Accessibility Assistant 1.3.2 - en to yi translation catalogue (569 entries)

en: Accessibility Assistant
yi: צוטריטלעכקייט אַסיסטאַנט

note: Author URI of the plugin
en: With Accessibility Assistant, blind and visually impaired people have the ease of access to become more independent and integration with the Digital world, which replicates their daily lives
yi: מיט צוטריטלעכקייט אַסיסטאַנט, האָבן בלינדע און וויזועל-פאַרהינקערטע מענטשן די גרינגקייט פון צוטריט צו ווערן מער אומאָפּהענגיק און זיך צו אינטעגרירן אין דער דיגיטאַלער וועלט, וואָס שפּיגלט אָפּ זייער טאָג-טעגלעך לעבן.

en: Please uninstall this plugin and reinstall it.
yi: ביטע דעאינסטאַלירן דעם פּלוגין און איבער-אינסטאַלירן אים.

en: Accessibility
yi: צוטריטלעכקייט

en: Languages
yi: שפּראַכן

en: Edit Languages
yi: רעדאַגירן שפּראַכן

en: Plan
yi: פּלאַן

en: User Guide
yi: באנוצער-גייד

en: Accessibility Assistant Logo
yi: צוטריטלעכקייט אַסיסטאַנט לאָגאָ

en: Accessibility by CartCoders
yi: צוטריטלעכקייט פֿון CartCoders

en: pages
yi: בלעטער

en: Settings
yi: איינשטעלונגען

en: Widget Option
yi: ווידזשיט אָפּציע

en: Enable /Disable
yi: געבן / דיסייבאַל

en: Do you want to put as link?
yi: צי איר ווילן צו שטעלן ווי אַ לינק?

en: Accessibility Assistance
yi: צוטריטלעכקייט הילף

en: you can placed %s as link
yi: איר קענט שטעלן %s ווי אַ לינק

en: Choose Design
yi: קלויב אויס דיזיין

en: Default Design
yi: נישט-באַשטימטער דיזיין

en: Custom Design
yi: באַניצער-דיזיין

en: Mobile View Design
yi: מאָביל-קוק דיזיין

en: Position
yi: פּאָזיציע

en: Desktop Position
yi: דעסקטאָפּ פּאָזיציע

en: Top Left
yi: אויבן לינקס

en: Top Right
yi: אויבן רעכטס

en: Middle Left
yi: מיטן לינקס

en: Middle Right
yi: מיטן רעכטס

en: Bottom Left
yi: אונטן לינקס

en: Bottom Right
yi: אונטן רעכטס

en: Mobile Position
yi: מאָביל פּאָזיציע

en: Padding
yi: פּאַדינג

en: This will be only Works on Position for "Bottom Left" and "Bottom Right"
yi: דאָס וועט נאָר אַרבעטן אויף שטעלעס "אונטן לינקס" און "אונטן רעכטס"

en: Enable/Disable Features
yi: געבן / דיסייבאַל פֿעיִקייטן

en: Keyboard Nav
yi: קלאַוויאַטור נאַוויגאַציע

en: Cursor
yi: קורסאָר

en: Saturation Modes
yi: זעטיקונג מאָדעס

en: Contrast
yi: קאַנטראַסט

en: Bigger Text
yi: גרעסערער טעקסט

en: Highlight Links
yi: הויכפּונקט לינקס

en: Font Readability
yi: שריפֿט ליינעוודיקייט

en: Focus Mask
yi: פאָקוס מאַסקע

en: Title Highlighting
yi: טיטל הויכפּונקט

en: Text Enhancer
yi: טעקסט פאַרבעסערער

en: Image Alt Tooltip
yi: בילד אַלט טאָאָלטיפּ

en: Stop Animation
yi: אָפּשטעלן אַנימאַציע

en: Word Spacing
yi: וואָרט ספּייסינג

en: Letter Spacing
yi: אות ספּייסינג

en: Line Height
yi: שורה הייך

en: Alignment
yi: אַליינמאַנט

en: Image/Video Hide
yi: באַהאַלטן בילד/ווידעא

en: Text Speech
yi: טעקסט צו רייד

en: Adjust Text Colors
yi: סטרויערן טעקסט פאַרבן

en: Adjust Title Colors
yi: סטרויערן טיטל פאַרבן

en: Adjust Background Colors
yi: סטרויערן הינטערגרונט פאַרבן

en: Mute Sounds
yi: שטילן קלאַנגען

en: Content Scaling
yi: אינהאַלט סקיילינג

en: GIF Hide
yi: באַהאַלטן GIF

en: Read Mode
yi: לייענען מאָדע

en: Useful Links
yi: נוציק לינקס

en: Highlight Hover
yi: הויכפּונקט האָווער

en: Highlight Focus
yi: הויכפּונקט פאָקוס

en: Big Black Cursor
yi: גרויס שוואַרץ קורסאָר

en: Profile Options
yi: פּראָפיל אָפּציעס

en: Voice Navigation
yi: קול נאַוויגאַציע

en: Talk & Type
yi: רעדן און טיפּ

en: Color Blind Options
yi: פֿאַרב-בלינד אָפּציעס

en: Color Schema
yi: פֿאַרב סכעמע

en: Controller Background
yi: קאָנטראָללער הינטערגרונט

en: Text and Layout Font
yi: טעקסט און אויסלייג שריפֿט

en: Accent and Logo Elements
yi: אַקצענט און לאָגאָ עלעמענטן

en: Save
yi: היט

en: Have questions or need assistance? %s
yi: האָט איר פֿראגן אָדער דאַרפֿן הילף? %s

en: Contact us
yi: קאָנטאַקט אונדז

en: Sorry, You can not update....
yi: אנטשולדיגט, איר קענט נישט דערהייַנטיקן....

en: Keyboard should not be empty.
yi: קלאַוויאַטור זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Big Cursor should not be empty.
yi: גרויס קורסאָר זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Reading Guide Color should not be empty.
yi: לייענען גייד פאַרב זאָל נישט זיין ליידיק.

en: High saturation should not be empty.
yi: הויך זעטיקונג זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Low saturation should not be empty.
yi: נידעריק זעטיקונג זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Desaturate should not be empty.
yi: דעסאַטוראַטע זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Invert Colors should not be empty.
yi: פאַרקערט פאַרבן זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Dark Contrast should not be empty.
yi: טונקל קאַנטראַסט זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Light Contrast
yi: ליכט קאַנטראַסט

en: Bigger Text should not be empty.
yi: גרעסערער טעקסט זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Highlight Links should not be empty.
yi: הויכפּונקט לינקס זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Word Spacing should not be empty.
yi: וואָרט ספּייסינג זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Letter Spacing should not be empty.
yi: אות ספּייסינג זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Line Height should not be empty.
yi: שורה הייך זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Left Alignment should not be empty.
yi: לינקס אַליינמאַנט זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Alignment should not be empty.
yi: אַליינמאַנט זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Center should not be empty.
yi: צענטער זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Readable Fonts should not be empty.
yi: ליינעוודיקע שריפֿטן זאָלן נישט זיין ליידיק.

en: Reading Mask should not be empty.
yi: לייענען מאַסקע זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Highlight Titles should not be empty.
yi: הויכפּונקט טיטלען זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Text Enhancer should not be empty.
yi: טעקסט פאַרבעסערער זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Image Alt Tooltip should not be empty.
yi: בילד אַלט טאָאָלטיפּ זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Text Colors should not be empty.
yi: טעקסט פאַרבן זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Title Colors should not be empty.
yi: טיטל פאַרבן זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Background Colors should not be empty.
yi: הינטערגרונט פאַרבן זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Mute Sounds should not be empty.
yi: שטילן קלאַנגען זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Content Scaling should not be empty.
yi: אינהאַלט סקיילינג זאָל נישט זיין ליידיק.

en: GIF Hide should not be empty.
yi: באַהאַלטן GIF זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Read Mode should not be empty.
yi: לייענען מאָדע זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Useful Links should not be empty.
yi: נוציק לינקס זאָלן נישט זיין ליידיק.

en: Highlight Hover should not be empty.
yi: הויכפּונקט האָווער זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Highlight Focus should not be empty.
yi: הויכפּונקט פאָקוס זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Big Black Cursor should not be empty.
yi: גרויס שוואַרץ קורסאָר זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Profile Settings should not be empty.
yi: פּראָפיל אָפּציעס זאָלן נישט זיין ליידיק.

en: Voice Commands should not be empty.
yi: קול באַפּלאָגן זאָלן נישט זיין ליידיק.

en: Talk and Type should not be empty.
yi: רעדן און טיפּ זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Color Blind should not be empty.
yi: פֿאַרב-בלינד זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Image Hide should not be empty.
yi: באַהאַלטן בילד זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Video Hide should not be empty.
yi: באַהאַלטן ווידעא זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Stop Animation should not be empty.
yi: אָפּשטעלן אַנימאַציע זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Text Speech should not be empty.
yi: טעקסט צו רייד זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Accessibility Assistant should not be empty.
yi: צוטריטלעכקייט אַסיסטאַנט זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Reset All should not be empty.
yi: רעסעט אַלעס זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Statement should not be empty.
yi: דעקלאַראַציע זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Hide Interface should not be empty.
yi: באַהאַלטן אינטערפֿאַסע זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Error!
yi: טעות!

en: Success!
yi: ערגענישט!

en: Language Controllers
yi: שפּראַכן קאָנטראָלערס

en: Back
yi: צוריק

en: Set %s Default Language
yi: שטעלן %s ווי די נייטראַלע שפּראַך

en: Show Language
yi: ווייַזן שפּראַך

en: Navigation and Interaction Controllers
yi: נאַוויגאַציע און ינטעראַקשאַן קאַנטראָולערז

en: Big Cursor
yi: גרויס קורסאָר

en: Reading Guide
yi: לייענען גייד

en: Visual Customization Controllers
yi: וויזועל קוסטאָמיזאַטיאָן קאַנטראָולערז

en: High Saturation
yi: הויך סאַטוראַטיאָן

en: Low Saturation
yi: נידעריק סאַטוראַטיאָן

en: Desaturate
yi: דעסאַטורירן

en: Invert Colors
yi: פאַרקערט פאַרבן

en: Dark Contrast
yi: טונקל קאַנטראַסט

en: Text Customization Controllers
yi: טעקסט קוסטאָמיזאַטיאָן קאַנטראָולערז

en: Left Alignment
yi: לינקס אַליינמאַנט

en: Right Alignment
yi: רעכט אַליינמאַנט

en: Center
yi: צענטער

en: Readable Fonts
yi: ליינעוודיקע שריפֿטן

en: Reading Mask
yi: לייענען מאַסקע

en: Highlight Titles
yi: הויכפּונקט טיטלען

en: Text Colors
yi: טעקסט פאַרבן

en: Title Colors
yi: טיטל פאַרבן

en: Background Colors
yi: הינטערגרונט פאַרבן

en: Bigblack Cursor
yi: גרויסשווארצע קורסאָר

en: Profile Settings
yi: פּראָפיל סעטטינגס

en: Talk And Type
yi: רעדן און דרוקן

en: Color Blind
yi: פאַרב-בלינד

en: Media Control
yi: מעדיע קאָנטראָל

en: Image Hide
yi: בילד באַהאַלטן

en: Video Hide
yi: ווידעא באַהאַלטן

en: Speech Support
yi: רייד שטיצן

en: Utility Settings
yi: נוצן סעטטינגס

en: Reset all
yi: באַשטעטיק אַלע

en: Statement
yi: דערקלערונג

en: Hide Interface
yi: באַהאַלטן צובינד

en: Welcome Banner Image
yi: ברוכים הבאים באַנער בילד

en: Welcome to Accessibility by CartCoders
yi: ברוכים הבאים צו אַקסעסאַביליטי דורך קאַרטקאָדערס

en: Thanks for choosing our app! We're here to help make your website accessible to everyone.
yi: א דאנק פֿאַר טשוזינג אונדזער אַפּ! מיר ניטאָ דאָ צו העלפן מאַכן דיין וועבזייטל צוטריטלעך פֿאַר אַלעמען.

en: Let's start by choosing a plan that fits your needs.
yi: זאל ס אָנהייבן דורך טשוזינג אַ פּלאַן וואָס איז פּאַסיק פֿאַר דיין דאַרף.

note: translators: %1$s: opening bold tag, %2$s: closing bold tag
en: Enjoy a %1$s5-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
yi: הנאה אַ %1$s5-טאָג פריי פּראָצעס%2$s מיט אַקסעס צו די פֿעיִקייטן פון די אויסגעקליבענע פּלאַן:

note: translators: %1$s: opening bold tag, %2$s: closing bold tag
en: We have an Exciting Offer for you:
yi: מיר האָבן אַ יקסייטינג פאָרשלאָג פֿאַר איר:

en: Get a %1$s29%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sProfessional Plan.%2$s
yi: באַקומען אַ אַראָפּרעכענען פון %1$s29%%%2$s אויף אַ יערלעך אַבאָנעמענט ווען איר סעלעקטירן דעם %1$sProfessional Plan.%2$s

en: Get a %1$s40%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sPremium Plan.%2$s
yi: באַקומען אַ אַראָפּרעכענען פון %1$s40%%%2$s אויף אַ יערלעך אַבאָנעמענט ווען איר סעלעקטירן דעם %1$sPremium Plan.%2$s

en: Let's Go
yi: לאמיר גיין

en: If you need further assistance, please contact us at %1$s. You can also check our %2$s for more information.
yi: אויב איר דאַרפֿן נאָך הילף, ביטע קאָנטאַקט אונדז אין %1$s. איר קענט אויך קאָנטראָלירן אונדזער %2$s פֿאַר מער אינפֿאָרמאַציע.

en: Usage Guide
yi: באַניץ גייד

en: CartCoders Logo
yi: CartCoders לאָגאָ

en: Pages
yi: בלעטער

en: Manage Languages
yi: פירן שפּראַכן

en: Name
yi: נאָמען

en: Code
yi: קאָד

en: Default
yi: פעליקייַט

note: translators: %s: language name (e.g. English, French)
en: Visible
yi: קענטיק

en: Action
yi: קאַמף

en: %s language flag
yi: %s שפּראַך פאָן

en: Default language
yi: נישט-באַשטימטער שפּראַך

en: Not default language
yi: נישט-נישט-באַשטימטער שפּראַך

note: translators: %s: language name (e.g. English, French)
en: Language visible
yi: שפּראַך קענטיק

en: Language hidden
yi: שפּראַך באַהאַלטן

en: Edit %s language
yi: רעדאַגירן %s שפּראַך

en: You have admin access
yi: איר האָט אַדמין צוטריט

en: Yearly
yi: יערלעך

en: Monthly
yi: חודשלעך

en: 5 days Free Trial
yi: 5 טעג פריי פּראָצעס

en: Professional
yi: פאַכמאַן

en: / Yearly
yi: / יערלעך

en: What's included
yi: וואָס איז אַרייַנגערעכנט

en: All Basic Features
yi: אַלע יקערדיק פֿעיִקייטן

en: Customise Widget Position and Padding
yi: קאַסטאַמייז ווידזשיט שטעלע און פּאַדינג

en: Readable Fonts, Reading Mask, and Highlight Titles
yi: ליינעוודיק פאַנץ, לייענען מאַסקע און הויכפּונקט טיטלען

en: Text Enhancer, Image Alt Tooltip, and Stop Animation
yi: טעקסט ענהאַנסער, בילד אַלט טאָאָלטיפּ, און סטאָפּ אַנאַמיישאַן

en: Change the Color Schema of Widget
yi: טוישן די קאָליר סכעמאַ פון ווידזשיט

en: Selected
yi: אויסגעקליבן

en: Premium
yi: פּרעמיום

en: All Professional Features
yi: אַלע פאַכמאַן פֿעיִקייטן

en: Multiple Languages Support
yi: שטיצן פֿאַר קייפל שפּראַכן

en: Text to Speech
yi: טעקסט צו רייד

en: Adjust Word & Letter Space
yi: סטרויערן וואָרט & בריוו פּלאַץ

en: Enable/Disable Media
yi: געבן / דיסייבאַל מעדיע

en: Line Height & Alignments
yi: שורה הייך & אַליינמאַנץ

en: Advanced Color Adjustments (Text, Titles, Backgrounds)
yi: אַוואַנסירטע קאָליר אַדזשאַסטמאַנץ (טעקסט, טיטלען, באַקגראַונדז)

en: Smart Contrast for Better Readability
yi: סמאַרט קאַנטראַסט פֿאַר בעסער רידאַביליטי

en: Content Scaling & Read Mode for Better Focus
yi: אינהאַלט סקיילינג & לייענען מאָדע פֿאַר בעסער פאָקוס

en: Sound Muting for Distraction-Free Browsing
yi: געזונט מוטינג פֿאַר דיסטראַקשאַן-פריי בראַוזינג

en: Hide GIFs and Animations for Reduced Distraction
yi: באַהאַלטן GIFs און אַנאַמיישאַנז פֿאַר רידוסט דיסטראַקשאַן

en: Highlight on Hover and Focus for Easier Navigation
yi: הויכפּונקט אויף האָווער און פאָקוס פֿאַר גרינגער נאַוויגאַציע

en: Big Black Cursor for Better Visibility
yi: גרויס שוואַרץ לויפֿער פֿאַר בעסער וויזאַביליטי

en: Color Blind-Friendly Viewing Options
yi: קאָליר בלינד-פרייַנדלעך וויוינג אָפּציעס

en: Voice Navigation and Talk & Type Controls
yi: קול נאַוויגאַציע און רעדן & טיפּ קאָנטראָלס

en: Quick Access Panel for Useful Accessibility Tools
yi: שנעל אַקסעס פּאַנעל פֿאַר נוציק אַקסעסאַביליטי מכשירים

en: Personalized User Accessibility Profile Settings
yi: פערזענליכען באַניצער אַקסעסאַביליטי פּראָפיל סעטטינגס

en: Enhanced Usability for All Accessibility Needs
yi: ענהאַנסעד יוזאַביליטי פֿאַר אַלע אַקסעסאַביליטי דאַרף

en: Basic
yi: יקערדיק

en: /monthly
yi: / חודשלעך

en: Use Default Functionalities of Widget
yi: ניצן דיפאָלט פאַנגקשאַנאַליטיז פון ווידזשיט

en: Cannot Customise Widget
yi: קען נישט קאַסטאַמייז ווידזשיט

en: Enable/Disable Widget
yi: געבן / דיסייבאַל ווידזשיט

en: Support on Email
yi: שטיצן אויף בליצפּאָסט

en: Note:
yi: באַמערקונג:

en: Kindly note that upon opting for a subscription plan within our app, please be informed that refunds will not be applicable. This policy applies universally to all subscription plans offered, including both monthly and yearly options. We appreciate your understanding and cooperation in adhering to our policy, as we aim to ensure consistency and fairness in all aspects of our subscription services.
yi: ביטע טאָן אַז ביי אַפּט פֿאַר אַ אַבאָנעמענט פּלאַן אין אונדזער אַפּ, ביטע זיין ינפאָרמד אַז ריפאַנדז וועט נישט זיין אָנווענדלעך. די פּאָליטיק אַפּלייז וניווערסאַללי צו אַלע אַבאָנעמענט פּלאַנז געפֿינט, אַרייַנגערעכנט ביידע כוידעשלעך און יערלעך אָפּציעס. מיר אָפּשאַצן אייער פארשטאנד און קוואַפּעריישאַן אין אַדכירינג צו אונדזער פּאָליטיק, ווי מיר צילן צו ענשור קאָנסיסטענסי און יוישער אין אַלע אַספּעקץ פון אונדזער אַבאָנעמענט באַדינונגען.

en: If you require any further information or assistance, please do not hesitate to contact us. Our support team is readily available to address any queries or concerns you may have regarding our subscription plans or any other aspect of our app.
yi: אויב איר דאַרפן קיין ווייַטער אינפֿאָרמאַציע אָדער הילף, ביטע טאָן ניט קווענקלען צו קאָנטאַקט אונדז. אונדזער שטיצן מאַנשאַפֿט איז גרינג בנימצא צו אַדרעס קיין פֿראגן אָדער קאַנסערנז איר קען האָבן וועגן אונדזער אַבאָנעמענט פּלאַנז אָדער קיין אנדערע אַספּעקט פון אונדזער אַפּ.

en: Have questions or need assistance? %1$sContact us%2$s
yi: האָט איר פֿראגן אָדער דאַרפֿן הילף? %1$s קאָנטאַקט אונדז%2$s

en: Thank You Banner Image
yi: דאנק איר באַנער בילד

en: Thank You for Choosing a Plan!
yi: דאנק איר פֿאַר טשוזינג אַ פּלאַן!

en: Get started with the Accessibility widget by enabling it in our Settings under the Widget Option section.
yi: אָנהייבן מיט די אַקסעסאַביליטי ווידזשיט דורך געבן עס אין אונדזער סעטטינגס אונטער די ווידזשיט אָפּציע אָפּטיילונג.

en: 1. Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget. %s
yi: 1. נאַוויגירן צו סעטטינגס און באַשטימען אויף די אַקסעסאַביליטי ווידזשיט. %s

en: toggle button
yi: באַשטימען קנעפּל

en: Widget Option:
yi: ווידזשיט אָפּציע:

en: Enable
yi: געבן

en: Disable
yi: דיסייבאַל

en: 2. Click Save to apply the changes. %s
yi: 2. דריקט היט צו צולייגן די ענדערונגען. %s

en: Continue
yi: פאָרזעצן

en: Accessibility Assistant Icon
yi: אַקסעסאַביליטי אַססיסטאַנט יקאָן

en: Overview
yi: איבערבליק

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done.
yi: אַקסעססאַביליטי אַססיסטאַנט, די טרענדינג פּראָדוקט אין די מאַרק וואָס מאכט קיין פאַרקריפּלט (טויב, בלינד, שטום, וויזשוואַלי ימפּערד, מאָביליטי ימפּערד) מענטש קענען נוצן דעם אַפּלאַקיישאַן פֿאַר זייער באדערפענישן צו באַקומען געטאן.

en: By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values"
yi: דורך בעכעסקעם אין גייַסט - די הויפּט געזעלשאַפטלעך ציל, אונדזער ינאַווייטיוו מאַנשאַפֿט האט געארבעט און באקענענ דעם אַפּלאַקיישאַן אין די מאַרק. דער הויפּט פּרינציפּ איז "ווו כידעש טרעפן סאציאל וואַלועס"

en: Select Plan and Offers
yi: סעלעקטירן פּלאַן און אָפפערס

en: Select Monthly Plan:
yi: סעלעקטירן כוידעשלעך פּלאַן:

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 5-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
yi: אָנהייב דורך פּיקינג די כוידעשלעך פּלאַן וואָס סוץ דיין באדערפענישן. יעדער פּלאַן אָפפערס פאַרשידענע פֿעיִקייטן און קוסטאָמיזאַטיאָן אָפּציעס. דער פּלאַן איר קלייַבן וועט באַשטימען וואָס פֿעיִקייטן איר קענען אַקסעס אין די ווידזשיט. אַדדיטיאָנאַללי, הנאה אַ פריי פּראָצעס פֿאַר 5-טעג צו ויספאָרשן אַלע די פֿעיִקייטן און פאַרבעסערן דיין קראָם ס אַקסעסאַביליטי.

en: Select Yearly Plan:
yi: סעלעקטירן יערלעך פּלאַן:

en: Choose the annual plan that best fits your needs. Each plan provides a variety of features and customization options. Your selected plan will determine the features available in the widget. Plus, take advantage of a complimentary year to explore all the features and boost your store's accessibility.
yi: קלייַבן די יערלעך פּלאַן וואָס איז בעסטער פּאַסיק פֿאַר דיין באדערפענישן. יעדער פּלאַן גיט אַ פאַרשיידנקייַט פון פֿעיִקייטן און קוסטאָמיזאַטיאָן אָפּציעס. דיין אויסגעקליבן פּלאַן וועט באַשטימען די פֿעיִקייטן בנימצא אין די ווידזשיט. פּלוס, נוצן אַ קאַמפּלאַמענטשי יאָר צו ויספאָרשן אַלע די פֿעיִקייטן און בוסט דיין קראָם ס אַקסעסאַביליטי.

en: How to Enable/Disable Widget
yi: ווי צו געבן / דיסייבאַל ווידזשיט

en: Customers will be provided with the option of accessing the plugin for accessing the advanced features. Through which the customer can enable/disable the functionality and access the application on his system.
yi: קאַסטאַמערז וועט זיין צוגעשטעלט מיט די אָפּציע פון אַקסעס די פּלוגין פֿאַר אַקסעס די אַוואַנסירטע פֿעיִקייטן. דורך וואָס דער קונה קענען געבן / דיסייבאַל די פאַנגקשאַנאַליטי און אַקסעס די אַפּלאַקיישאַן אויף זיין סיסטעם.

en: You can place %s as a link.
yi: איר קענען שטעלן %s ווי אַ לינק.

en: This feature is available in:
yi: די שטריך איז בנימצא אין:

en: Basic Plan
yi: יקערדיק פּלאַן

en: Professional Plan
yi: פּרעמיום פּלאַן

en: Premium Plan
yi: פּרעמיום פּלאַן

en: The %1$s "Choose Design" %2$s option empowers merchants to select from a variety of design styles for our widget, tailoring it to their unique preferences and needs.
yi: די %1$s "קלויב אויס דיזיין" %2$s אָפּציע גיט סוחרים די מעגלכקייט צו קלויבן פון אַ פאַרשיידנקייַט פון דיזיין סטיילז פֿאַר אונדזער ווידזשיט, און עס צופּאַסן צו זייערע אייגענע פּרעפֿערענצן און באדערפענישן.

en: Mobile Design
yi: מאָביל דיזיין

en: Customise Position
yi: באַניצער-פּאַזישאַן

en: The %1$s "Customize Position" %2$s feature enables merchants to tailor the exact placement of our widget, ensuring it perfectly fits their site layout and design vision.
yi: די %1$s "באַניצער-פּאַזישאַן" %2$s פֿונקציע דערמעגלעכט סוחרים צו צופּאַסן די גענויע פּלאַPlatzierung פון אונדזער ווידזשיט, און פארזיכערט אז עס פּאַסט צו דיין בрэנד-סטיל אדער פֿאַרבעסערט די ליינעוודיקייט פֿאַר באַניצער. קלויב אויס דיינע בילכערסטע פֿאַרבן און ווענד זיי אָן צו מאַכן דעם ווידזשיט וויזועל-אַפּעלירנדיק און צוטריטלעך.

en: This will only work on position for %1$s and %2$s
yi: דאָס וועט נאָר אַרבעטן אויף פּאַזישאַן פֿאַר %1$s און %2$s

en: Plan Specific Features
yi: פּלאַן-ספּעציפישע פֿעיִקייטן

en: %1$s - Features%2$s
yi: %1$s - פֿעיִקייטן%2$s

en: Enable Disable Features
yi: געבן / דיסייבאַל פֿעיִקייטן

en: Ease of access to change the background/font color
yi: גרינגקייט פון צוטריט צו טוישן די הינטערגרונט- און שריפֿט-פֿאַרבן. דער שריט דערמעגלעכט דיר צו פּערזענלעכערן דעם אויסזען פון דעם ווידזשיט, און פארזיכערט אז עס פּאַסט צו דיין בрэנד-סטיל אדער פֿאַרבעסערט די ליינעוודיקייט פֿאַר באַניצער. קלויב אויס דיינע בילכערסטע פֿאַרבן און ווענד זיי אָן צו מאַכן דעם ווידזשיט וויזועל-אַפּעלירנדיק און צוטריטלעך.

en: Have questions or need assistance? <a href="%s" target="_blank">Contact us</a>
yi: האָט איר פֿראגן אָדער דאַרפֿן הילף? <a href="%s" target="_blank">קאָנטאַקט אונדז</a>

en: Unlock full functionality by upgrading to a paid plan
yi: ופשליסן פול פאַנגקשאַנאַליטי דורך אַפּגריידינג צו אַ באַצאָלט פּלאַן

en: Unlock Full Accessibility Features
yi: ופשליסן פול אַקסעסאַביליטי פֿעיִקייטן

en: To enable all accessibility widgets and features, you need to purchase a plan. Choose the perfect plan for your website needs.
yi: צו געבן אַלע אַקסעסאַבילאַטי ווידזשיץ און פֿעיִקייטן, איר דאַרפֿן צו קויפן אַ פּלאַן.קלייַבן די שליימעסדיק פּלאַן פֿאַר דיין וועבזייטל דאַרף.

en: Get started with a plan that matches your requirements:
yi: אָנהייבן מיט אַ פּלאַן וואָס גלייַכן דיין באדערפענישן:

en: Start with a %1$s5-day free trial%2$s to experience all features:
yi: אָנהייבן מיט אַ% 1 $ S5-טאָג פריי טרייל% 2 $ צו דערפאַרונג אַלע פֿעיִקייטן:

en: Start Your Accessibility Journey:
yi: אָנהייב דיין אַקסעסאַביליטי נסיעה:

en: Full access to %1$sall accessibility widgets%2$s and features
yi: פול אַקסעס צו% 1 $ סאַלי אַקסעסאַביליטי ווידגעץ% 2 $ ס און פֿעיִקייטן

en: Priority support and regular updates
yi: בילכערקייַט שטיצן און רעגולער דערהייַנטיקונגען

en: All widgets and advanced features require an active plan. %1$sCompare plans%2$s to find your perfect fit.
yi: כל ווידזשיץ און אַוואַנסירטע פֿעיִקייטן דאַרפן אַן אַקטיוו פּלאַן.% 1 $ סקאָמפּאַרע פּלאַנז% 2 $ ס צו געפֿינען דיין שליימעסדיק פּאַסיק.

en: View Plans & Pricing
yi: מיינונג פּלאַנז & פּרייסינג

en: Need help deciding? Contact us at %1$s or check our %2$s for detailed feature comparisons.
yi: דאַרפֿן הילף צו באַשליסן?קאָנטאַקט אונדז ביי% 1 $ ס אָדער טשעק אונדזער% 2 $ ס פֿאַר דיטיילד שטריך קאַמפּעראַסאַנז.

en: Fast Chat Support during business hours
yi: שנעל שמועסן בעשאַס געשעפט שעה

en: Startup Plan
yi: סטאַרטאַפּ פּלאַן

en: All Features of Startup Plan
yi: אַלע פֿעיִקייטן פון סטאַרטאַפּ פּלאַן

en: Change Widget Color & Positioning
yi: טוישן ווידגעט קאָליר & פּאַזישאַנינג

en: Image alt Tooltip
yi: בילד אַלט טאָאָלטיפּ

en: All Features of Growth Plan
yi: אַלע פֿעיִקייטן פון וווּקס פּלאַן

en: Support for 100+ Languages
yi: שטיצן פֿאַר 100+ שפּראַכן

en: Widget Size Customization & Positioning
yi: וועדגעט גרייס קוסטאָמיזאַטיאָן און פּאַזישאַנינג

en: Accessibility Profiles & Settings
yi: אַקסעסאַביליטי פּראָופיילז & סעטטינגס

en: Content Scaling & Content Spacing
yi: אינהאַלט סקיילינג און אינהאַלט ספּייסינג

en: Content Adjustment & Color Blind Feature
yi: אינהאַלט אַדזשאַסטמאַנט און קאָליר בלינד שטריך

en: Text to Speech & Sounds Enable/Disable
yi: טעקסט צו רייד & סאָונדס געבן / דיסייבאַל

en: Image, Video & GIF Enable/Disable
yi: בילד, ווידעא & גיף געבן / דיסייבאַל

en: Color Adjustments
yi: קאָליר אַדזשאַסטמאַנץ

en: Content Adjustments
yi: אינהאַלט אַדזשאַסטמאַנץ

en: Keyboard Navigation
yi: קלאַוויאַטור נאַוויגאַציע

en: Accessibility Statement
yi: אַקסעס די דערקלערונג

en: Restricted Brand Customization
yi: לימיטעד סאָרט קוסטאָמיזאַטיאָן

en: Plans
yi: פּלאַנז

en: To discontinue using this plugin, please cancel your active subscription by clicking the button below.
yi: צו אָפּשטעלן ניצן דעם פּלוגין, ביטע באָטל מאַכן דיין אַקטיוו אַבאָנעמענט דורך געבן אַ קליק דעם קנעפּל אונטן.

en: Startup
yi: סטאַרטאַפּ

en: How to cancel your subscription
yi: ווי צו באָטל מאַכן דיין אַבאָנעמענט

en: Navigate to the Plan page and click on the Cancel Subscription button
yi: נאַוויגירן צו די פּלאַן בלאַט און גיט אויף די קאַנסאַקשאַן אַבאָנעמענט קנעפּל

en: Cancel Plan
yi: באָטל מאַכן פּלאַן

en: Start a 5-Day Free Trial for
yi: אָנהייבן אַ 5-טאָג פריי פּראָצעס פֿאַר

en: Accessibility PRO-Widget
yi: אַקסעס קוואַליטעט פּראָ-ווידזשיט

en: Total Counts
yi: גאַנץ קאַונץ

en: Total Counts Icon
yi: גאַנץ קאַונץ ייקאַן

en: Widget Opens
yi: ווידזשיט אָפּענס

en: Widget Opens Icon
yi: ווידזשיט אָפּענס ייקאַן

en: Events-Clicked
yi: געשעענישן קליקט

en: Analysis Overview
yi: אַנאַליסיס איבערבליק

en: Most 5 Used Feature Analytics
yi: מערסט 5 געוויינט פֿעיִקייטן אַנאַליטיקס

en: User Interaction with Features
yi: באַניצער ינטעראַקשאַן מיט פֿעיִקייטן

en: Keyboard Nav Icon
yi: קלאַוויאַטור נאַוו בילד

en: Cursor Icon
yi: לויפֿער ייקאַן

en: High Saturation Icon
yi: הויך זעטיקונג ייקאַן

en: Low Saturation Icon
yi: געמינע ייקאַן

en: Desaturate Icon
yi: דעסאַטוראַטע ייקאַן

en: Contrast +
yi: קאַנטראַסט +

en: Contrast Icon
yi: קאַנטראַסט ייקאַן

en: Bigger Text Icon
yi: ביגער טעקסט ייקאַן

en: Dashboard
yi: דאַשבאָרד

en: Big black Cursor
yi: גרויס שוואַרץ לויפֿער

en: Upgrade your plan to enable this feature
yi: אַפּגרייד דיין פּלאַן צו געבן דעם שטריך

en: Unlimited impressions and unrestricted widget visibility
yi: ונלימיטעד ימפּרעססיאָנס און אַנריסטריקטיד ווידזשיט וויזאַביליטי

en: Save the changes to the <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file.
yi: היט די ענדערונגען צו די <קאָד> פאָאָטער.פפּ </ קאָד> אָדער <קאָד> פונקציאָנירן. Phyp </ קאָד> טעקע.

en: Seizure Safe
yi: פאַרכאַפּונג זיכער

en: Seizure Safe should not be empty.
yi: פאַרכאַפּונג זיכער זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Simplifies the layout and focuses on text for easier reading, removing distractions like sidebars and ads.
yi: סימפּלאַפייז די אויסלייג און פאָוקיסיז אויף טעקסט פֿאַר גרינגער לייענען, רימוווינג דיסטראַקשאַנז ווי סיידבאַרז און אַדס.

en: Smart Contrast
yi: קלוג קאַנטראַסט

en: Smart Contrast should not be empty.
yi: קלוג קאַנטראַסט זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Standard support via email and live chat during business hours
yi: נאָרמאַל שטיצן דורך E- בריוו און לעבן שמועסן בעשאַס געשעפט שעה

en: Start a 7-Day Free Trial for
yi: אָנהייבן אַ 7-טאָג פריי פּראָצעס פֿאַר

en: Supports 100+ languages with automatic translation
yi: שטיצט 100+ שפּראַכן מיט אָטאַמאַטיק איבערזעצונג

en: Text enhancer for clarity, image alt tooltips, and option to stop animations
yi: טעקסט ענכאַנסער פֿאַר קלעריטי, בילד אַלט טאָאָלטיפּס און אָפּציע צו האַלטן אַנאַמיישאַנז

en: Text-to-speech, voice navigation, and talk & type input
yi: טעקסט-צו-רעדע, קול נאַוויגאַציע און רעדן & טיפּ אַרייַנשרייַב

en: The <strong>Language Sorting</strong> feature allows you to customize the order in which languages appear on your Language page and in the Widget. Simply use the up and down arrows beside each language to rearrange them according to your preference. Once you're happy with the order, click Save Ranking to apply the changes. The languages will then appear in the same order across your storefront and Widget, providing a consistent experience for your users.
yi: די <שטאַרק> שפּראַך סאָרטינג </ Strone> שטריך אַלאַוז איר צו קאַסטאַמייז די סדר אין וואָס שפּראַכן דערשייַנען אויף דיין שפּראַך בלאַט און אין די ווידזשיט.פשוט נוצן די אַרויף און אַראָפּ אַראָוז אויס יעדער שפּראַך צו ריעריינדזש זיי לויט דיין ייבערהאַנט.אַמאָל איר זענט צופרידן מיט דעם סדר, גיט שפּאָרן ראַנגקינג צו צולייגן די ענדערונגען.די שפּראַכן וועט דעריבער דערשייַנען אין דער זעלביקער סדר אַריבער דיין סטאָרפראַנט און ווידזשיט, פּראַוויידינג אַ קאָנסיסטענט דערפאַרונג פֿאַר דיין ניצערס.

en: The <strong>Language Variable</strong> feature allows your widget to automatically adapt to the language selected on your website. When enabled, the widget will detect and match the site's active language - ensuring a seamless and consistent experience for users navigating your site in different languages. This is especially helpful if your store already includes a language selector, as it improves accessibility and ensures that the widget content is always shown in the user’s preferred language without any extra configuration.
yi: די <סטראָנג> טעקע> שטריך אַלאַוז דיין ווידזשיט צו אויטאָמאַטיש אַדאַפּט צו די שפּראַך אויסגעקליבן אויף דיין וועבזייטל.ווען ענייבאַלד, די ווידזשיט וועט דעטעקט און גלייַכן די אַקטיוו שפּראַך פון דעם פּלאַץ - ינשורינג אַ סימלאַס און קאָנסיסטענט דערפאַרונג פֿאַר ניצערס נאַוואַגייטינג דיין פּלאַץ אין פאַרשידענע שפּראַכן אין פאַרשידענע שפּראַכן אין פאַרשידענע שפּראַכן אין פאַרשידענע שפּראַכן אין פאַרשידענע שפּראַכן אין פאַרשידענע שפּראַכן אין פאַרשידענע שפּראַכן אין פאַרשידענע שפּראַכן אין פאַרשידענע שפּראַכן אין פאַרשידענע שפּראַכן אין פאַרשידענע שפּראַכן אין פאַרשידענע שפּראַכן אין פאַרשידענע שפּראַכן אין פאַרשידענע שפּראַכן אין פאַרשידענע שפּראַכן אין פאַרשידענע שפּראַכן אין פאַרשידענע שפּראַכן אין פאַרשידענע שפּראַכן אין פאַרשידענע שפּראַכן אין פאַרשידענע שפּראַכן אין פאַרשידענע שפּראַכן אין פאַרשידענע שפּראַכן אין פאַרשידענע שפּראַכן אין פאַרשידענע שפּראַכן אין פאַרשידענע שפּראַכן אין פאַרשידענע שפּראַכן אין פאַרשידענע שפּראַכן אין פאַרשידענע שפּראַכן אין פאַרשידענע שפּראַכן אין פאַרשידענע שפּראַכן אין פאַרשידענע שפּראַכן אין פאַרשידענע שפּראַכן אין פאַרשידענע שפּראַכן אין פאַרשידענע שפּראַכן אין פאַרשידענע שפּראַכן אין פאַרשידענע שפּראַכן.דאָס איז ספּעציעל נוציק אויב דיין קראָם שוין כולל אַ שפּראַך סעלעקטאָר, ווייַל עס ימפּרוווז אַקסעסאַביליטי און ינשורז אַז די ווידגעט אינהאַלט איז שטענדיק געוויזן אין די בילכער פון דעם באַניצער. אָן עקסטרע קאַנפיגיעריישאַן.

en: This feature aligns all text to the left, avoiding center or justified text which can be harder to read for people with dyslexia or cognitive challenges.
yi: דעם שטריך אַליינז אַלע טעקסט צו די לינקס, אַוווידיד צענטער אָדער גערעכטפארטיקט טעקסט וואָס קענען זיין האַרדער צו לייענען פֿאַר מענטשן מיט דיסלעקסיאַ אָדער קאַגניטיוו טשאַלאַנדזשיז.

en: This feature creates a horizontal reading mask that follows the cursor to help users focus on one line of text at a time.
yi: דעם שטריך קריייץ אַ האָריזאָנטאַל לייענען מאַסקע וואָס גייט דער לויפֿער צו העלפן ניצערס פאָקוס אויף איין שורה פון טעקסט אין דער צייט.

en: This feature disables the sound that plays when the accessibility widget is opened or closed.
yi: דער שטריך דיסייבאַלז די געזונט וואָס פיעסעס ווען די אַקסעסאַביליטי ווידזשיט איז געעפנט אָדער פֿאַרמאַכט.

en: This feature hides images and videos to help users who are easily distracted or sensitive to visual media focus better on the text.
yi: דעם שטריך כיידז בילדער און ווידיאס צו העלפֿן ניצערס וואָס זענען לייכט דיסטראַקטאַד אָדער שפּירעוודיק צו וויזשאַוואַל מידיאַ פאָקוס בעסער אויף די טעקסט.

en: This feature highlights all links on the page with a border or background, making them easier to identify and click.
yi: דעם שטריך כיילייץ אַלע לינקס אויף דעם בלאַט מיט אַ גרענעץ אָדער הינטערגרונט, אַזוי זיי גרינגער צו ידענטיפיצירן און גיט.

en: This feature highlights headings and titles across the page, helping users quickly locate and navigate key content areas.
yi: דעם שטריך כיילייץ כעדינגז און טיטלען אַריבער די בלאַט, העלפּינג ניצערס געשווינד געפֿינען און נאַוויגירן שליסל אינהאַלט.

en: This feature increases space between letters, making text easier to distinguish and reducing visual crowding.
yi: דער שטריך ינקריסאַז פּלאַץ צווישן אותיות, אַזוי טעקסט גרינגער צו ויסטיילן און רידוסינג וויסואַל קראָוודינג.

en: This feature increases spacing between words to improve readability for users with dyslexia or cognitive impairments.
yi: דער שטריך ינקריסאַז ספּייסינג צווישן ווערטער צו פֿאַרבעסערן רידאַביליטי פֿאַר ניצערס מיט דיסלעקסיאַ אָדער קאַגניטיוו ימפּערמאַנץ.

en: This feature increases the contrast between text and background, making content easier to read for users with low vision.
yi: דער שטריך ינקריסאַז די קאַנטראַסט צווישן טעקסט און הינטערגרונט, וואָס מאכט אינהאַלט גרינגער צו לייענען פֿאַר ניצערס מיט נידעריק זעאונג.

en: This feature increases the vertical spacing between lines of text, making content more readable and less dense.
yi: דער שטריך ינקריסאַז די ווערטיקאַל ספּייסינג צווישן די טעקסט שורות, און מאַכן אַ אינהאַלט מער ליינעוודיק און ווייניקער טעמפּ.

en: This feature offers users multiple predefined accessibility profiles. Each profile includes a set of accessibility features tailored to specific needs. When a user selects a profile, all the associated features are automatically enabled.
yi: דעם שטריך אָפפערס ניצערס קייפל פּרעדעפינעד אַקסעסאַביליטי פּראָופיילז.יעדער פּראָפיל כולל אַ סכום פון אַקסעסאַביליטי פֿעיִקייטן טיילערד צו ספּעציפיש דאַרף.ווען אַ באַניצער סאַלעקץ אַ פּראָפיל, אַלע די פֿאַרבונדן פֿעיִקייטן זענען אויטאָמאַטיש ענייבאַלד.

en: This feature pauses animations, blinking, and flashing content to reduce motion sensitivity and distractions for users with vestibular disorders or ADHD.
yi: דעם שטריך פּאָזאַז אַנאַמיישאַנז, בלינקינג, און פלאַשינג אינהאַלט צו רעדוצירן באַוועגונג סענסיטיוויטי און דיסטראַקשאַנז פֿאַר ניצערס מיט וועסטיבולאַר דיסאָרדערס אָדער אַדהד.

en: This feature provides a text magnifier that enlarges text under the cursor, helping users read small or dense text with ease.
yi: דער שטריך גיט אַ טעקסט מאַגנאַפייער אַז ענלאַרגעס טעקסט אונטער די לויפֿער, העלפּינג ניצערס לייענען קליין אָדער געדיכט טעקסט מיט יז.

en: This feature removes color saturation from the site, creating a grayscale experience that can reduce distractions and assist users with color sensitivity or color blindness.
yi: דעם שטריך רימוווז קאָליר זעטיקונג פון דעם פּלאַץ, קריייטינג אַ גרייַסקאַלע דערפאַרונג וואָס קענען רעדוצירן דיסטראַקשאַנז און אַרוישעלפן ניצערס מיט קאָליר סענסיטיוויטי אָדער קאָליר בלינדקייט.

en: This feature replaces decorative or complex fonts with simpler, more readable ones to improve legibility.
yi: דער שטריך ריפּלייסט דעקאָראַטיווע אָדער קאָמפּלעקס פאַנץ מיט סימפּלער, מער ליינעוודיק אָנעס צו פֿאַרבעסערן לאַגיליסיטי.

en: To make the widget visible, enable and save the accessibility settings.
yi: געבן די ווידזשיט קענטיק, געבן און ראַטעווען די אַקסעסאַביליטי סעטטינגס.

en: Unlimited impressions on any plans and unrestricted widget visibility
yi: אַנלימאַטאַד ימפּרעססיאָנס אויף קיין פּלאַנז און אַנריסטריקטיד ווידזשיט וויזאַביליטי

en: Use language variables for seamless multilingual store integration
yi: ניצן שפּראַך וועריאַבאַלז פֿאַר סימלאַס מאַלטילינגואַל קראָם ינאַגריישאַן

en: Visual Enhancements
yi: וויסואַל ימפּרווומאַנץ

en: Visually Impaired
yi: וויזשוואַלי ימפּערד

en: Visually Impaired should not be empty.
yi: וויזשוואַלי ימפּערד זאָל נישט זיין ליידיק.

en: Welcome to Accessibility Assistant
yi: באַגריסונג צו אַקסעסאַביליטי אַסיסטאַנט

en: Widget Settings
yi: וועדגעט סעטטינגס

en: Widget Size
yi: ווידזשיט גרייס

en: Your Current Plan
yi: דיין קראַנט פּלאַן

en: This feature increases the size of the text throughout the website to help users with vision difficulties read content more comfortably.
yi: דער שטריך ינקריסאַז די גרייס פון דעם טעקסט איבער די וועבזייטל צו העלפֿן ניצערס מיט זעאונג שוועריקייטן לייענען פריי קאָנטענעסס.

en: This feature shows image alt text as a tooltip, helping screen reader users and others understand the content of visual elements.
yi: דעם שטריך ווייַזן די בילד אַלט טעקסט ווי אַ טאָאָלטיפּ, העלפּינג פאַרשטעלן לייענער ניצערס און אנדערע פֿאַרשטיין די אינהאַלט פון וויסואַל עלעמענטן.

en: Accessibility Assistant, the trending product in the market which makes any disabled (deaf, blind, mute, visually impaired, mobility impaired) person can use this application for their requirements to get done. By keeping in mind- the main social goal, our innovative team had worked and introduced this application in the market. The main principle is "Where Innovation meets Social Values
yi: אַקסעסאַביליטי אַסיסטאַנט, די טרענדינג פּראָדוקט אין דעם מאַרק וואָס מאכט פאַרקריפּלט (טויב- בלינד, שטום, וויזשוואַלי ימפּערד, מאָביליטי ימפּערד) מענטש קענען נוצן די אַפּלאַקיישאַן פֿאַר זייער באדערפענישן צו באַקומען געטאן.דורך בעכעסקעם די הויפּט געזעלשאַפטלעך ציל, אונדזער ינאַווייטיוו מאַנשאַפֿט האט געארבעט און באַקענענ די אַפּלאַקיישאַן אין די מאַרק.דער הויפּט פּרינציפּ איז "ווו כידעש טרעפן געזעלשאַפטלעך וואַלועס

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference"
yi: קאַסטאַמייז די גרייס פון דעם אַקסעסאַביליטי ווידגעט צו דיין ייבערהאַנט "

en: Displays an on-screen keyboard for users who can't use a physical one.
yi: דיספּלייז אַן אויף-פאַרשטעלן קלאַוויאַטור פֿאַר ניצערס וואָס קענען נישט נוצן אַ גשמיות.

en: Menu Settings
yi: מעניו סעטטינגס

en: Enable/Disable Accessibility Features
yi: געבן / דיסאַבלע אַקסעסאַביליטי פֿעיִקייטן

en: Navigation & Input
yi: נאַוויגאַציע & אַרייַנשרייַב

en: Modifies background colors to reduce eye strain and improve content legibility.
yi: מאַדאַפייז הינטערגרונט פארבן צו רעדוצירן די שפּאַנונג פון די דורכשטעק און פֿאַרבעסערן אינהאַלט.

en: Displays a panel with important and frequently used links for easier navigation.
yi: דיספּלייז אַ טאַפליע מיט וויכטיק און אָפט געניצט פֿאַרבינדונגען פֿאַר גרינגער נאַוויגאַציע.

en: Lets users control the site using voice commands for hands-free accessibility.
yi: לעץ ניצערס קאָנטראָל די פּלאַץ מיט קול קאַמאַנדז פֿאַר די האַנט-פריי אַקסעס.

en: Virtual Keyboard
yi: ווירטואַל קלאַוויאַטור

en: Display & Media Controls
yi: ווייַז & מעדיע קאָנטראָלס

en: Disables all website sounds to assist users sensitive to audio.
yi: דיסייבאַלז אַלע וועבזייטל סאָונדס צו אַרוישעלפן ניצערס שפּירעוודיק צו אַודיאָ.

en: Highlights elements when hovered, helping users follow cursor movements.
yi: כיילייץ עלעמענטן ווען כאַווערד, העלפּינג ניצערס נאָכגיין לויפֿער מווומאַנץ.

en: Allows speech-to-text typing to help users who have difficulty using keyboards.
yi: אַלאַוז רייד-צו-טעקסט טייפּינג צו הילף ניצערס וואָס האָבן שוועריקייט ניצן קלאַוויאַטור.

en: Disable Widget Sound
yi: דיסאַבלע ווידגעט געזונט

en: Content Customization
yi: אינהאַלט קוסטאָמיזאַטיאָן

en: Reads selected text aloud for users with visual impairments or reading difficulties.
yi: לייענט אויסגעקליבן טעקסט הויך פֿאַר ניצערס מיט וויזשאַוואַל ימפּערמאַנץ אָדער לייענען שוועריקייטן.

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision
yi: ענלאַרגעס אָדער ראַדוסאַז אינהאַלט גרייס אָן אַפעקטאַד אויסלייג, העלפּינג ניצערס מיט נידעריק זעאונג

en: Highlights focused elements, enhancing accessibility for keyboard navigation.
yi: כיילייץ פאָוקיסט עלעמענטן, ימפּרוווינג די אַקסעס פֿאַרבינדונג פֿאַר קלאַוויאַטור נאַוויגאַציע.

en: Applies color filters to assist users with different types of color blindness.
yi: אַפּלייז קאָליר פילטערס צו אַרוישעלפן ניצערס מיט פאַרשידענע טייפּס פון קאָליר בלינדקייט.

en: Disable Report Problem
yi: דיסאַבלע באַריכט פּראָבלעם

en: Disables the ability for users to report problems through the app.
yi: דיסייבאַלז די פיייקייט פֿאַר ניצערס צו באַריכט פּראָבלעמס דורך די אַפּ.

en: Hide Search Bar
yi: באַהאַלטן זוך באַר

en: Hides the search bar from the user interface.
yi: כיידז די זוכן באַר פון די באַניצער צובינד.

en: Hide Statement
yi: באַהאַלטן ויסזאָגונג

en: Hides the statement section from the user interface.
yi: כיידז די דערקלערונג אָפּטיילונג פון די באַניצער צובינד.

en: Changes the color of general text for better visibility and contrast.
yi: ענדערונגען די קאָליר פון גענעראַל טעקסט פֿאַר בעסער וויזאַביליטי און קאַנטראַסט.

en: Allows customization of heading/title colors to increase focus or contrast.
yi: אַלאַוז קוסטאָמיזאַטיאָן פון כעדינג / טיטל פארבן צו פאַרגרעסערן פאָקוס אָדער קאַנטראַסט.

en: Hides GIF animations that can distract or trigger motion sensitivity.
yi: כיידז גיף אַנאַמיישאַנז וואָס קענען דיסטראַקט אָדער צינגל באַוועגונג סענסיטיוויטי.

en: Enables a large black cursor to improve visibility for users with low vision.
yi: אַלאַוז אַ גרויס שוואַרץ לויפֿער צו פֿאַרבעסערן וויזאַביליטי פֿאַר ניצערס מיט נידעריק זעאונג.

en: Disable Branding
yi: דיסייבאַל בראַנדינג

en: Removes accessibility tool branding for a cleaner, white-labeled appearance.
yi: רימוווז אַקסעס פֿאַר אַקסעס פֿאַר אַ קלינער, ווייַס-לייבאַלד אויסזען.

en: Language Variable
yi: שפּראַך בייַטעוודיק

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.Statement Link?
yi: אַלאַוז מאַלטיילינגוואַל שטיצן באזירט אויף באַניצער שפּראַך פּרעפֿערענצן אָדער סעטטינגס .סטאַטמאַנט לינק?

en: Reset To Default
yi: באַשטעטיק צו פעליקייַט

en: Do you want to put this widget as link?
yi: צי איר ווילן צו שטעלן דעם ווידזשיט ווי לינק?

en: You can place "#add-aacc-link" as link
yi: איר קענען שטעלן "# לייג-אַאַקס-לינק" ווי לינק

en: if you enable this option, your floating widget will be hidden and footer link option will be enabled though you need to add the link.
yi: אויב איר געבן דעם אָפּציע, דיין פלאָוטינג ווידזשיט וועט זיין פאַרבאָרגן און פוטער לינק אָפּציע וועט זיין ענייבאַלד כאָטש איר דאַרפֿן צו לייגן דעם לינק.

en: This is the default and most widely used design of the accessibility widget – tried, tested, and reliable across all devices.
yi: דאָס איז די פעליקייַט און מערסט געוויינט פּלאַן פון די צוטריטלעכקייט ווידזשיט - געפרוווט, טעסטעד און פאַרלאָזלעך אַריבער אַלע דעוויסעס.

en: A modernized version of the default design - visually polished, stylistically refined.
yi: א מאַדערנייזד ווערסיע פון ​​די פעליקייַט פּלאַן - וויזשוואַלי פּאַלישט, סטיליסטיקאַללי ראַפינירט.

en: Designed specifically for mobile - similar to the default but optimized for smaller screens and touch-friendly interaction.
yi: דיזיינד ספּאַסיפיקלי פֿאַר רירעוודיק - ענלעך צו די פעליקייַט, אָבער אָפּטימיזעד פֿאַר קלענערער סקרינז און פאַרבינדן-פרייַנדלעך ינטעראַקשאַן.

en: Floating Widget Position
yi: פלאָוטינג ווידזשיט שטעלע

en: Floating Widget Padding
yi: פלאָוטינג ווידגעט וואַטן

en: Floating Widget Size
yi: פלאָוטינג ווידזשיט גרייס

en: Accessibility Widget Color Schema
yi: אַקסעס דיפיסע קאָלאָר סטשעמאַ

en: Widget Icon
yi: ווידזשיט ייקאַן

en: Choose Widget Icon
yi: קלייַבן ווידזשיט ייקאַן

en: Floating Widget Icon Color
yi: פלאָוטינג ווידזשיט ייקאַן קאָליר

en: Choose Widget Outer Color
yi: קלייַבן ווידגעט ויסווייניקסט קאָליר

en: Choose Widget Inner Color
yi: קלייַבן ווידעט ינער קאָליר

en: Blind
yi: בלינדער

en: Elderly
yi: עלטער

en: Motor Impaired
yi: מאָטאָר ימפּערד

en: Dyslexia
yi: Dyselexia

en: Cognitive and Learning
yi: קאַגניטיוו און לערנען

en: ADHD
yi: אַדהד

en: Cancel
yi: באָטל מאַכן

en: 7 days Free Trial
yi: 7 טעג פריי פּראָצעס

en: Year
yi: יאָר

en: vs Monthly
yi: ווס כוידעשלעך

en: Access to all core accessibility tools included in the widget
yi: אַקסעס צו אַלע האַרץ אַקסעסאַביליטי מכשירים אַרייַנגערעכנט אין די ווידזשיט

en: Basic customization options for layout and appearance
yi: יקערדיק קוסטאָמיזאַטיאָן אָפּציעס פֿאַר אויסלייג און אויסזען

en: Enable or disable the widget as needed
yi: געבן אָדער דיסייבאַל די ווידזשיט ווי דארף

en: Includes all features from the Startup Plan
yi: כולל אַלע פֿעיִקייטן פון די סטאַרטאַפּ פּלאַן

en: Extended widget customization options including layout and branding
yi: עקסטענדעד ווידגעט קוסטאָמיזאַטיאָן אָפּציעס אַרייַנגערעכנט אויסלייג און בראַנדינג

en: Option to display accessibility widget link in website footer
yi: אָפּציע צו ווייַזן אַקסעסאַבילאַטי ווידזשיט לינק אין וועבזייטל פוטער

en: Enable readable fonts, reading mask, and title highlighting
yi: געבן ליינעוודיק פאַנץ, לייענען מאַסקע און טיטל כיילייטינג

en: Customize the widget color scheme to match your brand identity
yi: קאַסטאַמייז די ווידזשיט קאָליר סכעמע צו גלייַכן דיין סאָרט אידענטיטעט

en: Includes all features from the Growth Plan
yi: כולל אַלע פֿעיִקייטן פון דער וווּקס פּלאַן

en: Fully customizable widget with advanced control options
yi: גאָר קוסטאָמיזאַבלע ווידגעט מיט אַוואַנסירטע קאָנטראָל אָפּציעס

en: Enable or disable media elements like audio, video, and GIFs
yi: געבן אָדער דיסייבאַל מידיאַמז ווי אַודיאָ, ווידעא און גיף

en: Personalized accessibility profiles for user-specific needs
yi: פערזענליכען אַקסעסאַביליטי פּראָופיילז פֿאַר באַניצער-ספּעציפיש דאַרף

en: Priority chat support during business hours
yi: בילכערקייַט שמועס שטיצן בעשאַס געשעפט שעה

en: Includes all features from the Scale Plan
yi: כולל אַלע פֿעיִקייטן פון די וואָג פּלאַן

en: Customize the widget launch icon and apply your own branding
yi: קאַסטאַמייז די ווידגעט קאַטער יקאָן און צולייגן דיין אייגענע בראַנדינג

en: Remove default widget branding for a fully white-labeled experience
yi: אַראָפּנעמען די פעליקייַט ווידגעט בראַנדינג פֿאַר אַ גאָר ווייַס-לייבאַלד דערפאַרונג

en: Add a custom accessibility statement or external statement link
yi: לייג אַ מנהג אַקסעס פֿאַר אַקסעס אָדער פונדרויסנדיק ויסזאָגונג לינק

en: Prioritize and sort languages based on your customer base
yi: פּרייאָראַטייז און סאָרט שפּראַכן באזירט אויף דיין קונה באַזע

en: Dedicated account manager for priority onboarding and support
yi: דעדאַקייטאַד אַקאַונט מאַנאַגער פֿאַר בילכערקייַט אַנבאָאַרד און שטיצן

en: Language Sorting
yi: שפּראַך סאָרטינג

en: Mobile view Design
yi: רירעוודיק View פּלאַן

en: Enables multilingual support based on user language preferences or settings.
yi: אַלאַוז מאַלטיילינגוואַל שטיצן באזירט אויף באַניצער שפּראַך פּרעפֿערענצן אָדער סעטטינגס.

en: Statement Link?
yi: ויסזאָגונג לינק?

en: Enlarges or reduces content size without affecting layout, helping users with low vision.
yi: ענלאַרגעס אָדער רידוסט אינהאַלט גרייס אָן אַפעקטאַד אויסלייג, העלפּינג ניצערס מיט נידעריק זעאונג.

en: You can place <strong>%s</strong> as link
yi: איר קענען שטעלן <שטאַרק>% ס </ שטאַרק> ווי לינק

en: Enter your statement page link here...
yi: אַרייַן דיין דערקלערונג בלאַט לינק דאָ ...

en: Try Accessibility Assistant for free and instantly boost accessibility
yi: פּרוּווט אַקסעסאַביליטי אַסיסטאַנט פֿאַר פריי און טייקעף בוסט אַקסעסאַביליטי

en: Standard support via email.
yi: נאָרמאַל שטיצן דורך E- בריוו.

en: Please upgrade your plan to continue accessing premium accessibility features.
yi: ביטע אַפּגרייד דיין פּלאַן צו פאָרזעצן אַקסעס פון פּרעמיע אַקסעסאַביליטי פֿעיִקייטן.

en: If you are on the Free plan, you can reach our support team by sending an email to
yi: אויב איר זענט אויף דער פריי פּלאַן, איר קענען דערגרייכן אונדזער שטיצן מאַנשאַפֿט דורך שיקן אַן E- בריוו צו

en: How to contact support if you are on the Free plan
yi: ווי צו קאָנטאַקט שטיצן אויב איר זענט אויף דער פריי פּלאַן

en: Upgrade Plan
yi: ופּגראַדע פּלאַן

en: You're on the Free plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
yi: איר זענט אויף דער פריי פּלאַן!ופשליסן שטאַרק אַקסעסאַביליטי מכשירים דורך אַפּגריידינג הייַנט.

en: You're on a Growth plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
yi: איר זענט אויף אַ וווּקס פּלאַן!ופשליסן אפילו מער פֿעיִקייטן און קוסטאָמיזאַטיאָן אָפּציעס דורך אַפּגריידינג הייַנט.

en: You're on a Scale plan! Unlock even more powerful features and tools by upgrading today.
yi: איר זענט אויף אַ וואָג פּלאַן!ופשליסן אפילו מער שטאַרק פֿעיִקייטן און מכשירים דורך אַפּגריידינג הייַנט.

en: You're on the Premium plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
yi: איר ניטאָ אויף די פּרעמיע פּלאַן!הנאה בילכערקייַט שטיצן און ויסשליסיק אַוואַנסירטע אַקסעסאַביליטי פֿעיִקייטן דורך אַפּגריידינג הייַנט.

en: You're on the Established plan! You already have access to our top-tier features and tools.
yi: איר ניטאָ אויף די געגרינדעט פּלאַן!איר האָט שוין אַקסעס צו אונדזער שפּיץ-ריי פֿעיִקייטן און מכשירים.

en: Start by picking the monthly plan that suits your needs. Each plan offers different features and customization options. The plan you choose will determine which features you can access in the widget. Additionally, enjoy a free trial for 7-days to explore all the features and enhance your store's accessibility.
yi: אָנהייב דורך פּיקינג די כוידעשלעך פּלאַן וואָס סוץ דיין דאַרף.יעדער פּלאַן אָפפערס פאַרשידענע פֿעיִקייטן און קוסטאָמיזאַטיאָן אָפּציעס.דער פּלאַן איר קלייַבן וועט באַשליסן וואָס פֿעיִקייטן איר קענען צוטריט אין די ווידזשיט.אַדדיטיאָנאַללי, הנאה אַ פריי פּראָצעס פֿאַר 7 טעג צו ויספאָרשן אַלע די פֿעיִקייטן און פֿאַרבעסערן דיין אַקסעסאַביליטי פון דיין קראָם.

en: Try
yi: פּרובירן

en: for free and instantly boost accessibility
yi: פריי און טייקעף בוסט אַקסעסאַביליטי

en: How to enable the Free plan
yi: ווי צו געבן די פריי פּלאַן

en: To enable the Free plan, go to the Plan page and click on the Free button. Once clicked, a form will appear. Fill in all the required details, and the widget will automatically be displayed on the front end.
yi: צו געבן דעם פריי פּלאַן, גיין צו די פּלאַן בלאַט און גיט אויף די פריי קנעפּל.אַמאָל קליקט, אַ פאָרעם וועט דערשייַנען.פּלאָמבירן אַלע די פארלאנגט דעטאַילס, און די ווידזשיט וועט אויטאָמאַטיש זיין געוויזן אויף די פראָנט סוף.

en: Accessibility Scanner
yi: אַקסעס פֿאַרבינדונג סקאַננער

en: Check Accessibility Free
yi: קאָנטראָלירן אַקסעסאַביליטי פריי

en: Scan Your site
yi: יבערקוקן דיין פּלאַץ

en: Accessibility Score
yi: אַקסעס פיייקייַט כעזשבן

en: Compliant
yi: געהאָרכיק

en: Automated Accessibility score has limitations
yi: אָטאַמייטיד אַקסעסאַביליטי כעזשבן האט לימיטיישאַנז

en: Failed Checks
yi: ניט אַנדערש טשעקס

en: Compliant under WCAG 2.0, 2.1 & 2.2
yi: געהאָרכיק אונטער ווקאַג 2.0, 2.1 & 2.2

en: Categories detailed information
yi: קאַטעגאָריעס דיטיילד אינפֿאָרמאַציע

en: Not Applicable or It May Require Manual Audit
yi: ניט אָנווענדלעך אָדער עס קען דאַרפן מאַנואַל קאָנטראָלירן

en: One Click to Make Your Website Accessible Today
yi: מען גיט צו מאַכן דיין וועבזייטל צוטריטלעך הייַנט

en: Start My Compliance Plan
yi: אָנהייבן מיין העסקעם פּלאַן

en: Go Beyond Automation with Expert Audits
yi: גיין ווייַטער פון אָטאַמיישאַן מיט עקספּערט אַדאַץ

en: Automated scans can identify many accessibility issues, but they can’t capture every WCAG 2.1 and 2.2 requirement. Our expert manual audits close these gaps by providing in-depth reviews, actionable insights, and tailored remediation recommendations.
yi: אָטאַמייטיד סקאַנז קענען ידענטיפיצירן פילע אַקסעסאַביליטי ישוז, אָבער זיי קענען נישט כאַפּן יעדער ווקאַג 2.1 און 2.2 פאָדערונג.אונדזער עקספּערט מאַנואַל אַדאַץ נאָענט די גאַפּס דורך פּראַוויידינג אַ טיף באריכטן, אַקשאַנאַבאַל ינסייץ און טיילערד רעמעדיאַטיאָן רעקאַמאַנדיישאַנז.

en: Get a Detailed Expert Audit Report
yi: באַקומען אַ דיטיילד עקספּערט קאָנטראָלירן רעפּאָרט

en: Detailed information by category
yi: דיטיילד אינפֿאָרמאַציע דורך קאַטעגאָריע

en: Free Accessibility Check
yi: Free אַקסעסאַביליטי טשעק

en: Unlock insights and free access to our accessibility plugin by submitting your details below.
yi: ופשליסן ינסייץ און פריי אַקסעס צו אונדזער אַקסעסאַביליטי פּלוגין דורך פאָרלייגן דיין דעטאַילס אונטן.

en: The free widget is only available for use on the specific website URL you provided.
yi: דער פריי ווידזשיט איז בלויז בנימצא פֿאַר נוצן אויף די ספּעציפיש וועבזייטל URL איר צוגעשטעלט.

en: Verify your email
yi: באַשטעטיקן דיין E- בריוו

en: Enter the 6-digit OTP sent to your email address.
yi: אַרייַן די 6-ציפֿער אָטפּ געשיקט צו דיין E- בריוו אַדרעס.

en: Submit
yi: פאָרלייגן

en: Verify
yi: באַשטעטיקן

en: Didn't receive the code?
yi: האט נישט באַקומען דעם קאָד?

en: Resend OTP
yi: רעסענד אָטפּ

en: Already Registered
yi: שוין רעגיסטרירט

en: The email or phone number you entered is already in use.
yi: די E- בריוו אָדער טעלעפאָן נומער איר אריין איז שוין אין נוצן.

en: Close
yi: נאָענט

en: Your Name
yi: דיין נאמען

en: Your Email
yi: אייער בליצפּאָסט

en: Your Mobile Number
yi: דיין רירעוודיק נומער

en: Your Website URL
yi: דיין וועבזייטל URL

en: Enter OTP
yi: אַרייַן אָטפּ

en: vs Monthly!
yi: ווס כוידעשלעך!

en: Filter Content
yi: פילטער אינהאַלט

en: Quick navigation tool showing all Headings, Landmarks, and Links in one place.
yi: שנעל נאַוויגאַציע געצייַג וואָס ווייַזן אַלע כעדינגז, לאַנדמאַרקס און לינקס אין איין אָרט.

en: Want to remove branding for free?
yi: ווילן צו באַזייַטיקן בראַנדינג פֿאַר פריי?

en: Start a 7-Day Free Trial
yi: אָנהייב אַ 7-טאָג פריי פּראָצעס

en: Need help or want to remove branding?
yi: דאַרפֿן הילף אָדער ווילן צו באַזייַטיקן בראַנדינג?

en: Start Free Trial
yi: אָנהייב פריי פּראָצעס

en: No relevant data is available for the specified range
yi: קיין באַטייַטיק דאַטן זענען בארעכטיגט פֿאַר די ספּעסיפיעד קייט

en: Events Clicked
yi: Events קליקט

en: No Significant Most Features Usage Found
yi: קיין באַטייַטיק רובֿ פֿעיִקייטן באַניץ געפֿונען

en: To ensure your site is accessible and user-friendly, add an Accessibility Assistance link to your footer menu:
yi: צו ענשור אַז דיין פּלאַץ איז צוטריטלעך און באַניצער-פרייַנדלעך, לייגן אַ אַקסעס בילדער לינק צו דיין פוטער מעניו:

en: Locate the place where you want to add the link (typically just before the closing <code>&lt;/footer&gt;</code> or <code>&lt;/body&gt;</code> tag).
yi: געפינען דעם אָרט ווו איר ווילן צו לייגן דעם לינק (טיפּיקלי פּונקט איידער די קלאָוזינג <קאָד> & לט; / פוטער & גט; </ קאָד> אָדער <קאָד> & לט; / קאָפּ; / קאָפּ; / קאָפּ;

en: Add the following HTML code to insert the link:
yi: לייג די פאלגענדע HTML קאָד צו אַרייַנלייגן די לינק:

en: Refresh your website to see the link appear in the footer.
yi: דערפרישן דיין וועבזייטל צו זען די לינק דערשייַנען אין די פוטער.

en: Note: It is recommended to use a child theme to prevent your changes from being lost during theme updates.
yi: באַמערקונג: עס איז רעקאַמענדיד צו נוצן אַ קינד טעמע צו פאַרמייַדן דיין ענדערונגען פון פאַרפאַלן בעשאַס טעמע דערהייַנטיקונגען.

en: If you need further assistance, please contact us at
yi: אויב איר דאַרפֿן ווייַטער הילף, ביטע קאָנטאַקט אונדז ביי

en: Get Started: Activate Widget and Add Footer Link
yi: אָנהייבן: אַקטאַווייט ווידזשיט און לייגן פוטער לינק

en: Navigate to Settings and switch on the Accessibility widget.
yi: נאַוויגירן צו סעטטינגס און באַשטימען אויף די אַקסעסאַבילאַטי ווידזשיט.

en: How to Add an Accessibility Link to Your Footer
yi: ווי צו לייגן אַ אַקסעסאַביליטי לינק צו דיין פוטער

en: Enable/
yi: געבן /

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features.
yi: הנאה אַ% 1 $ S7-טאָג פריי טרייל% 2 $ ס מיט אַקסעס צו די פֿעיִקייטן פון די סעלעקטעד פּלאַן.

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sGrowth Plan.%2$s
yi: באַקומען אַ% 1 $ S15 %% אַראָפּרעכענען% 2 $ ס אויף אַ יערלעך אַבאָנעמענט ווען איר סעלעקטירן דעם% 1 $ סנגראָפט פּלאַן.% 2 $ ס

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sScale Plan.%2$s
yi: באַקומען אַ% 1 $ ס 20 %% אַראָפּרעכענען% 2 $ ס אויף אַ יערלעך אַבאָנעמענט ווען איר סעלעקטירן דעם% 1 $ ססקאַלע פּלאַן.% 2 $ ס

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$sEstablished Plan.%2$s
yi: באַקומען אַ% 1 $ S25 %% אַראָפּרעכענען% אויף אַ יערלעך אַבאָנעמענט ווען איר סעלעקטירן דעם% 1 $ סעסטילישט פּלאַן.% 2 $ ס

en: Enjoy a %1$s7-day free trial%2$s with access to the selected plan's features:
yi: הנאה פון אַ% 1 $ S7-טאָג פריי טרייל% 2 $ ס מיט אַקסעס צו די אויסגעקליבן פּלאַן ס פֿעיִקייטן:

en: Widget Title on Hover
yi: ווידזשיט טיטל אויף האָווער

en: Disable Hover text on widget and widget Loader
yi: דיסייבאַל האָווער טעקסט אויף ווידזשיט און ווידזשיט לאָודער

en: Verify Widget & Remove Branding
yi: באַשטעטיקן ווידזשיט און אַראָפּנעמען בראַנדינג

en: Once the accessibility widget’s functionality is verified, we’ll proceed to remove all branding for your white-label configuration.
yi: אַמאָל די פאַנגקשאַנאַליטי פון די אַקסעסאַביליטי ווידזשיט איז וועראַפייד, מיר וועלן פאָרזעצן צו באַזייַטיקן אַלע בראַנדינג פֿאַר דיין ווייַס-פירמע קאַנפיגיעריישאַן.

en: Contact Us
yi: קאָנטאַקט אונדז

en: Open your active theme's <code>footer.php</code> or <code>functions.php</code> file (usually found in <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).
yi: עפֿענען די <code>footer.php</code> אָדער <code>functions.php</code> טעקע פון ​​דיין אַקטיוו טעמע (יוזשאַוואַלי געפֿונען אין <code>/wp-content/themes/your-theme/</code>).

en: Disable Hover Text
yi: דיסייבאַל האָווער טעקסט

en: Search
yi: זוכן

en: Save Rankings
yi: היט ראַנקינגס

en: Rank
yi: ריי

en: You're on the %s plan! Unlock powerful accessibility tools by upgrading today.
yi: איר זענט אויף די %s פּלאַן! ופשליסן שטאַרק אַקסעסאַביליטי מכשירים דורך אַפּגריידינג הייַנט.

en: You're on a %s plan! Unlock even more features and customization options by upgrading today.
yi: איר זענט אויף אַ %s פּלאַן! ופשליסן אפילו מער פֿעיִקייטן און קוסטאָמיזאַטיאָן אָפּציעס דורך אַפּגריידינג הייַנט.

en: You're on the %s plan! Enjoy priority support and exclusive advanced accessibility features by upgrading today.
yi: איר זענט אויף די %s פּלאַן! הנאה בילכערקייַט שטיצן און ויסשליסיק אַוואַנסירטע אַקסעסאַביליטי פֿעיִקייטן דורך אַפּגריידינג הייַנט.

en: Includes all features from the %s Plan
yi: כולל אַלע פֿעיִקייטן פון די %s פּלאַן

en: Get a %1$s15%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
yi: באַקומען אַ %1$s15%% אַראָפּרעכענען%2$s אויף אַ יאָריק אַבאָנעמענט ווען איר סעלעקטירן דעם %1$s%3$s פּלאַן.%2$s

en: Get a %1$s20%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
yi: באַקומען אַ %1$s20%% אַראָפּרעכענען%2$s אויף אַ יאָריק אַבאָנעמענט ווען איר סעלעקטירן דעם %1$s%3$s פּלאַן.%2$s

en: Get a %1$s25%% discount%2$s on a yearly subscription when you select the %1$s%3$s Plan.%2$s
yi: באַקומען אַ %1$s25%% אַראָפּרעכענען%2$s אויף אַ יאָריק אַבאָנעמענט ווען איר סעלעקטירן דעם %1$s%3$s פּלאַן.%2$s

en: Access quick and detailed answers across all categories, helping you understand your accessibility tools without confusion.
yi: אַקסעס שנעל און דיטיילד ענטפֿערס אין אַלע קאַטעגאָריעס, העלפּינג איר פֿאַרשטיין דיין אַקסעסאַביליטי מכשירים אָן צעמישונג.

en: Activate App
yi: אַקטאַווייט די אַפּלאַקיישאַן

en: All Page
yi: אַלע בלאַט

en: Also Available On Other Platforms
yi: אויך בנימצא אויף אנדערע פּלאַטפאָרמס

en: Chat With Us
yi: שמועסן מיט אונדז

en: Contact Us.
yi: קאָנטאַקט אונדז

en: Contact us.
yi: קאָנטאַקט אונדז

en: Customize the size of the accessibility widget to your preference
yi: Customise the size of the accessibility widget to your preference

en: FAQs
yi: FAQ

en: Features & Functionality
yi: פֿעיִקייטן & פאַנגקשאַנאַליטי

en: Get Live Chat Support
yi: באַקומען לייוו טשאַט שטיצן

en: Gif Hide
yi: באַהאַלטן GIF

en: Group Of Pages
yi: גרופע פון ​​בלעטער

en: Have Questions Or Need Assistance? %s
yi: האָט איר פֿראגן אָדער דאַרפֿן הילף? %s

en: It helps store owners offer a more accessible browsing experience with controls for text, contrast, navigation, media, and language support.
yi: עס העלפּס קראָם אָונערז פאָרשלאָגן אַ מער צוטריטלעך בראַוזינג דערפאַרונג מיט קאָנטראָלס פֿאַר טעקסט, קאַנטראַסט, נאַוויגאַציע, מעדיע און שפּראַך שטיצן.

en: Language Settings
yi: שפּראַך סעטטינגס

en: Limited Scan Notice
yi: לימיטעד סקאַן נאָטיץ

en: Not Sure Which Plan Fits Best?
yi: ניט זיכער וואָס פּלאַן פּאַסיק בעסטער?

en: Our team can help you choose the right plan based on your store size, accessibility goals, and support needs.
yi: אונדזער מאַנשאַפֿט קענען העלפֿן איר קלייַבן די רעכט פּלאַן באזירט אויף דיין קראָם גרייס, אַקסעסאַביליטי גאָולז און שטיצן דאַרף.

en: Platform & Integration
yi: פּלאַטפאָרמע & ינטעגראַטיאָן

en: Real Customer Questions
yi: פאַקטיש קונה פֿראגן

en: Scan Scope
yi: סקאַן פאַרנעם

en: Scan To Check Compliance Of Accessibility
yi: יבערקוקן צו קאָנטראָלירן די העסקעם פון אַקסעסאַביליטי

en: Schedule a Call
yi: פּלאַן אַ רופן

en: Start Live Chat
yi: אָנהייב לייוו שמועסן

en: Support & Partnership
yi: שטיצן & פּאַרטנערשיפּ

en: To Scan All Page Or Group Of Pages, Please
yi: צו יבערקוקן אַלע בלאַט אָדער גרופּע פון ​​בלעטער, ביטע

en: Welcome to: Accessibility Assistant
yi: באַגריסונג צו אַקסעסאַביליטי אַסיסטאַנט

en: What does this plugin help with?
yi: וואָס טוט דעם פּלוגין העלפן מיט?

en: Widget Content / Appearance
yi: ווידזשיט אינהאַלט / אויסזען

en: Chat With Our Support Team For Quick Help And Instant Guidance.
yi: שמועסן מיט אונדזער שטיצן מאַנשאַפֿט פֿאַר שנעל הילף און רעגע גיידאַנס.

en: Customize Icon, Position, And Appearance Settings.
yi: קאַסטאַמייז ייקאַן, שטעלע און אויסזען סעטטינגס.

en: Enable Our Plugin To See It Visible On Your Website.
yi: געבן אונדזער פּלוגין צו זען עס קענטיק אויף דיין וועבזייטל.

en: Only The First Page Of Your Website Will Be Scanned. To Request A Full-Site Accessibility Scan, Please Reach Out To Our Team.
yi: בלויז דער ערשטער בלאַט פון דיין וועבזייטל וועט זיין סקאַנד. צו בעטן אַ גאַנץ פּלאַץ אַקסעסאַביליטי סקאַן, ביטע קאָנטאַקט אונדזער מאַנשאַפֿט.

en: Sepcific Page
yi: ספּעציעלע בלאַט

en: Set Up Translation Visibility And Language Priorities.
yi: שטעלן אַרויף איבערזעצונג וויזאַביליטי און שפּראַך פּרייאָראַטיז.
