Accessibility Assistant 1.3.2 - en to hy translation catalogue (691 entries)

en: %1$s - Features%2$s
hy: %1$s - Հատկություններ%2$s

en: %s language flag
hy: %s լեզվի դրոշ

en: / Yearly
hy: / Տարեկան

en: /monthly
hy: /ամսական

en: 1. Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget. %s
hy: 1. Անցեք Կարգավորումներ և միացրեք մատչելիության վիջեթը: %s

en: 2. Click Save to apply the changes. %s
hy: 2. Սեղմեք Պահպանել՝ փոփոխությունները կիրառելու համար: %s

en: 5 days Free Trial
hy: 5 օր անվճար փորձաշրջան

en: 5 out of 5 stars
hy: 5 աստղից 5

en: 7 days Free Trial
hy: 7 օր անվճար փորձություն

en: A modernized version of the default design - visually polished, stylistically refined.
hy: Լռելյայն դիզայնի արդիականացված տարբերակ `տեսողականորեն փայլեցված, ոճաբանորեն զտված:

en: ADHD
hy: Adhd

en: ADHD should not be empty.
hy: ADHD-ը չպետք է դատարկ լինի:

en: AI Easy LLMs.txt Generator
hy: AI Easy LLMs.txt գեներատոր

en: Accent and Logo Elements
hy: Ակցենտ և լոգոյի տարրեր

en: Access quick and detailed answers across all categories, helping you understand your accessibility tools without confusion.
hy: Մուտք գործեք արագ և մանրամասն պատասխաններ բոլոր կատեգորիաների համար՝ օգնելով հասկանալ ձեր մատչելիության գործիքներն առանց շփոթության:

en: Access to all core accessibility tools included in the widget
hy: Մուտք դեպի Widget- ում ներառված բոլոր հիմնական մատչելիության գործիքները

en: Accessibility
hy: Մատչելիություն

en: Accessibility Assistance
hy: Մատչելիության օգնություն

en: Accessibility Assistant
hy: Մատչելիության օգնական

en: Accessibility Assistant Icon
hy: Մատչելիության օգնականի պատկեր

en: Accessibility Assistant Logo
hy: Մատչելիության օգնականի լոգոն

en: Accessibility Assistant should not be empty.
hy: Մատչելիության օգնականը չպետք է դատարկ լինի:

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done.
hy: Մատչելիության օգնականը շուկայում տարածված արտադրանք է, որը թույլ է տալիս ցանկացած հաշմանդամ (խուլ, կույր, համր, տեսողական խնդիրներ ունեցող, շարժունակության խնդիրներ ունեցող) մարդու օգտագործել այս հավելվածը իր պահանջները կատարելու համար:

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done. By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values
hy: Մասնագիտության օգնական, շուկայում միտումների արտադրանքը, որը ցանկացած հաշմանդամ է դարձնում (խուլ, կույր, լուռ, տեսողական խանգարում, շարժունակության խանգարում) անձը կարող է օգտագործել այս դիմումը `կատարվելու համար:Հաշվի առնելով հիմնական սոցիալական նպատակը, մեր նորարարական թիմը աշխատել է եւ ներդրել է այս ծրագիրը շուկայում:Հիմնական սկզբունքը «Որտեղ նորարարությունը բավարարում է սոցիալական արժեքները

en: Accessibility Features Overview
hy: Մատչելիության առանձնահատկությունների ակնարկ

en: Accessibility Fixes Applied
hy: Կիրառվել են մատչելիության ուղղումներ

en: Accessibility PRO-Widget
hy: Մատչելիություն Pro-Widget

en: Accessibility Profiles
hy: Մատչելիության պրոֆիլներ

en: Accessibility Profiles & Settings
hy: Մատչելիության պրոֆիլներ եւ պարամետրեր

en: Accessibility Scanner
hy: Մատչելիության սկաներ

en: Accessibility Scanner History
hy: Մատչելիության սկաների պատմություն

en: Accessibility Scanner Result
hy: Մատչելիության սկաների արդյունքը

en: Accessibility Score
hy: Մատչելիության միավոր

en: Accessibility Statement
hy: Մատչելիության հայտարարություն

en: Accessibility Usage Insights
hy: Մատչելիության օգտագործման պատկերացումներ

en: Accessibility Widget Color Schema
hy: Մատչելիության հարմարանքների գույնի սխեման

en: Accessibility by CartCoders
hy: Մատչելիություն CartCoders-ի կողմից

en: Action
hy: Գործողություն

en: Activate App
hy: Ակտիվացրեք հավելվածը

en: Add a custom accessibility statement or external statement link
hy: Ավելացնել մատչելիության մատչելիության հայտարարություն կամ արտաքին հայտարարության հղում

en: Add the following HTML code to insert the link:
hy: Հղումը տեղադրելու համար ավելացրեք հետեւյալ HTML կոդը.

en: Adjust Background Colors
hy: Կարգավորել ֆոնի գույները

en: Adjust Text Colors
hy: Կարգավորել տեքստի գույները

en: Adjust Title Colors
hy: Կարգավորել վերնագրերի գույները

en: Adjust Word & Letter Space
hy: Կարգավորել բառերի և տառերի միջև հեռավորությունը

en: Admin
hy: Ադմին

en: Advanced Color Adjustments (Text, Titles, Backgrounds)
hy: Ընդլայնված գույնի կարգավորումներ (Տեքստ, Վերնագրեր, Ֆոներ)

en: Alignment
hy: Հավասարեցում

en: Alignment should not be empty.
hy: Հավասարեցումը չպետք է դատարկ լինի:

en: All Basic Features
hy: Բոլոր հիմնական հատկությունները

en: All Features of Growth Plan
hy: Աճման պլանի բոլոր հատկանիշները

en: All Features of Startup Plan
hy: Գործարկման պլանի բոլոր հատկանիշները

en: All Page
hy: Բոլոր էջը

en: All Professional Features
hy: Բոլոր պրոֆեսիոնալ հատկությունները

en: All widgets and advanced features require an active plan. %1$sCompare plans%2$s to find your perfect fit.
hy: Բոլոր հարմարանքներն ու առաջադեմ հատկությունները պահանջում են ակտիվ պլան:1 $ scompare ծրագրեր% 2 $ s, ձեր կատարյալ տեղավորումը գտնելու համար:

en: Allows customization of heading/title colors to increase focus or contrast.
hy: Թույլ է տալիս վերնագիր / տիտղոսների գույների հարմարեցնելը `կենտրոնացումը կամ հակադրությունը մեծացնելու համար:

en: Allows speech-to-text typing to help users who have difficulty using keyboards.
hy: Թույլ է տալիս խոսակցական տեքստի մուտքագրում օգնել օգտագործողներին, ովքեր դժվարանում են ստեղնաշար օգտագործել:

en: Already Registered
hy: Արդեն գրանցվել է

en: Also Available On Other Platforms
hy: Հասանելի է նաև այլ հարթակներում

en: Analysis Overview
hy: Վերլուծության ակնարկ

en: Analytics Overview
hy: Վերլուծության ակնարկ

en: Analytics overview
hy: Վերլուծության ակնարկ

en: App Status
hy: Հավելվածի կարգավիճակը

en: Applies color filters to assist users with different types of color blindness.
hy: Կիրառում է գունային զտիչներ `օգտագործողներին տարբեր տեսակի գույնի կուրություն ունեցողներին օգնելու համար:

en: Are plans feature-gated?
hy: Արդյո՞ք պլանները հատուկ են:

en: Automated Accessibility score has limitations
hy: Մատչելիության ավտոմատացված գնահատականը սահմանափակումներ ունի

en: Automated scans can identify many accessibility issues, but they can’t capture every WCAG 2.1 and 2.2 requirement. Our expert manual audits close these gaps by providing in-depth reviews, actionable insights, and tailored remediation recommendations.
hy: Ավտոմատացված սկաները կարող են նույնականացնել մատչելիության բազմաթիվ խնդիրներ, բայց նրանք չեն կարող գրավել յուրաքանչյուր WCAG 2.1 եւ 2.2 պահանջ:Մեր փորձագիտական ​​ձեռնարկի աուդիտները փակում են այս բացերը `ապահովելով խորը ակնարկներ, գործողություններային պատկերացումներ եւ հարմարեցված վերականգնման առաջարկություններ:

en: Automated scans can't catch everything. Get a full manual audit.
hy: Ավտոմատ սկանավորումները չեն կարող ամեն ինչ բացահայտել: Ստացեք ամբողջական ձեռքով աուդիտ:

en: Automated score has limitations
hy: Ավտոմատացված միավորը սահմանափակումներ ունի

en: Automatic scans to ensure your store stays compliant with accessibility standards over time
hy: Ավտոմատ սկանավորում՝ ապահովելու համար, որ ձեր խանութը ժամանակի ընթացքում համապատասխանի մատչելիության չափանիշներին

en: Back
hy: Հետ

en: Background Colors
hy: Ֆոնի գույներ

en: Background Colors should not be empty.
hy: Ֆոնի գույները չպետք է դատարկ լինեն:

en: Bargain App
hy: Գործարքի հավելված

en: Bargain App by CartCoders
hy: Գործարքի հավելված CartCoders-ի կողմից

en: Basic
hy: Հիմնական

en: Basic Plan
hy: Հիմնական պլան

en: Basic customization options for layout and appearance
hy: Հիմնական հարմարեցման ընտրանքներ դասավորության եւ տեսքի համար

en: Big Black Cursor
hy: Մեծ սև կուրսոր

en: Big Black Cursor for Better Visibility
hy: Մեծ սև կուրսոր ավելի լավ տեսանելիության համար

en: Big Black Cursor should not be empty.
hy: Մեծ սև կուրսորը չպետք է դատարկ լինի:

en: Big Cursor
hy: Մեծ կուրսոր

en: Big Cursor should not be empty.
hy: Մեծ կուրսորը չպետք է դատարկ լինի:

en: Big black Cursor
hy: Մեծ սեւ կուրսորը

en: Bigblack Cursor
hy: Մեծ սև կուրսոր

en: Bigger Text
hy: Ավելի մեծ տեքստ

en: Bigger Text Icon
hy: Ավելի մեծ տեքստի պատկերակ

en: Bigger Text should not be empty.
hy: Ավելի մեծ տեքստը չպետք է դատարկ լինի:

en: Blind
hy: Կույր

en: Blind should not be empty.
hy: Կույրը չպետք է դատարկ լինի:

en: Bottom Left
hy: Ներքև ձախ

en: Bottom Right
hy: Ներքև աջ

en: By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values"
hy: Հիշելով հիմնական սոցիալական նպատակը՝ մեր նորարարական թիմը աշխատել և ներկայացրել է այս հավելվածը շուկայում: Հիմնական սկզբունքն է՝ "Որտեղ Նորարարությունը հանդիպում է Սոցիալական Արժեքներին"

en: Can I use this with multilingual stores?
hy: Կարո՞ղ եմ սա օգտագործել բազմալեզու խանութներում:

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Cancel Plan
hy: Չեղարկել պլանը

en: Cancel should not be empty.
hy: Չեղարկելը չպետք է դատարկ լինի:

en: Cannot Customise Widget
hy: Հնարավոր չէ հարմարեցնել վիջեթը

en: CartCoders Logo
hy: CartCoders-ի լոգոն

en: Categories detailed information
hy: Կատեգորիաներ Մանրամասն տեղեկություններ

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Center should not be empty.
hy: Կենտրոնը չպետք է դատարկ լինի:

en: Change Widget Color & Positioning
hy: Փոխեք widget գույնը եւ դիրքը

en: Change the Color Schema of Widget
hy: Փոխել վիջեթի գույնի սխեման

en: Changes the color of general text for better visibility and contrast.
hy: Փոխում է ընդհանուր տեքստի գույնը `ավելի լավ տեսանելիության եւ հակադրությունների համար:

en: Chat With Our Support Team For Quick Help And Instant Guidance.
hy: Զրուցեք մեր աջակցության թիմի հետ՝ արագ օգնության և ակնթարթային առաջնորդության համար:

en: Chat With Us
hy: Զրուցեք մեզ հետ

en: Chat with our support team for quick help and instant guidance.
hy: Զրուցեք մեր աջակցման թիմի հետ՝ արագ օգնության և ակնթարթային առաջնորդության համար:

en: Check Accessibility Free
hy: Ստուգեք մատչելիությունը անվճար

en: Choose Design
hy: Ընտրել դիզայն

en: Choose Widget Icon
hy: Ընտրեք widget պատկերակը

en: Choose Widget Inner Color
hy: Ընտրեք widget ներքին գույնը

en: Choose Widget Outer Color
hy: Ընտրեք widget արտաքին գույնը

en: Choose the annual plan that best fits your needs. Each plan provides a variety of features and customization options. Your selected plan will determine the features available in the widget. Plus, take advantage of a complimentary year to explore all the features and boost your store's accessibility.
hy: Ընտրեք ձեր կարիքներին ամենալավ համապատասխանող տարեկան պլանը: Յուրաքանչյուր պլան տրամադրում է տարբեր հատկություններ և հարմարեցման ընտրանքներ: Ձեր ընտրված պլանը կորոշի վիջեթում հասանելի հատկությունները: Բացի այդ, օգտվեք անվճար տարվա առավելությունից՝ բոլոր հատկությունները ուսումնասիրելու և ձեր խանութի մատչելիությունը բարելավելու համար:

en: Close
hy: Սերտ

en: Code
hy: Կոդ

en: Cognitive and Learning
hy: Ճանաչողական եւ սովորող

en: Cognitive and Learning should not be empty.
hy: Իմացական և Ուսումնականը չպետք է դատարկ լինի:

en: Collect offers and increase conversions on product pages.
hy: Հավաքեք առաջարկներ և ավելացրեք փոխակերպումները արտադրանքի էջերում:

en: Color Adjustments
hy: Գույնի ճշգրտումներ

en: Color Blind
hy: Գույնի կուրություն

en: Color Blind Options
hy: Գույնի կուրության ընտրանքներ

en: Color Blind should not be empty.
hy: Գույնի կուրությունը չպետք է դատարկ լինի:

en: Color Blind-Friendly Viewing Options
hy: Գույնի կուրության համար հարմար դիտարկման ընտրանքներ

en: Color Schema
hy: Գույնի սխեմա

en: Completed
hy: Ավարտված է

en: Compliant
hy: Համապատասխան

en: Compliant under WCAG 2.0, 2.1 & 2.2
hy: Համապատասխան WCAG 2.0, 2.1 & 2.2

en: Configure accessibility menu controls and behavior.
hy: Կարգավորել մատչելիության ընտրացանկի կառավարումը և վարքագիծը:

en: Contact Us
hy: Կապ մեզ հետ

en: Contact Us.
hy: Կապ մեզ հետ

en: Contact us
hy: Կապ մեզ հետ

en: Contact us.
hy: Կապ մեզ հետ

en: Content Adjustment & Color Blind Feature
hy: Բովանդակության ճշգրտում եւ գույնի կույր առանձնահատկություն

en: Content Adjustments
hy: Բովանդակության ճշգրտումներ

en: Content Customization
hy: Բովանդակության անհատականացում

en: Content Scaling
hy: Բովանդակության մասշտաբավորում

en: Content Scaling & Content Spacing
hy: Բովանդակության մասշտաբի եւ բովանդակության տարածություն

en: Content Scaling & Read Mode for Better Focus
hy: Բովանդակության մասշտաբավորում և ընթեռնելու ռեժիմ ավելի լավ կենտրոնացման համար

en: Content Scaling should not be empty.
hy: Բովանդակության մասշտաբավորումը չպետք է դատարկ լինի:

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Contrast
hy: Հակադրություն

en: Contrast +
hy: Հակադրություն +

en: Contrast Icon
hy: Հակառակ պատկերակ

en: Contrast should not be empty.
hy: Հակադրությունը չպետք է դատարկ լինի:

en: Control AI crawler access to low-value and sensitive pages.
hy: Վերահսկեք AI սողացող մուտքը ցածր արժեք ունեցող և զգայուն էջեր:

en: Controller Background
hy: Վերահսկիչի ֆոն

en: Current Plan: %s
hy: Ընթացիկ պլան՝ %s

en: Cursor
hy: Կուրսոր

en: Cursor Icon
hy: Սլաքի պատկերակ

en: Cursor should not be empty.
hy: Կուրսորը չպետք է դատարկ լինի:

en: Custom Design
hy: Հարմարեցված դիզայն

en: Customers will be provided with the option of accessing the plugin for accessing the advanced features. Through which the customer can enable/disable the functionality and access the application on his system.
hy: Հաճախորդներին կտրամադրվի հավելվածին մուտք գործելու հնարավորություն՝ առաջադեմ հատկություններին հասանելու համար: Դրա միջոցով հաճախորդը կարող է միացնել/անջատել ֆունկցիոնալությունը և մուտք գործել հավելվածին իր համակարգում:

en: Customise Position
hy: Հարմարեցնել դիրքը

en: Customise Widget Position and Padding
hy: Հարմարեցնել վիջեթի դիրքը և padding-ը

en: Customize Icon, Position, And Appearance Settings.
hy: Անհատականացրեք պատկերակի, դիրքի և արտաքին տեսքի կարգավորումները:

en: Customize icon, position, and appearance settings.
hy: Անհատականացրեք պատկերակի, դիրքի և արտաքին տեսքի կարգավորումները:

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference
hy: Customise the size of the accessibility widget to your preference

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference"
hy: Անհատականացրեք մատչելիության հարմարանքի չափը ձեր նախընտրությանը »

en: Customize the widget color scheme to match your brand identity
hy: Անհատականացրեք Widget գույնի սխեման `ձեր ապրանքանիշի ինքնությանը համապատասխանելու համար

en: Customize the widget launch icon and apply your own branding
hy: Անհատականացրեք Widget- ի գործարկման պատկերակը եւ կիրառեք ձեր սեփական ապրանքանիշը

en: Daily
hy: Ամենօրյա

en: Dark Contrast
hy: Մուգ հակադրություն

en: Dark Contrast should not be empty.
hy: Մուգ հակադրությունը չպետք է դատարկ լինի:

en: Dashboard
hy: Երգահան

en: Day Of Week
hy: Շաբաթվա օր

en: Dedicated account manager for priority onboarding and support
hy: Նվիրված հաշվի կառավարիչ `առաջնահերթության եւ աջակցության համար

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Default Design
hy: Լռելյայն դիզայն

en: Default language
hy: Լռելյայն լեզու

en: Default should not be empty.
hy: Կանխադրվածը չպետք է դատարկ լինի:

en: Desaturate
hy: Ապահագեցվածություն

en: Desaturate Icon
hy: Առանձնացված պատկերակ

en: Desaturate should not be empty.
hy: Ապահագեցվածությունը չպետք է դատարկ լինի:

en: Designed specifically for mobile - similar to the default but optimized for smaller screens and touch-friendly interaction.
hy: Նախագծված է հատուկ բջջայինի համար `նման է լռելյայն, բայց օպտիմիզացված է փոքր էկրանների եւ դիպչող ընկերների համար:

en: Desktop Position
hy: Աշխատասեղանի դիրք

en: Detailed Information By Category
hy: Մանրամասն տեղեկություններ ըստ կատեգորիայի

en: Detailed information by category
hy: Մանրամասն տեղեկություններ ըստ կատեգորիայի

en: Didn't receive the code?
hy: Օրենսդրությունը չի ստացել:

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disable Branding
hy: Անջատեք ապրանքանիշը

en: Disable Hover Text
hy: Անջատել Hover Text-ը

en: Disable Hover text on widget and widget Loader
hy: Անջատել սավառնող տեքստը վիջեթի և վիջեթի բեռնիչի վրա

en: Disable Report Problem
hy: Անջատեք զեկույցի խնդիրը

en: Disable Widget Sound
hy: Անջատեք widget ձայնը

en: Disabled
hy: Հաշմանդամ

en: Disables all website sounds to assist users sensitive to audio.
hy: Անջատում է բոլոր կայքերը հնչյուններ, օժանդակելու համար օգտվողներին զգայուն են աուդիո:

en: Disables the ability for users to report problems through the app.
hy: Անջատում է օգտվողների կարողությունը `ծրագրի միջոցով խնդիրներ հաղորդելու համար:

en: Display & Media Controls
hy: Display ուցադրել եւ մեդիա վերահսկում

en: Displays a panel with important and frequently used links for easier navigation.
hy: Dis ուցադրում է վահանակ `կարեւոր եւ հաճախ օգտագործվող հղումներով` ավելի հեշտ նավարկության համար:

en: Displays an on-screen keyboard for users who can't use a physical one.
hy: Dis ուցադրում է էկրանի ստեղնաշար այն օգտվողների համար, ովքեր չեն կարող օգտագործել ֆիզիկական:

en: Do you want to put as link?
hy: Դուք ցանկանու՞մ եք դնել որպես հղում:

en: Do you want to put this widget as link?
hy: Do անկանում եք այս վիդջեթը որպես հղում տեղադրել:

en: Dyslexia
hy: Դիսլեքսիա

en: Dyslexia should not be empty.
hy: Դիսլեքսիան չպետք է դատարկ լինի:

en: Ease of access to change the background/font color
hy: Հեշտ մուտք ֆոնի/տառատեսակի գույնը փոխելու համար

en: Edit %s language
hy: Խմբագրել %s լեզուն

en: Edit Languages
hy: Խմբագրել լեզուները

en: Elderly
hy: Տարեց

en: Elderly should not be empty.
hy: Տարեցները չպետք է դատարկ լինեն.

en: Enable
hy: Միացնել

en: Enable / Disable
hy: Միացնել / անջատել

en: Enable /Disable
hy: Միացնել/Անջատել

en: Enable Disable Features
hy: Միացնել/Անջատել հատկությունները

en: Enable Our Plugin To See It Visible On Your Website.
hy: Միացրեք մեր հավելվածը, որպեսզի այն տեսանելի լինի ձեր կայքում:

en: Enable or disable features that improve your website's accessibility.
hy: Միացնել կամ անջատել գործառույթները, որոնք բարելավում են ձեր կայքի հասանելիությունը:

en: Enable or disable media elements like audio, video, and GIFs
hy: Միացնել կամ անջատել լրատվամիջոցների տարրերը, ինչպիսիք են աուդիո, վիդեո եւ նվերներ

en: Enable or disable the widget as needed
hy: Անհրաժեշտության դեպքում միացրեք կամ անջատեք widget- ը

en: Enable our plugin to see it visible on your website.
hy: Միացրեք մեր փլագինը, որպեսզի այն տեսանելի լինի ձեր կայքում:

en: Enable readable fonts, reading mask, and title highlighting
hy: Միացրեք ընթերցվող տառատեսակները, ընթերցանության դիմակը եւ վերնագիրը կարեւորելով

en: Enable/
hy: Միացնել /

en: Enable/Disable Accessibility Features
hy: Միացնել / անջատել մատչելիության առանձնահատկությունները

en: Enable/Disable Features
hy: Միացնել/Անջատել հատկությունները

en: Enable/Disable Media
hy: Միացնել/Անջատել մեդիան

en: Enable/Disable Widget
hy: Միացնել/Անջատել վիջեթը

en: Enabled
hy: Միացված է

en: Enables a large black cursor to improve visibility for users with low vision.
hy: Մի մեծ սեւ կուրսորը հնարավորություն է տալիս բարելավել տեսանելիությունը ցածր տեսլական ունեցող օգտվողների համար:

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.
hy: Հնարավորություն է տալիս բազմալեզու աջակցություն, հիմնված օգտագործողի լեզվի նախասիրությունների կամ պարամետրերի վրա:

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.Statement Link?
hy: Միացնում է բազմալեզու աջակցությունը `հիմնված օգտագործողի լեզվի նախասիրությունների կամ պարամետրերի վրա:

en: Enhanced Usability for All Accessibility Needs
hy: Ընդլայնված օգտագործելիություն բոլոր մատչելիության կարիքների համար

en: Enjoy a %1$s5-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
hy: Օգտվեք %1$s5-օրյա անվճար փորձաշրջանից%2$s՝ հասանելիություն ունենալով ընտրված պլանի հատկություններին:

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features.
hy: Վայելեք% 1 $ S7-Day անվճար փորձարկում% 2 $ s ընտրված ծրագրի առանձնահատկությունների հասանելիությամբ:

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
hy: Վայելեք% 1 $ S7-Day անվճար փորձարկում% 2 $ S Ընտրված ծրագրի առանձնահատկությունների հասանելիությամբ.

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision
hy: Ընդլայնում կամ նվազեցնում է բովանդակության չափը `առանց ազդելու դասավորության վրա, օգնում են ցածր տեսլականով օգտվողներին

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision.
hy: Ընդլայնում կամ նվազեցնում է բովանդակության չափը, առանց ազդելու դասավորության վրա, օգնում է ցածր տեսլական օգտագործողներին:

en: Enter OTP
hy: Մուտքագրեք OTP

en: Enter the 6-digit OTP sent to your email address.
hy: Մուտքագրեք ձեր էլ. Փոստի հասցեին ուղարկված 6-նիշ OTP- ը:

en: Enter your statement page link here...
hy: Մուտքագրեք ձեր հայտարարության էջը ...

en: Error!
hy: Սխալ!

en: Events Clicked
hy: Միջոցառումներ կտտացրած

en: Events-Clicked
hy: Իրադարձություններ-կտտացրած

en: Extended widget customization options including layout and branding
hy: Ընդլայնված widget հարմարեցման ընտրանքներ, ներառյալ դասավորությունը եւ բրենդինգը

en: FAQs
hy: ՀՏՀ-ներ

en: Failed Checks
hy: Չհաջողվեց ստուգումներ

en: Fast Chat Support during business hours
hy: Արագ զրույցի աջակցություն աշխատանքային ժամերին

en: Feature Activity Highlights
hy: Առանձնահատկությունների գործունեության կարևորագույն դրվագներ

en: Features & Functionality
hy: Առանձնահատկություններ և ֆունկցիոնալություն

en: Filter Content
hy: Զտիչ բովանդակություն

en: Filter Content should not be empty.
hy: Զտիչի բովանդակությունը չպետք է դատարկ լինի:

en: Finally, access the settings to change the background and font colors. This step lets you personalize the widget's appearance, ensuring it matches your brand's style or enhances readability for users. Select your preferred colors and apply them to make the widget visually appealing and accessible.
hy: Վերջապես, մուտք գործեք կարգավորումներ՝ փոխելու ֆոնի և տառատեսակի գույները: Այս քայլը թույլ է տալիս անհատականացնել վիջեթի տեսքը՝ ապահովելով, որ այն համապատասխանի ձեր ապրանքանիշի ոճին կամ բարելավի ընթեռնելիությունը օգտագործողների համար: Ընտրեք ձեր նախընտրած գույները և կիրառեք դրանք՝ վիջեթը տեսողականորեն գրավիչ և մատչելի դարձնելու համար:

en: Find your best fit with guided size recommendations.
hy: Գտեք ձեր լավագույն համապատասխանությունը առաջնորդվող չափի առաջարկներով:

en: Floating Widget Icon Color
hy: Լողացող widget պատկերակի գույնը

en: Floating Widget Padding
hy: Լողացող widget լիցք

en: Floating Widget Position
hy: Լողացող widget դիրքը

en: Floating Widget Size
hy: Լողացող widget չափը

en: Focus Mask
hy: Կենտրոնացման դիմակ

en: Font Readability
hy: Տառատեսակի ընթեռնելիություն

en: Free Accessibility Check
hy: Անվճար մատչելիության ստուգում

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Full access to %1$sall accessibility widgets%2$s and features
hy: Ամբողջ հասանելիություն% 1 $ Sall մատչելիության widgets% 2 $ s եւ առանձնահատկություններ

en: Fully customizable widget with advanced control options
hy: Լիովին կարգավորելի վիդջեթ, առաջադեմ կառավարման ընտրանքներով

en: GIF Hide
hy: Թաքցնել GIF-երը

en: GIF Hide should not be empty.
hy: GIF-երի թաքցնումը չպետք է դատարկ լինի:

en: Get Expert Audit Report.
hy: Ստացեք փորձագիտական ​​աուդիտի հաշվետվություն:

en: Get Live Chat Support
hy: Ստացեք կենդանի զրույցի աջակցություն

en: Get Started: Activate Widget and Add Footer Link
hy: Սկսեք. Ակտիվացրեք Widget- ը եւ ավելացրեք Footer հղումը

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
hy: Ստացեք %1$s15%% զեղչ%2$s տարեկան բաժանորդագրության համար, երբ ընտրեք %1$s%3$s պլանը:%2$s

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sGrowth Plan.%2$s
hy: Ստացեք% 1 $ S15 %% զեղչ, տարեկան տարեկան բաժանորդագրությամբ, երբ ընտրեք% 1 $ SPOOD ծրագիրը:% 2 $ s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
hy: Ստացեք %1$s20%% զեղչ%2$s տարեկան բաժանորդագրության համար, երբ ընտրեք %1$s%3$s պլանը:%2$s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sScale Plan.%2$s
hy: Ստացեք% 1 $ S20 %% զեղչ% 2 $ s տարեկան բաժանորդագրությամբ, երբ ընտրեք% 1 $ sscale պլանը:% 2 $ s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
hy: Ստացեք %1$s25%% զեղչ%2$s տարեկան բաժանորդագրության համար, երբ ընտրեք %1$s%3$s պլանը:%2$s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sEstablished Plan.%2$s
hy: Ստացեք% 1 $ S25 %% Զեղչը տարեկան տարեկան բաժանորդագրությամբ, երբ ընտրեք% 1 $ sestable նշված պլանը:% 2 $ s

en: Get a %1$s29%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sProfessional Plan.%2$s
hy: Ստացեք %1$s29%% զեղչ%2$s տարեկան բաժանորդագրության վրա, երբ ընտրում եք %1$sՊրոֆեսիոնալ պլանը.%2$s

en: Get a %1$s40%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sPremium Plan.%2$s
hy: Ստացեք %1$s40%% զեղչ%2$s տարեկան բաժանորդագրության վրա, երբ ընտրում եք %1$sՊրեմիում պլանը.%2$s

en: Get a Detailed Expert Audit Report
hy: Ստացեք մանրամասն փորձագիտական ​​աուդիտի հաշվետվություն

en: Get started with a plan that matches your requirements:
hy: Սկսեք ձեր պահանջներին համապատասխանող ծրագրով.

en: Get started with the Accessibility widget by enabling it in our Settings under the Widget Option section.
hy: Սկսեք մատչելիության վիջեթը՝ միացնելով այն մեր Կարգավորումներում՝ Վիջեթի ընտրանք բաժնում:

en: Gif Hide
hy: Թաքցնել GIF-երը

en: Go Beyond Automation With Expert Audits
hy: Գնացեք ավտոմատացումից այն կողմ փորձագիտական ​​ստուգումների միջոցով

en: Go Beyond Automation with Expert Audits
hy: Գնացեք ավտոմատացում փորձագիտական ​​աուդիտներով

en: Group Of Pages
hy: Էջերի խումբ

en: Have Questions Or Need Assistance? %s
hy: Հարցեր կամ օգնություն է պետի՞ք: %s

en: Have questions or need assistance? %1$sContact us%2$s
hy: Հարցեր կամ օգնություն է պետի՞ք: %1$sԿապ մեզ հետ%2$s

en: Have questions or need assistance? %s
hy: Հարցեր կամ օգնություն է պետի՞ք: %s

en: Have questions or need assistance? <a href="%s" target="_blank">Contact us</a>
hy: Հարցեր կամ օգնություն է պետի՞ք: <a href="%s" target="_blank">Կապ մեզ հետ</a>

en: Hello %s
hy: Բարև %s

en: Hide GIFs and Animations for Reduced Distraction
hy: Թաքցնել GIF-երը և անիմացիաները նվազեցված խանգարումների համար

en: Hide Interface
hy: Թաքցնել ինտերֆեյսը

en: Hide Interface should not be empty.
hy: Ինտերֆեյսի թաքցնումը չպետք է դատարկ լինի:

en: Hide Search Bar
hy: Թաքցնել որոնման բարը

en: Hide Statement
hy: Թաքցնել հայտարարությունը

en: Hides GIF animations that can distract or trigger motion sensitivity.
hy: Թաքցնում է GIF անիմացիաները, որոնք կարող են շեղել կամ առաջացնել շարժման զգայունություն:

en: Hides the search bar from the user interface.
hy: Թաքցնում է որոնման բարը օգտագործողի միջերեսից:

en: Hides the statement section from the user interface.
hy: Թաքցնում է հայտարարության բաժինը օգտագործողի միջերեսից:

en: High Saturation
hy: Բարձր հագեցվածություն

en: High Saturation Icon
hy: Բարձր հագեցված պատկերակ

en: High saturation should not be empty.
hy: Բարձր հագեցվածությունը չպետք է դատարկ լինի:

en: Highlight Focus
hy: Ընդգծել focus-ի դեպքում

en: Highlight Focus should not be empty.
hy: Focus-ի ընդգծումը չպետք է դատարկ լինի:

en: Highlight Hover
hy: Ընդգծել hover-ի դեպքում

en: Highlight Hover should not be empty.
hy: Hover-ի ընդգծումը չպետք է դատարկ լինի:

en: Highlight Links
hy: Ընդգծել հղումները

en: Highlight Links should not be empty.
hy: Հղումների ընդգծումը չպետք է դատարկ լինի:

en: Highlight Titles
hy: Ընդգծել վերնագրերը

en: Highlight Titles should not be empty.
hy: Վերնագրերի ընդգծումը չպետք է դատարկ լինի:

en: Highlight on Hover and Focus for Easier Navigation
hy: Ընդգծել hover-ի և focus-ի դեպքում ավելի հեշտ նավիգացիայի համար

en: Highlights elements when hovered, helping users follow cursor movements.
hy: Հատկանշական է տարրերը, երբ սավառնում են, օգնում են օգտվողներին հետեւել կուրսորի շարժումներին:

en: Highlights focused elements, enhancing accessibility for keyboard navigation.
hy: Հատկանշական է կենտրոնացված տարրերը, բարելավելով ստեղնաշարի նավիգացիայի մատչելիությունը:

en: How do I get help if I face issues?
hy: Ինչպե՞ս կարող եմ օգնություն ստանալ, եթե խնդիրներ առաջանան:

en: How to Add an Accessibility Link to Your Footer
hy: Ինչպես ավելացնել մատչելիության հղում ձեր ստորին

en: How to Enable/Disable Widget
hy: Ինչպես միացնել/անջատել վիջեթը

en: How to cancel your subscription
hy: Ինչպես չեղարկել ձեր բաժանորդագրությունը

en: How to contact support if you are on the Free plan
hy: Ինչպես շփվել աջակցության, եթե անվճար պլանում եք

en: How to enable the Free plan
hy: Ինչպես միացնել անվճար պլանը

en: If you are on the Free plan, you can reach our support team by sending an email to
hy: Եթե ​​դուք անվճար պլանում եք, կարող եք հասնել մեր աջակցության թիմին `էլեկտրոնային նամակ ուղարկելով

en: If you need further assistance, please contact us at
hy: Եթե ​​Ձեզ անհրաժեշտ է հետագա աջակցություն, դիմեք մեզ

en: If you need further assistance, please contact us at %1$s. You can also check our %2$s for more information.
hy: Եթե ձեզ անհրաժեշտ է լրացուցիչ օգնություն, խնդրում ենք կապվել մեզ հետ %1$s: Դուք նաև կարող եք ստուգել մեր %2$s ավելի մանրամասն տեղեկատվության համար:

en: If you require any further information or assistance, please do not hesitate to contact us. Our support team is readily available to address any queries or concerns you may have regarding our subscription plans or any other aspect of our app.
hy: Եթե ձեզ անհրաժեշտ է լրացուցիչ տեղեկատվություն կամ օգնություն, խնդրում ենք չկասկածել կապվել մեզ հետ: Մեր աջակցության թիմը պատրաստ է պատասխանել ձեր բոլոր հարցերին կամ մտահոգություններին, որոնք կարող են ունենալ մեր բաժանորդագրական պլանների կամ մեր հավելվածի որևէ այլ ասպեկտի վերաբերյալ:

en: Image Alt Tooltip
hy: Պատկերի Alt tooltip

en: Image Alt Tooltip should not be empty.
hy: Պատկերի Alt tooltip-ը չպետք է դատարկ լինի:

en: Image Hide
hy: Թաքցնել պատկերները

en: Image Hide should not be empty.
hy: Պատկերի թաքցնումը չպետք է դատարկ լինի:

en: Image alt Tooltip
hy: Image Alt Tooltip

en: Image, Video & GIF Enable/Disable
hy: Պատկեր, Video & GIF Միացնել / անջատել

en: Image/Video Hide
hy: Թաքցնել պատկեր/վիդեո

en: Includes all features from the %s Plan
hy: Ներառում է %s պլանի բոլոր հատկանիշները

en: Includes all features from the Growth Plan
hy: Ներառում է աճի պլանից բոլոր հատկությունները

en: Includes all features from the Scale Plan
hy: Ներառում է մասշտաբի պլանից բոլոր հատկությունները

en: Includes all features from the Startup Plan
hy: Ներառում է բոլոր հատկանիշները Startup Plan- ից

en: Invert Colors
hy: Հակադարձ գույներ

en: Invert Colors should not be empty.
hy: Հակադարձ գույները չպետք է դատարկ լինեն:

en: It helps store owners offer a more accessible browsing experience with controls for text, contrast, navigation, media, and language support.
hy: Այն օգնում է խանութների սեփականատերերին առաջարկել զննարկման ավելի մատչելի փորձ՝ տեքստի, կոնտրաստի, նավիգացիայի, լրատվամիջոցների և լեզվական աջակցության կառավարմամբ:

en: Keyboard Nav
hy: Ստեղնաշարի նավիգացիա

en: Keyboard Nav Icon
hy: Ստեղնաշարի NAV պատկերակ

en: Keyboard Navigation
hy: Ստեղնաշարի նավիգացիա

en: Keyboard should not be empty.
hy: Ստեղնաշարը չպետք է դատարկ լինի:

en: Kindly note that upon opting for a subscription plan within our app, please be informed that refunds will not be applicable. This policy applies universally to all subscription plans offered, including both monthly and yearly options. We appreciate your understanding and cooperation in adhering to our policy, as we aim to ensure consistency and fairness in all aspects of our subscription services.
hy: Խնդրում ենք նկատի ունենալ, որ մեր հավելվածում բաժանորդագրության պլան ընտրելիս, խնդրում ենք տեղեկացված լինել, որ վերադարձը չի կիրառվի: Այս քաղաքականությունը կիրառվում է բոլոր առաջարկվող բաժանորդագրական պլանների նկատմամբ, ներառյալ ամսական և տարեկան տարբերակները: Մենք գնահատում ենք ձեր հասկացողությունը և համագործակցությունը մեր քաղաքականության պահպանման գործում, քանի որ մեր նպատակն է ապահովել հետևողականություն և արդարացիություն մեր բաժանորդագրական ծառայությունների բոլոր ասպեկտներում:

en: LLMs.txt Generator
hy: LLMs.txt գեներատոր

en: Language Controllers
hy: Լեզվի վերահսկիչներ

en: Language Settings
hy: Լեզվի կարգավորումներ

en: Language Sorting
hy: Լեզուների տեսակավորում

en: Language Variable
hy: Լեզվի փոփոխական

en: Language hidden
hy: Լեզուն թաքցված է

en: Language visible
hy: Լեզուն տեսանելի է

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Last 30 Days
hy: Վերջին 30 օրը

en: Last 7 Days
hy: Վերջին 7 օրը

en: Last Month
hy: Անցյալ ամիս

en: Lawful Risk
hy: Օրինական ռիսկ

en: Left Alignment
hy: Ձախ հավասարեցում

en: Left Alignment should not be empty.
hy: Ձախ հավասարեցումը չպետք է դատարկ լինի:

en: Let's Go
hy: Սկսենք

en: Let's start by choosing a plan that fits your needs.
hy: Սկսենք ձեր կարիքներին համապատասխան պլան ընտրելով:

en: Lets users control the site using voice commands for hands-free accessibility.
hy: Թույլ է տալիս օգտվողներին վերահսկել կայքը `օգտագործելով ձայնային հրամաններ ձեռքի հասանելիության համար:

en: Letter Spacing
hy: Տառերի միջև հեռավորություն

en: Letter Spacing should not be empty.
hy: Տառերի միջև հեռավորությունը չպետք է դատարկ լինի:

en: Light Contrast
hy: Բաց հակադրություն

en: Light Contrast should not be empty.
hy: Բաց հակադրությունը չպետք է դատարկ լինի:

en: Limited Scan Notice
hy: Սահմանափակ սկանավորման ծանուցում

en: Line Height
hy: Տողի բարձրություն

en: Line Height & Alignments
hy: Տողի բարձրություն և հավասարեցումներ

en: Line Height should not be empty.
hy: Տողի բարձրությունը չպետք է դատարկ լինի:

en: Locate the place where you want to add the link (typically just before the closing <code>&lt;/footer&gt;</code> or <code>&lt;/body&gt;</code> tag).
hy: Տեղադրեք այն վայրը, որտեղ ցանկանում եք ավելացնել հղումը (սովորաբար փակվելուց անմիջապես առաջ <Կոդը եւ LT; / Food & GT; </ Կոդ> Tag):

en: Low Saturation
hy: Ցածր հագեցվածություն

en: Low Saturation Icon
hy: Low ածր հագեցած պատկերակ

en: Low saturation should not be empty.
hy: Ցածր հագեցվածությունը չպետք է դատարկ լինի:

en: Manage Features
hy: Կառավարեք առանձնահատկությունները

en: Manage Languages
hy: Կառավարել լեզուները

en: Media Control
hy: Մեդիա վերահսկում

en: Menu Settings
hy: Menu անկի պարամետրեր

en: Middle Left
hy: Մեջտեղ ձախ

en: Middle Right
hy: Մեջտեղ աջ

en: Mobile Design
hy: Բջջային դիզայն

en: Mobile Position
hy: Բջջային դիրք

en: Mobile View Design
hy: Բջջային դիտման դիզայն

en: Mobile view Design
hy: Բջջային դիտում Դիզայն

en: Modifies background colors to reduce eye strain and improve content legibility.
hy: Փոփոխում է ֆոնային գույները `աչքի լարումը նվազեցնելու եւ բովանդակության ընթերցանությունը բարելավելու համար:

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Monthly
hy: Ամսական

en: Most 5 Used Feature Analytics
hy: Օգտագործված 5-րդ գեղարվեստական վերլուծություն

en: Motor Impaired
hy: Շարժիչային խանգարում

en: Motor Impaired should not be empty.
hy: Motor Impaired-ը չպետք է դատարկ լինի:

en: Multi-Language Support
hy: Բազմալեզու աջակցություն

en: Multiple Languages Support
hy: Բազմալեզու աջակցություն

en: Mute Sounds
hy: Անջատել ձայները

en: Mute Sounds should not be empty.
hy: Ձայների անջատումը չպետք է դատարկ լինի:

en: Name
hy: Անուն

en: Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget.
hy: Նավարկեք պարամետրեր եւ միացրեք մատչելիության հարմարանքը:

en: Navigate to the Plan page and click on the Cancel Subscription button
hy: Նայեք ծրագրի էջին եւ կտտացրեք Չեղարկել բաժանորդագրման կոճակը

en: Navigation & Input
hy: Նավիգացիա եւ մուտքագրում

en: Navigation and Interaction Controllers
hy: Նավիգացիայի և փոխազդեցության վերահսկիչներ

en: Need Any Help?
hy: Օգնության կարիք ունեք:

en: Need help deciding? Contact us at %1$s or check our %2$s for detailed feature comparisons.
hy: Օգնության կարիք ունեք որոշում կայացնելու համար:Կապվեք մեզ հետ% 1 $ S կամ ստուգեք մեր% 2 $ S մանրամասն հնարավորությունների համեմատության համար:

en: Need help or want to remove branding?
hy: Օգնության կարիք ունեք կամ ցանկանում եք հեռացնել ապրանքանիշը:

en: Next
hy: Հաջորդը

en: No Significant Most Features Usage Found
hy: Ոչ մի նշանակալի հատկությունների օգտագործումը չի գտնվել

en: No relevant data is available for the specified range
hy: Նշված միջակայքի համար առկա չէ համապատասխան տվյալներ

en: No scan history found (or API response is empty).
hy: Սկանավորման պատմություն չի գտնվել (կամ API-ի պատասխանը դատարկ է):

en: Not Applicable or It May Require Manual Audit
hy: Չի կիրառելի, կամ դա կարող է պահանջել ձեռքով աուդիտ

en: Not Sure Which Plan Fits Best?
hy: Չգիտեք, թե որ պլանն է լավագույնս համապատասխանում:

en: Not default language
hy: Ոչ լռելյայն լեզու

en: Note:
hy: Նշում:

en: Note: It is recommended to use a child theme to prevent your changes from being lost during theme updates.
hy: Նշում. Առաջարկվում է օգտագործել երեխայի թեման `կանխելու համար ձեր փոփոխությունները կորցնելու թեմայի թարմացումների ընթացքում:

en: Once the accessibility widget’s functionality is verified, we’ll proceed to remove all branding for your white-label configuration.
hy: Մատչելիության վիջեթի ֆունկցիոնալությունը հաստատվելուց հետո մենք կշարունակենք հեռացնել բոլոր ապրանքանիշերը ձեր սպիտակ պիտակի կազմաձևման համար:

en: One Click To Make Your Website Accessible Today
hy: Մեկ սեղմումով, որպեսզի ձեր կայքը հասանելի դարձնի այսօր

en: One Click to Make Your Website Accessible Today
hy: Մեկ կտտոց `ձեր կայքը հասանելի դարձնելու համար

en: Only The First Page Of Your Website Will Be Scanned. To Request A Full-Site Accessibility Scan, Please Reach Out To Our Team.
hy: Կսկանավորվի միայն Ձեր կայքի առաջին էջը: Ամբողջ կայքի հասանելիության սկան պահանջելու համար դիմեք մեր թիմին:

en: Only the first page of your website will be scanned. To request a full-site accessibility scan, please reach out to our team.
hy: Կսկանավորվի միայն ձեր կայքի առաջին էջը: Կայքի հասանելիության ամբողջական սկանավորում պահանջելու համար դիմեք մեր թիմին:

en: Open
hy: Բաց

en: Open your active theme's <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
hy: Բացեք ձեր ակտիվ թեմայի <code>footer.php</code> կամ <code>functions.php</code> ֆայլը (սովորաբար գտնվում է <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>-ում):

en: Open your active theme’s <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
hy: Բացեք ձեր ակտիվ թեման <կոդը> Footer.php </ կոդ> գործառույթներ sphp </ կոդ> ֆայլ (սովորաբար հայտնաբերվում է <կոդ> / WP-բովանդակություն / թեմաներ / կոդ>):

en: Option to display accessibility widget link in website footer
hy: Վեբ կայքի ստորաբաժանումի հասանելիության հարմարանքների հղումը ցուցադրելու տարբերակ

en: Our team can help you choose the right plan based on your store size, accessibility goals, and support needs.
hy: Մեր թիմը կարող է օգնել ձեզ ընտրել ճիշտ պլան՝ հիմնված ձեր խանութի չափի, մատչելիության նպատակների և աջակցության կարիքների վրա:

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Padding
hy: Ներքին հեռավորություն

en: Page URL
hy: Էջի URL

en: Pages
hy: Էջեր

en: Personalized User Accessibility Profile Settings
hy: Անհատականացված օգտագործողի մատչելիության պրոֆիլի կարգավորումներ

en: Personalized accessibility profiles for user-specific needs
hy: Անհատականացված մատչելիության պրոֆիլներ `օգտագործողի հատուկ կարիքների համար

en: Plan
hy: Պլան

en: Plan Specific Features
hy: Պլանի հատուկ հատկություններ

en: Plans
hy: Պլաններ

en: Platform & Integration
hy: Պլատֆորմ և ինտեգրում

en: Please enter a valid URL to scan.
hy: Խնդրում ենք մուտքագրել վավեր URL սկանավորման համար:

en: Please uninstall this plugin and reinstall it.
hy: Խնդրում ենք հեռացնել այս պլագինը և վերատեղադրել այն:

en: Please upgrade your plan to continue accessing premium accessibility features.
hy: Խնդրում ենք արդիականացնել ձեր ծրագիրը `շարունակելու համար մուտք գործել պրեմիում մատչելիության առանձնահատկություններ:

en: Position
hy: Դիրք

en: Premium
hy: Պրեմիում

en: Premium Plan
hy: Պրեմիում պլան

en: Prev
hy: Նախ

en: Prioritize and sort languages based on your customer base
hy: Առաջնահերթություն եւ դասակարգեք լեզուները ձեր հաճախորդների բազայի հիման վրա

en: Priority chat support during business hours
hy: Առաջնային զրույցի աջակցություն աշխատանքային ժամերին

en: Priority support and regular updates
hy: Առաջնային աջակցություն եւ կանոնավոր թարմացումներ

en: Professional
hy: Պրոֆեսիոնալ

en: Professional Plan
hy: Պրոֆեսիոնալ պլան

en: Profile Options
hy: Պրոֆիլի ընտրանքներ

en: Profile Settings
hy: Պրոֆիլի կարգավորումներ

en: Profile Settings should not be empty.
hy: Պրոֆիլի կարգավորումները չպետք է դատարկ լինեն:

en: Quick Access Panel for Useful Accessibility Tools
hy: Արագ մուտքի վահանակ օգտակար մատչելիության գործիքների համար

en: Quick navigation tool showing all Headings, Landmarks, and Links in one place.
hy: Արագ նավիգացիոն գործիք, որը ցույց է տալիս բոլոր վերնագրերը, տեսարժան վայրերը եւ հղումները մեկ վայրում:

en: Quickstart
hy: Արագ մեկնարկ

en: Rank
hy: կոչում

en: Read Mode
hy: Ընթեռնելու ռեժիմ

en: Read Mode should not be empty.
hy: Ընթեռնելու ռեժիմը չպետք է դատարկ լինի:

en: Readable Fonts
hy: Ընթեռնելի տառատեսակներ

en: Readable Fonts should not be empty.
hy: Ընթեռնելի տառատեսակները չպետք է դատարկ լինեն:

en: Readable Fonts, Reading Mask, and Highlight Titles
hy: Ընթեռնելի տառատեսակներ, ընթեռնելու դիմակ և վերնագրերի ընդգծում

en: Reading Guide
hy: Ընթեռնելու ուղեցույց

en: Reading Guide Color should not be empty.
hy: Ընթեռնելու ուղեցույցի գույնը չպետք է դատարկ լինի:

en: Reading Mask
hy: Ընթերցանության դիմակ

en: Reading Mask should not be empty.
hy: Ընթեռնելու դիմակը չպետք է դատարկ լինի:

en: Reads selected text aloud for users with visual impairments or reading difficulties.
hy: Ընտրված տեքստը բարձրաձայն կարդում է տեսողական խնդիրներ ունեցող օգտագործողների կամ ընթերցանության դժվարություններ ունեցող օգտվողների համար:

en: Real Customer Questions
hy: Իրական հաճախորդների հարցեր

en: Recommended Apps
hy: Առաջարկվող հավելվածներ

en: Refresh
hy: Թարմացնել

en: Refresh your website to see the link appear in the footer.
hy: Թարմացրեք ձեր վեբ կայքը `հղումը հայտնվում է ներքեւի մասում:

en: Remove default widget branding for a fully white-labeled experience
hy: Հեռացրեք լռելյայն widget ապրանքանիշը լիովին սպիտակ պիտակավորված փորձի համար

en: Removes accessibility tool branding for a cleaner, white-labeled appearance.
hy: Հեռացնում է մատչելիության, սպիտակ պիտակավորված տեսքի համար մատչելիության գործիքակազմը:

en: Report Date
hy: Հաշվետվության ամսաթիվ

en: Resend OTP
hy: Վերափոխել otp

en: Reset All should not be empty.
hy: Վերակայել ամեն ինչը չպետք է դատարկ լինի:

en: Reset To Default
hy: Վերականգնել լռելյայն

en: Reset all
hy: Զրոյացնել բոլորը

en: Restricted Brand Customization
hy: Սահմանափակված ապրանքանիշի անհատականացում

en: Right Alignment
hy: Աջ հավասարեցում

en: Run scans and review accessibility findings.
hy: Գործարկեք սկանավորումներ և ստուգեք մատչելիության բացահայտումները:

en: Saturation Modes
hy: Հագեցվածության ռեժիմներ

en: Saturday
hy: շաբաթ օրը

en: Save
hy: Պահպանել

en: Save Rankings
hy: Պահպանել վարկանիշները

en: Save the changes to the <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file.
hy: Պահպանեք փոփոխությունները <<code> footer.php </ կոդ> կամ <կոդ> գործառույթներ php </ code> ֆայլ:

en: Scan
hy: Սկանավորել

en: Scan Interval
hy: Սկան ընդմիջում

en: Scan Queued
hy: Սկան հերթագրված

en: Scan Queued â Waiting To Startâ¦
hy: Սկան հերթագրված â սպասում է մեկնարկին¦

en: Scan Scope
hy: Սկան շրջանակը

en: Scan To Check Compliance Of Accessibility
hy: Մատչելիության համապատասխանությունը ստուգելու համար սկանավորեք

en: Scan Your site
hy: Սկան ձեր կայքը

en: Scanner Result
hy: Սկաների արդյունքը

en: Schedule a Call
hy: Պլանավորեք զանգ

en: Scheduled Scan
hy: Պլանավորված սկանավորում

en: Search
hy: Որոնում

en: Search should not be empty.
hy: Որոնումը չպետք է դատարկ լինի:

en: Seizure Safe
hy: Առանց առգրավում

en: Seizure Safe should not be empty.
hy: Առգրավման պահուստը չպետք է դատարկ լինի:

en: Select Language
hy: Ընտրեք Լեզուն

en: Select Monthly Plan:
hy: Ընտրել ամսական պլան:

en: Select Plan and Offers
hy: Ընտրել պլան և առաջարկներ

en: Select Yearly Plan:
hy: Ընտրել տարեկան պլան:

en: Selected
hy: Ընտրված

en: Sepcific Page
hy: Sepcific էջ

en: Set %s Default Language
hy: Սահմանել %s որպես լռելյայն լեզու

en: Set Up Translation Visibility And Language Priorities.
hy: Սահմանեք թարգմանության տեսանելիությունը և լեզվի առաջնահերթությունները:

en: Set up translation visibility and language priorities.
hy: Սահմանեք թարգմանության տեսանելիությունը և լեզվի առաջնահերթությունները:

en: Set wholesale rules and simplify B2B pricing.
hy: Սահմանել մեծածախ կանոններ և պարզեցնել B2B գնագոյացումը:

en: Settings
hy: Կարգավորումներ

en: Shopline
hy: Խանութի գիծ

en: Show Language
hy: Ցուցադրել լեզուն

en: Showing
hy: Ցուցադրվում է

en: Simplifies the layout and focuses on text for easier reading, removing distractions like sidebars and ads.
hy: Պարզեցնում է դասավորությունը եւ կենտրոնանում տեքստի վրա `ավելի հեշտ ընթերցանության համար, հեռացնելով շեղումները, ինչպիսիք են կողային գոտիները եւ գովազդները:

en: Smart Contrast
hy: Խելացի հակադրություն

en: Smart Contrast for Better Readability
hy: Խելացի հակադրություն ավելի լավ ընթեռնելիության համար

en: Smart Contrast should not be empty.
hy: Խելացի հակադրությունը չպետք է դատարկ լինի:

en: Sorry, You can not update....
hy: Ներողություն, չեք կարող թարմացնել....

en: Sound Muting for Distraction-Free Browsing
hy: Ձայնի անջատում անխանգար դիտարկման համար

en: Specific Page
hy: Հատուկ էջ

en: Speech Support
hy: Խոսքի աջակցություն

en: Standard support via email and live chat during business hours
hy: Ստանդարտ աջակցություն էլփոստի եւ ուղիղ կապի միջոցով աշխատանքային ժամերին

en: Standard support via email.
hy: Ստանդարտ աջակցություն էլ. Փոստով:

en: Start Free Trial
hy: Սկսեք անվճար փորձարկում

en: Start Live Chat
hy: Սկսեք Live Chat-ը

en: Start My Compliance Plan
hy: Սկսեք իմ համապատասխանության ծրագիրը

en: Start Your Accessibility Journey:
hy: Սկսեք ձեր հասանելիության ճանապարհորդությունը.

en: Start a 5-Day Free Trial for
hy: Սկսեք 5-օրյա անվճար փորձարկում

en: Start a 7-Day Free Trial
hy: Սկսեք 7-օրյա անվճար փորձարկում

en: Start a 7-Day Free Trial for
hy: Սկսեք 7-օրյա անվճար փորձարկում

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 5-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
hy: Սկսեք ընտրելով ձեր կարիքներին համապատասխան ամսական պլանը: Յուրաքանչյուր պլան առաջարկում է տարբեր հատկություններ և հարմարեցման ընտրանքներ: Ընտրված պլանը կորոշի, թե որ հատկություններին կարող եք մուտք գործել վիջեթում: Բացի այդ, օգտվեք 5-օրյա անվճար փորձաշրջանից՝ բոլոր հատկությունները ուսումնասիրելու և ձեր խանութի մատչելիությունը բարելավելու համար:

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 7-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
hy: Սկսեք ընտրելով ձեր կարիքներին համապատասխան ամսական պլանը:Յուրաքանչյուր պլան առաջարկում է տարբեր հատկություններ եւ անհատականացման ընտրանքներ:Ձեր ընտրած պլանը որոշելու է, թե որ հատկանիշները կարող եք մուտք գործել widget- ում:Բացի այդ, 7-օրով վայելեք անվճար փորձարկում `բոլոր հնարավորությունները ուսումնասիրելու եւ ձեր խանութի հասանելիությունը բարձրացնելու համար:

en: Start with a %1$s5-day free trial%2$s to experience all features:
hy: Սկսեք% 1 $ S5-Day անվճար փորձարկում% 2 $ S, որպեսզի փորձի բոլոր հատկանիշները.

en: Start with a %1$s7-day free trial%2$s to experience all features:
hy: Սկսեք %1$s7-օրյա անվճար փորձաշրջանից%2$s՝ բոլոր հնարավորությունները վայելելու համար.

en: Startup
hy: Գործարար

en: Startup Plan
hy: Գործարկման պլան

en: Statement
hy: Հայտարարություն

en: Statement Link?
hy: Հայտարարություն հղում:

en: Statement should not be empty.
hy: Հայտարարությունը չպետք է դատարկ լինի:

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Stop Animation
hy: Կանգնեցնել անիմացիան

en: Stop Animation should not be empty.
hy: Անիմացիայի կանգնեցումը չպետք է դատարկ լինի:

en: Submit
hy: Ներկայացնել

en: Success!
hy: Հաջողություն!

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Support & Partnership
hy: Աջակցություն և գործընկերություն

en: Support for 100+ Languages
hy: Աջակցություն 100+ լեզուների

en: Support on Email
hy: Աջակցություն էլ. փոստով

en: Supports 100+ languages with automatic translation
hy: Աջակցում է 100+ լեզուներով ավտոմատ թարգմանությամբ

en: Talk & Type
hy: Խոսել և տպել

en: Talk And Type
hy: Խոսել և տպել

en: Talk and Type should not be empty.
hy: Խոսել և տպելը չպետք է դատարկ լինի:

en: Text Colors
hy: Տեքստի գույներ

en: Text Colors should not be empty.
hy: Տեքստի գույները չպետք է դատարկ լինեն:

en: Text Customization Controllers
hy: Տեքստի հարմարեցման վերահսկիչներ

en: Text Enhancer
hy: Տեքստի բարելավիչ

en: Text Enhancer should not be empty.
hy: Տեքստի բարելավիչը չպետք է դատարկ լինի:

en: Text Enhancer, Image Alt Tooltip, and Stop Animation
hy: Տեքստի բարելավիչ, պատկերի Alt tooltip և անիմացիայի կանգնեցում

en: Text Speech
hy: Տեքստի խոսք

en: Text Speech should not be empty.
hy: Տեքստի խոսքը չպետք է դատարկ լինի:

en: Text and Layout Font
hy: Տեքստի և դասավորության տառատեսակ

en: Text enhancer for clarity, image alt tooltips, and option to stop animations
hy: Text Enhancer- ը պարզության համար, Image Alt Tooltips- ը եւ անիմացիաները դադարեցնելու տարբերակը

en: Text to Speech
hy: Տեքստից խոսք

en: Text to Speech & Sounds Enable/Disable
hy: Խոսքի եւ հնչյունների տեքստը միացնել / անջատել

en: Text-to-speech, voice navigation, and talk & type input
hy: Տեքստից խոսք, ձայնային նավարկություն և խոսակցություն և մուտքագրում

en: Thank You Banner Image
hy: Շնորհակալության բաների պատկեր

en: Thank You for Choosing a Plan!
hy: Շնորհակալություն պլան ընտրելու համար!

en: Thanks for choosing our app! We're here to help make your website accessible to everyone.
hy: Շնորհակալություն մեր հավելվածը ընտրելու համար: Մենք այստեղ ենք՝ օգնելու ձեր կայքը դարձնել մատչելի բոլորի համար:

en: The %1$s "Choose Design" %2$s option empowers merchants to select from a variety of design styles for our widget, tailoring it to their unique preferences and needs.
hy: %1$s "Ընտրել դիզայն" %2$s ընտրանքը թույլ է տալիս վաճառականներին ընտրել մեր վիջեթի տարբեր դիզայնի ոճեր՝ հարմարեցնելով այն իրենց եզակի նախասիրություններին և կարիքներին:

en: The %1$s "Customize Position" %2$s feature enables merchants to tailor the exact placement of our widget, ensuring it perfectly fits their site layout and design vision.
hy: %1$s "Հարմարեցնել դիրքը" %2$s հատկությունը թույլ է տալիս վաճառականներին հարմարեցնել մեր վիջեթի ճշգրիտ տեղադրությունը՝ ապահովելով, որ այն կատարյալ համապատասխանի իրենց կայքի դասավորությանը և դիզայնի տեսլականին:

en: The <strong>Language Sorting</strong> feature allows you to customize the order in which languages appear on your Language page and in the Widget. Simply use the up and down arrows beside each language to rearrange them according to your preference. Once you're happy with the order, click Save Ranking to apply the changes. The languages will then appear in the same order across your storefront and Widget, providing a consistent experience for your users.
hy: <Strong> Լեզուների տեսակավորումը </ strong> Հատկանիշը թույլ է տալիս հարմարեցնել այն կարգը, երբ լեզուները հայտնվում են ձեր լեզվով էջում եւ widget- ում:Պարզապես օգտագործեք վերեւ եւ ներքեւի սլաքները յուրաքանչյուր լեզվով `դրանք վերադասավորելու համար` ձեր նախընտրության համաձայն:Պատվերով ուրախանալուց հետո կտտացրեք Save վարկանիշը `փոփոխությունները կիրառելու համար:Դրանից հետո լեզուները կդառնան նույն կարգով ձեր խանութի եւ widget- ի միջոցով `ապահովելով հետեւողական փորձ ձեր օգտագործողների համար:

en: The <strong>Language Variable</strong> feature allows your widget to automatically adapt to the language selected on your website. When enabled, the widget will detect and match the site's active language - ensuring a seamless and consistent experience for users navigating your site in different languages. This is especially helpful if your store already includes a language selector, as it improves accessibility and ensures that the widget content is always shown in the user’s preferred language without any extra configuration.
hy: <Strong> Լեզուների փոփոխական </ strong> Հատկությունը թույլ է տալիս ձեր widget- ը ինքնաբերաբար հարմարվել ձեր կայքում ընտրված լեզվին:Միացված, Widget- ը կհայտարարի եւ կհամապատասխանի կայքի ակտիվ լեզուն `ապահովելով սահուն եւ հետեւողական փորձ, ձեր կայքը տարբեր լեզուներով նավարկող օգտվողների համար:Սա հատկապես օգտակար է, եթե ձեր խանութն արդեն ներառված է լեզվի ընտրող, քանի որ այն բարելավում է մատչելիությունը եւ ապահովում է, որ Widget- ի բովանդակությունը միշտ ցուցադրվում է օգտագործողի նախընտրած լեզվով:

en: The email or phone number you entered is already in use.
hy: Ձեր մուտքագրված էլ-նամակը կամ հեռախոսահամարը արդեն օգտագործվում է:

en: The free widget is only available for use on the specific website URL you provided.
hy: Անվճար widget- ը հասանելի է միայն ձեր տրամադրած հատուկ կայքի URL- ի օգտագործման համար:

en: The site url you entered is already registered.
hy: Ձեր մուտքագրած կայքի url-ն արդեն գրանցված է:

en: This Month
hy: Այս ամիս

en: This feature aligns all text to the left, avoiding center or justified text which can be harder to read for people with dyslexia or cognitive challenges.
hy: Այս հատկությունը բոլոր տեքստերը հավասարեցնում է ձախ կողմում, խուսափելով կենտրոնից կամ արդարացված տեքստից, որը կարող է ավելի դժվար լինել կարդալ դիսլեքսիա կամ ճանաչողական մարտահրավերներով մարդկանց համար:

en: This feature creates a horizontal reading mask that follows the cursor to help users focus on one line of text at a time.
hy: Այս հատկությունը ստեղծում է հորիզոնական ընթերցանության դիմակ, որը հետեւում է կուրսորը `օգնելու օգտվողներին միանգամից կենտրոնանալ տեքստի մեկ տողի վրա:

en: This feature disables the sound that plays when the accessibility widget is opened or closed.
hy: Այս հատկությունը անջատում է այն ձայնը, որը խաղում է, երբ մատչելիության հարմարանքը բացվում կամ փակվում է:

en: This feature enables keyboard navigation using Tab, Shift+Tab, and Enter, along with shortcuts like M for menus, H for headings, F for forms, B for buttons, P for paragraphs, and G for graphics.
hy: Այս հատկությունը թույլ է տալիս ստեղնաշարով նավարկել՝ օգտագործելով Tab, Shift+Tab և Enter, ինչպես նաև դյուրանցումներ, ինչպիսիք են M՝ ցանկի համար, H՝ վերնագրերի համար, F՝ ձևերի, B՝ կոճակների, P պարբերությունների համար և G՝ գրաֆիկայի համար:

en: This feature hides images and videos to help users who are easily distracted or sensitive to visual media focus better on the text.
hy: Այս հատկությունը թաքցնում է պատկերներն ու տեսանյութերը `օգնելու այն օգտվողներին, ովքեր հեշտությամբ շեղվում են կամ զգայուն են տեսողական լրատվամիջոցների նկատմամբ, ավելի լավ է տեքստի վրա:

en: This feature highlights all links on the page with a border or background, making them easier to identify and click.
hy: Այս հատկությունը կարեւորում է էջի բոլոր հղումները սահմանով կամ ֆոնով, դրանք ավելի հեշտացնում են պարզելու եւ կտտացնել:

en: This feature highlights headings and titles across the page, helping users quickly locate and navigate key content areas.
hy: Այս հատկությունը կարեւորում է վերնագրերը եւ վերնագրերը ամբողջ էջում, օգնում է օգտվողներին արագ տեղավորել եւ նավարկել հիմնական բովանդակության ոլորտները:

en: This feature increases space between letters, making text easier to distinguish and reducing visual crowding.
hy: Այս հատկությունը մեծացնում է տարածքը տառերի միջեւ, ավելի դյուրին դարձնելով տեքստը `տեսողական մարդը տարբերելու եւ նվազեցնելու համար:

en: This feature increases spacing between words to improve readability for users with dyslexia or cognitive impairments.
hy: Այս հատկությունը մեծացնում է բառերի միջեւ տարածությունը `դիսլեքսիայի կամ ճանաչողական խանգարումներով օգտագործողների ընթերցանությունը բարելավելու համար:

en: This feature increases the contrast between text and background, making content easier to read for users with low vision.
hy: Այս հատկությունը մեծացնում է տեքստի եւ ֆոնի միջեւ հակադրությունը, բովանդակությունը դյուրին դարձնելով ցածր տեսլական ունեցող օգտվողների համար:

en: This feature increases the size of the text throughout the website to help users with vision difficulties read content more comfortably.
hy: Այս հատկությունը մեծացնում է տեքստի չափը ամբողջ կայքում, տեսողության դժվարություններով օգտվողներին օգնելու համար ավելի հարմարավետորեն կարդալ բովանդակությունը:

en: This feature increases the vertical spacing between lines of text, making content more readable and less dense.
hy: Այս հատկությունը մեծացնում է տեքստի տողերի միջեւ ուղղահայաց տարածությունը, բովանդակությունը դարձնելով ավելի ընթեռնելի եւ պակաս խիտ:

en: This feature is available in:
hy: Այս հատկությունը հասանելի է՝

en: This feature offers users multiple predefined accessibility profiles. Each profile includes a set of accessibility features tailored to specific needs. When a user selects a profile, all the associated features are automatically enabled.
hy: Այս հատկությունը օգտվողներին առաջարկում է բազմաթիվ կանխորոշված ​​մատչելիության պրոֆիլներ:Յուրաքանչյուր պրոֆիլը ներառում է հատուկ կարիքների համար հարմարավետության առանձնահատկությունների շարք:Երբ օգտագործողը ընտրում է պրոֆիլ, բոլոր հարակից հատկությունները ավտոմատ կերպով միացված են:

en: This feature pauses animations, blinking, and flashing content to reduce motion sensitivity and distractions for users with vestibular disorders or ADHD.
hy: Այս հատկությունը դադարեցնում է անիմացիաները, թարթող եւ ing րամեկուսացման բովանդակությունը `շարժիչների զգայունությունն ու շեղումները` վեստիբուլյար խանգարումներ կամ ADHD օգտագործողների համար:

en: This feature provides a text magnifier that enlarges text under the cursor, helping users read small or dense text with ease.
hy: Այս հատկությունը տրամադրում է տեքստային խոշորացույց, որն ընդլայնում է կուրսորի տակ գտնվող տեքստը, օգնում է օգտվողներին հեշտությամբ կարդալ փոքր կամ խիտ տեքստ:

en: This feature removes color saturation from the site, creating a grayscale experience that can reduce distractions and assist users with color sensitivity or color blindness.
hy: Այս հատկությունը հեռացնում է գույնի հագեցվածությունը կայքից, ստեղծելով մոխրագույն փորձ, որը կարող է նվազեցնել շեղումները եւ օժանդակել օգտագործողներին գունային զգայունություն կամ գույնի կուրություն:

en: This feature replaces decorative or complex fonts with simpler, more readable ones to improve legibility.
hy: Այս հնարավորությունը փոխարինում է դեկորատիվ կամ բարդ տառատեսակներին, ավելի պարզ, ավելի ընթերցվողներով `բարելավելու օրինականությունը:

en: This feature shows image alt text as a tooltip, helping screen reader users and others understand the content of visual elements.
hy: Այս հատկությունը ցույց է տալիս Image Alt Text- ը որպես գործիքակազմ, որն օգնում է էկրանին ընթերցող օգտագործողներին եւ մյուսներին հասկանալ տեսողական տարրերի բովանդակությունը:

en: This is the default and most widely used design of the accessibility widget – tried, tested, and reliable across all devices.
hy: Սա մատչելիության վիդջեթի լռելյայն եւ ամենատարածված ձեւավորումն է `փորձված, փորձարկված եւ հուսալի բոլոր սարքերում:

en: This will be only Works on Position for "Bottom Left" and "Bottom Right"
hy: Սա կաշխատի միայն "Ներքև ձախ" և "Ներքև աջ" դիրքերի համար

en: This will only work on position for %1$s and %2$s
hy: Սա կաշխատի միայն %1$s և %2$s դիրքերի համար

en: Thursday
hy: հինգշաբթի

en: Time Of Day
hy: Օրվա ժամանակը

en: Title Colors
hy: Վերնագրերի գույներ

en: Title Colors should not be empty.
hy: Վերնագրերի գույները չպետք է դատարկ լինեն:

en: Title Highlighting
hy: Վերնագրերի ընդգծում

en: To Scan All Page Or Group Of Pages, Please
hy: Բոլոր էջերը կամ էջերի խումբը սկանավորելու համար խնդրում ենք

en: To discontinue using this plugin, please cancel your active subscription by clicking the button below.
hy: Այս plugin- ի օգտագործմամբ դադարեցնելու համար խնդրում ենք չեղարկել ձեր ակտիվ բաժանորդագրությունը `կտտացնելով ներքեւի կոճակը:

en: To enable all accessibility widgets and features, you need to purchase a plan. Choose the perfect plan for your website needs.
hy: Հասանելիության բոլոր հարմարանքներն ու առանձնահատկությունները միացնելու համար անհրաժեշտ է պլան գնել:Ընտրեք ձեր կայքի կարիքների կատարյալ պլանը:

en: To enable the Free plan, go to the Plan page and click on the Free button. Once clicked, a form will appear. Fill in all the required details, and the widget will automatically be displayed on the front end.
hy: Անվճար պլանը միացնելու համար անցեք ծրագրի էջը եւ կտտացրեք անվճար կոճակը:Կտտացնելուց հետո մի ձեւ կհայտնվի:Լրացրեք բոլոր պահանջվող մանրամասները, եւ վիդջեթը ինքնաբերաբար կցուցադրվի առջեւի ծայրում:

en: To ensure your site is accessible and user-friendly, add an Accessibility Assistance link to your footer menu:
hy: Ձեր կայքը մատչելի եւ օգտագործողի համար հարմար է, ավելացրեք մատչելիության աջակցության հղում ձեր ստորին ընտրացանկին.

en: To make the widget visible, enable and save the accessibility settings.
hy: Widget- ը տեսանելի դարձնելու համար հնարավորություն կտա եւ պահպանել մատչելիության կարգավորումները:

en: Top Left
hy: Վերև ձախ

en: Top Right
hy: Վերև աջ

en: Total Accessibility Scans
hy: Ընդհանուր հասանելիության սկանավորումներ

en: Total Counts
hy: Ընդհանուր հաշվարկներ

en: Total Counts Icon
hy: Ընդհանուր հաշվում է պատկերակը

en: Try
hy: Փորձել

en: Try Accessibility Assistant for free and instantly boost accessibility
hy: Փորձեք մատչելիության օգնականը անվճար եւ անմիջապես խթանեք մատչելիությունը

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Unable to render audit result.
hy: Չհաջողվեց ներկայացնել աուդիտի արդյունքը:

en: Unlimited impressions and unrestricted widget visibility
hy: Անսահմանափակ տպավորություններ եւ անսահմանափակ widget տեսանելիություն

en: Unlimited impressions on any plans and unrestricted widget visibility
hy: Անսահմանափակ տպավորություններ ցանկացած պլանների եւ անսահմանափակ widget տեսանելիության վերաբերյալ

en: Unlock Full Accessibility Features
hy: Բացել լիարժեք մատչելիության առանձնահատկությունները

en: Unlock full functionality by upgrading to a paid plan
hy: Բացել լիարժեք ֆունկցիոնալությունը `թարմացնելով վճարովի պլան

en: Unlock insights and free access to our accessibility plugin by submitting your details below.
hy: Բացեք պատկերացումները եւ անվճար հասանելիությունը մեր մատչելիության plugin- ին `ներկայացնելով ձեր մանրամասները ստորեւ:

en: Upgrade Plan
hy: Թարմացրեք պլանը

en: Upgrade your plan to enable these features.
hy: Թարմացրեք ձեր պլանը՝ այս գործառույթները միացնելու համար:

en: Upgrade your plan to enable this feature
hy: Թարմացրեք ձեր ծրագիրը `այս հատկությունը միացնելու համար

en: Usage Guide
hy: Օգտագործման ուղեցույց

en: Use Default Functionalities of Widget
hy: Օգտագործել վիջեթի լռելյայն ֆունկցիոնալությունը

en: Use language variables for seamless multilingual store integration
hy: Օգտագործեք լեզվական փոփոխականներ `անթերի բազմալեզու խանութի ինտեգրման համար

en: Use this guide to quickly set up your Accessibility Assistant widget.
hy: Օգտագործեք այս ուղեցույցը՝ ձեր Մատչելիության օգնականի վիջեթը արագ կարգավորելու համար:

en: Useful Links
hy: Օգտակար հղումներ

en: Useful Links should not be empty.
hy: Օգտակար հղումները չպետք է դատարկ լինեն:

en: User Guide
hy: Օգտագործողի ուղեցույց

en: User Interaction with Features
hy: Օգտագործողի փոխազդեցությունը հատկությունների հետ

en: Utility Settings
hy: Օգտակար կարգավորումներ

en: Verify
hy: Ստուգել

en: Verify Widget & Remove Branding
hy: Ստուգեք վիջեթը և հեռացրեք բրենդը

en: Verify your email
hy: Ստուգեք ձեր էլ

en: Video Hide
hy: Թաքցնել վիդեոները

en: Video Hide should not be empty.
hy: Վիդեոյի թաքցնումը չպետք է դատարկ լինի:

en: View Analytics
hy: Դիտել Analytics

en: View Plans & Pricing
hy: Դիտեք պլանները եւ գնագոյացումը

en: View Result
hy: Դիտել արդյունքը

en: Virtual Keyboard
hy: Վիրտուալ ստեղնաշար

en: Virtual Keyboard should not be empty.
hy: Վիրտուալ ստեղնաշարը չպետք է դատարկ լինի:

en: Visible
hy: Տեսանելի

en: Visual Customization Controllers
hy: Տեսողական հարմարեցման վերահսկիչներ

en: Visual Enhancements
hy: Տեսողական բարելավումներ

en: Visually Impaired
hy: Տեսողական խնդիրներ ունեցող

en: Visually Impaired should not be empty.
hy: Տեսողական խնդիրները չպետք է դատարկ լինեն:

en: Voice Commands should not be empty.
hy: Ձայնային հրամանները չպետք է դատարկ լինեն:

en: Voice Navigation
hy: Ձայնային նավիգացիա

en: Voice Navigation and Talk & Type Controls
hy: Ձայնային նավիգացիա և խոսել ու տպել կառավարում

en: Want to remove branding for free?
hy: Want անկանում եք անվճար հեռացնել ապրանքանիշը:

en: We have an Exciting Offer for you:
hy: Մենք ունենք հետաքրքիր առաջարկ ձեզ համար:

en: Website screenshot
hy: Կայքի սքրինշոթ

en: Wednesday
hy: չորեքշաբթի

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Welcome Banner Image
hy: Բարի գալուստի բաների պատկեր

en: Welcome to Accessibility Assistant
hy: Բարի գալուստ մատչելիության օգնական

en: Welcome to Accessibility by CartCoders
hy: Բարի գալուստ CartCoders-ի մատչելիություն

en: Welcome to: Accessibility Assistant
hy: Բարի գալուստ մատչելիության օգնական

en: What does this plugin help with?
hy: Ինչո՞վ է օգնում այս plugin-ը:

en: What's included
hy: Ինչ է ներառված

en: Wholesale App
hy: Մեծածախ հավելված

en: Wholesale Price & B2B Solution
hy: Մեծածախ գին և B2B լուծում

en: Widget Content / Appearance
hy: Վիջեթի բովանդակություն / արտաքին տեսք

en: Widget Engagements
hy: Վիդջեթների ներգրավումներ

en: Widget Icon
hy: Widget պատկերակ

en: Widget Opens
hy: Widget- ը բացվում է

en: Widget Opens Icon
hy: Widget- ը բացում է պատկերակը

en: Widget Option
hy: Վիջեթի ընտրանք

en: Widget Option:
hy: Վիջեթի ընտրանք:

en: Widget Settings
hy: Widget- ի պարամետրերը

en: Widget Size
hy: Widget չափը

en: Widget Size Customization & Positioning
hy: Widget- ի չափի անհատականացում եւ դիրքավորում

en: Widget Title on Hover
hy: Վիջեթի վերնագիրը Hover-ում

en: With Accessibility Assistant, blind and visually impaired people have the ease of access to become more independent and integration with the Digital world, which replicates their daily lives
hy: Մատչելիության օգնականի միջոցով կույր և տեսողական խնդիրներ ունեցող մարդիկ ունեն հեշտ մուտք՝ դառնալու ավելի անկախ և ինտեգրվելու Թվային աշխարհի հետ, որը կրկնօրինակում է նրանց առօրյա կյանքը

en: Word Spacing
hy: Բառերի միջև հեռավորություն

en: Word Spacing should not be empty.
hy: Բառերի միջև հեռավորությունը չպետք է դատարկ լինի:

en: Year
hy: Տարի

en: Yearly
hy: Տարեկան

en: Yes. Each plan unlocks additional controls and customization. Your current plan determines what appears as enabled in admin pages.
hy: Այո՛։ Յուրաքանչյուր պլան բացում է լրացուցիչ հսկողություն և հարմարեցում: Ձեր ընթացիկ պլանը որոշում է, թե ինչն է միացված ադմինիստրատորի էջերում:

en: Yes. Higher plans support broad language coverage, language controls, and easier multilingual storefront accessibility.
hy: Այո՛։ Բարձրագույն ծրագրերն աջակցում են լեզվական լայն ծածկույթին, լեզվի վերահսկմանը և խանութի բազմալեզու ավելի հեշտ հասանելիությանը:

en: You can place "#add-aacc-link" as link
hy: Դուք կարող եք տեղադրել «# Add-Aacc-Link» - ը որպես հղում

en: You can place %s as a link.
hy: Դուք կարող եք տեղադրել %s որպես հղում:

en: You can place <strong>%s</strong> as link
hy: Կարող եք տեղադրել <strong>% s </ strong> որպես հղում

en: You can reach the support team through the contact link in the footer. Paid plans include stronger support options based on tier.
hy: Դուք կարող եք կապվել աջակցության թիմին ներքևում գտնվող կոնտակտային հղման միջոցով: Վճարովի պլանները ներառում են աջակցության ավելի ուժեղ տարբերակներ՝ հիմնված մակարդակի վրա:

en: You have admin access
hy: Դուք ունեք ադմինիստրատորի հասանելիություն

en: You have member access
hy: Դուք անդամի մուտք ունեք

en: You're on a %s plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
hy: Դուք %s պլանի վրա եք: Բացեք ավելի շատ հնարավորություններ և անհատականացման տարբերակներ՝ թարմացնելով այսօր:

en: You're on a Growth plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
hy: Դուք աճի պլանում եք:Այսօր արդիականացնելով նույնիսկ ավելի շատ հնարավորություններ եւ հարմարեցման ընտրանքներ:

en: You're on a Scale plan! Unlock even more powerful features and tools by upgrading today.
hy: Դուք մասշտաբի պլանում եք:Այսօր արդիականացնելով նույնիսկ ավելի հզոր հատկություններ եւ գործիքներ:

en: You're on the %s plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
hy: Դուք %s պլանի մեջ եք: Վայելեք առաջնահերթ աջակցությունը և հասանելիության բացառիկ առաջադեմ գործառույթները՝ թարմացնելով այսօր:

en: You're on the %s plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
hy: Դուք %s պլանի մեջ եք: Բացեք հասանելիության հզոր գործիքները՝ թարմացնելով այսօր:

en: You're on the Established plan! You already have access to our top-tier features and tools.
hy: Դուք կայացած պլանում եք:Դուք արդեն ունեք մուտք դեպի մեր բարձր մակարդակի առանձնահատկությունները եւ գործիքները:

en: You're on the Free plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
hy: Դուք անվճար պլանում եք:Բացեք այս մատչելիության հզոր գործիքները `այսօր արդիականացնելով:

en: You're on the Premium plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
hy: Դուք պրեմիում պլանի եք:Վայելեք առաջնահերթ աջակցություն եւ բացառիկ առաջադեմ մատչելիության առանձնահատկություններ `այսօր արդիականացնելով:

en: Your Current Plan
hy: Ձեր ընթացիկ պլանը

en: Your Email
hy: Ձեր էլ

en: Your Mobile Number
hy: Ձեր բջջային համարը

en: Your Name
hy: Ձեր անունը

en: Your Website URL
hy: Ձեր կայքի URL- ն

en: Your scan is in the queue and will start soon.
hy: Ձեր սկանավորումը հերթում է և շուտով կսկսվի:

en: for free and instantly boost accessibility
hy: անվճար եւ ակնթարթորեն խթանել մատչելիությունը

en: if you enable this option, your floating widget will be hidden and footer link option will be enabled though you need to add the link.
hy: Եթե ​​այս տարբերակը միացնում եք, ձեր լողացող widget- ը կլինի թաքնված եւ Footer Link Option- ը հնարավորություն կտա, չնայած անհրաժեշտ է ավելացնել հղումը:

en: of
hy: -ից

en: pages
hy: էջեր

en: records
hy: գրառումներ

en: result
hy: արդյունք

en: toggle button
hy: անջատիչ կոճակ

en: vs Monthly
hy: vs ամսական

en: vs Monthly!
hy: vs ամսական:

en: warning sign
hy: նախազգուշացման նշան

en: you can placed %s as link
hy: կարող եք տեղադրել %s որպես հղում
