Accessibility Checker 1.48.0 - en to lt_LT translation catalogue (1296 entries)

en:  (opens in a new window)
lt_LT:  (atsidaro naujame lange)

en:  total
lt_LT:  iš viso

en: %1$d of %2$d
lt_LT: %1$d iš %2$d

en: %1$s of %2$s
lt_LT: %1$s iš %2$s

en: %1$s uses %2$s to monitor our website's accessibility.
lt_LT: Svetainės prieinamumui stebėti %1$s naudoja %2$s.

en: %d Dismissed | %d Dismissed
lt_LT[0]: %d atmesta
lt_LT[1]: %d atmesti
lt_LT[2]: %d atmesta

en: %d Needs Review | %d Need Review
lt_LT[0]: %d reikia peržiūrėti
lt_LT[1]: %d reikia peržiūrėti
lt_LT[2]: %d reikia peržiūrėti

en: %d Problem | %d Problems
lt_LT[0]: %d problema
lt_LT[1]: %d problemos
lt_LT[2]: %d problemų

en: %d issue found | %d issues found
lt_LT[0]: Rasta %d problema
lt_LT[1]: Rasta %d problemos
lt_LT[2]: Rasta %d problemų

en: %d total
lt_LT: %d iš viso

en: %d total issues
lt_LT: %d iš viso problemų

en: %d%% Passed Checks
lt_LT: %d%% patikrų atlikta

en: %dth
lt_LT: %d-as

en: %dth grade
lt_LT: %d-oji klasė

en: %s grade
lt_LT: %s klasė

en: (opens in a new window)
lt_LT: (atsidaro naujame lange)

en: * Screen Reader Text
lt_LT: * Ekrano skaitytuvo tekstas

en: * True accessibility requires manual testing in addition to automated scans. %1$sLearn how to manually test for accessibility%2$s
lt_LT: * Tikrasis prieinamumas reikalauja rankinio testavimo, be automatinių nuskaitymų. %1$sSužinokite, kaip rankiniu būdu patikrinti prieinamumą%2$s

en: , opens a new window
lt_LT: , atidaromas naujas langas

en: ...and more
lt_LT: ...ir daugiau

en: 1.1 Text Alternatives
lt_LT: 1.1 tekstinės alternatyvos

en: 1.2 Time-based Media
lt_LT: 1.2 laiku pagrįsta medija

en: 1.3 Adaptable
lt_LT: 1.3 pritaikoma

en: 1.4 Distinguishable
lt_LT: 1.4 atskiriama

en: 2.1 Keyboard Accessible
lt_LT: 2.1 pasiekiama klaviatūra

en: 2.2 Enough Time
lt_LT: 2.2 pakankamai laiko

en: 2.3 Seizures and Physical Reactions
lt_LT: 2.3 priepuoliai ir fizinės reakcijos

en: 2.4 Navigable
lt_LT: 2.4 naršoma

en: 2.5 Input Modalities
lt_LT: 2.5 įvesties modalumai

en: 3 days only • May 20–22
lt_LT: Tik 3 dienas • gegužės 20–22 d.

en: 3 days only: Save 15% when you upgrade to Accessibility Checker Pro with coupon code
lt_LT: Tik 3 dienas: sutaupykite 15 %, jei atnaujinsite į „Accessibility Checker Pro“ su kupono kodu

en: 3.1 Readable
lt_LT: 3.1 įskaitoma

en: 3.2 Predictable
lt_LT: 3.2 nuspėjama

en: 3.3 Input Assistance
lt_LT: 3.3 įvesties pagalba

en: 4.1 Compatible
lt_LT: 4.1 suderinamas

en: A Simplified summary has not been included for this content.
lt_LT: Supaprastinta santrauka šiam turiniui nebuvo įtraukta.

en: A Slider is Present
lt_LT: Yra slankiklis

en: A Video is Present
lt_LT: Yra vaizdo įrašas

en: A problem that affects users with disabilities but doesn't map directly to a current WCAG success criterion.
lt_LT: Problema, kuri paveikia naudotojus su negalia, bet tiesiogiai neatitinka dabartinio WCAG sėkmės kriterijaus.

en: A pronunciation guide is available for unusual or difficult words, so users can understand how to say them.
lt_LT: Neįprastiems ar sudėtingiems žodžiams yra pateikiamas tarimo gidas, todėl vartotojai gali suprasti, kaip juos ištarti.

en: A sign language interpretation must be provided for all prerecorded audio content in synchronized media, ensuring that users who are deaf and use sign language can fully understand the spoken content.
lt_LT: Visiems iš anksto įrašytiems garso turiniams sinchronizuotoje medijoje turi būti pateiktas gestų kalbos vertimas, užtikrinant, kad kurtieji vartotojai, naudojantys gestų kalbą, galėtų visiškai suprasti sakytinį turinį.

en: A simplified summary has been included for this content.
lt_LT: Šiam turiniui buvo įtraukta supaprastinta santrauka.

en: A simplified summary is not necessary when content reading level is 9th grade or below. Choose when to prompt for a simplified summary on the settings page.
lt_LT: Supaprastinta santrauka nėra būtina, kai turinio skaitymo lygis yra 9 klasės ar žemesnis. Nustatymų puslapyje pasirinkite, kada prašyti supaprastintos santraukos.

en: A simplified summary is required for this content.
lt_LT: Šiam turiniui reikalinga supaprastinta santrauka.

en: A usability improvement or convention that enhances accessibility but is not required for WCAG compliance.
lt_LT: Naudojamumo patobulinimas ar konvencija, kuri pagerina prieinamumą, bet nėra būtina WCAG atitikčiai.

en: A way is available to skip repeated blocks of content, such as navigation menus, so users can quickly reach the main content.
lt_LT: Yra būdas praleisti pasikartojančius turinio blokus, tokius kaip navigacijos meniu, kad vartotojai galėtų greitai pasiekti pagrindinį turinį.

en: ARIA Authoring Practices Guide: Developing a Keyboard Interface
lt_LT: ARIA kūrimo praktikos vadovas: Klaviatūros sąsajos kūrimas

en: ARIA Hidden
lt_LT: ARIA Paslėpta

en: ARIA attributes like aria-labelledby and aria-describedby are used to improve accessibility by connecting elements to their labels or descriptions. If the reference target does not exist, users of assistive technology will miss important context or instructions.
lt_LT: ARIA atributai, tokie kaip aria-labelledby ir aria-describedby, naudojami prieinamumui pagerinti, sujungiant elementus su jų etiketėmis ar aprašymais. Jei nuorodos tikslas neegzistuoja, pagalbinių technologijų naudotojai praleis svarbų kontekstą ar instrukcijas.

en: ARIA for Beginners (Webinar)
lt_LT: ARIA pradedantiesiems (internetinis seminaras)

en: Abbreviations
lt_LT: Santrumpos

en: Abbreviations and acronyms are defined the first time they are used, so users can understand their meaning.
lt_LT: Santrumpos ir akronimai yra apibrėžiami pirmą kartą juos naudojant, todėl vartotojai gali suprasti jų reikšmę.

en: Accessibility
lt_LT: Prieinamumas

en: Accessibility Analysis
lt_LT: Prieinamumo analizė

en: Accessibility Checker &mdash; Audit History
lt_LT: Accessibility Checker &mdash; Audito istorija

en: Accessibility Checker &mdash; Free
lt_LT: Accessibility Checker &mdash; Nemokama versija

en: Accessibility Checker &mdash; Pro
lt_LT: Accessibility Checker &mdash; Pro versija

en: Accessibility Checker (opens in a new window)
lt_LT: Accessibility Checker (atsidaro naujame lange)

en: Accessibility Checker Pro (opens in a new window)
lt_LT: Accessibility Checker Pro (atsidaro naujame lange)

en: Accessibility Checker Settings
lt_LT: Accessibility Checker nustatymai

en: Accessibility Checker Tools
lt_LT: Accessibility Checker įrankiai

en: Accessibility Checker actions
lt_LT: Accessibility Checker veiksmai

en: Accessibility Checker cannot scan any content because no post types have been selected. Without configured post types, no accessibility issues will be detected.
lt_LT: Accessibility Checker negali skenuoti jokio turinio, nes nebuvo pasirinkti jokie įrašų tipai. Be sukonfigūruotų įrašų tipų, nebus aptikta jokių prieinamumo problemų.

en: Accessibility Checker has detected %1$s errors and %2$s warnings.
lt_LT: Accessibility Checker aptiko %1$s klaidas ir %2$s įspėjimus.

en: Accessibility Checker has not found any issues in scanned content.
lt_LT: Accessibility Checker nerado jokių problemų nuskenuotame turinyje.

en: Accessibility Checker has scanned %s post for accessibility issues. | Accessibility Checker has scanned %s posts for accessibility issues.
lt_LT[0]: Accessibility Checker nuskenavo %s įrašą dėl prieinamumo problemų.
lt_LT[1]: Accessibility Checker nuskenavo %s įrašus dėl prieinamumo problemų.
lt_LT[2]: Accessibility Checker nuskenavo %s įrašų dėl prieinamumo problemų.

en: Accessibility Checker is configured to scan %1$s post type: %2$s. | Accessibility Checker is configured to scan %1$s post types: %2$s.
lt_LT[0]: Accessibility Checker sukonfigūruotas nuskenuoti %1$s įrašo tipą: %2$s.
lt_LT[1]: Accessibility Checker sukonfigūruotas nuskenuoti %1$s įrašų tipus: %2$s.
lt_LT[2]: Accessibility Checker sukonfigūruotas nuskenuoti %1$s įrašų tipus: %2$s.

en: Accessibility Checker issues panels
lt_LT: Accessibility Checker problemų skydai

en: Accessibility Events &amp; News in Your Inbox
lt_LT: Prieinamumo renginiai ir naujienos jūsų pašto dėžutėje

en: Accessibility Features On Our Website
lt_LT: Prieinamumo funkcijos mūsų svetainėje

en: Accessibility Policy
lt_LT: Prieinamumo politika

en: Accessibility Policy page
lt_LT: Prieinamumo politikos puslapis

en: Accessibility Reports
lt_LT: Prieinamumo ataskaitos

en: Accessibility Statement Preview
lt_LT: Prieinamumo pareiškimo peržiūra

en: Accessibility Status
lt_LT: Prieinamumo būsena

en: Accessibility Summary
lt_LT: Prieinamumo santrauka

en: Accessibility Support Contact
lt_LT: Prieinamumo pagalbos kontaktas

en: Accessibility issues
lt_LT: Prieinamumo problemos

en: Accessibility issues detected
lt_LT: Aptiktos prieinamumo problemos

en: Accessibility scan error.
lt_LT: Prieinamumo skenavimo klaida.

en: Accessible Authentication (Enhanced)
lt_LT: Prieinama autentifikacija (patobulinta)

en: Accessible Authentication (Minimum)
lt_LT: Prieinama autentifikacija (minimali)

en: Account Connection
lt_LT: Paskyros prijungimas

en: Actions
lt_LT: Veiksmai

en: Activation Date
lt_LT: Aktyvavimo data

en: Active license holders of paid Accessibility Checker plans get unlimited email support on plugin usage and troubleshooting.
lt_LT: Aktyvių mokamų Accessibility Checker planų licencijų turėtojai gauna neribotą el. pašto palaikymą dėl įskiepio naudojimo ir problemų sprendimo.

en: Add "lang" & "dir" Attributes
lt_LT: Pridėti „lang“ ir „dir“ atributus

en: Add Context to Linked Files
lt_LT: Pridėti kontekstą prie susietų failų

en: Add File Size & Type To Links
lt_LT: Pridėti failo dydį ir tipą prie nuorodų

en: Add Focus Outline
lt_LT: Pridėti fokuso kontūrą

en: Add Focus Outlines
lt_LT: Pridėti fokuso kontūrus

en: Add Footer Accessibility Statement
lt_LT: Pridėti poraštės prieinamumo pareiškimą

en: Add Label To Links That Open A New Tab/Window
lt_LT: Pridėti etiketę prie nuorodų, kurios atsidaro naujame skirtuke/lange

en: Add Labels to Comment and Search Forms
lt_LT: Pridėti etiketes prie komentarų ir paieškos formų

en: Add Labels to Unlabelled Form Fields
lt_LT: Pridėti etiketes prie nepažymėtų formos laukų

en: Add Missing Page Title
lt_LT: Pridėti trūkstamą puslapio pavadinimą

en: Add Missing or Empty Page Titles
lt_LT: Pridėti trūkstamus arba tuščius puslapių pavadinimus

en: Add Size & Type To File Links
lt_LT: Pridėti dydį ir tipą prie failų nuorodų

en: Add Skip Links
lt_LT: Pridėti praleidimo nuorodas

en: Add Underlines to all non-nav Links
lt_LT: Pabraukti visas ne navigacijos nuorodas

en: Add a %1$s tag to the page if it's missing or empty.
lt_LT: Pridėti %1$s žymą puslapiui, jei jos trūksta arba ji tuščia.

en: Add a descriptive %2$s attribute to each %1$s element in your image map. The text should explain the function or destination of the link, not what the area looks like.
lt_LT: Pridėk aprašomąjį %2$s atributą kiekvienam %1$s elementui savo paveikslėlio žemėlapyje. Tekstas turėtų paaiškinti nuorodos funkciją ar paskirties vietą, o ne tai, kaip sritis atrodo.

en: Add a label and icon to links with %1$s informing users they will open a new tab/window. %2$sNote: This setting will have no effect if the "Block Links Opening New Windows" fix is enabled.%3$s
lt_LT: Pridėti etiketę ir piktogramą prie nuorodų su %1$s, informuojančių vartotojus, kad jos atsidarys naujame skirtuke/lange. %2$sPastaba: Šis nustatymas neturės jokio poveikio, jei įjungtas „Blokuoti nuorodas, atidarančias naujus langus“ taisymas.%3$s

en: Add a missing label to the WordPress search form.
lt_LT: Pridėti trūkstamą etiketę prie WordPress paieškos formos.

en: Add a note explaining why this issue is being dismissed.
lt_LT: Pridėkite pastabą, paaiškinančią, kodėl ši problema atmetama.

en: Add a skip link to all site pages, allowing users to skip directly to the main content.
lt_LT: Pridėti praleidimo nuorodą į visus svetainės puslapius, leidžiančią vartotojams peršokti tiesiai į pagrindinį turinį.

en: Add a title attribute to the %1$s tag that accurately describes the content or function of the embedded frame. If the iframe is added by a plugin and the title cannot be edited directly, check the plugin settings for an accessibility option, or contact the developer for support. Consider switching to a WordPress core embed instead.
lt_LT: Pridėk title atributą prie %1$s žymos, kuris tiksliai apibūdina įterpto kadro turinį ar funkciją. Jei iframe yra pridėtas įskiepio ir antraštės negalima redaguoti tiesiogiai, patikrink įskiepio nustatymus dėl prieinamumo parinkties arba susisiek su kūrėju dėl pagalbos. Apsvarstyk galimybę pereiti prie WordPress pagrindinės įterpimo funkcijos.

en: Add a visible %1$s element that describes the field. Connect it to the corresponding form element using the %2$s attribute, or use aria-label or aria-labelledby if needed. To fix all unlabelled fields automatically, enable the 'Label Form Fields' fix in Accessibility Checker settings.
lt_LT: Pridėk matomą %1$s elementą, kuris aprašo lauką. Sujunk jį su atitinkamu formos elementu naudodamas %2$s atributą arba naudok aria-label ar aria-labelledby, jei reikia. Norėdamas automatiškai ištaisyti visus nepažymėtus laukus, įjunk „Žymėti formos laukus“ pataisymą Accessibility Checker nustatymuose.

en: Add an alt attribute that describes the purpose of the link. Focus on where the link goes, not what the image looks like. Alternatively, add an %s to the link.
lt_LT: Pridėk alt atributą, kuris apibūdina nuorodos paskirtį. Sutelk dėmesį į tai, kur veda nuoroda, o ne į tai, kaip atrodo paveikslėlis. Arba pridėk %s į nuorodą.

en: Add an alt attribute to the image with appropriate text describing the purpose of the image in the page. If the image is decorative, the alt attribute can be empty, but the HTML %1$s attribute still needs to be present.
lt_LT: Pridėk alt atributą paveikslui su tinkamu tekstu, aprašančiu paveikslo paskirtį puslapyje. Jei paveikslas yra dekoratyvinis, alt atributas gali būti tuščias, bet HTML %1$s atributas vis tiek turi būti.

en: Add an outline to elements when they receive keyboard focus.
lt_LT: Pridėti kontūrą elementams, kai jie gauna klaviatūros fokusą.

en: Add descriptive text inside each %s element that explains the purpose of the row or column. Avoid using empty header cells or placeholder text that lacks meaning. If necessary, you can visually hide text in a table header cell with a screen-reader-text class.
lt_LT: Įdėk aprašomąjį tekstą į kiekvieną %s elementą, kuris paaiškina eilutės ar stulpelio paskirtį. Venk naudoti tuščias antraštės celes ar beprasmį laikino teksto užpildą. Jei reikia, gali vizualiai paslėpti tekstą lentelės antraštės celėje naudodamas screen-reader-text klasę.

en: Add descriptive text inside the %1$s element. If the link uses only an icon (e.g., SVG or webfont), hide the icon with %2$s and add a descriptive %3$s to the link or include screen reader-only text to explain where the link goes.
lt_LT: Įdėk aprašomąjį tekstą į %1$s elementą. Jei nuoroda naudoja tik piktogramą (pvz., SVG ar tinklo šriftą), paslėpk piktogramą naudodamas %2$s ir pridėk aprašomąjį %3$s nuorodai arba įtrauk tekstą, skirtą tik ekrano skaitytuvams, kad paaiškintum, kur nuoroda veda.

en: Add labels to unlabelled form fields if field purpose can be determined.
lt_LT: Pridėti etiketes prie nepažymėtų formos laukų, jei galima nustatyti lauko paskirtį.

en: Add lang & dir Attributes
lt_LT: Pridėti lang ir dir atributus

en: Add meaningful content inside the heading tag to describe the section that follows. If the heading is not needed, remove it entirely to avoid misleading assistive technologies.
lt_LT: Įdėk prasmingą turinį į antraštės žymą, kad apibūdintum sekantį skyrių. Jei antraštė nereikalinga, visiškai ją pašalink, kad neklaidintum pagalbinių technologijų.

en: Add meaningful heading elements throughout your content to organize it into sections. At a minimum, include one %1$s tag as the main page title, and add subheadings where appropriate to break up content into logical parts.
lt_LT: Pridėk prasmingus antraštės elementus visame savo turinyje, kad suskirstytum jį į skyrius. Bent jau įtrauk vieną %1$s žymą kaip pagrindinį puslapio pavadinimą ir pridėk poantrastes, kur tinka, kad suskaidytum turinį į logiškas dalis.

en: Add missing labels to WordPress comment and search forms.
lt_LT: Pridėti trūkstamas etiketes prie WordPress komentarų ir paieškos formų.

en: Add missing labels to the WordPress comment form.
lt_LT: Pridėti trūkstamas etiketes prie WordPress komentarų formos.

en: Add one or more %1$s elements that describe the columns or rows of data in your table. Each %2$s cell should be associated with a descriptive header to provide proper context for screen reader users.
lt_LT: Pridėk vieną ar daugiau %1$s elementų, kurie aprašo duomenų stulpelius ar eilutes tavo lentelėje. Kiekvienas %2$s langelis turėtų būti susietas su aprašomąja antrašte, kad ekrano skaitytuvų vartotojams būtų suteiktas tinkamas kontekstas.

en: Add the file size and type to linked files that may trigger a download.
lt_LT: Pridėkite failo dydį ir tipą prie susietų failų, kurie gali sukelti atsisiuntimą.

en: Add the site language (%1$s) and text direction (%2$s) attributes to the %3$s element.
lt_LT: Pridėti svetainės kalbos (%1$s) ir teksto krypties (%2$s) atributus prie %3$s elemento.

en: Add visible text inside the %1$s element, set a %2$s attribute on an input button, or include an %3$s attribute on a button image. If the button uses only an icon (e.g., SVG or webfont), hide the icon with %4$s and add a descriptive %5$s to the button or include screen reader-only text.  Each button must have a label that clearly describes its purpose or action.
lt_LT: Įdėk matomą tekstą į %1$s elementą, nustatyk %2$s atributą įvesties mygtukui arba įtrauk %3$s atributą mygtuko paveikslėliui. Jei mygtukas naudoja tik piktogramą (pvz., SVG ar tinklo šriftą), paslėpk piktogramą naudodamas %4$s ir pridėk aprašomąjį %5$s mygtukui arba įtrauk tekstą, skirtą tik ekrano skaitytuvams. Kiekvienas mygtukas turi turėti etiketę, kuri aiškiai apibūdina jo paskirtį ar veiksmą.

en: Add warning when link opens new tab/window
lt_LT: Pridėti įspėjimą, kai nuoroda atsidaro naujame skirtuke/lange

en: Additional Resources
lt_LT: Papildomi ištekliai

en: Additional Resources for Learning About Accessibility
lt_LT: Papildomi ištekliai mokymuisi apie prieinamumą

en: Adjust summary prompts in settings.
lt_LT: Koreguoti santraukos raginimus nustatymuose.

en: Adjust the foreground and background colors of the flagged elements to ensure a contrast ratio of at least 4.5:1 for normal text. Use a contrast checker to confirm that your color combinations meet this requirement.
lt_LT: Pakoreguok pažymėtų elementų priekinio plano ir fono spalvas, kad užtikrintum bent 4,5:1 kontrasto santykį įprastam tekstui. Naudok kontrasto tikrinimo įrankį, kad patvirtintum, jog tavo spalvų deriniai atitinka šį reikalavimą.

en: Admin columns to see accessibility status at a glance
lt_LT: Administravimo stulpeliai, leidžiantys iš karto pamatyti prieinamumo būseną

en: Adobe: Create and verify PDF accessibility (Acrobat Pro)
lt_LT: Adobe: Kurti ir tikrinti PDF prieinamumą (Acrobat Pro)

en: Affected Code
lt_LT: Paveiktas kodas

en: After fixing each issue, update the post to see the accessibility report change. Your goal is to get every page to say 100% Passed Tests.
lt_LT: Išsprendę kiekvieną problemą, atnaujinkite pranešimą, kad pamatytumėte, kaip pasikeitė prieinamumo ataskaita. Jūsų tikslas - pasiekti, kad kiekviename puslapyje būtų parašyta "100 % išlaikė testus".

en: After the content
lt_LT: Po turinio

en: All functionality is available from a keyboard interface, with no exceptions.
lt_LT: Visas funkcionalumas prieinamas per klaviatūros sąsają, be jokių išimčių.

en: All functionality is available using a keyboard, so users who cannot use a mouse can still operate the content.
lt_LT: Visas funkcionalumas prieinamas naudojant klaviatūrą, todėl vartotojai, negalintys naudoti pelės, vis tiek gali valdyti turinį.

en: All non-text content must have a text alternative that serves the same purpose, unless it falls into specific exceptions like controls, media, tests, sensory content, CAPTCHA, or decorative elements. Each type must follow specific guidance to ensure accessibility without interfering with the user experience.
lt_LT: Visas ne tekstinis turinys turi turėti tekstinę alternatyvą, kuri atlieka tą pačią paskirtį, nebent jis patenka į konkrečias išimtis, tokias kaip valdikliai, medija, testai, jutiminiai turiniai, CAPTCHA arba dekoratyviniai elementai. Kiekvienas tipas turi laikytis konkrečių gairių, kad būtų užtikrintas prieinamumas netrukdant vartotojo patirčiai.

en: All pages
lt_LT: Visi puslapiai

en: All people including those who do not identify as disabled
lt_LT: Visi žmonės, įskaitant tuos, kurie nelaiko savęs neįgaliais

en: Alt Decision Tree
lt_LT: Alt sprendimų medis

en: Alternative text helps people using screen readers understand the purpose of an image. When alt text includes words like “image,” “graphic,” or a file extension, it adds no useful information and can create confusion or distraction. Clear and relevant alt text improves comprehension and user experience.
lt_LT: Alternatyvus tekstas padeda žmonėms, naudojantiems ekrano skaitytuvus, suprasti paveikslėlio paskirtį. Kai alt tekstas apima tokius žodžius kaip „paveikslėlis,“ „grafika“ arba failo plėtinį, tai neprideda naudingos informacijos ir gali sukelti painiavą ar blaškymą. Aiškus ir aktualus alt tekstas pagerina supratimą ir vartotojo patirtį.

en: Alternative text is used by screen readers to describe images to people who cannot see them. If the alt attribute is missing, the screen reader will only say 'Image' or may read out the file URL. Alternative text is also used by search engines to understand the content of the image. If an image does not have alternative text, it can create a poor user experience for people with visual impairments and can negatively impact your site's SEO.
lt_LT: Alternatyvųjį tekstą naudoja ekrano skaitytuvai, kad apibūdintų paveikslus žmonėms, kurie negali jų matyti. Jei trūksta alt atributo, ekrano skaitytuvas sakys tik „Paveikslas“ arba gali perskaityti failo URL. Alternatyvųjį tekstą taip pat naudoja paieškos sistemos, kad suprastų paveikslo turinį. Jei paveikslas neturi alternatyviojo teksto, tai gali sukurti prastą naudotojo patirtį žmonėms su regos sutrikimais ir gali neigiamai paveikti jūsų svetainės SEO.

en: Alternative text should be concise and focused on describing the purpose or meaning of the image. Overly long alt text may overwhelm screen reader users, reduce readability, and distract from other content on the page.
lt_LT: Alternatyvusis tekstas turėtų būti glaustas ir sutelktas į paveikslo paskirties ar prasmės aprašymą. Per ilgas alt tekstas gali apsunkinti ekrano skaitytuvų naudotojus, sumažinti skaitomumą ir atitraukti dėmesį nuo kito puslapio turinio.

en: Always
lt_LT: Visada

en: Always show screen reader text
lt_LT: Visada rodyti ekrano skaitytuvo tekstą

en: Always show screen reader text?
lt_LT: Visada rodyti ekrano skaitytuvo tekstą?

en: Ambiguous Anchor Text
lt_LT: Dviprasmiškas prieraišo tekstas

en: An empty alt attribute on a linked image causes screen reader users to hear just "link" with no context. This makes navigation confusing and may cause them to skip important content.
lt_LT: Tuščias alt atributas nuorodoje esančiam paveikslėliui priverčia ekrano skaitytuvų naudotojus girdėti tik „nuoroda“ be jokio konteksto. Tai apsunkina naršymą ir gali priversti juos praleisti svarbų turinį.

en: An error occurred when loading the issues.
lt_LT: Įvyko klaida įkeliant problemas.

en: An error occurred while clearing issues.
lt_LT: Įvyko klaida šalinant problemas.

en: An error occurred while saving the summary.
lt_LT: Įvyko klaida išsaugant santrauką.

en: An error occurred, please try again.
lt_LT: Įvyko klaida, bandykite dar kartą.

en: Anchor tags (a.k.a. links) are intended for navigation to a new page or a different place on the same page. When they are used to trigger actions (such as expanding accordions or opening modals) without the correct roles or behavior, they confuse users, particularly those using screen readers or keyboards, who expect links to navigate rather than perform actions. They also are likely not to function with the space bar, which is an expectation of a button.
lt_LT: Prieraišo žymės (dar vadinamos nuorodomis) yra skirtos naršymui į naują puslapį arba kitą vietą tame pačiame puslapyje. Kai jos naudojamos veiksmams sukelti (pvz., išplėsti akordeonus ar atidaryti modalinius langus) be tinkamų vaidmenų ar elgsenos, jos klaidina vartotojus, ypač tuos, kurie naudoja ekrano skaitytuvus ar klaviatūras, ir tikisi, kad nuorodos naršys, o ne atliks veiksmus. Jos taip pat greičiausiai neveiks su tarpo klavišu, ko tikimasi iš mygtuko.

en: Animated images can be distracting, induce seizures in some individuals, or create cognitive load. WCAG guidelines require that animations that flash or loop continuously provide a mechanism to pause, stop, or hide them.
lt_LT: Animuoti paveikslai gali blaškyti, sukelti priepuolius kai kuriems asmenims arba sukurti kognityvinę apkrovą. WCAG gairės reikalauja, kad animacijos, kurios mirksi ar nuolat kartojasi, turėtų mechanizmą jas pristabdyti, sustabdyti arba paslėpti.

en: Animation from Interactions
lt_LT: Animacija iš sąveikų

en: Apply fix
lt_LT: Taikyti pataisymą

en: Archive Scanning
lt_LT: Archyvų nuskaitymas

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing" and is it helping you make your website more accessible? Share your efforts to make your website more accessible with your customers and let them know you're using Accessibility Checker to ensure all people can use your website. Add a small text-only link and statement in the footer of your website.
lt_LT: Ar jūs galvojate „Vau, šis įskiepis yra nuostabus“ ir ar jis padeda jums padaryti jūsų svetainę prieinamesnę? Pasidalinkite savo pastangomis padaryti savo svetainę prieinamesnę su savo klientais ir leiskite jiems žinoti, kad naudojate Accessibility Checker, kad užtikrintumėte, jog visi žmonės galėtų naudotis jūsų svetaine. Pridėkite mažą, tik tekstinę nuorodą ir pareiškimą savo svetainės poraštėje.

en: Article
lt_LT: Straipsnis

en: Aside
lt_LT: Šalia

en: Ask a Pre-Sale Question
lt_LT: Užduokite klausimą prieš pirkimą

en: Assistive technologies rely on a one-to-one relationship between form fields and labels to provide accurate guidance to users. When multiple labels are associated with the same field, it can confuse screen reader users and make form completion difficult as the screen reader may read the incorrect label for a field.
lt_LT: Pagalbinės technologijos remiasi vienas su vienu santykiu tarp formos laukų ir etikečių, kad suteiktų tikslias gaires naudotojams. Kai su tuo pačiu lauku susietos kelios etiketės, tai gali suklaidinti ekrano skaitytuvų naudotojus ir apsunkinti formos pildymą, nes ekrano skaitytuvas gali perskaityti neteisingą etiketę laukui.

en: Attempt to add labels to form fields that are missing them. Note: You may need to add custom styles targeting the %1$s class if adding labels affects your form layouts.
lt_LT: Bandyti pridėti etiketes prie formos laukų, kuriems jų trūksta. Pastaba: Jums gali reikėti pridėti pasirinktinių stilių, nukreiptų į %1$s klasę, jei etikečių pridėjimas paveikia jūsų formų išdėstymą.

en: Attend Free
lt_LT: Dalyvauti nemokamai

en: Audio Control
lt_LT: Garso valdymas

en: Audio Description (Prerecorded)
lt_LT: Garso aprašymas (iš anksto įrašytas)

en: Audio Description or Media Alternative (Prerecorded)
lt_LT: Garso aprašymas arba medijos alternatyva (iš anksto įrašyta)

en: Audio-only (Live)
lt_LT: Tik garsas (tiesioginis)

en: Audit and check your website for accessibility before you hit publish. In-post accessibility scanner and guidance.
lt_LT: Patikrinkite ir įvertinkite savo svetainės prieinamumą prieš paskelbdami. Įrašų prieinamumo skeneris ir rekomendacijos.

en: Auditing and Remediation
lt_LT: Auditas ir taisymas

en: Authentication processes do not rely on cognitive function tests like remembering a password or solving a puzzle, unless an alternative is provided.
lt_LT: Autentifikacijos procesai nėra pagrįsti kognityvinių funkcijų testais, tokiais kaip slaptažodžio įsiminimas ar galvosūkio sprendimas, nebent yra pateikiama alternatyva.

en: Average Issue Density
lt_LT: Vidutinis problemų tankis

en: Average Issues Per Page
lt_LT: Vidutinis problemų skaičius puslapyje

en: Avoid using %1$s unless absolutely necessary. If a link must open in a new tab or window, add a visible icon and screen reader text such as "opens in a new window" or "opens in a new tab" to inform users. To automate this and dismiss the warning sitewide, you can activate the 'Add Label To Links That Open A New Tab/Window' fix in Accessibility Checker settings.
lt_LT: Venkite naudoti %1$s, nebent tai būtina. Jei nuoroda turi atsidaryti naujame skirtuke ar lange, pridėkite matomą piktogramą ir ekrano skaitytuvo tekstą, pavyzdžiui, „atsidaro naujame lange“ arba „atsidaro naujame skirtuke,“ kad informuotumėte naudotojus. Norėdami automatizuoti tai ir pašalinti įspėjimą visoje svetainėje, galite aktyvuoti „Pridėti etiketę prie nuorodų, kurios atsidaro naujame skirtuke/lange“ pataisymą Accessibility Checker nustatymuose.

en: Banner
lt_LT: Reklamjuostė

en: Before the content
lt_LT: Prieš turinį

en: Below the recommended 9th-grade reading level.
lt_LT: Žemiau rekomenduojamo 9 klasės skaitymo lygio.

en: Best Practice
lt_LT: Geriausia praktika

en: Blind
lt_LT: Akli

en: Blind and low vision people
lt_LT: Aklieji ir silpnaregiai

en: Blinking or Scrolling Content
lt_LT: Mirksintis ar slenkantis turinys

en: Blinking or scrolling content can be distracting or trigger seizures in some users, especially those with photosensitive epilepsy or cognitive disabilities. These effects are deprecated and can negatively impact readability and focus.
lt_LT: Mirksintis arba slenkantis turinys gali blaškyti arba sukelti priepuolius kai kuriems naudotojams, ypač tiems, kurie turi fotojautrią epilepsiją arba kognityvinę negalią. Šie efektai yra pasenę ir gali neigiamai paveikti skaitomumą ir dėmesį.

en: Block Editor Metabox
lt_LT: Blokų redaktoriaus meta laukelis

en: Block Links Opening New Windows
lt_LT: Blokuoti nuorodų atidarymą naujuose languose

en: Block PDF Uploads
lt_LT: Blokuoti PDF įkėlimus

en: Blog
lt_LT: Tinklaraštis

en: Blog (opens in a new window)
lt_LT: Tinklaraštis (atsidaro naujame lange)

en: Bottom Left Corner
lt_LT: Apatiniame kairiajame kampe

en: Bottom Right Corner (default)
lt_LT: Apatiniame dešiniajame kampe (numatytasis)

en: Brand Color Contrast Grid
lt_LT: Prekės ženklo spalvų kontrasto tinklelis

en: Broken ARIA Reference
lt_LT: Sugedusi ARIA nuoroda

en: Broken Skip or Anchor Link
lt_LT: Sugedusi praleisti arba prieraišo nuoroda

en: Buttons must clearly describe the action they perform. An empty button provides no information to screen readers or keyboard users, making it impossible to understand what clicking the button will do. This creates a barrier for people relying on assistive technologies.
lt_LT: Mygtukai turi aiškiai apibūdinti veiksmą, kurį jie atlieka. Tuščias mygtukas neteikia jokios informacijos ekrano skaitytuvams ar klaviatūros naudotojams, todėl neįmanoma suprasti, ką įvyks paspaudus mygtuką. Tai sukuria kliūtį žmonėms, kurie naudojasi pagalbinėmis technologijomis.

en: By connecting this site, you agree to Equalize Digital's <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer" aria-label="%3$s">Privacy Policy <span aria-hidden="true">&#8599;</span></a> and <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer" aria-label="%4$s">Data Processing Agreement <span aria-hidden="true">&#8599;</span></a>.
lt_LT: Prisijungdami prie šios svetainės, sutinkate su Equalize Digital <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer" aria-label="%3$s">privatumo politika <span aria-hidden="true">&#8599;</span></a> ir <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer" aria-label="%4$s">duomenų tvarkymo sutartimi <span aria-hidden="true">&#8599;</span></a>.

en: By subscribing, you consent to receive emails in accordance with our %1$sPrivacy Policy%2$s.
lt_LT: Prenumeruodami sutinkate gauti el. laiškus pagal mūsų %1$sPrivatumo politiką%2$s.

en: By:
lt_LT: Pagal:

en: Bypass Blocks
lt_LT: Blokų praleidimas

en: Can I Hire Equalize Digital to Fix Accessibility Issues on My Website?
lt_LT: Ar galiu pasamdyti Equalize Digital prieinamumo problemoms mano svetainėje spręsti?

en: Captions (Live)
lt_LT: Subtitrai (tiesiogiai)

en: Captions (Prerecorded)
lt_LT: Subtitrai (iš anksto įrašyti)

en: Captions must be provided for all prerecorded audio content in synchronized media—such as videos where audio and visuals play together—so that users who are deaf or hard of hearing can access the spoken information and important sounds.
lt_LT: Subtitrai turi būti pateikti visam iš anksto įrašytam garso turiniui sinchronizuotoje medijoje – pavyzdžiui, vaizdo įrašuose, kur garsas ir vaizdas atkuriami kartu – kad vartotojai, kurie yra kurti ar neprigirdintys, galėtų pasiekti kalbamą informaciją ir svarbius garsus.

en: Centralized list of all open issues
lt_LT: Centralizuotas visų atvirų problemų sąrašas

en: Change on Request
lt_LT: Pakeitimai pagal užklausą

en: Changes in content or context that occur as a result of user input do not occur unexpectedly, and users are notified of any changes.
lt_LT: Turinio ar konteksto pokyčiai, atsirandantys dėl naudotojo įvesties, neįvyksta netikėtai, ir naudotojai yra informuojami apie bet kokius pakeitimus.

en: Character Key Shortcuts
lt_LT: Simbolių klavišų spartieji klavišai

en: Check all taxonomy term archive pages instead of a representative sample. This requires archive page scanning to be enabled and may add a large number of URLs to the scan list.
lt_LT: Tikrinti visus taksonomijos terminų archyvo puslapius, o ne reprezentatyvią imtį. Tam būtina įjungti archyvo puslapių nuskaitymą, ir tai gali pridėti daug URL adresų į nuskaitymo sąrašą.

en: Check and fix accessibility issues in your content.
lt_LT: Patikrinkite ir ištaisykite prieinamumo problemas savo turinyje.

en: Check whether the element should truly be hidden from screen reader users. If it contains important content or functionality, remove %s. If it's decorative or redundant, leave the element alone and dismiss this warning in Accessibility Checker.
lt_LT: Patikrinkite, ar elementas tikrai turėtų būti paslėptas nuo ekrano skaitytuvų naudotojų. Jei jame yra svarbaus turinio ar funkcionalumo, pašalinkite %s. Jei jis yra dekoratyvinis arba perteklinis, palikite elementą ir atmeskite šį įspėjimą Accessibility Checker.

en: Checks if a link's visible text is a URL rather than descriptive anchor text.
lt_LT: Patikrina, ar nuorodos matomas tekstas yra URL, o ne aprašomasis nuorodos tekstas.

en: Choose a Role
lt_LT: Pasirinkite rolę

en: Choose a user role, then check the Accessibility Checker capabilities to grant it. A capability can only be granted to a role whose existing WordPress permissions meet its requirement. Administrators always have every capability.
lt_LT: Pasirinkite naudotojo rolę, tada pažymėkite Accessibility Checker teises, kurias norite suteikti. Teisė gali būti suteikta tik tai rolei, kurios esami „WordPress“ leidimai atitinka reikalavimus. Administratoriai visada turi visas teises.

en: Choose whether archive pages should be included in full site scans. By default, a sampling method is used to select taxonomy terms for archive data.
lt_LT: Pasirink, ar archyvo puslapiai turėtų būti įtraukti į viso tinklalapio nuskaitymus. Pagal numatytąją nuostatą taksonomijos terminams archyvo duomenims pasirinkti naudojamas atrankos metodas.

en: Choose which post types should be checked during a scan. Please note, removing a previously selected post type will remove its scanned information and any custom dismissed warnings that have been setup.
lt_LT: Pasirinkite, kokio tipo įrašai turėtų būti tikrinami skenavimo metu. Atkreipkite dėmesį, kad pašalinus anksčiau pasirinktą įrašo tipą bus pašalinta jo nuskaityta informacija ir visi pasirinktiniai atmesti įspėjimai, kurie buvo nustatyti.

en: Clear Issues
lt_LT: Išvalyti problemas

en: Clear the cache before retrieving the stats (can be intensive).
lt_LT: Išvalyti podėlį prieš gaunant statistiką (gali būti intensyvu).

en: Clearing...
lt_LT: Valoma...

en: Close
lt_LT: Uždaryti

en: Close fixes modal
lt_LT: Uždaryti taisymų modalinį langą

en: Cognitive
lt_LT: Kognityvinis

en: Color blind people
lt_LT: Spalvų aklumu sergantys žmonės

en: Color is not used as the only way to convey information, indicate an action, prompt a response, or distinguish a visual element.
lt_LT: Spalva nėra vienintelis būdas perteikti informaciją, nurodyti veiksmą, paskatinti atsakymą ar išskirti vaizdinį elementą.

en: Colorblind
lt_LT: Daltonizmas

en: Comment
lt_LT: Komentaras

en: Comment (optional)
lt_LT: Komentaras (neprivaloma)

en: Comment and Search Form Labels
lt_LT: Komentarų ir paieškos formų etiketės

en: Complementary
lt_LT: Papildoma

en: Complete issue breakdowns
lt_LT: Visas problemų suskirstymas

en: Components that have the same functionality within a set of web pages are identified consistently, so users can recognize them easily.
lt_LT: Komponentai, turintys tą pačią funkciją tinklalapių rinkinyje, yra nuosekliai identifikuojami, todėl naudotojai gali juos lengvai atpažinti.

en: Concurrent Input Mechanisms
lt_LT: Lygiagrečios įvesties mechanizmai

en: Configure post types
lt_LT: Konfigūruoti įrašų tipus

en: Configure system-level settings for the Accessibility Checker plugin.
lt_LT: Konfigūruokite sistemos lygio nustatymus Accessibility Checker įskiepiui.

en: Configure the types of content that should be checked for accessibility issues.
lt_LT: Konfigūruokite turinio tipus, kurie turėtų būti tikrinami dėl prieinamumo problemų.

en: Confirm that the link is pointing to a valid ID on the page. If the target element exists, make sure it has a matching id attribute. To automatically fix broken skip links throughout your site, enable the 'Enable Skip Link' fix in Accessibility Checker settings.
lt_LT: Patvirtink, kad nuoroda veda į galiojantį ID puslapyje. Jei tikslinis elementas egzistuoja, įsitikink, kad jis turi atitinkantį id atributą. Norėdamas automatiškai ištaisyti sugedusias praleidimo nuorodas visoje savo svetainėje, įjunk „Įgalinti praleidimo nuorodą“ taisymą Accessibility Checker nustatymuose.

en: Confirmed accessible
lt_LT: Patvirtinta, kad prieinama

en: Connect Site
lt_LT: Prijungti svetainę

en: Connect this site
lt_LT: Prijungti šią svetainę

en: Connected as Free
lt_LT: Prijungta kaip nemokama

en: Consistent Help
lt_LT: Nuosekli pagalba

en: Consistent Identification
lt_LT: Nuoseklus identifikavimas

en: Consistent Navigation
lt_LT: Nuosekli navigacija

en: Content above a 9th-grade reading level requires a simplified summary to meet WCAG AAA guidance.
lt_LT: Turiniui, kurio skaitymo lygis yra aukštesnis nei 9 klasės, reikalinga supaprastinta santrauka, kad atitiktų WCAG AAA gaires.

en: Content at or below a 9th-grade reading level does not require a simplified summary.
lt_LT: Turiniui, kurio skaitymo lygis yra 9 klasės ar žemesnis, nereikia supaprastintos santraukos.

en: Content can be viewed without scrolling in more than one direction, so users can easily read and interact with it on small screens or when zoomed in.
lt_LT: Turinį galima peržiūrėti be slinkimo daugiau nei viena kryptimi, todėl vartotojai gali lengvai skaityti ir sąveikauti su juo mažuose ekranuose arba priartinus vaizdą.

en: Content checked for accessibility
lt_LT: Turinys patikrintas dėl prieinamumo

en: Content does not flash more than three times in any one second period, reducing the risk of seizures for people with photosensitive epilepsy.
lt_LT: Turinys nemirksi daugiau nei tris kartus per vieną sekundę, sumažindamas priepuolių riziką žmonėms su fotosensityvia epilepsija.

en: Content does not restrict its view and operation to a single display orientation, such as portrait or landscape, unless a specific orientation is essential.
lt_LT: Turinys neriboja savo peržiūros ir veikimo tik viena ekrano orientacija, pvz., vertikalia ar horizontalia, nebent konkreti orientacija yra būtina.

en: Content has not been checked
lt_LT: Turinys nebuvo patikrintas

en: Content is being checked for accessibility
lt_LT: Turinys tikrinamas dėl prieinamumo

en: Content is coded so that assistive technologies can accurately interpret and present it to users.
lt_LT: Turinys yra užkoduotas taip, kad pagalbinės technologijos galėtų tiksliai jį interpretuoti ir pateikti naudotojams.

en: Content is presented in a meaningful order so that reading or navigation order does not confuse users when using assistive technology.
lt_LT: Turinys pateikiamas prasminga tvarka, kad skaitymo ar naršymo tvarka neklaidintų vartotojų, naudojančių pagalbines technologijas.

en: Content is written in a clear and simple language, and does not require specialized knowledge to understand.
lt_LT: Turinys yra parašytas aiškia ir paprasta kalba ir nereikalauja specializuotų žinių, kad būtų suprastas.

en: Content on Hover or Focus
lt_LT: Turinys užvedus pelę ar sufokusavus

en: Contentinfo
lt_LT: Turinio informacija

en: Contrast
lt_LT: Kontrastas

en: Contrast (Enhanced)
lt_LT: Kontrastas (patobulintas)

en: Contrast (Minimum)
lt_LT: Kontrastas (minimalus)

en: Contrast Problem | Contrast Problems
lt_LT[0]: Kontrasto problema
lt_LT[1]: Kontrasto problemos
lt_LT[2]: Kontrasto problemų

en: Contrast Problems:
lt_LT: Kontrasto problemos:

en: Control whether screen reader text stays visible while you edit.
lt_LT: Kontroliuokite, ar ekrano skaitytuvo tekstas išlieka matomas redaguojant.

en: Create a transcript for each flagged audio or video clip. Include the transcript on the same page or link to a file that contains it. The word “transcript” should appear in a heading before the transcript or in the link text, and must be within 25 characters of the audio or video element.
lt_LT: Sukurk transkriptą kiekvienam pažymėtam garso ar vaizdo įrašui. Įtrauk transkriptą tame pačiame puslapyje arba nukreipk į failą, kuriame jis yra. Žodis „transkriptas“ turėtų būti antraštėje prieš transkriptą arba nuorodos tekste ir turi būti ne toliau kaip 25 simboliai nuo garso ar vaizdo elemento.

en: Critical
lt_LT: Kritinis

en: DB Table Count
lt_LT: DB lentelių skaičius

en: Data Processing Agreement (opens in a new window)
lt_LT: Duomenų tvarkymo sutartis (atsidaro naujame lange)

en: Database Version
lt_LT: Duomenų bazės versija

en: Date:
lt_LT: Data:

en: Deaf
lt_LT: Kurtieji

en: Deaf and hard of hearing people
lt_LT: Kurti ir neprigirdintys žmonės

en: Deaf-blind people
lt_LT: Kurčnebyliai

en: Deafblind
lt_LT: Akli ir kurti

en: Define the ID(s) of the main content area(s) to be targeted by skip links. Enter multiple IDs separated by commas; the system will cascade through the list to find the appropriate one for each page.
lt_LT: Apibrėžkite pagrindinio turinio srities (-čių) ID, į kurį (-iuos) bus nukreiptos praleidimo nuorodos. Įveskite kelis ID, atskirtus kableliais; sistema palaipsniui pereis per sąrašą, kad rastų tinkamą kiekvienam puslapiui.

en: Delete Data
lt_LT: Ištrinti duomenis

en: Delete all Accessibility Checker data when the plugin is uninstalled.
lt_LT: Ištrinti visus Accessibility Checker duomenis, kai įskiepis pašalinamas.

en: Delete all currently found issues
lt_LT: Ištrinti visas šiuo metu rastas problemas

en: Detailed reporting
lt_LT: Detali atskaita

en: Disable Email Reports
lt_LT: Išjungti el. pašto ataskaitas

en: Disable Page Styles
lt_LT: Išjungti puslapio stilius

en: Disable Styles
lt_LT: Išjungti stilius

en: Disabled
lt_LT: Išjungta

en: Disconnect Site
lt_LT: Atjungti svetainę

en: Dismiss
lt_LT: Atmesti

en: Dismiss & Close Modal
lt_LT: Atmesti ir uždaryti modalinį langą

en: Dismiss Globally
lt_LT: Atmesti globaliai

en: Dismiss Issue
lt_LT: Atmesti problemą

en: Dismiss Permissions
lt_LT: Atmetimo leidimai

en: Dismiss and reopen accessibility issues on any post, even if the user cannot otherwise edit it.
lt_LT: Atmesti ir vėl atidaryti prieinamumo problemas bet kokiame įraše, net jei naudotojas negali jo redaguoti.

en: Dismiss and reopen accessibility issues on posts the user can edit (their own posts; editors can edit any).
lt_LT: Atmesti ir vėl atidaryti prieinamumo problemas įrašuose, kuriuos naudotojas gali redaguoti (savo įrašuose; redaktoriai gali redaguoti bet kuriuos).

en: Dismiss issue
lt_LT: Atmesti problemą

en: Dismiss issue as:
lt_LT: Atmesti problemą kaip:

en: Dismiss issues (any post)
lt_LT: Atmesti problemas (bet kokiame įraše)

en: Dismiss own issues
lt_LT: Atmesti savo problemas

en: Dismissals DB Table Count
lt_LT: Atmetimų DB lentelės skaičius

en: Dismissed
lt_LT: Atmesta

en: Dismissed Issue | Dismissed Issues
lt_LT[0]: Atmesta problema
lt_LT[1]: Atmestos problemos
lt_LT[2]: Atmestų problemų

en: Dismissed Issues
lt_LT: Atmestos problemos

en: Dismissing globally...
lt_LT: Atmetama globaliai...

en: Dismissing...
lt_LT: Atmetama...

en: Dock Panel
lt_LT: Prijungti skydelį

en: Documentation
lt_LT: Dokumentacija

en: Documentation (opens in a new window)
lt_LT: Dokumentacija (atsidaro naujame lange)

en: Documentation and FAQs
lt_LT: Dokumentacija ir DUK

en: Documents in Word, Excel, or PowerPoint format may not be accessible to all users, especially if they are not tagged correctly or do not follow accessibility best practices. Accessibility laws require that documents posted on web pages also conform to WCAG. Additionally, users should be warned when a link opens a downloadable file instead of a webpage.
lt_LT: Dokumentai Word, Excel ar PowerPoint formatu gali būti neprieinami visiems vartotojams, ypač jei jie nėra tinkamai pažymėti arba neatitinka prieinamumo geriausių praktikų. Prieinamumo įstatymai reikalauja, kad dokumentai, paskelbti tinklalapiuose, taip pat atitiktų WCAG. Be to, vartotojai turėtų būti įspėti, kai nuoroda atidaro atsisiunčiamą failą, o ne tinklalapį.

en: Dragging Movements
lt_LT: Tempimo judesiai

en: Duplicate Alternative Text
lt_LT: Pasikartojantis alternatyvus tekstas

en: Duplicate Form Label
lt_LT: Pasikartojanti formos etiketė

en: Dyslexia
lt_LT: Disleksija

en: EDAC: Did not find a matching target ID on the page for the skip link.
lt_LT: EDAC: Puslapyje nerasta atitinkančio taikinio ID praleisti skirtai nuorodai.

en: EDAC: Error updating history for skip link.
lt_LT: EDAC: Klaida atnaujinant istoriją praleisti skirtai nuorodai.

en: Edit the viewport meta tag in your theme's %3$s section and remove %1$s and any %2$s value less than 2. To fix this site-wide, enable the 'Make Viewport Scalable' fix in Accessibility Checker Settings.
lt_LT: Redaguok viewport meta žymę savo temos %3$s dalyje ir pašalink %1$s bei bet kokią %2$s reikšmę, mažesnę nei 2. Norėdamas tai ištaisyti visoje svetainėje, įjunk „Padaryti viewport keičiamo mastelio“ pataisymą Accessibility Checker nustatymuose.

en: Edit your theme's header file to ensure the <html> tag includes a valid lang attribute (e.g., %s). If your theme receives updates, make this change in a child theme to prevent it from being overwritten. To fix this automatically site-wide, enable the 'Add "lang" & "dir" Attributes' fix in Accessibility Checker settings.
lt_LT: Redaguok savo temos antraštės failą, kad užtikrintum, jog <html> žyma turi galiojantį lang atributą (pvz., %s). Jei tavo tema gauna atnaujinimus, atlik šį pakeitimą dukterinėje temoje, kad jis nebūtų perrašytas. Norėdamas automatiškai ištaisyti šią problemą visoje svetainėje, įjunk „Pridėti ‚lang‘ ir ‚dir‘ atributus“ taisymą Accessibility Checker nustatymuose.

en: Either the post is not yet scanned or all tests passed for post ID %1$d.
lt_LT: Arba įrašas dar nenuskenuotas, arba visi testai praėjo sėkmingai įrašui su ID %1$d.

en: Email
lt_LT: El. paštas

en: Email support
lt_LT: Pagalba el. paštu

en: Email*
lt_LT: El. paštas*

en: Empty Button
lt_LT: Tuščias mygtukas

en: Empty Heading Tag
lt_LT: Tuščia antraštės žymė

en: Empty Link
lt_LT: Tuščia nuoroda

en: Empty Paragraph Tag
lt_LT: Tuščia pastraipos žyma

en: Empty Search Handling
lt_LT: Tuščios paieškos tvarkymas

en: Empty Table Header
lt_LT: Tuščia lentelės antraštė

en: Empty paragraph tags can be announced by screen readers as blank lines or pauses, which may confuse users or disrupt reading flow. They can also interfere with visual layout or spacing, especially in assistive technology or mobile contexts.
lt_LT: Tuščios pastraipų žymos gali būti pranešamos ekrano skaitytuvų kaip tuščios eilutės ar pauzės, o tai gali suklaidinti naudotojus ar sutrikdyti skaitymo srautą. Jos taip pat gali trukdyti vizualiniam išdėstymui ar tarpams, ypač pagalbinių technologijų ar mobiliųjų įrenginių kontekstuose.

en: Enable Email Reports
lt_LT: Įjungti el. pašto ataskaitas

en: Enable Page Styles
lt_LT: Įjungti puslapio stilius

en: Enable Skip Link
lt_LT: Įjungti praleidimo nuorodą

en: Enable Styles
lt_LT: Įjungti stilius

en: Enable scanning of archive pages
lt_LT: Įjungti archyvo puslapių nuskaitymą

en: Enabled
lt_LT: Įjungta

en: Enhanced authentication methods are provided that do not rely on cognitive function tests, such as remembering passwords, and do not require a test of cognitive function.
lt_LT: Pateikiami patobulinti autentifikacijos metodai, kurie nėra pagrįsti kognityvinių funkcijų testais, tokiais kaip slaptažodžių įsiminimas, ir nereikalauja kognityvinių funkcijų testo.

en: Enjoying Accessibility Checker? %1$sPlease leave us a ★★★★★ rating.%2$s We really appreciate your support!
lt_LT: Ar patinka Accessibility Checker? %1$sPrašome palikti mums ★★★★★ įvertinimą.%2$s Labai vertiname jūsų palaikymą!

en: Ensure each form field has only one %1$s element associated with it. If multiple labels are present, remove extras or consolidate them into a single %1$s with a clear description. Make sure each %1$s element correctly references its form field using the %2$s attribute and that all elements on the page have unique IDs. This error happens when you have the same form embedded on a page twice and can be resolved by creating unique forms for different parts of a page rather than repeating the same form throughout.
lt_LT: Užtikrink, kad kiekvienas formos laukas turėtų tik vieną %1$s elementą, susietą su juo. Jei yra kelios etiketės, pašalink papildomas arba sujunk jas į vieną %1$s su aiškiu aprašymu. Įsitikink, kad kiekvienas %1$s elementas teisingai nurodo į savo formos lauką naudodamas %2$s atributą ir kad visi elementai puslapyje turi unikalius ID. Ši klaida įvyksta, kai ta pati forma yra įterpta puslapyje du kartus, ir ją galima išspręsti sukuriant unikalias formas skirtingoms puslapio dalims, o ne kartojant tą pačią formą visame puslapyje.

en: Ensure that non-navigation links are underlined.
lt_LT: Užtikrinti, kad ne navigacijos nuorodos būtų pabrauktos.

en: Ensure that the linked file is tested and remediated for accessibility. When you know it is accessible, dismiss this warning in Accessibility Checker. Include the file extension and size in the link text to inform users (enable the 'Add File Size & Type To Links' fix in Accessibility Checker settings to do this site-wide). If the document is embedded using a plugin, also provide a direct link to download it. If making the document accessible is difficult, consider putting the content on a web page instead.
lt_LT: Įsitikinkite, kad susietas failas yra patikrintas ir ištaisytas dėl prieinamumo. Kai žinote, kad jis yra prieinamas, atmeskite šį įspėjimą Accessibility Checker. Įtraukite failo plėtinį ir dydį į nuorodos tekstą, kad informuotumėte naudotojus (įjunkite „Pridėti failo dydį ir tipą prie nuorodų“ pataisą Accessibility Checker nustatymuose, kad tai padarytumėte visoje svetainėje). Jei dokumentas įterptas naudojant papildinį, taip pat pateikite tiesioginę nuorodą jam atsisiųsti. Jei dokumentą sunku padaryti prieinamą, apsvarstykite galimybę turinį patalpinti tinklalapyje.

en: Ensure the linked PDF is tested and remediated for accessibility. When you know it is accessible, dismiss this warning in Accessibility Checker. Include the file extension and size in the link text to inform users (enable the 'Add File Size & Type To Links' fix in Accessibility Checker settings to do this site-wide). If the document is embedded using a plugin, also provide a direct link to download it. If making the PDF accessible is difficult, consider putting the content on a web page instead.
lt_LT: Įsitikinkite, kad susietas PDF failas yra patikrintas ir ištaisytas dėl prieinamumo. Kai žinote, kad jis yra prieinamas, atmeskite šį įspėjimą Accessibility Checker. Įtraukite failo plėtinį ir dydį į nuorodos tekstą, kad informuotumėte naudotojus (įjunkite „Pridėti failo dydį ir tipą prie nuorodų“ pataisą Accessibility Checker nustatymuose, kad tai padarytumėte visoje svetainėje). Jei dokumentas įterptas naudojant papildinį, taip pat pateikite tiesioginę nuorodą jam atsisiųsti. Jei PDF failą sunku padaryti prieinamą, apsvarstykite galimybę turinį patalpinti tinklalapyje.

en: Ensure the linked document is accessible. When you know it is accessible, dismiss this warning in Accessibility Checker. Include the file extension in the visible link text (e.g., “Meeting Notes (ODT)”) so users know what to expect (enable the 'Add File Size & Type To Links' fix in Accessibility Checker settings to do this site-wide). If the document is embedded, provide a direct download link as well. If making the document accessible is difficult, consider putting the content on a web page instead.
lt_LT: Įsitikinkite, kad susietas dokumentas yra prieinamas. Kai žinote, kad jis yra prieinamas, atmeskite šį įspėjimą Accessibility Checker. Įtraukite failo plėtinį į matomą nuorodos tekstą (pvz., „Susitikimo užrašai (ODT)“), kad naudotojai žinotų, ko tikėtis (įjunkite „Pridėti failo dydį ir tipą prie nuorodų“ pataisą Accessibility Checker nustatymuose, kad tai padarytumėte visoje svetainėje). Jei dokumentas yra įterptas, pateikite ir tiesioginę atsisiuntimo nuorodą. Jei dokumentą sunku padaryti prieinamą, apsvarstykite galimybę turinį patalpinti tinklalapyje.

en: Ensure the post or page title field is filled in on the backend. If the title field is not empty and the error persists, check your theme's code to make sure it outputs a valid <title> tag and/or og:title meta tag in the document head. To fix this issue site-wide, enable the 'Add Missing Page Title' fix in Accessibility Checker settings.
lt_LT: Įsitikink, kad įrašo ar puslapio pavadinimo laukas yra užpildytas administravimo srityje. Jei pavadinimo laukas nėra tuščias, o klaida išlieka, patikrink savo temos kodą, kad įsitikintum, jog jis pateikia galiojančią <title> žymą ir/arba og:title meta žymą dokumento antraštėje. Norėdamas ištaisyti šią problemą visoje svetainėje, įjunk „Pridėti trūkstamą puslapio pavadinimą“ taisymą Accessibility Checker nustatymuose.

en: Ensure the viewport tag allows for scaling, enhancing accessibility on mobile devices.
lt_LT: Užtikrinti, kad viewport žymė leistų keisti mastelį, gerinant prieinamumą mobiliuosiuose įrenginiuose.

en: Enter simplified summary...
lt_LT: Įveskite supaprastintą santrauką...

en: Enter your license key
lt_LT: Įveskite savo licencijos raktą

en: Equalize Digital
lt_LT: Išlyginti skaitmeninį

en: Equalize Digital Logo
lt_LT: Equalize Digital logotipas

en: Error Count
lt_LT: Klaidų skaičius

en: Error Identification
lt_LT: Klaidų identifikavimas

en: Error Prevention (All)
lt_LT: Klaidų prevencija (visos)

en: Error Prevention (Legal, Financial, Data)
lt_LT: Klaidų prevencija (teisinė, finansinė, duomenų)

en: Error Suggestion
lt_LT: Klaidų pasiūlymai

en: Error loading %s fix information.
lt_LT: Klaida įkeliant %s pataisymo informaciją.

en: Error loading accessibility data
lt_LT: Klaida įkeliant prieinamumo duomenis

en: Error saving scan results.
lt_LT: Klaida išsaugant skenavimo rezultatus.

en: Error: Missing required parameters.
lt_LT: Klaida: Trūksta būtinų parametrų.

en: Expand each issue to see the code, or click "view on page" if you need help finding the element that needs fixing.
lt_LT: Išplėskite kiekvieną problemą, kad pamatytumėte kodą, arba spustelėkite „peržiūrėti puslapyje“, jei reikia pagalbos ieškant elemento, kurį reikia pataisyti.

en: Expand issues for %s
lt_LT: Išplėsti problemas dėl %s

en: Extended Audio Description (Prerecorded)
lt_LT: Išplėstinis garso aprašymas (iš anksto įrašytas)

en: Failed to clear issues.
lt_LT: Nepavyko išvalyti problemų.

en: Failed to load %s fix information.
lt_LT: Nepavyko įkelti %s pataisymo informacijos.

en: Failed to load accessibility data
lt_LT: Nepavyko įkelti prieinamumo duomenų

en: Failed to load scanner script.
lt_LT: Nepavyko įkelti skaitytuvo scenarijaus.

en: Failed to register command %1$s because %2$s
lt_LT: Nepavyko užregistruoti komandos %1$s, nes %2$s

en: Failed to save fix settings.
lt_LT: Nepavyko išsaugoti pataisymo nustatymų.

en: Failed to save summary. Please try again.
lt_LT: Nepavyko išsaugoti santraukos. Bandykite dar kartą.

en: Failed to update the issue.
lt_LT: Nepavyko atnaujinti problemos.

en: False positive
lt_LT: Klaidingai teigiamas

en: Fast
lt_LT: Greitas

en: Faster scans are more resource intensive and may place a high load on your website.
lt_LT: Greitesni nuskaitymai reikalauja daugiau išteklių ir gali sukelti didelę apkrovą tavo svetainei.

en: Find the Accessibility Checker meta box below your content. If using a front-end page builder, you must visit the backend edit screen to view Accessibility Checker results.
lt_LT: Accessibility Checker meta laukelį rasite žemiau savo turinio. Jei naudojate priekinės dalies puslapių kūrimo įrankį, turite apsilankyti administratoriaus redagavimo ekrane, kad pamatytumėte Accessibility Checker rezultatus.

en: First Name
lt_LT: Vardas

en: Fix
lt_LT: Pataisyti

en: Fix Issue
lt_LT: Ištaisyti problemą

en: Fix Settings
lt_LT: Taisyti nustatymus

en: Fix issue: %s
lt_LT: Ištaisyti problemą: %s

en: Fix not found
lt_LT: Pataisymas nerastas

en: Fix not found.
lt_LT: Pataisymas nerastas.

en: Fix settings saved.
lt_LT: Pataisymo nustatymai išsaugoti.

en: Fix:
lt_LT: Pataisymas:

en: Fixes
lt_LT: Taisymai

en: Focus Appearance
lt_LT: Fokuso išvaizda

en: Focus Not Obscured (Enhanced)
lt_LT: Fokusas neuždengiamas (patobulintas)

en: Focus Not Obscured (Minimum)
lt_LT: Fokusas neuždengiamas (minimalus)

en: Focus Order
lt_LT: Fokuso tvarka

en: Focus Outline
lt_LT: Fokuso kontūras

en: Focus Visible
lt_LT: Matomas fokusas

en: Follow these steps to get started checking your content:
lt_LT: Norėdami pradėti tikrinti savo turinį, atlikite šiuos veiksmus:

en: Footer
lt_LT: Poraštė

en: Footer Accessibility Statement
lt_LT: Poraštės prieinamumo pareiškimas

en: Footer Statement
lt_LT: Poraštės pareiškimas

en: For actions that require a pointer gesture, the user can cancel the action by moving the pointer away before the action is completed.
lt_LT: Veiksmams, kuriems reikia žymeklio gesto, vartotojas gali atšaukti veiksmą patraukdamas žymeklį prieš veiksmui pasibaigiant.

en: For all live video content that includes audio, captions must be provided in real time so that users who are deaf or hard of hearing can access the spoken information as it happens.
lt_LT: Visam tiesioginiam vaizdo turiniui, kuris apima garsą, turi būti pateikti subtitrai realiu laiku, kad vartotojai, kurie yra kurti ar neprigirdintys, galėtų pasiekti kalbamą informaciją jai vykstant.

en: For all prerecorded multimedia content, extended audio descriptions must be provided when necessary—meaning the video is paused to insert additional descriptions—so that users who are blind or have low vision can understand important visual details that can't be described during the natural pauses in the audio.
lt_LT: Visam iš anksto įrašytam multimedijos turiniui, kai būtina, turi būti pateikti išplėstiniai garso aprašymai – tai reiškia, kad vaizdo įrašas sustabdomas papildomiems aprašymams įterpti – kad aklieji ar silpnaregiai galėtų suprasti svarbias vaizdines detales, kurių negalima aprašyti natūralių pauzių metu.

en: For functionality that can be operated by a pointer gesture, at least one of the following is true: the gesture can be performed by a simple tap, the gesture can be performed with a single finger, or the gesture can be performed with a voice command.
lt_LT: Funkcijoms, kurias galima valdyti žymeklio gestu, galioja bent vienas iš šių teiginių: gestą galima atlikti paprastu bakstelėjimu, gestą galima atlikti vienu pirštu arba gestą galima atlikti balso komanda.

en: For functionality that requires dragging movements, the action can also be completed by simpler actions, so users with limited dexterity can still use the functionality.
lt_LT: Funkcionalumui, kuriam reikia tempimo judesių, veiksmą taip pat galima atlikti paprastesniais veiksmais, todėl vartotojai su ribotais rankų judesiais vis tiek gali naudotis funkcionalumu.

en: For live audio-only content, a text alternative is provided in real time so people who cannot hear the audio can still access the information.
lt_LT: Tiesioginiam tik garso turiniui pateikiama tekstinė alternatyva realiu laiku, kad žmonės, negalintys girdėti garso, vis tiek galėtų pasiekti informaciją.

en: For prerecorded audio-only and video-only content, a text alternative must be provided that presents equivalent information. This ensures users who cannot hear or see the media can still access its content through text.
lt_LT: Iš anksto įrašytam tik garso ir tik vaizdo turiniui turi būti pateikta tekstinė alternatyva, kuri pateikia lygiavertę informaciją. Tai užtikrina, kad vartotojai, kurie negali girdėti ar matyti medijos, vis tiek galėtų pasiekti jos turinį per tekstą.

en: For prerecorded audio-only content, background sounds are either low, can be turned off, or are not present, so speech is easier to understand.
lt_LT: Iš anksto įrašytame tik garso turinyje foniniai garsai yra arba žemi, arba gali būti išjungti, arba jų nėra, todėl kalbą lengviau suprasti.

en: For prerecorded synchronized media, a full text alternative (such as a transcript) is provided that gives all the information in both the video and audio tracks, so users who cannot see or hear the content can still access it.
lt_LT: Iš anksto įrašytai sinchronizuotai medijai pateikiama pilna tekstinė alternatyva (pvz., transkripcija), kurioje pateikiama visa informacija iš vaizdo ir garso takelių, kad vartotojai, negalintys matyti ar girdėti turinio, vis tiek galėtų jį pasiekti.

en: For prerecorded video content with audio (synchronized media), an audio description—or a written transcript that includes visual details—must be provided to ensure users who are blind or have low vision can understand important visual information that isn't spoken.
lt_LT: Iš anksto įrašytam vaizdo turiniui su garsu (sinchronizuota medija) turi būti pateiktas garso aprašymas – arba rašytinis transkriptas, kuris apima vizualines detales – siekiant užtikrinti, kad vartotojai, kurie yra akli arba silpnaregiai, galėtų suprasti svarbią vizualinę informaciją, kuri nėra ištarta.

en: For prerecorded video with audio, an audio description of important visual content must be provided, allowing users who are blind or have low vision to understand visual information that is not described in the main audio.
lt_LT: Iš anksto įrašytam vaizdo įrašui su garsu turi būti pateiktas svarbaus vaizdinio turinio garso aprašymas, leidžiantis akliesiems ar silpnaregiams suprasti vaizdinę informaciją, kuri nėra aprašyta pagrindiniame garso takelyje.

en: For web pages that require user input, users are warned of errors and can correct them before finalizing the submission.
lt_LT: Tinklalapiuose, kuriuose reikalinga naudotojo įvestis, naudotojai yra įspėjami apie klaidas ir gali jas ištaisyti prieš galutinai pateikdami.

en: Force Error on Empty Search
lt_LT: Priversti klaidą tuščios paieškos atveju

en: Force Link Underline
lt_LT: Priverstinai pabraukti nuorodas

en: Force WordPress to show a search results page when a search is submitted with an empty query.
lt_LT: Priversti „WordPress“ rodyti paieškos rezultatų puslapį, kai paieška pateikiama su tuščia užklausa.

en: Form
lt_LT: Forma

en: Form fields must be clearly labeled so that users of screen readers and voice input technologies can understand their purpose. Without labels, users may not know what information to enter or how the form will behave.
lt_LT: Formos laukai turi būti aiškiai pažymėti, kad ekrano skaitytuvų ir balso įvesties technologijų naudotojai suprastų jų paskirtį. Be žymenų naudotojai gali nežinoti, kokią informaciją įvesti ar kaip forma elgsis.

en: Free License Key
lt_LT: Nemokamas licencijos raktas

en: Free Plugin Support
lt_LT: Nemokama papildinio pagalba

en: Free plugin support is available via the WordPress.org forums. You'll need to create an account then you can open a new support thread.
lt_LT: Nemokama papildinio pagalba teikiama per WordPress.org forumus. Jums reikės susikurti paskyrą, tada galėsite atidaryti naują pagalbos temą.

en: Front-end highlighter
lt_LT: Išorinės dalies paryškinimo įrankis

en: Frontend Accessibility Checker
lt_LT: Priekinės dalies Accessibility Checker

en: Frontend Accessibility Checker Position
lt_LT: Priekinės dalies Accessibility Checker pozicija

en: Full Coverage
lt_LT: Visapusė aprėptis

en: Full Site Accessibility Status
lt_LT: Visos svetainės prieinamumo būsena

en: Full-site scanning enabled
lt_LT: Visos svetainės nuskaitymas įjungtas

en: Functionality that can be operated by a motion gesture can also be operated by a simple touch or click, so users who cannot perform motion gestures can still use the functionality.
lt_LT: Funkcionalumą, kurį galima valdyti judesio gestu, taip pat galima valdyti paprastu palietimu ar paspaudimu, todėl vartotojai, negalintys atlikti judesio gestų, vis tiek gali naudotis funkcionalumu.

en: General
lt_LT: Bendrosios nuostatos

en: General Fixes
lt_LT: Bendri taisymai

en: Get Accessibility Checker Pro
lt_LT: Gauti Accessibility Checker Pro

en: Get Accessibility Checker Pro (opens in new window)
lt_LT: Gauti Accessibility Checker Pro (atsidaro naujame lange)

en: Get Accessibility Checker Pro, opens in new window
lt_LT: Gaukite Accessibility Checker Pro, atsidaro naujame lange

en: Get Detailed Accessibility Reports
lt_LT: Gauti išsamias prieinamumo ataskaitas

en: Get Pro
lt_LT: Gauti Pro

en: Get Pro to unlock this feature, opens in a new window.
lt_LT: Gaukite Pro versiją, kad atrakintumėte šią funkciją, atsidaro naujame lange.

en: Get Remediation Help
lt_LT: Gauti pagalbą taisymui

en: Get a Free License Key
lt_LT: Gauti nemokamą licencijos raktą

en: Get full issue breakdowns
lt_LT: Gautumėte išsamų problemų suskirstymą

en: Get help making your website accessible. Expert auditing, user testing, and dev support. Conformance letters available.
lt_LT: Gaukite pagalbą, kad jūsų svetainė taptų prieinama. Ekspertų atliekamas auditas, vartotojų testavimas ir kūrėjų palaikymas. Galimi atitikties raštai.

en: Get recurring email reports with a snapshot of your site’s accessibility, including total issues, trends over time, most problematic pages, and the most severe issues to fix first.
lt_LT: Gaukite reguliarias el. pašto ataskaitas su svetainės prieinamumo apžvalga, įskaitant visas problemas, tendencijas laikui bėgant, probleminius puslapius ir svarbiausias problemas, kurias reikia ištaisyti pirmiausia.

en: Get recurring email reports with a snapshot of your site’s accessibility, including total issues, trends over time, most problematic pages, and the most severe issues to fix first. Some details, like full-site coverage and issue breakdowns, are available in Pro.
lt_LT: Gaukite reguliarias el. pašto ataskaitas su svetainės prieinamumo apžvalga, įskaitant visas problemas, tendencijas laikui bėgant, probleminius puslapius ir svarbiausias problemas, kurias reikia ištaisyti pirmiausia. Kai kurios detalės, pvz., visos svetainės aprėptis ir problemų suskirstymas, yra prieinamos Pro versijoje.

en: Get support for Accessibility Checker (opens in new window)
lt_LT: Gauti pagalbą dėl Accessibility Checker (atsidaro naujame lange)

en: Go to Support Forum
lt_LT: Eiti į pagalbos forumą

en: Go to the edit screen for the post you want to check.
lt_LT: Eikite į įrašo, kurį norite patikrinti, redagavimo ekraną.

en: Google: Make your document, presentation, sheets & videos more accessible
lt_LT: Google: Padaryk savo dokumentą, pristatymą, lenteles ir vaizdo įrašus labiau prieinamus

en: Got the plugin from Equalize Digital? Your key is in your <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">dashboard</a>.
lt_LT: Gavote papildinį iš Equalize Digital? Jūsų raktas yra jūsų <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">valdymo pulte</a>.

en: HTML Standard: The img element
lt_LT: HTML standartas: img elementas

en: Hard of hearing
lt_LT: Turintys klausos sutrikimų

en: Header
lt_LT: Antraštė

en: Headings and Labels
lt_LT: Antraštės ir etiketės

en: Headings and labels describe the topic or purpose of content, and are not ambiguous or misleading.
lt_LT: Antraštės ir etiketės apibūdina turinio temą ar paskirtį ir nėra dviprasmiškos ar klaidinančios.

en: Headings help all users—especially those using screen readers or keyboard navigation—understand the structure of the page. Skipping heading levels can create confusion and make it harder to follow the content hierarchy or navigate efficiently.
lt_LT: Antraštės padeda visiems naudotojams, ypač tiems, kurie naudojasi ekrano skaitytuvais ar naršo klaviatūra, suprasti puslapio struktūrą. Antraščių lygių praleidimas gali sukelti painiavą ir apsunkinti turinio hierarchijos supratimą ar efektyvų naršymą.

en: Headings help structure content and provide important navigation points for screen reader users. An empty heading communicates no useful information and may cause confusion or disorientation when navigating by headings.
lt_LT: Antraštės padeda struktūrizuoti turinį ir suteikia svarbius navigacijos taškus ekrano skaitytuvų naudotojams. Tuščia antraštė neperduoda jokios naudingos informacijos ir gali sukelti painiavą ar dezorientaciją naršant pagal antraštes.

en: Headings provide structure and make content easier for users of all abilities to scan. They also help screen reader users and keyboard-only users navigate the page. Without headings, users must read through content linearly without an easy way to jump between sections.
lt_LT: Antraštės suteikia struktūrą ir palengvina turinio peržiūrą visiems vartotojams, nepriklausomai nuo jų gebėjimų. Jos taip pat padeda ekrano skaitytuvų naudotojams ir vartotojams, kurie naršo tik klaviatūra, orientuotis puslapyje. Be antraščių vartotojai turi skaityti turinį nuosekliai, neturėdami paprasto būdo peršokti tarp skirtingų dalių.

en: Hello! Thank you for using Accessibility Checker as part of your accessibility toolkit. Since you've been using it for a while, would you please write a 5-star review of Accessibility Checker in the WordPress plugin directory? This will help increase our visibility so more people can learn about the importance of web accessibility. Thanks so much!
lt_LT: Sveiki! Dėkojame, kad naudojate Accessibility Checker kaip savo prieinamumo įrankių rinkinio dalį. Kadangi jau kurį laiką jį naudojate, ar negalėtumėte parašyti 5 žvaigždučių Accessibility Checker atsiliepimo WordPress įskiepių kataloge? Tai padės padidinti mūsų matomumą, kad daugiau žmonių sužinotų apie interneto prieinamumo svarbą. Labai ačiū!

en: Help
lt_LT: Pagalba

en: Help and documentation are available and are easy to find, so users can get assistance when needed.
lt_LT: Pagalba ir dokumentacija yra prieinama ir lengvai randama, todėl naudotojai gali gauti pagalbą, kai jos reikia.

en: Hide banner
lt_LT: Slėpti juostą

en: High
lt_LT: Aukštas

en: How to Add Custom CSS in WordPress
lt_LT: Kaip pridėti pasirinktinį CSS WordPress sistemoje

en: How to Fix
lt_LT: Kaip pataisyti

en: How to Fix Broken Skip Links in Elementor
lt_LT: Kaip ištaisyti sugedusias praleidimo nuorodas elementor'e

en: How to Make Your WordPress Site More Accessible With Skip Links
lt_LT: Kaip padaryti savo WordPress svetainę labiau prieinamą naudojant praleidimo nuorodas

en: How to Manually Check Your Website for Accessibility
lt_LT: Kaip rankiniu būdu patikrinti savo svetainės prieinamumą

en: Identify Input Purpose
lt_LT: Įvesties paskirties identifikavimas

en: Identify Purpose
lt_LT: Paskirties identifikavimas

en: If a keyboard shortcut uses only letters, numbers, or punctuation, users can turn it off, change it, or it only works when the element has focus.
lt_LT: Jei klaviatūros spartusis klavišas naudoja tik raides, skaičius ar skyrybos ženklus, vartotojai gali jį išjungti, pakeisti arba jis veikia tik tada, kai elementas turi fokusą.

en: If a time limit is set, users can turn it off, adjust it, or extend it unless the time limit is essential.
lt_LT: Jei nustatytas laiko limitas, vartotojai gali jį išjungti, koreguoti arba pratęsti, nebent laiko limitas yra būtinas.

en: If an element requires a response in a specific time, users can turn off the timer, adjust the time limit, or the timing is not essential.
lt_LT: Jei elementui reikia atsakymo per konkretų laiką, vartotojai gali išjungti laikmatį, koreguoti laiko limitą arba laiko ribojimas nėra būtinas.

en: If an input error is detected and suggestions for correction are known, then the suggestions are provided to the user.
lt_LT: Jei aptinkama įvesties klaida ir yra žinomi pasiūlymai, kaip ją ištaisyti, šie pasiūlymai pateikiami naudotojui.

en: If an input mechanism requires a specific posture or movement, an alternative input mechanism is available that does not have the same requirement.
lt_LT: Jei įvesties mechanizmas reikalauja specifinės pozos ar judesio, yra prieinamas alternatyvus įvesties mechanizmas, kuris neturi to paties reikalavimo.

en: If an issue is a false positive and the element is accessible, you can remove issues from reports with the "Ignore" feature.
lt_LT: Jei problema yra klaidingai teigiama ir elementas yra prieinamas, galite pašalinti problemas iš ataskaitų naudodami funkciją „Ignoruoti“.

en: If audio plays automatically for more than 3 seconds, users must be able to pause, stop, or control the volume independently from the system volume.
lt_LT: Jei garsas automatiškai groja ilgiau nei 3 sekundes, vartotojai turi galėti jį pristabdyti, sustabdyti arba valdyti garsumą nepriklausomai nuo sistemos garsumo.

en: If errors or warnings are present on your post, open the details tab in Accessibility Checker for more information.
lt_LT: Jei jūsų įraše yra klaidų ar įspėjimų, atidarykite išsamios informacijos skirtuką Accessibility Checker, kad gautumėte daugiau informacijos.

en: If extra content appears on hover or focus, users can dismiss it, move their pointer over it, and it remains visible until dismissed or focus is moved.
lt_LT: Jei papildomas turinys pasirodo užvedus pelę ar sufokusavus, vartotojai gali jį atmesti, perkelti žymeklį virš jo, ir jis lieka matomas, kol bus atmestas arba fokusas bus perkeltas.

en: If not, %s to generate a license key and connect this site.
lt_LT: Jei ne, %s sugeneruokite licencijos raktą ir prijunkite šią svetainę.

en: If the alt text duplicates a nearby caption, heading, or visible text, remove the redundancy by shortening or omitting the alt text—especially if the surrounding text already provides the same information. If multiple images have the same alt text, revise each one to be unique and describe the purpose of that specific image in its context.
lt_LT: Jei alt tekstas dubliuoja šalia esantį antraštę, pavadinimą ar matomą tekstą, pašalink pasikartojimą sutrumpindamas arba praleisdamas alt tekstą – ypač jei aplinkiniai tekstai jau pateikia tą pačią informaciją. Jei keli paveikslai turi tą patį alt tekstą, peržiūrėk kiekvieną, kad būtų unikalus ir aprašytų to konkretaus paveikslo paskirtį jo kontekste.

en: If the element is used to trigger an action, replace the anchor tag with a %1$s. If you cannot replace it, ensure that %2$s is added to the link, along with JavaScript that adds support for triggering it with the space bar key, and that appropriate ARIA attributes are used for toggle states or other functionality.
lt_LT: Jei elementas naudojamas veiksmui sukelti, pakeisk prieraišo žymę %1$s. Jei negali jos pakeisti, užtikrink, kad prie nuorodos būtų pridėtas %2$s, kartu su JavaScript, kuris prideda palaikymą sukelti jį tarpo klavišu, ir kad būtų naudojami tinkami ARIA atributai perjungimo būsenoms ar kitoms funkcijoms.

en: If the same visual presentation can be made using text alone, do not use images of text except for decorative or essential purposes.
lt_LT: Jei tą patį vaizdinį pateikimą galima atlikti naudojant tik tekstą, nenaudokite teksto vaizdų, išskyrus dekoratyviems ar būtiniems tikslams.

en: If users are logged out due to inactivity, they are notified before the session expires and can continue the session without losing data.
lt_LT: Jei vartotojai atjungiami dėl neaktyvumo, jie informuojami prieš sesijai pasibaigiant ir gali tęsti sesiją neprarasdami duomenų.

en: If you don't know what an error or warning means, click the "i" icon to read the documentation and how to fix it.
lt_LT: Jei nežinote, ką reiškia klaida ar įspėjimas, spustelėkite piktogramą „i“, kad perskaitytumėte dokumentaciją ir sužinotumėte, kaip ją ištaisyti.

en: If you downloaded the free plugin from Equalize Digital, you already have a free license key in your %s dashboard.
lt_LT: Jei nemokamą papildinį atsisiuntėte iš Equalize Digital, jau turite nemokamą licencijos raktą savo %s valdymo pulte.

en: If your theme is not already adding a skip link that allows keyboard users to bypass the navigation and quickly jump to the main content, enable skip links here. %1$sLearn more about skip links.%2$s
lt_LT: Jei jūsų tema dar neprideda praleidimo nuorodos, leidžiančios klaviatūros naudotojams apeiti navigaciją ir greitai pereiti prie pagrindinio turinio, įjunkite praleidimo nuorodas čia. %1$sSužinokite daugiau apie praleidimo nuorodas.%2$s

en: Ignore log
lt_LT: Ignoravimo žurnalas

en: Image
lt_LT: Paveikslėlis

en: Image Animated GIF
lt_LT: Animuotas GIF vaizdas

en: Image Empty Alternative Text
lt_LT: Paveikslo tuščias alternatyvus tekstas

en: Image Long Alternative Text
lt_LT: Ilgas alternatyvus paveikslėlio tekstas

en: Image Map Missing Alternative Text
lt_LT: Paveikslėlio žemėlapyje trūksta alternatyvaus teksto

en: Image Missing Alternative Text
lt_LT: Paveiksle trūksta alternatyvaus teksto

en: Image maps use area elements to define interactive regions. Without alternative text, screen reader users won't know what each clickable area does, making it impossible to understand or interact with the map.
lt_LT: Paveikslėlių žemėlapiai naudoja area elementus interaktyvioms sritims apibrėžti. Be alternatyvaus teksto ekrano skaitytuvų naudotojai nežinos, ką daro kiekviena spustelėjama sritis, todėl bus neįmanoma suprasti ar sąveikauti su žemėlapiu.

en: Images of Text
lt_LT: Teksto vaizdai

en: Images of Text (No Exception)
lt_LT: Teksto vaizdai (be išimčių)

en: Images of text are only used for pure decoration or where a particular presentation of text is essential, with no exceptions.
lt_LT: Teksto vaizdai naudojami tik grynai dekoracijai arba kai konkretus teksto pateikimas yra būtinas, be jokių išimčių.

en: Improper Use of Link
lt_LT: Netinkamas nuorodos naudojimas

en: In our efforts to bring our website up to standard, we are targeting the following areas:
lt_LT: Siekdami patobulinti mūsų svetainę iki standarto, mes orientuojamės į šias sritis:

en: InDesign & PDF Accessibility Mistakes and How to Fix Them (Webinar)
lt_LT: InDesign ir PDF prieinamumo klaidos ir kaip jas ištaisyti (internetinis seminaras)

en: Include Link to Accessibility Policy
lt_LT: Įtraukti nuorodą į prieinamumo politiką

en: Include Statement Link
lt_LT: Įtraukti pareiškimo nuorodą

en: Included in Small Business and Agency plans
lt_LT: Įtraukta į mažų įmonių ir agentūrų planus

en: Incorrect Heading Order
lt_LT: Neteisingas antraščių eiliškumas

en: Info and Relationships
lt_LT: Informacija ir ryšiai

en: Information, structure, and relationships in content are programmatically determined or available in text, so assistive technologies can present them to users.
lt_LT: Turinio informacija, struktūra ir ryšiai yra programiškai nustatomi arba prieinami tekstu, kad pagalbinės technologijos galėtų juos pateikti vartotojams.

en: Insert manually
lt_LT: Įterpti rankiniu būdu

en: Inspect the ARIA attributes (such as aria-labelledby or aria-describedby) on the flagged elements and ensure that each one points to a valid, correctly labeled ID that exists in the document.
lt_LT: Patikrink ARIA atributus (pvz., aria-labelledby ar aria-describedby) pažymėtuose elementuose ir įsitikink, kad kiekvienas iš jų nurodo į galiojantį, teisingai pažymėtą ID, kuris egzistuoja dokumente.

en: Installed from WordPress.org? <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Create a free account</a> to get one.
lt_LT: Įdiegėte iš WordPress.org? <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Susikurkite nemokamą paskyrą</a>, kad jį gautumėte.

en: Instructions do not rely only on sensory characteristics such as shape, color, size, or sound, so everyone can understand them.
lt_LT: Instrukcijos nepriklauso tik nuo jutiminių charakteristikų, tokių kaip forma, spalva, dydis ar garsas, kad visi galėtų jas suprasti.

en: Insufficient Color Contrast
lt_LT: Nepakankamas spalvų kontrastas

en: Insufficient color contrast makes text and interactive elements difficult or impossible to read for users with low vision or color blindness. Ensuring adequate contrast helps all users access your content clearly.
lt_LT: Nepakankamas spalvų kontrastas apsunkina arba padaro neįmanomą tekstą ir interaktyvius elementus skaityti naudotojams, turintiems silpną regėjimą ar daltonizmą. Pakankamo kontrasto užtikrinimas padeda visiems naudotojams aiškiai pasiekti jūsų turinį.

en: Interruptions
lt_LT: Pertraukimai

en: Invalid table name
lt_LT: Neteisingas lentelės pavadinimas

en: Issue
lt_LT: Problema

en: Issue #%s
lt_LT: Problema #%s

en: Issue %1$d of %2$d: %3$s
lt_LT: Problema Nr. %1$d iš %2$d: %3$s

en: Issue Details
lt_LT: Problemos detalės

en: Issue Dismissed
lt_LT: Problema atmesta

en: Issue Dismissed — %s
lt_LT: Problema atmesta – %s

en: Issue ID %d
lt_LT: Problemos ID %d

en: Issue actions
lt_LT: Problemos veiksmai

en: Issue actions for %s
lt_LT: Problemos veiksmai %s

en: Issue dismissed successfully.
lt_LT: Problema sėkmingai atmesta.

en: Issue not found.
lt_LT: Problema nerasta.

en: Issue query returned no results
lt_LT: Problemos užklausa negrąžino rezultatų

en: Issue related image
lt_LT: Su problema susijęs paveikslėlis

en: Issue reopened successfully.
lt_LT: Problema sėkmingai atidaryta iš naujo.

en: Issues By Post Type
lt_LT: Problemos pagal įrašo tipą

en: Issues cleared successfully.
lt_LT: Problemos sėkmingai išvalytos.

en: It is visible when an element has keyboard focus, so users navigating with a keyboard can see which element is active.
lt_LT: Kai elementas turi klaviatūros fokusą, tai yra matoma, todėl vartotojai, naršantys klaviatūra, gali matyti, kuris elementas yra aktyvus.

en: Justified text can create uneven spacing between words, forming distracting "rivers" of white space that make reading difficult—especially for people with dyslexia, low vision, or cognitive disabilities. Left-aligned text is more predictable and easier to read.
lt_LT: Lygiuotas tekstas gali sukurti netolygius tarpus tarp žodžių, suformuodamas blaškančias baltos erdvės „upes“, kurios apsunkina skaitymą – ypač žmonėms su disleksija, silpnu regėjimu ar kognityvinėmis negaliomis. Kairėje lygiuotas tekstas yra labiau nuspėjamas ir lengviau skaitomas.

en: Keyboard
lt_LT: Klaviatūra

en: Keyboard (No Exception)
lt_LT: Klaviatūra (be išimčių)

en: Keyboard users can move to and away from all parts of the content without getting stuck.
lt_LT: Klaviatūros vartotojai gali judėti į visas turinio dalis ir nuo jų nepakliūdami į spąstus.

en: Keys to show in the results. Defaults to all keys.
lt_LT: Raktai, kuriuos rodyti rezultatuose. Numatyta reikšmė - visi raktai.

en: Label Comment Form
lt_LT: Žymėti komentarų formą

en: Label Comment/Search Fields
lt_LT: Žymėti komentarų/paieškos laukus

en: Label Form Fields
lt_LT: Žymėti formos laukus

en: Label Search Form
lt_LT: Žymėti paieškos formą

en: Label in Name
lt_LT: Etiketė pavadinime

en: Labels or Instructions
lt_LT: Etiketės arba instrukcijos

en: Labels or instructions are provided when an input field requires user input, so users know what information is needed.
lt_LT: Etiketės arba instrukcijos pateikiamos, kai įvesties laukas reikalauja naudotojo įvesties, todėl naudotojai žino, kokios informacijos reikia.

en: Landmark
lt_LT: Orientacinis taškas

en: Landmark: %s
lt_LT: Orientacinis taškas: %s

en: Language learners
lt_LT: Kalbų besimokantys

en: Language of Page
lt_LT: Puslapio kalba

en: Language of Parts
lt_LT: Dalių kalba

en: Learn Accessibility
lt_LT: Mokytis apie prieinamumą

en: Learn more about improving readability and simplified summary requirements
lt_LT: Sužinokite daugiau apie skaitomumo gerinimą ir supaprastintos santraukos reikalavimus

en: Learn more about readability requirements.
lt_LT: Sužinokite daugiau apie skaitomumo reikalavimus.

en: Learn more about simplified summaries and readability requirements (opens in a new window)
lt_LT: Sužinokite daugiau apie supaprastintas santraukas ir skaitomumo reikalavimus (atsidaro naujame lange)

en: Learn more about simplified summaries and readability requirements.
lt_LT: Sužinokite daugiau apie supaprastintas santraukas ir skaitomumo reikalavimus.

en: License Expired
lt_LT: Licencija pasibaigė

en: License Status
lt_LT: Licencijos būsena

en: Limited Coverage
lt_LT: Ribota aprėptis

en: Limited-time offer • Ends May 22nd
lt_LT: Riboto laiko pasiūlymas • Baigiasi gegužės 22 d.

en: Link Opens New Window or Tab
lt_LT: Nuoroda atidaromas naujas langas arba skirtukas

en: Link Purpose (In Context)
lt_LT: Nuorodos paskirtis (kontekste)

en: Link Purpose (Link Only)
lt_LT: Nuorodos paskirtis (tik nuoroda)

en: Link Text is URL
lt_LT: Nuorodos tekstas yra URL

en: Link text should be descriptive and not simply the URL.
lt_LT: Nuorodos tekstas turėtų būti aprašomasis, o ne tiesiog URL.

en: Link text that is just a URL may not provide meaningful context about the link destination. Additionally, long URLs can be difficult to understand when read by a screen reader which may announce every letter, number, and character individually. Users rely on descriptive link text to understand where a link will take them; using URLs for your link text reduces usability, increases cognitive load, and can be confusing or misleading.
lt_LT: Nuorodos tekstas, kuris yra tik URL, gali nesuteikti prasmingo konteksto apie nuorodos paskirties vietą. Be to, ilgus URL adresus gali būti sunku suprasti, kai juos skaito ekrano skaitytuvas, kuris gali paskelbti kiekvieną raidę, skaičių ir simbolį atskirai. Naudotojai pasitiki aprašomuoju nuorodos tekstu, kad suprastų, kur nuoroda juos nukreips; URL naudojimas nuorodos tekstui sumažina naudojamumą, padidina kognityvinę apkrovą ir gali būti painus ar klaidinantis.

en: Link to Equalize Digital Website
lt_LT: Nuoroda į Equalize Digital svetainę

en: Link to MS Office File
lt_LT: Nuoroda į MS Office failą

en: Link to Non-HTML File
lt_LT: Nuoroda į ne HTML failą

en: Link to PDF
lt_LT: Nuoroda į PDF

en: Linked Image Empty Alternative Text
lt_LT: Susietas paveikslėlis tuščias alternatyvus tekstas

en: Linked Image Missing Alternative Text
lt_LT: Susietas paveikslėlis, kuriame trūksta alternatyvaus teksto

en: Loading accessibility data...
lt_LT: Įkeliami prieinamumo duomenys...

en: Loading accessibility results...
lt_LT: Įkeliami prieinamumo rezultatai...

en: Loading fix information...
lt_LT: Įkeliama pataisymo informacija...

en: Loading preference...
lt_LT: Įkeliamas nustatymas...

en: Loading...
lt_LT: Įkeliama...

en: Location
lt_LT: Vieta

en: Long Description Invalid
lt_LT: Ilgas aprašymas negalioja

en: Low
lt_LT: Žemas

en: Low or No Background Audio
lt_LT: Žemas arba joks foninis garsas

en: Low-quality Alternative Text
lt_LT: Žemos kokybės alternatyvus tekstas

en: Low-vision
lt_LT: Silpnaregiai

en: MDN Web Docs: <table> - Headers and accessibility
lt_LT: MDN Web Docs: <table> - Antraštės ir prieinamumas

en: MDN Web Docs: ARIA button role
lt_LT: MDN Web Docs: ARIA mygtuko vaidmuo

en: MDN Web Docs: ARIA: aria-describedby attribute
lt_LT: MDN Web Docs: ARIA: aria-describedby atributas

en: MDN Web Docs: ARIA: aria-label attribute
lt_LT: MDN Web Docs: ARIA: aria-label atributas

en: MDN Web Docs: ARIA: aria-labelledby attribute
lt_LT: MDN Web Docs: ARIA: aria-labelledby atributas

en: MDN Web Docs: CSS Margin
lt_LT: MDN Web dokumentai: CSS paraštė

en: MDN Web Docs: CSS Padding
lt_LT: MDN Web dokumentai: CSS įtrauka

en: MDN Web Docs: The Paragraph Element - Accessibility
lt_LT: MDN Web dokumentai: Pastraipos elementas - Prieinamumas

en: MDN Web Docs: a element – Accessible names
lt_LT: MDN Web Docs: a elementas – Prieinami pavadinimai

en: MDN Web Docs: aria-hidden - Accessibility Attribute
lt_LT: MDN Web Docs: aria-hidden - Prieinamumo atributas

en: MDN Web Docs: longdesc – HTML attribute
lt_LT: MDN Web Docs: longdesc – HTML atributas

en: MDN: <label> – The HTML Label element
lt_LT: MDN: <label> – HTML etiketės elementas

en: MDN: <marquee> element (obsolete)
lt_LT: MDN: <marquee> elementas (pasenęs)

en: MDN: <title> element
lt_LT: MDN: <title> elementas

en: MDN: HTML heading elements
lt_LT: MDN: HTML antraščių elementai

en: MDN: The HTML lang attribute
lt_LT: MDN: HTML lang atributas

en: MDN: font-size CSS property
lt_LT: MDN: font-size CSS savybė

en: MDN: label element
lt_LT: MDN: žymens elementas

en: Main
lt_LT: Pagrindinis

en: Main Content Target (required)
lt_LT: Pagrindinio turinio tikslas (būtinas)

en: Make Meta Viewport Tag Scalable
lt_LT: Padaryti meta viewport žymę keičiamo mastelio

en: Make Viewport Scalable
lt_LT: Padaryti viewport keičiamo mastelio

en: Manage Globally Dismissed
lt_LT: Tvarkyti visuotinai atmestas

en: Manual Testing Needed (Multiple Success Criteria)
lt_LT: Reikalingas rankinis testavimas (keli sėkmės kriterijai)

en: Meaningful Sequence
lt_LT: Prasminga seka

en: Media Alternative (Prerecorded)
lt_LT: Medijos alternatyva (iš anksto įrašyta)

en: Medium
lt_LT: Vidutinis

en: Microsoft: Accessibility best practices with Excel spreadsheets
lt_LT: Microsoft: Prieinamumo geriausios praktikos su Excel skaičiuoklėmis

en: Microsoft: Make your PowerPoint presentations accessible to people with disabilities
lt_LT: Microsoft: Padaryk savo PowerPoint pristatymus prieinamus žmonėms su negalia

en: Microsoft: Make your Word documents accessible to people with disabilities
lt_LT: Microsoft: Padaryk savo Word dokumentus prieinamus žmonėms su negalia

en: Missing Form Label
lt_LT: Trūksta formos etiketės

en: Missing Language Declaration
lt_LT: Trūksta kalbos deklaracijos

en: Missing Subheadings
lt_LT: Trūksta poantraščių

en: Missing Table Header
lt_LT: Trūksta lentelės antraštės

en: Missing Title
lt_LT: Trūksta pavadinimo

en: Missing Transcript
lt_LT: Trūksta transkripcijos

en: Missing postId or nonce.
lt_LT: Trūksta postId arba nonce.

en: Missing required parameters for unregistration.
lt_LT: Trūksta reikiamų parametrų atregistravimui.

en: Mobility
lt_LT: Judėjimo negalia

en: More Detailed Documentation
lt_LT: Išsamesnė dokumentacija

en: More dismiss options
lt_LT: Daugiau atmetimo parinkčių

en: More features and email support is available with %1$s.
lt_LT: Daugiau funkcijų ir pagalba el. paštu teikiama su %1$s.

en: More options
lt_LT: Daugiau parinkčių

en: More than one way is available to locate a web page within a set of web pages, except where the web page is the result of a query.
lt_LT: Yra daugiau nei vienas būdas rasti tinklalapį tarp kitų tinklalapių, išskyrus atvejus, kai tinklalapis yra užklausos rezultatas.

en: Most Recent Test Summary
lt_LT: Naujausio testo santrauka

en: Motion Actuation
lt_LT: Judesio aktyvinimas

en: Move to Left
lt_LT: Perkelti į kairę

en: Move to Right
lt_LT: Perkelti į dešinę

en: Multiple Ways
lt_LT: Keli būdai

en: N/A
lt_LT: Netaikoma

en: Name
lt_LT: Pavadinimas

en: Name, Role, Value
lt_LT: Pavadinimas, vaidmuo, reikšmė

en: Nav
lt_LT: Naršymas

en: Navigation
lt_LT: Navigacija

en: Navigation Target
lt_LT: Navigacijos tikslas

en: Navigation mechanisms are consistent across the website, so users can predictably move through the site.
lt_LT: Navigacijos mechanizmai yra nuoseklūs visoje svetainėje, todėl naudotojai gali nuspėjamai judėti po svetainę.

en: Needs Review | Needs Review
lt_LT[0]: Reikia peržiūrėti
lt_LT[1]: Reikia peržiūrėti
lt_LT[2]: Reikia peržiūrėti

en: Needs Review:
lt_LT: Reikia peržiūros:

en: Needs improvement, summary is above the 9th-grade reading level.
lt_LT: Reikia tobulinti, santrauka yra aukštesnio nei 9 klasės skaitymo lygio.

en: Never
lt_LT: Niekada

en: Never Ask Again
lt_LT: Daugiau niekada neklausti

en: New
lt_LT: Naujas

en: Next
lt_LT: Kitas

en: Next report: %s
lt_LT: Kita ataskaita: %s

en: No Keyboard Trap
lt_LT: Nėra klaviatūros spąstų

en: No Post ID provided.
lt_LT: Nepateiktas įrašo ID.

en: No Timing
lt_LT: Nėra laiko ribojimo

en: No accessibility issues detected
lt_LT: Prieinamumo problemų neaptikta

en: No capabilities are available.
lt_LT: Nėra galimų teisių.

en: No details to return
lt_LT: Nėra detalių grąžinimui

en: No dismissed issues.
lt_LT: Nėra atmestų problemų.

en: No issues detected.
lt_LT: Nerasta jokių problemų.

en: No issues found on this page.
lt_LT: Šiame puslapyje problemų nerasta.

en: No issues found.
lt_LT: Problemų nerasta.

en: No license key found. Please activate a license before registering your site.
lt_LT: Nerastas licencijos raktas. Prieš registruodami savo svetainę, suaktyvinkite licenciją.

en: No license key provided.
lt_LT: Nepateiktas licencijos raktas.

en: No part of the content flashes more than three times per second, with no exceptions.
lt_LT: Jokia turinio dalis nemirksi daugiau nei tris kartus per sekundę, be jokių išimčių.

en: No post types selected for accessibility checking
lt_LT: Nepasirinkti jokie įrašų tipai prieinamumo tikrinimui

en: No posts have been scanned yet. Run a full site scan to begin checking your content for accessibility issues.
lt_LT: Dar nė vienas įrašas nebuvo nuskenuotas. Paleisk viso tinklalapio skenavimą, kad pradėtum tikrinti savo turinį dėl prieinamumo problemų.

en: No readability data to return
lt_LT: Nėra skaitomumo duomenų grąžinimui

en: No summary to return
lt_LT: Nėra santraukos grąžinimui

en: No violations found, skipping save.
lt_LT: Pažeidimų nerasta, išsaugojimas praleidžiamas.

en: Non-HTML document formats may not be fully accessible to assistive technologies unless tested and remediated. Users should be warned when a link opens a downloadable file rather than a standard web page.
lt_LT: Ne HTML dokumentų formatai gali būti ne visiškai prieinami pagalbinėms technologijoms, nebent jie būtų patikrinti ir pataisyti. Vartotojai turėtų būti įspėti, kai nuoroda atidaro atsisiunčiamą failą, o ne standartinį tinklalapį.

en: Non-WCAG Accessibility Issue
lt_LT: Ne WCAG prieinamumo problema

en: Non-text Content
lt_LT: Ne tekstinis turinys

en: Non-text Contrast
lt_LT: Ne teksto kontrastas

en: None
lt_LT: Nėra

en: Normal
lt_LT: Normalus

en: Not available
lt_LT: Nepasiekiamas

en: Not enough content to determine an accurate reading level.
lt_LT: Nepakanka turinio, kad būtų galima nustatyti tikslų skaitymo lygį.

en: Not sure? Just <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">create a free account</a>. It only takes a minute.
lt_LT: Nežinote? Tiesiog <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">susikurkite nemokamą paskyrą</a>. Tai užtrunka tik minutę.

en: Note: This setting is not recommended for themes that are already accessibility-ready.
lt_LT: Pastaba: Šis nustatymas nerekomenduojamas temoms, kurios jau yra pritaikytos prieinamumui.

en: Number of orphaned posts to process in one batch.
lt_LT: Našlaičių įrašų, kuriuos reikia apdoroti vienu paketu, skaičius.

en: Object query returned no results
lt_LT: Objekto užklausa negrąžino rezultatų

en: Office Hours
lt_LT: Darbo valandos

en: On Focus
lt_LT: Fokusavimo metu

en: On Input
lt_LT: Įvesties metu

en: On the <a href="%s">Settings Page</a>, choose which post types you want to scan.
lt_LT: <a href="%s">Nustatymų puslapyje</a> pasirinkite, kuriuos įrašų tipus norite nuskenuoti.

en: On:
lt_LT: Įjungta:

en: One or more %1$s elements in an image map are missing alternative text.
lt_LT: Vienam ar daugiau %1$s elementų paveikslėlio žemėlapyje trūksta alternatyvaus teksto.

en: One or more %1$s elements in image maps are missing alternative text.
lt_LT: Vienam ar daugiau %1$s elementų paveikslėlių žemėlapiuose trūksta alternatyvaus teksto.

en: Ongoing Efforts to Ensure Accessibility
lt_LT: Nuolatinės pastangos užtikrinti prieinamumą

en: Open Accessibility Panel
lt_LT: Atidaryti prieinamumo skydelį

en: Open Q&A on Zoom every other week to help you remediate your website.
lt_LT: Atviras klausimų ir atsakymų seansas per Zoom kas antrą savaitę, padedantis jums tvarkyti savo svetainę.

en: Open Support Ticket
lt_LT: Atidaryti pagalbos užklausą

en: Open details for %1$s, %2$s of %3$s
lt_LT: Atidaryti išsamią informaciją apie %1$s, %2$s iš %3$s

en: Opens in a new window.
lt_LT: Atsidaro naujame lange.

en: Operable
lt_LT: Valdoma

en: Or activate your license key here.
lt_LT: Arba aktyvuokite savo licencijos raktą čia.

en: Orientation
lt_LT: Orientacija

en: Other
lt_LT: Kita

en: Our Commitment to Web Accessibility
lt_LT: Mūsų įsipareigojimas interneto prieinamumui

en: PDF Accessibility on the Web: Tricks and Traps (Webinar)
lt_LT: PDF prieinamumas internete: Gudrybės ir spąstai (internetinis seminaras)

en: PDFs may not be accessible to all users, especially if they are not tagged correctly or fail to meet WCAG requirements. Accessibility laws require that documents posted on websites meet the same accessibility standards as HTML content. Additionally, users should be warned when a link opens a downloadable file instead of a web page.
lt_LT: PDF gali būti neprieinami visiems naudotojams, ypač jei jie nėra tinkamai pažymėti arba neatitinka WCAG reikalavimų. Prieinamumo įstatymai reikalauja, kad svetainėse paskelbti dokumentai atitiktų tuos pačius prieinamumo standartus kaip ir HTML turinys. Be to, naudotojai turėtų būti įspėti, kai nuoroda atidaro atsisiunčiamą failą, o ne tinklalapį.

en: Page Titled
lt_LT: Puslapio pavadinimas

en: Page styles disabled.
lt_LT: Puslapio stiliai išjungti.

en: Page styles re-enabled.
lt_LT: Puslapio stiliai iš naujo įjungti.

en: Pages may need to be resaved or a full site scan run to see fixes reflected in reports.
lt_LT: Kad pataisymai atsispindėtų ataskaitose, gali reikėti iš naujo išsaugoti puslapius arba atlikti pilną svetainės skenavimą.

en: Panel docked.
lt_LT: Skydelis prijungtas.

en: Panel moved to the left.
lt_LT: Skydelis perkeltas į kairę.

en: Panel moved to the right.
lt_LT: Skydelis perkeltas į dešinę.

en: Panel position reset.
lt_LT: Skydelio pozicija atstatyta.

en: Panel undocked.
lt_LT: Skydelis atjungtas.

en: Parsing
lt_LT: Analizavimas

en: Passed Checks
lt_LT: Patikrinti

en: Passed Tests
lt_LT: Išlaikyti testai

en: Pause Animated GIFs Plugin
lt_LT: Pristabdyti animuotus GIF įskiepis

en: Pause, Stop, Hide
lt_LT: Pristabdyti, sustabdyti, paslėpti

en: People on mobile devices
lt_LT: Žmonės, naudojantys mobiliuosius įrenginius

en: People on mobile devices in a sunny environment
lt_LT: Žmonės su mobiliaisiais įrenginiais saulėtoje aplinkoje

en: People using a mobile device in environments where they are exposed to shaking (such as public transportation)
lt_LT: Žmonės, naudojantys mobilųjį įrenginį aplinkoje, kur jie patiria kratymą (pvz., viešajame transporte)

en: People who need more time to react
lt_LT: Žmonės, kuriems reikia daugiau laiko reaguoti

en: People who rely on keyboard control
lt_LT: Žmonės, kurie naudojasi klaviatūros valdymu

en: People with ADD or difficulty focusing on content without distraction
lt_LT: Žmonės su dėmesio sutrikimais ar sunkumais sutelkti dėmesį į turinį be trukdžių

en: People with cognitive differences who view interfaces using an adapted layout
lt_LT: Žmonės su kognityviniais skirtumais, kurie peržiūri sąsajas naudodami pritaikytą išdėstymą

en: People with cognitive disabilities
lt_LT: Žmonės su kognityviniais sutrikimais

en: People with cognitive disabilities and reading disabilities
lt_LT: Žmonės su kognityviniais sutrikimais ir skaitymo sutrikimais

en: People with cognitive disabilities or limited short-term memory or reading disabilities
lt_LT: Žmonės su kognityviniais sutrikimais, ribota trumpalaike atmintimi ar skaitymo sutrikimais

en: People with dexterity and mobility impairments
lt_LT: Žmonės su rankų ir judėjimo sutrikimais

en: People with dexterity and mobility impairments including hand tremors
lt_LT: Žmonės su rankų judesių ir judėjimo sutrikimais, įskaitant rankų drebėjimą

en: People with dexterity impairments
lt_LT: Žmonės su rankų judesių sutrikimais

en: People with dexterity impairments using voice control
lt_LT: Žmonės su motorikos sutrikimais, naudojantys balso valdymą

en: People with low vision
lt_LT: Silpnaregiai

en: People with low vision using screen magnifiers
lt_LT: Žmonės su silpnu regėjimu, naudojantys ekrano didinimo priemones

en: People with photosensitive epilepsy and other photosensitive seizure disorders
lt_LT: Žmonės su fotosensityvia epilepsija ir kitais fotosensityviais priepuolių sutrikimais

en: People with severe mobility impairments relying on audio to navigate the web
lt_LT: Žmonės su sunkiais judėjimo sutrikimais, kurie naudojasi garsu naršydami internete

en: People with vestibular (inner ear) disorders where movement can cause dizziness/headaches and nausea
lt_LT: Žmonės su vestibuliniais (vidinės ausies) sutrikimais, kai judėjimas gali sukelti svaigulį/galvos skausmus ir pykinimą

en: People with with large fingers or who are operating the device with only a part of their finger or knuckle
lt_LT: Žmonės su dideliais pirštais arba valdantys įrenginį tik dalimi piršto ar sąnariu

en: Perceivable
lt_LT: Suvokiamas

en: Permission Denied
lt_LT: Prieiga uždrausta

en: Permission settings loaded for %s.
lt_LT: Leidimų nustatymai įkelti %s rolei.

en: Permissions
lt_LT: Leidimai

en: Permissions Settings
lt_LT: Leidimų nustatymai

en: Permissions saved.
lt_LT: Leidimai išsaugoti.

en: Permissions were changed by someone else while you were editing, so your changes were not saved. Review the current permissions below and try again.
lt_LT: Kol redagavote, leidimus pakeitė kitas asmuo, todėl jūsų pakeitimai nebuvo išsaugoti. Peržiūrėkite dabartinius leidimus žemiau ir bandykite dar kartą.

en: Please leave us a five star rating (opens in new window)
lt_LT: Prašome palikti mums penkių žvaigždučių įvertinimą (atsidaro naujame lange)

en: Please renew your license
lt_LT: Prašome atnaujinti licenciją

en: Plugin Support
lt_LT: Papildinio palaikymas

en: Pointer Cancellation
lt_LT: Žymeklio atšaukimas

en: Pointer Gestures
lt_LT: Žymeklio gestai

en: Policy Page
lt_LT: Politikos puslapis

en: Possible Heading
lt_LT: Galima antraštė

en: Post Count
lt_LT: Įrašų skaičius

en: Post ID %1$d does not exist.
lt_LT: Įrašo ID %1$d neegzistuoja.

en: Post ID %1$s does not exist.
lt_LT: Įrašo ID %1$s neegzistuoja.

en: Post Reading Grade Level: %s
lt_LT: Įrašo skaitymo lygis: %s

en: Post Type
lt_LT: Įrašo tipas

en: Post Types
lt_LT: Įrašų tipai

en: Post Types Checked
lt_LT: Patikrinti įrašų tipai

en: Post Types To Be Checked
lt_LT: Įrašų tipai, kurie bus tikrinami

en: Post not found
lt_LT: Įrašas nerastas

en: Post types are configured for accessibility checking
lt_LT: Įrašų tipai sukonfigūruoti prieinamumo tikrinimui

en: Post types configured for accessibility checks
lt_LT: Įrašų tipai sukonfigūruoti prieinamumo patikrinimams

en: Practical Advice for Meeting Caption, Transcript, and Sign Language Requirements (Webinar)
lt_LT: Praktiniai patarimai, kaip atitikti subtitrų, transkriptų ir gestų kalbos reikalavimus (internetinis seminaras)

en: Prefer Accessible Label Attribute
lt_LT: Teikti pirmenybę prieinamam label atributui

en: Prerecorded Audio-only and Video-only
lt_LT: Iš anksto įrašytas tik garso ir tik vaizdo turinys

en: Prevent Links Opening New Windows
lt_LT: Neleisti nuorodoms atsidaryti naujuose languose

en: Prevent links from opening in a new window or tab by removing %1$s.
lt_LT: Neleisti nuorodoms atsidaryti naujame lange ar skirtuke pašalinant %1$s.

en: Previous
lt_LT: Ankstesnis

en: Privacy Policy (opens in a new window)
lt_LT: Privatumo politika (atsidaro naujame lange)

en: Pro license management is active. Please manage your license from Accessibility Checker Pro.
lt_LT: „Pro“ licencijos valdymas aktyvus. Tvarkykite savo licenciją iš „Accessibility Checker Pro“.

en: Problem | Problems
lt_LT[0]: Problema
lt_LT[1]: Problemos
lt_LT[2]: Problemų

en: Problems
lt_LT: Problemos

en: Problems:
lt_LT: Problemos:

en: Prompt for Simplified Summary
lt_LT: Raginimas pateikti supaprastintą santrauką

en: Pronunciation
lt_LT: Tarimas

en: Quick Start Guide
lt_LT: Greitosios pradžios vadovas

en: Rate Accessibility Checker plugin (opens in new window)
lt_LT: Įvertinti Accessibility Checker įskiepį (atsidaro naujame lange)

en: Rate plugin
lt_LT: Įvertinti įskiepį

en: Re-authenticating
lt_LT: Pakartotinis autentifikavimas

en: Read Full Documentation
lt_LT: Skaityti visą dokumentaciją

en: Read documentation for %1$s. %2$s
lt_LT: Skaitykite dokumentaciją apie %1$s. %2$s

en: Read documentation for %s. Opens in a new window.
lt_LT: Skaityti dokumentaciją apie %s. Atsidaro naujame lange.

en: Read our %s
lt_LT: Skaitykite mūsų %s

en: Readability Analysis
lt_LT: Skaitomumo analizė

en: Reading Level
lt_LT: Skaitymo lygis

en: Reason for dismissal:
lt_LT: Atmetimo priežastis:

en: Receive more detailed reports
lt_LT: Gautumėte detalesnes ataskaitas

en: Redundant Entry
lt_LT: Perteklinė įvestis

en: Reflow
lt_LT: Pertvarkymas

en: Refresh
lt_LT: Atnaujinti

en: Region
lt_LT: Regionas

en: Register for Office Hours
lt_LT: Užsiregistruoti darbo valandoms

en: Remediated
lt_LT: Ištaisyta

en: Remind Me In Two Weeks
lt_LT: Priminti po dviejų savaičių

en: Remove %1$s attributes from elements that already have a preferred accessible name.
lt_LT: Pašalinti %1$s atributus iš elementų, kurie jau turi pageidaujamą prieinamą pavadinimą.

en: Remove Global Dismissal
lt_LT: Pašalinti globalų atmetimą

en: Remove Tab Index
lt_LT: Pašalinti tab index

en: Remove Tabindex from Focusable Elements
lt_LT: Pašalinti tabindex iš fokusuojamų elementų

en: Remove Title Attributes
lt_LT: Pašalinti title atributus

en: Remove Unnecessary Title Attributes
lt_LT: Pašalinti nereikalingus title atributus

en: Remove any HTML or CSS that causes blinking or scrolling effects, such as %1$s, %2$s, or %3$s.
lt_LT: Pašalink bet kokį HTML arba CSS, kuris sukelia mirksėjimo ar slinkimo efektus, tokius kaip %1$s, %2$s arba %3$s.

en: Remove positive %s values (greater than 0) from elements unless there is a very specific, user-tested reason to change the focus order. If needed, use tabindex="0" to include custom elements in the natural tab flow without disrupting order. To fix this and other elements site-wide, enable the 'Remove Tab Index' fix in Accessibility Checker settings.
lt_LT: Pašalink teigiamas %s reikšmes (didesnes nei 0) iš elementų, nebent yra labai specifinė, naudotojų išbandyta priežastis keisti fokuso tvarką. Jei reikia, naudok tabindex=„0“, kad įtrauktum pasirinktinius elementus į natūralų tabuliacijos srautą nesuardant tvarkos. Norėdamas ištaisyti šį ir kitus elementus visoje svetainėje, įjunk „Pašalinti Tab Index“ taisymą Accessibility Checker nustatymuose.

en: Remove the %1$s attribute from focusable elements.
lt_LT: Pašalinti %1$s atributą iš fokusuojamų elementų.

en: Remove the %s CSS rule from long blocks of text, especially paragraphs longer than 200 characters. Use left-aligned text instead for better readability and accessibility.
lt_LT: Pašalink %s CSS taisyklę iš ilgų teksto blokų, ypač pastraipų, ilgesnių nei 200 simbolių. Vietoj to naudok kairėje lygiuotą tekstą, kad pagerintum skaitomumą ir prieinamumą.

en: Remove the %s attribute from the image element. If a long description is needed, include it in nearby visible text like a caption, use a link to a separate description page, or use ARIA techniques such as aria-describedby.
lt_LT: Pašalink %s atributą iš vaizdo elemento. Jei reikia ilgo aprašymo, įtrauk jį į šalia esantį matomą tekstą, pavyzdžiui, antraštę, naudok nuorodą į atskirą aprašymo puslapį arba naudok ARIA technikas, tokias kaip aria-describedby.

en: Remove the empty <p> tags from your content. If spacing is needed between sections, use margin, padding, or a visual spacer block instead of inserting blank paragraphs.
lt_LT: Pašalink tuščias <p> žymas iš savo turinio. Jei reikia tarpų tarp skyrių, naudok paraštę, įtrauką arba vizualinį tarpiklio bloką, o ne įterpk tuščias pastraipas.

en: Remove the underline tag or CSS underline style from the text. If you want to emphasize text, consider using bold, italic, or color styling instead. If this text is part of a functional element like a link or button, keep the underline styling and dismiss this warning in Accessibility Checker.
lt_LT: Pašalinkite pabraukimo žymę arba CSS pabraukimo stilių iš teksto. Jei norite pabrėžti tekstą, apsvarstykite galimybę naudoti paryškinimą, kursyvą arba spalvų stilių. Jei šis tekstas yra funkcinio elemento, pvz., nuorodos ar mygtuko, dalis, palikite pabraukimo stilių ir atmeskite šį įspėjimą Accessibility Checker.

en: Removing...
lt_LT: Šalinama...

en: Rename simplified summary
lt_LT: Pervadinti supaprastintą santrauką

en: Renew your license
lt_LT: Atnaujinkite licenciją

en: Reopen Issue
lt_LT: Atidaryti problemą iš naujo

en: Reopen issue
lt_LT: Atidaryti problemą iš naujo

en: Reopening...
lt_LT: Atidaroma iš naujo...

en: Replace the URL in the link text with a concise, descriptive word or phrase that explains the destination or purpose of the link (for example, "Read the accessibility guide" instead of "https://example.com/guide"). If the URL is necessary for context and is very short, you can dismiss this warning by using the "Dismiss" feature in Accessibility Checker.
lt_LT: Pakeiskite URL nuorodos tekste glaustu, aprašomuoju žodžiu ar fraze, kuri paaiškina nuorodos paskirties vietą ar tikslą (pavyzdžiui, „Skaityti prieinamumo vadovą“ vietoj „https://example.com/guide“). Jei URL yra būtinas kontekstui ir yra labai trumpas, galite atmesti šį įspėjimą, naudodami „Atmesti“ funkciją Accessibility Checker.

en: Replace the animated image with a static image or a video that includes controls. If you must use an animated image, ensure it does not flash more than three times per second and provide pause or stop controls if it plays for more than 5 seconds. If you have confirmed the image is accessible and pauseable, you can dismiss this warning in Accessibility Checker.
lt_LT: Pakeiskite animuotą paveikslėlį statiniu paveikslėliu arba vaizdo įrašu, kuriame yra valdikliai. Jei privalote naudoti animuotą paveikslėlį, įsitikinkite, kad jis nemirksi daugiau nei tris kartus per sekundę ir pateikite pristabdymo arba sustabdymo valdiklius, jei jis groja ilgiau nei 5 sekundes. Jei patvirtinote, kad paveikslėlis yra prieinamas ir jį galima pristabdyti, galite atmesti šį įspėjimą Accessibility Checker.

en: Replace the empty alt attribute with meaningful alternative text that clearly describes the link’s destination or purpose.
lt_LT: Pakeisk tuščią alt atributą prasmingu alternatyviu tekstu, kuris aiškiai apibūdina nuorodos paskirtį ar tikslą.

en: Report Last Updated:
lt_LT: Ataskaita paskutinį kartą atnaujinta:

en: Reports Enabled
lt_LT: Ataskaitos įjungtos

en: Requires %s.
lt_LT: Reikalinga %s.

en: Requires a valid license.
lt_LT: Reikalinga galiojanti licencija.

en: Rescan This Page
lt_LT: Iš naujo nuskenuoti šį puslapį

en: Rescan already in progress.
lt_LT: Pakartotinis nuskaitymas jau vykdomas.

en: Rescan complete.
lt_LT: Pakartotinis nuskaitymas baigtas.

en: Rescan complete. No violations found.
lt_LT: Pakartotinis nuskaitymas baigtas. Pažeidimų nerasta.

en: Rescanning this page.
lt_LT: Pakartotinai nuskaitomas šis puslapis.

en: Reset Position
lt_LT: Atstatyti poziciją

en: Resize text
lt_LT: Keisti teksto dydį

en: Restrict PDF uploads for users without the %1$s capability (allowed for admins by default).
lt_LT: Apriboti PDF failų įkėlimą vartotojams be %1$s teisių (pagal numatytąją nuostatą leidžiama administratoriams).

en: Restricting a user's ability to zoom creates barriers for individuals with low vision or other visual impairments. These users may rely on browser zoom features, pinch-zooming on mobile, or magnifiers to access content comfortably.
lt_LT: Naudotojo galimybės keisti mastelį apribojimas sukuria kliūtis asmenims su silpnu regėjimu ar kitais regos sutrikimais. Šie naudotojai gali pasikliauti naršyklės mastelio keitimo funkcijomis, pirštų gestais mobiliuosiuose įrenginiuose ar didinamaisiais stiklais, kad patogiai pasiektų turinį.

en: Review the flagged text and determine if it should be a heading. If it is, change the element to the appropriate %1$s–%2$s tag. If it is not intended as a heading, you can dismiss this warning in Accessibility Checker.
lt_LT: Peržiūrėkite pažymėtą tekstą ir nustatykite, ar jis turėtų būti antraštė. Jei taip, pakeiskite elementą į tinkamą %1$s–%2$s žymę. Jei jis nėra skirtas kaip antraštė, galite atmesti šį įspėjimą Accessibility Checker.

en: Review the image to determine if it is decorative. If it is decorative, it is correct to use an empty %1$s attribute and you can dismiss this warning in Accessibility Checker or by adding %2$s or %3$s to the image and rescanning the page. If the image conveys information, add descriptive alt text that communicates the image's purpose or meaning.
lt_LT: Peržiūrėkite paveikslėlį, kad nustatytumėte, ar jis yra dekoratyvinis. Jei jis yra dekoratyvinis, teisinga naudoti tuščią %1$s atributą ir galite atmesti šį įspėjimą Accessibility Checker arba pridėdami %2$s ar %3$s prie paveikslėlio ir iš naujo nuskaitydami puslapį. Jei paveikslėlis perduoda informaciją, pridėkite aprašomąjį alternatyvų tekstą, kuris perteikia paveikslėlio paskirtį ar prasmę.

en: Review the slider on the front end of your website. Ensure it is keyboard accessible, pauseable, has proper ARIA roles and labels, and works well with screen readers. After confirming the slider is accessible or remediating issues, you can dismiss this warning in Accessibility Checker.
lt_LT: Peržiūrėkite slankiklį savo svetainės sąsajoje. Įsitikinkite, kad jį galima pasiekti klaviatūra, jį galima pristabdyti, jis turi tinkamus ARIA vaidmenis ir etiketes bei gerai veikia su ekrano skaitytuvais. Patvirtinus, kad slankiklis yra prieinamas arba ištaisius problemas, galite atmesti šį įspėjimą Accessibility Checker.

en: Review the video on the front end of your website. Ensure that it includes accurate (not auto-generated) synchronized captions, a transcript, and an audio description if needed. After verifying accessibility or making necessary updates, you can dismiss this warning in Accessibility Checker.
lt_LT: Peržiūrėkite vaizdo įrašą savo svetainės sąsajoje. Įsitikinkite, kad jame yra tikslūs (ne automatiškai sugeneruoti) sinchronizuoti subtitrai, stenograma ir, jei reikia, garso aprašymas. Patvirtinus prieinamumą arba atlikus reikiamus atnaujinimus, galite atmesti šį įspėjimą Accessibility Checker.

en: Reviewed and verified to meet accessibility requirements.
lt_LT: Peržiūrėta ir patvirtinta, kad atitinka prieinamumo reikalavimus.

en: Revise the anchor text to clearly describe the destination or purpose of the link. For example, instead of "click here," use "download the annual report" or "learn more about us." Additional context can be added to links with an %1$s attribute or a screen-reader-text class.
lt_LT: Peržiūrėk prieraišo tekstą, kad jis aiškiai apibūdintų nuorodos paskirtį ar tikslą. Pavyzdžiui, vietoj „spausk čia,“ naudok „atsisiųsk metinę ataskaitą“ arba „sužinok daugiau apie mus.“ Papildomas kontekstas nuorodoms gali būti pridėtas naudojant %1$s atributą arba screen-reader-text klasę.

en: Revise your headings to follow a logical order without skipping levels. For example, if a %1$s is followed by a %2$s, change the %2$s to a %3$s or add an intervening %3$s section to preserve proper structure. If needed, use CSS or block/page builder settings to style headings rather than setting the incorrect level.
lt_LT: Peržiūrėk savo antraštes, kad jos būtų išdėstytos logine tvarka, nepraleidžiant lygių. Pavyzdžiui, jei po %1$s seka %2$s, pakeisk %2$s į %3$s arba pridėk tarpinį %3$s skyrių, kad išlaikytum tinkamą struktūrą. Jei reikia, naudok CSS arba blokų/puslapių kūrimo nustatymus antraščių stiliui, o ne neteisingam lygiui nustatyti.

en: Rewrite the alternative text to accurately and concisely describe the purpose of the image in context. Avoid including words like “image,” “graphic,” file names or extensions (e.g., .jpg, .png), or placeholder terms like “spacer” or “arrow.” If the image is decorative, leave the alt attribute empty.
lt_LT: Perrašyk alternatyvųjį tekstą, kad tiksliai ir glaustai apibūdintum paveikslo paskirtį kontekste. Venk įtraukti žodžius kaip „paveikslas,“ „grafikas,“ failų pavadinimus ar plėtinius (pvz., .jpg, .png) arba vietos užpildymo terminus kaip „tarpiklis“ ar „rodyklė.“ Jei paveikslas yra dekoratyvinis, palik alt atributą tuščią.

en: Robust
lt_LT: Patikimas

en: Role
lt_LT: Rolė

en: Save
lt_LT: Išsaugoti

en: Save 15% on accessibility courses and ArchiveWP with coupon code
lt_LT: Sutaupykite 15 % pirkdami prieinamumo kursus ir „ArchiveWP“ su kupono kodu

en: Save Permissions
lt_LT: Išsaugoti leidimus

en: Save Summary
lt_LT: Išsaugoti santrauką

en: Save fix for: %s
lt_LT: Išsaugoti pataisymą: %s

en: Saving failed.
lt_LT: Nepavyko išsaugoti.

en: Saving failed: Missing REST API URL.
lt_LT: Nepavyko išsaugoti: trūksta REST API URL.

en: Saving...
lt_LT: Įrašoma...

en: Scan
lt_LT: Skenuoti

en: Scan ID
lt_LT: Skenavimo ID

en: Scan Settings
lt_LT: Nuskaitymo nustatymai

en: Scan Speed
lt_LT: Nuskaitymo greitis

en: Scan Total
lt_LT: Skenavimų iš viso

en: Scan all content types
lt_LT: Nuskaitytumėte visų tipų turinį

en: Scan all post types
lt_LT: Skenuoti visų tipų įrašus

en: Scan all taxonomy terms instead of just a sample
lt_LT: Nuskaityti visus taksonomijos terminus, o ne tik pavyzdį

en: Scanner function not found.
lt_LT: Skanavimo funkcija nerasta.

en: Scanning...
lt_LT: Skenuojama...

en: Scope:
lt_LT: Apimtis:

en: Screen Reader Only
lt_LT: Tik ekrano skaitytuvas

en: Screen Reader Text Format
lt_LT: Ekrano skaitytuvo teksto formatas

en: Screen Reader Text Format Plugin (for the block editor)
lt_LT: Ekrano skaitytuvo teksto formato įskiepis (blokų redaktoriui)

en: Screen reader users (blind/low vision and neurodivergent people)
lt_LT: Ekrano skaitytuvų naudotojai (akli/silpnaregiai ir neurodivergentiški žmonės)

en: Screen reader users and other assistive technologies rely on heading tags to understand page structure and navigate efficiently. Text that looks like a heading but is not coded as one can make it difficult for screen reader users to navigate the page.
lt_LT: Ekrano skaitytuvų naudotojai ir kitos pagalbinės technologijos pasikliauja antraščių žymėmis, kad suprastų puslapio struktūrą ir efektyviai naršytų. Tekstas, kuris atrodo kaip antraštė, bet nėra užkoduotas kaip antraštė, gali apsunkinti ekrano skaitytuvų naudotojams naršymą puslapyje.

en: Screen reader users often browse a list of links out of context. If links use ambiguous phrases like "click here" or "learn more," users will not understand where the link goes or what it does. This can lead to confusion and reduce the usability of your website.
lt_LT: Ekrano skaitytuvų naudotojai dažnai naršo nuorodų sąrašą be konteksto. Jei nuorodos naudoja dviprasmiškas frazes, tokias kaip „spausk čia“ arba „sužinok daugiau,“ naudotojai nesupras, kur veda nuoroda ar ką ji daro. Tai gali sukelti painiavą ir sumažinti jūsų svetainės naudojimo patogumą.

en: Screen reader users rely on alternative text to understand the purpose of linked images. Without it, they cannot determine where the link leads, making navigation difficult or impossible.
lt_LT: Ekrano skaitytuvų naudotojai pasikliauja alternatyviu tekstu, kad suprastų nuorodose esančių paveikslėlių paskirtį. Be jo jie negali nustatyti, kur veda nuoroda, todėl naršymas tampa sudėtingas arba neįmanomas.

en: Screen reader users rely on link text to understand the purpose or destination of a link. An empty link provides no information, making it difficult or impossible for users to decide whether or not to follow it.
lt_LT: Ekrano skaitytuvų naudotojai pasikliauja nuorodos tekstu, kad suprastų nuorodos paskirtį ar paskirties vietą. Tuščia nuoroda neteikia jokios informacijos, todėl naudotojams sunku ar neįmanoma nuspręsti, ar ja sekti, ar ne.

en: Screen readers and other assistive technologies use the language attribute to determine how to pronounce and interpret the content. Without it, the content may be read incorrectly, which can be confusing or misleading for users.
lt_LT: Ekrano skaitytuvai ir kitos pagalbinės technologijos naudoja kalbos atributą, kad nustatytų, kaip ištarti ir interpretuoti turinį. Be jo turinys gali būti skaitomas neteisingai, o tai gali suklaidinti ar supainioti vartotojus.

en: Screen readers rely on alternative text to describe images to users who cannot see them. If the alt attribute is empty, it signals that the image is decorative and should be skipped. However, if a meaningful image has an empty alt attribute, users with visual impairments will miss important information. Proper use of alternative text improves accessibility and ensures all users can understand the content.
lt_LT: Ekrano skaitytuvai remiasi alternatyviu tekstu, kad apibūdintų paveikslėlius vartotojams, kurie negali jų matyti. Jei alt atributas yra tuščias, tai reiškia, kad paveikslėlis yra dekoratyvinis ir turėtų būti praleistas. Tačiau jei prasmingas paveikslėlis turi tuščią alt atributą, vartotojai su regos sutrikimais praleis svarbią informaciją. Tinkamas alternatyvaus teksto naudojimas pagerina prieinamumą ir užtikrina, kad visi vartotojai galėtų suprasti turinį.

en: Screen readers rely on the title attribute of an iframe to describe its purpose or content. Without a title, users may not understand what the embedded content is, making the page harder to navigate and use.
lt_LT: Ekrano skaitytuvai remiasi iframe title atributu, kad apibūdintų jo paskirtį ar turinį. Be antraštės vartotojai gali nesuprasti, koks yra įterptasis turinys, todėl puslapį tampa sunkiau naršyti ir naudoti.

en: Search
lt_LT: Paieška

en: Search for:
lt_LT: Ieškoti:

en: Search …
lt_LT: Paieška..

en: Seconds to sleep between deletions (default: 0).
lt_LT: Sekundės miegui tarp ištrynimų (numatytasis: 0).

en: Section
lt_LT: Skyrius

en: Section 508.gov: Create Accessible Documents (Webinar)
lt_LT: Section 508.gov: kurti prieinamus dokumentus (internetinis seminaras)

en: Section Headings
lt_LT: Skyrių antraštės

en: Section headings are used to organize content, making it easier to understand and navigate.
lt_LT: Skyrių antraštės naudojamos turiniui organizuoti, palengvinant jo supratimą ir naršymą.

en: See History
lt_LT: Žiūrėti istoriją

en: See More Reports
lt_LT: Žiūrėti daugiau ataskaitų

en: Seizure disorders
lt_LT: Priepuolių sutrikimai

en: Select a role
lt_LT: Pasirinkite rolę

en: Select a role to see the capabilities it can be granted.
lt_LT: Pasirinkite rolę, kad pamatytumėte jai suteikiamas teises.

en: Select the user role whose Accessibility Checker permissions you want to manage.
lt_LT: Pasirinkite naudotojo rolę, kurios Accessibility Checker leidimus norite tvarkyti.

en: Sensory Characteristics
lt_LT: Jutiminės charakteristikos

en: Set Page HTML Titles
lt_LT: Nustatyti puslapio HTML pavadinimus

en: Set Page Language
lt_LT: Nustatyti puslapio kalbą

en: Set the ID attribute of the navigation element. This is useful if your main navigation contains actions that most site visitors would want to take such as login or search features.
lt_LT: Nustatykite navigacijos elemento ID atributą. Tai naudinga, jei jūsų pagrindinėje navigacijoje yra veiksmų, kuriuos norėtų atlikti dauguma svetainės lankytojų, pavyzdžiui, prisijungimo ar paieškos funkcijos.

en: Set where the Simplified Summary is inserted into the content on the %s.
lt_LT: Nustatykite, kur supaprastinta santrauka įterpiama į turinį %s.

en: Set where you would like simplified summaries to appear in relation to your content if filled in.
lt_LT: Nustatykite, kur norėtumėte, kad supaprastintos santraukos būtų rodomos santykiu su jūsų turiniu, jei jos užpildytos.

en: Set where you would like the frontend accessibility checker to appear on the page.
lt_LT: Nustatykite, kur norėtumėte, kad priekinės sąsajos prieinamumo tikrintuvas būtų rodomas puslapyje.

en: Settings
lt_LT: Nustatymai

en: Settings Saved. To confirm and reflect these updates in your site's statistics, please rescan your site. If you are using a caching plugin, make sure to clear the cache to ensure the updated fixes are applied correctly.
lt_LT: Nustatymai išsaugoti. Norėdami patvirtinti ir atspindėti šiuos atnaujinimus savo svetainės statistikoje, prašome iš naujo nuskenuoti savo svetainę. Jei naudojate spartinimo įskiepį, būtinai išvalykite talpyklą, kad užtikrintumėte, jog atnaujinti pataisymai būtų tinkamai pritaikyti.

en: Settings related to enhancing focus outlines for better keyboard accessibility.
lt_LT: Nustatymai, susiję su fokuso kontūrų pagerinimu geresniam klaviatūros prieinamumui.

en: Settings saved successfully.
lt_LT: Nustatymai sėkmingai išsaugoti.

en: Settings saved successfully. You must %svisit the editor%s and save the post to rescan and remove fixed issues from Accessibility Checker reports.
lt_LT: Nustatymai sėkmingai išsaugoti. Jums reikia %sapsilankyti redaktoriuje%s ir išsaugoti įrašą, kad būtų atliktas pakartotinis nuskaitymas ir pašalinti ištaisyti klausimai iš Accessibility Checker ataskaitų.

en: Settings to add missing labels to WordPress comment and search forms.
lt_LT: Nustatymai, skirti pridėti trūkstamas etiketes prie WordPress komentarų ir paieškos formų.

en: Severity
lt_LT: Sunkumas

en: Severity:
lt_LT: Sunkumas:

en: Shorten the alt text to fewer than %s characters while still describing the image's function or purpose. Keep descriptions simple and avoid repeating surrounding content. If the image's alt text does not need to be changed, dismiss this warning in Accessibility Checker.
lt_LT: Sutrumpinkite alternatyvųjį tekstą iki mažiau nei %s simbolių, vis dar aprašydami paveikslėlio funkciją ar paskirtį. Aprašymus darykite paprastus ir venkite kartoti aplinkinį turinį. Jei paveikslėlio alternatyviojo teksto keisti nereikia, atmeskite šį įspėjimą Accessibility Checker.

en: Should Accessibility Checker only ask for a simplified summary when the reading level of your post or page is above 9th grade, always ask for it regardless of reading level, or never ask for it regardless of reading level?
lt_LT: Ar Accessibility Checker turėtų prašyti supaprastintos santraukos tik tada, kai jūsų įrašo ar puslapio skaitymo lygis yra aukštesnis nei 9 klasė, visada jos prašyti nepriklausomai nuo skaitymo lygio, ar niekada jos neprašyti nepriklausomai nuo skaitymo lygio?

en: Should you use animated GIFs?
lt_LT: Ar turėtum naudoti animuotus GIF?

en: Show Accessibility Checker metabox in the Block Editor
lt_LT: Rodyti Accessibility Checker meta laukelį blokų redaktoriuje

en: Show Affected Code
lt_LT: Rodyti paveiktą kodą

en: Show code
lt_LT: Rodyti kodą

en: Show explanation
lt_LT: Rodyti paaiškinimą

en: Sign Language (Prerecorded)
lt_LT: Gestų kalba (iš anksto įrašyta)

en: Simplified Sum Heading
lt_LT: Supaprastintos santraukos antraštė

en: Simplified Sum Position
lt_LT: Supaprastintos santraukos pozicija

en: Simplified Sum Prompt
lt_LT: Supaprastintos santraukos raginimas

en: Simplified Summary
lt_LT: Supaprastinta santrauka

en: Simplified Summary Heading
lt_LT: Supaprastinta santraukos antraštė

en: Simplified Summary Position
lt_LT: Supaprastintos santraukos pozicija

en: Simplified Summary Reading Grade Level: %s
lt_LT: Supaprastinto santraukos skaitymo lygis: %s

en: Simplified Summary Reading Level
lt_LT: Supaprastintos santraukos skaitymo lygis

en: Simplified Summary Settings
lt_LT: Supaprastintos santraukos nustatymai

en: Simplified summary is being automatically inserted %s.
lt_LT: Supaprastinta santrauka automatiškai įterpiama %s.

en: Simplified summary is not being automatically inserted into the content.
lt_LT: Supaprastinta santrauka nėra automatiškai įterpiama į turinį.

en: Simplified summary saved successfully.
lt_LT: Supaprastinta santrauka sėkmingai išsaugota.

en: Site registered successfully. Your site is now configured to use additional accessibility services.
lt_LT: Svetainė sėkmingai užregistruota. Jūsų svetainė dabar sukonfigūruota naudoti papildomas prieinamumo paslaugas.

en: Site registration completed, but the response data was not in the expected format. Some features may not work correctly.
lt_LT: Svetainės registracija baigta, tačiau atsako duomenys neatitiko laukiamo formato. Kai kurios funkcijos gali veikti neteisingai.

en: Site unregistered successfully. Your site will no longer receive email reports.
lt_LT: Svetainė sėkmingai atregistruota. Jūsų svetainė nebebus gaunama el. pašto ataskaitų.

en: Site-Wide Accessibility Reports
lt_LT: Visos svetainės prieinamumo ataskaitos

en: Skip Link
lt_LT: Praleidimo nuoroda

en: Skip and anchor links are important for efficient keyboard and screen reader navigation. When these links are broken, users may be confused or lose their place on the page, leading to a frustrating experience—especially for people who rely on keyboard shortcuts or assistive technology.
lt_LT: Praleidimo ir inkarinės nuorodos yra svarbios efektyviai klaviatūros ir ekrano skaitytuvų navigacijai. Kai šios nuorodos yra sugedusios, naudotojai gali susipainioti arba prarasti savo vietą puslapyje, o tai sukelia frustruojančią patirtį – ypač žmonėms, kurie pasikliauja klaviatūros trumpiniais ar pagalbinėmis technologijomis.

en: Skip to content
lt_LT: Pereiti prie turinio

en: Skip to navigation
lt_LT: Pereiti prie navigacijos

en: Sliders are often difficult to use with screen readers and keyboards. Inaccessible sliders can interfere with navigation, trap focus, or move too quickly for users to engage with the content.
lt_LT: Slankikliais dažnai sunku naudotis su ekrano skaitytuvais ir klaviatūromis. Neprieinami slankikliai gali trukdyti naršymui, įstrigti fokusą arba judėti per greitai, kad naudotojai galėtų sąveikauti su turiniu.

en: Slow
lt_LT: Lėtas

en: Slowest
lt_LT: Lėčiausias

en: Sorry, you are not allowed to dismiss issues globally.
lt_LT: Apgailestaujame, jums neleidžiama atmesti problemų visuotiniu mastu.

en: Sorry, you are not allowed to dismiss issues.
lt_LT: Apgailestaujame, jums neleidžiama atmesti problemų.

en: Sorry, your submission failed. Please shorten your responses and try again.
lt_LT: Atsiprašome, jūsų pateikimas nepavyko. Prašome sutrumpinti savo atsakymus ir bandyti dar kartą.

en: Sorry, your submission failed. Please try again.
lt_LT: Atsiprašome, jūsų pateikimas nepavyko. Prašome bandyti dar kartą.

en: Start New Scan
lt_LT: Pradėti naują skenavimą

en: Start full site scan
lt_LT: Pradėti viso tinklalapio skenavimą

en: Start scanning your entire website for accessibility issues, get full-site reports, and become compliant with accessibility guidelines faster.
lt_LT: Pradėkite skenuoti visą savo svetainę ieškodami prieinamumo problemų, gaukite visos svetainės ataskaitas ir greičiau atitikite prieinamumo gaires.

en: Starting May 20th: Save 15% on Accessibility Checker Pro with coupon code
lt_LT: Nuo gegužės 20 d.: sutaupykite 15 % pirkdami „Accessibility Checker Pro“ su kupono kodu

en: Starting May 20th: Save 15% on accessibility courses and ArchiveWP with coupon code
lt_LT: Nuo gegužės 20 d.: sutaupykite 15 % pirkdami prieinamumo kursus ir „ArchiveWP“ su kupono kodu

en: Stat key: %1$s not found in stats.
lt_LT: Statistikos raktas: %1$s nerastas statistikoje.

en: Stats of %1$s deleted.
lt_LT: Įrašo %1$s statistika ištrinta.

en: Status Messages
lt_LT: Būsenos pranešimai

en: Status messages are programmatically determined so that assistive technologies can notify users of important changes, such as form errors or updates.
lt_LT: Būsenos pranešimai yra programiškai nustatomi, todėl pagalbinės technologijos gali informuoti naudotojus apie svarbius pokyčius, tokius kaip formos klaidos ar atnaujinimai.

en: Subscribe to Equalize Digital's email list to get access to free accessibility webinars and training resources.
lt_LT: Prenumeruokite Equalize Digital el. pašto sąrašą ir gaukite prieigą prie nemokamų prieinamumo internetinių seminarų ir mokymo išteklių.

en: Summary not required
lt_LT: Santrauka nereikalinga

en: Summary provided
lt_LT: Pateikta santrauka

en: Summary required
lt_LT: Reikalinga santrauka

en: Support
lt_LT: Pagalba

en: Support Information
lt_LT: Pagalbos informacija

en: System Settings
lt_LT: Sistemos nustatymai

en: TPGI Colour Contrast Analyser
lt_LT: TPGI spalvų kontrasto analizatorius

en: Tab Order Modified
lt_LT: Pakeista skirtuko tvarka

en: Table headers are used by assistive technologies to help users understand the relationships between cells and navigate the data. Without table headers, screen reader users may not be able to determine what the data represents.
lt_LT: Lentelių antraštės yra naudojamos pagalbinių technologijų, kad padėtų vartotojams suprasti ryšius tarp langelių ir naršyti duomenis. Be lentelių antraščių ekrano skaitytuvų vartotojai gali nesugebėti nustatyti, ką reiškia duomenys.

en: Table headers provide context for the data in rows and columns. When a table header is empty, screen readers and other assistive technologies cannot convey the meaning of the associated data, making the table difficult or impossible to interpret.
lt_LT: Lentelės antraštės suteikia kontekstą eilučių ir stulpelių duomenims. Kai lentelės antraštė yra tuščia, ekrano skaitytuvai ir kitos pagalbinės technologijos negali perteikti susijusių duomenų prasmės, todėl lentelę tampa sunku ar neįmanoma suprasti.

en: Target Size
lt_LT: Taikinio dydis

en: Target Size (Minimum)
lt_LT: Taikinio dydis (minimalus)

en: Taxonomy Scanning
lt_LT: Taksonomijos nuskaitymas

en: Text Justified
lt_LT: Pateisintas tekstas

en: Text Spacing
lt_LT: Teksto tarpai

en: Text Too Small
lt_LT: Per mažas tekstas

en: Text and images of text must have a contrast ratio of at least 4.5:1, except for large text, incidental text, or logotypes.
lt_LT: Tekstas ir teksto vaizdai turi turėti bent 4,5:1 kontrasto santykį, išskyrus didelį tekstą, atsitiktinį tekstą ar logotipus.

en: Text and images of text must have a contrast ratio of at least 7:1, except for large text, incidental text, or logotypes.
lt_LT: Tekstas ir teksto vaizdai turi turėti bent 7:1 kontrasto santykį, išskyrus didelį tekstą, atsitiktinį tekstą ar logotipus.

en: Text can be resized up to 200% without loss of content or functionality, so people with low vision can read it more easily.
lt_LT: Tekstą galima padidinti iki 200% neprarandant turinio ar funkcionalumo, todėl žmonės su silpnu regėjimu gali jį lengviau perskaityti.

en: Text that is too small can be hard to read, especially for people with low vision. Ensuring a minimum readable size improves overall accessibility and usability, reducing the need for users to zoom.
lt_LT: Tekstas, kuris yra per mažas, gali būti sunkiai įskaitomas, ypač žmonėms su silpnu regėjimu. Užtikrinant minimalų įskaitomą dydį, pagerinama bendra prieinamumas ir naudojamumas, sumažinant vartotojų poreikį didinti vaizdą.

en: The Accessibility New Window Warnings plugin is installed. The fix for links opening in a new window included here will override its functionality. You can safely remove the plugin and use these fixes instead.
lt_LT: Įdiegtas "Accessibility New Window Warnings" įskiepis. Čia pateikta nuorodų, atsidarančių naujame lange, pataisa pakeis jo funkcijas. Galite saugiai pašalinti įskiepį ir vietoj jo naudoti šias pataisas.

en: The ID of the post to delete stats for.
lt_LT: Įrašo, kurio statistika turi būti ištrinta, ID.

en: The ID of the post to get stats for.
lt_LT: Įrašo, kurio statistiką norite gauti, ID.

en: The aria-hidden attribute is used to hide content from assistive technologies. While this is useful for decorative or redundant elements, it can cause accessibility issues if applied to important content that screen reader users need to access.
lt_LT: Atributas aria-hidden naudojamas turiniui paslėpti nuo pagalbinių technologijų. Nors tai naudinga dekoratyviniams ar pertekliniams elementams, tai gali sukelti prieinamumo problemų, jei taikoma svarbiam turiniui, kurį ekrano skaitytuvų naudotojai turi pasiekti.

en: The default language of each web page is programmatically determined, so assistive technologies can use the correct language settings.
lt_LT: Kiekvieno tinklalapio numatytoji kalba yra programiškai nustatoma, todėl pagalbinės technologijos gali naudoti teisingus kalbos nustatymus.

en: The element is not focusable. Try disabling styles.
lt_LT: Elementas nėra fokusuojamas. Pabandykite išjungti stilius.

en: The element is not visible. Try disabling styles.
lt_LT: Elementas nematomas. Pabandykite išjungti stilius.

en: The element was not found on the page.
lt_LT: Elementas nerastas puslapyje.

en: The following is a list of items we have included in our website to improve its accessibility:
lt_LT: Štai sąrašas elementų, kuriuos įtraukėme į mūsų svetainę, kad pagerintume jos prieinamumą:

en: The function optionally accepts the post ID as a parameter.
lt_LT: Funkcija pasirinktinai priima įrašo ID kaip parametrą.

en: The id value was not set
lt_LT: ID reikšmė nebuvo nustatyta

en: The issue has been fixed, but the page has not been rescanned yet.
lt_LT: Problema išspręsta, bet puslapis dar nebuvo perskenuotas.

en: The language of each part of the content can be programmatically determined, so assistive technologies can provide appropriate language support.
lt_LT: Kiekvienos turinio dalies kalba gali būti programiškai nustatyta, todėl pagalbinės technologijos gali suteikti tinkamą kalbos palaikymą.

en: The license key for %1$s appears to be invalid. Please <a href="%2$s">check your license key</a> to access additional accessibility features and services for %3$s.
lt_LT: Panašu, kad %1$s licencijos raktas yra netinkamas. Prašome <a href="%2$s">patikrinti savo licencijos raktą</a>, kad pasiektumėte papildomas prieinamumo funkcijas ir paslaugas, skirtas %3$s.

en: The longdesc attribute is intended to provide a URL to a long description of an image for screen reader users. However, it is no longer supported in HTML5 and is not reliably recognized by browsers or assistive technologies. Invalid values or blank longdesc attributes may confuse users or fail to convey important information.
lt_LT: Atributas longdesc skirtas pateikti URL į ilgą vaizdo aprašymą ekrano skaitytuvų naudotojams. Tačiau jis nebėra palaikomas HTML5 ir nėra patikimai atpažįstamas naršyklių ar pagalbinių technologijų. Neteisingos reikšmės ar tušti longdesc atributai gali suklaidinti naudotojus arba nepateikti svarbios informacijos.

en: The name of user interface components includes text labels that describe their purpose, so assistive technologies can convey this information to users.
lt_LT: Vartotojo sąsajos komponentų pavadinimai apima teksto etiketes, kurios apibūdina jų paskirtį, todėl pagalbinės technologijos gali perduoti šią informaciją vartotojams.

en: The natural tab order of a page follows the structure of the HTML. Changing this order using positive tabindex values can cause confusion for keyboard-only users and screen reader users, especially if the focus moves in an unexpected way or skips important content.
lt_LT: Natūrali puslapio tabuliacijos tvarka seka HTML struktūrą. Šios tvarkos keitimas naudojant teigiamas tabindex reikšmes gali sukelti painiavą naudotojams, kurie naudojasi tik klaviatūra, ir ekrano skaitytuvų naudotojams, ypač jei fokusas juda netikėtu būdu arba praleidžia svarbų turinį.

en: The post ID was not set
lt_LT: Įrašo ID nebuvo nustatytas

en: The purpose of each link can be determined by the link text alone, without needing additional context.
lt_LT: Kiekvienos nuorodos paskirtį galima nustatyti tik iš nuorodos teksto, nereikalaujant papildomo konteksto.

en: The purpose of each link is clear from the link text and the context in which it appears, so users know where the link will take them.
lt_LT: Kiekvienos nuorodos paskirtis yra aiški iš nuorodos teksto ir konteksto, kuriame ji pasirodo, todėl vartotojai žino, kur nuoroda juos nuves.

en: The purpose of input fields that collect information about the user can be programmatically determined, so browsers and assistive technologies can help users fill them in.
lt_LT: Įvesties laukų, kurie renka informaciją apie vartotoją, paskirtis gali būti programiškai nustatyta, todėl naršyklės ir pagalbinės technologijos gali padėti vartotojams juos užpildyti.

en: The purpose of user interface components, icons, and regions can be programmatically determined, so assistive technologies can adapt the experience for users.
lt_LT: Vartotojo sąsajos komponentų, piktogramų ir sričių paskirtis gali būti programiškai nustatyta, todėl pagalbinės technologijos gali pritaikyti patirtį vartotojams.

en: The reading level of the simplified summary is too high.
lt_LT: Supaprastintos santraukos skaitymo lygis yra per aukštas.

en: The review action value was not set
lt_LT: Apžvalgos veiksmo reikšmė nebuvo nustatyta

en: The scanner flagged this, but it does not apply to this content.
lt_LT: Skaitytuvas pažymėjo tai, bet tai netaikoma šiam turiniui.

en: The simplified summary for this post will display here. Write the summary in the Readability section of the Accessibility Checker sidebar or meta box.
lt_LT: Šio įrašo supaprastinta santrauka bus rodoma čia. Santrauką parašykite „Accessibility Checker“ šoninės juostos arba meta laukelio skiltyje „Readability“.

en: The size of the target for pointer gestures is large enough to be easily activated, even by users with limited dexterity.
lt_LT: Žymeklio gestų taikinio dydis yra pakankamai didelis, kad būtų lengvai aktyvuojamas, net vartotojams su ribotais rankų judesiais.

en: The target size for any interactive element is at least 44x44 pixels, so it can be easily activated by users with various abilities.
lt_LT: Bet kurio interaktyvaus elemento taikinio dydis yra bent 44x44 pikseliai, todėl jį gali lengvai aktyvuoti įvairių gebėjimų vartotojai.

en: The title element is used by screen readers, search engines, and browser tabs to identify the page. Without a title, users may have difficulty determining the purpose of the page.
lt_LT: Pavadinimo elementą naudoja ekrano skaitytuvai, paieškos sistemos ir naršyklių skirtukai puslapiui identifikuoti. Be pavadinimo vartotojams gali būti sunku nustatyti puslapio paskirtį.

en: The visible focus indicator for interactive elements is clearly visible and meets minimum size and contrast requirements.
lt_LT: Matomas fokuso indikatorius interaktyviems elementams yra aiškiai matomas ir atitinka minimalius dydžio ir kontrasto reikalavimus.

en: There are no settings to display.
lt_LT: Nėra rodomų nustatymų.

en: There was a problem. Please try again.
lt_LT: Įvyko klaida. Prašome bandyti dar kartą.

en: There was an issue validating your %s license key. Please try again or contact our support team if the problem persists.
lt_LT: Kilo problema patvirtinant jūsų %s licencijos raktą. Prašome bandyti dar kartą arba susisiekite su mūsų palaikymo komanda, jei problema išlieka.

en: These %1$s do not have descriptive title attributes.
lt_LT: Šie %1$s neturi aprašomųjų title atributų.

en: These are empty %s headings that don't contain any content.
lt_LT: Tai yra tuščios %s antraštės, kurios neturi jokio turinio.

en: These are empty links that do not contain any meaningful content for assistive technologies.
lt_LT: Tai yra tuščios nuorodos, kurios neturi jokio prasmingo turinio pagalbinėms technologijoms.

en: These are links to Microsoft Office files, such as Word, Excel, or PowerPoint documents. All linked documents must be manually tested for accessibility.
lt_LT: Tai yra nuorodos į Microsoft Office failus, pavyzdžiui, Word, Excel ar PowerPoint dokumentus. Visi susieti dokumentai turi būti rankiniu būdu patikrinti dėl prieinamumo.

en: These are links to PDF documents. All linked documents must be manually tested for accessibility.
lt_LT: Tai yra nuorodos į PDF dokumentus. Visi susieti dokumentai turi būti rankiniu būdu patikrinti dėl prieinamumo.

en: These elements are %1$s or %2$s with no accessible label or text.
lt_LT: Šie elementai yra %1$s arba %2$s be prieinamos etiketės ar teksto.

en: These elements are %1$s, %2$s, or %3$s form fields without associated labels.
lt_LT: Šie elementai yra %1$s, %2$s arba %3$s formos laukai be susietų žymenų.

en: These elements are anchor tags missing valid %1$s attributes or are linked to %2$s without having %3$s.
lt_LT: Šie elementai yra prieraišo žymės, kurioms trūksta tinkamų %1$s atributų arba kurios yra susietos su %2$s neturint %3$s.

en: These elements are animated image files (e.g., GIFs or animated WebPs).
lt_LT: Šie elementai yra animuoti paveikslo failai (pvz., GIF arba animuoti WebP).

en: These elements are links to non-HTML document formats with one of the following file extensions: .rtf, .wpd, .ods, .odt, .odp, .sxw, .sxc, .sxd, .sxi, .pages, or .key
lt_LT: Šie elementai yra nuorodos į ne HTML dokumentų formatus su vienu iš šių failo plėtinių: .rtf, .wpd, .ods, .odt, .odp, .sxw, .sxc, .sxd, .sxi, .pages arba .key

en: These elements are missing title tags (%1$s or %2$s). This may happen if post or page title fields are empty or if the theme fails to output title tags in the document head.
lt_LT: Šiems elementams trūksta pavadinimo žymų (%1$s arba %2$s). Tai gali nutikti, jei įrašų ar puslapių pavadinimų laukai yra tušti arba jei tema nepateikia pavadinimo žymų dokumento antraštėje.

en: These elements are sliders or carousels. Because many accessibility issues with sliders require manual review, this warning appears any time one or more sliders are detected on a post or page.
lt_LT: Šie elementai yra slankikliai arba karuselės. Kadangi daugelis prieinamumo problemų su slankikliais reikalauja rankinio peržiūrėjimo, šis įspėjimas pasirodo kiekvieną kartą, kai įraše ar puslapyje aptinkamas vienas ar daugiau slankiklių.

en: These elements are table header cells (%s) with no text content.
lt_LT: Šie elementai yra lentelės antraštės langeliai (%s) be teksto turinio.

en: These elements are top-level %1$s tags that are missing a language attribute such as %2$s or %3$s, or have an empty language attribute.
lt_LT: Šiems elementams, kurie yra aukščiausio lygio %1$s žymos, trūksta kalbos atributo, pavyzdžiui, %2$s arba %3$s, arba jie turi tuščią kalbos atributą.

en: These elements are videos. Because many accessibility issues with video content require manual review, this warning appears any time one or more videos are detected on a post or page.
lt_LT: Šie elementai yra vaizdo įrašai. Kadangi daugelis prieinamumo problemų, susijusių su vaizdo turiniu, reikalauja rankinio peržiūrėjimo, šis įspėjimas pasirodo kiekvieną kartą, kai įraše ar puslapyje aptinkami vienas ar daugiau vaizdo įrašų.

en: These elements contain or link to audio or video content that do not have properly labeled or positioned transcripts, or may not have a transcript at all.
lt_LT: Šie elementai turi arba nukreipia į garso ar vaizdo turinį, kuris neturi tinkamai pažymėtų ar išdėstytų transkriptų, arba gali visai neturėti transkriptų.

en: These elements contain underlined text using the %1$s tag or %2$s CSS styles and do not appear to be links.
lt_LT: Šie elementai turi pabrauktą tekstą, naudojant %1$s žymą arba %2$s CSS stilius, ir neatrodo kaip nuorodos.

en: These elements have foreground and background colors that do not meet the minimum contrast ratio for Level AA conformance.
lt_LT: Šių elementų priekinio plano ir fono spalvos neatitinka minimalaus kontrasto santykio AA lygio atitikčiai.

en: These elements use %s, which hides them from screen readers.
lt_LT: Šie elementai naudoja %s, kuris juos paslepia nuo ekrano skaitytuvų.

en: These elements use ARIA attributes that reference other elements which do not exist or are not properly labeled.
lt_LT: Šie elementai naudoja ARIA atributus, kurie nurodo į kitus elementus, kurių nėra arba kurie nėra tinkamai pažymėti.

en: These elements use blinking or scrolling effects that may be disruptive for users or cause seizures.
lt_LT: Šie elementai naudoja mirksėjimo arba slinkimo efektus, kurie gali trukdyti naudotojams arba sukelti priepuolius.

en: These elements use the %s attribute with invalid or unsupported values.
lt_LT: Šie elementai naudoja %s atributą su neleistinomis arba nepalaikomomis reikšmėmis.

en: These fixes help improve accessibility by modifying HTML elements and behaviors on your site.
lt_LT: Šie taisymai padeda pagerinti prieinamumą modifikuojant HTML elementus ir elgseną jūsų svetainėje.

en: These form fields have more than one label associated with them.
lt_LT: Šie formos laukai turi daugiau nei vieną su jais susietą etiketę.

en: These images are inside links and have empty alt attributes and there is no other text within the links.
lt_LT: Šie paveikslėliai yra nuorodose ir turi tuščius alt atributus, o nuorodose nėra jokio kito teksto.

en: These images are inside links but do not have alt attributes and there is no other text within the links.
lt_LT: Šie paveikslėliai yra nuorodose, bet neturi alt atributų ir nuorodose nėra jokio kito teksto.

en: These images do not have an alt attribute (%1$s) contained in their image tags (%2$s).
lt_LT: Šie paveikslai neturi alt atributo (%1$s) savo paveikslo žymose (%2$s).

en: These images have alternative text longer than %s characters.
lt_LT: Šių paveikslų alternatyvusis tekstas yra ilgesnis nei %s simbolių.

en: These images have alternative text that is identical to nearby content or to other images on the page.
lt_LT: Šių paveikslų alternatyvusis tekstas yra identiškas šalia esančiam turiniui arba kitiems paveikslams puslapyje.

en: These images have alternative text that may be vague, redundant, or include unnecessary words or file names.
lt_LT: Šie paveikslėliai turi alternatyvų tekstą, kuris gali būti neaiškus, perteklinis arba apimti nereikalingus žodžius ar failų pavadinimus.

en: These images have empty alt attributes (%s).
lt_LT: Šie paveikslėliai turi tuščius alt atributus (%s).

en: These links are set to open in new browser tabs or windows.
lt_LT: Šios nuorodos nustatytos atsidaryti naujuose naršyklės skirtukuose arba languose.

en: These links point to anchor targets on the same page, but no elements with the referenced IDs exist.
lt_LT: Šios nuorodos veda į inkarinius taikinius tame pačiame puslapyje, bet elementų su nurodytais ID nėra.

en: These links use URLs for their anchor text rather than meaningful words or phrases.
lt_LT: Šios nuorodos naudoja URL kaip savo nuorodos tekstą, o ne prasmingus žodžius ar frazes.

en: These links use generic or vague anchor text that does not describe their purpose.
lt_LT: Šios nuorodos naudoja bendrą arba neaiškų prieraišo tekstą, kuris neapibūdina jų paskirties.

en: These pages contain <p> tags with no content inside.
lt_LT: Šiuose puslapiuose yra <p> žymos be jokio turinio viduje.

en: These pages contain elements with %1$s or other positive %2$s, which modify the natural tab order.
lt_LT: Šiuose puslapiuose yra elementų su %1$s arba kitomis teigiamomis %2$s, kurios keičia natūralią tabuliacijos tvarką.

en: These pages contain long blocks of text that are styled with %s.
lt_LT: Šiuose puslapiuose yra ilgų teksto blokų, kurie yra suformatuoti naudojant %s.

en: These pages disable zooming by using viewport meta tags with either %1$s or a %2$s value of less than 2. This prevents users from enlarging content to improve readability.
lt_LT: Šie puslapiai išjungia mastelio keitimą naudodami viewport meta žymes su %1$s arba %2$s reikšme, mažesne nei 2. Tai neleidžia naudotojams padidinti turinio, kad pagerintų skaitomumą.

en: These pages do not contain any heading elements between %1$s and %2$s in the main content area and have more than %3$s words.
lt_LT: Šiuose puslapiuose nėra jokių antraštės elementų tarp %1$s ir %2$s pagrindinio turinio srityje ir juose yra daugiau nei %3$s žodžių.

en: These pages use headings out of order, skipping one or more heading levels, such as going from %1$s to %2$s without an %3$s between.
lt_LT: Šiuose puslapiuose antraštės naudojamos netinkama tvarka, praleidžiant vieną ar daugiau antraščių lygių, pavyzdžiui, pereinant nuo %1$s prie %2$s be %3$s tarp jų.

en: These settings enable global fixes across your entire site.
lt_LT: Šie nustatymai įgalina globalius pataisymus visoje jūsų svetainėje.

en: These settings enable global fixes across your entire site. Pages may need to be resaved or a full site scan run to see fixes reflected in reports.
lt_LT: Šie nustatymai įgalina visuotinius taisymus visoje jūsų svetainėje. Gali reikėti iš naujo išsaugoti puslapius arba atlikti visą svetainės nuskaitymą, kad taisymai būtų matomi ataskaitose.

en: These tables contain data cells but do not have the required table header cells.
lt_LT: Šios lentelės turi duomenų langelius, bet neturi reikiamų lentelės antraštės langelių.

en: These text elements appear visually styled like headings but are not marked up with heading tags.
lt_LT: Šie teksto elementai vizualiai atrodo kaip antraštės, bet nėra pažymėti antraščių žymėmis.

en: These text elements are smaller than 10 pixels and may be difficult to read.
lt_LT: Šie teksto elementai yra mažesni nei 10 pikselių ir gali būti sunku juos perskaityti.

en: This %1$s does not have a descriptive title attribute.
lt_LT: Šis %1$s neturi aprašomojo title atributo.

en: This element contains or links to audio or video content that does not have a properly labeled or positioned transcript, or may not have a transcript at all.
lt_LT: Šis elementas turi arba nukreipia į garso ar vaizdo turinį, kuris neturi tinkamai pažymėto ar išdėstyto transkripto, arba gali visai neturėti transkripto.

en: This element contains underlined text using the %1$s tag or %2$s CSS styles and does not appear to be a link.
lt_LT: Šis elementas turi pabrauktą tekstą, naudojant %1$s žymą arba %2$s CSS stilius, ir neatrodo kaip nuoroda.

en: This element has foreground and background colors that do not meet the minimum contrast ratio for Level AA conformance.
lt_LT: Šio elemento priekinio plano ir fono spalvos neatitinka minimalaus kontrasto santykio AA lygio atitikčiai.

en: This element is a %1$s or %2$s with no accessible label or text.
lt_LT: Šis elementas yra %1$s arba %2$s be prieinamos etiketės ar teksto.

en: This element is a link to a non-HTML document format with one of the following file extensions: .rtf, .wpd, .ods, .odt, .odp, .sxw, .sxc, .sxd, .sxi, .pages, or .key
lt_LT: Šis elementas yra nuoroda į ne HTML dokumento formatą su vienu iš šių failo plėtinių: .rtf, .wpd, .ods, .odt, .odp, .sxw, .sxc, .sxd, .sxi, .pages arba .key

en: This element is a slider or carousel. Because many accessibility issues with sliders require manual review, this warning appears any time a slider is detected on a post or page.
lt_LT: Šis elementas yra slankiklis arba karuselė. Kadangi daugelis prieinamumo problemų su slankikliais reikalauja rankinio peržiūrėjimo, šis įspėjimas pasirodo kiekvieną kartą, kai įraše ar puslapyje aptinkamas slankiklis.

en: This element is a table header cell (%s) with no text content.
lt_LT: Šis elementas yra lentelės antraštės langelis (%s) be teksto turinio.

en: This element is a top-level %1$s tag that is missing a language attribute such as %2$s or %3$s, or has an empty language attribute.
lt_LT: Šiam elementui, kuris yra aukščiausio lygio %1$s žyma, trūksta kalbos atributo, pavyzdžiui, %2$s arba %3$s, arba jis turi tuščią kalbos atributą.

en: This element is a video. Because many accessibility issues with video content require manual review, this warning appears any time a video is detected on a post or page.
lt_LT: Šis elementas yra vaizdo įrašas. Kadangi daugelis prieinamumo problemų, susijusių su vaizdo turiniu, reikalauja rankinio peržiūrėjimo, šis įspėjimas pasirodo kiekvieną kartą, kai įraše ar puslapyje aptinkamas vaizdo įrašas.

en: This element is an %1$s, %2$s, or %3$s form field without an associated label.
lt_LT: Šis elementas yra %1$s, %2$s arba %3$s formos laukas be susieto žymens.

en: This element is an anchor tag missing a valid %1$s attribute or is linked to %2$s without having %3$s.
lt_LT: Šis elementas yra prieraišo žymė be galiojančio %1$s atributo arba yra susietas su %2$s neturint %3$s.

en: This element is an animated image file (e.g., GIF or animated WebP).
lt_LT: Šis elementas yra animuotas paveikslo failas (pvz., GIF arba animuotas WebP).

en: This element is missing a title tag (%1$s or %2$s). This may happen if the post or page title field is empty or if the theme fails to output a title tag in the document head.
lt_LT: Šiam elementui trūksta pavadinimo žymos (%1$s arba %2$s). Tai gali nutikti, jei įrašo ar puslapio pavadinimo laukas yra tuščias arba jei tema nepateikia pavadinimo žymos dokumento antraštėje.

en: This element uses %s, which hides it from screen readers.
lt_LT: Šis elementas naudoja %s, kuris jį paslepia nuo ekrano skaitytuvų.

en: This element uses an ARIA attribute that references another element which does not exist or is not properly labeled.
lt_LT: Šis elementas naudoja ARIA atributą, kuris nurodo į kitą elementą, kurio nėra arba kuris nėra tinkamai pažymėtas.

en: This element uses blinking or scrolling effects that may be disruptive for users or cause seizures.
lt_LT: Šis elementas naudoja mirksėjimo arba slinkimo efektus, kurie gali trukdyti naudotojams arba sukelti priepuolius.

en: This element uses the %s attribute with an invalid or unsupported value.
lt_LT: Šis elementas naudoja %s atributą su neleistina arba nepalaikoma reikšme.

en: This form field has more than one label associated with it.
lt_LT: Šis formos laukas turi daugiau nei vieną su juo susietą etiketę.

en: This image does not have an alt attribute (%1$s) contained in the image tag (%2$s).
lt_LT: Šis paveikslas neturi alt atributo (%1$s) paveikslo žymoje (%2$s).

en: This image has alternative text longer than %s characters.
lt_LT: Šio paveikslo alternatyvusis tekstas yra ilgesnis nei %s simbolių.

en: This image has alternative text that is identical to nearby content or to another image on the page.
lt_LT: Šio paveikslo alternatyvusis tekstas yra identiškas šalia esančiam turiniui arba kitam paveikslui puslapyje.

en: This image has alternative text that may be vague, redundant, or include unnecessary words or file names.
lt_LT: Šis paveikslėlis turi alternatyvų tekstą, kuris gali būti neaiškus, perteklinis arba apimti nereikalingus žodžius ar failų pavadinimus.

en: This image has an empty alt attribute (%s).
lt_LT: Šis paveikslėlis turi tuščią alt atributą (%s).

en: This image is inside a link and has an empty alt attribute and there is no other text within the link.
lt_LT: Šis paveikslas yra nuorodos viduje ir turi tuščią alt atributą, o nuorodoje nėra jokio kito teksto.

en: This image is inside a link but does not have an alt attribute and there is no other text within the link.
lt_LT: Šis paveikslėlis yra nuorodoje, bet neturi alt atributo ir nuorodoje nėra jokio kito teksto.

en: This is a link to a Microsoft Office file, such as a Word, Excel, or PowerPoint document. All linked documents must be manually tested for accessibility.
lt_LT: Tai yra nuoroda į Microsoft Office failą, pavyzdžiui, Word, Excel ar PowerPoint dokumentą. Visi susieti dokumentai turi būti rankiniu būdu patikrinti dėl prieinamumo.

en: This is a link to a PDF document. All linked documents must be manually tested for accessibility.
lt_LT: Tai yra nuoroda į PDF dokumentą. Visi susieti dokumentai turi būti rankiniu būdu patikrinti dėl prieinamumo.

en: This is an empty %s heading that doesn't contain any content.
lt_LT: Tai yra tuščia %s antraštė, kuri neturi jokio turinio.

en: This is an empty link that does not contain any meaningful content for assistive technologies.
lt_LT: Tai yra tuščia nuoroda, kuri neturi jokio prasmingo turinio pagalbinėms technologijoms.

en: This is part of our broader effort to make everyone's experience at [COMPANY NAME] a welcoming and enjoyable one. Please note that while we make every effort to provide information accessible for all users, we cannot guarantee the accessibility of third party websites to which we may link.
lt_LT: Tai yra dalis mūsų platesnių pastangų padaryti kiekvieno patirtį [COMPANY NAME] svetinga ir malonią. Atkreipkite dėmesį, kad nors mes dedame visas pastangas, kad informacija būtų prieinama visiems naudotojams, negalime garantuoti trečiųjų šalių svetainių, į kurias galime nukreipti, prieinamumo.

en: This license key does not appear to be valid for %s. Please verify you've entered the correct license key.
lt_LT: Panašu, kad šis licencijos raktas nėra galiojantis %s. Patikrinkite, ar įvedėte teisingą licencijos raktą.

en: This license key for %s is not active for this site. Please activate it to access additional features on this website.
lt_LT: Šis %s licencijos raktas nėra aktyvus šiai svetainei. Prašome jį aktyvuoti, kad pasiektumėte papildomas funkcijas šioje svetainėje.

en: This link is set to open in a new browser tab or window.
lt_LT: Ši nuoroda nustatyta atsidaryti naujame naršyklės skirtuke arba lange.

en: This link points to an anchor target on the same page, but no element with the referenced ID exists.
lt_LT: Ši nuoroda veda į inkarinį taikinį tame pačiame puslapyje, bet elemento su nurodytu ID nėra.

en: This link uses a URL for its anchor text rather than a meaningful word or phrase.
lt_LT: Ši nuoroda naudoja URL kaip savo nuorodos tekstą, o ne prasmingą žodį ar frazę.

en: This link uses generic or vague anchor text that does not describe its purpose.
lt_LT: Ši nuoroda naudoja bendrą arba neaiškų prieraišo tekstą, kuris neapibūdina jos paskirties.

en: This page contains a <p> tag with no content inside.
lt_LT: Šiame puslapyje yra <p> žyma be jokio turinio viduje.

en: This page contains an element with %1$s or another positive %2$s, which modifies the natural tab order.
lt_LT: Šiame puslapyje yra elementas su %1$s arba kita teigiama %2$s, kuri keičia natūralią tabuliacijos tvarką.

en: This page contains long blocks of text that are styled with %s.
lt_LT: Šiame puslapyje yra ilgų teksto blokų, kurie yra suformatuoti naudojant %s.

en: This page disables zooming by using a viewport meta tag with either %1$s or a %2$s value of less than 2. This prevents users from enlarging content to improve readability.
lt_LT: Šis puslapis išjungia mastelio keitimą naudodamas viewport meta žymę su %1$s arba %2$s reikšme, mažesne nei 2. Tai neleidžia naudotojams padidinti turinio, kad pagerintų skaitomumą.

en: This page does not contain any heading elements between %1$s and %2$s in the main content area and has more than %3$s words.
lt_LT: Šiame puslapyje nėra jokių antraštės elementų tarp %1$s ir %2$s pagrindinio turinio srityje ir jame yra daugiau nei %3$s žodžių.

en: This page uses headings out of order, skipping one or more heading levels.
lt_LT: Šiame puslapyje antraštės naudojamos ne iš eilės, praleidžiant vieną ar kelis antraščių lygius.

en: This post does not contain enough content to calculate a reading level.
lt_LT: Šiame įraše nėra pakankamai turinio, kad būtų galima apskaičiuoti skaitymo lygį.

en: This summary is automatically updated every 24 hours, or any time a full site scan is completed. You can also manually update these results by clicking the Update Counts button.
lt_LT: Ši santrauka automatiškai atnaujinama kas 24 valandas arba bet kada, kai atliekamas pilnas svetainės skenavimas. Taip pat galite rankiniu būdu atnaujinti šiuos rezultatus paspaudę mygtuką "Atnaujinti skaičiavimus".

en: This summary reflects the latest scan data available for your site.
lt_LT: Ši santrauka atspindi naujausius jūsų svetainės nuskaitymo duomenis.

en: This table contains data cells but does not have the required table header cells.
lt_LT: Ši lentelė turi duomenų langelius, bet neturi reikiamų lentelės antraštės langelių.

en: This text appears visually styled like a heading but is not marked up with a heading tag.
lt_LT: Šis tekstas vizualiai atrodo kaip antraštė, bet nėra pažymėtas antraštės žyma.

en: This text is smaller than 10 pixels and may be difficult to read.
lt_LT: Šis tekstas yra mažesnis nei 10 pikselių ir gali būti sunku jį perskaityti.

en: This will clear all issues for this post. A save will be required to trigger a fresh scan of the post content. Do you want to continue?
lt_LT: Tai išvalys visas šio įrašo problemas. Reikės išsaugoti, kad būtų inicijuotas naujas įrašo turinio nuskaitymas. Ar norite tęsti?

en: Three Flashes
lt_LT: Trys blyksniai

en: Three Flashes or Below Threshold
lt_LT: Trys blyksniai arba žemiau slenksčio

en: Timeouts
lt_LT: Laiko limitai

en: Timing Adjustable
lt_LT: Reguliuojamas laikas

en: To check content other than posts and pages, please
lt_LT: Norėdami patikrinti kitą turinį nei įrašus ir puslapius, prašome

en: Total Issues Found
lt_LT: Iš viso rastų problemų

en: Transcripts provide access to audio and video content for individuals who are deaf, hard of hearing, or prefer to read rather than listen. Without a transcript, important information may be missed.
lt_LT: Transkriptai suteikia prieigą prie garso ir vaizdo turinio asmenims, kurie yra kurti, turi klausos sutrikimų arba mieliau skaito nei klausosi. Be transkripto gali būti praleista svarbi informacija.

en: Type
lt_LT: Tipas

en: Type your email
lt_LT: Įveskite savo el. paštą

en: Type your first name
lt_LT: Įveskite savo vardą

en: URLs Scanned
lt_LT: Nuskenuoti URL adresai

en: URLs with 100% score
lt_LT: URL adresai su 100% įvertinimu

en: Unable to load this preference.
lt_LT: Nepavyko įkelti šio nustatymo.

en: Unable to redirect to upgrade page.
lt_LT: Nepavyko nukreipti į atnaujinimo puslapį.

en: Unable to save this preference.
lt_LT: Nepavyko išsaugoti šio nustatymo.

en: Unable to unregister site. Required registration data is missing.
lt_LT: Nepavyko atregistruoti svetainės. Trūksta reikiamų registracijos duomenų.

en: Underline Links
lt_LT: Pabraukti nuorodas

en: Underlined Text
lt_LT: Pabrauktas tekstas

en: Underlined text is commonly associated with links. When non-link text is underlined, it can be confusing for users, especially those with cognitive disabilities or those relying on visual cues to identify links.
lt_LT: Pabrauktas tekstas dažnai siejamas su nuorodomis. Kai ne nuorodos tekstas yra pabrauktas, tai gali klaidinti vartotojus, ypač tuos, kurie turi kognityvinių sutrikimų arba tuos, kurie pasikliauja vizualiniais ženklais nuorodoms atpažinti.

en: Understandable
lt_LT: Suprantama

en: Undock Panel
lt_LT: Atjungti skydelį

en: Unique Contrast Problem | Unique Contrast Problems
lt_LT[0]: Unikali kontrasto problema
lt_LT[1]: Unikalios kontrasto problemos
lt_LT[2]: Unikalios kontrasto problemos

en: Unique Item Needing Review | Unique Items Needing Review
lt_LT[0]: Unikalus elementas, kurį reikia peržiūrėti
lt_LT[1]: Unikalūs elementai, kuriuos reikia peržiūrėti
lt_LT[2]: Unikalūs elementai, kuriuos reikia peržiūrėti

en: Unique Problem | Unique Problems
lt_LT[0]: Unikali problema
lt_LT[1]: Unikalios problemos
lt_LT[2]: Unikalios problemos

en: Unknown
lt_LT: Nežinoma

en: Unknown error occurred while registering the site.
lt_LT: Registruojant svetainę įvyko nežinoma klaida.

en: Unknown error occurred while unregistering the site.
lt_LT: Atregistruojant svetainę įvyko nežinoma klaida.

en: Unlock Detailed Accessibility Reports
lt_LT: Atrakinti išsamias prieinamumo ataskaitas

en: Unlock Pro Features (opens in new window)
lt_LT: Atrakinkite Pro funkcijas (atsidaro naujame lange)

en: Unset
lt_LT: Nenustatyta

en: Untitled issue
lt_LT: Problema be pavadinimo

en: Unusual Words
lt_LT: Neįprasti žodžiai

en: Unusual or rare words are defined or explained, so users with cognitive disabilities or who are not familiar with the language can understand them.
lt_LT: Neįprasti ar reti žodžiai yra apibrėžti arba paaiškinti, todėl vartotojai su kognityviniais sutrikimais arba tie, kurie nėra susipažinę su kalba, gali juos suprasti.

en: Update Counts
lt_LT: Atnaujinti skaičiavimus

en: Update option wasn't successful
lt_LT: Atnaujinimo parinktis nebuvo sėkminga

en: Update your styles so that all text is at least %s in size. Use relative units like em or rem when possible to support user preferences and browser scaling.
lt_LT: Atnaujink savo stilius taip, kad visas tekstas būtų bent %s dydžio. Kai įmanoma, naudok santykinius vienetus, tokius kaip em arba rem, kad palaikytum vartotojų nuostatas ir naršyklės mastelio keitimą.

en: Updated
lt_LT: Atnaujinta

en: Updating accessibility data...
lt_LT: Atnaujinami prieinamumo duomenys...

en: Upgrade Accessibility Checker
lt_LT: Atnaujinti Accessibility Checker

en: Upgrade Now
lt_LT: Atnaujinti dabar

en: Upgrade Sale Now
lt_LT: Atnaujinimo išpardavimas vyksta dabar

en: Upgrade to Accessibility Checker Pro
lt_LT: Atnaujinkite į Accessibility Checker Pro

en: Upgrade to Pro
lt_LT: Atnaujinti į "pro

en: Upgrade to Pro to:
lt_LT: Atnaujinkite į „Pro“, kad:

en: Upgrade to Scan
lt_LT: Atnaujinkite, kad galėtumėte skenuoti

en: Upgrade to Scan (opens in a new window)
lt_LT: Atnaujinti į nuskaitymą (atsidaro naujame lange)

en: Upgrade to a paid version of Accessibility Checker from November 24th to December 3rd and get 30% off! Full site scanning, site-wide open issues report, dismissal logs, and more.
lt_LT: Atnaujinkite į mokamą Accessibility Checker versiją nuo lapkričio 24 d. iki gruodžio 3 d. ir gaukite 30 % nuolaidą! Visos svetainės skenavimas, visos svetainės atvirų problemų ataskaita, atmetimo žurnalai ir dar daugiau.

en: Use of Color
lt_LT: Spalvos naudojimas

en: Use the settings below to configure the frontend accessibility checker.
lt_LT: Naudokite toliau pateiktus nustatymus, kad sukonfigūruotumėte prieinamumo tikrintuvą priekinėje sąsajoje.

en: Use this function to manually add the simplified summary to your theme within the loop.
lt_LT: Naudokite šią funkciją, kad rankiniu būdu pridėtumėte supaprastintą santrauką į savo temą ciklo viduje.

en: Used for documents, media, and other non-scannable content that require manual testing and are likely to fail multiple WCAG success criteria.
lt_LT: Naudojama dokumentams, medijai ir kitam neskansuojamam turiniui, kuris reikalauja rankinio testavimo ir gali neatitikti kelių WCAG sėkmės kriterijų.

en: User interface components have names, roles, and values that can be programmatically determined, so assistive technologies can communicate them to users.
lt_LT: Naudotojo sąsajos komponentai turi pavadinimus, vaidmenis ir reikšmes, kurias galima programiškai nustatyti, todėl pagalbinės technologijos gali juos perduoti naudotojams.

en: User restrictions on ignoring issues
lt_LT: Vartotojų apribojimai ignoruojant problemas

en: Username:
lt_LT: Vartotojo vardas:

en: Users are informed about their location within a set of web pages, such as through breadcrumb navigation or a clear page title.
lt_LT: Vartotojai yra informuojami apie savo vietą tarp tinklalapių, pavyzdžiui, per trupininę navigaciją ar aiškų puslapio pavadinimą.

en: Users are not interrupted by unexpected changes in content, and can control interruptions such as auto-updating content.
lt_LT: Vartotojai nėra pertraukiami netikėtais turinio pakeitimais ir gali kontroliuoti pertraukimus, tokius kaip automatiškai atnaujinamas turinys.

en: Users are not required to enter the same information multiple times, reducing the risk of errors and saving time.
lt_LT: Naudotojų nereikalaujama įvesti tos pačios informacijos kelis kartus, taip sumažinant klaidų riziką ir taupant laiką.

en: Users are warned of impending timeouts and can request more time or save their work before timing out.
lt_LT: Vartotojai įspėjami apie artėjančius laiko limitus ir gali paprašyti daugiau laiko arba išsaugoti savo darbą prieš pasibaigiant laikui.

en: Users can choose how blocks of text are presented, such as foreground and background colors, width, and line spacing, to make reading easier.
lt_LT: Vartotojai gali pasirinkti, kaip pateikiami teksto blokai, pavyzdžiui, priekinio plano ir fono spalvas, plotį ir eilučių tarpus, kad būtų lengviau skaityti.

en: Users can override text spacing to improve readability without losing content or functionality.
lt_LT: Vartotojai gali pakeisti teksto tarpus, kad pagerintų skaitomumą neprarasdami turinio ar funkcionalumo.

en: Users can pause, stop, or hide moving, blinking, scrolling, or auto-updating information that starts automatically and lasts more than five seconds.
lt_LT: Vartotojai gali pristabdyti, sustabdyti arba paslėpti judančią, mirksintį, slenkantį ar automatiškai atnaujinamą informaciją, kuri prasideda automatiškai ir trunka ilgiau nei penkias sekundes.

en: Users can turn off non-essential animations triggered by interactions, helping those who are sensitive to motion.
lt_LT: Vartotojai gali išjungti nebūtinas animacijas, sukeltas sąveikų, padedant tiems, kurie yra jautrūs judesiui.

en: Version
lt_LT: Versija

en: Vestibular disorders
lt_LT: Vestibuliniai sutrikimai

en: Videos must include accurate captions, transcripts, and audio descriptions (or enhanced transcripts) to be fully accessible to users who are deaf, hard of hearing, blind, or have cognitive disabilities.
lt_LT: Vaizdo įrašai turi turėti tikslias antraštes, transkriptus ir garso aprašymus (arba išplėstinius transkriptus), kad būtų visiškai prieinami vartotojams, kurie yra kurti, turi klausos sutrikimų, yra akli arba turi kognityvinių sutrikimų.

en: View %d items needing review in Accessibility Analysis
lt_LT: Peržiūrėti %d elementus, kuriuos reikia peržiūrėti prieinamumo analizėje

en: View %d problems in Accessibility Analysis
lt_LT: Peržiūrėti %d problemas prieinamumo analizėje

en: View %s landmark on website, opens a new window
lt_LT: Peržiūrėti %s orientyrą svetainėje, atsidaro naujame lange

en: View Accessibility Checker
lt_LT: Peržiūrėti Accessibility Checker

en: View Accessibility Checker Documentation (opens in new window)
lt_LT: Peržiūrėti Accessibility Checker dokumentaciją (atsidaro naujame lange)

en: View All Open Issues
lt_LT: Peržiūrėti visas atviras problemas

en: View ArchiveWP Pricing
lt_LT: Peržiūrėti „ArchiveWP“ kainodarą

en: View Course Pricing
lt_LT: Peržiūrėti kursų kainodarą

en: View Issue ID %d on website, opens a new window
lt_LT: Peržiūrėti problemą ID %d svetainėje, atsidarys naujas langas

en: View Issues
lt_LT: Peržiūrėti problemas

en: View Pricing
lt_LT: Peržiūrėti kainodarą

en: View on page
lt_LT: Peržiūrėti puslapyje

en: View reading level details: %1$s, %2$s
lt_LT: Peržiūrėti skaitymo lygio informaciją: %1$s, %2$s

en: View reading level details: %s
lt_LT: Peržiūrėti skaitymo lygio detales: %s

en: View the front-end accessibility highlighter on published content.
lt_LT: Peržiūrėti išorinės dalies prieinamumo paryškinimo įrankį paskelbtame turinyje.

en: Visual Presentation
lt_LT: Vizualinis pateikimas

en: Visual information needed to identify user interface components and graphical objects has a contrast ratio of at least 3:1 against adjacent colors.
lt_LT: Vaizdinė informacija, reikalinga vartotojo sąsajos komponentams ir grafiniams objektams identifikuoti, turi bent 3:1 kontrasto santykį su gretimomis spalvomis.

en: W3 Schools: Accessibility Buttons & Links
lt_LT: W3 schools: prieinamumo mygtukai ir nuorodos

en: W3C ARIA Authoring Practices Guide: Carousel (Slide Show or Image Rotator) Pattern
lt_LT: W3C ARIA kūrimo praktikos vadovas: Karuselės (skaidrių rodymo arba paveikslėlių keitiklio) šablonas

en: W3C Page Structure Tutorial: Headings
lt_LT: W3C puslapio struktūros pamoka: Antraštės

en: W3C Technique H30: Providing link text that describes the purpose of a link
lt_LT: W3C technika H30: Nuorodos teksto pateikimas, aprašantis nuorodos paskirtį

en: W3C Technique H44: Using the button element
lt_LT: W3C technika H44: Mygtuko elemento naudojimas

en: W3C Technique H83: Using the target attribute to open a new window on user request and indicating this in link text
lt_LT: W3C Technika H83: Naudoti target atributą naujo lango atidarymui naudotojo prašymu ir tai nurodyti nuorodos tekste

en: W3C Tutorial on Images: Decorative Images
lt_LT: W3C vadovas apie paveikslėlius: Dekoratyviniai paveikslėliai

en: W3C Tutorial on Images: Functional Images
lt_LT: W3C pamoka apie paveikslėlius: Funkciniai paveikslėliai

en: W3C Tutorial on Images: Informative Images
lt_LT: W3C pamoka apie paveikslus: Informatyvūs paveikslai

en: W3C Tutorial: Headings
lt_LT: W3C pamoka: Antraštės

en: W3C Tutorial: Informative Images
lt_LT: W3C pamoka: Informatyvūs paveikslai

en: W3C: ARIA Authoring Practices - aria-hidden
lt_LT: W3C: ARIA kūrimo praktikos - aria-hidden

en: W3C: Carousels Tutorial
lt_LT: W3C: Karuselių vadovas

en: W3C: Focus Order and Keyboard Navigation
lt_LT: W3C: Fokuso tvarka ir naršymas klaviatūra

en: W3C: G152: Setting animated gif images to stop blinking after n cycles (within 5 seconds)
lt_LT: W3C: G152: Animuotų gif paveikslų nustatymas, kad nustotų mirksėti po n ciklų (per 5 sekundes)

en: W3C: H44 – Using label elements to associate text labels with form controls
lt_LT: W3C: H44 – Etiketės elementų naudojimas teksto etiketėms susieti su formos valdikliais

en: W3C: H51 - Using table markup to present tabular information
lt_LT: W3C: H51 - Lentelės žymėjimo naudojimas lentelinei informacijai pateikti

en: W3C: HTML Image Maps
lt_LT: W3C: HTML paveikslėlių žemėlapiai

en: W3C: Labeling Controls
lt_LT: W3C: Valdiklių žymėjimas

en: W3C: Language of Page
lt_LT: W3C: Puslapio kalba

en: W3C: Making Content Usable for People with Cognitive and Learning Disabilities
lt_LT: W3C: Turinio pritaikymas žmonėms su kognityviniais ir mokymosi sutrikimais

en: W3C: Media Alternatives
lt_LT: W3C: Medijos alternatyvos

en: W3C: Tables Tutorial
lt_LT: W3C: Lentelių vadovas

en: W3C: Technique G91: Providing link text that describes the purpose of a link
lt_LT: W3C: G91 metodas: Nuorodos teksto, apibūdinančio nuorodos tikslą, pateikimas

en: W3C: Techniques for WCAG 2.1 - Avoiding the use of the blink element
lt_LT: W3C: WCAG 2.1 technikos - Mirksėjimo elemento naudojimo vengimas

en: W3C: Techniques for WCAG 2.1 - H64: Using the title attribute of the iframe element
lt_LT: W3C: WCAG 2.1 metodai - H64: iframe elemento title atributo naudojimas

en: W3C: Techniques for WCAG 2.1 – H42: Using h1–h6 to identify headings
lt_LT: W3C: Technikos WCAG 2.1 – H42: h1–h6 naudojimas antraštėms identifikuoti

en: W3C: Techniques for WCAG 2.1 – H45: Using longdesc
lt_LT: W3C: Technikos WCAG 2.1 – H45: Longdesc naudojimas

en: W3C: Transcripts Documentation
lt_LT: W3C: Transkriptų dokumentacija

en: W3C: Understanding Guideline 1.2
lt_LT: W3C: 1.2 gairės supratimas.

en: W3C: Using HTML headings to identify headings
lt_LT: W3C: HTML antraščių naudojimas antraštėms identifikuoti

en: Want to do more with Accessibility Checker? %1$sUnlock Pro Features%2$s
lt_LT: Norite daugiau galimybių su Accessibility Checker? %1$sAtrakinkite Pro funkcijas%2$s

en: Warning
lt_LT: Įspėjimas

en: Warning Count
lt_LT: Įspėjimų skaičius

en: Watch a video of Accessibility Checker in use.
lt_LT: Žiūrėkite vaizdo įrašą apie Accessibility Checker naudojimą.

en: Way to go! Accessibility Checker cannot find any accessibility problems in the content it tested. Some problems cannot be found by automated tools so don't forget to
lt_LT: Puiku! Accessibility Checker nerado jokių prieinamumo problemų testuotame turinyje. Kai kurių problemų automatiniai įrankiai negali aptikti, todėl nepamirškite

en: We follow the <a href="https://www.w3.org/TR/WCAG21/">Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) version 2.1</a> as our guiding principle for determining accessibility. These are internationally agreed-upon standards that cover a wide range of recommendations and best practices for making content useable. As we add new pages and functionality to our website, all designs, code, and content entry practices are checked against these standards.
lt_LT: Mes vadovaujamės <a href="https://www.w3.org/TR/WCAG21/">Interneto turinio prieinamumo gairėmis (WCAG) 2.1 versija</a> kaip pagrindiniu principu nustatant prieinamumą. Tai tarptautiniu mastu sutartos normos, apimančios platų rekomendacijų ir geriausios praktikos spektrą, kad turinys būtų naudojamas. Pridėdami naujus puslapius ir funkcionalumą į mūsų svetainę, visi dizaino, kodo ir turinio įvedimo metodai yra tikrinami pagal šiuos standartus.

en: We welcome comments, questions, and feedback on our website. If you are using assistive technologies and are having difficulty using our website, please email [YOUR ACCESSIBILITY EMAIL ADDRESS] or give us a call at [YOUR PHONE NUMBER]. We will do our best to assist you and resolve issues.
lt_LT: Mes laukiame komentarų, klausimų ir atsiliepimų apie mūsų svetainę. Jei naudojatės pagalbinėmis technologijomis ir susiduriate su sunkumais naudodamiesi mūsų svetaine, prašome rašyti el. Paštu [JŪSŲ PRIEINAMUMO EL. PAŠTO ADRESAS] arba paskambinti mums telefonu [JŪSŲ TELEFONO NUMERIS]. Mes stengsimės jums padėti ir išspręsti problemas.

en: Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) at the AAA level require any content with a reading level above 9th grade to have an alternative that is easier to read. Simplified summary text is added on the readability tab in the Accessibility Checker meta box on each post's or page's edit screen.
lt_LT: Interneto turinio prieinamumo gairės (WCAG) AAA lygyje reikalauja, kad bet koks turinys, kurio skaitymo lygis yra aukštesnis nei 9 klasė, turėtų alternatyvą, kurią būtų lengviau skaityti. Supaprastintas santraukos tekstas pridedamas skaitomumo skirtuke Accessibility Checker meta laukelyje kiekvieno įrašo ar puslapio redagavimo ekrane.

en: Web pages have descriptive titles that help users understand the topic or purpose of the page.
lt_LT: Tinklalapiai turi aprašomuosius pavadinimus, kurie padeda vartotojams suprasti puslapio temą ar paskirtį.

en: WebAIM Contrast Checker
lt_LT: WebAIM kontrasto tikrintuvas

en: WebAIM: Creating Accessible Excel Spreadsheets
lt_LT: WebAIM: Prieinamų Excel skaičiuoklių kūrimas

en: WebAIM: Creating Accessible PowerPoint Presentations
lt_LT: WebAIM: Prieinamų PowerPoint pristatymų kūrimas

en: WebAIM: Creating Accessible Word Documents
lt_LT: WebAIM: Prieinamų Word dokumentų kūrimas

en: WebAIM: Links and Hypertext
lt_LT: WebAIM: Nuorodos ir hipertekstas

en: WebAIM: PDF Accessibility
lt_LT: WebAIM: PDF prieinamumas

en: Website
lt_LT: Svetainė

en: Website accessibility is an ongoing process. We continually test content and features for WCAG 2.1 Level AA compliance and remediate any issues to ensure we meet or exceed the standards. Testing of our website is performed by our team members using industry-standard tools such as the %1$sAccessibility Checker WordPress Plugin%2$s, color contrast analyzers, keyboard-only navigation techniques, and Flesch-Kincaid readability tests.
lt_LT: Svetainių prieinamumas yra nuolatinis procesas. Nuolat tikriname turinio ir funkcijų atitiktį WCAG 2.1 AA lygiui ir šaliname bet kokias problemas, kad užtikrintume standartų laikymąsi arba viršijimą. Mūsų svetainės testavimą atlieka mūsų komandos nariai, naudodamiesi standartinėmis priemonėmis, tokiomis kaip %1$sPrieinamumo patikros "WordPress" įskiepis %2$s, spalvų kontrasto analizatoriai, navigacijos tik klaviatūra metodai ir Flesch-Kincaido skaitomumo testai.

en: Weekly accessibility reports for this site are being emailed to the account owner of the license key.
lt_LT: Savaitinės prieinamumo ataskaitos šiai svetainei siunčiamos el. paštu licencijos rakto paskyros savininkui.

en: Weekly email includes total issues found and changes since the last report, coverage information, counts of problems, needs review, passed test percentage, and information about the most problematic pages and the most severe issues.
lt_LT: Savaitės el. laiške pateikiama informacija apie visas rastas problemas ir pakeitimus nuo paskutinės ataskaitos, aprėpties informacija, problemų skaičius, apžvalgos poreikis, išlaikytų testų procentas ir informacija apie problemiškiausius puslapius bei rimčiausias problemas.

en: Welcome to Accessibility Checker
lt_LT: Sveiki atvykę į Accessibility Checker

en: What to do if a Plugin You’re Using has Accessibility Errors
lt_LT: Ką daryti, jei naudojamame papildinyje yra prieinamumo klaidų

en: What to do if there are Accessibility Errors in Your Theme
lt_LT: Ką daryti, jei jūsų temoje yra prieinamumo klaidų

en: When Required
lt_LT: Kai reikia

en: When a link opens in a new tab or window without warning, it can be disorienting, especially for users with cognitive disabilities, screen reader users, or anyone relying on keyboard navigation. They may not realize a new context has opened or understand how to return.
lt_LT: Kai nuoroda atsidaro naujame skirtuke ar lange be įspėjimo, tai gali dezorientuoti, ypač naudotojus su kognityviniais sutrikimais, ekrano skaitytuvų naudotojus ar bet ką, kas naudojasi klaviatūros navigacija. Jie gali nesuprasti, kad atsivėrė naujas kontekstas, arba nežinoti, kaip grįžti atgal.

en: When a search is submitted with an empty query, force WordPress to display the search results template so users see a meaningful response. This assumes the active theme has a search.php template.
lt_LT: Kai paieška pateikiama su tuščia užklausa, priversti „WordPress“ rodyti paieškos rezultatų šabloną, kad vartotojai matytų prasmingą atsakymą. Tai daroma prielaida, kad aktyvi tema turi search.php šabloną.

en: When alternative text repeats nearby text or appears identically across multiple images, it creates confusion for screen reader users. Repetition provides no additional context and makes it difficult to distinguish between different elements or understand their purpose.
lt_LT: Kai alternatyvusis tekstas kartoja šalia esantį tekstą arba identiškais pasirodo keliuose paveiksluose, tai sukelia painiavą ekrano skaitytuvų naudotojams. Kartojimas nesuteikia papildomo konteksto ir apsunkina skirtingų elementų atskyrimą ar jų paskirties supratimą.

en: When an element receives focus, it does not cause unexpected changes that could confuse the user, and it is clear how to interact with the element.
lt_LT: Kai elementas gauna fokusą, tai nesukelia netikėtų pokyčių, kurie galėtų suklaidinti vartotoją, ir yra aišku, kaip sąveikauti su elementu.

en: When an element receives keyboard focus, it is at least partially visible and not hidden by other content.
lt_LT: Kai elementas gauna klaviatūros fokusą, jis yra bent iš dalies matomas ir nepaslėptas kito turinio.

en: When an element receives keyboard focus, it is fully visible and not hidden by other content.
lt_LT: Kai elementas gauna klaviatūros fokusą, jis yra visiškai matomas ir nepaslėptas kito turinio.

en: When an input field receives data, it does not cause unexpected changes that could confuse the user, and it is clear how the data will be used.
lt_LT: Kai įvesties laukas gauna duomenis, tai nesukelia netikėtų pokyčių, kurie galėtų suklaidinti naudotoją, ir yra aišku, kaip duomenys bus naudojami.

en: When navigating with a keyboard, focus moves in a logical order that preserves meaning and operability.
lt_LT: Naršant klaviatūra, fokusas juda logiška tvarka, kuri išlaiko prasmę ir funkcionalumą.

en: When to Ignore Accessibility Errors
lt_LT: Kada ignoruoti prieinamumo klaidas

en: Where We're Improving
lt_LT: Kur mes tobulinamės

en: Why It Matters
lt_LT: Kodėl tai svarbu

en: Why do we say 100% Passed Tests, Not 100% Accessible?
lt_LT: Kodėl sakome, kad 100 % išlaikė testus, o ne 100 % prieinamas?

en: WordPress Spacer Block
lt_LT: WordPress tarpiklio blokas

en: WordPress: Table block documentation
lt_LT: WordPress: Lentelės bloko dokumentacija

en: WordPress: The CSS class screen-reader-text
lt_LT: WordPress: CSS klasė screen-reader-text

en: Write A Review
lt_LT: Parašyti apžvalgą

en: You can manage recipients and review connection details in your %s dashboard.
lt_LT: Gavėjus galite tvarkyti ir ryšio detales peržiūrėti savo %s valdymo pulte.

en: You do not have permission to dismiss issues.
lt_LT: Neturite leidimo atmesti problemų.

en: You do not have permission to manage Accessibility Checker permissions.
lt_LT: Neturite leidimo tvarkyti Accessibility Checker leidimų.

en: You do not have permission to manage this license.
lt_LT: Jūs neturite leidimo tvarkyti šios licencijos.

en: You do not have permission to register this site.
lt_LT: Jūs neturite leidimo registruoti šios svetainės.

en: You do not have permission to unregister this site.
lt_LT: Jūs neturite leidimo neregistruoti šios svetainės.

en: You do not have permission to view this information for this post.
lt_LT: Jūs neturite leidimo peržiūrėti šios informacijos apie šį įrašą.

en: You have %1$d %2$s and %3$d %4$s.
lt_LT: Turite %1$d %2$s ir %3$d %4$s.

en: You have %1$d %2$s.
lt_LT: Turite %1$d %2$s.

en: Your %1$s license has expired. %3$s to continue accessing additional features and services for %2$s.
lt_LT: Jūsų %1$s licencijos galiojimas baigėsi. %3$s, kad toliau pasiektumėte papildomas funkcijas ir paslaugas, skirtas %2$s.

en: Your %s license key has been disabled. Please contact our support team if you believe this is an error or would like to continue accessing additional features.
lt_LT: Jūsų %s licencijos raktas buvo išjungtas. Susisiekite su mūsų palaikymo komanda, jei manote, kad tai klaida, arba norėtumėte toliau naudotis papildomomis funkcijomis.

en: Your %s license key has reached its site activation limit. You can upgrade your license or deactivate it on another site to use the additional features here.
lt_LT: Jūsų %s licencijos raktas pasiekė svetainės aktyvavimo limitą. Galite atnaujinti savo licenciją arba ją deaktyvuoti kitoje svetainėje, kad naudotumėte papildomas funkcijas čia.

en: Your Pro license is no longer valid, but this site remains connected for Free email reports.
lt_LT: Jūsų „Pro“ licencija nebegalioja, tačiau ši svetainė lieka prijungta nemokamoms el. pašto ataskaitoms.

en: Your Pro license is no longer valid. Email reports remain connected as Free email reports. Renew your Pro license to restore Pro-only features.
lt_LT: Jūsų „Pro“ licencija nebegalioja. El. pašto ataskaitos lieka prijungtos kaip nemokamos el. pašto ataskaitos. Atnaujinkite „Pro“ licenciją, kad atkurtumėte tik „Pro“ funkcijas.

en: Your Pro license is no longer valid. This site is using a valid Free license, but email reports are not currently connected. Connect this site from the Free License section to resume Free email reports.
lt_LT: Jūsų „Pro“ licencija nebegalioja. Ši svetainė naudoja galiojančią nemokamą licenciją, tačiau el. pašto ataskaitos šiuo metu neprijungtos. Prijunkite šią svetainę iš Nemokamos licencijos skyriaus, kad atnaujintumėte nemokamas el. pašto ataskaitas.

en: Your Prompt for Simplified Summary is set to &ldquo;never.&rdquo; If you would like the simplified summary to be displayed automatically, you can change this on the %s.
lt_LT: Jūsų raginimas supaprastintai santraukai nustatytas į „niekada.“ Jei norite, kad supaprastinta santrauka būtų rodoma automatiškai, galite tai pakeisti %s.

en: Your Simplified Summary location is set to &ldquo;manually&rdquo; which requires a function be added to your page template. If you would like the simplified summary to be displayed automatically, you can change this on the %s.
lt_LT: Jūsų supaprastintos santraukos vieta nustatyta į „rankiniu būdu“, o tai reikalauja, kad į jūsų puslapio šabloną būtų pridėta funkcija. Jei norite, kad supaprastinta santrauka būtų rodoma automatiškai, galite tai pakeisti %s.

en: Your content has a reading level at or below 9th grade and does not require a simplified summary.
lt_LT: Jūsų turinys yra 9 klasės ar žemesnio skaitymo lygio ir nereikalauja supaprastintos santraukos.

en: Your license has expired and this site is still connected. %s to restore full access, or disconnect the site above.
lt_LT: Jūsų licencija pasibaigė ir ši svetainė vis dar prijungta. %s, kad atkurtumėte visą prieigą, arba atjunkite viršuje esančią svetainę.

en: Your license has expired. This site is still connected but reports may stop until your license is renewed.
lt_LT: Jūsų licencija pasibaigė. Ši svetainė vis dar prijungta, tačiau ataskaitos gali nustoti veikti, kol neatnaujinsite licencijos.

en: Your post does not contain enough content to calculate its reading level.
lt_LT: Jūsų įraše nėra pakankamai turinio, kad būtų galima apskaičiuoti jo skaitymo lygį.

en: Your post has a reading level higher than 9th grade. Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) at the AAA level require a simplified summary of your post that is 9th grade or below.
lt_LT: Jūsų įrašo skaitymo lygis yra aukštesnis nei 9 klasės. Žiniatinklio turinio prieinamumo gairės (WCAG) AAA lygiu reikalauja supaprastintos jūsų įrašo santraukos, kuri yra 9 klasės ar žemesnio lygio.

en: Your reports include all post types and taxonomies.
lt_LT: Jūsų ataskaitose pateikiami visi įrašų tipai ir taksonomijos.

en: Your reports only include part of your site.
lt_LT: Jūsų ataskaitose pateikiama tik dalis jūsų svetainės.

en: Your simplified summary has a reading level above 9th grade.
lt_LT: Jūsų supaprastintos santraukos skaitymo lygis yra aukštesnis nei 9 klasės.

en: Your simplified summary has a reading level at or below 9th grade.
lt_LT: Jūsų supaprastintos santraukos skaitymo lygis yra 9 klasės arba žemesnis.

en: Your site has a large number of issues. For performance reasons, not all issues have been included in this summary.
lt_LT: Jūsų svetainėje yra daug problemų. Dėl veikimo priežasčių ne visos problemos buvo įtrauktos į šią santrauką.

en: Your site has accessibility issues that should be addressed as soon as possible to ensure compliance with accessibility guidelines.
lt_LT: Jūsų svetainėje yra prieinamumo problemų, kurias reikėtų kuo greičiau išspręsti, kad būtų užtikrintas atitikimas prieinamumo gairėms.

en: Your user account doesn't have permission to dismiss this issue.
lt_LT: Jūsų vartotojo paskyra neturi leidimo atmesti šios problemos.

en: Zooming and Scaling Disabled
lt_LT: Išjungtas mastelio keitimas ir priartinimas

en: [IT MAY HELP TO REVIEW THE OPEN ISSUES TAB TO SEE THE MOST COMMON PROBLEMS]
lt_LT: [GALI BŪTI NAUDINGA PERŽIŪRĖTI ATVIRŲ PROBLEMŲ SKIRTUKĄ, KAD PAMATYTUMĖTE DAŽNIAUSIAS PROBLEMAS]

en: [LIST ACCESSIBILITY FEATURES HERE]
lt_LT: [IŠVARDINKITE PRIEINAMUMO FUNKCIJAS ČIA]

en: [LIST ITEMS YOU'RE WORKING TO FIX HERE]
lt_LT: [IŠVARDINKITE ELEMENTUS, KURIUOS RUOŠIATĖS TAISYTI ČIA]

en: [YOUR COMPANY NAME] is committed to providing a fully accessible website experience for all users of all abilities, including those who rely on assistive technologies like screen readers, screen enlargement software, and alternative keyboard input devices to navigate the web.
lt_LT: [YOUR COMPANY NAME] įsipareigoja užtikrinti visiškai prieinamą svetainės patirtį visiems naudotojams, nepriklausomai nuo jų gebėjimų, įskaitant tuos, kurie naudojasi pagalbinėmis technologijomis, tokiomis kaip ekrano skaitytuvai, ekrano didinimo programinė įranga ir alternatyvūs klaviatūros įvesties įrenginiai naršydami internete.

en: active
lt_LT: aktyvus

[ctx: block description]
en: Displays this post's simplified summary from Accessibility Checker.
lt_LT: Rodo šio įrašo supaprastintą santrauką iš „Accessibility Checker“.

[ctx: block keyword]
en: accessibility
lt_LT: prieinamumas

[ctx: block keyword]
en: readability
lt_LT: skaitomumas

[ctx: block keyword]
en: summary
lt_LT: santrauka

[ctx: block title]
en: Simplified Summary
lt_LT: Supaprastinta santrauka

en: button
lt_LT: mygtukas

en: click
lt_LT: spustelėkite

en: click here
lt_LT: spustelėkite čia

en: close ad
lt_LT: uždaryti reklamą

en: continue
lt_LT: tęsti

en: continue reading
lt_LT: skaityti toliau

en: create a free account
lt_LT: susikurti nemokamą paskyrą

en: details
lt_LT: išsamiau

en: download
lt_LT: atsisiųsti

en: expired
lt_LT: baigėsi galiojimas

en: go here
lt_LT: eikite čia

en: here
lt_LT: čia

en: iframe Missing Title
lt_LT: iframe trūksta pavadinimo

en: image for issue %d
lt_LT: paveikslėlis problemai %d

en: issue that needs review | issues that need review
lt_LT[0]: problema, kurią reikia peržiūrėti
lt_LT[1]: problemos, kurias reikia peržiūrėti
lt_LT[2]: problemų, kurias reikia peržiūrėti

en: keep reading
lt_LT: tęsti skaitymą

en: learn more
lt_LT: sužinoti daugiau

en: link
lt_LT: nuoroda

en: manually test your site
lt_LT: rankiniu būdu patikrinti savo svetainę

en: more
lt_LT: daugiau

en: more details
lt_LT: daugiau informacijos

en: more...
lt_LT: daugiau...

en: more…
lt_LT: daugiau…

en: new document
lt_LT: naujas dokumentas

en: new tab
lt_LT: nauja kortelė

en: new window
lt_LT: naujas langas

en: open
lt_LT: atidaryti

en: opens a new window
lt_LT: atidaro naują langą

en: permalink of
lt_LT: nuolatinė nuoroda į

en: permalink to
lt_LT: nuolatinė nuoroda į

en: problem to address | problems to address
lt_LT[0]: problema, kurią reikia spręsti
lt_LT[1]: problemos, kurias reikia spręsti
lt_LT[2]: problemų, kurias reikia spręsti

en: read more
lt_LT: skaityti daugiau

en: settings page
lt_LT: nustatymų puslapis

en: the ability to edit other users' posts
lt_LT: galimybė redaguoti kitų naudotojų įrašus

en: the ability to edit posts
lt_LT: galimybė redaguoti įrašus

en: the content
lt_LT: turinys

en: this page
lt_LT: šis puslapis

en: upgrade to pro
lt_LT: atnaujinti į "pro

en: version
lt_LT: versija

en: — Select a role —
lt_LT: — Pasirinkite rolę —

en: ⚡️ Global Accessibility Awareness Day Flash Sale
lt_LT: ⚡️ Pasaulinės prieinamumo dienos „Flash“ išpardavimas

en: 🎉 Black Friday special! 🎉
lt_LT: 🎉 Juodojo penktadienio specialus pasiūlymas! 🎉
