AesirX Consent 2.0.1 - en to sl_SI translation catalogue (180 entries)

en: "end" filter is not correct
sl_SI: Filter "konec" ni pravilen

en: "start" filter is not correct
sl_SI: Filter "začetek" ni pravilen

en: <div class='input_information_content'>
              Remember to include the explicit purpose (e.g., analytics, marketing) in the consent text to inform users why GTM is being used.</div>
sl_SI: <div class='input_information_content'>Ne pozabite vključiti izrecnega namena (npr. analitika, marketing) v besedilo soglasja, da obvestite uporabnike, zakaj se uporablja GTM.</div>

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Consent:</span> Allow data collection for analytics, form data (when you contact us), & behavioral & event tracking, with the option to opt-in for specific features.
sl_SI: <span class='fw-semibold text-primary'>Soglasje:</span> Dovolite zbiranje podatkov za analitiko, podatke obrazca (ko nas kontaktirate) in sledenje vedenja in dogodkov, z možnostjo vključitve v določene funkcije.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Consent:</span> First & third-party tracking data will be collected to enhance your experience.
sl_SI: <span class='fw-semibold text-primary'>Soglasje:</span> Podatki o sledenju prve in tretje strani bodo zbrani za izboljšanje vaše izkušnje.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Control your data:</span> Choose your preferred level of data collection & tracking.
sl_SI: <span class='fw-semibold text-primary'>Upravljajte svoje podatke:</span> Izberite želeno raven zbiranja podatkov in sledenja.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralized Consent:</span> Allow data collection for analytics, form data (when you contact us), & behavioral & event tracking, with the option to revoke consent, opt-in for specific features, & earn rewards from digital marketing activities.
sl_SI: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralizirano soglasje:</span> Dovolite zbiranje podatkov za analitiko, podatke obrazca (ko nas kontaktirate) in sledenje vedenju in dogodkom, z možnostjo preklica soglasja, vključitve v določene funkcije in zaslužka nagrad pri digitalnih marketinških dejavnostih.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralized Consent:</span> Choose Decentralized Wallets or Decentralized Wallet + Shield of Privacy. Both options let you manage & revoke consent on-site or through AesirX dApp, plus earn rewards from digital marketing activities.
sl_SI: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralizirano soglasje:</span> Izberite decentralizirane denarnice ali decentralizirano denarnico + Ščit zasebnosti. Obe možnosti vam omogočata upravljanje in preklic soglasja na mestu ali prek AesirX dApp, poleg tega pa zaslužite nagrade z digitalnimi marketinškimi dejavnostmi.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Earn rewards:</span> Participate in decentralized consent for privacy & rewards.
sl_SI: <span class='fw-semibold text-primary'>Zaslužite nagrade:</span> Sodelujte v decentraliziranem soglasju za zasebnost in nagrade.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Enables Compliance:</span> Using Shield of Privacy (SoP) ensures compliance with GDPR, CCPA, ePrivacy Directive, & other data protection regulations.
sl_SI: <span class='fw-semibold text-primary'>Omogoča skladnost:</span> Uporaba Ščita zasebnosti (SoP) zagotavlja skladnost z GDPR, CCPA, Direktivo ePrivacy in drugimi predpisi o varstvu podatkov.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Flexible Consent:</span> You can withdraw your consent anytime on-site or via our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://dapp.shield.aesirx.io' target='_blank'>dApp</a> (Decentralized Application).
sl_SI: <span class='fw-semibold text-primary'>Prilagodljivo soglasje:</span> Svoje soglasje lahko kadar koli umaknete na mestu ali prek našega <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://dapp.shield.aesirx.io' target='_blank'>dApp</a> (decentralizirana aplikacija).

en: <span class='fw-semibold text-primary'>For Businesses:</span> Enhance trust, secure user identities, & prevent breaches.
sl_SI: <span class='fw-semibold text-primary'>Za podjetja:</span> Izboljšajte zaupanje, zagotovite identitete uporabnikov in preprečite kršitve.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Learn More:</span> Discover our approach to data processing in our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>Privacy Policy</a>.
sl_SI: <span class='fw-semibold text-primary'>Izvedite več:</span> Odkrijte naš pristop k obdelavi podatkov v naši <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>politiki zasebnosti</a>.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Privacy Protection:</span> Users have full control over their data, ensuring maximum privacy.
sl_SI: <span class='fw-semibold text-primary'>Zaščita zasebnosti:</span> Uporabniki imajo popoln nadzor nad svojimi podatki, kar zagotavlja maksimalno zasebnost.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Proactive Protection:</span> We enhance privacy measures to safeguard your data integrity.
sl_SI: <span class='fw-semibold text-primary'>Proaktivna zaščita:</span> Izboljšamo ukrepe za zaščito zasebnosti za zaščito integritete vaših podatkov.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Reject:</span> No data will be collected or loaded except for anonymized page views & rejections. Some personalization features may be disabled.
sl_SI: <span class='fw-semibold text-primary'>Zavrni:</span> Noben podatek ne bo zbran ali naložen, razen anonimnih ogledov strani in zavrnitev. Nekatere funkcije personalizacije so lahko onemogočene.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Transparent data collection practices:</span> Understand how your data is collected & used.
sl_SI: <span class='fw-semibold text-primary'>Transparentne prakse zbiranja podatkov:</span> Razumite, kako se vaši podatki zbirajo in uporabljajo.

en: <strong>AND Logic (Stricter Match):</strong> Both language and time zone must match a region for its consent model to apply. Ideal for high-accuracy targeting.
sl_SI: <strong>Logika IN (strožje ujemanje):</strong> Tako jezik kot časovni pas se morata ujemati z regijo, da se uporabi njen model soglasja. Idealno za visoko-natančno ciljanje.

en: <strong>OR Logic (More Flexible):</strong> Either language or time zone can match to apply a region’s consent model. Best for broader coverage based on user preferences.
sl_SI: <strong>Logika ALI (bolj prilagodljivo):</strong> Bodisi jezik ali časovni pas se lahko ujemata za uporabo modela soglasja regije. Najboljše za širšo pokritost na osnovi uporabniških preferenc.

en: About
sl_SI: O

en: Address is not valid
sl_SI: Naslov ni veljaven

en: Advertising Tracking
sl_SI: Sledenje oglaševanju

en: AesirX Consent
sl_SI: Soglasje AesirX

en: AesirX Consent Shield for Domain/Path-Based Blocking
sl_SI: Ščit soglasja AesirX za blokado na podlagi domene/poti

en: Aesirx Consent plugin. When you join forces with AesirX, you're not just becoming a Partner - you're also becoming a freedom fighter in the battle for privacy! Earn 25% Affiliate Commission <a href="https://aesirx.io/partner?utm_source=wpplugin&utm_medium=web&utm_campaign=wordpress&utm_id=aesirx&utm_term=wordpress&utm_content=analytics">[Click to Join]</a>
sl_SI: Vtičnik AesirX Soglasje. Ko se z AesirX združite, ne postanete le Partner - postanete tudi borec za svobodo v boju za zasebnost! Zaslužite 25% provizije za pridružitev <a href="https://aesirx.io/partner?utm_source=wpplugin&utm_medium=web&utm_campaign=wordpress&utm_id=aesirx&utm_term=wordpress&utm_content=analytics">[Kliknite za Pridružitev]</a>

en: All consented data will be collected.
sl_SI: Vsi podatki, za katere je bilo dano soglasje, bodo zbrani.

en: Allow Override
sl_SI: Dovoli preglasitev

en: Always active
sl_SI: Vedno aktivno

en: Analytics & Behavioral Data: To improve our services & personalize your experience.
sl_SI: Analiza in vedenjski podatki: Da bi izboljšali naše storitve in prilagodili vašo izkušnjo.

en: Analytics Tracking
sl_SI: Sledenje analitike

en: Any additional third-party integrations (e.g, customer support tools, CDNS).
sl_SI: Dodatne integracije tretjih oseb (npr. orodja za podporo strankam, CDNS).

en: Back
sl_SI: Nazaj

en: Benefits
sl_SI: Koristi

en: Blocks JavaScript from third-party domains, allowing first-party scripts to run normally & keep essential site functions intact.
sl_SI: Blokira JavaScript iz domen tretjih oseb, kar omogoča normalno delovanje skript prve strani in ohranja bistvene funkcije spletnega mesta nedotaknjene.

en: Blocks or removes scripts from running in the user's browser before consent is given.
sl_SI: Blokira ali odstrani skripte pred izvajanjem v uporabnikovem brskalniku pred podanim soglasjem.

en: Blocks selected third-party plugins from loading until user consent is given.
sl_SI: Blokira izbrane vtičnike tretjih oseb, da se ne naložijo dokler ni dano soglasje uporabnika.

en: Both first-party & third-party tracking data will be activated.
sl_SI: Podatki za sledenje prve in tretje strani bodo aktivirani.

en: Browser Language
sl_SI: Jezik brskalnika

en: By consenting, you allow us to collect & use your data for:
sl_SI: S soglasjem nam dovolite zbiranje in uporabo vaših podatkov za:

en: Choose how browser language and time zone are combined to determine consent rules:
sl_SI: Izberite, kako se kombinirata jezik brskalnika in časovni pas za določanje pravil soglasja:

en: Choose how we use your data: "Reject" data collection, allow tracking ["Consent"], or use "Decentralized Consent" for more control over your personal data.
sl_SI: Izberite, kako uporabljamo vaše podatke: 'Zavrni' zbiranje podatkov, omogoči sledenje ['Soglasje'], ali uporabi 'Decentralizirano soglasje' za več nadzora nad vašimi osebnimi podatki in nagradami.

en: Choose how we use your data: "Reject" data collection, allow tracking ["Consent"].
sl_SI: Izberite, kako uporabljamo vaše podatke: "Zavrni" zbiranje podatkov, omogoči sledenje ["Soglasje"].

en: Choose your tailored template
sl_SI: Izberite svojo prilagojeno predlogo

en: Completely prevents the loading and execution of chosen third-party plugins before consent.
sl_SI: Popolnoma prepreči nalaganje in izvajanje izbranih vtičnikov tretjih oseb pred soglasjem.

en: Configurable Consent Logic
sl_SI: Konfigurabilna logika soglasja

en: Configure how JavaScript is blocked based on user consent preferences.
sl_SI: Konfigurirajte, kako je JavaScript blokiran glede na nastavitve soglasja uporabnika.

en: Connect to your website via FTP or File Manager.
sl_SI: Povežite se s svojo spletno stranjo prek FTP ali Upravitelja datotek.

en: Connecting
sl_SI: Povezovanje

en: Consent
sl_SI: Soglasje

en: Consent Management
sl_SI: Upravljanje soglasja

en: Consent Mode
sl_SI: Način soglasja

en: Continue
sl_SI: Nadaljujte

en: Contract is not valid
sl_SI: Pogodba ni veljavna

en: Cookie Declaration
sl_SI: Izjava o piškotkih

en: Could not insert consent
sl_SI: Ni bilo mogoče vstaviti soglasja

en: Custom Tracking
sl_SI: Prilagojeno sledenje

en: Customize
sl_SI: Prilagodite

en: Database error occurred.
sl_SI: Prišlo je do napake v podatkovni bazi.

en: Decentralized Consent
sl_SI: Decentralizirano soglasje

en: Decentralized Consent + Shield of Privacy
sl_SI: Decentralizirano soglasje + Ščit zasebnosti

en: Decentralized Consent Mode
sl_SI: Način decentraliziranega soglasja

en: Decentralized Consent Mode setup improves Google Consent Mode 2.0 by not loading any scripts, beacons, or tags until after consent is given, reducing compliance risks. It also includes Decentralized Consent, for more control over personal data.
sl_SI: Nastavitev decentraliziranega načina soglasja izboljšuje Način soglasja 2.0 od Google, saj ne nalaga skriptov, svetilnikov ali oznak, dokler ni podano soglasje, kar zmanjšuje tveganje za neskladje. Prav tako vključuje decentralizirano soglasje za večji nadzor nad osebnimi podatki in nagradami.

en: Decentralized consent will be loaded
sl_SI: Decentralizirano soglasje bo naloženo

en: Default Consent Mode
sl_SI: Privzeti način soglasja

en: Default Consent Mode improves Google Consent Mode 2.0 by not loading any tags until after consent is given, reducing compliance risks.
sl_SI: Privzeti način soglasja izboljšuje Google Način soglasja 2.0, saj ne nalaga nobenih oznak, dokler ni podano soglasje, s čimer zmanjšuje tveganja za neskladje.

en: Details
sl_SI: Podrobnosti

en: Disable GPC Support
sl_SI: Onemogoči podporo GPC

en: Disables third-party data sharing for California users.
sl_SI: Onemogoča deljenje podatkov tretjih oseb za uporabnike iz Kalifornije.

en: Discover the latest features & best practices.
sl_SI: Odkrijte najnovejše funkcije in najboljše prakse.

en: Do Not Sell or Share My Personal Information (CCPA)
sl_SI: Ne prodajajte ali delite mojih osebnih podatkov (CCPA)

en: Do not sell or share options
sl_SI: Ne prodajajte ali delite možnosti

en: Domain
sl_SI: Domena

en: Domain not found
sl_SI: Domena ni najdena

en: Domain/Path-Based
sl_SI: Na podlagi domene/poti

en: Download the gpc.json file.
sl_SI: Prenesite datoteko gpc.json.

en: Enable GPC Support
sl_SI: Omogoči podporo GPC

en: Enable Geo-handling for Consent Mode
sl_SI: Omogoči geografsko obravnavo za način soglasja

en: Enter domain or path
sl_SI: Vnesite domeno ali pot

en: Error in tracking
sl_SI: Napaka pri sledenju

en: Essential Tracking
sl_SI: Bistveno sledenje

en: Explore How-To Guides, instructions, & tutorials to get the most from AesirX Consent Shield. Whether you're a developer or admin, find all you need to configure & optimize your privacy setup.
sl_SI: Raziščite navodila, navodila in vodiče za kar najboljše koristi od Ščita soglasja AesirX. Ne glede na to, ali ste razvijalec ali administrator, poiščite vse, kar potrebujete za konfiguracijo in optimizacijo nastavitev zasebnosti.

en: Failed to update analytics events.
sl_SI: Posodobitev dogodkov analitike ni uspela.

en: Failed to update analytics flows
sl_SI: Posodobitev tokov analitike ni uspela

en: Failed to update consent expiration.
sl_SI: Posodobitev poteka soglasja ni uspela.

en: Failed to update nonce.
sl_SI: Posodobitev nonce ni uspela.

en: For more details, refer to our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>privacy policy.</a>
sl_SI: Za več podrobnosti glejte našo <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>politiko zasebnosti.</a>

en: Form Data: When you contact us.
sl_SI: Podatki obrazca: Ko nas kontaktirate.

en: Functional Tracking
sl_SI: Funkcionalno sledenje

en: GPC Compliance
sl_SI: Skladnost GPC

en: GTM General
sl_SI: Splošni GTM

en: GTM ID
sl_SI: ID GTM

en: Geo-Based Consent Rules
sl_SI: Pravila soglasja na podlagi geografije

en: Gtag ID
sl_SI: ID Gtag

en: Important: Permalink Settings Required
sl_SI: Pomembno: Potrebne nastavitve permalinka

en: Invalid signature
sl_SI: Neveljaven podpis

en: Invalid signature.
sl_SI: Neveljaven podpis.

en: Invalid token
sl_SI: Neveljaven žeton

en: Language
sl_SI: Jezik

en: Learn how to use AesirX Privacy Scanner with Consent Shield to detect privacy-intrusive elements, using the JetPack plugin as an example.
sl_SI: Naučite se, kako uporabiti AesirX skener zasebnosti z uporabo Ščita soglasja za odkrivanje elementov, ki posegajo v zasebnost, z uporabo vtičnika JetPack kot primer.

en: Manage Decentralized Consent
sl_SI: Upravljajte z decentraliziranim soglasjem

en: Manage Your Consent Preferences
sl_SI: Upravljajte svoje nastavitve soglasja

en: More info at <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://shield.aesirx.io' target='_blank'>https://shield.aesirx.io</a>.
sl_SI: Več informacij na <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://shield.aesirx.io' target='_blank'>https://shield.aesirx.io</a>.

en: Need Help? Access Our Comprehensive Documentation Hub
sl_SI: Potrebujete pomoč? Dostopajte do naše celovite dokumentacijske postaje

en: No
sl_SI: Ne

en: No network requests are made to third-party servers, enabling maximum compliance with privacy regulations like GDPR and the ePrivacy Directive.
sl_SI: Ni mrežnih zahtevkov na strežnike tretjih oseb, kar omogoča največjo skladnost s predpisi o zasebnosti, kot so GDPR in Direktiva o e-zasebnosti.

en: No tracking technologies are activated until a user explicitly gives consent. This is required by <strong>GDPR</strong> and <strong>ePrivacy Directive 5(3)</strong>.
sl_SI: Nobena tehnologija sledenja ni aktivirana, dokler uporabnik izrecno ne poda soglasja. To je potrebno v skladu z <strong>GDPR</strong> in <strong>Direktivo o e-zasebnosti 5(3)</strong>.

en: Nonce is not valid
sl_SI: Nonce ni veljaven

en: Nonce not found.
sl_SI: Nonce ni bil najden.

en: Only Third-Party Hosts (default)
sl_SI: Samo gostitelji tretjih oseb (privzeto)

en: Only anonymized page views & limited features will be available. To access all website features, including personalized content & enhanced functionality, please choose an option:
sl_SI: Na voljo bodo le anonimni ogledi strani in omejene funkcije. Za dostop do vseh funkcij spletnega mesta, vključno s prilagojeno vsebino in izboljšano funkcionalnostjo, izberite možnost:

en: Opt-In Mode (EU)
sl_SI: Način izbirnega soglasja (EU)

en: Opt-Out Mode (California)
sl_SI: Način izstopa (Kalifornija)

en: Opt-Out of tracking
sl_SI: Izstop iz sledenja

en: Our Commitment in Action
sl_SI: Naša zavezanost v akciji

en: Our plugin requires that your site use a pretty permalink structure (for example, %1$s) to work correctly.
                                It looks like your current settings are using the plain permalink format, which might cause issues.
                                Please %2$s to open your Permalink Settings.
                                Once there, select the "Post name" option (or another pretty permalink structure) and click "Save Changes."
sl_SI: Naš vtičnik zahteva, da je vaša stran nastavljena s prijazno povezavo (na primer, %1$s), da deluje pravilno.
                                Zdi se, da so vaše trenutne nastavitve nastavljene na osnovno obliko permalinka, kar lahko povzroči težave.
                                Prosimo, %2$s za odprtje nastavitev permalinka.
                                Ko ste tam, izberite možnost "Ime objave" (ali drugo prijazno strukturo permalinka) in kliknite "Shrani spremembe."

en: Override
sl_SI: Prekliči

en: Permission denied!
sl_SI: Dovoljenje zavrnjeno!

en: Please connect to your wallet
sl_SI: Prosimo, povežite se z vašo denarnico

en: Please connect your Web3 wallet
sl_SI: Prosimo, povežite svojo Web3 denarnico

en: Please note
sl_SI: Prosimo, upoštevajte

en: Please sign the message on your wallet twice and wait for it to be saved.
sl_SI: Podpišite sporočilo na svoji denarnici dvakrat in počakajte, da se shrani.

en: Previous consent still active
sl_SI: Prejšnje soglasje je še vedno aktivno

en: Previous consent was not expired
sl_SI: Prejšnje soglasje ni poteklo

en: Problem with Aesirx Analytics plugin install
sl_SI: Težava z namestitvijo vtičnika Aesirx Analytics

en: Reject
sl_SI: Zavrni

en: Removes scripts matching specified domains or paths from the browser until user consent is given.
sl_SI: Odstrani skripte, ki se ujemajo s podanimi domenami ali potmi iz brskalnika, dokler ni dano soglasje uporabnika.

en: Required for the website to function (e.g, session cookies, security tracking).
sl_SI: Potreben za delovanje spletne strani (npr. piškotki seje, varnostno sledenje).

en: Reset Consent
sl_SI: Ponastavi soglasje

en: Reset Detail
sl_SI: Ponastavi podrobnost

en: Reset Reject
sl_SI: Ponastavi zavrnitev

en: Revoke Consent
sl_SI: Prekliči soglasje

en: Revoke Consent for the site
sl_SI: Prekliči soglasje za spletno mesto

en: Revoke Opt-In Consent
sl_SI: Prekliči soglasje za vključitev

en: Revoke Opt-In Consent for AesirX Privacy Advisor AI
sl_SI: Prekliči soglasje za vključitev za AesirX svetovalca zasebnosti AI

en: Revoke Opt-In Consent for Payment Processing
sl_SI: Prekliči soglasje za vključitev za obdelavo plačil

en: Revoke your consent for data use whenever you wish.
sl_SI: Prekličete lahko svoje soglasje za uporabo podatkov kadarkoli.

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Save settings
sl_SI: Shrani nastavitve

en: Saving...
sl_SI: Shranjevanje...

en: Script Blocking Options
sl_SI: Možnosti blokiranja skript

en: Select Mode
sl_SI: Izberite način

en: Select your preferred decentralized consent option:
sl_SI: Izberite želeno možnost decentraliziranega soglasja:

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Shield of Privacy
sl_SI: Ščit zasebnosti

en: Something went wrong
sl_SI: Nekaj je šlo narobe

en: TRACKING AND DATA PRIVACY PREFERENCES
sl_SI: NASTAVITVE SLEDENJA IN ZASEBNOSTI PODATKOV

en: Targeted advertising & remarketing (e.g, Facebook Pixel, Google Ads).
sl_SI: Ciljno oglaševanje in remarketing (npr. Facebook Pixel, Google Ads).

en: The consent parameter is required and must be a number.
sl_SI: Parameter soglasja je obvezen in mora biti številka.

en: The domain sent in the new URL does not match the domain stored in the visitor document
sl_SI: Domena poslana v novem URL-ju se ne ujema z domeno shranjeno v dokumentu obiskovalca

en: The event uuid parameter is required.
sl_SI: Parameter uuid dogodka je obvezen.

en: The uuid parameter is required.
sl_SI: Parameter uuid je obvezen.

en: There was a problem querying the data in the database.
sl_SI: Prišlo je do težave pri poizvedbi podatkov v podatkovni bazi.

en: There was a problem updating the data in the database.
sl_SI: Prišlo je do težave pri posodabljanju podatkov v podatkovni bazi.

en: There was a problem with the database query.
sl_SI: Prišlo je do težave z poizvedbo podatkovne baze.

en: Third-Party Plugins
sl_SI: Vtičniki tretjih oseb

en: This website uses tracking by default. You may opt out at any time.
sl_SI: Ta spletna stran privzeto uporablja sledenje. Izstopite lahko kadarkoli.

en: Time Zone
sl_SI: Časovni pas

en: To comply with Global Privacy Control (GPC), please download and upload the following file:
sl_SI: Za skladnost z Globalnim nadzorom zasebnosti (GPC) prosimo, da prenesete in naložite naslednjo datoteko:

en: To configure, input your Google Tag Manager Gtag ID & GTM ID in the designated fields. Once set up, Google Tag Manager will only load after the user provides consent.
sl_SI: Za konfiguracijo vnesite svoj ID Gtag in ID GTM Google Tag Manager v določena polja. Ko je nastavljeno, se bo Google Tag Manager naložil šele po tem, ko uporabnik poda soglasje.

en: Tracking is allowed by default, but users must be able to opt out easily. This aligns with <strong>CCPA</strong> and similar U.S. privacy frameworks.
sl_SI: Sledenje je privzeto dovoljeno, vendar morajo uporabniki imeti možnost, da enostavno izstopijo. To je v skladu z <strong>CCPA</strong> in podobnimi ameriškimi okviri zasebnosti.

en: Understanding Your Privacy Choices
sl_SI: Razumevanje vaših možnosti zasebnosti

en: Upload Instructions:
sl_SI: Navodila za nalaganje:

en: Upload the file to: <code>/public_html/.well-known/gpc.json</code>
sl_SI: Naložite datoteko na: <code>/public_html/.well-known/gpc.json</code>

en: Users can earn rewards from digital marketing activities.
sl_SI: Uporabniki lahko zaslužijo nagrade iz digitalnih marketinških dejavnosti.

en: Users can revoke consent on-site at any time.
sl_SI: Uporabniki lahko kadar koli prekličejo soglasje na mestu.

en: Users can revoke consent on-site or from the AesirX dApp at any time.
sl_SI: Uporabniki lahko kadar koli prekličejo soglasje na mestu ali prek aplikacije AesirX dApp.

en: Visitor behavior monitoring (e.g, Google Analytics, Matomo).
sl_SI: Nadzor vedenja obiskovalcev (npr. Google Analytics, Matomo).

en: Visitor event not found.
sl_SI: Dogodek obiskovalca ni bil najden.

en: Visitor not found
sl_SI: Obiskovalec ni bil najden

en: Wallet nonce not found
sl_SI: Nonce denarnice ni najden

en: Wallet not found
sl_SI: Denarnica ni bila najdena

en: Wallet not found.
sl_SI: Denarnica ni bila najdena.

en: We do not share your data with third parties without your explicit consent.
sl_SI: Vaših podatkov ne delimo z tretjimi strankami brez vašega izrecnega soglasja.

en: While it prevents scripts from executing, initial network requests may still occur, so it enhances privacy compliance under GDPR but may not fully meet the ePrivacy Directive requirements.
sl_SI: Medtem ko preprečuje izvajanje skript, se lahko še vedno pojavijo začetne zahteve po omrežju, kar izboljšuje skladnost s pravili zasebnosti po GDPR, vendar morda ne izpolnjuje v celoti zahtev Direktive o elektronski zasebnosti.

en: Wrong URL format, domain not found
sl_SI: Napačen format URL, domena ni bila najdena

en: Yes
sl_SI: Da

en: You can opt-in later for specific features without giving blanket consent.
sl_SI: Kasneje se lahko prijavite za določene funkcije brez splošnega soglasja.

en: You can revoke consent on the site or any explicit opt-in consent, such as payment processing, at any time
sl_SI: Soglasje lahko kadar koli prekličete na spletnem mestu ali katero koli izrecno soglasje za vključitev, kot je obdelava plačil

en: You've chosen to reject data collection:
sl_SI: Izbrali ste zavrnitev zbiranja podatkov:

en: click here
sl_SI: kliknite tukaj
