Accessibility Assistant 1.3.2 - en to tr translation catalogue (569 entries)

en: %1$s - Features%2$s
tr: %1$s - Özellikler%2$s

en: %s language flag
tr: %s dil bayrağı

en: / Yearly
tr: / Yıllık

en: /monthly
tr: /aylık

en: 1. Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget. %s
tr: 1. Ayarlar'a gidin ve Erişilebilirlik widget'ını açın. %s

en: 2. Click Save to apply the changes. %s
tr: 2. Değişiklikleri uygulamak için Kaydet'e tıklayın. %s

en: 5 days Free Trial
tr: 5 Gün Ücretsiz Deneme

en: 7 days Free Trial
tr: 7 günlük ücretsiz deneme

en: A modernized version of the default design - visually polished, stylistically refined.
tr: Varsayılan tasarımın modernize edilmiş bir versiyonu - görsel olarak parlatılmış, stilistik olarak rafine.

en: ADHD
tr: DEHB

en: Accent and Logo Elements
tr: Vurgu ve Logo Öğeleri

en: Access quick and detailed answers across all categories, helping you understand your accessibility tools without confusion.
tr: Tüm kategorilerde hızlı ve ayrıntılı yanıtlara erişerek erişilebilirlik araçlarınızı karışıklık olmadan anlamanıza yardımcı olun.

en: Access to all core accessibility tools included in the widget
tr: Widget'ta bulunan tüm temel erişilebilirlik araçlarına erişim

en: Accessibility
tr: Erişilebilirlik

en: Accessibility Assistance
tr: Erişilebilirlik Yardımı

en: Accessibility Assistant
tr: Erişilebilirlik Asistanı

en: Accessibility Assistant Icon
tr: Erişilebilirlik Asistanı Simgesi

en: Accessibility Assistant Logo
tr: Erişilebilirlik Asistanı Logosu

en: Accessibility Assistant should not be empty.
tr: Erişilebilirlik Asistanı boş olmamalıdır.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done.
tr: Erişilebilirlik Asistanı, piyasadaki trend ürün olup herhangi bir engelli (sağır, kör, dilsiz, görme engelli, hareket engelli) kişinin ihtiyaçlarını karşılamak için bu uygulamayı kullanabilmesini sağlar.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done. By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values
tr: Erişilebilirlik asistanı, piyasada herhangi bir engelli (sağır, kör, sessiz, görme engelli, hareketli engelli) kişiyi sağlayan trend ürünü, bu uygulamayı gereksinimleri için kullanabilir.Ana sosyal hedefi akılda tutarak, yenilikçi ekibimiz bu uygulamayı piyasada çalışmış ve tanıtmıştı.Ana ilke "inovasyonun sosyal değerleri karşıladığı yer

en: Accessibility PRO-Widget
tr: Erişilebilirlik Pro-Widget

en: Accessibility Profiles & Settings
tr: Erişilebilirlik Profilleri ve Ayarları

en: Accessibility Scanner
tr: Erişilebilirlik tarayıcısı

en: Accessibility Score
tr: Erişilebilirlik Puanı

en: Accessibility Statement
tr: Erişilebilirlik Bildirimi

en: Accessibility Widget Color Schema
tr: Erişilebilirlik Widget Renk Şeması

en: Accessibility by CartCoders
tr: CartCoders Tarafından Erişilebilirlik

en: Action
tr: Eylem

en: Activate App
tr: Uygulamayı Etkinleştir

en: Add a custom accessibility statement or external statement link
tr: Özel bir erişilebilirlik ifadesi veya harici ifade bağlantısı ekleyin

en: Add the following HTML code to insert the link:
tr: Bağlantıyı eklemek için aşağıdaki HTML kodunu ekleyin:

en: Adjust Background Colors
tr: Arka Plan Renklerini Ayarla

en: Adjust Text Colors
tr: Metin Renklerini Ayarla

en: Adjust Title Colors
tr: Başlık Renklerini Ayarla

en: Adjust Word & Letter Space
tr: Kelime ve Harf Aralığını Ayarla

en: Advanced Color Adjustments (Text, Titles, Backgrounds)
tr: Gelişmiş Renk Ayarları (Metin, Başlıklar, Arka Planlar)

en: Alignment
tr: Hizalama

en: Alignment should not be empty.
tr: Hizalama boş olmamalıdır.

en: All Basic Features
tr: Tüm Temel Özellikler

en: All Features of Growth Plan
tr: Büyüme Planının Tüm Özellikleri

en: All Features of Startup Plan
tr: Başlangıç Planının tüm özellikleri

en: All Page
tr: Tüm Sayfa

en: All Professional Features
tr: Tüm Profesyonel Özellikler

en: All widgets and advanced features require an active plan. %1$sCompare plans%2$s to find your perfect fit.
tr: Tüm widget'lar ve gelişmiş özellikler aktif bir plan gerektirir.%1 $ Scompare Planları%2 $ S mükemmel uyum bulmak için.

en: Allows customization of heading/title colors to increase focus or contrast.
tr: Odağı veya kontrastı artırmak için başlık/başlık renklerinin özelleştirilmesini sağlar.

en: Allows speech-to-text typing to help users who have difficulty using keyboards.
tr: Klavyeyi kullanmakta zorluk çeken kullanıcılara yardımcı olmak için konuşma-metin yazımına izin verir.

en: Already Registered
tr: Zaten kayıtlı

en: Also Available On Other Platforms
tr: Diğer Platformlarda da Mevcut

en: Analysis Overview
tr: Analize Genel Bakış

en: Applies color filters to assist users with different types of color blindness.
tr: Farklı renk körlüğü türlerine sahip kullanıcılara yardımcı olmak için renk filtreleri uygular.

en: Automated Accessibility score has limitations
tr: Otomatik erişilebilirlik puanının sınırlamaları var

en: Automated scans can identify many accessibility issues, but they can’t capture every WCAG 2.1 and 2.2 requirement. Our expert manual audits close these gaps by providing in-depth reviews, actionable insights, and tailored remediation recommendations.
tr: Otomatik taramalar birçok erişilebilirlik sorununu belirleyebilir, ancak her WCAG 2.1 ve 2.2 gereksinimini yakalayamazlar.Uzman manuel denetimlerimiz, derinlemesine incelemeler, eyleme geçirilebilir içgörüler ve uyarlanmış iyileştirme önerileri sağlayarak bu boşlukları kapatır.

en: Back
tr: Geri

en: Background Colors
tr: Arka Plan Renkleri

en: Background Colors should not be empty.
tr: Arka Plan Renkleri boş olmamalıdır.

en: Basic
tr: Temel

en: Basic Plan
tr: Temel Plan

en: Basic customization options for layout and appearance
tr: Düzen ve görünüm için temel özelleştirme seçenekleri

en: Big Black Cursor
tr: Büyük Siyah İmleç

en: Big Black Cursor for Better Visibility
tr: Daha İyi Görünürlük için Büyük Siyah İmleç

en: Big Black Cursor should not be empty.
tr: Büyük Siyah İmleç boş olmamalıdır.

en: Big Cursor
tr: Büyük İmleç

en: Big Cursor should not be empty.
tr: Büyük İmleç boş olmamalıdır.

en: Big black Cursor
tr: Büyük siyah imleç

en: Bigblack Cursor
tr: Büyük Siyah İmleç

en: Bigger Text
tr: Daha Büyük Metin

en: Bigger Text Icon
tr: Daha büyük metin simgesi

en: Bigger Text should not be empty.
tr: Daha Büyük Metin boş olmamalıdır.

en: Blind
tr: Kör

en: Bottom Left
tr: Sol Alt

en: Bottom Right
tr: Sağ Alt

en: By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values"
tr: Ana sosyal hedefi göz önünde bulundurarak, yenilikçi ekibimiz çalışmış ve bu uygulamayı piyasaya sunmuştur. Ana ilke "İnovasyonun Sosyal Değerlerle Buluştuğu Yer"dir

en: Cancel
tr: İptal etmek

en: Cancel Plan
tr: Planı İptal Et

en: Cannot Customise Widget
tr: Widget Özelleştirilemez

en: CartCoders Logo
tr: CartCoders Logosu

en: Categories detailed information
tr: Kategoriler ayrıntılı bilgi

en: Center
tr: Merkez

en: Center should not be empty.
tr: Merkez boş olmamalıdır.

en: Change Widget Color & Positioning
tr: Widget Renk ve Konumlandırma Değiştir

en: Change the Color Schema of Widget
tr: Widget'ın Renk Şemasını Değiştir

en: Changes the color of general text for better visibility and contrast.
tr: Daha iyi görünürlük ve kontrast için genel metnin rengini değiştirir.

en: Chat With Our Support Team For Quick Help And Instant Guidance.
tr: Hızlı Yardım ve Anında Rehberlik İçin Destek Ekibimizle Sohbet Edin.

en: Chat With Us
tr: Bizimle Sohbet Edin

en: Check Accessibility Free
tr: Erişilebilirliği ücretsiz kontrol edin

en: Choose Design
tr: Tasarım Seç

en: Choose Widget Icon
tr: Widget simgesini seçin

en: Choose Widget Inner Color
tr: Widget iç renk seçin

en: Choose Widget Outer Color
tr: Widget dış renk seçin

en: Choose the annual plan that best fits your needs. Each plan provides a variety of features and customization options. Your selected plan will determine the features available in the widget. Plus, take advantage of a complimentary year to explore all the features and boost your store's accessibility.
tr: İhtiyaçlarınıza en uygun yıllık planı seçin. Her plan çeşitli özellikler ve özelleştirme seçenekleri sağlar. Seçtiğiniz plan, widget'ta mevcut özellikleri belirleyecektir. Ayrıca, tüm özellikleri keşfetmek ve mağazanızın erişilebilirliğini artırmak için ücretsiz bir yıldan yararlanın.

en: Close
tr: Kapalı

en: Code
tr: Kod

en: Cognitive and Learning
tr: Bilişsel ve öğrenme

en: Color Adjustments
tr: Renk Ayarlamaları

en: Color Blind
tr: Renk Körü

en: Color Blind Options
tr: Renk Körlüğü Seçenekleri

en: Color Blind should not be empty.
tr: Renk Körlüğü boş olmamalıdır.

en: Color Blind-Friendly Viewing Options
tr: Renk Körleri İçin Uygun Görüntüleme Seçenekleri

en: Color Schema
tr: Renk Şeması

en: Compliant
tr: Uyumlu

en: Compliant under WCAG 2.0, 2.1 & 2.2
tr: WCAG 2.0, 2.1 ve 2.2 altında uyumlu

en: Contact Us
tr: Bize Ulaşın

en: Contact Us.
tr: Bizimle iletişime geçin

en: Contact us
tr: Bizimle iletişime geçin

en: Contact us.
tr: Bizimle iletişime geçin

en: Content Adjustment & Color Blind Feature
tr: İçerik Ayarı ve Renk Kör Özelliği

en: Content Adjustments
tr: İçerik Ayarlamaları

en: Content Customization
tr: İçerik Özelleştirme

en: Content Scaling
tr: İçerik Ölçeklendirme

en: Content Scaling & Content Spacing
tr: İçerik ölçeklendirme ve içerik aralığı

en: Content Scaling & Read Mode for Better Focus
tr: Daha İyi Odaklanma için İçerik Ölçeklendirme ve Okuma Modu

en: Content Scaling should not be empty.
tr: İçerik Ölçeklendirme boş olmamalıdır.

en: Continue
tr: Devam Et

en: Contrast
tr: Kontrast

en: Contrast +
tr: Kontrast +

en: Contrast Icon
tr: Kontrast simgesi

en: Controller Background
tr: Kontrolör Arka Planı

en: Cursor
tr: İmleç

en: Cursor Icon
tr: İmleç simgesi

en: Custom Design
tr: Özel Tasarım

en: Customers will be provided with the option of accessing the plugin for accessing the advanced features. Through which the customer can enable/disable the functionality and access the application on his system.
tr: Müşterilere gelişmiş özelliklere erişim için eklentiye erişim seçeneği sunulacaktır. Bu sayede müşteri işlevselliği etkinleştirebilir/devre dışı bırakabilir ve uygulamaya sisteminde erişebilir.

en: Customise Position
tr: Konumu Özelleştir

en: Customise Widget Position and Padding
tr: Widget Konumu ve İç Boşluğunu Özelleştir

en: Customize Icon, Position, And Appearance Settings.
tr: Simge, Konum ve Görünüm Ayarlarını özelleştirin.

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference
tr: Customise the size of the accessibility widget to your preference

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference"
tr: Erişilebilirlik widget'ının boyutunu tercihinize göre özelleştirin "

en: Customize the widget color scheme to match your brand identity
tr: Widget renk şemasını marka kimliğinize uygun olarak özelleştirin

en: Customize the widget launch icon and apply your own branding
tr: Widget lansman simgesini özelleştirin ve kendi markanızı uygulayın

en: Dark Contrast
tr: Koyu Kontrast

en: Dark Contrast should not be empty.
tr: Koyu Kontrast boş olmamalıdır.

en: Dashboard
tr: Gösterge paneli

en: Dedicated account manager for priority onboarding and support
tr: Önceliğe ve Destek için Özel Hesap Yöneticisi

en: Default
tr: Varsayılan

en: Default Design
tr: Varsayılan Tasarım

en: Default language
tr: Varsayılan dil

en: Desaturate
tr: Doygunluğu Azalt

en: Desaturate Icon
tr: Desaturate simgesi

en: Desaturate should not be empty.
tr: Doygunluğu azalt boş olmamalıdır.

en: Designed specifically for mobile - similar to the default but optimized for smaller screens and touch-friendly interaction.
tr: Özellikle mobil için tasarlanmış - varsayılana benzer ancak daha küçük ekranlar ve dokunmatik dostu etkileşim için optimize edilmiş.

en: Desktop Position
tr: Masaüstü Konumu

en: Detailed information by category
tr: Kategoriye göre ayrıntılı bilgi

en: Didn't receive the code?
tr: Kodu almadınız mı?

en: Disable
tr: Devre Dışı Bırak

en: Disable Branding
tr: Markayı Devre Dışı Bırak

en: Disable Hover Text
tr: Vurgulu Metni Devre Dışı Bırak

en: Disable Hover text on widget and widget Loader
tr: Widget ve widget Yükleyicideki Vurgulu metni devre dışı bırakın

en: Disable Report Problem
tr: Rapor Problemini Devre Dışı Bırak

en: Disable Widget Sound
tr: Widget sesini devre dışı bırak

en: Disables all website sounds to assist users sensitive to audio.
tr: Sese duyarlı kullanıcılara yardımcı olmak için tüm web sitesi seslerini devre dışı bırakır.

en: Disables the ability for users to report problems through the app.
tr: Kullanıcıların uygulama aracılığıyla sorunları bildirme yeteneğini devre dışı bırakır.

en: Display & Media Controls
tr: Ekran ve Medya Kontrolleri

en: Displays a panel with important and frequently used links for easier navigation.
tr: Daha kolay navigasyon için önemli ve sık kullanılan bağlantılara sahip bir panel görüntüler.

en: Displays an on-screen keyboard for users who can't use a physical one.
tr: Fiziksel olanı kullanamayan kullanıcılar için ekranda bir klavye görüntüler.

en: Do you want to put as link?
tr: Bağlantı olarak yerleştirmek istiyor musunuz?

en: Do you want to put this widget as link?
tr: Bu widget'ı bağlantı olarak koymak ister misiniz?

en: Dyslexia
tr: Disleksi

en: Ease of access to change the background/font color
tr: Arka plan/yazı tipi rengini değiştirmek için kolay erişim

en: Edit %s language
tr: %s dilini düzenle

en: Edit Languages
tr: Dilleri Düzenle

en: Elderly
tr: Yaşlı

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Enable /Disable
tr: Etkinleştir/Devre Dışı Bırak

en: Enable Disable Features
tr: Özellikleri Etkinleştir Devre Dışı Bırak

en: Enable Our Plugin To See It Visible On Your Website.
tr: Web Sitenizde Görünür Görmek İçin Eklentimizi Etkinleştirin.

en: Enable or disable media elements like audio, video, and GIFs
tr: Ses, video ve GIF'ler gibi medya öğelerini etkinleştirin veya devre dışı bırakın

en: Enable or disable the widget as needed
tr: Widget'ı gerektiği gibi etkinleştirin veya devre dışı bırakın

en: Enable readable fonts, reading mask, and title highlighting
tr: Okunabilir yazı tiplerini, okuma maskesini ve başlık vurgulamasını etkinleştirin

en: Enable/
tr: Olanak vermek/

en: Enable/Disable Accessibility Features
tr: Erişilebilirlik özelliklerini etkinleştir/devre dışı bırakın

en: Enable/Disable Features
tr: Özellikleri Etkinleştir/Devre Dışı Bırak

en: Enable/Disable Media
tr: Medyayı Etkinleştir/Devre Dışı Bırak

en: Enable/Disable Widget
tr: Widget'ı Etkinleştir/Devre Dışı Bırak

en: Enables a large black cursor to improve visibility for users with low vision.
tr: Büyük bir siyah imlecin düşük görüşe sahip kullanıcılar için görünürlüğü artırmasını sağlar.

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.
tr: Kullanıcı dili tercihlerine veya ayarlarına göre çok dilli desteği sağlar.

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.Statement Link?
tr: Kullanıcı dili tercihlerine veya ayarlarına dayalı çok dilli desteği etkinleştirir.

en: Enhanced Usability for All Accessibility Needs
tr: Tüm Erişilebilirlik İhtiyaçları için Geliştirilmiş Kullanılabilirlik

en: Enjoy a %1$s5-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
tr: Seçilen planın özelliklerine erişimle %1$s5 günlük ücretsiz deneme%2$s keyfini çıkarın:

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features.
tr: Seçilen planın özelliklerine erişim sağlayan %1$s7 günlük ücretsiz deneme sürümünün%2$s keyfini çıkarın.

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
tr: Seçilen planın özelliklerine erişim sağlayan %1$s7 günlük ücretsiz deneme%2$s'nin keyfini çıkarın:

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision
tr: Düzeni etkilemeden içerik boyutunu büyütür veya azaltır, düşük görüşe sahip kullanıcılara yardımcı olur

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision.
tr: Düzeni etkilemeden içerik boyutunu büyütür veya azaltır, kullanıcılara düşük gören kullanıcılara yardımcı olur.

en: Enter OTP
tr: OTP girin

en: Enter the 6-digit OTP sent to your email address.
tr: E-posta adresinize gönderilen 6 haneli OTP'yi girin.

en: Enter your statement page link here...
tr: İfade sayfası bağlantınızı buraya girin ...

en: Error!
tr: Hata!

en: Events Clicked
tr: Etkinlikler Tıklandı

en: Events-Clicked
tr: Etkinlikler tıkalı

en: Extended widget customization options including layout and branding
tr: Düzen ve Markalaşma dahil genişletilmiş widget özelleştirme seçenekleri

en: FAQs
tr: SSS

en: Failed Checks
tr: Başarısız Çekler

en: Fast Chat Support during business hours
tr: İş saatlerinde hızlı sohbet desteği

en: Features & Functionality
tr: Özellikler ve İşlevsellik

en: Filter Content
tr: Filtre İçeriği

en: Finally, access the settings to change the background and font colors. This step lets you personalize the widget's appearance, ensuring it matches your brand's style or enhances readability for users. Select your preferred colors and apply them to make the widget visually appealing and accessible.
tr: Son olarak, arka plan ve yazı tipi renklerini değiştirmek için ayarlara erişin. Bu adım, widget'ın görünümünü kişiselleştirmenizi sağlayarak markanızın stiline uymasını veya kullanıcılar için okunabilirliği artırmasını garanti eder. Tercih ettiğiniz renkleri seçin ve widget'ı görsel olarak çekici ve erişilebilir hale getirmek için uygulayın.

en: Floating Widget Icon Color
tr: Yüzen widget simgesi rengi

en: Floating Widget Padding
tr: Yüzen widget dolgu

en: Floating Widget Position
tr: Yüzen widget pozisyonu

en: Floating Widget Size
tr: Yüzen widget boyutu

en: Focus Mask
tr: Odak Maskesi

en: Font Readability
tr: Yazı Tipi Okunabilirliği

en: Free Accessibility Check
tr: Ücretsiz Erişilebilirlik Kontrolü

en: Full access to %1$sall accessibility widgets%2$s and features
tr: %1 $ Sall Erişilebilirlik widget'larına tam erişim %2 $ s ve özellikleri

en: Fully customizable widget with advanced control options
tr: Gelişmiş kontrol seçenekleriyle tamamen özelleştirilebilir widget

en: GIF Hide
tr: GIF Gizle

en: GIF Hide should not be empty.
tr: GIF Gizle boş olmamalıdır.

en: Get Live Chat Support
tr: Canlı Sohbet Desteği Alın

en: Get Started: Activate Widget and Add Footer Link
tr: Başlarken: Widget'ı Etkinleştirin ve Alt Bilgi Bağlantısı Ekleyin

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
tr: %1$s%3$s Planını seçtiğinizde yıllık abonelikte %1$s15%% indirim%2$s kazanın.%2$s

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sGrowth Plan.%2$s
tr: %1$sBüyüme Planını seçtiğinizde yıllık abonelikte %1$s15%% indirim%2$s kazanın.%2$s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
tr: %1$s%3$s Planını seçtiğinizde yıllık abonelikte %1$s20%% indirim%2$s kazanın.%2$s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sScale Plan.%2$s
tr: %1$sÖlçekli Plan'ı seçtiğinizde yıllık abonelikte %1$s20%% indirim%2$s kazanın.%2$s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
tr: %1$s%3$s Planını seçtiğinizde yıllık abonelikte %1$s25%% indirim%2$s kazanın.%2$s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sEstablished Plan.%2$s
tr: %1$sYerli Plan'ı seçtiğinizde yıllık abonelikte %1$s25%% indirim%2$s kazanın.%2$s

en: Get a %1$s29%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sProfessional Plan.%2$s
tr: %1$sProfesyonel Plan%2$s'ı seçtiğinizde yıllık abonelikte %1$s%%29 indirim%2$s kazanın.

en: Get a %1$s40%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sPremium Plan.%2$s
tr: %1$sPremium Plan%2$s'ı seçtiğinizde yıllık abonelikte %1$s%%40 indirim%2$s kazanın.

en: Get a Detailed Expert Audit Report
tr: Ayrıntılı bir uzman denetim raporu alın

en: Get started with a plan that matches your requirements:
tr: Gereksinimlerinize uygun bir plana başlayın:

en: Get started with the Accessibility widget by enabling it in our Settings under the Widget Option section.
tr: Ayarlarımızda Widget Seçeneği bölümünde etkinleştirerek Erişilebilirlik widget'ı ile başlayın.

en: Gif Hide
tr: GIF Gizle

en: Go Beyond Automation with Expert Audits
tr: Uzman denetimleriyle otomasyonun ötesine geçin

en: Group Of Pages
tr: Sayfa Grubu

en: Have Questions Or Need Assistance? %s
tr: Sorularınız var mı veya yardıma mı ihtiyacınız var? %s

en: Have questions or need assistance? %1$sContact us%2$s
tr: Sorularınız var mı veya yardıma mı ihtiyacınız var? %1$sBizimle iletişime geçin%2$s

en: Have questions or need assistance? %s
tr: Sorularınız var mı veya yardıma mı ihtiyacınız var? %s

en: Have questions or need assistance? <a href="%s" target="_blank">Contact us</a>
tr: Sorularınız var mı veya yardıma mı ihtiyacınız var? <a href="%s" target="_blank">Bizimle iletişime geçin</a>

en: Hide GIFs and Animations for Reduced Distraction
tr: Dikkat Dağınıklığını Azaltmak için GIF'leri ve Animasyonları Gizle

en: Hide Interface
tr: Arayüzü Gizle

en: Hide Interface should not be empty.
tr: Arayüzü Gizle boş olmamalıdır.

en: Hide Search Bar
tr: Arama çubuğunu gizle

en: Hide Statement
tr: Gizle Bildirimi

en: Hides GIF animations that can distract or trigger motion sensitivity.
tr: Hareket hassasiyetini rahatsız edebilen veya tetikleyebilen GIF animasyonlarını gizler.

en: Hides the search bar from the user interface.
tr: Kullanıcı arayüzünden arama çubuğunu gizler.

en: Hides the statement section from the user interface.
tr: İfade bölümünü kullanıcı arayüzünden gizler.

en: High Saturation
tr: Yüksek Doygunluk

en: High Saturation Icon
tr: Yüksek doygunluk simgesi

en: High saturation should not be empty.
tr: Yüksek doygunluk boş olmamalıdır.

en: Highlight Focus
tr: Odağı Vurgula

en: Highlight Focus should not be empty.
tr: Odağı Vurgula boş olmamalıdır.

en: Highlight Hover
tr: Üzerine Gelmeyi Vurgula

en: Highlight Hover should not be empty.
tr: Üzerine Gelmeyi Vurgula boş olmamalıdır.

en: Highlight Links
tr: Bağlantıları Vurgula

en: Highlight Links should not be empty.
tr: Bağlantıları Vurgula boş olmamalıdır.

en: Highlight Titles
tr: Başlıkları Vurgula

en: Highlight Titles should not be empty.
tr: Başlıkları Vurgula boş olmamalıdır.

en: Highlight on Hover and Focus for Easier Navigation
tr: Kolay Navigasyon için Üzerine Gelme ve Odak Vurgulama

en: Highlights elements when hovered, helping users follow cursor movements.
tr: Kullanıcıların imleç hareketlerini takip etmesine yardımcı olan öğeleri vurgular.

en: Highlights focused elements, enhancing accessibility for keyboard navigation.
tr: Klavye gezinmesi için erişilebilirliği artıran odaklanmış öğeleri vurgular.

en: How to Add an Accessibility Link to Your Footer
tr: Alt Bilginize Erişilebilirlik Bağlantısı Nasıl Eklenir?

en: How to Enable/Disable Widget
tr: Widget Nasıl Etkinleştirilir/Devre Dışı Bırakılır

en: How to cancel your subscription
tr: Aboneliğinizi nasıl iptal edersiniz

en: How to contact support if you are on the Free plan
tr: Ücretsiz plandaysanız Destek Nasıl İletişim Kurulu

en: How to enable the Free plan
tr: Ücretsiz plan nasıl etkinleştirilir

en: If you are on the Free plan, you can reach our support team by sending an email to
tr: Ücretsiz plandaysanız, bir e -posta göndererek destek ekibimize ulaşabilirsiniz.

en: If you need further assistance, please contact us at
tr: Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.

en: If you need further assistance, please contact us at %1$s. You can also check our %2$s for more information.
tr: Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen %1$s adresinden bizimle iletişime geçin. Daha fazla bilgi için %2$s'yi de kontrol edebilirsiniz.

en: If you require any further information or assistance, please do not hesitate to contact us. Our support team is readily available to address any queries or concerns you may have regarding our subscription plans or any other aspect of our app.
tr: Daha fazla bilgi veya yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Destek ekibimiz, abonelik planlarımız veya uygulamamızın diğer herhangi bir yönü hakkında sahip olabileceğiniz sorular veya endişeleri ele almak için hazırdır.

en: Image Alt Tooltip
tr: Resim Alt Araç İpucu

en: Image Alt Tooltip should not be empty.
tr: Resim Alt Araç İpucu boş olmamalıdır.

en: Image Hide
tr: Resim Gizle

en: Image Hide should not be empty.
tr: Resim Gizle boş olmamalıdır.

en: Image alt Tooltip
tr: Resim Alt Araç İpucu

en: Image, Video & GIF Enable/Disable
tr: Resim, Video ve GIF Etkinleştir/Devre Dışı Bırak

en: Image/Video Hide
tr: Resim/Video Gizle

en: Includes all features from the %s Plan
tr: %s Planının tüm özelliklerini içerir

en: Includes all features from the Growth Plan
tr: Büyüme Planından tüm özellikleri içerir

en: Includes all features from the Scale Plan
tr: Ölçek planından tüm özellikleri içerir

en: Includes all features from the Startup Plan
tr: Başlangıç ​​Planından tüm özellikleri içerir

en: Invert Colors
tr: Renkleri Ters Çevir

en: Invert Colors should not be empty.
tr: Renkleri Ters Çevir boş olmamalıdır.

en: It helps store owners offer a more accessible browsing experience with controls for text, contrast, navigation, media, and language support.
tr: Metin, kontrast, gezinme, medya ve dil desteğine yönelik kontrollerle mağaza sahiplerinin daha erişilebilir bir gezinme deneyimi sunmasına yardımcı olur.

en: Keyboard Nav
tr: Klavye Navigasyonu

en: Keyboard Nav Icon
tr: Klavye NAV simgesi

en: Keyboard Navigation
tr: Klavye gezinmesi

en: Keyboard should not be empty.
tr: Klavye boş olmamalıdır.

en: Kindly note that upon opting for a subscription plan within our app, please be informed that refunds will not be applicable. This policy applies universally to all subscription plans offered, including both monthly and yearly options. We appreciate your understanding and cooperation in adhering to our policy, as we aim to ensure consistency and fairness in all aspects of our subscription services.
tr: Uygulamamız içinde bir abonelik planı tercih ettiğinizde, lütfen iade işlemlerinin geçerli olmayacağını unutmayın. Bu politika, aylık ve yıllık seçenekler dahil olmak üzere sunulan tüm abonelik planları için evrensel olarak geçerlidir. Abonelik hizmetlerimizin tüm yönlerinde tutarlılık ve adalet sağlamayı hedeflediğimiz için politikamıza uyum konusundaki anlayış ve işbirliğinizi takdir ediyoruz.

en: Language Controllers
tr: Dil Kontrolörleri

en: Language Settings
tr: Dil Ayarları

en: Language Sorting
tr: Dil sıralaması

en: Language Variable
tr: Dil değişkeni

en: Language hidden
tr: Dil gizli

en: Language visible
tr: Dil görünür

en: Languages
tr: Diller

en: Left Alignment
tr: Sol Hizalama

en: Left Alignment should not be empty.
tr: Sol Hizalama boş olmamalıdır.

en: Let's Go
tr: Hadi Gidelim

en: Let's start by choosing a plan that fits your needs.
tr: İhtiyaçlarınıza uygun bir plan seçerek başlayalım.

en: Lets users control the site using voice commands for hands-free accessibility.
tr: Kullanıcıların Siteyi, eller serbest erişilebilirlik için sesli komutlar kullanarak kontrol etmesine izin verir.

en: Letter Spacing
tr: Harf Aralığı

en: Letter Spacing should not be empty.
tr: Harf Aralığı boş olmamalıdır.

en: Light Contrast
tr: Açık Kontrast

en: Light Contrast should not be empty.
tr: Açık Kontrast boş olmamalıdır.

en: Limited Scan Notice
tr: Sınırlı Tarama Bildirimi

en: Line Height
tr: Satır Yüksekliği

en: Line Height & Alignments
tr: Satır Yüksekliği ve Hizalamalar

en: Line Height should not be empty.
tr: Satır Yüksekliği boş olmamalıdır.

en: Locate the place where you want to add the link (typically just before the closing <code>&lt;/footer&gt;</code> or <code>&lt;/body&gt;</code> tag).
tr: Bağlantıyı eklemek istediğiniz yeri bulun (genellikle <code>&lt;/footer &gt;</code> veya <codes>&lt;/head&gt;</code> kapanış etiketinin hemen öncesinde).

en: Low Saturation
tr: Düşük Doygunluk

en: Low Saturation Icon
tr: Düşük doygunluk simgesi

en: Low saturation should not be empty.
tr: Düşük doygunluk boş olmamalıdır.

en: Manage Languages
tr: Dilleri Yönet

en: Media Control
tr: Medya Kontrolü

en: Menu Settings
tr: Menü Ayarları

en: Middle Left
tr: Sol Orta

en: Middle Right
tr: Sağ Orta

en: Mobile Design
tr: Mobil Tasarım

en: Mobile Position
tr: Mobil Konum

en: Mobile View Design
tr: Mobil Görünüm Tasarımı

en: Mobile view Design
tr: Mobil Görünüm Tasarımı

en: Modifies background colors to reduce eye strain and improve content legibility.
tr: Göz zorluğunu azaltmak ve içerik okunabilirliğini artırmak için arka plan renklerini değiştirir.

en: Monthly
tr: Aylık

en: Most 5 Used Feature Analytics
tr: Çoğu 5 Kullanılmış Özellik Analizi

en: Motor Impaired
tr: Motor bozulmuş

en: Multiple Languages Support
tr: Çoklu Dil Desteği

en: Mute Sounds
tr: Sesleri Kapat

en: Mute Sounds should not be empty.
tr: Sesleri Kapat boş olmamalıdır.

en: Name
tr: İsim

en: Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget.
tr: Ayarlar'a gidin ve Erişilebilirlik widget'ını açın.

en: Navigate to the Plan page and click on the Cancel Subscription button
tr: Plan sayfasına gidin ve Abonelik İptal düğmesine tıklayın

en: Navigation & Input
tr: Navigasyon ve Giriş

en: Navigation and Interaction Controllers
tr: Navigasyon ve Etkileşim Kontrolörleri

en: Need help deciding? Contact us at %1$s or check our %2$s for detailed feature comparisons.
tr: Karar vermeye mi ihtiyacınız var?Ayrıntılı özellik karşılaştırmaları için %1 $ s'den bize ulaşın veya %2 $ s'imizi kontrol edin.

en: Need help or want to remove branding?
tr: Yardıma mı ihtiyacınız var veya markalaşmayı kaldırmak mı istiyorsunuz?

en: No Significant Most Features Usage Found
tr: Önemli çoğu özellik kullanımı bulunmadı

en: No relevant data is available for the specified range
tr: Belirtilen aralık için ilgili veri mevcut değil

en: Not Applicable or It May Require Manual Audit
tr: Uygulanamaz veya manuel denetim gerektirebilir

en: Not Sure Which Plan Fits Best?
tr: Hangi Planın En Uygun Olduğundan Emin Değil misiniz?

en: Not default language
tr: Varsayılan dil değil

en: Note:
tr: Not:

en: Note: It is recommended to use a child theme to prevent your changes from being lost during theme updates.
tr: Not: Tema güncellemeleri sırasında değişikliklerinizin kaybolmasını önlemek için bir çocuk teması kullanmanız önerilir.

en: Once the accessibility widget’s functionality is verified, we’ll proceed to remove all branding for your white-label configuration.
tr: Erişilebilirlik widget'ının işlevselliği doğrulandıktan sonra beyaz etiket yapılandırmanıza ilişkin tüm markalamaları kaldırmaya devam edeceğiz.

en: One Click to Make Your Website Accessible Today
tr: Web sitenizi bugün erişilebilir hale getirmek için tek bir tıklama

en: Only The First Page Of Your Website Will Be Scanned. To Request A Full-Site Accessibility Scan, Please Reach Out To Our Team.
tr: Web Sitenizin Sadece İlk Sayfası Taranacaktır. Tam Site Erişilebilirlik Taraması Talep Etmek İçin Lütfen Ekibimizle İletişime Geçin.

en: Open your active theme's <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
tr: Aktif temanızın <code>footer.php</code> veya <code>functions.php</code> dosyasını açın (genellikle <code>/wp-content/themes/your-theme/</code> konumunda bulunur).

en: Open your active theme’s <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
tr: Aktif temanızın <code>footer.php</code> veya <code>functions.php</code> dosyasını açın (genellikle <code>/wp-content/themes/your-theme/</code> konumunda bulunur).

en: Option to display accessibility widget link in website footer
tr: Web sitesi altbilgisinde erişilebilirlik widget bağlantısını görüntüleme seçeneği

en: Our team can help you choose the right plan based on your store size, accessibility goals, and support needs.
tr: Ekibimiz mağazanızın büyüklüğüne, erişilebilirlik hedeflerinize ve destek ihtiyaçlarınıza göre doğru planı seçmenize yardımcı olabilir.

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Padding
tr: İç Boşluk

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Personalized User Accessibility Profile Settings
tr: Kişiselleştirilmiş Kullanıcı Erişilebilirlik Profil Ayarları

en: Personalized accessibility profiles for user-specific needs
tr: Kullanıcıya özgü ihtiyaçlar için kişiselleştirilmiş erişilebilirlik profilleri

en: Plan Specific Features
tr: Plana Özel Özellikler

en: Plans
tr: Planlar

en: Platform & Integration
tr: Platform ve Entegrasyon

en: Please uninstall this plugin and reinstall it.
tr: Lütfen bu eklentiyi kaldırın ve yeniden yükleyin.

en: Please upgrade your plan to continue accessing premium accessibility features.
tr: Premium erişilebilirlik özelliklerine erişmeye devam etmek için lütfen planınızı yükseltin.

en: Position
tr: Konum

en: Prioritize and sort languages based on your customer base
tr: Müşteri tabanınıza göre dilleri önceliklendirin ve sıralayın

en: Priority chat support during business hours
tr: Çalışma saatlerinde öncelikli sohbet desteği

en: Priority support and regular updates
tr: Öncelik desteği ve düzenli güncellemeler

en: Professional
tr: Profesyonel

en: Professional Plan
tr: Profesyonel Plan

en: Profile Options
tr: Profil Seçenekleri

en: Profile Settings
tr: Profil Ayarları

en: Profile Settings should not be empty.
tr: Profil Ayarları boş olmamalıdır.

en: Quick Access Panel for Useful Accessibility Tools
tr: Yararlı Erişilebilirlik Araçları için Hızlı Erişim Paneli

en: Quick navigation tool showing all Headings, Landmarks, and Links in one place.
tr: Tüm başlıkları, yer işaretlerini ve bağlantıları tek bir yerde gösteren hızlı gezinme aracı.

en: Rank
tr: Rütbe

en: Read Mode
tr: Okuma Modu

en: Read Mode should not be empty.
tr: Okuma Modu boş olmamalıdır.

en: Readable Fonts
tr: Okunabilir Yazı Tipleri

en: Readable Fonts should not be empty.
tr: Okunabilir Yazı Tipleri boş olmamalıdır.

en: Readable Fonts, Reading Mask, and Highlight Titles
tr: Okunabilir Yazı Tipleri, Okuma Maskesi ve Başlık Vurgulama

en: Reading Guide
tr: Okuma Kılavuzu

en: Reading Guide Color should not be empty.
tr: Okuma Kılavuzu Rengi boş olmamalıdır.

en: Reading Mask
tr: Okuma Maskesi

en: Reading Mask should not be empty.
tr: Okuma Maskesi boş olmamalıdır.

en: Reads selected text aloud for users with visual impairments or reading difficulties.
tr: Görme bozuklukları veya okuma zorlukları olan kullanıcılar için seçilen metni yüksek sesle okur.

en: Real Customer Questions
tr: Gerçek Müşteri Soruları

en: Refresh your website to see the link appear in the footer.
tr: Bağlantının altbilgide göründüğünü görmek için web sitenizi yenileyin.

en: Remove default widget branding for a fully white-labeled experience
tr: Tamamen beyaz etiketli bir deneyim için varsayılan widget markasını kaldırın

en: Removes accessibility tool branding for a cleaner, white-labeled appearance.
tr: Temiz, beyaz etiketli bir görünüm için erişilebilirlik aracı markasını kaldırır.

en: Resend OTP
tr: OTP'yi yeniden yap

en: Reset All should not be empty.
tr: Tümünü Sıfırla boş olmamalıdır.

en: Reset To Default
tr: Varsayılan olarak sıfırlayın

en: Reset all
tr: Tümünü Sıfırla

en: Restricted Brand Customization
tr: Kısıtlı Marka Özelleştirme

en: Right Alignment
tr: Sağ Hizalama

en: Saturation Modes
tr: Doygunluk Modları

en: Save
tr: Kaydet

en: Save Rankings
tr: Sıralamayı Kaydet

en: Save the changes to the <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file.
tr: <code> footer.php </code> veya <od> functions.php </code> dosyasındaki değişiklikleri kaydedin.

en: Scan Scope
tr: Tarama Kapsamı

en: Scan To Check Compliance Of Accessibility
tr: Erişilebilirliğin Uygunluğunu Kontrol Etmek İçin Tarayın

en: Scan Your site
tr: Sitenizi tarayın

en: Schedule a Call
tr: Bir Arama Planlayın

en: Search
tr: Aramak

en: Seizure Safe
tr: Nöbet kasası

en: Seizure Safe should not be empty.
tr: Nöbet kasası boş olmamalıdır.

en: Select Monthly Plan:
tr: Aylık Plan Seçin:

en: Select Plan and Offers
tr: Plan ve Teklifler Seçin

en: Select Yearly Plan:
tr: Yıllık Plan Seçin:

en: Selected
tr: Seçildi

en: Sepcific Page
tr: Özel Sayfa

en: Set %s Default Language
tr: %s Varsayılan Dil Olarak Ayarla

en: Set Up Translation Visibility And Language Priorities.
tr: Çeviri Görünürlüğü ve Dil Öncelikleri'ni Ayarlayın.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Show Language
tr: Dili Göster

en: Simplifies the layout and focuses on text for easier reading, removing distractions like sidebars and ads.
tr: Düzeni basitleştirir ve daha kolay okuma için metne odaklanır, kenar çubukları ve reklamlar gibi dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırır.

en: Smart Contrast
tr: Akıllı kontrast

en: Smart Contrast for Better Readability
tr: Daha İyi Okunabilirlik için Akıllı Kontrast

en: Smart Contrast should not be empty.
tr: Akıllı kontrast boş olmamalıdır.

en: Sorry, You can not update....
tr: Üzgünüz, güncelleyemezsiniz....

en: Sound Muting for Distraction-Free Browsing
tr: Dikkat Dağıtıcı Olmayan Gezinti için Ses Kapatma

en: Speech Support
tr: Konuşma Desteği

en: Standard support via email and live chat during business hours
tr: E -posta yoluyla standart destek ve çalışma saatlerinde canlı sohbet

en: Standard support via email.
tr: E -posta yoluyla standart destek.

en: Start Free Trial
tr: Ücretsiz Denemeye Başlayın

en: Start Live Chat
tr: Canlı Sohbeti Başlat

en: Start My Compliance Plan
tr: Uyum Planımı Başlat

en: Start Your Accessibility Journey:
tr: Erişilebilirlik Yolculuğunuza Başlayın:

en: Start a 5-Day Free Trial for
tr: 5 günlük ücretsiz bir denemeye başlayın

en: Start a 7-Day Free Trial
tr: 7 günlük ücretsiz bir denemeye başlayın

en: Start a 7-Day Free Trial for
tr: 7 günlük ücretsiz bir denemeye başlayın

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 5-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
tr: İhtiyaçlarınıza uygun aylık planı seçerek başlayın. Her plan farklı özellikler ve özelleştirme seçenekleri sunar. Seçeceğiniz plan, widget'ta hangi özelliklere erişebileceğinizi belirleyecektir. Ayrıca, tüm özellikleri keşfetmek ve mağazanızın erişilebilirliğini artırmak için 5 günlük ücretsiz denemenin keyfini çıkarın.

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 7-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
tr: İhtiyaçlarınıza uygun aylık planı seçerek başlayın.Her plan farklı özellikler ve özelleştirme seçenekleri sunar.Seçtiğiniz plan, widget'ta hangi özelliklere erişebileceğinizi belirleyecektir.Ayrıca, tüm özellikleri keşfetmek ve mağazanızın erişilebilirliğini artırmak için 7 gün boyunca ücretsiz bir denemenin tadını çıkarın.

en: Start with a %1$s5-day free trial%2$s to experience all features:
tr: Tüm özellikleri deneyimlemek için %1 $ S5-Day ücretsiz deneme %2 $ s ile başlayın:

en: Startup
tr: Başlatmak

en: Startup Plan
tr: Başlangıç planı

en: Statement
tr: Açıklama

en: Statement Link?
tr: İfade bağlantısı?

en: Statement should not be empty.
tr: Açıklama boş olmamalıdır.

en: Stop Animation
tr: Animasyonu Durdur

en: Stop Animation should not be empty.
tr: Animasyonu Durdur boş olmamalıdır.

en: Submit
tr: Göndermek

en: Success!
tr: Başarılı!

en: Support & Partnership
tr: Destek ve Ortaklık

en: Support for 100+ Languages
tr: 100'den fazla dil için destek

en: Support on Email
tr: E-posta Desteği

en: Supports 100+ languages with automatic translation
tr: Otomatik çeviriyle 100'den fazla dili destekler

en: Talk & Type
tr: Konuş ve Yaz

en: Talk And Type
tr: Konuş ve Yaz

en: Talk and Type should not be empty.
tr: Konuş ve Yaz boş olmamalıdır.

en: Text Colors
tr: Metin Renkleri

en: Text Colors should not be empty.
tr: Metin Renkleri boş olmamalıdır.

en: Text Customization Controllers
tr: Metin Özelleştirme Kontrolörleri

en: Text Enhancer
tr: Metin Geliştirici

en: Text Enhancer should not be empty.
tr: Metin Geliştirici boş olmamalıdır.

en: Text Enhancer, Image Alt Tooltip, and Stop Animation
tr: Metin Geliştirici, Resim Alt Araç İpucu ve Animasyonu Durdur

en: Text Speech
tr: Metin Konuşma

en: Text Speech should not be empty.
tr: Metin Konuşma boş olmamalıdır.

en: Text and Layout Font
tr: Metin ve Düzen Yazı Tipi

en: Text enhancer for clarity, image alt tooltips, and option to stop animations
tr: Netlik için metin geliştirici, resim alt araç ipuçları ve animasyonları durdurma seçeneği

en: Text to Speech
tr: Metinden Konuşmaya

en: Text to Speech & Sounds Enable/Disable
tr: Konuşmaya Metin ve Sesler Etkinleştir/Devre Dışı Bırak

en: Text-to-speech, voice navigation, and talk & type input
tr: Metin-Konuşma, Ses Navigasyonu ve Konuşma ve Tür Giriş

en: Thank You Banner Image
tr: Teşekkür Banner Resmi

en: Thank You for Choosing a Plan!
tr: Bir Plan Seçtiğiniz İçin Teşekkürler!

en: Thanks for choosing our app! We're here to help make your website accessible to everyone.
tr: Uygulamamızı seçtiğiniz için teşekkürler! Web sitenizi herkes için erişilebilir hale getirmenize yardımcı olmak için buradayız.

en: The %1$s "Choose Design" %2$s option empowers merchants to select from a variety of design styles for our widget, tailoring it to their unique preferences and needs.
tr: %1$s "Tasarım Seç" %2$s seçeneği, satıcıların widget'ımız için çeşitli tasarım stillerinden seçim yapmasını sağlayarak, kendilerine özgü tercihlerine ve ihtiyaçlarına göre uyarlamalarına olanak tanır.

en: The %1$s "Customize Position" %2$s feature enables merchants to tailor the exact placement of our widget, ensuring it perfectly fits their site layout and design vision.
tr: %1$s "Konumu Özelleştir" %2$s özelliği, satıcıların widget'ımızın tam yerleşimini uyarlamalarını sağlayarak, site düzenlerine ve tasarım vizyonlarına mükemmel şekilde uymasını garanti eder.

en: The <strong>Language Sorting</strong> feature allows you to customize the order in which languages appear on your Language page and in the Widget. Simply use the up and down arrows beside each language to rearrange them according to your preference. Once you're happy with the order, click Save Ranking to apply the changes. The languages will then appear in the same order across your storefront and Widget, providing a consistent experience for your users.
tr: <strong> dil sıralama </strong> özelliği, dillerin dil sayfanızda ve widget'ta göründüğü sırayı özelleştirmenizi sağlar.Tercihinize göre yeniden düzenlemek için her dilin yanındaki yukarı ve aşağı okları kullanmanız yeterlidir.Siparişten memnun olduğunuzda, değişiklikleri uygulamak için Sıralamayı Kaydet'i tıklayın.Diller daha sonra mağazanız ve widget'inizde aynı siparişte görünecek ve kullanıcılarınız için tutarlı bir deneyim sunacaktır.

en: The <strong>Language Variable</strong> feature allows your widget to automatically adapt to the language selected on your website. When enabled, the widget will detect and match the site's active language - ensuring a seamless and consistent experience for users navigating your site in different languages. This is especially helpful if your store already includes a language selector, as it improves accessibility and ensures that the widget content is always shown in the user’s preferred language without any extra configuration.
tr: <strong> dil değişkeni </strong> özelliği, widget'ınızın web sitenizde seçilen dile otomatik olarak adapte olmasını sağlar.Etkinleştirildiğinde, widget sitenin aktif dilini algılayacak ve eşleştirecektir - sitenizde farklı dillerde gezinen kullanıcılar için kesintisiz ve tutarlı bir deneyim sağlayacaktır.Bu, özellikle bir dil seçicisi içeriyorsa, erişilebilirliği artırdığında ve widget içeriğinin her zaman ekstra yapılandırma olmadan kullanıcının tercih ettiği dilde gösterilmesini sağladığı için yararlıdır.

en: The email or phone number you entered is already in use.
tr: Girdiğiniz e -posta veya telefon numarası zaten kullanımda.

en: The free widget is only available for use on the specific website URL you provided.
tr: Ücretsiz widget yalnızca verdiğiniz belirli web sitesi URL'sinde kullanılabilir.

en: This feature aligns all text to the left, avoiding center or justified text which can be harder to read for people with dyslexia or cognitive challenges.
tr: Bu özellik, disleksi veya bilişsel zorlukları olan kişiler için okunması daha zor olabilecek merkezden veya haklı metinlerden kaçınarak tüm metinleri sola doğru hizalar.

en: This feature creates a horizontal reading mask that follows the cursor to help users focus on one line of text at a time.
tr: Bu özellik, kullanıcıların bir seferde bir metin satırına odaklanmasına yardımcı olmak için imleci izleyen yatay bir okuma maskesi oluşturur.

en: This feature disables the sound that plays when the accessibility widget is opened or closed.
tr: Bu özellik, erişilebilirlik widget'ı açıldığında veya kapatıldığında çalan sesi devre dışı bırakır.

en: This feature hides images and videos to help users who are easily distracted or sensitive to visual media focus better on the text.
tr: Bu özellik, görsel medyaya kolayca dikkatini dağıtan veya duyarlı olan kullanıcıların metne odaklanmasına yardımcı olmak için görüntüleri ve videoları gizler.

en: This feature highlights all links on the page with a border or background, making them easier to identify and click.
tr: Bu özellik, sayfadaki tüm bağlantıları sınır veya arka planla vurgular, bu da tanımlanmasını ve tıklamalarını kolaylaştırır.

en: This feature highlights headings and titles across the page, helping users quickly locate and navigate key content areas.
tr: Bu özellik, sayfadaki başlıkları ve başlıkları vurgular ve kullanıcıların temel içerik alanlarını hızlı bir şekilde bulmasına ve gezinmesine yardımcı olur.

en: This feature increases space between letters, making text easier to distinguish and reducing visual crowding.
tr: Bu özellik harfler arasındaki boşluğu arttırır, metnin ayırt edilmesini kolaylaştırır ve görsel kalabalıklaşmayı azaltır.

en: This feature increases spacing between words to improve readability for users with dyslexia or cognitive impairments.
tr: Bu özellik, disleksi veya bilişsel bozuklukları olan kullanıcılar için okunabilirliği artırmak için kelimeler arasındaki boşluğu artırır.

en: This feature increases the contrast between text and background, making content easier to read for users with low vision.
tr: Bu özellik, metin ve arka plan arasındaki kontrastı arttırır, bu da düşük vizyonu olan kullanıcılar için içeriği kolaylaştırır.

en: This feature increases the size of the text throughout the website to help users with vision difficulties read content more comfortably.
tr: Bu özellik, vizyon zorlukları olan kullanıcıların içeriği daha rahat okumalarına yardımcı olmak için web sitesi boyunca metnin boyutunu artırır.

en: This feature increases the vertical spacing between lines of text, making content more readable and less dense.
tr: Bu özellik, metin satırları arasındaki dikey aralığı arttırır, içeriği daha okunabilir ve daha az yoğun hale getirir.

en: This feature is available in:
tr: Bu özellik şurada mevcuttur:

en: This feature offers users multiple predefined accessibility profiles. Each profile includes a set of accessibility features tailored to specific needs. When a user selects a profile, all the associated features are automatically enabled.
tr: Bu özellik, kullanıcılara önceden tanımlanmış birden fazla erişilebilirlik profili sunar.Her profil, belirli ihtiyaçlara göre uyarlanmış bir dizi erişilebilirlik özelliği içerir.Bir kullanıcı bir profil seçtiğinde, ilişkili tüm özellikler otomatik olarak etkinleştirilir.

en: This feature pauses animations, blinking, and flashing content to reduce motion sensitivity and distractions for users with vestibular disorders or ADHD.
tr: Bu özellik, vestibüler bozuklukları veya DEHB olan kullanıcılar için hareket hassasiyetini ve dikkat dağıtıcı unsurları azaltmak için animasyonları, yanıp sönen içeriği duraklatır.

en: This feature provides a text magnifier that enlarges text under the cursor, helping users read small or dense text with ease.
tr: Bu özellik, imleç altındaki metni genişleten ve kullanıcıların küçük veya yoğun metni kolaylıkla okumalarına yardımcı olan bir metin büyüteç sağlar.

en: This feature removes color saturation from the site, creating a grayscale experience that can reduce distractions and assist users with color sensitivity or color blindness.
tr: Bu özellik, dikkat dağıtıcı unsurları azaltabilecek ve kullanıcılara renk hassasiyeti veya renk körlüğü ile yardımcı olabilecek gri tonlama deneyimi oluşturarak siteden renk doygunluğunu ortadan kaldırır.

en: This feature replaces decorative or complex fonts with simpler, more readable ones to improve legibility.
tr: Bu özellik, okunabilirliği artırmak için dekoratif veya karmaşık yazı tiplerini daha basit, daha okunabilir yazı tipleriyle değiştirir.

en: This feature shows image alt text as a tooltip, helping screen reader users and others understand the content of visual elements.
tr: Bu özellik, görüntü alt metnini bir araç ipucu olarak gösterir ve ekran okuyucu kullanıcılarının ve diğerlerinin görsel öğelerin içeriğini anlamalarına yardımcı olur.

en: This is the default and most widely used design of the accessibility widget – tried, tested, and reliable across all devices.
tr: Bu, erişilebilirlik widget'ının varsayılan ve en yaygın olarak kullanılan tasarımıdır - tüm cihazlarda denenmiş, test edilmiş ve güvenilir.

en: This will be only Works on Position for "Bottom Left" and "Bottom Right"
tr: Bu sadece "Sol Alt" ve "Sağ Alt" Konumları için çalışacaktır

en: This will only work on position for %1$s and %2$s
tr: Bu sadece %1$s ve %2$s konumları için çalışacaktır

en: Title Colors
tr: Başlık Renkleri

en: Title Colors should not be empty.
tr: Başlık Renkleri boş olmamalıdır.

en: Title Highlighting
tr: Başlık Vurgulama

en: To Scan All Page Or Group Of Pages, Please
tr: Tüm Sayfayı veya Sayfa Grubunu Taramak İçin Lütfen

en: To discontinue using this plugin, please cancel your active subscription by clicking the button below.
tr: Bu eklentiyi kullanmayı durdurmak için lütfen aşağıdaki düğmeyi tıklayarak etkin aboneliğinizi iptal edin.

en: To enable all accessibility widgets and features, you need to purchase a plan. Choose the perfect plan for your website needs.
tr: Tüm erişilebilirlik widget'larını ve özelliklerini etkinleştirmek için bir plan satın almanız gerekir.Web sitenizin ihtiyaçları için mükemmel planı seçin.

en: To enable the Free plan, go to the Plan page and click on the Free button. Once clicked, a form will appear. Fill in all the required details, and the widget will automatically be displayed on the front end.
tr: Ücretsiz planı etkinleştirmek için plan sayfasına gidin ve Ücretsiz düğmeye tıklayın.Tıklandıktan sonra bir form görünecektir.Gerekli tüm ayrıntıları doldurun, widget otomatik olarak ön uçta görüntülenir.

en: To ensure your site is accessible and user-friendly, add an Accessibility Assistance link to your footer menu:
tr: Sitenizin erişilebilir ve kullanıcı dostu olduğundan emin olmak için, altbilgi menünüze bir erişilebilirlik yardım bağlantısı ekleyin:

en: To make the widget visible, enable and save the accessibility settings.
tr: Widget'ı görünür hale getirmek için erişilebilirlik ayarlarını etkinleştirin ve kaydedin.

en: Top Left
tr: Sol Üst

en: Top Right
tr: Sağ Üst

en: Total Counts
tr: Toplam sayım

en: Total Counts Icon
tr: Toplam Sayım simgesi

en: Try
tr: Denemek

en: Try Accessibility Assistant for free and instantly boost accessibility
tr: Erişilebilirlik asistanını ücretsiz olarak deneyin ve erişilebilirliği anında artırın

en: Unlimited impressions and unrestricted widget visibility
tr: Sınırsız izlenimler ve sınırsız widget görünürlüğü

en: Unlimited impressions on any plans and unrestricted widget visibility
tr: Herhangi bir plan ve sınırsız widget görünürlüğü hakkında sınırsız izlenim

en: Unlock Full Accessibility Features
tr: Tam erişilebilirlik özelliklerinin kilidini açın

en: Unlock full functionality by upgrading to a paid plan
tr: Ücretli bir plana yükselterek tam işlevselliğin kilidini açın

en: Unlock insights and free access to our accessibility plugin by submitting your details below.
tr: Aşağıda bilgilerinizi göndererek erişilebilirlik eklentimize bilgiler ve ücretsiz erişimin kilidini açın.

en: Upgrade Plan
tr: Yükseltme planı

en: Upgrade your plan to enable this feature
tr: Bu özelliği etkinleştirmek için planınızı yükseltin

en: Usage Guide
tr: Kullanım Kılavuzu

en: Use Default Functionalities of Widget
tr: Widget'ın Varsayılan İşlevlerini Kullan

en: Use language variables for seamless multilingual store integration
tr: Kesintisiz çok dilli mağaza entegrasyonu için dil değişkenlerini kullanın

en: Useful Links
tr: Yararlı Bağlantılar

en: Useful Links should not be empty.
tr: Yararlı Bağlantılar boş olmamalıdır.

en: User Guide
tr: Kullanıcı Kılavuzu

en: User Interaction with Features
tr: Özelliklerle kullanıcı etkileşimi

en: Utility Settings
tr: Yardımcı Ayarlar

en: Verify
tr: Doğrulamak

en: Verify Widget & Remove Branding
tr: Widget'ı Doğrulayın ve Markalamayı Kaldır

en: Verify your email
tr: E -postanızı doğrulayın

en: Video Hide
tr: Video Gizle

en: Video Hide should not be empty.
tr: Video Gizle boş olmamalıdır.

en: View Plans & Pricing
tr: Planları ve Fiyatlandırmayı Görüntüle

en: Virtual Keyboard
tr: Sanal klavye

en: Visible
tr: Görünür

en: Visual Customization Controllers
tr: Görsel Özelleştirme Kontrolörleri

en: Visual Enhancements
tr: Görsel geliştirmeler

en: Visually Impaired
tr: Görme engelli

en: Visually Impaired should not be empty.
tr: Görme engelli boş olmamalıdır.

en: Voice Commands should not be empty.
tr: Ses Komutları boş olmamalıdır.

en: Voice Navigation
tr: Ses Navigasyonu

en: Voice Navigation and Talk & Type Controls
tr: Ses Navigasyonu ve Konuş & Yaz Kontrolleri

en: Want to remove branding for free?
tr: Markayı ücretsiz olarak kaldırmak mı istiyorsunuz?

en: We have an Exciting Offer for you:
tr: Sizin için Heyecan Verici bir Teklifimiz var:

en: Welcome Banner Image
tr: Hoş Geldiniz Banner Resmi

en: Welcome to Accessibility Assistant
tr: Erişilebilirlik Asistanına Hoş Geldiniz

en: Welcome to Accessibility by CartCoders
tr: CartCoders Erişilebilirlik'e Hoş Geldiniz

en: Welcome to: Accessibility Assistant
tr: Erişilebilirlik Asistanına Hoş Geldiniz

en: What does this plugin help with?
tr: Bu eklenti ne işe yarar?

en: What's included
tr: Neler dahil

en: Widget Content / Appearance
tr: Widget İçeriği / Görünümü

en: Widget Icon
tr: Widget simgesi

en: Widget Opens
tr: Widget açılır

en: Widget Opens Icon
tr: Widget açar simge

en: Widget Option
tr: Widget Seçeneği

en: Widget Option:
tr: Widget Seçeneği:

en: Widget Settings
tr: Widget ayarları

en: Widget Size
tr: Widget boyutu

en: Widget Size Customization & Positioning
tr: Widget Boyutu Özelleştirme ve Konumlandırma

en: Widget Title on Hover
tr: Fareyle Üzerine Gelindiğinde Widget Başlığı

en: With Accessibility Assistant, blind and visually impaired people have the ease of access to become more independent and integration with the Digital world, which replicates their daily lives
tr: Erişilebilirlik Asistanı ile görme engelli ve görme zorluğu yaşayan kişiler daha bağımsız olmak ve günlük yaşamlarını yansıtan Dijital dünya ile entegrasyonu için kolay erişime sahip olurlar

en: Word Spacing
tr: Kelime Aralığı

en: Word Spacing should not be empty.
tr: Kelime Aralığı boş olmamalıdır.

en: Year
tr: Yıl

en: Yearly
tr: Yıllık

en: You can place "#add-aacc-link" as link
tr: "#Add-aacc-link" i bağlantı olarak yerleştirebilirsiniz

en: You can place %s as a link.
tr: %s'yi bağlantı olarak yerleştirebilirsiniz.

en: You can place <strong>%s</strong> as link
tr: Bağlantı olarak <strong>%s </strong>

en: You have admin access
tr: Yönetici erişiminiz var

en: You're on a %s plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
tr: %s planına sahipsiniz! Bugün yükseltme yaparak daha da fazla özelliğin ve özelleştirme seçeneğinin kilidini açın.

en: You're on a Growth plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
tr: Bir büyüme planın içindesiniz!Bugün yükselterek daha fazla özellik ve özelleştirme seçeneklerinin kilidini açın.

en: You're on a Scale plan! Unlock even more powerful features and tools by upgrading today.
tr: Bir ölçek planındasınız!Bugün yükselterek daha güçlü özelliklerin ve araçların kilidini açın.

en: You're on the %s plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
tr: %s planındasınız! Bugün yükseltme yaparak öncelikli desteğin ve özel gelişmiş erişilebilirlik özelliklerinin keyfini çıkarın.

en: You're on the %s plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
tr: %s planındasınız! Bugün yükseltme yaparak güçlü erişilebilirlik araçlarının kilidini açın.

en: You're on the Established plan! You already have access to our top-tier features and tools.
tr: Yerleşik planın içindesiniz!En üst düzey özelliklerimize ve araçlarımıza zaten erişiminiz var.

en: You're on the Free plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
tr: Ücretsiz planın içindesiniz!Bugün yükselterek güçlü erişilebilirlik araçlarının kilidini açın.

en: You're on the Premium plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
tr: Premium planın içindesiniz!Bugün yükselterek öncelik desteğinin ve özel gelişmiş erişilebilirlik özelliklerinin tadını çıkarın.

en: Your Current Plan
tr: Mevcut planınız

en: Your Email
tr: E -postanız

en: Your Mobile Number
tr: Mobil Numaranız

en: Your Name
tr: Adınız

en: Your Website URL
tr: Web Sitesi URL'iniz

en: for free and instantly boost accessibility
tr: Ücretsiz ve anında erişilebilirliği artırın

en: if you enable this option, your floating widget will be hidden and footer link option will be enabled though you need to add the link.
tr: Bu seçeneği etkinleştirirseniz, yüzen widget'ınız gizli olacak ve bağlantıyı eklemeniz gerektiğine rağmen altbilgi bağlantısı seçeneği etkinleştirilecektir.

en: pages
tr: sayfalar

en: toggle button
tr: geçiş düğmesi

en: vs Monthly
tr: VS Aylık

en: vs Monthly!
tr: VS aylık!

en: you can placed %s as link
tr: %s'i bağlantı olarak yerleştirebilirsiniz
