Accessibility Checker 1.48.0 - en to lv translation catalogue (1295 entries)

note: Description of the plugin
en: Audit and check your website for accessibility before you hit publish. In-post accessibility scanner and guidance.
lv: Auditējiet un pārbaudiet savas vietnes pieejamību, pirms publicējat. Pieejamības skeneris un norādījumi rakstā.

en: Accessibility Reports
lv: Pieejamības pārskati

en: New
lv: Jauns

en: License Expired
lv: Licence ir beigusies

en: Your license has expired. This site is still connected but reports may stop until your license is renewed.
lv: Jūsu licence ir beigusies. Šī vietne joprojām ir savienota, taču atskaites var tikt apturētas, līdz licence tiks atjaunota.

en: Renew your license
lv: Atjaunojiet savu licenci

en: Disable Email Reports
lv: Atspējot e-pasta atskaites

en: Get recurring email reports with a snapshot of your site’s accessibility, including total issues, trends over time, most problematic pages, and the most severe issues to fix first.
lv: Saņemiet periodiskas e-pasta atskaites ar jūsu vietnes pieejamības momentuzņēmumu, tostarp kopējām problēmām, tendencēm laika gaitā, problemātiskākajām lapām un vissmagākajām problēmām, kas jānovērš vispirms.

en: Get recurring email reports with a snapshot of your site’s accessibility, including total issues, trends over time, most problematic pages, and the most severe issues to fix first. Some details, like full-site coverage and issue breakdowns, are available in Pro.
lv: Saņemiet periodiskas e-pasta atskaites ar jūsu vietnes pieejamības momentuzņēmumu, tostarp kopējām problēmām, tendencēm laika gaitā, problemātiskākajām lapām un vissmagākajām problēmām, kas jānovērš vispirms. Dažas detaļas, piemēram, pilnas vietnes pārklājums un problēmu detalizēts apraksts, ir pieejamas Pro versijā.

en: Enable Email Reports
lv: Iespējot e-pasta atskaites

en: Free License Key
lv: Bezmaksas licences atslēga

en: Get a Free License Key
lv: Iegūt bezmaksas licences atslēgu

note: translators: %s: dashboard URL.
en: Got the plugin from Equalize Digital? Your key is in your <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">dashboard</a>.
lv: Vai esat ieguvis spraudni no Equalize Digital? Jūsu atslēga ir jūsu <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">informācijas panelī</a>.

note: translators: %s: signup URL.
en: Installed from WordPress.org? <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Create a free account</a> to get one.
lv: Instalēts no WordPress.org? <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Izveidojiet bezmaksas kontu</a>, lai to iegūtu.

note: translators: %s: signup URL.
en: Not sure? Just <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">create a free account</a>. It only takes a minute.
lv: Neesat pārliecināts? Vienkārši <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">izveidojiet bezmaksas kontu</a>. Tas aizņem tikai minūti.

en: Reports Enabled
lv: Atskaites iespējotas

en: Weekly accessibility reports for this site are being emailed to the account owner of the license key.
lv: Iknedēļas pieejamības pārskati par šo vietni tiek sūtīti uz e-pastu licences atslēgas konta īpašniekam.

note: translators: %s: next report date.
en: Next report: %s
lv: Nākamā atskaite: %s

en: Full Coverage
lv: Pilns pārklājums

en: Limited Coverage
lv: Ierobežots pārklājums

en: Your reports include all post types and taxonomies.
lv: Jūsu atskaites ietver visus ierakstu tipus un taksonomijas.

en: Full-site scanning enabled
lv: Pilnas vietnes skenēšana iespējota

en: Complete issue breakdowns
lv: Pilnīgs problēmu detalizēts apraksts

en: Detailed reporting
lv: Detalizēta atskaite

en: Your reports only include part of your site.
lv: Jūsu atskaites ietver tikai daļu no jūsu vietnes.

en: Upgrade to Pro to:
lv: Jauniniet uz Pro, lai:

en: Scan all content types
lv: Skenētu visus satura tipus

en: Get full issue breakdowns
lv: Iegūtu pilnīgu problēmu detalizētu aprakstu

en: Receive more detailed reports
lv: Saņemtu detalizētākas atskaites

en: Upgrade to Pro
lv: Atjaunināt uz pro versiju

en: Accessibility Summary
lv: Pieejamības kopsavilkums

en: This summary reflects the latest scan data available for your site.
lv: Šis kopsavilkums atspoguļo jaunākos jūsu vietnei pieejamos skenēšanas datus.

en: Total Issues Found
lv: Kopējais atrasto problēmu skaits

en: Account Connection
lv: Konta savienojums

note: translators: %1$s: privacy link, %2$s: data processing agreement link, %3$s: privacy policy aria label, %4$s: data processing agreement aria label.
en: By connecting this site, you agree to Equalize Digital's <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer" aria-label="%3$s">Privacy Policy <span aria-hidden="true">&#8599;</span></a> and <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer" aria-label="%4$s">Data Processing Agreement <span aria-hidden="true">&#8599;</span></a>.
lv: Pieslēdzoties šai vietnei, jūs piekrītat Equalize Digital <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer" aria-label="%3$s">Privātuma politikai <span aria-hidden="true">&#8599;</span></a> un <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer" aria-label="%4$s">Datu apstrādes līgumam <span aria-hidden="true">&#8599;</span></a>.

en: Privacy Policy (opens in a new window)
lv: Privātuma politika (atveras jaunā logā)

en: Data Processing Agreement (opens in a new window)
lv: Datu apstrādes līgums (atveras jaunā logā)

en: Weekly email includes total issues found and changes since the last report, coverage information, counts of problems, needs review, passed test percentage, and information about the most problematic pages and the most severe issues.
lv: Nedēļas e-pasta ziņojumā ir iekļauts kopējais atrasto problēmu skaits un izmaiņas kopš pēdējā ziņojuma, pārklājuma informācija, problēmu skaits, nepieciešamība pārskatīt, nokārtoto pārbaužu procentuālais daudzums, kā arī informācija par problemātiskākajām lapām un visnopietnākajām problēmām.

en: Critical
lv: Kritiski

en: High
lv: Augsti

en: Medium
lv: Vidēji

en: Low
lv: Zemi

en: Unknown
lv: Nezināms

en: create a free account
lv: izveidot bezmaksas kontu

en: Connect this site
lv: Pieslēgt šo vietni

en: active
lv: aktīvs

en: expired
lv: beidzies

en: Enter your license key
lv: Ievadiet licences atslēgu

en: Disconnect Site
lv: Atvienot vietni

en: Connect Site
lv: Pieslēgt vietni

note: translators: %s: link to my.equalizedigital.com dashboard
en: If you downloaded the free plugin from Equalize Digital, you already have a free license key in your %s dashboard.
lv: Ja lejupielādējāt bezmaksas spraudni no Equalize Digital, jums jau ir bezmaksas licences atslēga jūsu %s informācijas panelī.

note: translators: %s: link to create a free account
en: If not, %s to generate a license key and connect this site.
lv: Ja nē, %s, lai ģenerētu licences atslēgu un pieslēgtu šo vietni.

note: translators: %s: renew license link
en: Your license has expired and this site is still connected. %s to restore full access, or disconnect the site above.
lv: Jūsu licence ir beigusies un šī vietne joprojām ir savienota. %s, lai atjaunotu pilnu piekļuvi, vai atvienojiet vietni augstāk.

en: Connected as Free
lv: Pieslēgts kā bezmaksas

en: Your Pro license is no longer valid, but this site remains connected for Free email reports.
lv: Jūsu Pro licence vairs nav derīga, taču šī vietne joprojām ir pieslēgta, lai saņemtu bezmaksas e-pasta atskaites.

note: translators: %s: link to my.equalizedigital.com dashboard
en: You can manage recipients and review connection details in your %s dashboard.
lv: Jūs varat pārvaldīt saņēmējus un pārskatīt pieslēguma detaļas savā %s informācijas panelī.

en: Your Pro license is no longer valid. Email reports remain connected as Free email reports. Renew your Pro license to restore Pro-only features.
lv: Jūsu Pro licence vairs nav derīga. E-pasta atskaites joprojām ir pieejamas kā bezmaksas e-pasta atskaites. Atjaunojiet savu Pro licenci, lai atjaunotu Pro-tikai funkcijas.

en: Your Pro license is no longer valid. This site is using a valid Free license, but email reports are not currently connected. Connect this site from the Free License section to resume Free email reports.
lv: Jūsu Pro licence vairs nav derīga. Šī vietne izmanto derīgu bezmaksas licenci, taču e-pasta atskaites pašlaik nav pieslēgtas. Pieslēdziet šo vietni no sadaļas “Bezmaksas licence”, lai atsāktu bezmaksas e-pasta atskaites.

en: Please renew your license
lv: Lūdzu, atjaunojiet savu licenci

note: translators: %1$s: item name, %2$s: item name, %3$s: renew license link
en: Your %1$s license has expired. %3$s to continue accessing additional features and services for %2$s.
lv: Jūsu %1$s licence ir beigusies. %3$s, lai turpinātu piekļūt papildu funkcijām un pakalpojumiem %2$s.

note: translators: %s: item name
en: Your %s license key has been disabled. Please contact our support team if you believe this is an error or would like to continue accessing additional features.
lv: Jūsu %s licences atslēga ir atspējota. Lūdzu, sazinieties ar mūsu atbalsta komandu, ja uzskatāt, ka tā ir kļūda, vai vēlaties turpināt piekļūt papildu funkcijām.

note: translators: %1$s: item name, %2$s: license url, %3$s: item name
en: The license key for %1$s appears to be invalid. Please <a href="%2$s">check your license key</a> to access additional accessibility features and services for %3$s.
lv: Šķiet, ka %1$s licences atslēga nav derīga. Lūdzu, <a href="%2$s">pārbaudiet savu licences atslēgu</a>, lai piekļūtu papildu pieejamības funkcijām un pakalpojumiem %3$s.

note: translators: %s: item name
en: This license key for %s is not active for this site. Please activate it to access additional features on this website.
lv: Šī %s licences atslēga nav aktīva šai vietnei. Lūdzu, aktivizējiet to, lai piekļūtu papildu funkcijām šajā vietnē.

note: translators: %s: the plugins item name
en: This license key does not appear to be valid for %s. Please verify you've entered the correct license key.
lv: Šķiet, ka šī licences atslēga nav derīga %s. Lūdzu, pārbaudiet, vai esat ievadījis pareizu licences atslēgu.

note: translators: %s: the plugins item name
en: Your %s license key has reached its site activation limit. You can upgrade your license or deactivate it on another site to use the additional features here.
lv: Jūsu %s licences atslēga ir sasniegusi vietnes aktivizācijas limitu. Jūs varat jaunināt savu licenci vai deaktivizēt to citā vietnē, lai izmantotu papildu funkcijas šeit.

note: translators: %s: the plugins item name
en: There was an issue validating your %s license key. Please try again or contact our support team if the problem persists.
lv: Radās problēma, apstiprinot jūsu %s licences atslēgu. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz vai sazinieties ar mūsu atbalsta komandu, ja problēma turpinās.

en: Fixes
lv: Labojumi

en: General Fixes
lv: Vispārēji labojumi

en: These fixes help improve accessibility by modifying HTML elements and behaviors on your site.
lv: Šie labojumi palīdz uzlabot pieejamību, modificējot HTML elementus un darbības jūsu vietnē.

en: Get Pro to unlock this feature, opens in a new window.
lv: Iegūstiet Pro versiju, lai atbloķētu šo funkciju, atveras jaunā logā.

en: Get Pro
lv: Iegūt pro versiju

en: Opens in a new window.
lv: Atveras jaunā logā.

note: translators: %s: the label of the fix
en: Read documentation for %s. Opens in a new window.
lv: Lasīt dokumentāciju par %s. Atveras jaunā logā.

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Select a role
lv: Atlasiet lomu

en: Select a role to see the capabilities it can be granted.
lv: Atlasiet lomu, lai redzētu tai piešķiramās iespējas.

en: No capabilities are available.
lv: Nav pieejamu iespēju.

note: translators: %s is the selected user role name.
en: Permission settings loaded for %s.
lv: Atļauju iestatījumi ielādēti lomai %s.

en: Other
lv: Citi

en: Requires a valid license.
lv: Nepieciešama derīga licence.

en: You do not have permission to manage Accessibility Checker permissions.
lv: Jums nav atļaujas pārvaldīt Accessibility Checker atļaujas.

en: Our Commitment to Web Accessibility
lv: Mūsu apņemšanās nodrošināt tīmekļa pieejamību

en: [YOUR COMPANY NAME] is committed to providing a fully accessible website experience for all users of all abilities, including those who rely on assistive technologies like screen readers, screen enlargement software, and alternative keyboard input devices to navigate the web.
lv: [YOUR COMPANY NAME] ir apņēmies nodrošināt pilnībā pieejamu tīmekļa vietnes pieredzi visiem lietotājiem ar jebkādām spējām, tostarp tiem, kuri paļaujas uz palīgtehnoloģijām, piemēram, ekrāna lasītājiem, ekrāna palielināšanas programmatūru un alternatīvām tastatūras ievades ierīcēm, lai pārvietotos tīmeklī.

en: Ongoing Efforts to Ensure Accessibility
lv: Nepārtraukti centieni nodrošināt pieejamību

en: We follow the <a href="https://www.w3.org/TR/WCAG21/">Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) version 2.1</a> as our guiding principle for determining accessibility. These are internationally agreed-upon standards that cover a wide range of recommendations and best practices for making content useable. As we add new pages and functionality to our website, all designs, code, and content entry practices are checked against these standards.
lv: Mēs sekojam <a href="https://www.w3.org/TR/WCAG21/">Tīmekļa satura pieejamības vadlīnijām (WCAG) 2.1 versijai</a> kā mūsu vadošajam principam pieejamības noteikšanai. Šie ir starptautiski atzīti standarti, kas aptver plašu rekomendāciju un labākās prakses klāstu satura lietojamības nodrošināšanai. Pievienojot jaunas lapas un funkcionalitāti mūsu tīmekļa vietnei, visi dizaini, kodi un satura ievades prakses tiek pārbaudītas atbilstoši šiem standartiem.

note: translators: 1 - A link opening tag, 2 - link closing tag
en: Website accessibility is an ongoing process. We continually test content and features for WCAG 2.1 Level AA compliance and remediate any issues to ensure we meet or exceed the standards. Testing of our website is performed by our team members using industry-standard tools such as the %1$sAccessibility Checker WordPress Plugin%2$s, color contrast analyzers, keyboard-only navigation techniques, and Flesch-Kincaid readability tests.
lv: Tīmekļa vietņu pieejamība ir nepārtraukts process. Mēs pastāvīgi testējam saturu un funkcijas atbilstoši WCAG 2.1 AA līmeņa prasībām un novēršam jebkādas problēmas, lai nodrošinātu, ka mēs atbilstam vai pārsniedzam standartus. Mūsu tīmekļa vietnes testēšanu veic mūsu komandas locekļi, izmantojot nozares standarta rīkus, piemēram, %1$sAccessibility Checker WordPress spraudni%2$s, krāsu kontrasta analizatorus, navigāciju, izmantojot tikai tastatūru, un Fleša-Kinkeidsa lasāmības testus.

en: Accessibility Features On Our Website
lv: Pieejamības funkcijas mūsu tīmekļa vietnē

en: The following is a list of items we have included in our website to improve its accessibility:
lv: Šeit ir saraksts ar elementiem, ko esam iekļāvuši mūsu tīmekļa vietnē, lai uzlabotu tās pieejamību:

en: [LIST ACCESSIBILITY FEATURES HERE]
lv: [UZSKAITIET PIEEJAMĪBAS FUNKCIJAS ŠEIT]

en: Where We're Improving
lv: Kur mēs uzlabojam

en: In our efforts to bring our website up to standard, we are targeting the following areas:
lv: Mūsu centienos uzlabot mūsu tīmekļa vietni līdz standartam, mēs koncentrējamies uz šādām jomām:

en: [LIST ITEMS YOU'RE WORKING TO FIX HERE]
lv: [UZSKAITIET ŠEIT LIETAS, PIE KURĀM STRĀDĀJAT, LAI LABOTU]

en: [IT MAY HELP TO REVIEW THE OPEN ISSUES TAB TO SEE THE MOST COMMON PROBLEMS]
lv: [VAR PALĪDZĒT PĀRSKATĪT ATVĒRTO PROBLĒMU CILNI, LAI REDZĒTU VISBIEŽĀK SASTOPAMĀS PROBLĒMAS]

en: This is part of our broader effort to make everyone's experience at [COMPANY NAME] a welcoming and enjoyable one. Please note that while we make every effort to provide information accessible for all users, we cannot guarantee the accessibility of third party websites to which we may link.
lv: Tas ir daļa no mūsu plašākiem centieniem padarīt ikviena pieredzi [COMPANY NAME] viesmīlīgu un patīkamu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, lai gan mēs cenšamies nodrošināt informāciju, kas pieejama visiem lietotājiem, mēs nevaram garantēt trešo pušu tīmekļa vietņu pieejamību, uz kurām mēs varam norādīt saites.

en: Accessibility Support Contact
lv: Pieejamības atbalsta kontakti

en: We welcome comments, questions, and feedback on our website. If you are using assistive technologies and are having difficulty using our website, please email [YOUR ACCESSIBILITY EMAIL ADDRESS] or give us a call at [YOUR PHONE NUMBER]. We will do our best to assist you and resolve issues.
lv: Mēs atzinīgi novērtējam komentārus, jautājumus un atsauksmes par mūsu tīmekļa vietni. Ja izmantojat palīgtehnoloģijas un jums ir grūtības lietot mūsu tīmekļa vietni, lūdzu, sūtiet e-pastu uz [YOUR ACCESSIBILITY EMAIL ADDRESS] vai zvaniet mums pa tālruni [YOUR PHONE NUMBER]. Mēs darīsim visu iespējamo, lai jums palīdzētu un atrisinātu problēmas.

note: translators: %1$s: opening link tag, %2$s: closing link tag
en: Enjoying Accessibility Checker? %1$sPlease leave us a ★★★★★ rating.%2$s We really appreciate your support!
lv: Vai jums patīk Accessibility Checker? %1$sLūdzu, atstājiet mums ★★★★★ vērtējumu.%2$s Mēs ļoti novērtējam jūsu atbalstu!

en: Please leave us a five star rating (opens in new window)
lv: Lūdzu, atstājiet mums piecu zvaigžņu vērtējumu (atveras jaunā logā)

note: translators: %1$s: opening link tag, %2$s: closing link tag
en: Want to do more with Accessibility Checker? %1$sUnlock Pro Features%2$s
lv: Vēlaties darīt vairāk ar Accessibility Checker? %1$sAtbloķējiet Pro funkcijas%2$s

en: Unlock Pro Features (opens in new window)
lv: Atbloķējiet Pro funkcijas (atveras jaunā logā)

en: 🎉 Black Friday special! 🎉
lv: 🎉 Melnās piektdienas īpašais piedāvājums! 🎉

en: Upgrade to a paid version of Accessibility Checker from November 24th to December 3rd and get 30% off! Full site scanning, site-wide open issues report, dismissal logs, and more.
lv: Jauniniet uz Accessibility Checker maksas versiju no 24. novembra līdz 3. decembrim un saņemiet 30 % atlaidi! Pilna vietnes skenēšana, vietnes mēroga atvērto problēmu pārskats, noraidīšanas žurnāli un cits.

en: Ask a Pre-Sale Question
lv: Uzdot pārdošanas jautājumu

en: Upgrade Now
lv: Jaunināt tagad

en: Permission Denied
lv: Atļauja liegta

en: Update option wasn't successful
lv: Atjaunināšanas opcija nebija veiksmīga

en: ⚡️ Global Accessibility Awareness Day Flash Sale
lv: ⚡️ Globālās pieejamības dienas zibakcija

en: Starting May 20th: Save 15% on accessibility courses and ArchiveWP with coupon code
lv: No 20. maija: ietaupiet 15 % uz pieejamības kursiem un ArchiveWP ar kupona kodu

en: 3 days only • May 20–22
lv: Tikai 3 dienas • 20.–22. maijs

en: View ArchiveWP Pricing
lv: Skatīt ArchiveWP cenas

en: View Course Pricing
lv: Skatīt kursu cenas

en: Starting May 20th: Save 15% on Accessibility Checker Pro with coupon code
lv: No 20. maija: ietaupiet 15 % uz Accessibility Checker Pro ar kupona kodu

en: View Pricing
lv: Skatīt cenas

en: Save 15% on accessibility courses and ArchiveWP with coupon code
lv: Ietaupiet 15 % uz pieejamības kursiem un ArchiveWP ar kupona kodu

en: Limited-time offer • Ends May 22nd
lv: Ierobežota laika piedāvājums • Beidzas 22. maijā

en: 3 days only: Save 15% when you upgrade to Accessibility Checker Pro with coupon code
lv: Tikai 3 dienas: ietaupiet 15 %, jauninot uz Accessibility Checker Pro ar kupona kodu

en: Hello! Thank you for using Accessibility Checker as part of your accessibility toolkit. Since you've been using it for a while, would you please write a 5-star review of Accessibility Checker in the WordPress plugin directory? This will help increase our visibility so more people can learn about the importance of web accessibility. Thanks so much!
lv: Sveiki! Paldies, ka izmantojat Accessibility Checker kā daļu no jūsu pieejamības rīku komplekta. Tā kā jūs to jau kādu laiku izmantojat, vai jūs, lūdzu, varētu uzrakstīt 5 zvaigžņu atsauksmi par Accessibility Checker WordPress spraudņu direktorijā? Tas palīdzēs palielināt mūsu redzamību, lai vairāk cilvēku varētu uzzināt par tīmekļa pieejamības nozīmi. Liels paldies!

en: Write A Review
lv: Uzrakstīt atsauksmi

en: Remind Me In Two Weeks
lv: Atgādināt pēc divām nedēļām

en: Never Ask Again
lv: Vairs nejautāt

en: The review action value was not set
lv: Atsauksmes darbības vērtība netika iestatīta

en: The post ID was not set
lv: Ieraksta ID netika iestatīts

en: You do not have permission to view this information for this post.
lv: Jums nav atļaujas skatīt šo informāciju par šo ierakstu.

en: A Simplified summary has not been included for this content.
lv: Šim saturam nav pievienots vienkāršots kopsavilkums.

en: Your content has a reading level at or below 9th grade and does not require a simplified summary.
lv: Jūsu saturam ir 9. klases vai zemāks lasīšanas līmenis, un tam nav nepieciešams vienkāršots kopsavilkums.

en: The reading level of the simplified summary is too high.
lv: Vienkāršotā kopsavilkuma lasīšanas līmenis ir pārāk augsts.

en: A simplified summary has been included for this content.
lv: Šim saturam ir pievienots vienkāršots kopsavilkums.

note: translators: %d: percentage of passed checks
en: %d%% Passed Checks
lv: %d%% pārbaudītas pārbaudes

en: Passed Checks
lv: Pārbaudes izturētas

en: Passed Tests
lv: Izturētie testi

en: Problem | Problems
lv[0]: Problēmas
lv[1]: Problēma
lv[2]: Problēmas

en: Contrast Problem | Contrast Problems
lv[0]: Kontrasta problēmas
lv[1]: Kontrasta problēma
lv[2]: Kontrasta problēmas

en: Needs Review | Needs Review
lv[0]: Nepieciešams pārskatīt
lv[1]: Nepieciešams pārskatīt
lv[2]: Nepieciešams pārskatīt

en: Dismissed Issue | Dismissed Issues
lv[0]: Ignorētās problēmas
lv[1]: Ignorēta problēma
lv[2]: Ignorētās problēmas

en: Reading Level
lv: Lasīšanas līmenis

note: translators: 1: opening anchor tag, 2: closing anchor tag with arrow icon and screen reader text
en: * True accessibility requires manual testing in addition to automated scans. %1$sLearn how to manually test for accessibility%2$s
lv: * Patiesa pieejamība prasa manuālu testēšanu papildus automatizētajām skenēšanām. %1$sUzziniet, kā manuāli pārbaudīt pieejamību%2$s

en: , opens a new window
lv: , atver jaunu logu

en: No summary to return
lv: Nav kopsavilkuma, ko atgriezt

en: Invalid table name
lv: Nederīgs tabulas nosaukums

en:  total
lv:  kopā

note: translators: 1: rule title, 2: "Opens in a new window."
en: Read documentation for %1$s. %2$s
lv: Lasiet dokumentāciju par %1$s. %2$s

note: translators: %s: rule title
en: Expand issues for %s
lv: Izvērst problēmas %s

en: These settings enable global fixes across your entire site.
lv: Šie iestatījumi iespējo globālus labojumus visā jūsu vietnē.

en: Pages may need to be resaved or a full site scan run to see fixes reflected in reports.
lv: Lai redzētu labojumus atspoguļotus pārskatos, var būt nepieciešams atkārtoti saglabāt lapas vai veikt pilnas vietnes pārbaudi.

en: Save
lv: Saglabāt

en: Affected Code
lv: Ietekmētais kods

en: Image
lv: Attēls

en: Landmark
lv: Orientieris

en: Actions
lv: Darbības

en: Dismissed
lv: Atlaists

en: Dismiss
lv: Atlaist

note: translators: %d: issue ID number
en: Issue ID %d
lv: Problēmas ID %d

note: translators: %d: issue ID number
en: image for issue %d
lv: attēls problēmai %d

note: Translators: %d is the issue ID.
en: View Issue ID %d on website, opens a new window
lv: Skatīt problēmu ar ID %d vietnē, atveras jaunā logā

en: View on page
lv: Skatīt lapā

en: Fix:
lv: Labojums:

en: Fix
lv: Labot

en: No details to return
lv: Nav detaļu, ko atgriezt

note: translators: %s: reading grade level value e.g. "8th Grade (Flesch-Kincaid)", displayed in a <strong> element. Do not translate the %s placeholder.
en: Post Reading Grade Level: %s
lv: Pēc lasīšanas līmeņa: %s

en: None
lv: Nav

en: Your post has a reading level higher than 9th grade. Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) at the AAA level require a simplified summary of your post that is 9th grade or below.
lv: Jūsu ziņojuma lasīšanas līmenis ir augstāks par 9. klasi. Tīmekļa satura pieejamības vadlīnijas (WCAG) AAA līmenī prasa jūsu ziņojuma vienkāršotu kopsavilkumu, kas ir 9. klases vai zemāks.

en: Your post does not contain enough content to calculate its reading level.
lv: Jūsu ziņojums nesatur pietiekami daudz satura, lai aprēķinātu tā lasīšanas līmeni.

en: A simplified summary is not necessary when content reading level is 9th grade or below. Choose when to prompt for a simplified summary on the settings page.
lv: Vienkāršots kopsavilkums nav nepieciešams, ja satura lasīšanas līmenis ir 9. klases vai zemāks. Iestatījumu lapā izvēlieties, kad pieprasīt vienkāršotu kopsavilkumu.

note: translators: %s: the simplified summary grade level value (wrapped in a <strong> tag)
en: Simplified Summary Reading Grade Level: %s
lv: Vienkāršota kopsavilkuma lasīšanas līmenis: %s

en: Not enough content to determine an accurate reading level.
lv: Nav pietiekami daudz satura, lai noteiktu precīzu lasīšanas līmeni.

en: Your simplified summary has a reading level above 9th grade.
lv: Jūsu vienkāršotā kopsavilkuma lasīšanas līmenis ir virs 9. klases.

en: Your simplified summary has a reading level at or below 9th grade.
lv: Jūsu vienkāršotā kopsavilkuma lasīšanas līmenis ir 9. klase vai zemāks.

en: Simplified summary is not being automatically inserted into the content.
lv: Vienkāršots kopsavilkums netiek automātiski ievietots saturā.

note: translators: %s: link to the settings page
en: Your Prompt for Simplified Summary is set to &ldquo;never.&rdquo; If you would like the simplified summary to be displayed automatically, you can change this on the %s.
lv: Jūsu vienkāršotā kopsavilkuma uzvedne ir iestatīta uz “nekad.” Ja vēlaties, lai vienkāršotais kopsavilkums tiktu parādīts automātiski, varat to mainīt %s.

en: settings page
lv: iestatījumu lapa

note: translators: %s: position phrase wrapped in a <strong> element (e.g. "<strong>before the content</strong>"). Do not translate the %s placeholder.
en: Simplified summary is being automatically inserted %s.
lv: Vienkāršots kopsavilkums tiek automātiski ievietots %s.

en: the content
lv: saturs

note: translators: %s: link to the settings page
en: Set where the Simplified Summary is inserted into the content on the %s.
lv: Iestatiet, kur vienkāršotais kopsavilkums tiek ievietots saturā %s.

note: translators: %s: link to the settings page
en: Your Simplified Summary location is set to &ldquo;manually&rdquo; which requires a function be added to your page template. If you would like the simplified summary to be displayed automatically, you can change this on the %s.
lv: Jūsu vienkāršotā kopsavilkuma atrašanās vieta ir iestatīta uz “manuāli”, kas prasa funkcijas pievienošanu jūsu lapas veidnei. Ja vēlaties, lai vienkāršotais kopsavilkums tiktu parādīts automātiski, varat to mainīt %s.

en: Simplified Summary
lv: Vienkāršots kopsavilkums

en: Save Summary
lv: Saglabāt kopsavilkumu

en: Learn more about improving readability and simplified summary requirements
lv: Uzziniet vairāk par lasāmības uzlabošanu un vienkāršotā kopsavilkuma prasībām

en: No readability data to return
lv: Nav lasāmības datu, ko atgriezt

en: * Screen Reader Text
lv: * Ekrāna lasītāja teksts

en: The id value was not set
lv: ID vērtība netika iestatīta

en: Post not found
lv: Ieraksts nav atrasts

en: Issue query returned no results
lv: Problēmas vaicājums neatgrieza rezultātus

en: Object query returned no results
lv: Objekta vaicājums neatgrieza rezultātus

en: Confirmed accessible
lv: Apstiprināts pieejams

en: Reviewed and verified to meet accessibility requirements.
lv: Pārskatīts un pārbaudīts, lai atbilstu pieejamības prasībām.

en: False positive
lv: Viltus pozitīvs

en: The scanner flagged this, but it does not apply to this content.
lv: Skeneris to atzīmēja, taču tas neattiecas uz šo saturu.

en: Remediated
lv: Novērsts

en: The issue has been fixed, but the page has not been rescanned yet.
lv: Problēma ir novērsta, taču lapa vēl nav atkārtoti skenēta.

en: Username:
lv: Lietotājvārds:

en: Date:
lv: Datums:

en: Reopen Issue
lv: Atkārtoti atvērt problēmu

en: Dismiss Issue
lv: Ignorēt problēmu

en: Comment
lv: Komentārs

en: Manage Globally Dismissed
lv: Pārvaldīt globāli ignorētos

en: Your user account doesn't have permission to dismiss this issue.
lv: Jūsu lietotāja kontam nav atļaujas ignorēt šo problēmu.

en: Dismiss issue as:
lv: Ignorēt problēmu kā:

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Get Accessibility Checker Pro, opens in new window
lv: Iegūstiet Accessibility Checker Pro, atveras jaunā logā

en: View Accessibility Checker Documentation (opens in new window)
lv: Skatīt Accessibility Checker dokumentāciju (atveras jaunā logā)

en: Documentation
lv: Dokumentācija

en: Get support for Accessibility Checker (opens in new window)
lv: Saņemt atbalstu Accessibility Checker (atveras jaunā logā)

en: Support
lv: Atbalsts

en: Rate Accessibility Checker plugin (opens in new window)
lv: Novērtēt Accessibility Checker spraudni (atveras jaunā logā)

en: Rate plugin
lv: Novērtēt spraudni

en: Upgrade Sale Now
lv: Jaunināšanas izpārdošana tagad

en: Unable to redirect to upgrade page.
lv: Nevar novirzīt uz jaunināšanas lapu.

en: Most Recent Test Summary
lv: Jaunākās pārbaudes kopsavilkums

en: Update Counts
lv: Atjaunināt skaitļus

en: Start New Scan
lv: Sākt jaunu pārbaudi

en: View All Open Issues
lv: Skatīt visas atvērtās problēmas

en: See History
lv: Skatīt vēsturi

en: Unique Problem | Unique Problems
lv[0]: Unikālas problēmas
lv[1]: Unikāla problēma
lv[2]: Unikālas problēmas

en: Unique Contrast Problem | Unique Contrast Problems
lv[0]: Unikālas kontrasta problēmas
lv[1]: Unikāla kontrasta problēma
lv[2]: Unikālas kontrasta problēmas

en: Unique Item Needing Review | Unique Items Needing Review
lv[0]: Unikāli vienumi, kam nepieciešama pārskatīšana
lv[1]: Unikāls vienums, kam nepieciešama pārskatīšana
lv[2]: Unikāli vienumi, kam nepieciešama pārskatīšana

en: Average Issues Per Page
lv: Vidējais problēmu skaits lapā

en: Average Issue Density
lv: Vidējais problēmu blīvums

en: Report Last Updated:
lv: Pārskats pēdējo reizi atjaunināts:

en: Never
lv: Nekad

en: URLs Scanned
lv: Pārbaudītie URL

note: translators: %1$s is the number of post types with issues, %2$s is the number of public post types.
en: %1$s of %2$s
lv: %1$s no %2$s

en: Post Types Checked
lv: Pārbaudītie ierakstu veidi

en: URLs with 100% score
lv: URL ar 100% rezultātu

en: This summary is automatically updated every 24 hours, or any time a full site scan is completed. You can also manually update these results by clicking the Update Counts button.
lv: Šis kopsavilkums tiek automātiski atjaunināts ik pēc 24 stundām vai jebkurā brīdī, kad tiek pabeigta pilna vietnes pārbaude. Jūs varat arī manuāli atjaunināt šos rezultātus, noklikšķinot uz pogas Atjaunināt skaitļus.

en: Your site has a large number of issues. For performance reasons, not all issues have been included in this summary.
lv: Jūsu vietnē ir liels skaits problēmu. Veiktspējas apsvērumu dēļ ne visas problēmas ir iekļautas šajā kopsavilkumā.

en: Site-Wide Accessibility Reports
lv: Visas vietnes pieejamības pārskati

en: Hide banner
lv: Paslēpt reklāmkarogu

en: Unlock Detailed Accessibility Reports
lv: Atbloķēt detalizētus pieejamības pārskatus

en: Start scanning your entire website for accessibility issues, get full-site reports, and become compliant with accessibility guidelines faster.
lv: Sāciet pārbaudīt visu savu vietni pieejamības problēmām, iegūstiet visas vietnes pārskatus un ātrāk panāciet atbilstību pieejamības vadlīnijām.

en: Upgrade Accessibility Checker
lv: Uzlabot Accessibility Checker

en: close ad
lv: aizvērt reklāmu

en: Get Detailed Accessibility Reports
lv: Iegūt detalizētus pieejamības pārskatus

en: Full Site Accessibility Status
lv: Visas vietnes pieejamības statuss

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Problems:
lv: Problēmas:

en: Contrast Problems:
lv: Kontrasta problēmas:

en: Needs Review:
lv: Nepieciešama pārskatīšana:

en: Your site has accessibility issues that should be addressed as soon as possible to ensure compliance with accessibility guidelines.
lv: Jūsu vietnē ir pieejamības problēmas, kas jānovērš pēc iespējas ātrāk, lai nodrošinātu atbilstību pieejamības vadlīnijām.

en: Way to go! Accessibility Checker cannot find any accessibility problems in the content it tested. Some problems cannot be found by automated tools so don't forget to
lv: Lieliski! Accessibility Checker nevar atrast nekādas pieejamības problēmas pārbaudītajā saturā. Dažas problēmas nevar atrast automatizēti rīki, tāpēc neaizmirstiet

en: manually test your site
lv: manuāli pārbaudīt savu vietni

en: Issues By Post Type
lv: Problēmas pēc ierakstu veida

en: Post Type
lv: Ieraksta veids

en: Problems
lv: Problēmas

en: Contrast
lv: Kontrasts

en: Upgrade to Scan (opens in a new window)
lv: Jaunināt uz skenēšanu (atveras jaunā logā)

en: Upgrade to Scan
lv: Jauniniet, lai pārbaudītu

en: See More Reports
lv: Skatīt vairāk pārskatu

en: Learn Accessibility
lv: Apgūt pieejamību

en: Additional Resources
lv: Papildu resursi

en: Blog (opens in a new window)
lv: Emuārs (atveras jaunā logā)

en: Blog
lv: Emuārs

en: Documentation (opens in a new window)
lv: Dokumentācija (atveras jaunā logā)

en: Accessibility Events &amp; News in Your Inbox
lv: Pieejamības pasākumi un ziņas jūsu e-pastā

en: Subscribe to Equalize Digital's email list to get access to free accessibility webinars and training resources.
lv: Pierakstieties Equalize Digital e-pasta sarakstā, lai iegūtu piekļuvi bezmaksas pieejamības vebināriem un apmācību resursiem.

en: Email*
lv: E-pasts*

en: Type your email
lv: Ievadiet savu e-pastu

en: First Name
lv: Vārds

en: Type your first name
lv: Ievadiet savu vārdu

note: translators: 1: link to privacy policy page. 2: link close tag.
en: By subscribing, you consent to receive emails in accordance with our %1$sPrivacy Policy%2$s.
lv: Abonējot jūs piekrītat saņemt e-pastus saskaņā ar mūsu %1$sPrivātuma politiku%2$s.

en: Accessibility Checker &mdash; Audit History
lv: Accessibility Checker &mdash; Audita vēsture

en: Accessibility issues
lv: Pieejamības problēmas

en: Content checked for accessibility
lv: Saturs pārbaudīts pieejamībai

en: Post types configured for accessibility checks
lv: Ierakstu veidi konfigurēti pieejamības pārbaudēm

en: Accessibility
lv: Pieejamība

en: View Issues
lv: Skatīt problēmas

en: View Accessibility Checker
lv: Skatīt Accessibility Checker

en: Accessibility issues detected
lv: Konstatētas pieejamības problēmas

note: translators: 1: error count, 2: warning count.
en: Accessibility Checker has detected %1$s errors and %2$s warnings.
lv: Accessibility Checker ir konstatējis %1$s kļūdas un %2$s brīdinājumus.

en: No accessibility issues detected
lv: Nav konstatētas pieejamības problēmas

en: Accessibility Checker has not found any issues in scanned content.
lv: Accessibility Checker nav atradis nekādas problēmas skenētajā saturā.

en: Content has not been checked
lv: Saturs nav pārbaudīts

en: No posts have been scanned yet. Run a full site scan to begin checking your content for accessibility issues.
lv: Neviens ieraksts vēl nav skenēts. Palaidiet pilnu vietnes skenēšanu, lai sāktu pārbaudīt satura pieejamības problēmas.

en: Start full site scan
lv: Sākt pilnu vietnes skenēšanu

en: Content is being checked for accessibility
lv: Saturs tiek pārbaudīts pieejamībai

note: translators: %s is the number of posts scanned.
en: Accessibility Checker has scanned %s post for accessibility issues. | Accessibility Checker has scanned %s posts for accessibility issues.
lv[0]: Accessibility Checker ir skenējis %s ierakstus, lai atrastu pieejamības problēmas.
lv[1]: Accessibility Checker ir skenējis %s ierakstu, lai atrastu pieejamības problēmas.
lv[2]: Accessibility Checker ir skenējis %s ierakstus, lai atrastu pieejamības problēmas.

en: No post types selected for accessibility checking
lv: Nav atlasīti ierakstu veidi pieejamības pārbaudei

en: Accessibility Checker cannot scan any content because no post types have been selected. Without configured post types, no accessibility issues will be detected.
lv: Accessibility Checker nevar skenēt saturu, jo nav atlasīti ierakstu veidi. Bez konfigurētiem ierakstu veidiem netiks konstatētas pieejamības problēmas.

en: Configure post types
lv: Konfigurēt ierakstu veidus

en: Post types are configured for accessibility checking
lv: Ierakstu veidi ir konfigurēti pieejamības pārbaudei

note: translators: 1: number of post types, 2: comma-separated list of post type names.
en: Accessibility Checker is configured to scan %1$s post type: %2$s. | Accessibility Checker is configured to scan %1$s post types: %2$s.
lv[0]: Accessibility Checker ir konfigurēts skenēt %1$s ierakstu veidus: %2$s.
lv[1]: Accessibility Checker ir konfigurēts skenēt %1$s ieraksta veidu: %2$s.
lv[2]: Accessibility Checker ir konfigurēts skenēt %1$s ierakstu veidus: %2$s.

en: Accessibility Checker &mdash; Free
lv: Accessibility Checker &mdash; Bezmaksas

en: Version
lv: Versija

en: Database Version
lv: Datubāzes versija

en: Policy Page
lv: Politikas lapa

en: Unset
lv: Nav iestatīts

en: Activation Date
lv: Aktivizācijas datums

en: Footer Statement
lv: Kājenes paziņojums

en: Enabled
lv: Ieslēgts

en: Disabled
lv: Izslēgts

en: Delete Data
lv: Dzēst datus

en: Include Statement Link
lv: Iekļaut paziņojuma saiti

en: Post Types
lv: Ierakstu veidi

en: Simplified Sum Position
lv: Vienkāršotā kopsavilkuma pozīcija

en: Simplified Sum Prompt
lv: Vienkāršotā kopsavilkuma uzvedne

en: Post Count
lv: Ierakstu skaits

en: Error Count
lv: Kļūdu skaits

en: Warning Count
lv: Brīdinājumu skaits

en: DB Table Count
lv: DB tabulu skaits

en: License Status
lv: Licences statuss

en: Scan ID
lv: Pārbaudes ID

en: Scan Total
lv: Pārbaudes kopskaits

en: Simplified Sum Heading
lv: Vienkāršotā kopsavilkuma virsraksts

en: Dismiss Permissions
lv: Noraidīšanas atļaujas

en: Dismissals DB Table Count
lv: Noraidīšanas DB tabulas skaits

note: translators: %1$s is the site name, %2$s is a link with the plugin name.
en: %1$s uses %2$s to monitor our website's accessibility.
lv: Lai uzraudzītu mūsu tīmekļa vietnes pieejamību, %1$s izmanto %2$s.

en: Accessibility Checker (opens in a new window)
lv: Accessibility Checker (atveras jaunā logā)

note: translators: %1$s is a link to the accessibility policy page, with text "Accessibility Policy".
en: Read our %s
lv: Lasīt mūsu %s

en: Accessibility Policy
lv: Pieejamības politika

en: Get Accessibility Checker Pro
lv: Iegūstiet Accessibility Checker Pro

en: Get Accessibility Checker Pro (opens in new window)
lv: Iegūt Accessibility Checker Pro (atveras jaunā logā)

en: Sorry, you are not allowed to dismiss issues.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts noraidīt problēmas.

en: Sorry, you are not allowed to dismiss issues globally.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts noraidīt problēmas globāli.

en: Issue not found.
lv: Problēma nav atrasta.

en: Failed to update the issue.
lv: Neizdevās atjaunināt problēmu.

en: Add Size & Type To File Links
lv: Pievienot izmēru un tipu failu saitēm

en: Add Context to Linked Files
lv: Pievienot kontekstu saistītajiem failiem

en: Add File Size & Type To Links
lv: Pievienot faila izmēru un tipu saitēm

en: Add the file size and type to linked files that may trigger a download.
lv: Pievienot faila izmēru un tipu saistītajiem failiem, kas var izraisīt lejupielādi.

en: Add Labels to Unlabelled Form Fields
lv: Pievienot etiķetes nemarķētiem veidlapas laukiem

en: Label Form Fields
lv: Marķēt veidlapas laukus

en: Add labels to unlabelled form fields if field purpose can be determined.
lv: Pievienot etiķetes nemarķētiem veidlapas laukiem, ja var noteikt lauka mērķi.

note: translators: %1$s: a CSS class name wrapped in a <code> tag.
en: Attempt to add labels to form fields that are missing them. Note: You may need to add custom styles targeting the %1$s class if adding labels affects your form layouts.
lv: Mēģināt pievienot etiķetes veidlapas laukiem, kuriem tās trūkst. Piezīme: Jums var būt nepieciešams pievienot pielāgotus stilus, kas mērķē uz %1$s klasi, ja etiķešu pievienošana ietekmē jūsu veidlapu izkārtojumu.

en: Add Missing or Empty Page Titles
lv: Pievienot trūkstošus vai tukšus lapas virsrakstus

en: Set Page HTML Titles
lv: Iestatīt lapas HTML virsrakstus

en: Add Missing Page Title
lv: Pievienot trūkstošu lapas virsrakstu

note: translators: %1$s: a code tag with a title tag.
en: Add a %1$s tag to the page if it's missing or empty.
lv: Pievienot %1$s tagu lapai, ja tas trūkst vai ir tukšs.

en: Add warning when link opens new tab/window
lv: Pievienot brīdinājumu, kad saite atver jaunu cilni/logu

en: Add Label To Links That Open A New Tab/Window
lv: Pievienot etiķeti saitēm, kas atver jaunu cilni/logu

note: translators: %1%s: A <code> tag containing target="_blank".
en: Add a label and icon to links with %1$s informing users they will open a new tab/window. %2$sNote: This setting will have no effect if the "Block Links Opening New Windows" fix is enabled.%3$s
lv: Pievienot etiķeti un ikonu saitēm ar %1$s, informējot lietotājus, ka tās atvērs jaunu cilni/logu. %2$sPiezīme: Šim iestatījumam nebūs efekta, ja ir iespējots labojums “Bloķēt saites, kas atver jaunus logus”.%3$s

en: opens a new window
lv: atver jaunu logu

en: Block PDF Uploads
lv: Bloķēt PDF augšupielādes

note: translators: %1$s: a code tag with the capability name.
en: Restrict PDF uploads for users without the %1$s capability (allowed for admins by default).
lv: Ierobežot PDF augšupielādes lietotājiem bez %1$s iespējas (pēc noklusējuma atļauts administratoriem).

en: Add Labels to Comment and Search Forms
lv: Pievienot etiķetes komentāru un meklēšanas veidlapām

en: Label Comment/Search Fields
lv: Marķēt komentāru/meklēšanas laukus

en: Comment and Search Form Labels
lv: Komentāru un meklēšanas veidlapu etiķetes

en: Add missing labels to WordPress comment and search forms.
lv: Pievienot trūkstošās etiķetes WordPress komentāru un meklēšanas veidlapām.

en: Label Comment Form
lv: Marķēt komentāru veidlapu

en: Add missing labels to the WordPress comment form.
lv: Pievienot trūkstošās etiķetes WordPress komentāru veidlapai.

en: Label Search Form
lv: Marķēt meklēšanas veidlapu

en: Add a missing label to the WordPress search form.
lv: Pievienot trūkstošo etiķeti WordPress meklēšanas veidlapai.

en: Name
lv: Vārds

en: Email
lv: E-pasts

en: Website
lv: Tīmekļa vietne

en: Search …
lv: Meklēt …

en: Search for:
lv: Meklēt:

en: Search
lv: Meklēt

en: Settings to add missing labels to WordPress comment and search forms.
lv: Iestatījumi, lai pievienotu trūkstošās etiķetes WordPress komentāru un meklēšanas veidlapām.

en: Force Error on Empty Search
lv: Piespiediet kļūdu tukšā meklēšanā

en: Empty Search Handling
lv: Tukšas meklēšanas apstrāde

en: When a search is submitted with an empty query, force WordPress to display the search results template so users see a meaningful response. This assumes the active theme has a search.php template.
lv: Kad meklēšana tiek iesniegta ar tukšu vaicājumu, piespiediet WordPress parādīt meklēšanas rezultātu veidni, lai lietotāji redzētu jēgpilnu atbildi. Tas pieņem, ka aktīvajai tēmai ir search.php veidne.

en: Force WordPress to show a search results page when a search is submitted with an empty query.
lv: Piespiediet WordPress parādīt meklēšanas rezultātu lapu, kad meklēšana tiek iesniegta ar tukšu vaicājumu.

en: Add Focus Outlines
lv: Pievienot fokusa kontūras

en: Focus Outline
lv: Fokusa kontūra

en: Add an outline to elements when they receive keyboard focus.
lv: Pievienot kontūru elementiem, kad tie saņem tastatūras fokusu.

en: Add Focus Outline
lv: Pievienot fokusa kontūru

en: Settings related to enhancing focus outlines for better keyboard accessibility.
lv: Iestatījumi, kas saistīti ar fokusa kontūru uzlabošanu labākai tastatūras piekļūstamībai.

en: Add lang & dir Attributes
lv: Pievienot lang un dir atribūtus

en: Set Page Language
lv: Iestatīt lapas valodu

en: Add "lang" & "dir" Attributes
lv: Pievienot “lang” un “dir” atribūtus

note: translators: %1$s: a attribute name wrapped in a <code> tag. %2$s: dir attribute %3$s: html element.
en: Add the site language (%1$s) and text direction (%2$s) attributes to the %3$s element.
lv: Pievienot vietnes valodas (%1$s) un teksta virziena (%2$s) atribūtus %3$s elementam.

en: Add Underlines to all non-nav Links
lv: Pievienot pasvītrojumus visām saitēm, kas nav navigācijā

en: Underline Links
lv: Pasvītrot saites

en: Force Link Underline
lv: Piespiedu saišu pasvītrojums

en: Ensure that non-navigation links are underlined.
lv: Nodrošināt, ka saites, kas nav navigācijā, ir pasvītrotas.

en: Make Meta Viewport Tag Scalable
lv: Padarīt meta viewport tagu mērogojamu

en: Make Viewport Scalable
lv: Padarīt skatu mērogojamu

en: Ensure the viewport tag allows for scaling, enhancing accessibility on mobile devices.
lv: Nodrošināt, ka viewport tags atļauj mērogošanu, uzlabojot piekļūstamību mobilajās ierīcēs.

en: Prevent Links Opening New Windows
lv: Novērst saišu atvēršanos jaunos logos

en: Block Links Opening New Windows
lv: Bloķēt saišu atvēršanos jaunos logos

note: translators: %1%s: A <code> tag containing target="_blank".
en: Prevent links from opening in a new window or tab by removing %1$s.
lv: Novērst saišu atvēršanos jaunā logā vai cilnē, noņemot %1$s.

en: Prefer Accessible Label Attribute
lv: Dot priekšroku piekļūstamam etiķetes atribūtam

en: Remove Unnecessary Title Attributes
lv: Noņemt nevajadzīgus virsraksta atribūtus

en: Remove Title Attributes
lv: Noņemt virsraksta atribūtus

note: translators: %1$s: a attribute name wrapped in a <code> tag.
en: Remove %1$s attributes from elements that already have a preferred accessible name.
lv: Noņemt %1$s atribūtus no elementiem, kuriem jau ir vēlamais piekļūstamais nosaukums.

en: Add Skip Links
lv: Pievienot izlaišanas saites

en: Skip Link
lv: Izlaišanas saite

en: Enable Skip Link
lv: Iespējot izlaišanas saiti

en: Add a skip link to all site pages, allowing users to skip directly to the main content.
lv: Pievienot izlaišanas saiti visām vietnes lapām, ļaujot lietotājiem izlaist tieši uz galveno saturu.

en: Main Content Target (required)
lv: Galvenā satura mērķis (obligāts)

en: Define the ID(s) of the main content area(s) to be targeted by skip links. Enter multiple IDs separated by commas; the system will cascade through the list to find the appropriate one for each page.
lv: Definējiet galvenās satura zonas(-u) ID, uz kuru(-ām) tiks vērstas izlaišanas saites. Ievadiet vairākus ID, atdalītus ar komatiem; sistēma kaskadēs caur sarakstu, lai atrastu piemērotu katrai lapai.

en: Navigation Target
lv: Navigācijas mērķis

en: Set the ID attribute of the navigation element. This is useful if your main navigation contains actions that most site visitors would want to take such as login or search features.
lv: Iestatiet navigācijas elementa ID atribūtu. Tas ir noderīgi, ja jūsu galvenā navigācija satur darbības, kuras vairums vietnes apmeklētāju vēlētos veikt, piemēram, pieteikšanās vai meklēšanas funkcijas.

note: translators: %1$s: opening anchor tag, %2$s: closing anchor tag.
en: If your theme is not already adding a skip link that allows keyboard users to bypass the navigation and quickly jump to the main content, enable skip links here. %1$sLearn more about skip links.%2$s
lv: Ja jūsu tēma jau nepievieno izlaišanas saiti, kas ļauj tastatūras lietotājiem apiet navigāciju un ātri pāriet uz galveno saturu, iespējojiet izlaišanas saites šeit. %1$sUzziniet vairāk par izlaišanas saitēm.%2$s

en: Skip to content
lv: Pāriet uz saturu

en: Skip to navigation
lv: Pāriet uz navigāciju

en: Remove Tabindex from Focusable Elements
lv: Noņemt tabindex no fokusējamiem elementiem

en: Remove Tab Index
lv: Noņemt tabulācijas indeksu

note: translators: %1$s: a attribute name wrapped in a <code> tag.
en: Remove the %1$s attribute from focusable elements.
lv: Noņemt %1$s atribūtu no fokusējamiem elementiem.

en: Note: This setting is not recommended for themes that are already accessibility-ready.
lv: Piezīme: Šis iestatījums nav ieteicams tēmām, kas jau ir sagatavotas piekļūstamībai.

en: Fix not found
lv: Labojums nav atrasts

en: Fix not found.
lv: Labojums nav atrasts.

en: You do not have permission to manage this license.
lv: Jums nav atļaujas pārvaldīt šo licenci.

en: Pro license management is active. Please manage your license from Accessibility Checker Pro.
lv: Pro licences pārvaldība ir aktīva. Lūdzu, pārvaldiet savu licenci no Accessibility Checker Pro.

en: An error occurred, please try again.
lv: Radās kļūda, lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: You do not have permission to register this site.
lv: Jums nav atļaujas reģistrēt šo vietni.

en: You do not have permission to unregister this site.
lv: Jums nav atļaujas nereģistrēt šo vietni.

en: No license key found. Please activate a license before registering your site.
lv: Licences atslēga nav atrasta. Lūdzu, aktivizējiet licenci pirms vietnes reģistrēšanas.

en: Unknown error occurred while registering the site.
lv: Reģistrējot vietni, radās nezināma kļūda.

en: Site registered successfully. Your site is now configured to use additional accessibility services.
lv: Vietne veiksmīgi reģistrēta. Jūsu vietne tagad ir konfigurēta papildu pieejamības pakalpojumu izmantošanai.

en: Site registration completed, but the response data was not in the expected format. Some features may not work correctly.
lv: Vietnes reģistrācija pabeigta, taču atbildes dati nebija gaidītajā formātā. Dažas funkcijas var nedarboties pareizi.

en: Unable to unregister site. Required registration data is missing.
lv: Nevar nereģistrēt vietni. Trūkst nepieciešamo reģistrācijas datu.

en: Unknown error occurred while unregistering the site.
lv: Nereģistrējot vietni, radās nezināma kļūda.

en: Site unregistered successfully. Your site will no longer receive email reports.
lv: Vietne veiksmīgi nereģistrēta. Jūsu vietne vairs nesaņems e-pasta atskaites.

en: No license key provided.
lv: Nav norādīta licences atslēga.

en: Missing required parameters for unregistration.
lv: Trūkst nepieciešamo parametru nereģistrācijai.

en: Blind
lv: Neredzīgs

en: Low-vision
lv: Vājredzīgs

en: Deafblind
lv: Nedzirdīgs-neredzīgs

en: Mobility
lv: Kustību ierobežojumi

en: Colorblind
lv: Krāsu aklums

en: Cognitive
lv: Kognitīvs

en: Seizure disorders
lv: Lēkmju traucējumi

en: Vestibular disorders
lv: Vestibulārie traucējumi

en: Deaf
lv: Nedzirdīgie

en: Hard of hearing
lv: Vājdzirdīgie

en: Language learners
lv: Valodu apguvēji

en: ADHD
lv: UDHS

en: Dyslexia
lv: Disleksija

en: ARIA Hidden
lv: ARIA slēpts

note: translators: %s is <code>aria-hidden="true"</code.
en: This element uses %s, which hides it from screen readers.
lv: Šis elements izmanto %s, kas to paslēpj no ekrāna lasītājiem.

note: translators: %s is <code>aria-hidden="true"</code.
en: These elements use %s, which hides them from screen readers.
lv: Šajos elementos tiek izmantots %s, kas paslēpj tos no ekrāna lasītājiem.

en: The aria-hidden attribute is used to hide content from assistive technologies. While this is useful for decorative or redundant elements, it can cause accessibility issues if applied to important content that screen reader users need to access.
lv: Atribūts aria-hidden tiek izmantots, lai paslēptu saturu no palīgtehnoloģijām. Lai gan tas ir noderīgs dekoratīviem vai liekiem elementiem, tas var radīt pieejamības problēmas, ja to piemēro svarīgam saturam, kam ekrāna lasītāju lietotājiem jābūt pieejamam.

note: translators: %s is <code>aria-hidden="true"</code.
en: Check whether the element should truly be hidden from screen reader users. If it contains important content or functionality, remove %s. If it's decorative or redundant, leave the element alone and dismiss this warning in Accessibility Checker.
lv: Pārbaudiet, vai elements patiešām ir paslēpts no ekrāna lasītāja lietotājiem. Ja tas satur svarīgu saturu vai funkcionalitāti, noņemiet %s. Ja tas ir dekoratīvs vai lieks, atstājiet elementu, kā ir, un noraidiet šo brīdinājumu Accessibility Checker.

en: W3C: ARIA Authoring Practices - aria-hidden
lv: W3C: ARIA autorizēšanas prakses - aria-hidden

en: MDN Web Docs: aria-hidden - Accessibility Attribute
lv: MDN Web Docs: aria-hidden - Pieejamības atribūts

en: Broken ARIA Reference
lv: Bojāta ARIA atsauce

en: This element uses an ARIA attribute that references another element which does not exist or is not properly labeled.
lv: Šis elements izmanto ARIA atribūtu, kas atsaucas uz citu elementu, kurš neeksistē vai nav pareizi marķēts.

en: These elements use ARIA attributes that reference other elements which do not exist or are not properly labeled.
lv: Šie elementi izmanto ARIA atribūtus, kas atsaucas uz citiem elementiem, kuri neeksistē vai nav pareizi marķēti.

en: ARIA attributes like aria-labelledby and aria-describedby are used to improve accessibility by connecting elements to their labels or descriptions. If the reference target does not exist, users of assistive technology will miss important context or instructions.
lv: ARIA atribūti, piemēram, aria-labelledby un aria-describedby, tiek izmantoti, lai uzlabotu pieejamību, savienojot elementus ar to etiķetēm vai aprakstiem. Ja atsauces mērķis neeksistē, palīgtehnoloģiju lietotāji zaudēs svarīgu kontekstu vai norādījumus.

en: Inspect the ARIA attributes (such as aria-labelledby or aria-describedby) on the flagged elements and ensure that each one points to a valid, correctly labeled ID that exists in the document.
lv: Pārbaudi ARIA atribūtus (piemēram, aria-labelledby vai aria-describedby) atzīmētajos elementos un pārliecinies, ka katrs no tiem norāda uz derīgu, pareizi marķētu ID, kas eksistē dokumentā.

en: MDN Web Docs: ARIA: aria-labelledby attribute
lv: MDN Web Docs: ARIA: aria-labelledby atribūts

en: MDN Web Docs: ARIA: aria-describedby attribute
lv: MDN Web Docs: ARIA: aria-describedby atribūts

en: ARIA for Beginners (Webinar)
lv: ARIA iesācējiem (Tīmekļseminārs)

en: Broken Skip or Anchor Link
lv: Salauzta izlaišanas vai enkura saite

en: This link points to an anchor target on the same page, but no element with the referenced ID exists.
lv: Šī saite norāda uz enkura mērķi tajā pašā lapā, bet elements ar norādīto ID neeksistē.

en: These links point to anchor targets on the same page, but no elements with the referenced IDs exist.
lv: Šīs saites norāda uz enkura mērķiem tajā pašā lapā, bet elementi ar norādītajiem ID neeksistē.

en: Skip and anchor links are important for efficient keyboard and screen reader navigation. When these links are broken, users may be confused or lose their place on the page, leading to a frustrating experience—especially for people who rely on keyboard shortcuts or assistive technology.
lv: Izlaišanas un enkura saites ir svarīgas efektīvai navigācijai ar tastatūru un ekrāna lasītāju. Kad šīs saites ir bojātas, lietotāji var apjukt vai pazaudēt savu vietu lapā, radot nepatīkamu pieredzi — īpaši cilvēkiem, kuri paļaujas uz tastatūras īsceļiem vai palīgtehnoloģijām.

en: Confirm that the link is pointing to a valid ID on the page. If the target element exists, make sure it has a matching id attribute. To automatically fix broken skip links throughout your site, enable the 'Enable Skip Link' fix in Accessibility Checker settings.
lv: Pārliecinies, ka saite norāda uz derīgu ID lapā. Ja mērķa elements eksistē, pārliecinies, ka tam ir atbilstošs id atribūts. Lai automātiski labotu bojātās izlaišanas saites visā tavā vietnē, iespējo labojumu “Iespējot izlaišanas saiti” Accessibility Checker iestatījumos.

en: How to Make Your WordPress Site More Accessible With Skip Links
lv: Kā padarīt tavu WordPress vietni pieejamāku ar izlaišanas saitēm

en: How to Fix Broken Skip Links in Elementor
lv: Kā salabot bojātās izlaišanas saites Elementor

en: Insufficient Color Contrast
lv: Nepietiekams krāsu kontrasts

en: This element has foreground and background colors that do not meet the minimum contrast ratio for Level AA conformance.
lv: Šim elementam ir priekšplāna un fona krāsas, kas neatbilst minimālajam kontrasta attiecības līmenim AA atbilstībai.

en: These elements have foreground and background colors that do not meet the minimum contrast ratio for Level AA conformance.
lv: Šiem elementiem ir priekšplāna un fona krāsas, kas neatbilst minimālajam kontrasta attiecības līmenim AA atbilstībai.

en: Insufficient color contrast makes text and interactive elements difficult or impossible to read for users with low vision or color blindness. Ensuring adequate contrast helps all users access your content clearly.
lv: Nepietiekams krāsu kontrasts padara tekstu un interaktīvos elementus grūti vai neiespējami lasāmus lietotājiem ar vājredzību vai krāsu aklumu. Pietiekama kontrasta nodrošināšana palīdz visiem lietotājiem skaidri piekļūt tavam saturam.

en: Adjust the foreground and background colors of the flagged elements to ensure a contrast ratio of at least 4.5:1 for normal text. Use a contrast checker to confirm that your color combinations meet this requirement.
lv: Pielāgo atzīmēto elementu priekšplāna un fona krāsas, lai nodrošinātu kontrasta attiecību vismaz 4,5:1 parastam tekstam. Izmanto kontrasta pārbaudītāju, lai apstiprinātu, ka tavas krāsu kombinācijas atbilst šai prasībai.

en: Brand Color Contrast Grid
lv: Zīmola krāsu kontrasta režģis

en: WebAIM Contrast Checker
lv: WebAIM Kontrasta pārbaudītājs

en: TPGI Colour Contrast Analyser
lv: TPGI Krāsu kontrasta analizators

en: Duplicate Form Label
lv: Dublēta veidlapas etiķete

en: This form field has more than one label associated with it.
lv: Šim veidlapas laukam ir piesaistīta vairāk nekā viena etiķete.

en: These form fields have more than one label associated with them.
lv: Šiem veidlapas laukiem ir piesaistītas vairāk nekā viena etiķete.

en: Assistive technologies rely on a one-to-one relationship between form fields and labels to provide accurate guidance to users. When multiple labels are associated with the same field, it can confuse screen reader users and make form completion difficult as the screen reader may read the incorrect label for a field.
lv: Palīgtehnoloģijas paļaujas uz viena pret vienu attiecību starp veidlapas laukiem un etiķetēm, lai sniegtu precīzus norādījumus lietotājiem. Kad vienam un tam pašam laukam ir piesaistītas vairākas etiķetes, tas var mulsināt ekrāna lasītāju lietotājus un apgrūtināt veidlapas aizpildīšanu, jo ekrāna lasītājs var nolasīt nepareizo etiķeti laukam.

note: translators: %1$s is <code>&lt;label&gt;</code>, %2$s is <code>for=""</code>.
en: Ensure each form field has only one %1$s element associated with it. If multiple labels are present, remove extras or consolidate them into a single %1$s with a clear description. Make sure each %1$s element correctly references its form field using the %2$s attribute and that all elements on the page have unique IDs. This error happens when you have the same form embedded on a page twice and can be resolved by creating unique forms for different parts of a page rather than repeating the same form throughout.
lv: Pārliecinies, ka katram veidlapas laukam ir piesaistīts tikai viens %1$s elements. Ja ir vairāki marķējumi, noņem liekos vai apvieno tos vienā %1$s ar skaidru aprakstu. Pārliecinies, ka katrs %1$s elements pareizi atsaucas uz savu veidlapas lauku, izmantojot %2$s atribūtu, un ka visiem elementiem lapā ir unikāli ID. Šī kļūda rodas, kad viena un tā pati veidlapa ir ievietota lapā divreiz, un to var atrisināt, izveidojot unikālas veidlapas dažādām lapas daļām, nevis atkārtojot to pašu veidlapu visā lapā.

en: MDN: <label> – The HTML Label element
lv: MDN: <label> – HTML marķējuma elements

en: W3C: H44 – Using label elements to associate text labels with form controls
lv: W3C: H44 – Marķējuma elementu izmantošana, lai saistītu teksta marķējumus ar veidlapas kontrolēm

en: Empty Button
lv: Tukša poga

note: translators: %1$s is <code>&lt;button&gt;</code>, %2$s is <code>&lt;input&gt;</code>.
en: This element is a %1$s or %2$s with no accessible label or text.
lv: Šis elements ir %1$s vai %2$s bez pieejama marķējuma vai teksta.

note: translators: %1$s is <code>&lt;button&gt;</code>, %2$s is <code>&lt;input&gt;</code>.
en: These elements are %1$s or %2$s with no accessible label or text.
lv: Šie elementi ir %1$s vai %2$s bez pieejama marķējuma vai teksta.

en: Buttons must clearly describe the action they perform. An empty button provides no information to screen readers or keyboard users, making it impossible to understand what clicking the button will do. This creates a barrier for people relying on assistive technologies.
lv: Pogām skaidri jāapraksta darbība, ko tās veic. Tukša poga nesniedz nekādu informāciju ekrānlasītājiem vai tastatūras lietotājiem, padarot neiespējamu saprast, ko pogas noklikšķināšana darīs. Tas rada šķērsli cilvēkiem, kuri paļaujas uz palīgtehnoloģijām.

note: translators: %1$s is <code>&lt;button&gt;</code>, %2$s is <code>value</code>, %3$s is <code>alt</code>, %4$s is <code>aria-hidden="true"</code>, %5$s is <code>aria-label</code>.
en: Add visible text inside the %1$s element, set a %2$s attribute on an input button, or include an %3$s attribute on a button image. If the button uses only an icon (e.g., SVG or webfont), hide the icon with %4$s and add a descriptive %5$s to the button or include screen reader-only text.  Each button must have a label that clearly describes its purpose or action.
lv: Pievieno redzamu tekstu %1$s elementa iekšpusē, iestati %2$s atribūtu ievades pogai vai iekļauj %3$s atribūtu pogas attēlam. Ja poga izmanto tikai ikonu (piemēram, SVG vai tīmekļa fontu), paslēp ikonu ar %4$s un pievieno aprakstošu %5$s pogai vai iekļauj tekstu, kas paredzēts tikai ekrānlasītājiem. Katrai pogai jābūt marķējumam, kas skaidri apraksta tās nolūku vai darbību.

en: W3C Technique H44: Using the button element
lv: W3C Tehnika H44: Pogas elementa izmantošana

en: WordPress: The CSS class screen-reader-text
lv: WordPress: CSS klase screen-reader-text

en: Empty Heading Tag
lv: Tukšs virsraksta tags

note: translators: %s represents any heading element like <code>&lt;h1&gt;&lt;/h1&gt;</code>, <code>&lt;h2&gt;&lt;/h2&gt;</code>, etc.
en: This is an empty %s heading that doesn't contain any content.
lv: Šis ir tukšs %s virsraksts, kas nesatur nekādu saturu.

note: translators: %s represents any heading element like <code>&lt;h1&gt;&lt;/h1&gt;</code>, <code>&lt;h2&gt;&lt;/h2&gt;</code>, etc.
en: These are empty %s headings that don't contain any content.
lv: Šie ir tukši %s virsraksti, kas nesatur nekādu saturu.

en: Headings help structure content and provide important navigation points for screen reader users. An empty heading communicates no useful information and may cause confusion or disorientation when navigating by headings.
lv: Virsraksti palīdz strukturēt saturu un nodrošina svarīgus navigācijas punktus ekrānlasītāju lietotājiem. Tukšs virsraksts nesniedz nekādu noderīgu informāciju un var radīt apjukumu vai dezorientāciju, navigējot pēc virsrakstiem.

en: Add meaningful content inside the heading tag to describe the section that follows. If the heading is not needed, remove it entirely to avoid misleading assistive technologies.
lv: Pievieno jēgpilnu saturu virsraksta taga iekšpusē, lai aprakstītu sekojošo sadaļu. Ja virsraksts nav nepieciešams, noņem to pilnībā, lai izvairītos no palīgtehnoloģiju maldināšanas.

en: MDN: HTML heading elements
lv: MDN: HTML virsrakstu elementi

en: W3C: Techniques for WCAG 2.1 – H42: Using h1–h6 to identify headings
lv: W3C: Tehnikas WCAG 2.1 – H42: h1–h6 izmantošana virsrakstu identificēšanai

en: Empty Link
lv: Tukša saite

en: This is an empty link that does not contain any meaningful content for assistive technologies.
lv: Šī ir tukša saite, kas nesatur nekādu jēgpilnu saturu palīgtehnoloģijām.

en: These are empty links that do not contain any meaningful content for assistive technologies.
lv: Šīs ir tukšas saites, kas nesatur nekādu jēgpilnu saturu palīgtehnoloģijām.

en: Screen reader users rely on link text to understand the purpose or destination of a link. An empty link provides no information, making it difficult or impossible for users to decide whether or not to follow it.
lv: Ekrānlasītāju lietotāji paļaujas uz saites tekstu, lai saprastu saites nolūku vai galamērķi. Tukša saite nesniedz nekādu informāciju, padarot grūtu vai neiespējamu lietotājiem izlemt, vai sekot tai vai nē.

note: translators: %1$s is <code>&lt;a&gt;</code>, %2$s is <code>aria-hidden="true"</code>, %3$s is <code>aria-label</code.
en: Add descriptive text inside the %1$s element. If the link uses only an icon (e.g., SVG or webfont), hide the icon with %2$s and add a descriptive %3$s to the link or include screen reader-only text to explain where the link goes.
lv: Pievieno aprakstošu tekstu %1$s elementa iekšpusē. Ja saite izmanto tikai ikonu (piemēram, SVG vai tīmekļa fontu), paslēp ikonu ar %2$s un pievieno aprakstošu %3$s saitei vai iekļauj tekstu, kas paredzēts tikai ekrānlasītājiem, lai paskaidrotu, uz kurieni saite ved.

en: W3C Technique H30: Providing link text that describes the purpose of a link
lv: W3C Tehnika H30: Saites teksta nodrošināšana, kas apraksta saites nolūku

en: WebAIM: Links and Hypertext
lv: WebAIM: Saites un hiperteksts

en: Empty Paragraph Tag
lv: Tukša rindkopas atzīme

en: This page contains a <p> tag with no content inside.
lv: Šī lapa satur <p> tagu bez satura iekšpusē.

en: These pages contain <p> tags with no content inside.
lv: Šīs lapas satur <p> tagus bez satura iekšpusē.

en: Empty paragraph tags can be announced by screen readers as blank lines or pauses, which may confuse users or disrupt reading flow. They can also interfere with visual layout or spacing, especially in assistive technology or mobile contexts.
lv: Tukšus rindkopu tagus ekrānlasītāji var paziņot kā tukšas rindas vai pauzes, kas var mulsināt lietotājus vai traucēt lasīšanas plūsmu. Tie var arī ietekmēt vizuālo izkārtojumu vai atstarpes, īpaši palīgtehnoloģiju vai mobilo ierīču kontekstos.

en: Remove the empty <p> tags from your content. If spacing is needed between sections, use margin, padding, or a visual spacer block instead of inserting blank paragraphs.
lv: Noņem tukšos <p> tagus no sava satura. Ja nepieciešamas atstarpes starp sadaļām, izmanto margin, padding vai vizuālu atstarpes bloku, nevis ievietojot tukšas rindkopas.

en: MDN Web Docs: The Paragraph Element - Accessibility
lv: MDN Web Docs: Rindkopas elements - Pieejamība

en: WordPress Spacer Block
lv: WordPress atstarpes bloks

en: Empty Table Header
lv: Tukša tabulas galvene

note: translators: %s is <code>&lt;th&gt;</code>.
en: This element is a table header cell (%s) with no text content.
lv: Šis elements ir tabulas galvenes šūna (%s) bez teksta satura.

note: translators: %s is <code>&lt;th&gt;</code>.
en: These elements are table header cells (%s) with no text content.
lv: Šie elementi ir tabulas galvenes šūnas (%s) bez teksta satura.

en: Table headers provide context for the data in rows and columns. When a table header is empty, screen readers and other assistive technologies cannot convey the meaning of the associated data, making the table difficult or impossible to interpret.
lv: Tabulu virsraksti nodrošina kontekstu datiem rindās un kolonnās. Ja tabulas virsraksts ir tukšs, ekrānlasītāji un citas palīgtehnoloģijas nespēj nodot saistīto datu nozīmi, tādējādi apgrūtinot vai padarot neiespējamu tabulas interpretāciju.

note: translators: %s is <code>&lt;th&gt;</code>.
en: Add descriptive text inside each %s element that explains the purpose of the row or column. Avoid using empty header cells or placeholder text that lacks meaning. If necessary, you can visually hide text in a table header cell with a screen-reader-text class.
lv: Katra elementa %s iekšpusē pievienojiet aprakstošu tekstu, kas izskaidro rindas vai kolonnas mērķi. Izvairieties no tukšu virsrakstu šūnu vai tukša teksta, kam trūkst nozīmes, izmantošanas. Ja nepieciešams, tekstu tabulas galvenes šūnā varat vizuāli paslēpt, izmantojot ekrānlasītāja teksta klasi.

en: W3C: Tables Tutorial
lv: W3C: Tabulas Tutorial

en: MDN Web Docs: <th>
lv: MDN tīmekļa dokumenti: <th>

en: iframe Missing Title
lv: iframe trūkst nosaukuma

note: translators: %1$s is <code>&lt;iframe&gt;</code.
en: This %1$s does not have a descriptive title attribute.
lv: Šim %1$s nav aprakstoša nosaukuma atribūta.

note: translators: %1$s is <code>&lt;iframe&gt;</code.
en: These %1$s do not have descriptive title attributes.
lv: Šiem %1$s nav aprakstošu nosaukuma atribūtu.

en: Screen readers rely on the title attribute of an iframe to describe its purpose or content. Without a title, users may not understand what the embedded content is, making the page harder to navigate and use.
lv: Ekrāna lasītāji izmanto iframe atribūtu title, lai aprakstītu tā mērķi vai saturu. Bez nosaukuma lietotāji var nesaprast, kas ir iestrādātais saturs, un tas apgrūtina lapas navigāciju un lietošanu.

note: translators: %1$s is <code>&lt;iframe&gt;</code.
en: Add a title attribute to the %1$s tag that accurately describes the content or function of the embedded frame. If the iframe is added by a plugin and the title cannot be edited directly, check the plugin settings for an accessibility option, or contact the developer for support. Consider switching to a WordPress core embed instead.
lv: Pievienot virsraksta atribūtu %1$s tagam, kas precīzi apraksta iegultā rāmja saturu vai funkciju. Ja iframe ir pievienots ar spraudni un virsrakstu nav iespējams rediģēt tieši, pārbaudiet spraudņa iestatījumos pieejamības opciju vai sazinieties ar izstrādātāju, lai saņemtu atbalstu. Apsveriet iespēju tā vietā pāriet uz WordPress kodola iestrādi.

en: W3C: Techniques for WCAG 2.1 - H64: Using the title attribute of the iframe element
lv: W3C: H64: Iframe elementa title atribūta izmantošana

en: MDN Web Docs: <iframe>
lv: MDN tīmekļa dokumenti: <iframe>

en: Image Map Missing Alternative Text
lv: Attēla kartei trūkst alternatīvā teksta

note: translators: %1$s is <code>&lt;area&gt;</code.
en: One or more %1$s elements in an image map are missing alternative text.
lv: Vienā vai vairākos attēla kartes elementos %1$s nav alternatīvā teksta.

note: translators: %1$s is <code>&lt;area&gt;</code.
en: One or more %1$s elements in image maps are missing alternative text.
lv: Vienā vai vairākos attēlu karšu elementos %1$s nav alternatīvā teksta.

en: Image maps use area elements to define interactive regions. Without alternative text, screen reader users won't know what each clickable area does, making it impossible to understand or interact with the map.
lv: Attēlu kartēs interaktīvo reģionu definēšanai tiek izmantoti apgabala elementi. Bez alternatīva teksta ekrānlasītāju lietotāji nezinās, ko nozīmē katrs no klikšķināmajiem apgabaliem, tāpēc nebūs iespējams saprast karti vai mijiedarboties ar to.

note: translators: %1$s is <code>&lt;area&gt;</code>, %2$s is <code>alt=""</code.
en: Add a descriptive %2$s attribute to each %1$s element in your image map. The text should explain the function or destination of the link, not what the area looks like.
lv: Katram attēla kartes elementam %1$s pievienojiet aprakstošu atribūtu %2$s. Tekstā ir jāpaskaidro saites funkcija vai galamērķis, nevis tas, kā šī vieta izskatās.

en: W3C: HTML Image Maps
lv: W3C: HTML attēlu kartes

en: MDN Web Docs: <area>
lv: MDN tīmekļa dokumenti: <area>

en: Image Empty Alternative Text
lv: Attēlam tukšs alternatīvais teksts

note: translators: %s is <code>alt=""</code>.
en: This image has an empty alt attribute (%s).
lv: Šim attēlam ir tukšs alt atribūts (%s).

note: translators: %s is <code>alt=""</code>.
en: These images have empty alt attributes (%s).
lv: Šiem attēliem ir tukši alt atribūti (%s).

en: Screen readers rely on alternative text to describe images to users who cannot see them. If the alt attribute is empty, it signals that the image is decorative and should be skipped. However, if a meaningful image has an empty alt attribute, users with visual impairments will miss important information. Proper use of alternative text improves accessibility and ensures all users can understand the content.
lv: Ekrāna lasītāji paļaujas uz alternatīvo tekstu, lai aprakstītu attēlus lietotājiem, kuri tos nevar redzēt. Ja alt atribūts ir tukšs, tas norāda, ka attēls ir dekoratīvs un to var izlaist. Tomēr, ja nozīmīgam attēlam ir tukšs alt atribūts, lietotāji ar redzes traucējumiem zaudēs svarīgu informāciju. Pareiza alternatīvā teksta izmantošana uzlabo pieejamību un nodrošina, ka visi lietotāji var saprast saturu.

note: translators: %1$s is <code>alt=""</code>, %2$s is <code>role="presentation"</code>, and %3$s is <code>role="none"</code>.
en: Review the image to determine if it is decorative. If it is decorative, it is correct to use an empty %1$s attribute and you can dismiss this warning in Accessibility Checker or by adding %2$s or %3$s to the image and rescanning the page. If the image conveys information, add descriptive alt text that communicates the image's purpose or meaning.
lv: Pārskatiet attēlu, lai noteiktu, vai tas ir dekoratīvs. Ja tas ir dekoratīvs, ir pareizi izmantot tukšu %1$s atribūtu, un jūs varat noraidīt šo brīdinājumu Accessibility Checker vai pievienojot %2$s vai %3$s attēlam un atkārtoti skenējot lapu. Ja attēls sniedz informāciju, pievienojiet aprakstošu alt tekstu, kas paziņo attēla mērķi vai nozīmi.

en: W3C Tutorial on Images: Decorative Images
lv: W3C pamācība par attēliem: Dekoratīvie attēli

en: Low-quality Alternative Text
lv: Zemas kvalitātes alternatīvais teksts

en: This image has alternative text that may be vague, redundant, or include unnecessary words or file names.
lv: Šim attēlam ir alternatīvs teksts, kas var būt neskaidrs, lieks vai ietvert nevajadzīgus vārdus vai failu nosaukumus.

en: These images have alternative text that may be vague, redundant, or include unnecessary words or file names.
lv: Šiem attēliem ir alternatīvs teksts, kas var būt neskaidrs, lieks vai ietvert nevajadzīgus vārdus vai failu nosaukumus.

en: Alternative text helps people using screen readers understand the purpose of an image. When alt text includes words like “image,” “graphic,” or a file extension, it adds no useful information and can create confusion or distraction. Clear and relevant alt text improves comprehension and user experience.
lv: Alternatīvais teksts palīdz cilvēkiem, kuri izmanto ekrāna lasītājus, saprast attēla nolūku. Kad alt tekstā ir iekļauti tādi vārdi kā “attēls,” “grafika,” vai faila paplašinājums, tas nepievieno nekādu noderīgu informāciju un var radīt sajukumu vai novērst uzmanību. Skaidrs un atbilstošs alt teksts uzlabo izpratni un lietotāja pieredzi.

en: Rewrite the alternative text to accurately and concisely describe the purpose of the image in context. Avoid including words like “image,” “graphic,” file names or extensions (e.g., .jpg, .png), or placeholder terms like “spacer” or “arrow.” If the image is decorative, leave the alt attribute empty.
lv: Pārraksti alternatīvo tekstu, lai precīzi un kodolīgi aprakstītu attēla nolūku kontekstā. Izvairies no vārdu “attēls,” “grafika,” failu nosaukumu vai paplašinājumu (piem., .jpg, .png), vai aizstājējvārdu kā “atstarpe” vai “bultiņa” iekļaušanas. Ja attēls ir dekoratīvs, atstāj alt atribūtu tukšu.

en: W3C Tutorial on Images: Informative Images
lv: W3C pamācība par attēliem: Informatīvi attēli

en: Image Long Alternative Text
lv: Attēla garais alternatīvais teksts

note: translators: %s is the maximum character count for alt text.
en: This image has alternative text longer than %s characters.
lv: Šim attēlam ir alternatīvais teksts, kas garāks par %s rakstzīmēm.

note: translators: %s is the maximum character count for alt text.
en: These images have alternative text longer than %s characters.
lv: Šiem attēliem ir alternatīvais teksts, kas garāks par %s rakstzīmēm.

en: Alternative text should be concise and focused on describing the purpose or meaning of the image. Overly long alt text may overwhelm screen reader users, reduce readability, and distract from other content on the page.
lv: Alternatīvajam tekstam jābūt kodolīgam un koncentrētam uz attēla nolūka vai nozīmes aprakstīšanu. Pārāk garš alt teksts var pārslogot ekrānlasītāju lietotājus, samazināt lasāmību un novērst uzmanību no cita satura lapā.

note: translators: %s is the maximum character count for alt text.
en: Shorten the alt text to fewer than %s characters while still describing the image's function or purpose. Keep descriptions simple and avoid repeating surrounding content. If the image's alt text does not need to be changed, dismiss this warning in Accessibility Checker.
lv: Saīsiniet alt tekstu līdz mazāk nekā %s rakstzīmēm, vienlaikus aprakstot attēla funkciju vai mērķi. Saglabājiet aprakstus vienkāršus un izvairieties no apkārtējā satura atkārtošanas. Ja attēla alt teksts nav jāmaina, noraidiet šo brīdinājumu Accessibility Checker.

en: W3C Tutorial: Informative Images
lv: W3C pamācība: Informatīvi attēli

en: Image Missing Alternative Text
lv: Attēlam trūkst alternatīvā teksta

note: translators: %1$s is <code>alt=""</code>, %2$s is the <code>&lt;img&gt;</code> tag.
en: This image does not have an alt attribute (%1$s) contained in the image tag (%2$s).
lv: Šim attēlam nav alt atribūta (%1$s) attēla tagā (%2$s).

note: translators: %1$s is <code>alt=""</code>, %2$s is the <code>&lt;img&gt;</code> tag.
en: These images do not have an alt attribute (%1$s) contained in their image tags (%2$s).
lv: Šiem attēliem nav alt atribūta (%1$s) to attēlu tagos (%2$s).

en: Alternative text is used by screen readers to describe images to people who cannot see them. If the alt attribute is missing, the screen reader will only say 'Image' or may read out the file URL. Alternative text is also used by search engines to understand the content of the image. If an image does not have alternative text, it can create a poor user experience for people with visual impairments and can negatively impact your site's SEO.
lv: Alternatīvo tekstu izmanto ekrānlasītāji, lai aprakstītu attēlus cilvēkiem, kuri tos nevar redzēt. Ja alt atribūts trūkst, ekrānlasītājs teiks tikai “Attēls” vai var nolasīt faila URL. Alternatīvo tekstu izmanto arī meklētājprogrammas, lai saprastu attēla saturu. Ja attēlam nav alternatīvā teksta, tas var radīt sliktu lietotāja pieredzi cilvēkiem ar redzes traucējumiem un var negatīvi ietekmēt jūsu vietnes SEO.

note: translators: %1$s is <code>alt=""</code.
en: Add an alt attribute to the image with appropriate text describing the purpose of the image in the page. If the image is decorative, the alt attribute can be empty, but the HTML %1$s attribute still needs to be present.
lv: Pievieno attēlam alt atribūtu ar atbilstošu tekstu, kas apraksta attēla nolūku lapā. Ja attēls ir dekoratīvs, alt atribūts var būt tukšs, bet HTML %1$s atribūtam joprojām jābūt klātesošam.

en: HTML Standard: The img element
lv: HTML standarts: img elements

en: Alt Decision Tree
lv: Alt lēmumu koks

en: Duplicate Alternative Text
lv: Dublēts alternatīvais teksts

en: This image has alternative text that is identical to nearby content or to another image on the page.
lv: Šim attēlam ir alternatīvais teksts, kas ir identisks tuvumā esošajam saturam vai citam attēlam lapā.

en: These images have alternative text that is identical to nearby content or to other images on the page.
lv: Šiem attēliem ir alternatīvais teksts, kas ir identisks tuvumā esošajam saturam vai citiem attēliem lapā.

en: When alternative text repeats nearby text or appears identically across multiple images, it creates confusion for screen reader users. Repetition provides no additional context and makes it difficult to distinguish between different elements or understand their purpose.
lv: Kad alternatīvais teksts atkārto tuvumā esošo tekstu vai parādās identiski vairākos attēlos, tas rada apjukumu ekrānlasītāju lietotājiem. Atkārtošanās nesniedz papildu kontekstu un apgrūtina atšķirt dažādus elementus vai saprast to nolūku.

en: If the alt text duplicates a nearby caption, heading, or visible text, remove the redundancy by shortening or omitting the alt text—especially if the surrounding text already provides the same information. If multiple images have the same alt text, revise each one to be unique and describe the purpose of that specific image in its context.
lv: Ja alt teksts dublē tuvumā esošu parakstu, virsrakstu vai redzamu tekstu, novērs dublēšanos, saīsinot vai izlaižot alt tekstu — īpaši, ja apkārtējais teksts jau sniedz to pašu informāciju. Ja vairākiem attēliem ir vienāds alt teksts, pārskati katru, lai tas būtu unikāls un aprakstītu šī konkrētā attēla nolūku tā kontekstā.

en: Image Animated GIF
lv: Attēla animētais GIF

en: This element is an animated image file (e.g., GIF or animated WebP).
lv: Šis elements ir animēts attēla fails (piem., GIF vai animēts WebP).

en: These elements are animated image files (e.g., GIFs or animated WebPs).
lv: Šie elementi ir animēti attēlu faili (piem., GIF vai animēti WebP).

en: Animated images can be distracting, induce seizures in some individuals, or create cognitive load. WCAG guidelines require that animations that flash or loop continuously provide a mechanism to pause, stop, or hide them.
lv: Animēti attēli var novērst uzmanību, izraisīt lēkmes dažiem indivīdiem vai radīt kognitīvo slodzi. WCAG vadlīnijas pieprasa, lai animācijas, kas mirgo vai nepārtraukti atkārtojas, nodrošinātu mehānismu to apturēšanai, apstādināšanai vai paslēpšanai.

en: Replace the animated image with a static image or a video that includes controls. If you must use an animated image, ensure it does not flash more than three times per second and provide pause or stop controls if it plays for more than 5 seconds. If you have confirmed the image is accessible and pauseable, you can dismiss this warning in Accessibility Checker.
lv: Aizstājiet animēto attēlu ar statisku attēlu vai video, kas ietver vadības elementus. Ja jums ir jāizmanto animēts attēls, pārliecinieties, ka tas nemirgo vairāk nekā trīs reizes sekundē, un nodrošiniet pauzes vai apturēšanas vadības elementus, ja tas tiek atskaņots ilgāk par 5 sekundēm. Ja esat apstiprinājis, ka attēls ir pieejams un apturams, varat noraidīt šo brīdinājumu Accessibility Checker.

en: Should you use animated GIFs?
lv: Vai tev vajadzētu izmantot animētus GIF?

en: W3C: G152: Setting animated gif images to stop blinking after n cycles (within 5 seconds)
lv: W3C: G152: Animētu gif attēlu iestatīšana, lai tie pārstātu mirgot pēc n cikliem (5 sekunžu laikā)

en: Pause Animated GIFs Plugin
lv: Apturēt animētos GIF spraudnis

en: Linked Image Empty Alternative Text
lv: Saites attēlam tukšs alternatīvais teksts

en: This image is inside a link and has an empty alt attribute and there is no other text within the link.
lv: Šis attēls atrodas saitē un tam ir tukšs alt atribūts, un saitē nav cita teksta.

en: These images are inside links and have empty alt attributes and there is no other text within the links.
lv: Šie attēli atrodas saitēs un tiem ir tukši alt atribūti, un saitēs nav cita teksta.

en: An empty alt attribute on a linked image causes screen reader users to hear just "link" with no context. This makes navigation confusing and may cause them to skip important content.
lv: Tukšs alt atribūts saites attēlam liek ekrānlasītāju lietotājiem dzirdēt tikai “saite” bez konteksta. Tas padara navigāciju mulsinošu un var likt viņiem izlaist svarīgu saturu.

en: Replace the empty alt attribute with meaningful alternative text that clearly describes the link’s destination or purpose.
lv: Aizstāj tukšo alt atribūtu ar jēgpilnu alternatīvo tekstu, kas skaidri apraksta saites galamērķi vai nolūku.

en: W3C Tutorial on Images: Functional Images
lv: W3C pamācība par attēliem: Funkcionālie attēli

en: Linked Image Missing Alternative Text
lv: Saites attēlam trūkst alternatīvā teksta

en: This image is inside a link but does not have an alt attribute and there is no other text within the link.
lv: Šis attēls atrodas saitē, bet tam nav alt atribūta, un saitē nav cita teksta.

en: These images are inside links but do not have alt attributes and there is no other text within the links.
lv: Šie attēli atrodas saitēs, bet tiem nav alt atribūtu, un saitēs nav cita teksta.

en: Screen reader users rely on alternative text to understand the purpose of linked images. Without it, they cannot determine where the link leads, making navigation difficult or impossible.
lv: Ekrānlasītāju lietotāji paļaujas uz alternatīvo tekstu, lai saprastu saistīto attēlu nolūku. Bez tā viņi nevar noteikt, uz kurieni saite ved, padarot navigāciju sarežģītu vai neiespējamu.

note: translators: %s is <code>aria-label</code>.
en: Add an alt attribute that describes the purpose of the link. Focus on where the link goes, not what the image looks like. Alternatively, add an %s to the link.
lv: Pievieno alt atribūtu, kas apraksta saites nolūku. Koncentrējies uz to, uz kurieni saite ved, nevis kā attēls izskatās. Alternatīvi, pievieno %s saitei.

en: Incorrect Heading Order
lv: Nepareiza virsrakstu secība

en: This page uses headings out of order, skipping one or more heading levels.
lv: Šajā lapā virsraksti ir nepareizā secībā, izlaižot vienu vai vairākus virsrakstu līmeņus.

note: translators: %1$s is <code>&lt;h1&gt;</code>, %2$s is <code>&lt;h3&gt;</code>, %3$s is <code>&lt;h2&gt;</code.
en: These pages use headings out of order, skipping one or more heading levels, such as going from %1$s to %2$s without an %3$s between.
lv: Šajās lapās virsraksti ir lietoti nepareizā secībā, izlaižot vienu vai vairākus virsrakstu līmeņus, piemēram, pārejot no %1$s uz %2$s bez %3$s starp tiem.

en: Headings help all users—especially those using screen readers or keyboard navigation—understand the structure of the page. Skipping heading levels can create confusion and make it harder to follow the content hierarchy or navigate efficiently.
lv: Virsraksti palīdz visiem lietotājiem — īpaši tiem, kas izmanto ekrānlasītājus vai tastatūras navigāciju — saprast lapas struktūru. Virsrakstu līmeņu izlaišana var radīt sajukumu un apgrūtināt satura hierarhijas sekošanu vai efektīvu navigāciju.

note: translators: %1$s is <code>&lt;h1&gt;</code>, %2$s is <code>&lt;h3&gt;</code>, %3$s is <code>&lt;h2&gt;</code.
en: Revise your headings to follow a logical order without skipping levels. For example, if a %1$s is followed by a %2$s, change the %2$s to a %3$s or add an intervening %3$s section to preserve proper structure. If needed, use CSS or block/page builder settings to style headings rather than setting the incorrect level.
lv: Pārskatiet savus virsrakstus, lai tie sekotu loģiskai secībai, neizlaižot līmeņus. Piemēram, ja %1$s seko %2$s, mainiet %2$s uz %3$s vai pievienojiet starpposma %3$s sadaļu, lai saglabātu pareizu struktūru. Ja nepieciešams, izmantojiet CSS vai bloku/lapu veidotāja iestatījumus, lai stilizētu virsrakstus, nevis iestatītu nepareizu līmeni.

en: W3C Page Structure Tutorial: Headings
lv: W3C Lapas struktūras pamācība: Virsraksti

en: Ambiguous Anchor Text
lv: Neskaidrs enkura teksts

en: This link uses generic or vague anchor text that does not describe its purpose.
lv: Šī saite izmanto vispārīgu vai neskaidru enkura tekstu, kas neapraksta tās nolūku.

en: These links use generic or vague anchor text that does not describe their purpose.
lv: Šīs saites izmanto vispārīgu vai neskaidru enkura tekstu, kas neapraksta to nolūku.

en: Screen reader users often browse a list of links out of context. If links use ambiguous phrases like "click here" or "learn more," users will not understand where the link goes or what it does. This can lead to confusion and reduce the usability of your website.
lv: Ekrānlasītāju lietotāji bieži pārlūko saišu sarakstu ārpus konteksta. Ja saites izmanto neskaidras frāzes, piemēram, “klikšķini šeit” vai “uzzini vairāk,” lietotāji nesapratīs, uz kurieni saite ved vai ko tā dara. Tas var radīt sajukumu un samazināt jūsu vietnes lietojamību.

note: translators: %1$s is <code>aria-label</code>.
en: Revise the anchor text to clearly describe the destination or purpose of the link. For example, instead of "click here," use "download the annual report" or "learn more about us." Additional context can be added to links with an %1$s attribute or a screen-reader-text class.
lv: Pārskatiet enkura tekstu, lai skaidri aprakstītu saites galamērķi vai nolūku. Piemēram, tā vietā, lai rakstītu “klikšķini šeit,” izmantojiet “lejupielādē gada pārskatu” vai “uzzini vairāk par mums.” Papildu kontekstu saitēm var pievienot ar %1$s atribūtu vai ekrānlasītāja-teksta klasi.

en: MDN Web Docs: a element – Accessible names
lv: MDN Web Docs: a elements – Pieejamie nosaukumi

en: MDN Web Docs: ARIA: aria-label attribute
lv: MDN Web Docs: ARIA: aria-label atribūts

en: Screen Reader Text Format Plugin (for the block editor)
lv: Ekrānlasītāja teksta formāta spraudnis (bloku redaktoram)

en: Link Opens New Window or Tab
lv: Saite atver jaunu logu vai cilni

en: This link is set to open in a new browser tab or window.
lv: Šī saite ir iestatīta atvērties jaunā pārlūka cilnē vai logā.

en: These links are set to open in new browser tabs or windows.
lv: Šīs saites ir iestatītas atvērties jaunās pārlūka cilnēs vai logos.

en: When a link opens in a new tab or window without warning, it can be disorienting, especially for users with cognitive disabilities, screen reader users, or anyone relying on keyboard navigation. They may not realize a new context has opened or understand how to return.
lv: Kad saite atveras jaunā cilnē vai logā bez brīdinājuma, tas var būt dezorientējoši, īpaši lietotājiem ar kognitīviem traucējumiem, ekrānlasītāju lietotājiem vai jebkuram, kas paļaujas uz tastatūras navigāciju. Viņi var neapzināties, ka ir atvēries jauns konteksts, vai nesaprast, kā atgriezties.

note: translators: %1$s is <code>target="_blank"</code>.
en: Avoid using %1$s unless absolutely necessary. If a link must open in a new tab or window, add a visible icon and screen reader text such as "opens in a new window" or "opens in a new tab" to inform users. To automate this and dismiss the warning sitewide, you can activate the 'Add Label To Links That Open A New Tab/Window' fix in Accessibility Checker settings.
lv: Izvairieties no %1$s lietošanas, ja vien tas nav absolūti nepieciešams. Ja saitei jāatveras jaunā cilnē vai logā, pievienojiet redzamu ikonu un ekrānlasītāja tekstu, piemēram, “atveras jaunā logā” vai “atveras jaunā cilnē,” lai informētu lietotājus. Lai to automatizētu un atceltu brīdinājumu visā vietnē, varat aktivizēt “Pievienot etiķeti saitēm, kas atveras jaunā cilnē/logā” labojumu Accessibility Checker iestatījumos.

en: W3C Technique H83: Using the target attribute to open a new window on user request and indicating this in link text
lv: W3C Tehnika H83: Target atribūta izmantošana, lai atvērtu jaunu logu pēc lietotāja pieprasījuma un norādītu to saites tekstā

en: Improper Use of Link
lv: Nepareiza saites izmantošana

note: translators: %1$s is <code>href</code>, %2$s is <code>#</code>, %3$s is <code>role="button"</code>.
en: This element is an anchor tag missing a valid %1$s attribute or is linked to %2$s without having %3$s.
lv: Šis elements ir enkura tags, kam trūkst derīga %1$s atribūta vai ir saistīts ar %2$s, bet tam nav %3$s.

note: translators: %1$s is <code>href</code>, %2$s is <code>#</code>, %3$s is <code>role="button"</code>.
en: These elements are anchor tags missing valid %1$s attributes or are linked to %2$s without having %3$s.
lv: Šiem elementiem trūkst derīgu %1$s atribūtu vai tie ir saistīti ar %2$s, kam nav %3$s.

en: Anchor tags (a.k.a. links) are intended for navigation to a new page or a different place on the same page. When they are used to trigger actions (such as expanding accordions or opening modals) without the correct roles or behavior, they confuse users, particularly those using screen readers or keyboards, who expect links to navigate rather than perform actions. They also are likely not to function with the space bar, which is an expectation of a button.
lv: Enkura tagi (jeb saites) ir paredzēti navigācijai uz jaunu lapu vai citu vietu tajā pašā lapā. Kad tie tiek izmantoti, lai izraisītu darbības (piemēram, izvērstu akordeonu vai atvērtu modālos logus) bez pareizajām lomām vai uzvedības, tie mulsina lietotājus, īpaši tos, kuri izmanto ekrāna lasītājus vai tastatūras, kuri sagaida, ka saites novirzīs, nevis veiks darbības. Tie arī, visticamāk, nedarbosies ar atstarpes taustiņu, kas ir sagaidāms no pogas.

note: translators: %1$s is <code>&lt;button&gt;</code>, %2$s is <code>role="button"</code>.
en: If the element is used to trigger an action, replace the anchor tag with a %1$s. If you cannot replace it, ensure that %2$s is added to the link, along with JavaScript that adds support for triggering it with the space bar key, and that appropriate ARIA attributes are used for toggle states or other functionality.
lv: Ja elements tiek izmantots, lai izraisītu darbību, aizstājiet enkura tagu ar %1$s. Ja to nevar aizstāt, pārliecinieties, ka saitei ir pievienots %2$s, kopā ar JavaScript, kas pievieno atbalstu tā aktivizēšanai ar atstarpes taustiņu, un ka tiek izmantotas atbilstošas ARIA atribūti pārslēgšanas stāvokļiem vai citai funkcionalitātei.

en: MDN Web Docs: ARIA button role
lv: MDN Web Docs: ARIA pogas loma

en: W3 Schools: Accessibility Buttons & Links
lv: W3 schools: pieejamības pogas un saites

en: Link to MS Office File
lv: Saite uz MS Office failu

en: This is a link to a Microsoft Office file, such as a Word, Excel, or PowerPoint document. All linked documents must be manually tested for accessibility.
lv: Šī ir saite uz Microsoft Office failu, piemēram, Word, Excel vai PowerPoint dokumentu. Visiem saistītajiem dokumentiem jābūt manuāli pārbaudītiem attiecībā uz pieejamību.

en: These are links to Microsoft Office files, such as Word, Excel, or PowerPoint documents. All linked documents must be manually tested for accessibility.
lv: Šīs ir saites uz Microsoft Office failiem, piemēram, Word, Excel vai PowerPoint dokumentiem. Visiem saistītajiem dokumentiem jābūt manuāli pārbaudītiem attiecībā uz pieejamību.

en: Documents in Word, Excel, or PowerPoint format may not be accessible to all users, especially if they are not tagged correctly or do not follow accessibility best practices. Accessibility laws require that documents posted on web pages also conform to WCAG. Additionally, users should be warned when a link opens a downloadable file instead of a webpage.
lv: Dokumenti Word, Excel vai PowerPoint formātā var nebūt pieejami visiem lietotājiem, īpaši, ja tie nav pareizi atzīmēti vai neatbilst pieejamības labākajai praksei. Pieejamības likumi pieprasa, lai dokumenti, kas publicēti tīmekļa lapās, arī atbilstu WCAG. Turklāt lietotāji jābrīdina, kad saite atver lejupielādējamu failu, nevis tīmekļa lapu.

en: Ensure that the linked file is tested and remediated for accessibility. When you know it is accessible, dismiss this warning in Accessibility Checker. Include the file extension and size in the link text to inform users (enable the 'Add File Size & Type To Links' fix in Accessibility Checker settings to do this site-wide). If the document is embedded using a plugin, also provide a direct link to download it. If making the document accessible is difficult, consider putting the content on a web page instead.
lv: Pārliecinieties, vai saistītais fails ir pārbaudīts un labots pieejamības nodrošināšanai. Kad zināt, ka tas ir pieejams, noraidiet šo brīdinājumu Accessibility Checker. Iekļaujiet faila paplašinājumu un izmēru saites tekstā, lai informētu lietotājus (iespējojiet labojumu “Pievienot faila izmēru un veidu saitēm” Accessibility Checker iestatījumos, lai to izdarītu visā vietnē). Ja dokuments ir iegults, izmantojot spraudni, nodrošiniet arī tiešu lejupielādes saiti. Ja dokumenta pieejamības nodrošināšana ir sarežģīta, apsveriet iespēju saturu ievietot tīmekļa lapā.

en: Microsoft: Accessibility best practices with Excel spreadsheets
lv: Microsoft: Pieejamības labākā prakse ar Excel izklājlapām

en: Microsoft: Make your PowerPoint presentations accessible to people with disabilities
lv: Microsoft: Padariet savas PowerPoint prezentācijas pieejamas cilvēkiem ar invaliditāti

en: Microsoft: Make your Word documents accessible to people with disabilities
lv: Microsoft: Padariet savus Word dokumentus pieejamus cilvēkiem ar invaliditāti

en: Google: Make your document, presentation, sheets & videos more accessible
lv: Google: Padariet savu dokumentu, prezentāciju, izklājlapas un video pieejamākus

en: WebAIM: Creating Accessible Word Documents
lv: WebAIM: Pieejamu Word dokumentu izveide

en: WebAIM: Creating Accessible PowerPoint Presentations
lv: WebAIM: Pieejamu PowerPoint prezentāciju izveide

en: WebAIM: Creating Accessible Excel Spreadsheets
lv: WebAIM: Pieejamu Excel izklājlapu izveide

en: Section 508.gov: Create Accessible Documents (Webinar)
lv: Section 508.gov: izveidojiet pieejamus dokumentus (tīmekļseminārs)

en: Link to Non-HTML File
lv: Saite uz ne-HTML failu

en: This element is a link to a non-HTML document format with one of the following file extensions: .rtf, .wpd, .ods, .odt, .odp, .sxw, .sxc, .sxd, .sxi, .pages, or .key
lv: Šis elements ir saite uz ne-HTML dokumenta formātu ar vienu no šādiem failu paplašinājumiem: .rtf, .wpd, .ods, .odt, .odp, .sxw, .sxc, .sxd, .sxi, .pages vai .key

en: These elements are links to non-HTML document formats with one of the following file extensions: .rtf, .wpd, .ods, .odt, .odp, .sxw, .sxc, .sxd, .sxi, .pages, or .key
lv: Šie elementi ir saites uz ne-HTML dokumentu formātiem ar vienu no šādiem failu paplašinājumiem: .rtf, .wpd, .ods, .odt, .odp, .sxw, .sxc, .sxd, .sxi, .pages vai .key

en: Non-HTML document formats may not be fully accessible to assistive technologies unless tested and remediated. Users should be warned when a link opens a downloadable file rather than a standard web page.
lv: Ne-HTML dokumentu formāti var nebūt pilnībā pieejami palīgtehnoloģijām, ja vien tie nav pārbaudīti un uzlaboti. Lietotāji jābrīdina, kad saite atver lejupielādējamu failu, nevis standarta tīmekļa lapu.

en: Ensure the linked document is accessible. When you know it is accessible, dismiss this warning in Accessibility Checker. Include the file extension in the visible link text (e.g., “Meeting Notes (ODT)”) so users know what to expect (enable the 'Add File Size & Type To Links' fix in Accessibility Checker settings to do this site-wide). If the document is embedded, provide a direct download link as well. If making the document accessible is difficult, consider putting the content on a web page instead.
lv: Pārliecinieties, vai saistītais dokuments ir pieejams. Kad zināt, ka tas ir pieejams, noraidiet šo brīdinājumu Accessibility Checker. Iekļaujiet faila paplašinājumu redzamajā saites tekstā (piemēram, “Sanāksmes protokoli (ODT)”), lai lietotāji zinātu, ko gaidīt (iespējojiet labojumu “Pievienot faila izmēru un veidu saitēm” Accessibility Checker iestatījumos, lai to izdarītu visā vietnē). Ja dokuments ir iegults, nodrošiniet arī tiešu lejupielādes saiti. Ja dokumenta pieejamības nodrošināšana ir sarežģīta, apsveriet iespēju saturu ievietot tīmekļa lapā.

en: Link to PDF
lv: Saite uz PDF

en: This is a link to a PDF document. All linked documents must be manually tested for accessibility.
lv: Šī ir saite uz PDF dokumentu. Visiem saistītajiem dokumentiem jābūt manuāli pārbaudītiem attiecībā uz pieejamību.

en: These are links to PDF documents. All linked documents must be manually tested for accessibility.
lv: Tās ir saites uz PDF dokumentiem. Visi saistītie dokumenti ir manuāli jāpārbauda, lai nodrošinātu to pieejamību.

en: PDFs may not be accessible to all users, especially if they are not tagged correctly or fail to meet WCAG requirements. Accessibility laws require that documents posted on websites meet the same accessibility standards as HTML content. Additionally, users should be warned when a link opens a downloadable file instead of a web page.
lv: PDF var nebūt pieejami visiem lietotājiem, jo īpaši, ja tie nav pareizi marķēti vai neatbilst WCAG prasībām. Piekļuves tiesību aktos ir noteikts, ka tīmekļa vietnēs publicētajiem dokumentiem jāatbilst tādiem pašiem pieejamības standartiem kā HTML saturam. Turklāt lietotāji ir jābrīdina, ja saite atver lejupielādējamu failu, nevis tīmekļa lapu.

en: Ensure the linked PDF is tested and remediated for accessibility. When you know it is accessible, dismiss this warning in Accessibility Checker. Include the file extension and size in the link text to inform users (enable the 'Add File Size & Type To Links' fix in Accessibility Checker settings to do this site-wide). If the document is embedded using a plugin, also provide a direct link to download it. If making the PDF accessible is difficult, consider putting the content on a web page instead.
lv: Pārliecinieties, vai saistītais PDF fails ir pārbaudīts un labots pieejamības nodrošināšanai. Kad zināt, ka tas ir pieejams, noraidiet šo brīdinājumu Accessibility Checker. Iekļaujiet faila paplašinājumu un izmēru saites tekstā, lai informētu lietotājus (iespējojiet labojumu “Pievienot faila izmēru un veidu saitēm” Accessibility Checker iestatījumos, lai to izdarītu visā vietnē). Ja dokuments ir iegults, izmantojot spraudni, nodrošiniet arī tiešu lejupielādes saiti. Ja PDF faila pieejamības nodrošināšana ir sarežģīta, apsveriet iespēju saturu ievietot tīmekļa lapā.

en: Adobe: Create and verify PDF accessibility (Acrobat Pro)
lv: Adobe: Izveido un pārbaudi PDF pieejamību (Acrobat Pro)

en: WebAIM: PDF Accessibility
lv: WebAIM: PDF pieejamība

en: PDF Accessibility on the Web: Tricks and Traps (Webinar)
lv: PDF pieejamība tīmeklī: Triki un lamatas (Vebinārs)

en: InDesign & PDF Accessibility Mistakes and How to Fix Them (Webinar)
lv: InDesign un PDF pieejamības kļūdas un to labošana (Vebinārs)

en: Link Text is URL
lv: Saites teksts ir URL

en: This link uses a URL for its anchor text rather than a meaningful word or phrase.
lv: Šī saite kā enkura tekstu izmanto URL, nevis jēgpilnu vārdu vai frāzi.

en: These links use URLs for their anchor text rather than meaningful words or phrases.
lv: Šīs saites kā enkura tekstu izmanto URL, nevis jēgpilnus vārdus vai frāzes.

en: Link text that is just a URL may not provide meaningful context about the link destination. Additionally, long URLs can be difficult to understand when read by a screen reader which may announce every letter, number, and character individually. Users rely on descriptive link text to understand where a link will take them; using URLs for your link text reduces usability, increases cognitive load, and can be confusing or misleading.
lv: Saites teksts, kas ir tikai URL, var nenodrošināt jēgpilnu kontekstu par saites galamērķi. Turklāt garus URL var būt grūti saprast, ja tos lasa ekrāna lasītājs, kas var paziņot katru burtu, ciparu un rakstzīmi atsevišķi. Lietotāji paļaujas uz aprakstošu saites tekstu, lai saprastu, kur saite tos aizvedīs; URL izmantošana saites tekstam samazina lietojamību, palielina kognitīvo slodzi un var būt mulsinoša vai maldinoša.

en: Replace the URL in the link text with a concise, descriptive word or phrase that explains the destination or purpose of the link (for example, "Read the accessibility guide" instead of "https://example.com/guide"). If the URL is necessary for context and is very short, you can dismiss this warning by using the "Dismiss" feature in Accessibility Checker.
lv: Aizstājiet URL saites tekstā ar kodolīgu, aprakstošu vārdu vai frāzi, kas izskaidro saites galamērķi vai mērķi (piemēram, “Izlasiet pieejamības rokasgrāmatu” tā vietā, lai “https://example.com/guide”). Ja URL ir nepieciešams kontekstam un ir ļoti īss, varat noraidīt šo brīdinājumu, izmantojot funkciju “Noraidīt” Accessibility Checker.

en: W3C: Technique G91: Providing link text that describes the purpose of a link
lv: W3C: Tehnika G91: nodrošināt saites tekstu, kas apraksta saites mērķi

en: Long Description Invalid
lv: Nederīgs garais apraksts

note: translators: %s is <code>longdesc=""</code.
en: This element uses the %s attribute with an invalid or unsupported value.
lv: Šis elements izmanto %s atribūtu ar nederīgu vai neatbalstītu vērtību.

note: translators: %s is <code>longdesc=""</code.
en: These elements use the %s attribute with invalid or unsupported values.
lv: Šie elementi izmanto %s atribūtu ar nederīgām vai neatbalstītām vērtībām.

en: The longdesc attribute is intended to provide a URL to a long description of an image for screen reader users. However, it is no longer supported in HTML5 and is not reliably recognized by browsers or assistive technologies. Invalid values or blank longdesc attributes may confuse users or fail to convey important information.
lv: Atribūts longdesc ir paredzēts, lai nodrošinātu URL uz attēla garu aprakstu ekrānlasītāju lietotājiem. Tomēr tas vairs netiek atbalstīts HTML5 un to uzticami neatpazīst pārlūkprogrammas vai palīgtehnoloģijas. Nederīgas vērtības vai tukši longdesc atribūti var mulsināt lietotājus vai nespēt nodot svarīgu informāciju.

note: translators: %s is <code>longdesc</code.
en: Remove the %s attribute from the image element. If a long description is needed, include it in nearby visible text like a caption, use a link to a separate description page, or use ARIA techniques such as aria-describedby.
lv: Noņem %s atribūtu no attēla elementa. Ja nepieciešams garš apraksts, iekļauj to tuvumā esošā redzamā tekstā, piemēram, parakstā, izmanto saiti uz atsevišķu apraksta lapu vai izmanto ARIA tehnikas, piemēram, aria-describedby.

en: W3C: Techniques for WCAG 2.1 – H45: Using longdesc
lv: W3C: Tehnikas WCAG 2.1 – H45: Longdesc izmantošana

en: MDN Web Docs: longdesc – HTML attribute
lv: MDN Web Docs: longdesc – HTML atribūts

en: Zooming and Scaling Disabled
lv: Tālummaiņa un mērogošana atspējota

note: translators: %1$s is <code>user-scalable=no</code>, %2$s is <code>maximum-scale</code>.
en: This page disables zooming by using a viewport meta tag with either %1$s or a %2$s value of less than 2. This prevents users from enlarging content to improve readability.
lv: Šī lapa atspējo tālummaiņu, izmantojot viewport meta tagu ar %1$s vai %2$s vērtību, kas mazāka par 2. Tas neļauj lietotājiem palielināt saturu, lai uzlabotu lasāmību.

note: translators: %1$s is <code>user-scalable=no</code>, %2$s is <code>maximum-scale</code>.
en: These pages disable zooming by using viewport meta tags with either %1$s or a %2$s value of less than 2. This prevents users from enlarging content to improve readability.
lv: Šīs lapas atspējo tālummaiņu, izmantojot viewport meta tagus ar %1$s vai %2$s vērtību, kas mazāka par 2. Tas neļauj lietotājiem palielināt saturu, lai uzlabotu lasāmību.

en: Restricting a user's ability to zoom creates barriers for individuals with low vision or other visual impairments. These users may rely on browser zoom features, pinch-zooming on mobile, or magnifiers to access content comfortably.
lv: Lietotāja spējas ierobežošana veikt tālummaiņu rada šķēršļus personām ar vāju redzi vai citiem redzes traucējumiem. Šie lietotāji var paļauties uz pārlūka tālummaiņas funkcijām, savilkšanu mobilajās ierīcēs vai palielinātājiem, lai ērti piekļūtu saturam.

note: translators: %1$s is <code>user-scalable=no</code>, %2$s is <code>maximum-scale</code>, %3$s is <head>.
en: Edit the viewport meta tag in your theme's %3$s section and remove %1$s and any %2$s value less than 2. To fix this site-wide, enable the 'Make Viewport Scalable' fix in Accessibility Checker Settings.
lv: Rediģē viewport meta tagu savas tēmas %3$s sadaļā un noņem %1$s un jebkuru %2$s vērtību, kas mazāka par 2. Lai to labotu visā vietnē, iespējo “Padarīt skatu mērogojamu” labojumu Accessibility Checker iestatījumos.

en: Missing Form Label
lv: Trūkst veidlapas etiķetes

note: translators: %1$s is <code>&lt;input&gt;</code>, %2$s is <code>&lt;textarea&gt;</code>, %3$s is <code>&lt;select&gt;</code.
en: This element is an %1$s, %2$s, or %3$s form field without an associated label.
lv: Šis elements ir %1$s, %2$s vai %3$s veidlapas lauks bez saistītas etiķetes.

note: translators: %1$s is <code>&lt;input&gt;</code>, %2$s is <code>&lt;textarea&gt;</code>, %3$s is <code>&lt;select&gt;</code.
en: These elements are %1$s, %2$s, or %3$s form fields without associated labels.
lv: Šie elementi ir %1$s, %2$s vai %3$s veidlapas lauki bez saistītām etiķetēm.

en: Form fields must be clearly labeled so that users of screen readers and voice input technologies can understand their purpose. Without labels, users may not know what information to enter or how the form will behave.
lv: Veidlapas laukiem jābūt skaidri marķētiem, lai ekrānlasītāju un balss ievades tehnoloģiju lietotāji varētu saprast to nolūku. Bez etiķetēm lietotāji var nezināt, kādu informāciju ievadīt vai kā veidlapa darbosies.

note: translators: %1$s is <code>&lt;label&gt;</code>, %2$s is <code>for=""</code.
en: Add a visible %1$s element that describes the field. Connect it to the corresponding form element using the %2$s attribute, or use aria-label or aria-labelledby if needed. To fix all unlabelled fields automatically, enable the 'Label Form Fields' fix in Accessibility Checker settings.
lv: Pievieno redzamu %1$s elementu, kas apraksta lauku. Savieno to ar atbilstošo veidlapas elementu, izmantojot %2$s atribūtu, vai izmanto aria-label vai aria-labelledby, ja nepieciešams. Lai automātiski labotu visus nemarķētos laukus, iespējo “Marķēt veidlapas laukus” labojumu Accessibility Checker iestatījumos.

en: W3C: Labeling Controls
lv: W3C: Vadības elementu marķēšana

en: MDN: label element
lv: MDN: label elements

en: Missing Subheadings
lv: Trūkst apakšvirsrakstu

note: translators: %1$s is <code>&lt;h1&gt;</code>, %2$s is <code>&lt;h6&gt;</code>, %3$s is the word count threshold.
en: This page does not contain any heading elements between %1$s and %2$s in the main content area and has more than %3$s words.
lv: Šajā lapā nav neviena virsraksta elementa starp %1$s un %2$s galvenajā satura zonā, un tajā ir vairāk nekā %3$s vārdu.

note: translators: %1$s is <code>&lt;h1&gt;</code>, %2$s is <code>&lt;h6&gt;</code>, %3$s is '400' or the number defined in the setting.
en: These pages do not contain any heading elements between %1$s and %2$s in the main content area and have more than %3$s words.
lv: Šajās lapās nav neviena virsraksta elementa starp %1$s un %2$s galvenajā satura zonā, un tajās ir vairāk nekā %3$s vārdu.

en: Headings provide structure and make content easier for users of all abilities to scan. They also help screen reader users and keyboard-only users navigate the page. Without headings, users must read through content linearly without an easy way to jump between sections.
lv: Virsraksti nodrošina struktūru un padara saturu vieglāk pārskatāmu lietotājiem ar dažādām spējām. Tie arī palīdz ekrānlasītāju lietotājiem un tikai tastatūras lietotājiem pārvietoties pa lapu. Bez virsrakstiem lietotājiem jālasa saturs lineāri, bez viegla veida, kā pārlēkt starp sadaļām.

note: translators: %1$s is <code>&lt;h1&gt;</code.
en: Add meaningful heading elements throughout your content to organize it into sections. At a minimum, include one %1$s tag as the main page title, and add subheadings where appropriate to break up content into logical parts.
lv: Pievieno saturīgus virsrakstu elementus visā savā saturā, lai organizētu to sadaļās. Vismaz iekļauj vienu %1$s tagu kā galveno lapas virsrakstu un pievieno apakšvirsrakstus, kur tas ir piemēroti, lai sadalītu saturu loģiskās daļās.

en: W3C Tutorial: Headings
lv: W3C pamācība: Virsraksti

en: Missing Language Declaration
lv: Trūkst valodas deklarācijas

note: translators: %1$s is <code>&lt;html&gt;</code>, %2$s is <code>lang</code>, %3$s is <code>xml:lang</code>.
en: This element is a top-level %1$s tag that is missing a language attribute such as %2$s or %3$s, or has an empty language attribute.
lv: Šim elementam ir augstākā līmeņa %1$s tags, kuram trūkst valodas atribūta, piemēram, %2$s vai %3$s, vai tam ir tukšs valodas atribūts.

note: translators: %1$s is <code>&lt;html&gt;</code>, %2$s is <code>lang</code>, %3$s is <code>xml:lang</code>.
en: These elements are top-level %1$s tags that are missing a language attribute such as %2$s or %3$s, or have an empty language attribute.
lv: Šiem elementiem ir augstākā līmeņa %1$s tagi, kuriem trūkst valodas atribūta, piemēram, %2$s vai %3$s, vai tiem ir tukši valodas atribūti.

en: Screen readers and other assistive technologies use the language attribute to determine how to pronounce and interpret the content. Without it, the content may be read incorrectly, which can be confusing or misleading for users.
lv: Ekrāna lasītāji un citas palīgtehnoloģijas izmanto valodas atribūtu, lai noteiktu, kā izrunāt un interpretēt saturu. Bez tā saturs var tikt nolasīts nepareizi, kas var būt mulsinoši vai maldinoši lietotājiem.

note: translators: %s is an example of a valid lang attribute.
en: Edit your theme's header file to ensure the <html> tag includes a valid lang attribute (e.g., %s). If your theme receives updates, make this change in a child theme to prevent it from being overwritten. To fix this automatically site-wide, enable the 'Add "lang" & "dir" Attributes' fix in Accessibility Checker settings.
lv: Rediģē savas tēmas galvenes failu, lai pārliecinātos, ka <html> tags ietver derīgu lang atribūtu (piemēram, %s). Ja tava tēma saņem atjauninājumus, veic šīs izmaiņas bērna tēmā, lai novērstu to pārrakstīšanu. Lai to automātiski labotu visā vietnē, iespējo "Pievienot lang un dir atribūtus" labojumu Accessibility Checker iestatījumos.

en: W3C: Language of Page
lv: W3C: Lapas valoda

en: MDN: The HTML lang attribute
lv: MDN: HTML lang atribūts

en: Missing Table Header
lv: Trūkst tabulas galvene

en: This table contains data cells but does not have the required table header cells.
lv: Šī tabula satur datu šūnas, bet tai nav nepieciešamo tabulas galvenes šūnu.

en: These tables contain data cells but do not have the required table header cells.
lv: Šīs tabulas satur datu šūnas, bet tām nav nepieciešamo tabulas galvenes šūnu.

en: Table headers are used by assistive technologies to help users understand the relationships between cells and navigate the data. Without table headers, screen reader users may not be able to determine what the data represents.
lv: Tabulu galvenes tiek izmantotas palīgtehnoloģijās, lai palīdzētu lietotājiem saprast attiecības starp šūnām un navigēt pa datiem. Bez tabulu galvenēm ekrāna lasītāju lietotāji var nespēt noteikt, ko dati attēlo.

note: translators: %1$s is <code>&lt;th&gt;</code>, %2$s is <code>&lt;td&gt;</code>.
en: Add one or more %1$s elements that describe the columns or rows of data in your table. Each %2$s cell should be associated with a descriptive header to provide proper context for screen reader users.
lv: Pievieno vienu vai vairākus %1$s elementus, kas apraksta datu kolonnas vai rindas tavā tabulā. Katrai %2$s šūnai jābūt saistītai ar aprakstošu galveni, lai nodrošinātu pareizu kontekstu ekrāna lasītāju lietotājiem.

en: W3C: H51 - Using table markup to present tabular information
lv: W3C: H51 - Tabulas marķējuma izmantošana tabulāras informācijas attēlošanai

en: MDN Web Docs: <table> - Headers and accessibility
lv: MDN Web Docs: <table> - Galvenes un pieejamība

en: WordPress: Table block documentation
lv: WordPress: Tabulas bloka dokumentācija

en: Missing Title
lv: Trūkst virsraksta

note: translators: %1$s is <code>&lt;title&gt;</code>, %2$s is <code>og:title</code>.
en: This element is missing a title tag (%1$s or %2$s). This may happen if the post or page title field is empty or if the theme fails to output a title tag in the document head.
lv: Šim elementam trūkst virsraksta taga (%1$s vai %2$s). Tas var notikt, ja raksta vai lapas virsraksta lauks ir tukšs vai ja tēma neizvada virsraksta tagu dokumenta galvenē.

note: translators: %1$s is <code>&lt;title&gt;</code>, %2$s is <code>og:title</code>.
en: These elements are missing title tags (%1$s or %2$s). This may happen if post or page title fields are empty or if the theme fails to output title tags in the document head.
lv: Šiem elementiem trūkst virsraksta tagu (%1$s vai %2$s). Tas var notikt, ja rakstu vai lapu virsrakstu lauki ir tukši vai ja tēma neizvada virsraksta tagus dokumenta galvenē.

en: The title element is used by screen readers, search engines, and browser tabs to identify the page. Without a title, users may have difficulty determining the purpose of the page.
lv: Virsraksta elementu izmanto ekrāna lasītāji, meklētājprogrammas un pārlūka cilnes, lai identificētu lapu. Bez virsraksta lietotājiem var būt grūti noteikt lapas mērķi.

en: Ensure the post or page title field is filled in on the backend. If the title field is not empty and the error persists, check your theme's code to make sure it outputs a valid <title> tag and/or og:title meta tag in the document head. To fix this issue site-wide, enable the 'Add Missing Page Title' fix in Accessibility Checker settings.
lv: Pārliecinies, ka raksta vai lapas virsraksta lauks ir aizpildīts administrācijas panelī. Ja virsraksta lauks nav tukšs un kļūda joprojām pastāv, pārbaudi savas tēmas kodu, lai pārliecinātos, ka tas izvada derīgu <title> tagu un/vai og:title meta tagu dokumenta galvenē. Lai labotu šo problēmu visā vietnē, iespējo “Pievienot trūkstošo lapas virsrakstu” labojumu Accessibility Checker iestatījumos.

en: MDN: <title> element
lv: MDN: <title> elements

en: Missing Transcript
lv: Trūkst transkripcijas

en: This element contains or links to audio or video content that does not have a properly labeled or positioned transcript, or may not have a transcript at all.
lv: Šis elements satur vai saista ar audio vai video saturu, kuram nav pareizi marķēta vai novietota transkripcija, vai tam var nebūt transkripcijas vispār.

en: These elements contain or link to audio or video content that do not have properly labeled or positioned transcripts, or may not have a transcript at all.
lv: Šie elementi satur vai saista ar audio vai video saturu, kuriem nav pareizi marķētas vai novietotas transkripcijas, vai tiem var nebūt transkripciju vispār.

en: Transcripts provide access to audio and video content for individuals who are deaf, hard of hearing, or prefer to read rather than listen. Without a transcript, important information may be missed.
lv: Transkripcijas nodrošina piekļuvi audio un video saturam personām, kas ir nedzirdīgas, vājdzirdīgas vai dod priekšroku lasīšanai, nevis klausīšanai. Bez transkripcijas var tikt palaista garām svarīga informācija.

en: Create a transcript for each flagged audio or video clip. Include the transcript on the same page or link to a file that contains it. The word “transcript” should appear in a heading before the transcript or in the link text, and must be within 25 characters of the audio or video element.
lv: Izveido transkripciju katram atzīmētajam audio vai video klipam. Iekļauj transkripciju tajā pašā lapā vai saiti uz failu, kas to satur. Vārdam “transkripcija” jāparādās virsrakstā pirms transkripcijas vai saites tekstā, un tam jābūt 25 rakstzīmju attālumā no audio vai video elementa.

en: W3C: Transcripts Documentation
lv: W3C: Transkripciju dokumentācija

en: Practical Advice for Meeting Caption, Transcript, and Sign Language Requirements (Webinar)
lv: Praktiski padomi subtitru, transkripciju un zīmju valodas prasību izpildei (tīmekļseminārs)

en: Possible Heading
lv: Iespējama virsraksta teksts

en: This text appears visually styled like a heading but is not marked up with a heading tag.
lv: Šis teksts vizuāli izskatās kā virsraksts, bet nav atzīmēts ar virsraksta tagu.

en: These text elements appear visually styled like headings but are not marked up with heading tags.
lv: Šie teksta elementi ir vizuāli stilizēti kā virsraksti, bet nav apzīmēti ar virsrakstu tagiem.

en: Screen reader users and other assistive technologies rely on heading tags to understand page structure and navigate efficiently. Text that looks like a heading but is not coded as one can make it difficult for screen reader users to navigate the page.
lv: Ekrānlasītāju lietotāji un citas palīgtehnoloģijas izmanto virsrakstu tagus, lai saprastu lapas struktūru un efektīvi pārvietotos. Teksts, kas izskatās kā virsraksts, bet nav kodēts kā virsraksts, var apgrūtināt ekrānlasītāju lietotājiem navigāciju lapā.

note: translators: %1$s is <code>&lt;h1&gt;</code>, %2$s is <code>&lt;h6&gt;</code.
en: Review the flagged text and determine if it should be a heading. If it is, change the element to the appropriate %1$s–%2$s tag. If it is not intended as a heading, you can dismiss this warning in Accessibility Checker.
lv: Pārskatiet atzīmēto tekstu un nosakiet, vai tam vajadzētu būt virsrakstam. Ja tas tā ir, mainiet elementu uz atbilstošo %1$s–%2$s tagu. Ja tas nav paredzēts kā virsraksts, varat noraidīt šo brīdinājumu Accessibility Checker.

en: W3C: Using HTML headings to identify headings
lv: W3C: HTML virsrakstu izmantošana, lai identificētu virsrakstus

en: A Slider is Present
lv: Slīdnis ir klātesošs

en: This element is a slider or carousel. Because many accessibility issues with sliders require manual review, this warning appears any time a slider is detected on a post or page.
lv: Šis elements ir slīdnis vai karuselis. Tā kā daudzas pieejamības problēmas ar slīdņiem prasa manuālu pārbaudi, šis brīdinājums parādās katru reizi, kad ierakstā vai lapā tiek konstatēts slīdnis.

en: These elements are sliders or carousels. Because many accessibility issues with sliders require manual review, this warning appears any time one or more sliders are detected on a post or page.
lv: Šie elementi ir slīdņi vai karuseļi. Tā kā daudzas pieejamības problēmas ar slīdņiem prasa manuālu pārbaudi, šis brīdinājums parādās katru reizi, kad ierakstā vai lapā tiek konstatēts viens vai vairāki slīdņi.

en: Sliders are often difficult to use with screen readers and keyboards. Inaccessible sliders can interfere with navigation, trap focus, or move too quickly for users to engage with the content.
lv: Slīdņus bieži ir grūti izmantot ar ekrānlasītājiem un tastatūrām. Nepieejami slīdņi var traucēt navigācijai, ieķert fokusu vai pārvietoties pārāk ātri, lai lietotāji varētu mijiedarboties ar saturu.

en: Review the slider on the front end of your website. Ensure it is keyboard accessible, pauseable, has proper ARIA roles and labels, and works well with screen readers. After confirming the slider is accessible or remediating issues, you can dismiss this warning in Accessibility Checker.
lv: Pārskatiet slīdni savas vietnes priekšgalā. Pārliecinieties, ka tas ir pieejams ar tastatūru, apturams, tam ir atbilstošas ARIA lomas un etiķetes, un tas labi darbojas ar ekrāna lasītājiem. Pēc tam, kad esat apstiprinājis slīdņa pieejamību vai novērsis problēmas, varat noraidīt šo brīdinājumu Accessibility Checker.

en: W3C: Carousels Tutorial
lv: W3C: Karuseļu pamācība

en: W3C ARIA Authoring Practices Guide: Carousel (Slide Show or Image Rotator) Pattern
lv: W3C ARIA autorizācijas prakses ceļvedis: Karuseļa (slaidrādes vai attēlu rotatora) modelis

en: Tab Order Modified
lv: Tabulācijas secība modificēta

note: translators: %1$s is <code>tabindex="1"</code> and %2$s is <code>tabindex</code>.
en: This page contains an element with %1$s or another positive %2$s, which modifies the natural tab order.
lv: Šī lapa satur elementu ar %1$s vai citu pozitīvu %2$s, kas maina dabisko tabulēšanas secību.

note: translators: %1$s is <code>tabindex="1"</code> and %2$s is <code>tabindex</code>.
en: These pages contain elements with %1$s or other positive %2$s, which modify the natural tab order.
lv: Šīs lapas satur elementus ar %1$s vai citām pozitīvām %2$s vērtībām, kas maina dabisko tabulēšanas secību.

en: The natural tab order of a page follows the structure of the HTML. Changing this order using positive tabindex values can cause confusion for keyboard-only users and screen reader users, especially if the focus moves in an unexpected way or skips important content.
lv: Lapas dabiskā tabulēšanas secība seko HTML struktūrai. Šīs secības mainīšana, izmantojot pozitīvas tabindex vērtības, var radīt apjukumu lietotājiem, kuri izmanto tikai tastatūru, un ekrānlasītāju lietotājiem, īpaši, ja fokuss pārvietojas negaidītā veidā vai izlaiž svarīgu saturu.

note: translators: %s is <code>tabindex</code>.
en: Remove positive %s values (greater than 0) from elements unless there is a very specific, user-tested reason to change the focus order. If needed, use tabindex="0" to include custom elements in the natural tab flow without disrupting order. To fix this and other elements site-wide, enable the 'Remove Tab Index' fix in Accessibility Checker settings.
lv: Noņemiet pozitīvās %s vērtības (lielākas par 0) no elementiem, ja vien nav ļoti konkrēta, lietotāju pārbaudīta iemesla mainīt fokusa secību. Ja nepieciešams, izmantojiet tabindex=“0”, lai iekļautu pielāgotus elementus dabiskajā tabulēšanas plūsmā, netraucējot secību. Lai labotu šo un citus elementus visā vietnē, iespējojiet labojumu “Noņemt Tab Index” Accessibility Checker iestatījumos.

en: ARIA Authoring Practices Guide: Developing a Keyboard Interface
lv: ARIA autorizācijas prakses ceļvedis: Tastatūras saskarnes izstrāde

en: W3C: Focus Order and Keyboard Navigation
lv: W3C: Fokusa secība un tastatūras navigācija

en: Blinking or Scrolling Content
lv: Mirgojošs vai ritinošs saturs

en: This element uses blinking or scrolling effects that may be disruptive for users or cause seizures.
lv: Šis elements izmanto mirgošanas vai ritināšanas efektus, kas var būt traucējoši lietotājiem vai izraisīt lēkmes.

en: These elements use blinking or scrolling effects that may be disruptive for users or cause seizures.
lv: Šie elementi izmanto mirgošanas vai ritināšanas efektus, kas var būt traucējoši lietotājiem vai izraisīt lēkmes.

en: Blinking or scrolling content can be distracting or trigger seizures in some users, especially those with photosensitive epilepsy or cognitive disabilities. These effects are deprecated and can negatively impact readability and focus.
lv: Mirgojošs vai ritinošs saturs var būt traucējošs vai izraisīt lēkmes dažiem lietotājiem, īpaši tiem, kuriem ir fotosensitīva epilepsija vai kognitīvi traucējumi. Šie efekti ir novecojuši un var negatīvi ietekmēt lasāmību un koncentrēšanos.

note: translators: %1$s is <code>&lt;blink&gt;</code>, %2$s is <code>&lt;marquee&gt;</code>, %3$s is <code>text-decoration: blink</code>.
en: Remove any HTML or CSS that causes blinking or scrolling effects, such as %1$s, %2$s, or %3$s.
lv: Noņemiet jebkuru HTML vai CSS, kas izraisa mirgošanas vai ritināšanas efektus, piemēram, %1$s, %2$s vai %3$s.

en: W3C: Techniques for WCAG 2.1 - Avoiding the use of the blink element
lv: W3C: Metodes WCAG 2.1 - Izvairīšanās no mirgošanas elementa izmantošanas

en: MDN: <marquee> element (obsolete)
lv: MDN: <marquee> elements (novecojis)

en: Text Justified
lv: Teksts līdzināts

note: translators: %s is <code>text-align: justify</code.
en: This page contains long blocks of text that are styled with %s.
lv: Šī lapa satur garus teksta blokus, kas ir noformēti ar %s.

note: translators: %s is <code>text-align: justify</code.
en: These pages contain long blocks of text that are styled with %s.
lv: Šīs lapas satur garus teksta blokus, kas ir noformēti ar %s.

en: Justified text can create uneven spacing between words, forming distracting "rivers" of white space that make reading difficult—especially for people with dyslexia, low vision, or cognitive disabilities. Left-aligned text is more predictable and easier to read.
lv: Taisnots teksts var radīt nevienmērīgas atstarpes starp vārdiem, veidojot traucējošas balto atstarpu “upes”, kas apgrūtina lasīšanu — īpaši cilvēkiem ar disleksiju, vāju redzi vai kognitīviem traucējumiem. Pa kreisi līdzināts teksts ir paredzamāks un vieglāk lasāms.

note: translators: %s is <code>text-align: justify</code.
en: Remove the %s CSS rule from long blocks of text, especially paragraphs longer than 200 characters. Use left-aligned text instead for better readability and accessibility.
lv: Noņemiet %s CSS noteikumu no gariem teksta blokiem, īpaši rindkopām, kas garākas par 200 rakstzīmēm. Tā vietā izmantojiet pa kreisi līdzinātu tekstu, lai uzlabotu lasāmību un pieejamību.

en: W3C: Making Content Usable for People with Cognitive and Learning Disabilities
lv: W3C: Satura pieejamības nodrošināšana cilvēkiem ar kognitīviem un mācīšanās traucējumiem

en: Text Too Small
lv: Pārāk mazs teksts

en: This text is smaller than 10 pixels and may be difficult to read.
lv: Šis teksts ir mazāks par 10 pikseļiem un var būt grūti salasāms.

en: These text elements are smaller than 10 pixels and may be difficult to read.
lv: Šie teksta elementi ir mazāki par 10 pikseļiem un var būt grūti salasāmi.

en: Text that is too small can be hard to read, especially for people with low vision. Ensuring a minimum readable size improves overall accessibility and usability, reducing the need for users to zoom.
lv: Pārāk mazs teksts var būt grūti salasāms, īpaši cilvēkiem ar vāju redzi. Nodrošinot minimālo salasāmo izmēru, tiek uzlabota vispārējā pieejamība un lietojamība, samazinot nepieciešamību lietotājiem palielināt tekstu.

note: translators: %s is <code>10px</code>.
en: Update your styles so that all text is at least %s in size. Use relative units like em or rem when possible to support user preferences and browser scaling.
lv: Atjaunini savus stilus tā, lai viss teksts būtu vismaz %s lielumā. Ja iespējams, izmanto relatīvās vienības, piemēram, em vai rem, lai atbalstītu lietotāju preferences un pārlūka mērogošanu.

en: MDN: font-size CSS property
lv: MDN: font-size CSS īpašība

en: How to Add Custom CSS in WordPress
lv: Kā pievienot pielāgotu CSS WordPress vidē

en: Underlined Text
lv: Pasvītrots teksts

note: translators: %1$s is <code>&lt;u&gt;</code>, %2$s is <code>text-decoration: underline;</code.
en: This element contains underlined text using the %1$s tag or %2$s CSS styles and does not appear to be a link.
lv: Šis elements satur pasvītrotu tekstu, izmantojot %1$s tagu vai %2$s CSS stilus, un neizskatās pēc saites.

note: translators: %1$s is <code>&lt;u&gt;</code>, %2$s is <code>text-decoration: underline;</code.
en: These elements contain underlined text using the %1$s tag or %2$s CSS styles and do not appear to be links.
lv: Šie elementi satur pasvītrotu tekstu, izmantojot %1$s tagu vai %2$s CSS stilus, un neizskatās pēc saitēm.

en: Underlined text is commonly associated with links. When non-link text is underlined, it can be confusing for users, especially those with cognitive disabilities or those relying on visual cues to identify links.
lv: Pasvītrots teksts parasti tiek saistīts ar saitēm. Kad teksts, kas nav saite, ir pasvītrots, tas var būt mulsinoši lietotājiem, īpaši tiem ar kognitīviem traucējumiem vai tiem, kas paļaujas uz vizuālām norādēm, lai identificētu saites.

en: Remove the underline tag or CSS underline style from the text. If you want to emphasize text, consider using bold, italic, or color styling instead. If this text is part of a functional element like a link or button, keep the underline styling and dismiss this warning in Accessibility Checker.
lv: Noņemiet pasvītrojuma tagu vai CSS pasvītrojuma stilu no teksta. Ja vēlaties uzsvērt tekstu, apsveriet iespēju izmantot treknrakstu, slīprakstu vai krāsu stilus. Ja šis teksts ir daļa no funkcionāla elementa, piemēram, saites vai pogas, saglabājiet pasvītrojuma stilu un noraidiet šo brīdinājumu Accessibility Checker.

en: A Video is Present
lv: Ir klātesošs video

en: This element is a video. Because many accessibility issues with video content require manual review, this warning appears any time a video is detected on a post or page.
lv: Šis elements ir video. Tā kā daudzas pieejamības problēmas ar video saturu prasa manuālu pārbaudi, šis brīdinājums parādās katru reizi, kad rakstā vai lapā tiek konstatēts video.

en: These elements are videos. Because many accessibility issues with video content require manual review, this warning appears any time one or more videos are detected on a post or page.
lv: Šie elementi ir video. Tā kā daudzas pieejamības problēmas ar video saturu prasa manuālu pārbaudi, šis brīdinājums parādās katru reizi, kad rakstā vai lapā tiek konstatēts viens vai vairāki video.

en: Videos must include accurate captions, transcripts, and audio descriptions (or enhanced transcripts) to be fully accessible to users who are deaf, hard of hearing, blind, or have cognitive disabilities.
lv: Video jāietver precīzi subtitri, transkripti un audio apraksti (vai uzlaboti transkripti), lai tie būtu pilnībā pieejami lietotājiem, kuri ir nedzirdīgi, vājdzirdīgi, neredzīgi vai ar kognitīviem traucējumiem.

en: Review the video on the front end of your website. Ensure that it includes accurate (not auto-generated) synchronized captions, a transcript, and an audio description if needed. After verifying accessibility or making necessary updates, you can dismiss this warning in Accessibility Checker.
lv: Pārskatiet video savas vietnes priekšgalā. Pārliecinieties, ka tas ietver precīzus (nevis automātiski ģenerētus) sinhronizētus subtitrus, transkriptu un audio aprakstu, ja nepieciešams. Pēc pieejamības pārbaudes vai nepieciešamo atjauninājumu veikšanas, varat noraidīt šo brīdinājumu Accessibility Checker.

en: W3C: Media Alternatives
lv: W3C: Mediju alternatīvas

en: W3C: Understanding Guideline 1.2
lv: W3C: 1.2 vadlīnijas izpratne.

note: translators: 1: a php classname, 2: an error message that was thrown about why this failed to register.
en: Failed to register command %1$s because %2$s
lv: Neizdevās reģistrēt komandu %1$s, jo %2$s

en: Number of orphaned posts to process in one batch.
lv: Apstrādājamo bāreņu ziņu skaits vienā partijā.

en: Seconds to sleep between deletions (default: 0).
lv: Sekundes, kas jāgaida starp dzēšanām (noklusējums: 0).

en: The ID of the post to delete stats for.
lv: Raksta ID, kuram dzēst statistiku.

en: No Post ID provided.
lv: Nav norādīts raksta ID.

note: translators: 1: a post ID.
en: Post ID %1$s does not exist.
lv: Raksta ID %1$s neeksistē.

note: translators: 1: a post ID.
en: Stats of %1$s deleted.
lv: Raksta %1$s statistika ir izdzēsta.

en: Keys to show in the results. Defaults to all keys.
lv: Atslēgas, ko rādīt rezultātos. Pēc noklusējuma visas atslēgas.

en: Clear the cache before retrieving the stats (can be intensive).
lv: Notīrīt kešatmiņu pirms statistikas iegūšanas (var būt resursietilpīgi).

note: translators: 1: a stat key that was requested but not found.
en: Stat key: %1$s not found in stats.
lv: Statistikas atslēga: %1$s statistikā nav atrasta.

en: The ID of the post to get stats for.
lv: Raksta ID, kuram iegūt statistiku.

note: translators: 1: a post ID.
en: Post ID %1$d does not exist.
lv: Raksta ID %1$d neeksistē.

note: translators: 1: a post ID.
en: Either the post is not yet scanned or all tests passed for post ID %1$d.
lv: Vai nu raksts vēl nav skenēts, vai arī visi testi ir izturēti rakstam ar ID %1$d.

en: permalink of
lv: pastāvīgā saite uz

en: permalink to
lv: pastāvīgā saite uz

en: Attend Free
lv: Apmeklēt bez maksas

en: (opens in a new window)
lv: (atveras jaunā logā)

note: translators: Landmark type label for the Issues Explorer filter.
en: Main
lv: Galvenais

note: translators: Landmark type label for the Issues Explorer filter.
en: Header
lv: Galvene

note: translators: Landmark type label for the Issues Explorer filter.
en: Footer
lv: Kājene

note: translators: Landmark type label for the Issues Explorer filter.
en: Nav
lv: Navigācija

note: translators: Landmark type label for the Issues Explorer filter.
en: Aside
lv: Sānjosla

note: translators: Landmark type label for the Issues Explorer filter.
en: Navigation
lv: Navigācija

note: translators: Landmark type label for the Issues Explorer filter.
en: Banner
lv: Baneris

note: translators: Landmark type label for the Issues Explorer filter.
en: Contentinfo
lv: Satura informācija

note: translators: Landmark type label for the Issues Explorer filter.
en: Complementary
lv: Papildinošais

note: translators: Landmark type label for the Issues Explorer filter.
en: Section
lv: Sadaļa

note: translators: Landmark type label for the Issues Explorer filter.
en: Article
lv: Raksts

note: translators: Landmark type label for the Issues Explorer filter.
en: Form
lv: Veidlapa

note: translators: Landmark type label for the Issues Explorer filter.
en: Region
lv: Reģions

note: translators: %s is the landmark type (e.g., "Header", "Navigation", "Main").
en: View %s landmark on website, opens a new window
lv: Skatīt %s orientieri vietnē, atveras jaunā logā

en: Dismiss own issues
lv: Noraidīt savas problēmas

en: Dismiss and reopen accessibility issues on posts the user can edit (their own posts; editors can edit any).
lv: Noraidīt un atkārtoti atvērt piekļūstamības problēmas ierakstos, kurus lietotājs var rediģēt (paša ieraksti; redaktori var rediģēt jebkuru).

en: Dismiss issues (any post)
lv: Noraidīt problēmas (jebkurš ieraksts)

en: Dismiss and reopen accessibility issues on any post, even if the user cannot otherwise edit it.
lv: Noraidīt un atkārtoti atvērt piekļūstamības problēmas jebkurā ierakstā, pat ja lietotājs citādi nevar to rediģēt.

en: Front-end highlighter
lv: Publiskās daļas izcēlājs

en: View the front-end accessibility highlighter on published content.
lv: Skatīt publiskās daļas piekļūstamības izcēlāju publicētajā saturā.

en: the ability to edit posts
lv: iespēja rediģēt ierakstus

en: the ability to edit other users' posts
lv: iespēja rediģēt citu lietotāju ierakstus

note: translators: %s: a human-readable capability requirement, e.g. "the ability to edit posts".
en: Requires %s.
lv: Nepieciešama %s.

en: Welcome to Accessibility Checker
lv: Laipni lūdzam Accessibility Checker

en: Accessibility Checker Settings
lv: Accessibility Checker iestatījumi

en: Scan Settings
lv: Skenēšanas iestatījumi

en: Simplified Summary Settings
lv: Vienkāršotā kopsavilkuma iestatījumi

en: Footer Accessibility Statement
lv: Kājenes piekļūstamības paziņojums

en: Frontend Accessibility Checker
lv: Priekšgala Accessibility Checker

en: System Settings
lv: Sistēmas iestatījumi

en: Post Types To Be Checked
lv: Pārbaudāmie rakstu veidi

en: Scan Speed
lv: Skenēšanas ātrums

en: Archive Scanning
lv: Arhīva skenēšana

en: Taxonomy Scanning
lv: Taksonomijas skenēšana

en: Block Editor Metabox
lv: Bloku redaktora metakaste

en: Prompt for Simplified Summary
lv: Uzvedne vienkāršotam kopsavilkumam

en: Simplified Summary Position
lv: Vienkāršotā kopsavilkuma pozīcija

en: Simplified Summary Heading
lv: Vienkāršotā kopsavilkuma virsraksts

en: Add Footer Accessibility Statement
lv: Pievienot kājenes piekļūstamības paziņojumu

en: Include Link to Accessibility Policy
lv: Iekļaut saiti uz piekļūstamības politiku

en: Accessibility Policy page
lv: Piekļūstamības politikas lapa

en: Accessibility Statement Preview
lv: Piekļūstamības paziņojuma priekšskatījums

en: Frontend Accessibility Checker Position
lv: Priekšgala Accessibility Checker pozīcija

en: Configure the types of content that should be checked for accessibility issues.
lv: Konfigurēt satura veidus, kas jāpārbauda pieejamības problēmu noteikšanai.

note: translators: %1$s: link to the "Accessibility Checker Pro" website.
en: More features and email support is available with %1$s.
lv: Vairāk funkciju un e-pasta atbalsts ir pieejams ar %1$s.

en: Accessibility Checker Pro (opens in a new window)
lv: Accessibility Checker Pro (atveras jaunā logā)

en: Use the settings below to configure the frontend accessibility checker.
lv: Izmantojiet zemāk esošos iestatījumus, lai konfigurētu priekšgala pieejamības pārbaudītāju.

en: Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) at the AAA level require any content with a reading level above 9th grade to have an alternative that is easier to read. Simplified summary text is added on the readability tab in the Accessibility Checker meta box on each post's or page's edit screen.
lv: Tīmekļa satura pieejamības vadlīnijas (WCAG) AAA līmenī pieprasa, lai jebkuram saturam ar lasīšanas līmeni virs 9. Klases būtu alternatīva, kas ir vieglāk lasāma. Vienkāršots kopsavilkuma teksts tiek pievienots lasāmības cilnē Accessibility Checker meta lodziņā katrā raksta vai lapas rediģēšanas ekrānā.

en: Learn more about simplified summaries and readability requirements (opens in a new window)
lv: Uzziniet vairāk par vienkāršotiem kopsavilkumiem un lasāmības prasībām (atveras jaunā logā)

en: Learn more about simplified summaries and readability requirements.
lv: Uzziniet vairāk par vienkāršotiem kopsavilkumiem un lasāmības prasībām.

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing" and is it helping you make your website more accessible? Share your efforts to make your website more accessible with your customers and let them know you're using Accessibility Checker to ensure all people can use your website. Add a small text-only link and statement in the footer of your website.
lv: Vai jūs domājat, “Vau, šis spraudnis ir lieliski”, un vai tas jums palīdz padarīt jūsu tīmekļa vietni pieejamāku? Dalieties ar saviem centieniem padarīt jūsu tīmekļa vietni pieejamāku ar saviem klientiem un informējiet viņus, ka jūs izmantojat Accessibility Checker, lai nodrošinātu, ka visi cilvēki var izmantot jūsu tīmekļa vietni. Pievienojiet nelielu tikai teksta saiti un paziņojumu jūsu tīmekļa vietnes kājenē.

en: Configure system-level settings for the Accessibility Checker plugin.
lv: Konfigurēt sistēmas līmeņa iestatījumus Accessibility Checker spraudnim.

en: Fast
lv: Ātrs

en: Normal
lv: Normāls

en: Slow
lv: Lēns

en: Slowest
lv: Vislēnākais

en: Faster scans are more resource intensive and may place a high load on your website.
lv: Ātrākas skenēšanas patērē vairāk resursu un var radīt lielu slodzi tavai vietnei.

en: Enable scanning of archive pages
lv: Iespējot arhīva lapu skenēšanu

en: Choose whether archive pages should be included in full site scans. By default, a sampling method is used to select taxonomy terms for archive data.
lv: Izvēlies, vai arhīva lapas jāiekļauj pilnās vietnes skenēšanā. Pēc noklusējuma taksonomijas terminu atlasei arhīva datos tiek izmantota atlases metode.

en: Scan all taxonomy terms instead of just a sample
lv: Skenēt visus taksonomijas terminus, nevis tikai izlasi

en: Check all taxonomy term archive pages instead of a representative sample. This requires archive page scanning to be enabled and may add a large number of URLs to the scan list.
lv: Pārbaudīt visas taksonomijas terminu arhīva lapas, nevis reprezentatīvu paraugu. Tam nepieciešams, lai arhīva lapu skenēšana būtu iespējota, un tas var pievienot skenējamo URL sarakstam lielu skaitu adrešu.

en: Before the content
lv: Pirms satura

en: After the content
lv: Pēc satura

en: Insert manually
lv: Ievietot manuāli

en: Use this function to manually add the simplified summary to your theme within the loop.
lv: Izmantojiet šo funkciju, lai manuāli pievienotu vienkāršotu kopsavilkumu jūsu tēmai cilpas ietvaros.

en: The function optionally accepts the post ID as a parameter.
lv: Funkcija pēc izvēles pieņem ziņas ID kā parametru.

en: Set where you would like simplified summaries to appear in relation to your content if filled in.
lv: Iestatiet, kur vēlaties, lai vienkāršotie kopsavilkumi parādītos attiecībā pret jūsu saturu, ja tie ir aizpildīti.

en: Bottom Right Corner (default)
lv: Apakšējais labais stūris (noklusējums)

en: Bottom Left Corner
lv: Apakšējais kreisais stūris

en: Set where you would like the frontend accessibility checker to appear on the page.
lv: Iestatiet, kur vēlaties, lai priekšgala pieejamības pārbaudītājs parādītos lapā.

en: When Required
lv: Kad nepieciešams

en: Always
lv: Vienmēr

en: Should Accessibility Checker only ask for a simplified summary when the reading level of your post or page is above 9th grade, always ask for it regardless of reading level, or never ask for it regardless of reading level?
lv: Vai Accessibility Checker vajadzētu prasīt vienkāršotu kopsavilkumu tikai tad, kad jūsu raksta vai lapas lasīšanas līmenis ir virs 9. klases, vienmēr prasīt to neatkarīgi no lasīšanas līmeņa vai nekad neprasīt to neatkarīgi no lasīšanas līmeņa?

en: To check content other than posts and pages, please
lv: Lai pārbaudītu citu saturu, nevis ziņas un lapas, lūdzu

en: upgrade to pro
lv: jaunināt uz pro versiju

en:  (opens in a new window)
lv:  (atveras jaunā logā)

en: Choose which post types should be checked during a scan. Please note, removing a previously selected post type will remove its scanned information and any custom dismissed warnings that have been setup.
lv: Izvēlieties, kādi ziņu veidi jāpārbauda skenēšanas laikā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka iepriekš atlasīta ziņu veida noņemšana noņems tā skenēto informāciju un visus pielāgotos noraidītos brīdinājumus, kas ir iestatīti.

en: Delete all Accessibility Checker data when the plugin is uninstalled.
lv: Izdzēst visus Accessibility Checker datus, kad spraudnis tiek atinstalēts.

en: Show Accessibility Checker metabox in the Block Editor
lv: Rādīt Accessibility Checker metakasti bloku redaktorā

en: Non-text Content
lv: Ne-teksta saturs

en: All non-text content must have a text alternative that serves the same purpose, unless it falls into specific exceptions like controls, media, tests, sensory content, CAPTCHA, or decorative elements. Each type must follow specific guidance to ensure accessibility without interfering with the user experience.
lv: Visam ne-teksta saturam jābūt teksta alternatīvai, kas kalpo tam pašam mērķim, ja vien tas neietilpst specifiskos izņēmumos, piemēram, vadības elementi, mediji, testi, sensorais saturs, CAPTCHA vai dekoratīvie elementi. Katram tipam jāseko specifiskiem norādījumiem, lai nodrošinātu pieejamību, netraucējot lietotāja pieredzi.

en: 1.1 Text Alternatives
lv: 1.1 teksta alternatīvas

en: Perceivable
lv: Uztverams

en: People with dexterity impairments using voice control
lv: Cilvēki ar veiklības traucējumiem, kas izmanto balss vadību

en: Screen reader users (blind/low vision and neurodivergent people)
lv: Ekrāna lasītāju lietotāji (neredzīgi/vājredzīgi un neirodivergenti cilvēki)

en: Prerecorded Audio-only and Video-only
lv: Iepriekš ierakstīts tikai audio un tikai video

en: For prerecorded audio-only and video-only content, a text alternative must be provided that presents equivalent information. This ensures users who cannot hear or see the media can still access its content through text.
lv: Iepriekš ierakstītam tikai audio un tikai video saturam jānodrošina teksta alternatīva, kas sniedz līdzvērtīgu informāciju. Tas nodrošina, ka lietotāji, kuri nevar dzirdēt vai redzēt mediju, joprojām var piekļūt tā saturam caur tekstu.

en: 1.2 Time-based Media
lv: 1.2 uz laiku balstīti mediji

en: Deaf and hard of hearing people
lv: Nedzirdīgi un vājdzirdīgi cilvēki

en: Captions (Prerecorded)
lv: Subtitri (iepriekš ierakstīti)

en: Captions must be provided for all prerecorded audio content in synchronized media—such as videos where audio and visuals play together—so that users who are deaf or hard of hearing can access the spoken information and important sounds.
lv: Subtitri jānodrošina visam iepriekš ierakstītajam audio saturam sinhronizētajos medijos — piemēram, video, kur audio un vizuālie elementi atskaņojas kopā — lai lietotāji, kuri ir nedzirdīgi vai vājdzirdīgi, varētu piekļūt runātajai informācijai un svarīgām skaņām.

en: Audio Description or Media Alternative (Prerecorded)
lv: Audio apraksts vai mediju alternatīva (iepriekš ierakstīta)

en: For prerecorded video content with audio (synchronized media), an audio description—or a written transcript that includes visual details—must be provided to ensure users who are blind or have low vision can understand important visual information that isn't spoken.
lv: Iepriekš ierakstītam video saturam ar audio (sinhronizētiem medijiem) jānodrošina audio apraksts — vai rakstisks transkripts, kas ietver vizuālas detaļas — lai nodrošinātu, ka lietotāji, kuri ir neredzīgi vai vājredzīgi, var saprast svarīgu vizuālo informāciju, kas netiek izrunāta.

en: Captions (Live)
lv: Subtitri (tiešraide)

en: For all live video content that includes audio, captions must be provided in real time so that users who are deaf or hard of hearing can access the spoken information as it happens.
lv: Visam tiešraides video saturam, kas ietver audio, jānodrošina subtitri reāllaikā, lai lietotāji, kuri ir nedzirdīgi vai vājdzirdīgi, varētu piekļūt runātajai informācijai, kamēr tā notiek.

en: Audio Description (Prerecorded)
lv: Audio apraksts (iepriekš ierakstīts)

en: For prerecorded video with audio, an audio description of important visual content must be provided, allowing users who are blind or have low vision to understand visual information that is not described in the main audio.
lv: Iepriekš ierakstītam video ar audio ir jānodrošina audio apraksts par svarīgu vizuālo saturu, ļaujot neredzīgiem vai vājredzīgiem lietotājiem saprast vizuālo informāciju, kas nav aprakstīta galvenajā audio.

en: Blind and low vision people
lv: Neredzīgi un vājredzīgi cilvēki

en: Sign Language (Prerecorded)
lv: Zīmju valoda (iepriekš ierakstīta)

en: A sign language interpretation must be provided for all prerecorded audio content in synchronized media, ensuring that users who are deaf and use sign language can fully understand the spoken content.
lv: Visam iepriekš ierakstītajam audio saturam sinhronizētajos medijos jānodrošina zīmju valodas tulkojums, nodrošinot, ka nedzirdīgie lietotāji, kuri izmanto zīmju valodu, var pilnībā saprast runāto saturu.

en: Extended Audio Description (Prerecorded)
lv: Paplašināts audio apraksts (iepriekš ierakstīts)

en: For all prerecorded multimedia content, extended audio descriptions must be provided when necessary—meaning the video is paused to insert additional descriptions—so that users who are blind or have low vision can understand important visual details that can't be described during the natural pauses in the audio.
lv: Visam iepriekš ierakstītajam multivides saturam nepieciešamības gadījumā jānodrošina paplašināti audio apraksti — tas nozīmē, ka video tiek apturēts, lai ievietotu papildu aprakstus — lai neredzīgi vai vājredzīgi lietotāji varētu saprast svarīgas vizuālās detaļas, kuras nevar aprakstīt audio dabīgajās pauzēs.

en: Media Alternative (Prerecorded)
lv: Mediju alternatīva (iepriekš ierakstīta)

en: For prerecorded synchronized media, a full text alternative (such as a transcript) is provided that gives all the information in both the video and audio tracks, so users who cannot see or hear the content can still access it.
lv: Iepriekš ierakstītiem sinhronizētiem medijiem tiek nodrošināta pilna teksta alternatīva (piemēram, transkripts), kas sniedz visu informāciju gan video, gan audio celiņos, lai lietotāji, kuri nevar redzēt vai dzirdēt saturu, joprojām varētu tam piekļūt.

en: Deaf-blind people
lv: Kurlnedzirdīgi cilvēki

en: Audio-only (Live)
lv: Tikai audio (tiešraide)

en: For live audio-only content, a text alternative is provided in real time so people who cannot hear the audio can still access the information.
lv: Tiešraides audio saturam tiek nodrošināta teksta alternatīva reāllaikā, lai cilvēki, kuri nevar dzirdēt audio, joprojām varētu piekļūt informācijai.

en: Info and Relationships
lv: Informācija un attiecības

en: Information, structure, and relationships in content are programmatically determined or available in text, so assistive technologies can present them to users.
lv: Informācija, struktūra un attiecības saturā ir programmiski nosakāmas vai pieejamas tekstā, lai palīgtehnoloģijas varētu tās prezentēt lietotājiem.

en: 1.3 Adaptable
lv: 1.3 pielāgojams

en: People who rely on keyboard control
lv: Cilvēki, kuri paļaujas uz tastatūras vadību

en: People with cognitive differences who view interfaces using an adapted layout
lv: Cilvēki ar kognitīvām atšķirībām, kuri skatās saskarnes, izmantojot pielāgotu izkārtojumu

en: Meaningful Sequence
lv: Jēgpilna secība

en: Content is presented in a meaningful order so that reading or navigation order does not confuse users when using assistive technology.
lv: Saturs tiek prezentēts jēgpilnā secībā, lai lasīšanas vai navigācijas kārtība nemulsinātu lietotājus, izmantojot palīgtehnoloģijas.

en: Sensory Characteristics
lv: Sensorās īpašības

en: Instructions do not rely only on sensory characteristics such as shape, color, size, or sound, so everyone can understand them.
lv: Instrukcijas nepaļaujas tikai uz sensorām īpašībām, piemēram, formu, krāsu, izmēru vai skaņu, lai ikviens varētu tās saprast.

en: Orientation
lv: Orientācija

en: Content does not restrict its view and operation to a single display orientation, such as portrait or landscape, unless a specific orientation is essential.
lv: Saturs neierobežo tā skatīšanu un darbību tikai vienā displeja orientācijā, piemēram, portreta vai ainavas režīmā, ja vien konkrēta orientācija nav būtiska.

en: All people including those who do not identify as disabled
lv: Visi cilvēki, ieskaitot tos, kuri sevi neidentificē kā cilvēkus ar invaliditāti

en: Identify Input Purpose
lv: Identificēt ievades mērķi

en: The purpose of input fields that collect information about the user can be programmatically determined, so browsers and assistive technologies can help users fill them in.
lv: Ievades lauku mērķi, kas vāc informāciju par lietotāju, var programmiski noteikt, lai pārlūkprogrammas un palīgtehnoloģijas varētu palīdzēt lietotājiem tos aizpildīt.

en: People with cognitive disabilities or limited short-term memory or reading disabilities
lv: Cilvēki ar kognitīviem traucējumiem vai ierobežotu īstermiņa atmiņu, vai lasīšanas traucējumiem

en: People with dexterity and mobility impairments
lv: Cilvēki ar veiklības un kustību traucējumiem

en: Identify Purpose
lv: Identificēt mērķi

en: The purpose of user interface components, icons, and regions can be programmatically determined, so assistive technologies can adapt the experience for users.
lv: Lietotāja saskarnes komponentu, ikonu un reģionu mērķi var programmiski noteikt, lai palīgtehnoloģijas varētu pielāgot pieredzi lietotājiem.

en: Use of Color
lv: Krāsas izmantošana

en: Color is not used as the only way to convey information, indicate an action, prompt a response, or distinguish a visual element.
lv: Krāsa netiek izmantota kā vienīgais veids, lai sniegtu informāciju, norādītu darbību, pieprasītu atbildi vai izceltu vizuālu elementu.

en: 1.4 Distinguishable
lv: 1.4 atšķirams

en: Color blind people
lv: Cilvēki ar krāsu aklumu

en: Reflow
lv: Pārkārtošana

en: Content can be viewed without scrolling in more than one direction, so users can easily read and interact with it on small screens or when zoomed in.
lv: Saturu var apskatīt bez ritināšanas vairāk nekā vienā virzienā, lai lietotāji varētu viegli lasīt un mijiedarboties ar to mazos ekrānos vai palielinātā skatā.

en: People on mobile devices
lv: Cilvēki ar mobilajām ierīcēm

en: People with low vision
lv: Cilvēki ar vāju redzi

en: Non-text Contrast
lv: Ne-teksta kontrasts

en: Visual information needed to identify user interface components and graphical objects has a contrast ratio of at least 3:1 against adjacent colors.
lv: Vizuālajai informācijai, kas nepieciešama, lai identificētu lietotāja saskarnes komponentus un grafiskos objektus, ir vismaz 3:1 kontrasta attiecība pret blakus esošajām krāsām.

en: Text Spacing
lv: Teksta atstarpes

en: Users can override text spacing to improve readability without losing content or functionality.
lv: Lietotāji var pārrakstīt teksta atstarpes, lai uzlabotu lasāmību, nezaudējot saturu vai funkcionalitāti.

en: People with cognitive disabilities and reading disabilities
lv: Cilvēki ar kognitīviem traucējumiem un lasīšanas grūtībām

en: Content on Hover or Focus
lv: Saturs, kas parādās, uzbraucot ar peli vai fokusējoties

en: If extra content appears on hover or focus, users can dismiss it, move their pointer over it, and it remains visible until dismissed or focus is moved.
lv: Ja papildu saturs parādās, uzbraucot ar peli vai fokusējoties, lietotāji var to aizvērt, pārvietot kursoru pāri tam, un tas paliek redzams, līdz tiek aizvērts vai fokuss tiek pārvietots.

en: People with cognitive disabilities
lv: Cilvēki ar kognitīviem traucējumiem

en: People with dexterity impairments
lv: Cilvēki ar veiklības traucējumiem

en: Audio Control
lv: Audio kontrole

en: If audio plays automatically for more than 3 seconds, users must be able to pause, stop, or control the volume independently from the system volume.
lv: Ja audio automātiski atskaņojas ilgāk par 3 sekundēm, lietotājiem jābūt iespējai to apturēt, apstādināt vai kontrolēt skaļumu neatkarīgi no sistēmas skaļuma.

en: People with ADD or difficulty focusing on content without distraction
lv: Cilvēki ar uzmanības deficīta traucējumiem vai grūtībām koncentrēties uz saturu bez traucējumiem

en: Contrast (Minimum)
lv: Kontrasts (minimālais)

en: Text and images of text must have a contrast ratio of at least 4.5:1, except for large text, incidental text, or logotypes.
lv: Tekstam un teksta attēliem jābūt kontrasta attiecībai vismaz 4,5:1, izņemot lielu tekstu, nejaušu tekstu vai logotipus.

en: People on mobile devices in a sunny environment
lv: Cilvēki ar mobilajām ierīcēm saulainā vidē

en: Resize text
lv: Mainīt teksta izmēru

en: Text can be resized up to 200% without loss of content or functionality, so people with low vision can read it more easily.
lv: Tekstu var palielināt līdz 200% bez satura vai funkcionalitātes zuduma, lai cilvēki ar vāju redzi varētu to vieglāk izlasīt.

en: Images of Text
lv: Teksta attēli

en: If the same visual presentation can be made using text alone, do not use images of text except for decorative or essential purposes.
lv: Ja to pašu vizuālo noformējumu var izveidot, izmantojot tikai tekstu, neizmantojiet teksta attēlus, izņemot dekoratīviem vai būtiskiem mērķiem.

en: Contrast (Enhanced)
lv: Kontrasts (uzlabots)

en: Text and images of text must have a contrast ratio of at least 7:1, except for large text, incidental text, or logotypes.
lv: Tekstam un teksta attēliem jābūt kontrasta attiecībai vismaz 7:1, izņemot lielu tekstu, nejaušu tekstu vai logotipus.

en: Low or No Background Audio
lv: Zems vai nav fona audio

en: For prerecorded audio-only content, background sounds are either low, can be turned off, or are not present, so speech is easier to understand.
lv: Iepriekš ierakstītam tikai audio saturam fona skaņas ir vai nu zemas, vai tās var izslēgt, vai arī to nav vispār, lai runu būtu vieglāk saprast.

en: Visual Presentation
lv: Vizuālais noformējums

en: Users can choose how blocks of text are presented, such as foreground and background colors, width, and line spacing, to make reading easier.
lv: Lietotāji var izvēlēties, kā tiek attēloti teksta bloki, piemēram, priekšplāna un fona krāsas, platumu un rindu atstarpes, lai atvieglotu lasīšanu.

en: Images of Text (No Exception)
lv: Teksta attēli (bez izņēmumiem)

en: Images of text are only used for pure decoration or where a particular presentation of text is essential, with no exceptions.
lv: Teksta attēli tiek izmantoti tikai tīrai dekorācijai vai gadījumos, kad konkrēts teksta noformējums ir būtisks, bez izņēmumiem.

en: Keyboard
lv: Tastatūra

en: All functionality is available using a keyboard, so users who cannot use a mouse can still operate the content.
lv: Visa funkcionalitāte ir pieejama, izmantojot tastatūru, lai lietotāji, kuri nevar izmantot peli, joprojām varētu darboties ar saturu.

en: 2.1 Keyboard Accessible
lv: 2.1 pieejams ar tastatūru

en: Operable
lv: Lietojams

en: No Keyboard Trap
lv: Nav tastatūras slazda

en: Keyboard users can move to and away from all parts of the content without getting stuck.
lv: Tastatūras lietotāji var pārvietoties uz visām satura daļām un no tām, neiestrēgstot.

en: Keyboard (No Exception)
lv: Tastatūra (bez izņēmumiem)

en: All functionality is available from a keyboard interface, with no exceptions.
lv: Visa funkcionalitāte ir pieejama no tastatūras saskarnes, bez izņēmumiem.

en: Character Key Shortcuts
lv: Rakstzīmju taustiņu īsceļi

en: If a keyboard shortcut uses only letters, numbers, or punctuation, users can turn it off, change it, or it only works when the element has focus.
lv: Ja tastatūras īsceļš izmanto tikai burtus, ciparus vai pieturzīmes, lietotāji var to izslēgt, mainīt, vai tas darbojas tikai tad, kad elementam ir fokuss.

en: Timing Adjustable
lv: Pielāgojams laiks

en: If a time limit is set, users can turn it off, adjust it, or extend it unless the time limit is essential.
lv: Ja ir iestatīts laika ierobežojums, lietotāji var to izslēgt, pielāgot vai pagarināt, ja vien laika ierobežojums nav būtisks.

en: 2.2 Enough Time
lv: 2.2 pietiekami daudz laika

en: People who need more time to react
lv: Cilvēki, kuriem nepieciešams vairāk laika, lai reaģētu

en: Pause, Stop, Hide
lv: Pauzēt, apturēt, paslēpt

en: Users can pause, stop, or hide moving, blinking, scrolling, or auto-updating information that starts automatically and lasts more than five seconds.
lv: Lietotāji var pauzēt, apturēt vai paslēpt kustīgu, mirgojošu, ritinošu vai automātiski atjaunināmu informāciju, kas sākas automātiski un ilgst vairāk nekā piecas sekundes.

en: No Timing
lv: Nav laika ierobežojuma

en: If an element requires a response in a specific time, users can turn off the timer, adjust the time limit, or the timing is not essential.
lv: Ja elementam nepieciešama atbilde noteiktā laikā, lietotāji var izslēgt taimeri, pielāgot laika ierobežojumu, vai arī laika ierobežojums nav būtisks.

en: Interruptions
lv: Pārtraukumi

en: Users are not interrupted by unexpected changes in content, and can control interruptions such as auto-updating content.
lv: Lietotāji netiek pārtraukti ar negaidītām izmaiņām saturā un var kontrolēt pārtraukumus, piemēram, automātiski atjaunināmu saturu.

en: Re-authenticating
lv: Atkārtota autentifikācija

en: If users are logged out due to inactivity, they are notified before the session expires and can continue the session without losing data.
lv: Ja lietotāji tiek izrakstīti bezdarbības dēļ, viņi tiek informēti pirms sesijas beigām un var turpināt sesiju, nezaudējot datus.

en: Timeouts
lv: Noildzes

en: Users are warned of impending timeouts and can request more time or save their work before timing out.
lv: Lietotāji tiek brīdināti par gaidāmajām noildzēm un var pieprasīt vairāk laika vai saglabāt savu darbu pirms noildzes.

en: Three Flashes or Below Threshold
lv: Trīs zibšņi vai zem sliekšņa

en: Content does not flash more than three times in any one second period, reducing the risk of seizures for people with photosensitive epilepsy.
lv: Saturs nemirgo vairāk kā trīs reizes jebkurā vienas sekundes periodā, samazinot lēkmju risku cilvēkiem ar fotosensitīvu epilepsiju.

en: 2.3 Seizures and Physical Reactions
lv: 2.3 lēkmes un fiziskas reakcijas

en: People with photosensitive epilepsy and other photosensitive seizure disorders
lv: Cilvēki ar fotosensitīvu epilepsiju un citiem fotosensitīviem lēkmju traucējumiem

en: Three Flashes
lv: Trīs zibšņi

en: No part of the content flashes more than three times per second, with no exceptions.
lv: Neviena satura daļa nemirgo vairāk kā trīs reizes sekundē, bez izņēmumiem.

en: Animation from Interactions
lv: Animācija no mijiedarbības

en: Users can turn off non-essential animations triggered by interactions, helping those who are sensitive to motion.
lv: Lietotāji var izslēgt nebūtiskas animācijas, kas izraisītas ar mijiedarbību, palīdzot tiem, kas ir jutīgi pret kustību.

en: People with vestibular (inner ear) disorders where movement can cause dizziness/headaches and nausea
lv: Cilvēki ar vestibulāriem (iekšējās auss) traucējumiem, kur kustība var izraisīt reiboņus/galvassāpes un sliktu dūšu

en: Bypass Blocks
lv: Apiet blokus

en: A way is available to skip repeated blocks of content, such as navigation menus, so users can quickly reach the main content.
lv: Ir pieejams veids, kā izlaist atkārtotus satura blokus, piemēram, navigācijas izvēlnes, lai lietotāji varētu ātri nokļūt līdz galvenajam saturam.

en: 2.4 Navigable
lv: 2.4 navigējams

en: Section Headings
lv: Sadaļu virsraksti

en: Section headings are used to organize content, making it easier to understand and navigate.
lv: Sadaļu virsraksti tiek izmantoti, lai organizētu saturu, padarot to vieglāk saprotamu un navigējamu.

en: Focus Not Obscured (Minimum)
lv: Fokuss nav aizsegts (minimums)

en: When an element receives keyboard focus, it is at least partially visible and not hidden by other content.
lv: Kad elements saņem tastatūras fokusu, tas ir vismaz daļēji redzams un nav paslēpts aiz cita satura.

en: Focus Not Obscured (Enhanced)
lv: Fokuss nav aizsegts (uzlabots)

en: When an element receives keyboard focus, it is fully visible and not hidden by other content.
lv: Kad elements saņem tastatūras fokusu, tas ir pilnībā redzams un nav paslēpts aiz cita satura.

en: Focus Appearance
lv: Fokusa izskats

en: The visible focus indicator for interactive elements is clearly visible and meets minimum size and contrast requirements.
lv: Redzamais fokusa indikators interaktīvajiem elementiem ir skaidri saskatāms un atbilst minimālajām izmēra un kontrasta prasībām.

en: Page Titled
lv: Lapas nosaukums

en: Web pages have descriptive titles that help users understand the topic or purpose of the page.
lv: Tīmekļa lapām ir aprakstošs nosaukums, kas palīdz lietotājiem saprast lapas tēmu vai mērķi.

en: People with severe mobility impairments relying on audio to navigate the web
lv: Cilvēki ar smagiem kustību traucējumiem, kas paļaujas uz audio, lai pārvietotos tīmeklī

en: Focus Order
lv: Fokusa secība

en: When navigating with a keyboard, focus moves in a logical order that preserves meaning and operability.
lv: Pārvietojoties ar tastatūru, fokuss pārvietojas loģiskā secībā, kas saglabā nozīmi un lietojamību.

en: Link Purpose (In Context)
lv: Saites mērķis (kontekstā)

en: The purpose of each link is clear from the link text and the context in which it appears, so users know where the link will take them.
lv: Katras saites mērķis ir skaidrs no saites teksta un konteksta, kurā tā parādās, lai lietotāji zinātu, uz kurieni saite viņus aizvedīs.

en: Multiple Ways
lv: Vairāki veidi

en: More than one way is available to locate a web page within a set of web pages, except where the web page is the result of a query.
lv: Ir pieejams vairāk nekā viens veids, kā atrast tīmekļa lapu tīmekļa lapu kopumā, izņemot gadījumus, kad tīmekļa lapa ir vaicājuma rezultāts.

en: Headings and Labels
lv: Virsraksti un etiķetes

en: Headings and labels describe the topic or purpose of content, and are not ambiguous or misleading.
lv: Virsraksti un etiķetes apraksta satura tēmu vai mērķi un nav neskaidri vai maldinoši.

en: Focus Visible
lv: Redzams fokuss

en: It is visible when an element has keyboard focus, so users navigating with a keyboard can see which element is active.
lv: Ir redzams, kad elementam ir tastatūras fokuss, lai lietotāji, kas pārvietojas ar tastatūru, var redzēt, kurš elements ir aktīvs.

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Users are informed about their location within a set of web pages, such as through breadcrumb navigation or a clear page title.
lv: Lietotāji tiek informēti par savu atrašanās vietu tīmekļa lapu kopumā, piemēram, izmantojot atpakaļceļa navigāciju vai skaidru lapas nosaukumu.

en: Link Purpose (Link Only)
lv: Saites mērķis (tikai saite)

en: The purpose of each link can be determined by the link text alone, without needing additional context.
lv: Katras saites mērķi var noteikt tikai pēc saites teksta, bez nepieciešamības pēc papildu konteksta.

en: Pointer Gestures
lv: Rādītāja žesti

en: For functionality that can be operated by a pointer gesture, at least one of the following is true: the gesture can be performed by a simple tap, the gesture can be performed with a single finger, or the gesture can be performed with a voice command.
lv: Funkcionalitātei, ko var darbināt ar rādītāja žestu, ir spēkā vismaz viens no šiem nosacījumiem: žestu var veikt ar vienkāršu pieskārienu, žestu var veikt ar vienu pirkstu, vai žestu var veikt ar balss komandu.

en: 2.5 Input Modalities
lv: 2.5 ievades modalitātes

en: Pointer Cancellation
lv: Rādītāja atcelšana

en: For actions that require a pointer gesture, the user can cancel the action by moving the pointer away before the action is completed.
lv: Darbībām, kas prasa rādītāja žestu, lietotājs var atcelt darbību, pārvietojot rādītāju prom pirms darbība ir pabeigta.

en: Label in Name
lv: Etiķete nosaukumā

en: The name of user interface components includes text labels that describe their purpose, so assistive technologies can convey this information to users.
lv: Lietotāja saskarnes komponentu nosaukumi ietver teksta etiķetes, kas apraksta to mērķi, lai palīgtehnoloģijas var nodot šo informāciju lietotājiem.

en: Motion Actuation
lv: Kustības aktivizēšana

en: Functionality that can be operated by a motion gesture can also be operated by a simple touch or click, so users who cannot perform motion gestures can still use the functionality.
lv: Funkcionalitāti, ko var darbināt ar kustības žestu, var arī darbināt ar vienkāršu pieskārienu vai klikšķi, lai lietotāji, kas nevar veikt kustības žestus, joprojām var izmantot funkcionalitāti.

en: Target Size
lv: Mērķa izmērs

en: The size of the target for pointer gestures is large enough to be easily activated, even by users with limited dexterity.
lv: Rādītāja žestu mērķa izmērs ir pietiekami liels, lai to varētu viegli aktivizēt, pat lietotājiem ar ierobežotām roku kustībām.

en: People using a mobile device in environments where they are exposed to shaking (such as public transportation)
lv: Cilvēki, kas izmanto mobilo ierīci vidē, kur tie ir pakļauti kratīšanai (piemēram, sabiedriskajā transportā)

en: People with dexterity and mobility impairments including hand tremors
lv: Cilvēki ar roku kustību un mobilitātes traucējumiem, ieskaitot roku trīci

en: People with with large fingers or who are operating the device with only a part of their finger or knuckle
lv: Cilvēki ar lieliem pirkstiem vai tie, kas darbina ierīci tikai ar pirksta daļu vai locītavu

en: Concurrent Input Mechanisms
lv: Vienlaicīgi ievades mehānismi

en: If an input mechanism requires a specific posture or movement, an alternative input mechanism is available that does not have the same requirement.
lv: Ja ievades mehānisms prasa specifisku pozu vai kustību, ir pieejams alternatīvs ievades mehānisms, kam nav tādas pašas prasības.

en: Dragging Movements
lv: Vilkšanas kustības

en: For functionality that requires dragging movements, the action can also be completed by simpler actions, so users with limited dexterity can still use the functionality.
lv: Funkcionalitātei, kas prasa vilkšanas kustības, darbību var arī pabeigt ar vienkāršākām darbībām, lai lietotāji ar ierobežotām roku kustībām joprojām var izmantot funkcionalitāti.

en: Target Size (Minimum)
lv: Mērķa izmērs (minimums)

en: The target size for any interactive element is at least 44x44 pixels, so it can be easily activated by users with various abilities.
lv: Jebkura interaktīvā elementa mērķa izmērs ir vismaz 44x44 pikseļi, lai to varētu viegli aktivizēt lietotāji ar dažādām spējām.

en: Language of Page
lv: Lapas valoda

en: The default language of each web page is programmatically determined, so assistive technologies can use the correct language settings.
lv: Katras tīmekļa lapas noklusējuma valoda ir programmiski noteikta, lai palīgtehnoloģijas var izmantot pareizos valodas iestatījumus.

en: 3.1 Readable
lv: 3.1 lasāms

en: Understandable
lv: Saprotams

en: Language of Parts
lv: Daļu valoda

en: The language of each part of the content can be programmatically determined, so assistive technologies can provide appropriate language support.
lv: Katra satura daļas valodu var programmiski noteikt, lai palīgtehnoloģijas var nodrošināt atbilstošu valodas atbalstu.

en: Unusual Words
lv: Neparasti vārdi

en: Unusual or rare words are defined or explained, so users with cognitive disabilities or who are not familiar with the language can understand them.
lv: Neparasti vai reti vārdi ir definēti vai paskaidroti, lai lietotāji ar kognitīviem traucējumiem vai tie, kas nav pazīstami ar valodu, var tos saprast.

en: Abbreviations
lv: Abreviatūras

en: Abbreviations and acronyms are defined the first time they are used, so users can understand their meaning.
lv: Abreviatūras un akronīmi ir definēti, kad tie tiek lietoti pirmo reizi, lai lietotāji var saprast to nozīmi.

en: Content is written in a clear and simple language, and does not require specialized knowledge to understand.
lv: Saturs ir uzrakstīts skaidrā un vienkāršā valodā un neprasa specializētas zināšanas, lai to saprastu.

en: Pronunciation
lv: Izruna

en: A pronunciation guide is available for unusual or difficult words, so users can understand how to say them.
lv: Ir pieejama izrunas rokasgrāmata neparastiem vai grūtiem vārdiem, lai lietotāji var saprast, kā tos izrunāt.

en: On Focus
lv: Fokusā

en: When an element receives focus, it does not cause unexpected changes that could confuse the user, and it is clear how to interact with the element.
lv: Kad elements saņem fokusu, tas neizraisa negaidītas izmaiņas, kas varētu mulsināt lietotāju, un ir skaidrs, kā mijiedarboties ar elementu.

en: 3.2 Predictable
lv: 3.2 paredzams

en: On Input
lv: Ievadē

en: When an input field receives data, it does not cause unexpected changes that could confuse the user, and it is clear how the data will be used.
lv: Kad ievades lauks saņem datus, tas neizraisa negaidītas izmaiņas, kas varētu mulsināt lietotāju, un ir skaidrs, kā dati tiks izmantoti.

en: Consistent Navigation
lv: Konsekventa navigācija

en: Navigation mechanisms are consistent across the website, so users can predictably move through the site.
lv: Navigācijas mehānismi ir konsekventi visā vietnē, lai lietotāji varētu paredzami pārvietoties pa vietni.

en: Consistent Identification
lv: Konsekventa identifikācija

en: Components that have the same functionality within a set of web pages are identified consistently, so users can recognize them easily.
lv: Komponenti ar vienādu funkcionalitāti tīmekļa lapu kopumā tiek identificēti konsekventi, lai lietotāji varētu tos viegli atpazīt.

en: Change on Request
lv: Izmaiņas pēc pieprasījuma

en: Changes in content or context that occur as a result of user input do not occur unexpectedly, and users are notified of any changes.
lv: Izmaiņas saturā vai kontekstā, kas rodas lietotāja ievades rezultātā, nenotiek negaidīti, un lietotāji tiek informēti par jebkādām izmaiņām.

en: Consistent Help
lv: Konsekventa palīdzība

en: Help and documentation are available and are easy to find, so users can get assistance when needed.
lv: Palīdzība un dokumentācija ir pieejama un viegli atrodama, lai lietotāji varētu saņemt atbalstu, kad nepieciešams.

en: Error Identification
lv: Kļūdu identificēšana

en: If an input error is detected and suggestions for correction are known, then the suggestions are provided to the user.
lv: Ja tiek konstatēta ievades kļūda un ir zināmi ieteikumi labošanai, tad šie ieteikumi tiek sniegti lietotājam.

en: 3.3 Input Assistance
lv: 3.3 ievades palīdzība

en: Labels or Instructions
lv: Etiķetes vai instrukcijas

en: Labels or instructions are provided when an input field requires user input, so users know what information is needed.
lv: Etiķetes vai instrukcijas tiek nodrošinātas, kad ievades laukam nepieciešama lietotāja ievade, lai lietotāji zinātu, kāda informācija ir nepieciešama.

en: Error Suggestion
lv: Kļūdas ieteikums

en: Error Prevention (Legal, Financial, Data)
lv: Kļūdu novēršana (juridiska, finansiāla, datu)

en: For web pages that require user input, users are warned of errors and can correct them before finalizing the submission.
lv: Tīmekļa lapās, kurās nepieciešama lietotāja ievade, lietotāji tiek brīdināti par kļūdām un var tās labot pirms iesniegšanas pabeigšanas.

en: Help
lv: Palīdzība

en: Error Prevention (All)
lv: Kļūdu novēršana (visas)

en: Redundant Entry
lv: Lieka ievade

en: Users are not required to enter the same information multiple times, reducing the risk of errors and saving time.
lv: Lietotājiem nav jāievada viena un tā pati informācija vairākas reizes, samazinot kļūdu risku un ietaupot laiku.

en: Accessible Authentication (Minimum)
lv: Pieejama autentifikācija (minimālā)

en: Authentication processes do not rely on cognitive function tests like remembering a password or solving a puzzle, unless an alternative is provided.
lv: Autentifikācijas procesi nebalstās uz kognitīvo funkciju testiem, piemēram, paroles atcerēšanos vai mīklas risināšanu, ja vien netiek nodrošināta alternatīva.

en: Accessible Authentication (Enhanced)
lv: Pieejama autentifikācija (uzlabota)

en: Enhanced authentication methods are provided that do not rely on cognitive function tests, such as remembering passwords, and do not require a test of cognitive function.
lv: Tiek nodrošinātas uzlabotas autentifikācijas metodes, kas nebalstās uz kognitīvo funkciju testiem, piemēram, paroļu atcerēšanos, un neprasa kognitīvo funkciju testu.

en: Parsing
lv: Parsēšana

en: Content is coded so that assistive technologies can accurately interpret and present it to users.
lv: Saturs ir kodēts tā, lai palīgtehnoloģijas varētu to precīzi interpretēt un prezentēt lietotājiem.

en: 4.1 Compatible
lv: 4.1 saderīgs

en: Robust
lv: Robusts

en: People with low vision using screen magnifiers
lv: Cilvēki ar vāju redzi, kas izmanto ekrāna palielinātājus

en: Name, Role, Value
lv: Nosaukums, loma, vērtība

en: User interface components have names, roles, and values that can be programmatically determined, so assistive technologies can communicate them to users.
lv: Lietotāja saskarnes komponentiem ir nosaukumi, lomas un vērtības, kuras var programmiski noteikt, lai palīgtehnoloģijas varētu tās paziņot lietotājiem.

en: Status Messages
lv: Statusa ziņojumi

en: Status messages are programmatically determined so that assistive technologies can notify users of important changes, such as form errors or updates.
lv: Statusa ziņojumi tiek programmiski noteikti, lai palīgtehnoloģijas varētu informēt lietotājus par svarīgām izmaiņām, piemēram, veidlapas kļūdām vai atjauninājumiem.

en: Best Practice
lv: Labākā prakse

en: A usability improvement or convention that enhances accessibility but is not required for WCAG compliance.
lv: Lietojamības uzlabojums vai konvencija, kas uzlabo pieejamību, bet nav nepieciešama WCAG atbilstībai.

en: Non-WCAG Accessibility Issue
lv: Ne-WCAG pieejamības problēma

en: A problem that affects users with disabilities but doesn't map directly to a current WCAG success criterion.
lv: Problēma, kas ietekmē lietotājus ar invaliditāti, bet tieši neatbilst pašreizējam WCAG panākumu kritērijam.

en: Manual Testing Needed (Multiple Success Criteria)
lv: Nepieciešama manuāla testēšana (vairāki panākumu kritēriji)

en: Used for documents, media, and other non-scannable content that require manual testing and are likely to fail multiple WCAG success criteria.
lv: Izmanto dokumentiem, medijiem un citam neskenējamam saturam, kam nepieciešama manuāla testēšana un kas, visticamāk, neatbildīs vairākiem WCAG panākumu kritērijiem.

en: Settings Saved. To confirm and reflect these updates in your site's statistics, please rescan your site. If you are using a caching plugin, make sure to clear the cache to ensure the updated fixes are applied correctly.
lv: Iestatījumi saglabāti. Lai apstiprinātu un atspoguļotu šos atjauninājumus jūsu vietnes statistikā, lūdzu, atkārtoti skenējiet savu vietni. Ja izmantojat kešatmiņas spraudni, noteikti iztīriet kešatmiņu, lai nodrošinātu, ka atjauninātie labojumi tiek pareizi piemēroti.

en: The Accessibility New Window Warnings plugin is installed. The fix for links opening in a new window included here will override its functionality. You can safely remove the plugin and use these fixes instead.
lv: Ir instalēts spraudnis Accessibility New Window Warnings. Šeit iekļautais labojums saitēm, kas atveras jaunā logā, pārrakstīs tā funkcionalitāti. Varat droši noņemt spraudni un tā vietā izmantot šos labojumus.

en: Permissions saved.
lv: Atļaujas saglabātas.

en: Permissions were changed by someone else while you were editing, so your changes were not saved. Review the current permissions below and try again.
lv: Kamēr veicāt rediģēšanu, kāds cits ir mainījis atļaujas, tāpēc jūsu izmaiņas netika saglabātas. Pārskatiet pašreizējās atļaujas zemāk un mēģiniet vēlreiz.

en: Permissions Settings
lv: Atļauju iestatījumi

en: Choose a user role, then check the Accessibility Checker capabilities to grant it. A capability can only be granted to a role whose existing WordPress permissions meet its requirement. Administrators always have every capability.
lv: Izvēlieties lietotāja lomu, pēc tam atzīmējiet Accessibility Checker iespējas, ko tai piešķirt. Iespēju var piešķirt tikai tādai lomai, kuras esošās WordPress atļaujas atbilst tās prasībām. Administratoriem vienmēr ir visas iespējas.

en: Choose a Role
lv: Izvēlieties lomu

en: Select the user role whose Accessibility Checker permissions you want to manage.
lv: Atlasiet lietotāja lomu, kuras Accessibility Checker atļaujas vēlaties pārvaldīt.

en: Role
lv: Loma

en: — Select a role —
lv: — Atlasiet lomu —

en: Save Permissions
lv: Saglabāt atļaujas

en: Accessibility Checker issues panels
lv: Accessibility Checker problēmu paneļi

en: Accessibility Status
lv: Pieejamības statuss

en: Accessibility Analysis
lv: Pieejamības analīze

en: Readability Analysis
lv: Lasāmības analīze

en: Delete all currently found issues
lv: Dzēst visas pašlaik atrastās problēmas

en: Clear Issues
lv: Notīrīt problēmas

en: Equalize Digital Logo
lv: Equalize Digital logotips

en: Upgrade to Accessibility Checker Pro
lv: Jauniniet uz Accessibility Checker Pro

en: Scan all post types
lv: Skenēt visus ierakstu veidus

en: Admin columns to see accessibility status at a glance
lv: Administratora kolonnas, lai ātri pārskatītu pieejamības statusu

en: Centralized list of all open issues
lv: Centralizēts saraksts ar visām atklātajām problēmām

en: Ignore log
lv: Ignorēšanas žurnāls

en: Rename simplified summary
lv: Pārdēvēt vienkāršoto kopsavilkumu

en: User restrictions on ignoring issues
lv: Lietotāju ierobežojumi problēmu ignorēšanai

en: Email support
lv: E-pasta atbalsts

en: ...and more
lv: ...un vēl vairāk

en: Or activate your license key here.
lv: Vai aktivizējiet savu licences atslēgu šeit.

en: General
lv: Vispārīgi

en: version
lv: versija

en: Link to Equalize Digital Website
lv: Saite uz Equalize Digital tīmekļa vietni

en: Quick Start Guide
lv: Ātrās sākšanas rokasgrāmata

en: Follow these steps to get started checking your content:
lv: Izpildiet šīs darbības, lai sāktu pārbaudīt savu saturu:

note: translators: %s: path to settings page.
en: On the <a href="%s">Settings Page</a>, choose which post types you want to scan.
lv: <a href="%s">Iestatījumu lapā</a> izvēlieties, kurus ierakstu veidus vēlaties skenēt.

en: Go to the edit screen for the post you want to check.
lv: Dodieties uz rediģēšanas ekrānu ierakstam, kuru vēlaties pārbaudīt.

en: Find the Accessibility Checker meta box below your content. If using a front-end page builder, you must visit the backend edit screen to view Accessibility Checker results.
lv: Atrodiet Accessibility Checker meta lodziņu zem jūsu satura. Ja izmantojat priekšgala lapas veidotāju, jums jāapmeklē aizmugures rediģēšanas ekrāns, lai skatītu Accessibility Checker rezultātus.

en: If errors or warnings are present on your post, open the details tab in Accessibility Checker for more information.
lv: Ja jūsu rakstā ir kļūdas vai brīdinājumi, atveriet detaļu cilni Accessibility Checker, lai iegūtu vairāk informācijas.

en: Expand each issue to see the code, or click "view on page" if you need help finding the element that needs fixing.
lv: Izvērsiet katru problēmu, lai redzētu kodu, vai noklikšķiniet uz “skatīt lapā”, ja jums nepieciešama palīdzība, lai atrastu elementu, kas jālabo.

en: If you don't know what an error or warning means, click the "i" icon to read the documentation and how to fix it.
lv: Ja nezināt, ko nozīmē kļūda vai brīdinājums, noklikšķiniet uz “i” ikonas, lai izlasītu dokumentāciju un uzzinātu, kā to labot.

en: If an issue is a false positive and the element is accessible, you can remove issues from reports with the "Ignore" feature.
lv: Ja problēma ir viltus pozitīva un elements ir pieejams, varat noņemt problēmas no ziņojumiem, izmantojot funkciju “Ignorēt”.

en: After fixing each issue, update the post to see the accessibility report change. Your goal is to get every page to say 100% Passed Tests.
lv: Pēc katras problēmas labošanas atjauniniet ierakstu, lai redzētu pieejamības ziņojuma izmaiņas. Jūsu mērķis ir panākt, lai katra lapa uzrādītu 100% izturētu testu.

en: Watch a video of Accessibility Checker in use.
lv: Skatīties video par Accessibility Checker lietošanu.

en: Documentation and FAQs
lv: Dokumentācija un BUJ

en: Why do we say 100% Passed Tests, Not 100% Accessible?
lv: Kāpēc mēs sakām 100% izturētu testu, nevis 100% pieejams?

en: How to Manually Check Your Website for Accessibility
lv: Kā manuāli pārbaudīt savu tīmekļa vietni attiecībā uz pieejamību

en: When to Ignore Accessibility Errors
lv: Kad ignorēt pieejamības kļūdas

en: What to do if a Plugin You’re Using has Accessibility Errors
lv: Ko darīt, ja spraudnī, kuru izmantojat, ir pieejamības kļūdas

en: What to do if there are Accessibility Errors in Your Theme
lv: Ko darīt, ja jūsu tēmā ir pieejamības kļūdas

en: Can I Hire Equalize Digital to Fix Accessibility Issues on My Website?
lv: Vai es varu nolīgt Equalize Digital, lai novērstu pieejamības problēmas manā tīmekļa vietnē?

en: Additional Resources for Learning About Accessibility
lv: Papildu resursi, lai uzzinātu par pieejamību

en: Read Full Documentation
lv: Lasīt pilnu dokumentāciju

en: Support Information
lv: Atbalsta informācija

en: Plugin Support
lv: Spraudņa atbalsts

en: Active license holders of paid Accessibility Checker plans get unlimited email support on plugin usage and troubleshooting.
lv: Aktīvās licences turētāji maksas Accessibility Checker plāniem saņem neierobežotu e-pasta atbalstu par spraudņa lietošanu un problēmu novēršanu.

en: Open Support Ticket
lv: Atvērt atbalsta pieteikumu

en: Free Plugin Support
lv: Bezmaksas spraudņa atbalsts

en: Free plugin support is available via the WordPress.org forums. You'll need to create an account then you can open a new support thread.
lv: Bezmaksas spraudņa atbalsts ir pieejams WordPress.org forumos. Jums būs jāizveido konts, un pēc tam varēsiet atvērt jaunu atbalsta tēmu.

en: Go to Support Forum
lv: Doties uz atbalsta forumu

en: Office Hours
lv: Pieņemšanas laiki

en: Open Q&A on Zoom every other week to help you remediate your website.
lv: Atvērtā Q&A Zoom katru otro nedēļu, lai palīdzētu jums uzlabot savu tīmekļa vietni.

en: Included in Small Business and Agency plans
lv: Iekļauts Mazo uzņēmumu un Aģentūru plānos

en: Register for Office Hours
lv: Reģistrēties pieņemšanas laikiem

en: Auditing and Remediation
lv: Audits un novēršana

en: Get help making your website accessible. Expert auditing, user testing, and dev support. Conformance letters available.
lv: Saņemiet palīdzību, lai padarītu savu tīmekļa vietni pieejamu. Ekspertu audits, lietotāju testēšana un izstrādātāju atbalsts. Pieejamas atbilstības vēstules.

en: Get Remediation Help
lv: Saņemt palīdzību novēršanā

en: Saving...
lv: Saglabā...

en: Saving failed: Missing REST API URL.
lv: Saglabāšana neizdevās: trūkst REST API URL.

en: Settings saved successfully. You must %svisit the editor%s and save the post to rescan and remove fixed issues from Accessibility Checker reports.
lv: Iestatījumi ir veiksmīgi saglabāti. Jums jā%sapmeklē redaktors%s un jāsaglabā ieraksts, lai atkārtoti pārbaudītu un noņemtu labotās problēmas no Accessibility Checker ziņojumiem.

en: Settings saved successfully.
lv: Iestatījumi veiksmīgi saglabāti.

en: Saving failed.
lv: Saglabāšana neizdevās.

en: Fix Settings
lv: Labošanas iestatījumi

en: This will clear all issues for this post. A save will be required to trigger a fresh scan of the post content. Do you want to continue?
lv: Tas notīrīs visas problēmas šim ierakstam. Būs nepieciešama saglabāšana, lai veiktu jaunu ieraksta satura skenēšanu. Vai vēlaties turpināt?

en: Clearing...
lv: Notīra...

en: Issues cleared successfully.
lv: Problēmas veiksmīgi notīrītas.

en: Failed to clear issues.
lv: Neizdevās notīrīt problēmas.

en: An error occurred while clearing issues.
lv: Radās kļūda, tīrot problēmas.

en: There was a problem. Please try again.
lv: Radās problēma. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: Sorry, your submission failed. Please shorten your responses and try again.
lv: Atvainojiet, jūsu iesniegums neizdevās. Lūdzu, saīsiniet savas atbildes un mēģiniet vēlreiz.

en: Sorry, your submission failed. Please try again.
lv: Atvainojiet, jūsu iesniegšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: EDAC: Did not find a matching target ID on the page for the skip link.
lv: EDAC: Lapā netika atrasts atbilstošs mērķa ID pārlēkšanas saitei.

en: EDAC: Error updating history for skip link.
lv: EDAC: Kļūda, atjauninot vēsturi pārlēkšanas saitei.

en: Close fixes modal
lv: Aizvērt labojumu modālo logu

note: translators: %1$d is the current issue number, %2$d is the total number of issues.
en: %1$d of %2$d
lv: %1$d no %2$d

en: Untitled issue
lv: Problēma bez nosaukuma

note: translators: %1$d is the current issue number, %2$d is the total number of issues, %3$s is the issue title.
en: Issue %1$d of %2$d: %3$s
lv: Problēma %1$d no %2$d: %3$s

en: The element is not visible. Try disabling styles.
lv: Elements nav redzams. Mēģiniet atspējot stilus.

en: The element is not focusable. Try disabling styles.
lv: Elements nav fokusējams. Mēģiniet atspējot stilus.

en: The element was not found on the page.
lv: Elements lapā netika atrasts.

en: Move to Left
lv: Pārvietot pa kreisi

en: Move to Right
lv: Pārvietot pa labi

en: Panel position reset.
lv: Paneļa pozīcija atjaunota.

en: Panel moved to the left.
lv: Panelis pārvietots pa kreisi.

en: Panel moved to the right.
lv: Panelis pārvietots pa labi.

en: Open details for %1$s, %2$s of %3$s
lv: Atvērt detalizētu informāciju par %1$s, %2$s no %3$s

en: Undock Panel
lv: Atvienot paneli

en: Dock Panel
lv: Pievienot paneli

en: Rescan This Page
lv: Pārskenēt šo lapu

en: Accessibility Checker Tools
lv: Accessibility Checker rīki

en: More options
lv: Vairāk opciju

en: Disable Page Styles
lv: Atspējot lapas stilus

en: Disable Styles
lv: Atspējot stilus

en: Close
lv: Aizvērt

en: No issues found on this page.
lv: Šajā lapā nav atrasta neviena problēma.

en: Loading...
lv: Ielādē...

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Nākamais

en: Reset Position
lv: Atjaunot pozīciju

en: An error occurred when loading the issues.
lv: Radās kļūda, ielādējot problēmas.

en: Panel docked.
lv: Panelis pievienots.

en: Panel undocked.
lv: Panelis atvienots.

en: Severity:
lv: Skarbums:

en: Show explanation
lv: Rādīt paskaidrojumu

en: Why It Matters
lv: Kāpēc tas ir svarīgi

en: How to Fix
lv: Kā labot

en: More Detailed Documentation
lv: Sīkāka dokumentācija

en: Show Affected Code
lv: Rādīt skarto kodu

en: Fix issue: %s
lv: Novērst problēmu: %s

en: Fix Issue
lv: Novērst problēmu

en: Enable Styles
lv: Iespējot stilus

en: Enable Page Styles
lv: Iespējot lapas stilus

en: Page styles disabled.
lv: Lapas stili atspējoti.

en: Page styles re-enabled.
lv: Lapas stili atkārtoti iespējoti.

en: There are no settings to display.
lv: Nav rādāmu iestatījumu.

en: These settings enable global fixes across your entire site. Pages may need to be resaved or a full site scan run to see fixes reflected in reports.
lv: Šie iestatījumi iespējo globālus labojumus visā jūsu vietnē. Lai labojumi atspoguļotos pārskatos, var būt nepieciešams atkārtoti saglabāt lapas vai veikt pilnu vietnes skenēšanu.

note: translators: %d is the number of issues found.
en: %d issue found | %d issues found
lv[0]: Atrastas %d problēmas
lv[1]: Atrasta %d problēma
lv[2]: Atrastas %d problēmas

note: translators: %d is the number of errors/problems.
en: %d Problem | %d Problems
lv[0]: %d problēmas
lv[1]: %d problēma
lv[2]: %d problēmas

note: translators: %d is the number of warnings needing review.
en: %d Needs Review | %d Need Review
lv[0]: %d jāpārskata
lv[1]: %d jāpārskata
lv[2]: %d jāpārskata

note: translators: %d is the number of dismissed issues.
en: %d Dismissed | %d Dismissed
lv[0]: %d noraidītu
lv[1]: %d noraidīts
lv[2]: %d noraidīti

en: No issues detected.
lv: Nav konstatētas problēmas.

en: Landmark: %s
lv: Orientieris: %s

en: Failed to load scanner script.
lv: Neizdevās ielādēt skenera skriptu.

en: Scanner function not found.
lv: Skenera funkcija nav atrasta.

en: Scanning...
lv: Notiek skenēšana...

en: Missing postId or nonce.
lv: Trūkst postId vai nonce.

en: Rescan complete. No violations found.
lv: Atkārtota skenēšana pabeigta. Pārkāpumi nav atrasti.

en: No violations found, skipping save.
lv: Nav atrasti pārkāpumi, izlaižam saglabāšanu.

en: Accessibility scan error.
lv: Pieejamības skenēšanas kļūda.

en: Error saving scan results.
lv: Kļūda, saglabājot skenēšanas rezultātus.

en: Rescan already in progress.
lv: Atkārtota skenēšana jau notiek.

en: Rescanning this page.
lv: Lapas atkārtota skenēšana.

en: Rescan complete.
lv: Atkārtota skenēšana pabeigta.

en: Error: Missing required parameters.
lv: Kļūda: Trūkst nepieciešamo parametru.

en: Issue #%s
lv: Problēma Nr. %s

en: Issue Details
lv: Problēmas detaļas

en: Type
lv: Tips

en: Severity
lv: Svarīgums

en: Failed to load %s fix information.
lv: Neizdevās ielādēt %s labojuma informāciju.

en: Error loading %s fix information.
lv: Kļūda, ielādējot %s labojuma informāciju.

en: Fix settings saved.
lv: Labojuma iestatījumi saglabāti.

en: Failed to save fix settings.
lv: Neizdevās saglabāt labojuma iestatījumus.

en: Loading fix information...
lv: Tiek ielādēta labojuma informācija...

en: Save fix for: %s
lv: Saglabāt labojumu: %s

en: Issue related image
lv: Ar problēmu saistīts attēls

en: Issue dismissed successfully.
lv: Problēma veiksmīgi ignorēta.

en: Issue reopened successfully.
lv: Problēma veiksmīgi atkārtoti atvērta.

en: Dismiss Globally
lv: Ignorēt globāli

en: Dismissing globally...
lv: Noraidīšana globāli...

en: Dismissing...
lv: Tiek ignorēts...

note: translators: %s: dismiss reason label e.g. "False Positive"
en: Issue Dismissed — %s
lv: Problēma ignorēta — %s

en: Issue Dismissed
lv: Problēma ignorēta

en: Scope:
lv: Darbības joma:

en: All pages
lv: Visas lapas

en: By:
lv: Autors:

en: On:
lv: Datums:

en: Reason for dismissal:
lv: Ignorēšanas iemesls:

en: Removing...
lv: Noņemšana...

en: Remove Global Dismissal
lv: Noņemt globālo noraidīšanu

en: Reopening...
lv: Tiek atkārtoti atvērts...

en: Comment (optional)
lv: Komentārs (pēc izvēles)

en: Add a note explaining why this issue is being dismissed.
lv: Pievienojiet piezīmi, paskaidrojot, kāpēc šī problēma tiek noraidīta.

en: More dismiss options
lv: Vairāk ignorēšanas iespēju

en: Dismiss & Close Modal
lv: Ignorēt un aizvērt modālo logu

en: You do not have permission to dismiss issues.
lv: Jums nav atļaujas noraidīt problēmas.

en: new window
lv: jaunā logā

en: new tab
lv: jaunā cilnē

en: new document
lv: jauns dokuments

en: click
lv: noklikšķināt

en: click here
lv: noklikšķināt šeit

en: here
lv: šeit

en: go here
lv: doties šurp

en: more
lv: vairāk

en: more...
lv: vairāk...

en: more…
lv: vairāk…

en: details
lv: sīkāka informācija

en: more details
lv: plašāka informācija

en: link
lv: saite

en: this page
lv: šī lapa

en: continue
lv: turpināt

en: continue reading
lv: turpināt lasīt

en: read more
lv: lasīt vairāk

en: open
lv: atvērt

en: download
lv: lejupielādēt

en: button
lv: poga

en: keep reading
lv: turpināt lasīšanu

en: learn more
lv: uzzināt vairāk

en: Checks if a link's visible text is a URL rather than descriptive anchor text.
lv: Pārbauda, vai saites redzamais teksts ir URL, nevis aprakstošs enkura teksts.

en: Link text should be descriptive and not simply the URL.
lv: Saites tekstam jābūt aprakstošam, nevis vienkārši URL.

en: Failed to load accessibility data
lv: Neizdevās ielādēt pieejamības datus

en: Error loading accessibility data
lv: Kļūda, ielādējot pieejamības datus

en: Loading accessibility results...
lv: Tiek ielādēti pieejamības rezultāti...

en: Updating accessibility data...
lv: Tiek atjaunināti pieejamības dati...

en: problem to address | problems to address
lv[0]: problēmas, kas jārisina
lv[1]: problēma, kas jārisina
lv[2]: problēmas, kas jārisina

en: issue that needs review | issues that need review
lv[0]: problēmas, kas jāpārskata
lv[1]: problēma, kas jāpārskata
lv[2]: problēmas, kas jāpārskata

note: translators: %1$d = number of errors, %2$s = error text, %3$d = number of warnings, %4$s = warning text
en: You have %1$d %2$s and %3$d %4$s.
lv: Jums ir %1$d %2$s un %3$d %4$s.

note: translators: %1$d = number of errors, %2$s = error text
en: You have %1$d %2$s.
lv: Jums ir %1$d %2$s.

en: Check and fix accessibility issues in your content.
lv: Pārbaudiet un novērsiet pieejamības problēmas savā saturā.

en: Open Accessibility Panel
lv: Atvērt pieejamības paneli

en: %dth
lv: %d.

en: Summary provided
lv: Kopsavilkums sniegts

en: Summary required
lv: Kopsavilkums nepieciešams

en: Summary not required
lv: Kopsavilkums nav nepieciešams

en: View %d problems in Accessibility Analysis
lv: Skatīt %d problēmas pieejamības analīzē

en: View %d items needing review in Accessibility Analysis
lv: Skatīt %d vienumus, kas jāpārskata pieejamības analīzē

note: translators: 1: reading level, 2: simplified summary status.
en: View reading level details: %1$s, %2$s
lv: Skatīt lasīšanas līmeņa informāciju: %1$s, %2$s

note: translators: %s: reading level.
en: View reading level details: %s
lv: Skatīt lasīšanas līmeņa detaļas: %s

en: Issue
lv: Problēma

en: Issue actions for %s
lv: Problēmas darbības %s

en: Issue actions
lv: Problēmas darbības

en: Show code
lv: Rādīt kodu

en: Reopen issue
lv: Atkārtoti atvērt problēmu

en: Dismiss issue
lv: Ignorēt problēmu

en: Apply fix
lv: Lietot labojumu

en: %d total
lv: %d kopā

en: No dismissed issues.
lv: Nav ignorētu problēmu.

en: No issues found.
lv: Nav atrasta neviena problēma.

en: %d total issues
lv: %d kopējais problēmu skaits

en: Dismissed Issues
lv: Ignorētās problēmas

en: Simplified summary saved successfully.
lv: Vienkāršots kopsavilkums veiksmīgi saglabāts.

en: Failed to save summary. Please try again.
lv: Neizdevās saglabāt kopsavilkumu. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: An error occurred while saving the summary.
lv: Radās kļūda, saglabājot kopsavilkumu.

en: %s grade
lv: %s klase

en: %dth grade
lv: %d. klase

en: Not available
lv: Nav pieejams

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: This post does not contain enough content to calculate a reading level.
lv: Šajā ierakstā nav pietiekami daudz satura, lai aprēķinātu lasīšanas līmeni.

en: Adjust summary prompts in settings.
lv: Pielāgot kopsavilkuma uzvednes iestatījumos.

en: Content at or below a 9th-grade reading level does not require a simplified summary.
lv: Saturam, kura lasīšanas līmenis ir 9. klase vai zemāks, nav nepieciešams vienkāršots kopsavilkums.

en: Content above a 9th-grade reading level requires a simplified summary to meet WCAG AAA guidance.
lv: Saturam, kura lasīšanas līmenis ir virs 9. klases, ir nepieciešams vienkāršots kopsavilkums, lai atbilstu WCAG AAA vadlīnijām.

en: Learn more about readability requirements.
lv: Uzziniet vairāk par lasāmības prasībām.

en: Simplified Summary Reading Level
lv: Vienkāršota kopsavilkuma lasīšanas līmenis

en: Needs improvement, summary is above the 9th-grade reading level.
lv: Nepieciešami uzlabojumi, kopsavilkums ir virs 9. klases lasīšanas līmeņa.

en: Below the recommended 9th-grade reading level.
lv: Zem ieteiktā 9. klases lasīšanas līmeņa.

en: Enter simplified summary...
lv: Ievadiet vienkāršotu kopsavilkumu...

en: A simplified summary is required for this content.
lv: Šim saturam ir nepieciešams vienkāršots kopsavilkums.

en: Unable to load this preference.
lv: Nevar ielādēt šo preferenci.

en: Unable to save this preference.
lv: Nevar saglabāt šo preferenci.

en: Loading preference...
lv: Ielādē preferenci...

en: Screen Reader Text Format
lv: Ekrāna lasītāja teksta formāts

en: Control whether screen reader text stays visible while you edit.
lv: Kontrolēt, vai ekrāna lasītāja teksts paliek redzams rediģēšanas laikā.

en: Always show screen reader text?
lv: Vienmēr rādīt ekrāna lasītāja tekstu?

en: Loading accessibility data...
lv: Tiek ielādēti pieejamības dati...

en: Accessibility Checker actions
lv: Accessibility Checker darbības

en: Scan
lv: Skenēt

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: The simplified summary for this post will display here. Write the summary in the Readability section of the Accessibility Checker sidebar or meta box.
lv: Šī ieraksta vienkāršotais kopsavilkums tiks parādīts šeit. Ierakstiet kopsavilkumu Accessibility Checker sānjoslas vai metaboksa sadaļā “Readability”.

en: Screen Reader Only
lv: Tikai ekrāna lasītājs

en: Always show screen reader text
lv: Vienmēr rādīt ekrāna lasītāja tekstu

[ctx: block title]
en: Simplified Summary
lv: Vienkāršotais kopsavilkums

[ctx: block description]
en: Displays this post's simplified summary from Accessibility Checker.
lv: Parāda šī ieraksta vienkāršoto kopsavilkumu no Accessibility Checker.

[ctx: block keyword]
en: accessibility
lv: pieejamība

[ctx: block keyword]
en: summary
lv: kopsavilkums

[ctx: block keyword]
en: readability
lv: lasāmība
