Advanced Crossword - en to cs_CZ translation catalogue (198 entries)

en: (leave empty, or otherwise stated by developer)
cs_CZ: (nechte prázdné, nebo je vývojářem uvedeno jinak)

en: - To Save simply toggle back
cs_CZ: - Chcete-li uložit, jednoduše přepněte zpět

en: 2.Generate Numbers
cs_CZ: 2.Generování čísel

en: Across and Down Clues can be toggle visible by clicking on the down / up arrows
cs_CZ: Nápovědy napříč a dolů lze přepínat kliknutím na šipky dolů / nahoru

en: Across Clue
cs_CZ: Přes nápovědu

en: Across Clues
cs_CZ: Napříč vodítky

en: Action
cs_CZ: Akce

note: Name of the plugin
en: Advanced Crossword
cs_CZ: Pokročilá křížovka

note: Description of the plugin
en: Advanced Crossword lets you have full control over the crossword created. From custom grid size to cell size, font size, colors and many more.
cs_CZ: Pokročilé křížovky vám umožní plně ovládat vytvořené křížovky. Od vlastní velikosti mřížky až po velikost buněk, velikost písma, barvy a mnoho dalšího.

en: Advanced Crossword License is not valid. Check the license or contact developer@tuskcode.com
cs_CZ: Licence Advanced Crossword není platná. Zkontrolujte licenci nebo kontaktujte developer@tuskcode.com

en: Alert message and labels
cs_CZ: Výstražná zpráva a štítky

en: Alert Messages
cs_CZ: Výstražné zprávy

en: Allow the player to view the solved puzzle after 
                                                        specific date and time. (Ideal when running competitions)
cs_CZ: Umožnit hráči zobrazit vyřešenou hádanku až poté, co
                                                        určitém datu a čase. (Ideální při pořádání soutěží)

en: Answer
cs_CZ: Odpověď

en: Answers are available to view from
cs_CZ: Odpovědi jsou k dispozici na adrese

en: Are you sure you want to clear all answer cells?
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete vymazat všechny buňky odpovědí?

en: Are you sure you want to clear all blank cells?
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete vymazat všechny prázdné buňky?

en: Are you sure you want to clear the puzzle?
cs_CZ: Jste si jistí, že chcete hádanku vyluštit?

en: Are you sure you want to delete it?
cs_CZ: Jste si jisti, že ji chcete odstranit?

en: Are you sure you want to Reset to Default the Settings?
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete obnovit výchozí nastavení?

en: Back
cs_CZ: Zpět

en: Blank Cell
cs_CZ: Prázdná buňka

en: Blank Cell Colour
cs_CZ: Barva prázdné buňky

en: Border Collapse
cs_CZ: Zhroucení hranic

en: Button - Clear
cs_CZ: Tlačítko - Vymazat

en: Button - Close
cs_CZ: Tlačítko - Zavřít

en: Button - No
cs_CZ: Tlačítko - Ne

en: Button - Ok
cs_CZ: Tlačítko - Ok

en: Button - Report Bug
cs_CZ: Tlačítko - Nahlásit chybu

en: Button - Reset to Default
cs_CZ: Tlačítko - Obnovit výchozí nastavení

en: Button - Save
cs_CZ: Tlačítko - Uložit

en: Button - Yes
cs_CZ: Tlačítko - Ano

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Cannot show
cs_CZ: Nelze zobrazit

en: Cell
cs_CZ: Buňky

en: Cell Size
cs_CZ: Velikost buňky

en: Cell Text Colour
cs_CZ: Barva textu buňky

en: Cell Text Font Size (rem)
cs_CZ: Velikost písma v buňce (rem)

en: Cell Width (px)
cs_CZ: Šířka buňky (px)

en: Checked / Unchecked Skip Filled Cells
cs_CZ: Zaškrtnuto / nezaškrtnuto Vynechat vyplněné buňky

en: Clear All Answers
cs_CZ: Vymazat všechny odpovědi

en: Clear All Blanks
cs_CZ: Vymazat všechna prázdná místa

en: Clear Answer
cs_CZ: Jasná odpověď

en: Clear Clue
cs_CZ: Jasná nápověda

en: Clear clue and answer
cs_CZ: Jasná nápověda a odpověď

en: Clear Date
cs_CZ: Datum vymazání

en: Clear Puzzle
cs_CZ: Jasná hádanka

en: Click on any cell to get started
cs_CZ: Kliknutím na libovolnou buňku začnete

en: Click on the table cells to mark the blank cells
cs_CZ: Kliknutím na buňky tabulky označíte prázdné buňky

en: Click on vertical / horizontal lines to change direction
cs_CZ: Kliknutím na svislé / vodorovné čáry změníte směr

en: Close Menu
cs_CZ: Zavřít nabídku

en: Clue
cs_CZ: Nápověda

en: Clue Display (Above / Below Puzzle)
cs_CZ: Zobrazení nápovědy (nad / pod hádankou)

en: Clue Display - Press on any cell to start
cs_CZ: Zobrazení nápovědy - Stisknutím libovolné buňky spustíte

en: Clue No Size
cs_CZ: Nápověda č. Velikost

en: Clue Number Font Size (rem)
cs_CZ: Číslo nápovědy Velikost písma (rem)

en: Color Cell Text
cs_CZ: Text barevné buňky

en: Cols Number
cs_CZ: Počet sloupců

en: Columns Number need to be greater than Zero
cs_CZ: Číslo sloupce musí být větší než nula

en: Company / Organisation
cs_CZ: Společnost / organizace

en: Confirm Clear Puzzle Text - Confirm Text
cs_CZ: Potvrzení Vymazat text hádanky - Potvrzení textu

en: Confirm Reset Setting to Default - Confirm Text
cs_CZ: Potvrzení obnovení výchozího nastavení - Potvrzení textu

en: Copied
cs_CZ: Zkopírováno

en: Copy
cs_CZ: Kopírovat

en: Could not save the crossword puzzle
cs_CZ: Křížovku se nepodařilo uložit

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Default Blank Cell Colour
cs_CZ: Výchozí barva prázdných buněk

en: Default Focused Cell Colour
cs_CZ: Výchozí barva zaostřené buňky

en: Default Highlighted Cell Colour
cs_CZ: Výchozí barva zvýrazněné buňky

en: Default settings for the user Menu
cs_CZ: Výchozí nastavení pro uživatele Menu

en: Default Sizes - Device / Fonts / Cells
cs_CZ: Výchozí velikosti - Zařízení / Písma / Buňky

en: Desktop
cs_CZ: Stolní počítač

en: Direction can also be changed by clicking on Space / Enter key
cs_CZ: Směr lze změnit také kliknutím na klávesu Space / Enter

en: Do not add "script" tags. Content will be sanitized as per post html allowed tags.
cs_CZ: Nepřidávejte značky "script". Obsah bude upraven podle povolených značek příspěvku html.

en: Domain License
cs_CZ: Licence na doménu

en: Down Clue
cs_CZ: Nápověda dolů

en: Down Clues
cs_CZ: Vodítka dolů

en: Download Empty Puzzle as PDF
cs_CZ: Stáhnout Empty Puzzle jako PDF

en: Download Solved Puzzle as PDF
cs_CZ: Stáhnout vyřešenou hádanku jako PDF

en: Draw Blanks
cs_CZ: Kreslení polotovarů

en: Email - Report Bug (If empty, will not show in menu option)
cs_CZ: E-mail - Nahlásit chybu (pokud je prázdný, nezobrazí se v nabídce)

en: Enter the license number
cs_CZ: Zadejte číslo licence

en: Error
cs_CZ: Chyba

en: Error Parsing Data
cs_CZ: Chyba při parsování dat

en: Error: Plugin "Puzzle Crossword" requires a higher version of PHP to be running.
cs_CZ: Chyba: Chyba: Zásuvný modul "Puzzle Crossword" vyžaduje vyšší verzi PHP.

en: Focused Cell Border
cs_CZ: Hranice zaměřených buněk

en: Focused Cell Colour Border
cs_CZ: Zaostřený barevný rámeček buňky

en: Font Size Cell Clue Number Text
cs_CZ: Velikost písma Buňka Nápověda Číslo textu

en: Font Size Cell Text
cs_CZ: Velikost písma Text buňky

en: General
cs_CZ: Obecné

en: General Labels
cs_CZ: Obecné štítky

en: Get Premium License
cs_CZ: Získat prémiovou licenci

en: Highlighted Cells
cs_CZ: Zvýrazněné buňky

en: Highlighted Cells Colour
cs_CZ: Barva zvýrazněných buněk

en: How to play the puzzle and customize it
cs_CZ: Jak hrát hádanku a přizpůsobit si ji

en: How to play the puzzle!
cs_CZ: Jak hrát puzzle!

en: If left empty no input restriction is applied.
cs_CZ: Pokud zůstane prázdný, neuplatní se žádné omezení vstupu.

en: IMPORTANT
cs_CZ: DŮLEŽITÉ

en: Info
cs_CZ: Informace

en: Input Answer Cell
cs_CZ: Vstupní buňka odpovědi

en: Inside Print Page - Company Logo - .jpeg/.png (can be left blank)
cs_CZ: Vnitřní strana tisku - Logo společnosti - .jpeg/.png (může zůstat prázdné)

en: Inside Print Page - Company Name (can be left blank)
cs_CZ: Vnitřní strana tisku - Název společnosti (může zůstat prázdný)

en: Invalid Character, no symbols or numbers allowed
cs_CZ: Neplatný znak, nejsou povoleny žádné symboly ani čísla

en: Invalid Email
cs_CZ: Neplatný e-mail

en: Invalid Input Character
cs_CZ: Neplatný vstupní znak

en: Labels
cs_CZ: Štítky

en: Latest Version Available
cs_CZ: Nejnovější dostupná verze

en: License
cs_CZ: Licence

en: License Active
cs_CZ: Licence aktivní

en: License Date last checked
cs_CZ: Licence Datum poslední kontroly

en: License is valid. Thank you for using our product. We much appreciate it.
cs_CZ: Licence je platná. Děkujeme vám za používání našeho produktu. Velmi si toho vážíme.

en: License Version
cs_CZ: Verze licence

en: Licensing Server Url
cs_CZ: URL adresa licenčního serveru

en: Menu
cs_CZ: Nabídka

en: Menu Label
cs_CZ: Štítek nabídky

en: Minimal version of PHP required:
cs_CZ: Vyžaduje se minimální verze PHP:

en: Mobile
cs_CZ: Mobilní

en: Name
cs_CZ: Název

en: Navigate with the Arrow (up, down, left, right)
cs_CZ: Navigace pomocí šipek (nahoru, dolů, doleva, doprava)

en: New Crossword
cs_CZ: Nová křížovka

en: No
cs_CZ: Ne

en: No message set.
cs_CZ: Není nastavena žádná zpráva.

en: Ok, Got it!
cs_CZ: Dobře, mám to!

en: Only to characters A to Z and a to z
cs_CZ: Pouze na znaky A až Z a a až z

en: Page not verified
cs_CZ: Stránka nebyla ověřena

en: PDF - Empty Puzzle
cs_CZ: PDF - Prázdná hádanka

en: PDF - Solved Puzzle
cs_CZ: PDF - Vyřešená hádanka

en: Placeholder example will restrict the input only to characters from A to Z and a to z (lowercase and uppercase)
cs_CZ: Příklad zástupného znaku omezí zadávání pouze na znaky od A do Z a a až z (malá a velká písmena)

en: Premium Feature
cs_CZ: Prémiová funkce

en: Print
cs_CZ: Tisk

en: Print - Current State
cs_CZ: Tisk - aktuální stav

en: Print - Empty Puzzle
cs_CZ: Tisk - Prázdné puzzle

en: Print - Include Clues
cs_CZ: Tisk - Zahrnout nápovědy

en: Print Current State of the Puzzle
cs_CZ: Vytisknout Aktuální stav skládačky

en: Print Empty Puzzle
cs_CZ: Vytisknout prázdné puzzle

en: Print labels
cs_CZ: Tisk štítků

en: Puzzle Information
cs_CZ: Informace o hádance

en: Puzzle Menu
cs_CZ: Nabídka hádanek

en: Puzzle Name Required
cs_CZ: Požadovaný název hádanky

en: Puzzle Name:
cs_CZ: Název hádanky:

en: Puzzle not found
cs_CZ: Hádanka nebyla nalezena

en: Puzzle Saved Successfully
cs_CZ: Hádanka úspěšně uložena

en: Remember My Settings
cs_CZ: Zapamatovat si moje nastavení

en: Remember Settings
cs_CZ: Zapamatovat si nastavení

en: Report Bug
cs_CZ: Nahlásit chybu

en: Reset to Default
cs_CZ: Obnovení výchozího nastavení

en: Restrict Input
cs_CZ: Omezení vstupu

en: Reveal
cs_CZ: Odhalení

en: Reveal Cell - Confirm Text
cs_CZ: Odhalit buňku - Potvrdit text

en: Reveal Clue - Confirm Text
cs_CZ: Odhalení nápovědy - Potvrzení textu

en: Reveal Date Time - Denied Message (show Date and Time by adding {date_time} )
cs_CZ: Reveal Date Time - Denied Message (zobrazí datum a čas přidáním {date_time} )

en: Reveal Puzzle - Confirm Text
cs_CZ: Odhalení hádanky - Potvrzení textu

en: Reveal Selected Cell?
cs_CZ: Odhalit vybranou buňku?

en: Reveal Selected Clue?
cs_CZ: Odhalit vybranou nápovědu?

en: Reveal Solved Puzzle?
cs_CZ: Odhalení vyřešené hádanky?

en: Reveal Text Info
cs_CZ: Odhalení informací o textu

en: Rows Number
cs_CZ: Počet řádků

en: Rows Number need to be greater than Zero
cs_CZ: Počet řádků musí být větší než nula

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: Save & Back
cs_CZ: Uložit a zpět

en: Save and Generate Clues
cs_CZ: Ukládání a generování stop

en: Save Progress
cs_CZ: Uložit pokrok

en: Save Puzzle Text - Fading Text
cs_CZ: Uložit text hádanky - Blednoucí text

en: Saved
cs_CZ: Uloženo

en: Saving ...
cs_CZ: Úspora ...

en: Screen Max Width
cs_CZ: Maximální šířka obrazovky

en: See documentation / video on how to do it
cs_CZ: Podívejte se na dokumentaci / video, jak to udělat

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Settings - Customize the puzzle
cs_CZ: Nastavení - Přizpůsobení skládačky

en: Shortcode
cs_CZ: Zkrácený kód

en: Show
cs_CZ: Zobrazit

en: Show Answers From
cs_CZ: Zobrazit odpovědi od

en: Show Cell Size Adjustment option
cs_CZ: Zobrazit možnost Úprava velikosti buněk

en: Show Font Size Adjustment Option
cs_CZ: Zobrazit možnost úpravy velikosti písma

en: Show Font Size Clue No Adjustment Option
cs_CZ: Zobrazit nápovědu k velikosti písma Bez možnosti úpravy

en: Show Information about the Puzzle to the player
cs_CZ: Zobrazení informací o hádance hráči

en: Show Information from Template (custom html in case the editor does not work)
cs_CZ: Zobrazit informace ze šablony (vlastní html v případě, že editor nefunguje)

en: Show Menu to front end users
cs_CZ: Zobrazení nabídky uživatelům na předním panelu

en: Show Print Current State of Puzzle
cs_CZ: Zobrazit Tisk Aktuální stav skládačky

en: Show Print Empty Puzzle
cs_CZ: Zobrazit Tisk Prázdná hádanka

en: Show Remember Settings
cs_CZ: Zobrazit nastavení zapamatování

en: Show Timer
cs_CZ: Zobrazit časovač

en: Sizes
cs_CZ: Velikosti

en: Skip Filled Cells
cs_CZ: Vynechat vyplněné buňky

en: Support & Updates End Date
cs_CZ: Datum ukončení podpory a aktualizací

en: Text Size
cs_CZ: Velikost textu

en: The page did not pass the verification test
cs_CZ: Stránka neprošla ověřovacím testem

en: Time
cs_CZ: Čas

en: Toggle Cells No
cs_CZ: Přepínací buňky Ne

en: Use Javascript Regular expression to Restrict input:
cs_CZ: Použití regulárního výrazu v jazyce Javascript k omezení vstupu:

en: User Menu
cs_CZ: Uživatelské menu

en: User Menu Labels
cs_CZ: Štítky uživatelských nabídek

en: Validate License
cs_CZ: Ověření platnosti licence

en: Version
cs_CZ: Verze

en: View
cs_CZ: Zobrazit

en: View Answers From:
cs_CZ: Zobrazit odpovědi od:

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: Your server's PHP version:
cs_CZ: Verze PHP vašeho serveru:
