Accessibility Assistant 1.3.2 - en to my translation catalogue (521 entries)

en: %1$s - Features%2$s
my: %1$s - အင်္ဂါရပ်များ%2$s

en: %s language flag
my: %s ဘာသာစကား အလံ

en: / Yearly
my: / နှစ်စဉ်

en: /monthly
my: /လစဉ်

en: 1. Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget. %s
my: ၁။ Settings သို့သွားပြီး အဝင်လမ်း widget ကို ဖွင့်ပါ။ %s

en: 2. Click Save to apply the changes. %s
my: ၂။ ပြောင်းလဲမှုများကို အသုံးပြုရန် Save ကိုနှိပ်ပါ။ %s

en: 3.99
my: ၃.၉၉

en: 5 days Free Trial
my: ၅ ရက်အခမဲ့ စမ်းသပ်ခွင့်

en: 59.88
my: ၅၉.၈၈

en: 6.99
my: ၆.၉၉

en: 7 days Free Trial
my: ၇ ရက် အခမဲ့ စမ်းသပ်ခွင့်

en: 71.88
my: ၇၁.၈၈

en: 9.99
my: ၉.၉၉

en: A modernized version of the default design - visually polished, stylistically refined.
my: မူလာဒီဇိုင်း၏ ခေတ်ရေ စိုက်ထားသော ဗားရှင်းဖြစ်ပြီး မြင်ကွင်းအရ ပိုမိုပြေပြစ်ကာ စတိုင် အရ ပြန်လည် ပြုပြင်မွမ်းမံထားပါသည်။

en: Accent and Logo Elements
my: အထူးအချက်နှင့် လိုဂို အစိတ်အပိုင်းများ

en: Access to all core accessibility tools included in the widget
my: widget တွင် ပါဝင်သော အဓိက အဝင်လမ်း ကိရိယာများအားလုံးသို့ ဝင်ရောက်နိုင်မှု

en: Accessibility
my: အဝင်လမ်း

en: Accessibility Assistance
my: အဝင်လမ်းအကူအညီ

en: Accessibility Assistant
my: အဝင်လမ်းအကူအညီ

en: Accessibility Assistant Icon
my: အဝင်လမ်းအကူအညီ အိုင်ကွန်

en: Accessibility Assistant Logo
my: အဝင်လမ်းအကူအညီ လိုဂို

en: Accessibility Assistant should not be empty.
my: အဝင်လမ်းအကူအညီ အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done.
my: Accessibility Assistant သည် ဈေးကွက်တွင် ခေတ်စားနေသော ထုတ်ကုန်ဖြစ်ပြီး မသန်စွမ်းသူ (နားမကြား၊ မျက်မမြင်၊ စကားမပြောနိုင်၊ မျက်စိမှုန်၊ လှုပ်ရှားမှုမသန်စွမ်း) များအားလုံး ၎င်းတို့၏ လိုအပ်ချက်များကို ပြီးမြောက်အောင်မြင်စေရန် ဤအပလီကေးရှင်းကို အသုံးပြုနိုင်သည်။

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done. By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values
my: Accessibility Assistant သည် ဈေးကွက်တွင် ခေတ်စားနေသော ထုတ်ကုန်ဖြစ်ပြီး မသန်စွမ်းသူများ (နားမကြား၊ မျက်မမြင်၊ စကားမပြောနိုင်၊ မျက်စိမှုန်၊ လှုပ်ရှားမှုမသန်စွမ်း) အားလုံးအတွက် လိုအပ်ချက်များ ပြီးမြောက်အောင် အသုံးပြုနိုင်ပါသည်။ အဓိက လူမှုရေး ရည်မှန်းချက်ကို စဉ်းစားထား၍ ကျွန်ုပ်တို့၏ ဆန်းသစ်သော အဖွဲ့က ဤအပလီကေးရှင်းကို ဈေးကွက်သို့ မိတ်ဆက်ခဲ့ပါသည်။ အဓိကမူရင်းဟာ "ဆန်းသစ်မှုနှင့် လူမှုတန်ဖိုးများ တွေ့ဆုံရာ" ဖြစ်ပါသည်

en: Accessibility Profiles & Settings
my: အဝင်လမ်း ပရိုဖိုင်များနှင့် ဆက်တင်များ

en: Accessibility Scanner
my: အသုံးပြုနိုင်မှု စကင်နာ

en: Accessibility Score
my: အသုံးပြုနိုင်မှု အမှတ်

en: Accessibility Statement
my: အဝင်လမ်း ကြေညာချက်

en: Accessibility Widget Color Schema
my: အဝင်လမ်း Widget အရောင် စနစ်

en: Accessibility by CartCoders
my: CartCoders မှ အဝင်လမ်း

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ချက်

en: Add a custom accessibility statement or external statement link
my: စိတ်ကြိုက် အဝင်လမ်း ကြေညာချက် သို့မဟုတ် ပြင်ပ ကြေညာချက် လင့်ခ် ထည့်ပါ

en: Add the following HTML code to insert the link:
my: လင့် ထည့်ရန် အောက်ပါ HTML ကုဒ်ကို ထည့်ပါ:

en: Adjust Background Colors
my: နောက်ခံအရောင် ချိန်ညှိပါ

en: Adjust Text Colors
my: စာသားအရောင် ချိန်ညှိပါ

en: Adjust Title Colors
my: ခေါင်းစဉ်အရောင် ချိန်ညှိပါ

en: Adjust Word & Letter Space
my: စကားလုံးနှင့် အက္ခရာအကြားအကွာ ချိန်ညှိပါ

en: Advanced Color Adjustments (Text, Titles, Backgrounds)
my: အဆင့်မြင့် အရောင်ချိန်ညှိမှုများ (စာသား၊ ခေါင်းစဉ်၊ နောက်ခံ)

en: Alignment
my: တန်းညှိမှု

en: Alignment should not be empty.
my: တန်းညှိမှု အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: All Basic Features
my: အခြေခံ အင်္ဂါရပ်များအားလုံး

en: All Features of Growth Plan
my: တိုးတက်မှုအစီအစဉ်၏ အင်္ဂါရပ်များအားလုံး

en: All Features of Startup Plan
my: စတင်အစီအစဉ်၏ အင်္ဂါရပ်များအားလုံး

en: All Professional Features
my: ပရော်ဖက်ရှင်နယ် အင်္ဂါရပ်များအားလုံး

en: All widgets and advanced features require an active plan. %1$sCompare plans%2$s to find your perfect fit.
my: Widget များနှင့် အဆင့်မြင့် အင်္ဂါရပ်များအားလုံးအတွက် တက်ကြွသော အစီအစဉ် လိုအပ်သည်။ %1$sအစီအစဉ်များကို နှိုင်းယှဉ်ပါ%2$s သင့်အတွက် သင့်တော်ဆုံးကို ရှာဖွေပါ။

en: Allows customization of heading/title colors to increase focus or contrast.
my: အာရုံစိုက်မှု သို့မဟုတ် ကွာဟချက် တိုးတက်စေရန် ခေါင်းစဉ်/ခေါင်း matter အရောင်များကို စိတ်ကြိုက် ပြင်ဆင်နိုင်စေပါသည်။

en: Allows speech-to-text typing to help users who have difficulty using keyboards.
my: ကီးဘုတ် အသုံးပြုရာတွင် အခက်အခဲ ရှိသူများအတွက် အသံမှ စာသား သို့ ပြောင်း၍ ရိုက်ထည့်နိုင်စေသည်။

en: Already Registered
my: ပြီးသား စာရင်းသွင်းထားပြီး

en: Applies color filters to assist users with different types of color blindness.
my: အရောင်ကွဲမမြင်မှု အမျိုးအစား မတူညီသော အသုံးပြုသူများအတွက် အရောင် စစ်ထုတ်များကို အသုံးပြုကူညီပေးပါသည်။

en: Automated Accessibility score has limitations
my: အလိုအလျောက် သတ်မှတ်သော အသုံးပြုနိုင်မှု အမှတ်တွင် ကန့်သတ်ချက်များ ရှိပါသည်

en: Automated scans can identify many accessibility issues, but they can’t capture every WCAG 2.1 and 2.2 requirement. Our expert manual audits close these gaps by providing in-depth reviews, actionable insights, and tailored remediation recommendations.
my: အလိုအလျောက် စကင်လုပ်ခြင်းဖြင့် အသုံးပြုနိုင်မှု ပြဿနာများ အများအပြားကို ခွဲခြားနိုင်သော်လည်း WCAG 2.1 နှင့် 2.2 ၏ လိုအပ်ချက်အားလုံးကို မဖမ်းဆောင်နိုင်ပါ။ ကျွန်ုပ်တို့၏ ကျွမ်းကျင်သူများက ကိုယ်တိုင် ပြုလုပ်သော စစ်ဆေးမှုများသည် နက်နက်ရှိုင်းရှိုင်း ပြန်လည်ပြုံးသုံးခြင်းများ၊ လက်လှမ်းမီလုပ်ဆောင်နိုင်သော အမြင်များ နှင့် လိုသည့်ပုံစံအတိုင်း ပြုပြင်ညွှန်ကြားချက်များ ပေးခြင်းတို့ဖြင့် ဤပါလ်ဧာများကို ဖြည့်ဆည်းပေးပါသည်။

en: Back
my: နောက်သို့

en: Background Colors
my: နောက်ခံအရောင်များ

en: Background Colors should not be empty.
my: နောက်ခံအရောင် အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Basic
my: အခြေခံ

en: Basic Plan
my: အခြေခံအစီအစဉ်

en: Basic customization options for layout and appearance
my: အပြင်အဆင်နှင့် ပုံစံအတွက် အခြေခံ စိတ်ကြိုက် ပြင်ဆင် ရွေးချယ်မှုများ

en: Big Black Cursor
my: ကြီးမားသော အနက်ရောင် ကာဆာ

en: Big Black Cursor for Better Visibility
my: ပိုမိုမြင်သာစေရန် ကြီးမားသော အနက်ရောင် ကာဆာ

en: Big Black Cursor should not be empty.
my: ကြီးမားသော အနက်ရောင် ကာဆာ အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Big Cursor
my: ကြီးမားသော ကာဆာ

en: Big Cursor should not be empty.
my: ကြီးမားသော ကာဆာ အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Big black Cursor
my: ကြီးမားသော အနက်ရောင် ကာဆာ

en: Bigblack Cursor
my: ကြီးမားသော အနက်ရောင် ကာဆာ

en: Bigger Text
my: စာလုံးကြီး

en: Bigger Text should not be empty.
my: စာလုံးကြီး အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Blind
my: မျက်မမြင်

en: Bottom Left
my: အောက်ဘယ်

en: Bottom Right
my: အောက်ညာ

en: By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values"
my: အဓိက လူမှုရေးရည်မှန်းချက်ကို စိတ်ထဲတွင်ထား၍ ကျွန်ုပ်တို့၏ ဆန်းသစ်သော အဖွဲ့သည် ဤအပလီကေးရှင်းကို ဈေးကွက်သို့ မိတ်ဆက်ခဲ့သည်။ အဓိကမူမှာ 'ဆန်းသစ်မှုနှင့် လူမှုတန်ဖိုးများ တွေ့ဆုံရာ' ဖြစ်သည်။

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်ရန်

en: Cancel Plan
my: အစီအစဉ် ပယ်ဖျက်ရန်

en: Cannot Customise Widget
my: Widget ကို စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်၍ မရပါ

en: CartCoders Logo
my: CartCoders လိုဂို

en: Categories detailed information
my: အမျိုးအစားများအလိုက် အသေးစိတ် သတင်းအချက်အလက်

en: Center
my: အလယ်

en: Center should not be empty.
my: အလယ်တန်းညှိမှု အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Change Widget Color & Positioning
my: Widget အရောင်နှင့် တည်နေရာ ပြောင်းရန်

en: Change the Color Schema of Widget
my: Widget ၏ အရောင်စနစ်ကို ပြောင်းပါ

en: Changes the color of general text for better visibility and contrast.
my: အထွေထွေ စာသားအရောင်ကို ပြောင်းလဲပေး၍ မြင်သာမှုနှင့် ကွာဟချက်ကို တိုးတက်စေပါသည်။

en: Check Accessibility Free
my: အသုံးပြုနိုင်မှုကို အခမဲ့ စစ်ဆေးပါ

en: Choose Design
my: ဒီဇိုင်းရွေးချယ်ပါ

en: Choose Widget Icon
my: Widget အိုင်ကွန်ကို ရွေးချယ်ပါ

en: Choose Widget Inner Color
my: Widget အတွင်းဘက် အရောင်ကို ရွေးချယ်ပါ

en: Choose Widget Outer Color
my: Widget အပြင်ဘက် အရောင်ကို ရွေးချယ်ပါ

en: Choose the annual plan that best fits your needs. Each plan provides a variety of features and customization options. Your selected plan will determine the features available in the widget. Plus, take advantage of a complimentary year to explore all the features and boost your store's accessibility.
my: သင့်လိုအပ်ချက်နှင့် အသင့်တော်ဆုံး နှစ်စဉ်အစီအစဉ်ကို ရွေးချယ်ပါ။ အစီအစဉ်တစ်ခုစီသည် အင်္ဂါရပ်အမျိုးမျိုးနှင့် စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်မှုရွေးချယ်စရာများ ပေးထားသည်။ သင်ရွေးချယ်ထားသောအစီအစဉ်သည် widget တွင်ရရှိနိုင်မည့်အင်္ဂါရပ်များကို ဆုံးဖြတ်ပေးမည်ဖြစ်သည်။ ထို့အပြင်၊ အင်္ဂါရပ်အားလုံးကို စူးစမ်းလေ့လာပြီး သင့်ဆိုင်၏ဝင်ရောက်နိုင်စွမ်းကို မြှင့်တင်ရန်အတွက် အခမဲ့တစ်နှစ်ကို အခွင့်ကောင်းယူလိုက်ပါ။

en: Close
my: ပိတ်ပါ

en: Code
my: ကုဒ်

en: Cognitive and Learning
my: အာရုံနှင့် သင်ယူမှု

en: Color Adjustments
my: အရောင် ချိန်ညှိခြင်း

en: Color Blind
my: အရောင်မမြင်သူ

en: Color Blind Options
my: အရောင်မမြင်သူ ရွေးချယ်မှုများ

en: Color Blind should not be empty.
my: အရောင်မမြင်သူ အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Color Blind-Friendly Viewing Options
my: အရောင်မမြင်သူများအတွက် ကြည့်ရှုမှု ရွေးချယ်စရာများ

en: Color Schema
my: အရောင်စနစ်

en: Compliant
my: လိုက်နာသည်

en: Compliant under WCAG 2.0, 2.1 & 2.2
my: WCAG 2.0၊ 2.1 နှင့် 2.2 အောက်တွင် လိုက်နာသည်

en: Contact Us
my: ကျွန်ုပ်တို့နှင့် ဆက်သွယ်ပါ

en: Contact Us.
my: ဆက်သွယ်ပါ

en: Contact us
my: ဆက်သွယ်ပါ

en: Contact us.
my: ဆက်သွယ်ပါ

en: Content Adjustment & Color Blind Feature
my: အကြောင်းအရာ ချိန်ညှိခြင်းနှင့် အရောင်ကွဲမမြင်သူများအတွက် အင်္ဂါရပ်

en: Content Adjustments
my: အကြောင်းအရာ ချိန်ညှိခြင်း

en: Content Customization
my: အကြောင်းအရာ စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်မှု

en: Content Scaling
my: အကြောင်းအရာ တိုးချဲ့မှု

en: Content Scaling & Content Spacing
my: အကြောင်းအရာ အရွယ်အစားချိန်ညှိခြင်းနှင့် အကွာအဝေးချိန်ညှိခြင်း

en: Content Scaling & Read Mode for Better Focus
my: ပိုမိုအာရုံစိုက်စေရန် အကြောင်းအရာ တိုးချဲ့မှုနှင့် ဖတ်ရှုမုဒ်

en: Content Scaling should not be empty.
my: အကြောင်းအရာ တိုးချဲ့မှု အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Continue
my: ဆက်လက်လုပ်ဆောင်ပါ

en: Contrast
my: အပြာအနက်

en: Controller Background
my: ထိန်းချုပ်သူ နောက်ခံ

en: Cursor
my: ကာဆာ

en: Custom Design
my: စိတ်ကြိုက်ဒီဇိုင်း

en: Customers will be provided with the option of accessing the plugin for accessing the advanced features. Through which the customer can enable/disable the functionality and access the application on his system.
my: ဖောက်သည်များအတွက် အဆင့်မြင့်အင်္ဂါရပ်များ အသုံးပြုနိုင်ရန် plugin ကို ဝင်ရောက်အသုံးပြုနိုင်မည့် ရွေးချယ်မှုရှိပါသည်။ ၎င်းမှတဆင့် ဖောက်သည်သည် လုပ်ဆောင်ချက်ကို ဖွင့်/ပိတ်နိုင်ပြီး ၎င်း၏စနစ်တွင် အသုံးပြုနိုင်ပါသည်။

en: Customise Position
my: တည်နေရာကို စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်ပါ

en: Customise Widget Position and Padding
my: Widget တည်နေရာနှင့် အထူကို စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်ပါ

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference
my: သင်နှစ်သက်သလို အဝင်လမ်း widget အရွယ်အစားကို စိတ်ကြိုက် ပြင်ဆင်ပါ

en: Customize the widget color scheme to match your brand identity
my: သင်၏ အမှတ်တံဆိပ် အသံအရောင်နှင့် ကိုက်ညီရန် widget အရောင် စနစ်ကို စိတ်ကြိုက် ပြင်ဆင်ပါ

en: Customize the widget launch icon and apply your own branding
my: widget မိတ်ဖွင့် အိုင်ကွန်ကို စိတ်ကြိုက် ပြင်ဆင်ပြီး ကိုယ်ပိုင် အမှတ်တံဆိပ်ကို အသုံးချပါ

en: Dark Contrast
my: အနက်ရောင်အပြာအနက်

en: Dark Contrast should not be empty.
my: အနက်ရောင်အပြာအနက် အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Dashboard
my: ဒိုင်ခွက်

en: Dedicated account manager for priority onboarding and support
my: ဦးစားပေး Onboarding နှင့် ထောက်ပံ့မှုအတွက် တာဝန်ပေးထားသော အကောင့် မန်နေဂျာ

en: Default
my: မူလ

en: Default Design
my: မူလဒီဇိုင်း

en: Default language
my: မူလ ဘာသာစကား

en: Desaturate
my: အရောင်လျော့ချမှု

en: Desaturate should not be empty.
my: အရောင်လျော့ချမှု အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Designed specifically for mobile - similar to the default but optimized for smaller screens and touch-friendly interaction.
my: မိုဘိုင်းအတွက် အထူး ထုတ်လုပ်ထားပြီး မူလာဒီဇိုင်းနှင့် ဆင်တူသော်လည်း သေးငယ်သော မျက်နှာပြင်များနှင့် လက်ထိ အပြန်အလှန်များအတွက် ချိန်ညှိ ပြုပြင်ထားသည်။

en: Desktop Position
my: ဒက်စ်တော့ပ် တည်နေရာ

en: Detailed information by category
my: အမျိုးအစားအလိုက် အသေးစိတ် သတင်းအချက်အလက်

en: Didn't receive the code?
my: ကုဒ် မရရှိဘူးလား?

en: Disable
my: ပိတ်ပါ

en: Disable Branding
my: ပြတိုက်သဘောအမှတ်တံဆိပ် ပိတ်ရန်

en: Disable Hover text on widget and widget Loader
my: ဝစ်ဂျက်နှင့် ဝစ်ဂျက် Loading တွင် Hover စာသားကို ပိတ်ပါ

en: Disable Report Problem
my: ပြဿနာ တင်ပြမှု ပိတ်ရန်

en: Disable Widget Sound
my: Widget အသံ ပိတ်ရန်

en: Disables all website sounds to assist users sensitive to audio.
my: အသံအပေါ် အနူးညံ့သော အသုံးပြုသူများအတွက် ဝက်ဘ်ဆိုဒ် အသံများကို အပြင်အဆင် ပိတ်ထားပေးပါသည်။

en: Disables the ability for users to report problems through the app.
my: အက်ပ်မှတစ်ဆင့် ပြဿနာများကို တင်ပြနိုင်သော စွမ်းရည်ကို ပိတ်ထားပေးပါသည်။

en: Display & Media Controls
my: ပြသမှုနှင့် မီဒီယာ ထိန်းချုပ်မှုများ

en: Displays a panel with important and frequently used links for easier navigation.
my: သွားလာရ လွယ်ကူစေရန် အရေးကြီးပြီး မကြာခဏ အသုံးပြုသည့် လင့်ခ်များ ပါဝင်သော ပန်နယ်တစ်ခုကို ပြသပေးပါသည်။

en: Displays an on-screen keyboard for users who can't use a physical one.
my: ကီးဘုတ်ကို မ အသုံးပြုနိုင်သော အသုံးပြုသူများအတွက် မျက်နှာပြင်ပေါ် ကီးဘုတ်ကို ပြသပေးပါသည်။

en: Do you want to put as link?
my: လင့်ခ်အဖြစ် ထည့်ချင်ပါသလား?

en: Do you want to put this widget as link?
my: ဤ widget ကို လင့်ခ် အဖြစ် ထားမလား?

en: Dyslexia
my: စာဖတ်ခက်ခဲမှု (Dyslexia)

en: Ease of access to change the background/font color
my: နောက်ခံ/စာလုံးအရောင် ပြောင်းရန် လွယ်ကူသော ဝင်ရောက်မှု

en: Edit %s language
my: %s ဘာသာစကားကို တည်းဖြတ်ပါ

en: Edit Languages
my: ဘာသာစကားများကို တည်းဖြတ်ပါ

en: Elderly
my: သူရွယ်ကြီး

en: Enable
my: ဖွင့်ပါ

en: Enable /Disable
my: ဖွင့်/ပိတ်

en: Enable Disable Features
my: အင်္ဂါရပ်များ ဖွင့်/ပိတ်နိုင်သည်

en: Enable or disable media elements like audio, video, and GIFs
my: အသံ၊ ဗီဒီယို၊ GIF များကဲ့သို့သော မီဒီယာ အချက်အလက်များကို ဖွင့်/ပိတ်နိုင်သည်

en: Enable or disable the widget as needed
my: လိုအပ်သလို widget ကို ဖွင့်/ပိတ်နိုင်သည်

en: Enable readable fonts, reading mask, and title highlighting
my: ဖတ်နိုင်အောင် ဖောင့်များ၊ ဖတ်ရှု မတ်စ်နှင့် ခေါင်းစဉ် အထူးပြုခြင်းများကို ဖွင့်ပါ

en: Enable/
my: ဖွင့်/

en: Enable/Disable Accessibility Features
my: အဝင်လမ်း အင်္ဂါရပ်များ ဖွင့်/ပိတ်

en: Enable/Disable Features
my: အင်္ဂါရပ်များ ဖွင့်/ပိတ်

en: Enable/Disable Media
my: မီဒီယာ ဖွင့်/ပိတ်

en: Enable/Disable Widget
my: Widget ကို ဖွင့်/ပိတ်နိုင်သည်

en: Enables a large black cursor to improve visibility for users with low vision.
my: မျက်စိအာရုံနည်းသူများအတွက် မြင်သာမှု တိုးတက်စေရန် အနက်ရောင် ကာဆာ အရွယ်ကြီးကို ဖွင့်ပေးပါသည်။

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.
my: အသုံးပြုသူ ဘာသာစကားနှစ်သက်မှု သို့မဟုတ် ဆက်တင် အပေါ် မူတည်၍ ဘာသာစကားများ မျိုးစုံ ထောက်ပံ့မှုကို ဖွင့်ပေးသည်။

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.Statement Link?
my: အသုံးပြုသူ ဘာသာစကား နှစ်သက်မှု သို့မဟုတ် ဆက်တင်များအပေါ် မူတည်၍ ဘာသာစကားများ မျိုးစုံ ထောက်ပံ့မှုကို ဖွင့်ပေးသည်။ Statement Link?

en: Enhanced Usability for All Accessibility Needs
my: အဝင်လမ်းလိုအပ်ချက်အားလုံးအတွက် အသုံးပြုနိုင်မှု တိုးတက်စေသည်

en: Enjoy a %1$s5-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
my: %1$s၅ ရက်အခမဲ့ စမ်းသပ်ခွင့်%2$s ကို ရွေးချယ်ထားသော အစီအစဉ်၏ အင်္ဂါရပ်များနှင့်အတူ အသုံးပြုနိုင်ပါသည်။

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features.
my: ရွေးချယ်ထားသော စီမံချက်၏ လုပ်ဆောင်ချက်များကို အသုံးပြုနိုင်သော %1$s၇ ရက် အခမဲ့ စမ်းသပ်မှု%2$s ကို ရယူပါ။

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
my: ရွေးချယ်ထားသော စီမံချက်၏ လုပ်ဆောင်ချက်များကို အသုံးပြုနိုင်သော %1$s၇ ရက် အခမဲ့ စမ်းသပ်မှု%2$s ကို ရယူပါ៖

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision
my: အပြင်အဆင် မပြောင်းလဲဘဲ အကြောင်းအရာ အရွယ်အစားကို ချဲ့ထွင်/လျှော့ချနိုင်ပြီး မျက်စိအာရုံနည်းသူများအတွက် ကူညီပေးပါသည်

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision.
my: အပြင်အဆင် မပြောင်းဘဲ အကြောင်းအရာ အရွယ်အစားကို ချဲ့/လျှော့နိုင်ပြီး မျက်စိအာရုံနည်းသူများအတွက် ကူညီပေးသည်။

en: Enter OTP
my: OTP ထည့်ပါ

en: Enter the 6-digit OTP sent to your email address.
my: သင့်အီးမေးလ်လိပ်စာသို့ ပေးပို့ထားသော OTP ၆ လုံးကို ထည့်ပါ။

en: Enter your statement page link here...
my: သင့် ကြေညာချက် စာမျက်နှာ လင့်ခ်ကို ယင်းနေရာတွင် ဖြည့်သွင်းပါ...

en: Error!
my: အမှား!

en: Events Clicked
my: နှိပ်ခတ်ခဲ့သော အဖြစ်အပျက်များ

en: Extended widget customization options including layout and branding
my: အပြင်အဆင်နှင့် အမှတ်တံဆိပ် ပါဝင်သည့် widget စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်မှု ရွေးချယ်စရာများ အကျယ်ပြန့်

en: Failed Checks
my: မအောင်မြင်သော စစ်ဆေးမှုများ

en: Fast Chat Support during business hours
my: လုပ်ငန်းချိန်အတွင်း အမြန်စကားပြော အထောက်အပံ့

en: Filter Content
my: အကြောင်းအရာကို စစ်ထုတ်ပါ

en: Finally, access the settings to change the background and font colors. This step lets you personalize the widget's appearance, ensuring it matches your brand's style or enhances readability for users. Select your preferred colors and apply them to make the widget visually appealing and accessible.
my: နောက်ဆုံးတွင် နောက်ခံနှင့် စာလုံးအရောင်များ ပြောင်းရန် ဆက်တင်များသို့ ဝင်ရောက်ပါ။ ဤအဆင့်သည် widget ၏ ပုံစံကို ကိုယ်ပိုင်ပြင်ဆင်နိုင်စေပြီး သင့်အမှတ်တံဆိပ်ပုံစံနှင့် ကိုက်ညီစေသလို အသုံးပြုသူများအတွက် ဖတ်နိုင်မှု တိုးတက်စေပါသည်။ သင့်နှစ်သက်ရာ အရောင်များကို ရွေးချယ်ပြီး widget ကို မြင်သာလှပအောင် ပြုလုပ်နိုင်ပါသည်။

en: Floating Widget Icon Color
my: Floating Widget အိုင်ကွန် အရောင်

en: Floating Widget Padding
my: Floating Widget အနားနေရာ (Padding)

en: Floating Widget Position
my: Floating Widget တည်နေရာ

en: Floating Widget Size
my: Floating Widget အရွယ်အစား

en: Focus Mask
my: အာရုံစိုက် မတ်စ်

en: Font Readability
my: စာလုံးဖတ်နိုင်မှု

en: Free Accessibility Check
my: အခမဲ့ အသုံးပြုနိုင်မှု စစ်ဆေးမှု

en: Full access to %1$sall accessibility widgets%2$s and features
my: %1$sအဝင်လမ်း widget များ%2$s နှင့် အင်္ဂါရပ်များအားလုံးကို အပြည့်အဝ အသုံးပြုနိုင်သည်

en: Fully customizable widget with advanced control options
my: အဆင့်မြင့် ထိန်းချုပ်မှု ရွေးချယ်မှုများဖြင့် အပြည့်အဝ စိတ်ကြိုက် ပြင်ဆင်နိုင်သော widget

en: GIF Hide
my: GIF ဝှက်ရန်

en: GIF Hide should not be empty.
my: GIF ဝှက်မှု အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Get Started: Activate Widget and Add Footer Link
my: စတင်ရန်- ဝစ်ဂျက် ဖွင့်ပြီး Footer လင့် ထည့်ပါ

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sGrowth Plan.%2$s
my: %1$sGrowth Plan%2$s ကို ရွေးချယ်ပါက နှစ်ပတ်လည် စာရင်းသွင်းမှုတွင် %1$s15%% လျှော့စျေး%2$s ရယူနိုင်ပါသည်။

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sScale Plan.%2$s
my: %1$sScale Plan%2$s ကို ရွေးချယ်ပါက နှစ်ပတ်လည် စာရင်းသွင်းမှုတွင် %1$s20%% လျှော့စျေး%2$s ရယူနိုင်ပါသည်။

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sEstablished Plan.%2$s
my: %1$sEstablished Plan%2$s ကို ရွေးချယ်ပါက နှစ်ပတ်လည် စာရင်းသွင်းမှုတွင် %1$s25%% လျှော့စျေး%2$s ရယူနိုင်ပါသည်။

en: Get a %1$s29%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sProfessional Plan.%2$s
my: တစ်နှစ်စာ စာရင်းသွင်းမှုတွင် %1$sပရော်ဖက်ရှင်နယ်အစီအစဉ်%2$s ရွေးချယ်ပါက %1$sပရော်ဖက်ရှင်နယ်အစီအစဉ်%2$s ရရှိပါမည်။

en: Get a %1$s40%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sPremium Plan.%2$s
my: တစ်နှစ်စာ စာရင်းသွင်းမှုတွင် %1$sပရီမီယမ်အစီအစဉ်%2$s ရွေးချယ်ပါက %1$sပရီမီယမ်အစီအစဉ်%2$s ရရှိပါမည်။

en: Get a Detailed Expert Audit Report
my: အသေးစိတ် ကျွမ်းကျင်သူ စစ်ဆေးရေး အစီရင်ခံစာ ရယူရန်

en: Get started with a plan that matches your requirements:
my: သင့်လိုအပ်ချက်နှင့် ကိုက်ညီသော အစီအစဉ်ဖြင့် စတင်ပါ။

en: Get started with the Accessibility widget by enabling it in our Settings under the Widget Option section.
my: အဝင်လမ်း widget ကို အသုံးပြုရန် Settings ထဲရှိ Widget Option တွင် ဖွင့်ပါ။

en: Gif Hide
my: GIF ဝှက်ရန်

en: Go Beyond Automation with Expert Audits
my: ကျွမ်းကျင်သူ စစ်ဆေးမှုများဖြင့် အလိုအလျောက်လုပ်ငန်းစဉ်ကို ကျော်လွန်ပါ

en: Have Questions Or Need Assistance? %s
my: မေးခွန်းများရှိပါသလား၊ အကူအညီလိုအပ်ပါသလား? %s

en: Have questions or need assistance? %1$sContact us%2$s
my: မေးခွန်းများရှိပါသလား၊ အကူအညီလိုအပ်ပါသလား? %1$sဆက်သွယ်ပါ%2$s

en: Have questions or need assistance? %s
my: မေးခွန်းများရှိပါသလား၊ အကူအညီလိုအပ်ပါသလား? %s

en: Have questions or need assistance? <a href="%s" target="_blank">Contact us</a>
my: မေးခွန်းများရှိပါသလား၊ အကူအညီလိုအပ်ပါသလား? <a href="%s" target="_blank">ဆက်သွယ်ပါ</a>

en: Hide GIFs and Animations for Reduced Distraction
my: အာရုံမပျက်စေရန် GIF နှင့် အနုမြူများ ဝှက်ပါ

en: Hide Interface
my: အင်တာဖေ့စ် ဝှက်ရန်

en: Hide Interface should not be empty.
my: အင်တာဖေ့စ် ဝှက်မှု အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Hide Search Bar
my: ရှာဖွေရေး ဘား ဝှက်ရန်

en: Hide Statement
my: ကြေညာချက်ကို ဝှက်ရန်

en: Hides GIF animations that can distract or trigger motion sensitivity.
my: အာရုံလှုပ်ရှားစေသည့် သို့မဟုတ် လှုပ်ရှားမှုအပေါ် အနူးညံ့စေသည့် GIF အနုမြူများကို ဝှက်ထားပေးပါသည်။

en: Hides the search bar from the user interface.
my: အသုံးပြုသူ အင်တာဖေ့စ်မှ ရှာဖွေရေး ဘားကို ဝှက်ထားပေးပါသည်။

en: Hides the statement section from the user interface.
my: အသုံးပြုသူ အင်တာဖေ့စ်မှ ကြေညာချက် အပိုင်းကို ဝှက်ထားပေးပါသည်။

en: High Saturation
my: အရောင်ပြည့်ဝမှု မြင့်

en: High saturation should not be empty.
my: အရောင်ပြည့်ဝမှုမြင့် အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Highlight Focus
my: အာရုံစိုက်မှု အထူးပြုပါ

en: Highlight Focus should not be empty.
my: အာရုံစိုက်မှု အထူးပြုမှု အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Highlight Hover
my: Hover အထူးပြုပါ

en: Highlight Hover should not be empty.
my: Hover အထူးပြုမှု အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Highlight Links
my: လင့်ခ်များကို အထူးပြုပါ

en: Highlight Links should not be empty.
my: လင့်ခ်အထူးပြုမှု အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Highlight Titles
my: ခေါင်းစဉ်အထူးပြုမှု

en: Highlight Titles should not be empty.
my: ခေါင်းစဉ်အထူးပြုမှု အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Highlight on Hover and Focus for Easier Navigation
my: သွားလာမှု ပိုမိုလွယ်ကူစေရန် Hover နှင့် အာရုံစိုက်မှု အထူးပြုပါ

en: Highlights elements when hovered, helping users follow cursor movements.
my: မောက်စ်လက်ကွက် သို့မဟုတ် ထောက်ပြရာတွင် အချက်အလက်အရာဝတ္ထုများကို အထူးပြုပြသပေး၍ ကာဆာ အရွေ့လျားမှုကို လိုက်နာရန် ကူညီပေးပါသည်။

en: Highlights focused elements, enhancing accessibility for keyboard navigation.
my: အာရုံစိုက်ထားသော အရာဝတ္ထုများကို အထူးပြုပြသပေး၍ ကီးဘုတ် သွားလာမှုအတွက် ဝင်ရောက်နိုင်စွမ်းကို တိုးတက်စေပါသည်။

en: How to Add an Accessibility Link to Your Footer
my: Footer တွင် Accessibility လင့် ထည့်နည်း

en: How to Enable/Disable Widget
my: Widget ကို ဘယ်လို ဖွင့်/ပိတ်မလဲ

en: How to cancel your subscription
my: သင်၏ စာရင်းသွင်းမှုကို မည်သို့ ပယ်ဖျက်ရမည်နည်း

en: How to contact support if you are on the Free plan
my: အခမဲ့ အစီအစဉ်တွင်ရှိသော် အထောက်အပံ့နှင့် မည်သို့ ဆက်သွယ်မည်

en: How to enable the Free plan
my: အခမဲ့ အစီအစဉ်ကို မည်သို့ ဖွင့်အသုံးပြုမည်

en: If you are on the Free plan, you can reach our support team by sending an email to
my: သင်သည် အခမဲ့ အစီအစဉ်ကို အသုံးပြုနေပါက အောက်ပါ အီးမေးလ်သို့ စာပို့၍ ကျွန်ုပ်တို့၏ အထောက်အပံ့အဖွဲ့နှင့် ဆက်သွယ်နိုင်ပါသည်

en: If you need further assistance, please contact us at
my: နောက်ထပ် အကူအညီ လိုအပ်ပါက ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ပါ -

en: If you need further assistance, please contact us at %1$s. You can also check our %2$s for more information.
my: နောက်ထပ်အကူအညီလိုအပ်ပါက %1$s တွင် ဆက်သွယ်ပါ။ နောက်ထပ်သတင်းအချက်အလက်များအတွက် %2$s ကိုလည်း ကြည့်ရှုနိုင်ပါသည်။

en: If you require any further information or assistance, please do not hesitate to contact us. Our support team is readily available to address any queries or concerns you may have regarding our subscription plans or any other aspect of our app.
my: နောက်ထပ်အချက်အလက် သို့မဟုတ် အကူအညီလိုအပ်ပါက ကျွန်ုပ်တို့ထံ ဆက်သွယ်ရန် မကြောက်ပါနှင့်။ ကျွန်ုပ်တို့၏ ထောက်ပံ့ရေးအဖွဲ့သည် သင့်မေးခွန်းများကို အမြန်ဖြေကြားပေးနိုင်ပါသည်။

en: Image Alt Tooltip
my: ပုံ Alt Tooltip

en: Image Alt Tooltip should not be empty.
my: ပုံ Alt Tooltip အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Image Hide
my: ပုံဝှက်မှု

en: Image Hide should not be empty.
my: ပုံဝှက်မှု အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Image, Video & GIF Enable/Disable
my: Image, Video နှင့် GIF ဖွင့်/ပိတ်

en: Image/Video Hide
my: ပုံ/ဗီဒီယို ဝှက်ရန်

en: Includes all features from the Growth Plan
my: တိုးတက်မှု အစီအစဉ်၏ အင်္ဂါရပ်များ အားလုံး ပါဝင်သည်

en: Includes all features from the Scale Plan
my: Scale အစီအစဉ်၏ အင်္ဂါရပ်များ အားလုံး ပါဝင်သည်

en: Includes all features from the Startup Plan
my: စတင်အစီအစဉ်၏ အင်္ဂါရပ်များ အားလုံး ပါဝင်သည်

en: Invert Colors
my: အရောင်ပြောင်းမှု

en: Invert Colors should not be empty.
my: အရောင်ပြောင်းမှု အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Keyboard Nav
my: ကီးဘုတ် သွားလာမှု

en: Keyboard Nav Icon
my: Keyboard Navigation Icon

en: Keyboard Navigation
my: ကီးဘုတ် သွားလာမှု

en: Keyboard should not be empty.
my: ကီးဘုတ် အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Kindly note that upon opting for a subscription plan within our app, please be informed that refunds will not be applicable. This policy applies universally to all subscription plans offered, including both monthly and yearly options. We appreciate your understanding and cooperation in adhering to our policy, as we aim to ensure consistency and fairness in all aspects of our subscription services.
my: ကျွန်ုပ်တို့၏အက်ပ်တွင် စာရင်းသွင်းအစီအစဉ်တစ်ခုကို ရွေးချယ်ပါက ပြန်အမ်းငွေ မရရှိနိုင်ကြောင်း သတိပြုပါ။ ဤမူဝါဒသည် လစဉ်နှင့် နှစ်စဉ် အစီအစဉ်အားလုံးတွင် သက်ရောက်သည်။ ကျွန်ုပ်တို့၏ မူဝါဒကို နားလည်မှုနှင့် ပူးပေါင်းဆောင်ရွက်မှုအတွက် ကျေးဇူးတင်ပါသည်။

en: Language Controllers
my: ဘာသာစကား ထိန်းချုပ်သူများ

en: Language Sorting
my: ဘာသာစကား အစီအစဉ် စီစဉ်မှု

en: Language Variable
my: ဘာသာစကား Variable

en: Language hidden
my: ဘာသာစကား ဝှက်ထားသည်

en: Language visible
my: ဘာသာစကား မြင်သာသည်

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: Left Alignment
my: ဘယ်ဘက်တန်းညှိမှု

en: Left Alignment should not be empty.
my: ဘယ်ဘက်တန်းညှိမှု အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Let's Go
my: စတင်လိုက်ပါစို့

en: Let's start by choosing a plan that fits your needs.
my: သင့်လိုအပ်ချက်နှင့် ကိုက်ညီသော အစီအစဉ်တစ်ခု ရွေးချယ်ခြင်းဖြင့် စတင်ပါစို့။

en: Lets users control the site using voice commands for hands-free accessibility.
my: လက်သုံးစရာ မလိုဘဲ အသံအမိန့်များဖြင့် ဆိုဒ်ကို ထိန်းချုပ်အသုံးပြုနိုင်စေပါသည်။

en: Letter Spacing
my: အက္ခရာအကြားအကွာ

en: Letter Spacing should not be empty.
my: အက္ခရာအကြားအကွာ အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Light Contrast
my: အဖြူရောင်အပြာအနက်

en: Light Contrast should not be empty.
my: အဖြူရောင်အပြာအနက် အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Line Height
my: စာကြောင်းအမြင့်

en: Line Height & Alignments
my: စာကြောင်းအမြင့်နှင့် တန်းညှိမှုများ

en: Line Height should not be empty.
my: စာကြောင်းအမြင့် အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Locate the place where you want to add the link (typically just before the closing <code>&lt;/footer&gt;</code> or <code>&lt;/body&gt;</code> tag).
my: လင့်ကို ထည့်ချင်သော နေရာကို ရှာပါ (ပုံမှန်အားဖြင့် <code>&lt;/footer&gt;</code> သို့မဟုတ် <code>&lt;/body&gt;</code> ပိတ်တက်မတိုင်မီ)။

en: Low Saturation
my: အရောင်ပြည့်ဝမှု နိမ့်

en: Low saturation should not be empty.
my: အရောင်ပြည့်ဝမှုနိမ့် အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Manage Languages
my: ဘာသာစကားများ စီမံခန့်ခွဲပါ

en: Media Control
my: မီဒီယာ ထိန်းချုပ်မှု

en: Menu Settings
my: မီနူး ဆက်တင်များ

en: Middle Left
my: အလယ်ဘယ်

en: Middle Right
my: အလယ်ညာ

en: Mobile Design
my: မိုဘိုင်း ဒီဇိုင်း

en: Mobile Position
my: မိုဘိုင်း တည်နေရာ

en: Mobile View Design
my: မိုဘိုင်းမြင်ကွင်း ဒီဇိုင်း

en: Mobile view Design
my: မိုဘိုင်း မြင်ကွင်း ဒီဇိုင်း

en: Modifies background colors to reduce eye strain and improve content legibility.
my: မျက်စိ ပင်ပန်းမှု လျော့နည်းစေရန်နှင့် ဖတ်ရှုနိုင်မှု တိုးတက်စေရန် နောက်ခံအရောင်များကို ချိန်ညှိပြောင်းလဲပေးပါသည်။

en: Monthly
my: လစဉ်

en: Most 5 Used Feature Analytics
my: မၤ 5 ပီၤ ကီၤလီ Feature Analytics

en: Motor Impaired
my: လှုပ်ရှားမှု ချို့တဲ့မှု

en: Multiple Languages Support
my: ဘာသာစကားများ များစွာ ထောက်ပံ့မှု

en: Mute Sounds
my: အသံပိတ်ပါ

en: Mute Sounds should not be empty.
my: အသံပိတ်မှု အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Name
my: အမည်

en: Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget.
my: ဆက်တင်များသို့ သွားပြီး Accessibility ဝစ်ဂျက်ကို ဖွင့်ပါ။

en: Navigate to the Plan page and click on the Cancel Subscription button
my: အစီအစဉ် စာမျက်နှာသို့ သွားပြီး ‘စာရင်းသွင်းမှု ပယ်ဖျက်ရန်' ခလုတ်ကို နှိပ်ပါ။

en: Navigation & Input
my: သွားလာမှုနှင့် ထည့်သွင်းမှု

en: Navigation and Interaction Controllers
my: သွားလာမှုနှင့် အပြန်အလှန် ထိန်းချုပ်သူများ

en: Need help deciding? Contact us at %1$s or check our %2$s for detailed feature comparisons.
my: ဆုံးဖြတ်ရန် အကူအညီလိုပါသလား? %1$s တွင် ဆက်သွယ်ပါ သို့မဟုတ် %2$s တွင် အင်္ဂါရပ်အသေးစိတ် နှိုင်းယှဉ်ချက်များကို ကြည့်ပါ။

en: Need help or want to remove branding?
my: အကူအညီလိုပါသလား သို့မဟုတ် Branding ကို ဖယ်ရှားလိုပါသလား?

en: No Significant Most Features Usage Found
my: အထင်ရှားသော အင်္ဂါရပ်အသုံးပြုမှု မတွေ့ရှိပါ

en: No relevant data is available for the specified range
my: ဖော်ညွှန်းထားသော ကာလအတွင်း သက်ဆိုင်ရာဒေတာ မရှိပါ

en: Not Applicable or It May Require Manual Audit
my: မသက်ဆိုင်ပါ သို့မဟုတ် ကိုယ်တိုင် စစ်ဆေးရန် လိုအပ်နိုင်သည်

en: Not default language
my: မူလဘာသာစကား မဟုတ်ပါ

en: Note:
my: မှတ်ချက်:

en: Note: It is recommended to use a child theme to prevent your changes from being lost during theme updates.
my: မှတ်ချက်- Theme ကို အပ်ဒိတ်လုပ်ရာတွင် ပြင်ဆင်မှုများ ပျောက်ကွယ်မနေစေရန် Child Theme ကို အသုံးပြုရန် အကြံပြုပါသည်။

en: Once the accessibility widget’s functionality is verified, we’ll proceed to remove all branding for your white-label configuration.
my: Accessibility ဝစ်ဂျက်၏ လုပ်ဆောင်ချက်ကို အတည်ပြုပြီးနောက် သင့် white-label ပြင်ဆင်မှုအတွက် Branding အားလုံးကို ဖယ်ရှားသွားမည် ဖြစ်သည်။

en: One Click to Make Your Website Accessible Today
my: ယနေ့ သင့်ဝဘ်ဆိုဒ်ကို အသုံးပြုနိုင်ရန် နှိပ်ချက်တစ်ချက်သာလိုအပ်သည်

en: Open your active theme’s <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
my: သင့်အသုံးပြုနေသော theme ၏ <code>footer.php</code> သို့မဟုတ် <code>functions.php</code> ဖိုင်ကို ဖွင့်ပါ (<code>/wp-content/themes/your-theme/</code> တွင် ရှိလေ့ရှိသည်)။

en: Option to display accessibility widget link in website footer
my: ဝက်ဘ်ဆိုဒ် အောက်ခြေတွင် အဝင်လမ်း widget လင့်ခ် ပြသရန် ရွေးချယ်မှု

en: Overview
my: အနှစ်ချုပ်

en: Padding
my: အထူ

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Personalized User Accessibility Profile Settings
my: အသုံးပြုသူအလိုက် အဝင်လမ်း ပရိုဖိုင် ဆက်တင်များ

en: Personalized accessibility profiles for user-specific needs
my: အသုံးပြုသူတစ်ဦးချင်း လိုအပ်ချက်များအတွက် ကိုယ်ပိုင် အဝင်လမ်း ပရိုဖိုင်များ

en: Plan
my: အစီအစဉ်

en: Plan Specific Features
my: အစီအစဉ်အလိုက် အင်္ဂါရပ်များ

en: Plans
my: စီစဉ်ချက်များ

en: Please uninstall this plugin and reinstall it.
my: ဤပလပ်ဂင်ကို ဖယ်ရှားပြီး ပြန်တပ်ဆင်ပါ။

en: Please upgrade your plan to continue accessing premium accessibility features.
my: အဆင့်မြင့် အသုံးပြုနိုင်မှု အင်္ဂါရပ်များကို ဆက်လက် အသုံးပြုနိုင်ရန် သင့်အစီအစဉ်ကို အပ်ဂရိတ်လုပ်ပါ။

en: Position
my: တည်နေရာ

en: Premium
my: ပရီမီယမ်

en: Premium Plan
my: ပရီမီယမ်အစီအစဉ်

en: Prioritize and sort languages based on your customer base
my: သင်၏ ဖောက်သည်အုပ်စုအပေါ် မူတည်၍ ဘာသာစကားများကို ဦး列ပေးပြီး စီစဉ်ပါ

en: Priority chat support during business hours
my: လုပ်ငန်းချိန်အတွင်း ဦးစားပေး စကားပြော ထောက်ပံ့မှု

en: Priority support and regular updates
my: ဦးစားပေး အထောက်အပံ့နှင့် ပုံမှန် အပ်ဒိတ်များ

en: Professional
my: ပရော်ဖက်ရှင်နယ်

en: Professional Plan
my: ပရော်ဖက်ရှင်နယ်အစီအစဉ်

en: Profile Options
my: ပရိုဖိုင် ရွေးချယ်မှုများ

en: Profile Settings
my: ပရိုဖိုင် ဆက်တင်များ

en: Profile Settings should not be empty.
my: ပရိုဖိုင် ဆက်တင်များ အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Quick Access Panel for Useful Accessibility Tools
my: အသုံးဝင်သော အဝင်လမ်းကိရိယာများအတွက် အမြန်ဝင်ရောက်နိုင်သော ပန်နယ်

en: Quick navigation tool showing all Headings, Landmarks, and Links in one place.
my: ခေါင်းစဉ်များ၊ လမ်းညွှန်အမှတ်များနှင့် လင့်များအားလုံးကို တစ်နေရာတည်းတွင် ပြသပေးသော မြန်ဆန်လမ်းညွှန်ကိရိယာ။

en: Read Mode
my: ဖတ်ရှုမုဒ်

en: Read Mode should not be empty.
my: ဖတ်ရှုမုဒ် အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Readable Fonts
my: ဖတ်နိုင်သော စာလုံးဖောင့်

en: Readable Fonts should not be empty.
my: ဖတ်နိုင်သော စာလုံးဖောင့် အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Readable Fonts, Reading Mask, and Highlight Titles
my: ဖတ်နိုင်သော စာလုံးဖောင့်၊ ဖတ်ရှု မတ်စ်၊ ခေါင်းစဉ်အထူးပြုမှု

en: Reading Guide
my: ဖတ်ရှုလမ်းညွှန်

en: Reading Guide Color should not be empty.
my: ဖတ်ရှုလမ်းညွှန် အရောင် အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Reading Mask
my: ဖတ်ရှု မတ်စ်

en: Reading Mask should not be empty.
my: ဖတ်ရှု မတ်စ် အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Reads selected text aloud for users with visual impairments or reading difficulties.
my: မြင်ကြည့်နိုင်စွမ်း ချို့တဲ့သူများ သို့မဟုတ် ဖတ်ရှုရ ခက်ခဲသူများအတွက် ရွေးချယ်ထားသော စာသားကို အသံဖြင့် ဖတ်ပြပေးပါသည်။

en: Refresh your website to see the link appear in the footer.
my: ဝဘ်ဆိုဒ်ကို Refresh လုပ်ပြီး Footer တွင် လင့် ပေါ်လာခြင်းကို ကြည့်ပါ။

en: Remove default widget branding for a fully white-labeled experience
my: အပြည့်အဝ White-label အတွေ့အကြုံအတွက် မူလာ widget အမှတ်တံဆိပ်ကို ဖယ်ရှားပါ

en: Removes accessibility tool branding for a cleaner, white-labeled appearance.
my: ပိုမိုရှင်းလင်းပြီး White-label စတိုင်အဖြစ် ပေါ်လွင်စေရန် ဝင်ရောက်နိုင်စွမ်း ကိရိယာ အမှတ်တံဆိပ်ကို ဖယ်ရှားပေးပါသည်။

en: Resend OTP
my: OTP ကို ပြန်ပို့ပါ

en: Reset All should not be empty.
my: အားလုံး ပြန်စတင်မှု အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Reset To Default
my: မူလသတ်မှတ်ချက် သို့ ပြန်သတ်မှတ်ရန်

en: Reset all
my: အားလုံး ပြန်စတင်ပါ

en: Restricted Brand Customization
my: အမှတ်တံဆိပ် ကိုယ်တိုင်ပြင်ဆင်မှု ကန့်သတ်ခြင်း

en: Right Alignment
my: ညာဘက်တန်းညှိမှု

en: Saturation Modes
my: အရောင်ပြည့်ဝမှု မုဒ်များ

en: Save
my: သိမ်းဆည်းပါ

en: Save the changes to the <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file.
my: ပြောင်းလဲမှုများကို <code>footer.php</code> သို့မဟုတ် <code>functions.php</code> ဖိုင်တွင် သိမ်းဆည်းပါ။

en: Scan Your site
my: သင့်ဆိုက်ကို စကင်လုပ်ပါ

en: Seizure Safe should not be empty.
my: Seizure Safe သည် အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Select Monthly Plan:
my: လစဉ်အစီအစဉ် ရွေးချယ်ပါ:

en: Select Plan and Offers
my: အစီအစဉ်နှင့် အထူးအခွင့်အရေးများ ရွေးချယ်ပါ

en: Select Yearly Plan:
my: နှစ်စဉ်အစီအစဉ် ရွေးချယ်ပါ:

en: Selected
my: ရွေးချယ်ပြီးသည်

en: Set %s Default Language
my: %s ကို မူလဘာသာစကားအဖြစ် သတ်မှတ်ပါ

en: Settings
my: ဆက်တင်များ

en: Show Language
my: ဘာသာစကား ပြပါ

en: Simplifies the layout and focuses on text for easier reading, removing distractions like sidebars and ads.
my: စာမျက်နှာ အပြင်အဆင်ကိုရိုးရှင်းစေပြီး ဖတ်ရှုရ လွယ်ကူရေးအတွက် စာသားပေါ် အာရုံစိုက်စေသည်။ ဘေးဘားများ သို့မဟုတ် ကြော်ငြာများကဲ့သို့ အာရုံလှုပ်ရှားစေသော အရာများကို ဖယ်ရှားပေးပါသည်။

en: Smart Contrast for Better Readability
my: ပိုမိုဖတ်နိုင်စေရန် Smart Contrast

en: Smart Contrast should not be empty.
my: Smart Contrast သည် အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Sorry, You can not update....
my: စိတ်မရှိပါနဲ့၊ သင်မပြင်ဆင်နိုင်ပါ...

en: Sound Muting for Distraction-Free Browsing
my: အာရုံမပျက်စေရန် အသံပိတ်ခြင်း

en: Speech Support
my: အသံထောက်ပံ့မှု

en: Standard support via email and live chat during business hours
my: လုပ်ငန်းချိန်အတွင်း အီးမေးလ်နှင့် လိုင်းချတ်မှတစ်ဆင့် စံသတ်မှတ် ထောက်ပံ့ရေး

en: Standard support via email.
my: စံနှုန်းအထောက်အပံ့ကို အီးမေးလ်မှတစ်ဆင့် ပေးအပ်ပါသည်။

en: Start Free Trial
my: အခမဲ့ စမ်းသပ်မှု စတင်ပါ

en: Start My Compliance Plan
my: ကျွန်ုပ်၏ လိုက်နာမှု အစီအစဉ် စတင်ရန်

en: Start Your Accessibility Journey:
my: သင့်အဝင်လမ်းခရီးစတင်ပါ။

en: Start a 5-Day Free Trial for
my: နာ်လဘဲၣ် 5 ပီၤၼ် ၡၢ်ၸဝ်လီၤ လၢဝ်ကီၤ

en: Start a 7-Day Free Trial
my: ၇ ရက် အခမဲ့ စမ်းသပ်မှု စတင်ပါ

en: Start a 7-Day Free Trial for
my: ၇ ရက်အခမဲ့ စမ်းသပ်သုံးစွဲမှု စတင်ရန်

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 5-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
my: သင့်လိုအပ်ချက်နှင့်ကိုက်ညီသော လစဉ်အစီအစဉ်ကို ရွေးချယ်ခြင်းဖြင့် စတင်ပါ။ အစီအစဉ်တစ်ခုစီတွင် မတူညီသောအင်္ဂါရပ်များနှင့် စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်မှုများ ပါဝင်သည်။ သင်ရွေးချယ်သည့်အစီအစဉ်သည် widget တွင် သင်အသုံးပြုနိုင်မည့်အင်္ဂါရပ်များကို ဆုံးဖြတ်ပေးမည်ဖြစ်သည်။ ထို့အပြင်၊ အင်္ဂါရပ်အားလုံးကို စူးစမ်းလေ့လာပြီး သင့်ဆိုင်၏ဝင်ရောက်နိုင်စွမ်းကို မြှင့်တင်ရန် ၅ ရက်ကြာ အခမဲ့အစမ်းသုံးခွင့်ကို ရယူလိုက်ပါ။

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 7-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
my: စတင်ရန် သင့်လိုအပ်ချက်များနှင့် ကိုက်ညီသည့် လစဉ် အစီအစဉ်ကို ရွေးချယ်ပါ။ အစီအစဉ်တိုင်းတွင် နှိုင်းယှဉ်ကွာခြားသည့် အင်္ဂါရပ်များနှင့် ပြင်ဆင်စိတ်ကြိုက်ရွေးချယ်နိုင်မှုများ ပါဝင်သည်။ သင်ရွေးချယ်သည့် အစီအစဉ်က ဝစ်ဂျက်အတွင်း မည်သည့် အင်္ဂါရပ်များကို သင် အသုံးပြုနိုင်မည်ကို ဆုံးဖြတ်ပေးသည်။ ထို့အပြင် အင်္ဂါရပ်အားလုံးကို ထူးထူးခြားခြား စမ်းစစ် ယုံကြည်နိုင်ရန် ရက် ၇ အခမဲ့ စမ်းသပ်ခွင့်ကို ခံစားလိုက်ပါ။

en: Start with a %1$s5-day free trial%2$s to experience all features:
my: အင်္ဂါရပ်များအားလုံးကို စမ်းသပ်ရန် %1$s5-ရက် အခမဲ့ စမ်းသပ်မှု%2$s ဖြင့် စတင်ပါ။

en: Startup
my: ပွဲဦးစတင်ခြင်း

en: Startup Plan
my: စတင်အစီအစဉ်

en: Statement
my: ကြေညာချက်

en: Statement Link?
my: ကြေညာချက် လင့်ခ်?

en: Statement should not be empty.
my: ကြေညာချက် အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Stop Animation
my: အနုမြူ ရပ်တန့်ပါ

en: Stop Animation should not be empty.
my: အနုမြူ ရပ်တန့်မှု အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Submit
my: တင်သွင်းပါ

en: Success!
my: အောင်မြင်သည်!

en: Support for 100+ Languages
my: ဘာသာစကား 100 ကျော် အထောက်အပံ့

en: Support on Email
my: အီးမေးလ်ဖြင့် ထောက်ပံ့မှု

en: Supports 100+ languages with automatic translation
my: အလိုအလျောက် ဘာသာပြန်ခြင်းဖြင့် ဘာသာစကား ၁၀၀ ကျော်ကို ထောက်ပံ့သည်

en: Talk & Type
my: ပြောဆိုရေးသားပါ

en: Talk And Type
my: ပြောဆိုရေးသားပါ

en: Talk and Type should not be empty.
my: ပြောဆိုရေးသားမှု အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Text Colors
my: စာသားအရောင်များ

en: Text Colors should not be empty.
my: စာသားအရောင် အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Text Customization Controllers
my: စာသား စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်မှု ထိန်းချုပ်သူများ

en: Text Enhancer
my: စာသား တိုးတက်စေသူ

en: Text Enhancer should not be empty.
my: စာသားတိုးတက်စေသူ အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Text Enhancer, Image Alt Tooltip, and Stop Animation
my: စာသားတိုးတက်စေသူ၊ ပုံ Alt Tooltip၊ အနုမြူ ရပ်တန့်မှု

en: Text Speech
my: စာသား အသံထွက်

en: Text Speech should not be empty.
my: စာသား အသံထွက်မှု အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Text and Layout Font
my: စာသားနှင့် အပြင်အဆင် စာလုံးဖောင့်

en: Text enhancer for clarity, image alt tooltips, and option to stop animations
my: ဖတ်ရှုရ ပိုတိကျစေရန် စာသား တိုးတက်စေသူ၊ ပုံ alt tooltip များနှင့် အနိမ့်အမြင့် အနေအထားများရပ်တန့်စေရန် ရွေးချယ်ခွင့်

en: Text to Speech
my: စာသားမှ အသံထွက်

en: Text to Speech & Sounds Enable/Disable
my: စာသားမှ အသံပြောင်းခြင်းနှင့် အသံ ဖွင့်/ပိတ်

en: Text-to-speech, voice navigation, and talk & type input
my: စာသားမှ အသံထွက်၊ အသံဖြင့် သွားလာမှုနှင့် ပြောဆိုရေးသားမှု ထည့်သွင်းမှု

en: Thank You Banner Image
my: ကျေးဇူးတင်ပါသည် ဘန်နာ ပုံရိပ်

en: Thank You for Choosing a Plan!
my: အစီအစဉ်တစ်ခု ရွေးချယ်သည့်အတွက် ကျေးဇူးတင်ပါသည်!

en: Thanks for choosing our app! We're here to help make your website accessible to everyone.
my: ကျွန်ုပ်တို့၏အက်ပ်ကို ရွေးချယ်သည့်အတွက် ကျေးဇူးတင်ပါသည်။ သင့်ဝက်ဘ်ဆိုက်အားလုံးအတွက် အဝင်လမ်းရရှိစေရန် ကူညီပေးပါမည်။

en: The %1$s "Choose Design" %2$s option empowers merchants to select from a variety of design styles for our widget, tailoring it to their unique preferences and needs.
my: %1$s 'ဒီဇိုင်းရွေးချယ်ပါ' %2$s ရွေးချယ်မှုသည် ကုန်သည်များအား widget အတွက် ဒီဇိုင်းစတိုင်အမျိုးမျိုးမှ ကိုယ်ပိုင်နှစ်သက်မှုနှင့် လိုအပ်ချက်အတိုင်း ရွေးချယ်နိုင်စေသည်။

en: The %1$s "Customize Position" %2$s feature enables merchants to tailor the exact placement of our widget, ensuring it perfectly fits their site layout and design vision.
my: %1$s 'တည်နေရာကို စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်ပါ' %2$s အင်္ဂါရပ်သည် ကုန်သည်များအား widget ကို ကိုယ်ပိုင်ဆိုဒ်ပုံစံနှင့် ဒီဇိုင်းအမြင်အတိုင်း တိတိကျကျ တပ်ဆင်နိုင်စေသည်။

en: The <strong>Language Sorting</strong> feature allows you to customize the order in which languages appear on your Language page and in the Widget. Simply use the up and down arrows beside each language to rearrange them according to your preference. Once you're happy with the order, click Save Ranking to apply the changes. The languages will then appear in the same order across your storefront and Widget, providing a consistent experience for your users.
my: <strong>Language Sorting</strong> အင်္ဂါရပ်သည် သင်၏ ဘာသာစကား စာမျက်နှာနှင့် Widget တွင် ဘာသာစကားများ ပေါ်လာသည့် အစီအစဉ်ကို စိတ်ကြိုက် ပြင်ဆင်ခွင့်ပေးသည်။ ဘာသာစကား တစ်ခုချင်းခြား၏ կողေပေါ်ရှိ အပေါ်/အောက် မြှားကိရိယာများကို အသုံးပြု၍ သင်နှစ်သက်သလို အစီအစဉ် ပြန်လည်တက်စဉ်စားနိုင်သည်။ အစီအစဉ်နှင့် သင်ပြောက်လွှာပျော်ရွင်သွားပြီးပါက "Save Ranking" ကိုနှိပ်၍ ပြောင်းလဲမှုများကို အသုံးချပါ။ ထို့နောက် သင့်စတိုးခြံနှင့် Widget တစ်လျှောက် ဘာသာစကားများကို ထိုအမူအရာ အစီအစဉ်အတိုင်း ပြသောကြောင့် အသုံးပြုသူများအတွက် တစ်စည်းတစ်စေ့ အတွေ့အကြုံကို ပေးစွမ်းပါသည်။

en: The <strong>Language Variable</strong> feature allows your widget to automatically adapt to the language selected on your website. When enabled, the widget will detect and match the site's active language - ensuring a seamless and consistent experience for users navigating your site in different languages. This is especially helpful if your store already includes a language selector, as it improves accessibility and ensures that the widget content is always shown in the user’s preferred language without any extra configuration.
my: <strong>Language Variable</strong> အင်္ဂါရပ်သည် သင်၏ ဝက်ဘ်ဆိုဒ်တွင် ရွေးချယ်ထားသော ဘာသာစကားနှင့် Widget ကို အလိုအလျောက် ကိုက်ညီစေရန် အကူအညီပေးသည်။ ဖွင့်ထားသည့် အခါ Widget သည်ဆိုဒ်၏ လက်ရှိ အလုပ်လုပ်နေသော ဘာသာစကားကို လှော်ဆော်ဖော်ထုတ်ကာ ကိုက်ညီသော အတွေ့အကြုံကို သုံးစွဲသူများအတွက် ပံ့ပိုးပေးသည်။ သင်၏ဆိုင်တွင် ဘာသာစကား ရွေးချယ်ကိရိယာ ရှိပြီးသားဆိုလျှင် ယင်းသည် ဝင်ရောက်နိုင်စွမ်းကို တိုးတက်စေပြီး အပိုဆောင်တပ် မလိုဘဲ အသုံးပြုသူ နှစ်သက်သည့် ဘာသာစကားဖြင့် Widget အကြောင်းအရာကို အမြဲတမ်း ပြသပေးနိုင်ပါသည်။

en: The email or phone number you entered is already in use.
my: သင်ထည့်သွင်းထားသော အီးမေးလ် သို့မဟုတ် ဖုန်းနံပါတ်သည် အပြီးအသုံးပြုထားပြီး ဖြစ်သည်။

en: The free widget is only available for use on the specific website URL you provided.
my: အခမဲ့ ဝစ်ဂျက်ကို သင်ပေးထားသော သီးသန့် ဝဘ်ဆိုဒ် URL တွင်သာ အသုံးပြုနိုင်ပါသည်။

en: This feature aligns all text to the left, avoiding center or justified text which can be harder to read for people with dyslexia or cognitive challenges.
my: ဤအင်္ဂါရပ်သည် စာသားအားလုံးကို ဘယ်ဘက် သို့ တန်းညှိပေးပြီး အလယ်တန်း သို့မဟုတ် ကြောင်းညှိစာသားများကို ရှောင်ရှားသဖြင့် ဖတ်ရှုရ ခက်ခဲနိုင်သူများအတွက် ပိုမိုဖတ်ရန် လွယ်ကူစေပါသည်။

en: This feature creates a horizontal reading mask that follows the cursor to help users focus on one line of text at a time.
my: ဤအင်္ဂါရပ်သည် ကာဆာနှင့် တစ်ပြေးညီ လိုက်သော အလျားလိုက် ဖတ်ရှု မတ်စ်တစ်ခုကို ဖန်တီးပြီး တစ်ကြောင်းချင်း စာသားပေါ် အာရုံစိုက်ဖတ်ရှုနိုင်ရန် ကူညီပေးပါသည်။

en: This feature disables the sound that plays when the accessibility widget is opened or closed.
my: အဝင်လမ်း widget ကို ဖွင့်/ပိတ် သည့်အချိန်တွင် ဗီူသံများ မဖွင့်အောင် ပိတ်ထားပေးပါသည်။

en: This feature enables keyboard navigation using Tab, Shift+Tab, and Enter, along with shortcuts like M for menus, H for headings, F for forms, B for buttons, P for paragraphs, and G for graphics.
my: ဤအင်္ဂါရပ်သည် Tab, Shift+Tab, Enter တို့ဖြင့် ကီးဘုတ် သွားလာမှုကို ဖွင့်ပေးပြီး မီနူးအတွက် M၊ ခေါင်းစဉ်အတွက် H၊ ဖောင်အတွက် F၊ ခလုတ်အတွက် B၊ စာပိုဒ်အတွက် P၊ ဂရပ်ဖစ်အတွက် G ကဲ့သို့ အလွယ်ကူ သတ်မှတ်ထားသော လျှပ်ကီးများကိုပါ ထောက်ပံ့ပေးသည်။

en: This feature hides images and videos to help users who are easily distracted or sensitive to visual media focus better on the text.
my: ဤအင်္ဂါရပ်သည် ပုံနှင့် ဗီဒီယိုများကို ဝှက်ပေးပြီး မြင်ကွင်းမီဒီယာများကြောင့် အာရုံလွယ်လျှောက်သည့် သုံးစွဲသူများအတွက် စာသားပေါ် ထူးခြားအာရုံ စိုက်နိုင်စေပါသည်။

en: This feature highlights all links on the page with a border or background, making them easier to identify and click.
my: စာမျက်နှာရှိ လင့်ခ်များအားလုံးကို အနားစွန်း သို့မဟုတ် နောက်ခံဖြင့် အထူးပြုပြသပေးသည်ဖြင့် သိသာ ထင်ရှားစေပြီး နှိပ်ရွေးရန် လွယ်ကူစေပါသည်။

en: This feature highlights headings and titles across the page, helping users quickly locate and navigate key content areas.
my: ဤအင်္ဂါရပ်သည် စာမျက်နှာတစ်လျှောက် ခေါင်းစဉ်များကို အထူးပြုပြသပေးပြီး အကြောင်းအရင်း အချက်အလက်နေရာများကို လျင်မြန်စွာ ရှာဖွေနိုင်ရန် ကူညီပေးပါသည်။

en: This feature increases space between letters, making text easier to distinguish and reducing visual crowding.
my: အက္ခရာများ အကြား အကွာအဝေးကို ထိန်းညှိတိုးမြှင့်ပေးပြီး စာသားကို ခွဲခြားဖတ်ရှုရန် ပိုမိုလွယ်ကူစေသည်။

en: This feature increases spacing between words to improve readability for users with dyslexia or cognitive impairments.
my: စကားလုံးများ အကြား အကွာအဝေးကို တိုးမြှင့်ကာ ဖတ်ရှုနိုင်မှုကို မျှတစေပါသည်။

en: This feature increases the contrast between text and background, making content easier to read for users with low vision.
my: စာသားနှင့် နောက်ခံ အကြား ကွာဟချက်ကို တိုးမြှင့်၍ မျက်စိအာရုံနည်းသူများအတွက် ဖတ်ရ အလွယ်ကူဆုံး ဖြစ်စေပါသည်။

en: This feature increases the size of the text throughout the website to help users with vision difficulties read content more comfortably.
my: ဝက်ဘ်ဆိုဒ်တစ်လျှောက် စာသားအရွယ်အစားကို တိုးမြှင့်ပေးကာ မျက်စိပင်ပန်းမှုရှိသူများအတွက် ဖတ်ရှုရ ပိုမိုအဆင်ပြေစေပါသည်။

en: This feature increases the vertical spacing between lines of text, making content more readable and less dense.
my: စာကြောင်းများ အကြား အလျားရှည် အကွာအဝေးကို တိုးမြှင့်ကာ ဖတ်ရှုရ မျှတပြီး မတင်းကျပ်စေပါ။

en: This feature is available in:
my: ဤအင်္ဂါရပ်သည် ရရှိနိုင်သည်:

en: This feature offers users multiple predefined accessibility profiles. Each profile includes a set of accessibility features tailored to specific needs. When a user selects a profile, all the associated features are automatically enabled.
my: ဤအင်္ဂါရပ်သည် အသုံးပြုသူများအတွက် သတ်မှတ်ပြီးသား ဝင်ရောက်နိုင်စွမ်း ပရိုဖိုင်များ အမျိုးမျိုးကို ပံ့ပိုးပေးထားသည်။ တစ်ခုချင်းစီတွင် အ احتياجات ထူးခြားမှုအလိုက် ကိုက်ညီသည့် အင်္ဂါရပ်စုများ ပါဝင်သည်။ ပရိုဖိုင်တစ်ခုကို ရွေးချယ်သောအခါ သက်ဆိုင်ရာ အင်္ဂါရပ်များအားလုံးကို အလိုအလျောက် ဖွင့်ပေးပါသည်။

en: This feature pauses animations, blinking, and flashing content to reduce motion sensitivity and distractions for users with vestibular disorders or ADHD.
my: အနေအထားပြောင်းလဲမှုများ၊ တပြတ်ပြတ် တောက်ပမှုများနှင့် အနုမြူများကို ခေတ္တရပ်ထားပေး၍ လှုပ်ရှားမှု အာရုံရွဲမှုကို လျော့နည်းစေပါသည်။

en: This feature provides a text magnifier that enlarges text under the cursor, helping users read small or dense text with ease.
my: ကာဆာအောက်ရှိ စာသားကို ချဲ့ထွင်ပြသရာ စာသားချဲ့ထွင် ကိရိယာကို ပံ့ပိုးပေးပြီး သေးငယ် သို့မဟုတ် တင်းကျပ်သော စာသားများကို လွယ်ကူစွာ ဖတ်ရှုနိုင်စေပါသည်။

en: This feature removes color saturation from the site, creating a grayscale experience that can reduce distractions and assist users with color sensitivity or color blindness.
my: ဆိုဒ်တွင် အရောင် ပြည့်ဝမှုကို လျှော့ချစေပြီး မီးခုံအရောင်အဖြစ် ပြောင်းလဲကာ အာရုံလှုပ်ရှားမှုကို လျော့ချပေးသဖြင့် အရောင်အနူးညံ့မှု များသူများ သို့မဟုတ် အရောင်ကွဲမမြင်သူများအတွက် ကူညီပေးပါသည်။

en: This feature replaces decorative or complex fonts with simpler, more readable ones to improve legibility.
my: ဖတ်ရှုရ လွယ်ကူစေရန် အလှဆင် ဖောင့်များ သို့မဟုတ် ရှုပ်ထွေးသော ဖောင့်များကို ပိုရိုးရှင်းပြီး ဖတ်နိုင်လွယ်သည့် ဖောင့်များဖြင့် အစားထိုးပြောင်းလဲပေးပါသည်။

en: This feature shows image alt text as a tooltip, helping screen reader users and others understand the content of visual elements.
my: ဤအင်္ဂါရပ်သည် ပုံ၏ alt စာသားကို tooltip အဖြစ် ပြသပေးပြီး စကရင်ဖတ်စက် အသုံးပြုသူများ အပါအဝင် မြင်ကွင်း အရာဝတ္ထုများ၏ အကြောင်းအရာကို နားလည်နိုင်စေပါသည်။

en: This is the default and most widely used design of the accessibility widget – tried, tested, and reliable across all devices.
my: ဤအရာသည် အဝင်လမ်း widget ၏ မူလာဒီဇိုင်းဖြစ်ပြီး ကိရိယာ အမျိုးမျိုးတွင် စမ်းသပ်ပြီး ယုံကြည်ရ စိတ်ချရသည့် အများဆုံး အသုံးပြုနေသော ဒီဇိုင်း ဖြစ်သည်။

en: This will be only Works on Position for "Bottom Left" and "Bottom Right"
my: ဤသည်သည် 'အောက်ဘယ်' နှင့် 'အောက်ညာ' တည်နေရာများတွင်သာ အလုပ်လုပ်ပါမည်။

en: This will only work on position for %1$s and %2$s
my: ဤသည်သည် %1$s နှင့် %2$s တည်နေရာများတွင်သာ အလုပ်လုပ်ပါမည်။

en: Title Colors
my: ခေါင်းစဉ်အရောင်များ

en: Title Colors should not be empty.
my: ခေါင်းစဉ်အရောင် အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Title Highlighting
my: ခေါင်းစဉ် အထူးပြုခြင်း

en: To discontinue using this plugin, please cancel your active subscription by clicking the button below.
my: ဤပလပ်ဂင်ကို အသုံးပြုခြင်းရပ်လိုပါက အောက်ပါခလုတ်ကိုနှိပ်၍ သင့်စာရင်းသွင်းမှုကို ပယ်ဖျက်ပါ။

en: To enable all accessibility widgets and features, you need to purchase a plan. Choose the perfect plan for your website needs.
my: အဝင်လမ်း widget နှင့် အင်္ဂါရပ်များအားလုံးကို အသုံးပြုရန် အစီအစဉ်တစ်ခု ဝယ်ယူရန် လိုအပ်ပါသည်။ သင့်ဝက်ဘ်ဆိုက်အတွက် သင့်တော်ဆုံး အစီအစဉ်ကို ရွေးချယ်ပါ။

en: To enable the Free plan, go to the Plan page and click on the Free button. Once clicked, a form will appear. Fill in all the required details, and the widget will automatically be displayed on the front end.
my: အခမဲ့ အစီအစဉ်ကို ဖွင့်အသုံးပြုရန် Plan စာမျက်နှာသို့ သွားပြီး Free ခလုတ္ကိုနှိပ်ပါ။ နှိပ်သောနှစ်ချက်တွင် ဖောင် တစ်ခု ပေါ်လာမည်ဖြစ်ပြီး လိုအပ်သောအချက်အလက်များကို ပြည့်စုံစွာ ဖြည့်သွင်းပါ။ ထို့နောက် ဝစ်ဂျက်သည် အင့်ဒ်ယူဇာပန်းတောင်းတွင် အလိုအလျောက် ပေါ်လာပါမည်။

en: To ensure your site is accessible and user-friendly, add an Accessibility Assistance link to your footer menu:
my: သင့်ဆိုဒ်ကို အသုံးပြုနိုင်ရေးနှင့် အသုံးပြုရလွယ်ကူရေး အတွက် Footer မီနူးတွင် Accessibility Assistance လင့်ကို ထည့်ပါ:

en: To make the widget visible, enable and save the accessibility settings.
my: Widget ကို မြင်သာရန် အဝင်လမ်း ဆက်တင်များကို ဖွင့်ပြီး သိမ်းဆည်းပါ။

en: Top Left
my: အပေါ်ဘယ်

en: Top Right
my: အပေါ်ညာ

en: Total Counts
my: လၢဝ်လီၤ မၤသးလီ

en: Total Counts Icon
my: လၢဝ်လီၤ မၤသးလီ Icon

en: Try
my: စမ်းကြည့်ရန်

en: Try Accessibility Assistant for free and instantly boost accessibility
my: အသုံးပြုနိုင်မှုကို ချက်ချင်းတိုးတက်စေရန် Accessibility Assistant ကို အခမဲ့ စမ်းသပ်အသုံးပြုပါ

en: Unlimited impressions and unrestricted widget visibility
my: အမတ်မရှိ ထင်ရှားမှုများနှင့် widget မြင်သာမှုကို ကန့်သတ်မထားပါ

en: Unlimited impressions on any plans and unrestricted widget visibility
my: အစီအစဉ် မရွေးကာ အမတ်မရှိ ထင်ရှားမှုများနှင့် ကန့်သတ်မထားသော widget မြင်သာမှု

en: Unlock Full Accessibility Features
my: အဝင်လမ်းအင်္ဂါရပ်များအားလုံးကို အသုံးပြုနိုင်ရန် ဖွင့်ပါ

en: Unlock full functionality by upgrading to a paid plan
my: အခကြေးငွေ အစီအစဉ်သို့ အဆင့်မြှင့်ခြင်းဖြင့် လုပ်ဆောင်ချက်အပြည့်အဝ အသုံးပြုနိုင်ပါသည်

en: Unlock insights and free access to our accessibility plugin by submitting your details below.
my: အောက်တွင် သင့်အသေးစိတ်အချက်အလက်များကို တင်သွင်းခြင်းဖြင့် ကျွန်ုပ်တို့၏ အဝင်လမ်းပလပ်အင်အား အခမဲ့အသုံးပြုခွင့်နှင့် ဗဟုသုတအမြင်များကို ရယူပါ။

en: Upgrade Plan
my: အစီအစဉ်ကို အပ်ဂရိတ်လုပ်ရန်

en: Upgrade your plan to enable this feature
my: ဤအင်္ဂါရပ်ကို အသုံးပြုနိုင်ရန် သင်၏ အစီအစဉ်ကို အဆင့်မြှင့်ပါ

en: Usage Guide
my: အသုံးပြုနည်း လမ်းညွှန်

en: Use Default Functionalities of Widget
my: Widget ၏ မူလ လုပ်ဆောင်ချက်များကို အသုံးပြုပါ

en: Use language variables for seamless multilingual store integration
my: စတိုးအတွင်း ဘာသာစကားများ မျိုးစုံကို လုံးဝ အဆင်ပြေစွာ ပေါင်းစည်းရရန် ဘာသာစကား variable များကို အသုံးပြုပါ

en: Useful Links
my: အသုံးဝင်သော လင့်ခ်များ

en: Useful Links should not be empty.
my: အသုံးဝင်သော လင့်ခ်များ အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: User Guide
my: အသုံးပြုသူလမ်းညွှန်

en: User Interaction with Features
my: User န့ၣ် Feature ကီၤလီ

en: Utility Settings
my: အသုံးဝင်သော ဆက်တင်များ

en: Verify
my: အတည်ပြုပါ

en: Verify Widget & Remove Branding
my: ဝစ်ဂျက်ကို အတည်ပြုပြီး Branding ကို ဖယ်ရှားပါ

en: Verify your email
my: အီးမေးလ်ကို အတည်ပြုပါ

en: Video Hide
my: ဗီဒီယိုဝှက်မှု

en: Video Hide should not be empty.
my: ဗီဒီယိုဝှက်မှု အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: View Plans & Pricing
my: အစီအစဉ်များနှင့် ဈေးနှုန်းများကို ကြည့်ပါ

en: Virtual Keyboard
my: မျက်နှာပြင်ကီးဘုတ်

en: Visible
my: မြင်သာသော

en: Visual Customization Controllers
my: မြင်ကွင်း စိတ်ကြိုက်ပြင်ဆင်မှု ထိန်းချုပ်သူများ

en: Visual Enhancements
my: မြင်ကွင်း တိုးတက်ရေး

en: Visually Impaired
my: မြင်ကြည့်နိုင်စွမ်း ချို့တဲ့သူ

en: Visually Impaired should not be empty.
my: မြင်ကြည့်နိုင်စွမ်း ချို့တဲ့သူ သည် အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Voice Commands should not be empty.
my: အသံအမိန့်များ အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Voice Navigation
my: အသံဖြင့် သွားလာမှု

en: Voice Navigation and Talk & Type Controls
my: အသံဖြင့် သွားလာမှုနှင့် ပြောဆိုရေးသားမှု ထိန်းချုပ်မှုများ

en: Want to remove branding for free?
my: Branding ကို အခမဲ့ ဖယ်ရှားလိုပါသလား?

en: We have an Exciting Offer for you:
my: သင့်အတွက် စိတ်လှုပ်ရှားဖွယ် အထူးအခွင့်အရေးရှိပါသည်။

en: Welcome Banner Image
my: ကြိုဆိုသည့် ဘန်နာ ပုံရိပ်

en: Welcome to Accessibility Assistant
my: Accessibility Assistant သို့ ကြိုဆိုပါသည်

en: Welcome to Accessibility by CartCoders
my: CartCoders မှ အဝင်လမ်းသို့ ကြိုဆိုပါသည်

en: Welcome to: Accessibility Assistant
my: Accessibility Assistant သို့ ကြိုဆိုပါသည်

en: What's included
my: ပါဝင်သောအရာများ

en: Widget Icon
my: Widget အိုင်ကွန်

en: Widget Opens
my: Widget လီၤဘၣ်

en: Widget Opens Icon
my: Widget လီၤဘၣ် Icon

en: Widget Option
my: Widget ရွေးချယ်မှု

en: Widget Option:
my: Widget ရွေးချယ်မှု:

en: Widget Settings
my: Widget ဆက်တင်များ

en: Widget Size
my: Widget အရွယ်အစား

en: Widget Size Customization & Positioning
my: Widget အရွယ်အစားနှင့် တည်နေရာ ကိုယ်တိုင်ပြင်ဆင်ခြင်း

en: Widget Title on Hover
my: ဝစ်ဂျက်ကို မောက်စ်တင်ပါက ပြသမည့် ခေါင်းစဉ်

en: With Accessibility Assistant, blind and visually impaired people have the 
    ease of access to become more independent and integration with the Digital 
    world, which replicates their daily lives
my: အဝင်လမ်းအကူအညီနဲ့အတူ မမြင်နိုင်သူနဲ့ မျက်စိမကောင်းသူတွေ အလွယ်တကူ အသုံးပြုနိုင်ပြီး ကိုယ်ပိုင်လွတ်လပ်မှုနဲ့ ဒစ်ဂျစ်တယ်ကမ္ဘာနဲ့ ပိုမိုပေါင်းစည်းနိုင်ပါတယ်။

en: Word Spacing
my: စကားလုံးအကြားအကွာ

en: Word Spacing should not be empty.
my: စကားလုံးအကြားအကွာ အလွတ်မဖြစ်သင့်ပါ။

en: Year
my: နှစ်

en: Yearly
my: နှစ်စဉ်

en: You can place "#add-aacc-link" as link
my: "#add-aacc-link" ကို လင့်ခ် အဖြစ် ထားနိုင်ပါသည်

en: You can place %s as a link.
my: %s ကို လင့်ခ်အဖြစ် ထည့်နိုင်သည်။

en: You can place <strong>%s</strong> as link
my: <strong>%s</strong> ကို လင့်ခ် အဖြစ် ထားနိုင်ပါသည်

en: You have admin access
my: သင်သည် အက်မင် ဝင်ရောက်ခွင့်ရှိသည်

en: You're on a Growth plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
my: သင်သည် Growth အစီအစဉ်တွင် ရှိပါသည်! ယနေ့ အပ်ဂရိတ်လုပ်၍ အင်္ဂါရပ်များနှင့် မိမိလိုသလို ပြင်ဆင်နိုင်မှုများ ကို ပိုမို ဖွင့်သုံးပါ။

en: You're on a Scale plan! Unlock even more powerful features and tools by upgrading today.
my: သင်သည် Scale အစီအစဉ်တွင် ရှိပါသည်! ယနေ့ အပ်ဂရိတ်လုပ်၍ ပိုမို အားကောင်းသော အင်္ဂါရပ်များနှင့် ကိရိယာများကို ဖွင့်သုံးပါ။

en: You're on the Established plan! You already have access to our top-tier features and tools.
my: သင်သည် Established အစီအစဉ်တွင် ရှိပါသည်! ကျွန်ုပ်တို့၏ အမြင့်ဆုံး အင်္ဂါရပ်များနှင့် ကိရိယာများကို ရှိပြီးသား အတွက်အသုံးပြုနိုင်ပါသည်။

en: You're on the Free plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
my: သင်သည် အခမဲ့ အစီအစဉ်တွင် ရှိပါသည်! ယနေ့ အပ်ဂရိတ်လုပ်၍ အားကောင်းသော အသုံးပြုနိုင်မှု ကိရိယာများကို ဖွင့်သုံးပါ။

en: You're on the Premium plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
my: သင်သည် Premium အစီအစဉ်တွင် ရှိပါသည်! ယနေ့ အပ်ဂရိတ်လုပ်၍ ဦးစားပေး အထောက်အပံ့နှင့် အထူးသီးသန့် အဆင့်မြင့် အသုံးပြုနိုင်မှု အင်္ဂါရပ်များကို စရိုက်ခံပါ။

en: Your Current Plan
my: သင်၏ လက်ရှိ အစီအစဉ်

en: Your Email
my: သင့်အီးမေးလ်

en: Your Mobile Number
my: သင့်မိုဘိုင်းနံပါတ်

en: Your Name
my: သင့်အမည်

en: Your Website URL
my: သင့်ဝဘ်ဆိုဒ် URL

en: for free and instantly boost accessibility
my: အခမဲ့ဖြင့် ချက်ချင်း အသုံးပြုနိုင်မှုကို တိုးတက်စေပါ

en: if you enable this option, your floating widget will be hidden and footer link option will be enabled though you need to add the link.
my: ဤရွေးချယ်မှုကို ဖွင့်ပါက သင့် Floating widgetကို ဝှက်ထားမည်이며 Footer လင့်ခ် ရွေးချယ်မှုကို ဖွင့်ပေးမည်ဖြစ်သော်လည်း လင့်ခ်ကို သင်တင်ဖို့ လိုအပ်ပါသည်။

en: pages
my: စာမျက်နှာများ

en: toggle button
my: toggle ခလုတ်

en: vs Monthly
my: နှင့် လစဉ်

en: vs Monthly!
my: လစဉ်နှင့် နှိုင်းယှဉ်!

en: you can placed %s as link
my: %s ကို လင့်ခ်အဖြစ် ထည့်နိုင်သည်
