Accessibility Assistant 1.3.2 - en to kk translation catalogue (690 entries)

en: Accessibility Assistant
kk: Қолжетімділік көмекшісі

note: Author URI of the plugin
en: With Accessibility Assistant, blind and visually impaired people have the ease of access to become more independent and integration with the Digital world, which replicates their daily lives
kk: Қолжетімділік көмекшісі арқылы зағип және көзі нашар көретін адамдар сандық әлемге тәуелсіз және оңай қол жеткізе алады, бұл олардың күнделікті өмірін жеңілдетеді.

en: Please uninstall this plugin and reinstall it.
kk: Осы плагинді өшіріп, қайта орнатыңыз.

en: Accessibility
kk: Қолжетімділік

en: Languages
kk: Тілдер

en: Edit Languages
kk: Тілдерді өңдеу

en: Plan
kk: Жоспар

en: User Guide
kk: Пайдаланушы нұсқаулығы

en: Accessibility Assistant Logo
kk: Қолжетімділік көмекшісінің логотипі

en: Accessibility by CartCoders
kk: CartCoders ұсынған қолжетімділік

en: pages
kk: беттер

en: Settings
kk: Параметрлер

en: Widget Option
kk: Виджет параметрі

en: Enable /Disable
kk: Қосу / Өшіру

en: Do you want to put as link?
kk: Сілтеме ретінде орнатқыңыз келе ме?

en: Accessibility Assistance
kk: Қолжетімділік көмегі

en: you can placed %s as link
kk: %s сілтеме ретінде орналастыруға болады

en: Choose Design
kk: Дизайнды таңдау

en: Default Design
kk: Әдепкі дизайн

en: Custom Design
kk: Таңдамалы дизайн

en: Mobile View Design
kk: Мобильді көрініс дизайны

en: Position
kk: Орналасу

en: Desktop Position
kk: Десктоп орналасу

en: Top Left
kk: Жоғары сол

en: Top Right
kk: Жоғары оң

en: Middle Left
kk: Орта сол

en: Middle Right
kk: Орта оң

en: Bottom Left
kk: Асты сол

en: Bottom Right
kk: Асты оң

en: Mobile Position
kk: Мобильді орналасу

en: Padding
kk: Тышқан

en: This will be only Works on Position for "Bottom Left" and "Bottom Right"
kk: Бұл тек "Төменгі солға" және "Төменгі оңға" арналған позициядағы жұмыстар болады.

en: Enable/Disable Features
kk: Қосу / Өшіру функциялары

en: Keyboard Nav
kk: Пернетақта арқылы навигация

en: Cursor
kk: Курсор

en: Saturation Modes
kk: Қанықтық режимдері

en: Contrast
kk: Контраст

en: Bigger Text
kk: Үлкен мәтін

en: Highlight Links
kk: Сілтемелерді ерекшелеу

en: Font Readability
kk: Қаріптің оқылуы

en: Focus Mask
kk: Фокус маскасы

en: Title Highlighting
kk: Тақырыпты ерекшелеу

en: Text Enhancer
kk: Мәтінді жақсартқыш

en: Image Alt Tooltip
kk: Сурет Alt кеңесі

en: Stop Animation
kk: Анимацияны тоқтату

en: Word Spacing
kk: Сөз аралығы

en: Letter Spacing
kk: Әріп аралығы

en: Line Height
kk: Жол биіктігі

en: Alignment
kk: Туралау

en: Image/Video Hide
kk: Сурет/Бейне жасыру

en: Text Speech
kk: Мәтінді дыбыстау

en: Adjust Text Colors
kk: Мәтін түстерін реттеу

en: Adjust Title Colors
kk: Тақырып түстерін реттеу

en: Adjust Background Colors
kk: Фон түстерін реттеу

en: Mute Sounds
kk: Дыбысты өшіру

en: Content Scaling
kk: Мазмұнды масштабтау

en: GIF Hide
kk: GIF жасыру

en: Read Mode
kk: Оқу режимі

en: Useful Links
kk: Пайдалы сілтемелер

en: Highlight Hover
kk: Курсорды ерекшелеу

en: Highlight Focus
kk: Фокусты ерекшелеу

en: Big Black Cursor
kk: Үлкен қара курсор

en: Profile Options
kk: Профиль параметрлері

en: Voice Navigation
kk: Дауыс арқылы навигация

en: Talk & Type
kk: Айтып жазу

en: Color Blind Options
kk: Түсті ажыратпайтындарға арналған параметрлер

en: Color Schema
kk: Түстер схемасы

en: Controller Background
kk: Басқару фоны

en: Text and Layout Font
kk: Мәтін және орналасу қаріпі

en: Accent and Logo Elements
kk: Акцент және логотип элементтері

en: Save
kk: Сақтау

en: Have questions or need assistance? %s
kk: Сұрақтарыңыз бар ма немесе көмек керек пе? %s

en: Contact us
kk: Бізге хабарласыңыз

en: Sorry, You can not update....
kk: Кешіріңіз, сіз жаңарта алмайсыз....

en: Keyboard should not be empty.
kk: Пернетақта бос болмауы керек.

en: Big Cursor should not be empty.
kk: Үлкен курсор бос болмауы керек.

en: Reading Guide Color should not be empty.
kk: Оқу нұсқаулығының түсі бос болмауы керек.

en: High saturation should not be empty.
kk: Жоғары қанықтық бос болмауы керек.

en: Low saturation should not be empty.
kk: Төмен қанықтық бос болмауы керек.

en: Desaturate should not be empty.
kk: Қанықтықты азайту бос болмауы керек.

en: Invert Colors should not be empty.
kk: Кері түсті азайту бос болмауы керек.

en: Dark Contrast should not be empty.
kk: Қара контраст бос болмауы керек.

en: Light Contrast should not be empty.
kk: Жарық контраст бос болмауы керек.

en: Bigger Text should not be empty.
kk: Үлкен мәтін бос болмауы керек.

en: Highlight Links should not be empty.
kk: Сілтемелерді ерекшелеу бос болмауы керек.

en: Word Spacing should not be empty.
kk: Сөз аралығы бос болмауы керек.

en: Letter Spacing should not be empty.
kk: Әріп аралығы бос болмауы керек.

en: Line Height should not be empty.
kk: Жол биіктігі бос болмауы керек.

en: Left Alignment should not be empty.
kk: Солай орналасу бос болмауы керек.

en: Alignment should not be empty.
kk: Орналасу бос болмауы керек.

en: Center should not be empty.
kk: Ортасы бос болмауы керек.

en: Readable Fonts should not be empty.
kk: Оқылуы мүмкін мәтіндер бос болмауы керек.

en: Reading Mask should not be empty.
kk: Оқу маскасы бос болмауы керек.

en: Highlight Titles should not be empty.
kk: Тақырыптарды ерекшелеу бос болмауы керек.

en: Text Enhancer should not be empty.
kk: Мәтінді жақсартқыш бос болмауы керек.

en: Image Alt Tooltip should not be empty.
kk: Сурет Alt кеңесі бос болмауы керек.

en: Text Colors should not be empty.
kk: Мәтін түстері бос болмауы керек.

en: Title Colors should not be empty.
kk: Тақырып түстері бос болмауы керек.

en: Background Colors should not be empty.
kk: Фон түстері бос болмауы керек.

en: Mute Sounds should not be empty.
kk: Дыбысты өшіру бос болмауы керек.

en: Content Scaling should not be empty.
kk: Мазмұнды масштабтау бос болмауы керек.

en: GIF Hide should not be empty.
kk: GIF жасыру бос болмауы керек.

en: Read Mode should not be empty.
kk: Оқу режимі бос болмауы керек.

en: Useful Links should not be empty.
kk: Пайдалы сілтемелер бос болмауы керек.

en: Highlight Hover should not be empty.
kk: Курсорды ерекшелеу бос болмауы керек.

en: Highlight Focus should not be empty.
kk: Фокусты ерекшелеу бос болмауы керек.

en: Big Black Cursor should not be empty.
kk: Үлкен қара курсор бос болмауы керек.

en: Profile Settings should not be empty.
kk: Профиль параметрлері бос болмауы керек.

en: Voice Commands should not be empty.
kk: Дауыс командалары бос болмауы керек.

en: Talk and Type should not be empty.
kk: Айтып жазу бос болмауы керек.

en: Color Blind should not be empty.
kk: Түсті ажыратпайтындар бос болмауы керек.

en: Image Hide should not be empty.
kk: Сурет жасыру бос болмауы керек.

en: Video Hide should not be empty.
kk: Бейне жасыру бос болмауы керек.

en: Stop Animation should not be empty.
kk: Анимацияны тоқтату бос болмауы керек.

en: Text Speech should not be empty.
kk: Мәтінді дыбыстау бос болмауы керек.

en: Accessibility Assistant should not be empty.
kk: Қолжетімділік көмекшісі бос болмауы керек.

en: Reset All should not be empty.
kk: Барлығын орнату бос болмауы керек.

en: Statement should not be empty.
kk: Баяндама бос болмауы керек.

en: Hide Interface should not be empty.
kk: Интерфейсті жасыру бос болмауы керек.

en: Error!
kk: Қате!

en: Success!
kk: Сәтті!

en: Language Controllers
kk: Тіл басқарушылары

en: Back
kk: Артқа

en: Set %s Default Language
kk: Қолданушы %s негізгі тілін орнату

en: Show Language
kk: Тіл көрсету

en: Navigation and Interaction Controllers
kk: Навигация және әрекет басқарушылары

en: Big Cursor
kk: Үлкен курсор

en: Reading Guide
kk: Оқу нұсқаулығы

en: Visual Customization Controllers
kk: Графикалық қосу функциялары

en: High Saturation
kk: Жоғары қанықтық

en: Low Saturation
kk: Төмен қанықтық

en: Desaturate
kk: Қанықтықты азайту

en: Invert Colors
kk: Кері түсті азайту

en: Dark Contrast
kk: Қара контраст

en: Light Contrast
kk: Жарық контраст

en: Text Customization Controllers
kk: Мәтінді қосу функциялары

en: Left Alignment
kk: Солай орналасу

en: Right Alignment
kk: Оң жақ орналасу

en: Center
kk: Орта

en: Readable Fonts
kk: Оқылуы мүмкін мәтіндер

en: Reading Mask
kk: Оқу маскасы

en: Highlight Titles
kk: Тақырыптарды ерекшелеу

en: Text Colors
kk: Мәтін түстері

en: Title Colors
kk: Тақырып түстері

en: Background Colors
kk: Фон түстері

en: Bigblack Cursor
kk: Үлкен қара курсор

en: Profile Settings
kk: Профиль параметрлері

en: Talk And Type
kk: Айтып жазу

en: Color Blind
kk: Түсті ажыратпайтындар

en: Media Control
kk: Медиа басқару

en: Image Hide
kk: Сурет жасыру

en: Video Hide
kk: Бейне жасыру

en: Speech Support
kk: Дыбысты қолдану

en: Utility Settings
kk: қолдану параметрлері

en: Reset all
kk: Барлығын орнату

en: Statement
kk: Баяндама

en: Hide Interface
kk: Интерфейсті жасыру

en: Welcome Banner Image
kk: Қош келдіңіз ескірту суреті

en: Welcome to Accessibility by CartCoders
kk: Қолжетімділік көмекшісіне қош келдіңіз

en: Thanks for choosing our app! We're here to help make your website accessible to everyone.
kk: Біздің қолданбаны таңдағаныңызға рахмет! Біз сіздің сайтыңызды барлығына қолжетімді етуге көмектесеміз.

en: Let's start by choosing a plan that fits your needs.
kk: Сіздің қажеттіліктеріңізге сай жоспарды таңдаудан бастайық.

note: translators: %1$s: opening bold tag, %2$s: closing bold tag
en: Enjoy a %1$s5-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
kk: Таңдалған жоспардың мүмкіндіктеріне %1$s5 күндік тегін сынақ%2$s арқылы қол жеткізіңіз:

note: translators: %1$s: opening bold tag, %2$s: closing bold tag
en: We have an Exciting Offer for you:
kk: Сіз үшін қызықты ұсынысымыз бар:

en: Get a %1$s29%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sProfessional Plan.%2$s
kk: %1$sКәсіби жоспарды%2$s таңдағанда жылдық жазылымға %1$s29%% жеңілдік%2$s алыңыз.

en: Get a %1$s40%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sPremium Plan.%2$s
kk: %1$sПремиум жоспарды%2$s таңдағанда жылдық жазылымға %1$s40%% жеңілдік%2$s алыңыз.

en: Let's Go
kk: Бастайық

en: If you need further assistance, please contact us at %1$s. You can also check our %2$s for more information.
kk: Қосымша көмек қажет болса, бізге %1$s арқылы хабарласыңыз. Қосымша ақпарат алу үшін %2$s қараңыз.

en: Usage Guide
kk: Пайдалану нұсқаулығы

en: CartCoders Logo
kk: CartCoders логотипі

en: Pages
kk: беттер

en: Manage Languages
kk: Тілдерді басқару

en: Name
kk: Аты

en: Code
kk: Код

en: Default
kk: Негізгі

note: translators: %s: language name (e.g. English, French)
en: Visible
kk: Көрініс

en: Action
kk: Әрекет

en: %s language flag
kk: %s тілдік флаг

en: Default language
kk: Негізгі тіл

en: Not default language
kk: Негізгі емес тіл

note: translators: %s: language name (e.g. English, French)
en: Language visible
kk: Тіл көрініс

en: Language hidden
kk: Тіл жасырылған

en: Edit %s language
kk: %s тілін өңдеу

en: You have admin access
kk: Сіз басқарушыға иесіз

en: Yearly
kk: Жылдық

en: Monthly
kk: Айлық

en: 5 days Free Trial
kk: 5 күндік еріктік

en: Professional
kk: Профессионалды

en: / Yearly
kk: / Жылдық

en: What's included
kk: Неге қажет

en: All Basic Features
kk: Барлық негізгі функциялар

en: Customise Widget Position and Padding
kk: Виджет орналасуы мен тышқанын реттеу

en: Readable Fonts, Reading Mask, and Highlight Titles
kk: Оқылуы мүмкін мәтіндер, оқу маскасы және тақырыптарды ерекшелеу

en: Text Enhancer, Image Alt Tooltip, and Stop Animation
kk: Мәтінді жақсартқыш, сурет Alt кеңесі және анимацияны тоқтату

en: Change the Color Schema of Widget
kk: Виджет түстер схемасын өзгерту

en: Selected
kk: Таңдалған

en: Premium
kk: Премиум

en: All Professional Features
kk: Барлық профессионалды функциялар

en: Multiple Languages Support
kk: Көп тілдерді қолдану

en: Text to Speech
kk: Мәтінді дыбыстау

en: Adjust Word & Letter Space
kk: Сөз және әріп аралығын реттеу

en: Enable/Disable Media
kk: Медиа қосу / Өшіру

en: Line Height & Alignments
kk: Жол биіктігі және орналасу

en: Advanced Color Adjustments (Text, Titles, Backgrounds)
kk: Түсін реттеу (Мәтін, тақырыптар, фондар)

en: Smart Contrast for Better Readability
kk: Күрделі оқылуына арналған қарапайым контраст

en: Content Scaling & Read Mode for Better Focus
kk: Мазмұнды масштабтау және оқу режимін жақсарту

en: Sound Muting for Distraction-Free Browsing
kk: Босытудың ерекшелеу үшін дыбысты өшіру

en: Hide GIFs and Animations for Reduced Distraction
kk: Кішіретуге арналған GIF және анимацияларды жасыру

en: Highlight on Hover and Focus for Easier Navigation
kk: Еріктікке арналған курсорды ерекшелеу

en: Big Black Cursor for Better Visibility
kk: Күрделі көрінуге арналған үлкен қара курсор

en: Color Blind-Friendly Viewing Options
kk: Түсті ажыратпайтындарға арналған көрініс параметрлері

en: Voice Navigation and Talk & Type Controls
kk: Дауыс арқылы навигация және айтып жазу басқарулары

en: Quick Access Panel for Useful Accessibility Tools
kk: Пайдалы қолжетімділік инструменттеріне арналған тез қол жеткізу панелі

en: Personalized User Accessibility Profile Settings
kk: Пайдаланушы қолжетімділік профилінің параметрлері

en: Enhanced Usability for All Accessibility Needs
kk: Барлық қолжетімділік қажеттеріне арналған жақсырақ қолдану

en: Basic
kk: Негізгі

en: /monthly
kk: /айлық

en: Use Default Functionalities of Widget
kk: Виджеттің негізгі функцияларын қолдану

en: Cannot Customise Widget
kk: Виджетті өзгерту мүмкін емес

en: Enable/Disable Widget
kk: Виджетті қосу / Өшіру

en: Support on Email
kk: Почта арқылы көмек

en: Note:
kk: Ескерту:

en: Kindly note that upon opting for a subscription plan within our app, please be informed that refunds will not be applicable. This policy applies universally to all subscription plans offered, including both monthly and yearly options. We appreciate your understanding and cooperation in adhering to our policy, as we aim to ensure consistency and fairness in all aspects of our subscription services.
kk: Біздің қолданбада жазылым жоспарын таңдаған кезде, қайтарымдар қолданылмайтынын ескеріңіз. Бұл саясат барлық ұсынылған жазылым жоспарларына, соның ішінде айлық және жылдық опцияларға қолданылады. Саясатымызды ұстанғаныңыз үшін түсіністік пен ынтымақтастығыңызға алғыс айтамыз, себебі біз барлық жазылым қызметтерімізде әділдік пен тұрақтылықты қамтамасыз етуге тырысамыз.

en: If you require any further information or assistance, please do not hesitate to contact us. Our support team is readily available to address any queries or concerns you may have regarding our subscription plans or any other aspect of our app.
kk: Қосымша ақпарат немесе көмек қажет болса, бізге хабарласудан тартынбаңыз. Біздің қолдау тобы жазылым жоспарларына немесе қолданбаның кез келген басқа аспектілеріне қатысты сұрақтарыңызға әрдайым жауап беруге дайын.

en: Have questions or need assistance? %1$sContact us%2$s
kk: Сұрақтарыңыз бар ма немесе көмек керек пе? %1$sБізге хабарласыңыз%2$s

en: Thank You Banner Image
kk: Рахмет ескірту суреті

en: Thank You for Choosing a Plan!
kk: Рахмет, жоспар таңдаңыз!

en: Get started with the Accessibility widget by enabling it in our Settings under the Widget Option section.
kk: Қолжетімділік виджетін іске қосу үшін Параметрлердегі Виджет параметрі бөлімінде қосыңыз.

en: 1. Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget. %s
kk: 1. Параметрлерге өтіп, Қолжетімділік виджетін қосыңыз. %s

en: toggle button
kk: ауыстырып қосқыш батырмасы

en: Widget Option:
kk: Виджет параметрі:

en: Enable
kk: Қосу

en: Disable
kk: Өшіру

en: 2. Click Save to apply the changes. %s
kk: 2. Өзгерістерді сақтау үшін Сақтау түймесін басыңыз. %s

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Accessibility Assistant Icon
kk: Қолжетімділік көмекшісінің белгішесі

en: Overview
kk: Шолу

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done.
kk: Қолжетімділік көмекшісі — нарықтағы танымал өнім, ол кез келген мүмкіндігі шектеулі (саңырау, зағип, мылқау, көзі нашар көретін, қозғалысы шектеулі) адамның өз қажеттіліктерін орындауына мүмкіндік береді.

en: By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values"
kk: Басты әлеуметтік мақсатты ескере отырып, біздің жаңашыл командамыз осы қолданбаны жасап, нарыққа ұсынды. Негізгі қағида — "Инновация мен әлеуметтік құндылықтардың тоғысуы".

en: Select Plan and Offers
kk: Жоспарлар мен ұсыныстарды таңдау

en: Select Monthly Plan:
kk: Айлық жоспарды таңдаңыз:

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 5-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
kk: Сізге ыңғайлы айлық жоспарды таңдаудан бастаңыз. Әр жоспар әртүрлі мүмкіндіктер мен баптау опцияларын ұсынады. Таңдаған жоспарыңыз виджеттегі қолжетімді функцияларды анықтайды. Сонымен қатар, барлық мүмкіндіктерді зерттеп, дүкеніңіздің қолжетімділігін арттыру үшін 5 күндік тегін сынақтан өтіңіз.

en: Select Yearly Plan:
kk: Жылдық жоспарды таңдаңыз:

en: Choose the annual plan that best fits your needs. Each plan provides a variety of features and customization options. Your selected plan will determine the features available in the widget. Plus, take advantage of a complimentary year to explore all the features and boost your store's accessibility.
kk: Сізге ең қолайлы жылдық жоспарды таңдаңыз. Әр жоспар көптеген мүмкіндіктер мен баптау опцияларын ұсынады. Таңдаған жоспарыңыз виджеттегі қолжетімді функцияларды анықтайды. Сонымен қатар, барлық мүмкіндіктерді зерттеп, дүкеніңіздің қолжетімділігін арттыру үшін тегін жылдық мүмкіндікті пайдаланыңыз.

en: How to Enable/Disable Widget
kk: Виджетті қалай қосу/өшіру керек

en: Customers will be provided with the option of accessing the plugin for accessing the advanced features. Through which the customer can enable/disable the functionality and access the application on his system.
kk: Тұтынушыларға кеңейтілген функцияларға қол жеткізу үшін плагинді пайдалану мүмкіндігі беріледі. Осы арқылы тұтынушы функцияларды қосып/өшіреді және қолданбаны өз жүйесінде пайдалана алады.

en: You can place %s as a link.
kk: %s сілтеме ретінде орналастыруға болады.

en: This feature is available in:
kk: Бұл мүмкіндік қолжетімді:

en: Basic Plan
kk: Негізгі жоспар

en: Professional Plan
kk: Кәсіби жоспар

en: Premium Plan
kk: Премиум жоспар

en: The %1$s "Choose Design" %2$s option empowers merchants to select from a variety of design styles for our widget, tailoring it to their unique preferences and needs.
kk: %1$s "Дизайнды таңдау" %2$s опциясы саудагерлерге виджетіміздің әртүрлі дизайн стильдерін таңдауға, оны өз қажеттіліктері мен талғамына бейімдеуге мүмкіндік береді.

en: Mobile Design
kk: Мобильді дизайн

en: Customise Position
kk: Орналасуды баптау

en: The %1$s "Customize Position" %2$s feature enables merchants to tailor the exact placement of our widget, ensuring it perfectly fits their site layout and design vision.
kk: %1$s "Орналасуды баптау" %2$s функциясы саудагерлерге виджетімізді сайттың орналасуы мен дизайнына дәл сәйкестендіруге мүмкіндік береді.

en: This will only work on position for %1$s and %2$s
kk: Бұл тек %1$s және %2$s позицияларында ғана жұмыс істейді

en: Plan Specific Features
kk: Жоспарға тән мүмкіндіктер

en: %1$s - Features%2$s
kk: %1$s - Мүмкіндіктер%2$s

en: Enable Disable Features
kk: Функцияларды қосу/өшіру

en: Ease of access to change the background/font color
kk: Фон/қаріп түсін өзгертуге оңай қол жеткізу

en: Finally, access the settings to change the background and font colors. This step lets you personalize the widget's appearance, ensuring it matches your brand's style or enhances readability for users. Select your preferred colors and apply them to make the widget visually appealing and accessible.
kk: Соңында, фон мен қаріп түстерін өзгерту үшін параметрлерге өтіңіз. Бұл қадам виджеттің көрінісін жекелендіруге, оны брендіңіздің стиліне сәйкестендіруге немесе пайдаланушылар үшін оқылымдылығын арттыруға мүмкіндік береді. Қалаған түстеріңізді таңдап, оларды қолданыңыз.

en: Have questions or need assistance? <a href="%s" target="_blank">Contact us</a>
kk: Сұрақтарыңыз бар ма немесе көмек керек пе? <a href="%s" target="_blank">Бізге хабарласыңыз</a>

en: Unlock full functionality by upgrading to a paid plan
kk: Толық функционалдығын ақылы жоспарға жаңарту арқылы ашыңыз

en: Unlock Full Accessibility Features
kk: Толық қол жетімділік мүмкіндіктерін ашыңыз

en: To enable all accessibility widgets and features, you need to purchase a plan. Choose the perfect plan for your website needs.
kk: Барлық қол жетімділік виджеттер мен мүмкіндіктерді қосу үшін жоспарды сатып алу керек.Веб-сайтыңыздың қажеттіліктерін таңдаңыз.

en: Get started with a plan that matches your requirements:
kk: Сіздің талаптарыңызға сәйкес келетін жоспардан бастаңыз:

en: Start with a %1$s5-day free trial%2$s to experience all features:
kk: % 1 $ S5 күндік тегін сынақ нұсқасынан бастаңыз,% 2 $ s Барлық мүмкіндіктерді сезіну үшін:

en: Start Your Accessibility Journey:
kk: Қол жетімділік саяхатын бастаңыз:

en: Full access to %1$sall accessibility widgets%2$s and features
kk: % 1 $ Sall қол жетімділік виджеттеріне толық қол жетімділік% 2 $ S және мүмкіндіктер

en: Priority support and regular updates
kk: Басымдық қолдау және тұрақты жаңартулар

en: All widgets and advanced features require an active plan. %1$sCompare plans%2$s to find your perfect fit.
kk: Барлық виджеттер мен кеңейтілген мүмкіндіктер белсенді жоспарды қажет етеді.% 1 $ SCOMPARE жоспарлары% 2 $ s Сізді керемет сәйкестендіру үшін.

en: View Plans & Pricing
kk: Жоспарлар мен баға белгілеу

en: Need help deciding? Contact us at %1$s or check our %2$s for detailed feature comparisons.
kk: Шешім қабылдау керек пе?Бізбен% 1 $ s-ге хабарласыңыз немесе толық мүмкіндіктерді салыстыру үшін% 2 $ s тексеріңіз.

en: Fast Chat Support during business hours
kk: Жұмыс уақыты кезінде жылдам сөйлесуді қолдау

en: Startup Plan
kk: Іске қосу жоспары

en: All Features of Startup Plan
kk: Іске қосу жоспарының барлық мүмкіндіктері

en: Change Widget Color & Positioning
kk: Виджет түсі мен орналасуын өзгертіңіз

en: Image alt Tooltip
kk: Image Alt Tooltip

en: All Features of Growth Plan
kk: Өсу жоспарының барлық ерекшеліктері

en: Widget Size Customization & Positioning
kk: Виджет өлшемін теңшеу және орналастыру

en: Accessibility Profiles & Settings
kk: Қол жетімділік профильдері және параметрлер

en: Content Scaling & Content Spacing
kk: Мазмұнды масштабтау және мазмұн аралығы

en: Content Adjustment & Color Blind Feature
kk: Мазмұнды реттеу және түрлі-түсті соқырлар

en: Text to Speech & Sounds Enable/Disable
kk: Сөйлеуге және дыбыстарға мәтін қосу / өшіру

en: Image, Video & GIF Enable/Disable
kk: Сурет, Бейне және GIF қосу / өшіру

en: Color Adjustments
kk: Түстерді түзету

en: Content Adjustments
kk: Мазмұнды түзету

en: Keyboard Navigation
kk: Пернетақтадағы навигация

en: Accessibility Statement
kk: Қол жетімділік туралы мәлімдеме

en: Restricted Brand Customization
kk: Шектеулі брендті баптау

en: Plans
kk: Жоспарлар

en: To discontinue using this plugin, please cancel your active subscription by clicking the button below.
kk: Осы плагинді пайдалану арқылы тоқтату үшін, төмендегі түймені басу арқылы белсенді жазылымнан бас тартыңыз.

en: Startup
kk: Жіберу

en: How to cancel your subscription
kk: Жазылымды қалай жоюға болады

en: Navigate to the Plan page and click on the Cancel Subscription button
kk: Жоспар бетіне өтіп, Жазылымды болдырмау түймесін басыңыз

en: Cancel Plan
kk: Жоспардан бас тарту

en: Start a 5-Day Free Trial for
kk: 5 күндік тегін сынақты бастаңыз

en: Accessibility PRO-Widget
kk: Қол жетімділік про-виджеті

en: Total Counts
kk: Барлығы санаулар

en: Total Counts Icon
kk: Барлығы санау белгішесі

en: Widget Opens
kk: Виджет ашылады

en: Widget Opens Icon
kk: Виджет белгішесін ашады

en: Events-Clicked
kk: Оқиғалар басқан

en: Analysis Overview
kk: Талдауға шолу

en: Most 5 Used Feature Analytics
kk: Ең көп дегенде 5 пайдаланылған көркем аналитика

en: User Interaction with Features
kk: Пайдаланушының мүмкіндіктермен әрекеттесуі

en: Keyboard Nav Icon
kk: Пернетақтадағы NAV белгішесі

en: Cursor Icon
kk: Курсор белгішесі

en: High Saturation Icon
kk: Жоғары қанықтық белгішесі

en: Low Saturation Icon
kk: Төмен қанықтылық белгішесі

en: Desaturate Icon
kk: Дәмелесетін белгіше

en: Contrast +
kk: Контраст +

en: Contrast Icon
kk: Контраст белгішесі

en: Bigger Text Icon
kk: Үлкен мәтін белгішесі

en: Dashboard
kk: Бақылау тақтасы

en: Big black Cursor
kk: Үлкен қара курсор

en: Upgrade your plan to enable this feature
kk: Бұл мүмкіндікті қосу үшін жоспарыңызды жаңартыңыз

en: Unlimited impressions and unrestricted widget visibility
kk: Шексіз әсерлер мен шектеусіз виджет көрінуі

en: Save the changes to the <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file.
kk: Өзгерістерді <code> footer.php </ code> немесе <code> fuluilds.php </ code> файл.

en: Seizure Safe
kk: Ұстау қауіпсіз

en: Seizure Safe should not be empty.
kk: Ұстау қауіпсіз бос болмауы керек.

en: Simplifies the layout and focuses on text for easier reading, removing distractions like sidebars and ads.
kk: Орналасуды жеңілдетеді және қарапайым оқу үшін мәтінге, бүйірлік тақталар мен жарнамаларды жоюға назар аударады.

en: Smart Contrast
kk: Ақылды контраст

en: Smart Contrast should not be empty.
kk: Ақылды контраст бос болмауы керек.

en: Standard support via email and live chat during business hours
kk: Жұмыс уақыты кезінде электрондық пошта және тікелей чат арқылы стандартты қолдау

en: Start a 7-Day Free Trial for
kk: 7 күндік тегін сынақ нұсқасын бастаңыз

en: Supports 100+ languages with automatic translation
kk: Автоматты аудармасы бар 100+ тілді қолдайды

en: Text enhancer for clarity, image alt tooltips, and option to stop animations
kk: Айқындық үшін мәтіндік жақсартқыш, сурет Alt Tooltips және анимацияны тоқтату мүмкіндігі

en: Text-to-speech, voice navigation, and talk & type input
kk: Мәтінді сөйлеу, дауыстық навигация және сөйлесу және теру және енгізу

en: The <strong>Language Variable</strong> feature allows your widget to automatically adapt to the language selected on your website. When enabled, the widget will detect and match the site's active language - ensuring a seamless and consistent experience for users navigating your site in different languages. This is especially helpful if your store already includes a language selector, as it improves accessibility and ensures that the widget content is always shown in the user’s preferred language without any extra configuration.
kk: <Strong> Тілдік айнымалы </ strong> Мүмкіндік виджетіңізге веб-сайтыңыздағы таңдалған тілге автоматты түрде бейімделуге мүмкіндік береді.Қосылған кезде виджет сайттың белсенді тіліне сәйкес келеді және сәйкес келеді - пайдаланушылар үшін әр түрлі тілдерде шарлау үшін үздіксіз және дәйекті тәжірибені қамтамасыз етеді.Бұл әсіресе сіздің дүкеніңізде тіл таңдауы бар, өйткені ол қол жетімділікті жақсартады және виджет мазмұнының әрқашан пайдаланушының қалаған тілінде қосымша конфигурациясыз көрсетіледі.

en: This feature aligns all text to the left, avoiding center or justified text which can be harder to read for people with dyslexia or cognitive challenges.
kk: Бұл функция барлық мәтінді солға туралайды, орталыққа немесе негізделген мәтінді болдырмайды, бұл орталық немесе негізделген мәтінді дислексия немесе танымдық мәселелермен таныса алады.

en: This feature creates a horizontal reading mask that follows the cursor to help users focus on one line of text at a time.
kk: Бұл мүмкіндік пайдаланушыларға бір уақытта бір-бірден мәтінге назар аударуға көмектесетін көлденең оқу маскасын жасайды.

en: This feature disables the sound that plays when the accessibility widget is opened or closed.
kk: Бұл мүмкіндік қол жетімділік виджеті ашылған немесе жабылған кезде ойнайтын дыбысты өшіреді.

en: This feature enables keyboard navigation using Tab, Shift+Tab, and Enter, along with shortcuts like M for menus, H for headings, F for forms, B for buttons, P for paragraphs, and G for graphics.
kk: Бұл мүмкіндік мәзірлер үшін M, тақырыптар үшін H, пішіндер үшін F, түймелер үшін B, абзацтар үшін P және графика үшін G сияқты таңбашалармен бірге Tab, Shift+Tab және Enter пернелерін пайдаланып пернетақта шарлауын қосады.

en: This feature hides images and videos to help users who are easily distracted or sensitive to visual media focus better on the text.
kk: Бұл функция Visual Media фокусына оңай алшақтайтын немесе мәтіннен оңай көрінетін немесе сезімтал пайдаланушыларға көмектесу үшін кескіндер мен бейнелерді жасырады.

en: This feature highlights all links on the page with a border or background, making them easier to identify and click.
kk: Бұл мүмкіндік беттегі барлық сілтемелерді бөлектейді, оларды анықтау және нұқыңыз.

en: This feature highlights headings and titles across the page, helping users quickly locate and navigate key content areas.
kk: Бұл мүмкіндік пайдаланушыларға негізгі мазмұн аймақтарын тез арада орналастыруға және шарлауға көмектеседі.

en: This feature increases space between letters, making text easier to distinguish and reducing visual crowding.
kk: Бұл мүмкіндік әріптер арасындағы кеңістікті көбейтеді, мәтінді көрнекі адамдармен ажырату және азайтуды жеңілдетеді.

en: This feature increases spacing between words to improve readability for users with dyslexia or cognitive impairments.
kk: Бұл функция дислексия немесе танымдық бұзылыстары бар пайдаланушылар үшін оқылымды жақсарту үшін сөздердің аралық аралығын арттырады.

en: This feature increases the contrast between text and background, making content easier to read for users with low vision.
kk: Бұл мүмкіндік мәтін мен фон арасындағы контрастты жоғарылатады, мазмұнды көру қабілеті төмен пайдаланушылар үшін оқуды жеңілдетеді.

en: This feature increases the vertical spacing between lines of text, making content more readable and less dense.
kk: Бұл мүмкіндік мәтін жолдары арасындағы тік аралықты арттырады, мазмұнды оқылады және аз тығызырақ.

en: This feature offers users multiple predefined accessibility profiles. Each profile includes a set of accessibility features tailored to specific needs. When a user selects a profile, all the associated features are automatically enabled.
kk: Бұл мүмкіндік пайдаланушыларға алдын-ала анықталған қол жетімділік профильдерін ұсынады.Әр профильге белгілі бір қажеттіліктерге бейімделген қол жетімділік мүмкіндіктері бар.Пайдаланушы профильді таңдағанда, барлық байланысты мүмкіндіктер автоматты түрде қосылады.

en: This feature pauses animations, blinking, and flashing content to reduce motion sensitivity and distractions for users with vestibular disorders or ADHD.
kk: Бұл мүмкіндік анимацияларды, жыпылықтайтын және жыпылықтайтын мазмұнды вестибулярлы бұзғыштар немесе адд бар пайдаланушылар үшін қозғалыс сезімталдығы мен алаңдату үшін азайтады.

en: This feature provides a text magnifier that enlarges text under the cursor, helping users read small or dense text with ease.
kk: Бұл мүмкіндік мәтіндік үлкейткішті ұсынады, ол мәтіннің астына мәтінді кеңейтеді, пайдаланушыларға кішкентай немесе тығыз мәтінді оңай оқуға көмектеседі.

en: This feature removes color saturation from the site, creating a grayscale experience that can reduce distractions and assist users with color sensitivity or color blindness.
kk: Бұл мүмкіндік сайттан түс қанықтығын жояды, сұр сұрыпкердің тәжірибесін тудырады, бұл сарысуды азайтады және түрлі-түсті сезімталдық немесе түстердің соқырлығы бар пайдаланушыларға көмек көрсетеді.

en: This feature replaces decorative or complex fonts with simpler, more readable ones to improve legibility.
kk: Бұл мүмкіндік сәндік немесе күрделі қаріптерді қарапайым, көп оқылатындарға түсінікті жақсарту үшін ауыстырады.

en: To make the widget visible, enable and save the accessibility settings.
kk: Виджетті көрінетін етіп, қол жетімділік параметрлерін қосыңыз және сақтаңыз.

en: Unlimited impressions on any plans and unrestricted widget visibility
kk: Кез-келген жоспарлар мен шектеусіз виджет көрінуі туралы шектеусіз әсерлер

en: Use language variables for seamless multilingual store integration
kk: Тікелей көп тілді дүкен біріктіру үшін тілдік айнымалыларды қолданыңыз

en: Visual Enhancements
kk: Көрнекі жақсартулар

en: Visually Impaired
kk: Көру қабілеті нашар

en: Visually Impaired should not be empty.
kk: Көру қабілеті нашар адамдар бос болмауы керек.

en: Welcome to Accessibility Assistant
kk: Қол жетімділік көмекшісіне қош келдіңіз

en: Widget Settings
kk: Виджет параметрлері

en: Widget Size
kk: Виджет өлшемі

en: Your Current Plan
kk: Сіздің ағымдағы жоспарыңыз

en: This feature increases the size of the text throughout the website to help users with vision difficulties read content more comfortably.
kk: Бұл функция Vision қиындықтарына көмектесу үшін веб-сайттың көлемін көбейтеді.

en: This feature shows image alt text as a tooltip, helping screen reader users and others understand the content of visual elements.
kk: Бұл мүмкіндік Tooltip мәтіні, экраннан оқу құралының пайдаланушылары және басқалары визуалды элементтердің мазмұнын түсінуге көмектеседі.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done. By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values
kk: Қол жетімділік көмекшісі, кез-келген мүгедек (саңырау, соқыр, дыбыс өшірілген, көру қабілеті нашар, көру қабілеті нашар, нашарлау, ұтқырлық құнсызданған), адам бұл қосымшаны олардың талаптарына қойған талаптары үшін пайдалана алады.Есіңізде болсын - негізгі әлеуметтік мақсатта біздің инновациялық команда осы қосымшаны базарға енгізді және енгізді.Негізгі қағида: «Мұнда инновация әлеуметтік құндылықтарға сәйкес келеді

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference"
kk: Қол жетімділік виджетінің өлшемін қалауыңыз бойынша теңшеңіз »

en: Displays an on-screen keyboard for users who can't use a physical one.
kk: Физикалық қолданбайтын пайдаланушылар үшін экрандық пернетақтаны көрсетеді.

en: Menu Settings
kk: Мәзір параметрлері

en: Enable/Disable Accessibility Features
kk: Қол жетімділік мүмкіндіктерін қосу / өшіру

en: Navigation & Input
kk: Навигация және енгізу

en: Modifies background colors to reduce eye strain and improve content legibility.
kk: Көздің штаммын азайту және мазмұнның түсін жақсарту үшін өң түстерін өзгертеді.

en: Displays a panel with important and frequently used links for easier navigation.
kk: Жеңіл шарлау үшін маңызды және жиі қолданылатын сілтемелер бар панельді көрсетеді.

en: Lets users control the site using voice commands for hands-free accessibility.
kk: Пайдаланушыларға сайтты қол жетімді қол жетімділік үшін дауыстық пәрмендерді қолдана отырып басқаруға мүмкіндік береді.

en: Virtual Keyboard
kk: Виртуалды пернетақта

en: Display & Media Controls
kk: БАҚ-ты басқару және басқару элементтері

en: Disables all website sounds to assist users sensitive to audio.
kk: Дыбыс үшін пайдаланушыларға сезімтал барлық веб-сайттың дыбыстарын өшіреді.

en: Highlights elements when hovered, helping users follow cursor movements.
kk: Пайдаланылған элементтерді бөлектейді, пайдаланушыларға жүгіргі қозғалыстарын оятады.

en: Allows speech-to-text typing to help users who have difficulty using keyboards.
kk: Пернетақтаны пайдалану қиындыққа тап болған пайдаланушыларға сөйлеуге арналған теруге мүмкіндік береді.

en: Disable Widget Sound
kk: Виджет дыбысын өшіріңіз

en: Content Customization
kk: Мазмұнды теңшеу

en: Reads selected text aloud for users with visual impairments or reading difficulties.
kk: Таңдалған мәтінді көру қабілеті нашар пайдаланушылар үшін дауыстап оқиды немесе оқу қиындықтары бар адамдар үшін.

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision
kk: Мазмұн мөлшерін үлкейтеді немесе кішірейтпей, төмен көру қабілетіне көмектеседі

en: Highlights focused elements, enhancing accessibility for keyboard navigation.
kk: Фокусталған элементтерді бөлектейді, пернетақтаны навигацияға қол жетімділікті арттырады.

en: Applies color filters to assist users with different types of color blindness.
kk: Түстердің әртүрлі түрлері бар пайдаланушыларға көмектесу үшін түсті сүзгілерді қолданады.

en: Disable Report Problem
kk: Есеп мәселесін өшіріңіз

en: Disables the ability for users to report problems through the app.
kk: Пайдаланушыларға қолданба арқылы проблемалар туралы хабарлау мүмкіндігін өшіреді.

en: Hide Search Bar
kk: Іздеу жолағын жасыру

en: Hides the search bar from the user interface.
kk: Пайдаланушы интерфейсінен іздеу жолағын жасырады.

en: Hide Statement
kk: Жасыру

en: Hides the statement section from the user interface.
kk: Мәлімдемені пайдаланушы интерфейсінен жасырады.

en: Changes the color of general text for better visibility and contrast.
kk: Жақсырақ көріну және контраст үшін жалпы мәтіннің түсін өзгертеді.

en: Allows customization of heading/title colors to increase focus or contrast.
kk: Фокусты немесе контрастты арттыру үшін тақырып / тақырып түстерін теңшеуге мүмкіндік береді.

en: Hides GIF animations that can distract or trigger motion sensitivity.
kk: Гиф анимацияларын жасырады, олар қозғалыс сезімталдығын алаңдатады немесе іске асырады.

en: Enables a large black cursor to improve visibility for users with low vision.
kk: Үлкен қара жүгіргіні көру қабілеті нашар пайдаланушылардың көрінуін жақсартуға мүмкіндік береді.

en: Disable Branding
kk: Брендингті өшіру

en: Removes accessibility tool branding for a cleaner, white-labeled appearance.
kk: Тазартқыш, ақ түсті көрінетін сыртқы мүмкіндіктер брендін жояды.

en: Language Variable
kk: Тілдің айнымалы

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.Statement Link?
kk: Пайдаланушы тілінің теңшелімдері немесе параметрлері негізінде көп тілді қолдауды қосады. Статемент сілтемесі?

en: Reset To Default
kk: Әдепкі қалпына келтіріңіз

en: Do you want to put this widget as link?
kk: Осы виджетті сілтеме ретінде қойғыңыз келе ме?

en: You can place "#add-aacc-link" as link
kk: Сіз «# қондырмалы AACC-сілтемені» сілтеме ретінде орналастыра аласыз

en: if you enable this option, your floating widget will be hidden and footer link option will be enabled though you need to add the link.
kk: Егер сіз осы опцияны қоссаңыз, қалқымалы виджет жасырын болады және төменгі колонтитул сілтемесі қосулы болады, бірақ сізге сілтемені қосу керек.

en: This is the default and most widely used design of the accessibility widget – tried, tested, and reliable across all devices.
kk: Бұл әдепкі және қол жетімділік виджетінің ең әдепкі және кең таралған дизайны - барлық құрылғыларда сыналды, сыналған және сенімді.

en: A modernized version of the default design - visually polished, stylistically refined.
kk: Әдепкі дизайнның жаңартылған нұсқасы - көзбен жылтыратылған, стилистикалық тазартылған.

en: Designed specifically for mobile - similar to the default but optimized for smaller screens and touch-friendly interaction.
kk: Мобильді үшін арнайы жасалған - әдепкіге ұқсас, бірақ ал кіші экрандар мен сенсорлық қарым-қатынас үшін оңтайландырылған.

en: Floating Widget Position
kk: Қалқымалы виджет орны

en: Floating Widget Padding
kk: Қалқымалы виджет төсемі

en: Floating Widget Size
kk: Қалқымалы виджет өлшемі

en: Accessibility Widget Color Schema
kk: Қол жетімділік виджетінің түс схемасы

en: Widget Icon
kk: Виджет белгішесі

en: Choose Widget Icon
kk: Виджет белгішесін таңдаңыз

en: Floating Widget Icon Color
kk: Қалқымалы виджет белгішесі

en: Choose Widget Outer Color
kk: Виджеттің сыртқы түсі таңдаңыз

en: Choose Widget Inner Color
kk: Виджет ішкі түс таңдаңыз

en: Blind
kk: Соқыр

en: Elderly
kk: Егде жастағы

en: Motor Impaired
kk: Автомобильдер бұзылған

en: Dyslexia
kk: Дислексия

en: Cognitive and Learning
kk: Танымдық және оқу

en: ADHD
kk: Адд

en: Cancel
kk: Күшін жою

en: 7 days Free Trial
kk: 7 күндік тегін сынақ

en: Year
kk: Жыл

en: vs Monthly
kk: ай сайын

en: Access to all core accessibility tools included in the widget
kk: Виджетке қосылған барлық негізгі қол жетімділік құралдарына қол жеткізу

en: Basic customization options for layout and appearance
kk: Орналасу мен сыртқы түрінің негізгі теңшелім нұсқалары

en: Enable or disable the widget as needed
kk: Қажет болса, виджетті қосыңыз немесе өшіріңіз

en: Includes all features from the Startup Plan
kk: Іске қосу жоспарының барлық мүмкіндіктерін қамтиды

en: Extended widget customization options including layout and branding
kk: Кеңейтілген виджеттің теңшелім параметрлері, орналасу және брендинг

en: Option to display accessibility widget link in website footer
kk: Веб-деректерге қол жетімділік виджетінің сілтемесін көрсету мүмкіндігі

en: Enable readable fonts, reading mask, and title highlighting
kk: Оқылатын қаріптерді, оқу маскасын және тақырыпты бөлектеуді қосыңыз

en: Customize the widget color scheme to match your brand identity
kk: Брендтің жеке басын сәйкестендіру үшін виджет түс схемасын теңшеңіз

en: Includes all features from the Growth Plan
kk: Өсу жоспарының барлық мүмкіндіктерін қамтиды

en: Fully customizable widget with advanced control options
kk: Толық теңшелетін виджет жетілдірілген басқару параметрлері бар

en: Enable or disable media elements like audio, video, and GIFs
kk: Аудио, видео және GIF сияқты медиа элементтерді қосыңыз немесе өшіріңіз

en: Personalized accessibility profiles for user-specific needs
kk: Пайдаланушыға арналған қажеттіліктер үшін жекелендірілген профильдер

en: Priority chat support during business hours
kk: Жұмыс уақытындағы кез-келген сұхбатты қолдау

en: Includes all features from the Scale Plan
kk: Шкала жоспарының барлық мүмкіндіктерін қамтиды

en: Customize the widget launch icon and apply your own branding
kk: Виджетті іске қосу белгішесін теңшеңіз және өзіңіздің брендингіңізді қолданыңыз

en: Remove default widget branding for a fully white-labeled experience
kk: Толық ақ түсті тәжірибеге арналған әдепкі виджетті брендті алып тастаңыз

en: Add a custom accessibility statement or external statement link
kk: Жеке қол жетімділік туралы мәлімдеме немесе сыртқы мәлімдеме сілтемесін қосыңыз

en: Prioritize and sort languages based on your customer base
kk: Тапсырыс берушілер базасына негізделген тілдерді басымдықпен сұрыптауға және сұрыптауға

en: Dedicated account manager for priority onboarding and support
kk: Борттағы басымдық және қолдау үшін арнайы шот менеджері

en: Language Sorting
kk: Тілді сұрыптау

en: Mobile view Design
kk: Мобильді көрініс дизайны

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.
kk: Пайдаланушы тілінің теңшелімдері немесе параметрлері негізінде көптілді қолдауды қосады.

en: Statement Link?
kk: Мәлімдеме сілтемесі?

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision.
kk: Мазмұн мөлшерін үлкейтеді немесе кішірейтіп, төмен көру қабілетіне көмектеседі.

en: You can place <strong>%s</strong> as link
kk: Сіз <strong>% s </ strong> сілтеме ретінде орналастыра аласыз

en: Enter your statement page link here...
kk: Мәліссөздер бетін осы жерге енгізіңіз ...

en: Try Accessibility Assistant for free and instantly boost accessibility
kk: Қол жетімділік көмекшісіне тегін және қол жетімділікті тез арада арттырыңыз

en: Standard support via email.
kk: Электрондық пошта арқылы стандартты қолдау.

en: Please upgrade your plan to continue accessing premium accessibility features.
kk: Премиум қол жетімділік мүмкіндіктеріне кіруді жалғастыру үшін жоспарыңызды жаңартыңыз.

en: If you are on the Free plan, you can reach our support team by sending an email to
kk: Егер сіз ақысыз жоспар бойынша болсаңыз, сізге электрондық пошта жіберу арқылы қолдау көрсету тобына жете аласыз

en: How to contact support if you are on the Free plan
kk: Егер сіз ақысыз жоспарда болсаңыз, қолдау қызметіне қалай хабарласыңыз

en: Upgrade Plan
kk: Жаңарту жоспары

en: You're on the Free plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
kk: Сіз ақысыз жоспар бойынша!Бүгін жаңартып, қуатты қол жетімділік құралдарын ашыңыз.

en: You're on a Growth plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
kk: Сіз өсу жоспарында!Бүгінгі таңда жетілдіріліп, одан да көп мүмкіндіктер мен теңшелім параметрлерін ашыңыз.

en: You're on a Scale plan! Unlock even more powerful features and tools by upgrading today.
kk: Сіз масштабтағы жоспарсыз!Бүгін жаңартып, одан да күшті мүмкіндіктер мен құралдарды ашыңыз.

en: You're on the Premium plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
kk: Сіз сыйлық жоспарындасыз!Бүгінгі таңда басымдыққа ие және ерекше қол жетімділіктің ерекше мүмкіндіктерін пайдаланыңыз.

en: You're on the Established plan! You already have access to our top-tier features and tools.
kk: Сіз белгіленген жоспар бойынша!Сізде біздің ең жоғарғы деңгейлеріміз бен құралдарымызға қол жеткізе аласыз.

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 7-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
kk: Сіздің қажеттіліктеріңізге сәйкес келетін айлық жоспарды таңдаудан бастаңыз.Әр жоспар әр түрлі мүмкіндіктер мен теңшеу опцияларын ұсынады.Сіз таңдаған жоспар виджетте қай мүмкіндіктерге қол жеткізе алатындығын анықтайды.Сонымен қатар, барлық мүмкіндіктерді зерттеу және дүкеннің қол жетімділігін арттыру үшін 7 күндік тегін сынақ нұсқасын пайдаланыңыз.

en: Try
kk: Соттау

en: for free and instantly boost accessibility
kk: Тегін және бірден қол жетімділікті арттыру

en: How to enable the Free plan
kk: Еркін жоспарды қалай қосуға болады

en: To enable the Free plan, go to the Plan page and click on the Free button. Once clicked, a form will appear. Fill in all the required details, and the widget will automatically be displayed on the front end.
kk: Бос жоспарды қосу үшін Жоспар бетіне өтіп, еркін түймесін басыңыз.Басылғаннан кейін, форма пайда болады.Барлық қажетті мәліметтерді толтырыңыз, сонда виджет автоматты түрде алдыңғы жағына көрсетіледі.

en: Accessibility Scanner
kk: Қол жетімділік сканері

en: Check Accessibility Free
kk: Қол жетімділікті тексеру тегін

en: Scan Your site
kk: Өз сайтыңызды сканерлеңіз

en: Accessibility Score
kk: Қол жетімділік

en: Compliant
kk: Сәйкес келетін

en: Automated Accessibility score has limitations
kk: Автоматтандырылған қол жетімділіктің есімдері шектеулі

en: Failed Checks
kk: Сәтсіз тексерулер

en: Compliant under WCAG 2.0, 2.1 & 2.2
kk: WCAG 2.0, 2.1 & 2.2 сәйкес үйлесімді

en: Categories detailed information
kk: Толық ақпарат

en: Not Applicable or It May Require Manual Audit
kk: Қолданылмайды немесе қолмен аудит қажет болуы мүмкін

en: One Click to Make Your Website Accessible Today
kk: Веб-сайтыңызды бүгін қол жетімді ету үшін бір рет нұқыңыз

en: Start My Compliance Plan
kk: Менің сәйкестік жоспарын бастаңыз

en: Go Beyond Automation with Expert Audits
kk: Сараптамалық тексерулермен бірге автоматтандыру

en: Automated scans can identify many accessibility issues, but they can’t capture every WCAG 2.1 and 2.2 requirement. Our expert manual audits close these gaps by providing in-depth reviews, actionable insights, and tailored remediation recommendations.
kk: Автоматтандырылған сканерлер көптеген қол жетімділік мәселелерін анықтай алады, бірақ олар барлық WCAG 2.1 және 2.2 талаптарын ала алмайды.Біздің сараптамалық тексерулер Біздің қолмен тексерулер осы олқылықтарды тереңдетілген шолуларды, іс-әрекетке негізделген түсініктер, және түзету бойынша ұсыныстармен жабыңыз.

en: Get a Detailed Expert Audit Report
kk: Толық сарапшы аудиторлық есеп алыңыз

en: Detailed information by category
kk: Санат бойынша толық ақпарат

en: Free Accessibility Check
kk: Тегін қол жетімділікті тексеру

en: Unlock insights and free access to our accessibility plugin by submitting your details below.
kk: Төменде мәліметтерді жіберу арқылы түсініктер мен қол жетімділік плагиніне ақысыз қол жеткізіңіз.

en: The free widget is only available for use on the specific website URL you provided.
kk: Тегін виджет тек сіз берген веб-сайттың URL мекенжайын пайдалану үшін қол жетімді.

en: Verify your email
kk: Электрондық поштаңызды тексеріңіз

en: Enter the 6-digit OTP sent to your email address.
kk: Электрондық пошта мекенжайыңызға жіберілген 6 таңбалы OTP енгізіңіз.

en: Submit
kk: Бағыну

en: Verify
kk: Тексеру

en: Didn't receive the code?
kk: Код алмады ма?

en: Resend OTP
kk: OTP қайта жіберіңіз

en: Already Registered
kk: Тіркелген

en: The email or phone number you entered is already in use.
kk: Сіз енгізген электрондық пошта немесе телефон нөмірі пайдаланылуда.

en: Close
kk: Жабу

en: Your Name
kk: Сіздің атыңыз

en: Your Email
kk: Сіздің электрондық поштаңыз

en: Your Mobile Number
kk: Сіздің ұялы нөміріңіз

en: Your Website URL
kk: Сіздің веб-сайтыңыздың URL мекенжайы

en: Enter OTP
kk: OTP енгізіңіз

en: vs Monthly!
kk: ай сайын!

en: Filter Content
kk: Мазмұн

en: Quick navigation tool showing all Headings, Landmarks, and Links in one place.
kk: Барлық тақырыптар, белгілер және бір жерде сілтемелерді жылдам навигация құралы.

en: Want to remove branding for free?
kk: Брендингті тегін алып тастағыңыз келе ме?

en: Start a 7-Day Free Trial
kk: 7 күндік тегін сынақ нұсқасын бастаңыз

en: Need help or want to remove branding?
kk: Анықтама қажет немесе брендті жою керек пе?

en: Start Free Trial
kk: Тегін сынақ нұсқасын бастаңыз

en: No relevant data is available for the specified range
kk: Көрсетілген ауқым үшін тиісті деректер жоқ

en: Events Clicked
kk: Оқиғалар басылды

en: No Significant Most Features Usage Found
kk: Көптеген мүмкіндіктер қолданылмайды

en: To ensure your site is accessible and user-friendly, add an Accessibility Assistance link to your footer menu:
kk: Сіздің сайтыңыздың қол жетімді және пайдаланушыға ыңғайлы болуын қамтамасыз ету үшін, төменгі деректеме мәзіріне қол жетімділікке сілтемені қосыңыз:

en: Open your active theme’s <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
kk: Белсенді тақырыпты <code> actors.php </ code> немесе <code> функциялары> немесе <f код> файлдар.PHP </ code> файл (әдетте <code> / wp-content / тақырыптар / Тақырыптар / </ </ </ code>) ашыңыз.

en: Locate the place where you want to add the link (typically just before the closing <code>&lt;/footer&gt;</code> or <code>&lt;/body&gt;</code> tag).
kk: Сілтемені қосқыңыз келетін жерді (әдетте жабылғанға дейін <code> & gt; / footer & gt; / code> немесе <codes> & lt; / head & gt; / code & gt; / code & gt).

en: Add the following HTML code to insert the link:
kk: Сілтемені салу үшін келесі HTML кодын қосыңыз:

en: Refresh your website to see the link appear in the footer.
kk: Сілтемені төменгі деректемеде көру үшін веб-сайтыңызды жаңартыңыз.

en: Note: It is recommended to use a child theme to prevent your changes from being lost during theme updates.
kk: ЕСКЕРТПЕ: Тақырып жаңартулары кезінде өзгертулердің жоғалуын болдырмау үшін балалар тақырыбын пайдалану ұсынылады.

en: If you need further assistance, please contact us at
kk: Егер сізге қосымша көмек қажет болса, бізге хабарласыңыз

en: Get Started: Activate Widget and Add Footer Link
kk: Жұмысты бастау: Виджетті іске қосыңыз және төменгі деректеме сілтемесін қосыңыз

en: Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget.
kk: Параметрлер тармағына өтіп, қол жетімділік виджетін қосыңыз.

en: How to Add an Accessibility Link to Your Footer
kk: Түсікіңізге қол жетімділік сілтемесін қалай қосуға болады

en: Enable/
kk: Қосу /

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features.
kk: Таңдалған жоспардың мүмкіндіктеріне қол жеткізе отырып,% 1 $ S7 күндік тегін сынақ нұсқасынан ләззат алыңыз.

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sGrowth Plan.%2$s
kk: % 1 $ s1 $ s1 $ s15 %% ЖЕҢІЛДІКТІ ЖАҢАЛЫҚТАР% 2 $ s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sScale Plan.%2$s
kk: % 1 $ s20 %% жеңілдік алыңыз,% 2 $ s 4 $ sscale жоспарын таңдаған кезде% 2 $ sscale жоспарын таңдаңыз.% 2 $ s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sEstablished Plan.%2$s
kk: % 1 $ S25 %% жеңілдік алыңыз,% 2 $ s 25 $ SESTECTED жоспарлы, сіз% 1 $ тұрыңыз,% 2 $ s

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
kk: Таңдалған жоспардың мүмкіндіктеріне қол жетімді% 1 $ S7 S7 күндік тегін сынақ алыңыз:

en: Widget Title on Hover
kk: Виджет тақырыбы

en: Disable Hover text on widget and widget Loader
kk: Виджет және виджетоқшаушыста мәтінді өшіріңіз

en: Verify Widget & Remove Branding
kk: Виджетті тексеріп, брендингті алып тастаңыз

en: Once the accessibility widget’s functionality is verified, we’ll proceed to remove all branding for your white-label configuration.
kk: Қол жетімділік виджетінің функционалдығы тексерілгеннен кейін, біз сіздің ақ-жапсырманың конфигурацияңыз үшін барлық брендингті жоюға көшесіз.

en: Contact Us
kk: Бізбен хабарласыңы

en: Open your active theme's <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
kk: Белсенді тақырыпты <code> actors.php </ code> немесе <code> функциялары> немесе <f код> файлдар.PHP </ code> файл (әдетте <code> / wp-content / тақырыптар / Тақырыптар / </ </ </ code>) ашыңыз.

en: Disable Hover Text
kk: Мәтінді өшіру

en: Search
kk: Іздеу

en: Save Rankings
kk: Рейтингтерді сақтау

en: Rank
kk: Дәреже

en: You're on the %s plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
kk: Сіз %s жоспарындасыз! Бүгін жаңарту арқылы қуатты арнайы мүмкіндіктер құралдарының құлпын ашыңыз.

en: You're on a %s plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
kk: Сіз %s жоспарындасыз! Бүгін жаңарту арқылы қосымша мүмкіндіктер мен теңшеу опцияларының құлпын ашыңыз.

en: You're on the %s plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
kk: Сіз %s жоспарындасыз! Бүгін жаңарту арқылы басымдықты қолдау мен эксклюзивті кеңейтілген қол жетімділік мүмкіндіктерін пайдаланыңыз.

en: Includes all features from the %s Plan
kk: %s жоспарындағы барлық мүмкіндіктерді қамтиды

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
kk: %1$s%3$s жоспарын таңдаған кезде, жылдық жазылымға %1$s15%% жеңілдік%2$s алыңыз.%2$s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
kk: %1$s%3$s жоспарын таңдаған кезде, жылдық жазылымға %1$s20%% жеңілдік%2$s алыңыз.%2$s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
kk: %1$s %2$s жоспарын таңдаған кезде, жылдық жазылымға %1$s25%% жеңілдік%2$s алыңыз.%2$s

en: 5 out of 5 stars
kk: 5-тен 5 жұлдыз

en: ADHD should not be empty.
kk: СДВГ бос болмауы керек.

en: AI Easy LLMs.txt Generator
kk: AI Easy LLMs.txt генераторы

en: AI Fit Finder Size Recommender
kk: AI Fit Finder өлшемін ұсынатын құрал

en: Access quick and detailed answers across all categories, helping you understand your accessibility tools without confusion.
kk: Арнайы мүмкіндіктер құралдарын шатастырусыз түсінуге көмектесетін барлық санаттар бойынша жылдам және егжей-тегжейлі жауаптарға қол жеткізіңіз.

en: Accessibility Features Overview
kk: Арнайы мүмкіндіктерге шолу

en: Accessibility Fixes Applied
kk: Арнайы мүмкіндіктерді түзетулер қолданылды

en: Accessibility Profiles
kk: Арнайы мүмкіндіктер профильдері

en: Accessibility Scanner History
kk: Арнайы мүмкіндіктер сканерінің тарихы

en: Accessibility Scanner Result
kk: Арнайы мүмкіндіктер сканерінің нәтижесі

en: Accessibility Usage Insights
kk: Арнайы мүмкіндіктерді пайдалану туралы мәліметтер

en: Activate App
kk: Қолданбаны іске қосыңыз

en: Admin
kk: Админ

en: All Page
kk: Барлық бет

en: Also Available On Other Platforms
kk: Басқа платформаларда да қол жетімді

en: Analytics Overview
kk: Аналитикаға шолу

en: Analytics overview
kk: Аналитикаға шолу

en: App Status
kk: Қолданба күйі

en: Are plans feature-gated?
kk: Жоспарлар мүмкіндіктері бар ма?

en: Automated scans can't catch everything. Get a full manual audit.
kk: Автоматтандырылған сканерлеу барлығын ұстай алмайды. Толық қолмен тексеруді алыңыз.

en: Automated score has limitations
kk: Автоматты баллда шектеулер бар

en: Automatic scans to ensure your store stays compliant with accessibility standards over time
kk: Дүкеніңіз уақыт өте келе қол жетімділік стандарттарына сәйкес болуын қамтамасыз ету үшін автоматты сканерлеу

en: Bargain App
kk: Мәміле қолданбасы

en: Bargain App by CartCoders
kk: CartCoders ұсынған Bargain қолданбасы

en: Blind should not be empty.
kk: Соқырлар бос болмауы керек.

en: Can I use this with multilingual stores?
kk: Мұны көптілді дүкендерде пайдалана аламын ба?

en: Cancel should not be empty.
kk: Бас тарту бос болмауы керек.

en: Chat With Us
kk: Бізбен сөйлесіңіз

en: Chat with our support team for quick help and instant guidance.
kk: Жылдам көмек және жедел басшылық алу үшін қолдау көрсету тобымызбен сөйлесіңіз.

en: Cognitive and Learning should not be empty.
kk: Когнитивтік және оқу бос болмауы керек.

en: Collect offers and increase conversions on product pages.
kk: Ұсыныстарды жинап, өнім беттеріндегі конверсияларды көбейтіңіз.

en: Completed
kk: Аяқталды

en: Configure accessibility menu controls and behavior.
kk: Арнайы мүмкіндіктер мәзірінің басқару элементтерін және әрекетін конфигурациялаңыз.

en: Contact Us.
kk: Бізге хабарласыңыз

en: Contact us.
kk: Бізге хабарласыңыз

en: Contrast should not be empty.
kk: Контраст бос болмауы керек.

en: Control AI crawler access to low-value and sensitive pages.
kk: Құндылығы төмен және сезімтал беттерге AI тексеріп шығу құралының қатынасын басқарыңыз.

en: Current Plan: %s
kk: Ағымдағы жоспар: %s

en: Cursor should not be empty.
kk: Курсор бос болмауы керек.

en: Customize icon, position, and appearance settings.
kk: Белгішені, орынды және сыртқы көрініс параметрлерін реттеңіз.

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference
kk: Customise the size of the accessibility widget to your preference

en: Daily
kk: Күнделікті

en: Day Of Week
kk: Аптаның күні

en: Default should not be empty.
kk: Әдепкі бос болмауы керек.

en: Detailed Information By Category
kk: Санат бойынша толық ақпарат

en: Disabled
kk: Өшірілген

en: Dyslexia should not be empty.
kk: Дислексия бос болмауы керек.

en: Elderly should not be empty.
kk: Қарт адамдар бос болмауы керек.

en: Enable / Disable
kk: Қосу/өшіру

en: Enable or disable features that improve your website's accessibility.
kk: Веб-сайтыңыздың қолжетімділігін жақсартатын мүмкіндіктерді қосыңыз немесе өшіріңіз.

en: Enable our plugin to see it visible on your website.
kk: Веб-сайтыңызда көрінетінін көру үшін плагинді қосыңыз.

en: Enabled
kk: Қосылған

en: FAQs
kk: Жиі қойылатын сұрақтар

en: Feature Activity Highlights
kk: Мүмкіндік әрекетінің маңызды сәттері

en: Features & Functionality
kk: Мүмкіндіктер және функционалдылық

en: Filter Content should not be empty.
kk: Сүзгі мазмұны бос болмауы керек.

en: Find your best fit with guided size recommendations.
kk: Жетектелген өлшем ұсыныстарымен ең жақсы сәйкес келетінді табыңыз.

en: Friday
kk: жұма

en: Get Expert Audit Report.
kk: Сараптамалық аудит есебін алыңыз.

en: Get Live Chat Support
kk: Тікелей чат қолдауын алыңыз

en: Gif Hide
kk: GIF жасыру

en: Go Beyond Automation With Expert Audits
kk: Сарапшылық тексерулер арқылы автоматтандырудан асып кетіңіз

en: Group Of Pages
kk: Беттер тобы

en: Have Questions Or Need Assistance? %s
kk: Сұрақтарыңыз бар ма немесе көмек керек пе? %s

en: Hello %s
kk: Сәлем %s

en: How do I get help if I face issues?
kk: Мәселеге тап болсам, қалай көмек аламын?

en: It helps store owners offer a more accessible browsing experience with controls for text, contrast, navigation, media, and language support.
kk: Ол дүкен иелеріне мәтінді, контрастты, шарлауды, мультимедианы және тілді қолдауды басқару элементтерімен қол жетімді шолу тәжірибесін ұсынуға көмектеседі.

en: LLMs.txt Generator
kk: LLMs.txt генераторы

en: Language Settings
kk: Тіл параметрлері

en: Last 30 Days
kk: Соңғы 30 күн

en: Last 7 Days
kk: Соңғы 7 күн

en: Last Month
kk: Өткен айда

en: Lawful Risk
kk: Заңды тәуекел

en: Limited Scan Notice
kk: Шектеулі сканерлеу туралы ескерту

en: Manage Features
kk: Мүмкіндіктерді басқару

en: Monday
kk: дүйсенбі

en: Motor Impaired should not be empty.
kk: Motor Impaired бос болмауы керек.

en: Multi-Language Support
kk: Көп тілді қолдау

en: Need Any Help?
kk: Көмек керек пе?

en: Next
kk: Келесі

en: No scan history found (or API response is empty).
kk: Сканерлеу журналы табылмады (немесе API жауабы бос).

en: Not Sure Which Plan Fits Best?
kk: Қай жоспар жақсырақ екенін білмейсіз бе?

en: One Click To Make Your Website Accessible Today
kk: Веб-сайтыңызды бүгін қол жетімді ету үшін бір рет басыңыз

en: Only the first page of your website will be scanned. To request a full-site accessibility scan, please reach out to our team.
kk: Веб-сайтыңыздың бірінші беті ғана сканерленеді. Толық сайттың арнайы мүмкіндіктерді сканерлеуін сұрау үшін біздің командаға хабарласыңыз.

en: Open
kk: Ашық

en: Our team can help you choose the right plan based on your store size, accessibility goals, and support needs.
kk: Біздің команда дүкен өлшеміне, қол жетімділік мақсаттарына және қолдау қажеттіліктеріне негізделген дұрыс жоспарды таңдауға көмектесе алады.

en: Page URL
kk: Бет URL

en: Platform & Integration
kk: Платформа және интеграция

en: Please enter a valid URL to scan.
kk: Сканерлеу үшін жарамды URL мекенжайын енгізіңіз.

en: Prev
kk: Алдыңғы

en: Pro Plan
kk: Pro жоспары

en: Quickstart
kk: Жылдам бастау

en: Real Customer Questions
kk: Нақты тұтынушы сұрақтары

en: Recommended Apps
kk: Ұсынылатын қолданбалар

en: Refresh
kk: Жаңарту

en: Report Date
kk: Есеп беру күні

en: Run scans and review accessibility findings.
kk: Сканерлеуді іске қосыңыз және арнайы мүмкіндіктерді қарап шығыңыз.

en: Saturday
kk: сенбі

en: Scan
kk: Сканерлеу

en: Scan Interval
kk: Сканерлеу аралығы

en: Scan Queued
kk: Сканерлеу кезегі

en: Scan Queued â Waiting To Startâ¦
kk: Сканерлеу кезегі â басталуын күтудеâ¦

en: Scan Scope
kk: Сканерлеу аймағы

en: Scan To Check Compliance Of Accessibility
kk: Арнайы мүмкіндіктердің сәйкестігін тексеру үшін сканерлеу

en: Scanner Result
kk: Сканер нәтижесі

en: Schedule a Call
kk: Қоңырауды жоспарлау

en: Scheduled Scan
kk: Жоспарланған сканерлеу

en: Search should not be empty.
kk: Іздеу бос болмауы керек.

en: Select Language
kk: Тіл таңдаңыз

en: Set up translation visibility and language priorities.
kk: Аударманың көрінуі мен тіл басымдықтарын орнатыңыз.

en: Set wholesale rules and simplify B2B pricing.
kk: Көтерме сауда ережелерін орнатыңыз және B2B бағасын жеңілдетіңіз.

en: Shopline
kk: Дүкен желісі

en: Showing
kk: Көрсетілуде

en: Specific Page
kk: Арнайы бет

en: Start Live Chat
kk: Тікелей чатты бастаңыз

en: Start with a %1$s7-day free trial%2$s to experience all features:
kk: Барлық мүмкіндіктерді пайдалану үшін %1$s7 күндік тегін сынақ%2$s бастаңыз:

en: Status
kk: Күй

en: Sunday
kk: жексенбі

en: Support & Partnership
kk: Қолдау және серіктестік

en: The site url you entered is already registered.
kk: Сіз енгізген сайттың URL мекенжайы әлдеқашан тіркелген.

en: This Month
kk: Осы айда

en: Thursday
kk: бейсенбі

en: Time Of Day
kk: Күн уақыты

en: To Scan All Page Or Group Of Pages, Please
kk: Барлық бетті немесе беттер тобын сканерлеу үшін өтінеміз

en: Total Accessibility Scans
kk: Жалпы қолжетімділік сканерлеулері

en: Tuesday
kk: сейсенбі

en: Unable to render audit result.
kk: Аудит нәтижесін беру мүмкін емес.

en: Upgrade your plan to enable these features.
kk: Осы мүмкіндіктерді қосу үшін жоспарыңызды жаңартыңыз.

en: Use this guide to quickly set up your Accessibility Assistant widget.
kk: Accessibility Assistant виджетін жылдам орнату үшін осы нұсқаулықты пайдаланыңыз.

en: View Analytics
kk: Analytics шолу

en: View Result
kk: Нәтижені көру

en: Virtual Keyboard should not be empty.
kk: Виртуалды пернетақта бос болмауы керек.

en: Website screenshot
kk: Веб-сайттың скриншоты

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: Welcome to: Accessibility Assistant
kk: Қол жетімділік көмекшісіне қош келдіңіз

en: What does this plugin help with?
kk: Бұл плагин немен көмектеседі?

en: Wholesale App
kk: Көтерме қолданба

en: Wholesale Price & B2B Solution
kk: Көтерме баға және B2B шешімі

en: Widget Content / Appearance
kk: Виджет мазмұны / сыртқы түрі

en: Widget Engagements
kk: Виджет келісімдері

en: Yes. Each plan unlocks additional controls and customization. Your current plan determines what appears as enabled in admin pages.
kk: Иә. Әрбір жоспар қосымша басқару элементтерін және теңшеуді ашады. Ағымдағы жоспарыңыз әкімші беттерінде не қосылғанын көрсетеді.

en: Yes. Higher plans support broad language coverage, language controls, and easier multilingual storefront accessibility.
kk: Иә. Жоғары жоспарлар кең тілді қамтуды, тілді басқару элементтерін және оңай көптілді дүкен сөресі қолжетімділігін қолдайды.

en: You can reach the support team through the contact link in the footer. Paid plans include stronger support options based on tier.
kk: Қолдау көрсету тобына төменгі деректемедегі байланыс сілтемесі арқылы қол жеткізуге болады. Ақылы жоспарлар деңгейге негізделген күшті қолдау опцияларын қамтиды.

en: You have member access
kk: Сізде мүшелік рұқсат бар

en: Your scan is in the queue and will start soon.
kk: Сканерлеу кезекте тұр және жақын арада басталады.

en: of
kk: -ның

en: records
kk: жазбалар

en: result
kk: нәтиже

en: warning sign
kk: ескерту белгісі

en: Chat With Our Support Team For Quick Help And Instant Guidance.
kk: Жылдам көмек және жедел басшылық алу үшін қолдау көрсету тобымызбен сөйлесіңіз.

en: Customize Icon, Position, And Appearance Settings.
kk: Белгіше, орын және көрініс параметрлерін реттеңіз.

en: Enable Our Plugin To See It Visible On Your Website.
kk: Оны веб-сайтыңызда көрінетін етіп көру үшін біздің плагинді қосыңыз.

en: Only The First Page Of Your Website Will Be Scanned. To Request A Full-Site Accessibility Scan, Please Reach Out To Our Team.
kk: Веб-сайтыңыздың бірінші беті ғана сканерленеді. Толық сайттың қол жетімділігін сканерлеуді сұрау үшін біздің командаға хабарласыңыз.

en: Sepcific Page
kk: Sepcific беті

en: Set Up Translation Visibility And Language Priorities.
kk: Аударманың көрінуі мен тіл басымдықтарын орнату.
