AffKeeper 1.0.2 - en to cs_CZ translation catalogue (176 entries)

en: %1$s/%2$s/ — this site
cs_CZ: %1$s/%2$s/ — tento web

en: %1$s–%2$s of %3$s
cs_CZ: %1$s–%2$s z %3$s

en: %d could not be synced — try again. | %d could not be synced — try again.
cs_CZ[0]: %d se nepodařilo synchronizovat — zkuste to znovu.
cs_CZ[1]: %d se nepodařilo synchronizovat — zkuste to znovu.
cs_CZ[2]: %d se nepodařilo synchronizovat — zkuste to znovu.

en: %d link points to an unavailable product | %d links point to unavailable products
cs_CZ[0]: %d odkaz vede na nedostupný produkt
cs_CZ[1]: %d odkazy vedou na nedostupné produkty
cs_CZ[2]: %d odkazů vede na nedostupné produkty

en: %d link stayed local-only — your plan's monitored-link limit is reached. It keeps redirecting from this site. | %d links stayed local-only — your plan's monitored-link limit is reached. They keep redirecting from this site.
cs_CZ[0]: %d odkaz zůstal jen lokální — limit monitorovaných odkazů vašeho tarifu je vyčerpán. Dál přesměrovává z tohoto webu.
cs_CZ[1]: %d odkazy zůstaly jen lokální — limit monitorovaných odkazů vašeho tarifu je vyčerpán. Dál přesměrovávají z tohoto webu.
cs_CZ[2]: %d odkazů zůstalo jen lokálních — limit monitorovaných odkazů vašeho tarifu je vyčerpán. Dál přesměrovávají z tohoto webu.

en: %d link you created here in WordPress isn't on your account yet. | %d links you created here in WordPress aren't on your account yet.
cs_CZ[0]: %d odkaz, který jste zde ve WordPressu vytvořili, ještě není na vašem účtu.
cs_CZ[1]: %d odkazy, které jste zde ve WordPressu vytvořili, ještě nejsou na vašem účtu.
cs_CZ[2]: %d odkazů, které jste zde ve WordPressu vytvořili, ještě není na vašem účtu.

en: %d redirect link is broken | %d redirect links are broken
cs_CZ[0]: %d přesměrovací odkaz je nefunkční
cs_CZ[1]: %d přesměrovací odkazy jsou nefunkční
cs_CZ[2]: %d přesměrovacích odkazů je nefunkčních

en: %d running low on stock | %d running low on stock
cs_CZ[0]: %d má nízké zásoby
cs_CZ[1]: %d mají nízké zásoby
cs_CZ[2]: %d má nízké zásoby

en: %s in stock
cs_CZ: %s skladem

en: %s left
cs_CZ: Zbývá %s

en: <a href="%s">Connect your AffKeeper account</a> to see clicks and stock alerts here.
cs_CZ: <a href="%s">Připojte svůj účet AffKeeper</a> a uvidíte zde kliknutí a upozornění na dostupnost.

en: A destination URL is required.
cs_CZ: Cílová URL je povinná.

en: A page or post already uses “/%s/”. Pick another prefix.
cs_CZ: „/%s/“ už používá nějaká stránka nebo příspěvek. Zvolte jiný prefix.

en: API key
cs_CZ: API klíč

en: Actions
cs_CZ: Akce

en: Add link
cs_CZ: Přidat odkaz

en: Affiliate & redirect link manager
cs_CZ: Správce affiliate a přesměrovacích odkazů

en: Affiliate link — monitor product availability
cs_CZ: Affiliate odkaz — monitorovat dostupnost produktu

en: All
cs_CZ: Vše

en: All products are buyable
cs_CZ: Všechny produkty lze koupit

en: Another plugin already handles “/%s/”. Pick another prefix.
cs_CZ: „/%s/“ už obsluhuje jiný plugin. Zvolte jiný prefix.

en: Availability
cs_CZ: Dostupnost

en: Availability is cached for a few minutes. Full editing (variants, monitoring settings) lives in your panel.
cs_CZ: Dostupnost se ukládá do mezipaměti na několik minut. Úplné úpravy (varianty, nastavení monitoringu) najdete v panelu.

en: Blocked
cs_CZ: Blokovaný

en: Broken
cs_CZ: Nefunkční

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Change slug
cs_CZ: Změnit slug

en: Changing it moves every local link, so pick it before placing links in posts.
cs_CZ: Změna přesune všechny lokální odkazy, proto prefix zvolte dřív, než začnete odkazy vkládat do příspěvků.

en: Click analytics
cs_CZ: Statistiky kliknutí

en: Clicks (30d)
cs_CZ: Kliknutí (30 dní)

en: Connect a free account to monitor these links — you'll be emailed when an affiliate product goes out of stock or a redirect breaks, and you get full click stats (charts, countries, trends).
cs_CZ: Připojte bezplatný účet a monitorujte tyto odkazy — dostanete e-mail, když bude affiliate produkt vyprodán nebo se přesměrování rozbije, a získáte kompletní statistiky kliknutí (grafy, země, trendy).

en: Connect account
cs_CZ: Připojit účet

en: Connect this site to your AffKeeper account and set up local short links.
cs_CZ: Připojte tento web ke svému účtu AffKeeper a nastavte lokální krátké odkazy.

en: Connect your AffKeeper account first.
cs_CZ: Nejprve připojte svůj účet AffKeeper.

en: Connect your account
cs_CZ: Připojte svůj účet

en: Connect your account to see this link's full stats (charts, countries, trends)
cs_CZ: Připojte účet a uvidíte kompletní statistiky tohoto odkazu (grafy, země, trendy)

en: Connected
cs_CZ: Připojeno

en: Connected. Your affiliate links and their availability are now available in WordPress.
cs_CZ: Připojeno. Vaše affiliate odkazy a jejich dostupnost jsou teď k dispozici ve WordPressu.

en: Connection
cs_CZ: Připojení

en: Contact support
cs_CZ: Kontaktovat podporu

en: Copied
cs_CZ: Zkopírováno

en: Copy shortcode
cs_CZ: Kopírovat shortcode

en: Could not connect — check the URL and API key.
cs_CZ: Připojení se nezdařilo — zkontrolujte URL a API klíč.

en: Could not delete the link.
cs_CZ: Odkaz se nepodařilo smazat.

en: Could not save the link.
cs_CZ: Odkaz se nepodařilo uložit.

en: Could not update the link.
cs_CZ: Odkaz se nepodařilo aktualizovat.

en: Create a short link on your own domain. It works right away — no account needed.
cs_CZ: Vytvořte krátký odkaz na vlastní doméně. Funguje okamžitě — bez účtu.

en: Create a short link. To edit an existing one, open it in the full panel.
cs_CZ: Vytvořte krátký odkaz. Existující odkaz upravíte otevřením v plném panelu.

en: Create free account
cs_CZ: Vytvořit bezplatný účet

en: Create link
cs_CZ: Vytvořit odkaz

en: Currently unavailable
cs_CZ: Momentálně nedostupné

en: Custom slug (optional)
cs_CZ: Vlastní slug (volitelné)

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Delete this link?
cs_CZ: Smazat tento odkaz?

en: Destination URL
cs_CZ: Cílová URL

en: Disconnect
cs_CZ: Odpojit

en: Disconnected. Your links keep redirecting from this site. Reconnect the same account any time and monitoring resumes exactly where it left off — the account still holds its records for previously synced links until you remove them there.
cs_CZ: Odpojeno. Vaše odkazy dál přesměrovávají z tohoto webu. Kdykoli znovu připojíte stejný účet, monitoring naváže přesně tam, kde skončil — účet si u dříve synchronizovaných odkazů ponechává záznamy, dokud je tam neodstraníte.

en: Don't have one yet? Create a free account first, then paste an API key below and hit Save & connect. Managing links, availability and stats all works from here — the full panel on the web has the deeper details.
cs_CZ: Ještě žádný nemáte? Nejprve si vytvořte bezplatný účet, pak níže vložte API klíč a klikněte na Uložit a připojit. Správa odkazů, dostupnost i statistiky fungují odsud — plný webový panel nabízí podrobnější detaily.

en: Each click is reported to your account with its referrer and device type, so the panel shows real breakdowns. Country statistics appear automatically when your server provides a geo header (Cloudflare and many hosts do) — only the two-letter country code is sent; the visitor's IP never leaves this site.
cs_CZ: Každé kliknutí se hlásí na váš účet s referrerem a typem zařízení, takže panel zobrazuje skutečná rozdělení. Statistiky zemí se objeví automaticky, když server poskytuje geo hlavičku (Cloudflare a řada hostingů ano) — odesílá se jen dvoupísmenný kód země; IP adresa návštěvníka tento web nikdy neopustí.

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Edit in panel
cs_CZ: Upravit v panelu

en: Edit link
cs_CZ: Upravit odkaz

en: Edit this link in the full panel
cs_CZ: Upravit tento odkaz v plném panelu

en: Every link is a normal URL on your own site (e.g. %s) — paste it anywhere a link goes.
cs_CZ: Každý odkaz je normální URL na vašem vlastním webu (např. %s) — vložte ji kamkoli, kam patří odkaz.

en: Found a bug or something isn't working as expected? Tell us — we read everything.
cs_CZ: Našli jste chybu nebo něco nefunguje, jak má? Napište nám — čteme všechno.

en: Full stats
cs_CZ: Kompletní statistiky

en: Full stats, variants and monitoring settings for this link
cs_CZ: Kompletní statistiky, varianty a nastavení monitoringu tohoto odkazu

en: Get told before you lose a sale.
cs_CZ: Dozvíte se to dřív, než přijdete o prodej.

en: Heads up:
cs_CZ: Pozor:

en: Hosted on an AffKeeper domain — the redirect and monitoring run on the service
cs_CZ: Hostováno na doméně AffKeeper — přesměrování i monitoring běží na službě

en: How to set it up
cs_CZ: Jak to nastavit

en: In stock
cs_CZ: Skladem

en: Link created — it redirects from this site, but it is NOT monitored: your plan's monitored-link limit is reached.
cs_CZ: Odkaz vytvořen — přesměrovává z tohoto webu, ale NENÍ monitorován: limit monitorovaných odkazů vašeho tarifu je vyčerpán.

en: Link prefix
cs_CZ: Prefix odkazů

en: Link prefix updated.
cs_CZ: Prefix odkazů aktualizován.

en: Links
cs_CZ: Odkazy

en: Live
cs_CZ: Funkční

en: Local short links
cs_CZ: Lokální krátké odkazy

en: Low stock
cs_CZ: Poslední kusy

en: Missing link id.
cs_CZ: Chybí ID odkazu.

en: Monitor in AffKeeper
cs_CZ: Monitorovat v AffKeeperu

en: Monitored
cs_CZ: Monitorované

en: Monitoring could not be enabled: your plan's monitored-link limit is reached.
cs_CZ: Monitoring se nepodařilo zapnout: limit monitorovaných odkazů vašeho tarifu je vyčerpán.

en: Need attention
cs_CZ: Vyžadují pozornost

en: Need help?
cs_CZ: Potřebujete pomoc?

en: Needs attention
cs_CZ: Vyžaduje pozornost

en: Next page
cs_CZ: Další stránka

en: No links yet — add your first affiliate or redirect link.
cs_CZ: Zatím žádné odkazy — přidejte svůj první affiliate nebo přesměrovací odkaz.

en: No links yet.
cs_CZ: Zatím žádné odkazy.

en: Not checked
cs_CZ: Nezkontrolováno

en: Not monitored
cs_CZ: Nemonitorováno

en: On page (optional)
cs_CZ: Na stránce (volitelné)

en: On your site
cs_CZ: Na vašem webu

en: Open AliExpress connection
cs_CZ: Otevřít připojení AliExpress

en: Open in the panel — full stats, variants and monitoring settings
cs_CZ: Otevřít v panelu — kompletní statistiky, varianty a nastavení monitoringu

en: Open panel
cs_CZ: Otevřít panel

en: Open your account
cs_CZ: Otevřít účet

en: Or use the shortcode.
cs_CZ: Nebo použijte shortcode.

en: Out of stock
cs_CZ: Vyprodáno

en: Partly available
cs_CZ: Částečně dostupné

en: Paste the API key from your AffKeeper account (Settings → API keys). %s
cs_CZ: Vložte API klíč ze svého účtu AffKeeper (Nastavení → API klíče). %s

en: Paste the short URL.
cs_CZ: Vložte krátkou URL.

en: Previous page
cs_CZ: Předchozí stránka

en: Product
cs_CZ: Produkt

en: Product availability (AliExpress)
cs_CZ: Dostupnost produktů (AliExpress)

en: Product name (optional)
cs_CZ: Název produktu (volitelné)

en: Redirect
cs_CZ: Přesměrování

en: Redirects from your own site; your account monitors it
cs_CZ: Přesměrovává z vašeho vlastního webu; váš účet ho monitoruje

en: Removed
cs_CZ: Odstraněno

en: Request failed (HTTP %d).
cs_CZ: Požadavek selhal (HTTP %d).

en: Request failed.
cs_CZ: Požadavek selhal.

en: Same slug on more than one of your domains? Add the domain so the shortcode picks the right link:
cs_CZ: Stejný slug na více vašich doménách? Přidejte doménu, aby shortcode vybral správný odkaz:

en: Save & connect
cs_CZ: Uložit a připojit

en: Save changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Save prefix
cs_CZ: Uložit prefix

en: Saving…
cs_CZ: Ukládám…

en: Search product or link…
cs_CZ: Hledat produkt nebo odkaz…

en: Security check failed — reload the page.
cs_CZ: Bezpečnostní kontrola selhala — načtěte stránku znovu.

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Settings saved.
cs_CZ: Nastavení uloženo.

en: Short link
cs_CZ: Krátký odkaz

en: Short link domain
cs_CZ: Doména krátkého odkazu

en: Shortcode copied to clipboard
cs_CZ: Shortcode zkopírován do schránky

en: Shorten, cloak and track your affiliate and redirect links — right inside WordPress.
cs_CZ: Zkracujte, maskujte a sledujte své affiliate a přesměrovací odkazy — přímo ve WordPressu.

en: Slug "%1$s" is already used by another link (#%2$s; you were editing #%3$s). Reload the page and try again.
cs_CZ: Slug "%1$s" už používá jiný odkaz (#%2$s; upravovali jste #%3$s). Načtěte stránku znovu a zkuste to znovu.

en: Slug "%s" is already used on this WordPress site.
cs_CZ: Slug "%s" se na tomto WordPress webu už používá.

en: Something went wrong.
cs_CZ: Něco se pokazilo.

en: Sort links
cs_CZ: Řadit odkazy

en: Sort: Most clicks
cs_CZ: Řazení: Nejvíce kliknutí

en: Sort: Needs attention first
cs_CZ: Řazení: Nejprve vyžadující pozornost

en: Sort: Newest added
cs_CZ: Řazení: Nejnovější

en: Sort: Oldest added
cs_CZ: Řazení: Nejstarší

en: Sort: Product A–Z
cs_CZ: Řazení: Produkt A–Z

en: Stats (connect to unlock)
cs_CZ: Statistiky (odemknete připojením)

en: Stock checks run through the AliExpress API: your first affiliate link is covered out of the box, all of them once you add your own free API keys.
cs_CZ: Kontroly zásob probíhají přes AliExpress API: první affiliate odkaz je pokrytý hned od začátku, všechny pak po přidání vlastních bezplatných API klíčů.

en: Support
cs_CZ: Podpora

en: Sync local links
cs_CZ: Synchronizovat lokální odkazy

en: Sync now
cs_CZ: Synchronizovat teď

en: Sync them to start monitoring stock and broken links. The short links keep working on your own site.
cs_CZ: Synchronizujte je a začněte monitorovat zásoby i nefunkční odkazy. Krátké odkazy dál fungují na vašem webu.

en: Synced %d local link to your account. | Synced %d local links to your account.
cs_CZ[0]: %d lokální odkaz byl synchronizován na váš účet.
cs_CZ[1]: %d lokální odkazy byly synchronizovány na váš účet.
cs_CZ[2]: %d lokálních odkazů bylo synchronizováno na váš účet.

en: That prefix conflicts with something on your site — it was not changed.
cs_CZ: Tento prefix koliduje s něčím na vašem webu — nebyl změněn.

en: That slug is already used.
cs_CZ: Tento slug se už používá.

en: The path your links on this site use — e.g. go, aff, out, recommends.
cs_CZ: Cesta, kterou odkazy na tomto webu používají — např. go, aff, out, doporucuje.

en: The redirect works, but this link isn't on your account — monitoring is switched off for it (Edit → Monitor in AffKeeper) or the plan limit blocked it.
cs_CZ: Přesměrování funguje, ale tento odkaz není na vašem účtu — monitoring je pro něj vypnutý (Upravit → Monitorovat v AffKeeperu), nebo ho zablokoval limit tarifu.

en: The short URL will stop working. This cannot be undone.
cs_CZ: Krátká URL přestane fungovat. Tuto akci nelze vrátit zpět.

en: The shortcode adds the right SEO attributes for you: affiliate links render with rel="sponsored", plain redirects with rel="nofollow".
cs_CZ: Shortcode za vás doplní správné SEO atributy: affiliate odkazy se vykreslí s rel="sponsored", obyčejná přesměrování s rel="nofollow".

en: The “%2$s” content type already uses “/%1$s/”. Pick another prefix.
cs_CZ: Typ obsahu „%2$s“ už používá „/%1$s/“. Zvolte jiný prefix.

en: The “%2$s” taxonomy already uses “/%1$s/”. Pick another prefix.
cs_CZ: Taxonomie „%2$s“ už používá „/%1$s/“. Zvolte jiný prefix.

en: These links live on your own site and redirect instantly. Connect an account to monitor stock and broken links.
cs_CZ: Tyto odkazy běží na vašem vlastním webu a přesměrovávají okamžitě. Připojte účet a monitorujte zásoby i nefunkční odkazy.

en: This is an affiliate link
cs_CZ: Toto je affiliate odkaz

en: This link changed in the meantime — reload the page and try again.
cs_CZ: Tento odkaz se mezitím změnil — načtěte stránku znovu a zkuste to znovu.

en: This site was previously synced to "%1$s" — your links have been re-linked to "%2$s". The old account still holds its monitoring records; remove them there if you no longer need them.
cs_CZ: Tento web byl dříve synchronizován s "%1$s" — vaše odkazy byly nově propojeny s "%2$s". Starý účet si stále drží záznamy monitoringu; pokud je už nepotřebujete, odstraňte je tam.

en: Ticked: the link is marked rel="sponsored" (affiliate disclosure). Unticked: a plain redirect. Connect an account to also monitor stock or broken links.
cs_CZ: Zaškrtnuto: odkaz je označen rel="sponsored" (affiliate označení). Nezaškrtnuto: obyčejné přesměrování. Připojte účet a monitorujte navíc zásoby nebo nefunkční odkazy.

en: Ticked: the link is on your account (alerts + panel stats) and uses one plan slot. Unticked: it just redirects from this site — free, no slot.
cs_CZ: Zaškrtnuto: odkaz je na vašem účtu (upozornění + statistiky v panelu) a zabírá jeden slot tarifu. Nezaškrtnuto: jen přesměrovává z tohoto webu — zdarma, bez slotu.

en: Ticked: we monitor the product and email you when it goes out of stock or is removed. Unticked: we just check the link still works.
cs_CZ: Zaškrtnuto: monitorujeme produkt a pošleme vám e-mail, když bude vyprodán nebo odstraněn. Nezaškrtnuto: jen kontrolujeme, že odkaz stále funguje.

en: To monitor whether affiliate products are in stock, connect your AliExpress account once in the full panel — Settings → AliExpress connection. Plain redirect links are checked automatically without it.
cs_CZ: Chcete-li monitorovat, zda jsou affiliate produkty skladem, připojte jednou v plném panelu svůj účet AliExpress — Nastavení → Připojení AliExpress. Obyčejné přesměrovací odkazy se kontrolují automaticky i bez něj.

en: Two ways to place a link in your posts:
cs_CZ: Dva způsoby, jak vložit odkaz do příspěvků:

en: Unknown
cs_CZ: Neznámé

en: Unreachable
cs_CZ: Nedostupný

en: Upgrade to monitor it
cs_CZ: Upgradujte a monitorujte ho

en: Upgrade to monitor them
cs_CZ: Upgradujte a monitorujte je

en: Using your links
cs_CZ: Používání odkazů

en: View all links →
cs_CZ: Zobrazit všechny odkazy →

en: View product
cs_CZ: Zobrazit produkt

en: You are not allowed to do this.
cs_CZ: K tomu nemáte oprávnění.

en: You are not allowed to manage links.
cs_CZ: Nemáte oprávnění spravovat odkazy.

en: You don't have to type it: on the %s list, the copy icon next to each short link copies that link's ready-made shortcode. Paste it into a post and add your own link text:
cs_CZ: Nemusíte ho psát: v seznamu %s zkopíruje ikona kopírování vedle každého krátkého odkazu jeho hotový shortcode. Vložte ho do příspěvku a doplňte vlastní text odkazu:

en: Your %d local link is synced with your account and monitored. | All %d local links are synced with your account and monitored.
cs_CZ[0]: Váš %d lokální odkaz je synchronizován s účtem a monitorován.
cs_CZ[1]: Všechny %d lokální odkazy jsou synchronizovány s účtem a monitorovány.
cs_CZ[2]: Všech %d lokálních odkazů je synchronizováno s účtem a monitorováno.

en: Your local links here may clash with it — change the prefix below.
cs_CZ: Vaše zdejší lokální odkazy s tím mohou kolidovat — změňte níže prefix.

en: Your short link
cs_CZ: Váš krátký odkaz

en: e.g. Wireless earbuds
cs_CZ: např. Bezdrátová sluchátka

en: monitoring off
cs_CZ: monitoring vypnut

en: monitoring on
cs_CZ: monitoring zapnut

en: shared
cs_CZ: sdílená

en: your-slug
cs_CZ: vas-slug

en: “%s” is reserved by WordPress. Pick another prefix.
cs_CZ: „%s“ je rezervováno WordPressem. Zvolte jiný prefix.
