Accessibility Checker 1.48.0 - en to cs_CZ translation catalogue (1284 entries)

en:  (opens in a new window)
cs_CZ:  (otevře se v novém okně)

en:  total
cs_CZ:  celkem

en: %1$d of %2$d
cs_CZ: %1$d z %2$d

en: %1$s of %2$s
cs_CZ: %1$s z %2$s

en: %1$s uses %2$s to monitor our website's accessibility.
cs_CZ: Pro monitorování přístupnosti našich webových stránek používá %1$s %2$s.

en: %d Dismissed | %d Dismissed
cs_CZ[0]: %d zamítnuto
cs_CZ[1]: %d zamítnuty
cs_CZ[2]: %d zamítnuto

en: %d Needs Review | %d Need Review
cs_CZ[0]: %d vyžaduje kontrolu
cs_CZ[1]: %d vyžadují kontrolu
cs_CZ[2]: %d vyžaduje kontrolu

en: %d Problem | %d Problems
cs_CZ[0]: %d problém
cs_CZ[1]: %d problémy
cs_CZ[2]: %d problémů

en: %d issue found | %d issues found
cs_CZ[0]: Nalezen %d problém
cs_CZ[1]: Nalezeny %d problémy
cs_CZ[2]: Nalezeno %d problémů

en: %d total
cs_CZ: %d celkem

en: %d total issues
cs_CZ: %d celkem problémů

en: %d%% Passed Checks
cs_CZ: %d%% prošlo kontrolami

en: %dth
cs_CZ: %d.

en: %dth grade
cs_CZ: %d. třída

en: %s grade
cs_CZ: %s třída

en: (opens in a new window)
cs_CZ: (otevře se v novém okně)

en: * Screen Reader Text
cs_CZ: * Text pro čtečky obrazovky

en: * True accessibility requires manual testing in addition to automated scans. %1$sLearn how to manually test for accessibility%2$s
cs_CZ: * Skutečná přístupnost vyžaduje kromě automatických skenů i ruční testování. %1$sZjistěte, jak ručně testovat přístupnost%2$s

en: , opens a new window
cs_CZ: , otevře se nové okno

en: ...and more
cs_CZ: ...a více

en: 1.1 Text Alternatives
cs_CZ: 1.1 textové alternativy

en: 1.2 Time-based Media
cs_CZ: 1.2 časově závislá média

en: 1.3 Adaptable
cs_CZ: 1.3 přizpůsobitelné

en: 1.4 Distinguishable
cs_CZ: 1.4 rozlišitelné

en: 2.1 Keyboard Accessible
cs_CZ: 2.1 přístupné klávesnicí

en: 2.2 Enough Time
cs_CZ: 2.2 dostatek času

en: 2.3 Seizures and Physical Reactions
cs_CZ: 2.3 záchvaty a fyzické reakce

en: 2.4 Navigable
cs_CZ: 2.4 navigovatelné

en: 2.5 Input Modalities
cs_CZ: 2.5 vstupní modality

en: 3 days only • May 20–22
cs_CZ: Pouze 3 dny • 20.–22. května

en: 3 days only: Save 15% when you upgrade to Accessibility Checker Pro with coupon code
cs_CZ: Pouze 3 dny: Ušetřete 15 % při upgradu na Accessibility Checker Pro s kuponem

en: 3.1 Readable
cs_CZ: 3.1 čitelné

en: 3.2 Predictable
cs_CZ: 3.2 předvídatelné

en: 3.3 Input Assistance
cs_CZ: 3.3 asistence při vstupu

en: 4.1 Compatible
cs_CZ: 4.1 kompatibilní

en: A Simplified summary has not been included for this content.
cs_CZ: Pro tento obsah nebylo zahrnuto zjednodušené shrnutí.

en: A Slider is Present
cs_CZ: Je přítomen posuvník

en: A Video is Present
cs_CZ: Je přítomno video

en: A problem that affects users with disabilities but doesn't map directly to a current WCAG success criterion.
cs_CZ: Problém, který ovlivňuje uživatele s postižením, ale přímo neodpovídá současnému kritériu úspěšnosti WCAG.

en: A pronunciation guide is available for unusual or difficult words, so users can understand how to say them.
cs_CZ: Pro neobvyklá nebo obtížná slova je k dispozici průvodce výslovností, takže uživatelé vědí, jak je vyslovit.

en: A sign language interpretation must be provided for all prerecorded audio content in synchronized media, ensuring that users who are deaf and use sign language can fully understand the spoken content.
cs_CZ: Pro veškerý předem nahraný zvukový obsah v synchronizovaných médiích musí být poskytnuta interpretace ve znakovém jazyce, aby uživatelé, kteří jsou neslyšící a používají znakový jazyk, mohli plně porozumět mluvenému obsahu.

en: A simplified summary has been included for this content.
cs_CZ: Pro tento obsah bylo zahrnuto zjednodušené shrnutí.

en: A simplified summary is not necessary when content reading level is 9th grade or below. Choose when to prompt for a simplified summary on the settings page.
cs_CZ: Zjednodušené shrnutí není nutné, pokud je úroveň čtení obsahu 9. třída nebo nižší. Na stránce nastavení zvolte, kdy se má zobrazit výzva k zjednodušenému shrnutí.

en: A simplified summary is required for this content.
cs_CZ: Pro tento obsah je vyžadováno zjednodušené shrnutí.

en: A usability improvement or convention that enhances accessibility but is not required for WCAG compliance.
cs_CZ: Zlepšení použitelnosti nebo konvence, které zvyšují přístupnost, ale nejsou vyžadovány pro soulad s WCAG.

en: A way is available to skip repeated blocks of content, such as navigation menus, so users can quickly reach the main content.
cs_CZ: Je k dispozici způsob, jak přeskočit opakující se bloky obsahu, jako jsou navigační menu, aby se uživatelé mohli rychle dostat k hlavnímu obsahu.

en: ARIA Authoring Practices Guide: Developing a Keyboard Interface
cs_CZ: ARIA Authoring Practices Guide: Vývoj rozhraní pro klávesnici

en: ARIA Hidden
cs_CZ: ARIA skryté

en: ARIA attributes like aria-labelledby and aria-describedby are used to improve accessibility by connecting elements to their labels or descriptions. If the reference target does not exist, users of assistive technology will miss important context or instructions.
cs_CZ: ARIA atributy jako aria-labelledby a aria-describedby se používají ke zlepšení přístupnosti propojením prvků s jejich popisky nebo popisy. Pokud cíl odkazu neexistuje, uživatelé asistenčních technologií přijdou o důležitý kontext nebo instrukce.

en: ARIA for Beginners (Webinar)
cs_CZ: ARIA pro začátečníky (Webinář)

en: Abbreviations
cs_CZ: Zkratky

en: Abbreviations and acronyms are defined the first time they are used, so users can understand their meaning.
cs_CZ: Zkratky a akronymy jsou definovány při prvním použití, takže uživatelé mohou pochopit jejich význam.

en: Accessibility
cs_CZ: Přístupnost

en: Accessibility Analysis
cs_CZ: Analýza přístupnosti

en: Accessibility Checker &mdash; Audit History
cs_CZ: Accessibility Checker &mdash; Historie auditů

en: Accessibility Checker &mdash; Free
cs_CZ: Accessibility Checker &mdash; Zdarma

en: Accessibility Checker (opens in a new window)
cs_CZ: Accessibility Checker (otevře se v novém okně)

en: Accessibility Checker Pro (opens in a new window)
cs_CZ: Accessibility Checker Pro (otevře se v novém okně)

en: Accessibility Checker Settings
cs_CZ: Nastavení Accessibility Checker

en: Accessibility Checker Tools
cs_CZ: Nástroje Accessibility Checker

en: Accessibility Checker actions
cs_CZ: Akce kontroly přístupnosti

en: Accessibility Checker cannot scan any content because no post types have been selected. Without configured post types, no accessibility issues will be detected.
cs_CZ: Accessibility Checker nemůže skenovat žádný obsah, protože nebyly vybrány žádné typy příspěvků. Bez nakonfigurovaných typů příspěvků nebudou zjištěny žádné problémy s přístupností.

en: Accessibility Checker has detected %1$s errors and %2$s warnings.
cs_CZ: Accessibility Checker zjistil %1$s chyb a %2$s varování.

en: Accessibility Checker has not found any issues in scanned content.
cs_CZ: Accessibility Checker nenašel žádné problémy v kontrolovaném obsahu.

en: Accessibility Checker has scanned %s post for accessibility issues. | Accessibility Checker has scanned %s posts for accessibility issues.
cs_CZ[0]: Accessibility Checker naskenoval %s příspěvek na problémy s přístupností.
cs_CZ[1]: Accessibility Checker naskenoval %s příspěvky na problémy s přístupností.
cs_CZ[2]: Accessibility Checker naskenoval %s příspěvků na problémy s přístupností.

en: Accessibility Checker is configured to scan %1$s post type: %2$s. | Accessibility Checker is configured to scan %1$s post types: %2$s.
cs_CZ[0]: Accessibility Checker je nakonfigurován pro skenování %1$s typu příspěvku: %2$s.
cs_CZ[1]: Accessibility Checker je nakonfigurován pro skenování %1$s typů příspěvků: %2$s.
cs_CZ[2]: Accessibility Checker je nakonfigurován pro skenování %1$s typů příspěvků: %2$s.

en: Accessibility Checker issues panels
cs_CZ: Panely problémů Accessibility Checker

en: Accessibility Events &amp; News in Your Inbox
cs_CZ: Události a novinky o přístupnosti do vaší schránky

en: Accessibility Features On Our Website
cs_CZ: Funkce přístupnosti na našem webu

en: Accessibility Policy
cs_CZ: Zásady přístupnosti

en: Accessibility Policy page
cs_CZ: Stránka zásad přístupnosti

en: Accessibility Reports
cs_CZ: Zprávy o přístupnosti

en: Accessibility Statement Preview
cs_CZ: Náhled prohlášení o přístupnosti

en: Accessibility Status
cs_CZ: Stav přístupnosti

en: Accessibility Summary
cs_CZ: Souhrn přístupnosti

en: Accessibility Support Contact
cs_CZ: Kontakt pro podporu přístupnosti

en: Accessibility issues
cs_CZ: Problémy s přístupností

en: Accessibility issues detected
cs_CZ: Zjištěny problémy s přístupností

en: Accessibility scan error.
cs_CZ: Chyba při skenování přístupnosti.

en: Accessible Authentication (Enhanced)
cs_CZ: Přístupná autentizace (rozšířená)

en: Accessible Authentication (Minimum)
cs_CZ: Přístupná autentizace (minimum)

en: Account Connection
cs_CZ: Připojení účtu

en: Actions
cs_CZ: Akce

en: Activation Date
cs_CZ: Datum aktivace

en: Active license holders of paid Accessibility Checker plans get unlimited email support on plugin usage and troubleshooting.
cs_CZ: Aktivní držitelé licence placených plánů Accessibility Checker získávají neomezenou e-mailovou podporu týkající se používání pluginu a řešení problémů.

en: Add "lang" & "dir" Attributes
cs_CZ: Přidat atributy „lang“ a „dir“

en: Add Context to Linked Files
cs_CZ: Přidat kontext k odkazovaným souborům

en: Add File Size & Type To Links
cs_CZ: Přidat velikost a typ souboru k odkazům

en: Add Focus Outline
cs_CZ: Přidat zvýraznění při zaměření

en: Add Focus Outlines
cs_CZ: Přidat zvýraznění při zaměření

en: Add Footer Accessibility Statement
cs_CZ: Přidat prohlášení o přístupnosti do zápatí

en: Add Label To Links That Open A New Tab/Window
cs_CZ: Přidat popisek k odkazům, které otevírají novou záložku/okno

en: Add Labels to Comment and Search Forms
cs_CZ: Přidat popisky k formulářům pro komentáře a vyhledávání

en: Add Labels to Unlabelled Form Fields
cs_CZ: Přidat popisky k neoznačeným formulářovým polím

en: Add Missing Page Title
cs_CZ: Přidat chybějící titulek stránky

en: Add Missing or Empty Page Titles
cs_CZ: Přidat chybějící nebo prázdné titulky stránek

en: Add Size & Type To File Links
cs_CZ: Přidat velikost a typ k odkazům na soubory

en: Add Skip Links
cs_CZ: Přidat odkazy pro přeskočení

en: Add Underlines to all non-nav Links
cs_CZ: Přidat podtržení ke všem odkazům mimo navigaci

en: Add a %1$s tag to the page if it's missing or empty.
cs_CZ: Přidejte tag %1$s na stránku, pokud chybí nebo je prázdný.

en: Add a descriptive %2$s attribute to each %1$s element in your image map. The text should explain the function or destination of the link, not what the area looks like.
cs_CZ: Přidej popisný atribut %2$s ke každému prvku %1$s ve své obrázkové mapě. Text by měl vysvětlovat funkci nebo cíl odkazu, ne jak oblast vypadá.

en: Add a label and icon to links with %1$s informing users they will open a new tab/window. %2$sNote: This setting will have no effect if the "Block Links Opening New Windows" fix is enabled.%3$s
cs_CZ: Přidejte popisek a ikonu k odkazům s %1$s, informující uživatele, že otevřou novou záložku/okno. %2$sPoznámka: Toto nastavení nebude mít žádný účinek, pokud je povolena oprava „Blokovat odkazy otevírající nová okna“.%3$s

en: Add a missing label to the WordPress search form.
cs_CZ: Přidejte chybějící popisek k formuláři pro vyhledávání ve WordPressu.

en: Add a note explaining why this issue is being dismissed.
cs_CZ: Přidejte poznámku vysvětlující, proč je tento problém zamítnut.

en: Add a skip link to all site pages, allowing users to skip directly to the main content.
cs_CZ: Přidat odkaz pro přeskočení na všechny stránky webu, což uživatelům umožní přejít přímo k hlavnímu obsahu.

en: Add a title attribute to the %1$s tag that accurately describes the content or function of the embedded frame. If the iframe is added by a plugin and the title cannot be edited directly, check the plugin settings for an accessibility option, or contact the developer for support. Consider switching to a WordPress core embed instead.
cs_CZ: Do značky %1$s přidejte atribut title, který přesně popisuje obsah nebo funkci vloženého rámce. Pokud je iframe přidán pomocí zásuvného modulu a nadpis nelze upravit přímo, zkontrolujte, zda je v nastavení zásuvného modulu možnost zpřístupnění, nebo se obraťte na vývojáře a požádejte o podporu. Zvažte, zda místo toho nepřejít na vložení do jádra systému WordPress.

en: Add a visible %1$s element that describes the field. Connect it to the corresponding form element using the %2$s attribute, or use aria-label or aria-labelledby if needed. To fix all unlabelled fields automatically, enable the 'Label Form Fields' fix in Accessibility Checker settings.
cs_CZ: Přidej viditelný prvek %1$s, který popisuje pole. Propoj ho s odpovídajícím prvkem formuláře pomocí atributu %2$s, nebo použij aria-label či aria-labelledby, pokud je to potřeba. Pro automatickou opravu všech neoznačených polí povol opravu „Označit formulářová pole“ v nastavení Accessibility Checker.

en: Add an alt attribute that describes the purpose of the link. Focus on where the link goes, not what the image looks like. Alternatively, add an %s to the link.
cs_CZ: Přidejte atribut alt, který popisuje účel odkazu. Zaměřte se na to, kam odkaz vede, ne jak obrázek vypadá. Případně přidejte k odkazu %s.

en: Add an alt attribute to the image with appropriate text describing the purpose of the image in the page. If the image is decorative, the alt attribute can be empty, but the HTML %1$s attribute still needs to be present.
cs_CZ: Přidej k obrázku atribut alt s vhodným textem popisujícím účel obrázku na stránce. Pokud je obrázek dekorativní, atribut alt může být prázdný, ale HTML atribut %1$s musí být stále přítomen.

en: Add an outline to elements when they receive keyboard focus.
cs_CZ: Přidat ohraničení prvkům, když získají zaměření klávesnice.

en: Add descriptive text inside each %s element that explains the purpose of the row or column. Avoid using empty header cells or placeholder text that lacks meaning. If necessary, you can visually hide text in a table header cell with a screen-reader-text class.
cs_CZ: Do každého prvku %s přidejte popisný text, který vysvětluje účel řádku nebo sloupce. Vyvarujte se používání prázdných buněk záhlaví nebo zástupného textu, který postrádá smysl. V případě potřeby můžete text v buňce záhlaví tabulky vizuálně skrýt pomocí třídy textu pro čtení obrazovky.

en: Add descriptive text inside the %1$s element. If the link uses only an icon (e.g., SVG or webfont), hide the icon with %2$s and add a descriptive %3$s to the link or include screen reader-only text to explain where the link goes.
cs_CZ: Přidej popisný text do elementu %1$s. Pokud odkaz používá pouze ikonu (např. SVG nebo webfont), skryj ikonu pomocí %2$s a přidej popisný %3$s k odkazu nebo zahrň text pouze pro čtečky obrazovky, který vysvětlí, kam odkaz vede.

en: Add labels to unlabelled form fields if field purpose can be determined.
cs_CZ: Přidejte popisky k neoznačeným formulářovým polím, pokud lze určit účel pole.

en: Add lang & dir Attributes
cs_CZ: Přidat atributy lang a dir

en: Add meaningful content inside the heading tag to describe the section that follows. If the heading is not needed, remove it entirely to avoid misleading assistive technologies.
cs_CZ: Přidej smysluplný obsah do tagu nadpisu, aby popisoval následující sekci. Pokud nadpis není potřeba, zcela ho odstraň, aby nedocházelo k zavádění asistenčních technologií.

en: Add meaningful heading elements throughout your content to organize it into sections. At a minimum, include one %1$s tag as the main page title, and add subheadings where appropriate to break up content into logical parts.
cs_CZ: Přidej smysluplné nadpisové prvky v celém obsahu, abys ho uspořádal do sekcí. Minimálně zahrň jeden tag %1$s jako hlavní nadpis stránky a přidej podnadpisy tam, kde je to vhodné, aby se obsah rozdělil do logických částí.

en: Add missing labels to WordPress comment and search forms.
cs_CZ: Přidejte chybějící popisky k formulářům pro komentáře a vyhledávání ve WordPressu.

en: Add missing labels to the WordPress comment form.
cs_CZ: Přidejte chybějící popisky k formuláři pro komentáře ve WordPressu.

en: Add one or more %1$s elements that describe the columns or rows of data in your table. Each %2$s cell should be associated with a descriptive header to provide proper context for screen reader users.
cs_CZ: Přidej jeden nebo více prvků %1$s, které popisují sloupce nebo řádky dat v tvé tabulce. Každá buňka %2$s by měla být spojena s popisným záhlavím, aby poskytla správný kontext pro uživatele čteček obrazovky.

en: Add the file size and type to linked files that may trigger a download.
cs_CZ: Přidejte velikost a typ souboru k odkazovaným souborům, které mohou spustit stahování.

en: Add the site language (%1$s) and text direction (%2$s) attributes to the %3$s element.
cs_CZ: Přidat atributy jazyka stránky (%1$s) a směru textu (%2$s) k prvku %3$s.

en: Add visible text inside the %1$s element, set a %2$s attribute on an input button, or include an %3$s attribute on a button image. If the button uses only an icon (e.g., SVG or webfont), hide the icon with %4$s and add a descriptive %5$s to the button or include screen reader-only text.  Each button must have a label that clearly describes its purpose or action.
cs_CZ: Přidej viditelný text do elementu %1$s, nastav atribut %2$s na vstupní tlačítko nebo zahrň atribut %3$s na obrázkovém tlačítku. Pokud tlačítko používá pouze ikonu (např. SVG nebo webfont), skryj ikonu pomocí %4$s a přidej popisný %5$s k tlačítku nebo zahrň text pouze pro čtečky obrazovky. Každé tlačítko musí mít popisek, který jasně popisuje jeho účel nebo akci.

en: Add warning when link opens new tab/window
cs_CZ: Přidat upozornění, když odkaz otevírá novou záložku/okno

en: Additional Resources
cs_CZ: Další zdroje

en: Additional Resources for Learning About Accessibility
cs_CZ: Další zdroje pro vzdělávání o přístupnosti

en: Adjust summary prompts in settings.
cs_CZ: Upravte výzvy k souhrnu v nastavení.

en: Adjust the foreground and background colors of the flagged elements to ensure a contrast ratio of at least 4.5:1 for normal text. Use a contrast checker to confirm that your color combinations meet this requirement.
cs_CZ: Uprav barvy popředí a pozadí označených prvků tak, aby zajišťovaly poměr kontrastu alespoň 4,5:1 pro normální text. Použij kontrolu kontrastu k potvrzení, že tvé barevné kombinace splňují tento požadavek.

en: Admin columns to see accessibility status at a glance
cs_CZ: Sloupce v administraci pro rychlý přehled stavu přístupnosti

en: Adobe: Create and verify PDF accessibility (Acrobat Pro)
cs_CZ: Adobe: Vytvoření a ověření přístupnosti PDF (Acrobat Pro)

en: Affected Code
cs_CZ: Ovlivněný kód

en: After fixing each issue, update the post to see the accessibility report change. Your goal is to get every page to say 100% Passed Tests.
cs_CZ: Po opravení každého problému aktualizujte příspěvek, abyste viděli změnu ve zprávě o přístupnosti. Vaším cílem je dosáhnout toho, aby každá stránka ukazovala 100% úspěšně splněných testů.

en: After the content
cs_CZ: Za obsahem

en: All functionality is available from a keyboard interface, with no exceptions.
cs_CZ: Veškerá funkčnost je dostupná z klávesnicového rozhraní, bez výjimek.

en: All functionality is available using a keyboard, so users who cannot use a mouse can still operate the content.
cs_CZ: Veškerá funkčnost je dostupná pomocí klávesnice, takže uživatelé, kteří nemohou používat myš, mohou stále ovládat obsah.

en: All non-text content must have a text alternative that serves the same purpose, unless it falls into specific exceptions like controls, media, tests, sensory content, CAPTCHA, or decorative elements. Each type must follow specific guidance to ensure accessibility without interfering with the user experience.
cs_CZ: Veškerý netextový obsah musí mít textovou alternativu, která slouží stejnému účelu, pokud nespadá do specifických výjimek jako ovládací prvky, média, testy, smyslový obsah, CAPTCHA nebo dekorativní prvky. Každý typ musí dodržovat specifické pokyny, aby byla zajištěna přístupnost bez narušení uživatelského zážitku.

en: All pages
cs_CZ: Všechny stránky

en: All people including those who do not identify as disabled
cs_CZ: Všichni lidé včetně těch, kteří se neidentifikují jako zdravotně postižení

en: Alt Decision Tree
cs_CZ: Rozhodovací strom pro alt

en: Alternative text helps people using screen readers understand the purpose of an image. When alt text includes words like “image,” “graphic,” or a file extension, it adds no useful information and can create confusion or distraction. Clear and relevant alt text improves comprehension and user experience.
cs_CZ: Alternativní text pomáhá lidem používajícím čtečky obrazovky pochopit účel obrázku. Když alt text obsahuje slova jako „obrázek,“ „grafika,“ nebo příponu souboru, nepřidává to žádné užitečné informace a může to vytvářet zmatek nebo rozptýlení. Jasný a relevantní alt text zlepšuje porozumění a uživatelský zážitek.

en: Alternative text is used by screen readers to describe images to people who cannot see them. If the alt attribute is missing, the screen reader will only say 'Image' or may read out the file URL. Alternative text is also used by search engines to understand the content of the image. If an image does not have alternative text, it can create a poor user experience for people with visual impairments and can negatively impact your site's SEO.
cs_CZ: Alternativní text používají čtečky obrazovky k popisu obrázků lidem, kteří je nemohou vidět. Pokud atribut alt chybí, čtečka obrazovky řekne pouze „Obrázek“ nebo může přečíst URL souboru. Alternativní text také používají vyhledávače k pochopení obsahu obrázku. Pokud obrázek nemá alternativní text, může to vytvořit špatnou uživatelskou zkušenost pro lidi se zrakovým postižením a může to negativně ovlivnit SEO vašeho webu.

en: Alternative text should be concise and focused on describing the purpose or meaning of the image. Overly long alt text may overwhelm screen reader users, reduce readability, and distract from other content on the page.
cs_CZ: Alternativní text by měl být stručný a zaměřený na popis účelu nebo významu obrázku. Příliš dlouhý alt text může zahltit uživatele čteček obrazovky, snížit čitelnost a odvádět pozornost od ostatního obsahu na stránce.

en: Always
cs_CZ: Vždy

en: Always show screen reader text
cs_CZ: Vždy zobrazit text pro čtečky obrazovky

en: Always show screen reader text?
cs_CZ: Vždy zobrazit text pro čtečky obrazovky?

en: Ambiguous Anchor Text
cs_CZ: Nejednoznačný text odkazu

en: An empty alt attribute on a linked image causes screen reader users to hear just "link" with no context. This makes navigation confusing and may cause them to skip important content.
cs_CZ: Prázdný atribut alt u odkazovaného obrázku způsobuje, že uživatelé čteček obrazovky slyší pouze „odkaz“ bez kontextu. To činí navigaci matoucí a může způsobit, že přeskočí důležitý obsah.

en: An error occurred when loading the issues.
cs_CZ: Při načítání problémů došlo k chybě.

en: An error occurred while clearing issues.
cs_CZ: Při mazání problémů došlo k chybě.

en: An error occurred while saving the summary.
cs_CZ: Při ukládání souhrnu došlo k chybě.

en: An error occurred, please try again.
cs_CZ: Došlo k chybě, zkuste to prosím znovu.

en: Anchor tags (a.k.a. links) are intended for navigation to a new page or a different place on the same page. When they are used to trigger actions (such as expanding accordions or opening modals) without the correct roles or behavior, they confuse users, particularly those using screen readers or keyboards, who expect links to navigate rather than perform actions. They also are likely not to function with the space bar, which is an expectation of a button.
cs_CZ: Kotevní značky (tzv. odkazy) jsou určeny pro navigaci na novou stránku nebo na jiné místo na stejné stránce. Když jsou použity ke spouštění akcí (jako je rozbalování akordeonu nebo otevírání modálních oken) bez správných rolí nebo chování, matou uživatele, zejména ty, kteří používají čtečky obrazovky nebo klávesnice a očekávají, že odkazy budou navigovat, nikoli provádět akce. Také pravděpodobně nebudou fungovat s mezerníkem, což je očekávání u tlačítka.

en: Animated images can be distracting, induce seizures in some individuals, or create cognitive load. WCAG guidelines require that animations that flash or loop continuously provide a mechanism to pause, stop, or hide them.
cs_CZ: Animované obrázky mohou být rušivé, vyvolávat záchvaty u některých jedinců nebo vytvářet kognitivní zátěž. Pokyny WCAG vyžadují, aby animace, které blikají nebo se nepřetržitě opakují, poskytovaly mechanismus pro jejich pozastavení, zastavení nebo skrytí.

en: Animation from Interactions
cs_CZ: Animace z interakcí

en: Apply fix
cs_CZ: Použít opravu

en: Archive Scanning
cs_CZ: Skenování archivů

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing" and is it helping you make your website more accessible? Share your efforts to make your website more accessible with your customers and let them know you're using Accessibility Checker to ensure all people can use your website. Add a small text-only link and statement in the footer of your website.
cs_CZ: Říkáte si „Páni, tento plugin je úžasný“ a pomáhá vám učinit váš web přístupnější? Podělte se o své úsilí o zlepšení přístupnosti vašeho webu se svými zákazníky a dejte jim vědět, že používáte Accessibility Checker, abyste zajistili, že všichni lidé mohou váš web používat. Přidejte malý textový odkaz a prohlášení do zápatí vašeho webu.

en: Article
cs_CZ: Článek

en: Aside
cs_CZ: Boční panel

en: Ask a Pre-Sale Question
cs_CZ: Zeptejte se na předprodejní otázku

en: Assistive technologies rely on a one-to-one relationship between form fields and labels to provide accurate guidance to users. When multiple labels are associated with the same field, it can confuse screen reader users and make form completion difficult as the screen reader may read the incorrect label for a field.
cs_CZ: Asistenční technologie spoléhají na vztah jedna ku jedné mezi formulářovými poli a popisky, aby poskytly uživatelům přesné vedení. Když je s jedním polem spojeno více popisků, může to zmást uživatele čteček obrazovky a ztížit vyplňování formuláře, protože čtečka obrazovky může přečíst nesprávný popisek pro pole.

en: Attempt to add labels to form fields that are missing them. Note: You may need to add custom styles targeting the %1$s class if adding labels affects your form layouts.
cs_CZ: Pokus o přidání popisků k formulářovým polím, která je nemají. Poznámka: Možná budete muset přidat vlastní styly cílící na třídu %1$s, pokud přidání popisků ovlivní rozložení vašeho formuláře.

en: Attend Free
cs_CZ: Zúčastněte se zdarma

en: Audio Control
cs_CZ: Ovládání zvuku

en: Audio Description (Prerecorded)
cs_CZ: Zvukový popis (předem nahraný)

en: Audio Description or Media Alternative (Prerecorded)
cs_CZ: Zvukový popis nebo alternativa média (předem nahraná)

en: Audio-only (Live)
cs_CZ: Pouze zvuk (živě)

en: Audit and check your website for accessibility before you hit publish. In-post accessibility scanner and guidance.
cs_CZ: Proveďte audit a zkontrolujte přístupnost vašeho webu před jeho zveřejněním. Skener přístupnosti v příspěvku a návod.

en: Auditing and Remediation
cs_CZ: Audit a náprava

en: Authentication processes do not rely on cognitive function tests like remembering a password or solving a puzzle, unless an alternative is provided.
cs_CZ: Autentizační procesy se nespoléhají na testy kognitivních funkcí, jako je zapamatování si hesla nebo řešení hádanky, pokud není poskytnuta alternativa.

en: Average Issue Density
cs_CZ: Průměrná hustota problémů

en: Average Issues Per Page
cs_CZ: Průměrný počet problémů na stránku

en: Avoid using %1$s unless absolutely necessary. If a link must open in a new tab or window, add a visible icon and screen reader text such as "opens in a new window" or "opens in a new tab" to inform users. To automate this and dismiss the warning sitewide, you can activate the 'Add Label To Links That Open A New Tab/Window' fix in Accessibility Checker settings.
cs_CZ: Vyhněte se používání %1$s, pokud to není absolutně nezbytné. Pokud se odkaz musí otevřít v nové záložce nebo okně, přidejte viditelnou ikonu a text pro čtečku obrazovky, například „otevře se v novém okně“ nebo „otevře se v nové záložce“, abyste informovali uživatele. Pro automatizaci tohoto procesu a odstranění varování na celém webu můžete aktivovat opravu „Přidat popisek k odkazům, které se otevírají v nové záložce/okně“ v nastavení Accessibility Checker.

en: Before the content
cs_CZ: Před obsahem

en: Below the recommended 9th-grade reading level.
cs_CZ: Pod doporučenou úrovní čtení 9. třídy.

en: Best Practice
cs_CZ: Osvědčené postupy

en: Blind
cs_CZ: Nevidomí

en: Blind and low vision people
cs_CZ: Nevidomí a slabozrací lidé

en: Blinking or Scrolling Content
cs_CZ: Blikající nebo rolující obsah

en: Blinking or scrolling content can be distracting or trigger seizures in some users, especially those with photosensitive epilepsy or cognitive disabilities. These effects are deprecated and can negatively impact readability and focus.
cs_CZ: Blikající nebo posouvající se obsah může být rušivý nebo vyvolat záchvaty u některých uživatelů, zejména u těch s fotosenzitivní epilepsií nebo kognitivním postižením. Tyto efekty jsou zastaralé a mohou negativně ovlivnit čitelnost a soustředění.

en: Block Editor Metabox
cs_CZ: Metabox editoru bloků

en: Block Links Opening New Windows
cs_CZ: Blokovat odkazy otevírající nová okna

en: Block PDF Uploads
cs_CZ: Blokovat nahrávání PDF

en: Blog (opens in a new window)
cs_CZ: Blog (otevře se v novém okně)

en: Bottom Left Corner
cs_CZ: Levý dolní roh

en: Bottom Right Corner (default)
cs_CZ: Pravý dolní roh (výchozí)

en: Brand Color Contrast Grid
cs_CZ: Mřížka kontrastu značkových barev

en: Broken ARIA Reference
cs_CZ: Nefunkční ARIA odkaz

en: Broken Skip or Anchor Link
cs_CZ: Nefunkční odkaz pro přeskočení nebo kotvu

en: Buttons must clearly describe the action they perform. An empty button provides no information to screen readers or keyboard users, making it impossible to understand what clicking the button will do. This creates a barrier for people relying on assistive technologies.
cs_CZ: Tlačítka musí jasně popisovat akci, kterou provádějí. Prázdné tlačítko neposkytuje žádné informace čtečkám obrazovky nebo uživatelům klávesnice, což znemožňuje pochopit, co kliknutí na tlačítko udělá. To vytváří bariéru pro lidi spoléhající na asistenční technologie.

en: By connecting this site, you agree to Equalize Digital's <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer" aria-label="%3$s">Privacy Policy <span aria-hidden="true">&#8599;</span></a> and <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer" aria-label="%4$s">Data Processing Agreement <span aria-hidden="true">&#8599;</span></a>.
cs_CZ: Připojením k této stránce souhlasíte se <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer" aria-label="%3$s">Zásadami ochrany osobních údajů <span aria-hidden="true">&#8599;</span></a> a <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer" aria-label="%4$s">Smlouvou o zpracování údajů <span aria-hidden="true">&#8599;</span></a> společnosti Equalize Digital.

en: By subscribing, you consent to receive emails in accordance with our %1$sPrivacy Policy%2$s.
cs_CZ: Přihlášením k odběru souhlasíte s přijímáním e-mailů v souladu s našimi %1$sZásadami ochrany osobních údajů%2$s.

en: By:
cs_CZ: Kým:

en: Bypass Blocks
cs_CZ: Přeskočení bloků

en: Can I Hire Equalize Digital to Fix Accessibility Issues on My Website?
cs_CZ: Mohu si najmout Equalize Digital na opravu problémů s přístupností na mém webu?

en: Captions (Live)
cs_CZ: Titulky (živé)

en: Captions (Prerecorded)
cs_CZ: Titulky (předem nahrané)

en: Captions must be provided for all prerecorded audio content in synchronized media—such as videos where audio and visuals play together—so that users who are deaf or hard of hearing can access the spoken information and important sounds.
cs_CZ: Titulky musí být poskytnuty pro veškerý předem nahraný zvukový obsah v synchronizovaných médiích - jako jsou videa, kde se zvuk a obraz přehrávají společně - aby uživatelé, kteří jsou neslyšící nebo nedoslýchaví, mohli přistupovat k mluveným informacím a důležitým zvukům.

en: Centralized list of all open issues
cs_CZ: Centralizovaný seznam všech otevřených problémů

en: Change on Request
cs_CZ: Změna na vyžádání

en: Changes in content or context that occur as a result of user input do not occur unexpectedly, and users are notified of any changes.
cs_CZ: Změny v obsahu nebo kontextu, ke kterým dochází v důsledku vstupu uživatele, se nedějí neočekávaně a uživatelé jsou o jakýchkoli změnách informováni.

en: Character Key Shortcuts
cs_CZ: Klávesové zkratky znaků

en: Check all taxonomy term archive pages instead of a representative sample. This requires archive page scanning to be enabled and may add a large number of URLs to the scan list.
cs_CZ: Zkontrolovat všechny archivní stránky taxonomických termínů místo reprezentativního vzorku. To vyžaduje povolené skenování archivních stránek a může přidat velké množství URL adres do seznamu skenování.

en: Check and fix accessibility issues in your content.
cs_CZ: Zkontrolujte a opravte problémy s přístupností ve vašem obsahu.

en: Check whether the element should truly be hidden from screen reader users. If it contains important content or functionality, remove %s. If it's decorative or redundant, leave the element alone and dismiss this warning in Accessibility Checker.
cs_CZ: Zkontrolujte, zda by prvek měl být skutečně skryt před uživateli čteček obrazovky. Pokud obsahuje důležitý obsah nebo funkčnost, odstraňte %s. Pokud je dekorativní nebo redundantní, ponechte prvek tak, jak je, a ignorujte toto varování v Accessibility Checker.

en: Checks if a link's visible text is a URL rather than descriptive anchor text.
cs_CZ: Kontroluje, zda viditelný text odkazu je URL adresa spíše než popisný kotevní text.

en: Choose a Role
cs_CZ: Vyberte roli

en: Choose a user role, then check the Accessibility Checker capabilities to grant it. A capability can only be granted to a role whose existing WordPress permissions meet its requirement. Administrators always have every capability.
cs_CZ: Vyberte uživatelskou roli a poté zaškrtněte oprávnění nástroje Accessibility Checker, která jí chcete udělit. Oprávnění lze udělit pouze roli, jejíž stávající oprávnění ve WordPressu splňují daný požadavek. Administrátoři mají vždy všechna oprávnění.

en: Choose whether archive pages should be included in full site scans. By default, a sampling method is used to select taxonomy terms for archive data.
cs_CZ: Zvolte, zda mají být archivní stránky zahrnuty do kompletního skenování webu. Ve výchozím nastavení se pro archivní data používá metoda vzorkování k výběru taxonomických termínů.

en: Choose which post types should be checked during a scan. Please note, removing a previously selected post type will remove its scanned information and any custom dismissed warnings that have been setup.
cs_CZ: Vyberte, které typy příspěvků by měly být kontrolovány během skenování. Vezměte prosím na vědomí, že odstraněním dříve vybraného typu příspěvku dojde k odstranění jeho naskenovaných informací a všech vlastních zamítnutých varování, která byla nastavena.

en: Clear Issues
cs_CZ: Vymazat problémy

en: Clear the cache before retrieving the stats (can be intensive).
cs_CZ: Vymazat mezipaměť před získáním statistik (může být náročné).

en: Clearing...
cs_CZ: Mazání...

en: Close
cs_CZ: Zavřít

en: Close fixes modal
cs_CZ: Zavřít modální okno oprav

en: Cognitive
cs_CZ: Kognitivní

en: Color blind people
cs_CZ: Barvoslepí lidé

en: Color is not used as the only way to convey information, indicate an action, prompt a response, or distinguish a visual element.
cs_CZ: Barva není používána jako jediný způsob sdělování informací, označení akce, vyžádání odpovědi nebo rozlišení vizuálního prvku.

en: Colorblind
cs_CZ: Barvoslepí

en: Comment
cs_CZ: Komentář

en: Comment (optional)
cs_CZ: Komentář (volitelné)

en: Comment and Search Form Labels
cs_CZ: Popisky formulářů pro komentáře a vyhledávání

en: Complementary
cs_CZ: Doplňkové

en: Complete issue breakdowns
cs_CZ: Kompletní rozdělení problémů

en: Components that have the same functionality within a set of web pages are identified consistently, so users can recognize them easily.
cs_CZ: Komponenty, které mají stejnou funkčnost v rámci sady webových stránek, jsou identifikovány konzistentně, takže je uživatelé mohou snadno rozpoznat.

en: Concurrent Input Mechanisms
cs_CZ: Souběžné vstupní mechanismy

en: Configure post types
cs_CZ: Konfigurovat typy příspěvků

en: Configure system-level settings for the Accessibility Checker plugin.
cs_CZ: Nakonfiguruj systémová nastavení pro plugin Accessibility Checker.

en: Configure the types of content that should be checked for accessibility issues.
cs_CZ: Nakonfiguruj typy obsahu, které by měly být kontrolovány na problémy s přístupností.

en: Confirm that the link is pointing to a valid ID on the page. If the target element exists, make sure it has a matching id attribute. To automatically fix broken skip links throughout your site, enable the 'Enable Skip Link' fix in Accessibility Checker settings.
cs_CZ: Ověř, že odkaz směřuje na platné ID na stránce. Pokud cílový prvek existuje, ujisti se, že má odpovídající atribut id. Pro automatickou opravu nefunkčních odkazů pro přeskočení na celém webu povol opravu „Povolit odkaz pro přeskočení“ v nastavení Accessibility Checker.

en: Confirmed accessible
cs_CZ: Potvrzeno jako přístupné

en: Connect Site
cs_CZ: Připojit web

en: Connect this site
cs_CZ: Připojit tento web

en: Connected as Free
cs_CZ: Připojeno jako bezplatné

en: Consistent Help
cs_CZ: Konzistentní nápověda

en: Consistent Identification
cs_CZ: Konzistentní identifikace

en: Consistent Navigation
cs_CZ: Konzistentní navigace

en: Content above a 9th-grade reading level requires a simplified summary to meet WCAG AAA guidance.
cs_CZ: Obsah nad úrovní čtení 9. třídy vyžaduje zjednodušený souhrn pro splnění pokynů WCAG AAA.

en: Content at or below a 9th-grade reading level does not require a simplified summary.
cs_CZ: Obsah na nebo pod úrovní čtení 9. třídy nevyžaduje zjednodušený souhrn.

en: Content can be viewed without scrolling in more than one direction, so users can easily read and interact with it on small screens or when zoomed in.
cs_CZ: Obsah lze zobrazit bez nutnosti rolování ve více než jednom směru, takže uživatelé mohou snadno číst a interagovat s ním na malých obrazovkách nebo při přiblížení.

en: Content checked for accessibility
cs_CZ: Obsah zkontrolován na přístupnost

en: Content does not flash more than three times in any one second period, reducing the risk of seizures for people with photosensitive epilepsy.
cs_CZ: Obsah nebliká více než třikrát za sekundu, čímž se snižuje riziko záchvatů u lidí s fotosenzitivní epilepsií.

en: Content does not restrict its view and operation to a single display orientation, such as portrait or landscape, unless a specific orientation is essential.
cs_CZ: Obsah neomezuje své zobrazení a ovládání na jedinou orientaci zobrazení, jako je na výšku nebo na šířku, pokud není konkrétní orientace nezbytná.

en: Content has not been checked
cs_CZ: Obsah nebyl zkontrolován

en: Content is being checked for accessibility
cs_CZ: Obsah je kontrolován na přístupnost

en: Content is coded so that assistive technologies can accurately interpret and present it to users.
cs_CZ: Obsah je kódován tak, aby ho asistenční technologie mohly přesně interpretovat a prezentovat uživatelům.

en: Content is presented in a meaningful order so that reading or navigation order does not confuse users when using assistive technology.
cs_CZ: Obsah je prezentován ve smysluplném pořadí, takže pořadí čtení nebo navigace nemůže zmást uživatele při používání asistenčních technologií.

en: Content is written in a clear and simple language, and does not require specialized knowledge to understand.
cs_CZ: Obsah je napsán jasným a jednoduchým jazykem a nevyžaduje specializované znalosti k porozumění.

en: Content on Hover or Focus
cs_CZ: Obsah při najetí myší nebo zaměření

en: Contentinfo
cs_CZ: Informace o obsahu

en: Contrast
cs_CZ: Kontrast

en: Contrast (Enhanced)
cs_CZ: Kontrast (vylepšený)

en: Contrast (Minimum)
cs_CZ: Kontrast (minimální)

en: Contrast Problem | Contrast Problems
cs_CZ[0]: Problém s kontrastem
cs_CZ[1]: Problémy s kontrastem
cs_CZ[2]: Problémy s kontrastem

en: Contrast Problems:
cs_CZ: Problémy s kontrastem:

en: Control whether screen reader text stays visible while you edit.
cs_CZ: Kontrolujte, zda text pro čtečky obrazovky zůstává viditelný během úprav.

en: Create a transcript for each flagged audio or video clip. Include the transcript on the same page or link to a file that contains it. The word “transcript” should appear in a heading before the transcript or in the link text, and must be within 25 characters of the audio or video element.
cs_CZ: Vytvoř přepis pro každý označený audio nebo video klip. Zahrň přepis na stejné stránce nebo odkaz na soubor, který ho obsahuje. Slovo „přepis“ by se mělo objevit v nadpisu před přepisem nebo v textu odkazu a musí být do 25 znaků od audio nebo video prvku.

en: Critical
cs_CZ: Kritické

en: DB Table Count
cs_CZ: Počet tabulek v DB

en: Data Processing Agreement (opens in a new window)
cs_CZ: Smlouva o zpracování údajů (otevře se v novém okně)

en: Database Version
cs_CZ: Verze databáze

en: Date:
cs_CZ: Datum:

en: Deaf
cs_CZ: Neslyšící

en: Deaf and hard of hearing people
cs_CZ: Neslyšící a nedoslýchaví lidé

en: Deaf-blind people
cs_CZ: Hluchoslepí lidé

en: Deafblind
cs_CZ: Hluchoslepí

en: Define the ID(s) of the main content area(s) to be targeted by skip links. Enter multiple IDs separated by commas; the system will cascade through the list to find the appropriate one for each page.
cs_CZ: Definujte ID hlavní oblasti obsahu, na kterou budou odkazy pro přeskočení směřovat. Zadejte více ID oddělených čárkami; systém bude procházet seznam, aby našel vhodné ID pro každou stránku.

en: Delete Data
cs_CZ: Smazat data

en: Delete all Accessibility Checker data when the plugin is uninstalled.
cs_CZ: Smazat všechna data Accessibility Checker při odinstalaci pluginu.

en: Delete all currently found issues
cs_CZ: Smazat všechny aktuálně nalezené problémy

en: Detailed reporting
cs_CZ: Detailní přehledy

en: Disable Email Reports
cs_CZ: Zakázat e-mailové zprávy

en: Disable Page Styles
cs_CZ: Vypnout styly stránky

en: Disable Styles
cs_CZ: Zakázat styly

en: Disabled
cs_CZ: Zakázáno

en: Disconnect Site
cs_CZ: Odpojit web

en: Dismiss
cs_CZ: Zamítnout

en: Dismiss & Close Modal
cs_CZ: Zamítnout a zavřít modální okno

en: Dismiss Globally
cs_CZ: Zamítnout globálně

en: Dismiss Issue
cs_CZ: Zamítnout problém

en: Dismiss Permissions
cs_CZ: Oprávnění k zamítnutí

en: Dismiss and reopen accessibility issues on any post, even if the user cannot otherwise edit it.
cs_CZ: Ignorovat a znovu otevírat problémy s přístupností u jakéhokoli příspěvku, i když jej uživatel jinak nemůže upravovat.

en: Dismiss and reopen accessibility issues on posts the user can edit (their own posts; editors can edit any).
cs_CZ: Ignorovat a znovu otevírat problémy s přístupností u příspěvků, které může uživatel upravovat (vlastní příspěvky; redaktoři mohou upravovat jakékoli).

en: Dismiss issue
cs_CZ: Zamítnout problém

en: Dismiss issue as:
cs_CZ: Zamítnout problém jako:

en: Dismiss issues (any post)
cs_CZ: Ignorovat problémy (jakýkoli příspěvek)

en: Dismiss own issues
cs_CZ: Ignorovat vlastní problémy

en: Dismissals DB Table Count
cs_CZ: Počet záznamů v tabulce Dismissals DB

en: Dismissed
cs_CZ: Zamítnuto

en: Dismissed Issue | Dismissed Issues
cs_CZ[0]: Zamítnutý problém
cs_CZ[1]: Zamítnuté problémy
cs_CZ[2]: Zamítnuté problémy

en: Dismissed Issues
cs_CZ: Zamítnuté problémy

en: Dismissing globally...
cs_CZ: Globálně se zamítá...

en: Dismissing...
cs_CZ: Zamítání...

en: Dock Panel
cs_CZ: Připnout panel

en: Documentation
cs_CZ: Dokumentace

en: Documentation (opens in a new window)
cs_CZ: Dokumentace (otevře se v novém okně)

en: Documentation and FAQs
cs_CZ: Dokumentace a často kladené otázky

en: Documents in Word, Excel, or PowerPoint format may not be accessible to all users, especially if they are not tagged correctly or do not follow accessibility best practices. Accessibility laws require that documents posted on web pages also conform to WCAG. Additionally, users should be warned when a link opens a downloadable file instead of a webpage.
cs_CZ: Dokumenty ve formátu Word, Excel nebo PowerPoint nemusí být přístupné všem uživatelům, zejména pokud nejsou správně označeny nebo nedodržují osvědčené postupy pro přístupnost. Zákony o přístupnosti vyžadují, aby dokumenty zveřejněné na webových stránkách také odpovídaly WCAG. Kromě toho by uživatelé měli být upozorněni, když odkaz otevírá stažitelný soubor místo webové stránky.

en: Dragging Movements
cs_CZ: Pohyby tažení

en: Duplicate Alternative Text
cs_CZ: Duplicitní alternativní text

en: Duplicate Form Label
cs_CZ: Duplicitní popisek formuláře

en: Dyslexia
cs_CZ: Dyslexie

en: EDAC: Did not find a matching target ID on the page for the skip link.
cs_CZ: EDAC: Na stránce nebyl nalezen odpovídající cílový ID pro odkaz přeskočení.

en: EDAC: Error updating history for skip link.
cs_CZ: EDAC: Chyba při aktualizaci historie pro odkaz přeskočení.

en: Edit the viewport meta tag in your theme's %3$s section and remove %1$s and any %2$s value less than 2. To fix this site-wide, enable the 'Make Viewport Scalable' fix in Accessibility Checker Settings.
cs_CZ: Uprav meta tag viewport v sekci %3$s tvého motivu a odstraň %1$s a jakoukoli hodnotu %2$s menší než 2. Pro opravu na celém webu povol opravu „Umožnit škálování viewportu“ v nastavení Accessibility Checker.

en: Edit your theme's header file to ensure the <html> tag includes a valid lang attribute (e.g., %s). If your theme receives updates, make this change in a child theme to prevent it from being overwritten. To fix this automatically site-wide, enable the 'Add "lang" & "dir" Attributes' fix in Accessibility Checker settings.
cs_CZ: Uprav soubor záhlaví tvého motivu, aby tag <html> obsahoval platný atribut lang (např. %s). Pokud tvůj motiv dostává aktualizace, proveď tuto změnu v dětském motivu, aby nebyla přepsána. Pro automatickou opravu na celém webu povol opravu „Přidat atributy ‚lang‘ a ‚dir‘“ v nastavení Accessibility Checker.

en: Either the post is not yet scanned or all tests passed for post ID %1$d.
cs_CZ: Buď příspěvek ještě nebyl zkontrolován, nebo všechny testy prošly pro ID příspěvku %1$d.

en: Email
cs_CZ: E-mail

en: Email support
cs_CZ: E-mailová podpora

en: Email*
cs_CZ: E-mail*

en: Empty Button
cs_CZ: Prázdné tlačítko

en: Empty Heading Tag
cs_CZ: Prázdná značka nadpisu

en: Empty Link
cs_CZ: Prázdný odkaz

en: Empty Paragraph Tag
cs_CZ: Prázdný tag odstavce

en: Empty Search Handling
cs_CZ: Zpracování prázdného hledání

en: Empty Table Header
cs_CZ: Prázdná hlavička tabulky

en: Empty paragraph tags can be announced by screen readers as blank lines or pauses, which may confuse users or disrupt reading flow. They can also interfere with visual layout or spacing, especially in assistive technology or mobile contexts.
cs_CZ: Prázdné odstavcové tagy mohou být čtečkami obrazovky oznámeny jako prázdné řádky nebo pauzy, což může zmást uživatele nebo narušit plynulost čtení. Mohou také narušit vizuální rozvržení nebo mezery, zejména v kontextu asistenčních technologií nebo mobilních zařízení.

en: Enable Email Reports
cs_CZ: Povolit e-mailové zprávy

en: Enable Page Styles
cs_CZ: Povolit styly stránky

en: Enable Skip Link
cs_CZ: Povolit odkaz pro přeskočení

en: Enable Styles
cs_CZ: Povolit styly

en: Enable scanning of archive pages
cs_CZ: Povolit skenování archivních stránek

en: Enabled
cs_CZ: Povoleno

en: Enhanced authentication methods are provided that do not rely on cognitive function tests, such as remembering passwords, and do not require a test of cognitive function.
cs_CZ: Jsou poskytovány rozšířené metody autentizace, které se nespoléhají na testy kognitivních funkcí, jako je zapamatování si hesel, a nevyžadují test kognitivních funkcí.

en: Enjoying Accessibility Checker? %1$sPlease leave us a ★★★★★ rating.%2$s We really appreciate your support!
cs_CZ: Líbí se vám Accessibility Checker? %1$sProsím, dejte nám hodnocení ★★★★★.%2$s Vaši podporu velmi oceňujeme!

en: Ensure each form field has only one %1$s element associated with it. If multiple labels are present, remove extras or consolidate them into a single %1$s with a clear description. Make sure each %1$s element correctly references its form field using the %2$s attribute and that all elements on the page have unique IDs. This error happens when you have the same form embedded on a page twice and can be resolved by creating unique forms for different parts of a page rather than repeating the same form throughout.
cs_CZ: Ujisti se, že každé pole formuláře má pouze jeden %1$s element s ním spojený. Pokud je přítomno více popisků, odstraň přebytečné nebo je slouč do jednoho %1$s s jasným popisem. Zajisti, aby každý %1$s element správně odkazoval na své pole formuláře pomocí atributu %2$s a aby všechny elementy na stránce měly jedinečná ID. Tato chyba nastává, když máš stejný formulář vložený na stránce dvakrát, a lze ji vyřešit vytvořením jedinečných formulářů pro různé části stránky místo opakování stejného formuláře.

en: Ensure that non-navigation links are underlined.
cs_CZ: Zajistit, aby odkazy mimo navigaci byly podtržené.

en: Ensure that the linked file is tested and remediated for accessibility. When you know it is accessible, dismiss this warning in Accessibility Checker. Include the file extension and size in the link text to inform users (enable the 'Add File Size & Type To Links' fix in Accessibility Checker settings to do this site-wide). If the document is embedded using a plugin, also provide a direct link to download it. If making the document accessible is difficult, consider putting the content on a web page instead.
cs_CZ: Ujistěte se, že propojený soubor je testován a opraven z hlediska přístupnosti. Jakmile víte, že je přístupný, ignorujte toto varování v Accessibility Checker. Do textu odkazu zahrňte příponu a velikost souboru, abyste informovali uživatele (povolte opravu „Přidat velikost a typ souboru k odkazům“ v nastavení Accessibility Checker pro celowebové nastavení). Pokud je dokument vložen pomocí pluginu, poskytněte také přímý odkaz ke stažení. Pokud je zpřístupnění dokumentu obtížné, zvažte místo toho umístění obsahu na webovou stránku.

en: Ensure the linked PDF is tested and remediated for accessibility. When you know it is accessible, dismiss this warning in Accessibility Checker. Include the file extension and size in the link text to inform users (enable the 'Add File Size & Type To Links' fix in Accessibility Checker settings to do this site-wide). If the document is embedded using a plugin, also provide a direct link to download it. If making the PDF accessible is difficult, consider putting the content on a web page instead.
cs_CZ: Ujistěte se, že propojený PDF soubor je testován a opraven z hlediska přístupnosti. Jakmile víte, že je přístupný, ignorujte toto varování v Accessibility Checker. Do textu odkazu zahrňte příponu a velikost souboru, abyste informovali uživatele (povolte opravu „Přidat velikost a typ souboru k odkazům“ v nastavení Accessibility Checker pro celowebové nastavení). Pokud je dokument vložen pomocí pluginu, poskytněte také přímý odkaz ke stažení. Pokud je zpřístupnění PDF obtížné, zvažte místo toho umístění obsahu na webovou stránku.

en: Ensure the linked document is accessible. When you know it is accessible, dismiss this warning in Accessibility Checker. Include the file extension in the visible link text (e.g., “Meeting Notes (ODT)”) so users know what to expect (enable the 'Add File Size & Type To Links' fix in Accessibility Checker settings to do this site-wide). If the document is embedded, provide a direct download link as well. If making the document accessible is difficult, consider putting the content on a web page instead.
cs_CZ: Ujistěte se, že propojený dokument je přístupný. Jakmile víte, že je přístupný, ignorujte toto varování v Accessibility Checker. Do viditelného textu odkazu zahrňte příponu souboru (např. „Zápis z jednání (ODT)“), aby uživatelé věděli, co očekávat (povolte opravu „Přidat velikost a typ souboru k odkazům“ v nastavení Accessibility Checker pro celowebové nastavení). Pokud je dokument vložen, poskytněte také přímý odkaz ke stažení. Pokud je zpřístupnění dokumentu obtížné, zvažte místo toho umístění obsahu na webovou stránku.

en: Ensure the post or page title field is filled in on the backend. If the title field is not empty and the error persists, check your theme's code to make sure it outputs a valid <title> tag and/or og:title meta tag in the document head. To fix this issue site-wide, enable the 'Add Missing Page Title' fix in Accessibility Checker settings.
cs_CZ: Ujisti se, že pole titulku příspěvku nebo stránky je vyplněno v administraci. Pokud pole titulku není prázdné a chyba přetrvává, zkontroluj kód svého motivu, aby se ujistil, že zobrazuje platný tag <title> a/nebo meta tag og:title v hlavičce dokumentu. Pro opravu tohoto problému na celém webu povol opravu „Přidat chybějící titulek stránky“ v nastavení Accessibility Checker.

en: Ensure the viewport tag allows for scaling, enhancing accessibility on mobile devices.
cs_CZ: Zajistit, aby tag viewport umožňoval změnu velikosti, což zlepšuje přístupnost na mobilních zařízeních.

en: Enter simplified summary...
cs_CZ: Zadejte zjednodušený souhrn...

en: Enter your license key
cs_CZ: Zadejte svůj licenční klíč

en: Equalize Digital Logo
cs_CZ: Logo Equalize Digital

en: Error Count
cs_CZ: Počet chyb

en: Error Identification
cs_CZ: Identifikace chyb

en: Error Prevention (All)
cs_CZ: Prevence chyb (všechny)

en: Error Prevention (Legal, Financial, Data)
cs_CZ: Prevence chyb (právní, finanční, data)

en: Error Suggestion
cs_CZ: Návrh opravy chyby

en: Error loading %s fix information.
cs_CZ: Chyba při načítání informací o opravě %s.

en: Error loading accessibility data
cs_CZ: Chyba při načítání dat přístupnosti

en: Error saving scan results.
cs_CZ: Chyba při ukládání výsledků skenování.

en: Error: Missing required parameters.
cs_CZ: Chyba: Chybí povinné parametry.

en: Expand each issue to see the code, or click "view on page" if you need help finding the element that needs fixing.
cs_CZ: Rozbalte každý problém, abyste viděli kód, nebo klikněte na „zobrazit na stránce“, pokud potřebujete pomoc s nalezením prvku, který je třeba opravit.

en: Expand issues for %s
cs_CZ: Rozbalit problémy pro %s

en: Extended Audio Description (Prerecorded)
cs_CZ: Rozšířený zvukový popis (předem nahraný)

en: Failed to clear issues.
cs_CZ: Nepodařilo se vymazat problémy.

en: Failed to load %s fix information.
cs_CZ: Nepodařilo se načíst informace o opravě %s.

en: Failed to load accessibility data
cs_CZ: Nepodařilo se načíst data přístupnosti

en: Failed to load scanner script.
cs_CZ: Nepodařilo se načíst skript skeneru.

en: Failed to register command %1$s because %2$s
cs_CZ: Nepodařilo se zaregistrovat příkaz %1$s, protože %2$s

en: Failed to save fix settings.
cs_CZ: Nepodařilo se uložit nastavení opravy.

en: Failed to save summary. Please try again.
cs_CZ: Nepodařilo se uložit souhrn. Zkuste to prosím znovu.

en: Failed to update the issue.
cs_CZ: Nepodařilo se aktualizovat problém.

en: False positive
cs_CZ: Falešně pozitivní

en: Fast
cs_CZ: Rychlé

en: Faster scans are more resource intensive and may place a high load on your website.
cs_CZ: Rychlejší skenování je náročnější na zdroje a může způsobit vysoké zatížení tvého webu.

en: Find the Accessibility Checker meta box below your content. If using a front-end page builder, you must visit the backend edit screen to view Accessibility Checker results.
cs_CZ: Najděte meta box Accessibility Checker pod vaším obsahem. Pokud používáte front-end editor stránek, musíte navštívit obrazovku úprav na backendu, abyste viděli výsledky Accessibility Checker.

en: First Name
cs_CZ: Jméno

en: Fix
cs_CZ: Opravit

en: Fix Issue
cs_CZ: Opravit problém

en: Fix Settings
cs_CZ: Nastavení oprav

en: Fix issue: %s
cs_CZ: Opravit problém: %s

en: Fix not found
cs_CZ: Oprava nebyla nalezena

en: Fix not found.
cs_CZ: Oprava nenalezena.

en: Fix settings saved.
cs_CZ: Nastavení opravy uloženo.

en: Fix:
cs_CZ: Oprava:

en: Fixes
cs_CZ: Opravy

en: Focus Appearance
cs_CZ: Vzhled zaměření

en: Focus Not Obscured (Enhanced)
cs_CZ: Zaměření není zakryto (vylepšené)

en: Focus Not Obscured (Minimum)
cs_CZ: Zaměření není zakryto (minimum)

en: Focus Order
cs_CZ: Pořadí zaměření

en: Focus Outline
cs_CZ: Zvýraznění při zaměření

en: Focus Visible
cs_CZ: Viditelné zaměření

en: Follow these steps to get started checking your content:
cs_CZ: Postupujte podle těchto kroků, abyste začali kontrolovat svůj obsah:

en: Footer
cs_CZ: Zápatí

en: Footer Accessibility Statement
cs_CZ: Prohlášení o přístupnosti v zápatí

en: Footer Statement
cs_CZ: Prohlášení v patičce

en: For actions that require a pointer gesture, the user can cancel the action by moving the pointer away before the action is completed.
cs_CZ: U akcí, které vyžadují gesto ukazatele, může uživatel akci zrušit přesunutím ukazatele před dokončením akce.

en: For all live video content that includes audio, captions must be provided in real time so that users who are deaf or hard of hearing can access the spoken information as it happens.
cs_CZ: Pro veškerý živý video obsah, který zahrnuje zvuk, musí být poskytnuty titulky v reálném čase, aby uživatelé, kteří jsou neslyšící nebo nedoslýchaví, mohli přistupovat k mluveným informacím v okamžiku, kdy se dějí.

en: For all prerecorded multimedia content, extended audio descriptions must be provided when necessary—meaning the video is paused to insert additional descriptions—so that users who are blind or have low vision can understand important visual details that can't be described during the natural pauses in the audio.
cs_CZ: Pro veškerý předem nahraný multimediální obsah musí být v případě potřeby poskytnuty rozšířené zvukové popisy - což znamená, že video je pozastaveno, aby bylo možné vložit dodatečné popisy - aby uživatelé, kteří jsou nevidomí nebo mají zrakové postižení, mohli porozumět důležitým vizuálním detailům, které nelze popsat během přirozených pauz ve zvuku.

en: For functionality that can be operated by a pointer gesture, at least one of the following is true: the gesture can be performed by a simple tap, the gesture can be performed with a single finger, or the gesture can be performed with a voice command.
cs_CZ: Pro funkce, které lze ovládat gestem ukazatele, platí alespoň jedno z následujících: gesto lze provést jednoduchým klepnutím, gesto lze provést jedním prstem, nebo gesto lze provést hlasovým příkazem.

en: For functionality that requires dragging movements, the action can also be completed by simpler actions, so users with limited dexterity can still use the functionality.
cs_CZ: U funkcí, které vyžadují pohyby tažení, lze akci dokončit také jednodušším způsobem, takže uživatelé s omezenou obratností mohou tuto funkci stále používat.

en: For live audio-only content, a text alternative is provided in real time so people who cannot hear the audio can still access the information.
cs_CZ: Pro živý obsah pouze se zvukem je poskytována textová alternativa v reálném čase, takže lidé, kteří nemohou slyšet zvuk, mají stále přístup k informacím.

en: For prerecorded audio-only and video-only content, a text alternative must be provided that presents equivalent information. This ensures users who cannot hear or see the media can still access its content through text.
cs_CZ: Pro předem nahrané audio a video bez zvuku musí být poskytnuta textová alternativa, která prezentuje ekvivalentní informace. To zajišťuje, že uživatelé, kteří nemohou slyšet nebo vidět média, mohou stále přistupovat k jejich obsahu prostřednictvím textu.

en: For prerecorded audio-only content, background sounds are either low, can be turned off, or are not present, so speech is easier to understand.
cs_CZ: U předem nahraného čistě zvukového obsahu jsou zvuky na pozadí buď nízké, lze je vypnout, nebo nejsou přítomny, aby byla řeč snadněji srozumitelná.

en: For prerecorded synchronized media, a full text alternative (such as a transcript) is provided that gives all the information in both the video and audio tracks, so users who cannot see or hear the content can still access it.
cs_CZ: Pro předem nahraná synchronizovaná média je poskytována plná textová alternativa (například přepis), která obsahuje všechny informace z video i audio stopy, takže uživatelé, kteří nemohou obsah vidět nebo slyšet, k němu stále mají přístup.

en: For prerecorded video content with audio (synchronized media), an audio description—or a written transcript that includes visual details—must be provided to ensure users who are blind or have low vision can understand important visual information that isn't spoken.
cs_CZ: Pro předem nahraný video obsah se zvukem (synchronizovaná média) musí být poskytnut zvukový popis - nebo písemný přepis, který zahrnuje vizuální detaily - aby bylo zajištěno, že uživatelé, kteří jsou nevidomí nebo mají zrakové postižení, mohou porozumět důležitým vizuálním informacím, které nejsou vysloveny.

en: For prerecorded video with audio, an audio description of important visual content must be provided, allowing users who are blind or have low vision to understand visual information that is not described in the main audio.
cs_CZ: Pro předem nahraná videa se zvukem musí být poskytnut zvukový popis důležitého vizuálního obsahu, což umožňuje uživatelům, kteří jsou nevidomí nebo mají zrakové postižení, porozumět vizuálním informacím, které nejsou popsány v hlavním zvuku.

en: For web pages that require user input, users are warned of errors and can correct them before finalizing the submission.
cs_CZ: U webových stránek, které vyžadují uživatelský vstup, jsou uživatelé upozorněni na chyby a mohou je opravit před finalizací odeslání.

en: Force Error on Empty Search
cs_CZ: Vynutit chybu při prázdném hledání

en: Force Link Underline
cs_CZ: Vynutit podtržení odkazů

en: Force WordPress to show a search results page when a search is submitted with an empty query.
cs_CZ: Vynutit WordPress, aby zobrazil stránku s výsledky hledání, když je hledání odesláno s prázdným dotazem.

en: Form
cs_CZ: Formulář

en: Form fields must be clearly labeled so that users of screen readers and voice input technologies can understand their purpose. Without labels, users may not know what information to enter or how the form will behave.
cs_CZ: Formulářová pole musí být jasně označena, aby uživatelé čteček obrazovky a technologií hlasového vstupu mohli pochopit jejich účel. Bez popisků uživatelé nemusí vědět, jaké informace mají zadat nebo jak se formulář bude chovat.

en: Free License Key
cs_CZ: Klíč bezplatné licence

en: Free Plugin Support
cs_CZ: Bezplatná podpora pluginu

en: Free plugin support is available via the WordPress.org forums. You'll need to create an account then you can open a new support thread.
cs_CZ: Bezplatná podpora pluginu je k dispozici prostřednictvím fór WordPress.org. Budete si muset vytvořit účet a poté můžete otevřít nové vlákno podpory.

en: Front-end highlighter
cs_CZ: Zvýrazňovač na front-endu

en: Frontend Accessibility Checker Position
cs_CZ: Pozice Frontend Accessibility Checker

en: Full Coverage
cs_CZ: Plné pokrytí

en: Full Site Accessibility Status
cs_CZ: Stav přístupnosti celého webu

en: Full-site scanning enabled
cs_CZ: Skenování celého webu povoleno

en: Functionality that can be operated by a motion gesture can also be operated by a simple touch or click, so users who cannot perform motion gestures can still use the functionality.
cs_CZ: Funkce, které lze ovládat pohybovým gestem, lze také ovládat jednoduchým dotykem nebo kliknutím, takže uživatelé, kteří nemohou provádět pohybová gesta, mohou stále používat tuto funkci.

en: General
cs_CZ: Obecné

en: General Fixes
cs_CZ: Obecné opravy

en: Get Accessibility Checker Pro
cs_CZ: Získat Accessibility Checker Pro

en: Get Accessibility Checker Pro (opens in new window)
cs_CZ: Získejte Accessibility Checker Pro (otevře se v novém okně)

en: Get Accessibility Checker Pro, opens in new window
cs_CZ: Získejte Accessibility Checker Pro, otevře se v novém okně

en: Get Detailed Accessibility Reports
cs_CZ: Získejte detailní reporty přístupnosti

en: Get Pro
cs_CZ: Získat Pro verzi

en: Get Pro to unlock this feature, opens in a new window.
cs_CZ: Získejte Pro verzi pro odemknutí této funkce, otevře se v novém okně.

en: Get Remediation Help
cs_CZ: Získat pomoc s nápravou

en: Get a Free License Key
cs_CZ: Získejte klíč bezplatné licence

en: Get full issue breakdowns
cs_CZ: Získejte kompletní rozdělení problémů

en: Get help making your website accessible. Expert auditing, user testing, and dev support. Conformance letters available.
cs_CZ: Získejte pomoc s přístupností vašeho webu. Odborný audit, uživatelské testování a vývojářská podpora. K dispozici jsou potvrzení o shodě.

en: Get recurring email reports with a snapshot of your site’s accessibility, including total issues, trends over time, most problematic pages, and the most severe issues to fix first.
cs_CZ: Získejte pravidelné e-mailové zprávy s přehledem přístupnosti vašeho webu, včetně celkového počtu problémů, vývoje v čase, nejproblémovějších stránek a nejzávažnějších problémů k opravě nejdříve.

en: Get recurring email reports with a snapshot of your site’s accessibility, including total issues, trends over time, most problematic pages, and the most severe issues to fix first. Some details, like full-site coverage and issue breakdowns, are available in Pro.
cs_CZ: Získejte pravidelné e-mailové zprávy s přehledem přístupnosti vašeho webu, včetně celkového počtu problémů, vývoje v čase, nejproblémovějších stránek a nejzávažnějších problémů k opravě nejdříve. Některé detaily, jako je pokrytí celého webu a podrobné rozdělení problémů, jsou dostupné ve verzi Pro.

en: Get support for Accessibility Checker (opens in new window)
cs_CZ: Získat podporu pro Accessibility Checker (otevře se v novém okně)

en: Go to Support Forum
cs_CZ: Přejít na fórum podpory

en: Go to the edit screen for the post you want to check.
cs_CZ: Přejděte na obrazovku úprav příspěvku, který chcete zkontrolovat.

en: Google: Make your document, presentation, sheets & videos more accessible
cs_CZ: Google: Vytvořte přístupnější dokumenty, prezentace, tabulky a videa

en: Got the plugin from Equalize Digital? Your key is in your <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">dashboard</a>.
cs_CZ: Stáhli jste si plugin od Equalize Digital? Váš klíč najdete ve svém <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">panelu</a>.

en: HTML Standard: The img element
cs_CZ: HTML Standard: Element img

en: Hard of hearing
cs_CZ: Nedoslýchaví

en: Header
cs_CZ: Záhlaví

en: Headings and Labels
cs_CZ: Nadpisy a popisky

en: Headings and labels describe the topic or purpose of content, and are not ambiguous or misleading.
cs_CZ: Nadpisy a popisky popisují téma nebo účel obsahu a nejsou nejednoznačné nebo zavádějící.

en: Headings help all users—especially those using screen readers or keyboard navigation—understand the structure of the page. Skipping heading levels can create confusion and make it harder to follow the content hierarchy or navigate efficiently.
cs_CZ: Nadpisy pomáhají všem uživatelům – zejména těm, kteří používají čtečky obrazovky nebo klávesnicovou navigaci – pochopit strukturu stránky. Přeskakování úrovní nadpisů může způsobit zmatek a ztížit sledování hierarchie obsahu nebo efektivní navigaci.

en: Headings help structure content and provide important navigation points for screen reader users. An empty heading communicates no useful information and may cause confusion or disorientation when navigating by headings.
cs_CZ: Nadpisy pomáhají strukturovat obsah a poskytují důležité navigační body pro uživatele čteček obrazovky. Prázdný nadpis nepředává žádné užitečné informace a může způsobit zmatek nebo dezorientaci při navigaci podle nadpisů.

en: Headings provide structure and make content easier for users of all abilities to scan. They also help screen reader users and keyboard-only users navigate the page. Without headings, users must read through content linearly without an easy way to jump between sections.
cs_CZ: Nadpisy poskytují strukturu a usnadňují uživatelům všech schopností procházení obsahu. Také pomáhají uživatelům čteček obrazovky a uživatelům ovládajícím stránku pouze klávesnicí v navigaci. Bez nadpisů musí uživatelé číst obsah lineárně bez snadného způsobu, jak přeskakovat mezi sekcemi.

en: Hello! Thank you for using Accessibility Checker as part of your accessibility toolkit. Since you've been using it for a while, would you please write a 5-star review of Accessibility Checker in the WordPress plugin directory? This will help increase our visibility so more people can learn about the importance of web accessibility. Thanks so much!
cs_CZ: Dobrý den! Děkujeme, že používáte Accessibility Checker jako součást vašeho sady nástrojů pro přístupnost. Vzhledem k tomu, že jej již nějakou dobu používáte, mohli byste prosím napsat 5hvězdičkovou recenzi Accessibility Checker v adresáři pluginů WordPress? Pomůže to zvýšit naši viditelnost, aby se více lidí mohlo dozvědět o důležitosti webové přístupnosti. Moc děkujeme!

en: Help
cs_CZ: Nápověda

en: Help and documentation are available and are easy to find, so users can get assistance when needed.
cs_CZ: Nápověda a dokumentace jsou k dispozici a jsou snadno k nalezení, takže uživatelé mohou v případě potřeby získat pomoc.

en: Hide banner
cs_CZ: Skrýt banner

en: High
cs_CZ: Vysoká

en: How to Add Custom CSS in WordPress
cs_CZ: Jak přidat vlastní CSS ve WordPressu

en: How to Fix
cs_CZ: Jak opravit

en: How to Fix Broken Skip Links in Elementor
cs_CZ: Jak opravit nefunkční odkazy pro přeskočení v Elementoru

en: How to Make Your WordPress Site More Accessible With Skip Links
cs_CZ: Jak udělat tvůj WordPress web přístupnější pomocí odkazů pro přeskočení

en: How to Manually Check Your Website for Accessibility
cs_CZ: Jak manuálně zkontrolovat přístupnost vašeho webu

en: Identify Input Purpose
cs_CZ: Identifikace účelu vstupu

en: Identify Purpose
cs_CZ: Identifikace účelu

en: If a keyboard shortcut uses only letters, numbers, or punctuation, users can turn it off, change it, or it only works when the element has focus.
cs_CZ: Pokud klávesová zkratka používá pouze písmena, čísla nebo interpunkci, uživatelé ji mohou vypnout, změnit, nebo funguje pouze tehdy, když má prvek zaměření.

en: If a time limit is set, users can turn it off, adjust it, or extend it unless the time limit is essential.
cs_CZ: Pokud je nastaven časový limit, uživatelé jej mohou vypnout, upravit nebo prodloužit, pokud časový limit není nezbytný.

en: If an element requires a response in a specific time, users can turn off the timer, adjust the time limit, or the timing is not essential.
cs_CZ: Pokud prvek vyžaduje odpověď v konkrétním čase, uživatelé mohou vypnout časovač, upravit časový limit, nebo časování není nezbytné.

en: If an input error is detected and suggestions for correction are known, then the suggestions are provided to the user.
cs_CZ: Pokud je detekována chyba vstupu a jsou známy návrhy na opravu, pak jsou tyto návrhy poskytnuty uživateli.

en: If an input mechanism requires a specific posture or movement, an alternative input mechanism is available that does not have the same requirement.
cs_CZ: Pokud vstupní mechanismus vyžaduje specifickou polohu nebo pohyb, je k dispozici alternativní vstupní mechanismus, který nemá stejný požadavek.

en: If an issue is a false positive and the element is accessible, you can remove issues from reports with the "Ignore" feature.
cs_CZ: Pokud je problém falešně pozitivní a prvek je přístupný, můžete odstranit problémy z reportů pomocí funkce „Ignorovat“.

en: If audio plays automatically for more than 3 seconds, users must be able to pause, stop, or control the volume independently from the system volume.
cs_CZ: Pokud se zvuk přehrává automaticky déle než 3 sekundy, uživatelé musí mít možnost jej pozastavit, zastavit nebo ovládat hlasitost nezávisle na systémové hlasitosti.

en: If errors or warnings are present on your post, open the details tab in Accessibility Checker for more information.
cs_CZ: Pokud jsou na vašem příspěvku přítomny chyby nebo varování, otevřete kartu podrobností v Accessibility Checker pro více informací.

en: If extra content appears on hover or focus, users can dismiss it, move their pointer over it, and it remains visible until dismissed or focus is moved.
cs_CZ: Pokud se při najetí myší nebo zaměření objeví další obsah, uživatelé ho mohou odmítnout, přesunout nad něj ukazatel a zůstane viditelný, dokud není odmítnut nebo přesunuto zaměření.

en: If not, %s to generate a license key and connect this site.
cs_CZ: Pokud ne, %s pro vygenerování licenčního klíče a připojení tohoto webu.

en: If the alt text duplicates a nearby caption, heading, or visible text, remove the redundancy by shortening or omitting the alt text—especially if the surrounding text already provides the same information. If multiple images have the same alt text, revise each one to be unique and describe the purpose of that specific image in its context.
cs_CZ: Pokud alt text duplikuje blízký popisek, nadpis nebo viditelný text, odstraň redundanci zkrácením nebo vynecháním alt textu - zejména pokud okolní text již poskytuje stejné informace. Pokud má více obrázků stejný alt text, uprav každý z nich tak, aby byl jedinečný a popisoval účel konkrétního obrázku v jeho kontextu.

en: If the element is used to trigger an action, replace the anchor tag with a %1$s. If you cannot replace it, ensure that %2$s is added to the link, along with JavaScript that adds support for triggering it with the space bar key, and that appropriate ARIA attributes are used for toggle states or other functionality.
cs_CZ: Pokud je prvek používán ke spuštění akce, nahraď kotevní značku %1$s. Pokud ji nemůžeš nahradit, zajisti, aby byl k odkazu přidán %2$s, spolu s JavaScriptem, který přidá podporu pro spouštění mezerníkem, a že jsou použity vhodné ARIA atributy pro stavy přepínání nebo jinou funkcionalitu.

en: If the same visual presentation can be made using text alone, do not use images of text except for decorative or essential purposes.
cs_CZ: Pokud lze stejnou vizuální prezentaci provést pouze pomocí textu, nepoužívejte obrázky textu, kromě dekorativních nebo nezbytných účelů.

en: If users are logged out due to inactivity, they are notified before the session expires and can continue the session without losing data.
cs_CZ: Pokud jsou uživatelé odhlášeni z důvodu nečinnosti, jsou upozorněni před vypršením relace a mohou v relaci pokračovat bez ztráty dat.

en: If you don't know what an error or warning means, click the "i" icon to read the documentation and how to fix it.
cs_CZ: Pokud nevíte, co chyba nebo varování znamená, klikněte na ikonu „i“ pro přečtení dokumentace a informací o tom, jak to opravit.

en: If you downloaded the free plugin from Equalize Digital, you already have a free license key in your %s dashboard.
cs_CZ: Pokud jste si stáhli bezplatný plugin od Equalize Digital, máte již bezplatný licenční klíč ve svém panelu %s.

en: If your theme is not already adding a skip link that allows keyboard users to bypass the navigation and quickly jump to the main content, enable skip links here. %1$sLearn more about skip links.%2$s
cs_CZ: Pokud vaše téma již nepřidává odkaz pro přeskočení, který umožňuje uživatelům klávesnice obejít navigaci a rychle přejít k hlavnímu obsahu, povolte zde odkazy pro přeskočení. %1$sZjistěte více o odkazech pro přeskočení.%2$s

en: Ignore log
cs_CZ: Protokol ignorovaných

en: Image
cs_CZ: Obrázek

en: Image Animated GIF
cs_CZ: Obrázek animovaného GIFu

en: Image Empty Alternative Text
cs_CZ: Obrázek má prázdný alternativní text

en: Image Long Alternative Text
cs_CZ: Dlouhý alternativní text obrázku

en: Image Map Missing Alternative Text
cs_CZ: Chybějící alternativní text obrázkové mapy

en: Image Missing Alternative Text
cs_CZ: Obrázku chybí alternativní text

en: Image maps use area elements to define interactive regions. Without alternative text, screen reader users won't know what each clickable area does, making it impossible to understand or interact with the map.
cs_CZ: Obrázkové mapy používají prvky area k definování interaktivních oblastí. Bez alternativního textu uživatelé čteček obrazovky nebudou vědět, k čemu každá klikatelná oblast slouží, což znemožňuje porozumění nebo interakci s mapou.

en: Images of Text
cs_CZ: Obrázky textu

en: Images of Text (No Exception)
cs_CZ: Obrázky textu (bez výjimky)

en: Images of text are only used for pure decoration or where a particular presentation of text is essential, with no exceptions.
cs_CZ: Obrázky textu se používají pouze pro čistou dekoraci nebo tam, kde je konkrétní prezentace textu nezbytná, bez výjimek.

en: Improper Use of Link
cs_CZ: Nesprávné použití odkazu

en: In our efforts to bring our website up to standard, we are targeting the following areas:
cs_CZ: V našem úsilí o zlepšení našeho webu se zaměřujeme na následující oblasti:

en: InDesign & PDF Accessibility Mistakes and How to Fix Them (Webinar)
cs_CZ: Chyby v přístupnosti InDesign & PDF a jak je opravit (Webinář)

en: Include Link to Accessibility Policy
cs_CZ: Zahrnout odkaz na zásady přístupnosti

en: Include Statement Link
cs_CZ: Zahrnout odkaz na prohlášení

en: Included in Small Business and Agency plans
cs_CZ: Zahrnuto v plánech Small Business a Agency

en: Incorrect Heading Order
cs_CZ: Nesprávné pořadí nadpisů

en: Info and Relationships
cs_CZ: Informace a vztahy

en: Information, structure, and relationships in content are programmatically determined or available in text, so assistive technologies can present them to users.
cs_CZ: Informace, struktura a vztahy v obsahu jsou programově určeny nebo dostupné v textu, takže je asistenční technologie mohou prezentovat uživatelům.

en: Insert manually
cs_CZ: Vložit ručně

en: Inspect the ARIA attributes (such as aria-labelledby or aria-describedby) on the flagged elements and ensure that each one points to a valid, correctly labeled ID that exists in the document.
cs_CZ: Zkontroluj ARIA atributy (jako aria-labelledby nebo aria-describedby) na označených prvcích a ujisti se, že každý z nich odkazuje na platné, správně označené ID, které v dokumentu existuje.

en: Installed from WordPress.org? <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Create a free account</a> to get one.
cs_CZ: Nainstalovali jste z WordPress.org? <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Vytvořte si bezplatný účet</a> a získejte ho.

en: Instructions do not rely only on sensory characteristics such as shape, color, size, or sound, so everyone can understand them.
cs_CZ: Pokyny se nespoléhají pouze na smyslové charakteristiky, jako je tvar, barva, velikost nebo zvuk, takže jim může porozumět každý.

en: Insufficient Color Contrast
cs_CZ: Nedostatečný barevný kontrast

en: Insufficient color contrast makes text and interactive elements difficult or impossible to read for users with low vision or color blindness. Ensuring adequate contrast helps all users access your content clearly.
cs_CZ: Nedostatečný barevný kontrast činí text a interaktivní prvky obtížně nebo nemožně čitelné pro uživatele se slabým zrakem nebo barvoslepostí. Zajištění dostatečného kontrastu pomáhá všem uživatelům jasně přistupovat k tvému obsahu.

en: Interruptions
cs_CZ: Přerušení

en: Invalid table name
cs_CZ: Neplatný název tabulky

en: Issue
cs_CZ: Problém

en: Issue #%s
cs_CZ: Problém #%s

en: Issue %1$d of %2$d: %3$s
cs_CZ: Problém %1$d z %2$d: %3$s

en: Issue Details
cs_CZ: Podrobnosti problému

en: Issue Dismissed
cs_CZ: Problém zamítnut

en: Issue Dismissed — %s
cs_CZ: Problém zamítnut — %s

en: Issue ID %d
cs_CZ: ID problému %d

en: Issue actions
cs_CZ: Akce k problému

en: Issue actions for %s
cs_CZ: Akce k problému %s

en: Issue dismissed successfully.
cs_CZ: Problém úspěšně zamítnut.

en: Issue not found.
cs_CZ: Problém nenalezen.

en: Issue query returned no results
cs_CZ: Dotaz na problém nevrátil žádné výsledky

en: Issue related image
cs_CZ: Obrázek související s problémem

en: Issue reopened successfully.
cs_CZ: Problém úspěšně znovu otevřen.

en: Issues By Post Type
cs_CZ: Problémy podle typu příspěvku

en: Issues cleared successfully.
cs_CZ: Problémy úspěšně vymazány.

en: It is visible when an element has keyboard focus, so users navigating with a keyboard can see which element is active.
cs_CZ: Je viditelné, když má prvek zaměření klávesnice, takže uživatelé navigující pomocí klávesnice vidí, který prvek je aktivní.

en: Justified text can create uneven spacing between words, forming distracting "rivers" of white space that make reading difficult—especially for people with dyslexia, low vision, or cognitive disabilities. Left-aligned text is more predictable and easier to read.
cs_CZ: Zarovnaný text může vytvářet nerovnoměrné mezery mezi slovy, tvořící rušivé „řeky“ bílého prostoru, které ztěžují čtení - zejména pro lidi s dyslexií, slabým zrakem nebo kognitivním postižením. Text zarovnaný vlevo je předvídatelnější a snadněji čitelný.

en: Keyboard
cs_CZ: Klávesnice

en: Keyboard (No Exception)
cs_CZ: Klávesnice (bez výjimky)

en: Keyboard users can move to and away from all parts of the content without getting stuck.
cs_CZ: Uživatelé klávesnice se mohou pohybovat ke všem částem obsahu a od nich, aniž by uvízli.

en: Keys to show in the results. Defaults to all keys.
cs_CZ: Klíče, které se mají zobrazit ve výsledcích. Výchozí jsou všechny klíče.

en: Label Comment Form
cs_CZ: Označit formulář pro komentáře

en: Label Comment/Search Fields
cs_CZ: Označit pole pro komentáře/vyhledávání

en: Label Form Fields
cs_CZ: Označit formulářová pole

en: Label Search Form
cs_CZ: Označit formulář pro vyhledávání

en: Label in Name
cs_CZ: Popisek v názvu

en: Labels or Instructions
cs_CZ: Popisky nebo instrukce

en: Labels or instructions are provided when an input field requires user input, so users know what information is needed.
cs_CZ: Popisky nebo instrukce jsou poskytnuty, když vstupní pole vyžaduje uživatelský vstup, takže uživatelé vědí, jaké informace jsou potřeba.

en: Landmark
cs_CZ: Orientace

en: Landmark: %s
cs_CZ: Orientace: %s

en: Language learners
cs_CZ: Studenti jazyků

en: Language of Page
cs_CZ: Jazyk stránky

en: Language of Parts
cs_CZ: Jazyk částí

en: Learn Accessibility
cs_CZ: Učit se o přístupnosti

en: Learn more about improving readability and simplified summary requirements
cs_CZ: Zjistěte více o zlepšení čitelnosti a požadavcích na zjednodušené shrnutí

en: Learn more about readability requirements.
cs_CZ: Zjistěte více o požadavcích na čitelnost.

en: Learn more about simplified summaries and readability requirements (opens in a new window)
cs_CZ: Další informace o zjednodušených shrnutích a požadavcích na čitelnost (otevře se v novém okně)

en: Learn more about simplified summaries and readability requirements.
cs_CZ: Další informace o zjednodušených shrnutích a požadavcích na čitelnost.

en: License Expired
cs_CZ: Licence vypršela

en: License Status
cs_CZ: Stav licence

en: Limited Coverage
cs_CZ: Omezené pokrytí

en: Limited-time offer • Ends May 22nd
cs_CZ: Časově omezená nabídka • Končí 22. května

en: Link Opens New Window or Tab
cs_CZ: Odkaz otevírá nové okno nebo záložku

en: Link Purpose (In Context)
cs_CZ: Účel odkazu (v kontextu)

en: Link Purpose (Link Only)
cs_CZ: Účel odkazu (pouze odkaz)

en: Link Text is URL
cs_CZ: Text odkazu je URL

en: Link text should be descriptive and not simply the URL.
cs_CZ: Text odkazu by měl být popisný a neměl by být pouze URL adresou.

en: Link text that is just a URL may not provide meaningful context about the link destination. Additionally, long URLs can be difficult to understand when read by a screen reader which may announce every letter, number, and character individually. Users rely on descriptive link text to understand where a link will take them; using URLs for your link text reduces usability, increases cognitive load, and can be confusing or misleading.
cs_CZ: Text odkazu, který je pouze URL adresou, nemusí poskytovat smysluplný kontext o cíli odkazu. Dlouhé URL adresy mohou být navíc obtížně srozumitelné, pokud je čtečka obrazovky čte, protože může oznamovat každé písmeno, číslo a znak jednotlivě. Uživatelé se spoléhají na popisný text odkazu, aby pochopili, kam je odkaz zavede; používání URL adres pro text odkazu snižuje použitelnost, zvyšuje kognitivní zátěž a může být matoucí nebo zavádějící.

en: Link to Equalize Digital Website
cs_CZ: Odkaz na webové stránky Equalize Digital

en: Link to MS Office File
cs_CZ: Odkaz na soubor MS Office

en: Link to Non-HTML File
cs_CZ: Odkaz na soubor jiný než HTML

en: Link to PDF
cs_CZ: Odkaz na PDF

en: Linked Image Empty Alternative Text
cs_CZ: Prázdný alternativní text u odkazovaného obrázku

en: Linked Image Missing Alternative Text
cs_CZ: Chybějící alternativní text u odkazovaného obrázku

en: Loading accessibility data...
cs_CZ: Načítání dat přístupnosti...

en: Loading accessibility results...
cs_CZ: Načítání výsledků přístupnosti...

en: Loading fix information...
cs_CZ: Načítání informací o opravě...

en: Loading preference...
cs_CZ: Načítám předvolbu...

en: Loading...
cs_CZ: Načítání...

en: Location
cs_CZ: Umístění

en: Long Description Invalid
cs_CZ: Neplatný dlouhý popis

en: Low
cs_CZ: Nízká

en: Low or No Background Audio
cs_CZ: Nízké nebo žádné zvuky na pozadí

en: Low-quality Alternative Text
cs_CZ: Alternativní text nízké kvality

en: Low-vision
cs_CZ: Slabozrací

en: MDN Web Docs: <iframe>
cs_CZ: Webové dokumenty MDN: <iframe>

en: MDN Web Docs: <table> - Headers and accessibility
cs_CZ: MDN Web Docs: <table> - Záhlaví a přístupnost

en: MDN Web Docs: <th>
cs_CZ: Webové dokumenty MDN: <th>

en: MDN Web Docs: ARIA button role
cs_CZ: MDN Web Docs: ARIA role tlačítka

en: MDN Web Docs: ARIA: aria-describedby attribute
cs_CZ: MDN Web Docs: ARIA: atribut aria-describedby

en: MDN Web Docs: ARIA: aria-label attribute
cs_CZ: MDN Web Docs: ARIA: atribut aria-label

en: MDN Web Docs: ARIA: aria-labelledby attribute
cs_CZ: MDN Web Docs: ARIA: atribut aria-labelledby

en: MDN Web Docs: The Paragraph Element - Accessibility
cs_CZ: MDN Web Docs: Element odstavce - Přístupnost

en: MDN Web Docs: a element – Accessible names
cs_CZ: MDN Web Docs: element a – Přístupné názvy

en: MDN Web Docs: aria-hidden - Accessibility Attribute
cs_CZ: MDN Web Docs: aria-hidden - Atribut přístupnosti

en: MDN Web Docs: longdesc – HTML attribute
cs_CZ: MDN Web Docs: longdesc – HTML atribut

en: MDN: <label> – The HTML Label element
cs_CZ: MDN: <label> – HTML element Label

en: MDN: <marquee> element (obsolete)
cs_CZ: MDN: Element <marquee> (zastaralý)

en: MDN: <title> element
cs_CZ: MDN: Prvek <title>

en: MDN: HTML heading elements
cs_CZ: MDN: HTML elementy nadpisů

en: MDN: The HTML lang attribute
cs_CZ: MDN: HTML atribut lang

en: MDN: font-size CSS property
cs_CZ: MDN: CSS vlastnost font-size

en: MDN: label element
cs_CZ: MDN: prvek label

en: Main
cs_CZ: Hlavní

en: Main Content Target (required)
cs_CZ: Cíl hlavního obsahu (povinné)

en: Make Meta Viewport Tag Scalable
cs_CZ: Upravit meta tag viewport pro možnost změny velikosti

en: Make Viewport Scalable
cs_CZ: Umožnit změnu velikosti viewportu

en: Manage Globally Dismissed
cs_CZ: Spravovat globálně zamítnuté

en: Manual Testing Needed (Multiple Success Criteria)
cs_CZ: Potřeba manuálního testování (více kritérií úspěšnosti)

en: Meaningful Sequence
cs_CZ: Smysluplné pořadí

en: Media Alternative (Prerecorded)
cs_CZ: Alternativa médií (předem nahraná)

en: Medium
cs_CZ: Střední

en: Microsoft: Accessibility best practices with Excel spreadsheets
cs_CZ: Microsoft: Osvědčené postupy pro přístupnost s tabulkami Excel

en: Microsoft: Make your PowerPoint presentations accessible to people with disabilities
cs_CZ: Microsoft: Zpřístupněte své prezentace PowerPoint lidem s postižením

en: Microsoft: Make your Word documents accessible to people with disabilities
cs_CZ: Microsoft: Zpřístupněte své dokumenty Word lidem s postižením

en: Missing Form Label
cs_CZ: Chybějící popisek formuláře

en: Missing Language Declaration
cs_CZ: Chybějící deklarace jazyka

en: Missing Subheadings
cs_CZ: Chybějící podnadpisy

en: Missing Table Header
cs_CZ: Chybějící záhlaví tabulky

en: Missing Title
cs_CZ: Chybějící název

en: Missing Transcript
cs_CZ: Chybějící přepis

en: Missing postId or nonce.
cs_CZ: Chybí postId nebo nonce.

en: Missing required parameters for unregistration.
cs_CZ: Chybí požadované parametry pro odregistraci.

en: Mobility
cs_CZ: Mobilita

en: More Detailed Documentation
cs_CZ: Podrobnější dokumentace

en: More dismiss options
cs_CZ: Další možnosti zamítnutí

en: More features and email support is available with %1$s.
cs_CZ: Další funkce a e-mailová podpora jsou k dispozici s %1$s.

en: More options
cs_CZ: Další možnosti

en: More than one way is available to locate a web page within a set of web pages, except where the web page is the result of a query.
cs_CZ: K nalezení webové stránky v rámci sady webových stránek je k dispozici více než jeden způsob, s výjimkou případů, kdy je webová stránka výsledkem dotazu.

en: Most Recent Test Summary
cs_CZ: Shrnutí nejnovějšího testu

en: Motion Actuation
cs_CZ: Aktivace pohybem

en: Move to Left
cs_CZ: Přesunout doleva

en: Move to Right
cs_CZ: Přesunout doprava

en: Multiple Ways
cs_CZ: Více způsobů

en: Name
cs_CZ: Jméno

en: Name, Role, Value
cs_CZ: Název, role, hodnota

en: Nav
cs_CZ: Navigace

en: Navigation
cs_CZ: Navigace

en: Navigation Target
cs_CZ: Cíl navigace

en: Navigation mechanisms are consistent across the website, so users can predictably move through the site.
cs_CZ: Navigační mechanismy jsou konzistentní napříč webem, takže se uživatelé mohou předvídatelně pohybovat po stránkách.

en: Needs Review | Needs Review
cs_CZ[0]: Vyžaduje kontrolu
cs_CZ[1]: Vyžaduje kontrolu
cs_CZ[2]: Vyžaduje kontrolu

en: Needs Review:
cs_CZ: Vyžaduje kontrolu:

en: Needs improvement, summary is above the 9th-grade reading level.
cs_CZ: Potřebuje zlepšení, souhrn je nad úrovní čtení 9. třídy.

en: Never
cs_CZ: Nikdy

en: Never Ask Again
cs_CZ: Už se nikdy neptat

en: New
cs_CZ: Nové

en: Next
cs_CZ: Další

en: Next report: %s
cs_CZ: Další zpráva: %s

en: No Keyboard Trap
cs_CZ: Žádná klávesnicová past

en: No Post ID provided.
cs_CZ: Nebylo poskytnuto ID příspěvku.

en: No Timing
cs_CZ: Žádné časování

en: No accessibility issues detected
cs_CZ: Nebyly zjištěny žádné problémy s přístupností

en: No capabilities are available.
cs_CZ: Nejsou k dispozici žádná oprávnění.

en: No details to return
cs_CZ: Žádné podrobnosti k dispozici

en: No dismissed issues.
cs_CZ: Žádné zamítnuté problémy.

en: No issues detected.
cs_CZ: Nebyly zjištěny žádné problémy.

en: No issues found on this page.
cs_CZ: Na této stránce nebyly nalezeny žádné problémy.

en: No issues found.
cs_CZ: Nenalezeny žádné problémy.

en: No license key found. Please activate a license before registering your site.
cs_CZ: Nenalezen žádný licenční klíč. Před registrací webu aktivujte licenci.

en: No license key provided.
cs_CZ: Nebyl poskytnut žádný licenční klíč.

en: No part of the content flashes more than three times per second, with no exceptions.
cs_CZ: Žádná část obsahu nebliká více než třikrát za sekundu, bez výjimek.

en: No post types selected for accessibility checking
cs_CZ: Nejsou vybrány žádné typy příspěvků pro kontrolu přístupnosti

en: No posts have been scanned yet. Run a full site scan to begin checking your content for accessibility issues.
cs_CZ: Zatím nebyly naskenovány žádné příspěvky. Spusť kompletní skenování webu, abys začal kontrolovat svůj obsah na problémy s přístupností.

en: No readability data to return
cs_CZ: Žádná data o čitelnosti k dispozici

en: No summary to return
cs_CZ: Žádné shrnutí k dispozici

en: No violations found, skipping save.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné chyby, přeskakuji ukládání.

en: Non-HTML document formats may not be fully accessible to assistive technologies unless tested and remediated. Users should be warned when a link opens a downloadable file rather than a standard web page.
cs_CZ: Formáty dokumentů jiné než HTML nemusí být plně přístupné pro asistenční technologie, pokud nejsou testovány a upraveny. Uživatelé by měli být upozorněni, když odkaz otevírá stažitelný soubor místo standardní webové stránky.

en: Non-WCAG Accessibility Issue
cs_CZ: Problém s přístupností mimo WCAG

en: Non-text Content
cs_CZ: Netextový obsah

en: Non-text Contrast
cs_CZ: Kontrast netextových prvků

en: None
cs_CZ: Žádné

en: Normal
cs_CZ: Normální

en: Not available
cs_CZ: Není k dispozici

en: Not enough content to determine an accurate reading level.
cs_CZ: Nedostatek obsahu pro určení přesné úrovně čtení.

en: Not sure? Just <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">create a free account</a>. It only takes a minute.
cs_CZ: Nejste si jisti? Jednoduše si <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">vytvořte bezplatný účet</a>. Trvá to jen minutu.

en: Note: This setting is not recommended for themes that are already accessibility-ready.
cs_CZ: Poznámka: Toto nastavení se nedoporučuje pro témata, která jsou již připravena na přístupnost.

en: Number of orphaned posts to process in one batch.
cs_CZ: Počet osamocených příspěvků ke zpracování v jedné dávce.

en: Object query returned no results
cs_CZ: Dotaz na objekt nevrátil žádné výsledky

en: Office Hours
cs_CZ: Konzultační hodiny

en: On Focus
cs_CZ: Při zaměření

en: On Input
cs_CZ: Při vstupu

en: On the <a href="%s">Settings Page</a>, choose which post types you want to scan.
cs_CZ: Na <a href="%s">stránce Nastavení</a> vyberte, které typy příspěvků chcete skenovat.

en: On:
cs_CZ: Kdy:

en: One or more %1$s elements in an image map are missing alternative text.
cs_CZ: V jednom nebo více prvcích %1$s v mapě obrázku chybí alternativní text.

en: One or more %1$s elements in image maps are missing alternative text.
cs_CZ: Jeden nebo více %1$s prvků v obrázkových mapách postrádá alternativní text.

en: Ongoing Efforts to Ensure Accessibility
cs_CZ: Pokračující úsilí o zajištění přístupnosti

en: Open Accessibility Panel
cs_CZ: Otevřít panel přístupnosti

en: Open Q&A on Zoom every other week to help you remediate your website.
cs_CZ: Otevřená Q&A na Zoomu každý druhý týden, která vám pomůže s úpravami vašeho webu.

en: Open Support Ticket
cs_CZ: Otevřít ticket podpory

en: Open details for %1$s, %2$s of %3$s
cs_CZ: Otevřít podrobnosti pro %1$s, %2$s z %3$s

en: Opens in a new window.
cs_CZ: Otevře se v novém okně.

en: Operable
cs_CZ: Ovladatelné

en: Or activate your license key here.
cs_CZ: Nebo zde aktivujte svůj licenční klíč.

en: Orientation
cs_CZ: Orientace

en: Other
cs_CZ: Ostatní

en: Our Commitment to Web Accessibility
cs_CZ: Náš závazek k webové přístupnosti

en: PDF Accessibility on the Web: Tricks and Traps (Webinar)
cs_CZ: Přístupnost PDF na webu: Triky a pasti (Webinář)

en: PDFs may not be accessible to all users, especially if they are not tagged correctly or fail to meet WCAG requirements. Accessibility laws require that documents posted on websites meet the same accessibility standards as HTML content. Additionally, users should be warned when a link opens a downloadable file instead of a web page.
cs_CZ: PDF nemusí být přístupné všem uživatelům, zejména pokud nejsou správně označeny nebo nesplňují požadavky WCAG. Zákony o přístupnosti vyžadují, aby dokumenty zveřejněné na webových stránkách splňovaly stejné standardy přístupnosti jako obsah HTML. Kromě toho by uživatelé měli být upozorněni, když odkaz otevírá soubor ke stažení místo webové stránky.

en: Page Titled
cs_CZ: Nadpis stránky

en: Page styles disabled.
cs_CZ: Styly stránky zakázány.

en: Page styles re-enabled.
cs_CZ: Styly stránky znovu povoleny.

en: Pages may need to be resaved or a full site scan run to see fixes reflected in reports.
cs_CZ: Může být nutné znovu uložit stránky nebo spustit kompletní skenování webu, aby se opravy projevily v reportech.

en: Panel docked.
cs_CZ: Panel připnut.

en: Panel moved to the left.
cs_CZ: Panel přesunut doleva.

en: Panel moved to the right.
cs_CZ: Panel přesunut doprava.

en: Panel position reset.
cs_CZ: Pozice panelu resetována.

en: Panel undocked.
cs_CZ: Panel uvolněn.

en: Parsing
cs_CZ: Parsování

en: Passed Checks
cs_CZ: Prošlé kontroly

en: Passed Tests
cs_CZ: Úspěšné testy

en: Pause Animated GIFs Plugin
cs_CZ: Plugin pro pozastavení animovaných GIFů

en: Pause, Stop, Hide
cs_CZ: Pozastavení, zastavení, skrytí

en: People on mobile devices
cs_CZ: Lidé na mobilních zařízeních

en: People on mobile devices in a sunny environment
cs_CZ: Lidé na mobilních zařízeních ve slunečném prostředí

en: People using a mobile device in environments where they are exposed to shaking (such as public transportation)
cs_CZ: Lidé používající mobilní zařízení v prostředích, kde jsou vystaveni otřesům (například ve veřejné dopravě)

en: People who need more time to react
cs_CZ: Lidé, kteří potřebují více času na reakci

en: People who rely on keyboard control
cs_CZ: Lidé, kteří spoléhají na ovládání klávesnicí

en: People with ADD or difficulty focusing on content without distraction
cs_CZ: Lidé s ADD nebo potížemi se soustředěním na obsah bez rozptýlení

en: People with cognitive differences who view interfaces using an adapted layout
cs_CZ: Lidé s kognitivními rozdíly, kteří prohlížejí rozhraní pomocí upraveného rozložení

en: People with cognitive disabilities
cs_CZ: Lidé s kognitivním postižením

en: People with cognitive disabilities and reading disabilities
cs_CZ: Lidé s kognitivním postižením a poruchami čtení

en: People with cognitive disabilities or limited short-term memory or reading disabilities
cs_CZ: Lidé s kognitivním postižením nebo omezenou krátkodobou pamětí nebo poruchami čtení

en: People with dexterity and mobility impairments
cs_CZ: Lidé s poruchami obratnosti a pohyblivosti

en: People with dexterity and mobility impairments including hand tremors
cs_CZ: Lidé s poruchami obratnosti a pohyblivosti včetně třesu rukou

en: People with dexterity impairments
cs_CZ: Lidé s poruchami obratnosti

en: People with dexterity impairments using voice control
cs_CZ: Lidé s poruchami motoriky používající hlasové ovládání

en: People with low vision
cs_CZ: Lidé se zrakovým postižením

en: People with low vision using screen magnifiers
cs_CZ: Lidé se slabým zrakem používající zvětšovače obrazovky

en: People with photosensitive epilepsy and other photosensitive seizure disorders
cs_CZ: Lidé s fotosenzitivní epilepsií a jinými fotosenzitivními záchvatovými poruchami

en: People with severe mobility impairments relying on audio to navigate the web
cs_CZ: Lidé s těžkým tělesným postižením spoléhající na zvuk při navigaci na webu

en: People with vestibular (inner ear) disorders where movement can cause dizziness/headaches and nausea
cs_CZ: Lidé s vestibulárními (vnitřní ucho) poruchami, kde pohyb může způsobit závratě/bolesti hlavy a nevolnost

en: People with with large fingers or who are operating the device with only a part of their finger or knuckle
cs_CZ: Lidé s velkými prsty nebo ti, kteří ovládají zařízení pouze částí prstu nebo kloubem

en: Perceivable
cs_CZ: Vnímatelný

en: Permission Denied
cs_CZ: Přístup odepřen

en: Permission settings loaded for %s.
cs_CZ: Nastavení oprávnění pro %s byla načtena.

en: Permissions
cs_CZ: Oprávnění

en: Permissions Settings
cs_CZ: Nastavení oprávnění

en: Permissions saved.
cs_CZ: Oprávnění uložena.

en: Permissions were changed by someone else while you were editing, so your changes were not saved. Review the current permissions below and try again.
cs_CZ: Oprávnění byla během vašich úprav změněna někým jiným, takže vaše změny nebyly uloženy. Zkontrolujte aktuální oprávnění níže a zkuste to znovu.

en: Please leave us a five star rating (opens in new window)
cs_CZ: Prosím, dejte nám pětihvězdičkové hodnocení (otevře se v novém okně)

en: Please renew your license
cs_CZ: Obnovte si prosím licenci

en: Plugin Support
cs_CZ: Podpora pluginu

en: Pointer Cancellation
cs_CZ: Zrušení ukazatele

en: Pointer Gestures
cs_CZ: Gesta ukazatele

en: Policy Page
cs_CZ: Stránka zásad

en: Possible Heading
cs_CZ: Možné záhlaví

en: Post Count
cs_CZ: Počet příspěvků

en: Post ID %1$d does not exist.
cs_CZ: ID příspěvku %1$d neexistuje.

en: Post ID %1$s does not exist.
cs_CZ: ID příspěvku %1$s neexistuje.

en: Post Reading Grade Level: %s
cs_CZ: Úroveň čtení příspěvku: %s

en: Post Type
cs_CZ: Typ příspěvku

en: Post Types
cs_CZ: Typy příspěvků

en: Post Types Checked
cs_CZ: Zkontrolované typy příspěvků

en: Post Types To Be Checked
cs_CZ: Typy příspěvků ke kontrole

en: Post not found
cs_CZ: Příspěvek nebyl nalezen

en: Post types are configured for accessibility checking
cs_CZ: Typy příspěvků jsou nakonfigurovány pro kontrolu přístupnosti

en: Post types configured for accessibility checks
cs_CZ: Typy příspěvků nakonfigurované pro kontroly přístupnosti

en: Practical Advice for Meeting Caption, Transcript, and Sign Language Requirements (Webinar)
cs_CZ: Praktické rady pro splnění požadavků na titulky, přepisy a znakový jazyk (webinář)

en: Prefer Accessible Label Attribute
cs_CZ: Preferovat přístupný atribut label

en: Prerecorded Audio-only and Video-only
cs_CZ: Předem nahrané audio a video bez zvuku

en: Prevent Links Opening New Windows
cs_CZ: Zabránit otevírání odkazů v nových oknech

en: Prevent links from opening in a new window or tab by removing %1$s.
cs_CZ: Zabránit otevírání odkazů v novém okně nebo záložce odstraněním %1$s.

en: Previous
cs_CZ: Předchozí

en: Privacy Policy (opens in a new window)
cs_CZ: Zásady ochrany osobních údajů (otevře se v novém okně)

en: Pro license management is active. Please manage your license from Accessibility Checker Pro.
cs_CZ: Správa Pro licence je aktivní. Prosím, spravujte svou licenci z Accessibility Checker Pro.

en: Problem | Problems
cs_CZ[0]: Problém
cs_CZ[1]: Problémy
cs_CZ[2]: Problémy

en: Problems
cs_CZ: Problémy

en: Problems:
cs_CZ: Problémy:

en: Prompt for Simplified Summary
cs_CZ: Výzva pro zjednodušené shrnutí

en: Pronunciation
cs_CZ: Výslovnost

en: Quick Start Guide
cs_CZ: Průvodce rychlým startem

en: Rate Accessibility Checker plugin (opens in new window)
cs_CZ: Ohodnotit plugin Accessibility Checker (otevře se v novém okně)

en: Rate plugin
cs_CZ: Ohodnotit plugin

en: Re-authenticating
cs_CZ: Opětovná autentizace

en: Read Full Documentation
cs_CZ: Přečíst kompletní dokumentaci

en: Read documentation for %1$s. %2$s
cs_CZ: Přečtěte si dokumentaci k %1$s. %2$s

en: Read documentation for %s. Opens in a new window.
cs_CZ: Přečtěte si dokumentaci pro %s. Otevře se v novém okně.

en: Read our %s
cs_CZ: Přečtěte si naše %s

en: Readability Analysis
cs_CZ: Analýza čitelnosti

en: Reading Level
cs_CZ: Úroveň čtení

en: Reason for dismissal:
cs_CZ: Důvod zamítnutí:

en: Receive more detailed reports
cs_CZ: Dostávejte podrobnější zprávy

en: Redundant Entry
cs_CZ: Redundantní zadávání

en: Reflow
cs_CZ: Přeformátování

en: Refresh
cs_CZ: Obnovit

en: Register for Office Hours
cs_CZ: Zaregistrovat se na konzultační hodiny

en: Remediated
cs_CZ: Napraveno

en: Remind Me In Two Weeks
cs_CZ: Připomenout za dva týdny

en: Remove %1$s attributes from elements that already have a preferred accessible name.
cs_CZ: Odstranit atributy %1$s z prvků, které již mají preferovaný přístupný název.

en: Remove Global Dismissal
cs_CZ: Odebrat globální zamítnutí

en: Remove Tab Index
cs_CZ: Odstranit tab index

en: Remove Tabindex from Focusable Elements
cs_CZ: Odstranit tabindex z prvků, na které lze zaměřit

en: Remove Title Attributes
cs_CZ: Odstranit atributy title

en: Remove Unnecessary Title Attributes
cs_CZ: Odstranit nepotřebné atributy title

en: Remove any HTML or CSS that causes blinking or scrolling effects, such as %1$s, %2$s, or %3$s.
cs_CZ: Odstraň veškeré HTML nebo CSS, které způsobuje efekty blikání nebo posouvání, jako jsou %1$s, %2$s nebo %3$s.

en: Remove positive %s values (greater than 0) from elements unless there is a very specific, user-tested reason to change the focus order. If needed, use tabindex="0" to include custom elements in the natural tab flow without disrupting order. To fix this and other elements site-wide, enable the 'Remove Tab Index' fix in Accessibility Checker settings.
cs_CZ: Odstraň kladné hodnoty %s (větší než 0) z elementů, pokud neexistuje velmi specifický, uživatelsky otestovaný důvod pro změnu pořadí fokusu. V případě potřeby použij tabindex=„0“ pro zahrnutí vlastních elementů do přirozeného toku tabulátoru bez narušení pořadí. Pro opravu tohoto a dalších elementů na celém webu povol opravu „Odstranit Tab Index“ v nastavení Accessibility Checkeru.

en: Remove the %1$s attribute from focusable elements.
cs_CZ: Odstranit atribut %1$s z prvků, na které lze zaměřit.

en: Remove the %s CSS rule from long blocks of text, especially paragraphs longer than 200 characters. Use left-aligned text instead for better readability and accessibility.
cs_CZ: Odstraň pravidlo CSS %s z dlouhých bloků textu, zejména z odstavců delších než 200 znaků. Místo toho použij text zarovnaný vlevo pro lepší čitelnost a přístupnost.

en: Remove the %s attribute from the image element. If a long description is needed, include it in nearby visible text like a caption, use a link to a separate description page, or use ARIA techniques such as aria-describedby.
cs_CZ: Odstraň atribut %s z prvku obrázku. Pokud je potřeba dlouhý popis, zahrň ho do blízkého viditelného textu, jako je popisek, použij odkaz na samostatnou stránku s popisem nebo použij techniky ARIA, jako je aria-describedby.

en: Remove the empty <p> tags from your content. If spacing is needed between sections, use margin, padding, or a visual spacer block instead of inserting blank paragraphs.
cs_CZ: Odstraň prázdné tagy <p> z tvého obsahu. Pokud je potřeba mezera mezi sekcemi, použij margin, padding nebo vizuální oddělovací blok místo vkládání prázdných odstavců.

en: Remove the underline tag or CSS underline style from the text. If you want to emphasize text, consider using bold, italic, or color styling instead. If this text is part of a functional element like a link or button, keep the underline styling and dismiss this warning in Accessibility Checker.
cs_CZ: Odstraňte značku podtržení nebo styl CSS podtržení z textu. Pokud chcete text zdůraznit, zvažte místo toho použití tučného písma, kurzívy nebo barevného stylu. Pokud je tento text součástí funkčního prvku, jako je odkaz nebo tlačítko, ponechte styl podtržení a ignorujte toto varování v Accessibility Checker.

en: Removing...
cs_CZ: Odstraňuje se...

en: Rename simplified summary
cs_CZ: Přejmenovat zjednodušené shrnutí

en: Renew your license
cs_CZ: Obnovte svou licenci

en: Reopen Issue
cs_CZ: Znovu otevřít problém

en: Reopen issue
cs_CZ: Znovu otevřít problém

en: Reopening...
cs_CZ: Znovu otevírám...

en: Replace the URL in the link text with a concise, descriptive word or phrase that explains the destination or purpose of the link (for example, "Read the accessibility guide" instead of "https://example.com/guide"). If the URL is necessary for context and is very short, you can dismiss this warning by using the "Dismiss" feature in Accessibility Checker.
cs_CZ: Nahraďte URL adresu v textu odkazu stručným, popisným slovem nebo frází, která vysvětluje cíl nebo účel odkazu (například „Přečtěte si průvodce přístupností“ místo „https://example.com/guide“). Pokud je URL adresa pro kontext nezbytná a je velmi krátká, můžete toto varování ignorovat pomocí funkce „Zamítnout“ v Accessibility Checker.

en: Replace the animated image with a static image or a video that includes controls. If you must use an animated image, ensure it does not flash more than three times per second and provide pause or stop controls if it plays for more than 5 seconds. If you have confirmed the image is accessible and pauseable, you can dismiss this warning in Accessibility Checker.
cs_CZ: Nahraďte animovaný obrázek statickým obrázkem nebo videem, které obsahuje ovládací prvky. Pokud musíte použít animovaný obrázek, ujistěte se, že nebliká více než třikrát za sekundu a poskytněte ovládací prvky pro pozastavení nebo zastavení, pokud hraje déle než 5 sekund. Pokud jste potvrdili, že je obrázek přístupný a lze jej pozastavit, můžete toto varování ignorovat v Accessibility Checker.

en: Replace the empty alt attribute with meaningful alternative text that clearly describes the link’s destination or purpose.
cs_CZ: Nahraďte prázdný atribut alt smysluplným alternativním textem, který jasně popisuje cíl nebo účel odkazu.

en: Report Last Updated:
cs_CZ: Poslední aktualizace reportu:

en: Reports Enabled
cs_CZ: Zprávy povoleny

en: Requires %s.
cs_CZ: Vyžaduje %s.

en: Requires a valid license.
cs_CZ: Vyžaduje platnou licenci.

en: Rescan This Page
cs_CZ: Znovu prohledat tuto stránku

en: Rescan already in progress.
cs_CZ: Opětovné skenování již probíhá.

en: Rescan complete.
cs_CZ: Opětovné skenování dokončeno.

en: Rescan complete. No violations found.
cs_CZ: Opětovné skenování dokončeno. Nebyla nalezena žádná porušení.

en: Rescanning this page.
cs_CZ: Opětovné skenování této stránky.

en: Reset Position
cs_CZ: Resetovat pozici

en: Resize text
cs_CZ: Změna velikosti textu

en: Restrict PDF uploads for users without the %1$s capability (allowed for admins by default).
cs_CZ: Omezit nahrávání PDF pro uživatele bez oprávnění %1$s (ve výchozím nastavení povoleno pro správce).

en: Restricting a user's ability to zoom creates barriers for individuals with low vision or other visual impairments. These users may rely on browser zoom features, pinch-zooming on mobile, or magnifiers to access content comfortably.
cs_CZ: Omezení schopnosti uživatele zvětšovat vytváří bariéry pro osoby se zrakovým postižením nebo jinými zrakovými vadami. Tito uživatelé se mohou spoléhat na funkce zvětšení prohlížeče, zvětšování pomocí prstů na mobilních zařízeních nebo lupy pro pohodlný přístup k obsahu.

en: Review the flagged text and determine if it should be a heading. If it is, change the element to the appropriate %1$s–%2$s tag. If it is not intended as a heading, you can dismiss this warning in Accessibility Checker.
cs_CZ: Zkontrolujte označený text a určete, zda by měl být nadpisem. Pokud ano, změňte prvek na příslušnou značku %1$s–%2$s. Pokud není určen jako nadpis, můžete toto varování ignorovat v Accessibility Checker.

en: Review the image to determine if it is decorative. If it is decorative, it is correct to use an empty %1$s attribute and you can dismiss this warning in Accessibility Checker or by adding %2$s or %3$s to the image and rescanning the page. If the image conveys information, add descriptive alt text that communicates the image's purpose or meaning.
cs_CZ: Zkontrolujte obrázek a určete, zda je dekorativní. Pokud je dekorativní, je správné použít prázdný atribut %1$s a toto varování můžete ignorovat v Accessibility Checker nebo přidáním %2$s či %3$s k obrázku a opětovným skenováním stránky. Pokud obrázek předává informace, přidejte popisný alternativní text, který sděluje účel nebo význam obrázku.

en: Review the slider on the front end of your website. Ensure it is keyboard accessible, pauseable, has proper ARIA roles and labels, and works well with screen readers. After confirming the slider is accessible or remediating issues, you can dismiss this warning in Accessibility Checker.
cs_CZ: Zkontrolujte posuvník na front-endu vašeho webu. Ujistěte se, že je přístupný pomocí klávesnice, lze jej pozastavit, má správné role a popisky ARIA a dobře funguje s čtečkami obrazovky. Po potvrzení přístupnosti posuvníku nebo odstranění problémů můžete toto varování ignorovat v Accessibility Checker.

en: Review the video on the front end of your website. Ensure that it includes accurate (not auto-generated) synchronized captions, a transcript, and an audio description if needed. After verifying accessibility or making necessary updates, you can dismiss this warning in Accessibility Checker.
cs_CZ: Zkontrolujte video na front-endu vašeho webu. Ujistěte se, že obsahuje přesné (nikoli automaticky generované) synchronizované titulky, přepis a v případě potřeby zvukový popis. Po ověření přístupnosti nebo provedení nezbytných aktualizací můžete toto varování ignorovat v Accessibility Checker.

en: Reviewed and verified to meet accessibility requirements.
cs_CZ: Zkontrolováno a ověřeno, že splňuje požadavky na přístupnost.

en: Revise the anchor text to clearly describe the destination or purpose of the link. For example, instead of "click here," use "download the annual report" or "learn more about us." Additional context can be added to links with an %1$s attribute or a screen-reader-text class.
cs_CZ: Upravte text kotvy tak, aby jasně popisoval cíl nebo účel odkazu. Například místo „klikněte zde“ použijte „stáhněte výroční zprávu“ nebo „zjistěte více o nás.“ Další kontext lze k odkazům přidat pomocí atributu %1$s nebo třídy screen-reader-text.

en: Revise your headings to follow a logical order without skipping levels. For example, if a %1$s is followed by a %2$s, change the %2$s to a %3$s or add an intervening %3$s section to preserve proper structure. If needed, use CSS or block/page builder settings to style headings rather than setting the incorrect level.
cs_CZ: Upravte své nadpisy tak, aby následovaly logické pořadí bez přeskakování úrovní. Například pokud po %1$s následuje %2$s, změňte %2$s na %3$s nebo přidejte mezilehlou sekci %3$s, abyste zachovali správnou strukturu. V případě potřeby použijte CSS nebo nastavení blokového/stránkového editoru pro stylizaci nadpisů, místo nastavení nesprávné úrovně.

en: Rewrite the alternative text to accurately and concisely describe the purpose of the image in context. Avoid including words like “image,” “graphic,” file names or extensions (e.g., .jpg, .png), or placeholder terms like “spacer” or “arrow.” If the image is decorative, leave the alt attribute empty.
cs_CZ: Přepiš alternativní text tak, aby přesně a stručně popisoval účel obrázku v kontextu. Vyhni se použití slov jako „obrázek,“ „grafika,“ názvů souborů nebo přípon (např. .jpg, .png) nebo zástupných výrazů jako „mezera“ nebo „šipka.“ Pokud je obrázek pouze dekorativní, ponech atribut alt prázdný.

en: Robust
cs_CZ: Robustní

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: Save 15% on accessibility courses and ArchiveWP with coupon code
cs_CZ: Ušetřete 15 % na kurzech přístupnosti a ArchiveWP s kuponem

en: Save Permissions
cs_CZ: Uložit oprávnění

en: Save Summary
cs_CZ: Uložit souhrn

en: Save fix for: %s
cs_CZ: Uložit opravu pro: %s

en: Saving failed.
cs_CZ: Ukládání selhalo.

en: Saving failed: Missing REST API URL.
cs_CZ: Uložení selhalo: Chybí URL REST API.

en: Saving...
cs_CZ: Ukládání...

en: Scan
cs_CZ: Skenovat

en: Scan ID
cs_CZ: ID skenu

en: Scan Settings
cs_CZ: Nastavení skenování

en: Scan Speed
cs_CZ: Rychlost skenování

en: Scan Total
cs_CZ: Celkem skenů

en: Scan all content types
cs_CZ: Skenování všech typů obsahu

en: Scan all post types
cs_CZ: Skenovat všechny typy příspěvků

en: Scan all taxonomy terms instead of just a sample
cs_CZ: Skenovat všechny taxonomické termy místo pouhého vzorku

en: Scanner function not found.
cs_CZ: Funkce skeneru nebyla nalezena.

en: Scanning...
cs_CZ: Skenování...

en: Scope:
cs_CZ: Rozsah:

en: Screen Reader Only
cs_CZ: Pouze pro čtečky obrazovky

en: Screen Reader Text Format
cs_CZ: Formát textu pro čtečky obrazovky

en: Screen Reader Text Format Plugin (for the block editor)
cs_CZ: Plugin pro formát textu čtečky obrazovky (pro blokový editor)

en: Screen reader users (blind/low vision and neurodivergent people)
cs_CZ: Uživatelé čteček obrazovky (nevidomí/slabozrací a neurodivergentní lidé)

en: Screen reader users and other assistive technologies rely on heading tags to understand page structure and navigate efficiently. Text that looks like a heading but is not coded as one can make it difficult for screen reader users to navigate the page.
cs_CZ: Uživatelé čteček obrazovky a dalších asistenčních technologií se spoléhají na značky nadpisů, aby pochopili strukturu stránky a mohli se efektivně pohybovat. Text, který vypadá jako nadpis, ale není jako nadpis kódován, může uživatelům čtečky obrazovky ztížit navigaci na stránce.

en: Screen reader users often browse a list of links out of context. If links use ambiguous phrases like "click here" or "learn more," users will not understand where the link goes or what it does. This can lead to confusion and reduce the usability of your website.
cs_CZ: Uživatelé čteček obrazovky často procházejí seznam odkazů bez kontextu. Pokud odkazy používají nejednoznačné fráze jako „klikněte zde“ nebo „zjistěte více,“ uživatelé nebudou rozumět, kam odkaz vede nebo co dělá. To může vést ke zmatení a snížení použitelnosti vašeho webu.

en: Screen reader users rely on alternative text to understand the purpose of linked images. Without it, they cannot determine where the link leads, making navigation difficult or impossible.
cs_CZ: Uživatelé čteček obrazovky spoléhají na alternativní text, aby pochopili účel odkazovaných obrázků. Bez něj nemohou určit, kam odkaz vede, což činí navigaci obtížnou nebo nemožnou.

en: Screen reader users rely on link text to understand the purpose or destination of a link. An empty link provides no information, making it difficult or impossible for users to decide whether or not to follow it.
cs_CZ: Uživatelé čteček obrazovky spoléhají na text odkazu, aby pochopili účel nebo cíl odkazu. Prázdný odkaz neposkytuje žádné informace, což ztěžuje nebo znemožňuje uživatelům rozhodnout se, zda odkaz následovat či nikoliv.

en: Screen readers and other assistive technologies use the language attribute to determine how to pronounce and interpret the content. Without it, the content may be read incorrectly, which can be confusing or misleading for users.
cs_CZ: Čtečky obrazovky a další asistenční technologie používají atribut jazyka k určení, jak vyslovovat a interpretovat obsah. Bez něj může být obsah čten nesprávně, což může být pro uživatele matoucí nebo zavádějící.

en: Screen readers rely on alternative text to describe images to users who cannot see them. If the alt attribute is empty, it signals that the image is decorative and should be skipped. However, if a meaningful image has an empty alt attribute, users with visual impairments will miss important information. Proper use of alternative text improves accessibility and ensures all users can understand the content.
cs_CZ: Čtečky obrazovky spoléhají na alternativní text pro popis obrázků uživatelům, kteří je nemohou vidět. Pokud je atribut alt prázdný, signalizuje to, že obrázek je dekorativní a měl by být přeskočen. Pokud však smysluplný obrázek má prázdný atribut alt, uživatelé se zrakovým postižením přijdou o důležité informace. Správné použití alternativního textu zlepšuje přístupnost a zajišťuje, že všichni uživatelé mohou porozumět obsahu.

en: Screen readers rely on the title attribute of an iframe to describe its purpose or content. Without a title, users may not understand what the embedded content is, making the page harder to navigate and use.
cs_CZ: Čtečky obrazovky se spoléhají na atribut title iframe, který popisuje jeho účel nebo obsah. Bez nadpisu uživatelé nemusí pochopit, co je vložený obsah, což ztěžuje navigaci a používání stránky.

en: Search
cs_CZ: Hledat

en: Search for:
cs_CZ: Hledat:

en: Search …
cs_CZ: Hledat …

en: Seconds to sleep between deletions (default: 0).
cs_CZ: Sekundy spánku mezi smazáními (výchozí: 0).

en: Section
cs_CZ: Sekce

en: Section 508.gov: Create Accessible Documents (Webinar)
cs_CZ: Section 508.gov: vytvoření přístupných dokumentů (webinář)

en: Section Headings
cs_CZ: Nadpisy sekcí

en: Section headings are used to organize content, making it easier to understand and navigate.
cs_CZ: Nadpisy sekcí se používají k organizaci obsahu, což usnadňuje jeho pochopení a navigaci.

en: See History
cs_CZ: Zobrazit historii

en: See More Reports
cs_CZ: Zobrazit více reportů

en: Seizure disorders
cs_CZ: Záchvatové poruchy

en: Select a role
cs_CZ: Vyberte roli

en: Select a role to see the capabilities it can be granted.
cs_CZ: Vyberte roli, abyste viděli oprávnění, která jí lze udělit.

en: Select the user role whose Accessibility Checker permissions you want to manage.
cs_CZ: Vyberte uživatelskou roli, jejíž oprávnění nástroje Accessibility Checker chcete spravovat.

en: Sensory Characteristics
cs_CZ: Smyslové charakteristiky

en: Set Page HTML Titles
cs_CZ: Nastavit HTML titulky stránek

en: Set Page Language
cs_CZ: Nastavit jazyk stránky

en: Set the ID attribute of the navigation element. This is useful if your main navigation contains actions that most site visitors would want to take such as login or search features.
cs_CZ: Nastavte atribut ID pro prvek navigace. To je užitečné, pokud vaše hlavní navigace obsahuje akce, které by většina návštěvníků webu chtěla provést, jako je přihlášení nebo vyhledávání.

en: Set where the Simplified Summary is inserted into the content on the %s.
cs_CZ: Nastavte, kam se zjednodušené shrnutí vkládá do obsahu na %s.

en: Set where you would like simplified summaries to appear in relation to your content if filled in.
cs_CZ: Nastavte, kde chcete, aby se zjednodušená shrnutí zobrazovala ve vztahu k vašemu obsahu, pokud jsou vyplněna.

en: Set where you would like the frontend accessibility checker to appear on the page.
cs_CZ: Nastavte, kde se má kontrola přístupnosti na webu zobrazit na stránce.

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Settings Saved. To confirm and reflect these updates in your site's statistics, please rescan your site. If you are using a caching plugin, make sure to clear the cache to ensure the updated fixes are applied correctly.
cs_CZ: Nastavení uloženo. Pro potvrzení a zobrazení těchto aktualizací ve statistikách vašeho webu prosím znovu naskenujte váš web. Pokud používáte cachovací plugin, nezapomeňte vymazat mezipaměť, abyste zajistili správné aplikování aktualizovaných oprav.

en: Settings related to enhancing focus outlines for better keyboard accessibility.
cs_CZ: Nastavení související se zlepšením zvýraznění při zaměření pro lepší přístupnost z klávesnice.

en: Settings saved successfully.
cs_CZ: Nastavení úspěšně uloženo.

en: Settings saved successfully. You must %svisit the editor%s and save the post to rescan and remove fixed issues from Accessibility Checker reports.
cs_CZ: Nastavení úspěšně uložena. Musíte %snavštívit editor%s a uložit příspěvek, aby se provedlo opětovné skenování a odstranily se opravené problémy ze zpráv Accessibility Checkeru.

en: Settings to add missing labels to WordPress comment and search forms.
cs_CZ: Nastavení pro přidání chybějících popisků k formulářům pro komentáře a vyhledávání ve WordPressu.

en: Severity
cs_CZ: Závažnost

en: Severity:
cs_CZ: Závažnost:

en: Shorten the alt text to fewer than %s characters while still describing the image's function or purpose. Keep descriptions simple and avoid repeating surrounding content. If the image's alt text does not need to be changed, dismiss this warning in Accessibility Checker.
cs_CZ: Zkraťte alternativní text na méně než %s znaků a přitom stále popisujte funkci nebo účel obrázku. Popisy udržujte jednoduché a vyhněte se opakování okolního obsahu. Pokud není nutné měnit alternativní text obrázku, ignorujte toto varování v Accessibility Checker.

en: Should Accessibility Checker only ask for a simplified summary when the reading level of your post or page is above 9th grade, always ask for it regardless of reading level, or never ask for it regardless of reading level?
cs_CZ: Měl by Accessibility Checker požadovat zjednodušené shrnutí pouze tehdy, když je úroveň čtení vašeho příspěvku nebo stránky nad 9. třídu, vždy o něj žádat bez ohledu na úroveň čtení, nebo o něj nikdy nežádat bez ohledu na úroveň čtení?

en: Should you use animated GIFs?
cs_CZ: Měl bys používat animované GIFy?

en: Show Accessibility Checker metabox in the Block Editor
cs_CZ: Zobrazit metabox Accessibility Checker v editoru bloků

en: Show Affected Code
cs_CZ: Zobrazit dotčený kód

en: Show code
cs_CZ: Zobrazit kód

en: Show explanation
cs_CZ: Zobrazit vysvětlení

en: Sign Language (Prerecorded)
cs_CZ: Znakový jazyk (předem nahraný)

en: Simplified Sum Heading
cs_CZ: Nadpis zjednodušeného shrnutí

en: Simplified Sum Position
cs_CZ: Pozice zjednodušeného shrnutí

en: Simplified Sum Prompt
cs_CZ: Výzva pro zjednodušené shrnutí

en: Simplified Summary
cs_CZ: Zjednodušené shrnutí

en: Simplified Summary Heading
cs_CZ: Zjednodušený nadpis souhrnu

en: Simplified Summary Position
cs_CZ: Pozice zjednodušeného shrnutí

en: Simplified Summary Reading Grade Level: %s
cs_CZ: Zjednodušená úroveň čtení souhrnu: %s

en: Simplified Summary Reading Level
cs_CZ: Zjednodušená úroveň čtení souhrnu

en: Simplified Summary Settings
cs_CZ: Nastavení zjednodušeného shrnutí

en: Simplified summary is being automatically inserted %s.
cs_CZ: Zjednodušené shrnutí je automaticky vkládáno %s.

en: Simplified summary is not being automatically inserted into the content.
cs_CZ: Zjednodušené shrnutí není automaticky vkládáno do obsahu.

en: Simplified summary saved successfully.
cs_CZ: Zjednodušený souhrn úspěšně uložen.

en: Site registered successfully. Your site is now configured to use additional accessibility services.
cs_CZ: Web úspěšně zaregistrován. Váš web je nyní nakonfigurován pro používání doplňkových služeb přístupnosti.

en: Site registration completed, but the response data was not in the expected format. Some features may not work correctly.
cs_CZ: Registrace webu dokončena, ale data odpovědi nebyla v očekávaném formátu. Některé funkce nemusí fungovat správně.

en: Site unregistered successfully. Your site will no longer receive email reports.
cs_CZ: Web úspěšně odregistrován. Váš web již nebude dostávat e-mailové zprávy.

en: Site-Wide Accessibility Reports
cs_CZ: Celowebové reporty přístupnosti

en: Skip Link
cs_CZ: Odkaz pro přeskočení

en: Skip and anchor links are important for efficient keyboard and screen reader navigation. When these links are broken, users may be confused or lose their place on the page, leading to a frustrating experience—especially for people who rely on keyboard shortcuts or assistive technology.
cs_CZ: Přeskočení a kotevní odkazy jsou důležité pro efektivní navigaci pomocí klávesnice a čtečky obrazovky. Když jsou tyto odkazy nefunkční, uživatelé mohou být zmatení nebo ztratit své místo na stránce, což vede k frustrujícímu zážitku - zejména pro lidi, kteří spoléhají na klávesové zkratky nebo asistenční technologie.

en: Skip to content
cs_CZ: Přejít na obsah

en: Skip to navigation
cs_CZ: Přejít na navigaci

en: Sliders are often difficult to use with screen readers and keyboards. Inaccessible sliders can interfere with navigation, trap focus, or move too quickly for users to engage with the content.
cs_CZ: Posuvníky jsou často obtížně použitelné s čtečkami obrazovky a klávesnicemi. Nepřístupné posuvníky mohou narušit navigaci, uvěznit fokus nebo se pohybovat příliš rychle na to, aby uživatelé mohli pracovat s obsahem.

en: Slow
cs_CZ: Pomalé

en: Slowest
cs_CZ: Nejpomalejší

en: Sorry, you are not allowed to dismiss issues globally.
cs_CZ: Litujeme, ale nemáte oprávnění k globálnímu ignorování problémů.

en: Sorry, you are not allowed to dismiss issues.
cs_CZ: Litujeme, ale nemáte oprávnění k ignorování problémů.

en: Sorry, your submission failed. Please shorten your responses and try again.
cs_CZ: Omlouváme se, vaše odeslání selhalo. Zkraťte prosím své odpovědi a zkuste to znovu.

en: Sorry, your submission failed. Please try again.
cs_CZ: Omlouváme se, vaše odeslání se nezdařilo. Zkuste to prosím znovu.

en: Start New Scan
cs_CZ: Spustit nové skenování

en: Start full site scan
cs_CZ: Spustit kompletní skenování webu

en: Start scanning your entire website for accessibility issues, get full-site reports, and become compliant with accessibility guidelines faster.
cs_CZ: Začněte skenovat celý svůj web na problémy s přístupností, získejte celowebové reporty a rychleji dosáhněte souladu se směrnicemi pro přístupnost.

en: Starting May 20th: Save 15% on Accessibility Checker Pro with coupon code
cs_CZ: Od 20. května: Ušetřete 15 % na Accessibility Checker Pro s kuponem

en: Starting May 20th: Save 15% on accessibility courses and ArchiveWP with coupon code
cs_CZ: Od 20. května: Ušetřete 15 % na kurzech přístupnosti a ArchiveWP s kuponem

en: Stat key: %1$s not found in stats.
cs_CZ: Klíč statistiky: %1$s nebyl nalezen ve statistikách.

en: Stats of %1$s deleted.
cs_CZ: Statistiky %1$s byly odstraněny.

en: Status Messages
cs_CZ: Stavové zprávy

en: Status messages are programmatically determined so that assistive technologies can notify users of important changes, such as form errors or updates.
cs_CZ: Stavové zprávy jsou programově určeny tak, aby asistenční technologie mohly uživatele informovat o důležitých změnách, jako jsou chyby ve formulářích nebo aktualizace.

en: Subscribe to Equalize Digital's email list to get access to free accessibility webinars and training resources.
cs_CZ: Přihlaste se k odběru e-mailového seznamu Equalize Digital a získejte přístup k bezplatným webinářům o přístupnosti a vzdělávacím zdrojům.

en: Summary not required
cs_CZ: Souhrn není vyžadován

en: Summary provided
cs_CZ: Souhrn poskytnut

en: Summary required
cs_CZ: Souhrn vyžadován

en: Support
cs_CZ: Podpora

en: Support Information
cs_CZ: Informace o podpoře

en: System Settings
cs_CZ: Systémová nastavení

en: TPGI Colour Contrast Analyser
cs_CZ: TPGI Analyzátor barevného kontrastu

en: Tab Order Modified
cs_CZ: Změněno pořadí tabulátorů

en: Table headers are used by assistive technologies to help users understand the relationships between cells and navigate the data. Without table headers, screen reader users may not be able to determine what the data represents.
cs_CZ: Záhlaví tabulek používají asistenční technologie, aby pomohly uživatelům pochopit vztahy mezi buňkami a navigovat v datech. Bez záhlaví tabulek nemusí být uživatelé čteček obrazovky schopni určit, co data představují.

en: Table headers provide context for the data in rows and columns. When a table header is empty, screen readers and other assistive technologies cannot convey the meaning of the associated data, making the table difficult or impossible to interpret.
cs_CZ: Záhlaví tabulky poskytují kontext pro data v řádcích a sloupcích. Pokud je záhlaví tabulky prázdné, čtečky obrazovky a další asistenční technologie nemohou zprostředkovat význam souvisejících dat, což ztěžuje nebo znemožňuje interpretaci tabulky.

en: Target Size
cs_CZ: Velikost cíle

en: Target Size (Minimum)
cs_CZ: Velikost cíle (minimum)

en: Taxonomy Scanning
cs_CZ: Skenování taxonomie

en: Text Justified
cs_CZ: Zarovnaný text

en: Text Spacing
cs_CZ: Rozestupy textu

en: Text Too Small
cs_CZ: Příliš malý text

en: Text and images of text must have a contrast ratio of at least 4.5:1, except for large text, incidental text, or logotypes.
cs_CZ: Text a obrázky textu musí mít kontrastní poměr alespoň 4,5:1, s výjimkou velkého textu, náhodného textu nebo logotypů.

en: Text and images of text must have a contrast ratio of at least 7:1, except for large text, incidental text, or logotypes.
cs_CZ: Text a obrázky textu musí mít kontrastní poměr nejméně 7:1, s výjimkou velkého textu, náhodného textu nebo logotypů.

en: Text can be resized up to 200% without loss of content or functionality, so people with low vision can read it more easily.
cs_CZ: Text lze zvětšit až o 200 % bez ztráty obsahu nebo funkčnosti, takže lidé se zrakovým postižením ho mohou snáze číst.

en: Text that is too small can be hard to read, especially for people with low vision. Ensuring a minimum readable size improves overall accessibility and usability, reducing the need for users to zoom.
cs_CZ: Text, který je příliš malý, může být těžko čitelný, zejména pro lidi se zrakovým postižením. Zajištění minimální čitelné velikosti zlepšuje celkovou přístupnost a použitelnost a snižuje potřebu uživatelů zvětšovat obsah.

en: The Accessibility New Window Warnings plugin is installed. The fix for links opening in a new window included here will override its functionality. You can safely remove the plugin and use these fixes instead.
cs_CZ: Plugin Accessibility New Window Warnings je nainstalován. Oprava pro odkazy otevírající se v novém okně, která je zde zahrnuta, přepíše jeho funkčnost. Můžete plugin bezpečně odstranit a místo toho použít tyto opravy.

en: The ID of the post to delete stats for.
cs_CZ: ID příspěvku, pro který se mají odstranit statistiky.

en: The ID of the post to get stats for.
cs_CZ: ID příspěvku, pro který se mají získat statistiky.

en: The aria-hidden attribute is used to hide content from assistive technologies. While this is useful for decorative or redundant elements, it can cause accessibility issues if applied to important content that screen reader users need to access.
cs_CZ: Atribut aria-hidden se používá ke skrytí obsahu před asistenčními technologiemi. Zatímco je to užitečné pro dekorativní nebo redundantní prvky, může to způsobit problémy s přístupností, pokud je aplikováno na důležitý obsah, ke kterému potřebují mít uživatelé čteček obrazovky přístup.

en: The default language of each web page is programmatically determined, so assistive technologies can use the correct language settings.
cs_CZ: Výchozí jazyk každé webové stránky je programově určen, takže asistenční technologie mohou používat správná jazyková nastavení.

en: The element is not focusable. Try disabling styles.
cs_CZ: Prvek není fokusovatelný. Zkuste zakázat styly.

en: The element is not visible. Try disabling styles.
cs_CZ: Prvek není viditelný. Zkuste zakázat styly.

en: The element was not found on the page.
cs_CZ: Prvek nebyl na stránce nalezen.

en: The following is a list of items we have included in our website to improve its accessibility:
cs_CZ: Následuje seznam položek, které jsme zahrnuli do našeho webu pro zlepšení jeho přístupnosti:

en: The function optionally accepts the post ID as a parameter.
cs_CZ: Funkce volitelně přijímá ID příspěvku jako parametr.

en: The id value was not set
cs_CZ: Hodnota ID nebyla nastavena

en: The issue has been fixed, but the page has not been rescanned yet.
cs_CZ: Problém byl opraven, ale stránka ještě nebyla znovu naskenována.

en: The language of each part of the content can be programmatically determined, so assistive technologies can provide appropriate language support.
cs_CZ: Jazyk každé části obsahu lze programově určit, takže asistenční technologie mohou poskytovat odpovídající jazykovou podporu.

en: The license key for %1$s appears to be invalid. Please <a href="%2$s">check your license key</a> to access additional accessibility features and services for %3$s.
cs_CZ: Licenční klíč pro %1$s se zdá být neplatný. Pro přístup k dalším funkcím a službám přístupnosti pro %3$s prosím <a href="%2$s">zkontrolujte svůj licenční klíč</a>.

en: The longdesc attribute is intended to provide a URL to a long description of an image for screen reader users. However, it is no longer supported in HTML5 and is not reliably recognized by browsers or assistive technologies. Invalid values or blank longdesc attributes may confuse users or fail to convey important information.
cs_CZ: Atribut longdesc je určen k poskytnutí URL s dlouhým popisem obrázku pro uživatele čteček obrazovky. V HTML5 však již není podporován a není spolehlivě rozpoznáván prohlížeči nebo asistenčními technologiemi. Neplatné hodnoty nebo prázdné atributy longdesc mohou zmást uživatele nebo nepředat důležité informace.

en: The name of user interface components includes text labels that describe their purpose, so assistive technologies can convey this information to users.
cs_CZ: Název komponent uživatelského rozhraní obsahuje textové popisky, které popisují jejich účel, takže asistenční technologie mohou tyto informace předat uživatelům.

en: The natural tab order of a page follows the structure of the HTML. Changing this order using positive tabindex values can cause confusion for keyboard-only users and screen reader users, especially if the focus moves in an unexpected way or skips important content.
cs_CZ: Přirozené pořadí tabulátoru na stránce sleduje strukturu HTML. Změna tohoto pořadí pomocí kladných hodnot tabindex může způsobit zmatek pro uživatele používající pouze klávesnici a uživatele čteček obrazovky, zejména pokud se fokus pohybuje neočekávaným způsobem nebo přeskakuje důležitý obsah.

en: The post ID was not set
cs_CZ: ID příspěvku nebylo nastaveno

en: The purpose of each link can be determined by the link text alone, without needing additional context.
cs_CZ: Účel každého odkazu lze určit pouze z textu odkazu, bez potřeby dalšího kontextu.

en: The purpose of each link is clear from the link text and the context in which it appears, so users know where the link will take them.
cs_CZ: Účel každého odkazu je jasný z textu odkazu a kontextu, ve kterém se objevuje, takže uživatelé vědí, kam je odkaz zavede.

en: The purpose of input fields that collect information about the user can be programmatically determined, so browsers and assistive technologies can help users fill them in.
cs_CZ: Účel vstupních polí, která shromažďují informace o uživateli, lze programově určit, takže prohlížeče a asistenční technologie mohou uživatelům pomoci je vyplnit.

en: The purpose of user interface components, icons, and regions can be programmatically determined, so assistive technologies can adapt the experience for users.
cs_CZ: Účel komponent uživatelského rozhraní, ikon a oblastí lze programově určit, takže asistenční technologie mohou přizpůsobit zkušenost pro uživatele.

en: The reading level of the simplified summary is too high.
cs_CZ: Úroveň čtení zjednodušeného shrnutí je příliš vysoká.

en: The review action value was not set
cs_CZ: Hodnota akce pro recenzi nebyla nastavena

en: The scanner flagged this, but it does not apply to this content.
cs_CZ: Skener to označil, ale na tento obsah se to nevztahuje.

en: The simplified summary for this post will display here. Write the summary in the Readability section of the Accessibility Checker sidebar or meta box.
cs_CZ: Zde se zobrazí zjednodušený souhrn pro tento příspěvek. Souhrn napište v sekci Čitelnost v postranním panelu nebo meta boxu nástroje Accessibility Checker.

en: The size of the target for pointer gestures is large enough to be easily activated, even by users with limited dexterity.
cs_CZ: Velikost cíle pro gesta ukazatele je dostatečně velká, aby bylo možné je snadno aktivovat, a to i uživateli s omezenou obratností.

en: The target size for any interactive element is at least 44x44 pixels, so it can be easily activated by users with various abilities.
cs_CZ: Velikost cíle pro jakýkoli interaktivní prvek je alespoň 44x44 pixelů, takže jej mohou snadno aktivovat uživatelé s různými schopnostmi.

en: The title element is used by screen readers, search engines, and browser tabs to identify the page. Without a title, users may have difficulty determining the purpose of the page.
cs_CZ: Prvek titulku používají čtečky obrazovky, vyhledávače a záložky prohlížeče k identifikaci stránky. Bez titulku mohou mít uživatelé potíže určit účel stránky.

en: The visible focus indicator for interactive elements is clearly visible and meets minimum size and contrast requirements.
cs_CZ: Viditelný indikátor zaměření pro interaktivní prvky je jasně viditelný a splňuje minimální požadavky na velikost a kontrast.

en: There are no settings to display.
cs_CZ: Nejsou k dispozici žádná nastavení k zobrazení.

en: There was a problem. Please try again.
cs_CZ: Vyskytl se problém. Zkuste to prosím znovu.

en: There was an issue validating your %s license key. Please try again or contact our support team if the problem persists.
cs_CZ: Při ověřování vašeho licenčního klíče %s došlo k problému. Zkuste to prosím znovu nebo se obraťte na náš tým podpory, pokud problém přetrvává.

en: These %1$s do not have descriptive title attributes.
cs_CZ: Tyto %1$s nemají popisné atributy názvu.

en: These are empty %s headings that don't contain any content.
cs_CZ: Toto jsou prázdné nadpisy %s, které neobsahují žádný obsah.

en: These are empty links that do not contain any meaningful content for assistive technologies.
cs_CZ: Toto jsou prázdné odkazy, které neobsahují žádný smysluplný obsah pro asistenční technologie.

en: These are links to Microsoft Office files, such as Word, Excel, or PowerPoint documents. All linked documents must be manually tested for accessibility.
cs_CZ: Toto jsou odkazy na soubory Microsoft Office, jako jsou dokumenty Word, Excel nebo PowerPoint. Všechny propojené dokumenty musí být ručně testovány na přístupnost.

en: These are links to PDF documents. All linked documents must be manually tested for accessibility.
cs_CZ: Toto jsou odkazy na dokumenty PDF. Všechny propojené dokumenty musí být ručně otestovány na přístupnost.

en: These elements are %1$s or %2$s with no accessible label or text.
cs_CZ: Tyto elementy jsou %1$s nebo %2$s bez přístupného popisku nebo textu.

en: These elements are %1$s, %2$s, or %3$s form fields without associated labels.
cs_CZ: Tyto prvky jsou formulářová pole typu %1$s, %2$s nebo %3$s bez přidružených popisků.

en: These elements are anchor tags missing valid %1$s attributes or are linked to %2$s without having %3$s.
cs_CZ: Tyto prvky jsou kotevní značky, kterým chybí platné atributy %1$s nebo jsou propojeny s %2$s bez %3$s.

en: These elements are animated image files (e.g., GIFs or animated WebPs).
cs_CZ: Tyto prvky jsou animované obrazové soubory (např. GIFy nebo animované WebPy).

en: These elements are links to non-HTML document formats with one of the following file extensions: .rtf, .wpd, .ods, .odt, .odp, .sxw, .sxc, .sxd, .sxi, .pages, or .key
cs_CZ: Tyto prvky jsou odkazy na dokumenty v jiném formátu než HTML s jednou z následujících přípon souborů: .rtf, .wpd, .ods, .odt, .odp, .sxw, .sxc, .sxd, .sxi, .pages nebo .key

en: These elements are missing title tags (%1$s or %2$s). This may happen if post or page title fields are empty or if the theme fails to output title tags in the document head.
cs_CZ: Těmto prvkům chybí tagy titulku (%1$s nebo %2$s). To se může stát, pokud jsou pole titulku příspěvků nebo stránek prázdná, nebo pokud motiv nezobrazuje tagy titulku v hlavičce dokumentu.

en: These elements are sliders or carousels. Because many accessibility issues with sliders require manual review, this warning appears any time one or more sliders are detected on a post or page.
cs_CZ: Tyto elementy jsou posuvníky nebo karusely. Protože mnoho problémů s přístupností posuvníků vyžaduje ruční kontrolu, toto upozornění se objeví vždy, když je na příspěvku nebo stránce detekován jeden nebo více posuvníků.

en: These elements are table header cells (%s) with no text content.
cs_CZ: Tyto elementy jsou buňky záhlaví tabulky (%s) bez textového obsahu.

en: These elements are top-level %1$s tags that are missing a language attribute such as %2$s or %3$s, or have an empty language attribute.
cs_CZ: Tyto prvky jsou tagy nejvyšší úrovně %1$s, kterým chybí atribut jazyka, jako je %2$s nebo %3$s, nebo mají prázdný atribut jazyka.

en: These elements are videos. Because many accessibility issues with video content require manual review, this warning appears any time one or more videos are detected on a post or page.
cs_CZ: Tyto prvky jsou videa. Protože mnoho problémů s přístupností video obsahu vyžaduje ruční kontrolu, toto varování se objeví vždy, když je na příspěvku nebo stránce detekováno jedno nebo více videí.

en: These elements contain or link to audio or video content that do not have properly labeled or positioned transcripts, or may not have a transcript at all.
cs_CZ: Tyto prvky obsahují nebo odkazují na audio nebo video obsah, který nemá správně označené nebo umístěné přepisy, nebo nemusí mít přepisy vůbec.

en: These elements contain underlined text using the %1$s tag or %2$s CSS styles and do not appear to be links.
cs_CZ: Tyto prvky obsahují podtržený text pomocí tagu %1$s nebo CSS stylů %2$s a nevypadají jako odkazy.

en: These elements have foreground and background colors that do not meet the minimum contrast ratio for Level AA conformance.
cs_CZ: Tyto prvky mají barvy popředí a pozadí, které nesplňují minimální poměr kontrastu pro shodu s úrovní AA.

en: These elements use %s, which hides them from screen readers.
cs_CZ: Tyto prvky používají %s, což je skrývá před čtečkami obrazovky.

en: These elements use ARIA attributes that reference other elements which do not exist or are not properly labeled.
cs_CZ: Tyto prvky používají ARIA atributy, které odkazují na jiné prvky, které neexistují nebo nejsou správně označeny.

en: These elements use blinking or scrolling effects that may be disruptive for users or cause seizures.
cs_CZ: Tyto elementy používají efekty blikání nebo posouvání, které mohou být pro uživatele rušivé nebo způsobit záchvaty.

en: These elements use the %s attribute with invalid or unsupported values.
cs_CZ: Tyto prvky používají atribut %s s neplatnými nebo nepodporovanými hodnotami.

en: These fixes help improve accessibility by modifying HTML elements and behaviors on your site.
cs_CZ: Tyto opravy pomáhají zlepšit přístupnost úpravou HTML elementů a chování na vašem webu.

en: These form fields have more than one label associated with them.
cs_CZ: Tato formulářová pole mají přiřazeno více než jeden popisek.

en: These images are inside links and have empty alt attributes and there is no other text within the links.
cs_CZ: Tyto obrázky jsou uvnitř odkazů a mají prázdné atributy alt a v odkazech není žádný jiný text.

en: These images are inside links but do not have alt attributes and there is no other text within the links.
cs_CZ: Tyto obrázky jsou uvnitř odkazů, ale nemají atributy alt a v odkazech není žádný jiný text.

en: These images do not have an alt attribute (%1$s) contained in their image tags (%2$s).
cs_CZ: Tyto obrázky nemají atribut alt (%1$s) obsažený ve svých image tazích (%2$s).

en: These images have alternative text longer than %s characters.
cs_CZ: Tyto obrázky mají alternativní text delší než %s znaků.

en: These images have alternative text that is identical to nearby content or to other images on the page.
cs_CZ: Tyto obrázky mají alternativní text, který je identický s blízkým obsahem nebo s jinými obrázky na stránce.

en: These images have alternative text that may be vague, redundant, or include unnecessary words or file names.
cs_CZ: Tyto obrázky mají alternativní text, který může být nejasný, redundantní nebo obsahovat zbytečná slova či názvy souborů.

en: These images have empty alt attributes (%s).
cs_CZ: Tyto obrázky mají prázdné atributy alt (%s).

en: These links are set to open in new browser tabs or windows.
cs_CZ: Tyto odkazy jsou nastaveny tak, aby se otevřely v nových záložkách nebo oknech prohlížeče.

en: These links point to anchor targets on the same page, but no elements with the referenced IDs exist.
cs_CZ: Tyto odkazy směřují na kotvy na stejné stránce, ale žádné prvky s odkazovanými ID neexistují.

en: These links use URLs for their anchor text rather than meaningful words or phrases.
cs_CZ: Tyto odkazy používají URL adresy pro svůj kotevní text namísto smysluplných slov nebo frází.

en: These links use generic or vague anchor text that does not describe their purpose.
cs_CZ: Tyto odkazy používají obecný nebo nejasný text kotvy, který nepopisuje jejich účel.

en: These pages contain <p> tags with no content inside.
cs_CZ: Tyto stránky obsahují tagy <p> bez obsahu uvnitř.

en: These pages contain elements with %1$s or other positive %2$s, which modify the natural tab order.
cs_CZ: Tyto stránky obsahují elementy s %1$s nebo jinými kladnými %2$s, které mění přirozené pořadí tabulátoru.

en: These pages contain long blocks of text that are styled with %s.
cs_CZ: Tyto stránky obsahují dlouhé bloky textu, které jsou stylizovány pomocí %s.

en: These pages disable zooming by using viewport meta tags with either %1$s or a %2$s value of less than 2. This prevents users from enlarging content to improve readability.
cs_CZ: Tyto stránky zakazují zvětšování pomocí meta tagů viewport s hodnotou %1$s nebo %2$s menší než 2. To brání uživatelům zvětšit obsah pro lepší čitelnost.

en: These pages do not contain any heading elements between %1$s and %2$s in the main content area and have more than %3$s words.
cs_CZ: Tyto stránky neobsahují žádné prvky nadpisů mezi %1$s a %2$s v hlavní obsahové oblasti a mají více než %3$s slov.

en: These pages use headings out of order, skipping one or more heading levels, such as going from %1$s to %2$s without an %3$s between.
cs_CZ: Tyto stránky používají nadpisy v nesprávném pořadí, přeskakují jednu nebo více úrovní nadpisů, například přechod z %1$s na %2$s bez %3$s mezi nimi.

en: These settings enable global fixes across your entire site.
cs_CZ: Tato nastavení umožňují globální opravy napříč celým vaším webem.

en: These settings enable global fixes across your entire site. Pages may need to be resaved or a full site scan run to see fixes reflected in reports.
cs_CZ: Tato nastavení umožňují globální opravy napříč celým vaším webem. Může být nutné znovu uložit stránky nebo spustit kompletní skenování webu, aby se opravy projevily v reportech.

en: These tables contain data cells but do not have the required table header cells.
cs_CZ: Tyto tabulky obsahují datové buňky, ale nemají požadované buňky záhlaví tabulky.

en: These text elements appear visually styled like headings but are not marked up with heading tags.
cs_CZ: Tyto textové prvky jsou vizuálně stylizovány jako nadpisy, ale nejsou označeny značkami nadpisů.

en: These text elements are smaller than 10 pixels and may be difficult to read.
cs_CZ: Tyto textové prvky jsou menší než 10 pixelů a mohou být obtížně čitelné.

en: This %1$s does not have a descriptive title attribute.
cs_CZ: Tento %1$s nemá popisný atribut title.

en: This element contains or links to audio or video content that does not have a properly labeled or positioned transcript, or may not have a transcript at all.
cs_CZ: Tento prvek obsahuje nebo odkazuje na audio nebo video obsah, který nemá správně označený nebo umístěný přepis, nebo nemusí mít přepis vůbec.

en: This element contains underlined text using the %1$s tag or %2$s CSS styles and does not appear to be a link.
cs_CZ: Tento prvek obsahuje podtržený text pomocí tagu %1$s nebo CSS stylů %2$s a nevypadá jako odkaz.

en: This element has foreground and background colors that do not meet the minimum contrast ratio for Level AA conformance.
cs_CZ: Tento prvek má barvy popředí a pozadí, které nesplňují minimální poměr kontrastu pro shodu s úrovní AA.

en: This element is a %1$s or %2$s with no accessible label or text.
cs_CZ: Tento element je %1$s nebo %2$s bez přístupného popisku nebo textu.

en: This element is a link to a non-HTML document format with one of the following file extensions: .rtf, .wpd, .ods, .odt, .odp, .sxw, .sxc, .sxd, .sxi, .pages, or .key
cs_CZ: Tento prvek je odkaz na dokument v jiném formátu než HTML s jednou z následujících přípon souborů: .rtf, .wpd, .ods, .odt, .odp, .sxw, .sxc, .sxd, .sxi, .pages nebo .key

en: This element is a slider or carousel. Because many accessibility issues with sliders require manual review, this warning appears any time a slider is detected on a post or page.
cs_CZ: Tento element je posuvník nebo karusel. Protože mnoho problémů s přístupností posuvníků vyžaduje ruční kontrolu, toto upozornění se objeví vždy, když je na příspěvku nebo stránce detekován posuvník.

en: This element is a table header cell (%s) with no text content.
cs_CZ: Tento element je buňka záhlaví tabulky (%s) bez textového obsahu.

en: This element is a top-level %1$s tag that is missing a language attribute such as %2$s or %3$s, or has an empty language attribute.
cs_CZ: Tento prvek je tag nejvyšší úrovně %1$s, kterému chybí atribut jazyka, jako je %2$s nebo %3$s, nebo má prázdný atribut jazyka.

en: This element is a video. Because many accessibility issues with video content require manual review, this warning appears any time a video is detected on a post or page.
cs_CZ: Tento prvek je video. Protože mnoho problémů s přístupností video obsahu vyžaduje ruční kontrolu, toto varování se objeví vždy, když je na příspěvku nebo stránce detekováno video.

en: This element is an %1$s, %2$s, or %3$s form field without an associated label.
cs_CZ: Tento prvek je formulářové pole typu %1$s, %2$s nebo %3$s bez přidruženého popisku.

en: This element is an anchor tag missing a valid %1$s attribute or is linked to %2$s without having %3$s.
cs_CZ: Tento prvek je kotva bez platného atributu %1$s nebo je odkazován na %2$s bez %3$s.

en: This element is an animated image file (e.g., GIF or animated WebP).
cs_CZ: Tento prvek je animovaný obrazový soubor (např. GIF nebo animovaný WebP).

en: This element is missing a title tag (%1$s or %2$s). This may happen if the post or page title field is empty or if the theme fails to output a title tag in the document head.
cs_CZ: Tomuto prvku chybí tag titulku (%1$s nebo %2$s). To se může stát, pokud je pole titulku příspěvku nebo stránky prázdné, nebo pokud motiv nezobrazuje tag titulku v hlavičce dokumentu.

en: This element uses %s, which hides it from screen readers.
cs_CZ: Tento prvek používá %s, což ho skrývá před čtečkami obrazovky.

en: This element uses an ARIA attribute that references another element which does not exist or is not properly labeled.
cs_CZ: Tento prvek používá ARIA atribut, který odkazuje na jiný prvek, který neexistuje nebo není správně označen.

en: This element uses blinking or scrolling effects that may be disruptive for users or cause seizures.
cs_CZ: Tento element používá efekty blikání nebo posouvání, které mohou být pro uživatele rušivé nebo způsobit záchvaty.

en: This element uses the %s attribute with an invalid or unsupported value.
cs_CZ: Tento prvek používá atribut %s s neplatnou nebo nepodporovanou hodnotou.

en: This form field has more than one label associated with it.
cs_CZ: Toto formulářové pole má přiřazeno více než jeden popisek.

en: This image does not have an alt attribute (%1$s) contained in the image tag (%2$s).
cs_CZ: Tento obrázek nemá atribut alt (%1$s) obsažený v tagu obrázku (%2$s).

en: This image has alternative text longer than %s characters.
cs_CZ: Tento obrázek má alternativní text delší než %s znaků.

en: This image has alternative text that is identical to nearby content or to another image on the page.
cs_CZ: Tento obrázek má alternativní text, který je identický s blízkým obsahem nebo s jiným obrázkem na stránce.

en: This image has alternative text that may be vague, redundant, or include unnecessary words or file names.
cs_CZ: Tento obrázek má alternativní text, který může být nejasný, redundantní nebo obsahovat zbytečná slova či názvy souborů.

en: This image has an empty alt attribute (%s).
cs_CZ: Tento obrázek má prázdný atribut alt (%s).

en: This image is inside a link and has an empty alt attribute and there is no other text within the link.
cs_CZ: Tento obrázek je uvnitř odkazu a má prázdný atribut alt a v odkazu není žádný jiný text.

en: This image is inside a link but does not have an alt attribute and there is no other text within the link.
cs_CZ: Tento obrázek je uvnitř odkazu, ale nemá atribut alt a v odkazu není žádný jiný text.

en: This is a link to a Microsoft Office file, such as a Word, Excel, or PowerPoint document. All linked documents must be manually tested for accessibility.
cs_CZ: Toto je odkaz na soubor Microsoft Office, jako je dokument Word, Excel nebo PowerPoint. Všechny propojené dokumenty musí být ručně testovány na přístupnost.

en: This is a link to a PDF document. All linked documents must be manually tested for accessibility.
cs_CZ: Toto je odkaz na dokument PDF. Všechny propojené dokumenty musí být ručně testovány na přístupnost.

en: This is an empty %s heading that doesn't contain any content.
cs_CZ: Toto je prázdný nadpis %s, který neobsahuje žádný obsah.

en: This is an empty link that does not contain any meaningful content for assistive technologies.
cs_CZ: Toto je prázdný odkaz, který neobsahuje žádný smysluplný obsah pro asistenční technologie.

en: This is part of our broader effort to make everyone's experience at [COMPANY NAME] a welcoming and enjoyable one. Please note that while we make every effort to provide information accessible for all users, we cannot guarantee the accessibility of third party websites to which we may link.
cs_CZ: To je součástí našeho širšího úsilí učinit zkušenost každého v [COMPANY NAME] vítanou a příjemnou. Vezměte prosím na vědomí, že ačkoli se snažíme poskytovat informace přístupné pro všechny uživatele, nemůžeme zaručit přístupnost webů třetích stran, na které můžeme odkazovat.

en: This license key does not appear to be valid for %s. Please verify you've entered the correct license key.
cs_CZ: Tento licenční klíč se nezdá být platný pro %s. Ověřte, že jste zadali správný licenční klíč.

en: This license key for %s is not active for this site. Please activate it to access additional features on this website.
cs_CZ: Tento licenční klíč pro %s není pro tento web aktivní. Aktivujte jej prosím pro přístup k dalším funkcím na tomto webu.

en: This link is set to open in a new browser tab or window.
cs_CZ: Tento odkaz je nastaven tak, aby se otevřel v nové záložce nebo okně prohlížeče.

en: This link points to an anchor target on the same page, but no element with the referenced ID exists.
cs_CZ: Tento odkaz směřuje na kotvu na stejné stránce, ale žádný prvek s odkazovaným ID neexistuje.

en: This link uses a URL for its anchor text rather than a meaningful word or phrase.
cs_CZ: Tento odkaz používá URL adresu pro svůj kotevní text namísto smysluplného slova nebo fráze.

en: This link uses generic or vague anchor text that does not describe its purpose.
cs_CZ: Tento odkaz používá obecný nebo nejasný text kotvy, který nepopisuje jeho účel.

en: This page contains a <p> tag with no content inside.
cs_CZ: Tato stránka obsahuje tag <p> bez obsahu uvnitř.

en: This page contains an element with %1$s or another positive %2$s, which modifies the natural tab order.
cs_CZ: Tato stránka obsahuje element s %1$s nebo jiným kladným %2$s, který mění přirozené pořadí tabulátoru.

en: This page contains long blocks of text that are styled with %s.
cs_CZ: Tato stránka obsahuje dlouhé bloky textu, které jsou stylizovány pomocí %s.

en: This page disables zooming by using a viewport meta tag with either %1$s or a %2$s value of less than 2. This prevents users from enlarging content to improve readability.
cs_CZ: Tato stránka zakazuje zvětšování pomocí meta tagu viewport s hodnotou %1$s nebo %2$s menší než 2. To brání uživatelům zvětšit obsah pro lepší čitelnost.

en: This page does not contain any heading elements between %1$s and %2$s in the main content area and has more than %3$s words.
cs_CZ: Tato stránka neobsahuje žádné prvky nadpisů mezi %1$s a %2$s v hlavní obsahové oblasti a má více než %3$s slov.

en: This page uses headings out of order, skipping one or more heading levels.
cs_CZ: Tato stránka používá nadpisy v nesprávném pořadí a přeskakuje jednu nebo více úrovní nadpisů.

en: This post does not contain enough content to calculate a reading level.
cs_CZ: Tento příspěvek neobsahuje dostatek obsahu pro výpočet úrovně čtení.

en: This summary is automatically updated every 24 hours, or any time a full site scan is completed. You can also manually update these results by clicking the Update Counts button.
cs_CZ: Toto shrnutí se automaticky aktualizuje každých 24 hodin nebo kdykoli je dokončeno úplné skenování webu. Tyto výsledky můžete také ručně aktualizovat kliknutím na tlačítko Aktualizovat počty.

en: This summary reflects the latest scan data available for your site.
cs_CZ: Tento souhrn odráží nejnovější dostupná data skenování pro váš web.

en: This table contains data cells but does not have the required table header cells.
cs_CZ: Tato tabulka obsahuje datové buňky, ale nemá požadované buňky záhlaví tabulky.

en: This text appears visually styled like a heading but is not marked up with a heading tag.
cs_CZ: Tento text se vizuálně jeví jako nadpis, ale není označen tagem nadpisu.

en: This text is smaller than 10 pixels and may be difficult to read.
cs_CZ: Tento text je menší než 10 pixelů a může být obtížně čitelný.

en: This will clear all issues for this post. A save will be required to trigger a fresh scan of the post content. Do you want to continue?
cs_CZ: Tímto se vymažou všechny problémy pro tento příspěvek. Bude nutné uložení, aby se spustilo nové skenování obsahu příspěvku. Chcete pokračovat?

en: Three Flashes
cs_CZ: Tři záblesky

en: Three Flashes or Below Threshold
cs_CZ: Tři záblesky nebo pod prahovou hodnotou

en: Timeouts
cs_CZ: Časové limity

en: Timing Adjustable
cs_CZ: Nastavitelné časování

en: To check content other than posts and pages, please
cs_CZ: Pro kontrolu jiného obsahu než příspěvků a stránek prosím

en: Total Issues Found
cs_CZ: Celkem nalezených problémů

en: Transcripts provide access to audio and video content for individuals who are deaf, hard of hearing, or prefer to read rather than listen. Without a transcript, important information may be missed.
cs_CZ: Přepisy poskytují přístup k audio a video obsahu pro osoby, které jsou neslyšící, nedoslýchavé nebo preferují čtení před poslechem. Bez přepisu mohou být důležité informace přehlédnuty.

en: Type
cs_CZ: Typ

en: Type your email
cs_CZ: Zadejte svůj e-mail

en: Type your first name
cs_CZ: Zadejte své jméno

en: URLs Scanned
cs_CZ: Naskenované URL adresy

en: URLs with 100% score
cs_CZ: URL adresy se 100% skóre

en: Unable to load this preference.
cs_CZ: Nepodařilo se načíst tuto předvolbu.

en: Unable to redirect to upgrade page.
cs_CZ: Nelze přesměrovat na stránku upgradu.

en: Unable to save this preference.
cs_CZ: Nepodařilo se uložit tuto předvolbu.

en: Unable to unregister site. Required registration data is missing.
cs_CZ: Nelze odregistrovat web. Chybí požadovaná registrační data.

en: Underline Links
cs_CZ: Podtrhnout odkazy

en: Underlined Text
cs_CZ: Podtržený text

en: Underlined text is commonly associated with links. When non-link text is underlined, it can be confusing for users, especially those with cognitive disabilities or those relying on visual cues to identify links.
cs_CZ: Podtržený text je běžně spojován s odkazy. Když je podtržen text, který není odkazem, může to být matoucí pro uživatele, zejména pro ty s kognitivními poruchami nebo ty, kteří se spoléhají na vizuální vodítka k identifikaci odkazů.

en: Understandable
cs_CZ: Srozumitelné

en: Undock Panel
cs_CZ: Uvolnit panel

en: Unique Contrast Problem | Unique Contrast Problems
cs_CZ[0]: Unikátní problém s kontrastem
cs_CZ[1]: Unikátní problémy s kontrastem
cs_CZ[2]: Unikátní problémy s kontrastem

en: Unique Item Needing Review | Unique Items Needing Review
cs_CZ[0]: Unikátní položka vyžadující kontrolu
cs_CZ[1]: Unikátní položky vyžadující kontrolu
cs_CZ[2]: Unikátní položky vyžadující kontrolu

en: Unique Problem | Unique Problems
cs_CZ[0]: Unikátní problém
cs_CZ[1]: Unikátní problémy
cs_CZ[2]: Unikátní problémy

en: Unknown
cs_CZ: Neznámé

en: Unknown error occurred while registering the site.
cs_CZ: Při registraci webu došlo k neznámé chybě.

en: Unknown error occurred while unregistering the site.
cs_CZ: Při odregistrování webu došlo k neznámé chybě.

en: Unlock Detailed Accessibility Reports
cs_CZ: Odemknout detailní reporty přístupnosti

en: Unlock Pro Features (opens in new window)
cs_CZ: Odemknout funkce Pro (otevře se v novém okně)

en: Unset
cs_CZ: Nenastaveno

en: Untitled issue
cs_CZ: Problém bez názvu

en: Unusual Words
cs_CZ: Neobvyklá slova

en: Unusual or rare words are defined or explained, so users with cognitive disabilities or who are not familiar with the language can understand them.
cs_CZ: Neobvyklá nebo vzácná slova jsou definována nebo vysvětlena, takže uživatelé s kognitivním postižením nebo ti, kteří nejsou obeznámeni s jazykem, jim mohou porozumět.

en: Update Counts
cs_CZ: Aktualizovat počty

en: Update option wasn't successful
cs_CZ: Aktualizace možnosti nebyla úspěšná

en: Update your styles so that all text is at least %s in size. Use relative units like em or rem when possible to support user preferences and browser scaling.
cs_CZ: Aktualizuj své styly tak, aby všechen text měl velikost alespoň %s. Pokud je to možné, používej relativní jednotky jako em nebo rem, aby byly podporovány uživatelské preference a škálování prohlížeče.

en: Updated
cs_CZ: Aktualizováno

en: Updating accessibility data...
cs_CZ: Aktualizace dat přístupnosti...

en: Upgrade Now
cs_CZ: Upgradovat nyní

en: Upgrade Sale Now
cs_CZ: Akční nabídka upgradu

en: Upgrade to Accessibility Checker Pro
cs_CZ: Upgradovat na Accessibility Checker Pro

en: Upgrade to Pro
cs_CZ: Upgradujte na pro

en: Upgrade to Pro to:
cs_CZ: Upgradujte na Pro pro:

en: Upgrade to Scan
cs_CZ: Upgradujte pro skenování

en: Upgrade to Scan (opens in a new window)
cs_CZ: Upgradovat na skenování (otevře se v novém okně)

en: Upgrade to a paid version of Accessibility Checker from November 24th to December 3rd and get 30% off! Full site scanning, site-wide open issues report, dismissal logs, and more.
cs_CZ: Upgradujte na placenou verzi Accessibility Checker od 24. listopadu do 3. prosince a získejte 30% slevu! Plné skenování webu, celowebová zpráva o otevřených problémech, protokoly o zamítnutí a další.

en: Use of Color
cs_CZ: Použití barev

en: Use the settings below to configure the frontend accessibility checker.
cs_CZ: Pomocí níže uvedených nastavení nakonfigurujte kontrolu přístupnosti na webu.

en: Use this function to manually add the simplified summary to your theme within the loop.
cs_CZ: Tuto funkci použijte pro ruční přidání zjednodušeného shrnutí do vaší šablony v rámci smyčky.

en: Used for documents, media, and other non-scannable content that require manual testing and are likely to fail multiple WCAG success criteria.
cs_CZ: Používá se pro dokumenty, média a další neskenovaný obsah, který vyžaduje manuální testování a pravděpodobně nesplní více kritérií úspěšnosti WCAG.

en: User interface components have names, roles, and values that can be programmatically determined, so assistive technologies can communicate them to users.
cs_CZ: Komponenty uživatelského rozhraní mají názvy, role a hodnoty, které lze programově určit, takže je asistenční technologie mohou sdělovat uživatelům.

en: User restrictions on ignoring issues
cs_CZ: Omezení uživatelů při ignorování problémů

en: Username:
cs_CZ: Uživatelské jméno:

en: Users are informed about their location within a set of web pages, such as through breadcrumb navigation or a clear page title.
cs_CZ: Uživatelé jsou informováni o své poloze v rámci sady webových stránek, například prostřednictvím drobečkové navigace nebo jasného názvu stránky.

en: Users are not interrupted by unexpected changes in content, and can control interruptions such as auto-updating content.
cs_CZ: Uživatelé nejsou rušeni neočekávanými změnami obsahu a mohou ovládat přerušení, jako je automaticky aktualizovaný obsah.

en: Users are not required to enter the same information multiple times, reducing the risk of errors and saving time.
cs_CZ: Uživatelé nejsou nuceni zadávat stejné informace vícekrát, což snižuje riziko chyb a šetří čas.

en: Users are warned of impending timeouts and can request more time or save their work before timing out.
cs_CZ: Uživatelé jsou varováni před blížícími se časovými limity a mohou požádat o více času nebo uložit svou práci před vypršením času.

en: Users can choose how blocks of text are presented, such as foreground and background colors, width, and line spacing, to make reading easier.
cs_CZ: Uživatelé si mohou zvolit, jak jsou prezentovány bloky textu, například barvy popředí a pozadí, šířku a řádkování, aby bylo čtení snazší.

en: Users can override text spacing to improve readability without losing content or functionality.
cs_CZ: Uživatelé mohou přepsat rozestupy textu pro zlepšení čitelnosti bez ztráty obsahu nebo funkčnosti.

en: Users can pause, stop, or hide moving, blinking, scrolling, or auto-updating information that starts automatically and lasts more than five seconds.
cs_CZ: Uživatelé mohou pozastavit, zastavit nebo skrýt pohybující se, blikající, posouvající se nebo automaticky aktualizované informace, které se spouštějí automaticky a trvají déle než pět sekund.

en: Users can turn off non-essential animations triggered by interactions, helping those who are sensitive to motion.
cs_CZ: Uživatelé mohou vypnout nepodstatné animace spouštěné interakcemi, což pomáhá těm, kteří jsou citliví na pohyb.

en: Version
cs_CZ: Verze

en: Vestibular disorders
cs_CZ: Vestibulární poruchy

en: Videos must include accurate captions, transcripts, and audio descriptions (or enhanced transcripts) to be fully accessible to users who are deaf, hard of hearing, blind, or have cognitive disabilities.
cs_CZ: Videa musí obsahovat přesné titulky, přepisy a zvukové popisy (nebo rozšířené přepisy), aby byla plně přístupná uživatelům, kteří jsou neslyšící, nedoslýchaví, nevidomí nebo mají kognitivní postižení.

en: View %d items needing review in Accessibility Analysis
cs_CZ: Zobrazit %d položek vyžadujících kontrolu v analýze přístupnosti

en: View %d problems in Accessibility Analysis
cs_CZ: Zobrazit %d problémů v analýze přístupnosti

en: View %s landmark on website, opens a new window
cs_CZ: Zobrazit %s orientační bod na webu, otevře se nové okno

en: View Accessibility Checker
cs_CZ: Zobrazit Accessibility Checker

en: View Accessibility Checker Documentation (opens in new window)
cs_CZ: Zobrazit dokumentaci Accessibility Checker (otevře se v novém okně)

en: View All Open Issues
cs_CZ: Zobrazit všechny otevřené problémy

en: View ArchiveWP Pricing
cs_CZ: Zobrazit ceny ArchiveWP

en: View Course Pricing
cs_CZ: Zobrazit ceny kurzů

en: View Issue ID %d on website, opens a new window
cs_CZ: Zobrazit problém ID %d na webu, otevře se v novém okně

en: View Issues
cs_CZ: Zobrazit problémy

en: View Pricing
cs_CZ: Zobrazit ceny

en: View on page
cs_CZ: Zobrazit na stránce

en: View reading level details: %1$s, %2$s
cs_CZ: Zobrazit podrobnosti o úrovni čtení: %1$s, %2$s

en: View reading level details: %s
cs_CZ: Zobrazit podrobnosti o úrovni čtení: %s

en: View the front-end accessibility highlighter on published content.
cs_CZ: Zobrazit zvýrazňovač přístupnosti na front-endu u publikovaného obsahu.

en: Visual Presentation
cs_CZ: Vizuální prezentace

en: Visual information needed to identify user interface components and graphical objects has a contrast ratio of at least 3:1 against adjacent colors.
cs_CZ: Vizuální informace potřebné k identifikaci komponent uživatelského rozhraní a grafických objektů mají kontrastní poměr alespoň 3:1 vůči sousedním barvám.

en: W3 Schools: Accessibility Buttons & Links
cs_CZ: W3 schools: přístupnost tlačítek a odkazů

en: W3C ARIA Authoring Practices Guide: Carousel (Slide Show or Image Rotator) Pattern
cs_CZ: W3C ARIA Authoring Practices Guide: Vzor karuselu (prezentace nebo rotátor obrázků)

en: W3C Page Structure Tutorial: Headings
cs_CZ: W3C Tutoriál o struktuře stránky: Nadpisy

en: W3C Technique H30: Providing link text that describes the purpose of a link
cs_CZ: W3C Technika H30: Poskytnutí textu odkazu, který popisuje účel odkazu

en: W3C Technique H44: Using the button element
cs_CZ: W3C Technika H44: Použití elementu button

en: W3C Technique H83: Using the target attribute to open a new window on user request and indicating this in link text
cs_CZ: W3C Technika H83: Použití atributu target k otevření nového okna na žádost uživatele a uvedení této informace v textu odkazu

en: W3C Tutorial on Images: Decorative Images
cs_CZ: W3C Tutoriál o obrázcích: Dekorativní obrázky

en: W3C Tutorial on Images: Functional Images
cs_CZ: W3C Tutoriál o obrázcích: Funkční obrázky

en: W3C Tutorial on Images: Informative Images
cs_CZ: W3C Tutoriál o obrázcích: Informativní obrázky

en: W3C Tutorial: Headings
cs_CZ: W3C Tutorial: Nadpisy

en: W3C Tutorial: Informative Images
cs_CZ: W3C Tutoriál: Informativní obrázky

en: W3C: Carousels Tutorial
cs_CZ: W3C: Tutoriál o karuselech

en: W3C: Focus Order and Keyboard Navigation
cs_CZ: W3C: Pořadí fokusu a navigace klávesnicí

en: W3C: G152: Setting animated gif images to stop blinking after n cycles (within 5 seconds)
cs_CZ: W3C: G152: Nastavení animovaných gif obrázků tak, aby přestaly blikat po n cyklech (do 5 sekund)

en: W3C: H44 – Using label elements to associate text labels with form controls
cs_CZ: W3C: H44 – Použití elementů label pro spojení textových popisků s ovládacími prvky formuláře

en: W3C: H51 - Using table markup to present tabular information
cs_CZ: W3C: H51 - Použití značek tabulky k prezentaci tabulkových informací

en: W3C: HTML Image Maps
cs_CZ: W3C: HTML obrázkové mapy

en: W3C: Labeling Controls
cs_CZ: W3C: Označování ovládacích prvků

en: W3C: Language of Page
cs_CZ: W3C: Jazyk stránky

en: W3C: Making Content Usable for People with Cognitive and Learning Disabilities
cs_CZ: W3C: Jak učinit obsah použitelným pro lidi s kognitivními a vzdělávacími poruchami

en: W3C: Media Alternatives
cs_CZ: W3C: Alternativy médií

en: W3C: Tables Tutorial
cs_CZ: W3C: Tabulky Výukový kurz

en: W3C: Technique G91: Providing link text that describes the purpose of a link
cs_CZ: W3C: Technika G91: Poskytování textu odkazu, který popisuje účel odkazu

en: W3C: Techniques for WCAG 2.1 - Avoiding the use of the blink element
cs_CZ: W3C: Techniky pro WCAG 2.1 - Vyhýbání se použití elementu blink

en: W3C: Techniques for WCAG 2.1 - H64: Using the title attribute of the iframe element
cs_CZ: W3C: Techniky pro WCAG 2.1 - H64: Použití atributu title prvku iframe

en: W3C: Techniques for WCAG 2.1 – H42: Using h1–h6 to identify headings
cs_CZ: W3C: Techniky pro WCAG 2.1 – H42: Použití h1–h6 k identifikaci nadpisů

en: W3C: Techniques for WCAG 2.1 – H45: Using longdesc
cs_CZ: W3C: Techniky pro WCAG 2.1 – H45: Použití longdesc

en: W3C: Transcripts Documentation
cs_CZ: W3C: Dokumentace přepisů

en: W3C: Understanding Guideline 1.2
cs_CZ: W3C: Porozumění směrnici 1.2

en: W3C: Using HTML headings to identify headings
cs_CZ: W3C: Používání HTML nadpisů k identifikaci nadpisů

en: Want to do more with Accessibility Checker? %1$sUnlock Pro Features%2$s
cs_CZ: Chcete s Accessibility Checker dělat více? %1$sOdemkněte funkce Pro%2$s

en: Warning
cs_CZ: Varování

en: Warning Count
cs_CZ: Počet varování

en: Watch a video of Accessibility Checker in use.
cs_CZ: Podívejte se na video o použití Accessibility Checkeru.

en: Way to go! Accessibility Checker cannot find any accessibility problems in the content it tested. Some problems cannot be found by automated tools so don't forget to
cs_CZ: Výborně! Accessibility Checker nenalezl žádné problémy s přístupností v testovaném obsahu. Některé problémy nelze najít automatizovanými nástroji, proto nezapomeňte

en: We follow the <a href="https://www.w3.org/TR/WCAG21/">Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) version 2.1</a> as our guiding principle for determining accessibility. These are internationally agreed-upon standards that cover a wide range of recommendations and best practices for making content useable. As we add new pages and functionality to our website, all designs, code, and content entry practices are checked against these standards.
cs_CZ: Řídíme se <a href="https://www.w3.org/TR/WCAG21/">Pokyny pro přístupnost webového obsahu (WCAG) verze 2.1</a> jako naším hlavním principem pro určování přístupnosti. Jedná se o mezinárodně uznávané standardy, které pokrývají širokou škálu doporučení a osvědčených postupů pro tvorbu použitelného obsahu. Při přidávání nových stránek a funkcí na náš web jsou všechny návrhy, kód a postupy pro vkládání obsahu kontrolovány podle těchto standardů.

en: We welcome comments, questions, and feedback on our website. If you are using assistive technologies and are having difficulty using our website, please email [YOUR ACCESSIBILITY EMAIL ADDRESS] or give us a call at [YOUR PHONE NUMBER]. We will do our best to assist you and resolve issues.
cs_CZ: Vítáme komentáře, otázky a zpětnou vazbu k našemu webu. Pokud používáte asistenční technologie a máte potíže s používáním našeho webu, napište nám prosím na [VÁŠ E-MAIL PRO PŘÍSTUPNOST] nebo nám zavolejte na [VAŠE TELEFONNÍ ČÍSLO]. Uděláme vše pro to, abychom vám pomohli a vyřešili případné problémy.

en: Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) at the AAA level require any content with a reading level above 9th grade to have an alternative that is easier to read. Simplified summary text is added on the readability tab in the Accessibility Checker meta box on each post's or page's edit screen.
cs_CZ: Pokyny pro přístupnost webového obsahu (WCAG) na úrovni AAA vyžadují, aby jakýkoli obsah s úrovní čtení nad 9. Třídu měl alternativu, která je snáze čitelná. Zjednodušený souhrnný text je přidán na kartě čitelnosti v meta boxu Accessibility Checker na obrazovce úprav každého příspěvku nebo stránky.

en: Web pages have descriptive titles that help users understand the topic or purpose of the page.
cs_CZ: Webové stránky mají popisné názvy, které pomáhají uživatelům pochopit téma nebo účel stránky.

en: WebAIM Contrast Checker
cs_CZ: WebAIM Kontrola kontrastu

en: WebAIM: Creating Accessible Excel Spreadsheets
cs_CZ: WebAIM: Vytváření přístupných tabulek Excel

en: WebAIM: Creating Accessible PowerPoint Presentations
cs_CZ: WebAIM: Vytváření přístupných prezentací PowerPoint

en: WebAIM: Creating Accessible Word Documents
cs_CZ: WebAIM: Vytváření přístupných dokumentů Word

en: WebAIM: Links and Hypertext
cs_CZ: WebAIM: Odkazy a hypertext

en: WebAIM: PDF Accessibility
cs_CZ: WebAIM: Přístupnost PDF

en: Website
cs_CZ: Webová stránka

en: Website accessibility is an ongoing process. We continually test content and features for WCAG 2.1 Level AA compliance and remediate any issues to ensure we meet or exceed the standards. Testing of our website is performed by our team members using industry-standard tools such as the %1$sAccessibility Checker WordPress Plugin%2$s, color contrast analyzers, keyboard-only navigation techniques, and Flesch-Kincaid readability tests.
cs_CZ: Přístupnost webových stránek je průběžný proces. Neustále testujeme obsah a funkce na shodu s WCAG 2.1 úrovně AA a napravujeme všechny problémy, abychom zajistili, že splňujeme nebo překračujeme tyto standardy. Testování našeho webu provádějí naši členové týmu pomocí standardních nástrojů v oboru, jako je plugin %1$sAccessibility Checker%2$s pro WordPress, analyzátory barevného kontrastu, techniky navigace pouze pomocí klávesnice a testy čitelnosti Flesch-Kincaid.

en: Weekly accessibility reports for this site are being emailed to the account owner of the license key.
cs_CZ: Týdenní zprávy o přístupnosti pro tento web jsou zasílány e-mailem majiteli účtu licenčního klíče.

en: Weekly email includes total issues found and changes since the last report, coverage information, counts of problems, needs review, passed test percentage, and information about the most problematic pages and the most severe issues.
cs_CZ: Týdenní e-mail obsahuje celkový počet nalezených problémů a změny od poslední zprávy, informace o pokrytí, počty problémů, požadavků na revizi, procento úspěšných testů a informace o nejproblematičtějších stránkách a nejzávažnějších problémech.

en: Welcome to Accessibility Checker
cs_CZ: Vítejte v Accessibility Checker

en: What to do if a Plugin You’re Using has Accessibility Errors
cs_CZ: Co dělat, když plugin, který používáte, má chyby v přístupnosti

en: What to do if there are Accessibility Errors in Your Theme
cs_CZ: Co dělat, když jsou chyby v přístupnosti ve vašem tématu

en: When Required
cs_CZ: Když je vyžadováno

en: When a link opens in a new tab or window without warning, it can be disorienting, especially for users with cognitive disabilities, screen reader users, or anyone relying on keyboard navigation. They may not realize a new context has opened or understand how to return.
cs_CZ: Když se odkaz otevře v nové záložce nebo okně bez varování, může to být dezorientující, zejména pro uživatele s kognitivními poruchami, uživatele čteček obrazovky nebo kohokoli, kdo spoléhá na klávesnicovou navigaci. Nemusí si uvědomit, že se otevřel nový kontext, nebo nemusí vědět, jak se vrátit.

en: When a search is submitted with an empty query, force WordPress to display the search results template so users see a meaningful response. This assumes the active theme has a search.php template.
cs_CZ: Pokud je hledání odesláno s prázdným dotazem, vynutí WordPress zobrazení šablony výsledků hledání, aby uživatelé viděli smysluplnou odpověď. Předpokládá se, že aktivní téma má šablonu search.php.

en: When alternative text repeats nearby text or appears identically across multiple images, it creates confusion for screen reader users. Repetition provides no additional context and makes it difficult to distinguish between different elements or understand their purpose.
cs_CZ: Když se alternativní text opakuje v blízkém textu nebo se objevuje identicky u více obrázků, vytváří to zmatek pro uživatele čteček obrazovky. Opakování neposkytuje žádný dodatečný kontext a ztěžuje rozlišování mezi různými prvky nebo pochopení jejich účelu.

en: When an element receives focus, it does not cause unexpected changes that could confuse the user, and it is clear how to interact with the element.
cs_CZ: Když prvek získá zaměření, nezpůsobí to neočekávané změny, které by mohly uživatele zmást, a je jasné, jak s prvkem interagovat.

en: When an element receives keyboard focus, it is at least partially visible and not hidden by other content.
cs_CZ: Když prvek získá zaměření klávesnice, je alespoň částečně viditelný a není skrytý jiným obsahem.

en: When an element receives keyboard focus, it is fully visible and not hidden by other content.
cs_CZ: Když prvek získá zaměření klávesnice, je plně viditelný a není skrytý jiným obsahem.

en: When an input field receives data, it does not cause unexpected changes that could confuse the user, and it is clear how the data will be used.
cs_CZ: Když vstupní pole obdrží data, nezpůsobí to neočekávané změny, které by mohly uživatele zmást, a je jasné, jak budou data použita.

en: When navigating with a keyboard, focus moves in a logical order that preserves meaning and operability.
cs_CZ: Při navigaci pomocí klávesnice se zaměření pohybuje v logickém pořadí, který zachovává význam a funkčnost.

en: When to Ignore Accessibility Errors
cs_CZ: Kdy ignorovat chyby přístupnosti

en: Where We're Improving
cs_CZ: Na čem pracujeme

en: Why It Matters
cs_CZ: Proč je to důležité

en: Why do we say 100% Passed Tests, Not 100% Accessible?
cs_CZ: Proč říkáme 100% úspěšně splněných testů, ne 100% přístupné?

en: WordPress: Table block documentation
cs_CZ: WordPress: Dokumentace bloku tabulky

en: WordPress: The CSS class screen-reader-text
cs_CZ: WordPress: CSS třída screen-reader-text

en: Write A Review
cs_CZ: Napsat recenzi

en: You can manage recipients and review connection details in your %s dashboard.
cs_CZ: Příjemce a podrobnosti o připojení můžete spravovat ve svém panelu %s.

en: You do not have permission to dismiss issues.
cs_CZ: Nemáte oprávnění k ignorování problémů.

en: You do not have permission to manage Accessibility Checker permissions.
cs_CZ: Nemáte oprávnění ke správě oprávnění nástroje Accessibility Checker.

en: You do not have permission to manage this license.
cs_CZ: Nemáte oprávnění spravovat tuto licenci.

en: You do not have permission to register this site.
cs_CZ: Nemáte oprávnění k registraci tohoto webu.

en: You do not have permission to unregister this site.
cs_CZ: Nemáte oprávnění k odregistrování tohoto webu.

en: You do not have permission to view this information for this post.
cs_CZ: Nemáte oprávnění zobrazit tyto informace pro tento příspěvek.

en: You have %1$d %2$s and %3$d %4$s.
cs_CZ: Máte %1$d %2$s a %3$d %4$s.

en: You have %1$d %2$s.
cs_CZ: Máte %1$d %2$s.

en: Your %1$s license has expired. %3$s to continue accessing additional features and services for %2$s.
cs_CZ: Platnost vaší licence %1$s vypršela. %3$s pro pokračování v přístupu k dalším funkcím a službám pro %2$s.

en: Your %s license key has been disabled. Please contact our support team if you believe this is an error or would like to continue accessing additional features.
cs_CZ: Váš licenční klíč %s byl deaktivován. Pokud se domníváte, že se jedná o chybu, nebo byste chtěli nadále využívat další funkce, obraťte se prosím na náš tým podpory.

en: Your %s license key has reached its site activation limit. You can upgrade your license or deactivate it on another site to use the additional features here.
cs_CZ: Váš licenční klíč %s dosáhl limitu aktivací webu. Můžete upgradovat svou licenci nebo ji deaktivovat na jiném webu, abyste zde mohli používat další funkce.

en: Your Pro license is no longer valid, but this site remains connected for Free email reports.
cs_CZ: Vaše Pro licence již není platná, ale tento web zůstává připojen pro bezplatné e-mailové zprávy.

en: Your Pro license is no longer valid. Email reports remain connected as Free email reports. Renew your Pro license to restore Pro-only features.
cs_CZ: Vaše Pro licence již není platná. E-mailové reporty zůstávají připojeny jako bezplatné e-mailové reporty. Obnovte svou Pro licenci k obnovení funkcí pouze pro Pro.

en: Your Pro license is no longer valid. This site is using a valid Free license, but email reports are not currently connected. Connect this site from the Free License section to resume Free email reports.
cs_CZ: Vaše Pro licence již není platná. Tento web používá platnou bezplatnou licenci, ale e-mailové zprávy aktuálně nejsou připojeny. Připojte tento web v sekci Bezplatná licence, abyste obnovili bezplatné e-mailové zprávy.

en: Your Prompt for Simplified Summary is set to &ldquo;never.&rdquo; If you would like the simplified summary to be displayed automatically, you can change this on the %s.
cs_CZ: Vaše výzva k zjednodušenému shrnutí je nastavena na „nikdy.“ Pokud chcete, aby se zjednodušené shrnutí zobrazovalo automaticky, můžete to změnit na %s.

en: Your Simplified Summary location is set to &ldquo;manually&rdquo; which requires a function be added to your page template. If you would like the simplified summary to be displayed automatically, you can change this on the %s.
cs_CZ: Vaše umístění zjednodušeného shrnutí je nastaveno na „ručně“, což vyžaduje přidání funkce do šablony vaší stránky. Pokud chcete, aby se zjednodušené shrnutí zobrazovalo automaticky, můžete to změnit na %s.

en: Your content has a reading level at or below 9th grade and does not require a simplified summary.
cs_CZ: Váš obsah má úroveň čtení na úrovni 9. třídy nebo nižší a nevyžaduje zjednodušené shrnutí.

en: Your license has expired and this site is still connected. %s to restore full access, or disconnect the site above.
cs_CZ: Vaše licence vypršela a tento web je stále připojen. %s k obnovení plného přístupu, nebo odpojte web výše.

en: Your license has expired. This site is still connected but reports may stop until your license is renewed.
cs_CZ: Vaše licence vypršela. Tento web je stále připojen, ale vytváření reportů se může zastavit, dokud licenci neobnovíte.

en: Your post does not contain enough content to calculate its reading level.
cs_CZ: Váš příspěvek neobsahuje dostatek obsahu pro výpočet jeho úrovně čtení.

en: Your post has a reading level higher than 9th grade. Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) at the AAA level require a simplified summary of your post that is 9th grade or below.
cs_CZ: Váš příspěvek má úroveň čtení vyšší než 9. třída. Pokyny pro přístupnost webového obsahu (WCAG) na úrovni AAA vyžadují zjednodušené shrnutí vašeho příspěvku, které je na úrovni 9. třídy nebo nižší.

en: Your reports include all post types and taxonomies.
cs_CZ: Vaše zprávy zahrnují všechny typy příspěvků a taxonomie.

en: Your reports only include part of your site.
cs_CZ: Vaše zprávy zahrnují pouze část vašeho webu.

en: Your simplified summary has a reading level above 9th grade.
cs_CZ: Váš zjednodušený souhrn má úroveň čtení nad 9. třídou.

en: Your simplified summary has a reading level at or below 9th grade.
cs_CZ: Váš zjednodušený souhrn má úroveň čtení na nebo pod 9. třídou.

en: Your site has a large number of issues. For performance reasons, not all issues have been included in this summary.
cs_CZ: Váš web má velké množství problémů. Z důvodu výkonu nebyly do tohoto shrnutí zahrnuty všechny problémy.

en: Your site has accessibility issues that should be addressed as soon as possible to ensure compliance with accessibility guidelines.
cs_CZ: Váš web má problémy s přístupností, které by měly být co nejdříve řešeny, aby byl zajištěn soulad se směrnicemi pro přístupnost.

en: Your user account doesn't have permission to dismiss this issue.
cs_CZ: Váš uživatelský účet nemá oprávnění k zamítnutí tohoto problému.

en: Zooming and Scaling Disabled
cs_CZ: Přiblížení a změna měřítka zakázány

en: [IT MAY HELP TO REVIEW THE OPEN ISSUES TAB TO SEE THE MOST COMMON PROBLEMS]
cs_CZ: [MŮŽE BÝT UŽITEČNÉ PROJÍT ZÁLOŽKU S OTEVŘENÝMI PROBLÉMY A ZJISTIT NEJČASTĚJŠÍ PROBLÉMY]

en: [LIST ACCESSIBILITY FEATURES HERE]
cs_CZ: [SEZNAM FUNKCÍ PŘÍSTUPNOSTI ZDE]

en: [LIST ITEMS YOU'RE WORKING TO FIX HERE]
cs_CZ: [SEZNAM POLOŽEK, NA KTERÝCH PRACUJETE, ZDE]

en: [YOUR COMPANY NAME] is committed to providing a fully accessible website experience for all users of all abilities, including those who rely on assistive technologies like screen readers, screen enlargement software, and alternative keyboard input devices to navigate the web.
cs_CZ: [YOUR COMPANY NAME] se zavazuje poskytovat plně přístupnou webovou zkušenost pro všechny uživatele všech schopností, včetně těch, kteří spoléhají na asistenční technologie jako čtečky obrazovky, software pro zvětšení obrazovky a alternativní zařízení pro vstup z klávesnice při procházení webu.

en: active
cs_CZ: aktivní

[ctx: block description]
en: Displays this post's simplified summary from Accessibility Checker.
cs_CZ: Zobrazuje zjednodušený souhrn tohoto příspěvku z nástroje Accessibility Checker.

[ctx: block keyword]
en: readability
cs_CZ: čitelnost

[ctx: block keyword]
en: summary
cs_CZ: souhrn

[ctx: block title]
en: Simplified Summary
cs_CZ: Zjednodušený souhrn

en: button
cs_CZ: tlačítko

en: click
cs_CZ: klikněte

en: click here
cs_CZ: klikněte zde

en: close ad
cs_CZ: zavřít reklamu

en: continue
cs_CZ: pokračovat

en: continue reading
cs_CZ: pokračovat ve čtení

en: create a free account
cs_CZ: vytvořit bezplatný účet

en: details
cs_CZ: podrobnosti

en: download
cs_CZ: stáhnout

en: expired
cs_CZ: vypršela platnost

en: go here
cs_CZ: přejděte sem

en: here
cs_CZ: zde

en: iframe Missing Title
cs_CZ: Chybějící název iframe

en: image for issue %d
cs_CZ: obrázek pro problém %d

en: issue that needs review | issues that need review
cs_CZ[0]: problém, který vyžaduje kontrolu
cs_CZ[1]: problémy, které vyžadují kontrolu
cs_CZ[2]: problémy, které vyžadují kontrolu

en: keep reading
cs_CZ: pokračovat ve čtení

en: learn more
cs_CZ: zjistit více

en: link
cs_CZ: odkaz

en: manually test your site
cs_CZ: ručně otestovat váš web

en: more
cs_CZ: více

en: more details
cs_CZ: další podrobnosti

en: more...
cs_CZ: více...

en: more…
cs_CZ: více…

en: new document
cs_CZ: nový dokument

en: new tab
cs_CZ: nová karta

en: new window
cs_CZ: nové okno

en: open
cs_CZ: otevřít

en: opens a new window
cs_CZ: otevře se v novém okně

en: permalink of
cs_CZ: trvalý odkaz na

en: permalink to
cs_CZ: trvalý odkaz na

en: problem to address | problems to address
cs_CZ[0]: problém k řešení
cs_CZ[1]: problémy k řešení
cs_CZ[2]: problémy k řešení

en: read more
cs_CZ: číst více

en: settings page
cs_CZ: stránka nastavení

en: the ability to edit other users' posts
cs_CZ: schopnost upravovat příspěvky ostatních uživatelů

en: the ability to edit posts
cs_CZ: schopnost upravovat příspěvky

en: the content
cs_CZ: obsah

en: this page
cs_CZ: tato stránka

en: upgrade to pro
cs_CZ: upgradovat na pro verzi

en: version
cs_CZ: verze

en: — Select a role —
cs_CZ: — Vyberte roli —

en: ⚡️ Global Accessibility Awareness Day Flash Sale
cs_CZ: ⚡️ Bleskový výprodej ke Mezinárodnímu dni povědomí o přístupnosti

en: 🎉 Black Friday special! 🎉
cs_CZ: 🎉 Speciální nabídka k Black Friday! 🎉
