Advanced Custom Fields - en to cs_CZ translation catalogue (1791 entries)

en: %1$d Field Groups, %2$d Custom Post Types, %3$d Taxonomies
cs_CZ: %1$d skupin polí, %2$d vlastních typů příspěvků, %3$d taxonomií

en: %1$d Post Types, %2$d Blocks
cs_CZ: %1$d typů příspěvků, %2$d bloků

en: %1$s (%2$s) - rendered via %3$s
cs_CZ: %1$s (%2$s) – zobrazeno prostřednictvím %3$s

en: %1$s ACF now automatically escapes unsafe HTML when rendered by <code>the_field</code> or the ACF shortcode. We've detected the output of some of your fields has been modified by this change, but this may not be a breaking change. %2$s.
cs_CZ: %1$s ACF nyní automaticky provádí únik nebezpečného HTML kódu při vykreslení pomocí <code>the_field</code> nebo zkráceného kódu ACF. Zjistili jsme, že tato změna ovlivnila výstup některých vašich polí, ale nemusí se jednat o zásadní změnu. %2$s.

en: %1$s We have detected that this website is configured to use v3 of the Select2 jQuery library, which has been deprecated in favor of v4 and will be removed in a future version of ACF. <a href="%2$s" target="_blank">Learn more</a>.
cs_CZ: %1$s Zjistili jsme, že tato webová stránka je nakonfigurována tak, aby používala verzi 3 knihovny jQuery Select2, která byla nahrazena verzí 4 a v budoucí verzi ACF bude odstraněna. <a href="%2$s" target="_blank">Další informace</a>.

en: %1$s is not one of %2$s
cs_CZ: %1$s není jedním z %2$s

en: %1$s must be of post type %2$s. | %1$s must be of one of the following post types: %2$s
cs_CZ[0]: %1$s musí být typu %2$s.
cs_CZ[1]: %1$s musí být jeden z následujících typů obsahu: %2$s
cs_CZ[2]: %1$s musí být jeden z následujících typů obsahu: %2$s

en: %1$s must have a user with the %2$s role. | %1$s must have a user with one of the following roles: %2$s
cs_CZ[0]: %1$s musí mít uživatele s rolí %2$s.
cs_CZ[1]: %1$s musí mít uživatele s jednou z následujících rolí: %2$s
cs_CZ[2]: %1$s musí mít uživatele s jednou z následujících rolí: %2$s

en: %1$s must have a valid post ID.
cs_CZ: %1$s musí mít platné ID příspěvku.

en: %1$s must have a valid user ID.
cs_CZ: %1$s musí mít platné ID uživatele.

en: %1$s must have term %2$s. | %1$s must have one of the following terms: %2$s
cs_CZ[0]: %1$s musí mít pojem %2$s.
cs_CZ[1]: %1$s musí mít jeden z následujících pojmů: %2$s
cs_CZ[2]: %1$s musí mít jeden z následujících pojmů: %2$s

en: %1$s requires at least %2$s selection | %1$s requires at least %2$s selections
cs_CZ[0]: %1$s vyžaduje alespoň %2$s volbu
cs_CZ[1]: %1$s vyžaduje alespoň %2$s volby
cs_CZ[2]: %1$s vyžaduje alespoň %2$s voleb

en: %d fields require attention
cs_CZ: Několik polí vyžaduje pozornost (%d)

en: %s (Successful task performed) | %s (Successful tasks performed)
cs_CZ[0]: %s (Úkol byl úspěšně proveden)
cs_CZ[1]: %s (Úkoly byly úspěšně provedeny)
cs_CZ[2]: %s (Úkolů bylo úspěšně provedeno)

en: %s Archives
cs_CZ: Archivy pro %s

en: %s Attributes
cs_CZ: Vlastnosti %s

en: %s Field
cs_CZ: %s pole

en: %s Link
cs_CZ: Odkaz na %s

en: %s added
cs_CZ: %s přidán

en: %s already exists
cs_CZ: %s již existuje

en: %s fields
cs_CZ: Pole pro %s

en: %s is a required property of acf.
cs_CZ: %s je povinná vlastnost formátu acf.

en: %s list
cs_CZ: Seznam %s

en: %s list navigation
cs_CZ: Navigace v seznamu %s

en: %s post type created
cs_CZ: Typ obsahu %s vytvořen

en: %s post type updated
cs_CZ: Typ obsahu %s aktualizován

en: %s published privately.
cs_CZ: %s byl publikován soukromě.

en: %s published.
cs_CZ: %s publikován.

en: %s requires a valid attachment ID when type is set to media_library.
cs_CZ: %s vyžaduje platné ID přílohy, pokud je typ nastaven na media_library.

en: %s requires a valid attachment ID.
cs_CZ: %s vyžaduje platné ID přílohy.

en: %s reverted to draft.
cs_CZ: %s byl převeden na koncept.

en: %s scheduled.
cs_CZ: %s byl naplánován.

en: %s taxonomy created
cs_CZ: Taxonomie %s vytvořena

en: %s taxonomy updated
cs_CZ: Taxonomie %s aktualizována

en: %s updated.
cs_CZ: %s aktualizován.

en: %s value is required
cs_CZ: %s hodnota je vyžadována

en: '%s' is not a valid email address
cs_CZ: '%s' není platná e-mailová adresa

en: 'High' position not supported in the Block Editor
cs_CZ: Poloha „Vysoko“ není v blokovém editoru podporována

en: (Duplicated from %s)
cs_CZ:  (Duplikováno z %s)

en: (no label)
cs_CZ: (bez štítku)

en: (no title)
cs_CZ: (bez názvu)

en: (this field)
cs_CZ: (toto pole)

en: . The Custom Post Type UI plugin can be deactivated.
cs_CZ: . Plugin Custom Post Type UI lze deaktivovat.

en: 1 field requires attention
cs_CZ: 1 pole vyžaduje pozornost

en: 4 Months Free
cs_CZ: 4 měsíce zdarma

en: <a href="%s" target="_blank">Discussions</a>. We have an active and friendly community on our Community Forums who may be able to help you figure out the 'how-tos' of the ACF world.
cs_CZ: <a href="%s" target="_blank">Diskuze</a>. Na našich komunitních fórech máme aktivní a přátelskou komunitu, která může pomoci zjistit „jak na to“ ve světě ACF.

en: <a href="%s" target="_blank">Documentation</a>. Our extensive documentation contains references and guides for most situations you may encounter.
cs_CZ: <a href="%s" target="_blank">Dokumentace</a>. Naše rozsáhlá dokumentace obsahuje odkazy a návody pro většinu situací, se kterými se můžete setkat.

en: <a href="%s" target="_blank">Help Desk</a>. The support professionals on our Help Desk will assist with your more in depth, technical challenges.
cs_CZ: <a href="%s" target="_blank">Nápověda</a>. Odborníci na podporu na našem help desku pomohou s hlubšími technickými problémy.

en: <b>Error</b>. Could not connect to update server
cs_CZ: <b>Chyba</b>. Nelze se připojit k serveru a aktualizovat

en: <b>Select</b> items to <b>hide</b> them from the edit screen.
cs_CZ: <b>Zvolte</b> položky, které budou na obrazovce úprav <b>skryté</b>.

en: <strong>Error</strong>: %s
cs_CZ: <strong>Chyba</strong>: %s

en: A PHP function name to be called for sanitizing taxonomy data saved from a meta box.
cs_CZ: Název funkce PHP, která se má zavolat za účelem očištění taxonomických dat uložených z meta boxu.

en: A PHP function name to be called to handle the content of a meta box on your taxonomy. For security, this callback will be executed in a special context without access to any superglobals like $_POST or $_GET.
cs_CZ: Název funkce PHP, která se má vyvolat za účelem zpracování obsahu meta pole ve vaší taxonomii. Z bezpečnostních důvodů bude tato zpětná volání spuštěna ve speciálním kontextu bez přístupu k jakýmkoli superglobálním proměnným, jako jsou $_POST nebo $_GET.

en: A PHP function name to be called when setting up the meta boxes for the edit screen. For security, this callback will be executed in a special context without access to any superglobals like $_POST or $_GET.
cs_CZ: Název funkce PHP, která se má vyvolat při nastavování meta boxů pro editační obrazovku. Z bezpečnostních důvodů se tato zpětná volání provádějí ve speciálním kontextu bez přístupu k jakýmkoli superglobálním proměnným, jako jsou $_POST nebo $_GET.

en: A basic text input, useful for storing single string values.
cs_CZ: Základní textové pole užitečné pro ukládání jednoslovných textových hodnot.

en: A basic textarea input for storing paragraphs of text.
cs_CZ: Základní textové pole pro ukládání odstavců textu.

en: A descriptive summary of the post type.
cs_CZ: Popisné shrnutí typu obsahu.

en: A descriptive summary of the taxonomy.
cs_CZ: Popisné shrnutí taxonomie.

en: A descriptive summary of the term.
cs_CZ: Popisné shrnutí pojmu.

en: A dropdown list with a selection of choices that you specify.
cs_CZ: Rozbalovací seznam s výběrem možností, které zadáte.

en: A dual-column interface to select one or more posts, pages, or custom post type items to create a relationship with the item that you're currently editing. Includes options to search and filter.
cs_CZ: Rozhraní se dvěma sloupci, které umožňuje vybrat jeden nebo více příspěvků, stránek nebo uživatelských typů obsahu a vytvořit vztah s položkou, kterou právě upravujete. Obsahuje možnosti vyhledávání a filtrování.

en: A group of buttons with values that you specify, users can choose one option from the values provided.
cs_CZ: Skupina tlačítek s předdefinovanými hodnotami. Uživatelé mohou vybrat jednu možnost z uvedených hodnot.

en: A group of checkbox inputs that allow the user to select one, or multiple values that you specify.
cs_CZ: Skupina zaškrtávacích políček, která umožňují uživateli vybrat jednu nebo více zadaných hodnot.

en: A group of radio button inputs that allows the user to make a single selection from values that you specify.
cs_CZ: Skupina s přepínači, která umožňuje uživateli výběr jedné z hodnot, které zadáte.

en: A link to a %s
cs_CZ: Odkaz na %s

en: A link to a %s.
cs_CZ: Odkaz na %s.

en: A link to a post.
cs_CZ: Odkaz na příspěvek.

en: A link to a tag
cs_CZ: Odkaz na štítek

en: A post type with this key already exists
cs_CZ: Typ příspěvku s tímto klíčem již existuje

en: A taxonomy with this key already exists
cs_CZ: Taxonomie s tímto klíčem již existuje

en: A text input specifically designed for storing email addresses.
cs_CZ: Textové pole určené speciálně pro ukládání e-mailových adres.

en: A text input specifically designed for storing web addresses.
cs_CZ: Textové pole určené speciálně pro ukládání webových adres.

en: A toggle that allows you to pick a value of 1 or 0 (on or off, true or false, etc). Can be presented as a stylized switch or checkbox.
cs_CZ: Přepínač, který umožňuje vybrat hodnotu 1 nebo 0 (zapnuto nebo vypnuto, pravda nebo nepravda atd.). Může být prezentován jako stylizovaný přepínač nebo zaškrtávací políčko.

en: ACF <a href="%s" target="_blank">options pages</a> are custom admin pages for managing global settings via fields. You can create multiple pages and sub-pages.
cs_CZ: ACF <a href="%s" target="_blank">stránky s možnostmi</a> jsou přizpůsobené stránky pro správu, které slouží ke správě globálních nastavení pomocí polí. Můžete vytvořit více stránek a podstránek.

en: ACF AI
cs_CZ: Pokročilá přizpůsobená pole AI

en: ACF Blocks
cs_CZ: Bloky ACF

en: ACF Custom Post Types
cs_CZ: Vlastní typy příspěvků ACF

en: ACF Custom Taxonomies
cs_CZ: Vlastní taxonomie ACF

en: ACF Field Management
cs_CZ: Správa terénních operací ACF

en: ACF PRO Feature
cs_CZ: Funkce ACF PRO

en: ACF custom post type created successfully
cs_CZ: Vlastní typ příspěvku ACF byl úspěšně vytvořen

en: ACF custom taxonomy created successfully
cs_CZ: Vlastní taxonomie ACF byla úspěšně vytvořena

en: ACF saved your changes to the database, but could not update the Local JSON file. Check that the configured Local JSON save path is writable.
cs_CZ: ACF uložil vaše změny do databáze, ale nepodařilo se mu aktualizovat místní soubor JSON. Zkontrolujte, zda je nastavená cesta pro ukládání místního souboru JSON přístupná pro zápis.

en: ACF uses <a href="%s" target="_blank">field groups</a> to group custom fields together, and then attach those fields to edit screens.
cs_CZ: ACF používá <a href="%s" target="_blank">skupiny polí</a> pro seskupení uživatelských polí a následné připojení těchto polí k obrazovkám úprav.

en: ACF was unable to perform validation because no nonce was received by the server.
cs_CZ: Funkce ACF nemohla provést ověření, protože server neobdržel žádný nonce.

en: ACF was unable to perform validation because the provided nonce failed verification.
cs_CZ: ACF nemohlo provést ověření, protože zadaný nonce neprošel ověřením.

en: AI Actions Executed
cs_CZ: Provedené akce AI

en: AI Context Description
cs_CZ: Popis kontextu umělé inteligence

en: AI Description
cs_CZ: Popis AI

en: AI Execution Errors
cs_CZ: Chyby při provádění AI

en: AI Guidance for Post Type
cs_CZ: Pokyny pro typ příspěvku

en: AI Guidance for Taxonomy
cs_CZ: Pokyny pro taxonomii založené na umělé inteligenci

en: AI Support
cs_CZ: Podpora umělé inteligence

en: AI-Ready Objects
cs_CZ: Objekty připravené pro AI

en: Abilities API
cs_CZ: Rozhraní API schopností

en: Abilities for discovering WordPress content types, taxonomies, and structure.
cs_CZ: Funkce pro zjišťování typů obsahu, taxonomií a struktury WordPressu.

en: Abilities for managing Advanced Custom Fields field groups and field data.
cs_CZ: Funkce pro správu skupin polí a dat v modulu Advanced Custom Fields.

en: Accordion
cs_CZ: Akordeon

en: Activate
cs_CZ: Aktivovat

en: Activate License
cs_CZ: Aktivujte licenci

en: Activate this item
cs_CZ: Aktivovat tuto položku

en: Active
cs_CZ: Aktivní

en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Aktivní <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Aktivní <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[2]: Aktivních <span class="count">(%s)</span>

en: Active Plugins
cs_CZ: Aktivní pluginy

en: Active Theme
cs_CZ: Aktivní šablona

en: Active post types are enabled and registered with WordPress.
cs_CZ: Aktivní typy obsahu jsou povoleny a zaregistrovány ve WordPressu.

en: Active taxonomies are enabled and registered with WordPress.
cs_CZ: Aktivní taxonomie jsou povoleny a zaregistrovány ve WordPressu.

en: Activity Icon
cs_CZ: Ikona aktivity

en: Add
cs_CZ: Přidat

en: Add 'other' choice to allow for custom values
cs_CZ: Přidat volbu 'jiné', která umožňuje vlastní hodnoty

en: Add / Edit
cs_CZ: Přidat / Editovat

en: Add Custom
cs_CZ: Přidat vlastní

en: Add Field
cs_CZ: Přidat pole

en: Add Field Group
cs_CZ: Přidat skupinu polí

en: Add File
cs_CZ: Přidat soubor

en: Add Image
cs_CZ: Přidat obrázek

en: Add Image to Gallery
cs_CZ: Přidat obrázek do galerie

en: Add New
cs_CZ: Přidat nové

en: Add New %s
cs_CZ: Přidat nový %s

en: Add New Field
cs_CZ: Přidat nové pole

en: Add New Field Group
cs_CZ: Přidat novou skupinu polí

en: Add New Item
cs_CZ: Vytvořit novou položku

en: Add New Layout
cs_CZ: Přidat nový typ zobrazení

en: Add New Post
cs_CZ: Vytvořit příspěvek

en: Add New Post Type
cs_CZ: Přidat nový typ obsahu

en: Add New Tag
cs_CZ: Vytvořit nový štítek

en: Add New Taxonomy
cs_CZ: Přidat novou taxonomii

en: Add Options Page
cs_CZ: Stránka s možnostmi

en: Add Or Remove Items
cs_CZ: Přidat nebo odstranit položky

en: Add Page Icon
cs_CZ: Přidat ikonu stránky

en: Add Post Type
cs_CZ: Přidat typ obsahu

en: Add Row
cs_CZ: Přidat řádek

en: Add Taxonomy
cs_CZ: Přidat taxonomii

en: Add Toggle All
cs_CZ: Přidat Přepnout vše

en: Add Your First Field
cs_CZ: Přidejte první pole

en: Add Your First Field Group
cs_CZ: Přidejte první skupinu polí

en: Add Your First Post Type
cs_CZ: Přidejte první typ obsahu

en: Add Your First Taxonomy
cs_CZ: Přidejte první taxonomii

en: Add a short explanation of what this field group is for. The clearer your description, the better the AI's output will be.
cs_CZ: Přidejte krátké vysvětlení, k čemu tato skupina polí slouží. Čím jasnější bude váš popis, tím lepší bude výsledek generovaný umělou inteligencí.

en: Add a short explanation of what this post type is for. The clearer your description, the better the AI's output will be.
cs_CZ: Přidejte krátké vysvětlení, k čemu tento typ příspěvku slouží. Čím jasnější bude váš popis, tím lepší bude výsledek generovaný umělou inteligencí.

en: Add a short explanation of what this taxonomy is for. The clearer your description, the better the AI's output will be.
cs_CZ: Přidejte krátké vysvětlení, k čemu tato taxonomie slouží. Čím jasnější bude váš popis, tím lepší budou výsledky generované umělou inteligencí.

en: Add fields
cs_CZ: Přidat pole

en: Add fields to %s
cs_CZ: Přidání polí do %s

en: Add layout
cs_CZ: Přidat typ zobrazení

en: Add new choice
cs_CZ: Přidat novou volbu

en: Add or remove %s
cs_CZ: Přidat nebo odstranit %s

en: Add or remove tags
cs_CZ: Přidat nebo odebrat štítky

en: Add row
cs_CZ: Přidat řádek

en: Add rule group
cs_CZ: Přidat skupinu pravidel

en: Add this %s to the location rules of the selected field groups.
cs_CZ: Přidejte tento řetězec %s do pravidel pro umístění vybraných skupin polí.

en: Add title
cs_CZ: Zadejte název

en: Add to gallery
cs_CZ: Přidat do galerie

en: Adds 'Post Type Archive' items with this label to the list of posts shown when adding items to an existing menu in a CPT with archives enabled. Only appears when editing menus in 'Live Preview' mode and a custom archive slug has been provided.
cs_CZ: Přidá položky „Archiv typu obsahu“ s tímto označením do seznamu příspěvků zobrazených při přidávání položek do existujícího menu v CPT s povolenými archivy. Zobrazuje se pouze při úpravách menu v režimu „Aktuální náhled“ a při zadání uživatelského názvu archivu v URL.

en: Admin Menu Parent
cs_CZ: Nadřazené menu

en: Admin UI Enabled
cs_CZ: Rozhraní pro správu je povoleno

en: Admin editor navigation in the sidebar menu.
cs_CZ: Navigace v editoru správce v menu postranního panelu.

en: Admin menu name for the post type.
cs_CZ: Název menu správce pro daný typ obsahu.

en: Advanced
cs_CZ: Pokročilé

en: Advanced Configuration
cs_CZ: Pokročilá konfigurace

en: Advanced Custom Fields and Advanced Custom Fields PRO should not be active at the same time. We've automatically deactivated Advanced Custom Fields PRO.
cs_CZ: Pluginy Advanced Custom Fields a Advanced Custom Fields PRO by neměly být aktivní současně. Plugin Advanced Custom Fields PRO jsme automaticky deaktivovali.

en: Advanced Custom Fields and Advanced Custom Fields PRO should not be active at the same time. We've automatically deactivated Advanced Custom Fields.
cs_CZ: Pluginy Advanced Custom Fields a Advanced Custom Fields PRO by neměly být aktivní současně. Plugin Advanced Custom Fields jsme automaticky deaktivovali.

en: Advanced Custom Fields logo
cs_CZ: Logo Advanced Custom Fields

en: Advanced Settings
cs_CZ: Pokročilá nastavení

en: Airplane Icon
cs_CZ: Ikona letadla

en: Album Icon
cs_CZ: Ikona alba

en: Align Center Icon
cs_CZ: Ikona pro zarovnání na střed

en: Align Full Width Icon
cs_CZ: Zarovnat ikonu na celou šířku

en: Align Left Icon
cs_CZ: Ikona zarovnání vlevo

en: Align None Icon
cs_CZ: Ikona „Žádné zarovnání“

en: Align Pull Left Icon
cs_CZ: Zarovnat ikonu vlevo

en: Align Pull Right Icon
cs_CZ: Zarovnat ikonu „Vytáhnout doprava“

en: Align Right Icon
cs_CZ: Ikona zarovnání vpravo

en: Align Wide Icon
cs_CZ: Zarovnat širokou ikonu

en: All
cs_CZ: Vše

en: All %s
cs_CZ: Přehled %s

en: All %s formats
cs_CZ: Všechny formáty %s

en: All Items
cs_CZ: Všechny položky

en: All Location Rules
cs_CZ: Všechna pravidla pro umístění

en: All Posts
cs_CZ: Přehled příspěvků

en: All Tags
cs_CZ: Všechny štítky

en: All Types
cs_CZ: Všechny typy

en: All fields from %s field group
cs_CZ: Všechna pole z skupiny polí %s

en: All images
cs_CZ: Všechny obrázky

en: All post types
cs_CZ: Všechny typy příspěvků

en: All taxonomies
cs_CZ: Všechny taxonomie

en: All user roles
cs_CZ: Všechny uživatelské role

en: Allow 'custom' values to be added
cs_CZ: Povolit přidání 'vlastních' hodnot

en: Allow AI Access
cs_CZ: Povolit přístup umělé inteligenci

en: Allow AI Access to Field Data
cs_CZ: Povolit umělé inteligenci přístup k terénním údajům

en: Allow AI Access to Post Content
cs_CZ: Povolit AI přístup k obsahu příspěvků

en: Allow AI Access to Taxonomy Terms
cs_CZ: Povolit AI přístup k termínům taxonomie

en: Allow AI systems to access and modify this content through the WordPress Abilities API.
cs_CZ: Umožněte systémům umělé inteligence přístup k tomuto obsahu a jeho úpravy prostřednictvím rozhraní WordPress Abilities API.

en: Allow Access to Value in Editor UI
cs_CZ: Povolit přístup k hodnotám v uživatelském rozhraní editoru

en: Allow Archives URLs
cs_CZ: Umožnit URL adresy archivu

en: Allow Custom Values
cs_CZ: Povolit uživatelské hodnoty

en: Allow HTML markup to display as visible text instead of rendering
cs_CZ: Nevykreslovat efekt, ale zobrazit značky HTML jako prostý text

en: Allow Null
cs_CZ: Povolit prázdné

en: Allow Other Choice
cs_CZ: Povolit jinou volbu

en: Allow content editors to access and display the field value in the editor UI using Block Bindings or the ACF Shortcode. %s
cs_CZ: Umožněte editorům obsahu přistupovat k hodnotám polí a zobrazovat je v uživatelském rozhraní editoru pomocí vazeb bloků nebo zkráceného kódu ACF. %s

en: Allow content editors to create new options by typing in the Select input. Multiple options can be created from a comma separated string.
cs_CZ: Umožněte editorům obsahu vytvářet nové možnosti zadáním textu do vstupního pole „Vybrat“. Z řetězce odděleného čárkami lze vytvořit více možností.

en: Allow items to be added to menus in the 'Appearance' > 'Menus' screen. Must be turned on in 'Screen options'.
cs_CZ: Povolení přidávání položek do menu na obrazovce Vzhled > Menu. Musí být zapnuto v Nastavení zobrazených informací.

en: Allow new terms to be created whilst editing
cs_CZ: Povolit vytvoření nových pojmů během editace

en: Allow the post type to be exported from 'Tools' > 'Export'.
cs_CZ: Povolte exportování typu obsahu z Nástroje > Export.

en: Allow this accordion to open without closing others.
cs_CZ: Povolit otevření tohoto akordeonu bez zavření ostatních.

en: Allowed File Types
cs_CZ: Povolené typy souborů

en: Allowed file types
cs_CZ: Povolené typy souborů

en: Allows the selection of one or more taxonomy terms based on the criteria and options specified in the fields settings.
cs_CZ: Umožňuje výběr jednoho nebo více pojmů taxonomie na základě kritérií a možností uvedených v nastavení polí.

en: Allows the selection of one or more users which can be used to create relationships between data objects.
cs_CZ: Umožňuje výběr jednoho nebo více uživatelů, které lze použít k vytvoření vztahů mezi datovými objekty.

en: Allows you to group and organize custom fields into collapsable panels that are shown while editing content. Useful for keeping large datasets tidy.
cs_CZ: Umožňuje seskupit a uspořádat vlastní pole do skládacích panelů, které se zobrazují při úpravách obsahu. Užitečné pro udržování pořádku ve velkých souborech dat.

en: Allows you to group fields into tabbed sections in the edit screen. Useful for keeping fields organized and structured.
cs_CZ: Umožňuje seskupit pole do sekcí s kartami na obrazovce úprav. Užitečné pro udržení přehlednosti a struktury polí.

en: Allows you to specify a link and its properties such as title and target using the WordPress native link picker.
cs_CZ: Umožňuje zadat odkaz a jeho vlastnosti jako jsou text odkazu a jeho cíl pomocí nativního nástroje pro výběr odkazů ve WordPressu.

en: Alt Text
cs_CZ: Alternativní text

en: Alters the permalink structure to add the `WP_Rewrite::$front` prefix to URLs.
cs_CZ: Změní strukturu trvalých odkazů tak, že do adres URL přidá předponu `WP_Rewrite::$front`.

en: Amazon Icon
cs_CZ: Ikona Amazonu

en: An ACF Block on this page requires attention before you can save.
cs_CZ: Než budete moci tuto stránku uložit, je třeba upravit blok ACF na této stránce.

en: An input for providing a password using a masked field.
cs_CZ: Vstup pro zadání hesla pomocí maskovaného pole.

en: An input for selecting a numerical value within a specified range using a range slider element.
cs_CZ: Vstupní pole pro výběr číselné hodnoty v zadaném rozsahu pomocí posuvného prvku rozsahu.

en: An input limited to numerical values.
cs_CZ: Vstup omezený na číselné hodnoty.

en: An interactive UI for picking a date and time. The date return format can be customized using the field settings.
cs_CZ: Interaktivní uživatelské rozhraní pro výběr data a času. Formát vráceného data lze přizpůsobit pomocí nastavení pole.

en: An interactive UI for picking a date. The date return format can be customized using the field settings.
cs_CZ: Interaktivní uživatelské rozhraní pro výběr data. Formát vráceného data lze přizpůsobit pomocí nastavení pole.

en: An interactive UI for picking a time. The time format can be customized using the field settings.
cs_CZ: Interaktivní uživatelské rozhraní pro výběr času. Formát času lze přizpůsobit pomocí nastavení pole.

en: An interactive UI for selecting a color, or specifying a Hex value.
cs_CZ: Interaktivní uživatelské rozhraní pro výběr barvy nebo zadání hodnoty Hex.

en: An interactive UI for selecting a location using Google Maps. Requires a Google Maps API key and additional configuration to display correctly.
cs_CZ: Interaktivní uživatelské rozhraní pro výběr místa pomocí Map Google. Pro správné zobrazení vyžaduje klíč Google Maps API a další konfiguraci.

en: An interactive UI for selecting an icon. Select from Dashicons, the media library, or a standalone URL input.
cs_CZ: Interaktivní uživatelské rozhraní pro výběr ikony. Vyberte si z ikony Dashicons, mediální knihovny nebo zadejte vlastní URL adresu.

en: An interactive and customizable UI for picking one or many posts, pages or post type items with the option to search.
cs_CZ: Interaktivní a přizpůsobitelné uživatelské rozhraní pro výběr jednoho či více příspěvků, stránek nebo typů obsahu s možností vyhledávání.

en: An interactive component for embedding videos, images, tweets, audio and other content by making use of the native WordPress oEmbed functionality.
cs_CZ: Interaktivní komponenta pro vkládání videí, obrázků, tweetů, zvuku a dalšího obsahu s využitím nativní funkce WordPress oEmbed.

en: An interactive dropdown to select one or more posts, pages, custom post type items or archive URLs, with the option to search.
cs_CZ: Interaktivní rozbalovací seznam pro výběr jednoho nebo více příspěvků, stránek, uživatelských typů obsahu nebo adres URL archivu s možností vyhledávání.

en: Analytics Icon
cs_CZ: Ikona analytiky

en: Any post status
cs_CZ: Jakýkoli stav příspěvku

en: Appearance
cs_CZ: Vzhled

en: Appearance Icon
cs_CZ: Ikona vzhledu

en: Appearance Menus Support
cs_CZ: Podpora menu Vzhled

en: Appears after the input
cs_CZ: Zobrazí se za inputem

en: Appears as an item in the 'New' menu in the admin bar.
cs_CZ: Zobrazí se jako položka v menu „Akce“ na panelu správce.

en: Appears before the input
cs_CZ: Zobrazí se před inputem

en: Appears in the admin bar in the 'All Posts' view, provided the post type supports archives and the home page is not an archive of that post type.
cs_CZ: Zobrazí se na panelu správce v zobrazení „Přehled příspěvků“, pokud typ obsahu podporuje archivy a domovská stránka není archivem daného typu obsahu.

en: Appears when creating a new post
cs_CZ: Objeví se při vytváření nového příspěvku

en: Appears within the input
cs_CZ: Zobrazí se v inputu

en: Append
cs_CZ: Zobrazit po

en: Append to the end
cs_CZ: Přidat na konec

en: Archive
cs_CZ: Archiv

en: Archive Icon
cs_CZ: Ikona archivu

en: Archive Slug
cs_CZ: Název archivu v URL

en: Archives
cs_CZ: Archivy

en: Archives Nav Menu
cs_CZ: Navigační menu archivu

en: Are you sure?
cs_CZ: Jste si jistí?

en: Array
cs_CZ: Pole

en: Arrow Down (alt) Icon
cs_CZ: Ikona šipky dolů (Alt)

en: Arrow Down (alt2) Icon
cs_CZ: Ikona šipky dolů (alt2)

en: Arrow Down Icon
cs_CZ: Ikona šipky dolů

en: Arrow Left (alt) Icon
cs_CZ: Ikona šipky vlevo (Alt)

en: Arrow Left (alt2) Icon
cs_CZ: Ikona šipky doleva (alt2)

en: Arrow Left Icon
cs_CZ: Ikona šipky doleva

en: Arrow Right (alt) Icon
cs_CZ: Ikona šipky vpravo (Alt)

en: Arrow Right (alt2) Icon
cs_CZ: Ikona šipky vpravo (alt2)

en: Arrow Right Icon
cs_CZ: Ikona šipky vpravo

en: Arrow Up (alt) Icon
cs_CZ: Ikona šipky nahoru (Alt)

en: Arrow Up (alt2) Icon
cs_CZ: Ikona šipky nahoru (alt2)

en: Arrow Up Icon
cs_CZ: Ikona šipky nahoru

en: Art Icon
cs_CZ: Umělecká ikona

en: As the button label for selecting to use an image as the featured image.
cs_CZ: Jako popisek tlačítka pro výběr použití obrázku jako náhledového.

en: As the button label when adding media to content.
cs_CZ: Jako popisek tlačítka při přidávání médií do obsahu.

en: As the button label when removing the featured image.
cs_CZ: Jako popisek tlačítka při odebrání náhledového obrázku.

en: As the button label when setting the featured image.
cs_CZ: Jako popisek tlačítka při nastavení náhledového obrázku.

en: Aside Icon
cs_CZ: Ikona vedle

en: Assign Terms Capability
cs_CZ: Funkce přiřazování podmínek

en: Assign a parent term to create a hierarchy. The term Jazz, for example, would be the parent of Bebop and Big Band
cs_CZ: Přiřazením nadřazeného pojmu vytvoříte hierarchii. Například pojem Jazz bude nadřazený výrazům Bebop a Big Band.

en: Assigns a title for navigation link block variation used in the block editor.
cs_CZ: Přiřadí název pro variantu bloku navigačního odkazu použitou v editoru bloků.

en: Assigns parent item text, but with a colon (:) added to the end.
cs_CZ: Přiřadí text nadřazené položky, ale s dvojtečkou (:) na konci.

en: Assigns parent item text. Only used on hierarchical taxonomies.
cs_CZ: Přiřadí text nadřazené položky. Používá se pouze u hierarchických taxonomií.

en: Assigns popular items text. Only used for non-hierarchical taxonomies.
cs_CZ: Přiřadí text pro oblíbené položky. Používá se pouze pro nehierarchické taxonomie.

en: Assigns search items text.
cs_CZ: Přiřadí text pro hledání položek.

en: Assigns text to the Title field of the Most Used tab.
cs_CZ: Přiřadí text do pole Název na kartě Nejpoužívanější.

en: Assigns text to the filter button in the posts lists table.
cs_CZ: Přiřadí text tlačítku filtru v tabulce seznamů příspěvků.

en: Assigns text to the table hidden heading.
cs_CZ: Přiřadí text skrytému záhlaví tabulky.

en: Assigns text to the table pagination hidden heading.
cs_CZ: Přiřadí text skrytému záhlaví stránkování tabulky.

en: Assigns the 'choose from most used' text used in the meta box when JavaScript is disabled. Only used on non-hierarchical taxonomies.
cs_CZ: Přiřazuje text pro „zvolit z nejpoužívanějších“, který se používá v metaboxu při vypnutém JavaScriptu. Používá se pouze u nehierarchických taxonomií.

en: Assigns the add new item text.
cs_CZ: Přiřadí text pro vytvoření nové položky.

en: Assigns the add or remove items text used in the meta box when JavaScript is disabled. Only used on non-hierarchical taxonomies
cs_CZ: Přiřazuje text přidávání nebo odebírání položek použitý v metaboxu při vypnutém JavaScriptu. Používá se pouze u nehierarchických taxonomií.

en: Assigns the all items text.
cs_CZ: Přiřadí text pro všechny položky.

en: Assigns the menu name text.
cs_CZ: Přiřadí text názvu menu.

en: Assigns the new item name text.
cs_CZ: Přiřadí text pro název nové položky.

en: Assigns the separate item with commas text used in the taxonomy meta box. Only used on non-hierarchical taxonomies.
cs_CZ: Přiřadí text pro oddělení položek čárkami používaný v metaboxu. Používá se pouze u nehierarchických taxonomií.

en: Assigns the text displayed in the posts and media list tables when no tags or categories are available.
cs_CZ: Přiřazuje text zobrazený v tabulkách seznamů příspěvků a médií, pokud nejsou k dispozici žádné štítky nebo rubriky.

en: Assigns the text displayed when clicking the 'choose from most used' text in the taxonomy meta box when no tags are available, and assigns the text used in the terms list table when there are no items for a taxonomy.
cs_CZ: Přiřazuje text zobrazený po kliknutí na text „zvolit z nejpoužívanějších“ v metaboxu taxonomie, pokud nejsou k dispozici žádné štítky, a přiřazuje text použitý v tabulce seznamu pojmů, pokud pro taxonomii neexistují žádné položky.

en: Assigns the text used to link back to the main index after updating a term.
cs_CZ: Přiřadí text, který se po aktualizaci pojmu použije k odkazu zpět na hlavní rejstřík.

en: Assigns the update item text.
cs_CZ: Přiřadí text pro aktualizaci položky.

en: At the top of the editor screen when adding a new item.
cs_CZ: V horní části obrazovky editoru při vytváření nové položky.

en: At the top of the editor screen when editing a term.
cs_CZ: V horní části obrazovky editoru při úpravě položky.

en: At the top of the editor screen when editing an item.
cs_CZ: V horní části obrazovky editoru při úpravě položky.

en: At the top of the items screen when searching for an item.
cs_CZ: V horní části obrazovky s položkami při hledání položky.

en: At the top of the post type list screen when there are no posts in the trash.
cs_CZ: V horní části obrazovky seznamu příspěvků daného typu, když v koši nejsou žádné příspěvky.

en: At the top of the post type list screen when there are no posts to display.
cs_CZ: V horní části obrazovky seznamu příspěvků daného typu, když nejsou žádné příspěvky k zobrazení.

en: Attachment
cs_CZ: Příloha

en: Attachments
cs_CZ: Přílohy

en: Attributes Meta Box
cs_CZ: Metabox pro vlastnosti

en: Audio Icon
cs_CZ: Ikona zvuku

en: Author
cs_CZ: Autor

en: Automatically add &lt;br&gt;
cs_CZ: Automaticky přidávat &lt;br&gt;

en: Automatically add JSON-LD data for fields on this post type
cs_CZ: Automaticky přidat data ve formátu JSON-LD pro pole tohoto typu příspěvku

en: Automatically add paragraphs
cs_CZ: Automaticky přidávat odstavce

en: Awaiting save
cs_CZ: Čeká na uložení

en: Awards Icon
cs_CZ: Ikona ocenění

en: Back Icon
cs_CZ: Ikona Zpět

en: Back To Items
cs_CZ: Zpět na položky

en: Back to all tools
cs_CZ: Zpět na všechny nástroje

en: Backup Icon
cs_CZ: Ikona zálohování

en: Bank Icon
cs_CZ: Ikona banky

en: Base URL
cs_CZ: Základní URL

en: Basic
cs_CZ: Základní

en: Basic Settings
cs_CZ: Základní nastavení

en: Beer Icon
cs_CZ: Ikona piva

en: Before creating your first Field Group, we recommend first reading our <a href="%s" target="_blank">Getting started</a> guide to familiarize yourself with the plugin's philosophy and best practises.
cs_CZ: Před vytvořením první skupiny polí doporučujeme přečíst našeho průvodce <a href="%s" target="_blank">Začínáme</a>, abyste se seznámili s filozofií pluginu a osvědčenými postupy.

en: Bell Icon
cs_CZ: Ikona zvonku

en: Below fields
cs_CZ: Pod poli

en: Below labels
cs_CZ: Pod štítky

en: Bidirectional
cs_CZ: Obousměrný

en: Block
cs_CZ: Blok

en: Block Default Icon
cs_CZ: Výchozí ikona bloku

en: Block Preloading Enabled
cs_CZ: Přednačítání bloků je povoleno

en: Blocks
cs_CZ: Bloky

en: Blocks Per ACF Block Version
cs_CZ: Počet bloků podle verze ACF

en: Blocks Per API Version
cs_CZ: Bloky podle verze API

en: Blocks Using Auto Inline Editing
cs_CZ: Bloky využívající automatické vložené úpravy

en: Blocks Using Post Meta
cs_CZ: Bloky využívající metadata příspěvků

en: Bold Icon
cs_CZ: Tučná ikona

en: Book (alt) Icon
cs_CZ: Ikona knihy (alternativní)

en: Book Icon
cs_CZ: Ikona knihy

en: Both (Array)
cs_CZ: Obě (pole)

en: Break Icon
cs_CZ: Ikona přerušení

en: Browse Fields
cs_CZ: Procházet pole

en: Browse Media Library
cs_CZ: Procházet knihovnu médií

en: BuddyPress Icon
cs_CZ: Ikona BuddyPress

en: Building Icon
cs_CZ: Ikona budovy

en: Built for those that build with WordPress, by the team at %s
cs_CZ: Vytvořeno pro ty, kteří vytvářejí ve WordPressu, týmem %s

en: Bulk actions
cs_CZ: Hromadné akce

en: Businessman Icon
cs_CZ: Ikona podnikatele

en: Businessperson Icon
cs_CZ: Ikona podnikatele

en: Businesswoman Icon
cs_CZ: Ikona podnikatelky

en: Button Group
cs_CZ: Skupina tlačítek

en: Button Icon
cs_CZ: Ikona tlačítka

en: Button Label
cs_CZ: Nápis tlačítka

en: By default only admin users can edit this setting.
cs_CZ: Ve výchozím nastavení mohou toto nastavení upravit jen administrátoři.

en: By default only super admin users can edit this setting.
cs_CZ: Ve výchozím nastavení mohou toto nastavení upravit jen super administrátoři.

en: By default the capabilities of the post type will inherit the 'Post' capability names, eg. edit_post, delete_posts. Enable to use post type specific capabilities, eg. edit_{singular}, delete_{plural}.
cs_CZ: Ve výchozím nastavení zdědí názvy oprávnění z typu „Příspěvek“, např. edit_post, delete_posts. Povolte pro použití oprávnění specifických pro daný typ obsahu, např. edit_{singular}, delete_{plural}.

en: By default the post type will get a new top level item in the admin menu. If an existing top level item is supplied here, the post type will be added as a submenu item under it.
cs_CZ: Ve výchozím nastavení získá typ obsahu novou položku nejvyšší úrovně v menu správce. Pokud je zde uvedena existující položka nejvyšší úrovně, typ obsahu bude přidán jako položka podřazená pod ni.

en: Calculator Icon
cs_CZ: Ikona kalkulačky

en: Calendar (alt) Icon
cs_CZ: Ikona kalendáře (alternativní)

en: Calendar Icon
cs_CZ: Ikona kalendáře

en: Camera (alt) Icon
cs_CZ: Fotoaparát (jiný) Icon

en: Camera Icon
cs_CZ: Pokoj Icon

en: Can Export
cs_CZ: Může exportovat

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Caption
cs_CZ: Popisek

en: Car Icon
cs_CZ: Ikona auta

en: Carrot Icon
cs_CZ: Ikona mrkve

en: Cart Icon
cs_CZ: Ikona košíku

en: Categories
cs_CZ: Kategorie

en: Categories Meta Box
cs_CZ: Metabox pro rubriky

en: Category
cs_CZ: Rubrika

en: Category Icon
cs_CZ: Ikona kategorie

en: Center
cs_CZ: Vycentrovat

en: Center the initial map
cs_CZ: Vycentrovat počáteční zobrazení mapy

en: Character Limit
cs_CZ: Limit znaků

en: Chart Area Icon
cs_CZ: Ikona oblasti grafu

en: Chart Bar Icon
cs_CZ: Ikona sloupcového grafu

en: Chart Line Icon
cs_CZ: Ikona čáry grafu

en: Chart Pie Icon
cs_CZ: Ikona výsečového grafu

en: Chat Icon
cs_CZ: Ikona chatu

en: Check Again
cs_CZ: Zkontrolujte znovu

en: Checkbox
cs_CZ: Zaškrtávátko

en: Checkbox custom values cannot be empty. Uncheck any empty values.
cs_CZ: Uživatelské hodnoty zaškrtávacího políčka nemohou být prázdné. Zrušte zaškrtnutí všech prázdných hodnot.

en: Checked
cs_CZ: Zaškrtnuto

en: Child Page (has parent)
cs_CZ: Podřazená stránka (má rodiče)

en: Choice
cs_CZ: Volba

en: Choices
cs_CZ: Možnosti

en: Choose From Most Used
cs_CZ: Zvolit z nejpoužívanějších

en: Choose an ACF JSON file to import. Use only files from trusted sources, then click Import.
cs_CZ: Vyberte soubor ACF JSON, který chcete importovat. Používejte pouze soubory z důvěryhodných zdrojů a poté klikněte na tlačítko Importovat.

en: Choose another post type to base the capabilities for this post type.
cs_CZ: Zvolte jiný typ obsahu, z něhož budou odvozeny oprávnění pro tento typ obsahu.

en: Choose from over 30 field types. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
cs_CZ: Zvolte si z více než 30 typů polí. <a href="%s" target="_blank">Zjistit více</a>.

en: Choose from the most used %s
cs_CZ: Vyberte si z nejpoužívanějších %s

en: Choose from the most used tags
cs_CZ: Vyberte si z nejpoužívanějších štítků

en: Class "%s" does not exist.
cs_CZ: Třída "%s" neexistuje.

en: Clear
cs_CZ: Vymazat

en: Clear color
cs_CZ: Zrušit barvu

en: Clear location
cs_CZ: Vymazat polohu

en: Click the "%s" button below to start creating your layout
cs_CZ: Klikněte na tlačítko "%s" níže pro vytvoření vlastního typu zobrazení

en: Click to change the icon in the Media Library
cs_CZ: Kliknutím změníte ikonu v knihovně médií

en: Click to initialize TinyMCE
cs_CZ: Klikněte pro inicializaci TinyMCE

en: Click to toggle
cs_CZ: Klikněte pro přepnutí

en: Clipboard Icon
cs_CZ: Ikona schránky

en: Clock Icon
cs_CZ: Ikona hodin

en: Clone Field
cs_CZ: Pole Klonování

en: Close
cs_CZ: Zavřít

en: Close Field
cs_CZ: Zavřít pole

en: Close Modal
cs_CZ: Zavřít modální okno

en: Close and Add Field
cs_CZ: Zavřít a přidat pole

en: Close modal
cs_CZ: Zavřít modální okno

en: Cloud Icon
cs_CZ: Ikona mraku

en: Cloud Saved Icon
cs_CZ: Ikona uloženého v cloudu

en: Cloud Upload Icon
cs_CZ: Ikona nahrávání do cloudu

en: Code Icon
cs_CZ: Ikona kódu

en: Code Standards Icon
cs_CZ: Ikona standardů kódování

en: Coffee Icon
cs_CZ: Ikona kávy

en: Collapse Details
cs_CZ: Sbalit podrobnosti

en: Collapse Icon
cs_CZ: Ikona sbalení

en: Collapsed
cs_CZ: Sbaleno

en: Color Picker
cs_CZ: Výběr barvy

en: Color Picker Icon
cs_CZ: Ikona výběru barvy

en: Color value
cs_CZ: Hodnota barvy

en: Columns Icon
cs_CZ: Ikona sloupců

en: Comma separated list. Leave blank for all types
cs_CZ: Seznam oddělený čárkami. Nechte prázdné pro povolení všech typů

en: Comment
cs_CZ: Komentář

en: Comments
cs_CZ: Komentáře

en: Comments Icon
cs_CZ: Ikona komentářů

en: Common Types
cs_CZ: Běžné typy

en: Community Icon
cs_CZ: Ikona komunity

en: Conditional Logic
cs_CZ: Podmíněná logika

en: Connect selected terms to the post
cs_CZ: Připojte vybrané pojmy k příspěvku

en: Content
cs_CZ: Obsah

en: Content Editor
cs_CZ: Editor obsahu

en: Contract Icon
cs_CZ: Ikona smlouvy

en: Controller Class
cs_CZ: Třída kontroléru

en: Controls how new lines are rendered
cs_CZ: Řídí, jak se vykreslují nové řádky

en: Controls the meta box on the content editor screen. By default, the Categories meta box is shown for hierarchical taxonomies, and the Tags meta box is shown for non-hierarchical taxonomies.
cs_CZ: Ovládá pole meta na obrazovce editoru obsahu. Ve výchozím nastavení se u hierarchických taxonomií zobrazuje metabox Rubriky a u nehierarchických taxonomií metabox Štítky.

en: Copied
cs_CZ: Zkopírováno

en: Copy to clipboard
cs_CZ: Zkopírovat od schránky

en: Cover Image Icon
cs_CZ: Ikona titulní fotografie

en: Create %s
cs_CZ: Vytvořit %s

en: Create %s Term
cs_CZ: Vytvořit termín %s

en: Create Options
cs_CZ: Možnosti vytvoření

en: Create Terms
cs_CZ: Vytvořit pojmy

en: Create a new "%s" post item.
cs_CZ: Vytvořte nový příspěvek „%s“.

en: Create a new "%s" term.
cs_CZ: Vytvořte nový termín „%s“.

en: Create a set of rules to determine which edit screens will use these advanced custom fields
cs_CZ: Vytváří sadu pravidel pro určení, na kterých stránkách úprav budou použita tato vlastní pole

en: Create a term for the taxonomy that cannot be deleted. It will not be selected for posts by default.
cs_CZ: Vytvoření pojmu pro taxonomii, který nelze odstranit. Ve výchozím nastavení nebude vybrán pro příspěvky.

en: Create custom taxonomies to classify post type content
cs_CZ: Vytvořte vlastní taxonomie pro klasifikaci obsahu

en: Create post type
cs_CZ: Vytvořit typ příspěvku

en: Create taxonomy
cs_CZ: Vytvořit taxonomii

en: Created on %1$s at %2$s
cs_CZ: Vytvořeno %1$s v %2$s

en: Crop Icon
cs_CZ: Ikona plodiny

en: Current User
cs_CZ: Aktuální uživatel

en: Current User Role
cs_CZ: Aktuální uživatelská role

en: Current Version
cs_CZ: Současná verze

en: Custom Character Icon
cs_CZ: Vlastní ikona postavy

en: Custom Fields
cs_CZ: Vlastní pole

en: Custom Meta Box
cs_CZ: Vlastní metabox

en: Custom Meta Box Callback
cs_CZ: Vlastní callback metaboxu

en: Custom Palette
cs_CZ: Vlastní paleta

en: Custom Palette Source
cs_CZ: Vlastní paleta – zdroj

en: Custom Permalink
cs_CZ: Uživatelský trvalý odkaz

en: Custom Query Variable
cs_CZ: Uživatelská proměnná dotazu

en: Custom slug for the Archive URL.
cs_CZ: Vlastní název v adrese URL archivu.

en: Custom:
cs_CZ: Vlastní:

en: Customize WordPress with powerful, professional and intuitive fields.
cs_CZ: Přizpůsobte si WordPress pomocí efektivních, profesionálních a intuitivních polí.

en: Customize the map height
cs_CZ: Přizpůsobení výšky mapy

en: Customize the query variable name
cs_CZ: Přizpůsobení názvu proměnné dotazu

en: Customize the query variable name.
cs_CZ: Přizpůsobte název proměnné dotazu.

en: Customize the slug used in the URL
cs_CZ: Přizpůsobení názvu použitém v adrese URL

en: Customize the slug used in the URL.
cs_CZ: Přizpůsobte název, který se používá v adrese URL.

en: Customizer Icon
cs_CZ: Ikona nástroje pro přizpůsobení

en: Dashboard Icon
cs_CZ: Ikona na ovládacím panelu

en: Database Add Icon
cs_CZ: Ikona pro přidání do databáze

en: Database Export Icon
cs_CZ: Ikona exportu databáze

en: Database Icon
cs_CZ: Ikona databáze

en: Database Import Icon
cs_CZ: Ikona importu databáze

en: Database Remove Icon
cs_CZ: Ikona odstranění z databáze

en: Database Upgrade Required
cs_CZ: Vyžadován upgrade databáze

en: Database Upgrade complete. <a href="%s">Return to network dashboard</a>
cs_CZ: Aktualizace databáze je dokončena. <a href="%s">Návrat na nástěnku sítě</a>

en: Database View Icon
cs_CZ: Ikona zobrazení databáze

en: Database upgrade complete. <a href="%s">See what's new</a>
cs_CZ: Upgrade databáze byl dokončen. <a href="%s">Podívejte se, co je nového</a>

en: Datastore Enabled
cs_CZ: Datové úložiště je aktivováno

en: Date Picker
cs_CZ: Výběr data

[ctx: Date Picker JS closeText]
en: Done
cs_CZ: Hotovo

[ctx: Date Picker JS currentText]
en: Today
cs_CZ: Dnes

[ctx: Date Picker JS nextText]
en: Next
cs_CZ: Následující

[ctx: Date Picker JS prevText]
en: Prev
cs_CZ: Předchozí

[ctx: Date Picker JS weekHeader]
en: Wk
cs_CZ: Týden

en: Date Time Picker
cs_CZ: Výběr data a času

[ctx: Date Time Picker JS amText]
en: AM
cs_CZ: dop

[ctx: Date Time Picker JS amTextShort]
en: A
cs_CZ: od

[ctx: Date Time Picker JS closeText]
en: Done
cs_CZ: Hotovo

[ctx: Date Time Picker JS currentText]
en: Now
cs_CZ: Nyní

[ctx: Date Time Picker JS hourText]
en: Hour
cs_CZ: Hodina

[ctx: Date Time Picker JS microsecText]
en: Microsecond
cs_CZ: Mikrosekunda

[ctx: Date Time Picker JS millisecText]
en: Millisecond
cs_CZ: Milisekunda

[ctx: Date Time Picker JS minuteText]
en: Minute
cs_CZ: Minuta

[ctx: Date Time Picker JS pmText]
en: PM
cs_CZ: odp

[ctx: Date Time Picker JS pmTextShort]
en: P
cs_CZ: do

[ctx: Date Time Picker JS secondText]
en: Second
cs_CZ: Vteřina

[ctx: Date Time Picker JS selectText]
en: Select
cs_CZ: Vybrat

[ctx: Date Time Picker JS timeOnlyTitle]
en: Choose Time
cs_CZ: Zvolit čas

[ctx: Date Time Picker JS timeText]
en: Time
cs_CZ: Čas

[ctx: Date Time Picker JS timezoneText]
en: Time Zone
cs_CZ: Časové pásmo

en: Deactivate
cs_CZ: Deaktivovat

en: Deactivate License
cs_CZ: Deaktivujte licenci

en: Deactivate this item
cs_CZ: Deaktivovat tuto položku

en: Default
cs_CZ: Výchozí nastavení

en: Default Icon
cs_CZ: Výchozí ikona

en: Default Template
cs_CZ: Výchozí šablona

en: Default Term
cs_CZ: Výchozí pojem

en: Default Value
cs_CZ: Výchozí hodnota

en: Default to the current date
cs_CZ: Nastavit na aktuální datum

en: Define an endpoint for the previous accordion to stop. This accordion will not be visible.
cs_CZ: Definujte koncový bod pro předchozí akordeon. Tento akordeon nebude viditelný.

en: Delay Initialization
cs_CZ: Inicializace zpoždění

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Delete Field Group
cs_CZ: Smazat skupinu polí

en: Delete Layout
cs_CZ: Smazat typ zobrazení

en: Delete Terms Capability
cs_CZ: Funkce mazání termínů

en: Delete With User
cs_CZ: Smazat s uživatelem

en: Delete a %s
cs_CZ: Odstranit %s

en: Delete a %s Term
cs_CZ: Odstranit výraz %s

en: Delete a %s by its ID.
cs_CZ: Odstranit %s podle jeho ID.

en: Delete a %s term by its ID.
cs_CZ: Odstranit výraz %s podle jeho ID.

en: Delete field
cs_CZ: Smazat pole

en: Delete items by a user when that user is deleted.
cs_CZ: Smazat položky uživatele při jeho smazání.

en: Describes a navigation link block variation used in the block editor.
cs_CZ: Popisuje variantu bloku navigačního odkazu použitou v editoru bloků.

en: Describes the Description field on the Edit Tags screen.
cs_CZ: Popisuje pole Popis na obrazovce Upravit štítky.

en: Describes the Name field on the Edit Tags screen.
cs_CZ: Popisuje pole Název na obrazovce Upravit štítky.

en: Describes the Parent field on the Edit Tags screen.
cs_CZ: Popisuje pole Nadřazený na obrazovce Upravit štítky.

en: Describes the Slug field on the Edit Tags screen.
cs_CZ: Popisuje pole Název v URL na obrazovce Upravit štítky.

en: Description
cs_CZ: Popis

en: Description Field Description
cs_CZ: Popis pole Popis

en: Description for a navigation link block variation.
cs_CZ: Popis varianty bloku navigačního odkazu.

en: Desktop Icon
cs_CZ: Ikona na ploše

en: Disabled
cs_CZ: Nezpůsobilý

en: Discussion
cs_CZ: Diskuze

en: Dismiss Icon
cs_CZ: Ikona zavření

en: Dismiss email opt-in banner
cs_CZ: Zavřít banner pro přihlášení k odběru e-mailů

en: Dismiss permanently
cs_CZ: Trvale zavřít

en: Display
cs_CZ: Zobrazovat

en: Display Format
cs_CZ: Formát zobrazení

en: Display Title
cs_CZ: Název zobrazení

en: Display a column for the taxonomy on post type listing screens.
cs_CZ: Zobrazení sloupce pro taxonomii na obrazovkách s výpisem typů obsahu.

en: Display this accordion as open on page load.
cs_CZ: Zobrazit tento akordeon jako otevřený při načtení stránky.

en: Displays text alongside the checkbox
cs_CZ: Zobrazí text vedle zaškrtávacího políčka

en: Displays the WordPress WYSIWYG editor as seen in Posts and Pages allowing for a rich text-editing experience that also allows for multimedia content.
cs_CZ: Zobrazí WYSIWYG editor WordPressu používaný k úpravám příspěvků a stránek, který umožňuje bohatou editaci textu a také multimediální obsah.

en: Document Icon
cs_CZ: Ikona dokumentu

en: Documentation
cs_CZ: Dokumentace

en: Done
cs_CZ: Hotovo

en: Download Icon
cs_CZ: Ikona pro stažení

en: Drag to reorder
cs_CZ: Přetažením změníte pořadí

en: Drumstick Icon
cs_CZ: Ikona paličky

en: Duplicate
cs_CZ: Duplikovat

en: Duplicate Layout
cs_CZ: Duplikovat typ zobrazení

en: Duplicate field
cs_CZ: Duplikovat pole

en: Duplicate post type
cs_CZ: Duplicitní typ příspěvku

en: Duplicate taxonomy
cs_CZ: Duplicitní taxonomie

en: Duplicate this item
cs_CZ: Duplikovat tuto položku

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Edit %s
cs_CZ: Upravit %s

en: Edit ACF Field Groups
cs_CZ: Upravit skupiny polí ACF

en: Edit Field
cs_CZ: Upravit pole

en: Edit Field Group
cs_CZ: Upravit skupinu polí

en: Edit File
cs_CZ: Upravit soubor

en: Edit Icon
cs_CZ: Ikona úprav

en: Edit Image
cs_CZ: Upravit obrázek

en: Edit Item
cs_CZ: Upravit položku

en: Edit Large Icon
cs_CZ: Upravit velkou ikonu

en: Edit Page Icon
cs_CZ: Ikona pro úpravu stránky

en: Edit Post
cs_CZ: Upravit příspěvek

en: Edit Post Type
cs_CZ: Upravit typ obsahu

en: Edit Tag
cs_CZ: Upravit štítek

en: Edit Taxonomy
cs_CZ: Upravit taxonomii

en: Edit Terms Capability
cs_CZ: Funkce pro úpravu podmínek

en: Edit field
cs_CZ: Upravit pole

en: Edit field group
cs_CZ: Editovat skupinu polí

en: Edit file
cs_CZ: Upravit soubor

en: Edit image
cs_CZ: Upravit obrázek

en: Elements
cs_CZ: Prvky

en: Ellipsis Icon
cs_CZ: Ikona tří teček

en: Email
cs_CZ: E-mail

en: Email (alt) Icon
cs_CZ: Ikona e-mailu (alternativní)

en: Email (alt2) Icon
cs_CZ: Ikona e-mailu (alt2)

en: Email Icon
cs_CZ: Ikona e-mailu

en: Email address
cs_CZ: E-mailová adresa

en: Email address is required.
cs_CZ: E-mailová adresa je povinná.

en: Embed Audio Icon
cs_CZ: Ikona pro vložení zvuku

en: Embed Generic Icon
cs_CZ: Vložit obecnou ikonu

en: Embed Photo Icon
cs_CZ: Ikona pro vložení fotografie

en: Embed Post Icon
cs_CZ: Ikona pro vložení příspěvku

en: Embed Size
cs_CZ: Velikost pro Embed

en: Embed Video Icon
cs_CZ: Ikona pro vložení videa

en: Enable Transparency
cs_CZ: Povolit průhlednost

en: Enable various features in the content editor.
cs_CZ: Povolte různé funkce v editoru obsahu.

en: Enabled
cs_CZ: Zapnuto

en: Enabling the bidirectional setting allows you to update a value in the target fields for each value selected for this field, adding or removing the Post ID, Taxonomy ID or User ID of the item being updated. For more information, please read the <a href="%s" target="_blank">documentation</a>.
cs_CZ: Zapnutím nastavení obousměrného přenosu můžete aktualizovat hodnotu v cílových polích pro každou hodnotu vybranou pro toto pole, a to přidáním nebo odebráním ID příspěvku, ID taxonomie nebo ID uživatele aktualizované položky. Další informace naleznete v <a href="%s" target="_blank">dokumentaci</a>.

en: Endpoint
cs_CZ: Koncový bod

en: Enter URL
cs_CZ: Vložte URL

en: Enter each choice on a new line.
cs_CZ: Zadejte každou volbu na nový řádek.

en: Enter each default value on a new line
cs_CZ: Zadejte každou výchozí hodnotu na nový řádek

en: Error loading field.
cs_CZ: Při načítání pole došlo k chybě.

en: Error uploading file. Please try again
cs_CZ: Chyba při nahrávání souboru. Prosím zkuste to znovu

en: Escape HTML
cs_CZ: Escapovat HTML

en: Excerpt
cs_CZ: Stručný výpis

en: Excerpt View Icon
cs_CZ: Ikona náhledu

en: Exclude From Search
cs_CZ: Vyloučit z vyhledávání

en: Exit Icon
cs_CZ: Ikona pro ukončení

en: Expand Details
cs_CZ: Rozbalit podrobnosti

en: Expand Icon
cs_CZ: Ikona rozbalení

en: Expand the functionality of WordPress beyond standard posts and pages with custom post types.
cs_CZ: Rozšiřte funkčnost WordPressu nad rámec standardních příspěvků a stránek pomocí vlastních typů obsahu.

en: Experimental
cs_CZ: Experimentální

en: Export - Generate PHP
cs_CZ: Exportovat - Vytvořit PHP

en: Export As JSON
cs_CZ: Exportovat jako JSON

en: Export Field Groups
cs_CZ: Exportovat skupiny polí

en: Exported 1 item. | Exported %s items.
cs_CZ[0]: Exportována 1 položka.
cs_CZ[1]: Exportovány %s položky.
cs_CZ[2]: Exportováno %s položek.

en: Expose this post type in the REST API.
cs_CZ: Zveřejněte tento typ obsahu v rozhraní REST API.

en: Exposes this post type in the REST API. Required to use the block editor.
cs_CZ: Zveřejní tento typ obsahu v rozhraní REST API. Vyžadováno pro použití editoru bloků.

en: External Icon
cs_CZ: Externí ikona

en: Facebook (alt) Icon
cs_CZ: Ikona Facebooku (starší verze)

en: Facebook Icon
cs_CZ: Ikona Facebooku

en: Failed to create the custom post type
cs_CZ: Vytvoření vlastního typu příspěvku se nezdařilo

en: Failed to create the custom taxonomy
cs_CZ: Vytvoření vlastní taxonomie se nezdařilo

en: Failed to create the field group
cs_CZ: Vytvoření skupiny polí se nezdařilo

en: Failed to import post types.
cs_CZ: Nepodařilo se importovat typy obsahu.

en: Failed to import taxonomies.
cs_CZ: Nepodařilo se importovat taxonomie.

en: Featured Image
cs_CZ: Uživatelský obrázek

en: Featured Image Meta Box
cs_CZ: Metabox náhledového obrázku

en: Featured image
cs_CZ: Náhledový obrázek

en: Feed URL
cs_CZ: Adresa URL zdroje

en: Feedback
cs_CZ: Zpětná vazba

en: Feedback Icon
cs_CZ: Ikona zpětné vazby

en: Field
cs_CZ: Pole

en: Field Group
cs_CZ: Skupina polí

en: Field Group Title
cs_CZ: Název skupiny polí

en: Field Group(s)
cs_CZ: Skupina(y) polí

en: Field Groups
cs_CZ: Skupiny polí

en: Field Groups Enabled for GraphQL
cs_CZ: Skupiny polí povolené pro GraphQL

en: Field Groups Enabled for REST API
cs_CZ: Skupiny polí povolené pro rozhraní REST API

en: Field Keys
cs_CZ: Klíče polí

en: Field Label
cs_CZ: Štítek pole

en: Field Name
cs_CZ: Jméno pole

en: Field Settings Tabs
cs_CZ: Karty nastavení pole

en: Field Settings Tabs Enabled
cs_CZ: Záložky nastavení pole jsou povoleny

en: Field Type
cs_CZ: Typ pole

en: Field Type Modal Enabled
cs_CZ: Pole typu „Modal“ je povoleno

en: Field group "%s" created successfully.
cs_CZ: Skupina polí „%s“ byla úspěšně vytvořena.

en: Field group activated. | %s field groups activated.
cs_CZ[0]: Skupina polí aktivována.
cs_CZ[1]: %s skupiny polí aktivovány.
cs_CZ[2]: %s skupin polí aktivováno.

en: Field group deactivated. | %s field groups deactivated.
cs_CZ[0]: Skupina polí deaktivována.
cs_CZ[1]: %s skupiny polí deaktivovány.
cs_CZ[2]: %s skupin polí deaktivováno.

en: Field group deleted.
cs_CZ: Skupina polí smazána.

en: Field group draft updated.
cs_CZ: Koncept skupiny polí aktualizován.

en: Field group duplicated. | %s field groups duplicated.
cs_CZ[0]: Skupina polí duplikována.
cs_CZ[1]: %s skupiny polí duplikovány.
cs_CZ[2]: %s skupin polí duplikováno.

en: Field group linked successfully. | Field groups linked successfully.
cs_CZ[0]: Skupina polí úspěšně propojena.
cs_CZ[1]: Skupiny polí úspěšně propojeny.
cs_CZ[2]: Skupiny polí úspěšně propojeny.

en: Field group published.
cs_CZ: Skupina polí publikována.

en: Field group saved.
cs_CZ: Skupina polí uložena.

en: Field group scheduled for.
cs_CZ: Skupina polí byla naplánována.

en: Field group submitted.
cs_CZ: Skupina polí odeslána.

en: Field group synchronized. | %s field groups synchronized.
cs_CZ[0]: Skupina polí synchronizována.
cs_CZ[1]: %s skupiny polí synchronizovány.
cs_CZ[2]: %s skupin polí synchronizováno.

en: Field group title is required
cs_CZ: Vyžadován nadpis pro skupinu polí

en: Field group updated.
cs_CZ: Skupina polí aktualizována.

en: Field groups linked successfully.
cs_CZ: Skupiny polí byly úspěšně propojeny.

en: Field groups with a lower order will appear first
cs_CZ: Skupiny polí s nižším pořadím se zobrazí první

en: Field moved to other group
cs_CZ: Pole přesunuto do jiné skupiny

en: Field type does not exist
cs_CZ: Typ pole neexistuje

en: Fields
cs_CZ: Pole

en: File
cs_CZ: Soubor

en: File Array
cs_CZ: Pole souboru

en: File ID
cs_CZ: ID souboru

en: File URL
cs_CZ: Adresa souboru

en: File name
cs_CZ: Jméno souboru

en: File size
cs_CZ: Velikost souboru

en: File size must be at least %s.
cs_CZ: Velikost souboru musí být alespoň %s.

en: File size must not exceed %s.
cs_CZ: Velikost souboru nesmí překročit %s.

en: File type must be %s.
cs_CZ: Typ souboru musí být %s.

en: Filter %s by date
cs_CZ: Filtrovat %s podle data

en: Filter %s list
cs_CZ: Filtrovat seznam %s

en: Filter By Item
cs_CZ: Filtrovat podle položky

en: Filter Icon
cs_CZ: Ikona filtru

en: Filter Items By Date
cs_CZ: Filtrovat položky podle data

en: Filter Items List
cs_CZ: Filtrovat seznam položek

en: Filter by %s
cs_CZ: Filtrovat podle %s

en: Filter by Post Status
cs_CZ: Filtrovat podle stavu příspěvku

en: Filter by Post Type
cs_CZ: Filtrovat dle typu příspěvku

en: Filter by Role
cs_CZ: Filtrovat podle uživatelské úrovně

en: Filter by Taxonomy
cs_CZ: Filtrovat dle taxonomie

en: Filter by category
cs_CZ: Filtrovat podle rubriky

en: Filter posts by date
cs_CZ: Filtrovat příspěvky podle data

en: Filter posts list
cs_CZ: Filtrovat seznam příspěvků

en: Filters
cs_CZ: Filtry

en: Find current location
cs_CZ: Najít aktuální umístění

en: Flag Icon
cs_CZ: Ikona vlajky

en: Flexible Content
cs_CZ: Flexibilní obsah

en: Flexible Content Field
cs_CZ: Pole Flexibilní obsah

en: Flexible Content requires at least 1 layout
cs_CZ: Flexibilní obsah vyžaduje minimálně jedno rozložení obsahu

en: Flip Horizontal Icon
cs_CZ: Ikona pro otočení na šířku

en: Flip Vertical Icon
cs_CZ: Ikona převrácení na výšku

en: Food Icon
cs_CZ: Ikona jídla

en: For hierarchical types in the post type list screen.
cs_CZ: Pro hierarchické typy na obrazovce se seznamem typů obsahu.

en: For more control, you may specify both a value and label like this:
cs_CZ: Pro větší kontrolu můžete zadat jak hodnotu, tak štítek:

en: Format
cs_CZ: Formát

en: Forms
cs_CZ: Formuláře

en: Forms Icon
cs_CZ: Ikona formulářů

en: Forums Icon
cs_CZ: Ikona fór

en: Forward Icon
cs_CZ: Ikona „Vpřed“

en: Found %d ACF custom post type | Found %d ACF custom post types
cs_CZ[0]: Nalezen %d vlastní typ příspěvků ACF
cs_CZ[1]: Nalezeny %d vlastní typy příspěvků ACF
cs_CZ[2]: Nalezeno %d vlastních typů příspěvků ACF

en: Found %d ACF custom taxonomy | Found %d ACF custom taxonomies
cs_CZ[0]: Nalezena %d vlastních taxonomie ACF
cs_CZ[1]: Nalezeny %d vlastní taxonomie ACF
cs_CZ[2]: Nalezeno %d vlastních taxonomií ACF

en: Found %d ACF field group. | Found %d ACF field groups.
cs_CZ[0]: Nalezena %d skupin polí ACF.
cs_CZ[1]: Nalezeny %d skupin polí ACF.
cs_CZ[2]: Nalezeno %d skupin polí ACF.

en: Free
cs_CZ: Zdarma

en: Friends Icon
cs_CZ: Ikona přátel

en: Front Page
cs_CZ: Hlavní stránka

en: Front URL Prefix
cs_CZ: Předpona URL

en: Full Size
cs_CZ: Plná velikost

en: Fullscreen (alt) Icon
cs_CZ: Ikona celé obrazovky (alt)

en: Fullscreen Exit (alt) Icon
cs_CZ: Ikona pro ukončení režimu celé obrazovky (Alt)

en: Gallery
cs_CZ: Galerie

en: Gallery Field
cs_CZ: Pole Galerie

en: Gallery Icon
cs_CZ: Ikona galerie

en: Games Icon
cs_CZ: Ikona her

en: General
cs_CZ: Obecné

en: Generate PHP
cs_CZ: Vytvořit PHP

en: Generic Icon
cs_CZ: Obecná ikona

en: Genre
cs_CZ: Žánr

en: Genres
cs_CZ: Žánry

en: Get 4 months free on any WP Engine plan
cs_CZ: Získejte 4 měsíce zdarma u jakéhokoli tarifu WP Engine

en: Get a %s by its ID.
cs_CZ: Načíst %s podle jeho ID.

en: Get a %s term by its ID.
cs_CZ: Načíst termín %s podle jeho ID.

en: Get a list of %s terms that match the query parameters.
cs_CZ: Zobrazit seznam výrazů %s, které odpovídají parametrům dotazu.

en: Get a list of %s that match the query parameters.
cs_CZ: Zobrazit seznam položek %s, které odpovídají parametrům dotazu.

en: Get all ACF field groups that allow AI access.
cs_CZ: Získejte všechny skupiny polí ACF, ke kterým má AI přístup.

en: Get all ACF registered custom post types
cs_CZ: Zobrazit všechny vlastní typy příspěvků registrované v ACF

en: Get all ACF registered custom taxonomies
cs_CZ: Načíst všechny vlastní taxonomie registrované v ACF

en: Get critical ACF security updates, releases, news, and workflow improvements.
cs_CZ: Získejte důležité bezpečnostní aktualizace, nové verze, novinky a vylepšení pracovních postupů týkající se ACF.

en: Get started creating new custom fields for your posts, pages, custom post types and other WordPress content.
cs_CZ: Začněte vytvářet nová vlastní pole pro příspěvky, stránky, vlastní typy obsahu a další obsah WordPressu.

en: Google Icon
cs_CZ: Ikona Google

en: Google Map
cs_CZ: Mapa Google

en: Grid View Icon
cs_CZ: Ikona zobrazení mřížky

en: Group
cs_CZ: Skupina

en: Group (displays selected fields in a group within this field)
cs_CZ: Skupina (zobrazuje vybrané pole ve skupině v tomto poli)

en: Group Settings
cs_CZ: Nastavení skupiny

en: Groups Icon
cs_CZ: Ikona skupin

en: HTML Icon
cs_CZ: Ikona HTML

en: Hammer Icon
cs_CZ: Ikona kladiva

en: Has an item archive that can be customized with an archive template file in your theme.
cs_CZ: Má archiv položek, který lze přizpůsobit pomocí souboru šablony archivu v šabloně webu.

en: Has any page selected
cs_CZ: Je vybrána nějaká stránka?

en: Has any post selected
cs_CZ: Je vybraný nějaký příspěvek?

en: Has any relationship selected
cs_CZ: Byl vybraný nějaký vztah?

en: Has any term selected
cs_CZ: Je vybrán nějaký termín?

en: Has any user selected
cs_CZ: Vybral si to už někdo?

en: Has any value
cs_CZ: Má libovolnou hodnotu

en: Has no page selected
cs_CZ: Není vybrána žádná stránka

en: Has no post selected
cs_CZ: Není vybrán žádný příspěvek

en: Has no relationship selected
cs_CZ: Není vybrán žádný vztah

en: Has no term selected
cs_CZ: Není vybráno žádné období

en: Has no user selected
cs_CZ: Žádný uživatel nebyl vybrán

en: Has no value
cs_CZ: Nemá hodnotu

en: Heading Icon
cs_CZ: Ikona nadpisu

en: Heart Icon
cs_CZ: Ikona srdce

en: Height
cs_CZ: Výška

en: Help & Support
cs_CZ: Nápověda a podpora

en: Help Icon
cs_CZ: Ikona nápovědy

en: Hex String
cs_CZ: Řetězec Hex

en: Hidden Icon
cs_CZ: Skrytá ikona

en: Hide on screen
cs_CZ: Skrýt na obrazovce

en: Hide&nbsp;details
cs_CZ: Skrýt podrobnosti

en: Hierarchical
cs_CZ: Hierarchické

en: Hierarchical post types can have descendants (like pages).
cs_CZ: Hierarchické typy obsahu mohou mít potomky (stejně jako stránky).

en: Hierarchical taxonomies can have descendants (like categories).
cs_CZ: Hierarchické taxonomie mohou mít potomky (stejně jako rubriky).

en: High (after title)
cs_CZ: Vysoko (po nadpisu)

en: Home Icon
cs_CZ: Ikona Domů

en: Horizontal
cs_CZ: Horizontální

en: Hourglass Icon
cs_CZ: Ikona přesýpacích hodin

en: I know what I'm doing, show me all the options.
cs_CZ: Vím, co dělám, ukažte mi všechny možnosti.

en: ID (alt) Icon
cs_CZ: ID (vše) Ikona

en: ID Icon
cs_CZ: Ikona identity

en: Icon Picker
cs_CZ: Výběr ikon

en: Icon picker requires a value.
cs_CZ: Výběr ikony vyžaduje zadání hodnoty.

en: Icon picker requires an icon type.
cs_CZ: Výběr ikon vyžaduje zadání typu ikony.

en: If multiple field groups appear on an edit screen, the first field group's options will be used (the one with the lowest order number)
cs_CZ: Pokud se na obrazovce úprav objeví více skupin polí, použije se nastavení dle první skupiny polí (té s nejnižším pořadovým číslem)

en: Image
cs_CZ: Obrázek

en: Image Array
cs_CZ: Pole obrázku

en: Image ID
cs_CZ: ID obrázku

en: Image Icon
cs_CZ: Ikona obrázku

en: Image URL
cs_CZ: Adresa obrázku

en: Image height must be at least %dpx.
cs_CZ: Výška obrázku musí být alespoň %dpx.

en: Image height must not exceed %dpx.
cs_CZ: Výška obrázku nesmí přesáhnout %dpx.

en: Image width must be at least %dpx.
cs_CZ: Šířka obrázku musí být alespoň %dpx.

en: Image width must not exceed %dpx.
cs_CZ: Šířka obrázku nesmí přesáhnout %dpx.

en: Images (alt) Icon
cs_CZ: Obrázky (alt) Ikona

en: Images (alt2) Icon
cs_CZ: Obrázky (alt2) Ikona

en: Import Field Groups
cs_CZ: Importovat skupiny polí

en: Import JSON
cs_CZ: Importovat JSON

en: Import JSON containing field groups, post types, or taxonomies (trusted sources only)
cs_CZ: Načíst soubor JSON obsahující skupiny polí, typy příspěvků nebo taxonomie (pouze z důvěryhodných zdrojů)

en: Import Post Types and Taxonomies registered with Custom Post Type UI and manage them with ACF. <a href="%s">Get Started</a>.
cs_CZ: Importujte typy obsahu a taxonomie registrované pomocí pluginu Custom Post Type UI a spravujte je s ACF. <a href="%s">Pusťme se do toho</a>.

en: Import file empty
cs_CZ: Importovaný soubor je prázdný

en: Import from Custom Post Type UI
cs_CZ: Import z pluginu Custom Post Type UI

en: Imported %d item from Custom Post Type UI - | Imported %d items from Custom Post Type UI -
cs_CZ[0]: Importována %d položka z Custom Post Type UI -
cs_CZ[1]: Importovány %d položky z Custom Post Type UI -
cs_CZ[2]: Importováno %d položek z Custom Post Type UI -

en: Imported 1 item | Imported %s items
cs_CZ[0]: Importována 1 položka
cs_CZ[1]: Importovány %s položky
cs_CZ[2]: Importováno %s položek

en: Importing a Post Type or Taxonomy with the same key as one that already exists will overwrite the settings for the existing Post Type or Taxonomy with those of the import.
cs_CZ: Importování typu obsahu nebo taxonomie se stejným klíčem jako u již existujícího typu obsahu nebo taxonomie přepíše nastavení existujícího typu obsahu nebo taxonomie těmi z importu.

en: In the admin bar to view item when editing it.
cs_CZ: Na panelu správce pro zobrazení položky při její úpravě.

en: In the admin bar to view term during editing.
cs_CZ: Na panelu správce pro zobrazení pojmu během úprav.

en: In the editor notice after an item is updated.
cs_CZ: V oznámení editoru po aktualizaci položky.

en: In the editor notice after publishing a private item.
cs_CZ: V oznámení editoru po publikování položky soukromě.

en: In the editor notice after publishing an item.
cs_CZ: V oznámení editoru po publikování položky.

en: In the editor notice after reverting an item to draft.
cs_CZ: V oznámení editoru po převedení položky na koncept.

en: In the editor notice after scheduling an item.
cs_CZ: V oznámení editoru po naplánování položky.

en: In the editor used as the placeholder of the title.
cs_CZ: V editoru se používá jako zástupný symbol pro název.

en: In the editor used for the title of the featured image meta box.
cs_CZ: V editoru používán pro název metaboxu náhledového obrázku.

en: In the editor used for the title of the post attributes meta box.
cs_CZ: V editoru použitý pro název metaboxu s vlastnostmi příspěvku.

en: In the media modal showing all media uploaded to this item.
cs_CZ: V modálním okně médií se zobrazí všechna média nahraná k této položce.

en: In the post type submenu in the admin dashboard.
cs_CZ: V podmenu typu obsahu na nástěnce správce.

en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Neaktivní <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Neaktivní <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[2]: Neaktivní <span class="count">(%s)</span>

en: Incorrect file type
cs_CZ: Nesprávný typ souboru

en: Indent Icon
cs_CZ: Ikona odsazení

en: Index Card Icon
cs_CZ: Ikona kartičky

en: Info Icon
cs_CZ: Ikona informací

en: Info Outline Icon
cs_CZ: Ikona s přehledem informací

en: Information
cs_CZ: Informace

en: Insert
cs_CZ: Vložit

en: Insert After Icon
cs_CZ: Ikona „Vložit za“

en: Insert Before Icon
cs_CZ: Ikona Vložit před

en: Insert Icon
cs_CZ: Vložit ikonu

en: Insert Into Media Button
cs_CZ: Tlačítko pro vložení médií

en: Insert More Icon
cs_CZ: Ikona „Vložit další“

en: Insert into %s
cs_CZ: Vložit do %s

en: Insert into post
cs_CZ: Vložit do příspěvku

en: Instagram Icon
cs_CZ: Ikona Instagramu

en: Instruction Placement
cs_CZ: Pokyny k umístění

en: Instructions
cs_CZ: Instrukce

en: Instructions for content editors. Shown when submitting data.
cs_CZ: Pokyny pro editory obsahu. Zobrazí se při odesílání dat.

en: Interactive Icon
cs_CZ: Interaktivní ikona

en: Invalid field group parameter(s).
cs_CZ: Jeden nebo více neplatných parametrů skupiny polí.

en: Invalid nonce.
cs_CZ: Neplatná hodnota.

en: Invalid post ID.
cs_CZ: Neplatné ID příspěvku.

en: Invalid post type selected for review.
cs_CZ: Ke kontrole byl vybrán neplatný typ obsahu.

en: Invalid request args.
cs_CZ: Neplatné parametry požadavku.

en: Invalid request.
cs_CZ: Neplatný požadavek.

en: Invalid site ID.
cs_CZ: Neplatné ID stránky.

en: Is Multisite
cs_CZ: Je to Multisite

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
cs_CZ: Důrazně doporučujeme zálohovat databázi před pokračováním. Opravdu chcete aktualizaci spustit?

en: Italic Icon
cs_CZ: Italská ikona

en: Item Link
cs_CZ: Odkaz položky

en: Item Link Description
cs_CZ: Popis odkazu položky

en: Item Published
cs_CZ: Položka publikována

en: Item Published Privately
cs_CZ: Položka publikována soukromě

en: Item Reverted To Draft
cs_CZ: Položka převedena na koncept

en: Item Scheduled
cs_CZ: Položka naplánována

en: Item Updated
cs_CZ: Položka byla aktualizována

en: Items List
cs_CZ: Seznam položek

en: Items List Navigation
cs_CZ: Navigace v seznamu položek

en: Items can be accessed using the non-pretty permalink, eg. {post_type}={post_slug}.
cs_CZ: K položkám lze přistupovat pomocí nepěkného trvalého odkazu, např. {post_type}={post_slug}.

en: Items can be edited and managed in the admin dashboard.
cs_CZ: Položky lze upravovat a spravovat na nástěnce správce.

en: JSON (newer)
cs_CZ: JSON (novější)

en: JSON Load Paths
cs_CZ: Cesty pro načítání JSON

en: JSON Save Paths
cs_CZ: Cesty pro ukládání souborů JSON

en: Join the ACF community.
cs_CZ: Přidejte se ke komunitě ACF.

en: Join the list
cs_CZ: Přihlaste se k odběru

en: Justify Icon
cs_CZ: Ikona zarovnání

en: Key
cs_CZ: Klíč

en: Kitchen Sink Icon
cs_CZ: Ikona kuchyňského dřezu

en: LTR Icon
cs_CZ: Ikona LTR

en: Label
cs_CZ: Štítek

en: Label Placement
cs_CZ: Štítek Umístění

en: Labels
cs_CZ: Štítky

en: Labels will be displayed as %s
cs_CZ: Štítky budou zobrazeny jako %s

en: Laptop Icon
cs_CZ: Ikona notebooku

en: Large
cs_CZ: Velký

en: Last updated: %s
cs_CZ: Poslední aktualizace: %s

en: Latest Version
cs_CZ: Nejnovější verze

en: Layout
cs_CZ: Typ zobrazení

en: Layout Icon
cs_CZ: Ikona rozložení

en: Learn More
cs_CZ: Zjistit více

en: Learn More Icon
cs_CZ: Ikona „Další informace“

en: Learn more
cs_CZ: Další informace

en: Learn more.
cs_CZ: Další informace.

en: Learn&nbsp;more
cs_CZ: Další informace

en: Leave blank for no limit
cs_CZ: Nechte prázdné pro nastavení bez omezení

en: Left Right Icon
cs_CZ: Ikona vlevo vpravo

en: Left aligned
cs_CZ: Zarovnat zleva

en: Length
cs_CZ: Délka

en: Library
cs_CZ: Knihovna

en: License Activated
cs_CZ: Licence aktivována

en: License Information
cs_CZ: Informace o licenci

en: License Key
cs_CZ: Licenční klíč

en: License Status
cs_CZ: Stav licence

en: License Type
cs_CZ: Typ licence

en: Licensed URL
cs_CZ: URL s licencí

en: Light
cs_CZ: Světlo

en: Lightbulb Icon
cs_CZ: Ikona žárovky

en: Limit the media library choice
cs_CZ: Omezit výběr knihovny médií

en: Link
cs_CZ: Odkaz

en: Link Array
cs_CZ: Pole odkazů

en: Link Existing Field Groups
cs_CZ: Propojení stávajících skupin polí

en: Link URL
cs_CZ: URL adresa odkazu

en: Link field groups
cs_CZ: Skupiny polí odkazů

en: LinkedIn Icon
cs_CZ: Ikona LinkedIn

en: Links Icon
cs_CZ: Ikona odkazů

en: List ACF Field Groups
cs_CZ: Seznam skupin polí ACF

en: List View Icon
cs_CZ: Ikona zobrazení seznamu

en: List the taxonomy in the Tag Cloud Widget controls.
cs_CZ: Uveďte taxonomii v ovládacích prvcích bloku Shluk štítků.

en: Load Terms
cs_CZ: Nahrát pojmy

en: Load value from posts terms
cs_CZ: Nahrát pojmy z příspěvků

en: Loading
cs_CZ: Načítání

en: Loading diff
cs_CZ: Načítání diff

en: Local JSON
cs_CZ: Lokální JSON

en: Located in plugin: %s
cs_CZ: Nachází se v pluginu: %s

en: Located in theme: %s
cs_CZ: Nachází se v šabloně: %s

en: Located in: %s
cs_CZ: Umístěn v: %s

en: Location
cs_CZ: Umístění

en: Location (alt) Icon
cs_CZ: Ikona umístění (alternativní)

en: Location Icon
cs_CZ: Ikona polohy

en: Location Rules
cs_CZ: Pravidla umístění

en: Location type "%s" is already registered.
cs_CZ: Typ umístění „%s“ je již zaregistrován.

en: Lock Icon
cs_CZ: Ikona zámku

en: Logged in
cs_CZ: Přihlášen

en: Lower case letters, underscores and dashes only, Max 20 characters.
cs_CZ: Pouze malá písmena, podtržítka a pomlčky, max. 20 znaků.

en: Lower case letters, underscores and dashes only, Max 32 characters.
cs_CZ: Pouze malá písmena, podtržítka a pomlčky, max. 32 znaků.

en: Makes a taxonomy visible on the frontend and in the admin dashboard.
cs_CZ: Zviditelní taxonomii ve frontendu a na nástěnce správce.

en: Manage License
cs_CZ: Správa licence

en: Manage Terms Capability
cs_CZ: Správa funkcí pro práci s termíny

en: Map this field to a Schema.org property instead of using additionalProperty.
cs_CZ: Přiřaďte toto pole k vlastnosti Schema.org namísto použití additionalProperty.

en: Marker Icon
cs_CZ: Ikona značky

en: Maximum Layouts
cs_CZ: Maximální rozložení

en: Maximum Posts
cs_CZ: Maximum příspěvků

en: Maximum Rows
cs_CZ: Maximum řádků

en: Maximum Selection
cs_CZ: Maximální výběr

en: Maximum Value
cs_CZ: Maximální hodnota

en: Maximum rows reached ({max} rows)
cs_CZ: Maximální počet řádků dosažen ({max} řádků)

en: Maximum selection reached
cs_CZ: Maximální výběr dosažen

en: Maximum values reached ( {max} values )
cs_CZ: Dosaženo maximálního množství hodnot ( {max} hodnot )

en: Media Icon
cs_CZ: Ikona média

en: Media Library
cs_CZ: Mediální knihovna

en: Medium
cs_CZ: Střední

en: Megaphone Icon
cs_CZ: Ikona megafonu

en: Menu
cs_CZ: Nabídka

en: Menu (alt) Icon
cs_CZ: Nabídka (alt) Ikona

en: Menu (alt2) Icon
cs_CZ: Nabídka (alt2) Ikona

en: Menu (alt3) Icon
cs_CZ: Nabídka (alt3) Ikona

en: Menu Icon
cs_CZ: Ikona menu

en: Menu Item
cs_CZ: Položka nabídky

en: Menu Label
cs_CZ: Označení menu

en: Menu Locations
cs_CZ: Umístění nabídky

en: Menu Name
cs_CZ: Název menu

en: Menu Position
cs_CZ: Pozice menu

en: Menu items
cs_CZ: Položky menu

en: Menus
cs_CZ: Nabídky

en: Message
cs_CZ: Zpráva

en: Meta Box
cs_CZ: Metabox

en: Meta Box Sanitization Callback
cs_CZ: Callback pro sanitaci metaboxu

en: Microphone Icon
cs_CZ: Ikona mikrofonu

en: Migrate Icon
cs_CZ: Ikona Migrace

en: Minimum Layouts
cs_CZ: Minimální rozložení

en: Minimum Posts
cs_CZ: Minimum příspěvků

en: Minimum Rows
cs_CZ: Minimum řádků

en: Minimum Selection
cs_CZ: Minimální výběr

en: Minimum Value
cs_CZ: Minimální hodnota

en: Minus Icon
cs_CZ: Ikona „Méně“

en: Missing required parameters
cs_CZ: Chybí povinné parametry

en: Money (alt) Icon
cs_CZ: Ikona peněz (alternativní)

en: Money Icon
cs_CZ: Ikona peněz

en: More
cs_CZ: Více

en: More Tools from WP Engine
cs_CZ: Další nástroje od WP Engine

en: Most Used
cs_CZ: Nejčastější

en: Move
cs_CZ: Přesunout

en: Move Complete.
cs_CZ: Přesun hotov.

en: Move Custom Field
cs_CZ: Přesunout vlastní pole

en: Move Field
cs_CZ: Přesunout pole

en: Move Icon
cs_CZ: Ikona přesunutí

en: Move field group to trash?
cs_CZ: Přesunout skupinu polí do koše?

en: Move field to another group
cs_CZ: Přesunout pole do jiné skupiny

en: Movie
cs_CZ: Film

en: Movies
cs_CZ: Filmy

en: Multi Select
cs_CZ: Vícenásobný výběr

en: Multi-Expand
cs_CZ: Víceúrovňové rozbalení

en: Multiple Values
cs_CZ: Více hodnot

en: Multisite Icon
cs_CZ: Ikona pro více webů

en: MySQL Version
cs_CZ: Verze MySQL

en: Name
cs_CZ: Jméno

en: Name Field Description
cs_CZ: Popis pole Název

en: Namespace Route
cs_CZ: Cesta jmenného prostoru

en: Nametag Icon
cs_CZ: Ikona jmenovky

en: Network Icon
cs_CZ: Ikona sítě

en: Networking Icon
cs_CZ: Ikona sítě

en: New %s
cs_CZ: Nový %s

en: New %s Name
cs_CZ: Název nového %s

en: New Field
cs_CZ: Nové pole

en: New Field Group
cs_CZ: Nová skupina polí

en: New Item
cs_CZ: Nová položka

en: New Item Name
cs_CZ: Název nové položky

en: New Lines
cs_CZ: Nové řádky

en: New Post
cs_CZ: Nový příspěvek

en: New Post Type
cs_CZ: Nový typ obsahu

en: New Tab Group
cs_CZ: Nová skupina karet

en: New Tag Name
cs_CZ: Název nového štítku

en: New Taxonomy
cs_CZ: Nová taxonomie

en: New to ACF? Take a look at our <a href="%s" target="_blank">getting started guide</a>.
cs_CZ: Jste v ACF nováčkem? Podívejte se na našeho <a href="%s" target="_blank">průvodce pro začátečníky</a>.

en: No
cs_CZ: Ne

en: No %s
cs_CZ: Žádné %s

en: No %s found
cs_CZ: Nenalezeny žádné položky typu %s

en: No %s found in Trash
cs_CZ: V koši nebyly nalezeny žádné %s

en: No (alt) Icon
cs_CZ: No (vše) Ikona

en: No Custom Field Groups found for this options page. <a href="%s">Create a Custom Field Group</a>
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné vlastní skupiny polí. <a href="%s">Vytvořit vlastní skupinu polí</a>

en: No Field Groups found
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné skupiny polí

en: No Field Groups found in Trash
cs_CZ: V koši nebyly nalezeny žádné skupiny polí

en: No Fields found
cs_CZ: Nenalezeno žádné pole

en: No Fields found in Trash
cs_CZ: V koši nenalezeno žádné pole

en: No Formatting
cs_CZ: Žádné formátování

en: No Icon
cs_CZ: Žádná ikona

en: No Items Found
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné položky

en: No Items Found in Trash
cs_CZ: V koši nebyly nalezeny žádné položky

en: No Meta Box
cs_CZ: Žádný metabox

en: No Permalink (prevent URL rewriting)
cs_CZ: Žádný trvalý odkaz (zabránění přepisování URL)

en: No Post Types found
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné typy obsahu

en: No Post Types found in Trash
cs_CZ: V koši nejsou žádné typy obsahu

en: No Query Variable Support
cs_CZ: Chybějící podpora proměnné dotazu

en: No Taxonomies found
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné taxonomie

en: No Taxonomies found in Trash
cs_CZ: V koši nebyly nalezeny žádné taxonomie

en: No Terms
cs_CZ: Žádné pojmy

[ctx: No Terms]
en: No %s
cs_CZ: Nic pro %s

en: No description
cs_CZ: Bez popisu

en: No field groups
cs_CZ: Žádné skupiny polí

en: No field groups selected
cs_CZ: Nebyly vybrány žádné skupiny polí

en: No fields
cs_CZ: Žádná pole

en: No file selected
cs_CZ: Dokument nevybrán

en: No image selected
cs_CZ: Není vybrán žádný obrázek

en: No matches found
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné výsledky

en: No options pages exist
cs_CZ: Neexistuje stránka nastavení

en: No post types
cs_CZ: Žádné typy obsahu

en: No posts
cs_CZ: Žádné příspěvky

en: No posts found
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné příspěvky

en: No posts found in Trash
cs_CZ: V koši nebyly nalezeny žádné příspěvky

en: No results found for that search term
cs_CZ: Pro tento vyhledávací dotaz nebyly nalezeny žádné výsledky

en: No search results for '%s'
cs_CZ: Žádné výsledky hledání pro „%s“

en: No tags
cs_CZ: Žádné štítky

en: No tags found
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné štítky

en: No taxonomies
cs_CZ: Žádné taxonomie

en: No terms
cs_CZ: Žádné pojmy

en: No toggle fields available
cs_CZ: Žádné zapínatelné pole není k dispozici

en: No updates available.
cs_CZ: K dispozici nejsou žádné aktualizace.

en: Normal (after content)
cs_CZ: Normální (po obsahu)

en: Not Found
cs_CZ: Nenalezeno

en: Not available (requires WordPress 6.9+)
cs_CZ: Není k dispozici (vyžaduje WordPress 6.9+)

en: Notes
cs_CZ: Poznámky

en: Nothing from Custom Post Type UI plugin selected for import.
cs_CZ: Nic z pluginu Custom Post Type UI vybráno pro import.

en: Nothing to import
cs_CZ: Nic k importu

en: Null
cs_CZ: Nula

en: Number
cs_CZ: Číslo

en: Number of Field Groups with Blocks and Other Locations
cs_CZ: Počet skupin polí s bloky a dalšími umístěními

en: Number of Field Groups with Multiple Block Locations
cs_CZ: Počet skupin polí s více umístěními bloků

en: Number of Field Groups with a Single Block Location
cs_CZ: Počet skupin polí s jedním umístěním bloku

en: Number of Fields by Field Type
cs_CZ: Počet polí podle typu pole

en: Number of Third Party Fields by Field Type
cs_CZ: Počet polí třetích stran podle typu pole

en: Objects with Schema Support
cs_CZ: Objekty s podporou schématu

en: Off Text
cs_CZ: Text (neaktivní)

en: On Text
cs_CZ: Text (aktivní)

en: One or many post types that can be classified with this taxonomy.
cs_CZ: Jeden nebo více typů obsahu, které lze klasifikovat pomocí této taxonomie.

en: Open
cs_CZ: Otevřít

en: Open Folder Icon
cs_CZ: Ikona otevřené složky

en: Opens in a new window/tab
cs_CZ: Otevřít v novém okně/záložce

en: Optional custom controller to use instead of `WP_REST_Posts_Controller`.
cs_CZ: Volitelný kontrolér, který se použije místo `WP_REST_Posts_Controller`.

en: Optional custom controller to use instead of `WP_REST_Terms_Controller `.
cs_CZ: Volitelný kontrolér, který se použije místo `WP_REST_Terms_Controller`.

en: Optionally provide a plural to be used in capabilities.
cs_CZ: Volitelně uveďte množné číslo, které se použije pro oprávnění.

en: Options
cs_CZ: Konfigurace

en: Options Page
cs_CZ: Stránka konfigurace

en: Options Pages
cs_CZ: Stránky konfigurace

en: Options Pages UI Enabled
cs_CZ: Rozhraní stránek s možnostmi je povoleno

en: Options Updated
cs_CZ: Nastavení aktualizováno

en: Order
cs_CZ: Pořadí

en: Order No.
cs_CZ: Pořadové č.

en: Ordered List Icon
cs_CZ: Ikona seřazeného seznamu

en: Ordered List RTL Icon
cs_CZ: Seznam s odrážkami – ikona RTL

en: Original
cs_CZ: Původní

en: Other
cs_CZ: Jiné

en: Outdent Icon
cs_CZ: Ikona „Zatlačit“

en: Overview
cs_CZ: Přehled

en: PDF Icon
cs_CZ: Ikona PDF

en: PM Icon
cs_CZ: Ikona PM

en: PRO Only
cs_CZ: Pouze PRO

en: PRO fields cannot be edited without an active license.
cs_CZ: Pole PRO nelze upravovat bez platné licence.

en: Page
cs_CZ: Stránka

en: Page Attributes
cs_CZ: Atributy stránky

en: Page Icon
cs_CZ: Ikona stránky

en: Page Link
cs_CZ: Odkaz stránky

en: Page Parent
cs_CZ: Rodičovská stránka

en: Page Template
cs_CZ: Šablona stránky

en: Page Type
cs_CZ: Typ stránky

en: Page is equal to
cs_CZ: Stránka se rovná

en: Page is not equal to
cs_CZ: Stránka se nerovná

en: Pages
cs_CZ: Stránky

en: Pages contain
cs_CZ: Stránky obsahují

en: Pages do not contain
cs_CZ: Stránky neobsahují

en: Pagination
cs_CZ: Stránkování

en: Pagination support for the items URLs such as the archives.
cs_CZ: Podpora stránkování pro adresy URL položek jako jsou archivy.

en: Palm Tree Icon
cs_CZ: Ikona palmy

en: Paperclip Icon
cs_CZ: Ikona sponky

en: Paragraph Icon
cs_CZ: Ikona odstavce

en: Parent
cs_CZ: Rodič

en: Parent %s
cs_CZ: Nadřazený %s

en: Parent %s:
cs_CZ: Nadřazené %s:

en: Parent Category
cs_CZ: Nadřazená rubrika

en: Parent Category:
cs_CZ: Nadřazená rubrika:

en: Parent Field Description
cs_CZ: Popis pole Nadřazený

en: Parent Item
cs_CZ: Nadřazená položka

en: Parent Item Prefix
cs_CZ: Předpona nadřazené položky

en: Parent Item With Colon
cs_CZ: Nadřazená položka s dvojtečkou

en: Parent Page (has children)
cs_CZ: Rodičovská stránka (má potomky)

en: Parent Page:
cs_CZ: Nadřazená stránka:

en: Parent Theme
cs_CZ: Nadřazená šablona

en: Parent-child terms in URLs for hierarchical taxonomies.
cs_CZ: Nadřazené a podřazené pojmy v adresách URL pro hierarchické taxonomie.

en: Password
cs_CZ: Heslo

en: Paste Text Icon
cs_CZ: Ikona Vložit text

en: Paste Word Icon
cs_CZ: Vložit ikonu Wordu

en: Pause Icon
cs_CZ: Ikona pozastavení

en: Performance Icon
cs_CZ: Ikona výkonu

en: Permalink
cs_CZ: Trvalý odkaz

en: Permalink Rewrite
cs_CZ: Přepsání trvalého odkazu

en: Permalinks for this post type are disabled.
cs_CZ: Trvalé odkazy pro tento typ obsahu jsou zakázány.

en: Permalinks for this taxonomy are disabled.
cs_CZ: Trvalé odkazy pro tuto taxonomii jsou zakázány.

en: Permissions
cs_CZ: Oprávnění

en: Pets Icon
cs_CZ: Ikona domácích mazlíčků

en: Phone Icon
cs_CZ: Ikona telefonu

en: Pinterest Icon
cs_CZ: Ikona Pinterestu

en: Placeholder Text
cs_CZ: Zástupný text

en: Placement
cs_CZ: Umístění

en: Play Icon
cs_CZ: Ikona přehrávání

en: Playlist Audio Icon
cs_CZ: Ikona zvuku v seznamu skladeb

en: Playlist Video Icon
cs_CZ: Ikona videa v seznamu skladeb

en: Please activate your ACF PRO license to edit field groups assigned to an ACF Block.
cs_CZ: Aktivujte prosím svou licenci ACF PRO, abyste mohli upravovat skupiny polí přiřazené k bloku ACF.

en: Please activate your ACF PRO license to edit this options page.
cs_CZ: Chcete-li upravovat tuto stránku nastavení, aktivujte prosím svou licenci ACF PRO.

en: Please also check all premium add-ons (%s) are updated to the latest version.
cs_CZ: Zkontrolujte také, zda jsou všechna prémiová rozšíření (%s) aktualizována na nejnovější verzi.

en: Please contact your site administrator or developer for more details.
cs_CZ: Další informace vám poskytne správce webu nebo vývojář.

en: Please enter a valid email address.
cs_CZ: Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.

en: Please select at least one site to upgrade.
cs_CZ: Vyberte alespoň jednu stránku, kterou chcete upgradovat.

en: Please select the destination for this field
cs_CZ: Prosím zvolte umístění pro toto pole

en: Please select the field groups to link.
cs_CZ: Vyberte skupiny polí, které chcete propojit.

en: Please use the Help & Support tab to get in touch should you find yourself requiring assistance.
cs_CZ: Pokud budete potřebovat pomoc, přejděte na záložku Nápověda a podpora.

en: Plugin Type
cs_CZ: Typ pluginu

en: Plugin Version
cs_CZ: Verze pluginu

en: Plugins Checked Icon
cs_CZ: Ikona „Pluginy zkontrolovány“

en: Plugins Icon
cs_CZ: Ikony pluginů

en: Plural Capability Name
cs_CZ: Název oprávnění v množném čísle

en: Plural Label
cs_CZ: Štítek pro množné číslo

en: Plus (alt) Icon
cs_CZ: Plus (další) Ikona

en: Plus (alt2) Icon
cs_CZ: Ikona „Více“ (alt2)

en: Plus Icon
cs_CZ: Ikona „Více“

en: Podio Icon
cs_CZ: Pódium Icon

en: Popular
cs_CZ: Oblíbená

en: Popular %s
cs_CZ: Oblíbené %s

en: Popular Items
cs_CZ: Oblíbené položky

en: Popular Tags
cs_CZ: Oblíbené štítky

en: Popular fields
cs_CZ: Oblíbená pole

en: Portfolio Icon
cs_CZ: Ikona portfolia

en: Position
cs_CZ: Pozice

en: Post
cs_CZ: Příspěvek

en: Post Archives
cs_CZ: Archivy příspěvků

en: Post Attributes
cs_CZ: Vlastnosti příspěvku

en: Post Category
cs_CZ: Rubrika příspěvku

en: Post Format
cs_CZ: Formát příspěvku

en: Post Formats
cs_CZ: Formáty příspěvků

en: Post ID
cs_CZ: ID příspěvku

en: Post Icon
cs_CZ: Ikona příspěvku

en: Post Link
cs_CZ: Odkaz příspěvku

en: Post Object
cs_CZ: Objekt příspěvku

en: Post Status
cs_CZ: Stav příspěvku

en: Post Status Icon
cs_CZ: Ikona stavu příspěvku

en: Post Taxonomy
cs_CZ: Taxonomie příspěvku

en: Post Template
cs_CZ: Šablona příspěvku

en: Post Type
cs_CZ: Typ příspěvku

en: Post Type Key
cs_CZ: Klíč typu obsahu

en: Post Types
cs_CZ: Typy obsahu

en: Post Types and Taxonomies Enabled
cs_CZ: Povoleny typy příspěvků a taxonomie

en: Post is equal to
cs_CZ: Výsledek je roven

en: Post is not equal to
cs_CZ: Příspěvek se nerovná

en: Post published privately.
cs_CZ: Příspěvek byl publikován soukromě.

en: Post published.
cs_CZ: Příspěvek byl publikován.

en: Post reverted to draft.
cs_CZ: Příspěvek byl převeden na koncept.

en: Post scheduled.
cs_CZ: Příspěvek byl naplánován.

en: Post type activated. | %s post types activated.
cs_CZ[0]: Typ obsahu aktivován.
cs_CZ[1]: %s typy obsahu aktivovány.
cs_CZ[2]: %s typů obsahu aktivováno.

en: Post type deactivated. | %s post types deactivated.
cs_CZ[0]: Typ obsahu deaktivován.
cs_CZ[1]: %s typy obsahu deaktivovány.
cs_CZ[2]: %s typů obsahu deaktivováno.

en: Post type deleted.
cs_CZ: Typ obsahu smazán.

en: Post type draft updated.
cs_CZ: Koncept typu obsahu byl aktualizován.

en: Post type duplicated. | %s post types duplicated.
cs_CZ[0]: Typ obsahu duplikován.
cs_CZ[1]: %s typy obsahu duplikovány.
cs_CZ[2]: %s typů obsahu duplikováno.

en: Post type saved.
cs_CZ: Typ obsahu byl uložen.

en: Post type scheduled for.
cs_CZ: Typ obsahu byl naplánován.

en: Post type submitted.
cs_CZ: Typ obsahu byl odeslán.

en: Post type synchronized. | %s post types synchronized.
cs_CZ[0]: Typ obsahu synchronizován.
cs_CZ[1]: %s typy obsahu synchronizovány.
cs_CZ[2]: %s typů obsahu synchronizováno.

en: Post type updated.
cs_CZ: Typ obsahu byl aktualizován.

en: Post updated
cs_CZ: Příspěvek aktualizován

en: Post updated.
cs_CZ: Příspěvek byl aktualizován.

en: Posts
cs_CZ: Příspěvky

en: Posts Page
cs_CZ: Stránka příspěvku

en: Posts contain
cs_CZ: Příspěvky obsahují

en: Posts do not contain
cs_CZ: Příspěvky neobsahují

en: Posts list
cs_CZ: Seznam příspěvků

en: Posts list navigation
cs_CZ: Navigace v seznamu příspěvků

en: Prefix Field Labels
cs_CZ: Prefix štítku pole

en: Prefix Field Names
cs_CZ: Prefix jména pole

en: Prepend
cs_CZ: Zobrazit před

en: Prepend an extra checkbox to toggle all choices
cs_CZ: Přidat zaškrtávátko navíc pro přepnutí všech možností

en: Prepend to the beginning
cs_CZ: Přidat na začátek

en: Presentation
cs_CZ: Prezentace

en: Pressthis Icon
cs_CZ: Stiskněte tuto ikonu

en: Preview Size
cs_CZ: Velikost náhledu

en: Printer Icon
cs_CZ: Ikona tiskárny

en: Privacy Icon
cs_CZ: Ikona ochrany osobních údajů

en: Privacy Policy
cs_CZ: Zásady ochrany osobních údajů

en: Products Icon
cs_CZ: Ikona produktů

en: Provide a description that will help AI systems understand the purpose and how to use this effectively.
cs_CZ: Uveďte popis, který pomůže systémům umělé inteligence pochopit účel a způsob efektivního využití.

en: Provides a way to structure fields into groups to better organize the data and the edit screen.
cs_CZ: Umožňuje strukturovat pole do skupin a lépe tak uspořádat data a obrazovku úprav.

en: Public
cs_CZ: Veřejné

en: Publicly Queryable
cs_CZ: Veřejně dotazovatelné

en: Publish
cs_CZ: Publikovat

en: Query %s
cs_CZ: Dotaz %s

en: Query Variable
cs_CZ: Proměnná dotazu

en: Query Variable Support
cs_CZ: Podpora proměnné dotazu

en: Quick Edit
cs_CZ: Rychlé úpravy

en: Quote Icon
cs_CZ: Ikona citace

en: REST API Format
cs_CZ: Formát REST API

en: REST API Icon
cs_CZ: Ikona REST API

en: RGBA Array
cs_CZ: Pole RGBA

en: RGBA String
cs_CZ: Řetězec RGBA

en: RSS Icon
cs_CZ: Ikona RSS

en: RSS feed URL for the post type items.
cs_CZ: Adresa URL zdroje RSS pro položky daného typu obsahu.

en: Radio Button
cs_CZ: Přepínač

en: Radio Buttons
cs_CZ: Radio přepínače

en: Randomize Icon
cs_CZ: Ikona náhodného výběru

en: Range
cs_CZ: Rozmezí

en: Reading upgrade tasks...
cs_CZ: Čtení úkolů aktualizace...

en: Reddit Icon
cs_CZ: Ikona Reddit

en: Redo Icon
cs_CZ: Ikona „Připraveno“

en: Regenerate
cs_CZ: Přegenerovat

en: Regenerate all labels using the Singular and Plural labels
cs_CZ: Přegenerovat všechny štítky pomocí štítků pro jednotné a množné číslo

en: Register
cs_CZ: Registrovat

en: Register ACF Field Group
cs_CZ: Zaregistrovat skupinu polí ACF

en: Register Custom Post Type
cs_CZ: Zaregistrovat vlastní typ příspěvku

en: Register Custom Taxonomy
cs_CZ: Zaregistrovat vlastní taxonomii

en: Register Meta Box Callback
cs_CZ: Registrovat callback metaboxu

en: Register a new ACF field group schema with field definitions. This creates the field structure that will appear on content, not the field values themselves. Field values are set when creating or updating posts, terms, or other content.
cs_CZ: Zaregistrujte nové schéma skupiny polí ACF s definicemi polí. Tím se vytvoří struktura polí, která se zobrazí v obsahu, nikoli samotné hodnoty polí. Hodnoty polí se nastavují při vytváření nebo úpravách příspěvků, termínů či jiného obsahu.

en: Register a new post type definition in WordPress (e.g., "Book", "Event"). This creates the post type schema itself, not individual posts. Use the create post abilities to add posts to an existing post type.
cs_CZ: Zaregistrujte v systému WordPress definici nového typu příspěvku (např. „Kniha“, „Událost“). Tím se vytvoří samotná struktura typu příspěvku, nikoli jednotlivé příspěvky. K přidávání příspěvků do existujícího typu příspěvku použijte oprávnění k vytváření příspěvků.

en: Register a new taxonomy definition in WordPress (e.g., "Genre", "Color"). This creates the taxonomy schema itself, not individual terms within it. Use the create term abilities to add terms to an existing taxonomy.
cs_CZ: Zaregistrujte v systému WordPress novou definici taxonomie (např. „Žánr“, „Barva“). Tím se vytvoří samotná struktura taxonomie, nikoli jednotlivé termíny v ní obsažené. K přidání termínů do existující taxonomie použijte funkci pro vytváření termínů.

en: Registered ACF Blocks
cs_CZ: Registrované bloky ACF

en: Registered ACF Forms
cs_CZ: Registrované formuláře ACF

en: Registered Field Groups (JSON)
cs_CZ: Registrované skupiny polí (JSON)

en: Registered Field Groups (PHP)
cs_CZ: Registrované skupiny polí (PHP)

en: Registered Field Groups (UI)
cs_CZ: Registrované skupiny polí (uživatelské rozhraní)

en: Registered Options Pages (JSON)
cs_CZ: Stránky registrovaných možností (JSON)

en: Registered Options Pages (PHP)
cs_CZ: Stránky registrovaných opcí (PHP)

en: Registered Options Pages (UI)
cs_CZ: Stránky registrovaných možností (uživatelské rozhraní)

en: Registered Post Types (JSON)
cs_CZ: Registrované typy příspěvků (JSON)

en: Registered Post Types (UI)
cs_CZ: Registrované typy příspěvků (uživatelské rozhraní)

en: Registered Taxonomies (JSON)
cs_CZ: Registrované taxonomie (JSON)

en: Registered Taxonomies (UI)
cs_CZ: Registrované taxonomie (uživatelské rozhraní)

en: Relational
cs_CZ: Relační

en: Relationship
cs_CZ: Vztah

en: Relationship is equal to
cs_CZ: Vztah se rovná

en: Relationship is not equal to
cs_CZ: Vztah není totéž co

en: Relationships contain
cs_CZ: Vztahy zahrnují

en: Relationships do not contain
cs_CZ: Vztahy neobsahují

en: Remove
cs_CZ: Odstranit

en: Remove Featured Image
cs_CZ: Odstranit náhledový obrázek

en: Remove Formatting Icon
cs_CZ: Ikona pro odstranění formátování

en: Remove Icon
cs_CZ: Odstranit ikonu

en: Remove featured image
cs_CZ: Odstranit náhledový obrázek

en: Remove file
cs_CZ: Odstranit soubor

en: Remove image
cs_CZ: Odstranit obrázek

en: Remove layout
cs_CZ: Odstranit typ zobrazení

en: Remove row
cs_CZ: Odebrat řádek

en: Rename Capabilities
cs_CZ: Přejmenovat oprávnění

en: Renew ACF PRO License
cs_CZ: Obnovit licenci ACF PRO

en: Renew License
cs_CZ: Obnovit licenci

en: Renew PRO License
cs_CZ: Obnovit licenci PRO

en: Renew PRO to Unlock
cs_CZ: Obnovte předplatné PRO a odemkněte

en: Repeat Icon
cs_CZ: Ikona opakování

en: Repeater
cs_CZ: Opakovač

en: Repeater Field
cs_CZ: Pole Opakovač

en: Replies Icon
cs_CZ: Ikona odpovědí

en: Required
cs_CZ: Požadováno?

en: Restrict which files can be uploaded
cs_CZ: Omezte, které typy souborů lze nahrát

en: Restrict which images can be uploaded
cs_CZ: Omezte, které typy obrázků je možné nahrát

en: Restricted
cs_CZ: Omezeno

en: Return Format
cs_CZ: Formát návratové hodnoty

en: Return Value
cs_CZ: Vrátit hodnotu

en: Returning an escaped HTML value is only possible when format_value is also true. The field value has not been returned for security.
cs_CZ: Vrácení hodnoty HTML s únikovými znaky je možné pouze v případě, že je nastaveno také format_value na hodnotu true. Z bezpečnostních důvodů nebyla vrácena hodnota pole.

en: Returning escaped HTML values is only possible when format_value is also true. The field values have not been returned for security.
cs_CZ: Vrácení HTML hodnot je možné pouze v případě, že je nastaveno také format_value na hodnotu true. Z bezpečnostních důvodů nebyly hodnoty polí vráceny.

en: Reverse current order
cs_CZ: Převrátit aktuální pořadí

en: Review changes
cs_CZ: Zkontrolovat změny

en: Review local JSON changes
cs_CZ: Přehled místních změn JSON

en: Review sites & upgrade
cs_CZ: Zkontrolujte stránky a aktualizujte

en: Revisions
cs_CZ: Revize

en: Rewrite the URL using a custom slug defined in the input below. Your permalink structure will be
cs_CZ: Přepište adresu URL pomocí názvu definovaném v poli níže. Struktura trvalého odkazu bude následující

en: Rewrite the URL using the post type key as the slug. Your permalink structure will be
cs_CZ: Přepište adresu URL pomocí klíče typu obsahu jako názvu v URL. Struktura trvalého odkazu bude následující

en: Rewrite the URL using the taxonomy key as the slug. Your permalink structure will be
cs_CZ: Přepište adresu URL pomocí klíče taxonomie jako názvu v URL. Struktura trvalého odkazu bude následující

en: Rotate Icon
cs_CZ: Ikona otočení

en: Rotate Left Icon
cs_CZ: Ikona otočení doleva

en: Rotate Right Icon
cs_CZ: Ikona otočení doprava

en: Row
cs_CZ: Řádek

en: Rows
cs_CZ: Řádky

en: Rules
cs_CZ: Pravidla

en: Save 'custom' values to the field's choices
cs_CZ: Uložit 'vlastní' hodnoty do voleb polí

en: Save 'other' values to the field's choices
cs_CZ: Uložit 'jiné' hodnoty do voleb polí

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Save Custom Values
cs_CZ: Uložit uživatelské hodnoty

en: Save Format
cs_CZ: Uložit formát

en: Save Options
cs_CZ: Možnosti uložení

en: Save Other Choice
cs_CZ: Uložit jinou volbu

en: Save Terms
cs_CZ: Uložit pojmy

en: Save created options back to the "Choices" setting in the field definition.
cs_CZ: Uložte vytvořené možnosti zpět do nastavení „Možnosti“ v definici pole.

en: Saved
cs_CZ: Uloženo

en: Saved Icon
cs_CZ: Ikona „Uloženo“

en: Schedule Icon
cs_CZ: Ikona rozvrhu

en: Schema
cs_CZ: Schéma

en: Schema Support
cs_CZ: Podpora schémat

en: Schema.org Output Format
cs_CZ: Výstupní formát Schema.org

en: Schema.org Property
cs_CZ: Vlastnost Schema.org

en: Schema.org Type
cs_CZ: Schema.org Typ

en: Screen Options Icon
cs_CZ: Ikona možností obrazovky

en: Seamless (no metabox)
cs_CZ: Bezokrajové (bez metaboxu)

en: Seamless (replaces this field with selected fields)
cs_CZ: Bezešvé (nahradí toto pole vybranými poli)

en: Search
cs_CZ: Hledat

en: Search %s
cs_CZ: Hledat %s

en: Search Field Groups
cs_CZ: Hledat skupiny polí

en: Search Fields
cs_CZ: Vyhledat pole

en: Search Icon
cs_CZ: Ikona vyhledávání

en: Search Items
cs_CZ: Hledat položky

en: Search Post Types
cs_CZ: Hledat typy obsahu

en: Search Posts
cs_CZ: Hledat příspěvky

en: Search Tags
cs_CZ: Hledat štítky

en: Search Taxonomies
cs_CZ: Hledat taxonomie

en: Search fields...
cs_CZ: Hledat pole...

en: Search for address...
cs_CZ: Vyhledat adresu...

en: Search icons...
cs_CZ: Ikony vyhledávání...

en: Search...
cs_CZ: Hledat...

en: Select %s
cs_CZ: Zvolit %s

en: Select Color
cs_CZ: Výběr barvy

en: Select Field
cs_CZ: Vybrat pole

en: Select Field Groups
cs_CZ: Vybrat skupiny polí

en: Select Field Type
cs_CZ: Výběr typu pole

en: Select File
cs_CZ: Vybrat soubor

en: Select Image
cs_CZ: Vybrat obrázek

en: Select Link
cs_CZ: Vybrat odkaz

en: Select Multiple
cs_CZ: Vybrat více

en: Select Options Pages
cs_CZ: Vybrat stránky s možnostmi

en: Select Post Types
cs_CZ: Vybrat typy obsahu

en: Select Taxonomies
cs_CZ: Vybrat taxonomie

en: Select a sub field to show when row is collapsed
cs_CZ: Zvolte dílčí pole, které se zobrazí při sbalení řádku

en: Select default color
cs_CZ: Vyberte výchozí barvu

en: Select existing taxonomies to classify items of the post type.
cs_CZ: Vyberte existující taxonomie pro klasifikaci položek daného typu obsahu.

en: Select field(s) to store the reference back to the item being updated. You may select this field. Target fields must be compatible with where this field is being displayed. For example, if this field is displayed on a Taxonomy, your target field should be of type Taxonomy
cs_CZ: Vyberte pole, do kterých se má uložit odkaz na aktualizovanou položku. Toto pole můžete vybrat. Cílová pole musí být kompatibilní s místem, kde se toto pole zobrazuje. Pokud se například toto pole zobrazuje v taxonomii, mělo by být cílové pole typu Taxonomie.

en: Select one or many field groups...
cs_CZ: Vyberte jednu nebo více skupin polí...

en: Select one or more fields you wish to clone
cs_CZ: Vyberte jedno nebo více polí, které chcete klonovat

en: Select post type
cs_CZ: Zvolit typ příspěvku

en: Select taxonomy
cs_CZ: Zvolit taxonomii

en: Select the appearance of this field
cs_CZ: Vyberte vzhled tohoto pole

en: Select the items you would like to export and then select your export method. Export As JSON to export to a .json file which you can then import to another ACF installation. Generate PHP to export to PHP code which you can place in your theme.
cs_CZ: Vyberte skupiny polí, které chcete exportovat, a vyberte způsob exportu. Použijte tlačítko pro stažení pro exportování do souboru .json, který pak můžete importovat do jiné instalace ACF. Pomocí tlačítka generovat můžete exportovat do kódu PHP, který můžete umístit do vašeho tématu.

en: Select the taxonomy to be displayed
cs_CZ: Zvolit zobrazovanou taxonomii

en: Select the type of permalink to use for this taxonomy.
cs_CZ: Vyberte typ trvalého odkazu, který chcete pro tuto taxonomii použít.

en: Select where content editors can choose the icon from.
cs_CZ: Vyberte, odkud mohou redaktoři obsahu vybírat ikony.

[ctx: Select2 JS input_too_long_1]
en: Please delete 1 character
cs_CZ: Prosím odstraňte 1 znak

[ctx: Select2 JS input_too_long_n]
en: Please delete %d characters
cs_CZ: Prosím odstraňte %d znaků

[ctx: Select2 JS input_too_short_1]
en: Please enter 1 or more characters
cs_CZ: Prosím zadejte 1 nebo více znaků

[ctx: Select2 JS input_too_short_n]
en: Please enter %d or more characters
cs_CZ: Prosím zadejte %d nebo více znaků

[ctx: Select2 JS load_fail]
en: Loading failed
cs_CZ: Načítání selhalo

[ctx: Select2 JS load_more]
en: Loading more results&hellip;
cs_CZ: Načítání dalších výsledků&hellip;

[ctx: Select2 JS matches_0]
en: No matches found
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné výsledky

[ctx: Select2 JS matches_1]
en: One result is available, press enter to select it.
cs_CZ: Jeden výsledek je k dispozici, stiskněte klávesu enter pro jeho vybrání.

[ctx: Select2 JS matches_n]
en: %d results are available, use up and down arrow keys to navigate.
cs_CZ: %d výsledků je k dispozici, použijte šipky nahoru a dolů pro navigaci.

[ctx: Select2 JS searching]
en: Searching&hellip;
cs_CZ: Vyhledávání&hellip;

[ctx: Select2 JS selection_too_long_1]
en: You can only select 1 item
cs_CZ: Můžete vybrat pouze 1 položku

[ctx: Select2 JS selection_too_long_n]
en: You can only select %d items
cs_CZ: Můžete vybrat pouze %d položek

en: Selected elements will be displayed in each result
cs_CZ: Vybrané prvky se zobrazí v každém výsledku

en: Selected file. Press tab to access file options.
cs_CZ: Vybraný soubor. Stisknutím klávesy Tab otevřete možnosti souboru.

en: Selected image. Press tab to access image options.
cs_CZ: Vybraný obrázek. Stisknutím klávesy Tab otevřete možnosti obrázku.

en: Selection is greater than
cs_CZ: Výběr je větší než

en: Selection is less than
cs_CZ: Výběr je menší než

en: Send Trackbacks
cs_CZ: Odesílat zpětné linkování odkazů

en: Separate %s with commas
cs_CZ: Oddělte %s čárkami

en: Separate Items With Commas
cs_CZ: Oddělujte položky čárkami

en: Separate tags with commas
cs_CZ: Více štítků oddělte čárkami

en: Separator
cs_CZ: Oddělovač

en: Set Featured Image
cs_CZ: Zvolit náhledový obrázek

en: Set featured image
cs_CZ: Zvolit náhledový obrázek

en: Set the initial zoom level
cs_CZ: Nastavit počáteční úroveň přiblížení

en: Sets the textarea height
cs_CZ: Nastavuje výšku textového pole

en: Sets whether posts should be excluded from search results and taxonomy archive pages.
cs_CZ: Nastavuje, zda mají být příspěvky vyloučeny z výsledků vyhledávání a stránek archivu taxonomie.

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Settings Icon
cs_CZ: Ikona nastavení

en: Share (alt) Icon
cs_CZ: Ikona sdílení (alt)

en: Share (alt2) Icon
cs_CZ: Ikona sdílení (alt2)

en: Share Icon
cs_CZ: Ikona sdílení

en: Shield (alt) Icon
cs_CZ: Ikona štítu (alternativní)

en: Shield Icon
cs_CZ: Ikona štítu

en: Shortcode Enabled
cs_CZ: Podpora zkrácených kódů

en: Shortcode Icon
cs_CZ: Ikona zkráceného kódu

en: Show Admin Column
cs_CZ: Zobrazit sloupec správce

en: Show Color Wheel
cs_CZ: Zobrazit barevný kruh

en: Show Custom Palette
cs_CZ: Zobrazit vlastní paletu

en: Show In Admin Bar
cs_CZ: Zobrazit na panelu správce

en: Show In Admin Menu
cs_CZ: Zobrazit v menu správce

en: Show In REST API
cs_CZ: Zobrazit v rozhraní REST API

en: Show In UI
cs_CZ: Zobrazit v uživatelském rozhraní

en: Show Media Upload Buttons
cs_CZ: Zobrazit tlačítka pro nahrávání médií

en: Show in REST API
cs_CZ: Zobrazit v REST API

en: Show the taxonomy in the quick/bulk edit panel.
cs_CZ: Zobrazení taxonomie v panelu rychlých/hromadných úprav.

en: Show this field group if
cs_CZ: Zobrazit tuto skupinu polí, pokud

en: Show this field if
cs_CZ: Zobrazit toto pole, pokud

en: Show&nbsp;details
cs_CZ: Zobrazit podrobnosti

en: Shown in field group list
cs_CZ: Zobrazit v seznamu skupin polí

en: Side
cs_CZ: Na straně

en: Single Value
cs_CZ: Jednotlivá hodnota

en: Single word, no spaces. Underscores and dashes allowed
cs_CZ: Jedno slovo, bez mezer. Podtržítka a pomlčky jsou povoleny

en: Single word, no spaces. Underscores and dashes allowed.
cs_CZ: Jedno slovo, bez mezer. Podtržítka a pomlčky jsou povoleny.

en: Singular Capability Name
cs_CZ: Název oprávnění v jednotném čísle

en: Singular Label
cs_CZ: Štítek v jednotném čísle

en: Site
cs_CZ: Stránky

en: Site (alt) Icon
cs_CZ: Ikona webu (jiná)

en: Site (alt2) Icon
cs_CZ: Ikona webu (alt2)

en: Site (alt3) Icon
cs_CZ: Ikona webu (alt3)

en: Site Icon
cs_CZ: Ikona webu

en: Site is up to date
cs_CZ: Stránky jsou aktuální

en: Site requires database upgrade from %1$s to %2$s
cs_CZ: Web vyžaduje aktualizaci databáze z %1$s na %2$s

en: Skip Back Icon
cs_CZ: Ikona Zpět

en: Skip Forward Icon
cs_CZ: Ikona pro přeskočení vpřed

en: Slides Icon
cs_CZ: Ikona snímků

en: Slug
cs_CZ: Adresa

en: Slug Field Description
cs_CZ: Popis pole Název v URL

en: Smartphone Icon
cs_CZ: Ikona smartphonu

en: Smiley Icon
cs_CZ: Ikona smajlíka

en: Something went wrong on our end. Please try again.
cs_CZ: Na naší straně došlo k chybě. Zkuste to prosím znovu.

en: Sorry, this browser does not support geolocation
cs_CZ: Je nám líto, ale tento prohlížeč nepodporuje geolokaci

en: Sorry, this post is unavailable for diff comparison.
cs_CZ: Omlouváme se, ale tento příspěvek není k dispozici pro porovnání.

en: Sorry, you do not have permission to do that.
cs_CZ: Je nám líto, ale k tomuto úkonu nemáte oprávnění.

en: Sort Icon
cs_CZ: Ikona třídění

en: Sort Terms
cs_CZ: Řadit pojmy

en: Sort by date modified
cs_CZ: Řadit dle data změny

en: Sort by date uploaded
cs_CZ: Řadit dle data nahrání

en: Sort by title
cs_CZ: Řadit dle názvu

en: Sos Icon
cs_CZ: Jeho ikona

en: Spam Detected
cs_CZ: Zjištěn spam

en: Specify custom colors
cs_CZ: Zadejte vlastní barvy

en: Specify the return format for the icon. %s
cs_CZ: Zadejte formát výstupu pro ikonu. %s

en: Specify the returned value on front end
cs_CZ: Zadat konkrétní návratovou hodnotu na frontendu

en: Specify the style used to render the clone field
cs_CZ: Určení stylu použitého pro vykreslení klonovaných polí

en: Specify the style used to render the selected fields
cs_CZ: Určení stylu použitého pro vykreslení vybraných polí

en: Specify the value returned
cs_CZ: Zadat konkrétní návratovou hodnotu

en: Specify where new attachments are added
cs_CZ: Určete, kde budou přidány nové přílohy

en: Speed up your workflow and develop better websites with features like ACF Blocks and Options Pages, and sophisticated field types like Repeater, Flexible Content, Clone, and Gallery.
cs_CZ: Zrychlete svůj pracovní postup a vytvářejte lepší webové stránky díky funkcím, jako jsou ACF Blocks a Options Pages, a sofistikovaným typům polí, jako jsou Repeater, Flexible Content, Clone a Gallery.

en: Spellcheck Icon
cs_CZ: Ikona kontroly pravopisu

en: Spotify Icon
cs_CZ: Ikona Spotify

en: Spreadsheet Icon
cs_CZ: Ikona tabulky

en: Standard
cs_CZ: Standardní

en: Standard (WP metabox)
cs_CZ: Standardní (WP metabox)

en: Star Empty Icon
cs_CZ: Ikona prázdné hvězdy

en: Star Filled Icon
cs_CZ: Ikona s hvězdami

en: Star Half Icon
cs_CZ: Ikona hvězdy a půlky

en: Start a new group of tabs at this tab.
cs_CZ: Začněte novou skupinu karet na této kartě.

en: Status Icon
cs_CZ: Ikona stavu

en: Step Size
cs_CZ: Velikost kroku

en: Sticky Icon
cs_CZ: Ikona Sticky

en: Store Icon
cs_CZ: Ikona obchodu

en: Strikethrough Icon
cs_CZ: Ikona přeškrtnutí

en: String
cs_CZ: Řetězec

en: Style
cs_CZ: Styl

en: Stylized UI
cs_CZ: Stylizované uživatelské rozhraní

en: Sub Fields
cs_CZ: Podřazená pole

en: Subscription Expiry Date
cs_CZ: Datum vypršení předplatného

en: Superhero (alt) Icon
cs_CZ: Ikona superhrdiny (alternativní)

en: Superhero Icon
cs_CZ: Ikona superhrdinů

en: Support
cs_CZ: Podpora

en: Supports
cs_CZ: Podporuje

en: Sync
cs_CZ: Synchronizace

en: Sync available
cs_CZ: Synchronizace je k dispozici

en: Sync changes
cs_CZ: Synchronizovat změny

en: Tab
cs_CZ: Záložka

en: Table
cs_CZ: Tabulka

en: Table Col After Icon
cs_CZ: Ikona za sloupcem tabulky

en: Table Col Before Icon
cs_CZ: Tabulka: Sloupec před ikonou

en: Table Col Delete Icon
cs_CZ: Ikona pro odstranění sloupce v tabulce

en: Table Icon
cs_CZ: Ikona tabulky

en: Table Row After Icon
cs_CZ: Ikona za řádkem tabulky

en: Table Row Before Icon
cs_CZ: Ikona před řádkem tabulky

en: Table Row Delete Icon
cs_CZ: Ikona pro odstranění řádku tabulky

en: Tablet Icon
cs_CZ: Ikona tabletu

en: Tabs
cs_CZ: Záložky

en: Tag
cs_CZ: Štítek

en: Tag Cloud
cs_CZ: Shluk štítků

en: Tag Icon
cs_CZ: Ikona dne

en: Tag Link
cs_CZ: Odkaz štítku

en: Tagcloud Icon
cs_CZ: Ikona oblaku štítků

en: Tags
cs_CZ: Štítky

en: Tags Meta Box
cs_CZ: Metabox pro štítky

en: Tags list
cs_CZ: Seznam štítků

en: Tags list navigation
cs_CZ: Navigace v seznamu štítků

en: Target Field
cs_CZ: Cílové pole

en: Taxonomies
cs_CZ: Taxonomie

en: Taxonomy
cs_CZ: Taxonomie

en: Taxonomy Key
cs_CZ: Klíč taxonomie

en: Taxonomy activated. | %s taxonomies activated.
cs_CZ[0]: Taxonomie aktivována.
cs_CZ[1]: %s taxonomie aktivovány.
cs_CZ[2]: %s taxonomií aktivováno.

en: Taxonomy deactivated. | %s taxonomies deactivated.
cs_CZ[0]: Taxonomie deaktivována.
cs_CZ[1]: %s taxonomie deaktivovány.
cs_CZ[2]: %s taxonomií deaktivováno.

en: Taxonomy deleted.
cs_CZ: Taxonomie smazána.

en: Taxonomy draft updated.
cs_CZ: Koncept taxonomie byl aktualizován.

en: Taxonomy duplicated. | %s taxonomies duplicated.
cs_CZ[0]: Taxonomie duplikována.
cs_CZ[1]: %s taxonomie duplikovány.
cs_CZ[2]: %s taxonomií duplikováno.

en: Taxonomy saved.
cs_CZ: Taxonomie uložena.

en: Taxonomy scheduled for.
cs_CZ: Taxonomie byla naplánována.

en: Taxonomy submitted.
cs_CZ: Taxonomie odeslána.

en: Taxonomy synchronized. | %s taxonomies synchronized.
cs_CZ[0]: Taxonomie synchronizována.
cs_CZ[1]: %s taxonomie synchronizovány.
cs_CZ[2]: %s taxonomií synchronizováno.

en: Taxonomy updated.
cs_CZ: Taxonomie aktualizována.

en: Term Description
cs_CZ: Popis pojmu

en: Term ID
cs_CZ: ID pojmu

en: Term Name
cs_CZ: Název pojmu

en: Term Object
cs_CZ: Objekt pojmu

en: Term Slug
cs_CZ: Název pojmu v URL

en: Term is equal to
cs_CZ: Výraz se rovná

en: Term is not equal to
cs_CZ: Výraz se nerovná

en: Terms
cs_CZ: Pojmy

en: Terms can be accessed using the non-pretty permalink, e.g., {query_var}={term_slug}.
cs_CZ: K pojmům lze přistupovat pomocí nepěkného trvalého odkazu, např. {query_var}={term_slug}.

en: Terms contain
cs_CZ: Podmínky obsahují

en: Terms do not contain
cs_CZ: Podmínky neobsahují

en: Testimonial Icon
cs_CZ: Ikona mezi osobnostmi

en: Text Area
cs_CZ: Textové pole

en: Text Color Icon
cs_CZ: Ikona barvy textu

en: Text Icon
cs_CZ: Textová ikona

en: Text Only
cs_CZ: Pouze text

en: Text Page Icon
cs_CZ: Ikona textové stránky

en: Text shown when active
cs_CZ: Text zobrazený při aktivním poli

en: Text shown when inactive
cs_CZ: Text zobrazený při neaktivním poli

en: Thank you for updating to %1$s v%2$s!
cs_CZ: Děkujeme za aktualizaci na %1$s v%2$s!

en: The "slug" is the URL-friendly version of the name. It is usually all lower case and contains only letters, numbers, and hyphens.
cs_CZ: Název v URL je verze vhodná pro adresy URL. Obvykle se píše malými písmeny a obsahuje pouze písmena bez diakritiky, číslice a pomlčky.

en: The %1$s field can now be found in the %2$s field group
cs_CZ: Pole %1$s lze nyní nalézt ve skupině polí %2$s.

en: The Advanced Custom Fields plugin provides a visual form builder to customize WordPress edit screens with extra fields, and an intuitive API to display custom field values in any theme template file.
cs_CZ: Plugin Advanced Custom Fields poskytuje vizuální nástroj pro tvorbu formulářů, který umožňuje přizpůsobit editační obrazovky WordPressu pomocí dalších polí. Plugin nabízí intuitivní rozhraní API pro zobrazení hodnot vlastních polí v libovolném souboru šablony.

en: The Schema.org @type for JSON-LD output. By default, the type is automatically detected based on the schema properties assigned to your fields. You can assign additional types here. Select multiple types if needed (e.g., Recipe + Article).
cs_CZ: Atribut @type ze schématu Schema.org pro výstup ve formátu JSON-LD. Ve výchozím nastavení se typ automaticky určí na základě vlastností schématu přiřazených k vašim polím. Zde můžete přiřadit další typy. V případě potřeby vyberte více typů (např. Recept + Článek).

en: The URL to the icon you'd like to use, or svg as Data URI
cs_CZ: URL adresa ikony, kterou chcete použít, nebo soubor SVG jako Data URI

en: The available icons matching your search query have been updated in the icon picker below.
cs_CZ: Ikony odpovídající vašemu vyhledávacímu dotazu byly aktualizovány v níže uvedeném výběru ikon.

en: The base URL for the post type REST API URLs.
cs_CZ: Základní URL pro adresy daného typu obsahu v rozhraní REST API.

en: The capability name for assigning terms of this taxonomy.
cs_CZ: Název vlastnosti pro přiřazování pojmů v této taxonomii.

en: The capability name for deleting terms of this taxonomy.
cs_CZ: Název funkce pro mazání termínů v této taxonomii.

en: The capability name for editing terms of this taxonomy.
cs_CZ: Název funkce pro úpravy pojmů v této taxonomii.

en: The capability name for managing terms of this taxonomy.
cs_CZ: Název funkce pro správu pojmů této taxonomie.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page
cs_CZ: Pokud opustíte tuto stránku, změny, které jste provedli, budou ztraceny

[ctx: The core ACF block binding source name for fields on the current page]
en: Custom Fields
cs_CZ: Vlastní pole

en: The currently selected image preview
cs_CZ: Náhled aktuálně vybraného obrázku

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
cs_CZ: Popis není ve výchozím nastavení viditelný, některé šablony jej však mohou zobrazovat.

en: The following code can be used to register a local version of the selected items. Storing field groups, post types, or taxonomies locally can provide many benefits such as faster load times, version control & dynamic fields/settings. Simply copy and paste the following code to your theme's functions.php file or include it within an external file, then deactivate or delete the items from the ACF admin.
cs_CZ: Následující kód lze použít k registraci místní verze vybraných položek. Lokální uložení skupin polí, typů obsahu nebo taxonomií může přinést mnoho výhod, například rychlejší načítání, správu verzí a dynamická pole/nastavení. Jednoduše zkopírujte a vložte následující kód do souboru šablony functions.php nebo jej zahrňte do externího souboru a poté deaktivujte nebo odstraňte položky z administrace ACF.

en: The following sites require a DB upgrade. Check the ones you want to update and then click %s.
cs_CZ: Následující stránky vyžadují upgrade DB. Zaškrtněte ty, které chcete aktualizovat, a poté klikněte na %s.

en: The format displayed when editing a post
cs_CZ: Formát zobrazený při úpravě příspěvku

en: The format returned via template functions
cs_CZ: Formát vrácen pomocí funkcí šablony

en: The format used when saving a value
cs_CZ: Formát použitý při ukládání hodnoty

en: The name is how it appears on your site
cs_CZ: Název se bude v této podobě zobrazovat na webu

en: The name of the default term.
cs_CZ: Název výchozího pojmu.

en: The namespace part of the REST API URL.
cs_CZ: Část adresy URL rozhraní REST API obsahující jmenný prostor.

en: The position in the sidebar menu in the admin dashboard.
cs_CZ: Pozice v menu postranního panelu na nástěnce správce.

en: The post type key must be under 20 characters.
cs_CZ: Klíč typu obsahu musí mít méně než 20 znaků.

en: The post type key must only contain lower case alphanumeric characters, underscores or dashes.
cs_CZ: Klíč typu obsahu musí obsahovat pouze malé alfanumerické znaky, podtržítka nebo pomlčky.

en: The requested ACF field is not allowed to be output in bindings or the ACF Shortcode.
cs_CZ: Požadované pole ACF nesmí být zobrazeno v vazbách ani v zkráceném kódu ACF.

en: The requested ACF field type does not support output in Block Bindings or the ACF shortcode.
cs_CZ: Požadovaný typ pole ACF nepodporuje výstup v rámci blokových vazeb ani pomocí zkráceného kódu ACF.

en: The requested ACF field type does not support output in bindings or the ACF Shortcode.
cs_CZ: Požadovaný typ pole ACF nepodporuje výstup v vazbách ani v zkráceném kódu ACF.

en: The string "field_" may not be used at the start of a field name
cs_CZ: Řetězec "pole_" nesmí být použit na začátku názvu pole

en: The taxonomy key must be under 32 characters.
cs_CZ: Klíč taxonomie musí mít méně než 32 znaků.

en: The taxonomy key must only contain lower case alphanumeric characters, underscores or dashes.
cs_CZ: Klíč taxonomie musí obsahovat pouze malé alfanumerické znaky, podtržítka nebo pomlčky.

en: The type of icon to save.
cs_CZ: Typ ikony, kterou chcete uložit.

en: The value of icon to save.
cs_CZ: Hodnota ikony, kterou chcete uložit.

en: This Field
cs_CZ: Toto pole

en: This allows you to select and display existing fields. It does not duplicate any fields in the database, but loads and displays the selected fields at run-time. The Clone field can either replace itself with the selected fields or display the selected fields as a group of subfields.
cs_CZ: Umožňuje vybrat a zobrazit existující pole. Neduplikuje žádná pole v databázi, ale načítá a zobrazuje vybraná pole za běhu. Pole Klonování se může buď nahradit vybranými poli, nebo zobrazit vybraná pole jako skupinu podpolí.

en: This data is logged as we detect values that have been changed during output. %1$sClear log and dismiss%2$s after escaping the values in your code. The notice will reappear if we detect changed values again.
cs_CZ: Tyto údaje se zaznamenávají, jakmile zjistíme, že došlo ke změně hodnot při výstupu. %1$sVymazat protokol a zavřít%2$s po únikovém kódování hodnot ve vašem kódu. Upozornění se znovu zobrazí, pokud opět zjistíme změnu hodnot.

en: This field cannot be moved until its changes have been saved
cs_CZ: Toto pole nelze přesunout, dokud nebudou uloženy jeho změny

en: This field has a limit of {max} {label} {identifier}
cs_CZ: Toto pole má limit {max}{label}  {identifier}

en: This field must not be a WordPress <a href="%s" target="_blank">reserved term</a>.
cs_CZ: Toto pole nesmí být <a href="%s" target="_blank">vyhrazený termín</a> WordPressu.

en: This field requires at least {min} {label} {identifier}
cs_CZ: Toto pole vyžaduje alespoň {min} {label} {identifier}

en: This is the name which will appear on the EDIT page
cs_CZ: Toto je jméno, které se zobrazí na stránce úprav

en: This item could not be registered because its key is in use by another item registered by another plugin or theme.
cs_CZ: Tuto položku nebylo možné zaregistrovat, protože její klíč je používán jinou položkou registrovanou jiným pluginem nebo šablonou.

en: This post type could not be registered because its key is in use by another post type registered by another plugin or theme.
cs_CZ: Tento typ obsahu nemohl být zaregistrován, protože jeho klíč je používán jiným typem obsahu registrovaným jiným pluginem nebo šablonou.

en: This post type key is already in use by another post type in ACF and cannot be used.
cs_CZ: Tento klíč typu obsahu je již používán jiným typem obsahu v ACF a nelze jej použít.

en: This post type key is already in use by another post type registered outside of ACF and cannot be used.
cs_CZ: Tento klíč typu obsahu je již používán jiným typem obsahu registrovaným mimo ACF a nelze jej použít.

en: This provides a simple, structured, layout-based editor. The Flexible Content field allows you to define, create and manage content with total control by using layouts and subfields to design the available blocks.
cs_CZ: Poskytuje jednoduchý, strukturovaný editor založený na rozvržení. Pole Flexibilní obsah umožňuje definovat, vytvářet a spravovat obsah s naprostou kontrolou pomocí rozvržení a podpolí pro návrh dostupných bloků.

en: This provides a solution for repeating content such as slides, team members, and call-to-action tiles, by acting as a parent to a set of subfields which can be repeated again and again.
cs_CZ: Nabízí řešení pro opakování obsahu, jako jsou snímky, členové týmu a dlaždice s výzvou k akci, tím, že funguje jako nadřazené pole pro sadu podpolí, která lze opakovat znovu a znovu.

en: This provides an interactive interface for managing a collection of attachments. Most settings are similar to the Image field type. Additional settings allow you to specify where new attachments are added in the gallery and the minimum/maximum number of attachments allowed.
cs_CZ: Poskytuje interaktivní rozhraní pro správu sbírky příloh. Většina nastavení je podobná typu pole Obrázek. Další nastavení umožňují určit, kam se budou v galerii přidávat nové přílohy, a minimální/maximální povolený počet příloh.

en: This section contains debug information about your ACF configuration which can be useful to provide to support.
cs_CZ: Tato část obsahuje ladicí informace o vaší konfiguraci ACF, které mohou být užitečné při kontaktování technické podpory.

en: This taxonomy could not be registered because its key is in use by another taxonomy registered by another plugin or theme.
cs_CZ: Tuto taxonomii nebylo možné zaregistrovat, protože její klíč je používán jinou taxonomií registrovanou jiným pluginem nebo šablonou.

en: This taxonomy key is already in use by another taxonomy in ACF and cannot be used.
cs_CZ: Tento klíč taxonomie je již používán jinou taxonomií v ACF a nelze jej použít.

en: This taxonomy key is already in use by another taxonomy registered outside of ACF and cannot be used.
cs_CZ: Tento klíč taxonomie je již používán jinou taxonomií registrovanou mimo ACF a nelze jej použít.

en: This version contains improvements to your database and requires an upgrade.
cs_CZ: Tato verze obsahuje vylepšení databáze a vyžaduje upgrade.

en: Thumbnail
cs_CZ: Miniatura

en: Thumbs Down Icon
cs_CZ: Ikona „Nelíbí se mi to“

en: Thumbs Up Icon
cs_CZ: Ikona palce nahoru

en: Tickets (alt) Icon
cs_CZ: Ikona vstupenek (staré)

en: Tickets Icon
cs_CZ: Ikona vstupenek

en: Tide Icon
cs_CZ: Ikona přílivu

en: Time Picker
cs_CZ: Výběr času

en: TinyMCE will not be initialized until field is clicked
cs_CZ: TinyMCE se inicializuje až po kliknutí na pole

en: Title
cs_CZ: Název

en: Title Placeholder
cs_CZ: Zástupný název

en: Title for a navigation link block variation.
cs_CZ: Název varianty bloku navigačního odkazu.

en: Title shown on the edit screen for the field group meta box to use instead of the field group title
cs_CZ: Název, který se má zobrazit na obrazovce úprav v meta boxu skupiny polí namísto názvu skupiny polí

en: To unlock updates, please enter your license key below. If you don't have a licence key, please see <a href="%s" target="_blank">details & pricing</a>.
cs_CZ: Chcete-li povolit aktualizace, zadejte prosím licenční klíč. Pokud nemáte licenční klíč, přečtěte si <a href="%s">podrobnosti a ceny</a>.

en: Toggle All
cs_CZ: Přepnout vše

en: Toggle panel
cs_CZ: Přepnout panel

en: Toolbar
cs_CZ: Lišta nástrojů

en: Tools
cs_CZ: Nástroje

en: Tools Icon
cs_CZ: Ikona nástrojů

en: Top Level Page (no parent)
cs_CZ: Stránka nejvyšší úrovně (žádný nadřazený)

en: Top aligned
cs_CZ: Zarovnat shora

en: Topics Icon
cs_CZ: Ikona témat

en: Trackbacks
cs_CZ: Trackbacky

en: Tracking Icon
cs_CZ: Ikona sledování

en: Translation Icon
cs_CZ: Ikona překladu

en: Trash Icon
cs_CZ: Ikona koše

en: True / False
cs_CZ: Pravda / Nepravda

en: Try a different search term or browse %s
cs_CZ: Zkuste použít jiný vyhledávací výraz nebo projít %s

en: Tutorial
cs_CZ: Tutoriál

en: Twitch Icon
cs_CZ: Ikona Twitch

en: Twitter (alt) Icon
cs_CZ: Ikona Twitteru (starší verze)

en: Twitter Icon
cs_CZ: Ikona Twitteru

en: Type
cs_CZ: Typ

en: Type to search...
cs_CZ: Pište pro hledání...

en: URL
cs_CZ: URL adresa

en: URL Slug
cs_CZ: Název v URL

en: URLs
cs_CZ: URL adresy

en: URLs for an item and items can be accessed with a query string.
cs_CZ: K adresám URL položky a položek lze přistupovat pomocí řetězce dotazů.

en: Underline Icon
cs_CZ: Ikona podtržení

en: Undo Icon
cs_CZ: Ikona Zpět

en: Universal Access (alt) Icon
cs_CZ: Ikona univerzálního přístupu (alt)

en: Universal Access Icon
cs_CZ: Ikona univerzálního přístupu

en: Unknown
cs_CZ: Neznámý

en: Unknown field
cs_CZ: Neznámé pole

en: Unknown field group
cs_CZ: Skupina neznámých polí

en: Unlink Icon
cs_CZ: Ikona pro zrušení propojení

en: Unlock Advanced Features and Build Even More with ACF PRO
cs_CZ: Odemkněte pokročilé funkce a vytvořte ještě více s ACF PRO

en: Unlock Extra Features with ACF PRO
cs_CZ: Odemkněte další funkce s ACF PRO

en: Unlock Icon
cs_CZ: Ikona odemknutí

en: Unordered List Icon
cs_CZ: Ikona neuspořádaného seznamu

en: Update
cs_CZ: Aktualizace

en: Update %s
cs_CZ: Aktualizovat %s

en: Update (alt) Icon
cs_CZ: Ikona aktualizace (staré)

en: Update Available
cs_CZ: Aktualizace je dostupná

en: Update File
cs_CZ: Aktualizovat soubor

en: Update Icon
cs_CZ: Ikona aktualizace

en: Update Image
cs_CZ: Aktualizovat obrázek

en: Update Information
cs_CZ: Aktualizovat informace

en: Update Item
cs_CZ: Aktualizovat položku

en: Update Plugin
cs_CZ: Aktualizovat plugin

en: Update Source
cs_CZ: Aktualizovat zdroj

en: Update Tag
cs_CZ: Aktualizovat štítek

en: Update a %s
cs_CZ: Aktualizovat %s

en: Update a %s Term
cs_CZ: Aktualizovat termín %s

en: Update a %s by its ID.
cs_CZ: Aktualizovat %s podle jeho ID.

en: Update a %s term by its ID.
cs_CZ: Aktualizovat termín %s podle jeho ID.

en: Update a field on the selected values, referencing back to this ID
cs_CZ: Aktualizovat pole vybraných hodnot s odkazem na toto ID.

en: Updates
cs_CZ: Aktualizace

en: Upgrade Database
cs_CZ: Aktualizovat databázi

en: Upgrade Notice
cs_CZ: Upozornění na aktualizaci

en: Upgrade Sites
cs_CZ: Upgradovat stránky

en: Upgrade complete.
cs_CZ: Aktualizace dokončena.

en: Upgrade failed.
cs_CZ: Upgrade se nezdařil.

en: Upgrade to ACF PRO
cs_CZ: Upgradovat na ACF PRO

en: Upgrade to ACF PRO to create options pages in just a few clicks
cs_CZ: Přejděte na verzi ACF PRO a vytvářejte stránky s nastavením pouhými několika kliknutími

en: Upgrade to PRO
cs_CZ: Zakoupit PRO verzi

en: Upgrading data to version %s
cs_CZ: Aktualizace dat na verzi %s

en: Upload Icon
cs_CZ: Ikona pro nahrání

en: Uploaded To This Item
cs_CZ: Nahrané k této položce

en: Uploaded to post
cs_CZ: Nahráno k příspěvku

en: Uploaded to this %s
cs_CZ: Nahráno do tohoto %s

en: Uploaded to this post
cs_CZ: Nahrán k tomuto příspěvku

en: Use AJAX to lazy load choices?
cs_CZ: K načtení volby použít AJAX lazy load?

en: Use Featured Image
cs_CZ: Použít náhledový obrázek

en: Use a custom color palette by entering comma separated hex or rgba values
cs_CZ: Chcete-li použít vlastní paletu barev, zadejte hodnoty v hexadecimálním formátu nebo formátu RGBA oddělené čárkami

en: Use a stylized checkbox using select2
cs_CZ: Použití stylizovaného zaškrtávacího políčka pomocí select2

en: Use as featured image
cs_CZ: Použít jako náhledový obrázek

en: Use colors from theme.json
cs_CZ: Použijte barvy ze souboru theme.json

en: Use the current date as the default value for this field.
cs_CZ: Jako výchozí hodnotu pro toto pole použijte aktuální datum.

en: Used by screen readers for the filter by date heading on the post type list screen.
cs_CZ: Používá se čtečkami obrazovky pro filtr podle data na obrazovce se seznamem typů obsahu.

en: Used by screen readers for the filter links heading on the post type list screen.
cs_CZ: Používá se čtečkami obrazovky pro odkazy filtru na obrazovce se seznamem typů obsahu.

en: Used by screen readers for the filter list pagination on the post type list screen.
cs_CZ: Používá se čtečkami obrazovky pro stránkování filtru na obrazovce se seznamem typů obsahu.

en: Used by screen readers for the items list on the post type list screen.
cs_CZ: Používá se čtečkami obrazovky na obrazovce se seznamem položek daného typu obsahu.

en: Used to display a message to editors alongside other fields. Useful for providing additional context or instructions around your fields.
cs_CZ: Slouží k zobrazení zprávy pro editory vedle jiných polí. Užitečné pro poskytnutí dalšího kontextu nebo pokynů k polím.

en: User
cs_CZ: Uživatel

en: User Array
cs_CZ: Pole uživatelů

en: User Form
cs_CZ: Uživatelský formulář

en: User ID
cs_CZ: ID uživatele

en: User Object
cs_CZ: Objekt uživatele

en: User Role
cs_CZ: Uživatelská úroveň

en: User is equal to
cs_CZ: Uživatel se rovná

en: User is not equal to
cs_CZ: Uživatel se nerovná

en: User unable to add new %s
cs_CZ: Uživatel není schopen přidat nové %s

en: Users
cs_CZ: Uživatelé

en: Users Icon
cs_CZ: Ikona uživatelů

en: Users contain
cs_CZ: Uživatelé zahrnují

en: Users do not contain
cs_CZ: Uživatelé neobsahují

en: Uses the native WordPress media picker to upload, or choose files.
cs_CZ: K nahrávání nebo výběru souborů používá nativní nástroj pro výběr médií ve WordPressu.

en: Uses the native WordPress media picker to upload, or choose images.
cs_CZ: K nahrávání nebo výběru obrázků používá nativní nástroj pro výběr médií ve WordPressu.

en: Validate Email
cs_CZ: Ověřit e-mail

en: Validation
cs_CZ: Validace

en: Validation failed
cs_CZ: Ověření selhalo

en: Validation successful
cs_CZ: Ověření úspěšné

en: Value
cs_CZ: Hodnota

en: Value contains
cs_CZ: Hodnota obsahuje

en: Value is equal to
cs_CZ: Hodnota je rovna

en: Value is greater than
cs_CZ: Hodnota je větší než

en: Value is less than
cs_CZ: Hodnota je menší než

en: Value is not equal to
cs_CZ: Hodnota není rovna

en: Value matches pattern
cs_CZ: Hodnota odpovídá masce

en: Value must be a number
cs_CZ: Hodnota musí být číslo

en: Value must be a valid URL
cs_CZ: Hodnota musí být validní adresa URL

en: Value must be equal to or higher than %d
cs_CZ: Hodnota musí být rovna nebo větší než %d

en: Value must be equal to or lower than %d
cs_CZ: Hodnota musí být rovna nebo menší než %d

en: Value must not exceed %d characters
cs_CZ: Hodnota nesmí překročit %d znaků

en: Values will be saved as %s
cs_CZ: Hodnoty budou uloženy jako %s

en: Various
cs_CZ: Různé

en: Vault Icon
cs_CZ: Ikona trezoru

en: Version %s
cs_CZ: Verze %s

en: Vertical
cs_CZ: Vertikální

en: Video (alt) Icon
cs_CZ: Ikona videa (starší verze)

en: Video (alt2) Icon
cs_CZ: Ikona videa (alt2)

en: Video (alt3) Icon
cs_CZ: Ikona videa (alt3)

en: Video Icon
cs_CZ: Ikona videa

en: View %s
cs_CZ: Zobrazit %s

en: View Field
cs_CZ: Zobrazit pole

en: View Field Group
cs_CZ: Prohlížet skupinu polí

en: View Item
cs_CZ: Zobrazit položku

en: View Items
cs_CZ: Zobrazit položky

en: View Post
cs_CZ: Zobrazit příspěvek

en: View Post Type
cs_CZ: Zobrazit typ obsahu

en: View Posts
cs_CZ: Zobrazit příspěvky

en: View Pricing & Upgrade
cs_CZ: Zobrazit ceny a upgrade

en: View Site Icon
cs_CZ: Zobrazit ikonu webu

en: View Tag
cs_CZ: Zobrazit štítek

en: View Taxonomy
cs_CZ: Zobrazit taxonomii

en: View a %s
cs_CZ: Zobrazit %s

en: View a %s Term
cs_CZ: Zobrazit pojem %s

en: View details
cs_CZ: Zobrazit podrobnosti

en: Viewing back end
cs_CZ: Prohlížíte backend

en: Viewing front end
cs_CZ: Prohlížíte frontend

en: Visibility
cs_CZ: Viditelnost

en: Visibility Icon
cs_CZ: Ikona viditelnosti

en: Visible on the frontend and in the admin dashboard.
cs_CZ: Je viditelný ve frontendu a na nástěnce správce.

en: Visit website
cs_CZ: Navštívit stránky

en: Visual
cs_CZ: Grafika

en: Visual & Text
cs_CZ: Grafika a text

en: Visual Only
cs_CZ: Pouze grafika

en: Volume Off Icon
cs_CZ: Ikona vypnutí zvuku

en: Volume On Icon
cs_CZ: Ikona zapnutí zvuku

en: WP Engine logo
cs_CZ: Logo WP Engine

en: WYSIWYG Editor
cs_CZ: Editor WYSIWYG

en: Warning Icon
cs_CZ: Ikona varování

en: We are fanatical about support, and want you to get the best out of your website with ACF. If you run into any difficulties, there are several places you can find help:
cs_CZ: Jsme fanatici podpory a chceme, abyste ze svých webových stránek s ACF dostali to nejlepší. Pokud se setkáte s jakýmikoli potížemi, můžete najít pomoc na několika místech:

en: We do not recommend using this field in ACF Blocks.
cs_CZ: Nedoporučujeme používat toto pole v blocích ACF.

en: We respect your inbox. Unsubscribe anytime. By signing up, you agree to our %s.
cs_CZ: Respektujeme vaši e-mailovou schránku. Odběr můžete kdykoli zrušit. Registrací souhlasíte s našimi %s.

en: Week Starts On
cs_CZ: Týden začíná

en: WhatsApp Icon
cs_CZ: Ikona WhatsApp

en: When enabled, ACF field data will be automatically included as JSON-LD structured data in the page head for better SEO and semantic markup.
cs_CZ: Je-li tato funkce zapnutá, budou data z polí ACF automaticky zahrnuta jako strukturovaná data ve formátu JSON-LD do hlavičky stránky, což přispěje k lepšímu SEO a sémantickému označení.

en: When enabled, AI models can access and interact with the content of posts in this post type using supported integrations. This feature uses the WordPress Abilities API.
cs_CZ: Je-li tato funkce zapnutá, mohou modely umělé inteligence prostřednictvím podporovaných integrací přistupovat k obsahu příspěvků tohoto typu a pracovat s ním. Tato funkce využívá rozhraní WordPress Abilities API.

en: When enabled, AI models can access and interact with the fields in this group using supported integrations. This feature uses the WordPress Abilities API.
cs_CZ: Je-li tato funkce zapnutá, mohou modely umělé inteligence prostřednictvím podporovaných integrací přistupovat k polím v této skupině a pracovat s nimi. Tato funkce využívá rozhraní API WordPress Abilities.

en: When enabled, AI models can access and interact with the terms in this taxonomy using supported integrations. This feature uses the WordPress Abilities API.
cs_CZ: Je-li tato funkce zapnutá, mohou modely umělé inteligence prostřednictvím podporovaných integrací přistupovat k termínům v této taxonomii a pracovat s nimi. Tato funkce využívá rozhraní API WordPress Abilities.

en: Whether terms in this taxonomy should be sorted in the order they are provided to `wp_set_object_terms()`.
cs_CZ: Zda mají být pojmy v této taxonomii seřazeny v pořadí, v jakém byly zadány do `wp_set_object_terms()`.

en: Widgets
cs_CZ: Widgety

en: Widgets Menus Icon
cs_CZ: Ikona nabídky widgetů

en: Width
cs_CZ: Šířka

en: WordPress (alt) Icon
cs_CZ: Ikona WordPress (starší verze)

en: WordPress Content Discovery
cs_CZ: Objevování obsahu ve WordPressu

en: WordPress Icon
cs_CZ: Ikona WordPressu

en: WordPress Version
cs_CZ: Verze WordPressu

en: Wrapper Attributes
cs_CZ: Atributy obalového pole

en: Write Blog Icon
cs_CZ: Ikona pro psaní blogu

en: Xing Icon
cs_CZ: Ikona Xing

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: Yes (alt) Icon
cs_CZ: Ikona „Ano“ (alternativní)

en: Yes Icon
cs_CZ: Ikona „Ano“

en: You're on the list! Keep an eye out for our next update.
cs_CZ: Jste na seznamu! Sledujte naše další novinky.

en: YouTube Icon
cs_CZ: Ikona YouTube

en: Zoom
cs_CZ: Přiblížení

en: [ACF shortcode value disabled for preview]
cs_CZ: [Hodnota zkráceného kódu ACF vypnuta pro náhled]

en: [The ACF shortcode cannot display fields from non-public posts]
cs_CZ: [Zkrácený kód ACF nedokáže zobrazit pole z neveřejných příspěvků]

en: [The ACF shortcode is disabled on this site]
cs_CZ: [Zkrácený kód ACF je na tomto webu deaktivován]

en: and
cs_CZ: a

en: are developed and maintained by
cs_CZ: jsou vyvíjeny a spravovány

en: bbPress Icon
cs_CZ: Ikona bbPress

en: class
cs_CZ: třída

en: copy
cs_CZ: kopírovat

en: genre
cs_CZ: žánr

en: id
cs_CZ: ID

en: is developed and maintained by
cs_CZ: je vyvíjen a spravován

en: is equal to
cs_CZ: je rovno

en: is not equal to
cs_CZ: není rovno

en: layout | layouts
cs_CZ[0]: typ zobrazení
cs_CZ[1]: typ zobrazení
cs_CZ[2]: typ zobrazení

en: layouts
cs_CZ: typy zobrazení

en: movie
cs_CZ: film

[ctx: noun]
en: Clone
cs_CZ: Klonování

[ctx: noun]
en: Select
cs_CZ: Vybrat

en: or
cs_CZ: nebo

[ctx: post status]
en: Active
cs_CZ: Aktivní

[ctx: post status]
en: Inactive
cs_CZ: Neaktivní

[ctx: post status]
en: Registration Failed
cs_CZ: Registrace se nezdařila

en: post type
cs_CZ: typ obsahu

en: red : Red
cs_CZ: cervena : Červená

en: taxonomy
cs_CZ: taxonomie

[ctx: verb]
en: Edit
cs_CZ: Upravit

[ctx: verb]
en: Select
cs_CZ: Vybrat

[ctx: verb]
en: Update
cs_CZ: Aktualizace

en: width
cs_CZ: šířka

en: wordpress.org
cs_CZ: WordPress.org

en: {available} {label} {identifier} available (max {max})
cs_CZ: {available} {label} {identifier} dostupný (max {max})

en: {required} {label} {identifier} required (min {min})
cs_CZ: {required} {label} {identifier} povinný (min {min})

en: ← Go to %s
cs_CZ: ← Přejít na %s

en: ← Go to tags
cs_CZ: ← Přejít na štítky
