Development (trunk) - en to be_BY translation catalogue (92 entries)

en:  and get this information.
be_BY: і атрымйаце гэтую інфармацыю.

en: A plugin to display your social accounts fans, subscribers and followers number on your website with handful of backend settings and interface.
be_BY: Плагін для адлюстравання  сацыяльныя акаўнты прыхільнікаў, падпісчыкаў і колькасць паслядоўнікаў на вашым сайце з жменькай серверных налад і інтэрфейсу.

en: About
be_BY: Аб

en: AccessPress Themes
be_BY: AccessPress Тэмы

en: All pages
be_BY: Усе старонкі

en: Are you sure you want to delete cache?
be_BY: Вы ўпэўненыя, што хочаце выдаліць кэш?

en: Are you sure you want to restore default settings?
be_BY: Вы ўпэўненыя, што жадаеце аднавіць налады па змаўчанні?

en: Cache Deleted Successfully
be_BY: Кэш паспяхова выдалены

en: Cache Period
be_BY: Перыяд кэша

en: Cache Settings
be_BY: Параметры кэша

en: Check if you want to disable all the frontend css of our plugin
be_BY: Праверце, калі вы хочаце адключыць усе ў вонкавым інтэрфейсе CSS  плагіна

en: Check if you want to disable the font awesome css of our plugin
be_BY: Праверце, калі вы хочаце адключыць які-небудзь шрыфт CSS вашага плагіна

en: Check if you want to show floating sidebar in the frontend
be_BY: Праверце, калі вы хочаце паказаць бакавую панэль, якая плавае ў вэб-інтэрфейсе

en: Check if you want to show tooltip
be_BY: Праверце, калі вы хочаце паказаць усплывальную падказку

en: Choose Theme
be_BY: Выбраць тэму

en: Comments
be_BY: Каментары

en: Counter Format
be_BY: Фармат лічыльніка

en: Default Settings Restored Successfully
be_BY: Налады па змаўчанні паспяхова адноўленыя

en: Default Subscribers Count
be_BY: Subscribers Count па змаўчанні

en: Delete Cache
be_BY: Выдаліць кэш

en: Disable Font CSS
be_BY: Адключэнне шрыфта CSS

en: Disable Frontend CSS
be_BY: Адключыць Frontend CSS

en: Display Counter
be_BY: Адлюстраваць лічыльнік

en: Display Settings
be_BY: Налады дысплея

en: Dribbble Username
be_BY: Імя карыстальніка Dribbble

en: Enable Floating Sidebar
be_BY: Уключыць Floating бакавую панэль

en: Except homepage
be_BY: За выключэннем галоўнай старонцы

en: Facebook Default Count
be_BY: Па змаўчанні Count facebook

en: Facebook Page ID
be_BY: ID старонкі Facebook

en: Floating Sidebar Settings
be_BY: Плаваюць налады бакавой панэлі

en: Follow us for new updates
be_BY: Прытрымливайцеся новых абнаўленняў

en: Google Plus Page Name or Profile ID
be_BY: Назва старонкі або профіль ID  Google Plus

en: How to use
be_BY: Як выкарыстоўваць

en: Instagram Access Token
be_BY: Знак доступу Instagram

en: Instagram User ID
be_BY: ID карыстальніка Instagram

en: Instagram Username
be_BY: Імя карыстальніка Instagram

en: Note: If you find any unsual issues then please check by deleting cache using the "Delete Cache" button below.And if you found our plugin helpful and like our plugin then please don't forget to give us a rating <a href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/accesspress-social-counter#postform"> here </a>. Its the only way to keep us motivated to make the plugin even better.r
be_BY: Заўвага: Калі вы знаходзіце любыя незвычайныя пытанні, калі ласка, праверце, выдаляючы кэш з дапамогай кнопкі "Delete Cache", размешчаную ніжэй. І калі вы знайшлі наш плагін карысным і вам падабаецца наш плагін, калі ласка, не забудзьцеся даць нам рэйтынг <a href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/accesspress-social-counter#postform"> тут </a>.  гэта будзе нашай мэтай, каб зрабіць плагін яшчэ лепш.

en: Note: We have updated the functionality to work with youtube API v3 for automatic count update. So please fill the necessary credentials below.
be_BY: Заўвага: Мы абнавілі функцыянальныя магчымасці для працы з YouTube API v3 для аўтаматычнага абнаўлення акаўнта. Таму, калі ласка, запоўніце неабходныя уліковыя дадзеныя ніжэй.

en: Only on homepage
be_BY: Толькі на галоўнай старонцы

en: Please create an app on Twitter through this link:
be_BY: Калі ласка, стварыць прыкладанне для Twitter па гэтай спасылцы:

en: Please enter the SoundCloud APP Client ID.You can get this information from <a href="http://soundcloud.com/you/apps/new">http://soundcloud.com/you/apps/new</a> after creating a new app
be_BY: Калі ласка, увядзіце ID Client SoundCloud APP. Вы можаце атрымаць гэтую інфармацыю ад <a href="http://soundcloud.com/you/apps/new">http://soundcloud.com/you/apps/new</a> пасля стварэння новага прыкладання

en: Please enter the SoundCloud username.For example:bchettri
be_BY: Калі ласка, увядзіце імя карыстальніка SoundCloud. Напрыклад: chettri

en: Please enter the default count for facebook to show whenever the API is unavailable.
be_BY: Калі ласка, увядзіце па змаўчанні  колькасць для Facebook, каб паказаць кожны раз, калі API недаступны.

en: Please enter the instagram Access Token.You can get this information from <a href="http://www.pinceladasdaweb.com.br/instagram/access-token/" target="_blank">http://www.pinceladasdaweb.com.br/instagram/access-token/</a>
be_BY: Калі ласка, увядзіце знак доступу Instagram. Вы можаце атрымаць гэтую інфармацыю з <a href="http://www.pinceladasdaweb.com.br/instagram/access-token/" target="_blank">http://www.pinceladasdaweb.com.br/instagram/access-token/</a>

en: Please enter the instagram user ID.You can get this information from <a href="http://www.pinceladasdaweb.com.br/instagram/access-token/" target="_blank">http://www.pinceladasdaweb.com.br/instagram/access-token/</a>
be_BY: Калі ласка, увядзіце карыстальніка Instagram ID. Вы можаце атрымаць гэтую інфармацыю ад <a href="http://www.pinceladasdaweb.com.br/instagram/access-token/" target="_blank">http://www.pinceladasdaweb.com.br/instagram/access-token/</a>

en: Please enter the instagram username
be_BY: Калі ласка, увядзіце імя карыстальніка Instagram

en: Please enter the page ID or page name.For example:If your page url is https://www.facebook.com/AccessPressThemes then your page ID is AccessPressThemes.
be_BY: Калі ласка, увядзіце ID або імя старонкі. Напрыклад: Калі URL старонкі  з'яўляецца https://www.facebook.com/AccessPressThemes,  то ID з'яўляецца AccessPressThemes.

en: Please enter the page name or profile ID.For example:If your page url is https://plus.google.com/+BBCNews then your page name is +BBCNews
be_BY: Калі ласка, увядзіце імя старонкі або ID профілю. Напрыклад: Калі URL старонкі будзе https://plus.google.com/+BBCNews,  тады ваша імя старонкі + BBCNews

en: Please enter the time in hours in which the count should be updated.Default is 24 hours
be_BY: Калі ласка, увядзіце час у гадзінах, у якім лічыльнік павінен быць абноўлены. Па змаўчанні складае 24 гадзіны.

en: Please enter the twitter username.For example:apthemes
be_BY: Калі ласка, увядзіце імя карыстальніка Twitter. Напрыклад: appthemes

en: Please enter the youtube channel ID.Your channel ID looks like: UC4WMyzBds5sSZcQxyAhxJ8g. And please note that your channel ID is different from username.Please go <a href="https://support.google.com/youtube/answer/3250431?hl=en" target="_blank">here</a> to know how to get your channel ID.
be_BY: Калі ласка, увядзіце канал ID канала YouTube. Ваш ID выглядае наступным чынам: UC4WMyzBds5sSZcQxyAhxJ8g. І да вашага ведама, што ваш ID канала адрозніваецца ад імя. калі ласка прайдзіце <a href="https://support.google.com/youtube/answer/3250431?hl=en" target="_blank"> сюды </a> каб даведацца, як атрымаць ID канала.

en: Please enter the youtube channel URL.For example:https://www.youtube.com/user/accesspressthemes
be_BY: Калі ласка, увядзіце URL канала YouTube. Напрыклад: https://www.youtube.com/user/accesspressthemes

en: Please enter total number of subscribers that your youtube channel has in case the API fetching is failed for automatic update.
be_BY: Калі ласка, увядзіце агульная колькасць абанентаў вашага канал YouTube, на выпадак наўдалага аўтаматычнага  абнаўлення.

en: Please enter your dribbble username.For example:Creativedash
be_BY: Калі ласка, увядзіце ваша імя карыстальніка Dribbble. Напрыклад: Creativedash

en: Please use: [aps-get-count social_media="comments"] to get the Comments Count only.You can also pass count_format parameter too in this shortcode to format your count.Formats are "short" for abbreviated format and "comma" for comma separated formats.
be_BY: Калі ласка, выкарыстоўвайце:[aps-get-count social_media="comments"]  , каб атрымаць толькі Comments Count . Вы можаце таксама перадаць параметр count_format таксама ў гэтым шорткодом адфарматаваць Ваш падлік. Фарматы з'яўляюцца "short" для скарочанага фармата і "коска" для падзеленых коскамі фарматаў.

en: Please use: [aps-get-count social_media="dribbble"] to get the Dribbble Count only.You can also pass count_format parameter too in this shortcode to format your count.Formats are "short" for abbreviated format and "comma" for comma separated formats.
be_BY: Калі ласка, выкарыстоўвайце:[aps-get-count social_media="dribbble"], каб атрымаць толькі Dribbble Count. Вы можаце таксама перадаць параметр count_format таксама ў гэтым шорткодом адфарматаваць Ваш падлік. Фарматы з'яўляюцца"short" для скарочанага фармата і "comma" для падзеленых коскамі фарматаў.

en: Please use: [aps-get-count social_media="facebook"] to get the Facebook Count only.You can also pass count_format parameter too in this shortcode to format your count.Formats are "short" for abbreviated format and "comma" for comma separated formats.
be_BY: Калі ласка, выкарыстоўвайце: [aps-get-count social_media="facebook"] , каб атрымаць толькі Facebook Count. Вы можаце таксама перадаць параметр count_format таксама ў гэтым шорткодом адфарматаваць Ваш падлік. Фарматы з'яўляюцца "short" для скарочанага фармата і "comma" для падзеленых коскамі фарматаў.

en: Please use: [aps-get-count social_media="googlePlus"] to get the Google Plus Count only.You can also pass count_format parameter too in this shortcode to format your count.Formats are "short" for abbreviated format and "comma" for comma separated formats.
be_BY: Калі ласка, выкарыстоўвайце: [aps-get-count social_media="googlePlus"], каб атрымаць Google Plus Count толькі. Вы можаце таксама перадаць параметр count_format таксама ў гэтым шорткодом адфарматаваць Ваш падлік. Фарматы з'яўляюцца "short" для скарочанага фармата і "comma" для падзеленых коскамі фарматаў.

en: Please use: [aps-get-count social_media="instagram"] to get the Instagram Count only.You can also pass count_format parameter too in this shortcode to format your count.Formats are "short" for abbreviated format and "comma" for comma separated formats.
be_BY: Калі ласка, выкарыстоўвайце: [aps-get-count social_media="instagram"], каб атрымаць Instagram Count толькі. Вы можаце таксама перадаць параметр count_format таксама ў гэтым шорткодом адфарматаваць Ваш падлік. Фарматы з'яўляюцца "short" для скарочанага фармата і "comma" для падзеленых коскамі фарматаў.

en: Please use: [aps-get-count social_media="posts"] to get the Posts Count only.You can also pass count_format parameter too in this shortcode to format your count.Formats are "short" for abbreviated format and "comma" for comma separated formats.
be_BY: Калі ласка, выкарыстоўвайце: [aps-get-count social_media="posts"] , каб атрымаць толькі паведамленняў Count. Вы можаце таксама перадаць параметр count_format таксама ў гэтым шорткодом адфарматаваць Ваш падлік. Фарматы з'яўляюцца "short" для скарочанага фармата і "коска" для падзеленых коскамі фарматаў.

en: Please use: [aps-get-count social_media="soundcloud"] to get the SoundCloud Count only.You can also pass count_format parameter too in this shortcode to format your count.Formats are "short" for abbreviated format and "comma" for comma separated formats.
be_BY: Калі ласка, выкарыстоўвайце: [aps-get-count social_media="soundcloud"] , каб атрымаць SoundCloud граф толькі. Вы можаце таксама перадаць параметр count_format таксама ў гэтым шорткодом адфарматаваць Ваш падлік. Фармат з'яўляюцца "кароткі" для скарочанага фармат і "коска" для падзеленых коскамі фарматаў.

en: Please use: [aps-get-count social_media="twitter"] to get the Twitter Count only.You can also pass count_format parameter too in this shortcode to format your count.Formats are "short" for abbreviated format and "comma" for comma separated formats.
be_BY: Калі ласка, выкарыстоўвайце:[aps-get-count social_media="twitter"], каб атрымаць толькі Twitter Count. Вы можаце таксама перадаць параметр count_format таксама ў гэтым шорткодом адфарматаваць Ваш падлік. Фарматы з'яўляюцца "short" для скарочанага фармата і "comma" для падзеленых коскамі фарматаў.

en: Please use: [aps-get-count social_media="youtube"] to get the Youtube Count only.You can also pass count_format parameter too in this shortcode to format your count.Formats are "short" for abbreviated format and "comma" for comma separated formats.
be_BY: Калі ласка, выкарыстоўвайце:  [aps-get-count social_media="youtube"], каб атрымаць Youtube Count толькі. Вы можаце таксама перадаць параметр count_format таксама ў гэтым шорткодом адфарматаваць Ваш падлік. Фарматы з'яўляюцца "short" для скарочанага фармата і "comma" для падзеленых коскамі фарматаў.

en: Posts
be_BY: Пост

en: Restore Default Settings
be_BY: Аднавіць налады па змаўчанні

en: Settings Saved Successfully
be_BY: Налады паспяхова захаваны

en: Show Tooltip
be_BY: Паказаць падказцы

en: Show sidebar in
be_BY: Паказаць бакавую панэль у

en: Show/Hide
be_BY: Паказваць/хаваць

en: Social Profile Order
be_BY: Сацыяльны профіль Заказа

en: Social Profiles
be_BY: Сацыяльныя профілі

en: SoundCloud Client ID
be_BY:  ID кліента SoundCloud

en: SoundCloud Username
be_BY: Імя карыстальніка SoundCloud

en: Theme 1
be_BY: Тэма 1

en: Theme 2
be_BY: Тэма 2

en: Theme 3
be_BY: Тэма 3

en: Theme 4
be_BY: Тэма 4

en: Theme 5
be_BY: Тэма 5

en: Theme:
be_BY: Тэма:

en: Title:
be_BY: Назва:

en: To get your API Key, first create a project/app in <a href="https://console.developers.google.com/project" target="_blank">https://console.developers.google.com/project</a> and then turn on Google+ API from "APIs & auth >APIs inside your project.Then again go to "APIs & auth > APIs > Credentials > Public API access" and then click "CREATE A NEW KEY" button, select the "Browser key" option and click in the "CREATE" button, and then copy your API key and paste in above field.
be_BY: Каб атрымаць ключ API, спачатку неабходна стварыць праект/дадатак у <a href="https://console.developers.google.com/project" target="_blank">https://console.developers.google.com/project</a> , а затым уключыце Google+ API from "APIs & auth >, APIs унутры вашага праекта. затым зноў перайдзіце ў раздзел "APIs & auth > APIs > Credentials > Public API access" , а затым націсніце кнопку"CREATE A NEW KEY", выберыце опцыю Browser key"  і націсніце на кнопку "CREATE", а затым скапіяваць ключ API і ўставіць у поле вышэй.

en: To get your API Key, first create a project/app in <a href="https://console.developers.google.com/project" target="_blank">https://console.developers.google.com/project</a> and then turn on both Youtube Data and Analytics API from "APIs & auth >APIs inside your project.Then again go to "APIs & auth > APIs > Credentials > Public API access" and then click "CREATE A NEW KEY" button, select the "Browser key" option and click in the "CREATE" button, and then copy your API key and paste in above field.
be_BY: Каб атрымаць ключ API, спачатку неабходна стварыць праект / дадатак у <a href="https://console.developers.google.com/project" target="_blank">https://console.developers.google.com/project</a> і затым уключыце Youtube Data і Analytics API from "APIs & auth >APIs ўнутры вашага праекта. Затым зноў перайдзіце ў раздзел"APIs & auth > APIs > Credentials > Public API access" , а затым націсніце кнопку"стварыць новы ключ", абярыце опцыю"Browser key" і націсніце кнопку ''Стварыць", а затым скапіяваць ключ API і ўставіць у поле вышэй.

en: Tooltip Background Color
be_BY: Колер фону падказкі

en: Tooltip Text Color
be_BY: Колер тэксту падказкі

en: Twitter Access Token
be_BY: Знак доступу Twitter

en: Twitter Access Token Secret
be_BY: Сакрэтны знак доступу Twitter

en: Twitter Consumer Key
be_BY: Ключ карыстальніка Twitter

en: Twitter Consumer Secret
be_BY: Сакрэт карастальніка Twitter

en: Twitter Username
be_BY: Імя карыстальніка Twitter

en: Youtube API Key
be_BY: Ключ API Youtube

en: Youtube Channel ID
be_BY:  ID канала Youtube

en: Youtube Channel URL
be_BY: URL канала Youtube
