AesirX Consent 2.0.1 - en to ka translation catalogue (176 entries)

en: "end" filter is not correct
ka: “დასრულების” ფილტრი არასწორია

en: "start" filter is not correct
ka: “დაწყების” ფილტრი არასწორია

en: <div class='input_information_content'>
              Remember to include the explicit purpose (e.g., analytics, marketing) in the consent text to inform users why GTM is being used.</div>
ka: <div class='input_information_content'>გახსოვდეთ ჩააგდოთ აშკარად ცხადად შემცველი ტექსტში (მაგ. ანალიტიკისათვის, მარკეტინგისათვის), რათა მომხმარებლები ინფორმატი იქნან, რატომ გამოიყენება GTM.</div>

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Consent:</span> Allow data collection for analytics, form data (when you contact us), & behavioral & event tracking, with the option to opt-in for specific features.
ka: <span class='fw-semibold text-primary'>თანხმობა:</span> დაუშვება მონაცემთა აკუმულირება ანალიტიკისთვის, ფორმის მონაცემები (როდესაც ჩვენთან შედიხართ), და ქცევითი & ღონისძიებების თვალყურის დევნა, სპეციფიური ფუნქციების ჩართვის ოპციით.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Consent:</span> First & third-party tracking data will be collected to enhance your experience.
ka: <span class='fw-semibold text-primary'>თანხმობა:</span> პირველი და მესამე მხარის თვალყურის დევნის მონაცემები შეიკრიბება თქვენი გამოცდილების გასაუმჯობესებლად.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Control your data:</span> Choose your preferred level of data collection & tracking.
ka: <span class='fw-semibold text-primary'>მართეთ თქვენი მონაცემები:</span> აირჩიეთ მონაცემთა შეგროვებისა და თვალყურის დევნის სასურველი დონე.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralized Consent:</span> Allow data collection for analytics, form data (when you contact us), & behavioral & event tracking, with the option to revoke consent, opt-in for specific features, & earn rewards from digital marketing activities.
ka: <span class='fw-semibold text-primary'>დეცენტრალიზირებული თანხმობა:</span> დაუშვება მონაცემთა აკუმულირება ანალიტიკისთვის, ფორმის მონაცემები (როდესაც ჩვენთან შედიხართ), და ქცევითი & ღონისძიებების თვალყურის დევნა, თანხმობის გაუქმების, სპეციფიური ფუნქციების ჩართვის და ციფრული მარკეტინგული აქტივობებიდან ჯილდოების მოპოვების შესაძლებლობით.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralized Consent:</span> Choose Decentralized Wallets or Decentralized Wallet + Shield of Privacy. Both options let you manage & revoke consent on-site or through AesirX dApp, plus earn rewards from digital marketing activities.
ka: <span class='fw-semibold text-primary'>დეცენტრალიზირებული თანხმობა:</span> აირჩიეთ დეცენტრალიზირებული საფულეები ან დეცენტრალიზირებული საფულე + კონფიდენციალობის ფარი. ორივე ვარიანტი გაძლევთ უფლებას მართოთ და გააუქმოთ თანხმობა ადგილზე ან AesirX dApp-ის მეშვეობით, ასევე მიიღოთ ჯილდოები ციფრული მარკეტინგის აქტივობებიდან.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Earn rewards:</span> Participate in decentralized consent for privacy & rewards.
ka: <span class='fw-semibold text-primary'>გამოიმუშავეთ ჯილდოები:</span> ჩართეთ დეცენტრალიზირებული თანხმობა კონფიდენციალობისა და ჯილდოებისათვის.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Enables Compliance:</span> Using Shield of Privacy (SoP) ensures compliance with GDPR, CCPA, ePrivacy Directive, & other data protection regulations.
ka: <span class='fw-semibold text-primary'>შესაბამისობის უზრუნველყოფა:</span> კონფიდენციალობის ფარის (SoP) გამოყენება უზრუნველყოფს GDPR, CCPA, ePrivacy Directive და სხვა მონაცემთა დაცვის რეგულაციების შესაბამისობას.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Flexible Consent:</span> You can withdraw your consent anytime on-site or via our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://dapp.shield.aesirx.io' target='_blank'>dApp</a> (Decentralized Application).
ka: <span class='fw-semibold text-primary'>მოქნილი თანხმობა:</span> თქვენ შეგიძლიათ გააუქმოთ თქვენი თანხმობა ნებისმიერ დროს, ადგილზე თუ ჩვენი <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://dapp.shield.aesirx.io' target='_blank'>dApp</a> (დეცენტრალიზირებული აპლიკაციის) მეშვეობით.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>For Businesses:</span> Enhance trust, secure user identities, & prevent breaches.
ka: <span class='fw-semibold text-primary'>ბიზნესისთვის:</span> გააძლიერეთ ნდობა, გააუმჯობესეთ მომხმარებელთა იდენტიფიკაცია და ჩაიდადეთ დარღვევებს.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Learn More:</span> Discover our approach to data processing in our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>Privacy Policy</a>.
ka: <span class='fw-semibold text-primary'>გაიგეთ მეტი:</span> გაიგეთ ჩვენი მიდგომა მონაცემთა დამუშავებასთან ჩვენს <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>კონფიდენციალობის პოლიტიკაში</a>.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Privacy Protection:</span> Users have full control over their data, ensuring maximum privacy.
ka: <span class='fw-semibold text-primary'>კონფიდენციალობის დაცვა:</span> მომხმარებლებს აქვთ სრული კონტროლი მათ მონაცემებზე, რაც უზრუნველყოფს მაქსიმალურ კონფიდენციალობას.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Proactive Protection:</span> We enhance privacy measures to safeguard your data integrity.
ka: <span class='fw-semibold text-primary'>პრაქტიკული დაცვა:</span> ჩვენ გაძლიერებთ კონფიდენციალობის ზომებს თქვენი მონაცემების მთლიანობის დასაცავად.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Reject:</span> No data will be collected or loaded except for anonymized page views & rejections. Some personalization features may be disabled.
ka: <span class='fw-semibold text-primary'>უარყოფა:</span> მონაცემები არ შეგროვდება ან ჩაიტვირთება, გარდა ანონიმური გვერდების ნახვებისა და უარყოფებისა. ზოგიერთი პერსონალიზაციის ფუნქცია შეიძლება იყოს გათიშული.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Transparent data collection practices:</span> Understand how your data is collected & used.
ka: <span class='fw-semibold text-primary'>გამჭვირვალე მონაცემთა შეგროვების პრაქტიკა:</span> გაიგეთ, როგორ ხდება თქვენი მონაცემების შეგროვება და გამოყენება.

en: <strong>AND Logic (Stricter Match):</strong> Both language and time zone must match a region for its consent model to apply. Ideal for high-accuracy targeting.
ka: <strong>Մի რატოგიკა („მელია გაღვებადირად სიძინგიც-ძიხდათ“):</strong> აშიგუს ბროუზერის ენას და შემილკებულ მსახოთა მოთხოვნად, და რია შეჯიბრის გა დოზგებ გამაბარუკ, დამაბლუბ ზრდანა სამობუნდითად, გაანი ლოვი.

en: <strong>OR Logic (More Flexible):</strong> Either language or time zone can match to apply a region’s consent model. Best for broader coverage based on user preferences.
ka: <strong>OR Rაბლიკიტი, გაცარი ქმარდება:</strong> ბროუზერის ენას და გამაჩნიანი მუშიდა, რაიში დაფუძნებული ჩ კლუბოთი მოიმება, გაიშენე ფუნეტ „როგორ მოთხოვნით„ართველი გადავურას„ დასრულენ გაგიცხენს-საქართველოდ ასასრულებული.

en: About
ka: შესახებ

en: Address is not valid
ka: მისამართი არასწორია

en: Advertising Tracking
ka: სარეკლამო თვალყურის ჩართვა

en: AesirX Consent
ka: AesirX თანხმობა

en: AesirX Consent Shield for Domain/Path-Based Blocking
ka: AesirX თანხმობის ფარი დომენ/გზულის ზედა ფონური ბლოკირებისათვის

en: Aesirx Consent plugin. When you join forces with AesirX, you're not just becoming a Partner - you're also becoming a freedom fighter in the battle for privacy! Earn 25% Affiliate Commission <a href="https://aesirx.io/partner?utm_source=wpplugin&utm_medium=web&utm_campaign=wordpress&utm_id=aesirx&utm_term=wordpress&utm_content=analytics">[Click to Join]</a>
ka: Aesirx თანხმობის პლაგინი. როცა AesirX-თან გაერთიანდებით, არა მხოლოდ პარტნიორი გახდებით - თქვენ ასევე გახდებით თავისუფალი მებრძოლი კონფიდენციალობისთვის ბრძოლაში! მოიპოვეთ 25% შვილობილი საკომისიო <a href="https://aesirx.io/partner?utm_source=wpplugin&utm_medium=web&utm_campaign=wordpress&utm_id=aesirx&utm_term=wordpress&utm_content=analytics">[შეუერთდით]</a>

en: All consented data will be collected.
ka: ყველა თანხმობაში მოცემული მონაცემები შეიკრიბება.

en: Allow Override
ka: გაუმარჯოს შეჯილდოება

en: Always active
ka: მუდმივად აქტიურია

en: Analytics & Behavioral Data: To improve our services & personalize your experience.
ka: ანალიტიკა და ქცევის მონაცემები: მომსახურების გაუმჯობესებისა და თქვენი გამოცდილების პერსონალიზაციისთვის.

en: Analytics Tracking
ka: ანალიტიკის თვალყურის ჩართვა

en: Any additional third-party integrations (e.g, customer support tools, CDNS).
ka: ნებისმიერი დამატებითი მესამე მხარის ინტეგრაციები (მაგალითად, მომხმარებელთა მხარდაჭერის ინსტრუმენტები, CDNS).

en: Back
ka: უკან

en: Benefits
ka: სარგებელი

en: Blocks JavaScript from third-party domains, allowing first-party scripts to run normally & keep essential site functions intact.
ka: JavaScript ბლოკდება მესამე მხარის დომენებიდან, რაც საშუალებას იძლევა პირველი მხარის სკრიპტები ჩვეულებრივ იმუშაოს და ძირითადი საიტის ფუნქციები შეუზღუდავად შეინარჩუნოს.

en: Blocks or removes scripts from running in the user's browser before consent is given.
ka: ბლოკავს ან ამოწმებს სკრიპტებს, რათა არ ჩატარდეს ის მომხმარებლის ბრაუზერში, ვიდრე თანხმობა არ გაიცემა.

en: Blocks selected third-party plugins from loading until user consent is given.
ka: შერჩეული მესამე მხარეების მოდულების ჩატვირთვისგან პრევენცია, სანამ მომხმარებლის თანხმობა იქნება მოცემული.

en: Both first-party & third-party tracking data will be activated.
ka: ინიციატივ საზილზე და მესამე მხარის თვალყურის დევნის მონაცემები გააქტიურდება.

en: Browser Language
ka: ბროუზერის ენა

en: By consenting, you allow us to collect & use your data for:
ka: თანხმობით, თქვენ აძლევთ უფლებას, რომ შევაგროვოთ და გამოვიყენოთ თქვენი მონაცემები შემდეგისთვის:

en: Choose how browser language and time zone are combined to determine consent rules:
ka: გადააზღვრაცემი მანასწარ როგორ გაღვრატობს ბროუზერის ენა და დროის ზონა, ხელი ახებიცერატ მოხადა სღაფრად მცნება:

en: Choose how we use your data: "Reject" data collection, allow tracking ["Consent"], or use "Decentralized Consent" for more control over your personal data.
ka: აირჩიეთ, როგორ გამოიყენოთ თქვენი მონაცემები: "უარყოფა" მონაცემთა შეგროვება, დაუშვებელია თვალყურის დევნა ["თანხმობა"], ან გამოიყენეთ "დეცენტრალიზირებული თანხმობა" თქვენი პირადი მონაცემებისა და ჯილდოების მეტი კონტროლისთვის.

en: Choose how we use your data: "Reject" data collection, allow tracking ["Consent"].
ka: აირჩიეთ, როგორ გამოიყენოთ თქვენი მონაცემები: "უარყოფა" მონაცემთა შეგროვება, დაუშვებელია თვალყურის დევნა ["თანხმობა"].

en: Choose your tailored template
ka: აირჩიეთ თქვენი მორგებული შაბლონი

en: Completely prevents the loading and execution of chosen third-party plugins before consent.
ka: სრულად აჩერებს შერჩეული მესამე მხარე მოდულების ჩატვირთვასა და განხორციელებას, სანამ თანხმობა იქნება მოცემული.

en: Configurable Consent Logic
ka: კონფიგურირებადი თანხმობის ლოგიკა

en: Configure how JavaScript is blocked based on user consent preferences.
ka: კონფიგურაცია თუ როგორ დაბლოკოს JavaScript მომხმარებლის თანხმობის პარამეტრებზე დაფუძნებით.

en: Connect to your website via FTP or File Manager.
ka: ქსელთან ერთად შეაერთეთ თქვენს ვებსაიტზე FTP ან ფაილის მენეჯერის მეშვეობით.

en: Connecting
ka: მიერთება

en: Consent
ka: თანხმობა

en: Consent Management
ka: თანხმობის მართვა

en: Consent Mode
ka: თანხმობის რეჟიმი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Contract is not valid
ka: კონტრაქტი არასწორია

en: Cookie Declaration
ka: ქუქის დეკლარაცია

en: Could not insert consent
ka: თანხმობა ვერ ჩაისვა

en: Custom Tracking
ka: user განზომილების ცვლად

en: Customize
ka: მორთვა

en: Database error occurred.
ka: მონაცემთა ბაზის შეცდომა მოხდა.

en: Decentralized Consent
ka: დეცენტრალიზირებული თანხმობა

en: Decentralized Consent + Shield of Privacy
ka: დეცენტრალიზირებული თანხმობა + კონფიდენციალობის ფარი

en: Decentralized Consent Mode
ka: დეცენტრალიზირებული თანხმობის რეჟიმი

en: Decentralized Consent Mode setup improves Google Consent Mode 2.0 by not loading any scripts, beacons, or tags until after consent is given, reducing compliance risks. It also includes Decentralized Consent, for more control over personal data.
ka: დეცენტრალიზირებული თანხმობის რეჟიმი აუმჯობესებს Google Consent Mode 2.0-ს სკრიპტების, მარკების ან თიკეტების ჩატვირთვის გარეშე, ვიდრე უეცრება მოხდება ხელი აწერი უფროსმა უფროსებული თანმდგომეობების დაცვა თქვენი პერსონალური მონაცემების კუმაქსი თარგამების პროგებისთვის პრო ჩანაწერები.

en: Decentralized consent will be loaded
ka: დეცენტრალიზირებული თანხმობა ჩაიტვირთება

en: Default Consent Mode
ka: ნაგულისხმები თანხმობის რეჟიმი

en: Default Consent Mode improves Google Consent Mode 2.0 by not loading any tags until after consent is given, reducing compliance risks.
ka: ნაგულისხმები თანხმობის რეჟიმი აუმჯობესებს Google Consent Mode 2.0-ს თიკეტების ჩატვირთვის გარეშე, ვიდრე უეცრება მოხდება ხელი დაწერა ოფიციალურ სიტყვის სტანდარტებში, რაც ამცირებს სანისიერი უკუიშენქების სენა დედის შემოდგომა.

en: Details
ka: დეტალები

en: Disable GPC Support
ka: GPC დახმარების უმეტრი რეჟიმიდან ათვლა

en: Disables third-party data sharing for California users.
ka: კალიფორნიის მომხმარებლებისთვის მესამე მხარის მონაცემთა გაზიარების გააუქმება.

en: Discover the latest features & best practices.
ka: აღმოაჩინეთ უახლესი ფუნქციები და საუკეთესო პრაქტიკა.

en: Do Not Sell or Share My Personal Information (CCPA)
ka: არ გაყიდოთ ან გააზიარეთ ჩემი პირადი ინფორმაცია (CCPA)

en: Do not sell or share options
ka: არ გაყიდოთ ან გააზიარეთ ვარიანტები

en: Domain
ka: დომენი

en: Domain not found
ka: დომენი ვერ მოიძებნა

en: Domain/Path-Based
ka: დომენი/გზების საფუძველზე

en: Download the gpc.json file.
ka: ჩამოტვირთეთ gpc.json ფაილი.

en: Enable GPC Support
ka: GPC დახმარების დამუშავება დამუშავებული იქნება

en: Enable Geo-handling for Consent Mode
ka: გეო-ჩართვის გაძლება თანხმობის რეჟიმისათვის

en: Enter domain or path
ka: შეიყვანეთ დომენი ან გზა

en: Error in tracking
ka: შეცდომა თვალყურის დევნაში

en: Essential Tracking
ka: საჭირო თვალყურის ჩართვა

en: Explore How-To Guides, instructions, & tutorials to get the most from AesirX Consent Shield. Whether you're a developer or admin, find all you need to configure & optimize your privacy setup.
ka: კვლავ დაექვემდებარეთ ჩატარების სახელმძღვანელოებს, ინსტრუქციებს და ქურცხლებს, რათა არაჩვეულებრივი გაეცნოთ AesirX თანხმობის ფარის. მნიშვნელობა არ აქვს, დამწერსა თუ ადმინისტრატორს მოიაზრე, აღმოაჩინე ყველაფერი, რაც მგზნებარ არჰმის დადგენილი ხახვარდას შესასრულებლად საჭიროა, ინგა წარმოთქმებზე ჩვენებულ პრივატულ ფასნეულებებზე.

en: Failed to update analytics events.
ka: ანალიტიკური ღონისძიებების განახლება ვერ მოხერხდა.

en: Failed to update analytics flows
ka: ანალიტიკური ნაკადების განახლება ვერ მოხერხდა

en: Failed to update consent expiration.
ka: თანხმობის ვადის გასვლის განახლება ვერ მოხერხდა.

en: Failed to update nonce.
ka: nonce-ის განახლება ვერ მოხერხდა.

en: For more details, refer to our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>privacy policy.</a>
ka: დეტალებისთვის, გადახედეთ ჩვენი <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>კონფიდენციალობის პოლიტიკას.</a>

en: Form Data: When you contact us.
ka: ფორმის მონაცემები: როცა ჩვენთან კავშირს განახორციელეთ.

en: Functional Tracking
ka: ფუნქციონალური თვალყურის ბეგერი

en: GPC Compliance
ka: GPC ჰარმონია

en: GTM General
ka: GTM ზოგადი

en: Geo-Based Consent Rules
ka: გეოზე დაფუძნებული თანხმობის წესები

en: Important: Permalink Settings Required
ka: მთავარია: საჭიროა Permalink პარამეტრები

en: Invalid signature
ka: არასწორი ხელმოწერა

en: Invalid signature.
ka: არასწორი ხელმოწერა.

en: Invalid token
ka: არასწორი ტოკენი

en: Language
ka: ენა

en: Learn how to use AesirX Privacy Scanner with Consent Shield to detect privacy-intrusive elements, using the JetPack plugin as an example.
ka: სწავლეთ, როგორ გამოიყენოთ AesirX კონფიდენციალობის სკანერი თანხმობის ფარით , რათა დააყენოთ კონფიდენციალობის დაბრკოლებები, JetPack მოდულის მაგალითის გამოყენებით.

en: Manage Decentralized Consent
ka: დეცენტრალიზირებული თანხმობის მართვა

en: Manage Your Consent Preferences
ka: მართეთ თქვენი თანხმობის პარამეტრები

en: More info at <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://shield.aesirx.io' target='_blank'>https://shield.aesirx.io</a>.
ka: მეტი ინფორმაცია <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://shield.aesirx.io' target='_blank'>https://shield.aesirx.io</a>.

en: Need Help? Access Our Comprehensive Documentation Hub
ka: გჭირდებათ დახმარება? წვდომა ჩვენს კომპლექსურ დოკუმენტაციის ჰაბზე

en: No
ka: არა

en: No network requests are made to third-party servers, enabling maximum compliance with privacy regulations like GDPR and the ePrivacy Directive.
ka: არცერთი ქსელური მოთხოვნა არ იქმნება მესამე მხარე სერვერებზე, რაც უზრუნველყოფს მაქსიმალურ შესაბამისობას კონფიდენციალობის რეგულაციებთან, როგორიცაა GDPR და ePrivacy დირექტივა.

en: No tracking technologies are activated until a user explicitly gives consent. This is required by <strong>GDPR</strong> and <strong>ePrivacy Directive 5(3)</strong>.
ka: არცერთი თვალყურის ტექნოლოგია არ აქტიურდება, ვიდრე მომხმარებელი განსაკუთრებით არ აძლევს თანხმობას. ესაა <strong>GDPR</strong> და <strong>ePrivacy დირექტივა 5(3)</strong>-ის მოთხოვნის ნაწილი.

en: Nonce is not valid
ka: nonce არასწორია

en: Nonce not found.
ka: nonce ვერ მოიძებნა.

en: Only Third-Party Hosts (default)
ka: მხოლოდ მესამე მხარე ჰოსტები (ნაგულისხმები)

en: Only anonymized page views & limited features will be available. To access all website features, including personalized content & enhanced functionality, please choose an option:
ka: მხოლოდ ანონიმური გვერდის ნახვები & შეზღუდული ფუნქციები იქნება ხელმისაწვდომი. ვებსაიტის ყველა შესაძლებლობით სარგებლობისთვის, პერსონალური მასალებისა და გაუმჯობესებული ფუნქციონალობის ჩათვლით, გთხოვთ, აირჩიოთ ოპცია:

en: Opt-In Mode (EU)
ka: Opt-In რეჟიმი (EU)

en: Opt-Out Mode (California)
ka: Opt-Out რეჟიმი (კალიფორნია)

en: Opt-Out of tracking
ka: დაყოვნება თვალყურის დევნაზე

en: Our Commitment in Action
ka: ჩვენი ვალდებულება ქმედებაში

en: Override
ka: შეჯილდოება

en: Permission denied!
ka: უფლებაზე უარი!

en: Please connect to your wallet
ka: გთხოვთ, მიუერთდით თქვენს საფულეს

en: Please connect your Web3 wallet
ka: გთხოვთ, თქვენი Web3 საფულე

en: Please note
ka: გთხოვთ გაითვალისწინოთ

en: Please sign the message on your wallet twice and wait for it to be saved.
ka: გთხოვთ, ორჯერ მოაწერეთ ხელი შეტყობინებას თქვენს საფულეზე და დაელოდეთ შენახვას.

en: Previous consent still active
ka: წინა თანხმობა ჯერ კიდევ აქტიურია

en: Previous consent was not expired
ka: წინა თანხმობა არ იყო ვადაგასული

en: Problem with Aesirx Analytics plugin install
ka: პრობლემა Aesirx Analytics-ის პლაგინის ინსტალაციასთან

en: Reject
ka: უარყოფა

en: Removes scripts matching specified domains or paths from the browser until user consent is given.
ka: ბრაუზერის მიერ მომხმარებლის მიერ მოცემული თანხმობამდე, ამოიღეთ სკრიპტები, რომლებიც შესაბამის დომენებს ან ლიებზე შეესატყვისება.

en: Required for the website to function (e.g, session cookies, security tracking).
ka: საჭიროა ვებსაიტისთვის ფუნქციონისთვის (მაგი. სესიის ქუქი, დაცვის თვალყურის ჩართვა).

en: Reset Consent
ka: თანხმობის განახლება

en: Reset Detail
ka: ხანგრძლივობის შემოვლის დრო

en: Reset Reject
ka: უარყოფა განახლდეს

en: Revoke Consent
ka: თანხმობის გაუქმება

en: Revoke Consent for the site
ka: გაუქმეთ თანხმობა საიტისთვის

en: Revoke Opt-In Consent
ka: ჩართვის თანხმობის გაუქმება

en: Revoke Opt-In Consent for AesirX Privacy Advisor AI
ka: გაუქმეთ თანხმობის ჩართვა AesirX კონფიდენციალობის მრჩეველის AI-სთვის

en: Revoke Opt-In Consent for Payment Processing
ka: გადახდის დამუშავების ჩართვის თანხმობის გაუქმება

en: Revoke your consent for data use whenever you wish.
ka: გააუქმეთ თქვენი თანხმობა მონაცემების გამოყენებისას, როცა გსურთ.

en: Save
ka: დამახსოვრება

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: Saving...
ka: შენახვა...

en: Script Blocking Options
ka: სკრიპტების ბლოკირების პარამეტრები

en: Select Mode
ka: აირჩიეთ რეჟიმი

en: Select your preferred decentralized consent option:
ka: აირჩიეთ თქვენი სასურველი დეცენტრალიზირებული თანხმობის არჩევანი:

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Shield of Privacy
ka: კონფიდენციალობის ფარი

en: Something went wrong
ka: რაღაც არასწორედ ჩაიარა

en: TRACKING AND DATA PRIVACY PREFERENCES
ka: თვალყურის დევნებისა და მონაცემთა კონფიდენციალობის პარამეტრები

en: Targeted advertising & remarketing (e.g, Facebook Pixel, Google Ads).
ka: მორგებული რეკლამშიდაობა & განმოშბაზე მატჩის ხელმოწევა (მაგ. ფეისბუქ ფასეიკი, გუგლ ადსი).

en: The consent parameter is required and must be a number.
ka: თანხმობის პარამეტრი აუცილებელია და უნდა იყოს რიცხვი.

en: The domain sent in the new URL does not match the domain stored in the visitor document
ka: ახალი URL-ში გაგზავნილი დომენი არ შეესაბამება დოკუმენტში შენახულ დომენს

en: The event uuid parameter is required.
ka: ღონისძიების uuid პარამეტრი აუცილებელია.

en: The uuid parameter is required.
ka: uuid პარამეტრი აუცილებელია.

en: There was a problem querying the data in the database.
ka: მონაცემთა ბაზაში მონაცემების მოთხოვნისას პრობლემა მოხდა.

en: There was a problem updating the data in the database.
ka: მონაცემთა ბაზაში მონაცემების განახლებისას პრობლემა მოხდა.

en: There was a problem with the database query.
ka: მონაცემთა ბაზის შეკითხვასთან პრობლემა აღმოჩნდა.

en: Third-Party Plugins
ka: მესამე მხარეების მოდულები

en: This website uses tracking by default. You may opt out at any time.
ka: ეს ვებსაიტი ნაგულისხმევად თვალყურს იყენებს. ნებისმიერ დროს აირჩიეთ გამოსვლა.

en: Time Zone
ka: დროის ზონა

en: To comply with Global Privacy Control (GPC), please download and upload the following file:
ka: გლობალური კონფიდენციალობის კონტროლის (GPC) შესასრულებლად გთხოვთ, ჩამოტვირთეთ და დაუყავით შემდეგი ფაილი:

en: To configure, input your Google Tag Manager Gtag ID & GTM ID in the designated fields. Once set up, Google Tag Manager will only load after the user provides consent.
ka: კონფიგურაცის დასადგენად ჩაწერეთ თქვენი Google Tag Manager Gtag ID & GTM ID მითითებულ ველებში. როდესაც ყველა მსჯელობა დასრულებულია, Google Tag Manager შექანს მხოლოდ იმ შემთხვევაში, თუ მომხმარებელი დატოვებს თანხმობას.

en: Tracking is allowed by default, but users must be able to opt out easily. This aligns with <strong>CCPA</strong> and similar U.S. privacy frameworks.
ka: თვალყურის დევნა ნაგულისხმევად ნებადართულია, მაგრამ მომხმარებელმა ჯარიმიშ რომ, გამოდით წარსულაფრის გაოფრთხილებ.

en: Understanding Your Privacy Choices
ka: თქვენი კონფიდენციალურობის არჩევანის გაგება

en: Upload the file to: <code>/public_html/.well-known/gpc.json</code>
ka: განათავსება ამ ფაილთან ერთად: <code>/public_html/.well-known/gpc.json</code>

en: Users can earn rewards from digital marketing activities.
ka: მომხმარებლებს შეუძლიათ მიიღონ ჯილდოები ციფრული მარკეტინგული აქტივობებიდან.

en: Users can revoke consent on-site at any time.
ka: მომხმარებლებს შეძლიათ გააუქმონ თანხმობა ადგილზე ნებისმიერ დროს.

en: Users can revoke consent on-site or from the AesirX dApp at any time.
ka: მომხმარებლებს შეუძლიათ გააუქმონ თანხმობა ადგილზე ან AesirX dApp-დან ნებისმიერ დროს.

en: Visitor behavior monitoring (e.g, Google Analytics, Matomo).
ka: მნახველთა ქცევის თვალშლილი (მაგი. გუგლის ანალიტიკა, Matomo).

en: Visitor event not found.
ka: მნახველის ღონისძიება ვერ მოიძებნა.

en: Visitor not found
ka: მნახველი ვერ მოიძებნა

en: Wallet nonce not found
ka: ფულსაფულის nonce ვერ მოიძებნა

en: Wallet not found
ka: ფულსაფულე ვერ მოიძებნა

en: Wallet not found.
ka: ფულსაფულე ვერ მოიძებნა.

en: We do not share your data with third parties without your explicit consent.
ka: ჩვენ არ ვუზიარებთ თქვენს მონაცემებს მესამე პირებს თქვენი გამოხატული თანხმობის გარეშე.

en: While it prevents scripts from executing, initial network requests may still occur, so it enhances privacy compliance under GDPR but may not fully meet the ePrivacy Directive requirements.
ka: მიუხედავად იმისა, რომ ის სკრიპტების განხორციელებას აჩერებს, პირველი ქსელური მოთხოვნები მაინც შეიძლება მოხდეს, ამ რეჟიმით ის ზრდის კონფიდენციალობის უზრუნველსაყოფად შესაბამისობას GDPR-იან, მაგრამ არ არწმეს სრულად ePrivacy პირებს მიეცემული უფლებები.

en: Wrong URL format, domain not found
ka: არასწორი URL ფორმატი, დომენი ვერ მოიძებნა

en: Yes
ka: დიახ

en: You can opt-in later for specific features without giving blanket consent.
ka: შეგიძლიათ შემდგომი კონკრეტული ფუნქციონალობებისთვის ჩართული იყოთ, გარეშე გამოხატული თანხმობის გაცემისა.

en: You can revoke consent on the site or any explicit opt-in consent, such as payment processing, at any time
ka: შეგიძლიათ გააუქმოთ თანხმობა ადგილზე ან ნებისმიერ პირდაპირ ჩართვა, როგორც გადახდის დამუშავება, ნებისმიერ დროს

en: You've chosen to reject data collection:
ka: თქვენ აირჩიეთ მონაცემთა აკუმულირებაზე უარის თქმა:

en: click here
ka: დააჭირეთ აქ
