Accessibility Assistant 1.3.2 - en to ky translation catalogue (673 entries)

en: %1$s - Features%2$s
ky: %1$s - Функциялар%2$s

en: %s language flag
ky: %s тилинин желеги

en: / Yearly
ky: / Жылдык

en: /monthly
ky: /айына

en: 1. Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget. %s
ky: 1. Жөндөөлөргө өтүп, Жеткиликтүүлүк виджетин күйгүзүңүз. %s

en: 2. Click Save to apply the changes. %s
ky: 2. Өзгөртүүлөрдү колдонуу үчүн Сактоону басыңыз. %s

en: 5 days Free Trial
ky: 5 күн акысыз сыноо

en: 5 out of 5 stars
ky: 5 ичинен 5 жылдыз

en: 7 days Free Trial
ky: 7 күн акысыз сыноо

en: A modernized version of the default design - visually polished, stylistically refined.
ky: Демейки дизайндын модернизацияланган версиясы - визуалдуу жылтыратылган, стилистикалык жактан тазаланган.

en: ADHD
ky: Adhd

en: AI Easy LLMs.txt Generator
ky: AI Easy LLMs.txt генератору

en: AI Fit Finder
ky: AI Fit тапкыч

en: AI Fit Finder Size Recommender
ky: AI Fit Finder Өлчөмүн сунуштоочу

en: Accent and Logo Elements
ky: Акцент жана логотип элементтери

en: Access quick and detailed answers across all categories, helping you understand your accessibility tools without confusion.
ky: Атайын мүмкүнчүлүктөр куралдарыңызды чаташтырбастан түшүнүүгө жардам берип, бардык категориялар боюнча тез жана деталдуу жоопторду алыңыз.

en: Access to all core accessibility tools included in the widget
ky: Виджетке кирген бардык негизги мүмкүнчүлүктөргө жетүү

en: Accessibility
ky: Жеткиликтүүлүк

en: Accessibility Assistance
ky: Жеткиликтүүлүк боюнча жардам

en: Accessibility Assistant
ky: Жеткиликтүүлүк жардамчысы

en: Accessibility Assistant Icon
ky: Жеткиликтүүлүк жардамчысынын сүрөтчөсү

en: Accessibility Assistant Logo
ky: Жеткиликтүүлүк жардамчысынын логотиби

en: Accessibility Assistant should not be empty.
ky: Жеткиликтүүлүк жардамчысы бош болбошу керек.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done.
ky: Жеткиликтүүлүк жардамчысы, рыноктогу тренддеги продукт, ал ар кандай майып (дүлөй, азиз, дудук, көрүүсү начар, кыймыл-аракети чектелген) адамга бул тиркемени өз талаптарын аткаруу үчүн колдонууга мүмкүндүк берет.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done. By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values
ky: Жеткиликтүүлүк жардамчысы, рынокто (дүлөйлөр, сокур, үнсүз, үнсүз, мобилдүүлүктүн бузулгандыгы үчүн начарлап кеткен)Акыл-эсибиз менен, негизги социалдык максаттар, биздин инновациялык команда бул колдонмону рынокто киргизген жана киргизген.Негизги принцип "сиз инновациялык социалдык баалуулуктарга жооп берет

en: Accessibility Features Overview
ky: Атайын мүмкүнчүлүктөр

en: Accessibility Fixes Applied
ky: Атайын мүмкүнчүлүктөрдү оңдоолор колдонулат

en: Accessibility PRO-Widget
ky: Мүмкүндүк алуу промо-виджет

en: Accessibility Profiles
ky: Атайын мүмкүнчүлүктөр профилдери

en: Accessibility Profiles & Settings
ky: Мүмкүндүк алуу профили жана орнотуулары

en: Accessibility Scanner
ky: Атайын мүмкүндүк алуу

en: Accessibility Scanner History
ky: Атайын мүмкүнчүлүктөр сканеринин тарыхы

en: Accessibility Score
ky: Жеткиликтүүлүк

en: Accessibility Statement
ky: Мүмкүндүк алуу

en: Accessibility Usage Insights
ky: Атайын мүмкүнчүлүктөрдү колдонуу статистикасы

en: Accessibility Widget Color Schema
ky: Атайын мүмкүндүк алуу түсүнүн түс схемасы

en: Accessibility by CartCoders
ky: CartCoders тарабынан жеткиликтүүлүк

en: Action
ky: Аракет

en: Activate App
ky: Колдонмону иштетүү

en: Add a custom accessibility statement or external statement link
ky: Бажы адилетсиздик көчүрмөсүн же тышкы билдирүү шилтемесин кошуңуз

en: Add the following HTML code to insert the link:
ky: Шилтемени кыстаруу үчүн төмөнкү HTML кодун кошуңуз:

en: Adjust Background Colors
ky: Фон түстөрүн тууралоо

en: Adjust Text Colors
ky: Текст түстөрүн тууралоо

en: Adjust Title Colors
ky: Аталыш түстөрүн тууралоо

en: Adjust Word & Letter Space
ky: Сөз жана тамга аралыгын тууралоо

en: Admin
ky: Админ

en: Advanced Color Adjustments (Text, Titles, Backgrounds)
ky: Өркүндөтүлгөн түс тууралоолору (Текст, аталыштар, фондор)

en: Alignment
ky: Түздөө

en: Alignment should not be empty.
ky: Түздөө бош болбошу керек.

en: All Basic Features
ky: Бардык негизги функциялар

en: All Features of Growth Plan
ky: Өсүү планын бардык өзгөчөлүктөрү

en: All Features of Startup Plan
ky: Баштапкы планын бардык өзгөчөлүктөрү

en: All Page
ky: Бардык бет

en: All Professional Features
ky: Бардык профессионалдык функциялар

en: All widgets and advanced features require an active plan. %1$sCompare plans%2$s to find your perfect fit.
ky: Бардык виджеттер жана өнүккөн өзгөчөлүктөрү жигердүү планды талап кылат.% 1 $ SPOMPARE пландары сиздин кемчиликсиз жарашуу үчүн% 2 $ s.

en: Allows customization of heading/title colors to increase focus or contrast.
ky: Фокусту же контрастын жогорулатуу үчүн аталыш / аталышынын түстөрүн ыңгайлаштырууга мүмкүндүк берет.

en: Allows speech-to-text typing to help users who have difficulty using keyboards.
ky: Баскычтопту колдонуп, кыйынчылыкка ээ болгон колдонуучуларга жардам берүү үчүн сөз сүйлөөгө мүмкүнчүлүк берет.

en: Already Registered
ky: Буга чейин катталган

en: Also Available On Other Platforms
ky: Башка платформаларда да жеткиликтүү

en: Analysis Overview
ky: Анализ сереп

en: Analytics Overview
ky: Аналитикага сереп салуу

en: Analytics overview
ky: Аналитикага сереп салуу

en: App Status
ky: Колдонмонун абалы

en: Applies color filters to assist users with different types of color blindness.
ky: Колдонуучуларга ар кандай түс сокурлардын ар кандай түрлөрү менен жардам берүү үчүн түстүү чыпкаларга колдонот.

en: Are plans feature-gated?
ky: Пландар өзгөчөлүктөргө ээби?

en: Automated Accessibility score has limitations
ky: Автоматташтырылган жеткиликтүүлүктүн чектөөлөрүнүн чектелүү

en: Automated scans can identify many accessibility issues, but they can’t capture every WCAG 2.1 and 2.2 requirement. Our expert manual audits close these gaps by providing in-depth reviews, actionable insights, and tailored remediation recommendations.
ky: Автоматташтырылган сканерлөө көптөгөн жеткиликтүүлүк маселелерин аныктай алат, бирок алар ар бир WCAG 2.1 жана 2.2 талапты алдыра алышпайт.Биздин эксперттик кол менен жүргүзүлгөн текшерүүлөрдү терең сын-пикирлерди, аракет кылуу жана ылайыкташтырылган калыбына келтирүү боюнча сунуштарды берүү менен ушул боштуктарды жапты.

en: Automatic scans to ensure your store stays compliant with accessibility standards over time
ky: Дүкөнүңүздүн убакыттын өтүшү менен жеткиликтүүлүк стандарттарына шайкеш келишин камсыздоо үчүн автоматтык сканерлөө

en: Back
ky: Артка

en: Background Colors
ky: Фон түстөрү

en: Background Colors should not be empty.
ky: Фон түстөрү бош болбошу керек.

en: Bargain App
ky: Соода колдонмо

en: Bargain App by CartCoders
ky: CartCoders тарабынан соодалашуу колдонмосу

en: Basic
ky: Негизги

en: Basic Plan
ky: Негизги план

en: Basic customization options for layout and appearance
ky: Макет жана сырткы көрүнүш үчүн негизги ыңгайлаштыруу жолдору

en: Big Black Cursor
ky: Чоң кара курсор

en: Big Black Cursor for Better Visibility
ky: Жакшыраак көрүнүү үчүн чоң кара курсор

en: Big Black Cursor should not be empty.
ky: Чоң кара курсор бош болбошу керек.

en: Big Cursor
ky: Чоң курсор

en: Big Cursor should not be empty.
ky: Чоң курсор бош болбошу керек.

en: Big black Cursor
ky: Чоң кара курсор

en: Bigblack Cursor
ky: Чоң кара курсор

en: Bigger Text
ky: Чоңураак текст

en: Bigger Text Icon
ky: Чоңураак текст сүрөтчөсү

en: Bigger Text should not be empty.
ky: Чоңураак текст бош болбошу керек.

en: Blind
ky: Сокур

en: Blind should not be empty.
ky: Сокур бош болбошу керек.

en: Bottom Left
ky: Төмөнкү сол

en: Bottom Right
ky: Төмөнкү оң

en: By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values"
ky: Негизги социалдык максатты эске алуу менен, биздин инновациялык команда бул тиркемени иштеп чыгып, рынокко киргизди. Негизги принцип - "Инновация социалдык баалуулуктар менен жолуккан жерде"

en: Can I use this with multilingual stores?
ky: Муну көп тилдүү дүкөндөр менен колдоно аламбы?

en: Cancel
ky: Жокко чыгаруу

en: Cancel Plan
ky: Планы жокко чыгаруу

en: Cancel should not be empty.
ky: Жокко чыгаруу бош болбошу керек.

en: Cannot Customise Widget
ky: Виджетти ыңгайлаштыруу мүмкүн эмес

en: CartCoders Logo
ky: CartCoders логотиби

en: Categories detailed information
ky: Нормативдик маалымат

en: Center
ky: Борбор

en: Center should not be empty.
ky: Борбор бош болбошу керек.

en: Change Widget Color & Positioning
ky: Виджет түсүн жана позициялоону өзгөртүү

en: Change the Color Schema of Widget
ky: Виджеттин түс схемасын өзгөртүү

en: Changes the color of general text for better visibility and contrast.
ky: Жалпы тексттин түсүн жакшыраак көрүү жана контраст үчүн өзгөртөт.

en: Chat With Our Support Team For Quick Help And Instant Guidance.
ky: Ыкчам жардам жана ыкчам жетекчилик үчүн колдоо тобубуз менен чатта сүйлөшүңүз.

en: Chat With Us
ky: Биз менен баарлашыңыз

en: Chat with our support team for quick help and instant guidance.
ky: Тез жардам жана ыкчам жетекчилик үчүн колдоо тобубуз менен чатта сүйлөшүңүз.

en: Check Accessibility Free
ky: Жеткиликтүүлүктү текшерүү акысыз

en: Choose Design
ky: Дизайнды тандоо

en: Choose Widget Icon
ky: Виджик сөлөкөтүн тандаңыз

en: Choose Widget Inner Color
ky: Виджеттин ички түсүн тандаңыз

en: Choose Widget Outer Color
ky: Виджеттин сырткы түсүн тандаңыз

en: Choose the annual plan that best fits your needs. Each plan provides a variety of features and customization options. Your selected plan will determine the features available in the widget. Plus, take advantage of a complimentary year to explore all the features and boost your store's accessibility.
ky: Муктаждыктарыңызга эң ылайыктуу жылдык планды тандаңыз. Ар бир план ар кандай функцияларды жана ыңгайлаштыруу опцияларын сунуштайт. Сиз тандаган план виджетте жеткиликтүү болгон функцияларды аныктайт. Мындан тышкары, бардык функцияларды изилдөө жана дүкөнүңүздүн жеткиликтүүлүгүн жогорулатуу үчүн кошумча жылдан пайдаланыңыз.

en: Close
ky: Жабуу

en: Code
ky: Код

en: Cognitive and Learning
ky: Таанып-билүүчүлүк жана үйрөнүү

en: Cognitive and Learning should not be empty.
ky: Когнитивдик жана окуу бош болбошу керек.

en: Collect offers and increase conversions on product pages.
ky: Сунуштарды чогултуп, продукт беттеринде конверсияларды көбөйтүңүз.

en: Color Adjustments
ky: Түстүү өзгөртүүлөр

en: Color Blind
ky: Дальтоник

en: Color Blind Options
ky: Дальтониктер үчүн опциялар

en: Color Blind should not be empty.
ky: Дальтоник бош болбошу керек.

en: Color Blind-Friendly Viewing Options
ky: Дальтониктер үчүн ыңгайлуу көрүү опциялары

en: Color Schema
ky: Түс схемасы

en: Completed
ky: Аякталды

en: Compliant
ky: Ылайык

en: Compliant under WCAG 2.0, 2.1 & 2.2
ky: WCag 2.0, 2,1 & 2.2 боюнча ылайыктуу

en: Configure accessibility menu controls and behavior.
ky: Атайын мүмкүнчүлүктөр менюсун башкаруу элементтерин жана жүрүм-турумун конфигурациялаңыз.

en: Contact Us
ky: Биз менен байланышыңыз

en: Contact Us.
ky: Биз менен байланышыңыз

en: Contact us
ky: Биз менен байланышыңыз

en: Contact us.
ky: Биз менен байланышыңыз

en: Content Adjustment & Color Blind Feature
ky: Мазмун тууралоо жана түстүү сокур өзгөчөлүк

en: Content Adjustments
ky: Мазмун тууралоо

en: Content Customization
ky: Мазмун өзгөчөлөштүрүү

en: Content Scaling
ky: Мазмунду масштабдоо

en: Content Scaling & Content Spacing
ky: Мазмунду маскара жана мазмун аралыгы

en: Content Scaling & Read Mode for Better Focus
ky: Жакшыраак фокус үчүн мазмунду масштабдоо жана окуу режими

en: Content Scaling should not be empty.
ky: Мазмунду масштабдоо бош болбошу керек.

en: Continue
ky: Улантуу

en: Contrast
ky: Контраст

en: Contrast +
ky: Карама-каршы +

en: Contrast Icon
ky: Контраст icon

en: Contrast should not be empty.
ky: Контраст бош болбошу керек.

en: Control AI crawler access to low-value and sensitive pages.
ky: Баалуулугу төмөн жана сезимтал баракчаларга AI жөрмөлөгүч кирүү мүмкүнчүлүгүн көзөмөлдөңүз.

en: Controller Background
ky: Контроллердин фону

en: Current Plan: %s
ky: Учурдагы план: %s

en: Cursor
ky: Курсор

en: Cursor Icon
ky: Курсор сөлөкөтү

en: Cursor should not be empty.
ky: Курсор бош болбошу керек.

en: Custom Design
ky: Жеке дизайн

en: Customers will be provided with the option of accessing the plugin for accessing the advanced features. Through which the customer can enable/disable the functionality and access the application on his system.
ky: Кардарларга өркүндөтүлгөн функцияларга жетүү үчүн плагинге кирүү мүмкүнчүлүгү берилет. Ал аркылуу кардар функцияны иштетип/өчүрүп, өз тутумунда тиркемеге кире алат.

en: Customise Position
ky: Позицияны ыңгайлаштыруу

en: Customise Widget Position and Padding
ky: Виджеттин ордун жана толтуруусун ыңгайлаштыруу

en: Customize Icon, Position, And Appearance Settings.
ky: Сөлөкөт, позиция жана көрүнүш жөндөөлөрүн өзгөчөлөштүрүү.

en: Customize icon, position, and appearance settings.
ky: Сөлөкөтүн, позицияны жана көрүнүш жөндөөлөрүн ыңгайлаштырыңыз.

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference
ky: Customise the size of the accessibility widget to your preference

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference"
ky: Өзүңүз каалаганыңызга жетүү мүмкүнчүлүгүнө жараша "

en: Customize the widget color scheme to match your brand identity
ky: Виджетинин түс схемасын сиздин брендиңизге дал келтирүү үчүн ыңгайлаштырыңыз

en: Customize the widget launch icon and apply your own branding
ky: Виджеттин жигердүү сөлөкөтүн ыңгайлаштырыңыз жана өз брендингиңизди колдонуңуз

en: Daily
ky: Күнүмдүк

en: Dark Contrast
ky: Караңгы контраст

en: Dark Contrast should not be empty.
ky: Караңгы контраст бош болбошу керек.

en: Dashboard
ky: Куралдар тактасы

en: Day Of Week
ky: Аптанын күнү

en: Dedicated account manager for priority onboarding and support
ky: ОНБОРДУ ЖАНА КОЛДОО

en: Default
ky: Демейки

en: Default Design
ky: Демейки дизайн

en: Default language
ky: Демейки тил

en: Default should not be empty.
ky: Демейки бош болбошу керек.

en: Desaturate
ky: Каныкпаган

en: Desaturate should not be empty.
ky: Каныкпаган түс бош болбошу керек.

en: Designed specifically for mobile - similar to the default but optimized for smaller screens and touch-friendly interaction.
ky: Айрыкча мобилдик үчүн иштелип чыккан - демейкиге окшош, бирок кичинекей экрандар үчүн оптимизацияланган жана тийүү менен достук мамилелер үчүн оптимизацияланган.

en: Desktop Position
ky: Иш тактасынын позициясы

en: Detailed information by category
ky: Категория менен толук маалымат

en: Didn't receive the code?
ky: Кодду алган жоксузбу?

en: Disable
ky: Өчүрүү

en: Disable Branding
ky: Брендинг өчүрүү

en: Disable Hover Text
ky: Hover текстин өчүрүү

en: Disable Hover text on widget and widget Loader
ky: Виджет жана виджет жүктөгүчкө текстти өчүрүп коюңуз

en: Disable Report Problem
ky: Отчет көйгөйүн өчүрүү

en: Disable Widget Sound
ky: Виджет үнүн өчүрүү

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Disables all website sounds to assist users sensitive to audio.
ky: Бардык веб-сайттын аудиога сезимтал жардам берүү үчүн бардык веб-сайттын үндөрүн өчүрөт.

en: Disables the ability for users to report problems through the app.
ky: Колдонуучулардын көйгөйү аркылуу көйгөйлөрдү кабарлоо мүмкүнчүлүгүн өчүрөт.

en: Display & Media Controls
ky: Диспозициялык жана медиа көзөмөлү

en: Displays a panel with important and frequently used links for easier navigation.
ky: Маанилүү жана тез-тез колдонулган навигацияга шилтемелер менен панелди көрсөтөт.

en: Displays an on-screen keyboard for users who can't use a physical one.
ky: Адамды колдоно албаган экрандагы клавиатураны көрсөтөт.

en: Do you want to put as link?
ky: Шилтеме катары коюуну каалайсызбы?

en: Do you want to put this widget as link?
ky: Бул виджетти шилтеме катары койгуңуз келеби?

en: Dyslexia
ky: Дислексия

en: Dyslexia should not be empty.
ky: Дислексия бош болбошу керек.

en: Ease of access to change the background/font color
ky: Фондун/ариптин түсүн өзгөртүүгө оңой жетүү

en: Edit %s language
ky: %s тилин оңдоо

en: Edit Languages
ky: Тилдерди оңдоо

en: Elderly
ky: Улгайган

en: Elderly should not be empty.
ky: Карылар бош болбошу керек.

en: Enable
ky: Иштетүү

en: Enable / Disable
ky: Иштетүү / Өчүрүү

en: Enable /Disable
ky: Иштетүү/Өчүрүү

en: Enable Disable Features
ky: Функцияларды иштетүү/өчүрүү

en: Enable Our Plugin To See It Visible On Your Website.
ky: Биздин плагинди сиздин веб-сайтыңызда көрүүгө иштетиңиз.

en: Enable or disable features that improve your website's accessibility.
ky: Вебсайтыңыздын жеткиликтүүлүгүн жакшыртуучу функцияларды иштетиңиз же өчүрүңүз.

en: Enable or disable media elements like audio, video, and GIFs
ky: Аудио, видео жана gif сыяктуу медиа элементтерин иштетүү же өчүрүү

en: Enable or disable the widget as needed
ky: Зарыл болгон учурда виджетти иштетүү же өчүрүү

en: Enable our plugin to see it visible on your website.
ky: Биздин плагинин веб-сайтыңызда көрүнүп турушу үчүн аны иштетиңиз.

en: Enable readable fonts, reading mask, and title highlighting
ky: Окулган ариптерди, масканы окуу жана аталыш

en: Enable/
ky: Иштетүү /

en: Enable/Disable Accessibility Features
ky: Жеткиликтүүлүктү өчүрүү / өчүрүү

en: Enable/Disable Features
ky: Функцияларды иштетүү/өчүрүү

en: Enable/Disable Media
ky: Медианы иштетүү/өчүрүү

en: Enable/Disable Widget
ky: Виджетти иштетүү/өчүрүү

en: Enabled
ky: Иштетилди

en: Enables a large black cursor to improve visibility for users with low vision.
ky: Ичиңизди көрүү мүмкүнчүлүгү бар колдонуучуларга көрүнөлүүнү жакшыртуу үчүн ири кара курсорго мүмкүнчүлүк берет.

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.
ky: Колдонуучунун тилинин артыкчылыктарына же жөндөөлөрүнүн негизинде көп тилдүү колдоого мүмкүндүк берет.

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.Statement Link?
ky: Колдонуучунун тили артыкчылыктарына же жөндөөлөрүнүн негизинде көп тилдүү колдоого мүмкүнчүлүк берет.

en: Enhanced Usability for All Accessibility Needs
ky: Бардык жеткиликтүүлүк муктаждыктары үчүн өркүндөтүлгөн колдонуу мүмкүнчүлүгү

en: Enjoy a %1$s5-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
ky: Тандалган пландын мүмкүнчүлүктөрүнө кирүү менен %1$s5 күндүк акысыз сыноодон%2$s ырахат алыңыз:

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features.
ky: % 1 $ S7 күндүк акысыз сыноодон ырахат алыңыз% 2 $ s тандалган планга кирүү мүмкүнчүлүгү бар.

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
ky: % 1 $ S7 күндүк акысыз сыноодон ырахат алыңыз% 2 $ s тандалган план функциялары менен кирүү менен:

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision
ky: Мазмун көлөмүн кеңейтүүгө же азутка таасир этпестен, колдонуучуларга төмөн көрүү мүмкүнчүлүгүн колдонууга жардам бербейт

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision.
ky: Мазмундун көлөмүн кеңейтүүгө же азутка тийбестен, колдонуучуларга төмөн көрүү мүмкүнчүлүгүн колдонууга жардам бербестен азайтат.

en: Enter OTP
ky: OTP киргизиңиз

en: Enter the 6-digit OTP sent to your email address.
ky: Электрондук почта дарегиңизге жөнөтүлгөн 6 орундуу OTP киргизиңиз.

en: Enter your statement page link here...
ky: Билдирүү баракчасына шилтеме шилтемеси ...

en: Error!
ky: Ката!

en: Events Clicked
ky: Окуялар басылды

en: Events-Clicked
ky: Окуялар

en: Extended widget customization options including layout and branding
ky: Кеңейтилген виджет кондуциялоо параметрлери, анын ичинде макет жана брендинг

en: FAQs
ky: Көп берилүүчү суроолор

en: Failed Checks
ky: Ийгиликсиз текшерүүлөр

en: Fast Chat Support during business hours
ky: Иш убактысында тез баарлашуу

en: Feature Activity Highlights
ky: Функция иш-аракетинин негизги учурлары

en: Features & Functionality
ky: Функциялар & Функционалдык

en: Filter Content
ky: Мазмуну чыпка

en: Filter Content should not be empty.
ky: Чыпка мазмуну бош болбошу керек.

en: Finally, access the settings to change the background and font colors. This step lets you personalize the widget's appearance, ensuring it matches your brand's style or enhances readability for users. Select your preferred colors and apply them to make the widget visually appealing and accessible.
ky: Акырында, фондун жана ариптин түстөрүн өзгөртүү үчүн жөндөөлөргө кириңиз. Бул кадам виджеттин көрүнүшүн жекелештирүүгө мүмкүндүк берип, анын брендиңиздин стилине дал келишин же колдонуучулар үчүн окумдуулукту жогорулатууну камсыз кылат. Виджетти визуалдык жактан жагымдуу жана жеткиликтүү кылуу үчүн каалаган түстөрүңүздү тандап, аларды колдонуңуз.

en: Find your best fit with guided size recommendations.
ky: Жетектелген өлчөмдөр боюнча сунуштар менен эң ылайыктуууңузду табыңыз.

en: Floating Widget Icon Color
ky: Калкып жүрүүчү виджет сөлөкөтү

en: Floating Widget Padding
ky: Калкып жаткан виджет толтургуч

en: Floating Widget Position
ky: Сүзүүчү виджет позициясы

en: Floating Widget Size
ky: Сүзүүчү виджет өлчөмү

en: Focus Mask
ky: Фокус маскасы

en: Font Readability
ky: Ариптин окумдуулугу

en: Free Accessibility Check
ky: Акысыз мүмкүнчүлүктөр

en: Friday
ky: Жума

en: Full access to %1$sall accessibility widgets%2$s and features
ky: % 1 $ Sall жеткиликтүүлүгүңүзгө толук мүмкүнчүлүк% 2 $ S жана өзгөчөлүктөрү

en: Fully customizable widget with advanced control options
ky: Толук ыңгайлаштырылган виджет өркүндөтүлгөн көзөмөл параметрлери

en: GIF Hide
ky: GIF'ти жашыруу

en: GIF Hide should not be empty.
ky: GIF'ти жашыруу бош болбошу керек.

en: Get Live Chat Support
ky: Live Chat колдоо алуу

en: Get Started: Activate Widget and Add Footer Link
ky: Баштоо: Виджетти активдештирип, колонтитул шилтемесин кошуңуз

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
ky: %1$s %1$s Планды тандасаңыз, %1$s15%% арзандатуу%2$s жылдык жазылуу алыңыз.%2$s

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sGrowth Plan.%2$s
ky: % 1 $ s15 %%% арзандатуу% 2 $ s% 1 $ SGOWT планын тандаганда% 2 $ s жазыңыз.% 2 $ s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
ky: %1$s Планды %1$s тандасаңыз, жылдык жазылууга %%20%% арзандатуу%2$s алыңыз.%2$s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sScale Plan.%2$s
ky: % 1 $ s20 %%%% арзандатуу% 2 $ S жылдык жазылууларга% 1 $ SScale планын тандаганда% 2 $ s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
ky: %1$s%3$s планын тандаганыңызда, жылдык жазылуу үчүн %1$s25%% арзандатуу%2$s алыңыз.%2$s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sEstablished Plan.%2$s
ky: % 1 $ s25 %%% арзандатуу% 2 $ S жылдык жазылууларга,% 1 $ сентябрь айларын тандаганда% 2 $ s

en: Get a %1$s29%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sProfessional Plan.%2$s
ky: %1$sПрофессионалдык планды%2$s тандаганыңызда жылдык жазылууга %1$s29%% арзандатуу%2$s алыңыз.

en: Get a %1$s40%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sPremium Plan.%2$s
ky: %1$sПремиум планын%2$s тандаганыңызда жылдык жазылууга %1$s40%% арзандатуу%2$s алыңыз.

en: Get a Detailed Expert Audit Report
ky: Деталдуу эксперт аудит отчетун алыңыз

en: Get started with a plan that matches your requirements:
ky: Сиздин талаптарга дал келген план менен баштаңыз:

en: Get started with the Accessibility widget by enabling it in our Settings under the Widget Option section.
ky: Жөндөөлөрүбүздөгү Виджет опциясы бөлүмүнөн аны иштетүү менен Жеткиликтүүлүк виджетин колдонуп баштаңыз.

en: Gif Hide
ky: GIF'ти жашыруу

en: Go Beyond Automation with Expert Audits
ky: Эксперттик текшерүүлөр менен автоматташтырылгандан кийин

en: Group Of Pages
ky: Барактар ​​тобу

en: Have Questions Or Need Assistance? %s
ky: Суроолоруңуз барбы же жардам керекпи? %s

en: Have questions or need assistance? %1$sContact us%2$s
ky: Суроолоруңуз барбы же жардам керекпи? %1$sБиз менен байланышыңыз%2$s

en: Have questions or need assistance? %s
ky: Суроолоруңуз барбы же жардам керекпи? %s

en: Have questions or need assistance? <a href="%s" target="_blank">Contact us</a>
ky: Суроолоруңуз барбы же жардам керекпи? <a href="%s" target="_blank">Биз менен байланышыңыз</a>

en: Hello %s
ky: Салам %s

en: Hide GIFs and Animations for Reduced Distraction
ky: Алаксытууну азайтуу үчүн GIF'терди жана анимацияларды жашыруу

en: Hide Interface
ky: Интерфейсти жашыруу

en: Hide Interface should not be empty.
ky: Интерфейсти жашыруу бош болбошу керек.

en: Hide Search Bar
ky: Издөө тилкесин жашыруу

en: Hide Statement
ky: Билдирүү

en: Hides GIF animations that can distract or trigger motion sensitivity.
ky: Кыймылдын сезгичтигин алагды кылуу же тригизи алагды алган ГЭФ анимациясын жашырат.

en: Hides the search bar from the user interface.
ky: Колдонуучу интерфейстен издөө тилкесин жашырат.

en: Hides the statement section from the user interface.
ky: Колдонуучу интерфейстен арыз бөлүмүн жашырат.

en: High Saturation
ky: Жогорку каныктыруу

en: High Saturation Icon
ky: Жогорку каныккан сөлөкөтү

en: High saturation should not be empty.
ky: Жогорку каныктыруу бош болбошу керек.

en: Highlight Focus
ky: Фокуста бөлүп көрсөтүү

en: Highlight Focus should not be empty.
ky: Фокуста бөлүп көрсөтүү бош болбошу керек.

en: Highlight Hover
ky: Үстүнө келгенде бөлүп көрсөтүү

en: Highlight Hover should not be empty.
ky: Үстүнө келгенде бөлүп көрсөтүү бош болбошу керек.

en: Highlight Links
ky: Шилтемелерди бөлүп көрсөтүү

en: Highlight Links should not be empty.
ky: Шилтемелерди бөлүп көрсөтүү бош болбошу керек.

en: Highlight Titles
ky: Аталыштарды бөлүп көрсөтүү

en: Highlight Titles should not be empty.
ky: Аталыштарды бөлүп көрсөтүү бош болбошу керек.

en: Highlight on Hover and Focus for Easier Navigation
ky: Оңой навигация үчүн үстүнө келгенде жана фокуста бөлүп көрсөтүү

en: Highlights elements when hovered, helping users follow cursor movements.
ky: Обзорго жардам берүү, жардам берүүчү элементтерге жардам берүүчү элементтер.

en: Highlights focused elements, enhancing accessibility for keyboard navigation.
ky: Обзор матча, бир нече элементтерди, баскычтобунун навигациясы үчүн жеткиликтүүлүктү жогорулатуу.

en: How do I get help if I face issues?
ky: Көйгөйгө туш болсом, кантип жардам алам?

en: How to Add an Accessibility Link to Your Footer
ky: Колонтитулуңузга жеткиликтүүлүк шилтемесин кантип кошсо болот

en: How to Enable/Disable Widget
ky: Виджетти кантип иштетүү/өчүрүү керек

en: How to cancel your subscription
ky: Жазылууңузду кантип жокко чыгарса болот

en: How to contact support if you are on the Free plan
ky: Эгер сиз акысыз план түзүп жатсаңыз, колдоого кантип кайрылсаңыз болот

en: How to enable the Free plan
ky: Акысыз планды кантип иштетсе болот

en: If you are on the Free plan, you can reach our support team by sending an email to
ky: Эгер сиз акысыз планга кирсеңиз, электрондук почта билдирүүсүн жөнөтүү менен, биздин колдоо командасына жете аласыз

en: If you need further assistance, please contact us at
ky: Эгер сизге кошумча жардам керек болсо, анда биз менен байланышыңыз

en: If you need further assistance, please contact us at %1$s. You can also check our %2$s for more information.
ky: Эгер сизге кошумча жардам керек болсо, %1$s дареги боюнча биз менен байланышыңыз. Кошумча маалымат алуу үчүн биздин %2$s текшере аласыз.

en: If you require any further information or assistance, please do not hesitate to contact us. Our support team is readily available to address any queries or concerns you may have regarding our subscription plans or any other aspect of our app.
ky: Эгер сизге кошумча маалымат же жардам керек болсо, биз менен байланышуудан тартынбаңыз. Биздин колдоо тобубуз биздин жазылуу пландарыбызга же биздин колдонмонун башка аспектилерине байланыштуу суроолоруңузду же тынчсызданууларыңызды чечүүгө даяр.

en: Image Alt Tooltip
ky: Сүрөттүн Alt куралдар кеңеши

en: Image Alt Tooltip should not be empty.
ky: Сүрөттүн Alt куралдар кеңеши бош болбошу керек.

en: Image Hide
ky: Сүрөттү жашыруу

en: Image Hide should not be empty.
ky: Сүрөттү жашыруу бош болбошу керек.

en: Image alt Tooltip
ky: Картинки ALT курал

en: Image, Video & GIF Enable/Disable
ky: Картинка, видео & gif иштетүү / өчүрүү

en: Image/Video Hide
ky: Сүрөт/Видеону жашыруу

en: Includes all features from the %s Plan
ky: %s Планындагы бардык функцияларды камтыйт

en: Includes all features from the Growth Plan
ky: Өсүү планынан келген бардык функцияларды камтыйт

en: Includes all features from the Scale Plan
ky: Масштабдагы планга чейинки бардык функцияларды камтыйт

en: Includes all features from the Startup Plan
ky: Стартуп планынан бардык функцияларды камтыйт

en: Invert Colors
ky: Түстөрдү тескерилөө

en: Invert Colors should not be empty.
ky: Түстөрдү тескерилөө бош болбошу керек.

en: It helps store owners offer a more accessible browsing experience with controls for text, contrast, navigation, media, and language support.
ky: Бул дүкөн ээлерине текстти, контрастты, навигацияны, медианы жана тилди колдоону башкаруу менен жеткиликтүү серептөө тажрыйбасын сунуштоого жардам берет.

en: Keyboard Nav
ky: Баскычтоп навигациясы

en: Keyboard Nav Icon
ky: Клавиатура NAV Icon

en: Keyboard Navigation
ky: Баскычтоп навигациясы

en: Keyboard should not be empty.
ky: Баскычтоп бош болбошу керек.

en: Kindly note that upon opting for a subscription plan within our app, please be informed that refunds will not be applicable. This policy applies universally to all subscription plans offered, including both monthly and yearly options. We appreciate your understanding and cooperation in adhering to our policy, as we aim to ensure consistency and fairness in all aspects of our subscription services.
ky: Биздин колдонмодогу жазылуу планын тандагандан кийин, акчаны кайтаруу колдонулбай турганын эске алыңыз. Бул саясат ай сайын жана жылдык варианттарды кошкондо, сунушталган бардык жазылуу пландарына универсалдуу түрдө колдонулат. Биздин саясатты карманганыңыз үчүн түшүнүүңүздү жана кызматташууңузду баалайбыз, анткени биз жазылуу кызматтарыбыздын бардык аспектилеринде ырааттуулукту жана адилеттүүлүктү камсыз кылууну көздөйбүз.

en: LLMs.txt Generator
ky: LLMs.txt генератору

en: Language Controllers
ky: Тил контроллерлери

en: Language Settings
ky: Тил орнотуулары

en: Language Sorting
ky: Тил сорттоо

en: Language Variable
ky: Тил өзгөрмөсү

en: Language hidden
ky: Тил жашырылган

en: Language visible
ky: Тил көрүнүп турат

en: Languages
ky: Тилдер

en: Last 30 Days
ky: Акыркы 30 күн

en: Last 7 Days
ky: Акыркы 7 күн

en: Last Month
ky: Өткөн айда

en: Lawful Risk
ky: Мыйзамдуу тобокелдик

en: Left Alignment
ky: Солго түздөө

en: Left Alignment should not be empty.
ky: Солго түздөө бош болбошу керек.

en: Let's Go
ky: Кеттик

en: Let's start by choosing a plan that fits your needs.
ky: Келиңиз, муктаждыктарыңызга ылайыктуу планды тандоодон баштайлы.

en: Lets users control the site using voice commands for hands-free accessibility.
ky: Колдонуучуларга бул сайтты колго акысыз жеткиликтүүлүк үчүн үн буйруктарын колдонуп көзөмөлгө алат.

en: Letter Spacing
ky: Тамга аралыгы

en: Letter Spacing should not be empty.
ky: Тамга аралыгы бош болбошу керек.

en: Light Contrast
ky: Ачык контраст

en: Light Contrast should not be empty.
ky: Ачык контраст бош болбошу керек.

en: Limited Scan Notice
ky: Чектелген сканерлөө эскертүүсү

en: Line Height
ky: Саптын бийиктиги

en: Line Height & Alignments
ky: Саптын бийиктиги жана түздөөлөр

en: Line Height should not be empty.
ky: Саптын бийиктиги бош болбошу керек.

en: Locate the place where you want to add the link (typically just before the closing <code>&lt;/footer&gt;</code> or <code>&lt;/body&gt;</code> tag).
ky: Шилтемени кошкуңуз келген жерди табыңыз (адатта, жабылган <Код> Жабылганга чейин); / footer & gt; / code> же <коддор> жана LT; / Code & Gt; <Code> Тэг).

en: Low Saturation
ky: Төмөн каныктыруу

en: Low Saturation Icon
ky: Төмөн каныктыруу сөлөкөтү

en: Low saturation should not be empty.
ky: Төмөн каныктыруу бош болбошу керек.

en: Manage Features
ky: Функцияларды башкаруу

en: Manage Languages
ky: Тилдерди башкаруу

en: Media Control
ky: Медиа башкаруу

en: Menu Settings
ky: Меню орнотуулары

en: Middle Left
ky: Ортоңку сол

en: Middle Right
ky: Ортоңку оң

en: Mobile Design
ky: Мобилдик дизайн

en: Mobile Position
ky: Мобилдик позиция

en: Mobile View Design
ky: Мобилдик көрүнүш дизайны

en: Mobile view Design
ky: Мобилдик көрүнүш дизайны

en: Modifies background colors to reduce eye strain and improve content legibility.
ky: Көздүн чабуулун азайтуу жана мазмундун ыпласттыгын жакшыртуу үчүн фон түстөрүн өзгөртөт.

en: Monday
ky: Дүйшөмбү

en: Monthly
ky: Айлык

en: Most 5 Used Feature Analytics
ky: Эң көп колдонулган өзгөчөлүктөрдү аналитика

en: Motor Impaired
ky: Мотор начарлаган

en: Motor Impaired should not be empty.
ky: Motor Impaired бош болбошу керек.

en: Multi-Language Support
ky: Көп тилдүү колдоо

en: Multiple Languages Support
ky: Бир нече тилди колдоо

en: Mute Sounds
ky: Үндөрдү басуу

en: Mute Sounds should not be empty.
ky: Үндөрдү басуу бош болбошу керек.

en: Name
ky: Аты

en: Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget.
ky: Жөндөөлөргө чабыттоо жана жеткиликтүүлүк виджетин күйгүзүңүз.

en: Navigate to the Plan page and click on the Cancel Subscription button
ky: План баракчасына өтүңүз жана Жокко чыгаруу жазылуу баскычын чыкылдатыңыз

en: Navigation & Input
ky: Навигация жана киргизүү

en: Navigation and Interaction Controllers
ky: Навигация жана өз ара аракеттенүү контроллерлери

en: Need Any Help?
ky: Жардам керекпи?

en: Need help deciding? Contact us at %1$s or check our %2$s for detailed feature comparisons.
ky: Чечүүгө жардам керекпи?Биз менен байланышыңыз% 1 $ S сайтына кайрылыңыз же% 2 $ s биз менен байланышыңыз үчүн, толук функцияларды салыштыруу үчүн текшериңиз.

en: Need help or want to remove branding?
ky: Жардамга муктаж же брендди алып салгыңыз келеби?

en: Next
ky: Кийинки

en: No Significant Most Features Usage Found
ky: Көпчүлүк белгилер табылган жок

en: No relevant data is available for the specified range
ky: Көрсөтүлгөн диапазондо эч кандай тийиштүү маалыматтар жок

en: No scan history found (or API response is empty).
ky: Скандоо таржымалы табылган жок (же API жообу бош).

en: Not Applicable or It May Require Manual Audit
ky: Колдонулбайт же ал колдонмо текшерүүнү талап кылышы мүмкүн

en: Not Sure Which Plan Fits Best?
ky: Кайсы план эң ылайыктуу экенин билбей жатасызбы?

en: Not default language
ky: Демейки тил эмес

en: Note:
ky: Эскертүү:

en: Note: It is recommended to use a child theme to prevent your changes from being lost during theme updates.
ky: ЭСКЕРТҮҮ: Тема жаңыртуулары учурунда жоголуп кетпеши үчүн, сиздин өзгөрүүлөрүңүздүн темасын колдонуу сунушталат.

en: Once the accessibility widget’s functionality is verified, we’ll proceed to remove all branding for your white-label configuration.
ky: Жеткиликтүүлүктүн виджетинин иштеши текшерилгенден кийин, биз ак-энбелги конфигурацияңыз үчүн бардык брендди жок кылабыз.

en: One Click to Make Your Website Accessible Today
ky: Вебсайтты бүгүн жеткиликтүү кылуу үчүн бир чыкылдатуу

en: Only The First Page Of Your Website Will Be Scanned. To Request A Full-Site Accessibility Scan, Please Reach Out To Our Team.
ky: Вебсайтыңыздын биринчи барагы гана сканерден өткөрүлөт. Толук сайттын жеткиликтүүлүгүн сканерлөө үчүн, биздин командага кайрылыңыз.

en: Only the first page of your website will be scanned. To request a full-site accessibility scan, please reach out to our team.
ky: Вебсайтыңыздын биринчи барагы гана сканерден өткөрүлөт. Толук сайттын жеткиликтүүлүгүн сканерлөө үчүн, биздин командага кайрылыңыз.

en: Open your active theme's <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
ky: Активдүү темаңыздын <Code> footer.php </ коду> же <code> Функциялар </ коду> <коду> / WP-COMPTAL / WP-COM-COM-COM -EN / </ TAME / </ Code>).

en: Open your active theme’s <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
ky: Активдүү темаңыздын <Code> footer.php </ коду> же <code> Функциялар </ коду> <коду> / WP-COMPTAL / WP-COM-COM-COM -EN / </ TAME / </ Code>).

en: Option to display accessibility widget link in website footer
ky: Вебсайттын колонтитулундагы жеткиликтүүлүк шилтемесин көрсөтүү мүмкүнчүлүгү

en: Our team can help you choose the right plan based on your store size, accessibility goals, and support needs.
ky: Биздин команда дүкөнүңүздүн көлөмүнө, жеткиликтүүлүк максаттарына жана колдоо муктаждыктарына жараша туура планды тандоого жардам берет.

en: Overview
ky: Обзор

en: Padding
ky: Толтуруу

en: Page URL
ky: Барак URL

en: Pages
ky: Барактар

en: Personalized User Accessibility Profile Settings
ky: Жекелештирилген колдонуучунун жеткиликтүүлүк профилинин орнотуулары

en: Personalized accessibility profiles for user-specific needs
ky: Колдонуучунун өзгөчөлүктөрү үчүн жекелештирилген жеткиликтүүлүк профили

en: Plan
ky: План

en: Plan Specific Features
ky: Планга тиешелүү функциялар

en: Plans
ky: Пландар

en: Platform & Integration
ky: Платформа жана интеграция

en: Please enter a valid URL to scan.
ky: Сураныч, сканерлөө үчүн жарактуу URL киргизиңиз.

en: Please uninstall this plugin and reinstall it.
ky: Сураныч, бул плагинди чыгарып, кайра орнотуңуз.

en: Please upgrade your plan to continue accessing premium accessibility features.
ky: Премиум жеткиликтүүлүк өзгөчөлүктөрүн улантууну пландаштырууну өркүндөтүңүз.

en: Position
ky: Позиция

en: Premium
ky: Премиум

en: Premium Plan
ky: Премиум план

en: Prev
ky: Мурунку

en: Prioritize and sort languages based on your customer base
ky: Кардарыңыздын базасына негизделген тилдерди артыкчылыктуу жана иреттөө

en: Priority chat support during business hours
ky: Иш убактысында маектешүү

en: Priority support and regular updates
ky: Артыкчылыкты колдоо жана үзгүлтүксүз жаңыртуулар

en: Professional
ky: Профессионалдык

en: Professional Plan
ky: Профессионалдык план

en: Profile Options
ky: Профиль опциялары

en: Profile Settings
ky: Профиль орнотуулары

en: Profile Settings should not be empty.
ky: Профиль орнотуулары бош болбошу керек.

en: Quick Access Panel for Useful Accessibility Tools
ky: Пайдалуу жеткиликтүүлүк куралдары үчүн тез жетүү панели

en: Quick navigation tool showing all Headings, Landmarks, and Links in one place.
ky: Бардык аталыштарды, жерлерди жана шилтемелерди көрсөткөн тез навигация куралы.

en: Quickstart
ky: Ыкчам баштоо

en: Read Mode
ky: Окуу режими

en: Read Mode should not be empty.
ky: Окуу режими бош болбошу керек.

en: Readable Fonts
ky: Окумдуу ариптер

en: Readable Fonts should not be empty.
ky: Окумдуу ариптер бош болбошу керек.

en: Readable Fonts, Reading Mask, and Highlight Titles
ky: Окумдуу ариптер, окуу маскасы жана аталыштарды бөлүп көрсөтүү

en: Reading Guide
ky: Окуу көрсөтмөсү

en: Reading Guide Color should not be empty.
ky: Окуу көрсөтмөсүнүн түсү бош болбошу керек.

en: Reading Mask
ky: Окуу маскасы

en: Reading Mask should not be empty.
ky: Окуу маскасы бош болбошу керек.

en: Reads selected text aloud for users with visual impairments or reading difficulties.
ky: Тандалган текстти көрүү үчүн колдонуучулар үчүн, визуалдык түшүүсү начар же кыйынчылыктар үчүн үн чыгарып окуйт.

en: Real Customer Questions
ky: Чыныгы кардарлардын суроолору

en: Recommended Apps
ky: Сунушталган колдонмолор

en: Refresh
ky: Жаңылоо

en: Refresh your website to see the link appear in the footer.
ky: Шилтемени колонтитулда пайда болгонун көрүү үчүн вебсайтыңыз жаңыртыңыз.

en: Remove default widget branding for a fully white-labeled experience
ky: Толук ак лабетка үчүн демейки виджеттин брендингинен алып салыңыз

en: Removes accessibility tool branding for a cleaner, white-labeled appearance.
ky: Тазалоочу, ак түстөгү сырткы көрүнүш үчүн жеткиликтүүлүктүн брендинг брендинг алуу.

en: Report Date
ky: Отчет датасы

en: Resend OTP
ky: OTP кайра жөнөтүү

en: Reset All should not be empty.
ky: Баарын баштапкы абалга келтирүү бош болбошу керек.

en: Reset To Default
ky: Демейки абалга кайтаруу

en: Reset all
ky: Баарын баштапкы абалга келтирүү

en: Restricted Brand Customization
ky: Чектелген бренд ыңгайлаштыруу

en: Right Alignment
ky: Оңго түздөө

en: Run scans and review accessibility findings.
ky: Скандоолорду иштетиңиз жана атайын мүмкүнчүлүктөрдү карап көрүңүз.

en: Saturation Modes
ky: Каныктыруу режимдери

en: Saturday
ky: Ишемби

en: Save
ky: Сактоо

en: Save Rankings
ky: Рейтингдерди сактоо

en: Save the changes to the <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file.
ky: <Code> же <code> FUSTS.PHP </ Code> File.

en: Scan
ky: Скандоо

en: Scan Interval
ky: Скандоо аралыгы

en: Scan Queued â Waiting To Startâ¦
ky: Скандоо кезегинде â баштоону күтүүдөâ¦

en: Scan To Check Compliance Of Accessibility
ky: Жеткиликтүүлүктүн шайкештигин текшерүү үчүн скандоо

en: Scan Your site
ky: Сайтты сканерлеңиз

en: Schedule a Call
ky: Чалууну пландаштырыңыз

en: Scheduled Scan
ky: Пландаштырылган сканерлөө

en: Search
ky: Издөө

en: Search should not be empty.
ky: Издөө бош болбошу керек.

en: Seizure Safe
ky: Коопсуздук

en: Seizure Safe should not be empty.
ky: Талма коопсуз болбошу керек.

en: Select Language
ky: Тилди танда

en: Select Monthly Plan:
ky: Айлык планды тандоо:

en: Select Plan and Offers
ky: Планды жана сунуштарды тандоо

en: Select Yearly Plan:
ky: Жылдык планды тандоо:

en: Selected
ky: Тандалды

en: Set %s Default Language
ky: %s демейки тил катары коюу

en: Set Up Translation Visibility And Language Priorities.
ky: Котормонун Көрүнүшүн жана Тилдин артыкчылыктарын орнотуңуз.

en: Set up translation visibility and language priorities.
ky: Котормонун көрүнүүсүн жана тил артыкчылыктарын орнотуңуз.

en: Set wholesale rules and simplify B2B pricing.
ky: Дүң эрежелерди коюп, B2B баасын жөнөкөйлөтүңүз.

en: Settings
ky: Орнотуулар

en: Shopline
ky: Дүкөн

en: Show Language
ky: Тилди көрсөтүү

en: Showing
ky: Көрсөтүү

en: Simplifies the layout and focuses on text for easier reading, removing distractions like sidebars and ads.
ky: Макетти жөнөкөйлөштүрүп, оңой окуу үчүн текстке басымдуулук кылат, каптал жана жарнамалар сыяктуу алаксытууга көңүл буруңуз.

en: Smart Contrast
ky: Акылдуу контраст

en: Smart Contrast for Better Readability
ky: Жакшыраак окумдуулук үчүн акылдуу контраст

en: Smart Contrast should not be empty.
ky: Акылдуу контраст бош болбошу керек.

en: Sorry, You can not update....
ky: Кечиресиз, сиз жаңырта албайсыз....

en: Sound Muting for Distraction-Free Browsing
ky: Алаксыбай карап чыгуу үчүн үндү басуу

en: Specific Page
ky: Өзгөчө бет

en: Speech Support
ky: Сүйлөө колдоосу

en: Standard support via email and live chat during business hours
ky: Электрондук почта аркылуу электрондук почта аркылуу жана иш убактысында түз эфирде

en: Standard support via email.
ky: Электрондук почта аркылуу стандарттык колдоо.

en: Start Free Trial
ky: Акысыз сыноону баштаңыз

en: Start Live Chat
ky: Жандуу чатты баштоо

en: Start My Compliance Plan
ky: Менин шайкештик планын баштаңыз

en: Start Your Accessibility Journey:
ky: Жеткиликтүүлүк саякатыңыз менен баштаңыз:

en: Start a 5-Day Free Trial for
ky: 5 күндүк акысыз сыноону баштаңыз

en: Start a 7-Day Free Trial
ky: 7 күндүк акысыз сыноону баштаңыз

en: Start a 7-Day Free Trial for
ky: 7 күндүк акысыз сыноону баштаңыз

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 5-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
ky: Муктаждыктарыңызга ылайыктуу айлык планды тандоодон баштаңыз. Ар бир план ар кандай функцияларды жана ыңгайлаштыруу опцияларын сунуштайт. Сиз тандаган план виджетте кайсы функцияларга кире аларыңызды аныктайт. Кошумча, бардык функцияларды изилдөө жана дүкөнүңүздүн жеткиликтүүлүгүн жогорулатуу үчүн 5 күндүк акысыз сыноодон ырахат алыңыз.

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 7-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
ky: Сиздин муктаждыктарыңызга ылайык келген айлык планды тандоо менен баштаңыз.Ар бир план ар кандай өзгөчөлүктөрдү жана ыңгайлаштыруу жолдору сунуштайт.Сиз тандаган планы сиз Виджетте кандай өзгөчөлүктөргө жете аларыңызды аныктайт.Мындан тышкары, 7 күндүк сыноодон кийин, бардык өзгөчөлүктөрдү изилдөө жана дүкөндүн жеткиликтүүлүгүн жогорулатуу үчүн акысыз сыноодон ырахат алыңыз.

en: Start with a %1$s5-day free trial%2$s to experience all features:
ky: % 1 $ s5 күндүк акысыз сыноодон баштоо% 2 $ s бардык функцияларды баштоо үчүн:

en: Start with a %1$s7-day free trial%2$s to experience all features:
ky: Бардык функцияларды колдонуу үчүн %1$s7 күндүк акысыз сыноо%2$s менен баштаңыз:

en: Startup
ky: Баштоо

en: Startup Plan
ky: Баштоо планы

en: Statement
ky: Билдирүү

en: Statement Link?
ky: Билдирүү шилтемеси?

en: Statement should not be empty.
ky: Билдирүү бош болбошу керек.

en: Status
ky: Статус

en: Stop Animation
ky: Анимацияны токтотуу

en: Stop Animation should not be empty.
ky: Анимацияны токтотуу бош болбошу керек.

en: Submit
ky: Тапшыруу

en: Success!
ky: Ийгилик!

en: Sunday
ky: Жекшемби

en: Support & Partnership
ky: Колдоо & Өнөктөштүк

en: Support for 100+ Languages
ky: 100+ тилди колдоо

en: Support on Email
ky: Электрондук почта аркылуу колдоо

en: Supports 100+ languages with automatic translation
ky: Автоматтык котормо менен 100+ тилди колдойт

en: Talk & Type
ky: Сүйлөө жана терүү

en: Talk And Type
ky: Сүйлөө жана терүү

en: Talk and Type should not be empty.
ky: Сүйлөө жана терүү бош болбошу керек.

en: Text Colors
ky: Текст түстөрү

en: Text Colors should not be empty.
ky: Текст түстөрү бош болбошу керек.

en: Text Customization Controllers
ky: Текстти ыңгайлаштыруу контроллерлери

en: Text Enhancer
ky: Текстти жакшырткыч

en: Text Enhancer should not be empty.
ky: Текстти жакшырткыч бош болбошу керек.

en: Text Enhancer, Image Alt Tooltip, and Stop Animation
ky: Текстти жакшырткыч, сүрөттүн Alt куралдар кеңеши жана анимацияны токтотуу

en: Text Speech
ky: Тексттен сүйлөө

en: Text Speech should not be empty.
ky: Тексттен сүйлөө бош болбошу керек.

en: Text and Layout Font
ky: Текст жана макет ариби

en: Text enhancer for clarity, image alt tooltips, and option to stop animations
ky: Текстти өркүндөтүү үчүн текстти өркүндөтөт, сүрөттү алуу үчүн анимацияларды токтотуу мүмкүнчүлүгү

en: Text to Speech
ky: Тексттен сүйлөөгө

en: Text to Speech & Sounds Enable/Disable
ky: Текстти сүйлөө жана үндөрдү иштетүү / өчүрүү

en: Text-to-speech, voice navigation, and talk & type input
ky: Текстти сүйлөө, үн баюу, жана сүйлөшүү жана киргизүү

en: Thank You Banner Image
ky: Рахмат баннеринин сүрөтү

en: Thank You for Choosing a Plan!
ky: План тандаганыңыз үчүн рахмат!

en: Thanks for choosing our app! We're here to help make your website accessible to everyone.
ky: Биздин колдонмону тандаганыңыз үчүн рахмат! Биз сиздин веб-сайтыңызды баарына жеткиликтүү кылууга жардам берүү үчүн бул жердебиз.

en: The %1$s "Choose Design" %2$s option empowers merchants to select from a variety of design styles for our widget, tailoring it to their unique preferences and needs.
ky: %1$s "Дизайнды тандоо" %2$s опциясы соодагерлерге биздин виджет үчүн ар кандай дизайн стилдеринен тандоого мүмкүндүк берип, аны алардын уникалдуу каалоолоруна жана муктаждыктарына ылайыкташтырат.

en: The %1$s "Customize Position" %2$s feature enables merchants to tailor the exact placement of our widget, ensuring it perfectly fits their site layout and design vision.
ky: %1$s "Позицияны ыңгайлаштыруу" %2$s функциясы соодагерлерге биздин виджеттин так жайгашуусун ыңгайлаштырууга мүмкүндүк берип, анын сайттын макетине жана дизайн концепциясына эң сонун дал келишин камсыз кылат.

en: The <strong>Language Sorting</strong> feature allows you to customize the order in which languages appear on your Language page and in the Widget. Simply use the up and down arrows beside each language to rearrange them according to your preference. Once you're happy with the order, click Save Ranking to apply the changes. The languages will then appear in the same order across your storefront and Widget, providing a consistent experience for your users.
ky: <Күчтүү> тилди сорттоо </ күчтүү> өзгөчөлүгү сиздин тил баракчаңызда жана виджетте кайсы тилдерде пайда болгон тартипти ыңгайлаштырууга мүмкүнчүлүк берет.Ар бир тилди ар бир тилдин жанындагы ар бир тилдин жанындагы ар бир тилдин жанына колдонуп, аларды өзүңүз каалаганыңызга жараша колдонуңуз.Буйрутма менен бактылуу болгондон кийин, өзгөртүүлөрдү колдонуу үчүн Rating Rating Save баскычын чыкылдатыңыз.Андан кийин тилдер сиздин колдонуучуларыңыз үчүн ырааттуу тажрыйбаны берүүдө, тилдер сиздин дүкөндүн жана виджетиңизде пайда болот.

en: The <strong>Language Variable</strong> feature allows your widget to automatically adapt to the language selected on your website. When enabled, the widget will detect and match the site's active language - ensuring a seamless and consistent experience for users navigating your site in different languages. This is especially helpful if your store already includes a language selector, as it improves accessibility and ensures that the widget content is always shown in the user’s preferred language without any extra configuration.
ky: <Күчтүү> Тил өзгөрмө </ Күчтүү> Функция Видеодо тандалган тилге автоматтык түрдө ылайыкташтырууга мүмкүнчүлүк берет.Иштетилгенде, виджет сайттын жигердүү тилин табат жана дал келет - бул сайттыңызды ар кандай тилдерде өткөргөн колдонуучулардын ишин жүзөгө ашыруучу жана ырааттуу тажрыйбасын камсыз кылат.Эгер сиздин дүкөнүңүз мурунтан эле өзүңүздүн тилди тандоону камтыган болсо, анда ал мүмкүнчүлүктү жакшыртып, виджеттин мазмунун ар дайым колдонуучунун каалаган тилинде ар дайым колдонуунун артыкчылыктуу тилинде ар дайым көрсөтүлөрүн камсыз кылат.

en: The email or phone number you entered is already in use.
ky: Сиз киргизген электрондук почта же телефон номери мурунтан эле колдонулуп жатат.

en: The free widget is only available for use on the specific website URL you provided.
ky: Акысыз виджет сиз көрсөткөн белгилүү бир веб-сайт URL' боюнча колдонууга болот.

en: The site url you entered is already registered.
ky: Сиз киргизген сайттын URL дареги мурунтан эле катталган.

en: This Month
ky: Бул айда

en: This feature aligns all text to the left, avoiding center or justified text which can be harder to read for people with dyslexia or cognitive challenges.
ky: Бул функция бардык текстти солго же адаттуулугу же таанып-билүүчүлүк жана таанып-билүүчүлүк көйгөйлөрү бар адамдар үчүн окууга кыйыныраак болгон бардык текстти солго тактайт.

en: This feature creates a horizontal reading mask that follows the cursor to help users focus on one line of text at a time.
ky: Бул функция горизонталдуу окуу масканы түзүүгө жардам берүү үчүн курсорду ээлейт, бул колдонуучуларга бир эле учурда текстке багыттоого жардам берет.

en: This feature disables the sound that plays when the accessibility widget is opened or closed.
ky: Бул функция эксплуатациялык виджет ачылганда ойногон үндү өчүрөт.

en: This feature enables keyboard navigation using Tab, Shift+Tab, and Enter, along with shortcuts like M for menus, H for headings, F for forms, B for buttons, P for paragraphs, and G for graphics.
ky: Бул өзгөчөлүк менюлар үчүн M, рубрикалар үчүн H, формалар үчүн F, баскычтар үчүн B, абзацтар үчүн P жана графика үчүн G сыяктуу жарлыктар менен бирге Tab, Shift+Tab жана Enter аркылуу клавиатурада навигацияны иштетет.

en: This feature hides images and videos to help users who are easily distracted or sensitive to visual media focus better on the text.
ky: Бул функция сүрөттөрдү жана видеолорду колдонуп, текстте көрүү мүмкүнчүлүгүн оңой алагды же сезгичке көңүл бурууга жардам берүү үчүн сүрөттөрдү жана видеолорду жашырат.

en: This feature highlights all links on the page with a border or background, making them easier to identify and click.
ky: Бул функция баракта чек ара же фон менен байланышкан шилтемелерди баса белгилейт, аларды аныктоо жана чыкылдатуу оңой.

en: This feature highlights headings and titles across the page, helping users quickly locate and navigate key content areas.
ky: Бул функция барактын үстүндөгү аталыштар жана аталыштар, колдонуучуларга негизги мазмундун негизги аймактарын чабыттоодо жардам берүүдө жардам берет.

en: This feature increases space between letters, making text easier to distinguish and reducing visual crowding.
ky: Бул функция тамгалардын ортосундагы боштукту жогорулатат, текстти айырмалай билүү жана көрүү үчүн, текстти басаңдатуу жана азайтуу.

en: This feature increases spacing between words to improve readability for users with dyslexia or cognitive impairments.
ky: Бул функция колдонуучулардын дислексиясы же таанып-билүү начарлоосу менен колдонуучулардын жетишсиздигин жакшыртуу үчүн сөздөрдүн ортосундагы аралыктын ортосунда жогорулайт.

en: This feature increases the contrast between text and background, making content easier to read for users with low vision.
ky: Бул функция тексттик жана фон ортосундагы тескери, мазмунду төмөн көрүү үчүн окууга оңой эле көбөйтүүгө болот.

en: This feature increases the size of the text throughout the website to help users with vision difficulties read content more comfortably.
ky: Бул функция Вебсайттын көрүнүшүн колдонуучуларга көз-караштарды ыңгайлуу окуу үчүн, веб-сайттын көлөмүн жогорулатат.

en: This feature increases the vertical spacing between lines of text, making content more readable and less dense.
ky: Бул функция тексттин саптарынын ортосундагы вертикалдуу аралыкты жогорулатат, мазмуну бар жана анча тыгыз эмес.

en: This feature is available in:
ky: Бул функция төмөнкүлөрдө жеткиликтүү:

en: This feature offers users multiple predefined accessibility profiles. Each profile includes a set of accessibility features tailored to specific needs. When a user selects a profile, all the associated features are automatically enabled.
ky: Бул мүмкүнчүлүк колдонуучуларга бир нече жолу алдын-ала аныкталган жеткиликтүүлүк профилин сунуштайт.Ар бир профиль конкреттүү муктаждыктарга ылайыкташтырылган жеткиликтүүлүк өзгөчөлүктөрүнүн жыйындысы камтылган.Колдонуучу профилди тандаса, анда тиешелүү өзгөчөлүктөр автоматтык түрдө иштетилген.

en: This feature pauses animations, blinking, and flashing content to reduce motion sensitivity and distractions for users with vestibular disorders or ADHD.
ky: Бул өзгөчөлүк көнүктөрдүн сезгичтигин же vestibular бузулуулары же адх менен алаксытуу үчүн, бул өзгөчөлүк, жыпылықтап, жыпар жыт, жарк этип, жыпар жыт, жыпар жыттуу зат.

en: This feature provides a text magnifier that enlarges text under the cursor, helping users read small or dense text with ease.
ky: Бул функция курсордун астындагы текстти кеңейтүүчү тексттик чоңойткуч, колдонуучуларга кичинекей же тыгыз текстин оңой эле окууга жардам берет.

en: This feature removes color saturation from the site, creating a grayscale experience that can reduce distractions and assist users with color sensitivity or color blindness.
ky: Бул функция сайттан түстүү каныкууну алып, түстүү сезгичтигин же түстүү сокурдук менен колдонуучуларга жардам бере турган боолорду жаратып, момун тажрыйбаны түзүүдө.

en: This feature replaces decorative or complex fonts with simpler, more readable ones to improve legibility.
ky: Бул функция декордукту жакшыртуу үчүн кооздолгон же татаал шрифттерди алмаштырат.

en: This feature shows image alt text as a tooltip, helping screen reader users and others understand the content of visual elements.
ky: Бул функция көрүнүп тургандай, картинисттик форма, экран окурман колдонуучулары жана башка элементтердин мазмунун түшүнүү.

en: This is the default and most widely used design of the accessibility widget – tried, tested, and reliable across all devices.
ky: Бул жеткиликтүүлүк виджетинин демейки жана эң кеңири колдонулган дизайны - бардык шаймандарды көрүү, сыналган жана ишенимдүү жана ишенимдүү.

en: This will be only Works on Position for "Bottom Left" and "Bottom Right"
ky: "Төмөнкү сол" жана "Төмөнкү оң" позицияларында гана иштейт

en: This will only work on position for %1$s and %2$s
ky: Бул %1$s жана %2$s позицияларында гана иштейт

en: Thursday
ky: Бейшемби

en: Title Colors
ky: Аталыш түстөрү

en: Title Colors should not be empty.
ky: Аталыш түстөрү бош болбошу керек.

en: Title Highlighting
ky: Аталыштарды бөлүп көрсөтүү

en: To Scan All Page Or Group Of Pages, Please
ky: Бардык баракчаларды же баракчалардын тобун сканерлөө үчүн, сураныч

en: To discontinue using this plugin, please cancel your active subscription by clicking the button below.
ky: Бул плагинди колдонуп, токтотуу үчүн, төмөнкү баскычты басуу менен, төмөнкү жазууну жокко чыгарыңыз.

en: To enable all accessibility widgets and features, you need to purchase a plan. Choose the perfect plan for your website needs.
ky: Жеткиликтүүлүктүн бардык мүмкүнчүлүктөрүн жана мүмкүнчүлүктөрүн иштетүү үчүн, сиз план сатып алышыңыз керек.Вебсайттын керектөөлөрүнө мыкты планды тандаңыз.

en: To enable the Free plan, go to the Plan page and click on the Free button. Once clicked, a form will appear. Fill in all the required details, and the widget will automatically be displayed on the front end.
ky: Акысыз планга иштетүү үчүн, план баракчасына өтүңүз жана акысыз баскычты чыкылдатыңыз.Бир жолу чыкылдатып, форма пайда болот.Бардык керектүү маалыматтарды толтуруп, виджет автоматтык түрдө алдыңкы четинде көрсөтүлөт.

en: To ensure your site is accessible and user-friendly, add an Accessibility Assistance link to your footer menu:
ky: Сиздин сайтка жеткиликтүү жана колдонуучуга ыңгайлуу экендигин камсыз кылуу үчүн, колонтитулуңуздун менюсуна кирүү мүмкүнчүлүгүн кошуңуз:

en: To make the widget visible, enable and save the accessibility settings.
ky: Виджетти көзгө көрүнүп туруу үчүн, алдоо орнотууларын иштетүү жана сактоо.

en: Top Left
ky: Жогорку сол

en: Top Right
ky: Жогорку оң

en: Total Accessibility Scans
ky: Жалпы мүмкүнчүлүктөрдү сканерлөө

en: Total Counts
ky: Жалпы эсептөөлөр

en: Total Counts Icon
ky: Жалпы эсептин сөлөкөтү

en: Try
ky: Аракет

en: Try Accessibility Assistant for free and instantly boost accessibility
ky: АКЫСЫЗ ЖОЛДОРУ АКЫСЫЗ ЖӨНҮНДӨГҮ ЖАНА МЕНЕН КОРКУНУЧТУУ

en: Tuesday
ky: Шейшемби

en: Unlimited impressions and unrestricted widget visibility
ky: Чексиз таасирлер жана чексиз виджет көрүнүшү

en: Unlimited impressions on any plans and unrestricted widget visibility
ky: Кандайдыр бир пландарга жана чексиз виджет көрүнүүгө байланыштуу чексиз таасирлер

en: Unlock Full Accessibility Features
ky: Толук жеткиликтүүлүк өзгөчөлүктөрүн ачыңыз

en: Unlock full functionality by upgrading to a paid plan
ky: Акы төлөнүүчү планды жаңыртуу менен толук функционалдуулукту кулпусун ачыңыз

en: Unlock insights and free access to our accessibility plugin by submitting your details below.
ky: Төмөнкү маалыматыңызды тапшыруу менен, биздин адилеттүү түшүнүктөрдү жана акысыз мүмкүнчүлүктөрүбүзгө акысыз мүмкүнчүлүк бериңиз.

en: Upgrade Plan
ky: Жаңыртуу планы

en: Upgrade your plan to enable these features.
ky: Бул функцияларды иштетүү үчүн планыңызды жаңыртыңыз.

en: Upgrade your plan to enable this feature
ky: Бул функцияны иштетүү үчүн планды жаңыртыңыз

en: Usage Guide
ky: Колдонуу боюнча колдонмо

en: Use Default Functionalities of Widget
ky: Виджеттин демейки функцияларын колдонуу

en: Use language variables for seamless multilingual store integration
ky: Тургундар үчүн бир тил өзгөрмөсүн колдонуу

en: Use this guide to quickly set up your Accessibility Assistant widget.
ky: Атайын мүмкүнчүлүктөр жардамчысы виджетиңизди тез орнотуу үчүн бул жолду колдонуңуз.

en: Useful Links
ky: Пайдалуу шилтемелер

en: Useful Links should not be empty.
ky: Пайдалуу шилтемелер бош болбошу керек.

en: User Guide
ky: Колдонуучунун колдонмосу

en: User Interaction with Features
ky: Колдонуучунун өзгөчөлүктөрү менен өз ара аракеттенүүсү

en: Utility Settings
ky: Утилита орнотуулары

en: Verify
ky: Текшерүү

en: Verify Widget & Remove Branding
ky: Виджетти текшериңиз жана брендинг алыңыз

en: Verify your email
ky: Электрондук почтаңызды текшериңиз

en: Video Hide
ky: Видеону жашыруу

en: Video Hide should not be empty.
ky: Видеону жашыруу бош болбошу керек.

en: View Analytics
ky: Аналитиканы көрүү

en: View Plans & Pricing
ky: Пландарды жана баа пландарын көрүү

en: View Result
ky: Натыйжаны көрүү

en: Virtual Keyboard
ky: Виртуалдык клавиатура

en: Virtual Keyboard should not be empty.
ky: Виртуалдык клавиатура бош болбошу керек.

en: Visible
ky: Көрүнүүчү

en: Visual Customization Controllers
ky: Визуалдык ыңгайлаштыруу контроллерлери

en: Visual Enhancements
ky: Визуалдык өркүндөтүүлөр

en: Visually Impaired
ky: Көрүүсү начар

en: Visually Impaired should not be empty.
ky: Көрүнбөгөн начар, бош болбошу керек.

en: Voice Commands should not be empty.
ky: Үн буйруктары бош болбошу керек.

en: Voice Navigation
ky: Үн менен навигация

en: Voice Navigation and Talk & Type Controls
ky: Үн менен навигация жана сүйлөө жана терүү башкаруулары

en: Want to remove branding for free?
ky: Брендди акысыз алып салгыңыз келеби?

en: We have an Exciting Offer for you:
ky: Сиз үчүн кызыктуу сунушубуз бар:

en: Wednesday
ky: Шаршемби

en: Weekly
ky: Апта сайын

en: Welcome Banner Image
ky: Саламдашуу баннеринин сүрөтү

en: Welcome to Accessibility Assistant
ky: Жеткиликтүүлүк боюнча жардамчыга кош келиңиз

en: Welcome to Accessibility by CartCoders
ky: CartCoders'тун Жеткиликтүүлүгүнө кош келиңиз

en: Welcome to: Accessibility Assistant
ky: Жеткиликтүүлүк боюнча жардамчыга кош келиңиз

en: What does this plugin help with?
ky: Бул плагин эмнеге жардам берет?

en: What's included
ky: Эмнелер камтылган

en: Wholesale App
ky: Оптомдук колдонмо

en: Wholesale Price & B2B Solution
ky: Дүң баа жана B2B чечими

en: Widget Content / Appearance
ky: Виджеттин мазмуну / көрүнүшү

en: Widget Icon
ky: Виджет сүрөтчөсү

en: Widget Opens
ky: Виджет ачылат

en: Widget Opens Icon
ky: Виджет сүрөтчөсүн ачат

en: Widget Option
ky: Виджет опциясы

en: Widget Option:
ky: Виджет опциясы:

en: Widget Settings
ky: Виджет жөндөөлөрү

en: Widget Size
ky: Виджет өлчөмү

en: Widget Size Customization & Positioning
ky: Виджет өлчөмүн ыңгайлаштыруу жана жайгаштыруу

en: Widget Title on Hover
ky: Ховер боюнча Виджет аталышы

en: With Accessibility Assistant, blind and visually impaired people have the ease of access to become more independent and integration with the Digital world, which replicates their daily lives
ky: Жеткиликтүүлүк жардамчысы менен азиз жана көрүүсү начар адамдар санариптик дүйнө менен интеграцияланып, алардын күнүмдүк жашоосун кайталаган көз карандысыз болууга оңой жете алышат.

en: Word Spacing
ky: Сөз аралыгы

en: Word Spacing should not be empty.
ky: Сөз аралыгы бош болбошу керек.

en: Year
ky: Жыл

en: Yearly
ky: Жылдык

en: Yes. Each plan unlocks additional controls and customization. Your current plan determines what appears as enabled in admin pages.
ky: Ооба. Ар бир план кошумча башкаруу элементтерин жана ыңгайлаштырууларды ачат. Учурдагы планыңыз администратор барактарында эмнелер иштетилгенин аныктайт.

en: Yes. Higher plans support broad language coverage, language controls, and easier multilingual storefront accessibility.
ky: Ооба. Жогорку пландар тилдин кеңири камтылышын, тилди башкарууну жана дүкөндүн маңдайкы жагындагы көп тилдүү оңой жеткиликтүүлүктү колдойт.

en: You can place "#add-aacc-link" as link
ky: "# # ACCC-ACCC" шилтемесин "шилтеме катары жайгаштыра аласыз

en: You can place %s as a link.
ky: Сиз %s шилтеме катары жайгаштырсаңыз болот.

en: You can place <strong>%s</strong> as link
ky: Сиз <күчтүү>% s </ stont> шилтеме катары жайгаштырсаңыз болот

en: You can reach the support team through the contact link in the footer. Paid plans include stronger support options based on tier.
ky: Колдоо тобуна төмөнкү колонтитулдагы байланыш шилтемеси аркылуу жете аласыз. Акы төлөнүүчү пландар деңгээлге негизделген күчтүү колдоо опцияларын камтыйт.

en: You have admin access
ky: Сизде администратор мүмкүнчүлүгү бар

en: You have member access
ky: Мүчө мүмкүнчүлүгүңүз бар

en: You're on a %s plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
ky: Сиз %s планындасыз! Бүгүн жаңыртуу менен дагы көбүрөөк функцияларды жана ыңгайлаштыруу параметрлерин ачыңыз.

en: You're on a Growth plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
ky: Сиз өсүү планын иштеп жатасыз!Бүгүнкү күндө мындан да көп өзгөчөлүктөрдү жана ыңгайлаштыруунун варианттарын ачыңыз.

en: You're on a Scale plan! Unlock even more powerful features and tools by upgrading today.
ky: Сиз масштабда сиз!Бүгүнкү күндө жаңыртуу менен дагы бир жүрөктүү өзгөчөлүктөрдү жана куралдарды ачыңыз.

en: You're on the %s plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
ky: Сиз %s планындасыз! Бүгүн жаңыртуу менен артыкчылыктуу колдоо жана эксклюзивдүү өркүндөтүлгөн атайын мүмкүнчүлүктөрдөн ырахат алыңыз.

en: You're on the %s plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
ky: Сиз %s планындасыз! Бүгүн жаңыртуу менен күчтүү атайын мүмкүнчүлүктөрдүн куралдарынын кулпусун ачыңыз.

en: You're on the Established plan! You already have access to our top-tier features and tools.
ky: Сиз белгиленген план боюнча!Сиз буга чейин биздин эң жогорку деңгээлдеги өзгөчөлүктөрүнө жана шаймандарга жете аласыз.

en: You're on the Free plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
ky: Сиз акысыз пландаңыз!Бүгүн жаңыртуу менен күчтүү жеткиликтүүлүк куралдарын ачыңыз.

en: You're on the Premium plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
ky: Сиз Премиум планында турасыз!Бүгүнкү күндө өркүндөтүү менен артыкчылыктуу колдоо жана өзгөчө өнүккөн мүмкүнчүлүктөргө ээ болуудан ырахат алыңыз.

en: Your Current Plan
ky: Учурдагы план

en: Your Email
ky: Сиздин электрондук почтаңыз

en: Your Mobile Number
ky: Сиздин мобилдик номериңиз

en: Your Name
ky: Сенин атың

en: Your Website URL
ky: Вебсайттын URL дарегиңиз

en: for free and instantly boost accessibility
ky: акысыз жана заматта жеткиликтүүлүктү жогорулатуу

en: if you enable this option, your floating widget will be hidden and footer link option will be enabled though you need to add the link.
ky: Эгер сиз бул параметрди иштетсеңиз, анда калкып жүрүүчү виджет жашыруун жана колонтитул шилтемесин кошсоңуз болот, бирок шилтемени кошушуңуз керек.

en: of
ky: нын

en: pages
ky: барактар

en: records
ky: жазуулар

en: result
ky: натыйжа

en: toggle button
ky: которуу баскычы

en: vs Monthly
ky: vs ай сайын

en: vs Monthly!
ky: VS ай сайын!

en: warning sign
ky: эскертүү белгиси

en: you can placed %s as link
ky: %s шилтеме катары жайгаштырсаңыз болот
