Accessibility Assistant 1.3.2 - en to ku translation catalogue (660 entries)

en: %1$s - Features%2$s
ku: %1$s - Taybetmendî%2$s

en: %s language flag
ku: ala zimanê %s

en: / Yearly
ku: / Salane

en: /monthly
ku: /mehê

en: 1. Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget. %s
ku: 1. Herin Mîhengan û widgeta Gihîştinê vekin. %s

en: 2. Click Save to apply the changes. %s
ku: 2. Ji bo tomarkirina guhartinan, li ser Tomar bike bikirtînin. %s

en: 5 days Free Trial
ku: 5 Roj Ceribandina Belaş

en: 5 out of 5 stars
ku: 5 ji 5 stêrk

en: 7 days Free Trial
ku: 7 roj darizandina belaş

en: A modernized version of the default design - visually polished, stylistically refined.
ku: Guhertoyek nûjen a sêwirana xwerû - bi dîtbarî, bi rengek polandî, safî.

en: ADHD
ku: Adhd

en: ADHD should not be empty.
ku: Divê ADHD vala nebe.

en: AI Fit Finder Size Recommender
ku: AI Fit Finder Size Pêşniyarê

en: Accent and Logo Elements
ku: Hêmanên Devok û Logoyê

en: Access quick and detailed answers across all categories, helping you understand your accessibility tools without confusion.
ku: Di hemî kategoriyan de bersivên bilez û hûrgulî bigihîjin, ji we re dibe alîkar ku hûn amûrên gihîştina xwe bêyî tevliheviyê fam bikin.

en: Access to all core accessibility tools included in the widget
ku: Gihîştina hemî amûrên gihîştina bingehîn di widgetê de tê de hene

en: Accessibility
ku: Gihîştin

en: Accessibility Assistance
ku: Alîkariya Gihîştinê

en: Accessibility Assistant
ku: Alîkarê Gihîştinê

en: Accessibility Assistant Icon
ku: Îkona Alîkarê Gihîştinê

en: Accessibility Assistant Logo
ku: Logoya Alîkarê Gihîştinê

en: Accessibility Assistant should not be empty.
ku: Alîkarê Gihîştinê divê vala nebe.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done.
ku: Alîkarê Gihîştinê, hilbera herî trend a sûkê ye ku dihêle her kesek astengdar (ker, kor, lal, kêmbîn, astengdariya tevgerê) bikaribe vê sepanê ji bo pêdiviyên xwe bikar bîne.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done. By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values
ku: Arîkarê gihîştinê, hilberîna dravî ya li sûkê (Keaf, Blind, Mute, Disuşt, bêserûber, bêserûber) ku dikare vê serlêdanê bikar bîne.Bi hişê xwe - Armanca civakî ya sereke, tîmê me yê nûjen di xebatê de xebitiye û vê serlêdanê li sûkê dan.Prensîba sereke "ku nûvekirinê bi nirxên civakî re hevdîtin dike

en: Accessibility Features Overview
ku: Vebijêrk Taybetmendiyên Gihîştinê

en: Accessibility Fixes Applied
ku: Serastkirinên Gihîştinê Sepandin

en: Accessibility PRO-Widget
ku: Gihîştina pro-widget

en: Accessibility Profiles
ku: Profîlên Gihîştinê

en: Accessibility Profiles & Settings
ku: Profîlên gihîştinê & mîhengên

en: Accessibility Scanner
ku: Sknişkera gihîştinê

en: Accessibility Scanner History
ku: Dîroka Scannera Gihîştinê

en: Accessibility Scanner Result
ku: Encama Scannera Gihîştinê

en: Accessibility Score
ku: Encama gihîştinê

en: Accessibility Statement
ku: Daxuyaniya gihîştinê

en: Accessibility Usage Insights
ku: Insights Bikaranîna Gihîştinê

en: Accessibility Widget Color Schema
ku: Schema rengîn a gihîştinê

en: Accessibility by CartCoders
ku: Gihîştin ji hêla CartCoders

en: Action
ku: Çalakî

en: Activate App
ku: App Active

en: Add a custom accessibility statement or external statement link
ku: Daxuyaniyek gihîştina xwerû an girêdana daxuyaniya derveyî zêde bikin

en: Add the following HTML code to insert the link:
ku: Koda HTML-ê jêrîn zêde bikin da ku girêdanê binivîse:

en: Adjust Background Colors
ku: Rengên Paşxanê Eyarl bike

en: Adjust Text Colors
ku: Rengên Nivîsê Eyarl bike

en: Adjust Title Colors
ku: Rengên Sernavan Eyarl bike

en: Adjust Word & Letter Space
ku: Navbera Peyv û Tîpan Eyarl bike

en: Advanced Color Adjustments (Text, Titles, Backgrounds)
ku: Eyarkirinên Rengê yên Pêşketî (Nivîs, Sernav, Paşxane)

en: Alignment
ku: Rêzkirin

en: Alignment should not be empty.
ku: Rêzkirin divê vala nebe.

en: All Basic Features
ku: Hemî Taybetmendiyên Bingehîn

en: All Features of Growth Plan
ku: Hemî taybetmendiyên nexşeya mezinbûnê

en: All Features of Startup Plan
ku: Hemî taybetmendiyên nexşeya destpêkê

en: All Page
ku: Hemû Rûpel

en: All Professional Features
ku: Hemî Taybetmendiyên Profesyonel

en: All widgets and advanced features require an active plan. %1$sCompare plans%2$s to find your perfect fit.
ku: Hemî widgets û taybetmendiyên pêşkeftî planek çalak hewce dikin.% 1 $ SCompare planên% 2 $ S plan dike ku fitara xwe ya bêkêmasî bibîne.

en: Allows customization of heading/title colors to increase focus or contrast.
ku: Destûr dide ku ji bo zêdekirina balê an berevajî, adetên rengîn / sernavê.

en: Allows speech-to-text typing to help users who have difficulty using keyboards.
ku: Destûr dide ku nivîsandina nivîs-nivîs-nivîsan ji bo alîkariya bikarhênerên ku bi karanîna klavyeyê re zehmet in.

en: Already Registered
ku: Ji xwe qeydkiriye

en: Also Available On Other Platforms
ku: Li ser Platformên Din jî Berdest in

en: Analysis Overview
ku: Overview Analysis

en: Analytics Overview
ku: Çavdêriya Analytics

en: Analytics overview
ku: Çavdêriya Analytics

en: App Status
ku: Rewşa App

en: Applies color filters to assist users with different types of color blindness.
ku: Filtersên rengîn bicîh tîne da ku ji bikarhêneran re bi cûreyên cûreyên cûda cûda cûda bike.

en: Are plans feature-gated?
ku: Ma planên taybetmendî ne?

en: Automated Accessibility score has limitations
ku: Encama gihîştina otomatîkî sînorkirin heye

en: Automated scans can identify many accessibility issues, but they can’t capture every WCAG 2.1 and 2.2 requirement. Our expert manual audits close these gaps by providing in-depth reviews, actionable insights, and tailored remediation recommendations.
ku: Skansên otomatîk dikarin gelek pirsgirêkên gihîştinê nas bikin, lê ew nekarin hewceyê her WCAG 2.1 û 2.2 bigirin.Vebijêrkên me yên pispor ên ku ji hêla nirxandina nirxandinên kûr ve, di bin çavdêriyên navbeynkariyê de, û pêşnîyarên sererastkirî yên xwerû hatine peyda kirin nêzîk dikin.

en: Automatic scans to ensure your store stays compliant with accessibility standards over time
ku: Skenerên otomatîkî da ku pê ewle bibin ku dikana we bi demê re li gorî standardên gihîştinê dimîne

en: Back
ku: Paş

en: Background Colors
ku: Rengên Paşxanê

en: Background Colors should not be empty.
ku: Rengên Paşxanê divê vala nebe.

en: Bargain App
ku: App Bargain

en: Bargain App by CartCoders
ku: Serlêdana Bargain ji hêla CartCoders ve

en: Basic
ku: Bingehîn

en: Basic Plan
ku: Plana Bingehîn

en: Basic customization options for layout and appearance
ku: Vebijarkên xwerûbûna bingehîn ji bo pêkenîn û xuyangê

en: Big Black Cursor
ku: Kursora Reş a Mezin

en: Big Black Cursor for Better Visibility
ku: Kursora Reş a Mezin ji bo Dîtina Baştir

en: Big Black Cursor should not be empty.
ku: Kursora Reş a Mezin divê vala nebe.

en: Big Cursor
ku: Kursora Mezin

en: Big Cursor should not be empty.
ku: Kursora Mezin divê vala nebe.

en: Big black Cursor
ku: Kursora reş a mezin

en: Bigblack Cursor
ku: Kursora Reş a Mezin

en: Bigger Text
ku: Nivîsa Mezintir

en: Bigger Text Icon
ku: Icon Text Text

en: Bigger Text should not be empty.
ku: Nivîsa Mezintir divê vala nebe.

en: Blind
ku: Kor

en: Blind should not be empty.
ku: Divê kor vala nebe.

en: Bottom Left
ku: Jêrê Çepê

en: Bottom Right
ku: Jêrê Rastê

en: By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values"
ku: Bi girtina ber çavan- armanca sereke ya civakî, tîma me ya nûjen xebitî û ev sepan li sûkê da nasîn. Prensîba sereke "Cihê ku Nûbûn bi Nirxên Civakî re hevdîtin dike"

en: Can I use this with multilingual stores?
ku: Ez dikarim vê bi firotgehên pirzimanî re bikar bînim?

en: Cancel
ku: Bişûndekirin

en: Cancel Plan
ku: Plan betal bikin

en: Cancel should not be empty.
ku: Divê betal vala nebe.

en: Cannot Customise Widget
ku: Widget nayê xweserkirin

en: CartCoders Logo
ku: Logoya CartCoders

en: Categories detailed information
ku: Kategorî Agahdariya Berfireh

en: Center
ku: Navîn

en: Center should not be empty.
ku: Navîn divê vala nebe.

en: Change Widget Color & Positioning
ku: Widget Color & Positioning Guhertin

en: Change the Color Schema of Widget
ku: Şemaya Rengê ya Widgetê Biguherîne

en: Changes the color of general text for better visibility and contrast.
ku: Rengê nivîsê gelemperî ji bo dîtina çêtir û berevajî diguheze.

en: Chat With Our Support Team For Quick Help And Instant Guidance.
ku: Ji bo Alîkariya Bilez Û Rêbernameya Bilez bi Tîma Piştgiriya me re Bipeyivin.

en: Chat With Us
ku: Chat Bi Us

en: Chat with our support team for quick help and instant guidance.
ku: Ji bo arîkariya bilez û rêberiya tavilê bi tîmê meya piştgiriyê re sohbet bikin.

en: Check Accessibility Free
ku: Accessibility belaş kontrol bikin

en: Choose Design
ku: Sêwiranê Hilbijêre

en: Choose Widget Icon
ku: Icon icon Widget hilbijêrin

en: Choose Widget Inner Color
ku: Widget rengê navgîn hilbijêrin

en: Choose Widget Outer Color
ku: Widget Color Outer hilbijêrin

en: Choose the annual plan that best fits your needs. Each plan provides a variety of features and customization options. Your selected plan will determine the features available in the widget. Plus, take advantage of a complimentary year to explore all the features and boost your store's accessibility.
ku: Plana salane ya ku herî baş li gorî hewcedariyên we ye hilbijêrin. Her plan cûrbecûr taybetmendî û vebijarkên xweser peyda dike. Plana weya hilbijartî dê taybetmendiyên ku di widgetê de hene diyar bike. Wekî din, ji salek belaş sûd werbigirin da ku hemî taybetmendiyan bikolin û gihîştina firotgeha xwe zêde bikin.

en: Close
ku: Nêzîkî

en: Code
ku: Kod

en: Cognitive and Learning
ku: Cînavkirin û Fêrbûn

en: Cognitive and Learning should not be empty.
ku: Divê zanîn û fêrbûn vala nebin.

en: Collect offers and increase conversions on product pages.
ku: Pêşniyaran berhev bikin û veguherînan li ser rûpelên hilberê zêde bikin.

en: Color Adjustments
ku: Rêzkirinên rengîn

en: Color Blind
ku: Rengkorî

en: Color Blind Options
ku: Vebijêrkên Rengkoriyê

en: Color Blind should not be empty.
ku: Rengkorî divê vala nebe.

en: Color Blind-Friendly Viewing Options
ku: Vebijêrkên Dîtinê yên ji bo Rengkoran Dostane

en: Color Schema
ku: Şemaya Rengan

en: Completed
ku: Temam kirin

en: Compliant
ku: Lihevderketin

en: Compliant under WCAG 2.0, 2.1 & 2.2
ku: Lihevhatî di bin WCAG 2.0, 2.1 & 2.2 de

en: Configure accessibility menu controls and behavior.
ku: Kontrol û tevgerên menuya gihîştinê mîheng bikin.

en: Contact Us
ku: Paqij bûn

en: Contact Us.
ku: Têkilî bi me re daynin

en: Contact us
ku: Têkilî bi me re daynin

en: Contact us.
ku: Têkilî bi me re daynin

en: Content Adjustment & Color Blind Feature
ku: Navbera naverokê & taybetmendiya kor a rengîn

en: Content Adjustments
ku: Rêzkirinên naverokê

en: Content Customization
ku: COMAYARIYA CONTENT

en: Content Scaling
ku: Mezinkirina Naverokê

en: Content Scaling & Content Spacing
ku: Qezenckirina naverokê û naveroka naverokê

en: Content Scaling & Read Mode for Better Focus
ku: Mezinkirina Naverokê & Moda Xwendinê ji bo Fokusa Baştir

en: Content Scaling should not be empty.
ku: Mezinkirina Naverokê divê vala nebe.

en: Continue
ku: Berdewam bike

en: Contrast
ku: Kontrast

en: Contrast +
ku: Nakok -

en: Contrast Icon
ku: Icon Contrast

en: Contrast should not be empty.
ku: Divê berevajî vala nebe.

en: Control AI crawler access to low-value and sensitive pages.
ku: Gihîştina crawler a AI-ê li ser rûpelên kêm-nirx û hesas kontrol bikin.

en: Controller Background
ku: Paşxana Kontrolker

en: Current Plan: %s
ku: Plana Niha: %s

en: Cursor
ku: Kurser

en: Cursor should not be empty.
ku: Cursor divê vala nebe.

en: Custom Design
ku: Sêwirana Xweser

en: Customers will be provided with the option of accessing the plugin for accessing the advanced features. Through which the customer can enable/disable the functionality and access the application on his system.
ku: Ji xerîdaran re dê vebijarka gihîştina pêvekê ji bo gihîştina taybetmendiyên pêşkeftî were peyda kirin. Bi riya wê xerîdar dikare fonksiyonê çalak/neçalak bike û bigihîje serîlêdanê li ser pergala xwe.

en: Customise Position
ku: Cihê Xweser bike

en: Customise Widget Position and Padding
ku: Cih û Paddinga Widgetê Xweser bike

en: Customize Icon, Position, And Appearance Settings.
ku: Mîhengên îkon, pozîsyon û xuyangê xweş bikin.

en: Customize icon, position, and appearance settings.
ku: Mîhengên îkon, pozîsyon û xuyangê xweş bikin.

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference
ku: Customise the size of the accessibility widget to your preference

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference"
ku: Mezinahiya widgeta gihîştina li pêşiya we xweş bike "

en: Customize the widget color scheme to match your brand identity
ku: Pêvajoya rengê Widget-ê xweş bikin ku bi nasnameya xwe ya brandê re hevber bikin

en: Customize the widget launch icon and apply your own branding
ku: Îkonê destpêkirina widgetê xweş bikin û branding xwe bicîh bînin

en: Daily
ku: Rojane

en: Dark Contrast
ku: Kontrasta Tarî

en: Dark Contrast should not be empty.
ku: Kontrasta Tarî divê vala nebe.

en: Day Of Week
ku: Roja Hefteyê

en: Dedicated account manager for priority onboarding and support
ku: Gerînendeyê hesabê Dedicated ji bo pêşiya pêşîn û piştgiriyê

en: Default
ku: Standard

en: Default Design
ku: Sêwirana Standard

en: Default language
ku: Zimanê standard

en: Default should not be empty.
ku: Default divê vala nebe.

en: Desaturate Icon
ku: Icon Incermature

en: Desaturate should not be empty.
ku: Desaturate divê vala nebe.

en: Designed specifically for mobile - similar to the default but optimized for smaller screens and touch-friendly interaction.
ku: Bi taybetî ji bo mobîl hatî çêkirin - ji bo veberhênana piçûktir û ji bo danûstendina piçûktir û danûstendina têkiliyê.

en: Desktop Position
ku: Cihê Sermaseyê

en: Detailed information by category
ku: Agahdariya berfireh ji hêla kategoriyê ve

en: Didn't receive the code?
ku: Koda negirt?

en: Disable
ku: Neçalak bike

en: Disable Branding
ku: Brandingê asteng bike

en: Disable Hover Text
ku: Nivîsara Hoverê neçalak bike

en: Disable Hover text on widget and widget Loader
ku: Nivîsara Hoverê li ser widget û barkera widgetê neçalak bike

en: Disable Report Problem
ku: Pirsgirêka raporê asteng bikin

en: Disable Widget Sound
ku: Dengê widget neçalak bike

en: Disabled
ku: Bêmecel

en: Disables all website sounds to assist users sensitive to audio.
ku: Hemî Malperên Dengbêj Nexweş dike da ku bikarhêneran hesas ji bihîstinê re bibe alîkar.

en: Disables the ability for users to report problems through the app.
ku: Jêhatîbûna bikarhênerên ku bikarhêneran di nav sepanê de rapor dikin asteng dike.

en: Display & Media Controls
ku: Kontrolên Display & Media

en: Displays a panel with important and frequently used links for easier navigation.
ku: Panelek bi girêdanên girîng û bi gelemperî tê bikar anîn ji bo navîgasyon hêsantir.

en: Displays an on-screen keyboard for users who can't use a physical one.
ku: Ji bo bikarhênerên ku nikarin fîzîkî bikar bînin, klavyek li ser ekranê nîşan dide.

en: Do you want to put as link?
ku: Ma hûn dixwazin wekî girêdanekê deynin?

en: Do you want to put this widget as link?
ku: Ma hûn dixwazin vê widgetê wekî girêdanê bixin?

en: Dyslexia should not be empty.
ku: Divê Dyslexia vala nebe.

en: Ease of access to change the background/font color
ku: Hêsaniya gihîştinê ji bo guhartina rengê paşxanê/tîpan

en: Edit %s language
ku: Zimanê %s biguherîne

en: Edit Languages
ku: Zimanan Biguherîne

en: Elderly
ku: Pîr

en: Elderly should not be empty.
ku: Divê kal û pîr vala nebin.

en: Enable
ku: Çalak bike

en: Enable / Disable
ku: Çalak / Neçalak bike

en: Enable /Disable
ku: Çalak bike / Neçalak bike

en: Enable Disable Features
ku: Taybetmendiyan Çalak bike/Neçalak bike

en: Enable Our Plugin To See It Visible On Your Website.
ku: Pêveka me çalak bike da ku wê li ser malpera we xuya bibe.

en: Enable or disable features that improve your website's accessibility.
ku: Taybetmendiyên ku gihîştina malpera we çêtir dikin çalak bikin an neçalak bikin.

en: Enable or disable media elements like audio, video, and GIFs
ku: Elementên medyayê yên mîna deng, vîdyoyê, û gif bikar bînin an asteng bikin

en: Enable or disable the widget as needed
ku: Widget wekî ku hewce dike çalak bike an asteng bike

en: Enable our plugin to see it visible on your website.
ku: Pêveka me çalak bike da ku wê li ser malpera xwe xuya bibe.

en: Enable readable fonts, reading mask, and title highlighting
ku: Fonksiyonên xwendinê, maskek xwendinê çalak bikin, û sernavê ronahiyê

en: Enable/
ku: Bikêrkirin/

en: Enable/Disable Accessibility Features
ku: Taybetmendiyên gihîştinê çalak bikin / neçalak bikin

en: Enable/Disable Features
ku: Taybetmendiyan Çalak bike/Neçalak bike

en: Enable/Disable Media
ku: Medyayê Çalak bike/Neçalak bike

en: Enable/Disable Widget
ku: Widgetê Çalak bike/Neçalak bike

en: Enables a large black cursor to improve visibility for users with low vision.
ku: Kursiyek reşek mezin a mezin dihêle ku ji bo bikarhênerên bi dîtina kêm nîşan bide.

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.
ku: Piştgiriya pirzimanî li ser bingeha tercîhên zimanê bikarhêner an mîhengan dihêle.

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.Statement Link?
ku: Piştgiriya pirzimanî li ser bingeha tercîhên zimanê bikarhêner an mîhengan dike.

en: Enhanced Usability for All Accessibility Needs
ku: Bikaranîna Pêşketî ji bo Hemî Pêdiviyên Gihîştinê

en: Enjoy a %1$s5-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
ku: Bi gihîştina taybetmendiyên plansaziya hilbijartî, %1$s5-roj ceribandinek belaş%2$s xweş bikin:

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features.
ku: Ji% 1 $ S7-Day Doza Azadkirina% 2 $ S bi gihîştina taybetmendiyên plana bijartî xweş bikin.

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
ku: Ji% 1 $ S7-Day Free Doza% 2 $ S bi gihîştina taybetmendiyên plana bijartî re xweş bikin:

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision
ku: Mezinahiya naverokê bêyî ku bandor li ser şêwazê bandor bike, ji bikarhênerên bi vîzyona kêm re dibe alîkar

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision.
ku: Mezinahiya naverokê bêyî ku bandor li ser şêwazê bandor bike, ji bikarhênerên bi dîtina kêm re dibe alîkar zêde dike an kêm dike.

en: Enter OTP
ku: OTP binivîse

en: Enter the 6-digit OTP sent to your email address.
ku: 6-hejmar OTP-ê ji navnîşana e-nameya xwe re bişînin.

en: Enter your statement page link here...
ku: Rûpelê daxuyaniya xwe li vir binivîse ...

en: Error!
ku: Çewtî!

en: Events Clicked
ku: Bûyer bitikîne

en: Extended widget customization options including layout and branding
ku: Vebijarkên xwerûbûna widget dirêjkirî tevî sêwiranê û branding

en: Failed Checks
ku: Kontrolên têkçûn

en: Fast Chat Support during business hours
ku: Piştgiriya Fast Chat di demjimêrên karsaziyê de

en: Feature Activity Highlights
ku: Nîşaneyên Çalakiya Taybetmendiyê

en: Features & Functionality
ku: Taybetmendî û fonksiyonel

en: Filter Content
ku: Naveroka Filter

en: Filter Content should not be empty.
ku: Divê naveroka Parzûnê vala nebe.

en: Finally, access the settings to change the background and font colors. This step lets you personalize the widget's appearance, ensuring it matches your brand's style or enhances readability for users. Select your preferred colors and apply them to make the widget visually appealing and accessible.
ku: Di dawiyê de, bigihîjin mîhengan da ku rengên paşxanê û tîpan biguherînin. Ev gav dihêle hûn xuyangê widgetê kesane bikin, û piştrast dike ku ew bi şêwaza marqeya we re têkildar e an ji bo bikarhêneran xwendinê zêde dike. Rengên xweyên bijarte hilbijêrin û wan bicîh bînin da ku widgetê bi dîtbarî balkêş û gihîştî bikin.

en: Find your best fit with guided size recommendations.
ku: Bi pêşnîyarên mezinahiya rêberî re fitara xweya çêtirîn bibînin.

en: Floating Widget Icon Color
ku: Widget icon icon Color

en: Floating Widget Padding
ku: Kulîlka widget ya floating

en: Floating Widget Position
ku: Pozîsyona widget ya floating

en: Floating Widget Size
ku: Mezinahiya widget floating

en: Focus Mask
ku: Maska Fokusê

en: Font Readability
ku: Xwendina Tîpan

en: Free Accessibility Check
ku: Kontrolkirina gihîştina belaş

en: Friday
ku: Roja Înê

en: Full access to %1$sall accessibility widgets%2$s and features
ku: Gihîştina tevahî% 1 $ SALL Widgets% 2 $ S û Taybetmendiyên

en: Fully customizable widget with advanced control options
ku: Bi vebijarkên kontrola pêşkeftî widget bi tevahî xweş

en: GIF Hide
ku: GIF'an Veşêre

en: GIF Hide should not be empty.
ku: Veşartina GIF'an divê vala nebe.

en: Get Live Chat Support
ku: Piştgiriya Chat Zindî bistînin

en: Get Started: Activate Widget and Add Footer Link
ku: Dest pê bikin: Widget çalak bikin û girêdana footer zêde bikin

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
ku: Dema ku hûn plana %1$s%3$s hilbijêrin %1$s15%% daxistin%2$s li ser abonetiya salane.%2$s

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sGrowth Plan.%2$s
ku: Gava ku hûn plana% 1 $ SGREWTH hilbijêrin% 2 $ S15 %% 2 $ S hilbijêrin.% 2 $ S

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
ku: Dema ku hûn plana %1$s%3$s hilbijêrin %1$s20%% daxistin%2$s li ser abonetiya salane.%2$s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sScale Plan.%2$s
ku: Dema ku hûn plana yek salane% 2 $ S 20 %% 1 $ S Daxuyan hilbijêrin.% 2 $ S hilbijêrin.% 2 $ S

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
ku: Dema ku hûn plana %1$s%3$s hilbijêrin %1$s25%% daxistin%2$s li ser abonetiya salane.%2$s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sEstablished Plan.%2$s
ku: Dema ku hûn di salane de hilbijêrin% 2 $ S25 %% 2 $ S hilbijêrin dema ku hûn plana% 1 $ Sestablabed hilbijêrin.% 2 $ S

en: Get a %1$s29%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sProfessional Plan.%2$s
ku: Dema ku hûn %1$sPlana Profesyonel%2$s hilbijêrin, li ser abonetiya salane %1$s29%% daxistinê%2$s bistînin.

en: Get a %1$s40%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sPremium Plan.%2$s
ku: Dema ku hûn %1$sPlana Premium%2$s hilbijêrin, li ser abonetiya salane %1$s40%% daxistinê%2$s bistînin.

en: Get a Detailed Expert Audit Report
ku: Raportek Auditê ya Pispor a Berfireh bistînin

en: Get started with a plan that matches your requirements:
ku: Dest bi planek ku li gorî daxwazên we hevber dike dest pê bikin:

en: Get started with the Accessibility widget by enabling it in our Settings under the Widget Option section.
ku: Bi çalakkirina widgeta Gihîştinê di Mîhengên me de di bin beşa Vebijêrka Widgetê de dest pê bikin.

en: Gif Hide
ku: GIF'an Veşêre

en: Go Beyond Automation with Expert Audits
ku: Ji otomatîkê re bi auditên pispor re biçin

en: Group Of Pages
ku: Koma Rûpelên

en: Have Questions Or Need Assistance? %s
ku: Pirsên we hene an hewceyê alîkariyê ne? %s

en: Have questions or need assistance? %1$sContact us%2$s
ku: Pirsên we hene an hewceyê alîkariyê ne? %1$sTêkilî bi me re daynin%2$s

en: Have questions or need assistance? %s
ku: Pirsên we hene an hewceyê alîkariyê ne? %s

en: Have questions or need assistance? <a href="%s" target="_blank">Contact us</a>
ku: Pirsên we hene an hewceyê alîkariyê ne? <a href="%s" target="_blank">Têkilî bi me re daynin</a>

en: Hello %s
ku: Silav %s

en: Hide GIFs and Animations for Reduced Distraction
ku: Veşartina GIF û Anîmasyonan ji bo Kêmkirina Astengiyê

en: Hide Interface
ku: Navrûyê Veşêre

en: Hide Interface should not be empty.
ku: Navrûyê Veşêre divê vala nebe.

en: Hide Search Bar
ku: Barika lêgerînê veşêrin

en: Hide Statement
ku: Daxuyaniyê veşêrin

en: Hides GIF animations that can distract or trigger motion sensitivity.
ku: Anîmasyonên gif ên ku dikarin hişmendiya tevgerê dûr bixin an dorpêç bikin.

en: Hides the search bar from the user interface.
ku: Baroya lêgerînê ji navbeynê bikarhênerê veşêre.

en: Hides the statement section from the user interface.
ku: Beşa daxuyaniyê ji navgîniya bikarhêner veşêre.

en: High Saturation
ku: Saturationa Bilind

en: High Saturation Icon
ku: Îkonê saturation bilind

en: High saturation should not be empty.
ku: Saturationa bilind divê vala nebe.

en: Highlight Focus
ku: Ronîkirina Fokusê

en: Highlight Focus should not be empty.
ku: Ronîkirina Fokusê divê vala nebe.

en: Highlight Hover
ku: Ronîkirina sve ser re

en: Highlight Hover should not be empty.
ku: Ronîkirina li ser sve ser re divê vala nebe.

en: Highlight Links
ku: Girêdanan Ronî bike

en: Highlight Links should not be empty.
ku: Ronîkirina Girêdanan divê vala nebe.

en: Highlight Titles
ku: Sernavan Ronî bike

en: Highlight Titles should not be empty.
ku: Ronîkirina Sernavan divê vala nebe.

en: Highlight on Hover and Focus for Easier Navigation
ku: Ronîkirina li ser sve ser re û Fokusê ji bo Navîgasyona Hêsantir

en: Highlights elements when hovered, helping users follow cursor movements.
ku: Elements dema ku tê hesibandin, hêmanên ronahiyê dikin, alîkariya bikarhêneran dikin tevgerên kursiyê.

en: Highlights focused elements, enhancing accessibility for keyboard navigation.
ku: Elementên Focused ronahî dike, gihîştina gihîştina navgîniya klavyeyê.

en: How do I get help if I face issues?
ku: Ger ez bi pirsgirêkan re rû bi rû bibim ez çawa alîkariyê bistînim?

en: How to Add an Accessibility Link to Your Footer
ku: Toawa ku meriv bi lingê xwe ve girêdanek pêvekek zêde bike

en: How to Enable/Disable Widget
ku: Meriv Çawa Widgetê Çalak/Neçalak Dike

en: How to cancel your subscription
ku: Meriv çawa abonetiya xwe betal bike

en: How to contact support if you are on the Free plan
ku: Heke hûn li ser plana belaş in, çawa piştgiriyê didin

en: How to enable the Free plan
ku: Meriv çawa plansaziya belaş çalak bike

en: If you are on the Free plan, you can reach our support team by sending an email to
ku: Heke hûn li ser plana belaş in, hûn dikarin bi şandina e-nameyek ji tîmê piştgiriyê re bigihîjin

en: If you need further assistance, please contact us at
ku: Heke hûn hewceyê alîkariyek din hewce ne, ji kerema xwe bi me re têkilî daynin

en: If you need further assistance, please contact us at %1$s. You can also check our %2$s for more information.
ku: Heke hûn hewceyê arîkariyek din in, ji kerema xwe bi me re têkilî daynin li %1$s. Her weha hûn dikarin %2$s me ji bo bêtir agahdarî kontrol bikin.

en: If you require any further information or assistance, please do not hesitate to contact us. Our support team is readily available to address any queries or concerns you may have regarding our subscription plans or any other aspect of our app.
ku: Heke hûn hewceyê agahdarî an arîkariyek din in, ji kerema xwe dudilî nebin ku bi me re têkilî daynin. Tîma me ya piştgiriyê amade ye ku bersivê bide her pirs û fikarên we yên di derbarê plansaziyên abonetiya me an her aliyek din a sepana me de.

en: Image Alt Tooltip
ku: Tooltipa Alt a Wêneyê

en: Image Alt Tooltip should not be empty.
ku: Tooltipa Alt a Wêneyê divê vala nebe.

en: Image Hide
ku: Wêneyan Veşêre

en: Image Hide should not be empty.
ku: Veşartina Wêneyan divê vala nebe.

en: Image alt Tooltip
ku: Wêne Alt Tooltip

en: Image, Video & GIF Enable/Disable
ku: Wêne, Vîdyoyê & GIF / Nexşandî

en: Image/Video Hide
ku: Wêne/Vîdyoyê Veşêre

en: Includes all features from the %s Plan
ku: Hemî taybetmendiyên ji plana %s dihewîne

en: Includes all features from the Growth Plan
ku: Hemî taybetmendiyên ji nexşeya mezinbûnê vedigire

en: Includes all features from the Scale Plan
ku: Hemî taybetmendiyên ji plana pîvanê vedigire

en: Includes all features from the Startup Plan
ku: Hemî taybetmendiyên ji plana destpêkê vedigire

en: Invert Colors
ku: Rengan Vegerîne

en: Invert Colors should not be empty.
ku: Rengên Vegerandî divê vala nebe.

en: It helps store owners offer a more accessible browsing experience with controls for text, contrast, navigation, media, and language support.
ku: Ew ji xwediyên firotgehan re dibe alîkar ku bi kontrolên ji bo nivîs, berevajî, navîgasyon, medya, û piştgirîya ziman re ezmûnek gerokek gihîştîtir peyda bikin.

en: Keyboard Nav
ku: Navîgasyona Klavyeyê

en: Keyboard Navigation
ku: Navîgasyon

en: Keyboard should not be empty.
ku: Klavye divê vala nebe.

en: Kindly note that upon opting for a subscription plan within our app, please be informed that refunds will not be applicable. This policy applies universally to all subscription plans offered, including both monthly and yearly options. We appreciate your understanding and cooperation in adhering to our policy, as we aim to ensure consistency and fairness in all aspects of our subscription services.
ku: Ji kerema xwe not bikin ku piştî hilbijartina plansaziyek abonetiya di sepana me de, ji kerema xwe agahdar bin ku vegerandin dê neyên sepandin. Ev polîtîka bi awayekî gerdûnî ji bo hemî plansaziyên abonetiya pêşkêşkirî, hem vebijarkên mehane û hem jî salane, derbasdar e. Em têgihiştin û hevkariya we di pabendbûna bi polîtîkaya me de teqdîr dikin, ji ber ku em armanc dikin ku di hemî warên karûbarên abonetiya me de hevgirtin û dadperweriyê misoger bikin.

en: Language Controllers
ku: Kontrolkerên Ziman

en: Language Settings
ku: Mîhengên Ziman

en: Language Sorting
ku: Rêzkirina Ziman

en: Language Variable
ku: Guhertoya zimên

en: Language hidden
ku: Ziman veşartî ye

en: Language visible
ku: Ziman xuyayî ye

en: Languages
ku: Ziman

en: Last 30 Days
ku: 30 rojên dawîn

en: Last 7 Days
ku: 7 rojên dawî

en: Lawful Risk
ku: Risk Lawful

en: Left Alignment
ku: Rêzkirina Çepê

en: Left Alignment should not be empty.
ku: Rêzkirina Çepê divê vala nebe.

en: Let's Go
ku: Werin em herin

en: Let's start by choosing a plan that fits your needs.
ku: Werin em bi hilbijartina plansaziyek ku li gorî hewcedariyên we ye dest pê bikin.

en: Lets users control the site using voice commands for hands-free accessibility.
ku: Bila bikarhêneran malperê bi karanîna fermanên Dengê ji bo gihîştina destên destan kontrol bikin.

en: Letter Spacing
ku: Navbera Tîpan

en: Letter Spacing should not be empty.
ku: Navbera Tîpan divê vala nebe.

en: Light Contrast
ku: Kontrasta Ronahî

en: Light Contrast should not be empty.
ku: Kontrasta Ronahî divê vala nebe.

en: Limited Scan Notice
ku: Notice Scan Limited

en: Line Height
ku: Bilindahiya Rêzê

en: Line Height & Alignments
ku: Bilindahiya Rêzê & Rêzkirin

en: Line Height should not be empty.
ku: Bilindahiya Rêzê divê vala nebe.

en: Locate the place where you want to add the link (typically just before the closing <code>&lt;/footer&gt;</code> or <code>&lt;/body&gt;</code> tag).
ku: Cihê ku hûn dixwazin girêdanê lê zêde bikin (bi gelemperî berî girtinê <kodê> & lt; / footer & gt; </ code> an <kod; / lt & gt; </ code> tag).

en: Low Saturation
ku: Saturationa Kêm

en: Low Saturation Icon
ku: Îkonê saturation kêm

en: Low saturation should not be empty.
ku: Saturationa kêm divê vala nebe.

en: Manage Languages
ku: Zimanan Birêvebibe

en: Media Control
ku: Kontrola Medyayê

en: Menu Settings
ku: Mîhengên menu

en: Middle Left
ku: Navîn Çep

en: Middle Right
ku: Navîn Rast

en: Mobile Design
ku: Sêwirana Mobîl

en: Mobile Position
ku: Cihê Mobîl

en: Mobile View Design
ku: Sêwirana Dîmena Mobîl

en: Mobile view Design
ku: Sêwirana Dîtina Mobîl

en: Modifies background colors to reduce eye strain and improve content legibility.
ku: Rengên paşîn guherîne da ku çavê çavê kêm bikin û bi naveroka naverokê baştir bikin.

en: Monday
ku: Duşem

en: Monthly
ku: Mehê

en: Most 5 Used Feature Analytics
ku: Piraniya 5 analîzên taybetmendiya bikar anîn

en: Motor Impaired
ku: Lêçûnên motor

en: Motor Impaired should not be empty.
ku: Motor Impaired divê vala nebe.

en: Multi-Language Support
ku: Piştgiriya Pir-Ziman

en: Multiple Languages Support
ku: Piştgiriya Pir Zimanî

en: Mute Sounds
ku: Dengan Bêdeng bike

en: Mute Sounds should not be empty.
ku: Bêdengkirina Dengan divê vala nebe.

en: Name
ku: Nav

en: Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget.
ku: Navnîşa mîhengan bikin û li ser widgeta gihîştinê bisekinin.

en: Navigate to the Plan page and click on the Cancel Subscription button
ku: Navnîşa rûpelê plan bikin û li ser bişkoja aboneya betalkirinê bikirtînin

en: Navigation & Input
ku: Navîgasyon û input

en: Navigation and Interaction Controllers
ku: Kontrolkerên Navîgasyon û Têkiliyê

en: Need Any Help?
ku: Pêdiviya Alîkariyê heye?

en: Need help deciding? Contact us at %1$s or check our %2$s for detailed feature comparisons.
ku: Hewceyê alîkariyê ye?Bi% 1 $ S re têkilî daynin an ji bo berhevkirina taybetmendiyên berbiçav% 2 $ S kontrol bikin.

en: Need help or want to remove branding?
ku: Pêwîst e alîkar be an jî dixwazin branding derxînin?

en: Next
ku: Piştî

en: No Significant Most Features Usage Found
ku: Bikaranîna taybetmendiyên pir girîng nehat dîtin

en: No relevant data is available for the specified range
ku: Daneyên têkildar ji bo sînorê diyarkirî tune

en: No scan history found (or API response is empty).
ku: Dîroka şopandinê nehat dîtin (an jî bersiva API vala ye).

en: Not Applicable or It May Require Manual Audit
ku: Ne pêkan e an jî dibe ku ew ji bo danûstendina manual hewce bike

en: Not Sure Which Plan Fits Best?
ku: Nizanim Kîjan Plana Baştir Diqede?

en: Not default language
ku: Ne zimanê standard

en: Note:
ku: Not:

en: Note: It is recommended to use a child theme to prevent your changes from being lost during theme updates.
ku: Nîşe: Tête pêşniyar kirin ku mijarek zarokan bikar bîne da ku pêşî li guhertinên we di dema nûvekirinên mijarê de winda bike.

en: Once the accessibility widget’s functionality is verified, we’ll proceed to remove all branding for your white-label configuration.
ku: Dema ku fonksiyona widgeta gihîştinê were verast kirin, em ê ji bo veavakirina weya labelê ya spî hemî marqeyê jê bikin.

en: One Click to Make Your Website Accessible Today
ku: Yek klîk bikin da ku malpera xwe îro bigihîje

en: Only The First Page Of Your Website Will Be Scanned. To Request A Full-Site Accessibility Scan, Please Reach Out To Our Team.
ku: Tenê Rûpelê Yekem ê Malpera We Dê were Scankirin. Ji bo Daxwaza Daxuyanek Gihîştina Tev-Malperê, Ji kerema xwe Têkilî Tîma Me Bikin.

en: Only the first page of your website will be scanned. To request a full-site accessibility scan, please reach out to our team.
ku: Tenê rûpela yekem a malpera we dê were şopandin. Ji bo daxwazkirina lêgerînek gihîştina tev-malperê, ji kerema xwe bi tîmê me re têkilî daynin.

en: Open
ku: Vekirî

en: Open your active theme's <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
ku: Pelê <code>footer.php</code> an <code>functions.php</code> ya mijara xwe ya çalak veke (bi gelemperî di <code>/wp-content/themes/your-theme/</code> de tê dîtin).

en: Open your active theme’s <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
ku: Mijara xwe ya çalak a <Koda> Footer.php </ code> an <kod> fonksiyonan vekin!

en: Option to display accessibility widget link in website footer
ku: Vebijêrk ji bo girêdana Widgetity Widget di Footer Wecker

en: Our team can help you choose the right plan based on your store size, accessibility goals, and support needs.
ku: Tîmê me dikare ji we re bibe alîkar ku hûn li ser bingeha mezinahiya dikana we, armancên gihîştinê, û hewcedariyên piştgiriyê nexşeya rast hilbijêrin.

en: Overview
ku: Nêrînek giştî

en: Page URL
ku: URL rûpel

en: Pages
ku: Rûpel

en: Personalized User Accessibility Profile Settings
ku: Mîhengên Profîla Gihîştinê ya Bikarhêner a Kesane

en: Personalized accessibility profiles for user-specific needs
ku: Profîlên gihîştina kesane ji bo hewcedariyên taybetî yên bikarhêner

en: Plan
ku: Pîlan

en: Plan Specific Features
ku: Taybetmendiyên Taybet ên Planê

en: Plans
ku: Plan

en: Platform & Integration
ku: Platform & Entegrasyon

en: Please enter a valid URL to scan.
ku: Ji kerema xwe URLek derbasdar binivîsin da ku bişopînin.

en: Please uninstall this plugin and reinstall it.
ku: Ji kerema xwe vê pêvekê rakin û ji nû ve saz bikin.

en: Please upgrade your plan to continue accessing premium accessibility features.
ku: Ji kerema xwe plana xwe nûve bikin da ku bigihîjin taybetmendiyên gihîştina Premium.

en: Position
ku: Cih

en: Premium Plan
ku: Plana Premium

en: Prioritize and sort languages based on your customer base
ku: Li ser bingeha bingeha xerîdarên xwe li gorî zimanên pêşîn bikin û rêz bikin

en: Priority chat support during business hours
ku: Piştgiriya danûstendina pêşîn di demjimêrên karsaziyê de

en: Priority support and regular updates
ku: Piştgiriya pêşîn û nûvekirinên birêkûpêk

en: Professional
ku: Profesyonel

en: Professional Plan
ku: Plana Profesyonel

en: Profile Options
ku: Vebijêrkên Profîlê

en: Profile Settings
ku: Mîhengên Profîlê

en: Profile Settings should not be empty.
ku: Mîhengên Profîlê divê vala nebe.

en: Quick Access Panel for Useful Accessibility Tools
ku: Panela Gihîştina Lezgîn ji bo Amûrên Gihîştinê yên Kêrhatî

en: Quick navigation tool showing all Headings, Landmarks, and Links in one place.
ku: Vebijêrkek bilez a navîgasyonê nîşanî hemî sernavan, nîşankirin û girêdan li yek cîhek.

en: Rank
ku: Çîn

en: Read Mode
ku: Moda Xwendinê

en: Read Mode should not be empty.
ku: Moda Xwendinê divê vala nebe.

en: Readable Fonts
ku: Tîpên Xwendî

en: Readable Fonts should not be empty.
ku: Tîpên Xwendî divê vala nebe.

en: Readable Fonts, Reading Mask, and Highlight Titles
ku: Tîpên Xwendî, Maska Xwendinê, û Sernavan Ronî bike

en: Reading Guide
ku: Rêbera Xwendinê

en: Reading Guide Color should not be empty.
ku: Rengê Rêberê Xwendinê divê vala nebe.

en: Reading Mask
ku: Maska Xwendinê

en: Reading Mask should not be empty.
ku: Maska Xwendinê divê vala nebe.

en: Reads selected text aloud for users with visual impairments or reading difficulties.
ku: Ji bo bikarhênerên bi kêmasiyên dîtbar an zehmetiyên xwendinê re nivîsa bijartî bi dengekî bilind dixwînin.

en: Real Customer Questions
ku: Pirsên Mişterî yên Rastî

en: Recommended Apps
ku: Serlêdanên Pêşniyar kirin

en: Refresh
ku: Hênikkirin

en: Refresh your website to see the link appear in the footer.
ku: Malpera xwe nûve bikin da ku zencîreyê di footer de xuya bikin.

en: Remove default widget branding for a fully white-labeled experience
ku: Berhemên Widgeta Default ji bo ezmûnek bi tevahî ya nîşankirî rakirin

en: Removes accessibility tool branding for a cleaner, white-labeled appearance.
ku: Ji bo paqijker, dirûvê spî-nîşankirî, amûrek gihîştina amûrek jêbirin.

en: Report Date
ku: Dîroka Raporê

en: Resend OTP
ku: OTP çareser bikin

en: Reset All should not be empty.
ku: Hemî Reset bike divê vala nebe.

en: Reset To Default
ku: Reset to Default

en: Reset all
ku: Hemî Reset bike

en: Restricted Brand Customization
ku: Kevneşopiya Brandê ya sînorkirî

en: Right Alignment
ku: Rêzkirina Rastê

en: Run scans and review accessibility findings.
ku: Îskanan bimeşînin û dîtinên gihîştinê binirxînin.

en: Saturation Modes
ku: Modên Saturationê

en: Saturday
ku: Şemî

en: Save
ku: Tomar bike

en: Save the changes to the <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file.
ku: Guhertinên li <kodê> footer.php </ code> an <kod> fonksiyonê.php </ code> pelê hilînin.

en: Scan Interval
ku: Navbera Scan

en: Scan Queued â Waiting To Startâ¦
ku: Scan Queued â Li benda Destpêkê¦

en: Scan To Check Compliance Of Accessibility
ku: Scan Ji bo Kontrolkirina Lihevhatina Gihîştinê

en: Scan Your site
ku: Malpera xwe şeh bikin

en: Schedule a Call
ku: Call Bername

en: Scheduled Scan
ku: Scan plankirî

en: Search
ku: Gerr

en: Search should not be empty.
ku: Divê lêgerîn vala nebe.

en: Seizure Safe
ku: Sehkirina ewlehî

en: Seizure Safe should not be empty.
ku: Pêdivî ye ku ewle ewle ne vala be.

en: Select Language
ku: Ziman hilbijêrin

en: Select Monthly Plan:
ku: Plana Mehane Hilbijêre:

en: Select Plan and Offers
ku: Plan û Pêşniyaran Hilbijêre

en: Select Yearly Plan:
ku: Plana Salane Hilbijêre:

en: Selected
ku: Hilbijartî

en: Sepcific Page
ku: Rûpelê Sepcific

en: Set %s Default Language
ku: %s wekî Zimanê Standard Saz bike

en: Set Up Translation Visibility And Language Priorities.
ku: Dîtina Wergerê Û Pêşîniyên Ziman Saz Bikin.

en: Set up translation visibility and language priorities.
ku: Dîtina werger û pêşîniyên zimên saz bikin.

en: Set wholesale rules and simplify B2B pricing.
ku: Rêgezên firotanê bicîh bikin û bihayê B2B hêsan bikin.

en: Settings
ku: Mîhengan

en: Show Language
ku: Ziman Nîşan bide

en: Showing
ku: Nîşan didin

en: Simplifies the layout and focuses on text for easier reading, removing distractions like sidebars and ads.
ku: Sêwiranê hêsan hêsan dike û balê dikişîne ser nivîsê ji bo xwendina hêsantir, rakirina dûrên mîna sidebars û reklaman.

en: Smart Contrast
ku: Nakokî hişmend

en: Smart Contrast for Better Readability
ku: Kontrasta Zîrek ji bo Xwendina Baştir

en: Smart Contrast should not be empty.
ku: Divê nakokî ya hişk ne vala be.

en: Sorry, You can not update....
ku: Bibore, hûn nikarin nûve bikin....

en: Sound Muting for Distraction-Free Browsing
ku: Bêdengkirina Deng ji bo Gerîna Bê Astengî

en: Specific Page
ku: Rûpelê taybetî

en: Speech Support
ku: Piştgiriya Axaftinê

en: Standard support via email and live chat during business hours
ku: Piştgiriya Standard bi e-nameyê û Chat Live di demjimêrên karsaziyê de

en: Standard support via email.
ku: Piştgiriya standard bi e-nameyê.

en: Start Free Trial
ku: Darizandina belaş dest pê bikin

en: Start Live Chat
ku: Zindî Chat dest pê bikin

en: Start My Compliance Plan
ku: Plana Cîhanê ya min dest pê bikin

en: Start Your Accessibility Journey:
ku: Rêwîtiya gihîştina xwe dest pê bikin:

en: Start a 5-Day Free Trial for
ku: Ji bo darizandina 5-rojî dest pê bikin

en: Start a 7-Day Free Trial
ku: Dozek belaş 7-rojî dest pê bikin

en: Start a 7-Day Free Trial for
ku: Ji bo darizandina 7-roj dest pê bikin

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 5-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
ku: Bi hilbijartina plana mehane ya ku li gorî hewcedariyên we ye dest pê bikin. Her plan taybetmendî û vebijarkên xweser ên cihêreng pêşkêş dike. Plana ku hûn hilbijêrin dê diyar bike ka hûn dikarin di widgetê de bigihîjin kîjan taybetmendiyan. Wekî din, ji bo 5-rojan ceribandinek belaş xweş bikin da ku hemî taybetmendiyan bikolin û gihîştina firotgeha xwe zêde bikin.

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 7-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
ku: Bi hilbijartina plana mehane ya ku hewcedariyên we têr dike dest pê bikin.Her plan taybetmendiyên cûda û vebijarkên xweşbîniyê pêşkêş dike.Plana ku hûn hilbijêrin dê diyar bikin ka kîjan taybetmendiyan hûn dikarin di widgetê de bigihîjin.Wekî din, ji bo 7-rojan dozek belaş xweş bikin da ku hemî taybetmendiyan lêkolîn bikin û gihîştina firotgeha xwe zêde bikin.

en: Start with a %1$s5-day free trial%2$s to experience all features:
ku: Bi% 1 $ S5-Day Bistîn% 2 $ S dest pê bikin% 2 $ S ji bo ezmûna hemî taybetmendiyan:

en: Start with a %1$s7-day free trial%2$s to experience all features:
ku: Bi ceribandinek belaş %1$s7-rojî%2$s dest pê bikin da ku hemî taybetmendiyan biceribînin:

en: Startup
ku: Damezirandin

en: Startup Plan
ku: Plana Destpêkê

en: Statement
ku: Daxuyanî

en: Statement Link?
ku: Girêdana daxuyaniyê?

en: Statement should not be empty.
ku: Daxuyanî divê vala nebe.

en: Status
ku: Cî

en: Stop Animation
ku: Anîmasyonê Rawestîne

en: Stop Animation should not be empty.
ku: Rawestandina Anîmasyonê divê vala nebe.

en: Submit
ku: Nermijîn

en: Success!
ku: Serketî!

en: Sunday
ku: Yekşem

en: Support & Partnership
ku: Piştgirî & Hevkarî

en: Support for 100+ Languages
ku: Piştgiriya 100+ zimanan

en: Support on Email
ku: Piştgiriya bi E-nameyê

en: Supports 100+ languages with automatic translation
ku: 100+ zimanan bi wergera otomatîkî piştgirî dike

en: Talk & Type
ku: Biaxive & Binivîse

en: Talk And Type
ku: Biaxive û Binivîse

en: Talk and Type should not be empty.
ku: Biaxive û Binivîse divê vala nebe.

en: Text Colors
ku: Rengên Nivîsê

en: Text Colors should not be empty.
ku: Rengên Nivîsê divê vala nebe.

en: Text Customization Controllers
ku: Kontrolkerên Xweserkirina Nivîsê

en: Text Enhancer
ku: Pêşvebirina Nivîsê

en: Text Enhancer should not be empty.
ku: Pêşvebirina Nivîsê divê vala nebe.

en: Text Enhancer, Image Alt Tooltip, and Stop Animation
ku: Pêşvebirina Nivîsê, Tooltipa Alt a Wêneyê, û Rawestandina Anîmasyonê

en: Text Speech
ku: Axaftina Nivîsê

en: Text Speech should not be empty.
ku: Axaftina Nivîsê divê vala nebe.

en: Text and Layout Font
ku: Tîpa Nivîs û Rûsaziyê

en: Text enhancer for clarity, image alt tooltips, and option to stop animations
ku: Ji bo zelaliyê, wêneyê Alt Toolpips, û vebijarkî rawestandin

en: Text to Speech
ku: Nivîs bo Axaftinê

en: Text to Speech & Sounds Enable/Disable
ku: Nivîsar ji axaftin û dengê aktîfkirin / neçalak e

en: Text-to-speech, voice navigation, and talk & type input
ku: Nivîsar-to-axaftin, Deng Navigasyon, û Talk & Type Input

en: Thank You Banner Image
ku: Wêneyê Pankarta Spasiyê

en: Thank You for Choosing a Plan!
ku: Spas ji bo Hilbijartina Planekê!

en: Thanks for choosing our app! We're here to help make your website accessible to everyone.
ku: Spas ji bo hilbijartina sepana me! Em li vir in ku alîkariyê bidin we ku malpera we ji her kesî re bigihîje.

en: The %1$s "Choose Design" %2$s option empowers merchants to select from a variety of design styles for our widget, tailoring it to their unique preferences and needs.
ku: Vebijêrka %1$s "Sêwiranê Hilbijêre" %2$s hêz dide bazirganan ku ji cûrbecûr şêwazên sêwiranê ji bo widgeta me hilbijêrin, û wê li gorî tercih û hewcedariyên xwe yên yekta sererast bikin.

en: The %1$s "Customize Position" %2$s feature enables merchants to tailor the exact placement of our widget, ensuring it perfectly fits their site layout and design vision.
ku: Taybetmendiya %1$s "Cihê Xweser bike" %2$s dihêle bazirganan cihê tam ê widgeta me sererast bikin, û piştrast dike ku ew bi tevahî li gorî sêwirana malpera wan û dîtina sêwirana wan e.

en: The <strong>Language Sorting</strong> feature allows you to customize the order in which languages appear on your Language page and in the Widget. Simply use the up and down arrows beside each language to rearrange them according to your preference. Once you're happy with the order, click Save Ranking to apply the changes. The languages will then appear in the same order across your storefront and Widget, providing a consistent experience for your users.
ku: Sortkirina <strong> Sortkirina Ziman </ Strong> Taybetmendiya we dihêle ku hûn fermana ku zimanan li ser rûpela zimanê we û di widgetê de xuya dikin.Simply li gorî her zimanî li ser her zimanî bi kar bînin û li gorî her zimanî bikar bînin da ku li gorî tercîhên xwe ji nû ve bidin.Carekê hûn bi fermanê kêfxweş in, bitikînin Rêjeya Ragihandinê ji bo ku guhartinan bicîh bikin.Wê hingê ziman di heman rêzê de li seranserê firoşgeh û widgetê xuya bikin, ji bo bikarhênerên xwe ezmûnek domdar peyda dikin.

en: The <strong>Language Variable</strong> feature allows your widget to automatically adapt to the language selected on your website. When enabled, the widget will detect and match the site's active language - ensuring a seamless and consistent experience for users navigating your site in different languages. This is especially helpful if your store already includes a language selector, as it improves accessibility and ensures that the widget content is always shown in the user’s preferred language without any extra configuration.
ku: Guhertoya <strong> guherbar </ strong> taybetmendî dihêle ku widgeta we bixweber bi zimanê ku li ser malpera xwe hatî hilbijartin ve girêdayî ye.Gava ku tête çalak kirin, dê bi zimanê çalak yê malperê were tesbît kirin û bi zimanê xwe yê bêserûber û domdar ji bo bikarhênerên ku malperên xwe bi zimanên cûda digerin.Ev bi taybetî alîkar e ku heke firoşgehek we jixwe vebijarkek bi zimanek çêbike, wekî ku ew gihîştiye û piştrast dike ku naveroka widget her gav di zimanek bijare ya bikarhêner de tê nîşandan.

en: The email or phone number you entered is already in use.
ku: Hejmara e-nameya an têlefonê ku hûn lê ketin berê di karanînê de ye.

en: The free widget is only available for use on the specific website URL you provided.
ku: Widgeta belaş tenê ji bo karanîna li ser URL-ya taybetî ya ku we peyda kir bikar tîne.

en: The site url you entered is already registered.
ku: URL-ya malperê ku we têkevî jixwe qeydkirî ye.

en: This Month
ku: Vê mehê

en: This feature aligns all text to the left, avoiding center or justified text which can be harder to read for people with dyslexia or cognitive challenges.
ku: Vê taybetmendiyê hemî nivîs li milê çepê, ji navendê an nivîsa rastîn a ku dikare dijwar be ji bo mirovên bi pirsgirêkên dyslexia an cognitive re bixwîne.

en: This feature creates a horizontal reading mask that follows the cursor to help users focus on one line of text at a time.
ku: Vê taybetmendiyê maskek xwendina horizontî ya ku li pey hevserê diafirîne da ku ji bikarhêneran re bibe alîkar ku di yek carekê de li ser yek rêzek nivîsê balê bikişîne.

en: This feature disables the sound that plays when the accessibility widget is opened or closed.
ku: Vê taybetmendiyê dengê ku dema ku widgeta gihîştinê tê vekirin an girtî ye.

en: This feature enables keyboard navigation using Tab, Shift+Tab, and Enter, along with shortcuts like M for menus, H for headings, F for forms, B for buttons, P for paragraphs, and G for graphics.
ku: Ev taybetmendî navîgasyona klavyeyê bi karanîna Tab, Shift+Tab, û Enter, digel kurtebirên mîna M ji bo menuyan, H ji bo sernavan, F ji bo forman, B ji bo bişkokan, P ji bo paragrafan, û G ji bo grafîkê çalak dike.

en: This feature hides images and videos to help users who are easily distracted or sensitive to visual media focus better on the text.
ku: Vê taybetmendiyê wêneyan û vîdyoyê veşêre da ku ji bikarhênerên ku bi hêsanî ji medya dîtbarî ve mijûl dibin, li ser nivîsê çêtir in.

en: This feature highlights all links on the page with a border or background, making them easier to identify and click.
ku: Vê taybetmendiyê li ser rûpelê li ser rûpelê bi sînor an paşpirtikê ve girêdayî ye, ku wan hêsantir bikin û bikirtînin.

en: This feature highlights headings and titles across the page, helping users quickly locate and navigate key content areas.
ku: Ev taybetmendî sernivîs û sernavan li seranserê rûpelê ronî dike, alîkariya bikarhênerên zû zû li deverên naveroka key bibînin û navîgasyon bikin.

en: This feature increases space between letters, making text easier to distinguish and reducing visual crowding.
ku: Ev taybetmendî di navbera nameyan de cîhê zêde dike, ku nivîsar hêsantir dike ku cûdahiya û kêmkirina elaletê dîtbar bike.

en: This feature increases spacing between words to improve readability for users with dyslexia or cognitive impairments.
ku: Vê taybetmendiyê di navbera peyvan de zêde dibe ku ji bo baştirkirina bikarhênerên bi dyslexia an kêmasiyên cognitive baştir bibe.

en: This feature increases the contrast between text and background, making content easier to read for users with low vision.
ku: Vê taybetmendiyê nakokiya di navbera nivîs û paşverû de zêde dike, naverokê hêsantir dike ku ji bo bikarhênerên bi dîtina kêm bixwîne.

en: This feature increases the size of the text throughout the website to help users with vision difficulties read content more comfortably.
ku: Vê taybetmendiyê li seranserê malperê mezinahiya nivîsê zêde dike da ku bikarhêner bi pirsgirêkên vîzyonê re têkildar be naverokê bi rihetî bixwîne.

en: This feature increases the vertical spacing between lines of text, making content more readable and less dense.
ku: Vê taybetmendiyê di navbera rêzikên nivîsê de, naveroka ku ji xwendinê û kêmtir dendik ve tê çêkirin zêde dibe.

en: This feature is available in:
ku: Ev taybetmendî di:

en: This feature offers users multiple predefined accessibility profiles. Each profile includes a set of accessibility features tailored to specific needs. When a user selects a profile, all the associated features are automatically enabled.
ku: Vê taybetmendiyê ji bikarhênerên Profîlên Gihîştina Predefined re pêşkêş dike.Her profîla komek taybetmendiyên gihîştî yên ku ji hewcedariyên taybetî hatine xemilandin hene.Dema ku bikarhênerek profîlek hilbijêrin, hemî taybetmendiyên têkildar bixweber têne çalak kirin.

en: This feature pauses animations, blinking, and flashing content to reduce motion sensitivity and distractions for users with vestibular disorders or ADHD.
ku: Vê taybetmendiyê anîmasyonên anîmasyonan, blinking, û naveroka flashing dike da ku hest û tevgerên tevgerê ji bo bikarhênerên bi nexweşiyên vestibular an adhd kêm bikin.

en: This feature provides a text magnifier that enlarges text under the cursor, helping users read small or dense text with ease.
ku: Vê taybetmendiyê nivîsek mezin dide ku nivîsê di bin kursiyê de mezin dike, arîkariya bikarhêneran nivîsa piçûk an dendik bi hêsanî dixwînin.

en: This feature removes color saturation from the site, creating a grayscale experience that can reduce distractions and assist users with color sensitivity or color blindness.
ku: Vê taybetmendiyê saturation rengîn ji malperê vedike, afirandina ezmûnek grayscale ku dikare ji bo kêmasiyan kêm bike û ji bikarhênerên bi hestiyariya rengîn an rengê rengê rengîn bike.

en: This feature replaces decorative or complex fonts with simpler, more readable ones to improve legibility.
ku: Vê taybetmendiyê li ser fonên dekorîkî an tevlihev bi hêsantir, yên hêsan têne xwendin da ku zagonan baştir bikin.

en: This feature shows image alt text as a tooltip, helping screen reader users and others understand the content of visual elements.
ku: Vê taybetmendiyê nivîsa Alt Wêne wekî tooltip, alîkariyê bikarhênerên xwendevanên ekranê dike û yên din naveroka hêmanên dîtbarî fêm dikin.

en: This is the default and most widely used design of the accessibility widget – tried, tested, and reliable across all devices.
ku: Ev sêwirana xwerû û bi gelemperî tête bikar anîn.

en: This will be only Works on Position for "Bottom Left" and "Bottom Right"
ku: Ev ê tenê li ser Cihê "Jêrê Çepê" û "Jêrê Rastê" bixebite

en: This will only work on position for %1$s and %2$s
ku: Ev ê tenê ji bo cîhê %1$s û %2$s bixebite

en: Thursday
ku: Pêncşem

en: Time Of Day
ku: Dema Rojê

en: Title Colors
ku: Rengên Sernavan

en: Title Colors should not be empty.
ku: Rengên Sernavan divê vala nebe.

en: Title Highlighting
ku: Ronîkirina Sernavan

en: To Scan All Page Or Group Of Pages, Please
ku: Ji kerema xwe Hemî Rûpel an Komek Rûpelan Scan bikin

en: To discontinue using this plugin, please cancel your active subscription by clicking the button below.
ku: Ji bo ku hûn vê pêvekê nekêşînin, ji kerema xwe aboneya xwe ya çalak bitikîne ku bişkojka li jêr bikirtînin.

en: To enable all accessibility widgets and features, you need to purchase a plan. Choose the perfect plan for your website needs.
ku: Ji bo ku hûn hemî widgets û taybetmendiyên gihîştî çalak bikin, hûn hewce ne ku planek bikirin.Ji bo hewcedariyên malpera xwe plana bêkêmasî hilbijêrin.

en: To enable the Free plan, go to the Plan page and click on the Free button. Once clicked, a form will appear. Fill in all the required details, and the widget will automatically be displayed on the front end.
ku: Ji bo ku hûn nexşeya belaş çalak bikin, biçin rûpelê planê û li ser bişkoja belaş bikirtînin.Carekê bikirtînin, dê formek xuya bibe.Hemî hûrguliyên pêwîst dagirin, û widget dê bixweber li pêşiya pêşîn were nîşandan.

en: To ensure your site is accessible and user-friendly, add an Accessibility Assistance link to your footer menu:
ku: Ji bo ku malpera we bigihîje û bikarhêner-heval e, girêdanek arîkariya gihîştinê li menuya footer-ya xwe zêde bikin:

en: To make the widget visible, enable and save the accessibility settings.
ku: Ji bo çêkirina widget xuya, mîhengên gihîştinê bikar bînin û hilînin.

en: Top Left
ku: Jorê Çepê

en: Top Right
ku: Jorê Rastê

en: Total Accessibility Scans
ku: Scans Gihîştina Tevahî

en: Total Counts
ku: Hejmarên giştî

en: Total Counts Icon
ku: Total Icon

en: Try
ku: Bazarkirin

en: Try Accessibility Assistant for free and instantly boost accessibility
ku: Alîkarê gihîştinê ji bo belaş û yekser gihîştina zêde bikin

en: Tuesday
ku: Sêşem

en: Unlimited impressions and unrestricted widget visibility
ku: Nîşaneyên bêsînor û vîzyona widget ya bêsînor

en: Unlimited impressions on any plans and unrestricted widget visibility
ku: Impressions bêsînor li ser plan û vîzyona widget ya bêsînor

en: Unlock Full Accessibility Features
ku: Taybetmendiyên gihîştina tevahî vekin

en: Unlock full functionality by upgrading to a paid plan
ku: Fonksiyona tevahî vekin bi nûvekirina plansaziyek payedar

en: Unlock insights and free access to our accessibility plugin by submitting your details below.
ku: Vebijêrk û gihîştina belaş a pêveka gihîştina me ya gihîştinê bi dîmenên xwe li jêr bişînin.

en: Upgrade Plan
ku: Plana nûvekirinê

en: Upgrade your plan to enable these features.
ku: Plana xwe nûve bikin ku van taybetmendiyan çalak bikin.

en: Upgrade your plan to enable this feature
ku: Plana xwe nûve bikin da ku vê taybetmendiyê çalak bikin

en: Usage Guide
ku: Rêbernameya Bikaranînê

en: Use Default Functionalities of Widget
ku: Fonksiyonên Standard ên Widgetê Bikar bîne

en: Use language variables for seamless multilingual store integration
ku: Guhertoyên zimên ji bo yekkirina firotgeha pirzimanî ya bêpergal bikar bînin

en: Use this guide to quickly set up your Accessibility Assistant widget.
ku: Vê rêbernameyê bikar bînin da ku zûka widgeta Alîkarê Gihîştina xwe saz bikin.

en: Useful Links
ku: Girêdanên Kêrhatî

en: Useful Links should not be empty.
ku: Girêdanên Kêrhatî divê vala nebe.

en: User Guide
ku: Rêbernameya Bikarhêner

en: User Interaction with Features
ku: Têkiliya bikarhêner bi taybetmendiyên

en: Utility Settings
ku: Mîhengên Kêrhatî

en: Verify
ku: Lidûsekirin

en: Verify Widget & Remove Branding
ku: Widgetê verast bikin û Nîşanê Rakin

en: Verify your email
ku: E-nameya xwe verast bikin

en: Video Hide
ku: Vîdyoyan Veşêre

en: Video Hide should not be empty.
ku: Veşartina Vîdyoyan divê vala nebe.

en: View Analytics
ku: Analytics bibînin

en: View Plans & Pricing
ku: Plans û bihayê bibînin

en: View Result
ku: Encamê bibînin

en: Virtual Keyboard
ku: Mifteya virtual

en: Virtual Keyboard should not be empty.
ku: Divê Klavyeya Virtual vala nebe.

en: Visible
ku: Xuyayî

en: Visual Customization Controllers
ku: Kontrolkerên Xweserkirina Dîtbarî

en: Visual Enhancements
ku: Pêşkeftina Visual

en: Visually Impaired
ku: Dîwanê dîtbar

en: Visually Impaired should not be empty.
ku: Pêdivî ye ku bêhêziya dîtbar ne vala be.

en: Voice Commands should not be empty.
ku: Fermanên Dengî divê vala nebe.

en: Voice Navigation
ku: Navîgasyona Dengî

en: Voice Navigation and Talk & Type Controls
ku: Navîgasyona Dengî û Kontrolên Biaxive & Binivîse

en: Want to remove branding for free?
ku: Dixwazin Branding For Free rakirin?

en: We have an Exciting Offer for you:
ku: Pêşniyarek me ya balkêş ji bo we heye:

en: Wednesday
ku: Çarşem

en: Weekly
ku: Heftane

en: Welcome Banner Image
ku: Wêneyê Pankarta Bi Xêr Hatinê

en: Welcome to Accessibility Assistant
ku: Bi xêr hatî Arîkarê gihîştinê

en: Welcome to Accessibility by CartCoders
ku: Bi xêr hatî Gihîştina ji hêla CartCoders

en: Welcome to: Accessibility Assistant
ku: Bi xêr hatî Arîkarê gihîştinê

en: What does this plugin help with?
ku: Ev pêvek bi çi re dibe alîkar?

en: What's included
ku: Çi tê de ye

en: Wholesale App
ku: App Wholesale

en: Wholesale Price & B2B Solution
ku: Bihayê Firotanê & Çareseriya B2B

en: Widget Content / Appearance
ku: Naveroka Widgetê / Xuyabûn

en: Widget Engagements
ku: Engagements Widget

en: Widget Icon
ku: Icon Widget

en: Widget Opens
ku: Widget vedibe

en: Widget Opens Icon
ku: Widget îkonê vedike

en: Widget Option
ku: Vebijêrka Widget

en: Widget Option:
ku: Vebijêrka Widget:

en: Widget Settings
ku: Mîhengên Widget

en: Widget Size
ku: Mezinahiya widget

en: Widget Size Customization & Positioning
ku: Size Size Size & Positioning

en: Widget Title on Hover
ku: Sernavê Widgetê li ser Hover

en: With Accessibility Assistant, blind and visually impaired people have the ease of access to become more independent and integration with the Digital world, which replicates their daily lives
ku: Bi Alîkarê Gihîştinê re, kesên kor û kêmbîn bi hêsanî dikarin serbixwetir bibin û bi cîhana dîjîtal re, ya ku jiyana wan a rojane dubare dike, entegre bibin

en: Word Spacing
ku: Navbera Peyvan

en: Word Spacing should not be empty.
ku: Navbera Peyvan divê vala nebe.

en: Year
ku: Sal

en: Yearly
ku: Saliane

en: Yes. Each plan unlocks additional controls and customization. Your current plan determines what appears as enabled in admin pages.
ku: Erê. Her planek kontrol û xwerûkirina zêde vedike. Plana weya heyî diyar dike ka çi di rûpelên rêveberê de çalak xuya dike.

en: Yes. Higher plans support broad language coverage, language controls, and easier multilingual storefront accessibility.
ku: Erê. Pîlanên bilind piştgirî didin vegirtina zimanî ya berfireh, kontrolên ziman, û gihîştina pêşangeha pirzimanî ya hêsantir.

en: You can place "#add-aacc-link" as link
ku: Hûn dikarin "# Add-Aacc-Link" wekî girêdan bikin

en: You can place %s as a link.
ku: Hûn dikarin %s wekî girêdanekê bi cih bikin.

en: You can place <strong>%s</strong> as link
ku: Hûn dikarin <strong>% s </ strong> wekî girêdanê bikin

en: You can reach the support team through the contact link in the footer. Paid plans include stronger support options based on tier.
ku: Hûn dikarin bi girêdana pêwendiyê ya di jêrzemînê de bigihîjin tîmê piştgiriyê. Planên drav vebijarkên piştevaniya bihêztir ên li ser bingeha rêzê vedihewîne.

en: You have admin access
ku: Gihîştina we ya admin heye

en: You have member access
ku: Te gihîştina endam heye

en: You're on a %s plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
ku: Hûn li ser planek %s ne! Bi nûvekirina îro hê bêtir taybetmendî û vebijarkên xwerûkirinê vekin.

en: You're on a Growth plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
ku: Hûn li ser plansaziyek mezinbûnê ne!Vebijarkên hêj bêtir taybetmendî û vebijarkên xweşkirinê bi nûve bikin.

en: You're on a Scale plan! Unlock even more powerful features and tools by upgrading today.
ku: Hûn li ser plansaziyek pîvanê ne!Taybetmendiyên hêja û amûrên îro ji nûvekirina îro vebikin.

en: You're on the %s plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
ku: Hûn di plana %s de ne! Bi nûvekirina îro ji piştgirîya pêşîn û taybetmendiyên gihîştina pêşkeftî yên taybetî kêfxweş bibin.

en: You're on the %s plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
ku: Hûn di plana %s de ne! Bi nûvekirina îro ve amûrên gihîştina hêzdar vekin.

en: You're on the Established plan! You already have access to our top-tier features and tools.
ku: Hûn li ser plansaziya damezrandî ne!Hûn berê xwe didin taybetmendiyên û amûrên me yên top-tî.

en: You're on the Free plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
ku: Hûn li ser nexşeya belaş in!Vebijarkên gihîştina hêzdar ên îro bi nûvekirina amûrên hêzdar vekin.

en: You're on the Premium plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
ku: Hûn li ser plansaziya Premium in!Ji nûvekirina îro û pêşangehên pêşkeftî yên pêşîn ên pêşkeftî bistînin.

en: Your Current Plan
ku: Plana xweya heyî

en: Your Email
ku: E-nameya we

en: Your Mobile Number
ku: Hejmara telefona we

en: Your Name
ku: Navê te

en: Your Website URL
ku: URL-ya malpera we

en: for free and instantly boost accessibility
ku: Ji bo belaş û yekser gihîştina zêde

en: if you enable this option, your floating widget will be hidden and footer link option will be enabled though you need to add the link.
ku: Ger hûn vê vebijarkê çalak bikin, dê widgeta weya floats dê vebijarkî û footer vebijarkek were sepandin her çend hûn hewce ne ku girêdan zêde bikin.

en: of
ku: ji

en: pages
ku: rûpel

en: records
ku: tomar dike

en: result
ku: netîce

en: toggle button
ku: bişkoja guhartinê

en: vs Monthly
ku: Mehane

en: vs Monthly!
ku: Mehane!

en: warning sign
ku: nîşana hişyariyê

en: you can placed %s as link
ku: hûn dikarin %s wekî girêdanekê bi cih bikin
