Accessibility Assistant 1.3.2 - en to ps translation catalogue (498 entries)

en: Accessibility Assistant
ps: د لاسرسي مرستندویه

note: Author URI of the plugin
en: 
    With Accessibility Assistant, blind and visually impaired people have the ease of access to become more independent and integration with the Digital world, which replicates their daily lives
ps: 
    د لاسرسي مرستندویه سره، ړانده او کمزوري لید لرونکي خلک کولای شي اسانه لاسرسی ولري، خپلواکي ترلاسه کړي او د ډیجیټل نړۍ سره یوځای شي، چې د دوی ورځنی ژوند اسانه کوي.

en: Please uninstall this plugin and reinstall it.
ps: مهرباني وکړئ دا پلگین له منځه یوسئ او بیا یې نصب کړئ.

en: Accessibility
ps: لاسرسی

en: Languages
ps: ژبې

en: Edit Languages
ps: ژبې سمول

en: Plan
ps: پلان

en: User Guide
ps: د کارونکي لارښود

en: Accessibility Assistant Logo
ps: د لاسرسي مرستندویه لوګو

en: Accessibility by CartCoders
ps: د CartCoders لخوا لاسرسي

en: pages
ps: پاڼې

en: Settings
ps: ترتیبات

en: Widget Option
ps: ویجټ اختیار

en: Enable /Disable
ps: فعال / غیر فعال کړئ

en: Do you want to put as link?
ps: ایا غواړئ دا د لینک په توګه وکاروئ؟

en: Accessibility Assistance
ps: د لاسرسي مرسته

en: you can placed %s as link
ps: تاسو کولی شئ %s د لینک په توګه وکاروئ

en: Choose Design
ps: ډیزاین وټاکئ

en: Default Design
ps: اصلي ډیزاین

en: Custom Design
ps: خپل ډیزاین

en: Mobile View Design
ps: د موبایل لید ډیزاین

en: Position
ps: موقعیت

en: Desktop Position
ps: د ډیسټاپ موقعیت

en: Top Left
ps: پورته چپ

en: Top Right
ps: پورته ښی

en: Middle Left
ps: منځ چپ

en: Middle Right
ps: منځ ښی

en: Bottom Left
ps: لاندې چپ

en: Bottom Right
ps: لاندې ښی

en: Mobile Position
ps: د موبایل موقعیت

en: Padding
ps: پیډینګ

en: This will be only Works on Position for "Bottom Left" and "Bottom Right"
ps: دا یوازې د "لاندې چپ" او "لاندې ښی" موقعیتونو لپاره کار کوي

en: Enable/Disable Features
ps: برخې فعال/غیر فعال کړئ

en: Keyboard Nav
ps: کیبورډ نیویګیشن

en: Cursor
ps: کرسر

en: Saturation Modes
ps: د سنتریت حالتونه

en: Contrast
ps: تضاد

en: Bigger Text
ps: لوی متن

en: Highlight Links
ps: لینکونه روښانه کړئ

en: Font Readability
ps: د فونټ لوستلو وړتیا

en: Focus Mask
ps: د تمرکز ماسک

en: Title Highlighting
ps: سرلیک روښانه کول

en: Text Enhancer
ps: د متن ښه کوونکی

en: Image Alt Tooltip
ps: د انځور Alt ټوټیپ

en: Stop Animation
ps: انیمیشن ودروئ

en: Word Spacing
ps: د کلمو واټن

en: Letter Spacing
ps: د تورو واټن

en: Line Height
ps: د کرښې لوړوالی

en: Alignment
ps: سمون

en: Image/Video Hide
ps: انځور/ویډیو پټول

en: Text Speech
ps: د متن غږول

en: Adjust Text Colors
ps: د متن رنګونه تنظیم کړئ

en: Adjust Title Colors
ps: د سرلیک رنګونه تنظیم کړئ

en: Adjust Background Colors
ps: د شالید رنګونه تنظیم کړئ

en: Mute Sounds
ps: غږونه غلي کړئ

en: Content Scaling
ps: د منځپانګې پیمانه کول

en: GIF Hide
ps: GIF پټول

en: Read Mode
ps: د لوستلو حالت

en: Useful Links
ps: ګټور لینکونه

en: Highlight Hover
ps: د هوور روښانه کول

en: Highlight Focus
ps: د تمرکز روښانه کول

en: Big Black Cursor
ps: لوی تور کرسر

en: Profile Options
ps: د پروفایل اختیارونه

en: Voice Navigation
ps: د غږ نیویګیشن

en: Talk & Type
ps: غږ او ټایپ

en: Color Blind Options
ps: د رنګ نابینا اختیارونه

en: Color Schema
ps: د رنګ سکیمه

en: Controller Background
ps: د کنټرولر شالید

en: Text and Layout Font
ps: د متن او ترتیب فونټ

en: Accent and Logo Elements
ps: اکسینټ او لوګو عناصر

en: Save
ps: خوندي کړئ

en: Have questions or need assistance? %s
ps: پوښتنې لرئ یا مرستې ته اړتیا لرئ؟ %s

en: Contact us
ps: موږ سره اړیکه ونیسئ

en: Sorry, You can not update....
ps: بخښنه غواړو، تاسو نشئ کولی تازه کړئ....

en: Keyboard should not be empty.
ps: کیبورډ باید تش نه وي.

en: Big Cursor should not be empty.
ps: لوی کرسر باید تش نه وي.

en: Reading Guide Color should not be empty.
ps: د لوستلو لارښود رنګ باید تش نه وي.

en: High saturation should not be empty.
ps: لوړ سنتریت باید تش نه وي.

en: Low saturation should not be empty.
ps: ټیټ سنتریت باید تش نه وي.

en: Desaturate should not be empty.
ps: بې رنګه کول باید تش نه وي.

en: Invert Colors should not be empty.
ps: رنګونه بدلول باید تش نه وي.

en: Dark Contrast should not be empty.
ps: تیاره تضاد باید تش نه وي.

en: Light Contrast should not be empty.
ps: روښانه تضاد باید تش نه وي.

en: Bigger Text should not be empty.
ps: لوی متن باید تش نه وي.

en: Highlight Links should not be empty.
ps: لینکونه روښانه کول باید تش نه وي.

en: Word Spacing should not be empty.
ps: د کلمو واټن باید تش نه وي.

en: Letter Spacing should not be empty.
ps: د تورو واټن باید تش نه وي.

en: Line Height should not be empty.
ps: د کرښې لوړوالی باید تش نه وي.

en: Left Alignment should not be empty.
ps: چپ سمون باید تش نه وي.

en: Alignment should not be empty.
ps: سمون باید تش نه وي.

en: Center should not be empty.
ps: منځ باید تش نه وي.

en: Readable Fonts should not be empty.
ps: لوستل کېدونکي فونټونه باید تش نه وي.

en: Reading Mask should not be empty.
ps: د لوستلو ماسک باید تش نه وي.

en: Highlight Titles should not be empty.
ps: سرلیکونه روښانه کول باید تش نه وي.

en: Text Enhancer should not be empty.
ps: د متن ښه کوونکی باید تش نه وي.

en: Image Alt Tooltip should not be empty.
ps: د انځور Alt ټوټیپ باید تش نه وي.

en: Text Colors should not be empty.
ps: د متن رنګونه باید تش نه وي.

en: Title Colors should not be empty.
ps: د سرلیک رنګونه باید تش نه وي.

en: Background Colors should not be empty.
ps: د شالید رنګونه باید تش نه وي.

en: Mute Sounds should not be empty.
ps: غږونه غلي کول باید تش نه وي.

en: Content Scaling should not be empty.
ps: د منځپانګې پیمانه کول باید تش نه وي.

en: GIF Hide should not be empty.
ps: GIF پټول باید تش نه وي.

en: Read Mode should not be empty.
ps: د لوستلو حالت باید تش نه وي.

en: Useful Links should not be empty.
ps: ګټور لینکونه باید تش نه وي.

en: Highlight Hover should not be empty.
ps: د هوور روښانه کول باید تش نه وي.

en: Highlight Focus should not be empty.
ps: د تمرکز روښانه کول باید تش نه وي.

en: Big Black Cursor should not be empty.
ps: لوی تور کرسر باید تش نه وي.

en: Profile Settings should not be empty.
ps: د پروفایل تنظیمات باید تش نه وي.

en: Voice Commands should not be empty.
ps: د غږ قوماندې باید تش نه وي.

en: Talk and Type should not be empty.
ps: غږ او ټایپ باید تش نه وي.

en: Color Blind should not be empty.
ps: د رنګ نابینا باید تش نه وي.

en: Image Hide should not be empty.
ps: انځور پټول باید تش نه وي.

en: Video Hide should not be empty.
ps: ویډیو پټول باید تش نه وي.

en: Stop Animation should not be empty.
ps: انیمیشن ودروئ باید تش نه وي.

en: Text Speech should not be empty.
ps: د متن غږول باید تش نه وي.

en: Accessibility Assistant should not be empty.
ps: د لاسرسي مرستندویه باید تش نه وي.

en: Reset All should not be empty.
ps: ټول ریسیټ باید تش نه وي.

en: Statement should not be empty.
ps: بیان باید تش نه وي.

en: Hide Interface should not be empty.
ps: انٹرفیس پټول باید تش نه وي.

en: Error!
ps: تېروتنه!

en: Success!
ps: بریالیتوب!

en: Language Controllers
ps: د ژبې کنټرولرونه

en: Back
ps: شاته

en: Set %s Default Language
ps: %s اصلي ژبه وټاکئ

en: Show Language
ps: ژبه وښایئ

en: Navigation and Interaction Controllers
ps: د نیویګیشن او تعامل کنټرولرونه

en: Big Cursor
ps: لوی کرسر

en: Reading Guide
ps: د لوستلو لارښود

en: Visual Customization Controllers
ps: د لید دودیزولو کنټرولرونه

en: High Saturation
ps: لوړ سنتریت

en: Low Saturation
ps: ټیټ سنتریت

en: Desaturate
ps: بې رنګه کول

en: Invert Colors
ps: رنګونه بدلول

en: Dark Contrast
ps: تیاره تضاد

en: Light Contrast
ps: روښانه تضاد

en: Text Customization Controllers
ps: د متن دودیزولو کنټرولرونه

en: Left Alignment
ps: چپ سمون

en: Right Alignment
ps: ښی سمون

en: Center
ps: منځ

en: Readable Fonts
ps: لوستل کېدونکي فونټونه

en: Reading Mask
ps: د لوستلو ماسک

en: Highlight Titles
ps: سرلیکونه روښانه کړئ

en: Text Colors
ps: د متن رنګونه

en: Title Colors
ps: د سرلیک رنګونه

en: Background Colors
ps: د شالید رنګونه

en: Bigblack Cursor
ps: لوی تور کرسر

en: Profile Settings
ps: د پروفایل تنظیمات

en: Talk And Type
ps: غږ او ټایپ

en: Color Blind
ps: د رنګ نابینا

en: Media Control
ps: د میژو کنټرول

en: Image Hide
ps: انځور پټول

en: Video Hide
ps: ویډیو پټول

en: Speech Support
ps: غږولو وړتیا

en: Utility Settings
ps: د استفاده کولو تنظیمات

en: Reset all
ps: ټول ریسیټ

en: Statement
ps: بیان

en: Hide Interface
ps: انٹرفیس پټول

en: Welcome Banner Image
ps: د ښه راغلاست بینر انځور

en: Welcome to Accessibility by CartCoders
ps: د CartCoders لخوا لاسرسي ته ښه راغلاست

en: 
    Thanks for choosing our app! We're here to help make your website accessible to everyone.
ps: 
    مننه چې زموږ اپلیکیشن مو غوره کړ! موږ دلته یو چې ستاسو ویب پاڼه ټولو ته د لاسرسي وړ کړو.

en: Let's start by choosing a plan that fits your needs.
ps: راځئ چې ستاسو اړتیاو ته مناسب پلان وټاکو.

note: translators: %1$s: opening bold tag, %2$s: closing bold tag
en: 
    Enjoy a %1$s5-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
ps: 
    د ټاکل شوي پلان ځانګړتیاو ته د لاسرسي لپاره د %1$s۵ ورځو وړیا آزموینه%2$s څخه خوند واخلئ:

note: translators: %1$s: opening bold tag, %2$s: closing bold tag
en: We have an Exciting Offer for you:
ps: موږ ستاسو لپاره یو زړه راښکونکی وړاندیز لرو:

en: 
    Get a %1$s29%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sProfessional Plan.%2$s
ps: 
    کله چې تاسو د %1$sمسلکي پلان%2$s غوره کړئ، د کلني ګډون لپاره %1$s۲۹٪ تخفیف%2$s ترلاسه کړئ.

en: 
    Get a %1$s40%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sPremium Plan.%2$s
ps: 
    کله چې تاسو د %1$sپریمیم پلان%2$s غوره کړئ، د کلني ګډون لپاره %1$s۴۰٪ تخفیف%2$s ترلاسه کړئ.

en: Let's Go
ps: راځئ چې پیل وکړو

en: 
    If you need further assistance, please contact us at %1$s. You can also check our %2$s for more information.
ps: 
    که تاسو نورو مرستو ته اړتیا لرئ، مهرباني وکړئ زموږ سره په %1$s اړیکه ونیسئ. تاسو کولی شئ زموږ %2$s هم وګورئ د نورو معلوماتو لپاره.

en: Usage Guide
ps: د کارونې لارښود

en: CartCoders Logo
ps: د CartCoders لوګو

en: Pages
ps: پاڼې

en: Manage Languages
ps: ژبې مدیریت کړئ

en: Name
ps: نوم

en: Code
ps: کوډ

en: Default
ps: اصلي

note: translators: %s: language name (e.g. English, French)
en: Visible
ps: ښکاره

en: Action
ps: عمل

en: %s language flag
ps: %s ژبې بیرغ

en: Default language
ps: اصلي ژبه

en: Not default language
ps: اصلي ژبه نه ده

note: translators: %s: language name (e.g. English, French)
en: Language visible
ps: ژبه ښکاره ده

en: Language hidden
ps: ژبه پټه ده

en: Edit %s language
ps: %s ژبه سمول

en: You have admin access
ps: تاسو اداري لاسرسی لرئ

en: Yearly
ps: کلنی

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: 5 days Free Trial
ps: ۵ ورځنۍ وړیا آزموینه

en: Professional
ps: مسلکي

en: 59.88
ps: ۵۹.۸۸

en: / Yearly
ps: / کلنی

en: What's included
ps: څه پکې شامل دي

en: All Basic Features
ps: ټولې اساسي ځانګړتیاوې

en: Customise Widget Position and Padding
ps: د ویجټ موقعیت او پیډینګ دودیز کړئ

en: Readable Fonts, Reading Mask, and Highlight Titles
ps: لوستل کېدونکي فونټونه، د لوستلو ماسک، او سرلیکونه روښانه کړئ

en: Text Enhancer, Image Alt Tooltip, and Stop Animation
ps: د متن ښه کوونکی، د انځور Alt ټوټیپ، او انیمیشن ودروئ

en: Change the Color Schema of Widget
ps: د ویجټ رنګ سکیمه بدله کړئ

en: Selected
ps: ټاکل شوی

en: Premium
ps: پریمیم

en: 71.88
ps: ۷۱.۸۸

en: All Professional Features
ps: ټولې مسلکي ځانګړتیاوې

en: Multiple Languages Support
ps: د څو ژبو ملاتړ

en: Text to Speech
ps: متن په غږ بدلول

en: Adjust Word & Letter Space
ps: د کلمو او تورو واټن تنظیم کړئ

en: Enable/Disable Media
ps: رسنۍ فعال/غیر فعال کړئ

en: Line Height & Alignments
ps: د کرښې لوړوالی او سمون

en: Advanced Color Adjustments (Text, Titles, Backgrounds)
ps: پرمختللي رنګ تنظیمات (متن، سرلیکونه، شالیدونه)

en: Smart Contrast for Better Readability
ps: د غوره لوستلو لپاره هوښیار تضاد

en: Content Scaling & Read Mode for Better Focus
ps: د غوره تمرکز لپاره د منځپانګې پیمانه کول او لوستلو حالت

en: Sound Muting for Distraction-Free Browsing
ps: د بې پامۍ لټون لپاره غږ غلی کول

en: Hide GIFs and Animations for Reduced Distraction
ps: د پام وړ کمښت لپاره GIFs او انیمیشنونه پټ کړئ

en: Highlight on Hover and Focus for Easier Navigation
ps: د اسانه نیویګیشن لپاره د هوور او تمرکز پر مهال روښانه کړئ

en: Big Black Cursor for Better Visibility
ps: د ښه لید لپاره لوی تور کرسر

en: Color Blind-Friendly Viewing Options
ps: د رنګ نابینا دوستانه لید اختیارونه

en: Voice Navigation and Talk & Type Controls
ps: د غږ نیویګیشن او غږ/ټایپ کنټرولونه

en: Quick Access Panel for Useful Accessibility Tools
ps: د ګټورو لاسرسي وسیلو لپاره چټک لاسرسي پینل

en: Personalized User Accessibility Profile Settings
ps: د کارونکي شخصي لاسرسي پروفایل تنظیمات

en: Enhanced Usability for All Accessibility Needs
ps: د ټولو لاسرسي اړتیاوو لپاره پرمختللې کارېدنه

en: Basic
ps: بنسټیز

en: 3.99
ps: ۳.۹۹

en: /monthly
ps: /میاشتنی

en: Use Default Functionalities of Widget
ps: د ویجټ اصلي ځانګړتیاوې وکاروئ

en: Cannot Customise Widget
ps: ویجټ نشي دودیزولی

en: Enable/Disable Widget
ps: ویجټ فعال/غیر فعال کړئ

en: Support on Email
ps: د ایمیل له لارې ملاتړ

en: 6.99
ps: ۶.۹۹

en: 9.99
ps: ۹.۹۹

en: Note:
ps: یادونه:

en: Kindly note that upon opting for a subscription plan within our app, please be informed that refunds will not be applicable. This policy applies universally to all subscription plans offered, including both monthly and yearly options. We appreciate your understanding and cooperation in adhering to our policy, as we aim to ensure consistency and fairness in all aspects of our subscription services.
ps: مهرباني وکړئ په یاد ولرئ چې زموږ په اپلیکیشن کې د ګډون پلان غوره کولو وروسته، پیسې به بیرته نه ورکول کیږي. دا پالیسي په ټولو میاشتنیو او کلنیو پلانونو باندې یو شان پلي کیږي. موږ ستاسو د پوهاوي او همکارۍ څخه مننه کوو، ځکه چې موږ غواړو په خپلو خدماتو کې ثبات او انصاف ډاډمن کړو.

en: If you require any further information or assistance, please do not hesitate to contact us. Our support team is readily available to address any queries or concerns you may have regarding our subscription plans or any other aspect of our app.
ps: که تاسو نورو معلوماتو یا مرستې ته اړتیا لرئ، مهرباني وکړئ له موږ سره اړیکه ونیسئ. زموږ د ملاتړ ټیم چمتو دی چې ستاسو هر ډول پوښتنو او اندیښنو ته ځواب ووایي.

en: Have questions or need assistance? %1$sContact us%2$s
ps: پوښتنې لرئ یا مرستې ته اړتیا لرئ؟ %1$sموږ سره اړیکه ونیسئ%2$s

en: Thank You Banner Image
ps: د مننې بینر انځور

en: Thank You for Choosing a Plan!
ps: د پلان غوره کولو لپاره مننه!

en: Get started with the Accessibility widget by enabling it in our Settings under the Widget Option section.
ps: د لاسرسي ویجټ سره پیل کولو لپاره، دا زموږ په ترتیباتو کې د ویجټ اختیار برخې لاندې فعال کړئ.

en: 1. Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget. %s
ps: ۱. ترتیباتو ته لاړ شئ او د لاسرسي ویجټ فعال کړئ. %s

en: toggle button
ps: د ټوګل تڼۍ

en: Widget Option:
ps: د ویجټ اختیار:

en: Enable
ps: فعالول

en: Disable
ps: غیر فعالول

en: 2. Click Save to apply the changes. %s
ps: ۲. د بدلونونو پلي کولو لپاره خوندي کړئ کلیک وکړئ. %s

en: Continue
ps: ادامه ورکړئ

en: Accessibility Assistant Icon
ps: د لاسرسي مرستندویه نښه

en: Overview
ps: کتنه

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done.
ps: د لاسرسي مرستندویه، په بازار کې یو مشهور محصول دی چې هر معلول شخص (کوڼ، ړوند، ګونګی، کمزوری لید، او حرکتي معلولیت) کولی شي دا اپلیکیشن د خپلو اړتیاوو پوره کولو لپاره وکاروي.

en: By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values"
ps: د اصلي ټولنیز هدف په پام کې نیولو سره، زموږ نوښتګر ټیم کار کړی او دا اپلیکیشن یې بازار ته وړاندې کړی دی. اصلي اصل دا دی "چیرته چې نوښت له ټولنیزو ارزښتونو سره مل کیږي"

en: Select Plan and Offers
ps: پلان او وړاندیزونه وټاکئ

en: Select Monthly Plan:
ps: میاشتنی پلان وټاکئ:

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 5-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
ps: د خپلو اړتیاوو سره سم میاشتنی پلان په غوره کولو پیل وکړئ. هر پلان مختلف ځانګړتیاوې او دودیزولو اختیارونه وړاندې کوي. ستاسو ټاکل شوی پلان به دا وټاکي چې تاسو په ویجټ کې کومو ځانګړتیاوو ته لاسرسی لرئ. سربیره پردې، د ۵ ورځو وړیا آزموینې څخه خوند واخلئ ترڅو ټولې ځانګړتیاوې وپلټئ او د خپل پلورنځي لاسرسی لوړ کړئ.

en: Select Yearly Plan:
ps: کلنی پلان وټاکئ:

en: Choose the annual plan that best fits your needs. Each plan provides a variety of features and customization options. Your selected plan will determine the features available in the widget. Plus, take advantage of a complimentary year to explore all the features and boost your store's accessibility.
ps: هغه کلنی پلان غوره کړئ چې ستاسو اړتیاوو سره سم وي. هر پلان مختلف ځانګړتیاوې او دودیزولو اختیارونه وړاندې کوي. ستاسو ټاکل شوی پلان به دا وټاکي چې په ویجټ کې کومې ځانګړتیاوې شتون لري. برسیره پردې، د یو وړیا کال څخه ګټه واخلئ ترڅو ټولې ځانګړتیاوې وپلټئ او د خپل پلورنځي لاسرسی لوړ کړئ.

en: How to Enable/Disable Widget
ps: ویجټ څنګه فعال/غیر فعال کړو

en: Customers will be provided with the option of accessing the plugin for accessing the advanced features. Through which the customer can enable/disable the functionality and access the application on his system.
ps: پیرودونکو ته به د پرمختللو ځانګړتیاوو ته د لاسرسي لپاره د پلگین کارولو اختیار ورکړل شي. له لارې یې پیرودونکي کولی شي فعالیت فعال/غیر فعال کړي او په خپل سیسټم کې اپلیکیشن ته لاسرسی ومومي.

en: You can place %s as a link.
ps: تاسو کولی شئ %s د لینک په توګه ځای په ځای کړئ.

en: This feature is available in:
ps: دا ځانګړتیا په لاندې پلانونو کې شتون لري:

en: Basic Plan
ps: بنسټیز پلان

en: Professional Plan
ps: مسلکي پلان

en: Premium Plan
ps: پریمیم پلان

en: The %1$s "Choose Design" %2$s option empowers merchants to select from a variety of design styles for our widget, tailoring it to their unique preferences and needs.
ps: د %1$s "ډیزاین وټاکئ" %2$s اختیار سوداګرو ته ځواک ورکوي چې زموږ د ویجټ لپاره مختلف ډیزاین سټایلونه وټاکي، دا د دوی ځانګړي غوره توبونو او اړتیاوو سره سم تنظیموي.

en: Mobile Design
ps: د موبایل ډیزاین

en: Customise Position
ps: موقعیت دودیز کړئ

en: The %1$s "Customize Position" %2$s feature enables merchants to tailor the exact placement of our widget, ensuring it perfectly fits their site layout and design vision.
ps: د %1$s "موقعیت دودیز کړئ" %2$s ځانګړتیا سوداګرو ته وړتیا ورکوي چې زموږ د ویجټ دقیق ځای پرځای کول تنظیم کړي، دا ډاډ ورکوي چې دا د دوی سایټ ترتیب او ډیزاین لید سره په بشپړ ډول سمون لري.

en: This will only work on position for %1$s and %2$s
ps: دا به یوازې د %1$s او %2$s موقعیت لپاره کار وکړي

en: Plan Specific Features
ps: د پلان ځانګړي ځانګړتیاوې

en: %1$s - Features%2$s
ps: %1$s - ځانګړتیاوې%2$s

en: Enable Disable Features
ps: ځانګړتیاوې فعال/غیر فعال کړئ

en: Ease of access to change the background/font color
ps: د شالید/فونټ رنګ بدلولو لپاره اسانه لاسرسی

en: Finally, access the settings to change the background and font colors. This step lets you personalize the widget's appearance, ensuring it matches your brand's style or enhances readability for users. Select your preferred colors and apply them to make the widget visually appealing and accessible.
ps: په پای کې، د شالید او فونټ رنګونو بدلولو لپاره ترتیباتو ته لاسرسی ومومئ. دا مرحله تاسو ته اجازه درکوي د ویجټ بڼه شخصي کړئ، ډاډ ترلاسه کړئ چې دا ستاسو د برانډ سټایل سره سمون لري یا د کاروونکو لپاره لوستل اسانه کوي. خپل غوره رنګونه وټاکئ او د ویجټ لید په زړه پورې او د لاسرسي وړ کولو لپاره یې پلي کړئ.

en: Have questions or need assistance? <a href="%s" target="_blank">Contact us</a>
ps: پوښتنې لرئ یا مرستې ته اړتیا لرئ؟ <a href="%s" target="_blank">موږ سره اړیکه ونیسئ</a>

en: Unlock full functionality by upgrading to a paid plan
ps: د تادیې پلان ته لوړولو سره د بشپړ فعالیت څارنه وکړئ

en: Unlock Full Accessibility Features
ps: د بشپړ لاسرسي ب features ه خلاص کړئ

en: To enable all accessibility widgets and features, you need to purchase a plan. Choose the perfect plan for your website needs.
ps: د لاسرسي ټولو غونډیو او ب features و ته وړتیا ورکړئ، تاسو اړتیا لرئ یو پلان واخلئ.ستاسو د ویب پا for ې اړتیاو لپاره مناسب پلان غوره کړئ.

en: Get started with a plan that matches your requirements:
ps: د هغه پلان سره پیل وکړئ چې ستاسو اړتیاوې سره مل وي:

en: Start with a %1$s5-day free trial%2$s to experience all features:
ps: د ټول ب feat و وړیا آزموینې لپاره د٪ 1 $ S5 ورځو لخوا 3 $ ډالرو سره پیل کړئ:

en: Start Your Accessibility Journey:
ps: خپل د لاسرسي سفر پیل کړئ:

en: Full access to %1$sall accessibility widgets%2$s and features
ps: ٪ 1 1 ډالرو د لاسرسي پراخه لاسرسي کې بشپړ لاسرسي٪ 2 $ S او ب features ې

en: Priority support and regular updates
ps: د لومړیتوب ملاتړ او منظم تازه معلومات

en: All widgets and advanced features require an active plan. %1$sCompare plans%2$s to find your perfect fit.
ps: ټول غونډټونه او پرمختللي ب features ې فعال پلان ته اړتیا لري.٪ 1 $ S SCAPARE پروسې د خپل مناسب فټ موندلو لپاره.

en: View Plans & Pricing
ps: پلانونه وګورئ او قیمتونه

en: Need help deciding? Contact us at %1$s or check our %2$s for detailed feature comparisons.
ps: په پریکړه کولو کې مرستې ته اړتیا لري؟له موږ سره اړیکه ونیسئ په٪ 1 $ S کې یا زموږ٪ 2 $ S وګورئ چې د تفلقي ب feature و پرتله کولو لپاره 2 $ S 2 $ S وګورئ.

en: Fast Chat Support during business hours
ps: د سوداګرۍ ساعتونو په جریان کې د ګړندي چیټ ملاتړ

en: Startup Plan
ps: د پیل پلان

en: All Features of Startup Plan
ps: د پیل پلان ټولې ب features ې

en: Change Widget Color & Positioning
ps: د کاروونکي رنګ او موقعیت بدلول

en: Image alt Tooltip
ps: عکس العمل

en: All Features of Growth Plan
ps: د ودې پلان ټولې ب features ې

en: Support for 100+ Languages
ps: د 100+ ژبو ملاتړ

en: Widget Size Customization & Positioning
ps: د ویجټ اندازه ډیزاین او موقعیت

en: Accessibility Profiles & Settings
ps: د لاسرسي پروفایلونه او تنظیمات

en: Content Scaling & Content Spacing
ps: د مینځپانګې سکیلینګ او مینځپانګه فاصله

en: Content Adjustment & Color Blind Feature
ps: د مینځپانګې تنظیم او رنګ ړوند ب feature ه

en: Text to Speech & Sounds Enable/Disable
ps: بیان ته متن او غږونو ته وړ / غیر فعال کړئ

en: Image, Video & GIF Enable/Disable
ps: عکس، ویډیو او GIF فعال / غیر فعال کړئ

en: Color Adjustments
ps: رنګ اصلاحات

en: Content Adjustments
ps: د مینځپانګې تعدیلات

en: Keyboard Navigation
ps: کیورډ چلول

en: Accessibility Statement
ps: د لاسرسي بیان

en: Restricted Brand Customization
ps: د نښه کولو منع شوي دودیز کول

en: Plans
ps: پلانونه

en: To discontinue using this plugin, please cancel your active subscription by clicking the button below.
ps: د دې پلګین په کارولو سره بولۍ لپاره، مهرباني وکړئ د لاندې ت button ۍ په کلیک کولو سره خپل فعال ګډون لغوه کړئ.

en: Startup
ps: پیلول

en: How to cancel your subscription
ps: ستاسو د ګډون لغوه کولو څرنګوالی

en: Navigate to the Plan page and click on the Cancel Subscription button
ps: د پلان پا page ې ته لاړشئ او د منسوخیدو د شنډولو ت button ۍ باندې کلیک وکړئ

en: Cancel Plan
ps: پلان لغوه کړئ

en: Start a 5-Day Free Trial for
ps: د 5 ورځو وړیا محاکمې لپاره پیل کړئ

en: Accessibility PRO-Widget
ps: د لاسرسي پروبیس

en: Total Counts
ps: ټول حسابونه

en: Total Counts Icon
ps: ټول حسابونه

en: Widget Opens
ps: ویجټ په لاره اچوي

en: Widget Opens Icon
ps: ویجټ د آیکون آیکون پرانیست

en: Events-Clicked
ps: پیښې کلیک شوي

en: Analysis Overview
ps: تحلیل کتنه

en: Most 5 Used Feature Analytics
ps: ډیری 5 کارول شوي ب feature ه تحلیل

en: User Interaction with Features
ps: د ب features و سره د کارونکي متقابل عمل

en: Keyboard Nav Icon
ps: د کیبورډ بل عکس

en: Cursor Icon
ps: کرسر آیکون

en: High Saturation Icon
ps: د لوړو سناتور عکس

en: Low Saturation Icon
ps: د ټیټوټ ټیټ عکس

en: Desaturate Icon
ps: دباندې هیکون

en: Contrast +
ps: برعکس +

en: Contrast Icon
ps: برعکس عکس

en: Bigger Text Icon
ps: لوی متن عکس

en: Dashboard
ps: ډشبورډ

en: Big black Cursor
ps: لوی تور ځری

en: Upgrade your plan to enable this feature
ps: خپل پلان د دې ب feature ې فعالولو لپاره نوي کړئ

en: Unlimited impressions and unrestricted widget visibility
ps: غیر محدود تاثیرات او غیر منظم شوي کارونه لید

en: Save the changes to the <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file.
ps: د <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

en: Seizure Safe
ps: خوندي ضبط خوندي

en: Seizure Safe should not be empty.
ps: خوندي ضبط خوندي باید خالي نه وي.

en: Simplifies the layout and focuses on text for easier reading, removing distractions like sidebars and ads.
ps: د اسانه لوستلو لپاره ترتیب ساده کړئ او د اسانه لوستلو لپاره متن تمرکز کوي، لکه د سیوري او اعلاناتو په څیر د تحمیماتو لرې کول.

en: Smart Contrast
ps: سمدستي برعکس

en: Smart Contrast should not be empty.
ps: سمارټ برخلیک باید خالي نه وي.

en: Standard support via email and live chat during business hours
ps: د سوداګرۍ ساعتونو په جریان کې د بریښنالیک او ژوندی خبرې له لارې معیاري ملاتړ

en: Start a 7-Day Free Trial for
ps: لپاره د 7 ورځو وړیا آزموینې پیل کړئ

en: Supports 100+ languages with automatic translation
ps: د اتوماتیک ژباړې سره 100+ ژبو ملاتړ کوي

en: Text enhancer for clarity, image alt tooltips, and option to stop animations
ps: د روښانه کولو لپاره متن لوړولو لپاره د متن لوړول، او د حرکتونو مخه نیولو لپاره اختیار

en: The <strong>Language Sorting</strong> feature allows you to customize the order in which languages appear on your Language page and in the Widget. Simply use the up and down arrows beside each language to rearrange them according to your preference. Once you're happy with the order, click Save Ranking to apply the changes. The languages will then appear in the same order across your storefront and Widget, providing a consistent experience for your users.
ps: <<<< ژبه ترتیب کول </ strout> ب feature ه تاسو ته اجازه درکوي هغه ترتیب تنظیم کړئ چې په کوم ژبو ستاسو د ژبې پا and ه او په ویجټ کې څرګندیږي.په ساده ډول د هرې ژبې تر څنګ د دوی تر څنګ د دوی د غوره توب تر څنګ د دوی د خوښې سره د دوی د بیا رغونې لپارهیوځل چې تاسو د سپارښتنې سره خوښ یاست، د بدلونونو پلي کولو لپاره درجه بندي کلیک وکړئ.ژبو به بیا ستاسو د پلورنځي فرنس او ​​ویجټ په اوږدو کې په ورته ترتیب کې څرګند شي، ستاسو د کاروونکو لپاره دوامداره تجربه چمتو کوي.

en: The <strong>Language Variable</strong> feature allows your widget to automatically adapt to the language selected on your website. When enabled, the widget will detect and match the site's active language - ensuring a seamless and consistent experience for users navigating your site in different languages. This is especially helpful if your store already includes a language selector, as it improves accessibility and ensures that the widget content is always shown in the user’s preferred language without any extra configuration.
ps: << قوي> د ژبې متغیر </ strad> فیچر ستاسو ویجیټ ته اجازه ورکوي چې په اتوماتيک ډول ستاسو په ویب پا on ه کې ټاکل شوي ژبې ته چمتو کړي.کله چې فعال شي، ویجټ به د ساحې فعاله ژبې کشف او سره مل وي - د کاروونکو لپاره بې بنسټه او دوامداره تجربه په مختلفو ژبو کې ستاسو سایټ سفر کوي.دا په ځانګړي توګه مرسته کوي که چیرې ستاسو پلورنځي شتون ولري د ژبې انتخابوونکی شامل وي، ځکه چې دا لاسرسی نه ښه کوي او ډاډ ورکوي چې د کاروونې مینځپانګه تل د کارونکي غوره توب کې وي پرته له کوم اضافي ترتیب څخه پرته.

en: This feature aligns all text to the left, avoiding center or justified text which can be harder to read for people with dyslexia or cognitive challenges.
ps: دا ب feature ه کی left ه ته ټول متن طبقه بندي کوي، د مرکز یا توجیه شوي متن څخه مخنیوی کوم چې د خلکو لپاره د ډیسکلکسیا یا ادراکي ننګونو سره د خلکو لپاره لوستل سخت وي.

en: This feature hides images and videos to help users who are easily distracted or sensitive to visual media focus better on the text.
ps: دا قضیه د کاروونکو سره د مرستې لپاره عکسونه او ویډیوګانې پټوي څوک چې په اسانۍ سره متناسب دي یا د لید میډیا ته حساس دي چې په متن کې غوره وي.

en: This feature highlights all links on the page with a border or background, making them easier to identify and click.
ps: دا ب tak ه د پولې یا شالید سره په پا on ه کې ټولې لینکونه روښانه کوي، د پیژندلو او کلیک کولو لپاره یې اسانه کول اسانه کوي.

en: This feature highlights headings and titles across the page, helping users quickly locate and navigate key content areas.
ps: دا ب features ه په پا on ه کې سرلیکونه او سرلیکونه روښانه کوي، چې د کاروونکو سره مرسته کوي ژر تر ژره ومومي او کلیدي مینځپانګې سیمې نیولی شي.

en: This feature increases space between letters, making text easier to distinguish and reducing visual crowding.
ps: دا بیه د لیکونو تر مینځ فضا زیاتوي، د متن څخه د لید لید کولو او د لید لید کمولو لپاره اسانه کول.

en: This feature increases spacing between words to improve readability for users with dyslexia or cognitive impairments.
ps: دا بیه د ټکو تر مینځ واټن زیاتوي ترڅو د ډیسیلیکسیا یا ادراکي معلولیت لرونکو خلکو لپاره د ستراتیژیو لپاره چمتووالی ونیسي.

en: This feature increases the contrast between text and background, making content easier to read for users with low vision.
ps: دا ب feature ه د متن او شالید ترمینځ توپیر ډیروي، د ټیټ لید سره د کاروونکو لپاره لوستل اسانه دي.

en: This feature increases the vertical spacing between lines of text, making content more readable and less dense.
ps: دا ب feature ه د متن د لینونو تر مینځ عمودي فاصله وده کوي، د مینځپانګې ډیر د لوستلو او لږ ګوس.

en: This feature offers users multiple predefined accessibility profiles. Each profile includes a set of accessibility features tailored to specific needs. When a user selects a profile, all the associated features are automatically enabled.
ps: دا ب features ه د کاروونکو ډیری ټاکل شوي لاسرسي پروفایلونه وړاندې کوي.هر پروفایل د لاسرسي ب Features و سیټ ځانګړي اړتیاو سره جوړ شوی دی.کله چې یو کاروونکي پروفایل غوره کړي، ټولې اړیکې په اوتومات ډول فعال شوي.

en: This feature pauses animations, blinking, and flashing content to reduce motion sensitivity and distractions for users with vestibular disorders or ADHD.
ps: دا ب feature ه د حرکت کولو، تنګولو، او د پوښښ لپاره د مینځپانګې او خنډونو کمولو ځنډوي او د واسټری اختلالاتو یا اډهډ سره د کاروونکو حساسیتونو او خنډونو کمولو لپاره مینځپانګه

en: This feature provides a text magnifier that enlarges text under the cursor, helping users read small or dense text with ease.
ps: دا ب feature ه یو متن میکسیفر چمتو کوي چې د ځری لاندې متن ضمیمه کوي، د کاروونکو سره مرسته کوي په اسانۍ سره کوچني یا ګنز متن ولولئ.

en: This feature removes color saturation from the site, creating a grayscale experience that can reduce distractions and assist users with color sensitivity or color blindness.
ps: دا ب feature ه د سایټ څخه د رنګ سنت لرې کوي، د ګریسي تجربه رامینځته کوي چې کولی شي ګډوډي یا رنګ لرونکي کارونکي سره مرسته وکړي.

en: This feature replaces decorative or complex fonts with simpler, more readable ones to improve legibility.
ps: دا ب feature ه د سینګار یا پیچلي فونټونو ځای په ځای کوي د ساده کونکي لپاره، د لازمي کولو لپاره خورا ارزانه وړو سره.

en: To make the widget visible, enable and save the accessibility settings.
ps: د کاروونې وړ کولو لپاره د کاروونې وړ، د لاسرسي امستنې تنظیم او خوندي کول.

en: Unlimited impressions on any plans and unrestricted widget visibility
ps: په هر پلانونو او غیر مشترکه شوي عظمت لید لید باندې غیر محدود تاثیرات

en: Use language variables for seamless multilingual store integration
ps: د sevems mengeyorte Clesse انٹر لپاره د ژبې تغیرات وکاروئ

en: Visual Enhancements
ps: لید زیاتیدونکي وده

en: Visually Impaired
ps: په ښکاره ډول معلولیت

en: Visually Impaired should not be empty.
ps: لید لید باید خالي نه وي.

en: Welcome to Accessibility Assistant
ps: د لاسرسي همکار ته ښه راغلاست

en: Widget Settings
ps: د کاروونې تنظیمات

en: Widget Size
ps: د کاروون اندازه

en: Your Current Plan
ps: ستاسو اوسنی پلان

en: This feature increases the size of the text throughout the website to help users with vision difficulties read content more comfortably.
ps: دا ب feature ه د ویب پا of ې اندازه ډیروي ترڅو کاروونکو سره مرسته وکړي چې د لید ستونزو سره مرسته وکړي چې مینځپانګې یې په آرامۍ سره ولولئ.

en: This feature shows image alt text as a tooltip, helping screen reader users and others understand the content of visual elements.
ps: دا بیه د فکیټیک دپیټ په توګه عکس العمل ښیې متن ښیې، د سکرین لوستونکي کاروونکو او نورو د لید عناصرو مینځپانګې پوهیږي.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done. By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values
ps: د لاسرسي همکار، په بازار کې د مصالحې محصول چې معلولیت لري (ړوند، ړوند، ماتیدونکی) شخص کولی شي دا غوښتنلیک د خپلو اړتیاوو لپاره وکاروي.د ساتلو لپاره - اصلي ټولنیز هدف سره، زموږ نوښتګر ټیم کار کاوه او دا غوښتنلیک په بازار کې معرفي کړی و.اصلي اصل "چیرې چې بدعت ټولنیز ارزښتونه پوره کوي

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference"
ps: خپل ترجیح ته د لاسرسي وړ کونکي ویجټ اندازه تنظیم کړئ "

en: Displays an on-screen keyboard for users who can't use a physical one.
ps: د هغه کاروونکو لپاره په سکرین کی کیبورډ څرګندوي چې نشي کولی فزیکي ونه کړي.

en: Mobile view Design
ps: د ګرځنده لید ډیزاین

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.
ps: د کارونکي ژبې غوره توبونو یا تنظیماتو پراساس څو ژبني ملاتړ فعالوي.

en: Statement Link?
ps: د بیان لینک؟

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision.
ps: د تمرکز کولو پرته د مینځپانګې اندازه وده کوي یا کمول پرته له تاثیر سره، له کارونکو سره د ټیټ لید سره مرسته کوي.

en: You can place <strong>%s</strong> as link
ps: تاسو کولی شئ <<<< </ پیاوړی> د لینک په توګه ځای ونیسئ

en: Enter your statement page link here...
ps: دلته د خپل بیان د PAP مخ دننه کړئ ...

en: Try Accessibility Assistant for free and instantly boost accessibility
ps: د وړیا او فوري پیاوړي کولو لاسرسي لپاره د لاسرسي همکار هڅه وکړئ

en: Standard support via email.
ps: د بریښنالیک له لارې معیاري ملاتړ.

en: Please upgrade your plan to continue accessing premium accessibility features.
ps: مهرباني وکړئ د پریمیم لاسرسي ب features و ته د لاسرسي لپاره خپل پلان لوړ کړئ.

en: If you are on the Free plan, you can reach our support team by sending an email to
ps: که تاسو په وړیا پلان کې یاست، تاسو کولی شئ خپل زموږ ملاتړ ټیم ته د بریښنالیک لیږلو سره ورسیږئ

en: How to contact support if you are on the Free plan
ps: څنګه چې ستاسو ملاتړ سره اړیکه ونیسئ که تاسو په وړیا پلان کې یاست

en: Upgrade Plan
ps: د پلان کولو پلان

en: You're on the Free plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
ps: تاسو په وړیا پلان کې یاست!د نن ورځې لوړولو په واسطه د لاسرسي وړ لاسرسي اوزېسونه خلاص کړئ.

en: You're on a Growth plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
ps: تاسو د ودې په پلان کې یاست!حتی د نن ورځې نوي کولو لخوا حتی ډیر ب features ې او دودیز اختیارونو ملاتړ کړئ.

en: You're on a Scale plan! Unlock even more powerful features and tools by upgrading today.
ps: تاسو په پیمانه پلان یاست!د نن ورځې نوي کولو سره حتی قوي ب features ې او وسیلې خلاص کړئ.

en: You're on the Premium plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
ps: تاسو د پریمیم پلان کې یاست!د نن ورځې نوي شوي لاسرسي په واسطه د لومړیتوب ملاتړ او ځانګړي پرمختللي لاسرسي ب features و څخه خوند واخلئ.

en: You're on the Established plan! You already have access to our top-tier features and tools.
ps: تاسو په ټاکل شوي پلان کې یاست!تاسو دمخه زموږ د لوړ فشار او وسیلو ته لاسرسی لرئ.

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 7-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
ps: د میاشتني پلان غوره کولو سره پیل کړئ چې ستاسو اړتیاو سره مناسب دي.هر پلان مختلف ب Features ې او دودیز کولو اختیارونو وړاندې کوي.هغه پلان چې تاسو یې غوره کوئ به دا مشخص کړئ چې کوم داسې ب in ې چې تاسو کولی شئ په ویجټ کې لاسرسی ومومئ.سربیره پردې، د 7-ورځو لپاره د وړیا محاکمې څخه خوند واخلئ ترڅو ټول ب features ې وپلټئ او د خپل پلورنځي لاسرسي ته وده ورکړئ.

en: Try
ps: هڅه

en: for free and instantly boost accessibility
ps: د وړیا او فوري پیاوړي کولو لاسرسي لپاره

en: How to enable the Free plan
ps: څنګه د آزاد پلان وړولو څرنګوالی

en: To enable the Free plan, go to the Plan page and click on the Free button. Once clicked, a form will appear. Fill in all the required details, and the widget will automatically be displayed on the front end.
ps: د آزاد پلان فعالولو لپاره، د پلان پا page ې ته لاړ شئ او په آزاده ت button ۍ کلیک وکړئ.یوځل کلیک شوی، یو فورمه به څرګند شي.ټول اړین توضیحات ډک کړئ، او ویجټ به په اتوماتيک ډول په لومړي پای کې ښودل شي.

en: Accessibility Scanner
ps: د لاسرسي سکینر

en: Check Accessibility Free
ps: د لاسرسي وړیا وړیا چیک کړئ

en: Scan Your site
ps: خپل سایټ سکین کړئ

en: Accessibility Score
ps: د لاسرسي سکور

en: Compliant
ps: تابعیت

en: Automated Accessibility score has limitations
ps: د لاسرسي لاسرسي سکور محدودیتونه لري

en: Failed Checks
ps: ناکامه چک

en: Compliant under WCAG 2.0, 2.1 & 2.2
ps: د WCAG 2.0، 2.1 او 2.2 لاندې موافقت

en: Categories detailed information
ps: کټګورۍ مفصل معلومات

en: Not Applicable or It May Require Manual Audit
ps: د تطبیق وړ ندي یا دا ممکن د لارښود پلټنې ته اړتیا ولري

en: One Click to Make Your Website Accessible Today
ps: یو کلیک نن د خپلې ویب پا access ې د لاسرسي وړ کولو لپاره کلیک وکړئ

en: Start My Compliance Plan
ps: زما د موافقت پلان پیل کړئ

en: Go Beyond Automation with Expert Audits
ps: د ماهر پلټنو سره د اتومات څخه لرې اوسئ

en: Automated scans can identify many accessibility issues, but they can’t capture every WCAG 2.1 and 2.2 requirement. Our expert manual audits close these gaps by providing in-depth reviews, actionable insights, and tailored remediation recommendations.
ps: اتومات سویډنونه کولی شي د لاسرسي ډیری مسلې وپیژني، مګر دوی هر WKAG 2.1 او 2.2 اړتیا نه اخلي.زموږ د ماهر لارښود پلټنې د ژورې بیاکتنې، عمل وړ لیدونو، او مثلث وړاندیزونه چمتو کولو سره نژدونه لري.

en: Get a Detailed Expert Audit Report
ps: د پلټنې تفصيلي ماهر راپور ترلاسه کړئ

en: Detailed information by category
ps: د کټګورۍ لخوا تفصيلي معلومات

en: Free Accessibility Check
ps: د لاسرسي چیک

en: Unlock insights and free access to our accessibility plugin by submitting your details below.
ps: د خپلو توضیحاتو په سپارلو سره لیدلي ښکاري او زموږ د لاسرسي وړ لاسرسي خلاصول.

en: The free widget is only available for use on the specific website URL you provided.
ps: وړیا ویجټ یوازې د ټاکل شوي ویب پا UR ې URL ته د کارولو لپاره شتون لري.

en: Verify your email
ps: خپل بریښنالیک تصدیق کړئ

en: Enter the 6-digit OTP sent to your email address.
ps: 6 عددي اوټپ دننه کړئ خپل بریښنالیک ته واستوئ.

en: Submit
ps: وسپارئ

en: Verify
ps: تصدیق کړئ

en: Didn't receive the code?
ps: کوډ یې نه دی ترلاسه کړی؟

en: Resend OTP
ps: OTP بیا ولېږئ

en: Already Registered
ps: دمخه ثبت شوی

en: The email or phone number you entered is already in use.
ps: د بریښنالیک یا تلیفون شمیره چې تاسو داخل شوی دمخه په استعمال کې دی.

en: Close
ps: بندول

en: Your Name
ps: ستاسو نوم

en: Your Email
ps: ستا برېښنالیک

en: Your Mobile Number
ps: ستاسو ګرځنده شمیره

en: Your Website URL
ps: ستاسو ویب پا et ه URL

en: Enter OTP
ps: OTP ته ننوتل

en: vs Monthly!
ps: په میاشتنۍ میاشتنۍ!

en: Filter Content
ps: مینځپانګه

en: Quick navigation tool showing all Headings, Landmarks, and Links in one place.
ps: د حرکت کولو وسیله ټول سرلیکونه، نښه شوي او په یو ځای کې لینکونه ښیې.

en: Want to remove branding for free?
ps: ایا غواړئ د وړیا لپاره د نښه کولو لرې کړئ؟

en: Start a 7-Day Free Trial
ps: د 7 ورځو وړیا محاکمې پیل کړئ

en: Need help or want to remove branding?
ps: مرستې ته اړتیا لرئ یا غواړئ چې په نښه کول لرې کړئ؟

en: Start Free Trial
ps: وړیا آزموینه پیل کړئ

en: No relevant data is available for the specified range
ps: اړوند ارقام د ټاکل شوي حد لپاره شتون نلري

en: Events Clicked
ps: پیښې کلیک شوې

en: No Significant Most Features Usage Found
ps: د پام وړ مهم د دې څخه چې موندل شوي ندي موندل شوي

en: To ensure your site is accessible and user-friendly, add an Accessibility Assistance link to your footer menu:
ps: د دې لپاره چې ستاسو سایټ د لاسرسي او کاروونکي - د لاسرسي مرستې اضافه کړئ ستاسو د عکس مینو سره اړیکه ونیسئ:

en: Open your active theme’s <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
ps: خپل فعال موضوع <کوډ> Founter.pphp </ کوډ> یا << کوډ> فایل (Ex کوډ>

en: Locate the place where you want to add the link (typically just before the closing <code>&lt;/footer&gt;</code> or <code>&lt;/body&gt;</code> tag).
ps: هغه ځای ومومئ چیرې چې تاسو غواړئ لینک اضافه کړئ (د پای <کوډ> & LT> </ STT> </ ET> </ ET> TT؛ </ کوډ> ټاګ).

en: Add the following HTML code to insert the link:
ps: د لینک دننه کولو لپاره لاندې HTML کوډ اضافه کړئ:

en: Refresh your website to see the link appear in the footer.
ps: د لینک لیدو لپاره ستاسو ویب پا refice ه تازه کړئ.

en: Note: It is recommended to use a child theme to prevent your changes from being lost during theme updates.
ps: یادونه: د دې سپارښتنه کیږي چې د ماشوم موضوع وکاروي ترڅو د موضوعاتو تازه معلوماتو پرمهال ستاسو د بدلونونو مخه ونیسي.

en: If you need further assistance, please contact us at
ps: که تاسو نورو مرستې ته اړتیا لرئ، مهرباني وکړئ موږ سره اړیکه ونیسئ

en: Get Started: Activate Widget and Add Footer Link
ps: پیل وکړئ: فعال ډک کړئ او د فوټر لینک اضافه کړئ

en: Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget.
ps: امستنې ته واړوئ او د لاسرسي وړونکو ویجاړو په اړه بدل کړئ.

en: How to Add an Accessibility Link to Your Footer
ps: ستاسو فوټر ته د لاسرسي لینک اضافه کولو څرنګوالی

en: Enable/
ps: فعال /

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features.
ps: د ټاکل شوي پلان ب features و ب features و ته لاسرسی سره د٪ 1 $ S7-ورځې وړیا آزموینې څخه خوند واخلئ.

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sGrowth Plan.%2$s
ps: د٪ 1 $ S15 ٪٪ ترلاسه کول په کال کې په کال کې 2 2

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sScale Plan.%2$s
ps: په کال کې٪ 1 3 $ S20 8 $ 2 $ S ترلاسه کړئ په کال کې.

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sEstablished Plan.%2$s
ps: ٪ 1 $ S25 ٪٪ په کال کې پراخه ګډون ترلاسه کړئ کله چې تاسو غوره کړئ٪ 1 سن سنتر شوی پلان وټاکئ.٪ 2 $ S

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
ps: د ټاکل شوي پلان ب features و ته د لاسرسي سره د٪ 1 $ S7-ورځ وړیا محاکمې څخه خوند واخلئ:

en: Widget Title on Hover
ps: په هور کې د ویجټ سرلیک

en: Disable Hover text on widget and widget Loader
ps: په ویجټ او ویجټ لوډر کې د هور متن غیر فعال کړئ

en: Verify Widget & Remove Branding
ps: ویجیټ تایید کړئ او برانډینګ لرې کړئ

en: Once the accessibility widget’s functionality is verified, we’ll proceed to remove all branding for your white-label configuration.
ps: یوځل چې د لاسرسي ویجټ فعالیت تایید شي ، موږ به ستاسو د سپینې لیبل ترتیب لپاره ټول برانډینګ لرې کولو ته دوام ورکړو.

en: Contact Us
ps: موږ سره اړیکه ونیسئ

en: Open your active theme's <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
ps: د خپلې فعالې موضوع <code>footer.php</code> یا <code>functions.php</code> فایل خلاص کړئ (معمولا په <code>/wp-content/themes/your-theme/</code> کې موندل کیږي).

en: Disable Hover Text
ps: د هور متن غیر فعال کړئ

en: Search
ps: لټون

en: Save Rankings
ps: درجه بندي خوندي کړئ

en: Rank
ps: رتبه

en: You're on the %s plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
ps: تاسو په %s پلان کې یاست! د نن ورځې په لوړولو سره د لاسرسي ځواکمن وسیلې خلاص کړئ.

en: You're on a %s plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
ps: تاسو په یو %s پلان کې یاست! د نن ورځې لوړولو سره حتی نور ځانګړتیاوې او د اصلاح کولو اختیارونه خلاص کړئ.

en: You're on the %s plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
ps: تاسو په %s پلان کې یاست! د نن ورځې په لوړولو سره د لومړیتوب ملاتړ او ځانګړي پرمختللي لاسرسي ب featuresو څخه خوند واخلئ.

en: Includes all features from the %s Plan
ps: د %s پلان څخه ټولې ځانګړتیاوې شاملې دي

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
ps: یو %1$s15%% تخفیف%2$s په کلني ګډون کې ترلاسه کړئ کله چې تاسو %1$s%3$s پلان غوره کړئ.%2$s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
ps: یو %1$s20%% تخفیف%2$s په کلني ګډون کې ترلاسه کړئ کله چې تاسو %1$s%3$s پلان غوره کړئ.%2$s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
ps: یو %1$s25%% تخفیف%2$s په کلني ګډون کې ترلاسه کړئ کله چې تاسو %1$s%3$s پلان غوره کړئ.%2$s

en: Access quick and detailed answers across all categories, helping you understand your accessibility tools without confusion.
ps: په ټولو کټګوریو کې ګړندي او تفصيلي ځوابونو ته لاسرسی ومومئ ، تاسو سره مرسته کوي پرته له ګډوډۍ ستاسو د لاسرسي وسیلو په پوهیدو کې.

en: Activate App
ps: اپلیکیشن فعال کړئ

en: All Page
ps: ټول پاڼه

en: Also Available On Other Platforms
ps: په نورو پلیټ فارمونو کې هم شتون لري

en: Chat With Us
ps: له موږ سره خبرې وکړئ

en: Contact Us.
ps: موږ سره اړیکه ونیسئ

en: Contact us.
ps: موږ سره اړیکه ونیسئ

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference
ps: Customise the size of the accessibility widget to your preference

en: Features & Functionality
ps: ځانګړتیاوې او فعالیت

en: Get Live Chat Support
ps: د ژوندی چیٹ ملاتړ ترلاسه کړئ

en: Gif Hide
ps: GIF پټول

en: Group Of Pages
ps: د پاڼو ګروپ

en: Have Questions Or Need Assistance? %s
ps: پوښتنې لرئ یا مرستې ته اړتیا لرئ؟ %s

en: If you need further assistance, please contact us at %1$s. You can also check our %2$s for more information.
ps: که تاسو نورو مرستو ته اړتیا لرئ، مهرباني وکړئ زموږ سره په %1$s اړیکه ونیسئ. تاسو کولی شئ زموږ %2$s هم وګورئ د نورو معلوماتو لپاره.

en: It helps store owners offer a more accessible browsing experience with controls for text, contrast, navigation, media, and language support.
ps: دا د پلورنځي مالکینو سره مرسته کوي چې د متن ، برعکس ، نیویګیشن ، میډیا او ژبې ملاتړ لپاره کنټرولونو سره د لاسرسي وړ لټون کولو تجربه وړاندې کړي.

en: Language Settings
ps: د ژبې ترتیبات

en: Limited Scan Notice
ps: د محدود سکین خبرتیا

en: Not Sure Which Plan Fits Best?
ps: ډاډه نه یاست چې کوم پلان غوره دی؟

en: Our team can help you choose the right plan based on your store size, accessibility goals, and support needs.
ps: زموږ ټیم کولی شي تاسو سره ستاسو د پلورنځي اندازې ، لاسرسي اهدافو ، او ملاتړ اړتیاو پراساس سم پلان غوره کولو کې مرسته وکړي.

en: Platform & Integration
ps: پلیټ فارم او ادغام

en: Real Customer Questions
ps: د اصلي پیرودونکو پوښتنې

en: Scan Scope
ps: د سکین ساحه

en: Scan To Check Compliance Of Accessibility
ps: د لاسرسي د موافقت چک کولو لپاره سکین وکړئ

en: Schedule a Call
ps: د زنګ وهلو مهالویش

en: Start Live Chat
ps: ژوندۍ خبرې پیل کړئ

en: Support & Partnership
ps: ملاتړ او ملګرتیا

en: Thanks for choosing our app! We're here to help make your website accessible to everyone.
ps: مننه چې زموږ اپلیکیشن مو غوره کړ! موږ دلته یو چې ستاسو ویب پاڼه ټولو ته د لاسرسي وړ کړو.

en: To Scan All Page Or Group Of Pages, Please
ps: د ټولو مخونو یا د پاڼو ګروپ سکین کولو لپاره، مهرباني وکړئ

en: Welcome to: Accessibility Assistant
ps: د لاسرسي همکار ته ښه راغلاست

en: What does this plugin help with?
ps: دا پلگ ان له څه سره مرسته کوي؟

en: Widget Content / Appearance
ps: د ویجټ منځپانګې / بڼه

en: Chat With Our Support Team For Quick Help And Instant Guidance.
ps: د چټکې مرستې او فوري لارښوونې لپاره زموږ د ملاتړ ټیم سره خبرې وکړئ.

en: Customize Icon, Position, And Appearance Settings.
ps: د آیکون ، موقعیت او ظاهري تنظیمات تنظیم کړئ.

en: Enable Our Plugin To See It Visible On Your Website.
ps: زموږ پلگ ان فعال کړئ ترڅو وګورئ چې دا ستاسو په ویب پاڼه کې لیدل کیږي.

en: Only The First Page Of Your Website Will Be Scanned. To Request A Full-Site Accessibility Scan, Please Reach Out To Our Team.
ps: یوازې ستاسو د ویب پاڼې لومړی پاڼه به سکین شي. د بشپړ سایټ لاسرسي سکین غوښتنه کولو لپاره ، مهرباني وکړئ زموږ ټیم ته ورشئ.

en: Sepcific Page
ps: ځانګړی پاڼه

en: Set Up Translation Visibility And Language Priorities.
ps: د ژباړې لید او د ژبې لومړیتوبونه تنظیم کړئ.
