AesirX Consent 2.0.1 - en to uk translation catalogue (180 entries)

en: "end" filter is not correct
uk: Фільтр "end" неправильний

en: "start" filter is not correct
uk: Фільтр "start" неправильний

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Consent:</span> Allow data collection for analytics, form data (when you contact us), & behavioral & event tracking, with the option to opt-in for specific features.
uk: <span class='fw-semibold text-primary'>Згода:</span> Дозволити збір даних для аналітики, даних форм (коли ви звертаєтеся до нас), а також відстеження поведінки та подій, з можливістю вибрати участь у певних функціях.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Consent:</span> First & third-party tracking data will be collected to enhance your experience.
uk: <span class='fw-semibold text-primary'>Згода:</span> Дані відстеження першої та третьої сторін будуть збиратися для покращення вашого досвіду.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Control your data:</span> Choose your preferred level of data collection & tracking.
uk: <span class='fw-semibold text-primary'>Контролюйте свої дані:</span> Оберіть бажаний рівень збору та відстеження даних.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralized Consent:</span> Allow data collection for analytics, form data (when you contact us), & behavioral & event tracking, with the option to revoke consent, opt-in for specific features, & earn rewards from digital marketing activities.
uk: <span class='fw-semibold text-primary'>Децентралізована згода:</span> Дозволити збір даних для аналітики, даних форм (коли ви звертаєтеся до нас), а також відстеження поведінки та подій, з можливістю відкликати згоду, вибрати участь у певних функціях та отримувати винагороди від цифрових маркетингових активностей.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralized Consent:</span> Choose Decentralized Wallets or Decentralized Wallet + Shield of Privacy. Both options let you manage & revoke consent on-site or through AesirX dApp, plus earn rewards from digital marketing activities.
uk: <span class='fw-semibold text-primary'>Децентралізована згода:</span> Оберіть Децентралізовані гаманці або Децентралізований гаманець + Щит приватності. Обидва варіанти дозволяють вам керувати та відкликати згоду на сайті або через AesirX dApp, а також отримувати винагороди від цифрових маркетингових активностей.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Earn rewards:</span> Participate in decentralized consent for privacy & rewards.
uk: <span class='fw-semibold text-primary'>Отримуйте винагороди:</span> Беріть участь у децентралізованій згоді для приватності та винагород.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Enables Compliance:</span> Using Shield of Privacy (SoP) ensures compliance with GDPR, CCPA, ePrivacy Directive, & other data protection regulations.
uk: <span class='fw-semibold text-primary'>Забезпечує відповідність:</span> Використання Щита приватності (SoP) забезпечує відповідність GDPR, CCPA, Директиві про конфіденційність та електронні комунікації та іншим нормативним актам про захист даних.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Flexible Consent:</span> You can withdraw your consent anytime on-site or via our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://dapp.shield.aesirx.io' target='_blank'>dApp</a> (Decentralized Application).
uk: <span class='fw-semibold text-primary'>Гнучка згода:</span> Ви можете відкликати свою згоду в будь-який час на сайті або через наш <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://dapp.shield.aesirx.io' target='_blank'>dApp</a> (Децентралізований додаток).

en: <span class='fw-semibold text-primary'>For Businesses:</span> Enhance trust, secure user identities, & prevent breaches.
uk: <span class='fw-semibold text-primary'>Для бізнесу:</span> Зміцнюйте довіру, захищайте ідентичності користувачів та запобігайте витокам.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Learn More:</span> Discover our approach to data processing in our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>Privacy Policy</a>.
uk: <span class='fw-semibold text-primary'>Дізнатися більше:</span> Відкрийте для себе наш підхід до обробки даних у нашій <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>Політиці конфіденційності</a>.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Privacy Protection:</span> Users have full control over their data, ensuring maximum privacy.
uk: <span class='fw-semibold text-primary'>Захист приватності:</span> Користувачі мають повний контроль над своїми даними, забезпечуючи максимальну приватність.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Proactive Protection:</span> We enhance privacy measures to safeguard your data integrity.
uk: <span class='fw-semibold text-primary'>Проактивний захист:</span> Ми посилюємо заходи конфіденційності для захисту цілісності ваших даних.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Reject:</span> No data will be collected or loaded except for anonymized page views & rejections. Some personalization features may be disabled.
uk: <span class='fw-semibold text-primary'>Відхилити:</span> Жодні дані не будуть збиратися чи завантажуватися, окрім анонімізованих переглядів сторінок та відхилень. Деякі функції персоналізації можуть бути вимкнені.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Transparent data collection practices:</span> Understand how your data is collected & used.
uk: <span class='fw-semibold text-primary'>Прозорі практики збору даних:</span> Розумійте, як ваші дані збираються та використовуються.

en: <strong>AND Logic (Stricter Match):</strong> Both language and time zone must match a region for its consent model to apply. Ideal for high-accuracy targeting.
uk: <strong>Логіка AND (Більш строге співпадіння):</strong> Як мова, так і часовий пояс повинні відповідати регіону, щоб застосувати його модель згоди. Ідеально підходить для високоточного націлювання.

en: <strong>OR Logic (More Flexible):</strong> Either language or time zone can match to apply a region’s consent model. Best for broader coverage based on user preferences.
uk: <strong>Логіка OR (Більш гнучка):</strong> Мова або часовий пояс можуть відповідати регіону для застосування його моделі згоди. Найкраще для ширшого охоплення на основі уподобань користувача.

en: About
uk: Про нас

en: Address is not valid
uk: Адреса недійсний

en: Advertising Tracking
uk: Відстеження реклами

en: AesirX Consent
uk: AesirX Згода

en: AesirX Consent Shield for Domain/Path-Based Blocking
uk: Щит згоди AesirX для блокування за доменом/шляхом

en: AesirX Consent Shield for Third-Party Plugins
uk: Щит згоди AesirX для сторонніх плагінів

en: Aesirx Consent plugin. When you join forces with AesirX, you're not just becoming a Partner - you're also becoming a freedom fighter in the battle for privacy! Earn 25% Affiliate Commission <a href="https://aesirx.io/partner?utm_source=wpplugin&utm_medium=web&utm_campaign=wordpress&utm_id=aesirx&utm_term=wordpress&utm_content=analytics">[Click to Join]</a>
uk: Плагін AesirX Згода. Приєднуючись до AesirX, ви стаєте не просто Партнером - ви також стаєте борцем за свободу в битві за приватність! Отримайте 25% партнерську комісію <a href="https://aesirx.io/partner?utm_source=wpplugin&utm_medium=web&utm_campaign=wordpress&utm_id=aesirx&utm_term=wordpress&utm_content=analytics">[Натисніть, щоб приєднатися]</a>

en: All consented data will be collected.
uk: Будуть зібрані всі дані, на які надано згоду.

en: Allow Override
uk: Дозволити перевизначення

en: Always active
uk: Завжди активний

en: Analytics & Behavioral Data: To improve our services & personalize your experience.
uk: Аналітика та поведінкові дані: Для покращення наших послуг та персоналізації вашого досвіду.

en: Analytics Tracking
uk: Відстеження аналітики

en: Any additional third-party integrations (e.g, customer support tools, CDNS).
uk: Будь-які додаткові інтеграції з третіми сторонами (наприклад, інструменти підтримки клієнтів, CDNS).

en: Back
uk: Назад

en: Benefits
uk: Переваги

en: Blocks JavaScript from third-party domains, allowing first-party scripts to run normally & keep essential site functions intact.
uk: Блокує JavaScript зі сторонніх доменів, дозволяючи скриптам першої сторони працювати нормально та зберігаючи основні функції сайту недоторканими.

en: Blocks or removes scripts from running in the user's browser before consent is given.
uk: Блокує або видаляє скрипти, що виконуються в браузері користувача, до надання згоди.

en: Blocks selected third-party plugins from loading until user consent is given.
uk: Блокує завантаження вибраних сторонніх плагінів до отримання згоди користувача.

en: Both first-party & third-party tracking data will be activated.
uk: Дані відстеження першої та третьої сторін будуть активовані.

en: Browser Language
uk: Мова браузера

en: By consenting, you allow us to collect & use your data for:
uk: Надаючи згоду, ви дозволяєте нам збирати та використовувати ваші дані для:

en: Choose how browser language and time zone are combined to determine consent rules:
uk: Виберіть, як мова браузера та часовий пояс поєднуються для визначення правил згоди:

en: Choose how we use your data: "Reject" data collection, allow tracking ["Consent"], or use "Decentralized Consent" for more control over your personal data.
uk: Виберіть, як ми використовуємо ваші дані: "Відхилити" збір даних, дозволити відстеження ["Згода"], або використовувати "Децентралізовану згоду" для більшого контролю над вашими персональними даними та винагородами.

en: Choose how we use your data: "Reject" data collection, allow tracking ["Consent"].
uk: Виберіть, як ми використовуємо ваші дані: "Відхилити" збір даних, дозволити відстеження ["Згода"].

en: Choose your tailored template
uk: Оберіть свій індивідуальний шаблон

en: Completely prevents the loading and execution of chosen third-party plugins before consent.
uk: Повністю запобігає завантаженню та виконанню обраних сторонніх плагінів до отримання згоди.

en: Configurable Consent Logic
uk: Конфігурована логіка згоди

en: Configure how JavaScript is blocked based on user consent preferences.
uk: Налаштуйте, як блокується JavaScript на основі уподобань користувача щодо згоди.

en: Connect to your website via FTP or File Manager.
uk: Підключіться до свого веб-сайту через FTP або файловий менеджер.

en: Connecting
uk: Підключення

en: Consent
uk: Згода

en: Consent Management
uk: Управління згодою

en: Consent Mode
uk: Режим згоди

en: Continue
uk: Продовжити

en: Contract is not valid
uk: Контракт недійсний

en: Cookie Declaration
uk: Декларація про файли cookie

en: Could not insert consent
uk: Не вдалося вставити згоду

en: Custom Tracking
uk: Користувацьке відстеження

en: Customize
uk: Налаштувати

en: Customize Consent Management Text
uk: Налаштувати текст керування згодою

en: Customize Details Text
uk: Налаштувати текст деталей

en: Customize Reject Text
uk: Налаштувати текст відмови

en: Database error occurred.
uk: Виникла помилка бази даних.

en: Decentralized Consent
uk: Децентралізована згода

en: Decentralized Consent + Shield of Privacy
uk: Децентралізована згода + Щит приватності

en: Decentralized Consent Mode
uk: Режим децентралізованої згоди

en: Decentralized Consent Mode setup improves Google Consent Mode 2.0 by not loading any scripts, beacons, or tags until after consent is given, reducing compliance risks. It also includes Decentralized Consent, for more control over personal data.
uk: Налаштування режиму децентралізованої згоди покращує Google Consent Mode 2.0, не завантажуючи жодних скриптів, маяків чи тегів до надання згоди, що зменшує ризики відповідності. Воно також включає децентралізовану згоду для більшого контролю над персональними даними та винагородами.

en: Decentralized consent will be loaded
uk: Децентралізована згода буде завантажена

en: Default Consent Mode
uk: Режим згоди за замовчуванням

en: Default Consent Mode improves Google Consent Mode 2.0 by not loading any tags until after consent is given, reducing compliance risks.
uk: Режим згоди за замовчуванням покращує Google Consent Mode 2.0, не завантажуючи жодних тегів до надання згоди, що знижує ризики відповідності.

en: Details
uk: Деталі

en: Disable GPC Support
uk: Вимкнути підтримку GPC

en: Disables third-party data sharing for California users.
uk: Вимкнути обмін даними з третіми сторонами для користувачів з Каліфорнії.

en: Discover the latest features & best practices.
uk: Відкрийте для себе останні функції та найкращі практики.

en: Do Not Sell or Share My Personal Information (CCPA)
uk: Не продавати та не передавати мою особисту інформацію (CCPA)

en: Do not sell or share options
uk: Не продавати або ділитися опціями

en: Domain
uk: Домен

en: Domain not found
uk: Домен не знайдено

en: Domain/Path-Based
uk: За доменом/шляхом

en: Download the gpc.json file.
uk: Завантажте файл gpc.json.

en: Enable GPC Support
uk: Увімкнути підтримку GPC

en: Enable Geo-handling for Consent Mode
uk: Увімкнути гео-обробку для режиму згоди

en: Enter domain or path
uk: Введіть домен або шлях

en: Error in tracking
uk: Помилка під час відстеження

en: Essential Tracking
uk: Необхідне відстеження

en: Explore How-To Guides, instructions, & tutorials to get the most from AesirX Consent Shield. Whether you're a developer or admin, find all you need to configure & optimize your privacy setup.
uk: Перегляньте посібники, інструкції та навчальні матеріали, щоб отримати максимум від AesirX Consent Shield. Незалежно від того, чи ви розробник, чи адміністратор, знайдіть все необхідне для налаштування та оптимізації вашого захисту приватності.

en: Failed to update analytics events.
uk: Не вдалося оновити аналітичні події.

en: Failed to update analytics flows
uk: Не вдалося оновити аналітичні потоки

en: Failed to update consent expiration.
uk: Не вдалося оновити термін дії згоди.

en: Failed to update nonce.
uk: Не вдалося оновити nonce.

en: For more details, refer to our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>privacy policy.</a>
uk: Для отримання додаткової інформації зверніться до нашої <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>політики конфіденційності.</a>

en: Form Data: When you contact us.
uk: Дані форм: Коли ви зв'язуєтеся з нами.

en: Functional Tracking
uk: Функціональне відстеження

en: GPC Compliance
uk: Відповідність GPC

en: GTM General
uk: GTM Загальне

en: Geo-Based Consent Rules
uk: Правила згоди на основі географії

en: Important: Permalink Settings Required
uk: Важливо: Потрібні налаштування постійних посилань

en: Invalid signature
uk: Недійсний підпис

en: Invalid signature.
uk: Недійсний підпис.

en: Invalid token
uk: Недійсний токен

en: Language
uk: Мова

en: Manage Decentralized Consent
uk: Керувати децентралізованою згодою

en: Manage Your Consent Preferences
uk: Керуйте своїми уподобаннями щодо згоди

en: More info at <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://shield.aesirx.io' target='_blank'>https://shield.aesirx.io</a>.
uk: Більше інформації на <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://shield.aesirx.io' target='_blank'>https://shield.aesirx.io</a>.

en: Need Help? Access Our Comprehensive Documentation Hub
uk: Потрібна допомога? Отримайте доступ до нашого повного документаційного центру

en: No
uk: Ні

en: No network requests are made to third-party servers, enabling maximum compliance with privacy regulations like GDPR and the ePrivacy Directive.
uk: Не надсилаються мережеві запити до сторонніх серверів, що забезпечує максимальну відповідність нормам конфіденційності, таким як GDPR та Директива про конфіденційність та електронні комунікації.

en: No tracking technologies are activated until a user explicitly gives consent. This is required by <strong>GDPR</strong> and <strong>ePrivacy Directive 5(3)</strong>.
uk: Жодні технології відстеження не активуються, доки користувач явно не надасть згоду. Це вимагається згідно з <strong>GDPR</strong> та <strong>Директивою про конфіденційність та електронні комунікації 5(3)</strong>.

en: Nonce is not valid
uk: Nonce недійсний

en: Nonce not found.
uk: Nonce не знайдено.

en: Only Third-Party Hosts (default)
uk: Тільки сторонні хости (за замовчуванням)

en: Only anonymized page views & limited features will be available. To access all website features, including personalized content & enhanced functionality, please choose an option:
uk: Будуть доступні лише анонімізовані перегляди сторінок та обмежені функції. Щоб отримати доступ до всіх функцій веб-сайту, включаючи персоналізований контент та розширену функціональність, будь ласка, оберіть варіант:

en: Opt-In Mode (EU)
uk: Режим згоди (ЄС)

en: Opt-Out Mode (California)
uk: Режим відмови (Каліфорнія)

en: Opt-Out of tracking
uk: Відмовитися від відстеження

en: Our Commitment in Action
uk: Наші зобов'язання в дії

en: Override
uk: Перевизначити

en: Permission denied!
uk: Доступ заборонено!

en: Please connect to your wallet
uk: Будь ласка, підключіться до свого гаманця

en: Please connect your Web3 wallet
uk: Будь ласка, підключіть свій Web3 гаманець

en: Please note
uk: Будь ласка, зверніть увагу

en: Please sign the message on your wallet twice and wait for it to be saved.
uk: Будь ласка, підпишіть повідомлення у своєму гаманці двічі та зачекайте, доки воно збережеться.

en: Previous consent still active
uk: Попередня згода все ще активна

en: Previous consent was not expired
uk: Попередня згода не була прострочена

en: Problem with Aesirx Analytics plugin install
uk: Проблема з встановленням плагіна Aesirx Analytics

en: Reject
uk: Відхилити

en: Removes scripts matching specified domains or paths from the browser until user consent is given.
uk: Видаляє скрипти, що відповідають зазначеним доменам або шляхам, з браузера до отримання згоди користувача.

en: Required for the website to function (e.g, session cookies, security tracking).
uk: Необхідно для функціонування веб-сайту (наприклад, сесійні файли cookie, відстеження безпеки).

en: Reset Consent
uk: Скинути згоду

en: Reset Detail
uk: Скинути деталі

en: Reset Reject
uk: Скинути відмову

en: Revoke Consent
uk: Відкликати згоду

en: Revoke Consent for the site
uk: Відкликати згоду для сайту

en: Revoke Opt-In Consent
uk: Відкликати згоду на участь

en: Revoke Opt-In Consent for AesirX Privacy Advisor AI
uk: Відкликати згоду на участь для AesirX Privacy Advisor AI

en: Revoke Opt-In Consent for Payment Processing
uk: Відкликати згоду на участь в обробці платежів

en: Revoke your consent for data use whenever you wish.
uk: Ви можете відкликати свою згоду на використання даних у будь-який час.

en: Save
uk: Зберегти

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Saving...
uk: Збереження...

en: Script Blocking Options
uk: Параметри блокування скриптів

en: Select Mode
uk: Вибрати режим

en: Select your preferred decentralized consent option:
uk: Виберіть бажаний варіант децентралізованої згоди:

en: Settings
uk: Налаштування

en: Shield of Privacy
uk: Щит приватності

en: Something went wrong
uk: Щось пішло не так

en: TRACKING AND DATA PRIVACY PREFERENCES
uk: ПРЕФЕРЕНЦІЇ ВІДСТЕЖЕННЯ ТА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ ДАНИХ

en: Targeted advertising & remarketing (e.g, Facebook Pixel, Google Ads).
uk: Цільова реклама та ремаркетинг (наприклад, Facebook Pixel, Google Ads).

en: The consent parameter is required and must be a number.
uk: Параметр згоди є обов'язковим і повинен бути числом.

en: The domain sent in the new URL does not match the domain stored in the visitor document
uk: Домен, надісланий в новій URL, не збігається з доменом, збереженим у документі відвідувача

en: The event uuid parameter is required.
uk: Параметр uuid події є обов'язковим.

en: The uuid parameter is required.
uk: Параметр uuid є обов'язковим.

en: There was a problem querying the data in the database.
uk: Виникла проблема з запитом даних у базі даних.

en: There was a problem updating the data in the database.
uk: Виникла проблема з оновленням даних у базі даних.

en: There was a problem with the database query.
uk: Виникла проблема з запитом до бази даних.

en: Third-Party Plugins
uk: Сторонні плагіни

en: This website uses tracking by default. You may opt out at any time.
uk: Цей веб-сайт використовує відстеження за замовчуванням. Ви можете відмовитися від нього в будь-який час.

en: Time Zone
uk: Часовий пояс

en: To comply with Global Privacy Control (GPC), please download and upload the following file:
uk: Для відповідності Global Privacy Control (GPC), будь ласка, завантажте та завантажте наступний файл:

en: To configure, input your Google Tag Manager Gtag ID & GTM ID in the designated fields. Once set up, Google Tag Manager will only load after the user provides consent.
uk: Щоб налаштувати, введіть ваші Google Tag Manager Gtag ID та GTM ID у відповідні поля. Після налаштування Google Tag Manager буде завантажуватися тільки після надання згоди користувачем.

en: Tracking is allowed by default, but users must be able to opt out easily. This aligns with <strong>CCPA</strong> and similar U.S. privacy frameworks.
uk: Відстеження дозволено за замовчуванням, але користувачі повинні мати можливість легко відмовитися. Це відповідає <strong>CCPA</strong> та подібним американським нормам приватності.

en: Understanding Your Privacy Choices
uk: Розуміння ваших виборів щодо приватності

en: Upload Instructions:
uk: Інструкції з завантаження:

en: Upload the file to: <code>/public_html/.well-known/gpc.json</code>
uk: Завантажте файл до: <code>/public_html/.well-known/gpc.json</code>

en: User preferencese & site enhancements (e.g, language setting, live chat).
uk: Налаштування користувача та покращення сайту (наприклад, налаштування мови, онлайн-чат).

en: Users can earn rewards from digital marketing activities.
uk: Користувачі можуть отримувати винагороди від цифрових маркетингових активностей.

en: Users can revoke consent on-site at any time.
uk: Користувачі можуть відкликати згоду на сайті в будь-який час.

en: Users can revoke consent on-site or from the AesirX dApp at any time.
uk: Користувачі можуть відкликати згоду на сайті або з AesirX dApp у будь-який час.

en: Visitor behavior monitoring (e.g, Google Analytics, Matomo).
uk: Моніторинг поведінки відвідувачів (наприклад, Google Analytics, Matomo).

en: Visitor event not found.
uk: Подію відвідувача не знайдено.

en: Visitor not found
uk: Відвідувача не знайдено

en: Wallet nonce not found
uk: Nonce гаманця не знайдено

en: Wallet not found
uk: Гаманець не знайдено

en: Wallet not found.
uk: Гаманець не знайдено.

en: We do not share your data with third parties without your explicit consent.
uk: Ми не передаємо ваші дані третім сторонам без вашої явної згоди.

en: While it prevents scripts from executing, initial network requests may still occur, so it enhances privacy compliance under GDPR but may not fully meet the ePrivacy Directive requirements.
uk: Хоча це запобігає виконанню скриптів, початкові мережеві запити все ще можуть відбуватися, тому це покращує відповідність приватності згідно з GDPR, але може не повністю відповідати вимогам Директиви про конфіденційність та електронні комунікації.

en: Wrong URL format, domain not found
uk: Неправильний формат URL, домен не знайдено

en: Yes
uk: Так

en: You can opt-in later for specific features without giving blanket consent.
uk: Ви можете пізніше вибрати участь у певних функціях, не надаючи загальної згоди.

en: You can revoke consent on the site or any explicit opt-in consent, such as payment processing, at any time
uk: Ви можете відкликати згоду на сайті або будь-яку явну згоду на участь, наприклад, на обробку платежів, у будь-який час

en: You've chosen to reject data collection:
uk: Ви вирішили відхилити збір даних:

en: click here
uk: натисніть тут
