Accessibility Assistant 1.3.2 - en to pl translation catalogue (564 entries)

en: %1$s - Features%2$s
pl: %1$s - Funkcje%2$s

en: %s language flag
pl: Flaga języka %s

en: / Yearly
pl: / Rocznie

en: /monthly
pl: /miesięcznie

en: 1. Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget. %s
pl: 1. Przejdź do Ustawień i włącz widget Dostępności. %s

en: 2. Click Save to apply the changes. %s
pl: 2. Kliknij Zapisz, aby zastosować zmiany. %s

en: 5 days Free Trial
pl: 5 dni Bezpłatnego Okresu Próbnego

en: 7 days Free Trial
pl: 7-dniowy okres próbny

en: A modernized version of the default design - visually polished, stylistically refined.
pl: Zmodernizowana wersja domyślnego projektu – wizualnie dopracowana, stylowo wyrafinowana.

en: Accent and Logo Elements
pl: Elementy Akcentu i Logo

en: Access quick and detailed answers across all categories, helping you understand your accessibility tools without confusion.
pl: Uzyskaj dostęp do szybkich i szczegółowych odpowiedzi we wszystkich kategoriach, co pomoże Ci zrozumieć narzędzia ułatwień dostępu bez zamieszania.

en: Access to all core accessibility tools included in the widget
pl: Dostęp do wszystkich podstawowych narzędzi dostępności w widgetcie

en: Accessibility
pl: Dostępność

en: Accessibility Assistance
pl: Pomoc w Dostępności

en: Accessibility Assistant
pl: Asystent Dostępności

en: Accessibility Assistant Icon
pl: Ikona Asystenta Dostępności

en: Accessibility Assistant Logo
pl: Logo Asystenta Dostępności

en: Accessibility Assistant should not be empty.
pl: Asystent Dostępności nie może być pusty.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done.
pl: Asystent Dostępności, popularny produkt na rynku, który umożliwia każdej osobie niepełnosprawnej (głuchej, niewidomej, niemej, niedowidzącej, z ograniczeniami ruchowymi) korzystanie z tej aplikacji do realizacji swoich potrzeb.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done. By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values
pl: Asystent dostępności, trendowy produkt na rynku, który sprawia, że ​​każdy niepełnosprawny (głuchy, ślepy, wyciszony, niedowidzący, upośledzony mobilność) może skorzystać z tego wniosku do spełnienia wymagań.Mając na uwadze- głównym celem społecznym, nasz innowacyjny zespół pracował i wprowadził tę aplikację na rynku.Główną zasadą jest „gdzie innowacje spełnia wartości społeczne

en: Accessibility PRO-Widget
pl: Dostępność pro-Widget

en: Accessibility Profiles & Settings
pl: Profile i ustawienia dostępności

en: Accessibility Scanner
pl: Skaner dostępności

en: Accessibility Score
pl: Wynik dostępności

en: Accessibility Statement
pl: Oświadczenie o dostępności

en: Accessibility Widget Color Schema
pl: Schemat kolorów widgetu dostępności

en: Accessibility by CartCoders
pl: Dostępność od CartCoders

en: Action
pl: Akcja

en: Activate App
pl: Aktywuj aplikację

en: Add a custom accessibility statement or external statement link
pl: Dodaj własne oświadczenie dostępności lub zewnętrzny link do oświadczenia

en: Add the following HTML code to insert the link:
pl: Dodaj następujący kod HTML, aby wstawić link:

en: Adjust Background Colors
pl: Dostosuj Kolory Tła

en: Adjust Text Colors
pl: Dostosuj Kolory Tekstu

en: Adjust Title Colors
pl: Dostosuj Kolory Tytułów

en: Adjust Word & Letter Space
pl: Dostosuj Odstępy Słów i Liter

en: Advanced Color Adjustments (Text, Titles, Backgrounds)
pl: Zaawansowane Dostosowania Kolorów (Tekst, Tytuły, Tła)

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: Alignment should not be empty.
pl: Wyrównanie nie może być puste.

en: All Basic Features
pl: Wszystkie Podstawowe Funkcje

en: All Features of Growth Plan
pl: Wszystkie cechy planu wzrostu

en: All Features of Startup Plan
pl: Wszystkie funkcje planu startupu

en: All Page
pl: Cała strona

en: All Professional Features
pl: Wszystkie Funkcje Profesjonalne

en: All widgets and advanced features require an active plan. %1$sCompare plans%2$s to find your perfect fit.
pl: Wszystkie widżety i zaawansowane funkcje wymagają aktywnego planu.%1 $ SCOMPARE Plany%2 $ S, aby znaleźć idealne dopasowanie.

en: Allows customization of heading/title colors to increase focus or contrast.
pl: Pozwala dostosować kolory nagłówków/tytułów, aby zwiększyć koncentrację lub kontrast.

en: Allows speech-to-text typing to help users who have difficulty using keyboards.
pl: Pozwala na wpisywanie tekstu za pomocą mowy, pomagając użytkownikom mającym trudności z używaniem klawiatury.

en: Already Registered
pl: Już zarejestrowany

en: Also Available On Other Platforms
pl: Dostępne również na innych platformach

en: Analysis Overview
pl: Przegląd analizy

en: Applies color filters to assist users with different types of color blindness.
pl: Stosuje filtry kolorów, aby pomóc użytkownikom z różnymi typami daltonizmu.

en: Automated Accessibility score has limitations
pl: Zautomatyzowany wynik dostępności ma ograniczenia

en: Automated scans can identify many accessibility issues, but they can’t capture every WCAG 2.1 and 2.2 requirement. Our expert manual audits close these gaps by providing in-depth reviews, actionable insights, and tailored remediation recommendations.
pl: Zautomatyzowane skany mogą zidentyfikować wiele problemów związanych z dostępnością, ale nie mogą uchwycić każdego wymagania WCAG 2.1 i 2.2.Nasze eksperckie audyty podręczników zamykają te luki, dostarczając dogłębnych recenzji, wglądu przydziały i dostosowane zalecenia dotyczące naprawy.

en: Back
pl: Wstecz

en: Background Colors
pl: Kolory Tła

en: Background Colors should not be empty.
pl: Kolory Tła nie mogą być puste.

en: Basic
pl: Podstawowy

en: Basic Plan
pl: Plan Podstawowy

en: Basic customization options for layout and appearance
pl: Podstawowe opcje dostosowania układu i wyglądu

en: Big Black Cursor
pl: Duży Czarny Kursor

en: Big Black Cursor for Better Visibility
pl: Duży Czarny Kursor dla Lepszej Widoczności

en: Big Black Cursor should not be empty.
pl: Duży Czarny Kursor nie może być pusty.

en: Big Cursor
pl: Duży Kursor

en: Big Cursor should not be empty.
pl: Duży Kursor nie może być pusty.

en: Big black Cursor
pl: Big Black Cursor

en: Bigblack Cursor
pl: Duży Czarny Kursor

en: Bigger Text
pl: Większy Tekst

en: Bigger Text Icon
pl: Większa ikona tekstu

en: Bigger Text should not be empty.
pl: Większy Tekst nie może być pusty.

en: Blind
pl: Niewidomy

en: Bottom Left
pl: Dół Lewy

en: Bottom Right
pl: Dół Prawy

en: By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values"
pl: Mając na uwadze główny cel społeczny, nasz innowacyjny zespół pracował i wprowadził tę aplikację na rynek. Główną zasadą jest "Gdzie Innowacja spotyka się z Wartościami Społecznymi"

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel Plan
pl: Anuluj plan

en: Cannot Customise Widget
pl: Nie Można Dostosować Widgetu

en: CartCoders Logo
pl: Logo CartCoders

en: Categories detailed information
pl: Kategorie szczegółowe informacje

en: Center
pl: Środek

en: Center should not be empty.
pl: Środek nie może być pusty.

en: Change Widget Color & Positioning
pl: Zmień kolor i pozycjonowanie widżetu

en: Change the Color Schema of Widget
pl: Zmień Schemat Kolorów Widgetu

en: Changes the color of general text for better visibility and contrast.
pl: Zmienia kolor tekstu ogólnego dla lepszej widoczności i kontrastu.

en: Chat With Our Support Team For Quick Help And Instant Guidance.
pl: Porozmawiaj z naszym zespołem pomocy, aby uzyskać szybką pomoc i natychmiastowe wskazówki.

en: Chat With Us
pl: Porozmawiaj z nami

en: Check Accessibility Free
pl: Sprawdź dostępność bezpłatnie

en: Choose Design
pl: Wybierz Projekt

en: Choose Widget Icon
pl: Wybierz ikonę widgetu

en: Choose Widget Inner Color
pl: Wybierz wewnętrzny kolor widgetu

en: Choose Widget Outer Color
pl: Wybierz zewnętrzny kolor widgetu

en: Choose the annual plan that best fits your needs. Each plan provides a variety of features and customization options. Your selected plan will determine the features available in the widget. Plus, take advantage of a complimentary year to explore all the features and boost your store's accessibility.
pl: Wybierz roczny plan, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Każdy plan zapewnia różnorodność funkcji i opcji dostosowywania. Wybrany plan określi funkcje dostępne w widgecie. Dodatkowo skorzystaj z bezpłatnego roku, aby poznać wszystkie funkcje i zwiększyć dostępność swojego sklepu.

en: Close
pl: Zamknąć

en: Code
pl: Kod

en: Cognitive and Learning
pl: Problemy poznawcze i w uczeniu się

en: Color Adjustments
pl: Dostosowanie kolorów

en: Color Blind
pl: Daltonizm

en: Color Blind Options
pl: Opcje dla Daltonistów

en: Color Blind should not be empty.
pl: Opcje dla Daltonistów nie mogą być puste.

en: Color Blind-Friendly Viewing Options
pl: Opcje Oglądania Przyjazne dla Daltonistów

en: Color Schema
pl: Schemat Kolorów

en: Compliant
pl: Uległy

en: Compliant under WCAG 2.0, 2.1 & 2.2
pl: Zgodny z WCAG 2.0, 2.1 i 2.2

en: Contact Us
pl: Skontaktuj się z nami

en: Contact Us.
pl: Skontaktuj się z nami

en: Contact us
pl: Skontaktuj się z nami

en: Contact us.
pl: Skontaktuj się z nami

en: Content Adjustment & Color Blind Feature
pl: Funkcja regulacji zawartości i ślepej koloru

en: Content Adjustments
pl: Dostosowania treści

en: Content Customization
pl: Dostosowanie treści

en: Content Scaling
pl: Skalowanie Treści

en: Content Scaling & Content Spacing
pl: Skalowanie treści i odstępy treści

en: Content Scaling & Read Mode for Better Focus
pl: Skalowanie Treści i Tryb Czytania dla Lepszego Skupienia

en: Content Scaling should not be empty.
pl: Skalowanie Treści nie może być puste.

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Contrast
pl: Kontrast

en: Contrast +
pl: Kontrast +

en: Contrast Icon
pl: Ikona kontrastu

en: Controller Background
pl: Tło Kontrolera

en: Cursor
pl: Kursor

en: Cursor Icon
pl: Ikona kursora

en: Custom Design
pl: Projekt Niestandardowy

en: Customers will be provided with the option of accessing the plugin for accessing the advanced features. Through which the customer can enable/disable the functionality and access the application on his system.
pl: Klienci otrzymają opcję dostępu do wtyczki w celu uzyskania dostępu do zaawansowanych funkcji. Dzięki temu klient może włączyć/wyłączyć funkcjonalność i uzyskać dostęp do aplikacji w swoim systemie.

en: Customise Position
pl: Dostosuj Pozycję

en: Customise Widget Position and Padding
pl: Dostosuj Pozycję i Odstępy Widgetu

en: Customize Icon, Position, And Appearance Settings.
pl: Dostosuj ustawienia ikon, pozycji i wyglądu.

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference
pl: Customise the size of the accessibility widget to your preference

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference"
pl: Dostosuj rozmiar widżetu dostępności do swoich preferencji ”

en: Customize the widget color scheme to match your brand identity
pl: Dostosuj schemat kolorów widgetu do identyfikacji wizualnej swojej marki

en: Customize the widget launch icon and apply your own branding
pl: Dostosuj ikonę uruchamiania widgetu i zastosuj własne brandowanie

en: Dark Contrast
pl: Ciemny Kontrast

en: Dark Contrast should not be empty.
pl: Ciemny Kontrast nie może być pusty.

en: Dashboard
pl: Panel

en: Dedicated account manager for priority onboarding and support
pl: Dedykowany menedżer konta do priorytetowego wdrożenia i wsparcia

en: Default
pl: Domyślny

en: Default Design
pl: Domyślny Projekt

en: Default language
pl: Język domyślny

en: Desaturate
pl: Odbarwienie

en: Desaturate Icon
pl: Desaturate ikona

en: Desaturate should not be empty.
pl: Odbarwienie nie może być puste.

en: Designed specifically for mobile - similar to the default but optimized for smaller screens and touch-friendly interaction.
pl: Specjalnie zaprojektowany dla urządzeń mobilnych – podobny do domyślnego, ale zoptymalizowany pod kątem mniejszych ekranów i interakcji dotykowej.

en: Desktop Position
pl: Pozycja na Komputerze

en: Detailed information by category
pl: Szczegółowe informacje według kategorii

en: Didn't receive the code?
pl: Nie otrzymałeś kodu?

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disable Branding
pl: Wyłącz markowanie

en: Disable Hover Text
pl: Wyłącz tekst aktywowany

en: Disable Hover text on widget and widget Loader
pl: Wyłącz tekst aktywowany w widżecie i module ładującym widżety

en: Disable Report Problem
pl: Wyłącz zgłaszanie problemu

en: Disable Widget Sound
pl: Wyłącz dźwięk widgetu

en: Disables all website sounds to assist users sensitive to audio.
pl: Wyłącza wszystkie dźwięki na stronie, aby pomóc użytkownikom wrażliwym na dźwięki.

en: Disables the ability for users to report problems through the app.
pl: Wyłącza możliwość zgłaszania problemów przez użytkowników w aplikacji.

en: Display & Media Controls
pl: Sterowanie wyświetlaniem i multimediami

en: Displays a panel with important and frequently used links for easier navigation.
pl: Wyświetla panel z ważnymi i często używanymi linkami dla łatwiejszej nawigacji.

en: Displays an on-screen keyboard for users who can't use a physical one.
pl: Wyświetla klawiaturę na ekranie dla użytkowników, którzy nie mogą korzystać z fizycznej.

en: Do you want to put as link?
pl: Czy chcesz umieścić jako link?

en: Do you want to put this widget as link?
pl: Czy chcesz umieścić ten widget jako link?

en: Dyslexia
pl: Dysleksja

en: Ease of access to change the background/font color
pl: Łatwy dostęp do zmiany koloru tła/czcionki

en: Edit %s language
pl: Edytuj język %s

en: Edit Languages
pl: Edytuj Języki

en: Elderly
pl: Osoby starsze

en: Enable
pl: Włącz

en: Enable /Disable
pl: Włącz / Wyłącz

en: Enable Disable Features
pl: Włącz Wyłącz Funkcje

en: Enable Our Plugin To See It Visible On Your Website.
pl: Włącz naszą wtyczkę, aby była widoczna na Twojej stronie internetowej.

en: Enable or disable media elements like audio, video, and GIFs
pl: Włącz lub wyłącz elementy multimedialne, takie jak audio, wideo i GIF-y

en: Enable or disable the widget as needed
pl: Włącz lub wyłącz widget w razie potrzeby

en: Enable readable fonts, reading mask, and title highlighting
pl: Włącz czytelne czcionki, maskę czytania i podświetlanie tytułów

en: Enable/
pl: Włączać/

en: Enable/Disable Accessibility Features
pl: Włącz/Wyłącz funkcje dostępności

en: Enable/Disable Features
pl: Włącz/Wyłącz Funkcje

en: Enable/Disable Media
pl: Włącz/Wyłącz Media

en: Enable/Disable Widget
pl: Włącz/Wyłącz Widget

en: Enables a large black cursor to improve visibility for users with low vision.
pl: Włącza duży czarny kursor, aby poprawić widoczność dla użytkowników słabowidzących.

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.
pl: Włącza wsparcie wielojęzyczne w oparciu o preferencje lub ustawienia językowe użytkownika.

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.Statement Link?
pl: Włącza wsparcie wielojęzyczne na podstawie preferencji lub ustawień językowych użytkownika. Link do oświadczenia?

en: Enhanced Usability for All Accessibility Needs
pl: Zwiększona Użyteczność dla Wszystkich Potrzeb Dostępności

en: Enjoy a %1$s5-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
pl: Ciesz się %1$s5-dniowym bezpłatnym okresem próbnym%2$s z dostępem do funkcji wybranego planu:

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features.
pl: Skorzystaj z %1$s7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego%2$s z dostępem do funkcji wybranego planu.

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
pl: Skorzystaj z %1$s7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego%2$s z dostępem do funkcji wybranego planu:

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision
pl: Powiększa lub zmniejsza rozmiar treści bez wpływu na układ, pomagając użytkownikom słabowidzącym.

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision.
pl: Powiększa lub zmniejsza rozmiar treści bez wpływu na układ, pomagając użytkownikom słabowidzącym.

en: Enter OTP
pl: Wpisz OTP

en: Enter the 6-digit OTP sent to your email address.
pl: Wprowadź 6-cyfrowy OTP wysłany na adres e-mail.

en: Enter your statement page link here...
pl: Wprowadź tutaj link do strony oświadczenia...

en: Error!
pl: Błąd!

en: Events Clicked
pl: Kliknięte zdarzenia

en: Events-Clicked
pl: Kliknięte wydarzenia

en: Extended widget customization options including layout and branding
pl: Rozszerzone opcje dostosowania widgetu, w tym układ i markowanie

en: FAQs
pl: Często zadawane pytania

en: Failed Checks
pl: Nieudane kontrole

en: Fast Chat Support during business hours
pl: Szybkie wsparcie czatu w godzinach pracy

en: Features & Functionality
pl: Funkcje i funkcjonalność

en: Filter Content
pl: Filtruj zawartość

en: Finally, access the settings to change the background and font colors. This step lets you personalize the widget's appearance, ensuring it matches your brand's style or enhances readability for users. Select your preferred colors and apply them to make the widget visually appealing and accessible.
pl: Na koniec uzyskaj dostęp do ustawień, aby zmienić kolory tła i czcionki. Ten krok pozwala spersonalizować wygląd widgetu, zapewniając, że pasuje do stylu Twojej marki lub zwiększa czytelność dla użytkowników. Wybierz preferowane kolory i zastosuj je, aby widget był wizualnie atrakcyjny i dostępny.

en: Floating Widget Icon Color
pl: Kolor ikony pływającego widgetu

en: Floating Widget Padding
pl: Odstępy pływającego widgetu

en: Floating Widget Position
pl: Pozycja pływającego widgetu

en: Floating Widget Size
pl: Rozmiar pływającego widgetu

en: Focus Mask
pl: Maska Skupienia

en: Font Readability
pl: Czytelność Czcionki

en: Free Accessibility Check
pl: Bezpłatna kontrola dostępności

en: Full access to %1$sall accessibility widgets%2$s and features
pl: Pełny dostęp do %1 $ sall Dostępność Widgets %2 $ s i funkcje

en: Fully customizable widget with advanced control options
pl: W pełni konfigurowalny widget z zaawansowanymi opcjami sterowania

en: GIF Hide
pl: Ukryj GIF

en: GIF Hide should not be empty.
pl: Ukrywanie GIF nie może być puste.

en: Get Live Chat Support
pl: Uzyskaj wsparcie przez czat na żywo

en: Get Started: Activate Widget and Add Footer Link
pl: Zacznij: aktywuj widżet i dodaj link stopki

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
pl: Uzyskaj %1$s15%% zniżki%2$s na roczną subskrypcję, jeśli wybierzesz plan %1$s%3$s.%2$s

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sGrowth Plan.%2$s
pl: Uzyskaj %1$s15%% zniżki%2$s na roczną subskrypcję, jeśli wybierzesz %1$sPlan rozwoju.%2$s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
pl: Uzyskaj %1$s20%% zniżki%2$s na roczną subskrypcję, jeśli wybierzesz plan %1$s%3$s.%2$s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sScale Plan.%2$s
pl: Uzyskaj %1$s20%% zniżki%2$s na roczną subskrypcję, jeśli wybierzesz plan %1$sScale.%2$s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
pl: Uzyskaj %1$s25%% zniżki%2$s na roczną subskrypcję, jeśli wybierzesz plan %1$s%3$s.%2$s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sEstablished Plan.%2$s
pl: Uzyskaj %1$s25%% zniżki%2$s na roczną subskrypcję, jeśli wybierzesz %1$sStały plan.%2$s

en: Get a %1$s29%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sProfessional Plan.%2$s
pl: Otrzymaj %1$s29%% zniżki%2$s na roczną subskrypcję, gdy wybierzesz %1$sPlan Profesjonalny.%2$s

en: Get a %1$s40%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sPremium Plan.%2$s
pl: Otrzymaj %1$s40%% zniżki%2$s na roczną subskrypcję, gdy wybierzesz %1$sPlan Premium.%2$s

en: Get a Detailed Expert Audit Report
pl: Uzyskaj szczegółowy raport z audytu ekspertów

en: Get started with a plan that matches your requirements:
pl: Zacznij od planu, który odpowiada Twoim wymaganiom:

en: Get started with the Accessibility widget by enabling it in our Settings under the Widget Option section.
pl: Zacznij korzystać z widgetu Dostępności, włączając go w naszych Ustawieniach w sekcji Opcje Widgetu.

en: Gif Hide
pl: Ukryj GIF

en: Go Beyond Automation with Expert Audits
pl: Wyjdź poza automatyzację z audytami ekspertów

en: Group Of Pages
pl: Grupa Stron

en: Have Questions Or Need Assistance? %s
pl: Masz pytania lub potrzebujesz pomocy? %s

en: Have questions or need assistance? %1$sContact us%2$s
pl: Masz pytania lub potrzebujesz pomocy? %1$sSkontaktuj się z nami%2$s

en: Have questions or need assistance? %s
pl: Masz pytania lub potrzebujesz pomocy? %s

en: Have questions or need assistance? <a href="%s" target="_blank">Contact us</a>
pl: Masz pytania lub potrzebujesz pomocy? <a href="%s" target="_blank">Skontaktuj się z nami</a>

en: Hide GIFs and Animations for Reduced Distraction
pl: Ukryj GIF-y i Animacje dla Zmniejszenia Rozpraszania

en: Hide Interface
pl: Ukryj Interfejs

en: Hide Interface should not be empty.
pl: Ukryj Interfejs nie może być puste.

en: Hide Search Bar
pl: Ukryj pasek wyszukiwania

en: Hide Statement
pl: Ukryj oświadczenie

en: Hides GIF animations that can distract or trigger motion sensitivity.
pl: Ukrywa animacje GIF, które mogą rozpraszać lub wywoływać wrażliwość na ruch.

en: Hides the search bar from the user interface.
pl: Ukrywa pasek wyszukiwania w interfejsie użytkownika.

en: Hides the statement section from the user interface.
pl: Ukrywa sekcję oświadczeń w interfejsie użytkownika.

en: High Saturation
pl: Wysokie Nasycenie

en: High Saturation Icon
pl: Ikona wysokiego nasycenia

en: High saturation should not be empty.
pl: Wysokie nasycenie nie może być puste.

en: Highlight Focus
pl: Podświetl Skupienie

en: Highlight Focus should not be empty.
pl: Podświetlenie Skupienia nie może być puste.

en: Highlight Hover
pl: Podświetl Najechanie

en: Highlight Hover should not be empty.
pl: Podświetlenie Najechania nie może być puste.

en: Highlight Links
pl: Podświetl Linki

en: Highlight Links should not be empty.
pl: Podświetlenie Linków nie może być puste.

en: Highlight Titles
pl: Podświetl Tytuły

en: Highlight Titles should not be empty.
pl: Podświetlenie Tytułów nie może być puste.

en: Highlight on Hover and Focus for Easier Navigation
pl: Podświetlenie przy Najechaniu i Skupieniu dla Łatwiejszej Nawigacji

en: Highlights elements when hovered, helping users follow cursor movements.
pl: Podświetla elementy po najechaniu myszką, pomagając użytkownikom śledzić ruch kursora.

en: Highlights focused elements, enhancing accessibility for keyboard navigation.
pl: Podświetla elementy z fokusem, poprawiając dostępność nawigacji klawiaturą.

en: How to Add an Accessibility Link to Your Footer
pl: Jak dodać link do dostępności do stopki

en: How to Enable/Disable Widget
pl: Jak Włączyć/Wyłączyć Widget

en: How to cancel your subscription
pl: Jak anulować subskrypcję

en: How to contact support if you are on the Free plan
pl: Jak skontaktować się z obsługą, jeśli jesteś na darmowym planie

en: How to enable the Free plan
pl: Jak włączyć bezpłatny plan

en: If you are on the Free plan, you can reach our support team by sending an email to
pl: Jeśli jesteś w bezpłatnym planie, możesz skontaktować się z naszym zespołem wsparcia, wysyłając wiadomość e -mail do

en: If you need further assistance, please contact us at
pl: Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, skontaktuj się z nami pod adresem

en: If you need further assistance, please contact us at %1$s. You can also check our %2$s for more information.
pl: Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, skontaktuj się z nami pod adresem %1$s. Możesz także sprawdzić nasz %2$s, aby uzyskać więcej informacji.

en: If you require any further information or assistance, please do not hesitate to contact us. Our support team is readily available to address any queries or concerns you may have regarding our subscription plans or any other aspect of our app.
pl: Jeśli potrzebujesz dalszych informacji lub pomocy, nie wahaj się z nami skontaktować. Nasz zespół wsparcia jest zawsze dostępny, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania lub wątpliwości dotyczące naszych planów subskrypcji lub innych aspektów naszej aplikacji.

en: Image Alt Tooltip
pl: Podpowiedź Alt Obrazu

en: Image Alt Tooltip should not be empty.
pl: Podpowiedź Alt Obrazu nie może być pusta.

en: Image Hide
pl: Ukryj Obrazy

en: Image Hide should not be empty.
pl: Ukrywanie Obrazów nie może być puste.

en: Image alt Tooltip
pl: Obraz alt podpowiedź

en: Image, Video & GIF Enable/Disable
pl: Zdjęcie, wideo i GIF Włącz/wyłącz

en: Image/Video Hide
pl: Ukryj Obrazy/Wideo

en: Includes all features from the %s Plan
pl: Zawiera wszystkie funkcje planu %s

en: Includes all features from the Growth Plan
pl: Zawiera wszystkie funkcje z planu Rozwoju

en: Includes all features from the Scale Plan
pl: Zawiera wszystkie funkcje z planu Skalowania

en: Includes all features from the Startup Plan
pl: Zawiera wszystkie funkcje z planu Startowego

en: Invert Colors
pl: Odwróć Kolory

en: Invert Colors should not be empty.
pl: Odwrócenie Kolorów nie może być puste.

en: It helps store owners offer a more accessible browsing experience with controls for text, contrast, navigation, media, and language support.
pl: Pomaga właścicielom sklepów oferować bardziej przystępne przeglądanie dzięki kontroli tekstu, kontrastu, nawigacji, multimediów i obsługi języków.

en: Keyboard Nav
pl: Nawigacja Klawiaturą

en: Keyboard Nav Icon
pl: Klawiatura ikona Nav

en: Keyboard Navigation
pl: Nawigacja klawiatury

en: Keyboard should not be empty.
pl: Klawiatura nie może być pusta.

en: Kindly note that upon opting for a subscription plan within our app, please be informed that refunds will not be applicable. This policy applies universally to all subscription plans offered, including both monthly and yearly options. We appreciate your understanding and cooperation in adhering to our policy, as we aim to ensure consistency and fairness in all aspects of our subscription services.
pl: Uprzejmie informujemy, że po wybraniu planu subskrypcji w naszej aplikacji, zwroty nie będą możliwe. Ta polityka obowiązuje powszechnie dla wszystkich oferowanych planów subskrypcji, w tym opcji miesięcznych i rocznych. Doceniamy Twoje zrozumienie i współpracę w przestrzeganiu naszej polityki, ponieważ dążymy do zapewnienia spójności i uczciwości we wszystkich aspektach naszych usług subskrypcyjnych.

en: Language Controllers
pl: Kontrolery Języków

en: Language Settings
pl: Ustawienia językowe

en: Language Sorting
pl: Sortowanie języków

en: Language Variable
pl: Zmienna językowa

en: Language hidden
pl: Język ukryty

en: Language visible
pl: Język widoczny

en: Languages
pl: Języki

en: Left Alignment
pl: Wyrównanie do Lewej

en: Left Alignment should not be empty.
pl: Wyrównanie do Lewej nie może być puste.

en: Let's Go
pl: Chodźmy

en: Let's start by choosing a plan that fits your needs.
pl: Zacznijmy od wyboru planu, który odpowiada Twoim potrzebom.

en: Lets users control the site using voice commands for hands-free accessibility.
pl: Pozwala użytkownikom sterować stroną za pomocą poleceń głosowych, umożliwiając dostęp bez użycia rąk.

en: Letter Spacing
pl: Odstępy Między Literami

en: Letter Spacing should not be empty.
pl: Odstępy Między Literami nie mogą być puste.

en: Light Contrast
pl: Jasny Kontrast

en: Light Contrast should not be empty.
pl: Jasny Kontrast nie może być pusty.

en: Limited Scan Notice
pl: Powiadomienie o ograniczonym skanowaniu

en: Line Height
pl: Wysokość Linii

en: Line Height & Alignments
pl: Wysokość Linii i Wyrównanie

en: Line Height should not be empty.
pl: Wysokość Linii nie może być pusta.

en: Locate the place where you want to add the link (typically just before the closing <code>&lt;/footer&gt;</code> or <code>&lt;/body&gt;</code> tag).
pl: Znajdź miejsce, w którym chcesz dodać link (zazwyczaj tuż przed zamknięciem <DOD> & LT;/FOOMER & GT; </CODE> lub <CODES> & LT;/HEAD & GT; </CODE> TAG).

en: Low Saturation
pl: Niskie Nasycenie

en: Low Saturation Icon
pl: Ikona o niskim nasyceniu

en: Low saturation should not be empty.
pl: Niskie nasycenie nie może być puste.

en: Manage Languages
pl: Zarządzaj Językami

en: Media Control
pl: Kontrola Mediów

en: Menu Settings
pl: Ustawienia menu

en: Middle Left
pl: Środek Lewy

en: Middle Right
pl: Środek Prawy

en: Mobile Design
pl: Projekt Mobilny

en: Mobile Position
pl: Pozycja na Telefonie

en: Mobile View Design
pl: Projekt Widoku Mobilnego

en: Mobile view Design
pl: Projekt widoku mobilnego

en: Modifies background colors to reduce eye strain and improve content legibility.
pl: Zmienia kolory tła, aby zmniejszyć zmęczenie oczu i poprawić czytelność treści.

en: Monthly
pl: Miesięczny

en: Most 5 Used Feature Analytics
pl: Większość 5 używanych analizy funkcji

en: Motor Impaired
pl: Osoby z ograniczeniami ruchowymi

en: Multiple Languages Support
pl: Wsparcie Wielu Języków

en: Mute Sounds
pl: Wycisz Dźwięki

en: Mute Sounds should not be empty.
pl: Wyciszenie Dźwięków nie może być puste.

en: Name
pl: Nazwa

en: Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget.
pl: Przejdź do Ustawień i włącz widżet Dostępność.

en: Navigate to the Plan page and click on the Cancel Subscription button
pl: Przejdź do strony planu i kliknij przycisk Anuluj subskrypcję

en: Navigation & Input
pl: Nawigacja i wprowadzanie

en: Navigation and Interaction Controllers
pl: Kontrolery Nawigacji i Interakcji

en: Need help deciding? Contact us at %1$s or check our %2$s for detailed feature comparisons.
pl: Potrzebujesz pomocy w podejmowaniu decyzji?Skontaktuj się z nami pod numerem %1 $ S lub sprawdź nasze %2 $ S, aby uzyskać szczegółowe porównania funkcji.

en: Need help or want to remove branding?
pl: Potrzebujesz pomocy lub chcesz usunąć branding?

en: No Significant Most Features Usage Found
pl: Nie znaleziono znaczącej większości funkcji

en: No relevant data is available for the specified range
pl: Żadne odpowiednie dane nie są dostępne dla określonego zakresu

en: Not Applicable or It May Require Manual Audit
pl: Nie dotyczy lub może wymagać ręcznego audytu

en: Not Sure Which Plan Fits Best?
pl: Nie wiesz, który plan będzie najlepszy?

en: Not default language
pl: Nie jest językiem domyślnym

en: Note:
pl: Uwaga:

en: Note: It is recommended to use a child theme to prevent your changes from being lost during theme updates.
pl: Uwaga: zaleca się użycie motywu podrzędnego, aby zapobiec utracie zmian podczas aktualizacji motywu.

en: Once the accessibility widget’s functionality is verified, we’ll proceed to remove all branding for your white-label configuration.
pl: Po zweryfikowaniu funkcjonalności widżetu dostępności przystąpimy do usunięcia całego oznakowania marki z Twojej konfiguracji z białą etykietą.

en: One Click to Make Your Website Accessible Today
pl: Jedno kliknięcie, aby Twoja witryna była dostępna

en: Only The First Page Of Your Website Will Be Scanned. To Request A Full-Site Accessibility Scan, Please Reach Out To Our Team.
pl: Zeskanowana zostanie tylko pierwsza strona Twojej witryny. Aby poprosić o skanowanie dostępności całej witryny, skontaktuj się z naszym zespołem.

en: Open your active theme's <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
pl: Otwórz plik <code>footer.php</code> lub <code>functions.php</code> aktywnego motywu (zwykle znajduje się on w <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).

en: Open your active theme’s <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
pl: Otwórz plik <code>footer.php</code> lub <code>functions.php</code> aktywnego motywu (zwykle znajduje się on w <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).

en: Option to display accessibility widget link in website footer
pl: Opcja wyświetlania linku do widgetu dostępności w stopce strony

en: Our team can help you choose the right plan based on your store size, accessibility goals, and support needs.
pl: Nasz zespół może pomóc Ci wybrać odpowiedni plan w oparciu o wielkość Twojego sklepu, cele w zakresie dostępności i potrzeby wsparcia.

en: Overview
pl: Przegląd

en: Padding
pl: Odstęp

en: Pages
pl: Strony

en: Personalized User Accessibility Profile Settings
pl: Spersonalizowane Ustawienia Profilu Dostępności Użytkownika

en: Personalized accessibility profiles for user-specific needs
pl: Spersonalizowane profile dostępności dla potrzeb poszczególnych użytkowników

en: Plan Specific Features
pl: Funkcje Specyficzne dla Planu

en: Plans
pl: Plany

en: Platform & Integration
pl: Platforma i integracja

en: Please uninstall this plugin and reinstall it.
pl: Proszę odinstalować tę wtyczkę i zainstalować ją ponownie.

en: Please upgrade your plan to continue accessing premium accessibility features.
pl: Uaktualnij swój plan, aby nadal uzyskać dostęp do funkcji dostępności premium.

en: Position
pl: Pozycja

en: Premium Plan
pl: Plan Premium

en: Prioritize and sort languages based on your customer base
pl: Nadaj priorytet i sortuj języki według bazy klientów

en: Priority chat support during business hours
pl: Priorytetowe wsparcie czatu w godzinach pracy

en: Priority support and regular updates
pl: Wsparcie priorytetowe i regularne aktualizacje

en: Professional
pl: Profesjonalny

en: Professional Plan
pl: Plan Profesjonalny

en: Profile Options
pl: Opcje Profilu

en: Profile Settings
pl: Ustawienia Profilu

en: Profile Settings should not be empty.
pl: Ustawienia Profilu nie mogą być puste.

en: Quick Access Panel for Useful Accessibility Tools
pl: Panel Szybkiego Dostępu do Przydatnych Narzędzi Dostępności

en: Quick navigation tool showing all Headings, Landmarks, and Links in one place.
pl: Szybkie narzędzie nawigacyjne pokazujące wszystkie nagłówki, punkty orientacyjne i linki w jednym miejscu.

en: Rank
pl: Stopień

en: Read Mode
pl: Tryb Czytania

en: Read Mode should not be empty.
pl: Tryb Czytania nie może być pusty.

en: Readable Fonts
pl: Czytelne Czcionki

en: Readable Fonts should not be empty.
pl: Czytelne Czcionki nie mogą być puste.

en: Readable Fonts, Reading Mask, and Highlight Titles
pl: Czytelne Czcionki, Maska Czytania i Podświetlenie Tytułów

en: Reading Guide
pl: Przewodnik Czytania

en: Reading Guide Color should not be empty.
pl: Kolor Przewodnika Czytania nie może być pusty.

en: Reading Mask
pl: Maska Czytania

en: Reading Mask should not be empty.
pl: Maska Czytania nie może być pusta.

en: Reads selected text aloud for users with visual impairments or reading difficulties.
pl: Odczytuje zaznaczony tekst na głos dla użytkowników z wadami wzroku lub trudnościami w czytaniu.

en: Real Customer Questions
pl: Prawdziwe pytania klientów

en: Refresh your website to see the link appear in the footer.
pl: Odśwież swoją witrynę, aby zobaczyć link pojawiający się w stopce.

en: Remove default widget branding for a fully white-labeled experience
pl: Usuń domyślne brandowanie widgetu dla w pełni white-label doświadczenia

en: Removes accessibility tool branding for a cleaner, white-labeled appearance.
pl: Usuwa brandowanie narzędzia dostępności dla czystszego wyglądu white-label.

en: Resend OTP
pl: Ponownie OTP

en: Reset All should not be empty.
pl: Resetuj Wszystko nie może być puste.

en: Reset To Default
pl: Przywróć ustawienia domyślne

en: Reset all
pl: Resetuj wszystko

en: Restricted Brand Customization
pl: Dostosowywanie marki ograniczonej

en: Right Alignment
pl: Wyrównanie do Prawej

en: Saturation Modes
pl: Tryby Nasycenia

en: Save
pl: Zapisz

en: Save Rankings
pl: Zapisz rankingi

en: Save the changes to the <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file.
pl: Zapisz zmiany w pliku <code> stopy.php </code> lub <code> functions.php </code>.

en: Scan Scope
pl: Zakres skanowania

en: Scan To Check Compliance Of Accessibility
pl: Skanuj, aby sprawdzić zgodność dostępności

en: Scan Your site
pl: Zeskanuj swoją stronę

en: Schedule a Call
pl: Zaplanuj rozmowę

en: Search
pl: Szukaj

en: Seizure Safe
pl: Zakada bezpieczna

en: Seizure Safe should not be empty.
pl: Safe Safe nie powinno być puste.

en: Select Monthly Plan:
pl: Wybierz Plan Miesięczny:

en: Select Plan and Offers
pl: Wybierz Plan i Oferty

en: Select Yearly Plan:
pl: Wybierz Plan Roczny:

en: Selected
pl: Wybrane

en: Sepcific Page
pl: Specjalna strona

en: Set %s Default Language
pl: Ustaw %s jako Język Domyślny

en: Set Up Translation Visibility And Language Priorities.
pl: Skonfiguruj widoczność tłumaczeń i priorytety językowe.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Show Language
pl: Pokaż Język

en: Simplifies the layout and focuses on text for easier reading, removing distractions like sidebars and ads.
pl: Upraszcza układ i koncentruje się na tekście, aby ułatwić czytanie, usuwając rozproszenie, takie jak paski boczne i reklamy.

en: Smart Contrast
pl: Inteligentny kontrast

en: Smart Contrast for Better Readability
pl: Inteligentny Kontrast dla Lepszej Czytelności

en: Smart Contrast should not be empty.
pl: Inteligentny kontrast nie powinien być pusty.

en: Sorry, You can not update....
pl: Przepraszamy, nie możesz zaktualizować....

en: Sound Muting for Distraction-Free Browsing
pl: Wyciszanie Dźwięku dla Przeglądania Bez Rozpraszania

en: Speech Support
pl: Wsparcie Mowy

en: Standard support via email and live chat during business hours
pl: Standardowe wsparcie za pośrednictwem poczty elektronicznej i czatu na żywo w godzinach pracy

en: Standard support via email.
pl: Standardowa wsparcie za pośrednictwem poczty elektronicznej.

en: Start Free Trial
pl: Rozpocznij bezpłatny proces

en: Start Live Chat
pl: Rozpocznij czat na żywo

en: Start My Compliance Plan
pl: Rozpocznij mój plan zgodności

en: Start Your Accessibility Journey:
pl: Rozpocznij swoją dostęp do dostępności:

en: Start a 5-Day Free Trial for
pl: Rozpocznij 5-dniowy bezpłatny proces dla

en: Start a 7-Day Free Trial
pl: Rozpocznij 7-dniowy bezpłatny proces

en: Start a 7-Day Free Trial for
pl: Rozpocznij 7-dniowy bezpłatny proces dla

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 5-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
pl: Zacznij od wyboru miesięcznego planu, który odpowiada Twoim potrzebom. Każdy plan oferuje różne funkcje i opcje dostosowywania. Wybrany plan określi, do jakich funkcji będziesz mieć dostęp w widgecie. Dodatkowo skorzystaj z 5-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, aby poznać wszystkie funkcje i zwiększyć dostępność swojego sklepu.

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 7-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
pl: Zacznij od wybrania miesięcznego planu, który odpowiada Twoim potrzebom.Każdy plan oferuje różne funkcje i opcje dostosowywania.Wybrany plan określi, które funkcje można uzyskać w widżecie.Dodatkowo ciesz się bezpłatną próbą na 7 dni, aby odkryć wszystkie funkcje i zwiększyć dostępność sklepu.

en: Start with a %1$s5-day free trial%2$s to experience all features:
pl: Zacznij od %1 $ S5-dniowego bezpłatnego procesu %2 $ S, aby doświadczyć wszystkich funkcji:

en: Startup
pl: Uruchomienie

en: Startup Plan
pl: Plan startupu

en: Statement
pl: Oświadczenie

en: Statement Link?
pl: Link do oświadczenia?

en: Statement should not be empty.
pl: Oświadczenie nie może być puste.

en: Stop Animation
pl: Zatrzymaj Animację

en: Stop Animation should not be empty.
pl: Zatrzymanie Animacji nie może być puste.

en: Submit
pl: Składać

en: Success!
pl: Sukces!

en: Support & Partnership
pl: Wsparcie i partnerstwo

en: Support for 100+ Languages
pl: Obsługa ponad 100 języków

en: Support on Email
pl: Wsparcie przez E-mail

en: Supports 100+ languages with automatic translation
pl: Obsługuje ponad 100 języków z automatycznym tłumaczeniem

en: Talk & Type
pl: Mów i Pisz

en: Talk And Type
pl: Mów i Pisz

en: Talk and Type should not be empty.
pl: Mów i Pisz nie może być puste.

en: Text Colors
pl: Kolory Tekstu

en: Text Colors should not be empty.
pl: Kolory Tekstu nie mogą być puste.

en: Text Customization Controllers
pl: Kontrolery Dostosowania Tekstu

en: Text Enhancer
pl: Ulepszacz Tekstu

en: Text Enhancer should not be empty.
pl: Ulepszacz Tekstu nie może być pusty.

en: Text Enhancer, Image Alt Tooltip, and Stop Animation
pl: Ulepszacz Tekstu, Podpowiedź Alt Obrazu i Zatrzymaj Animację

en: Text Speech
pl: Czytanie Tekstu

en: Text Speech should not be empty.
pl: Czytanie Tekstu nie może być puste.

en: Text and Layout Font
pl: Czcionka Tekstu i Układu

en: Text enhancer for clarity, image alt tooltips, and option to stop animations
pl: Enhancer Text for Clarity, obrazu Alt Image Alt i opcja zatrzymania animacji

en: Text to Speech
pl: Tekst na Mowę

en: Text to Speech & Sounds Enable/Disable
pl: Tekst do mowy i dźwięków Włącz/wyłącz

en: Text-to-speech, voice navigation, and talk & type input
pl: Tekst do mowy, nawigacja głosowa oraz wejście do rozmowy i typu

en: Thank You Banner Image
pl: Obraz Banera Podziękowania

en: Thank You for Choosing a Plan!
pl: Dziękujemy za Wybór Planu!

en: Thanks for choosing our app! We're here to help make your website accessible to everyone.
pl: Dziękujemy za wybór naszej aplikacji! Jesteśmy tutaj, aby pomóc uczynić Twoją stronę internetową dostępną dla wszystkich.

en: The %1$s "Choose Design" %2$s option empowers merchants to select from a variety of design styles for our widget, tailoring it to their unique preferences and needs.
pl: Opcja %1$s "Wybierz Projekt" %2$s umożliwia sprzedawcom wybór spośród różnorodnych stylów projektowych dla naszego widgetu, dostosowując go do ich unikalnych preferencji i potrzeb.

en: The %1$s "Customize Position" %2$s feature enables merchants to tailor the exact placement of our widget, ensuring it perfectly fits their site layout and design vision.
pl: Funkcja %1$s "Dostosuj Pozycję" %2$s umożliwia sprzedawcom dostosowanie dokładnego umiejscowienia naszego widgetu, zapewniając, że idealnie wpasuje się w układ strony i wizję projektową.

en: The <strong>Language Sorting</strong> feature allows you to customize the order in which languages appear on your Language page and in the Widget. Simply use the up and down arrows beside each language to rearrange them according to your preference. Once you're happy with the order, click Save Ranking to apply the changes. The languages will then appear in the same order across your storefront and Widget, providing a consistent experience for your users.
pl: Funkcja <strong> sortowanie języka </strong> pozwala dostosować kolejność, w jakiej języki pojawiają się na stronie języka i w widżecie.Po prostu użyj strzałek w górę i w dół obok każdego języka, aby je zmienić zgodnie z preferencjami.Gdy będziesz zadowolony z zamówienia, kliknij ranking Zapisz, aby zastosować zmiany.Języki pojawią się w tej samej kolejności w całym sklepie i widżecie, zapewniając konsekwentne wrażenia dla użytkowników.

en: The email or phone number you entered is already in use.
pl: Wprowadzony przez ciebie numer e -mail lub numer telefonu jest już używany.

en: The free widget is only available for use on the specific website URL you provided.
pl: Bezpłatny widżet jest dostępny tylko do użytku w określonym adresie URL witryny.

en: This feature aligns all text to the left, avoiding center or justified text which can be harder to read for people with dyslexia or cognitive challenges.
pl: Ta funkcja wyrównuje cały tekst w lewo, unikając środka lub uzasadnionego tekstu, który może być trudniejszy do odczytania dla osób z dysleksją lub wyzwaniami poznawczymi.

en: This feature disables the sound that plays when the accessibility widget is opened or closed.
pl: Ta funkcja wyłącza dźwięk, który odtwarza się, gdy widżet dostępności jest otwarty lub zamknięty.

en: This feature hides images and videos to help users who are easily distracted or sensitive to visual media focus better on the text.
pl: Ta funkcja ukrywa obrazy i filmy, aby pomóc użytkownikom, którzy są łatwo rozproszeni lub wrażliwi na media wizualne, lepiej skupić się na tekście.

en: This feature highlights all links on the page with a border or background, making them easier to identify and click.
pl: Ta funkcja podkreśla wszystkie linki na stronie z granicą lub tłem, co ułatwia ich identyfikację i kliknięcie.

en: This feature highlights headings and titles across the page, helping users quickly locate and navigate key content areas.
pl: Ta funkcja podkreśla nagłówki i tytuły na stronie, pomagając użytkownikom szybko lokalizować i poruszać kluczowe obszary treści.

en: This feature increases space between letters, making text easier to distinguish and reducing visual crowding.
pl: Ta funkcja zwiększa przestrzeń między literami, ułatwiając rozróżnienie tekstu i zmniejszając wizualne stłoczenie.

en: This feature increases spacing between words to improve readability for users with dyslexia or cognitive impairments.
pl: Ta funkcja zwiększa odstępy między słowami, aby poprawić czytelność użytkowników z dysleksją lub zaburzeniami poznawczymi.

en: This feature increases the contrast between text and background, making content easier to read for users with low vision.
pl: Ta funkcja zwiększa kontrast między tekstem a tłem, co ułatwia odczytanie treści dla użytkowników o niskiej wizji.

en: This feature increases the size of the text throughout the website to help users with vision difficulties read content more comfortably.
pl: Ta funkcja zwiększa rozmiar tekstu w całej stronie internetowej, aby pomóc użytkownikom z trudnościami w wizji, czytać treść bardziej wygodnie.

en: This feature is available in:
pl: Ta funkcja jest dostępna w:

en: This feature pauses animations, blinking, and flashing content to reduce motion sensitivity and distractions for users with vestibular disorders or ADHD.
pl: Ta funkcja zatrzymuje animacje, mrugając i migającą zawartość, aby zmniejszyć wrażliwość na ruch i rozproszenie uwagi dla użytkowników z zaburzeniami przedsionkowymi lub ADHD.

en: This feature provides a text magnifier that enlarges text under the cursor, helping users read small or dense text with ease.
pl: Ta funkcja zapewnia luźność tekstu, która powiększa tekst pod kursorem, pomagając użytkownikom z łatwością czytać mały lub gęsty tekst.

en: This feature removes color saturation from the site, creating a grayscale experience that can reduce distractions and assist users with color sensitivity or color blindness.
pl: Ta funkcja usuwa nasycenie kolorów z witryny, tworząc wrażenia w skali szarości, które może zmniejszyć rozproszenie uwagi i pomóc użytkownikom w wrażliwości kolorów lub ślepotę kolorów.

en: This feature replaces decorative or complex fonts with simpler, more readable ones to improve legibility.
pl: Ta funkcja zastępuje dekoracyjne lub złożone czcionki prostszymi, bardziej czytelnymi, aby poprawić czytelność.

en: This feature shows image alt text as a tooltip, helping screen reader users and others understand the content of visual elements.
pl: Ta funkcja pokazuje tekst obrazu alt jako podpowiedź, pomagając użytkownikom czytnika ekranu i inni zrozumieć zawartość elementów wizualnych.

en: This is the default and most widely used design of the accessibility widget – tried, tested, and reliable across all devices.
pl: To jest domyślny i najczęściej używany projekt widgetu dostępności – sprawdzony, testowany i niezawodny na wszystkich urządzeniach.

en: This will be only Works on Position for "Bottom Left" and "Bottom Right"
pl: To będzie działać tylko dla pozycji "Dół Lewy" i "Dół Prawy"

en: This will only work on position for %1$s and %2$s
pl: To będzie działać tylko dla pozycji %1$s i %2$s

en: Title Colors
pl: Kolory Tytułów

en: Title Colors should not be empty.
pl: Kolory Tytułów nie mogą być puste.

en: Title Highlighting
pl: Podświetlenie Tytułów

en: To Scan All Page Or Group Of Pages, Please
pl: Aby zeskanować całą stronę lub grupę stron, proszę

en: To discontinue using this plugin, please cancel your active subscription by clicking the button below.
pl: Aby zaprzestać za pomocą tej wtyczki, anuluj aktywną subskrypcję, klikając przycisk poniżej.

en: To enable all accessibility widgets and features, you need to purchase a plan. Choose the perfect plan for your website needs.
pl: Aby włączyć wszystkie widżety i funkcje dostępności, musisz kupić plan.Wybierz idealny plan potrzeb dla Twojej witryny.

en: To enable the Free plan, go to the Plan page and click on the Free button. Once clicked, a form will appear. Fill in all the required details, and the widget will automatically be displayed on the front end.
pl: Aby włączyć bezpłatny plan, przejdź do strony planu i kliknij przycisk DARMOWY.Po kliknięciu pojawi się formularz.Wypełnij wszystkie wymagane szczegóły, a widżet będzie automatycznie wyświetlany z przodu.

en: To ensure your site is accessible and user-friendly, add an Accessibility Assistance link to your footer menu:
pl: Aby upewnić się, że Twoja witryna jest dostępna i przyjazna dla użytkownika, dodaj link do pomocy dostępności do swojego menu stopki:

en: To make the widget visible, enable and save the accessibility settings.
pl: Aby widżet był widoczny, włącz i zapisz ustawienia dostępności.

en: Top Left
pl: Góra Lewa

en: Top Right
pl: Góra Prawa

en: Total Counts
pl: Całkowita liczba

en: Total Counts Icon
pl: Ikona całkowitych liczby

en: Try
pl: Próbować

en: Try Accessibility Assistant for free and instantly boost accessibility
pl: Wypróbuj asystenta dostępności za darmo i natychmiast zwiększyć dostępność

en: Unlimited impressions and unrestricted widget visibility
pl: Nieograniczone wrażenia i nieograniczona widoczność widżetu

en: Unlimited impressions on any plans and unrestricted widget visibility
pl: Nieograniczone wrażenia na temat wszelkich planów i nieograniczonej widoczności widżetu

en: Unlock Full Accessibility Features
pl: Odblokuj pełne funkcje dostępności

en: Unlock full functionality by upgrading to a paid plan
pl: Odblokuj pełną funkcjonalność, zaktualizując się do płatnego planu

en: Unlock insights and free access to our accessibility plugin by submitting your details below.
pl: Odblokuj spostrzeżenia i bezpłatny dostęp do naszej wtyczki dostępności, przesyłając swoje dane poniżej.

en: Upgrade Plan
pl: Plan aktualizacji

en: Upgrade your plan to enable this feature
pl: Uaktualnij swój plan, aby włączyć tę funkcję

en: Usage Guide
pl: Przewodnik Użytkowania

en: Use Default Functionalities of Widget
pl: Użyj Domyślnych Funkcjonalności Widgetu

en: Use language variables for seamless multilingual store integration
pl: Używaj zmiennych językowych do bezproblemowej integracji sklepów wielojęzycznych

en: Useful Links
pl: Przydatne Linki

en: Useful Links should not be empty.
pl: Przydatne Linki nie mogą być puste.

en: User Guide
pl: Przewodnik Użytkownika

en: User Interaction with Features
pl: Interakcja użytkownika z funkcjami

en: Utility Settings
pl: Ustawienia Narzędzi

en: Verify
pl: Zweryfikować

en: Verify Widget & Remove Branding
pl: Zweryfikuj widget i usuń branding

en: Verify your email
pl: Sprawdź swój e -mail

en: Video Hide
pl: Ukryj Wideo

en: Video Hide should not be empty.
pl: Ukrywanie Wideo nie może być puste.

en: View Plans & Pricing
pl: Zobacz plany i ceny

en: Virtual Keyboard
pl: Wirtualna klawiatura

en: Visible
pl: Widoczny

en: Visual Customization Controllers
pl: Kontrolery Dostosowania Wizualnego

en: Visual Enhancements
pl: Ulepszenia wizualne

en: Visually Impaired
pl: Upośledzony wizualnie

en: Visually Impaired should not be empty.
pl: Upośledzony wizualnie nie powinien być pusty.

en: Voice Commands should not be empty.
pl: Komendy Głosowe nie mogą być puste.

en: Voice Navigation
pl: Nawigacja Głosowa

en: Voice Navigation and Talk & Type Controls
pl: Nawigacja Głosowa i Kontrola Mów i Pisz

en: Want to remove branding for free?
pl: Chcesz usunąć branding za darmo?

en: We have an Exciting Offer for you:
pl: Mamy dla Ciebie ekscytującą ofertę:

en: Welcome Banner Image
pl: Obraz Banera Powitalnego

en: Welcome to Accessibility Assistant
pl: Witamy w Assistant Accessibility

en: Welcome to Accessibility by CartCoders
pl: Witamy w Dostępności od CartCoders

en: Welcome to: Accessibility Assistant
pl: Witamy w Assistant Accessibility

en: What does this plugin help with?
pl: W czym pomaga ta wtyczka?

en: What's included
pl: Co jest zawarte

en: Widget Content / Appearance
pl: Zawartość / wygląd widgetu

en: Widget Icon
pl: Ikona widgetu

en: Widget Opens
pl: Widżet otwiera się

en: Widget Opens Icon
pl: Widżet otwiera ikonę

en: Widget Option
pl: Opcje Widgetu

en: Widget Option:
pl: Opcje Widgetu:

en: Widget Size
pl: Rozmiar widżetu

en: Widget Size Customization & Positioning
pl: Dostosowywanie i pozycjonowanie rozmiaru widżetu

en: Widget Title on Hover
pl: Tytuł widgetu po najechaniu myszką

en: With Accessibility Assistant, blind and visually impaired people have the ease of access to become more independent and integration with the Digital world, which replicates their daily lives
pl: Dzięki Asystentowi Dostępności osoby niewidome i niedowidzące mają łatwy dostęp do większej niezależności i integracji ze światem cyfrowym, który odzwierciedla ich codzienne życie

en: Word Spacing
pl: Odstępy Między Słowami

en: Word Spacing should not be empty.
pl: Odstępy Między Słowami nie mogą być puste.

en: Year
pl: Rok

en: Yearly
pl: Roczny

en: You can place "#add-aacc-link" as link
pl: Możesz umieścić „#add-aacc-link” jako link

en: You can place %s as a link.
pl: Możesz umieścić %s jako link.

en: You can place <strong>%s</strong> as link
pl: Możesz umieścić <strong>%s</strong> jako link

en: You have admin access
pl: Masz dostęp administratora

en: You're on a %s plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
pl: Korzystasz z planu %s! Odblokuj jeszcze więcej funkcji i opcji dostosowywania, dokonując aktualizacji już dziś.

en: You're on a Growth plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
pl: Jesteś na planie wzrostu!Odblokuj jeszcze więcej funkcji i opcji dostosowywania, aktualizując dzisiaj.

en: You're on a Scale plan! Unlock even more powerful features and tools by upgrading today.
pl: Jesteś w planie skali!Odblokuj jeszcze mocniejsze funkcje i narzędzia, aktualizując dzisiaj.

en: You're on the %s plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
pl: Korzystasz z planu %s! Skorzystaj z priorytetowej pomocy technicznej i ekskluzywnych zaawansowanych funkcji ułatwień dostępu, dokonując aktualizacji już dziś.

en: You're on the %s plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
pl: Korzystasz z planu %s! Odblokuj zaawansowane narzędzia ułatwień dostępu, aktualizując je już dziś.

en: You're on the Established plan! You already have access to our top-tier features and tools.
pl: Jesteś na ustalonym planie!Masz już dostęp do naszych funkcji i narzędzi najwyższego poziomu.

en: You're on the Free plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
pl: Jesteś na darmowym planie!Odblokuj potężne narzędzia dostępności, aktualizując już dziś.

en: You're on the Premium plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
pl: Jesteś w planie premium!Ciesz się wsparciem priorytetowym i ekskluzywnymi funkcjami zaawansowanej dostępności, aktualizując już dziś.

en: Your Current Plan
pl: Twój obecny plan

en: Your Email
pl: Twój e -mail

en: Your Mobile Number
pl: Twój numer telefonu komórkowego

en: Your Name
pl: Twoje imię

en: Your Website URL
pl: Twoja witryna URL

en: for free and instantly boost accessibility
pl: za darmo i natychmiast zwiększ dostępność

en: if you enable this option, your floating widget will be hidden and footer link option will be enabled though you need to add the link.
pl: Jeśli włączysz tę opcję, Twój pływający widget zostanie ukryty, a opcja linku w stopce zostanie aktywowana, ale musisz dodać link.

en: pages
pl: strony

en: toggle button
pl: przełącznik

en: vs Monthly
pl: vs Miesięcznie

en: vs Monthly!
pl: vs miesięcznie!

en: you can placed %s as link
pl: możesz umieścić %s jako link
