Accessibility Checker 1.48.0 - en to nl_NL translation catalogue (1272 entries)

note: Description of the plugin
en: Audit and check your website for accessibility before you hit publish. In-post accessibility scanner and guidance.
nl_NL: Controleer en audit de toegankelijkheid van je website voordat je publiceert. In-post toegankelijkheidsscan en begeleiding.

en: Accessibility Reports
nl_NL: Toegankelijkheidsrapporten

en: New
nl_NL: Nieuw

en: License Expired
nl_NL: Licentie verlopen

en: Your license has expired. This site is still connected but reports may stop until your license is renewed.
nl_NL: Uw licentie is verlopen. Deze site is nog steeds verbonden, maar rapporten worden mogelijk niet meer gegenereerd totdat uw licentie is verlengd.

en: Renew your license
nl_NL: Verleng uw licentie

en: Disable Email Reports
nl_NL: E-mailrapporten uitschakelen

en: Get recurring email reports with a snapshot of your site’s accessibility, including total issues, trends over time, most problematic pages, and the most severe issues to fix first.
nl_NL: Ontvang terugkerende e-mailrapporten met een momentopname van de toegankelijkheid van uw site, inclusief het totale aantal problemen, trends over tijd, de meest problematische pagina's en de meest ernstige problemen die u als eerste moet oplossen.

en: Get recurring email reports with a snapshot of your site’s accessibility, including total issues, trends over time, most problematic pages, and the most severe issues to fix first. Some details, like full-site coverage and issue breakdowns, are available in Pro.
nl_NL: Ontvang terugkerende e-mailrapporten met een momentopname van de toegankelijkheid van uw site, inclusief het totale aantal problemen, trends over tijd, de meest problematische pagina's en de meest ernstige problemen die u als eerste moet oplossen. Sommige details, zoals volledige site dekking en probleemoverzichten, zijn beschikbaar in Pro.

en: Enable Email Reports
nl_NL: E-mailrapporten inschakelen

en: Free License Key
nl_NL: Gratis licentiesleutel

en: Get a Free License Key
nl_NL: Ontvang een gratis licentiesleutel

note: translators: %s: dashboard URL.
en: Got the plugin from Equalize Digital? Your key is in your <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">dashboard</a>.
nl_NL: Heeft u de plugin van Equalize Digital? Uw sleutel vindt u in uw <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">dashboard</a>.

note: translators: %s: signup URL.
en: Installed from WordPress.org? <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Create a free account</a> to get one.
nl_NL: Geïnstalleerd via WordPress.org? <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Maak een gratis account aan</a> om er een te krijgen.

note: translators: %s: signup URL.
en: Not sure? Just <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">create a free account</a>. It only takes a minute.
nl_NL: Niet zeker? <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Maak gewoon een gratis account aan</a>. Het duurt maar een minuut.

en: Reports Enabled
nl_NL: Rapporten ingeschakeld

en: Weekly accessibility reports for this site are being emailed to the account owner of the license key.
nl_NL: Wekelijkse toegankelijkheidsrapporten voor deze site worden gemaild naar de accounthouder van de licentiesleutel.

note: translators: %s: next report date.
en: Next report: %s
nl_NL: Volgend rapport: %s

en: Full Coverage
nl_NL: Volledige dekking

en: Limited Coverage
nl_NL: Beperkte dekking

en: Your reports include all post types and taxonomies.
nl_NL: Uw rapporten omvatten alle posttypen en taxonomieën.

en: Full-site scanning enabled
nl_NL: Volledige sitescan ingeschakeld

en: Complete issue breakdowns
nl_NL: Complete probleemoverzichten

en: Detailed reporting
nl_NL: Gedetailleerde rapportage

en: Your reports only include part of your site.
nl_NL: Uw rapporten omvatten slechts een deel van uw site.

en: Upgrade to Pro to:
nl_NL: Upgrade naar Pro om:

en: Scan all content types
nl_NL: Alle inhoudstypen te scannen

en: Get full issue breakdowns
nl_NL: Volledige probleemoverzichten te krijgen

en: Receive more detailed reports
nl_NL: Meer gedetailleerde rapporten te ontvangen

en: Upgrade to Pro
nl_NL: Upgraden naar pro

en: Accessibility Summary
nl_NL: Toegankelijkheidsoverzicht

en: This summary reflects the latest scan data available for your site.
nl_NL: Dit overzicht weerspiegelt de meest recente scandata die beschikbaar zijn voor uw site.

en: Total Issues Found
nl_NL: Totaal aantal gevonden problemen

en: Account Connection
nl_NL: Accountverbinding

note: translators: %1$s: privacy link, %2$s: data processing agreement link, %3$s: privacy policy aria label, %4$s: data processing agreement aria label.
en: By connecting this site, you agree to Equalize Digital's <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer" aria-label="%3$s">Privacy Policy <span aria-hidden="true">&#8599;</span></a> and <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer" aria-label="%4$s">Data Processing Agreement <span aria-hidden="true">&#8599;</span></a>.
nl_NL: Door deze site te verbinden, gaat u akkoord met het <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer" aria-label="%3$s">Privacybeleid <span aria-hidden="true">&#8599;</span></a> en de <a href="%2$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer" aria-label="%4$s">Gegevensverwerkingsovereenkomst <span aria-hidden="true">&#8599;</span></a> van Equalize Digital.

en: Privacy Policy (opens in a new window)
nl_NL: Privacybeleid (opent in een nieuw venster)

en: Data Processing Agreement (opens in a new window)
nl_NL: Gegevensverwerkingsovereenkomst (opent in een nieuw venster)

en: Weekly email includes total issues found and changes since the last report, coverage information, counts of problems, needs review, passed test percentage, and information about the most problematic pages and the most severe issues.
nl_NL: Wekelijkse e-mail bevat het totaal aantal gevonden problemen en wijzigingen sinds het laatste rapport, dekkingsinformatie, tellingen van problemen, items die beoordeling nodig hebben, het percentage geslaagde tests, en informatie over de meest problematische pagina's en de ernstigste problemen.

en: N/A
nl_NL: N.v.t.

en: Critical
nl_NL: Kritiek

en: High
nl_NL: Hoog

en: Medium
nl_NL: Gemiddeld

en: Low
nl_NL: Laag

en: Unknown
nl_NL: Onbekend

en: create a free account
nl_NL: maak een gratis account aan

en: Connect this site
nl_NL: Verbind deze site

en: active
nl_NL: actief

en: expired
nl_NL: verlopen

en: Enter your license key
nl_NL: Voer uw licentiesleutel in

en: Disconnect Site
nl_NL: Site ontkoppelen

en: Connect Site
nl_NL: Site verbinden

note: translators: %s: link to my.equalizedigital.com dashboard
en: If you downloaded the free plugin from Equalize Digital, you already have a free license key in your %s dashboard.
nl_NL: Als u de gratis plugin van Equalize Digital heeft gedownload, heeft u al een gratis licentiesleutel in uw %s dashboard.

note: translators: %s: link to create a free account
en: If not, %s to generate a license key and connect this site.
nl_NL: Indien niet, %s om een licentiesleutel te genereren en deze site te verbinden.

note: translators: %s: renew license link
en: Your license has expired and this site is still connected. %s to restore full access, or disconnect the site above.
nl_NL: Uw licentie is verlopen en deze site is nog steeds verbonden. %s om volledige toegang te herstellen, of verbreek de verbinding met de site hierboven.

en: Connected as Free
nl_NL: Verbonden als gratis

en: Your Pro license is no longer valid, but this site remains connected for Free email reports.
nl_NL: Uw Pro-licentie is niet langer geldig, maar deze site blijft verbonden voor gratis e-mailrapporten.

note: translators: %s: link to my.equalizedigital.com dashboard
en: You can manage recipients and review connection details in your %s dashboard.
nl_NL: U kunt ontvangers beheren en verbindingsgegevens bekijken in uw %s dashboard.

en: Your Pro license is no longer valid. Email reports remain connected as Free email reports. Renew your Pro license to restore Pro-only features.
nl_NL: Uw Pro-licentie is niet langer geldig. E-mailrapporten blijven verbonden als gratis e-mailrapporten. Verleng uw Pro-licentie om Pro-functies te herstellen.

en: Your Pro license is no longer valid. This site is using a valid Free license, but email reports are not currently connected. Connect this site from the Free License section to resume Free email reports.
nl_NL: Uw Pro-licentie is niet langer geldig. Deze site gebruikt een geldige gratis licentie, maar e-mailrapporten zijn momenteel niet verbonden. Verbind deze site vanuit de sectie Gratis licentie om gratis e-mailrapporten te hervatten.

en: Please renew your license
nl_NL: Verleng alstublieft uw licentie

note: translators: %1$s: item name, %2$s: item name, %3$s: renew license link
en: Your %1$s license has expired. %3$s to continue accessing additional features and services for %2$s.
nl_NL: Uw %1$s licentie is verlopen. %3$s om toegang te blijven houden tot aanvullende functies en diensten voor %2$s.

note: translators: %s: item name
en: Your %s license key has been disabled. Please contact our support team if you believe this is an error or would like to continue accessing additional features.
nl_NL: Uw %s licentiesleutel is uitgeschakeld. Neem contact op met ons ondersteuningsteam als u denkt dat dit een fout is of als u toegang wilt blijven houden tot aanvullende functies.

note: translators: %1$s: item name, %2$s: license url, %3$s: item name
en: The license key for %1$s appears to be invalid. Please <a href="%2$s">check your license key</a> to access additional accessibility features and services for %3$s.
nl_NL: De licentiesleutel voor %1$s lijkt ongeldig te zijn. <a href="%2$s">Controleer uw licentiesleutel</a> om toegang te krijgen tot aanvullende toegankelijkheidsfuncties en -diensten voor %3$s.

note: translators: %s: item name
en: This license key for %s is not active for this site. Please activate it to access additional features on this website.
nl_NL: Deze licentiesleutel voor %s is niet actief voor deze site. Activeer deze om toegang te krijgen tot aanvullende functies op deze website.

note: translators: %s: the plugins item name
en: This license key does not appear to be valid for %s. Please verify you've entered the correct license key.
nl_NL: Deze licentiesleutel lijkt niet geldig te zijn voor %s. Controleer of u de juiste licentiesleutel heeft ingevoerd.

note: translators: %s: the plugins item name
en: Your %s license key has reached its site activation limit. You can upgrade your license or deactivate it on another site to use the additional features here.
nl_NL: Uw %s licentiesleutel heeft de activatielimiet voor sites bereikt. U kunt uw licentie upgraden of deactiveren op een andere site om de aanvullende functies hier te gebruiken.

note: translators: %s: the plugins item name
en: There was an issue validating your %s license key. Please try again or contact our support team if the problem persists.
nl_NL: Er is een probleem opgetreden bij het valideren van uw %s licentiesleutel. Probeer het opnieuw of neem contact op met ons ondersteuningsteam als het probleem aanhoudt.

en: Fixes
nl_NL: Verbeteringen

en: General Fixes
nl_NL: Algemene verbeteringen

en: These fixes help improve accessibility by modifying HTML elements and behaviors on your site.
nl_NL: Deze verbeteringen helpen de toegankelijkheid te verbeteren door HTML-elementen en gedragingen op je site aan te passen.

en: Get Pro to unlock this feature, opens in a new window.
nl_NL: Upgrade naar Pro om deze functie te ontgrendelen, opent in een nieuw venster.

en: Get Pro
nl_NL: Ga voor pro

en: Opens in a new window.
nl_NL: Opent in een nieuw venster.

note: translators: %s: the label of the fix
en: Read documentation for %s. Opens in a new window.
nl_NL: Lees documentatie voor %s. Opent in een nieuw venster.

en: Permissions
nl_NL: Machtigingen

en: Select a role
nl_NL: Selecteer een rol

en: Select a role to see the capabilities it can be granted.
nl_NL: Selecteer een rol om de mogelijkheden te zien die kunnen worden toegekend.

en: No capabilities are available.
nl_NL: Er zijn geen mogelijkheden beschikbaar.

note: translators: %s is the selected user role name.
en: Permission settings loaded for %s.
nl_NL: Machtigingsinstellingen geladen voor %s.

en: Other
nl_NL: Overig

en: Requires a valid license.
nl_NL: Vereist een geldige licentie.

en: You do not have permission to manage Accessibility Checker permissions.
nl_NL: U heeft geen toestemming om de machtigingen van Accessibility Checker te beheren.

en: Our Commitment to Web Accessibility
nl_NL: Onze toewijding aan webtoegang

en: [YOUR COMPANY NAME] is committed to providing a fully accessible website experience for all users of all abilities, including those who rely on assistive technologies like screen readers, screen enlargement software, and alternative keyboard input devices to navigate the web.
nl_NL: [YOUR COMPANY NAME] zet zich in voor het bieden van een volledig toegankelijke website-ervaring voor alle gebruikers, ongeacht hun vaardigheden, inclusief degenen die vertrouwen op ondersteunende technologieën zoals schermlezers, schermvergrotingssoftware en alternatieve toetsenbordinvoerapparaten om het web te navigeren.

en: Ongoing Efforts to Ensure Accessibility
nl_NL: Voortdurende inspanningen om toegankelijkheid te waarborgen

en: We follow the <a href="https://www.w3.org/TR/WCAG21/">Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) version 2.1</a> as our guiding principle for determining accessibility. These are internationally agreed-upon standards that cover a wide range of recommendations and best practices for making content useable. As we add new pages and functionality to our website, all designs, code, and content entry practices are checked against these standards.
nl_NL: We volgen de <a href="https://www.w3.org/TR/WCAG21/">Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) versie 2.1</a> als ons leidende principe voor het bepalen van toegankelijkheid. Dit zijn internationaal overeengekomen standaarden die een breed scala aan aanbevelingen en beste praktijken omvatten om content bruikbaar te maken. Terwijl we nieuwe pagina's en functionaliteit aan onze website toevoegen, worden alle ontwerpen, code en content-invoerpraktijken getoetst aan deze standaarden.

note: translators: 1 - A link opening tag, 2 - link closing tag
en: Website accessibility is an ongoing process. We continually test content and features for WCAG 2.1 Level AA compliance and remediate any issues to ensure we meet or exceed the standards. Testing of our website is performed by our team members using industry-standard tools such as the %1$sAccessibility Checker WordPress Plugin%2$s, color contrast analyzers, keyboard-only navigation techniques, and Flesch-Kincaid readability tests.
nl_NL: Websitetoegankelijkheid is een doorlopend proces. We testen voortdurend content en functionaliteiten op WCAG 2.1 Niveau AA-naleving en verhelpen eventuele problemen om ervoor te zorgen dat we aan de normen voldoen of deze overtreffen. Het testen van onze website wordt uitgevoerd door onze teamleden met behulp van industriestandaard tools zoals de %1$sAccessibility Checker WordPress Plugin%2$s, kleurcontrast-analysers, navigatietechnieken met alleen toetsenbord en Flesch-Kincaid leesbaarheidstoetsen.

en: Accessibility Features On Our Website
nl_NL: Toegankelijkheidsfuncties op onze website

en: The following is a list of items we have included in our website to improve its accessibility:
nl_NL: Hieronder volgt een lijst van items die we op onze website hebben opgenomen om de toegankelijkheid te verbeteren:

en: [LIST ACCESSIBILITY FEATURES HERE]
nl_NL: [LIJST VAN TOEGANKELIJKHEIDSFUNCTIES HIER]

en: Where We're Improving
nl_NL: Waar we verbeteren

en: In our efforts to bring our website up to standard, we are targeting the following areas:
nl_NL: In onze inspanningen om onze website aan de standaard te laten voldoen, richten we ons op de volgende gebieden:

en: [LIST ITEMS YOU'RE WORKING TO FIX HERE]
nl_NL: [LIJST VAN ITEMS WAAR U AAN WERKT HIER]

en: [IT MAY HELP TO REVIEW THE OPEN ISSUES TAB TO SEE THE MOST COMMON PROBLEMS]
nl_NL: [HET KAN HELPEN OM HET TABBLAD MET OPEN PROBLEMEN TE BEKIJKEN OM DE MEEST VOORKOMENDE PROBLEMEN TE ZIEN]

en: This is part of our broader effort to make everyone's experience at [COMPANY NAME] a welcoming and enjoyable one. Please note that while we make every effort to provide information accessible for all users, we cannot guarantee the accessibility of third party websites to which we may link.
nl_NL: Dit maakt deel uit van onze bredere inspanning om ieders ervaring bij [NAAM BEDRIJF] gastvrij en plezierig te maken. Hoewel we er alles aan doen om informatie aan te bieden die toegankelijk is voor alle gebruikers, kunnen we de toegankelijkheid van websites van derden waarnaar we kunnen linken niet garanderen.

en: Accessibility Support Contact
nl_NL: Contact voor toegankelijkheidsondersteuning

en: We welcome comments, questions, and feedback on our website. If you are using assistive technologies and are having difficulty using our website, please email [YOUR ACCESSIBILITY EMAIL ADDRESS] or give us a call at [YOUR PHONE NUMBER]. We will do our best to assist you and resolve issues.
nl_NL: We verwelkomen opmerkingen, vragen en feedback over onze website. Als u ondersteunende technologieën gebruikt en moeite heeft met het gebruik van onze website, stuur dan een e-mail naar [UW E-MAILADRES VOOR TOEGANKELIJKHEID] of bel ons op [UW TELEFOONNUMMER]. We zullen ons best doen om u te helpen en problemen op te lossen.

note: translators: %1$s: opening link tag, %2$s: closing link tag
en: Enjoying Accessibility Checker? %1$sPlease leave us a ★★★★★ rating.%2$s We really appreciate your support!
nl_NL: Geniet je van Accessibility Checker? %1$sLaat een ★★★★★ beoordeling achter.%2$s We waarderen je steun enorm!

en: Please leave us a five star rating (opens in new window)
nl_NL: Laat een vijfsterrenbeoordeling achter (opent in een nieuw venster)

note: translators: %1$s: opening link tag, %2$s: closing link tag
en: Want to do more with Accessibility Checker? %1$sUnlock Pro Features%2$s
nl_NL: Wil je meer doen met Accessibility Checker? %1$sOntgrendel Pro-functies%2$s

en: Unlock Pro Features (opens in new window)
nl_NL: Ontgrendel Pro-functies (opent in een nieuw venster)

en: 🎉 Black Friday special! 🎉
nl_NL: 🎉 Black Friday-aanbieding! 🎉

en: Upgrade to a paid version of Accessibility Checker from November 24th to December 3rd and get 30% off! Full site scanning, site-wide open issues report, dismissal logs, and more.
nl_NL: Upgrade naar een betaalde versie van Accessibility Checker van 24 november tot 3 december en krijg 30% korting! Volledige sitesscan, rapport met openstaande problemen voor de hele site, logboeken van negeringen en meer.

en: Ask a Pre-Sale Question
nl_NL: Stel een pre-sales vraag

en: Upgrade Now
nl_NL: Nu upgraden

en: Permission Denied
nl_NL: Toegang geweigerd

en: Update option wasn't successful
nl_NL: Update-optie was niet succesvol

en: ⚡️ Global Accessibility Awareness Day Flash Sale
nl_NL: ⚡️ Wereldwijde Dag van de Toegankelijkheid Flash Sale

en: Starting May 20th: Save 15% on accessibility courses and ArchiveWP with coupon code
nl_NL: Vanaf 20 mei: Bespaar 15% op toegankelijkheidscursussen en ArchiveWP met couponcode

en: 3 days only • May 20–22
nl_NL: Slechts 3 dagen • 20–22 mei

en: View ArchiveWP Pricing
nl_NL: Bekijk ArchiveWP prijzen

en: View Course Pricing
nl_NL: Bekijk cursus prijzen

en: Starting May 20th: Save 15% on Accessibility Checker Pro with coupon code
nl_NL: Vanaf 20 mei: Bespaar 15% op Accessibility Checker Pro met couponcode

en: View Pricing
nl_NL: Bekijk prijzen

en: Save 15% on accessibility courses and ArchiveWP with coupon code
nl_NL: Bespaar 15% op toegankelijkheidscursussen en ArchiveWP met couponcode

en: Limited-time offer • Ends May 22nd
nl_NL: Tijdelijke aanbieding • Eindigt op 22 mei

en: 3 days only: Save 15% when you upgrade to Accessibility Checker Pro with coupon code
nl_NL: Slechts 3 dagen: Bespaar 15% wanneer u upgradet naar Accessibility Checker Pro met couponcode

en: Hello! Thank you for using Accessibility Checker as part of your accessibility toolkit. Since you've been using it for a while, would you please write a 5-star review of Accessibility Checker in the WordPress plugin directory? This will help increase our visibility so more people can learn about the importance of web accessibility. Thanks so much!
nl_NL: Hallo! Bedankt dat je Accessibility Checker gebruikt als onderdeel van je toegankelijkheidstoolkit. Aangezien je het al een tijdje gebruikt, zou je alsjeblieft een 5-sterren recensie willen schrijven voor Accessibility Checker in de WordPress-plugindirectory? Dit zal onze zichtbaarheid vergroten, zodat meer mensen kunnen leren over het belang van webtoegankelijkheid. Alvast heel erg bedankt!

en: Write A Review
nl_NL: Schrijf een recensie

en: Remind Me In Two Weeks
nl_NL: Herinner me over twee weken

en: Never Ask Again
nl_NL: Vraag nooit meer

en: The review action value was not set
nl_NL: De recensie-actiewaarde was niet ingesteld

en: The post ID was not set
nl_NL: De post-ID was niet ingesteld

en: You do not have permission to view this information for this post.
nl_NL: U heeft geen toestemming om deze informatie voor dit bericht te bekijken.

en: A Simplified summary has not been included for this content.
nl_NL: Er is geen vereenvoudigde samenvatting opgenomen voor deze inhoud.

en: Your content has a reading level at or below 9th grade and does not require a simplified summary.
nl_NL: Uw inhoud heeft een leesniveau van 9e klas of lager en vereist geen vereenvoudigde samenvatting.

en: The reading level of the simplified summary is too high.
nl_NL: Het leesniveau van de vereenvoudigde samenvatting is te hoog.

en: A simplified summary has been included for this content.
nl_NL: Er is een vereenvoudigde samenvatting opgenomen voor deze inhoud.

note: translators: %d: percentage of passed checks
en: %d%% Passed Checks
nl_NL: %d%% geslaagde controles

en: Passed Checks
nl_NL: Controles doorstaan

en: Passed Tests
nl_NL: Geslaagde tests

en: Problem | Problems
nl_NL[0]: Probleem
nl_NL[1]: Problemen

en: Contrast Problem | Contrast Problems
nl_NL[0]: Contrastprobleem
nl_NL[1]: Contrastproblemen

en: Needs Review | Needs Review
nl_NL[0]: Moet worden beoordeeld
nl_NL[1]: Moet worden beoordeeld

en: Dismissed Issue | Dismissed Issues
nl_NL[0]: Genegeerd probleem
nl_NL[1]: Genegeerde problemen

en: Reading Level
nl_NL: Leesniveau

note: translators: 1: opening anchor tag, 2: closing anchor tag with arrow icon and screen reader text
en: * True accessibility requires manual testing in addition to automated scans. %1$sLearn how to manually test for accessibility%2$s
nl_NL: * Echte toegankelijkheid vereist handmatig testen naast geautomatiseerde scans. %1$sLeer hoe u handmatig test op toegankelijkheid%2$s

en: , opens a new window
nl_NL: , opent een nieuw venster

en: No summary to return
nl_NL: Geen samenvatting om terug te geven

en: Invalid table name
nl_NL: Ongeldige tabelnaam

en:  total
nl_NL:  totaal

note: translators: 1: rule title, 2: "Opens in a new window."
en: Read documentation for %1$s. %2$s
nl_NL: Lees de documentatie voor %1$s. %2$s

note: translators: %s: rule title
en: Expand issues for %s
nl_NL: Problemen uitvouwen voor %s

en: These settings enable global fixes across your entire site.
nl_NL: Deze instellingen activeren globale oplossingen voor uw hele website.

en: Pages may need to be resaved or a full site scan run to see fixes reflected in reports.
nl_NL: Pagina's moeten mogelijk opnieuw worden opgeslagen of er moet een volledige websitescan worden uitgevoerd om de oplossingen in de rapporten te zien.

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Affected Code
nl_NL: Getroffen code

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Dismissed
nl_NL: Genegeerd

en: Dismiss
nl_NL: Negeren

note: translators: %d: issue ID number
en: Issue ID %d
nl_NL: Probleem-ID %d

note: translators: %d: issue ID number
en: image for issue %d
nl_NL: afbeelding voor probleem %d

note: Translators: %d is the issue ID.
en: View Issue ID %d on website, opens a new window
nl_NL: Bekijk probleem-ID %d op de website, opent een nieuw venster

en: View on page
nl_NL: Bekijk op pagina

en: Fix:
nl_NL: Oplossing:

en: Fix
nl_NL: Oplossen

en: No details to return
nl_NL: Geen details om terug te geven

note: translators: %s: reading grade level value e.g. "8th Grade (Flesch-Kincaid)", displayed in a <strong> element. Do not translate the %s placeholder.
en: Post Reading Grade Level: %s
nl_NL: Leesniveau van bericht: %s

en: None
nl_NL: Geen

en: Your post has a reading level higher than 9th grade. Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) at the AAA level require a simplified summary of your post that is 9th grade or below.
nl_NL: Uw bericht heeft een leesniveau hoger dan groep 7. Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) op AAA-niveau vereisen een vereenvoudigde samenvatting van uw bericht die groep 7 of lager is.

en: Your post does not contain enough content to calculate its reading level.
nl_NL: Uw bericht bevat niet genoeg inhoud om het leesniveau te berekenen.

en: A simplified summary is not necessary when content reading level is 9th grade or below. Choose when to prompt for a simplified summary on the settings page.
nl_NL: Een vereenvoudigde samenvatting is niet nodig wanneer het leesniveau van de inhoud groep 7 of lager is. Kies wanneer u om een vereenvoudigde samenvatting wilt vragen op de instellingenpagina.

note: translators: %s: the simplified summary grade level value (wrapped in a <strong> tag)
en: Simplified Summary Reading Grade Level: %s
nl_NL: Vereenvoudigd samenvatting leesniveau: %s

en: Not enough content to determine an accurate reading level.
nl_NL: Niet genoeg inhoud om een nauwkeurig leesniveau te bepalen.

en: Your simplified summary has a reading level above 9th grade.
nl_NL: Uw vereenvoudigde samenvatting heeft een leesniveau boven groep 7.

en: Your simplified summary has a reading level at or below 9th grade.
nl_NL: Uw vereenvoudigde samenvatting heeft een leesniveau van groep 7 of lager.

en: Simplified summary is not being automatically inserted into the content.
nl_NL: Vereenvoudigde samenvatting wordt niet automatisch in de inhoud ingevoegd.

note: translators: %s: link to the settings page
en: Your Prompt for Simplified Summary is set to &ldquo;never.&rdquo; If you would like the simplified summary to be displayed automatically, you can change this on the %s.
nl_NL: Uw prompt voor vereenvoudigde samenvatting is ingesteld op “nooit.” Als u wilt dat de vereenvoudigde samenvatting automatisch wordt weergegeven, kunt u dit wijzigen op de %s.

en: settings page
nl_NL: instellingenpagina

note: translators: %s: position phrase wrapped in a <strong> element (e.g. "<strong>before the content</strong>"). Do not translate the %s placeholder.
en: Simplified summary is being automatically inserted %s.
nl_NL: Vereenvoudigde samenvatting wordt automatisch ingevoegd %s.

en: the content
nl_NL: de inhoud

note: translators: %s: link to the settings page
en: Set where the Simplified Summary is inserted into the content on the %s.
nl_NL: Stel in waar de vereenvoudigde samenvatting in de inhoud wordt ingevoegd op de %s.

note: translators: %s: link to the settings page
en: Your Simplified Summary location is set to &ldquo;manually&rdquo; which requires a function be added to your page template. If you would like the simplified summary to be displayed automatically, you can change this on the %s.
nl_NL: Uw locatie voor vereenvoudigde samenvatting is ingesteld op “handmatig”, wat vereist dat een functie aan uw paginasjabloon wordt toegevoegd. Als u wilt dat de vereenvoudigde samenvatting automatisch wordt weergegeven, kunt u dit wijzigen op de %s.

en: Simplified Summary
nl_NL: Vereenvoudigde samenvatting

en: Save Summary
nl_NL: Samenvatting opslaan

en: Learn more about improving readability and simplified summary requirements
nl_NL: Meer informatie over het verbeteren van leesbaarheid en vereisten voor vereenvoudigde samenvatting

en: No readability data to return
nl_NL: Geen leesbaarheidsgegevens om terug te geven

en: * Screen Reader Text
nl_NL: * Tekst voor schermlezers

en: The id value was not set
nl_NL: De id-waarde was niet ingesteld

en: Post not found
nl_NL: Bericht niet gevonden

en: Issue query returned no results
nl_NL: Probleemzoekopdracht leverde geen resultaten op

en: Object query returned no results
nl_NL: Objectzoekopdracht leverde geen resultaten op

en: Confirmed accessible
nl_NL: Toegankelijkheid bevestigd

en: Reviewed and verified to meet accessibility requirements.
nl_NL: Beoordeeld en geverifieerd om te voldoen aan de toegankelijkheidsvereisten.

en: False positive
nl_NL: Valse positief

en: The scanner flagged this, but it does not apply to this content.
nl_NL: De scanner heeft dit gemarkeerd, maar het is niet van toepassing op deze inhoud.

en: Remediated
nl_NL: Hersteld

en: The issue has been fixed, but the page has not been rescanned yet.
nl_NL: Het probleem is opgelost, maar de pagina is nog niet opnieuw gescand.

en: Username:
nl_NL: Gebruikersnaam:

en: Date:
nl_NL: Datum:

en: Reopen Issue
nl_NL: Probleem heropenen

en: Dismiss Issue
nl_NL: Probleem negeren

en: Comment
nl_NL: Reactie

en: Manage Globally Dismissed
nl_NL: Wereldwijd genegeerde problemen beheren

en: Your user account doesn't have permission to dismiss this issue.
nl_NL: Uw gebruikersaccount heeft geen toestemming om dit probleem te negeren.

en: Dismiss issue as:
nl_NL: Probleem negeren als:

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Get Accessibility Checker Pro, opens in new window
nl_NL: Krijg Accessibility Checker Pro, opent in nieuw venster

en: View Accessibility Checker Documentation (opens in new window)
nl_NL: Bekijk Accessibility Checker-documentatie (opent in nieuw venster)

en: Documentation
nl_NL: Documentatie

en: Get support for Accessibility Checker (opens in new window)
nl_NL: Krijg ondersteuning voor Accessibility Checker (opent in nieuw venster)

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: Rate Accessibility Checker plugin (opens in new window)
nl_NL: Beoordeel Accessibility Checker-plugin (opent in nieuw venster)

en: Rate plugin
nl_NL: Plugin beoordelen

en: Upgrade Sale Now
nl_NL: Upgrade-aanbieding nu

en: Unable to redirect to upgrade page.
nl_NL: Kan niet doorverwijzen naar de upgradepagina.

en: Most Recent Test Summary
nl_NL: Meest recente testsamenvatting

en: Update Counts
nl_NL: Tellingen bijwerken

en: Start New Scan
nl_NL: Nieuwe scan starten

en: View All Open Issues
nl_NL: Bekijk alle openstaande problemen

en: See History
nl_NL: Bekijk geschiedenis

en: Unique Problem | Unique Problems
nl_NL[0]: Uniek probleem
nl_NL[1]: Unieke problemen

en: Unique Contrast Problem | Unique Contrast Problems
nl_NL[0]: Uniek contrastprobleem
nl_NL[1]: Unieke contrastproblemen

en: Unique Item Needing Review | Unique Items Needing Review
nl_NL[0]: Uniek item dat beoordeling nodig heeft
nl_NL[1]: Unieke items die beoordeling nodig hebben

en: Average Issues Per Page
nl_NL: Gemiddeld aantal problemen per pagina

en: Average Issue Density
nl_NL: Gemiddelde probleemdichtheid

en: Report Last Updated:
nl_NL: Rapport laatst bijgewerkt:

en: Never
nl_NL: Nooit

en: URLs Scanned
nl_NL: Gescande URL's

note: translators: %1$s is the number of post types with issues, %2$s is the number of public post types.
en: %1$s of %2$s
nl_NL: %1$s van %2$s

en: Post Types Checked
nl_NL: Gecontroleerde berichttypen

en: URLs with 100% score
nl_NL: URL's met 100% score

en: This summary is automatically updated every 24 hours, or any time a full site scan is completed. You can also manually update these results by clicking the Update Counts button.
nl_NL: Deze samenvatting wordt automatisch elke 24 uur bijgewerkt, of wanneer een volledige websitescan is voltooid. U kunt deze resultaten ook handmatig bijwerken door op de knop Tellingen bijwerken te klikken.

en: Your site has a large number of issues. For performance reasons, not all issues have been included in this summary.
nl_NL: Uw website heeft een groot aantal problemen. Om redenen van prestaties zijn niet alle problemen in deze samenvatting opgenomen.

en: Site-Wide Accessibility Reports
nl_NL: Websitebrede toegankelijkheidsrapporten

en: Hide banner
nl_NL: Banner verbergen

en: Unlock Detailed Accessibility Reports
nl_NL: Ontgrendel gedetailleerde toegankelijkheidsrapporten

en: Start scanning your entire website for accessibility issues, get full-site reports, and become compliant with accessibility guidelines faster.
nl_NL: Begin met het scannen van uw hele website op toegankelijkheidsproblemen, ontvang volledige websiterapporten en word sneller compliant met toegankelijkheidsrichtlijnen.

en: Upgrade Accessibility Checker
nl_NL: Accessibility Checker upgraden

en: close ad
nl_NL: advertentie sluiten

en: Get Detailed Accessibility Reports
nl_NL: Ontvang gedetailleerde toegankelijkheidsrapporten

en: Full Site Accessibility Status
nl_NL: Volledige websitetoegankelijkheidsstatus

en: Updated
nl_NL: Bijgewerkt

en: Problems:
nl_NL: Problemen:

en: Contrast Problems:
nl_NL: Contrastproblemen:

en: Needs Review:
nl_NL: Noodzaak tot beoordeling:

en: Your site has accessibility issues that should be addressed as soon as possible to ensure compliance with accessibility guidelines.
nl_NL: Uw website heeft toegankelijkheidsproblemen die zo snel mogelijk moeten worden aangepakt om te voldoen aan de toegankelijkheidsrichtlijnen.

en: Way to go! Accessibility Checker cannot find any accessibility problems in the content it tested. Some problems cannot be found by automated tools so don't forget to
nl_NL: Goed gedaan! Accessibility Checker kan geen toegankelijkheidsproblemen vinden in de geteste inhoud. Sommige problemen kunnen niet door geautomatiseerde tools worden gevonden, dus vergeet niet om

en: manually test your site
nl_NL: uw website handmatig te testen

en: Issues By Post Type
nl_NL: Problemen per berichttype

en: Post Type
nl_NL: Berichttype

en: Problems
nl_NL: Problemen

en: Upgrade to Scan (opens in a new window)
nl_NL: Upgraden naar Scan (opent in een nieuw venster)

en: Upgrade to Scan
nl_NL: Upgrade om te scannen

en: See More Reports
nl_NL: Bekijk meer rapporten

en: Learn Accessibility
nl_NL: Leer over toegankelijkheid

en: Additional Resources
nl_NL: Aanvullende bronnen

en: Blog (opens in a new window)
nl_NL: Blog (opent in een nieuw venster)

en: Documentation (opens in a new window)
nl_NL: Documentatie (opent in een nieuw venster)

en: Accessibility Events &amp; News in Your Inbox
nl_NL: Toegankelijkheidsevenementen & nieuws in uw inbox

en: Subscribe to Equalize Digital's email list to get access to free accessibility webinars and training resources.
nl_NL: Schrijf je in voor de e-maillijst van Equalize Digital om toegang te krijgen tot gratis toegankelijkheidswebinars en trainingsmaterialen.

en: Email*
nl_NL: E-mail*

en: Type your email
nl_NL: Vul uw e-mailadres in

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: Type your first name
nl_NL: Vul uw voornaam in

note: translators: 1: link to privacy policy page. 2: link close tag.
en: By subscribing, you consent to receive emails in accordance with our %1$sPrivacy Policy%2$s.
nl_NL: Door u te abonneren, stemt u ermee in e-mails te ontvangen in overeenstemming met ons %1$sPrivacybeleid%2$s.

en: Accessibility Checker &mdash; Audit History
nl_NL: Accessibility Checker &mdash; Auditgeschiedenis

en: Accessibility issues
nl_NL: Toegankelijkheidsproblemen

en: Content checked for accessibility
nl_NL: Inhoud gecontroleerd op toegankelijkheid

en: Post types configured for accessibility checks
nl_NL: Berichttypes geconfigureerd voor toegankelijkheidscontroles

en: Accessibility
nl_NL: Toegankelijkheid

en: View Issues
nl_NL: Bekijk problemen

en: View Accessibility Checker
nl_NL: Bekijk Accessibility Checker

en: Accessibility issues detected
nl_NL: Toegankelijkheidsproblemen gedetecteerd

note: translators: 1: error count, 2: warning count.
en: Accessibility Checker has detected %1$s errors and %2$s warnings.
nl_NL: Accessibility Checker heeft %1$s fouten en %2$s waarschuwingen gedetecteerd.

en: No accessibility issues detected
nl_NL: Geen toegankelijkheidsproblemen gedetecteerd

en: Accessibility Checker has not found any issues in scanned content.
nl_NL: Accessibility Checker heeft geen problemen gevonden in de gescande inhoud.

en: Content has not been checked
nl_NL: Inhoud is niet gecontroleerd

en: No posts have been scanned yet. Run a full site scan to begin checking your content for accessibility issues.
nl_NL: Er zijn nog geen berichten gescand. Voer een volledige sitescan uit om je inhoud te controleren op toegankelijkheidsproblemen.

en: Start full site scan
nl_NL: Start volledige sitescan

en: Content is being checked for accessibility
nl_NL: Inhoud wordt gecontroleerd op toegankelijkheid

note: translators: %s is the number of posts scanned.
en: Accessibility Checker has scanned %s post for accessibility issues. | Accessibility Checker has scanned %s posts for accessibility issues.
nl_NL[0]: Accessibility Checker heeft %s bericht gescand op toegankelijkheidsproblemen.
nl_NL[1]: Accessibility Checker heeft %s berichten gescand op toegankelijkheidsproblemen.

en: No post types selected for accessibility checking
nl_NL: Geen berichttypes geselecteerd voor toegankelijkheidscontrole

en: Accessibility Checker cannot scan any content because no post types have been selected. Without configured post types, no accessibility issues will be detected.
nl_NL: Accessibility Checker kan geen inhoud scannen omdat er geen berichttypes zijn geselecteerd. Zonder geconfigureerde berichttypes worden er geen toegankelijkheidsproblemen gedetecteerd.

en: Configure post types
nl_NL: Configureer berichttypes

en: Post types are configured for accessibility checking
nl_NL: Berichttypes zijn geconfigureerd voor toegankelijkheidscontrole

note: translators: 1: number of post types, 2: comma-separated list of post type names.
en: Accessibility Checker is configured to scan %1$s post type: %2$s. | Accessibility Checker is configured to scan %1$s post types: %2$s.
nl_NL[0]: Accessibility Checker is geconfigureerd om %1$s berichttype te scannen: %2$s.
nl_NL[1]: Accessibility Checker is geconfigureerd om %1$s berichttypen te scannen: %2$s.

en: Accessibility Checker &mdash; Free
nl_NL: Accessibility Checker &mdash; Gratis

en: Version
nl_NL: Versie

en: Database Version
nl_NL: Databaseversie

en: Policy Page
nl_NL: Beleidspagina

en: Unset
nl_NL: Niet ingesteld

en: Activation Date
nl_NL: Activeringsdatum

en: Footer Statement
nl_NL: Voettekstverklaring

en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Delete Data
nl_NL: Gegevens verwijderen

en: Include Statement Link
nl_NL: Verklaringslink opnemen

en: Post Types
nl_NL: Berichttypen

en: Simplified Sum Position
nl_NL: Positie vereenvoudigde samenvatting

en: Simplified Sum Prompt
nl_NL: Prompt vereenvoudigde samenvatting

en: Post Count
nl_NL: Aantal berichten

en: Error Count
nl_NL: Aantal fouten

en: Warning Count
nl_NL: Aantal waarschuwingen

en: DB Table Count
nl_NL: Aantal DB-tabellen

en: License Status
nl_NL: Licentiestatus

en: Scan ID
nl_NL: Scan-ID

en: Scan Total
nl_NL: Scantotaal

en: Simplified Sum Heading
nl_NL: Kop vereenvoudigde samenvatting

en: Dismiss Permissions
nl_NL: Machtigingen voor negeren

en: Dismissals DB Table Count
nl_NL: Telling DB-tabel negeringen

note: translators: %1$s is the site name, %2$s is a link with the plugin name.
en: %1$s uses %2$s to monitor our website's accessibility.
nl_NL: %1$s gebruikt %2$s om de toegankelijkheid van onze website te monitoren.

en: Accessibility Checker (opens in a new window)
nl_NL: Accessibility Checker (opent in een nieuw venster)

note: translators: %1$s is a link to the accessibility policy page, with text "Accessibility Policy".
en: Read our %s
nl_NL: Lees ons %s

en: Accessibility Policy
nl_NL: Toegankelijkheidsbeleid

en: Get Accessibility Checker Pro
nl_NL: Krijg Accessibility Checker Pro

en: Get Accessibility Checker Pro (opens in new window)
nl_NL: Accessibility Checker Pro ophalen (opent in nieuw venster)

en: Sorry, you are not allowed to dismiss issues.
nl_NL: Sorry, u heeft geen toestemming om problemen te negeren.

en: Sorry, you are not allowed to dismiss issues globally.
nl_NL: Sorry, u heeft geen toestemming om problemen globaal te negeren.

en: Issue not found.
nl_NL: Probleem niet gevonden.

en: Failed to update the issue.
nl_NL: Het probleem kon niet worden bijgewerkt.

en: Add Size & Type To File Links
nl_NL: Grootte en type toevoegen aan bestandslinks

en: Add Context to Linked Files
nl_NL: Context toevoegen aan gelinkte bestanden

en: Add File Size & Type To Links
nl_NL: Bestandsgrootte en -type toevoegen aan links

en: Add the file size and type to linked files that may trigger a download.
nl_NL: Voeg de bestandsgrootte en het type toe aan gelinkte bestanden die mogelijk een download starten.

en: Add Labels to Unlabelled Form Fields
nl_NL: Labels toevoegen aan ongelabelde formuliervelden

en: Label Form Fields
nl_NL: Formuliervelden labelen

en: Add labels to unlabelled form fields if field purpose can be determined.
nl_NL: Voeg labels toe aan ongelabelde formuliervelden als het doel van het veld kan worden bepaald.

note: translators: %1$s: a CSS class name wrapped in a <code> tag.
en: Attempt to add labels to form fields that are missing them. Note: You may need to add custom styles targeting the %1$s class if adding labels affects your form layouts.
nl_NL: Probeer labels toe te voegen aan formuliervelden die ze missen. Opmerking: Mogelijk moet u aangepaste stijlen toevoegen die gericht zijn op de %1$s-klasse als het toevoegen van labels uw formulierlay-outs beïnvloedt.

en: Add Missing or Empty Page Titles
nl_NL: Ontbrekende of lege paginatitels toevoegen

en: Set Page HTML Titles
nl_NL: HTML-paginatitels instellen

en: Add Missing Page Title
nl_NL: Ontbrekende paginatitel toevoegen

note: translators: %1$s: a code tag with a title tag.
en: Add a %1$s tag to the page if it's missing or empty.
nl_NL: Voeg een %1$s-tag toe aan de pagina als deze ontbreekt of leeg is.

en: Add warning when link opens new tab/window
nl_NL: Waarschuwing toevoegen wanneer link een nieuw tabblad/venster opent

en: Add Label To Links That Open A New Tab/Window
nl_NL: Label toevoegen aan links die een nieuw tabblad/venster openen

note: translators: %1%s: A <code> tag containing target="_blank".
en: Add a label and icon to links with %1$s informing users they will open a new tab/window. %2$sNote: This setting will have no effect if the "Block Links Opening New Windows" fix is enabled.%3$s
nl_NL: Voeg een label en pictogram toe aan links met %1$s om gebruikers te informeren dat ze een nieuw tabblad/venster zullen openen. %2$sOpmerking: Deze instelling heeft geen effect als de “Links blokkeren die nieuwe vensters openen”-fix is ingeschakeld.%3$s

en: opens a new window
nl_NL: opent een nieuw venster

en: Block PDF Uploads
nl_NL: PDF-uploads blokkeren

note: translators: %1$s: a code tag with the capability name.
en: Restrict PDF uploads for users without the %1$s capability (allowed for admins by default).
nl_NL: Beperk PDF-uploads voor gebruikers zonder de %1$s-mogelijkheid (standaard toegestaan voor beheerders).

en: Add Labels to Comment and Search Forms
nl_NL: Labels toevoegen aan reactie- en zoekformulieren

en: Label Comment/Search Fields
nl_NL: Reactie-/zoekvelden labelen

en: Comment and Search Form Labels
nl_NL: Labels voor reactie- en zoekformulieren

en: Add missing labels to WordPress comment and search forms.
nl_NL: Voeg ontbrekende labels toe aan WordPress-reactie- en zoekformulieren.

en: Label Comment Form
nl_NL: Reactieformulier labelen

en: Add missing labels to the WordPress comment form.
nl_NL: Voeg ontbrekende labels toe aan het WordPress-reactieformulier.

en: Label Search Form
nl_NL: Zoekformulier labelen

en: Add a missing label to the WordPress search form.
nl_NL: Voeg een ontbrekend label toe aan het WordPress-zoekformulier.

en: Name
nl_NL: Naam

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Search …
nl_NL: Zoeken …

en: Search for:
nl_NL: Zoeken naar:

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Settings to add missing labels to WordPress comment and search forms.
nl_NL: Instellingen om ontbrekende labels toe te voegen aan WordPress reactie- en zoekformulieren.

en: Force Error on Empty Search
nl_NL: Fout forceren bij lege zoekopdracht

en: Empty Search Handling
nl_NL: Afhandeling lege zoekopdracht

en: When a search is submitted with an empty query, force WordPress to display the search results template so users see a meaningful response. This assumes the active theme has a search.php template.
nl_NL: Wanneer een zoekopdracht met een lege query wordt ingediend, dwing WordPress dan om de zoekresultatensjabloon weer te geven, zodat gebruikers een zinvolle reactie zien. Dit gaat ervan uit dat het actieve thema een search.php-sjabloon heeft.

en: Force WordPress to show a search results page when a search is submitted with an empty query.
nl_NL: Dwing WordPress om een zoekresultatenpagina weer te geven wanneer een zoekopdracht met een lege query wordt ingediend.

en: Add Focus Outlines
nl_NL: Focusomlijning toevoegen

en: Focus Outline
nl_NL: Focusomlijning

en: Add an outline to elements when they receive keyboard focus.
nl_NL: Voeg een omlijning toe aan elementen wanneer ze toetsenbordfocus krijgen.

en: Add Focus Outline
nl_NL: Focusomlijning toevoegen

en: Settings related to enhancing focus outlines for better keyboard accessibility.
nl_NL: Instellingen met betrekking tot het verbeteren van focusomlijningen voor betere toetsenbordtoegankelijkheid.

en: Add lang & dir Attributes
nl_NL: Lang & dir attributen toevoegen

en: Set Page Language
nl_NL: Paginataal instellen

en: Add "lang" & "dir" Attributes
nl_NL: “lang” & “dir” attributen toevoegen

note: translators: %1$s: a attribute name wrapped in a <code> tag. %2$s: dir attribute %3$s: html element.
en: Add the site language (%1$s) and text direction (%2$s) attributes to the %3$s element.
nl_NL: Voeg de site-taal (%1$s) en tekstrichting (%2$s) attributen toe aan het %3$s element.

en: Add Underlines to all non-nav Links
nl_NL: Onderstreping toevoegen aan alle niet-navigatie links

en: Underline Links
nl_NL: Links onderstrepen

en: Force Link Underline
nl_NL: Link-onderstreping forceren

en: Ensure that non-navigation links are underlined.
nl_NL: Zorg ervoor dat niet-navigatie links onderstreept zijn.

en: Make Meta Viewport Tag Scalable
nl_NL: Meta viewport tag schaalbaar maken

en: Make Viewport Scalable
nl_NL: Viewport schaalbaar maken

en: Ensure the viewport tag allows for scaling, enhancing accessibility on mobile devices.
nl_NL: Zorg ervoor dat de viewport tag schalen toestaat, wat de toegankelijkheid op mobiele apparaten verbetert.

en: Prevent Links Opening New Windows
nl_NL: Voorkomen dat links nieuwe vensters openen

en: Block Links Opening New Windows
nl_NL: Blokkeer links die nieuwe vensters openen

note: translators: %1%s: A <code> tag containing target="_blank".
en: Prevent links from opening in a new window or tab by removing %1$s.
nl_NL: Voorkom dat links in een nieuw venster of tabblad openen door %1$s te verwijderen.

en: Prefer Accessible Label Attribute
nl_NL: Geef voorkeur aan toegankelijk label attribuut

en: Remove Unnecessary Title Attributes
nl_NL: Verwijder onnodige title attributen

en: Remove Title Attributes
nl_NL: Title attributen verwijderen

note: translators: %1$s: a attribute name wrapped in a <code> tag.
en: Remove %1$s attributes from elements that already have a preferred accessible name.
nl_NL: Verwijder %1$s attributen van elementen die al een voorkeurs toegankelijke naam hebben.

en: Add Skip Links
nl_NL: Skip links toevoegen

en: Skip Link
nl_NL: Skip link

en: Enable Skip Link
nl_NL: Skip link inschakelen

en: Add a skip link to all site pages, allowing users to skip directly to the main content.
nl_NL: Voeg een skip link toe aan alle sitepagina's, waarmee gebruikers direct naar de hoofdinhoud kunnen springen.

en: Main Content Target (required)
nl_NL: Doel hoofdinhoud (verplicht)

en: Define the ID(s) of the main content area(s) to be targeted by skip links. Enter multiple IDs separated by commas; the system will cascade through the list to find the appropriate one for each page.
nl_NL: Definieer de ID('s) van het hoofdinhoudsgebied(en) waarop skip links zich moeten richten. Voer meerdere ID's in, gescheiden door komma's; het systeem zal door de lijst heen gaan om de juiste voor elke pagina te vinden.

en: Navigation Target
nl_NL: Navigatiedoel

en: Set the ID attribute of the navigation element. This is useful if your main navigation contains actions that most site visitors would want to take such as login or search features.
nl_NL: Stel het ID-attribuut in van het navigatie-element. Dit is handig als je hoofdnavigatie acties bevat die de meeste sitebezoekers willen uitvoeren, zoals inloggen of zoekfuncties.

note: translators: %1$s: opening anchor tag, %2$s: closing anchor tag.
en: If your theme is not already adding a skip link that allows keyboard users to bypass the navigation and quickly jump to the main content, enable skip links here. %1$sLearn more about skip links.%2$s
nl_NL: Als je thema nog geen skip link toevoegt die toetsenbordgebruikers in staat stelt de navigatie over te slaan en snel naar de hoofdinhoud te springen, schakel dan hier skip links in. %1$sLees meer over skip links.%2$s

en: Skip to content
nl_NL: Naar inhoud springen

en: Skip to navigation
nl_NL: Naar navigatie springen

en: Remove Tabindex from Focusable Elements
nl_NL: Tabindex verwijderen van focusbare elementen

en: Remove Tab Index
nl_NL: Tabindex verwijderen

note: translators: %1$s: a attribute name wrapped in a <code> tag.
en: Remove the %1$s attribute from focusable elements.
nl_NL: Verwijder het %1$s attribuut van focusbare elementen.

en: Note: This setting is not recommended for themes that are already accessibility-ready.
nl_NL: Opmerking: Deze instelling wordt niet aanbevolen voor thema's die al toegankelijk zijn.

en: Fix not found
nl_NL: Fix niet gevonden

en: Fix not found.
nl_NL: Oplossing niet gevonden.

en: You do not have permission to manage this license.
nl_NL: U heeft geen toestemming om deze licentie te beheren.

en: Pro license management is active. Please manage your license from Accessibility Checker Pro.
nl_NL: Pro-licentiebeheer is actief. Beheer uw licentie via Accessibility Checker Pro.

en: An error occurred, please try again.
nl_NL: Er is een fout opgetreden, probeer het opnieuw.

en: You do not have permission to register this site.
nl_NL: U heeft geen toestemming om deze site te registreren.

en: You do not have permission to unregister this site.
nl_NL: U heeft geen toestemming om de registratie van deze site ongedaan te maken.

en: No license key found. Please activate a license before registering your site.
nl_NL: Geen licentiesleutel gevonden. Activeer een licentie voordat u uw site registreert.

en: Unknown error occurred while registering the site.
nl_NL: Er is een onbekende fout opgetreden bij het registreren van de site.

en: Site registered successfully. Your site is now configured to use additional accessibility services.
nl_NL: Site succesvol geregistreerd. Uw site is nu geconfigureerd om aanvullende toegankelijkheidsdiensten te gebruiken.

en: Site registration completed, but the response data was not in the expected format. Some features may not work correctly.
nl_NL: Siteregistratie voltooid, maar de responsdata hadden niet het verwachte formaat. Sommige functies werken mogelijk niet correct.

en: Unable to unregister site. Required registration data is missing.
nl_NL: Kan de registratie van de site niet ongedaan maken. Vereiste registratiegegevens ontbreken.

en: Unknown error occurred while unregistering the site.
nl_NL: Er is een onbekende fout opgetreden bij het ongedaan maken van de registratie van de site.

en: Site unregistered successfully. Your site will no longer receive email reports.
nl_NL: Registratie site succesvol ongedaan gemaakt. Uw site ontvangt geen e-mailrapporten meer.

en: No license key provided.
nl_NL: Geen licentiesleutel opgegeven.

en: Missing required parameters for unregistration.
nl_NL: Ontbrekende vereiste parameters voor deregistratie.

en: Low-vision
nl_NL: Slechtziend

en: Deafblind
nl_NL: Doofblind

en: Mobility
nl_NL: Mobiliteit

en: Colorblind
nl_NL: Kleurenblind

en: Cognitive
nl_NL: Cognitief

en: Seizure disorders
nl_NL: Epileptische aandoeningen

en: Vestibular disorders
nl_NL: Vestibulaire aandoeningen

en: Deaf
nl_NL: Doof

en: Hard of hearing
nl_NL: Slechthorend

en: Language learners
nl_NL: Taalleerders

en: Dyslexia
nl_NL: Dyslexie

note: translators: %s is <code>aria-hidden="true"</code.
en: This element uses %s, which hides it from screen readers.
nl_NL: Dit element gebruikt %s, waardoor het verborgen wordt voor schermlezers.

note: translators: %s is <code>aria-hidden="true"</code.
en: These elements use %s, which hides them from screen readers.
nl_NL: Deze elementen gebruiken %s, waardoor ze verborgen worden voor schermlezers.

en: The aria-hidden attribute is used to hide content from assistive technologies. While this is useful for decorative or redundant elements, it can cause accessibility issues if applied to important content that screen reader users need to access.
nl_NL: Het aria-hidden attribuut wordt gebruikt om inhoud te verbergen voor ondersteunende technologieën. Hoewel dit nuttig is voor decoratieve of overbodige elementen, kan het toegankelijkheidsproblemen veroorzaken als het wordt toegepast op belangrijke inhoud die schermlezers moeten kunnen lezen.

note: translators: %s is <code>aria-hidden="true"</code.
en: Check whether the element should truly be hidden from screen reader users. If it contains important content or functionality, remove %s. If it's decorative or redundant, leave the element alone and dismiss this warning in Accessibility Checker.
nl_NL: Controleer of het element werkelijk verborgen moet zijn voor schermlezergebruikers. Als het belangrijke inhoud of functionaliteit bevat, verwijder dan %s. Als het decoratief of overbodig is, laat het element dan ongemoeid en negeer deze waarschuwing in Accessibility Checker.

en: MDN Web Docs: aria-hidden - Accessibility Attribute
nl_NL: MDN Web Docs: aria-hidden - Toegankelijkheidsattribuut

en: Broken ARIA Reference
nl_NL: Gebroken ARIA-verwijzing

en: This element uses an ARIA attribute that references another element which does not exist or is not properly labeled.
nl_NL: Dit element gebruikt een ARIA-attribuut dat verwijst naar een ander element dat niet bestaat of niet correct is gelabeld.

en: These elements use ARIA attributes that reference other elements which do not exist or are not properly labeled.
nl_NL: Deze elementen gebruiken ARIA-attributen die verwijzen naar andere elementen die niet bestaan of niet correct zijn gelabeld.

en: ARIA attributes like aria-labelledby and aria-describedby are used to improve accessibility by connecting elements to their labels or descriptions. If the reference target does not exist, users of assistive technology will miss important context or instructions.
nl_NL: ARIA-attributen zoals aria-labelledby en aria-describedby worden gebruikt om de toegankelijkheid te verbeteren door elementen te verbinden met hun labels of beschrijvingen. Als het referentiedoel niet bestaat, missen gebruikers van ondersteunende technologie belangrijke context of instructies.

en: Inspect the ARIA attributes (such as aria-labelledby or aria-describedby) on the flagged elements and ensure that each one points to a valid, correctly labeled ID that exists in the document.
nl_NL: Controleer de ARIA-attributen (zoals aria-labelledby of aria-describedby) op de gemarkeerde elementen en zorg ervoor dat elk attribuut verwijst naar een geldig, correct gelabeld ID dat in het document bestaat.

en: MDN Web Docs: ARIA: aria-labelledby attribute
nl_NL: MDN Web Docs: ARIA: aria-labelledby attribuut

en: MDN Web Docs: ARIA: aria-describedby attribute
nl_NL: MDN Web Docs: ARIA: aria-describedby attribuut

en: ARIA for Beginners (Webinar)
nl_NL: ARIA voor beginners (Webinar)

en: Broken Skip or Anchor Link
nl_NL: Gebroken skip- of ankerlink

en: This link points to an anchor target on the same page, but no element with the referenced ID exists.
nl_NL: Deze link verwijst naar een ankerpunt op dezelfde pagina, maar er bestaat geen element met het gerefereerde ID.

en: These links point to anchor targets on the same page, but no elements with the referenced IDs exist.
nl_NL: Deze links verwijzen naar ankerpunten op dezelfde pagina, maar er bestaan geen elementen met de gerefereerde ID's.

en: Skip and anchor links are important for efficient keyboard and screen reader navigation. When these links are broken, users may be confused or lose their place on the page, leading to a frustrating experience—especially for people who rely on keyboard shortcuts or assistive technology.
nl_NL: Skip- en ankerlinks zijn belangrijk voor efficiënte toetsenbord- en schermlezernavigatie. Wanneer deze links niet werken, kunnen gebruikers in verwarring raken of hun plaats op de pagina kwijtraken, wat leidt tot een frustrerende ervaring - vooral voor mensen die afhankelijk zijn van sneltoetsen of ondersteunende technologie.

en: Confirm that the link is pointing to a valid ID on the page. If the target element exists, make sure it has a matching id attribute. To automatically fix broken skip links throughout your site, enable the 'Enable Skip Link' fix in Accessibility Checker settings.
nl_NL: Controleer of de link verwijst naar een geldig ID op de pagina. Als het doelelement bestaat, zorg er dan voor dat het een overeenkomstig id-attribuut heeft. Om gebroken skiplinks op je hele site automatisch te repareren, schakel je de “Skiplink inschakelen”-fix in de instellingen van Accessibility Checker in.

en: How to Make Your WordPress Site More Accessible With Skip Links
nl_NL: Hoe maak je je WordPress-site toegankelijker met skiplinks

en: How to Fix Broken Skip Links in Elementor
nl_NL: Hoe repareer je gebroken skiplinks in Elementor

en: Insufficient Color Contrast
nl_NL: Onvoldoende kleurcontrast

en: This element has foreground and background colors that do not meet the minimum contrast ratio for Level AA conformance.
nl_NL: Dit element heeft voorgrond- en achtergrondkleuren die niet voldoen aan de minimale contrastverhouding voor Level AA-conformiteit.

en: These elements have foreground and background colors that do not meet the minimum contrast ratio for Level AA conformance.
nl_NL: Deze elementen hebben voorgrond- en achtergrondkleuren die niet voldoen aan de minimale contrastverhouding voor Level AA-conformiteit.

en: Insufficient color contrast makes text and interactive elements difficult or impossible to read for users with low vision or color blindness. Ensuring adequate contrast helps all users access your content clearly.
nl_NL: Onvoldoende kleurcontrast maakt tekst en interactieve elementen moeilijk of onmogelijk te lezen voor gebruikers met een verminderd gezichtsvermogen of kleurenblindheid. Het zorgen voor voldoende contrast helpt alle gebruikers om je inhoud duidelijk te kunnen lezen.

en: Adjust the foreground and background colors of the flagged elements to ensure a contrast ratio of at least 4.5:1 for normal text. Use a contrast checker to confirm that your color combinations meet this requirement.
nl_NL: Pas de voorgrond- en achtergrondkleuren van de gemarkeerde elementen aan om een contrastverhouding van ten minste 4,5:1 voor normale tekst te garanderen. Gebruik een contrastchecker om te bevestigen dat je kleurcombinaties aan deze eis voldoen.

en: Brand Color Contrast Grid
nl_NL: Merkkleur contrastraster

en: WebAIM Contrast Checker
nl_NL: WebAIM Contrastchecker

en: TPGI Colour Contrast Analyser
nl_NL: TPGI Kleurcontrast Analyzer

en: Duplicate Form Label
nl_NL: Dubbel formulierlabel

en: This form field has more than one label associated with it.
nl_NL: Dit formulierveld heeft meer dan één label eraan gekoppeld.

en: These form fields have more than one label associated with them.
nl_NL: Deze formuliervelden hebben meer dan één label eraan gekoppeld.

en: Assistive technologies rely on a one-to-one relationship between form fields and labels to provide accurate guidance to users. When multiple labels are associated with the same field, it can confuse screen reader users and make form completion difficult as the screen reader may read the incorrect label for a field.
nl_NL: Ondersteunende technologieën vertrouwen op een één-op-één relatie tussen formuliervelden en labels om nauwkeurige begeleiding aan gebruikers te bieden. Wanneer meerdere labels aan hetzelfde veld zijn gekoppeld, kan dit schermlezers in verwarring brengen en het invullen van formulieren bemoeilijken, omdat de schermlezer mogelijk het verkeerde label voor een veld voorleest.

note: translators: %1$s is <code>&lt;label&gt;</code>, %2$s is <code>for=""</code>.
en: Ensure each form field has only one %1$s element associated with it. If multiple labels are present, remove extras or consolidate them into a single %1$s with a clear description. Make sure each %1$s element correctly references its form field using the %2$s attribute and that all elements on the page have unique IDs. This error happens when you have the same form embedded on a page twice and can be resolved by creating unique forms for different parts of a page rather than repeating the same form throughout.
nl_NL: Zorg ervoor dat elk formulierveld slechts één %1$s-element heeft dat ermee geassocieerd is. Als er meerdere labels aanwezig zijn, verwijder dan de extra's of voeg ze samen tot één %1$s met een duidelijke beschrijving. Zorg ervoor dat elk %1$s-element correct naar zijn formulierveld verwijst met het %2$s-attribuut en dat alle elementen op de pagina unieke ID's hebben. Deze fout treedt op wanneer je hetzelfde formulier twee keer op een pagina hebt ingesloten en kan worden opgelost door unieke formulieren te maken voor verschillende delen van een pagina in plaats van hetzelfde formulier te herhalen.

en: MDN: <label> – The HTML Label element
nl_NL: MDN: <label> – Het HTML Label-element

en: W3C: H44 – Using label elements to associate text labels with form controls
nl_NL: W3C: H44 – Gebruik van labelelementen om tekstlabels te koppelen aan formulierbesturingselementen

en: Empty Button
nl_NL: Lege knop

note: translators: %1$s is <code>&lt;button&gt;</code>, %2$s is <code>&lt;input&gt;</code>.
en: This element is a %1$s or %2$s with no accessible label or text.
nl_NL: Dit element is een %1$s of %2$s zonder toegankelijk label of tekst.

note: translators: %1$s is <code>&lt;button&gt;</code>, %2$s is <code>&lt;input&gt;</code>.
en: These elements are %1$s or %2$s with no accessible label or text.
nl_NL: Deze elementen zijn %1$s of %2$s zonder toegankelijk label of tekst.

en: Buttons must clearly describe the action they perform. An empty button provides no information to screen readers or keyboard users, making it impossible to understand what clicking the button will do. This creates a barrier for people relying on assistive technologies.
nl_NL: Knoppen moeten duidelijk de actie beschrijven die ze uitvoeren. Een lege knop geeft geen informatie aan schermlezers of toetsenbordgebruikers, waardoor het onmogelijk is te begrijpen wat er gebeurt bij het klikken op de knop. Dit creëert een barrière voor mensen die afhankelijk zijn van ondersteunende technologieën.

note: translators: %1$s is <code>&lt;button&gt;</code>, %2$s is <code>value</code>, %3$s is <code>alt</code>, %4$s is <code>aria-hidden="true"</code>, %5$s is <code>aria-label</code>.
en: Add visible text inside the %1$s element, set a %2$s attribute on an input button, or include an %3$s attribute on a button image. If the button uses only an icon (e.g., SVG or webfont), hide the icon with %4$s and add a descriptive %5$s to the button or include screen reader-only text.  Each button must have a label that clearly describes its purpose or action.
nl_NL: Voeg zichtbare tekst toe binnen het %1$s-element, stel een %2$s-attribuut in op een invoerknop, of voeg een %3$s-attribuut toe aan een afbeeldingsknop. Als de knop alleen een pictogram gebruikt (bijv. SVG of webfont), verberg dan het pictogram met %4$s en voeg een beschrijvende %5$s toe aan de knop of voeg tekst toe die alleen voor schermlezers is bedoeld. Elke knop moet een label hebben dat duidelijk het doel of de actie beschrijft.

en: W3C Technique H44: Using the button element
nl_NL: W3C-techniek H44: Het button-element gebruiken

en: WordPress: The CSS class screen-reader-text
nl_NL: WordPress: De CSS-klasse screen-reader-text

en: Empty Heading Tag
nl_NL: Lege koptag

note: translators: %s represents any heading element like <code>&lt;h1&gt;&lt;/h1&gt;</code>, <code>&lt;h2&gt;&lt;/h2&gt;</code>, etc.
en: This is an empty %s heading that doesn't contain any content.
nl_NL: Dit is een lege %s-kop die geen inhoud bevat.

note: translators: %s represents any heading element like <code>&lt;h1&gt;&lt;/h1&gt;</code>, <code>&lt;h2&gt;&lt;/h2&gt;</code>, etc.
en: These are empty %s headings that don't contain any content.
nl_NL: Dit zijn lege %s-koppen die geen inhoud bevatten.

en: Headings help structure content and provide important navigation points for screen reader users. An empty heading communicates no useful information and may cause confusion or disorientation when navigating by headings.
nl_NL: Koppen helpen bij het structureren van inhoud en bieden belangrijke navigatiepunten voor schermlezers. Een lege kop communiceert geen nuttige informatie en kan verwarring of desoriëntatie veroorzaken bij het navigeren op koppen.

en: Add meaningful content inside the heading tag to describe the section that follows. If the heading is not needed, remove it entirely to avoid misleading assistive technologies.
nl_NL: Voeg betekenisvolle inhoud toe binnen de koptag om de sectie die volgt te beschrijven. Als de kop niet nodig is, verwijder deze dan volledig om te voorkomen dat ondersteunende technologieën misleid worden.

en: MDN: HTML heading elements
nl_NL: MDN: HTML-kopelementen

en: W3C: Techniques for WCAG 2.1 – H42: Using h1–h6 to identify headings
nl_NL: W3C: Technieken voor WCAG 2.1 – H42: Gebruik van h1–h6 om koppen te identificeren

en: Empty Link
nl_NL: Lege link

en: This is an empty link that does not contain any meaningful content for assistive technologies.
nl_NL: Dit is een lege link die geen betekenisvolle inhoud bevat voor ondersteunende technologieën.

en: These are empty links that do not contain any meaningful content for assistive technologies.
nl_NL: Dit zijn lege links die geen betekenisvolle inhoud bevatten voor ondersteunende technologieën.

en: Screen reader users rely on link text to understand the purpose or destination of a link. An empty link provides no information, making it difficult or impossible for users to decide whether or not to follow it.
nl_NL: Schermlezers zijn afhankelijk van linktekst om het doel of de bestemming van een link te begrijpen. Een lege link geeft geen informatie, waardoor het voor gebruikers moeilijk of onmogelijk is om te beslissen of ze de link willen volgen.

note: translators: %1$s is <code>&lt;a&gt;</code>, %2$s is <code>aria-hidden="true"</code>, %3$s is <code>aria-label</code.
en: Add descriptive text inside the %1$s element. If the link uses only an icon (e.g., SVG or webfont), hide the icon with %2$s and add a descriptive %3$s to the link or include screen reader-only text to explain where the link goes.
nl_NL: Voeg beschrijvende tekst toe binnen het %1$s-element. Als de link alleen een pictogram gebruikt (bijv. SVG of webfont), verberg dan het pictogram met %2$s en voeg een beschrijvende %3$s toe aan de link of voeg tekst toe die alleen voor schermlezers is bedoeld om uit te leggen waar de link naartoe gaat.

en: W3C Technique H30: Providing link text that describes the purpose of a link
nl_NL: W3C-techniek H30: Linktekst aanbieden die het doel van een link beschrijft

en: WebAIM: Links and Hypertext
nl_NL: WebAIM: Links en hypertekst

en: Empty Paragraph Tag
nl_NL: Lege alineatag

en: This page contains a <p> tag with no content inside.
nl_NL: Deze pagina bevat een <p>-tag zonder inhoud.

en: These pages contain <p> tags with no content inside.
nl_NL: Deze pagina's bevatten <p>-tags zonder inhoud.

en: Empty paragraph tags can be announced by screen readers as blank lines or pauses, which may confuse users or disrupt reading flow. They can also interfere with visual layout or spacing, especially in assistive technology or mobile contexts.
nl_NL: Lege alineatags kunnen door schermlezers worden aangekondigd als lege regels of pauzes, wat gebruikers kan verwarren of de leesstroom kan verstoren. Ze kunnen ook de visuele lay-out of spatiëring verstoren, vooral in ondersteunende technologie of mobiele contexten.

en: Remove the empty <p> tags from your content. If spacing is needed between sections, use margin, padding, or a visual spacer block instead of inserting blank paragraphs.
nl_NL: Verwijder de lege <p>-tags uit je inhoud. Als er ruimte nodig is tussen secties, gebruik dan marge, opvulling of een visueel afstandsblok in plaats van lege alinea's in te voegen.

en: MDN Web Docs: The Paragraph Element - Accessibility
nl_NL: MDN Web Docs: Het alinea-element - Toegankelijkheid

en: Empty Table Header
nl_NL: Lege tabelkop

note: translators: %s is <code>&lt;th&gt;</code>.
en: This element is a table header cell (%s) with no text content.
nl_NL: Dit element is een tabelkopcel (%s) zonder tekstinhoud.

note: translators: %s is <code>&lt;th&gt;</code>.
en: These elements are table header cells (%s) with no text content.
nl_NL: Deze elementen zijn tabelkopcellen (%s) zonder tekstinhoud.

en: Table headers provide context for the data in rows and columns. When a table header is empty, screen readers and other assistive technologies cannot convey the meaning of the associated data, making the table difficult or impossible to interpret.
nl_NL: Tabelkoppen bieden context voor de gegevens in rijen en kolommen. Als een tabelkop leeg is, kunnen screenreaders en andere ondersteunende technologieën de betekenis van de bijbehorende gegevens niet overbrengen, waardoor de tabel moeilijk of niet te interpreteren is.

note: translators: %s is <code>&lt;th&gt;</code>.
en: Add descriptive text inside each %s element that explains the purpose of the row or column. Avoid using empty header cells or placeholder text that lacks meaning. If necessary, you can visually hide text in a table header cell with a screen-reader-text class.
nl_NL: Voeg beschrijvende tekst toe aan elk %s element dat het doel van de rij of kolom uitlegt. Vermijd het gebruik van lege kopcellen of plaatshoudertekst zonder betekenis. Indien nodig kun je tekst in een tabelkop visueel verbergen met een screenreader-tekstklasse.

en: W3C: Tables Tutorial
nl_NL: W3C: Tabellen Tutorial

en: iframe Missing Title
nl_NL: iframe mist titel

note: translators: %1$s is <code>&lt;iframe&gt;</code.
en: This %1$s does not have a descriptive title attribute.
nl_NL: Deze %1$s heeft geen beschrijvend title-attribuut.

note: translators: %1$s is <code>&lt;iframe&gt;</code.
en: These %1$s do not have descriptive title attributes.
nl_NL: Deze %1$s hebben geen beschrijvende title-attributen.

en: Screen readers rely on the title attribute of an iframe to describe its purpose or content. Without a title, users may not understand what the embedded content is, making the page harder to navigate and use.
nl_NL: Schermlezers vertrouwen op het title-attribuut van een iframe om het doel of de inhoud ervan te beschrijven. Zonder een titel begrijpen gebruikers mogelijk niet wat de ingesloten inhoud is, waardoor de pagina moeilijker te navigeren en te gebruiken is.

note: translators: %1$s is <code>&lt;iframe&gt;</code.
en: Add a title attribute to the %1$s tag that accurately describes the content or function of the embedded frame. If the iframe is added by a plugin and the title cannot be edited directly, check the plugin settings for an accessibility option, or contact the developer for support. Consider switching to a WordPress core embed instead.
nl_NL: Voeg een title-attribuut toe aan de %1$s-tag dat de inhoud of functie van het ingesloten frame nauwkeurig beschrijft. Als het iframe is toegevoegd door een plugin en de titel niet direct kan worden bewerkt, controleer dan de plugin-instellingen voor een toegankelijkheidsoptie of neem contact op met de ontwikkelaar voor ondersteuning. Overweeg om in plaats daarvan over te schakelen naar een WordPress core embed.

en: W3C: Techniques for WCAG 2.1 - H64: Using the title attribute of the iframe element
nl_NL: W3C: Technieken voor WCAG 2.1 - H64: Het title-attribuut van het iframe-element gebruiken

en: Image Map Missing Alternative Text
nl_NL: Afbeeldingskaart mist alternatieve tekst

note: translators: %1$s is <code>&lt;area&gt;</code.
en: One or more %1$s elements in an image map are missing alternative text.
nl_NL: Een of meer %1$s-elementen in een image map missen alternatieve tekst.

note: translators: %1$s is <code>&lt;area&gt;</code.
en: One or more %1$s elements in image maps are missing alternative text.
nl_NL: Een of meer %1$s-elementen in image maps missen alternatieve tekst.

en: Image maps use area elements to define interactive regions. Without alternative text, screen reader users won't know what each clickable area does, making it impossible to understand or interact with the map.
nl_NL: Image maps gebruiken area-elementen om interactieve regio's te definiëren. Zonder alternatieve tekst weten schermlezers niet wat elke klikbare zone doet, waardoor het onmogelijk wordt om de kaart te begrijpen of ermee te interacteren.

note: translators: %1$s is <code>&lt;area&gt;</code>, %2$s is <code>alt=""</code.
en: Add a descriptive %2$s attribute to each %1$s element in your image map. The text should explain the function or destination of the link, not what the area looks like.
nl_NL: Voeg een beschrijvend %2$s-attribuut toe aan elk %1$s-element in je image map. De tekst moet de functie of bestemming van de link uitleggen, niet hoe het gebied eruitziet.

en: Image Empty Alternative Text
nl_NL: Afbeelding heeft lege alternatieve tekst

note: translators: %s is <code>alt=""</code>.
en: This image has an empty alt attribute (%s).
nl_NL: Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut (%s).

note: translators: %s is <code>alt=""</code>.
en: These images have empty alt attributes (%s).
nl_NL: Deze afbeeldingen hebben lege alt-attributen (%s).

en: Screen readers rely on alternative text to describe images to users who cannot see them. If the alt attribute is empty, it signals that the image is decorative and should be skipped. However, if a meaningful image has an empty alt attribute, users with visual impairments will miss important information. Proper use of alternative text improves accessibility and ensures all users can understand the content.
nl_NL: Schermlezers vertrouwen op alternatieve tekst om afbeeldingen te beschrijven voor gebruikers die ze niet kunnen zien. Als het alt-attribuut leeg is, geeft dit aan dat de afbeelding decoratief is en moet worden overgeslagen. Als een betekenisvolle afbeelding echter een leeg alt-attribuut heeft, missen gebruikers met een visuele beperking belangrijke informatie. Correct gebruik van alternatieve tekst verbetert de toegankelijkheid en zorgt ervoor dat alle gebruikers de inhoud kunnen begrijpen.

note: translators: %1$s is <code>alt=""</code>, %2$s is <code>role="presentation"</code>, and %3$s is <code>role="none"</code>.
en: Review the image to determine if it is decorative. If it is decorative, it is correct to use an empty %1$s attribute and you can dismiss this warning in Accessibility Checker or by adding %2$s or %3$s to the image and rescanning the page. If the image conveys information, add descriptive alt text that communicates the image's purpose or meaning.
nl_NL: Controleer de afbeelding om te bepalen of deze decoratief is. Als deze decoratief is, is het correct om een leeg %1$s-attribuut te gebruiken en kunt u deze waarschuwing negeren in Accessibility Checker of door %2$s of %3$s aan de afbeelding toe te voegen en de pagina opnieuw te scannen. Als de afbeelding informatie overbrengt, voeg dan beschrijvende alt-tekst toe die het doel of de betekenis van de afbeelding communiceert.

en: W3C Tutorial on Images: Decorative Images
nl_NL: W3C Tutorial over afbeeldingen: Decoratieve afbeeldingen

en: Low-quality Alternative Text
nl_NL: Alternatieve tekst van lage kwaliteit

en: This image has alternative text that may be vague, redundant, or include unnecessary words or file names.
nl_NL: Deze afbeelding heeft alternatieve tekst die vaag, overbodig kan zijn of onnodige woorden of bestandsnamen kan bevatten.

en: These images have alternative text that may be vague, redundant, or include unnecessary words or file names.
nl_NL: Deze afbeeldingen hebben alternatieve tekst die vaag, overbodig kan zijn of onnodige woorden of bestandsnamen kan bevatten.

en: Alternative text helps people using screen readers understand the purpose of an image. When alt text includes words like “image,” “graphic,” or a file extension, it adds no useful information and can create confusion or distraction. Clear and relevant alt text improves comprehension and user experience.
nl_NL: Alternatieve tekst helpt mensen die schermlezers gebruiken om het doel van een afbeelding te begrijpen. Wanneer alt-tekst woorden bevat zoals “afbeelding,” “grafisch,” of een bestandsextensie, voegt het geen nuttige informatie toe en kan het verwarring of afleiding veroorzaken. Duidelijke en relevante alt-tekst verbetert het begrip en de gebruikerservaring.

en: Rewrite the alternative text to accurately and concisely describe the purpose of the image in context. Avoid including words like “image,” “graphic,” file names or extensions (e.g., .jpg, .png), or placeholder terms like “spacer” or “arrow.” If the image is decorative, leave the alt attribute empty.
nl_NL: Herschrijf de alternatieve tekst om het doel van de afbeelding in de context nauwkeurig en beknopt te beschrijven. Vermijd woorden als “afbeelding,” “grafisch,” bestandsnamen of extensies (bijv. .jpg, .png), of plaatsaanduidingen zoals “spacer” of “pijl.” Als de afbeelding decoratief is, laat dan het alt-attribuut leeg.

en: W3C Tutorial on Images: Informative Images
nl_NL: W3C-handleiding over afbeeldingen: Informatieve afbeeldingen

en: Image Long Alternative Text
nl_NL: Lange alternatieve tekst voor afbeelding

note: translators: %s is the maximum character count for alt text.
en: This image has alternative text longer than %s characters.
nl_NL: Deze afbeelding heeft alternatieve tekst die langer is dan %s tekens.

note: translators: %s is the maximum character count for alt text.
en: These images have alternative text longer than %s characters.
nl_NL: Deze afbeeldingen hebben alternatieve tekst die langer is dan %s tekens.

en: Alternative text should be concise and focused on describing the purpose or meaning of the image. Overly long alt text may overwhelm screen reader users, reduce readability, and distract from other content on the page.
nl_NL: Alternatieve tekst moet beknopt zijn en gericht op het beschrijven van het doel of de betekenis van de afbeelding. Te lange alt-tekst kan schermlezers overweldigen, de leesbaarheid verminderen en afleiden van andere inhoud op de pagina.

note: translators: %s is the maximum character count for alt text.
en: Shorten the alt text to fewer than %s characters while still describing the image's function or purpose. Keep descriptions simple and avoid repeating surrounding content. If the image's alt text does not need to be changed, dismiss this warning in Accessibility Checker.
nl_NL: Verkort de alt-tekst tot minder dan %s tekens terwijl de functie of het doel van de afbeelding nog steeds wordt beschreven. Houd beschrijvingen eenvoudig en vermijd herhaling van omringende inhoud. Als de alt-tekst van de afbeelding niet hoeft te worden gewijzigd, negeer deze waarschuwing dan in Accessibility Checker.

en: W3C Tutorial: Informative Images
nl_NL: W3C-handleiding: Informatieve afbeeldingen

en: Image Missing Alternative Text
nl_NL: Afbeelding mist alternatieve tekst

note: translators: %1$s is <code>alt=""</code>, %2$s is the <code>&lt;img&gt;</code> tag.
en: This image does not have an alt attribute (%1$s) contained in the image tag (%2$s).
nl_NL: Deze afbeelding heeft geen alt-attribuut (%1$s) in de afbeeldingstag (%2$s).

note: translators: %1$s is <code>alt=""</code>, %2$s is the <code>&lt;img&gt;</code> tag.
en: These images do not have an alt attribute (%1$s) contained in their image tags (%2$s).
nl_NL: Deze afbeeldingen hebben geen alt-attribuut (%1$s) in hun afbeeldingstags (%2$s).

en: Alternative text is used by screen readers to describe images to people who cannot see them. If the alt attribute is missing, the screen reader will only say 'Image' or may read out the file URL. Alternative text is also used by search engines to understand the content of the image. If an image does not have alternative text, it can create a poor user experience for people with visual impairments and can negatively impact your site's SEO.
nl_NL: Alternatieve tekst wordt gebruikt door schermlezers om afbeeldingen te beschrijven aan mensen die ze niet kunnen zien. Als het alt-attribuut ontbreekt, zal de schermlezer alleen “Afbeelding” zeggen of mogelijk de bestand-URL voorlezen. Alternatieve tekst wordt ook gebruikt door zoekmachines om de inhoud van de afbeelding te begrijpen. Als een afbeelding geen alternatieve tekst heeft, kan dit een slechte gebruikerservaring creëren voor mensen met visuele beperkingen en kan het de SEO van je site negatief beïnvloeden.

note: translators: %1$s is <code>alt=""</code.
en: Add an alt attribute to the image with appropriate text describing the purpose of the image in the page. If the image is decorative, the alt attribute can be empty, but the HTML %1$s attribute still needs to be present.
nl_NL: Voeg een alt-attribuut toe aan de afbeelding met passende tekst die het doel van de afbeelding op de pagina beschrijft. Als de afbeelding decoratief is, kan het alt-attribuut leeg zijn, maar het HTML %1$s-attribuut moet nog steeds aanwezig zijn.

en: HTML Standard: The img element
nl_NL: HTML-standaard: Het img-element

en: Alt Decision Tree
nl_NL: Alt-beslissingsboom

en: Duplicate Alternative Text
nl_NL: Dubbele alternatieve tekst

en: This image has alternative text that is identical to nearby content or to another image on the page.
nl_NL: Deze afbeelding heeft alternatieve tekst die identiek is aan nabije inhoud of aan een andere afbeelding op de pagina.

en: These images have alternative text that is identical to nearby content or to other images on the page.
nl_NL: Deze afbeeldingen hebben alternatieve tekst die identiek is aan nabije inhoud of aan andere afbeeldingen op de pagina.

en: When alternative text repeats nearby text or appears identically across multiple images, it creates confusion for screen reader users. Repetition provides no additional context and makes it difficult to distinguish between different elements or understand their purpose.
nl_NL: Wanneer alternatieve tekst nabije tekst herhaalt of identiek verschijnt bij meerdere afbeeldingen, creëert dit verwarring voor schermlezers. Herhaling biedt geen extra context en maakt het moeilijk om verschillende elementen te onderscheiden of hun doel te begrijpen.

en: If the alt text duplicates a nearby caption, heading, or visible text, remove the redundancy by shortening or omitting the alt text—especially if the surrounding text already provides the same information. If multiple images have the same alt text, revise each one to be unique and describe the purpose of that specific image in its context.
nl_NL: Als de alt-tekst een nabij bijschrift, kop of zichtbare tekst dupliceert, verwijder dan de redundantie door de alt-tekst in te korten of weg te laten - vooral als de omringende tekst al dezelfde informatie biedt. Als meerdere afbeeldingen dezelfde alt-tekst hebben, herzie dan elk om uniek te zijn en het doel van die specifieke afbeelding in zijn context te beschrijven.

en: Image Animated GIF
nl_NL: Afbeelding geanimeerde GIF

en: This element is an animated image file (e.g., GIF or animated WebP).
nl_NL: Dit element is een geanimeerd afbeeldingsbestand (bijv. GIF of geanimeerde WebP).

en: These elements are animated image files (e.g., GIFs or animated WebPs).
nl_NL: Deze elementen zijn geanimeerde afbeeldingsbestanden (bijv. GIFs of geanimeerde WebPs).

en: Animated images can be distracting, induce seizures in some individuals, or create cognitive load. WCAG guidelines require that animations that flash or loop continuously provide a mechanism to pause, stop, or hide them.
nl_NL: Geanimeerde afbeeldingen kunnen afleidend zijn, aanvallen veroorzaken bij sommige personen, of cognitieve belasting creëren. WCAG-richtlijnen vereisen dat animaties die flitsen of continu herhalen een mechanisme bieden om ze te pauzeren, stoppen of verbergen.

en: Replace the animated image with a static image or a video that includes controls. If you must use an animated image, ensure it does not flash more than three times per second and provide pause or stop controls if it plays for more than 5 seconds. If you have confirmed the image is accessible and pauseable, you can dismiss this warning in Accessibility Checker.
nl_NL: Vervang de geanimeerde afbeelding door een statische afbeelding of een video met besturingselementen. Als u een geanimeerde afbeelding moet gebruiken, zorg er dan voor dat deze niet meer dan drie keer per seconde flitst en bied pauze- of stopknoppen als deze langer dan 5 seconden speelt. Als u heeft bevestigd dat de afbeelding toegankelijk en pauzeerbaar is, kunt u deze waarschuwing negeren in Accessibility Checker.

en: Should you use animated GIFs?
nl_NL: Moet je geanimeerde GIFs gebruiken?

en: W3C: G152: Setting animated gif images to stop blinking after n cycles (within 5 seconds)
nl_NL: W3C: G152: Geanimeerde gif-afbeeldingen instellen om te stoppen met knipperen na n cycli (binnen 5 seconden)

en: Pause Animated GIFs Plugin
nl_NL: Pauzeer geanimeerde GIFs-plugin

en: Linked Image Empty Alternative Text
nl_NL: Gekoppelde afbeelding heeft lege alternatieve tekst

en: This image is inside a link and has an empty alt attribute and there is no other text within the link.
nl_NL: Deze afbeelding bevindt zich in een link en heeft een leeg alt-attribuut en er is geen andere tekst binnen de link.

en: These images are inside links and have empty alt attributes and there is no other text within the links.
nl_NL: Deze afbeeldingen bevinden zich in links en hebben lege alt-attributen en er is geen andere tekst binnen de links.

en: An empty alt attribute on a linked image causes screen reader users to hear just "link" with no context. This makes navigation confusing and may cause them to skip important content.
nl_NL: Een leeg alt-attribuut op een gelinkte afbeelding zorgt ervoor dat schermlezers alleen “link” horen zonder context. Dit maakt navigatie verwarrend en kan ertoe leiden dat ze belangrijke inhoud overslaan.

en: Replace the empty alt attribute with meaningful alternative text that clearly describes the link’s destination or purpose.
nl_NL: Vervang het lege alt-attribuut door betekenisvolle alternatieve tekst die duidelijk de bestemming of het doel van de link beschrijft.

en: W3C Tutorial on Images: Functional Images
nl_NL: W3C Tutorial over afbeeldingen: Functionele afbeeldingen

en: Linked Image Missing Alternative Text
nl_NL: Gekoppelde afbeelding mist alternatieve tekst

en: This image is inside a link but does not have an alt attribute and there is no other text within the link.
nl_NL: Deze afbeelding bevindt zich in een link maar heeft geen alt-attribuut en er is geen andere tekst binnen de link.

en: These images are inside links but do not have alt attributes and there is no other text within the links.
nl_NL: Deze afbeeldingen bevinden zich in links maar hebben geen alt-attributen en er is geen andere tekst binnen de links.

en: Screen reader users rely on alternative text to understand the purpose of linked images. Without it, they cannot determine where the link leads, making navigation difficult or impossible.
nl_NL: Schermlezers zijn afhankelijk van alternatieve tekst om het doel van gelinkte afbeeldingen te begrijpen. Zonder deze tekst kunnen ze niet bepalen waar de link naartoe leidt, waardoor navigatie moeilijk of onmogelijk wordt.

note: translators: %s is <code>aria-label</code>.
en: Add an alt attribute that describes the purpose of the link. Focus on where the link goes, not what the image looks like. Alternatively, add an %s to the link.
nl_NL: Voeg een alt-attribuut toe dat het doel van de link beschrijft. Concentreer je op waar de link naartoe gaat, niet op hoe de afbeelding eruitziet. Als alternatief kun je een %s aan de link toevoegen.

en: Incorrect Heading Order
nl_NL: Onjuiste kopvolgorde

en: This page uses headings out of order, skipping one or more heading levels.
nl_NL: Deze pagina gebruikt koppen die niet in de juiste volgorde staan, waarbij een of meer kopniveaus worden overgeslagen.

note: translators: %1$s is <code>&lt;h1&gt;</code>, %2$s is <code>&lt;h3&gt;</code>, %3$s is <code>&lt;h2&gt;</code.
en: These pages use headings out of order, skipping one or more heading levels, such as going from %1$s to %2$s without an %3$s between.
nl_NL: Deze pagina's gebruiken koppen in de verkeerde volgorde, waarbij een of meer kopniveaus worden overgeslagen, zoals van %1$s naar %2$s gaan zonder een %3$s ertussen.

en: Headings help all users—especially those using screen readers or keyboard navigation—understand the structure of the page. Skipping heading levels can create confusion and make it harder to follow the content hierarchy or navigate efficiently.
nl_NL: Koppen helpen alle gebruikers - vooral degenen die schermlezers of toetsenbordnavigatie gebruiken - de structuur van de pagina te begrijpen. Het overslaan van kopniveaus kan verwarring veroorzaken en het moeilijker maken om de inhoudshiërarchie te volgen of efficiënt te navigeren.

note: translators: %1$s is <code>&lt;h1&gt;</code>, %2$s is <code>&lt;h3&gt;</code>, %3$s is <code>&lt;h2&gt;</code.
en: Revise your headings to follow a logical order without skipping levels. For example, if a %1$s is followed by a %2$s, change the %2$s to a %3$s or add an intervening %3$s section to preserve proper structure. If needed, use CSS or block/page builder settings to style headings rather than setting the incorrect level.
nl_NL: Herzie je koppen zodat ze een logische volgorde volgen zonder niveaus over te slaan. Als bijvoorbeeld een %1$s wordt gevolgd door een %2$s, verander dan de %2$s in een %3$s of voeg een tussenliggende %3$s sectie toe om de juiste structuur te behouden. Gebruik indien nodig CSS of blok/pagina-builder instellingen om koppen te stylen in plaats van het verkeerde niveau in te stellen.

en: W3C Page Structure Tutorial: Headings
nl_NL: W3C Paginastructuur Tutorial: Koppen

en: Ambiguous Anchor Text
nl_NL: Onduidelijke ankertekst

en: This link uses generic or vague anchor text that does not describe its purpose.
nl_NL: Deze link gebruikt algemene of vage ankertekst die het doel niet beschrijft.

en: These links use generic or vague anchor text that does not describe their purpose.
nl_NL: Deze links gebruiken algemene of vage ankertekst die hun doel niet beschrijft.

en: Screen reader users often browse a list of links out of context. If links use ambiguous phrases like "click here" or "learn more," users will not understand where the link goes or what it does. This can lead to confusion and reduce the usability of your website.
nl_NL: Schermlezers bladeren vaak door een lijst met links zonder context. Als links onduidelijke zinnen gebruiken zoals “klik hier” of “lees meer,” begrijpen gebruikers niet waar de link naartoe gaat of wat deze doet. Dit kan leiden tot verwarring en de bruikbaarheid van je website verminderen.

note: translators: %1$s is <code>aria-label</code>.
en: Revise the anchor text to clearly describe the destination or purpose of the link. For example, instead of "click here," use "download the annual report" or "learn more about us." Additional context can be added to links with an %1$s attribute or a screen-reader-text class.
nl_NL: Herzie de ankertekst om duidelijk de bestemming of het doel van de link te beschrijven. Gebruik bijvoorbeeld in plaats van “klik hier,” “download het jaarverslag” of “lees meer over ons.” Extra context kan aan links worden toegevoegd met een %1$s attribuut of een screen-reader-text klasse.

en: MDN Web Docs: a element – Accessible names
nl_NL: MDN Web Docs: a element – Toegankelijke namen

en: MDN Web Docs: ARIA: aria-label attribute
nl_NL: MDN Web Docs: ARIA: aria-label attribuut

en: Screen Reader Text Format Plugin (for the block editor)
nl_NL: Screen Reader Text Format Plugin (voor de blok-editor)

en: Link Opens New Window or Tab
nl_NL: Link opent nieuw venster of tabblad

en: This link is set to open in a new browser tab or window.
nl_NL: Deze link is ingesteld om in een nieuw browsertabblad of venster te openen.

en: These links are set to open in new browser tabs or windows.
nl_NL: Deze links zijn ingesteld om in nieuwe browsertabbladen of vensters te openen.

en: When a link opens in a new tab or window without warning, it can be disorienting, especially for users with cognitive disabilities, screen reader users, or anyone relying on keyboard navigation. They may not realize a new context has opened or understand how to return.
nl_NL: Wanneer een link zonder waarschuwing in een nieuw tabblad of venster opent, kan dit desoriënterend zijn, vooral voor gebruikers met cognitieve beperkingen, schermlezers of iedereen die afhankelijk is van toetsenbordnavigatie. Ze realiseren zich mogelijk niet dat er een nieuwe context is geopend of begrijpen niet hoe ze terug moeten keren.

note: translators: %1$s is <code>target="_blank"</code>.
en: Avoid using %1$s unless absolutely necessary. If a link must open in a new tab or window, add a visible icon and screen reader text such as "opens in a new window" or "opens in a new tab" to inform users. To automate this and dismiss the warning sitewide, you can activate the 'Add Label To Links That Open A New Tab/Window' fix in Accessibility Checker settings.
nl_NL: Vermijd het gebruik van %1$s tenzij het absoluut noodzakelijk is. Als een link in een nieuw tabblad of venster moet openen, voeg dan een zichtbaar pictogram en schermlezer-tekst toe zoals “opent in een nieuw venster” of “opent in een nieuw tabblad” om gebruikers te informeren. Om dit te automatiseren en de waarschuwing voor de hele site te negeren, kun je de “Label toevoegen aan links die een nieuw tabblad/venster openen” fix activeren in de instellingen van Accessibility Checker.

en: W3C Technique H83: Using the target attribute to open a new window on user request and indicating this in link text
nl_NL: W3C Techniek H83: Het gebruik van het target-attribuut om een nieuw venster te openen op verzoek van de gebruiker en dit aan te geven in de linktekst

en: Improper Use of Link
nl_NL: Onjuist gebruik van link

note: translators: %1$s is <code>href</code>, %2$s is <code>#</code>, %3$s is <code>role="button"</code>.
en: This element is an anchor tag missing a valid %1$s attribute or is linked to %2$s without having %3$s.
nl_NL: Dit element is een ankertag zonder geldig %1$s attribuut of is gelinkt aan %2$s zonder %3$s te hebben.

note: translators: %1$s is <code>href</code>, %2$s is <code>#</code>, %3$s is <code>role="button"</code>.
en: These elements are anchor tags missing valid %1$s attributes or are linked to %2$s without having %3$s.
nl_NL: Deze elementen zijn anchor tags die geldige %1$s attributen missen of zijn gekoppeld aan %2$s zonder %3$s te hebben.

en: Anchor tags (a.k.a. links) are intended for navigation to a new page or a different place on the same page. When they are used to trigger actions (such as expanding accordions or opening modals) without the correct roles or behavior, they confuse users, particularly those using screen readers or keyboards, who expect links to navigate rather than perform actions. They also are likely not to function with the space bar, which is an expectation of a button.
nl_NL: Ankertags (ook wel links genoemd) zijn bedoeld voor navigatie naar een nieuwe pagina of een andere plaats op dezelfde pagina. Wanneer ze worden gebruikt om acties te activeren (zoals het uitklappen van accordeons of het openen van modals) zonder de juiste rollen of gedrag, verwarren ze gebruikers, vooral degenen die schermlezer of toetsenborden gebruiken, die verwachten dat links navigeren in plaats van acties uitvoeren. Ze werken waarschijnlijk ook niet met de spatiebalk, wat een verwachting is van een knop.

note: translators: %1$s is <code>&lt;button&gt;</code>, %2$s is <code>role="button"</code>.
en: If the element is used to trigger an action, replace the anchor tag with a %1$s. If you cannot replace it, ensure that %2$s is added to the link, along with JavaScript that adds support for triggering it with the space bar key, and that appropriate ARIA attributes are used for toggle states or other functionality.
nl_NL: Als het element wordt gebruikt om een actie te activeren, vervang dan de ankertag door een %1$s. Als je het niet kunt vervangen, zorg er dan voor dat %2$s aan de link wordt toegevoegd, samen met JavaScript dat ondersteuning toevoegt voor het activeren ervan met de spatiebalk, en dat de juiste ARIA-attributen worden gebruikt voor schakeltoestanden of andere functionaliteit.

en: MDN Web Docs: ARIA button role
nl_NL: MDN Web Docs: ARIA-knoprol

en: W3 Schools: Accessibility Buttons & Links
nl_NL: W3 schools: toegankelijkheid knoppen & links

en: Link to MS Office File
nl_NL: Link naar MS Office-bestand

en: This is a link to a Microsoft Office file, such as a Word, Excel, or PowerPoint document. All linked documents must be manually tested for accessibility.
nl_NL: Dit is een link naar een Microsoft Office-bestand, zoals een Word-, Excel- of PowerPoint-document. Alle gelinkte documenten moeten handmatig worden getest op toegankelijkheid.

en: These are links to Microsoft Office files, such as Word, Excel, or PowerPoint documents. All linked documents must be manually tested for accessibility.
nl_NL: Dit zijn links naar Microsoft Office-bestanden, zoals Word-, Excel- of PowerPoint-documenten. Alle gelinkte documenten moeten handmatig worden getest op toegankelijkheid.

en: Documents in Word, Excel, or PowerPoint format may not be accessible to all users, especially if they are not tagged correctly or do not follow accessibility best practices. Accessibility laws require that documents posted on web pages also conform to WCAG. Additionally, users should be warned when a link opens a downloadable file instead of a webpage.
nl_NL: Documenten in Word-, Excel- of PowerPoint-formaat zijn mogelijk niet toegankelijk voor alle gebruikers, vooral als ze niet correct zijn getagd of niet voldoen aan de beste praktijken voor toegankelijkheid. Toegankelijkheidswetten vereisen dat documenten die op webpagina's worden geplaatst ook voldoen aan WCAG. Bovendien moeten gebruikers worden gewaarschuwd wanneer een link een downloadbaar bestand opent in plaats van een webpagina.

en: Ensure that the linked file is tested and remediated for accessibility. When you know it is accessible, dismiss this warning in Accessibility Checker. Include the file extension and size in the link text to inform users (enable the 'Add File Size & Type To Links' fix in Accessibility Checker settings to do this site-wide). If the document is embedded using a plugin, also provide a direct link to download it. If making the document accessible is difficult, consider putting the content on a web page instead.
nl_NL: Zorg ervoor dat het gekoppelde bestand is getest en gerepareerd op toegankelijkheid. Wanneer u weet dat het toegankelijk is, negeer dan deze waarschuwing in Accessibility Checker. Voeg de bestandsextensie en grootte toe aan de linktekst om gebruikers te informeren (schakel de “Bestandsgrootte & type aan links toevoegen”-correctie in de instellingen van Accessibility Checker in om dit sitebreed te doen). Als het document is ingesloten met behulp van een plugin, bied dan ook een directe downloadlink aan. Als het moeilijk is om het document toegankelijk te maken, overweeg dan om de inhoud op een webpagina te plaatsen.

en: Microsoft: Accessibility best practices with Excel spreadsheets
nl_NL: Microsoft: Beste praktijken voor toegankelijkheid met Excel-spreadsheets

en: Microsoft: Make your PowerPoint presentations accessible to people with disabilities
nl_NL: Microsoft: Maak je PowerPoint-presentaties toegankelijk voor mensen met een beperking

en: Microsoft: Make your Word documents accessible to people with disabilities
nl_NL: Microsoft: Maak je Word-documenten toegankelijk voor mensen met een beperking

en: Google: Make your document, presentation, sheets & videos more accessible
nl_NL: Google: Maak je document, presentatie, spreadsheets & video's toegankelijker

en: WebAIM: Creating Accessible Word Documents
nl_NL: WebAIM: Toegankelijke Word-documenten maken

en: WebAIM: Creating Accessible PowerPoint Presentations
nl_NL: WebAIM: Toegankelijke PowerPoint-presentaties maken

en: WebAIM: Creating Accessible Excel Spreadsheets
nl_NL: WebAIM: Toegankelijke Excel-spreadsheets maken

en: Section 508.gov: Create Accessible Documents (Webinar)
nl_NL: Section 508.gov: toegankelijke documenten maken (webinar)

en: Link to Non-HTML File
nl_NL: Link naar niet-HTML-bestand

en: This element is a link to a non-HTML document format with one of the following file extensions: .rtf, .wpd, .ods, .odt, .odp, .sxw, .sxc, .sxd, .sxi, .pages, or .key
nl_NL: Dit element is een link naar een niet-HTML-documentformaat met een van de volgende bestandsextensies: .rtf, .wpd, .ods, .odt, .odp, .sxw, .sxc, .sxd, .sxi, .pages, of .key

en: These elements are links to non-HTML document formats with one of the following file extensions: .rtf, .wpd, .ods, .odt, .odp, .sxw, .sxc, .sxd, .sxi, .pages, or .key
nl_NL: Deze elementen zijn links naar niet-HTML-documentformaten met een van de volgende bestandsextensies: .rtf, .wpd, .ods, .odt, .odp, .sxw, .sxc, .sxd, .sxi, .pages, of .key

en: Non-HTML document formats may not be fully accessible to assistive technologies unless tested and remediated. Users should be warned when a link opens a downloadable file rather than a standard web page.
nl_NL: Niet-HTML-documentformaten zijn mogelijk niet volledig toegankelijk voor ondersteunende technologieën, tenzij ze zijn getest en verbeterd. Gebruikers moeten worden gewaarschuwd wanneer een link een downloadbaar bestand opent in plaats van een standaard webpagina.

en: Ensure the linked document is accessible. When you know it is accessible, dismiss this warning in Accessibility Checker. Include the file extension in the visible link text (e.g., “Meeting Notes (ODT)”) so users know what to expect (enable the 'Add File Size & Type To Links' fix in Accessibility Checker settings to do this site-wide). If the document is embedded, provide a direct download link as well. If making the document accessible is difficult, consider putting the content on a web page instead.
nl_NL: Zorg ervoor dat het gekoppelde document toegankelijk is. Wanneer u weet dat het toegankelijk is, negeer dan deze waarschuwing in Accessibility Checker. Voeg de bestandsextensie toe aan de zichtbare linktekst (bijv. “Notulen van de vergadering (ODT)”) zodat gebruikers weten wat ze kunnen verwachten (schakel de “Bestandsgrootte & type aan links toevoegen”-correctie in de instellingen van Accessibility Checker in om dit sitebreed te doen). Als het document is ingesloten, bied dan ook een directe downloadlink aan. Als het moeilijk is om het document toegankelijk te maken, overweeg dan om de inhoud op een webpagina te plaatsen.

en: Link to PDF
nl_NL: Link naar PDF

en: This is a link to a PDF document. All linked documents must be manually tested for accessibility.
nl_NL: Dit is een link naar een PDF-document. Alle gelinkte documenten moeten handmatig worden getest op toegankelijkheid.

en: These are links to PDF documents. All linked documents must be manually tested for accessibility.
nl_NL: Dit zijn links naar PDF-documenten. Alle gelinkte documenten moeten handmatig worden getest op toegankelijkheid.

en: PDFs may not be accessible to all users, especially if they are not tagged correctly or fail to meet WCAG requirements. Accessibility laws require that documents posted on websites meet the same accessibility standards as HTML content. Additionally, users should be warned when a link opens a downloadable file instead of a web page.
nl_NL: PDF's zijn mogelijk niet toegankelijk voor alle gebruikers, vooral als ze niet correct getagd zijn of niet voldoen aan WCAG-vereisten. Toegankelijkheidswetten vereisen dat documenten die op websites worden geplaatst aan dezelfde toegankelijkheidsnormen voldoen als HTML-inhoud. Bovendien moeten gebruikers worden gewaarschuwd wanneer een link een downloadbaar bestand opent in plaats van een webpagina.

en: Ensure the linked PDF is tested and remediated for accessibility. When you know it is accessible, dismiss this warning in Accessibility Checker. Include the file extension and size in the link text to inform users (enable the 'Add File Size & Type To Links' fix in Accessibility Checker settings to do this site-wide). If the document is embedded using a plugin, also provide a direct link to download it. If making the PDF accessible is difficult, consider putting the content on a web page instead.
nl_NL: Zorg ervoor dat de gekoppelde PDF is getest en gerepareerd op toegankelijkheid. Wanneer u weet dat het toegankelijk is, negeer dan deze waarschuwing in Accessibility Checker. Voeg de bestandsextensie en grootte toe aan de linktekst om gebruikers te informeren (schakel de “Bestandsgrootte & type aan links toevoegen”-correctie in de instellingen van Accessibility Checker in om dit sitebreed te doen). Als het document is ingesloten met behulp van een plugin, bied dan ook een directe downloadlink aan. Als het moeilijk is om de PDF toegankelijk te maken, overweeg dan om de inhoud op een webpagina te plaatsen.

en: Adobe: Create and verify PDF accessibility (Acrobat Pro)
nl_NL: Adobe: PDF-toegankelijkheid maken en verifiëren (Acrobat Pro)

en: WebAIM: PDF Accessibility
nl_NL: WebAIM: PDF-toegankelijkheid

en: PDF Accessibility on the Web: Tricks and Traps (Webinar)
nl_NL: PDF-toegankelijkheid op het web: Trucs en valkuilen (Webinar)

en: InDesign & PDF Accessibility Mistakes and How to Fix Them (Webinar)
nl_NL: InDesign & PDF-toegankelijkheidsfouten en hoe ze op te lossen (Webinar)

en: Link Text is URL
nl_NL: Linktekst is URL

en: This link uses a URL for its anchor text rather than a meaningful word or phrase.
nl_NL: Deze link gebruikt een URL als ankertekst in plaats van een betekenisvol woord of een betekenisvolle zin.

en: These links use URLs for their anchor text rather than meaningful words or phrases.
nl_NL: Deze links gebruiken URL's als ankertekst in plaats van betekenisvolle woorden of zinnen.

en: Link text that is just a URL may not provide meaningful context about the link destination. Additionally, long URLs can be difficult to understand when read by a screen reader which may announce every letter, number, and character individually. Users rely on descriptive link text to understand where a link will take them; using URLs for your link text reduces usability, increases cognitive load, and can be confusing or misleading.
nl_NL: Linktekst die alleen een URL is, biedt mogelijk geen zinvolle context over de linkbestemming. Bovendien kunnen lange URL's moeilijk te begrijpen zijn wanneer ze worden voorgelezen door een schermlezer die elke letter, elk cijfer en elk teken afzonderlijk kan aankondigen. Gebruikers vertrouwen op beschrijvende linktekst om te begrijpen waar een link hen naartoe zal brengen; het gebruik van URL's voor uw linktekst vermindert de bruikbaarheid, verhoogt de cognitieve belasting en kan verwarrend of misleidend zijn.

en: Replace the URL in the link text with a concise, descriptive word or phrase that explains the destination or purpose of the link (for example, "Read the accessibility guide" instead of "https://example.com/guide"). If the URL is necessary for context and is very short, you can dismiss this warning by using the "Dismiss" feature in Accessibility Checker.
nl_NL: Vervang de URL in de linktekst door een beknopt, beschrijvend woord of een beschrijvende zin die de bestemming of het doel van de link uitlegt (bijvoorbeeld “Lees de toegankelijkheidsgids” in plaats van “https://example.com/guide”). Als de URL noodzakelijk is voor de context en erg kort is, kunt u deze waarschuwing negeren met de functie “Negeren” in Accessibility Checker.

en: W3C: Technique G91: Providing link text that describes the purpose of a link
nl_NL: W3C: Techniek G91: Het bieden van linktekst die het doel van een link beschrijft

en: Long Description Invalid
nl_NL: Lange beschrijving ongeldig

note: translators: %s is <code>longdesc=""</code.
en: This element uses the %s attribute with an invalid or unsupported value.
nl_NL: Dit element gebruikt het %s-attribuut met een ongeldige of niet-ondersteunde waarde.

note: translators: %s is <code>longdesc=""</code.
en: These elements use the %s attribute with invalid or unsupported values.
nl_NL: Deze elementen gebruiken het %s-attribuut met ongeldige of niet-ondersteunde waarden.

en: The longdesc attribute is intended to provide a URL to a long description of an image for screen reader users. However, it is no longer supported in HTML5 and is not reliably recognized by browsers or assistive technologies. Invalid values or blank longdesc attributes may confuse users or fail to convey important information.
nl_NL: Het longdesc-attribuut is bedoeld om een URL te bieden naar een lange beschrijving van een afbeelding voor schermlezers. Het wordt echter niet langer ondersteund in HTML5 en wordt niet betrouwbaar herkend door browsers of ondersteunende technologieën. Ongeldige waarden of lege longdesc-attributen kunnen gebruikers verwarren of belangrijke informatie niet overbrengen.

note: translators: %s is <code>longdesc</code.
en: Remove the %s attribute from the image element. If a long description is needed, include it in nearby visible text like a caption, use a link to a separate description page, or use ARIA techniques such as aria-describedby.
nl_NL: Verwijder het %s-attribuut van het afbeeldingselement. Als een lange beschrijving nodig is, neem deze dan op in zichtbare tekst in de buurt, zoals een bijschrift, gebruik een link naar een aparte beschrijvingspagina, of gebruik ARIA-technieken zoals aria-describedby.

en: W3C: Techniques for WCAG 2.1 – H45: Using longdesc
nl_NL: W3C: Technieken voor WCAG 2.1 – H45: Gebruik van longdesc

en: MDN Web Docs: longdesc – HTML attribute
nl_NL: MDN Web Docs: longdesc – HTML-attribuut

en: Zooming and Scaling Disabled
nl_NL: Zoomen en schalen uitgeschakeld

note: translators: %1$s is <code>user-scalable=no</code>, %2$s is <code>maximum-scale</code>.
en: This page disables zooming by using a viewport meta tag with either %1$s or a %2$s value of less than 2. This prevents users from enlarging content to improve readability.
nl_NL: Deze pagina schakelt zoomen uit door een viewport meta-tag te gebruiken met %1$s of een %2$s-waarde van minder dan 2. Dit verhindert gebruikers om de inhoud te vergroten voor betere leesbaarheid.

note: translators: %1$s is <code>user-scalable=no</code>, %2$s is <code>maximum-scale</code>.
en: These pages disable zooming by using viewport meta tags with either %1$s or a %2$s value of less than 2. This prevents users from enlarging content to improve readability.
nl_NL: Deze pagina's schakelen zoomen uit door viewport meta-tags te gebruiken met %1$s of een %2$s-waarde van minder dan 2. Dit verhindert gebruikers om de inhoud te vergroten voor betere leesbaarheid.

en: Restricting a user's ability to zoom creates barriers for individuals with low vision or other visual impairments. These users may rely on browser zoom features, pinch-zooming on mobile, or magnifiers to access content comfortably.
nl_NL: Het beperken van de mogelijkheid van een gebruiker om te zoomen creëert barrières voor mensen met een verminderd gezichtsvermogen of andere visuele beperkingen. Deze gebruikers kunnen afhankelijk zijn van browser-zoomfuncties, knijp-zoomen op mobiel, of vergrotingsprogramma's om comfortabel toegang te krijgen tot de inhoud.

note: translators: %1$s is <code>user-scalable=no</code>, %2$s is <code>maximum-scale</code>, %3$s is <head>.
en: Edit the viewport meta tag in your theme's %3$s section and remove %1$s and any %2$s value less than 2. To fix this site-wide, enable the 'Make Viewport Scalable' fix in Accessibility Checker Settings.
nl_NL: Bewerk de viewport meta-tag in het %3$s-gedeelte van je thema en verwijder %1$s en elke %2$s-waarde minder dan 2. Om dit voor de hele site te repareren, schakel de “Viewport schaalbaar maken”-fix in de instellingen van Accessibility Checker in.

en: Missing Form Label
nl_NL: Ontbrekend formulierlabel

note: translators: %1$s is <code>&lt;input&gt;</code>, %2$s is <code>&lt;textarea&gt;</code>, %3$s is <code>&lt;select&gt;</code.
en: This element is an %1$s, %2$s, or %3$s form field without an associated label.
nl_NL: Dit element is een %1$s, %2$s, of %3$s formulierveld zonder een bijbehorend label.

note: translators: %1$s is <code>&lt;input&gt;</code>, %2$s is <code>&lt;textarea&gt;</code>, %3$s is <code>&lt;select&gt;</code.
en: These elements are %1$s, %2$s, or %3$s form fields without associated labels.
nl_NL: Deze elementen zijn %1$s, %2$s, of %3$s formuliervelden zonder bijbehorende labels.

en: Form fields must be clearly labeled so that users of screen readers and voice input technologies can understand their purpose. Without labels, users may not know what information to enter or how the form will behave.
nl_NL: Formuliervelden moeten duidelijk gelabeld zijn zodat gebruikers van schermlezers en spraakgestuurde technologieën hun doel kunnen begrijpen. Zonder labels weten gebruikers mogelijk niet welke informatie ze moeten invoeren of hoe het formulier zich zal gedragen.

note: translators: %1$s is <code>&lt;label&gt;</code>, %2$s is <code>for=""</code.
en: Add a visible %1$s element that describes the field. Connect it to the corresponding form element using the %2$s attribute, or use aria-label or aria-labelledby if needed. To fix all unlabelled fields automatically, enable the 'Label Form Fields' fix in Accessibility Checker settings.
nl_NL: Voeg een zichtbaar %1$s-element toe dat het veld beschrijft. Verbind het met het bijbehorende formulierelement met behulp van het %2$s-attribuut, of gebruik aria-label of aria-labelledby indien nodig. Om alle ongelabelde velden automatisch te repareren, schakel de “Formuliervelden labelen”-fix in de instellingen van Accessibility Checker in.

en: W3C: Labeling Controls
nl_NL: W3C: Besturingselementen labelen

en: MDN: label element
nl_NL: MDN: label-element

en: Missing Subheadings
nl_NL: Ontbrekende subkoppen

note: translators: %1$s is <code>&lt;h1&gt;</code>, %2$s is <code>&lt;h6&gt;</code>, %3$s is the word count threshold.
en: This page does not contain any heading elements between %1$s and %2$s in the main content area and has more than %3$s words.
nl_NL: Deze pagina bevat geen kopelementen tussen %1$s en %2$s in het hoofdinhoudsgebied en heeft meer dan %3$s woorden.

note: translators: %1$s is <code>&lt;h1&gt;</code>, %2$s is <code>&lt;h6&gt;</code>, %3$s is '400' or the number defined in the setting.
en: These pages do not contain any heading elements between %1$s and %2$s in the main content area and have more than %3$s words.
nl_NL: Deze pagina's bevatten geen kopelementen tussen %1$s en %2$s in het hoofdinhoudsgebied en hebben meer dan %3$s woorden.

en: Headings provide structure and make content easier for users of all abilities to scan. They also help screen reader users and keyboard-only users navigate the page. Without headings, users must read through content linearly without an easy way to jump between sections.
nl_NL: Koppen geven structuur en maken de inhoud gemakkelijker te scannen voor gebruikers van alle vaardigheden. Ze helpen ook schermlezers en toetsenbordgebruikers bij het navigeren door de pagina. Zonder koppen moeten gebruikers de inhoud lineair doorlezen zonder een eenvoudige manier om tussen secties te springen.

note: translators: %1$s is <code>&lt;h1&gt;</code.
en: Add meaningful heading elements throughout your content to organize it into sections. At a minimum, include one %1$s tag as the main page title, and add subheadings where appropriate to break up content into logical parts.
nl_NL: Voeg betekenisvolle kopelementen toe in je content om deze in secties te organiseren. Gebruik op zijn minst één %1$s tag als hoofdtitel van de pagina, en voeg waar nodig subkoppen toe om de content in logische delen op te splitsen.

en: W3C Tutorial: Headings
nl_NL: W3C Tutorial: Koppen

en: Missing Language Declaration
nl_NL: Ontbrekende taalverklaring

note: translators: %1$s is <code>&lt;html&gt;</code>, %2$s is <code>lang</code>, %3$s is <code>xml:lang</code>.
en: This element is a top-level %1$s tag that is missing a language attribute such as %2$s or %3$s, or has an empty language attribute.
nl_NL: Dit element is een top-level %1$s tag die een taalattribuut mist zoals %2$s of %3$s, of een leeg taalattribuut heeft.

note: translators: %1$s is <code>&lt;html&gt;</code>, %2$s is <code>lang</code>, %3$s is <code>xml:lang</code>.
en: These elements are top-level %1$s tags that are missing a language attribute such as %2$s or %3$s, or have an empty language attribute.
nl_NL: Deze elementen zijn top-level %1$s tags die een taalattribuut missen zoals %2$s of %3$s, of een leeg taalattribuut hebben.

en: Screen readers and other assistive technologies use the language attribute to determine how to pronounce and interpret the content. Without it, the content may be read incorrectly, which can be confusing or misleading for users.
nl_NL: Schermlezers en andere ondersteunende technologieën gebruiken het taalattribuut om te bepalen hoe de inhoud moet worden uitgesproken en geïnterpreteerd. Zonder dit attribuut kan de inhoud verkeerd worden gelezen, wat verwarrend of misleidend kan zijn voor gebruikers.

note: translators: %s is an example of a valid lang attribute.
en: Edit your theme's header file to ensure the <html> tag includes a valid lang attribute (e.g., %s). If your theme receives updates, make this change in a child theme to prevent it from being overwritten. To fix this automatically site-wide, enable the 'Add "lang" & "dir" Attributes' fix in Accessibility Checker settings.
nl_NL: Bewerk het header-bestand van je thema om ervoor te zorgen dat de <html> tag een geldig lang-attribuut bevat (bijv. %s). Als je thema updates ontvangt, maak deze wijziging dan in een child thema om te voorkomen dat het wordt overschreven. Om dit automatisch voor de hele site te repareren, schakel je de “Voeg ‘lang’ & ‘dir’ attributen toe” fix in in de Accessibility Checker instellingen.

en: W3C: Language of Page
nl_NL: W3C: Taal van de pagina

en: MDN: The HTML lang attribute
nl_NL: MDN: Het HTML lang-attribuut

en: Missing Table Header
nl_NL: Ontbrekende tabelkop

en: This table contains data cells but does not have the required table header cells.
nl_NL: Deze tabel bevat datacellen maar mist de vereiste tabelkopcellen.

en: These tables contain data cells but do not have the required table header cells.
nl_NL: Deze tabellen bevatten datacellen maar missen de vereiste tabelkopcellen.

en: Table headers are used by assistive technologies to help users understand the relationships between cells and navigate the data. Without table headers, screen reader users may not be able to determine what the data represents.
nl_NL: Tabelkoppen worden gebruikt door ondersteunende technologieën om gebruikers te helpen de relaties tussen cellen te begrijpen en door de gegevens te navigeren. Zonder tabelkoppen kunnen schermlezers mogelijk niet bepalen wat de gegevens voorstellen.

note: translators: %1$s is <code>&lt;th&gt;</code>, %2$s is <code>&lt;td&gt;</code>.
en: Add one or more %1$s elements that describe the columns or rows of data in your table. Each %2$s cell should be associated with a descriptive header to provide proper context for screen reader users.
nl_NL: Voeg een of meer %1$s elementen toe die de kolommen of rijen van gegevens in je tabel beschrijven. Elke %2$s cel moet gekoppeld zijn aan een beschrijvende kop om de juiste context te bieden voor schermlezers.

en: W3C: H51 - Using table markup to present tabular information
nl_NL: W3C: H51 - Gebruik van tabelopmaak om tabelinformatie te presenteren

en: MDN Web Docs: <table> - Headers and accessibility
nl_NL: MDN Web Docs: <table> - Koppen en toegankelijkheid

en: WordPress: Table block documentation
nl_NL: WordPress: Documentatie tabelblok

en: Missing Title
nl_NL: Ontbrekende titel

note: translators: %1$s is <code>&lt;title&gt;</code>, %2$s is <code>og:title</code>.
en: This element is missing a title tag (%1$s or %2$s). This may happen if the post or page title field is empty or if the theme fails to output a title tag in the document head.
nl_NL: Dit element mist een titeltag (%1$s of %2$s). Dit kan gebeuren als het titel-veld van de post of pagina leeg is of als het thema er niet in slaagt een titeltag in de document head uit te voeren.

note: translators: %1$s is <code>&lt;title&gt;</code>, %2$s is <code>og:title</code>.
en: These elements are missing title tags (%1$s or %2$s). This may happen if post or page title fields are empty or if the theme fails to output title tags in the document head.
nl_NL: Deze elementen missen titeltags (%1$s of %2$s). Dit kan gebeuren als titel-velden van posts of pagina's leeg zijn of als het thema er niet in slaagt titeltags in de document head uit te voeren.

en: The title element is used by screen readers, search engines, and browser tabs to identify the page. Without a title, users may have difficulty determining the purpose of the page.
nl_NL: Het titelelement wordt gebruikt door schermlezers, zoekmachines en browsertabbladen om de pagina te identificeren. Zonder een titel kunnen gebruikers moeite hebben om het doel van de pagina te bepalen.

en: Ensure the post or page title field is filled in on the backend. If the title field is not empty and the error persists, check your theme's code to make sure it outputs a valid <title> tag and/or og:title meta tag in the document head. To fix this issue site-wide, enable the 'Add Missing Page Title' fix in Accessibility Checker settings.
nl_NL: Zorg ervoor dat het titel-veld van de post of pagina is ingevuld in de backend. Als het titel-veld niet leeg is en de fout blijft bestaan, controleer dan de code van je thema om er zeker van te zijn dat het een geldige <title> tag en/of og:title meta tag in de document head uitvoert. Om dit probleem voor de hele site op te lossen, schakel je de “Voeg ontbrekende paginatitel toe” fix in in de Accessibility Checker instellingen.

en: Missing Transcript
nl_NL: Ontbrekend transcript

en: This element contains or links to audio or video content that does not have a properly labeled or positioned transcript, or may not have a transcript at all.
nl_NL: Dit element bevat of linkt naar audio- of video-inhoud die geen correct gelabelde of gepositioneerde transcriptie heeft, of mogelijk helemaal geen transcriptie heeft.

en: These elements contain or link to audio or video content that do not have properly labeled or positioned transcripts, or may not have a transcript at all.
nl_NL: Deze elementen bevatten of linken naar audio- of video-inhoud die geen correct gelabelde of gepositioneerde transcripties hebben, of mogelijk helemaal geen transcriptie hebben.

en: Transcripts provide access to audio and video content for individuals who are deaf, hard of hearing, or prefer to read rather than listen. Without a transcript, important information may be missed.
nl_NL: Transcripties bieden toegang tot audio- en video-inhoud voor mensen die doof zijn, slechthorend zijn, of liever lezen dan luisteren. Zonder een transcriptie kan belangrijke informatie worden gemist.

en: Create a transcript for each flagged audio or video clip. Include the transcript on the same page or link to a file that contains it. The word “transcript” should appear in a heading before the transcript or in the link text, and must be within 25 characters of the audio or video element.
nl_NL: Maak een transcriptie voor elk gemarkeerd audio- of videofragment. Voeg de transcriptie toe op dezelfde pagina of link naar een bestand dat het bevat. Het woord “transcriptie” moet in een kop voor de transcriptie of in de linktekst verschijnen, en moet binnen 25 tekens van het audio- of video-element staan.

en: W3C: Transcripts Documentation
nl_NL: W3C: Documentatie over transcripties

en: Practical Advice for Meeting Caption, Transcript, and Sign Language Requirements (Webinar)
nl_NL: Praktisch advies voor het voldoen aan ondertitel-, transcriptie- en gebarentaalvereisten (webinar)

en: Possible Heading
nl_NL: Mogelijke kop

en: This text appears visually styled like a heading but is not marked up with a heading tag.
nl_NL: Deze tekst lijkt visueel opgemaakt als een kop maar is niet gemarkeerd met een koptag.

en: These text elements appear visually styled like headings but are not marked up with heading tags.
nl_NL: Deze tekstelementen worden visueel opgemaakt als koppen, maar worden niet gemarkeerd met heading-tags.

en: Screen reader users and other assistive technologies rely on heading tags to understand page structure and navigate efficiently. Text that looks like a heading but is not coded as one can make it difficult for screen reader users to navigate the page.
nl_NL: Gebruikers van schermlezers en andere ondersteunende technologieën vertrouwen op koppen om de paginastructuur te begrijpen en efficiënt te navigeren. Tekst die eruitziet als een kop maar niet als zodanig is gecodeerd, kan het voor gebruikers van schermlezers moeilijk maken om door de pagina te navigeren.

note: translators: %1$s is <code>&lt;h1&gt;</code>, %2$s is <code>&lt;h6&gt;</code.
en: Review the flagged text and determine if it should be a heading. If it is, change the element to the appropriate %1$s–%2$s tag. If it is not intended as a heading, you can dismiss this warning in Accessibility Checker.
nl_NL: Controleer de gemarkeerde tekst en bepaal of het een kop moet zijn. Zo ja, wijzig dan het element naar de juiste %1$s–%2$s-tag. Als het niet bedoeld is als kop, kunt u deze waarschuwing negeren in Accessibility Checker.

en: W3C: Using HTML headings to identify headings
nl_NL: W3C: HTML-koppen gebruiken om koppen te identificeren

en: A Slider is Present
nl_NL: Er is een slider aanwezig

en: This element is a slider or carousel. Because many accessibility issues with sliders require manual review, this warning appears any time a slider is detected on a post or page.
nl_NL: Dit element is een schuifregelaar of carrousel. Omdat veel toegankelijkheidsproblemen met schuifregelaars handmatige controle vereisen, verschijnt deze waarschuwing elke keer dat een schuifregelaar op een bericht of pagina wordt gedetecteerd.

en: These elements are sliders or carousels. Because many accessibility issues with sliders require manual review, this warning appears any time one or more sliders are detected on a post or page.
nl_NL: Deze elementen zijn schuifregelaars of carrousels. Omdat veel toegankelijkheidsproblemen met schuifregelaars handmatige controle vereisen, verschijnt deze waarschuwing elke keer dat een of meer schuifregelaars op een bericht of pagina worden gedetecteerd.

en: Sliders are often difficult to use with screen readers and keyboards. Inaccessible sliders can interfere with navigation, trap focus, or move too quickly for users to engage with the content.
nl_NL: Schuifregelaars zijn vaak moeilijk te gebruiken met schermlezers en toetsenborden. Ontoegankelijke schuifregelaars kunnen de navigatie verstoren, de focus vasthouden of te snel bewegen voor gebruikers om met de inhoud om te gaan.

en: Review the slider on the front end of your website. Ensure it is keyboard accessible, pauseable, has proper ARIA roles and labels, and works well with screen readers. After confirming the slider is accessible or remediating issues, you can dismiss this warning in Accessibility Checker.
nl_NL: Controleer de schuifregelaar op de voorkant van uw website. Zorg ervoor dat deze toegankelijk is via het toetsenbord, pauzeerbaar is, de juiste ARIA-rollen en -labels heeft en goed werkt met schermlezers. Na het bevestigen van de toegankelijkheid van de schuifregelaar of het verhelpen van problemen, kunt u deze waarschuwing negeren in Accessibility Checker.

en: W3C: Carousels Tutorial
nl_NL: W3C: Carrousels Tutorial

en: W3C ARIA Authoring Practices Guide: Carousel (Slide Show or Image Rotator) Pattern
nl_NL: W3C ARIA Authoring Practices Guide: Carrousel (Diavoorstelling of Afbeeldingsrotator) Patroon

en: Tab Order Modified
nl_NL: Tabvolgorde gewijzigd

note: translators: %1$s is <code>tabindex="1"</code> and %2$s is <code>tabindex</code>.
en: This page contains an element with %1$s or another positive %2$s, which modifies the natural tab order.
nl_NL: Deze pagina bevat een element met %1$s of een andere positieve %2$s, die de natuurlijke tabvolgorde wijzigt.

note: translators: %1$s is <code>tabindex="1"</code> and %2$s is <code>tabindex</code>.
en: These pages contain elements with %1$s or other positive %2$s, which modify the natural tab order.
nl_NL: Deze pagina's bevatten elementen met %1$s of andere positieve %2$s, die de natuurlijke tabvolgorde wijzigen.

en: The natural tab order of a page follows the structure of the HTML. Changing this order using positive tabindex values can cause confusion for keyboard-only users and screen reader users, especially if the focus moves in an unexpected way or skips important content.
nl_NL: De natuurlijke tabvolgorde van een pagina volgt de structuur van de HTML. Het veranderen van deze volgorde met positieve tabindex-waarden kan verwarring veroorzaken voor gebruikers die alleen het toetsenbord gebruiken en gebruikers van schermlezers, vooral als de focus op een onverwachte manier beweegt of belangrijke inhoud overslaat.

note: translators: %s is <code>tabindex</code>.
en: Remove positive %s values (greater than 0) from elements unless there is a very specific, user-tested reason to change the focus order. If needed, use tabindex="0" to include custom elements in the natural tab flow without disrupting order. To fix this and other elements site-wide, enable the 'Remove Tab Index' fix in Accessibility Checker settings.
nl_NL: Verwijder positieve %s waarden (groter dan 0) van elementen, tenzij er een zeer specifieke, door gebruikers geteste reden is om de focusvolgorde te wijzigen. Gebruik indien nodig tabindex=“0” om aangepaste elementen in de natuurlijke tabstroom op te nemen zonder de volgorde te verstoren. Om dit en andere elementen op de hele site te repareren, schakel je de fix “Tabindex verwijderen” in de instellingen van Accessibility Checker in.

en: ARIA Authoring Practices Guide: Developing a Keyboard Interface
nl_NL: ARIA Authoring Practices Guide: Een toetsenbordinterface ontwikkelen

en: W3C: Focus Order and Keyboard Navigation
nl_NL: W3C: Focusvolgorde en toetsenbordnavigatie

en: Blinking or Scrolling Content
nl_NL: Knipperende of scrollende inhoud

en: This element uses blinking or scrolling effects that may be disruptive for users or cause seizures.
nl_NL: Dit element gebruikt knipperende of scrollende effecten die storend kunnen zijn voor gebruikers of aanvallen kunnen veroorzaken.

en: These elements use blinking or scrolling effects that may be disruptive for users or cause seizures.
nl_NL: Deze elementen gebruiken knipperende of scrollende effecten die storend kunnen zijn voor gebruikers of aanvallen kunnen veroorzaken.

en: Blinking or scrolling content can be distracting or trigger seizures in some users, especially those with photosensitive epilepsy or cognitive disabilities. These effects are deprecated and can negatively impact readability and focus.
nl_NL: Knipperende of scrollende inhoud kan afleidend zijn of aanvallen veroorzaken bij sommige gebruikers, vooral bij mensen met fotosensitieve epilepsie of cognitieve beperkingen. Deze effecten zijn verouderd en kunnen de leesbaarheid en focus negatief beïnvloeden.

note: translators: %1$s is <code>&lt;blink&gt;</code>, %2$s is <code>&lt;marquee&gt;</code>, %3$s is <code>text-decoration: blink</code>.
en: Remove any HTML or CSS that causes blinking or scrolling effects, such as %1$s, %2$s, or %3$s.
nl_NL: Verwijder alle HTML of CSS die knipperende of scrollende effecten veroorzaakt, zoals %1$s, %2$s, of %3$s.

en: W3C: Techniques for WCAG 2.1 - Avoiding the use of the blink element
nl_NL: W3C: Technieken voor WCAG 2.1 - Het gebruik van het knipperelement vermijden

en: MDN: <marquee> element (obsolete)
nl_NL: MDN: <marquee> element (verouderd)

en: Text Justified
nl_NL: Tekst uitgevuld

note: translators: %s is <code>text-align: justify</code.
en: This page contains long blocks of text that are styled with %s.
nl_NL: Deze pagina bevat lange tekstblokken die zijn opgemaakt met %s.

note: translators: %s is <code>text-align: justify</code.
en: These pages contain long blocks of text that are styled with %s.
nl_NL: Deze pagina's bevatten lange tekstblokken die zijn opgemaakt met %s.

en: Justified text can create uneven spacing between words, forming distracting "rivers" of white space that make reading difficult—especially for people with dyslexia, low vision, or cognitive disabilities. Left-aligned text is more predictable and easier to read.
nl_NL: Uitgevulde tekst kan ongelijke spatiëring tussen woorden creëren, waardoor afleidende “rivieren” van witruimte ontstaan die het lezen bemoeilijken - vooral voor mensen met dyslexie, slechtziendheid of cognitieve beperkingen. Links uitgelijnde tekst is voorspelbaarder en gemakkelijker te lezen.

note: translators: %s is <code>text-align: justify</code.
en: Remove the %s CSS rule from long blocks of text, especially paragraphs longer than 200 characters. Use left-aligned text instead for better readability and accessibility.
nl_NL: Verwijder de %s CSS-regel uit lange tekstblokken, vooral alinea's langer dan 200 tekens. Gebruik in plaats daarvan links uitgelijnde tekst voor betere leesbaarheid en toegankelijkheid.

en: W3C: Making Content Usable for People with Cognitive and Learning Disabilities
nl_NL: W3C: Inhoud bruikbaar maken voor mensen met cognitieve en leerproblemen

en: Text Too Small
nl_NL: Tekst te klein

en: This text is smaller than 10 pixels and may be difficult to read.
nl_NL: Deze tekst is kleiner dan 10 pixels en kan moeilijk te lezen zijn.

en: These text elements are smaller than 10 pixels and may be difficult to read.
nl_NL: Deze tekstelementen zijn kleiner dan 10 pixels en kunnen moeilijk te lezen zijn.

en: Text that is too small can be hard to read, especially for people with low vision. Ensuring a minimum readable size improves overall accessibility and usability, reducing the need for users to zoom.
nl_NL: Tekst die te klein is, kan moeilijk te lezen zijn, vooral voor mensen met een verminderd gezichtsvermogen. Het garanderen van een minimaal leesbare grootte verbetert de algehele toegankelijkheid en bruikbaarheid, waardoor gebruikers minder hoeven in te zoomen.

note: translators: %s is <code>10px</code>.
en: Update your styles so that all text is at least %s in size. Use relative units like em or rem when possible to support user preferences and browser scaling.
nl_NL: Werk je stijlen bij zodat alle tekst minimaal %s groot is. Gebruik waar mogelijk relatieve eenheden zoals em of rem om gebruikersvoorkeuren en browserscaling te ondersteunen.

en: MDN: font-size CSS property
nl_NL: MDN: font-size CSS-eigenschap

en: How to Add Custom CSS in WordPress
nl_NL: Hoe voeg je aangepaste CSS toe in WordPress

en: Underlined Text
nl_NL: Onderstreepte tekst

note: translators: %1$s is <code>&lt;u&gt;</code>, %2$s is <code>text-decoration: underline;</code.
en: This element contains underlined text using the %1$s tag or %2$s CSS styles and does not appear to be a link.
nl_NL: Dit element bevat onderstreepte tekst met de %1$s-tag of %2$s CSS-stijlen en lijkt geen link te zijn.

note: translators: %1$s is <code>&lt;u&gt;</code>, %2$s is <code>text-decoration: underline;</code.
en: These elements contain underlined text using the %1$s tag or %2$s CSS styles and do not appear to be links.
nl_NL: Deze elementen bevatten onderstreepte tekst met de %1$s-tag of %2$s CSS-stijlen en lijken geen links te zijn.

en: Underlined text is commonly associated with links. When non-link text is underlined, it can be confusing for users, especially those with cognitive disabilities or those relying on visual cues to identify links.
nl_NL: Onderstreepte tekst wordt vaak geassocieerd met links. Wanneer niet-linktekst is onderstreept, kan dit verwarrend zijn voor gebruikers, vooral voor degenen met cognitieve beperkingen of degenen die vertrouwen op visuele aanwijzingen om links te identificeren.

en: Remove the underline tag or CSS underline style from the text. If you want to emphasize text, consider using bold, italic, or color styling instead. If this text is part of a functional element like a link or button, keep the underline styling and dismiss this warning in Accessibility Checker.
nl_NL: Verwijder de onderstrepingstag of de CSS-onderstreepstijl van de tekst. Als u tekst wilt benadrukken, overweeg dan om in plaats daarvan vet, cursief of kleurstijlen te gebruiken. Als deze tekst deel uitmaakt van een functioneel element zoals een link of knop, behoud dan de onderstreepstijl en negeer deze waarschuwing in Accessibility Checker.

en: A Video is Present
nl_NL: Er is een video aanwezig

en: This element is a video. Because many accessibility issues with video content require manual review, this warning appears any time a video is detected on a post or page.
nl_NL: Dit element is een video. Omdat veel toegankelijkheidsproblemen met video-inhoud handmatige controle vereisen, verschijnt deze waarschuwing elke keer dat een video wordt gedetecteerd op een bericht of pagina.

en: These elements are videos. Because many accessibility issues with video content require manual review, this warning appears any time one or more videos are detected on a post or page.
nl_NL: Deze elementen zijn video's. Omdat veel toegankelijkheidsproblemen met video-inhoud handmatige controle vereisen, verschijnt deze waarschuwing elke keer dat een of meer video's worden gedetecteerd op een bericht of pagina.

en: Videos must include accurate captions, transcripts, and audio descriptions (or enhanced transcripts) to be fully accessible to users who are deaf, hard of hearing, blind, or have cognitive disabilities.
nl_NL: Video's moeten nauwkeurige ondertiteling, transcripties en audiobeschrijvingen (of uitgebreide transcripties) bevatten om volledig toegankelijk te zijn voor gebruikers die doof zijn, slechthorend zijn, blind zijn of cognitieve beperkingen hebben.

en: Review the video on the front end of your website. Ensure that it includes accurate (not auto-generated) synchronized captions, a transcript, and an audio description if needed. After verifying accessibility or making necessary updates, you can dismiss this warning in Accessibility Checker.
nl_NL: Controleer de video op de voorkant van uw website. Zorg ervoor dat deze accurate (niet automatisch gegenereerde) gesynchroniseerde ondertiteling, een transcript en, indien nodig, een audiobeschrijving bevat. Na het controleren van de toegankelijkheid of het aanbrengen van de nodige updates, kunt u deze waarschuwing negeren in Accessibility Checker.

en: W3C: Media Alternatives
nl_NL: W3C: Media-alternatieven

en: W3C: Understanding Guideline 1.2
nl_NL: W3C: Richtlijn 1.2 begrijpen.

note: translators: 1: a php classname, 2: an error message that was thrown about why this failed to register.
en: Failed to register command %1$s because %2$s
nl_NL: Kon opdracht %1$s niet registreren omdat %2$s

en: Number of orphaned posts to process in one batch.
nl_NL: Aantal weesberichten om in één batch te verwerken.

en: Seconds to sleep between deletions (default: 0).
nl_NL: Seconden om te wachten tussen verwijderingen (standaard: 0).

en: The ID of the post to delete stats for.
nl_NL: De ID van het bericht waarvan de statistieken moeten worden verwijderd.

en: No Post ID provided.
nl_NL: Geen bericht-ID opgegeven.

note: translators: 1: a post ID.
en: Post ID %1$s does not exist.
nl_NL: Bericht-ID %1$s bestaat niet.

note: translators: 1: a post ID.
en: Stats of %1$s deleted.
nl_NL: Statistieken van %1$s verwijderd.

en: Keys to show in the results. Defaults to all keys.
nl_NL: Sleutels om in de resultaten te tonen. Standaard alle sleutels.

en: Clear the cache before retrieving the stats (can be intensive).
nl_NL: Wis de cache voordat de statistieken worden opgehaald (kan intensief zijn).

note: translators: 1: a stat key that was requested but not found.
en: Stat key: %1$s not found in stats.
nl_NL: Statistische sleutel: %1$s niet gevonden in statistieken.

en: The ID of the post to get stats for.
nl_NL: De ID van het bericht waarvoor statistieken moeten worden opgehaald.

note: translators: 1: a post ID.
en: Post ID %1$d does not exist.
nl_NL: Bericht-ID %1$d bestaat niet.

note: translators: 1: a post ID.
en: Either the post is not yet scanned or all tests passed for post ID %1$d.
nl_NL: Ofwel het bericht is nog niet gescand, ofwel alle tests zijn geslaagd voor bericht-ID %1$d.

en: permalink of
nl_NL: permalink van

en: permalink to
nl_NL: permalink naar

en: Attend Free
nl_NL: Gratis bijwonen

en: (opens in a new window)
nl_NL: (opent in een nieuw venster)

note: translators: Landmark type label for the Issues Explorer filter.
en: Main
nl_NL: Hoofd

note: translators: Landmark type label for the Issues Explorer filter.
en: Header
nl_NL: Koptekst

note: translators: Landmark type label for the Issues Explorer filter.
en: Footer
nl_NL: Voettekst

note: translators: Landmark type label for the Issues Explorer filter.
en: Nav
nl_NL: Navigatie

note: translators: Landmark type label for the Issues Explorer filter.
en: Aside
nl_NL: Zijbalk

note: translators: Landmark type label for the Issues Explorer filter.
en: Navigation
nl_NL: Navigatie

note: translators: Landmark type label for the Issues Explorer filter.
en: Contentinfo
nl_NL: Inhoudsinformatie

note: translators: Landmark type label for the Issues Explorer filter.
en: Complementary
nl_NL: Aanvullend

note: translators: Landmark type label for the Issues Explorer filter.
en: Section
nl_NL: Sectie

note: translators: Landmark type label for the Issues Explorer filter.
en: Article
nl_NL: Artikel

note: translators: Landmark type label for the Issues Explorer filter.
en: Form
nl_NL: Formulier

note: translators: Landmark type label for the Issues Explorer filter.
en: Region
nl_NL: Regio

note: translators: %s is the landmark type (e.g., "Header", "Navigation", "Main").
en: View %s landmark on website, opens a new window
nl_NL: %s landmark op website bekijken, opent een nieuw venster

en: Dismiss own issues
nl_NL: Eigen problemen negeren

en: Dismiss and reopen accessibility issues on posts the user can edit (their own posts; editors can edit any).
nl_NL: Toegankelijkheidsproblemen negeren en heropenen bij berichten die de gebruiker kan bewerken (hun eigen berichten; redacteuren kunnen alles bewerken).

en: Dismiss issues (any post)
nl_NL: Problemen negeren (elk bericht)

en: Dismiss and reopen accessibility issues on any post, even if the user cannot otherwise edit it.
nl_NL: Toegankelijkheidsproblemen negeren en heropenen bij elk bericht, zelfs als de gebruiker dit anders niet kan bewerken.

en: View the front-end accessibility highlighter on published content.
nl_NL: Bekijk de front-end toegankelijkheidshighlighter op gepubliceerde inhoud.

en: the ability to edit posts
nl_NL: de mogelijkheid om berichten te bewerken

en: the ability to edit other users' posts
nl_NL: de mogelijkheid om berichten van andere gebruikers te bewerken

note: translators: %s: a human-readable capability requirement, e.g. "the ability to edit posts".
en: Requires %s.
nl_NL: Vereist %s.

en: Welcome to Accessibility Checker
nl_NL: Welkom bij Accessibility Checker

en: Accessibility Checker Settings
nl_NL: Accessibility Checker Instellingen

en: Scan Settings
nl_NL: Scaninstellingen

en: Simplified Summary Settings
nl_NL: Instellingen vereenvoudigde samenvatting

en: Footer Accessibility Statement
nl_NL: Toegankelijkheidsverklaring in voettekst

en: System Settings
nl_NL: Systeeminstellingen

en: Post Types To Be Checked
nl_NL: Te controleren berichttypen

en: Scan Speed
nl_NL: Scansnelheid

en: Archive Scanning
nl_NL: Archiefscannen

en: Taxonomy Scanning
nl_NL: Taxonomiescannen

en: Block Editor Metabox
nl_NL: Metabox blokeditor

en: Prompt for Simplified Summary
nl_NL: Vragen om vereenvoudigde samenvatting

en: Simplified Summary Position
nl_NL: Positie vereenvoudigde samenvatting

en: Simplified Summary Heading
nl_NL: Vereenvoudigde samenvatting kop

en: Add Footer Accessibility Statement
nl_NL: Toegankelijkheidsverklaring in voettekst toevoegen

en: Include Link to Accessibility Policy
nl_NL: Link naar toegankelijkheidsbeleid opnemen

en: Accessibility Policy page
nl_NL: Pagina toegankelijkheidsbeleid

en: Accessibility Statement Preview
nl_NL: Voorbeeld toegankelijkheidsverklaring

en: Frontend Accessibility Checker Position
nl_NL: Frontend Accessibility Checker Positie

en: Configure the types of content that should be checked for accessibility issues.
nl_NL: Configureer de soorten inhoud die moeten worden gecontroleerd op toegankelijkheidsproblemen.

note: translators: %1$s: link to the "Accessibility Checker Pro" website.
en: More features and email support is available with %1$s.
nl_NL: Meer functies en e-mailondersteuning zijn beschikbaar met %1$s.

en: Accessibility Checker Pro (opens in a new window)
nl_NL: Accessibility Checker Pro (opent in een nieuw venster)

en: Use the settings below to configure the frontend accessibility checker.
nl_NL: Gebruik de onderstaande instellingen om de frontend toegankelijkheidscontrole te configureren.

en: Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) at the AAA level require any content with a reading level above 9th grade to have an alternative that is easier to read. Simplified summary text is added on the readability tab in the Accessibility Checker meta box on each post's or page's edit screen.
nl_NL: De Richtlijnen voor Toegankelijkheid van Webcontent (WCAG) op AAA-niveau vereisen dat inhoud met een leesniveau boven de 9e klas een alternatief heeft dat gemakkelijker te lezen is. Vereenvoudigde samenvattingstekst wordt toegevoegd op het tabblad leesbaarheid in het metavak van Accessibility Checker op het bewerkingsscherm van elke post of pagina.

en: Learn more about simplified summaries and readability requirements (opens in a new window)
nl_NL: Lees meer over vereenvoudigde samenvattingen en leesbaarheidsvoorschriften (opent in een nieuw venster)

en: Learn more about simplified summaries and readability requirements.
nl_NL: Lees meer over vereenvoudigde samenvattingen en leesbaarheidsvoorschriften.

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing" and is it helping you make your website more accessible? Share your efforts to make your website more accessible with your customers and let them know you're using Accessibility Checker to ensure all people can use your website. Add a small text-only link and statement in the footer of your website.
nl_NL: Denk je “Wow, deze plugin is geweldig” en helpt het je om je website toegankelijker te maken? Deel je inspanningen om je website toegankelijker te maken met je klanten en laat ze weten dat je Accessibility Checker gebruikt om ervoor te zorgen dat alle mensen je website kunnen gebruiken. Voeg een kleine tekstlink en verklaring toe in de footer van je website.

en: Configure system-level settings for the Accessibility Checker plugin.
nl_NL: Configureer systeeminstellingen voor de Accessibility Checker plugin.

en: Fast
nl_NL: Snel

en: Normal
nl_NL: Normaal

en: Slow
nl_NL: Langzaam

en: Slowest
nl_NL: Langzaamst

en: Faster scans are more resource intensive and may place a high load on your website.
nl_NL: Snellere scans zijn intensiever voor je systeem en kunnen een hoge belasting op je website veroorzaken.

en: Enable scanning of archive pages
nl_NL: Scannen van archiefpagina's inschakelen

en: Choose whether archive pages should be included in full site scans. By default, a sampling method is used to select taxonomy terms for archive data.
nl_NL: Kies of archiefpagina's moeten worden opgenomen in volledige sitescans. Standaard wordt een steekproefmethode gebruikt om taxonomietermen voor archiefgegevens te selecteren.

en: Scan all taxonomy terms instead of just a sample
nl_NL: Scan alle taxonomietermen in plaats van alleen een steekproef

en: Check all taxonomy term archive pages instead of a representative sample. This requires archive page scanning to be enabled and may add a large number of URLs to the scan list.
nl_NL: Controleer alle taxonomieterm-archiefpagina's in plaats van een representatieve steekproef. Hiervoor moet het scannen van archiefpagina's zijn ingeschakeld en dit kan een groot aantal URL's aan de scanlijst toevoegen.

en: Before the content
nl_NL: Voor de inhoud

en: After the content
nl_NL: Na de inhoud

en: Insert manually
nl_NL: Handmatig invoegen

en: Use this function to manually add the simplified summary to your theme within the loop.
nl_NL: Gebruik deze functie om de vereenvoudigde samenvatting handmatig aan je thema toe te voegen binnen de loop.

en: The function optionally accepts the post ID as a parameter.
nl_NL: De functie accepteert optioneel de post-ID als parameter.

en: Set where you would like simplified summaries to appear in relation to your content if filled in.
nl_NL: Stel in waar je wilt dat vereenvoudigde samenvattingen verschijnen ten opzichte van je inhoud, indien ingevuld.

en: Bottom Right Corner (default)
nl_NL: Rechtsonder (standaard)

en: Bottom Left Corner
nl_NL: Linksonder

en: Set where you would like the frontend accessibility checker to appear on the page.
nl_NL: Stel in waar je wilt dat de frontend toegankelijkheidscontrole op de pagina verschijnt.

en: When Required
nl_NL: Wanneer vereist

en: Always
nl_NL: Altijd

en: Should Accessibility Checker only ask for a simplified summary when the reading level of your post or page is above 9th grade, always ask for it regardless of reading level, or never ask for it regardless of reading level?
nl_NL: Moet Accessibility Checker alleen om een vereenvoudigde samenvatting vragen wanneer het leesniveau van je bericht of pagina boven de 9e klas ligt, er altijd om vragen ongeacht het leesniveau, of er nooit om vragen ongeacht het leesniveau?

en: To check content other than posts and pages, please
nl_NL: Om andere inhoud dan posts en pagina's te controleren, gelieve

en: upgrade to pro
nl_NL: upgrade naar pro

en:  (opens in a new window)
nl_NL:  (opent in een nieuw venster)

en: Choose which post types should be checked during a scan. Please note, removing a previously selected post type will remove its scanned information and any custom dismissed warnings that have been setup.
nl_NL: Kies welke posttypes moeten worden gecontroleerd tijdens een scan. Let op, het verwijderen van een eerder geselecteerd posttype zal de gescande informatie en eventuele aangepaste genegeerde waarschuwingen die zijn ingesteld, verwijderen.

en: Delete all Accessibility Checker data when the plugin is uninstalled.
nl_NL: Verwijder alle Accessibility Checker-gegevens wanneer de plugin wordt verwijderd.

en: Show Accessibility Checker metabox in the Block Editor
nl_NL: Toon Accessibility Checker metabox in de blokeditor

en: Non-text Content
nl_NL: Niet-tekstuele inhoud

en: All non-text content must have a text alternative that serves the same purpose, unless it falls into specific exceptions like controls, media, tests, sensory content, CAPTCHA, or decorative elements. Each type must follow specific guidance to ensure accessibility without interfering with the user experience.
nl_NL: Alle niet-tekstuele inhoud moet een tekstalternatief hebben dat hetzelfde doel dient, tenzij het valt onder specifieke uitzonderingen zoals bedieningselementen, media, tests, zintuiglijke inhoud, CAPTCHA of decoratieve elementen. Elk type moet specifieke richtlijnen volgen om toegankelijkheid te garanderen zonder de gebruikerservaring te verstoren.

en: 1.1 Text Alternatives
nl_NL: 1.1 tekstalternatieven

en: Perceivable
nl_NL: Waarneembaar

en: People with dexterity impairments using voice control
nl_NL: Mensen met motorische beperkingen die spraakbesturing gebruiken

en: Screen reader users (blind/low vision and neurodivergent people)
nl_NL: Schermlezers (blinde/slechtziende en neurodivergente mensen)

en: Prerecorded Audio-only and Video-only
nl_NL: Vooraf opgenomen audio-only en video-only

en: For prerecorded audio-only and video-only content, a text alternative must be provided that presents equivalent information. This ensures users who cannot hear or see the media can still access its content through text.
nl_NL: Voor vooraf opgenomen audio-only en video-only inhoud moet een tekstalternatief worden geboden dat gelijkwaardige informatie presenteert. Dit zorgt ervoor dat gebruikers die de media niet kunnen horen of zien, de inhoud ervan nog steeds via tekst kunnen benaderen.

en: 1.2 Time-based Media
nl_NL: 1.2 tijdgebaseerde media

en: Deaf and hard of hearing people
nl_NL: Dove en slechthorende mensen

en: Captions (Prerecorded)
nl_NL: Ondertiteling (vooraf opgenomen)

en: Captions must be provided for all prerecorded audio content in synchronized media—such as videos where audio and visuals play together—so that users who are deaf or hard of hearing can access the spoken information and important sounds.
nl_NL: Er moet ondertiteling worden geboden voor alle vooraf opgenomen audio-inhoud in gesynchroniseerde media - zoals video's waarbij audio en beeld samen worden afgespeeld - zodat gebruikers die doof of slechthorend zijn toegang hebben tot de gesproken informatie en belangrijke geluiden.

en: Audio Description or Media Alternative (Prerecorded)
nl_NL: Audiobeschrijving of media-alternatief (vooraf opgenomen)

en: For prerecorded video content with audio (synchronized media), an audio description—or a written transcript that includes visual details—must be provided to ensure users who are blind or have low vision can understand important visual information that isn't spoken.
nl_NL: Voor vooraf opgenomen video-inhoud met audio (gesynchroniseerde media) moet een audiobeschrijving - of een geschreven transcript dat visuele details bevat - worden geboden om ervoor te zorgen dat gebruikers die blind zijn of een verminderd gezichtsvermogen hebben, belangrijke visuele informatie die niet wordt uitgesproken, kunnen begrijpen.

en: Captions (Live)
nl_NL: Ondertiteling (live)

en: For all live video content that includes audio, captions must be provided in real time so that users who are deaf or hard of hearing can access the spoken information as it happens.
nl_NL: Voor alle live video-inhoud die audio bevat, moet realtime ondertiteling worden geboden, zodat gebruikers die doof of slechthorend zijn toegang hebben tot de gesproken informatie terwijl deze plaatsvindt.

en: Audio Description (Prerecorded)
nl_NL: Audiobeschrijving (vooraf opgenomen)

en: For prerecorded video with audio, an audio description of important visual content must be provided, allowing users who are blind or have low vision to understand visual information that is not described in the main audio.
nl_NL: Voor vooraf opgenomen video met audio moet een audiobeschrijving van belangrijke visuele inhoud worden gegeven, zodat gebruikers die blind zijn of een beperkt gezichtsvermogen hebben, visuele informatie kunnen begrijpen die niet in de hoofdaudio wordt beschreven.

en: Blind and low vision people
nl_NL: Blinde mensen en mensen met een beperkt gezichtsvermogen

en: Sign Language (Prerecorded)
nl_NL: Gebarentaal (vooraf opgenomen)

en: A sign language interpretation must be provided for all prerecorded audio content in synchronized media, ensuring that users who are deaf and use sign language can fully understand the spoken content.
nl_NL: Er moet een gebarentaalinterpretatie worden gegeven voor alle vooraf opgenomen audio-inhoud in gesynchroniseerde media, zodat gebruikers die doof zijn en gebarentaal gebruiken de gesproken inhoud volledig kunnen begrijpen.

en: Extended Audio Description (Prerecorded)
nl_NL: Uitgebreide audiobeschrijving (vooraf opgenomen)

en: For all prerecorded multimedia content, extended audio descriptions must be provided when necessary—meaning the video is paused to insert additional descriptions—so that users who are blind or have low vision can understand important visual details that can't be described during the natural pauses in the audio.
nl_NL: Voor alle vooraf opgenomen multimedia-inhoud moeten indien nodig uitgebreide audiobeschrijvingen worden gegeven - wat betekent dat de video wordt gepauzeerd om extra beschrijvingen in te voegen - zodat gebruikers die blind zijn of een beperkt gezichtsvermogen hebben, belangrijke visuele details kunnen begrijpen die niet kunnen worden beschreven tijdens de natuurlijke pauzes in de audio.

en: Media Alternative (Prerecorded)
nl_NL: Media-alternatief (vooraf opgenomen)

en: For prerecorded synchronized media, a full text alternative (such as a transcript) is provided that gives all the information in both the video and audio tracks, so users who cannot see or hear the content can still access it.
nl_NL: Voor vooraf opgenomen gesynchroniseerde media wordt een volledig tekstalternatief (zoals een transcript) gegeven dat alle informatie in zowel de video- als audiosporen bevat, zodat gebruikers die de inhoud niet kunnen zien of horen er toch toegang toe hebben.

en: Deaf-blind people
nl_NL: Doofblinde mensen

en: Audio-only (Live)
nl_NL: Alleen audio (live)

en: For live audio-only content, a text alternative is provided in real time so people who cannot hear the audio can still access the information.
nl_NL: Voor live audio-inhoud wordt een tekstalternatief in realtime gegeven, zodat mensen die de audio niet kunnen horen toch toegang hebben tot de informatie.

en: Info and Relationships
nl_NL: Info en relaties

en: Information, structure, and relationships in content are programmatically determined or available in text, so assistive technologies can present them to users.
nl_NL: Informatie, structuur en relaties in de inhoud zijn programmatisch bepaald of beschikbaar in tekst, zodat ondersteunende technologieën ze aan gebruikers kunnen presenteren.

en: 1.3 Adaptable
nl_NL: 1.3 aanpasbaar

en: People who rely on keyboard control
nl_NL: Mensen die afhankelijk zijn van toetsenbordbesturing

en: People with cognitive differences who view interfaces using an adapted layout
nl_NL: Mensen met cognitieve verschillen die interfaces bekijken met een aangepaste lay-out

en: Meaningful Sequence
nl_NL: Betekenisvolle volgorde

en: Content is presented in a meaningful order so that reading or navigation order does not confuse users when using assistive technology.
nl_NL: Inhoud wordt in een betekenisvolle volgorde gepresenteerd, zodat de lees- of navigatievolgorde gebruikers niet in verwarring brengt bij het gebruik van ondersteunende technologie.

en: Sensory Characteristics
nl_NL: Zintuiglijke kenmerken

en: Instructions do not rely only on sensory characteristics such as shape, color, size, or sound, so everyone can understand them.
nl_NL: Instructies zijn niet alleen afhankelijk van zintuiglijke kenmerken zoals vorm, kleur, grootte of geluid, zodat iedereen ze kan begrijpen.

en: Orientation
nl_NL: Oriëntatie

en: Content does not restrict its view and operation to a single display orientation, such as portrait or landscape, unless a specific orientation is essential.
nl_NL: De inhoud beperkt de weergave en bediening niet tot één schermoriëntatie, zoals staand of liggend, tenzij een specifieke oriëntatie essentieel is.

en: All people including those who do not identify as disabled
nl_NL: Alle mensen, inclusief degenen die zich niet als gehandicapt identificeren

en: Identify Input Purpose
nl_NL: Identificeer invoerdoel

en: The purpose of input fields that collect information about the user can be programmatically determined, so browsers and assistive technologies can help users fill them in.
nl_NL: Het doel van invoervelden die informatie over de gebruiker verzamelen, kan programmatisch worden bepaald, zodat browsers en ondersteunende technologieën gebruikers kunnen helpen bij het invullen ervan.

en: People with cognitive disabilities or limited short-term memory or reading disabilities
nl_NL: Mensen met cognitieve beperkingen of beperkt kortetermijngeheugen of leesstoornissen

en: People with dexterity and mobility impairments
nl_NL: Mensen met beperkingen in behendigheid en mobiliteit

en: Identify Purpose
nl_NL: Identificeer doel

en: The purpose of user interface components, icons, and regions can be programmatically determined, so assistive technologies can adapt the experience for users.
nl_NL: Het doel van gebruikersinterfacecomponenten, pictogrammen en regio's kan programmatisch worden bepaald, zodat ondersteunende technologieën de ervaring voor gebruikers kunnen aanpassen.

en: Use of Color
nl_NL: Gebruik van kleur

en: Color is not used as the only way to convey information, indicate an action, prompt a response, or distinguish a visual element.
nl_NL: Kleur wordt niet als enige manier gebruikt om informatie over te brengen, een actie aan te geven, een reactie uit te lokken of een visueel element te onderscheiden.

en: 1.4 Distinguishable
nl_NL: 1.4 onderscheidbaar

en: Color blind people
nl_NL: Kleurenblinde mensen

en: Reflow
nl_NL: Herstructurering

en: Content can be viewed without scrolling in more than one direction, so users can easily read and interact with it on small screens or when zoomed in.
nl_NL: Inhoud kan worden bekeken zonder in meer dan één richting te scrollen, zodat gebruikers gemakkelijk kunnen lezen en ermee kunnen interageren op kleine schermen of wanneer ingezoomd.

en: People on mobile devices
nl_NL: Mensen op mobiele apparaten

en: People with low vision
nl_NL: Mensen met een beperkt gezichtsvermogen

en: Non-text Contrast
nl_NL: Contrast van niet-tekstuele elementen

en: Visual information needed to identify user interface components and graphical objects has a contrast ratio of at least 3:1 against adjacent colors.
nl_NL: Visuele informatie die nodig is om gebruikersinterfacecomponenten en grafische objecten te identificeren, heeft een contrastverhouding van ten minste 3:1 ten opzichte van aangrenzende kleuren.

en: Text Spacing
nl_NL: Tekstafstand

en: Users can override text spacing to improve readability without losing content or functionality.
nl_NL: Gebruikers kunnen de tekstafstand aanpassen om de leesbaarheid te verbeteren zonder inhoud of functionaliteit te verliezen.

en: People with cognitive disabilities and reading disabilities
nl_NL: Mensen met cognitieve beperkingen en leesstoornissen

en: Content on Hover or Focus
nl_NL: Inhoud bij hover of focus

en: If extra content appears on hover or focus, users can dismiss it, move their pointer over it, and it remains visible until dismissed or focus is moved.
nl_NL: Als er extra inhoud verschijnt bij hover of focus, kunnen gebruikers deze verwijderen, hun aanwijzer erover bewegen, en blijft deze zichtbaar totdat deze wordt verwijderd of de focus wordt verplaatst.

en: People with cognitive disabilities
nl_NL: Mensen met cognitieve beperkingen

en: People with dexterity impairments
nl_NL: Mensen met beperkingen in behendigheid

en: Audio Control
nl_NL: Audiobesturing

en: If audio plays automatically for more than 3 seconds, users must be able to pause, stop, or control the volume independently from the system volume.
nl_NL: Als audio automatisch langer dan 3 seconden speelt, moeten gebruikers in staat zijn om deze te pauzeren, te stoppen of het volume onafhankelijk van het systeemvolume te regelen.

en: People with ADD or difficulty focusing on content without distraction
nl_NL: Mensen met ADD of moeite om zich te concentreren op inhoud zonder afleiding

en: Contrast (Minimum)
nl_NL: Contrast (minimum)

en: Text and images of text must have a contrast ratio of at least 4.5:1, except for large text, incidental text, or logotypes.
nl_NL: Tekst en afbeeldingen van tekst moeten een contrastverhouding hebben van ten minste 4,5:1, behalve voor grote tekst, incidentele tekst of logo's.

en: People on mobile devices in a sunny environment
nl_NL: Mensen op mobiele apparaten in een zonnige omgeving

en: Resize text
nl_NL: Tekst vergroten

en: Text can be resized up to 200% without loss of content or functionality, so people with low vision can read it more easily.
nl_NL: Tekst kan tot 200% worden vergroot zonder verlies van inhoud of functionaliteit, zodat mensen met een verminderd gezichtsvermogen het gemakkelijker kunnen lezen.

en: Images of Text
nl_NL: Afbeeldingen van tekst

en: If the same visual presentation can be made using text alone, do not use images of text except for decorative or essential purposes.
nl_NL: Als dezelfde visuele presentatie kan worden gemaakt met alleen tekst, gebruik dan geen afbeeldingen van tekst, behalve voor decoratieve of essentiële doeleinden.

en: Contrast (Enhanced)
nl_NL: Contrast (verbeterd)

en: Text and images of text must have a contrast ratio of at least 7:1, except for large text, incidental text, or logotypes.
nl_NL: Tekst en afbeeldingen van tekst moeten een contrastverhouding hebben van ten minste 7:1, behalve voor grote tekst, incidentele tekst of logo's.

en: Low or No Background Audio
nl_NL: Weinig of geen achtergrondgeluid

en: For prerecorded audio-only content, background sounds are either low, can be turned off, or are not present, so speech is easier to understand.
nl_NL: Voor vooraf opgenomen audio-inhoud zijn achtergrondgeluiden ofwel zacht, kunnen worden uitgeschakeld of zijn niet aanwezig, zodat spraak gemakkelijker te begrijpen is.

en: Visual Presentation
nl_NL: Visuele presentatie

en: Users can choose how blocks of text are presented, such as foreground and background colors, width, and line spacing, to make reading easier.
nl_NL: Gebruikers kunnen kiezen hoe tekstblokken worden gepresenteerd, zoals voorgrond- en achtergrondkleuren, breedte en regelafstand, om het lezen te vergemakkelijken.

en: Images of Text (No Exception)
nl_NL: Afbeeldingen van tekst (geen uitzondering)

en: Images of text are only used for pure decoration or where a particular presentation of text is essential, with no exceptions.
nl_NL: Afbeeldingen van tekst worden alleen gebruikt voor pure decoratie of waar een bepaalde presentatie van tekst essentieel is, zonder uitzonderingen.

en: Keyboard
nl_NL: Toetsenbord

en: All functionality is available using a keyboard, so users who cannot use a mouse can still operate the content.
nl_NL: Alle functionaliteit is beschikbaar via een toetsenbord, zodat gebruikers die geen muis kunnen gebruiken de inhoud nog steeds kunnen bedienen.

en: 2.1 Keyboard Accessible
nl_NL: 2.1 toetsenbord toegankelijk

en: Operable
nl_NL: Bedienbaar

en: No Keyboard Trap
nl_NL: Geen toetsenbordval

en: Keyboard users can move to and away from all parts of the content without getting stuck.
nl_NL: Toetsenbordgebruikers kunnen naar alle delen van de inhoud bewegen en er weer vandaan zonder vast te komen zitten.

en: Keyboard (No Exception)
nl_NL: Toetsenbord (geen uitzondering)

en: All functionality is available from a keyboard interface, with no exceptions.
nl_NL: Alle functionaliteit is beschikbaar via een toetsenbordinterface, zonder uitzonderingen.

en: Character Key Shortcuts
nl_NL: Sneltoetsen met tekens

en: If a keyboard shortcut uses only letters, numbers, or punctuation, users can turn it off, change it, or it only works when the element has focus.
nl_NL: Als een sneltoets alleen letters, cijfers of leestekens gebruikt, kunnen gebruikers deze uitschakelen, wijzigen, of deze werkt alleen als het element focus heeft.

en: Timing Adjustable
nl_NL: Aanpasbare timing

en: If a time limit is set, users can turn it off, adjust it, or extend it unless the time limit is essential.
nl_NL: Als er een tijdslimiet is ingesteld, kunnen gebruikers deze uitschakelen, aanpassen of verlengen, tenzij de tijdslimiet essentieel is.

en: 2.2 Enough Time
nl_NL: 2.2 genoeg tijd

en: People who need more time to react
nl_NL: Mensen die meer tijd nodig hebben om te reageren

en: Pause, Stop, Hide
nl_NL: Pauzeren, stoppen, verbergen

en: Users can pause, stop, or hide moving, blinking, scrolling, or auto-updating information that starts automatically and lasts more than five seconds.
nl_NL: Gebruikers kunnen bewegende, knipperende, scrollende of automatisch bijgewerkte informatie die automatisch start en langer dan vijf seconden duurt, pauzeren, stoppen of verbergen.

en: No Timing
nl_NL: Geen timing

en: If an element requires a response in a specific time, users can turn off the timer, adjust the time limit, or the timing is not essential.
nl_NL: Als een element een reactie vereist binnen een specifieke tijd, kunnen gebruikers de timer uitschakelen, de tijdslimiet aanpassen, of de timing is niet essentieel.

en: Interruptions
nl_NL: Onderbrekingen

en: Users are not interrupted by unexpected changes in content, and can control interruptions such as auto-updating content.
nl_NL: Gebruikers worden niet onderbroken door onverwachte veranderingen in de inhoud en kunnen onderbrekingen zoals automatisch bijgewerkte inhoud beheren.

en: Re-authenticating
nl_NL: Opnieuw authenticeren

en: If users are logged out due to inactivity, they are notified before the session expires and can continue the session without losing data.
nl_NL: Als gebruikers worden uitgelogd vanwege inactiviteit, worden ze op de hoogte gesteld voordat de sessie verloopt en kunnen ze de sessie voortzetten zonder gegevens te verliezen.

en: Timeouts
nl_NL: Time-outs

en: Users are warned of impending timeouts and can request more time or save their work before timing out.
nl_NL: Gebruikers worden gewaarschuwd voor naderende time-outs en kunnen meer tijd aanvragen of hun werk opslaan voordat de time-out optreedt.

en: Three Flashes or Below Threshold
nl_NL: Drie flitsen of onder de drempelwaarde

en: Content does not flash more than three times in any one second period, reducing the risk of seizures for people with photosensitive epilepsy.
nl_NL: De inhoud flitst niet meer dan drie keer in een periode van één seconde, waardoor het risico op aanvallen voor mensen met fotosensitieve epilepsie wordt verminderd.

en: 2.3 Seizures and Physical Reactions
nl_NL: 2.3 aanvallen en fysieke reacties

en: People with photosensitive epilepsy and other photosensitive seizure disorders
nl_NL: Mensen met fotosensitieve epilepsie en andere fotosensitieve aanvalstoornissen

en: Three Flashes
nl_NL: Drie flitsen

en: No part of the content flashes more than three times per second, with no exceptions.
nl_NL: Geen enkel deel van de inhoud flitst meer dan drie keer per seconde, zonder uitzonderingen.

en: Animation from Interactions
nl_NL: Animatie door interacties

en: Users can turn off non-essential animations triggered by interactions, helping those who are sensitive to motion.
nl_NL: Gebruikers kunnen niet-essentiële animaties uitschakelen die worden geactiveerd door interacties, wat helpt voor degenen die gevoelig zijn voor beweging.

en: People with vestibular (inner ear) disorders where movement can cause dizziness/headaches and nausea
nl_NL: Mensen met vestibulaire (binnenoor) aandoeningen waarbij beweging duizeligheid/hoofdpijn en misselijkheid kan veroorzaken

en: Bypass Blocks
nl_NL: Blokken omzeilen

en: A way is available to skip repeated blocks of content, such as navigation menus, so users can quickly reach the main content.
nl_NL: Er is een manier beschikbaar om herhaalde inhoudsblokken over te slaan, zoals navigatiemenu's, zodat gebruikers snel de hoofdinhoud kunnen bereiken.

en: 2.4 Navigable
nl_NL: 2.4 navigeerbaar

en: Section Headings
nl_NL: Sectiekoppen

en: Section headings are used to organize content, making it easier to understand and navigate.
nl_NL: Sectiekoppen worden gebruikt om inhoud te organiseren, waardoor het gemakkelijker te begrijpen en te navigeren is.

en: Focus Not Obscured (Minimum)
nl_NL: Focus niet verborgen (minimum)

en: When an element receives keyboard focus, it is at least partially visible and not hidden by other content.
nl_NL: Wanneer een element toetsenbordfocus krijgt, is het ten minste gedeeltelijk zichtbaar en niet verborgen door andere inhoud.

en: Focus Not Obscured (Enhanced)
nl_NL: Focus niet verborgen (verbeterd)

en: When an element receives keyboard focus, it is fully visible and not hidden by other content.
nl_NL: Wanneer een element toetsenbordfocus krijgt, is het volledig zichtbaar en niet verborgen door andere inhoud.

en: Focus Appearance
nl_NL: Focus-uiterlijk

en: The visible focus indicator for interactive elements is clearly visible and meets minimum size and contrast requirements.
nl_NL: De zichtbare focusindicator voor interactieve elementen is duidelijk zichtbaar en voldoet aan minimale grootte- en contrastvereisten.

en: Page Titled
nl_NL: Paginatitel

en: Web pages have descriptive titles that help users understand the topic or purpose of the page.
nl_NL: Webpagina's hebben beschrijvende titels die gebruikers helpen het onderwerp of doel van de pagina te begrijpen.

en: People with severe mobility impairments relying on audio to navigate the web
nl_NL: Mensen met ernstige mobiliteitsbeperkingen die afhankelijk zijn van audio om op het web te navigeren

en: Focus Order
nl_NL: Focusvolgorde

en: When navigating with a keyboard, focus moves in a logical order that preserves meaning and operability.
nl_NL: Bij het navigeren met een toetsenbord verplaatst de focus zich in een logische volgorde die betekenis en bruikbaarheid behoudt.

en: Link Purpose (In Context)
nl_NL: Linkdoel (in context)

en: The purpose of each link is clear from the link text and the context in which it appears, so users know where the link will take them.
nl_NL: Het doel van elke link is duidelijk uit de linktekst en de context waarin deze verschijnt, zodat gebruikers weten waar de link hen naartoe brengt.

en: Multiple Ways
nl_NL: Meerdere manieren

en: More than one way is available to locate a web page within a set of web pages, except where the web page is the result of a query.
nl_NL: Er is meer dan één manier beschikbaar om een webpagina binnen een set webpagina's te vinden, behalve wanneer de webpagina het resultaat is van een zoekopdracht.

en: Headings and Labels
nl_NL: Koppen en labels

en: Headings and labels describe the topic or purpose of content, and are not ambiguous or misleading.
nl_NL: Koppen en labels beschrijven het onderwerp of doel van de inhoud en zijn niet dubbelzinnig of misleidend.

en: Focus Visible
nl_NL: Focus zichtbaar

en: It is visible when an element has keyboard focus, so users navigating with a keyboard can see which element is active.
nl_NL: Het is zichtbaar wanneer een element toetsenbordfocus heeft, zodat gebruikers die met een toetsenbord navigeren kunnen zien welk element actief is.

en: Location
nl_NL: Locatie

en: Users are informed about their location within a set of web pages, such as through breadcrumb navigation or a clear page title.
nl_NL: Gebruikers worden geïnformeerd over hun locatie binnen een set webpagina's, bijvoorbeeld door middel van broodkruimelnavigatie of een duidelijke paginatitel.

en: Link Purpose (Link Only)
nl_NL: Linkdoel (alleen link)

en: The purpose of each link can be determined by the link text alone, without needing additional context.
nl_NL: Het doel van elke link kan worden bepaald door de linktekst alleen, zonder dat er aanvullende context nodig is.

en: Pointer Gestures
nl_NL: Aanwijzergebaren

en: For functionality that can be operated by a pointer gesture, at least one of the following is true: the gesture can be performed by a simple tap, the gesture can be performed with a single finger, or the gesture can be performed with a voice command.
nl_NL: Voor functionaliteit die kan worden bediend met een aanwijzergebaar, geldt ten minste een van de volgende: het gebaar kan worden uitgevoerd met een eenvoudige tik, het gebaar kan worden uitgevoerd met één vinger, of het gebaar kan worden uitgevoerd met een spraakcommando.

en: 2.5 Input Modalities
nl_NL: 2.5 invoermodaliteiten

en: Pointer Cancellation
nl_NL: Aanwijzerannulering

en: For actions that require a pointer gesture, the user can cancel the action by moving the pointer away before the action is completed.
nl_NL: Voor acties die een aanwijzergebaar vereisen, kan de gebruiker de actie annuleren door de aanwijzer weg te bewegen voordat de actie is voltooid.

en: Label in Name
nl_NL: Label in naam

en: The name of user interface components includes text labels that describe their purpose, so assistive technologies can convey this information to users.
nl_NL: De naam van gebruikersinterfacecomponenten bevat tekstlabels die hun doel beschrijven, zodat ondersteunende technologieën deze informatie aan gebruikers kunnen overbrengen.

en: Motion Actuation
nl_NL: Bewegingsactivering

en: Functionality that can be operated by a motion gesture can also be operated by a simple touch or click, so users who cannot perform motion gestures can still use the functionality.
nl_NL: Functionaliteit die kan worden bediend door een bewegingsgebaar kan ook worden bediend door een eenvoudige aanraking of klik, zodat gebruikers die geen bewegingsgebaren kunnen uitvoeren de functionaliteit nog steeds kunnen gebruiken.

en: Target Size
nl_NL: Doelgrootte

en: The size of the target for pointer gestures is large enough to be easily activated, even by users with limited dexterity.
nl_NL: De grootte van het doel voor aanwijzergebaren is groot genoeg om gemakkelijk te worden geactiveerd, zelfs door gebruikers met beperkte handigheid.

en: People using a mobile device in environments where they are exposed to shaking (such as public transportation)
nl_NL: Mensen die een mobiel apparaat gebruiken in omgevingen waar ze worden blootgesteld aan trillingen (zoals openbaar vervoer)

en: People with dexterity and mobility impairments including hand tremors
nl_NL: Mensen met behendigheids- en mobiliteitsbeperkingen, waaronder handtremor

en: People with with large fingers or who are operating the device with only a part of their finger or knuckle
nl_NL: Mensen met grote vingers of die het apparaat bedienen met slechts een deel van hun vinger of knokkel

en: Concurrent Input Mechanisms
nl_NL: Gelijktijdige invoermechanismen

en: If an input mechanism requires a specific posture or movement, an alternative input mechanism is available that does not have the same requirement.
nl_NL: Als een invoermechanisme een specifieke houding of beweging vereist, is er een alternatief invoermechanisme beschikbaar dat niet dezelfde vereiste heeft.

en: Dragging Movements
nl_NL: Sleepbewegingen

en: For functionality that requires dragging movements, the action can also be completed by simpler actions, so users with limited dexterity can still use the functionality.
nl_NL: Voor functionaliteit die sleepbewegingen vereist, kan de actie ook worden voltooid door eenvoudigere acties, zodat gebruikers met beperkte behendigheid de functionaliteit nog steeds kunnen gebruiken.

en: Target Size (Minimum)
nl_NL: Doelgrootte (minimum)

en: The target size for any interactive element is at least 44x44 pixels, so it can be easily activated by users with various abilities.
nl_NL: De doelgrootte voor elk interactief element is minimaal 44x44 pixels, zodat het gemakkelijk kan worden geactiveerd door gebruikers met verschillende vaardigheden.

en: Language of Page
nl_NL: Taal van pagina

en: The default language of each web page is programmatically determined, so assistive technologies can use the correct language settings.
nl_NL: De standaardtaal van elke webpagina wordt programmatisch bepaald, zodat ondersteunende technologieën de juiste taalinstellingen kunnen gebruiken.

en: 3.1 Readable
nl_NL: 3.1 leesbaar

en: Understandable
nl_NL: Begrijpelijk

en: Language of Parts
nl_NL: Taal van onderdelen

en: The language of each part of the content can be programmatically determined, so assistive technologies can provide appropriate language support.
nl_NL: De taal van elk onderdeel van de inhoud kan programmatisch worden bepaald, zodat ondersteunende technologieën passende taalondersteuning kunnen bieden.

en: Unusual Words
nl_NL: Ongebruikelijke woorden

en: Unusual or rare words are defined or explained, so users with cognitive disabilities or who are not familiar with the language can understand them.
nl_NL: Ongebruikelijke of zeldzame woorden worden gedefinieerd of uitgelegd, zodat gebruikers met cognitieve beperkingen of die niet bekend zijn met de taal ze kunnen begrijpen.

en: Abbreviations
nl_NL: Afkortingen

en: Abbreviations and acronyms are defined the first time they are used, so users can understand their meaning.
nl_NL: Afkortingen en acroniemen worden de eerste keer dat ze worden gebruikt gedefinieerd, zodat gebruikers hun betekenis kunnen begrijpen.

en: Content is written in a clear and simple language, and does not require specialized knowledge to understand.
nl_NL: Inhoud is geschreven in een heldere en eenvoudige taal en vereist geen gespecialiseerde kennis om te begrijpen.

en: Pronunciation
nl_NL: Uitspraak

en: A pronunciation guide is available for unusual or difficult words, so users can understand how to say them.
nl_NL: Er is een uitspraakgids beschikbaar voor ongebruikelijke of moeilijke woorden, zodat gebruikers kunnen begrijpen hoe ze moeten worden uitgesproken.

en: On Focus
nl_NL: Bij focus

en: When an element receives focus, it does not cause unexpected changes that could confuse the user, and it is clear how to interact with the element.
nl_NL: Wanneer een element focus krijgt, veroorzaakt het geen onverwachte veranderingen die de gebruiker in verwarring kunnen brengen, en het is duidelijk hoe er met het element kan worden geïnteracteerd.

en: 3.2 Predictable
nl_NL: 3.2 voorspelbaar

en: On Input
nl_NL: Bij invoer

en: When an input field receives data, it does not cause unexpected changes that could confuse the user, and it is clear how the data will be used.
nl_NL: Wanneer een invoerveld gegevens ontvangt, veroorzaakt dit geen onverwachte veranderingen die de gebruiker in verwarring kunnen brengen, en is het duidelijk hoe de gegevens zullen worden gebruikt.

en: Consistent Navigation
nl_NL: Consistente navigatie

en: Navigation mechanisms are consistent across the website, so users can predictably move through the site.
nl_NL: Navigatiemechanismen zijn consistent over de hele website, zodat gebruikers voorspelbaar door de site kunnen bewegen.

en: Consistent Identification
nl_NL: Consistente identificatie

en: Components that have the same functionality within a set of web pages are identified consistently, so users can recognize them easily.
nl_NL: Componenten die dezelfde functionaliteit hebben binnen een set webpagina's worden consistent geïdentificeerd, zodat gebruikers ze gemakkelijk kunnen herkennen.

en: Change on Request
nl_NL: Verandering op verzoek

en: Changes in content or context that occur as a result of user input do not occur unexpectedly, and users are notified of any changes.
nl_NL: Veranderingen in inhoud of context die optreden als gevolg van gebruikersinvoer gebeuren niet onverwacht, en gebruikers worden op de hoogte gesteld van eventuele wijzigingen.

en: Consistent Help
nl_NL: Consistente hulp

en: Help and documentation are available and are easy to find, so users can get assistance when needed.
nl_NL: Hulp en documentatie zijn beschikbaar en zijn gemakkelijk te vinden, zodat gebruikers indien nodig assistentie kunnen krijgen.

en: Error Identification
nl_NL: Foutidentificatie

en: If an input error is detected and suggestions for correction are known, then the suggestions are provided to the user.
nl_NL: Als er een invoerfout wordt gedetecteerd en suggesties voor correctie bekend zijn, dan worden de suggesties aan de gebruiker aangeboden.

en: 3.3 Input Assistance
nl_NL: 3.3 invoerondersteuning

en: Labels or Instructions
nl_NL: Labels of instructies

en: Labels or instructions are provided when an input field requires user input, so users know what information is needed.
nl_NL: Labels of instructies worden gegeven wanneer een invoerveld gebruikersinvoer vereist, zodat gebruikers weten welke informatie nodig is.

en: Error Suggestion
nl_NL: Foutsuggestie

en: Error Prevention (Legal, Financial, Data)
nl_NL: Foutpreventie (juridisch, financieel, gegevens)

en: For web pages that require user input, users are warned of errors and can correct them before finalizing the submission.
nl_NL: Voor webpagina's die gebruikersinvoer vereisen, worden gebruikers gewaarschuwd voor fouten en kunnen ze deze corrigeren voordat ze de inzending afronden.

en: Help
nl_NL: Hulp

en: Error Prevention (All)
nl_NL: Foutpreventie (alle)

en: Redundant Entry
nl_NL: Overbodige invoer

en: Users are not required to enter the same information multiple times, reducing the risk of errors and saving time.
nl_NL: Gebruikers hoeven dezelfde informatie niet meerdere keren in te voeren, wat het risico op fouten vermindert en tijd bespaart.

en: Accessible Authentication (Minimum)
nl_NL: Toegankelijke authenticatie (minimum)

en: Authentication processes do not rely on cognitive function tests like remembering a password or solving a puzzle, unless an alternative is provided.
nl_NL: Authenticatieprocessen zijn niet afhankelijk van cognitieve functietests zoals het onthouden van een wachtwoord of het oplossen van een puzzel, tenzij er een alternatief wordt geboden.

en: Accessible Authentication (Enhanced)
nl_NL: Toegankelijke authenticatie (verbeterd)

en: Enhanced authentication methods are provided that do not rely on cognitive function tests, such as remembering passwords, and do not require a test of cognitive function.
nl_NL: Verbeterde authenticatiemethoden worden aangeboden die niet afhankelijk zijn van cognitieve functietests, zoals het onthouden van wachtwoorden, en vereisen geen test van cognitieve functie.

en: Content is coded so that assistive technologies can accurately interpret and present it to users.
nl_NL: Inhoud is gecodeerd zodat ondersteunende technologieën deze nauwkeurig kunnen interpreteren en presenteren aan gebruikers.

en: 4.1 Compatible
nl_NL: 4.1 compatibel

en: Robust
nl_NL: Robuust

en: People with low vision using screen magnifiers
nl_NL: Mensen met een slecht zicht die schermvergroters gebruiken

en: Name, Role, Value
nl_NL: Naam, rol, waarde

en: User interface components have names, roles, and values that can be programmatically determined, so assistive technologies can communicate them to users.
nl_NL: Gebruikersinterface-componenten hebben namen, rollen en waarden die programmatisch kunnen worden bepaald, zodat ondersteunende technologieën deze aan gebruikers kunnen communiceren.

en: Status Messages
nl_NL: Statusberichten

en: Status messages are programmatically determined so that assistive technologies can notify users of important changes, such as form errors or updates.
nl_NL: Statusberichten worden programmatisch bepaald zodat ondersteunende technologieën gebruikers kunnen informeren over belangrijke wijzigingen, zoals formulierfouten of updates.

en: Best Practice
nl_NL: Best practice

en: A usability improvement or convention that enhances accessibility but is not required for WCAG compliance.
nl_NL: Een bruikbaarheidsverbetering of conventie die de toegankelijkheid verbetert maar niet vereist is voor WCAG-naleving.

en: Non-WCAG Accessibility Issue
nl_NL: Niet-WCAG toegankelijkheidsprobleem

en: A problem that affects users with disabilities but doesn't map directly to a current WCAG success criterion.
nl_NL: Een probleem dat gebruikers met een beperking treft maar niet direct overeenkomt met een huidig WCAG-succescriterium.

en: Manual Testing Needed (Multiple Success Criteria)
nl_NL: Handmatig testen nodig (meerdere succescriteria)

en: Used for documents, media, and other non-scannable content that require manual testing and are likely to fail multiple WCAG success criteria.
nl_NL: Gebruikt voor documenten, media en andere niet-scanbare inhoud die handmatig testen vereisen en waarschijnlijk niet voldoen aan meerdere WCAG-succescriteria.

en: Settings Saved. To confirm and reflect these updates in your site's statistics, please rescan your site. If you are using a caching plugin, make sure to clear the cache to ensure the updated fixes are applied correctly.
nl_NL: Instellingen opgeslagen. Om deze updates te bevestigen en weer te geven in de statistieken van uw site, moet u uw site opnieuw scannen. Als u een caching-plugin gebruikt, zorg er dan voor dat u de cache leegt om ervoor te zorgen dat de bijgewerkte fixes correct worden toegepast.

en: The Accessibility New Window Warnings plugin is installed. The fix for links opening in a new window included here will override its functionality. You can safely remove the plugin and use these fixes instead.
nl_NL: De Accessibility New Window Warnings plugin is geïnstalleerd. De fix voor links die in een nieuw venster openen, die hier is opgenomen, zal de functionaliteit ervan overschrijven. U kunt de plugin veilig verwijderen en in plaats daarvan deze fixes gebruiken.

en: Permissions saved.
nl_NL: Machtigingen opgeslagen.

en: Permissions were changed by someone else while you were editing, so your changes were not saved. Review the current permissions below and try again.
nl_NL: De machtigingen zijn door iemand anders gewijzigd terwijl u aan het bewerken was, dus uw wijzigingen zijn niet opgeslagen. Bekijk de huidige machtigingen hieronder en probeer het opnieuw.

en: Permissions Settings
nl_NL: Machtigingsinstellingen

en: Choose a user role, then check the Accessibility Checker capabilities to grant it. A capability can only be granted to a role whose existing WordPress permissions meet its requirement. Administrators always have every capability.
nl_NL: Kies een gebruikersrol en vink vervolgens de Accessibility Checker-mogelijkheden aan om deze toe te kennen. Een mogelijkheid kan alleen worden toegekend aan een rol waarvan de bestaande WordPress-machtigingen aan de vereisten voldoen. Beheerders hebben altijd alle mogelijkheden.

en: Choose a Role
nl_NL: Kies een rol

en: Select the user role whose Accessibility Checker permissions you want to manage.
nl_NL: Selecteer de gebruikersrol waarvan u de Accessibility Checker-machtigingen wilt beheren.

en: Role
nl_NL: Rol

en: — Select a role —
nl_NL: — Selecteer een rol —

en: Save Permissions
nl_NL: Machtigingen opslaan

en: Accessibility Checker issues panels
nl_NL: Accessibility Checker probleempanelen

en: Accessibility Status
nl_NL: Toegankelijkheidsstatus

en: Accessibility Analysis
nl_NL: Toegankelijkheidsanalyse

en: Readability Analysis
nl_NL: Leesbaarheidsanalyse

en: Delete all currently found issues
nl_NL: Verwijder alle momenteel gevonden problemen

en: Clear Issues
nl_NL: Problemen wissen

en: Upgrade to Accessibility Checker Pro
nl_NL: Upgraden naar Accessibility Checker Pro

en: Scan all post types
nl_NL: Scan alle berichttypes

en: Admin columns to see accessibility status at a glance
nl_NL: Beheerderskolommen om de toegankelijkheidsstatus in één oogopslag te zien

en: Centralized list of all open issues
nl_NL: Gecentraliseerde lijst van alle openstaande problemen

en: Ignore log
nl_NL: Negeerlogboek

en: Rename simplified summary
nl_NL: Hernoem vereenvoudigde samenvatting

en: User restrictions on ignoring issues
nl_NL: Gebruikersbeperkingen voor het negeren van problemen

en: Email support
nl_NL: E-mailondersteuning

en: ...and more
nl_NL: ...en meer

en: Or activate your license key here.
nl_NL: Of activeer hier uw licentiesleutel.

en: General
nl_NL: Algemeen

en: version
nl_NL: versie

en: Link to Equalize Digital Website
nl_NL: Link naar Equalize Digital Website

en: Quick Start Guide
nl_NL: Snelstartgids

en: Follow these steps to get started checking your content:
nl_NL: Volg deze stappen om te beginnen met het controleren van uw inhoud:

note: translators: %s: path to settings page.
en: On the <a href="%s">Settings Page</a>, choose which post types you want to scan.
nl_NL: Kies op de <a href="%s">Instellingenpagina</a> welke berichttypes u wilt scannen.

en: Go to the edit screen for the post you want to check.
nl_NL: Ga naar het bewerkingsscherm voor het bericht dat u wilt controleren.

en: Find the Accessibility Checker meta box below your content. If using a front-end page builder, you must visit the backend edit screen to view Accessibility Checker results.
nl_NL: Zoek het metavak van Accessibility Checker onder je inhoud. Als je een front-end paginabouwer gebruikt, moet je het backend-bewerkingsscherm bezoeken om de resultaten van Accessibility Checker te bekijken.

en: If errors or warnings are present on your post, open the details tab in Accessibility Checker for more information.
nl_NL: Als er fouten of waarschuwingen aanwezig zijn in je bericht, open dan het detailtabblad in Accessibility Checker voor meer informatie.

en: Expand each issue to see the code, or click "view on page" if you need help finding the element that needs fixing.
nl_NL: Klap elk probleem uit om de code te zien, of klik op “bekijk op pagina” als u hulp nodig heeft bij het vinden van het element dat moet worden gerepareerd.

en: If you don't know what an error or warning means, click the "i" icon to read the documentation and how to fix it.
nl_NL: Als u niet weet wat een fout of waarschuwing betekent, klik dan op het “i”-pictogram om de documentatie te lezen en hoe u het kunt oplossen.

en: If an issue is a false positive and the element is accessible, you can remove issues from reports with the "Ignore" feature.
nl_NL: Als een probleem een vals positief is en het element toegankelijk is, kunt u problemen uit rapporten verwijderen met de functie “Negeren”.

en: After fixing each issue, update the post to see the accessibility report change. Your goal is to get every page to say 100% Passed Tests.
nl_NL: Na het oplossen van elk probleem, werk het bericht bij om te zien hoe het toegankelijkheidsrapport verandert. Uw doel is om elke pagina 100% Geslaagde Tests te laten zeggen.

en: Watch a video of Accessibility Checker in use.
nl_NL: Bekijk een video over het gebruik van Accessibility Checker.

en: Documentation and FAQs
nl_NL: Documentatie en veelgestelde vragen

en: Why do we say 100% Passed Tests, Not 100% Accessible?
nl_NL: Waarom zeggen we 100% Geslaagde Tests, niet 100% Toegankelijk?

en: How to Manually Check Your Website for Accessibility
nl_NL: Hoe u uw website handmatig kunt controleren op toegankelijkheid

en: When to Ignore Accessibility Errors
nl_NL: Wanneer toegankelijkheidsfouten genegeerd moeten worden

en: What to do if a Plugin You’re Using has Accessibility Errors
nl_NL: Wat te doen als een plugin die u gebruikt toegankelijkheidsfouten heeft

en: What to do if there are Accessibility Errors in Your Theme
nl_NL: Wat te doen als er toegankelijkheidsfouten in uw thema zijn

en: Can I Hire Equalize Digital to Fix Accessibility Issues on My Website?
nl_NL: Kan ik Equalize Digital inhuren om toegankelijkheidsproblemen op mijn website op te lossen?

en: Additional Resources for Learning About Accessibility
nl_NL: Aanvullende bronnen om meer te leren over toegankelijkheid

en: Read Full Documentation
nl_NL: Lees volledige documentatie

en: Support Information
nl_NL: Ondersteuningsinformatie

en: Plugin Support
nl_NL: Plugin-ondersteuning

en: Active license holders of paid Accessibility Checker plans get unlimited email support on plugin usage and troubleshooting.
nl_NL: Actieve licentiehouders van betaalde Accessibility Checker-plannen krijgen onbeperkte e-mailondersteuning voor het gebruik van de plugin en het oplossen van problemen.

en: Open Support Ticket
nl_NL: Open ondersteuningsticket

en: Free Plugin Support
nl_NL: Gratis plugin-ondersteuning

en: Free plugin support is available via the WordPress.org forums. You'll need to create an account then you can open a new support thread.
nl_NL: Gratis plugin-ondersteuning is beschikbaar via de WordPress.org forums. U moet een account aanmaken en dan kunt u een nieuw ondersteuningsonderwerp openen.

en: Go to Support Forum
nl_NL: Ga naar ondersteuningsforum

en: Office Hours
nl_NL: Kantooruren

en: Open Q&A on Zoom every other week to help you remediate your website.
nl_NL: Open Q&A op Zoom om de andere week om u te helpen uw website te verbeteren.

en: Included in Small Business and Agency plans
nl_NL: Inbegrepen in Small Business en Agency plannen

en: Register for Office Hours
nl_NL: Registreer voor kantooruren

en: Auditing and Remediation
nl_NL: Auditing en verbetering

en: Get help making your website accessible. Expert auditing, user testing, and dev support. Conformance letters available.
nl_NL: Krijg hulp bij het toegankelijk maken van uw website. Deskundige auditing, gebruikerstests en ontwikkelaarsondersteuning. Conformiteitsbrieven beschikbaar.

en: Get Remediation Help
nl_NL: Krijg hulp bij verbetering

en: Saving...
nl_NL: Opslaan...

en: Saving failed: Missing REST API URL.
nl_NL: Opslaan mislukt: REST API URL ontbreekt.

en: Settings saved successfully. You must %svisit the editor%s and save the post to rescan and remove fixed issues from Accessibility Checker reports.
nl_NL: Instellingen succesvol opgeslagen. Je moet %sde editor bezoeken%s en het bericht opslaan om opnieuw te scannen en opgeloste problemen uit de Accessibility Checker-rapporten te verwijderen.

en: Settings saved successfully.
nl_NL: Instellingen succesvol opgeslagen.

en: Saving failed.
nl_NL: Opslaan mislukt.

en: Fix Settings
nl_NL: Fix-instellingen

en: This will clear all issues for this post. A save will be required to trigger a fresh scan of the post content. Do you want to continue?
nl_NL: Dit zal alle problemen voor dit bericht wissen. Er is een opslag nodig om een nieuwe scan van de berichtinhoud te starten. Wilt u doorgaan?

en: Clearing...
nl_NL: Wissen...

en: Issues cleared successfully.
nl_NL: Problemen succesvol gewist.

en: Failed to clear issues.
nl_NL: Wissen van problemen mislukt.

en: An error occurred while clearing issues.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het wissen van problemen.

en: There was a problem. Please try again.
nl_NL: Er is een probleem opgetreden. Probeer het opnieuw.

en: Sorry, your submission failed. Please shorten your responses and try again.
nl_NL: Sorry, uw inzending is mislukt. Verkort uw antwoorden en probeer het opnieuw.

en: Sorry, your submission failed. Please try again.
nl_NL: Sorry, uw inzending is mislukt. Probeer het opnieuw.

en: EDAC: Did not find a matching target ID on the page for the skip link.
nl_NL: EDAC: Geen overeenkomend doel-ID gevonden op de pagina voor de skiplink.

en: EDAC: Error updating history for skip link.
nl_NL: EDAC: Fout bij het bijwerken van de geschiedenis voor skiplink.

en: Close fixes modal
nl_NL: Sluit reparaties-modal

note: translators: %1$d is the current issue number, %2$d is the total number of issues.
en: %1$d of %2$d
nl_NL: %1$d van %2$d

en: Untitled issue
nl_NL: Probleem zonder titel

note: translators: %1$d is the current issue number, %2$d is the total number of issues, %3$s is the issue title.
en: Issue %1$d of %2$d: %3$s
nl_NL: Probleem %1$d van %2$d: %3$s

en: The element is not visible. Try disabling styles.
nl_NL: Het element is niet zichtbaar. Probeer stijlen uit te schakelen.

en: The element is not focusable. Try disabling styles.
nl_NL: Het element is niet focusseerbaar. Probeer stijlen uit te schakelen.

en: The element was not found on the page.
nl_NL: Het element is niet gevonden op de pagina.

en: Move to Left
nl_NL: Naar links verplaatsen

en: Move to Right
nl_NL: Naar rechts verplaatsen

en: Panel position reset.
nl_NL: Paneelpositie gereset.

en: Panel moved to the left.
nl_NL: Paneel naar links verplaatst.

en: Panel moved to the right.
nl_NL: Paneel naar rechts verplaatst.

en: Open details for %1$s, %2$s of %3$s
nl_NL: Open details voor %1$s, %2$s van %3$s

en: Undock Panel
nl_NL: Paneel loskoppelen

en: Dock Panel
nl_NL: Paneel koppelen

en: Rescan This Page
nl_NL: Deze pagina opnieuw scannen

en: More options
nl_NL: Meer opties

en: Disable Page Styles
nl_NL: Paginastijlen uitschakelen

en: Disable Styles
nl_NL: Stijlen uitschakelen

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: No issues found on this page.
nl_NL: Geen problemen gevonden op deze pagina.

en: Loading...
nl_NL: Laden...

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Reset Position
nl_NL: Positie resetten

en: An error occurred when loading the issues.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het laden van de problemen.

en: Panel docked.
nl_NL: Paneel gekoppeld.

en: Panel undocked.
nl_NL: Paneel losgekoppeld.

en: Severity:
nl_NL: Ernst:

en: Show explanation
nl_NL: Uitleg tonen

en: Why It Matters
nl_NL: Waarom het belangrijk is

en: How to Fix
nl_NL: Hoe op te lossen

en: More Detailed Documentation
nl_NL: Meer gedetailleerde documentatie

en: Show Affected Code
nl_NL: Getroffen code tonen

en: Fix issue: %s
nl_NL: Probleem oplossen: %s

en: Fix Issue
nl_NL: Probleem oplossen

en: Enable Styles
nl_NL: Stijlen inschakelen

en: Enable Page Styles
nl_NL: Pagina-stijlen inschakelen

en: Page styles disabled.
nl_NL: Pagina-stijlen uitgeschakeld.

en: Page styles re-enabled.
nl_NL: Pagina-stijlen opnieuw ingeschakeld.

en: There are no settings to display.
nl_NL: Er zijn geen instellingen om weer te geven.

en: These settings enable global fixes across your entire site. Pages may need to be resaved or a full site scan run to see fixes reflected in reports.
nl_NL: Deze instellingen activeren globale reparaties voor uw hele site. Pagina's moeten mogelijk opnieuw worden opgeslagen of er moet een volledige sitescan worden uitgevoerd om de reparaties in rapporten te zien.

note: translators: %d is the number of issues found.
en: %d issue found | %d issues found
nl_NL[0]: %d probleem gevonden
nl_NL[1]: %d problemen gevonden

note: translators: %d is the number of errors/problems.
en: %d Problem | %d Problems
nl_NL[0]: %d probleem
nl_NL[1]: %d problemen

note: translators: %d is the number of warnings needing review.
en: %d Needs Review | %d Need Review
nl_NL[0]: %d moet worden beoordeeld
nl_NL[1]: %d moeten worden beoordeeld

note: translators: %d is the number of dismissed issues.
en: %d Dismissed | %d Dismissed
nl_NL[0]: %d genegeerd
nl_NL[1]: %d genegeerd

en: No issues detected.
nl_NL: Geen problemen gedetecteerd.

en: Failed to load scanner script.
nl_NL: Scannerscript kon niet worden geladen.

en: Scanner function not found.
nl_NL: Scannerfunctie niet gevonden.

en: Scanning...
nl_NL: Bezig met scannen...

en: Missing postId or nonce.
nl_NL: Ontbrekende postId of nonce.

en: Rescan complete. No violations found.
nl_NL: Opnieuw scannen voltooid. Geen overtredingen gevonden.

en: No violations found, skipping save.
nl_NL: Geen overtredingen gevonden, opslaan wordt overgeslagen.

en: Accessibility scan error.
nl_NL: Fout bij toegankelijkheidsscan.

en: Error saving scan results.
nl_NL: Fout bij het opslaan van scanresultaten.

en: Rescan already in progress.
nl_NL: Opnieuw scannen is al bezig.

en: Rescanning this page.
nl_NL: Deze pagina wordt opnieuw gescand.

en: Rescan complete.
nl_NL: Opnieuw scannen voltooid.

en: Error: Missing required parameters.
nl_NL: Fout: Verplichte parameters ontbreken.

en: Issue #%s
nl_NL: Probleem #%s

en: Issue Details
nl_NL: Probleemdetails

en: Severity
nl_NL: Ernst

en: Failed to load %s fix information.
nl_NL: Laden van %s fixinformatie mislukt.

en: Error loading %s fix information.
nl_NL: Fout bij laden van %s fixinformatie.

en: Fix settings saved.
nl_NL: Oplossingsinstellingen opgeslagen.

en: Failed to save fix settings.
nl_NL: Oplossingsinstellingen konden niet worden opgeslagen.

en: Loading fix information...
nl_NL: Oplossingsinformatie laden...

en: Save fix for: %s
nl_NL: Oplossing opslaan voor: %s

en: Issue related image
nl_NL: Afbeelding gerelateerd aan probleem

en: Issue dismissed successfully.
nl_NL: Probleem succesvol genegeerd.

en: Issue reopened successfully.
nl_NL: Probleem succesvol heropend.

en: Dismiss Globally
nl_NL: Wereldwijd negeren

en: Dismissing globally...
nl_NL: Globaal negeren...

en: Dismissing...
nl_NL: Negeren...

note: translators: %s: dismiss reason label e.g. "False Positive"
en: Issue Dismissed — %s
nl_NL: Probleem genegeerd — %s

en: Issue Dismissed
nl_NL: Probleem genegeerd

en: Scope:
nl_NL: Bereik:

en: All pages
nl_NL: Alle pagina's

en: By:
nl_NL: Door:

en: On:
nl_NL: Op:

en: Reason for dismissal:
nl_NL: Reden voor negeren:

en: Removing...
nl_NL: Verwijderen...

en: Remove Global Dismissal
nl_NL: Globale negering verwijderen

en: Reopening...
nl_NL: Heropenen...

en: Comment (optional)
nl_NL: Opmerking (optioneel)

en: Add a note explaining why this issue is being dismissed.
nl_NL: Voeg een notitie toe waarin wordt uitgelegd waarom dit probleem wordt genegeerd.

en: More dismiss options
nl_NL: Meer negeeropties

en: Dismiss & Close Modal
nl_NL: Negeren en modaal sluiten

en: You do not have permission to dismiss issues.
nl_NL: U heeft geen toestemming om problemen te negeren.

en: new window
nl_NL: nieuw venster

en: new tab
nl_NL: nieuw tabblad

en: new document
nl_NL: nieuw document

en: click
nl_NL: klik

en: click here
nl_NL: klik hier

en: here
nl_NL: hier

en: go here
nl_NL: ga hier

en: more
nl_NL: meer

en: more...
nl_NL: meer...

en: more…
nl_NL: meer…

en: more details
nl_NL: meer details

en: this page
nl_NL: deze pagina

en: continue
nl_NL: doorgaan

en: continue reading
nl_NL: lees verder

en: read more
nl_NL: lees meer

en: open
nl_NL: openen

en: download
nl_NL: downloaden

en: button
nl_NL: knop

en: keep reading
nl_NL: lees verder

en: learn more
nl_NL: meer informatie

en: Checks if a link's visible text is a URL rather than descriptive anchor text.
nl_NL: Controleert of de zichtbare tekst van een link een URL is in plaats van beschrijvende ankertekst.

en: Link text should be descriptive and not simply the URL.
nl_NL: Linktekst moet beschrijvend zijn en niet alleen de URL.

en: Failed to load accessibility data
nl_NL: Toegankelijkheidsgegevens konden niet worden geladen

en: Error loading accessibility data
nl_NL: Fout bij het laden van toegankelijkheidsgegevens

en: Loading accessibility results...
nl_NL: Toegankelijkheidsresultaten laden...

en: Updating accessibility data...
nl_NL: Toegankelijkheidsgegevens bijwerken...

en: problem to address | problems to address
nl_NL[0]: probleem om aan te pakken
nl_NL[1]: problemen om aan te pakken

en: issue that needs review | issues that need review
nl_NL[0]: probleem dat moet worden beoordeeld
nl_NL[1]: problemen die moeten worden beoordeeld

note: translators: %1$d = number of errors, %2$s = error text, %3$d = number of warnings, %4$s = warning text
en: You have %1$d %2$s and %3$d %4$s.
nl_NL: U hebt %1$d %2$s en %3$d %4$s.

note: translators: %1$d = number of errors, %2$s = error text
en: You have %1$d %2$s.
nl_NL: U hebt %1$d %2$s.

en: Check and fix accessibility issues in your content.
nl_NL: Controleer en los toegankelijkheidsproblemen in uw inhoud op.

en: Open Accessibility Panel
nl_NL: Toegankelijkheidspaneel openen

en: %dth
nl_NL: %de

en: Summary provided
nl_NL: Samenvatting verstrekt

en: Summary required
nl_NL: Samenvatting vereist

en: Summary not required
nl_NL: Samenvatting niet vereist

en: View %d problems in Accessibility Analysis
nl_NL: Bekijk %d problemen in Toegankelijkheidsanalyse

en: View %d items needing review in Accessibility Analysis
nl_NL: Bekijk %d items die moeten worden beoordeeld in Toegankelijkheidsanalyse

note: translators: 1: reading level, 2: simplified summary status.
en: View reading level details: %1$s, %2$s
nl_NL: Bekijk details over het leesniveau: %1$s, %2$s

note: translators: %s: reading level.
en: View reading level details: %s
nl_NL: Bekijk leesniveaudetails: %s

en: Issue
nl_NL: Probleem

en: Issue actions for %s
nl_NL: Probleemacties voor %s

en: Issue actions
nl_NL: Probleemacties

en: Show code
nl_NL: Code tonen

en: Reopen issue
nl_NL: Probleem heropenen

en: Dismiss issue
nl_NL: Probleem negeren

en: Apply fix
nl_NL: Oplossing toepassen

en: %d total
nl_NL: %d totaal

en: No dismissed issues.
nl_NL: Geen genegeerde problemen.

en: No issues found.
nl_NL: Geen problemen gevonden.

en: %d total issues
nl_NL: %d totale problemen

en: Dismissed Issues
nl_NL: Genegeerde problemen

en: Simplified summary saved successfully.
nl_NL: Vereenvoudigde samenvatting succesvol opgeslagen.

en: Failed to save summary. Please try again.
nl_NL: Samenvatting kon niet worden opgeslagen. Probeer het opnieuw.

en: An error occurred while saving the summary.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het opslaan van de samenvatting.

en: %s grade
nl_NL: groep %s

en: %dth grade
nl_NL: groep %d

en: Not available
nl_NL: Niet beschikbaar

en: Warning
nl_NL: Waarschuwing

en: This post does not contain enough content to calculate a reading level.
nl_NL: Dit bericht bevat niet genoeg inhoud om een leesniveau te berekenen.

en: Adjust summary prompts in settings.
nl_NL: Pas samenvattingsprompts aan in instellingen.

en: Content at or below a 9th-grade reading level does not require a simplified summary.
nl_NL: Inhoud met een leesniveau van groep 7 of lager vereist geen vereenvoudigde samenvatting.

en: Content above a 9th-grade reading level requires a simplified summary to meet WCAG AAA guidance.
nl_NL: Inhoud met een leesniveau boven groep 7 vereist een vereenvoudigde samenvatting om te voldoen aan de WCAG AAA-richtlijnen.

en: Learn more about readability requirements.
nl_NL: Meer informatie over leesbaarheidsvereisten.

en: Simplified Summary Reading Level
nl_NL: Vereenvoudigd samenvatting leesniveau

en: Needs improvement, summary is above the 9th-grade reading level.
nl_NL: Verbetering nodig, samenvatting is boven het leesniveau van groep 7.

en: Below the recommended 9th-grade reading level.
nl_NL: Onder het aanbevolen leesniveau van groep 7.

en: Enter simplified summary...
nl_NL: Voer vereenvoudigde samenvatting in...

en: A simplified summary is required for this content.
nl_NL: Voor deze inhoud is een vereenvoudigde samenvatting vereist.

en: Unable to load this preference.
nl_NL: Deze voorkeur kan niet worden geladen.

en: Unable to save this preference.
nl_NL: Deze voorkeur kan niet worden opgeslagen.

en: Loading preference...
nl_NL: Voorkeur laden...

en: Screen Reader Text Format
nl_NL: Tekstformaat schermlezer

en: Control whether screen reader text stays visible while you edit.
nl_NL: Bepaal of schermlezertekst zichtbaar blijft tijdens het bewerken.

en: Always show screen reader text?
nl_NL: Altijd schermlezertekst tonen?

en: Loading accessibility data...
nl_NL: Toegankelijkheidsgegevens laden...

en: Accessibility Checker actions
nl_NL: Accessibility Checker-acties

en: Scan
nl_NL: Scannen

en: Refresh
nl_NL: Vernieuwen

en: The simplified summary for this post will display here. Write the summary in the Readability section of the Accessibility Checker sidebar or meta box.
nl_NL: De vereenvoudigde samenvatting voor dit bericht wordt hier weergegeven. Schrijf de samenvatting in de sectie Leesbaarheid van de Accessibility Checker-zijbalk of metabox.

en: Screen Reader Only
nl_NL: Alleen schermlezer

en: Always show screen reader text
nl_NL: Altijd schermlezertekst tonen

[ctx: block title]
en: Simplified Summary
nl_NL: Vereenvoudigde samenvatting

[ctx: block description]
en: Displays this post's simplified summary from Accessibility Checker.
nl_NL: Geeft de vereenvoudigde samenvatting van dit bericht weer vanuit Accessibility Checker.

[ctx: block keyword]
en: accessibility
nl_NL: toegankelijkheid

[ctx: block keyword]
en: summary
nl_NL: samenvatting

[ctx: block keyword]
en: readability
nl_NL: leesbaarheid
