Accessibility Assistant 1.3.2 - en to lb_LU translation catalogue (710 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: Accessibility Assistant
lb_LU: Accessibilitéits-Assistent

note: Description of the plugin
en: With Accessibility Assistant, blind and visually impaired people have the ease of access to become more independent and integration with the Digital world, which replicates their daily lives
lb_LU: Mam Accessibilitéits-Assistent hunn blann an visuell behënnert Leit méi einfachen Zougang, kënne méi onofhängeg ginn a sech besser an déi digital Welt integréieren, déi hiren Alldag ofspigelt

en: Please uninstall this plugin and reinstall it.
lb_LU: Weg des Plugin desinstalléieren an duerno nach eemol installéieren.

en: Accessibility
lb_LU: Accessibilitéit

en: Languages
lb_LU: Sproochen

en: Edit Languages
lb_LU: Sproochen änneren

en: Plan
lb_LU: Plang

en: User Guide
lb_LU: Benotzerhandbuch

en: Accessibility Assistant Logo
lb_LU: Accessibilitéits-Assistent Logo

en: Accessibility by CartCoders
lb_LU: Accessibilitéit vu CartCoders

en: pages
lb_LU: Säiten

en: Settings
lb_LU: Astellungen

en: Widget Option
lb_LU: Widget-Optioun

en: Enable /Disable
lb_LU: Aktivéieren / Desaktivéieren

en: Do you want to put as link?
lb_LU: Wëllt Dir et als Link asetzen?

en: Accessibility Assistance
lb_LU: Accessibilitéits-Hëllef

en: you can placed %s as link
lb_LU: Dir kënnt %s als Link asetzen

en: Choose Design
lb_LU: Design auswielen

en: Default Design
lb_LU: Standard-Design

en: Custom Design
lb_LU: Personaliséierten Design

en: Mobile View Design
lb_LU: Mobile-View-Design

en: Position
lb_LU: Positioun

en: Desktop Position
lb_LU: Desktop-Positioun

en: Top Left
lb_LU: Uewen lénks

en: Top Right
lb_LU: Uewen riets

en: Middle Left
lb_LU: Mëtt lénks

en: Middle Right
lb_LU: Mëtt riets

en: Bottom Left
lb_LU: Ënnen lénks

en: Bottom Right
lb_LU: Ënnen riets

en: Mobile Position
lb_LU: Mobil-Positioun

en: This will be only Works on Position for "Bottom Left" and "Bottom Right"
lb_LU: Dëst funktionnéiert nëmmen bei de Positioune "Ënnen lénks" an "Ënnen riets"

en: Enter your statement page link here...
lb_LU: Gitt hei de Link op Är Statement-Säit an...

en: Try Accessibility Assistant for free and instantly boost accessibility
lb_LU: Probéiert den Accessibility Assistant gratis aus a verbessert direkt Är Accessibilitéit

en: Standard support via email.
lb_LU: Standard-Support per E-Mail.

en: Please upgrade your plan to continue accessing premium accessibility features.
lb_LU: Weg Äre Plang updaten, fir weider Zougang zu de Premium-Accessibilitéits-Funktiounen ze hunn.

en: If you are on the Free plan, you can reach our support team by sending an email to
lb_LU: Wann Dir um Gratis-Plang sidd, kënnt Dir eise Support per E-Mail erreechen op

en: How to contact support if you are on the Free plan
lb_LU: Wéi kënnt Dir de Support kontaktéieren wann Dir um Gratis-Plang sidd

en: Upgrade Plan
lb_LU: Plang updaten

en: You're on the Free plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
lb_LU: Dir sidd um Gratis-Plang! Schalt staark Accessibilitéits-Tools fräi andeems Dir haut nach upgrade.

en: You're on a Growth plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
lb_LU: Dir sidd um Growth-Plang! Schalt nach méi Funktiounen a Personnaliséierungsoptiounen fräi andeems Dir haut nach upgrade.

en: You're on a Scale plan! Unlock even more powerful features and tools by upgrading today.
lb_LU: Dir sidd um Scale-Plang! Schalt nach méi staark Funktiounen an Tools fräi andeems Dir haut nach upgrade.

en: You can place <strong>%s</strong> as link
lb_LU: Dir kënnt <strong>%s</strong> als Link asetzen

en: You're on the Premium plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
lb_LU: Dir sidd um Premium-Plang! Gitt Prioritéits-Support an exklusiv fortgeschratt Accessibilitéits-Funktiounen duerch Ären Upgrade.

en: You're on the Established plan! You already have access to our top-tier features and tools.
lb_LU: Dir sidd um Established-Plang! Dir hutt schonn Zougang zu eise beschte Funktiounen an Tools.

en: <b>%s</b> / Year.
lb_LU: <b>%s</b> / Joer.

en: Save <b>%s</b> vs Monthly!
lb_LU: Spuert <b>%s</b> am Verglach mam monatleche Plang!

en: Enable/Disable Features
lb_LU: Funktiounen aktivéieren/desaktivéieren

en: Keyboard Nav
lb_LU: Tastatur-Navigatioun

en: Saturation Modes
lb_LU: Sättigungsmodi

en: Contrast
lb_LU: Kontrast

en: Bigger Text
lb_LU: Méi groussen Text

en: Highlight Links
lb_LU: Linken ervirhiewen

en: Font Readability
lb_LU: Schrëft-Liesbarkeet

en: Focus Mask
lb_LU: Fokus-Mask

en: Title Highlighting
lb_LU: Titelen ervirhiewen

en: Text Enhancer
lb_LU: Text-Verbesserer

en: Image Alt Tooltip
lb_LU: Bild-Alt Tooltip

en: Stop Animation
lb_LU: Animatioun stoppen

en: Word Spacing
lb_LU: Wuertofstand

en: Letter Spacing
lb_LU: Buschstawenofstand

en: Line Height
lb_LU: Zeechenofstand (Linnhéicht)

en: Alignment
lb_LU: Ausrichtung

en: Image/Video Hide
lb_LU: Biller/Videoe verstoppen

en: Text Speech
lb_LU: Text-Virliessen

en: Adjust Text Colors
lb_LU: Textfaarwen upassen

en: Adjust Title Colors
lb_LU: Titelfaarwen upassen

en: Adjust Background Colors
lb_LU: Hannergrënn-Faarwen upassen

en: Mute Sounds
lb_LU: Téin stomm schalten

en: Content Scaling
lb_LU: Inhalt-Skala

en: GIF Hide
lb_LU: GIFen verstoppen

en: Read Mode
lb_LU: Lies-Modus

en: Useful Links
lb_LU: Nëtzlech Linken

en: Highlight Hover
lb_LU: Beim Hover ervirhiewen

en: Highlight Focus
lb_LU: Fokus ervirhiewen

en: Big Black Cursor
lb_LU: Groussen schwaarze Cursor

en: Profile Options
lb_LU: Profiloptiounen

en: Voice Navigation
lb_LU: Stëmm-Navigatioun

en: Talk & Type
lb_LU: Schwätzen & Tippen

en: Color Blind Options
lb_LU: Optioune fir Faarwblannheet

en: Color Schema
lb_LU: Faarfschema

en: Controller Background
lb_LU: Controller-Hannergrond

en: Text and Layout Font
lb_LU: Text- a Layout-Schrëft

en: Accent and Logo Elements
lb_LU: Akzent- a Logo-Elementer

en: Save
lb_LU: Späicheren

en: Have questions or need assistance? %s
lb_LU: Hutt Dir Froen oder braucht Dir Hëllef? %s

en: Contact us
lb_LU: Kontaktéiert eis

en: Sorry, You can not update....
lb_LU: Pardon, Dir kënnt net aktualiséieren....

en: Keyboard should not be empty.
lb_LU: Tastatur dierf net eidel sinn.

en: Big Cursor should not be empty.
lb_LU: Groussen Cursor dierf net eidel sinn.

en: Reading Guide Color should not be empty.
lb_LU: D'Faarf vum Liese-Guid dierf net eidel sinn.

en: High saturation should not be empty.
lb_LU: Héich Sättigung dierf net eidel sinn.

en: Low saturation should not be empty.
lb_LU: Niddereg Sättigung dierf net eidel sinn.

en: Desaturate should not be empty.
lb_LU: Desaturéieren dierf net eidel sinn.

en: Invert Colors should not be empty.
lb_LU: Faarwen ëmgedréint dierf net eidel sinn.

en: Dark Contrast should not be empty.
lb_LU: Donkele Kontrast dierf net eidel sinn.

en: Light Contrast should not be empty.
lb_LU: Liichte Kontrast dierf net eidel sinn.

en: Bigger Text should not be empty.
lb_LU: Méi groussen Text dierf net eidel sinn.

en: Highlight Links should not be empty.
lb_LU: Linken ervirhiewen dierf net eidel sinn.

en: Word Spacing should not be empty.
lb_LU: Wuertofstand dierf net eidel sinn.

en: Letter Spacing should not be empty.
lb_LU: Buschstawenofstand dierf net eidel sinn.

en: Line Height should not be empty.
lb_LU: Linnhéicht dierf net eidel sinn.

en: Left Alignment should not be empty.
lb_LU: Lénks-Ausrichtung dierf net eidel sinn.

en: Alignment should not be empty.
lb_LU: Ausrichtung dierf net eidel sinn.

en: Center should not be empty.
lb_LU: Zentréiert dierf net eidel sinn.

en: Readable Fonts should not be empty.
lb_LU: Liesbar Schrëften dierfen net eidel sinn.

en: Reading Mask should not be empty.
lb_LU: Liese-Mask dierf net eidel sinn.

en: Highlight Titles should not be empty.
lb_LU: Titelen ervirhiewen dierf net eidel sinn.

en: Text Enhancer should not be empty.
lb_LU: Text-Verbesserer dierf net eidel sinn.

en: Image Alt Tooltip should not be empty.
lb_LU: Image Alt Tooltip dierf net eidel sinn.

en: Text Colors should not be empty.
lb_LU: Textfaarwen dierfen net eidel sinn.

en: Title Colors should not be empty.
lb_LU: Titelfaarwen dierfen net eidel sinn.

en: Background Colors should not be empty.
lb_LU: Hannergrënn-Faarwen dierfen net eidel sinn.

en: Mute Sounds should not be empty.
lb_LU: Téin stomm schalten dierf net eidel sinn.

en: Content Scaling should not be empty.
lb_LU: Inhalt-Skala dierf net eidel sinn.

en: GIF Hide should not be empty.
lb_LU: GIF verstoppen dierf net eidel sinn.

en: Read Mode should not be empty.
lb_LU: Lies-Modus dierf net eidel sinn.

en: Useful Links should not be empty.
lb_LU: Nëtzlech Linken dierfen net eidel sinn.

en: Highlight Hover should not be empty.
lb_LU: Beim Hover ervirhiewen dierf net eidel sinn.

en: Highlight Focus should not be empty.
lb_LU: Fokus ervirhiewen dierf net eidel sinn.

en: Big Black Cursor should not be empty.
lb_LU: Groussen schwaarze Cursor dierf net eidel sinn.

en: Profile Settings should not be empty.
lb_LU: Profil-Astellungen dierfen net eidel sinn.

en: Voice Commands should not be empty.
lb_LU: Stëmmcommande dierfen net eidel sinn.

en: Talk and Type should not be empty.
lb_LU: Talk and Type dierf net eidel sinn.

en: Color Blind should not be empty.
lb_LU: Faarwblann-Optioun dierf net eidel sinn.

en: Image Hide should not be empty.
lb_LU: Biller verstoppen dierf net eidel sinn.

en: Video Hide should not be empty.
lb_LU: Videoe verstoppen dierf net eidel sinn.

en: Stop Animation should not be empty.
lb_LU: Animatioun stoppen dierf net eidel sinn.

en: Text Speech should not be empty.
lb_LU: Text-Virliessen dierf net eidel sinn.

en: Accessibility Assistant should not be empty.
lb_LU: Accessibility Assistant dierf net eidel sinn.

en: Reset All should not be empty.
lb_LU: Alles zrécksetzen dierf net eidel sinn.

en: Statement should not be empty.
lb_LU: Statement dierf net eidel sinn.

en: Hide Interface should not be empty.
lb_LU: Interface verstoppen dierf net eidel sinn.

en: Error!
lb_LU: Feeler!

en: Success!
lb_LU: Erfolleg!

en: Language Controllers
lb_LU: Sprooch-Controlleren

en: Back
lb_LU: Zréck

en: Set %s Default Language
lb_LU: %s als Standardsprooch setzen

en: Show Language
lb_LU: Sprooch weisen

en: Navigation and Interaction Controllers
lb_LU: Navigatiouns- a Interaktiouns-Controlleren

en: Big Cursor
lb_LU: Groussen Cursor

en: Reading Guide
lb_LU: Liese-Guid

en: Visual Customization Controllers
lb_LU: Visuell Personnaliséierungs-Controlleren

en: High Saturation
lb_LU: Héich Sättigung

en: Low Saturation
lb_LU: Niddereg Sättigung

en: Desaturate
lb_LU: Desaturéieren

en: Invert Colors
lb_LU: Faarwen ëmgedréinen

en: Dark Contrast
lb_LU: Donkele Kontrast

en: Light Contrast
lb_LU: Liichte Kontrast

en: Text Customization Controllers
lb_LU: Text-Personnaliséierungs-Controlleren

en: Left Alignment
lb_LU: Lénks-Ausrichtung

en: Right Alignment
lb_LU: Riets-Ausrichtung

en: Center
lb_LU: Zentréiert

en: Readable Fonts
lb_LU: Liesbar Schrëften

en: Reading Mask
lb_LU: Liese-Mask

en: Highlight Titles
lb_LU: Titelen ervirhiewen

en: Text Colors
lb_LU: Textfaarwen

en: Title Colors
lb_LU: Titelfaarwen

en: Background Colors
lb_LU: Hannergrënn-Faarwen

en: Bigblack Cursor
lb_LU: Groussen schwaarze Cursor

en: Profile Settings
lb_LU: Profil-Astellungen

en: Talk And Type
lb_LU: Diskussioun an Typ

en: Color Blind
lb_LU: Faarwblann

en: Media Control
lb_LU: Medie-Steierung

en: Image Hide
lb_LU: Biller verstoppen

en: Video Hide
lb_LU: Videoe verstoppen

en: Speech Support
lb_LU: Stëmm-Support

en: Utility Settings
lb_LU: Utilitéits-Astellungen

en: Reset all
lb_LU: Alles zrécksetzen

en: Statement
lb_LU: Ausso

en: Hide Interface
lb_LU: Interface verstoppen

en: Welcome Banner Image
lb_LU: Begréissungsbanner-Bild

en: Welcome to Accessibility by CartCoders
lb_LU: Wëllkomm bei Accessibility vu CartCoders

en: Thanks for choosing our app! We're here to help make your website accessible to everyone.
lb_LU: Merci datt Dir eis App gewielt hutt! Mir si do, fir Är Websäit fir jidderee besser zougänglech ze maachen.

en: Let's start by choosing a plan that fits your needs.
lb_LU: Loosst eis ufänke mat engem Plang, deen Äre Besoinen entsprécht.

en: Enjoy a %1$s5-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
lb_LU: Profitéiert vun engem %1$s5-Deeg gratis Test%2$s mat Zougang zu de Funktioune vum gewielte Plang:

en: We have an Exciting Offer for you:
lb_LU: Mir hunn eng spannend Offer fir Iech:

note: translators: %1$s: opening bold tag, %2$s: closing bold tag
en: Get a %1$s29%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sProfessional Plan.%2$s
lb_LU: Kritt en %1$s29%% Remise%2$s op eng jäerlech Abonnement wann Dir de %1$sProfessional Plang%2$s wielt.

note: translators: %1$s: opening bold tag, %2$s: closing bold tag
en: Get a %1$s40%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sPremium Plan.%2$s
lb_LU: Kritt en %1$s40%% Remise%2$s op eng jäerlech Abonnement wann Dir de %1$sPremium Plang%2$s wielt.

en: Let's Go
lb_LU: Loosst eis ufänken

en: If you need further assistance, please contact us at %1$s. You can also check our %2$s for more information.
lb_LU: Wann Dir weider Hëllef braucht, kontaktéiert eis w.e.g. op %1$s. Dir kënnt och eisen %2$s nokucken fir méi Informatiounen.

en: Usage Guide
lb_LU: Uwendungs-Guiden

en: CartCoders Logo
lb_LU: CartCoders-Logo

en: Pages
lb_LU: Säiten

en: Manage Languages
lb_LU: Sproochen verwalten

en: Name
lb_LU: Numm

en: Default
lb_LU: Standard

en: Visible
lb_LU: Sichtbar

en: Action
lb_LU: Aktioun

note: translators: %s: language name (e.g. English, French)
en: %s language flag
lb_LU: %s Sprooch-Fändel

en: Default language
lb_LU: Standardsprooch

en: Not default language
lb_LU: Net Standardsprooch

en: Language visible
lb_LU: Sprooch sichtbar

en: Language hidden
lb_LU: Sprooch verstoppt

note: translators: %s: language name (e.g. English, French)
en: Edit %s language
lb_LU: %s-Sprooch änneren

en: You have admin access
lb_LU: Dir hutt Admin-Zougang

en: Yearly
lb_LU: Jäerlech

en: Monthly
lb_LU: Monatlech

en: 5 days Free Trial
lb_LU: 5 Deeg gratis Test

en: / Yearly
lb_LU: / Joer

en: What's included
lb_LU: Wat ass abegraff

en: All Basic Features
lb_LU: All Basis-Funktiounen

en: Customise Widget Position and Padding
lb_LU: Widget-Positioun a Padding personaliséieren

en: Readable Fonts, Reading Mask, and Highlight Titles
lb_LU: Liesbar Schrëften, Liese-Mask an Titelen ervirhiewen

en: Text Enhancer, Image Alt Tooltip, and Stop Animation
lb_LU: Text-Verbesserer, Image-Alt Tooltip an Animatioun stoppen

en: Change the Color Schema of Widget
lb_LU: Faarfschema vum Widget änneren

en: Selected
lb_LU: Ausgewielt

en: All Professional Features
lb_LU: All Professional-Funktiounen

en: Multiple Languages Support
lb_LU: Ënnerstëtzung fir multiple Sproochen

en: Adjust Word & Letter Space
lb_LU: Wuert- a Buschstawenofstand upassen

en: Enable/Disable Media
lb_LU: Medien aktivéieren/desaktivéieren

en: Line Height & Alignments
lb_LU: Linnhéicht & Ausriichtungen

en: Advanced Color Adjustments (Text, Titles, Backgrounds)
lb_LU: Erweidert Faarfastellungen (Text, Titelen, Hannergrënn)

en: Smart Contrast for Better Readability
lb_LU: Smart Kontrast fir besser Liesbarkeet

en: Content Scaling & Read Mode for Better Focus
lb_LU: Inhalts-Skala & Liese-Modus fir bessere Fokus

en: Sound Muting for Distraction-Free Browsing
lb_LU: Toun stomm schalten fir oflenkungsfräit Browsen

en: Hide GIFs and Animations for Reduced Distraction
lb_LU: GIFen an Animatioune verstoppe fir manner Oflenkung

en: Highlight on Hover and Focus for Easier Navigation
lb_LU: Elementer beim Hover a Focus ervirhiewen fir méi einfach Navigatioun

en: Big Black Cursor for Better Visibility
lb_LU: Groussen schwaarze Cursor fir besser Siichtbarkeet

en: Color Blind-Friendly Viewing Options
lb_LU: Optioune fir faarwblann-frëndlech Usiicht

en: Voice Navigation and Talk & Type Controls
lb_LU: Stëmmnavigatioun an Talk-&-Type-Steierung

en: Quick Access Panel for Useful Accessibility Tools
lb_LU: Schnellzougrëffs-Panel fir nëtzlech Accessibilitéits-Tools

en: Personalized User Accessibility Profile Settings
lb_LU: Personaliséiert Accessibilitéits-Profile-Astellunge fir Benotzer

en: Enhanced Usability for All Accessibility Needs
lb_LU: Verbessert Benotzbarkeet fir all Accessibilitéits-Bedierfnesser

en: Basic
lb_LU: Basis

en: /monthly
lb_LU: / Mount

en: Use Default Functionalities of Widget
lb_LU: Standard-Funktioune vum Widget benotzen

en: Cannot Customise Widget
lb_LU: Widget kann net personaliséiert ginn

en: Enable/Disable Widget
lb_LU: Widget aktivéieren/desaktivéieren

en: Support on Email
lb_LU: Support per E-Mail

en: Note:
lb_LU: Notiz:

en: Kindly note that upon opting for a subscription plan within our app, please be informed that refunds will not be applicable. This policy applies universally to all subscription plans offered, including both monthly and yearly options. We appreciate your understanding and cooperation in adhering to our policy, as we aim to ensure consistency and fairness in all aspects of our subscription services.
lb_LU: W.e.g. notéiert, datt nodeems Dir an eiser App e Süscription-Plang gewielt hutt, keng Rembourser méiglech sinn. Dës Politik gëllt fir all eis Abonnementer, souwuel fir monatlech wéi och fir jäerlech Optiounen. Mir schätzen Äert Versteesdemech an Är Zesummenaarbecht, fir dës Politik anzehalen, well mir Konsistenz a Fairness an all Aspekter vun eise Süscription-Servicer wëlle garantéieren.

en: If you require any further information or assistance, please do not hesitate to contact us. Our support team is readily available to address any queries or concerns you may have regarding our subscription plans or any other aspect of our app.
lb_LU: Wann Dir weider Informatiounen oder Hëllef braucht, zéckt w.e.g. net, eis ze kontaktéieren. Eist Support-Team steet Iech gären zur Verfügung, fir all Froen oder Suergen zu eise Süscription-Pläng oder aneren Aspekter vun eiser App ze beäntwerten.

en: Have questions or need assistance? %1$sContact us%2$s
lb_LU: Hutt Dir Froen oder braucht Hëllef? %1$sKontaktéiert eis%2$s

en: Thank You Banner Image
lb_LU: Merci-Banner-Bild

en: Thank You for Choosing a Plan!
lb_LU: Merci, datt Dir e Plang gewielt hutt!

en: Get started with the Accessibility widget by enabling it in our Settings under the Widget Option section.
lb_LU: Fänkt mam Accessibility-Widget un, andeems Dir en an den Astellungen ënner der Rubrik „Widget Optioun“ aktivéiert.

en: 1. Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget. %s
lb_LU: 1. Gitt an d'Astellungen a schalt den Accessibility-Widget an. %s

en: toggle button
lb_LU: Wiesselschalter

en: Widget Option:
lb_LU: Widget Optioun:

en: Enable
lb_LU: Aktivéieren

en: Disable
lb_LU: Desaktivéieren

en: 2. Click Save to apply the changes. %s
lb_LU: 2. Klickt op „Späicheren“, fir d'Ännerungen unzewenden. %s

en: Continue
lb_LU: Weider

en: Accessibility Assistant Icon
lb_LU: Accessibility-Assistant-Icon

en: Overview
lb_LU: Iwwersiicht

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done.
lb_LU: Accessibility Assistant ass e populärt Produkt um Marché, dat et Persoune mat Behënnerungen (déi douf, blann, stomm, visuell oder mobilitéitsbehënnert sinn) erméiglecht, dës Applikatioun ze benotzen, fir hir alldeeglech Opgaben ze erfëllen.

en: By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values"
lb_LU: Mat eisem soziale Kärziel am Kapp huet eist innovatiivt Team un dëser Léisung geschafft an se um Marché agefouert. De wichtegste Prinzip ass: „Do wou Innovatioun op sozial Wäerter trëfft“.

en: Select Plan and Offers
lb_LU: Plang an Offeren auswielen

en: Select Monthly Plan:
lb_LU: Monatleche Plang wielen:

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 5-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
lb_LU: Fänkt un, andeems Dir de monatleche Plang wielt, dee beschtege mat Äre Besoinen entsprécht. All Plang bitt verschidde Funktiounen a Personnaliséierungsoptiounen. De gewielte Plang bestëmmt, op wéi eng Funktiounen Dir am Widget Zougang hutt. Zousätzlech kritt Dir e 5-Deeg-Gratis-Test, fir all Funktiounen auszeprobéieren an d'Accessibilitéit vun Ärem Buttek ze verbesseren.

en: Select Yearly Plan:
lb_LU: Jäerleche Plang wielen:

en: Choose the annual plan that best fits your needs. Each plan provides a variety of features and customization options. Your selected plan will determine the features available in the widget. Plus, take advantage of a complimentary year to explore all the features and boost your store's accessibility.
lb_LU: Wielt deen jäerleche Plang, deen am beschten op Är Besoinen zougeschnidde ass. All Plang bitt eng Rei vu Funktiounen a Personnaliséierungsoptiounen. Äre gewielte Plang bestëmmt, wéi eng Funktiounen am Widget verfügbar sinn. Zousätzlech kënnt Dir vun engem gratis Joer profitéieren, fir all d'Funktiounen ze entdecken an d'Accessibilitéit vun Ärem Buttek ze stäerken.

en: How to Enable/Disable Widget
lb_LU: Wéi aktivéiert/desaktivéiert een de Widget

en: Customers will be provided with the option of accessing the plugin for accessing the advanced features. Through which the customer can enable/disable the functionality and access the application on his system.
lb_LU: Clienten kréien d'Méiglechkeet, de Plugin opzemaachen an déi avancéiert Funktiounen ze benotzen. Si kënnen d'Funktiounen domat op hirem System aktivéieren oder desaktivéieren an d'Applikatioun no Bedarf notzen.

en: You can place %s as a link.
lb_LU: Dir kënnt %s als Link placéieren.

en: This feature is available in:
lb_LU: Dës Funktioun ass verfügbar am:

en: Basic Plan
lb_LU: Basisplang

en: Professional Plan
lb_LU: Professional Plang

en: Premium Plan
lb_LU: Premium Plang

en: The %1$s "Choose Design" %2$s option empowers merchants to select from a variety of design styles for our widget, tailoring it to their unique preferences and needs.
lb_LU: D'Optioun %1$s„Design wielen“%2$s erméiglecht Händler, aus verschiddene Designstiler fir eise Widget ze wielen an en esou op hir eege Preferenzen a Besoinen ofzestëmmen.

en: Customise Position
lb_LU: Positioun personaliséieren

en: The %1$s "Customize Position" %2$s feature enables merchants to tailor the exact placement of our widget, ensuring it perfectly fits their site layout and design vision.
lb_LU: D'Funktioun %1$s„Positioun personaliséieren“%2$s erméiglecht Händler, d'Plazéierung vun eisem Widget genee unzepassen, esou datt en optimal an den Opbau an d'Design-Versioun vun hirer Websäit passt.

en: This will only work on position for %1$s and %2$s
lb_LU: Dëst funktionnéiert nëmmen op de Positiounen %1$s an %2$s

en: Plan Specific Features
lb_LU: Plang-spezifesch Funktiounen

en: %1$s - Features%2$s
lb_LU: %1$s - Funktiounen%2$s

en: Enable Disable Features
lb_LU: Funktiounen aktivéieren/desaktivéieren

en: Ease of access to change the background/font color
lb_LU: Einfachen Zougang, fir Hannergrond- a Schrëftfaarwen z'änneren

en: Finally, access the settings to change the background and font colors. This step lets you personalize the widget's appearance, ensuring it matches your brand's style or enhances readability for users. Select your preferred colors and apply them to make the widget visually appealing and accessible.
lb_LU: Zum Schluss kënnt Dir an den Astellungen d'Hannergrond- a Schrëftfaarwen änneren. Domat kënnt Dir den Erscheinungsbild vum Widget personaliséieren, sou datt en Ärem Markestil entsprécht oder d'Liesbarkeet fir Benotzer verbessert. Wielt Är léifste Faarwen a setzt se an, fir de Widget visuell attraktiv a besser zougänglech ze maachen.

en: Have questions or need assistance? <a href="%s" target="_blank">Contact us</a>
lb_LU: Hutt Dir Froen oder braucht Hëllef? <a href="%s" target="_blank">Kontaktéiert eis</a>

en: Unlock full functionality by upgrading to a paid plan
lb_LU: Schalt all Funktiounen fräi, andeems Dir op e bezuelt Plang upgrade

en: Unlock Full Accessibility Features
lb_LU: All Accessibilitéits-Funktioune fräischalten

en: To enable all accessibility widgets and features, you need to purchase a plan. Choose the perfect plan for your website needs.
lb_LU: Fir all Accessibilitéits-Widgets a Funktiounen z'aktivéieren, musst Dir e Plang kafen. Wielt dee perfekte Plang fir Är Websäit.

en: Get started with a plan that matches your requirements:
lb_LU: Fänkt mat engem Plang un, deen Äre Besoinen entsprécht:

en: Start with a %1$s5-day free trial%2$s to experience all features:
lb_LU: Start mat engem %1$s5-Deeg gratis Test%2$s, fir all Funktiounen auszeprobéieren:

en: Start Your Accessibility Journey:
lb_LU: Start Är Accessibilitéits-Rees:

en: Full access to %1$sall accessibility widgets%2$s and features
lb_LU: Vollen Zougang zu %1$ssallen Accessibilitéits-Widgets%2$s a Funktiounen

en: Priority support and regular updates
lb_LU: Prioritéits-Support a reegelméisseg Updates

en: All widgets and advanced features require an active plan. %1$sCompare plans%2$s to find your perfect fit.
lb_LU: All Widgets an avancéiert Funktioune verlaangen en aktiven Abonnement. %1$sVerlackt d'Pläng%2$s, fir déi ideal Léisung fir Iech ze fannen.

en: View Plans & Pricing
lb_LU: Pläng a Präisser uweisen

en: Need help deciding? Contact us at %1$s or check our %2$s for detailed feature comparisons.
lb_LU: Braucht Dir Hëllef bei der Wiel? Kontaktéiert eis op %1$s oder kuckt an eise %2$s fir detailléiert Vergläicher vun de Funktiounen.

en: Fast Chat Support during business hours
lb_LU: Schnelle Chat-Support wärend de Bürostonnen

en: Startup Plan
lb_LU: Startup-Plang

en: All Features of Startup Plan
lb_LU: All Funktioune vum Startup-Plang

en: Change Widget Color & Positioning
lb_LU: Widget-Faarf a Positioun änneren

en: Readable Fonts
lb_LU: Liesbar Schrëften

en: Reading Mask
lb_LU: Liese-Mask

en: Highlight Titles
lb_LU: Titelen ervirhiewen

en: Text Enhancer
lb_LU: Text-Verbesserer

en: Image alt Tooltip
lb_LU: Image-alt Tooltip

en: Stop Animation
lb_LU: Animatioun stoppen

en: All Features of Growth Plan
lb_LU: All Funktioune vum Growth-Plang

en: Support for 100+ Languages
lb_LU: Ënnerstëtzung fir 100+ Sproochen

en: Widget Size Customization & Positioning
lb_LU: Widget-Gréisst a Positioun personaliséieren

en: Accessibility Profiles & Settings
lb_LU: Accessibilitéits-Profile & Astellungen

en: Content Scaling & Content Spacing
lb_LU: Inhalts-Skala & Ofstänn am Inhalt

en: Content Adjustment & Color Blind Feature
lb_LU: Inhaltsanpassung & Faarwblann-Funktioun

en: Text to Speech & Sounds Enable/Disable
lb_LU: Text to Speech & Téin aktivéieren/desaktivéieren

en: Image, Video & GIF Enable/Disable
lb_LU: Biller, Videoen & GIFen aktivéieren/desaktivéieren

en: Color Adjustments
lb_LU: Faarf-Astellungen

en: Content Adjustments
lb_LU: Inhalts-Apassungen

en: Keyboard Navigation
lb_LU: Tastatur-Navigatioun

en: Big Cursor
lb_LU: Groussen Cursor

en: Reading Guide
lb_LU: Liese-Guid

en: Accessibility Statement
lb_LU: Accessibilitéits-Statement

en: Restricted Brand Customization
lb_LU: Eingeschränkt Marken-Personnaliséierung

note: Missing plan-list.php UI strings
en: Plans
lb_LU: Pläng

en: To discontinue using this plugin, please cancel your active subscription by clicking the button below.
lb_LU: Fir dëse Plugin net méi ze benotzen, annuléiert w.e.g. Äert aktiven Abonnement iwwer de Knäppchen hei drënner.

note: Missing plan-list.php UI string
en: Cancel Plan
lb_LU: Plang annuléieren

en: How to cancel your subscription
lb_LU: Wéi annuléiert Dir Äert Abonnement

en: Navigate to the Plan page and click on the Cancel Subscription button
lb_LU: Gitt op d'Plang-Säit a klickt op de Knäppchen „Abonnement annuléieren“

en: Start a 5-Day Free Trial for
lb_LU: Start e 5-Deeg gratis Test fir

en: Let's Go
lb_LU: Loosst eis ufänken

en: Total Counts
lb_LU: Total-Zielen

en: Total Counts Icon
lb_LU: Total-Zielen-Icon

en: Widget Opens
lb_LU: Widget-Oppen

en: Widget Opens Icon
lb_LU: Widget-Oppen-Icon

en: Events-Clicked
lb_LU: Eventer-geklickt

en: Analysis Overview
lb_LU: Analys-Iwwersiicht

en: Most 5 Used Feature Analytics
lb_LU: Top 5 am heefegste benotzt Funktiounen

en: User Interaction with Features
lb_LU: Benotzerinteraktioun mat de Funktiounen

en: Keyboard Nav Icon
lb_LU: Keyboard-Navigatiouns-Icon

en: Cursor Icon
lb_LU: Cursor-Icon

en: High Saturation Icon
lb_LU: Icon fir héich Sättigung

en: Low Saturation Icon
lb_LU: Icon fir niddreg Sättigung

en: Desaturate Icon
lb_LU: Desaturéierungs-Icon

en: Contrast +
lb_LU: Kontrast +

en: Contrast Icon
lb_LU: Kontrast-Icon

en: Bigger Text Icon
lb_LU: Groussen-Text-Icon

en: Select Language:
lb_LU: Sprooch auswielen:

en: Highlight Links Icon
lb_LU: Linken-Highlight-Icon

en: Word Spacing Icon
lb_LU: Wuertofstand-Icon

en: Letter Spacing Icon
lb_LU: Buschtaweofstand-Icon

en: Line Height Icon
lb_LU: Zeilenhéicht-Icon

en: Alignment Icon
lb_LU: Ausriichtungs-Icon

en: Readable Fonts Icon
lb_LU: Liesbar-Schrëft-Icon

en: Reading Mask Icon
lb_LU: Liese-Mask-Icon

en: Highlight Titles Icon
lb_LU: Titel-Highlight-Icon

en: Text Enhancer Icon
lb_LU: Text-Verbesserer-Icon

en: Image Alt Tooltip Icon
lb_LU: Image-Alt-Tooltip-Icon

en: Image Hide Icon
lb_LU: Bild-Verstoppen-Icon

en: Video Hide Icon
lb_LU: Video-Verstoppen-Icon

en: Text Speech Icon
lb_LU: Text-to-Speech-Icon

en: Adjust Text Colors Icon
lb_LU: Textfaarf-Upassungs-Icon

en: Adjust Title Colors Icon
lb_LU: Titelfaarf-Upassungs-Icon

en: Adjust Background Colors Icon
lb_LU: Hannergrondfaarf-Upassungs-Icon

en: Mute Sounds Icon
lb_LU: Toun-Stomm-Icon

en: Content Scaling Icon
lb_LU: Inhalts-Skala-Icon

en: GIF Hide Icon
lb_LU: GIF-Verstoppen-Icon

en: Read Mode Icon
lb_LU: Liese-Modus-Icon

en: Useful Links Icon
lb_LU: Nëtzlech-Linken-Icon

en: Highlight Hover Icon
lb_LU: Hover-Highlight-Icon

en: Highlight Focus Icon
lb_LU: Focus-Highlight-Icon

en: Big Black Cursor Icon
lb_LU: Grousse schwaarze Cursor-Icon

en: Profile Options Icon
lb_LU: Profiloptiounen-Icon

en: Voice Navigation Icon
lb_LU: Stëmmnavigatiouns-Icon

en: Talk & Type Icon
lb_LU: Talk-&-Type-Icon

en: Color Blind Options Icon
lb_LU: Faarwblann-Optiounen-Icon

en: Events-Clicked Icon
lb_LU: Eventer-geklickt-Icon

en: Line height
lb_LU: Zeilenhéicht

en: Bigger text
lb_LU: Groussen Text

en: Low saturation
lb_LU: Niddreg Sättigung

en: High saturation
lb_LU: Héich Sättigung

en: Useful links
lb_LU: Nëtzlech Linken

en: Big black Cursor
lb_LU: Grousse schwaarze Cursor

en: Upgrade your plan to enable this feature
lb_LU: Upgrade Äre Plang, fir dës Funktioun z'aktivéieren

en: Unlimited impressions and unrestricted widget visibility
lb_LU: Onlimitéiert Impressiounen an onbegrenzte Widget-Siichtbarkeet

en:  This feature increases the size of the text throughout the website to help users with vision difficulties read content more comfortably.
lb_LU:  Dës Funktioun vergréissert d'Textgréisst iwwer déi ganz Websäit, fir Benotzer mat Siichtproblemer d'Inhalter méi bequem liesen ze kënnen.

en:  This feature shows image alt text as a tooltip, helping screen reader users and others understand the content of visual elements.
lb_LU:  Dës Funktioun weist den Alt-Text vun de Biller als Tooltip un a hëlleft sou Screenreader-Benotzer an aneren, de visuellen Inhalt besser ze verstoen.

en: /Monthly
lb_LU: /Mount

en: 7 days Free Trial
lb_LU: 7-Deeg Gratis-Test

en: ADHD should not be empty.
lb_LU: ADHD däerf net eidel sinn.

en: Access to all core accessibility tools included in the widget
lb_LU: Zougang zu alle Kär-Accessibilitéits-Toolen, déi am Widget enthalen sinn

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done. By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values
lb_LU: Accessibility Assistant ass e populärt Produkt um Maart, dat et Persoune mat Behënnerungen (déi douf, blann, stomm, visuell behënnert oder a senger Mobilitéit ageschränkt sinn) erméiglecht, d'Applikatioun fir hir Alldeeges-Bedierfnesser ze benotzen. Mat eisem soziale Kärziel am Kapp huet eist innovatiivt Team un dëser Léisung geschafft an se um Maart agefouert. De wichtegste Prinzip ass „Do wou Innovatioun op sozial Wäerter trëfft“

en: Add a custom accessibility statement or external statement link
lb_LU: Eng eegen Accessibilitéits-Erklärung oder en externe Statement-Link dobäisetzen

en: Add the following HTML code to insert the link:
lb_LU: Füügt de folgende HTML-Code dobäi, fir de Link anzebannen:

en: Allows customization of heading/title colors to increase focus or contrast.
lb_LU: Erlaabt d'Faarwe vu Rubriken/Titelen unzepassen, fir de Fokus oder de Kontrast ze erhéijen.

en: Allows speech-to-text typing to help users who have difficulty using keyboards.
lb_LU: Erméiglecht Ried-zu-Text-Eginn, fir Benotzer z'ënnerstëtzen, déi Schwächten beim Tastaturbenotze hunn.

en: Applies color filters to assist users with different types of color blindness.
lb_LU: Setzt Faarffilter an, fir Benotzer mat verschiddene Formen vu Faarwblannheet z'ënnerstëtzen.

en: Basic customization options for layout and appearance
lb_LU: Basis-Personnaliséierungsoptioune fir Layout an Erscheinungsbild

en: Blind
lb_LU: Blann

en: Blind should not be empty.
lb_LU: Blann däerf net eidel sinn.

en: Cancel
lb_LU: Ofbriechen

en: Cancel should not be empty.
lb_LU: Ofbriechen däerf net eidel sinn.

en: Changes the color of general text for better visibility and contrast.
lb_LU: Ännert d'Faarf vum Allgemeng-Text, fir d'Visibilitéit an de Kontrast ze verbesseren.

en: Cognitive and Learning
lb_LU: Kognitiv a Léieren

en: Cognitive and Learning should not be empty.
lb_LU: Kognitiv a Léieren däerf net eidel sinn.

en: Content Customization
lb_LU: Inhalts-Personnaliséierung

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference"
lb_LU: D'Gréisst vum Accessibilitéits-Widget op Är Preferenz upassen"

en: Customize the widget color scheme to match your brand identity
lb_LU: D'Faarfschema vum Widget upassen, fir Är Marke-Identitéit ze reflektéieren

en: Customize the widget launch icon and apply your own branding
lb_LU: Start-Icon vum Widget personaliséieren an Äert eegent Branding uwenden

en: Dedicated account manager for priority onboarding and support
lb_LU: E perséinlechen Account Manager fir prioritär Onboarding a Support

en: Default should not be empty.
lb_LU: Standard däerf net eidel sinn.

en: Disable Branding
lb_LU: Branding desaktivéieren

en: Disable Report Problem
lb_LU: Problem-Meldung desaktivéieren

en: Disable Widget Sound
lb_LU: Widget-Toun desaktivéieren

en: Disables all website sounds to assist users sensitive to audio.
lb_LU: Desaktivéiert all Websäit-Téin, fir Benotzer mat Audiosensibilitéit z'ënnerstëtzen.

en: Disables the ability for users to report problems through the app.
lb_LU: Desaktivéiert d'Méiglechkeet, Problemer iwwer d'App ze mellen.

en: Display & Media Controls
lb_LU: Display- & Medien-Controlen

en: Displays a panel with important and frequently used links for easier navigation.
lb_LU: Weist e Panel mat wichtegen a dacks benotzte Linken, fir eng méi einfach Navigatioun.

en: Displays an on-screen keyboard for users who can"t use a physical one.
lb_LU: Weist eng Bildschierm-Tastatur fir Benotzer, déi keng physesch Tastatur benotze kënnen.

en: Dyslexia
lb_LU: Dyslexie

en: Dyslexia should not be empty.
lb_LU: Dyslexie däerf net eidel sinn.

en: Elderly
lb_LU: Eeler Leit

en: Elderly should not be empty.
lb_LU: Eeler Leit däerfen net eidel sinn.

en: Enable or disable media elements like audio, video, and GIFs
lb_LU: Medieelementer wéi Audio, Video a GIFen aktivéieren oder desaktivéieren

en: Enable or disable the widget as needed
lb_LU: De Widget no Bedarf aktivéieren oder desaktivéieren

en: Enable readable fonts, reading mask, and title highlighting
lb_LU: Liesbar Schrëften, Liese-Mask an Titelen-Highlight aktivéieren

en: Enable/
lb_LU: Aktivéieren/

en: Enable/Disable Accessibility Features
lb_LU: Accessibilitéits-Funktiounen aktivéieren/desaktivéieren

en: Enables a large black cursor to improve visibility for users with low vision.
lb_LU: Aktivéiert e grousse schwaarze Cursor, fir Benotzer mat niddreger Siicht besser z'ënnerstëtzen.

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.
lb_LU: Aktivéiert méi-Sprooche-Support op Basis vun de Sproochastellunge vum Benotzer.

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision.
lb_LU: Vergréissert oder verkleinert den Inhalt, ouni d'Layout ze beaflossen, fir Benotzer mat niddreger Siicht z'ënnerstëtzen.

en: Extended widget customization options including layout and branding
lb_LU: Erweidert Widget-Personnaliséierung, inklusiv Layout a Branding

en: Fully customizable widget with advanced control options
lb_LU: Voll personaliséierbare Widget mat avancéierten Kontrolloptiounen

en: Get Started: Activate Widget and Add Footer Link
lb_LU: Uleeën: Widget aktivéieren an Footer-Link derbäisetzen

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sGrowth Plan.%2$s
lb_LU: Kritt e %1$sRabatt vun 15%%%2$s op en jäerlecht Abonnement, wann Dir de %1$sGrowth-Plang%2$s wielt.

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sScale Plan.%2$s
lb_LU: Kritt e %1$sRabatt vun 20%%%2$s op en jäerlecht Abonnement, wann Dir de %1$sScale-Plang%2$s wielt.

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sEstablished Plan.%2$s
lb_LU: Kritt e %1$sRabatt vun 25%%%2$s op en jäerlecht Abonnement, wann Dir den %1$sEstablished-Plang%2$s wielt.

en: Get a %1$s6%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sStartup Plan.%2$s
lb_LU: Kritt e %1$sRabatt vun 6%%%2$s op en jäerlecht Abonnement, wann Dir de %1$sStartup-Plang%2$s wielt.

en: Have questions or need assistance? <a href="%s" target="_blank">Contact us</a>
lb_LU: Hutt Dir Froen oder braucht Hëllef? <a href="%s" target="_blank">Kontaktéiert eis</a>

en: Headless integration support for custom frontend environments
lb_LU: Headless-Integratiouns-Support fir personaliséiert Frontend-Ëmfeld

en: Hide Search Bar
lb_LU: Sichleescht verstoppen

en: Hide Statement
lb_LU: Statement verstoppen

en: Hides GIF animations that can distract or trigger motion sensitivity.
lb_LU: Verstoppt GIF-Animatiounen, déi oflenke kënnen oder Beweegungsempfindlechkeet ausléisen.

en: Hides the search bar from the user interface.
lb_LU: Verstoppt d'Sichleescht aus der Benotzeroberfläch.

en: Hides the statement section from the user interface.
lb_LU: Verstoppt d'Statement-Sektioun aus der Benotzeroberfläch.

en: Highlights elements when hovered, helping users follow cursor movements.
lb_LU: Héicht Elementer beim Hover ervir a hëlleft de Benotzer, de Cursorbewegungen ze verfollegen.

en: Highlights focused elements, enhancing accessibility for keyboard navigation.
lb_LU: Héicht fokusséiert Elementer ervir a verbessert d'Accessibilitéit bei der Tastatur-Navigatioun.

en: How to Add an Accessibility Link to Your Footer
lb_LU: Wéi Dir en Accessibilitéits-Link an de Footer dobäisetzt

en: If you need further assistance, please contact us at
lb_LU: Wann Dir weider Hëllef braucht, kontaktéiert eis w.e.g. op

en: Includes all features from the Growth Plan
lb_LU: Enthält all Funktioune vum Growth-Plang

en: Includes all features from the Scale Plan
lb_LU: Enthält all Funktioune vum Scale-Plang

en: Includes all features from the Startup Plan
lb_LU: Enthält all Funktioune vum Startup-Plang

en: Language Sorting
lb_LU: Sprooch-Sortéierung

en: Language Variable
lb_LU: Sprooch-Variabel

en: Lets users control the site using voice commands for hands-free accessibility.
lb_LU: Erméiglecht Benotzer, d'Säit mat Stëmmcommande steieren, fir hännfräi Accessibilitéit.

en: Locate the place where you want to add the link (typically just before the closing <code>&lt;/footer&gt;</code> or <code>&lt;/body&gt;</code> tag).
lb_LU: Sicht d'Plaz, wou Dir de Link dobäisetze wëllt (normalerweis direkt virum zoumaachen Tag <code>&lt;/footer&gt;</code> oder <code>&lt;/body&gt;</code>).

en: Menu Settings
lb_LU: Menüastellungen

en: Mobile view Design
lb_LU: Mobile-View-Design

en: Modifies background colors to reduce eye strain and improve content legibility.
lb_LU: Passt d'Hannergrondfaarwen un, fir d'Aen ze entlaaschten an d'Liesbarkeet vum Inhalt ze verbesseren.

en: Motor Impaired
lb_LU: Motorësch behënnert

en: Motor Impaired should not be empty.
lb_LU: Motorësch behënnert däerf net eidel sinn.

en: Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget.
lb_LU: Gitt an d'Astellungen a schalt den Accessibility-Widget an.

en: Navigation & Input
lb_LU: Navigatioun & Input

en: Note: It is recommended to use a child theme to prevent your changes from being lost during theme updates.
lb_LU: Notiz: Et gëtt recommandéiert, e Child-Theme ze benotzen, fir ze verhënneren, datt Är Ännerungen bei Theme-Updates verluer ginn.

en: Open your active themeâs <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
lb_LU: Maacht d'Datei <code>footer.php</code> oder <code>functions.php</code> vun Ärem aktiven Theme op (normalerweis ënner <code>/wp-content/themes/äert-theme/</code> ze fannen).

en: Option to display accessibility widget link in website footer
lb_LU: Optioun, fir den Accessibilitéits-Widget-Link am Website-Footer unzeweisen

en: Personalized accessibility profiles for user-specific needs
lb_LU: Personaliséiert Accessibilitéits-Profile fir Benotzer mat spezifesche Bedierfnesser

en: Prioritize and sort languages based on your customer base
lb_LU: Sprooche no Ärer Clientel prioriséieren a sortéieren

en: Priority chat support during business hours
lb_LU: Prioritéits-Chat-Support wärend de Bürostonnen

en: Rank
lb_LU: Rang

en: Readable fonts
lb_LU: Liesbar Schrëften

en: Reads selected text aloud for users with visual impairments or reading difficulties.
lb_LU: Liest markéierten Text vir, fir Benotzer mat Siichtbehënnerungen oder Lieseproblemer.

en: Refresh your website to see the link appear in the footer.
lb_LU: Lued Är Websäit nei, fir de Link am Footer ze gesinn.

en: Remove default widget branding for a fully white-labeled experience
lb_LU: Standard-Branding vum Widget ewechhuelen, fir eng voll White-Label-Erfarung

en: Removes accessibility tool branding for a cleaner, white-labeled appearance.
lb_LU: Ewechhuele vum Accessibilitéits-Tool-Branding fir e méi proppert, White-Label-Erscheinungsbild.

en: Reset To Default
lb_LU: Zréck op Standard

en: Save Rankings
lb_LU: Ranglëscht späicheren

en: Save the changes to the <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file.
lb_LU: Späichert d'Ännerungen an der <code>footer.php</code>- oder <code>functions.php</code>-Datei.

en: Seizure Safe
lb_LU: Krampf-Sécher

en: Seizure Safe should not be empty.
lb_LU: Krampf-Sécher däerf net eidel sinn.

en: Simplifies the layout and focuses on text for easier reading, removing distractions like sidebars and ads.
lb_LU: Vereinfacht d'Layout an fokusséiert op de Text, fir d'Liesen ze erliichteren, andeems Oflenkungen wéi Sidebars an Annoncen reduzéiert ginn.

en: Smart Contrast
lb_LU: Smart Kontrast

en: Smart Contrast should not be empty.
lb_LU: Smart Kontrast däerf net eidel sinn.

en: Standard support via email and live chat during business hours
lb_LU: Standardsupport per E-Mail a Live-Chat wärend de Bürostonnen

en: Start a 7-Day Free Trial for
lb_LU: Start e 7-Deeg Gratis-Test fir

en: Statement Link?
lb_LU: Statement-Link?

en: Supports 100+ languages with automatic translation
lb_LU: Ënnerstëtzt 100+ Sproochen mat automatescher Iwwersetzung

en: Text enhancer for clarity, image alt tooltips, and option to stop animations
lb_LU: Text-Verbesserer fir méi Kloerheet, Image-Alt-Tooltips an Optioun, fir Animatiounen ze stoppen

en: Text-to-speech, voice navigation, and talk & type input
lb_LU: Text-to-Speech, Stëmmnavigatioun an Talk-&-Type-Input

en: The %1$s "Choose Design" %2$s option empowers merchants to select from a variety of design styles for our widget, tailoring it to their unique preferences and needs.
lb_LU: D'Optioun %1$s„Design auswielen“%2$s erméiglecht Händler, aus ville Designstile fir eise Widget ze wielen an en un hir eege Preferenzen a Besoinen unzepassen.

en: The %1$s "Customize Position" %2$s feature enables merchants to tailor the exact placement of our widget, ensuring it perfectly fits their site layout and design vision.
lb_LU: D'Funktioun %1$s„Positioun personaliséieren“%2$s erméiglecht Händler, d'Plazéierung vum Widget präzis unzepassen, sou datt en ideal an d'Layout- an Designvisioun vun der Säit passt.

en: The <strong>Language Sorting</strong> feature allows you to customize the order in which languages appear on your Language page and in the Widget. Simply use the up and down arrows beside each language to rearrange them according to your preference. Once you're happy with the order, click Save Ranking to apply the changes. The languages will then appear in the same order across your storefront and Widget, providing a consistent experience for your users.
lb_LU: D'Funktioun <strong>Sprooch-Sortéierung</strong> erlaabt Iech, d'Uerdnung vun de Sproochen op Ärer Sproochsäit an am Widget unzepassen. Benotzt einfach d'Pfeiler no uewen/ënnen nieft all Sprooch, fir se no Ärer Preferenz ze verréckelen. Wann Dir mat der Uerdnung zefridden sidd, klickt op „Ranglëscht späicheren“, fir d'Ännerungen unzewenden. D'Sprooche ginn dann an där selwechter Uerdnung op Ärem Storefront a Widget ugewisen, wat eng konsequent Erfarung fir Är Benotzer bitt.

en: The <strong>Language Variable</strong> feature allows your widget to automatically adapt to the language selected on your website. When enabled, the widget will detect and match the site's active language - ensuring a seamless and consistent experience for users navigating your site in different languages. This is especially helpful if your store already includes a language selector, as it improves accessibility and ensures that the widget content is always shown in the userâs preferred language without any extra configuration.
lb_LU: D'Funktioun <strong>Sprooch-Variabel</strong> erlaabt Ärem Widget, sech automatesch un d'Sprooch unzepassen, déi op Ärer Websäit ausgewielt ass. Wann dës aktivéiert ass, erkennt de Widget d'Sprooch vun der Säit an passt sech un – dat suergt fir eng nahtlos a konsequent Erfarung fir Benotzer, déi Är Säit an ënnerschiddleche Sproochen notzen. Dat ass besonnesch nëtzlech, wann Äre Buttek schonn e Sprooch-Wieler huet, well et d'Accessibilitéit verbessert an sécherstellt, datt de Widget-Inhalt ëmmer an der bevorzugter Sprooch vum Benotzer ugewisen gëtt – ouni zousätzlech Konfiguratioun.

en: This feature aligns all text to the left, avoiding center or justified text which can be harder to read for people with dyslexia or cognitive challenges.
lb_LU: Dës Funktioun riicht all Text no lénks aus a vermeit zentréierten oder justifiéierten Text, dee fir Leit mat Dyslexie oder kognitiven Erausfuerderunge méi schwéier ze liese ka sinn.

en: This feature creates a horizontal reading mask that follows the cursor to help users focus on one line of text at a time.
lb_LU: Dës Funktioun erstellt eng horizontal Liese-Mask, déi dem Cursor nogeet an de Benotzer hëlleft, sech op eng eenzeg Textlinn gläichzäiteg ze fokusséieren.

en: This feature disables the sound that plays when the accessibility widget is opened or closed.
lb_LU: Dës Funktioun deaktivéiert den Toun, deen ofgespillt gëtt, wann den Accessibilitéits-Widget op- oder zougemaach gëtt.

note: translators: Do not translate the key names or letters. Keep "Tab", "Shift+Tab", "Enter" and the letters M/H/F/B/P/G in Latin script as-is.
en: This feature enables keyboard navigation using Tab, Shift+Tab, and Enter, along with shortcuts like M for menus, H for headings, F for forms, B for buttons, P for paragraphs, and G for graphics.
lb_LU: Dës Funktioun aktivéiert Tastatur-Navigatioun mat Tab, Shift+Tab an Enter, zesumme mat Ofkiirzungen wéi M fir Menue, H fir Rubriken, F fir Formulairen, B fir Knäppercher, P fir Paragrafen a G fir Grafiken.

en: This feature hides images and videos to help users who are easily distracted or sensitive to visual media focus better on the text.
lb_LU: Dës Funktioun verstoppt Biller a Videoen, fir Benotzer z'ënnerstëtzen, déi séier ofgelenkt oder empfindlech op visuell Medien reagéieren, sou datt si sech besser op de Text konzentréiere kënnen.

en: This feature highlights all links on the page with a border or background, making them easier to identify and click.
lb_LU: Dës Funktioun markéiert all Linken op der Säit mat engem Rand oder Hannergrond, fir se méi einfach z'erkennen a klickbar ze maachen.

en: This feature highlights headings and titles across the page, helping users quickly locate and navigate key content areas.
lb_LU: Dës Funktioun héicht Rubriken an Titelen op der ganzer Säit ervir a hëlleft de Benotzer, wichteg Inhaltsberäicher séier opzefannen an ze navigéieren.

en: This feature increases space between letters, making text easier to distinguish and reducing visual crowding.
lb_LU: Dës Funktioun erhéicht den Ofstand tëscht de Buschtawen, mécht den Text méi einfach z'ënnerscheeden a reduzéiert visuellt Gedrécks.

en: This feature increases spacing between words to improve readability for users with dyslexia or cognitive impairments.
lb_LU: Dës Funktioun erhéicht den Ofstand tëscht de Wierder, fir d'Liesbarkeet bei Benotzer mat Dyslexie oder kognitiven Aschränkungen ze verbesseren.

en: This feature increases the contrast between text and background, making content easier to read for users with low vision.
lb_LU: Dës Funktioun erhéicht de Kontrast tëscht Text an Hannergrond an hëlleft Benotzer mat niddreger Siicht, den Inhalt méi einfach ze liesen.

en: This feature increases the vertical spacing between lines of text, making content more readable and less dense.
lb_LU: Dës Funktioun vergréissert den vertikalen Ofstand tëscht de Zeilen an mécht den Inhalt méi liesbar a manner gedréckt.

en: This feature offers users multiple predefined accessibility profiles. Each profile includes a set of accessibility features tailored to specific needs. When a user selects a profile, all the associated features are automatically enabled.
lb_LU: Dës Funktioun bitt de Benotzer verschidde vordefinéiert Accessibilitéits-Profile. All Profil enthält eng Kombinatioun vu Funktiounen, déi op spezifesch Bedierfnesser zougeschnidde sinn. Wann de Benotzer e Profil auswielt, ginn all verbonnen Funktiounen automatesch aktivéiert.

en: This feature pauses animations, blinking, and flashing content to reduce motion sensitivity and distractions for users with vestibular disorders or ADHD.
lb_LU: Dës Funktioun stoppt Animatiounen, Blénken a flackerenden Inhalt, fir Beweegungsempfindlechkeet an Oflenkung bei Benotzer mat vestibuläre Stéierunge oder ADHD ze reduzéieren.

en: This feature provides a text magnifier that enlarges text under the cursor, helping users read small or dense text with ease.
lb_LU: Dës Funktioun stellt eng Textlupp zur Verfügung, déi den Text ënner dem Cursor vergréissert a Benotzer ënnerstëtzt, klengen oder dichten Text méi einfach ze liesen.

en: This feature removes color saturation from the site, creating a grayscale experience that can reduce distractions and assist users with color sensitivity or color blindness.
lb_LU: Dës Funktioun mécht d'Säit entsuergt vu Faarf a weist se a Grostufen un, wat Oflenkungen reduzéiere kann an Benotzer mat Faarwempfindlechkeet oder Faarwblannheet ënnerstëtzt.

en: This feature replaces decorative or complex fonts with simpler, more readable ones to improve legibility.
lb_LU: Dës Funktioun ersetzt dekorativ oder komplex Schrëften duerch méi einfach, besser liesbar Schrëften, fir d'Liesbarkeet ze verbesseren.

en: This will be only Works on Position for "Bottom Left" and "Bottom Right"
lb_LU: Dëst funktionnéiert nëmmen op de Positioune „Ënnen lénks“ an „Ënnen riets“

en: To make the widget visible, enable and save the accessibility settings.
lb_LU: Fir de Widget siichtbar ze maachen, aktivéiert an späichert d'Accessibilitéitsastellungen.

en: Unlimited impressions on any plans and unrestricted widget visibility
lb_LU: Onlimitéiert Impressiounen op allen Abonnementspläng an onbegrenzte Siichtbarkeet vum Widget

en: Use language variables for seamless multilingual store integration
lb_LU: Sprooch-Variablen notzen, fir eng nahtlos méi-Sproochen-Integratioun am Buttek z'erreechen

en: Virtual Keyboard
lb_LU: Virtual Tastatur

en: Visual Enhancements
lb_LU: Visuell Verbesserungen

en: Visually Impaired
lb_LU: Visuell behënnert

en: Visually Impaired should not be empty.
lb_LU: Visuell behënnert däerf net eidel sinn.

en: Welcome to Accessibility Assistant
lb_LU: Wëllkomm beim Accessibility Assistant

en: Widget Settings
lb_LU: Widget-Astellungen

en: Widget Size
lb_LU: Widget-Gréisst

en: Your Current Plan
lb_LU: Äre momentane Plang

en:  This feature increases the size of the text throughout the website to help users with vision difficulties read content more comfortably.
lb_LU:  Dës Funktioun vergréissert d'Textgréisst iwwer déi ganz Websäit, fir Benotzer mat Siichtproblemer d'Inhalter méi bequem ze liesen.

en:  This feature shows image alt text as a tooltip, helping screen reader users and others understand the content of visual elements.
lb_LU:  Dës Funktioun weist den Alt-Text vun de Biller als Tooltip un a hëlleft sou Screenreader-Benotzer an aneren, de visuellen Inhalt besser ze verstoen.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done. By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values
lb_LU: Accessibility Assistant ass e populärt Produkt um Maart, dat et Persoune mat Behënnerungen (déi douf, blann, stomm, visuell behënnert oder a senger Mobilitéit ageschränkt sinn) erméiglecht, d'Applikatioun fir hir Alldeeges-Bedierfnesser ze benotzen. Mat eisem soziale Kärziel am Kapp huet eist innovatiivt Team un dëser Léisung geschafft an se um Maart agefouert. De wichtegste Prinzip ass „Do wou Innovatioun op sozial Wäerter trëfft“

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference"
lb_LU: D'Gréisst vum Accessibilitéits-Widget op Är Preferenz upassen"

en: Displays an on-screen keyboard for users who can"t use a physical one.
lb_LU: Weist eng Bildschierm-Tastatur fir Benotzer, déi keng physesch Tastatur benotze kënnen.

en: Have questions or need assistance? <a href="%s" target="_blank">Contact us</a>
lb_LU: Hutt Dir Froen oder braucht Hëllef? <a href="%s" target="_blank">Kontaktéiert eis</a>

en: The %1$s "Choose Design" %2$s option empowers merchants to select from a variety of design styles for our widget, tailoring it to their unique preferences and needs.
lb_LU: D'Optioun %1$s„Design auswielen“%2$s erméiglecht Händler, aus ville Designstile fir eise Widget ze wielen an en un hir eege Preferenzen a Besoinen unzepassen.

en: The %1$s "Customize Position" %2$s feature enables merchants to tailor the exact placement of our widget, ensuring it perfectly fits their site layout and design vision.
lb_LU: D'Funktioun %1$s„Positioun personaliséieren“%2$s erméiglecht Händler, d'Plazéierung vum Widget präzis unzepassen, sou datt en ideal an d'Layout- an Designvisioun vun der Säit passt.

en: This will be only Works on Position for "Bottom Left" and "Bottom Right"
lb_LU: Dëst funktionnéiert nëmmen op de Positioune „Ënnen lénks“ an „Ënnen riets“

en:  This feature increases the size of the text throughout the website to help users with vision difficulties read content more comfortably.
lb_LU:  Dës Funktioun vergréissert d'Textgréisst iwwer déi ganz Websäit, fir Benotzer mat Siichtproblemer d'Inhalter méi bequem ze liesen.

en:  This feature shows image alt text as a tooltip, helping screen reader users and others understand the content of visual elements.
lb_LU:  Dës Funktioun weist den Alt-Text vun de Biller als Tooltip un a hëlleft sou Screenreader-Benotzer an aneren, de visuellen Inhalt besser ze verstoen.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done. By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values
lb_LU: Accessibility Assistant ass e populärt Produkt um Maart, dat et Persoune mat Behënnerungen (déi douf, blann, stomm, visuell behënnert oder a senger Mobilitéit ageschränkt sinn) erméiglecht, d'Applikatioun fir hir Alldeeges-Bedierfnesser ze benotzen. Mat eisem soziale Kärziel am Kapp huet eist innovatiivt Team un dëser Léisung geschafft an se um Maart agefouert. De wichtegste Prinzip ass „Do wou Innovatioun op sozial Wäerter trëfft“

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference"
lb_LU: D'Gréisst vum Accessibilitéits-Widget op Är Preferenz upassen"

en: Displays an on-screen keyboard for users who can"t use a physical one.
lb_LU: Weist eng Bildschierm-Tastatur fir Benotzer, déi keng physesch Tastatur benotze kënnen.

en: Have questions or need assistance? <a href="%s" target="_blank">Contact us</a>
lb_LU: Hutt Dir Froen oder braucht Hëllef? <a href="%s" target="_blank">Kontaktéiert eis</a>

en: The %1$s "Choose Design" %2$s option empowers merchants to select from a variety of design styles for our widget, tailoring it to their unique preferences and needs.
lb_LU: D'Optioun %1$s„Design auswielen“%2$s erméiglecht Händler, aus ville Designstile fir eise Widget ze wielen an en un hir eege Preferenzen a Besoinen unzepassen.

en: The %1$s "Customize Position" %2$s feature enables merchants to tailor the exact placement of our widget, ensuring it perfectly fits their site layout and design vision.
lb_LU: D'Funktioun %1$s„Positioun personaliséieren“%2$s erméiglecht Händler, d'Plazéierung vum Widget präzis unzepassen, sou datt en ideal an d'Layout- an Designvisioun vun der Säit passt.

en: This will be only Works on Position for "Bottom Left" and "Bottom Right"
lb_LU: Dëst funktionnéiert nëmmen op de Positioune „Ënnen lénks“ an „Ënnen riets“

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 7-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
lb_LU: Fänkt un, andeems Dir de monatleche Plang wielt, dee beschtege mat Äre Besoinen entsprécht. All Plang bitt verschidde Funktiounen a Personnaliséierungsoptiounen. De Plang, deen Dir wielt, bestëmmt, op wéi eng Funktiounen Dir am Widget Zougang hutt. Zousätzlech kritt Dir e 7-Deeg-Gratis-Test, fir all d'Funktiounen z'entdecken an d'Accessibilitéit vun Ärem Buttek ze verbesseren.

en: Try
lb_LU: Testen

en: for free and instantly boost accessibility
lb_LU: gratis testen an d'Accessibilitéit direkt verbesseren

en: How to enable the Free plan
lb_LU: Wéi Dir de Gratis-Plang aktivéiert

en: To enable the Free plan, go to the Plan page and click on the "Free" button. Once clicked, a form will appear. Fill in all the required details, and the widget will automatically be displayed on the front end.
lb_LU: Fir de Gratis-Plang z'aktivéieren, gitt op d'Plang-Säit a klickt op de Knäppchen „Free“. Nodeems Dir geklickt hutt, erschéngt e Formulaire. Fëllt all néideg Detailer aus, an de Widget gëtt automatesch am Frontend ugewisen.

en: Unlock insights and free access to our accessibility plugin by submitting your details below.
lb_LU: Spär Ablécker a gratis Zougang zu eisem Accessibilitéits-Plugin fräi, andeems Dir hei drënner Är Donnéeë aschéckt.

en: The free widget is only available for use on the specific website URL you provided.
lb_LU: De Gratis-Widget ass nëmmen op der spezifescher Websäit-URL verfügbar, déi Dir uginn hutt.

en: Verify your email
lb_LU: Bestätegt Är E-Mail

en: Enter the 6-digit OTP sent to your email address.
lb_LU: Gitt de 6-stellege Code (OTP) an, deen un Är E-Mail-Adress geschéckt gouf.

en: Submit
lb_LU: Ofschécken

en: Verify
lb_LU: Verifizéieren

en: Resend OTP
lb_LU: OTP nach eng Kéier schécken

en: Already Registered
lb_LU: Schonn registréiert

en: The email or phone number you entered is already in use.
lb_LU: D'E-Mail-Adress oder Telefonsnummer, déi Dir aginn hutt, gëtt schonn benotzt.

en: Close
lb_LU: Zoumaachen

en: Didn't receive the code?
lb_LU: Hutt Dir kee Code kritt?

en: Your Name
lb_LU: Ären Numm

en: Your Email
lb_LU: Är E-Mail

en: Your Mobile Number
lb_LU: Är Handy-Nummer

en: Your Website URL
lb_LU: Är Websäit-URL

en: Enter OTP
lb_LU: OTP aginn

en: Filter Content
lb_LU: Inhalt filteren

en: Quick navigation tool showing all Headings, Landmarks, and Links in one place.
lb_LU: Séier Navigatiouns-Tool, dat all Rubriken, Landmarken a Linken op enger Plaz uweist.

en: Want to remove branding for free?
lb_LU: Wëllt Dir d'Branding gratis ewechhuelen?

en: Start a 7-Day Free Trial
lb_LU: Start e 7-Deeg Gratis-Test

en: Need help or want to remove branding?
lb_LU: Braucht Dir Hëllef oder wëllt Dir d'Branding ewechhuelen?

en: Start Free Trial
lb_LU: Gratis-Test starten

en: No Significant Most Features Usage Found
lb_LU: Keng nennenswäert Notzung vu wichtegste Funktioune fonnt

en: Events Clicked
lb_LU: Eventer geklickt

en: No relevant data is available for the specified range
lb_LU: Keng relevant Donnéeë fir de gewielte Beräich verfügbar

en: To ensure your site is accessible and user-friendly, add an Accessibility Assistance link to your footer menu:
lb_LU: Fir sécherzestellen, datt Är Säit zougänglech a userfrëndlech ass, füügt e „Accessibility Assistance“-Link an Äert Footer-Menü dobäi:

en: Open your active theme’s <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
lb_LU: Maacht d'Datei <code>footer.php</code> oder <code>functions.php</code> vun Ärem aktiven Theme op (normalerweis ënner <code>/wp-content/themes/äert-theme/</code> ze fannen).

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features.
lb_LU: Profitéiert vun engem %1$s7-Deeg Gratis-Test%2$s mat Zougang zu de Funktioune vum gewielte Plang.

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sGrowth Plan.%2$s
lb_LU: Kritt e %1$sRabatt vun 15%%%2$s op en jäerlecht Abonnement, wann Dir de %1$sGrowth-Plang%2$s wielt.

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sScale Plan.%2$s
lb_LU: Kritt e %1$sRabatt vun 20%%%2$s op en jäerlecht Abonnement, wann Dir de %1$sScale-Plang%2$s wielt.

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sEstablished Plan.%2$s
lb_LU: Kritt e %1$sRabatt vun 25%%%2$s op en jäerlecht Abonnement, wann Dir den %1$sEstablished-Plang%2$s wielt.

en: Widget Title on Hover
lb_LU: Widget-Titel beim Hover

en: Disable Hover text on widget and widget Loader
lb_LU: Hover-Text um Widget an um Widget-Lueder desaktivéieren

en: Verify Widget & Remove Branding
lb_LU: Widget verifizéieren & Branding ewechhuelen

en: Once the accessibility widget’s functionality is verified, we’ll proceed to remove all branding for your white-label configuration.
lb_LU: Soubal d'Funktioun vum Accessibilitéits-Widget verifizéiert gouf, entferne mir all Branding fir Är White-Label-Konfiguratioun.

en: Contact us
lb_LU: Kontaktéiert eis

en: Disable Hover Text
lb_LU: Hover-Text desaktivéieren

en: Search
lb_LU: Sichen

en: 5 out of 5 stars
lb_LU: 5 vun 5 Stären

en: AI Easy LLMs.txt Generator
lb_LU: AI Einfach LLMs.txt Generator

en: AI Fit Finder Size Recommender
lb_LU: AI Fit Finder Gréisst Empfehlung

en: Access quick and detailed answers across all categories, helping you understand your accessibility tools without confusion.
lb_LU: Zougrëff op séier an detailléiert Äntwerten iwwer all Kategorien, hëlleft Iech Är Accessibilitéitsinstrumenter ouni Duercherneen ze verstoen.

en: Accessibility Features Overview
lb_LU: Accessibilitéit Fonctiounen Iwwersiicht

en: Accessibility Fixes Applied
lb_LU: Accessibilitéit Fixes ugewannt

en: Accessibility Profiles
lb_LU: Accessibilitéit Profiler

en: Accessibility Scanner
lb_LU: Accessibilitéit Scanner

en: Accessibility Scanner History
lb_LU: Accessibilitéit Scanner Geschicht

en: Accessibility Scanner Result
lb_LU: Accessibilitéit Scanner Resultat

en: Accessibility Score
lb_LU: Accessibilitéit Score

en: Accessibility Usage Insights
lb_LU: Accessibilitéit Usage Insights

en: Accessibility Widget Color Schema
lb_LU: Accessibilitéit Widget Faarfschema

en: Activate App
lb_LU: App aktivéieren

en: All Page
lb_LU: All Säit

en: Also Available On Other Platforms
lb_LU: Och verfügbar op anere Plattformen

en: Analytics Overview
lb_LU: Analytics Iwwersiicht

en: Analytics overview
lb_LU: Analytics Iwwersiicht

en: Are plans feature-gated?
lb_LU: Sinn Pläng Feature-gated?

en: Automatic scans to ensure your store stays compliant with accessibility standards over time
lb_LU: Automatesch Scans fir sécherzestellen datt Äre Geschäft mat der Zougänglechkeetsnormen iwwer Zäit konform bleift

en: Bargain App by CartCoders
lb_LU: Bargain App vun CartCoders

en: Can I use this with multilingual stores?
lb_LU: Kann ech dat mat méisproochege Geschäfter benotzen?

en: Chat With Us
lb_LU: Chat mat eis

en: Chat with our support team for quick help and instant guidance.
lb_LU: Chat mat eisem Support Team fir séier Hëllef an direkt Orientatioun.

en: Choose Widget Icon
lb_LU: Wielt Widget Ikon

en: Choose Widget Inner Color
lb_LU: Wielt Widget Innere Faarf

en: Choose Widget Outer Color
lb_LU: Wielt Widget Outer Faarf

en: Collect offers and increase conversions on product pages.
lb_LU: Sammelt Offeren a vergréissert Konversiounen op Produktsäiten.

en: Completed
lb_LU: Ofgeschloss

en: Configure accessibility menu controls and behavior.
lb_LU: Configuréieren Accessibilitéit Menü Kontrollen a Verhalen.

en: Contact Us
lb_LU: Kontaktéiert eis

en: Contact Us.
lb_LU: Kontaktéiert eis

en: Contact us.
lb_LU: Kontaktéiert eis

en: Contrast should not be empty.
lb_LU: Kontrast soll net eidel sinn.

en: Control AI crawler access to low-value and sensitive pages.
lb_LU: Kontroll AI Crawler Zougang zu niddereg-Wäert a sensibel Säiten.

en: Current Plan: %s
lb_LU: Aktuelle Plang: %s

en: Cursor should not be empty.
lb_LU: Cursor soll net eidel sinn.

en: Customize icon, position, and appearance settings.
lb_LU: Personnaliséiert Ikon, Positioun an Erscheinungsastellungen.

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference
lb_LU: D'Gréisst vum Accessibilitéits-Widget op Är Preferenz upassen"

en: Daily
lb_LU: Deeglech

en: Day Of Week
lb_LU: Dag vun der Woch

en: Disabled
lb_LU: Behënnert

en: Displays an on-screen keyboard for users who can't use a physical one.
lb_LU: Weist eng Bildschierm-Tastatur fir Benotzer, déi keng physesch Tastatur benotze kënnen.

en: Do you want to put this widget as link?
lb_LU: Wëllt Dir dëse Widget als Link setzen?

en: Enable / Disable
lb_LU: Aktivéieren / auszeschalten

en: Enable or disable features that improve your website's accessibility.
lb_LU: Aktivéiert oder deaktivéiert Funktiounen déi d'Accessibilitéit vun Ärer Websäit verbesseren.

en: Enable our plugin to see it visible on your website.
lb_LU: Aktivéiert eise Plugin fir et op Ärer Websäit ze gesinn.

en: Enabled
lb_LU: Aktivéiert

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
lb_LU: Profitéiert vun engem %1$s7-Deeg Gratis-Test%2$s mat Zougang zu de Funktioune vum gewielte Plang.

en: Feature Activity Highlights
lb_LU: Feature Aktivitéit Highlights

en: Features & Functionality
lb_LU: Fonctiounen & Funktionalitéit

en: Filter Content should not be empty.
lb_LU: Filter Inhalt soll net eidel sinn.

en: Find your best fit with guided size recommendations.
lb_LU: Fannt Äre beschte Fit mat guidéiert Gréisst Empfehlungen.

en: Floating Widget Icon Color
lb_LU: Floating Widget Ikon Faarf

en: Floating Widget Position
lb_LU: Floating Widget Positioun

en: Floating Widget Size
lb_LU: Floating Widget Gréisst

en: Friday
lb_LU: Freideg

en: Get Live Chat Support
lb_LU: Kritt Live Chat Support

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
lb_LU: Kritt eng %1$s15%% Remise%2$s op engem Joresabonnement wann Dir de %1$s%3$s Plang auswielt.%2$s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
lb_LU: Kritt eng %1$s20%% Remise%2$s op engem Joresabonnement wann Dir de %1$s%3$s Plang auswielt.%2$s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
lb_LU: Kritt eng %1$s25%% Remise%2$s op engem Joresabonnement wann Dir de %1$s%3$s Plang auswielt.%2$s

en: Gif Hide
lb_LU: GIFen verstoppen

en: Group Of Pages
lb_LU: Grupp vu Säiten

en: Have Questions Or Need Assistance? %s
lb_LU: Hutt Dir Froen oder braucht Dir Hëllef? %s

en: Hello %s
lb_LU: Moien %s

en: How do I get help if I face issues?
lb_LU: Wéi kréien ech Hëllef wann ech Problemer hunn?

en: Includes all features from the %s Plan
lb_LU: Enthält all Feature vum %s Plang

en: It helps store owners offer a more accessible browsing experience with controls for text, contrast, navigation, media, and language support.
lb_LU: Et hëlleft Buttekbesëtzer eng méi zougänglech Surferfahrung mat Kontrollen fir Text, Kontrast, Navigatioun, Medien a Sproochunterstëtzung ze bidden.

en: Language Settings
lb_LU: Sprooch Astellunge

en: Last 30 Days
lb_LU: Déi lescht 30 Deeg

en: Last 7 Days
lb_LU: Déi lescht 7 Deeg

en: Last Month
lb_LU: Leschte Mount

en: Lawful Risk
lb_LU: Gesetzlech Risiko

en: Limited Scan Notice
lb_LU: Limitéiert Scan Notiz

en: Manage Features
lb_LU: Managen Fonctiounen

en: Monday
lb_LU: Méindeg

en: Multi-Language Support
lb_LU: Multi-Language Ënnerstëtzung

en: Need Any Help?
lb_LU: Braucht Dir Hëllef?

en: Next
lb_LU: Nächst

en: No scan history found (or API response is empty).
lb_LU: Keng Scan Geschicht fonnt (oder API Äntwert ass eidel).

en: Not Sure Which Plan Fits Best?
lb_LU: Net sécher wéi ee Plang am Beschten passt?

en: Only the first page of your website will be scanned. To request a full-site accessibility scan, please reach out to our team.
lb_LU: Nëmmen déi éischt Säit vun Ärer Websäit gëtt gescannt. Fir e komplette Site Accessibilitéitsscan ze froen, kontaktéiert w.e.g. eis Team.

en: Open
lb_LU: Oppen

en: Our team can help you choose the right plan based on your store size, accessibility goals, and support needs.
lb_LU: Eist Team kann Iech hëllefen de richtege Plang ze wielen baséiert op Ärer Geschäftgréisst, Accessibilitéitsziler an Ënnerstëtzungsbedürfnisser.

en: Page URL
lb_LU: Säit URL

en: Platform & Integration
lb_LU: Plattform & Integratioun

en: Please enter a valid URL to scan.
lb_LU: Gitt weg eng valabel URL fir ze scannen.

en: Pro Plan
lb_LU: Pro Plang

en: Real Customer Questions
lb_LU: Real Client Froen

en: Recommended Apps
lb_LU: Recommandéiert Apps

en: Refresh
lb_LU: Erfrëschen

en: Report Date
lb_LU: Rapport Datum

en: Run scans and review accessibility findings.
lb_LU: Run Scans an iwwerpréift Accessibilitéit Erkenntnisser.

en: Saturday
lb_LU: Samschdeg

en: Scan
lb_LU: Scannen

en: Scan Interval
lb_LU: Scan Intervall

en: Scan Scope
lb_LU: Scan Ëmfang

en: Scan To Check Compliance Of Accessibility
lb_LU: Scan Fir Iwwerpréift Konformitéit vun Accessibilitéit

en: Schedule a Call
lb_LU: Plangt en Uruff

en: Scheduled Scan
lb_LU: Geplangte Scan

en: Search should not be empty.
lb_LU: Sich soll net eidel ginn.

en: Select Language
lb_LU: Sprooch auswielen:

en: Set up translation visibility and language priorities.
lb_LU: Ariichten Iwwersetzung Visibilitéit a Sprooch Prioritéite.

en: Set wholesale rules and simplify B2B pricing.
lb_LU: Set Grousshandel Regelen a vereinfacht B2B Präisser.

en: Showing
lb_LU: Weist

en: Specific Page
lb_LU: Spezifesch Säit

en: Start with a %1$s7-day free trial%2$s to experience all features:
lb_LU: Fänkt mat engem %1$s7-Deeg gratis Test%2$s un fir all Features ze erliewen:

en: Sunday
lb_LU: Sonndeg

en: Support & Partnership
lb_LU: Ënnerstëtzung & Partnerschaft

en: The site url you entered is already registered.
lb_LU: D'URL vum Site, deen Dir aginn hutt, ass scho registréiert.

en: This Month
lb_LU: Dëse Mount

en: This feature increases the size of the text throughout the website to help users with vision difficulties read content more comfortably.
lb_LU: Dës Funktioun vergréissert d'Textgréisst iwwer déi ganz Websäit, fir Benotzer mat Siichtproblemer d'Inhalter méi bequem liesen ze kënnen.

en: This feature shows image alt text as a tooltip, helping screen reader users and others understand the content of visual elements.
lb_LU: Dës Funktioun weist den Alt-Text vun de Biller als Tooltip un a hëlleft sou Screenreader-Benotzer an aneren, de visuellen Inhalt besser ze verstoen.

en: Thursday
lb_LU: Donneschdeg

en: Time Of Day
lb_LU: Zäit vum Dag

en: To Scan All Page Or Group Of Pages, Please
lb_LU: Fir all Säit oder Grupp vu Säiten ze scannen, w.e.g

en: Total Accessibility Scans
lb_LU: Total Accessibilitéit Scans

en: Tuesday
lb_LU: Dënschdeg

en: Upgrade your plan to enable these features.
lb_LU: Upgrade Äre Plang fir dës Funktiounen z'aktivéieren.

en: Use this guide to quickly set up your Accessibility Assistant widget.
lb_LU: Benotzt dëse Guide fir Ären Accessibility Assistant Widget séier opzestellen.

en: View Result
lb_LU: Gesinn Resultat

en: Virtual Keyboard should not be empty.
lb_LU: Virtuell Keyboard soll net eidel sinn.

en: Wednesday
lb_LU: Mëttwoch

en: Weekly
lb_LU: Wochemaart

en: Welcome to: Accessibility Assistant
lb_LU: Wëllkomm beim Accessibility Assistant

en: What does this plugin help with?
lb_LU: Mat wat hëlleft dëse Plugin?

en: Wholesale App
lb_LU: Grousshandel App

en: Wholesale Price & B2B Solution
lb_LU: Grousshandel Präis & B2B Léisung

en: Widget Content / Appearance
lb_LU: Widget Inhalt / Ausgesinn

en: Widget Engagements
lb_LU: Widget Engagementer

en: Widget Icon
lb_LU: Widget Ikon

en: Year
lb_LU: Joer

en: Yes. Each plan unlocks additional controls and customization. Your current plan determines what appears as enabled in admin pages.
lb_LU: Jo. All Plang spärt zousätzlech Kontrollen a Personnalisatioun op. Ären aktuelle Plang bestëmmt wat op Admin Säiten aktivéiert erschéngt.

en: Yes. Higher plans support broad language coverage, language controls, and easier multilingual storefront accessibility.
lb_LU: Jo. Méi héich Pläng ënnerstëtzen breet Sproochofdeckung, Sproochekontrollen, a méi einfacher méisproocheg Storefront Accessibilitéit.

en: You can reach the support team through the contact link in the footer. Paid plans include stronger support options based on tier.
lb_LU: Dir kënnt d'Supportteam erreechen iwwer de Kontaktlink am Fousszeil. Bezuelte Pläng enthalen méi staark Ënnerstëtzungsoptiounen baséiert op Tier.

en: You have member access
lb_LU: Dir hutt Member Zougang

en: if you enable this option, your floating widget will be hidden and footer link option will be enabled though you need to add the link.
lb_LU: wann Dir dës Optioun aktivéiert, gëtt Äre schwiewend Widget verstoppt an d'Fousslinkoptioun gëtt aktivéiert obwuel Dir de Link derbäi musst.

en: of
lb_LU: vun

en: result
lb_LU: Resultat

en: vs Monthly!
lb_LU: vs Mount!

en: warning sign
lb_LU: Warnung Zeechen

en: Chat With Our Support Team For Quick Help And Instant Guidance.
lb_LU: Chat mat eisem Support Team fir séier Hëllef an Direktnoriichten.

en: Customize Icon, Position, And Appearance Settings.
lb_LU: Personnaliséiert Ikon, Positioun an Ausgesinn Astellungen.

en: Enable Our Plugin To See It Visible On Your Website.
lb_LU: Aktivéiert eise Plugin Fir Et Siichtbar Op Ärer Websäit ze gesinn.

en: Only The First Page Of Your Website Will Be Scanned. To Request A Full-Site Accessibility Scan, Please Reach Out To Our Team.
lb_LU: Nëmmen déi éischt Säit vun Ärer Websäit gëtt gescannt. Fir e Voll-Site Accessibilitéitsscan ze froen, rufft w.e.g. un eis Team.

en: Sepcific Page
lb_LU: Spezifesch Säit

en: Set Up Translation Visibility And Language Priorities.
lb_LU: Ariichten Iwwersetzung Visibilitéit a Sprooch Prioritéite.
