AesirX Consent 2.0.1 - en to sk translation catalogue (180 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Problem with Aesirx Analytics plugin install
sk: Problém s inštaláciou pluginu Aesirx Analytics

en: Consent
sk: Súhlas

en: Database error occurred.
sk: Vyskytla sa chyba databázy.

en: "start" filter is not correct
sk: Filter "start" nie je správny

en: "end" filter is not correct
sk: Filter "end" nie je správny

en: Domain not found
sk: Doména nenájdená

en: There was a problem with the database query.
sk: Vyskytol sa problém s dopytom do databázy.

en: Something went wrong
sk: Niečo sa pokazilo

en: There was a problem updating the data in the database.
sk: Vyskytol sa problém s aktualizáciou údajov v databáze.

en: The uuid parameter is required.
sk: Parameter uuid je povinný.

en: The consent parameter is required and must be a number.
sk: Parameter súhlasu je povinný a musí byť číslo.

en: Previous consent was not expired
sk: Predchádzajúci súhlas nevypršal

en: Invalid token
sk: Neplatný token

en: Visitor not found
sk: Návštevník nenájdený

en: Previous consent still active
sk: Predchádzajúci súhlas je stále aktívny

en: There was a problem querying the data in the database.
sk: Vyskytol sa problém s dopytovaním údajov v databáze.

en: Invalid signature
sk: Neplatný podpis

en: Wallet not found
sk: Peňaženka nenájdená

en: Wallet nonce not found
sk: Nonce peňaženky nenájdený

en: Nonce is not valid
sk: Nonce nie je platný

en: Contract is not valid
sk: Kontrakt nie je platný

en: The event uuid parameter is required.
sk: Parameter uuid udalosti je povinný.

en: Failed to update analytics events.
sk: Nepodarilo sa aktualizovať analytické udalosti.

en: Visitor event not found.
sk: Udalosť návštevníka nenájdená.

en: Failed to update analytics flows
sk: Nepodarilo sa aktualizovať analytické toky

en: Address is not valid
sk: Adresa nie je platná

en: Invalid signature.
sk: Neplatný podpis.

en: Wallet not found.
sk: Peňaženka nenájdená.

en: Nonce not found.
sk: Nonce nenájdený.

en: Failed to update consent expiration.
sk: Nepodarilo sa aktualizovať vypršanie súhlasu.

en: Failed to update nonce.
sk: Nepodarilo sa aktualizovať nonce.

en: Wrong URL format, domain not found
sk: Nesprávny formát URL, doména nenájdená

en: The domain sent in the new URL does not match the domain stored in the visitor document
sk: Doména zaslaná v novej URL sa nezhoduje s doménou uloženou v dokumente návštevníka

en: Permission denied!
sk: Povolenie zamietnuté!

en: Error in tracking
sk: Chyba pri sledovaní

note: Plugin Name of the plugin
en: AesirX Consent
sk: AesirX Súhlas

note: Description of the plugin
en: Aesirx Consent plugin. When you join forces with AesirX, you're not just becoming a Partner - you're also becoming a freedom fighter in the battle for privacy! Earn 25% Affiliate Commission <a href="https://aesirx.io/partner?utm_source=wpplugin&utm_medium=web&utm_campaign=wordpress&utm_id=aesirx&utm_term=wordpress&utm_content=analytics">[Click to Join]</a>
sk: Plugin AesirX Súhlas. Keď spojíte sily s AesirX, nestanete sa len partnerom - stanete sa aj bojovníkom za slobodu v boji za súkromie! Získajte 25% affiliate províziu <a href="https://aesirx.io/partner?utm_source=wpplugin&utm_medium=web&utm_campaign=wordpress&utm_id=aesirx&utm_term=wordpress&utm_content=analytics">[Kliknite pre zapojenie]</a>

en: Shield of Privacy
sk: Štít súkromia

en: Revoke your consent for data use whenever you wish.
sk: Kedykoľvek môžete odvolať svoj súhlas s používaním údajov.

en: Manage Decentralized Consent
sk: Spravovať decentralizovaný súhlas

en: Revoke Consent
sk: Odvolať súhlas

en: Reject
sk: Odmietnuť

en: Please connect your Web3 wallet
sk: Prosím, pripojte svoju Web3 peňaženku

en: Please sign the message on your wallet twice and wait for it to be saved.
sk: Prosím, dvakrát podpíšte správu vo svojej peňaženke a počkajte, kým sa uloží.

en: Saving...
sk: Ukladám...

en: Please connect to your wallet
sk: Prosím, pripojte sa k svojej peňaženke

en: Connecting
sk: Pripájam sa

en: TRACKING AND DATA PRIVACY PREFERENCES
sk: PREFERENCIE SLEDOVANIA A OCHRANY OSOBNÝCH ÚDAJOV

en: About
sk: O aplikácii

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Decentralized Consent
sk: Decentralizovaný súhlas

en: Manage Your Consent Preferences
sk: Spravujte svoje preferencie súhlasu

en: Choose how we use your data: "Reject" data collection, allow tracking ["Consent"], or use "Decentralized Consent" for more control over your personal data.
sk: Vyberte si, ako používame vaše údaje: "Odmietnuť" zber údajov, povoliť sledovanie ["Súhlas"], alebo použiť "Decentralizovaný súhlas" pre väčšiu kontrolu nad vašimi osobnými údajmi a odmenami.

en: Choose how we use your data: "Reject" data collection, allow tracking ["Consent"].
sk: Vyberte si, ako používame vaše údaje: "Odmietnuť" zber údajov, povoliť sledovanie ["Súhlas"].

en: By consenting, you allow us to collect & use your data for:
sk: Vyjadrením súhlasu nám povoľujete zhromažďovať a používať vaše údaje pre:

en: Analytics & Behavioral Data: To improve our services & personalize your experience.
sk: Analytika a údaje o správaní: Na zlepšenie našich služieb a personalizáciu vášho zážitku.

en: Form Data: When you contact us.
sk: Údaje z formulárov: Keď nás kontaktujete.

en: Please note
sk: Vezmite prosím na vedomie

en: We do not share your data with third parties without your explicit consent.
sk: Vaše údaje nezdieľame s tretími stranami bez vášho výslovného súhlasu.

en: You can opt-in later for specific features without giving blanket consent.
sk: Neskoršie sa môžete prihlásiť na konkrétne funkcie bez udelenia všeobecného súhlasu.

en: For more details, refer to our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>privacy policy.</a>
sk: Viac podrobností nájdete v našej <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>politike ochrany súkromia.</a>

en: Benefits
sk: Výhody

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Control your data:</span> Choose your preferred level of data collection & tracking.
sk: <span class='fw-semibold text-primary'>Kontrolujte svoje údaje:</span> Vyberte si preferovanú úroveň zberu údajov a sledovania.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Earn rewards:</span> Participate in decentralized consent for privacy & rewards.
sk: <span class='fw-semibold text-primary'>Získajte odmeny:</span> Zúčastnite sa decentralizovaného súhlasu pre súkromie a odmeny.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Transparent data collection practices:</span> Understand how your data is collected & used.
sk: <span class='fw-semibold text-primary'>Transparentné postupy zberu údajov:</span> Pochopte, ako sa vaše údaje zbierajú a používajú.

en: Understanding Your Privacy Choices
sk: Pochopenie vašich možností ochrany súkromia

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Reject:</span> No data will be collected or loaded except for anonymized page views & rejections. Some personalization features may be disabled.
sk: <span class='fw-semibold text-primary'>Odmietnuť:</span> Nebudú sa zbierať ani načítať žiadne údaje okrem anonymizovaných zobrazení stránok a odmietnutí. Niektoré personalizačné funkcie môžu byť vypnuté.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Consent:</span> First & third-party tracking data will be collected to enhance your experience.
sk: <span class='fw-semibold text-primary'>Súhlas:</span> Budú sa zbierať údaje sledovania prvej a tretej strany na zlepšenie vášho zážitku.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralized Consent:</span> Choose Decentralized Wallets or Decentralized Wallet + Shield of Privacy. Both options let you manage & revoke consent on-site or through AesirX dApp, plus earn rewards from digital marketing activities.
sk: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralizovaný súhlas:</span> Vyberte si Decentralizované peňaženky alebo Decentralizovaná peňaženka + Štít súkromia. Obe možnosti vám umožňujú spravovať a odvolávať súhlas priamo na stránke alebo prostredníctvom aplikácie AesirX dApp a navyše získavať odmeny z digitálnych marketingových aktivít.

en: Our Commitment in Action
sk: Náš záväzok v praxi

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Privacy Protection:</span> Users have full control over their data, ensuring maximum privacy.
sk: <span class='fw-semibold text-primary'>Ochrana súkromia:</span> Používatelia majú plnú kontrolu nad svojimi údajmi, čo zaisťuje maximálne súkromie.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Enables Compliance:</span> Using Shield of Privacy (SoP) ensures compliance with GDPR, CCPA, ePrivacy Directive, & other data protection regulations.
sk: <span class='fw-semibold text-primary'>Umožňuje súlad:</span> Používanie štítu súkromia (SoP) zabezpečuje súlad s GDPR, CCPA, smernicou o súkromí a elektronických komunikáciách a inými nariadeniami o ochrane údajov.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Proactive Protection:</span> We enhance privacy measures to safeguard your data integrity.
sk: <span class='fw-semibold text-primary'>Proaktívna ochrana:</span> Zlepšujeme opatrenia na ochranu súkromia, aby sme zabezpečili integritu vašich údajov.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Flexible Consent:</span> You can withdraw your consent anytime on-site or via our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://dapp.shield.aesirx.io' target='_blank'>dApp</a> (Decentralized Application).
sk: <span class='fw-semibold text-primary'>Flexibilný súhlas:</span> Súhlas môžete kedykoľvek odvolať priamo na stránke alebo prostredníctvom našej <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://dapp.shield.aesirx.io' target='_blank'>dApp</a> (Decentralizovaná aplikácia).

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Learn More:</span> Discover our approach to data processing in our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>Privacy Policy</a>.
sk: <span class='fw-semibold text-primary'>Zistite viac:</span> Zistite náš prístup k spracovaniu údajov v našej <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>Politike ochrany súkromia</a>.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>For Businesses:</span> Enhance trust, secure user identities, & prevent breaches.
sk: <span class='fw-semibold text-primary'>Pre firmy:</span> Zvýšte dôveru, zabezpečte identity používateľov a predchádzajte porušeniam.

en: More info at <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://shield.aesirx.io' target='_blank'>https://shield.aesirx.io</a>.
sk: Viac informácií nájdete na <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://shield.aesirx.io' target='_blank'>https://shield.aesirx.io</a>.

en: Select your preferred decentralized consent option:
sk: Vyberte si preferovanú možnosť decentralizovaného súhlasu:

en: Decentralized consent will be loaded
sk: Decentralizovaný súhlas bude načítaný

en: Both first-party & third-party tracking data will be activated.
sk: Budú aktivované údaje o sledovaní prvej aj tretej strany.

en: All consented data will be collected.
sk: Budú zozbierané všetky odsúhlasené údaje.

en: Users can revoke consent on-site at any time.
sk: Používatelia môžu kedykoľvek odvolať súhlas priamo na stránke.

en: Decentralized Consent + Shield of Privacy
sk: Decentralizovaný súhlas + štít súkromia

en: Users can revoke consent on-site or from the AesirX dApp at any time.
sk: Používatelia môžu kedykoľvek odvolať súhlas priamo na stránke alebo z aplikácie AesirX dApp.

en: Users can earn rewards from digital marketing activities.
sk: Používatelia môžu získavať odmeny z digitálnych marketingových aktivít.

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Back
sk: Späť

en: You've chosen to reject data collection:
sk: Zvolili ste odmietnutie zberu údajov:

en: Only anonymized page views & limited features will be available. To access all website features, including personalized content & enhanced functionality, please choose an option:
sk: K dispozícii budú iba anonymizované zobrazenia stránok a obmedzené funkcie. Pre prístup ku všetkým funkciám webovej stránky, vrátane personalizovaného obsahu a rozšírenej funkcionality, prosím, vyberte si možnosť:

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Consent:</span> Allow data collection for analytics, form data (when you contact us), & behavioral & event tracking, with the option to opt-in for specific features.
sk: <span class='fw-semibold text-primary'>Súhlas:</span> Povoliť zber údajov pre analytiku, údaje z formulárov (keď nás kontaktujete) a sledovanie správania a udalostí, s možnosťou prihlásiť sa na konkrétne funkcie.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralized Consent:</span> Allow data collection for analytics, form data (when you contact us), & behavioral & event tracking, with the option to revoke consent, opt-in for specific features, & earn rewards from digital marketing activities.
sk: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralizovaný súhlas:</span> Povoliť zber údajov pre analytiku, údaje z formulárov (keď nás kontaktujete) a sledovanie správania a udalostí, s možnosťou odvolať súhlas, prihlásiť sa na konkrétne funkcie a získavať odmeny z digitálnych marketingových aktivít.

en: You can revoke consent on the site or any explicit opt-in consent, such as payment processing, at any time
sk: Kedykoľvek môžete odvolať súhlas na stránke alebo akýkoľvek výslovný súhlas s prihlásením, napríklad so spracovaním platieb

en: Revoke Opt-In Consent
sk: Odvolajte súhlas s prihlásením

en: Revoke Opt-In Consent for Payment Processing
sk: Odvolajte súhlas s prihlásením na spracovanie platieb

en: Revoke Opt-In Consent for AesirX Privacy Advisor AI
sk: Odvolajte súhlas s prihlásením pre AesirX Privacy Advisor AI

en: Revoke Consent for the site
sk: Odvolajte súhlas pre stránku

en: Consent Management
sk: Správa súhlasu

en: AesirX Consent Shield for Third-Party Plugins
sk: AesirX štít súhlasu pre pluginy tretích strán

en: Blocks selected third-party plugins from loading until user consent is given.
sk: Blokuje načítanie vybraných pluginov tretích strán, kým používateľ neudelí súhlas.

en: Completely prevents the loading and execution of chosen third-party plugins before consent.
sk: Úplne zabraňuje načítaniu a spusteniu zvolených pluginov tretích strán pred udelením súhlasu.

en: No network requests are made to third-party servers, enabling maximum compliance with privacy regulations like GDPR and the ePrivacy Directive.
sk: Nevykonávajú sa žiadne sieťové požiadavky na servery tretích strán, čo umožňuje maximálny súlad s predpismi o ochrane osobných údajov, ako sú GDPR a smernica o súkromí v elektronických komunikáciách.

en: AesirX Consent Shield for Domain/Path-Based Blocking
sk: AesirX štít súhlasu pre blokovanie na základe domény/cesty

en: Enter domain or path
sk: Zadajte doménu alebo cestu

en: Removes scripts matching specified domains or paths from the browser until user consent is given.
sk: Odstráni skripty zodpovedajúce zadaným doménam alebo cestám z prehliadača, kým používateľ neudelí súhlas.

en: Blocks or removes scripts from running in the user's browser before consent is given.
sk: Blokuje alebo odstraňuje skripty z bežiacich procesov v prehliadači používateľa pred udelením súhlasu.

en: While it prevents scripts from executing, initial network requests may still occur, so it enhances privacy compliance under GDPR but may not fully meet the ePrivacy Directive requirements.
sk: Aj keď zabraňuje spusteniu skriptov, stále môžu nastať počiatočné sieťové požiadavky, takže zlepšuje súlad s ochranou súkromia podľa GDPR, ale nemusí plne spĺňať požiadavky smernice o súkromí a elektronických komunikáciách.

en: Script Blocking Options
sk: Možnosti blokovania skriptov

en: Only Third-Party Hosts (default)
sk: Len hostitelia tretích strán (predvolené)

en: Need Help? Access Our Comprehensive Documentation Hub
sk: Potrebujete pomoc? Navštívte naše rozsiahle centrum dokumentácie

en: Could not insert consent
sk: Súhlas sa nepodarilo vložiť

en: Choose your tailored template
sk: Vyberte si svoju prispôsobenú šablónu

en: Domain
sk: Doména

en: Configure how JavaScript is blocked based on user consent preferences.
sk: Nakonfigurujte, ako sa JavaScript blokuje na základe preferencií používateľa ohľadom súhlasu.

en: Blocks JavaScript from third-party domains, allowing first-party scripts to run normally & keep essential site functions intact.
sk: Blokuje JavaScript z domén tretích strán, čím umožňuje skriptom prvej strany bežať normálne a zachovať základné funkcie stránky nedotknuté.

en: Discover the latest features & best practices.
sk: Objavte najnovšie funkcie a osvedčené postupy.

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: To configure, input your Google Tag Manager Gtag ID & GTM ID in the designated fields. Once set up, Google Tag Manager will only load after the user provides consent.
sk: Pre konfiguráciu zadajte svoje Google Tag Manager Gtag ID a GTM ID do určených polí. Po nastavení sa Google Tag Manager načíta až po tom, čo používateľ poskytne súhlas.

en: Explore How-To Guides, instructions, & tutorials to get the most from AesirX Consent Shield. Whether you're a developer or admin, find all you need to configure & optimize your privacy setup.
sk: Preskúmajte príručky, návody a tutoriály, aby ste naplno využili potenciál AesirX Consent Shield. Či už ste vývojár alebo administrátor, nájdete tu všetko, čo potrebujete na konfiguráciu a optimalizáciu vášho nastavenia súkromia.

en: Reset Consent
sk: Resetovať súhlas

en: Important: Permalink Settings Required
sk: Dôležité: Vyžadujú sa nastavenia permalinkov

en: click here
sk: kliknite sem

en: GTM General
sk: GTM Všeobecné

en: Decentralized Consent Mode
sk: Režim decentralizovaného súhlasu

en: GPC Compliance
sk: Súlad s GPC

en: Enable GPC Support
sk: Povoliť podporu GPC

en: Disable GPC Support
sk: Zakázať podporu GPC

en: To comply with Global Privacy Control (GPC), please download and upload the following file:
sk: Pre dodržanie Global Privacy Control (GPC), prosím, stiahnite a nahrajte nasledujúci súbor:

en: Upload Instructions:
sk: Pokyny k nahrávaniu:

en: Download the gpc.json file.
sk: Stiahnite si súbor gpc.json.

en: Connect to your website via FTP or File Manager.
sk: Pripojte sa k vašej webovej stránke cez FTP alebo správcu súborov.

en: Upload the file to: <code>/public_html/.well-known/gpc.json</code>
sk: Nahrajte súbor do: <code>/public_html/.well-known/gpc.json</code>

en: Reset Detail
sk: Resetovať detaily

en: Customize Reject Text
sk: Prispôsobiť text odmietnutia

en: Reset Reject
sk: Resetovať odmietnutie

en: Customize
sk: Prispôsobiť

en: Save
sk: Uložiť

en: Always active
sk: Vždy aktívne

en: Domain/Path-Based
sk: Na základe domény/cesty

en: Third-Party Plugins
sk: Pluginy tretích strán

en: Essential Tracking
sk: Základné sledovanie

en: Required for the website to function (e.g, session cookies, security tracking).
sk: Nevyhnutné pre fungovanie webovej stránky (napr. súbory cookie relácie, bezpečnostné sledovanie).

en: Functional Tracking
sk: Funkčné sledovanie

en: User preferencese & site enhancements (e.g, language setting, live chat).
sk: Používateľské preferencie a vylepšenia stránky (napr. nastavenie jazyka, live chat).

en: Analytics Tracking
sk: Analytické sledovanie

en: Visitor behavior monitoring (e.g, Google Analytics, Matomo).
sk: Monitorovanie správania návštevníkov (napr. Google Analytics, Matomo).

en: Advertising Tracking
sk: Reklamné sledovanie

en: Targeted advertising & remarketing (e.g, Facebook Pixel, Google Ads).
sk: Cielená reklama a remarketing (napr. Facebook Pixel, Google Ads).

en: Custom Tracking
sk: Vlastné sledovanie

en: Any additional third-party integrations (e.g, customer support tools, CDNS).
sk: Akékoľvek dodatočné integrácie tretích strán (napr. nástroje zákazníckej podpory, CDNS).

en: Opt-Out of tracking
sk: Odhlásiť sa zo sledovania

en: This website uses tracking by default. You may opt out at any time.
sk: Táto webová stránka používa sledovanie v predvolenom nastavení. Kedykoľvek sa môžete odhlásiť.

en: Do Not Sell or Share My Personal Information (CCPA)
sk: Nepredávajte ani nezdieľajte moje osobné údaje (CCPA)

en: Disables third-party data sharing for California users.
sk: Zakáže zdieľanie údajov s tretími stranami pre používateľov v Kalifornii.

en: Configurable Consent Logic
sk: Nastaviteľná logika súhlasu

en: Opt-In Mode (EU)
sk: Režim prihlásenia (EÚ)

en: No tracking technologies are activated until a user explicitly gives consent. This is required by <strong>GDPR</strong> and <strong>ePrivacy Directive 5(3)</strong>.
sk: Žiadne sledovacie technológie sa neaktivujú, kým používateľ výslovne neudelí súhlas. Toto vyžaduje <strong>GDPR</strong> a <strong>smernica o súkromí a elektronických komunikáciách 5(3)</strong>.

en: Opt-Out Mode (California)
sk: Režim odhlásenia (Kalifornia)

en: Tracking is allowed by default, but users must be able to opt out easily. This aligns with <strong>CCPA</strong> and similar U.S. privacy frameworks.
sk: Sledovanie je v predvolenom nastavení povolené, ale používatelia musia mať možnosť sa jednoducho odhlásiť. Toto je v súlade s <strong>CCPA</strong> a podobnými americkými rámcami ochrany súkromia.

en: Do not sell or share options
sk: Možnosti nepredávať ani nezdieľať

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Enable Geo-handling for Consent Mode
sk: Povoliť Geo-spracovanie pre režim súhlasu

en: Geo-Based Consent Rules
sk: Pravidlá súhlasu založené na geografickej polohe

en: Browser Language
sk: Jazyk prehliadača

en: Time Zone
sk: Časové pásmo

en: Consent Mode
sk: Režim súhlasu

en: Allow Override
sk: Povoliť prepísanie

en: Language
sk: Jazyk

en: Select Mode
sk: Vybrať režim

en: Override
sk: Prepísať

en: Default Consent Mode
sk: Predvolený režim súhlasu

en: Default Consent Mode improves Google Consent Mode 2.0 by not loading any tags until after consent is given, reducing compliance risks.
sk: Predvolený režim súhlasu zlepšuje Google Consent Mode 2.0 tým, že nenačíta žiadne značky, kým nie je udelený súhlas, čím znižuje riziko porušenia súladu.

en: Decentralized Consent Mode setup improves Google Consent Mode 2.0 by not loading any scripts, beacons, or tags until after consent is given, reducing compliance risks. It also includes Decentralized Consent, for more control over personal data.
sk: Nastavenie režimu decentralizovaného súhlasu zlepšuje Google Consent Mode 2.0 tým, že nenačíta žiadne skripty, beacony ani značky, kým nie je udelený súhlas, čím znižuje riziko porušenia súladu. Zahŕňa tiež decentralizovaný súhlas pre väčšiu kontrolu nad osobnými údajmi a odmenami.

en: Choose how browser language and time zone are combined to determine consent rules:
sk: Vyberte, ako sa kombinuje jazyk prehliadača a časové pásmo na určenie pravidiel súhlasu:

en: <strong>AND Logic (Stricter Match):</strong> Both language and time zone must match a region for its consent model to apply. Ideal for high-accuracy targeting.
sk: <strong>AND logické spojenie (prísnejšia zhoda):</strong> Pre použitie modelu súhlasu regiónu sa musia zhodovať jazyk aj časové pásmo. Ideálne pre vysoko presné cielenie.

en: <strong>OR Logic (More Flexible):</strong> Either language or time zone can match to apply a region’s consent model. Best for broader coverage based on user preferences.
sk: <strong>OR logické spojenie (flexibilnejšie):</strong> Na použitie modelu súhlasu regiónu sa môže zhodovať buď jazyk, alebo časové pásmo. Najlepšie pre širšie pokrytie na základe používateľských preferencií.

en: Customize Consent Management Text
sk: Prispôsobiť text správy súhlasu

en: Customize Details Text
sk: Prispôsobiť podrobný text

en: Cookie Declaration
sk: Vyhlásenie o cookies
