AesirX Consent 2.0.1 - en to no translation catalogue (183 entries)

en: "end" filter is not correct
no: "Slutt"-filteret er ikke korrekt

en: "start" filter is not correct
no: "Start"-filteret er ikke korrekt

en: <div class='input_information_content'>
              Remember to include the explicit purpose (e.g., analytics, marketing) in the consent text to inform users why GTM is being used.</div>
no: <div class='input_information_content'>Husk å inkludere det eksplisitte formålet (f.eks. analyse, markedsføring) i samtykketeksten for å informere brukerne om hvorfor GTM brukes.</div>

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Consent:</span> Allow data collection for analytics, form data (when you contact us), & behavioral & event tracking, with the option to opt-in for specific features.
no: <span class='fw-semibold text-primary'>Samtykke:</span> Tillat datainnsamling for analyser, skjemadata (når du kontakter oss) og sporing av atferd og hendelser, med muligheten til å velge inn spesifikke funksjoner.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Consent:</span> First & third-party tracking data will be collected to enhance your experience.
no: <span class='fw-semibold text-primary'>Samtykke:</span> Første- og tredjeparts sporing data vil bli samlet for å forbedre din opplevelse.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Control your data:</span> Choose your preferred level of data collection & tracking.
no: <span class='fw-semibold text-primary'>Kontroller dine data:</span> Velg ditt foretrukne nivå av datainnsamling og sporing.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralized Consent:</span> Allow data collection for analytics, form data (when you contact us), & behavioral & event tracking, with the option to revoke consent, opt-in for specific features, & earn rewards from digital marketing activities.
no: <span class='fw-semibold text-primary'>Desentralisert samtykke:</span> Tillat datainnsamling for analyser, skjemadata (når du kontakter oss) og sporing av atferd og hendelser, med mulighet til å trekke tilbake samtykke, velge inn spesifikke funksjoner og tjene belønninger fra digitale markedsføringsaktiviteter.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralized Consent:</span> Choose Decentralized Wallets or Decentralized Wallet + Shield of Privacy. Both options let you manage & revoke consent on-site or through AesirX dApp, plus earn rewards from digital marketing activities.
no: <span class='fw-semibold text-primary'>Desentralisert Samtykke:</span> Velg Desentraliserte Lommebøker eller Desentralisert Lommebok + Personvernsskjold. Begge alternativene lar deg administrere og tilbakekalle samtykke på stedet eller gjennom AesirX dApp, i tillegg til å tjene belønninger fra digitale markedsføringsaktiviteter.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Earn rewards:</span> Participate in decentralized consent for privacy & rewards.
no: <span class='fw-semibold text-primary'>Tjen belønninger:</span> Delta i desentralisert samtykke for personvern og belønninger.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Enables Compliance:</span> Using Shield of Privacy (SoP) ensures compliance with GDPR, CCPA, ePrivacy Directive, & other data protection regulations.
no: <span class='fw-semibold text-primary'>Muliggjør Overholdelse:</span> Bruk av Privacy Shield (SoP) sikrer overholdelse av GDPR, CCPA, ePrivacy-direktivet og andre databeskyttelsesregler.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Flexible Consent:</span> You can withdraw your consent anytime on-site or via our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://dapp.shield.aesirx.io' target='_blank'>dApp</a> (Decentralized Application).
no: <span class='fw-semibold text-primary'>Fleksibelt samtykke:</span> Du kan trekke tilbake ditt samtykke når som helst på stedet eller via vår <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://dapp.shield.aesirx.io' target='_blank'>dApp</a> (Desentralisert Applikasjon).

en: <span class='fw-semibold text-primary'>For Businesses:</span> Enhance trust, secure user identities, & prevent breaches.
no: <span class='fw-semibold text-primary'>For bedrifter:</span> Øk tillit, sikre brukeridentiteter og forhindre brudd.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Learn More:</span> Discover our approach to data processing in our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>Privacy Policy</a>.
no: <span class='fw-semibold text-primary'>Lær mer:</span> Oppdag vår tilnærming til databehandling i vår <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>Personvernpolicy</a>.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Privacy Protection:</span> Users have full control over their data, ensuring maximum privacy.
no: <span class='fw-semibold text-primary'>Personvernbeskyttelse:</span> Brukere har full kontroll over sine data, noe som sikrer maksimal personvern.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Proactive Protection:</span> We enhance privacy measures to safeguard your data integrity.
no: <span class='fw-semibold text-primary'>Proaktiv Beskyttelse:</span> Vi forsterker personverntiltak for å sikre integriteten til dine data.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Reject:</span> No data will be collected or loaded except for anonymized page views & rejections. Some personalization features may be disabled.
no: <span class='fw-semibold text-primary'>Avvis:</span> Ingen data vil bli samlet inn eller lastet unntatt anonymiserte sidevisninger & avvisninger. Noen personaliseringsegenskaper kan være deaktivert.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Transparent data collection practices:</span> Understand how your data is collected & used.
no: <span class='fw-semibold text-primary'>Gjennomsiktige praksiser for datainnsamling:</span> Forstå hvordan dine data samles inn & brukes.

en: <strong>AND Logic (Stricter Match):</strong> Both language and time zone must match a region for its consent model to apply. Ideal for high-accuracy targeting.
no: <strong>AND logikk (strengere samsvar):</strong> Både språk og tidssone må samsvare med en region for at samtykkemodellen skal gjelde. Ideell for målretting med høy nøyaktighet.

en: <strong>OR Logic (More Flexible):</strong> Either language or time zone can match to apply a region’s consent model. Best for broader coverage based on user preferences.
no: <strong>OR Logikk (mer fleksibel):</strong> Enten språk eller tidssone kan matche for å bruke en regions samtykkemodell. Best for bredere dekning basert på brukerpreferanser.

en: About
no: Om

en: Address is not valid
no: Adressen er ikke gyldig

en: Advertising Tracking
no: Annonsesporing

en: AesirX Consent
no: AesirX Samtykke

en: AesirX Consent Shield for Domain/Path-Based Blocking
no: AesirX Samtykke Skjold for Domene/Sti-basert Blokkering

en: Aesirx Consent plugin. When you join forces with AesirX, you're not just becoming a Partner - you're also becoming a freedom fighter in the battle for privacy! Earn 25% Affiliate Commission <a href="https://aesirx.io/partner?utm_source=wpplugin&utm_medium=web&utm_campaign=wordpress&utm_id=aesirx&utm_term=wordpress&utm_content=analytics">[Click to Join]</a>
no: AesirX samtykke-plugin. Når du slår deg sammen med AesirX, blir du ikke bare en partner - du blir også en frihetskjemper i kampen for personvern! Tjen 25% affiliatekommisjon <a href="https://aesirx.io/partner?utm_source=wpplugin&utm_medium=web&utm_campaign=wordpress&utm_id=aesirx&utm_term=wordpress&utm_content=analytics">[Klikk for å bli med]</a>

en: All consented data will be collected.
no: Alle samtykkede data vil bli samlet.

en: Allow Override
no: Tillat overstyring

en: Always active
no: Alltid aktiv

en: Analytics & Behavioral Data: To improve our services & personalize your experience.
no: Analyse & atferdsdata: For å forbedre våre tjenester & tilpasse din opplevelse.

en: Analytics Tracking
no: Analytics-sporing

en: Any additional third-party integrations (e.g, customer support tools, CDNS).
no: Eventuelle ytterligere tredjepartsintegrasjoner (f.eks. kundestøtteverktøy, CDNS).

en: Back
no: Tilbake

en: Benefits
no: Fordeler

en: Blocks JavaScript from third-party domains, allowing first-party scripts to run normally & keep essential site functions intact.
no: Blokkerer JavaScript fra tredjepartsdomener, tillater førstepartsskript å kjøre normalt og beholder essensielle nettstedsfunksjoner intakt.

en: Blocks or removes scripts from running in the user's browser before consent is given.
no: Blokkerer eller fjerner skripter fra å kjøre i brukerens nettleser før samtykke er gitt.

en: Blocks selected third-party plugins from loading until user consent is given.
no: Blokkerer valgte tredjeparts plugins fra å laste før brukersamtykke er gitt.

en: Both first-party & third-party tracking data will be activated.
no: Både førsteparts- og tredjeparts spordata vil bli aktivert.

en: Browser Language
no: Nettleserspråk

en: By consenting, you allow us to collect & use your data for:
no: Ved å samtykke tillater du oss å samle & bruke dine data for:

en: Choose how browser language and time zone are combined to determine consent rules:
no: Velg hvordan nettleserspråk og tidssone kombineres for å bestemme samtykkeregler:

en: Choose how we use your data: "Reject" data collection, allow tracking ["Consent"], or use "Decentralized Consent" for more control over your personal data.
no: Velg hvordan vi bruker dine data: 'Avvis' datainnsamling, tillat sporing ['Samtykke'], eller bruk 'Desentralisert Samtykke' for mer kontroll over dine personlige data og belønninger.

en: Choose how we use your data: "Reject" data collection, allow tracking ["Consent"].
no: Velg hvordan vi bruker dine data: "Avvis" datainnsamling, tillat sporing ["Samtykke"].

en: Choose your tailored template
no: Velg din tilpassede mal

en: Completely prevents the loading and execution of chosen third-party plugins before consent.
no: Forhindrer fullstendig lasting og utførelse av valgte tredjeparts-plugins før samtykke.

en: Configurable Consent Logic
no: Konfigurerbar samtykkelogikk

en: Configure how JavaScript is blocked based on user consent preferences.
no: Konfigurer hvordan JavaScript blokkeres basert på brukerens samtykkepreferanser.

en: Connect to your website via FTP or File Manager.
no: Koble til nettstedet ditt via FTP eller Filbehandler.

en: Connecting
no: Kobler til

en: Consent
no: Samtykke

en: Consent Management
no: Samtykkeforvaltning

en: Consent Mode
no: Samtykkemodus

en: Continue
no: Fortsett

en: Contract is not valid
no: Kontrakten er ikke gyldig

en: Cookie Declaration
no: Informasjon om informasjonskapsler

en: Could not insert consent
no: Kunne ikke sette inn samtykke

en: Custom Tracking
no: Tilpasset sporing

en: Customize
no: Tilpass

en: Customize Consent Management Text
no: Tilpass tekst for samtykkeadministrasjon

en: Customize Details Text
no: Tilpass detaljtekst

en: Customize Reject Text
no: Tilpass avvis tekst

en: Database error occurred.
no: Det oppstod en databasefeil.

en: Decentralized Consent
no: Desentralisert samtykke

en: Decentralized Consent + Shield of Privacy
no: Desentralisert Samtykke + Personvernskjold

en: Decentralized Consent Mode
no: Desentralisert samtykkemodus

en: Decentralized Consent Mode setup improves Google Consent Mode 2.0 by not loading any scripts, beacons, or tags until after consent is given, reducing compliance risks. It also includes Decentralized Consent, for more control over personal data.
no: Oppsett av desentralisert samtykkemodus forbedrer Googles samtykkemodus 2.0 ved ikke å laste inn noen skript, beacons eller tagger før etter at samtykke er gitt, noe som reduserer risikoen for overholdelse. Det inkluderer også desentralisert samtykke, for mer kontroll over personlige data og belønninger.

en: Decentralized consent will be loaded
no: Desentralisert samtykke lastes

en: Default Consent Mode
no: Standard samtykkemodus

en: Default Consent Mode improves Google Consent Mode 2.0 by not loading any tags until after consent is given, reducing compliance risks.
no: Standard samtykkemodus forbedrer Googles samtykkemodus 2.0 ved ikke å laste inn noen tagger før etter at samtykke er gitt, noe som reduserer overholdelsesrisikoen.

en: Details
no: Detaljer

en: Disable GPC Support
no: Deaktiver GPC-støtte

en: Disables third-party data sharing for California users.
no: Deaktiverer tredjeparts datadeling for California-brukere.

en: Discover the latest features & best practices.
no: Oppdag de nyeste funksjonene og beste praksisene.

en: Do Not Sell or Share My Personal Information (CCPA)
no: Ikke selg eller del min personlige informasjon (CCPA)

en: Do not sell or share options
no: Ikke selg eller del opsjoner

en: Domain
no: Domene

en: Domain not found
no: Domene ikke funnet

en: Domain/Path-Based
no: Domene/banebasert

en: Download the gpc.json file.
no: Last ned gpc.json-filen.

en: Enable GPC Support
no: Aktiver GPC-støtte

en: Enable Geo-handling for Consent Mode
no: Aktiver geohåndtering for samtykkemodus

en: Enter domain or path
no: Skriv inn domene eller sti

en: Error in tracking
no: Feil i sporing

en: Essential Tracking
no: Viktig sporing

en: Explore How-To Guides, instructions, & tutorials to get the most from AesirX Consent Shield. Whether you're a developer or admin, find all you need to configure & optimize your privacy setup.
no: Utforsk hvordan-du-guider, instruksjoner og opplæringsprogrammer for å få mest mulig ut av AesirX Consent Shield. Enten du er utvikler eller administrator, finn alt du trenger for å konfigurere og optimalisere ditt personvernoppsett.

en: Failed to update analytics events.
no: Kunne ikke oppdatere analytiske hendelser.

en: Failed to update analytics flows
no: Oppdatering av analyseflyter mislyktes

en: Failed to update consent expiration.
no: Kunne ikke oppdatere samtykkes utløp.

en: Failed to update nonce.
no: Kunne ikke oppdatere nonce.

en: For more details, refer to our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>privacy policy.</a>
no: For mer detaljer, vennligst se vår <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>personvernpolicy.</a>

en: Form Data: When you contact us.
no: Skjemadata: Når du kontakter oss.

en: Functional Tracking
no: Funksjonell sporing

en: GPC Compliance
no: GPC-samsvar

en: GTM General
no: Generell GTM

en: GTM ID
no: GTM-ID

en: Geo-Based Consent Rules
no: Geobaserte samtykkeregler

en: Gtag ID
no: Gtag-ID

en: Important: Permalink Settings Required
no: Viktig: Innstillinger for permalenker kreves

en: Invalid signature
no: Ugyldig signatur

en: Invalid signature.
no: Ugyldig signatur.

en: Invalid token
no: Ugyldig token

en: Language
no: Språk

en: Learn how to use AesirX Privacy Scanner with Consent Shield to detect privacy-intrusive elements, using the JetPack plugin as an example.
no: Lær hvordan du bruker AesirX Privacy Scanner med Consent Shield for å oppdage elementer som krenker personvernet, ved å bruke JetPack-plugin som et eksempel.

en: Manage Decentralized Consent
no: Administrer desentralisert samtykke

en: Manage Your Consent Preferences
no: Administrer dine samtykkepreferanser

en: More info at <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://shield.aesirx.io' target='_blank'>https://shield.aesirx.io</a>.
no: Mer informasjon på <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://shield.aesirx.io' target='_blank'>https://shield.aesirx.io</a>.

en: Need Help? Access Our Comprehensive Documentation Hub
no: Trenger du hjelp? Tilgang til vår omfattende dokumentasjonssentral

en: No
no: Ingen

en: No network requests are made to third-party servers, enabling maximum compliance with privacy regulations like GDPR and the ePrivacy Directive.
no: Det gjøres ingen nettverksforespørsler til tredjepartsservere, noe som muliggjør maksimal overholdelse av personvernreguleringer som GDPR og ePrivacy-direktivet.

en: No tracking technologies are activated until a user explicitly gives consent. This is required by <strong>GDPR</strong> and <strong>ePrivacy Directive 5(3)</strong>.
no: Ingen sporingsteknologi aktiveres før en bruker uttrykkelig gir samtykke. Dette kreves av <strong>GDPR</strong> og <strong>ePrivacy Directive 5(3)</strong>.

en: Nonce is not valid
no: Nonce er ikke gyldig

en: Nonce not found.
no: Nonce ikke funnet.

en: Only Third-Party Hosts (default)
no: Kun tredjepartsverter (standard)

en: Only anonymized page views & limited features will be available. To access all website features, including personalized content & enhanced functionality, please choose an option:
no: Kun anonymiserte sidevisninger og begrensede funksjoner vil være tilgjengelige. For å få tilgang til alle nettstedsfunksjoner, inkludert personlig tilpasset innhold og forbedret funksjonalitet, vennligst velg et alternativ:

en: Opt-In Mode (EU)
no: Påmeldingsmodus (EU)

en: Opt-Out Mode (California)
no: Avmeldingsmodus (California)

en: Opt-Out of tracking
no: Velg bort sporing

en: Our Commitment in Action
no: Vårt engasjement i handling

en: Our plugin requires that your site use a pretty permalink structure (for example, %1$s) to work correctly.
                                It looks like your current settings are using the plain permalink format, which might cause issues.
                                Please %2$s to open your Permalink Settings.
                                Once there, select the "Post name" option (or another pretty permalink structure) and click "Save Changes."
no: Vår plugin krever at nettstedet ditt bruker en pen permalink-struktur (for eksempel %1$s) for å fungere korrekt. Det ser ut til at dine nåværende innstillinger bruker det enkle permalink-formatet, noe som kan forårsake problemer. Vennligst %2$s for å åpne dine Permalink-innstillinger. Velg deretter "Innleggsnavn"-alternativet (eller en annen pen permalink-struktur) og klikk på "Lagre endringer."

en: Override
no: Overstyr

en: Permission denied!
no: Tilgang nektet!

en: Please connect to your wallet
no: Vennligst koble til lommeboken din

en: Please connect your Web3 wallet
no: Vennligst koble til din Web3-lommebok

en: Please note
no: Vennligst merk

en: Please sign the message on your wallet twice and wait for it to be saved.
no: Vennligst signer meldingen i lommeboken din to ganger og vent til den er lagret.

en: Previous consent still active
no: Tidligere samtykke fortsatt aktivt

en: Previous consent was not expired
no: Det tidligere samtykket var ikke utløpt

en: Problem with Aesirx Analytics plugin install
no: Problem med installasjon av Aesirx Analytics-plugin

en: Reject
no: Avslå

en: Removes scripts matching specified domains or paths from the browser until user consent is given.
no: Fjerner skript som matcher spesifiserte domener eller stier fra nettleseren til brukersamtykke er gitt.

en: Required for the website to function (e.g, session cookies, security tracking).
no: Nødvendig for at nettstedet skal fungere (f.eks. øktinformasjonskapsler, sikkerhetssporing).

en: Reset Consent
no: Tilbakestill samtykke

en: Reset Detail
no: Tilbakestill detalj

en: Reset Reject
no: Tilbakestill avvis

en: Revoke Consent
no: Tilbakekall samtykke

en: Revoke Consent for the site
no: Tilbakekall samtykke for nettstedet

en: Revoke Opt-In Consent
no: Tilbakekall samtykke

en: Revoke Opt-In Consent for AesirX Privacy Advisor AI
no: Tilbakekall samtykke til opt-in for AesirX Privacy Advisor AI

en: Revoke Opt-In Consent for Payment Processing
no: Tilbakekall samtykke til betalingsbehandling

en: Revoke your consent for data use whenever you wish.
no: Tilbakekall ditt samtykke til databruk når du ønsker.

en: Save
no: Spare

en: Save settings
no: Lagre innstillinger

en: Saving...
no: Lagrer...

en: Script Blocking Options
no: Alternativer for skriptblokkering

en: Select Mode
no: Velg Modus

en: Select your preferred decentralized consent option:
no: Velg ditt foretrukne desentraliserte samtykkealternativ:

en: Settings
no: Innstillinger

en: Something went wrong
no: Noe gikk galt

en: TRACKING AND DATA PRIVACY PREFERENCES
no: SPORINGS- OG PERSONVERNSINNSTILLINGER

en: Targeted advertising & remarketing (e.g, Facebook Pixel, Google Ads).
no: Målrettet annonsering og remarketing (f.eks. Facebook Pixel, Google Ads).

en: The consent parameter is required and must be a number.
no: Samtykkeparameteren er nødvendig og må være et tall.

en: The domain sent in the new URL does not match the domain stored in the visitor document
no: Domenet sendt i den nye URL-en stemmer ikke overens med domenet lagret i besøksdokumentet

en: The event uuid parameter is required.
no: Parameteren event uuid er nødvendig.

en: The uuid parameter is required.
no: Uuid-parameteren er påkrevd.

en: There was a problem querying the data in the database.
no: Det oppsto et problem med å spørre om dataene i databasen.

en: There was a problem updating the data in the database.
no: Det oppsto et problem med å oppdatere dataene i databasen.

en: There was a problem with the database query.
no: Det oppsto et problem med databasespørringen.

en: Third-Party Plugins
no: Tredjeparts plugins

en: This website uses tracking by default. You may opt out at any time.
no: Denne nettsiden bruker sporing som standard. Du kan velge bort når som helst.

en: Time Zone
no: Tidssone

en: To comply with Global Privacy Control (GPC), please download and upload the following file:
no: For å overholde Global Privacy Control (GPC), vennligst last ned og last opp følgende fil:

en: To configure, input your Google Tag Manager Gtag ID & GTM ID in the designated fields. Once set up, Google Tag Manager will only load after the user provides consent.
no: For å konfigurere, skriv inn din Google Tag Manager Gtag-ID og GTM-ID i de angitte feltene. Når det er satt opp, vil Google Tag Manager bare lastes etter at brukeren har gitt sitt samtykke.

en: Tracking is allowed by default, but users must be able to opt out easily. This aligns with <strong>CCPA</strong> and similar U.S. privacy frameworks.
no: Sporing er tillatt som standard, men brukere må enkelt kunne melde seg ut. Dette er i tråd med <strong>CCPA</strong> og lignende amerikanske personvernrammeverk.

en: Understanding Your Privacy Choices
no: Forstå dine personvernvalg

en: Upload Instructions:
no: Opplastingsinstruksjoner:

en: Upload the file to: <code>/public_html/.well-known/gpc.json</code>
no: Last opp filen til: <code>/public_html/.well-known/gpc.json</code>

en: User preferencese & site enhancements (e.g, language setting, live chat).
no: Brukerpreferanser og nettstedforbedringer (f.eks. språkinnstilling, live chat).

en: Users can earn rewards from digital marketing activities.
no: Brukere kan tjene belønninger fra digitale markedsføringsaktiviteter.

en: Users can revoke consent on-site at any time.
no: Brukere kan når som helst trekke tilbake samtykke på stedet.

en: Users can revoke consent on-site or from the AesirX dApp at any time.
no: Brukere kan trekke tilbake samtykke på stedet eller fra AesirX dApp når som helst.

en: Visitor behavior monitoring (e.g, Google Analytics, Matomo).
no: Overvåking av besøksatferd (f.eks. Google Analytics, Matomo).

en: Visitor event not found.
no: Besøkshendelse ikke funnet.

en: Visitor not found
no: Besøkende ikke funnet

en: Wallet nonce not found
no: Wallet nonce ikke funnet

en: Wallet not found
no: Lommebok ikke funnet

en: Wallet not found.
no: Lommebok ikke funnet.

en: We do not share your data with third parties without your explicit consent.
no: Vi deler ikke dine data med tredjeparter uten ditt uttrykkelige samtykke.

en: While it prevents scripts from executing, initial network requests may still occur, so it enhances privacy compliance under GDPR but may not fully meet the ePrivacy Directive requirements.
no: Selv om det forhindrer skript fra å kjøre, kan det fortsatt forekomme innledende nettverksforespørsler, så det forbedrer personvernsamsvar under GDPR, men kan ikke fullt ut møte kravene i ePrivacy-direktivet.

en: Wrong URL format, domain not found
no: Feil URL-format, domenet ikke funnet

en: Yes
no: Ja

en: You can opt-in later for specific features without giving blanket consent.
no: Du kan velge å delta senere for spesifikke funksjoner uten å gi generell samtykke.

en: You can revoke consent on the site or any explicit opt-in consent, such as payment processing, at any time
no: Du kan trekke tilbake samtykke på nettstedet eller enhver uttrykkelig samtykke, som for eksempel betalingsbehandling, når som helst

en: You've chosen to reject data collection:
no: Du har valgt å avvise datainnsamling:

en: click here
no: Klikk her
