Accessibility Assistant 1.3.2 - en to lo translation catalogue (688 entries)

en: Accessibility Assistant
lo: ຜູ້ຊ່ວຍການເຂົ້າເຖິງ

note: Author URI of the plugin
en: With Accessibility Assistant, blind and visually impaired people have the ease of access to become more independent and integration with the Digital world, which replicates their daily lives
lo: ດ້ວຍຜູ້ຊ່ວຍການເຂົ້າເຖິງ, ຄົນຕາບອດ ແລະ ຄົນພິການທາງສາຍຕາສາມາດເຂົ້າເຖິງໄດ້ງ່າຍຂຶ້ນເພື່ອໃຫ້ກາຍເປັນເອກະລາດ ແລະ ເຊື່ອມໂຍງເຂົ້າກັບໂລກດິຈິຕອລ, ເຊິ່ງຈຳລອງຊີວິດປະຈຳວັນຂອງເຂົາເຈົ້າ

en: Please uninstall this plugin and reinstall it.
lo: ກະລຸນາຖອນການຕິດຕັ້ງປລັກອິນນີ້ແລ້ວຕິດຕັ້ງໃໝ່.

en: Accessibility
lo: ການເຂົ້າເຖິງ

en: Languages
lo: ພາສາ

en: Edit Languages
lo: ແກ້ໄຂພາສາ

en: Plan
lo: ແຜນ

en: User Guide
lo: ຄູ່ມືຜູ້ໃຊ້

en: Accessibility Assistant Logo
lo: ໂລໂກ້ຜູ້ຊ່ວຍການເຂົ້າເຖິງ

en: Accessibility by CartCoders
lo: ການເຂົ້າເຖິງໂດຍ CartCoders

en: pages
lo: ໜ້າ

en: Settings
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Widget Option
lo: ຕົວເລືອກວິດເຈັດ

en: Enable /Disable
lo: ເປີດ / ປິດການໃຊ້ງານ

en: Do you want to put as link?
lo: ທ່ານຕ້ອງການໃສ່ເປັນລິ້ງບໍ?

en: Accessibility Assistance
lo: ຜູ້ຊ່ວຍການເຂົ້າເຖິງ

en: you can placed %s as link
lo: ທ່ານສາມາດວາງ %s ເປັນລິ້ງໄດ້

en: Choose Design
lo: ເລືອກການອອກແບບ

en: Default Design
lo: ການອອກແບບເລີ່ມຕົ້ນ

en: Custom Design
lo: ການອອກແບບເອງ

en: Mobile View Design
lo: ການອອກແບບເບິ່ງຜ່ານມືຖື

en: Position
lo: ຕຳແໜ່ງ

en: Desktop Position
lo: ຕຳແໜ່ງເທິງເດັສທັອບ

en: Top Left
lo: ເທິງຊ້າຍ

en: Top Right
lo: ເທິງຂວາ

en: Middle Left
lo: ກາງຊ້າຍ

en: Middle Right
lo: ກາງຂວາ

en: Bottom Left
lo: ລຸ່ມຊ້າຍ

en: Bottom Right
lo: ລຸ່ມຂວາ

en: Mobile Position
lo: ຕຳແໜ່ງເທິງມືຖື

en: Padding
lo: ແພດດິ້ງ

en: This will be only Works on Position for "Bottom Left" and "Bottom Right"
lo: ອັນນີ້ຈະໃຊ້ໄດ້ສະເພາະກັບຕຳແໜ່ງ "ລຸ່ມຊ້າຍ" ແລະ "ລຸ່ມຂວາ" ເທົ່ານັ້ນ

en: Enable/Disable Features
lo: ເປີດ/ປິດຄຸນສົມບັດ

en: Keyboard Nav
lo: ການນຳທາງດ້ວຍແປ້ນພິມ

en: Cursor
lo: ເຄີເຊີ

en: Saturation Modes
lo: ໂໝດຄວາມອີ່ມຕົວຂອງສີ

en: Contrast
lo: ຄວາມຄົມຊັດ

en: Bigger Text
lo: ຕົວໜັງສືໃຫຍ່ຂຶ້ນ

en: Highlight Links
lo: ໄຮໄລ້ລິ້ງ

en: Font Readability
lo: ການອ່ານງ່າຍຂອງຟອນ

en: Focus Mask
lo: ໜ້າກາກໂຟກັສ

en: Title Highlighting
lo: ການໄຮໄລ້ຫົວຂໍ້

en: Text Enhancer
lo: ເຄື່ອງເສີມຂໍ້ຄວາມ

en: Image Alt Tooltip
lo: ເຄັດລັບເຄື່ອງມື Alt ຮູບພາບ

en: Stop Animation
lo: ຢຸດພາບເຄື່ອນໄຫວ

en: Word Spacing
lo: ໄລຍະຫ່າງຄຳ

en: Letter Spacing
lo: ໄລຍະຫ່າງຕົວອັກສອນ

en: Line Height
lo: ຄວາມສູງຂອງແຖວ

en: Alignment
lo: ການຈັດຮຽງ

en: Image/Video Hide
lo: ເຊື່ອງຮູບພາບ/ວິດີໂອ

en: Text Speech
lo: ຂໍ້ຄວາມເປັນສຽງເວົ້າ

en: Adjust Text Colors
lo: ປັບສີຂໍ້ຄວາມ

en: Adjust Title Colors
lo: ປັບສີຫົວຂໍ້

en: Adjust Background Colors
lo: ປັບສີພື້ນຫຼັງ

en: Mute Sounds
lo: ປິດສຽງ

en: Content Scaling
lo: ການຂະຫຍາຍເນື້ອຫາ

en: GIF Hide
lo: ເຊື່ອງ GIF

en: Read Mode
lo: ໂໝດການອ່ານ

en: Useful Links
lo: ລິ້ງທີ່ເປັນປະໂຫຍດ

en: Highlight Hover
lo: ໄຮໄລ້ເມື່ອເລື່ອນເມົ້າສ໌ຜ່ານ

en: Highlight Focus
lo: ໄຮໄລ້ເມື່ອໂຟກັສ

en: Big Black Cursor
lo: ເຄີເຊີສີດຳໃຫຍ່

en: Profile Options
lo: ຕົວເລືອກໂປຣໄຟລ໌

en: Voice Navigation
lo: ການນຳທາງດ້ວຍສຽງ

en: Talk & Type
lo: ເວົ້າ ແລະ ພິມ

en: Color Blind Options
lo: ຕົວເລືອກສຳລັບຄົນຕາບອດສີ

en: Color Schema
lo: ໂຄງສ້າງສີ

en: Controller Background
lo: ພື້ນຫຼັງຕົວຄວບຄຸມ

en: Text and Layout Font
lo: ຟອນຂໍ້ຄວາມ ແລະ ເລເອົາ

en: Accent and Logo Elements
lo: ອົງປະກອບສຳນຽງ ແລະ ໂລໂກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Have questions or need assistance? %s
lo: ມີຄຳຖາມ ຫຼື ຕ້ອງການຄວາມຊ່ວຍເຫຼືອບໍ? %s

en: Contact us
lo: ຕິດຕໍ່ພວກເຮົາ

en: Sorry, You can not update....
lo: ຂໍອະໄພ, ທ່ານບໍ່ສາມາດອັບເດດໄດ້....

en: Keyboard should not be empty.
lo: ແປ້ນພິມບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Big Cursor should not be empty.
lo: ເຄີເຊີໃຫຍ່ບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Reading Guide Color should not be empty.
lo: ສີຂອງຄູ່ມືການອ່ານບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: High saturation should not be empty.
lo: ຄວາມອີ່ມຕົວຂອງສີສູງບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Low saturation should not be empty.
lo: ຄວາມອີ່ມຕົວຂອງສີຕ່ຳບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Desaturate should not be empty.
lo: ການຫຼຸດຄວາມອີ່ມຕົວຂອງສີບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Invert Colors should not be empty.
lo: ການປີ້ນສີບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Dark Contrast should not be empty.
lo: ຄວາມຄົມຊັດມືດບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Light Contrast should not be empty.
lo: ຄວາມຄົມຊັດແຈ້ງບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Bigger Text should not be empty.
lo: ຕົວໜັງສືໃຫຍ່ບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Highlight Links should not be empty.
lo: ການໄຮໄລ້ລິ້ງບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Word Spacing should not be empty.
lo: ໄລຍະຫ່າງຄຳບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Letter Spacing should not be empty.
lo: ໄລຍະຫ່າງຕົວອັກສອນບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Line Height should not be empty.
lo: ຄວາມສູງຂອງແຖວບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Left Alignment should not be empty.
lo: ການຈັດຮຽງຊ້າຍບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Alignment should not be empty.
lo: ການຈັດຮຽງບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Center should not be empty.
lo: ກາງບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Readable Fonts should not be empty.
lo: ຟອນທີ່ອ່ານງ່າຍບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Reading Mask should not be empty.
lo: ໜ້າກາກການອ່ານບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Highlight Titles should not be empty.
lo: ການໄຮໄລ້ຫົວຂໍ້ບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Text Enhancer should not be empty.
lo: ເຄື່ອງເສີມຂໍ້ຄວາມບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Image Alt Tooltip should not be empty.
lo: ເຄັດລັບເຄື່ອງມື Alt ຮູບພາບບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Text Colors should not be empty.
lo: ສີຂໍ້ຄວາມບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Title Colors should not be empty.
lo: ສີຫົວຂໍ້ບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Background Colors should not be empty.
lo: ສີພື້ນຫຼັງບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Mute Sounds should not be empty.
lo: ການປິດສຽງບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Content Scaling should not be empty.
lo: ການຂະຫຍາຍເນື້ອຫາບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: GIF Hide should not be empty.
lo: ການເຊື່ອງ GIF ບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Read Mode should not be empty.
lo: ໂໝດການອ່ານບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Useful Links should not be empty.
lo: ລິ້ງທີ່ເປັນປະໂຫຍດບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Highlight Hover should not be empty.
lo: ການໄຮໄລ້ເມື່ອເລື່ອນເມົ້າສ໌ຜ່ານບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Highlight Focus should not be empty.
lo: ການໄຮໄລ້ເມື່ອໂຟກັສບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Big Black Cursor should not be empty.
lo: ເຄີເຊີສີດຳໃຫຍ່ບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Profile Settings should not be empty.
lo: ການຕັ້ງຄ່າໂປຣໄຟລ໌ບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Voice Commands should not be empty.
lo: ຄຳສັ່ງສຽງບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Talk and Type should not be empty.
lo: ການເວົ້າ ແລະ ພິມບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Color Blind should not be empty.
lo: ຄົນຕາບອດສີບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Image Hide should not be empty.
lo: ການເຊື່ອງຮູບພາບບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Video Hide should not be empty.
lo: ການເຊື່ອງວິດີໂອບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Stop Animation should not be empty.
lo: ການຢຸດພາບເຄື່ອນໄຫວບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Text Speech should not be empty.
lo: ຂໍ້ຄວາມເປັນສຽງເວົ້າບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Accessibility Assistant should not be empty.
lo: ຜູ້ຊ່ວຍການເຂົ້າເຖິງບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Reset All should not be empty.
lo: ການຣີເຊັດທັງໝົດບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Statement should not be empty.
lo: ຖະແຫຼງການບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Hide Interface should not be empty.
lo: ເຊື່ອງສ່ວນຕິດຕໍ່ບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Error!
lo: ຜິດພາດ!

en: Success!
lo: ສຳເລັດ!

en: Language Controllers
lo: ຕົວຄວບຄຸມພາສາ

en: Back
lo: ກັບຄືນ

en: Set %s Default Language
lo: ຕັ້ງ %s ເປັນພາສາເລີ່ມຕົ້ນ

en: Show Language
lo: ສະແດງພາສາ

en: Navigation and Interaction Controllers
lo: ຕົວຄວບຄຸມການນຳທາງ ແລະ ການໂຕ້ຕອບ

en: Big Cursor
lo: ເຄີເຊີໃຫຍ່

en: Reading Guide
lo: ຄູ່ມືການອ່ານ

en: Visual Customization Controllers
lo: ຕົວຄວບຄຸມການປັບແຕ່ງທາງສາຍຕາ

en: High Saturation
lo: ຄວາມອີ່ມຕົວຂອງສີສູງ

en: Low Saturation
lo: ຄວາມອີ່ມຕົວຂອງສີຕ່ຳ

en: Desaturate
lo: ຫຼຸດຄວາມອີ່ມຕົວຂອງສີ

en: Invert Colors
lo: ປີ້ນສີ

en: Dark Contrast
lo: ຄວາມຄົມຊັດມືດ

en: Light Contrast
lo: ຄວາມຄົມຊັດແຈ້ງ

en: Text Customization Controllers
lo: ຕົວຄວບຄຸມການປັບແຕ່ງຂໍ້ຄວາມ

en: Left Alignment
lo: ຈັດຮຽງຊ້າຍ

en: Right Alignment
lo: ຈັດຮຽງຂວາ

en: Center
lo: ກາງ

en: Readable Fonts
lo: ຟອນທີ່ອ່ານງ່າຍ

en: Reading Mask
lo: ໜ້າກາກການອ່ານ

en: Highlight Titles
lo: ໄຮໄລ້ຫົວຂໍ້

en: Text Colors
lo: ສີຂໍ້ຄວາມ

en: Title Colors
lo: ສີຫົວຂໍ້

en: Background Colors
lo: ສີພື້ນຫຼັງ

en: Bigblack Cursor
lo: ເຄີເຊີສີດຳໃຫຍ່

en: Profile Settings
lo: ການຕັ້ງຄ່າໂປຣໄຟລ໌

en: Talk And Type
lo: ເວົ້າ ແລະ ພິມ

en: Color Blind
lo: ຕາບອດສີ

en: Media Control
lo: ຄວບຄຸມມີເດຍ

en: Image Hide
lo: ເຊື່ອງຮູບພາບ

en: Video Hide
lo: ເຊື່ອງວິດີໂອ

en: Speech Support
lo: ຮອງຮັບສຽງເວົ້າ

en: Utility Settings
lo: ການຕັ້ງຄ່າປະໂຫຍດ

en: Reset all
lo: ຣີເຊັດທັງໝົດ

en: Statement
lo: ຖະແຫຼງການ

en: Hide Interface
lo: ເຊື່ອງສ່ວນຕິດຕໍ່

en: Welcome Banner Image
lo: ຮູບພາບປ້າຍຕ້ອນຮັບ

en: Welcome to Accessibility by CartCoders
lo: ຍິນດີຕ້ອນຮັບສູ່ Accessibility by CartCoders

en: Thanks for choosing our app! We're here to help make your website accessible to everyone.
lo: ຂອບໃຈທີ່ເລືອກແອັບຂອງພວກເຮົາ! ພວກເຮົາຢູ່ທີ່ນີ້ເພື່ອຊ່ວຍເຮັດໃຫ້ເວັບໄຊທ໌ຂອງທ່ານສາມາດເຂົ້າເຖິງໄດ້โดยທຸກຄົນ.

en: Let's start by choosing a plan that fits your needs.
lo: ໃຫ້ເລີ່ມຕົ້ນໂດຍການເລືອກແຜນທີ່ເໝາະສົມກັບຄວາມຕ້ອງການຂອງທ່ານ.

note: translators: %1$s: opening bold tag, %2$s: closing bold tag
en: Enjoy a %1$s5-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
lo: ເພີດເພີນກັບການທົດລອງໃຊ້ຟຣີ %1$s5 ມື້%2$s ພ້ອມກັບການເຂົ້າເຖິງຄຸນສົມບັດຂອງແຜນທີ່ເລືອກ:

note: translators: %1$s: opening bold tag, %2$s: closing bold tag
en: We have an Exciting Offer for you:
lo: ພວກເຮົາມີຂໍ້ສະເໜີທີ່น่าตื่นเต้นສຳລັບທ່ານ:

en: Get a %1$s29%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sProfessional Plan.%2$s
lo: ຮັບສ່ວນຫຼຸດ %1$s29%%%2$s ສຳລັບການສະໝັກໃຊ້ລາຍປີເມື່ອທ່ານເລືອກ %1$sແຜນມືອາຊີບ%2$s.

en: Get a %1$s40%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sPremium Plan.%2$s
lo: ຮັບສ່ວນຫຼຸດ %1$s40%%%2$s ສຳລັບການສະໝັກໃຊ້ລາຍປີເມື່ອທ່ານເລືອກ %1$sແຜນພຣີມ້ຽມ%2$s.

en: Let's Go
lo: ໄປກັນເລີຍ

en: If you need further assistance, please contact us at %1$s. You can also check our %2$s for more information.
lo: ຖ້າທ່ານຕ້ອງການຄວາມຊ່ວຍເຫຼືອເພີ່ມເຕີມ, ກະລຸນາຕິດຕໍ່ພວກເຮົາທີ່ %1$s. ທ່ານຍັງສາມາດກວດສອບ %2$s ຂອງພວກເຮົາສຳລັບຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມ.

en: Usage Guide
lo: ຄູ່ມືການນຳໃຊ້

en: CartCoders Logo
lo: ໂລໂກ້ CartCoders

en: Pages
lo: ໜ້າ

en: Manage Languages
lo: ຈັດການພາສາ

en: Name
lo: ຊື່

en: Code
lo: ລະຫັດ

en: Default
lo: ຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ

note: translators: %s: language name (e.g. English, French)
en: Visible
lo: ເບິ່ງເຫັນ

en: Action
lo: ການກະທຳ

en: %s language flag
lo: ທຸງພາສາ %s

en: Default language
lo: ພາສາເລີ່ມຕົ້ນ

en: Not default language
lo: ບໍ່ແມ່ນພາສາເລີ່ມຕົ້ນ

note: translators: %s: language name (e.g. English, French)
en: Language visible
lo: ເບິ່ງເຫັນພາສາ

en: Language hidden
lo: ເຊື່ອງພາສາ

en: Edit %s language
lo: ແກ້ໄຂພາສາ %s

en: You have admin access
lo: ທ່ານມີສິດເຂົ້າເຖິງແບບຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບ

en: Yearly
lo: ລາຍປີ

en: Monthly
lo: ລາຍເດືອນ

en: 5 days Free Trial
lo: ທົດລອງໃຊ້ຟຣີ 5 ມື້

en: Professional
lo: ມືອາຊີບ

en: / Yearly
lo: / ປີ

en: What's included
lo: ມີຫຍັງແດ່

en: All Basic Features
lo: ຄຸນສົມບັດພື້ນຖານທັງໝົດ

en: Customise Widget Position and Padding
lo: ປັບແຕ່ງຕຳແໜ່ງ ແລະ ແພດດິ້ງຂອງວິດເຈັດ

en: Readable Fonts, Reading Mask, and Highlight Titles
lo: ຟອນທີ່ອ່ານງ່າຍ, ໜ້າກາກການອ່ານ, ແລະ ການໄຮໄລ້ຫົວຂໍ້

en: Text Enhancer, Image Alt Tooltip, and Stop Animation
lo: ເຄື່ອງເສີມຂໍ້ຄວາມ, ເຄັດລັບເຄື່ອງມື Alt ຮູບພາບ, ແລະ ການຢຸດພາບເຄື່ອນໄຫວ

en: Change the Color Schema of Widget
lo: ປ່ຽນໂຄງສ້າງສີຂອງວິດເຈັດ

en: Selected
lo: ເລືອກແລ້ວ

en: Premium
lo: ພຣີມ້ຽມ

en: All Professional Features
lo: ຄຸນສົມບັດມືອາຊີບທັງໝົດ

en: Multiple Languages Support
lo: ຮອງຮັບຫຼາຍພາສາ

en: Text to Speech
lo: ຂໍ້ຄວາມເປັນສຽງເວົ້າ

en: Adjust Word & Letter Space
lo: ປັບໄລຍະຫ່າງຄຳ ແລະ ຕົວອັກສອນ

en: Enable/Disable Media
lo: ເປີດ/ປິດມີເດຍ

en: Line Height & Alignments
lo: ຄວາມສູງຂອງແຖວ & ການຈັດຮຽງ

en: Advanced Color Adjustments (Text, Titles, Backgrounds)
lo: ການປັບສີຂັ້ນສູງ (ຂໍ້ຄວາມ, ຫົວຂໍ້, ພື້ນຫຼັງ)

en: Smart Contrast for Better Readability
lo: ຄວາມຄົມຊັດອັດສະລິຍະເພື່ອການອ່ານທີ່ດີຂຶ້ນ

en: Content Scaling & Read Mode for Better Focus
lo: ການຂະຫຍາຍເນື້ອຫາ & ໂໝດການອ່ານເພື່ອການໂຟກັສທີ່ດີຂຶ້ນ

en: Sound Muting for Distraction-Free Browsing
lo: ການປິດສຽງເພື່ອການທ່ອງເວັບທີ່ບໍ່ມີສິ່ງລົບກວນ

en: Hide GIFs and Animations for Reduced Distraction
lo: ເຊື່ອງ GIFs ແລະ ພາບເຄື່ອນໄຫວເພື່ອຫຼຸດສິ່ງລົບກວນ

en: Highlight on Hover and Focus for Easier Navigation
lo: ໄຮໄລ້ເມື່ອເລື່ອນເມົ້າສ໌ຜ່ານ ແລະ ໂຟກັສເພື່ອການນຳທາງທີ່ງ່າຍຂຶ້ນ

en: Big Black Cursor for Better Visibility
lo: ເຄີເຊີສີດຳໃຫຍ່ເພື່ອການເບິ່ງເຫັນທີ່ດີຂຶ້ນ

en: Color Blind-Friendly Viewing Options
lo: ຕົວເລືອກການເບິ່ງທີ່ເປັນມິດກັບຄົນຕາບອດສີ

en: Voice Navigation and Talk & Type Controls
lo: ການນຳທາງດ້ວຍສຽງ ແລະ ຄວບຄຸມການເວົ້າ & ພິມ

en: Quick Access Panel for Useful Accessibility Tools
lo: ແຜງເຂົ້າເຖິງດ່ວນສຳລັບເຄື່ອງມືການເຂົ້າເຖິງທີ່ເປັນປະໂຫຍດ

en: Personalized User Accessibility Profile Settings
lo: ການຕັ້ງຄ່າໂປຣໄຟລ໌ການເຂົ້າເຖິງຂອງຜູ້ໃຊ້ແບບສ່ວນຕົວ

en: Enhanced Usability for All Accessibility Needs
lo: ເພີ່ມຄວາມສາມາດໃນການໃຊ້ງານສຳລັບທຸກຄວາມຕ້ອງການດ້ານການເຂົ້າເຖິງ

en: Basic
lo: ພື້ນຖານ

en: /monthly
lo: /ເດືອນ

en: Use Default Functionalities of Widget
lo: ໃຊ້ຟັງຊັນເລີ່ມຕົ້ນຂອງວິດເຈັດ

en: Cannot Customise Widget
lo: ບໍ່ສາມາດປັບແຕ່ງວິດເຈັດໄດ້

en: Enable/Disable Widget
lo: ເປີດ/ປິດວິດເຈັດ

en: Support on Email
lo: ຮອງຮັບທາງອີເມລ

en: Note:
lo: ໝາຍເຫດ:

en: Kindly note that upon opting for a subscription plan within our app, please be informed that refunds will not be applicable. This policy applies universally to all subscription plans offered, including both monthly and yearly options. We appreciate your understanding and cooperation in adhering to our policy, as we aim to ensure consistency and fairness in all aspects of our subscription services.
lo: ກະລຸນາຮັບຊາບວ່າເມື່ອເລືອກແຜນການສະໝັກໃຊ້ພາຍໃນແອັບຂອງພວກເຮົາ, ກະລຸນາຮັບຊາບວ່າຈະບໍ່ສາມາດຄືນເງິນໄດ້. ນະໂຍບາຍນີ້ມີຜົນບັງຄັບໃຊ້ກັບທຸກແຜນການສະໝັກໃຊ້ທີ່ສະເໜີ, ລວມທັງຕົວເລືອກລາຍເດືອນ ແລະ ລາຍປີ. ພວກເຮົາຂອບໃຈສຳລັບຄວາມເຂົ້າໃຈ ແລະ ການຮ່ວມມືຂອງທ່ານໃນການປະຕິບັດຕາມນະໂຍບາຍຂອງພວກເຮົາ, ເພາະວ່າພວກເຮົາມີຈຸດປະສົງເພື່ອຮັບປະກັນຄວາມສອດຄ່ອງ ແລະ ຄວາມຍຸດຕິທຳໃນທຸກດ້ານຂອງການບໍລິການສະໝັກໃຊ້ຂອງພວກເຮົາ.

en: If you require any further information or assistance, please do not hesitate to contact us. Our support team is readily available to address any queries or concerns you may have regarding our subscription plans or any other aspect of our app.
lo: ຖ້າທ່ານຕ້ອງການຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມ ຫຼື ຄວາມຊ່ວຍເຫຼືອ, ກະລຸນາຢ່າລັງເລທີ່ຈະຕິດຕໍ່ພວກເຮົາ. ທີມງານຊ່ວຍເຫຼືອຂອງພວກເຮົາພ້ອມທີ່ຈະຕອບຄຳຖາມ ຫຼື ຂໍ້ກັງວົນໃດໆທີ່ທ່ານອາດມີກ່ຽວກັບແຜນການສະໝັກໃຊ້ຂອງພວກເຮົາ ຫຼື ດ້ານອື່ນໆຂອງແອັບຂອງພວກເຮົາ.

en: Have questions or need assistance? %1$sContact us%2$s
lo: ມີຄຳຖາມ ຫຼື ຕ້ອງການຄວາມຊ່ວຍເຫຼືອບໍ? %1$sຕິດຕໍ່ພວກເຮົາ%2$s

en: Thank You Banner Image
lo: ຮູບພາບປ້າຍຂອບໃຈ

en: Thank You for Choosing a Plan!
lo: ຂອບໃຈທີ່ເລືອກແຜນ!

en: Get started with the Accessibility widget by enabling it in our Settings under the Widget Option section.
lo: ເລີ່ມຕົ້ນໃຊ້ວິດເຈັດການເຂົ້າເຖິງໂດຍການເປີດໃຊ້ມັນໃນການຕັ້ງຄ່າຂອງພວກເຮົາພາຍໃຕ້ພາກສ່ວນຕົວເລືອກວິດເຈັດ.

en: 1. Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget. %s
lo: 1. ນຳທາງໄປທີ່ການຕັ້ງຄ່າ ແລະ ເປີດວິດເຈັດການເຂົ້າເຖິງ. %s

en: toggle button
lo: ປຸ່ມສະຫຼັບ

en: Widget Option:
lo: ຕົວເລືອກວິດເຈັດ:

en: Enable
lo: ເປີດໃຊ້

en: Disable
lo: ປິດໃຊ້

en: 2. Click Save to apply the changes. %s
lo: 2. ຄລິກບັນທຶກເພື່ອນຳໃຊ້ການປ່ຽນແປງ. %s

en: Continue
lo: ສືບຕໍ່

en: Accessibility Assistant Icon
lo: ໄອຄອນຜູ້ຊ່ວຍການເຂົ້າເຖິງ

en: Overview
lo: ພາບລວມ

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done.
lo: ຜູ້ຊ່ວຍການເຂົ້າເຖິງ, ຜະລິດຕະພັນທີ່ກຳລັງມາແຮງໃນຕະຫຼາດ ເຊິ່ງເຮັດໃຫ້ຄົນພິການທຸກຄົນ (ຫູໜວກ, ຕາບອດ, ປາກກືກ, ສາຍຕາພິການ, ການເຄື່ອນໄຫວພິການ) ສາມາດໃຊ້ແອັບພລິເຄຊັນນີ້ເພື່ອໃຫ້ສຳເລັດຕາມຄວາມຕ້ອງການຂອງພວກເຂົາ.

en: By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values"
lo: ໂດຍຄຳນຶງເຖິງເປົ້າໝາຍສັງຄົມຫຼັກ, ທີມງານທີ່ມີນະວັດຕະກຳຂອງພວກເຮົາໄດ້ເຮັດວຽກ ແລະ ນຳສະເໜີແອັບພລິເຄຊັນນີ້ອອກສູ່ຕະຫຼາດ. ຫຼັກການສຳຄັນແມ່ນ "ບ່ອນທີ່ນະວັດຕະກຳພົບກັບຄຸນຄ່າທາງສັງຄົມ"

en: Select Plan and Offers
lo: ເລືອກແຜນ ແລະ ຂໍ້ສະເໜີ

en: Select Monthly Plan:
lo: ເລືອກແຜນລາຍເດືອນ:

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 5-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
lo: ເລີ່ມຕົ້ນໂດຍການເລືອກແຜນລາຍເດືອນທີ່ເໝາະສົມກັບຄວາມຕ້ອງການຂອງທ່ານ. ແຕ່ລະແຜນສະເໜີຄຸນສົມບັດ ແລະ ຕົວເລືອກການປັບແຕ່ງທີ່ແຕກຕ່າງກັນ. ແຜນທີ່ທ່ານເລືອກຈະກຳນົດວ່າທ່ານສາມາດເຂົ້າເຖິງຄຸນສົມບັດໃດໃນວິດເຈັດ. ນອກຈາກນັ້ນ, ເພີດເພີນກັບການທົດລອງໃຊ້ຟຣີ 5 ມື້ເພື່ອສຳຫຼວດຄຸນສົມບັດທັງໝົດ ແລະ ເສີມຂະຫຍາຍການເຂົ້າເຖິງຂອງຮ້ານຂອງທ່ານ.

en: Select Yearly Plan:
lo: ເລືອກແຜນລາຍປີ:

en: Choose the annual plan that best fits your needs. Each plan provides a variety of features and customization options. Your selected plan will determine the features available in the widget. Plus, take advantage of a complimentary year to explore all the features and boost your store's accessibility.
lo: ເລືອກແຜນລາຍປີທີ່ເໝາະສົມກັບຄວາມຕ້ອງການຂອງທ່ານທີ່ສຸດ. ແຕ່ລະແຜນສະໜອງຄຸນສົມບັດ ແລະ ຕົວເລືອກການປັບແຕ່ງທີ່ຫຼາກຫຼາຍ. ແຜນທີ່ທ່ານເລືອກຈະກຳນົດຄຸນສົມບັດທີ່ມີຢູ່ໃນວິດເຈັດ. ນອກຈາກນັ້ນ, ໃຊ້ປະໂຫຍດຈາກປີທີ່ບໍ່ເສຍຄ່າເພື່ອສຳຫຼວດຄຸນສົມບັດທັງໝົດ ແລະ ເພີ່ມການເຂົ້າເຖິງຂອງຮ້ານຂອງທ່ານ.

en: How to Enable/Disable Widget
lo: ວິທີການເປີດ/ປິດວິດເຈັດ

en: Customers will be provided with the option of accessing the plugin for accessing the advanced features. Through which the customer can enable/disable the functionality and access the application on his system.
lo: ລູກຄ້າຈະໄດ້ຮັບຕົວເລືອກໃນການເຂົ້າເຖິງປລັກອິນເພື່ອເຂົ້າເຖິງຄຸນສົມບັດຂັ້ນສູງ. ຜ່ານນັ້ນ, ລູກຄ້າສາມາດເປີດ/ປິດການເຮັດວຽກ ແລະ ເຂົ້າເຖິງແອັບພລິເຄຊັນໃນລະບົບຂອງລາວ.

en: You can place %s as a link.
lo: ທ່ານສາມາດວາງ %s ເປັນລິ້ງໄດ້.

en: This feature is available in:
lo: ຄຸນສົມບັດນີ້ມີຢູ່ໃນ:

en: Basic Plan
lo: ແຜນພື້ນຖານ

en: Professional Plan
lo: ແຜນມືອາຊີບ

en: Premium Plan
lo: ແຜນພຣີມ້ຽມ

en: The %1$s "Choose Design" %2$s option empowers merchants to select from a variety of design styles for our widget, tailoring it to their unique preferences and needs.
lo: ຕົວເລືອກ %1$s "ເລືອກການອອກແບບ" %2$s ຊ່ວຍໃຫ້ຜູ້ຂາຍສາມາດເລືອກຈາກຫຼາກຫຼາຍຮູບແບບການອອກແບບສຳລັບວິດເຈັດຂອງພວກເຮົາ, ປັບແຕ່ງໃຫ້ເໝາະສົມກັບຄວາມມັກ ແລະ ຄວາມຕ້ອງການທີ່ເປັນເອກະລັກຂອງພວກເຂົາ.

en: Mobile Design
lo: ການອອກແບບມືຖື

en: Customise Position
lo: ປັບແຕ່ງຕຳແໜ່ງ

en: The %1$s "Customize Position" %2$s feature enables merchants to tailor the exact placement of our widget, ensuring it perfectly fits their site layout and design vision.
lo: ຄຸນສົມບັດ %1$s "ປັບແຕ່ງຕຳແໜ່ງ" %2$s ຊ່ວຍໃຫ້ຜູ້ຂາຍສາມາດປັບແຕ່ງຕຳແໜ່ງທີ່ແນ່ນອນຂອງວິດເຈັດຂອງພວກເຮົາ, ຮັບປະກັນວ່າມັນເໝາະສົມກັບໂຄງຮ່າງເວັບໄຊທ໌ ແລະ ວິໄສທັດການອອກແບບຂອງພວກເຂົາຢ່າງສົມບູນ.

en: This will only work on position for %1$s and %2$s
lo: ອັນນີ້ຈະໃຊ້ໄດ້ສະເພາະກັບຕຳແໜ່ງ %1$s ແລະ %2$s

en: Plan Specific Features
lo: ຄຸນສົມບັດສະເພາະແຜນ

en: %1$s - Features%2$s
lo: %1$s - ຄຸນສົມບັດ%2$s

en: Enable Disable Features
lo: ເປີດປິດຄຸນສົມບັດ

en: Ease of access to change the background/font color
lo: ເຂົ້າເຖິງການປ່ຽນສີພື້ນຫຼັງ/ຟອນໄດ້ງ່າຍ

en: Finally, access the settings to change the background and font colors. This step lets you personalize the widget's appearance, ensuring it matches your brand's style or enhances readability for users. Select your preferred colors and apply them to make the widget visually appealing and accessible.
lo: ສຸດທ້າຍ, ເຂົ້າເຖິງການຕັ້ງຄ່າເພື່ອປ່ຽນສີພື້ນຫຼັງ ແລະ ຟອນ. ຂັ້ນຕອນນີ້ຊ່ວຍໃຫ້ທ່ານສາມາດປັບແຕ່ງຮູບລັກສະນະຂອງວິດເຈັດ, ຮັບປະກັນວ່າມັນກົງກັບຮູບແບບຂອງແບຣນຂອງທ່ານ ຫຼື ເສີມຂະຫຍາຍການອ່ານງ່າຍສຳລັບຜູ້ໃຊ້. ເລືອກສີທີ່ທ່ານຕ້ອງການ ແລະ ນຳໃຊ້ເພື່ອເຮັດໃຫ້ວິດເຈັດມີຄວາມດຶງດູດສາຍຕາ ແລະ ເຂົ້າເຖິງໄດ້.

en: Have questions or need assistance? <a href="%s" target="_blank">Contact us</a>
lo: ມີຄຳຖາມ ຫຼື ຕ້ອງການຄວາມຊ່ວຍເຫຼືອບໍ? <a href="%s" target="_blank">ຕິດຕໍ່ພວກເຮົາ</a>

en: Unlock full functionality by upgrading to a paid plan
lo: ປົດລ unlock ອກລ໌ເຕັມຫນ້າທີ່ໂດຍການຍົກລະດັບແຜນທີ່ຈ່າຍ

en: Unlock Full Accessibility Features
lo: ປົດລ unlock ອກລ໌

en: To enable all accessibility widgets and features, you need to purchase a plan. Choose the perfect plan for your website needs.
lo: ເພື່ອໃຫ້ສາມາດບັນທຶກແລະຄຸນລັກສະນະເຂົ້າເຖິງທັງຫມົດ, ທ່ານຕ້ອງການຊື້ແຜນການ.ເລືອກແຜນທີ່ສົມບູນແບບສໍາລັບເວັບໄຊທ໌ຂອງທ່ານຕ້ອງການ.

en: Get started with a plan that matches your requirements:
lo: ເລີ່ມຕົ້ນດ້ວຍແຜນການທີ່ກົງກັບຄວາມຕ້ອງການຂອງທ່ານ:

en: Start with a %1$s5-day free trial%2$s to experience all features:
lo: ເລີ່ມຕົ້ນດ້ວຍການທົດລອງຟຣີ% 1 $ S5-Day% 2 $ s ເພື່ອປະສົບກັບຄຸນລັກສະນະທັງຫມົດ:

en: Start Your Accessibility Journey:
lo: ເລີ່ມຕົ້ນການເດີນທາງໃນການເຂົ້າເຖິງຂອງທ່ານ:

en: Full access to %1$sall accessibility widgets%2$s and features
lo: ການເຂົ້າເຖິງຢ່າງເຕັມທີ່ກັບ% 1 $ Sall widgets widgets% 2 $ s ແລະຄຸນສົມບັດ

en: Priority support and regular updates
lo: ການສະຫນັບສະຫນູນບຸລິມະສິດແລະການປັບປຸງປົກກະຕິ

en: All widgets and advanced features require an active plan. %1$sCompare plans%2$s to find your perfect fit.
lo: ທຸກໆລັກສະນະແລະຄຸນລັກສະນະທີ່ກ້າວຫນ້າຕ້ອງມີແຜນການທີ່ຫ້າວຫັນ.% 1 $ vhomar trans% 2 $ s ເພື່ອຊອກຫາຄວາມເຫມາະສົມຂອງທ່ານ.

en: View Plans & Pricing
lo: ເບິ່ງແຜນການ & PRICING

en: Need help deciding? Contact us at %1$s or check our %2$s for detailed feature comparisons.
lo: ຕ້ອງການຄວາມຊ່ວຍເຫຼືອໃນການຕັດສິນໃຈ?ຕິດຕໍ່ພວກເຮົາທີ່% 1 $ s ຫຼືກວດເບິ່ງ% 2 $ s ສໍາລັບການປຽບທຽບຄຸນນະສົມບັດຂອງພວກເຮົາ.

en: Fast Chat Support during business hours
lo: ສະຫນັບສະຫນູນການສົນທະນາໄວໃນຊົ່ວໂມງເຮັດວຽກ

en: Startup Plan
lo: ແຜນການເລີ່ມຕົ້ນ

en: All Features of Startup Plan
lo: ລັກສະນະທັງຫມົດຂອງແຜນການເລີ່ມຕົ້ນ

en: Change Widget Color & Positioning
lo: ປ່ຽນສີແລະຕໍາແຫນ່ງ

en: Image alt Tooltip
lo: ຮູບພາບ ALT TOTTTIP

en: All Features of Growth Plan
lo: ລັກສະນະທັງຫມົດຂອງແຜນການເຕີບໂຕ

en: Support for 100+ Languages
lo: ຮອງຮັບພາສາ 100+ ພາສາ

en: Widget Size Customization & Positioning
lo: ຂະຫນາດ Widget ປັບແຕ່ງແລະການຈັດຕໍາແຫນ່ງ

en: Accessibility Profiles & Settings
lo: ຂໍ້ມູນການເຂົ້າເຖິງແລະການຕັ້ງຄ່າ

en: Content Scaling & Content Spacing
lo: ການຕັດເນື້ອໃນແລະເນື້ອຫາສະຖານທີ່

en: Content Adjustment & Color Blind Feature
lo: ຄຸນນະສົມບັດການປັບຕົວ & ສີຕາ

en: Text to Speech & Sounds Enable/Disable
lo: ຂໍ້ຄວາມເຖິງການປາກເວົ້າ & ສຽງເປີດ / ປິດການໃຊ້ງານ

en: Image, Video & GIF Enable/Disable
lo: ຮູບພາບ, ວິດີໂອ & GIF ເປີດໃຊ້ງານ / ປິດການໃຊ້ງານ

en: Color Adjustments
lo: ການປັບສີ

en: Content Adjustments
lo: ການປັບເນື້ອໃນເນື້ອຫາ

en: Keyboard Navigation
lo: ການນໍາທາງບອດ

en: Accessibility Statement
lo: ຖະແຫຼງການການເຂົ້າເຖິງ

en: Restricted Brand Customization
lo: ການປັບແຕ່ງຍີ່ຫໍ້ທີ່ຈໍາກັດ

en: Plans
lo: ແຜນການ

en: To discontinue using this plugin, please cancel your active subscription by clicking the button below.
lo: ການຢຸດເຊົາການໃຊ້ປັ plugin ກອິນນີ້, ກະລຸນາຍົກເລີກການສະຫມັກໃຊ້ທີ່ໃຊ້ງານຂອງທ່ານໂດຍການກົດປຸ່ມດ້ານລຸ່ມ.

en: Startup
lo: ການເລີ່ມຕົ້ນ

en: How to cancel your subscription
lo: ວິທີການຍົກເລີກການສະຫມັກໃຊ້ຂອງທ່ານ

en: Navigate to the Plan page and click on the Cancel Subscription button
lo: ທ່ອງໄປຫາຫນ້າແຜນແລະກົດທີ່ປຸ່ມຍົກເລີກການສະຫມັກ

en: Cancel Plan
lo: ຍົກເລີກແຜນການ

en: Start a 5-Day Free Trial for
lo: ເລີ່ມຕົ້ນການທົດລອງຟຣີ 5 ວັນສໍາລັບ

en: Accessibility PRO-Widget
lo: ການເຂົ້າເຖິງ Pro-widget

en: Total Counts
lo: ຈໍານວນທັງຫມົດ

en: Total Counts Icon
lo: ຮູບສັນຍາລັກທັງຫມົດ

en: Widget Opens
lo: widget ເປີດ

en: Widget Opens Icon
lo: widget ເປີດຮູບສັນຍາລັກ

en: Events-Clicked
lo: ເຫດການທີ່ກົດດັນ

en: Analysis Overview
lo: ພາບລວມການວິເຄາະ

en: Most 5 Used Feature Analytics
lo: ສ່ວນໃຫຍ່ 5 ການວິເຄາະຄຸນນະສົມບັດທີ່ໃຊ້ແລ້ວ

en: User Interaction with Features
lo: ຜູ້ໃຊ້ພົວພັນກັບຄຸນສົມບັດ

en: Keyboard Nav Icon
lo: ຄີບອດ NAV NAK

en: Cursor Icon
lo: ໄອຄອນຕົວກະພິບ

en: High Saturation Icon
lo: ຮູບສັນຍາລັກການຂ້າຕົວສູງ

en: Low Saturation Icon
lo: ສັນຍາລັກທີ່ມີຄວາມສຸກຕ່ໍາ

en: Desaturate Icon
lo: ຮູບສັນຍາລັກຢາດເອົາ

en: Contrast +
lo: ກົງກັນຂ້າມ +

en: Contrast Icon
lo: icon ກົງກັນຂ້າມ

en: Bigger Text Icon
lo: ໄອຄອນຂໍ້ຄວາມໃຫຍ່ກວ່າເກົ່າ

en: Dashboard
lo: ແຜງໜ້າປັດ

en: Big black Cursor
lo: ຕົວກະພິບດໍາໃຫຍ່

en: Upgrade your plan to enable this feature
lo: ຍົກລະດັບແຜນການຂອງທ່ານເພື່ອເປີດໃຊ້ຄຸນລັກສະນະນີ້

en: Unlimited impressions and unrestricted widget visibility
lo: ຄວາມປະທັບໃຈທີ່ບໍ່ຈໍາກັດແລະການເບິ່ງເຫັນການເຊື່ອມຕໍ່ທີ່ບໍ່ຈໍາກັດ

en: Save the changes to the <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file.
lo: ບັນທຶກການປ່ຽນແປງຂອງ <code> footer.php </ code> ຫຼື <ລະຫັດ> ຟັງຊັນ.

en: Seizure Safe
lo: ຊັກຊວນຄວາມປອດໄພ

en: Seizure Safe should not be empty.
lo: ຄວາມປອດໄພຂອງການຊັກບໍ່ຄວນຈະຫວ່າງເປົ່າ.

en: Simplifies the layout and focuses on text for easier reading, removing distractions like sidebars and ads.
lo: ເຮັດໃຫ້ງ່າຍຂື້ນໃນການຈັດວາງແລະສຸມໃສ່ຂໍ້ຄວາມເພື່ອການອ່ານທີ່ງ່າຍກວ່າ, ການກໍາຈັດສິ່ງລົບກວນເຊັ່ນ: ຂ້າງແລະໂຄສະນາ.

en: Smart Contrast
lo: ສະຫຼາດກົງກັນຂ້າມ

en: Smart Contrast should not be empty.
lo: ກົງກັນຂ້າມທີ່ສະຫຼາດບໍ່ຄວນເປົ່າ.

en: Standard support via email and live chat during business hours
lo: ການສະຫນັບສະຫນູນມາດຕະຖານຜ່ານທາງອີເມວແລະສົນທະນາສົດໃນຊົ່ວໂມງເຮັດວຽກ

en: Start a 7-Day Free Trial for
lo: ເລີ່ມຕົ້ນການທົດລອງຟຣີ 7 ວັນສໍາລັບ

en: Supports 100+ languages with automatic translation
lo: ຮອງຮັບພາສາ 100+ ໂດຍມີການແປພາສາອັດຕະໂນມັດ

en: Text enhancer for clarity, image alt tooltips, and option to stop animations
lo: ການປັບປຸງຂໍ້ຄວາມສໍາລັບຄວາມແຈ່ມແຈ້ງ, ຮູບພາບ ALT ALTTIPIP, ແລະທາງເລືອກທີ່ຈະຢຸດການເຄື່ອນໄຫວ

en: Text-to-speech, voice navigation, and talk & type input
lo: ການປາກເວົ້າຕໍ່ຄໍາເວົ້າ, ການນໍາທາງ Voice, ແລະ To Try & Type Input

en: The <strong>Language Sorting</strong> feature allows you to customize the order in which languages appear on your Language page and in the Widget. Simply use the up and down arrows beside each language to rearrange them according to your preference. Once you're happy with the order, click Save Ranking to apply the changes. The languages will then appear in the same order across your storefront and Widget, providing a consistent experience for your users.
lo: ການຈັດລຽງຂອງພາສາ </ Standing Sorting </ strong> ຄຸນນະສົມບັດ> ຊ່ວຍໃຫ້ທ່ານສາມາດປັບແຕ່ງໄດ້ໃນພາສາທີ່ປະກົດຢູ່ໃນຫນ້າພາສາຂອງທ່ານແລະໃນ Widget.ພຽງແຕ່ໃຊ້ລູກສອນຂຶ້ນແລະລົງຂ້າງຂອງແຕ່ລະພາສາເພື່ອຈັດແຈງພວກມັນຕາມຄວາມຕ້ອງການຂອງທ່ານ.ເມື່ອທ່ານມີຄວາມສຸກກັບຄໍາສັ່ງ, ກົດບັນທຶກການຈັດອັນດັບເພື່ອນໍາໃຊ້ການປ່ຽນແປງ.ພາສາດັ່ງກ່າວຈະປາກົດຢູ່ໃນລະບຽບດຽວກັນທົ່ວຫນ້າຮ້ານແລະເຄື່ອງມື, ໃຫ້ປະສົບການທີ່ສອດຄ່ອງກັບຜູ້ຊົມໃຊ້ຂອງທ່ານ.

en: This feature aligns all text to the left, avoiding center or justified text which can be harder to read for people with dyslexia or cognitive challenges.
lo: ຄຸນລັກສະນະນີ້ສອດຄ່ອງກັບຂໍ້ຄວາມທັງຫມົດໄປທາງຊ້າຍ, ຫຼີກລ່ຽງສູນຫຼືຂໍ້ຄວາມທີ່ຖືກຕ້ອງເຊິ່ງສາມາດອ່ານໄດ້ຍາກສໍາລັບຄົນທີ່ມີຄວາມຫຍຸ້ງຍາກຫຼືຄວາມທ້າທາຍດ້ານສະຕິປັນຍາ.

en: This feature creates a horizontal reading mask that follows the cursor to help users focus on one line of text at a time.
lo: ຄຸນລັກສະນະນີ້ສ້າງຫນ້າກາກການອ່ານຕາມແນວນອນທີ່ປະຕິບັດຕາມຕົວກະພິບເພື່ອຊ່ວຍໃຫ້ຜູ້ໃຊ້ສຸມໃສ່ຫນຶ່ງເສັ້ນຂອງຂໍ້ຄວາມໃນແຕ່ລະຄັ້ງ.

en: This feature disables the sound that plays when the accessibility widget is opened or closed.
lo: ຄຸນນະສົມບັດນີ້ປິດສຽງວ່າມີສຽງດັງໃນເວລາທີ່ເຄື່ອງມືສາມາດເຂົ້າເຖິງໄດ້ຫຼືປິດ.

en: This feature enables keyboard navigation using Tab, Shift+Tab, and Enter, along with shortcuts like M for menus, H for headings, F for forms, B for buttons, P for paragraphs, and G for graphics.
lo: ຄຸນສົມບັດນີ້ເປີດໃຊ້ການນໍາທາງແປ້ນພິມໂດຍໃຊ້ Tab, Shift+Tab, ແລະ Enter, ພ້ອມກັບທາງລັດເຊັ່ນ M ສໍາລັບເມນູ, H ສໍາລັບຫົວຂໍ້, F ສໍາລັບແບບຟອມ, B ສໍາລັບປຸ່ມ, P ສໍາລັບວັກ, ແລະ G ສໍາລັບກາຟິກ.

en: This feature hides images and videos to help users who are easily distracted or sensitive to visual media focus better on the text.
lo: ຄຸນສົມບັດນີ້ເຊື່ອງຮູບພາບ ແລະວິດີໂອ ເພື່ອຊ່ວຍໃຫ້ຜູ້ໃຊ້ທີ່ຖືກລົບກວນໄດ້ງ່າຍ ຫຼືອ່ອນໄຫວຕໍ່ກັບສື່ທີ່ເປັນພາບໄດ້ສຸມໃສ່ຂໍ້ຄວາມໄດ້ດີຂຶ້ນ.

en: This feature highlights all links on the page with a border or background, making them easier to identify and click.
lo: ຄຸນລັກສະນະນີ້ເນັ້ນຫນັກໃສ່ທຸກລິງໃນຫນ້າທີ່ມີຊາຍແດນຫລືພື້ນຫລັງ, ເຮັດໃຫ້ມັນງ່າຍໃນການກໍານົດແລະກົດ.

en: This feature highlights headings and titles across the page, helping users quickly locate and navigate key content areas.
lo: ຄຸນລັກສະນະນີ້ສະແດງໃຫ້ເຫັນຫົວຂໍ້ແລະຫົວຂໍ້ທົ່ວຫນ້າ, ຊ່ວຍໃຫ້ຜູ້ໃຊ້ສາມາດຊອກຫາສະຖານທີ່ແລະນໍາທາງເນື້ອຫາທີ່ສໍາຄັນ.

en: This feature increases space between letters, making text easier to distinguish and reducing visual crowding.
lo: ຄຸນນະສົມບັດນີ້ຈະເພີ່ມພື້ນທີ່ລະຫວ່າງຕົວອັກສອນ, ເຮັດໃຫ້ຕົວຫນັງສືງ່າຍດາຍທີ່ຈະຈໍາແນກແລະຫຼຸດຜ່ອນການເຕົ້າໂຮມທີ່ເປັນມິດ.

en: This feature increases spacing between words to improve readability for users with dyslexia or cognitive impairments.
lo: ຄຸນນະສົມບັດນີ້ເພີ່ມທະວີການຫຍໍ້ໆລະຫວ່າງຄໍາສັບເພື່ອປັບປຸງຄວາມສາມາດອ່ານໄດ້ສໍາລັບຜູ້ໃຊ້ທີ່ມີຄວາມບົກຜ່ອງດ້ານຄວາມຜິດປົກກະຕິ.

en: This feature increases the contrast between text and background, making content easier to read for users with low vision.
lo: ຄຸນນະສົມບັດນີ້ເຮັດໃຫ້ກົງກັນຂ້າມເພີ່ມຂື້ນລະຫວ່າງຂໍ້ຄວາມແລະຄວາມເປັນມາ, ເຮັດໃຫ້ເນື້ອໃນງ່າຍຕໍ່ການອ່ານສໍາລັບຜູ້ໃຊ້ທີ່ມີວິໄສທັດຕໍ່າ.

en: This feature increases the vertical spacing between lines of text, making content more readable and less dense.
lo: ຄຸນສົມບັດນີ້ເພີ່ມໄລຍະຫ່າງແນວຕັ້ງລະຫວ່າງແຖວຂອງຂໍ້ຄວາມ, ເຮັດໃຫ້ເນື້ອຫາສາມາດອ່ານໄດ້ຫຼາຍຂຶ້ນ ແລະມີຄວາມໜາແໜ້ນໜ້ອຍລົງ.

en: This feature offers users multiple predefined accessibility profiles. Each profile includes a set of accessibility features tailored to specific needs. When a user selects a profile, all the associated features are automatically enabled.
lo: ຄຸນລັກສະນະນີ້ສະເຫນີໃຫ້ຜູ້ໃຊ້ມີໂປແກຼມສາມາດເຂົ້າເຖິງທີ່ໄດ້ກໍານົດໄວ້ກ່ອນ.ຂໍ້ມູນແຕ່ລະຮູບປະກອບມີຊຸດຂອງຄຸນນະສົມບັດທີ່ເຫມາະສົມກັບຄວາມຕ້ອງການສະເພາະ.ເມື່ອຜູ້ໃຊ້ເລືອກໂປຼໄຟລ໌, ທຸກໆລັກສະນະທີ່ກ່ຽວຂ້ອງແມ່ນເປີດໃຊ້ໂດຍອັດຕະໂນມັດ.

en: This feature pauses animations, blinking, and flashing content to reduce motion sensitivity and distractions for users with vestibular disorders or ADHD.
lo: ຄຸນນະສົມບັດນີ້ຢຸດລ້ອມພາບເຄື່ອນໄຫວ, ກະພິບ, ແລະກະພິບຕາເພື່ອຫຼຸດຜ່ອນຄວາມອ່ອນໄຫວແລະລົບກວນສໍາລັບຜູ້ໃຊ້ທີ່ມີຄວາມຜິດປົກກະຕິຫຼື ADHD.

en: This feature provides a text magnifier that enlarges text under the cursor, helping users read small or dense text with ease.
lo: ຄຸນນະສົມບັດນີ້ສະຫນອງຕົວຫນັງສືເຄື່ອງຂະຫຍາຍຕົວຫນັງສືທີ່ຂະຫຍາຍຕົວຫນັງສືພາຍໃຕ້ຕົວກະພິບ, ຊ່ວຍໃຫ້ຜູ້ຊົມໃຊ້ສາມາດອ່ານຕົວຫນັງສືນ້ອຍຫຼືເລິກເຊິ່ງ.

en: This feature removes color saturation from the site, creating a grayscale experience that can reduce distractions and assist users with color sensitivity or color blindness.
lo: ຄຸນນະສົມບັດນີ້ກໍາຈັດການອີ່ມຕົວຂອງສີຈາກສະຖານທີ່, ການສ້າງປະສົບການຂອງ grayscal ເຊິ່ງສາມາດຫຼຸດຜ່ອນສິ່ງລົບກວນແລະຊ່ວຍຜູ້ຊົມໃຊ້ທີ່ມີຄວາມລະອຽດອ່ອນຫຼືຄວາມຕາບອດສີ.

en: This feature replaces decorative or complex fonts with simpler, more readable ones to improve legibility.
lo: ຄຸນນະສົມບັດນີ້ປ່ຽນແທນຕົວອັກສອນທີ່ຕົກແຕ່ງຫຼືສັບຊ້ອນທີ່ງ່າຍດາຍ, ບໍ່ສາມາດອ່ານໄດ້ງ່າຍຂື້ນເພື່ອປັບປຸງຄວາມສາມາດ.

en: To make the widget visible, enable and save the accessibility settings.
lo: ເພື່ອເຮັດໃຫ້ Widget ເບິ່ງເຫັນໄດ້, ເປີດໃຊ້ງານແລະບັນທຶກການຕັ້ງຄ່າການເຂົ້າເຖິງ.

en: Unlimited impressions on any plans and unrestricted widget visibility
lo: ຄວາມປະທັບໃຈທີ່ບໍ່ຈໍາກັດໃນທຸກໆແຜນການແລະຂໍ້ມູນທີ່ບໍ່ຈໍາກັດການເບິ່ງເຫັນ

en: Use language variables for seamless multilingual store integration
lo: ໃຊ້ຕົວແປພາສາສໍາລັບການເຊື່ອມໂຍງການເຊື່ອມໂຍງທີ່ມີຫລາຍພາສາ

en: Visual Enhancements
lo: ການປັບປຸງສາຍຕາ

en: Visually Impaired
lo: ຄວາມບົກຜ່ອງດ້ານສາຍຕາ

en: Visually Impaired should not be empty.
lo: ຄວາມບົກຜ່ອງດ້ານສາຍຕາບໍ່ຄວນເປົ່າ.

en: Welcome to Accessibility Assistant
lo: ຍິນດີຕ້ອນຮັບເຂົ້າສູ່ຜູ້ຊ່ວຍການເຂົ້າເຖິງ

en: Widget Settings
lo: ການຕັ້ງຄ່າ Widget

en: Widget Size
lo: ຂະຫນາດ widget

en: Your Current Plan
lo: ແຜນປະຈຸບັນຂອງທ່ານ

en: This feature increases the size of the text throughout the website to help users with vision difficulties read content more comfortably.
lo: ຄຸນນະສົມບັດນີ້ເພີ່ມຂະຫນາດຂອງຂໍ້ຄວາມທົ່ວເວັບໄຊທ໌ເພື່ອຊ່ວຍໃຫ້ຜູ້ຊົມໃຊ້ມີຄວາມຫຍຸ້ງຍາກກ່ຽວກັບວິໄສທັດອ່ານເນື້ອໃນທີ່ສະດວກສະບາຍ.

en: This feature shows image alt text as a tooltip, helping screen reader users and others understand the content of visual elements.
lo: ຄຸນນະສົມບັດນີ້ສະແດງໃຫ້ເຫັນຮູບພາບ Alt ALT ເປັນເຄື່ອງມື, ຊ່ວຍຜູ້ໃຊ້ຜູ້ອ່ານຫນ້າຈໍແລະອື່ນໆເຂົ້າໃຈເນື້ອໃນຂອງອົງປະກອບທີ່ເບິ່ງເຫັນ.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done. By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values
lo: ຜູ້ຊ່ວຍການເຂົ້າເຖິງ, ຜະລິດຕະພັນທີ່ມີທ່າອ່ຽງຢູ່ໃນຕະຫຼາດເຊິ່ງເຮັດໃຫ້ຄົນພິການ (ຄົນຫູຫນວກ, ຕາບອດ, ຄວາມບົກຜ່ອງດ້ານສາຍຕາ, ຄົນພິການ) ສາມາດໃຊ້ຄໍາຮ້ອງສະຫມັກນີ້ເພື່ອເຮັດໄດ້.ໂດຍການຮັກສາຢູ່ໃນໃຈ - ເປົ້າຫມາຍສັງຄົມຫຼັກ, ທີມງານທີ່ມີນະວັດຕະກໍາຂອງພວກເຮົາໄດ້ເຮັດວຽກແລະນໍາສະເຫນີໃບສະຫມັກນີ້ໃນຕະຫຼາດ.ຫຼັກການຕົ້ນຕໍແມ່ນ "ບ່ອນທີ່ນະວັດຕະກໍາຕອບສະຫນອງຄຸນຄ່າຂອງສັງຄົມ

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference"
lo: ປັບແຕ່ງຂະຫນາດຂອງ widget ການເຂົ້າເຖິງໃຫ້ກັບຄວາມຕ້ອງການຂອງທ່ານ "

en: Displays an on-screen keyboard for users who can't use a physical one.
lo: ສະແດງຄີບອດໃນຫນ້າຈໍສໍາລັບຜູ້ໃຊ້ທີ່ບໍ່ສາມາດໃຊ້ຮ່າງກາຍໄດ້.

en: Menu Settings
lo: ການຕັ້ງຄ່າເມນູ

en: Enable/Disable Accessibility Features
lo: ເປີດ / ປິດການໃຊ້ງານຄຸນສົມບັດການເຂົ້າເຖິງ

en: Navigation & Input
lo: ການນໍາທາງແລະການປ້ອນຂໍ້ມູນ

en: Modifies background colors to reduce eye strain and improve content legibility.
lo: ດັດແປງສີພື້ນຫລັງເພື່ອຫຼຸດຜ່ອນຄວາມກົດດັນຕາແລະປັບປຸງຄວາມສາມາດອ່ານໄດ້.

en: Displays a panel with important and frequently used links for easier navigation.
lo: ສະແດງກະດານທີ່ມີລິ້ງທີ່ສໍາຄັນແລະມັກໃຊ້ໃນການນໍາທາງງ່າຍກວ່າ.

en: Lets users control the site using voice commands for hands-free accessibility.
lo: ໃຫ້ຜູ້ໃຊ້ຄວບຄຸມສະຖານທີ່ໂດຍໃຊ້ສຽງຄໍາສັ່ງສຽງສໍາລັບການເຂົ້າຫາໂດຍບໍ່ເສຍຄ່າ.

en: Virtual Keyboard
lo: ແປ້ນພິມເສມືນ

en: Display & Media Controls
lo: ການຄວບຄຸມການສະແດງແລະສື່

en: Disables all website sounds to assist users sensitive to audio.
lo: ປິດການໃຊ້ງານເວບໄຊທ໌ທັງຫມົດທີ່ມີສຽງເພື່ອຊ່ວຍໃຫ້ຜູ້ຊົມໃຊ້ທີ່ມີຄວາມອ່ອນໄຫວຕໍ່ສຽງ.

en: Highlights elements when hovered, helping users follow cursor movements.
lo: ຈຸດເດັ່ນໃນເວລາທີ່ hovered, ຊ່ວຍໃຫ້ຜູ້ຊົມໃຊ້ປະຕິບັດຕາມການເຄື່ອນໄຫວຂອງຕົວກະພິບ.

en: Allows speech-to-text typing to help users who have difficulty using keyboards.
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ເວົ້າເຖິງການພິມຕົວຫນັງສືເພື່ອຊ່ວຍໃຫ້ຜູ້ໃຊ້ມີຄວາມຫຍຸ້ງຍາກໃນການໃຊ້ຄີບອດ.

en: Disable Widget Sound
lo: ປິດສຽງ Widget Sound

en: Content Customization
lo: ການປັບແຕ່ງເນື້ອຫາ

en: Reads selected text aloud for users with visual impairments or reading difficulties.
lo: ອ່ານຂໍ້ຄວາມທີ່ເລືອກໃຫ້ດັງໆສໍາລັບຜູ້ໃຊ້ທີ່ມີຄວາມບົກຜ່ອງດ້ານສາຍຕາຫລືຄວາມຫຍຸ້ງຍາກໃນການອ່ານ.

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision
lo: ຂະຫຍາຍຫຼືຫຼຸດຜ່ອນຂະຫນາດເນື້ອຫາໂດຍບໍ່ມີຜົນກະທົບຕໍ່ການຈັດວາງ, ຊ່ວຍໃຫ້ຜູ້ຊົມໃຊ້ມີວິໄສທັດຕໍ່າ

en: Highlights focused elements, enhancing accessibility for keyboard navigation.
lo: ຈຸດເດັ່ນຂອງອົງປະກອບທີ່ສຸມໃສ່, ເພີ່ມທະວີການເຂົ້າເຖິງຄືນໃຫມ່ສໍາລັບການນໍາທາງແປ້ນພິມ.

en: Applies color filters to assist users with different types of color blindness.
lo: ນໍາໃຊ້ເຄື່ອງກອງສີເພື່ອຊ່ວຍຜູ້ໃຊ້ທີ່ມີຕາບອດປະເພດທີ່ແຕກຕ່າງກັນ.

en: Disable Report Problem
lo: ປິດການລາຍງານບັນຫາລາຍງານ

en: Disables the ability for users to report problems through the app.
lo: ປິດການໃຊ້ງານຄວາມສາມາດສໍາລັບຜູ້ໃຊ້ທີ່ຈະລາຍງານບັນຫາຜ່ານແອັບ ..

en: Hide Search Bar
lo: ເຊື່ອງແຖບຄົ້ນຫາ

en: Hides the search bar from the user interface.
lo: ເຊື່ອງແຖບຄົ້ນຫາຈາກການໂຕ້ຕອບຂອງຜູ້ໃຊ້.

en: Hide Statement
lo: ຖະບັງຖະແຫຼງການ

en: Hides the statement section from the user interface.
lo: ເຊື່ອງສ່ວນຖະແຫຼງການຈາກການໂຕ້ຕອບຂອງຜູ້ໃຊ້.

en: Changes the color of general text for better visibility and contrast.
lo: ປ່ຽນສີຂອງຕົວຫນັງສືທົ່ວໄປສໍາລັບການເບິ່ງເຫັນດີແລະກົງກັນຂ້າມ.

en: Allows customization of heading/title colors to increase focus or contrast.
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ປັບແຕ່ງການເຊື່ອມໂຍງ / ສີສັນເພື່ອເພີ່ມຈຸດສຸມຫລືກົງກັນຂ້າມ.

en: Hides GIF animations that can distract or trigger motion sensitivity.
lo: HIDES ANIMATIONS GIF ທີ່ສາມາດລົບກວນຫຼືກະຕຸ້ນຄວາມອ່ອນໄຫວທາງເຄື່ອນໄຫວ.

en: Enables a large black cursor to improve visibility for users with low vision.
lo: ເຮັດໃຫ້ຕົວກະພິບດໍາຂະຫນາດໃຫຍ່ເພື່ອປັບປຸງການເບິ່ງເຫັນສໍາລັບຜູ້ໃຊ້ທີ່ມີວິໄສທັດຕໍ່າ.

en: Disable Branding
lo: ປິດການໃຊ້ຍີ່ຫໍ້

en: Removes accessibility tool branding for a cleaner, white-labeled appearance.
lo: ກໍາຈັດຍີ່ຫໍ້ເຄື່ອງມືທີ່ເຂົ້າເຖິງໄດ້ຮັບເຄື່ອງມືສໍາລັບສະອາດ, ຮູບຊົງຂາວທີ່ມີປ້າຍສີຂາວ.

en: Language Variable
lo: ຕົວປ່ຽນພາສາ

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.Statement Link?
lo: ເຮັດໃຫ້ມີການສະຫນັບສະຫນູນພາສາຫລາຍພາສາໂດຍອີງໃສ່ຄວາມມັກພາສາຂອງຜູ້ໃຊ້ຫຼືການຕັ້ງຄ່າ Settings.Statement?

en: Reset To Default
lo: ຕັ້ງຄ່າຄືນໃຫມ່

en: Do you want to put this widget as link?
lo: ທ່ານຕ້ອງການໃສ່ເຄື່ອງມືນີ້ເປັນລິ້ງບໍ?

en: You can place "#add-aacc-link" as link
lo: ທ່ານສາມາດຈັດວາງ "# ເພີ່ມ -CC-AACC-LINK" ເປັນ link

en: if you enable this option, your floating widget will be hidden and footer link option will be enabled though you need to add the link.
lo: ຖ້າທ່ານເປີດໃຊ້ຕົວເລືອກນີ້, ເຄື່ອງມືທີ່ລອຍຕົວຂອງທ່ານຈະຖືກປິດບັງແລະເລືອກຕົວເລືອກການເຊື່ອມໂຍງ Footer ແລະ Footer ຈະສາມາດເພີ່ມລິ້ງໄດ້.

en: This is the default and most widely used design of the accessibility widget – tried, tested, and reliable across all devices.
lo: ນີ້ແມ່ນຄ່າເລີ່ມຕົ້ນແລະການນໍາໃຊ້ທີ່ຖືກນໍາໃຊ້ຢ່າງກວ້າງຂວາງທີ່ສຸດຂອງ Widget ທີ່ເຂົ້າເຖິງ - ພະຍາຍາມ, ທົດສອບ, ທົດສອບ, ແລະເຊື່ອຖືໄດ້ທົ່ວອຸປະກອນທັງຫມົດ.

en: A modernized version of the default design - visually polished, stylistically refined.
lo: ສະບັບສະບັບທີ່ທັນສະໄຫມຂອງການອອກແບບໃນຕອນຕົ້ນ - ໂປໂລຍໂດຍເບິ່ງ, ໄດ້ປັບປຸງໃຫມ່.

en: Designed specifically for mobile - similar to the default but optimized for smaller screens and touch-friendly interaction.
lo: ຖືກອອກແບບໂດຍສະເພາະສໍາລັບມືຖື - ຄ້າຍຄືກັບຄ່າເລີ່ມຕົ້ນແຕ່ທີ່ດີທີ່ສຸດແຕ່ວ່າມີຫນ້າຈໍນ້ອຍກວ່າແລະສໍາພັດກັບການໂຕ້ຕອບທີ່ເປັນມິດ.

en: Floating Widget Position
lo: ຕໍາແຫນ່ງ Widget ທີ່ເລື່ອນໄດ້

en: Floating Widget Padding
lo: padding widget ທີ່ເລື່ອນໄດ້

en: Floating Widget Size
lo: ຂະຫນາດ widget ທີ່ເລື່ອນໄດ້

en: Accessibility Widget Color Schema
lo: ຕົວຢ່າງສີ Widget ເຂົ້າເຖິງ

en: Widget Icon
lo: ໄອຄອນ Widget

en: Choose Widget Icon
lo: ເລືອກໄອຄອນ Widget

en: Floating Widget Icon Color
lo: ໄອຄອນທີ່ເລື່ອນໄດ້

en: Choose Widget Outer Color
lo: ເລືອກ Widget Outer Outer

en: Choose Widget Inner Color
lo: ເລືອກ Widget ພາຍໃນສີ

en: Blind
lo: ບອດ

en: Elderly
lo: ຜູ້ສູງອາຍຸ

en: Motor Impaired
lo: ພິໂັອກ

en: Dyslexia
lo: ການນໍາໃຊ້

en: Cognitive and Learning
lo: ມັນສະຫມອງແລະການຮຽນຮູ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: 7 days Free Trial
lo: ການທົດລອງຟຣີ 7 ວັນ

en: Year
lo: ປີ

en: vs Monthly
lo: vs ລາຍເດືອນ

en: Access to all core accessibility tools included in the widget
lo: ການເຂົ້າເຖິງເຄື່ອງມືການເຂົ້າເຖິງຫຼັກທັງຫມົດທີ່ລວມຢູ່ໃນ widget

en: Basic customization options for layout and appearance
lo: ຕົວເລືອກການປັບແຕ່ງພື້ນຖານສໍາລັບການຈັດວາງແລະຮູບລັກສະນະ

en: Enable or disable the widget as needed
lo: ເປີດໃຊ້ງານຫຼືປິດເຄື່ອງມືທີ່ຕ້ອງການ

en: Includes all features from the Startup Plan
lo: ລວມທັງຄຸນລັກສະນະທັງຫມົດຈາກແຜນການເລີ່ມຕົ້ນ

en: Extended widget customization options including layout and branding
lo: ຕົວເລືອກການປັບແຕ່ງ Widget ລວມທັງການຈັດວາງແລະຍີ່ຫໍ້

en: Option to display accessibility widget link in website footer
lo: ທາງເລືອກທີ່ຈະສະແດງລິ້ງ Widget ຄວາມສາມາດເຂົ້າໃຊ້ໄດ້ໃນເວບໄຊທ໌ Footer

en: Enable readable fonts, reading mask, and title highlighting
lo: ເປີດໃຊ້ຕົວອັກສອນທີ່ອ່ານໄດ້, ການອ່ານຫນ້າກາກ, ແລະຫົວຂໍ້ຫົວຂໍ້ເນັ້ນ

en: Customize the widget color scheme to match your brand identity
lo: ປັບແຕ່ງລະບົບສີ Widget ເພື່ອໃຫ້ກົງກັບຕົວຕົນຂອງຍີ່ຫໍ້ຂອງທ່ານ

en: Includes all features from the Growth Plan
lo: ປະກອບມີລັກສະນະທັງຫມົດຈາກແຜນການເຕີບໂຕ

en: Fully customizable widget with advanced control options
lo: ເຄື່ອງມືທີ່ສາມາດປັບແຕ່ງໄດ້ກັບຕົວເລືອກຄວບຄຸມແບບພິເສດ

en: Enable or disable media elements like audio, video, and GIFs
lo: ເປີດໃຊ້ງານຫຼືປິດການໃຊ້ງານອົງປະກອບຂອງສື່ເຊັ່ນ: ສຽງ, ວິດີໂອ, ແລະ GIFS

en: Personalized accessibility profiles for user-specific needs
lo: ຂໍ້ມູນທີ່ສາມາດເຂົ້າເຖິງໄດ້ສ່ວນບຸກຄົນສໍາລັບຄວາມຕ້ອງການສະເພາະຂອງຜູ້ໃຊ້

en: Priority chat support during business hours
lo: ການສະຫນັບສະຫນູນການສົນທະທໍາໃນຊ່ວງເວລາເຮັດວຽກ

en: Includes all features from the Scale Plan
lo: ປະກອບມີລັກສະນະທັງຫມົດຈາກແຜນການຂະຫນາດ

en: Customize the widget launch icon and apply your own branding
lo: ປັບຮູບສັນຍາລັກເປີດຕົວມືແລະນໍາໃຊ້ເຄື່ອງຫມາຍຂອງທ່ານເອງ

en: Remove default widget branding for a fully white-labeled experience
lo: ເອົາຍີ່ຫໍ້ widget ທີ່ກໍານົດໄວ້ສໍາລັບປະສົບການທີ່ມີປ້າຍສີຂາວຢ່າງເຕັມທີ່

en: Add a custom accessibility statement or external statement link
lo: ເພີ່ມຖະແຫຼງການທີ່ເຂົ້າເຖິງໄດ້ຫຼືການເຊື່ອມຕໍ່ພາຍນອກ

en: Prioritize and sort languages based on your customer base
lo: ຈັດລໍາດັບຄວາມສໍາຄັນແລະຄັດພາສາໂດຍອີງໃສ່ຖານລູກຄ້າຂອງທ່ານ

en: Dedicated account manager for priority onboarding and support
lo: ຜູ້ຈັດການບັນຊີທີ່ອຸທິດຕົນສໍາລັບການໃຫ້ບຸລິມະສິດເຮືອບິນແລະການສະຫນັບສະຫນູນ

en: Language Sorting
lo: ການຈັດລຽງພາສາ

en: Mobile view Design
lo: ການອອກແບບເບິ່ງມືຖື

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.
lo: ເຮັດໃຫ້ມີການສະຫນັບສະຫນູນຫລາຍພາສາໂດຍອີງໃສ່ຄວາມມັກພາສາຂອງຜູ້ໃຊ້ຫຼືການຕັ້ງຄ່າ.

en: Statement Link?
lo: ການເຊື່ອມຕໍ່ຖະແຫຼງການ?

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision.
lo: ຂະຫຍາຍຫຼືຫຼຸດຜ່ອນຂະຫນາດເນື້ອຫາໂດຍບໍ່ມີຜົນກະທົບຕໍ່ການຈັດວາງ, ຊ່ວຍໃຫ້ຜູ້ຊົມໃຊ້ມີວິໄສທັດຕໍ່າ.

en: You can place <strong>%s</strong> as link
lo: ທ່ານສາມາດຈັດວາງ <ທີ່ແຂງກະດ້າງ>% s </ strong> ເປັນ link

en: Enter your statement page link here...
lo: ໃສ່ຫນ້າຖະແຫຼງການຂອງທ່ານເຊື່ອມຕໍ່ທີ່ນີ້ ...

en: Try Accessibility Assistant for free and instantly boost accessibility
lo: ພະຍາຍາມໃຫ້ຜູ້ຊ່ວຍການເຂົ້າເຖິງໂດຍບໍ່ເສຍຄ່າແລະເພີ່ມຄວາມເຂົ້າເຖິງໄດ້ທັນທີ

en: Standard support via email.
lo: ການສະຫນັບສະຫນູນມາດຕະຖານຜ່ານທາງອີເມວ.

en: Please upgrade your plan to continue accessing premium accessibility features.
lo: ກະລຸນາຍົກລະດັບແຜນການຂອງທ່ານເພື່ອສືບຕໍ່ເຂົ້າເຖິງຄຸນລັກສະນະການເຂົ້າເຖິງທີ່ນິຍົມ.

en: If you are on the Free plan, you can reach our support team by sending an email to
lo: ຖ້າທ່ານຢູ່ໃນແຜນການຟຣີ, ທ່ານສາມາດບັນລຸທີມສະຫນັບສະຫນູນຂອງພວກເຮົາໂດຍການສົ່ງອີເມວໄປຫາ

en: How to contact support if you are on the Free plan
lo: ວິທີການຕິດຕໍ່ສະຫນັບສະຫນູນຖ້າທ່ານຢູ່ໃນແຜນການຟຣີ

en: Upgrade Plan
lo: ຍົກລະດັບແຜນການ

en: You're on the Free plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
lo: ທ່ານກໍາລັງຢູ່ໃນແຜນການຟຣີ!ປົດລັອກເຄື່ອງມືການເຂົ້າເຖິງທີ່ມີປະສິດທິພາບໂດຍການຍົກລະດັບມື້ນີ້.

en: You're on a Growth plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
lo: ທ່ານກໍາລັງຢູ່ໃນແຜນການຈະເລີນເຕີບໂຕ!ປົດລັອກຄຸນລັກສະນະຕ່າງໆແລະມີທາງເລືອກໃນການປັບແຕ່ງຫລາຍຂື້ນໂດຍການຍົກລະດັບມື້ນີ້.

en: You're on a Scale plan! Unlock even more powerful features and tools by upgrading today.
lo: ທ່ານກໍາລັງຢູ່ໃນແຜນການຂະຫນາດ!ປົດລັອກຄຸນລັກສະນະແລະເຄື່ອງມືທີ່ມີປະສິດທິພາບສູງຂື້ນກວ່າເກົ່າໂດຍການຍົກລະດັບໃນມື້ນີ້.

en: You're on the Premium plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
lo: ທ່ານຢູ່ໃນແຜນການ Premium!ເພີດເພີນກັບຄຸນລັກສະນະສໍາຄັນແລະຄຸນລັກສະນະການເຂົ້າເຖິງຂັ້ນສູງໂດຍການຍົກລະດັບໃນມື້ນີ້.

en: You're on the Established plan! You already have access to our top-tier features and tools.
lo: ທ່ານກໍາລັງຢູ່ໃນແຜນການທີ່ຖືກສ້າງຕັ້ງຂຶ້ນ!ທ່ານໄດ້ເຂົ້າເຖິງຄຸນລັກສະນະແລະເຄື່ອງມືທີ່ສໍາຄັນຂອງພວກເຮົາແລ້ວ.

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 7-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
lo: ເລີ່ມຕົ້ນໂດຍການເລືອກເອົາແຜນປະຈໍາເດືອນທີ່ເຫມາະສົມກັບຄວາມຕ້ອງການຂອງທ່ານ.ແຕ່ລະແຜນງານສະເຫນີຄຸນລັກສະນະທີ່ແຕກຕ່າງກັນແລະມີທາງເລືອກທີ່ແຕກຕ່າງກັນ.ແຜນທີ່ທ່ານເລືອກຈະກໍານົດຄຸນລັກສະນະໃດທີ່ທ່ານສາມາດເຂົ້າເຖິງໄດ້ໃນ widget.ນອກຈາກນັ້ນ, ມ່ວນຊື່ນກັບການທົດລອງໂດຍບໍ່ເສຍຄ່າເປັນເວລາ 7 ວັນເພື່ອຄົ້ນຫາທຸກລັກສະນະແລະເສີມຂະຫຍາຍຄວາມເປັນໄປໄດ້ຂອງຮ້ານຂອງທ່ານ.

en: Try
lo: ວິທີການ

en: for free and instantly boost accessibility
lo: ໂດຍບໍ່ເສຍຄ່າແລະເພີ່ມຄວາມສາມາດເຂົ້າເຖິງໄດ້

en: How to enable the Free plan
lo: ວິທີການເປີດໃຊ້ແຜນການຟຣີ

en: To enable the Free plan, go to the Plan page and click on the Free button. Once clicked, a form will appear. Fill in all the required details, and the widget will automatically be displayed on the front end.
lo: ເພື່ອໃຫ້ສາມາດວາງແຜນຟຣີ, ເຂົ້າໄປທີ່ຫນ້າແຜນແລະກົດປຸ່ມຟຣີ.ເມື່ອກົດປຸ່ມ, ແບບຟອມຈະປາກົດ.ຕື່ມຂໍ້ມູນໃສ່ທຸກລາຍລະອຽດທີ່ຕ້ອງການ, ແລະ widget ຈະຖືກສະແດງໂດຍອັດຕະໂນມັດຢູ່ທາງຫນ້າ.

en: Accessibility Scanner
lo: ເຄື່ອງສະແກນສົ່ງເຂົ້າກັນ

en: Check Accessibility Free
lo: ກວດສອບຄວາມສາມາດເຂົ້າເຖິງໄດ້ໂດຍບໍ່ເສຍຄ່າ

en: Scan Your site
lo: ສະແກນເວັບໄຊທ໌້ຂອງທ່ານ

en: Accessibility Score
lo: ຄະແນນການເຂົ້າເຖິງ

en: Compliant
lo: ປະຕິບັດ

en: Automated Accessibility score has limitations
lo: ຄະແນນການເຂົ້າເຖິງແບບອັດຕະໂນມັດມີຂໍ້ຈໍາກັດ

en: Failed Checks
lo: ການກວດສອບລົ້ມເຫລວ

en: Compliant under WCAG 2.0, 2.1 & 2.2
lo: ປະຕິບັດຕາມພາຍໃຕ້ wcag 2.0, 2.1 & 2.2

en: Categories detailed information
lo: ຂໍ້ມູນຂ່າວສານລະອຽດ

en: Not Applicable or It May Require Manual Audit
lo: ບໍ່ສາມາດໃຊ້ໄດ້ຫຼືມັນອາດຈະຕ້ອງການກວດສອບຄູ່ມື

en: One Click to Make Your Website Accessible Today
lo: ກົດຫນຶ່ງເພື່ອເຮັດໃຫ້ເວັບໄຊທ໌ຂອງທ່ານສາມາດເຂົ້າເຖິງໄດ້ໃນມື້ນີ້

en: Start My Compliance Plan
lo: ເລີ່ມຕົ້ນແຜນການປະຕິບັດຕາມຂອງຂ້ອຍ

en: Go Beyond Automation with Expert Audits
lo: ໄປເກີນອັດຕະໂນມັດກັບການກວດສອບຂອງຜູ້ຊ່ຽວຊານ

en: Automated scans can identify many accessibility issues, but they can’t capture every WCAG 2.1 and 2.2 requirement. Our expert manual audits close these gaps by providing in-depth reviews, actionable insights, and tailored remediation recommendations.
lo: ການສະແກນອັດຕະໂນມັດສາມາດກໍານົດບັນຫາການເຂົ້າເຖິງໄດ້ຫຼາຍຢ່າງ, ແຕ່ພວກເຂົາບໍ່ສາມາດຈັບເອົາທຸກໆ wcag 2.1 ແລະ 2.2 ຄວາມຕ້ອງການ.ການກວດສອບຄູ່ມືທີ່ຊ່ຽວຊານຂອງພວກເຮົາປິດຊ່ອງຫວ່າງເຫຼົ່ານີ້ໂດຍການສະເຫນີການທົບທວນຄືນຄວາມເລິກ, ຄວາມເຂົ້າໃຈທີ່ສາມາດປະຕິບັດໄດ້, ແລະການແກ້ໄຂທີ່ເຫມາະສົມ.

en: Get a Detailed Expert Audit Report
lo: ໄດ້ຮັບບົດລາຍງານການກວດສອບທີ່ລະອຽດ

en: Detailed information by category
lo: ຂໍ້ມູນລະອຽດໂດຍຫມວດຫມູ່

en: Free Accessibility Check
lo: ການກວດສອບການເຂົ້າເຖິງໂດຍບໍ່ເສຍຄ່າ

en: Unlock insights and free access to our accessibility plugin by submitting your details below.
lo: ປົດລັອກຄວາມເຂົ້າໃຈແລະການເຂົ້າເຖິງ Plugin ທີ່ເຂົ້າເຖິງໄດ້ໂດຍບໍ່ເສຍຄ່າໂດຍສົ່ງລາຍລະອຽດຂອງທ່ານຢູ່ດ້ານລຸ່ມ.

en: The free widget is only available for use on the specific website URL you provided.
lo: ບັນດາ Widget ຟຣີແມ່ນມີໃຫ້ໃຊ້ໃນ URL ເວັບໄຊທ໌ສະເພາະທີ່ທ່ານໃຫ້.

en: Verify your email
lo: ຢືນຢັນອີເມວຂອງທ່ານ

en: Enter the 6-digit OTP sent to your email address.
lo: ໃສ່ OTP 6 ຕົວເລກທີ່ຖືກສົ່ງໄປທີ່ອີເມວຂອງທ່ານ.

en: Submit
lo: ຍື່ນສະເຫນີ

en: Verify
lo: ກວດສອບ

en: Didn't receive the code?
lo: ບໍ່ໄດ້ຮັບລະຫັດບໍ?

en: Resend OTP
lo: ສົ່ງ OTP ຄືນໃໝ່

en: Already Registered
lo: ລົງທະບຽນແລ້ວ

en: The email or phone number you entered is already in use.
lo: ອີເມວຫຼືເບີໂທລະສັບທີ່ທ່ານໃສ່ແມ່ນໃຊ້ແລ້ວ.

en: Close
lo: ປິດ

en: Your Name
lo: ຊື່ຂອງທ່ານ

en: Your Email
lo: ອີເມວຂອງທ່ານ

en: Your Mobile Number
lo: ເບີໂທລະສັບມືຖືຂອງທ່ານ

en: Your Website URL
lo: URL ເວັບໄຊທ໌ຂອງທ່ານ

en: Enter OTP
lo: ກະລຸນາໃສ່ OTP

en: vs Monthly!
lo: vs ປະຈໍາເດືອນ!

en: Filter Content
lo: ການກັ່ນຕອງເນື້ອໃນ

en: Quick navigation tool showing all Headings, Landmarks, and Links in one place.
lo: ເຄື່ອງມືນໍາທາງດ່ວນສະແດງໃຫ້ເຫັນຫົວຂໍ້, ສະຖານທີ່ສໍາຄັນ, ແລະເຊື່ອມໂຍງຢູ່ບ່ອນດຽວ.

en: Want to remove branding for free?
lo: ຕ້ອງການລຶບຍີ່ຫໍ້ໂດຍບໍ່ເສຍຄ່າບໍ?

en: Start a 7-Day Free Trial
lo: ເລີ່ມການທົດລອງຟຣີ 7 ວັນ

en: Need help or want to remove branding?
lo: ຕ້ອງການຄວາມຊ່ວຍເຫຼືອຫຼືຕ້ອງການເອົາເຄື່ອງຫມາຍອອກ?

en: Start Free Trial
lo: ເລີ່ມຕົ້ນທົດລອງຟຣີ

en: No relevant data is available for the specified range
lo: ບໍ່ມີຂໍ້ມູນທີ່ກ່ຽວຂ້ອງສໍາລັບລະດັບທີ່ກໍານົດໄວ້

en: Events Clicked
lo: ເຫດການກົດດັນ

en: No Significant Most Features Usage Found
lo: ບໍ່ພົບຄຸນລັກສະນະທີ່ສໍາຄັນທີ່ສຸດ

en: To ensure your site is accessible and user-friendly, add an Accessibility Assistance link to your footer menu:
lo: ເພື່ອຮັບປະກັນເວັບໄຊທ໌້ຂອງທ່ານແມ່ນສາມາດເຂົ້າເຖິງໄດ້ແລະເປັນມິດກັບຜູ້ໃຊ້, ເພີ່ມການເຊື່ອມໂຍງການຊ່ວຍເຫຼືອການເຂົ້າເຖິງກັບເມນູ footer ຂອງທ່ານ:

en: Open your active theme’s <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
lo: ເປີດຫົວຂໍ້ຂອງຫົວຂໍ້ </ ລະຫັດ> ຫຼືລະຫັດ> Sotions.php </ Code> / ຫົວຂໍ້ / ຫົວຂໍ້ / ລະຫັດ / ລະຫັດ>).

en: Locate the place where you want to add the link (typically just before the closing <code>&lt;/footer&gt;</code> or <code>&lt;/body&gt;</code> tag).
lo: ສະຖານທີ່ສະຖານທີ່ທີ່ທ່ານຕ້ອງການເພີ່ມລິ້ງ (ໂດຍປົກກະຕິກ່ອນທີ່ຈະປິດ <& lt; / gt; / lt; / hot; / hot; / GT; </ Code> tag).

en: Add the following HTML code to insert the link:
lo: ຕື່ມລະຫັດ HTML ຕໍ່ໄປນີ້ເພື່ອໃສ່ລິ້ງ:

en: Refresh your website to see the link appear in the footer.
lo: ໂຫຼດຫນ້າຈໍຄືນເວັບໄຊທ໌ຂອງທ່ານເພື່ອເບິ່ງລິງທີ່ປາກົດຢູ່ໃນ footer.

en: Note: It is recommended to use a child theme to prevent your changes from being lost during theme updates.
lo: ຫມາຍເຫດ: ແນະນໍາໃຫ້ໃຊ້ຫົວຂໍ້ເດັກເພື່ອປ້ອງກັນການປ່ຽນແປງຂອງທ່ານຈາກການສູນເສຍໃນລະຫວ່າງການປັບປຸງຫົວຂໍ້.

en: If you need further assistance, please contact us at
lo: ຖ້າທ່ານຕ້ອງການຄວາມຊ່ວຍເຫຼືອເພີ່ມເຕີມ, ກະລຸນາຕິດຕໍ່ຫາພວກເຮົາທີ່

en: Get Started: Activate Widget and Add Footer Link
lo: ເລີ່ມຕົ້ນ: ເປີດໃຊ້ widget ແລະເພີ່ມລິ້ງ footer

en: Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget.
lo: ທ່ອງໄປຫາການຕັ້ງຄ່າແລະເປີດໃຊ້ widget ການເຂົ້າເຖິງ.

en: How to Add an Accessibility Link to Your Footer
lo: ວິທີການເພີ່ມການເຊື່ອມຕໍ່ເຂົ້າເຖິງກັບ footer ຂອງທ່ານ

en: Enable/
lo: ເປີດ /

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features.
lo: ເພີດເພີນໄປກັບການທົດລອງຟຣີ% 1 $ S7-Day% 2 $ s ດ້ວຍການເຂົ້າເຖິງຄຸນລັກສະນະຂອງແຜນການທີ່ເລືອກ.

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sGrowth Plan.%2$s
lo: ຮັບສ່ວນຫຼຸດ% 1 %% $ s15 %%% 2 $ s ໃນການສະຫມັກປີໃນປີທີ່ທ່ານເລືອກ% 1 $ SGrowth.% 2 $ s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sScale Plan.%2$s
lo: ໄດ້ຮັບສ່ວນຫຼຸດ% 1 %% $ s20%% 2 $ s ໃນການສະຫມັກເປັນປີໃນປີ

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sEstablished Plan.%2$s
lo: ໄດ້ຮັບສ່ວນຫຼຸດ% 1 %% $ s25 %% 2 $ s ໃນການສະຫມັກປີໃນປີ

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
lo: ເພີດເພີນໄປກັບການທົດລອງໂດຍບໍ່ເສຍຄ່າ% 1% ໃນວັນທີ 2 $ s ກັບການເຂົ້າເຖິງຄຸນນະສົມບັດຂອງແຜນການທີ່ເລືອກ:

en: Widget Title on Hover
lo: ຫົວຂໍ້ Widget ໃນ Hover

en: Disable Hover text on widget and widget Loader
lo: ປິດການໃຊ້ງານ Hover Text ໃນ Widget ແລະ Widget Loader

en: Verify Widget & Remove Branding
lo: ກວດສອບ widget & ເອົາຍີ່ຫໍ້ອອກ

en: Once the accessibility widget’s functionality is verified, we’ll proceed to remove all branding for your white-label configuration.
lo: ເມື່ອການເຮັດວຽກຂອງ Widget ທີ່ເຂົ້າເຖິງໄດ້ຖືກກວດສອບແລ້ວ, ພວກເຮົາຈະດໍາເນີນການຜະລິດເຄື່ອງຫມາຍທັງຫມົດສໍາລັບການຕັ້ງຄ່າປ້າຍສີຂາວຂອງທ່ານ.

en: Contact Us
lo: ຕິດຕໍ່ພວກເຮົາ

en: Open your active theme's <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
lo: ເປີດຫົວຂໍ້ຂອງຫົວຂໍ້ </ ລະຫັດ> ຫຼືລະຫັດ> Sotions.php </ Code> / ຫົວຂໍ້ / ຫົວຂໍ້ / ລະຫັດ / ລະຫັດ>).

en: Disable Hover Text
lo: ປິດການໃຊ້ງານຕົວຫນັງສື Hover

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Save Rankings
lo: ບັນທຶກການຈັດອັນດັບ

en: Rank
lo: ອັນດັບ

en: You're on the %s plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
lo: ທ່ານຢູ່ໃນແຜນ %s! ປົດລັອກເຄື່ອງມືການຊ່ວຍເຂົ້າເຖິງທີ່ມີປະສິດທິພາບໂດຍການອັບເກຣດໃນມື້ນີ້.

en: You're on a %s plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
lo: ທ່ານຢູ່ໃນແຜນ %s! ປົດລັອກຄຸນສົມບັດເພີ່ມເຕີມ ແລະຕົວເລືອກການປັບແຕ່ງໂດຍການອັບເກຣດໃນມື້ນີ້.

en: You're on the %s plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
lo: ທ່ານຢູ່ໃນແຜນ %s! ເພີດເພີນໄປກັບການຊ່ວຍເຫຼືອບູລິມະສິດ ແລະຄຸນສົມບັດການຊ່ວຍເຂົ້າເຖິງແບບພິເສດສະເພາະໂດຍການອັບເກຣດໃນມື້ນີ້.

en: Includes all features from the %s Plan
lo: ລວມມີຄຸນສົມບັດທັງໝົດຈາກແຜນ %s

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
lo: ຮັບ %1$s15%% ສ່ວນຫຼຸດ%2$s ໃນການສະໝັກໃຊ້ລາຍປີ ເມື່ອທ່ານເລືອກແຜນ %1$s<b> id='T4'></b>.%2$s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
lo: ຮັບ %1$s20%% ສ່ວນຫຼຸດ%2$s ໃນການສະໝັກໃຊ້ລາຍປີ ເມື່ອທ່ານເລືອກແຜນ %1$s<b> id='T4'></b>.%2$s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
lo: ຮັບ %1$s25%% ສ່ວນຫຼຸດ%2$s ໃນການສະໝັກໃຊ້ລາຍປີ ເມື່ອທ່ານເລືອກແຜນ %1$s<b> id='T4'></b>.%2$s

en: 5 out of 5 stars
lo: 5 ຈາກທັງໝົດ 5 ດາວ

en: ADHD should not be empty.
lo: ADHD ບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: AI Fit Finder Size Recommender
lo: ແນະນຳຂະໜາດ AI Fit Finder

en: Access quick and detailed answers across all categories, helping you understand your accessibility tools without confusion.
lo: ເຂົ້າເຖິງຄຳຕອບທີ່ໄວ ແລະລະອຽດໃນທົ່ວທຸກໝວດໝູ່, ຊ່ວຍໃຫ້ທ່ານເຂົ້າໃຈເຄື່ອງມືການເຂົ້າເຖິງຂອງທ່ານໂດຍບໍ່ມີຄວາມສັບສົນ.

en: Accessibility Features Overview
lo: ພາບລວມຄຸນສົມບັດການຊ່ວຍເຂົ້າເຖິງ

en: Accessibility Fixes Applied
lo: ນຳໃຊ້ການແກ້ໄຂການຊ່ວຍເຂົ້າເຖິງ

en: Accessibility Profiles
lo: ໂປຣໄຟລ໌ການຊ່ວຍເຂົ້າເຖິງ

en: Accessibility Scanner History
lo: ປະຫວັດເຄື່ອງສະແກນການເຂົ້າເຖິງ

en: Accessibility Scanner Result
lo: ຜົນການຄົ້ນຫາເຄື່ອງສະແກນການເຂົ້າເຖິງ

en: Accessibility Usage Insights
lo: ຄວາມເຂົ້າໃຈກ່ຽວກັບການນໍາໃຊ້ການຊ່ວຍເຂົ້າເຖິງ

en: Activate App
lo: ເປີດໃຊ້ແອັບ

en: Admin
lo: ບໍລິຫານ

en: All Page
lo: ຫນ້າທັງຫມົດ

en: Also Available On Other Platforms
lo: ຍັງມີຢູ່ໃນເວທີອື່ນໆ

en: Analytics Overview
lo: ພາບລວມການວິເຄາະ

en: Analytics overview
lo: ພາບລວມການວິເຄາະ

en: App Status
lo: ສະຖານະແອັບ

en: Are plans feature-gated?
lo: ແຜນການມີຄຸນສົມບັດບໍ່?

en: Automated scans can't catch everything. Get a full manual audit.
lo: ການສະແກນອັດຕະໂນມັດບໍ່ສາມາດຈັບທຸກສິ່ງທຸກຢ່າງໄດ້. ໄດ້ຮັບການກວດສອບຄູ່ມືຢ່າງເຕັມທີ່.

en: Automated score has limitations
lo: ຄະແນນອັດຕະໂນມັດມີຂໍ້ຈໍາກັດ

en: Automatic scans to ensure your store stays compliant with accessibility standards over time
lo: ສະແກນອັດຕະໂນມັດເພື່ອຮັບປະກັນວ່າຮ້ານຂອງທ່ານປະຕິບັດຕາມມາດຕະຖານການຊ່ວຍເຂົ້າເຖິງໃນໄລຍະເວລາ

en: Bargain App
lo: ແອັບຕໍ່ລອງ

en: Bargain App by CartCoders
lo: ແອັບຕໍ່ລອງລາຄາໂດຍ CartCoders

en: Blind should not be empty.
lo: ຕາບອດບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Can I use this with multilingual stores?
lo: ຂ້ອຍສາມາດໃຊ້ສິ່ງນີ້ກັບຮ້ານຄ້າທີ່ເວົ້າຫຼາຍພາສາໄດ້ບໍ?

en: Cancel should not be empty.
lo: ຍົກເລີກບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Chat With Us
lo: ສົນທະນາກັບພວກເຮົາ

en: Chat with our support team for quick help and instant guidance.
lo: ສົນທະນາກັບທີມງານຊ່ວຍເຫຼືອຂອງພວກເຮົາສໍາລັບການຊ່ວຍເຫຼືອດ່ວນແລະການຊີ້ນໍາທັນທີ.

en: Cognitive and Learning should not be empty.
lo: ສະຕິປັນຍາ ແລະການຮຽນຮູ້ບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Collect offers and increase conversions on product pages.
lo: ເກັບກໍາຂໍ້ສະເຫນີແລະເພີ່ມການແປງໃນຫນ້າຜະລິດຕະພັນ.

en: Completed
lo: ສຳເລັດແລ້ວ

en: Configure accessibility menu controls and behavior.
lo: ຕັ້ງຄ່າການຄວບຄຸມເມນູການຊ່ວຍເຂົ້າເຖິງ ແລະພຶດຕິກໍາ.

en: Contact Us.
lo: ຕິດຕໍ່ພວກເຮົາ

en: Contact us.
lo: ຕິດຕໍ່ພວກເຮົາ

en: Contrast should not be empty.
lo: ກົງກັນຂ້າມບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Control AI crawler access to low-value and sensitive pages.
lo: ຄວບຄຸມການເຂົ້າເຖິງຕົວກວາດເວັບຂອງ AI ໄປຫາໜ້າທີ່ມີຄ່າຕໍ່າ ແລະອ່ອນໄຫວ.

en: Current Plan: %s
lo: ແຜນການປັດຈຸບັນ: %s

en: Cursor should not be empty.
lo: ເຄີເຊີບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Customize icon, position, and appearance settings.
lo: ປັບແຕ່ງໄອຄອນ, ຕຳແໜ່ງ ແລະການຕັ້ງຄ່າຮູບລັກສະນະ.

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference
lo: Customise the size of the accessibility widget to your preference

en: Daily
lo: ປະຈໍາວັນ

en: Day Of Week
lo: ມື້ຂອງອາທິດ

en: Default should not be empty.
lo: ຄ່າເລີ່ມຕົ້ນບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Detailed Information By Category
lo: ຂໍ້​ມູນ​ລະ​ອຽດ​ໂດຍ​ປະ​ເພດ​

en: Disabled
lo: ຄົນພິການ

en: Dyslexia should not be empty.
lo: Dyslexia ບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Elderly should not be empty.
lo: ຜູ້ສູງອາຍຸບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Enable / Disable
lo: ເປີດໃຊ້ / ປິດໃຊ້ງານ

en: Enable or disable features that improve your website's accessibility.
lo: ເປີດໃຊ້ຫຼືປິດຄຸນສົມບັດທີ່ປັບປຸງການເຂົ້າເຖິງເວັບໄຊທ໌ຂອງທ່ານ.

en: Enable our plugin to see it visible on your website.
lo: ເປີດໃຊ້ plugin ຂອງພວກເຮົາເພື່ອເຂົ້າໄປເບິ່ງມັນປາກົດຢູ່ໃນເວັບໄຊທ໌ຂອງທ່ານ.

en: Enabled
lo: ເປີດໃຊ້ແລ້ວ

en: Feature Activity Highlights
lo: ຈຸດເດັ່ນຂອງການເຄື່ອນໄຫວຄຸນສົມບັດ

en: Features & Functionality
lo: ຄຸນສົມບັດ & ການທໍາງານ

en: Filter Content should not be empty.
lo: ເນື້ອຫາການກັ່ນຕອງບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Find your best fit with guided size recommendations.
lo: ຊອກຫາທີ່ເຫມາະສົມທີ່ສຸດຂອງທ່ານດ້ວຍການແນະນໍາຂະຫນາດທີ່ແນະນໍາ.

en: Friday
lo: ວັນສຸກ

en: Get Expert Audit Report.
lo: ໄດ້ຮັບບົດລາຍງານການກວດສອບຜູ້ຊ່ຽວຊານ.

en: Get Live Chat Support
lo: ຮັບການຊ່ວຍເຫຼືອການສົນທະນາສົດ

en: Gif Hide
lo: ເຊື່ອງ GIF

en: Go Beyond Automation With Expert Audits
lo: ໄປເກີນກວ່າອັດຕະໂນມັດດ້ວຍການກວດສອບຜູ້ຊ່ຽວຊານ

en: Group Of Pages
lo: ກຸ່ມໜ້າ

en: Have Questions Or Need Assistance? %s
lo: ມີຄຳຖາມ ຫຼື ຕ້ອງການຄວາມຊ່ວຍເຫຼືອບໍ? %s

en: Hello %s
lo: ສະບາຍດີ %s

en: How do I get help if I face issues?
lo: ຂ້ອຍຈະໄດ້ຄວາມຊ່ວຍເຫຼືອແນວໃດຖ້າຂ້ອຍປະເຊີນກັບບັນຫາ?

en: It helps store owners offer a more accessible browsing experience with controls for text, contrast, navigation, media, and language support.
lo: ມັນຊ່ວຍໃຫ້ເຈົ້າຂອງຮ້ານສະເຫນີປະສົບການການຊອກຫາທີ່ສາມາດເຂົ້າເຖິງໄດ້ຫຼາຍຂຶ້ນດ້ວຍການຄວບຄຸມຂໍ້ຄວາມ, ກົງກັນຂ້າມ, ການນໍາທາງ, ມີເດຍ, ແລະການສະຫນັບສະຫນູນພາສາ.

en: Language Settings
lo: ການຕັ້ງຄ່າພາສາ

en: Last 30 Days
lo: 30 ມື້ທີ່ຜ່ານມາ

en: Last 7 Days
lo: 7 ມື້ທີ່ຜ່ານມາ

en: Last Month
lo: ເດືອນທີ່ຜ່ານມາ

en: Lawful Risk
lo: ຄວາມສ່ຽງທີ່ຖືກຕ້ອງຕາມກົດໝາຍ

en: Limited Scan Notice
lo: ແຈ້ງການສະແກນຈໍາກັດ

en: Manage Features
lo: ຈັດການຄຸນສົມບັດ

en: Monday
lo: ວັນຈັນ

en: Motor Impaired should not be empty.
lo: ຄວາມບົກຜ່ອງດ້ານມໍເຕີບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Multi-Language Support
lo: ຮອງຮັບຫຼາຍພາສາ

en: Need Any Help?
lo: ຕ້ອງການຄວາມຊ່ວຍເຫຼືອບໍ?

en: Next
lo: ຕໍ່ໄປ

en: No scan history found (or API response is empty).
lo: ບໍ່ພົບປະຫວັດການສະແກນ (ຫຼືການຕອບສະຫນອງ API ແມ່ນຫວ່າງເປົ່າ).

en: Not Sure Which Plan Fits Best?
lo: ບໍ່ແນ່ໃຈວ່າແຜນການໃດທີ່ເຫມາະສົມທີ່ສຸດ?

en: One Click To Make Your Website Accessible Today
lo: ຄລິກດຽວເພື່ອເຮັດໃຫ້ເວັບໄຊທ໌ຂອງທ່ານສາມາດເຂົ້າເຖິງໄດ້ໃນມື້ນີ້

en: Only the first page of your website will be scanned. To request a full-site accessibility scan, please reach out to our team.
lo: ພຽງແຕ່ຫນ້າທໍາອິດຂອງເວັບໄຊທ໌ຂອງເຈົ້າຈະຖືກສະແກນ. ເພື່ອຮ້ອງຂໍການສະແກນການເຂົ້າເຖິງເຕັມເວັບໄຊທ໌, ກະລຸນາຕິດຕໍ່ທີມງານຂອງພວກເຮົາ.

en: Open
lo: ເປີດ

en: Our team can help you choose the right plan based on your store size, accessibility goals, and support needs.
lo: ທີມງານຂອງພວກເຮົາສາມາດຊ່ວຍໃຫ້ທ່ານເລືອກແຜນທີ່ເຫມາະສົມໂດຍອີງໃສ່ຂະຫນາດຮ້ານຂອງທ່ານ, ເປົ້າຫມາຍການເຂົ້າເຖິງ, ແລະຄວາມຕ້ອງການສະຫນັບສະຫນູນ.

en: Page URL
lo: URL ໜ້າ

en: Platform & Integration
lo: ເວທີ & ການເຊື່ອມໂຍງ

en: Please enter a valid URL to scan.
lo: ກະລຸນາໃສ່ URL ທີ່ຖືກຕ້ອງເພື່ອສະແກນ.

en: Prev
lo: ກ່ອນໜ້າ

en: Pro Plan
lo: ແຜນ Pro

en: Quickstart
lo: ເລີ່ມໄວ

en: Real Customer Questions
lo: ຄໍາຖາມຂອງລູກຄ້າທີ່ແທ້ຈິງ

en: Recommended Apps
lo: ແອັບທີ່ແນະນຳ

en: Refresh
lo: ໂຫຼດຂໍ້ມູນຄືນໃໝ່

en: Report Date
lo: ວັນທີລາຍງານ

en: Run scans and review accessibility findings.
lo: ດໍາເນີນການສະແກນ ແລະກວດເບິ່ງການຄົ້ນພົບການຊ່ວຍເຂົ້າເຖິງ.

en: Saturday
lo: ວັນເສົາ

en: Scan
lo: ສະແກນ

en: Scan Interval
lo: ໄລຍະຫ່າງສະແກນ

en: Scan Queued
lo: ສະແກນຄິວແລ້ວ

en: Scan Queued â Waiting To Startâ¦
lo: ສະແກນຄິວຢູ່ â ຶ ຶ ວ ົ ມ ລໍຖ້າເລີ່ມຕົ້ນ

en: Scan Scope
lo: ຂອບເຂດການສະແກນ

en: Scan To Check Compliance Of Accessibility
lo: ສະແກນເພື່ອກວດສອບການປະຕິບັດຕາມການເຂົ້າຫາ

en: Scanner Result
lo: ຜົນໄດ້ຮັບຂອງເຄື່ອງສະແກນ

en: Schedule a Call
lo: ກຳນົດເວລາການໂທ

en: Scheduled Scan
lo: ການສະແກນຕາມກຳນົດເວລາ

en: Search should not be empty.
lo: ການຄົ້ນຫາບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Select Language
lo: ເລືອກພາສາ

en: Set up translation visibility and language priorities.
lo: ຕັ້ງຄ່າການເບິ່ງເຫັນການແປ ແລະບູລິມະສິດພາສາ.

en: Set wholesale rules and simplify B2B pricing.
lo: ກໍານົດກົດລະບຽບການຂາຍຍົກແລະເຮັດໃຫ້ລາຄາ B2B ງ່າຍຂຶ້ນ.

en: Shopline
lo: ຮ້ານຄ້າ

en: Showing
lo: ກຳລັງສະແດງ

en: Specific Page
lo: ໜ້າສະເພາະ

en: Start Live Chat
lo: ເລີ່ມການສົນທະນາສົດ

en: Start with a %1$s7-day free trial%2$s to experience all features:
lo: ເລີ່ມຕົ້ນດ້ວຍການທົດລອງໃຊ້ຟຣີ %1$s7 ມື້%2$s ເພື່ອປະສົບການຄຸນສົມບັດທັງໝົດ:

en: Status
lo: ສະຖານະ

en: Sunday
lo: ວັນອາທິດ

en: Support & Partnership
lo: ສະຫນັບສະຫນູນ & ຄູ່ຮ່ວມງານ

en: The site url you entered is already registered.
lo: url ເວັບ​ໄຊ​ທີ່​ທ່ານ​ໃສ່​ແມ່ນ​ໄດ້​ລົງ​ທະ​ບຽນ​ແລ້ວ.

en: This Month
lo: ເດືອນນີ້

en: Thursday
lo: ວັນພະຫັດ

en: Time Of Day
lo: ເວລາຂອງມື້

en: To Scan All Page Or Group Of Pages, Please
lo: ເພື່ອສະແກນຫນ້າທັງຫມົດຫຼືກຸ່ມຂອງຫນ້າ, ກະລຸນາ

en: Total Accessibility Scans
lo: ສະແກນການເຂົ້າເຖິງທັງໝົດ

en: Tuesday
lo: ວັນອັງຄານ

en: Unable to render audit result.
lo: ບໍ່ສາມາດສະແດງຜົນການກວດສອບໄດ້.

en: Upgrade your plan to enable these features.
lo: ອັບເກຣດແຜນການຂອງທ່ານເພື່ອເປີດໃຊ້ຄຸນສົມບັດເຫຼົ່ານີ້.

en: Use this guide to quickly set up your Accessibility Assistant widget.
lo: ໃຊ້ຄູ່ມືນີ້ເພື່ອຕັ້ງຄ່າວິດເຈັດຜູ້ຊ່ວຍການຊ່ວຍເຂົ້າເຖິງຂອງທ່ານໄດ້ຢ່າງວ່ອງໄວ.

en: View Analytics
lo: ເບິ່ງການວິເຄາະ

en: View Result
lo: ເບິ່ງຜົນໄດ້ຮັບ

en: Virtual Keyboard should not be empty.
lo: ແປ້ນພິມສະເໝືອນບໍ່ຄວນຫວ່າງເປົ່າ.

en: Website screenshot
lo: ພາບຫນ້າຈໍເວັບໄຊທ໌

en: Wednesday
lo: ວັນພຸດ

en: Weekly
lo: ອາທິດ

en: Welcome to: Accessibility Assistant
lo: ຍິນດີຕ້ອນຮັບເຂົ້າສູ່ຜູ້ຊ່ວຍການເຂົ້າເຖິງ

en: What does this plugin help with?
lo: plugin ນີ້ຊ່ວຍຫຍັງ?

en: Wholesale App
lo: ແອັບຂາຍສົ່ງ

en: Wholesale Price & B2B Solution
lo: ລາຄາຂາຍສົ່ງ & B2B Solution

en: Widget Content / Appearance
lo: ເນື້ອຫາ Widget / ຮູບລັກສະນະ

en: Widget Engagements
lo: ການມີສ່ວນພົວພັນ Widget

en: Yes. Each plan unlocks additional controls and customization. Your current plan determines what appears as enabled in admin pages.
lo: ແມ່ນແລ້ວ. ແຕ່ລະແຜນຈະປົດລັອກການຄວບຄຸມ ແລະປັບແຕ່ງເພີ່ມເຕີມ. ແຜນການປະຈຸບັນຂອງທ່ານກໍານົດສິ່ງທີ່ປະກົດວ່າເປີດຢູ່ໃນຫນ້າ admin.

en: Yes. Higher plans support broad language coverage, language controls, and easier multilingual storefront accessibility.
lo: ແມ່ນແລ້ວ. ແຜນການທີ່ສູງຂຶ້ນສະຫນັບສະຫນູນການຄຸ້ມຄອງພາສາຢ່າງກວ້າງຂວາງ, ການຄວບຄຸມພາສາ, ແລະການເຂົ້າເຖິງຫນ້າຮ້ານຫຼາຍພາສາງ່າຍຂຶ້ນ.

en: You can reach the support team through the contact link in the footer. Paid plans include stronger support options based on tier.
lo: ທ່ານ​ສາ​ມາດ​ໄປ​ຫາ​ທີມ​ງານ​ສະ​ຫນັບ​ສະ​ຫນູນ​ໂດຍ​ຜ່ານ​ການ​ເຊື່ອມ​ຕໍ່​ການ​ຕິດ​ຕໍ່​ໃນ footer ໄດ້​. ແຜນການຈ່າຍລວມມີທາງເລືອກການສະຫນັບສະຫນູນທີ່ເຂັ້ມແຂງຂື້ນໂດຍອີງໃສ່ລະດັບ.

en: You have member access
lo: ທ່ານມີການເຂົ້າເຖິງສະມາຊິກ

en: Your scan is in the queue and will start soon.
lo: ການສະແກນຂອງທ່ານຢູ່ໃນຄິວ ແລະຈະເລີ່ມໃນໄວໆນີ້.

en: of
lo: ຂອງ

en: records
lo: ບັນທຶກ

en: result
lo: ຜົນໄດ້ຮັບ

en: warning sign
lo: ປ້າຍເຕືອນ

en: Chat With Our Support Team For Quick Help And Instant Guidance.
lo: ສົນທະນາກັບທີມງານຊ່ວຍເຫຼືອຂອງພວກເຮົາສໍາລັບການຊ່ວຍເຫຼືອດ່ວນແລະຄໍາແນະນໍາທັນທີ.

en: Customize Icon, Position, And Appearance Settings.
lo: ປັບແຕ່ງໄອຄອນ, ຕຳແໜ່ງ, ແລະການຕັ້ງຄ່າຮູບລັກສະນະ.

en: Enable Our Plugin To See It Visible On Your Website.
lo: ເປີດໃຊ້ Plugin ຂອງພວກເຮົາເພື່ອເບິ່ງມັນປາກົດຢູ່ໃນເວັບໄຊທ໌ຂອງທ່ານ.

en: Only The First Page Of Your Website Will Be Scanned. To Request A Full-Site Accessibility Scan, Please Reach Out To Our Team.
lo: ພຽງແຕ່ຫນ້າທໍາອິດຂອງເວັບໄຊທ໌ຂອງເຈົ້າຈະຖືກສະແກນ. ເພື່ອຮ້ອງຂໍການສະແກນການເຂົ້າເຖິງເວັບໄຊທ໌ເຕັມ, ກະລຸນາຕິດຕໍ່ທີມງານຂອງພວກເຮົາ.

en: Sepcific Page
lo: ໜ້າສະເພາະ

en: Set Up Translation Visibility And Language Priorities.
lo: ຕັ້ງຄ່າການເບິ່ງເຫັນການແປພາສາ ແລະບູລິມະສິດພາສາ.
