AesirX Consent 2.0.1 - en to lt_LT translation catalogue (178 entries)

en: "end" filter is not correct
lt_LT: "pabaigos" filtras neteisingas

en: "start" filter is not correct
lt_LT: "pradžios" filtras neteisingas

en: <div class='input_information_content'>
              Remember to include the explicit purpose (e.g., analytics, marketing) in the consent text to inform users why GTM is being used.</div>
lt_LT: <div class='input_information_content'>Nepamirškite įtraukti aiškų tikslą (pvz., analitika, rinkodara) į sutikimo tekstą, kad informuotumėte naudotojus, kodėl naudojamas GTM.</div>

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Consent:</span> Allow data collection for analytics, form data (when you contact us), & behavioral & event tracking, with the option to opt-in for specific features.
lt_LT: <span class='fw-semibold text-primary'>Sutikimas:</span> Leisti duomenų rinkimą analitikai, formos duomenims (kai susisiekiate su mumis) ir elgsenos bei įvykių sekimui, su galimybe pasirinkti konkrečias funkcijas.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Consent:</span> First & third-party tracking data will be collected to enhance your experience.
lt_LT: <span class='fw-semibold text-primary'>Sutikimas:</span> Siekiant pagerinti jūsų patirtį bus renkami pirmosios ir trečiosios šalies sekimo duomenys.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Control your data:</span> Choose your preferred level of data collection & tracking.
lt_LT: <span class='fw-semibold text-primary'>Valdykite savo duomenis:</span> Pasirinkite pageidaujamą duomenų rinkimo ir sekimo lygį.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralized Consent:</span> Allow data collection for analytics, form data (when you contact us), & behavioral & event tracking, with the option to revoke consent, opt-in for specific features, & earn rewards from digital marketing activities.
lt_LT: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralizuotas sutikimas:</span> Leisti duomenų rinkimą analitikai, formos duomenims (kai susisiekiate su mumis) ir elgsenos bei įvykių sekimui, su galimybe panaikinti sutikimą, pasirinkti konkrečias funkcijas ir gauti atlygius iš skaitmeninės rinkodaros veiklos.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralized Consent:</span> Choose Decentralized Wallets or Decentralized Wallet + Shield of Privacy. Both options let you manage & revoke consent on-site or through AesirX dApp, plus earn rewards from digital marketing activities.
lt_LT: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralizuotas sutikimas:</span> Pasirinkite decentralizuotas pinigines arba decentralizuotą piniginę + privatumo skydą. Abi parinktys leidžia jums valdyti ir atšaukti sutikimą svetainėje arba per AesirX dApp, taip pat uždirbti atlygius iš skaitmeninės rinkodaros veiklų.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Earn rewards:</span> Participate in decentralized consent for privacy & rewards.
lt_LT: <span class='fw-semibold text-primary'>Uždirbkite atlygius:</span> Dalyvaukite decentralizuotame sutikime dėl privatumo ir atlygių.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Enables Compliance:</span> Using Shield of Privacy (SoP) ensures compliance with GDPR, CCPA, ePrivacy Directive, & other data protection regulations.
lt_LT: <span class='fw-semibold text-primary'>Užtikrina atitiktį:</span> Naudojant privatumo skydą (SoP) užtikrinama atitiktis BDAR, CCPA, ePrivatumo direktyvai bei kitiems duomenų apsaugos reglamentams.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Flexible Consent:</span> You can withdraw your consent anytime on-site or via our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://dapp.shield.aesirx.io' target='_blank'>dApp</a> (Decentralized Application).
lt_LT: <span class='fw-semibold text-primary'>Lankstus sutikimas:</span> Galite bet kada atšaukti savo sutikimą svetainėje arba per mūsų <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://dapp.shield.aesirx.io' target='_blank'>dApp</a> (decentralizuotą programą).

en: <span class='fw-semibold text-primary'>For Businesses:</span> Enhance trust, secure user identities, & prevent breaches.
lt_LT: <span class='fw-semibold text-primary'>Įmonėms:</span> Gerinkite pasitikėjimą, apsaugokite naudotojų tapatybes ir užkirsti kelią pažeidimams.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Learn More:</span> Discover our approach to data processing in our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>Privacy Policy</a>.
lt_LT: <span class='fw-semibold text-primary'>Sužinokite daugiau:</span> Atraskite mūsų požiūrį į duomenų tvarkymą mūsų <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>privatumo politikoje</a>.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Privacy Protection:</span> Users have full control over their data, ensuring maximum privacy.
lt_LT: <span class='fw-semibold text-primary'>Privatumo apsauga:</span> Vartotojai turi visišką savo duomenų kontrolę, užtikrindami maksimalią privatumą.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Proactive Protection:</span> We enhance privacy measures to safeguard your data integrity.
lt_LT: <span class='fw-semibold text-primary'>Proaktyvi apsauga:</span> Mes stipriname privatumo priemones, kad apsaugotume jūsų duomenų vientisumą.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Reject:</span> No data will be collected or loaded except for anonymized page views & rejections. Some personalization features may be disabled.
lt_LT: <span class='fw-semibold text-primary'>Atmesti:</span> Nebus renkami ar užkrauti jokie duomenys, išskyrus anonimizuotus puslapių peržiūras ir atmetimus. Kai kurios personalizacijos funkcijos gali būti išjungtos.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Transparent data collection practices:</span> Understand how your data is collected & used.
lt_LT: <span class='fw-semibold text-primary'>Skaidrios duomenų rinkimo praktikos:</span> Supraskite, kaip jūsų duomenys yra renkami ir naudojami.

en: <strong>AND Logic (Stricter Match):</strong> Both language and time zone must match a region for its consent model to apply. Ideal for high-accuracy targeting.
lt_LT: <strong>IR logika (griežtesnis atitikimas):</strong> Tiek kalba, tiek laiko zona turi sutapti su regionu, kad būtų galima taikyti jo sutikimo modelį. Idealu didelės tikslumo tikslinei auditorijai.

en: <strong>OR Logic (More Flexible):</strong> Either language or time zone can match to apply a region’s consent model. Best for broader coverage based on user preferences.
lt_LT: <strong>ARBA logika (daugiau lanksti):</strong> Arba kalba, arba laiko zona gali sutapti, kad būtų galima taikyti regiono sutikimo modelį. Geriausia platesnei aprėpčiai, pagrįstai naudotojų preferencijomis.

en: About
lt_LT: Apie

en: Address is not valid
lt_LT: Adresas neteisingas

en: Advertising Tracking
lt_LT: Reklamos sekimas

en: AesirX Consent
lt_LT: AesirX Sutikimas

en: AesirX Consent Shield for Domain/Path-Based Blocking
lt_LT: AesirX Sutikimo skydas domenų/kelio blokavimui

en: Aesirx Consent plugin. When you join forces with AesirX, you're not just becoming a Partner - you're also becoming a freedom fighter in the battle for privacy! Earn 25% Affiliate Commission <a href="https://aesirx.io/partner?utm_source=wpplugin&utm_medium=web&utm_campaign=wordpress&utm_id=aesirx&utm_term=wordpress&utm_content=analytics">[Click to Join]</a>
lt_LT: Aesirx Sutikimo papildinys. Kai jūs prisijungiate prie AesirX, jūs ne tik tampate Partneriu – jūs tampate ir kovos už privatumą laisvės kovotoju! Uždirbkite 25% partnerių komisinio atlygio <a href="https://aesirx.io/partner?utm_source=wpplugin&utm_medium=web&utm_campaign=wordpress&utm_id=aesirx&utm_term=wordpress&utm_content=analytics">[Paspauskite norėdami prisijungti]</a>

en: All consented data will be collected.
lt_LT: Bus renkami visi pritarimo duomenys.

en: Allow Override
lt_LT: Leisti įveikti

en: Always active
lt_LT: Visada aktyvus

en: Analytics & Behavioral Data: To improve our services & personalize your experience.
lt_LT: Analitika ir elgsenos duomenys: Siekiant pagerinti mūsų paslaugas ir suasmeninti jūsų patirtį.

en: Analytics Tracking
lt_LT: Analitinis sekimas

en: Any additional third-party integrations (e.g, customer support tools, CDNS).
lt_LT: Bet kokie papildomi trečiųjų šalių integravimai (pvz., klientų palaikymo įrankiai, CDNS).

en: Back
lt_LT: Atgal

en: Benefits
lt_LT: Privalumai

en: Blocks JavaScript from third-party domains, allowing first-party scripts to run normally & keep essential site functions intact.
lt_LT: Blokuoja JavaScript iš trečiųjų šalių domenų, leidžiant normaliai veikti pirmosios šalies skriptams ir išlaikyti pagrindines svetainės funkcijas.

en: Blocks or removes scripts from running in the user's browser before consent is given.
lt_LT: Blokuoja arba pašalina skriptus, kurie veikia vartotojo naršyklėje, kol nėra pateiktas sutikimas.

en: Blocks selected third-party plugins from loading until user consent is given.
lt_LT: Blokuoja pasirinktus trečiųjų šalių papildinius, kol nėra pateiktas naudotojo sutikimas.

en: Both first-party & third-party tracking data will be activated.
lt_LT: Bus aktyvuoti pirmosios ir trečiosios šalies sekimo duomenys.

en: Browser Language
lt_LT: Naršyklės kalba

en: By consenting, you allow us to collect & use your data for:
lt_LT: Sutikę, jūs leidžiate mums rinkti ir naudoti jūsų duomenis tokiais tikslais:

en: Choose how browser language and time zone are combined to determine consent rules:
lt_LT: Pasirinkite, kaip naršyklės kalba ir laiko zona sujungiamos sutikimo taisyklėms nustatyti:

en: Choose how we use your data: "Reject" data collection, allow tracking ["Consent"], or use "Decentralized Consent" for more control over your personal data.
lt_LT: Pasirinkite, kaip mes naudojame jūsų duomenis: "Atmesti" duomenų rinkimą, leisti sekimą ["Sutikimas"], arba naudoti "Decentralizuotą Sutikimą" dėl didesnės kontrolės jūsų asmeniniams duomenims ir atlygiams.

en: Choose how we use your data: "Reject" data collection, allow tracking ["Consent"].
lt_LT: Pasirinkite, kaip mes naudojame jūsų duomenis: "Atmesti" duomenų rinkimą, leisti sekimą ["Sutikimas"].

en: Choose your tailored template
lt_LT: Pasirinkite pritaikytą šabloną

en: Completely prevents the loading and execution of chosen third-party plugins before consent.
lt_LT: Visiškai neleidžia krauti ir vykdyti pasirinktų trečiųjų šalių papildinių iki sutikimo.

en: Configurable Consent Logic
lt_LT: Konfigūruojama sutikimo logika

en: Configure how JavaScript is blocked based on user consent preferences.
lt_LT: Konfigūruokite, kaip JavaScript yra blokuojamas pagal naudotojo sutikimo preferencijas.

en: Connect to your website via FTP or File Manager.
lt_LT: Prisijunkite prie savo svetainės per FTP arba Bylose Manager.

en: Connecting
lt_LT: Prisijungiama

en: Consent
lt_LT: Sutikimas

en: Consent Management
lt_LT: Sutikimo valdymas

en: Consent Mode
lt_LT: Sutikimo režimas

en: Continue
lt_LT: Tęsti

en: Contract is not valid
lt_LT: Sutartis neteisinga

en: Cookie Declaration
lt_LT: Slapukų deklaracija

en: Could not insert consent
lt_LT: Nepavyko įterpti sutikimo

en: Custom Tracking
lt_LT: Pritaikytas sekimas

en: Customize
lt_LT: Pritaikykite

en: Database error occurred.
lt_LT: Įvyko duomenų bazės klaida.

en: Decentralized Consent
lt_LT: Decentralizuotas Sutikimas

en: Decentralized Consent + Shield of Privacy
lt_LT: Decentralizuotas Sutikimas + Privatumo Skydas

en: Decentralized Consent Mode
lt_LT: Decentralizuotas sutikimo režimas

en: Decentralized Consent Mode setup improves Google Consent Mode 2.0 by not loading any scripts, beacons, or tags until after consent is given, reducing compliance risks. It also includes Decentralized Consent, for more control over personal data.
lt_LT: Decentralizuoto sutikimo režimo nustatymas pagerina Google sutikimo režimą 2.0, neįkeliant jokių skriptų, švyturių ar žymų iki sutikimo pateikimo, sumažinant nesilaikymo grisus. Taip pat įtraukiamas decentralizuotas sutikimas, kad turėtumėte daugiau kontrolės asmeninių duomenų ir apdovanojimų atžvilgiu.

en: Decentralized consent will be loaded
lt_LT: Bus įkeltas decentralizuotas sutikimas

en: Default Consent Mode
lt_LT: Numatytas sutikimo režimas

en: Default Consent Mode improves Google Consent Mode 2.0 by not loading any tags until after consent is given, reducing compliance risks.
lt_LT: Numatytasis sutikimo režimas pagerina Google sutikimo režimą 2.0, neįkeliant jokių žymų iki sutikimo pateikimo, sumažinant nesilaikymo grisus.

en: Details
lt_LT: Išsamiai

en: Disable GPC Support
lt_LT: Išjungti GPC palaikymą

en: Disables third-party data sharing for California users.
lt_LT: Išjungia trečiųjų šalių duomenų dalinimąsi Kalifornijos naudotojams.

en: Discover the latest features & best practices.
lt_LT: Atraskite naujausias funkcijas ir geriausias praktikas.

en: Do Not Sell or Share My Personal Information (CCPA)
lt_LT: Neparduokite arba nepasidalykite mano asmenine informacija (CCPA)

en: Do not sell or share options
lt_LT: Neparduokite arba nepasidalykite pasirinktys

en: Domain
lt_LT: Domenas

en: Domain not found
lt_LT: Domenas nerastas

en: Domain/Path-Based
lt_LT: Domenais/Keliais pagrįsta

en: Download the gpc.json file.
lt_LT: Atsisiųskite gpc.json failą.

en: Enable GPC Support
lt_LT: Įjungti GPC palaikymą

en: Enable Geo-handling for Consent Mode
lt_LT: Įjungti geo-apdorojimą sutikimo režimui

en: Enter domain or path
lt_LT: Įveskite domeną arba kelią

en: Error in tracking
lt_LT: Klaida sekime

en: Essential Tracking
lt_LT: Esminis sekimas

en: Explore How-To Guides, instructions, & tutorials to get the most from AesirX Consent Shield. Whether you're a developer or admin, find all you need to configure & optimize your privacy setup.
lt_LT: Ištyrinėkite vadovus, instrukcijas ir mokymus, kad gautumėte geriausią iš AesirX Sutikimo Skydo. Nesvarbu, ar esate kūrėjas ar administratorius, suraskite viską, ko reikia konfigūracijai ir privatumo nustatymų optimizavimui.

en: Failed to update analytics events.
lt_LT: Nepavyko atnaujinti analitikos įvykių.

en: Failed to update analytics flows
lt_LT: Nepavyko atnaujinti analitikos srautų

en: Failed to update consent expiration.
lt_LT: Nepavyko atnaujinti sutikimo galiojimo laiko.

en: Failed to update nonce.
lt_LT: Nepavyko atnaujinti nonce.

en: For more details, refer to our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>privacy policy.</a>
lt_LT: Daugiau informacijos rasite mūsų <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>privatumo politikoje.</a>

en: Form Data: When you contact us.
lt_LT: Formos duomenys: Kai jūs susisiekiate su mumis.

en: Functional Tracking
lt_LT: Funkcinis sekimas

en: GPC Compliance
lt_LT: GPC atitiktis

en: GTM General
lt_LT: GTM Bendras

en: Geo-Based Consent Rules
lt_LT: Geo-pagrįstos sutikimo taisyklės

en: Important: Permalink Settings Required
lt_LT: Svarbu: Reikalingi Permalink nustatymai

en: Invalid signature
lt_LT: Neteisingas parašas

en: Invalid signature.
lt_LT: Neteisingas parašas.

en: Invalid token
lt_LT: Neteisingas žetonas

en: Language
lt_LT: Kalba

en: Learn how to use AesirX Privacy Scanner with Consent Shield to detect privacy-intrusive elements, using the JetPack plugin as an example.
lt_LT: Sužinokite, kaip naudoti AesirX privatumo skenerį su sutikimo skydu, kad aptiktumėte privatumą trikdančius elementus, naudojant JetPack papildinį kaip pavyzdį.

en: Manage Decentralized Consent
lt_LT: Tvarkykite Decentralizuotą Sutikimą

en: Manage Your Consent Preferences
lt_LT: Tvarkykite savo sutikimo preferencijas

en: More info at <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://shield.aesirx.io' target='_blank'>https://shield.aesirx.io</a>.
lt_LT: Daugiau informacijos adresu <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://shield.aesirx.io' target='_blank'>https://shield.aesirx.io</a>.

en: Need Help? Access Our Comprehensive Documentation Hub
lt_LT: Reikia pagalbos? Pasiekite mūsų išsamų dokumentacijos centrą

en: No
lt_LT: Ne

en: No network requests are made to third-party servers, enabling maximum compliance with privacy regulations like GDPR and the ePrivacy Directive.
lt_LT: Nėra siunčiami tinklo užklausimai į trečiųjų šalių serverius, leidžiant laikytis maksimalios privatumui skirtų nuostatų, tokių kaip GDPR ir ePrivatumo direktyva.

en: No tracking technologies are activated until a user explicitly gives consent. This is required by <strong>GDPR</strong> and <strong>ePrivacy Directive 5(3)</strong>.
lt_LT: Jokios sekimo technologijos nėra aktyvuotos, kol naudotojas aiškiai neduoda sutikimo. Tai reikalaujama pagal <strong>GDPR</strong> ir <strong>ePrivatumo direktyvos 5(3)</strong>.

en: Nonce is not valid
lt_LT: Nonce neteisingas

en: Nonce not found.
lt_LT: Nonce nerastas.

en: Only Third-Party Hosts (default)
lt_LT: Tik trečiųjų šalių šeimininkai (numatytasis)

en: Only anonymized page views & limited features will be available. To access all website features, including personalized content & enhanced functionality, please choose an option:
lt_LT: Bus prieinamos tik anonimizuotos puslapių peržiūros ir ribotos funkcijos. Norėdami naudotis visomis svetainės funkcijomis, įskaitant personalizuotą turinį ir išplėstą funkcionalumą, pasirinkite parinktį:

en: Opt-In Mode (EU)
lt_LT: Pasirinktinis režimas (ES)

en: Opt-Out Mode (California)
lt_LT: Atsisakymo režimas (Kalifornija)

en: Opt-Out of tracking
lt_LT: Atsisakyti sekimo

en: Our Commitment in Action
lt_LT: Mūsų įsipareigojimas veiksme

en: Our plugin requires that your site use a pretty permalink structure (for example, %1$s) to work correctly.
                                It looks like your current settings are using the plain permalink format, which might cause issues.
                                Please %2$s to open your Permalink Settings.
                                Once there, select the "Post name" option (or another pretty permalink structure) and click "Save Changes."
lt_LT: Mūsų papildinys reikalauja, kad jūsų svetainėje būtų naudojama graži saito struktūra (pavyzdžiui, %1$s), kad jis veiktų teisingai.
                                Atrodo, kad jūsų dabartiniai nustatymai naudoja paprastą saito formatą, kuris gali sukelti problemų.
                                Prašome %2$s atidaryti savo saito nustatymus.
                                Ten pasirinkite "Įrašų pavadinimą" (arba kitą gražią saito struktūrą) ir spustelėkite "Išsaugoti pakeitimus."

en: Override
lt_LT: Įveikti

en: Permission denied!
lt_LT: Leidimas uždraustas!

en: Please connect to your wallet
lt_LT: Prašome prisijungti prie savo piniginės

en: Please connect your Web3 wallet
lt_LT: Prašome prisijungti savo Web3 piniginę

en: Please note
lt_LT: Prašome atkreipti dėmesį

en: Please sign the message on your wallet twice and wait for it to be saved.
lt_LT: Prašome pasirašyti pranešimą savo piniginėje du kartus ir palaukite, kol jis bus išsaugotas.

en: Previous consent still active
lt_LT: Ankstesnis sutikimas vis dar aktyvus

en: Previous consent was not expired
lt_LT: Ankstesnis sutikimas nebuvo pasibaigęs

en: Problem with Aesirx Analytics plugin install
lt_LT: Problema su Aesirx Analytics papildinio įdiegimu

en: Reject
lt_LT: Atmesti

en: Removes scripts matching specified domains or paths from the browser until user consent is given.
lt_LT: Pašalina skriptus, kurie atitinka nurodytus domenus ar kelius, iš naršyklės, kol nėra pateiktas naudotojo sutikimas.

en: Required for the website to function (e.g, session cookies, security tracking).
lt_LT: Būtinas svetainės veikimui (pvz., sesijos slapukai, saugumo sekimas).

en: Reset Consent
lt_LT: Atstatyti sutikimą

en: Reset Detail
lt_LT: Atstatyti detalę

en: Reset Reject
lt_LT: Atstatyti atmetimą

en: Revoke Consent
lt_LT: Atšaukite Sutikimą

en: Revoke Consent for the site
lt_LT: Panaikinti sutikimą svetainėje

en: Revoke Opt-In Consent
lt_LT: Panaikinti pasirinktinį sutikimą

en: Revoke Opt-In Consent for AesirX Privacy Advisor AI
lt_LT: Panaikinti pasirinktinį sutikimą AesirX Privatumo patarėjo AI

en: Revoke Opt-In Consent for Payment Processing
lt_LT: Panaikinti pasirinktinį sutikimą mokėjimų apdorojimui

en: Revoke your consent for data use whenever you wish.
lt_LT: Atšaukite savo sutikimą duomenų naudojimui bet kada, kai norite.

en: Save
lt_LT: Išsaugoti

en: Save settings
lt_LT: Išsaugoti nustatymus

en: Saving...
lt_LT: Išsaugoma...

en: Script Blocking Options
lt_LT: Skriptų blokavimo parinktys

en: Select Mode
lt_LT: Pasirinkite režimą

en: Select your preferred decentralized consent option:
lt_LT: Pasirinkite pageidaujamą decentralizuoto sutikimo parinktį:

en: Settings
lt_LT: Nustatymai

en: Shield of Privacy
lt_LT: Privatumo Skydas

en: Something went wrong
lt_LT: Kažkas įvyko neteisingai

en: TRACKING AND DATA PRIVACY PREFERENCES
lt_LT: SEKIMO IR DUOMENŲ PRIVATUMO PREFERENCIJOS

en: Targeted advertising & remarketing (e.g, Facebook Pixel, Google Ads).
lt_LT: Tikslinė reklama ir remarketingas (pvz., Facebook Pixel, Google Ads).

en: The consent parameter is required and must be a number.
lt_LT: Sutikimo parametras yra privalomas ir turi būti skaičius.

en: The domain sent in the new URL does not match the domain stored in the visitor document
lt_LT: Domenas, nurodytas naujame URL, nesutampa su domenu, saugomu lankytojo dokumente

en: The event uuid parameter is required.
lt_LT: Įvykio UUID parametras yra privalomas.

en: The uuid parameter is required.
lt_LT: UUID parametras yra privalomas.

en: There was a problem querying the data in the database.
lt_LT: Įvyko problema atliekant duomenų užklausas duomenų bazėje.

en: There was a problem updating the data in the database.
lt_LT: Įvyko problema atnaujinant duomenis duomenų bazėje.

en: There was a problem with the database query.
lt_LT: Įvyko duomenų bazės užklausos problema.

en: Third-Party Plugins
lt_LT: Trečiųjų šalių įskiepiai

en: This website uses tracking by default. You may opt out at any time.
lt_LT: Ši svetainė pagal numatytuosius parametrus naudoja sekimą. Jūs galite bet kada atsisakyti.

en: Time Zone
lt_LT: Laiko zona

en: To comply with Global Privacy Control (GPC), please download and upload the following file:
lt_LT: Kad laikytumėtės pasaulinio privatumo kontrolės (GPC), prašome atsisiųsti ir įkelti šį failą:

en: To configure, input your Google Tag Manager Gtag ID & GTM ID in the designated fields. Once set up, Google Tag Manager will only load after the user provides consent.
lt_LT: Norėdami konfigūruoti, įveskite savo Google Tag Manager Gtag ID ir GTM ID nurodytuose laukuose. Kai nustatyta, Google Tag Manager įsikraus tik po to, kai naudotojas pateikia sutikimą.

en: Tracking is allowed by default, but users must be able to opt out easily. This aligns with <strong>CCPA</strong> and similar U.S. privacy frameworks.
lt_LT: Numatyta, kad sekimas leidžiamas iš karto, tačiau naudotojai turi turėti galimybę lengvai atsisakyti. Tai dera su <strong>CCPA</strong> ir panašiais JAV privatumo karkasais.

en: Understanding Your Privacy Choices
lt_LT: Supraskite savo privatumo pasirinkimus

en: Upload Instructions:
lt_LT: Įkėlimo instrukcijos:

en: Upload the file to: <code>/public_html/.well-known/gpc.json</code>
lt_LT: Įkelkite failą į: <code>/public_html/.well-known/gpc.json</code>

en: Users can earn rewards from digital marketing activities.
lt_LT: Vartotojai gali gauti atlygius už skaitmeninės rinkodaros veiklą.

en: Users can revoke consent on-site at any time.
lt_LT: Vartotojai gali bet kada svetainėje atšaukti sutikimą.

en: Users can revoke consent on-site or from the AesirX dApp at any time.
lt_LT: Vartotojai gali bet kada atšaukti sutikimą svetainėje arba iš AesirX dApp.

en: Visitor behavior monitoring (e.g, Google Analytics, Matomo).
lt_LT: Lankytojų elgsenos sekimas (pvz., Google Analytics, Matomo).

en: Visitor event not found.
lt_LT: Įvykio lankytojas nerastas.

en: Visitor not found
lt_LT: Lankytojas nerastas

en: Wallet nonce not found
lt_LT: Piniginės nonce nerastas

en: Wallet not found
lt_LT: Piniginė nerasta

en: Wallet not found.
lt_LT: Piniginė nerasta.

en: We do not share your data with third parties without your explicit consent.
lt_LT: Mes nesidaliname jūsų duomenimis su trečiosiomis šalimis be jūsų aiškaus sutikimo.

en: While it prevents scripts from executing, initial network requests may still occur, so it enhances privacy compliance under GDPR but may not fully meet the ePrivacy Directive requirements.
lt_LT: Nors tai ir neleidžia skriptams vykdyti, pradžios tinklo užklausimai gali vis dar įvykti, todėl tai pagerina privatumui skirtą laikymąsi pagal GDPR, tačiau gali ne visiškai atitikti ePrivatumo direktyvos reikalavimus.

en: Wrong URL format, domain not found
lt_LT: Neteisingas URL formatas, domenas nerastas

en: Yes
lt_LT: Taip

en: You can opt-in later for specific features without giving blanket consent.
lt_LT: Galite vėliau prisijungti prie tam tikrų funkcijų be plataus sutikimo.

en: You can revoke consent on the site or any explicit opt-in consent, such as payment processing, at any time
lt_LT: Galite bet kada svetainėje panaikinti sutikimą arba bet kokį aiškų sutikimą, pvz., mokėjimų apdorojimą.

en: You've chosen to reject data collection:
lt_LT: Jūs pasirinkote atmesti duomenų rinkimą:

en: click here
lt_LT: spustelėkite čia
