Accessibility Assistant 1.3.2 - en to lv translation catalogue (678 entries)

en: %1$s - Features%2$s
lv: %1$s - Funkcijas%2$s

en: %s language flag
lv: %s valodas karogs

en: / Yearly
lv: / Gadā

en: /monthly
lv: /mēnesī

en: 1. Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget. %s
lv: 1. Dodieties uz Iestatījumiem un ieslēdziet Pieejamības logrīku. %s

en: 2. Click Save to apply the changes. %s
lv: 2. Noklikšķiniet Saglabāt, lai lietotu izmaiņas. %s

en: 5 days Free Trial
lv: 5 dienu bezmaksas izmēģinājums

en: 5 out of 5 stars
lv: 5 no 5 zvaigznēm

en: 7 days Free Trial
lv: 7 dienu bezmaksas izmēģinājums

en: A modernized version of the default design - visually polished, stylistically refined.
lv: Noklusējuma dizaina modernizēta versija - vizuāli slīpēta, stilistiski izsmalcināta.

en: ADHD should not be empty.
lv: ADHD nedrīkst būt tukšs.

en: AI Easy LLMs.txt Generator
lv: AI Easy LLMs.txt ģenerators

en: AI Fit Finder Size Recommender
lv: AI Fit Finder izmēru ieteikums

en: Accent and Logo Elements
lv: Akcenta un logotipa elementi

en: Access quick and detailed answers across all categories, helping you understand your accessibility tools without confusion.
lv: Piekļūstiet ātrām un detalizētām atbildēm visās kategorijās, palīdzot bez pārpratumiem izprast pieejamības rīkus.

en: Access to all core accessibility tools included in the widget
lv: Piekļuve visiem pamata piekļuves rīkiem, kas iekļauti logrīkā

en: Accessibility
lv: Pieejamība

en: Accessibility Assistance
lv: Pieejamības palīdzība

en: Accessibility Assistant
lv: Pieejamības asistents

en: Accessibility Assistant Icon
lv: Pieejamības asistenta ikona

en: Accessibility Assistant Logo
lv: Pieejamības asistenta logotips

en: Accessibility Assistant should not be empty.
lv: Pieejamības asistents nedrīkst būt tukšs.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done.
lv: Pieejamības asistents, populārs produkts tirgū, kas ļauj jebkurai personai ar invaliditāti (nedzirdīgai, aklai, mēmai, vājredzīgai, ar mobilitātes traucējumiem) izmantot šo lietojumu savām vajadzībām.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done. By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values
lv: Pieejamības palīgs, tendences produkts tirgū, kas padara jebkuru invalīdu (nedzirdīgu, neredzīgu, klusu, ar redzes invaliditāti, mobilitāti traucēta) persona var izmantot šo lietojumprogrammu savām prasībām, lai to izdarītu.Paturot prātā galveno sociālo mērķi, mūsu novatoriskā komanda bija strādājusi un ieviesusi šo lietojumprogrammu tirgū.Galvenais princips ir "kur inovācijas atbilst sociālajām vērtībām

en: Accessibility Features Overview
lv: Pieejamības funkciju pārskats

en: Accessibility Fixes Applied
lv: Ir piemēroti pieejamības labojumi

en: Accessibility PRO-Widget
lv: Pieejamība pro-widget

en: Accessibility Profiles
lv: Pieejamības profili

en: Accessibility Profiles & Settings
lv: Pieejamības profili un iestatījumi

en: Accessibility Scanner
lv: Piekļuves skeneris

en: Accessibility Scanner History
lv: Pieejamības skenera vēsture

en: Accessibility Scanner Result
lv: Pieejamības skenera rezultāts

en: Accessibility Score
lv: Piekļuves rādītājs

en: Accessibility Statement
lv: Piekļuves paziņojums

en: Accessibility Usage Insights
lv: Pieejamības lietojuma ieskati

en: Accessibility Widget Color Schema
lv: Piekļuves logrīka krāsu shēma

en: Accessibility by CartCoders
lv: Pieejamība no CartCoders

en: Action
lv: Darbība

en: Activate App
lv: Aktivizējiet lietotni

en: Add a custom accessibility statement or external statement link
lv: Pievienojiet pielāgotu piekļuves paziņojumu vai ārēju paziņojuma saiti

en: Add the following HTML code to insert the link:
lv: Pievienojiet šo HTML kodu, lai ievietotu saiti:

en: Adjust Background Colors
lv: Pielāgot fona krāsas

en: Adjust Text Colors
lv: Pielāgot teksta krāsas

en: Adjust Title Colors
lv: Pielāgot virsrakstu krāsas

en: Adjust Word & Letter Space
lv: Pielāgot vārdu un burtu atstarpi

en: Admin
lv: Administrators

en: Advanced Color Adjustments (Text, Titles, Backgrounds)
lv: Uzlaboti krāsu pielāgojumi (teksts, virsraksti, foni)

en: Alignment
lv: Izlīdzināšana

en: Alignment should not be empty.
lv: Izlīdzināšana nedrīkst būt tukša.

en: All Basic Features
lv: Visas pamata funkcijas

en: All Features of Growth Plan
lv: Visas izaugsmes plāna iezīmes

en: All Features of Startup Plan
lv: Visas starta plāna funkcijas

en: All Page
lv: Visa lapa

en: All Professional Features
lv: Visas profesionālās funkcijas

en: All widgets and advanced features require an active plan. %1$sCompare plans%2$s to find your perfect fit.
lv: Visiem logrīkiem un uzlabotajām funkcijām ir nepieciešams aktīvs plāns.%1 $ scompare plāni%2 $ s, lai atrastu jūsu perfektu piemērotību.

en: Allows customization of heading/title colors to increase focus or contrast.
lv: Ļauj pielāgot virsrakstu/nosaukuma krāsas, lai palielinātu fokusu vai kontrastu.

en: Allows speech-to-text typing to help users who have difficulty using keyboards.
lv: Ļauj ierakstīt runas tekstu, lai palīdzētu lietotājiem, kuriem ir grūtības izmantot tastatūru.

en: Already Registered
lv: Jau reģistrēts

en: Also Available On Other Platforms
lv: Pieejams arī citās platformās

en: Analysis Overview
lv: Analīzes pārskats

en: Analytics Overview
lv: Analytics pārskats

en: Analytics overview
lv: Analytics pārskats

en: App Status
lv: Lietotnes statuss

en: Applies color filters to assist users with different types of color blindness.
lv: Piemēro krāsu filtrus, lai palīdzētu lietotājiem ar dažāda veida krāsu aklumu.

en: Are plans feature-gated?
lv: Vai plāni ir ierobežoti?

en: Automated Accessibility score has limitations
lv: Automatizētai piekļuves rādītājam ir ierobežojumi

en: Automated scans can identify many accessibility issues, but they can’t capture every WCAG 2.1 and 2.2 requirement. Our expert manual audits close these gaps by providing in-depth reviews, actionable insights, and tailored remediation recommendations.
lv: Automatizēti skenēšana var identificēt daudzas piekļuves problēmas, taču tās nevar uztvert visas WCAG 2.1 un 2.2 prasības.Mūsu ekspertu rokasgrāmatas revīzijas aizver šīs nepilnības, sniedzot padziļinātus pārskatus, ieskatu, kas ir izpildāms, un pielāgotus sanācijas ieteikumus.

en: Automatic scans to ensure your store stays compliant with accessibility standards over time
lv: Automātiska skenēšana, lai nodrošinātu, ka jūsu veikals laika gaitā atbilst pieejamības standartiem

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Background Colors
lv: Fona krāsas

en: Background Colors should not be empty.
lv: Fona krāsas nedrīkst būt tukšas.

en: Bargain App
lv: Darījumu lietotne

en: Bargain App by CartCoders
lv: Darījumu lietotne, ko piedāvā CartCoders

en: Basic
lv: Pamata

en: Basic Plan
lv: Pamata plāns

en: Basic customization options for layout and appearance
lv: Izkārtojuma un izskata pamata pielāgošanas iespējas

en: Big Black Cursor
lv: Liels melns kursors

en: Big Black Cursor for Better Visibility
lv: Liels melns kursors labākai redzamībai

en: Big Black Cursor should not be empty.
lv: Liels melns kursors nedrīkst būt tukšs.

en: Big Cursor
lv: Liels kursors

en: Big Cursor should not be empty.
lv: Liels kursors nedrīkst būt tukšs.

en: Big black Cursor
lv: Liels melns kursors

en: Bigblack Cursor
lv: Liels melns kursors

en: Bigger Text
lv: Lielāks teksts

en: Bigger Text Icon
lv: Lielāka teksta ikona

en: Bigger Text should not be empty.
lv: Lielāks teksts nedrīkst būt tukšs.

en: Blind
lv: Akls

en: Blind should not be empty.
lv: Žalūzijas nedrīkst būt tukšas.

en: Bottom Left
lv: Apakšā pa kreisi

en: Bottom Right
lv: Apakšā pa labi

en: By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values"
lv: Ņemot vērā galveno sociālo mērķi, mūsu inovatīvā komanda ir strādājusi un ieviesusi šo lietojumu tirgū. Galvenais princips ir "Kur inovācija satiekas ar sociālajām vērtībām"

en: Can I use this with multilingual stores?
lv: Vai es varu to izmantot daudzvalodu veikalos?

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cancel Plan
lv: Atcelt plānu

en: Cancel should not be empty.
lv: Atcelšanas lauks nedrīkst būt tukšs.

en: Cannot Customise Widget
lv: Nevar pielāgot logrīku

en: CartCoders Logo
lv: CartCoders logotips

en: Categories detailed information
lv: Kategorijas Detalizēta informācija

en: Center
lv: Centrs

en: Center should not be empty.
lv: Centrs nedrīkst būt tukšs.

en: Change Widget Color & Positioning
lv: Mainīt logrīka krāsu un pozicionēšanu

en: Change the Color Schema of Widget
lv: Mainīt logrīka krāsu shēmu

en: Changes the color of general text for better visibility and contrast.
lv: Maina vispārējā teksta krāsu, lai iegūtu labāku redzamību un kontrastu.

en: Chat With Our Support Team For Quick Help And Instant Guidance.
lv: Tērzējiet ar mūsu atbalsta komandu, lai saņemtu ātru palīdzību un tūlītējus norādījumus.

en: Chat With Us
lv: Tērzējiet ar mums

en: Chat with our support team for quick help and instant guidance.
lv: Tērzējiet ar mūsu atbalsta komandu, lai saņemtu ātru palīdzību un tūlītējus norādījumus.

en: Check Accessibility Free
lv: Pārbaudiet piekļuvi bez maksas

en: Choose Design
lv: Izvēlieties dizainu

en: Choose Widget Icon
lv: Izvēlieties Widget ikonu

en: Choose Widget Inner Color
lv: Izvēlieties Widget iekšējo krāsu

en: Choose Widget Outer Color
lv: Izvēlieties lidža ārējo krāsu

en: Choose the annual plan that best fits your needs. Each plan provides a variety of features and customization options. Your selected plan will determine the features available in the widget. Plus, take advantage of a complimentary year to explore all the features and boost your store's accessibility.
lv: Izvēlieties gada plānu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Katrs plāns nodrošina dažādas funkcijas un pielāgošanas opcijas. Jūsu izvēlētais plāns noteiks logrīkā pieejamās funkcijas. Turklāt izmantojiet bezmaksas gadu, lai izpētītu visas funkcijas un uzlabotu veikala pieejamību.

en: Close
lv: Tuvs

en: Code
lv: Kods

en: Cognitive and Learning
lv: Izziņas un mācīšanās

en: Cognitive and Learning should not be empty.
lv: Kognitīvā un mācīšanās nedrīkst būt tukša.

en: Collect offers and increase conversions on product pages.
lv: Apkopojiet piedāvājumus un palieliniet reklāmguvumu skaitu produktu lapās.

en: Color Adjustments
lv: Krāsu pielāgojumi

en: Color Blind
lv: Krāsu aklums

en: Color Blind Options
lv: Krāsu akluma opcijas

en: Color Blind should not be empty.
lv: Krāsu aklums nedrīkst būt tukšs.

en: Color Blind-Friendly Viewing Options
lv: Krāsu aklumam draudzīgas skatīšanas opcijas

en: Color Schema
lv: Krāsu shēma

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Compliant
lv: Atbilstošs

en: Compliant under WCAG 2.0, 2.1 & 2.2
lv: Atbilstoši WCAG 2.0, 2.1 un 2.2.

en: Configure accessibility menu controls and behavior.
lv: Konfigurējiet pieejamības izvēlnes vadīklas un darbību.

en: Contact Us
lv: Sazinieties ar mums

en: Contact Us.
lv: Sazinieties ar mums

en: Contact us
lv: Sazinieties ar mums

en: Contact us.
lv: Sazinieties ar mums

en: Content Adjustment & Color Blind Feature
lv: Satura pielāgošana un krāsu akla funkcija

en: Content Adjustments
lv: Satura pielāgošana

en: Content Customization
lv: Satura pielāgošana

en: Content Scaling
lv: Satura mērogošana

en: Content Scaling & Content Spacing
lv: Satura mērogošana un satura atstatums

en: Content Scaling & Read Mode for Better Focus
lv: Satura mērogošana un lasīšanas režīms labākai koncentrēšanai

en: Content Scaling should not be empty.
lv: Satura mērogošana nedrīkst būt tukša.

en: Continue
lv: Turpināt

en: Contrast
lv: Kontrasts

en: Contrast +
lv: Kontrasts +

en: Contrast Icon
lv: Kontrasta ikona

en: Contrast should not be empty.
lv: Kontrasts nedrīkst būt tukšs.

en: Control AI crawler access to low-value and sensitive pages.
lv: Kontrolējiet AI rāpuļprogrammas piekļuvi mazvērtīgām un sensitīvām lapām.

en: Controller Background
lv: Kontroliera fons

en: Current Plan: %s
lv: Pašreizējais plāns: %s

en: Cursor
lv: Kursors

en: Cursor Icon
lv: Kursora ikona

en: Cursor should not be empty.
lv: Kursors nedrīkst būt tukšs.

en: Custom Design
lv: Pielāgots dizains

en: Customers will be provided with the option of accessing the plugin for accessing the advanced features. Through which the customer can enable/disable the functionality and access the application on his system.
lv: Klientiem tiks nodrošināta iespēja piekļūt spraudnim, lai piekļūtu uzlabotajām funkcijām. Ar to klients var ieslēgt/izslēgt funkcionalitāti un piekļūt lietotnei savā sistēmā.

en: Customise Position
lv: Pielāgot pozīciju

en: Customise Widget Position and Padding
lv: Pielāgot logrīka pozīciju un iekšējo atkāpi

en: Customize Icon, Position, And Appearance Settings.
lv: Pielāgojiet ikonas, pozīcijas un izskata iestatījumus.

en: Customize icon, position, and appearance settings.
lv: Pielāgojiet ikonas, pozīcijas un izskata iestatījumus.

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference
lv: Customise the size of the accessibility widget to your preference

en: Customize the widget color scheme to match your brand identity
lv: Pielāgojiet logrīka krāsu shēmu, lai tā atbilstu jūsu zīmola identitātei

en: Customize the widget launch icon and apply your own branding
lv: Pielāgojiet logrīka palaišanas ikonu un pielietojiet savu zīmolu

en: Daily
lv: Ikdienas

en: Dark Contrast
lv: Tumšs kontrasts

en: Dark Contrast should not be empty.
lv: Tumšs kontrasts nedrīkst būt tukšs.

en: Dashboard
lv: Paneļa

en: Dedicated account manager for priority onboarding and support
lv: Īpašs kontu pārvaldnieks prioritārai iekāpšanai un atbalstam

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Default Design
lv: Noklusējuma dizains

en: Default language
lv: Noklusējuma valoda

en: Default should not be empty.
lv: Noklusējuma lauks nedrīkst būt tukšs.

en: Desaturate
lv: Atpiesātināt

en: Desaturate Icon
lv: Sārtuma ikona

en: Desaturate should not be empty.
lv: Atpiesātināšana nedrīkst būt tukša.

en: Designed specifically for mobile - similar to the default but optimized for smaller screens and touch-friendly interaction.
lv: Paredzēts īpaši mobilajām ierīcēm - līdzīgs noklusējumam, bet optimizēts mazākiem ekrāniem un skārieniem draudzīgu mijiedarbību.

en: Desktop Position
lv: Darbvirsmas pozīcija

en: Detailed information by category
lv: Detalizēta informācija pēc kategorijas

en: Didn't receive the code?
lv: Vai nesaņēmāt kodu?

en: Disable
lv: Izslēgt

en: Disable Branding
lv: Atspējot zīmolu

en: Disable Hover Text
lv: Atspējot kursora tekstu

en: Disable Hover text on widget and widget Loader
lv: Atspējojiet kursora tekstu logrīkā un logrīku ielādētājā

en: Disable Report Problem
lv: Atspējot ziņojuma problēmu

en: Disable Widget Sound
lv: Atspējot logrīka skaņu

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Disables all website sounds to assist users sensitive to audio.
lv: Atspējo visas vietnes skaņas, lai palīdzētu lietotājiem jutīgi pret audio.

en: Disables the ability for users to report problems through the app.
lv: Izslēdziet lietotāju iespējas ziņot par problēmām, izmantojot lietotni.

en: Display & Media Controls
lv: Displeja un multivides vadība

en: Displays a panel with important and frequently used links for easier navigation.
lv: Parāda paneli ar svarīgām un bieži izmantotām saitēm vieglākai navigācijai.

en: Displays an on-screen keyboard for users who can't use a physical one.
lv: Parāda ekrānā esošo tastatūru lietotājiem, kuri nevar izmantot fizisku.

en: Do you want to put as link?
lv: Vai vēlaties ievietot kā saiti?

en: Do you want to put this widget as link?
lv: Vai vēlaties ievietot šo logrīku kā saiti?

en: Dyslexia
lv: Disleksija

en: Dyslexia should not be empty.
lv: Disleksija nedrīkst būt tukša.

en: Ease of access to change the background/font color
lv: Viegla piekļuve fona/fonta krāsas maiņai

en: Edit %s language
lv: Rediģēt %s valodu

en: Edit Languages
lv: Rediģēt valodas

en: Elderly
lv: Veci cilvēki

en: Elderly should not be empty.
lv: Gados vecākiem cilvēkiem nevajadzētu būt tukšam.

en: Enable
lv: Ieslēgt

en: Enable / Disable
lv: Iespējot / Atspējot

en: Enable /Disable
lv: Ieslēgt/Izslēgt

en: Enable Disable Features
lv: Ieslēgt/Izslēgt funkcijas

en: Enable Our Plugin To See It Visible On Your Website.
lv: Iespējojiet mūsu spraudni, lai tas būtu redzams jūsu vietnē.

en: Enable or disable features that improve your website's accessibility.
lv: Iespējojiet vai atspējojiet funkcijas, kas uzlabo jūsu vietnes pieejamību.

en: Enable or disable media elements like audio, video, and GIFs
lv: Iespējot vai atspējot multivides elementus, piemēram, audio, video un GIF

en: Enable or disable the widget as needed
lv: Iespējot vai atspējojiet logrīku pēc nepieciešamības

en: Enable our plugin to see it visible on your website.
lv: Iespējojiet mūsu spraudni, lai tas būtu redzams jūsu vietnē.

en: Enable readable fonts, reading mask, and title highlighting
lv: Iespējot lasāmus fontus, lasīšanas masku un nosaukuma izcelšanu

en: Enable/
lv: Iespējot/

en: Enable/Disable Accessibility Features
lv: Iespējot/atspējot piekļuves funkcijas

en: Enable/Disable Features
lv: Ieslēgt/Izslēgt funkcijas

en: Enable/Disable Media
lv: Ieslēgt/Izslēgt medijus

en: Enable/Disable Widget
lv: Ieslēgt/Izslēgt logrīku

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Enables a large black cursor to improve visibility for users with low vision.
lv: Ļauj lielam melnam kursoram uzlabot redzamību lietotājiem ar zemu redzi.

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.
lv: Iespējo daudzvalodu atbalsts, pamatojoties uz lietotāju valodas izvēli vai iestatījumiem.

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.Statement Link?
lv: Iespējo daudzvalodu atbalstu, pamatojoties uz lietotāja valodas izvēlēm vai iestatījumiem.

en: Enhanced Usability for All Accessibility Needs
lv: Uzlabota lietojamība visām pieejamības vajadzībām

en: Enjoy a %1$s5-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
lv: Izbaudiet %1$s5 dienu bezmaksas izmēģinājumu%2$s ar piekļuvi izvēlētā plāna funkcijām:

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features.
lv: Izbaudiet %1 $ S7 dienu bezmaksas izmēģinājumu %2 $ s ar piekļuvi izvēlētā plāna funkcijām.

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
lv: Izbaudiet %1 $ S7 dienu bezmaksas izmēģinājumu %2 $ s ar piekļuvi izvēlētā plāna funkcijām:

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision
lv: Palielina vai samazina satura lielumu, neietekmējot izkārtojumu, palīdzot lietotājiem ar zemu redzi

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision.
lv: Paplašina vai samazina satura lielumu, neietekmējot izkārtojumu, palīdzot lietotājiem ar zemu redzi.

en: Enter OTP
lv: Ievadiet OTP

en: Enter the 6-digit OTP sent to your email address.
lv: Ievadiet 6 ciparu OTP, kas nosūtīts uz savu e-pasta adresi.

en: Enter your statement page link here...
lv: Ievadiet savu paziņojuma lapas saiti šeit ...

en: Error!
lv: Kļūda!

en: Events Clicked
lv: Notikumi noklikšķināja

en: Events-Clicked
lv: Noklikšķiniet uz notikumiem

en: Extended widget customization options including layout and branding
lv: Paplašinātas logrīka pielāgošanas iespējas, ieskaitot izkārtojumu un zīmolu veidošanu

en: FAQs
lv: FAQ

en: Failed Checks
lv: Neizdevās čeki

en: Fast Chat Support during business hours
lv: Ātra tērzēšanas atbalsts darba laikā

en: Feature Activity Highlights
lv: Funkcijas aktivitātes svarīgākie punkti

en: Features & Functionality
lv: Funkcijas un funkcionalitāte

en: Filter Content
lv: Filtrēšanas saturs

en: Filter Content should not be empty.
lv: Filtra saturs nedrīkst būt tukšs.

en: Finally, access the settings to change the background and font colors. This step lets you personalize the widget's appearance, ensuring it matches your brand's style or enhances readability for users. Select your preferred colors and apply them to make the widget visually appealing and accessible.
lv: Visbeidzot, piekļūstiet iestatījumiem, lai mainītu fona un fonta krāsas. Šis solis ļauj personalizēt logrīka izskatu, nodrošinot, ka tas atbilst jūsu zīmola stilam vai uzlabo lietotāju lasāmību. Izvēlieties vēlamās krāsas un lietojiet tās, lai padarītu logrīku vizuāli pievilcīgu un pieejamu.

en: Find your best fit with guided size recommendations.
lv: Atrodiet sev piemērotāko, izmantojot ieteikumus par izmēru.

en: Floating Widget Icon Color
lv: Peldoša logrīka ikonas krāsa

en: Floating Widget Padding
lv: Peldošais logrīka polsterējums

en: Floating Widget Position
lv: Peldošā logrīka pozīcija

en: Floating Widget Size
lv: Peldošais logrīka izmērs

en: Focus Mask
lv: Fokusa maska

en: Font Readability
lv: Fonta salasāmība

en: Free Accessibility Check
lv: Bezmaksas piekļuves pārbaude

en: Friday
lv: piektdiena

en: Full access to %1$sall accessibility widgets%2$s and features
lv: Pilnīga piekļuve %1 $ Sall piekļuves logrīkiem %2 $ s un funkcijas

en: Fully customizable widget with advanced control options
lv: Pilnībā pielāgojams logrīks ar uzlabotām vadības opcijām

en: GIF Hide
lv: GIF slēpšana

en: GIF Hide should not be empty.
lv: GIF slēpšana nedrīkst būt tukša.

en: Get Live Chat Support
lv: Saņemiet tiešsaistes tērzēšanas atbalstu

en: Get Started: Activate Widget and Add Footer Link
lv: Sāciet: aktivizējiet logrīku un pievienojiet kāju saiti

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
lv: Saņemiet %1$s15%% atlaidi%2$s gada abonementam, atlasot %1$s%3$s plānu.%2$s

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sGrowth Plan.%2$s
lv: Iegūstiet A%1 $ S15 %% Disconter%2 $ S gada abonementā, kad izvēlaties%1 $ sgrowth plānu.%2 $ s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
lv: Saņemiet %1$s20%% atlaidi%2$s gada abonementam, atlasot %1$s%3$s plānu.%2$s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sScale Plan.%2$s
lv: Iegūstiet%1 $ S20 %% atlaide%2 $ S gada abonementā, kad izvēlaties%1 $ scale plānu.%2 $ s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
lv: Saņemiet %1$s25%% atlaidi%2$s gada abonementam, atlasot %1$s%3$s plānu.%2$s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sEstablished Plan.%2$s
lv: Iegūstiet A%1 $ S25 %% Discident%2 $ S gada abonementā, kad izvēlaties plānu%1 $ sestabled.%2 $ s

en: Get a %1$s29%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sProfessional Plan.%2$s
lv: Saņemiet %1$s29%% atlaidi%2$s gada abonementam, kad izvēlaties %1$sProfesionālo plānu.%2$s

en: Get a %1$s40%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sPremium Plan.%2$s
lv: Saņemiet %1$s40%% atlaidi%2$s gada abonementam, kad izvēlaties %1$sPremium plānu.%2$s

en: Get a Detailed Expert Audit Report
lv: Iegūstiet detalizētu ekspertu revīzijas ziņojumu

en: Get started with a plan that matches your requirements:
lv: Sāciet ar plānu, kas atbilst jūsu prasībām:

en: Get started with the Accessibility widget by enabling it in our Settings under the Widget Option section.
lv: Sāciet darbu ar Pieejamības logrīku, ieslēdzot to mūsu Iestatījumos sadaļā Logrīka opcija.

en: Gif Hide
lv: GIF slēpšana

en: Go Beyond Automation with Expert Audits
lv: Pārsniedziet automatizāciju ar ekspertu revīzijām

en: Group Of Pages
lv: Lapu grupa

en: Have Questions Or Need Assistance? %s
lv: Ir jautājumi vai nepieciešama palīdzība? %s

en: Have questions or need assistance? %1$sContact us%2$s
lv: Ir jautājumi vai nepieciešama palīdzība? %1$sSazinieties ar mums%2$s

en: Have questions or need assistance? %s
lv: Ir jautājumi vai nepieciešama palīdzība? %s

en: Have questions or need assistance? <a href="%s" target="_blank">Contact us</a>
lv: Ir jautājumi vai nepieciešama palīdzība? <a href="%s" target="_blank">Sazinieties ar mums</a>

en: Hello %s
lv: Sveiki, %s

en: Hide GIFs and Animations for Reduced Distraction
lv: Slēpt GIF un animācijas traucējumu samazināšanai

en: Hide Interface
lv: Slēpt interfeisu

en: Hide Interface should not be empty.
lv: Interfeisa slēpšana nedrīkst būt tukša.

en: Hide Search Bar
lv: Slēpt meklēšanas joslu

en: Hide Statement
lv: Paslēpt paziņojumu

en: Hides GIF animations that can distract or trigger motion sensitivity.
lv: Slēpj GIF animācijas, kas var novērst uzmanību vai izraisīt kustības jutīgumu.

en: Hides the search bar from the user interface.
lv: Slēpj meklēšanas joslu no lietotāja interfeisa.

en: Hides the statement section from the user interface.
lv: Slēpj paziņojuma sadaļu no lietotāja interfeisa.

en: High Saturation
lv: Augsts piesātinājums

en: High Saturation Icon
lv: Augsta piesātinājuma ikona

en: High saturation should not be empty.
lv: Augsts piesātinājums nedrīkst būt tukšs.

en: Highlight Focus
lv: Izcelts fokusā

en: Highlight Focus should not be empty.
lv: Fokusa izcelšana nedrīkst būt tukša.

en: Highlight Hover
lv: Izcelts uzvedot peli

en: Highlight Hover should not be empty.
lv: Uzvedošanas izcelšana nedrīkst būt tukša.

en: Highlight Links
lv: Izcelts saites

en: Highlight Links should not be empty.
lv: Saišu izcelšana nedrīkst būt tukša.

en: Highlight Titles
lv: Izcelts virsrakstus

en: Highlight Titles should not be empty.
lv: Virsrakstu izcelšana nedrīkst būt tukša.

en: Highlight on Hover and Focus for Easier Navigation
lv: Izcelšana uzvedot peli un fokusā vieglākai navigācijai

en: Highlights elements when hovered, helping users follow cursor movements.
lv: Izceļ elementus, kad tie ir novietoti, palīdzot lietotājiem sekot kursora kustībām.

en: Highlights focused elements, enhancing accessibility for keyboard navigation.
lv: Uzsver fokusētus elementus, uzlabojot piekļuvi tastatūras navigācijai.

en: How do I get help if I face issues?
lv: Kā es varu saņemt palīdzību, ja saskaros ar problēmām?

en: How to Add an Accessibility Link to Your Footer
lv: Kā pievienot kājai piekļuves saiti

en: How to Enable/Disable Widget
lv: Kā ieslēgt/izslēgt logrīku

en: How to cancel your subscription
lv: Kā atcelt savu abonementu

en: How to contact support if you are on the Free plan
lv: Kā sazināties ar atbalstu, ja atrodaties brīvajā plānā

en: How to enable the Free plan
lv: Kā iespējot bezmaksas plānu

en: If you are on the Free plan, you can reach our support team by sending an email to
lv: Ja jūs izmantojat bezmaksas plānu, varat sasniegt mūsu atbalsta komandu, nosūtot e -pastu uz

en: If you need further assistance, please contact us at
lv: Ja jums nepieciešama papildu palīdzība, lūdzu, sazinieties ar mums vietnē

en: If you need further assistance, please contact us at %1$s. You can also check our %2$s for more information.
lv: Ja jums nepieciešama turpmāka palīdzība, lūdzu, sazinieties ar mums %1$s. Jūs varat arī pārbaudīt mūsu %2$s, lai iegūtu papildu informāciju.

en: If you require any further information or assistance, please do not hesitate to contact us. Our support team is readily available to address any queries or concerns you may have regarding our subscription plans or any other aspect of our app.
lv: Ja jums nepieciešama papildu informācija vai palīdzība, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums. Mūsu atbalsta komanda ir gatava atbildēt uz jebkādiem jautājumiem vai bažām, kas jums varētu būt par mūsu abonementa plāniem vai jebkuru citu mūsu lietotnes aspektu.

en: Image Alt Tooltip
lv: Attēla alternatīvā teksta padoms

en: Image Alt Tooltip should not be empty.
lv: Attēla alternatīvā teksta padoms nedrīkst būt tukšs.

en: Image Hide
lv: Attēlu slēpšana

en: Image Hide should not be empty.
lv: Attēlu slēpšana nedrīkst būt tukša.

en: Image alt Tooltip
lv: Attēla Alt rīks

en: Image, Video & GIF Enable/Disable
lv: Attēls, video un GIF Iespējot/atspējot

en: Image/Video Hide
lv: Attēlu/Video slēpšana

en: Includes all features from the %s Plan
lv: Ietver visas funkcijas no %s plāna

en: Includes all features from the Growth Plan
lv: Ietver visas iezīmes no izaugsmes plāna

en: Includes all features from the Scale Plan
lv: Ietver visas funkcijas no mēroga plāna

en: Includes all features from the Startup Plan
lv: Ietver visas funkcijas no starta plāna

en: Invert Colors
lv: Invertēt krāsas

en: Invert Colors should not be empty.
lv: Krāsu inversija nedrīkst būt tukša.

en: It helps store owners offer a more accessible browsing experience with controls for text, contrast, navigation, media, and language support.
lv: Tas palīdz veikalu īpašniekiem piedāvāt pieejamāku pārlūkošanas pieredzi ar teksta, kontrasta, navigācijas, multivides un valodas atbalsta vadīklām.

en: Keyboard Nav
lv: Tastatūras navigācija

en: Keyboard Nav Icon
lv: Tastatūras nav ikona

en: Keyboard Navigation
lv: Tastatūras navigācija

en: Keyboard should not be empty.
lv: Tastatūra nedrīkst būt tukša.

en: Kindly note that upon opting for a subscription plan within our app, please be informed that refunds will not be applicable. This policy applies universally to all subscription plans offered, including both monthly and yearly options. We appreciate your understanding and cooperation in adhering to our policy, as we aim to ensure consistency and fairness in all aspects of our subscription services.
lv: Lūdzu, ņemiet vērā, ka izvēloties abonementa plānu mūsu lietotnē, lūdzu, zināiet, ka naudas atmaksa nebūs piemērojama. Šī politika attiecas universāli uz visiem piedāvātajiem abonementa plāniem, ieskaitot gan mēneša, gan gada opcijas. Mēs novērtējam jūsu izpratni un sadarbību mūsu politikas ievērošanā, jo mēs cenšamies nodrošināt konsekvenci un taisnīgumu visos mūsu abonementa pakalpojumu aspektos.

en: LLMs.txt Generator
lv: LLMs.txt ģenerators

en: Language Controllers
lv: Valodas kontrolieri

en: Language Settings
lv: Valodas iestatījumi

en: Language Sorting
lv: Valodas šķirošana

en: Language Variable
lv: Valodas mainīgais

en: Language hidden
lv: Valoda paslēpta

en: Language visible
lv: Valoda redzama

en: Languages
lv: Valodas

en: Last 30 Days
lv: Pēdējās 30 dienas

en: Last 7 Days
lv: Pēdējās 7 dienas

en: Last Month
lv: Pagājušais mēnesis

en: Lawful Risk
lv: Likumīgs risks

en: Left Alignment
lv: Kreisā izlīdzināšana

en: Left Alignment should not be empty.
lv: Kreisā izlīdzināšana nedrīkst būt tukša.

en: Let's Go
lv: Ejam!

en: Let's start by choosing a plan that fits your needs.
lv: Sāksim ar plāna izvēli, kas atbilst jūsu vajadzībām.

en: Lets users control the site using voice commands for hands-free accessibility.
lv: Ļauj lietotājiem kontrolēt vietni, izmantojot balss komandas brīvroku pieejamībai.

en: Letter Spacing
lv: Burtu atstarpe

en: Letter Spacing should not be empty.
lv: Burtu atstarpe nedrīkst būt tukša.

en: Light Contrast
lv: Gaišs kontrasts

en: Light Contrast should not be empty.
lv: Gaišs kontrasts nedrīkst būt tukšs.

en: Limited Scan Notice
lv: Paziņojums par ierobežotu skenēšanu

en: Line Height
lv: Rindas augstums

en: Line Height & Alignments
lv: Rindas augstums un izlīdzināšana

en: Line Height should not be empty.
lv: Rindas augstums nedrīkst būt tukšs.

en: Locate the place where you want to add the link (typically just before the closing <code>&lt;/footer&gt;</code> or <code>&lt;/body&gt;</code> tag).
lv: Atrodiet vietu, kur vēlaties pievienot saiti (parasti tieši pirms slēgšanas <code> & lt;/kājenes & gt; </code> vai <codes> & lt;/head & gt; </code> tag).

en: Low Saturation
lv: Zems piesātinājums

en: Low Saturation Icon
lv: Zema piesātinājuma ikona

en: Low saturation should not be empty.
lv: Zems piesātinājums nedrīkst būt tukšs.

en: Manage Features
lv: Pārvaldīt funkcijas

en: Manage Languages
lv: Pārvaldīt valodas

en: Media Control
lv: Mediju kontrole

en: Menu Settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Middle Left
lv: Vidū pa kreisi

en: Middle Right
lv: Vidū pa labi

en: Mobile Design
lv: Mobilais dizains

en: Mobile Position
lv: Mobilā pozīcija

en: Mobile View Design
lv: Mobilā skata dizains

en: Mobile view Design
lv: Mobilā skata dizains

en: Modifies background colors to reduce eye strain and improve content legibility.
lv: Modificē fona krāsas, lai samazinātu acu celmu un uzlabotu satura salasāmību.

en: Monday
lv: pirmdiena

en: Monthly
lv: Mēneša

en: Most 5 Used Feature Analytics
lv: Lielākā daļa 5 lietoto funkciju analītiku

en: Motor Impaired
lv: Motora traucēta

en: Motor Impaired should not be empty.
lv: Motora traucējumi nedrīkst būt tukšs.

en: Multi-Language Support
lv: Daudzvalodu atbalsts

en: Multiple Languages Support
lv: Vairāku valodu atbalsts

en: Mute Sounds
lv: Izslēgt skaņas

en: Mute Sounds should not be empty.
lv: Skaņu izslēgšana nedrīkst būt tukša.

en: Name
lv: Nosaukums

en: Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget.
lv: Dodieties uz iestatījumiem un ieslēdziet piekļuves logrīku.

en: Navigate to the Plan page and click on the Cancel Subscription button
lv: Dodieties uz plāna lapu un noklikšķiniet uz pogas Atcelt abonēšanas pogu

en: Navigation & Input
lv: Navigācija un ievade

en: Navigation and Interaction Controllers
lv: Navigācijas un mijiedarbības kontrolieri

en: Need Any Help?
lv: Nepieciešama palīdzība?

en: Need help deciding? Contact us at %1$s or check our %2$s for detailed feature comparisons.
lv: Vai nepieciešama palīdzība izlemt?Sazinieties ar mums vietnē %1 $ s vai pārbaudiet mūsu %2 $ s, lai iegūtu detalizētus funkciju salīdzinājumus.

en: Need help or want to remove branding?
lv: Vai nepieciešama palīdzība vai vēlaties noņemt zīmolu?

en: Next
lv: Tālāk

en: No Significant Most Features Usage Found
lv: Nav atrasta nozīmīga visvairāk funkciju lietošana

en: No relevant data is available for the specified range
lv: Norādītajam diapazonam nav pieejami atbilstoši dati

en: No scan history found (or API response is empty).
lv: Skenēšanas vēsture nav atrasta (vai API atbilde ir tukša).

en: Not Applicable or It May Require Manual Audit
lv: Nav piemērojams vai tam var būt nepieciešama manuāla revīzija

en: Not Sure Which Plan Fits Best?
lv: Vai neesat pārliecināts, kurš plāns ir vislabākais?

en: Not default language
lv: Nav noklusējuma valoda

en: Note:
lv: Piezīme:

en: Note: It is recommended to use a child theme to prevent your changes from being lost during theme updates.
lv: Piezīme: ieteicams izmantot bērna motīvu, lai novērstu jūsu izmaiņas zaudēt tēmas atjauninājumu laikā.

en: Once the accessibility widget’s functionality is verified, we’ll proceed to remove all branding for your white-label configuration.
lv: Kad pieejamības logrīka funkcionalitāte būs pārbaudīta, mēs turpināsim noņemt visus jūsu baltās etiķetes konfigurācijas zīmolus.

en: One Click to Make Your Website Accessible Today
lv: Viens klikšķis, lai jūsu vietne būtu pieejama šodien

en: Only The First Page Of Your Website Will Be Scanned. To Request A Full-Site Accessibility Scan, Please Reach Out To Our Team.
lv: Tiks skenēta tikai jūsu vietnes pirmā lapa. Lai pieprasītu visas vietnes pieejamības pārbaudi, lūdzu, sazinieties ar mūsu komandu.

en: Only the first page of your website will be scanned. To request a full-site accessibility scan, please reach out to our team.
lv: Tiks skenēta tikai jūsu vietnes pirmā lapa. Lai pieprasītu visas vietnes pieejamības pārbaudi, lūdzu, sazinieties ar mūsu komandu.

en: Open
lv: Atvērt

en: Open your active theme's <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
lv: Atveriet aktīvā motīva failu <code>footer.php</code> vai <code>functions.php</code> (parasti atrodams šeit: <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).

en: Open your active theme’s <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
lv: Atveriet savas aktīvās motīva <code> Footer.php </code> vai <code> function.php </code> failu (parasti atrodams <code>/wp-content/tematos/theme/</code>).

en: Option to display accessibility widget link in website footer
lv: Iespēja parādīt piekļuves logrīka saiti vietnes kājenē

en: Our team can help you choose the right plan based on your store size, accessibility goals, and support needs.
lv: Mūsu komanda var palīdzēt jums izvēlēties pareizo plānu, pamatojoties uz jūsu veikala lielumu, pieejamības mērķiem un atbalsta vajadzībām.

en: Overview
lv: Pārskats

en: Padding
lv: Iekšējā atkāpe

en: Page URL
lv: Lapas URL

en: Pages
lv: Lapas

en: Personalized User Accessibility Profile Settings
lv: Personalizēti lietotāja pieejamības profila iestatījumi

en: Personalized accessibility profiles for user-specific needs
lv: Personalizēti piekļuves profili lietotājam raksturīgas vajadzībām

en: Plan
lv: Plāns

en: Plan Specific Features
lv: Plānam specifiskas funkcijas

en: Plans
lv: Plāni

en: Platform & Integration
lv: Platforma un integrācija

en: Please enter a valid URL to scan.
lv: Lūdzu, ievadiet derīgu URL skenēšanai.

en: Please uninstall this plugin and reinstall it.
lv: Lūdzu, atinstalējiet šo spraudni un instalējiet to vēlreiz.

en: Please upgrade your plan to continue accessing premium accessibility features.
lv: Lūdzu, jauniniet savu plānu, lai turpinātu piekļūt premium piekļuves funkcijām.

en: Position
lv: Pozīcija

en: Premium Plan
lv: Premium plāns

en: Prev
lv: Iepriekšējā

en: Prioritize and sort languages based on your customer base
lv: Prioritāšu un šķirojiet valodas, pamatojoties uz jūsu klientu bāzi

en: Priority chat support during business hours
lv: Prioritārā tērzēšanas atbalsts darba laikā

en: Priority support and regular updates
lv: Prioritārs atbalsts un regulāri atjauninājumi

en: Pro Plan
lv: Pro plāns

en: Professional
lv: Profesionāls

en: Professional Plan
lv: Profesionālais plāns

en: Profile Options
lv: Profila opcijas

en: Profile Settings
lv: Profila iestatījumi

en: Profile Settings should not be empty.
lv: Profila iestatījumi nedrīkst būt tukši.

en: Quick Access Panel for Useful Accessibility Tools
lv: Ātrās piekļuves panelis noderīgiem pieejamības rīkiem

en: Quick navigation tool showing all Headings, Landmarks, and Links in one place.
lv: Ātrās navigācijas rīks, kurā redzami visi virsraksti, orientieri un saites vienā vietā.

en: Quickstart
lv: Ātrā palaišana

en: Rank
lv: Rangs

en: Read Mode
lv: Lasīšanas režīms

en: Read Mode should not be empty.
lv: Lasīšanas režīms nedrīkst būt tukšs.

en: Readable Fonts
lv: Salasāmi fonti

en: Readable Fonts should not be empty.
lv: Salasāmi fonti nedrīkst būt tukši.

en: Readable Fonts, Reading Mask, and Highlight Titles
lv: Salasāmi fonti, lasīšanas maska un virsrakstu izcelšana

en: Reading Guide
lv: Lasīšanas ceļvedis

en: Reading Guide Color should not be empty.
lv: Lasīšanas ceļveža krāsa nedrīkst būt tukša.

en: Reading Mask
lv: Lasīšanas maska

en: Reading Mask should not be empty.
lv: Lasīšanas maska nedrīkst būt tukša.

en: Reads selected text aloud for users with visual impairments or reading difficulties.
lv: Izvēlēts teksts skaļi lietotājiem ar redzes traucējumiem vai lasīšanas grūtībām.

en: Real Customer Questions
lv: Īsti klientu jautājumi

en: Recommended Apps
lv: Ieteicamās lietotnes

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Refresh your website to see the link appear in the footer.
lv: Atsvaidziniet savu vietni, lai redzētu, kā saite parādās kājenē.

en: Remove default widget branding for a fully white-labeled experience
lv: Noņemiet noklusējuma logrīka zīmolu, lai iegūtu pilnībā balti marķētu pieredzi

en: Removes accessibility tool branding for a cleaner, white-labeled appearance.
lv: Noņem piekļuves rīku zīmolu tīrākam, balti iezīmētam izskatam.

en: Report Date
lv: Ziņojuma datums

en: Resend OTP
lv: SĀKUMS OTP

en: Reset All should not be empty.
lv: Atiestatīt visu nedrīkst būt tukšs.

en: Reset To Default
lv: Atiestatīt uz noklusējumu

en: Reset all
lv: Atiestatīt visu

en: Restricted Brand Customization
lv: Ierobežota zīmola pielāgošana

en: Right Alignment
lv: Labā izlīdzināšana

en: Run scans and review accessibility findings.
lv: Veiciet skenēšanu un pārskatiet pieejamības konstatējumus.

en: Saturation Modes
lv: Piesātinājuma režīmi

en: Saturday
lv: sestdiena

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save Rankings
lv: Saglabājiet klasifikāciju

en: Save the changes to the <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file.
lv: Saglabājiet izmaiņas <code> footer.php </code> vai <code> function.php </code> failā.

en: Scan
lv: Skenēt

en: Scan Interval
lv: Skenēšanas intervāls

en: Scan Queued â Waiting To Startâ¦
lv: Skenēšana rindā – gaida sākšanu

en: Scan Scope
lv: Skenēšanas joma

en: Scan To Check Compliance Of Accessibility
lv: Skenējiet, lai pārbaudītu pieejamības atbilstību

en: Scan Your site
lv: Skenējiet savu vietni

en: Schedule a Call
lv: Ieplānojiet zvanu

en: Scheduled Scan
lv: Plānotā skenēšana

en: Search
lv: Meklēt

en: Search should not be empty.
lv: Meklēšanas lauks nedrīkst būt tukšs.

en: Seizure Safe
lv: Krampji droši

en: Seizure Safe should not be empty.
lv: Krampjam drošam nevajadzētu būt tukšai.

en: Select Language
lv: Izvēlieties valodu

en: Select Monthly Plan:
lv: Izvēlieties mēneša plānu:

en: Select Plan and Offers
lv: Izvēlieties plānu un piedāvājumus

en: Select Yearly Plan:
lv: Izvēlieties gada plānu:

en: Selected
lv: Izvēlēts

en: Sepcific Page
lv: Īpaša lapa

en: Set %s Default Language
lv: Iestatīt %s noklusējuma valodu

en: Set Up Translation Visibility And Language Priorities.
lv: Iestatiet tulkojumu redzamību un valodas prioritātes.

en: Set up translation visibility and language priorities.
lv: Iestatiet tulkojumu redzamību un valodas prioritātes.

en: Set wholesale rules and simplify B2B pricing.
lv: Iestatiet vairumtirdzniecības noteikumus un vienkāršojiet B2B cenas.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Shopline
lv: Veikalu līnija

en: Show Language
lv: Rādīt valodu

en: Showing
lv: Rāda

en: Simplifies the layout and focuses on text for easier reading, removing distractions like sidebars and ads.
lv: Vienkāršo izkārtojumu un koncentrējas uz tekstu, lai vieglāk lasītu, noņemot uzmanības novēršanu, piemēram, sānjoslas un reklāmas.

en: Smart Contrast
lv: Gudrs kontrasts

en: Smart Contrast for Better Readability
lv: Viedais kontrasts labākai salasāmībai

en: Smart Contrast should not be empty.
lv: Gudram kontrastam nevajadzētu būt tukšam.

en: Sorry, You can not update....
lv: Atvainojiet, jūs nevarat atjaunināt....

en: Sound Muting for Distraction-Free Browsing
lv: Skaņu izslēgšana traucējumu brīvai pārlūkošanai

en: Specific Page
lv: Konkrēta lapa

en: Speech Support
lv: Runas atbalsts

en: Standard support via email and live chat during business hours
lv: Standarta atbalsts pa e -pastu un tiešraides tērzēšanu darba laikā

en: Standard support via email.
lv: Standarta atbalsts pa e -pastu.

en: Start Free Trial
lv: Sāciet bezmaksas izmēģinājumu

en: Start Live Chat
lv: Sāciet tiešsaistes tērzēšanu

en: Start My Compliance Plan
lv: Sāciet manu atbilstības plānu

en: Start Your Accessibility Journey:
lv: Sāciet savu piekļuves braucienu:

en: Start a 5-Day Free Trial for
lv: Sāciet 5 dienu bezmaksas izmēģinājumu

en: Start a 7-Day Free Trial
lv: Sāciet 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu

en: Start a 7-Day Free Trial for
lv: Sāciet 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 5-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
lv: Sāciet ar mēneša plāna izvēli, kas atbilst jūsu vajadzībām. Katrs plāns piedāvā dažādas funkcijas un pielāgošanas opcijas. Jūsu izvēlētais plāns noteiks, kurām funkcijām varēsiet piekļūt logrīkā. Turklāt izbaudiet 5 dienu bezmaksas izmēģinājumu, lai izpētītu visas funkcijas un uzlabotu veikala pieejamību.

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 7-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
lv: Sāciet, izvēloties ikmēneša plānu, kas atbilst jūsu vajadzībām.Katrs plāns piedāvā dažādas funkcijas un pielāgošanas iespējas.Izvēlētais plāns noteiks, kurām funkcijām varat piekļūt logrīkā.Turklāt izbaudiet bezmaksas izmēģinājumu 7 dienām, lai izpētītu visas funkcijas un uzlabotu jūsu veikala pieejamību.

en: Start with a %1$s5-day free trial%2$s to experience all features:
lv: Sāciet ar %1 $ S5 dienu bezmaksas izmēģinājumu %2 $ s, lai izjustu visas funkcijas:

en: Start with a %1$s7-day free trial%2$s to experience all features:
lv: Sāciet ar %1$s7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju%2$s, lai izmantotu visas funkcijas:

en: Startup
lv: Startēšana

en: Startup Plan
lv: Starta plāns

en: Statement
lv: Paziņojums

en: Statement Link?
lv: Paziņojuma saite?

en: Statement should not be empty.
lv: Paziņojums nedrīkst būt tukšs.

en: Status
lv: Statuss

en: Stop Animation
lv: Apturēt animāciju

en: Stop Animation should not be empty.
lv: Animācijas apturēšana nedrīkst būt tukša.

en: Submit
lv: Iesniegt

en: Success!
lv: Veiksmīgi!

en: Sunday
lv: svētdiena

en: Support & Partnership
lv: Atbalsts un partnerība

en: Support for 100+ Languages
lv: Atbalsts 100+ valodām

en: Support on Email
lv: Atbalsts pa e-pastu

en: Supports 100+ languages with automatic translation
lv: Atbalsta 100+ valodas ar automātisku tulkojumu

en: Talk & Type
lv: Runāt un rakstīt

en: Talk And Type
lv: Runāt un rakstīt

en: Talk and Type should not be empty.
lv: Runāt un rakstīt nedrīkst būt tukšs.

en: Text Colors
lv: Teksta krāsas

en: Text Colors should not be empty.
lv: Teksta krāsas nedrīkst būt tukšas.

en: Text Customization Controllers
lv: Teksta pielāgošanas kontrolieri

en: Text Enhancer
lv: Teksta uzlabotājs

en: Text Enhancer should not be empty.
lv: Teksta uzlabotājs nedrīkst būt tukšs.

en: Text Enhancer, Image Alt Tooltip, and Stop Animation
lv: Teksta uzlabotājs, attēla alternatīvais padoms un animācijas apturēšana

en: Text Speech
lv: Teksta runa

en: Text Speech should not be empty.
lv: Teksta runa nedrīkst būt tukša.

en: Text and Layout Font
lv: Teksta un izkārtojuma fonts

en: Text enhancer for clarity, image alt tooltips, and option to stop animations
lv: Teksta pastiprinātājs skaidrībai, attēla alt rīku padomi un iespēja apturēt animācijas

en: Text to Speech
lv: Teksts uz runu

en: Text to Speech & Sounds Enable/Disable
lv: Teksts runai un skaņām iespējot/atspējot

en: Text-to-speech, voice navigation, and talk & type input
lv: Teksta uz runu, balss navigāciju un sarunu un tipa ievadi

en: Thank You Banner Image
lv: Pateicības bannera attēls

en: Thank You for Choosing a Plan!
lv: Paldies par plāna izvēli!

en: Thanks for choosing our app! We're here to help make your website accessible to everyone.
lv: Paldies, ka izvēlējāties mūsu lietotni! Mēs esam šeit, lai palīdzētu padarīt jūsu vietni pieejamu ikvienam.

en: The %1$s "Choose Design" %2$s option empowers merchants to select from a variety of design styles for our widget, tailoring it to their unique preferences and needs.
lv: %1$s "Izvēlieties dizainu" %2$s opcija ļauj tirgotājiem izvēlēties no dažādiem dizaina stiliem mūsu logrīkam, pielāgojot to savām unikālajām preferences un vajadzībām.

en: The %1$s "Customize Position" %2$s feature enables merchants to tailor the exact placement of our widget, ensuring it perfectly fits their site layout and design vision.
lv: %1$s "Pielāgot pozīciju" %2$s funkcija ļauj tirgotājiem pielāgot mūsu logrīka precīzu novietojumu, nodrošinot, ka tas perfekti iederas viņu vietnes izkārtojumā un dizaina redzējumā.

en: The <strong>Language Sorting</strong> feature allows you to customize the order in which languages appear on your Language page and in the Widget. Simply use the up and down arrows beside each language to rearrange them according to your preference. Once you're happy with the order, click Save Ranking to apply the changes. The languages will then appear in the same order across your storefront and Widget, providing a consistent experience for your users.
lv: Funkcija <strong> valodas šķirošana </strong> ļauj pielāgot secību, kādā valodas parādās jūsu valodas lapā un logrīkā.Vienkārši izmantojiet bultiņas augšup un lejup blakus katrai valodai, lai tās pārkārtotu atbilstoši jūsu izvēlei.Kad esat apmierināts ar pasūtījumu, noklikšķiniet uz Saglabāt rangu, lai piemērotu izmaiņas.Pēc tam valodas parādīsies tādā pašā secībā visā jūsu veikalā un logrīkā, nodrošinot pastāvīgu pieredzi lietotājiem.

en: The <strong>Language Variable</strong> feature allows your widget to automatically adapt to the language selected on your website. When enabled, the widget will detect and match the site's active language - ensuring a seamless and consistent experience for users navigating your site in different languages. This is especially helpful if your store already includes a language selector, as it improves accessibility and ensures that the widget content is always shown in the user’s preferred language without any extra configuration.
lv: Funkcija <strong> valodas mainīgais </strong> ļauj jūsu logrīkam automātiski pielāgoties jūsu vietnē atlasītajai valodai.Kad tas ir iespējots, logrīks noteiks un saskaņo vietnes aktīvo valodu - nodrošinot nemanāmu un konsekventu pieredzi lietotājiem, kas navigē jūsu vietni dažādās valodās.Tas ir īpaši noderīgi, ja jūsu veikalā jau ir iekļauts valodas atlasītājs, jo tas uzlabo pieejamību un nodrošina, ka logrīka saturs vienmēr tiek parādīts lietotāja vēlamajā valodā bez papildu konfigurācijas.

en: The email or phone number you entered is already in use.
lv: Ievadītais e -pasts vai tālruņa numurs jau tiek izmantots.

en: The free widget is only available for use on the specific website URL you provided.
lv: Bezmaksas logrīks ir pieejams tikai izmantošanai jūsu piedāvātajā vietnes URL.

en: The site url you entered is already registered.
lv: Vietnes URL, kuru ievadījāt, jau ir reģistrēts.

en: This Month
lv: Šomēnes

en: This feature aligns all text to the left, avoiding center or justified text which can be harder to read for people with dyslexia or cognitive challenges.
lv: Šī funkcija sakrīt ar visu tekstu pa kreisi, izvairoties no centra vai pamatota teksta, kuru var grūtāk lasīt cilvēkiem ar disleksiju vai izziņas izaicinājumiem.

en: This feature creates a horizontal reading mask that follows the cursor to help users focus on one line of text at a time.
lv: Šī funkcija rada horizontālu lasīšanas masku, kas seko kursoram, lai palīdzētu lietotājiem vienlaikus koncentrēties uz vienu teksta rindu.

en: This feature disables the sound that plays when the accessibility widget is opened or closed.
lv: Šī funkcija atspējo skaņu, kas atskaņo, kad tiek atvērts vai aizvērts piekļuves logrīks.

en: This feature enables keyboard navigation using Tab, Shift+Tab, and Enter, along with shortcuts like M for menus, H for headings, F for forms, B for buttons, P for paragraphs, and G for graphics.
lv: Šī funkcija nodrošina tastatūras navigāciju, izmantojot Tab, Shift+Tab un Enter, kā arī īsinājumtaustiņus, piemēram, M izvēlnēm, H virsrakstiem, F veidlapām, B pogām, P rindkopām un G grafikai.

en: This feature hides images and videos to help users who are easily distracted or sensitive to visual media focus better on the text.
lv: Šī funkcija slēpj attēlus un videoklipus, lai palīdzētu lietotājiem, kuri ir viegli novēršami vai jutīgi pret vizuālajiem multivides, labāk koncentrējas uz tekstu.

en: This feature highlights all links on the page with a border or background, making them easier to identify and click.
lv: Šī funkcija izceļ visas saites lapā ar apmali vai fonu, padarot tās vieglāk identificējamas un noklikšķināt.

en: This feature highlights headings and titles across the page, helping users quickly locate and navigate key content areas.
lv: Šī funkcija izceļ virsrakstus un nosaukumus visā lapā, palīdzot lietotājiem ātri atrast un orientēties galvenajās satura jomās.

en: This feature increases space between letters, making text easier to distinguish and reducing visual crowding.
lv: Šī funkcija palielina vietu starp burtiem, padarot tekstu vieglāku, lai atšķirtu un samazinātu vizuālo drūzmēšanos.

en: This feature increases spacing between words to improve readability for users with dyslexia or cognitive impairments.
lv: Šī funkcija palielina atstarpi starp vārdiem, lai uzlabotu lasāmību lietotājiem ar disleksiju vai kognitīviem traucējumiem.

en: This feature increases the contrast between text and background, making content easier to read for users with low vision.
lv: Šī funkcija palielina kontrastu starp tekstu un fonu, padarot saturu vieglāk lasīt lietotājiem ar zemu redzi.

en: This feature increases the size of the text throughout the website to help users with vision difficulties read content more comfortably.
lv: Šī funkcija palielina teksta lielumu visā vietnē, lai palīdzētu lietotājiem ērtāk lasīt saturu.

en: This feature increases the vertical spacing between lines of text, making content more readable and less dense.
lv: Šī funkcija palielina vertikālo atstarpi starp teksta rindām, padarot saturu lasāmāku un mazāk blīvu.

en: This feature is available in:
lv: Šī funkcija ir pieejama:

en: This feature offers users multiple predefined accessibility profiles. Each profile includes a set of accessibility features tailored to specific needs. When a user selects a profile, all the associated features are automatically enabled.
lv: Šī funkcija lietotājiem piedāvā vairākus iepriekš noteiktus piekļuves profilus.Katrā profilā ietilpst piekļuves funkciju kopums, kas pielāgots īpašām vajadzībām.Kad lietotājs izvēlas profilu, visas saistītās funkcijas tiek automātiski iespējotas.

en: This feature pauses animations, blinking, and flashing content to reduce motion sensitivity and distractions for users with vestibular disorders or ADHD.
lv: Šī funkcija pauzē animācijas, mirgo un mirgo saturu, lai samazinātu kustības jutīgumu un uzmanības novēršanu lietotājiem ar vestibulārā aparāta traucējumiem vai ADHD.

en: This feature provides a text magnifier that enlarges text under the cursor, helping users read small or dense text with ease.
lv: Šī funkcija nodrošina teksta palielinātāju, kas paplašina tekstu zem kursora, palīdzot lietotājiem viegli lasīt mazu vai blīvu tekstu.

en: This feature removes color saturation from the site, creating a grayscale experience that can reduce distractions and assist users with color sensitivity or color blindness.
lv: Šī funkcija no vietnes noņem krāsu piesātinājumu, radot pelēktoņu pieredzi, kas var samazināt uzmanības novēršanu un palīdzēt lietotājiem ar krāsu jutīgumu vai krāsu aklumu.

en: This feature replaces decorative or complex fonts with simpler, more readable ones to improve legibility.
lv: Šī funkcija aizstāj dekoratīvus vai sarežģītus fontus ar vienkāršākiem, lasāmākiem, lai uzlabotu salasāmību.

en: This feature shows image alt text as a tooltip, helping screen reader users and others understand the content of visual elements.
lv: Šī funkcija parāda attēla alt tekstu kā rīka padomu, palīdzot ekrāna lasītājiem un citiem izprast vizuālo elementu saturu.

en: This is the default and most widely used design of the accessibility widget – tried, tested, and reliable across all devices.
lv: Šis ir noklusējuma un visplašāk izmantotais pieejamības logrīka dizains - izmēģināts, pārbaudīts un uzticams visās ierīcēs.

en: This will be only Works on Position for "Bottom Left" and "Bottom Right"
lv: Tas darbosies tikai pozīcijām "Apakšā pa kreisi" un "Apakšā pa labi"

en: This will only work on position for %1$s and %2$s
lv: Tas darbosies tikai pozīcijām %1$s un %2$s

en: Thursday
lv: ceturtdiena

en: Time Of Day
lv: Dienas laiks

en: Title Colors
lv: Virsrakstu krāsas

en: Title Colors should not be empty.
lv: Virsrakstu krāsas nedrīkst būt tukšas.

en: Title Highlighting
lv: Virsrakstu izcelšana

en: To Scan All Page Or Group Of Pages, Please
lv: Lai skenētu visu lapu vai lapu grupu, lūdzu

en: To discontinue using this plugin, please cancel your active subscription by clicking the button below.
lv: Lai pārtrauktu, izmantojot šo spraudni, lūdzu, atceliet aktīvo abonementu, noklikšķinot uz zemāk esošās pogas.

en: To enable all accessibility widgets and features, you need to purchase a plan. Choose the perfect plan for your website needs.
lv: Lai iespējotu visus piekļuves logrīkus un funkcijas, jums jāiegādājas plāns.Izvēlieties perfektu plānu savai vietnes vajadzībām.

en: To enable the Free plan, go to the Plan page and click on the Free button. Once clicked, a form will appear. Fill in all the required details, and the widget will automatically be displayed on the front end.
lv: Lai iespējotu bezmaksas plānu, dodieties uz plāna lapu un noklikšķiniet uz pogas Bezmaksas.Pēc noklikšķināšanas parādīsies veidlapa.Aizpildiet visu nepieciešamo informāciju, un logrīks automātiski tiks parādīts priekšpusē.

en: To ensure your site is accessible and user-friendly, add an Accessibility Assistance link to your footer menu:
lv: Lai nodrošinātu, ka jūsu vietne ir pieejama un lietotājam draudzīga, izvēlnei pievienojiet piekļuves palīdzības saiti:

en: To make the widget visible, enable and save the accessibility settings.
lv: Lai logrīks būtu redzams, iespējojiet un saglabājiet piekļuves iestatījumus.

en: Top Left
lv: Augšā pa kreisi

en: Top Right
lv: Augšā pa labi

en: Total Accessibility Scans
lv: Kopējā pieejamības pārbaude

en: Total Counts
lv: Kopējais skaits

en: Total Counts Icon
lv: Kopējā skaita ikona

en: Try
lv: Mēģināt

en: Try Accessibility Assistant for free and instantly boost accessibility
lv: Izmēģiniet piekļuves palīgu bez maksas un uzreiz palielināt piekļuvi

en: Tuesday
lv: otrdiena

en: Unlimited impressions and unrestricted widget visibility
lv: Neierobežoti iespaidi un neierobežots logrīka redzamība

en: Unlimited impressions on any plans and unrestricted widget visibility
lv: Neierobežoti iespaidi par visiem plāniem un neierobežotu logrīka redzamību

en: Unlock Full Accessibility Features
lv: Atbloķēt pilnas piekļuves funkcijas

en: Unlock full functionality by upgrading to a paid plan
lv: Atbloķējiet pilnu funkcionalitāti, jauninot uz apmaksātu plānu

en: Unlock insights and free access to our accessibility plugin by submitting your details below.
lv: Atbloķējiet ieskatu un bezmaksas piekļuvi mūsu piekļuves spraudnim, iesniedzot zemāk esošo informāciju.

en: Upgrade Plan
lv: Jaunināšanas plāns

en: Upgrade your plan to enable these features.
lv: Jauniniet savu plānu, lai iespējotu šīs funkcijas.

en: Upgrade your plan to enable this feature
lv: Uzlabojiet savu plānu, lai iespējotu šo funkciju

en: Usage Guide
lv: Lietošanas rokasgrāmata

en: Use Default Functionalities of Widget
lv: Izmantot logrīka noklusējuma funkcionalitātes

en: Use language variables for seamless multilingual store integration
lv: Izmantojiet valodas mainīgos netraucētai daudzvalodu veikalu integrācijai

en: Use this guide to quickly set up your Accessibility Assistant widget.
lv: Izmantojiet šo rokasgrāmatu, lai ātri iestatītu Accessibility Assistant logrīku.

en: Useful Links
lv: Noderīgas saites

en: Useful Links should not be empty.
lv: Noderīgas saites nedrīkst būt tukšas.

en: User Guide
lv: Lietotāja rokasgrāmata

en: User Interaction with Features
lv: Lietotāja mijiedarbība ar funkcijām

en: Utility Settings
lv: Utilītu iestatījumi

en: Verify
lv: Pārbaudīt

en: Verify Widget & Remove Branding
lv: Pārbaudiet logrīku un noņemiet zīmolu

en: Verify your email
lv: Pārbaudiet savu e -pastu

en: Video Hide
lv: Video slēpšana

en: Video Hide should not be empty.
lv: Video slēpšana nedrīkst būt tukša.

en: View Analytics
lv: Skatīt Analytics

en: View Plans & Pricing
lv: Skatīt plānus un cenu noteikšanu

en: View Result
lv: Skatīt rezultātu

en: Virtual Keyboard
lv: Virtuālā tastatūra

en: Virtual Keyboard should not be empty.
lv: Virtuālās tastatūras lauks nedrīkst būt tukšs.

en: Visible
lv: Redzams

en: Visual Customization Controllers
lv: Vizuālās pielāgošanas kontrolieri

en: Visual Enhancements
lv: Vizuālie uzlabojumi

en: Visually Impaired
lv: Vizuāli traucēts

en: Visually Impaired should not be empty.
lv: Vizuāli traucējumiem nevajadzētu būt tukšai.

en: Voice Commands should not be empty.
lv: Balss komandas nedrīkst būt tukšas.

en: Voice Navigation
lv: Balss navigācija

en: Voice Navigation and Talk & Type Controls
lv: Balss navigācija un runāšanas un rakstīšanas kontroles

en: Want to remove branding for free?
lv: Vai vēlaties bez maksas noņemt zīmolu?

en: We have an Exciting Offer for you:
lv: Mums ir aizraujoša piedāvājums jums:

en: Wednesday
lv: trešdiena

en: Weekly
lv: Iknedēļas

en: Welcome Banner Image
lv: Sveiciena bannera attēls

en: Welcome to Accessibility Assistant
lv: Laipni lūdzam piekļuves palīgam

en: Welcome to Accessibility by CartCoders
lv: Laipni lūdzam Pieejamībā no CartCoders

en: Welcome to: Accessibility Assistant
lv: Laipni lūdzam piekļuves palīgam

en: What does this plugin help with?
lv: Ar ko šis spraudnis palīdz?

en: What's included
lv: Kas ir iekļauts

en: Wholesale App
lv: Vairumtirdzniecības lietotne

en: Wholesale Price & B2B Solution
lv: Vairumtirdzniecības cena un B2B risinājums

en: Widget Content / Appearance
lv: Logrīku saturs / izskats

en: Widget Engagements
lv: Logrīku iesaistīšanās

en: Widget Icon
lv: Logrīka ikona

en: Widget Opens
lv: Atver logrīku

en: Widget Opens Icon
lv: Logrīks atver ikonu

en: Widget Option
lv: Logrīka opcija

en: Widget Option:
lv: Logrīka opcija:

en: Widget Settings
lv: Logrīka iestatījumi

en: Widget Size
lv: Logrīka lielums

en: Widget Size Customization & Positioning
lv: Logrīka lieluma pielāgošana un pozicionēšana

en: Widget Title on Hover
lv: Logrīka nosaukums kursorā

en: With Accessibility Assistant, blind and visually impaired people have the ease of access to become more independent and integration with the Digital world, which replicates their daily lives
lv: Ar Pieejamības asistentu akliem un vājredzīgiem cilvēkiem ir viegla piekļuve, lai kļūtu neatkarīgākiem un integrētos digitālajā pasaulē, kas atkārto viņu ikdienas dzīvi

en: Word Spacing
lv: Vārdu atstarpe

en: Word Spacing should not be empty.
lv: Vārdu atstarpe nedrīkst būt tukša.

en: Year
lv: Gads

en: Yearly
lv: Gada

en: Yes. Each plan unlocks additional controls and customization. Your current plan determines what appears as enabled in admin pages.
lv: Jā. Katrs plāns atbloķē papildu vadīklas un pielāgošanu. Jūsu pašreizējais plāns nosaka, kas tiek rādīts kā iespējots administratora lapās.

en: Yes. Higher plans support broad language coverage, language controls, and easier multilingual storefront accessibility.
lv: Jā. Augstāki plāni atbalsta plašu valodu pārklājumu, valodu vadīklas un vienkāršāku daudzvalodu veikala pieejamību.

en: You can place "#add-aacc-link" as link
lv: Jūs varat ievietot "#Add-AACC-Link" kā saiti

en: You can place %s as a link.
lv: Jūs varat ievietot %s kā saiti.

en: You can place <strong>%s</strong> as link
lv: Jūs varat ievietot <strong>%s </strong> kā saiti

en: You can reach the support team through the contact link in the footer. Paid plans include stronger support options based on tier.
lv: Jūs varat sazināties ar atbalsta komandu, izmantojot kājenē esošo kontaktu saiti. Apmaksātajos plānos ir iekļautas spēcīgākas atbalsta iespējas, kuru pamatā ir līmenis.

en: You have admin access
lv: Jums ir administratora piekļuve

en: You have member access
lv: Jums ir dalībnieka piekļuve

en: You're on a %s plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
lv: Jūs izmantojat %s plānu! Atveriet vēl vairāk funkciju un pielāgošanas iespēju, jauninot jau šodien.

en: You're on a Growth plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
lv: Jūs izmantojat izaugsmes plānu!Atbloķējiet vēl vairāk funkciju un pielāgošanas iespēju, modernizējot šodien.

en: You're on a Scale plan! Unlock even more powerful features and tools by upgrading today.
lv: Jūs esat mēroga plānā!Atbloķējiet vēl jaudīgākas funkcijas un instrumentus, modernizējot šodien.

en: You're on the %s plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
lv: Jūs izmantojat %s plānu! Izbaudiet prioritāro atbalstu un ekskluzīvas uzlabotas pieejamības funkcijas, jauninot jau šodien.

en: You're on the %s plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
lv: Jūs izmantojat %s plānu! Atveriet jaudīgus pieejamības rīkus, jauninot jau šodien.

en: You're on the Established plan! You already have access to our top-tier features and tools.
lv: Jūs izmantojat izveidoto plānu!Jums jau ir piekļuve mūsu augstākā līmeņa funkcijām un rīkiem.

en: You're on the Free plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
lv: Jūs esat par bezmaksas plānu!Atbloķējiet jaudīgus piekļuves rīkus, modernizējot šodien.

en: You're on the Premium plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
lv: Jūs esat premium plānā!Izbaudiet prioritāru atbalstu un ekskluzīvas uzlabotas piekļuves funkcijas, modernizējot šodien.

en: Your Current Plan
lv: Jūsu pašreizējais plāns

en: Your Email
lv: Jūsu e -pasts

en: Your Mobile Number
lv: Jūsu mobilā tālruņa numurs

en: Your Name
lv: Tavs vārds

en: Your Website URL
lv: Jūsu vietnes URL

en: for free and instantly boost accessibility
lv: bez maksas un uzreiz palielina pieejamību

en: if you enable this option, your floating widget will be hidden and footer link option will be enabled though you need to add the link.
lv: Ja jūs iespējojat šo opciju, jūsu peldošais logrīks tiks paslēpts, un tiks iespējota opcija Footer Link, lai gan jums jāpievieno saite.

en: of
lv: no

en: pages
lv: lapas

en: records
lv: ieraksti

en: result
lv: rezultāts

en: toggle button
lv: pārslēgšanas poga

en: vs Monthly
lv: vs mēnesī

en: vs Monthly!
lv: pret mēnesi!

en: warning sign
lv: brīdinājuma zīme

en: you can placed %s as link
lv: jūs varat ievietot %s kā saiti
