Accessibility Assistant 1.3.2 - en to nl translation catalogue (683 entries)

en: %1$s - Features%2$s
nl: %1$s - Functies%2$s

en: %s language flag
nl: %s taalflag

en: / Yearly
nl: / Jaarlijks

en: /monthly
nl: /maandelijks

en: 1. Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget. %s
nl: 1. Navigeer naar instellingen en schakel de Toegankelijkheidswidget in. %s

en: 2. Click Save to apply the changes. %s
nl: 2. Klik Opslaan om de wijzigingen toe te passen. %s

en: 3.99
nl: 3,99

en: 5 days Free Trial
nl: 5-daagse gratis proefperiode

en: 5 out of 5 stars
nl: 5 van de 5 sterren

en: 59.88
nl: 59,88

en: 6.99
nl: 6,99

en: 7 days Free Trial
nl: 7 dagen gratis proefperiode

en: 71.88
nl: 71,88

en: 9.99
nl: 9,99

en: A modernized version of the default design - visually polished, stylistically refined.
nl: Een gemoderniseerde versie van het standaardontwerp – visueel verfijnd en stijlvol afgewerkt.

en: ADHD should not be empty.
nl: ADHD mag niet leeg zijn.

en: AI Easy LLMs.txt Generator
nl: AI Easy LLMs.txt-generator

en: AI Fit Finder
nl: AI Fitfinder

en: AI Fit Finder Size Recommender
nl: AI Fit Finder maataanbeveler

en: Accent and Logo Elements
nl: Accent en logoelementen

en: Access quick and detailed answers across all categories, helping you understand your accessibility tools without confusion.
nl: Krijg toegang tot snelle en gedetailleerde antwoorden in alle categorieën, zodat u uw toegankelijkheidstools zonder verwarring kunt begrijpen.

en: Access to all core accessibility tools included in the widget
nl: Toegang tot alle kern-toegankelijkheidstools die in de widget zijn opgenomen

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: Accessibility Assistance
nl: Toegankelijkheidsassistentie

en: Accessibility Assistant
nl: Toegankelijkheidsassistent

en: Accessibility Assistant Icon
nl: Toegankelijkheidsassistent-icoontje

en: Accessibility Assistant Logo
nl: Logo van Toegankelijkheidsassistent

en: Accessibility Assistant should not be empty.
nl: Toegankelijkheidsassistent mag niet leeg zijn.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done.
nl: Toegankelijkheidsassistent, het trending product in de markt dat iedereen (dichtbij, blind, stil, slechtziend, mobielbij) kan gebruiken voor hun behoeften.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done. By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values
nl: Toegankelijkheidsassistent, het trending product op de markt dat elke gehandicapte (dove, blind, stomme, visueel gehandicapte, mobiliteitsstoornissen) persoon maakt, kan deze aanvraag gebruiken om hun vereisten te doen.Door rekening te houden met het belangrijkste sociale doel, had ons innovatieve team gewerkt en geïntroduceerd deze applicatie op de markt.Het belangrijkste principe is "waar innovatie voldoet aan sociale waarden

en: Accessibility Features Overview
nl: Overzicht van toegankelijkheidsfuncties

en: Accessibility Fixes Applied
nl: Toegankelijkheidsoplossingen toegepast

en: Accessibility Profiles
nl: Toegankelijkheidsprofielen

en: Accessibility Profiles & Settings
nl: Toegankelijkheidsprofielen en -instellingen

en: Accessibility Scanner
nl: Toegankelijkheidsscanner

en: Accessibility Scanner History
nl: Toegankelijkheidsscannergeschiedenis

en: Accessibility Scanner Result
nl: Toegankelijkheidsscannerresultaat

en: Accessibility Score
nl: Toegankelijkheidsscore

en: Accessibility Statement
nl: Toegankelijkheidsverklaring

en: Accessibility Usage Insights
nl: Toegankelijkheid Gebruiksinzichten

en: Accessibility Widget Color Schema
nl: Kleurschema toegankelijkheidswidget

en: Accessibility by CartCoders
nl: Toegankelijkheid door CartCoders

en: Action
nl: Actie

en: Activate App
nl: Activeer app

en: Add a custom accessibility statement or external statement link
nl: Voeg een aangepaste toegankelijkheidsverklaring of een externe link naar een verklaring toe

en: Add the following HTML code to insert the link:
nl: Voeg de volgende HTML -code toe om de link in te voegen:

en: Adjust Background Colors
nl: Achtergrondkleuren aanpassen

en: Adjust Text Colors
nl: Tekstkleuren aanpassen

en: Adjust Title Colors
nl: Titelkleuren aanpassen

en: Adjust Word & Letter Space
nl: Woord- en letterafstand aanpassen

en: Admin
nl: Beheerder

en: Advanced Color Adjustments (Text, Titles, Backgrounds)
nl: Geavanceerde kleurcorrecties (tekst, titels, achtergronden)

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: Alignment should not be empty.
nl: Uitlijning mag niet leeg zijn.

en: All Basic Features
nl: Alle basisfuncties

en: All Features of Growth Plan
nl: Alle functies van groeiplan

en: All Features of Startup Plan
nl: Alle functies van het opstartplan

en: All Page
nl: Alle pagina

en: All Professional Features
nl: Alle professionele functies

en: All widgets and advanced features require an active plan. %1$sCompare plans%2$s to find your perfect fit.
nl: Alle widgets en geavanceerde functies vereisen een actief plan.%1 $ SCOMPARE -plannen%2 $ s om uw perfecte pasvorm te vinden.

en: Allows customization of heading/title colors to increase focus or contrast.
nl: Maakt het aanpassen van kop-/titelkleuren mogelijk om de focus of het contrast te vergroten.

en: Allows speech-to-text typing to help users who have difficulty using keyboards.
nl: Maakt spraak-naar-tekst typen mogelijk om gebruikers te helpen die moeite hebben met toetsenborden.

en: Already Registered
nl: Al geregistreerd

en: Also Available On Other Platforms
nl: Ook beschikbaar op andere platforms

en: Analysis Overview
nl: Analyse -overzicht

en: Analytics Overview
nl: Analytics-overzicht

en: Analytics overview
nl: Analytics-overzicht

en: App Status
nl: App-status

en: Applies color filters to assist users with different types of color blindness.
nl: Past kleurfilters toe om gebruikers met verschillende vormen van kleurenblindheid te ondersteunen.

en: Are plans feature-gated?
nl: Zijn plannen functie-gated?

en: Automated Accessibility score has limitations
nl: Geautomatiseerde toegankelijkheidsscore heeft beperkingen

en: Automated scans can identify many accessibility issues, but they can’t capture every WCAG 2.1 and 2.2 requirement. Our expert manual audits close these gaps by providing in-depth reviews, actionable insights, and tailored remediation recommendations.
nl: Geautomatiseerde scans kunnen veel toegankelijkheidsproblemen identificeren, maar ze kunnen niet elke WCAG 2.1- en 2.2 -vereiste vastleggen.Onze deskundige handmatige audits sluiten deze hiaten door diepgaande beoordelingen, bruikbare inzichten en op maat gemaakte saneringsaanbevelingen te bieden.

en: Automated scans can't catch everything. Get a full manual audit.
nl: Geautomatiseerde scans kunnen niet alles vastleggen. Ontvang een volledige handmatige audit.

en: Automated score has limitations
nl: Geautomatiseerde score heeft beperkingen

en: Automatic scans to ensure your store stays compliant with accessibility standards over time
nl: Automatische scans om ervoor te zorgen dat uw winkel in de loop van de tijd blijft voldoen aan de toegankelijkheidsnormen

en: Back
nl: Terug

en: Background Colors
nl: Achtergrondkleuren

en: Background Colors should not be empty.
nl: Achtergrondkleuren mag niet leeg zijn.

en: Bargain App
nl: Koopje-app

en: Bargain App by CartCoders
nl: Koopje-app van CartCoders

en: Basic
nl: Basis

en: Basic Plan
nl: Basisplan

en: Basic customization options for layout and appearance
nl: Basisopties voor het aanpassen van lay-out en uiterlijk

en: Big Black Cursor
nl: Grote zwarte cursor

en: Big Black Cursor for Better Visibility
nl: Grote zwarte cursor voor betere zichtbaarheid

en: Big Black Cursor should not be empty.
nl: Grote zwarte cursor mag niet leeg zijn.

en: Big Cursor
nl: Grote cursor

en: Big Cursor should not be empty.
nl: Grote cursor mag niet leeg zijn.

en: Big black Cursor
nl: Big Black Cursor

en: Bigblack Cursor
nl: Grote zwarte cursor

en: Bigger Text
nl: Groter lettertype

en: Bigger Text Icon
nl: Groter tekstpictogram

en: Bigger Text should not be empty.
nl: Grotere tekst mag niet leeg zijn.

en: Blind should not be empty.
nl: Blind mag niet leeg zijn.

en: Bottom Left
nl: Benedenlinks

en: Bottom Right
nl: Benedenrechts

en: By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values"
nl: Door in gedachten te houden- de belangrijkste sociale doelstelling, had onze innovatieve team gewerkt en dit toepassing in de markt geïntroduceerd. Het belangrijkste principe is "Waar Innovatie samenkomt met Sociale Waarden"

en: Can I use this with multilingual stores?
nl: Kan ik dit gebruiken bij meertalige winkels?

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel Plan
nl: Annuleerplan annuleren

en: Cancel should not be empty.
nl: Annuleren mag niet leeg zijn.

en: Cannot Customise Widget
nl: Widget aanpassen is niet mogelijk

en: CartCoders Logo
nl: CartCoders-logo

en: Categories detailed information
nl: Categorieën gedetailleerde informatie

en: Center
nl: Centreren

en: Center should not be empty.
nl: Centreren mag niet leeg zijn.

en: Change Widget Color & Positioning
nl: Wijzig widget kleur en positionering

en: Change the Color Schema of Widget
nl: Kleurschema van widget aanpassen

en: Changes the color of general text for better visibility and contrast.
nl: Wijzigt de kleur van algemene tekst voor betere zichtbaarheid en contrast.

en: Chat With Our Support Team For Quick Help And Instant Guidance.
nl: Chat met ons ondersteuningsteam voor snelle hulp en directe begeleiding.

en: Chat With Us
nl: Chat met ons

en: Chat with our support team for quick help and instant guidance.
nl: Chat met ons ondersteuningsteam voor snelle hulp en directe begeleiding.

en: Check Accessibility Free
nl: Controleer de toegankelijkheid gratis

en: Choose Design
nl: Ontwerp kiezen

en: Choose Widget Icon
nl: Widget-pictogram kiezen

en: Choose Widget Inner Color
nl: Binnerkleur widget kiezen

en: Choose Widget Outer Color
nl: Buitenkleur widget kiezen

en: Choose the annual plan that best fits your needs. Each plan provides a variety of features and customization options. Your selected plan will determine the features available in the widget. Plus, take advantage of a complimentary year to explore all the features and boost your store's accessibility.
nl: Kies het jaarlijks plan dat het beste past bij uw behoeften. Elk plan biedt een variëteit aan functies en aanpasbare opties. Uw geselecteerde plan bepaalt de functies die beschikbaar zijn in de widget. Plus, profiteer van een gratis jaar om alle functies te ontdekken en uw winkel toegankelijk te maken.

en: Close
nl: Dichtbij

en: Cognitive and Learning
nl: Cognitief en leren

en: Cognitive and Learning should not be empty.
nl: Cognitief en leren mogen niet leeg zijn.

en: Collect offers and increase conversions on product pages.
nl: Verzamel aanbiedingen en verhoog de conversies op productpagina's.

en: Color Adjustments
nl: Kleuraanpassingen

en: Color Blind
nl: Kleurblind

en: Color Blind Options
nl: Kleurblinde opties

en: Color Blind should not be empty.
nl: Kleurblind mag niet leeg zijn.

en: Color Blind-Friendly Viewing Options
nl: Kleurblind-vriendelijke bekijken opties

en: Color Schema
nl: Kleurschema

en: Completed
nl: Voltooid

en: Compliant
nl: Meewerkend

en: Compliant under WCAG 2.0, 2.1 & 2.2
nl: Compliant onder WCAG 2.0, 2.1 & 2.2

en: Configure accessibility menu controls and behavior.
nl: Configureer de bedieningselementen en het gedrag van het toegankelijkheidsmenu.

en: Contact Us
nl: Neem contact met ons op

en: Contact Us.
nl: Neem contact met ons op

en: Contact us
nl: Neem contact met ons op

en: Contact us.
nl: Neem contact met ons op

en: Content Adjustment & Color Blind Feature
nl: Inhoudsaanpassing en kleurblindfunctie

en: Content Adjustments
nl: Inhoudsaanpassingen

en: Content Customization
nl: Inhoud aanpassen

en: Content Scaling
nl: Inhoudsvergroting

en: Content Scaling & Content Spacing
nl: Inhoudsschaling en inhoudsafstand

en: Content Scaling & Read Mode for Better Focus
nl: Inhoudsvergroting en leesmodus voor betere focus

en: Content Scaling should not be empty.
nl: Inhoudsvergroting mag niet leeg zijn.

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Contrast Icon
nl: Contrastpictogram

en: Contrast should not be empty.
nl: Contrast mag niet leeg zijn.

en: Control AI crawler access to low-value and sensitive pages.
nl: Beheer de toegang van AI-crawlers tot pagina's met een lage waarde en gevoelige pagina's.

en: Controller Background
nl: Controllerachtergrond

en: Current Plan: %s
nl: Huidig ​​abonnement: %s

en: Cursor Icon
nl: Cursor -pictogram

en: Cursor should not be empty.
nl: Cursor mag niet leeg zijn.

en: Custom Design
nl: Aangepast ontwerp

en: Customers will be provided with the option of accessing the plugin for accessing the advanced features. Through which the customer can enable/disable the functionality and access the application on his system.
nl: Klanten zullen de optie krijgen om de plugin te gebruiken voor toegang tot de geavanceerde functies. Hierdoor kan de klant de functionaliteit inschakelen / uitschakelen en de toepassing op zijn systeem gebruiken.

en: Customise Position
nl: Positie aanpassen

en: Customise Widget Position and Padding
nl: Widgetpositie en opvulling aanpassen

en: Customize Icon, Position, And Appearance Settings.
nl: Pas de instellingen voor pictogrammen, positie en uiterlijk aan.

en: Customize icon, position, and appearance settings.
nl: Pas de pictogram-, positie- en uiterlijkinstellingen aan.

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference
nl: Customise the size of the accessibility widget to your preference

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference"
nl: Pas de grootte van de toegankelijkheidswidget aan naar uw voorkeur "

en: Customize the widget color scheme to match your brand identity
nl: Pas het kleurschema van de widget aan om overeen te komen met je merkidentiteit

en: Customize the widget launch icon and apply your own branding
nl: Pas het startpictogram van de widget aan en gebruik je eigen branding

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Dark Contrast
nl: Donker contrast

en: Dark Contrast should not be empty.
nl: Donker contrast mag niet leeg zijn.

en: Day Of Week
nl: Dag van de week

en: Dedicated account manager for priority onboarding and support
nl: Toegewijde accountmanager voor prioritaire onboarding en ondersteuning

en: Default
nl: Standaard

en: Default Design
nl: Standaardontwerp

en: Default language
nl: Standaardtaal

en: Default should not be empty.
nl: Standaard mag niet leeg zijn.

en: Desaturate
nl: Ontverzadigen

en: Desaturate Icon
nl: Desaturate icoon

en: Desaturate should not be empty.
nl: Ontverzadigen mag niet leeg zijn.

en: Designed specifically for mobile - similar to the default but optimized for smaller screens and touch-friendly interaction.
nl: Speciaal ontworpen voor mobiel – vergelijkbaar met het standaardontwerp maar geoptimaliseerd voor kleinere schermen en gebruiksvriendelijke aanraking.

en: Desktop Position
nl: Bureaubladpositie

en: Detailed Information By Category
nl: Gedetailleerde informatie per categorie

en: Detailed information by category
nl: Gedetailleerde informatie per categorie

en: Didn't receive the code?
nl: De code niet ontvangen?

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disable Branding
nl: Branding uitschakelen

en: Disable Hover Text
nl: Schakel Hover-tekst uit

en: Disable Hover text on widget and widget Loader
nl: Schakel Hover-tekst op widget en widgetlader uit

en: Disable Report Problem
nl: Probleem melden uitschakelen

en: Disable Widget Sound
nl: Widget-geluid uitschakelen

en: Disabled
nl: Gehandicapt

en: Disables all website sounds to assist users sensitive to audio.
nl: Schakelt alle websitegeluiden uit om gebruikers die gevoelig zijn voor audio te helpen.

en: Disables the ability for users to report problems through the app.
nl: Schakelt de mogelijkheid uit voor gebruikers om problemen via de app te melden.

en: Display & Media Controls
nl: Beeld- & mediabediening

en: Displays a panel with important and frequently used links for easier navigation.
nl: Geeft een paneel weer met belangrijke en vaak gebruikte links voor eenvoudigere navigatie.

en: Displays an on-screen keyboard for users who can't use a physical one.
nl: Toont een toetsenbord op het scherm voor gebruikers die geen fysieke kunnen gebruiken.

en: Do you want to put as link?
nl: Wil je dit als een koppeling plaatsen?

en: Do you want to put this widget as link?
nl: Wil je deze widget als link plaatsen?

en: Dyslexia
nl: Dyslexie

en: Dyslexia should not be empty.
nl: Dyslexie mag niet leeg zijn.

en: Ease of access to change the background/font color
nl: Gemakkelijk toegang tot achtergrond/lettertypekleur aanpassen

en: Edit %s language
nl: Taal %s bewerken

en: Edit Languages
nl: Talen bewerken

en: Elderly
nl: Ouderen

en: Elderly should not be empty.
nl: Ouderen mogen niet leeg zijn.

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enable / Disable
nl: Inschakelen / Uitschakelen

en: Enable /Disable
nl: Inschakelen / uitschakelen

en: Enable Disable Features
nl: Functies inschakelen / uitschakelen

en: Enable Our Plugin To See It Visible On Your Website.
nl: Schakel onze plug-in in om deze zichtbaar te maken op uw website.

en: Enable or disable features that improve your website's accessibility.
nl: Schakel functies in of uit die de toegankelijkheid van uw website verbeteren.

en: Enable or disable media elements like audio, video, and GIFs
nl: Schakel media-elementen zoals audio, video en GIF’s in of uit

en: Enable or disable the widget as needed
nl: Widget in- of uitschakelen indien nodig

en: Enable our plugin to see it visible on your website.
nl: Schakel onze plug-in in om deze zichtbaar te maken op uw website.

en: Enable readable fonts, reading mask, and title highlighting
nl: Leesbare lettertypen, leesmasker en titelmarkering inschakelen

en: Enable/
nl: Inschakelen/

en: Enable/Disable Accessibility Features
nl: Toegankelijkheidsfuncties in-/uitschakelen

en: Enable/Disable Features
nl: Functies inschakelen / uitschakelen

en: Enable/Disable Media
nl: Media inschakelen / uitschakelen

en: Enable/Disable Widget
nl: Widget inschakelen / uitschakelen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Enables a large black cursor to improve visibility for users with low vision.
nl: Schakelt een grote zwarte cursor in om de zichtbaarheid voor slechtziende gebruikers te verbeteren.

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.
nl: Schakelt meertalige ondersteuning in op basis van gebruikersvoorkeuren of instellingen.

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.Statement Link?
nl: Schakelt meertalige ondersteuning in op basis van gebruikersvoorkeuren of -instellingen. Verklaringslink?

en: Enhanced Usability for All Accessibility Needs
nl: Verbeterde bruikbaarheid voor alle toegankelijkheidsbehoeften

en: Enjoy a %1$s5-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
nl: Geniet van een 5-daagse gratis proefperiode%2$s met toegang tot de functies van het geselecteerde plan:

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features.
nl: Geniet van een gratis proefperiode van %1$s7 dagen%2$s met toegang tot de functies van het geselecteerde abonnement.

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
nl: Geniet van een gratis proefperiode van %1$s7 dagen%2$s met toegang tot de functies van het geselecteerde abonnement:

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision
nl: Vergroot of verkleint de inhoud zonder de lay-out te beïnvloeden, wat helpt bij slechtziende gebruikers

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision.
nl: Vergroot of verkleint de inhoudsgrootte zonder de lay-out te beïnvloeden, wat helpt bij slechtziende gebruikers.

en: Enter OTP
nl: Voer OTP in

en: Enter the 6-digit OTP sent to your email address.
nl: Voer de 6-cijferige OTP in die naar uw e-mailadres is verzonden.

en: Enter your statement page link here...
nl: Voer hier de link naar je verklaringpagina in...

en: Error!
nl: Fout!

en: Events Clicked
nl: Gebeurtenissen klikken

en: Events-Clicked
nl: Gebeurtenissen klikken

en: Extended widget customization options including layout and branding
nl: Uitgebreide aanpassingsopties voor de widget, inclusief lay-out en branding

en: FAQs
nl: Veelgestelde vragen

en: Failed Checks
nl: Mislukte cheques

en: Fast Chat Support during business hours
nl: Snelle chatondersteuning tijdens kantooruren

en: Feature Activity Highlights
nl: Hoogtepunten van activiteiten weergeven

en: Features & Functionality
nl: Kenmerken en functionaliteit

en: Filter Content
nl: Filterinhoud

en: Filter Content should not be empty.
nl: Filterinhoud mag niet leeg zijn.

en: Finally, access the settings to change the background and font colors. This step lets you personalize the widget's appearance, ensuring it matches your brand's style or enhances readability for users. Select your preferred colors and apply them to make the widget visually appealing and accessible.
nl: Ten slotte, ga naar de instellingen om de achtergrond- en lettertypekleuren aan te passen. Dit stappen laat u de uitstraling van de widget aanpassen, zorgend voor een perfecte pasvorm met uw merkstijl of het verbeteren van de leesbaarheid voor gebruikers. Selecteer uw voorkeurskleuren en pas deze toe om de widget visueel aantrekkelijk en toegankelijk te maken.

en: Find your best fit with guided size recommendations.
nl: Vind uw beste pasvorm met begeleide maataanbevelingen.

en: Floating Widget Icon Color
nl: Kleur pictogram zwevende widget

en: Floating Widget Padding
nl: Padding zwevende widget

en: Floating Widget Position
nl: Positie zwevende widget

en: Floating Widget Size
nl: Grootte zwevende widget

en: Focus Mask
nl: Focusmask

en: Font Readability
nl: Lettertypeleesbaarheid

en: Free Accessibility Check
nl: Gratis toegankelijkheidscontrole

en: Friday
nl: Vrijdag

en: Full access to %1$sall accessibility widgets%2$s and features
nl: Volledige toegang tot %1 $ sall toegankelijkheid widgets %2 $ s en functies

en: Fully customizable widget with advanced control options
nl: Volledig aanpasbare widget met geavanceerde bedieningsopties

en: GIF Hide
nl: GIF verbergen

en: GIF Hide should not be empty.
nl: GIF verbergen mag niet leeg zijn.

en: Get Expert Audit Report.
nl: Ontvang een deskundig auditrapport.

en: Get Live Chat Support
nl: Ontvang livechatondersteuning

en: Get Started: Activate Widget and Add Footer Link
nl: Aan de slag: Widget activeren en Footer Link toevoegen

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
nl: Krijg %1$s15%% korting%2$s op een jaarabonnement als je het %1$s%3$s abonnement kiest.%2$s

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sGrowth Plan.%2$s
nl: Ontvang een %1$s15%% korting%2$s op een jaarabonnement als je het %1$sGrowth Plan selecteert.%2$s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
nl: Krijg %1$s20%% korting%2$s op een jaarabonnement als je het %1$s%3$s abonnement kiest.%2$s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sScale Plan.%2$s
nl: Ontvang een %1$s20%% korting%2$s op een jaarabonnement wanneer u het %1$sScale Plan selecteert.%2$s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
nl: Krijg %1$s25%% korting%2$s op een jaarabonnement als je het %1$s%3$s abonnement kiest.%2$s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sEstablished Plan.%2$s
nl: Ontvang een %1$s25%% korting%2$s op een jaarabonnement als je het %1$sEstablished Plan selecteert.%2$s

en: Get a %1$s29%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sProfessional Plan.%2$s
nl: Ontvang %1$s29%% korting%2$s op een jaarlijks abonnement wanneer u het %1$sProfessionele Plan.%2$s

en: Get a %1$s40%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sPremium Plan.%2$s
nl: Ontvang %1$s40%% korting%2$s op een jaarlijks abonnement wanneer u het %1$sPremium Plan.%2$s

en: Get a Detailed Expert Audit Report
nl: Ontvang een gedetailleerd deskundige auditrapport

en: Get started with a plan that matches your requirements:
nl: Ga aan de slag met een plan dat overeenkomt met uw vereisten:

en: Get started with the Accessibility widget by enabling it in our Settings under the Widget Option section.
nl: Begin met de Toegankelijkheidswidget door deze in onze instellingen onder de Widget-optie te activeren.

en: Gif Hide
nl: GIF verbergen

en: Go Beyond Automation With Expert Audits
nl: Ga verder dan automatisering met deskundige audits

en: Go Beyond Automation with Expert Audits
nl: Ga verder dan automatisering met deskundige audits

en: Group Of Pages
nl: Groep pagina's

en: Have Questions Or Need Assistance? %s
nl: Heb je vragen of heb je hulp nodig? %s

en: Have questions or need assistance? %1$sContact us%2$s
nl: Heb je vragen of heb je hulp nodig? %1$sNeem contact met ons op%2$s

en: Have questions or need assistance? %s
nl: Heb je vragen of heb je hulp nodig? %s

en: Have questions or need assistance? <a href="%s" target="_blank">Contact us</a>
nl: Heb je vragen of heb je hulp nodig? <a href="%s" target="_blank">Neem contact met ons op</a>

en: Hello %s
nl: Hallo %s

en: Hide GIFs and Animations for Reduced Distraction
nl: GIFs en animaties verbergen voor minder storende browsen

en: Hide Interface
nl: Interface verbergen

en: Hide Interface should not be empty.
nl: Interface verbergen mag niet leeg zijn.

en: Hide Search Bar
nl: Zoekbalk verbergen

en: Hide Statement
nl: Verklaring verbergen

en: Hides GIF animations that can distract or trigger motion sensitivity.
nl: Verbergt GIF-animaties die kunnen afleiden of bewegingsgevoeligheid kunnen veroorzaken.

en: Hides the search bar from the user interface.
nl: Verbergt de zoekbalk in de gebruikersinterface.

en: Hides the statement section from the user interface.
nl: Verbergt de verklaringssectie in de gebruikersinterface.

en: High Saturation
nl: Hoge verzadiging

en: High Saturation Icon
nl: Hoog verzadigingspictogram

en: High saturation should not be empty.
nl: Hoge verzadiging mag niet leeg zijn.

en: Highlight Focus
nl: Highlight focus

en: Highlight Focus should not be empty.
nl: Focus markeren mag niet leeg zijn.

en: Highlight Hover
nl: Highlight hover

en: Highlight Hover should not be empty.
nl: Hover markeren mag niet leeg zijn.

en: Highlight Links
nl: Highlight links

en: Highlight Links should not be empty.
nl: Links markeren mag niet leeg zijn.

en: Highlight Titles
nl: Titels markeren

en: Highlight Titles should not be empty.
nl: Titels markeren mag niet leeg zijn.

en: Highlight on Hover and Focus for Easier Navigation
nl: Highlight op hover en focus voor gemakkelijker navigeren

en: Highlights elements when hovered, helping users follow cursor movements.
nl: Markeert elementen bij aanwijzen om gebruikers te helpen cursorbewegingen te volgen.

en: Highlights focused elements, enhancing accessibility for keyboard navigation.
nl: Markeert gefocuste elementen om de toegankelijkheid bij toetsenbordnavigatie te verbeteren.

en: How do I get help if I face issues?
nl: Hoe krijg ik hulp als ik problemen ondervind?

en: How to Add an Accessibility Link to Your Footer
nl: Hoe u een toegankelijkheidslink toevoegt aan uw voettekst

en: How to Enable/Disable Widget
nl: Hoe de widget inschakelen / uitschakelen

en: How to cancel your subscription
nl: Hoe u uw abonnement annuleert

en: How to contact support if you are on the Free plan
nl: Hoe u contact kunt opnemen als u op het gratis plan bent

en: How to enable the Free plan
nl: Hoe het gratis plan in te schakelen

en: If you are on the Free plan, you can reach our support team by sending an email to
nl: Als u op het gratis plan staat, kunt u ons ondersteuningsteam bereiken door een e -mail te sturen naar

en: If you need further assistance, please contact us at
nl: Als u meer hulp nodig heeft, kunt u contact met ons opnemen via

en: If you need further assistance, please contact us at %1$s. You can also check our %2$s for more information.
nl: Als u meer hulp nodig heeft, neem dan contact met ons op via %1$s. U kunt ook onze %2$s bekijken voor meer informatie.

en: If you require any further information or assistance, please do not hesitate to contact us. Our support team is readily available to address any queries or concerns you may have regarding our subscription plans or any other aspect of our app.
nl: Als u meer informatie of hulp nodig heeft, gelieve ons niet teleurgesteld te laten zijn. Ons ondersteuningsteam is klaar om vragen of bezorgingen te behandelen die u mogelijk heeft over onze abonnementsplannen of een ander aspect van onze app.

en: Image Alt Tooltip
nl: Afbeelding alt-tekst

en: Image Alt Tooltip should not be empty.
nl: Afbeelding alt-tekst mag niet leeg zijn.

en: Image Hide
nl: Afbeelding verbergen

en: Image Hide should not be empty.
nl: Afbeelding verbergen mag niet leeg zijn.

en: Image alt Tooltip
nl: Afbeelding Alt -tooltip

en: Image, Video & GIF Enable/Disable
nl: Afbeelding, video en gif inschakelen/uitschakelen

en: Image/Video Hide
nl: Afbeelding/videohide

en: Includes all features from the %s Plan
nl: Bevat alle functies van het %s-abonnement

en: Includes all features from the Growth Plan
nl: Bevat alle functies van het Growth-plan

en: Includes all features from the Scale Plan
nl: Bevat alle functies van het Scale-plan

en: Includes all features from the Startup Plan
nl: Bevat alle functies van het Startup-plan

en: Invert Colors
nl: Kleuren omkeren

en: Invert Colors should not be empty.
nl: Kleuren omkeren mag niet leeg zijn.

en: It helps store owners offer a more accessible browsing experience with controls for text, contrast, navigation, media, and language support.
nl: Het helpt winkeleigenaren een toegankelijkere browse-ervaring te bieden met bedieningselementen voor tekst, contrast, navigatie, media en taalondersteuning.

en: Keyboard Nav
nl: Toetsenbordnavigatie

en: Keyboard Nav Icon
nl: Nav -pictogram van toetsenbord

en: Keyboard Navigation
nl: Toetsenbordnavigatie

en: Keyboard should not be empty.
nl: Toetsenbord mag niet leeg zijn.

en: Kindly note that upon opting for a subscription plan within our app, please be informed that refunds will not be applicable. This policy applies universally to all subscription plans offered, including both monthly and yearly options. We appreciate your understanding and cooperation in adhering to our policy, as we aim to ensure consistency and fairness in all aspects of our subscription services.
nl: Let op: bij het kiezen van een abonnementsplan binnen onze app, gelieve te weten dat er geen terugbetalingen mogelijk zijn. Deze beleid geldt universeel voor alle aangeboden abonnementsplannen, inclusief zowel maandelijks als jaarlijks abonnementen. We waarderen uw begrip en medewerking om ons beleid te volgen, omdat we ervoor willen zorgen voor consistentie en rechtvaardigheid in alle aspecten van onze abonnementsdiensten.

en: LLMs.txt Generator
nl: LLMs.txt-generator

en: Language Controllers
nl: Taalregelaars

en: Language Settings
nl: Taalinstellingen

en: Language Sorting
nl: Taal sorteren

en: Language Variable
nl: Taalvariabele

en: Language hidden
nl: Taal verborgen

en: Language visible
nl: Taal zichtbaar

en: Languages
nl: Talen

en: Last 30 Days
nl: Laatste 30 dagen

en: Last 7 Days
nl: Laatste 7 dagen

en: Last Month
nl: Vorige maand

en: Lawful Risk
nl: Rechtmatig risico

en: Left Alignment
nl: Links uitlijnen

en: Left Alignment should not be empty.
nl: Links uitlijnen mag niet leeg zijn.

en: Let's Go
nl: Laten we gaan

en: Let's start by choosing a plan that fits your needs.
nl: Laten we beginnen met het kiezen van een plan dat past bij uw behoeften.

en: Lets users control the site using voice commands for hands-free accessibility.
nl: Laat gebruikers de site bedienen met spraakopdrachten voor handsfree toegankelijkheid.

en: Letter Spacing
nl: Letterafstand

en: Letter Spacing should not be empty.
nl: Letterafstand mag niet leeg zijn.

en: Light Contrast
nl: Licht contrast

en: Light Contrast should not be empty.
nl: Licht contrast mag niet leeg zijn.

en: Limited Scan Notice
nl: Beperkte scanmelding

en: Line Height
nl: Lijnhoogte

en: Line Height & Alignments
nl: Lijnhoogte en uitlijning

en: Line Height should not be empty.
nl: Regelhoogte mag niet leeg zijn.

en: Locate the place where you want to add the link (typically just before the closing <code>&lt;/footer&gt;</code> or <code>&lt;/body&gt;</code> tag).
nl: Zoek de plaats waar u de link wilt toevoegen (meestal vlak voor de sluiting <code> & lt;/footer & gt; </code> of <codes> & lt;/head & gt; </code> tag).

en: Low Saturation
nl: Lage verzadiging

en: Low Saturation Icon
nl: Lage verzadigingspictogram

en: Low saturation should not be empty.
nl: Lage verzadiging mag niet leeg zijn.

en: Manage Features
nl: Beheer functies

en: Manage Languages
nl: Talen beheren

en: Media Control
nl: Mediaregelaars

en: Menu Settings
nl: Menu-instellingen

en: Middle Left
nl: Middelinks

en: Middle Right
nl: Middelrechts

en: Mobile Design
nl: Mobiel ontwerp

en: Mobile Position
nl: Mobiele positie

en: Mobile View Design
nl: Mobiel ontwerp

en: Mobile view Design
nl: Ontwerp mobiele weergave

en: Modifies background colors to reduce eye strain and improve content legibility.
nl: Wijzigt achtergrondkleuren om oogvermoeidheid te verminderen en de leesbaarheid van de inhoud te verbeteren.

en: Monday
nl: Maandag

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Most 5 Used Feature Analytics
nl: De meeste 5 gebruikte functieanalyses

en: Motor Impaired
nl: Motorisch beperkt

en: Motor Impaired should not be empty.
nl: Motorische beperking mag niet leeg zijn.

en: Multi-Language Support
nl: Meertalige ondersteuning

en: Multiple Languages Support
nl: Meertalige ondersteuning

en: Mute Sounds
nl: Geluid dempen

en: Mute Sounds should not be empty.
nl: Geluid dempen mag niet leeg zijn.

en: Name
nl: Naam

en: Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget.
nl: Navigeer naar de instellingen en schakel de toegankelijkheidswidget in.

en: Navigate to the Plan page and click on the Cancel Subscription button
nl: Navigeer naar de planpagina en klik op de knop Annuleren abonnement

en: Navigation & Input
nl: Navigatie & Invoer

en: Navigation and Interaction Controllers
nl: Navigatie- en interactieregelaars

en: Need Any Help?
nl: Hulp nodig?

en: Need help deciding? Contact us at %1$s or check our %2$s for detailed feature comparisons.
nl: Hulp nodig om te beslissen?Neem contact met ons op via %1 $ s of controleer onze %2 $ s op gedetailleerde functievergelijkingen.

en: Need help or want to remove branding?
nl: Hulp nodig of Branding wilt verwijderen?

en: Next
nl: Volgende

en: No Significant Most Features Usage Found
nl: Geen significante gebruik van de meeste functies

en: No relevant data is available for the specified range
nl: Er zijn geen relevante gegevens beschikbaar voor het opgegeven bereik

en: No scan history found (or API response is empty).
nl: Geen scangeschiedenis gevonden (of API-antwoord is leeg).

en: Not Applicable or It May Require Manual Audit
nl: Niet van toepassing of het kan handmatige audit vereisen

en: Not Sure Which Plan Fits Best?
nl: Weet u niet zeker welk plan het beste past?

en: Not default language
nl: Niet standaardtaal

en: Note:
nl: Opmerking:

en: Note: It is recommended to use a child theme to prevent your changes from being lost during theme updates.
nl: Let op: Het wordt aanbevolen om een ​​child-thema te gebruiken om te voorkomen dat uw wijzigingen verloren gaan tijdens thema-updates.

en: Once the accessibility widget’s functionality is verified, we’ll proceed to remove all branding for your white-label configuration.
nl: Zodra de functionaliteit van de toegankelijkheidswidget is geverifieerd, gaan we verder met het verwijderen van alle branding voor uw white-label-configuratie.

en: One Click To Make Your Website Accessible Today
nl: Eén klik om uw website vandaag nog toegankelijk te maken

en: One Click to Make Your Website Accessible Today
nl: Een klik om uw website vandaag toegankelijk te maken

en: Only The First Page Of Your Website Will Be Scanned. To Request A Full-Site Accessibility Scan, Please Reach Out To Our Team.
nl: Alleen de eerste pagina van uw website wordt gescand. Neem contact op met ons team om een ​​volledige toegankelijkheidsscan aan te vragen.

en: Only the first page of your website will be scanned. To request a full-site accessibility scan, please reach out to our team.
nl: Alleen de eerste pagina van uw website wordt gescand. Als u een volledige toegankelijkheidsscan van de site wilt aanvragen, kunt u contact opnemen met ons team.

en: Open your active theme's <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
nl: Open het bestand <code>footer.php</code> of <code>functions.php</code> van uw actieve thema (meestal te vinden in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).

en: Open your active theme’s <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
nl: Open uw actieve thema <code> footer.php </code> of <code> functies.php </code> bestand (meestal gevonden in <code>/wp-content/thema's/uw-theme/</code>).

en: Option to display accessibility widget link in website footer
nl: Optie om de link naar de toegankelijkheidswidget in de voettekst van de website weer te geven

en: Our team can help you choose the right plan based on your store size, accessibility goals, and support needs.
nl: Ons team kan u helpen het juiste abonnement te kiezen op basis van uw winkelgrootte, toegankelijkheidsdoelstellingen en ondersteuningsbehoeften.

en: Overview
nl: Overzicht

en: Padding
nl: Opvulling

en: Page URL
nl: Pagina-URL

en: Pages
nl: Pagina's

en: Personalized User Accessibility Profile Settings
nl: Persoonlijke gebruikersaanpassingen voor toegankelijkheid

en: Personalized accessibility profiles for user-specific needs
nl: Gepersonaliseerde toegankelijkheidsprofielen voor gebruikersspecifieke behoeften

en: Plan Specific Features
nl: Plan-specifieke functies

en: Plans
nl: Plannen

en: Platform & Integration
nl: Platform & Integratie

en: Please enter a valid URL to scan.
nl: Voer een geldige URL in om te scannen.

en: Please uninstall this plugin and reinstall it.
nl: Gelieve deze plugin te verwijderen en opnieuw te installeren.

en: Please upgrade your plan to continue accessing premium accessibility features.
nl: Upgrade uw plan om toegang te krijgen tot premium toegankelijkheidsfuncties.

en: Position
nl: Positie

en: Premium Plan
nl: Premiumplan

en: Prev
nl: Vorige

en: Prioritize and sort languages based on your customer base
nl: Geef prioriteit aan en sorteer talen op basis van je klantenbestand

en: Priority chat support during business hours
nl: Prioritaire chatsupport tijdens kantooruren

en: Priority support and regular updates
nl: Prioriteitsondersteuning en regelmatige updates

en: Pro Plan
nl: Pro-plan

en: Professional
nl: Professioneel

en: Professional Plan
nl: Professioneel plan

en: Profile Options
nl: Profielopties

en: Profile Settings
nl: Profielinstellingen

en: Profile Settings should not be empty.
nl: Profielinstellingen mag niet leeg zijn.

en: Quick Access Panel for Useful Accessibility Tools
nl: Sneltoegangspaneel voor nuttige toegankelijkheidsinstrumenten

en: Quick navigation tool showing all Headings, Landmarks, and Links in one place.
nl: Snelle navigatietool met alle koppen, oriëntatiepunten en links op één plek.

en: Quickstart
nl: Snelstart

en: Rank
nl: Rang

en: Read Mode
nl: Leesmodus

en: Read Mode should not be empty.
nl: Leesmodus mag niet leeg zijn.

en: Readable Fonts
nl: Leesbare lettertypen

en: Readable Fonts should not be empty.
nl: Leesbare lettertypen mag niet leeg zijn.

en: Readable Fonts, Reading Mask, and Highlight Titles
nl: Leesbare lettertypen, leesmask en titelhighlighting

en: Reading Guide
nl: Leesgids

en: Reading Guide Color should not be empty.
nl: Leesgidskleur mag niet leeg zijn.

en: Reading Mask
nl: Leesmasker

en: Reading Mask should not be empty.
nl: Leesmasker mag niet leeg zijn.

en: Reads selected text aloud for users with visual impairments or reading difficulties.
nl: Leest geselecteerde tekst hardop voor aan gebruikers met een visuele beperking of leesproblemen.

en: Real Customer Questions
nl: Echte klantvragen

en: Recommended Apps
nl: Aanbevolen apps

en: Refresh
nl: Vernieuwen

en: Refresh your website to see the link appear in the footer.
nl: Vernieuw uw website om de link in de voettekst te zien verschijnen.

en: Remove default widget branding for a fully white-labeled experience
nl: Verwijder de standaardwidget-branding voor een volledig white-label ervaring

en: Removes accessibility tool branding for a cleaner, white-labeled appearance.
nl: Verwijdert de branding van de toegankelijkheidstool voor een schonere, white-label uitstraling.

en: Report Date
nl: Rapportdatum

en: Resend OTP
nl: Verzend OTP

en: Reset All should not be empty.
nl: Alles resetten mag niet leeg zijn.

en: Reset To Default
nl: Herstellen naar standaard

en: Reset all
nl: Alles resetten

en: Restricted Brand Customization
nl: Beperkte merkaanpassing

en: Right Alignment
nl: Rechts uitlijnen

en: Run scans and review accessibility findings.
nl: Voer scans uit en bekijk de toegankelijkheidsbevindingen.

en: Saturation Modes
nl: Saturatiemodi

en: Saturday
nl: Zaterdag

en: Save
nl: Opslaan

en: Save Rankings
nl: Bewaar ranglijsten

en: Save the changes to the <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file.
nl: Sla de wijzigingen op in de bestand <code> footer.php </code> of <code> functies.php </code> bestand.

en: Scan
nl: Scannen

en: Scan Interval
nl: Scaninterval

en: Scan Queued
nl: Scannen in wachtrij

en: Scan Queued â Waiting To Startâ¦
nl: Scan in wachtrij â Wachten om te startenâ¦

en: Scan Scope
nl: Scanbereik

en: Scan To Check Compliance Of Accessibility
nl: Scan om de naleving van de toegankelijkheid te controleren

en: Scan Your site
nl: Scan uw site

en: Scanner Result
nl: Scannerresultaat

en: Schedule a Call
nl: Plan een gesprek

en: Scheduled Scan
nl: Geplande scan

en: Search
nl: Zoekopdracht

en: Search should not be empty.
nl: Zoekopdracht mag niet leeg zijn.

en: Seizure Safe
nl: Aanval veilig

en: Seizure Safe should not be empty.
nl: Seizure Safe mag niet leeg zijn.

en: Select Language
nl: Selecteer Taal

en: Select Monthly Plan:
nl: Maandelijks plan selecteren:

en: Select Plan and Offers
nl: Plan en aanbiedingen selecteren

en: Select Yearly Plan:
nl: Jaarlijks plan selecteren:

en: Selected
nl: Geselecteerd

en: Sepcific Page
nl: Specifieke pagina

en: Set %s Default Language
nl: Stel %s in als standaardtaal

en: Set Up Translation Visibility And Language Priorities.
nl: Stel de zichtbaarheid van vertalingen en taalprioriteiten in.

en: Set up translation visibility and language priorities.
nl: Stel de zichtbaarheid van vertalingen en taalprioriteiten in.

en: Set wholesale rules and simplify B2B pricing.
nl: Stel groothandelsregels in en vereenvoudig B2B-prijzen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Shopline
nl: Winkellijn

en: Show Language
nl: Toon taal

en: Showing
nl: Tonen

en: Simplifies the layout and focuses on text for easier reading, removing distractions like sidebars and ads.
nl: Vereenvoudigt de lay -out en richt zich op tekst voor eenvoudiger lezen, het verwijderen van afleidingen zoals zijbalken en advertenties.

en: Smart Contrast
nl: Slim contrast

en: Smart Contrast for Better Readability
nl: Intelligente contrast voor betere leesbaarheid

en: Smart Contrast should not be empty.
nl: Slim contrast mag niet leeg zijn.

en: Sorry, You can not update....
nl: Sorry, je kunt deze update niet uitvoeren....

en: Sound Muting for Distraction-Free Browsing
nl: Geluid dempen voor minder storende browsen

en: Specific Page
nl: Specifieke pagina

en: Speech Support
nl: Spraakondersteuning

en: Standard support via email and live chat during business hours
nl: Standaardondersteuning via e -mail en live chat tijdens kantooruren

en: Standard support via email.
nl: Standaardondersteuning via e -mail.

en: Start Free Trial
nl: Start gratis proef

en: Start Live Chat
nl: Livechat starten

en: Start My Compliance Plan
nl: Start mijn nalevingsplan

en: Start Your Accessibility Journey:
nl: Start uw toegankelijkheidsreis:

en: Start a 7-Day Free Trial
nl: Start een gratis proefperiode van 7 dagen

en: Start a 7-Day Free Trial for
nl: Start een gratis proefperiode van 7 dagen voor

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 5-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
nl: Begin met het kiezen van het maandelijks plan dat past bij uw behoeften. Elk plan biedt verschillende functies en aanpasbare opties. Het plan dat u kiest bepaalt welke functies u kunt gebruiken in de widget. Daarnaast geniet u een gratis proefperiode van 5 dagen om alle functies te ontdekken en uw winkel toegankelijk te maken.

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 7-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
nl: Begin met het kiezen van het maandelijkse plan dat bij u past.Elk plan biedt verschillende functies en aanpassingsopties.Het plan dat u kiest, bepaalt welke functies u kunt openen in de widget.Geniet bovendien van een gratis proefperiode van 7 dagen om alle functies te verkennen en de toegankelijkheid van uw winkel te verbeteren.

en: Start with a %1$s5-day free trial%2$s to experience all features:
nl: Begin met een GRATIS proefperiode %1 $ S5-daagse %2 $ s om alle functies te ervaren:

en: Start with a %1$s7-day free trial%2$s to experience all features:
nl: Begin met een gratis proefperiode van %1$s7 dagen%2$s om alle functies te ervaren:

en: Startup Plan
nl: Opstartplan

en: Statement
nl: Verklaring

en: Statement Link?
nl: Verklaringslink?

en: Statement should not be empty.
nl: Verklaring mag niet leeg zijn.

en: Stop Animation
nl: Stopanimatie

en: Stop Animation should not be empty.
nl: Animatie stoppen mag niet leeg zijn.

en: Submit
nl: Indienen

en: Success!
nl: Succes!

en: Sunday
nl: Zondag

en: Support & Partnership
nl: Ondersteuning en partnerschap

en: Support for 100+ Languages
nl: Ondersteuning voor 100+ talen

en: Support on Email
nl: E-mailondersteuning

en: Supports 100+ languages with automatic translation
nl: Ondersteunt 100+ talen met automatische vertaling

en: Talk & Type
nl: Praten & Typen

en: Talk And Type
nl: Spreken en typen

en: Talk and Type should not be empty.
nl: Spreken en typen mag niet leeg zijn.

en: Text Colors
nl: Tekstkleuren

en: Text Colors should not be empty.
nl: Tekstkleuren mag niet leeg zijn.

en: Text Customization Controllers
nl: Tekstaanpassingsregelaars

en: Text Enhancer
nl: Tekstversterker

en: Text Enhancer should not be empty.
nl: Tekstversterker mag niet leeg zijn.

en: Text Enhancer, Image Alt Tooltip, and Stop Animation
nl: Tekstversterker, afbeelding alt-tekst en stopanimatie

en: Text Speech
nl: Tekstspraak

en: Text Speech should not be empty.
nl: Tekst-naar-spraak mag niet leeg zijn.

en: Text and Layout Font
nl: Tekst en lay-outlettertype

en: Text enhancer for clarity, image alt tooltips, and option to stop animations
nl: Tekstverbeteraar voor duidelijkheid, afbeelding Alt -tooltips en optie om animaties te stoppen

en: Text to Speech
nl: Tekst naar spraak

en: Text to Speech & Sounds Enable/Disable
nl: Tekst naar spraak en geluiden inschakelen/uitschakelen

en: Text-to-speech, voice navigation, and talk & type input
nl: Tekst-naar-spraak, spraaknavigatie en talk & type invoer

en: Thank You Banner Image
nl: Bedankt voor de welkomstbannerafbeelding

en: Thank You for Choosing a Plan!
nl: Bedankt voor het kiezen van een plan!

en: Thanks for choosing our app! We're here to help make your website accessible to everyone.
nl: Bedankt voor het kiezen van onze app! We zijn hier om u te helpen uw website toegankelijk te maken voor iedereen.

en: The %1$s "Choose Design" %2$s option empowers merchants to select from a variety of design styles for our widget, tailoring it to their unique preferences and needs.
nl: De %1$s "Ontwerp kiezen" %2$s optie bevoegt handelaren om een variëteit aan ontwerpstijlen te selecteren voor onze widget, het aan te passen aan hun unieke voorkeuren en behoeften.

en: The %1$s "Customize Position" %2$s feature enables merchants to tailor the exact placement of our widget, ensuring it perfectly fits their site layout and design vision.
nl: De %1$s "Positie aanpassen" %2$s functie bevoegt handelaren om onze widget exact te plaatsen, zorgend voor een perfecte pasvorm met hun site-layout en ontwerpvisie.

en: The <strong>Language Sorting</strong> feature allows you to customize the order in which languages appear on your Language page and in the Widget. Simply use the up and down arrows beside each language to rearrange them according to your preference. Once you're happy with the order, click Save Ranking to apply the changes. The languages will then appear in the same order across your storefront and Widget, providing a consistent experience for your users.
nl: Met de functie <strong> talen sorteren </strong> kunt u de volgorde aanpassen waarin talen op uw taalpagina en in de widget verschijnen.Gebruik eenvoudig de pijlen op en neer naast elke taal om ze te herschikken volgens uw voorkeur.Zodra u tevreden bent met de bestelling, klikt u op Ranking opslaan om de wijzigingen toe te passen.De talen verschijnen dan in dezelfde volgorde in uw winkel en widget, en bieden een consistente ervaring voor uw gebruikers.

en: The <strong>Language Variable</strong> feature allows your widget to automatically adapt to the language selected on your website. When enabled, the widget will detect and match the site's active language - ensuring a seamless and consistent experience for users navigating your site in different languages. This is especially helpful if your store already includes a language selector, as it improves accessibility and ensures that the widget content is always shown in the user’s preferred language without any extra configuration.
nl: Met de functie <strong> taalvariabele </strong> kan uw widget zich automatisch aanpassen aan de taal die op uw website is geselecteerd.Indien ingeschakeld, detecteert en matcht de widget de actieve taal van de site en zorgt voor een naadloze en consistente ervaring voor gebruikers die door uw site navigeren in verschillende talen.Dit is vooral handig als uw winkel al een taalkiezer bevat, omdat deze de toegankelijkheid verbetert en ervoor zorgt dat de widget -inhoud altijd wordt weergegeven in de voorkeurstaal van de gebruiker zonder extra configuratie.

en: The email or phone number you entered is already in use.
nl: Het e -mail- of telefoonnummer dat u hebt ingevoerd, is al in gebruik.

en: The free widget is only available for use on the specific website URL you provided.
nl: De gratis widget is alleen beschikbaar voor gebruik op de specifieke website die u hebt verstrekt.

en: The site url you entered is already registered.
nl: De site-URL die u heeft ingevoerd, is al geregistreerd.

en: This Month
nl: Deze maand

en: This feature aligns all text to the left, avoiding center or justified text which can be harder to read for people with dyslexia or cognitive challenges.
nl: Deze functie stemt alle tekst aan de linkerkant uit en vermijdt het midden- of gerechtvaardigde tekst die moeilijker te lezen kan zijn voor mensen met dyslexie of cognitieve uitdagingen.

en: This feature creates a horizontal reading mask that follows the cursor to help users focus on one line of text at a time.
nl: Deze functie creëert een horizontaal leesmasker dat de cursor volgt om gebruikers te helpen zich op één lijn tekst tegelijk te concentreren.

en: This feature disables the sound that plays when the accessibility widget is opened or closed.
nl: Deze functie schakelt het geluid uit dat speelt wanneer de toegankelijkheidswidget wordt geopend of gesloten.

en: This feature enables keyboard navigation using Tab, Shift+Tab, and Enter, along with shortcuts like M for menus, H for headings, F for forms, B for buttons, P for paragraphs, and G for graphics.
nl: Deze functie maakt toetsenbordnavigatie mogelijk met Tab, Shift+Tab en Enter, samen met sneltoetsen zoals M voor menu's, H voor kopteksten, F voor formulieren, B voor knoppen, P voor alinea's en G voor afbeeldingen.

en: This feature hides images and videos to help users who are easily distracted or sensitive to visual media focus better on the text.
nl: Deze functie verbergt afbeeldingen en video's om gebruikers te helpen die gemakkelijk worden afgeleid of gevoelig voor visuele media, beter op de tekst focus.

en: This feature highlights all links on the page with a border or background, making them easier to identify and click.
nl: Deze functie belicht alle links op de pagina met een rand of achtergrond, waardoor ze gemakkelijker te identificeren en te klikken.

en: This feature highlights headings and titles across the page, helping users quickly locate and navigate key content areas.
nl: Deze functie belicht koppen en titels op de pagina, waardoor gebruikers snel belangrijke inhoudsgebieden kunnen vinden en navigeren.

en: This feature increases space between letters, making text easier to distinguish and reducing visual crowding.
nl: Deze functie verhoogt de ruimte tussen letters, waardoor tekst gemakkelijker wordt onderscheiden en verkleinen van visuele drukte.

en: This feature increases spacing between words to improve readability for users with dyslexia or cognitive impairments.
nl: Deze functie verhoogt de afstand tussen woorden om de leesbaarheid voor gebruikers met dyslexie of cognitieve stoornissen te verbeteren.

en: This feature increases the contrast between text and background, making content easier to read for users with low vision.
nl: Deze functie verhoogt het contrast tussen tekst en achtergrond, waardoor inhoud gemakkelijker te lezen is voor gebruikers met een laag zicht.

en: This feature increases the size of the text throughout the website to help users with vision difficulties read content more comfortably.
nl: Deze functie verhoogt de grootte van de tekst op de website om gebruikers met visieproblemen te helpen inhoud comfortabeler te lezen.

en: This feature increases the vertical spacing between lines of text, making content more readable and less dense.
nl: Deze functie verhoogt de verticale afstand tussen tekstlijnen, waardoor inhoud leesbaarder en minder dichter wordt.

en: This feature is available in:
nl: Deze functie is beschikbaar in:

en: This feature offers users multiple predefined accessibility profiles. Each profile includes a set of accessibility features tailored to specific needs. When a user selects a profile, all the associated features are automatically enabled.
nl: Deze functie biedt gebruikers meerdere vooraf gedefinieerde toegankelijkheidsprofielen.Elk profiel bevat een set toegankelijkheidsfuncties die zijn afgestemd op specifieke behoeften.Wanneer een gebruiker een profiel selecteert, worden alle bijbehorende functies automatisch ingeschakeld.

en: This feature pauses animations, blinking, and flashing content to reduce motion sensitivity and distractions for users with vestibular disorders or ADHD.
nl: Deze functie pauzeert animaties, knipperen en flitsende inhoud om bewegingsgevoeligheid en afleidingen voor gebruikers met vestibulaire aandoeningen of ADHD te verminderen.

en: This feature provides a text magnifier that enlarges text under the cursor, helping users read small or dense text with ease.
nl: Deze functie biedt een tekstvergroter die tekst onder de cursor vergroot en gebruikers helpt om kleine of dichte tekst gemakkelijk te lezen.

en: This feature removes color saturation from the site, creating a grayscale experience that can reduce distractions and assist users with color sensitivity or color blindness.
nl: Deze functie verwijdert kleurverzadiging van de site, waardoor een grijswaardenervaring ontstaat die afleiding kan verminderen en gebruikers kan helpen met kleurgevoeligheid of kleurblindheid.

en: This feature replaces decorative or complex fonts with simpler, more readable ones to improve legibility.
nl: Deze functie vervangt decoratieve of complexe lettertypen door eenvoudiger, meer leesbare om de leesbaarheid te verbeteren.

en: This feature shows image alt text as a tooltip, helping screen reader users and others understand the content of visual elements.
nl: Deze functie toont Image Alt -tekst als een tooltip, waardoor gebruikers van schermlezer en anderen de inhoud van visuele elementen begrijpen.

en: This is the default and most widely used design of the accessibility widget – tried, tested, and reliable across all devices.
nl: Dit is het standaard en meest gebruikte ontwerp van de toegankelijkheidswidget – beproefd, getest en betrouwbaar op alle apparaten.

en: This will be only Works on Position for "Bottom Left" and "Bottom Right"
nl: Dit werkt alleen op Positie voor "Linksonder" en "Rechtsonder"

en: This will only work on position for %1$s and %2$s
nl: Dit zal alleen werken op positie voor %1$s en %2$s

en: Thursday
nl: Donderdag

en: Time Of Day
nl: Tijd van de dag

en: Title Colors
nl: Titelkleuren

en: Title Colors should not be empty.
nl: Titelkleuren mag niet leeg zijn.

en: Title Highlighting
nl: Titelhighlighting

en: To Scan All Page Or Group Of Pages, Please
nl: Als u alle pagina's of een groep pagina's wilt scannen, alstublieft

en: To discontinue using this plugin, please cancel your active subscription by clicking the button below.
nl: Om deze plug -in te beëindigen, annuleer dan uw actieve abonnement door op de onderstaande knop te klikken.

en: To enable all accessibility widgets and features, you need to purchase a plan. Choose the perfect plan for your website needs.
nl: Om alle toegankelijkheidswidgets en -functies mogelijk te maken, moet u een plan kopen.Kies het perfecte plan voor de behoeften van uw website.

en: To enable the Free plan, go to the Plan page and click on the Free button. Once clicked, a form will appear. Fill in all the required details, and the widget will automatically be displayed on the front end.
nl: Ga naar de planpagina om het gratis plan in te schakelen en klik op de gratis knop.Eenmaal geklikt, verschijnt er een formulier.Vul alle vereiste details in en de widget wordt automatisch aan de voorkant weergegeven.

en: To ensure your site is accessible and user-friendly, add an Accessibility Assistance link to your footer menu:
nl: Om ervoor te zorgen dat uw site toegankelijk en gebruiksvriendelijk is, voegt u een koppeling van toegankelijkheidshulp toe aan uw voettekstmenu:

en: To make the widget visible, enable and save the accessibility settings.
nl: Om de widget zichtbaar te maken, schakel en sla de toegankelijkheidsinstellingen in.

en: Top Left
nl: Bovenlinks

en: Top Right
nl: Bovenrechts

en: Total Accessibility Scans
nl: Totale toegankelijkheidsscans

en: Total Counts Icon
nl: Totaal tellingen pictogram

en: Try
nl: Poging

en: Try Accessibility Assistant for free and instantly boost accessibility
nl: Probeer de toegankelijkheidsassistent gratis en stimul de toegankelijkheid onmiddellijk vergroten

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: Unable to render audit result.
nl: Kan het auditresultaat niet weergeven.

en: Unlimited impressions and unrestricted widget visibility
nl: Onbeperkte indrukken en onbeperkte widget zichtbaarheid

en: Unlimited impressions on any plans and unrestricted widget visibility
nl: Onbeperkte indrukken over eventuele plannen en onbeperkte widget zichtbaarheid

en: Unlock Full Accessibility Features
nl: Ontgrendel volledige toegankelijkheidsfuncties

en: Unlock full functionality by upgrading to a paid plan
nl: Ontgrendel volledige functionaliteit door te upgraden naar een betaald plan

en: Unlock insights and free access to our accessibility plugin by submitting your details below.
nl: Ontgrendel inzichten en gratis toegang tot onze toegankelijkheid plug -in door uw gegevens hieronder in te dienen.

en: Upgrade Plan
nl: Upgradeplan

en: Upgrade your plan to enable these features.
nl: Upgrade uw abonnement om deze functies in te schakelen.

en: Upgrade your plan to enable this feature
nl: Upgrade uw plan om deze functie in te schakelen

en: Usage Guide
nl: Gebruiksaanwijzing

en: Use Default Functionalities of Widget
nl: Standaardfuncties van widget gebruiken

en: Use language variables for seamless multilingual store integration
nl: Gebruik taalvariabelen voor naadloze meertalige winkelintegratie

en: Use this guide to quickly set up your Accessibility Assistant widget.
nl: Gebruik deze handleiding om snel uw Toegankelijkheidsassistent-widget in te stellen.

en: Useful Links
nl: Nuttige koppelingen

en: Useful Links should not be empty.
nl: Nuttige koppelingen mag niet leeg zijn.

en: User Guide
nl: Gebruikershandleiding

en: User Interaction with Features
nl: Gebruikersinteractie met functies

en: Utility Settings
nl: Hulpprogrammainstellingen

en: Verify
nl: Verifiëren

en: Verify Widget & Remove Branding
nl: Widget verifiëren en branding verwijderen

en: Verify your email
nl: Controleer uw e -mail

en: Video Hide
nl: Video verbergen

en: Video Hide should not be empty.
nl: Video verbergen mag niet leeg zijn.

en: View Analytics
nl: Bekijk Analytics

en: View Plans & Pricing
nl: Bekijk plannen en prijzen

en: View Result
nl: Resultaat bekijken

en: Virtual Keyboard
nl: Virtueel toetsenbord

en: Virtual Keyboard should not be empty.
nl: Virtueel toetsenbord mag niet leeg zijn.

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Visual Customization Controllers
nl: Visuele aanpassingsregelaars

en: Visual Enhancements
nl: Visuele verbeteringen

en: Visually Impaired
nl: Visueel gehandicapt

en: Visually Impaired should not be empty.
nl: Zive -beperking mag niet leeg zijn.

en: Voice Commands should not be empty.
nl: Spraakopdrachten mag niet leeg zijn.

en: Voice Navigation
nl: Spraaknavigatie

en: Voice Navigation and Talk & Type Controls
nl: Spraaknavigatie en praten & typen besturingen

en: Want to remove branding for free?
nl: Wilt u de branding gratis verwijderen?

en: We have an Exciting Offer for you:
nl: We hebben een geweldige aanbieding voor u:

en: Website screenshot
nl: Schermafbeelding van website

en: Wednesday
nl: Woensdag

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Welcome Banner Image
nl: Welkomstbannerafbeelding

en: Welcome to Accessibility Assistant
nl: Welkom bij toegankelijkheidsassistent

en: Welcome to Accessibility by CartCoders
nl: Welkom bij Toegankelijkheid door CartCoders

en: Welcome to: Accessibility Assistant
nl: Welkom bij toegankelijkheidsassistent

en: What does this plugin help with?
nl: Waar helpt deze plug-in bij?

en: What's included
nl: Wat is inbegrepen

en: Wholesale App
nl: Groothandel-app

en: Wholesale Price & B2B Solution
nl: Groothandelsprijs en B2B-oplossing

en: Widget Content / Appearance
nl: Widgetinhoud / uiterlijk

en: Widget Engagements
nl: Widget-engagementen

en: Widget Icon
nl: Widget-pictogram

en: Widget Opens
nl: Widget opent

en: Widget Opens Icon
nl: Widget opent het pictogram

en: Widget Option
nl: Widget-optie

en: Widget Option:
nl: Widget-optie:

en: Widget Settings
nl: Widget -instellingen

en: Widget Size
nl: Widget -maat

en: Widget Size Customization & Positioning
nl: Widget -maataanpassing en -positionering

en: Widget Title on Hover
nl: Widgettitel bij hover

en: With Accessibility Assistant, blind and visually impaired people have the ease of access to become more independent and integration with the Digital world, which replicates their daily lives
nl: Met de Toegankelijkheidsassistent krijgen blinde en slechtziende mensen eenvoudig toegang om zelfstandiger te worden en te integreren in de digitale wereld, wat hun dagelijks leven weerspiegelt.

en: Word Spacing
nl: Woordafstand

en: Word Spacing should not be empty.
nl: Woordafstand mag niet leeg zijn.

en: Year
nl: Jaar

en: Yearly
nl: Jaarlijks

en: Yes. Each plan unlocks additional controls and customization. Your current plan determines what appears as enabled in admin pages.
nl: Ja. Elk plan ontgrendelt extra bedieningselementen en aanpassingen. Uw huidige abonnement bepaalt wat wordt weergegeven als ingeschakeld op de beheerderspagina's.

en: Yes. Higher plans support broad language coverage, language controls, and easier multilingual storefront accessibility.
nl: Ja. Hogere abonnementen ondersteunen een brede taaldekking, taalcontroles en eenvoudigere meertalige toegankelijkheid van de winkel.

en: You can place "#add-aacc-link" as link
nl: Je kunt "#add-aacc-link" als link plaatsen

en: You can place %s as a link.
nl: U kunt %s als een koppeling plaatsen.

en: You can place <strong>%s</strong> as link
nl: Je kunt <strong>%s</strong> als link plaatsen

en: You can reach the support team through the contact link in the footer. Paid plans include stronger support options based on tier.
nl: U kunt het ondersteuningsteam bereiken via de contactlink in de voettekst. Betaalde abonnementen omvatten sterkere ondersteuningsopties op basis van niveau.

en: You have admin access
nl: U hebt beheerdersrechten

en: You have member access
nl: U heeft ledentoegang

en: You're on a %s plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
nl: Je hebt een %s abonnement! Ontgrendel nog meer functies en aanpassingsmogelijkheden door vandaag nog te upgraden.

en: You're on a Growth plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
nl: Je hebt een groeiplan!Ontgrendel nog meer functies en aanpassingsopties door vandaag te upgraden.

en: You're on a Scale plan! Unlock even more powerful features and tools by upgrading today.
nl: Je bent op een schaalplan!Ontgrendel nog krachtigere functies en tools door vandaag te upgraden.

en: You're on the %s plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
nl: Je hebt het %s-abonnement! Profiteer van prioritaire ondersteuning en exclusieve geavanceerde toegankelijkheidsfuncties door vandaag nog te upgraden.

en: You're on the %s plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
nl: Je hebt het %s-abonnement! Ontgrendel krachtige toegankelijkheidstools door vandaag nog te upgraden.

en: You're on the Established plan! You already have access to our top-tier features and tools.
nl: Je bent op het gevestigde plan!U hebt al toegang tot onze topfuncties en tools.

en: You're on the Free plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
nl: Je bent op het gratis plan!Ontgrendel krachtige toegankelijkheidstools door vandaag te upgraden.

en: You're on the Premium plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
nl: Je bent op het premiumplan!Geniet van prioriteitsondersteuning en exclusieve geavanceerde toegankelijkheidsfuncties door vandaag te upgraden.

en: Your Current Plan
nl: Uw huidige plan

en: Your Email
nl: Uw e -mail

en: Your Mobile Number
nl: Uw mobiele nummer

en: Your Name
nl: Uw naam

en: Your Website URL
nl: Uw website -URL

en: Your scan is in the queue and will start soon.
nl: Uw scan staat in de wachtrij en zal binnenkort starten.

en: for free and instantly boost accessibility
nl: Voor gratis en onmiddellijk vergroten de toegankelijkheid

en: if you enable this option, your floating widget will be hidden and footer link option will be enabled though you need to add the link.
nl: Als je deze optie inschakelt, wordt je zwevende widget verborgen en wordt de voettekstlink-optie ingeschakeld, maar moet je de link nog toevoegen.

en: of
nl: van

en: pages
nl: pagina's

en: result
nl: resultaat

en: toggle button
nl: schakelknop

en: vs Monthly
nl: vs Maandelijks

en: vs Monthly!
nl: VS maandelijks!

en: warning sign
nl: waarschuwingsbord

en: you can placed %s as link
nl: je kunt %s als een koppeling plaatsen
