AesirX Consent 2.0.1 - en to hr translation catalogue (180 entries)

en: Settings
hr: Postavke

en: Problem with Aesirx Analytics plugin install
hr: Problem s instalacijom dodatka Aesirx Analytics

en: Consent
hr: Pristanak

en: Database error occurred.
hr: Došlo je do pogreške u bazi podataka.

en: "start" filter is not correct
hr: Filtar "start" nije ispravan

en: "end" filter is not correct
hr: Filtar "end" nije ispravan

en: Domain not found
hr: Domena nije pronađena

en: There was a problem with the database query.
hr: Došlo je do problema s upitom u bazi podataka.

en: Something went wrong
hr: Nešto je pošlo po zlu

en: There was a problem updating the data in the database.
hr: Došlo je do problema s ažuriranjem podataka u bazi podataka.

en: The uuid parameter is required.
hr: Parametar uuid je obavezan.

en: The consent parameter is required and must be a number.
hr: Parametar pristanka je obavezan i mora biti broj.

en: Previous consent was not expired
hr: Prethodni pristanak nije istekao

en: Invalid token
hr: Neispravan token

en: Visitor not found
hr: Posjetitelj nije pronađen

en: Previous consent still active
hr: Prethodni pristanak je još uvijek aktivan

en: There was a problem querying the data in the database.
hr: Došlo je do problema s upitom podataka u bazi podataka.

en: Invalid signature
hr: Neispravan potpis

en: Wallet not found
hr: Novčanik nije pronađen

en: Wallet nonce not found
hr: Nonce novčanika nije pronađen

en: Nonce is not valid
hr: Nonce nije valjan

en: Contract is not valid
hr: Ugovor nije valjan

en: The event uuid parameter is required.
hr: Parametar uuid događaja je obavezan.

en: Failed to update analytics events.
hr: Ažuriranje analitičkih događaja nije uspjelo.

en: Visitor event not found.
hr: Događaj posjetitelja nije pronađen.

en: Failed to update analytics flows
hr: Ažuriranje analitičkih tokova nije uspjelo

en: Address is not valid
hr: Adresa nije valjana

en: Invalid signature.
hr: Neispravan potpis.

en: Wallet not found.
hr: Novčanik nije pronađen.

en: Nonce not found.
hr: Nonce nije pronađen.

en: Failed to update consent expiration.
hr: Ažuriranje isteka pristanka nije uspjelo.

en: Failed to update nonce.
hr: Ažuriranje nonce-a nije uspjelo.

en: Wrong URL format, domain not found
hr: Pogrešan format URL-a, domena nije pronađena

en: The domain sent in the new URL does not match the domain stored in the visitor document
hr: Domena poslana u novom URL-u ne odgovara domeni pohranjenoj u dokumentu posjetitelja

en: Permission denied!
hr: Dopuštenje odbijeno!

en: Error in tracking
hr: Pogreška pri praćenju

note: Plugin Name of the plugin
en: AesirX Consent
hr: AesirX Pristanak

note: Description of the plugin
en: Aesirx Consent plugin. When you join forces with AesirX, you're not just becoming a Partner - you're also becoming a freedom fighter in the battle for privacy! Earn 25% Affiliate Commission <a href="https://aesirx.io/partner?utm_source=wpplugin&utm_medium=web&utm_campaign=wordpress&utm_id=aesirx&utm_term=wordpress&utm_content=analytics">[Click to Join]</a>
hr: Dodatak Aesirx Consent. Kada udružite snage s Aesirxom, ne postajete samo Partner – postajete i borac za slobodu u borbi za privatnost! Zaradite 25% partnerske provizije <a href="https://aesirx.io/partner?utm_source=wpplugin&utm_medium=web&utm_campaign=wordpress&utm_id=aesirx&utm_term=wordpress&utm_content=analytics">[Kliknite za pridruživanje]</a>

en: Shield of Privacy
hr: Štit privatnosti

en: Revoke your consent for data use whenever you wish.
hr: Opozovite svoj pristanak za korištenje podataka kad god želite.

en: Manage Decentralized Consent
hr: Upravljanje decentraliziranim pristankom

en: Revoke Consent
hr: Opozovi pristanak

en: Reject
hr: Odbij

en: Please connect your Web3 wallet
hr: Molimo, povežite svoj Web3 novčanik

en: Please sign the message on your wallet twice and wait for it to be saved.
hr: Molimo, potpišite poruku na svom novčaniku dvaput i pričekajte da se spremi.

en: Saving...
hr: Spremanje...

en: Please connect to your wallet
hr: Molimo, povežite se sa svojim novčanikom

en: Connecting
hr: Povezivanje

en: TRACKING AND DATA PRIVACY PREFERENCES
hr: PREFERENCIJE ZA PRAĆENJE I PRIVATNOST PODATAKA

en: About
hr: O nama

en: Details
hr: Detalji

en: Decentralized Consent
hr: Decentralizirani pristanak

en: Manage Your Consent Preferences
hr: Upravljanje vašim postavkama pristanka

en: Choose how we use your data: "Reject" data collection, allow tracking ["Consent"], or use "Decentralized Consent" for more control over your personal data.
hr: Odaberite kako koristimo vaše podatke: "Odbijte" prikupljanje podataka, dopustite praćenje ["Pristanak"], ili koristite "Decentralizirani pristanak" za veću kontrolu nad vašim osobnim podacima i nagradama.

en: Choose how we use your data: "Reject" data collection, allow tracking ["Consent"].
hr: Odaberite kako koristimo vaše podatke: "Odbijte" prikupljanje podataka, dopustite praćenje ["Pristanak"].

en: By consenting, you allow us to collect & use your data for:
hr: Pristankom nam dopuštate prikupljanje i korištenje vaših podataka za:

en: Analytics & Behavioral Data: To improve our services & personalize your experience.
hr: Analitika i podaci o ponašanju: Za poboljšanje naših usluga i personalizaciju vašeg iskustva.

en: Form Data: When you contact us.
hr: Podaci iz obrasca: Kada nas kontaktirate.

en: Please note
hr: Napomena

en: We do not share your data with third parties without your explicit consent.
hr: Vaše podatke ne dijelimo s trećim stranama bez vaše izričite privole.

en: You can opt-in later for specific features without giving blanket consent.
hr: Možete se naknadno uključiti za specifične značajke bez davanja općeg pristanka.

en: For more details, refer to our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>privacy policy.</a>
hr: Za više detalja, pogledajte našu <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>politiku privatnosti.</a>

en: Benefits
hr: Prednosti

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Control your data:</span> Choose your preferred level of data collection & tracking.
hr: <span class='fw-semibold text-primary'>Kontrolirajte svoje podatke:</span> Odaberite željenu razinu prikupljanja i praćenja podataka.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Earn rewards:</span> Participate in decentralized consent for privacy & rewards.
hr: <span class='fw-semibold text-primary'>Zaradite nagrade:</span> Sudjelujte u decentraliziranom pristanku za privatnost i nagrade.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Transparent data collection practices:</span> Understand how your data is collected & used.
hr: <span class='fw-semibold text-primary'>Transparentne prakse prikupljanja podataka:</span> Razumjeti kako se vaši podaci prikupljaju i koriste.

en: Understanding Your Privacy Choices
hr: Razumijevanje vaših izbora privatnosti

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Reject:</span> No data will be collected or loaded except for anonymized page views & rejections. Some personalization features may be disabled.
hr: <span class='fw-semibold text-primary'>Odbij:</span> Podaci se neće prikupljati niti učitavati, osim anonimiziranih prikaza stranica i odbijanja. Neke značajke personalizacije mogu biti onemogućene.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Consent:</span> First & third-party tracking data will be collected to enhance your experience.
hr: <span class='fw-semibold text-primary'>Pristanak:</span> Podaci praćenja prve i treće strane prikupljat će se radi poboljšanja vašeg iskustva.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralized Consent:</span> Choose Decentralized Wallets or Decentralized Wallet + Shield of Privacy. Both options let you manage & revoke consent on-site or through AesirX dApp, plus earn rewards from digital marketing activities.
hr: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralizirani pristanak:</span> Odaberite Decentralizirane novčanike ili Decentralizirani novčanik + Štit privatnosti. Obje opcije omogućuju vam upravljanje i opoziv pristanka na licu mjesta ili putem AesirX dApp-a, te zaradu nagrada od digitalnih marketinških aktivnosti.

en: Our Commitment in Action
hr: Naša obveza u akciji

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Privacy Protection:</span> Users have full control over their data, ensuring maximum privacy.
hr: <span class='fw-semibold text-primary'>Zaštita privatnosti:</span> Korisnici imaju potpunu kontrolu nad svojim podacima, osiguravajući maksimalnu privatnost.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Enables Compliance:</span> Using Shield of Privacy (SoP) ensures compliance with GDPR, CCPA, ePrivacy Directive, & other data protection regulations.
hr: <span class='fw-semibold text-primary'>Omogućuje usklađenost:</span> Korištenje Štita privatnosti (SoP) osigurava usklađenost s GDPR-om, CCPA-om, Direktivom o e-privatnosti i drugim propisima o zaštiti podataka.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Proactive Protection:</span> We enhance privacy measures to safeguard your data integrity.
hr: <span class='fw-semibold text-primary'>Proaktivna zaštita:</span> Poboljšavamo mjere privatnosti kako bismo zaštitili integritet vaših podataka.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Flexible Consent:</span> You can withdraw your consent anytime on-site or via our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://dapp.shield.aesirx.io' target='_blank'>dApp</a> (Decentralized Application).
hr: <span class='fw-semibold text-primary'>Fleksibilni pristanak:</span> Svoju privolu možete povući bilo kada na licu mjesta ili putem naše <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://dapp.shield.aesirx.io' target='_blank'>dApp</a> (decentralizirana aplikacija).

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Learn More:</span> Discover our approach to data processing in our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>Privacy Policy</a>.
hr: <span class='fw-semibold text-primary'>Saznajte više:</span> Otkrijte naš pristup obradi podataka u našoj <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>Politici privatnosti</a>.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>For Businesses:</span> Enhance trust, secure user identities, & prevent breaches.
hr: <span class='fw-semibold text-primary'>Za poduzeća:</span> Povećajte povjerenje, osigurajte identitete korisnika i spriječite povrede podataka.

en: More info at <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://shield.aesirx.io' target='_blank'>https://shield.aesirx.io</a>.
hr: Više informacija na <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://shield.aesirx.io' target='_blank'>https://shield.aesirx.io</a>.

en: Select your preferred decentralized consent option:
hr: Odaberite željenu opciju decentraliziranog pristanka:

en: Decentralized consent will be loaded
hr: Decentralizirani pristanak će biti učitan

en: Both first-party & third-party tracking data will be activated.
hr: Podaci praćenja prve i treće strane bit će aktivirani.

en: All consented data will be collected.
hr: Svi pristali podaci će biti prikupljeni.

en: Users can revoke consent on-site at any time.
hr: Korisnici mogu opozvati pristanak na licu mjesta u bilo kojem trenutku.

en: Decentralized Consent + Shield of Privacy
hr: Decentralizirani pristanak + Štit privatnosti

en: Users can revoke consent on-site or from the AesirX dApp at any time.
hr: Korisnici mogu opozvati pristanak na licu mjesta ili putem AesirX dApp-a u bilo kojem trenutku.

en: Users can earn rewards from digital marketing activities.
hr: Korisnici mogu zaraditi nagrade od digitalnih marketinških aktivnosti.

en: Continue
hr: Nastavi

en: Back
hr: Natrag

en: You've chosen to reject data collection:
hr: Odabrali ste odbijanje prikupljanja podataka:

en: Only anonymized page views & limited features will be available. To access all website features, including personalized content & enhanced functionality, please choose an option:
hr: Samo anonimizirani prikazi stranica i ograničene značajke bit će dostupni. Za pristup svim značajkama web stranice, uključujući personalizirani sadržaj i poboljšanu funkcionalnost, odaberite opciju:

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Consent:</span> Allow data collection for analytics, form data (when you contact us), & behavioral & event tracking, with the option to opt-in for specific features.
hr: <span class='fw-semibold text-primary'>Pristanak:</span> Dopustite prikupljanje podataka za analitiku, podatke iz obrazaca (kada nas kontaktirate), te praćenje ponašanja i događaja, s opcijom uključivanja za specifične značajke.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralized Consent:</span> Allow data collection for analytics, form data (when you contact us), & behavioral & event tracking, with the option to revoke consent, opt-in for specific features, & earn rewards from digital marketing activities.
hr: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralizirani pristanak:</span> Dopustite prikupljanje podataka za analitiku, podatke iz obrazaca (kada nas kontaktirate), te praćenje ponašanja i događaja, s opcijom opoziva pristanka, uključivanja za specifične značajke, te zaradu nagrada od digitalnih marketinških aktivnosti.

en: You can revoke consent on the site or any explicit opt-in consent, such as payment processing, at any time
hr: Možete opozvati pristanak na stranici ili bilo koji izričit pristanak za uključivanje, kao što je obrada plaćanja, u bilo kojem trenutku

en: Revoke Opt-In Consent
hr: Opozovi pristanak za uključivanje

en: Revoke Opt-In Consent for Payment Processing
hr: Opozovi pristanak za uključivanje za obradu plaćanja

en: Revoke Opt-In Consent for AesirX Privacy Advisor AI
hr: Opozovi pristanak za uključivanje za AesirX Privacy Advisor AI

en: Revoke Consent for the site
hr: Opozovi pristanak za stranicu

en: Consent Management
hr: Upravljanje pristankom

en: AesirX Consent Shield for Third-Party Plugins
hr: AesirX štit pristanka za dodatke trećih strana

en: Blocks selected third-party plugins from loading until user consent is given.
hr: Blokira učitavanje odabranih dodataka trećih strana dok korisnik ne da pristanak.

en: Completely prevents the loading and execution of chosen third-party plugins before consent.
hr: Potpuno sprječava učitavanje i izvođenje odabranih dodataka trećih strana prije pristanka.

en: No network requests are made to third-party servers, enabling maximum compliance with privacy regulations like GDPR and the ePrivacy Directive.
hr: Nema mrežnih zahtjeva prema poslužiteljima trećih strana, čime se omogućuje maksimalna usklađenost s propisima o privatnosti poput GDPR-a i Direktive o e-privatnosti.

en: AesirX Consent Shield for Domain/Path-Based Blocking
hr: AesirX štit pristanka za blokiranje na temelju domene/putanje

en: Enter domain or path
hr: Unesite domenu ili putanju

en: Removes scripts matching specified domains or paths from the browser until user consent is given.
hr: Uklanja skripte koje odgovaraju navedenim domenama ili putanjama iz preglednika dok korisnik ne da pristanak.

en: Blocks or removes scripts from running in the user's browser before consent is given.
hr: Blokira ili uklanja skripte iz izvođenja u pregledniku korisnika prije davanja pristanka.

en: While it prevents scripts from executing, initial network requests may still occur, so it enhances privacy compliance under GDPR but may not fully meet the ePrivacy Directive requirements.
hr: Iako sprječava izvršavanje skripti, početni mrežni zahtjevi i dalje se mogu pojaviti, pa time poboljšava usklađenost s privatnošću prema GDPR-u, ali možda ne zadovoljava u potpunosti zahtjeve Direktive o e-privatnosti.

en: Script Blocking Options
hr: Opcije blokiranja skripti

en: Only Third-Party Hosts (default)
hr: Samo hostovi trećih strana (zadano)

en: Need Help? Access Our Comprehensive Documentation Hub
hr: Trebate pomoć? Pristupite našem sveobuhvatnom dokumentacijskom centru

en: Could not insert consent
hr: Nije moguće umetnuti pristanak

en: Choose your tailored template
hr: Odaberite prilagođeni predložak

en: Domain
hr: Domena

en: Configure how JavaScript is blocked based on user consent preferences.
hr: Konfigurirajte kako se JavaScript blokira na temelju preferencija korisnika o pristanku.

en: Blocks JavaScript from third-party domains, allowing first-party scripts to run normally & keep essential site functions intact.
hr: Blokira JavaScript s domena trećih strana, dopuštajući skriptama prve strane normalno izvođenje i održavanje bitnih funkcija stranice netaknutima.

en: Discover the latest features & best practices.
hr: Otkrijte najnovije značajke i najbolje prakse.

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: To configure, input your Google Tag Manager Gtag ID & GTM ID in the designated fields. Once set up, Google Tag Manager will only load after the user provides consent.
hr: Za konfiguraciju unesite svoje Google Tag Manager Gtag ID i GTM ID u predviđena polja. Nakon postavljanja, Google Tag Manager će se učitati tek nakon što korisnik pruži pristanak.

en: Explore How-To Guides, instructions, & tutorials to get the most from AesirX Consent Shield. Whether you're a developer or admin, find all you need to configure & optimize your privacy setup.
hr: Istražite vodiče, upute i tutorijale kako biste maksimalno iskoristili AesirX Consent Shield. Bez obzira jeste li programer ili administrator, pronađite sve što vam je potrebno za konfiguraciju i optimizaciju postavki privatnosti.

en: Reset Consent
hr: Poništi pristanak

en: Important: Permalink Settings Required
hr: Važno: Potrebne su postavke trajnih poveznica

en: click here
hr: kliknite ovdje

en: GTM General
hr: GTM općenito

en: Decentralized Consent Mode
hr: Decentralizirani način pristanka

en: GPC Compliance
hr: Usklađenost s GPC-om

en: Enable GPC Support
hr: Omogući GPC podršku

en: Disable GPC Support
hr: Onemogući GPC podršku

en: To comply with Global Privacy Control (GPC), please download and upload the following file:
hr: Kako biste bili usklađeni s Global Privacy Control (GPC), preuzmite i prenesite sljedeću datoteku:

en: Upload Instructions:
hr: Upute za prijenos:

en: Download the gpc.json file.
hr: Preuzmite gpc.json datoteku.

en: Connect to your website via FTP or File Manager.
hr: Povežite se sa svojom web stranicom putem FTP-a ili upravitelja datotekama.

en: Upload the file to: <code>/public_html/.well-known/gpc.json</code>
hr: Prenesite datoteku na: <code>/public_html/.well-known/gpc.json</code>

en: Reset Detail
hr: Poništi detalje

en: Customize Reject Text
hr: Prilagodba teksta odbijanja

en: Reset Reject
hr: Poništi odbijanje

en: Customize
hr: Prilagodba

en: Save
hr: Spremi

en: Always active
hr: Uvijek aktivno

en: Domain/Path-Based
hr: Temeljeno na domeni/putanji

en: Third-Party Plugins
hr: Dodaci trećih strana

en: Essential Tracking
hr: Nužno praćenje

en: Required for the website to function (e.g, session cookies, security tracking).
hr: Potrebno za funkcioniranje web stranice (npr. kolačići sesije, sigurnosno praćenje).

en: Functional Tracking
hr: Funkcionalno praćenje

en: User preferencese & site enhancements (e.g, language setting, live chat).
hr: Korisničke postavke i poboljšanja stranice (npr. postavka jezika, chat uživo).

en: Analytics Tracking
hr: Analitičko praćenje

en: Visitor behavior monitoring (e.g, Google Analytics, Matomo).
hr: Praćenje ponašanja posjetitelja (npr. Google Analytics, Matomo).

en: Advertising Tracking
hr: Praćenje oglašavanja

en: Targeted advertising & remarketing (e.g, Facebook Pixel, Google Ads).
hr: Ciljano oglašavanje i remarketing (npr. Facebook Pixel, Google Ads).

en: Custom Tracking
hr: Prilagođeno praćenje

en: Any additional third-party integrations (e.g, customer support tools, CDNS).
hr: Sve dodatne integracije trećih strana (npr. alati za korisničku podršku, CDNS).

en: Opt-Out of tracking
hr: Odustani od praćenja

en: This website uses tracking by default. You may opt out at any time.
hr: Ova web stranica koristi praćenje prema zadanim postavkama. Možete odustati u bilo kojem trenutku.

en: Do Not Sell or Share My Personal Information (CCPA)
hr: Ne prodaji niti dijeli moje osobne podatke (CCPA)

en: Disables third-party data sharing for California users.
hr: Onemogućuje dijeljenje podataka trećim stranama za korisnike iz Kalifornije.

en: Configurable Consent Logic
hr: Prilagodljiva logika pristanka

en: Opt-In Mode (EU)
hr: Način uključivanja (EU)

en: No tracking technologies are activated until a user explicitly gives consent. This is required by <strong>GDPR</strong> and <strong>ePrivacy Directive 5(3)</strong>.
hr: Nijedna tehnologija praćenja se ne aktivira dok korisnik izričito ne da pristanak. To zahtijevaju <strong>GDPR</strong> i <strong>Direktiva o e-privatnosti 5(3)</strong>.

en: Opt-Out Mode (California)
hr: Način isključivanja (Kalifornija)

en: Tracking is allowed by default, but users must be able to opt out easily. This aligns with <strong>CCPA</strong> and similar U.S. privacy frameworks.
hr: Praćenje je dopušteno prema zadanim postavkama, ali korisnici se moraju moći lako isključiti. Ovo je u skladu s <strong>CCPA</strong> i sličnim američkim okvirima privatnosti.

en: Do not sell or share options
hr: Opcije ne prodavati niti dijeliti

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Enable Geo-handling for Consent Mode
hr: Omogući Geo-upravljanje za način pristanka

en: Geo-Based Consent Rules
hr: Pravila pristanka temeljena na geografskoj lokaciji

en: Browser Language
hr: Jezik preglednika

en: Time Zone
hr: Vremenska zona

en: Consent Mode
hr: Način pristanka

en: Allow Override
hr: Dopusti nadjačavanje

en: Language
hr: Jezik

en: Select Mode
hr: Odaberite način

en: Override
hr: Nadjačaj

en: Default Consent Mode
hr: Zadani način pristanka

en: Default Consent Mode improves Google Consent Mode 2.0 by not loading any tags until after consent is given, reducing compliance risks.
hr: Zadani način pristanka poboljšava Google Consent Mode 2.0 tako što ne učitava oznake dok se ne da pristanak, smanjujući rizike usklađenosti.

en: Decentralized Consent Mode setup improves Google Consent Mode 2.0 by not loading any scripts, beacons, or tags until after consent is given, reducing compliance risks. It also includes Decentralized Consent, for more control over personal data.
hr: Postavljanje Decentraliziranog načina pristanka poboljšava Google Consent Mode 2.0 tako što ne učitava nikakve skripte, beacone ili oznake dok se ne da pristanak, smanjujući rizike usklađenosti. Također uključuje Decentralizirani pristanak za veću kontrolu nad osobnim podacima i nagradama.

en: Choose how browser language and time zone are combined to determine consent rules:
hr: Odaberite kako se kombiniraju jezik preglednika i vremenska zona za određivanje pravila pristanka:

en: <strong>AND Logic (Stricter Match):</strong> Both language and time zone must match a region for its consent model to apply. Ideal for high-accuracy targeting.
hr: <strong>Logika I (strože podudaranje):</strong> I jezik i vremenska zona moraju odgovarati regiji kako bi se primijenio njen model pristanka. Idealno za visoko precizno ciljanje.

en: <strong>OR Logic (More Flexible):</strong> Either language or time zone can match to apply a region’s consent model. Best for broader coverage based on user preferences.
hr: <strong>Logika ILI (fleksibilnije):</strong> Jezik ili vremenska zona mogu odgovarati kako bi se primijenio model pristanka regije. Najbolje za širu pokrivenost na temelju korisničkih preferencija.

en: Customize Consent Management Text
hr: Prilagodite tekst za upravljanje pristankom

en: Customize Details Text
hr: Prilagodite tekst s detaljima

en: Cookie Declaration
hr: Izjava o kolačićima
