Accessibility Assistant 1.3.2 - en to sk translation catalogue (570 entries)

en: %1$s - Features%2$s
sk: %1$s - Funkcie%2$s

en: %s language flag
sk: Vlajka jazyka %s

en: / Yearly
sk: / Ročne

en: /monthly
sk: /mesačne

en: 1. Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget. %s
sk: 1. Prejdite do Nastavení a zapnite widget dostupnosti. %s

en: 2. Click Save to apply the changes. %s
sk: 2. Kliknite na Uložiť na aplikovanie zmien. %s

en: 5 days Free Trial
sk: 5-dňová bezplatná skúšobná verzia

en: 7 days Free Trial
sk: 7-dňová bezplatná skúšobná verzia

en: A modernized version of the default design - visually polished, stylistically refined.
sk: Modernizovaná verzia predvoleného dizajnu – vizuálne vyleštená, štýlovo zdokonalená.

en: Accent and Logo Elements
sk: Akcent a prvky loga

en: Access quick and detailed answers across all categories, helping you understand your accessibility tools without confusion.
sk: Získajte prístup k rýchlym a podrobným odpovediam vo všetkých kategóriách, čo vám pomôže pochopiť vaše nástroje na zjednodušenie ovládania bez zmätku.

en: Access to all core accessibility tools included in the widget
sk: Prístup ku všetkým základným nástrojom prístupnosti zahrnutým vo widgete

en: Accessibility
sk: Dostupnosť

en: Accessibility Assistance
sk: Pomoc s dostupnosťou

en: Accessibility Assistant
sk: Asistent dostupnosti

en: Accessibility Assistant Icon
sk: Ikona Asistenta dostupnosti

en: Accessibility Assistant Logo
sk: Logo Asistenta dostupnosti

en: Accessibility Assistant should not be empty.
sk: Asistent dostupnosti nesmie byť prázdny.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done.
sk: Asistent dostupnosti, trendový produkt na trhu, ktorý umožňuje každej zdravotne postihnutej osobe (hluchej, slepej, nemej, slabozrakej, s pohybovým postihnutím) používať túto aplikáciu na splnenie svojich potrieb.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done. By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values
sk: Asistent prístupnosti, trendový produkt na trhu, vďaka ktorému je osoba so zdravotným postihnutím (nepočujúci, slepý, stlmený, zrakovo postihnutá, postihnutá mobilita), ktorú môže táto žiadosť použiť na svoje požiadavky na dosiahnutie svojich požiadaviek.Vzhľadom na hlavný sociálny cieľ, náš inovatívny tím pracoval a predstavil túto aplikáciu na trhu.Hlavným princípom je „kde inovácia spĺňa sociálne hodnoty

en: Accessibility PRO-Widget
sk: Prístupnosť pro-widget

en: Accessibility Profiles & Settings
sk: Profily prístupnosti a nastavenia

en: Accessibility Scanner
sk: Skener prístupnosti

en: Accessibility Score
sk: Skóre prístupnosti

en: Accessibility Statement
sk: Vyhlásenie o dostupnosti

en: Accessibility Widget Color Schema
sk: Farebná schéma widgetu prístupnosti

en: Accessibility by CartCoders
sk: Dostupnosť od CartCoders

en: Action
sk: Akcia

en: Activate App
sk: Aktivovať aplikáciu

en: Add a custom accessibility statement or external statement link
sk: Pridať vlastné vyhlásenie o prístupnosti alebo externý odkaz na vyhlásenie

en: Add the following HTML code to insert the link:
sk: Pridajte nasledujúci kód HTML na vloženie odkazu:

en: Adjust Background Colors
sk: Upraviť farby pozadia

en: Adjust Text Colors
sk: Upraviť farby textu

en: Adjust Title Colors
sk: Upraviť farby nadpisov

en: Adjust Word & Letter Space
sk: Upraviť rozostup slov a písmen

en: Advanced Color Adjustments (Text, Titles, Backgrounds)
sk: Pokročilé úpravy farieb (text, nadpisy, pozadie)

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Alignment should not be empty.
sk: Zarovnanie nesmie byť prázdne.

en: All Basic Features
sk: Všetky základné funkcie

en: All Features of Growth Plan
sk: Všetky vlastnosti plánu rastu

en: All Features of Startup Plan
sk: Všetky funkcie plánu spustenia

en: All Page
sk: Všetky stránky

en: All Professional Features
sk: Všetky profesionálne funkcie

en: All widgets and advanced features require an active plan. %1$sCompare plans%2$s to find your perfect fit.
sk: Všetky widgety a pokročilé funkcie vyžadujú aktívny plán.%1 $ SCompare Plány%2 $ s Na nájdenie vášho dokonalého fit.

en: Allows customization of heading/title colors to increase focus or contrast.
sk: Umožňuje prispôsobiť farby nadpisov/titulov pre lepšie sústredenie alebo kontrast.

en: Allows speech-to-text typing to help users who have difficulty using keyboards.
sk: Umožňuje písanie pomocou reč → text pre používateľov, ktorí majú problém s používaním klávesníc.

en: Already Registered
sk: Už zaregistrovaný

en: Also Available On Other Platforms
sk: Dostupné aj na iných platformách

en: Analysis Overview
sk: Prehľad analýzy

en: Applies color filters to assist users with different types of color blindness.
sk: Používa farebné filtre, aby pomohol používateľom s rôznymi typmi farbosleposti.

en: Automated Accessibility score has limitations
sk: Automatizované skóre prístupnosti má obmedzenia

en: Automated scans can identify many accessibility issues, but they can’t capture every WCAG 2.1 and 2.2 requirement. Our expert manual audits close these gaps by providing in-depth reviews, actionable insights, and tailored remediation recommendations.
sk: Automatizované skenovanie dokáže identifikovať mnoho problémov s prístupnosťou, ale nemôžu zachytiť každú požiadavku WCAG 2.1 a 2.2.Naše odborné manuálne audity tieto medzery uzatvárajú poskytovaním hĺbkových recenzií, akčných poznatkov a odporúčaní na nápravu prispôsobené.

en: Back
sk: Späť

en: Background Colors
sk: Farby pozadia

en: Background Colors should not be empty.
sk: Farby pozadia nesmú byť prázdne.

en: Basic
sk: Základný

en: Basic Plan
sk: Základný plán

en: Basic customization options for layout and appearance
sk: Základné možnosti prispôsobenia rozloženia a vzhľadu

en: Big Black Cursor
sk: Veľký čierny kurzor

en: Big Black Cursor for Better Visibility
sk: Veľký čierny kurzor pre lepšiu viditeľnosť

en: Big Black Cursor should not be empty.
sk: Veľký čierny kurzor nesmie byť prázdny.

en: Big Cursor
sk: Veľký kurzor

en: Big Cursor should not be empty.
sk: Veľký kurzor nesmie byť prázdny.

en: Big black Cursor
sk: Veľký čierny kurzor

en: Bigblack Cursor
sk: Veľký čierny kurzor

en: Bigger Text
sk: Väčší text

en: Bigger Text Icon
sk: Väčšia ikona textu

en: Bigger Text should not be empty.
sk: Väčší text nesmie byť prázdny.

en: Blind
sk: Nevidiaci

en: Bottom Left
sk: Vľavo dole

en: Bottom Right
sk: Vpravo dole

en: By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values"
sk: S ohľadom na hlavný sociálny cieľ náš inovatívny tím pracoval a predstavil túto aplikáciu na trhu. Hlavný princíp je "Tam, kde sa inovácia stretáva so sociálnymi hodnotami"

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cancel Plan
sk: Plán zrušenia

en: Cannot Customise Widget
sk: Nie je možné prispôsobiť widget

en: CartCoders Logo
sk: Logo CartCoders

en: Categories detailed information
sk: Kategórie Podrobné informácie

en: Center
sk: Stred

en: Center should not be empty.
sk: Stred nesmie byť prázdny.

en: Change Widget Color & Positioning
sk: Zmeňte farbu a polohu miniaplikácie

en: Change the Color Schema of Widget
sk: Zmeniť farebnú schému widgetu

en: Changes the color of general text for better visibility and contrast.
sk: Mení farbu bežného textu pre lepšiu viditeľnosť a kontrast.

en: Chat With Our Support Team For Quick Help And Instant Guidance.
sk: Chatujte s naším tímom podpory a získajte rýchlu pomoc a okamžitú radu.

en: Chat With Us
sk: Chatujte s nami

en: Check Accessibility Free
sk: Skontrolujte bezplatnú prístupnosť

en: Choose Design
sk: Vybrať dizajn

en: Choose Widget Icon
sk: Vyberte ikonu widgetu

en: Choose Widget Inner Color
sk: Vyberte vnútornú farbu widgetu

en: Choose Widget Outer Color
sk: Vyberte vonkajšiu farbu widgetu

en: Choose the annual plan that best fits your needs. Each plan provides a variety of features and customization options. Your selected plan will determine the features available in the widget. Plus, take advantage of a complimentary year to explore all the features and boost your store's accessibility.
sk: Vyberte si ročný plán, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Každý plán poskytuje rôzne funkcie a možnosti prispôsobenia. Váš vybraný plán určí funkcie dostupné vo widgete. Navyše využite bezplatný rok na preskúmanie všetkých funkcií a zlepšenie dostupnosti vašej stránky.

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Code
sk: Kód

en: Cognitive and Learning
sk: Kognitívne a učebné ťažkosti

en: Color Adjustments
sk: Úpravy farieb

en: Color Blind
sk: Farbolepý

en: Color Blind Options
sk: Možnosti pre farbolepých

en: Color Blind should not be empty.
sk: Farbolepý nesmie byť prázdne.

en: Color Blind-Friendly Viewing Options
sk: Možnosti zobrazenia priateľské pre farbolepých

en: Color Schema
sk: Farebná schéma

en: Compliant
sk: V súlade

en: Compliant under WCAG 2.0, 2.1 & 2.2
sk: Súlad s WCAG 2.0, 2.1 a 2.2

en: Contact Us
sk: Kontaktujte nás

en: Contact Us.
sk: Kontaktujte nás

en: Contact us
sk: Kontaktujte nás

en: Contact us.
sk: Kontaktujte nás

en: Content Adjustment & Color Blind Feature
sk: Úprava obsahu a funkcia slepého farebného slepého

en: Content Adjustments
sk: Úpravy obsahu

en: Content Customization
sk: Prispôsobenie obsahu

en: Content Scaling
sk: Škálovanie obsahu

en: Content Scaling & Content Spacing
sk: Škálovanie obsahu a rozstup obsahu

en: Content Scaling & Read Mode for Better Focus
sk: Škálovanie obsahu a režim čítania pre lepšie zameranie

en: Content Scaling should not be empty.
sk: Škálovanie obsahu nesmie byť prázdne.

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Contrast
sk: Kontrast

en: Contrast +
sk: Kontrast +

en: Contrast Icon
sk: Ikona kontrastu

en: Controller Background
sk: Pozadie ovládača

en: Cursor
sk: Kurzor

en: Cursor Icon
sk: Ikona kurzoru

en: Custom Design
sk: Vlastný dizajn

en: Customers will be provided with the option of accessing the plugin for accessing the advanced features. Through which the customer can enable/disable the functionality and access the application on his system.
sk: Zákazníci budú mať možnosť prístupu k pluginu pre prístup k pokročilým funkciám. Prostredníctvom ktorého môže zákazník povoliť/zakázať funkčnosť a pristupovať k aplikácii vo svojom systéme.

en: Customise Position
sk: Prispôsobiť pozíciu

en: Customise Widget Position and Padding
sk: Prispôsobiť pozíciu a vnútornú medzeru widgetu

en: Customize Icon, Position, And Appearance Settings.
sk: Prispôsobte nastavenia ikony, polohy a vzhľadu.

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference
sk: Customise the size of the accessibility widget to your preference

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference"
sk: Prispôsobte veľkosť miniaplikácie prístupnosti podľa svojich preferencií “

en: Customize the widget color scheme to match your brand identity
sk: Prispôsobte farebnú schému widgetu podľa identity vašej značky

en: Customize the widget launch icon and apply your own branding
sk: Prispôsobte ikonu spúšťania widgetu a použite vlastný branding

en: Dark Contrast
sk: Tmavý kontrast

en: Dark Contrast should not be empty.
sk: Tmavý kontrast nesmie byť prázdny.

en: Dashboard
sk: Prístrojová doska

en: Dedicated account manager for priority onboarding and support
sk: Pridelený manažér účtu pre prioritnú integráciu a podporu

en: Default
sk: Predvolený

en: Default Design
sk: Predvolený dizajn

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: Desaturate
sk: Desaturácia

en: Desaturate Icon
sk: Ikona desaturátu

en: Desaturate should not be empty.
sk: Desaturácia nesmie byť prázdna.

en: Designed specifically for mobile - similar to the default but optimized for smaller screens and touch-friendly interaction.
sk: Navrhnuté špeciálne pre mobil – podobné predvolenému, ale optimalizované pre menšie obrazovky a dotykovú interakciu.

en: Desktop Position
sk: Pozícia na počítači

en: Detailed information by category
sk: Podrobné informácie podľa kategórie

en: Didn't receive the code?
sk: Nedostal kód?

en: Disable
sk: Zakázať

en: Disable Branding
sk: Zakázať branding

en: Disable Hover Text
sk: Zakázať text pri umiestnení kurzora myši

en: Disable Hover text on widget and widget Loader
sk: Zakázať text po umiestnení kurzora myši na miniaplikáciu a načítavač miniaplikácií

en: Disable Report Problem
sk: Vypnúť hlásenie problému

en: Disable Widget Sound
sk: Vypnúť zvuk widgetu

en: Disables all website sounds to assist users sensitive to audio.
sk: Deaktivuje všetky zvuky webovej stránky, aby pomohol používateľom citlivým na zvuk.

en: Disables the ability for users to report problems through the app.
sk: Zakazuje používateľom hlásiť problémy prostredníctvom aplikácie.

en: Display & Media Controls
sk: Ovládanie zobrazenia a médií

en: Displays a panel with important and frequently used links for easier navigation.
sk: Zobrazuje panel s dôležitými a často používanými odkazmi pre jednoduchšiu navigáciu.

en: Displays an on-screen keyboard for users who can't use a physical one.
sk: Zobrazuje klávesnicu na obrazovke pre používateľov, ktorí nemôžu používať fyzickú.

en: Do you want to put as link?
sk: Chcete to pridať ako odkaz?

en: Do you want to put this widget as link?
sk: Chcete tento widget umiestniť ako odkaz?

en: Ease of access to change the background/font color
sk: Ľahký prístup na zmenu farby pozadia/písma

en: Edit %s language
sk: Upraviť jazyk %s

en: Edit Languages
sk: Upraviť jazyky

en: Elderly
sk: Starší

en: Enable
sk: Povoliť

en: Enable /Disable
sk: Povoliť/Zakázať

en: Enable Disable Features
sk: Povoliť Zakázať funkcie

en: Enable Our Plugin To See It Visible On Your Website.
sk: Povoľte náš doplnok, aby bol viditeľný na vašom webe.

en: Enable or disable media elements like audio, video, and GIFs
sk: Povoliť alebo zakázať mediálne prvky ako audio, video a GIFy

en: Enable or disable the widget as needed
sk: Podľa potreby povoliť alebo zakázať widget

en: Enable readable fonts, reading mask, and title highlighting
sk: Povoliť čitateľné písmo, čítaciu masku a zvýraznenie titulov

en: Enable/
sk: Povoliť/

en: Enable/Disable Accessibility Features
sk: Povoliť/zakázať funkcie prístupnosti

en: Enable/Disable Features
sk: Povoliť/Zakázať funkcie

en: Enable/Disable Media
sk: Povoliť/Zakázať médiá

en: Enable/Disable Widget
sk: Povoliť/Zakázať widget

en: Enables a large black cursor to improve visibility for users with low vision.
sk: Umožňuje veľký čierny kurzor pre lepšiu viditeľnosť používateľov so slabým zrakom.

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.
sk: Umožňuje viacjazyčnú podporu na základe preferencií alebo nastavení jazyka používateľa.

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.Statement Link?
sk: Umožňuje viacjazyčnú podporu podľa preferencií alebo nastavení jazyka používateľa. Odkaz na vyhlásenie?

en: Enhanced Usability for All Accessibility Needs
sk: Vylepšená použiteľnosť pre všetky potreby dostupnosti

en: Enjoy a %1$s5-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
sk: Užite si %1$s5-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu%2$s s prístupom k funkciám vybraného plánu:

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features.
sk: Vychutnajte si bezplatnú skúšobnú verziu %1 $ S7-dňu %2 $ s prístupom k funkciám vybraného plánu.

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
sk: Vychutnajte si bezplatnú skúšobnú verziu 1 $ S7-dňu %2 $ s s prístupom k funkciám vybraného plánu:

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision
sk: Zväčšuje alebo zmenšuje veľkosť obsahu bez ovplyvnenia rozloženia, čo pomáha používateľom so slabým zrakom.

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision.
sk: Zväčšuje alebo zmenšuje veľkosť obsahu bez ovplyvnenia rozloženia, čo pomáha používateľom so slabým zrakom.

en: Enter OTP
sk: Zadajte OTP

en: Enter the 6-digit OTP sent to your email address.
sk: Zadajte 6-ciferný OTP odoslaný na vašu e-mailovú adresu.

en: Enter your statement page link here...
sk: Zadajte sem odkaz na stránku vyhlásenia...

en: Error!
sk: Chyba!

en: Events Clicked
sk: Kliknuté udalosti

en: Events-Clicked
sk: Kliknuté na udalosti

en: Extended widget customization options including layout and branding
sk: Rozšírené možnosti prispôsobenia widgetu vrátane rozloženia a brandingu

en: FAQs
sk: často kladené otázky

en: Failed Checks
sk: Neúspešné šeky

en: Fast Chat Support during business hours
sk: Rýchla podpora rozhovoru počas pracovných hodín

en: Features & Functionality
sk: Vlastnosti a funkčnosť

en: Filter Content
sk: Obsah

en: Finally, access the settings to change the background and font colors. This step lets you personalize the widget's appearance, ensuring it matches your brand's style or enhances readability for users. Select your preferred colors and apply them to make the widget visually appealing and accessible.
sk: Nakoniec prejdite do nastavení na zmenu farieb pozadia a písma. Tento krok vám umožní prispôsobiť vzhľad widgetu, zabezpečujúc, že sa zhoduje so štýlom vašej značky alebo zlepšuje čitateľnosť pre používateľov. Vyberte svoje preferované farby a aplikujte ich, aby bol widget vizuálne príťažlivý a dostupný.

en: Floating Widget Icon Color
sk: Farba ikony plávajúceho widgetu

en: Floating Widget Padding
sk: Okraje plávajúceho widgetu

en: Floating Widget Position
sk: Pozícia plávajúceho widgetu

en: Floating Widget Size
sk: Veľkosť plávajúceho widgetu

en: Focus Mask
sk: Maska zamerania

en: Font Readability
sk: Čitateľnosť písma

en: Free Accessibility Check
sk: Bezplatná kontrola prístupnosti

en: Full access to %1$sall accessibility widgets%2$s and features
sk: Úplný prístup k %1 $ Sall Widgets Widgets %2 $ s a funkcie

en: Fully customizable widget with advanced control options
sk: Plne prispôsobiteľný widget s rozšírenými možnosťami ovládania

en: GIF Hide
sk: Skryť GIF

en: GIF Hide should not be empty.
sk: Skryť GIF nesmie byť prázdne.

en: Get Live Chat Support
sk: Získajte podporu živého četu

en: Get Started: Activate Widget and Add Footer Link
sk: Začnite: Aktivujte widget a pridajte odkaz na päty

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
sk: Získajte zľavu %1$s15%%%2$s na ročné predplatné, keď si vyberiete plán %1$s%3$s.%2$s

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sGrowth Plan.%2$s
sk: Získajte%1 $ S15 %% Zľava%2 $ s na ročné predplatné, keď vyberiete plán%1 $ sgrowth.%2 $ s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
sk: Získajte zľavu %1$s20%%%2$s na ročné predplatné, keď si vyberiete plán %1$s%3$s.%2$s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sScale Plan.%2$s
sk: Získajte A%1 $ S20 %% Zľava%2 $ s na každoročné predplatné, keď vyberiete plán%1 $ sscale.%2 $ s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
sk: Získajte zľavu %1$s25%%%2$s na ročné predplatné, keď si vyberiete plán %1$s%3$s.%2$s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sEstablished Plan.%2$s
sk: Získajte A%1 $ S25 %% Zľava%2 $ s za každoročné predplatné, keď vyberiete plán SEST zavedený%1 $.%2 $ s

en: Get a %1$s29%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sProfessional Plan.%2$s
sk: Získajte %1$s29%% zľavu%2$s na ročné predplatné, keď si vyberiete %1$sProfesionálny plán.%2$s

en: Get a %1$s40%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sPremium Plan.%2$s
sk: Získajte %1$s40%% zľavu%2$s na ročné predplatné, keď si vyberiete %1$sPrémiový plán.%2$s

en: Get a Detailed Expert Audit Report
sk: Získajte podrobnú správu o odbornom audite

en: Get started with a plan that matches your requirements:
sk: Začnite s plánom, ktorý zodpovedá vašim požiadavkám:

en: Get started with the Accessibility widget by enabling it in our Settings under the Widget Option section.
sk: Začnite s widgetom dostupnosti jeho povolením v našich nastaveniach v sekcii Možnosti widgetu.

en: Gif Hide
sk: Skryť GIF

en: Go Beyond Automation with Expert Audits
sk: Prejdite nad rámec automatizácie s odbornými auditmi

en: Group Of Pages
sk: Skupina stránok

en: Have Questions Or Need Assistance? %s
sk: Máte otázky alebo potrebujete pomoc? %s

en: Have questions or need assistance? %1$sContact us%2$s
sk: Máte otázky alebo potrebujete pomoc? %1$sKontaktujte nás%2$s

en: Have questions or need assistance? %s
sk: Máte otázky alebo potrebujete pomoc? %s

en: Have questions or need assistance? <a href="%s" target="_blank">Contact us</a>
sk: Máte otázky alebo potrebujete pomoc? <a href="%s" target="_blank">Kontaktujte nás</a>

en: Hide GIFs and Animations for Reduced Distraction
sk: Skryť GIF a animácie pre zníženie rušenia

en: Hide Interface
sk: Skryť rozhranie

en: Hide Interface should not be empty.
sk: Skryť rozhranie nesmie byť prázdne.

en: Hide Search Bar
sk: Skryť vyhľadávací panel

en: Hide Statement
sk: Skryť vyhlásenie

en: Hides GIF animations that can distract or trigger motion sensitivity.
sk: Skryje animácie GIF, ktoré môžu rozptyľovať alebo vyvolávať citlivosť na pohyb.

en: Hides the search bar from the user interface.
sk: Skryje vyhľadávací panel v používateľskom rozhraní.

en: Hides the statement section from the user interface.
sk: Skryje sekciu vyhlásenia v používateľskom rozhraní.

en: High Saturation
sk: Vysoké nasýtenie

en: High Saturation Icon
sk: Ikona s vysokou saturáciou

en: High saturation should not be empty.
sk: Vysoké nasýtenie nesmie byť prázdne.

en: Highlight Focus
sk: Zvýrazniť pri zameraní

en: Highlight Focus should not be empty.
sk: Zvýrazniť pri zameraní nesmie byť prázdne.

en: Highlight Hover
sk: Zvýrazniť pri navedení

en: Highlight Hover should not be empty.
sk: Zvýrazniť pri navedení nesmie byť prázdne.

en: Highlight Links
sk: Zvýrazniť odkazy

en: Highlight Links should not be empty.
sk: Zvýrazniť odkazy nesmie byť prázdne.

en: Highlight Titles
sk: Zvýrazniť nadpisy

en: Highlight Titles should not be empty.
sk: Zvýrazniť nadpisy nesmie byť prázdne.

en: Highlight on Hover and Focus for Easier Navigation
sk: Zvýraznenie pri navedení a zameraní pre ľahšiu navigáciu

en: Highlights elements when hovered, helping users follow cursor movements.
sk: Zvýrazňuje prvky pri prejdení myšou, čo pomáha používateľom sledovať pohyb kurzora.

en: Highlights focused elements, enhancing accessibility for keyboard navigation.
sk: Zvýrazňuje zamerané prvky, čím zlepšuje prístupnosť pri navigácii pomocou klávesnice.

en: How to Add an Accessibility Link to Your Footer
sk: Ako pridať odkaz na prístup k päte

en: How to Enable/Disable Widget
sk: Ako povoliť/zakázať widget

en: How to cancel your subscription
sk: Ako zrušiť svoje predplatné

en: How to contact support if you are on the Free plan
sk: Ako kontaktovať podporu, ak ste na bezplatnom pláne

en: How to enable the Free plan
sk: Ako povoliť bezplatný plán

en: If you are on the Free plan, you can reach our support team by sending an email to
sk: Ak ste v bezplatnom pláne, môžete sa dostať do nášho tímu podpory zaslaním e -mailu

en: If you need further assistance, please contact us at
sk: Ak potrebujete ďalšiu pomoc, kontaktujte nás

en: If you need further assistance, please contact us at %1$s. You can also check our %2$s for more information.
sk: Ak potrebujete ďalšiu pomoc, kontaktujte nás na %1$s. Môžete si tiež pozrieť naše %2$s pre viac informácií.

en: If you require any further information or assistance, please do not hesitate to contact us. Our support team is readily available to address any queries or concerns you may have regarding our subscription plans or any other aspect of our app.
sk: Ak potrebujete ďalšie informácie alebo pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Náš tím podpory je vždy k dispozícii na riešenie akýchkoľvek otázok alebo obáv, ktoré môžete mať ohľadom našich predplatných plánov alebo akéhokoľvek iného aspektu našej aplikácie.

en: Image Alt Tooltip
sk: Tooltip alternatívneho textu obrázka

en: Image Alt Tooltip should not be empty.
sk: Tooltip alternatívneho textu obrázka nesmie byť prázdny.

en: Image Hide
sk: Skryť obrázky

en: Image Hide should not be empty.
sk: Skryť obrázky nesmie byť prázdne.

en: Image alt Tooltip
sk: Obrazový popis

en: Image, Video & GIF Enable/Disable
sk: Obrázok, video a gif povoľujú/zakážu

en: Image/Video Hide
sk: Skryť obrázky/videá

en: Includes all features from the %s Plan
sk: Zahŕňa všetky funkcie z plánu %s

en: Includes all features from the Growth Plan
sk: Obsahuje všetky funkcie z Growth plánu

en: Includes all features from the Scale Plan
sk: Obsahuje všetky funkcie zo Scale plánu

en: Includes all features from the Startup Plan
sk: Obsahuje všetky funkcie zo Startup plánu

en: Invert Colors
sk: Invertovať farby

en: Invert Colors should not be empty.
sk: Invertovať farby nesmie byť prázdne.

en: It helps store owners offer a more accessible browsing experience with controls for text, contrast, navigation, media, and language support.
sk: Pomáha majiteľom obchodov ponúkať prístupnejšie prehliadanie s ovládacími prvkami pre text, kontrast, navigáciu, médiá a jazykovú podporu.

en: Keyboard Nav
sk: Navigácia klávesnicou

en: Keyboard Nav Icon
sk: Ikona klávesnice

en: Keyboard Navigation
sk: Navigácia klávesnice

en: Keyboard should not be empty.
sk: Klávesnica nesmie byť prázdna.

en: Kindly note that upon opting for a subscription plan within our app, please be informed that refunds will not be applicable. This policy applies universally to all subscription plans offered, including both monthly and yearly options. We appreciate your understanding and cooperation in adhering to our policy, as we aim to ensure consistency and fairness in all aspects of our subscription services.
sk: Upozorňujeme vás, že po výbere predplatného plánu v našej aplikácii nebudú možné vrátenia peňazí. Táto politika sa vzťahuje univerzálne na všetky ponúkané predplatné plány, vrátane mesačných aj ročných možností. Oceňujeme vaše pochopenie a spoluprácu pri dodržiavaní našej politiky, pretože sa snažíme zabezpečiť konzistentnosť a spravodlivosť vo všetkých aspektoch našich predplatných služieb.

en: Language Controllers
sk: Ovládače jazykov

en: Language Settings
sk: Nastavenia jazyka

en: Language Sorting
sk: Zoradenie jazykov

en: Language Variable
sk: Premenná jazyka

en: Language hidden
sk: Jazyk je skrytý

en: Language visible
sk: Jazyk je viditeľný

en: Languages
sk: Jazyky

en: Left Alignment
sk: Zarovnanie vľavo

en: Left Alignment should not be empty.
sk: Zarovnanie vľavo nesmie byť prázdne.

en: Let's Go
sk: Poďme na to

en: Let's start by choosing a plan that fits your needs.
sk: Začnime výberom plánu, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

en: Lets users control the site using voice commands for hands-free accessibility.
sk: Umožňuje používateľom ovládať stránku hlasovými príkazmi pre bezdotykovú prístupnosť.

en: Letter Spacing
sk: Rozostup písmen

en: Letter Spacing should not be empty.
sk: Rozostup písmen nesmie byť prázdny.

en: Light Contrast
sk: Svetlý kontrast

en: Light Contrast should not be empty.
sk: Svetlý kontrast nesmie byť prázdny.

en: Limited Scan Notice
sk: Oznámenie o obmedzenom skenovaní

en: Line Height
sk: Výška riadka

en: Line Height & Alignments
sk: Výška riadka a zarovnania

en: Line Height should not be empty.
sk: Výška riadka nesmie byť prázdna.

en: Locate the place where you want to add the link (typically just before the closing <code>&lt;/footer&gt;</code> or <code>&lt;/body&gt;</code> tag).
sk: Nájdite miesto, kde chcete pridať odkaz (zvyčajne tesne pred zatvorením <Code> & Lt;/Foot & gt; </codes> alebo <codes> & Lt;/Head & gt; </code> tag).

en: Low Saturation
sk: Nízke nasýtenie

en: Low Saturation Icon
sk: Ikona s nízkou saturáciou

en: Low saturation should not be empty.
sk: Nízke nasýtenie nesmie byť prázdne.

en: Manage Languages
sk: Spravovať jazyky

en: Media Control
sk: Ovládanie médií

en: Menu Settings
sk: Nastavenia menu

en: Middle Left
sk: Vľavo v strede

en: Middle Right
sk: Vpravo v strede

en: Mobile Design
sk: Mobilný dizajn

en: Mobile Position
sk: Mobilná pozícia

en: Mobile View Design
sk: Dizajn mobilného zobrazenia

en: Mobile view Design
sk: Dizajn mobilného zobrazenia

en: Modifies background colors to reduce eye strain and improve content legibility.
sk: Upravuje farby pozadia, aby sa znížila únava očí a zlepšila čitateľnosť obsahu.

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Most 5 Used Feature Analytics
sk: Väčšina 5 použitých analytických funkcií

en: Motor Impaired
sk: Motoricky postihnutý

en: Multiple Languages Support
sk: Podpora viacerých jazykov

en: Mute Sounds
sk: Stlmiť zvuky

en: Mute Sounds should not be empty.
sk: Stlmiť zvuky nesmie byť prázdne.

en: Name
sk: Názov

en: Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget.
sk: Prejdite na nastavenia a zapnite miniaplikáciu prístupnosti.

en: Navigate to the Plan page and click on the Cancel Subscription button
sk: Prejdite na stránku plánu a kliknite na tlačidlo Zrušiť predplatné

en: Navigation & Input
sk: Navigácia a vstup

en: Navigation and Interaction Controllers
sk: Ovládače navigácie a interakcie

en: Need help deciding? Contact us at %1$s or check our %2$s for detailed feature comparisons.
sk: Potrebujete pomoc pri rozhodovaní?Kontaktujte nás na %1 $ s alebo skontrolujte podrobné porovnania funkcií.

en: Need help or want to remove branding?
sk: Potrebujete pomoc alebo chcete odstrániť značku?

en: No Significant Most Features Usage Found
sk: Neboli nájdené žiadne významné využitie funkcií

en: No relevant data is available for the specified range
sk: Pre zadaný rozsah nie sú k dispozícii žiadne relevantné údaje

en: Not Applicable or It May Require Manual Audit
sk: Neuplatňuje sa alebo môže vyžadovať manuálny audit

en: Not Sure Which Plan Fits Best?
sk: Nie ste si istí, ktorý plán je najvhodnejší?

en: Not default language
sk: Nie je predvolený jazyk

en: Note:
sk: Poznámka:

en: Note: It is recommended to use a child theme to prevent your changes from being lost during theme updates.
sk: POZNÁMKA: Odporúča sa použiť tému pre deti, aby ste zabránili strate vašich zmien počas aktualizácií témy.

en: Once the accessibility widget’s functionality is verified, we’ll proceed to remove all branding for your white-label configuration.
sk: Po overení funkčnosti miniaplikácie dostupnosti pristúpime k odstráneniu všetkých značiek pre vašu konfiguráciu s bielym štítkom.

en: One Click to Make Your Website Accessible Today
sk: Jedným kliknutím sprístupní váš web dnes

en: Only The First Page Of Your Website Will Be Scanned. To Request A Full-Site Accessibility Scan, Please Reach Out To Our Team.
sk: Naskenuje sa iba prvá stránka vášho webu. Ak chcete požiadať o skenovanie dostupnosti celého webu, obráťte sa na náš tím.

en: Open your active theme's <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
sk: Otvorte súbor <code>footer.php</code> alebo <code>functions.php</code> vašej aktívnej témy (zvyčajne sa nachádza v <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).

en: Open your active theme’s <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
sk: Otvorte svoj aktívna téma <code> Footer.php </code> alebo <code> Funktions.php </code> súbor (zvyčajne sa nachádza v <code>/wp-content/téma/your theme/</code>).

en: Option to display accessibility widget link in website footer
sk: Možnosť zobraziť odkaz na widget prístupnosti v pätičke webu

en: Our team can help you choose the right plan based on your store size, accessibility goals, and support needs.
sk: Náš tím vám môže pomôcť vybrať ten správny plán na základe veľkosti vášho obchodu, cieľov dostupnosti a potrieb podpory.

en: Overview
sk: Prehľad

en: Padding
sk: Vnútorná medzera

en: Pages
sk: Stránky

en: Personalized User Accessibility Profile Settings
sk: Personalizované nastavenia profilu dostupnosti používateľa

en: Personalized accessibility profiles for user-specific needs
sk: Personalizované profily prístupnosti podľa potrieb používateľa

en: Plan
sk: Plán

en: Plan Specific Features
sk: Špecifické funkcie plánu

en: Plans
sk: Plány

en: Platform & Integration
sk: Platforma a integrácia

en: Please uninstall this plugin and reinstall it.
sk: Prosím, odinštalujte tento plugin a znovu ho nainštalujte.

en: Please upgrade your plan to continue accessing premium accessibility features.
sk: Inovujte svoj plán na pokračovanie v prístupe k funkciám prémiovej prístupnosti.

en: Position
sk: Pozícia

en: Premium
sk: Prémiový

en: Premium Plan
sk: Prémiový plán

en: Prioritize and sort languages based on your customer base
sk: Uprednostniť a zoradiť jazyky podľa vašej zákazníckej základne

en: Priority chat support during business hours
sk: Prioritná podpora v chate počas pracovnej doby

en: Priority support and regular updates
sk: Podpora priority a pravidelné aktualizácie

en: Professional
sk: Profesionálny

en: Professional Plan
sk: Profesionálny plán

en: Profile Options
sk: Možnosti profilu

en: Profile Settings
sk: Nastavenia profilu

en: Profile Settings should not be empty.
sk: Nastavenia profilu nesmú byť prázdne.

en: Quick Access Panel for Useful Accessibility Tools
sk: Panel rýchleho prístupu pre užitočné nástroje dostupnosti

en: Quick navigation tool showing all Headings, Landmarks, and Links in one place.
sk: Rýchle navigačný nástroj zobrazujúci všetky nadpisy, orientačné body a odkazy na jednom mieste.

en: Rank
sk: Poradie

en: Read Mode
sk: Režim čítania

en: Read Mode should not be empty.
sk: Režim čítania nesmie byť prázdny.

en: Readable Fonts
sk: Čitateľné písma

en: Readable Fonts should not be empty.
sk: Čitateľné písma nesmú byť prázdne.

en: Readable Fonts, Reading Mask, and Highlight Titles
sk: Čitateľné písma, čítacia maska a zvýraznenie nadpisov

en: Reading Guide
sk: Čítací sprievodca

en: Reading Guide Color should not be empty.
sk: Farba čítacieho sprievodcu nesmie byť prázdna.

en: Reading Mask
sk: Čítacia maska

en: Reading Mask should not be empty.
sk: Čítacia maska nesmie byť prázdna.

en: Reads selected text aloud for users with visual impairments or reading difficulties.
sk: Prečíta vybraný text nahlas pre používateľov so zrakovým postihnutím alebo problémami s čítaním.

en: Real Customer Questions
sk: Skutočné otázky zákazníkov

en: Refresh your website to see the link appear in the footer.
sk: Obnovte svoje webové stránky a pozrite sa na odkaz v päte.

en: Remove default widget branding for a fully white-labeled experience
sk: Odstrániť predvolený branding widgetu pre plne bielu identitu

en: Removes accessibility tool branding for a cleaner, white-labeled appearance.
sk: Odstraňuje branding nástrojov prístupnosti pre čistejší vzhľad bez označenia.

en: Resend OTP
sk: Opätovne nastúpiť

en: Reset All should not be empty.
sk: Resetovať všetko nesmie byť prázdne.

en: Reset To Default
sk: Obnoviť predvolené

en: Reset all
sk: Resetovať všetko

en: Restricted Brand Customization
sk: Obmedzené prispôsobenie značky

en: Right Alignment
sk: Zarovnanie vpravo

en: Saturation Modes
sk: Režimy nasýtenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Save Rankings
sk: Uložiť hodnotenia

en: Save the changes to the <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file.
sk: Uložte zmeny do súboru <code> footer.php </code> alebo <code> Funktions.php </code>.

en: Scan Scope
sk: Rozsah skenovania

en: Scan To Check Compliance Of Accessibility
sk: Skenovanie na kontrolu súladu prístupnosti

en: Scan Your site
sk: Naskenujte svoje stránky

en: Schedule a Call
sk: Naplánujte si hovor

en: Search
sk: Hľadať

en: Seizure Safe
sk: Záchvat v bezpečí

en: Seizure Safe should not be empty.
sk: Bezpečné záchvaty by nemali byť prázdne.

en: Select Monthly Plan:
sk: Vybrať mesačný plán:

en: Select Plan and Offers
sk: Vybrať plán a ponuky

en: Select Yearly Plan:
sk: Vybrať ročný plán:

en: Selected
sk: Vybraný

en: Sepcific Page
sk: Špecifická stránka

en: Set %s Default Language
sk: Nastaviť %s ako predvolený jazyk

en: Set Up Translation Visibility And Language Priorities.
sk: Nastavte viditeľnosť prekladu a jazykové priority.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Show Language
sk: Zobraziť jazyk

en: Simplifies the layout and focuses on text for easier reading, removing distractions like sidebars and ads.
sk: Zjednodušuje rozloženie a zameriava sa na text na ľahšie čítanie, odstránenie rozptýlení, ako sú bočné panely a reklamy.

en: Smart Contrast
sk: Kontrast

en: Smart Contrast for Better Readability
sk: Inteligentný kontrast pre lepšiu čitateľnosť

en: Smart Contrast should not be empty.
sk: Inteligentný kontrast by nemal byť prázdny.

en: Sorry, You can not update....
sk: Prepáčte, nemôžete aktualizovať....

en: Sound Muting for Distraction-Free Browsing
sk: Stlmenie zvuku pre prehliadanie bez rušenia

en: Speech Support
sk: Podpora reči

en: Standard support via email and live chat during business hours
sk: Štandardná podpora prostredníctvom e -mailu a živého rozhovoru počas pracovných hodín

en: Standard support via email.
sk: Štandardná podpora prostredníctvom e -mailu.

en: Start Free Trial
sk: Začnite bezplatnú skúšobnú verziu

en: Start Live Chat
sk: Spustite živý chat

en: Start My Compliance Plan
sk: Začnite môj plán dodržiavania predpisov

en: Start Your Accessibility Journey:
sk: Začnite svoju cestu prístupnosti:

en: Start a 5-Day Free Trial for
sk: Začať 5-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu pre

en: Start a 7-Day Free Trial
sk: Začnite 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu

en: Start a 7-Day Free Trial for
sk: Začať 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu pre

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 5-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
sk: Začnite výberom mesačného plánu, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Každý plán ponúka rôzne funkcie a možnosti prispôsobenia. Plán, ktorý si vyberiete, určí, ku ktorým funkciám budete mať prístup vo widgete. Okrem toho si užite 5-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu na preskúmanie všetkých funkcií a vylepšenie dostupnosti vašej stránky.

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 7-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
sk: Začnite výberom mesačného plánu, ktorý vyhovuje vašim potrebám.Každý plán ponúka rôzne funkcie a možnosti prispôsobenia.Plán, ktorý vyberiete, určí, ku ktorým funkciám máte prístup v miniaplikácii.Okrem toho si užite bezplatnú skúšobnú verziu na 7 dní, aby ste preskúmali všetky funkcie a vylepšili prístupnosť vášho obchodu.

en: Start with a %1$s5-day free trial%2$s to experience all features:
sk: Začnite s bezplatnou skúšobnou verziou 1 $ S5-Deň %2 $ s, aby ste zažili všetky funkcie:

en: Startup
sk: Spustenie

en: Startup Plan
sk: Úvodný plán

en: Statement
sk: Vyhlásenie

en: Statement Link?
sk: Odkaz na vyhlásenie?

en: Statement should not be empty.
sk: Vyhlásenie nesmie byť prázdne.

en: Stop Animation
sk: Zastaviť animácie

en: Stop Animation should not be empty.
sk: Zastaviť animácie nesmie byť prázdne.

en: Submit
sk: Odovzdať

en: Success!
sk: Úspech!

en: Support & Partnership
sk: Podpora a partnerstvo

en: Support for 100+ Languages
sk: Podpora pre 100+ jazykov

en: Support on Email
sk: Podpora cez e-mail

en: Supports 100+ languages with automatic translation
sk: Podporuje 100+ jazykov s automatickým prekladom

en: Talk & Type
sk: Hovor a písanie

en: Talk And Type
sk: Hovor a písanie

en: Talk and Type should not be empty.
sk: Hovor a písanie nesmie byť prázdne.

en: Text Colors
sk: Farby textu

en: Text Colors should not be empty.
sk: Farby textu nesmú byť prázdne.

en: Text Customization Controllers
sk: Ovládače prispôsobenia textu

en: Text Enhancer
sk: Vylepšovač textu

en: Text Enhancer should not be empty.
sk: Vylepšovač textu nesmie byť prázdny.

en: Text Enhancer, Image Alt Tooltip, and Stop Animation
sk: Vylepšovač textu, tooltip alternatívneho textu obrázka a zastavenie animácií

en: Text Speech
sk: Čítanie textu

en: Text Speech should not be empty.
sk: Čítanie textu nesmie byť prázdne.

en: Text and Layout Font
sk: Písmo textu a rozloženia

en: Text enhancer for clarity, image alt tooltips, and option to stop animations
sk: Zvýšenie textu pre prehľadnosť, popisy ALT ALT AICE ALT a možnosť Zastavenie animácií

en: Text to Speech
sk: Text na reč

en: Text to Speech & Sounds Enable/Disable
sk: Text na reč a zvuky Povoliť/zakázať

en: Text-to-speech, voice navigation, and talk & type input
sk: Text-reč, hlasová navigácia a vstup a zadok

en: Thank You Banner Image
sk: Obrázok bannera ďakovania

en: Thank You for Choosing a Plan!
sk: Ďakujeme, že ste si vybrali plán!

en: Thanks for choosing our app! We're here to help make your website accessible to everyone.
sk: Ďakujeme, že ste si vybrali našu aplikáciu! Sme tu, aby sme pomohli spraviť vašu webovú stránku dostupnú pre všetkých.

en: The %1$s "Choose Design" %2$s option empowers merchants to select from a variety of design styles for our widget, tailoring it to their unique preferences and needs.
sk: Možnosť %1$s "Vybrať dizajn" %2$s umožňuje obchodníkom vybrať si z rôznych štýlov dizajnu pre náš widget, prispôsobujúc ho ich jedinečným preferenciám a potrebám.

en: The %1$s "Customize Position" %2$s feature enables merchants to tailor the exact placement of our widget, ensuring it perfectly fits their site layout and design vision.
sk: Funkcia %1$s "Prispôsobiť pozíciu" %2$s umožňuje obchodníkom prispôsobiť presné umiestnenie nášho widgetu, zabezpečujúc, že dokonale pasuje k rozloženiu a dizajnu ich stránky.

en: The <strong>Language Sorting</strong> feature allows you to customize the order in which languages appear on your Language page and in the Widget. Simply use the up and down arrows beside each language to rearrange them according to your preference. Once you're happy with the order, click Save Ranking to apply the changes. The languages will then appear in the same order across your storefront and Widget, providing a consistent experience for your users.
sk: Funkcia triedenia jazyka <strong> </strong> vám umožňuje prispôsobiť poradie, v ktorom sa jazyky zobrazujú na vašej jazykovej stránke a v miniaplikácii.Jednoducho použite šípky nahor a nadol vedľa každého jazyka na ich usporiadanie podľa vašich preferencií.Akonáhle budete spokojní s objednávkou, kliknutím na Uložiť hodnotenie použite zmeny.Jazyky sa potom objavia v rovnakom poradí v priebehu vášho výkladu a miniaplikácie, čo pre vašich používateľov poskytne konzistentný zážitok.

en: The <strong>Language Variable</strong> feature allows your widget to automatically adapt to the language selected on your website. When enabled, the widget will detect and match the site's active language - ensuring a seamless and consistent experience for users navigating your site in different languages. This is especially helpful if your store already includes a language selector, as it improves accessibility and ensures that the widget content is always shown in the user’s preferred language without any extra configuration.
sk: Funkcia <strong> jazykovej premennej </strong> umožňuje vášmu widgetu automaticky prispôsobiť sa jazyku vybranému na vašom webe.Ak je povolený, miniaplikácia zistí a zodpovedá aktívnemu jazyku stránky - zabezpečí plynulý a konzistentný zážitok pre používateľov, ktorí prechádzajú vašim stránkam v rôznych jazykoch.Je to užitočné najmä vtedy, ak váš obchod už obsahuje selektor jazyka, pretože zlepšuje prístupnosť a zaisťuje, že obsah widgetu je vždy zobrazený v preferovanom jazyku používateľa bez ďalšej konfigurácie.

en: The email or phone number you entered is already in use.
sk: E -mail alebo telefónne číslo, ktoré ste zadali, sa už používa.

en: The free widget is only available for use on the specific website URL you provided.
sk: Bezplatná miniaplikácia je k dispozícii iba na použitie v konkrétnej webovej adrese, ktorú ste poskytli.

en: This feature aligns all text to the left, avoiding center or justified text which can be harder to read for people with dyslexia or cognitive challenges.
sk: Táto funkcia zarovná všetok text vľavo, vyhýba sa stredu alebo opodstatneniu textu, ktorý je ťažšie čítať pre ľudí s dyslexiou alebo kognitívnymi výzvami.

en: This feature creates a horizontal reading mask that follows the cursor to help users focus on one line of text at a time.
sk: Táto funkcia vytvára horizontálnu masku na čítanie, ktorá sleduje kurzor, ktorý používateľom pomôže zamerať sa na jeden riadok textu súčasne.

en: This feature disables the sound that plays when the accessibility widget is opened or closed.
sk: Táto funkcia zakáže zvuk, ktorý sa hrá, keď je miniaplikácia prístupnosti otvorená alebo zatvorená.

en: This feature hides images and videos to help users who are easily distracted or sensitive to visual media focus better on the text.
sk: Táto funkcia skrýva obrázky a videá, ktoré pomáhajú používateľom, ktorí sú ľahko rozptyľovaní alebo citliví na vizuálne médiá, lepšie zamerať na text na text.

en: This feature highlights all links on the page with a border or background, making them easier to identify and click.
sk: Táto funkcia zvýrazňuje všetky odkazy na stránke pomocou okraja alebo pozadia, čo uľahčuje identifikáciu a kliknutie.

en: This feature highlights headings and titles across the page, helping users quickly locate and navigate key content areas.
sk: Táto funkcia zdôrazňuje nadpisy a tituly na celej stránke a pomáha používateľom rýchlo nájsť a prechádzať kľúčovými oblastiami obsahu.

en: This feature increases space between letters, making text easier to distinguish and reducing visual crowding.
sk: Táto funkcia zvyšuje priestor medzi písmenami, čo uľahčuje rozlíšenie textu a znižuje vizuálne vytláčanie.

en: This feature increases spacing between words to improve readability for users with dyslexia or cognitive impairments.
sk: Táto funkcia zvyšuje medzery medzi slovami, aby sa zlepšila čitateľnosť pre používateľov s dyslexiou alebo kognitívnymi poruchami.

en: This feature increases the contrast between text and background, making content easier to read for users with low vision.
sk: Táto funkcia zvyšuje kontrast medzi textom a pozadím, čo uľahčuje čítanie obsahu pre používateľov s nízkym videním.

en: This feature increases the size of the text throughout the website to help users with vision difficulties read content more comfortably.
sk: Táto funkcia zvyšuje veľkosť textu na celej webovej stránke, aby pomohla používateľom s problémami s zrakom čítať pohodlnejšie čítať obsah.

en: This feature increases the vertical spacing between lines of text, making content more readable and less dense.
sk: Táto funkcia zvyšuje vertikálne rozstupy medzi riadkami textu, čo zvyšuje čitateľnejší a menej hustý.

en: This feature is available in:
sk: Táto funkcia je dostupná v:

en: This feature offers users multiple predefined accessibility profiles. Each profile includes a set of accessibility features tailored to specific needs. When a user selects a profile, all the associated features are automatically enabled.
sk: Táto funkcia ponúka používateľom viac preddefinovaných profilov prístupnosti.Každý profil obsahuje sadu funkcií prístupnosti prispôsobených konkrétnym potrebám.Keď užívateľ vyberie profil, všetky pridružené funkcie sú automaticky povolené.

en: This feature pauses animations, blinking, and flashing content to reduce motion sensitivity and distractions for users with vestibular disorders or ADHD.
sk: Táto funkcia pozastaví animácie, blikanie a blikajúci obsah, aby sa znížila citlivosť pohybu a rozptýlenie pre používateľov s vestibulárnymi poruchami alebo ADHD.

en: This feature provides a text magnifier that enlarges text under the cursor, helping users read small or dense text with ease.
sk: Táto funkcia poskytuje lupič text, ktorý zväčšuje text pod kurzorom a pomáha používateľom ľahko čítať malý alebo hustý text.

en: This feature removes color saturation from the site, creating a grayscale experience that can reduce distractions and assist users with color sensitivity or color blindness.
sk: Táto funkcia odstraňuje saturáciu farieb z webu a vytvára zážitok z šedej, ktorý môže znížiť rozptýlenie a pomôcť používateľom s citlivosťou na farbu alebo farebnej slepote.

en: This feature replaces decorative or complex fonts with simpler, more readable ones to improve legibility.
sk: Táto funkcia nahrádza dekoratívne alebo zložité písma jednoduchšími a čitateľnejšími, aby sa zlepšila čitateľnosť.

en: This feature shows image alt text as a tooltip, helping screen reader users and others understand the content of visual elements.
sk: Táto funkcia zobrazuje text Alt Alt ako popis, ktorý pomáha používateľom obrazovky obrazovky a ostatnými porozumieť obsahu vizuálnych prvkov.

en: This is the default and most widely used design of the accessibility widget – tried, tested, and reliable across all devices.
sk: Toto je predvolené a najviac používané rozhranie widgetu prístupnosti – overené, testované a spoľahlivé na všetkých zariadeniach.

en: This will be only Works on Position for "Bottom Left" and "Bottom Right"
sk: Toto bude fungovať len pre pozíciu "Vľavo dole" a "Vpravo dole"

en: This will only work on position for %1$s and %2$s
sk: Toto bude fungovať len pre pozíciu %1$s a %2$s

en: Title Colors
sk: Farby nadpisov

en: Title Colors should not be empty.
sk: Farby nadpisov nesmú byť prázdne.

en: Title Highlighting
sk: Zvýraznenie nadpisov

en: To Scan All Page Or Group Of Pages, Please
sk: Ak chcete skenovať celú stranu alebo skupinu strán, prosím

en: To discontinue using this plugin, please cancel your active subscription by clicking the button below.
sk: Ak chcete prestať pomocou tohto doplnku, zrušte svoje aktívne predplatné kliknutím na tlačidlo nižšie.

en: To enable all accessibility widgets and features, you need to purchase a plan. Choose the perfect plan for your website needs.
sk: Ak chcete povoliť všetky miniaplikácie a funkcie prístupnosti, musíte si kúpiť plán.Vyberte perfektný plán pre potreby svojich webových stránok.

en: To enable the Free plan, go to the Plan page and click on the Free button. Once clicked, a form will appear. Fill in all the required details, and the widget will automatically be displayed on the front end.
sk: Ak chcete povoliť bezplatný plán, prejdite na stránku plánu a kliknite na tlačidlo zadarmo.Po kliknutí sa objaví formulár.Vyplňte všetky požadované podrobnosti a miniaplikácia sa automaticky zobrazí na prednom konci.

en: To ensure your site is accessible and user-friendly, add an Accessibility Assistance link to your footer menu:
sk: Ak chcete zabezpečiť prístupné a užívateľsky prívetivé, pridajte odkaz na pomoc s prístupom do ponuky päty:

en: To make the widget visible, enable and save the accessibility settings.
sk: Aby bol widget viditeľný, povoľte a uložte nastavenia prístupnosti.

en: Top Left
sk: Vľavo hore

en: Top Right
sk: Vpravo hore

en: Total Counts
sk: Celkový počet

en: Total Counts Icon
sk: Ikona celkového počtu

en: Try
sk: Pokus

en: Try Accessibility Assistant for free and instantly boost accessibility
sk: Vyskúšajte asistent prístupnosti zadarmo a okamžite zvýšiť prístupnosť

en: Unlimited impressions and unrestricted widget visibility
sk: Neobmedzené dojmy a viditeľnosť neobmedzených miniaplikácií

en: Unlimited impressions on any plans and unrestricted widget visibility
sk: Neobmedzené dojmy na akékoľvek plány a neobmedzené viditeľnosť miniaplikácií

en: Unlock Full Accessibility Features
sk: Odomknite funkcie úplnej prístupnosti

en: Unlock full functionality by upgrading to a paid plan
sk: Odomknite plnú funkčnosť aktualizáciou na platený plán

en: Unlock insights and free access to our accessibility plugin by submitting your details below.
sk: Odomknite informácie a bezplatný prístup k nášmu doplnku prístupnosti odoslaním podrobností nižšie.

en: Upgrade Plan
sk: Plán aktualizácie

en: Upgrade your plan to enable this feature
sk: Inovujte svoj plán na povolenie tejto funkcie

en: Usage Guide
sk: Príručka používania

en: Use Default Functionalities of Widget
sk: Používať predvolené funkcie widgetu

en: Use language variables for seamless multilingual store integration
sk: Používajte jazykové premenné na plynulú viacjazyčnú integráciu obchodu

en: Useful Links
sk: Užitočné odkazy

en: Useful Links should not be empty.
sk: Užitočné odkazy nesmú byť prázdne.

en: User Guide
sk: Používateľská príručka

en: User Interaction with Features
sk: Interakcia používateľa s funkciami

en: Utility Settings
sk: Nastavenia nástrojov

en: Verify
sk: Preveriť

en: Verify Widget & Remove Branding
sk: Overte miniaplikáciu a odstráňte značku

en: Verify your email
sk: Overte svoj e -mail

en: Video Hide
sk: Skryť videá

en: Video Hide should not be empty.
sk: Skryť videá nesmie byť prázdne.

en: View Plans & Pricing
sk: Zobraziť plány a ceny

en: Virtual Keyboard
sk: Virtuálna klávesnica

en: Visible
sk: Viditeľný

en: Visual Customization Controllers
sk: Ovládače vizuálneho prispôsobenia

en: Visual Enhancements
sk: Vizuálne vylepšenia

en: Visually Impaired
sk: Zrakový

en: Visually Impaired should not be empty.
sk: Zrakovo postihnuté by nemalo byť prázdne.

en: Voice Commands should not be empty.
sk: Hlasové príkazy nesmú byť prázdne.

en: Voice Navigation
sk: Hlasová navigácia

en: Voice Navigation and Talk & Type Controls
sk: Hlasová navigácia a ovládanie hovor a písanie

en: Want to remove branding for free?
sk: Chcete odstrániť značku zadarmo?

en: We have an Exciting Offer for you:
sk: Máme pre vás vzrušujúcu ponuku:

en: Welcome Banner Image
sk: Obrázok uvítacieho bannera

en: Welcome to Accessibility Assistant
sk: Vitajte u asistenta prístupnosti

en: Welcome to Accessibility by CartCoders
sk: Vitajte v Dostupnosti od CartCoders

en: Welcome to: Accessibility Assistant
sk: Vitajte u asistenta prístupnosti

en: What does this plugin help with?
sk: S čím tento plugin pomáha?

en: What's included
sk: Čo je zahrnuté

en: Widget Content / Appearance
sk: Obsah/vzhľad miniaplikácie

en: Widget Icon
sk: Ikona widgetu

en: Widget Opens
sk: Otvorí sa widget

en: Widget Opens Icon
sk: Widget otvára ikonu

en: Widget Option
sk: Možnosť widgetu

en: Widget Option:
sk: Možnosť widgetu:

en: Widget Settings
sk: Nastavenia widget

en: Widget Size
sk: Veľkosť miniaplikácie

en: Widget Size Customization & Positioning
sk: Prispôsobenie veľkosti widgetov a umiestnenie

en: Widget Title on Hover
sk: Názov miniaplikácie pri umiestnení kurzora myši

en: With Accessibility Assistant, blind and visually impaired people have the ease of access to become more independent and integration with the Digital world, which replicates their daily lives
sk: S Asistentom dostupnosti majú nevidiaci a slabozrakí ľudia ľahký prístup k väčšej nezávislosti a integrácii do digitálneho sveta, ktorý replikuje ich každodenný život

en: Word Spacing
sk: Rozostup slov

en: Word Spacing should not be empty.
sk: Rozostup slov nesmie byť prázdny.

en: Year
sk: Rok

en: Yearly
sk: Ročne

en: You can place "#add-aacc-link" as link
sk: Môžete umiestniť "#add-aacc-link" ako odkaz

en: You can place %s as a link.
sk: Môžete umiestniť %s ako odkaz.

en: You can place <strong>%s</strong> as link
sk: Môžete umiestniť <strong>%s</strong> ako odkaz

en: You have admin access
sk: Máte administrátorský prístup

en: You're on a %s plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
sk: Máte plán %s! Odomknite ešte viac funkcií a možností prispôsobenia inováciou ešte dnes.

en: You're on a Growth plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
sk: Ste na pláne rastu!Odomknite ešte viac funkcií a možností prispôsobenia dnešným aktualizáciou.

en: You're on a Scale plan! Unlock even more powerful features and tools by upgrading today.
sk: Ste na mierke!Odomknite ešte výkonnejšie funkcie a nástroje tým, že dnes aktualizujete.

en: You're on the %s plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
sk: Používate plán %s! Vychutnajte si prioritnú podporu a exkluzívne pokročilé funkcie zjednodušenia ovládania ešte dnes.

en: You're on the %s plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
sk: Používate plán %s! Odomknite výkonné nástroje dostupnosti inováciou ešte dnes.

en: You're on the Established plan! You already have access to our top-tier features and tools.
sk: Ste na zavedenom pláne!Už máte prístup k našim funkciám a nástrojom najvyššej úrovne.

en: You're on the Free plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
sk: Ste na bezplatnom pláne!Odomknite výkonné nástroje prístupnosti dnes aktualizáciou.

en: You're on the Premium plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
sk: Ste na prémiovom pláne!Vychutnajte si prioritnú podporu a exkluzívne funkcie pokročilých prístupnosti pomocou aktualizácie dnes.

en: Your Current Plan
sk: Váš súčasný plán

en: Your Email
sk: Váš e -mail

en: Your Mobile Number
sk: Vaše mobilné číslo

en: Your Name
sk: Vaše meno

en: Your Website URL
sk: Vaša webová adresa URL

en: for free and instantly boost accessibility
sk: zadarmo a okamžite zvýšiť prístupnosť

en: if you enable this option, your floating widget will be hidden and footer link option will be enabled though you need to add the link.
sk: Ak povolíte túto možnosť, váš plávajúci widget bude skrytý a možnosť odkazu v pätičke bude povolená, aj keď musíte pridať odkaz.

en: pages
sk: stránky

en: toggle button
sk: prepínač

en: vs Monthly
sk: vs Mesačne

en: vs Monthly!
sk: vs mesačne!

en: you can placed %s as link
sk: môžete umiestniť %s ako odkaz
