Accessibility Widget by OneTap – Easy One-Click Accessibility Toolbar 2.5.0 - en to sk translation catalogue (219 entries)

en:  review – it means a lot to us.
sk:  recenziu – veľa to pre nás znamená.

en:  to use this Feature.
sk:  na používanie tejto funkcie.

en: %1$s / %2$s Images
sk: %1$s / %2$s Bilder

en: 24 hours
sk: 24 hodín

en: A Week
sk: Týždeň

en: ADHD Friendly Mode
sk: Režim priateľský k ADHD

en: Accessibility  Adjustments
sk: Nastavenia prístupnosti

en: Accessibility Adjustments
sk: Nastavenia prístupnosti

en: Accessibility Profiles
sk: Profily prístupnosti

en: Accessibility Widget by OneTap – Easy One-Click Accessibility Toolbar
sk: Widget prístupnosti OneTap – Jednoduchý panel prístupnosti na jedno kliknutie

en: Actions
sk: Akcie

en: Activate License
sk: Aktivovať licenciu

en: Active
sk: Aktívna

en: Add Alt-Texts
sk: Alt-Texte hinzufügen

en: Add Border
sk: Pridať orámovanie

en: Adjust color monochrome for a more vivid or subdued visual experience
sk: Upravte sýtosť farieb pre živší alebo tlmenejší vizuálny zážitok

en: Adjust color saturation for a more vivid or subdued visual experience
sk: Upravte sýtosť farieb pre živší alebo tlmenejší vizuálny zážitok

en: Adjust dark contrast for a more vivid or subdued visual experience
sk: Upravte sýtosť farieb pre živší alebo tlmenejší vizuálny zážitok

en: Adjust font weight for improved readability
sk: Upravte medzery medzi písmenami pre lepšiu čitateľnosť

en: Adjust high contrast for a more vivid or subdued visual experience
sk: Upravte sýtosť farieb pre živší alebo tlmenejší vizuálny zážitok

en: Adjust letter spacing for improved readability
sk: Upravte medzery medzi písmenami pre lepšiu čitateľnosť

en: Adjust light contrast for a more vivid or subdued visual experience
sk: Upravte sýtosť farieb pre živší alebo tlmenejší vizuálny zážitok

en: Adjust line spacing for better readability and improved text clarity
sk: Upravte riadkovanie pre lepšiu čitateľnosť a zrozumiteľnosť textu

en: Adjust text alignment for improved structure and readability
sk: Upravte zarovnanie textu pre lepšiu štruktúru a čitateľnosť

en: Adjust the position of widgets to fit your layout preferences.
sk: Upravte polohu widgetov podľa svojich preferencií rozloženia.

en: All
sk: Alle

en: Already did
sk: Už som to spravil(a)

en: Alt Text
sk: Alternatívny text

en: Alt text improves SEO and makes your content accessible to screen readers.
sk: Alt-Text verbessert SEO und macht Ihre Inhalte für Screenreader zugänglich.

en: Alt-Text AI
sk: AI pre alternatívny text

en: Automatically read aloud the page content for hands-free accessibility
sk: Automaticky nahlas prečítajte obsah stránky pre bezdotykovú prístupnosť

en: Back
sk: Späť

en: Banner Bottom
sk: Banner unten

en: Big Cursor
sk: Kurzor

en: Blindness Mode
sk: Režim slepoty

en: Bottom left
sk: Dolu vľavo

en: Bottom right
sk: Dolu vpravo

en: Business E-mail
sk: Firemný e‑mail

en: Button Focus Indicator
sk: Button-Fokusindikator

en: Change Language
sk: Sprache ändern

en: Change module name
sk: Modulnamen ändern

en: Choose another language to edit its translations.
sk: Wählen Sie eine andere Sprache, um deren Übersetzungen zu bearbeiten.

en: Choose your preferred language for the plugin's interface.
sk: Vyberte si preferovaný jazyk rozhrania doplnku.

en: Choose...
sk: Auswählen...

en: Clear flashes & reduces color
sk: Odstraňuje blikania a znižuje farby

en: Color Modules
sk: Farebné moduly

en: Company Name
sk: Názov spoločnosti

en: Content Modules
sk: Moduly obsahu

en: Copied!
sk: Skopírované!

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Current language
sk: Aktuelle Sprache

en: Cursor
sk: Kurzor

en: Customize your accessibility button's color, icon, and size to match your brand.
sk: Prispôsobte farbu, ikonu a veľkosť tlačidla prístupnosti tak, aby zodpovedali vašej značke.

en: Dark Contrast
sk: Kontrast

en: Deactivate License
sk: Deaktivovať licenciu

en: Default
sk: Predvolené

en: Default Language
sk: Predvolený jazyk

en: Desktop
sk: Počítač

en: Dims colors and stops blinking
sk: Stmavuje farby a zastavuje blikanie

en: Disable All
sk: Alle deaktivieren

en: Disable animations to reduce distractions
sk: Zakážte animácie na zníženie rozptyľovania

en: Dismiss banner
sk: Zavrieť banner

en: Display Options
sk: Anzeigeoptionen

en: Don't show again
sk: Nicht mehr anzeigen

en: Dyslexic Font
sk: Písmo pre dyslexiu

en: Easily enlarge text for improved readability and accessibility for all
sk: Jednoducho zväčšite text pre lepšiu čitateľnosť a prístupnosť pre všetkých

en: Easily identify clickable links with visual enhancements for better navigation
sk: Ľahko rozpoznajte klikateľné odkazy vďaka vizuálnym vylepšeniam pre lepšiu navigáciu

en: Easily mute website sounds for a distraction-free browsing experience
sk: Jednoducho stlmte zvuky webu pre nerušené prehliadanie

en: Edit Alt Text
sk: Upraviť alternatívny text

en: Edit Labels
sk: Upraviť štítky

en: Edit Module Labels
sk: Upraviť štítky modulov

en: Enable All
sk: Alle aktivieren

en: English (UK)
sk: Englisch (UK)

en: Enhance visibility with a larger cursor for easier navigation and control
sk: Zvýšte viditeľnosť väčším kurzorom pre jednoduchšiu navigáciu a ovládanie

en: Enhances website's visuals
sk: Vylepšuje vizuálne prvky webu

en: Enjoying OneTap? If it makes your work easier, we’d love to get a quick review on WordPress.org – it would mean a lot to us and helps us keep improving the plugin for you
sk: Gefällt Ihnen OneTap? Wenn es Ihre Arbeit erleichtert, würden wir uns über eine schnelle Bewertung auf WordPress.org freuen – das bedeutet uns viel und hilft uns, das Plugin für Sie weiter zu verbessern

en: Enter Custom Label
sk: Zadajte vlastný štítok

en: Enter a Alt-text...
sk: Zadajte alternatívny text...

en: Epilepsy Safe Mode
sk: Bezpečný režim proti epilepsii

en: Failed!
sk: Zlyhalo!

en: Filter images by alt text
sk: Bilder nach Alt-Text filtern

en: Focused browsing, distraction-free
sk: Sústredené prehliadanie bez rozptyľovania

en: Font Size
sk: Veľkosť ikony

en: Font Size (Default)
sk: Veľkosť písma (predvolená)

en: Font Weight
sk: Riadkovanie

en: Font weight
sk: Riadkovanie

en: Footer
sk: Fußzeile

en: Free WCAG Contrast-Checker
sk: Bezplatná kontrola kontrastu podľa WCAG

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Generate Accessibility Status
sk: Generovať stav prístupnosti

en: Generate Alt-Text with Ai
sk: Generovať alternatívny text pomocou AI

en: Generate Text
sk: Generovať text

en: Generate with AI
sk: Generovať pomocou AI

en: Generate with AltPilot.ai
sk: Mit AltPilot.ai generieren

en: Get PRO
sk: Získať PRO

en: Get Text-to-Speech, Keyboard Navigation, Dyslexic Font
sk: Získajte prevod textu na reč, ovládanie klávesnicou a font pre dyslektikov

en: Hey!
    					We’re happy that you’re using OneTap. We'd like to take this opportunity to kindly ask for a 5-star rating on WordPress.
sk: Ahoj!
    					Sme radi, že používaš OneTap. Radi by sme ťa láskavo požiadali o 5‑hviezdičkové hodnotenie na WordPresse.

en: Hey! We’re happy that you’re using OneTap!
sk: Ahoj! Sme radi, že používaš OneTap!

en: Hide "Powered by OneTap"
sk: Skryť "Powered by OneTap"

en: Hide Alt Text Feature
sk: Skryť funkciu alternatívneho textu

en: Hide Images
sk: Skryť obrázky

en: Hide On Desktop
sk: Skryť na počítači

en: Hide On Mobile
sk: Skryť na mobile

en: Hide On Tablet
sk: Skryť na tablete

en: Hide Toolbar
sk: Skryť panel nástrojov

en: Hide Toolbar Duration
sk: Dĺžka skrytia panela

en: Hide the Alt Text submenu, its navigation link, and the "Missing Alt-Text" dashboard widget.
sk: Skryje podponuku alternatívneho textu, jej navigačný odkaz a widget nástenky „Chýbajúci alternatívny text“.

en: High Contrast
sk: Kontrast

en: Highlight Content
sk: Zvýrazniť nadpisy

en: Highlight Links
sk: Zvýrazniť odkazy

en: Highlight Titles
sk: Zvýrazniť nadpisy

en: Highlight elements when hovered over
sk: Zvýraznite prvky pri prechode kurzorom

en: Highlight the current line to track reading progress and improve focus
sk: Zvýraznite aktuálny riadok na sledovanie priebehu čítania a zlepšenie sústredenia

en: Highlight titles for better recognition
sk: Zvýraznite nadpisy pre lepšie rozpoznávanie

en: Horizontal (Default 15px)
sk: Horizontal (Standard 15px)

en: How long do you want to hide the toolbar?
sk: Ako dlho chceš skryť panel prístupnosti?

en: I confirm that the generated accessibility status is based on my own assessment. The provider of this generator assumes no liability for its accuracy or compliance.
sk: Potvrdzujem, že vygenerovaný stav prístupnosti je založený na mojom vlastnom posúdení. Poskytovateľ tohto generátora nenesie zodpovednosť za jeho presnosť ani súlad.

en: Icon Size
sk: Veľkosť ikony

en: Icons
sk: Ikony

en: If OneTap helped you make your site more accessible, we’d truly appreciate a quick review – a good rating would mean a lot to us ❤️
sk: Ak ti OneTap pomohol sprístupniť tvoj web, veľmi by sme ocenili rýchlu recenziu – dobré hodnotenie by pre nás veľa znamenalo ❤️

en: If you're enjoying OneTap, we'd really appreciate a quick
sk: Ak sa ti OneTap páči, veľmi oceníme rýchlu

en: Inactive
sk: Neaktívna

en: Information
sk: Informácia

en: It would mean a lot to us.
sk: Veľa by to pre nás znamenalo.

en: Keyboard Navigation
sk: Navigácia klávesnicou

en: Leave a Review
sk: Bewertung abgeben

en: Let visitors jump to main content, navigation, or footer landmarks.
sk: Ermöglicht Besuchern, zu Hauptinhalt, Navigation oder Footer-Sprungmarken zu springen.

en: Letter Spacing
sk: Medzera medzi písmenami

en: Light Contrast
sk: Kontrast

en: Line Height
sk: Riadkovanie

en: Line Height (Default)
sk: Riadkovanie

en: Live Preview
sk: Živý náhľad

en: Magnify selected text for enhanced readability and accessibility
sk: Zväčšite vybraný text pre lepšiu čitateľnosť a prístupnosť

en: Main Content
sk: Hauptinhalt

en: Maybe later
sk: Vielleicht später

en: Middle left
sk: Stred vľavo

en: Middle right
sk: Stred vpravo

en: Missing Alt-Text
sk: Fehlender Alt-Text

en: Mobile
sk: Mobil

en: Module Labels
sk: Štítky modulov

en: Modules
sk: Moduly

en: Monochrome
sk: Monochromatický

en: Mute Sounds
sk: Stlmiť zvuky

en: Navigate the site using only the keyboard
sk: Navigujte na webe iba pomocou klávesnice

en: Next
sk: Ďalej

en: No images found in Media Library.
sk: V Knižnici médií sa nenašli žiadne obrázky.

en: No images match this filter.
sk: Keine Bilder entsprechen diesem Filter.

en: No, it’s not  good enough
sk: Nie, nie je to dosť dobré

en: No, it’s not good enough
sk: Nie, nie je to dosť dobré

en: Not Now
sk: Teraz nie

en: Ok, you deserve it
sk: Ok, zaslúžite si to

en: OneTap is a multilingual WordPress plugin designed for seamless website accessibility. With a simple one-click installation, it ensures your site meets accessibility standards without any hassle. Built for performance, providing an inclusive, user-friendly web environment for all visitors.
sk: OneTap je viacjazyčný doplnok pre WordPress navrhnutý pre bezproblémovú prístupnosť webu. Jednoduchá inštalácia na jedno kliknutie zaručí, že váš web spĺňa štandardy prístupnosti bez starostí. Je vytvorený s dôrazom na výkon a poskytuje inkluzívne, používateľsky prívetivé prostredie pre všetkých návštevníkov.

en: Only for this session
sk: Len pre toto sedenie

en: Open the OneTap Toolbar with URL
sk: Otvoriť panel OneTap pomocou URL

en: Open with URL
sk: Otvoriť pomocou URL

en: Orientation Modules
sk: Moduly orientácie

en: Please note: Generating a new statement will automatically overwrite the previous version.
sk: Poznámka: Generovanie nového vyhlásenia automaticky prepíše predchádzajúcu verziu.

en: Powered by
sk: Beží na

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Read Page
sk: Čítať stránku

en: Readable Font
sk: Čitateľné písmo

en: Reading Line
sk: Čítacia linka

en: Reading Mask
sk: Čítacia maska

en: Ready-to-use accessibility profiles for different user needs.
sk: Hotové profily prístupnosti pre rôzne potreby používateľov.

en: Reduces distractions, improves focus
sk: Znižuje rozptyľovanie, zlepšuje sústredenie

en: Remove distracting images for a cleaner, more focused browsing experience
sk: Odstráňte rušivé obrázky pre čistejšie a sústredenejšie prehliadanie

en: Remove the "Powered by OneTap" text from the Toolbar on the frontend of your website.
sk: Odstráňte text "Powered by OneTap" z panela nástrojov na verejnej časti vášho webu.

en: Reset Settings
sk: Obnoviť nastavenia

en: Saturation
sk: Sýtosť

en: Save
sk: Uložiť

en: Save Changes
sk: Uložiť zmeny

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Save hours
sk: Ušetri hodiny

en: Save hours, boost SEO & Accessibility
sk: Šetrite hodiny, vylepšite SEO a prístupnosť

en: See Documentation
sk: Pozri dokumentáciu

en: Seizure Safe Profile
sk: Bezpečný profil proti záchvatom

en: Select Language
sk: Vybrať jazyk

en: Select your accessibility profile
sk: Profily prístupnosti

en: Set your own branding colors to personalize the plugin's appearance.
sk: Nastavte vlastné firemné farby a prispôsobte vzhľad doplnku.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Show Accessibility Statement
sk: Zobraziť vyhlásenie o prístupnosti

en: Show a visible dotted border on the floating toolbar icon image when the button is focused (e.g. keyboard navigation).
sk: Zeigt einen sichtbaren gepunkteten Rand um das schwebende Symbolbild, wenn der Button fokussiert ist (z. B. Tastaturnavigation).

en: Skip To Content
sk: Zum Inhalt springen

en: Start with AltPilot.ai
sk: Začnite s AltPilot.ai

en: Statement
sk: Vyhlásenie

en: Stop Animations
sk: Zastaviť animácie

en: Support
sk: Podpora

en: Switch to a clearer, easy-to-read font for improved text accessibility
sk: Prepnite na jasnejšie, ľahko čitateľné písmo pre lepšiu prístupnosť textu

en: Text Magnifier
sk: Lupa na text

en: This is a PRO Feature
sk: Toto je funkcia PRO

en: Thumbnail
sk: Náhľad

en: Top left
sk: Hore vľavo

en: Top right
sk: Hore vpravo

en: Try 25 Images for Free
sk: Vyskúšaj 25 obrázkov zadarmo

en: Try choosing a different filter to see more of your images.
sk: Skúste vybrať iný filter a zobraziť viac svojich obrázkov.

en: Upgrade to OneTap PRO
sk: Prejsť na OneTap PRO

en: Upgrade to Pro
sk: Inovovať na Pro

en: Upload images to your Media Library to start managing their alt text here.
sk: Nahrajte obrázky do knižnice médií a začnite tu spravovať ich alternatívny text.

en: Uploaded
sk: Nahrané

en: Use a mask to focus on a specific area of text and reduce distractions
sk: Použite masku na zameranie sa na konkrétnu časť textu a zníženie vyrušenia

en: Use a specialized font designed to enhance readability for dyslexic users
sk: Použite špeciálne písmo navrhnuté na zvýšenie čitateľnosti pre ľudí s dyslexiou

en: Vertical (Default 15px)
sk: Vertikal (Standard 15px)

en: Vision Impaired Mode
sk: Režim pre zrakovo postihnutých

en: Website
sk: Web

en: When enabled, the icon will not be displayed on desktop devices.
sk: Ak je povolené, ikona sa nebude zobrazovať na stolných zariadeniach.

en: When enabled, the icon will not be displayed on mobile devices.
sk: Ak je povolené, ikona sa nebude zobrazovať na mobilných zariadeniach.

en: When enabled, the icon will not be displayed on tablet devices.
sk: Ak je povolené, ikona sa nebude zobrazovať na tabletoch.

en: Widget Color
sk: Farba widgetu

en: Widget Design
sk: Dizajn widgetu

en: Widget Position
sk: Poloha widgetu

en: Widget Position
sk: Poloha widgetu

en: With Alt Text
sk: Mit Alt-Text

en: Without Alt Text
sk: Ohne Alt-Text

en: You can edit or insert a Statement as needed. Click "Save settings" to save your changes.
sk: Podľa potreby môžeš vyhlásenie upraviť alebo vložiť. Klikni na "Uložiť nastavenia" na uloženie zmien.

en: You’re currently editing
sk: Sie bearbeiten gerade

en: and generate your Alt-text with AltPilot.ai.
sk: a generuj alternatívny text pomocou AltPilot.ai.

en: icon drop down menu
sk: rozbaľovacie menu ikony

en: labels.
sk: Labels.
