Accessibility Widget by OneTap – Easy One-Click - en to lv translation catalogue (226 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: Accessibility Widget by OneTap – Easy One-Click Accessibility Toolbar
lv: OneTap piekļūstamības logrīks – vienkārša vienas klikšķa piekļūstamības rīkjosla

note: Description of the plugin
en: OneTap is a multilingual WordPress plugin designed for seamless website accessibility. With a simple one-click installation, it ensures your site meets accessibility standards without any hassle. Built for performance, providing an inclusive, user-friendly web environment for all visitors.
lv: OneTap ir daudzvalodu WordPress spraudnis, kas paredzēts nevainojamai tīmekļa vietnes piekļūstamībai. Ar vienkāršu instalēšanu ar vienu klikšķi tas nodrošina, ka jūsu vietne atbilst piekļūstamības standartiem bez liekām rūpēm. Veidots veiktspējai, nodrošinot iekļaujošu un lietotājam draudzīgu vidi visiem apmeklētājiem.

en: Enjoying OneTap? If it makes your work easier, we’d love to get a quick review on WordPress.org – it would mean a lot to us and helps us keep improving the plugin for you
lv: Gefällt Ihnen OneTap? Wenn es Ihre Arbeit erleichtert, würden wir uns über eine schnelle Bewertung auf WordPress.org freuen – das bedeutet uns viel und hilft uns, das Plugin für Sie weiter zu verbessern

en: Don't show again
lv: Nicht mehr anzeigen

en: Maybe later
lv: Vielleicht später

en: Leave a Review
lv: Bewertung abgeben

en: Hey!
    					We’re happy that you’re using OneTap. We'd like to take this opportunity to kindly ask for a 5-star rating on WordPress.
lv: Sveiki!
    					Mēs priecājamies, ka izmantojat OneTap. Mēs vēlētos izmantot šo iespēju un laipni palūgt 5 zvaigžņu vērtējumu WordPress.

en: It would mean a lot to us.
lv: Tas mums ļoti nozīmētu.

en: Ok, you deserve it
lv: Labi, jūs to esat pelnījuši

en: Already did
lv: Jau izdarīju

en: No, it’s not  good enough
lv: Nē, tas nav pietiekami labi

en: Hey! We’re happy that you’re using OneTap!
lv: Sveiki! Mēs priecājamies, ka izmantojat OneTap!

en: If OneTap helped you make your site more accessible, we’d truly appreciate a quick review – a good rating would mean a lot to us ❤️
lv: Ja OneTap palīdzēja padarīt jūsu vietni piekļūstamāku, mēs ļoti novērtētu īsu atsauksmi – labs vērtējums mums daudz nozīmētu ❤️

en: No, it’s not good enough
lv: Nē, tas nav pietiekami labi

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Missing Alt-Text
lv: Fehlender Alt-Text

note: translators: 1: number of images without alt text, 2: total number of images in the media library
en: %1$s / %2$s Images
lv: %1$s / %2$s Bilder

en: Alt text improves SEO and makes your content accessible to screen readers.
lv: Alt-Text verbessert SEO und macht Ihre Inhalte für Screenreader zugänglich.

en: Add Alt-Texts
lv: Alt-Texte hinzufügen

en: Save Changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: This is a PRO Feature
lv: Šī ir PRO funkcija

en:  to use this Feature.
lv:  lai izmantotu šo funkciju.

en: Upgrade to Pro
lv: Jaunināt uz Pro

en: Desktop
lv: Darbvirsma

en: Tablet
lv: Planšetdators

en: Mobile
lv: Mobilais

en: Copied!
lv: Nokopēts!

en: Failed!
lv: Neizdevās!

en: Copy
lv: Kopēt

en: Enter Custom Label
lv: Ievadiet pielāgotu etiķeti

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējums

en: Default Language
lv: Noklusējuma valoda

en: Display Options
lv: Anzeigeoptionen

en: Disable All
lv: Alle deaktivieren

en: Enable All
lv: Alle aktivieren

en: All
lv: Alle

en: With Alt Text
lv: Mit Alt-Text

en: Without Alt Text
lv: Ohne Alt-Text

en: Filter images by alt text
lv: Bilder nach Alt-Text filtern

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Alt Text
lv: Alt teksts

en: Uploaded
lv: Augšupielādēts

en: Actions
lv: Darbības

en: Enter a Alt-text...
lv: Ievadiet alt tekstu...

en: Generate with AltPilot.ai
lv: Mit AltPilot.ai generieren

en: No images found in Media Library.
lv: Multivides bibliotēkā netika atrasts neviens attēls.

en: No images match this filter.
lv: Keine Bilder entsprechen diesem Filter.

en: Upload images to your Media Library to start managing their alt text here.
lv: Augšupielādējiet attēlus savā multivides bibliotēkā, lai šeit sāktu pārvaldīt to alternatīvo tekstu.

en: Try choosing a different filter to see more of your images.
lv: Mēģiniet izvēlēties citu filtru, lai redzētu vairāk savu attēlu.

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Nākamais

en: Active
lv: Aktīva

en: Deactivate License
lv: Deaktivēt licenci

en: Inactive
lv: Neaktīva

en: Activate License
lv: Aktivēt licenci

en: Widget
lv: Logrīks

en: Modules
lv: Moduļi

en: Statement
lv: Paziņojums

en: Module Labels
lv: Moduļu etiķetes

en: Get PRO
lv: Iegūt PRO

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Icons
lv: Ikonas

en: Customize your accessibility button's color, icon, and size to match your brand.
lv: Pielāgojiet piekļūstamības pogas krāsu, ikonu un izmēru, lai tas atbilstu jūsu zīmolam.

en: See Documentation
lv: Skatīt dokumentāciju

en: Widget Design
lv: Logrīka dizains

en: Icon Size
lv: Ikonas izmērs

en: Add Border
lv: Pievienot apmali

en: Set your own branding colors to personalize the plugin's appearance.
lv: Iestatiet savas zīmola krāsas, lai personalizētu spraudņa izskatu.

en: Free WCAG Contrast-Checker
lv: Bezmaksas WCAG kontrasta pārbaudītājs

en: Widget Color
lv: Logrīka krāsa

en: Choose your preferred language for the plugin's interface.
lv: Izvēlieties vēlamo spraudņa saskarnes valodu.

en: English (UK)
lv: Englisch (UK)

en: Adjust the position of widgets to fit your layout preferences.
lv: Pielāgojiet logrīku novietojumu atbilstoši jūsu izkārtojuma vēlmēm.

en: Widget Position
lv: Logrīka novietojums

en: Widget Position
lv: Logrīka novietojums

en: Top right
lv: Augšā pa labi

en: Top left
lv: Augšā pa kreisi

en: Middle right
lv: Vidū pa labi

en: Middle left
lv: Vidū pa kreisi

en: Bottom right
lv: Apakšā pa labi

en: Bottom left
lv: Apakšā pa kreisi

en: Vertical (Default 15px)
lv: Vertikal (Standard 15px)

en: Horizontal (Default 15px)
lv: Horizontal (Standard 15px)

en: Hide On Desktop
lv: Slēpt darbvirsmā

en: When enabled, the icon will not be displayed on desktop devices.
lv: Kad ieslēgts, ikona netiks rādīta darbvirsmas ierīcēs.

en: Hide On Tablet
lv: Slēpt planšetdatorā

en: When enabled, the icon will not be displayed on tablet devices.
lv: Kad ieslēgts, ikona netiks rādīta planšetdatoros.

en: Hide On Mobile
lv: Slēpt mobilajā

en: When enabled, the icon will not be displayed on mobile devices.
lv: Kad ieslēgts, ikona netiks rādīta mobilajās ierīcēs.

en: General Settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Hide "Powered by OneTap"
lv: Slēpt "Powered by OneTap"

en: Remove the "Powered by OneTap" text from the Toolbar on the frontend of your website.
lv: Noņemt tekstu "Powered by OneTap" no rīkjoslas jūsu vietnes priekšpusē.

en: Button Focus Indicator
lv: Button-Fokusindikator

en: Show a visible dotted border on the floating toolbar icon image when the button is focused (e.g. keyboard navigation).
lv: Zeigt einen sichtbaren gepunkteten Rand um das schwebende Symbolbild, wenn der Button fokussiert ist (z. B. Tastaturnavigation).

en: Hide Alt Text Feature
lv: Slēpt alternatīvā teksta funkciju

en: Hide the Alt Text submenu, its navigation link, and the "Missing Alt-Text" dashboard widget.
lv: Slēpj alternatīvā teksta apakšizvēlni, tās navigācijas saiti un informācijas paneļa logrīku “Trūkst alternatīvā teksta”.

en: Open with URL
lv: Atvērt ar URL

en: Open the OneTap Toolbar with URL
lv: Atvērt OneTap rīkjoslu ar URL

en: Edit Module Labels
lv: Rediģēt moduļu etiķetes

en: Change module name
lv: Modulnamen ändern

en: Edit Labels
lv: Rediģēt etiķetes

en: Alt-Text AI
lv: Alt teksta AI

en: Generate Alt-Text with Ai
lv: Ģenerēt Alt tekstu ar AI

en: Save hours, boost SEO & Accessibility
lv: Ietaupiet laiku, uzlabojiet SEO un piekļūstamību

en: Start with AltPilot.ai
lv: Sākt ar AltPilot.ai

en: Accessibility Profiles
lv: Piekļūstamības profili

en: Ready-to-use accessibility profiles for different user needs.
lv: Lietošanai gatavi piekļūstamības profili dažādām lietotāju vajadzībām.

en: Content Modules
lv: Satura moduļi

en: Font Size
lv: Fonta izmērs

en: Easily enlarge text for improved readability and accessibility for all
lv: Viegli palieliniet tekstu labākai lasāmībai un piekļūstamībai visiem

en: Readable Font
lv: Labi lasāms fonts

en: Switch to a clearer, easy-to-read font for improved text accessibility
lv: Pārslēdzieties uz skaidrāku, vieglāk lasāmu fontu, lai uzlabotu teksta piekļūstamību

en: Line Height
lv: Rindstarpa

en: Adjust line spacing for better readability and improved text clarity
lv: Pielāgojiet rindstarpu labākai lasāmībai un teksta skaidrībai

en: Big Cursor
lv: Liels kursors

en: Enhance visibility with a larger cursor for easier navigation and control
lv: Uzlabojiet redzamību ar lielāku kursoru ērtākai navigācijai un vadībai

en: Text Magnifier
lv: Teksta palielinātājs

en: Magnify selected text for enhanced readability and accessibility
lv: Palieliniet izvēlēto tekstu labākai lasāmībai un piekļūstamībai

en: Dyslexic Font
lv: Disleksijai paredzēts fonts

en: Use a specialized font designed to enhance readability for dyslexic users
lv: Izmantojiet specializētu fontu, kas veidots lasāmības uzlabošanai disleksijas gadījumā

en: Letter Spacing
lv: Burtu atstatums

en: Adjust letter spacing for improved readability
lv: Pielāgojiet burtu atstatumu labākai lasāmībai

en: Align Text
lv: Līdzināt tekstu

en: Adjust text alignment for improved structure and readability
lv: Pielāgojiet teksta līdzinājumu labākai struktūrai un lasāmībai

en: Font Weight
lv: Fonta biezums

en: Adjust font weight for improved readability
lv: Pielāgot fonta biezumu, lai uzlabotu lasāmību

en: Color Modules
lv: Krāsu moduļi

en: Dark Contrast
lv: Tumšs kontrasts

en: Adjust dark contrast for a more vivid or subdued visual experience
lv: Pielāgot krāsu piesātinājumu dzīvākai vai mierīgākai vizuālai pieredzei

en: Light Contrast
lv: Gaišs kontrasts

en: Adjust light contrast for a more vivid or subdued visual experience
lv: Pielāgot krāsu piesātinājumu dzīvākai vai mierīgākai vizuālai pieredzei

en: High Contrast
lv: Augsts kontrasts

en: Adjust high contrast for a more vivid or subdued visual experience
lv: Pielāgot krāsu piesātinājumu dzīvākai vai mierīgākai vizuālai pieredzei

en: Monochrome
lv: Monohroms

en: Adjust color monochrome for a more vivid or subdued visual experience
lv: Pielāgot krāsu piesātinājumu dzīvākai vai mierīgākai vizuālai pieredzei

en: Saturation
lv: Piesātinājums

en: Adjust color saturation for a more vivid or subdued visual experience
lv: Pielāgojiet krāsu piesātinājumu dzīvīgākai vai klusākai vizuālajai pieredzei

en: Orientation Modules
lv: Orientācijas moduļi

en: Reading Line
lv: Lasīšanas līnija

en: Highlight the current line to track reading progress and improve focus
lv: Izcelt pašreizējo rindu, lai sekotu lasīšanai un uzlabotu fokusu

en: Reading Mask
lv: Lasīšanas maska

en: Use a mask to focus on a specific area of text and reduce distractions
lv: Izmantojiet masku, lai fokusētos uz noteiktu teksta apgabalu un mazinātu traucēkļus

en: Read Page
lv: Nolasīt lapu

en: Automatically read aloud the page content for hands-free accessibility
lv: Automātiski nolasīt lapas saturu, ērtākai piekļuvei bez rokām

en: Keyboard Navigation
lv: Navigācija ar tastatūru

en: Navigate the site using only the keyboard
lv: Pārvietojieties pa vietni tikai ar tastatūru

en: Hide Images
lv: Slēpt attēlus

en: Remove distracting images for a cleaner, more focused browsing experience
lv: Noņemiet traucējošus attēlus tīrākai, koncentrētākai pārlūkošanai

en: Mute Sounds
lv: Apklusināt skaņas

en: Easily mute website sounds for a distraction-free browsing experience
lv: Viegli apklusiniet vietnes skaņas nesatraucošai pārlūkošanas pieredzei

en: Highlight Titles
lv: Izcelt virsrakstus

en: Highlight titles for better recognition
lv: Izcelt virsrakstus labākai uztverei

en: Highlight Content
lv: Izcelt saturu

en: Highlight elements when hovered over
lv: Izcelt elementus, uzvedot kursoru

en: Stop Animations
lv: Apturēt animācijas

en: Disable animations to reduce distractions
lv: Atspējot animācijas, lai mazinātu traucēkļus

en: Highlight Links
lv: Izcelt saites

en: Easily identify clickable links with visual enhancements for better navigation
lv: Viegli atpazīstiet klikšķināmas saites ar vizuāliem uzlabojumiem labākai navigācijai

en: Skip To Content
lv: Zum Inhalt springen

en: Let visitors jump to main content, navigation, or footer landmarks.
lv: Ermöglicht Besuchern, zu Hauptinhalt, Navigation oder Footer-Sprungmarken zu springen.

en: Current language
lv: Aktuelle Sprache

en: Information
lv: Informācija

en: Hide Toolbar
lv: Slēpt rīkjoslu

en: Accessibility Adjustments
lv: Piekļūstamības regulējumi

en: Select your accessibility profile
lv: Izvēlieties savu piekļūstamības profilu

en: Vision Impaired Mode
lv: Redzes traucējumu režīms

en: Enhances website's visuals
lv: Uzlabo vietnes vizuālos elementus

en: Seizure Safe Profile
lv: Lēkmes drošs profils

en: Clear flashes & reduces color
lv: Notīra mirgojumus un samazina krāsas

en: ADHD Friendly Mode
lv: ADHD draudzīgs režīms

en: Focused browsing, distraction-free
lv: Koncentrēta pārlūkošana, bez novēršanas

en: Blindness Mode
lv: Akluma režīms

en: Reduces distractions, improves focus
lv: Samazina novēršanu, uzlabo fokusu

en: Epilepsy Safe Mode
lv: Epilepsijas drošs režīms

en: Dims colors and stops blinking
lv: Piemācina krāsas un aptur mirgošanu

en: Font Size (Default)
lv: Fonta izmērs

en: Line Height (Default)
lv: Rindas augstums

en: Font weight
lv: Fonta biezums

en: Edit Alt Text
lv: Rediģēt alt tekstu

en: Show Accessibility Statement
lv: Rādīt piekļūstamības paziņojumu

en: Select Language
lv: Izvēlēties valodu

en: Company Name
lv: Uzņēmuma nosaukums

en: Business E-mail
lv: Uzņēmuma e-pasts

en: Website
lv: Vietne

en: I confirm that the generated accessibility status is based on my own assessment. The provider of this generator assumes no liability for its accuracy or compliance.
lv: Apstiprinu, ka ģenerētā piekļūstamības informācija balstās uz manu paša novērtējumu. Šī ģeneratora nodrošinātājs neuzņemas atbildību par tās precizitāti vai atbilstību.

en: Generate Text
lv: Ģenerēt tekstu

en: Please note: Generating a new statement will automatically overwrite the previous version.
lv: Lūdzu, ņemiet vērā: ģenerējot jaunu paziņojumu, iepriekšējā versija tiks automātiski pārrakstīta.

en: Generate Accessibility Status
lv: Ģenerēt piekļūstamības statusu

en: You can edit or insert a Statement as needed. Click "Save settings" to save your changes.
lv: Varat rediģēt vai ievietot paziņojumu pēc vajadzības. Noklikšķiniet uz "Saglabāt iestatījumus", lai saglabātu izmaiņas.

en: Save hours
lv: Ietaupiet stundas

en: and generate your Alt-text with AltPilot.ai.
lv: un ģenerējiet savu Alt tekstu ar AltPilot.ai.

en: Try 25 Images for Free
lv: Izmēģiniet 25 attēlus bez maksas

en: Generate with AI
lv: Ģenerēt ar MI

en: If you're enjoying OneTap, we'd really appreciate a quick
lv: Ja jums patīk OneTap, mēs ļoti novērtētu īsu

en:  review – it means a lot to us.
lv:  atsauksmi – tas mums ļoti nozīmē.

en: Banner Bottom
lv: Banner unten

en: Get Text-to-Speech, Keyboard Navigation, Dyslexic Font
lv: Iegūstiet teksta pārveidi runā, navigāciju ar tastatūru un disleksijas fontu

en: Upgrade to OneTap PRO
lv: Jaunināt uz OneTap PRO

en: Dismiss banner
lv: Aizvērt reklāmkarogu

en: Support
lv: Atbalsts

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: You’re currently editing
lv: Sie bearbeiten gerade

en: labels.
lv: Labels.

en: Choose another language to edit its translations.
lv: Wählen Sie eine andere Sprache, um deren Übersetzungen zu bearbeiten.

en: Change Language
lv: Sprache ändern

en: Live Preview
lv: Tiešais priekšskatījums

en: icon drop down menu
lv: ikonas nolaižamā izvēlne

en: Accessibility  Adjustments
lv: Piekļūstamības iestatījumi

en: Powered by
lv: Darbojas ar

en: Back
lv: Atpakaļ

en: How long do you want to hide the toolbar?
lv: Cik ilgi vēlaties paslēpt piekļūstamības rīkjoslu?

en: Hide Toolbar Duration
lv: Rīkjoslas slēpšanas ilgums

en: Only for this session
lv: Tikai šai sesijai

en: 24 hours
lv: 24 stundas

en: A Week
lv: Nedēļu

en: Not Now
lv: Ne tagad

en: Increase Font Size
lv: Fonta izmērs

en: Decrease Font Size
lv: Fonta izmērs

en: Increase Line Height
lv: Rindas augstums

en: Decrease Line Height
lv: Rindas augstums

en: Cursor
lv: Kursors

en: Choose...
lv: Auswählen...

en: Main Content
lv: Hauptinhalt

en: Footer
lv: Fußzeile

en: Reset Settings
lv: Atiestatīt iestatījumus
