget Padding
he_IL: ריפוד ווידג'ט צף

en: Floating Widget Position
he_IL: מיקום ווידג'ט צף

en: Floating Widget Size
he_IL: גודל ווידג'ט צף

en: Focus Mask
he_IL: מסכת מיקוד

en: Font Readability
he_IL: קריאות גופן

en: Free Accessibility Check
he_IL: בדיקת נגישות בחינם

en: Full access to %1$sall accessibility widgets%2$s and features
he_IL: גישה מלאה ל- %1 $ sall נגישות ווידג'טים %2 $ s ותכונות

en: Fully customizable widget with advanced control options
he_IL: ווידג'ט הניתן להתאמה אישית לחלוטין עם אפשרויות בקרה מתקדמות

en: GIF Hide
he_IL: הסתר GIF

en: GIF Hide should not be empty.
he_IL: הסתרת GIF לא יכולה להיות ריקה.

en: Get Started: Activate Widget and Add Footer Link
he_IL: התחל: הפעל יישומון והוסף קישור לכותרת התחתונה

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
he_IL: קבל %1$s15%% הנחה%2$s על מנוי שנתי כאשר תבחר בתוכנית %1$s%3$s.%2$s

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sGrowth Plan.%2$s
he_IL: קבל%1 $ S15 %% הנחה%2 $ s על מנוי שנתי כשאתה בוחר את תוכנית Strowth של%1 $.%2 $ s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
he_IL: קבל %1$s20%% הנחה%2$s על מנוי שנתי כאשר תבחר בתוכנית %1$s%3$s.%2$s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sScale Plan.%2$s
he_IL: קבל%1 $ s20 %% הנחה%2 $ s על מנוי שנתי כאשר אתה בוחר את תוכנית Scale%1 $.%2 $ s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
he_IL: קבל %1$s25%% הנחה%2$s על מנוי שנתי כאשר תבחר בתוכנית %1$s%3$s.%2$s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sEstablished Plan.%2$s
he_IL: קבל%1 $ S25 %% הנחה%2 $ s על מנוי שנתי כאשר אתה בוחר את התוכנית%1 $.%2 $ s

en: Get a %1$s29%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sProfessional Plan.%2$s
he_IL: קבל %1$sהנחה של 29%%‏%2$s במנוי שנתי כאשר תבחר בתוכנית %1$sProfessional%2$s

en: Get a %1$s40%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sPremium Plan.%2$s
he_IL: קבל %1$sהנחה של 40%%‏%2$s במנוי שנתי כאשר תבחר בתוכנית %1$sPremium%2$s

en: Get a Detailed Expert Audit Report
he_IL: קבל דוח ביקורת מומחה מפורט

en: Get started with a plan that matches your requirements:
he_IL: התחל עם תוכנית שתואמת את הדרישות שלך:

en: Get started with the Accessibility widget by enabling it in our Settings under the Widget Option section.
he_IL: התחל להשתמש בווידג'ט הנגישות על ידי הפעלתו בהגדרות תחת אפשרות הווידג'ט.

en: Gif Hide
he_IL: הסתר GIF

en: Go Beyond Automation with Expert Audits
he_IL: מעבר לאוטומציה עם ביקורת מומחים

en: Have Questions Or Need Assistance? %s
he_IL: יש לך שאלות או זקוק לעזרה? %s

en: Have questions or need assistance? %1$sContact us%2$s
he_IL: יש לך שאלות או זקוק לעזרה? %1$sצור איתנו קשר%2$s

en: Have questions or need assistance? %s
he_IL: יש לך שאלות או זקוק לעזרה? %s

en: Have questions or need assistance? <a href="%s" target="_blank">Contact us</a>
he_IL: יש לך שאלות או זקוק לעזרה? <a href="%s" target="_blank">צור איתנו קשר</a>

en: Hide GIFs and Animations for Reduced Distraction
he_IL: הסתרת GIF ואנימציות להפחתת הסחות דעת

en: Hide Interface
he_IL: הסתר ממשק

en: Hide Interface should not be empty.
he_IL: הסתרת ממשק לא יכולה להיות ריקה.

en: Hide Search Bar
he_IL: הסתר סרגל חיפוש

en: Hide Statement
he_IL: הסתר הצהרה

en: Hides GIF animations that can distract or trigger motion sensitivity.
he_IL: מסתיר אנימציות GIF שיכולות להסיח את דעתך או לעורר רגישות לתנועה.

en: Hides the search bar from the user interface.
he_IL: מסתיר את סרגל החיפוש מממשק המשתמש.

en: Hides the statement section from the user interface.
he_IL: מסתיר את קטע ההצהרה מממשק המשתמש.

en: High Saturation
he_IL: רוויה גבוהה

en: High Saturation Icon
he_IL: אייקון רוויה גבוה

en: High saturation should not be empty.
he_IL: רוויה גבוהה לא יכולה להיות ריקה.

en: Highlight Focus
he_IL: הדגש מיקוד

en: Highlight Focus should not be empty.
he_IL: הדגשת מיקוד לא יכולה להיות ריקה.

en: Highlight Hover
he_IL: הדגש ריחוף

en: Highlight Hover should not be empty.
he_IL: הדגשת ריחוף לא יכולה להיות ריקה.

en: Highlight Links
he_IL: הדגש קישורים

en: Highlight Links should not be empty.
he_IL: הדגשת קישורים לא יכולה להיות ריקה.

en: Highlight Titles
he_IL: הדגש כותרות

en: Highlight Titles should not be empty.
he_IL: הדגשת כותרות לא יכולה להיות ריקה.

en: Highlight on Hover and Focus for Easier Navigation
he_IL: הדגשה בריחוף ובמיקוד לניווט קל יותר

en: Highlights elements when hovered, helping users follow cursor movements.
he_IL: מדגיש אלמנטים כאשר הם מרחפים, ומסייעים למשתמשים לעקוב אחר תנועות הסמן.

en: Highlights focused elements, enhancing accessibility for keyboard navigation.
he_IL: מדגיש אלמנטים ממוקדים, משפר את הנגישות לניווט במקלדת.

en: How to Add an Accessibility Link to Your Footer
he_IL: כיצד להוסיף קישור נגישות לכותרת התחתונה שלך

en: How to Enable/Disable Widget
he_IL: כיצד להפעיל/להשבית ווידג'ט

en: How to cancel your subscription
he_IL: כיצד לבטל את המנוי שלך

en: How to contact support if you are on the Free plan
he_IL: כיצד ליצור קשר עם תמיכה אם אתה נמצא בתוכנית החינמית

en: How to enable the Free plan
he_IL: כיצד לאפשר את התוכנית החינמית

en: If you are on the Free plan, you can reach our support team by sending an email to
he_IL: אם אתה בתוכנית החינמית, אתה יכול להגיע לצוות התמיכה שלנו על ידי שליחת דוא"ל

en: If you need further assistance, please contact us at
he_IL: אם אתה זקוק לסיוע נוסף, אנא צור איתנו קשר

en: If you need further assistance, please contact us at %1$s. You can also check our %2$s for more information.
he_IL: אם אתה זקוק לעזרה נוספת, אנא צור קשר ב-%1$s. תוכל גם לבדוק את %2$s למידע נוסף.

en: If you require any further information or assistance, please do not hesitate to contact us. Our support team is readily available to address any queries or concerns you may have regarding our subscription plans or any other aspect of our app.
he_IL: אם אתה זקוק למידע נוסף או לעזרה, אל תהסס לפנות אלינו. צוות התמיכה שלנו זמין לכל שאלה או בעיה בנוגע לתוכניות המנוי או לכל נושא אחר באפליקציה.

en: Image Alt Tooltip
he_IL: הסבר אלטרנטיבי לתמונה

en: Image Alt Tooltip should not be empty.
he_IL: הסבר אלטרנטיבי לתמונה לא יכול להיות ריק.

en: Image Hide
he_IL: הסתר תמונה

en: Image Hide should not be empty.
he_IL: הסתרת תמונה לא יכולה להיות ריקה.

en: Image alt Tooltip
he_IL: Image Alt Tooltip

en: Image, Video & GIF Enable/Disable
he_IL: תמונה, וידאו ו- gif הפעילו/השבת

en: Image/Video Hide
he_IL: הסתר תמונה/וידאו

en: Includes all features from the %s Plan
he_IL: כולל את כל התכונות מהתוכנית %s

en: Includes all features from the Growth Plan
he_IL: כולל את כל התכונות מתוכנית הצמיחה

en: Includes all features from the Scale Plan
he_IL: כולל את כל התכונות מתוכנית הסולם

en: Includes all features from the Startup Plan
he_IL: כולל את כל התכונות מתוכנית ההפעלה

en: Invert Colors
he_IL: היפוך צבעים

en: Invert Colors should not be empty.
he_IL: היפוך צבעים לא יכול להיות ריק.

en: Keyboard Nav
he_IL: ניווט מקלדת

en: Keyboard Nav Icon
he_IL: סמל NAV מקלדת

en: Keyboard Navigation
he_IL: ניווט במקלדת

en: Keyboard should not be empty.
he_IL: שדה המקלדת לא יכול להיות ריק.

en: Kindly note that upon opting for a subscription plan within our app, please be informed that refunds will not be applicable. This policy applies universally to all subscription plans offered, including both monthly and yearly options. We appreciate your understanding and cooperation in adhering to our policy, as we aim to ensure consistency and fairness in all aspects of our subscription services.
he_IL: לתשומת לבך, בעת בחירת תוכנית מנוי באפליקציה שלנו, לא ניתן לקבל החזר כספי. מדיניות זו חלה על כל תוכניות המנוי, חודשיות ושנתיות. אנו מודים לך על ההבנה וההיענות למדיניות, במטרה להבטיח אחידות והגינות בכל שירותי המנויים שלנו.

en: Language Controllers
he_IL: בקרי שפה

en: Language Sorting
he_IL: מיון שפה

en: Language Variable
he_IL: משתנה שפה

en: Language hidden
he_IL: שפה מוסתרת

en: Language visible
he_IL: שפה גלויה

en: Languages
he_IL: שפות

en: Left Alignment
he_IL: יישור שמאל

en: Left Alignment should not be empty.
he_IL: יישור שמאל לא יכול להיות ריק.

en: Let's Go
he_IL: בוא נתחיל

en: Let's start by choosing a plan that fits your needs.
he_IL: בוא נתחיל בבחירת תוכנית שמתאימה לצרכים שלך.

en: Lets users control the site using voice commands for hands-free accessibility.
he_IL: מאפשר למשתמשים לשלוט באתר באמצעות פקודות קוליות לצורך נגישות ללא ידיים.

en: Letter Spacing
he_IL: ריווח אותיות

en: Letter Spacing should not be empty.
he_IL: ריווח אותיות לא יכול להיות ריק.

en: Light Contrast
he_IL: ניגודיות בהירה

en: Light Contrast should not be empty.
he_IL: ניגודיות בהירה לא יכולה להיות ריקה.

en: Line Height
he_IL: גובה שורה

en: Line Height & Alignments
he_IL: גובה שורה ויישורים

en: Line Height should not be empty.
he_IL: גובה שורה לא יכול להיות ריק.

en: Locate the place where you want to add the link (typically just before the closing <code>&lt;/footer&gt;</code> or <code>&lt;/body&gt;</code> tag).
he_IL: אתר את המקום בו ברצונך להוסיף את הקישור (בדרך כלל רגע לפני ה <code> & lt;/כותרת תחתונה & gt; </dode> או <dodes> & lt;/head & gt; </dode> תג).

en: Low Saturation
he_IL: רוויה נמוכה

en: Low Saturation Icon
he_IL: סמל רוויה נמוך

en: Low saturation should not be empty.
he_IL: רוויה נמוכה לא יכולה להיות ריקה.

en: Manage Languages
he_IL: נהל שפות

en: Media Control
he_IL: בקרת מדיה

en: Menu Settings
he_IL: הגדרות תפריט

en: Middle Left
he_IL: שמאל אמצעי

en: Middle Right
he_IL: ימין אמצעי

en: Mobile Design
he_IL: עיצוב למובייל

en: Mobile Position
he_IL: מיקום נייד

en: Mobile View Design
he_IL: עיצוב תצוגת נייד

en: Mobile view Design
he_IL: עיצוב תצוגה ניידת

en: Modifies background colors to reduce eye strain and improve content legibility.
he_IL: משנה צבעי רקע להפחתת מאמץ העיניים ולשפר את קריאות התוכן.

en: Monthly
he_IL: חודשי

en: Most 5 Used Feature Analytics
he_IL: רוב 5 הניתוח של תכונות משומשות

en: Motor Impaired
he_IL: לקוי במנוע

en: Multiple Languages Support
he_IL: תמיכה בריבוי שפות

en: Mute Sounds
he_IL: השתק צלילים

en: Mute Sounds should not be empty.
he_IL: השתקת צלילים לא יכולה להיות ריקה.

en: Name
he_IL: שם

en: Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget.
he_IL: נווט להגדרות והפעל את הווידג'ט הנגישות.

en: Navigate to the Plan page and click on the Cancel Subscription button
he_IL: נווט לדף התוכנית ולחץ על כפתור ביטול המנוי

en: Navigation & Input
he_IL: ניווט וקלט

en: Navigation and Interaction Controllers
he_IL: בקרי ניווט ואינטראקציה

en: Need help deciding? Contact us at %1$s or check our %2$s for detailed feature comparisons.
he_IL: זקוק לעזרה בהחלטה?צור איתנו קשר ב- %1 $ s או בדוק את %2 $ S שלנו לקבלת השוואה בין תכונות מפורטות.

en: Need help or want to remove branding?
he_IL: זקוק לעזרה או רוצה להסיר מיתוג?

en: No Significant Most Features Usage Found
he_IL: לא נמצא שימוש משמעותי ביותר בתכונות

en: No relevant data is available for the specified range
he_IL: אין נתונים רלוונטיים זמינים עבור הטווח שצוין

en: Not Applicable or It May Require Manual Audit
he_IL: לא ישים או שזה עשוי לדרוש ביקורת ידנית

en: Not default language
he_IL: לא שפת ברירת מחדל

en: Note:
he_IL: הערה:

en: Note: It is recommended to use a child theme to prevent your changes from being lost during theme updates.
he_IL: הערה: מומלץ להשתמש בנושא ילד כדי למנוע את איבוד השינויים שלך במהלך עדכוני הנושא.

en: Once the accessibility widget’s functionality is verified, we’ll proceed to remove all branding for your white-label configuration.
he_IL: לאחר אימות הפונקציונליות של ווידג'ט הנגישות, נמשיך להסיר את כל המיתוג עבור תצורת התווית הלבנה שלך.

en: One Click to Make Your Website Accessible Today
he_IL: לחיצה אחת כדי להנגיש את האתר שלך היום

en: Open your active theme's <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
he_IL: פתח את הקובץ <code>footer.php</code> או <code>functions.php</code> של ערכת הנושא הפעילה שלך (נמצא בדרך כלל ב-<code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).

en: Open your active theme’s <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
he_IL: פתח את הקובץ <dode> phooter.php </code> או <code> פונקציות. Phpp </dode> (Code> קובץ </code> או <code> Prounds.php </code> (נמצא בדרך כלל ב <code>/wp-content/sheses/הנושא שלך/</dode>).

en: Option to display accessibility widget link in website footer
he_IL: אפשרות להצגת קישור ווידג'ט נגישות בכותרת התחתונה של אתר

en: Overview
he_IL: סקירה כללית

en: Padding
he_IL: ריווח פנימי

en: Pages
he_IL: דפים

en: Personalized User Accessibility Profile Settings
he_IL: הגדרות פרופיל נגישות מותאמות אישית למשתמש

en: Personalized accessibility profiles for user-specific needs
he_IL: פרופילי נגישות מותאמים אישית לצרכים ספציפיים למשתמש

en: Plan
he_IL: תוכנית

en: Plan Specific Features
he_IL: תכונות ספציפיות לתוכנית

en: Plans
he_IL: תוכניות

en: Please uninstall this plugin and reinstall it.
he_IL: אנא הסר את התוסף והתקן אותו מחדש.

en: Please upgrade your plan to continue accessing premium accessibility features.
he_IL: אנא שדרג את התוכנית שלך כדי להמשיך לגשת לתכונות נגישות פרימיום.

en: Position
he_IL: מיקום

en: Premium
he_IL: פרימיום

en: Premium Plan
he_IL: תוכנית פרימיום

en: Prioritize and sort languages based on your customer base
he_IL: עדיפות ומיין שפות המבוססות על בסיס הלקוחות שלך

en: Priority chat support during business hours
he_IL: תמיכה בצ'אט עדיפות בשעות העסקים

en: Priority support and regular updates
he_IL: תמיכה בעדיפות ועדכונים רגילים

en: Professional
he_IL: מקצועי

en: Professional Plan
he_IL: תוכנית מקצועית

en: Profile Options
he_IL: אפשרויות פרופיל

en: Profile Settings
he_IL: הגדרות פרופיל

en: Profile Settings should not be empty.
he_IL: הגדרות פרופיל לא יכולות להיות ריקות.

en: Quick Access Panel for Useful Accessibility Tools
he_IL: פאנל גישה מהירה לכלי נגישות שימושיים

en: Quick navigation tool showing all Headings, Landmarks, and Links in one place.
he_IL: כלי ניווט מהיר המציג את כל הכותרות, ציוני הדרך והקישורים במקום אחד.

en: Rank
he_IL: דַרגָה

en: Read Mode
he_IL: מצב קריאה

en: Read Mode should not be empty.
he_IL: מצב קריאה לא יכול להיות ריק.

en: Readable Fonts
he_IL: גופנים קריאים

en: Readable Fonts should not be empty.
he_IL: גופנים קריאים לא יכולים להיות ריקים.

en: Readable Fonts, Reading Mask, and Highlight Titles
he_IL: גופנים קריאים, מסכת קריאה והדגשת כותרות

en: Reading Guide
he_IL: מדריך קריאה

en: Reading Guide Color should not be empty.
he_IL: צבע מדריך הקריאה לא יכול להיות ריק.

en: Reading Mask
he_IL: מסכת קריאה

en: Reading Mask should not be empty.
he_IL: מסכת קריאה לא יכולה להיות ריקה.

en: Reads selected text aloud for users with visual impairments or reading difficulties.
he_IL: קורא טקסט שנבחר בקול רם למשתמשים עם ליקויי ראייה או קשיי קריאה.

en: Refresh your website to see the link appear in the footer.
he_IL: רענן את האתר שלך כדי לראות את הקישור מופיע בכותרת התחתונה.

en: Remove default widget branding for a fully white-labeled experience
he_IL: הסר מיתוג יישומון ברירת מחדל לחוויה מלאת תווית לבנה לחלוטין

en: Removes accessibility tool branding for a cleaner, white-labeled appearance.
he_IL: מסיר מיתוג כלי נגישות למראה נקי יותר עם תווית לבנה.

en: Resend OTP
he_IL: שוב עם OTP

en: Reset All should not be empty.
he_IL: איפוס הכל לא יכול להיות ריק.

en: Reset To Default
he_IL: אפס לברירת מחדל

en: Reset all
he_IL: איפוס הכל

en: Restricted Brand Customization
he_IL: התאמה אישית של מותג מוגבלת

en: Right Alignment
he_IL: יישור ימין

en: Saturation Modes
he_IL: מצבי רוויה

en: Save
he_IL: שמור

en: Save Rankings
he_IL: שמור דירוגים

en: Save the changes to the <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file.
he_IL: שמור את השינויים בקובץ <dode> footer.php </code> או <dode> פונקציות. Php </dode>.

en: Scan Your site
he_IL: סרוק את האתר שלך

en: Search
he_IL: לְחַפֵּשׂ

en: Seizure Safe
he_IL: תפיסה בטוחה

en: Seizure Safe should not be empty.
he_IL: תפיסה בטוחה לא צריכה להיות ריקה.

en: Select Monthly Plan:
he_IL: בחר תוכנית חודשית:

en: Select Plan and Offers
he_IL: בחר תוכנית והצעות

en: Select Yearly Plan:
he_IL: בחר תוכנית שנתית:

en: Selected
he_IL: נבחר

en: Set %s Default Language
he_IL: הגדר את %s כשפת ברירת מחדל

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Show Language
he_IL: הצג שפה

en: Simplifies the layout and focuses on text for easier reading, removing distractions like sidebars and ads.
he_IL: מפשט את הפריסה ומתמקד בטקסט לקריאה קלה יותר, הסרת הסחות דעת כמו סרגל צדדי ומודעות.

en: Smart Contrast
he_IL: ניגודיות חכמה

en: Smart Contrast for Better Readability
he_IL: ניגודיות חכמה לקריאות טובה יותר

en: Smart Contrast should not be empty.
he_IL: ניגודיות חכמה לא צריכה להיות ריקה.

en: Sorry, You can not update....
he_IL: מצטערים, אינך יכול לעדכן...

en: Sound Muting for Distraction-Free Browsing
he_IL: השתקת צלילים לגלישה ללא הסחות דעת

en: Speech Support
he_IL: תמיכה בדיבור

en: Standard support via email and live chat during business hours
he_IL: תמיכה סטנדרטית באמצעות דואר אלקטרוני וצ'אט חי בשעות העסקים

en: Standard support via email.
he_IL: תמיכה סטנדרטית באמצעות דואר אלקטרוני.

en: Start Free Trial
he_IL: התחל ניסיון בחינם

en: Start My Compliance Plan
he_IL: התחל את תוכנית הציות שלי

en: Start Your Accessibility Journey:
he_IL: התחל את מסע הנגישות שלך:

en: Start a 5-Day Free Trial for
he_IL: התחל ניסיון חינם של 5 ימים עבור

en: Start a 7-Day Free Trial
he_IL: התחל ניסיון חינם של 7 ימים

en: Start a 7-Day Free Trial for
he_IL: התחל ניסיון חינם של 7 ימים עבור

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 5-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
he_IL: התחל בבחירת התוכנית החודשית המתאימה לצרכים שלך. כל תוכנית מציעה תכונות ואפשרויות התאמה אישית שונות. התוכנית שתבחר תקבע אילו תכונות תוכל לגשת אליהן בווידג'ט. בנוסף, נהנה מניסיון חינם של 5 ימים לחקור את כל התכונות ולשפר את הנגישות של החנות שלך.

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 7-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
he_IL: התחל בבחירת התוכנית החודשית שמתאימה לצרכים שלך.כל תוכנית מציעה תכונות שונות ואפשרויות התאמה אישית.התוכנית שתבחרו תקבע לאילו תכונות תוכלו לגשת לווידג'ט.בנוסף, תיהנו ממשפט חינם במשך 7 ימים כדי לחקור את כל התכונות ולשפר את הנגישות של החנות שלכם.

en: Start with a %1$s5-day free trial%2$s to experience all features:
he_IL: התחל עם %1 $ S5 יום ניסיון בחינם %2 $ S כדי לחוות את כל התכונות:

en: Startup
he_IL: סטארט -אפ

en: Startup Plan
he_IL: תוכנית הפעלה

en: Statement
he_IL: הצהרה

en: Statement Link?
he_IL: קישור הצהרה?

en: Statement should not be empty.
he_IL: הצהרה לא יכולה להיות ריקה.

en: Stop Animation
he_IL: עצור אנימציה

en: Stop Animation should not be empty.
he_IL: עצירת אנימציה לא יכולה להיות ריקה.

en: Submit
he_IL: לְהַגִישׁ

en: Success!
he_IL: הצלחה!

en: Support for 100+ Languages
he_IL: תמיכה ב 100+ שפות

en: Support on Email
he_IL: תמיכה בדוא"ל

en: Supports 100+ languages with automatic translation
he_IL: תומך במאה+ שפות עם תרגום אוטומטי

en: Talk & Type
he_IL: דבר והקלד

en: Talk And Type
he_IL: דבר והקלד

en: Talk and Type should not be empty.
he_IL: דבר והקלד לא יכול להיות ריק.

en: Text Colors
he_IL: צבעי טקסט

en: Text Colors should not be empty.
he_IL: צבעי טקסט לא יכולים להיות ריקים.

en: Text Customization Controllers
he_IL: בקרי התאמת טקסט

en: Text Enhancer
he_IL: משפר טקסט

en: Text Enhancer should not be empty.
he_IL: משפר טקסט לא יכול להיות ריק.

en: Text Enhancer, Image Alt Tooltip, and Stop Animation
he_IL: משפר טקסט, הסבר אלטרנטיבי לתמונה ועצירת אנימציה

en: Text Speech
he_IL: הקראת טקסט

en: Text Speech should not be empty.
he_IL: הקראת טקסט לא יכולה להיות ריקה.

en: Text and Layout Font
he_IL: גופן טקסט ופריסה

en: Text enhancer for clarity, image alt tooltips, and option to stop animations
he_IL: משפר טקסט לצורך בהירות, טיפי כלים של ALT ואפשרות להפסיק אנימציות

en: Text to Speech
he_IL: המרת טקסט לדיבור

en: Text to Speech & Sounds Enable/Disable
he_IL: טקסט לדיבור וצלילים מאפשר/השבת

en: Text-to-speech, voice navigation, and talk & type input
he_IL: טקסט לדיבור, ניווט קולי וקלט שיחה וסוג

en: Thank You Banner Image
he_IL: תמונת באנר תודה

en: Thank You for Choosing a Plan!
he_IL: תודה שבחרת בתוכנית!

en: Thanks for choosing our app! We're here to help make your website accessible to everyone.
he_IL: תודה שבחרת באפליקציה שלנו! אנחנו כאן כדי לעזור להפוך את האתר שלך לנגיש לכולם.

en: The %1$s "Choose Design" %2$s option empowers merchants to select from a variety of design styles for our widget, tailoring it to their unique preferences and needs.
he_IL: האפשרות %1$s "בחר עיצוב" %2$s מאפשרת לסוחרים לבחור ממגוון סגנונות עיצוב עבור הווידג'ט שלנו, ולהתאים אותו להעדפות ולצרכים הייחודיים שלהם.

en: The %1$s "Customize Position" %2$s feature enables merchants to tailor the exact placement of our widget, ensuring it perfectly fits their site layout and design vision.
he_IL: התכונה %1$s "התאמת מיקום" %2$s מאפשרת לסוחרים להתאים את המיקום המדויק של הווידג'ט שלנו, ולהבטיח שהוא מתאים באופן מושלם לפריסת האתר ולחזון העיצוב שלהם.

en: The <strong>Language Sorting</strong> feature allows you to customize the order in which languages appear on your Language page and in the Widget. Simply use the up and down arrows beside each language to rearrange them according to your preference. Once you're happy with the order, click Save Ranking to apply the changes. The languages will then appear in the same order across your storefront and Widget, providing a consistent experience for your users.
he_IL: תכונת מיון השפה </strong> <strong> מאפשרת לך להתאים אישית את הסדר בו מופיעות שפות בדף השפה שלך ובווידג'ט.פשוט השתמש בחצים למעלה ולמטה לצד כל שפה כדי לארגן אותם מחדש על פי העדפתך.ברגע שאתה מרוצה מההזמנה, לחץ על שמור דירוג כדי להחיל את השינויים.לאחר מכן השפות יופיעו באותו סדר על פני חזית החנות והווידג'ט שלך, ויספקו חוויה עקבית למשתמשים שלך.

en: The <strong>Language Variable</strong> feature allows your widget to automatically adapt to the language selected on your website. When enabled, the widget will detect and match the site's active language - ensuring a seamless and consistent experience for users navigating your site in different languages. This is especially helpful if your store already includes a language selector, as it improves accessibility and ensures that the widget content is always shown in the user’s preferred language without any extra configuration.
he_IL: התכונה של <strong> משתנה שפה </strong> מאפשרת לווידג'ט שלך להסתגל אוטומטית לשפה שנבחרה באתר שלך.כאשר הוא מופעל, הווידג'ט יזהה ויתאים לשפה הפעילה של האתר - הבטחת חוויה חלקה ועקבית למשתמשים המנווטים את האתר שלך בשפות שונות.זה מועיל במיוחד אם החנות שלך כבר כוללת בורר שפה, מכיוון שהיא משפרת את הנגישות ומבטיחה שתוכן הווידג'ט מוצג תמיד בשפה המועדפת על המשתמש ללא תצורה נוספת.

en: The email or phone number you entered is already in use.
he_IL: הדוא"ל או מספר הטלפון שהזנת כבר בשימוש.

en: The free widget is only available for use on the specific website URL you provided.
he_IL: הווידג'ט החינמי זמין לשימוש רק בכתובת האתר הספציפית שסיפקת.

en: This feature aligns all text to the left, avoiding center or justified text which can be harder to read for people with dyslexia or cognitive challenges.
he_IL: תכונה זו מיישרת את כל הטקסט משמאל, הימנעות ממרכז או טקסט מוצדק אשר יכול להיות קשה יותר לקרוא עבור אנשים עם דיסלקציה או אתגרים קוגניטיביים.

en: This feature creates a horizontal reading mask that follows the cursor to help users focus on one line of text at a time.
he_IL: תכונה זו יוצרת מסיכת קריאה אופקית העוקבת אחר הסמן כדי לעזור למשתמשים להתמקד בשורת טקסט אחת בכל פעם.

en: This feature disables the sound that plays when the accessibility widget is opened or closed.
he_IL: תכונה זו מבטלת את הצליל שמנגן כאשר יישומון הנגישות נפתח או סגור.

en: This feature hides images and videos to help users who are easily distracted or sensitive to visual media focus better on the text.
he_IL: תכונה זו מסתירה תמונות וסרטונים כדי לעזור למשתמשים שמוסחים בקלות או רגישים למדיה חזותית להתמקד טוב יותר בטקסט.

en: This feature highlights all links on the page with a border or background, making them easier to identify and click.
he_IL: תכונה זו מדגישה את כל הקישורים בדף עם גבול או רקע, מה שמקל עליהם על זיהוי ולחיצה.

en: This feature highlights headings and titles across the page, helping users quickly locate and navigate key content areas.
he_IL: תכונה זו מדגישה כותרות וכותרות ברחבי הדף, ועוזרת למשתמשים לאתר ולנווט במהירות אזורי תוכן מרכזיים.

en: This feature increases space between letters, making text easier to distinguish and reducing visual crowding.
he_IL: תכונה זו מגדילה את המרחב בין אותיות, מה שמקל על ההבחנה והפחתת הצפיפות הראייה.

en: This feature increases spacing between words to improve readability for users with dyslexia or cognitive impairments.
he_IL: תכונה זו מגדילה את המרווח בין מילים לשיפור הקריאות למשתמשים עם דיסלקציה או ליקויים קוגניטיביים.

en: This feature increases the contrast between text and background, making content easier to read for users with low vision.
he_IL: תכונה זו מגדילה את הניגודיות בין טקסט לרקע, מה שמקל על קריאת התוכן למשתמשים עם ראייה נמוכה.

en: This feature increases the size of the text throughout the website to help users with vision difficulties read content more comfortably.
he_IL: תכונה זו מגדילה את גודל הטקסט ברחבי האתר כדי לעזור למשתמשים בקשיי ראייה לקרוא תוכן בנוחות יותר.

en: This feature increases the vertical spacing between lines of text, making content more readable and less dense.
he_IL: תכונה זו מגדילה את המרווח האנכי בין שורות טקסט, מה שהופך את התוכן לקריא יותר ופחות צפוף.

en: This feature is available in:
he_IL: תכונה זו זמינה ב:

en: This feature offers users multiple predefined accessibility profiles. Each profile includes a set of accessibility features tailored to specific needs. When a user selects a profile, all the associated features are automatically enabled.
he_IL: תכונה זו מציעה למשתמשים פרופילי נגישות מוגדרים מראש.כל פרופיל כולל קבוצה של תכונות נגישות המותאמות לצרכים ספציפיים.כאשר משתמש בוחר פרופיל, כל התכונות המשויכות מופעלות אוטומטית.

en: This feature pauses animations, blinking, and flashing content to reduce motion sensitivity and distractions for users with vestibular disorders or ADHD.
he_IL: תכונה זו מושהה אנימציות, מהבהב ותוכן מהבהב כדי להפחית את רגישות התנועה והסחות דעת למשתמשים עם הפרעות שיווי משקל או הפרעות קשב וריכוז.

en: This feature provides a text magnifier that enlarges text under the cursor, helping users read small or dense text with ease.
he_IL: תכונה זו מספקת מגדלת טקסט המגדילה את הטקסט מתחת לסמן, ועוזרת למשתמשים לקרוא טקסט קטן או צפוף בקלות.

en: This feature removes color saturation from the site, creating a grayscale experience that can reduce distractions and assist users with color sensitivity or color blindness.
he_IL: תכונה זו מסלקת את הרוויה בצבע מהאתר, ויוצרת חוויה בגוון אפור שיכולה להפחית את הסחות הדעת ולסייע למשתמשים ברגישות צבעונית או בעיוורון צבע.

en: This feature replaces decorative or complex fonts with simpler, more readable ones to improve legibility.
he_IL: תכונה זו מחליפה גופנים דקורטיביים או מורכבים בפשטות וקריא יותר לשיפור הקריאות.

en: This feature shows image alt text as a tooltip, helping screen reader users and others understand the content of visual elements.
he_IL: תכונה זו מציגה טקסט ALT Image כעל כלים, ועוזרת למשתמשי קוראי מסך ואחרים מבינים את התוכן של אלמנטים חזותיים.

en: This is the default and most widely used design of the accessibility widget – tried, tested, and reliable across all devices.
he_IL: זהו ברירת המחדל והעיצוב הנפוץ ביותר של יישומון הנגישות - מנוסה, נבדק ואמין בכל המכשירים.

en: This will be only Works on Position for "Bottom Left" and "Bottom Right"
he_IL: זה יעבוד רק במיקום "שמאל תחתון" ו-"ימין תחתון"

en: This will only work on position for %1$s and %2$s
he_IL: זה יעבוד רק במיקום עבור %1$s ו-%2$s

en: Title Colors
he_IL: צבעי כותרת

en: Title Colors should not be empty.
he_IL: צבעי כותרת לא יכולים להיות ריקים.

en: Title Highlighting
he_IL: הדגשת כותרות

en: To discontinue using this plugin, please cancel your active subscription by clicking the button below.
he_IL: כדי להפסיק שימוש בתוסף זה, אנא בטל את המנוי הפעיל שלך על ידי לחיצה על הכפתור למטה.

en: To enable all accessibility widgets and features, you need to purchase a plan. Choose the perfect plan for your website needs.
he_IL: כדי לאפשר את כל הווידג'טים והתכונות הנגישות, עליך לרכוש תוכנית.בחר את התוכנית המושלמת לצרכי האתר שלך.

en: To enable the Free plan, go to the Plan page and click on the Free button. Once clicked, a form will appear. Fill in all the required details, and the widget will automatically be displayed on the front end.
he_IL: כדי לאפשר את התוכנית החינמית, עבור לדף התוכנית ולחץ על כפתור החינמי.לאחר הלחץ, יופיע טופס.מלא את כל הפרטים הנדרשים, והווידג'ט יוצג אוטומטית בקצה הקדמי.

en: To ensure your site is accessible and user-friendly, add an Accessibility Assistance link to your footer menu:
he_IL: כדי להבטיח שהאתר שלך נגיש וידידותי למשתמש, הוסף קישור סיוע נגישות לתפריט הכותרת התחתונה שלך:

en: To make the widget visible, enable and save the accessibility settings.
he_IL: כדי להפוך את הווידג'ט לגלוי, הפעל ושמור את הגדרות הנגישות.

en: Top Left
he_IL: שמאל עליון

en: Top Right
he_IL: ימין עליון

en: Total Counts
he_IL: סה"כ ספירות

en: Total Counts Icon
he_IL: סה"כ ספירת סמל

en: Try
he_IL: לְנַסוֹת

en: Try Accessibility Assistant for free and instantly boost accessibility
he_IL: נסה עוזר נגישות בחינם ומגביר באופן מיידי את הנגישות

en: Unlimited impressions and unrestricted widget visibility
he_IL: רשמים בלתי מוגבלים ונראות וידג'ט בלתי מוגבלת

en: Unlimited impressions on any plans and unrestricted widget visibility
he_IL: רשמים בלתי מוגבלים על כל תוכניות ונראות וידג'ט בלתי מוגבלת

en: Unlock Full Accessibility Features
he_IL: ביטול נעילת תכונות נגישות מלאות

en: Unlock full functionality by upgrading to a paid plan
he_IL: בטל את נעילת הפונקציונליות המלאה על ידי שדרוג לתוכנית בתשלום

en: Unlock insights and free access to our accessibility plugin by submitting your details below.
he_IL: ביטול נעילת תובנות וגישה חינם לתוסף הנגישות שלנו על ידי הגשת פרטיך למטה.

en: Upgrade Plan
he_IL: תוכנית שדרוג

en: Upgrade your plan to enable this feature
he_IL: שדרג את התוכנית שלך כדי לאפשר תכונה זו

en: Usage Guide
he_IL: מדריך שימוש

en: Use Default Functionalities of Widget
he_IL: השתמש בפונקציות ברירת המחדל של הווידג'ט

en: Use language variables for seamless multilingual store integration
he_IL: השתמש במשתני שפה לשילוב חלקים רב -לשוניים של חנות

en: Useful Links
he_IL: קישורים שימושיים

en: Useful Links should not be empty.
he_IL: קישורים שימושיים לא יכולים להיות ריקים.

en: User Guide
he_IL: מדריך משתמש

en: User Interaction with Features
he_IL: אינטראקציה של משתמשים עם תכונות

en: Utility Settings
he_IL: הגדרות שירות

en: Verify
he_IL: לְאַמֵת

en: Verify Widget & Remove Branding
he_IL: אמת ווידג'ט והסר מיתוג

en: Verify your email
he_IL: אמת את הדוא"ל שלך

en: Video Hide
he_IL: הסתר וידאו

en: Video Hide should not be empty.
he_IL: הסתרת וידאו לא יכולה להיות ריקה.

en: View Plans & Pricing
he_IL: צפה בתוכניות ותמחור

en: Virtual Keyboard
he_IL: מקלדת וירטואלית

en: Visible
he_IL: גלוי

en: Visual Customization Controllers
he_IL: בקרי התאמה חזותית

en: Visual Enhancements
he_IL: שיפורים חזותיים

en: Visually Impaired
he_IL: לקוי ויזואלי

en: Visually Impaired should not be empty.
he_IL: לקויי ראייה לא אמור להיות ריק.

en: Voice Commands should not be empty.
he_IL: פקודות קוליות לא יכולות להיות ריקות.

en: Voice Navigation
he_IL: ניווט קולי

en: Voice Navigation and Talk & Type Controls
he_IL: ניווט קולי ובקרות דיבור והקלדה

en: Want to remove branding for free?
he_IL: רוצה להסיר מיתוג בחינם?

en: We have an Exciting Offer for you:
he_IL: יש לנו הצעה מרגשת בשבילך:

en: Welcome Banner Image
he_IL: תמונת באנר קבלת פנים

en: Welcome to Accessibility Assistant
he_IL: ברוך הבא לעוזר הנגישות

en: Welcome to Accessibility by CartCoders
he_IL: ברוך הבא לנגישות מאת CartCoders

en: Welcome to: Accessibility Assistant
he_IL: ברוך הבא לעוזר הנגישות

en: What's included
he_IL: מה כלול

en: Widget Icon
he_IL: אייקון ווידג'ט

en: Widget Opens
he_IL: הווידג'ט נפתח

en: Widget Opens Icon
he_IL: ווידג'ט פותח אייקון

en: Widget Option
he_IL: אפשרות ווידג'ט

en: Widget Option:
he_IL: אפשרות ווידג'ט:

en: Widget Settings
he_IL: הגדרות יישומון

en: Widget Size
he_IL: גודל יישומון

en: Widget Size Customization & Positioning
he_IL: התאמה אישית ומיקום גודל ווידג'ט

en: Widget Title on Hover
he_IL: כותרת יישומון ברחף

en: With Accessibility Assistant, blind and visually impaired people have the ease of access to become more independent and integration with the Digital world, which replicates their daily lives
he_IL: עם עוזר הנגישות, אנשים עיוורים ובעלי לקות ראייה מקבלים גישה קלה לעצמאות רבה יותר ושילוב בעולם הדיגיטלי, המשקף את חיי היומיום שלהם

en: Word Spacing
he_IL: ריווח מילים

en: Word Spacing should not be empty.
he_IL: ריווח מילים לא יכול להיות ריק.

en: Year
he_IL: שָׁנָה

en: Yearly
he_IL: שנתי

en: You can place "#add-aacc-link" as link
he_IL: אתה יכול למקם "#add-aacc-link" כקישור

en: You can place %s as a link.
he_IL: אתה יכול למקם את %s כקישור.

en: You can place <strong>%s</strong> as link
he_IL: אתה יכול למקם <strong>%s </strong> כקישור

en: You have admin access
he_IL: יש לך גישת מנהל

en: You're on a %s plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
he_IL: אתה בתוכנית %s! פתח עוד יותר תכונות ואפשרויות התאמה אישית על ידי שדרוג היום.

en: You're on a Growth plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
he_IL: אתה בתוכנית צמיחה!בטל את נעילת התכונות ואפשרויות ההתאמה האישיות עוד יותר על ידי שדרוג היום.

en: You're on a Scale plan! Unlock even more powerful features and tools by upgrading today.
he_IL: אתה בתוכנית בקנה מידה!בטל את נעילת התכונות והכלים החזקים עוד יותר על ידי שדרוג כיום.

en: You're on the %s plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
he_IL: אתה בתוכנית %s! תהנה מתמיכה בעדיפות ותכונות נגישות מתקדמות בלעדיות על ידי שדרוג היום.

en: You're on the %s plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
he_IL: אתה בתוכנית %s! פתח את הנעילה של כלי נגישות רבי עוצמה על ידי שדרוג היום.

en: You're on the Established plan! You already have access to our top-tier features and tools.
he_IL: אתה בתכנית המבוססת!יש לך כבר גישה לתכונות וכלים מהשורה הראשונה שלנו.

en: You're on the Free plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
he_IL: אתה בתכנית בחינם!ביטול נעילת כלי נגישות חזקים על ידי שדרוג היום.

en: You're on the Premium plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
he_IL: אתה בתוכנית הפרימיום!תיהנו מתמיכת עדיפות ותכונות נגישות מתקדמות בלעדיות על ידי שדרוג היום.

en: Your Current Plan
he_IL: התוכנית הנוכחית שלך

en: Your Email
he_IL: הדוא"ל שלך

en: Your Mobile Number
he_IL: מספר הנייד שלך

en: Your Name
he_IL: שמך

en: Your Website URL
he_IL: כתובת האתר שלך באתר

en: for free and instantly boost accessibility
he_IL: בחינם ומיידי מגביר את הנגישות

en: if you enable this option, your floating widget will be hidden and footer link option will be enabled though you need to add the link.
he_IL: אם אתה מאפשר אפשרות זו, הווידג'ט הצף שלך יוסתר ואפשרות קישור כותרת תחתונה תופעל אם כי עליך להוסיף את הקישור.

en: pages
he_IL: דפים

en: toggle button
he_IL: כפתור הפעלה

en: vs Monthly
he_IL: לעומת חודשי

en: vs Monthly!
he_IL: לעומת חודשי!

en: you can placed %s as link
he_IL: ניתן להגדיר את %s כקישור
