Accessibility Assistant 1.3.2 - en to sr translation catalogue (572 entries)

en: Accessibility Assistant
sr: Помоћник за приступачност

note: Author URI of the plugin
en: With Accessibility Assistant, blind and visually impaired people have the ease of access to become more independent and integration with the Digital world, which replicates their daily lives
sr: Са помоћником за приступачност, слепе и слабовиде особе имају лак приступ да постану самосталније и интегришу се са дигиталним светом, који одражава њихов свакодневни живот

en: Please uninstall this plugin and reinstall it.
sr: Молимо деинсталирајте овај додатак и поново га инсталирајте.

en: Accessibility
sr: Приступачност

en: Languages
sr: Језици

en: Edit Languages
sr: Уреди језике

en: Plan
sr: План

en: User Guide
sr: Корисничко упутство

en: Accessibility Assistant Logo
sr: Лого помоћника за приступачност

en: Accessibility by CartCoders
sr: Приступачност од CartCoders

en: pages
sr: странице

en: Settings
sr: Подешавања

en: Widget Option
sr: Опција виџета

en: Enable /Disable
sr: Укључи/Искључи

en: Do you want to put as link?
sr: Да ли желите да поставите као везу?

en: Accessibility Assistance
sr: Помоћ за приступачност

en: you can placed %s as link
sr: можете поставити %s као везу

en: Choose Design
sr: Изабери дизајн

en: Default Design
sr: Подразумевани дизајн

en: Custom Design
sr: Прилагођени дизајн

en: Mobile View Design
sr: Дизајн за мобилни приказ

en: Position
sr: Позиција

en: Desktop Position
sr: Позиција на рачунару

en: Top Left
sr: Горе лево

en: Top Right
sr: Горе десно

en: Middle Left
sr: Средина лево

en: Middle Right
sr: Средина десно

en: Bottom Left
sr: Доле лево

en: Bottom Right
sr: Доле десно

en: Mobile Position
sr: Мобилна позиција

en: Padding
sr: Размак

en: This will be only Works on Position for "Bottom Left" and "Bottom Right"
sr: Ово ће радити само за позиције "Доле лево" и "Доле десно"

en: Enable/Disable Features
sr: Укључи/Искључи функције

en: Keyboard Nav
sr: Навигација тастатуром

en: Cursor
sr: Курсор

en: Saturation Modes
sr: Режими засићености

en: Contrast
sr: Контраст

en: Bigger Text
sr: Већи текст

en: Highlight Links
sr: Истакни везе

en: Font Readability
sr: Читљивост фонта

en: Focus Mask
sr: Маска фокуса

en: Title Highlighting
sr: Истицање наслова

en: Text Enhancer
sr: Побољшивач текста

en: Image Alt Tooltip
sr: Алтернативни опис слике

en: Stop Animation
sr: Заустави анимацију

en: Word Spacing
sr: Размак између речи

en: Letter Spacing
sr: Размак између слова

en: Line Height
sr: Висина линије

en: Alignment
sr: Поравнање

en: Image/Video Hide
sr: Сакриј слике/видео

en: Text Speech
sr: Говор текста

en: Adjust Text Colors
sr: Подеси боје текста

en: Adjust Title Colors
sr: Подеси боје наслова

en: Adjust Background Colors
sr: Подеси боје позадине

en: Mute Sounds
sr: Утишај звукове

en: Content Scaling
sr: Скалирање садржаја

en: GIF Hide
sr: Сакриј GIF

en: Read Mode
sr: Режим читања

en: Useful Links
sr: Корисне везе

en: Highlight Hover
sr: Истакни при преласку

en: Highlight Focus
sr: Истакни фокус

en: Big Black Cursor
sr: Велики црни курсор

en: Profile Options
sr: Опције профила

en: Voice Navigation
sr: Гласовна навигација

en: Talk & Type
sr: Говори и куцај

en: Color Blind Options
sr: Опције за далтонизам

en: Color Schema
sr: Схема боја

en: Controller Background
sr: Позадина контролера

en: Text and Layout Font
sr: Фонт текста и распореда

en: Accent and Logo Elements
sr: Акценат и елементи логоа

en: Save
sr: Сачувај

en: Have questions or need assistance? %s
sr: Имате питања или требате помоћ? %s

en: Contact us
sr: Контактирајте нас

en: Sorry, You can not update....
sr: Извините, не можете ажурирати....

en: Keyboard should not be empty.
sr: Тастатура не сме бити празна.

en: Big Cursor should not be empty.
sr: Велики курсор не сме бити празан.

en: Reading Guide Color should not be empty.
sr: Боја водича за читање не сме бити празна.

en: High saturation should not be empty.
sr: Висока засићеност не сме бити празна.

en: Low saturation should not be empty.
sr: Ниска засићеност не сме бити празна.

en: Desaturate should not be empty.
sr: Десатурација не сме бити празна.

en: Invert Colors should not be empty.
sr: Инверзија боја не сме бити празна.

en: Dark Contrast should not be empty.
sr: Тамни контраст не сме бити празан.

en: Light Contrast should not be empty.
sr: Светли контраст не сме бити празан.

en: Bigger Text should not be empty.
sr: Већи текст не сме бити празан.

en: Highlight Links should not be empty.
sr: Истицање веза не сме бити празно.

en: Word Spacing should not be empty.
sr: Размак између речи не сме бити празан.

en: Letter Spacing should not be empty.
sr: Размак између слова не сме бити празан.

en: Line Height should not be empty.
sr: Висина линије не сме бити празна.

en: Left Alignment should not be empty.
sr: Лево поравнање не сме бити празно.

en: Alignment should not be empty.
sr: Поравнање не сме бити празно.

en: Center should not be empty.
sr: Центар не сме бити празан.

en: Readable Fonts should not be empty.
sr: Читљиви фонтови не смеју бити празни.

en: Reading Mask should not be empty.
sr: Маска читања не сме бити празна.

en: Highlight Titles should not be empty.
sr: Истицање наслова не сме бити празно.

en: Text Enhancer should not be empty.
sr: Побољшивач текста не сме бити празан.

en: Image Alt Tooltip should not be empty.
sr: Алтернативни опис слике не сме бити празан.

en: Text Colors should not be empty.
sr: Боје текста не смеју бити празне.

en: Title Colors should not be empty.
sr: Боје наслова не смеју бити празне.

en: Background Colors should not be empty.
sr: Боје позадине не смеју бити празне.

en: Mute Sounds should not be empty.
sr: Утишавање звукова не сме бити празно.

en: Content Scaling should not be empty.
sr: Скалирање садржаја не сме бити празно.

en: GIF Hide should not be empty.
sr: Сакривање GIF-а не сме бити празно.

en: Read Mode should not be empty.
sr: Режим читања не сме бити празан.

en: Useful Links should not be empty.
sr: Корисне везе не смеју бити празне.

en: Highlight Hover should not be empty.
sr: Истицање при преласку не сме бити празно.

en: Highlight Focus should not be empty.
sr: Истицање фокуса не сме бити празно.

en: Big Black Cursor should not be empty.
sr: Велики црни курсор не сме бити празан.

en: Profile Settings should not be empty.
sr: Подешавања профила не смеју бити празна.

en: Voice Commands should not be empty.
sr: Гласовне команде не смеју бити празне.

en: Talk and Type should not be empty.
sr: Говори и куцај не сме бити празно.

en: Color Blind should not be empty.
sr: Далтонизам не сме бити празан.

en: Image Hide should not be empty.
sr: Сакривање слике не сме бити празно.

en: Video Hide should not be empty.
sr: Сакривање видеа не сме бити празно.

en: Stop Animation should not be empty.
sr: Заустављање анимације не сме бити празно.

en: Text Speech should not be empty.
sr: Говор текста не сме бити празан.

en: Accessibility Assistant should not be empty.
sr: Помоћник за приступачност не сме бити празан.

en: Reset All should not be empty.
sr: Ресетуј све не сме бити празно.

en: Statement should not be empty.
sr: Изјава не сме бити празна.

en: Hide Interface should not be empty.
sr: Сакриј интерфејс не сме бити празан.

en: Error!
sr: Грешка!

en: Success!
sr: Успех!

en: Language Controllers
sr: Контролери језика

en: Back
sr: Назад

en: Set %s Default Language
sr: Постави %s као подразумевани језик

en: Show Language
sr: Прикажи језик

en: Navigation and Interaction Controllers
sr: Контролери навигације и интеракције

en: Big Cursor
sr: Велики курсор

en: Reading Guide
sr: Водич за читање

en: Visual Customization Controllers
sr: Контролери визуелних прилагођавања

en: High Saturation
sr: Висока засићеност

en: Low Saturation
sr: Ниска засићеност

en: Desaturate
sr: Десатурација

en: Invert Colors
sr: Инвертуј боје

en: Dark Contrast
sr: Тамни контраст

en: Light Contrast
sr: Светли контраст

en: Text Customization Controllers
sr: Контролери прилагођавања текста

en: Left Alignment
sr: Лево поравнање

en: Right Alignment
sr: Десно поравнање

en: Center
sr: Центар

en: Readable Fonts
sr: Читљиви фонтови

en: Reading Mask
sr: Маска читања

en: Highlight Titles
sr: Истакни наслове

en: Text Colors
sr: Боје текста

en: Title Colors
sr: Боје наслова

en: Background Colors
sr: Боје позадине

en: Bigblack Cursor
sr: Велики црни курсор

en: Profile Settings
sr: Подешавања профила

en: Talk And Type
sr: Говори и куцај

en: Color Blind
sr: Далтонизам

en: Media Control
sr: Контрола медија

en: Image Hide
sr: Сакриј слику

en: Video Hide
sr: Сакриј видео

en: Speech Support
sr: Подршка за говор

en: Utility Settings
sr: Помоћна подешавања

en: Reset all
sr: Ресетуј све

en: Statement
sr: Изјава

en: Hide Interface
sr: Сакриј интерфејс

en: Welcome Banner Image
sr: Слика добродошлице

en: Welcome to Accessibility by CartCoders
sr: Добродошли у приступачност од CartCoders

en: Thanks for choosing our app! We're here to help make your website accessible to everyone.
sr: Хвала што сте изабрали нашу апликацију! Ту смо да помогнемо да ваш веб сајт буде приступачан свима.

en: Let's start by choosing a plan that fits your needs.
sr: Почнимо тако што ћемо изабрати план који одговара вашим потребама.

note: translators: %1$s: opening bold tag, %2$s: closing bold tag
en: Enjoy a %1$s5-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
sr: Уживајте у %1$s5-дневној бесплатној пробној верзији%2$s са приступом функцијама изабраног плана:

note: translators: %1$s: opening bold tag, %2$s: closing bold tag
en: We have an Exciting Offer for you:
sr: Имамо узбудљиву понуду за вас:

en: Get a %1$s29%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sProfessional Plan.%2$s
sr: Добијте %1$s29%% попуста%2$s на годишњу претплату када изаберете %1$sПрофесионални план.%2$s

en: Get a %1$s40%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sPremium Plan.%2$s
sr: Добијте %1$s40%% попуста%2$s на годишњу претплату када изаберете %1$sПремијум план.%2$s

en: Let's Go
sr: Идемо

en: If you need further assistance, please contact us at %1$s. You can also check our %2$s for more information.
sr: Ако вам је потребна додатна помоћ, молимо контактирајте нас на %1$s. Такође можете проверити наш %2$s за више информација.

en: Usage Guide
sr: Водич за коришћење

en: CartCoders Logo
sr: CartCoders лого

en: Pages
sr: Странице

en: Manage Languages
sr: Управљај језицима

en: Name
sr: Име

en: Code
sr: Код

en: Default
sr: Подразумевано

note: translators: %s: language name (e.g. English, French)
en: Visible
sr: Видљиво

en: Action
sr: Акција

en: %s language flag
sr: Застава језика %s

en: Default language
sr: Подразумевани језик

en: Not default language
sr: Није подразумевани језик

note: translators: %s: language name (e.g. English, French)
en: Language visible
sr: Језик је видљив

en: Language hidden
sr: Језик је сакривен

en: Edit %s language
sr: Уреди језик %s

en: You have admin access
sr: Имате администраторски приступ

en: Yearly
sr: Годишње

en: Monthly
sr: Месечно

en: 5 days Free Trial
sr: 5 дана бесплатна пробна верзија

en: Professional
sr: Професионални

en: / Yearly
sr: / Годишње

en: What's included
sr: Шта је укључено

en: All Basic Features
sr: Све основне функције

en: Customise Widget Position and Padding
sr: Прилагоди позицију и размак виџета

en: Readable Fonts, Reading Mask, and Highlight Titles
sr: Читљиви фонтови, маска читања и истицање наслова

en: Text Enhancer, Image Alt Tooltip, and Stop Animation
sr: Побољшивач текста, алтернативни опис слике и заустављање анимације

en: Change the Color Schema of Widget
sr: Промени шему боја виџета

en: Selected
sr: Изабрано

en: Premium
sr: Премијум

en: All Professional Features
sr: Све професионалне функције

en: Multiple Languages Support
sr: Подршка за више језика

en: Text to Speech
sr: Текст у говор

en: Adjust Word & Letter Space
sr: Подеси размак речи и слова

en: Enable/Disable Media
sr: Укључи/Искључи медије

en: Line Height & Alignments
sr: Висина линије и поравнања

en: Advanced Color Adjustments (Text, Titles, Backgrounds)
sr: Напредна подешавања боја (текст, наслови, позадина)

en: Smart Contrast for Better Readability
sr: Паметан контраст за боље читање

en: Content Scaling & Read Mode for Better Focus
sr: Скалирање садржаја и режим читања за бољи фокус

en: Sound Muting for Distraction-Free Browsing
sr: Утишавање звука за претраживање без ометања

en: Hide GIFs and Animations for Reduced Distraction
sr: Сакриј GIF-ове и анимације за смањено ометање

en: Highlight on Hover and Focus for Easier Navigation
sr: Истицање при преласку и фокусу за лакшу навигацију

en: Big Black Cursor for Better Visibility
sr: Велики црни курсор за бољу видљивост

en: Color Blind-Friendly Viewing Options
sr: Опције приказа прилагођене далтонизму

en: Voice Navigation and Talk & Type Controls
sr: Гласовна навигација и контроле за говор и куцање

en: Quick Access Panel for Useful Accessibility Tools
sr: Панел за брз приступ корисним алатима за приступачност

en: Personalized User Accessibility Profile Settings
sr: Персонализована подешавања корисничког профила приступачности

en: Enhanced Usability for All Accessibility Needs
sr: Побољшана употребљивост за све потребе приступачности

en: Basic
sr: Основни

en: /monthly
sr: /месечно

en: Use Default Functionalities of Widget
sr: Користи подразумеване функционалности виџета

en: Cannot Customise Widget
sr: Не можете прилагодити виџет

en: Enable/Disable Widget
sr: Укључи/Искључи виџет

en: Support on Email
sr: Подршка путем имејла

en: Note:
sr: Напомена:

en: Kindly note that upon opting for a subscription plan within our app, please be informed that refunds will not be applicable. This policy applies universally to all subscription plans offered, including both monthly and yearly options. We appreciate your understanding and cooperation in adhering to our policy, as we aim to ensure consistency and fairness in all aspects of our subscription services.
sr: Молимо имајте на уму да након избора претплатног плана у нашој апликацији, повраћај новца неће бити могућ. Ова политика се примењује на све понуђене претплатне планове, укључујући месечне и годишње опције. Ценимо ваше разумевање и сарадњу у поштовању наше политике, јер се трудимо да обезбедимо доследност и праведност у свим аспектима наших претплатних услуга.

en: If you require any further information or assistance, please do not hesitate to contact us. Our support team is readily available to address any queries or concerns you may have regarding our subscription plans or any other aspect of our app.
sr: Ако вам је потребна било каква додатна информација или помоћ, молимо не оклевајте да нас контактирате. Наш тим за подршку је спреман да одговори на све упите или недоумице које можете имати у вези са нашим претплатним плановима или било којим другим аспектом наше апликације.

en: Have questions or need assistance? %1$sContact us%2$s
sr: Имате питања или требате помоћ? %1$sКонтактирајте нас%2$s

en: Thank You Banner Image
sr: Слика захвале

en: Thank You for Choosing a Plan!
sr: Хвала вам што сте изабрали план!

en: Get started with the Accessibility widget by enabling it in our Settings under the Widget Option section.
sr: Почните са виџетом приступачности тако што ћете га укључити у нашим подешавањима у секцији опција виџета.

en: 1. Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget. %s
sr: 1. Идите на подешавања и укључите виџет приступачности. %s

en: toggle button
sr: дугме за укључивање/искључивање

en: Widget Option:
sr: Опција виџета:

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: 2. Click Save to apply the changes. %s
sr: 2. Кликните на Сачувај да примените промене. %s

en: Continue
sr: Настави

en: Accessibility Assistant Icon
sr: Икона помоћника за приступачност

en: Overview
sr: Преглед

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done.
sr: Помоћник за приступачност, трендовски производ на тржишту који омогућава било којој особи са инвалидитетом (глуве, слепе, неме, слабовиде, особе са ограниченом покретљивошћу) да користе ову апликацију за своје потребе.

en: By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values"
sr: Имајући на уму главни друштвени циљ, наш иновативни тим је радио и увео ову апликацију на тржиште. Главни принцип је "Где се иновација сусреће са друштвеним вредностима"

en: Select Plan and Offers
sr: Изабери план и понуде

en: Select Monthly Plan:
sr: Изабери месечни план:

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 5-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
sr: Почните тако што ћете изабрати месечни план који одговара вашим потребама. Сваки план нуди различите функције и опције прилагођавања. План који изаберете ће одредити којим функцијама можете приступити у виџету. Поред тога, уживајте у 5-дневном бесплатном пробном периоду како бисте истражили све функције и побољшали приступачност ваше продавнице.

en: Select Yearly Plan:
sr: Изабери годишњи план:

en: Choose the annual plan that best fits your needs. Each plan provides a variety of features and customization options. Your selected plan will determine the features available in the widget. Plus, take advantage of a complimentary year to explore all the features and boost your store's accessibility.
sr: Изаберите годишњи план који најбоље одговара вашим потребама. Сваки план пружа различите функције и опције прилагођавања. Ваш изабрани план ће одредити функције доступне у виџету. Поред тога, искористите комплементарну годину да истражите све функције и побољшате приступачност ваше продавнице.

en: How to Enable/Disable Widget
sr: Како укључити/искључити виџет

en: Customers will be provided with the option of accessing the plugin for accessing the advanced features. Through which the customer can enable/disable the functionality and access the application on his system.
sr: Корисницима ће бити пружена опција приступа додатку за коришћење напредних функција. Путем чега корисник може укључити/искључити функционалност и приступити апликацији на свом систему.

en: You can place %s as a link.
sr: Можете поставити %s као везу.

en: This feature is available in:
sr: Ова функција је доступна у:

en: Basic Plan
sr: Основни план

en: Professional Plan
sr: Професионални план

en: Premium Plan
sr: Премијум план

en: The %1$s "Choose Design" %2$s option empowers merchants to select from a variety of design styles for our widget, tailoring it to their unique preferences and needs.
sr: Опција %1$s "Изабери дизајн" %2$s омогућава трговцима да бирају из различитих стилова дизајна за наш виџет, прилагођавајући га својим јединственим преференцијама и потребама.

en: Mobile Design
sr: Мобилни дизајн

en: Customise Position
sr: Прилагоди позицију

en: The %1$s "Customize Position" %2$s feature enables merchants to tailor the exact placement of our widget, ensuring it perfectly fits their site layout and design vision.
sr: Функција %1$s "Прилагоди позицију" %2$s омогућава трговцима да прилагоде тачан положај нашег виџета, обезбеђујући да се савршено уклапа у распоред њиховог сајта и дизајнерску визију.

en: This will only work on position for %1$s and %2$s
sr: Ово ће радити само за позиције %1$s и %2$s

en: Plan Specific Features
sr: Функције специфичне за план

en: %1$s - Features%2$s
sr: %1$s - Функције%2$s

en: Enable Disable Features
sr: Укључи/Искључи функције

en: Ease of access to change the background/font color
sr: Лак приступ за промену боје позадине/фонта

en: Finally, access the settings to change the background and font colors. This step lets you personalize the widget's appearance, ensuring it matches your brand's style or enhances readability for users. Select your preferred colors and apply them to make the widget visually appealing and accessible.
sr: На крају, приступите подешавањима да промените боје позадине и фонта. Овај корак вам омогућава да персонализујете изглед виџета, обезбеђујући да се уклапа у стил вашег бренда или побољшава читљивост за кориснике. Изаберите жељене боје и примените их да учините виџет визуелно привлачним и приступачним.

en: Have questions or need assistance? <a href="%s" target="_blank">Contact us</a>
sr: Имате питања или требате помоћ? <a href="%s" target="_blank">Контактирајте нас</a>

en: Unlock full functionality by upgrading to a paid plan
sr: Откључајте потпуну функционалност надоградњом на плаћени план

en: Unlock Full Accessibility Features
sr: Откључајте потпуне карактеристике приступачности

en: To enable all accessibility widgets and features, you need to purchase a plan. Choose the perfect plan for your website needs.
sr: Да бисте омогућили све додатке и функције приступачности, морате да купите план.Изаберите савршен план за потребе ваше веб странице.

en: Get started with a plan that matches your requirements:
sr: Започните са планом који одговара вашим захтевима:

en: Start with a %1$s5-day free trial%2$s to experience all features:
sr: Започните са% 1 $ С5-Даи бесплатним пробним% 2 $ с да бисте искусили све функције:

en: Start Your Accessibility Journey:
sr: Започните путовање о приступачности:

en: Full access to %1$sall accessibility widgets%2$s and features
sr: Потпуни приступ% 1 $ САЛЛ приступачности додаци% 2 $ С и функције

en: Priority support and regular updates
sr: Приоритетна подршка и редовна ажурирања

en: All widgets and advanced features require an active plan. %1$sCompare plans%2$s to find your perfect fit.
sr: Сви видгети и напредне функције захтевају активни план.% 1 $ Сцпаре планови% 2 $ с Да бисте пронашли савршено уклапање.

en: View Plans & Pricing
sr: Погледајте планове и цене

en: Need help deciding? Contact us at %1$s or check our %2$s for detailed feature comparisons.
sr: Требате помоћ у одлучивању?Контактирајте нас на% 1 $ с или проверите наше% 2 $ с за детаљне поређења функција.

en: Fast Chat Support during business hours
sr: Подршка за брзу ћаскање током радног времена

en: Startup Plan
sr: План покретања

en: All Features of Startup Plan
sr: Све функције плана за покретање

en: Change Widget Color & Positioning
sr: Промените боју и позиционирање виџета

en: Image alt Tooltip
sr: Имаге Алт Тоолтип

en: All Features of Growth Plan
sr: Све карактеристике плана раста

en: Support for 100+ Languages
sr: Подршка за 100+ језика

en: Widget Size Customization & Positioning
sr: Прилагођавање и позиционирање величине виџета

en: Accessibility Profiles & Settings
sr: Профили и подешавања приступачности

en: Content Scaling & Content Spacing
sr: Скалирање садржаја и размак садржаја

en: Content Adjustment & Color Blind Feature
sr: Садржај подешавања и слијепи у боји

en: Text to Speech & Sounds Enable/Disable
sr: Текст на говор и звукове Омогући / онемогући

en: Image, Video & GIF Enable/Disable
sr: Слика, видео и гиф Омогући / онемогући

en: Color Adjustments
sr: Подешавање боја

en: Content Adjustments
sr: Прилагођавања садржаја

en: Keyboard Navigation
sr: Навигација тастатуре

en: Accessibility Statement
sr: Изјава о приступачности

en: Restricted Brand Customization
sr: Ограничена прилагођавање бренда

en: Plans
sr: Планови

en: To discontinue using this plugin, please cancel your active subscription by clicking the button below.
sr: Да бисте прекинули помоћу овог додатка, обратите се активну претплату кликом на дугме испод.

en: Startup
sr: Покретање

en: How to cancel your subscription
sr: Како отказати претплату

en: Navigate to the Plan page and click on the Cancel Subscription button
sr: Дођите на страницу плана и кликните на дугме Откажи претплату

en: Cancel Plan
sr: План отказа

en: Start a 5-Day Free Trial for
sr: Започните 5-дневни бесплатни пробњак за

en: Accessibility PRO-Widget
sr: Произатион приступачност

en: Total Counts
sr: Укупно бројање

en: Total Counts Icon
sr: Укупно бројање икона

en: Widget Opens
sr: Видгет се отвара

en: Widget Opens Icon
sr: Видгет Опенс Ицон

en: Events-Clicked
sr: Кликнуте на догађаје

en: Analysis Overview
sr: Преглед анализе

en: Most 5 Used Feature Analytics
sr: Највише 5 користи се аналитика функција

en: User Interaction with Features
sr: Корисничка интеракција са функцијама

en: Keyboard Nav Icon
sr: Икона тастатуре нав

en: Cursor Icon
sr: Икона курсора

en: High Saturation Icon
sr: Икона високе засићења

en: Low Saturation Icon
sr: Икона ниске засићености

en: Desaturate Icon
sr: Десататура икона

en: Contrast +
sr: Контраст +

en: Contrast Icon
sr: Икона контраста

en: Bigger Text Icon
sr: Већа икона текста

en: Dashboard
sr: Командна табла

en: Big black Cursor
sr: Велики црни курсор

en: Upgrade your plan to enable this feature
sr: Надоградите свој план да бисте омогућили ову функцију

en: Unlimited impressions and unrestricted widget visibility
sr: Неограничени утисци и неограничена видљивост виџета

en: Save the changes to the <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file.
sr: Спремите измене у фоотер.пхп </ цоде> или <Цоде> функције.пхп </ цоде> датотека.

en: Seizure Safe
sr: Нападај сеф

en: Seizure Safe should not be empty.
sr: Нападање сефа не сме бити празан.

en: Simplifies the layout and focuses on text for easier reading, removing distractions like sidebars and ads.
sr: Поједностављује распоред и фокусира се на текст за лакше читање, уклањање дистракција попут бочних трака и огласа.

en: Smart Contrast
sr: Паметни контраст

en: Smart Contrast should not be empty.
sr: Паметни контраст не сме бити празан.

en: Standard support via email and live chat during business hours
sr: Стандардна подршка путем е-маила и Цхат Цхат-а током радног времена

en: Start a 7-Day Free Trial for
sr: Започните 7-дневни бесплатан пробњак за

en: Supports 100+ languages with automatic translation
sr: Подржава 100+ језика са аутоматским преводом

en: Text enhancer for clarity, image alt tooltips, and option to stop animations
sr: Појачавач текста за јасноћу, имаге Алт Тоолтипс и опција за заустављање анимација

en: Text-to-speech, voice navigation, and talk & type input
sr: Текст у говор, гласовна навигација и улаз за разговор и тип

en: The <strong>Language Sorting</strong> feature allows you to customize the order in which languages appear on your Language page and in the Widget. Simply use the up and down arrows beside each language to rearrange them according to your preference. Once you're happy with the order, click Save Ranking to apply the changes. The languages will then appear in the same order across your storefront and Widget, providing a consistent experience for your users.
sr: Функција <стронг> Лангуаге </ стронг> омогућава вам да прилагодите редослед на који се језици појављују на вашој језичкој страници и у виџету.Једноставно користите стрелице горе и доље поред сваког језика да их преуредите према вашој жељи.Једном када будете задовољни редоследом, кликните Спреми рангирање да бисте применили промене.Језици ће се затим појавити у истом редоследу преко вашег продавнице и виџета, пружајући доследно искуство за ваше кориснике.

en: The <strong>Language Variable</strong> feature allows your widget to automatically adapt to the language selected on your website. When enabled, the widget will detect and match the site's active language - ensuring a seamless and consistent experience for users navigating your site in different languages. This is especially helpful if your store already includes a language selector, as it improves accessibility and ensures that the widget content is always shown in the user’s preferred language without any extra configuration.
sr: Флексија <строго> језичко знање </ стронг> омогућава вашем виџету да се аутоматски прилагоди језику изабраном на вашој веб локацији.Када је омогућено, виџет ће открити и у складу са активним језиком сајта - осигуравајући бешавно и доследно искуство за кориснике да се користе вашу веб локацију на различитим језицима.Ово је посебно корисно ако ваша продавница већ укључује језик језика, јер побољшава приступачност и осигурава да се садржај виџета увек приказује у жељени језик корисника без икакве додатне конфигурације.

en: This feature aligns all text to the left, avoiding center or justified text which can be harder to read for people with dyslexia or cognitive challenges.
sr: Ова функција је све поигравање свих текста улево, избегавајући центар или оправдан текст који може бити теже читати људе са дислексијом или когнитивним изазовима.

en: This feature creates a horizontal reading mask that follows the cursor to help users focus on one line of text at a time.
sr: Ова функција ствара хоризонталну маску за читање која следи курсор да помогне корисницима да се фокусирају на једну линију текста по исто време.

en: This feature disables the sound that plays when the accessibility widget is opened or closed.
sr: Ова функција онемогућава звук који игра када се отвори или затвори виџет приступачности.

en: This feature hides images and videos to help users who are easily distracted or sensitive to visual media focus better on the text.
sr: Ова функција скрива слике и видео записе како би помогли корисницима који су лако ометани или осетљиви на визуелни медији бољи на тексту.

en: This feature highlights all links on the page with a border or background, making them easier to identify and click.
sr: Ова функција истиче све везе на страници границом или позадином, чинећи их лакшим за идентификацију и кликну.

en: This feature highlights headings and titles across the page, helping users quickly locate and navigate key content areas.
sr: Ова функција истиче насљеђе и наслове широм странице, помажући корисницима да брзо пронађу и навигују на тастер садржај.

en: This feature increases space between letters, making text easier to distinguish and reducing visual crowding.
sr: Ова функција повећава простор између писама, чинећи текст лакшим за разликовање и смањење визуелне гужве.

en: This feature increases spacing between words to improve readability for users with dyslexia or cognitive impairments.
sr: Ова функција повећава размак између речи да би се побољшала читљивост за кориснике са дислексијом или когнитивним оштећењима.

en: This feature increases the contrast between text and background, making content easier to read for users with low vision.
sr: Ова функција повећава контраст између текста и позадине, олакшавање садржаја за читање корисника са ниским видом.

en: This feature increases the vertical spacing between lines of text, making content more readable and less dense.
sr: Ова функција повећава вертикално размак између линија текста, чинећи садржај читљивији и мање густи.

en: This feature offers users multiple predefined accessibility profiles. Each profile includes a set of accessibility features tailored to specific needs. When a user selects a profile, all the associated features are automatically enabled.
sr: Ова функција нуди корисницима више унапред дефинисаних профила приступачности.Сваки профил укључује скуп карактеристика приступачности прилагођене специфичним потребама.Када корисник одабире профил, све повезане функције су аутоматски омогућене.

en: This feature pauses animations, blinking, and flashing content to reduce motion sensitivity and distractions for users with vestibular disorders or ADHD.
sr: Ова функција паузира анимације, трепће и трепери садржај да би се смањила осетљивост на кретање и ометања за кориснике са вестибуларним поремећајима или адхд.

en: This feature provides a text magnifier that enlarges text under the cursor, helping users read small or dense text with ease.
sr: Ова функција пружа увеличавање текста који повећава текст испод курсора, помажући корисницима да лако прочитају мали или густи текст.

en: This feature removes color saturation from the site, creating a grayscale experience that can reduce distractions and assist users with color sensitivity or color blindness.
sr: Ова функција уклања засићеност у боји са места, стварајући сиве искуство које може смањити ометања и помоћи корисницима са осјетљивошћу боје или слепило у боји.

en: This feature replaces decorative or complex fonts with simpler, more readable ones to improve legibility.
sr: Ова функција замењује декоративне или сложене фонтове са једноставнијим, читљивијим за побољшање читљивости.

en: To make the widget visible, enable and save the accessibility settings.
sr: Да бисте видгет учинили видљивим, омогућавањем и сачувањем поставки приступачности.

en: Unlimited impressions on any plans and unrestricted widget visibility
sr: Неограничени утисци о било којим плановима и неограниченим видљивошћу виџета

en: Use language variables for seamless multilingual store integration
sr: Користите језичке променљиве за бешавне интеграције вишејезичне продавнице

en: Visual Enhancements
sr: Визуелна побољшања

en: Visually Impaired
sr: Слабовидни

en: Visually Impaired should not be empty.
sr: Оштећено визуелно не сме бити празан.

en: Welcome to Accessibility Assistant
sr: Добродошли у помоћнику приступачности

en: Widget Settings
sr: Подешавања виџета

en: Widget Size
sr: Величина виџета

en: Your Current Plan
sr: Ваш тренутни план

en: This feature increases the size of the text throughout the website to help users with vision difficulties read content more comfortably.
sr: Ова функција повећава величину текста на целој веб локацији како би се корисницима помогли са потешкоћама вида читати садржај удобније.

en: This feature shows image alt text as a tooltip, helping screen reader users and others understand the content of visual elements.
sr: Ова функција приказује слику Алт Тект као ТоолТип, помажући корисницима читача екрана и другима разумеју садржај визуелних елемената.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done. By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values
sr: Помоћник приступачности, трендидски производ на тржишту који чини онемогућено (глуво, слепо, искључивање визуелног оштећеног, оштећеног мобилности) особа може да користи ову пријаву за њихове захтеве за обављање.Имајући у виду - главни социјални циљ, наш иновативни тим је радио и увео ову апликацију на тржишту.Главни принцип је "где иновација испуњава друштвене вредности

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference"
sr: Прилагодите величину виџет приступачности на ваше поставке "

en: Displays an on-screen keyboard for users who can't use a physical one.
sr: Приказује тастатуру на екрану за кориснике који не могу да користе физички.

en: Menu Settings
sr: Подешавања менија

en: Enable/Disable Accessibility Features
sr: Омогући / онемогући функције приступачности

en: Navigation & Input
sr: Навигација и улаз

en: Modifies background colors to reduce eye strain and improve content legibility.
sr: МОМИФИЈА БОЈА ОСОБЉЕНЕ ЗА СМАЊЕЊЕ ОЧИНА И ПОБОЉШАЊЕ ЗАШТИТЕ ЛИКЕБИТНОСТИ.

en: Displays a panel with important and frequently used links for easier navigation.
sr: Приказује плочу са важним и често коришћеним линковима за лакшу навигацију.

en: Lets users control the site using voice commands for hands-free accessibility.
sr: Омогућава корисницима да контролишу локацију користећи гласовне команде за приступачност без руку.

en: Virtual Keyboard
sr: Виртуална тастатура

en: Display & Media Controls
sr: Контроле екрана и медија

en: Disables all website sounds to assist users sensitive to audio.
sr: Онемогућује да сви веб локација звучи да помогне корисницима осетљивим на звук.

en: Highlights elements when hovered, helping users follow cursor movements.
sr: Истакнути елементи када се лебде, помажући корисницима да прате покрете курсора.

en: Allows speech-to-text typing to help users who have difficulty using keyboards.
sr: Омогућава куцање говора на текст како би помогао корисницима који имају потешкоће са употребом тастатуре.

en: Disable Widget Sound
sr: Онемогућите звук виџета

en: Content Customization
sr: Прилагођавање садржаја

en: Reads selected text aloud for users with visual impairments or reading difficulties.
sr: Чита изабрани текст наглас за кориснике са оштећењима вида или потешкоћа у читању.

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision
sr: Увећава или смањује величину садржаја без утицаја на изглед, помажући корисницима са ниским видом

en: Highlights focused elements, enhancing accessibility for keyboard navigation.
sr: Истакнути фокусирани елементи, унапређивање доступности за навигацију на тастатури.

en: Applies color filters to assist users with different types of color blindness.
sr: Примјењује филтере у боји да помогну корисницима са различитим врстама слепила у боји.

en: Disable Report Problem
sr: Онемогући проблем извештаја

en: Disables the ability for users to report problems through the app.
sr: Онемогућава могућност да корисници пријаве проблеме путем апликације.

en: Hide Search Bar
sr: Сакриј траку за претрагу

en: Hides the search bar from the user interface.
sr: Сакрива траку за претрагу из корисничког интерфејса.

en: Hide Statement
sr: Сакрити изјаву

en: Hides the statement section from the user interface.
sr: Сакрива одељак из изјаве из корисничког интерфејса.

en: Changes the color of general text for better visibility and contrast.
sr: Мења боју општег текста за бољу видљивост и контраст.

en: Allows customization of heading/title colors to increase focus or contrast.
sr: Омогућава прилагођавање боја за наслову / наслов да повећа фокус или контраст.

en: Hides GIF animations that can distract or trigger motion sensitivity.
sr: Сакрива Гиф анимације које могу одвратити или огорчити или покренути осетљивост на покрету.

en: Enables a large black cursor to improve visibility for users with low vision.
sr: Омогућава великом црном курсору да побољша видљивост за кориснике са ниским видом.

en: Disable Branding
sr: Онемогући брендирање

en: Removes accessibility tool branding for a cleaner, white-labeled appearance.
sr: Уклања алат за приступ алату за чишћење, бели наступ који је означен.

en: Language Variable
sr: Језичка променљива

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.Statement Link?
sr: Омогућава вишејезичну подршку засновано на преференцијама корисничких језика или подешавања. Веза?

en: Reset To Default
sr: Ресетујте на подразумевано

en: Do you want to put this widget as link?
sr: Да ли желите да ставите овај видгет као везу?

en: You can place "#add-aacc-link" as link
sr: Можете да поставите "# Адд-ацц-линк" као везу

en: if you enable this option, your floating widget will be hidden and footer link option will be enabled though you need to add the link.
sr: Ако омогућите ову опцију, ваш плутајући виџет ће бити омогућено да вам је омогућена плутајући видгет са скривеном и подножју, иако је потребно да додате везу.

en: This is the default and most widely used design of the accessibility widget – tried, tested, and reliable across all devices.
sr: Ово је подразумевани и најчешће коришћени дизајн виџет приступачности - испробани, тестирани и поуздани на свим уређајима.

en: A modernized version of the default design - visually polished, stylistically refined.
sr: Модернизована верзија подразумеваног дизајна - визуелно полирана, стилски рафинирана.

en: Designed specifically for mobile - similar to the default but optimized for smaller screens and touch-friendly interaction.
sr: Дизајниран посебно за мобилни - сличан заданом, али оптимизовано за мање екране и интеракцију прилагођене додирилом.

en: Floating Widget Position
sr: Плутајући положај додатка

en: Floating Widget Padding
sr: Плутајућа паддинг виџета

en: Floating Widget Size
sr: Величина плутајућег виџета

en: Accessibility Widget Color Schema
sr: Приступачност Шема боја

en: Widget Icon
sr: Икона виџета

en: Choose Widget Icon
sr: Изаберите икону виџета

en: Floating Widget Icon Color
sr: Плутајућа икона виџета

en: Choose Widget Outer Color
sr: Изаберите горњу боју видгет

en: Choose Widget Inner Color
sr: Изаберите Видгет Иннер Цолор

en: Blind
sr: Слеп

en: Elderly
sr: Старији

en: Motor Impaired
sr: Оштећење мотора

en: Dyslexia
sr: Дислексија

en: Cognitive and Learning
sr: Когнитивно и учење

en: ADHD
sr: Задњица

en: Cancel
sr: Отказати

en: 7 days Free Trial
sr: 7 дана бесплатна суђење

en: Year
sr: Година

en: vs Monthly
sr: вс месечно

en: Access to all core accessibility tools included in the widget
sr: Приступ свим алатима за приступ основним приступачностима укључено у виџет

en: Basic customization options for layout and appearance
sr: Основне опције прилагођавања за изглед и изглед

en: Enable or disable the widget as needed
sr: Омогућите или онемогућите видгет по потреби

en: Includes all features from the Startup Plan
sr: Садржи све функције из плана покретања

en: Extended widget customization options including layout and branding
sr: Проширена опција прилагођавања виџета, укључујући распоред и брендирање

en: Option to display accessibility widget link in website footer
sr: Могућност приказивања приступачности Везе за додатак у подножју веб локација

en: Enable readable fonts, reading mask, and title highlighting
sr: Омогућите читљиве фонтове, читање маске и наглашавање наслова

en: Customize the widget color scheme to match your brand identity
sr: Прилагодите шему у боји виџета да одговара вашем идентитету вашег бренда

en: Includes all features from the Growth Plan
sr: Укључује све функције из плана раста

en: Fully customizable widget with advanced control options
sr: Потпуно прилагодљив виџет са напредним опцијама контроле

en: Enable or disable media elements like audio, video, and GIFs
sr: Омогућите или онемогућите медијске елементе попут аудио, видео и гиф-а

en: Personalized accessibility profiles for user-specific needs
sr: Персонализовани профили приступачности за потребе за кориснике

en: Priority chat support during business hours
sr: Приоритетна подршка за ћаскање током радног времена

en: Includes all features from the Scale Plan
sr: Садржи све функције из плана скале

en: Customize the widget launch icon and apply your own branding
sr: Прилагодите икону покретања виџета и примените сопствено брендирање

en: Remove default widget branding for a fully white-labeled experience
sr: Уклоните подразумевано брендирање видгета за потпуно бело обележено искуство

en: Add a custom accessibility statement or external statement link
sr: Додајте прилагођену изјаву о приступачности или линк за спољну изјаву

en: Prioritize and sort languages based on your customer base
sr: Приоритете и сортирајте језике на основу ваше корисничке базе

en: Dedicated account manager for priority onboarding and support
sr: Посвећени менаџер рачуна за приоритетно на броду и подршку

en: Language Sorting
sr: Језички сортирање

en: Mobile view Design
sr: Дизајн мобилног приказа

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.
sr: Омогућава вишејезичну подршку засновано на поставкима или подешавањима корисничких језика.

en: Statement Link?
sr: Линк за изјаву?

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision.
sr: Повећава или смањује величину садржаја без утицаја на распоред, помажући корисницима са ниским видом.

en: You can place <strong>%s</strong> as link
sr: Можете да поставите <стронг>% с </ стронг> као везу

en: Enter your statement page link here...
sr: Унесите везу ваше изјаве овде ...

en: Try Accessibility Assistant for free and instantly boost accessibility
sr: Покушајте са помоћником приступачности бесплатно и одмах појачате приступачност

en: Standard support via email.
sr: Стандардна подршка путем е-маила.

en: Please upgrade your plan to continue accessing premium accessibility features.
sr: Молимо вас да надоградите свој план да бисте наставили приступити премиум карактеристикама приступачности.

en: If you are on the Free plan, you can reach our support team by sending an email to
sr: Ако сте на слободном плану, можете доћи на наш тим за подршку слањем е-поште на

en: How to contact support if you are on the Free plan
sr: Како контактирати подршку ако сте на слободном плану

en: Upgrade Plan
sr: План надоградње

en: You're on the Free plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
sr: На слободном сте плану!Откључајте моћне алате за приступачност тако што ћете данас надоградити.

en: You're on a Growth plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
sr: На плану сте раста!Откључајте још више функција и опција прилагођавања у надоградњи данас.

en: You're on a Scale plan! Unlock even more powerful features and tools by upgrading today.
sr: Ти си на плану скале!Откључајте још моћније функције и алате надоградњом данас.

en: You're on the Premium plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
sr: Ти си на премиум плану!Уживајте у приоритетној подршци и ексклузивној напредним функцијама приступачности данас надоградња.

en: You're on the Established plan! You already have access to our top-tier features and tools.
sr: На успостављеном сте плану!Већ имате приступ нашим врхунским функцијама и алатима.

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 7-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
sr: Започните одабиром месечног плана који одговара вашим потребама.Сваки план нуди различите функције и опције прилагођавања.План који одаберете ће одредити које функције можете приступити у виџету.Поред тога, уживајте у бесплатном пробном року да бисте истражили све функције и побољшајте приступачност своје продавнице.

en: Try
sr: Пробати

en: for free and instantly boost accessibility
sr: Бесплатно и одмах појачајте приступачност

en: How to enable the Free plan
sr: Како омогућити бесплатан план

en: To enable the Free plan, go to the Plan page and click on the Free button. Once clicked, a form will appear. Fill in all the required details, and the widget will automatically be displayed on the front end.
sr: Да бисте омогућили бесплатни план, идите на страницу за план и кликните на дугме бесплатно.Једном када кликнете, појавиће се образац.Попуните све потребне детаље, а виџет ће се аутоматски приказати на предњем крају.

en: Accessibility Scanner
sr: Скенер приступачности

en: Check Accessibility Free
sr: Бесплатно проверите приступачност

en: Scan Your site
sr: Скенирајте своју страницу

en: Accessibility Score
sr: Резултат приступачности

en: Compliant
sr: Усаглашен

en: Automated Accessibility score has limitations
sr: Резултат аутоматизоване приступачности има ограничења

en: Failed Checks
sr: Неуспели чекови

en: Compliant under WCAG 2.0, 2.1 & 2.2
sr: У складу са ВЦАГ 2.0, 2.1 и 2.2

en: Categories detailed information
sr: Категорије Детаљне информације

en: Not Applicable or It May Require Manual Audit
sr: Није применљиво или то може захтијевати ручну ревизију

en: One Click to Make Your Website Accessible Today
sr: Један клик за вашу веб локацију данас доступан

en: Start My Compliance Plan
sr: Започните мој план усаглашености

en: Go Beyond Automation with Expert Audits
sr: Надилазите аутоматизацију са стручним ревизијама

en: Automated scans can identify many accessibility issues, but they can’t capture every WCAG 2.1 and 2.2 requirement. Our expert manual audits close these gaps by providing in-depth reviews, actionable insights, and tailored remediation recommendations.
sr: Аутоматизовани скенирање могу да идентификују бројне проблеме са приступачностима, али не могу да ухвате сваки ВЦАГ 2.1 и 2.2 захтева.Наше стручне ревизије приручнике затварају ове празнине пружајући дубинске прегледе, дјелативне увиде и прилагођене препорукама санације.

en: Get a Detailed Expert Audit Report
sr: Добијте детаљан извештај о стручњаку

en: Detailed information by category
sr: Детаљне информације по категоријама

en: Free Accessibility Check
sr: Бесплатна провера приступачности

en: Unlock insights and free access to our accessibility plugin by submitting your details below.
sr: Откључајте увиде и бесплатан приступ нашим додацима приступачности подношењем својих података у наставку.

en: The free widget is only available for use on the specific website URL you provided.
sr: Бесплатни видгет је доступан само за употребу на одређеној УРЛ адресе веб странице коју сте дали.

en: Verify your email
sr: Проверите своју е-пошту

en: Enter the 6-digit OTP sent to your email address.
sr: Унесите 6-цифрени ОТП послани на своју адресу е-поште.

en: Submit
sr: Поднети

en: Verify
sr: Верификовати

en: Didn't receive the code?
sr: Није примио код?

en: Resend OTP
sr: Поново послати отп

en: Already Registered
sr: Већ регистровано

en: The email or phone number you entered is already in use.
sr: Е-пошта или телефонски број који сте унели већ се користи.

en: Close
sr: Затворити

en: Your Name
sr: Ваше име

en: Your Email
sr: Ваша емаил

en: Your Mobile Number
sr: Ваш мобилни број

en: Your Website URL
sr: Ваша веб локација УРЛ

en: Enter OTP
sr: Уђите у ОТП

en: vs Monthly!
sr: ВС месечно!

en: Filter Content
sr: Садржај филтра

en: Quick navigation tool showing all Headings, Landmarks, and Links in one place.
sr: Брзи алат за навигацију која приказује све наслове, оријентире и везе на једном месту.

en: Want to remove branding for free?
sr: Желите да уклоните брендирање бесплатно?

en: Start a 7-Day Free Trial
sr: Започните 7-дневно бесплатне пробне верзије

en: Need help or want to remove branding?
sr: Требате помоћ или желите да уклоните брендирање?

en: Start Free Trial
sr: Покрените бесплатну пробну верзију

en: No relevant data is available for the specified range
sr: Ниједан релевантни подаци нису доступни за наведени распон

en: Events Clicked
sr: Кликнули су догађаји

en: No Significant Most Features Usage Found
sr: Није пронађена значајна употреба већине функција

en: To ensure your site is accessible and user-friendly, add an Accessibility Assistance link to your footer menu:
sr: Да бисте осигурали да је ваша веб локација приступачна и прилагођена корисницима, додајте линк за помоћ приступачности на мени за подножје:

en: Open your active theme’s <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
sr: Отворите активну тематику <Цоде> Фоотер.пхп </ цоде> или <Цоде> функције.пхп </ цоде> датотека (обично се налази у <Цоде> / ВП-Цонтент / Тхемес / Ваша тема / </ цоде>).

en: Locate the place where you want to add the link (typically just before the closing <code>&lt;/footer&gt;</code> or <code>&lt;/body&gt;</code> tag).
sr: Пронађите место где желите да додате везу (обично непосредно пре затварања <Цоде> <Цоде> </ цоде> или <Цодес> </ цоде> ознака).

en: Add the following HTML code to insert the link:
sr: Додајте следећи ХТМЛ код да бисте уметнули везу:

en: Refresh your website to see the link appear in the footer.
sr: Освежите своју веб страницу да видите да се веза појављује у подножју.

en: Note: It is recommended to use a child theme to prevent your changes from being lost during theme updates.
sr: Напомена: Препоручује се употреба дечије тема да се спречи изгубљене промене током ажурирања тема.

en: If you need further assistance, please contact us at
sr: Ако вам је потребна додатна помоћ, контактирајте нас на

en: Get Started: Activate Widget and Add Footer Link
sr: Започните: Активирајте додатак и додајте везу подножја

en: Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget.
sr: Дођите до Подешавања и укључите додатак приступачности.

en: How to Add an Accessibility Link to Your Footer
sr: Како додати линк за приступачност на ваш подножје

en: Enable/
sr: Омогући /

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features.
sr: Уживајте у% 1 $ С7-Даи бесплатни пробњак% 2 $ с приступите карактеристикама одабраних плана.

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sGrowth Plan.%2$s
sr: Набавите% 1 $ С15 %% попуст% 2 $ с на годишњој претплати када одаберете% 1 $ СРГОВТХ план.% 2 $ с

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sScale Plan.%2$s
sr: Набавите% 1 $ С20 %% попуст% 2 $ С на годишњој претплати када одаберете% 1 $ ССцале план.% 2 $ с

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sEstablished Plan.%2$s
sr: Набавите% 1 $ С25 %% попустом% 2 $ С на годишњој претплати када одаберете% 1 $ сеСтаблисхер план.% 2 $ с

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
sr: Уживајте у% 1 $ С7-Даи БЕСПЛАТНО пробно време% 2 $ с приступите карактеристикама одабраних плана:

en: Widget Title on Hover
sr: Наслов виџета на лебдећи

en: Disable Hover text on widget and widget Loader
sr: Онемогућите лебдећи текст на виџету и учитавачу виџета

en: Verify Widget & Remove Branding
sr: Потврдите виџет и уклоните брендирање

en: Once the accessibility widget’s functionality is verified, we’ll proceed to remove all branding for your white-label configuration.
sr: Када се верификује функционалност виџета за приступачност, наставићемо са уклањањем свих брендова за вашу конфигурацију беле ознаке.

en: Contact Us
sr: Контактирајте нас

en: Open your active theme's <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
sr: Отворите датотеку <цоде>фоотер.пхп</цоде> или <цоде>фунцтионс.пхп</цоде> ваше активне теме (обично се налази у <цоде>/вп-цонтент/тхемес/иоур-тхеме/</цоде>).

en: Disable Hover Text
sr: Онемогући лебдећи текст

en: Search
sr: Тражи

en: Save Rankings
sr: Сачувај рангирање

en: Rank
sr: Ранг

en: You're on the %s plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
sr: Ви сте на <б ид='Т0'></б> плану! Откључајте моћне алате за приступачност надоградњом данас.

en: You're on a %s plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
sr: Имате <б ид='Т0'></б> план! Откључајте још више функција и опција прилагођавања надоградњом данас.

en: You're on the %s plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
sr: Ви сте на <б ид='Т0'></б> плану! Уживајте у приоритетној подршци и ексклузивним напредним функцијама приступачности надоградњом данас.

en: Includes all features from the %s Plan
sr: Укључује све функције из <б ид='Т0'></б> плана

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
sr: Добијте <б ид='Т0'></б>15<б ид='Т1'></б> попуст<б ид='Т2'></б> на годишњу претплату када изаберете <б ид='Т3'></б><б ид='Т4'></б> план.<б ид='Т5'></б>

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
sr: Добијте <б ид='Т0'></б>20<б ид='Т1'></б> попуст<б ид='Т2'></б> на годишњу претплату када изаберете <б ид='Т3'></б><б ид='Т4'></б> план.<б ид='Т5'></б>

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
sr: Добијте <б ид='Т0'></б>25<б ид='Т1'></б> попуст<б ид='Т2'></б> на годишњу претплату када изаберете <б ид='Т3'></б><б ид='Т4'></б> план.<б ид='Т5'></б>

en: Access quick and detailed answers across all categories, helping you understand your accessibility tools without confusion.
sr: Приступите брзим и детаљним одговорима у свим категоријама, помажући вам да разумете своје алате за приступачност без забуне.

en: Activate App
sr: Активирајте апликацију

en: All Page
sr: Све странице

en: Also Available On Other Platforms
sr: Такође доступно на другим платформама

en: Chat With Us
sr: Разговарајте са нама

en: Contact Us.
sr: Контактирајте нас

en: Contact us.
sr: Контактирајте нас

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference
sr: Customise the size of the accessibility widget to your preference

en: FAQs
sr: ФАКс

en: Features & Functionality
sr: Карактеристике и функционалност

en: Get Live Chat Support
sr: Добијте подршку за ћаскање уживо

en: Gif Hide
sr: Сакриј GIF

en: Group Of Pages
sr: Група страница

en: Have Questions Or Need Assistance? %s
sr: Имате питања или требате помоћ? %s

en: It helps store owners offer a more accessible browsing experience with controls for text, contrast, navigation, media, and language support.
sr: Помаже власницима продавница да понуде приступачније искуство прегледања са контролама за текст, контраст, навигацију, медије и подршку за језик.

en: Language Settings
sr: Подешавања језика

en: Limited Scan Notice
sr: Ограничено обавештење о скенирању

en: Not Sure Which Plan Fits Best?
sr: Нисте сигурни који план најбоље одговара?

en: Our team can help you choose the right plan based on your store size, accessibility goals, and support needs.
sr: Наш тим вам може помоћи да одаберете прави план на основу величине продавнице, циљева приступачности и потреба за подршком.

en: Platform & Integration
sr: Платформа и интеграција

en: Real Customer Questions
sr: Питања правих купаца

en: Scan Scope
sr: Сцан Сцопе

en: Scan To Check Compliance Of Accessibility
sr: Скенирајте да бисте проверили усклађеност приступачности

en: Schedule a Call
sr: Закажите позив

en: Start Live Chat
sr: Започни ћаскање уживо

en: Support & Partnership
sr: Подршка и партнерство

en: To Scan All Page Or Group Of Pages, Please
sr: Да бисте скенирали све странице или групе страница, молимо

en: Welcome to: Accessibility Assistant
sr: Добродошли у помоћнику приступачности

en: What does this plugin help with?
sr: У чему помаже овај додатак?

en: Widget Content / Appearance
sr: Садржај/изглед виџета

en: Chat With Our Support Team For Quick Help And Instant Guidance.
sr: Разговарајте са нашим тимом за подршку за брзу помоћ и тренутна упутства.

en: Customize Icon, Position, And Appearance Settings.
sr: Прилагодите подешавања иконе, положаја и изгледа.

en: Enable Our Plugin To See It Visible On Your Website.
sr: Омогућите наш додатак да бисте га видели видљивим на вашој веб локацији.

en: Only The First Page Of Your Website Will Be Scanned. To Request A Full-Site Accessibility Scan, Please Reach Out To Our Team.
sr: Биће скенирана само прва страница ваше веб странице. Да бисте затражили скенирање приступачности целог сајта, обратите се нашем тиму.

en: Sepcific Page
sr: Сепцифиц Паге

en: Set Up Translation Visibility And Language Priorities.
sr: Подесите видљивост превода и приоритете језика.
