Accessibility Assistant 1.3.2 - en to hy translation catalogue (550 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: Accessibility Assistant
hy: Մատչելիութեան Օգնական

note: Description of the plugin
en: With Accessibility Assistant, blind and visually impaired people have the ease of access to become more independent and integration with the Digital world, which replicates their daily lives
hy: «Մատչելիութեան Օգնական»-ը կը հեշտացնէ կոյրերուն եւ տեսողութեան խանգարում ունեցող անձերուն համար աւելի ինքնուրոյն դառնալը եւ համարկուիլ Թուային աշխարհին, որ կը վերարտադրէ իրենց առօրեայ կեանքը։

en: Please uninstall this plugin and reinstall it.
hy: Խնդրեմ ջնջէք այս պլագինը եւ վերստին տեղադրեցէք։

en: Accessibility
hy: Մատչելիութիւն

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Edit Languages
hy: Խմբագրել Լեզուներուն

en: Plan
hy: Պլան

en: User Guide
hy: Օգտագործողին Ձեռնարկ

en: Accessibility Assistant Logo
hy: Մատչելիութեան Օգնականի Լոգոն

en: Accessibility by CartCoders
hy: Մատչելիութիւն՝ CartCoders-ի կողմէ

en: pages
hy: էջեր

en: Settings
hy: Կարգաւորումներ

en: Widget Option
hy: Վիջեթի Ընտրանք

en: Enable /Disable
hy: Միացնել / Ապակտիվացնել

en: Do you want to put as link?
hy: Կ’ուզէ՞ք տեղադրել որպէս հղում։

en: Accessibility Assistance
hy: Մատչելիութեան Օգնութիւն

en: you can placed %s as link
hy: կարելի է տեղադրել %s որպէս հղում

en: Choose Design
hy: Ընտրել Դիզայնը

en: Default Design
hy: Լռելեայն Դիզայն

en: Custom Design
hy: Անհատական Դիզայն

en: Mobile View Design
hy: Բջջային Դիզայն

en: Position
hy: Դիրքաւորում

en: Desktop Position
hy: Աշխատասեղանի Դիրքաւորում

en: Top Left
hy: Վերեւ Ձախ

en: Top Right
hy: Վերեւ Աջ

en: Middle Left
hy: Կէսին Ձախ

en: Middle Right
hy: Կէսին Աջ

en: Bottom Left
hy: Ներքեւ Ձախ

en: Bottom Right
hy: Ներքեւ Աջ

en: Mobile Position
hy: Բջջային Դիրքաւորում

en: Padding
hy: Ներքին Տարածք (Padding)

en: Enter your statement page link here...
hy: Տեղադրեցէք ձեր յայտարարութեան էջի հղումը այստեղ...

en: Try Accessibility Assistant for free and instantly boost accessibility
hy: Փորձէք «Մատչելիութեան Օգնական»-ը անվճար եւ անմիջապէս բարելաւեցէք մատչելիութիւնը։

en: Standard support via email.
hy: Ստանդարտ աջակցութիւն՝ էլ. փոստով։

en: Please upgrade your plan to continue accessing premium accessibility features.
hy: Խնդրեմ նորացուցէք ձեր պլանը՝ շարունակելու համար օգտուիլ առաջադէմ մատչելիութեան հատկանիշներէն։

en: If you are on the Free plan, you can reach our support team by sending an email to
hy: Եթէ դուք Անվճար պլանի մէջ էք, կրնաք կապուիլ մեր աջակցութեան խումբին՝ ուղարկելով էլ. նամակ՝

en: How to contact support if you are on the Free plan
hy: Ինչպէս կապուիլ աջակցութեան հետ՝ եթէ դուք Անվճար պլանի մէջ էք

en: Upgrade Plan
hy: Բարձրացնել Պլանը

en: You're on the Free plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
hy: Դուք Անվճար պլանի մէջ էք։ Բացէք հզօր մատչելիութեան գործիքները՝ այսօր իսկ բարձրացնելով պլանը։

en: You're on a Growth plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
hy: Դուք «Աճման» պլանի մէջ էք։ Բացէք աւելի շատ հնարաւորութիւններ եւ հարմարեցումներ՝ բարձրացնելով պլանը։

en: You're on a Scale plan! Unlock even more powerful features and tools by upgrading today.
hy: Դուք «Մասշտաբ» պլանի մէջ էք։ Բացէք աւելի հզօր գործիքներ եւ հատկութիւններ՝ բարձրացնելով պլանը։

en: You can place <strong>%s</strong> as link
hy: Կարելի է տեղադրել <strong>%s</strong> որպէս հղում

en: You're on the Premium plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
hy: Դուք «Պրեմիում» պլանի մէջ էք։ Վայելեցէք առաջնահերթ աջակցութիւն եւ բացառիկ առաջադէմ մատչելիութեան գործառոյթներ՝ այսօր իսկ բարձրացնելով պլանը։

en: You're on the Established plan! You already have access to our top-tier features and tools.
hy: Դուք «Հաստատուած» պլանի մէջ էք։ Դուք արդէն ունիք մուտք մեր բարձրակարգ գործիքներուն եւ հատկանիշներուն։

en: <b>%s</b> / Year.
hy: <b>%s</b> / Տարի։

en: Save <b>%s</b> vs Monthly!
hy: Խնայէք <b>%s</b> համեմատ ամսական վճարով։

en: Enable/Disable Features
hy: Միացնել/Անջատել Հատկանիշները

en: Keyboard Nav
hy: Ստեղնաշարի Նաւարկում

en: Cursor
hy: Ցուցիչ (Կուրսոր)

en: Saturation Modes
hy: Հագեցուածութեան Ռեժիմներ

en: Contrast
hy: Հակադրութիւն

en: Bigger Text
hy: Աւելի Մեծ Տեքստ

en: Highlight Links
hy: Ընդգծել Հղումները

en: Font Readability
hy: Տառատեսակի Ընթերցելիութիւն

en: Focus Mask
hy: Ուշադրութեան Դիմակ

en: Title Highlighting
hy: Վերնագիրներու Ընդգծում

en: Text Enhancer
hy: Տեքստի Բարելաւիչ

en: Image Alt Tooltip
hy: Նկարի ALT Նշում

en: Stop Animation
hy: Կանգնեցնել Անիմացիան

en: Word Spacing
hy: Բառերու Հեռաւորութիւն

en: Letter Spacing
hy: Տառերու Հեռաւորութիւն

en: Line Height
hy: Տողի Բարձրութիւն

en: Alignment
hy: Հաւասարեցում

en: Image/Video Hide
hy: Թաքցնել Նկարներ/Տեսանիւթեր

en: Text Speech
hy: Տեքստը Դարձնել Խօսքի

en: Adjust Text Colors
hy: Հարմարեցնել Տեքստի Գոյները

en: Adjust Title Colors
hy: Հարմարեցնել Վերնագիրներու Գոյները

en: Adjust Background Colors
hy: Հարմարեցնել Ֆոնի Գոյները

en: Mute Sounds
hy: Անջատել Ձայները

en: Content Scaling
hy: Բովանդակութեան Չափափոխում

en: GIF Hide
hy: Թաքցնել GIF-երը

en: Read Mode
hy: Ընթերցման Ռեժիմ

en: Useful Links
hy: Օգտակար Հղումներ

en: Highlight Hover
hy: Ընդգծել Մկնիկի Վրա

en: Highlight Focus
hy: Ընդգծել Ուշադրութիւնը

en: Big Black Cursor
hy: Մեծ Սեւ Ցուցիչ

en: Profile Options
hy: Պրոֆիլի Ընտրանքներ

en: Voice Navigation
hy: Խօսքային Նաւարկում

en: Talk & Type
hy: Խօսիր եւ Գրիր

en: Color Blind Options
hy: Գունաթերութեան Ընտրանքներ

en: Color Schema
hy: Գոյների Սխեմա

en: Controller Background
hy: Կառավարիչի Ֆոն

en: Text and Layout Font
hy: Տեքստի եւ Դասաւորման Տառատեսակ

en: Accent and Logo Elements
hy: Ակցենտային եւ Լոգոյի Տարրեր

en: Save
hy: Պահել

en: Have questions or need assistance? %s
hy: Ունէ՞ք հարցեր կամ օգնութեան կարիք՝ %s

en: Contact us
hy: Կապուէք Մեր Հետ

en: Sorry, You can not update....
hy: Ներեցեք, Դուք չեք կարող արդիականացնել....

en: Keyboard should not be empty.
hy: Սեղմակապը (Keyboard) չպիտի լինի դատարկ։

en: Big Cursor should not be empty.
hy: Մեծ կուրսորը չի կարող դատարկ լինել։

en: Reading Guide Color should not be empty.
hy: Կարդալու ուղեցույցի գույնը չի կարող դատարկ լինել։

en: High saturation should not be empty.
hy: Բարձր սաթուրացիան չի կարող դատարկ լինել։

en: Low saturation should not be empty.
hy: Թույլ սաթուրացիան չի կարող դատարկ լինել։

en: Desaturate should not be empty.
hy: Գունաթափման կարգը չի կարող դատարկ լինել։

en: Invert Colors should not be empty.
hy: Գույների ըմբռնումը (Invert Colors) չի կարող դատարկ լինել։

en: Dark Contrast should not be empty.
hy: Մուգ կոնտրաստը չի կարող դատարկ լինել։

en: Light Contrast should not be empty.
hy: Հեթեթ կոնտրաստը չի կարող դատարկ լինել։

en: Bigger Text should not be empty.
hy: Մեծ տեքստի կարգը չի կարող դատարկ լինել։

en: Highlight Links should not be empty.
hy: Հղումների ընդգծումը չի կարող դատարկ լինել։

en: Word Spacing should not be empty.
hy: Բառերի միջակայքը չի կարող դատարկ լինել։

en: Letter Spacing should not be empty.
hy: Տառերի միջակայքը չի կարող դատարկ լինել։

en: Line Height should not be empty.
hy: Տողի բարձրությունը չի կարող դատարկ լինել։

en: Left Alignment should not be empty.
hy: Ձախ հավասարեցման կարգը չի կարող դատարկ լինել։

en: Alignment should not be empty.
hy: Հանրահավասարեցման կարգը չի կարող դատարկ լինել։

en: Center should not be empty.
hy: Կենտրոնային կարգը չի կարող դատարկ լինել։

en: Readable Fonts should not be empty.
hy: Ընթերցելի տառատեսակները չեն կարող դատարկ լինել։

en: Reading Mask should not be empty.
hy: Կարդալու դիմակը չի կարող դատարկ լինել։

en: Highlight Titles should not be empty.
hy: Վերնագրերի ընդգծումը չի կարող դատարկ լինել։

en: Text Enhancer should not be empty.
hy: Տեքստի բարելավողը չի կարող դատարկ լինել։

en: Image Alt Tooltip should not be empty.
hy: Նկարի ALT ցուցիչը չի կարող դատարկ լինել։

en: Text Colors should not be empty.
hy: Տեքստի գույները չեն կարող դատարկ լինել։

en: Title Colors should not be empty.
hy: Վերնագրի գույները չեն կարող դատարկ լինել։

en: Background Colors should not be empty.
hy: Ֆոնի գույները չեն կարող դատարկ լինել։

en: Mute Sounds should not be empty.
hy: Ձայների անջատումը չի կարող դատարկ լինել։

en: Content Scaling should not be empty.
hy: Բովանդակության չափափոխման կարգը չի կարող դատարկ լինել։

en: GIF Hide should not be empty.
hy: GIF-երի թաքցման կարգը չի կարող դատարկ լինել։

en: Read Mode should not be empty.
hy: Կարդալու ռեժիմը չի կարող դատարկ լինել։

en: Useful Links should not be empty.
hy: Օգտակար հղումները չեն կարող դատարկ լինել։

en: Highlight Hover should not be empty.
hy: Մկնիկի վրա ընդգծումը չի կարող դատարկ լինել։

en: Highlight Focus should not be empty.
hy: Ուշադրության ընդգծումը չի կարող դատարկ լինել։

en: Big Black Cursor should not be empty.
hy: Մեծ սեւ կուրսորը չի կարող դատարկ լինել։

en: Profile Settings should not be empty.
hy: Պրոֆիլի կարգավորումները չեն կարող դատարկ լինել։

en: Voice Commands should not be empty.
hy: Խոսքային հրահանգները չեն կարող դատարկ լինել։

en: Talk and Type should not be empty.
hy: Խոսիր եւ գրիր ֆունկցիան չի կարող դատարկ լինել։

en: Color Blind should not be empty.
hy: Գունաթերության կարգը չի կարող դատարկ լինել։

en: Image Hide should not be empty.
hy: Նկարի թաքցման կարգը չի կարող դատարկ լինել։

en: Video Hide should not be empty.
hy: Տեսանյութի թաքցման կարգը չի կարող դատարկ լինել։

en: Stop Animation should not be empty.
hy: Անիմացիաների դադարեցման կարգը չի կարող դատարկ լինել։

en: Text Speech should not be empty.
hy: Տեքստի արտահայտման (Text Speech) կարգը չի կարող դատարկ լինել։

en: Accessibility Assistant should not be empty.
hy: «Մատչելիութեան Օգնական» գրությունը չի կարող դատարկ լինել։

en: Reset All should not be empty.
hy: Ցանկացած վերադարձի (Reset All) կարգը չի կարող դատարկ լինել։

en: Statement should not be empty.
hy: Հայտարարությունը չի կարող դատարկ լինել։

en: Hide Interface should not be empty.
hy: Միջերեսի թաքցման կարգը չի կարող դատարկ լինել։

en: Error!
hy: Սխալ!

en: Success!
hy: Հաջողվեց!

en: Language Controllers
hy: Լեզվային Կառավարչներ

en: Back
hy: Վերադառնալ

en: Set %s Default Language
hy: Սահմանել %s-ը որպես նախնական լեզու

en: Show Language
hy: Ցուցադրել լեզուն

en: Navigation and Interaction Controllers
hy: Նավիգացիայի եւ փոխգործակցության կառավարիչներ

en: Big Cursor
hy: Մեծ Կուրսոր

en: Reading Guide
hy: Կարդալու Ուղեցույց

en: Visual Customization Controllers
hy: Տեսողական Հարմարեցման Կառավարիչներ

en: High Saturation
hy: Բարձր Հագեցվածություն

en: Low Saturation
hy: Տակ Հագեցվածություն

en: Desaturate
hy: Գույնաթափել

en: Invert Colors
hy: Գույները Հակարկել

en: Dark Contrast
hy: Մուգ Կոնտրաստ

en: Light Contrast
hy: Բաց Կոնտրաստ

en: Text Customization Controllers
hy: Տեքստի Հարմարեցման Կառավարիչներ

en: Left Alignment
hy: Ձախ Հավասարեցում

en: Right Alignment
hy: Աջ Հավասարեցում

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Reading Mask
hy: Կարդալու Մարգարիտ (Mask)

en: Highlight Titles
hy: Վերնագրերի Ընդգծում

en: Text Colors
hy: Տեքստի Գույներ

en: Title Colors
hy: Վերնագրերի Գույներ

en: Background Colors
hy: Ֆոնի Գույներ

en: Bigblack Cursor
hy: Մեծ Սև Կուրսոր

en: Profile Settings
hy: Պրոֆիլի Կարգավորումներ

en: Talk And Type
hy: Խոսիր և Գրիր

en: Color Blind
hy: Գունաթերություն

en: Media Control
hy: Մեդիայի Կառավարում

en: Image Hide
hy: Նկարների Թաքցում

en: Video Hide
hy: Տեսաֆիլմերի Թաքցում

en: Speech Support
hy: Խոսքային Աջակցութիւն

en: Utility Settings
hy: Օգտագործման Կարգավորումներ

en: Reset all
hy: Վերականգնել Բոլորը

en: Statement
hy: Հայտարարութիւն

en: Hide Interface
hy: Թաքցնել Միջերեսը

en: Welcome Banner Image
hy: Բարի Գալուստ Բանների Պատկեր

en: Welcome to Accessibility by CartCoders
hy: Բարի Գալուստ «Մատչելիութիւն»՝ CartCoders-ի կողմէ

en: Thanks for choosing our app! We're here to help make your website accessible to everyone.
hy: Շնորհակալ ենք մեր յաւելուածը ընտրելու համար։ Մենք այստեղ ենք, որպեսզի ձեր կայքը դարձնենք մատչելի բոլորին։

en: Let's start by choosing a plan that fits your needs.
hy: Եկէք սկսենք՝ ընտրելով պլան մը, որ կը համապատասխանէ ձեր կարիքներուն։

en: Enjoy a %1$s5-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
hy: Վայելեցէք %1$s5-օրեայ անվճար փորձաշրջան%2$s՝ մուտքով ձեր ընտրած պլանի հատկանիշներուն։

en: We have an Exciting Offer for you:
hy: Ունենք հիանալի առաջարկ ձեզ համար՝

note: translators: %1$s: opening bold tag, %2$s: closing bold tag
en: Get a %1$s29%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sProfessional Plan.%2$s
hy: Ստացէք %1$s29%% զեղչ%2$s տարեկան բաժանորդագրութեան վրայ, երբ ընտրեք %1$sՄասնագիտական Պլանը%2$s։

note: translators: %1$s: opening bold tag, %2$s: closing bold tag
en: Get a %1$s40%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sPremium Plan.%2$s
hy: Ստացէք %1$s40%% զեղչ%2$s տարեկան բաժանորդագրութեան վրայ, երբ ընտրեք %1$sՊրեմիում Պլանը%2$s։

en: Let's Go
hy: Սկսեցէ՛ք

en: If you need further assistance, please contact us at %1$s. You can also check our %2$s for more information.
hy: Եթէ պէտք ունիք աւելի օգնութեան, կապուեցէ՛ք մեզի %1$s հասցէով։ Կարող էք նաեւ ստուգել մեր %2$s՝ աւելի տեղեկութիւններու համար։

en: Usage Guide
hy: Օգտագործման Ձեռնարկ

en: CartCoders Logo
hy: CartCoders-ի Լոգոն

en: Pages
hy: Էջեր

en: Manage Languages
hy: Կառավարել Լեզուները

en: Name
hy: Անուն

en: Code
hy: Կոդ

en: Default
hy: Լռելեայն

en: Visible
hy: Տեսանելի

en: Action
hy: Գործողութիւն

note: translators: %s: language name (e.g. English, French)
en: %s language flag
hy: %s լեզուի դրօշ

en: Default language
hy: Լռելեայն Լեզու

en: Not default language
hy: Ոչ լռելեայն լեզու

en: Language visible
hy: Լեզուն տեսանելի է

en: Language hidden
hy: Լեզուն թաքցուած է

note: translators: %s: language name (e.g. English, French)
en: Edit %s language
hy: Խմբագրել %s լեզուն

en: You have admin access
hy: Դուք ունիք ադմինիստրատորի մուտք

en: Yearly
hy: Տարեկան

en: Monthly
hy: Ամսական

en: 5 days Free Trial
hy: Անվճար 5-օրեայ Փորձաշրջան

en: Professional
hy: Մասնագիտական

en: / Yearly
hy: / Տարեկան

en: What's included
hy: Ի՞նչ է ներառուած

en: All Basic Features
hy: Բոլոր Հիմնական Հատկանիշները

en: Customise Widget Position and Padding
hy: Հարմարեցնել Վիջեթի Դիրքն ու Ներքին Տարածքը

en: Readable Fonts, Reading Mask, and Highlight Titles
hy: Ընթերցելի Տառատեսակներ, Կարդալու Դիմակ եւ Վերնագրերի Ընդգծում

en: Text Enhancer, Image Alt Tooltip, and Stop Animation
hy: Տեքստի Բարելաւիչ, Նկարի ALT Ցուցիչ եւ Անիմացիայի Դադարեցում

en: Change the Color Schema of Widget
hy: Փոխել Վիջեթի Գոյների Սխեման

en: Selected
hy: Ընտրուած

en: Premium
hy: Պրեմիում

en: All Professional Features
hy: Բոլոր Մասնագիտական Հատկանիշները

en: Multiple Languages Support
hy: Բազմալեզու Աջակցութիւն

en: Text to Speech
hy: Տեքստը Դարձնել Խոսք

en: Adjust Word & Letter Space
hy: Հարմարեցնել Բառի եւ Տառի Միջակայքը

en: Enable/Disable Media
hy: Միացնել / Անջատել Մեդիան

en: Line Height & Alignments
hy: Տողի Բարձրութիւն եւ Հավասարեցումներ

en: Advanced Color Adjustments (Text, Titles, Backgrounds)
hy: Առաջատար Գոյների Կարգաւորումներ (Տեքստ, Վերնագիր, Ֆոն)

en: Smart Contrast for Better Readability
hy: Խելացի Կոնտրաստ՝ Ավելի Լավ Ընթերցելիութեան Համար

en: Content Scaling & Read Mode for Better Focus
hy: Բովանդակութեան Չափափոխում եւ Կարդալու Ռեժիմ՝ Ավելի Լավ Կենտրոնացման Համար

en: Sound Muting for Distraction-Free Browsing
hy: Ձայնի Անջատում՝ Առանց Շեղման Դիտարկման Համար

en: Hide GIFs and Animations for Reduced Distraction
hy: Թաքցնել GIF-երն եւ Անիմացիաները՝ Նվազեցուած Շեղման Համար

en: Highlight on Hover and Focus for Easier Navigation
hy: Ընդգծում Մկնիկի Վրայ Եւ Ուշադրութեան Ժամանակ՝ Ավելի Հեշտ Նավիգացիայի Համար

en: Big Black Cursor for Better Visibility
hy: Մեծ Սեւ Կուրսոր՝ Ավելի Լավ Տեսանելիութեան Համար

en: Color Blind-Friendly Viewing Options
hy: Գունաթերութեան Բարեկամ Տեսադաշտային Ընտրանքներ

en: Voice Navigation and Talk & Type Controls
hy: Խոսքային Նավիգացիա եւ «Խոսիր և Գրիր» Կառավարիչներ

en: Quick Access Panel for Useful Accessibility Tools
hy: Արագ Մուտքի Վահանակ՝ Օգտակար Մատչելիութեան Գործիքներու Համար

en: Personalized User Accessibility Profile Settings
hy: Անհատականացուած Օգտագործողի Մատչելիութեան Պրոֆիլի Կարգաւորումներ

en: Enhanced Usability for All Accessibility Needs
hy: Բարելաւուած Օգտագործելիութիւն՝ Բոլոր Մատչելիութեան Պահանջներու Համար

en: Basic
hy: Հիմնական

en: /monthly
hy: /ամսական

en: Use Default Functionalities of Widget
hy: Օգտագործել Վիջեթի Լռելեայն Ֆունկցիոնալութիւնները

en: Cannot Customise Widget
hy: Չի Կարելի Հարմարեցնել Վիջեթը

en: Enable/Disable Widget
hy: Միացնել / Անջատել Վիջեթը

en: Support on Email
hy: Աջակցութիւն Էլփոստով

en: Note:
hy: Նշում՝

en: Kindly note that upon opting for a subscription plan within our app, please be informed that refunds will not be applicable. This policy applies universally to all subscription plans offered, including both monthly and yearly options. We appreciate your understanding and cooperation in adhering to our policy, as we aim to ensure consistency and fairness in all aspects of our subscription services.
hy: Խնդրեմ նկատի առնել, որ մեր յաւելուածին մէջ բաժանորդագրական պլանի ընտրութեան դէպքում, գումարի վերադարձ չի տրամադրուիր։ Այս քաղաքականութիւնը կիրառելի է բոլոր պլաններու վրայ՝ ներառեալ ամսական եւ տարեկան տարբերակները։ Մենք գնահատում ենք ձեր ըմբռնումն ու համագործակցութիւնը՝ ապահովելու համար արդարութիւն եւ յարաչափութիւն բոլոր բաժանորդագրական ծառայութիւններուն մէջ։

en: If you require any further information or assistance, please do not hesitate to contact us. Our support team is readily available to address any queries or concerns you may have regarding our subscription plans or any other aspect of our app.
hy: Եթէ պէտք ունիք աւելի տեղեկութիւն կամ օգնութիւն, մի՛ հապաղեցէք կապուելու մեզի հետ։ Մեր աջակցութեան խումբը միշտ պատրաստ է պատասխանել ձեր հարցումներուն կամ մտահոգութիւններուն՝ առնչուած բաժանորդագրական պլաններուն կամ յաւելուածին այլ մասերուն։

en: Have questions or need assistance? %1$sContact us%2$s
hy: Հարցեր ունիք կամ օգնութեան պէտք ունիք՞ %1$sԿապուեցէք մեզի%2$s

en: Thank You Banner Image
hy: Շնորհակալութեան Բանների Պատկեր

en: Thank You for Choosing a Plan!
hy: Շնորհակալութիւն՝ Պլան Ընտրելու Համար։

en: Get started with the Accessibility widget by enabling it in our Settings under the Widget Option section.
hy: Սկսեցէ՛ք օգտագործել Մատչելիութեան վիջեթը՝ այն միացնելով Կարգաւորումներու մէջ՝ Վիջեթի Ընտրանք բաժնի տակ։

en: 1. Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget. %s
hy: 1. Գնացէ՛ք Կարգաւորումներ եւ միացուցէ՛ք Մատչելիութեան վիջեթը։ %s

en: toggle button
hy: փոխարկման կոճակ

en: Widget Option:
hy: Վիջեթի Ընտրանք՝

en: Enable
hy: Միացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: 2. Click Save to apply the changes. %s
hy: 2. Սեղմեցէ՛ք «Պահպանել»՝ փոփոխութիւնները գործադրելու համար։ %s

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Accessibility Assistant Icon
hy: Մատչելիութեան Օգնականի Նշան

en: Overview
hy: Ընդհանուր Տեսութիւն

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done.
hy: «Մատչելիութեան Օգնականը» շուկայում տարածուած արտադրանք մըն է, որ կը հնարաւորէ, որ յուրաքանչյուր հաշմանդամ (խուլ, կույր, համր, տեսողական կամ շարժողական խանգարումով) անձ կարենայ օգտուիլ այս յաւելուածէն իր կարիքները բաւարարելու համար։

en: By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values"
hy: Հաշուի առնելով մեր գլխաւոր հասարակական նպատակը՝ մեր նորարարական խումբը մշակեց եւ ներկայացուց այս յաւելուածը շուկայում։ Մեր հիմնական սկզբունքն է՝ «Որտեղ Նորարարութիւնը Հանդիպում է Սոցիալական Արժէքներու»։

en: Select Plan and Offers
hy: Ընտրել պլան եւ առաջարկներ

en: Select Monthly Plan:
hy: Ընտրել ամսական պլանը՝

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 5-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
hy: Սկսեք՝ ընտրելով այն ամսական պլանը, որը համապատասխան է ձեր կարիքներին։ Յուրաքանչյուր պլան առաջարկում է տարբեր հնարավորություններ եւ կարգավորումներ։ Ձեր ընտրած պլանը որոշելու է, թե վիջեթում որ առանձնահատկություններին կունենաք մուտք։ Նաեւ վայելեք 5-օրեայ անվճար փորձաշրջանը՝ բոլոր հնարավորութիւնները հայտնաբերելու եւ ձեր խանութի մատչելիութիւնը բարելավելու համար։

en: Select Yearly Plan:
hy: Ընտրել տարեկան պլանը՝

en: Choose the annual plan that best fits your needs. Each plan provides a variety of features and customization options. Your selected plan will determine the features available in the widget. Plus, take advantage of a complimentary year to explore all the features and boost your store's accessibility.
hy: Ընտրեք տարեկան այն պլանը, որը լավագույնս համապատասխանում է ձեր պահանջներին։ Յուրաքանչյուր պլան տրամադրում է տարբեր կարգավորելի հատկություններ։ Ձեր ընտրած պլանը որոշելու է վիջեթում հասանելի առանձնահատկությունները։ Բացի այդ՝ օգտվեք մէկ տարվա անվճար հասանելիութեամբ՝ բոլոր ֆունկցիաները փորձելու եւ խանութի մատչելիութիւնն ածելու համար։

en: How to Enable/Disable Widget
hy: Ինչպէս միացնել/անջատել վիջեթը

en: Customers will be provided with the option of accessing the plugin for accessing the advanced features. Through which the customer can enable/disable the functionality and access the application on his system.
hy: Առաջարկ կը տրուի օգտատերերին՝ ներծծելով պլագինը՝ օգտագործել առաջադեմ հնարավորութիւնները։ Այսպիսով օգտատերը կարող է միացնել կամ անջատել ֆունկցիոնալութիւնը եւ մուտք ունենալ յավելուած ծառայութիւններ՝ իր համակարգում։

en: You can place %s as a link.
hy: Դուք կարող եք տեղադրել %s որպէս հղում։

en: This feature is available in:
hy: Այս հատկանիշը հասանելի է՝

en: Basic Plan
hy: Հիմնական պլան

en: Professional Plan
hy: Մասնագիտական պլան

en: Premium Plan
hy: Պրեմիում պլան

en: Mobile Design
hy: Բջջային դիզայն

en: Customise Position
hy: Հարմարեցնել դիրքը

en: This will only work on position for %1$s and %2$s
hy: Սա կը գործէ միայն %1$s եւ %2$s դիրքերում

en: Plan Specific Features
hy: Պլանին համապատասխան հատկանիշներ

en: %1$s - Features%2$s
hy: %1$s - Հատկանիշներ%2$s

en: Enable Disable Features
hy: Միացնել/Անջատել հատկանիշները

en: Ease of access to change the background/font color
hy: Հեշտ մուտք ֆոնային/տառատեսակի գույնը փոխելու համար

en: Finally, access the settings to change the background and font colors. This step lets you personalize the widget's appearance, ensuring it matches your brand's style or enhances readability for users. Select your preferred colors and apply them to make the widget visually appealing and accessible.
hy: Ամփոփելով՝ գնացեք կարգավորումներ եւ փոխեք ֆոնի ու տառատեսակի գույները։ Այս քայլը թույլ է տալիս այնհարմարեցնել վիջեթի տեսքը՝ ապահովելով, որ այն համապատասխանէ ձեր բրենդին կամ բարելավի ընթերցելիութիւնը։ Ընտրեք ձեր նախընտրած գույները եւ կիրառեք դրանք՝ դարձնելով վիջեթը մասնակի եւ մատչելի։

en: Have questions or need assistance? <a href="%s" target="_blank">Contact us</a>
hy: Ունեք հարցեր կամ կարիք ունեք աջակցության՞ <a href="%s" target="_blank">Կապուէք մեզ</a>

en: Unlock full functionality by upgrading to a paid plan
hy: Բացահայտեք ամբողջական ֆունկցիոնալութիւնը՝ բարձրացնելով վճարովի պլանը

en: Unlock Full Accessibility Features
hy: Բացեք ամբողջական մատչելիութեան հատկանիշները

en: To enable all accessibility widgets and features, you need to purchase a plan. Choose the perfect plan for your website needs.
hy: Բոլոր մատչելիութեան վիջեթներն ու հատկութիւնները դնելու համար անհրաժեշտ է ձեռք բերել պլան։ Ընտրեք կայքի ձեր պահանջներին համապատասխան պլան։

en: Get started with a plan that matches your requirements:
hy: Սկսեք այն պլանով, որը համապատասխանում է ձեր պահանջներին՝

en: Start with a %1$s5-day free trial%2$s to experience all features:
hy: Սկսեք %1$s5-օրյա անվճար փորձաշրջանով%2$s՝ բոլոր հատկությունները փորձելու համար։

en: Start Your Accessibility Journey:
hy: Սկսեք ձեր մատչելիութեան ճանապարհը՝

en: Full access to %1$sall accessibility widgets%2$s and features
hy: Ամբողջ մուտք դեպի %1$sբոլոր մատչելիութեան վիջեթները%2$s եւ հատկութիւնները

en: Priority support and regular updates
hy: Առաջնային աջակցութիւն եւ կանոնավոր թարմացումներ

en: All widgets and advanced features require an active plan. %1$sCompare plans%2$s to find your perfect fit.
hy: Բոլոր վիջեթները եւ առաջադեմ հատկանիշները պահանջում են ակտիվ պլան։ %1$sՊատկերացրեք պլանները%2$s՝ ձեր համապատասխանությունը գտնելու համար։

en: View Plans & Pricing
hy: Դիտել պլանները եւ գնագոյացումը

en: Need help deciding? Contact us at %1$s or check our %2$s for detailed feature comparisons.
hy: Պետք է օգնութիւն ընտրելու ժամանակ՞ Կապուեցէք մեզ %1$s հասցէով կամ ստուգէ՛ք մեր %2$s՝ մանրամասն հատկանիշների համեմատության համար։

en: Fast Chat Support during business hours
hy: Արագ չաթ աջակցություն աշխատանքային ժամերին

en: Startup Plan
hy: Սթարթափ պլան

en: All Features of Startup Plan
hy: Սթարթափ պլանի բոլոր հատկությունները

en: Change Widget Color & Positioning
hy: Փոխել վիջեթի գույնը եւ դիրքավորումը

en: Readable Fonts
hy: Ընթերցելի տառատեսակներ

en: Image alt Tooltip
hy: Նկարի ALT ցուցիչ

en: All Features of Growth Plan
hy: Աճի պլանի բոլոր հատկանիշները

en: Support for 100+ Languages
hy: Աջակցութիւն 100+ լեզուների համար

en: Widget Size Customization & Positioning
hy: Վիջեթի չափի հարմարեցում եւ դիրքավորում

en: Accessibility Profiles & Settings
hy: Մատչելիութեան Պրոֆիլներ եւ Կարգաւորումներ

en: Content Scaling & Content Spacing
hy: Բովանդակութեան Չափափոխում եւ Միջակայութիւններ

en: Content Adjustment & Color Blind Feature
hy: Բովանդակութեան Կարգաւորում եւ Գունաթերութեան Ֆունկցիա

en: Text to Speech & Sounds Enable/Disable
hy: Տեքստը Դարձնել Խոսք եւ Ձայների Միացում/Անջատում

en: Image, Video & GIF Enable/Disable
hy: Նկար, Տեսանիւթ եւ GIF Միացնել/Անջատել

en: Color Adjustments
hy: Գոյների Կարգաւորումներ

en: Content Adjustments
hy: Բովանդակութեան Կարգաւորումներ

en: Keyboard Navigation
hy: Ստեղնաշարի Նավիգացիա

en: Accessibility Statement
hy: Մատչելիութեան Հայտարարութիւն

en: Restricted Brand Customization
hy: Սահմանափակ Բրենդային Հարմարեցում

note: Missing plan-list.php UI strings
en: Plans
hy: Պլաններ

en: To discontinue using this plugin, please cancel your active subscription by clicking the button below.
hy: Այս պլագինը դադարեցնելու համար խնդրեմ չեղարկէք ձեր ակտիվ բաժանորդագրութիւնը՝ սեղմելով ստորև տուեալ կոճակը։

note: Missing plan-list.php UI string
en: Cancel Plan
hy: Չեղարկել Պլանը

note: Additional plan-related UI strings
en: Startup
hy: Սթարթափ

en: How to cancel your subscription
hy: Ինչպէս չեղարկել բաժանորդագրութիւնը

en: Navigate to the Plan page and click on the Cancel Subscription button
hy: Գնացէք «Պլան» էջը եւ սեղմեցէք «Չեղարկել Բաժանորդագրութիւնը» կոճակը

en: Start a 5-Day Free Trial for
hy: Սկսել 5-օրեայ անվճար փորձաշրջան՝

en: Accessibility PRO-Widget
hy: Մատչելիութեան PRO Վիջեթ

en: Total Counts
hy: Ընդհանուր Թիւեր

en: Total Counts Icon
hy: Ընդհանուր Թիւերու Նշան

en: Widget Opens
hy: Վիջեթի Բացում

en: Widget Opens Icon
hy: Վիջեթի Բացման Նշան

en: Events-Clicked
hy: Իրադարձութիւններ՝ Սեղմուած

en: Analysis Overview
hy: Վերլուծութեան Ընդհանուր Տեսութիւն

en: Most 5 Used Feature Analytics
hy: Ամենաշատ Օգտագործուած 5 Հատկանիշներու Վերլուծութիւն

en: User Interaction with Features
hy: Օգտատիրոջ Փոխազդեցութիւն Հատկանիշներու Հետ

en: Keyboard Nav Icon
hy: Ստեղնաշարի Նավիգացիայի Նշան

en: Cursor Icon
hy: Կուրսորի Նշան

en: High Saturation Icon
hy: Բարձր Հագեցուածութեան Նշան

en: Low Saturation Icon
hy: Ցածր Հագեցուածութեան Նշան

en: Desaturate Icon
hy: Գունաթափման Նշան

en: Contrast +
hy: Կոնտրաստ +

en: Contrast Icon
hy: Կոնտրաստի Նշան

en: Bigger Text Icon
hy: Մեծ Տեքստի Նշան

en: Select Language:
hy: Ընտրել Լեզուն՝

en: Highlight Links Icon
hy: Հղումների Ընդգծման Նշան

en: Word Spacing Icon
hy: Բառային Միջակայութեան Նշան

en: Letter Spacing Icon
hy: Տառային Միջակայութեան Նշան

en: Line Height Icon
hy: Տողի Բարձրութեան Նշան

en: Alignment Icon
hy: Հավասարեցման Նշան

en: Readable Fonts Icon
hy: Ընթերցելի Տառատեսակների Նշան

en: Reading Mask Icon
hy: Կարդալու Դիմակի Նշան

en: Highlight Titles Icon
hy: Վերնագրերի Ընդգծման Նշան

en: Text Enhancer Icon
hy: Տեքստի Բարելաւիչ Նշան

en: Image Alt Tooltip Icon
hy: Նկարի ALT Ցուցիչի Նշան

en: Image Hide Icon
hy: Նկարի Թաքցման Նշան

en: Video Hide Icon
hy: Տեսանիւթի Թաքցման Նշան

en: Text Speech Icon
hy: Տեքստի Խոսքի Նշան

en: Adjust Text Colors Icon
hy: Տեքստի Գույները Հարմարելու ՆՇԱՆ

en: Adjust Title Colors Icon
hy: Վերնագրերի Գույները Հարմարելու Նշան

en: Adjust Background Colors Icon
hy: Ֆոնի Գույները Հարմարելու Նշան

en: Mute Sounds Icon
hy: Ձայնի Անջատման Նշան

en: Content Scaling Icon
hy: Բովանդակութեան Չափափոխման Նշան

en: GIF Hide Icon
hy: GIF-երի Թաքցման Նշան

en: Read Mode Icon
hy: Կարդալու Ռեժիմի Նշան

en: Useful Links Icon
hy: Օգտակար Հղումներու Նշան

en: Highlight Hover Icon
hy: Վերադարձի Վրա Ընդգծման Նշան

en: Highlight Focus Icon
hy: Ուշադրութեան Ընդգծման Նշան

en: Big Black Cursor Icon
hy: Մեծ Սեւ Կուրսորի Նշան

en: Profile Options Icon
hy: Պրոֆիլային Ընտրանքներու Նշան

en: Voice Navigation Icon
hy: Խոսքային Նավիգացիայի Նշան

en: Talk & Type Icon
hy: Խոսել եւ Գրառել Նշան

en: Color Blind Options Icon
hy: Գունաթերութեան Ընտրանքներու Նշան

en: Events-Clicked Icon
hy: Սեղմուած Իրադարձութիւններու Նշան

en: Line height
hy: Տողի բարձրութիւն

en: Bigger text
hy: Մեծ տեքստ

en: Low saturation
hy: Ծանրաբեռնուածութիւն՝ ցածր

en: High saturation
hy: Ծանրաբեռնուածութիւն՝ բարձր

en: Useful links
hy: Օգտակար հղումներ

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Big black Cursor
hy: Մեծ սեւ կուրսոր

en: Upgrade your plan to enable this feature
hy: Թարմացնէք ձեր պլանը՝ այս հատկանիշը միացնելու համար

en: Unlimited impressions and unrestricted widget visibility
hy: Սահմանափակում չգոյներ համար եւ անսահման ցանցային վիջեթի տեսանելիութիւն

en:  This feature increases the size of the text throughout the website to help users with vision difficulties read content more comfortably.
hy:  Այս հատկանիշը մեծացնում է տեքստի չափը ամբողջ կայքում՝ օգնելու օգտատերերին, ովքեր ունեն տեսողական դժվարութիւններ, ավելի հարմար ընթերցել բովանդակութիւնը։

en:  This feature shows image alt text as a tooltip, helping screen reader users and others understand the content of visual elements.
hy:  Այս հատկանիշը ցուցադրում է նկարի ALT տեքստը որպես նշում՝ օգնելով էկրանային ընթերցողն ուղարկողներին եւ մյուսներին հասկանալ պատկերային տարրերի բովանդակութիւնը։

en: /Monthly
hy: /ամսական

en: 7 days Free Trial
hy: 7-Օրյա Անվճար Փորձաշրջան

en: ADHD should not be empty.
hy: ADHD դաշտը չի կարող դատարկ մնալ։

en: Access to all core accessibility tools included in the widget
hy: Մուտք դեպի վիջեթում ներառուած բոլոր հիմնական մատչելիութեան գործիքները

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done. By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values
hy: «Մատչելիութեան Օգնական»ը շուկայում տարածուած արտադրանք է, որը թույլատրում է ցանկացած հաշմանդամ (խուլ, կույր, համր, տեսողական կամ շարժողական դժվարութիւններ ունեցող) անձին օգտուիլ այս յավելումից իրենց պարագաները իրականացնելու համար։ Հիշելով հիմնական հասարակական նպատակն՝ մեր նորարար թիմը աշխատեց եւ ներկայացրեց այս յավելումը։ Մեր հիմնական սկզբունքն է՝ «Որտեղ նորարարութիւնը հանդիպում է սոցիալական արժէքներուն»։

en: Add a custom accessibility statement or external statement link
hy: Ավելացնել հարմարեցուած մատչելիութեան հայտարարութիւն կամ արտաքին հղում

en: Add the following HTML code to insert the link:
hy: Ավելացրեք հետեւեալ HTML կոդը հղումը ընդհանրացնելու համար՝

en: Allows customization of heading/title colors to increase focus or contrast.
hy:  Թույլ է տալիս հարմարեցնել վերնագրերի/վերնագրային գույները՝ ուշադրութիւնն ու կոնտրաստը մեծացնելու համար։

en: Allows speech-to-text typing to help users who have difficulty using keyboards.
hy:  Թույլ է տալիս խոսքը փոխել տեքստի՝ օգտադրման համար նրանց, ովքեր դժվարութեամբ են օգտագործում ստեղնաշարը։

en: Applies color filters to assist users with different types of color blindness.
hy:  Կիրառում է գունային ֆիլտրեր՝ տարբեր տիպի գունաթերութիւններ ունեցող օգտատերերին օգնելու համար։

en: Basic customization options for layout and appearance
hy: Հիմնական հարմարեցման ընտրանքներ դասաւորման եւ տեսքի համար

en: Blind
hy: Կույր

en: Blind should not be empty.
hy: Կույր դաշտը չի կարող դատարկ մնալ։

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Cancel should not be empty.
hy: Չեղարկման դաշտը չի կարող դատարկ մնալ։

en: Changes the color of general text for better visibility and contrast.
hy: Փոխում է ընդհանուր տեքստի գույնը՝ ավելի լավ տեսանելիութիւն եւ կոնտրաստ ապահովելու համար։

en: Cognitive and Learning
hy: Կոգնիտիւ եւ ուսուցողական

en: Cognitive and Learning should not be empty.
hy: «Կոգնիտիւ եւ ուսուցողական» դաշտը չի կարող դատարկ մնալ։

en: Content Customization
hy: Բովանդակութեան հարմարեցում

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference"
hy: Հարմարեցրեք մատչելիութեան վիջեթի չափը ըստ ձեր նախընտրութեան"

en: Customize the widget color scheme to match your brand identity
hy: Հարմարեցրեք վիջեթի գույների սխեման՝ համապատասխանելու ձեր բրենդին

en: Customize the widget launch icon and apply your own branding
hy: Հարմարեցրեք վիջեթի մեկնարկային պատկերակը եւ կիրառեք ձեր սեփական բրենդինգը

en: Dedicated account manager for priority onboarding and support
hy: Նվիրված հաշվի մենեջեր՝ առաջնահերթ ներարկում եւ աջակցություն ապահովելու համար

en: Default should not be empty.
hy: Լռելեայն դաշտը չի կարող դատարկ մնալ։

en: Disable Branding
hy: Անջատել Բրենդինգը

en: Disable Report Problem
hy: Անջատել Խնդրի Հաղորդում

en: Disable Widget Sound
hy: Անջատել Վիջեթի Ձայնը

en: Disables all website sounds to assist users sensitive to audio.
hy: Անջատում է կայքի բոլոր ձայները՝ օգնելու ձայնի նկատմամբ զգայուն օգտատերերին։

en: Disables the ability for users to report problems through the app.
hy: Անջատում է օգտատերերի համար խնդրի հաղորդման տեսակետը յավելման միջոցով։

en: Display & Media Controls
hy: Ցուցադրում եւ Մեդիա Կառավարիչներ

en: Displays a panel with important and frequently used links for easier navigation.
hy:  Ցուցադրում է վահանակ՝ կարեւոր եւ հաճախօգտագործուող հղումներով՝ հեշտ նավիգացիայի համար։

en: Displays an on-screen keyboard for users who can"t use a physical one.
hy: Ցուցադրում է էկրանային ստեղնաշար նրանց համար, ովքեր չեն կարող օգտագործել ֆիզիկականը։

en: Dyslexia
hy: Դիսլեքսիա

en: Dyslexia should not be empty.
hy: Դիսլեքսիայի դաշտը չի կարող դատարկ մնալ։

en: Elderly
hy: Ծերունի

en: Elderly should not be empty.
hy: «Ծերունի» դաշտը չի կարող դատարկ մնալ։

en: Enable or disable media elements like audio, video, and GIFs
hy: Միացնել կամ անջատել մեդիայի տարրերը՝ ձայն, տեսանիւթ եւ GIF-եր

en: Enable or disable the widget as needed
hy: Ըստ պահանջի միացնել կամ անջատել վիջեթը

en: Enable readable fonts, reading mask, and title highlighting
hy: Միացնել ընթերցելի տառատեսակները, կարդալու դիմակը եւ վերնագրերի ընդգծումը

en: Enable/
hy: Միացնել/

en: Enable/Disable Accessibility Features
hy: Միացնել/Անջատել մատչելիութեան հատկանիշները

en: Enables a large black cursor to improve visibility for users with low vision.
hy: Միացնում է մեծ սեւ կուրսորը՝ բարելաւելու տեսանելիութիւնը ցածր տեսողութիւն ունեցող օգտատերերի համար։

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.
hy: Միացնում է բազմալեզու աջակցութիւն՝ կախված օգտագործողի լեզուային նախընտրություններից կամ կարգավորումներից։

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision.
hy: Մեծացնում կամ փոքրացնում է բովանդակութեան չափը՝ չփոխելով դասաւորման կառուցուածքը, օգնելով ցածր տեսողութիւն ունեցող օգտատերերին։

en: Extended widget customization options including layout and branding
hy: Ընդլայնուած վիջեթի հարմարեցման ընտրանքներ՝ ներառելով դասաւորման եւ բրենդինգի հնարշումները

en: Fully customizable widget with advanced control options
hy: Լիովին հարմարեցուող վիջեթ՝ առաջատար կառավարման ընտրանքներով

en: Get Started: Activate Widget and Add Footer Link
hy: Սկսեք՝ միացրեք վիջեթը եւ ավելացրեք հղում ոտնաթոռին

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sGrowth Plan.%2$s
hy: Ստացեք %1$s15%% զեղչ%2$s տարեկան բաժանորդագրութեան ժամանակ, երբ ընտրեք %1$sԱճի պլանը%2$s։

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sScale Plan.%2$s
hy: Ստացեք %1$s20%% զեղչ%2$s տարեկան բաժանորդագրութեան ժամանակ, երբ ընտրեք %1$sScale պլանը%2$s։

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sEstablished Plan.%2$s
hy: Ստացեք %1$s25%% զեղչ%2$s տարեկան բաժանորդագրութեան ժամանակ, երբ ընտրեք %1$sՀաստատուած պլանը%2$s։

en: Get a %1$s6%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sStartup Plan.%2$s
hy: Ստացեք %1$s6%% զեղչ%2$s տարեկան բաժանորդագրութեան ժամանակ, երբ ընտրեք %1$sՍթարթափ պլանը%2$s։

en: Headless integration support for custom frontend environments
hy: Headless ինտեգրման աջակցութիւն յատուկFrontend միջավայրերի համար

en: Hide Search Bar
hy: Թաքցնել որոնման գոտին

en: Hide Statement
hy: Թաքցնել Հայտարարութիւնը

en: Hides GIF animations that can distract or trigger motion sensitivity.
hy: Թաքցնում է GIF անիմացիաները, որոնք կարող են շեղել կամ ազդակել շարժումների նկատմամբ զգայունութիւնը։

en: Hides the search bar from the user interface.
hy: Թաքցնում է որոնման գոտին օգտագործողի միջերեսից։

en: Hides the statement section from the user interface.
hy: Թաքցնում է հայտարարութեանը բաժինը օգտագործողի միջերեսից։

en: Highlights elements when hovered, helping users follow cursor movements.
hy: Ընդգծում է տարրերը մկնիկը տեղափոխելիս՝ օգնելով օգտատերերին հետեւել կուրսորի շարժումներին։

en: Highlights focused elements, enhancing accessibility for keyboard navigation.
hy: Ընդգծում է կենտրոնացած տարրերը՝ բարելաւելով մատչելիութիւնը ստեղնաշարով նավիգացիայի համար։

en: How to Add an Accessibility Link to Your Footer
hy: Ինչպէս ավելացնել մատչելիութեան հղում ոտնաթոռին

en: If you need further assistance, please contact us at
hy: Եթե ձեզ հարկաւ է աւելին օգնութիւն, խնդրենք կապուեցէք մեզ՝

en: Includes all features from the Growth Plan
hy: Ընդգրկում է Աճի պլանի բոլոր հատկանիշները

en: Includes all features from the Scale Plan
hy: Ընդգրկում է Scale պլանի բոլոր հատկանիշները

en: Includes all features from the Startup Plan
hy: Ընդգրկում է Սթարթափ պլանի բոլոր հատկանիշները

en: Language Sorting
hy: Լեզուների Չափանիշավորում

en: Language Variable
hy: Լեզուների Վերաբերմունք

en: Lets users control the site using voice commands for hands-free accessibility.
hy: Թույլ է տալիս օգտատերերին կառավարել կայքը՝ օգտագործելով ձայնային հրահանգներ՝ ձեռքերը ազատ մնալու համար։

en: Locate the place where you want to add the link (typically just before the closing <code>&lt;/footer&gt;</code> or <code>&lt;/body&gt;</code> tag).
hy: Գտնեք այն տեղը, ուր կցանկանաք տեղադրել հղումը (հաճախ՝ անմիջապես մինչեւ փակող <code>&lt;/footer&gt;</code> կամ <code>&lt;/body&gt;</code> թեգը).

en: Menu Settings
hy: Մենյուի Կարգավորումներ

en: Mobile view Design
hy: Բջջային Տեսքի Դիզայն

en: Modifies background colors to reduce eye strain and improve content legibility.
hy: Փոխում է ֆոնի գույները՝ աչքերի տանջումը նվազեցնելու եւ բովանդակության ընթերցելիությունը բարելավելու համար։

en: Motor Impaired
hy: ստիկանութիւն/Շարժողական Մինչդեռ (Motor Impaired)

en: Motor Impaired should not be empty.
hy: «Motor Impaired» դաշտը չի կարող դատարկ լինել։

en: Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget.
hy: Գնացեք Կարգավորումներ եւ միացրեք Մատչելիութեան վիջեթը։

en: Navigation & Input
hy: Նավիգացիա եւ Մուտքագրում

en: Note: It is recommended to use a child theme to prevent your changes from being lost during theme updates.
hy: Նշում. Խորհուրդ է տրվում օգտվել child theme-ից, որպեսզի ձեր փոփոխութիւնները չկորցնեք թեմայի թարմացման ժամանակ։

en: Open your active themeâs <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
hy: Բացեք ձեր ակտիվ թեմայի <code>footer.php</code> կամ <code>functions.php</code> ֆայլը (սովորաբար գտնվում է <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>):

en: Option to display accessibility widget link in website footer
hy: Տարբերակ՝ ցուցադրել մատչելիութեան վիջեթի հղումը կայքի ֆութերում

en: Personalized accessibility profiles for user-specific needs
hy: Անհատականացված մատչելիության պրոֆիլներ՝ ըստ օգտատիրոջ պահանջների

en: Prioritize and sort languages based on your customer base
hy: Առաջնահերթության տեքստ եւ ծրագրել լեզուները՝ ըստ ձեր հաճախորդական բազայի

en: Priority chat support during business hours
hy: Առաջնային չաթ աջակցում աշխատանքային ժամերի ընթացքում

en: Rank
hy: Տարրակարգ

en: Readable fonts
hy: Ընթերցելի տառատեսակներ

en: Reads selected text aloud for users with visual impairments or reading difficulties.
hy: Ընտրված տեքստը ընթերցում է բարձրաձայն՝ տեսողության խնդիրներ կամ ընթերքության դժվարություններ ունեցող օգտատերերի համար։

en: Refresh your website to see the link appear in the footer.
hy: Փոխանցեք/թարմացրեք ձեր կայքը՝ տեսնելու համար, որ հղումը արտահայտվել է ֆութերում։

en: Remove default widget branding for a fully white-labeled experience
hy: Հեռացնել լռելյայն վիջեթի բրենդինգը՝ ամբողջովին white-label փորձի համար

en: Removes accessibility tool branding for a cleaner, white-labeled appearance.
hy: Ապահովում է մատչելիության գործիքի բրենդինգի հեռացում՝ մաքուր եւ white-label տեսքի համար։

en: Reset To Default
hy: Վերականգնել Լռելյայնը

en: Save Rankings
hy: Խնայել Հավասարակշռումը

en: Save the changes to the <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file.
hy: Խնայեք փոփոխությունները <code>footer.php</code> կամ <code>functions.php</code> ֆայլում։

en: Seizure Safe
hy: Էպիլեպսիայի Պաշտպան

en: Seizure Safe should not be empty.
hy: «Seizure Safe» դաշտը չի կարող դատարկ լինել։

en: Simplifies the layout and focuses on text for easier reading, removing distractions like sidebars and ads.
hy: Պարզեցնում է դասավորությունը եւ կենտրոնանում միայն տեքստի վրա՝ հեշտ ընթերցման համար, հեռացնելով կողմնակի տարրեր՝ օրինակ՝ կողային սյունակներ եւ գովազդներ։

en: Smart Contrast
hy: Խելացի Կոնտրաստ

en: Smart Contrast should not be empty.
hy: «Smart Contrast» դաշտը չի կարող դատարկ լինել։

en: Standard support via email and live chat during business hours
hy: Ստանդարտ աջակցություն՝ էլփոստով եւ ուղիղ չաթով աշխատանքային ժամերին

en: Start a 7-Day Free Trial for
hy: Սկսել 7-Օրյա Անվճար Փորձաշրջան՝

en: Statement Link?
hy: Հայտարարութեան Հղում՞

en: Supports 100+ languages with automatic translation
hy: Աջակցում է 100+ լեզուների՝ ավտոմատ թարգմանության միջոցով

en: Text enhancer for clarity, image alt tooltips, and option to stop animations
hy: Տեքստի բարելավիչ՝ պարզության համար, նկարի alt ցուցիչներ եւ անիմացիաներ կանգնեցնելու տարբերակ

en: Text-to-speech, voice navigation, and talk & type input
hy: Տեքստ–խոսք, ձայնային նավիգացիա եւ Խոսել եւ Գրառել մուտք

en: The <strong>Language Sorting</strong> feature allows you to customize the order in which languages appear on your Language page and in the Widget. Simply use the up and down arrows beside each language to rearrange them according to your preference. Once you're happy with the order, click Save Ranking to apply the changes. The languages will then appear in the same order across your storefront and Widget, providing a consistent experience for your users.
hy: <strong>Լեզուների Տեսակավորում</strong> յատկութիւնը թույլ է տալիս կարգավորել լեզուների հերթականութիւնը՝ ձեր Լեզուների էջում եւ վիջեթում։ Պարզապես օգտագործեք վեր եւ վար սլաքները յուրաքանչյուր լեզվի կողքին՝ այն ձեր նախասիրությամբ վերադասավորելու համար։ Երբ գոհ լինեք հերթականությունից՝ սեղմեք «Խնայել Հավասարակշռումը»՝ փոփոխությունները կիրառելու համար։ Լեզուները ապա կցուցադրվեն նույն կարգով ձեր storefront-ում եւ վիջեթում՝ արձանագրելով միատարր փորձ՝ ձեր օգտատերերի համար։

en: The <strong>Language Variable</strong> feature allows your widget to automatically adapt to the language selected on your website. When enabled, the widget will detect and match the site's active language - ensuring a seamless and consistent experience for users navigating your site in different languages. This is especially helpful if your store already includes a language selector, as it improves accessibility and ensures that the widget content is always shown in the userâs preferred language without any extra configuration.
hy: <strong>Լեզվի Փոփոխականը</strong> յատկութիւնը թույլ է տալիս ձեր վիջեթին ինքնաբերաբար հարմարվել կայքում ընտրված լեզվին։ Միացնելու դեպքում վիջեթը կհ detecting եւ կհամընկնի կայքի ակտիվ լեզվին՝ ապահովելով հարթ եւ համատարած փորձ այն օգտատերերի համար, որոնք նավարկում են ձեր կայքում տարբեր լեզուներով։ Սա հատկապես օգտակար է, երբ ձեր խանութը արդեն ունի լեզվի ընտրիչ՝ բարելավելով մատչելիությունը եւ երաշխավորելով, որ վիջեթի բովանդակությունը միշտ ցուցադրվում է օգտատիրոջ նախընտրած լեզվով առանց լրացուցիչ կարգավորումների։

en: This feature aligns all text to the left, avoiding center or justified text which can be harder to read for people with dyslexia or cognitive challenges.
hy: Այս յատկութիւնը բոլոր տեքստերն ընտում է ձախ կողմում՝ խուսափելով կենտրոնացված կամ ամբողջապես հաւասարեցված տեքստից, որը կարող է դժվար ընթեռնելի լինել դիսլեքսիա կամ կոգնիտիւ դժվարքներ ունեցող անձանց համար։

en: This feature creates a horizontal reading mask that follows the cursor to help users focus on one line of text at a time.
hy: Այս հատկությունը ստեղծում է հորիզոնական ընթերցման դիմակ, որը հետևում է կուրսորին՝ օգնելու օգտատերերին կենտրոնանալ մեկ տողով ընթերցման ժամանակ։

en: This feature disables the sound that plays when the accessibility widget is opened or closed.
hy: Այս հատկությունը անջատում է այն ձայնը, որը հնչում է, երբ մատչելիության վիջեթը բացվել կամ փակվում է։

note: translators: Do not translate the key names or letters. Keep "Tab", "Shift+Tab", "Enter" and the letters M/H/F/B/P/G in Latin script as-is.
en: This feature enables keyboard navigation using Tab, Shift+Tab, and Enter, along with shortcuts like M for menus, H for headings, F for forms, B for buttons, P for paragraphs, and G for graphics.
hy: Այս հատկությունը միացնում է ստեղնաշարի նավիգացիան՝ օգտագործելով Tab, Shift+Tab և Enter, ինչպես նաև ստեղծում է կարճճանապարհներ՝ M (menus), H (headings), F (forms), B (buttons), P (paragraphs) և G (graphics) — պահպանելով նշված տառերը և ստեղնները անփոփոխ։

en: This feature hides images and videos to help users who are easily distracted or sensitive to visual media focus better on the text.
hy: Այս հատկությունը թաքցնում է պատկերներն ու տեսանյութերը՝ օգնելու այն օգտատերերին, ովքեր հեշտությամբ շեղվում են կամ ունեն տեսողական նյութերի նկատմամբ զգայունություն. այսպիսով նրանք կարող են ավելի լավ կենտրոնանալ տեքստի վրա։

en: This feature highlights all links on the page with a border or background, making them easier to identify and click.
hy: Այս հատկությունը բոլոր հղումները էջում ընդգծում է սահմանով կամ ֆոնով, ինչը դրանք դարձնում է ավելի հեշտ ճանաչվող և սեղմելի։

en: This feature highlights headings and titles across the page, helping users quickly locate and navigate key content areas.
hy: Այս հատկությունը ընդգծում է գլխավոր վերնագրերը և ենթավերնագրերը ամբողջ էջում՝ օգնելով օգտատերերին արագ գտնել և նավիգացնել կարևոր բովանդակային հատվածները։

en: This feature increases space between letters, making text easier to distinguish and reducing visual crowding.
hy: Այս հատկությունը մեծացնում է տառերի միջև բացվածքը, ինչը հեշտացնում է տեքստի ընկալումը և նվազեցնում بصեց بصری խտությունը։

en: This feature increases spacing between words to improve readability for users with dyslexia or cognitive impairments.
hy: Այս հատկությունը մեծացնում է բառերի միջակայքը՝ բարելավելու ընթերցանությունն այն օգտատերերի համար, ովքեր ունեն դիսլեքսիա կամ կոգնիտիվ դժվարություններ։

en: This feature increases the contrast between text and background, making content easier to read for users with low vision.
hy: Այս հատկությունը բարձրացնում է տեքստի և ֆոնի միջև կոնտրաստը, ինչը օգտատիրոջ համար с ցածր տեսողությամբ դարձնում է բովանդակությունը ավելի ընթերցանելի։

en: This feature increases the vertical spacing between lines of text, making content more readable and less dense.
hy: Այս հատկությունը մեծացնում է տողերի միջև հորիզոնական էրքանցքը՝ դարձնելով բովանդակությունը ավելի ընթեռնելի և քիչ խտ։

en: This feature offers users multiple predefined accessibility profiles. Each profile includes a set of accessibility features tailored to specific needs. When a user selects a profile, all the associated features are automatically enabled.
hy: Այս հատկությունը օգտատերերին տրամադրում է մի քանի կանխորոշված մատչելիության պրոֆիլներ։ Յուրաքանչյուր պրոֆիլ պարունակում է հատուկ պահանջների համապատասխան հարազատ հատկությունների հավաքածու։ Երբ օգտատերն ընտրում է պրոֆիլը՝ բոլոր առընթեր հատկությունները ավտոմատ կերպով միացվում են։

en: This feature pauses animations, blinking, and flashing content to reduce motion sensitivity and distractions for users with vestibular disorders or ADHD.
hy: Այս հատկությունը կանգնեցնում է անիմացիաները, փայլատակումները և ճառագայթող բովանդակությունը՝ նվազեցնելու շարժումների նկատմամբ զգայունությունը և շեղումները այն օգտատերերի համար, ովքեր ունեն վեստիբուլյար խնդիրներ կամ ADHD։

en: This feature provides a text magnifier that enlarges text under the cursor, helping users read small or dense text with ease.
hy: Այս հատկությունը տրամադրում է տեքստի մեծացուցիչը, որը մեծացնում է կուրսորի տակ գտնվող տեքստը՝ օգնելով օգտատերերին հեշտությամբ ընթերցել փոքր կամ խիտ տեքստեր։

en: This feature removes color saturation from the site, creating a grayscale experience that can reduce distractions and assist users with color sensitivity or color blindness.
hy: Այս հատկությունը վերացնում է կայքի գունային սատուրացիան՝ ստեղծելով մոխրագույն (grayscale) փորձ, որը կարող է նվազեցնել շեղումները և օգնել գույնի նկատմամբ զգայունություն կամ գունաթերություն ունեցող օգտատերերին։

en: This feature replaces decorative or complex fonts with simpler, more readable ones to improve legibility.
hy: Այս հատկությունը փոխարինում է զարդանկարչական կամ բարդ տառատեսակները ավելի պարզ և ընթերցելի տառատեսակներով՝ բարելավելու ընթեռնելիությունը։

en: To make the widget visible, enable and save the accessibility settings.
hy: Վիջեթը տեսանելի դարձնելու համար միացրեք և պահպանեք մատչելիության կարգավորումները։

en: Unlimited impressions on any plans and unrestricted widget visibility
hy: Անսահման տպավորություններ ցանկացած պլանում և վիջեթի անկաշկանդ տեսանելիություն

en: Use language variables for seamless multilingual store integration
hy: Օգտագործեք լեզվային փոփոխականներ՝ բազմալեզու խանութի հարթ ինտեգրման համար

en: Virtual Keyboard
hy: Վիրտուալ ստեղնաշար

en: Visual Enhancements
hy: 視覚ային բարելավումներ

en: Visually Impaired
hy: Տեսողական Պակասունակություն

en: Visually Impaired should not be empty.
hy: «Visually Impaired» դաշտը չի կարող դատարկ մնալ։

en: Welcome to Accessibility Assistant
hy: Բարի գալուստ Accessibility Assistant

en: Widget Settings
hy: Վիջեթի Կարգավորումներ

en: Widget Size
hy: Վիջեթի Չափը

en: Your Current Plan
hy: Ձեր Ընթացիկ Պլանը

en: The %1$s "Choose Design" %2$s option empowers merchants to select from a variety of design styles for our widget, tailoring it to their unique preferences and needs.
hy: %1$s«Ընտրել դիզայն»%2$s ընտրանքը հնարավորություն է տալիս վաճառողներին ընտրել տարբեր դիզայնային ոճերից` հարմարեցնելով վիջեթը իրենց յուրահատուկ նախասիրություններին և պահանջներին։

en: The %1$s "Customize Position" %2$s feature enables merchants to tailor the exact placement of our widget, ensuring it perfectly fits their site layout and design vision.
hy: %1$s«Հարմարեցնել դիրքը»%2$s ֆունկցիան հնարավորություն է տալիս վաճառողներին ճշգրտորեն տեղադրել վիջեթը՝ ապահովելով դրա իդեալական համապատասխանությունը կայքի դասավորությանը և դիզայնային տեսլականին։

en: This will be only Works on Position for "Bottom Left" and "Bottom Right"
hy: Աշխատում է միայն «Bottom Left» և «Bottom Right» դիրքերի համար։

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 7-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
hy: Սկսեք՝ ընտրելով այն ամսական պլանը, որը համապատասխանում է ձեր պահանջներին։ Յուրաքանչյուր պլան առաջարկում է տարբեր հատկություններ և հարմարեցման հնարավորություններ։ Ընտրված պլանը կհստակեցնի, թե որ հատկություններին կարող եք մուտք ունենալ վիջեթում։ Բացի այդ՝ վայելեք 7-օրյա անվճար փորձաշրջան՝ բացահայտելու բոլոր հատկությունները և բարելավելու ձեր խանութի մատչելիությունը։

en: Try
hy: Փորձել

en: for free and instantly boost accessibility
hy: անվճար եւ արագորեն բարելավել մատչելիությունը

en: How to enable the Free plan
hy: Ինչպես միացնել Անվճար պլանը

en: To enable the Free plan, go to the Plan page and click on the "Free" button. Once clicked, a form will appear. Fill in all the required details, and the widget will automatically be displayed on the front end.
hy: Անվճար պլանը միացնելու համար գնացեք Պլան էջին և սեղմեք «Free» կոճակը։ Սեղմելուց հետո կհայտնվի մի ձևաթուղթ։ Ամբողջացրեք բոլոր պահանջվող տվյալները, և վիջեթը ավտոմատ կերպով կցուցադրվի ֆրոնթենդում։

en: Unlock insights and free access to our accessibility plugin by submitting your details below.
hy: Բացահայտեք ամփոփ տվյալներ և անվճար մուտք մեր մատչելիության հավելվածին՝ ներկայացնելով ձեր տվյալները ստորև։

en: The free widget is only available for use on the specific website URL you provided.
hy: Անվճար վիջեթը հասանելի է օգտագործման համար միայն այն հատուկ կայքի URL-ի վրա, որը դուք տրամադրել եք։

en: Verify your email
hy: Հաստատեք ձեր էլփոստը

en: Enter the 6-digit OTP sent to your email address.
hy: Մուտքագրեք ձեր էլ. փոստին ուղարկված 6-թվային OTP-ը։

en: Submit
hy: Ուղարկել

en: Verify
hy: Հաստատել

en: Resend OTP
hy: Վերուղարկել OTP-ը

en: Already Registered
hy: Արդեն գրանցված է

en: The email or phone number you entered is already in use.
hy: Տրված էլ․ փոստը կամ հեռախոսահամարը արդեն օգտագործվում է։

en: Close
hy: Փակել

en: Didn't receive the code?
hy: Չստացաք կոդը՞

en: Your Name
hy: Ձեր Անունը

en: Your Email
hy: Ձեր Էլ․ փոստը

en: Your Mobile Number
hy: Ձեր Հեռ․ համարը

en: Your Website URL
hy: Ձեր Կայքի URL-ը

en: Enter OTP
hy: Մուտքագրեք OTP-ը

en: Filter Content
hy: Էջի Ֆիլտրում

en: Quick navigation tool showing all Headings, Landmarks, and Links in one place.
hy: Արագ նավիգացիայի գործիք, որը ցուցադրում է բոլոր վերնագրերը, տարածքային նշանները և հղումները մեկ վայրում։

en: Want to remove branding for free?
hy: Ցանկանու՞մ եք անվճար հեռացնել բրենդինգը։

en: Start a 7-Day Free Trial
hy: Սկսեք 7-օրյա անվճար փորձաշրջանը

en: Need help or want to remove branding?
hy: Ցանկանու՞մ եք աջակցություն կամ հեռացնել բրենդինգը։

en: Start Free Trial
hy: Սկսել անվճար փորձաշրջանը

en: No Significant Most Features Usage Found
hy: Փակ չէ՝ զգալի օգտագործում այդ հատկանիշների համար չի հայտնաբերվել

en: Events Clicked
hy: Սեղմված իրադարձություններ

en: No relevant data is available for the specified range
hy: Ընթացքում նշված տիրույթի համար համապատասխան տվյալներ չկան

en: To ensure your site is accessible and user-friendly, add an Accessibility Assistance link to your footer menu:
hy: Երաշխավորելու համար, որ ձեր կայքը մատչելի և օգտատերական է, ավելացրեք «Accessibility Assistance» հղումը ձեր ֆութերի կամ ոտնաթաթի միացքում։

en: Open your active theme’s <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
hy: Բացեք ձեր գործարկված թեմայի <code>footer.php</code> կամ <code>functions.php</code> ֆայլը (սովորաբար՝ <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>)։

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features.
hy: Ստացեք %1$s7-օրյա անվճար փորձաշրջան%2$s՝ ընտրված պլանի հնարավորություններով։

en: Widget Title on Hover
hy: Վիջեթի վերնագիր՝ երբ սլաքը գտնվում է վրա

en: Disable Hover text on widget and widget Loader
hy: Ապասակույցեք հուշատեքը՝ վիջեթում և վիջեթի լոադերի վրա

en: Verify Widget & Remove Branding
hy: Հաստատել վիջեթը եւ հեռացնել բրենդինգը

en: Once the accessibility widget’s functionality is verified, we’ll proceed to remove all branding for your white-label configuration.
hy: Երբ մատչելիության վիջեթի ֆունկցիոնալությունը հաստատվի, մենք անցնինք ձեր white-label կազմաձևման բոլոր բրենդային նշանների հեռացմանը։

en: Disable Hover Text
hy: Ապասակույցեք սլաքի տեքստը

en: Contact Us
hy: Կապուէք Մեր Հետ

en: Contact Us.
hy: Կապուէք Մեր Հետ

en: Contact us.
hy: Կապուէք Մեր Հետ

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference
hy: Customise the size of the accessibility widget to your preference

en: Displays an on-screen keyboard for users who can't use a physical one.
hy: Ցուցադրում է էկրանային ստեղնաշար նրանց համար, ովքեր չեն կարող օգտագործել ֆիզիկականը։

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
hy: Ստացեք %1$s7-օրյա անվճար փորձաշրջան%2$s՝ ընտրված պլանի հնարավորություններով։

en: Gif Hide
hy: Թաքցնել GIF-երը

en: Have Questions Or Need Assistance? %s
hy: Ունէ՞ք հարցեր կամ օգնութեան կարիք՝ %s

en: Select Language
hy: Ընտրել Լեզուն՝

en: This feature increases the size of the text throughout the website to help users with vision difficulties read content more comfortably.
hy: Այս հատկանիշը մեծացնում է տեքստի չափը ամբողջ կայքում՝ օգնելու օգտատերերին, ովքեր ունեն տեսողական դժվարութիւններ, ավելի հարմար ընթերցել բովանդակութիւնը։

en: This feature shows image alt text as a tooltip, helping screen reader users and others understand the content of visual elements.
hy: Այս հատկանիշը ցուցադրում է նկարի ALT տեքստը որպես նշում՝ օգնելով էկրանային ընթերցողն ուղարկողներին եւ մյուսներին հասկանալ պատկերային տարրերի բովանդակութիւնը։

en: Welcome to: Accessibility Assistant
hy: Բարի գալուստ Accessibility Assistant
