Accessibility Assistant 1.3.2 - en to lt translation catalogue (688 entries)

en: %1$s - Features%2$s
lt: %1$s - Funkcijos%2$s

en: %s language flag
lt: %s kalbos vėliava

en: / Yearly
lt: / Metinis

en: /monthly
lt: /mėnesinis

en: 1. Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget. %s
lt: 1. Pereikite į nustatymus ir įjunkite prieinamumo valdiklį. %s

en: 2. Click Save to apply the changes. %s
lt: 2. Spustelėkite išsaugoti, kad pritaikytumėte pakeitimus. %s

en: 5 days Free Trial
lt: 5 dienų nemokamas bandomasis laikotarpis

en: 5 out of 5 stars
lt: 5 iš 5 žvaigždučių

en: 7 days Free Trial
lt: 7 dienų nemokamas bandymas

en: A modernized version of the default design - visually polished, stylistically refined.
lt: Modernizuota numatytojo dizaino versija - vizualiai šlifuota, stilistiškai patobulinta.

en: ADHD should not be empty.
lt: ADHD neturėtų būti tuščias.

en: AI Easy LLMs.txt Generator
lt: AI Easy LLMs.txt generatorius

en: AI Fit Finder Size Recommender
lt: AI Fit Finder dydžio rekomendacija

en: Accent and Logo Elements
lt: Akcentų ir logotipo elementai

en: Access quick and detailed answers across all categories, helping you understand your accessibility tools without confusion.
lt: Pasiekite greitus ir išsamius visų kategorijų atsakymus, kurie padės suprasti pritaikymo neįgaliesiems įrankius be painiavos.

en: Access to all core accessibility tools included in the widget
lt: Prieiga prie visų pagrindinių prieinamumo įrankių, įtrauktų į valdiklį

en: Accessibility
lt: Prieinamumas

en: Accessibility Assistance
lt: Prieinamumo pagalba

en: Accessibility Assistant
lt: Prieinamumo asistentas

en: Accessibility Assistant Icon
lt: Prieinamumo asistento piktograma

en: Accessibility Assistant Logo
lt: Prieinamumo asistento logotipas

en: Accessibility Assistant should not be empty.
lt: Prieinamumo asistentas neturi būti tuščias.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done.
lt: Prieinamumo asistentas - populiarus rinkos produktas, kuris leidžia bet kuriam neįgaliam (kurčiam, aklam, nebyliam, silpnaregiui, riboto judumo) asmeniui naudoti šią programėlę savo poreikių patenkinimui.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done. By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values
lt: Prieinamumo asistentas, madingas produktas rinkoje, dėl kurio bet koks neįgalus (kurčias, aklas, nutildytas, vizualiai sutrikęs, mobilumo sutrikimas) asmuo gali naudoti šią programą savo reikalavimams, kad galėtų tai padaryti.Turėdami omenyje pagrindinį socialinį tikslą, mūsų novatoriška komanda dirbo ir pristatė šią programą rinkoje.Pagrindinis principas yra „kur naujovės atitinka socialines vertybes

en: Accessibility Features Overview
lt: Pritaikymo neįgaliesiems funkcijų apžvalga

en: Accessibility Fixes Applied
lt: Pritaikyti pritaikymo neįgaliesiems pataisymai

en: Accessibility PRO-Widget
lt: Prieigos prievandenis

en: Accessibility Profiles
lt: Pritaikymo neįgaliesiems profiliai

en: Accessibility Profiles & Settings
lt: Prieinamumo profiliai ir nustatymai

en: Accessibility Scanner
lt: Prieinamumo skaitytuvas

en: Accessibility Scanner History
lt: Pritaikymo neįgaliesiems skaitytuvo istorija

en: Accessibility Scanner Result
lt: Pritaikymo neįgaliesiems skaitytuvo rezultatas

en: Accessibility Score
lt: Prieinamumo balas

en: Accessibility Statement
lt: Prieinamumo pareiškimas

en: Accessibility Usage Insights
lt: Prieinamumo naudojimo įžvalgos

en: Accessibility Widget Color Schema
lt: Prieinamumo valdiklio spalvų schema

en: Accessibility by CartCoders
lt: Prieinamumas nuo CartCoders

en: Action
lt: Veiksmas

en: Activate App
lt: Suaktyvinti programą

en: Add a custom accessibility statement or external statement link
lt: Pridėkite pasirinktinį prieinamumo pareiškimą arba išorinio teiginio nuorodą

en: Add the following HTML code to insert the link:
lt: Norėdami įterpti nuorodą, pridėkite šį HTML kodą:

en: Adjust Background Colors
lt: Koreguoti fono spalvas

en: Adjust Text Colors
lt: Koreguoti teksto spalvas

en: Adjust Title Colors
lt: Koreguoti pavadinimų spalvas

en: Adjust Word & Letter Space
lt: Koreguoti žodžių ir raidžių tarpus

en: Advanced Color Adjustments (Text, Titles, Backgrounds)
lt: Pažangūs spalvų reguliavimai (tekstas, pavadinimai, fonai)

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: Alignment should not be empty.
lt: Lygiavimas neturi būti tuščias.

en: All Basic Features
lt: Visos pagrindinės funkcijos

en: All Features of Growth Plan
lt: Visos augimo plano savybės

en: All Features of Startup Plan
lt: Visos paleidimo plano savybės

en: All Page
lt: Visas puslapis

en: All Professional Features
lt: Visos profesionalios funkcijos

en: All widgets and advanced features require an active plan. %1$sCompare plans%2$s to find your perfect fit.
lt: Visiems valdikliams ir pažangioms funkcijoms reikalingas aktyvus planas.%1 $ scompare planai%2 $ s, kad rastumėte tobulą tinkamumą.

en: Allows customization of heading/title colors to increase focus or contrast.
lt: Leidžia pritaikyti antraštės/pavadinimo spalvas, kad padidėtų fokusavimas ar kontrastas.

en: Allows speech-to-text typing to help users who have difficulty using keyboards.
lt: Leidžia spausdinti kalbos tekstą, kad būtų galima padėti vartotojams, kuriems sunku naudoti klaviatūrą.

en: Already Registered
lt: Jau įregistruota

en: Also Available On Other Platforms
lt: Taip pat prieinama ir kitose platformose

en: Analysis Overview
lt: Analizės apžvalga

en: Analytics Overview
lt: „Analytics“ apžvalga

en: Analytics overview
lt: „Analytics“ apžvalga

en: App Status
lt: Programos būsena

en: Applies color filters to assist users with different types of color blindness.
lt: Taiko spalvų filtrus, kad padėtų vartotojams, turintiems įvairių rūšių spalvų aklumą.

en: Are plans feature-gated?
lt: Ar planai yra riboti?

en: Automated Accessibility score has limitations
lt: Automatizuotas prieinamumo balas turi apribojimų

en: Automated scans can identify many accessibility issues, but they can’t capture every WCAG 2.1 and 2.2 requirement. Our expert manual audits close these gaps by providing in-depth reviews, actionable insights, and tailored remediation recommendations.
lt: Automatizuotas nuskaitymas gali nustatyti daugybę prieinamumo problemų, tačiau jie negali užfiksuoti kiekvieno WCAG 2.1 ir 2.2 reikalavimų.Mūsų ekspertų vadovo auditai užbaigia šias spragas, pateikdamas išsamias apžvalgas, įgyvendinamas įžvalgas ir pritaikytas ištaisymo rekomendacijas.

en: Automated scans can't catch everything. Get a full manual audit.
lt: Automatinis nuskaitymas negali sugauti visko. Gaukite visą rankinį auditą.

en: Automated score has limitations
lt: Automatinis balas turi apribojimų

en: Automatic scans to ensure your store stays compliant with accessibility standards over time
lt: Automatinis nuskaitymas, siekiant užtikrinti, kad jūsų parduotuvė laikui bėgant atitiktų prieinamumo standartus

en: Back
lt: Atgal

en: Background Colors
lt: Fono spalvos

en: Background Colors should not be empty.
lt: Fono spalvos neturi būti tuščios.

en: Bargain App
lt: Sandorio programa

en: Bargain App by CartCoders
lt: „CartCoders“ pigi programa

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Basic Plan
lt: Pagrindinis planas

en: Basic customization options for layout and appearance
lt: Pagrindinės išdėstymo ir išvaizdos pritaikymo parinktys

en: Big Black Cursor
lt: Didelis juodas žymeklis

en: Big Black Cursor for Better Visibility
lt: Didelis juodas žymeklis geresniam matomumui

en: Big Black Cursor should not be empty.
lt: Didelis juodas žymeklis neturi būti tuščias.

en: Big Cursor
lt: Didelis žymeklis

en: Big Cursor should not be empty.
lt: Didelis žymeklis neturi būti tuščias.

en: Big black Cursor
lt: Didelis juodas žymeklis

en: Bigblack Cursor
lt: Didelis juodas žymeklis

en: Bigger Text
lt: Didesnis tekstas

en: Bigger Text Icon
lt: Didesnė teksto piktograma

en: Bigger Text should not be empty.
lt: Didesnis tekstas neturi būti tuščias.

en: Blind
lt: Aklas

en: Blind should not be empty.
lt: Žaliuzė neturi būti tuščia.

en: Bottom Left
lt: Apačioje kairėje

en: Bottom Right
lt: Apačioje dešinėje

en: By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values"
lt: Atsižvelgdama į pagrindinį socialinį tikslą, mūsų inovatyvi komanda dirbo ir pristatė šią programėlę rinkai. Pagrindinis principas yra "Kur inovacijos susitinka su socialinėmis vertybėmis"

en: Can I use this with multilingual stores?
lt: Ar galiu tai naudoti daugiakalbėse parduotuvėse?

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cancel Plan
lt: Atšaukti planą

en: Cancel should not be empty.
lt: Atšaukimo laukas neturi būti tuščias.

en: Cannot Customise Widget
lt: Negalima pritaikyti valdiklio

en: CartCoders Logo
lt: CartCoders logotipas

en: Categories detailed information
lt: Kategorijos Išsami informacija

en: Center
lt: Centras

en: Center should not be empty.
lt: Centravimas neturi būti tuščias.

en: Change Widget Color & Positioning
lt: Keisti valdiklio spalvą ir padėties nustatymą

en: Change the Color Schema of Widget
lt: Keisti valdiklio spalvų schemą

en: Changes the color of general text for better visibility and contrast.
lt: Pakeičia bendrojo teksto spalvą, kad būtų geresnis matomumas ir kontrastas.

en: Chat With Our Support Team For Quick Help And Instant Guidance.
lt: Kalbėkite su mūsų palaikymo komanda, kad gautumėte greitos pagalbos ir tiesioginių patarimų.

en: Chat With Us
lt: Kalbėkitės su mumis

en: Chat with our support team for quick help and instant guidance.
lt: Kalbėkite su mūsų palaikymo komanda, kad gautumėte greitos pagalbos ir tiesioginių nurodymų.

en: Check Accessibility Free
lt: Patikrinkite prieinamumą nemokamai

en: Choose Design
lt: Pasirinkite dizainą

en: Choose Widget Icon
lt: Pasirinkite valdiklio piktogramą

en: Choose Widget Inner Color
lt: Pasirinkite Vidinę valdiklį

en: Choose Widget Outer Color
lt: Pasirinkite valdiklio išorinę spalvą

en: Choose the annual plan that best fits your needs. Each plan provides a variety of features and customization options. Your selected plan will determine the features available in the widget. Plus, take advantage of a complimentary year to explore all the features and boost your store's accessibility.
lt: Pasirinkite metinį planą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius. Kiekvienas planas suteikia įvairių funkcijų ir pritaikymo galimybių. Jūsų pasirinktas planas nustatys valdiklyje prieinamas funkcijas. Be to, pasinaudokite nemokamais metais, kad galėtumėte ištyrinėti visas funkcijas ir pagerinti savo parduotuvės prieinamumą.

en: Close
lt: Uždaryti

en: Code
lt: Kodas

en: Cognitive and Learning
lt: Kognityvinis ir mokymasis

en: Cognitive and Learning should not be empty.
lt: Pažinimas ir mokymasis neturėtų būti tušti.

en: Collect offers and increase conversions on product pages.
lt: Surinkite pasiūlymus ir padidinkite konversijų skaičių produktų puslapiuose.

en: Color Adjustments
lt: Spalvų pakeitimai

en: Color Blind
lt: Daltonizmas

en: Color Blind Options
lt: Daltonizmo parinktys

en: Color Blind should not be empty.
lt: Daltonizmas neturi būti tuščias.

en: Color Blind-Friendly Viewing Options
lt: Daltonizmui palankūs peržiūros variantai

en: Color Schema
lt: Spalvų schema

en: Completed
lt: Užbaigta

en: Compliant
lt: Suderinamas

en: Compliant under WCAG 2.0, 2.1 & 2.2
lt: Atitinkama pagal WCAG 2.0, 2.1 ir 2.2

en: Configure accessibility menu controls and behavior.
lt: Konfigūruokite pritaikymo neįgaliesiems meniu valdiklius ir elgseną.

en: Contact Us
lt: Susisiekite su mumis

en: Contact Us.
lt: Susisiekite su mumis

en: Contact us
lt: Susisiekite su mumis

en: Contact us.
lt: Susisiekite su mumis

en: Content Adjustment & Color Blind Feature
lt: Turinio koregavimas ir spalvų aklųjų funkcija

en: Content Adjustments
lt: Turinio pakeitimai

en: Content Customization
lt: Turinio pritaikymas

en: Content Scaling
lt: Turinio mastelio keitimas

en: Content Scaling & Content Spacing
lt: Turinio mastelio keitimas ir turinio tarpai

en: Content Scaling & Read Mode for Better Focus
lt: Turinio mastelio keitimas ir skaitymo režimas geresniam susikoncentravimui

en: Content Scaling should not be empty.
lt: Turinio mastelio keitimas neturi būti tuščias.

en: Continue
lt: Tęsti

en: Contrast
lt: Kontrastas

en: Contrast +
lt: Kontrastas +

en: Contrast Icon
lt: Kontrasto piktograma

en: Contrast should not be empty.
lt: Kontrastas neturėtų būti tuščias.

en: Control AI crawler access to low-value and sensitive pages.
lt: Valdykite AI tikrinimo prieigą prie mažos vertės ir jautrių puslapių.

en: Controller Background
lt: Valdiklio fonas

en: Current Plan: %s
lt: Dabartinis planas: %s

en: Cursor
lt: Žymeklis

en: Cursor Icon
lt: Žymeklio piktograma

en: Cursor should not be empty.
lt: Žymeklis neturi būti tuščias.

en: Custom Design
lt: Pritaikytas dizainas

en: Customers will be provided with the option of accessing the plugin for accessing the advanced features. Through which the customer can enable/disable the functionality and access the application on his system.
lt: Klientams bus suteikta galimybė pasiekti papildinį, kad galėtų naudotis pažangesnėmis funkcijomis. Taip klientas galės įjungti/išjungti funkcijas ir pasiekti programėlę savo sistemoje.

en: Customise Position
lt: Pritaikyti poziciją

en: Customise Widget Position and Padding
lt: Pritaikyti valdiklio poziciją ir užpildymą

en: Customize Icon, Position, And Appearance Settings.
lt: Tinkinkite piktogramos, padėties ir išvaizdos nustatymus.

en: Customize icon, position, and appearance settings.
lt: Tinkinkite piktogramos, padėties ir išvaizdos nustatymus.

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference
lt: Customise the size of the accessibility widget to your preference

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference"
lt: Tinkinkite prieinamumo valdiklio dydį pagal savo pirmenybę “

en: Customize the widget color scheme to match your brand identity
lt: Tinkinkite valdiklio spalvų schemą, kad atitiktų jūsų prekės ženklo identitetą

en: Customize the widget launch icon and apply your own branding
lt: Tinkinkite valdiklio paleidimo piktogramą ir pritaikykite savo prekės ženklą

en: Daily
lt: Kasdien

en: Dark Contrast
lt: Tamsus kontrastas

en: Dark Contrast should not be empty.
lt: Tamsus kontrastas neturi būti tuščias.

en: Dashboard
lt: Prietaisų skydelis

en: Day Of Week
lt: Savaitės diena

en: Dedicated account manager for priority onboarding and support
lt: Skirtas paskyros tvarkyklė, skirta prioritetiniam įlipimui ir palaikymui

en: Default
lt: Numatytasis

en: Default Design
lt: Numatytasis dizainas

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Default should not be empty.
lt: Numatytasis laukas neturi būti tuščias.

en: Desaturate
lt: Sotumo mažinimas

en: Desaturate Icon
lt: Desaturacinė piktograma

en: Desaturate should not be empty.
lt: Sotumo mažinimas neturi būti tuščias.

en: Designed specifically for mobile - similar to the default but optimized for smaller screens and touch-friendly interaction.
lt: Sukurtas specialiai mobiliesiems - panašus į numatytąjį, tačiau optimizuotas mažesniems ekranams ir jutiklinei sąveikai.

en: Desktop Position
lt: Darbalaukio pozicija

en: Detailed Information By Category
lt: Išsami informacija pagal kategorijas

en: Detailed information by category
lt: Išsami informacija pagal kategoriją

en: Didn't receive the code?
lt: Negavote kodo?

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disable Branding
lt: Išjungti prekės ženklą

en: Disable Hover Text
lt: Išjungti užvedimo tekstą

en: Disable Hover text on widget and widget Loader
lt: Išjungti užvedimo tekstą valdiklyje ir valdiklių įkėlimo priemonėje

en: Disable Report Problem
lt: Išjungti ataskaitos problemą

en: Disable Widget Sound
lt: Išjunkite valdiklio garsą

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Disables all website sounds to assist users sensitive to audio.
lt: Išjunkite visus svetainės garsus, kad padėtų vartotojams jautriems garso įrašams.

en: Disables the ability for users to report problems through the app.
lt: Išjungia vartotojų galimybes pranešti apie problemas per programą.

en: Display & Media Controls
lt: Ekrano ir laikmenos valdikliai

en: Displays a panel with important and frequently used links for easier navigation.
lt: Rodomas skydelis su svarbiomis ir dažnai naudojamomis nuorodomis, kad būtų lengviau naršyti.

en: Displays an on-screen keyboard for users who can't use a physical one.
lt: Rodoma ekrano klaviatūra vartotojams, kurie negali naudoti fizinio.

en: Do you want to put as link?
lt: Ar norite įdėti kaip nuorodą?

en: Do you want to put this widget as link?
lt: Ar norite pateikti šį valdiklį kaip nuorodą?

en: Dyslexia
lt: Disleksija

en: Dyslexia should not be empty.
lt: Disleksija neturėtų būti tuščia.

en: Ease of access to change the background/font color
lt: Lengvas prieigos prie fono/šrifto spalvos keitimo

en: Edit %s language
lt: Redaguoti %s kalbą

en: Edit Languages
lt: Redaguoti kalbas

en: Elderly
lt: Pagyvenę žmonės

en: Elderly should not be empty.
lt: Pagyvenęs žmogus neturėtų būti tuščias.

en: Enable
lt: Įjungti

en: Enable / Disable
lt: Įjungti / Išjungti

en: Enable /Disable
lt: Įjungti / Išjungti

en: Enable Disable Features
lt: Įjungti/išjungti funkcijas

en: Enable Our Plugin To See It Visible On Your Website.
lt: Įgalinkite mūsų papildinį, kad jis būtų matomas jūsų svetainėje.

en: Enable or disable features that improve your website's accessibility.
lt: Įgalinkite arba išjunkite funkcijas, kurios pagerina jūsų svetainės pasiekiamumą.

en: Enable or disable media elements like audio, video, and GIFs
lt: Įgalinkite arba išjunkite žiniasklaidos elementus, tokius kaip garso, vaizdo įrašas ir GIF

en: Enable or disable the widget as needed
lt: Įgalinkite arba išjunkite valdiklį pagal poreikį

en: Enable our plugin to see it visible on your website.
lt: Įgalinkite mūsų papildinį, kad jis būtų matomas jūsų svetainėje.

en: Enable readable fonts, reading mask, and title highlighting
lt: Įgalinkite skaitomus šriftus, skaitymo kaukę ir pavadinimo paryškinimą

en: Enable/
lt: Įjungti/

en: Enable/Disable Accessibility Features
lt: Įgalinti/išjungti prieinamumo funkcijas

en: Enable/Disable Features
lt: Įjungti/išjungti funkcijas

en: Enable/Disable Media
lt: Įjungti/išjungti mediją

en: Enable/Disable Widget
lt: Įjungti/išjungti valdiklį

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Enables a large black cursor to improve visibility for users with low vision.
lt: Įgalina didelį juodą žymeklį, kad pagerintų silpną matymą vartotojams.

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.
lt: Įgalina daugiakalbį palaikymą, pagrįstą vartotojo kalbos nuostatomis ar nustatymais.

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.Statement Link?
lt: Įgalinate daugiakalbį palaikymą, pagrįstą vartotojo kalbos nuostatomis ar nustatymais.Statement nuoroda?

en: Enhanced Usability for All Accessibility Needs
lt: Pagerintas naudojamumas visiems prieinamumo poreikiams

en: Enjoy a %1$s5-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
lt: Mėgaukitės %1$s5 dienų nemokamu bandomuoju laikotarpiu%2$s su prieiga prie pasirinkto plano funkcijų:

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features.
lt: Mėgaukitės 1 %1 USD S7 dienos bandomuoju bandiniu %2 USD S su prieiga prie pasirinkto plano funkcijų.

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
lt: Mėgaukitės 1 $ 1 $ S7 dienos bandomuoju bandomuoju %2 USD s, naudodamiesi pasirinkto plano funkcijomis:

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision
lt: Padidinkite arba sumažina turinio dydį, nepaveikdamas išdėstymo, padedant vartotojams silpną matymą

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision.
lt: Padidinkite arba sumažina turinio dydį, nepaveikdami išdėstymo, padedant vartotojams, turintiems silpną regėjimą.

en: Enter OTP
lt: Įveskite OTP

en: Enter the 6-digit OTP sent to your email address.
lt: Įveskite 6 skaitmenų OTP, išsiųstą į jūsų el. Pašto adresą.

en: Enter your statement page link here...
lt: Įveskite savo teiginio puslapio nuorodą čia ...

en: Error!
lt: Klaida!

en: Events Clicked
lt: Įvykiai spustelėjo

en: Events-Clicked
lt: Spustelėti įvykiai

en: Extended widget customization options including layout and branding
lt: Išplėstinės valdiklio pritaikymo parinktys, įskaitant išdėstymą ir prekės ženklą

en: FAQs
lt: DUK

en: Failed Checks
lt: Nepavyko čekiai

en: Fast Chat Support during business hours
lt: Greitas pokalbių palaikymas darbo valandomis

en: Feature Activity Highlights
lt: Funkcijų veiklos akcentai

en: Features & Functionality
lt: Savybės ir funkcionalumas

en: Filter Content
lt: Filtrų turinys

en: Filter Content should not be empty.
lt: Filtro turinio laukas neturi būti tuščias.

en: Finally, access the settings to change the background and font colors. This step lets you personalize the widget's appearance, ensuring it matches your brand's style or enhances readability for users. Select your preferred colors and apply them to make the widget visually appealing and accessible.
lt: Galiausiai, pasiekite nustatymus, kad pakeistumėte fono ir šrifto spalvas. Šis žingsnis leidžia personalizuoti valdiklio išvaizdą, užtikrinant, kad ji atitiktų jūsų prekės ženklo stilių arba pagerintų skaitomumą naudotojams. Pasirinkite pageidaujamas spalvas ir pritaikykite jas, kad valdiklis būtų vizualiai patrauklus ir prieinamas.

en: Find your best fit with guided size recommendations.
lt: Raskite tinkamiausią dydį vadovaudamiesi rekomendacijomis dėl dydžio.

en: Floating Widget Icon Color
lt: Plūduriuojančios valdiklio piktogramos spalva

en: Floating Widget Padding
lt: Plūduriuojantis valdiklio paminkštinimas

en: Floating Widget Position
lt: Plūduriuojanti valdiklio padėtis

en: Floating Widget Size
lt: Plūduriuojantis valdiklio dydis

en: Focus Mask
lt: Fokuso kaukė

en: Font Readability
lt: Šrifto skaitomumas

en: Free Accessibility Check
lt: Nemokamas prieinamumo patikrinimas

en: Friday
lt: penktadienis

en: Full access to %1$sall accessibility widgets%2$s and features
lt: Visiška prieiga prie %1 $ Sall Prieinamumo valdikliams %2 $ s ir funkcijos

en: Fully customizable widget with advanced control options
lt: Visiškai pritaikomas valdiklis su išplėstinėmis valdymo parinktimis

en: GIF Hide
lt: GIF paslėpimas

en: GIF Hide should not be empty.
lt: GIF paslėpimas neturi būti tuščias.

en: Get Expert Audit Report.
lt: Gaukite ekspertų audito ataskaitą.

en: Get Live Chat Support
lt: Gaukite tiesioginių pokalbių palaikymą

en: Get Started: Activate Widget and Add Footer Link
lt: Pradėkite: suaktyvinkite valdiklį ir pridėkite poraštės nuorodą

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
lt: Gaukite %1$s15%% nuolaidą%2$s metinei prenumeratai pasirinkę %1$s%3$s planą.%2$s

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sGrowth Plan.%2$s
lt: Gaukite A%1 $ S15 %% nuolaidą%2 $ s kasmet prenumerata, kai pasirenkate%1 $ SGROWTH planą.%2 $ S

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
lt: Gaukite %1$s20%% nuolaidą%2$s metinei prenumeratai pasirinkę %1$s%3$s planą.%2$s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sScale Plan.%2$s
lt: Gaukite 1 $ 1 $ S20 %% nuolaida%2 $ S kasmet prenumerata, kai pasirenkate%1 $ SSCALE planą.%2 $ S

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
lt: Gaukite %1$s25%% nuolaidą%2$s metinei prenumeratai pasirinkę %1$s%3$s planą.%2$s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sEstablished Plan.%2$s
lt: Gaukite A%1 $ S25 %% nuolaidą%2 USD S į metinę prenumeratą, kai pasirenkate%1 $ SESTAKSED PLAND.%2 $ S

en: Get a %1$s29%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sProfessional Plan.%2$s
lt: Gaukite %1$s29%% nuolaidą%2$s metinei prenumeratai, kai pasirinksite %1$sProfesionalų planą.%2$s

en: Get a %1$s40%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sPremium Plan.%2$s
lt: Gaukite %1$s40%% nuolaidą%2$s metinei prenumeratai, kai pasirinksite %1$sPremium planą.%2$s

en: Get a Detailed Expert Audit Report
lt: Gaukite išsamią ekspertų audito ataskaitą

en: Get started with a plan that matches your requirements:
lt: Pradėkite nuo plano, kuris atitiktų jūsų reikalavimus:

en: Get started with the Accessibility widget by enabling it in our Settings under the Widget Option section.
lt: Pradėkite naudoti prieinamumo valdiklį įjungdami jį mūsų nustatymuose valdiklio parinkčių skyriuje.

en: Gif Hide
lt: GIF paslėpimas

en: Go Beyond Automation With Expert Audits
lt: Išplėskite automatizavimą naudodami ekspertų auditą

en: Go Beyond Automation with Expert Audits
lt: Perženkite automatizavimą su ekspertų auditais

en: Group Of Pages
lt: Puslapių grupė

en: Have Questions Or Need Assistance? %s
lt: Turite klausimų ar reikia pagalbos? %s

en: Have questions or need assistance? %1$sContact us%2$s
lt: Turite klausimų ar reikia pagalbos? %1$sSusisiekite su mumis%2$s

en: Have questions or need assistance? %s
lt: Turite klausimų ar reikia pagalbos? %s

en: Have questions or need assistance? <a href="%s" target="_blank">Contact us</a>
lt: Turite klausimų ar reikia pagalbos? <a href="%s" target="_blank">Susisiekite su mumis</a>

en: Hello %s
lt: Sveiki, %s

en: Hide GIFs and Animations for Reduced Distraction
lt: Paslėpti GIF ir animacijas mažesniam dėmesio blaškymui

en: Hide Interface
lt: Paslėpti sąsają

en: Hide Interface should not be empty.
lt: Sąsajos paslėpimas neturi būti tuščias.

en: Hide Search Bar
lt: Slėpti paieškos juostą

en: Hide Statement
lt: Slėpti teiginį

en: Hides GIF animations that can distract or trigger motion sensitivity.
lt: Slepia GIF animacijas, kurios gali atitraukti ar suaktyvinti judesio jautrumą.

en: Hides the search bar from the user interface.
lt: Slepia paieškos juostą iš vartotojo sąsajos.

en: Hides the statement section from the user interface.
lt: Selodo skiltį „Schement“ iš vartotojo sąsajos.

en: High Saturation
lt: Didelis sotumas

en: High Saturation Icon
lt: Aukštos sodrumo piktograma

en: High saturation should not be empty.
lt: Didelis sotumas neturi būti tuščias.

en: Highlight Focus
lt: Paryškinti fokusuojant

en: Highlight Focus should not be empty.
lt: Fokusuojamo paryškinimas neturi būti tuščias.

en: Highlight Hover
lt: Paryškinti užvedant

en: Highlight Hover should not be empty.
lt: Užvedimo paryškinimas neturi būti tuščias.

en: Highlight Links
lt: Paryškinti nuorodas

en: Highlight Links should not be empty.
lt: Nuorodų paryškinimas neturi būti tuščias.

en: Highlight Titles
lt: Paryškinti pavadinimus

en: Highlight Titles should not be empty.
lt: Pavadinimų paryškinimas neturi būti tuščias.

en: Highlight on Hover and Focus for Easier Navigation
lt: Paryškinimas užvedant ir fokusuojant lengvesnei navigacijai

en: Highlights elements when hovered, helping users follow cursor movements.
lt: Svarbiausi elementai, kai jie užklupo, padeda vartotojams sekti žymeklio judesius.

en: Highlights focused elements, enhancing accessibility for keyboard navigation.
lt: Svarbiausi elementai, sustiprinantys klaviatūros navigacijos prieinamumą.

en: How do I get help if I face issues?
lt: Kaip gauti pagalbos iškilus problemoms?

en: How to Add an Accessibility Link to Your Footer
lt: Kaip pridėti prieinamumo nuorodą prie savo poraštės

en: How to Enable/Disable Widget
lt: Kaip įjungti/išjungti valdiklį

en: How to cancel your subscription
lt: Kaip atšaukti prenumeratą

en: How to contact support if you are on the Free plan
lt: Kaip susisiekti su palaikymu, jei esate pagal nemokamą planą

en: How to enable the Free plan
lt: Kaip įgalinti nemokamą planą

en: If you are on the Free plan, you can reach our support team by sending an email to
lt: Jei naudojatės nemokamu planu, galite susisiekti su mūsų palaikymo komanda, siųsdami el. Laišką

en: If you need further assistance, please contact us at
lt: Jei jums reikia papildomos pagalbos, susisiekite su mumis

en: If you need further assistance, please contact us at %1$s. You can also check our %2$s for more information.
lt: Jei jums reikia papildomos pagalbos, susisiekite su mumis %1$s. Taip pat galite peržiūrėti mūsų %2$s norėdami gauti daugiau informacijos.

en: If you require any further information or assistance, please do not hesitate to contact us. Our support team is readily available to address any queries or concerns you may have regarding our subscription plans or any other aspect of our app.
lt: Jei jums reikia papildomos informacijos ar pagalbos, nedvejodami susisiekite su mumis. Mūsų palaikymo komanda visada pasiruošusi atsakyti į visus jūsų klausimus ar abejonės dėl mūsų prenumeratos planų ar bet kurio kito mūsų programėlės aspekto.

en: Image Alt Tooltip
lt: Paveikslėlio alt patarimas

en: Image Alt Tooltip should not be empty.
lt: Paveikslėlio alt patarimas neturi būti tuščias.

en: Image Hide
lt: Paveikslėlių paslėpimas

en: Image Hide should not be empty.
lt: Paveikslėlių paslėpimas neturi būti tuščias.

en: Image alt Tooltip
lt: „Image Alt“ patarimas

en: Image, Video & GIF Enable/Disable
lt: Vaizdas, vaizdo įrašas ir GIF įjungimas/išjungimas

en: Image/Video Hide
lt: Paveikslėlių/vaizdo įrašų paslėpimas

en: Includes all features from the %s Plan
lt: Apima visas %s plano funkcijas

en: Includes all features from the Growth Plan
lt: Apima visas augimo plano funkcijas

en: Includes all features from the Scale Plan
lt: Apima visas skalės plano funkcijas

en: Includes all features from the Startup Plan
lt: Apima visas funkcijas iš paleidimo plano

en: Invert Colors
lt: Apversti spalvas

en: Invert Colors should not be empty.
lt: Spalvų inversija neturi būti tuščia.

en: It helps store owners offer a more accessible browsing experience with controls for text, contrast, navigation, media, and language support.
lt: Tai padeda parduotuvių savininkams pasiūlyti labiau prieinamą naršymo patirtį naudojant teksto, kontrasto, naršymo, medijos ir kalbos palaikymo valdiklius.

en: Keyboard Nav
lt: Klaviatūros navigacija

en: Keyboard Nav Icon
lt: Klaviatūros navigacijos piktograma

en: Keyboard Navigation
lt: Klaviatūros navigacija

en: Keyboard should not be empty.
lt: Klaviatūra neturi būti tuščia.

en: Kindly note that upon opting for a subscription plan within our app, please be informed that refunds will not be applicable. This policy applies universally to all subscription plans offered, including both monthly and yearly options. We appreciate your understanding and cooperation in adhering to our policy, as we aim to ensure consistency and fairness in all aspects of our subscription services.
lt: Maloniai atkreipkite dėmesį, kad pasirinkus prenumeratos planą mūsų programėlėje, pinigų grąžinimas nebus taikomas. Ši politika taikoma visiems siūlomiems prenumeratos planams, įskaitant mėnesinius ir metinius variantus. Dėkojame už supratimą ir bendradarbiavimą laikantis mūsų politikos, nes siekiame užtikrinti nuoseklumą ir sąžiningumą visuose prenumeratos paslaugų aspektuose.

en: LLMs.txt Generator
lt: LLMs.txt generatorius

en: Language Controllers
lt: Kalbos valdikliai

en: Language Settings
lt: Kalbos nustatymai

en: Language Sorting
lt: Kalbos rūšiavimas

en: Language Variable
lt: Kalbos kintamasis

en: Language hidden
lt: Kalba paslėpta

en: Language visible
lt: Kalba matoma

en: Languages
lt: Kalbos

en: Last 30 Days
lt: Paskutinės 30 dienų

en: Last 7 Days
lt: Paskutinės 7 dienos

en: Last Month
lt: Praėjusį mėnesį

en: Lawful Risk
lt: Teisėta rizika

en: Left Alignment
lt: Kairės pusės lygiavimas

en: Left Alignment should not be empty.
lt: Kairės pusės lygiavimas neturi būti tuščias.

en: Let's Go
lt: Pradėkime

en: Let's start by choosing a plan that fits your needs.
lt: Pradėkime pasirinkdami planą, kuris atitinka jūsų poreikius.

en: Lets users control the site using voice commands for hands-free accessibility.
lt: Leidžia vartotojams valdyti svetainę, naudodamiesi balso komandomis, kad būtų prieinamos laisvų rankų įranga.

en: Letter Spacing
lt: Raidžių tarpai

en: Letter Spacing should not be empty.
lt: Raidžių tarpai neturi būti tušti.

en: Light Contrast
lt: Šviesus kontrastas

en: Light Contrast should not be empty.
lt: Šviesus kontrastas neturi būti tuščias.

en: Limited Scan Notice
lt: Riboto nuskaitymo pranešimas

en: Line Height
lt: Eilutės aukštis

en: Line Height & Alignments
lt: Eilutės aukštis ir lygiavimas

en: Line Height should not be empty.
lt: Eilutės aukštis neturi būti tuščias.

en: Locate the place where you want to add the link (typically just before the closing <code>&lt;/footer&gt;</code> or <code>&lt;/body&gt;</code> tag).
lt: Raskite vietą, kurioje norite pridėti nuorodą (paprastai prieš pat uždarymą <code> & lt;/foother & gt; </code> arba <codes> & lt;/head & gt; </code> žyma).

en: Low Saturation
lt: Mažas sotumas

en: Low Saturation Icon
lt: Mažos sodrumo piktograma

en: Low saturation should not be empty.
lt: Mažas sotumas neturi būti tuščias.

en: Manage Features
lt: Tvarkyti funkcijas

en: Manage Languages
lt: Valdyti kalbas

en: Media Control
lt: Medijos valdymas

en: Menu Settings
lt: Meniu nustatymai

en: Middle Left
lt: Viduryje kairėje

en: Middle Right
lt: Viduryje dešinėje

en: Mobile Design
lt: Mobilusis dizainas

en: Mobile Position
lt: Mobilioji pozicija

en: Mobile View Design
lt: Mobiliojo vaizdo dizainas

en: Mobile view Design
lt: Mobiliojo vaizdo dizainas

en: Modifies background colors to reduce eye strain and improve content legibility.
lt: Modifikuoja fono spalvas, kad sumažintų akių įtempimą ir pagerintų turinio įskaitomumą.

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Monthly
lt: Mėnesinis

en: Most 5 Used Feature Analytics
lt: Dauguma 5 naudotų funkcijų analizės

en: Motor Impaired
lt: Variklio sutrikimas

en: Motor Impaired should not be empty.
lt: Variklio sutrikimas neturi būti tuščias.

en: Multiple Languages Support
lt: Kelių kalbų palaikymas

en: Mute Sounds
lt: Nutildyti garsus

en: Mute Sounds should not be empty.
lt: Garsų nutildymas neturi būti tuščias.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget.
lt: Eikite į nustatymus ir įjunkite prieinamumo valdiklį.

en: Navigate to the Plan page and click on the Cancel Subscription button
lt: Eikite į plano puslapį ir spustelėkite mygtuką Atšaukti prenumeratą

en: Navigation & Input
lt: Navigacija ir įvestis

en: Navigation and Interaction Controllers
lt: Navigacijos ir sąveikos valdikliai

en: Need Any Help?
lt: Reikia pagalbos?

en: Need help deciding? Contact us at %1$s or check our %2$s for detailed feature comparisons.
lt: Reikia pagalbos sprendimo?Susisiekite su mumis 1 USD 1 USD arba patikrinkite, ar nėra mūsų 2 USD.

en: Need help or want to remove branding?
lt: Reikia pagalbos ar norite pašalinti prekės ženklą?

en: Next
lt: Kitas

en: No Significant Most Features Usage Found
lt: Nerasta jokių reikšmingų daugiausiai funkcijų

en: No relevant data is available for the specified range
lt: Nurodyto diapazono duomenų nėra

en: No scan history found (or API response is empty).
lt: Nerasta nuskaitymo istorijos (arba API atsakymas tuščias).

en: Not Applicable or It May Require Manual Audit
lt: Netaikoma, arba tam gali prireikti rankinio audito

en: Not Sure Which Plan Fits Best?
lt: Nežinote, kuris planas tinka geriausiai?

en: Not default language
lt: Ne numatytoji kalba

en: Note:
lt: Pastaba:

en: Note: It is recommended to use a child theme to prevent your changes from being lost during theme updates.
lt: Pastaba: Rekomenduojama naudoti vaiko temą, kad jūsų pakeitimai neprarastų temų atnaujinimų metu.

en: Once the accessibility widget’s functionality is verified, we’ll proceed to remove all branding for your white-label configuration.
lt: Patvirtinus pritaikymo neįgaliesiems valdiklio funkcionalumą, pašalinsime visus jūsų baltos etiketės konfigūracijos prekės ženklus.

en: One Click To Make Your Website Accessible Today
lt: Vienu paspaudimu padarysite savo svetainę prieinamą šiandien

en: One Click to Make Your Website Accessible Today
lt: Vienas spustelėkite, kad jūsų svetainė būtų prieinama šiandien

en: Only The First Page Of Your Website Will Be Scanned. To Request A Full-Site Accessibility Scan, Please Reach Out To Our Team.
lt: Bus nuskaitytas tik pirmasis jūsų svetainės puslapis. Norėdami paprašyti visos svetainės pritaikymo neįgaliesiems nuskaitymo, susisiekite su mūsų komanda.

en: Only the first page of your website will be scanned. To request a full-site accessibility scan, please reach out to our team.
lt: Bus nuskaitytas tik pirmasis jūsų svetainės puslapis. Jei norite pateikti visos svetainės pritaikymo neįgaliesiems nuskaitymo užklausą, susisiekite su mūsų komanda.

en: Open
lt: Atidaryti

en: Open your active theme's <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
lt: Atidarykite aktyvios temos failą <code>footer.php</code> arba <code>functions.php</code> (paprastai randamas <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).

en: Open your active theme’s <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
lt: Atidarykite „Active“ temą <code> footer.php </code> arba <code> functure.php </code> failas (paprastai randamas <code>/wp-content/temos/tema/</code>).

en: Option to display accessibility widget link in website footer
lt: Parinktis rodyti prieinamumo valdiklio nuorodą svetainėje

en: Our team can help you choose the right plan based on your store size, accessibility goals, and support needs.
lt: Mūsų komanda gali padėti pasirinkti tinkamą planą, atsižvelgdama į parduotuvės dydį, pasiekiamumo tikslus ir palaikymo poreikius.

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Padding
lt: Užpildymas

en: Page URL
lt: Puslapio URL

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Personalized User Accessibility Profile Settings
lt: Personalizuoti naudotojo prieinamumo profilio nustatymai

en: Personalized accessibility profiles for user-specific needs
lt: Suasmeninti prieinamumo profiliai, atsižvelgiant į konkrečiai vartotojui būdingus poreikius

en: Plan
lt: Planas

en: Plan Specific Features
lt: Plano specifinės funkcijos

en: Plans
lt: Planai

en: Platform & Integration
lt: Platforma ir integracija

en: Please enter a valid URL to scan.
lt: Įveskite galiojantį URL, kurį norite nuskaityti.

en: Please uninstall this plugin and reinstall it.
lt: Prašome pašalinti šį papildinį ir įdiegti jį iš naujo.

en: Please upgrade your plan to continue accessing premium accessibility features.
lt: Atnaujinkite savo planą ir toliau naudokite „Premium“ prieinamumo funkcijas.

en: Position
lt: Pozicija

en: Premium Plan
lt: Premium planas

en: Prev
lt: Ankstesnis

en: Prioritize and sort languages based on your customer base
lt: Prioritetą ir rūšiuokite kalbas pagal jūsų klientų bazę

en: Priority chat support during business hours
lt: Prioritetinis pokalbių palaikymas darbo valandomis

en: Priority support and regular updates
lt: Prioritetinė pagalba ir reguliarūs atnaujinimai

en: Pro Plan
lt: Pro planas

en: Professional
lt: Profesionalus

en: Professional Plan
lt: Profesionalus planas

en: Profile Options
lt: Profilio parinktys

en: Profile Settings
lt: Profilio nustatymai

en: Profile Settings should not be empty.
lt: Profilio nustatymai neturi būti tušti.

en: Quick Access Panel for Useful Accessibility Tools
lt: Greitos prieigos skydelis naudingoms prieinamumo priemonėms

en: Quick navigation tool showing all Headings, Landmarks, and Links in one place.
lt: Greitas navigacijos įrankis, rodantis visas antraštes, orientyrus ir nuorodas vienoje vietoje.

en: Quickstart
lt: Greita pradžia

en: Rank
lt: Reitingas

en: Read Mode
lt: Skaitymo režimas

en: Read Mode should not be empty.
lt: Skaitymo režimas neturi būti tuščias.

en: Readable Fonts
lt: Skaitomi šriftai

en: Readable Fonts should not be empty.
lt: Skaitomi šriftai neturi būti tušti.

en: Readable Fonts, Reading Mask, and Highlight Titles
lt: Skaitomi šriftai, skaitymo kaukė ir pavadinimų paryškinimas

en: Reading Guide
lt: Skaitymo vadovas

en: Reading Guide Color should not be empty.
lt: Skaitymo vadovo spalva neturi būti tuščia.

en: Reading Mask
lt: Skaitymo kaukė

en: Reading Mask should not be empty.
lt: Skaitymo kaukė neturi būti tuščia.

en: Reads selected text aloud for users with visual impairments or reading difficulties.
lt: Skaito pasirinktą tekstą garsiai vartotojams, turintiems regos sutrikimų ar skaitymo sunkumų.

en: Real Customer Questions
lt: Tikri klientų klausimai

en: Recommended Apps
lt: Rekomenduojamos programos

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Refresh your website to see the link appear in the footer.
lt: Atnaujinkite savo svetainę, kad pamatytumėte nuorodą, rodomą poraštėje.

en: Remove default widget branding for a fully white-labeled experience
lt: Pašalinkite numatytąjį valdiklio prekės ženklą, kad būtų visiškai baltai pažymėta patirtis

en: Removes accessibility tool branding for a cleaner, white-labeled appearance.
lt: Pašalina prieinamumo įrankių prekės ženklą, skirtą valyti, baltai pažymėtą išvaizdą.

en: Report Date
lt: Pranešimo data

en: Resend OTP
lt: Atsiranda OTP

en: Reset All should not be empty.
lt: Atkurti viską neturi būti tuščia.

en: Reset To Default
lt: Iš naujo nustatykite iki numatytojo

en: Reset all
lt: Atkurti viską

en: Restricted Brand Customization
lt: Apribotas prekės ženklo pritaikymas

en: Right Alignment
lt: Dešinės pusės lygiavimas

en: Run scans and review accessibility findings.
lt: Vykdykite nuskaitymus ir peržiūrėkite pasiekiamumo išvadas.

en: Saturation Modes
lt: Sotumo režimai

en: Saturday
lt: šeštadienis

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save Rankings
lt: Išsaugoti reitingus

en: Save the changes to the <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file.
lt: Išsaugokite pakeitimus <code> foother.php </code> arba <code> functuons.php </code> faile.

en: Scan
lt: Nuskaityti

en: Scan Interval
lt: Nuskaitymo intervalas

en: Scan Queued
lt: Nuskaitymas eilėje

en: Scan Queued â Waiting To Startâ¦
lt: Nuskaityti eilėje – laukiama pradžios

en: Scan Scope
lt: Nuskaitymo apimtis

en: Scan To Check Compliance Of Accessibility
lt: Nuskaitykite, kad patikrintumėte pritaikymo neįgaliesiems atitiktį

en: Scan Your site
lt: Nuskaitykite savo svetainę

en: Scanner Result
lt: Skaitytuvo rezultatas

en: Schedule a Call
lt: Suplanuokite skambutį

en: Scheduled Scan
lt: Suplanuotas nuskaitymas

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search should not be empty.
lt: Paieškos laukas neturi būti tuščias.

en: Seizure Safe
lt: Saugus areštas

en: Seizure Safe should not be empty.
lt: Konfiskavimo seifas neturi būti tuščias.

en: Select Language
lt: Pasirinkite Kalba

en: Select Monthly Plan:
lt: Pasirinkti mėnesinį planą:

en: Select Plan and Offers
lt: Pasirinkti planą ir pasiūlymus

en: Select Yearly Plan:
lt: Pasirinkti metinį planą:

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Sepcific Page
lt: Specialus puslapis

en: Set %s Default Language
lt: Nustatyti %s numatytąją kalbą

en: Set Up Translation Visibility And Language Priorities.
lt: Nustatykite vertimo matomumą ir kalbos prioritetus.

en: Set up translation visibility and language priorities.
lt: Nustatykite vertimo matomumą ir kalbos prioritetus.

en: Set wholesale rules and simplify B2B pricing.
lt: Nustatykite didmeninės prekybos taisykles ir supaprastinkite B2B kainodarą.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Shopline
lt: Parduotuvės linija

en: Show Language
lt: Rodyti kalbą

en: Showing
lt: Rodoma

en: Simplifies the layout and focuses on text for easier reading, removing distractions like sidebars and ads.
lt: Supaprastina išdėstymą ir sutelkia dėmesį į tekstą, kad būtų lengviau perskaityti, pašalindamas blaškymąsi kaip šoninės juostos ir skelbimai.

en: Smart Contrast
lt: Protingas kontrastas

en: Smart Contrast for Better Readability
lt: Išmanusis kontrastas geresniam skaitomumui

en: Smart Contrast should not be empty.
lt: Išmanusis kontrastas neturi būti tuščias.

en: Sorry, You can not update....
lt: Atsiprašome, negalite atnaujinti....

en: Sound Muting for Distraction-Free Browsing
lt: Garsų nutildymas naršymui be trukdžių

en: Specific Page
lt: Konkretus puslapis

en: Speech Support
lt: Kalbos palaikymas

en: Standard support via email and live chat during business hours
lt: Standartinė palaikymas el. Paštu ir tiesioginiai pokalbiai darbo valandomis

en: Standard support via email.
lt: Standartinė palaikymas el. Paštu.

en: Start Free Trial
lt: Pradėkite nemokamą bandymą

en: Start Live Chat
lt: Pradėkite tiesioginį pokalbį

en: Start My Compliance Plan
lt: Pradėkite mano atitikties planą

en: Start Your Accessibility Journey:
lt: Pradėkite savo prieinamumo kelionę:

en: Start a 5-Day Free Trial for
lt: Pradėkite 5 dienų nemokamą bandymą

en: Start a 7-Day Free Trial
lt: Pradėkite 7 dienų nemokamą bandymą

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 5-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
lt: Pradėkite pasirinkdami mėnesinį planą, kuris atitinka jūsų poreikius. Kiekvienas planas siūlo skirtingas funkcijas ir pritaikymo galimybes. Jūsų pasirinktas planas nustatys, kokias funkcijas galėsite pasiekti valdiklyje. Be to, mėgaukitės 5 dienų nemokamu bandomuoju laikotarpiu, kad galėtumėte ištyrinėti visas funkcijas ir pagerinti savo parduotuvės prieinamumą.

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 7-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
lt: Pradėkite nuo jūsų poreikių tinkančio mėnesio plano.Kiekvienas planas siūlo skirtingas funkcijas ir pritaikymo parinktis.Jūsų pasirinktas planas nustatys, kurias funkcijas galite pasiekti valdiklyje.Be to, mėgaukitės nemokamu bandymu 7 dienoms, kad ištirtumėte visas funkcijas ir pagerintumėte savo parduotuvės prieinamumą.

en: Start with a %1$s5-day free trial%2$s to experience all features:
lt: Pradėkite nuo %1 USD S5 dienos nemokamos bandomosios versijos %2 USD S, kad patirtumėte visas funkcijas:

en: Start with a %1$s7-day free trial%2$s to experience all features:
lt: Pradėkite nuo %1$s7 dienų nemokamos bandomosios versijos%2$s, kad išbandytumėte visas funkcijas:

en: Startup
lt: Startuolis

en: Startup Plan
lt: Startuolių planas

en: Statement
lt: Pareiškimas

en: Statement Link?
lt: Pareiškimo nuoroda?

en: Statement should not be empty.
lt: Pareiškimas neturi būti tuščias.

en: Status
lt: Būsena

en: Stop Animation
lt: Sustabdyti animaciją

en: Stop Animation should not be empty.
lt: Animacijos sustabdymas neturi būti tuščias.

en: Submit
lt: Pateikti

en: Success!
lt: Sėkmė!

en: Sunday
lt: sekmadienis

en: Support & Partnership
lt: Parama ir partnerystė

en: Support for 100+ Languages
lt: Palaikymas 100 ir daugiau kalbų

en: Support on Email
lt: Pagalba el. paštu

en: Supports 100+ languages with automatic translation
lt: Palaiko 100 ir daugiau kalbų su automatiniu vertimu

en: Talk & Type
lt: Kalbėk ir rašyk

en: Talk And Type
lt: Kalbėk ir rašyk

en: Talk and Type should not be empty.
lt: Kalbėjimas ir rašymas neturi būti tuščias.

en: Text Colors
lt: Teksto spalvos

en: Text Colors should not be empty.
lt: Teksto spalvos neturi būti tuščios.

en: Text Customization Controllers
lt: Teksto pritaikymo valdikliai

en: Text Enhancer
lt: Teksto gerintuvas

en: Text Enhancer should not be empty.
lt: Teksto gerintuvas neturi būti tuščias.

en: Text Enhancer, Image Alt Tooltip, and Stop Animation
lt: Teksto gerintuvas, paveikslėlio alt patarimas ir animacijos sustabdymas

en: Text Speech
lt: Teksto skaitymas

en: Text Speech should not be empty.
lt: Teksto skaitymas neturi būti tuščias.

en: Text and Layout Font
lt: Teksto ir maketo šriftas

en: Text enhancer for clarity, image alt tooltips, and option to stop animations
lt: „Text Enhancer“ aiškumas, „Image Alt“ patarimai ir parinktis sustabdyti animacijas

en: Text to Speech
lt: Tekstas į kalbą

en: Text to Speech & Sounds Enable/Disable
lt: Tekstas į kalbą ir garsus įjungti/išjungti

en: Text-to-speech, voice navigation, and talk & type input
lt: Teksto į kalbą, navigacijos balsu ir kalbėjimo bei tipo įvestis

en: Thank You Banner Image
lt: Padėkos juostos paveikslėlis

en: Thank You for Choosing a Plan!
lt: Ačiū, kad pasirinkote planą!

en: Thanks for choosing our app! We're here to help make your website accessible to everyone.
lt: Ačiū, kad pasirinkote mūsų programėlę! Mes čia tam, kad padėtume paversti jūsų tinklalapį prieinamą visiems.

en: The %1$s "Choose Design" %2$s option empowers merchants to select from a variety of design styles for our widget, tailoring it to their unique preferences and needs.
lt: %1$s "Pasirinkti dizainą" %2$s parinktis leidžia prekeiviams pasirinkti iš įvairių mūsų valdiklio dizaino stilių, pritaikant jį pagal savo unikalius pageidavimus ir poreikius.

en: The %1$s "Customize Position" %2$s feature enables merchants to tailor the exact placement of our widget, ensuring it perfectly fits their site layout and design vision.
lt: %1$s "Pritaikyti poziciją" %2$s funkcija leidžia prekeiviams pritaikyti tikslų mūsų valdiklio išdėstymą, užtikrinant, kad jis puikiai tiktų jų svetainės maketui ir dizaino vizijai.

en: The <strong>Language Sorting</strong> feature allows you to customize the order in which languages appear on your Language page and in the Widget. Simply use the up and down arrows beside each language to rearrange them according to your preference. Once you're happy with the order, click Save Ranking to apply the changes. The languages will then appear in the same order across your storefront and Widget, providing a consistent experience for your users.
lt: <strong> kalbos rūšiavimas </strong> funkcija leidžia pritaikyti užsakymą, kuriame kalbų puslapyje rodomos kalbos ir valdiklyje.Tiesiog naudokite rodykles aukštyn ir žemyn šalia kiekvienos kalbos, kad jas pertvarkytumėte pagal jūsų pasirinkimą.Kai būsite patenkinti užsakymu, spustelėkite išsaugoti reitingą, kad pritaikytumėte pakeitimus.Tada kalbos bus rodomos ta pačia tvarka visoje jūsų parduotuvėje ir valdiklyje, suteikdami nuoseklią patirtį jūsų vartotojams.

en: The <strong>Language Variable</strong> feature allows your widget to automatically adapt to the language selected on your website. When enabled, the widget will detect and match the site's active language - ensuring a seamless and consistent experience for users navigating your site in different languages. This is especially helpful if your store already includes a language selector, as it improves accessibility and ensures that the widget content is always shown in the user’s preferred language without any extra configuration.
lt: <strong> kalbos kintamasis </strong> funkcija leidžia jūsų valdikliui automatiškai prisitaikyti prie jūsų svetainėje pasirinktos kalbos.Įgalinus, valdiklis aptiks ir atitiks aktyvią svetainės kalbą - užtikrins vientisą ir nuoseklią patirtį vartotojams, naršant jūsų svetainę skirtingomis kalbomis.Tai ypač naudinga, jei jūsų parduotuvėje jau yra kalbos parinkiklis, nes ji pagerina prieinamumą ir užtikrina, kad valdiklio turinys visada rodomas vartotojo pageidaujamoje kalboje be jokios papildomos konfigūracijos.

en: The email or phone number you entered is already in use.
lt: Įvestas el. Pašto ar telefono numeris jau naudojamas.

en: The free widget is only available for use on the specific website URL you provided.
lt: Nemokamą valdiklį galima naudoti tik jūsų pateiktame konkrečioje svetainės URL.

en: The site url you entered is already registered.
lt: Jūsų įvestas svetainės URL jau užregistruotas.

en: This Month
lt: Šį mėnesį

en: This feature aligns all text to the left, avoiding center or justified text which can be harder to read for people with dyslexia or cognitive challenges.
lt: Ši funkcija suderina visą tekstą į kairę, vengdamas centro ar pagrįsto teksto, kurį gali būti sunkiau perskaityti žmonėms, turintiems disleksiją ar pažintinius iššūkius.

en: This feature creates a horizontal reading mask that follows the cursor to help users focus on one line of text at a time.
lt: Ši funkcija sukuria horizontalios skaitymo kaukę, kuri seka žymeklį, kad vartotojai padėtų sutelkti dėmesį į vieną teksto eilutę vienu metu.

en: This feature disables the sound that plays when the accessibility widget is opened or closed.
lt: Ši funkcija išjungia garsą, kuris groja, kai atidaromas ar uždarytas prieinamumo valdiklis.

en: This feature enables keyboard navigation using Tab, Shift+Tab, and Enter, along with shortcuts like M for menus, H for headings, F for forms, B for buttons, P for paragraphs, and G for graphics.
lt: Ši funkcija leidžia naršyti klaviatūra naudojant Tab, Shift+Tab ir Enter, taip pat sparčiuosius klavišus, pvz., M meniu, H antraštes, F formas, B mygtukus, P pastraipas ir G grafiką.

en: This feature hides images and videos to help users who are easily distracted or sensitive to visual media focus better on the text.
lt: Ši funkcija slepia vaizdus ir vaizdo įrašus, kad padėtų vartotojams, kurie lengvai atitraukiami ar jautrūs vaizdinei žiniasklaidai, geriau sutelkia dėmesį į tekstą.

en: This feature highlights all links on the page with a border or background, making them easier to identify and click.
lt: Ši funkcija pabrėžia visas puslapio nuorodas su kraštu ar fonu, todėl jas lengviau atpažinti ir spustelėti.

en: This feature highlights headings and titles across the page, helping users quickly locate and navigate key content areas.
lt: Ši funkcija pabrėžia antraštes ir pavadinimus visame puslapyje, padedant vartotojams greitai surasti ir naršyti pagrindines turinio sritis.

en: This feature increases space between letters, making text easier to distinguish and reducing visual crowding.
lt: Ši funkcija padidina erdvę tarp raidžių, todėl tekstas yra lengviau atskirti ir mažinti vaizdinį išstūmimą.

en: This feature increases spacing between words to improve readability for users with dyslexia or cognitive impairments.
lt: Ši savybė padidina tarpus tarp žodžių, kad pagerintų disleksijos ar kognityvinių sutrikimų skaitomumą.

en: This feature increases the contrast between text and background, making content easier to read for users with low vision.
lt: Ši funkcija padidina teksto ir fono kontrastą, todėl silpnaregiams vartotojams lengviau skaityti turinį.

en: This feature increases the size of the text throughout the website to help users with vision difficulties read content more comfortably.
lt: Ši funkcija padidina teksto dydį visoje svetainėje, kad vartotojams, turintiems regėjimo sunkumų, patogiau perskaityti turinį.

en: This feature increases the vertical spacing between lines of text, making content more readable and less dense.
lt: Ši funkcija padidina vertikalų tarpą tarp teksto linijų, todėl turinys tampa labiau skaitomas ir mažiau tankus.

en: This feature is available in:
lt: Ši funkcija prieinama:

en: This feature offers users multiple predefined accessibility profiles. Each profile includes a set of accessibility features tailored to specific needs. When a user selects a profile, all the associated features are automatically enabled.
lt: Ši funkcija siūlo vartotojams kelis iš anksto nustatytus pritaikymo neįgaliesiems profilius. Kiekviename profilyje yra pritaikymo neįgaliesiems funkcijų rinkinys, pritaikytas konkretiems poreikiams. Kai vartotojas pasirenka profilį, visos susijusios funkcijos įjungiamos automatiškai.

en: This feature pauses animations, blinking, and flashing content to reduce motion sensitivity and distractions for users with vestibular disorders or ADHD.
lt: Ši funkcija pristabdo animaciją, mirksinčią ir mirksinčią turinį, kad sumažintų judesio jautrumą ir blaškymąsi vartotojams, turintiems vestibuliarinius sutrikimus ar ADHD.

en: This feature provides a text magnifier that enlarges text under the cursor, helping users read small or dense text with ease.
lt: Ši funkcija suteikia teksto padidintuvą, kuris padidina tekstą po žymekliu, padedant vartotojams lengvai perskaityti mažą ar tankų tekstą.

en: This feature removes color saturation from the site, creating a grayscale experience that can reduce distractions and assist users with color sensitivity or color blindness.
lt: Ši funkcija pašalina spalvų prisotinimą iš svetainės, sukurdama pilkos spalvos ekrano patirtį, kuri gali sumažinti blaškymąsi ir padėti vartotojams jautrumą spalvoms ar spalvų aklumui.

en: This feature replaces decorative or complex fonts with simpler, more readable ones to improve legibility.
lt: Ši savybė pakeičia dekoratyvinius ar sudėtingus šriftus paprastesniais, labiau skaitomais, kad pagerintų įskaitomumą.

en: This feature shows image alt text as a tooltip, helping screen reader users and others understand the content of visual elements.
lt: Ši funkcija rodo „Image Alt“ tekstą kaip patarimą, padedantį ekrano skaitytojų vartotojams ir kitiems suprasti vaizdinių elementų turinį.

en: This is the default and most widely used design of the accessibility widget – tried, tested, and reliable across all devices.
lt: Tai yra numatytasis ir plačiausiai naudojamas prieinamumo valdiklio dizainas - išbandytas, išbandytas ir patikimas visuose įrenginiuose.

en: This will be only Works on Position for "Bottom Left" and "Bottom Right"
lt: Tai veiks tik pozicijoms "Apačioje kairėje" ir "Apačioje dešinėje"

en: This will only work on position for %1$s and %2$s
lt: Tai veiks tik pozicijoms %1$s ir %2$s

en: Thursday
lt: ketvirtadienis

en: Time Of Day
lt: Dienos laikas

en: Title Colors
lt: Pavadinimų spalvos

en: Title Colors should not be empty.
lt: Pavadinimų spalvos neturi būti tuščios.

en: Title Highlighting
lt: Pavadinimų paryškinimas

en: To Scan All Page Or Group Of Pages, Please
lt: Norėdami nuskaityti visą puslapį arba puslapių grupę, prašome

en: To discontinue using this plugin, please cancel your active subscription by clicking the button below.
lt: Norėdami nutraukti šį papildinį naudodamiesi šiuo papildiniu, atšaukite aktyvią prenumeratą spustelėdami žemiau esantį mygtuką.

en: To enable all accessibility widgets and features, you need to purchase a plan. Choose the perfect plan for your website needs.
lt: Norėdami įjungti visus prieinamumo valdiklius ir funkcijas, turite įsigyti planą.Pasirinkite geriausią savo svetainės poreikių planą.

en: To enable the Free plan, go to the Plan page and click on the Free button. Once clicked, a form will appear. Fill in all the required details, and the widget will automatically be displayed on the front end.
lt: Norėdami įjungti nemokamą planą, eikite į plano puslapį ir spustelėkite mygtuką Nemokamas.Kai paspausta, pasirodys forma.Užpildykite visas reikiamas detales, o valdiklis bus automatiškai rodomas priekiniame gale.

en: To ensure your site is accessible and user-friendly, add an Accessibility Assistance link to your footer menu:
lt: Norėdami įsitikinti, kad jūsų svetainė yra prieinama ir patogi vartotojui, pridėkite pagalbos prieinamumo nuorodą į savo poraštės meniu:

en: To make the widget visible, enable and save the accessibility settings.
lt: Kad valdiklis būtų matomas, įjungtų ir išsaugotų prieinamumo nustatymus.

en: Top Left
lt: Viršuje kairėje

en: Top Right
lt: Viršuje dešinėje

en: Total Accessibility Scans
lt: Visiškas prieinamumo nuskaitymas

en: Total Counts
lt: Bendras skaičius

en: Total Counts Icon
lt: Bendras skaičiavimo piktograma

en: Try
lt: Pabandykite

en: Try Accessibility Assistant for free and instantly boost accessibility
lt: Išbandykite prieinamumo asistentą nemokamai ir iškart padidinkite prieinamumą

en: Tuesday
lt: antradienis

en: Unable to render audit result.
lt: Nepavyko pateikti audito rezultato.

en: Unlimited impressions and unrestricted widget visibility
lt: Neribotas įspūdis ir neribotas valdiklio matomumas

en: Unlimited impressions on any plans and unrestricted widget visibility
lt: Neribotos įspūdžiai apie bet kokius planus ir neribotą valdiklio matomumą

en: Unlock Full Accessibility Features
lt: Atrakinkite visas prieinamumo galimybes

en: Unlock full functionality by upgrading to a paid plan
lt: Atrakinkite visas funkcijas atnaujindami į mokamą planą

en: Unlock insights and free access to our accessibility plugin by submitting your details below.
lt: Atrakinkite įžvalgas ir nemokamą prieigą prie mūsų prieinamumo papildinio, pateikdami savo informaciją žemiau.

en: Upgrade Plan
lt: Atnaujinimo planas

en: Upgrade your plan to enable these features.
lt: Atnaujinkite savo planą, kad įgalintumėte šias funkcijas.

en: Upgrade your plan to enable this feature
lt: Atnaujinkite savo planą, kad įgalintumėte šią funkciją

en: Usage Guide
lt: Naudojimo vadovas

en: Use Default Functionalities of Widget
lt: Naudoti numatytąsias valdiklio funkcijas

en: Use language variables for seamless multilingual store integration
lt: Naudokite kalbų kintamuosius, kad gautumėte sklandžią daugiakalbę parduotuvės integraciją

en: Use this guide to quickly set up your Accessibility Assistant widget.
lt: Naudokite šį vadovą, kad greitai nustatytumėte pritaikymo neįgaliesiems asistento valdiklį.

en: Useful Links
lt: Naudingos nuorodos

en: Useful Links should not be empty.
lt: Naudingos nuorodos neturi būti tuščios.

en: User Guide
lt: Naudotojo vadovas

en: User Interaction with Features
lt: Vartotojo sąveika su funkcijomis

en: Utility Settings
lt: Pagalbinių priemonių nustatymai

en: Verify
lt: Patikrinkite

en: Verify Widget & Remove Branding
lt: Patvirtinkite valdiklį ir pašalinkite prekės ženklą

en: Verify your email
lt: Patikrinkite savo el. Laišką

en: Video Hide
lt: Vaizdo įrašų paslėpimas

en: Video Hide should not be empty.
lt: Vaizdo įrašų paslėpimas neturi būti tuščias.

en: View Analytics
lt: Peržiūrėkite „Analytics“.

en: View Plans & Pricing
lt: Peržiūrėti planus ir kainodarą

en: View Result
lt: Peržiūrėti rezultatą

en: Virtual Keyboard
lt: Virtuali klaviatūra

en: Virtual Keyboard should not be empty.
lt: Virtualioji klaviatūra neturi būti tuščia.

en: Visible
lt: Matomas

en: Visual Customization Controllers
lt: Vizualaus pritaikymo valdikliai

en: Visual Enhancements
lt: Vaizdiniai patobulinimai

en: Visually Impaired
lt: Vizualiai sutrikusi

en: Visually Impaired should not be empty.
lt: Vizualiai sutrikusi neturėtų būti tuščia.

en: Voice Commands should not be empty.
lt: Balso komandos neturi būti tuščios.

en: Voice Navigation
lt: Balso navigacija

en: Voice Navigation and Talk & Type Controls
lt: Balso navigacija ir kalbėjimo bei rašymo valdikliai

en: Want to remove branding for free?
lt: Norite nemokamai pašalinti prekės ženklą?

en: We have an Exciting Offer for you:
lt: Turime jums jaudinantį pasiūlymą:

en: Website screenshot
lt: Svetainės ekrano kopija

en: Wednesday
lt: trečiadienį

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Welcome Banner Image
lt: Sveikinimu juostos paveikslėlis

en: Welcome to Accessibility Assistant
lt: Sveiki atvykę į prieinamumo asistentą

en: Welcome to Accessibility by CartCoders
lt: Sveiki atvykę į prieinamumą nuo CartCoders

en: Welcome to: Accessibility Assistant
lt: Sveiki atvykę į prieinamumo asistentą

en: What does this plugin help with?
lt: Kuo šis papildinys padeda?

en: What's included
lt: Kas įtraukta

en: Wholesale App
lt: Didmeninė programa

en: Wholesale Price & B2B Solution
lt: Didmeninė kaina ir B2B sprendimas

en: Widget Content / Appearance
lt: Valdiklio turinys / išvaizda

en: Widget Engagements
lt: Valdiklių įsitraukimai

en: Widget Icon
lt: Valdiklio piktograma

en: Widget Opens
lt: Valdiklis atsidaro

en: Widget Opens Icon
lt: Valdiklis atidaro piktogramą

en: Widget Option
lt: Valdiklio parinktis

en: Widget Option:
lt: Valdiklio parinktis:

en: Widget Settings
lt: Valdiklio nustatymai

en: Widget Size
lt: Valdiklio dydis

en: Widget Size Customization & Positioning
lt: Valdiklio dydžio pritaikymas ir padėties nustatymas

en: Widget Title on Hover
lt: Valdiklio pavadinimas „Hover“.

en: With Accessibility Assistant, blind and visually impaired people have the ease of access to become more independent and integration with the Digital world, which replicates their daily lives
lt: Su prieinamumo asistento pagalba aklieji ir silpnaregiškiai žmonės gali lengviau pasiekti didesnį savarankiškumą ir integruotis į skaitmeninį pasaulį, kuris atspindi jų kasdienį gyvenimą

en: Word Spacing
lt: Žodžių tarpai

en: Word Spacing should not be empty.
lt: Žodžių tarpai neturi būti tušti.

en: Year
lt: Metai

en: Yearly
lt: Metinis

en: Yes. Each plan unlocks additional controls and customization. Your current plan determines what appears as enabled in admin pages.
lt: Taip. Kiekvienas planas atrakina papildomus valdiklius ir tinkinimą. Dabartinis planas nustato, kas bus rodoma kaip įjungta administratoriaus puslapiuose.

en: Yes. Higher plans support broad language coverage, language controls, and easier multilingual storefront accessibility.
lt: Taip. Aukštesni planai palaiko plačią kalbų aprėptį, kalbos valdymą ir lengvesnį kelių kalbų parduotuvės vitrinos prieinamumą.

en: You can place "#add-aacc-link" as link
lt: Kaip nuorodą galite įdėti „#priedą-aacc-lin“

en: You can place %s as a link.
lt: Galite įdėti %s kaip nuorodą.

en: You can place <strong>%s</strong> as link
lt: Galite nustatyti <strong>%s </strong> kaip nuorodą

en: You can reach the support team through the contact link in the footer. Paid plans include stronger support options based on tier.
lt: Su palaikymo komanda galite susisiekti per poraštėje esančią kontaktinę nuorodą. Mokami planai apima stipresnes palaikymo galimybes pagal pakopą.

en: You have admin access
lt: Jūs turite administratoriaus prieigą

en: You have member access
lt: Turite nario prieigą

en: You're on a %s plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
lt: Naudojate %s planą! Atnaujinę šiandien atraskite dar daugiau funkcijų ir tinkinimo parinkčių.

en: You're on a Growth plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
lt: Jūs pagal augimo planą!Atrakinkite dar daugiau funkcijų ir pritaikymo parinktis atnaujindami šiandien.

en: You're on a Scale plan! Unlock even more powerful features and tools by upgrading today.
lt: Jūs esate pagal masto planą!Atrakinkite dar galingesnes funkcijas ir įrankius atnaujindami šiandien.

en: You're on the %s plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
lt: Naudojate %s planą! Mėgaukitės prioritetiniu palaikymu ir išskirtinėmis išplėstinėmis pritaikymo neįgaliesiems funkcijomis atnaujinę šiandien.

en: You're on the %s plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
lt: Naudojate %s planą! Atraskite galingus pritaikymo neįgaliesiems įrankius atnaujindami šiandien.

en: You're on the Established plan! You already have access to our top-tier features and tools.
lt: Jūs pagal nustatytą planą!Jūs jau turite prieigą prie mūsų aukščiausio lygio funkcijų ir įrankių.

en: You're on the Free plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
lt: Jūs vykdote nemokamą planą!Atrakinkite galingus prieinamumo įrankius atnaujindami šiandien.

en: You're on the Premium plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
lt: Jūs pagal „Premium“ planą!Mėgaukitės prioritetine palaikymu ir išskirtinėmis išplėstinėmis prieinamumo funkcijomis atnaujindami šiandien.

en: Your Current Plan
lt: Jūsų dabartinis planas

en: Your Email
lt: Jūsų el. Paštas

en: Your Mobile Number
lt: Jūsų mobiliojo telefono numeris

en: Your Name
lt: Tavo vardas

en: Your Website URL
lt: Jūsų svetainės URL

en: Your scan is in the queue and will start soon.
lt: Jūsų nuskaitymas yra eilėje ir netrukus prasidės.

en: for free and instantly boost accessibility
lt: nemokamai ir iškart padidinkite prieinamumą

en: if you enable this option, your floating widget will be hidden and footer link option will be enabled though you need to add the link.
lt: Jei įgalinsite šią parinktį, jūsų plaukiojantis valdiklis bus paslėptas, o poraštės nuorodos parinktis bus įjungta, nors jums reikia pridėti nuorodą.

en: of
lt: iš

en: pages
lt: puslapiai

en: records
lt: įrašų

en: result
lt: rezultatas

en: toggle button
lt: perjungimo mygtukas

en: vs Monthly
lt: vs kas mėnesį

en: vs Monthly!
lt: vs kas mėnesį

en: warning sign
lt: įspėjamasis ženklas

en: you can placed %s as link
lt: galite įdėti %s kaip nuorodą
