AesirX Consent 2.0.1 - en to lv translation catalogue (166 entries)

en: "end" filter is not correct
lv: "beigu" filtrs nav pareizs.

en: "start" filter is not correct
lv: "sākuma" filtrs nav pareizs.

en: <div class='input_information_content'>
              Remember to include the explicit purpose (e.g., analytics, marketing) in the consent text to inform users why GTM is being used.</div>
lv: <div class='input_information_content'>Atcerieties iekļaut piekrišanas tekstā skaidru mērķi (piemēram, analītika, mārketings), lai informētu lietotājus, kāpēc tiek izmantots GTM.</div>

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Consent:</span> Allow data collection for analytics, form data (when you contact us), & behavioral & event tracking, with the option to opt-in for specific features.
lv: <span class='fw-semibold text-primary'>Piekrišana:</span> Atļaut datu vākšanu analīzei, veidlapu datiem (kad jūs sazināties ar mums), un uzvedības un notikumu izsekošanu, ar iespēju izvēlēties noteiktas funkcijas.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Consent:</span> First & third-party tracking data will be collected to enhance your experience.
lv: <span class='fw-semibold text-primary'>Piekrišana:</span> Tiks savākti pirmo un trešo pušu izsekošanas dati, lai uzlabotu jūsu pieredzi.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Control your data:</span> Choose your preferred level of data collection & tracking.
lv: <span class='fw-semibold text-primary'>Kontrolējiet savus datus:</span> Izvēlieties jūsu iecienītāko datu kolekcijas un izsekošanas līmeni.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralized Consent:</span> Allow data collection for analytics, form data (when you contact us), & behavioral & event tracking, with the option to revoke consent, opt-in for specific features, & earn rewards from digital marketing activities.
lv: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralizēta piekrišana:</span> Atļaut datu vākšanu analīzei, veidlapu datiem (kad jūs sazināties ar mums), un uzvedības un notikumu izsekošanai, ar iespēju atsaukt piekrišanu, izvēlēties noteiktas funkcijas, un gūt atlīdzību no digitālā mārketinga aktivitātēm.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralized Consent:</span> Choose Decentralized Wallets or Decentralized Wallet + Shield of Privacy. Both options let you manage & revoke consent on-site or through AesirX dApp, plus earn rewards from digital marketing activities.
lv: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralizēta piekrišana:</span> Izvēlieties decentralizētus makus vai decentralizētu maku + privātuma vairogu. Abas opcijas ļauj jums pārvaldīt un atsaukt piekrišanu uz vietas vai caur AesirX dApp, kā arī pelnīt atlīdzības no digitālā mārketinga aktivitātēm.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Earn rewards:</span> Participate in decentralized consent for privacy & rewards.
lv: <span class='fw-semibold text-primary'>Saņemiet balvas:</span> Piedalieties decentralizētā piekrišanā privātumam un balvām.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Enables Compliance:</span> Using Shield of Privacy (SoP) ensures compliance with GDPR, CCPA, ePrivacy Directive, & other data protection regulations.
lv: <span class='fw-semibold text-primary'>Atbilstības nodrošināšana:</span> Izmantojot Shield of Privacy (SoP), tiek nodrošināta atbilstība GDPR, CCPA, ePrivacy Direktīvai un citiem datu aizsargsistēmas regulējumiem.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Flexible Consent:</span> You can withdraw your consent anytime on-site or via our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://dapp.shield.aesirx.io' target='_blank'>dApp</a> (Decentralized Application).
lv: <span class='fw-semibold text-primary'>Elastīga piekrišana:</span> Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā uz vietas vai caur mūsu <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://dapp.shield.aesirx.io' target='_blank'>dApp</a> (Decentralizēto Lietojumprogrammu).

en: <span class='fw-semibold text-primary'>For Businesses:</span> Enhance trust, secure user identities, & prevent breaches.
lv: <span class='fw-semibold text-primary'>Uzņēmumiem:</span> Palieliniet uzticību, aizsargājiet lietotāju identitātes un novērsiet pārkāpumus.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Learn More:</span> Discover our approach to data processing in our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>Privacy Policy</a>.
lv: <span class='fw-semibold text-primary'>Uzzini vairāk:</span> Atklāj mūsu pieeju datu apstrādei mūsu <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>Privātuma Politikā</a>.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Privacy Protection:</span> Users have full control over their data, ensuring maximum privacy.
lv: <span class='fw-semibold text-primary'>Privātuma aizsardzība:</span> Lietotājiem ir pilnīga kontrole pār saviem datiem, nodrošinot maksimālu privātumu.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Proactive Protection:</span> We enhance privacy measures to safeguard your data integrity.
lv: <span class='fw-semibold text-primary'>Proaktīva aizsardzība:</span> Mēs uzlabojam privātuma pasākumus, lai aizsargātu jūsu datu integritāti.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Reject:</span> No data will be collected or loaded except for anonymized page views & rejections. Some personalization features may be disabled.
lv: <span class='fw-semibold text-primary'>Noraidīt:</span> Netiks savākti vai ielādēti dati, izņemot anonimizētus lapu skatījumus un atgrūšanas. Dažas personalizācijas funkcijas var tikt atspējotas.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Transparent data collection practices:</span> Understand how your data is collected & used.
lv: <span class='fw-semibold text-primary'>Caurspīdīgas datu kolekcijas prakses:</span> Saprotat, kā jūsu dati tiek savākti un izmantoti.

en: <strong>AND Logic (Stricter Match):</strong> Both language and time zone must match a region for its consent model to apply. Ideal for high-accuracy targeting.
lv: <strong>UN Loģika (stingrāka atbilstība):</strong> Gan valodai, gan laika zonai jāatbilst reģionam, lai piekrišanas modelis stātos spēkā. Ideāli piemērots augstas precizitātes mērķēšanai.

en: <strong>OR Logic (More Flexible):</strong> Either language or time zone can match to apply a region’s consent model. Best for broader coverage based on user preferences.
lv: <strong>VAI Loģika (elastīgāka):</strong> Vai nu valoda, vai laika zona var atbilst reģionam, lai pielietotu tā piekrišanas modeli. Vislabāk piemērots plašākam lietotāju preferenču pamatojumam.

en: About
lv: Par

en: Address is not valid
lv: Adrese nav derīga.

en: Advertising Tracking
lv: Reklāmas izsekošana

en: AesirX Consent
lv: AesirX Piekrišana

en: Aesirx Consent plugin. When you join forces with AesirX, you're not just becoming a Partner - you're also becoming a freedom fighter in the battle for privacy! Earn 25% Affiliate Commission <a href="https://aesirx.io/partner?utm_source=wpplugin&utm_medium=web&utm_campaign=wordpress&utm_id=aesirx&utm_term=wordpress&utm_content=analytics">[Click to Join]</a>
lv: Aesirx Piekrišanas spraudnis. Kad Jūs pievienojaties AesirX, Jūs ne tikai kļūstat par Partneri - Jūs kļūstat arī par brīvības cīnītāju par privātumu! Iegūstiet 25% partneru komisiju <a href="https://aesirx.io/partner?utm_source=wpplugin&utm_medium=web&utm_campaign=wordpress&utm_id=aesirx&utm_term=wordpress&utm_content=analytics">[Pievienojies, noklikšķinot šeit]</a>

en: All consented data will be collected.
lv: Tiks savākti visi piekritušie dati.

en: Allow Override
lv: Atļaut pārmākšanu

en: Always active
lv: Vienmēr aktīvs

en: Analytics & Behavioral Data: To improve our services & personalize your experience.
lv: Analīze un Uzvedības Dati: Lai uzlabotu mūsu pakalpojumus un personalizētu jūsu pieredzi.

en: Analytics Tracking
lv: Analītiskā izsekošana

en: Any additional third-party integrations (e.g, customer support tools, CDNS).
lv: Jebkādas papildu trešo pušu integrācijas (piem., klientu atbalsta rīki, CDNS).

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Benefits
lv: Ieguvumi

en: Blocks JavaScript from third-party domains, allowing first-party scripts to run normally & keep essential site functions intact.
lv: Bloķē JavaScript no trešo pušu domēniem, ļaujot pirmās puses skriptiem darboties normāli un saglabāt būtiskās vietnes funkcijas neskartas.

en: Blocks selected third-party plugins from loading until user consent is given.
lv: Liedz izvēlētās trešo pušu spraudņus ielādēt, līdz lietotājs piešķir piekrišanu.

en: Both first-party & third-party tracking data will be activated.
lv: Tiks aktivēti gan pirmās, gan trešās puses izsekošanas dati.

en: Browser Language
lv: Pārlūkprogrammas valoda

en: By consenting, you allow us to collect & use your data for:
lv: Ar piekrišanu, jūs atļaujat mums savākt un izmantot jūsu datus uz:

en: Choose how browser language and time zone are combined to determine consent rules:
lv: Izvēlieties, kā pārlūkprogrammas valoda un laika zona tiek kombinētas, lai noteiktu piekrišanas noteikumus:

en: Choose how we use your data: "Reject" data collection, allow tracking ["Consent"], or use "Decentralized Consent" for more control over your personal data.
lv: Izvēlieties, kā mūs izmantot jūsu datus: "Noraidīt" datu vākšanu, atļaut izsekotāju ["Piekrišana"], vai izmantot "Decentralizēto Piekrišanu" vairākai kontrolei pār jūsu personīgo datiem un atlīdzību.

en: Choose how we use your data: "Reject" data collection, allow tracking ["Consent"].
lv: Izvēlieties, kā mēs izmantojam jūsu datus: "Noraidīt" datu vākšanu, atļaut izsekot ["Piekrišana"].

en: Completely prevents the loading and execution of chosen third-party plugins before consent.
lv: Pilnībā aptur izvēlēto trešo pušu spraudņu ielādi un izpildi pirms piekrišanas.

en: Configurable Consent Logic
lv: Konfigurējama piekrišanas loģika

en: Configure how JavaScript is blocked based on user consent preferences.
lv: Konfigurējiet, kā JavaScript tiek bloķēts, pamatojoties uz lietotāja piekrišanas preferencēm.

en: Connect to your website via FTP or File Manager.
lv: Pievienojieties savai vietnei, izmantojot FTP vai failu pārvaldnieku.

en: Connecting
lv: Savienojas

en: Consent
lv: Piekrišana

en: Consent Management
lv: Piekrišanas pārvaldība

en: Consent Mode
lv: Piekrišanas režīms

en: Continue
lv: Turpināt

en: Contract is not valid
lv: Līgums nav derīgs.

en: Cookie Declaration
lv: Sīkdatņu deklarācija

en: Custom Tracking
lv: Pielāgots izsekošana

en: Customize
lv: Pielāgot

en: Database error occurred.
lv: Radās datubāzes kļūda.

en: Decentralized Consent
lv: Decentralizēta piekrišana

en: Decentralized Consent + Shield of Privacy
lv: Decentralizēta piekrišana + privātuma vairogs

en: Decentralized Consent Mode
lv: Decentralizētā Piekrišanas Režīms

en: Decentralized Consent Mode setup improves Google Consent Mode 2.0 by not loading any scripts, beacons, or tags until after consent is given, reducing compliance risks. It also includes Decentralized Consent, for more control over personal data.
lv: Decentralizētās piekrišanas režīma iestatīšana uzlabo Google Consent Mode 2.0, nelādējot nevienu skriptu, bākas vai skīšanas tagu, līdz piekrišana netiek dota, samazinot atbilstības riskus. Tas ietver arī decentralizētu piekrišanu, lai nodrošinātu lielāku kontroli pār personiskajiem datiem un atlīdzībām.

en: Decentralized consent will be loaded
lv: Tiks ielādēta decentralizēta piekrišana.

en: Default Consent Mode
lv: Noklusējuma piekrišanas režīms

en: Default Consent Mode improves Google Consent Mode 2.0 by not loading any tags until after consent is given, reducing compliance risks.
lv: Noklusējuma piekrišanas režīms uzlabo Google Consent Mode 2.0, nelādējot nevienu tagu, līdz piekrišana tiek dota, samazinot atbilstības riskus.

en: Details
lv: Detaļas

en: Disable GPC Support
lv: Atspējot GPC atbalstu

en: Disables third-party data sharing for California users.
lv: Deaktivizē trešo pušu datu koplietošanu Kalifornijas lietotājiem.

en: Discover the latest features & best practices.
lv: Atklājiet jaunākās funkcijas un labākās prakses.

en: Do Not Sell or Share My Personal Information (CCPA)
lv: Nepārdodiet vai nedalieties manā personīgā informācijā (CCPA)

en: Do not sell or share options
lv: Ne pārdodiet vai nedalieties ar opcijām

en: Domain not found
lv: Domēns nav atrasts

en: Domain/Path-Based
lv: Domēna/Ceļa pamatots

en: Download the gpc.json file.
lv: Lejupielādējiet gpc.json failu.

en: Enable GPC Support
lv: Iespējot GPC atbalstu

en: Enable Geo-handling for Consent Mode
lv: Iespējot ģeo-apstrādi piekrišanas režīmam

en: Error in tracking
lv: Kļūda izsekošanā.

en: Essential Tracking
lv: Būtiska izsekošana

en: Explore How-To Guides, instructions, & tutorials to get the most from AesirX Consent Shield. Whether you're a developer or admin, find all you need to configure & optimize your privacy setup.
lv: Izpētiet lietošanas rokasgrāmatas, instrukcijas un pamācības, lai maksimāli izmantotu AesirX Consent Shield. Neatkarīgi no tā, vai esat izstrādātājs vai administrators, atrodiet visu nepieciešamo privātuma iestatījumu konfigurēšanai un optimizēšanai.

en: Failed to update analytics events.
lv: Analītisko notikumu atjaunināšana neizdevās.

en: Failed to update analytics flows
lv: Analītisko plūsmu atjaunināšana neizdevās.

en: Failed to update consent expiration.
lv: Piekrišanas termiņa beigšanas atjaunināšana neizdevās.

en: Failed to update nonce.
lv: Nonce atjaunināšana neizdevās.

en: For more details, refer to our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>privacy policy.</a>
lv: Lai iegūtu plašāku informāciju, skatiet mūsu <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>privātuma politiku.</a>

en: Form Data: When you contact us.
lv: Veidlapas dati: Kad jūs sazināties ar mums.

en: Functional Tracking
lv: Funkcionālā izsekošana

en: GPC Compliance
lv: GPC Atbilstība

en: GTM General
lv: GTM Vispārējs

en: Geo-Based Consent Rules
lv: Ģeo-balstītas piekrišanas noteikumi

en: Important: Permalink Settings Required
lv: Svarīgi: Nepieciešami Permalink iestatījumi

en: Invalid signature
lv: Nederīgs paraksts

en: Invalid signature.
lv: Nederīgs paraksts.

en: Invalid token
lv: Nederīgs žetons

en: Language
lv: Valoda

en: Learn how to use AesirX Privacy Scanner with Consent Shield to detect privacy-intrusive elements, using the JetPack plugin as an example.
lv: Uzziniet, kā izmantot AesirX Privacy Scanner ar Consent Shield, lai atklātu privātumu aizskarotās elementus, piemēram, JetPack spraudni kā piemēru.

en: Manage Decentralized Consent
lv: Dezentralizētās Piekrišanas pārvaldība

en: Manage Your Consent Preferences
lv: Pārvaldiet savu piekrišanas preferences

en: More info at <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://shield.aesirx.io' target='_blank'>https://shield.aesirx.io</a>.
lv: Vairāk informācijas <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://shield.aesirx.io' target='_blank'>https://shield.aesirx.io</a>.

en: No
lv: Nē

en: No network requests are made to third-party servers, enabling maximum compliance with privacy regulations like GDPR and the ePrivacy Directive.
lv: Nav veiktas tīkla pieprasījumi trešo pušu serveriem, nodrošinot maksimālu atbilstību privātuma noteikumiem, piemēram, GDPR un ePrivacy direktīvai.

en: No tracking technologies are activated until a user explicitly gives consent. This is required by <strong>GDPR</strong> and <strong>ePrivacy Directive 5(3)</strong>.
lv: Neviena izsekošanas tehnoloģija netiek aktivēta, līdz lietotājs skaidri nepiešķir piekrišanu. Tas ir nepieciešams saskaņā ar <strong>GDPR</strong> un <strong>ePrivāta Direktīva 5(3)</strong>.

en: Nonce is not valid
lv: Nonce nav derīgs.

en: Nonce not found.
lv: Nonce nav atrasts.

en: Only anonymized page views & limited features will be available. To access all website features, including personalized content & enhanced functionality, please choose an option:
lv: Tiks pieejami tikai anonimizēti lapas skatījumi un ierobežotas funkcijas. Lai piekļūtu visām vietnes funkcijām, ieskaitot personalizētu saturu un paplašinātu funkcionalitāti, lūdzu, izvēlieties opciju:

en: Opt-In Mode (EU)
lv: Pieslēgšanās režīms (ES)

en: Opt-Out Mode (California)
lv: Izslēgšanās režīms (Kalifornija)

en: Opt-Out of tracking
lv: Izslēgt no izsekošanas

en: Our Commitment in Action
lv: Mūsu apņemšanās darbībā

en: Override
lv: Pārmākšana

en: Permission denied!
lv: Atļauja liegta!

en: Please connect to your wallet
lv: Lūdzu, pievienojieties jūsu maku

en: Please connect your Web3 wallet
lv: Lūdzu, pievienojiet savu Web3 maku

en: Please note
lv: Lūdzu, ņemiet vērā

en: Please sign the message on your wallet twice and wait for it to be saved.
lv: Lūdzu, pieteikieties uz jūsu maka divreiz un gaidiet, kamēr tas tiks saglabāts.

en: Previous consent still active
lv: Iepriekšējā piekrišana joprojām ir aktīva.

en: Previous consent was not expired
lv: Iepriekšējā piekrišana nebija beigusies.

en: Problem with Aesirx Analytics plugin install
lv: Problēma ar Aesirx Analytics spraudņa instalēšanu

en: Reject
lv: Noraidīt

en: Required for the website to function (e.g, session cookies, security tracking).
lv: Nepieciešams vietnes darbībai (piem., sesijas sīkdatnes, drošības izsekošana).

en: Reset Consent
lv: Atiestatīt piekrišanu

en: Reset Detail
lv: Atiestatīt detaļu

en: Reset Reject
lv: Atiestatīt noraidīšanu

en: Revoke Consent
lv: Atņemt piekrišanu

en: Revoke Consent for the site
lv: Atsaukt piekrišanu vietnei

en: Revoke Opt-In Consent
lv: Atsaukt izvēles piekrišanu

en: Revoke Opt-In Consent for AesirX Privacy Advisor AI
lv: Atsaukt izvēles piekrišanu AesirX Privātuma Padomdevējam AI

en: Revoke Opt-In Consent for Payment Processing
lv: Atsaukt izvēles piekrišanu maksājumu apstrādei

en: Revoke your consent for data use whenever you wish.
lv: Atcēlēt jūsu piekrišanu datu izmantošanai jebkurā laikā.

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Saving...
lv: Tiek saglabāts...

en: Select Mode
lv: Izvēlieties režīmu

en: Select your preferred decentralized consent option:
lv: Izvēlieties savu vēlamo decentralizēto piekrišanas opciju:

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Shield of Privacy
lv: Privātuma vairogs

en: Something went wrong
lv: Kaut kas nogāja greizi.

en: TRACKING AND DATA PRIVACY PREFERENCES
lv: IZSEKOTĀJAS UN DATU PRIVĀTUMA PREFERENCES

en: Targeted advertising & remarketing (e.g, Facebook Pixel, Google Ads).
lv: Mērķa reklāma & atkārtots mārketings (piem., Facebook Pixel, Google Ads).

en: The consent parameter is required and must be a number.
lv: Nepieciešams piekrišanas parametrs un tam jābūt skaitlim.

en: The domain sent in the new URL does not match the domain stored in the visitor document
lv: Jaunajā URL nosūtītais domēns neatbilst apmeklētāja dokumentā saglabātajam domēnam.

en: The event uuid parameter is required.
lv: Nepieciešams notikuma uuid parametrs.

en: The uuid parameter is required.
lv: Nepieciešams uuid parametrs.

en: There was a problem querying the data in the database.
lv: Radās problēma, vaicājot datus datubāzē.

en: There was a problem updating the data in the database.
lv: Radās problēma atjauninot datus datubāzē.

en: There was a problem with the database query.
lv: Radās problēma ar datubāzes vaicājumu.

en: Third-Party Plugins
lv: Trešo pušu spraudņi

en: This website uses tracking by default. You may opt out at any time.
lv: Šī vietne pēc noklusējuma izmanto izsekošanu. Jūs varat izslēgt jebkurā laikā.

en: Time Zone
lv: Laika zona

en: To comply with Global Privacy Control (GPC), please download and upload the following file:
lv: Lai atbilstu globālajam privātuma kontrolei (GPC), lūdzu, lejupielādējiet un nosūtiet šādu failu:

en: To configure, input your Google Tag Manager Gtag ID & GTM ID in the designated fields. Once set up, Google Tag Manager will only load after the user provides consent.
lv: Lai konfigurētu, ievadiet savu Google Tag Manager Gtag ID un GTM ID norādītajos laukos. Kad iestatīts, Google Tag Manager ielādēsies tikai pēc tam, kad lietotājs sniegs piekrišanu.

en: Tracking is allowed by default, but users must be able to opt out easily. This aligns with <strong>CCPA</strong> and similar U.S. privacy frameworks.
lv: Izsekošana ir pēc noklusējuma atļauta, bet lietotājiem jāspēj viegli izslēgties. Tas atbilst <strong>CCPA</strong> un līdzīgiem privātuma regulējumiem ASV.

en: Understanding Your Privacy Choices
lv: Privātuma izvēļu izpratne

en: Upload Instructions:
lv: Augšupielādes instrukcijas:

en: Upload the file to: <code>/public_html/.well-known/gpc.json</code>
lv: Augšupielādējiet failu uz: <code>/public_html/.well-known/gpc.json</code>

en: Users can earn rewards from digital marketing activities.
lv: Lietotāji var saņemt atlīdzību no digitālā mārketinga aktivitātēm.

en: Users can revoke consent on-site at any time.
lv: Lietotāji var atsaukt piekrišanu uz vietas jebkurā laikā.

en: Users can revoke consent on-site or from the AesirX dApp at any time.
lv: Lietotāji var atsaukt piekrišanu uz vietas vai no AesirX dApp jebkurā laikā.

en: Visitor behavior monitoring (e.g, Google Analytics, Matomo).
lv: Apmeklētāju uzvedības uzraudzība (piem., Google Analytics, Matomo).

en: Visitor event not found.
lv: Apmeklētāja notikums nav atrasts.

en: Visitor not found
lv: Apmeklētājs nav atrasts

en: Wallet nonce not found
lv: Maciņa nonce nav atrasts.

en: Wallet not found
lv: Maciņš nav atrasts.

en: Wallet not found.
lv: Maciņš nav atrasts.

en: We do not share your data with third parties without your explicit consent.
lv: Mēs nedalam jūsu datus ar trešajām pusēm, nesaņemot jūsu skaidru piekrišanu.

en: Wrong URL format, domain not found
lv: Nepareizs URL formāts, domēns nav atrasts.

en: Yes
lv: Jā

en: You can opt-in later for specific features without giving blanket consent.
lv: Jūs varat vēlāk piesaistīties specifiskiem elementiem, nesniedzot pilnu piekrišanu.

en: You can revoke consent on the site or any explicit opt-in consent, such as payment processing, at any time
lv: Jūs varat atsaukt piekrišanu vietnē vai jebkuru skaidru izvēles piekrišanu, piemēram, maksājumu apstrādei, jebkurā laikā

en: You've chosen to reject data collection:
lv: Jūs izvēlējāties noraidīt datu vākšanu:

en: click here
lv: noklikšķiniet šeit
