AesirX Consent 2.0.1 - en to he translation catalogue (184 entries)

en: "end" filter is not correct
he: "סינון "סוף" אינו נכון"

en: "start" filter is not correct
he: "המסנן \"התחלה\" אינו נכון"

en: <div class='input_information_content'>
              Remember to include the explicit purpose (e.g., analytics, marketing) in the consent text to inform users why GTM is being used.</div>
he: <div class='input_information_content'>זכור לכלול את המטרה המפורשת (למשל, ניתוחים, שיווק) בטקסט ההסכמה כדי ליידע את המשתמשים מדוע נעשה שימוש ב-GTM.</div>

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Consent:</span> Allow data collection for analytics, form data (when you contact us), & behavioral & event tracking, with the option to opt-in for specific features.
he: <span class='fw-semibold text-primary'>הסכמה:</span> אפשר איסוף נתונים לניתוח, נתוני טופס (כאשר אתה יוצר קשר איתנו), ומעקב אחר התנהגות ואירועים, עם אפשרות להצטרף לתכונות מסוימות.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Consent:</span> First & third-party tracking data will be collected to enhance your experience.
he: <span class='fw-semibold text-primary'>הסכמה:</span> נתוני מעקב של צד ראשון ושלישי ייאספו כדי לשפר את חווייתך.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Control your data:</span> Choose your preferred level of data collection & tracking.
he: <span class='fw-semibold text-primary'>שלוט בנתונים שלך:</span> בחר את רמת איסוף ומעקב הנתונים המועדפת עליך.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralized Consent:</span> Allow data collection for analytics, form data (when you contact us), & behavioral & event tracking, with the option to revoke consent, opt-in for specific features, & earn rewards from digital marketing activities.
he: <span class='fw-semibold text-primary'>הסכמה מבוזרת:</span> אפשר איסוף נתונים לניתוח, נתוני טפסים (כאשר אתה יוצר קשר איתנו), ומעקב אחר התנהגות ואירועים, עם אפשרות לבטל הסכמה, להירשם לתכונות מסוימות ולהרוויח תגמולים מפעילויות שיווק דיגיטליות.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralized Consent:</span> Choose Decentralized Wallets or Decentralized Wallet + Shield of Privacy. Both options let you manage & revoke consent on-site or through AesirX dApp, plus earn rewards from digital marketing activities.
he: <span class='fw-semibold text-primary'>הסכמה מבוזרת:</span> בחר ארנקים מבוזרים או ארנק מבוזר + מגן פרטיות. שתי האפשרויות מאפשרות לך לנהל ולבטל הסכמה באתר או דרך אפליקציית AesirX dApp, בנוסף להרוויח תגמולים מפעילויות שיווק דיגיטלי.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Earn rewards:</span> Participate in decentralized consent for privacy & rewards.
he: <span class='fw-semibold text-primary'>הרוויחו תגמולים:</span> השתתפו בהסכמה מבוזרת לפרטיות ותגמולים.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Enables Compliance:</span> Using Shield of Privacy (SoP) ensures compliance with GDPR, CCPA, ePrivacy Directive, & other data protection regulations.
he: <span class='fw-semibold text-primary'>מאפשר תאימות:</span> השימוש ב-Privacy Shield (SoP) מבטיח תאימות ל-GDPR, CCPA, דירקטיבת ePrivacy ותקנות הגנת נתונים אחרות.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Flexible Consent:</span> You can withdraw your consent anytime on-site or via our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://dapp.shield.aesirx.io' target='_blank'>dApp</a> (Decentralized Application).
he: <span class='fw-semibold text-primary'>הסכמה גמישה:</span> באפשרותך לבטל את הסכמתך בכל עת באתר או דרך <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://dapp.shield.aesirx.io' target='_blank'>dApp</a> (יישום מבוזר) שלנו.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>For Businesses:</span> Enhance trust, secure user identities, & prevent breaches.
he: <span class='fw-semibold text-primary'>לעסקים:</span> שפר את האמון, אבטח את זהויות המשתמש ומניעת הפרות.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Learn More:</span> Discover our approach to data processing in our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>Privacy Policy</a>.
he: <span class='fw-semibold text-primary'>למידע נוסף:</span> גלו את הגישה שלנו לעיבוד נתונים ב<a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>מדיניות הפרטיות</a> שלנו.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Privacy Protection:</span> Users have full control over their data, ensuring maximum privacy.
he: <span class='fw-semibold text-primary'>הגנת פרטיות:</span> למשתמשים יש שליטה מלאה על הנתונים שלהם, מה שמבטיח פרטיות מרבית.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Proactive Protection:</span> We enhance privacy measures to safeguard your data integrity.
he: <span class='fw-semibold text-primary'>הגנה פרואקטיבית:</span> אנו משפרים את אמצעי הפרטיות כדי להגן על שלמות הנתונים שלך.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Reject:</span> No data will be collected or loaded except for anonymized page views & rejections. Some personalization features may be disabled.
he: <span class='fw-semibold text-primary'>דחייה:</span> לא ייאספו או ייטענו נתונים מלבד צפיות בעמודים אנונימיים ודחיות. ייתכן שחלק מתכונות ההתאמה האישית יושבתו.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Transparent data collection practices:</span> Understand how your data is collected & used.
he: <span class='fw-semibold text-primary'>Gennemsigtige dataindsamlingspraksisser:</span> הבן כיצד הנתונים שלך נאספים ומשתמשים בהם.

en: <strong>AND Logic (Stricter Match):</strong> Both language and time zone must match a region for its consent model to apply. Ideal for high-accuracy targeting.
he: <strong>ולוגיקה (התאמה מחמירה):</strong> גם השפה וגם אזור הזמן חייבים להתאים לאזור כדי שמודל ההסכמה שלו יחול. אידיאלי למיקוד ברמת דיוק גבוהה.

en: <strong>OR Logic (More Flexible):</strong> Either language or time zone can match to apply a region’s consent model. Best for broader coverage based on user preferences.
he: <strong>או לוגיקה (גמישה יותר):</strong> שפה או אזור זמן יכולים להתאים להחלת מודל ההסכמה של אזור. הטוב ביותר עבור כיסוי רחב יותר בהתבסס על העדפות המשתמש.

en: About
he: אוֹדוֹת

en: Address is not valid
he: הכתובת אינה חוקית

en: Advertising Tracking
he: מעקב פרסומות

en: AesirX Consent
he: הסכמת AesirX

en: AesirX Consent Shield for Domain/Path-Based Blocking
he: AesirX Consent Shield לחסימה מבוססת תחום/נתיב

en: AesirX Consent Shield for Third-Party Plugins
he: AesirX Consent Shield עבור תוספים של צד שלישי

en: Aesirx Consent plugin. When you join forces with AesirX, you're not just becoming a Partner - you're also becoming a freedom fighter in the battle for privacy! Earn 25% Affiliate Commission <a href="https://aesirx.io/partner?utm_source=wpplugin&utm_medium=web&utm_campaign=wordpress&utm_id=aesirx&utm_term=wordpress&utm_content=analytics">[Click to Join]</a>
he: תוסף הסכמה של AesirX. כשאתה מצטרף ל-AesirX, אתה לא רק הופך לשותף - אתה גם הופך ללוחם חופש במאבק על הפרטיות! הרווח 25% עמלת שותפים <a href="https://aesirx.io/partner?utm_source=wpplugin&utm_medium=web&utm_campaign=wordpress&utm_id=aesirx&utm_term=wordpress&utm_content=analytics">[לחץ כדי להצטרף]</a>

en: All consented data will be collected.
he: כל הנתונים בהסכמה ייאספו.

en: Allow Override
he: אפשר עקיפה

en: Always active
he: תמיד פעיל

en: Analytics & Behavioral Data: To improve our services & personalize your experience.
he: ניתוח ונתוני התנהגות: לשיפור השירותים שלנו והתאמת החוויה שלך.

en: Analytics Tracking
he: מעקב אנליטיקות

en: Any additional third-party integrations (e.g, customer support tools, CDNS).
he: כל אינטגרציה נוספת עם צד שלישי (למשל, כלי תמיכת לקוחות, CDNS).

en: Back
he: חזרה

en: Benefits
he: יתרונות

en: Blocks JavaScript from third-party domains, allowing first-party scripts to run normally & keep essential site functions intact.
he: חוסם JavaScript מתחומים של צד שלישי, מאפשר לסקריפטים של צד ראשון לפעול כרגיל ושומר על תפקודי האתר החיוניים שלמים.

en: Blocks or removes scripts from running in the user's browser before consent is given.
he: חוסם או מסיר סקריפטים מהרצתם בדפדפן המשתמש לפני מתן הסכמה.

en: Blocks selected third-party plugins from loading until user consent is given.
he: חוסם טעינת תוספים של צד שלישי שנבחרו עד לקבלת הסכמת המשתמש.

en: Both first-party & third-party tracking data will be activated.
he: נתוני מעקב של צד ראשון וגם של צד שלישי יופעלו.

en: Browser Language
he: שפת הדפדפן

en: By consenting, you allow us to collect & use your data for:
he: בהסכמה, אתה מאפשר לנו לאסוף ולהשתמש בנתונים שלך עבור:

en: Choose how browser language and time zone are combined to determine consent rules:
he: בחר כיצד ישולבו שפת הדפדפן ואזור הזמן כדי לקבוע כללי הסכמה:

en: Choose how we use your data: "Reject" data collection, allow tracking ["Consent"], or use "Decentralized Consent" for more control over your personal data.
he: בחר כיצד אנו משתמשים בנתונים שלך: 'דחה' איסוף נתונים, אפשר מעקב ['הסכמה'], או השתמש ב'הסכמה מבוזרת' לשליטה רבה יותר על הנתונים האישיים והתגמולים שלך.

en: Choose how we use your data: "Reject" data collection, allow tracking ["Consent"].
he: בחר כיצד אנו משתמשים בנתונים שלך: "דחה" איסוף נתונים, אפשר מעקב ["הסכמה"].

en: Choose your tailored template
he: בחר את התבנית המותאמת אישית שלך

en: Completely prevents the loading and execution of chosen third-party plugins before consent.
he: מונע לחלוטין את הטעינה והביצוע של תוספים מצד שלישי נבחרים לפני מתן הסכמה.

en: Configurable Consent Logic
he: לוגיקה הסכמה ניתנת להגדרה

en: Configure how JavaScript is blocked based on user consent preferences.
he: הגדר כיצד JavaScript נחסם על סמך העדפות הסכמת המשתמש.

en: Connect to your website via FTP or File Manager.
he: התחבר לאתר שלך דרך FTP או מנהל קבצים.

en: Connecting
he: מתחבר

en: Consent
he: הסכמה

en: Consent Management
he: ניהול הסכמה

en: Consent Mode
he: מצב הסכמה

en: Continue
he: המשך

en: Contract is not valid
he: החוזה אינו תקף

en: Cookie Declaration
he: הצהרת קובצי Cookie

en: Could not insert consent
he: לא ניתן היה להוסיף את ההסכמה

en: Custom Tracking
he: Tilpasset sporing

en: Customize
he: התאם אישית

en: Customize Consent Management Text
he: התאם אישית את טקסט ניהול ההסכמה

en: Customize Details Text
he: התאם אישית את טקסט הפרטים

en: Customize Reject Text
he: התאמה אישית של טקסט דחייה

en: Database error occurred.
he: אירעה שגיאת מסד נתונים.

en: Decentralized Consent
he: הסכמה מבוזרת

en: Decentralized Consent + Shield of Privacy
he: הסכמה מבוזרת + מגן פרטיות

en: Decentralized Consent Mode
he: מצב הסכמה מבוזר

en: Decentralized Consent Mode setup improves Google Consent Mode 2.0 by not loading any scripts, beacons, or tags until after consent is given, reducing compliance risks. It also includes Decentralized Consent, for more control over personal data.
he: הגדרת מצב הסכמה מבוזר משפרת את מצב ההסכמה של Google 2.0 על ידי אי טעינת סקריפטים, משואות או תגים עד לאחר מתן הסכמה, מה שמפחית את סיכוני התאימות. זה כולל גם הסכמה מבוזרת, לשליטה רבה יותר על נתונים אישיים ותגמולים.

en: Decentralized consent will be loaded
he: הסכמה מבוזרת תיטען

en: Default Consent Mode
he: מצב הסכמה ברירת מחדל

en: Default Consent Mode improves Google Consent Mode 2.0 by not loading any tags until after consent is given, reducing compliance risks.
he: מצב הסכמה ברירת מחדל משפר את מצב ההסכמה של Google 2.0 על ידי אי טעינת תגים כלשהם עד לאחר מתן הסכמה, מה שמפחית את סיכוני הציות.

en: Details
he: פרטים

en: Disable GPC Support
he: השבת תמיכת GPC

en: Disables third-party data sharing for California users.
he: משבית שיתוף נתונים של צד שלישי עבור משתמשי קליפורניה.

en: Discover the latest features & best practices.
he: גלה את התכונות האחרונות והשיטות המומלצות.

en: Do Not Sell or Share My Personal Information (CCPA)
he: אל תמכור או שתף את המידע האישי שלי (CCPA)

en: Do not sell or share options
he: אל תמכור או שתף אפשרויות

en: Domain
he: תְחוּם

en: Domain not found
he: הדומיין לא נמצא

en: Domain/Path-Based
he: מבוסס דומיין/נתיב

en: Download the gpc.json file.
he: הורד את הקובץ gpc.json.

en: Enable GPC Support
he: הפעל את תמיכת GPC

en: Enable Geo-handling for Consent Mode
he: הפעלת טיפול גיאוגרפי למצב הסכמה

en: Enter domain or path
he: הזן דומיין או נתיב

en: Error in tracking
he: שגיאה במעקב

en: Essential Tracking
he: מעקב חיוני

en: Explore How-To Guides, instructions, & tutorials to get the most from AesirX Consent Shield. Whether you're a developer or admin, find all you need to configure & optimize your privacy setup.
he: חקור מדריכים, הוראות ומדריכי הדרכה כדי להפיק את המרב מ-AesirX Consent Shield. בין אם אתה מפתח או מנהל, מצא את כל מה שאתה צריך כדי להגדיר ולבצע אופטימיזציה של הגדרות הפרטיות שלך.

en: Failed to update analytics events.
he: נכשל בעדכון אירועי האנליטיקה.

en: Failed to update analytics flows
he: עדכון זרימות הניתוח נכשל

en: Failed to update consent expiration.
he: נכשל בעדכון פקיעת תוקף ההסכמה.

en: Failed to update nonce.
he: נכשל בעדכון ה-nonce.

en: For more details, refer to our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>privacy policy.</a>
he: למידע נוסף, עיין ב<a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>מדיניות הפרטיות</a> שלנו.

en: Form Data: When you contact us.
he: נתוני טופס: כאשר אתה יוצר איתנו קשר.

en: Functional Tracking
he: מעקב פונקציונלי

en: GPC Compliance
he: תאימות GPC

en: GTM General
he: GTM כללי

en: Geo-Based Consent Rules
he: חוקי הסכמה מבוססי מיקום גיאוגרפי

en: Gtag ID
he: מזהה Gtag

en: Important: Permalink Settings Required
he: חשוב: נדרשות הגדרות קישורים קבועים

en: Invalid signature
he: חתימה לא חוקית

en: Invalid signature.
he: חתימה לא חוקית.

en: Invalid token
he: אסימון לא חוקי

en: Language
he: שפה

en: Learn how to use AesirX Privacy Scanner with Consent Shield to detect privacy-intrusive elements, using the JetPack plugin as an example.
he: למד כיצד להשתמש ב-AesirX Privacy Scanner עם Consent Shield כדי לזהות אלמנטים הפוגעים בפרטיות, באמצעות תוסף JetPack כדוגמה.

en: Manage Decentralized Consent
he: נהל הסכמה מבוזרת

en: Manage Your Consent Preferences
he: נהל את העדפות ההסכמה שלך

en: More info at <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://shield.aesirx.io' target='_blank'>https://shield.aesirx.io</a>.
he: מידע נוסף ב-<a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://shield.aesirx.io' target='_blank'>https://shield.aesirx.io</a>.

en: Need Help? Access Our Comprehensive Documentation Hub
he: צריך עזרה? גש למרכז התיעוד המקיף שלנו

en: No
he: לא

en: No network requests are made to third-party servers, enabling maximum compliance with privacy regulations like GDPR and the ePrivacy Directive.
he: לא מתבצעות בקשות רשת לשרתים של צד שלישי, מה שמאפשר תאימות מרבית לתקנות פרטיות כמו ה-GDPR וההנחיה לפרטיות אלקטרונית.

en: No tracking technologies are activated until a user explicitly gives consent. This is required by <strong>GDPR</strong> and <strong>ePrivacy Directive 5(3)</strong>.
he: לא מופעלות טכנולוגיות מעקב עד שמשתמש נותן הסכמה מפורשת. זה נדרש על פי <strong>GDPR</strong> וה<strong>הנחיית פרטיות אלקטרונית 5(3)</strong>.

en: Nonce is not valid
he: ה-Nonce אינו תקף

en: Nonce not found.
he: Nonce לא נמצא.

en: Only Third-Party Hosts (default)
he: רק מארחים של צד שלישי (ברירת מחדל)

en: Only anonymized page views & limited features will be available. To access all website features, including personalized content & enhanced functionality, please choose an option:
he: רק תצוגות עמודים אנונימיות ותכונות מוגבלות יהיו זמינות. כדי לגשת לכל התכונות של האתר, כולל תוכן מותאם אישית ופונקציונליות משופרת, אנא בחר אפשרות:

en: Opt-In Mode (EU)
he: מצב הרשמה (האיחוד האירופי)

en: Opt-Out Mode (California)
he: מצב ביטול הרשמה (קליפורניה)

en: Opt-Out of tracking
he: ביטול מעקב

en: Our Commitment in Action
he: המחויבות שלנו בפעולה

en: Our plugin requires that your site use a pretty permalink structure (for example, %1$s) to work correctly.
                                It looks like your current settings are using the plain permalink format, which might cause issues.
                                Please %2$s to open your Permalink Settings.
                                Once there, select the "Post name" option (or another pretty permalink structure) and click "Save Changes."
he: התוסף שלנו דורש שהאתר שלך ישתמש במבנה קישורים קבועים יפה (לדוגמה, %1$s) כדי לפעול כראוי. נראה שההגדרות הנוכחיות שלך משתמשות בפורמט הקישורים הקבועים הפשוט, מה שעלול לגרום לבעיות. אנא %2$s כדי לפתוח את הגדרות הקישורים הקבועים שלך. ברגע שתגיע לשם, בחר באפשרות "שם הפוסט" (או מבנה קישורים קבועים יפה אחר) ולחץ על "שמור שינויים."

en: Override
he: ביטול

en: Permission denied!
he: ההרשאה נדחתה!

en: Please connect to your wallet
he: אנא התחבר לארנק שלך

en: Please connect your Web3 wallet
he: אנא חבר את ארנק ה-Web3 שלך

en: Please note
he: אנא שים לב

en: Please sign the message on your wallet twice and wait for it to be saved.
he: אנא חתום על ההודעה בארנק שלך פעמיים והמתן שהיא תישמר.

en: Previous consent still active
he: הסכמה קודמת עדיין פעילה

en: Previous consent was not expired
he: ההסכמה הקודמת לא פגה

en: Problem with Aesirx Analytics plugin install
he: בעיה בהתקנת תוסף Aesirx Analytics

en: Reject
he: דחה

en: Removes scripts matching specified domains or paths from the browser until user consent is given.
he: מסיר סקריפטים התואמים לדומיינים או נתיבים שצוינו מהדפדפן עד למתן הסכמת המשתמש.

en: Required for the website to function (e.g, session cookies, security tracking).
he: נדרש לפעילות האתר (למשל, עוגיות סשן, מעקב אבטחה).

en: Reset Consent
he: איפוס הסכמה

en: Reset Detail
he: איפוס פרטים

en: Reset Reject
he: אפס דחייה

en: Revoke Consent
he: בטל הסכמה

en: Revoke Consent for the site
he: ביטול הסכמה לאתר

en: Revoke Opt-In Consent
he: בטל את הסכמת ההצטרפות

en: Revoke Opt-In Consent for AesirX Privacy Advisor AI
he: בטל את הסכמת ההצטרפות ל-AesirX Privacy Advisor AI

en: Revoke Opt-In Consent for Payment Processing
he: ביטול הסכמה לעיבוד תשלומים

en: Revoke your consent for data use whenever you wish.
he: בטל את הסכמתך לשימוש בנתונים בכל עת שתרצה.

en: Save
he: לְהַצִיל

en: Save settings
he: שמור הגדרות

en: Saving...
he: חִסָכוֹן...

en: Script Blocking Options
he: אפשרויות חסימת סקריפטים

en: Select Mode
he: בחר מצב

en: Select your preferred decentralized consent option:
he: בחר את אפשרות ההסכמה המבוזרת המועדפת עליך:

en: Settings
he: הגדרות

en: Shield of Privacy
he: מגן פרטיות

en: Something went wrong
he: משהו השתבש

en: TRACKING AND DATA PRIVACY PREFERENCES
he: העדפות מעקב ופרטיות נתונים

en: Targeted advertising & remarketing (e.g, Facebook Pixel, Google Ads).
he: פרסום ממוקד ושיווק מחדש (למשל, Facebook Pixel, Google Ads).

en: The consent parameter is required and must be a number.
he: פרמטר ההסכמה נדרש וחייב להיות מספר.

en: The domain sent in the new URL does not match the domain stored in the visitor document
he: הדומיין שנשלח ב-URL החדש אינו תואם את הדומיין המאוחסן במסמך המבקר

en: The event uuid parameter is required.
he: נדרש פרמטר uuid של האירוע.

en: The uuid parameter is required.
he: הפרמטר uuid נדרש.

en: There was a problem querying the data in the database.
he: אירעה בעיה בשאילתת הנתונים במסד הנתונים.

en: There was a problem updating the data in the database.
he: אירעה בעיה בעדכון הנתונים במסד הנתונים.

en: There was a problem with the database query.
he: הייתה בעיה בשאילתת מסד הנתונים.

en: Third-Party Plugins
he: תוספים של צד שלישי

en: This website uses tracking by default. You may opt out at any time.
he: אתר זה משתמש במעקב כברירת מחדל. תוכל לבטל את ההרשמה בכל עת.

en: Time Zone
he: אזור זמן

en: To comply with Global Privacy Control (GPC), please download and upload the following file:
he: כדי לציית ל-Global Privacy Control (GPC), אנא הורד והעלה את הקובץ הבא:

en: To configure, input your Google Tag Manager Gtag ID & GTM ID in the designated fields. Once set up, Google Tag Manager will only load after the user provides consent.
he: כדי להגדיר, הזן את מזהה Gtag ומזהה GTM של Google Tag Manager בשדות המיועדים. לאחר ההגדרה, Google Tag Manager ייטען רק לאחר שהמשתמש יספק הסכמה.

en: Tracking is allowed by default, but users must be able to opt out easily. This aligns with <strong>CCPA</strong> and similar U.S. privacy frameworks.
he: מעקב מותר כברירת מחדל, אך על המשתמשים להיות מסוגלים לבטל בקלות. זה תואם את <strong>CCPA</strong> ומסגרות פרטיות דומות בארה"ב.

en: Understanding Your Privacy Choices
he: הבנת אפשרויות הפרטיות שלך

en: Upload Instructions:
he: הוראות העלאה:

en: Upload the file to: <code>/public_html/.well-known/gpc.json</code>
he: העלה את הקובץ ל-: <code>/public_html/.well-known/gpc.json</code>

en: User preferencese & site enhancements (e.g, language setting, live chat).
he: העדפות משתמש ושיפורי אתר (למשל, הגדרות שפה, צ'אט חי).

en: Users can earn rewards from digital marketing activities.
he: משתמשים יכולים להרוויח תגמולים מפעילויות שיווק דיגיטלי.

en: Users can revoke consent on-site at any time.
he: משתמשים יכולים לבטל את ההסכמה באתר בכל עת.

en: Users can revoke consent on-site or from the AesirX dApp at any time.
he: משתמשים יכולים לבטל הסכמה באתר או מאפליקציית AesirX dApp בכל עת.

en: Visitor behavior monitoring (e.g, Google Analytics, Matomo).
he: ניטור התנהגות מבקרים (למשל, Google Analytics, Matomo).

en: Visitor event not found.
he: אירוע המבקר לא נמצא.

en: Visitor not found
he: המבקר לא נמצא

en: Wallet nonce not found
he: לא נמצא nonce של הארנק

en: Wallet not found
he: הארנק לא נמצא

en: Wallet not found.
he: הארנק לא נמצא.

en: We do not share your data with third parties without your explicit consent.
he: איננו חולקים את הנתונים שלך עם צדדים שלישיים ללא הסכמתך המפורשת.

en: While it prevents scripts from executing, initial network requests may still occur, so it enhances privacy compliance under GDPR but may not fully meet the ePrivacy Directive requirements.
he: בעוד שהוא מונע מהסקריפטים לפעול, בקשות רשת ראשוניות עשויות עדיין להתרחש, כך שהוא משפר את תאימות הפרטיות תחת ה-GDPR אך עשוי שלא לעמוד במלוא הדרישות של דירקטיבת הפרטיות האלקטרונית.

en: Wrong URL format, domain not found
he: פורמט URL שגוי, הדומיין לא נמצא

en: Yes
he: כן

en: You can opt-in later for specific features without giving blanket consent.
he: תוכל לבחור מאוחר יותר בתכונות ספציפיות מבלי לתת הסכמה כללית.

en: You can revoke consent on the site or any explicit opt-in consent, such as payment processing, at any time
he: ניתן לבטל את ההסכמה באתר או כל הסכמה מפורשת, כגון עיבוד תשלומים, בכל עת

en: You've chosen to reject data collection:
he: בחרת לדחות איסוף נתונים:

en: click here
he: לחץ כאן
