AesirX Consent 2.0.1 - en to nl translation catalogue (184 entries)

en: "end" filter is not correct
nl: Het "einde"-filter is niet correct

en: "start" filter is not correct
nl: Het 'start'-filter is niet correct

en: <div class='input_information_content'>
              Remember to include the explicit purpose (e.g., analytics, marketing) in the consent text to inform users why GTM is being used.</div>
nl: <div class='input_information_content'>Vergeet niet het expliciete doel (bijvoorbeeld analyse, marketing) in de toestemmingstekst op te nemen om gebruikers te informeren waarom GTM wordt gebruikt.</div>

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Consent:</span> Allow data collection for analytics, form data (when you contact us), & behavioral & event tracking, with the option to opt-in for specific features.
nl: <span class='fw-semibold text-primary'>Toestemming:</span> Sta gegevensverzameling toe voor analyse, formuliergegevens (wanneer u contact met ons opneemt) en gedrags- en gebeurtenistracking, met de optie om in te schrijven voor specifieke functies.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Consent:</span> First & third-party tracking data will be collected to enhance your experience.
nl: <span class='fw-semibold text-primary'>Toestemming:</span> Trackinggegevens van eerste en derde partijen worden verzameld om uw ervaring te verbeteren.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Control your data:</span> Choose your preferred level of data collection & tracking.
nl: <span class='fw-semibold text-primary'>Beheer uw gegevens:</span> Kies uw voorkeursniveau van gegevensverzameling & -tracking.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralized Consent:</span> Allow data collection for analytics, form data (when you contact us), & behavioral & event tracking, with the option to revoke consent, opt-in for specific features, & earn rewards from digital marketing activities.
nl: <span class='fw-semibold text-primary'>Gedecentraliseerde toestemming:</span> Sta gegevensverzameling toe voor analyses, formuliergegevens (wanneer u contact met ons opneemt) en gedrags- en gebeurtenistracking, met de mogelijkheid om toestemming in te trekken, in te schrijven voor specifieke functies en beloningen te verdienen uit digitale marketingactiviteiten.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralized Consent:</span> Choose Decentralized Wallets or Decentralized Wallet + Shield of Privacy. Both options let you manage & revoke consent on-site or through AesirX dApp, plus earn rewards from digital marketing activities.
nl: <span class='fw-semibold text-primary'>Gedecentraliseerde Toestemming:</span> Kies voor Gedecentraliseerde Wallets of Gedecentraliseerde Wallet + Privacy Shield. Beide opties laten u toestemming beheren en intrekken op locatie of via de AesirX dApp, plus beloningen verdienen van digitale marketingactiviteiten.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Earn rewards:</span> Participate in decentralized consent for privacy & rewards.
nl: <span class='fw-semibold text-primary'>Verdien beloningen:</span> Neem deel aan gedecentraliseerde toestemming voor privacy en beloningen.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Enables Compliance:</span> Using Shield of Privacy (SoP) ensures compliance with GDPR, CCPA, ePrivacy Directive, & other data protection regulations.
nl: <span class='fw-semibold text-primary'>Maakt Naleving Mogelijk:</span> Het gebruik van Privacy Shield (SoP) zorgt voor naleving van de AVG, CCPA, ePrivacy-richtlijn en andere gegevensbeschermingsregelgeving.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Flexible Consent:</span> You can withdraw your consent anytime on-site or via our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://dapp.shield.aesirx.io' target='_blank'>dApp</a> (Decentralized Application).
nl: <span class='fw-semibold text-primary'>Flexibele Toestemming:</span> U kunt uw toestemming op elk moment ter plaatse of via onze <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://dapp.shield.aesirx.io' target='_blank'>dApp</a> (Gedecentraliseerde Applicatie) intrekken.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>For Businesses:</span> Enhance trust, secure user identities, & prevent breaches.
nl: <span class='fw-semibold text-primary'>Voor bedrijven:</span> Vertrouwen versterken, gebruikersidentiteiten beveiligen & inbreuken voorkomen.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Learn More:</span> Discover our approach to data processing in our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>Privacy Policy</a>.
nl: <span class='fw-semibold text-primary'>Meer leren:</span> Ontdek onze aanpak van gegevensverwerking in ons <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>Privacybeleid</a>.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Privacy Protection:</span> Users have full control over their data, ensuring maximum privacy.
nl: <span class='fw-semibold text-primary'>Privacybescherming:</span> Gebruikers hebben volledige controle over hun gegevens, wat maximale privacy garandeert.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Proactive Protection:</span> We enhance privacy measures to safeguard your data integrity.
nl: <span class='fw-semibold text-primary'>Proactieve Bescherming:</span> We verbeteren privacy maatregelen om de integriteit van uw gegevens te waarborgen.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Reject:</span> No data will be collected or loaded except for anonymized page views & rejections. Some personalization features may be disabled.
nl: <span class='fw-semibold text-primary'>Weigeren:</span> Er worden geen gegevens verzameld of geladen, behalve geanonimiseerde paginaweergaven & weigeringen. Sommige personalisatiefuncties kunnen worden uitgeschakeld.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Transparent data collection practices:</span> Understand how your data is collected & used.
nl: <span class='fw-semibold text-primary'>Transparante gegevensverzamelingspraktijken:</span> Begrijp hoe uw gegevens worden verzameld & gebruikt.

en: <strong>AND Logic (Stricter Match):</strong> Both language and time zone must match a region for its consent model to apply. Ideal for high-accuracy targeting.
nl: <strong>AND Logic (Strengere overeenkomst):</strong> Zowel de taal als de tijdzone moeten overeenkomen met een regio om het toestemmingsmodel toe te passen. Ideaal voor zeer nauwkeurige targeting.

en: <strong>OR Logic (More Flexible):</strong> Either language or time zone can match to apply a region’s consent model. Best for broader coverage based on user preferences.
nl: <strong>OR Logica (Flexibeler):</strong> Zowel de taal als de tijdzone kunnen worden gebruikt om het toestemmingsmodel van een regio toe te passen. Het beste voor een bredere dekking op basis van gebruikersvoorkeuren.

en: About
nl: Over

en: Address is not valid
nl: Adres is ongeldig

en: Advertising Tracking
nl: Advertentietracking

en: AesirX Consent
nl: AesirX Toestemming

en: AesirX Consent Shield for Domain/Path-Based Blocking
nl: AesirX Toestemmingschild voor Domein/Pad-gebaseerde Blokkering

en: Aesirx Consent plugin. When you join forces with AesirX, you're not just becoming a Partner - you're also becoming a freedom fighter in the battle for privacy! Earn 25% Affiliate Commission <a href="https://aesirx.io/partner?utm_source=wpplugin&utm_medium=web&utm_campaign=wordpress&utm_id=aesirx&utm_term=wordpress&utm_content=analytics">[Click to Join]</a>
nl: AesirX toestemmingsplugin. Wanneer je je aansluit bij AesirX, word je niet alleen een partner - je wordt ook een vrijheidsstrijder in de strijd voor privacy! Verdien 25% affiliate commissie <a href="https://aesirx.io/partner?utm_source=wpplugin&utm_medium=web&utm_campaign=wordpress&utm_id=aesirx&utm_term=wordpress&utm_content=analytics">[Klik om deel te nemen]</a>

en: All consented data will be collected.
nl: Alle toegestemde gegevens worden verzameld.

en: Allow Override
nl: Overschrijven toestaan

en: Always active
nl: Altijd actief

en: Always link your own website's Privacy Policy, not the AesirX example
nl: Link altijd naar het privacybeleid van je eigen website, niet naar het AesirX-voorbeeld

en: Analytics & Behavioral Data: To improve our services & personalize your experience.
nl: Analyse & gedragsgegevens: Om onze diensten te verbeteren & uw ervaring te personaliseren.

en: Analytics Tracking
nl: Analytische tracking

en: Any additional third-party integrations (e.g, customer support tools, CDNS).
nl: Alle aanvullende integraties van derden (bijv. klantenservicetools, CDNS).

en: Back
nl: Terug

en: Benefits
nl: Voordelen

en: Blocks JavaScript from third-party domains, allowing first-party scripts to run normally & keep essential site functions intact.
nl: Blokkeert JavaScript van domeinen van derden, waardoor scripts van de eerste partij normaal kunnen draaien en essentiële sitefuncties intact blijven.

en: Blocks or removes scripts from running in the user's browser before consent is given.
nl: Blokkeert of verwijdert scripts in de browser van de gebruiker voordat toestemming is gegeven.

en: Blocks selected third-party plugins from loading until user consent is given.
nl: Blokkeert het laden van geselecteerde plugins van derden totdat de gebruiker toestemming heeft gegeven.

en: Both first-party & third-party tracking data will be activated.
nl: Zowel trackinggegevens van eerste partij als van derde partijen zullen worden geactiveerd.

en: Browser Language
nl: Browsertaal

en: By consenting, you allow us to collect & use your data for:
nl: Door te stemmen, staat u ons toe uw gegevens te verzamelen & te gebruiken voor:

en: Choose how browser language and time zone are combined to determine consent rules:
nl: Kies hoe browsertaal en tijdzone worden gecombineerd om toestemmingsregels te bepalen:

en: Choose how we use your data: "Reject" data collection, allow tracking ["Consent"], or use "Decentralized Consent" for more control over your personal data.
nl: Kies hoe we uw gegevens gebruiken: 'Weigeren' van gegevensverzameling, tracking toestaan ['Toestemming'], of gebruik 'Gedecentraliseerde Toestemming' voor meer controle over uw persoonlijke gegevens & beloningen.

en: Choose how we use your data: "Reject" data collection, allow tracking ["Consent"].
nl: Kies hoe we uw gegevens gebruiken: "Weigeren" van gegevensverzameling, tracking toestaan ["Toestemming"].

en: Choose your tailored template
nl: Kies uw aangepaste sjabloon

en: Completely prevents the loading and execution of chosen third-party plugins before consent.
nl: Voorkomt volledig het laden en uitvoeren van gekozen plug-ins van derden voordat toestemming is gegeven.

en: Configurable Consent Logic
nl: Configureerbare toestemmingslogica

en: Configure how JavaScript is blocked based on user consent preferences.
nl: Configureer hoe JavaScript wordt geblokkeerd op basis van de toestemmingsvoorkeuren van de gebruiker.

en: Connect to your website via FTP or File Manager.
nl: Verbind met uw website via FTP of Bestandsbeheer.

en: Connecting
nl: Verbinden

en: Consent
nl: Toestemming

en: Consent Management
nl: Toestemmingsbeheer

en: Consent Mode
nl: Toestemmingsmodus

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Contract is not valid
nl: Het contract is niet geldig

en: Cookie Declaration
nl: Cookieverklaring

en: Could not insert consent
nl: Toestemming kon niet worden ingevoegd

en: Custom Tracking
nl: Aangepaste tracking

en: Customize
nl: Aanpassen

en: Customize Consent Management Text
nl: Pas de tekst voor toestemmingsbeheer aan

en: Customize Details Text
nl: Pas de detailtekst aan

en: Customize Reject Text
nl: Weigeringstekst aanpassen

en: Database error occurred.
nl: Er is een databasefout opgetreden.

en: Decentralized Consent
nl: Gedecentraliseerde toestemming

en: Decentralized Consent + Shield of Privacy
nl: Gedecentraliseerde Toestemming + Privacybescherming

en: Decentralized Consent Mode
nl: Gedecentraliseerde toestemmingsmodus

en: Decentralized Consent Mode setup improves Google Consent Mode 2.0 by not loading any scripts, beacons, or tags until after consent is given, reducing compliance risks. It also includes Decentralized Consent, for more control over personal data.
nl: De instelling voor de gedecentraliseerde toestemmingsmodus verbetert Google Toestemmingsmodus 2.0 door pas scripts, beacons of tags te laden nadat toestemming is gegeven, waardoor compliancerisico's worden verminderd. Het omvat ook gedecentraliseerde toestemming, voor meer controle over persoonsgegevens en beloningen.

en: Decentralized consent will be loaded
nl: Gedecentraliseerde toestemming wordt geladen

en: Default Consent Mode
nl: Standaard toestemmingsmodus

en: Default Consent Mode improves Google Consent Mode 2.0 by not loading any tags until after consent is given, reducing compliance risks.
nl: De standaard toestemmingsmodus verbetert Google Toestemmingsmodus 2.0 door pas tags te laden nadat toestemming is gegeven, waardoor compliancerisico's worden verminderd.

en: Disable GPC Support
nl: GPC-ondersteuning uitschakelen

en: Disables third-party data sharing for California users.
nl: Schakelt het delen van gegevens door derden uit voor gebruikers in Californië.

en: Discover the latest features & best practices.
nl: Ontdek de nieuwste functies en beste praktijken.

en: Do Not Sell or Share My Personal Information (CCPA)
nl: Mijn persoonlijke gegevens niet verkopen of delen (CCPA)

en: Do not sell or share options
nl: Opties niet verkopen of delen

en: Domain
nl: Domein

en: Domain not found
nl: Domein niet gevonden

en: Domain/Path-Based
nl: Domein-/padgebaseerd

en: Download the gpc.json file.
nl: Download het gpc.json-bestand.

en: Enable GPC Support
nl: GPC-ondersteuning inschakelen

en: Enable Geo-handling for Consent Mode
nl: Geo-afhandeling inschakelen voor toestemmingsmodus

en: Enter domain or path
nl: Voer domein of pad in

en: Error in tracking
nl: Fout bij het volgen

en: Essential Tracking
nl: Essentiële tracking

en: Explore How-To Guides, instructions, & tutorials to get the most from AesirX Consent Shield. Whether you're a developer or admin, find all you need to configure & optimize your privacy setup.
nl: Verken handleidingen, instructies en tutorials om het meeste uit AesirX Consent Shield te halen. Of u nu een ontwikkelaar of beheerder bent, vind alles wat u nodig hebt om uw privacy-instellingen te configureren en te optimaliseren.

en: Failed to update analytics events.
nl: Analysegebeurtenissen konden niet worden bijgewerkt.

en: Failed to update analytics flows
nl: Bijwerken van analytische stromen mislukt

en: Failed to update consent expiration.
nl: Bijwerken van toestemmingsverval is mislukt.

en: Failed to update nonce.
nl: Nonce bijwerken mislukt.

en: For more details, refer to our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>privacy policy.</a>
nl: Voor meer details, zie ons <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>privacybeleid.</a>

en: Form Data: When you contact us.
nl: Formuliergegevens: Wanneer u contact met ons opneemt.

en: Functional Tracking
nl: Functionele tracking

en: GPC Compliance
nl: GPC-naleving

en: GTM General
nl: Algemene GTM

en: GTM ID
nl: GTM-ID

en: Geo-Based Consent Rules
nl: Geo-gebaseerde toestemmingsregels

en: Gtag ID
nl: Gtag-ID

en: Important: Permalink Settings Required
nl: Belangrijk: Permalink-instellingen vereist

en: Invalid signature
nl: Ongeldige handtekening

en: Invalid signature.
nl: Ongeldige handtekening.

en: Invalid token
nl: Ongeldig token

en: Language
nl: Taal

en: Learn how to use AesirX Privacy Scanner with Consent Shield to detect privacy-intrusive elements, using the JetPack plugin as an example.
nl: Leer hoe u AesirX Privacy Scanner met Consent Shield kunt gebruiken om privacy-inbreukmakende elementen te detecteren, met het JetPack-plugin als voorbeeld.

en: Manage Decentralized Consent
nl: Gedecentraliseerde toestemming beheren

en: Manage Your Consent Preferences
nl: Beheer uw toestemmingsvoorkeuren

en: More info at <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://shield.aesirx.io' target='_blank'>https://shield.aesirx.io</a>.
nl: Meer informatie op <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://shield.aesirx.io' target='_blank'>https://shield.aesirx.io</a>.

en: Need Help? Access Our Comprehensive Documentation Hub
nl: Hulp nodig? Toegang tot onze uitgebreide documentatiehub

en: No
nl: Nee

en: No network requests are made to third-party servers, enabling maximum compliance with privacy regulations like GDPR and the ePrivacy Directive.
nl: Er worden geen netwerkverzoeken gedaan aan servers van derden, wat maximale naleving van privacyregelgeving zoals de AVG en de ePrivacy-richtlijn mogelijk maakt.

en: No tracking technologies are activated until a user explicitly gives consent. This is required by <strong>GDPR</strong> and <strong>ePrivacy Directive 5(3)</strong>.
nl: Er worden geen trackingtechnologieën geactiveerd totdat een gebruiker expliciet toestemming geeft. Dit is vereist door de <strong>GDPR</strong> en <strong>ePrivacy Directive 5(3)</strong>.

en: Nonce is not valid
nl: Nonce is niet geldig

en: Nonce not found.
nl: Nonce niet gevonden.

en: Only Third-Party Hosts (default)
nl: Alleen hosts van derden (standaard)

en: Only anonymized page views & limited features will be available. To access all website features, including personalized content & enhanced functionality, please choose an option:
nl: Alleen geanonimiseerde paginaweergaven en beperkte functies zijn beschikbaar. Om toegang te krijgen tot alle websitefuncties, inclusief gepersonaliseerde inhoud en verbeterde functionaliteit, kies alstublieft een optie:

en: Opt-In Mode (EU)
nl: Opt-in-modus (EU)

en: Opt-Out Mode (California)
nl: Opt-out-modus (Californië)

en: Opt-Out of tracking
nl: Afmelden voor tracking

en: Our Commitment in Action
nl: Onze toewijding in actie

en: Our plugin requires that your site use a pretty permalink structure (for example, %1$s) to work correctly.
                                It looks like your current settings are using the plain permalink format, which might cause issues.
                                Please %2$s to open your Permalink Settings.
                                Once there, select the "Post name" option (or another pretty permalink structure) and click "Save Changes."
nl: Onze plugin vereist dat uw site een mooie permalink-structuur gebruikt (bijvoorbeeld %1$s) om correct te functioneren. Het lijkt erop dat uw huidige instellingen het eenvoudige permalink-formaat gebruiken, wat problemen kan veroorzaken. Gelieve %2$s om uw Permalink-instellingen te openen. Selecteer daar de optie "Berichtnaam" (of een andere mooie permalink-structuur) en klik op "Wijzigingen opslaan."

en: Override
nl: Overschrijven

en: Permission denied!
nl: Toegang geweigerd!

en: Please connect to your wallet
nl: Maak verbinding met uw portemonnee

en: Please connect your Web3 wallet
nl: Verbind uw Web3-portemonnee alstublieft

en: Please note
nl: Let op

en: Please sign the message on your wallet twice and wait for it to be saved.
nl: Gelieve het bericht in uw portemonnee twee keer te ondertekenen en wacht tot het is opgeslagen.

en: Previous consent still active
nl: Vorige toestemming nog steeds actief

en: Previous consent was not expired
nl: De vorige toestemming was nog niet verlopen

en: Problem with Aesirx Analytics plugin install
nl: Probleem met de installatie van de Aesirx Analytics-plugin

en: Reject
nl: Afwijzen

en: Removes scripts matching specified domains or paths from the browser until user consent is given.
nl: Verwijdert scripts die overeenkomen met gespecificeerde domeinen of paden uit de browser totdat de gebruiker toestemming heeft gegeven.

en: Required for the website to function (e.g, session cookies, security tracking).
nl: Vereist voor de werking van de website (bijv. sessiecookies, beveiligingstracking).

en: Reset Consent
nl: Toestemming resetten

en: Reset Cookie
nl: Cookie opnieuw instellen

en: Reset Detail
nl: Details resetten

en: Reset Reject
nl: Weigeringstekst resetten

en: Revoke Consent
nl: Toestemming intrekken

en: Revoke Consent for the site
nl: Toestemming voor de site intrekken

en: Revoke Opt-In Consent
nl: Toestemming intrekken

en: Revoke Opt-In Consent for AesirX Privacy Advisor AI
nl: Intrekken van opt-in toestemming voor AesirX Privacy Advisor AI

en: Revoke Opt-In Consent for Payment Processing
nl: Intrekken van toestemming voor betalingsverwerking

en: Revoke your consent for data use whenever you wish.
nl: Trek uw toestemming voor gegevensgebruik in wanneer u dat wilt.

en: Save
nl: Opslaan

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Saving...
nl: Opslaan...

en: Script Blocking Options
nl: Scriptblokkeringsopties

en: Select Mode
nl: Modus selecteren

en: Select your preferred decentralized consent option:
nl: Selecteer uw voorkeur voor gedecentraliseerde toestemming:

en: Settings
nl: Instellingen

en: Something went wrong
nl: Er is iets misgegaan

en: TRACKING AND DATA PRIVACY PREFERENCES
nl: VOORKEUREN VOOR TRACKING EN GEGEVENSPRIVACY

en: Targeted advertising & remarketing (e.g, Facebook Pixel, Google Ads).
nl: Gerichte advertenties en remarketing (bijv. Facebook Pixel, Google Ads).

en: The consent parameter is required and must be a number.
nl: De toestemmingsparameter is vereist en moet een nummer zijn.

en: The domain sent in the new URL does not match the domain stored in the visitor document
nl: Het domein verzonden in de nieuwe URL komt niet overeen met het domein opgeslagen in het bezoekersdocument

en: The event uuid parameter is required.
nl: De event uuid-parameter is vereist.

en: The uuid parameter is required.
nl: De uuid-parameter is vereist.

en: There was a problem querying the data in the database.
nl: Er was een probleem bij het opvragen van de gegevens in de database.

en: There was a problem updating the data in the database.
nl: Er was een probleem bij het bijwerken van de gegevens in de database.

en: There was a problem with the database query.
nl: Er was een probleem met de databasequery.

en: Third-Party Plugins
nl: Plug-ins van derden

en: This website uses tracking by default. You may opt out at any time.
nl: Deze website maakt standaard gebruik van tracking. U kunt zich op elk moment afmelden.

en: Time Zone
nl: Tijdzone

en: To comply with Global Privacy Control (GPC), please download and upload the following file:
nl: Om te voldoen aan de Global Privacy Control (GPC), download en upload alstublieft het volgende bestand:

en: To configure, input your Google Tag Manager Gtag ID & GTM ID in the designated fields. Once set up, Google Tag Manager will only load after the user provides consent.
nl: Om te configureren, voer uw Google Tag Manager Gtag-ID en GTM-ID in de daarvoor bestemde velden in. Eenmaal ingesteld, zal Google Tag Manager alleen laden nadat de gebruiker toestemming heeft gegeven.

en: Tracking is allowed by default, but users must be able to opt out easily. This aligns with <strong>CCPA</strong> and similar U.S. privacy frameworks.
nl: Tracking is standaard toegestaan, maar gebruikers moeten zich eenvoudig kunnen afmelden. Dit is in lijn met de <strong>CCPA</strong> en vergelijkbare Amerikaanse privacykaders.

en: Understanding Your Privacy Choices
nl: Begrijpen van uw privacykeuzes

en: Upload Instructions:
nl: Uploadinstructies:

en: Upload the file to: <code>/public_html/.well-known/gpc.json</code>
nl: Upload het bestand naar: <code>/public_html/.well-known/gpc.json</code>

en: User preferencese & site enhancements (e.g, language setting, live chat).
nl: Gebruikersvoorkeuren en siteverbeteringen (bijv. taalinstelling, livechat).

en: Users can earn rewards from digital marketing activities.
nl: Gebruikers kunnen beloningen verdienen met digitale marketingactiviteiten.

en: Users can revoke consent on-site at any time.
nl: Gebruikers kunnen op elk moment ter plaatse hun toestemming intrekken.

en: Users can revoke consent on-site or from the AesirX dApp at any time.
nl: Gebruikers kunnen op elk moment hun toestemming intrekken op locatie of vanuit de AesirX dApp.

en: Visitor behavior monitoring (e.g, Google Analytics, Matomo).
nl: Monitoring van bezoekersgedrag (bijv. Google Analytics, Matomo).

en: Visitor event not found.
nl: Bezoekersgebeurtenis niet gevonden.

en: Visitor not found
nl: Bezoeker niet gevonden

en: Wallet nonce not found
nl: Wallet nonce niet gevonden

en: Wallet not found
nl: Portemonnee niet gevonden

en: Wallet not found.
nl: Portemonnee niet gevonden.

en: We do not share your data with third parties without your explicit consent.
nl: Wij delen uw gegevens niet met derden zonder uw uitdrukkelijke toestemming.

en: While it prevents scripts from executing, initial network requests may still occur, so it enhances privacy compliance under GDPR but may not fully meet the ePrivacy Directive requirements.
nl: Hoewel het de uitvoering van scripts voorkomt, kunnen er nog steeds initiële netwerkverzoeken plaatsvinden, dus het verbetert de naleving van de privacy volgens de AVG, maar voldoet mogelijk niet volledig aan de vereisten van de ePrivacy-richtlijn.

en: Wrong URL format, domain not found
nl: Onjuist URL-formaat, domein niet gevonden

en: Yes
nl: Ja

en: You can opt-in later for specific features without giving blanket consent.
nl: U kunt later voor specifieke functies opt-innen zonder algemene toestemming te geven.

en: You can revoke consent on the site or any explicit opt-in consent, such as payment processing, at any time
nl: U kunt de toestemming op de site of enige expliciete instemming, zoals betalingsverwerking, op elk moment intrekken

en: You've chosen to reject data collection:
nl: U heeft gekozen om gegevensverzameling te weigeren:

en: click here
nl: Klik hier
