Accessibility Assistant 1.3.2 - en to mn translation catalogue (685 entries)

en: %1$s - Features%2$s
mn: %1$s - Боломжууд%2$s

en: %s language flag
mn: %s хэлний тугаймал

en: / Yearly
mn: / Жилд

en: /monthly
mn: /сард

en: 1. Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget. %s
mn: 1. Тохиргоо руу очиж Хүртээмжийн виджетийг асаана уу. %s

en: 2. Click Save to apply the changes. %s
mn: 2. Өөрчлөлтийг хэрэглэхийн тулд Хадгалах товчийг дарна уу. %s

en: 5 days Free Trial
mn: 5 хоногийн үнэгүй туршилт

en: 5 out of 5 stars
mn: 5-аас 5 од

en: 7 days Free Trial
mn: 7 хоногийн үнэгүй туршилт

en: A modernized version of the default design - visually polished, stylistically refined.
mn: Үндсэн дизайны орчин үеийн хувилбар - харааны өнгөлгөө - харааны өнгөлсөн, стилист боловсронгуй болгосон.

en: ADHD should not be empty.
mn: ADHD хоосон байх ёсгүй.

en: AI Easy LLMs.txt Generator
mn: AI Easy LLMs.txt генератор

en: AI Fit Finder Size Recommender
mn: AI Fit Finder Хэмжээ зөвлөмж

en: Accent and Logo Elements
mn: Онцлох болон лого элементүүд

en: Access quick and detailed answers across all categories, helping you understand your accessibility tools without confusion.
mn: Бүх ангилалд хурдан бөгөөд нарийвчилсан хариултыг олж авах нь танд төөрөгдөлгүйгээр хандалтын хэрэгслээ ойлгоход тусална.

en: Access to all core accessibility tools included in the widget
mn: Виджетэд багтсан бүх үндсэн хандалтын хэрэгслүүдэд хандах

en: Accessibility
mn: Хүртээмж

en: Accessibility Assistance
mn: Хүртээмжийн Туслалцаа

en: Accessibility Assistant
mn: Хүртээмжийн Туслах

en: Accessibility Assistant Icon
mn: Хүртээмжийн Туслахын дүрс тэмдэг

en: Accessibility Assistant Logo
mn: Хүртээмжийн Туслахын Лого

en: Accessibility Assistant should not be empty.
mn: Хүртээмжийн туслах хоосон байж болохгүй.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done.
mn: Хүртээмжийн Туслах бол зах зээлд эрэлттэй бүтээгдэхүүн бөгөөд ямар ч хөгжлийн бэрхшээлтэй (дүлий, хараагүй, дуугүй, харааны бэрхшээлтэй, хөдөлгөөний бэрхшээлтэй) хүн өөрийн хэрэгцээг хангахын тулд энэ апликейшныг ашиглах боломжтой болгодог.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done. By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values
mn: Хөдөлгөөнгүй, хараагүй (дүлий, хараагүй, хараагүй, харааны бэрхшээлтэй, хөдөлгөөнгүй, дүлий, дүлий, дүлий, дүлий, хөдөлгөөнгүй, дүлий, дүлий, дүлий, дүлий, дүлий, хөдөлгөөнгүй байдал.Нийгмийн зорилгод тавих нь бидний хамгийн сайн оролцуулж, энэ боловсруулалтыг ажиллаж ирсэн.Үндсэн зарчим нь "Инновацийн нийгмийн үнэт зүйлстэй уулздаг

en: Accessibility Features Overview
mn: Хандалтын онцлогуудын тойм

en: Accessibility Fixes Applied
mn: Хандалтын засваруудыг ашигласан

en: Accessibility PRO-Widget
mn: Хүртээмжтэй програмууд

en: Accessibility Profiles
mn: Хандалтын профайл

en: Accessibility Profiles & Settings
mn: Хандалтын профайл ба Тохиргоо

en: Accessibility Scanner
mn: Тэвшээ хандалт сканнер

en: Accessibility Scanner History
mn: Хандалтын сканнерын түүх

en: Accessibility Scanner Result
mn: Хандалтын сканнерын үр дүн

en: Accessibility Score
mn: Хэвнийд нэвтрэх

en: Accessibility Statement
mn: Тэвшварын тайлан

en: Accessibility Usage Insights
mn: Хүртээмжтэй байдлын ашиглалтын мэдээлэл

en: Accessibility Widget Color Schema
mn: Хүртээмжтэй виджетийн өнгөний схем

en: Accessibility by CartCoders
mn: CartCoders-ын Хүртээмж

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Activate App
mn: Апп-ыг идэвхжүүлнэ үү

en: Add a custom accessibility statement or external statement link
mn: Тусгай хандалтын мэдэгдэл эсвэл гадаад мэдэгдлийн холбоос нэмнэ үү

en: Add the following HTML code to insert the link:
mn: Холбоос оруулахын тулд дараах HTML кодыг нэмнэ үү.

en: Adjust Background Colors
mn: Арын дэвсгэрийн өнгийг тохируулах

en: Adjust Text Colors
mn: Текстийн өнгийг тохируулах

en: Adjust Title Colors
mn: Гарчгийн өнгийг тохируулах

en: Adjust Word & Letter Space
mn: Үг болон үсгийн зайг тохируулах

en: Admin
mn: Админ

en: Advanced Color Adjustments (Text, Titles, Backgrounds)
mn: Нарийвчилсан өнгө тохируулах (Текст, Гарчиг, Арын дэвсгэр)

en: Alignment
mn: Тэгшитгэл

en: Alignment should not be empty.
mn: Тэгшитгэл хоосон байж болохгүй.

en: All Basic Features
mn: Бүх үндсэн боломжууд

en: All Features of Growth Plan
mn: Өсөлтийн төлөвлөгөөний бүх шинж чанарууд

en: All Features of Startup Plan
mn: Эхлүүлэх төлөвлөгөөний бүх шинж чанарууд

en: All Page
mn: Бүх хуудас

en: All Professional Features
mn: Бүх мэргэжлийн боломжууд

en: All widgets and advanced features require an active plan. %1$sCompare plans%2$s to find your perfect fit.
mn: Бүх виджет ба дэвшилтэт функцууд нь идэвхтэй төлөвлөгөө шаарддаг.% 1 $ 1 scompare төлөвлөгөөгөө% $ 2 $ S-ийг хайж олохын тулд% 2 $ s.

en: Allows customization of heading/title colors to increase focus or contrast.
mn: Фокус эсвэл тодосгогчийг нэмэгдүүлэхийн тулд толгой / гарчиг / гарчигтай өнгийг тохируулах боломжийг олгодог.

en: Allows speech-to-text typing to help users who have difficulty using keyboards.
mn: Гарыг ашиглан гараар ашиглахад бэрхшээлтэй хэрэглэгчдэд үзүүлэхэд туслах текст бичих боломжийг олгодог.

en: Already Registered
mn: Аль хэдийн бүртгэгдсэн

en: Also Available On Other Platforms
mn: Бусад платформ дээр бас боломжтой

en: Analysis Overview
mn: Шинжилгээний тойм

en: Analytics Overview
mn: Аналитик тойм

en: Analytics overview
mn: Аналитик тойм

en: App Status
mn: Апп статус

en: Applies color filters to assist users with different types of color blindness.
mn: Өнгөний харалган бус төрлөөр хэрэглэгчдэд туслах өнгөт шүүлтүүрийг хэрэглэнэ.

en: Are plans feature-gated?
mn: Төлөвлөгөөнүүд нь онцлог шинж чанартай юу?

en: Automated Accessibility score has limitations
mn: Автоматжуулалтын боломжийн оноо хязгаарлалттай байна

en: Automated scans can identify many accessibility issues, but they can’t capture every WCAG 2.1 and 2.2 requirement. Our expert manual audits close these gaps by providing in-depth reviews, actionable insights, and tailored remediation recommendations.
mn: Автомат сканууд олон тооны хүртээмжтэй асуудлыг олж тогтоох боломжтой боловч тэд WCAG 2.1 ба 2.2 шаардлагыг олж авах боломжгүй.Манай шинжээчийн гарын авлагын аудитууд эдгээр цоорхойгууд нь гүнзгий тойм, үйл ажиллагааны ойлголтыг хангах замаар эдгээр цоорхойг хаадаг.

en: Automated scans can't catch everything. Get a full manual audit.
mn: Автомат сканнерууд бүгдийг барьж чадахгүй. Бүрэн гарын авлагын аудитыг аваарай.

en: Automated score has limitations
mn: Автомат оноо нь хязгаарлалттай

en: Automatic scans to ensure your store stays compliant with accessibility standards over time
mn: Таны дэлгүүр цаг хугацааны явцад хүртээмжийн стандартад нийцэж байгаа эсэхийг шалгахын тулд автоматаар скан хийдэг

en: Back
mn: Буцах

en: Background Colors
mn: Арын дэвсгэрийн өнгө

en: Background Colors should not be empty.
mn: Арын дэвсгэрийн өнгө хоосон байж болохгүй.

en: Bargain App
mn: Хэлэлцээрийн програм

en: Bargain App by CartCoders
mn: CartCoders-ийн наймаа хийх програм

en: Basic
mn: Үндсэн

en: Basic Plan
mn: Үндсэн төлөвлөгөө

en: Big Black Cursor
mn: Том хар заагч

en: Big Black Cursor for Better Visibility
mn: Илүү сайн харагдахын тулд том хар заагч

en: Big Black Cursor should not be empty.
mn: Том хар заагч хоосон байж болохгүй.

en: Big Cursor
mn: Том заагч

en: Big Cursor should not be empty.
mn: Том заагч хоосон байж болохгүй.

en: Big black Cursor
mn: Том хар курсор

en: Bigblack Cursor
mn: Том хар заагч

en: Bigger Text
mn: Том текст

en: Bigger Text Icon
mn: Том текстийн дүрс

en: Bigger Text should not be empty.
mn: Том текст хоосон байж болохгүй.

en: Blind
mn: Сохор

en: Blind should not be empty.
mn: Сохор хоосон байх ёсгүй.

en: Bottom Left
mn: Зүүн доод

en: Bottom Right
mn: Баруун доод

en: By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values"
mn: Нийгмийн үндсэн зорилгыг анхаарч үзэж манай шинэлэг баг ажиллаж энэ апликейшныг зах зээлд танилцуулсан. Үндсэн зарчим нь "Шинэлэг байдал нийгмийн үнэт зүйлстэй уулзах газар" юм

en: Can I use this with multilingual stores?
mn: Би үүнийг олон хэлээр ярьдаг дэлгүүрт ашиглаж болох уу?

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Cancel Plan
mn: Төлөвлөгөөгөө цуцлах

en: Cancel should not be empty.
mn: Цуцлах нь хоосон байж болохгүй.

en: Cannot Customise Widget
mn: Виджетийг тохируулах боломжгүй

en: CartCoders Logo
mn: CartCoders лого

en: Categories detailed information
mn: Ангилал нарийвчилсан мэдээлэл

en: Center
mn: Төв

en: Center should not be empty.
mn: Төв хоосон байж болохгүй.

en: Change Widget Color & Positioning
mn: Виджет өнгө, байрлалыг өөрчлөх

en: Change the Color Schema of Widget
mn: Виджетийн өнгөний схемийг өөрчлөх

en: Changes the color of general text for better visibility and contrast.
mn: Ерөнхий текстийн өнгийг илүү сайн харагдуулах, тодосгохын тулд өөрчилдөг.

en: Chat With Our Support Team For Quick Help And Instant Guidance.
mn: Шуурхай тусламж, шуурхай удирдамж авахын тулд манай дэмжлэгийн багтай чатлаарай.

en: Chat With Us
mn: Бидэнтэй чатлах

en: Chat with our support team for quick help and instant guidance.
mn: Шуурхай тусламж, шуурхай удирдамж авахын тулд манай дэмжлэгийн багтай чатлана уу.

en: Check Accessibility Free
mn: Хандалтыг үнэгүй шалгана уу

en: Choose Design
mn: Дизайн сонгох

en: Choose Widget Icon
mn: Widget дүрсийг сонгоно уу

en: Choose Widget Inner Color
mn: Виджетийн дотоод өнгийг сонгоно уу

en: Choose Widget Outer Color
mn: Виджетийн гаднах өнгийг сонгоно уу

en: Choose the annual plan that best fits your needs. Each plan provides a variety of features and customization options. Your selected plan will determine the features available in the widget. Plus, take advantage of a complimentary year to explore all the features and boost your store's accessibility.
mn: Таны хэрэгцээнд хамгийн тохирсон жилийн төлөвлөгөөг сонгоно уу. Төлөвлөгөө бүр олон янзын боломж, тохируулгын сонголтуудыг санал болгодог. Таны сонгосон төлөвлөгөө нь виджетэд байгаа боломжуудыг тодорхойлно. Түүнчлэн бүх боломжуудыг судлаж дэлгүүрийн хүртээмжийг нэмэгдүүлэхийн тулд үнэгүй жилийн давуу талыг ашиглаарай.

en: Close
mn: Ойр дөхөм

en: Code
mn: Код

en: Cognitive and Learning
mn: Танин мэдэхүй ба суралцах

en: Cognitive and Learning should not be empty.
mn: Танин мэдэхүй, суралцахуй хоосон байж болохгүй.

en: Collect offers and increase conversions on product pages.
mn: Бүтээгдэхүүний хуудсан дээрх саналуудыг цуглуулж, хөрвүүлэлтийг нэмэгдүүлэх.

en: Color Adjustments
mn: Өнгөт тохируулга

en: Color Blind
mn: Өнгө ялгаж чадахгүй

en: Color Blind Options
mn: Өнгө ялгаж чадахгүйчүүдэд зориулсан сонголт

en: Color Blind should not be empty.
mn: Өнгө ялгаж чадахгүй хоосон байж болохгүй.

en: Color Blind-Friendly Viewing Options
mn: Өнгө ялгаж чадахгүйчүүдэд зориулсан үзэх сонголт

en: Color Schema
mn: Өнгөний схем

en: Completed
mn: Дууссан

en: Compliant
mn: Нэхэмжлэх

en: Compliant under WCAG 2.0, 2.1 & 2.2
mn: WCAG 2.0, 2.0, 2.1 & 2.2-ийн дагуу нийцсэн

en: Configure accessibility menu controls and behavior.
mn: Хандалтын цэсийн удирдлага болон зан төлөвийг тохируулах.

en: Contact Us
mn: Холбоо барих

en: Contact Us.
mn: Бидэнтэй холбогдоорой

en: Contact us
mn: Бидэнтэй холбогдоорой

en: Contact us.
mn: Бидэнтэй холбогдоорой

en: Content Adjustment & Color Blind Feature
mn: Агуулгын тохируулга ба өнгөт сохор функц

en: Content Adjustments
mn: Агуулгын тохируулга

en: Content Customization
mn: Агуулгын тохиргоо

en: Content Scaling
mn: Агуулгын хэмжээ өөрчлөх

en: Content Scaling & Content Spacing
mn: Агуулгын цар хүрээ, агуулгын зай

en: Content Scaling & Read Mode for Better Focus
mn: Илүү сайн анхаарал төвлөрүүлэхийн тулд агуулгын хэмжээ болон унших горим

en: Content Scaling should not be empty.
mn: Агуулгын хэмжээ өөрчлөх хоосон байж болохгүй.

en: Continue
mn: Үргэлжлүүлэх

en: Contrast
mn: Тодосгол

en: Contrast +
mn: Эторхан ба түүнээс

en: Contrast Icon
mn: Эсрэг ялгаа Зуллологи

en: Contrast should not be empty.
mn: Эсрэг тал нь хоосон байх ёсгүй.

en: Control AI crawler access to low-value and sensitive pages.
mn: Бага үнэ цэнэтэй, эмзэг хуудас руу AI мөлхөгч хандалтыг хянах.

en: Controller Background
mn: Удирдлагын арын дэвсгэр

en: Current Plan: %s
mn: Одоогийн төлөвлөгөө: %s

en: Cursor
mn: Заагч

en: Cursor Icon
mn: Консулын дүрс зүй

en: Cursor should not be empty.
mn: Курсор хоосон байж болохгүй.

en: Custom Design
mn: Захиалгат дизайн

en: Customers will be provided with the option of accessing the plugin for accessing the advanced features. Through which the customer can enable/disable the functionality and access the application on his system.
mn: Хэрэглэгчдэд дэвшилтэт боломжуудад хандахын тулд нэмэлтэд хандах сонголтыг олгоно. Үүгээр дамжуулан хэрэглэгч функцийг идэвхжүүлэх/идэвхгүйжүүлэх, өөрийн системд апликейшнд хандах боломжтой.

en: Customise Position
mn: Байрлалыг тохируулах

en: Customise Widget Position and Padding
mn: Виджетийн байрлал болон дотоод зайг тохируулах

en: Customize Icon, Position, And Appearance Settings.
mn: Дүрс, байрлал, харагдах байдлын тохиргоог өөрчил.

en: Customize icon, position, and appearance settings.
mn: Дүрс, байрлал, харагдах байдлын тохиргоог өөрчил.

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference
mn: Customise the size of the accessibility widget to your preference

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference"
mn: Хүртээмжийн виджетийн хэмжээг тохируулж тохируулах "

en: Customize the widget color scheme to match your brand identity
mn: Брэндийн онцлогт тохируулан виджетийн өнгөний схемийг тохируулаарай

en: Customize the widget launch icon and apply your own branding
mn: Виджет эхлүүлэх дүрсийг тохируулж, өөрийн брэндийг ашиглана уу

en: Daily
mn: Өдөр бүр

en: Dark Contrast
mn: Харанхуй тодосгол

en: Dark Contrast should not be empty.
mn: Харанхуй тодосгол хоосон байж болохгүй.

en: Dashboard
mn: Хотер самбар

en: Day Of Week
mn: Долоо хоногийн өдөр

en: Dedicated account manager for priority onboarding and support
mn: Нэн тэргүүнд суулгах, дэмжлэг үзүүлэх тусгай дансны менежер

en: Default
mn: Үндсэн

en: Default Design
mn: Үндсэн дизайн

en: Default language
mn: Үндсэн хэл

en: Default should not be empty.
mn: Өгөгдмөл хоосон байх ёсгүй.

en: Desaturate
mn: Тодролыг бууруулах

en: Desaturate Icon
mn: Хүссэн дүрс

en: Desaturate should not be empty.
mn: Тодролыг бууруулах хоосон байж болохгүй.

en: Designed specifically for mobile - similar to the default but optimized for smaller screens and touch-friendly interaction.
mn: Гар утас дээр тусгайлан боловсруулсан - анхдагчтай төстэй боловч жижиг дэлгэц, мэдрэгчтэй ээлтэй харилцан үйлчлэлийг оновчтой болгох.

en: Desktop Position
mn: Ширээний компьютерийн байрлал

en: Detailed Information By Category
mn: Ангилалаар дэлгэрэнгүй мэдээлэл

en: Detailed information by category
mn: Ангилалаар нарийвчилсан мэдээлэл

en: Didn't receive the code?
mn: Кодыг хүлээн аваагүй юу?

en: Disable
mn: Идэвхгүйжүүлэх

en: Disable Branding
mn: Брэндийг идэвхгүй болгох

en: Disable Hover Text
mn: Hover текстийг идэвхгүй болгох

en: Disable Hover text on widget and widget Loader
mn: Виджет ба виджет ачаалагч дээр Hover текстийг идэвхгүй болгох

en: Disable Report Problem
mn: Тайлангийн асуудлыг идэвхгүй болгох

en: Disable Widget Sound
mn: Виджет дууг идэвхгүй болгох

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Disables all website sounds to assist users sensitive to audio.
mn: Хэрэглэгчдэд мэдрэмтгий хүмүүст мэдрэмтгий хүмүүст туслахын тулд бүх вэбсайт дууг идэвхгүй болгодог.

en: Disables the ability for users to report problems through the app.
mn: Хэрэглэгчид програмыг дамжуулан асуудлуудыг мэдээлэх чадварыг идэвхгүй болгодог.

en: Display & Media Controls
mn: Дэлгэц ба хэвлэл мэдээллийн хяналт

en: Displays a panel with important and frequently used links for easier navigation.
mn: Чиглүүлэлтийг чухал ач холбогдолтой, байнга ашигласан холбоосуудтай самбарыг харуулна.

en: Displays an on-screen keyboard for users who can't use a physical one.
mn: Бие махбодийг ашиглаж чадахгүй байгаа хэрэглэгчдэд дэлгэцийн гарыг харуулна.

en: Do you want to put as link?
mn: Холбоос болгон оруулахыг хүсэж байна уу?

en: Do you want to put this widget as link?
mn: Та энэ виджетийг холбоос болгож өгөхийг хүсч байна уу?

en: Dyslexia
mn: Дислекси

en: Dyslexia should not be empty.
mn: Дислекси нь хоосон байж болохгүй.

en: Ease of access to change the background/font color
mn: Арын дэвсгэр/фонтын өнгийг өөрчлөх хялбар хандалт

en: Edit %s language
mn: %s хэлийг засах

en: Edit Languages
mn: Хэлийг засах

en: Elderly
mn: Ахмад настан

en: Elderly should not be empty.
mn: Ахмад настан хоосон байж болохгүй.

en: Enable
mn: Идэвхжүүлэх

en: Enable / Disable
mn: Идэвхжүүлэх / идэвхгүй болгох

en: Enable /Disable
mn: Идэвхжүүлэх / Идэвхгүйжүүлэх

en: Enable Disable Features
mn: Боломжуудыг идэвхжүүлэх идэвхгүйжүүлэх

en: Enable Our Plugin To See It Visible On Your Website.
mn: Манай залгаасыг идэвхжүүлж өөрийн вэб сайт дээр харагдана.

en: Enable or disable features that improve your website's accessibility.
mn: Таны вэбсайтын хүртээмжийг сайжруулах функцуудыг идэвхжүүлэх эсвэл идэвхгүй болгох.

en: Enable or disable media elements like audio, video, and GIFs
mn: Аудио, видео, GIF гэх мэт медиа элементүүдийг идэвхжүүлэх эсвэл идэвхгүй болгох

en: Enable or disable the widget as needed
mn: Шаардлагатай бол виджетийг идэвхжүүлэх эсвэл идэвхгүй болгох

en: Enable our plugin to see it visible on your website.
mn: Манай залгаасыг идэвхжүүлж, вэбсайт дээрээ харагдах боломжтой.

en: Enable readable fonts, reading mask, and title highlighting
mn: Унших боломжтой фонтууд, унших маск, гарчгийг тодруулах зэргийг идэвхжүүлнэ

en: Enable/
mn: Идэвхжүүлэх /

en: Enable/Disable Accessibility Features
mn: Хандалтын шинж чанаруудыг идэвхжүүлэх / идэвхгүй болгох

en: Enable/Disable Features
mn: Функцуудыг идэвхжүүлэх/идэвхгүйжүүлэх

en: Enable/Disable Media
mn: Медиа идэвхжүүлэх/идэвхгүйжүүлэх

en: Enable/Disable Widget
mn: Виджетийг идэвхжүүлэх/идэвхгүйжүүлэх

en: Enabled
mn: Идэвхжүүлсэн

en: Enables a large black cursor to improve visibility for users with low vision.
mn: Том хар өнгийн курсорыг харагдуулах боломжийг сайжруулахын тулд том хар курсорыг сайжруулах боломжийг олгодог.

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.
mn: Хэрэглэгчийн хэлний тохиргоонд үндэслэн олон талт дэмжлэг үзүүлэх боломжийг олгодог.

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.Statement Link?
mn: Хэрэглэгчийн хэлний тохиргоонд суурилсан олон талт дэмжлэгийг идэвхжүүлэх боломжийг олгодог.

en: Enhanced Usability for All Accessibility Needs
mn: Хүртээмжийн бүх хэрэгцээнд зориулсан сайжруулсан хэрэглээ

en: Enjoy a %1$s5-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
mn: Сонгосон төлөвлөгөөний боломжуудтай хамт %1$s5 хоногийн үнэгүй туршилт%2$s-аас таашаал авах боломжтой:

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features.
mn: Сонгосон төлөвлөгөөний онцлог шинж чанартай% 1 $ S7 $ S7 F7-ийн үнэгүй туршилтыг аваарай.

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
mn: Сонгосон төлөвлөгөөний онцлог шинж чанаруудтай нэвтрэх боломжтой% 1 $ S7 S7 S7 S7 S7 S7 F7 S7 FLEY PREENT-ийн% -ийг хүсье.

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision
mn: Зайнд нөлөөлөх эсвэл агуулгын хэмжээг зоосналд нөлөөлөхгүйгээр томрох, ашиглах

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision.
mn: Байршлын хэмжээг өөрчлөхгүйгээр агуулсан агуулгын хэмжээг томрох, эсвэл

en: Enter OTP
mn: OTP-г оруулна уу

en: Enter the 6-digit OTP sent to your email address.
mn: Таны имэйл хаяг руу илгээсэн 6 оронтой OTAP-г оруулна уу.

en: Enter your statement page link here...
mn: Өөрийн мэдэгдлийн хуудасны холбоосыг энд оруулна уу ...

en: Error!
mn: Алдаа!

en: Events Clicked
mn: Үйл явдлууд дээр дарна уу

en: Events-Clicked
mn: Үйл явдал дээр дарна уу

en: Extended widget customization options including layout and branding
mn: Өргөтгөсөн виджет тохируулах сонголтууд, түүний дотор байршил, брэнд

en: FAQs
mn: Түгээмэл асуултууд

en: Failed Checks
mn: Амжилтгүй шалгалт

en: Fast Chat Support during business hours
mn: Ажлын цагаар хурдан чат дэмжлэг үзүүлэх

en: Feature Activity Highlights
mn: Онцлог үйл ажиллагааны онцлох үйл явдлууд

en: Features & Functionality
mn: Онцлогууд ба функциональ байдал

en: Filter Content
mn: Шүүлтүүр бүхий агуулга

en: Filter Content should not be empty.
mn: Шүүлтүүрийн контент хоосон байж болохгүй.

en: Finally, access the settings to change the background and font colors. This step lets you personalize the widget's appearance, ensuring it matches your brand's style or enhances readability for users. Select your preferred colors and apply them to make the widget visually appealing and accessible.
mn: Эцэст нь арын дэвсгэр болон фонтын өнгийг өөрчлөхийн тулд тохиргоонд хандана уу. Энэ алхам нь виджетийн харагдах байдлыг хувийн болгож, таны брэндийн хэв маягт тохирох эсвэл хэрэглэгчдэд уншигдах чанарыг сайжруулахыг хангадаг. Өөрт таалагдах өнгөнүүдийг сонгож виджетийг харааны хувьд сонирхолтой, хүртээмжтэй болгохын тулд хэрэглээрэй.

en: Find your best fit with guided size recommendations.
mn: Хэмжээний зөвлөмжийг ашиглан хамгийн сайн тохирохыг олоорой.

en: Floating Widget Icon Color
mn: Хөвөгч виджетийн дүрсний өнгө

en: Floating Widget Padding
mn: Хөвөгч виджет сэлүүр

en: Floating Widget Position
mn: Хөвөгч виджет байрлал

en: Floating Widget Size
mn: Хөвөх виджет хэмжээ

en: Focus Mask
mn: Фокусын маск

en: Font Readability
mn: Фонтын уншигдах чанар

en: Free Accessibility Check
mn: Үнэгүй нэвтрэх эрх

en: Friday
mn: Баасан гараг

en: Full access to %1$sall accessibility widgets%2$s and features
mn: % ХЯНАЛТЫН ХУДАЛДААНЫ ТӨЛӨВЛӨГӨӨГИЙН ХЯНАЛТЫН ХӨРӨНГӨ ОРУУЛАЛТЫН АСУУДАЛД АЖИЛЛАГАА% 2 $ ба функцууд

en: Fully customizable widget with advanced control options
mn: Нарийвчилсан хяналтын сонголт бүхий бүрэн тохируулах боломжтой виджет

en: GIF Hide
mn: GIF нуух

en: GIF Hide should not be empty.
mn: GIF нуух хоосон байж болохгүй.

en: Get Expert Audit Report.
mn: Шинжээчдийн аудитын тайланг авах.

en: Get Live Chat Support
mn: Шууд чатын дэмжлэг авах

en: Get Started: Activate Widget and Add Footer Link
mn: Эхлэх: Виджетийг идэвхжүүлж, хөлийн холбоосыг нэмнэ үү

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
mn: Та %1$s%3$s төлөвлөгөөг сонгохдоо жилийн захиалгаа %1$s15%% хямдралтай%2$s аваарай.%2$s

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sGrowth Plan.%2$s
mn: % 1 $ Sgrowth төлөвлөгөөг сонгохдоо жилд 1 $ S15 $ 1-ийн хөнгөлөлт аваарай.% 2 $ Sgrowth төлөвлөгөө.% 2 $ s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
mn: Та %1$s%3$s төлөвлөгөөг сонгохдоо жилийн захиалгадаа %1$s20%% хөнгөлөлт%2$s аваарай.%2$s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sScale Plan.%2$s
mn: % 1 $ SSCALE төлөвлөгөөг сонгохдоо жилд 1 $ S20 $ S20 $ 2-ийн хөнгөлөлт аваарай.% 2 $ SSCALE-ийн төлөвлөгөө.% 2 доллар

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
mn: Та %1$s%3$s төлөвлөгөөг сонгохдоо жилийн захиалгадаа %1$s25%% хөнгөлөлт%2$s аваарай.%2$s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sEstablished Plan.%2$s
mn: % 1 $ S25 $ S25 %%-ыг 1 $ S25% -ийн хөнгөлөлтийг сонгоорой.% 1 $ 1 $ Surectable төлөвлөгөөг сонгохдоо% 2 $.% 2 $ S

en: Get a %1$s29%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sProfessional Plan.%2$s
mn: %1$sМэргэжлийн төлөвлөгөө%2$s-г сонгосон тохиолдолд жилийн захиалгаас %1$s29%% хөнгөлөлт%2$s авах боломжтой.

en: Get a %1$s40%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sPremium Plan.%2$s
mn: %1$sПремиум төлөвлөгөө%2$s-г сонгосон тохиолдолд жилийн захиалгаас %1$s40%% хөнгөлөлт%2$s авах боломжтой.

en: Get a Detailed Expert Audit Report
mn: Нарийвчилсан шинжээчдийн тайлангийн тайлан аваарай

en: Get started with a plan that matches your requirements:
mn: Таны шаардлагад нийцсэн төлөвлөгөөг эхлүүлээрэй:

en: Get started with the Accessibility widget by enabling it in our Settings under the Widget Option section.
mn: Манай Тохиргооны Виджетийн сонголт хэсгээс идэвхжүүлж Хүртээмжийн виджетийг эхлүүлээрэй.

en: Gif Hide
mn: GIF нуух

en: Go Beyond Automation With Expert Audits
mn: Мэргэшсэн аудитын тусламжтайгаар автоматжуулалтаас давж гарах

en: Go Beyond Automation with Expert Audits
mn: Шинжээчдийн аудитын тусламжтайгаар автоматжуулалтыг даван туулах

en: Group Of Pages
mn: Бүлэг хуудас

en: Have Questions Or Need Assistance? %s
mn: Асуулт байна уу эсвэл тусламж хэрэгтэй юу? %s

en: Have questions or need assistance? %1$sContact us%2$s
mn: Асуулт байна уу эсвэл тусламж хэрэгтэй юу? %1$sБидэнтэй холбогдоорой%2$s

en: Have questions or need assistance? %s
mn: Асуулт байна уу эсвэл тусламж хэрэгтэй юу? %s

en: Have questions or need assistance? <a href="%s" target="_blank">Contact us</a>
mn: Асуулт байна уу эсвэл тусламж хэрэгтэй юу? <a href="%s" target="_blank">Бидэнтэй холбогдоорой</a>

en: Hello %s
mn: Сайн уу %s

en: Hide GIFs and Animations for Reduced Distraction
mn: Анхаарал сарниулахыг багасгахын тулд GIF болон хөдөлгөөн нуух

en: Hide Interface
mn: Интерфэйс нуух

en: Hide Interface should not be empty.
mn: Интерфэйс нуух хоосон байж болохгүй.

en: Hide Search Bar
mn: Хайлтын талбарыг нуух

en: Hide Statement
mn: Тайлан гаргах

en: Hides GIF animations that can distract or trigger motion sensitivity.
mn: Хөдөлгөөнт мэдрэмжийг сатааруулах, өдөөх, өдөөх чадвартай gif анимейшнүүдийг нууна.

en: Hides the search bar from the user interface.
mn: Хэрэглэгчийн интерфейсээс хайлтын талбарыг нуудаг.

en: Hides the statement section from the user interface.
mn: Хэрэглэгчийн интерфейсээс мэдэгдлийн хэсгийг нуудаг.

en: High Saturation
mn: Өндөр тодрол

en: High Saturation Icon
mn: Өндөр хэмжээний ханасан дүрс

en: High saturation should not be empty.
mn: Өндөр тодрол хоосон байж болохгүй.

en: Highlight Focus
mn: Фокус тодруулах

en: Highlight Focus should not be empty.
mn: Фокус тодруулах хоосон байж болохгүй.

en: Highlight Hover
mn: Хулганаар дээшээ авчрахад тодруулах

en: Highlight Hover should not be empty.
mn: Дээшээ авчрахад тодруулах хоосон байж болохгүй.

en: Highlight Links
mn: Холбоосуудыг тодруулах

en: Highlight Links should not be empty.
mn: Холбоос тодруулах хоосон байж болохгүй.

en: Highlight Titles
mn: Гарчиг тодруулах

en: Highlight Titles should not be empty.
mn: Гарчиг тодруулах хоосон байж болохгүй.

en: Highlight on Hover and Focus for Easier Navigation
mn: Илүү хялбар шилжилтийн тулд дээшээ авчрах болон фокус тодруулах

en: Highlights elements when hovered, helping users follow cursor movements.
mn: Хөвсгөх үед элементүүдийг тодруулж, хэрэглэгчид курсорын хөдөлгөөнийг дагаж мөрдөнө.

en: Highlights focused elements, enhancing accessibility for keyboard navigation.
mn: Төвлөрсөн элементүүдийг онцлон тэмдэглэж, гарын авлагын хүртээмжийг сайжруулах.

en: How do I get help if I face issues?
mn: Би асуудалтай тулгарвал яаж тусламж авах вэ?

en: How to Add an Accessibility Link to Your Footer
mn: Хөлийнхөө холболтын холболтыг хэрхэн нэмэх вэ

en: How to Enable/Disable Widget
mn: Виджетийг хэрхэн идэвхжүүлэх/идэвхгүйжүүлэх

en: How to cancel your subscription
mn: Захиалгаа хэрхэн цуцлах вэ

en: How to contact support if you are on the Free plan
mn: Хэрэв та үнэгүй төлөвлөгөөнд байгаа бол хэрхэн холбоо барих вэ

en: How to enable the Free plan
mn: Чөлөөт төлөвлөгөөг хэрхэн идэвхжүүлэх вэ

en: If you are on the Free plan, you can reach our support team by sending an email to
mn: Хэрэв та үнэгүй төлөвлөгөөнд байгаа бол та манай тусламжийн баг руу имэйл илгээх боломжтой

en: If you need further assistance, please contact us at
mn: Хэрэв танд нэмэлт тусламж хэрэгтэй бол бидэнтэй холбоо бариарай

en: If you need further assistance, please contact us at %1$s. You can also check our %2$s for more information.
mn: Хэрэв танд нэмэлт тусламж хэрэгтэй бол %1$s хаягаар бидэнтэй холбогдоно уу. Мөн нэмэлт мэдээллийг %2$s-аас харж болно.

en: If you require any further information or assistance, please do not hesitate to contact us. Our support team is readily available to address any queries or concerns you may have regarding our subscription plans or any other aspect of our app.
mn: Хэрэв танд нэмэлт мэдээлэл эсвэл тусламж хэрэгтэй бол бидэнтэй холбогдохоос бүү эргэлз. Манай дэмжлэгийн баг захиалгын төлөвлөгөө эсвэл апликейшны бусад талаар танай асуулт, санаа зовнилыг шийдвэрлэхэд бэлэн байна.

en: Image Alt Tooltip
mn: Зургийн дахин тайлбарын зөвлөмж

en: Image Alt Tooltip should not be empty.
mn: Зургийн дахин тайлбар хоосон байж болохгүй.

en: Image Hide
mn: Зураг нуух

en: Image Hide should not be empty.
mn: Зураг нуух хоосон байж болохгүй.

en: Image alt Tooltip
mn: Зургийн Alt Tooltip

en: Image, Video & GIF Enable/Disable
mn: Зураг, видео & GIF идэвхжүүлэх / идэвхгүй болгох

en: Image/Video Hide
mn: Зураг/Видео нуух

en: Includes all features from the %s Plan
mn: %s Төлөвлөгөөний бүх боломжуудыг багтаасан

en: Invert Colors
mn: Өнгө урвуулах

en: Invert Colors should not be empty.
mn: Өнгө урвуулах хоосон байж болохгүй.

en: It helps store owners offer a more accessible browsing experience with controls for text, contrast, navigation, media, and language support.
mn: Энэ нь дэлгүүрийн эздэд текст, тодосгогч, навигаци, медиа болон хэлний дэмжлэгийн удирдлагатай илүү хүртээмжтэй хайлтын туршлагыг санал болгоход тусалдаг.

en: Keyboard Nav
mn: Гарын удирдлага

en: Keyboard Nav Icon
mn: Гарны Наванд дүрс

en: Keyboard Navigation
mn: Гар тусгалын

en: Keyboard should not be empty.
mn: Гарын талбар хоосон байж болохгүй.

en: Kindly note that upon opting for a subscription plan within our app, please be informed that refunds will not be applicable. This policy applies universally to all subscription plans offered, including both monthly and yearly options. We appreciate your understanding and cooperation in adhering to our policy, as we aim to ensure consistency and fairness in all aspects of our subscription services.
mn: Манай апликейшн дотор захиалгын төлөвлөгөө сонгохдоо буцаан олголт хэрэглэгдэхгүйг анхаарна уу. Энэ бодлого сарын болон жилийн сонголт зэрэг санал болгож буй бүх захиалгын төлөвлөгөөнд хамаарна. Бид захиалгын үйлчилгээний бүх талд тогтвортой байдал, шударга байдлыг хангахыг зорьж байгаа тул манай бодлогыг дагаж мөрдөхөд танай ойлголт, хамтын ажиллагааг үнэлж байна.

en: LLMs.txt Generator
mn: LLMs.txt үүсгэгч

en: Language Controllers
mn: Хэлний удирдлага

en: Language Settings
mn: Хэлний тохиргоо

en: Language Variable
mn: Хэлний хувийг өөрийн хос хувь хүүхдэгмэл

en: Language hidden
mn: Хэл нуугдсан

en: Language visible
mn: Хэл харагдах

en: Languages
mn: Хэл

en: Last 30 Days
mn: Сүүлийн 30 хоног

en: Last 7 Days
mn: Сүүлийн 7 хоног

en: Last Month
mn: Өнгөрсөн сард

en: Lawful Risk
mn: Хууль ёсны эрсдэл

en: Left Alignment
mn: Зүүн тэгшитгэл

en: Left Alignment should not be empty.
mn: Зүүн тэгшитгэл хоосон байж болохгүй.

en: Let's Go
mn: Эхэлцгээе

en: Let's start by choosing a plan that fits your needs.
mn: Таны хэрэгцээнд тохирсон төлөвлөгөө сонгохоос эхэлцгээе.

en: Lets users control the site using voice commands for hands-free accessibility.
mn: Хэрэглэгчид гараа үнэгүй нэвтрэх боломжийг ашиглан хэрэглэгчдийг хянах боломжийг олгоно.

en: Letter Spacing
mn: Үсгийн зай

en: Letter Spacing should not be empty.
mn: Үсгийн зай хоосон байж болохгүй.

en: Light Contrast
mn: Цагаан тодосгол

en: Light Contrast should not be empty.
mn: Цагаан тодосгол хоосон байж болохгүй.

en: Limited Scan Notice
mn: Хязгаарлагдмал скан хийх мэдэгдэл

en: Line Height
mn: Мөрийн өндөр

en: Line Height & Alignments
mn: Мөрийн өндөр болон тэгшитгэл

en: Line Height should not be empty.
mn: Мөрийн өндөр хоосон байж болохгүй.

en: Locate the place where you want to add the link (typically just before the closing <code>&lt;/footer&gt;</code> or <code>&lt;/body&gt;</code> tag).
mn: Линкийг нэмэхийг хүсч буй газрыг (ихэвчлэн <Code> & Lt) байрлуулах (ихэвчлэн <code> & lt) эсвэл <code> эсвэл <codes> эсвэл <code & gt; <code & gt; <code & gt; </ & gt; <code & gt; </ CODE; CODE & CODEDED; </ CODECEDED; </ CODESED; </ CODEDED; </ CODERESCED; </ CODESEDED; </ CODESED; CODE> TAGE).

en: Low Saturation
mn: Бага тодрол

en: Low Saturation Icon
mn: Бага ханшийн дүрс

en: Low saturation should not be empty.
mn: Бага тодрол хоосон байж болохгүй.

en: Manage Features
mn: Онцлогуудыг удирдах

en: Manage Languages
mn: Хэлийг удирдах

en: Media Control
mn: Медиа удирдлага

en: Menu Settings
mn: Цайны тохиргоо

en: Middle Left
mn: Зүүн дунд

en: Middle Right
mn: Баруун дунд

en: Mobile Design
mn: Гар утасны дизайн

en: Mobile Position
mn: Гар утасны байрлал

en: Mobile View Design
mn: Гар утасны харагдац дизайн

en: Mobile view Design
mn: МОБИЛИЙН Харах загвар

en: Modifies background colors to reduce eye strain and improve content legibility.
mn: Нүдний омог багасгах, агуулгыг сайжруулахын тулд суурь өнгийг өөрчилдөг.

en: Monday
mn: Даваа гараг

en: Monthly
mn: Сарын

en: Most 5 Used Feature Analytics
mn: Ихэнх 5 ашигласан функционы аналитик

en: Motor Impaired
mn: Мотор гэмтэлтэй

en: Motor Impaired should not be empty.
mn: Motor Impaired хоосон байх ёсгүй.

en: Multi-Language Support
mn: Олон хэлний дэмжлэг

en: Multiple Languages Support
mn: Олон хэлний дэмжлэг

en: Mute Sounds
mn: Дууг хаах

en: Mute Sounds should not be empty.
mn: Дуу хаах хоосон байж болохгүй.

en: Name
mn: Нэр

en: Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget.
mn: Тохиргоо руу шилжиж, хүртээмжийн виджет дээр шилжинэ.

en: Navigate to the Plan page and click on the Cancel Subscription button
mn: Төлөвлөгөөний хуудсанд шилжиж, цуцлах захиалгын товчийг дарна уу

en: Navigation & Input
mn: Навигаци ба оролт

en: Navigation and Interaction Controllers
mn: Навигаци болон харилцан үйлчлэлийн удирдлага

en: Need Any Help?
mn: Тусламж хэрэгтэй байна уу?

en: Need help deciding? Contact us at %1$s or check our %2$s for detailed feature comparisons.
mn: Шийдвэрлэхэд тусламж хэрэгтэй байна уу?% 1 $ S-тэй холбоо бариарай эсвэл манай% $ 2 $ S-ийг нарийвчлан үзэх.

en: Need help or want to remove branding?
mn: Тусламж хэрэгтэй байна уу эсвэл брэндийг арилгахыг хүсч байна уу?

en: Next
mn: Дараа нь

en: No Significant Most Features Usage Found
mn: Ихэнх чухал зүйл олдсонгүй

en: No relevant data is available for the specified range
mn: Заасан мужид холбогдох өгөгдөл байхгүй байна

en: No scan history found (or API response is empty).
mn: Скан хийсэн түүх олдсонгүй (эсвэл API хариулт хоосон байна).

en: Not Applicable or It May Require Manual Audit
mn: Хамаарахгүй эсвэл гарын авлагын аудит шаардлагатай байж болно

en: Not Sure Which Plan Fits Best?
mn: Аль төлөвлөгөө хамгийн сайн тохирохыг мэдэхгүй байна уу?

en: Not default language
mn: Үндсэн хэл биш

en: Note:
mn: Тэмдэглэл:

en: Note: It is recommended to use a child theme to prevent your changes from being lost during theme updates.
mn: Тэмдэглэл: Хуучин шинэчлэлт хийх үеэр алдагдахаас урьдчилан сэргийлэхийн тулд хүүхдийн сэдэв ашиглахыг зөвлөж байна.

en: Once the accessibility widget’s functionality is verified, we’ll proceed to remove all branding for your white-label configuration.
mn: Хандалтын виджетийн виджетийг идэвхжүүлсний дараа бид таны цагаан шошго бүхий бүх брэндийг устгах болно.

en: One Click To Make Your Website Accessible Today
mn: Нэг товшилтоор вэбсайтаа өнөөдөр хүртээмжтэй болгох боломжтой

en: One Click to Make Your Website Accessible Today
mn: Өнөөдөр таны вэбсайтыг хүртээмжтэй болгохын тулд дарна уу

en: Only The First Page Of Your Website Will Be Scanned. To Request A Full-Site Accessibility Scan, Please Reach Out To Our Team.
mn: Зөвхөн таны вэбсайтын эхний хуудсыг сканнердах болно. Бүрэн сайтын хүртээмжтэй скан хийлгэхийг хүсвэл манай багтай холбогдоно уу.

en: Only the first page of your website will be scanned. To request a full-site accessibility scan, please reach out to our team.
mn: Зөвхөн таны вэбсайтын эхний хуудсыг сканнердах болно. Сайтын бүрэн хэмжээний хандалтын скан хийлгэхийг хүсвэл манай багтай холбогдоно уу.

en: Open
mn: Нээлттэй

en: Open your active theme's <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
mn: Идэвхтэй сэдэвчилсэн сэдвийг нээнэ үү <code> footer.php </ код> эсвэл <Code> функцууд> Файл> Файлууд (ихэвчлэн <Code> / CONEST> / CONEST> / PPENESCE / COMENES / PEPERESE / CONENE / CONESTES / COMENESE>).

en: Open your active theme’s <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
mn: Идэвхтэй сэдэвчилсэн сэдвийг нээнэ үү <code> footer.php </ код> эсвэл <Code> функцууд> Файл> Файлууд (ихэвчлэн <Code> / CONEST> / CONEST> / PPENESCE / COMENES / PEPERESE / CONENE / CONESTES / COMENESE>).

en: Option to display accessibility widget link in website footer
mn: Вэб сайтын хөл хэсэгт хандалтын виджетийн холбоосыг харуулах сонголт

en: Our team can help you choose the right plan based on your store size, accessibility goals, and support needs.
mn: Манай баг дэлгүүрийн хэмжээ, хүртээмжийн зорилго, дэмжлэгийн хэрэгцээнд тулгуурлан зөв төлөвлөгөөг сонгоход тань туслах болно.

en: Overview
mn: Тойм

en: Padding
mn: Дотоод зай

en: Page URL
mn: Хуудасны URL

en: Pages
mn: Хуудас

en: Personalized User Accessibility Profile Settings
mn: Хувийн хэрэглэгчийн хүртээмжийн профайл тохиргоо

en: Personalized accessibility profiles for user-specific needs
mn: Хэрэглэгчийн тусгай хэрэгцээнд тохируулсан хандалтын профайл

en: Plan
mn: Төлөвлөгөө

en: Plan Specific Features
mn: Төлөвлөгөөний тодорхой боломжууд

en: Plans
mn: Төлөвлөгөө гаргах

en: Platform & Integration
mn: Платформ ба интеграци

en: Please enter a valid URL to scan.
mn: Скан хийхийн тулд хүчинтэй URL оруулна уу.

en: Please uninstall this plugin and reinstall it.
mn: Энэ нэмэлтийг устгаад дахин суулгана уу.

en: Please upgrade your plan to continue accessing premium accessibility features.
mn: Дээд зэрэглэлийн хүртээмжийн шинж чанаруудыг үргэлжлүүлэн ашиглахын тулд төлөвлөгөөгөө шинэчилнэ үү.

en: Position
mn: Байрлал

en: Premium
mn: Премиум

en: Premium Plan
mn: Премиум төлөвлөгөө

en: Prev
mn: Өмнөх

en: Prioritize and sort languages based on your customer base
mn: Хэрэглэгчийн баазад тулгуурлан хэлүүдийг эрэмбэлэх, эрэмбэлэх

en: Priority chat support during business hours
mn: Ажлын цагаар тэргүүлэх чатын дэмжлэг

en: Priority support and regular updates
mn: Нэн тэргүүний дэмжлэг, тогтмол шинэчлэлтүүд

en: Pro Plan
mn: Pro төлөвлөгөө

en: Professional
mn: Мэргэжлийн

en: Professional Plan
mn: Мэргэжлийн төлөвлөгөө

en: Profile Options
mn: Профайлын сонголтууд

en: Profile Settings
mn: Профайлын тохиргоо

en: Profile Settings should not be empty.
mn: Профайлын тохиргоо хоосон байж болохгүй.

en: Quick Access Panel for Useful Accessibility Tools
mn: Хэрэгтэй хүртээмжийн хэрэгслүүдэд хурдан хандах самбар

en: Quick navigation tool showing all Headings, Landmarks, and Links in one place.
mn: Түргэн навигацийн хэрэгсэл нь бүх гарчиг, тэмдэглэгээг харуулж, нэг дор байрлуулна.

en: Quickstart
mn: Түргэн эхлүүлэх

en: Rank
mn: Зэрэглэл

en: Read Mode
mn: Унших горим

en: Read Mode should not be empty.
mn: Унших горим хоосон байж болохгүй.

en: Readable Fonts
mn: Уншигдах фонт

en: Readable Fonts should not be empty.
mn: Уншигдах фонт хоосон байж болохгүй.

en: Readable Fonts, Reading Mask, and Highlight Titles
mn: Уншигдах фонт, унших маск, гарчиг тодруулах

en: Reading Guide
mn: Унших заавар

en: Reading Guide Color should not be empty.
mn: Унших заавар өнгө хоосон байж болохгүй.

en: Reading Mask
mn: Унших маск

en: Reading Mask should not be empty.
mn: Унших маск хоосон байж болохгүй.

en: Reads selected text aloud for users with visual impairments or reading difficulties.
mn: Сонгосон текстийг харааны бэрхшээл, уншихад бэрхшээлтэй хэрэглэгчдэд чангаар уншдаг.

en: Real Customer Questions
mn: Хэрэглэгчийн жинхэнэ асуултууд

en: Recommended Apps
mn: Санал болгож буй програмууд

en: Refresh
mn: Сэргээх

en: Refresh your website to see the link appear in the footer.
mn: Линк дээр гарч ирэхийг харахын тулд вэбсайтаа сэргээнэ үү.

en: Remove default widget branding for a fully white-labeled experience
mn: Бүрэн цагаан шошготой ашиглахын тулд өгөгдмөл виджетийн брэндийг устгана уу

en: Removes accessibility tool branding for a cleaner, white-labeled appearance.
mn: Хандалтын хэрэгслийн багаж хэрэгслийг цэвэрлэгч, цагаан шошготой дүр төрхийг арилгана.

en: Report Date
mn: Тайлангийн огноо

en: Resend OTP
mn: Даахыг цэвэрлэх

en: Reset All should not be empty.
mn: Бүгдийг дахин тохируулах хоосон байж болохгүй.

en: Reset To Default
mn: Анхдагч байдлаар дахин тохируул

en: Reset all
mn: Бүгдийг дахин тохируулах

en: Restricted Brand Customization
mn: Хязгаарлагдмал брэндийн тохируулга

en: Right Alignment
mn: Баруун тэгшитгэл

en: Run scans and review accessibility findings.
mn: Скан хийж, хүртээмжтэй байдлын илэрцүүдийг шалгана уу.

en: Saturation Modes
mn: Өнгөний тодрох горим

en: Saturday
mn: Бямба гариг

en: Save
mn: Хадгалах

en: Save Rankings
mn: Үнэлгээг хадгалах

en: Save the changes to the <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file.
mn: Өөрчлөлтийг <Code> Footion.pher.php </ код> эсвэл <Code> эсвэл <Code> функцууд.

en: Scan
mn: Скан хийх

en: Scan Interval
mn: Скан хийх интервал

en: Scan Queued
mn: Скан хийх дараалалд байна

en: Scan Queued â Waiting To Startâ¦
mn: Скан хийх дараалалд орсон â Эхлэхийг хүлээж байна¦

en: Scan Scope
mn: Хамрах хүрээг скан хийх

en: Scan To Check Compliance Of Accessibility
mn: Хүртээмжтэй нийцэж байгаа эсэхийг шалгахын тулд сканнердах

en: Scan Your site
mn: Сайтаа сканнердах

en: Scanner Result
mn: Сканнерийн үр дүн

en: Schedule a Call
mn: Дуудлага хийх хуваарь гаргах

en: Scheduled Scan
mn: Төлөвлөсөн хайлт

en: Search
mn: Эрэл хайгуул хийх

en: Search should not be empty.
mn: Хайлт хоосон байж болохгүй.

en: Seizure Safe
mn: Хурдан аюулгүй

en: Seizure Safe should not be empty.
mn: Хураан авах нь хоосон байх ёсгүй.

en: Select Language
mn: Хэл сонгоно уу

en: Select Monthly Plan:
mn: Сарын төлөвлөгөө сонгох:

en: Select Plan and Offers
mn: Төлөвлөгөө болон санал сонгох

en: Select Yearly Plan:
mn: Жилийн төлөвлөгөө сонгох:

en: Selected
mn: Сонгогдсон

en: Sepcific Page
mn: Sepcific хуудас

en: Set %s Default Language
mn: %s үндсэн хэл болгон тохируулах

en: Set Up Translation Visibility And Language Priorities.
mn: Орчуулгын харагдах байдал, хэлний тэргүүлэх чиглэлийг тохируулах.

en: Set up translation visibility and language priorities.
mn: Орчуулгын харагдах байдал болон хэлний тэргүүлэх чиглэлийг тохируулна уу.

en: Set wholesale rules and simplify B2B pricing.
mn: Бөөний худалдааны дүрмийг тогтоож, B2B үнийг хялбарчлах.

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Shopline
mn: Дэлгүүр

en: Show Language
mn: Хэл харуулах

en: Showing
mn: Харуулж байна

en: Simplifies the layout and focuses on text for easier reading, removing distractions like sidebars and ads.
mn: Байршуулалтыг хялбарчилж, текстэд анхаарлаа төвлөрүүлж, хажуугийн самбар, зар, зар гэх мэт анхаарал сарниулахын тулд текстэд анхаарлаа төвлөрүүлдэг.

en: Smart Contrast
mn: Ухаалаг ялгаа

en: Smart Contrast for Better Readability
mn: Илүү сайн уншигдахын тулд ухаалаг тодосгол

en: Smart Contrast should not be empty.
mn: Ухаалаг тодосгогч нь хоосон байж болохгүй.

en: Sorry, You can not update....
mn: Уучлаарай, та шинэчлэх боломжгүй....

en: Sound Muting for Distraction-Free Browsing
mn: Анхаарал сарниулахгүй үзэхийн тулд дуу хаах

en: Specific Page
mn: Тусгай хуудас

en: Speech Support
mn: Дуудлагын дэмжлэг

en: Standard support via email and live chat during business hours
mn: Стандартын стандарт дэмжлэг, ажлын цагаар ажлын цагаар

en: Standard support via email.
mn: Стандартын дэмжлэг имэйлээр дамжуулан.

en: Start Free Trial
mn: Үнэгүй туршилт эхэлнэ

en: Start Live Chat
mn: Шууд чатыг эхлүүлэх

en: Start My Compliance Plan
mn: Миний дагаж мөрдөх төлөвлөгөө эхэл

en: Start Your Accessibility Journey:
mn: Хүртээмжийн аяллыг эхлүүлнэ үү:

en: Start a 5-Day Free Trial for
mn: 5 хоногийн үнэгүй туршилтыг эхлүүлнэ үү

en: Start a 7-Day Free Trial
mn: 7 хоногийн үнэгүй туршилтыг эхлүүлнэ үү

en: Start a 7-Day Free Trial for
mn: 7 хоногийн үнэгүй туршилтыг эхлүүлнэ үү

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 5-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
mn: Таны хэрэгцээнд тохирсон сарын төлөвлөгөө сонгохоос эхэлнэ үү. Төлөвлөгөө бүр өөр өөр боломж, тохируулгын сонголтуудыг санал болгодог. Таны сонгосон төлөвлөгөө нь виджетэд ямар боломжуудад хандах боломжтойг тодорхойлно. Нэмж дурдахад, бүх боломжуудыг судлаж дэлгүүрийн хүртээмжийг сайжруулахын тулд 5 хоногийн үнэгүй туршилтаас таашаал авах боломжтой.

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 7-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
mn: Таны хэрэгцээнд нийцсэн сарын төлөвлөгөөг сонгоод эхэл.Төлөвлөгөө бүр өөр өөр шинж чанар, тохируулгын сонголтыг санал болгодог.Таны сонгосон төлөвлөгөө нь виджетэд аль шинж чанарууд хандах боломжтой болохыг тодорхойлох болно.Нэмж дурдахад 7 хоногийн турш ҮНЭГҮЙ туршилтыг үзэх, дэлгүүрийнхаа хүртээмжийг дээшлүүлэх.

en: Start with a %1$s5-day free trial%2$s to experience all features:
mn: Бүх боломжуудыг мэдрэхийн тулд% 1 $ S5-ийн үнэгүй үнэгүй туршилтыг эхлүүлнэ үү.

en: Start with a %1$s7-day free trial%2$s to experience all features:
mn: Бүх функцийг ашиглахын тулд %1$s7 өдрийн үнэгүй туршилтын%2$s-г эхлүүлээрэй:

en: Startup
mn: Ын боломжтой

en: Startup Plan
mn: Төлөвлөгөө

en: Statement
mn: Мэдэгдэл

en: Statement Link?
mn: Мэдэгдлийн холбоос?

en: Statement should not be empty.
mn: Мэдэгдэл хоосон байж болохгүй.

en: Status
mn: Статус

en: Stop Animation
mn: Хөдөлгөөнийг зогсоох

en: Stop Animation should not be empty.
mn: Хөдөлгөөн зогсоох хоосон байж болохгүй.

en: Submit
mn: Бууж өгөх

en: Success!
mn: Амжилттай!

en: Sunday
mn: Ням гараг

en: Support & Partnership
mn: Дэмжлэг ба Түншлэл

en: Support for 100+ Languages
mn: 100+ хэлээр дэмжлэг үзүүлэх

en: Support on Email
mn: Имэйлээр дэмжлэг

en: Supports 100+ languages with automatic translation
mn: Автомат орчуулгын хамт 100+ хэлийг дэмждэг

en: Talk & Type
mn: Ярьж бичих

en: Talk And Type
mn: Ярьж бичих

en: Talk and Type should not be empty.
mn: Ярьж бичих хоосон байж болохгүй.

en: Text Colors
mn: Текстийн өнгө

en: Text Colors should not be empty.
mn: Текстийн өнгө хоосон байж болохгүй.

en: Text Customization Controllers
mn: Текст тохируулгын удирдлага

en: Text Enhancer
mn: Текст сайжруулагч

en: Text Enhancer should not be empty.
mn: Текст сайжруулагч хоосон байж болохгүй.

en: Text Enhancer, Image Alt Tooltip, and Stop Animation
mn: Текст сайжруулагч, зургийн дахин тайлбар, хөдөлгөөн зогсоох

en: Text Speech
mn: Текст дуудлага

en: Text Speech should not be empty.
mn: Текст дуудлага хоосон байж болохгүй.

en: Text and Layout Font
mn: Текст болон бүдүүвчийн фонт

en: Text enhancer for clarity, image alt tooltips, and option to stop animations
mn: Тодорхойлолтын сайжруулагчийг тодруулах, зургийн ALT багаж хэрэгсэл, хөдөлгөөнт дүрсийг зогсоох

en: Text to Speech
mn: Текстээс дууд

en: Text to Speech & Sounds Enable/Disable
mn: Яриа руу текст оруулах ба Дууг идэвхжүүлэх / идэвхгүй болгох

en: Text-to-speech, voice navigation, and talk & type input
mn: Текстээс яриа, дуут навигаци, яриа болон бичвэр оруулах

en: Thank You Banner Image
mn: Баярлалаа баннер зураг

en: Thank You for Choosing a Plan!
mn: Төлөвлөгөө сонгосонд баярлалаа!

en: Thanks for choosing our app! We're here to help make your website accessible to everyone.
mn: Манай апликейшныг сонгосонд баярлалаа! Бид таны вэб сайтыг хүн бүрт хүртээмжтэй болгоход туслахад бэлэн байна.

en: The %1$s "Choose Design" %2$s option empowers merchants to select from a variety of design styles for our widget, tailoring it to their unique preferences and needs.
mn: %1$s "Дизайн сонгох" %2$s сонголт нь худалдаачдад манай виджетэд зориулсан олон янзын дизайны хэв маягаас сонгож, өөрсдийн өвөрмөц хүсэл, хэрэгцээнд тохируулах боломжийг олгодог.

en: The %1$s "Customize Position" %2$s feature enables merchants to tailor the exact placement of our widget, ensuring it perfectly fits their site layout and design vision.
mn: %1$s "Байрлалыг тохируулах" %2$s функц нь худалдаачдад манай виджетийн яг байрлалыг тохируулах боломжийг олгож, сайтын бүдүүвч болон дизайны төсөөлөлд төгс тохирохыг хангадаг.

en: The <strong>Language Variable</strong> feature allows your widget to automatically adapt to the language selected on your website. When enabled, the widget will detect and match the site's active language - ensuring a seamless and consistent experience for users navigating your site in different languages. This is especially helpful if your store already includes a language selector, as it improves accessibility and ensures that the widget content is always shown in the user’s preferred language without any extra configuration.
mn: <Spally> Хэлний хувьсагч </ Strone> функц нь таны виджет таны вэбсайт дээр сонгогдсон хэл дээр автоматаар дасан зохицох боломжийг олгодог.Идэвхжүүлсэн бол виджет нь сайтын идэвхтэй хэлийг илрүүлж, тохирохгүй, тууштай, тууштай, тууштай, тууштай туршлага хуримтлуулах болно.Энэ нь таны дэлгүүрт хандах, видео сонгогчийг олж авахад ямар нэгэн нэмэлт тохиргоог ашиглахгүй бол энэ нь хэрэглэгчийн сонгосон хэл дээр хадгалагдаж байгаа бөгөөд виджетик агуулга нь ямар ч нэмэлт тохиргоог ашигладаг.

en: The email or phone number you entered is already in use.
mn: Таны оруулсан имэйл эсвэл утасны дугаар аль хэдийн ашиглагдаж байна.

en: The free widget is only available for use on the specific website URL you provided.
mn: Чөлөөт виджетийг зөвхөн таны өгсөн хувийн вэбсайт дээр ашиглах боломжтой.

en: The site url you entered is already registered.
mn: Таны оруулсан сайтын url аль хэдийн бүртгэгдсэн байна.

en: This Month
mn: Энэ сард

en: This feature aligns all text to the left, avoiding center or justified text which can be harder to read for people with dyslexia or cognitive challenges.
mn: Энэ функц нь бүх текстийг зүүн тийш, үндэслэлтэй текстээс зайлсхийх боломжтой, үндэслэлгүй текстийг уншихад хэцүү, үндэслэлтэй текстээс зайлсхийх боломжтой.

en: This feature creates a horizontal reading mask that follows the cursor to help users focus on one line of text at a time.
mn: Энэ функц нь хэрэглэгчдэд нэг удаад текстийн нэг мөрөнд анхаарлаа хандуулахын тулд курсорыг дагаж мөрддөг маск үүсгэдэг.

en: This feature disables the sound that plays when the accessibility widget is opened or closed.
mn: Энэ функц нь хандалтын виджетийг нээх эсвэл хаах үед гарах дууг идэвхгүй болгодог.

en: This feature enables keyboard navigation using Tab, Shift+Tab, and Enter, along with shortcuts like M for menus, H for headings, F for forms, B for buttons, P for paragraphs, and G for graphics.
mn: Энэ функц нь Tab, Shift+Tab, Enter товчлуурыг ашиглан гарын навигаци хийх ба цэсэнд M, гарчиг бол H, маягт F, товчлуурын B, догол мөрний P, графикийн G гэх мэт товчлолыг идэвхжүүлдэг.

en: This feature hides images and videos to help users who are easily distracted or sensitive to visual media focus better on the text.
mn: Энэ шинж чанар нь зураг, видеонууд нь текст дээр анхаарлаа төвлөрүүлж, мэдрэмтгий хүмүүст хялбархан анхаарал сарниулж, мэдрэмтгий байдаг.

en: This feature highlights all links on the page with a border or background, making them easier to identify and click.
mn: Энэ функц нь Хуудас дээрх бүх холбоосыг хил эсвэл дэвсгэр дээр эсвэл дэвсгэр дээр тодруулж, тодорхойлоход хялбар болгож байна.

en: This feature highlights headings and titles across the page, helping users quickly locate and navigate key content areas.
mn: Энэ онцлог нь хуудсан дээрх гарчгийг онцлон тэмдэглэж, хэрэглэгчдэд хурдан хандах, хэрэглэгчдэд хурдан байршуулах, гол контентуудыг нээх.

en: This feature increases space between letters, making text easier to distinguish and reducing visual crowding.
mn: Энэ функц нь үсэг хоорондын зайг эзэлж, текстийг ялгах, задлахад хялбар болгодог.

en: This feature increases spacing between words to improve readability for users with dyslexia or cognitive impairments.
mn: Энэ функц нь dyslexia эсвэл танин мэдэхүйн бэрхшээлтэй хэрэглэгчдийн унших чадварыг сайжруулахын тулд үгсийн хоорондох зайг нэмэгдүүлдэг.

en: This feature increases the contrast between text and background, making content easier to read for users with low vision.
mn: Энэ функц нь текст ба арын хоорондох ялгаа нь текст ба арын хоорондох ялгаа, агуулга нь хараа муутай хэрэглэгчдэд уншихад хялбар байдаг.

en: This feature increases the size of the text throughout the website to help users with vision difficulties read content more comfortably.
mn: Энэ шинж чанар нь вэбсайтын даяар текстийн хэмжээгээр хэрэглэгчидэд туслах зорилгоор хэрэглэгчдэд туслах зорилгоор мессежийн хэмжээг нэмэгдүүлдэг.

en: This feature increases the vertical spacing between lines of text, making content more readable and less dense.
mn: Энэ функц нь текстийн шугамын хоорондох босоо зайг илүү нягт, бага нягт болгож, бага нягт болгож байна.

en: This feature is available in:
mn: Энэ функц дараах хэсэгт байна:

en: This feature offers users multiple predefined accessibility profiles. Each profile includes a set of accessibility features tailored to specific needs. When a user selects a profile, all the associated features are automatically enabled.
mn: Энэ функц нь хэрэглэгчдэд урьдчилан тогтоосон олон тооны хандалтын профайлыг санал болгодог.Профайл бүрт тодорхой хэрэгцээнд нийцсэн хандалтын шинж чанаруудыг багтаасан болно.Хэрэглэгч профайлыг сонгосон тохиолдолд холбогдох бүх шинж чанаруудыг автоматаар идэвхжүүлдэг.

en: This feature pauses animations, blinking, and flashing content to reduce motion sensitivity and distractions for users with vestibular disorders or ADHD.
mn: Энэ функц нь хөдөлгөөнт мэдрэмж, анимеци, анивчдаг, vestibular, vestibular эмгэг, adhd-тэй холбоотой хэрэглэгддэг.

en: This feature provides a text magnifier that enlarges text under the cursor, helping users read small or dense text with ease.
mn: Энэ функц нь курсорын доорх текстийг томруулж, хэрэглэгчдэд жижиг эсвэл нягт текстийг хялбархан уншихад тусалдаг текст томруулдаг.

en: This feature removes color saturation from the site, creating a grayscale experience that can reduce distractions and assist users with color sensitivity or color blindness.
mn: Энэ функц нь саарал өнгийн ханасан байдлыг суулгац, өнгөт мэдрэмж, өнгөт харалган эсвэл өнгөний харалган бус байдлыг бий болгож, хэрэглэгчдэд үзүүлэх

en: This feature replaces decorative or complex fonts with simpler, more readable ones to improve legibility.
mn: Энэ функц нь гоёл чимэглэл, нарийн төвөгтэй фонтыг хялбаршуулж, илүү хялбар, унших боломжтой хүмүүс.

en: This feature shows image alt text as a tooltip, helping screen reader users and others understand the content of visual elements.
mn: Энэ функц нь зургийн ALT текстийг багаж хэрэгслийг багаж хэрэгсэл болгон ашигладаг бөгөөд дэлгэцийн уншигчдын хэрэглэгчид, бусад нь харааны элементүүдийн агуулгыг ойлгодог.

en: This is the default and most widely used design of the accessibility widget – tried, tested, and reliable across all devices.
mn: Энэ бол анхдагч болон хамгийн өргөн хэрэглэгддэг бөгөөд хамгийн өргөн хэрэглэгддэг, хамгийн өргөн хэрэглэгддэг дизайн бөгөөд туршиж үзсэн, туршиж үзсэн, бүх төхөөрөмжөөр найдвартай бөгөөд найдвартай бөгөөд найдвартай.

en: This will be only Works on Position for "Bottom Left" and "Bottom Right"
mn: Энэ нь зөвхөн "Зүүн доод" болон "Баруун доод" байрлалд л ажиллана

en: This will only work on position for %1$s and %2$s
mn: Энэ нь зөвхөн %1$s болон %2$s байрлалд л ажиллана

en: Thursday
mn: Пүрэв гараг

en: Time Of Day
mn: Өдрийн цаг

en: Title Colors
mn: Гарчгийн өнгө

en: Title Colors should not be empty.
mn: Гарчгийн өнгө хоосон байж болохгүй.

en: Title Highlighting
mn: Гарчгийг тодруулах

en: To Scan All Page Or Group Of Pages, Please
mn: Бүх хуудас эсвэл бүлгийн хуудсыг сканнердах бол

en: To discontinue using this plugin, please cancel your active subscription by clicking the button below.
mn: Энэ залгаасыг ашиглахаа зогсоохын тулд Доорх товчийг дарж идэвхтэй захиалгаа цуцална уу.

en: To enable all accessibility widgets and features, you need to purchase a plan. Choose the perfect plan for your website needs.
mn: Бүх хүртээмжийн виджет ба онцлогийг идэвхжүүлэхийн тулд та төлөвлөгөө худалдаж авах хэрэгтэй.Таны вэбсайтын хэрэгцээний төгс төлөвлөгөөг сонгоно уу.

en: To enable the Free plan, go to the Plan page and click on the Free button. Once clicked, a form will appear. Fill in all the required details, and the widget will automatically be displayed on the front end.
mn: Үнэгүй төлөвлөгөөг идэвхжүүлэхийн тулд төлөвлөгөөний хуудсанд очоод ҮНЭГҮЙ товчийг дарна уу.Нэг удаа товшсон, маягт гарч ирнэ.Шаардлагатай бүх мэдээллийг бөглөнө үү, виджетийг урд талдаа автоматаар харуулна.

en: To ensure your site is accessible and user-friendly, add an Accessibility Assistance link to your footer menu:
mn: Таны сайт хүртээмжтэй, хэрэглэгчдэд ээлтэй байхын тулд Хөлийн цэсэнд хандах боломжтой тусламжийн холбоосыг нэмж оруулаарай:

en: To make the widget visible, enable and save the accessibility settings.
mn: Виджетийг харагдуулах, нэвтрэх тохиргоог идэвхжүүлэх, хадгалах.

en: Top Left
mn: Зүүн дээд

en: Top Right
mn: Баруун дээд

en: Total Accessibility Scans
mn: Нийт хүртээмжийн сканнерууд

en: Total Counts
mn: Нийт тоолол

en: Total Counts Icon
mn: Нийт тоолох дүрс

en: Try
mn: Оролдоод үз

en: Try Accessibility Assistant for free and instantly boost accessibility
mn: Хандалтын тусламжийн туслахыг үнэгүй туршиж үзээрэй

en: Tuesday
mn: Мягмар гараг

en: Unable to render audit result.
mn: Аудитын үр дүнг гаргах боломжгүй.

en: Unlimited impressions and unrestricted widget visibility
mn: Хязгааргүй сэтгэгдэл, хязгааргүй виджет харагдах байдал

en: Unlimited impressions on any plans and unrestricted widget visibility
mn: Аливаа төлөвлөгөө, хязгааргүй виджет харагдах байдал

en: Unlock Full Accessibility Features
mn: Бүрэн нэвтрэх боломжийг бүрэн нээнэ үү

en: Unlock full functionality by upgrading to a paid plan
mn: Төлбөртэй төлөвлөгөөнд шинэ функцийг дээшлүүлж бүрэн функцийг тайл

en: Unlock insights and free access to our accessibility plugin by submitting your details below.
mn: Доорх дэлгэрэнгүй мэдээллийг ирүүлэх замаар ойлголтыг нээх, бидний хүрээнд нэвтрэх боломжтой.

en: Upgrade Plan
mn: Сайжруулах төлөвлөгөө

en: Upgrade your plan to enable these features.
mn: Эдгээр функцийг идэвхжүүлэхийн тулд төлөвлөгөөгөө шинэчилнэ үү.

en: Upgrade your plan to enable this feature
mn: Энэ функцийг идэвхжүүлэхийн тулд төлөвлөгөөгөө сайжруулаарай

en: Usage Guide
mn: Хэрэглээний заавар

en: Use Default Functionalities of Widget
mn: Виджетийн үндсэн функцийг ашиглах

en: Use language variables for seamless multilingual store integration
mn: Хэлний хувьсагчдыг оёж чадаагүй олон тооны олон тооны дэлгүүрт ашиглах

en: Use this guide to quickly set up your Accessibility Assistant widget.
mn: Хандалтын туслах виджетээ хурдан тохируулахын тулд энэ гарын авлагыг ашиглана уу.

en: Useful Links
mn: Хэрэгтэй холбоосууд

en: Useful Links should not be empty.
mn: Хэрэгтэй холбоос хоосон байж болохгүй.

en: User Guide
mn: Хэрэглэгчийн заавар

en: User Interaction with Features
mn: Онцлог шинж чанар бүхий хэрэглэгчийн харилцан үйлчлэл

en: Utility Settings
mn: Хэрэгслийн тохиргоо

en: Verify
mn: Шалгах

en: Verify Widget & Remove Branding
mn: Виджетийг баталгаажуулах & Брэндийг устгах

en: Verify your email
mn: Матайлцаа баталгаажуулах

en: Video Hide
mn: Видео нуух

en: Video Hide should not be empty.
mn: Видео нуух хоосон байж болохгүй.

en: View Analytics
mn: Аналитик харах

en: View Plans & Pricing
mn: Төлөвлөгөө, үнийг харах

en: View Result
mn: Үр дүнг харах

en: Virtual Keyboard
mn: Вөвтын гар

en: Virtual Keyboard should not be empty.
mn: Виртуал гар хоосон байж болохгүй.

en: Visible
mn: Харагдах

en: Visual Customization Controllers
mn: Харааны тохируулгын удирдлага

en: Visual Enhancements
mn: Харааны сайжруулалт

en: Visually Impaired
mn: Харааны бэрхшээлтэй

en: Visually Impaired should not be empty.
mn: Харааны бэрхшээлтэй байх ёсгүй.

en: Voice Commands should not be empty.
mn: Дуут команд хоосон байж болохгүй.

en: Voice Navigation
mn: Дуут удирдлага

en: Voice Navigation and Talk & Type Controls
mn: Дуут навигаци болон ярьж бичих удирдлага

en: Want to remove branding for free?
mn: Брэндийг үнэгүй авахыг хүсч байна уу?

en: We have an Exciting Offer for you:
mn: Бидэнд танд зориулсан сонирхолтой санал байна:

en: Website screenshot
mn: Вэб сайтын дэлгэцийн агшин

en: Wednesday
mn: Лхагва гараг

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Welcome Banner Image
mn: Угтах баннер зураг

en: Welcome to Accessibility Assistant
mn: Хандалтын туслахад тавтай морилно уу

en: Welcome to Accessibility by CartCoders
mn: CartCoders-ын Хүртээмжид тавтай морил

en: Welcome to: Accessibility Assistant
mn: Хандалтын туслахад тавтай морилно уу

en: What does this plugin help with?
mn: Энэ залгаас юунд тусалдаг вэ?

en: What's included
mn: Юу багтсан

en: Wholesale App
mn: Бөөний програм

en: Wholesale Price & B2B Solution
mn: Бөөний үнэ ба B2B шийдэл

en: Widget Content / Appearance
mn: Виджетийн агуулга / харагдах байдал

en: Widget Engagements
mn: Виджетийн оролцоо

en: Widget Icon
mn: Виджет дүрс

en: Widget Opens
mn: Виджет нээгдэв

en: Widget Opens Icon
mn: Виджет нь дүрсийг нээж өгдөг

en: Widget Option
mn: Виджетийн сонголт

en: Widget Option:
mn: Виджетийн сонголт:

en: Widget Settings
mn: Виджет тохиргоо

en: Widget Size
mn: WIDGENT Хэмжээ

en: Widget Size Customization & Positioning
mn: WIDGENG ХӨДӨЛГӨӨНИЙ ТӨЛӨВЛӨГӨӨ, АЖИЛЛАГАА

en: Widget Title on Hover
mn: Hover дээр виджет гарчиг

en: With Accessibility Assistant, blind and visually impaired people have the ease of access to become more independent and integration with the Digital world, which replicates their daily lives
mn: Хүртээмжийн Туслахын тусламжтайгаар хараагүй болон харааны бэрхшээлтэй хүмүүс дижитал ертөнцтэй илүү бие даасан байдлаар нэгдэж, өдөр тутмын амьдралаа хялбаршуулах боломжтой болно

en: Word Spacing
mn: Үгийн зай

en: Word Spacing should not be empty.
mn: Үгийн зай хоосон байж болохгүй.

en: Year
mn: Жил

en: Yearly
mn: Жилийн

en: Yes. Each plan unlocks additional controls and customization. Your current plan determines what appears as enabled in admin pages.
mn: Тиймээ. Төлөвлөгөө бүр нэмэлт хяналт, тохиргоог нээдэг. Таны одоогийн төлөвлөгөө админ хуудсууд дээр юу идэвхжсэн гэж харагдахыг тодорхойлдог.

en: Yes. Higher plans support broad language coverage, language controls, and easier multilingual storefront accessibility.
mn: Тиймээ. Дээд түвшний төлөвлөгөө нь хэлний өргөн хүрээг хамарсан, хэлний хяналт, олон хэлээр хялбар дэлгүүрийн нүүрэнд нэвтрэх боломжийг дэмждэг.

en: You can place "#add-aacc-link" as link
mn: Та холбоос шиг "# Нэмэх-AACC-LINK" -ийг байрлуулж болно

en: You can place %s as a link.
mn: Та %s-г холбоос болгон байрлуулж болно.

en: You can place <strong>%s</strong> as link
mn: Та холбоос шиг <хүчтэй>% s </ Spald> байрлуулж болно

en: You can reach the support team through the contact link in the footer. Paid plans include stronger support options based on tier.
mn: Та хөл хэсэгт байгаа холбоо барих холбоосоор дамжуулан тусламжийн багтай холбогдох боломжтой. Төлбөртэй төлөвлөгөөнд шатлал дээр суурилсан илүү хүчтэй дэмжлэгийн сонголтууд багтдаг.

en: You have admin access
mn: Танд админы эрх байна

en: You have member access
mn: Та гишүүнчлэлийн эрхтэй

en: You're on a %s plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
mn: Та %s төлөвлөгөөтэй байна! Өнөөдөр сайжруулснаар илүү олон онцлог, тохируулгын сонголтыг нээгээрэй.

en: You're on a Growth plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
mn: Та өсөлтийн төлөвлөгөөтэй байна!Өнөөдөр шинэчлэлт, өөрчлөн тохируулах сонголтыг нээнэ үү.

en: You're on a Scale plan! Unlock even more powerful features and tools by upgrading today.
mn: Та масштабын төлөвлөгөөтэй байна!Өнөөдөр шинэчлэх замаар илүү хүчирхэг шинж чанар, хэрэгслийг нээх.

en: You're on the %s plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
mn: Та %s төлөвлөгөөнд хамрагдсан байна! Өнөөдөр сайжруулснаар тэргүүлэх дэмжлэг болон онцгой дэвшилтэт хандалтын боломжуудыг ашиглаарай.

en: You're on the %s plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
mn: Та %s төлөвлөгөөнд хамрагдсан байна! Өнөөдөр сайжруулснаар хүчирхэг хандалтын хэрэгслүүдийн түгжээг тайлаарай.

en: You're on the Established plan! You already have access to our top-tier features and tools.
mn: Та тогтоосон төлөвлөгөөнд байна!Та манай TOP TOPE-ийн онцлог шинж чанарууд, багаж хэрэгсэлд нэвтрэх боломжтой байна.

en: You're on the Free plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
mn: Та үнэгүй төлөвлөгөө дээр байна!Өнөөдөр шинэчлэх замаар хүчирхэг нэвтрэх хэрэгслийг нээ.

en: You're on the Premium plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
mn: Та шимтгэлийн төлөвлөгөөн дээр байна!Өнөөдрийг шинэчлэх замаар нэн тэргүүний дэмжлэг, онцгой дэвшилтэт хүртээмжийг сайхан өнгөрүүлээрэй.

en: Your Current Plan
mn: Таны одоогийн төлөвлөгөө

en: Your Email
mn: Таны имэйл

en: Your Mobile Number
mn: Таны гар утасны дугаар

en: Your Name
mn: Нэр

en: Your Website URL
mn: Таны вэбсайт URL

en: Your scan is in the queue and will start soon.
mn: Таны скан дараалалд байгаа бөгөөд удахгүй эхэлнэ.

en: for free and instantly boost accessibility
mn: үнэгүй, шууд хүртээмжийг нэмэгдүүлэх

en: if you enable this option, your floating widget will be hidden and footer link option will be enabled though you need to add the link.
mn: Хэрэв та энэ сонголтыг идэвхжүүлсэн бол хөвөгч виджетийг нуусан, хөлний холбоос сонголт хийх шаардлагатай болно.

en: of
mn: -ийн

en: pages
mn: хуудас

en: records
mn: бичлэгүүд

en: result
mn: үр дүн

en: toggle button
mn: унтраах товч

en: vs Monthly!
mn: сар бүр vs!

en: warning sign
mn: анхааруулах тэмдэг

en: you can placed %s as link
mn: та %s-г холбоос болгон оруулж болно
