Accessibility Assistant 1.3.2 - en to ka translation catalogue (680 entries)

en: %1$s - Features%2$s
ka: %1$s - ფუნქციები%2$s

en: %s language flag
ka: %s ენის დროშა

en: / Yearly
ka: / წლიური

en: /monthly
ka: /თვიურად

en: 1. Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget. %s
ka: 1. გადადით პარამეტრებზე და ჩართეთ მისაწვდომობის ვიჯეტი. %s

en: 2. Click Save to apply the changes. %s
ka: 2. დაწკაპუნეთ შენახვაზე ცვლილებების გამოსაყენებლად. %s

en: 5 days Free Trial
ka: 5-დღიანი უფასო საცდელი

en: 5 out of 5 stars
ka: 5 ვარსკვლავიდან 5

en: 7 days Free Trial
ka: 7 დღის უფასო საცდელი

en: A modernized version of the default design - visually polished, stylistically refined.
ka: ნაგულისხმევი დიზაინის მოდერნიზებული ვერსია - ვიზუალურად გაპრიალებული, სტილისტურად დახვეწილი.

en: ADHD should not be empty.
ka: ADHD არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: AI Easy LLMs.txt Generator
ka: AI Easy LLMs.txt გენერატორი

en: Accent and Logo Elements
ka: აქცენტისა და ლოგოს ელემენტები

en: Access quick and detailed answers across all categories, helping you understand your accessibility tools without confusion.
ka: მიიღეთ სწრაფ და დეტალურ პასუხებზე წვდომა ყველა კატეგორიაში, რაც დაგეხმარებათ გაიგოთ თქვენი ხელმისაწვდომობის ხელსაწყოები დაბნეულობის გარეშე.

en: Access to all core accessibility tools included in the widget
ka: ვიჯეტში შესული ყველა ძირითადი წვდომის ინსტრუმენტზე წვდომა

en: Accessibility
ka: მისაწვდომობა

en: Accessibility Assistance
ka: მისაწვდომობის დახმარება

en: Accessibility Assistant
ka: მისაწვდომობის ასისტენტი

en: Accessibility Assistant Icon
ka: მისაწვდომობის ასისტენტის ხატულა

en: Accessibility Assistant Logo
ka: მისაწვდომობის ასისტენტის ლოგო

en: Accessibility Assistant should not be empty.
ka: მისაწვდომობის ასისტენტი არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done.
ka: მისაწვდომობის ასისტენტი, ბაზარზე ტრენდული პროდუქტი, რომელიც ნებისმიერ შეზღუდული შესაძლებლობების მქონე (ყრუ, ბრმა, მუნჯი, სუსტი მხედველობის, მობილობით შეზღუდული) ადამიანს საშუალებას აძლევს გამოიყენოს ეს აპლიკაცია თავისი საჭიროებების დასაკმაყოფილებლად.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done. By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values
ka: წვდომის ასისტენტი, ბაზარზე არსებული ტენდენციური პროდუქტი, რომელიც ქმნის ნებისმიერი შეზღუდული შესაძლებლობის მქონე (ყრუ, უსინათლო, მუნჯი, მხედველობით დაქვეითებულ, მობილურობას) ადამიანს შეუძლია გამოიყენოს ეს პროგრამა მათი მოთხოვნების მისაღებად.გაითვალისწინეთ- მთავარი სოციალური მიზანი, ჩვენი ინოვაციური გუნდი მუშაობდა და შემოიღო ეს პროგრამა ბაზარზე.მთავარი პრინციპია "სადაც ინოვაცია აკმაყოფილებს სოციალურ ფასეულობებს

en: Accessibility Features Overview
ka: ხელმისაწვდომობის მახასიათებლების მიმოხილვა

en: Accessibility Fixes Applied
ka: გამოყენებულია ხელმისაწვდომობის შესწორებები

en: Accessibility PRO-Widget
ka: ხელმისაწვდომობა პრო-ვიდეტი

en: Accessibility Profiles
ka: ხელმისაწვდომობის პროფილები

en: Accessibility Profiles & Settings
ka: ხელმისაწვდომობის პროფილები და პარამეტრები

en: Accessibility Scanner
ka: ხელმისაწვდომობის სკანერი

en: Accessibility Scanner History
ka: ხელმისაწვდომობის სკანერის ისტორია

en: Accessibility Scanner Result
ka: ხელმისაწვდომობის სკანერის შედეგი

en: Accessibility Score
ka: ხელმისაწვდომობის ქულა

en: Accessibility Statement
ka: ხელმისაწვდომობის განცხადება

en: Accessibility Usage Insights
ka: ხელმისაწვდომობის გამოყენების ანალიზი

en: Accessibility Widget Color Schema
ka: ხელმისაწვდომობის ვიჯეტის ფერის სქემა

en: Accessibility by CartCoders
ka: მისაწვდომობა CartCoders-ისგან

en: Action
ka: მოქმედება

en: Activate App
ka: აპლიკაციის გააქტიურება

en: Add a custom accessibility statement or external statement link
ka: დაამატეთ პერსონალური წვდომის განცხადება ან გარე განცხადების ბმული

en: Add the following HTML code to insert the link:
ka: ბმულის ჩასასმელად დაამატეთ შემდეგი HTML კოდი:

en: Adjust Background Colors
ka: ფონის ფერების მორგება

en: Adjust Text Colors
ka: ტექსტის ფერების მორგება

en: Adjust Title Colors
ka: სათაურის ფერების მორგება

en: Adjust Word & Letter Space
ka: სიტყვებისა და ასოების ინტერვალის რეგულირება

en: Admin
ka: ადმინ

en: Advanced Color Adjustments (Text, Titles, Backgrounds)
ka: ფერების მოწინავე რეგულირება (ტექსტი, სათაურები, ფონები)

en: Alignment
ka: განლაგება

en: Alignment should not be empty.
ka: განლაგება არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: All Basic Features
ka: ყველა ძირითადი ფუნქცია

en: All Features of Growth Plan
ka: ზრდის გეგმის ყველა მახასიათებელი

en: All Features of Startup Plan
ka: გაშვების გეგმის ყველა მახასიათებელი

en: All Page
ka: ყველა გვერდი

en: All Professional Features
ka: ყველა პროფესიული ფუნქცია

en: All widgets and advanced features require an active plan. %1$sCompare plans%2$s to find your perfect fit.
ka: ყველა ვიჯეტს და მოწინავე მახასიათებელს აქტიური გეგმა სჭირდება.%1 $ SCOMPARE გეგმავს%2 $ s, რომ იპოვოთ თქვენი სრულყოფილი მორგება.

en: Allows customization of heading/title colors to increase focus or contrast.
ka: საშუალებას აძლევს სასაქონლო/სათაურის ფერების პერსონალიზაციას, რომ გაზარდოს ფოკუსი ან კონტრასტი.

en: Allows speech-to-text typing to help users who have difficulty using keyboards.
ka: საშუალებას აძლევს მეტყველების ტექსტურ ტიპაჟს, რათა დაეხმარონ მომხმარებლებს, რომლებსაც უჭირთ კლავიშების გამოყენება.

en: Already Registered
ka: უკვე დარეგისტრირებული

en: Also Available On Other Platforms
ka: ასევე ხელმისაწვდომია სხვა პლატფორმებზე

en: Analysis Overview
ka: ანალიზის მიმოხილვა

en: Analytics Overview
ka: ანალიტიკის მიმოხილვა

en: Analytics overview
ka: ანალიტიკის მიმოხილვა

en: App Status
ka: აპლიკაციის სტატუსი

en: Applies color filters to assist users with different types of color blindness.
ka: იყენებს ფერის ფილტრებს, რათა დაეხმაროს მომხმარებლებს სხვადასხვა ტიპის ფერის სიბრმავეში.

en: Are plans feature-gated?
ka: არის თუ არა გეგმები გამორჩეული?

en: Automated Accessibility score has limitations
ka: ავტომატური წვდომის ქულას აქვს შეზღუდვები

en: Automated scans can identify many accessibility issues, but they can’t capture every WCAG 2.1 and 2.2 requirement. Our expert manual audits close these gaps by providing in-depth reviews, actionable insights, and tailored remediation recommendations.
ka: ავტომატიზირებულ სკანირებას შეუძლია დაადგინოს მრავალი წვდომის პრობლემა, მაგრამ მათ არ შეუძლიათ WCAG 2.1 და 2.2 მოთხოვნის დაჭერა.ჩვენი საექსპერტო სახელმძღვანელო აუდიტები დახურავს ამ ხარვეზებს სიღრმისეული მიმოხილვების, მოქმედებითი შეხედულებისამებრ და მორგებული გამოსწორების რეკომენდაციებით.

en: Automatic scans to ensure your store stays compliant with accessibility standards over time
ka: ავტომატური სკანირება, რათა დროთა განმავლობაში თქვენი მაღაზია დარჩეს ხელმისაწვდომობის სტანდარტებთან შესაბამისობაში

en: Back
ka: უკან

en: Background Colors
ka: ფონის ფერები

en: Background Colors should not be empty.
ka: ფონის ფერები არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Bargain App
ka: გარიგების აპლიკაცია

en: Bargain App by CartCoders
ka: გარიგების აპლიკაცია CartCoders-ის მიერ

en: Basic
ka: ბაზისური

en: Basic Plan
ka: ძირითადი გეგმა

en: Basic customization options for layout and appearance
ka: განლაგებისა და გარეგნობის ძირითადი პერსონალიზაციის ვარიანტები

en: Big Black Cursor
ka: დიდი შავი კურსორი

en: Big Black Cursor for Better Visibility
ka: დიდი შავი კურსორი უკეთესი ხილვადობისთვის

en: Big Black Cursor should not be empty.
ka: დიდი შავი კურსორი არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Big Cursor
ka: დიდი კურსორი

en: Big Cursor should not be empty.
ka: დიდი კურსორი არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Big black Cursor
ka: დიდი შავი კურსორი

en: Bigblack Cursor
ka: დიდი შავი კურსორი

en: Bigger Text
ka: უფრო დიდი ტექსტი

en: Bigger Text Icon
ka: უფრო დიდი ტექსტის ხატი

en: Bigger Text should not be empty.
ka: უფრო დიდი ტექსტი არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Blind
ka: ბრმა

en: Blind should not be empty.
ka: ბრმა არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Bottom Left
ka: ქვედა მარცხენა

en: Bottom Right
ka: ქვედა მარჯვენა

en: By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values"
ka: ძირითადი სოციალური მიზნის გათვალისწინებით, ჩვენმა ინოვაციურმა გუნდმა იმუშავა და წარადგინა ეს აპლიკაცია ბაზარზე. ძირითადი პრინციპია "სადაც ინოვაცია სოციალურ ღირებულებებს ხვდება"

en: Can I use this with multilingual stores?
ka: შემიძლია გამოვიყენო ეს მრავალენოვან მაღაზიებში?

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Cancel Plan
ka: გეგმის გაუქმება

en: Cancel should not be empty.
ka: გაუქმება არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Cannot Customise Widget
ka: ვიჯეტის მორგება შეუძლებელია

en: CartCoders Logo
ka: CartCoders-ის ლოგო

en: Categories detailed information
ka: კატეგორიები დეტალური ინფორმაცია

en: Center
ka: ცენტრი

en: Center should not be empty.
ka: ცენტრი არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Change Widget Color & Positioning
ka: შეცვალეთ ვიჯეტის ფერი და პოზიციონირება

en: Change the Color Schema of Widget
ka: ვიჯეტის ფერთა სქემის შეცვლა

en: Changes the color of general text for better visibility and contrast.
ka: ცვლის ზოგადი ტექსტის ფერს უკეთესი ხილვადობისა და კონტრასტისთვის.

en: Chat With Our Support Team For Quick Help And Instant Guidance.
ka: ესაუბრეთ ჩვენს მხარდაჭერის გუნდს სწრაფი დახმარებისა და მყისიერი ხელმძღვანელობისთვის.

en: Chat With Us
ka: ჩატი ჩვენთან

en: Chat with our support team for quick help and instant guidance.
ka: ესაუბრეთ ჩვენს მხარდაჭერის გუნდს სწრაფი დახმარებისა და მყისიერი ხელმძღვანელობისთვის.

en: Check Accessibility Free
ka: შეამოწმეთ ხელმისაწვდომობა უფასო

en: Choose Design
ka: დიზაინის არჩევა

en: Choose Widget Icon
ka: აირჩიეთ ვიჯეტის ხატი

en: Choose Widget Inner Color
ka: აირჩიეთ ვიჯეტის შიდა ფერი

en: Choose Widget Outer Color
ka: აირჩიეთ ვიჯეტის გარე ფერი

en: Choose the annual plan that best fits your needs. Each plan provides a variety of features and customization options. Your selected plan will determine the features available in the widget. Plus, take advantage of a complimentary year to explore all the features and boost your store's accessibility.
ka: აირჩიეთ წლიური გეგმა, რომელიც ყველაზე კარგად შეესაბამება თქვენს საჭიროებებს. თითოეული გეგმა უზრუნველყოფს მრავალფეროვან ფუნქციებსა და მორგების ვარიანტებს. თქვენ მიერ არჩეული გეგმა განსაზღვრავს ვიჯეტში ხელმისაწვდომ ფუნქციებს. გარდა ამისა, ისარგებლეთ კომპლიმენტარული წლით ყველა ფუნქციის შესასწავლად და თქვენი მაღაზიის მისაწვდომობის გასაძლიერებლად.

en: Close
ka: ახლო

en: Code
ka: კოდი

en: Cognitive and Learning
ka: კოგნიტური და სწავლა

en: Cognitive and Learning should not be empty.
ka: შემეცნებითი და სასწავლო არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Collect offers and increase conversions on product pages.
ka: შეაგროვეთ შეთავაზებები და გაზარდეთ კონვერტაციები პროდუქტის გვერდებზე.

en: Color Adjustments
ka: ფერის კორექტირება

en: Color Blind
ka: ფერდაბრმავება

en: Color Blind Options
ka: ფერდაბრმავებული ვარიანტები

en: Color Blind should not be empty.
ka: ფერდაბრმავება არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Color Blind-Friendly Viewing Options
ka: ფერმხლობისთვის მისადაგებული ნახვის ვარიანტები

en: Color Schema
ka: ფერების სქემა

en: Completed
ka: დასრულებული

en: Compliant
ka: საყვარელი

en: Compliant under WCAG 2.0, 2.1 & 2.2
ka: შეესაბამება WCAG 2.0, 2.1 და 2.2

en: Configure accessibility menu controls and behavior.
ka: ხელმისაწვდომობის მენიუს მართვისა და ქცევის კონფიგურაცია.

en: Contact Us
ka: დაგვიკავშირდით

en: Contact Us.
ka: დაგვიკავშირდით

en: Contact us
ka: დაგვიკავშირდით

en: Contact us.
ka: დაგვიკავშირდით

en: Content Adjustment & Color Blind Feature
ka: შინაარსის რეგულირება და ფერის ბრმა ფუნქცია

en: Content Adjustments
ka: შინაარსის კორექტირება

en: Content Customization
ka: შინაარსის პერსონალიზაცია

en: Content Scaling
ka: შინაარსის მასშტაბირება

en: Content Scaling & Content Spacing
ka: შინაარსის სკალირება და შინაარსის ინტერვალი

en: Content Scaling & Read Mode for Better Focus
ka: შინაარსის მასშტაბირება და კითხვის რეჟიმი უკეთესი კონცენტრაციისთვის

en: Content Scaling should not be empty.
ka: შინაარსის მასშტაბირება არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Contrast
ka: კონტრასტი

en: Contrast +
ka: კონტრასტი +

en: Contrast Icon
ka: კონტრასტული ხატი

en: Contrast should not be empty.
ka: კონტრასტი არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Control AI crawler access to low-value and sensitive pages.
ka: აკონტროლეთ AI მცოცავი წვდომა დაბალი ღირებულების და მგრძნობიარე გვერდებზე.

en: Controller Background
ka: კონტროლერის ფონი

en: Current Plan: %s
ka: მიმდინარე გეგმა: %s

en: Cursor
ka: კურსორი

en: Cursor Icon
ka: კურსორის ხატი

en: Cursor should not be empty.
ka: კურსორი არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Custom Design
ka: მორგებული დიზაინი

en: Customers will be provided with the option of accessing the plugin for accessing the advanced features. Through which the customer can enable/disable the functionality and access the application on his system.
ka: მომხმარებლებს მიეცემათ პლაგინის წვდომის ვარიანტი დახვეწილი ფუნქციების წვდომისთვის. რის საშუალებითაც მომხმარებელს შეუძლია ჩართოს/გამორთოს ფუნქციონალობა და წვდომა მიუღოს აპლიკაციას თავის სისტემაზე.

en: Customise Position
ka: პოზიციის მორგება

en: Customise Widget Position and Padding
ka: ვიჯეტის პოზიციისა და ზღვრების მორგება

en: Customize Icon, Position, And Appearance Settings.
ka: დააკონფიგურიროთ ხატულა, პოზიცია და გარეგნობის პარამეტრები.

en: Customize icon, position, and appearance settings.
ka: ხატის, პოზიციისა და გარეგნობის პარამეტრების მორგება.

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference
ka: Customise the size of the accessibility widget to your preference

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference"
ka: შეაკეთეთ წვდომის ვიჯეტის ზომა თქვენს უპირატესობამდე "

en: Customize the widget color scheme to match your brand identity
ka: შეცვალეთ ვიჯეტის ფერის სქემა, რომ შეესაბამებოდეს თქვენი ბრენდის იდენტურობას

en: Customize the widget launch icon and apply your own branding
ka: შეცვალეთ ვიჯეტის გაშვების ხატი და გამოიყენეთ საკუთარი ბრენდინგი

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Dark Contrast
ka: მუქი კონტრასტი

en: Dark Contrast should not be empty.
ka: მუქი კონტრასტი არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Dashboard
ka: დაფა

en: Day Of Week
ka: კვირის დღე

en: Dedicated account manager for priority onboarding and support
ka: მიძღვნილი ანგარიშის მენეჯერი პრიორიტეტული და დახმარებისთვის

en: Default
ka: ნაგულისხმევი

en: Default Design
ka: ნაგულისხმევი დიზაინი

en: Default language
ka: ნაგულისხმევი ენა

en: Default should not be empty.
ka: ნაგულისხმევი არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Desaturate
ka: გაუფერულება

en: Desaturate Icon
ka: Desaturate ხატი

en: Desaturate should not be empty.
ka: გაუფერულება არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Designed specifically for mobile - similar to the default but optimized for smaller screens and touch-friendly interaction.
ka: სპეციალურად შექმნილია მობილური მობილური - მსგავსი, როგორც ნაგულისხმევი, მაგრამ ოპტიმიზირებულია მცირე ეკრანებისთვის და შეხებით მეგობრული ურთიერთქმედებისთვის.

en: Desktop Position
ka: დესკტოპის პოზიცია

en: Detailed information by category
ka: დეტალური ინფორმაცია კატეგორიის მიხედვით

en: Didn't receive the code?
ka: არ მიუღია კოდი?

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disable Branding
ka: გამორთეთ ბრენდინგი

en: Disable Hover Text
ka: გამორთეთ Hover Text

en: Disable Hover text on widget and widget Loader
ka: გამორთეთ Hover ტექსტი ვიჯეტზე და ვიჯეტის Loader-ზე

en: Disable Report Problem
ka: გამორთეთ ანგარიშის პრობლემა

en: Disable Widget Sound
ka: გამორთეთ ვიჯეტის ხმა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Disables all website sounds to assist users sensitive to audio.
ka: გამორთავს ყველა ვებსაიტის ბგერას, რათა დაეხმაროს მომხმარებლებს აუდიოს მიმართ მგრძნობიარე.

en: Disables the ability for users to report problems through the app.
ka: გამორთავს მომხმარებლების შესაძლებლობას პროგრამის საშუალებით პრობლემების წარდგენის შესახებ.

en: Display & Media Controls
ka: ჩვენების და მედიის კონტროლი

en: Displays a panel with important and frequently used links for easier navigation.
ka: აჩვენებს პანელს მნიშვნელოვანი და ხშირად გამოყენებული ბმულებით უფრო მარტივი ნავიგაციისთვის.

en: Displays an on-screen keyboard for users who can't use a physical one.
ka: აჩვენებს ეკრანზე კლავიატურას მომხმარებლებისთვის, რომელთაც არ შეუძლიათ ფიზიკური გამოყენება.

en: Do you want to put as link?
ka: გსურთ ბმულად განთავსება?

en: Do you want to put this widget as link?
ka: გსურთ ამ ვიჯეტის ბმული განათავსოთ?

en: Dyslexia
ka: დისლექსია

en: Dyslexia should not be empty.
ka: დისლექსია არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Ease of access to change the background/font color
ka: ფონის/შრიფტის ფერის შეცვლის მარტივი წვდომა

en: Edit %s language
ka: %s ენის რედაქტირება

en: Edit Languages
ka: ენების რედაქტირება

en: Elderly
ka: მოხუცი

en: Elderly should not be empty.
ka: მოხუცები არ უნდა იყვნენ ცარიელი.

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Enable / Disable
ka: ჩართვა / გამორთვა

en: Enable /Disable
ka: ჩართვა/გამორთვა

en: Enable Disable Features
ka: ფუნქციების ჩართვა-გამორთვა

en: Enable Our Plugin To See It Visible On Your Website.
ka: ჩართეთ ჩვენი დანამატი, რომ ნახოთ ის თქვენს ვებსაიტზე.

en: Enable or disable features that improve your website's accessibility.
ka: ჩართეთ ან გამორთეთ ფუნქციები, რომლებიც აუმჯობესებს თქვენი ვებსაიტის ხელმისაწვდომობას.

en: Enable or disable media elements like audio, video, and GIFs
ka: ჩართეთ ან გამორთეთ მედიის ელემენტები, როგორიცაა აუდიო, ვიდეო და GIFS

en: Enable or disable the widget as needed
ka: საჭიროების შემთხვევაში ჩართეთ ან გამორთეთ ვიჯეტი

en: Enable our plugin to see it visible on your website.
ka: ჩართეთ ჩვენი დანამატი, რომ ნახოთ ის თქვენს ვებსაიტზე.

en: Enable readable fonts, reading mask, and title highlighting
ka: იკითხება შრიფტების, კითხვის ნიღაბი და სათაურის ხაზგასმა

en: Enable/
ka: ჩართვა/

en: Enable/Disable Accessibility Features
ka: ჩართეთ/გამორთეთ წვდომის მახასიათებლები

en: Enable/Disable Features
ka: ფუნქციების ჩართვა/გამორთვა

en: Enable/Disable Media
ka: მედიის ჩართვა/გამორთვა

en: Enable/Disable Widget
ka: ვიჯეტის ჩართვა/გამორთვა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Enables a large black cursor to improve visibility for users with low vision.
ka: საშუალებას აძლევს დიდ შავ კურსორს გააუმჯობესოს ხილვადობა დაბალი ხედვის მქონე მომხმარებლებისთვის.

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.
ka: საშუალებას იძლევა მრავალენოვანი მხარდაჭერა მომხმარებლის ენის პრეფერენციების ან პარამეტრების საფუძველზე.

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.Statement Link?
ka: საშუალებას აძლევს მრავალენოვანი მხარდაჭერა მომხმარებლის ენის პრეფერენციების ან პარამეტრების საფუძველზე.

en: Enhanced Usability for All Accessibility Needs
ka: გაუმჯობესებული გამოყენება ყველა მისაწვდომობის საჭიროებისთვის

en: Enjoy a %1$s5-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
ka: ისიამოვნეთ %1$s5-დღიანი უფასო საცდელი%2$s არჩეული გეგმის ფუნქციების წვდომით:

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features.
ka: ისიამოვნეთ %1 $ S7-Day უფასო საცდელი %2 $ S შერჩეული გეგმის მახასიათებლებზე წვდომით.

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
ka: ისიამოვნეთ %1 $ S7-DAY უფასო საცდელი %2 $ S შერჩეული გეგმის მახასიათებლებზე წვდომით:

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision
ka: გაფართოება ან ამცირებს შინაარსის ზომას განლაგებაზე გავლენის გარეშე, ეხმარება დაბალი ხედვის მქონე მომხმარებლებს

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision.
ka: გაფართოება ან ამცირებს შინაარსის ზომას განლაგებაზე გავლენის გარეშე, ეხმარება მომხმარებლებს დაბალი ხედვის მქონე.

en: Enter OTP
ka: შეიყვანეთ OTP

en: Enter the 6-digit OTP sent to your email address.
ka: შეიყვანეთ 6-ნიშნა OTP, რომელიც გაგზავნილია თქვენი ელ.ფოსტის მისამართზე.

en: Enter your statement page link here...
ka: შეიყვანეთ თქვენი განცხადების გვერდის ბმული აქ ...

en: Error!
ka: შეცდომა!

en: Events Clicked
ka: ღონისძიებები დააჭირეთ

en: Events-Clicked
ka: მოვლენები დაწკაპუნა

en: Extended widget customization options including layout and branding
ka: გაფართოებული ვიჯეტის პერსონალიზაციის ვარიანტები განლაგების და ბრენდინგის ჩათვლით

en: FAQs
ka: ხშირად დასმული კითხვები

en: Failed Checks
ka: წარუმატებელი შემოწმება

en: Fast Chat Support during business hours
ka: ჩეთის სწრაფი მხარდაჭერა სამუშაო საათებში

en: Feature Activity Highlights
ka: ფუნქციური აქტივობის მაჩვენებლები

en: Features & Functionality
ka: მახასიათებლები და ფუნქციონალობა

en: Filter Content
ka: ფილტრის შინაარსი

en: Filter Content should not be empty.
ka: ფილტრის შინაარსი არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Finally, access the settings to change the background and font colors. This step lets you personalize the widget's appearance, ensuring it matches your brand's style or enhances readability for users. Select your preferred colors and apply them to make the widget visually appealing and accessible.
ka: ბოლოს, შედით პარამეტრებში ფონისა და შრიფტის ფერების შესაცვლელად. ეს ნაბიჯი საშუალებას გაძლევთ პერსონალიზება გაუკეთოთ ვიჯეტის გარეგნობას, უზრუნველყოთ, რომ იგი შეესაბამებოდეს თქვენი ბრენდის სტილს ან გააუმჯობესოს წაკითხვადობა მომხმარებლებისთვის. აირჩიეთ თქვენი სასურველი ფერები და გამოიყენეთ ისინი ვიჯეტის ვიზუალურად მიმზიდველი და ხელმისაწვდომი გასაკეთებლად.

en: Find your best fit with guided size recommendations.
ka: იპოვეთ თქვენი საუკეთესო მორგება სახელმძღვანელო ზომის რეკომენდაციებით.

en: Floating Widget Icon Color
ka: მცურავი ვიჯეტის ხატის ფერი

en: Floating Widget Padding
ka: მცურავი ვიჯეტის ბალიშები

en: Floating Widget Position
ka: მცურავი ვიჯეტის პოზიცია

en: Floating Widget Size
ka: მცურავი ვიჯეტის ზომა

en: Focus Mask
ka: ფოკუსის ნიღაბი

en: Font Readability
ka: შრიფტის წაკითხვადობა

en: Free Accessibility Check
ka: უფასო ხელმისაწვდომობის შემოწმება

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Full access to %1$sall accessibility widgets%2$s and features
ka: სრული წვდომა %1 $ SALL წვდომის ვიჯეტები %2 $ და მახასიათებლები

en: Fully customizable widget with advanced control options
ka: სრულად დააკონფიგურიროთ ვიჯეტი მოწინავე კონტროლის ვარიანტებით

en: GIF Hide
ka: GIF-ის დამალვა

en: GIF Hide should not be empty.
ka: GIF-ის დამალვა არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Get Live Chat Support
ka: მიიღეთ პირდაპირი ჩეთის მხარდაჭერა

en: Get Started: Activate Widget and Add Footer Link
ka: დაიწყეთ: გააქტიურეთ ვიჯეტი და დაამატეთ ქვედა ბმული

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
ka: მიიღეთ %1$s15%% ფასდაკლება%2$s წლიურ გამოწერაზე, როდესაც აირჩევთ %1$s%3$s გეგმას.%2$s

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sGrowth Plan.%2$s
ka: მიიღეთ%1 $ S15 %% ფასდაკლება%2 $ წლიური გამოწერაზე, როდესაც შეარჩიეთ%1 $ SGROWTH გეგმა.%2 $

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
ka: მიიღეთ %1$s20%% ფასდაკლება%2$s წლიურ გამოწერაზე, როდესაც აირჩევთ %1$s%3$s გეგმას.%2$s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sScale Plan.%2$s
ka: მიიღეთ%1 $ S20 %% ფასდაკლება%2 $ წლიური გამოწერაზე, როდესაც შეარჩიეთ%1 $ SSCALE გეგმა.%2 $

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
ka: მიიღეთ %1$s25%% ფასდაკლება%2$s წლიურ გამოწერაზე, როდესაც აირჩევთ %1$s%3$s გეგმას.%2$s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sEstablished Plan.%2$s
ka: მიიღეთ%1 $ S25 %% ფასდაკლება%2 $ წლიური გამოწერაზე, როდესაც შეარჩიეთ%1 $ sestableding გეგმა.%2 $

en: Get a %1$s29%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sProfessional Plan.%2$s
ka: მიიღეთ %1$s29%% ფასდაკლება%2$s წლიურ გამოწერაზე, როდესაც აირჩევთ %1$sპროფესიონალურ გეგმას.%2$s

en: Get a %1$s40%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sPremium Plan.%2$s
ka: მიიღეთ %1$s40%% ფასდაკლება%2$s წლიურ გამოწერაზე, როდესაც აირჩევთ %1$sპრემიუმ გეგმას.%2$s

en: Get a Detailed Expert Audit Report
ka: მიიღეთ დეტალური ექსპერტიზის აუდიტის ანგარიში

en: Get started with a plan that matches your requirements:
ka: დაიწყეთ გეგმა, რომელიც შეესაბამება თქვენს მოთხოვნებს:

en: Get started with the Accessibility widget by enabling it in our Settings under the Widget Option section.
ka: დაიწყეთ მისაწვდომობის ვიჯეტით მისი ჩართვით ჩვენი პარამეტრების ვიჯეტის ვარიანტების განყოფილებაში.

en: Gif Hide
ka: GIF-ის დამალვა

en: Go Beyond Automation with Expert Audits
ka: გადალახეთ ავტომატიზაცია ექსპერტთა აუდიტებით

en: Group Of Pages
ka: გვერდების ჯგუფი

en: Have Questions Or Need Assistance? %s
ka: გაქვთ კითხვები ან გჭირდებათ დახმარება? %s

en: Have questions or need assistance? %1$sContact us%2$s
ka: გაქვთ კითხვები ან გჭირდებათ დახმარება? %1$sდაგვიკავშირდით%2$s

en: Have questions or need assistance? %s
ka: გაქვთ კითხვები ან გჭირდებათ დახმარება? %s

en: Have questions or need assistance? <a href="%s" target="_blank">Contact us</a>
ka: გაქვთ კითხვები ან გჭირდებათ დახმარება? <a href="%s" target="_blank">დაგვიკავშირდით</a>

en: Hello %s
ka: გამარჯობა %s

en: Hide GIFs and Animations for Reduced Distraction
ka: GIF-ების და ანიმაციების დამალვა ყურადღების გადანაწილების შესამცირებლად

en: Hide Interface
ka: ინტერფეისის დამალვა

en: Hide Interface should not be empty.
ka: ინტერფეისის დამალვა არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Hide Search Bar
ka: დამალვა საძიებო ზოლი

en: Hide Statement
ka: დამალვა განცხადება

en: Hides GIF animations that can distract or trigger motion sensitivity.
ka: მალავს GIF ანიმაციებს, რომლებსაც შეუძლიათ გადაიტანონ ან გამოიწვიოს მოძრაობის მგრძნობელობა.

en: Hides the search bar from the user interface.
ka: მალავს საძიებო ზოლს მომხმარებლის ინტერფეისიდან.

en: Hides the statement section from the user interface.
ka: მალავს განცხადების განყოფილებას მომხმარებლის ინტერფეისიდან.

en: High Saturation
ka: მაღალი გაჯერება

en: High Saturation Icon
ka: მაღალი გაჯერების ხატი

en: High saturation should not be empty.
ka: მაღალი გაჯერება არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Highlight Focus
ka: ფოკუსის გამოკვეთა

en: Highlight Focus should not be empty.
ka: ფოკუსის გამოკვეთა არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Highlight Hover
ka: ჰოვერის გამოკვეთა

en: Highlight Hover should not be empty.
ka: ჰოვერის გამოკვეთა არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Highlight Links
ka: ბმულების გამოკვეთა

en: Highlight Links should not be empty.
ka: ბმულების გამოკვეთა არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Highlight Titles
ka: სათაურების გამოკვეთა

en: Highlight Titles should not be empty.
ka: სათაურების გამოკვეთა არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Highlight on Hover and Focus for Easier Navigation
ka: მარკირება ჰოვერისას და ფოკუსისას უფრო ადვილი ნავიგაციისთვის

en: Highlights elements when hovered, helping users follow cursor movements.
ka: ხაზს უსვამს ელემენტებს, როდესაც ის ეხმარება, მომხმარებლებს ეხმარებიან კურსორის მოძრაობებს დაიცვან.

en: Highlights focused elements, enhancing accessibility for keyboard navigation.
ka: ხაზს უსვამს ფოკუსირებულ ელემენტებს, რაც აძლიერებს კლავიატურას ნავიგაციისთვის.

en: How do I get help if I face issues?
ka: როგორ მივიღო დახმარება, თუ პრობლემები შემექმნა?

en: How to Add an Accessibility Link to Your Footer
ka: როგორ დავამატოთ წვდომის ბმული თქვენს ქვედა ნაწილში

en: How to Enable/Disable Widget
ka: როგორ ჩავრთოთ/გამოვრთოთ ვიჯეტი

en: How to cancel your subscription
ka: როგორ გააუქმოთ თქვენი გამოწერა

en: How to contact support if you are on the Free plan
ka: როგორ დაუკავშირდით მხარდაჭერას, თუ უფასო გეგმა ხართ

en: How to enable the Free plan
ka: როგორ ჩართოთ უფასო გეგმა

en: If you are on the Free plan, you can reach our support team by sending an email to
ka: თუ უფასო გეგმაზე ხართ, შეგიძლიათ მიუახლოვდეთ ჩვენს დამხმარე გუნდს ელ.ფოსტის გაგზავნით

en: If you need further assistance, please contact us at
ka: თუ დამატებითი დახმარება გჭირდებათ, გთხოვთ, დაგვიკავშირდეთ

en: If you need further assistance, please contact us at %1$s. You can also check our %2$s for more information.
ka: თუ თქვენ გჭირდებათ დამატებითი დახმარება, გთხოვთ დაგვიკავშირდით %1$s. ასევე შეგიძლიათ შეამოწმოთ ჩვენი %2$s დამატებითი ინფორმაციისთვის.

en: If you require any further information or assistance, please do not hesitate to contact us. Our support team is readily available to address any queries or concerns you may have regarding our subscription plans or any other aspect of our app.
ka: თუ თქვენ გჭირდებათ დამატებითი ინფორმაცია ან დახმარება, გთხოვთ, არ მოგერიდოთ დაგვიკავშირდეთ. ჩვენი მხარდაჭერის გუნდი მზადაა გაითვალისწინოს ნებისმიერი კითხვა ან შეშფოთება, რაც შეიძლება გქონდეთ ჩვენი გამოწერის გეგმების ან ჩვენი აპლიკაციის სხვა ნებისმიერი ასპექტის შესახებ.

en: Image Alt Tooltip
ka: სურათის ალტერნატიული ტიპი

en: Image Alt Tooltip should not be empty.
ka: სურათის ალტერნატიული ტიპი არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Image Hide
ka: სურათის დამალვა

en: Image Hide should not be empty.
ka: სურათის დამალვა არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Image alt Tooltip
ka: სურათი Alt ToolTip

en: Image, Video & GIF Enable/Disable
ka: სურათი, ვიდეო და GIF ჩართვა/გამორთვა

en: Image/Video Hide
ka: სურათის/ვიდეოს დამალვა

en: Includes all features from the %s Plan
ka: მოიცავს ყველა ფუნქციას %s გეგმიდან

en: Includes all features from the Growth Plan
ka: მოიცავს ყველა მახასიათებელს ზრდის გეგმისგან

en: Includes all features from the Scale Plan
ka: მოიცავს ყველა მახასიათებელს მასშტაბის გეგმისგან

en: Includes all features from the Startup Plan
ka: მოიცავს ყველა მახასიათებელს გაშვების გეგმისგან

en: Invert Colors
ka: ფერების ინვერსია

en: Invert Colors should not be empty.
ka: ფერების ინვერსია არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: It helps store owners offer a more accessible browsing experience with controls for text, contrast, navigation, media, and language support.
ka: ის ეხმარება მაღაზიის მფლობელებს შესთავაზონ უფრო ხელმისაწვდომი დათვალიერების გამოცდილება ტექსტის, კონტრასტის, ნავიგაციის, მედიისა და ენის მხარდაჭერის კონტროლით.

en: Keyboard Nav
ka: კლავიატურით ნავიგაცია

en: Keyboard Nav Icon
ka: კლავიატურა NAV ხატი

en: Keyboard Navigation
ka: კლავიშების ნავიგაცია

en: Keyboard should not be empty.
ka: კლავიატურა არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Kindly note that upon opting for a subscription plan within our app, please be informed that refunds will not be applicable. This policy applies universally to all subscription plans offered, including both monthly and yearly options. We appreciate your understanding and cooperation in adhering to our policy, as we aim to ensure consistency and fairness in all aspects of our subscription services.
ka: გთხოვთ, გაითვალისწინოთ, რომ ჩვენს აპლიკაციაში გამოწერის გეგმის არჩევისას, გთხოვთ, იცოდეთ, რომ ანაზღაურება არ იქნება საქმე. ეს პოლიტიკა უნივერსალურად ვრცელდება ყველა შეთავაზებულ გამოწერის გეგმაზე, მათ შორის როგორც ყოველთვიურ, ასევე წლიურ ვარიანტებზე. ვაფასებთ თქვენს გაგებას და თანამშრომლობას ჩვენი პოლიტიკის დაცვაში, რადგან ვცდილობთ უზრუნველვყოთ თანმიმდევრულობა და სამართლიანობა ჩვენი გამოწერის სერვისების ყველა ასპექტში.

en: LLMs.txt Generator
ka: LLMs.txt გენერატორი

en: Language Controllers
ka: ენის კონტროლერები

en: Language Settings
ka: ენის პარამეტრები

en: Language Sorting
ka: ენის დახარისხება

en: Language Variable
ka: ენის ცვლადი

en: Language hidden
ka: ენა დამალულია

en: Language visible
ka: ენა ხილულია

en: Languages
ka: ენები

en: Last 30 Days
ka: ბოლო 30 დღე

en: Last 7 Days
ka: ბოლო 7 დღე

en: Last Month
ka: გასულ თვეში

en: Lawful Risk
ka: კანონიერი რისკი

en: Left Alignment
ka: მარცხენა განლაგება

en: Left Alignment should not be empty.
ka: მარცხენა განლაგება არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Let's Go
ka: წავიდეთ

en: Let's start by choosing a plan that fits your needs.
ka: დავიწყოთ თქვენი საჭიროებებისთვის შესაფერისი გეგმის არჩევით.

en: Lets users control the site using voice commands for hands-free accessibility.
ka: საშუალებას აძლევს მომხმარებლებს აკონტროლონ საიტი ხმოვანი ბრძანებების გამოყენებით, ხელით უფასო წვდომისათვის.

en: Letter Spacing
ka: ასოების დაშორება

en: Letter Spacing should not be empty.
ka: ასოების დაშორება არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Light Contrast
ka: ნათელი კონტრასტი

en: Light Contrast should not be empty.
ka: ნათელი კონტრასტი არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Limited Scan Notice
ka: შეზღუდული სკანირების შეტყობინება

en: Line Height
ka: ხაზის სიმაღლე

en: Line Height & Alignments
ka: ხაზის სიმაღლე და განლაგება

en: Line Height should not be empty.
ka: ხაზის სიმაღლე არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Locate the place where you want to add the link (typically just before the closing <code>&lt;/footer&gt;</code> or <code>&lt;/body&gt;</code> tag).
ka: იპოვნეთ ადგილი, სადაც გსურთ დაამატოთ ბმული (ჩვეულებრივ, დახურვის დაწყებამდე <code> & lt;/footer & gt; </code> ან <codes> & lt;/head & gt; </code> tag).

en: Low Saturation
ka: დაბალი გაჯერება

en: Low Saturation Icon
ka: დაბალი გაჯერების ხატი

en: Low saturation should not be empty.
ka: დაბალი გაჯერება არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Manage Features
ka: ფუნქციების მართვა

en: Manage Languages
ka: ენების მართვა

en: Media Control
ka: მედია კონტროლი

en: Menu Settings
ka: მენიუს პარამეტრები

en: Middle Left
ka: შუა მარცხენა

en: Middle Right
ka: შუა მარჯვენა

en: Mobile Design
ka: მობილური დიზაინი

en: Mobile Position
ka: მობილური პოზიცია

en: Mobile View Design
ka: მობილური ხედვის დიზაინი

en: Mobile view Design
ka: მობილური ხედვის დიზაინი

en: Modifies background colors to reduce eye strain and improve content legibility.
ka: მოდიფიცირებს ფონის ფერებს, რომ შეამციროს თვალის დაძაბვა და შინაარსის ლეგალურობის გასაუმჯობესებლად.

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Monthly
ka: ყოველთვიური

en: Most 5 Used Feature Analytics
ka: ყველაზე მეტი 5 გამოყენებული მხატვრული ანალიტიკა

en: Motor Impaired
ka: ძრავა დაქვეითებულია

en: Motor Impaired should not be empty.
ka: Motor Impaired არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Multi-Language Support
ka: მრავალენოვანი მხარდაჭერა

en: Multiple Languages Support
ka: მრავალენოვანი მხარდაჭერა

en: Mute Sounds
ka: ხმის გაჩუმება

en: Mute Sounds should not be empty.
ka: ხმის გაჩუმება არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Name
ka: სახელი

en: Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget.
ka: ნავიგაცია პარამეტრებზე და ჩართეთ წვდომის ვიჯეტი.

en: Navigate to the Plan page and click on the Cancel Subscription button
ka: ნავიგაცია გეგმის გვერდზე და დააჭირეთ გაუქმების გამოწერის ღილაკს

en: Navigation & Input
ka: ნავიგაცია და შეყვანა

en: Navigation and Interaction Controllers
ka: ნავიგაციისა და ინტერაქციის კონტროლერები

en: Need Any Help?
ka: გჭირდებათ რაიმე დახმარება?

en: Need help deciding? Contact us at %1$s or check our %2$s for detailed feature comparisons.
ka: გჭირდებათ დახმარება გადაწყვეტილების მიღება?დაგვიკავშირდით %1 $ s ან შეამოწმეთ ჩვენი %2 $ დეტალური მახასიათებლების შედარებისთვის.

en: Need help or want to remove branding?
ka: გჭირდებათ დახმარება ან გსურთ ბრენდის ამოღება?

en: Next
ka: შემდეგი

en: No Significant Most Features Usage Found
ka: მნიშვნელოვანი არ არის მნიშვნელოვანი თვისებები

en: No relevant data is available for the specified range
ka: შესაბამისი მონაცემები არ არის ხელმისაწვდომი მითითებული დიაპაზონისთვის

en: No scan history found (or API response is empty).
ka: სკანირების ისტორია ვერ მოიძებნა (ან API პასუხი ცარიელია).

en: Not Applicable or It May Require Manual Audit
ka: არ არის გამოყენებული ან შეიძლება საჭირო გახდეს სახელმძღვანელო აუდიტი

en: Not Sure Which Plan Fits Best?
ka: არ იცით რომელი გეგმა ჯდება საუკეთესოდ?

en: Not default language
ka: არა ნაგულისხმევი ენა

en: Note:
ka: შენიშვნა:

en: Note: It is recommended to use a child theme to prevent your changes from being lost during theme updates.
ka: შენიშვნა: მიზანშეწონილია გამოიყენოთ ბავშვის თემა, რათა თავიდან აიცილოთ თქვენი ცვლილებების დაკარგვა თემის განახლების დროს.

en: Once the accessibility widget’s functionality is verified, we’ll proceed to remove all branding for your white-label configuration.
ka: როგორც კი ხელმისაწვდომობის ვიჯეტის ფუნქციონირება დადასტურდება, ჩვენ გავაგრძელებთ ყველა ბრენდის ამოღებას თქვენი თეთრი ეტიკეტის კონფიგურაციისთვის.

en: One Click to Make Your Website Accessible Today
ka: ერთი დააჭირეთ, რომ თქვენი ვებ - გვერდი დღეს ხელმისაწვდომი იყოს

en: Only The First Page Of Your Website Will Be Scanned. To Request A Full-Site Accessibility Scan, Please Reach Out To Our Team.
ka: თქვენი საიტის მხოლოდ პირველი გვერდი დასკანირებული იქნება. სრული საიტის ხელმისაწვდომობის სკანირების მოთხოვნით, გთხოვთ, დაუკავშირდეთ ჩვენს გუნდს.

en: Only the first page of your website will be scanned. To request a full-site accessibility scan, please reach out to our team.
ka: თქვენი ვებსაიტის მხოლოდ პირველი გვერდი დასკანირებული იქნება. საიტის სრული ხელმისაწვდომობის სკანირების მოთხოვნით, გთხოვთ, დაუკავშირდეთ ჩვენს გუნდს.

en: Open
ka: გახსენით

en: Open your active theme's <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
ka: გახსენით თქვენი აქტიური თემის <code>footer.php</code> ან <code>functions.php</code> ფაილი (ჩვეულებრივ, გვხვდება <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).

en: Open your active theme’s <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
ka: გახსენით თქვენი აქტიური თემა <code> footer.php </code> ან <code> ფუნქციები. Php </code> ფაილი (ჩვეულებრივ გვხვდება <code>/wp-content/თემები/თქვენი-თემა/</code>).

en: Option to display accessibility widget link in website footer
ka: ვარიანტი, რომ ნახოთ წვდომის ვიჯეტის ბმული ვებსაიტზე

en: Our team can help you choose the right plan based on your store size, accessibility goals, and support needs.
ka: ჩვენი გუნდი დაგეხმარებათ აირჩიოთ სწორი გეგმა თქვენი მაღაზიის ზომის, ხელმისაწვდომობის მიზნებისა და მხარდაჭერის საჭიროებიდან გამომდინარე.

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Padding
ka: შიდა ინტერვალი

en: Page URL
ka: გვერდის URL

en: Pages
ka: გვერდები

en: Personalized User Accessibility Profile Settings
ka: პერსონალიზებული მომხმარებლის მისაწვდომობის პროფილის პარამეტრები

en: Personalized accessibility profiles for user-specific needs
ka: პერსონალიზებული წვდომის პროფილები მომხმარებლის სპეციფიკური საჭიროებისთვის

en: Plan
ka: გეგმა

en: Plan Specific Features
ka: გეგმის სპეციფიკური ფუნქციები

en: Plans
ka: გეგმები

en: Platform & Integration
ka: პლატფორმა და ინტეგრაცია

en: Please enter a valid URL to scan.
ka: გთხოვთ, შეიყვანოთ სწორი URL სკანირებისთვის.

en: Please uninstall this plugin and reinstall it.
ka: გთხოვთ, წაშალოთ ეს პლაგინი და ხელახლა დააინსტალიროთ.

en: Please upgrade your plan to continue accessing premium accessibility features.
ka: გთხოვთ, განაახლოთ თქვენი გეგმა, რომ გააგრძელოთ წვდომის პრემია წვდომის მახასიათებლებზე.

en: Position
ka: პოზიცია

en: Premium
ka: პრემიუმი

en: Premium Plan
ka: პრემიუმ გეგმა

en: Prev
ka: წინა

en: Prioritize and sort languages based on your customer base
ka: პრიორიტეტული და დაალაგეთ ენები თქვენი მომხმარებლის ბაზაზე დაყრდნობით

en: Priority chat support during business hours
ka: პრიორიტეტული ჩეთის მხარდაჭერა სამუშაო საათებში

en: Priority support and regular updates
ka: პრიორიტეტული მხარდაჭერა და რეგულარული განახლებები

en: Pro Plan
ka: პრო გეგმა

en: Professional
ka: პროფესიონალური

en: Professional Plan
ka: პროფესიონალური გეგმა

en: Profile Options
ka: პროფილის ვარიანტები

en: Profile Settings
ka: პროფილის პარამეტრები

en: Profile Settings should not be empty.
ka: პროფილის პარამეტრები არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Quick Access Panel for Useful Accessibility Tools
ka: სწრაფი წვდომის პანელი სასარგებლო მისაწვდომობის ხელსაწყოებისთვის

en: Quick navigation tool showing all Headings, Landmarks, and Links in one place.
ka: სწრაფი სანავიგაციო ინსტრუმენტი, სადაც ნაჩვენებია ყველა სათაური, ღირშესანიშნაობა და ბმულები ერთ ადგილზე.

en: Quickstart
ka: სწრაფი დაწყება

en: Rank
ka: წოდება

en: Read Mode
ka: კითხვის რეჟიმი

en: Read Mode should not be empty.
ka: კითხვის რეჟიმი არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Readable Fonts
ka: წაკითხვადი შრიფტები

en: Readable Fonts should not be empty.
ka: წაკითხვადი შრიფტები არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Readable Fonts, Reading Mask, and Highlight Titles
ka: წაკითხვადი შრიფტები, კითხვის ნიღაბი და სათაურების ხაზგასმა

en: Reading Guide
ka: კითხვის სახელმძღვანელო

en: Reading Guide Color should not be empty.
ka: კითხვის სახელმძღვანელო ფერი არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Reading Mask
ka: კითხვის ნიღაბი

en: Reading Mask should not be empty.
ka: კითხვის ნიღაბი არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Reads selected text aloud for users with visual impairments or reading difficulties.
ka: არჩეულ ტექსტს ხმამაღლა კითხულობს ვიზუალური უკმარისობის ან კითხვის სირთულეების მქონე მომხმარებლებისთვის.

en: Real Customer Questions
ka: რეალური მომხმარებლის კითხვები

en: Recommended Apps
ka: რეკომენდებული აპები

en: Refresh
ka: განაახლეთ

en: Refresh your website to see the link appear in the footer.
ka: განაახლეთ თქვენი ვებ - გვერდი, რომ ნახოთ ბმული, რომელიც გამოჩნდება ქვედა ნაწილში.

en: Remove default widget branding for a fully white-labeled experience
ka: ამოიღეთ ნაგულისხმევი ვიჯეტის ბრენდინგი სრულად თეთრი ეტიკეტირებული გამოცდილებისთვის

en: Removes accessibility tool branding for a cleaner, white-labeled appearance.
ka: შლის წვდომის ხელსაწყოს ბრენდინგს სუფთა, თეთრი ეტიკეტირებული გარეგნობისთვის.

en: Report Date
ka: მოხსენების თარიღი

en: Resend OTP
ka: გადააკეთეთ OTP

en: Reset All should not be empty.
ka: ყველაფრის ჩამოყრა არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Reset To Default
ka: ნაგულისხმევი გადატვირთვა

en: Reset all
ka: ყველაფრის ჩამოყრა

en: Restricted Brand Customization
ka: ბრენდის პერსონალიზაციის შეზღუდვა

en: Right Alignment
ka: მარჯვენა განლაგება

en: Run scans and review accessibility findings.
ka: გაუშვით სკანირება და გადახედეთ ხელმისაწვდომობის შედეგებს.

en: Saturation Modes
ka: გაჯერების რეჟიმები

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Save
ka: შენახვა

en: Save Rankings
ka: რეიტინგების შენახვა

en: Save the changes to the <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file.
ka: შეინახეთ ცვლილებები <code> footer.php </code> ან <code> ფუნქციები. Php </code> ფაილი.

en: Scan
ka: სკანირება

en: Scan Interval
ka: სკანირების ინტერვალი

en: Scan Queued â Waiting To Startâ¦
ka: სკანირება რიგში â ელოდება დაწყებასâ¦

en: Scan Scope
ka: სკანირების სფერო

en: Scan To Check Compliance Of Accessibility
ka: სკანირება ხელმისაწვდომობის შესაბამისობის შესამოწმებლად

en: Scan Your site
ka: სკანირება თქვენი საიტი

en: Schedule a Call
ka: დაგეგმეთ ზარი

en: Scheduled Scan
ka: დაგეგმილი სკანირება

en: Search
ka: ძიება

en: Search should not be empty.
ka: ძიება არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Seizure Safe
ka: ყადაღა უსაფრთხო

en: Seizure Safe should not be empty.
ka: დაყადაღება უსაფრთხო არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Select Language
ka: აირჩიეთ ენა

en: Select Monthly Plan:
ka: ყოველთვიური გეგმის არჩევა:

en: Select Plan and Offers
ka: გეგმისა და შეთავაზებების არჩევა

en: Select Yearly Plan:
ka: წლიური გეგმის არჩევა:

en: Selected
ka: არჩეული

en: Sepcific Page
ka: სეპციფიკური გვერდი

en: Set %s Default Language
ka: %s ნაგულისხმევ ენად დაყენება

en: Set Up Translation Visibility And Language Priorities.
ka: დააყენეთ თარგმანის ხილვადობა და ენის პრიორიტეტები.

en: Set up translation visibility and language priorities.
ka: დააყენეთ თარგმანის ხილვადობა და ენის პრიორიტეტები.

en: Set wholesale rules and simplify B2B pricing.
ka: დააწესეთ საბითუმო წესები და გაამარტივეთ B2B ფასები.

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Shopline
ka: სავაჭრო ხაზი

en: Show Language
ka: ენის ჩვენება

en: Showing
ka: ჩვენება

en: Simplifies the layout and focuses on text for easier reading, removing distractions like sidebars and ads.
ka: ამარტივებს განლაგებას და ფოკუსირდება ტექსტზე უფრო მარტივი წაკითხვისთვის, მხარის ზოლების და რეკლამების მოსაშორებლად.

en: Smart Contrast
ka: ჭკვიანი კონტრასტი

en: Smart Contrast for Better Readability
ka: ჭკვიანი კონტრასტი უკეთესი წაკითხვადობისთვის

en: Smart Contrast should not be empty.
ka: ჭკვიანი კონტრასტი არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Sorry, You can not update....
ka: უკაცრავად, თქვენ ვერ შეძლებთ განახლებას....

en: Sound Muting for Distraction-Free Browsing
ka: ხმის გაუქმება ყურადღების გადანაწილების გარეშე მოძიებისთვის

en: Specific Page
ka: კონკრეტული გვერდი

en: Speech Support
ka: მეტყველების მხარდაჭერა

en: Standard support via email and live chat during business hours
ka: სტანდარტული მხარდაჭერა ელ.ფოსტით და ცოცხალი ჩეთის საშუალებით სამუშაო საათებში

en: Standard support via email.
ka: სტანდარტული მხარდაჭერა ელ.ფოსტით.

en: Start Free Trial
ka: დაიწყეთ უფასო საცდელი

en: Start Live Chat
ka: დაიწყეთ ცოცხალი ჩატი

en: Start My Compliance Plan
ka: დაიწყეთ ჩემი შესაბამისობის გეგმა

en: Start Your Accessibility Journey:
ka: დაიწყეთ თქვენი წვდომის მოგზაურობა:

en: Start a 5-Day Free Trial for
ka: დაიწყეთ 5-დღიანი უფასო სასამართლო პროცესი

en: Start a 7-Day Free Trial
ka: დაიწყეთ 7-დღიანი უფასო სასამართლო პროცესი

en: Start a 7-Day Free Trial for
ka: დაიწყეთ 7-დღიანი უფასო სასამართლო პროცესი

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 5-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
ka: დაიწყეთ თქვენი საჭიროებებისთვის შესაფერისი ყოველთვიური გეგმის არჩევით. თითოეული გეგმა გთავაზობთ სხვადასხვა ფუნქციებსა და მორგების ვარიანტებს. თქვენ მიერ არჩეული გეგმა განსაზღვრავს, თუ რომელ ფუნქციებზე შეგიძლიათ წვდომა ვიჯეტში. გარდა ამისა, ისიამოვნეთ 5-დღიანი უფასო საცდელით ყველა ფუნქციის შესასწავლად და თქვენი მაღაზიის მისაწვდომობის გასაუმჯობესებლად.

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 7-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
ka: დაიწყეთ ყოველთვიური გეგმის შერჩევით, რომელიც შეესაბამება თქვენს საჭიროებებს.თითოეული გეგმა გთავაზობთ სხვადასხვა მახასიათებლებს და პერსონალიზაციის ვარიანტებს.თქვენს მიერ არჩეული გეგმა განსაზღვრავს რომელ ფუნქციებს შეგიძლიათ წვდომა ვიჯეტში.გარდა ამისა, ისიამოვნეთ უფასო საცდელი 7 დღის განმავლობაში, რომ შეისწავლონ ყველა მახასიათებელი და გაზარდოთ თქვენი მაღაზიის ხელმისაწვდომობა.

en: Start with a %1$s5-day free trial%2$s to experience all features:
ka: დაიწყეთ %1 $ S5 დღის უფასო საცდელი %2 $ s ყველა თვისება:

en: Start with a %1$s7-day free trial%2$s to experience all features:
ka: დაიწყეთ %1$s7-დღიანი უფასო საცდელი პერიოდით%2$s, რათა გამოსცადოთ ყველა ფუნქცია:

en: Startup
ka: სტარტაპი

en: Startup Plan
ka: გაშვების გეგმა

en: Statement
ka: განცხადება

en: Statement Link?
ka: განცხადების ბმული?

en: Statement should not be empty.
ka: განცხადება არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Status
ka: სტატუსი

en: Stop Animation
ka: ანიმაციის შეჩერება

en: Stop Animation should not be empty.
ka: ანიმაციის შეჩერება არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Submit
ka: დამორჩილება

en: Success!
ka: წარმატება!

en: Sunday
ka: კვირა

en: Support & Partnership
ka: მხარდაჭერა და პარტნიორობა

en: Support for 100+ Languages
ka: 100+ ენაზე მხარდაჭერა

en: Support on Email
ka: მხარდაჭერა ელფოსტაზე

en: Supports 100+ languages with automatic translation
ka: მხარს უჭერს 100+ ენას ავტომატური თარგმნით

en: Talk & Type
ka: საუბრობა და ტიპი

en: Talk And Type
ka: საუბრობა და ტიპი

en: Talk and Type should not be empty.
ka: საუბრობა და ტიპი არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Text Colors
ka: ტექსტის ფერები

en: Text Colors should not be empty.
ka: ტექსტის ფერები არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Text Customization Controllers
ka: ტექსტის მორგების კონტროლერები

en: Text Enhancer
ka: ტექსტის გამაძლიერებელი

en: Text Enhancer should not be empty.
ka: ტექსტის გამაძლიერებელი არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Text Enhancer, Image Alt Tooltip, and Stop Animation
ka: ტექსტის გამაძლიერებელი, სურათის ალტერნატიული მინიშნება და ანიმაციის შეჩერება

en: Text Speech
ka: ტექსტის მეტყველება

en: Text Speech should not be empty.
ka: ტექსტის მეტყველება არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Text and Layout Font
ka: ტექსტისა და განლაგების შრიფტი

en: Text enhancer for clarity, image alt tooltips, and option to stop animations
ka: ტექსტის გამაძლიერებელი სიწმინდის, სურათის Alt ინსტრუმენტების შესახებ და ანიმაციების შეჩერების ვარიანტი

en: Text to Speech
ka: ტექსტიდან ხმამდე

en: Text to Speech & Sounds Enable/Disable
ka: ტექსტი მეტყველასა და ბგერებზე ჩართვა/გამორთვა

en: Text-to-speech, voice navigation, and talk & type input
ka: ტექსტი-მეტყველება, ხმის ნავიგაცია და საუბარი და ტიპის შეყვანა

en: Thank You Banner Image
ka: მადლობის ბანერის გამოსახულება

en: Thank You for Choosing a Plan!
ka: მადლობა გეგმის არჩევისთვის!

en: Thanks for choosing our app! We're here to help make your website accessible to everyone.
ka: მადლობა ჩვენი აპლიკაციის არჩევისთვის! ჩვენ აქ ვართ, რომ დავეხმაროთ თქვენი ვებსაიტი ყველასთვის ხელმისაწვდომი გახადოთ.

en: The %1$s "Choose Design" %2$s option empowers merchants to select from a variety of design styles for our widget, tailoring it to their unique preferences and needs.
ka: %1$s "დიზაინის არჩევა" %2$s ვარიანტი მერჩანტებს აძლევს საშუალებას აირჩიონ ჩვენი ვიჯეტისთვის სხვადასხვა დიზაინური სტილი, მოირგონ იგი თავიანთი უნიკალური პრეფერენციებისა და საჭიროებების მიხედვით.

en: The %1$s "Customize Position" %2$s feature enables merchants to tailor the exact placement of our widget, ensuring it perfectly fits their site layout and design vision.
ka: %1$s "პოზიციის მორგება" %2$s ფუნქცია მერჩანტებს საშუალებას აძლევს მოირგონ ჩვენი ვიჯეტის ზუსტი განთავსება, უზრუნველყონ, რომ იგი სრულყოფილად შეესაბამებოდეს მათი საიტის განლაგებასა და დიზაინის ხედვას.

en: The <strong>Language Sorting</strong> feature allows you to customize the order in which languages appear on your Language page and in the Widget. Simply use the up and down arrows beside each language to rearrange them according to your preference. Once you're happy with the order, click Save Ranking to apply the changes. The languages will then appear in the same order across your storefront and Widget, providing a consistent experience for your users.
ka: <strong> ენის დახარისხება </strong> ფუნქცია საშუალებას გაძლევთ შეცვალოთ ის შეკვეთა, რომელშიც ენები ჩნდება თქვენს ენის გვერდზე და ვიჯეტში.უბრალოდ გამოიყენეთ ზემოთ და ქვემოთ ისრები თითოეული ენის გვერდით, რომ გადააკეთოთ ისინი თქვენი უპირატესობის შესაბამისად.შეკვეთის კმაყოფილების შემდეგ, დააჭირეთ შენახვის რანგს, რომ გამოიყენოთ ცვლილებები.ენები შემდეგ გამოჩნდება იმავე თანმიმდევრობით თქვენი მაღაზიისა და ვიჯეტის გასწვრივ, რაც უზრუნველყოფს თქვენს მომხმარებლებს თანმიმდევრულ გამოცდილებას.

en: The <strong>Language Variable</strong> feature allows your widget to automatically adapt to the language selected on your website. When enabled, the widget will detect and match the site's active language - ensuring a seamless and consistent experience for users navigating your site in different languages. This is especially helpful if your store already includes a language selector, as it improves accessibility and ensures that the widget content is always shown in the user’s preferred language without any extra configuration.
ka: <strong> ენის ცვლადი </strong> ფუნქცია საშუალებას აძლევს თქვენს ვიჯეტს ავტომატურად მოერგოს თქვენს ვებ - გვერდზე შერჩეულ ენას.ჩართვისას, ვიჯეტი გამოავლენს და შეესაბამება საიტის აქტიურ ენას - უზრუნველყოს უწყვეტი და თანმიმდევრული გამოცდილება მომხმარებლებისთვის, რომლებიც თქვენს საიტზე სხვადასხვა ენაზე ნავიგაციას ახდენენ.ეს განსაკუთრებით გამოსადეგია იმ შემთხვევაში, თუ თქვენი მაღაზია უკვე შეიცავს ენის სელექციას, რადგან ის აუმჯობესებს წვდომას და უზრუნველყოფს, რომ ვიჯეტის შინაარსი ყოველთვის ნაჩვენებია მომხმარებლის სასურველი ენაზე, დამატებითი კონფიგურაციის გარეშე.

en: The email or phone number you entered is already in use.
ka: თქვენს მიერ შეყვანილი ელ.ფოსტის ან ტელეფონის ნომერი უკვე გამოიყენება.

en: The free widget is only available for use on the specific website URL you provided.
ka: უფასო ვიჯეტი ხელმისაწვდომია მხოლოდ თქვენს მიერ მოწოდებული ვებ - გვერდის URL– ზე გამოსაყენებლად.

en: The site url you entered is already registered.
ka: თქვენ მიერ შეყვანილი საიტის url უკვე რეგისტრირებულია.

en: This Month
ka: ამ თვეში

en: This feature aligns all text to the left, avoiding center or justified text which can be harder to read for people with dyslexia or cognitive challenges.
ka: ეს ფუნქცია უკავშირდება ყველა ტექსტს მარცხნივ, თავიდან აიცილებს ცენტრს ან გამართლებულ ტექსტს, რომლის წაკითხვაც უფრო რთული იქნება დისლექსიის ან შემეცნებითი გამოწვევების მქონე ადამიანებისთვის.

en: This feature creates a horizontal reading mask that follows the cursor to help users focus on one line of text at a time.
ka: ეს ფუნქცია ქმნის ჰორიზონტალური კითხვის ნიღბს, რომელიც მიჰყვება კურსორს, რათა მომხმარებლებს დაეხმარონ ერთდროულად ფოკუსირება ტექსტის ერთ ხაზზე.

en: This feature disables the sound that plays when the accessibility widget is opened or closed.
ka: ეს ფუნქცია გათიშავს იმ ხმას, რომელიც თამაშობს, როდესაც წვდომის ვიჯეტი იხსნება ან დახურულია.

en: This feature enables keyboard navigation using Tab, Shift+Tab, and Enter, along with shortcuts like M for menus, H for headings, F for forms, B for buttons, P for paragraphs, and G for graphics.
ka: ეს ფუნქცია საშუალებას აძლევს კლავიატურაზე ნავიგაციას Tab, Shift+Tab და Enter-ის გამოყენებით, მალსახმობებთან ერთად, როგორიცაა M მენიუსთვის, H სათაურებისთვის, F ფორმებისთვის, B ღილაკებისთვის, P აბზაცებისთვის და G გრაფიკისთვის.

en: This feature hides images and videos to help users who are easily distracted or sensitive to visual media focus better on the text.
ka: ეს ფუნქცია მალავს სურათებს და ვიდეოებს, რათა დაეხმაროს მომხმარებლებს, რომლებიც ადვილად განადგურებულნი არიან ან მგრძნობიარეა ვიზუალური მედიის მიმართ, უკეთესად ფოკუსირებენ ტექსტზე.

en: This feature highlights all links on the page with a border or background, making them easier to identify and click.
ka: ეს ფუნქცია ხაზს უსვამს გვერდზე ყველა ბმულს საზღვრის ან ფონის მქონე, რაც მათ უფრო ადვილია იდენტიფიცირება და დაჭერით.

en: This feature highlights headings and titles across the page, helping users quickly locate and navigate key content areas.
ka: ეს ფუნქცია ხაზს უსვამს სათაურებსა და სათაურებს გვერდის გასწვრივ, რაც მომხმარებლებს ეხმარება სწრაფად დაადგინონ და დაათვალიერონ ძირითადი შინაარსის სფეროები.

en: This feature increases space between letters, making text easier to distinguish and reducing visual crowding.
ka: ეს თვისება ზრდის ასოებს შორის სივრცეს, რაც უფრო ადვილია ტექსტის განასხვავება და ვიზუალური ხალხმრავლობის შემცირება.

en: This feature increases spacing between words to improve readability for users with dyslexia or cognitive impairments.
ka: ეს ფუნქცია ზრდის სიტყვებს შორის ინტერვალით, რათა გააუმჯობესოს დისლექსიის ან კოგნიტური დარღვევების მქონე მომხმარებლებისთვის წაკითხვის გაუმჯობესება.

en: This feature increases the contrast between text and background, making content easier to read for users with low vision.
ka: ეს ფუნქცია ზრდის განსხვავებას ტექსტსა და ფონს შორის, რაც უფრო ადვილია შინაარსის წაკითხვა დაბალი ხედვის მქონე მომხმარებლებისთვის.

en: This feature increases the size of the text throughout the website to help users with vision difficulties read content more comfortably.
ka: ეს ფუნქცია ზრდის ტექსტის ზომას მთელს ვებგვერდზე, რათა მომხმარებლებს მხედველობითი სირთულეები უფრო კომფორტულად წაიკითხონ შინაარსი.

en: This feature increases the vertical spacing between lines of text, making content more readable and less dense.
ka: ეს ფუნქცია ზრდის ვერტიკალურ ინტერვალს ტექსტის ხაზებს შორის, რაც შინაარსს უფრო იკითხება და ნაკლებად მკვრივდება.

en: This feature is available in:
ka: ეს ფუნქცია ხელმისაწვდომია:

en: This feature offers users multiple predefined accessibility profiles. Each profile includes a set of accessibility features tailored to specific needs. When a user selects a profile, all the associated features are automatically enabled.
ka: ეს ფუნქცია მომხმარებლებს სთავაზობს წინასწარ განსაზღვრული წვდომის პროფილებს.თითოეული პროფილი მოიცავს სპეციფიკურ საჭიროებებზე მორგებული წვდომის მახასიათებლების ერთობლიობას.როდესაც მომხმარებელი ირჩევს პროფილს, ყველა ასოცირებული ფუნქცია ავტომატურად არის ჩართული.

en: This feature pauses animations, blinking, and flashing content to reduce motion sensitivity and distractions for users with vestibular disorders or ADHD.
ka: ეს ფუნქცია აჩერებს ანიმაციებს, მოციმციმე და მოციმციმე შინაარსს, რათა შეამციროს მოძრაობის მგრძნობელობა და განაწილება ვესტიბულური დარღვევების ან ADHD მომხმარებლებისთვის.

en: This feature provides a text magnifier that enlarges text under the cursor, helping users read small or dense text with ease.
ka: ეს ფუნქცია უზრუნველყოფს ტექსტის გამაძლიერებელს, რომელიც აფართოებს კურსორის ქვეშ ტექსტს, ეხმარება მომხმარებლებს მარტივად წაიკითხონ მცირე ან მკვრივი ტექსტი.

en: This feature removes color saturation from the site, creating a grayscale experience that can reduce distractions and assist users with color sensitivity or color blindness.
ka: ეს ფუნქცია ხსნის ფერის გაჯერებას საიტიდან, ქმნის ნაცრისფერ მასშტაბის გამოცდილებას, რამაც შეიძლება შეამციროს განადგურება და დაეხმაროს მომხმარებლებს ფერის მგრძნობელობით ან ფერის სიბრმავეში.

en: This feature replaces decorative or complex fonts with simpler, more readable ones to improve legibility.
ka: ეს თვისება ცვლის დეკორატიულ ან რთულ შრიფტებს უფრო მარტივი, უფრო იკითხება, რათა გააუმჯობესოს ლეგალურობა.

en: This feature shows image alt text as a tooltip, helping screen reader users and others understand the content of visual elements.
ka: ეს ფუნქცია გვიჩვენებს სურათის ALT ტექსტს, როგორც ინსტრუმენტს, ეხმარება ეკრანის მკითხველს და სხვებს გააცნობიერონ ვიზუალური ელემენტების შინაარსი.

en: This is the default and most widely used design of the accessibility widget – tried, tested, and reliable across all devices.
ka: ეს არის წვდომის ვიჯეტის ნაგულისხმევი და ფართოდ გამოყენებული დიზაინი - ყველა მოწყობილობაზე გასინჯული, გამოცდილი და საიმედო.

en: This will be only Works on Position for "Bottom Left" and "Bottom Right"
ka: ეს მუშაობს მხოლოდ "ქვედა მარცხენა" და "ქვედა მარჯვენა" პოზიციებისთვის

en: This will only work on position for %1$s and %2$s
ka: ეს მუშაობს მხოლოდ %1$s და %2$s პოზიციებისთვის

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Time Of Day
ka: დღის დრო

en: Title Colors
ka: სათაურის ფერები

en: Title Colors should not be empty.
ka: სათაურის ფერები არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Title Highlighting
ka: სათაურის გამოკვეთა

en: To Scan All Page Or Group Of Pages, Please
ka: ყველა გვერდის ან გვერდების ჯგუფის სკანირებისთვის გთხოვთ

en: To discontinue using this plugin, please cancel your active subscription by clicking the button below.
ka: ამ მოდულის გამოყენების შეწყვეტის მიზნით, გთხოვთ გააუქმოთ თქვენი აქტიური გამოწერა, დააჭირეთ ქვემოთ მოცემულ ღილაკს.

en: To enable all accessibility widgets and features, you need to purchase a plan. Choose the perfect plan for your website needs.
ka: ყველა წვდომის ვიჯეტის და მახასიათებლის გასააქტიურებლად, თქვენ უნდა შეიძინოთ გეგმა.შეარჩიეთ თქვენი ვებ - გვერდის საჭიროებების სრულყოფილი გეგმა.

en: To enable the Free plan, go to the Plan page and click on the Free button. Once clicked, a form will appear. Fill in all the required details, and the widget will automatically be displayed on the front end.
ka: უფასო გეგმის შესაქმნელად, გადადით გეგმის გვერდზე და დააჭირეთ უფასო ღილაკს.დააჭირეთ მას შემდეგ, რაც გამოჩნდება ფორმა.შეავსეთ ყველა საჭირო დეტალი და ვიჯეტი ავტომატურად გამოჩნდება წინა ბოლოზე.

en: To ensure your site is accessible and user-friendly, add an Accessibility Assistance link to your footer menu:
ka: იმისათვის, რომ თქვენი საიტი ხელმისაწვდომი და მოსახერხებელი იყოს, დაამატეთ წვდომის დახმარების ბმული თქვენს ქვედა მენიუში:

en: To make the widget visible, enable and save the accessibility settings.
ka: ვიჯეტის ხილვა, ჩართვა და დაზოგვა ხელმისაწვდომობის პარამეტრები.

en: Top Left
ka: ზედა მარცხენა

en: Top Right
ka: ზედა მარჯვენა

en: Total Accessibility Scans
ka: სრული ხელმისაწვდომობის სკანირება

en: Total Counts
ka: სულ ითვლის

en: Total Counts Icon
ka: სულ ითვლის ხატი

en: Try
ka: ცდა

en: Try Accessibility Assistant for free and instantly boost accessibility
ka: სცადეთ ხელმისაწვდომობის ასისტენტი უფასოდ და დაუყოვნებლივ გაზარდეთ წვდომა

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Unlimited impressions and unrestricted widget visibility
ka: შეუზღუდავი შთაბეჭდილებები და შეუზღუდავი ვიჯეტის ხილვადობა

en: Unlimited impressions on any plans and unrestricted widget visibility
ka: შეუზღუდავი შთაბეჭდილებები ნებისმიერ გეგმასა და შეუზღუდავი ვიჯეტის ხილვადობის შესახებ

en: Unlock Full Accessibility Features
ka: განბლოკეთ სრული წვდომის მახასიათებლები

en: Unlock full functionality by upgrading to a paid plan
ka: განბლოკეთ სრული ფუნქციონირება ფასიანი გეგმის განახლებით

en: Unlock insights and free access to our accessibility plugin by submitting your details below.
ka: გახსენით ინსაითი და უფასო წვდომა ჩვენს წვდომის მოდულზე, ქვემოთ მოცემულია თქვენი დეტალების წარდგენით.

en: Upgrade Plan
ka: განახლების გეგმა

en: Upgrade your plan to enable these features.
ka: განაახლეთ თქვენი გეგმა ამ ფუნქციების ჩასართავად.

en: Upgrade your plan to enable this feature
ka: განაახლეთ თქვენი გეგმა ამ ფუნქციის გასააქტიურებლად

en: Usage Guide
ka: გამოყენების სახელმძღვანელო

en: Use Default Functionalities of Widget
ka: ვიჯეტის ნაგულისხმევი ფუნქციების გამოყენება

en: Use language variables for seamless multilingual store integration
ka: გამოიყენეთ ენის ცვლადები უწყვეტი მრავალენოვანი მაღაზიის ინტეგრაციისთვის

en: Use this guide to quickly set up your Accessibility Assistant widget.
ka: გამოიყენეთ ეს სახელმძღვანელო თქვენი Accessibility Assistant-ის ვიჯეტის სწრაფად დასაყენებლად.

en: Useful Links
ka: სასარგებლო ბმულები

en: Useful Links should not be empty.
ka: სასარგებლო ბმულები არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: User Guide
ka: მომხმარებლის სახელმძღვანელო

en: User Interaction with Features
ka: მომხმარებლის ურთიერთქმედება მახასიათებლებთან

en: Utility Settings
ka: უტილიტის პარამეტრები

en: Verify
ka: შემოწმება

en: Verify Widget & Remove Branding
ka: დაადასტურეთ ვიჯეტი და წაშალეთ ბრენდინგი

en: Verify your email
ka: გადაამოწმეთ თქვენი ელ.ფოსტა

en: Video Hide
ka: ვიდეოს დამალვა

en: Video Hide should not be empty.
ka: ვიდეოს დამალვა არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: View Analytics
ka: ანალიტიკის ნახვა

en: View Plans & Pricing
ka: იხილეთ გეგმები და ფასები

en: View Result
ka: შედეგის ნახვა

en: Virtual Keyboard
ka: ვირტუალური კლავიატურა

en: Virtual Keyboard should not be empty.
ka: ვირტუალური კლავიატურა არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Visible
ka: ხილული

en: Visual Customization Controllers
ka: ვიზუალური მორგების კონტროლერები

en: Visual Enhancements
ka: ვიზუალური გაუმჯობესებები

en: Visually Impaired
ka: მხედველობით გაუფასურებული

en: Visually Impaired should not be empty.
ka: მხედველობით დაქვეითება არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Voice Commands should not be empty.
ka: ხმოვანი ბრძანებები არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Voice Navigation
ka: ხმოვანი ნავიგაცია

en: Voice Navigation and Talk & Type Controls
ka: ხმოვანი ნავიგაცია და საუბარი და ტაიპინგის კონტროლი

en: Want to remove branding for free?
ka: გსურთ ბრენდის ამოღება უფასოდ?

en: We have an Exciting Offer for you:
ka: გვაქვს საინტერესო შეთავაზება თქვენთვის:

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Welcome Banner Image
ka: კეთილ იყოს მობრძანების ბანერის გამოსახულება

en: Welcome to Accessibility Assistant
ka: კეთილი იყოს თქვენი მობრძანება წვდომის ასისტენტზე

en: Welcome to Accessibility by CartCoders
ka: კეთილ იყოს მობრძანება CartCoders-ის მისაწვდომობაში

en: Welcome to: Accessibility Assistant
ka: კეთილი იყოს თქვენი მობრძანება წვდომის ასისტენტზე

en: What does this plugin help with?
ka: რაში ეხმარება ეს დანამატი?

en: What's included
ka: რა შედის

en: Wholesale App
ka: საბითუმო აპლიკაცია

en: Wholesale Price & B2B Solution
ka: საბითუმო ფასი და B2B Solution

en: Widget Content / Appearance
ka: ვიჯეტის შინაარსი / გარეგნობა

en: Widget Engagements
ka: ვიჯეტის ჩართულობა

en: Widget Icon
ka: ვიჯეტის ხატი

en: Widget Opens
ka: ვიჯეტი იხსნება

en: Widget Opens Icon
ka: ვიჯეტი ხატავს ხატს

en: Widget Option
ka: ვიჯეტის ვარიანტი

en: Widget Option:
ka: ვიჯეტის ვარიანტი:

en: Widget Settings
ka: ვიჯეტის პარამეტრები

en: Widget Size
ka: ვიჯეტის ზომა

en: Widget Size Customization & Positioning
ka: ვიჯეტის ზომა პერსონალიზაცია და პოზიციონირება

en: Widget Title on Hover
ka: ვიჯეტის სათაური Hover-ზე

en: With Accessibility Assistant, blind and visually impaired people have the ease of access to become more independent and integration with the Digital world, which replicates their daily lives
ka: მისაწვდომობის ასისტენტით, ბრმა და სუსტი მხედველობის მქონე ადამიანებს შეუძლიათ მარტივად გახდნენ უფრო დამოუკიდებლები და ინტეგრირდნენ ციფრულ სამყაროში, რომელიც მათი ყოველდღიური ცხოვრების ასახვაა

en: Word Spacing
ka: სიტყვების დაშორება

en: Word Spacing should not be empty.
ka: სიტყვების დაშორება არ უნდა იყოს ცარიელი.

en: Year
ka: წელი

en: Yearly
ka: წლიური

en: Yes. Each plan unlocks additional controls and customization. Your current plan determines what appears as enabled in admin pages.
ka: დიახ. თითოეული გეგმა განბლოკავს დამატებით კონტროლს და პერსონალიზაციას. თქვენი ამჟამინდელი გეგმა განსაზღვრავს, თუ რა გამოჩნდება ჩართული ადმინისტრატორის გვერდებზე.

en: Yes. Higher plans support broad language coverage, language controls, and easier multilingual storefront accessibility.
ka: დიახ. უმაღლესი გეგმები მხარს უჭერს ფართო ენობრივ გაშუქებას, ენის კონტროლს და მრავალენოვან ვიტრინის უფრო მარტივ ხელმისაწვდომობას.

en: You can place "#add-aacc-link" as link
ka: თქვენ შეგიძლიათ განათავსოთ "#Add-AACC-LINK", როგორც ბმული

en: You can place %s as a link.
ka: შეგიძლიათ განათავსოთ %s ბმულად.

en: You can place <strong>%s</strong> as link
ka: თქვენ შეგიძლიათ განათავსოთ <strong>%s </strong> როგორც ბმული

en: You can reach the support team through the contact link in the footer. Paid plans include stronger support options based on tier.
ka: თქვენ შეგიძლიათ დაუკავშირდეთ მხარდაჭერის ჯგუფს ქვედა ბოლოში მოცემული საკონტაქტო ბმულის საშუალებით. ფასიანი გეგმები მოიცავს მხარდაჭერის უფრო ძლიერ ვარიანტებს დონის მიხედვით.

en: You have admin access
ka: თქვენ გაქვთ ადმინისტრატორის წვდომა

en: You have member access
ka: თქვენ გაქვთ წევრის წვდომა

en: You're on a %s plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
ka: თქვენ ხართ %s გეგმაზე! განბლოკეთ კიდევ უფრო მეტი ფუნქცია და პერსონალიზაციის ვარიანტები დღეს განახლებით.

en: You're on a Growth plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
ka: თქვენ ზრდის გეგმაზე ხართ!გახსენით კიდევ უფრო მეტი ფუნქციები და პერსონალიზაციის ვარიანტები დღეს განახლებით.

en: You're on a Scale plan! Unlock even more powerful features and tools by upgrading today.
ka: თქვენ მასშტაბის გეგმაზე ხართ!გახსენით კიდევ უფრო ძლიერი თვისებები და ხელსაწყოები დღეს განახლებით.

en: You're on the %s plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
ka: თქვენ ხართ %s გეგმაზე! ისიამოვნეთ პრიორიტეტული მხარდაჭერით და წვდომის გაფართოებული ექსკლუზიური ფუნქციებით დღეს განახლებით.

en: You're on the %s plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
ka: თქვენ ხართ %s გეგმაზე! განბლოკეთ ძლიერი ხელმისაწვდომობის ხელსაწყოები დღეს განახლებით.

en: You're on the Established plan! You already have access to our top-tier features and tools.
ka: თქვენ დადგენილ გეგმაში ხართ!თქვენ უკვე გაქვთ წვდომა ჩვენს უმაღლესი დონის მახასიათებლებსა და ინსტრუმენტებზე.

en: You're on the Free plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
ka: თქვენ უფასო გეგმაზე ხართ!გახსენით ძლიერი წვდომის ინსტრუმენტები დღეს განახლებით.

en: You're on the Premium plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
ka: თქვენ პრემიუმ გეგმაში ხართ!ისიამოვნეთ პრიორიტეტული მხარდაჭერით და ექსკლუზიური მოწინავე წვდომის მახასიათებლებით დღეს განახლებით.

en: Your Current Plan
ka: თქვენი ამჟამინდელი გეგმა

en: Your Email
ka: თქვენი ელ.ფოსტა

en: Your Mobile Number
ka: თქვენი მობილური ნომერი

en: Your Name
ka: შენი სახელი

en: Your Website URL
ka: თქვენი ვებ - გვერდის URL

en: for free and instantly boost accessibility
ka: უფასოდ და მყისიერად აძლიერებს ხელმისაწვდომობას

en: if you enable this option, your floating widget will be hidden and footer link option will be enabled though you need to add the link.
ka: თუ თქვენ ჩართავთ ამ ვარიანტს, თქვენი მცურავი ვიჯეტი დამალული იქნება და ჩართულია ქვედა ბმული ვარიანტი, თუმცა ბმულის დამატება გჭირდებათ.

en: of
ka: დან

en: pages
ka: გვერდები

en: records
ka: ჩანაწერები

en: result
ka: შედეგი

en: toggle button
ka: გადართვის ღილაკი

en: vs Monthly
ka: ყოველთვიურად

en: vs Monthly!
ka: ყოველთვიურად!

en: warning sign
ka: გამაფრთხილებელი ნიშანი

en: you can placed %s as link
ka: შეგიძლიათ განათავსოთ %s ბმულად
